Ve zkratce

Stránka:

 Překvapivé souvislosti: Kuřáci jsou zřejmě mnohem méně ohroženi covid-19

23.4.20

Neurčeno:

Už jsme tady podobnou zprávu měli, ale proč to nepřipomenout znovu. Zvlášť když nás, kuřáky, Systém degraduje na občany druhé kategorie, pronásleduje nás, vydírá nás, buzeruje nás, bere nám lidskou důstojnost a vůbec dělá všechno proto, aby nám ze životů udělal peklo. smile

Statistika potvrzuje, že efekt kouření na covid-19 je velmi výrazný. Lidem, kteří kouří každý den, mnohem méně hrozí, že se u nich vyvinou symptomy pandemické infekce nebo že u nich dojde ke kritickému průběhu onemocnění. Jde o několikanásobně nižší riziko. Asi není nutné zdůrazňovat, že odborníci jsou v šoku. Koronaviry si zjevně libují v etických dilematech.

A tady je článek v angličtině: Was Hockney RIGHT? French researchers to give nicotine patches to coronavirus patients and frontline workers after lower rates of infection were found among smokers

Zdroj: http://www.osel.cz/11138-prekvapive-souvislosti-kuraci-jsou-...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Soňa Peková na ČRo - corona vir

23.4.20

Česká republika:

22.4.2020 rozhovor Soni Pekové na téma corona virus.

Opět potvrzuje, že je nepravděpodobné, že by virus byl přírodní povahy.

„Je kolem něj hodně mlhy, nakonec se ale ukáže, kde je pravda. Domnívám se, že jde o uměle vytvořený virus. Virus se chová divně, nevyvíjí dobrou imunitu, jsou známy případy reinfekce. Má spoustu charakteristik, které jsme dosud v přírodě neviděli,“ popisuje.

Některá témata z rozhovoru (cca čas):

»02:50 Jak se virus dostane na člověka

»04:50 O koronavirech

»05:20 Je virus umělý?

»07:30 Netopýří virus

»10:50 Metoda CRISPER

»15:10 SARS, MERS, zmizí COVID za rok?

»17:00 Mutace viru a šance na vakcínu

»20:10 Panikaření, mediální obraz

»25:20 Děti a jejich imunita

»33:40 O své práci

»38:50 Asi jsme někomu překazili byznys

»40:30 Čemu věřit...? (VTIP 41:00 :-))

»Rada na závěr: Používat selský rozum

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=3AfokVbej8I

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 1

 Šílenec Musk zaplevelí nebe, už teď přes jeho satelity není vidět

21.4.20

Neurčeno:

„Vláček neboli satelity Starlink společnosti SpaceX pomalu a jistě likvidují nebe. Dnes večer jsem jich viděl alespoň padesát v těsném závěsu za sebou. Až jich bude 12 tisíc, tak můžeme fotografování oblohy zabalit. Odjet do Chile nám nepomůže,“ napsal fotograf oblohy Zdeněk Bardon.

Ze současných 2218 družic by zanedlouho mohlo být čtyřicet pět až padesát tisíc. To by výrazně zkomplikovalo pozorování vesmíru z povrchu Země. Nejde přitom jen o problém sledování vzdálených objektů přibližujících vznik vesmíru. Může se tím zkomplikovat i včasné odhalení asteroidů, které by se mohly nebezpečně přiblížit k Zemi.

Satelity od SpaceX jsou navíc jasnější než 99 procent objektů ve vesmíru, více září jen 172 hvězd. A nepomáhá ani jejich antireflexní nátěr, protože 75 procent plochy satelitu tvoří sluneční baterie. Nemluvě o tom, že i temná družice komplikuje pozorování, protože zastiňuje pozorované objekty.

„Celá ta situace je alarmující především proto, že v současnosti není k dispozici mezinárodní právo, které by takové projekty regulovalo. Satelity startují pouze na základě svolení Amerického federálního telekomunikačního úřadu,” řekl Novinkám Pavel Suchan z Astronomického ústavu Akademie věd.

______
A nikdo toho grázla nezastaví.

Zdroj: https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/pres-muskovy-druzic...

Klasifikace: veda,krimi,technika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 12

 VIDEO: Zná Fauci budoucnost (i minulost) corona epidemie?

21.4.20

USA:

Anthony Fauci je důležitá osoba v americké administrativě. Stojí v čele Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci (NIAID). Během setkání Trumpa s novináři byl položen dotaz na financování výzkumu corona virů v čínském Wuhanu z amerických zdrojů. Reakce Trumpa ve videu. Stejně jako jakési schopnosti vidět budoucnost samotným Faucim, když v minulosti sdělil, že společnost bude čelit nečekané epidemii...

Za pozornost stojí toto 2min video z vysílání italské televize (2015). Složením vzniká zajímavý díl do mozaiky "epidemie".

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=PiykkBrpEnU

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 4

 Svět se zbláznil a šířit neúměrný strach je hloupé, tvrdí lékař

20.4.20

Česká republika:

„Svět se maličko zbláznil a medicína zůstává ve vleku. O medicínu tady ani moc nejde a půjde o ni čím dál míň. Většina z vás měla na střední škole biologii, a tam vás učili o křivce růstu, Gompertzově křivce, podle toho se vyvíjí v životě sexuální aktivita, ambice představitelů, růst hrabošů, růst kvasinek, ale i infekce, epidemie,“ otevřel svůj příspěvek profesor Žaloudík. „Osmdesát lidí u nás denně bez »fanfár« umírá na rakovinu, ale svět i Česká televize blázní z koronaviru. Šířit neúměrný strach je hloupé,“ řekl senátor a ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně Jan Žaloudík.

Zdroj: https://zpravy.denikplus.cz/1600-svet-se-zblaznil-a-sirit-ne...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Kto stojí v pozadí za WHO

20.4.20

Neurčeno:

WHO vznikla v roku 1948 a sídli vo švajčiarskej Ženeve. Organizácia systému OSN je zodpovedná za zdravie v globálnom meradle. Jej hlavnou úlohou je ničiť ochorenia, obzvlášť kľúčové infekčné choroby.

Spojené štáty sú najväčším finančným prispievateľom organizácie. Za obdobie 2018-2019 prispeli sumou 400 miliónov dolárov, čo je len takmer 15 percent jej celkového rozpočtu. Druhým najväčším prispievateľom je Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov (Bill and Melinda Gates Foundation), ktorá poskytla 9,76 percenta celkových prostriedkov. Spomedzi krajín je druhým najväčším prispievateľom Veľká Británia.

____
Môj dodatok: Stojí za zdôraznenie, že WHO sa javí ako súčasť inštitúcií, ktoré boli po skončení druhej svetovej vojny zakladané globalistami v rámci príprav na zriadenie samozvanej "Svetovej Vlády". Do tejto skupiny inštitúcií spadá Organizácia spojených národov (UNO), Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), Svetová hospodárska organizácia (WTO), Svetová banka, Medzinárodný súdny tribunál, Medzinárodný menový fond, "Mierové sily OSN" a ďalšie. V zásade iba nástup Studenej vojny a tvrdohlavosť Sovietskeho zväzu zastavila realizáciu tohto plánu v jeho pôvodných termínoch a predstavách.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/usa-zastavuju-platby-svetovej-zd...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 1

 Operace COVID-19 je hra na svržení Putina, Trumpa a Xi Jinpinga

20.4.20

Neurčeno:

Známý politolog Igor Panarin hovoří o tom, proč se vojáci NATO nebojí koronaviru a zda Kreml dokončí Putinův levicový konzervativní převrat.

"Do éteru byly vrženy dezinformace, že Putin je nejen nemocný, ale že uprchl z Moskvy. Stejné dezinformační schéma bylo použito proti Stalinovi v roce 1941: Němci se blížili k hlavnímu městu a generalissimus údajně zmizel a opustil zemi,“ říká profesor doktor politických věd Igor Panarin. V rozhovoru pro „BUSINESS Online“ hovoří o tom, koho američtí zpravodajští veteráni obviňují z výroby biologických zbraní a že na pozadí pandemie se v globálních i ruských elitách odehrává tvrdý boj.

Zdroj: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2020/04/operace-covid-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 1

 Zaplaťte za pandemii. Čínu obviňují z pandemie

20.4.20

Neurčeno:

Na Čínu se kvůli pandemii koronaviru snáší ostrá kritika ze všech stran. Peking je odsuzován za údajné tajení epidemie, pomalou reakci a je i podezírán, že virus vytvořil. Austrálie i USA proto požadují vyšetření původu viru. Dalším státům se nelíbí projevy čínských diplomatů, které obhajují Čínu a haní Západ.

______
Ukazuje se stále jasněji, proč a kým byl virus vytvořen. Obvyklá otázka, komu to prospělo, je na místě. A pak také sledujte tok peněz. Američané prostě potřebují dostat svého soupeře do defenzívy. Když nevyšla zběsilá kampaň proti Huawei, použili těžší kalibr. To, že obětují i vlastní občany, není důležité, to jsou vedlejší ztráty.

Podlost, ubohost, věrolomnost, zmrdství Západu je dech beroucí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-koronavirus-krit...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Ceny ropy klesají na absurdní úroveň

20.4.20

USA:

Cena ropy WTI (West Texas intermediate) klesla na 7 USD/barrel. Ceny kanadské ropy Edmonton C5 Condensate klesly do záporných čísel!

Zdroj: https://www.zerohedge.com/markets/historic-oil-crash-sends-c...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Lovec idiotů

Komentářů: 3

 Mladí lidé s COVID-19 se nemohou vyléčit ani po několika týdnech

20.4.20

Neurčeno:

Zatímco se mnozí domnívají, že je potřeba přestat se chránit a získat imunitu, přibývají případy mladých lidí, kteří mají problémy i po několika týdnech a jiní hlásí, že nemoc se opakuje ve vlnách.

Například v Jižní Korei je téměř 100 "uzdravených" pacientů, kteří jsou opět pozitivní na vir, přičemž došlo spíše k reaktivaci viru, než k nové nákaze.

"Symptomatickým jsem se stal 29. února. Je mi 30 let a jsem muž. Dva rentgeny plic, které vyšly dobře. Kašel přichází a odchází, nemám chuť nebo cítím v puse kov. Měl jsem lehce zvýšenou teplotu, ale ta v posledních dnech roste. Cítím se hrozně slabý. Občas mám průjem. Bolí mě lymfatické uzliny. Občas nemohu popadnout dech. Dnes je to 49. den a přestože jsem se pár dní cítil lépe, nemám pocit, že bych se uzdravoval.“

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/young-covid-positive-reddit...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Lovec idiotů

Komentářů: 5

 Kyberútoky na české nemocnice či letiště?

20.4.20

Česká republika:

Na nemocnice v Ostravě, Olomouci, ale i v Pardubickém a Karlovarském kraji zaútočili hackeři. Stranou nezůstalo ani ministerstvo zdravotnictví či Letiště Václava Havla.

Vyšetřovatelé se kloní k závěru, že za útoky stojí světová velmoc, konkrétně podezírají Rusko. LN to potvrdily dva důvěryhodné zdroje blízké vyšetřování. „Organizuje to cizí mocnost. Začíná se ukazovat, že by za tím mohlo být Rusko. Vedou tam IP adresy,“ prozradil LN vysoce postavený důstojník z vyšetřovacího týmu. Jeho slova potvrdil i člen Bezpečnostní rady státu. „Vypadá to na Rusko,“ dodal s tím, že se ale stále pracuje na analýze zajištěných dat.

______
Po Novičoku na obzoru další aféra a zase v tom má prsty Rusko a zlořád Putin.

A za koronavirus můžou Číňané.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/kyberutoky-na-ceske-nemocnice-c...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 6

 5G může vyvést Česko z recese

20.4.20

Česká republika:

Budování a rozšiřování sítí páté generace významně přispívá ke zvyšování tempa ekonomického růstu a zpoždění a vylučování konkurence na zavedení 5G sítí může přijít českou ekonomiku na desítky miliard korun.

„V evropském měřítku jsme v míře konektivity a digitalizace hodně pod průměrem a 5G sítě se zatím testují v pěti městech. Podle harmonogramu měla proběhnout aukce kmitočtů v dubnu 2020, ale tu zbrzdily dvě skutečnosti. Odvolání šéfa ČTÚ a vyhlášení nouzového stavu.

„5G najde uplatnění především v oblasti Průmyslu 4.0, internetu věcí, autonomní dopravě a díky ní můžeme digitalizovat celé sektory služeb a budovat výrobní kapacity s využitím umělé inteligence,“ zdůrazňuje Rod.

„Neměli bychom restartovat starou - analogovou ekonomiku, ale nastartovat ekonomiku novou – digitální, a udělejme to v Česku rychle a úsporně,“ vyzývá Aleš Rod, ředitel výzkumu Centra ekonomických a tržních analýz.

_____
Na mainstreamu opět těžká masírka o blahu a velkém přínosu 5G (jak pro koho, já osobně 5G nepotřebuji).

Těžkosti se rychle překonají a s chytrou karanténou to nyní půjde jak po másle....

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/5g-muze-vyvest-cesko-z-re...

Klasifikace: veda,technika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Schillerová chce letošní schodek rozpočtu navýšit na 300 miliard

19.4.20

Česká republika:

Praha Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) navrhne na pondělním jednání vlády kvůli dopadům šíření koronaviru další zvýšení schodku státního rozpočtu pro letošní rok na na 300 miliard korun. Řekla to v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Na konci března Sněmovna kvůli pandemii schválila zvýšení letošního schodku na 200 miliard korun, z původně plánovaných 40 miliard korun.

„Letošní schodek 200 miliard korun není definitivní, protože mám spočítána všechna opatření, které jsme aplikovali, ale i další, která budou aplikována,“ uvedla Schillerová. Jde podle ní jde například o zvýšení plateb zdravotního pojištění za státní pojištěnce.

U výdajů Schillerová nově očekává navýšení o 120 miliard korun. V případě příjmů pak zatím očekává kvůli nižším příjmům ze sociálního pojištění, DPH nebo příjmových daní propad o zhruba 140 miliard korun. „Jen doufám, že schodek bude konečný,“ dodala ministryně.

V pátek pak MF uvedlo, že bude letos potřebovat na financování státního dluhu 410,6 miliardy korun. To je o 139,5 miliardy korun více, než úřad původně plánoval v prosincové Strategii financování a řízení státního dluhu na rok 2020.

Tonoucí se stébla chytá, jinak to nazvat nelze. A paní Schillerová mírně řečeno začíná panikařit - ,,letošní schodek není definitivní,, a hned na to dodává - ,,jen doufám,že schodek bude konečný,,. Oni sami neví co nás čeká. Nakonec schodek bude 2x tolik.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/byznys/statni-pokladna/schillerova-ch...

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Současné sucho v ČR je horší než v minulých dvou letech

19.4.20

Česká republika:

Praha Aktuální stav sucha na území České republiky je horší, než tomu bylo v polovině dubna v letech 2019 a 2018. Pokud by se nedostatek vody dále prohluboval, mělo by to negativní dopad na zemědělskou výrobu. Vyplývá to z analýzy, kterou v neděli zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

„V letošním roce oproti předchozím rokům je zasažena většina území malým až středním deficitem srážek za šest měsíců, který dobře vypovídá o nedostatku vody v orniční vrstvě především pro volně rostoucí rostliny a zemědělské plodiny,“ uvedli meteorologové.

Za období 24 měsíců je pak deficit srážek vysoký a v severních Čechách dokonce extrémní. Podle ČHMÚ to znamená nedostatek vody pro stromy a lesní porosty. Lze proto čekat, že se plochy porostů zasažených suchem budou zvětšovat, v některých oblastech budou stromy usychat.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/soucasne-sucho-v-cr-je-horsi-ne...

Klasifikace: ekologie Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Zločin v ČR

19.4.20

Česká republika:

Novinky.cz přišly s hlavní zprávou dne. Ukázalo se, že jacísi nejmenováni zlosynové si dovolili sedět v parku, kouřit, pít a hrát na kytaru. Policie naštěstí tyto nebezpečné jedince legitimovala a incident předala přestupkové komisi. Kam bychom došli, kdyby se lidi scházeli?

Jako třešnička na dortu je fakt, že noviny rozmazaly obličeje zločinců. Takže víme jen to, že incident byl natolik závažný, že se dostal do úvodníku mainstreamových novin.

[Kliknout p...]
Kliknout pro zvětšení

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kourili-pili-a-bavili-se...

Klasifikace: Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 „Česká televize se naprosto zbláznila!“

18.4.20

Česká republika:

Senátor Jan Žaloudík ve svém projevu zkritizoval Českou televizi za její činnost v době pandemie covid-19. Vyslovil rovněž i svou nespokojenost s informačním rozruchem, jenž panuje v České republice a po celém světě. Podle něj není situace natolik kritická, o čemž svědčí řada pozitivních tendencí.

Český lékař a politik Jan Žaloudík dal během vystoupení v Senátu ČR najevo, že nesdílí pesimistické vize, které akcentují česká média. Upozornil rovněž, že většina seniorů, kteří podlehli koronaviru, měli ve skutečnosti řadu dalších diagnóz.

Svůj kritický pohled vůči současné nadměrné panice ve společnosti Jan Žaloudík mimo jiné odůvodňuje tím, že úmrtnost na další nemoci obvykle přesahuje úmrtnost na covid-19. Jako příklad senátor uvádí úmrtnost na zhoubné nádory. Navíc uvedl, že denně v Česku umírá kolem tří set lidí, a to většinou přirozenou smrtí.

Dále český senátor vyzval k tomu, aby se česká společnost trochu zklidnila. Podle něj se současná tendence vývoje pandemie v Česku stává vcelku příznivou, o čemž podle něj svědčí statistika z ministerstva zdravotnictví. Navíc, Jan Žaloudík upozornil na potřebu pořádně se věnovat lidem, již mají jiné nemoci, jako je například rakovina a další.

P.S. - záznam ze sněmovny v příspěvku

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020041811816948-c...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Za konopí na zahradě šest let natvrdo!

17.4.20

Česká republika:

Ústavní soud zamítl stížnost muže, který dostal nepodmíněný šestiletý trest za pěstování konopí na zahradě u rodinného domu na Hodonínsku.

Muž trest označoval za nepřiměřený a excesivní, poukazoval na tvrdé dopady pro rodinu. S družkou se stará o dceru, splácejí úvěr na rekonstrukci domku.

Krajský soud v Brně původně uložil muži za neoprávněnou výrobu a jiné nakládání s omamnými látkami tři roky vězení a výkon trestu podmínečně odložil na pět let. Podle rozsudku muž na zahradě svého domu vysadil a pěstoval 28 rostlin konopí, které dále zpracoval. Byl dosud bezúhonný, přiznal se, proto mu soud uložil trest pod zákonnou sazbou.

Státní zástupce se však odvolal a Vrchní soud v Olomouci trest zpřísnil na šest let nepodmíněně. Původně uloženou podmínku považoval za příliš mírnou. Konstatoval, že osobní poměry muže se výrazně neliší od běžné populace. Verdikt potvrdil i Nejvyšší soud.

Z diskuse pod článkem: ,,Za opilost za volantem a zabití člověka podmínka nebo až 3 roky a za marijánu 6 let? Skvělé!!! To mi mozek nebere!!!''

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/sest-let-natvrdo-za-kono...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 6

 Neoliberální fašizmus MMF

17.4.20

Neurčeno:

V půběhu třech minut vysvětleny podvodné praktiky meznárodního měnového fondu, respektive Trojky. 

Trojka je trio MMF, ECB a EU.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=2JJtMhXlZxM

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 EU spustila záchranu nezletilých migrantů

17.4.20

Evropská unie:

Evropská unie ve spolupráci s Řeckem spustila plán na záchranu stovek nezletilých migrantů ze Sýrie, Afghánistánu, Iráku a Afriky, kteří se na cestě do Evropy ocitli bez rodičů. Z přeplněných táborů bude postupně nejméně 1600 z nich převezeno do zemí EU, aby tam mohli začít nový život. Prvních pár se ujalo Lucembursko, další zamíří do Německa nebo Švýcarska.

Minimálně 1600 nezletilých migrantů čeká zářná budoucnost v Evropě. Před hrozbou koronaviru i nuzného života v přeplněných uprchlických táborech je v následujících dnech a měsících zachrání Evropská unie ve spolupráci s Řeckem.

Další stovky nezletilých uprchlíků převážně ze Sýrie, Afghánistánu, Iráku a Afriky čeká stěhování do Evropy v následujících měsících. Náměstek ministra pro migraci Giorgos Koumoutsakos se nechal slyšet, že počet prvních přemístěných uprchlíků je sice nízký, ale ostatní země by si měly vzít z Lucemburska příklad.

Celkem se v přeplněných táborech v Egejském moři nachází 5600 nezletilých migrantů. Země EU jsou ale v jejich přijímání zdrženlivé i kvůli tomu, že to jsou často právě dospívající jedinci, kdo se pak značným dílem podílí na kriminalitě, což je znát především v Německu.

Pod zástěrkou koronaviru stěhování 30ti letých sirotků do Evropy. Skutečné číslo bude určitě vyšší. 

Zdroj: https://www.expres.cz/zpravy/recko-migranti-koronavirus-covi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Začíná projekt největšího sledování lidí v dějinách ČR

16.4.20

Česká republika:

Součástí “honu na nakažené” je i tzv. vzpomínková mapa, kterou získají úřady z mobilního telefonu nakaženého. Data pro vzpomínkovou mapu dodává internetový vyhledávač Seznam pomocí své aplikace Mapy.cz. Tato aplikace má v databázi takřka půl milionu uživatelů.

Chytrá karanténa by se měla naplno rozběhnout na území České republiky od 1. května. Připravena je i armáda v počtu čtyř tisíc vojáků, z nichž mnozí sloužili v Iráku v boji proti teroristům.

Jde o zcela bezprecedentní sledování občanů, které nemělo obdoby v žádném režimu. Ospravedlnit ho může jen “ochrana zdraví”, nic jiného, ale ani zde to není jednoznačné – vzhledem k velmi nízkému počtu zemřelých, pozitivně testovaných na COVID.

Za úmyslné šíření nemoci hrozí až deset let. Zcela bez problémů lze za současného stavu kohokoli zařadit do trestní sazby až 8 let vězení ( hrubě porušil zákony na ochranu veřejného zdraví § 153/4 ).

P.S. - v článku video ministerstva obrany - ,,Co je to chytrá karanténa?,,

Zdroj: https://www.arfa.cz/zacina-projekt-nejvetsiho-sledovani-lidi...

Klasifikace: politika,zdravi,technika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 7

Káva pro Zvědavce

94

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 142 čtenářů částkou 32 828 korun, což je 94 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 2

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
22,65 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
30,17 Kč
Kanadský dolar
17,77 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,55 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,47 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 509,76 Kč
1 unce stříbra
519,61 Kč
Bitcoin
1 294 670,81 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 782 360