Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Aleš Krejčí / Brno

Nalezeno 109 příspěveků, 20 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.10.2011 20:45

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

ROZSUDEK = VYZNAMENÁNÍ

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Gratuluji Vám pane Stworo, takové vyznamenání uděluje náš režim pouze osobám, které se vynikajícím způsobem zasloužily o rozvoj demokracie, humanity a lidských práv. Aneb obdoba řádu Tomáše Garrigua Masaryka, ale lepší, protože není pošpiněna jeho kontroverzní svobodozednářskou pověstí.
Škoda, že jste ten rozsudek nezveřejnil, stačilo by začernit Vaše osobní údaje, nebo údaje toho právníka, co Vás přivedl na porážku, veřejnost by zajímala jména těch bezpáteřních soudců, kteří takové amorálnosti vlastnoručně podepisují. Zřejmě denně několik a bez nejmenších výčitek.
Třeba to byli zrovna soudci s komunistickou minulostí, proti kterým se usiluje tato petice: http://www.bezkomunistu.cz/. Tito samozřejmě nemají s právem nic společného. Justice v České republice prakticky díky nim neexistuje, je to jenom objednávková kancelář bonitních zákazníků. Není kvalitních soudců, když mezi sebou trpí takové zločince. Zákony omerty jsou neúprosné.
Podmínkou to začíná, kriminálem končí. Soudců máme nejvíc v EU, takže se sedí za kdejakou blbost, aby to vypadalo, že jsou potřební. Takže i kdyby jste krám zavřel, nemine Vás to. Nemáte volby, a to je výborné, takže si musíte držet morální kredit. Do dvou let bude ale jiný svět, takže máte štěstí v neštěstí.
Na poli nezávislých medií je Vaše místo nezastupitelné a mocní potvrdili, že to ví.

254326

10.12.2011 13:35

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

Tip na ruský nezávislý server?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

NE, TO MI ROZUM NEBERE..

A není to jenom ubohá PR reklama na Putina a jeho "nezávislost" na USA, že jim jeho státní aparát pěkně ukázal, takže ovčan mu má víc věřit?
A proč jsou chystané mega demonstrace všude v Rusku na motivy, že už nechtějí západem voděné loutky?
A rusové se mají tak skvěle, že se chtějí mít pořád stejně skvěle a chtějí to stejné vedení? U nás nepředstavitelné!!! Asi jsou na tom v Rusku lépe.
A není to tak, že elity chtějí Rusko pod kontrolou a tak ho mají a právě proto sračkomety celého světa vytváří iluzi Putinova odporu elitám?
A proto i naše sračkomety tvrdí, že Putin je celonárodní volba a nastává okamžik změn?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

PĚKNĚ PROSÍM O TIP NA NĚJAKÉ NEZÁVISLÉ RUSKÉ INFORMAČNÍ SERVERY
U nás jsem zatím žádný důvěryhodný článek o volbách v Rusku nenašel, přitom je to docela zásadní událost.

258279

10.12.2011 18:06

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Děkuji za tipy na ty servery, i když je za nezávislé nepovažuji, přesto se dalo něco vyčíst. Demonstrující opozice skutečně považuje volby za neplatné a požaduje uspořádání nových svobodných voleb.

Demonstranti tedy nepovažují pokračování Putinovi party za přínosné a hovoří o ní jako o západní loutce. Nikoliv o Němcovovi, Javlinském a Kasparovi! Ti se přeci do dumy vůbec nedostali, o těch se nevede řeč vůbec. To je hrubé zkreslování některých medií. Proč by demonstranti demonstrovali proti loutkám, které se do dumy vůbec nedostali, že?

Demonstranti tedy považují za prozápadní loutku Putinovu partu. To ale neznamená, že chtějí návrat k Jelcinově kolaboraci. Toto je opět mystifikační zkratka západní propagandy. Jelcinova kolaborace i Putinova korupce zřejmě stojí za nahrazení a o to demostrující opozice usiluje.

Poukazuje-li tedy demostrující opozice na zfalšované volby a západní media (i naše) naopak halasně potvrzují jejich regulérnost, vyplívá mi z toho jediné:
VOLBY BYLY ZFALŠOVANÉ A PUTINOVA PARTA JE STEJNĚ PROZÁPADNÍ JAK JELCINOVA A NELZE OD NÍ OČEKÁVAT SERIOZNÍ ZMĚNY.


Přeji demonstrantům ať probudí celý národ a vymažou ty Putinovi parazity z dějin.

PS: Prakticky se tu rozhoduje o nás, ale diskuse tomu neodpovídá, že by už nastaly vánoční orgie? [zmaten]

258289

10.12.2011 19:49

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Maxime, proč jsou tedy ty demonstrace, kde lidi neoslavují a tváří se nespokojeně?
Když se navíc vítězství Putina jeví jako částečně zfalšované? Tzn. mohl dopadnout hůře.
Proč si myslíš, že ty demostrace jsou placené západem, tedy těmi protagonisty té židovské trojky?

258296

10.12.2011 21:28

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Děkuji za vysvětlení. Zní to rozumně. Asi to tak bude. Známí jsou tedy radikálové. Neřekl bych to do nich. To mě zmátlo. Nadávali na Putina fest. Tak jsem se divil, že se tu opěvuje. Hmm.

Takovou urážku jsem si snad nezasloužil.. [pláč]

258305

11.12.2011 16:46

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tip na ruský nezávislý server?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Konečně někdo! Ano, přesně tak to cítili i ti mojí známí. Putin svého času sehrál jakousi roli, ale nyní je balvanem a je jisté, že nikdo se nechce vracet do doby Jelcina.
Tímto stihomamem tu ale trpí hodně diskutujících, že není třetí cesta, kterou jenom propaganda onálepkovala názvem radikální, náckovská, a tak jí mají korektně vymazanou..
[chechtot]

Vítězství Putina vnímejme tak, že na lepší změny si ještě počkáme. Utěšovat se můžeme tím, že pak už to nepůjde ani zmanipulovat a nebude to nějaká kompromisní plichta. Jen aby to vůbec bylo..[zmaten] mt-svk, kam na to chodíš, na které servery?

258342

12.12.2011 17:11

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Jednotné Rusko dnes usiluje o nejpokrokovější filozofii vládnutí.

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Pane Jermář, znám to co popisujete, jenom mi ale vysvětlete jak je možné, že právě tzv. "novopohané" aktivně a velice rezolutně stojí a brojí právě proti Putinovi jako zaprodanci?

Viz má nedokonalá diskuse výše, kde se snažím dobrat jak je to s tím Putinem a jeho přínosem.

258399

12.12.2011 19:58

Návrh zákona 1867 dává americké armádě právo věznit a vraždit protestující

Navrhuji to poslat jako PF

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

všem známým k novému roku. Ještě by tam mohla být fotečka se sodomisovaným tělem Kadáfího a odkaz na obamaslibya.com.

K tomu přání klidu a spokojenosti do nového roku 2012, minimálně stejně tak jako letos, a ať si to otevřeou těsně po štědrovečerní večeři, že bude kouzlo.

Chce se to se zaměřit na probuzení našich mdlých bližních a ne do nekonečna plýtvat rádobyvtipnými nadávkami na politiky.. [smích]

258406

21.01.2012 16:11

Obama píše Ahmadínežádovi dopis: pojďme se domluvit

RE: A to jste Vladimíre...

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

1. Myslíte si, že forma odpovědi může mít vliv na chování kovaných pragmatiků v USA a tím pádem vliv na světové dějiny? Ano, jak víte, jak skutečně Irán odpověděl?
2. Je o čem jednat? S vyděrači se nevyjednává. Ustupovat z jakýchkoliv pozic pro Irán není logické. Proč? Záruky nejsou a jsou negarantovatelné, viz Libye.
3. FF? Snad ne, ale..

261470

06.02.2012 18:05

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

SPRÁVNÝ POSTUP !

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Vážený pane editore, postupoval jste ideálně a jak nejlépe jste mohl. My diskutující Vám DĚKUJEME.
[smích][smích][smích]
Dokonce nadstandardně, protože každému diskutujícímu přeci musí být jasné, že za sebe nese odpovědnost pouze on, takže jste ani tuto hlášku nemusel činit.

Každopádně je to potvrzení, že ideopolicie tu skutečně existuje, stejně tak jako objednávka neustále vyrábět nové nepřátele a diskreditovat je osvědčenými nálepkami s mediálním záměrem vnutit probouzející se veřejnosti pocit, že nepřítel je tady a nikdy nespí.

Ano, bohužel, na úkor původního poslání POLICIE pomáhat a chránit řadové občany před běžnou kriminalitou. Tato se dnes v mnohých případech ani nevyšetřuje. Protože je třeba vyčerpaný benzín do vozidla, nebo zavřená služebna, aby se nemusela vytápět a z další služebny je to daleko.. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

262719

07.02.2012 13:38

Vytěsňování

RE: To je nějaké šíleně dlouhé a bezobsažné

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Naopak, článek je skvělý a o atomovou energii mu vůbec nejde. Článek se snaží hledat příčiny současné krize společnosti, slušně řečeno, a myslím si, že se mu to daří. Přesně tak to je, běžný ovčan, podobně jako stát, nebo jeho mediální přisluhovači, analyticky nemyslí a nehledá příčiny jevů, u kterých se řeší pouze důsledky, což je samozřejmě dlouhodobě náročné a nakonec nefunkční. Není rozumné do nekonečna do nádoby dolévat vodu, když je děravá, je jednodušší tu díru napřed ucpat..

Ve článku je dobře popsána i role psychologie, která se již dávno stala základním pomocníkem manipulace davů pravdoláskovci. Nemyslím tím psychologa, kterého navštívíme my a kromě přátelského rozhovoru je lepší od něj nic nečekat, ale špičková profesionální pracoviště ukrytá pod pláštíkem PR agentur, kde jsou zaměstnané skutečné psychologické kapacity, kterým jejich rady a doporučení prostě vycházejí.

262759

15.02.2012 09:11

Udělal jsem chybu

Je to otázka priorit.

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Jakákoliv duševní katarze, tedy i editora je sice dobrá, ale někdy se stane, že nemá správné vyhodnocení. Jako v tomto případě. Každý by si měl uvědomit co chce dělat a co je jeho priorita. Náš příliš komplikovaný svět totiž může způsobit absolutní zahlcení podružnostmi na úkor hlavního poslání každé osoby a to je větší chyba, než zmiňovaná editorem. Zvláště OČTR mají neuvěřitelné možnosti jak utahat kohokoliv. Proto si stále myslím, že editor jednal správně. Příliš mnoho bojišť nevede k vítězství. [smích]

263273

19.03.2012 19:30

Wen signalizuje něco nového

RE: JaJa

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

No to je právě otázka, jestli volením mohu něco změnit. Existují obory jako politologie a statistika a ty mají celkem jasná data, kdy se co dá změnit. Máte-li tato data a osobu, která jim rozumí jste v PR agentuře naprosto klidní, protože víte přesně co se děje a co se dít bude.

Osobně si myslím, že třeba 5% filtr pro vstup do poslanecké sněmovny znemožňuje jakoukoliv změnu. Jinak tam je třeba např. 6 stran, kde se víceméně přísně drží v zásadních otázkách stranická linie a hlasuje se jednohlasně, takže ve výsledku to vypadá, jako by ve sněmovně sedělo pouze 6 osob.

Čtenářů zvědavce.org a podobně uvažujících jedinců rozhodně přes 5% obyvatel není, takže 5% filtr pro vstup do poslanecké sněmovny pracuje spolehlivě.

Tento příkla snad dostatečným způsobem naznačuje, že pouhá docházka k urnám nás spasit skutečně nemusí. A takových příkladů, které, de facto, likvidují možnosti změny není málo..

[smích] [smích] [smích]

265502

11.04.2012 05:18

K čemu je nám letní čas?

Zamezení návratu k přírodě

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Je možné, že existuje spousta pravidel, která nás vzdalují od přírody a letní čas může být jedním z nich.
Pravidelným "nabouráním" biorytmu se můžeme dostávat do disrezonance s vesmírem a než to dorovnáme, tak následuje další "nabourání" vrácením času zpět. Dostáním se do souladu s vesmírem se může prohlubovat duchovní vnímání světa a tím kvalitativně měnit život.
Je zřejmě pravdou, že čas polední polohy slunce je pravidelně každý den ve stejnou dobu a proto by měl být i biorytmus každé osoby na tento rytmus vázán a proto k zavedení pouze tohoto času a zrušení letního času se i já přimlouvám.

266713

13.04.2012 21:08

Occupy vlastní mozek II.

Demonstrace před Ministerstvem spravedlnosti ČR - STOP GENOCIDĚ !

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

K článku nutno dodat, že rozvodem to pro otce ještě zdaleka nekončí, ale naopak začíná. Otcové jsou potom vydáni napospas pošetilosti svých bývalek, které jsou médii opět precizně informovány o tom, jak z nich pomocí české justice a dalších navázaných parazitů vymačkat cokoliv, bez ohledu na jejich reálné možnosti. I když třetina vězňů ve věznicích ČR sedí za neplacení výživného, není znám žádný, kterému by to pomohlo k jejich úhradě..

Vzhledem k tomu, že tento jev se prakticky rovná sice skryté, ale jistě probíhající genocidě národa ( v časové periodě obměn generací ), nikým nedotovaná občanská sdružení pořádají:

demonstraci před Ministerstvem spravedlnosti ve středu 25.4.2012 v 15:00 hod.,

viz oznámení zde:
http://www.k213.cz/component/option,com_jevents/It...

Jistě jsou vítáni i diskutující. [smích]

266899

29.04.2012 23:40

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

Zajímavá úvaha

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Oprostím-li se od skutečnosti, že i mě jako nekuřákovi opravdu vadí jakýkoliv kouř co cítím, když jdu třeba po ulici, natožpak nepřirozené závany z nějakých cizích úst, ať už to je tabák, nebo Hugo Boss, úvahu považuji za zajímavou.
Úředníci na jedné straně právě davy osob svými nastaveními likvidují - ženou do kuřáctví a jiných berliček a na straně druhé zase tytéž davy likvidují za důsledky toho, čeho mohli být příčinou.
Vyvolení nejdříve uměle vytvoří problémy a potom se je "snaží" řešit. Jedná se o primitvní ODEZDIKEZDISMUS, který se veřejnoprávní sračkomety snaží veřejnosti prodávat pod názvem POKROK. Kauzalita je v kruzích deprivantů, kteří se za potu a slz a dalších třeba nemorálních ústupků vyškrábali až nahoru, tabu, už jenom z toho prostého důvodu, že to po nich nikdo nechce..
Co naplat, když je tělo bez duše, není mu pomoci.. [pláč]

267915

14.05.2012 14:37

Saif al-Islam Kaddáfí a zákulisní boj o jeho osud

Kangaroo Court nejen v ČR

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

A kangaroo court is "a mock court in which the principles of law and justice are disregarded or perverted".
Hmm, a to si našinec myslí, když se přes všechny stupně naší nefunkční komunistické justiční mafie dostane k soudům v EU, že tam konečně narazí na svobodné soudce, a ne mediální otroky.
Přesto z článku vane optimismus, existuje-li na takové úrovni síla, která by se usilovala naučit zodpovědnosti globalisty. Jen tak dál, držíme pěsti! [smích] [smích] [smích]

268911

28.05.2012 16:24

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nesouhlas

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Pro mě je také zklamáním tento článek od mého oblíbeného autora, čekal jsem od něj víc, čekal jsem větší posun, takhle se změn v našem životě nedočkáme.
Nic nového jsem se nedozvěděl, pořád to stejné maločeské pomlouvačné klišé:
- ismy ( už nikoho nezajímají, snad každý pochopil, že nejde o název )
- politici si dělají co chtějí ( no a proč by si nedělali? )
- na elity stejně vydělávají ti chudí ( když jim to nevadí )
- gauner nabídne hlupákovi předraženou věc ( hlupák se pak diví )

Proč autor nerozvedl třeba tuto primitivní úvahu:

- "Elitáři" si tedy zkorumpují skoro každého, prostředky na to mají.
- Pak ale není řešením ani volba nyní neparlamentní strany.
- VV a TOP09 byli také nové strany a už jsou v tom až po uši.
- Nepomůže jakákoliv nová značka, ani ObčanéCZ ani ANO2012.

- "Elitáři" jsou prostě příliš bohatí a lidé příliš plní tužeb.

- Stávající systém takové jevy prostě umožňuje.

- NENÍ NA ČASE TENTO SYSTÉM ZLEPŠIT, ALE JAK?

Na tuto otázku bych si rád přečetl odpověď právě od tohoto autora. [smích]

269856

08.06.2012 22:01

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

- Zneužít se dá cokoliv, tím spíš to podivné křesťanství.
- Není-li chybou Nobela, že se zneužil Dynamit, nemůže být chybou Marxe, že se zneužil Kapitál.
- Diskuse o míře zneužitelnosti je relativní: Je vinen ten, kdo vymyslel lopatu tím, že druhý s ní někomu usekl hlavu?
- Když se jedná o majetky křesťanů, tak najednou jeho eminence mluví věcně?
- A co tam ti křesťani vlastně hledají, vzpomínají na udatné masakry svých prapředků křižáků?

Na kecy byli křesťani vždycky machři. Ale skutek utek. [cool]

270401

19.06.2012 07:10

Slovensko má svého Breivika

MULTI - KULTI slaví

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

své první výsledky. Mě osobně je cikánského etnika líto, že si neuvědomuje, že právě tento projev neoliberalismu je rozeštvává s většinovou populací. Podobně pracuje i holocast. Rozeštvi a panuj. A vo tady de, ne?

270772

20.06.2012 16:35

Na správné straně historie

RE: Len frázy?

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Lebleu to vystihl přesně, není co dodat, projev vnímám stejně. [smích]

270851

16.07.2012 12:51

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

Sytý hladovému nevěří,

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

aneb dokud se každý osobně nesetká s odpadem v talárech, neuvěří, že ČR právním státem není a že je právě tato oblast zásadní brzdou k dosažení vyšších cílů společnosti než je překračování mrtvol bezdomovců. Zajímavá je jen odpověď na otázku, kolik dalších voličů musí být poškozeno totalitní justicí, aby se místo volení "menšího zla" rozhodli ve volbách volit rovnou "dobro".

Ústavní soud tento systém udržuje, takže bych doporučil podat ústavní stížnost co nejrychleji a po jejím "vyřízení" se soustředit na stížnost k evropskému soudu, ať je dobře vidět i postoj soudů "vyspělé" části Svazu evropských socialistických republik.

Vážím si zveřejňování těchto informací a už jen pro jejich jasnou vypovídací hodnotu bych se přimlouval k pokračování v započaté justiční frašce.

Honorář by právní zástupce požadovat neměl, když Vás neobhájil a přitom zakázku vzal. I z důvodu dobré reklamy, kterou mu poskytujete na těchto stránkách bych diskusi na toto téma vůbec nepřipouštěl. Honorář by měl platit on Vám, za to že Vás uvedl v omyl, že máte šanci a tím dal vydělat nejen sobě, ale soudcům, kteří se pak prezentují jako přetížení, i když jich ČR má v přepočtu na jednoho obyvatel nejvíc v EU. Právě proto praskají věznice ve švech!

271986

16.07.2012 22:14

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE:

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Jaký panslovanský konstrukt máš na mysli Nevěřící Tomáši ?
Máš na mysli tenhle židokřestaňský paskvil, který tu po porobení slovanů vznikl a umocňuje se každým rokem ?
Ano, ten je opravdu nesmyslný, nelze než souhlasit.
Čím máš blíže k němcům, bydlíš blíž k německým hranicím ? Líbí se Ti jejich mzdy? Proč se tam neodstěhuješ ? Co je ti do nás ?

272029

23.07.2012 12:22

Islámští bojovníci zaplavují Sýrii

RE: Už 1300 let Izrael a USA podněcuje Araby proti sobě!!

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Paráda, tak sem s těmi doporučenými informacemi, už se na ně těším! Nebo i teď se jedná o takovéto někdy nějaké nevýznamné popíchnutí? [chechtot]

272386

23.07.2012 21:46

Islámští bojovníci zaplavují Sýrii

RE: Už 1300 let Izrael a USA podněcuje Araby proti sobě!!

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Díky za typy na mrhání času zavádějící četbou. Obávám se, že příliš čtení škodí a zahlcuje kapacitu mozku na úkor jiných schopností. Třeba ve Tvém případě. Hromadění dat neznamená rozumět procesům, každý používáme mozek trochu jinak. [pláč]

Je to jako s tím vtipem, jaký je rozdíl mezi medikem a stavařem? Když se oběma zadá naučit se nazpamět telefonní seznam, medik se jenom zeptá "Do kdy?". Víte co odpoví stavař?...... "A proč?". [chechtot]

Někomu stačí pár dat z několika málo historických událostí, aby je dokázal logicky použít na další oblasti. Historie se opakuje, nepoučíme-li se. Například působení kolonialistů v Gándhího Indii, kde alespoň podpořili její rozbití na Pakistán a Indii, kde se válčí dosud, konflikt v afghánu za SSSR, kde také byly vidět US poradci, konflikt v Iráku, v Libyi, těžko najít místo, kde by globalisti nepřilévali do ohně a neprofitovali. A právě to "přilití do ohně" bývá obvykle ten jazýček na vahách, který situaci zvrhne. Na příkladu Libye musel porozumět dění snad každý, v Sýrii se to opakuje naprosto stejně a mimochodem, proč by se to mělo režírovat jinak, když to na čtenáře funguje?

A když jsem se už rozjel, neodpustím si zmínit i rozsekání Rakouska-Uherska, které režírovala také ta stejná pakáž. Bohužel její vymývací metody byly úspěšné už za časů faraonů, kdy vesele přepisovali nápisy na chrámech. A věděli proč.

Pravda je tak blízko, až jí nevidět. Zahlcení daty, aneb český "vzdělávací" systém, spolehlivě zabedňuje. A teď mě šprtové kamenujte, šáhl jsem Vám na modlu..[vyplazený jazyk]

Jinými slovy, chce to spekulovat a přemýšlet, nejen číst a číst a číst. [smích]

Otázka pro nás konspirátory: Nerozumím tomu, proč Syrie nenaházela co měla ještě funkční na Izrael? Když jdu ke dnu, tak proč nedržím pod krkem toho co mě topí? Ve dvou se to lépe táhne, nebo ne? Nebo ještě ke dnu nejde? Nebo neměla co "hodit"? Kvůli veřejnému mínění notorických čtenářů knih?

272401

29.07.2012 19:22

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Řešení

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

GENIÁLNÍ ŘEŠENÍ! A TÍM DISKUSE NAJEDNOU SKONČILA[chechtot] [chechtot] [chechtot]
Ať si to každý sympatizant s trestem smrti nechá vytetovat na čelo, natisknout do rodného listu a na občanku, ať každý ví, s kým má tu čest! Klidně ať si ještě vybere tu jemu miloučkou metodu usmrcení, možnost demokratické volby je zde zachována. Samozřejmě nezletilým dětem by způsob trestu měli vybrat jejich zákonní zástupci. Nebo by pro začátek stačilo rozesílat fotky čerstvě usmrcených všem sympatizantům, ať si je pověsí do obýváku, aby se mohli pochlubit návštěvám, že i oni na tom mají svůj podíl.
ČLÁNEK ALE POVAŽUJI ZA DŮLEŽITÝ, JE VIDĚT, ŽE JSME NA RŮZNÝCH ÚROVNÍCH VYSPĚLOSTI, KULTIVACE TĚCH NIŽŠÍCH BYTOSTÍ MEZI NÁMI JE POVINNOSTÍ TĚCH VYŠŠÍCH Z NÁS!
Ano, je potřeba tyto témata připomínat, trest smrti je prostě úchylka a poukazuje na neschopnost celé společnosti odstranit příčiny jevů a nepodporovat saďoury. Každého jedince přeci formuje okolí a není chybou společnosti, že vytváří vrahy? Nemá být snahou společnosti rozkrýt příčiny nežádoucích jevů a ty odstranit, namísto opožděné nic neřešící represe?!
STANOVISKO CÍRKVE JE VYPOVÍDAJÍCÍ!
Místo, aby se papež zeptal; "Ty jsi mu život dal, když mu ho chceš vzít? Nebo, aby alespoň utrousil něco o desateru, ještě tam snad je ten příkaz NEZABIJEŠ, nebo to už nějaký koncil vypustil? Tak mlží jak Kalousek.
TYPICKÝ PŘÍKLAD ZAOSTALOSTI ŽIDOKŘESŤANSKÉ EVROPY!
Na závěr si dovolím prohlásit, že i kriminál v dnešní podobě je přežitek, nezdůvodnitelný a neospravedlnitelný, nic neřešící! Naopak kumulující zlo a hloupost jak na straně vězněných, tak na straně věznitelů! [naštvaný]

272696

27.08.2012 21:16

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Pěkné srovnání, bukvice a černoprdelníci, dvě tváře jedné falešné mince.
Poděkování patří autoru článku za to, že vyzdvihl právě ty vlastnosti českého národa, které jsou příkladné, je pěkné, že i zde v diskusi to každý vnímá stejně:
1.) Odpor k církvi snad není nutné komentovat, jde spíš ke cti, mírumilovnosti a toleranci českého národa, že tu ještě církev cizopasí a neskončila už dávno stejným způsobem, jako naši předci, tzv. "pohani", které církev "převychovávala" mečem a ohněm, a to takovým způsobem, že po nich nic nezbylo ani v archívech. Zato ve Vatikánu jistě, ale kdo se k tomu dostane?
2.) Odpor ke šlechtě a despektu ke způsobu nabytí jejího majetku je už také srozumitelný i širokým vrstvám společnosti, aniž by k tomu vyzývaly bilboardy u cest. Není divu.
3.) Jistě, vyhnání sudeťáků, aneb uvalení kolektivní viny se nemusí jevit jako ideální, ale co to má společného s pochodem teploušů? Jinak kauzalitu vyhnání sudeťáků snad také není nutno vysvětlovat, ta je také jasná jak facka.
Navíc podpora buzerantů je nemístná v době, kdy rozvodovost překročila 50% a stát, především justice, dále cizopasí na likvidaci této základní a tradiční společenské jednotky - rodiny a každý 5.-tý vězeň je neplatič výživného, kterému tak stát dává jistotu, že minimálně po dobu výkonu trestu neplatičem zůstane.

273981

28.08.2012 11:55

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Podstatou mého komentáře k pochodu bukvic bylo mj. upozornit na upřednostňování úchylek před podporou běžné rodiny, která však v tuto dobu podporu potřebuje. Bohužel se běžné rodině státní, ani jiné podpory nedostává, naopak, stát na rozbíjení rodin jenom vydělává a dělá si zbytečnou agendu, jak soudní, tak státně zastupitelskou, policejní a vězeňskou. Vždy je jednoduší splnit tabulky produktivity stíháním neplatičů výživného, než odhalováním skutečné kriminality, tam hrozí i osobní msty a další rizika, jako především vysoká nákladovost.
Je-li 20% vězněných neplatiči špatně stanoveného výživného dokážete si představit jaká agenda tomu předchází, když navíc tvrdíte, že je žádný soudce do vězení nepošle?
Statistiky však tvrdí, že ČR má na obyvatele 2x větší počet odsouzených než třeba v sousedním rakousku, kde však ze 40% kriminály plní cizinci, zatímco v ČR si vystačíme sami. Zřejmě jsme národ kriminálníků, žádných muzikantů, to bylo snad za minulého totáče. Neseme-li navíc dědictví ze socialismu - nezreformovanou justici a OČTR, které jsou opět ze zemí EU na obyvatele nejpočetnější, nemyslíte, že tyto lukrativní pracovní místa se právě tito státní zaměstanci snaží každodenní činností uhájit? A jsme opět u voličské základny vedoucích stran a začarovaného perpetum mobile.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-srpnova-...
Jsou-li Vámi citované osoby domácí násilníci, potom je násilníkem každý muž a lze dovozovat, že jste také otce nepoznala. Podstatou problému je tedy rozbíjení rodin a poškozování nezletilých dětí jednostrannou výchovou matek, která při vší úctě, nemůže být obojetná a vytváření tak dalších generací poškozených deprivantů, kteří mají co dělat s harmonizováním pouze osobních problémů namísto harmonizování nemocné společnosti. Pak není divu, že podobné pochody nemají s účastí problémy.

274000

06.09.2012 19:27

Sauronovo oko

RE: fajn clanek, ale

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Výborný závěr k článku, přesně tak. Jsme svobodní jenom potud, pokud si to myslíme. Jinak není co dodat. Děkuji [smích]

274490

06.09.2012 19:50

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

..drobných lidí se sledování nikdy týkat nebude..
- Tak touhle větou jste si na sebe pane Zbyšku možná upletl bič a možná sám pocítíte na vlastní kůži jak jste se rouhal a možná to bude už brzy..
1.) Ta obsluha těch systémů, to jsou placená pracovní místa, jak už to u státních bezmozků bývá, produktivitou, tedy výsledky, tedy uzavřenými případy, se existence těchto pracovních míst obhajuje. Vem kde vem.
2.) Dále to může být i naopak, než si myslíte. Známý disident s jakousi podporou i dalších lidí se likviduje hůř, než neznámý drobný člověk, po kterém ani pes neštěkne. To víte, sleduje se ta produktivita.
Už rozumíte?
Z hlediska logiky, morálky, svědomí apod. je skutečně mnohem jednodušší a přínosnější se zlu otevřeně postavit a to ihned. Téhle zkoušce prostě nikdo neuteče, ani Vy. [chechtot]

274491

13.09.2012 10:46

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Každá osobnost má v dějinách více významů:
Z hlediska globálního bych připustil, že Klaus, stejně jako např. Putin, na rozdíl od žoldáků nadnárodního kapitálu (Havel, Gorbačov, Jelcin), přínosem jsou.
Jak ale trefně říká Roman, je to jenom z toho důvodu, že hájí zájmy domácích štik, které však nemají se zájmy domácích rybek nic společného, ale naopak se je snaží zotročit. Nelze si plést vlastenectví, a podobné kladné povahové rysy se sobeckým kalkulem a intrikářstvím, když se to občas náhodou zvrhne i v nevýrazný prospěch ostatních a nakoupená "veřejnoprávní" media to náležitě rozmáznou.
Je otázkou, zda je situace skutečně tak vážná a je nezbytné se spokojit s uznáváním místní mafie místo usilování o představitele společensky přínosné? [zmaten]

274740

17.09.2012 12:24

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Opravil bych Keroba, degenerace trvá nikoliv 300 let, ale řekl bych, od nástupu křesťanství. A kdy ten nástup křesťanství vůbec byl, to ví jenom Vatikán, a tomu už také nikdo nevěří ani dobré ráno. [chechtot]
Prezidentská volba - šou pro lůzu, nekonečný výběr loutek, ale všechny na drátku, když ne teď, tak později jistě.
Jistě dobře, že to tak autor pěkně napsal a shrnul, lépe se to uvědomuje. Co ale dál? Vzhůru ke dnu? [zmaten]

274987

30.09.2012 12:53

Přímý útok na prezidenta

RE: Klaus

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Poslední činy Klause považuji také za blahodárnější, ale jeho nástup k moci a privatizace se mi v tomto světle nejeví a neuznávám nějaké imaginární promlčovací lhůty. Tento temný stín je pořád příliš velký na to, aby ho Klaus převážil svými novými činy.
Klausova přidaná hodnota vždy spočívala v tom, že se "vezl na vlně" a ještě byl o krok před ostatními. Díky jeho neblahé minulosti nevěřím, že by to bylo z jakýchkoliv jiných pohnutek než prospěchářství, zviditelnění, narcismus, apod..
Celý atentát je nepovedená fraška, o které věděli všichni zúčastnění, proběhlo to celkem piánko, úsměvná ochranka, "atentátník" bez medvěda, zkrátka opět metoda samet, to na lůzu v ČR stačí. Propiska byla zábavnější.. [chechtot]

275902

01.10.2012 17:27

Přímý útok na prezidenta

RE: Poněkud divný

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Re: zzzzz
Vskutku a vpravdě Koperníkovská revoluce! Velice děkuji za tip, nevíte, kde se dá ta kniha sehnat?
Když si vzpomenu na ty tuny filmového braku, kde se zabíjí jak na jatkách, když si vzpomenu na ty tuny psychologů, co si myslí, že znají život..
Psychopaté, nebo deprivanti, uplatňují skutečně moc nejen ve vojenských záležitostech, ale prakticky ve všech společenských disciplínách. Svou vinu ale nesou ti všichni normální, kteří jim jejich moc umožňují, takže situace se stává harmonickou, když jednou za čas dojde k jejich zmasakrování. [pláč]

275981

03.10.2012 12:41

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Otcové se sice nesmiřují s pomluvami a křivými obviněními, ale je jim to platné jako mrtvému sako.
Když si většina otců uvědomí sílu rozvodové mafie je ráda, že živoří na okraji společnosti. Těch pár jedinců, kteří se s tímto stavem nechtějí smířit jsou natolik neviditelnou voličskou skupinou, že odebírání řidičáku musel zastavit až Klaus. Parlament to odsouhlasil!!!
Rozvodová lobby jsou především soudci a na ně nabalující se neproduktivní cizopasníci jako právníci, soudní znalci, psychologové, exekutoři, policajti, azyláky, sociálky a většina "neziskových" organizací podporovaných státem, nebo ze zahraničí. Jedná se o lukrativní biznis, kde je předem znám výsledek, který je lehce dosažitelný, pro jakékoliv organizace se dobře prokazuje produktivita namísto řešení jiných případů, které jsou náročnější, jako třeba kriminalita.
Ročně přichází cca 30.000 dětí o tátu, rozvodovost v Brně-střed je 70%, celostátní průměr 50%, není divu, že populace stárne, krátkozraké řešení je otevřít hranice přistěhovalcům.
Matky mají všechno jako na dlani, stačí navštívit prvního advokáta a tím pro ně veškerá námaha končí. Otec se tím okamžikem stává potravou pro všechny výše zmíněné a je odkázán pouze na libobůli své bývalé .

276287

03.10.2012 22:35

Přímý útok na prezidenta

RE: Co mne ještě muže překvapit?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Vrtulník lítá nad Rathovým antonem, když jede zastupovat své voliče do sněmovny. Druhý vrtulník čeká několik let v hangáru na náhradní díly, které nebyly součástí výběrového řízení státní zakázky. Druhý policejní vůz zřejmě vezl nějakého neplatiče alimentů do kriminálu, aby pochytil aspoň něco od recidivistů a pak začal konečně platit, nebo měl prostě za tento měsíc naftu už vyčerpanou, tak hnije před služebnou. Dokonce ani pouta se nepoužila, protože to je především součást řádného image (čti imidže) drsného poliše a bez jejich cinkotu by naše ulice nebyly bezpečné. Odstřelovači zajišťují bezpráví v "mírových" misích a s vypětím všech svých sil drží domorodé ženy a děti v šachu. No a naši bodyguardi? Náhodou jim to slušelo, hezcí kluci, ti jistě nechyběli na Prague Pride! [chechtot]

276369

04.10.2012 17:37

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Paní Jarmilo souhlasím s Vašimi řešeními, i když jsou založený na chybných vstupech.

Základní příjem je základní nutnost. Nejen v rámci této debaty. Najednou by se zlatokopky zamýšlely třeba i nad tím, zda se s ním dá vůbec žít.

Dítě automaticky matce jako zkouška. Je to férová dohoda, bude-li to známo předem a ideálně proti podpisu. Pak by se vidělo, jestli je to vůbec řešení a jak to vlastně pracuje. Posun by to byl z hlediska skončení rozvodového průmyslu, takže omezení míst ve státních funkcích, takže omezení voličské základny pravicových stran. Takže nerealizovatelné, ale teoretizujme dál: Nemám ambice dělat chodící spermobanku, proto bych se realizoval jinde, stejně tak se mnou další otcové, kteří ve výchově svých potomků vidí hodnotu a nechtějí dělat trubce a nechat se vydírat při každé menstruaci. Ale proti gustu není dišputát, nikomu bych nebránil, svět nekončí hranicemi ČR. Možná bych se i mě zalíbilo poskákat toho víc a neřešit nic. Je jenom zajímavé, že ty státy, kde by otec nebyl rukojmím rozmarů ženy jsou naší propagandou nazývány nepřátelskými.

- Zavrhování střídavky coby výrobny budoucích psychiatrických pacientů je nesmysl, už jen jednoduše matematicky. Naopak, je to právě prevence. Vy jste jako dítě nikdy neměnila prostředí, neměla jste kolem sebe další osoby, které jste milovala a které milovali Vás? Já jsem zastánce barevného světa, ne černobílého.

- Statisticky není dokázáno, že 90% rozvádějících se rodičů se umí dohodnout, to je nesmysl, rozvádí se právě proto, že se dohodnout neumí. Statisticky je dokázaný opak, o čemž svědčí cca 2% střídavky v ČR. Vzhledem k tomu, že střídavku Vám soudkyně prostě nedá, to je přesně to procento, kde se domluvili i navzdory zaostalosti systému.

Aleš Krejčí / Brno

276489

04.10.2012 17:49

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Orgáne činný v trestním řízení zde je vysvětlení, proč jsi mimo mísu:
- Pověšení lustru, vyvrtání díry a pověšení poličky i obrazu ženy ve většině nezvládají. Možná Ty máš to štěstí na mužatku, ale jiní ne.
- Asi tomu nebudeš rozumět, ale domácí násilí by se v civilizovaných kulturách nemělo vůbec řešit. To bys ale neměl koho buzerovat..

Aleš Krejčí / Brno

276491

05.10.2012 05:23

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Zneužívání domácího násilí

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Přežitky v názorech na domácí násilí pěkně zhrnul anonym 188.?.?.?

- Jak lze nafingovat stopy po domácím násilí?

Jednoduše, švihnu sebou ze schodů a jdu za lékařem a povím mu, že to udělal manžel. A mám lékařskou zprávu, na základě které:
1. soudkyně mi do 7dnů odstaví předběžným opatřením manžela z výchovy - bez ohledu na skutečnosti, OČTR potřebují prokazovat produktivitu a Vy máte právo se soudit. V ČR do aleluja. A tak zaměstnat všechny ty cizopasníky na všech stupních naší totalitní justice. Samozřejmě bez výsledku.
2. každý azylák otevře dveře, protože dotace jsou na hlavu ubytovanou, nikoliv odmítnutou [chechtot]
3. každý novinář napíše minimálně sloupek do místního zpravodaje
4. každá femifašistická neziskovka zajistí bezplatného advokáta (kterého ve finále zaplatí manžel) a stejně i psychologa (kterého ve finále také zaplatí manžel) a prokáže opět produktivitu za hlavu řešenou, nikoliv odmítnutou

- Pokud si vybral psychopatku, ať nese následky svých omylů:
1. každý si vybírá psychopatku, jinak by si vzal chlapa, to je na ženách to, co milujeme [smích]
2. dobrá, manžel následky unese, ale mysleme na děti, proč ony mají nést následky chybných rozhodnutí rodičů, navíc když je lze střídavkou jednoduše vyloučit?

- Pocit domova, vlastní pohodlí je jim milejší
1. aneb materialistický versus duchovní pohled na svět. Pro zlatokopku je pocit domova zřejmě hmotná záležitost, čtyři stěny a cinkající zlaťáky, pro jiného spíše místo, kde je rád s bližními.
2. aneb zloděj křičí chyťte zloděje, vlastní pohodlí, tedy ten, kdo necestuje, jsou právě matky s výlučnou péčí, důkaz viz tisíce rozsudků opatrovnické mafie

- Kdo je ve výchově ten primární?

1. i když je to asi úplně nepochopitelné, žena a muž jsou rovnocenní partneři, i když je mezi nimi dělba práce a každý se věnuje nečemu jinému
2. nepleťme si péči s výchovou. Krmit, šatit, umývat ještě neznamená vychovávat.

Doporučuji použít selský rozum. Ti dva se naprosto dobrovolně vzali, nikdo je do svazku nenutil. Jistě se znali déle, jistě chtěli mít rodinu, jinak by se nebrali. Nepodstupovali žádné psychotesty, nedostali potvrzení od soudkyně. Femifašistická propaganda se nám snaží namluvit, že jsme se snad brali jako nesvéprávní?
Chce-li potom někdo pod tíhou povinností utéct a zotročit toho druhého, útěk je přípustný, zotročení nikoliv. To by ale ČR neměla mít nefunkční nereformovanou justici s největším počtem soudců na hlavu v Evropě. Na každém zničení otce se podílí neskutečný počet parazitů, kteří by se jinak neuživili.

A jsme zase u toho, jedná se o dobře vymyšlený, psychology a genetiky (spíše eugeniky) odzkoušený začarovaný kruh, který je srovnatelný s genocidou, pouze trvá déle, s minimálními náklady, ale stejně zhoubnými výsledky. [pláč]

276525

09.10.2012 16:41

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

Satanisti !

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Uctívání zmasakrované mrtvoly na kříži, kanibalské praktiky během mše přijímáním "těla" a "krve" páně, rituály černé magie, modly z tělesných ostatků, energetičtí upíři, šíření kříže mečem a ohněm..
Toto již zrcadlilo heslo při volbách za první republiky:
"Volte voly, volte krávy, jen nevolte klerikály!"

276843

14.10.2012 22:57

Volby

KATASTROFA !

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Společnost svojí neúčastí na volbách jasně potvrdila, že jí jsou společenské zájmy ukradené, národ neexistuje. Nadřadila nad to zřejmě zájmy osobní, sobecké. Já ať mám práci, já, já, ostatní ať třeba zhynou, hlavně když já budu..
Samotnou rutinní výhru ČSSD považuji také za katastrofu, čekal jsem vzhledem ke svým informacím, vítězství KSČM. Asi mám jiné informační zdroje než podle kterých se rozhoduje drtivá většina obyvatel. [pláč]
Co nás čeká? Nic. Nic co neznáme, žádné výrazné změny, naopak zakonzervování situace, žádná příprava na nadcházející světové změny, takže alá Titanic a náhlý pád na dno..
Volič se ROZHODNĚ, jako zvíře zahnané do kouta nezachoval. Choval se jako zvíře zasažené uspávající injekcí.. [pláč]

277143

21.10.2012 01:57

Lepiči nálepek, Patrik Vondrák a jeho společníci, osvobozeni pro nedostatek důkazů

JUSTIČNÍ MAFIE!

Aleš Krejčí / Brno 88.?.?.?

Kolik let se ten spor táhl?
Kolik let justice psychicky deprimovala aktéry?
Kolik let justice finančně deprimovala aktéry?
Kolik let aktéři budou vymáhat náhradu škody?
Kolik let aktéři seděli ve vazbě a přišli tak o aktivní život, který jim už nikdo nevrátí?
Kolik parazitů se na diskriminaci podílelo, podílí a bude podílet?
Kolik soudců podílejících se na diskriminaci nejenže nebude potrestáno, ale nikterak postihnuto, takže vesele si budou vytvářet agendu z ničeho dál a cizopasit na produktivní společnosti?
Už víte, proč má ČR nejvíc soudců na obyvatele z celé EU?

Je ČR právní stát, nebo justice funguje jako ZLOČINECKÁ ORGANIZACE naprosto dokonale odtržená od svého poslání? [bliji]

277555

25.10.2012 15:49

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Lidi brzděte.

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Pane Smith výborně, pěkný názor. Za ubožácké řeči typu:
- "je to jedno, stejně se nedá nic dělat"
- "žijme si svůj život a je vynechme"
- "buďme nezávislí na systému"

aneb de facto: "buďme jim vydaní napospas",
by se mělo VĚŠET! [bliji]

277825

25.10.2012 19:13

Kočičí vrah

RE: Druhá strana mince

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

"Nic není dobré, nebo špatné, to z toho dělá až naše myšlení." Wiliam Shakespeare
Maja samozřejmě jednala v souladu s přírodními zákony. Vzorově. Kéž by tak jednal i člověk!
Spíš mě děsí myšlenka, že podobný algoritmus mohou mít zakódované i osoby, které ovlivňují náš život. Fašismus, socialismus, demokracie, vždy ostatní berou za oběť.
To je mírně zavádějící, že všechny individuální formy jsou si rovny. Jistě všechny zasluhují stejnou úctu, ale člověk je na vyšším stupni vývoje a proto by takové jednání pro něj bylo nepříspustné, nebo poruchou, chcete-li. Proto na člověka nelze použít zákon silnějšího.

277833

25.10.2012 21:46

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Lidi brzděte.

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

(Cenzurováno, neurážejte diskutujícího, editor), odpovídám ti ano, ti co ignorují okolí, myslí jenom na sebe, žijí ve svém akvariu, by jinak ani dopadnout neměli. Jaký je jejich smysl, nebo přínos? Existuje jeden svět, a z toho prostě neutečete, i kdyby jste se zabarikádoval v betonovém bunkru se všemi nesmysly co nabízí survival. To Vy se snažíte situaci sobecky řešit rezignací, útěkem k budování chalup se samozásobením zahrádkami, odstřihnutím od systému, nebo co. To už tu ale přeci bylo, nevzpomínáte na zlatý totáč? Svět Vás stejně dožene, ať chcete, nebo ne. Není chytřejší rovnou změnit systém pro všechny? [chechtot]

277843

26.10.2012 22:00

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: To je vážně legrace...

Aleš Krejčí / Brno 94.?.?.?

Pořád čekáme blanické rytíře, co za nás, bez naší námahy, všechno vyřeší? Opravdu si někdo myslel, že se najednou objevil všeho světa spasitel?
Pořád je to jasné jako facka, z nastrčených loutek je nejpřijatelnější! I kdyby nic nesplnil je to lepší než neplatný hlas.. [chechtot]

277920

08.11.2012 18:08

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Proč do ulic nebo defenestrace?

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Svět je odrazem nás samých, jak pan Polanský, tak pan Smith mají plnou pravdu, že si za to můžeme sami.
Bohužel je tragické, že i na tomto, pro mě vysoce renomovaném fóru, kde již jenom účast v diskusi vypovídá o nadstandartní myšlenkové činnosti zůčastněných, je takových názorů poskrovnu a ční vysoko nad šedí většiny.
Nedá se nic dělat, nepoučeni, máme tady historické opáčko, vyžereme si to zase všichni pěkně do dna. [pláč]

278699

25.11.2012 20:42

O kněžích

RE: opět dualita a vymezování se vůči opaku

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Nietsche mi také pomohl protřídit myšlenky, takže jeho přínos pro mojí osobu považuji za víc než blahodárný, osobně zrovna Zarathustru doporučuji za povinnou četbu, no není GENIÁLNÍ?!
Ano, přebral jsem si to po svém. Jak jinak? Podle encyklopedie ala wikipedie jistě ne. Každý jsme jiný a proto respektuji, že někomu Nietsche nesedne. To že se zbláznil je významným doporučením, protože svědčí o jeho myšlenkové činnosti, což u většinové společnosti není běžný jev.. [chechtot]
DUALITA A VYMEZOVÁNÍ SE VŮČI OPAKU JSOU ZHOUBNÉ, JSOU-LI BRÁNY PAUŠÁLNĚ, DOGMATICKY. A TOTO LZE ŘÍCI O VŠEM!

Abych však nebyl osočen z používání neoliberálních sio-metod zpochybňování všeho, raději bych se věnoval tématu:
MÍRA DEGENERATIVNÍ ZAMOŘENOSTI JEDNOTLIVÝCH SPOLEČENSKÝCH SKUPIN.
Za první ligu považuji NADNÁRODNÍ MAFII ovládající především státní aparát, jehož součástí jsou i poslanci, vláda a vše, co je prostě státní a teoreticky by mělo sloužit nám všem, ale prakticky to většině společnosti škodí a z jejích daní slouží jako objednávková kancelář pro cizopasníky. Jistě, i to je relativní použijeme-li latinské: "Venalis populus, venalis curia patrum." "Prodejný národ, prodejná vláda."
Kněží na tom bohužel nejsou o mnoho lépe, názor zvědavců snad prouhloubí tato zajímavá adventní četba, kde o kněžích píšou opět kněží:
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/. [zmaten]

279560

05.12.2012 21:27

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Oskar Wilde

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Úžasná americká kleptokracie, tak tohle tady chtějí ti "naši" nevolení vlastizrádci prosadit, tohle by si měli přečíst především všichni bývalí i současní dyzíci, co straší Ruskem.
Podněty k zamyšlení, ale ne pro Osly, pro Ty je nachystané NWO, aby jim to docvaklo.. [chechtot]

Civilizovaná společnost nepotřebuje vězení. Má-li vězení, není civilizovaná.
Jaký soudce, takový souzený.
Podle sebe soudím Tebe.
Nesuďte, abyste nebyli souzeni. Neboť jakým soudem soudíte, takovým budete souzeni, a jakou měrou měříte, takovou Bůh naměří vám. Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve vlastním oku nepozoruješ? Anebo jak to, že říkáš svému bratru: ‚Dovol, ať ti vyjmu třísku z oka‘ – a hle, trám ve tvém vlastním oku! Pokrytče, nejprve vyjmi ze svého oka trám, a pak teprve prohlédneš, abys mohl vyjmout třísku z oka svého bratra. (Matouš 7:1–5)
Střezte se lživých proroků, kteří k vám přicházejí v rouchu ovčím, ale uvnitř jsou draví vlci. Po jejich ovoci je poznáte. Což sklízejí z trní hrozny nebo z bodláčí fíky? Tak každý dobrý strom dává dobré ovoce, ale špatný strom dává špatné ovoce. Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce a špatný strom nemůže nést dobré ovoce. Každý strom, který nedává dobré ovoce, bude vyťat a hozen do ohně. A tak je poznáte po jejich ovoci. (Matouš 7:15–20)
Jsou kriminalizovaní původně svobodní občané dobrým ovocem?
Je člověk od narození a ze své podstaty zlý a nebezpečný svému okolí?
Kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Kdo to je?
Má na "závadné" chování jedince vliv prostředí, kterým je obklopen, nebo ne?
Co je měřítkem schopnosti společnosti omezovat kriminalitu? Počet odsouzených, nebo počet ospravedlněných, nebo..?
Je zvyšování produktivity OČTR(-orgány činné v trestním řízení) dokládané počtem odsouzených případů v zájmu spravedlnosti?
Je totální nefunkčnost a absence samočístících kontrolních mechanismů v české justici znakem její dokonalosti?
Kolik let si odseděli a v jaké skupině autoři sazeb trestního zákona?
Kolik let si odseděli a v jaké skupině všichni psychologové a další "povolaní" komentátoři sazeb trestního zákona?
Jací lidé chtějí dělat bachaře a hrabat se prsty v konečnících ostatním?
Jaký je rozdíl mezi nucenými pracemi a otrokářstvím? http://www.outsidermedia.cz/Dopis-Necasovi-ve-veci...

Doba temna pořád trvá, se středověkem to srovnávat nemohu, protože nemám k dispozici důvěryhodné zdroje. Každopádně pořád je to hnus velebnosti, jdu ven blejt.. [bliji]

280065

19.12.2012 12:47

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Propaganda

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Propaganda a manipulace mohou být všelijaké, ale podstata zůstává stejná. V Damašku se bojuje o Moskvu.
Rusové mají výhodu domácího prostředí: PodporU obyvatelstva, režimu, vlastní základnU, kompatibilní výzbroj, informace, již zahájenOU a probíhající kampaň.
Sračkomety mohou chrlit co chtějí, konzumní rozvrácenou společnost to stejně nezajímá, do NATO armády se nikdo hlásit nebude, a když, tak jenom bezdomovci pro peníze a armáda žoldáků je vždy slabší než armáda bojující za otčinu. A rusové toto všechno vědí. Rusko Syrii nepustí a konečně NATO zarazí. [smích]
Horší otázka směřuje na nás:
BUDEME DÁLE PODPOROVAT VÁLKY ZÁPADNÍCH DEPRIVANTŮ?
[zmaten]

280813

19.12.2012 15:48

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Hrom píše: Čtyřmetrová žížala ušktila zemědělce

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

To: Baba Blažková
Můžete nám uvést konkrétní důkaz proč stránky http://stridavka.cz/ považujete za fake? Co přesně považujete za misogynní? Mimo příspěvků diskutujících, to samozřejmě nespadá do zodpovědnosti serveru. Nebo je Vám nelibá pouze snaha otců podílet se na výchově vlastních dětí? Děkuji Vám pěkně.

280817

21.12.2012 14:03

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Hrom píše: Čtyřmetrová žížala ušktila zemědělce

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

To: Baba Blažková
Takže špiníte korektního Hodinu a jeho přivržence pouze na základě toho, že existují jiné, Vám nemilé stránky, i když s nimi nemají nic společného? Navíc nejste schopna předložit CO PŘESNĚ se Vás dotklo? Neplete si tedy tuto diskusi s diskusí na http://ona.idnes.cz/ ? [zmaten]

280969

03.01.2013 12:02

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

Výborně pane prezidente!

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

I když je amnestie spíše účelová, aby se vyprázdnily věznice, vzápětí zase naplnily a justiční mafie tak mohla dále cizopasit na společnosti a prokazovat se uměle vytvořenou produktivitou, ba co víc, možná i zahájit požadavky na zvýšení platů a zaměstnanců, aby nápor zase zvládli, tento krok pana prezidenta vítám!
Od té doby, co justice pracuje jako objednávková kancelář a nerozhoduje na základě nestranného posouzení důkazů je v řadách justiční mafie víc zločinců, než v jakémkoliv vězení, kde jsou spíše politováníhodné tragédie. Ideální amnestie prezidenta by však měla obsahovat výměnu pozic soudících a souzených, aby bylo spravedlnosti konečně učiněno zadost.
Divím se optimismu a drzosti diskutujících, kteří si buď justičním soukolím neprošli, nebo byli poznamenáni neznatelně, že s takovou vehemencí jsou schopni o svých bližních prohlašovat ,že jsou zločinci a nic jiného než žalář si nezaslouží, o jehož podmínkách nemají nejmenší ponětí, natožpak o nějakém jeho nápravném opatření.
Který zákonodárce si odseděl trestní sazby v takové výši v jaké je prosadil, aby na vlastní kůži skutečně pocítil o čem rozhodl?
Sice máme 3.-tisíciletí, ale lůza se od dob starověkého Říma neposunula ani o píď. Velebnostijduvenblejt!

[bliji]

281459

04.01.2013 14:30

Klausova amnestie dává velkou logiku

RE:

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Vynikající článek!
1.Upevnění neodvolatelnosti mocných = Praktická nevymahatelnost práva = Další deprese občanských aktivit
2.Destabilizace nezaměstnanosti = Posílení kriminality uprostřed zimy = Co mají dělat?! = Důvod posílení represivního státu = Veřejné mínění lůzy pro
3.Odražení kritiky ESLP výměnou stávajících vězňů za čekající = "Spravedlnost pro všechny" = Veřejné mínění lůzy pro
Že Klaus hraje s velkým orchestrem potvrzuje i jeho záměrné zdůraznění, že oněch 8 let, místo ESLP uznávaných 6 let si rozhodl úplně sám, jen tak, jak se mu zamanulo..[chechtot]
PS: Místa pro těch pár kritiků režimu není třeba dělat, ta se našla za každého režimu v míře vrchovaté. Ale možná to teď začne houstnout. [vyplazený jazyk]

281597

07.01.2013 09:47

Klausova amnestie dává velkou logiku

RE:

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Také trefný článek: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013010301

281757

11.01.2013 11:59

Výbušná analýza: Jak se kradlo za Fischera

Prezidentská volební fraška!

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

POVOLEBNÍ DOPIS PORAŽENÝM KANDIDÁTŮM NA PREZIDENTA ČR, OKAMURA A SPOL.
http://www.prazanezasvaprava.cz/aktualn/178-tiskov...

282069

18.01.2013 12:21

V Česku už zase „pod jednou či pod obojí“

Výborný článek. Nad věcí..

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

A přitom tak málo příspěvků. Cituji závěrečnou větu, která potřebuje doplnění:"..buď sice okrádající smrádeček, ale teploučko, nebo svěže, ale námaha hledajících řešení."
Ano, ale ten "..okrádající smrádeček, ale teploučko.." bude pro stále menší část VIP populace, která v mezičase bude stále více odpadat do druhé a poslední společenské vrstvy pracovně nazvané LŮZA. Díky stáří, nadbytečnosti, nekonkurenceschopnosti, nedostatku práce, zdravotním problémům, justiční a státní šikaně, manželským a rodinným problémům, apod..
V tomto světle a ve světle logické nedůvěry k nekonečnému růstu je blahodárné upřednostnit námahu hledající nová řešení a tomto smyslu se i postavit k volbě nového prezidenta..

282696

25.01.2013 05:11

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

RE: Čáslavská

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

NEJSLAVNĚJŠÍ ŽIJÍCÍ MATKA OTCOVRAHA! To už je na tom Khárl Ufon hodně špatně. Nebo voliči?! [bliji]

283430

03.02.2013 09:42

Hoax?

Atentát na prezidenta !

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

My konspirátoři tvrdíme, že sejmuli konkurenty Masaryka, sejmuli konkurenta Havla Dubčeka, http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/186073/..., a už dlouho nikoho tak viditelného nesejmuli. Chirurg Pavko také podporoval Karla, takže by raději řezal jeho, http://www.volimkarla.cz/podporovatele/, lékařská etika se rozplynula spolu s nastupujícím farmaceutickým průmyslem [smích]
Ve všech těchto zcela nevyjasněných úmrtích to nevypadalo, že by šlo o nějaký velký rozdíl mezi kandidáty, ale přitom šlo o zásadní rozdíl, stejně jako v těchto volbách.
Prezidentova ochranka je zadarmo drahá, dokázal to plastikový střelec Vondrouš z Chrastavy a Miloš se cpe na sedadlo vedle řidiče a presstitutky nás tím už krmí: http://www.novinky.cz/domaci/292093-zeman-sedava-v... [cool]

284200

26.02.2013 15:20

Případ Vlastimila Pechance

Jak dopadne žádost?

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Praxí žádosti o propuštění musí být prohlášení, že odsouzený svého činu lituje. Tzn. přiznání. V případě, že se pan Pechanec cítí pořád nevinný má smůlu. Aneb jak si jednoduše zajistit skoro stoprocentní "spravedlnost".

285465

26.02.2013 21:26

Případ Vlastimila Pechance

RE: Jak dopadne žádost?

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Také věřím v jeho nevinu, stejně tak jako u Kájínka a celé další řady bezejmenných. Od té doby, co platí presumce viny a nerozhoduje se na základě důkazů, stačí být v nesprávný čas na nesprávném místě. Obdivuji jeho smysl pro spravedlnost i po takové době v kriminále. Skutečnost je bohužel taková, že OČTR mají ubohou objasněnost a berou toho, kdo je po ruce. To je stejný fenomén jako s radiaktivitou, ta je také vždy v normě, jinak to být prostě nemůže, aby nevznikla panika. Motivací není nějaká spravedlnost, ale "produktivita", která se měří počtem odsouzených, vem kde vem. Může to potkat každého a nevinné posílají za mříže zločinci. Presstitutky podporovaní lůzou žádají krev a každý chce prémie.. [bliji]

285477

08.03.2013 22:31

Projev prezidenta Klause na rozloučenou

Pěkné rozloučení..

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Poděkování editorovi, jinde bych si to nečetl.
Amnestie - aneb - rána potápějící se justici - přesně tak jsem to vnímal i já a jak to pojmuly sdělovací prostředky? [bliji]

286049

10.03.2013 13:55

Projev prezidenta Klause na rozloučenou

RE: Pěkné rozloučení..

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Ještě na doplnění:
Proč se nikdo z kritiků Klause nezamyslí nad holými fakty:
- Jak vůbec může naše justice vyšetřovat výrazné zločiny déle než 8 let?
- Jak je vůbec možné, že i dle statistik má ČR nejvyšší počet kriminálníků nejen vůči západní části EU, ale i východní?
- Jak je vůbec možné, že podmínky ve vězení nesplňují v ČR i ty nejzákladnější parametry plošných požadavků na vězně?
- Jak je vůbec možné, že pětina soudců jsou bývalí komunisté?
- Apod. šokujících zjištění je kolem justice mnoho. Jak je ale vůbec ale možné, že veřejnost, která na tyto "nešvary" nemohla být už Klausem upozorněna lépe, si těchto záležitostí vůbec nevšimla? Snad proto, aby na justici neulpělo smítko špíny, hromadné sdělovací prostředky vyvinuly okamžitě histerii proti Klausovi, takže mafiánská justice zůstala opět mimo střed voličské pozornosti.

286134

04.04.2013 20:10

Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO

RE: Demokracie - realita nebo mýtus?

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

"Nad spojením mnoha, byť slabých, těžko zvítězit."
Článek jinak dává ucelené vysvětlení nejen kauzy Kypr, ale pravděpodobného dění v EU.

287638

04.04.2013 20:27

Padesát stupňů šedi / temnoty

RE: Stwora se Dal na Brakovou Literaturu

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Pan Vladimír se nedal na brakovou literaturu, ale odkryl její neblahé působení. Naopak bych tento článek zařadil do kategorie "FEMI-NAZI".Skutečnost, že tomu mnozí nevědomí muži nerozumějí a nedoceňují to, jenom potvrzuje editorovu vyjímečnou citlivost na jakoukoliv snahu o podprahové ovládání.
Těm neználkům doporučuji začít VNÍMAT a UVĚDOMIT si i tento článek, NEJEN PŘEČÍST:
http://stridavka.cz/co-zeny-umeji-a-muzi-nevedi.ht...
V historii lidstva přežily spíše ty společnosti, které dovedly muže využívat k zaopatřování, ať již prostřednictvím lovu, války, zemědělství, výroby či běžné výdělečné činnosti. Vládci vždy své mnohdy přízemně realistické motivy zakrývali iluzivním „vyšším posláním“. Nepotřebovali, aby si aktéři některé skutečnosti uvědomovali.

287639

17.04.2013 13:19

Cizincem ve vlastní zemi

Taky se cítím cizincem, i když tu žiji..

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Holky.. Dovolil bych si nesouhlasit. To že jsou v CR pohlednější než CA, taky může znamenat, že v CA je to už úplně zoufalé. Myslím si, že mezi pány nemusíme hodnotit nějaké cetky co mají na sobě, stejně řešíme tvary. Snad proto trpím pocitem, že před dvaceti lety nebylo tolik korpulí.
Voda.. Prodejný národ, prodejná vláda.
Jídlo, řemeslníci.. Seženete i vynikající, ale musíte to lépe ocenit, to je vše.. [chechtot]

288254

07.05.2013 21:54

Španělsko dávno za hranicí smrti

RE: reseni

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

"Kdo nechce, hledá důvody, kdo chce hledá způsoby."
Lukasuv příspěvek je typickým názorem otroka s omezenou fantazií, nebo představivostí, či rozhledem. Na jednu stranu poukazuje na tu žumpu, ve které živoří, ale na stranu druhou se mu z ní vůbec nechce jenom proto, že neví, co ho čeká venku. Čili ano, normální, fungující svět slušných lidí bude utopie do té doby, dokud se právě takoví Lukasové sami na vlastní kůži nepřesvědčí, že stojí o něj usilovat. Bohudík, a bohužel, taková doba je už tady, tak jen doufejme, že podobní Lukasové nebudou mít příliš dlouhé vedení a i my se toho okamžiku dožijeme. [chechtot]

289293

28.05.2013 20:59

Globální Blitzkrieg signalizuje největší geopolitické přeuspořádání od druhé světové války

RE: Takže už ne Velký Žid??

Aleš Krejčí / Brno 78.?.?.?

Cha, cha, tak tenhle příspěvek mě potěšil. Naprostý souhlas. Jenom nevím proč odpovídá na příspěvek pavta, ten za to přeci nestojí.

290388

10.06.2013 17:55

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Nepodmíněný příjem

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Ano, vynikající film k tématu, aneb alfa&omega lepších společenských změn.
Základní příjem považuji za základní řešení. Outsource, nebo kratší pracovní doba a další "novinky" z toho automaticky vyplynou sami, včetně úplného přehodnocení oceňování pracovních pozic. Přitom to pořád bude tržní hospodářství! Jenom bude méně připomínat otrokářství.
Uvedený film doručuji stáhnou a šířit a šířit a šířit dřív než bude zakázaný!
http://ulozto.cz/xwpU4RW/zakladni-prijem-grundeink...

291084

27.06.2013 21:04

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Nehrozí Slovanům zánik?! Kolik bylo Slovanů před válkou a kolik jich je teď?! Jaké slovanské země prospívají a kvetou?! Srbsko není slovanská země nebo co?! Kolik je procent světové populace Slované tvořily před válkou a teď? Až si anonyme zodpovíš na tyto otázky přestaneš mlátit prázdnou slámu.

292299

18.07.2013 21:25

Co týden dal

Jaká naděje?

Aleš Krejčí / Brno 78.?.?.?

Poslední události jsou mířené do řad volených a především na ty zbytky, co ještě úplně nepochopili. Lůze už není nutné se věnovat vůbec, už je zpracovaná. Říkají prostě, že je nutné poslouchat a neposlušnost se trestá. Lůza tleská aniž by si uvědomila tu neviditelnou sílu, která semele kohokoliv. Nejistota na všech úrovních opět vládne. Vhodný čas shlédnout snímek "Ucho", jen aby se našly klíče.. [zmaten]

293487

19.07.2013 12:26

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Perfektně napsáno

Aleš Krejčí / Brno 78.?.?.?

Ano, dobrý článek. Taková je současnost. Ovladatelné stádo stejně jako krysy vedené krysařem lehko skončí. Evoluce ale pokračuje i přes všeobecný úpadek a opět budou prospívat ti, co se nejméně vzdálí od přirozených pravidel. Moudrý muž a moudrá žena spolu zvládnou všechno. Jsem přesvědčený, že se ještě najdou..

293517

20.07.2013 10:18

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Perfektně napsáno

Aleš Krejčí / Brno 78.?.?.?

Ještě k té vojně, která prý z chlapců chlapi udělá. Není to vůbec jednoznačné, protože mnozí "chlapi" si z vojny odnesli jenom jedno: "Nikdy se neprotiv, poslouchej a nevyčnívej z řady!". Aneb způsob, jakým se dají v mladém věku vytvářet poslušní ovčani v hromadném měřítku. Občan nepoznamenaný státní blbostí může této více čelit při pozdějším setkání než ten, kdo je s ní již smířený, zvyklý na ní a přizpůsobí se jí.
Profesionalizace armády má jistě své odpůrce i podporovatele, každopádně nám spiklencům se to v současné podobě jeví jako naprosto zhoubný podnik, do kterého nikdo nevidí, který je zneužíván (ne)mocnými k účelům, které jsou v rozporu se zájmy trvale udržitelného rozvoje společnosti. Zprávy prosakující i skrz zpravodajské prázdno to nevyvracejí: http://www.onwar.eu/2009/09/23/profesionalizace-ac.... Prý má naše armáda čtvrtinu generálů v poměru k vojákům, takže pořád je to zaopatřovací psychiatrický ústav. Zajímavá shoda s počtem soudců na obyvatele, také jich máme nejvíc..

293590

16.09.2013 14:21

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

Výborný komentář..

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Doporučuji si otevřít ten odkaz, opravdu tam nehorázně vymýšlí lži: http://zpravy.idnes.cz/rusko-hlasi-odpaleni-dvou-b...
V této souvislosti je zajímavá skutečnost, že Babiš koupil Mafru, tedy i Lži-Dnes má ve své moci, uvidíme co to změní:
http://ekonomika.idnes.cz/babis-koupil-vydavatelst.... Majitelé cizáci balí kufry, proč? Už víc napáchat nešlo? Nebo už je nikdo nečte ani pro pobavení?

296210

18.09.2013 17:42

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

Zkreslený výklad !

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Ta lesba chce jenom zrušit instituci manželství, nejsem si jistý, že by chtěla zrušit rodinu úplně. Podle mě je to výborný nápad, aby se stát do takových záležitostí nevměšoval. Ani homo-lesbo nadšenci nejsou takovým nebezpečím pro rodinu jako sám stát. Je to především stát, který tu rozvrací rodiny takovým způsobem, že cca 30.000 dětí ročně v ČR přicházejí o výchovný vliv jednoho rodiče, většinou otce a jednostranná výchova pak obvykle způsobí doživotní nenávist dětí proti tomu rodiči, který je zavržený. Pak vznikají homo-lesbo nadšenci.

296360

25.09.2013 18:17

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

RE: Zkreslený výklad !

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Stát rozvrací vztahy mezi občany tzv. pozitivní diskriminací, neboli upřednostňováním práv určitých skupin v nepřiměřené míře.

V případě rozpadů rodin stát upřednostňuje v rozvodovém, opatrovnickém a výživné stanovujícím řízení především matky. Již samo manželství bez zásahu státu je umění vyrovnávat tužby, pocity apod. zúčastněných, které často bývají na vlásku i v tzv. spořádaných manželstvích. Je-li však nabídka na lepší život pro jednoho z partnerů, není divu, že tento jí často využije, bez ohledu na to, že je na čí úkor je.
Děti jsou v drtivé většině prostřednictvím státních soudů svěřovány do výlučné výchovy matek, otcům je napařeno kolegiálními opatrovnickými soudkyněmi přemrštěné výživné. Výchovný vliv otců je ponecháván v drtivé většině na libovůli matek, které v drtivé většině svojí situaci nenalézají uspokojivou a za tento stav viní své bývalé manžely a trestají třeba tím, že jim neumožňují styk s dětmi. Vymahatelnost soudního rozhodnutí je v tomto případě a právě díky soudům naprosto nulová.
Samozřejmě zdůvodnění matek, proč nemohou děti za otcem, jsou špatné vlastnosti otců. Děti si tak již od útlého věku vštěpují nenávist k zavrženému otci, případně nenávist k manipulující matce, proti které nemohou nic dělat, takže přirozenou odpovědí na jejich zkušenost může být i změna sexuální orientace.
Česká justice, mimochodem s největším počtem soudců na obyvatele ze zemí EU, na rozvodech samozřejmě dokazuje svojí potřebnost, rozvod se větví do několika kauz, jako o svěření dětí, o výživné, o případné exekuce zaviněné nesplácením, apod., které rozhodují různí soudci, na jejichž činnosti se samozřejmě podílí právníci, soudní znalci, policisté, apod., cca třetina soudní kapacity se věnuje rozvodům a navazujícím řízením, stejně tak třetina kapacity vězení je využívána pro neplatiče výživného. O naprosté zrůdnosti českého justičního systému svědčí i ta skutečnost, že vězení za dluhy bylo zrušeno v Rakousko-Uhersku již v roce 1860 a společnost to považovala za velký občanský výdobytek, ale v současném zřízení je tento již nenávratně ztracen.
Stejně jako jsou lobby farmaceutů a další, prosazující si zákony pro své obohacení, je stejěn tak nenápadná lobby justiční, která uvedené zákony navrhuje a prosazuje prostřednictvím poslanců s právním vzděláním, kteří jsou rozloženi napříč politickým spektrem, a kteří jsou si dobře vědomi skutečnosti, že všechny je živí, nebo může živit právě justice, ať přímo, nebo nepřímo.

Není pochyb, že v případě rozvratu rodin státními úředníky se jedná o genocidu tradiční společnosti prováděnou v řádu několika generací.

296802

07.01.2014 10:42

Otrávení Pacifiku

RE: je to celé vymyšlené

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Ať je to vymyšlené nebo není, důležité je, že dosud nebyla populace západního pobřeží USA zmotivována přesunout se do jiné části světa a zahájit tak další stěhování národů. To se týká i samotných japonců.

302186

07.01.2014 10:50

Otrávení Pacifiku

RE: je to celé vymyšlené

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

EXPERTS: THE WORST IS YET TO COME, Vizualizace postupného zamoření tichého oceánu: http://www.turnerradionetwork.com/news/72-mjt

302187

09.01.2014 11:34

Sobotkova vláda? Zeman s ní nemůže mít problém

RE: Kecy a brainwashing

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Ano, nadbytečný článek. Při nejmenším pořád neveřím, že pobouření pravdoláskovců nad zvolením Zemana bylo předstírané. V současné hře se hraje o menší zlo a i to má namále díky žalostné rozlišovací schopnosti spoluobčanů. Důkazem budiž i tento zamlžující článek.

302276

22.01.2014 10:40

Den oživlých mrtvol

Číše ještě není naplněna?!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Myslím si, že už nazrál čas, dokumentace a důkazů je dost, dát Berkutu volnou ruku. [smích]

302976

30.01.2014 17:20

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

Což takhle lepší budoucí?

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Usnesení sněmu D.O.S.T. považuji za jasné a výborné. Je to výborné, že takoví lidé jsou mezi námi!
Potíž je asi v tom, že tomu našinec zvyklý na televizní zkratky nerozumí. Vymytí senilové takové usnesení nepochopí a tak se příspěvky nakonec zvrtnou v tlachání na téma tehdá/nyní. Jako by měli úplně vypnutý modul na přemýšlení o budoucím, které přeci může být lepší než tehdá/nyní!

303623

31.01.2014 10:23

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Nikdy jsem nezaznamenal, že by D.O.S.T. se postavilo rozkrádání, toonnelům, exekutorským a justičním mafiím.

- MoUdrostraku to je Tvůj jediný důvod k odsouzení činnosti D.O.S.T.?
- Je to závažná chyba, že odsuzují jenom prosazování úchylů, a zbytek nešvarů neřeší?
- Cožpak Tebou vytčené nešvary podporují?
- Aby byl Tebou vůbec někdo oceněn musí se věnovat všem neduhům co jich společnost má?
- Neposkytneš další důkazy o jejich zhoubnosti, nebo ses vyčerpal?
- Na zbytek Tvého výlevu se nedá odpovídat, je to jenom tlachání a obrázek jak z televize.

303679

04.02.2014 19:15

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Další tlachání, které však není odpovědí na všechny mé otázky. Proto se ptám znovu a lépe na to, na co jsem ještě odpověď nedostal, ač jsem se ptal:

Nikdy jsem nezaznamenal, že by D.O.S.T. se postavilo rozkrádání, toonnelům, exekutorským a justičním mafiím.


- MoUdrostraku to je Tvůj jediný důvod k odsouzení zde vystaveného manifestu D.O.S.T.?
- Je to zásadní zhoubná chyba, že manifest odsuzuje jenom prosazování úchylů, a zbytek nešvarů neřeší?
- Cožpak Tebou vytčené nešvary manifest podporuje když se o nich nezmiňuje?
- Aby byl Tebou vůbec někdo oceněn musí se věnovat všem neduhům co jich společnost má?
- Nebo se musí věnovat jenom těm neduhům, které právě ty považuješ za hlavní?

304026

06.02.2014 18:22

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Na Slovensku vyšla vynikající kniha:

G L O B Á L N A...S E X U Á L N A...R E V O L U C I A

Ztrata SLOBODY v mene SLOBODY

http://www.martinus.cz/?uItem=157134
http://afinabul.blog.cz/1212/zhrnutie-prednasky-gl...
http://www.youtube.com/watch?v=87N0Q1t_eog
http://cs.gloria.tv/?media=492952

Jde o knihu německé socioložky Gabriele Kuby „Globálna sexuálna revolúcia“ (Lúč, Bratislava, 2013), která mrazivě popisuje dlouhodobý útok nadnárodních organizací (EU, OSN) na institut rodiny a jejich propagaci homosexualismu a ideologie gender. Na Slovensku už konzervativci knihou moudře obdarovali všechny zákonodárce.

Zhrnutie prednášky: Globálna sexuálna revolúcia
15. prosince 2012 v 7:02 | afinabul | Ponerológia
Kamarátka sa zúčastnila seminára - Globálna sexuálna revolúcia - v mene slobody strácame slobodu, ktorý viedla nemka Gabriela Kuby, rozvedená 68 ročná žena.


Šla tam s tým, že vlastne vie a vidí ako to dnes ide dole vodou a čo sa deje, takže si myslela že ju nič neprekvapí. Nuž nebolo to tak. Vlastne ani netušila ako to na západe už beží a čo všetko sa tam postupne (salámovou metódou) začalo akceptovať. A preto sa nám o tom rozhodla "v stručnosti" napísať. Čítala som to s otvorenými ústami, tak sa chcem s tým podeliť ďalej.

V roku 2001 sa v Nemecku uzákonili registrované partnerstvá. Od vtedy sa postupne deti začali učiť, že si môžu vybrať akú majú orientáciu a ak si tým nie sú isté (čo sa v tak sexualizovanej spoločnosti pod vplyvom takejto výchovy stáva čoraz častejšie), tak sa nemajú hanbiť prihlásiť sa k lesbičkám a gayom. Je tam silne propagovaný gender mainstreaming a postupne sa stáva pre ľudí akceptovateľným - to zmanená, že deti sa už nerodia ani ako chlapci ani ako dievčatá. Chlapcov a dievčatá (mužov a ženy) z nich vyrobí spoločnosť - a tomu treba zabrániť - a preto by deti mali mať právo vybrať si nie len ich sexuálnu orientáciu, ale aj ich vlastné pohlavie. Rovnako spoločenské pojmy mužský a ženský by sa mali zrušiť. Sexuálna orientácia a partnerské pojmy by sa mali oslobodiť od akýchkoľvek noriem, napríklad vzťahy kde sú viac než dvaja zúčastnení.

Povinne sa zaviedla sexuálna výchova a stretávajú sa s ňou už deti v škôlkach. Teda 3 - 5ročné deti. Bežné sú hry na doktora, kde sa deti navzájom vyšetrujú aj na intímnych miestach - aby sa spoznali, aby bola uspokojená ich zvedavosť a dostali odpovede. Učia sa ako sa navzájom hladkať. V detských knižkách sú po novom príbehy o tom ako princ išiel hľadať princeznú, ale stretol pri tom iného princa, ktorý tiež hľadal princeznú, zaľúbili sa do seba, bola svadba a žili spolu šťastne až kým nepomreli. Doniesla nám ukázať útlu knižočku pre deti: Detský lexikón tela, kde sa vysvetľujú etorogénne zóny, že dievčatám je veľmi príjemné, keď ich bozkávajú na krk a vnútornú stranu stehien, keď im/si hladka...

Automaticky kráceno

304203

06.02.2014 18:24

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Povinne sa zaviedla sexuálna výchova a stretávajú sa s ňou už deti v škôlkach. Teda 3 - 5ročné deti. Bežné sú hry na doktora, kde sa deti navzájom vyšetrujú aj na intímnych miestach - aby sa spoznali, aby bola uspokojená ich zvedavosť a dostali odpovede. Učia sa ako sa navzájom hladkať. V detských knižkách sú po novom príbehy o tom ako princ išiel hľadať princeznú, ale stretol pri tom iného princa, ktorý tiež hľadal princeznú, zaľúbili sa do seba, bola svadba a žili spolu šťastne až kým nepomreli. Doniesla nám ukázať útlu knižočku pre deti: Detský lexikón tela, kde sa vysvetľujú etorogénne zóny, že dievčatám je veľmi príjemné, keď ich bozkávajú na krk a vnútornú stranu stehien, keď im/si hladkajú genitálie a podobne (áno stále rozprávame o 3-5 ročných deťoch). Tieto deti sú dokonca podporované v tom, aby masturbovali. Rodičia by im mali ukázať ako sa to robí a v niektorých škôlkach sa tiež majú možnosť dozvedieť tieto informácie s odôvodnením, že od narodenia sú to sexuálne bytosti, ktoré majú právo aj na sexuálny život. Čo úplne odporuje výskumom, ktoré skúmali hladinu hormónov a zistili, že typicky mužský hormón testosterón u malých chlapcov po narodení na krátko stúpne (pár týždňov) a potom sa až do puberty udržiava na veľmi nízkej úrovni, kedy začne postupne stúpať až dosiahne hladinu hormónov dospelého muža. Rovnako to funguje u dievčat so ženským hormónom estrogénom a progesterónom.

Tieto veci pokračujú na základných školách (v Nemecku prvé 4 triedy). Deti robia projekty o sexe, pohlavných orgánoch, ktoré prezentujú pred celou triedou (aby pre ne v budúcnosti nebolo nepríjemné o tom rozprávať), navliekajú kondómy na umelohmotné makety a podobne. V švajčiarskych školách sa presadzuje a zavádza pornografia do vyučovania. Rodina sa už nemá zakladať na príbuzenských vzťahoch, ale na sociálnej sieti bez daných noriem, napríklad jedno dieťa by mohlo mať aj 4 rodičov. Účasť na tomto vyučovaní je povinná a ak s tým rodičia nesúhlasia hrozí im až väzenie (napríklad tam na 40 dní skončili rodičia - baptisti, ktorí odmietli, aby sa ich dieťa tohto vyučovania zúčastňovalo)

Problematika homosexuálne orientovaných ľudí je tu tiež veľmi rozsiahla - máme právo vybrať si či budeme homo, ale zakazujú sa terapie (ktoré boli úplne bežné pred tým ako sa homosexualita vyškrtla zo zoznamu chorôb), ktoré by ľudom s homosexuálnou orientáciou pomohli byť hetero.

Momentálne sa v Nemecku presadzuje adopcia detí homosexuálnym párom. Aj napriek tomu, že podľa štúdií majú tieto deti oveľa vyššie riziko, že tiež budú homosexuálne orientované (ale to homo-lobby nepovažuje za problém), vyšie riziko, že sa pokúsia o samovraždu, že budú trpieť psychickým ochorením aťď (Gabriela Kuby má v jej knihe - ktorá by budúci rok mala vyjsť aj po slovensky - všetky odkazy na štúdie a žiadne údaje tam nemala nepodložené)...

Automaticky kráceno

304204

06.02.2014 18:24

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Momentálne sa v Nemecku presadzuje adopcia detí homosexuálnym párom. Aj napriek tomu, že podľa štúdií majú tieto deti oveľa vyššie riziko, že tiež budú homosexuálne orientované (ale to homo-lobby nepovažuje za problém), vyšie riziko, že sa pokúsia o samovraždu, že budú trpieť psychickým ochorením aťď (Gabriela Kuby má v jej knihe - ktorá by budúci rok mala vyjsť aj po slovensky - všetky odkazy na štúdie a žiadne údaje tam nemala nepodložené). Pritom na 10 prirodzených rodín, ktoré chcú dieťa pripadá jedno voľné dieťa. V Anglicku boli zatvorené všetky kresťanské agentúry (a charity) ktoré sprostredkúvali adopciu detí - pretože jednou z podmienok, ktoré mali bolo, že to musia byť heterosexuálne páry.

A tiež začínajú tlaky, ktoré sa snažia o presadenie pedofílie - s odôvodnením, že deti majú právo na sexuálny život.

Celá táto homo-lobby je veľmi inteligentná a presadzuje veci už spomínanou salámovou metódou: Vždy sa pretlačí len toľko, koľko vie spoločnosť práve zniesť . Napr. my nechceme adopciu ani žiadne špeciálne práva, len uzákonenie partnerstva osôb rovnakého pohlavia (koliesko salámy). Keď je toto už schválené, odrazia sa odtiaľ a majú ďalšie požiadvaky (ďalšie kolieska salámy), až nakoniec zatvoria v Anglicku kresťanské agentúry (to už chýba zo salámy poriadny kus). Presadiť menšie požiadavky je oveľa ľahšie (jedno odrezané koliesko si nik nevšimne) a tiež sa proti tomu oveľa ťažšie bráni. V Nemecku sa to podarilo dotiahnuť takto ďaleko práve preto, že kresťania a ľudia ktorým na tom záleží celú situáciu ignorovali a považovali ich malé požiadavky za akceptovateľné. Aj preto je potrebné bojovať už od začiatku a proti každej aj zdanlivo malej požiadavke.

Týchto vecí tam bolo oveľa viac. Spomenula som tie, ktoré boli pre mňa najviac šokujúce. Znie to hrozne. Ale Ježiš nás varoval, že prídu hrozné časy. A tak nechcem, aby sme teraz vešali hlavy a zúfali si... naopak... chcem vás povzbudiť, aby sme vytrvali, aby sme zdravo rozmýšľali a nenechali sa zlákať a oklamať týmto svetom. Aby sme videli pravdu a tešili sa z nej. Ostaňme verní a tešme sa z toho krásneho čo nám Boh dal, že nás stvoril ako muža a ženu. Modlime sa za tých ľudí a žehnajme im. Radujme sa z toho, že všetko čo sa deje nám slúži na dobré a buďme pevne zakorenení v našom Pánovi.

A ako aj Kuby povedala: bdejme a nedovoľme, aby to dosiahlo také rozmery aj na Slovensku.

304205

09.02.2014 21:49

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

MoUdrostaku děkuji, jasně, napřed rozumím, ale pak Ti nerozumím:

Jak si ve své nesmlouvavosti představuješ uskutěčnitele společenských změn?
Míří Tvé hodnocení Pepíků a Mařenek k jejich probuzení?
Myslíš, že používáš ta vhodná slova, aby se tak skutečně stalo?
To je ta síla, které dáváš naději, že to tu změní?
Ne-li, tak jakého čekáš spasitele, můžeš mi ho přiblížit?
Opravdu si myslíš, že společnost má na víc, než na Tebou opovrhované upřednostňování těch lehce hodnějších dozorců?
Pěkně prosím, naveď mě na ty Tvé vyvolené, co jsou ti povolaní. Tlachů, že tu nikdo není, mě prosím ušetři.

V Rusku společenské změny provádí estébák, na rozdíl od našeho právě zvoleného, který šel jenom okolo, jehož činností nakonec byla "jenom" průmyslová ochrana, která je mj. běžná ve všech koncernech, které chtějí být na špici. Opravdu si myslíš, že to není cesta upřednostňovat třeba japonce, nebo vůbec cokoliv, co má hlavu, byť bez paty?Jestli jsou všechny Tvé odpovědi na mé otázky kladné, můžeš nám popsat, kde žiješ?
[zmaten]

304355

15.02.2014 18:38

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: ...

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Chachá. Soudy praskají ve švech, protože češi zase tak úplně blbí nejsou a za pravdu se soudí víc, než je nám předkládáno.

Prvostupňový soud je v současné podobě jenom taková fraška, na kterou se nemá ani smysl osobně dostavovat. Sotva to poskládá dohromady. Na odvolací je dobré nahrnout důkazy, aby bylo na čem stavět při použití mimořádných prostředků.

Mimořádné soudy tedy nakonec musí řešit všechno za nefunkční předchozí stupně a opravdu jim z kapacitních důvodů nezbývá nic jiného než to házet do koše a vybírat si jenom výrazně viditelné věci, které se hodí ke zveřejnění jako důkaz, že někdo v česká justici ještě pracuje.

A tak vlna nesouhlasů s pošlapáváním práva se převalí přes ústavní soud a pokračuje až k ESLP, kde jsou mimořádně vybrané osoby tzv. česká sekce, která zachraňuje pověst české justice a háže 99,99% stížností do koše. Zatímco od ústavního soudu se dočkáte i doporučeného vyrozumění, česká sekce Vám to pošle jenom do schránky na formuláři, kde pouze mění adresu. O zdůvodnění si můžete nechat zdát.

Přesto váženému panu editorovi doporučuji to na ESLP poslat už jen z toho důvodu, aby si ti soudem nepoznamení nevěřící Tomášové utvořili ucelenou představu o celé justiční mafii včetně jejího chapadla na ESLP.

Parazita právníka bych na to nebral, hodil bych jenom znění Ústavní stížnosti do obálky a poslal, musí posuzovat podle obsahu podání.. [velký smích]

304788

15.02.2014 21:30

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: Když byl Václav Klaus prezidentem

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Někteří jazykové zase tvrdí, že kriminály praskaly ve švech (ano, naplněné zbytečně zavřenými, kteří sloužili jenom k dokázání produktivity justice - jinak justice svojí užitečnost není schopná měřit, než počtem zavřených) , dokonce už i EU hrozila za nedodržování základních hygienických pravidel, tak slovo dalo slovo, a Klaus soudcům vyřešil potíž, aby se mohli do své zločinnosti pustit znovu a ty kriminály zase naplnit. Aneb: Má-li náš 10-milionový stát stejné množství soudců jak 100-milionové japonsko, jak jinak zajistit parazitům práci?

304790

07.06.2014 11:17

Češi, nejzamračenější národ Evropy, se změnili v nevoliče

RE: Asi žiji jinde

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Ano, známý zlozvyk vnucující do podvědomí lež, že češi jsou v něčem nej... (následuje záporná vlastnost), jenom z trochu jiného soudku. Aneb začněte někomu tvrdit, že je vyvolený, a utáhnete ho na vařené nudli, věří čemukoliv a udělá, nebo neudělá, cokoliv. Proč bychom se měli usmívat jak slabomyslní, nebo zaprodanci nabízející nepotřebné krámy? Co je lepší, upřímnost, nebo přetvářka? Ze zkušeností v zaměstnaneckých poměrech si pamatuji, že čím více se všichni okolo usmívali, tím méně bylo na výplatní pásce.. [smích]

Ne vždy je otitulovaný člověk vzdělaný.
Otitulovaný člověk v dnešním pojetí je vyšlechtěn pro snadnější spolupráci s režimem, už jenom tím, že školství mu umožní proniknout do takových hlubin vědění, že na udržení co nejméně zkreslené představy o tom, co se děje, mu nezbývá čas, a musí se spolehnout na předžvýkané mínkotvornými zaprodanci. Otitulování dodává Homo Sapiens totéž co vůdci tlupy opic žlutá čepička. Ničím nepodloženou sebejistotu, že jeho názor je ten pravý. Dostaví-li se navíc hmotný úspěch, takový člověk je pro vývoj názorů zpravidla nepoužitelný. Sytý hladovému nevěří.

Příliš přívětivá slova pisatele na účet otitulované vrstvy prý ničené mocenskými vpády nebo přetahováné do ciziny bych přeložil tak, že se nechala v honbě za vlastním ziskem zaprodat k čemukoliv a chovala se ještě hůř než nájemní vrazi, nebo prodejné děvy, kteří dar vzdělatelnosti neobdrželi. Proto může být hybatelem společenských změn v čechách jenom nižší společenská třída. Nižší společenská třída je ale pořád příliš spokojená se svým údělem a proto si hledí svého a o ostatní se nezajímá. Proto si důsledek svého sobectví opět vychutná až do dna.

Pisatel trpí neopodstatněným stihomamem, že se prý společenské problémy Evropy nejprve projeví v ČR. Zajímalo by mě, jak si tedy vysvětluje:
- Současný nárůst euroskeptických stran v europarlamentě z různých evropských zemí, jenom ne od nás?
- Jak si vysvětluje tvrzení císaře pána za první světové:"Česká foják, dobrá foják"?
- Jak si vysvětluje kolaboraci ČSR za druhé světové s německem, kdy na vlastním německém území byl již nejméně rok průmysl rozbombardovaný?
- Jak si vysvětluje kolaboraci ČSR za druhé světové s německem, kdy na našem území nebyl žádný vnitřní odboj?

Závěr článku považuji za naprosto zhoubný, zavánějící křesťansko-židovskou hrou na protiklady, kde pisatel rozděluje svět na "my/oni". Ve srozumitelné češtině to zní takto: "Češi se budou usmívat, až jim budou pečení holuby létat do úst." Jestli toto má být smyslem článku, tak mám obavu, že k nezbytným společenským změnám tento článek nepřispěl, ba naopak je brzdí a "vyvolený" český národ jenom utužuje v nevědomosti.

311203

10.06.2014 16:49

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

RE: Jak se to stalo?

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Není důležitější umožnit dlužníkovi ty dluhy splácet, než ho zničit k smrti? Tohle považuji za naprostý fašismus. Vězení za dluh bylo zrušeno za císaře pána kolem roku 1860 a bylo to považováno za velký úspěch občanské společnosti. Nebyla důvodem celá nesmyslnost věznění, kdy povinný samozřejmě svým závazkům nemohl v šatlavě dostát? Jak jim může dostát věčně stíhaný a sám hladový pan Bezděk?

Dluhy se nemusí platit, Vy vylízanci!

Ať je dluh za cokoliv. Jediné co musíme, je umřít. Až si tohle uvědomí každý člověk, svět se posune vývojově na vyšší úroveň. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nechce. Kdo má na půjčení, má i na ztracení. Stará česká přísloví. Dokud se tohoto zhoubného předsudku nezbavíte, tak nepochopíte nic. O zítřku předem nikdo nic neví, jak může někdo tvrdit, že v budoucnosti něco určitě splatí? Tohle je podstata potíží nejen s lichvou, ale i s půjčováním bez lichvy.Jak někdo vůbec může spoléhat na budoucnost, navíc ještě druhé osoby, že splní závazky?

Z některých příspěvků na mě čiší naprostá nelidskost, tupost a úplná ztráta sounáležitosti a vcítění. Vzdávám uznání tímto panu editorovi, že tuto lidskou vlastnost neztratil a dokonce to zveřejní na svých stránkách.

Pan Bezděk dostává 2200,- Kč jako existenční minimum, tzn. opatrovnická mafie ho utopila na nesmyslně vysokém výživném, proto to má ještě ztržené i z existenčního minima. Největší vtip je ale v tom, že ten rozdíl, kolem tisícovky, děti jeho bývalé neuvidí, ale jdou státu.

Pan Bezděk se takovým důvodem samozřejmě musí tajit, protože nedokáže-li lůza pochopit, že ničení člověka z jakýchkoliv důvodů není přípustné, jak asi potom může ta stejná lůza hodnotit neplacení výživného dětem?

Velebnostiduvenblejtbeztakjstevšichnivoličitéparlamentnípakáže! [bliji]

311429

12.06.2014 23:54

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

RE: Práva se nedovoláte!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Právnící jsou jenom dohazovači justiční mafie: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/4018...

311571

13.06.2014 16:15

Politické procesy padesátých let

RE: Nevinní komunisté?

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Mládenci, mládenci, s tím vražděním bržděte, jinak se Vám to vrátí a ani nebudete vědět odkud. Co si o sobě vůbec myslíte, (vypuštěno - moderátor) Vy jste jim dali život, aby jste jim ho mohli vzít?!
Není právě tento článkem důkazem, že trest smrti je nesmysl?
Když už jste nepochopili to podstatné, aspoň toto jste si z něj mohli odnést.
Pro mě je to navíc naprosto překvapivá zpráva, o které stojí za to přemýšlet. Nikoliv však na vlně neovládané dospívající síly.. [chechtot]

311618

25.06.2014 23:19

Vláda má starost - co s armádou

RE: Zbytečná armáda

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Vynikající příspěvek, naprosto souhlasím!
Tak to ja teda na tu "tvou vlast" autore z vysoka seru. V obrane proti komu? Ktera to je ta tva vlast? Ten bantustan ve sluzbach EUSAISR? Kdyz chces, tak si bez polozit zivot svuj nebo tam posli sve parchanty, ale nenut do toho druhe. Takovych vycuranych generalu, jako ses ty, co si sedi pekne v teplicku a chechtaji se jak druzi chcipaji uz tu bylo dost. Jaka zrudnost je posilat nekoho proti jeho vuli umirat za nejakou imaginarni vlast, ktera nikdy neexistovala.
Snad jen dodat, že povinná vojenská služba svobodné bytosti poškozuje, neboť setkání se státní blbostí v tak útlém věku nelze ustát bez pohromy, čehož důkazem jsou odcházející pokolení bezzubých, ke všemu lhostejných, vymytých a přitom vychcaných ovčanů, kteří si nechali vlast rozkrást pod rukama, kteří se na vojně naučili jenom zevlovat, chlastat, hulit, krást a šikanovat. Nyní by se ještě uměli sjíždět celým spektrem drog, které by jim přímo dodávala CIA. K panoptiku EUSAISR podlostí jak rozvrátit společnost nepochybně povinná vojenská služba patří..

312307

30.06.2014 15:33

Miluju zákaznické linky

RE: Je mi některých líto

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Mě zase ty zprávy na zvědavci přijdou docela odpovídající tomu, jaká jsme zvířata. Vítám tento článek, mne osobně to ke smíchu donutilo.. [chechtot]

312457

22.07.2014 13:13

Byla to Putinova raketa!

RE: Logika minulosti...

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Dá se ten Váš příspěvek číst, to ano, jen ten konec je nějaký zmatený. Řekl bych to jinak:
Můžeme si za to sami, za svobodu se cedí krev, ale negrilují stejky na zahrádkách s uspávajícím vědomím, že to někdo vyřeší za nás. Každý je svého štěstí strůjcem a pečení holuby do huby sami nepřiletí.
Pořád mi vrtá hlavou, co ty potomky čechů tak vymylo, že znají stav, ale východisko z něj je jim neznámou [zmaten]

313745

25.07.2014 23:37

Rozpad rodiny a školství oznamuje rozpad příslušné civilizace

RE: Rozpad rodiny...

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Autor i další osoby si zřejmě pletou dřevinu s lidskou bytostí, která je nevinná od samého počátku a proto jakékoliv její trestání je jenom známkou neschopnosti a ubohosti trestajícího tuto vychovat v souladu s přirozeností. Doporučuji všem přivržencům tvrdé výchovy seznámit se s dílem Naomi Aldort: http://ulozto.cz/xr2nnS2/naomi-aldortova-vychovava..., http://www.naomialdort.cz/, když už nejsou schopni přežvýkat dílo Jana Amose Komenského..
Ano, lze to považovat za tu poplivanou "americkou výchovu", o které ale našinec nic neví, protože se nezajímá. V tomto smyslu by mě zajímal názor autora, jak přehodnotí svůj středověký přístup.
Ano, ovocné stromy roubované a prořezávané, chráněné od škůdců, zalévané a přiživované, jsou v době takové péče přenáramně plodné i díky pocitu brzkého zmaru, kterým jim prořezávání působí. Plody však mají plné jedů a rychle umírají. Upustí-li se v průběhu života od jejich péče, skutečně zplaní k nepotřebě. Osobně upřednostňuji co nejsamostatnější jedince, kteří se o sebe dokáží postarat sami a jsou závislí na péči okolí co nejméně.. [smích]

314050

06.11.2014 11:56

V Norsku dál kradou děti

PETICE ZA JUSTICI!

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Ročně česká justiční mafie připraví o otce zhruba 30. tis. dětí! Cožpak ty děti Evy Michalákové neměli také otce? Jak je možné, že všem těch českým sračkometům otec vypadl ze práv? Otec se záměrně vytrácí ze zpravodajského prostoru coby součást rodiny? Co justiční mafie schvátí, to už nikdy nenavrátí, to je přeci nepsané pravidlo EU už desetiletí, o tom by několik generací zničených otců mohly vyprávět hodiny. Nikoho to ale nezajímá. Ultrafeministka Baudyšová si tím jenom vylepšuje hodnocení v očích veřejnosti, ale sama ví, že jí právě tato činnost výborně živí: http://www.adikia.cz/news/vetrelec-na-demonstraci-... Totéž se děje tisícům otců a nikdo se nad tím již nepozastavuje, takže LGBT salámová metoda pokračuje dál a zkouší se, co veřejnost spolkne, když seberou děti i matkám..
Chce-li někdo skutečně usilovat o nevměšování se státních cizopasníků do rodin, nezbývá než, že obě pohlaví musí spojit síly a začít od píky a hájit právo dětí na výchovu oběma rodiči. Což znamená provést reformu justice, neboť s ní všechno stojí a padá: http://www.petice24.com/petice_za_justici

320453

06.11.2014 14:22

V Norsku dál kradou děti

RE: PETICE ZA JUSTICI!

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

320468

17.12.2014 18:03

Tábor smrti Talerhof (3)

RE: banderovský projekt

Aleš Krejčí / Brno 62.?.?.?

Další zdroj potvrzující zmíněné:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-z...

323569

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 0

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,59 Kč
Kanadský dolar
17,28 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,06 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 083,52 Kč
1 unce stříbra
585,84 Kč
Bitcoin
852 522,31 Kč

Poslední aktualizace: 14.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 301 805