Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mejla

Nalezeno 159 příspěveků, 54 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.12.2005 07:17

Bráníte ústavu? Pak jste podezřelí z terorismu

Překládejte pořádně, prosím. Individual je jednotlivec, nikoliv individuum. Také si myslím, že Vámi uváděné

Mejla 85.?.?.?

proslulé aktivity" při eliminování skupin KKK, levicových tlup apod. jsou spíše chvályhodné.

85654

29.01.2006 22:39

Lékárníci si koledují o zrušení monopolu

Pokud si někdo opravdu mastí kapsu, jsou to farmaceutické koncerny a oligopoly. Nejvýnosnějším odvětvím na svě

Mejla 85.?.?.?

není ani automobilový průmysl, ani energetika či bankovnictví. Je to farmaceutický průmysl. Závratné zisky jsou umožněny i díky rozsáhlé korupci, počínaje od lékařů a konče vysokými politiky. Kdo zná lékaře, ví, jak probíhají "skolení a semináře" např. v Alpách s celou rodinou atd. Proti farmaceutickým gigantům však Rath nikdy doopravdy nepůjde, zmuchlaly by ho jak papír. Proto také u nás je aspirin dražší než v USA. Pokud v našem městečku bude muset magistra zavřít, tak ho snad půjdu nakopat do zadku. Další nejbližší lékárny jsou desítky kilometrů daleko a těch pár tisíc měsíčně, co má ta dívenka tržbu, jí horko těžko stačí na existenci. Pokud se někdo chce podívat, jak se "točí" miliardy a jak se snadno stát multimilionářem na úkor státu, ať se podívá na privatizaci firmy Léčiva, nyní již Zentiva.

91052

22.02.2006 09:27

Stále doutnající Benešovy dekrety

Emmo, ten malý rozdíl mezi Švýcary a Němci byl v tom, že Němci rozpoutávali jednu válku za druhou.

Mejla 85.?.?.?

Tehdejší řešení skutečně prakticky nemohlo být lepší. To se potvrdilo nakonec i tím, že ČSR patřila mezi nejvyspělejší země světa a nacházeli tam útočiště i političtí uprchlíci.

94399

22.02.2006 10:09

Rituální porážky zvířat

Zdá se, že muslimové ani židé se nehodlají vzdát svých starověkých zrůdných praktik. Zvláštní......

Mejla 85.?.?.?

Jakoby rezignovali na pokrok a žili fanatismem. Nakonec obě etniky patří mezi semity.

94403

05.03.2006 10:26

Tajemné Havlovy restituce

Autore, to, co píšete o Martě Chadimové NENÍ PRAVDA. V podstatě jste si popletl strany sporu. Proti Chadimové se

Mejla 85.?.?.?

postavil zejména nebyčejně mocný opat Pojezdný, agent StB, pokud se dobře pamatuji na vzrušenou diskuzi z tehdejší doby. Dále proti sobě měla M. Chadimová další mocné lidi, kterým hrozilo, že by přišli o svoje byty na Malé Straně. A věřte tomu, že za socialismu byt na Malé Straně jen tak někdo nedostal. Tato mašinérie se tedy pokusila Chadimovou převálcovat, což se jí téměř podařilo. Tato žena byla 2 ROKY VE VAZBĚ, což je pro ženu unikát srovnatelný jedině s 50. lety. Jak jistě víte, postkomunistická policie v ČR používá prodlužování "vyšetřovací" vazby k tomu, aby člověk zničila fyzicky, psychicky, finančně i společensky. V policejním žargonu se tomu říká vyměknutí. Za několik let se policii nepodařilo prokázat žádný trestný čin a "důkazy" byly tak ubohé, že přes veškerou snahu M. Chadimovou nebylo možné odsoudit. Takže ji opět zavírali do vazby a ta mrcha se opět nepřiznala ani nechcípla, i když to její zdraví opravedu odneslo. Proto dal tehdy prezident Havel Chadimové zcela správně milost s tím, že pokud soudy, prokuratura ani policie po více než 5 letech nejsou schopny záležitost rozhodnout, není možné žádnou osobu donekonečna šikanovat a bezdůvodně zavírat do vazby. Chadimová není žádnou kamarádkou V. Havla ani nebyla disidentkou, jak různí pisálkové uváděli. Pokud se pamatuji, Chadimová také žádný majetek na Malé Straně nevlastní. Takže autore, méně emocí a více faktů. Můžete si je zjistit např. z Necenzurovaných novin počátku 90. let, Českého deníku atd. Nejsem žádným příznivcem V. Havla a to, co o něm uvádíte, je pravda. Tak jsem zvědav, zda můj příspěvek zveřejníte.

95972

25.04.2006 18:05

Kterak JUDr. Petra Buzková k vile přišla

Jistá Petra Buzková figuruje rovněž v seznamech StB jako důvěrnice s krycím jménem Pavla. Rok narození důvěrn

Mejla 85.?.?.?

by odpovídal ministryni školství. Před časem na to také upozornil tuším Jan Rejžek. Ovšem kategorie důvěrník StB nespadá do lustračního zákona.

104324

25.04.2006 19:55

Kterak JUDr. Petra Buzková k vile přišla

RE: Paní Vogelrauchová - psalo se o tom dosti konkrétně a věcně v Necenzurovaných novinách. Možná, že to tam

Mejla 85.?.?.?

i dnes na www.cibulka.net.

104337

26.04.2006 06:28

Kterak JUDr. Petra Buzková k vile přišla

RE: Neco od Lady - právě že slušní lidé se ke komunistům za 1.republiky NIKDY nedávali. Komunisté totiž nikdy

Mejla 85.?.?.?

neměli ve svých tezích nic konstruktivního, ale vždy jen silácké řeči a vyhrožování. Dokonce dávno před bolševickou revolucí v Rusku byly napsány velmi dobré články o tom, proč socialismus povede jen k teroru a bídě a to platí dodnes. V Anglii také nikdo nechodil na přednášky Marxe a jeho tlupy, protože po první návštěvě, na kterou dělníci a živnostníci přišli, každý viděl, co je to za pitomce a jaké nesmysly mele.

104373

08.07.2006 17:57

Experiment s lidským zoufalstvím

Což aby bouchla "neškodná palestinská raketa" Jonathánovi pod zadkem ? Asi by rychle měnil názor.

Mejla 85.?.?.?

Arabům v zásadě nejde o ten kousíček území, jim jde o vyhlazení Židů. A pak budeme na řadě my. Arabské země mají tak obrovská území, ale bohužel z nich nadělaly pouště.

110044

13.08.2006 10:56

Americké základny v Čechách

Proslavené české podrazáctví se opět ukazuje v plné šíři. USA jsou dobré jako zdroj peněz pro legálně

Mejla 85.?.?.?

i nelegálně pracující, americké vynálezy jsou dobré i pro nás, US Army byla dobrá v obou světových válkách, když Evropě zachránila holý zadek před Němci a později před Rusáky. Ten výčet trestných činů amerických vojáků je velmi nízký - tolik zločinů udělají Rusáci za den v Čečensku a podíváme-li se na trestné činy českých policajtů, je jich více nežli těch činu US vojáků v citovaném článku.

113757

26.10.2006 03:47

Jsou USA legálně v bankrotu?

Microsoft nebyl zrovna nejlepší příklad, právě Gates je typickou ukázkou veksláka, který takřka

Mejla 85.?.?.?

všechno kvalitní někde sebral nebo zašmelil. Viz "jeho" Windows........

120005

31.10.2006 07:48

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: jo ropa a plyn - a hlavně všechno pro prostý lid. Jako vtip to není špatné. Bohužel se však musíme ptát společně

Mejla 85.?.?.?

tuším s Dr. Ing. Špačkem, který se ve 30. letech 20. století vrátil z USA, jak je možné, že USA dosáhly za několik desítek let pozice nejvyspělejší a nejdemokratičtější země, ale Rusko s minimálně stejným přírodním bohatstvím se stále potácí na hranici hladomoru. Autor článku patří do oné skupiny užitečných idiotů, kteří již po generace ochotně slouží všem zločincům.

120460

17.12.2006 21:46

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl I.

Jo soudruzi, a kdo Vám brání být natolik pilný a studovaný jako Židé ? Že by Vaše vlastní lenost ?

Mejla 85.?.?.?

Nechci idealizovat Židy už jen kvůli jejich ďábelskému vynálezu jménem komunismus, ale vyberte si - chtěli byste mít za sousedy raději tisíc Židů nebo tisíc Arabů ? A pokud padne Izrael, je na řadě Evropa. Technická poznámka: ta Američanka rozdrcená buldozerem uvedená v článku si bohužel nevšimla, že řidič ji přes radlici nemůže vidět.

123609

24.12.2006 19:58

Jsme pro okamžitý odchod všech amerických vojáků z Iráku

Přítomnost zahraničních vojsk v Iráku bude nutná dle mého názoru 20 let, až dojde ke generační obměně

Mejla 85.?.?.?

a alespoň část mladých lidí vystuduje anebo získá zkušenosti v nějaké normální zemi. V Iráku za Husajna došlo k tomu, co popsal např. Karel Jaspers. Tedy k rozvratu společnosti a jejích norem a totální nadvládě jednoho zločince. V takovém případě už není možné zločince ovládajícího celý mocenský aparát svrhnout, ale musí přijít zásah zvenčí. Jenže v Iráku je stále příliš zločinců - představme si, že by např. v nacistickém Německu došlo sice k porážce, ale padl by jen zlomek členů SS, SA, NSDAP atd. Potom by se mocnosti setkaly po r. 1945 se stejným problémem, jako dnes v Iráku. A salónní intelektuálové, kteří tu blábol-petici stvořili, jsou typickou ukázkou Oblomovů nebo Leninových užitečných idiotů. Nenávist mezi lidmi v jedné zemi může přetrvat i desítky let, viz Severní Irsko.

123997

25.12.2006 18:59

Jsme pro okamžitý odchod všech amerických vojáků z Iráku

Ale je to možné, a dokonce nezbytné. Pokud bylo možné porazit nacistické Německo i komunistický blok,

Mejla 85.?.?.?

tak je možné zpacifikovat rovněž Irák. Měla by se zapojit více Evropa, protože na svoje křiváctví a podrazy může jen doplatit, viz arabský terorismus ve Francii. Z Vás bohužel promluvila česká, potažmo slovanská apatie a odevzdanost. Holt po 50 letech čumění na televizi budou muset Evropané více hnout zadkem a ono to půjde. Jen blázni si mohli myslet, že porážkou Husajna to skončí. Drtivá většina arabského světa válčí především mezi sebou již stovky let a poté, kdy Arabové zničili svoje vlastní země a jejich obyvatelé z nich uprchli a prchají dále po tisících ročně, hrozí přenesení válek do Evropy. Ve Francii a v Holandsku to již začalo. Australané již ukázali, že si svobodu vzít nedají, tak se zkusme poučit alespoň od nich. Nemáme na vybranou.

124033

31.12.2006 05:45

Saddam musí zemřít. Rychle.

Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.

Mejla 85.?.?.?

Prozradí to hodně i o Vás. Řada lidí se dnes diví "rychlosti", s jakou byl Husajn popraven. Jeho proces se naopak táhl velmi dlouho, na to, jak jeho zločiny byly zcela zřejmé. V příspěvcích jsou účelově manipulovány informace, především o vyzbrojování Iráku. Ve skutečnosti to byl právě komunistický blok, který do poslední chvíle Husajnovi dodával zbraně. Ve válce Iráku s Íránem také proti sobě poprvé bojovaly sovětské tanky. Také nechápu, jak se ještě někdo v podobných případech může odvolávat na OSN, na banku líných a neschopných idiotů, která vždy jen cynicky přihlíží vraždění, ať se jedná o Afriku, Evropu nebo Asii - nakonec jsou to vždy především občané USA, kdo musí obětovat životy.

124378

22.01.2007 10:02

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

Autore Mašku, bez těch "amerických okupantů" byste si dnes psal psal klacíkem do sněhu

Mejla 85.?.?.?

někde na Sibiři a ne na klávesnici imperialistického amerického vynálezu počítače spojeného s dalším vynálezem amerických válečných štváčů, internetem. Ještě jsem zapomněl dodat, že se jezdíte do Moskvy učit, jak nám zakroutit krkem. Zřejmě jste nepochopil, že bránit se hubou opravdu nestačí - na to jsou potřeba flinty i radary.

126345

10.03.2007 09:58

Zločinecká organizace jménem Justice

Současný stav českého soudnictví je výsledkem především tzv. Havlárny, tedy poťouchlosti

Mejla 85.?.?.?

a zamindrákovanosti Václava Havla, který v kolaboraci s komunistickou elitou ponechal v justici tzv. odborníky a ještě jim udělil doživotní výsady nemající obdoby nikde v civilizovaných zemích. Cestou k nápravě je např. volitelnost soudců jako v USA apod., ale to bude ještě dlouhý těžký boj, protože soudci takový zákon samozřejmě napadnou. Potom nezbyde, než je prostě vyhnat s klackem v ruce.

130507

29.03.2007 20:15

Rakety straší před Černínským palácem

Jsem pro základnu i pro radar. Bez USA se neubrání ani Kanada, natož čeští paštikáři.

Mejla 195.?.?.?

Kromě toho se Čehůni alespoň zbaví trošky xenofobie a snad se i některý z nich naučí pár slov anglicky. Čehůni se svojí švejkovskou vizáží i náturou jistě ozdobou žádné armády nebudou a strach z nich také zrovna nejde, ovšem mnichovanská politika usmiřování a couvání musí vždycky skončit katastrofou.

131844

29.03.2007 20:22

Lítost muže, který svrhl Saddáma

Ten svalnatý chlapec mdlého rozumu by dnes už nebyl mezi živými. Husajnové nikdy nenechali

Mejla 195.?.?.?

dlouho naživu někoho, kdo si na ně stěžoval. Problém je v tom, že cca 30 % lidí v Iráku je spojeno Husajnovým režimem a dělat bordel a válčit se jim líbí víc než pracovat.

131846

09.04.2007 22:26

Co by měla Hillary Clintonová vědět o palestinských učebnicích

Tak tak, aby si "palestinské děti mohly hrát", je třeba vyhladit Izraelce, že. Ti zabírají zřejmě

Mejla 85.?.?.?

tak obrovský kus země, že bez něj Arabové nemají kam jít. A přitom kde Arabové hospodaří, tam je kvetoucí zahrada, ráj a mír. Až jsem se z toho rozplakal - ani Michael Moore by to nenapsal lépe.

132531

26.04.2007 22:21

Jsou Izraelci krvelační?

Pokud paní Pašková řadí Izrael do "Osy zla", tak ji evidentně chybí rozlišovací schopnost.

Mejla 85.?.?.?

Zcela prostě si plete příčinu s následkem, asi tak, jako když Hitler říkal, že válka proti Polsku mu byla vnucena. Taktéž Palestinci a většina arabského světa říkají, že několik milionů Izraelců žijící na několika stovkách km2 rozdmýchává válku proti nim, jichž je řádově desetinásobek. Obrovská volná rozloha arabských zemí však Araby neláká - udělali z ní již dříve poušť, zatímco Izraelci udělali z pouště zahradu. Ale paní Pašková se potřebovala zviditelnit, což se jí podařilo.

133989

17.06.2007 08:15

Televizní žumpa

Hlavním úkolem těchto pořadů je zbavit lidi soukromí, rodinných vazeb a morálních zábran.

Mejla 85.?.?.?

Potom budou snadno ovladatelní. Profily či profese účastníků reality show jsou nepodstatné (jen pro informaci, právě prostitutky či osoby sociálně slabé jsou nejochotnějšími zachránkyněmi lidí při infarktech apod. - to vám potvrdí každý pracovník záchranky). Prvním stupněm je právě akceptování ztráty soukromí, druhým manipulace s rodinnými příslušníky (výměna manželek), třetím už jsou nevratné zásahy do života lidí, kteří ztratili schopnost se tomu bránit.

137696

30.07.2007 06:41

Protest proti perzekuci židů vyznávajících Tóru v „Izraeli“

Není to stejná skupina, která odmítá pracovat a jen studuje Tóru ?

Mejla 194.?.?.?

.

140775

03.08.2007 18:56

Buržoazní snílkové

Globalizace přinesla lidstvu nebývalý pokrok, zvýšení životní úrovně a prodloužení délky lidského života,

Mejla 194.?.?.?

o němž se nikomu ještě před 100 lety ani nesnilo. Celosvětová výměna zboží, informací a služeb umožňuje efektivně využít předpoklady a schopnosti individuálních ekonomik a regionů, protože velká část bariér je odstraněna. Tzv. rozvojové země (Zimbabwe atd.) mohou dojít záchrany jedině díky vnějšímu zásahu, který odstraní domácí hrdlořezy, a čím dřív, tím lépe. To, co je nutné držet v mezích, jsou oligopoly a monopoly. Ale to je zase na jiný příspěvek.

141058

05.08.2007 11:17

Dospívání v Bushově Americe

Tak slaboduchý blábol je jak vystřižený z komunistického tisku 50. let. Všimněme si,

Mejla 194.?.?.?

že takové nesmysly se psaly před 10, 20 i 50 lety. USA jsou prostě čím dál horší, samozřejmě jen do té doby, než je potřebujeme. Však také za ty desítky let z USA prchly milióny občanů a našly stěstí, práci, spokojenost, bezpečí a vůbec celkovou prosperitu v Zimbabwe, Severní Korei, Rusku, na Kubě atd. Autor/ka Reggie patří k oné již dávno Schumpeterem definované skupině "intelektuálů" rozvracejících život lidí, kteří je živí.

141108

09.08.2007 11:54

Ve jménu svobody

Ještěže před 65 lety se Spojenci rozhodli zničit zemi "miliónů nevinných Němců", jinak by Evropu, Asii i Afriku dodnes

Mejla 194.?.?.?

ovládali socialisté nacionální (NSDAP) a internacionální (komunisti).

141452

07.09.2007 07:53

Mají muži méně práv než ženy?

Jarmilo, nebýt "zločinců" typu Trumana, Churchilla apod., tak si dnes píšete tak klacíkem do sněhu na Sibiři.

Mejla 194.?.?.?

Jistě víte, že Japonci se odmítali vzdát a dobývat Japonsko klasicky by mělo daleko horší následky pro místní obyvatelstvo i pro Američany. Jen se divím, že používáte imperialistický americký ďábelský vynález válečných štváčů - internet. Ještě jste zapomněla dodat, že Masaryk nechal střílet do dělníků.

143323

30.09.2007 13:55

Holocaust, během kterého zmizely milióny lidí…

Autor R. Ramesh bude asi indický "intelektuál". Holocaustová móda uchvátila i jeho. Teď ještě na Angličanech vymámit

Mejla 194.?.?.?

nějaké odškodné..........A potom se můžeme pustit do holocaustu v podání husitů atd. atd.

144737

30.09.2007 14:12

Respekt

V Respektu jsou dobré články trvale promíšeny odpadem, např. nekritickým oslavováním Cikánů či různých excentrických a

Mejla 194.?.?.?

fantasmagorických akcí z "alternativního využití energie" apod. Před časem jsem chlapečkům do Respektu telefonoval, zda-li by nechtěli napsat o 55 letém tesaři, jemuž cikánský gang před očima jeho 15 leté dcery doslova vykopal mozek z hlavy. Kavárenský literát pan Svoboda z Respektu trochu projevil zájem, ale jakmile zjistil, že jde o Cikány, okamžitě se i s panem Kovalíkem podělali strachy a nenapsali samozřejmě ani slovo - asi to nebylo dosti multikulturní........

144738

30.09.2007 14:29

V Gaze trpí sta tisíce dětí

Autor Veselý je skutečně důkazem úpadku FF, kde snad nestuduje jediný normální člověk.

Mejla 194.?.?.?

Tento budoucí "žurnalista" zřejmě nebude spokojen, dokud bude naživu byť jen jediný z maličkého národa Židů. Ale možná už se pilně učí korán......

144739

19.10.2007 09:03

Fraška na spravedlnost

Pane Králi, Vy jste nemocný člověk, který nemá základní rozlišovací schopnost mezi dobrem a zlem.

Mejla 194.?.?.?

Tento příspěvek asi neprojde Vaší cenzurou, ale pokud kdokoliv tvrdí, ze Brožová-Polednová je obětí, protože jí bylo v době, kdy vraždila, " teprve 29 let ", není schopen rozlišovat základní lidské hodnoty anebo se jedná o zlý úmysl. Brožová-Polednová vraždila úmyslně, zákeřně a promyšleně, s cílem postoupit dál v kariérním žebříčku, a kdyby mohla, vraždila by i v dalších letech a podle jejích výroků soudě, vraždila by i dnes. Vaše plácání o jiných komunistech nemá smysl, teď je souzena Brožová. Jedná se zde o základní právní a lidské hodnoty. Ale ty jsou Vám asi lhostejné - zkuste se ale zeptat dcery Dr. Horákové, jaké to bylo, když jí zavraždili matku.

145645

09.12.2007 12:53

Muž platí alimenty na děti rozvedených lesbiček

Další důvod pro to, aby děti směly být počaty jen přirozenou cestou a nebyly hračkami úchyláků.

Mejla 194.?.?.?

Bohužel homosexualita úchylkou je, což neznamená, aby byla kriminalizována. Je stejnou úchylkou jako např. šest prstů na končetině atd.

148821

18.12.2007 11:37

Turistka zatčena při návštěvě USA za to, že před deseti léty měla prošlá víza

Pane, vy jste asi duševně nemocný, jinak byste nemohl psát, že Kanaďané umlátili Poláka.

Mejla 85.?.?.?

Byl to naopak polský občan, který se bez důvodu choval násilnicky a demoloval zařízení letiště a ohrožoval i životy ostatních lidí. Kanadští policisté se ho ani nedotkli. Jinak Poláci mají i jiné kratochvíle - nedávno mi jeden známý z USA sdělil, že Poláci si s sebou přivezli do USA půlku poctivého polského prasete, aby si pořádně pochutnali.

149521

18.12.2007 11:45

Turistka zatčena při návštěvě USA za to, že před deseti léty měla prošlá víza

Jako obvykle jednostranná informace. Postup úředníků USA vypadá jako neadekvátní,

Mejla 85.?.?.?

ale chybí bohužel jejich stanovisko.

149522

25.12.2007 14:29

Venda a Jenda

Švejnar je synem nejvyšší komunistické šlechty, která byla nahoře zde i v cizině.

Mejla 85.?.?.?

Švejnar nikdy nebude bojovníkem za demokracii, protože v podřízenosti vůči komunismu byl vychován a veden. Stačí se jen podívat na jeho podlézavost vůči komunistům.

149978

01.01.2008 13:34

Zločin vlastního soukromí

Soudruzi, proti teroristům jsou nejlepší chlupaté knedlíky. Můžete jim je házet na hlavu,

Mejla 85.?.?.?

tělo, i na nohy. Již tisíce lidí v Británii jsou ve vězení za šifrování svých souborů a vláda horečně pracuje na tom, aby jich tam dodala co nejvíce. Neříká se těm vašim názorům paranoia ?

150270

18.02.2008 03:33

Český tisk – vrchol bídy a utrpení

RE: Stejný majitel - v pozadí jsou Rusáci. Sídlo v Německu je jen divadlo.

Mejla 85.?.?.?

.

154550

19.02.2008 14:01

Rozhněvaná Okinawa si přeje omezení přítomnosti amerických vojáků

Ale soudruhu, zatím jsou to jen Čehůni, kdo vraždí v USA. A nejen tam. Na to, jak je

Mejla 85.?.?.?

ČR malá, už téměř nenajdete vyspělou zemi, v níž by za poslední roky Čehůni někoho bestiálně nezavraždili. Vrah Novotný šokoval celé USA, nejinak je tomu ve Švédsku, SRN, Británii atd.

154724

19.02.2008 14:03

Rozhněvaná Okinawa si přeje omezení přítomnosti amerických vojáků

Je pouze škoda, že Japonci nejsou tak kritičtí i ke svým činům. DODNES !!! se jasně

Mejla 85.?.?.?

nedistancovali a nemluvili za hromadná znásilňování v Korei apod. A kolik svých lidí za to Japonci potrestali ?

154725

23.03.2008 10:43

Mé postřehy z demonstrace proti radaru

"Proti radaru" je krycí název jedné z podvratných akcí komunistů a teroristů. Sympatizant teroristů Májíček,

Mejla 85.?.?.?

groteskní figury jako Novomeská, frustrovaná individua ze státem financovaných organizací Profem atd. atd. Všichni jsou ovšem posedlí "humanismem", bohužel polpotovského charakteru.

157079

03.04.2008 18:29

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

Hnutí Ne základnám je směsicí groteskních figur, počínaje starými bolševickými lampasáky,

Mejla 86.?.?.?

levicovými fanatiky typu Ivony Novomeské a sympatizanty terorismu. Jejich kampaň i slovníček jsou v podstatě shodné s tím, co probíhalo před desítkami let v Rudém právu a zejména mezi různými pseudointelektuály na Západě. Jen někteří účastníci jsou starší...Toto bizarní panoptikum však nebudí úsměv, ale mrazí z něj, stejně jako mrazilo z rozbíjení demokracie před nástupem dvou věrných bratrů, komunismu a nacismu.

158075

22.04.2008 09:29

Alternativní politický systém

Soudruhu Bartošku, ČEZ je de facto již dávno prodán, pokud jste to nezjistil.

Mejla 194.?.?.?

Jednak velká část akcií již je vlastněná soukromými akcionáři a další je de facto vlastněná managementem Grossovského ražení, kteří ČEZ směřují tam, kam potřebují. Úředníci zastupující stát ve skutečnosti zastupují jen sami sebe, viz např. soudruh Hrubý z Prognostického ústavu, což je lempl s ekonomickou školou, nedávno jen mlaskl, když mu do kapsy přibylo 170 milionů Kč. Totéž platí o předsedovi ROH jaderné elektrárny, ten se spokojil se 40 miliony atd. atd. Něco takového by soukromý investor nikdy nepřipustil. Ve státním vlastnictví by měl zůstat jen ČEPS jako neutrální přenosová cesta VVN.

159603

11.05.2008 17:55

„Návrat k iráckým hodnotám“: Fallúdža byla rekonstruována jako „ohromné vězení“

No jo, soudruzi diskutující, a jak byste situaci ve Faludži řešili vy ? Útěkem ?

Mejla 83.?.?.?

Bohužel zde chybí také informace z druhé strany.

160872

28.05.2008 20:49

Zdravotní stav Jana Bednáře se zhoršuje

Přeji oběma soudruhům, aby se nevzdali a dotáhli hladovku do vítězného konce. Ale na to se mají příliš rádi,

Mejla 86.?.?.?

stejně jako další bolševici, kteří v ČR už nejednou drželi hladovku a nakonec sežrali, na co přišli. Hladovka proti zvrhlému kapitalismu se nosí, je to něco jako tričko s Che Guevarrou, velitelem popravčích čet na Kubě. A jak na ně poletí holky v pražských kavárnách.......Jo, a případné salámy, které někomu zbyly, rád odeberu.

162057

28.05.2008 20:56

Kdo nám zprivatizoval veřejnoprávní ČT?

Je to právě naopak, ČT je ovládána komunisty (Janeček, Lambert..) a jejich patolízaly.

Mejla 86.?.?.?

Např. Václav Moravec i jiní paskřivci neustále zvou do svých pořadů komunisty, další paskřivci z ČT "buší" do buržoustů atd. Jak v r. 1948.

162058

08.06.2008 08:32

Aktuálně z nenasili.cz

Podvraťáci Tamáš s Bauerem jsou stejní jako lidé, kteří za 1. republiky podporovali

Mejla 83.?.?.?

rozbíjení tehdejší vlády a obranyschopnosti země. Ano, správně, byli to komunisté, kteří ve spojení s nacisty a sudetskými Němci rozbili ČSR. Dvojice těchto spratků a nemakačenků (snad to pan Stwora přežije) je dobrá tak na žvanění a poflakování v pražských kavárnách.

162739

18.06.2008 08:09

Do řetězové hladovky se ve třetím týdnu zapojí herečka Lenka Vlasáková, sociolog Jan Keller a akademik Petr Pokorný

Starý bolševik a nemakačenko "profesor" Keller. Panoptikum bizarních figur

Mejla 83.?.?.?

a lidí "zvláštního ražení", salónních kavárenských bojovníků a celoživotních státních ouřadů. Již složení účastníků této sranda hladovky dává tušit, oč se jedná.

163435

18.06.2008 08:17

Řetězovou hladovku podpoří herečka Tatiana Vilhelmová a plavkyně Yvetta Hlaváčová

Komediantům je každá příležitost pro sebepropagaci dobrá. Já si teď namažu domácí máslo

Mejla 83.?.?.?

na chleba a zapiji čerstvě nadojeným mlékem na podporu radaru, protože ten může na rozdíl od komediantů k mojí ochraně přispět. Komedianti typu Vilhelmové, Bohdalové či Bubílkové přežijí všechny režimy.

163437

20.07.2008 08:43

Místopředsedkyně Evropského parlamentu vystoupí v českém Parlamentu na konferenci o hvězdných válkách

Doufám, že pan Zaoral si ještě vezme rudou knížku a jistě i nějaký ten projev z doby před 20 a více lety,

Mejla 83.?.?.?

kde pan soudruh Zaoral patřil k oněm vyvoleným. A když jsou tam všichni takoví odborníci na historii, věřím, že uvedou i to, jak Zaoralovci rozbili spolu s nacisty první republiku.

165725

22.08.2008 08:58

Kam kráčí český film?

Další důvod pro zrušení veškerých dotací a podpor komediantům, kteří jen rozvracejí

Mejla 83.?.?.?

lidskou morálku a společnost. Tento trend již dobře popsal Joseph Schumpeter a není nic těžkého na likvidaci výhod pro galerku zábavního průmyslu.

168661

15.09.2008 18:18

Trofeje kavkazské války skončí v muzeích

Proti Gruzíncům se bránili stejně statečně,jako Sudetší Němci proti "krvavým bestiím Čechům". Pak je Áda, pardon, Voloďa

Mejla 83.?.?.?

přišel osvobodit. Jen aby je za chvilku nenapadlo osvobodit také Karlovy Vary, neboť i tam se jistojistě nějaká křivda ruským nacistům stane.

170652

28.09.2008 11:16

Iniciativa Ne základnám odmítá spojení se zpravodajskou činností Ruské federace

Tak hlavně, že jsou protiradaroví soudruzi transparentní i s transparenty, a navíc i humanitní.

Mejla 83.?.?.?

Spolehlivým poznávacím znakem komunistických i nacistických agentů byla vždy "transparentnost", "humanita" atd. Asi tak, jako je demokratická Demokratická republika Kongo. A nejlepší je humanitní Tamáš (nebo Májíček ?), ověšený tituly na předku i na zadku. Jistě z nějakého "prestižního" oboru, např. sociológie.

171875

12.10.2008 10:13

Je kapitalismus u konce s dechem?

Bankovní veksláci nemají s kapitalismem nic společného, jen na něm parazitují.

Mejla 83.?.?.?

Kapitalismus podle různých věrozvěstů zaniká již asi 200 let, zatím neúspěšně, nicméně z takového blábolení výborně žijí hlasatalé apokalypsy.

172836

15.10.2008 12:21

Velké, zdravé banky dostanou na rozloučenou 125 miliardový dárek od Paulsona a Bushe

Odkud tedy šly peníze ? Ze soukromého FEDu nebo ze státního rozpočtu ?

Mejla 83.?.?.?

.

173077

29.10.2008 18:24

Jsme svědky tichého převratu?

Západoevropská únyje jako vojenský blok ? Ha ha. Sesype se jako domeček z karet při prvním útoku mohamedánů nebo Rusáků.

Mejla 83.?.?.?

Kontinentální Evropa již dávno není schopna se ubránit, jak bylo potvrzeno během obou světových válek. Jedinou výjimkou je GB, ale dnes je to otázka vzhledem k počtu mahomedánů.

174261

30.10.2008 02:50

Jsme svědky tichého převratu?

Rudo-hnědá lůza rozbila republiku již 2 x a pokouší se o to potřetí.

Mejla 83.?.?.?

"Humanisté" v dresu KSČ rozbili 1. republiku ve 30. letech také podporováním "nenásilí" a práva na sebeurčení sudetských Němců, totéž následovalo po r. 1948. Jejich kampaň i argumenty jsou takřka totožné, ačkoliv uběhlo již více než 70. let. Jak správně řekl Eugen Ionescu: "Intelektuálové nepoznali nebezpečí komunismu, nebyli schopni rozeznat nebezpečí nacismu. Nejsou schopni rozeznat vůbec žádné nebezpečí, ani když jim hledí do očí". Scénář těchto komunisty organizovaných kampaní je stále stejný a dokonale čitelný.

174278

07.11.2008 21:39

Okolnosti zrodu ČSR - část I.

A co tím chce Krysík říci ? Že my Češi jsme podřadný národ. Salónní úředník Krysík je zřejmě placen z německých grantů,

Mejla 83.?.?.?

a tak není možné, aby na Češích zůstala nitka suchá.

175313

20.11.2008 04:35

Stanovisko Iniciativy Ne základnám k policejnímu zásahu u památníku na Národní třídě

Neokomunisté z "Ne základnám" se neštítí ničeho. Takového hnusu se nedopustili ani ženštiny z Greenham Common

Mejla 83.?.?.?

před mnoha lety. Spratkové protestující proti radaru samozřejmě vědí, že v komunistické zemi odpůrci režimu mizí beze stop. Jich se to však netýká - v demokracii budou "slavní" kvůli protestům, v totalitním režimu budou patřit mezi věrchušku.

176316

02.12.2008 16:40

Vidal: Spojené státy nikdy neměly demokracii

Zato Demokratická republika Kongo, KLDR a další podobné země jistě demokracií oplývají. Však k nim emigrují občané USA,

Mejla 83.?.?.?

Švýcarska a dalších totalit po tisících. Hlavní je dát si demokracii do názvu a pak už to půjde samo. Excentrikové typu Vidala a spol. si to mohou vyzkoušet na vlastní kůži.

177355

08.12.2008 06:37

Je český vicepremiér Vondra americkým agentem?

Blábolení Tamáše, který se ověšuje bizarními tituly (čím se živí ?), je obehraná snůška levicových lží.

Mejla 83.?.?.?

Vyznačuje se též jakousi posedlostí označovat svoji činnost "humanistickou", "nenásilí" atd., čili typickým žargonem komunistů a nacistů. Něco jako název Demokratická republika Kongo, kde si ovšem mohou o demokracii nechat jen zdát. Tamáš je jedním z levicových fanatiků typu Kurta Eisnera nebo Slánského a spol. Vůbec nejlepší je pak jeho defilé hladovkářů prolezlé normalizačními komedianty typu Soboty a konče poslankyní Čurdovou - některým hladovka rozhodně neuškodí.

177776

07.01.2009 05:41

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

Pane Stworo, myslím, že u Vás převládly emoce znemožňující situaci hodnotit pravdivě.

Mejla 83.?.?.?

Několik miliónů Izraelců žije obklopeno více než 100 milióny Arabů a Palestinců, kteří se je snaží vyhladit. Teroristé z Hamásu vraždí nejen Izraelce, ale i Palestince, kteří se odmítají podílet na jejich teroru. Arabové bohužel sami zničili kdysi kvetoucí země ve vzájemných válkách vesnice proti vesnici a zůstala jim jen poušť. Jste opravdu tak slepý, že nevidíte, co dělají Muslimové ve Francii nebo ve Švédsku ?

179934

14.03.2009 16:52

Hon

Pane Stworo, Brožové kamarádi si v r. 1948 podali 70 letého Dr. Marjanka jinak - umlátili jej ve vazbě.

Mejla 83.?.?.?

Brožová je skutečná zrůda. Kdyby mohla, bude vraždit i dnes.

186563

02.04.2009 18:03

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

Kéž by tento soudce tak zuřivě pronásledoval i španělské socialistické teroristy, ale to by asi dostal rákoskou.

Mejla 83.?.?.?

Bohužel Španělsko je prolezlé levičáctvím a zvláště mezi právníky je to velká móda.

187690

20.04.2009 06:11

Jsi exkomunista - jsi náš

Komunisti jen hladce převedli politicko-policejní moc na ekonomicko-policejní moc.

Mejla 83.?.?.?

Ten přechod pod vedením Klause a Havla byl neobyčejně hladký a klidný, a především dobře připravený.

188862

09.06.2009 09:33

Volby by měly být zopakovány

Agresivitu předvedl Paroubek rozkopnutím vajíček POLOŽENÝCH na pódium, stejně jako jeho oranžové SA

Mejla 83.?.?.?

protizákonně napadající lidi. Podívejte se např. na záběry z Litoměřic, kde oranžové bojůvky fyzicky zaútočily na lidi, aniž tito lidé by jakkoliv porušili shromáždění nebo se něčeho dopustili. Pokud chcete vidět agresivitu, zajděte si do Lihového domu mezi Kočky, Ďuričky a jiná esa.

192884

13.07.2009 09:25

Idiotské hry v Pamploně

Corrida patří spolu s rituálním zabíjením zvířat a dalšími nešvary mezi primitivní zvyky,

Mejla 83.?.?.?

které nemají v civilizované společnosti co pohledávát. Bohužel civilizovaná společnost je nahlodávána různými formami propagace násilí a corrida či Hollywood jsou jedny z nich.

195550

24.09.2009 04:11

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

Squatteři je novodobý název pro rabovací gardy a nemakačenky. "Studentka dějin umění" znamená

Mejla 83.?.?.?

v překladu do češtiny naprosté trdlo dobré k vysedávání po hospodách a rabování cizího majetku. Zajímavé, že mezi squattery nebyl zatím zjištěn žádný student techniky, architektury či medicíny, jen samí "filozofové" apod.

201025

17.11.2009 17:08

Život po 20 letech kapitalismu

Článek je založen na tom, čemu se říká patologický negativismus. Snad osobní frustrace jsou příčinou tohoto paskvilu,

Mejla 83.?.?.?

ale autor asi "zapomněl" např. na to, že v ČSSR do r. 1989 stále klesal průměrný věk zejména mužů. Od r. 1990 do r. 2005 průměrný věk stoupl o 10 let ! Nemluvě o rozmachu bytové výstavby apod. Autor článku asi nechce vidět, kolik u nás vzniklo i ryze českých soukromých firem na technologické špičce atd.

205079

28.11.2009 23:41

Pro děti jen to nejlepší

Mejla

Mejla 83.?.?.?

Autor se asi zabývá nějakou duchařinou a přírodní vědy jsou mu zřejmě cizí. Podle logiky pana Vaška je i čištění zubů kartáčkem anebo krevní transfúze nepřirozené apod. Jeho zdroje jsou pofidérní, neni mezi nimi žádný kvalifikovaný. Jinak např. TBC se u nás po r. 1989 opět více objevila vinou zahraničních dělníků, totéž se stalo i v SRN. Nemoci, proti nimž se očkuje, nezmizely stejně jako jejich původci, ale existují a v neočkované populaci se mohou bleskově rozšířit. Jistěže očkování má rovněž rizika, ale autor Vašek patří mezi exoty toho typu, kteří jsou schopni na několika výjimkách např. dokazovat nesmyslnost bezpečnostních pásů v autě.

205932

26.12.2009 05:47

Interview s Evou Golinger

To je přece typická komunistická ústava. Zaručuje všechno všem, ovšem jen na papíře.

Mejla 83.?.?.?

Něco podobného u nás provedla Špidla a skončilo to zadlužením ČR v takové výši, která je standartní cestou nesplatitelná. Rozsáhlá práva, ale žádné povinnosti. Venezuela projídá již řadu let svoji podstatu a ohromné nerostné a přírodní bohatství. Eva Golinger píše, jak se rozšiřuje vzdělání, ovšem nic o jeho kvalitě. Ta se projeví právě v produktivitě či neproduktivitě práce. V Jižní Americe se stále opakuje stejný scénář již od 50. let - Argentina, Peru, Venezuela atd., všechno země s ohromným bohatstvím a kdysi i kulturní úrovní, ovšem vyrabované komunistickými diktátory, které se životní úrovní mohly měřit s Kanadou. Nejlepší vtip od Golinger je, když píše o nezávislé justici. Asi jako v Zimbabwe. Byl jsem ve Venezuela právě v době, kdy se začínala hroutit, smutná podívaná a tragédie pro milióny. Bída a kriminalita, bez vyhlídek.

208023

30.01.2010 23:27

Získává Izrael na Haiti lidské orgány?

CNN už dávno mají jméno "Communist News Network". Stačí sledovat jejich zpravodajství

Mejla 83.?.?.?

a uděláte si obrázek.

211069

08.02.2010 15:40

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

Takový blábol by nezveřejnil snad ani Neff na Psu. Komunistická internacionálala není žádná virtuální realita,

Mejla 83.?.?.?

ale dokonale organizovaná mašinérie, byť nyní fungující spíše skrytě. Komunisté a jejich pohůnci, jejich armáda a policie zavraždili kolem 100 miliónů lidí, což je již celkem přesně popsáno. Lidé po celém světě hynuli v gulazích, na popravištích atd. Existují k tomu archivní důkazy, soudní i policejní spisy, osobní svědectví. V 50. letech šel člověk do vězení za učebnici angličtiny, v 80. letech byl člověk šikanován kvůli dlouhým vlasům či vlajce USA. Kaduba snad nemá nejen elementární znalosti historie, ale zřejmě ani vlastní úsudek. Ještě v r. 1985 byl komunisty umučen páter RNDr. Přemysl Coufal a v r. 1989 Pavel Wonka. Že policie řízená ortodoxním bolševikem Kolářem nekonala snad není žádné překvapení, ale nic to nemění na uvedených faktech.

211937

05.04.2010 21:18

Několik ekonomických návrhů na řešení krize

Zelinka navrhuje v zásadě to, co kdysi Pol Pot. Znárodnění bank (firmy přijdou na řadu později),

Mejla 83.?.?.?

tzv. soběstačnost, kdy se bude podporovat nerentabilní výroba a země se postupně izoluje i s vlastní změnou. Protože to přinese úpadek, bude nutné posílit fízly a armádu, aby likvidovali protesty. A dál už to známe, je to vždy stejné - Argentina, Kuba, SSSR, KLDR atd.

216466

12.04.2010 05:45

Smutný konec Mirka Topolánka

Topolánkovu kariéru neukončil jeden rozhovor, ale rozklad jeho osobnosti a sociopatické chování.

Mejla 83.?.?.?

Topolánek po odchodu od manželky začal projevovat značnou nezdrženlivost a neschopnost se duševně i tělesně ovládat. Lhal a podváděl svoji rodinu, spolčil se s Chrenkem, Dalíkem a dalšími individui a korunu všemu nasadil jmenováním ultrabolševika Fischera premiérem. Občas si také asi přihne a v podstatě se stal členem politické galerky.

217003

17.04.2010 07:56

Je čas osvobodit Čečence

Jakmile Rusáci dobudou Kavkaz, je na řadě Pobaltí a my. Staletý ruský nacismus a genocida okolních národů,

Mejla 83.?.?.?

a nejen okolních, jsou ukázkou toho, o co Rusákům jde. A za tím cílem se byli ochotni spojit i s Hitlerem.

217353

04.06.2010 08:09

Potřebujeme vůbec tento Izrael?

Článek je v postatě totožný s články, které psali nacisté a komunisté již před desítkami let.

Mejla 83.?.?.?

Jedná se např. o články z 30. let napadající Poláky, Židy, krvelačné Čechoslováky, kteří bezdůvodně napadají mírumilovné a pořádkumilovné Němce. Několik miliónů Židů je prostě trnem v oku desítkám miliónů Arabů v sousedních zemích, protože stejně jako nacistům jim jde především o židovské majetky.

221168

04.06.2010 08:14

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

Stačí se přeci podívat na záznam kamer "mírových aktivistů" a žádných článků netřeba.

Mejla 83.?.?.?

.

221169

20.07.2010 06:13

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

Kouření je velmi zdravé, jak je vidět na kuřácích na první pohled. Jejich šedožlutá pleť, dušnost, chrchlání a plivání

Mejla 83.?.?.?

jsou nesporným znakem dokonalé kondice.Též jejich cévy jsou pružné a čisté. Proto je nejlepší začít s kouřením již od základní školy.

224509

25.07.2010 08:37

Starostové v bolivijské Amazonii vyhnali americkou pomoc ze svých obcí

Ještě zbývalo dodat, že Američani tam zanesli mandelinku bramborovou. Smutný osud čeká Bolívii,

Mejla 83.?.?.?

zemi krásnou a bohatou jako Švýcarsko, pod vedením komunistických vládců.

224837

24.09.2010 04:43

Velká cholesterolová lež

Pestrá strava a především POHYB a veselá mysl za všech okolností.

Mejla 83.?.?.?

Přiměřený pohyb je zásadním činitelem. Jinak neexistují zdravé či nezdravé potraviny, ale je to vždy otázka jejich množství.

228587

06.02.2011 23:41

Vánoce s vůní Polska

Chci Balkánský sýr z Balkánu a Uherský salám z UIherska ! Článek je naprostým blábolem,

Mejla 83.?.?.?

který se nám snaží namluvit, že bychom si měli asi vše vyrábět ve vlastní vesnici, jako je to v KLDR. Prostě technická vyspělost už lidem umožňuje sdílet hodnoty celosvětově. A hlavně, Ruské vejce jezte zásadně z Ruska na Švédských stolech ze Švédska !!!

237723

07.02.2011 04:43

Nový světový řád a jeho čeští protagonisté

Mejla

Mejla 83.?.?.?

Živnostenská banka podobně jako další podniky přežila Rakousko-Uhersko, 1. republiku, okupaci i komunistickou nadvládu. Zničilo ji až řádění komunistického udavače Kunerta, který z ní po r. 1989 původně udělal banku pro "lepší lidi", čímž ji dostal do izolace a nakonec byla pohlcena konkurencí. Ovšem nejvíc na tom vydělal právě Kunert. Podobně tak Dlouhý, kerý bojoval jako lev proti dodávkám zemního plynu z Norska do ČR, aby neurazil svoje řídíci orgány v Moskvě. A není náhoda, že Dlouhý nyní dělá pohůnka jedné z firem, která se nejvíc podepsala na finanční krizi - Goldmann Sachs.

237731

16.03.2011 16:43

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

Mejla

Mejla 83.?.?.?

Konečně někdo ukázal šaškům z ČT vedeným komunistou Palcátem Janečkem a rudým odborářem Komersem, že nejsou pupkem světa. Když výše uvedené Rudé Gardy před 10 lety vyštvaly řádně jmenovaného ředitele Hodače a instalovaly ortodoxního bolševika Janečka, milicionáře Lamberta a nedostudovaného nedouka Komerse, vůbec se jim nejednalo o veřejnoprávní médium, ale o koryta.

239621

11.04.2011 18:34

Argentina 1.část

Nějak jste se "zapomněl" zmínit o "levicově smýšlejících občanech", kteří jako první začali pořádat hony na slušné lidi.

Mejla 83.?.?.?

A teprve potom to začali odnášet oni sami, bohužel i ti nevinní na obou stranách. Tak to dopadá, když se roztočí spirála násilí. Argentina měla být po 2. sv. v. druhou Kanadou vzhledem k podobným podmínkám a obrovskému potenciálu. Jen ti lidé jsou jaksi jiní..........

241519

16.04.2011 21:01

Dokument OSN navrhuje dát „matce Zemi“ stejná práva, jako mají lidé

Kombinace pohanství, šarlatánství a byrokracie. A na ochranu "práv" bude nutné zřídit ÚŘAD !

Mejla 83.?.?.?

Co by to bylo za ochranu bez úřadu ? A bez úředníků, z nichž každý bude potřebovat nějaké to auto, zajištění rodiny, služební cesty, rauty, recepce atd. atd.

242005

17.04.2011 09:08

Potřebujeme nového Erharda

Naivní a hloupý článek, ale "snadno pochopitelný". Pravda je daleko složitější.

Mejla 83.?.?.?

V poválečném i dnešním úspěchu SRN hrají roli především změny ve fungování státu vytvořené Spojenci. Jejich protektorát přinesl zcela jiné uspořádání státní správy, odborů atd. Důležitý byl i výběr politiků. To vše spolu se schopností Němců spolupracovat. Byl to velmi složitý proces, na němž se podílela spousta lidí a institucí.

242038

01.05.2011 12:05

Nebe pro nás, peklo pro jiné

Snad to cenzor pustí, ale takový blábol jsem dlouho neviděl. Jednak Aztékové nevyvraždili Angličani ani Američani,

Mejla 83.?.?.?

ale především se pobíjeli navzájem. Ti, kdo dobyli Aztéckou říši, byli Španělé, k nimž se přidala právě část Aztéků, protože jejich krutovládci se k nim chovali hůře než cizinci. Španělé navíc neměli proti místním obyvatelům předsudky a postupně se s nimi smísili, jak možno vidět na dnešní latinskoamerické populaci.

242964

12.06.2011 19:40

Cizincům patří 70 procent největších firem a polovina ekonomiky

Neokomunista Věrtelář by asi chtěl nastoupit do ČKD nebo jiného státního podniku,

Mejla 83.?.?.?

případně do firmy řízené soudruhem Stehlíkem či Soudkem. Problém není v tom, kdo firmu vlastní, ale jak firma prosperuje. Kdo je to stát ? Věrtelář zapomněl, že státem (tj. státními úředníky) vlastněné banky a podniky byly jeden za druhým vykrádány těmi samými úředníky, kteří ty firmy řídili.

245883

27.06.2011 13:09

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

Každopádně uznání pro p. Stworu, že vězení navštívil, stoupl u mě.

Mejla 83.?.?.?

Jinak není dosti informací o problematice, ale u vražd už ani jedna strana moc podvádět nemůže.

246900

05.07.2011 13:59

Existují dokonalé výrobky?

Jste jako malé dítě. Fintivost s drahými hodinkami připomíná Topolánka a další exoty,

Mejla 83.?.?.?

kteří příliš prestiže v životě nezískali a musí si to nahrazovat jinak. K čemu předražené hodinky ? Vždyť ty "asijské" (mnohdy se jedná ve skutečnosti o hodinky vyrobené v neasijských zemích z komponentů z celého světa) jsou naprosto postačující - přesné, odolné, vybavené budíkem i osvětlením atd. K čemu drahé hodinky ? Abych sousedům "ukázal" ?

247391

19.07.2011 08:12

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

Příště si můžete připravit článek např. o tom, že zánět slepého střeva se nesmí operovat, ,ale léčit zaříkáváním

Mejla 83.?.?.?

za úplňku. Přece jen si uvědomte, že nejde semlít páté přes deváté, jen aby se to dobře četlo. První zprávu jsem četl o AIDS cca v r. 1980 v časopisu Vesmír a již v té době o něm měli poměrně přesné informace. V posledních desítkách let již ve vědě nepřežívají zcela chybné závěry desítky let, na to je společnost naštěstí již dosti vyspělá.

248329

24.07.2011 11:33

Policejní stát chilských liberálů

A jak proboha chcete s organizovaným zločinem bojovat ? Házet po nich chlupaté knedlíky ?

Mejla 83.?.?.?

Autor je stejně jako pan Stwora salónní intelektuál odtržený od reálného života. Tažke jednak DINA bojovala především s mezinárodním organizovaným zločinem řízeným i z tehdejšího komunistického bloku a ne že "vynikala tvrdými trestnými akcemi proti jinak smýšlejícím lidem". Ve chvíli, kdy Allende a jeho gang přitáhli do Chile několik tisíc vyzbrojených zločinců, mimo jiné z Brigatte Rose, ze Španělska atd., nezbylo Pinochetovi a jeho lidem nic jiného než zasáhnout, pokud chtěli zemi uchránit občanské války. Tehdy už Allendův generál Bachelet nechal rozstřílet manifestaci protestujících taxikářů, nejchudší to vrstvy, které Allende okradl o poslední, co měli. Totéž se odehrávalo u horníků atd. Dnes Chile čelí mimo jiné činnosti nejmoderněji vyzbrojených drogových gangů.

248834

24.07.2011 12:11

Policejní stát chilských liberálů

Nevím, zda nejedete na drogách, což podle Vaše hysterického příspěvku je pravděpodobné,

Mejla 83.?.?.?

ale přece jen informaci k Vašemu výtvoru. Jižní Amerika po 2. sv. válce směřovala rychle vpřed a např. Argentině byla vzhledem k bohatství a rozloze předpovídána budoucnost jako Kanadě. Bohužel levicová vlna postupně zachvacovala velkou část kontinentu a ekonomiky těchto zemi se rozpadaly. (To ale V. Klaus teprve sotva končil školu). Argentinu rozkradl Peron a prostitutka Eva Duarte (rozuměj hérečka). Nejhůře dopadlo asi Peru vinou komunistické Sendero Luminoso. Je smutné, že každá z jihoamerických zemi by díky nerostnému bohatství a zemědělskému potenciálu byla schopná uživit celý kontinent, ale levicová vlna po 2. sv. válce strhla lavinu násilí a před následnou ekonomickou devastací se podařilo trochu zachránit jen Chile, Paraguayi a Kolumbii. Např. generál Stroessner se v Paraguayi držel úsporných opatření podle MMF a tím dlouhodobě zajistil zemi slušný život. Divím se, že si nenastudujete alespoň základní fakta. Jinak ten Golden Golden film, co sbírá všechny Goldy, má kýčovitý scénář, který ale zaručeně vede ke Goldu. Zlý "pravičák" terorizuje hodného levičáka. Zde prostě nelze prodělat, stejně jako u filmu s námětem Lidic či holokaustu.

248835

25.07.2011 10:54

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

"Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle": to je Váš názor právníka ?!! Jsem z Vás v šoku, pane Stworo !

Mejla 83.?.?.?

Připomínáte lidové tribunály v r. 1945, které fungovaly jako policie, žalobce, soudce i kat v jednom a za pár minut jste to měl za sebou. Anebo se jen snažíte zavděčit ?

248942

15.08.2011 09:03

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

Teplé pochody jsou jen přípravou. Za ním již následují požadavky na adopce a budou následovat požadavky finanční,

Mejla 83.?.?.?

např. ve formě žádostí o příspěvky (účel se vymyslí). Zřejmě budou následovat i požadavky na odškodnění, důvod se také vymyslí. Na to téma budou založeny úřady a instituce, které budou za peníze daňových poplatníků zkoumat a přerozdělovat.

250976

21.08.2011 18:39

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

Opravdu "vyvážené" zpravodajství. Proč jeho paní nepožádala o pomoc, když viděla,

Mejla 83.?.?.?

že její muž je na dně ? Sebevraždu člověk nespáchá ze svobodného rozhodnutí (na to je pud sebezáchovy příliš silný) a vulgarizace typu "zabil ho kapitál" je nechutná. Zajímavé také je, že "Zvědavec" nepíše o tom, jak v ruské armádě je počet sebevražd již dlouho vyšší než počet padlých vojáků v boji.

251510

02.12.2011 22:02

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

Kryso, pokud se Vám líbí letadlo plné ožralů, je to smutné.

Mejla 83.?.?.?

Já to zažil naštěstí asi jen dvakrát a na blábolících a slintajících opilcích jsem nic přitažlivého neviděl. Nejvíc by se Vám asi líbilo v Rusku, to jsou také takoví chlapáci..........Dokonce i posádky jsou často zlité, že sotva stojí.

258005

02.12.2011 22:09

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

Pane Stworo, pokud označujete letištní kontrolu jako gestapáky,

Mejla 83.?.?.?

tak se o Vás možná pokouší paranoia. Víte, ono je to něco za něco. Pokud by cestující nebyli kontrolováni, padalo by těch letadel daleko víc. A často i na obydlené oblasti.

258006

06.01.2012 11:31

Malá záchodová úvaha

Autor si plete šlapky s chodidly. Bidety byly nahrazeny sprchami, i když to někomu připadá podivné, sprchovat se

Mejla 83.?.?.?

vícekrát denně.

260252

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 1

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 808 669