Ve zkratce

Stránka:

 Všímáte si všech těch pofidérních zákonů?

27.8.20

Evropská unie:

Dovolte mi upozornit na to, co mě již dlouhodobě velmi znepokojuje, a to je neustálé omezování všech možných svobod a státní kontrola úplně všeho a všech. Tady například regulace vlastnictví a použití palubních kamer, jak je zajímavě shnuto na serveru pro automobilisty:

Téměř všude je trestné zveřejnění téměř čehokoli - rozpoznatelné obličeje, SPZky, dokonce i vlastnictví záznamu či záznamového zařízení může být fatální, kdy navíc legislativa samotná je mnohdy formulovaná tak, že je možné si ji vyložit jakkoli v závislosti na tom, kdo je žalovaným a kdo žalobcem.

  • Švýcarsko: můžete nahrát pouze záznam významných událostí (nesmíte nahrávat běžnou jízdu), kdy všichni zúčastnění musí vědět, že jsou nahráváni a k pořízení záznamu musíte mít zákonný důvod. (Co to znamená?)
  • Portugalsko: kameru zde nesmíte dokonce ani vlastnit. ,,Její uložení na sedadlo spolujezdce, do přihrádky nebo kufru vás také může vyjít draho."
  • Lucembursko: kameru je legální vlastnit, ale již ne ji používat.

A korunu tomu všemu nasazuje Rusko: Bez zvláštních pravidel.
A dějí se tam nějaké hrozné věci? Trpí tam lidé z toho, že na internetu někdo zveřejnil jejich projíždějící auto? Rozhodně ne, pokud dotyčný nespáchal zločin, což možná poukazuje na skutečné úmysly stůjců této legislativy. Možná to lze porovnat s Běloruskem, kde neexistovala opatření proti koronaviru a paradoxně tím pádem ani ne koronavirus samotný, narozdíl od zemí, jež adaptovala sanitární opatření.

Zdroj: https://www.garaz.cz/clanek/palubni-kamery-kde-jsou-legalni-...

Klasifikace: kuriozity,politika,technika,pravo Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 4 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Nejlepší herec a herečka končí

27.8.20

Česká republika:

V rámci 'genderové korektnosti' už prý již nemůže existovat soutěž o nejlepšího herce nebo herečku, ale může to být pouze jeden. A kdo? Samozřejmě buď transexuál nebo alespoň gay či lesbička. Vypadá to, jakoby chtěli mít z lidí jakési bezpohlavní produkty státem řízeneného klonování (tedy snadno kontrolovatelné otroky) a začít je prý nutné již u dětí (a také u jejich hraček, jež mají být uzpůsobeny ke změně pohlaví).

Korunu tomu nasazuje vyjádření pofidérní firmy Mattel: „Prostřednictvím průzkumu jsme se dozvěděli, že děti nechtějí hračky, které by splňovaly genderové normy. Tato kolekce umožňuje všem dětem, aby se svobodně vyjádřily.

Co to znamená? Že děti najednou budou preferovat panenky s penisem či vojáčky s pochvou? Já si nevzpomínám, že bychom jako malé děti - někdo z mých vrstevníků nebo já, něco takového chtěli. Mohla by to být snaha připravit děti o normální vývoj a otevřít jim už v útlém věku cestu ke změně pohlaví, kterou se tak všemožně snaží prosazovat? Pokusím-li se vžít zpět do dětství a pochopit, jak by tento typ hraček mohl působit na naší mysl, obávám se nejhoršího a myslím, že se jedná o další podivnou metodu skryté destrukce, typu povinného očkování.

V kombinaci s tím, jak rodičům postupně ukrajují jejich práva na vlastní děti a násilím vnucují tuto cizí politickou agendu, se rýsuje skutečná apokalypsa. Ani komunistům se o něčem podobném nezdálo.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ceny-nejlepsi-herec-a-her...

Klasifikace: polit.korekt,feminismus,kultura Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 3

 Brutální potyčka v Kenosha, Wisconsin, USA

26.8.20

USA:

17-ti letý Kyle Rittenhouse, ozbrojený legálně drženou flintou, ochraňoval svůj majetek proti protesterům ve Wisconsinu a byl brutálně napaden. Poté, co byl Kyle sražen na zem, útočník se ho pokusil s rozběhem nakopnout do hlavy. Kyle utočnika zastřelil. Nový agresor se snažil napadnout Kyla a praštil ho do hlavy skateboardem a byl též střelen. Třeti utočník to koupil do pravé ruky, kterou - jak tak koukám na video - nikdo nezachráni a tak asi zůstane do smrti levičákem.

Levičacká media mažou záběry a lžou.

Upozorňuji ze záběry jsou dost ostrý - pozorujte jen pokud na to máte žaludek.

Zdroj: https://brandnewtube.com/watch/kenosha-riots-patriot-shoots-...

Klasifikace: polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a coinageboy

Komentářů: 4

 Na Češích se otestuje vakcína proti koronaviru

25.8.20

Česká republika:

"Na Češích se otestuje vakcína proti koronaviru," hlásá titulek článku na iDnes a článek pokračuje:

V závodě Praha Vaccines patřícímu americké společnosti Novavax, se vyvíjí kandidátská vakcína proti nemoci covid-19. Výrobnu navštívil premiér Andrej Babiš společně s vládním zmocněncem Romanem Prymulou. Vakcína má od října postoupit do další fáze testování, kterého se zúčastní asi tři stovky Čechů. Firma chce nedaleko Prahy vyrobit miliardu dávek.

_____
Tak to je prima, hned se cítím líp. Normálně trvá BigPharma uvedení vakcíny na trh 7-20 let. Ale soudruzi to dokázali zkrátit na tři měsíce. To překonává i ty největší údernické týmy z období budování socialismu. A jsem moc rád, že to té strašné nemoci teď pořádně nandáme. A samozřejmě očekávám, že Babiš, Prymula, Červený Svetr, Maďar a Vojtěch půjdou příkladem a nechají se očkovat mezi prvními. Moc by se mě dotklo, kdyby to neudělali.

P.S. Dávám této zprávě klasifikaci "krimi", protože to, co ta banda zločinců dělá, je Mengele na steroidech.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vakcina-koronavirus-covid...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Další oběti covidiotizmu

25.8.20

Peru:

Policie přepadla bar, kde se měla odehrávat 'ilegální oslava'. Kdosi (z tajných policistů?) uzavřel únikový východ, načež zemřelo díky následujícímu zmatku 13 lidí, včetně 10ti letého dítěte.

A teď jedna otázka: Nejsou tato opatření ospravedlňována ochranou lisdkých životů?

Následný ostudný projev presidenta země kárá oslavence, nikoli policisty.

V Bolívii policie přepadla soukromý dům, kde se pořádaly kohoutí zápasy. Ovšem zůčastnění nebyli obžalováni z trápení zvířat, ale z 'ohrožování zdravotní bezpečnosti'. Jakmile veřejné mínění tuto událost absorbovalo, následovaly běžné soukromé hostiny, např. i jedna svatební oslava. Řada lidí již vykonává trest odnětí svobody, jiní vyvázli s pokutou.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/pri-koronav...

Klasifikace: kuriozity,politika,zdravi,pravo Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 0

 Nebezpečí připravované vakcíny proti covidu-19

23.8.20

Neurčeno:

Lékařský žurnalista, badatel a producent filmu Vaxxed, Del Bigtree, mluví o nebezpečí vakcín a zejména o připravované vakcíně proti covidu-19, a uvádí důvod, proč bychom měli být spektičtí a opatrní s ohledem na tuto vakcínu.

 

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/nebezpeci-pripravovane-vakciny...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 3

 Migranti získají v Německu 1200Eur/měsíc za nic

23.8.20

Německo:

Nepodmíněný základní příjem vypadá na papíře velice pěkně. Jenže praxe např. Finsku ukazuje, že to v reálné společnosti lidí prostě nefunguje. A ještě v kombinaci s migrací to vytvoří skupiny lidí, kteří nebudou ochotni ani schopni něco pro společnost vytvořit. A budou mít spoustu volného času třeba na různé "obohacování" ostatních a budování no-go zón.

Pokud to není placeno státem, ale nějakými fondy, tak ten, kdo to financuje, ví moc dobře, jak to skončí.

A teď si vemte naše lidi, kolik lidí u nás si vydělá 31270Kč a více?

Klasifikace: politika,polit.korekt,ekonomika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Moers: Dobrý start, jak se stát slušnými občany Spolkové republiky Německo

22.8.20

Německo:

Základní škola v Moers:

Orouškovaní prvňáčci vstupují do školy mezi dvěma orouškovanými flanďačkami a pod vlajkou LGBT.

Zdroj: https://twitter.com/gehtaufkeksen/status/1296958705796349952

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Krize ideií a myšlení

22.8.20

Německo:

Německá vysoká škola v rámci projektu jednoho ze svých pedagogů vypsala konkurz na stipendia za nicnedělání. V sázce je částka 1600 eur (40 000 korun), kterou mohou získat tři uchazeči s nejzajímavějšími projekty. Porota vybere ty, kteří se zavážou „něco nedělat“ obzvláště zajímavým či novátorským způsobem, napsala agentura DPA.

_______
Zoufalá snaha přijít ještě s něčím novým čím dál víc připomíná psa honícího si v kruhu vlastní ocas. Hegel, Kant, Shopenhauer, Nietzsche se musejí v hrobě otáčet.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/relax/zajimavosti/nemecka-skola-vypsa...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Vláda požaduje trest smrti pro Tsarnaeva

22.8.20

USA:

Po dlouhých letech se vyskytla příležitost k odsouzení a popravě dlouhé roky vězněného a vyšetřovaného Tsarnaeva kvůli jeho údajné účasti na tetoristickém útoku během maratonu v Bostonu 19. dubna 2013, kdy jeho bratr měl být zastřelen policií.

Lze věřit oficiální verzi? Oba bratři byli obviněni z teroristického útoku, ovšem kamerové záznamy měly dokazovat účast jiné organizace, jejich nevinu a tím pádem další falešnou vlajku na seznamu. I blízcí lidé z jejich okolí popřeli možnost jejich účasti na zločinu nebo motivace k němu.

Zdroj: https://es-us.noticias.yahoo.com/barr-insiste-pena-capital-a...

Klasifikace: politika,krimi,pravo Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 0

 Globální ničení, zablokování, COVID-19 – hospodářské a sociální dopady.

21.8.20

Neurčeno:

Plánované ničení světové ekonomiky

Musíme si uvědomit, že globální ničení jednotlivých zemí, ke kterému současně dochází, není žádná náhoda.

http://desitka.org/globalni-niceni-zablokovani-covid-19-hospodarske-socialni-dopady/

Odkaz na Rockefellerův dokument z roku 2010 a návrhy předchůdců, jakož i ty, které vedly k rozhodnutím o „pandemii“ a „uzamčení“

https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 0

 21. srpen - vzpomene si ještě někdo?

21.8.20

Česká republika:

Dnes je 52. výročí srpnové okupace. Jak strašlivě se svět za ty roky proměnil. Co bylo bílé, je černé a naopak.

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Na Floridě vypustí 750 milionů geneticky upravených komárů

20.8.20

USA:

Americké místní i federální úřady definitivně povolily vypustit 750 milionů geneticky upravených komárů na území Floridy. Modifikovaná krvelačná havěť má vytlačit přirozeně se vyskytující komáry, kteří přenášejí nakažlivé nemoci, jako jsou horečka dengue nebo žlutá zimnice.

„Administrativa použila peníze daňových poplatníků na pokus jak z Jurského parku. Monroeský okresek teď udělil definitivní povolení. Co by se mohlo zvrtnout? Nevíme, protože federální Agentura pro ochranu životního prostředí nepovolila důkladně posoudit možná rizika.

______
Tohle je zase snaha přečůrat přírodu. Extrémně nebezpečný experiment, který se může vymknout z ruky. Kolik žlutých zimnicí a horeček dengue zaregistrovali u Floriďanů? Ještě jsme nevyřešili laboratorně vyrobený kovid-19 a oni rozbíhají obří akci uvolňování do přírody další výtvor  z Frankensteinovy kuchyně.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/na-floride-...

Klasifikace: Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Občanské sdružení United4Rescue si koupilo a zrekonstruovalo novou "záchrannou" loď Sea-Watch 4

18.8.20

Německo:

Německé občanské sdružení United4Rescue si koupilo a zrekonstruovalo novou záchrannou loď Sea-Watch 4. Loď s velkou pompou 15.8.2020 vyplula na první "záchrannou" misi.

Naprosto děsivý je seznam církevních diecézí, NGOček a institucí, které promptně přispěly, aby měla United4Rescue na novou loď, po-té co stávající flotila byla postupně zabavena úřady a nebo pro formální defekty lodím nebylo umožněno vyplout.

Poznámka editora Ten seznam donátorů je fakt děsivý. Vysoké procento představují kostely a různá křesťanská sdružení. Vše z Německa. Ukazuje se nesmírná síla páté kolony, kolaborantů, zrádců národa. Těm všem rozvrat států, který je živí a chrání, vyhovuje. Němcům už není pomoci.

Zdroj: https://www.united4rescue.com

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 2

 Ze státního rozpočtu bude vytunelováno 2,1 miliardy za vakcínu

18.8.20

Česká republika:

Tohle je hlavní důvod neustálého strašení veřejnosti koronavirem. Ze státního rozpočtu bude vyvedeno 2,1mld Kč na vakcínu, která nebyla ani vyvinuta natož otestována.

V lepším případě to dopadne podobně jako prasečí chřipka. O nakoupenou vakcínu neměl nikdo zájem a jen byli všichni občané připraveni o peníze.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020081712390610-c...

Klasifikace: zdravi,finance Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Povinné náhubky opět od září

17.8.20

Česká republika:

Hamáček se poslední dobou v noci budí hrůzou, že i jeho červený svetr (předpokládám, že v něm spí, aby byl akční i v noci) je zborcený potem. A víte, jaká je to noční můra? Inu, to, že ten zatracený virus lidi dostanou a nebudou o tom ani vědět.

To nelze dopustit! Jak by potom vnutil lidem ty vakcíny, co se ČR chystá nakoupit za 2,1 miliardy? To by také mohlo dopadnout  jako s "lékem" Tamiflu, který vláda nakoupila za miliony a pak tiše vylévala do kanálu. V ohrožení je i tučné všimné od Big Pharma.

Takže on a jemu podobní straširybky vyhlásili, že vláda dostala vzkaz od kovidu-19. Do 31.srpna prý dá ještě pokoj, ale počínaje půlnocí na 1. září na nás skočí a bude děsně řádit. A oni, politici, protože se o nás bojí, neb nás mají rádi, rozkázali, že jediná ochrana, kterou virus nepřekoná, je náhubek. A tak je zase budeme nosit. Zatím jen v MHD a všude tam, kde se hůře dýchá. Ale to se brzy může rozšířit, pokud Big Pharma poručí.

Na kolena, holoto! Nasadit náhubky! A pěkně nahlas poděkovat!

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rousky-narizeni-vlada-pol...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Luboš Xaver Veselý a jeho dopisování si s firmou Generali, penzijní společnost

16.8.20

Česká republika:

Moderátor a člen Rady České televize Luboš Xaver Veselý se na sociální síti podělil o zajímavý dopis, který mu v posledních dnech přišel. Sledujícím pak nastínil jeho znění, ale také zmínil svou reakci na něj.

Vážený pane, při kontrole Vaší smlouvy jsme zjistili, že jste podle současné legislativy takzvaně politicky exponovaná osoba, tedy osoba ve významné veřejné funkci s celostátním nebo regionálním významem nebo osobou blízkou. Proto je nezbytné podle zákona č. 253/2008 Sb. O některých opatřeních proti legalizaci výnosu z trestné činnosti a financování terorismu provést Vaše další ověření,“ citoval Xaver Veselý znění dopisu.

Výborná je Xaverova reakce, přečtěte si celý článek.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020080912330109-f...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Policejní stanice v "neexistující" no-go zóně ve Stockholmu

16.8.20

Švédsko:

Západ vytrvale popírá existenci no-go zón.

Když v takovéto neexistující zóně chcete postavit policejní stanici, tak dochází k úmyslnému zakládání požárů, občas tam přijede a exploduje auto naložené výbušninami.

A i když taková zóna oficiálně neexistuje, tak policisty musí dopravovat do práce bezpečnostní agentura.

Přesně tohle je výsledkem multikulturního obohacení. Chceme to i v České republice?

Zdroj: https://cz24.news/svedove-slozite-budovali-policejni-stanici...

Klasifikace: krimi,nabozenstvi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 2

 Tady je napsáno, k čemu je potřeba technologie 5G telefonů

15.8.20

Kazakhstan:

V článku je uvedeno, na co je zejména vhodná technologie 5G - na permanentní sledování obyvatelstva v reálném čase.

Zdravotní postižení od 5G nebylo s jistotou prokázáno, ale informace uvedené v článku také nepředstavují vůbec nic pozitivního. Na psychické pohodě lidí se permanantní sledování jistě také podepíše.

Zdroj: https://cz24.news/cinsky-socialny-kreditny-system-prekonava-...

Klasifikace: technika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 13

 Pokus o opakování ukrajinského Majdánu v Bělorusku - a naše média to opět žerou

14.8.20

Belorusko:

Článek v Novinkách.cz Demonstranti v Bělorusku objímají ozbrojené policisty, někteří odkládají štíty opět potvrzuje neuvěřitelnou naivitu, slepotu, neinformovanost, hloupost, neprofesionalitu a vlezdoprdelezectví českých novinářů. Píše se v něm:

V Bělorusku pokračují masivní protesty proti výsledkům podle kritiků zmanipulovaných nedělních prezidentských voleb. Tisíce demonstrantů v centru Minsku se domáhají přepočítání hlasů a odstoupení prezidenta Alexandra Lukašenka. Podle agentury TASS na místo přijela dlouhá vojenská kolona s vězeňskými vozy. Agentura uvedla, že mnozí z přítomných policistů na výraz solidarity s demonstranty odložili štíty.

Upozorňuji, že Lukašenko dostal 80 % hlasů. Zfalšovat se dá výsledek, pokud je kolem poloviny, ale 80 % nedokáži zfalšovat ani Rambové v CIA a ti s tím mají jó zkušenost. Přesto naše média výsledky zpochybňují a zesměšňují a nazývají je "parodií".

Ti "demonstranti", milé Novinky, jsou svezeni ze všech koutů a někteří jsou dokonce z Polska. Jsou vyškolení profesionály, kteří provádějí barevné revoluce, a zřejmě mnozí i placení.

Je mi stydno za to, že naše média opět stojí na straně zločinců a Sorosjugend.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/nad-demonstr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 10

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 1

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 210 741,07 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 38 784 950