Ve zkratce

Stránka:

 Herbicidy a pesticidy snižují počet spermií v ejakulátu, dokazuje studie

31.3.15

Neurčeno: Dr. Jorge Chavarro, autor studie a asistent-profesor výživy a epidemiologie na Harvard T.H. Chan Školy veřejného zdraví v Bostonu otestoval 338 vzorků ejakulátu od 155 mužů, kteří navštívili fertilizační kliniku v posledních pěti létech a zjistil, že muži, kteří jedí velké množství ovoce a zeleniny ošetřené pesticidy a herbicidy, mají o 49 % menší počet spermií a o 32 % více špatně formovaných spermií.

Zdroj: http://www.foxnews.com/health/2015/03/31/study-fruit-and-veg...

Klasifikace: zdravi,ekologie Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Hon na čarodějnice na Slovensku (a stejně tak i v Čechách)-fašizace z Ukajiny na postupu do Evropy

31.3.15

Slovensko: Doterajším vyvrcholením tejto informačnej vojny bol pondelkový článok Martina Šimečku Návrat slovenskej luzy, ktorý vo mne definitívne upevnil presvedčenie, že žlčovitý plátok, ktorý označuje oponentov za verejných nepriateľov, luzu či ruských agentov, ktorý šíri nenávisť a podnecuje v ľuďoch agresívne správanie, by nemal byť legitimizovaný čestnými a kultúrne vychovanými ľuďmi.

Nemá význam strácať čas vysvetľovaním, že nie ste nijaký ruský agent, proruský aktivista, prokremeľský analytik či fanúšik Putina, že nie ste verejný nepriateľ či zradca. Toto je hon na bosorky a jediným spôsobom, ako ho ukončiť, je rázne odmietnuť túto hru.

Nie, nie sme vo vojne. Rusi ani Američania nie sú naši nepriatelia. Odmietame ideologické barikády a účelové delenie občanov na proamerických a proruských. Chceme mier, spravodlivosť a záruky bezpečnosti pre všetkých. A ak chceme brániť demokraciu, tak ju bráňme predovšetkým vo svojich krajinách, bráňme právo slobodne diskutovať bez strachu zo šikanovania a nedopusťme, aby kritické myslenie dostalo protofašistickú nálepku zrady.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/eduard-chmelar-slovensko-ovladol-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Premiér Sobotka: Nevypočitatelné chování Putinovy vlády... Nesmí se opakovat rok 1938

31.3.15

Česká republika: „Umožnění   přesunu   americké  jednotky  přes  naše  území  je  vyjádřením spojenecké  solidarity a součástí odpovědnosti, kterou máme jako člen NATO. Naše  bezpečnost  je dnes mimořádně silná díky jasným bezpečnostním zárukám našich  spojenců  v  NATO,  včetně Spojených států. Jsem rád, že to chápe a podporuje i velká většina našich občanů. V době, kdy bezpečnostní rovnováhu v  Evropě a jejím okolí narušují aktivity Islámského státu na jedné straně, a   nevypočitatelné  chování  Putinovy  vlády  v  Rusku  na  straně  druhé, dramaticky  roste význam spolehlivě zajištěné národní bezpečnosti. Pokud by našemu  státu hrozilo bezprostřední nebezpečí, nesmíme zůstat a nezůstaneme sami, jako v roce 1938,“ uvedl předseda vlády Bohuslav Sobotka.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Pre...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Bývalý vojenský lékař Marek Obrtel předal velitelům amerického konvoje otevřený dopis

31.3.15

Česká republika: „Rozumím Vám, jste vojáci, máte svoje informace a možná i přesvědčení, že děláte dobrou práci, jako jsem je měl kdysi já. Ale stejně jako mi kdysi říkal jeden vysoký důstojník US Army ze skupiny PSYOPS, když jsem měl pochybnosti o správnosti svého konání: „You must think out of box“ (Dívejte se na to z jiné strany – pozn. red.), já jsem se snažil, ale marně, stejně tak říkám totéž já vám. „Think out of box, please...“, jinak budete konec života trávit v depresích a ve výčitkách svědomí. Jsem lékař a o lidské psychice něco vím. Vím něco i o tom, jaké to je, stát na nesprávné straně barikády, ale člověk má vždycky šanci se rozhodnout,“ varoval.

V závěru dopisu ještě mimo jiné připojil slib, že až pojedou vojáci stejnou trasou zpět na Východ, nikdo jim už mávat nebude. „V té době už totiž i ti největší tupci a zabedněnci pochopí, že vést jakoukoliv válku, natož válku s Ruskem pro něčí mocenské zájmy na svém vlastním území, na podkladě pochybné ideologie a demagogie, je Bohapustý zločin a Nebetyčná hloupost, ale to už bude pozdě.“

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/At-dostanou-por...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Porošenko nosí vojenský kabát s nápisem "Cynický Bandera"

31.3.15

Ukrajina: Od té doby, co se přeřekl a místo "cyničtí bandité" řekl "cyničtí banderovci", pyšní se Porošenko vojenským kabátem s nápisem "Cynický Bandera".

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdroj: http://www.politnavigator.net/poroshenko-khodit-v-kamuflyazh...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Italský minstr zahraničí. Itálii hrozí z ukrajinského konfliktu stejné nebezpečí jako z války v Libyi přirovnal nebezpečí

31.3.15

Itálie: Italský ministr zahraničí, Paolo Gentiloni, prohlásil, že Itálii hrozí od ukrajinského konfliktu stejné nebezpečí jako od války v Libyi. Na příkladu Libye uvedl, že neexistuje jednoduché řešení v občanských válkách. Řekl, že Evropa musí spolupracovat s Ruskem zejména na eliminování hrozeb např. z Mali v Pákistanu.

Italský premiér Matteo Renzi na sebe přivolal hněv Bruselu, když prohlásil, že pojede na oslavy konce II. světové války do Moskvy.

V červnu bude Itálie žádat částečné zrušení sankcí proti Rusku.

Zdroj: http://www.politnavigator.net/ministr-inostrannykh-del-itali...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Ďalšia slovenská demonštracia proti NATO proběhla 26. 3.

30.3.15

Slovensko: „To, že konvoj nepôjde cez Slovensko , sa dá vysvetliť tým , že prakticky každé dva týždne sa vo štvrtok konajú v rôznych mestách ( Bratislave a ďalších veľkých mestách ) vystúpenia proti rozmiestňovaní základní NATO . A tieto demonštrácie budú pokračovať , sú pomerne početné, ľudia prichádzajú s heslami proti NATO ako takému . Prejazd takého konvoja Slovenskom by bol čistou provokáciou a ešte viac ľudí by bolo proti NATO “ , povedal bývalý slovenský premier Ján Čarnogurský . Doplnil, že keby americké vojská išli cez Slovensko, ešte viac by to rozdelilo slovenský národ.

Zdroj: http://aeronet.cz/news/dalsia-slovenska-demonstracia-proti-n...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Poslanec Huml: Přestal jsem NATO důvěřovat, odmítám s ním být nadále spojován

30.3.15

Česká republika: Stanislav Huml (ČSSD):

„V okamžiku, kdy vrchní velitel sil NATO v Evropě Philip Breedlove začal brát volené zástupce jednotlivých zemí jako své podřízené a o politicích, kteří nechtějí válčit, hovoří jako o zbabělcích, dělá brífinky stylem, že je v Evropě neomezeným vládcem, odmítám já být nadále spojován s tímto uskupením a přestal jsem NATO důvěřovat jako záštitě ochrany mé vlasti České republiky.

Můžeme se rozcházet v síle jeho současné moci, ale nikdo nemůže zapřít, že tento generál překročil meze, že američtí generálové překračují meze a hovoří za volené politiky, místo aby byli v jejich službách, jakožto ve službách všech národů pod NATO sdružených.

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2015/03/poslanec-huml-prestal-js...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Česká televize propaguje nacistické symboly - z kosířské svodky

30.3.15

Česká republika: Takže  celý koment zmenším na tuhle jednu jedinou fotku, vytaženou z  hlavních večerních zpráv na ČT. Tehle vítač – osvastikovaný demokrat, ten ten mi fakt imponuje. Jaroš na Ukrajině by z něj měl určitě radost. ČT evidentně už ztratila světloplachost. Jakpak je to s nacistickými symboly  a jejich propagací?

moto

No někde  s tímhle v konvoji ostrých hochů na motorkách jel i Telička. Jak se dozvíte zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Telicka-nakopne-motorku-a-vyrazi-doprovodit-americky-konvoj-368371

Zajímalo by mne, co na to zdejší Kosíři, co ho volili a chtěli za eurokomisaře. O profilu někoho, kdo byl za bolševika na diplomatické akademii v Moskvě, samozřejmě členem KSČ a  dnes je nadšeným vítačem, nemá smysl mluvit.

Zdroj: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/03/30/ukrajinska-sv...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 7

 Zajímavý majitel hájenky

30.3.15

Česká republika: Napsal mi čtenář, ocituji část jeho emailu:

Tahle hájenka hluboko v lese se prodávala asi dva roky.Je to k.ú Pozorka u Kladrub LV 230
http://www.realitnirevoluce.cz/detail/14914
http://zapado.ceskereality.cz/chaty-chalupy/chalupy/?id=AAA532691
http://www.mapy.cz/zakladni...

Náhodou jsem koukal kdo to koupil.
Arkady Ruthman, Moza Haktana 54, 90805 Mevasseret Zion, Izrael

Co si o tom myslíte?

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Nemeckí politici ostro odsúdili slová McCaina adresované vláde Nemecka

30.3.15

Německo: McCain skritizoval nemeckého ministra zahraničia Franka-Waltera Steinmeiera za pozíciu vo vzťahu k Rusku a situácii na Ukrajine. Nemecká kancelárka Angela Merkelová, podľa slov McCaina, tiež povedala "hlúposti " vo svojom prejave na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii.

"Mlčky odovzdali Krym, mlčky odovzdali východnú Ukrajinu, mlčky to zamietli pod koberec," povedal senátor a dodal, že "táto hanebná kapitola je už históriou a je to návrat 30. rokov."

Steinmeier by sa nemal nechať uviesť do omylu "bezočivosťou" McCaina, povedal v piatok hovorca Sociálno demokratickej strany Nemecka Niels Annen v rozhovore pre agentúru Reuters. "Posledné poznámky, vyslovené senátorom McCainom a predovšetkým list 47 senátorov (Iránu), ukazujú, že republikánska väčšina v kongrese sa čoraz viac vzďaľuje od spoločných transatlantických hodnôt" povedal Annen a dodal, že "v ťažkých časoch to vyvoláva obavy."

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/nemecky-politici-ostro-odsudili-s...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Protestne zhromazdenie proti zakladnam NATO 12.3.2015

30.3.15

Slovensko: video z 12.3.2015 v Bratislave. Zachytil niekto spravu o tomto zhromazdeni v mediach na Slovensku alebo v Cechach?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=oJmwRFNNRgQ#t=51

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Ameise

Komentářů: 5

 Plebs, Češi zasraní. - Odpůrci konvoje to neměli jednoduché

29.3.15

Česká republika: "Plebs! Hnus! Odporné! Češi zasraní,“ vyjádřil se jeden z místních občanů na adresu odpůrců průjezdu amerického konvoje, pro kterého je celoživotním snem právě Amerika: "Jsou tam jiní lidé, daleko upřímnější. Je to jiný svět, ve kterém není takový hnus jako u nás,“ vysvětlil. "Když jsem slyšel ten hnus, tak jsem tady,“ vysvětlil, proč se přidal k asi tisícovce lidí, která se přišla podívat na průjezd konvoje k čerpací stanici u Bohumína jednašedesátiletý pan Pavel. Dopálilo ho totiž, že se před příjezdem Američanů dozvídal o protiamerických postojích, které se ozývaly. "Ať jdou do řiti! Kurvy!“ rozčílil se.

Jeho vztek pak ještě posílil protiamerický transparent, který, jak řekl ParlamentnímListům.cz, viděl cestou."Někdo takovým lidem řekne: 'Běžte, dostanete 300 korun.' Nebudu nikoho jmenovat, když to nahráváte. Řekne: 'Běžte a napište si na papír murderers a jděte k příjezdu konvoje.' Pak to někdo skutečně napíše a stejně hovno ví, co to je murderer,“ vyjádřil se tento americký příznivec z Bohumína.

"Víte, co takoví dělali v roce 1968? Rozdávali Rusákům konzervy. Jsou to primitivové. Plebs! Hnus! Odporné! Češi zasraní! Neříkám, že všichni,“
dodal.
-----------
Z výše uvedeného vyplývá, že lidé, kteří se odvážili protestovat proti konvoji, museli prokázat velký kus osobní statečnosti. Tímto jim velmi děkuji. Zároveň to ovšem ilustruje úroveň obdivovatelů americké armády, jejich vztah k českému národu a jejich chápání demokratických svobod.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Amerika-to-je-j...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 11

 Dragouni nabrali zpoždění

29.3.15

Česká republika: Za Harrachovem se vylidnilo. Demonstranti nechali podél silnice několik transparentů a odešli. Čekání na konvoje vzdali i motorkáři. Nejdříve se mluvilo o 14:30, teď už to liberecký hejtman Martin Půta odhaduje na 16:00.

První část konvoje krátce po 14:00 projela kolem Olomouce, kde podél silnice a na mostech čekaly stovky lidí. První nedočkavci přišli už před polednem. Na mostě v prudkém studeném větru vlály české a americké vlajky a mezi přihlížejícími bylo navzdory chladnému počasí i několik rodin s malými dětmi. Další stovky lidí se sešly u nedalekého nákupního centra, kde je i několik odpůrců průjezdu konvoje.

Ve Vyškově čekalo u tamní posádky na příjezd první části konvoje opět několik stovek lidi. Na rozdíl od dosavadního průběhu  zde bylo relativně dost odpůrců NATO a příznivců Ruska. Příjezd amerických vojáků do Vyškova provázel potlesk, ale i skandovaní hesel "Yankee go home" nebo "Táhněte domů". Tábory příznivců a odpůrců konvoje se sice slovně urážely, k fyzickým potyčkám ale nedošlo.

Zdroj: http://zpravy.aktualne.cz/domaci/online-dragouni-jsou-v-cesk...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Adam B. Bartoš byl zatčen při pokusu zastavit americkou kolonu

29.3.15

Česká republika: Bartošova strana na sebe upozornila již v sobotu, když uspořádala průvod Prahou před americkou ambasádu, kde demonstrovala své negativní stanovisko.

Pro svou akci si vybral hraniční přejezd v Náchodě, který americká kolona začala překračovat v jedenáct hodin. Podle líčení svědků Bartoš stál u silnice a "zdravil“ americké vojáky vztyčeným prostředníčkem a pokřiky. Vedle něj vítali vojáky proameričtí aktivisté s vlajkou s hvězdami a pruhy a došlo mezi nimi k výměně názorů. Když začal pokřikovat "Ami go home" na projíždějící kolonu, přistoupil k němu jeden z přítomných policistů a vyzval jej, aby tohoto urážlivého jednání zanechal. To však aktivistu ještě více vydráždilo, a když kolem něj projížděla další část konvoje, vběhl před něj. Vydržel tam podle přítomných 3-5 vteřin, než byl z vozovky odvlečen přítomnými policisty. Následovala formální procedura zadržení, přičemž ani toto zatýkání se prý neobešlo bez urážlivých výkřiků a posunků směrem k americké koloně.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Exkluzivne-Adam...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Na přechodech, kudy vstupují americká vojska, začíná být rušno

29.3.15

Česká republika: V Harrachově reportér ParlamentníchListů.cz viděl v deset hodin přibližně třicet sympatizantů s vlajkami USA a proti nim zhruba deset odpůrců s transparenty jako "Ami go home“. Na ně dohlíželo asi třicet policistů.

Do půl jedenácté počet vzrostl na obou stranách na trojnásobek, takže proti sobě stálo přibližně sto demonstrantů. Na straně odpůrců to byli jednak zástupci KSČM a kromě nich též zástupci mírových skupin, stojící zvlášť.

Došlo i k prvním verbálním střetům se zastánci USA. Zaznamenali jsme například překřikování staršího sympatizanta USA s mladíkem, dřímajícím transparent proti "vrahům z USA“. "Běž do prdele, ty kašpare, ty, děvko mizerná,“ oslovil protiamericky zaměřeného mladíka jeho oponent. A dodal: "Fotr je neřezal, a tohle z toho vyrostlo."

Před jedenáctou pak k hraničnímu přejezdu dorazilo asi dvacet motorkářů na strojích Harley-Davidson s vlajkami USA a rovněž vozidlo s pojízdným billboardem hnutí Svobodné fórum, organizovaného známým novinářem a obhájcem USA Pavlem Šafrem. "Američané jsou naši spojenci,“ stálo na mobilním transparentu.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bez-do-prdele-t...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Martin Koller:Jako když kmenový náčelník vítá koloniální komisaře

29.3.15

Česká republika: Je neuvěřitelné, že američtí propagandisté zcela pominuli fakt, že v naší zemi máme s ozbrojenými misionáři dlouhodobě nedobré zkušenosti, počínaje obdobím po bitvě na Bílé hoře roku 1620. Ochraňovat nás přijeli rakouští katolíci, švédští protestanti, po vzniku republiky jsme tu měli francouzskou misi a smlouvy, Malou dohodu s Rumuny a Jugoslávci, smlouvu se Sovětským svazem, následně ochranu říše a nakonec sovětská vojska na věčné časy. Vždy byly s nezištnými zahraničními ochránci jen problémy. A v současné době se nám někdo snaží prezentovat utahané vojáky vracející se ze cvičení jako důkaz ochrany a spojenectví. Tu nám přece má zajišťovat celé NATO a nikoli přesun jednotky o síle většího praporu ze cvičení, účelově změněný na jakousi propagační jízdu. Připadám si jako v dobách normalizace a primitivní propagandy politruků.

Ubohou americkou mediální produkci a propagandu přebírají bezmyšlenkovitě a v hlubokém předklonu mnohá naše média a ještě její myšlenky aktivně rozvíjejí jak někde v Severní Koreji.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jako-kdyz-kmeno...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Organizace IHH, která vyjednala osvobození Češek, kamarádí s Hamas :-)

29.3.15

Turecko: Podle Vojtěcha Bednáře na Parlamentních listech je turecká dobročinná organizace IHH, která zajistila propuštění dvou českých holek ze zlého arabského zajetí, kamarádem, palestinského hnutí Hamas označovaného siopropagandou za teroristy. IHH také podporuje Palestinu a dokonce má kontakty na sebevražedné útočníky.

Tak to jsem zvědavý, co s tím, pane rada. Neměli bychom ty holky vrátit do zajetí? Přeci s teroristy se nevyjednává, že ne, pane Sralbotka Sobotka.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Vojtech...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Demonstrace v Oděse byla zaplacena z Ruska

29.3.15

Ukrajina: Vládní televizní kanál ROSIJA 24 informoval o masivní demonstraci v Oděse proti údajnému útlaku a omezování svobody ze strany ukrajinských úřadů.

A skutečnost?

Zhruba 40 studentů "demonstrovalo" v 7 ráno, kdy většina lidí ještě spí. Za svou účast inkasovali 50 hřiven. Ty stejné tváře se objevují i na záběrech z demonstrací konaných před týdnem.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Odese-je-velk...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 38 772 812