Ve zkratce

Stránka:

 Německé dívky používají v rodinné výchově panenky, které implikují, že "dítě" mělo černého otce.

10.6.16

Německo:

V mnoha německých školách běží projekty, ve kterých se dívky učí na panenkách, že dítě znamená odpovědnost.

Fotografie ze školy Realschule Syke ukazuje, že dívky používají k výcviku panenky - děti, které implikují, že jejich otec byl tmavé barvy pleti.

[Klikněte n...]
Klikněte na obrázek pro zvětšení

Zdroj: http://www.pi-news.net/2016/06/mutter-ueben-mit-farbigen-bab...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Podle Schäubleho zachrání migranti Evropu před incestem a degenerací. Jaké skutečné přínosy rozmnožování migrantů s evropskými ženami lze očekávat?

10.6.16

Evropská unie:

Německý ministr financí prohlásil, že migranti zachrání Evropu před incestem a degenerací. Když odhlédneme od toho, že uvažuje o Evropanech jako o chovných zvířatech a pomíjí, že křížení ras probíhá vesměs znásilňováním evropských žen, jsou zde i jiné faktory k zamyšlení:

Světová zdravotnická organizace uvádí následující údaje o IQ v zemích, odkud prchající muži pocházejí: Cameroon 64, Chad 68, Somálsko 68, Niger 69, Etiopie 69, Botswana 70, Súdán 71, Mali 74, Egypt 81, Alžírsko 83, Libye 83, Omán 83, Sýrie 83, Maroko 84, Nigérie 84, Afghánistánu 84, Pákistánu 84, Írán 84, Saudská Arábie 84, Jemen 85, Irák 87.

Ovšem Německo 105 (ale pouze pro původní obyvatelstvo ; migranti, kteří se narodili v Německu, mají v průměru stejné IQ skóre jako jejich krajané v zemích původu).

20 %migrantů je negramotných (mezi Afghánci ve věku 14-24 let je to podle Světové banky 53 %). Migranti často neumějí dobře ani svůj vlastní jazyk, 50-60 % je na úrovni žáků obecné školy (ale té z Ghany nebo z Iráku).

__________
Kdo ještě nevěří tomu, že jsme svědky plánované likvidace evropských národů podle Kalergiho?

 

Zdroj: http://www.pi-news.net/2016/06/pirincci-degenerieren-bis-der...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Bild: Turecko připravuje "akční plán" proti Německu!

10.6.16

Turecko:

V souvislosti s hlasováním německého parlamentu, který označil vyvražďování Arménů Tureckem za genocidu, chystá Turecko odvetný plán.

Turecko podá nejméně tři žaloby proti 11 poslancům Bundestagu s tureckými kořeny, kteří hlasovali pro rezoluci. Dvě žaloby iniciovaly odborové svazy turecké policie, a třetí pak turecká asociace právníků.

Poslanci jsou obviněni z veřejné diskreditace tureckého národa, turecké republiky, Velkého národního shromáždění Turecka, vlády Turecké republiky a státních soudních orgánů.

Zdroj: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/bild-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 V4 nechce BREXIT

10.6.16

Evropská unie:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=LgaX8-n5utk

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 "Je to prostě neuvěřitelné". Mnoho obětí německých povodní čeká bankrot

10.6.16

Německo:

Katastrofální povodně v Německu způsobily obrovské škody, mnoho domácností přišlo o všechno. Na pomoc místním nejsou peníze, šly na uprchlíky, zbytek půjde na miliardovou pomoc pro Afriku a Blízký Východ - jako výpalné za to, že sem nepustí další milióny afričanů.

V NRW nedostanou oběti povodní nic, v Sársku např. 400 eur.
Povodňové fondy jdou na uprchlíky. Hannelore Kraft, ministerská předsedkyně za Severní Porýní-Vestfálsko už dala jasně najevo, že obětem záplav neposkytne stát žádnou podporu. Měly se pojistit samy.

Zdroj: https://www.facebook.com/ivcrn.news/posts/871974212930545

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 0

 Starosta Zhořelce (Görlitz) nedoporučuje večer ženám vycházet z domu

10.6.16

Německo:

Tak s emancipací už začíná být šlus. Alespoň bez ozbrojeného doprovovodu. Zůstat večer doma mladým ženám z bezpečnostních důvodů již vřele doporučuje starosta německého Zhořelce Siegfried Deinege. Důvodem jsou brutální potyčky místních Němců i Poláků z polské části Zhořelce na protilehlém břehu souměstí s imigranty. A takové to bylo pohodové město...

 

Zdroj: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/30711-tak-to-uz-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 0

 Európa sa búri: Podľa prieskumu nie je takmer nikto spokojný so súčasnou utečeneckou politikou

10.6.16

Evropská unie:

Podľa nedávneho prieskumu Pew Research Cente je väčšina občanov v krajinách EÚ nespokojná s európskou utečeneckou politikou. V Grécku ju odmieta 94 percent, vo Švédsku 88 percent, v Taliansku 77 percent, v Španielsku 75 percent, vo Francúzsku 70 percent a 68 percent v Nemecku, teda viac ako dve tretiny Nemcov.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/europa-sa-buri-podla-prieskumu-ni...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 0

 Nemecko chce ročne stavať stovky tisíc bytov pre “lepšiu integráciu utečencov”

10.6.16

Německo:

Podľa nemeckej ministerky výstavby Barbary Hendricksovej (SPD) je kľúčom k úspešnej integrácii migrantov lacné bývanie. To je však nedostatkovým tovarom. Aby sa zabránilo konkurencii medzi Nemcami a migrantmi, každoročne by malo byť postavených približne 400.000 nových bytov.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/nemecko-chce-rocne-stavat-stovky-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 0

 Začíná zasedání Bilderberg, kdo se tam objeví z Česka?

10.6.16

Německo:

V Drážďanech začíná zasedání Bilderberg a skončí v neděli 12. června. Dějištěm bude Hotel Taschenbergpalais Kempinski v centru města. Očekává se celkem 130 účastníků z 20 zemí.

Ačkoli je to svým charakterem soukromá akce, 400 policistů bude chránit hotel od vnějšího světa na účet daňových poplatníků. Kolem hotelu budou umístěny betonové bloky a plot, které budou bránit demonstrantům projít do ochranné zóny. Policie zde nepovolí skupiny demonstrantů větší než 15 osob.

Zdroj: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/zacina-...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Účastníci Gay Pride v Kyjevě se bojí, že na ně radikálové uspořádají hon

10.6.16

Ukrajina:

Šovinistická a nenávistná atmosféra na Ukrajině se neprojevuje jen „rusofobně“, ale také agresivitou vůči sexuální menšině. O tom mimo jiné svědčí i nedávné prohlášení kyjevských policistů, že „odmítají Gay pride chránit před vlastenci“. A samozřejmě za tradičního mlčení českých ochránců lidských práv a evropských hodnot.

Zdroj: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ucastni...

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Francouzský senát odhlasoval rezoluci ve prospěch zmírnění sankcí proti Rusku

9.6.16

Francie:

Francouzský senát odhlasoval rezoluci ve prospěch zmírnění sankcí proti Rusku.

K hlasování se ve čtvrtek vyjádřil předseda ruské Státní dumy Sergej Naryškin:

„Rezoluce má pouze poradní charakter, ale ignorovat mínění senátorů francouzská vláda nemůže. Zejména s ohledem na fakt, že Francie je právním státem. V právním státě není možné ignorovat mínění senátorů.“

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-je-to-Ve-Fran...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Prečo všetky sladkokyslé rybie výrobky začali sladiť umelým sladidlom?

9.6.16

Slovensko:

Zistil som to asi pred rokom. Prešiel som regály viacerých potravín vrátane reťazcov, a monopolný dodávateľ Ryba Žilina aj ďalší začali všetky zavináče aj tresky sladiť sacharínom. Teraz asi po nejakej kritike dávajú pravdepodobne bezpečnejšiu sukralózu.

Snažil som sa nájsť aspoň jeden výrobok sladený cukrom. Podarilo sa mi to v Kauflande, spomedzi asi 10 výrobkov 1 česká firma ešte sladila cukrom.

Pritom rozdiely v cene sú oveľa väčšie, než môže zodpovedať množstvu cukru za celý obsah kelímka plného cukru navyše.

Prečo žiadna firma nesladí cukrom? Prečo ten kto vyberá nemôže byť zákazník? Sú práce, kde je energia potrebná. Keď vypijem umele sladený nápoj, tak je cítiť, že chýba energia na fyzickú prácu, ak človek predtým dlhšie pracuje a potrebuje posilu. 

Pritom zloženie píšu tak malými písmenkami, že je takmer vylúčené, že by si väčšina dala prácu s lúštením. Kto toto ovplyvňuje, tuší niekto?

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a ppppp

Komentářů: 8

 Syřanovi dovolili vzít do Dánska 20 dětí a tři manželky. Na všechny dostane příspěvek

9.6.16

Dánsko:

Syrský přistěhovalec Dham al-Hasan (47), který přišel do Dánska předloni se ženou a osmi dětmi, dostal souhlas od úřadů, aby si přivedl zbývajících dvanáct dětí a další dvě manželky. Protože tvrdí, že je příliš nemocný na to, aby pracoval nebo se naučil dánsky, daňoví poplatníci se složí na podporu dětí v této rodině roční sumou 214 128 dánských korun (777 930 korun).

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405388-syranovi-dov...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 1

 Bez uprchlíků zdegenerujeme, říká německý ministr

9.6.16

Německo:

Pokud nebude Evropa otevřená uprchlíkům, zdegeneruje v příbuzenských sňatcích. Týdeníku Die Zeit to řekl německý ministr financí Wolfgang Schäuble (CDU).

„Uzavření je přece to, co by nás zničilo, což by nás vedlo k degeneraci v příbuzenských sňatcích,“ tvrdil listu. Muslimové v Německu přispívají podle něj k otevřenosti a různosti. „Jen se podívejte na třetí generaci Turků, zejména na ženy. To je přece enormní inovační potenciál,“ dodal.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405959-bez-uprchlik...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 8

 Prezident DLR Zacharčenko: zabránili jsme atentátu na Savčenkovou

9.6.16

Ukrajina:

Podle Zacharčenka, DLR získala informace o chystaném atentátu na Savčenkovou na linii mezi DLR a Ukrajinou, který měly připravovat ukrajinské tajné služby a z atentátu následně obvinit DLR. Informaci o těchto záměrech proto vypustila DLR do médií. Zacharčenko navíc tvrdí, že soudě podle následkých výroků Savčenkové se takto vypuštěná informace k ní včas dostala.

Zdroj: http://cz.sputniknews.com/svet/20160608/3240646/zacharcenko-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 1

 Európska komisia má ďalší “skvelý” plán. Chce k nám navoziť imigrantov z Afriky

8.6.16

Evropská unie:

Únia sa podľa neho v prvej fáze zameria na deväť štátov: Jordánsko, Libanon, Tunisko, Niger, Mali, Etiópiu, Senegal, Nigériu a Líbyu.

Únia, štáty aj súkromné firmy majú vo vybraných krajinách do roku 2020 minúť až 62 miliárd eur. Brusel tiež zjednoduší legálnu migráciu, migrantov chce voziť priamo z vojnou zmietaných krajín.

Každá z deviatich uvedených krajín by sa podľa Avramopoulosa mala zaviazať, že bude prijímať späť nelegálnych migrantov, ktorých Európania zadržia. Európska únia naopak plánuje, že by priamo z Afriky a táborov na Blízkom východe vo vlastnej réžii privážala imigrantov.

Okrem prijímania vojnových utečencov plánuje Európska komisia tiež zjednodušenie podmienok pre cudzincov, ktorí chcú v Európe pracovať. Komisia počíta s tým, že by ich každý rok mohlo byť až 137 tisíc.

Prisťahovalec si po novom bude môcť do EÚ priviesť celú rodinu.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/europska-komisia-ma-dalsi-skvely-...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 8

 Máme se vám omluvit, že jsme vás osvobodili od Hitlera? Rusové jsou velmi naštvaní na Němce

8.6.16

Německo:

V průběhu již patnáctého kulturního fóra pod názvem „Postupimské schůze“, v rámci kterého se pravidelně setkávají zástupci z kulturního prostředí Ruska a Německa, prezident Spolkové republiky Německo vyzval Rusko k tomu, aby se kálo za svou minulost, tak jako to učinilo Německo.

Předseda Rady ředitelů holdingu Pravda.ru Vadim Goršenin k tomu řekl:

„Jak může pan prezident Gauck hovořit o nějakém vymýcení totalitarismu, když je jeho země pořád ještě pod okupací Spojených států? Když americké tajné služby odposlouchávají všechny lidi, kteří v Německu něco znamenají, včetně kancléřky, a ta se proti tomu ani nebrání? ...

V situaci, kdy je celá Evropa řízena ne z Bruselu, ale z Berlína, který s německou pečlivostí stanovuje kvóty na řízení produkce a zemědělská pole evropských zemí kontroluje skrze své vesmírné satelity...

Německá angažovanost při politických převratech na Blízkém východě a Ukrajině s sebou přinesla ohromné číslo obětí, což také zrovna nenaznačuje, že by se Německo poučilo ze své minulosti...."

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mame-se-vam-oml...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Internetoví giganti uzavřeli dohodu s Evropskou komisí. Do 24 hodin bude zabráněn přístup na stránky, které budou označeny za závadné

8.6.16

Evropská unie:

Facebook, Twitter, Google a Microsoft uzavřely s Evropskou komisí dohodu, podle níž mají odstranit během čtyřiadvaceti veškeré příspěvky související s mluvou nenávisti a také zablokovat přístup na stránky, které ji budou šířit.

Korporace mají rovněž utužit spolupráci s organizacemi, které údajně bojují proti rasismu a nenávisti na internetu, a pomohou šířit „alternativní obsah“.

Ano, korporace tou cenzurou budou chránit hlavně své vlastní zájmy - tedy zájmy svých vlastníků, za které kopou nadnárodní organizace jako je OSN, EU, MFF, World Bank, Světová zdravotnická organizace a další.

_________
Poznámka editora: Je ovšem zvláštní, že honba na rasisty se týká pouze bílých. Pokud rasismus projevují černoši, nikdo jim nebrání. Viz článek Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřená na oplodňování bílých žen zde ve Zvědavci.

Zdroj: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/15039-internet...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Svobodná strana Rakouska napadla u soudu výsledek prezidentské volby

8.6.16

Rakousko:

Svobodná strana Rakouska (FPÖ) ve středu oznámila, že podala k ústavnímu soudu protest proti výsledkům prezidentských voleb, v nichž její kandidát Norbert Hofer jen těsně neuspěl.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405883-svobodna-str...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 V průběhu ramadamu nebudou muslimové pokutování za rychlost

7.6.16

Británie:

Stále častěji se zde objevují náznaky, že pro muslimy budou v Evropě platit jiné zákony -- pokud vůbec nějaké. Poslední inovaci v tom směru přinesla Británie. V průběhu ramadamu nemusí muslimové dodržovat předepsané rychlosti, nebudou trestáni.

A vysvětlení? Když prý hladoví týden nebo dva, jsou ve stresu a proto k ním musíme být tolerantní.

_______
Mimochodem muslimové nehladoví celý týden nebo 14 dnů. Pouze od slunka do slunka. Takže potmě se mohou nadlábnout. Alespoň tak mi to, myslím, kdysi jeden muslim vysvětloval.

Zdroj: http://theexposer.co.uk/Article/muslims-allowed-to-break-spe...

Klasifikace: polit.korekt,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 0

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 4

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,58 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,65 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 299,52 Kč
1 unce stříbra
558,22 Kč
Bitcoin
749 852,09 Kč

Poslední aktualizace: 21.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 39 119 726