Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Andrew Siddur

Nalezeno 766 příspěveků, 45 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.09.2009 15:06

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

Off topic, ale...

Andrew Siddur 85.?.?.?

... nevíte někdo, o co jde v kauze ÚS & Melčák? Zdá se mi to, nebo jsou tam všichni zúčastnění trochu orientální? (Zjevně i pan M.M. http://img.blesk.cz/img/1/article/388169_milos-melcak-crop.jpg )

Nevytváří tato domluvená skupinka lidí jen nějakou OBSTRUKCI, aby současná, "nikým nezvolená" vláda byla u moci co nejdéle - nejméně do dalšího mediálního vypuknutí (podzim/zima?) svinské chřipky (tj. Baxter/vakcíny/prachy/další nesmysly), nebo i dál, aby úspěšně proběhly i nějaké další transatlanticko-středovýchodní [proč je to vůbec překřtívané na "Blízký Východ"? Aby se odlišil normální (a špatný!) "Východ" od toho orientálního? Připomíná mi to dobu, kdy Západní Německo bylo urážlivě NSR a to totalitní bylo v názvu krásně Německé a demokratické [chechtot] ] kontrakty? [zmaten]

Zrovna nedávno byl někde článek, že p. Barták (mimochodem, pán se také vzhledově docela protiví vojenskému árijci) dohodl u izraelců výcvik pro AČR (obřízka bude snad jen na vlastní žádost).

200045

18.01.2010 16:14

Haiti: Taková menší Gaza

RE: Nadace Člověk v tísni při České televizi - p. Pojar

Andrew Siddur 85.?.?.?

Nevím, jestli je ten člověk v Tel Avivu, ale evidentně má rád hebrejská (Rachel, Eliáš) jména. [smích]

209849

18.02.2010 21:12

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Zakazovat strany jako DS je nesmyslné

Andrew Siddur 85.?.?.?

Co do toho taháte homosexuály, člověče? Od toho jsou snad ozbrojené složky státu, aby jim zde zajistily pokojnou existenci v případě plánování nějakých pogromů ze strany "extremistů". Stejně jako ji musí zajišťovat těm dnes už legendárním "vlivným židům"(nedávno proběhlo médii), ale hlavně všem občanům bez rozdílu rasy a vyznání.
Názor na homa může mít každý jaký chce. Vypitý extremista extremistický, vymytý mainstreamista mainstreamový (teplej sysel, teplá vydra, uctívání všeprostupující panteplosti).

Nicméně už se těším, jak po plánování extremistických útoků na významné židy a elektrárny budou média varovat konzumenty pravdy před útoky na vlivné gaye/lesby.
K absurdistánu patří absurdní zprávy. [velký smích]

212918

18.02.2010 23:08

Kolonialistické pohnutky za operací v Mardžá

RE: Morálka?

Andrew Siddur 85.?.?.?

nekonstruktivní vsuvka - nastudovat dobýt x dobít, prosím. [mrknutí jedním okem]

212928

30.03.2010 14:49

Byl Topolánkův pád součástí volební strategie ODS?

Ale vždyť je to docela průhledné.

Andrew Siddur 62.?.?.?

V ODS zuří boj několika klik jak v SSSR 30. let.

No a protože už není doba Fridricha Ermlera, který by o tom, že je potřeba vyměnit MT za PN, natočil politický velkofilm, tak nám tento fakt podali ve zhuštěné a rádoby šokující podobě jakéhosi blábolení pro nějaký bezvýznamný magazín, nad kterými se asi měl - což horlivě sugerovala média - každý věřící, žid a občan nebetyčně pohoršit.
A mělo to naoko pohoršit i členy z jiné kliky ODS (Přem. Sobotka, atd.).

A teď se stejná klika a její příznivci snaží zahladit stopy - tím, že hlásají: "Hahaha, podívejte se, jak by to bylo vtipné, kdyby to doopravdy byla taková konspirace, hahaha, to by byla švanda, co??? Ale snad na ni nevěříš, ovčane!!!".
Docela průhledné.

Tak tu teď máme "pana čistého", pravici rozdrobenou do co nejvíce stran, a výlučně propravicová média. To by bylo, abychom z voleb nevyšli jednotně, pravicově, v generální linii!
Bohužel nevím, jestli je to dobře, nebo špatně.

(Prosím p. editora, aby mi to zde nechal, byť jsem článek o smrduté bažině "české" politiky nečetl, a byť muselo i editora muselo jeho napsání vyčerpat, když se do těchto bažin dobrovolně ponořil. Pro tentokrát.)

216036

04.05.2010 16:53

Kalouskovo Panoptikum

Ach, tenhle Jochanan...

Andrew Siddur 62.?.?.?

Tenhle Jochanan Kalousek! (Kdyby se někdo ptal, takhle ho jmenoval v nějakém starém Objevu v MF Dnes novinář M. Komárek, ale přesto – nebo snad právě proto (!) – to naprosto sedí.)

Působí nejskvostněji, když v proslovech svým opilým infrazvukem hází špínu na svoje starší strany (Nemyslím KSČ. Myslím KDU-ČSL) a vychvaluje jím nově založenou STOP09-10 s podporou Sionistů, nebo jak se ta strana, zaklínající se tím, že staví na dobrých základech „žido-křesťanské civilizace“, jmenuje.

Pokud je charakteristickým znakem „žido-křesťana“ takové házení špíny a potom třeba neskutečná vůle jít na ruku všem propagátorům a vlastníkům hazardních podniků (kteří jsou rovněž jistě velice křesťansky založeni) – viz Kalouskovo angažování se v povolení dalšího stupně internetového hazardu – pak musím smutně konstatovat, že takového „člověka“ nechci poznat blíže. [chechtot]

218724

04.05.2010 22:22

Kalouskovo Panoptikum

RE: Červená nit aneb o dokončovacích stavebních pracech

Andrew Siddur 62.?.?.?

Přidávám se ke zvídávým, směle předneste Vaše závěry. Sám o – možná jistě pravděpodobných – vazbách TOP09 s různými (za)svěcenými mejsny nechci zjišťovat nic, neb to pokládám za ztrátu času.

218736

05.05.2010 20:17

Kalouskovo Panoptikum

RE: Červená nit aneb o dokončovacích stavebních pracech

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vaší dedukci nerozumím. Že by to, že nějaká IT firma vytvoří stránky pro politický recyklát Yochanana K. a současně houslistovi Svěcenému, snad mělo znamenat něco víc?
Ta IT firma si zakázky jistě nevybírá podle nějakých mystických klíčů, ale podle toho, kdo jak solí. A „zajímaví“ lidé zkrátka solí hodně.

Mimochodem, co se dnes děje se Zvědavcem, že tu dnes nebyly žádné nově přibylé diskusní příspěvky a až teď navečer se zobrazily všechny naráz? Technické problémy, server přetížen odposlechy z Haify, ... ? [smích]

218781

05.05.2010 23:58

Kalouskovo Panoptikum

RE: Ach, tenhle Jochanan...

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ne, já s vámi nijak nepolemizuji, je to přesně, jak říkáte.
Pozastavuji se pouze nad tím, čím to je, že katolík Kalousek jde tak nepokrytě na ruku asijským obchodníkům – mám na mysli zakázky na MO např. s asijskou firmou Elbit, no a pak hazardní podniky, nejen internetové, kterým občas dělají reklamu majitelé svým asijským folklorem, viz házení granátů po pražských ulicích, atd.
Asi to jsou všechno katolíci, ten náš KSČ-KDU-TOPový katolík, a ti asijští šmelináři. Jinak si to totiž nedovedu vysvětlit, že jim to všem spolu tak pěkně klape.

218794

26.05.2010 00:45

Volby zla

Skvělé

Andrew Siddur 62.?.?.?

Skvěle napsáno. Zajímavé, leč pravdivé, jsou ty paradoxy v předpředposledním odstavci.
Už se chce člověkovi říct otřepané "Kdyby volby mohly něco změnit...", když vidí tu holotu, Janotu, ale hlavně STEJNOTU.
Z malých pašíků se stávají větší, větší odcházejí a přicházejí noví.
A nakonec jsou všichni stejní, nejen v obličeji! → viz: http://www.youtube.com/watch?v=xszWI1Cp8sk (nick „cssd2009“ snad nemá politický podtext).


Jinak k té volební hysterii - pominu-li lokální srandičky jako ztracené lístky č. 24, všiml jsem si, zrovna teď před volbami, že „někdo“ jako by chtěl zlehčit znechucení společnosti nad politikou, nebo trochu zlehčovat „určité lidi“ - co si myslíte o tomto podivném počinu? Nějaký užitečný idiot, zřejmě sám člen bratrstva, si tam naoko dělá legraci z určitých politiků, kteří mají „cosi“ společného. Věčný ko.kot? Ten název mi trochu připomíná jeden německý dokumentární film. Nu, zajímalo by mě, kdo si takový brak koupí. [zmaten]

220127

26.05.2010 01:55

Volby zla

RE: Skvělé

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ještě k tomu braku - podobnost je pouze čistě náhodná, doufám?
(Podotýkám, že nevyzdvihuji nacistickou dehonestující literaturu, jakožto ani nevidím a nevyvozuji nic zlého z toho, že nějaký člověk měl nějaké předky. Vážím si všech dobrých lidí stejně, jen zkrátka nechápu pisálky a nakladatele, co vydávají takové paskvily. To už ať raději po Zítkovi vydávají druhé, rozšířené vydání Mého boje, než toto.)

220132

26.05.2010 13:35

Volby zla

RE: můžeme i jinak

Andrew Siddur 62.?.?.?

Díky za vyjasnění. Jen doplním lepší >ODKAZ<

220190

26.05.2010 17:32

Volby zla

RE: HLAS PROTESTU = DSSS

Andrew Siddur 62.?.?.?

Už se tu kdysi řešilo to, že je dokonce možné, že i DS, potažmo DSSS, je jen součást „Systému“.

Že jsou tam lidé, kteří to myslí opravdu dobře, ale pak tam mohou být nalezlá různá individua, která by potom, co by se případně DSSS dostala do sněmovny, vyházela tu poctivou část, a tím by se pak rázem z DSSS stala další prudce mainstreamová strana, štítící se všeho jen trochu nekorektního, kolikátá už v řadě.

Tak či tak, i mě samotného zajímá, jaké čachry se budou dít a kdo se jak „odkope“, když tato strana náhodou (pakliže se tedy takové náhody nebudou podvodně eliminovat při sčítání hlasů) získá větší než malé množství hlasů. [smích]

220218

26.05.2010 18:04

Volby zla

RE: DSSS

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ano! Výborně shrnuto.
Taková Symbióza protikladů, které vlastně protiklady ani nejsou (o co méně extremističtější, než občasné provolání „provokujících“ hesel několika nonkonformisty, je teatrální rozpouštění demokraticky vzniklé strany?), ale jako protiklady nám je vytvořila (tedy nám možná ne, ale „konzumentům“) média.

220221

28.05.2010 00:54

Izraelská armáda humanitární flotilu do Gazy nepustí, pomoc slíbila doručit

RE: At zije nas izrael !!

Andrew Siddur 85.?.?.?

Hm... možná to není špatný nápad. Článek je docela vyčerpávající a nic jiného, než zakroucení hlavou, jako občas vždycky, k němu nelze dodat.

A ve druhé řadě – šetřeme si síly na volby, a pak hlavně období po nich, kdy se budou zase nakupovat koše proti teroristům vyrobené v Táboře Míru, v té jediné oáze uprostřed písku, tak abychom se teď zbytečně nevyčerpali, a díky tomu tu pak mohli srdečně vyjádřit svůj support a peace nejen k takovým obchodům.

220373

28.05.2010 12:00

Volby zla

Dobře zvolený výběr pro netuzemské voliče

Andrew Siddur 85.?.?.?

Nevyznám se v pravidlech voleb, ale bylo prý nějak vylosováno, že 7000 voličů, volících všude jinde, než v ČR, bude volit strany volitelné v Jihočeském kraji.

Jaká zvláštní náhoda tomu nechtěla...

Tito lidé tak nemohou být proti radaru (Strana Humanisté v Jihočeském kraji nekandiduje), nemohou podpořit svůj moravský cit či původ (Moravané zde rovněž nejsou na seznamu), nemohou volit českého Davida Duke-a, který také chybí (dobrá, podoba Miroslava Sládka tomuto pánovi je zatím spíš vizuální, ale nikdy neříkej nikdy [smích] ) a navíc nemohou mít ani pocit, že svým hlasem politiku jaksi noblesně kultivují, když nemohou volit, v tomto kraji rovněž nekandidující, Korunu Českou!

To už je druhý případ, kdy se skoro domnívám, že nejde o losování, ale záměrný výběr nějakého člověka.
Stejně jako v případě oněch čísel 6 a 9, která v počátku zavdala pár svazákům možnost projevit své politicko-pubertální pudy, i zde se domnívám, že to není náhoda.

Stranu proti radaru? Někdo si řekl - tu nepotřebujou, však jsou mimo ČR, tak to jistě nebudou žádní patrioti (spíš polské Patrioty [chechtot] ), ze stejného důvodu se nehodí Moravané.

Maximálně mohu ocenit nemožnost volby SPR-RSČ, hlasy pro Republikány (a vida, Republikáni - tak mě napadá, že ti "losovači" nechtěli, aby svým jménem nedělali čest svému "slavnému" americkému protějšku?) aspoň nerozmělní Hlas Protestu. [smích]

220413

28.05.2010 19:56

K volbám? - Můj hlas je na prodej!

RE: otazecka ?

Andrew Siddur 85.?.?.?

Na lžidnes je to teď hlavní zpráva dne [chechtot]
Ta hysterie prostě nebude brát konce... [oči v sloup]

220461

28.05.2010 20:14

K volbám? - Můj hlas je na prodej!

RE: otazecka ?

Andrew Siddur 85.?.?.?

Byla myšlena hysterická jednostrannost některých médií, samozřejmě.
Vsadím se, že do zítřejšího rána přijde ještě nejméně jeden podobný „trumf“, od nestvůrců téhle vojební kampaňe.

Přesně jako před rokem, kdy se na poslední chvíli objevily Topolánkovy poloztopořené fotky, které ho jednak měly „polidštit“, a naprosto neuvěřitelným oslím můstkem hodit špínu na konkurenci (prý za nimi byl nějaký levicový deník). Vzpomínám si na jeden komentář:
„Vytáhnout péro v den voleb, tomu říkám volební kampaň!“.[chechtot]

A teď to bylo přesně ve stejném duchu, mám na mysli Kalouskovu exhibici, když se LUIácky naoko odvázal před členy nějaké strany.

Trnu, jaká trapná pseudoaféra ještě přijde, a už teď je mi trapně za stádo, na které zase zapůsobí, přesně jak bylo naplánováno.

220462

28.05.2010 22:08

K volbám? - Můj hlas je na prodej!

RE: otazecka ?

Andrew Siddur 85.?.?.?

yetti, bůh, špekáčky... OK, dál netřeba pokračovat. [smích] Ale mistrovská zkratka, to se mi líbí. Kam se hrabou Steigerwaldova tendenční haiku v MfD. [chechtot]

220468

28.05.2010 22:54

Izraelská armáda humanitární flotilu do Gazy nepustí, pomoc slíbila doručit

RE: GERMANY 1940 - IZRAHELL 2010

Andrew Siddur 85.?.?.?

Je to sice staré jak perský národ, ale vždy mi ty obrázky zvednou náladu. [smích]

Hned mám chuť si v tom entuziazmu zajet do Gazy a postřílet pár teroristů a pak to táhnout v nějaké izraelské Stodolní až do rána, a vykřikovat cosi o tom, jak na mě Obama kašle, a že klidně dopustí druhý LOL-ocaust. Ale pak bych si zase zastřílel, a ta depka by zmizela.

220472

29.05.2010 01:00

Tragická předvolební úvaha: Koho volit?

 

Andrew Siddur 85.?.?.?

Kočky? Proboha, snad to není nějaký jinotaj?
Vložený obrázek
I surikaty by byly podezřelé...
Vložený obrázek [chechtot]

Inu, čtení Zvědavce člověka naučí ostražitosti.
Prý sem čas od času zaletí i nějaký datel, tak na toho také bacha.
Nakonec i v Ústavu pro studium totalitních režimů, kde zkoumají například instalaci štěnic za minulého režimu, měli možná štěnice v současném režimu.

Ale k tématu - brilantní, potěšující článek.
Jsem rád, že jsou mezi námi lidé, kteří dokáží vidět věci takto pozitivně, a dokonce věří, že nějaká pozitivní síla pohání i náš svět. [smích]

220491

29.05.2010 01:48

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

Tak po přečtení toho článku v angličtině už mi dává smysl...

Andrew Siddur 85.?.?.?

...proč ten - jinak docela moudrý starý pán - volí občas takový zběsilý křik.

Mimochodem:
Vložený obrázek
Takřka rok a půl starý obrázek neznámého tvůrce, a stále aktuální (a asi až do úplného konce).

220497

29.05.2010 13:34

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

RE: Reklama na Bible21

Andrew Siddur 85.?.?.?

Člověče... na tom nápisu „Bible“ se mi pořád něco nezdálo.
Ale teprve díky této fotce vidím celý jeho konspirační potenciál.

Všimněte si, že v tom nápisu je pro písmena I a L (= IL, Israel) použit jiný, hebrejský font.
Takže to vypadá trochu jako B´ b´e. [velký smích]

Navíc si povšimněte čísla 21 (11+09+01), které je připojeno bez mezery, jako by s tím hebrejsko-křesťanským nápisem naprosto souviselo.

220526

29.05.2010 16:23

Volby zla

Odvoleno

Andrew Siddur 85.?.?.?

Dovolím si přehlušit akutní ticho a jen se zmohu na konstatování, že většina lidí v Čechách i v Moravě !opravdu vsadila! na !neokoukané tváře a novou sílu!.
Děkuji všem, kteří se na vytvoření těchto nových sil a tváří podíleli, zejména ale ovlivňovačům veřejného mínění.

220532

29.05.2010 16:27

Volby zla

RE: Odvoleno

Andrew Siddur 85.?.?.?

Nejasně napsáno.
(...) kteří se na vytvoření zdání, že jde o nové síly a tváře, podíleli. Teď je to ono.

220533

30.05.2010 10:56

Volby zla

Seznam poslanců a poslaneckých přimíšenců

Andrew Siddur 85.?.?.?

Seznam poslanců a poslaneckých přimíšenců, l. P. 2010

...je ZDE

Ten seznam není žádný abecedismus, doufám.
Kdyžtak si to seřaďte podle libosti nebo nelibosti.

220568

30.05.2010 11:39

Volby zla

RE: Seznam poslanců a poslaneckých přimíšenců

Andrew Siddur 85.?.?.?

Zejména jsem zvědavý na ženy...
Řápková Ivana
Weberová Ivana
Fischerová Jana
Němcová Miroslava
Wenigerová Jaroslava

Mají jména jak z Reichstagu, očekávám silovou pronárodní politiku. [chechtot]

U KSČM je alespoň hezké nomen omen - jsou tam dámy Rusová a Levá. A Adam a Filip Vojtěchové mají vskutuku soudružské příjmení.

220569

30.05.2010 14:39

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

RE: sleduju

Andrew Siddur 85.?.?.?

Pastinak napsal: "Pro me jste od ty doby, co jste tu verejne podporovali mlaceni lidi na czteku stejny hajzlove jako sionisti a jenom si hrajete na lepsi".

Áááno! Máte pravdu! Ale pro příště se nestyďte a hoďte nám jí sem víc! Takhle:
"Mlácení dětí Paroubkem", "Ve VV jsou neokoukané, nezkorumpované tváře", "Schwarzenberg má prachy, takže není zkorumpovatelný", "Pan Fischer - konečně člověk na svém místě", "Vakcíny proti ovčí chřipce kvapem ubývají, lidé chtějí mít jistotu", "Nesmělý Nečas", "Návrat komunistů k moci", "Papalášská ČSSD", "Skončíme jako Řecko s Maďarskem dohromady", atd. atd. atd. atd.
Díky!

220575

31.05.2010 11:48

Volby zla

RE: Jediné k čemu jsem dospěl,

Andrew Siddur 88.?.?.?

Souhlasím s Jankem. Problemboy je právě žonglér, nebo to aspoň zkouší, ale padá mu to z ruky... Analýza nicku "problemboy" je určitě trefná. Problemboye usvědčují jeho vlastní slova.

220645

31.05.2010 17:47

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

Útok 64 km od břehu v mezinárodních vodách...

Andrew Siddur 62.?.?.?

... s takovou se mírové vrtulníky (ekvivalent onoho poklidně orajícího sovětského traktoru ze starého vtipu) za chvíli vynoří nad evropskými městy.

Ale snažte se víc, kluci dobří, chce to víc úsilí...
s takovouhle maličkou mírovou aktivitkou s pár vrtulníky se moc nevytáhnete...
to bychom taky mohli říct, že jste to už někde odkoukali.

K čemu máte ty Jericha trojky, herdek? [oči v sloup]


Jinak - taky se vám zdá, že německý prezident odstoupil kvůli Afghánistánu asi tak, jako Topolánek odstoupil kvůli pár kecům
pro nějaký pofidérní magazín? Čili, že skutečným důvodem je něco mnohem většího, ale o to skrytějšího?

Třeba to, že Německo už třeba pomalu přestává těšit (tedy pár posledních rozumných lidí v něm, třeba i onoho prezidenta) placení reparace ve verzi 6.0, teď navíc aktualizovanou řeckým service-packem?

220684

31.05.2010 18:22

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: ČT

Andrew Siddur 62.?.?.?

Těžko říci. Pokud je do několika dnů neuvidíme, je možné, že se uskákali k smrti.

220691

31.05.2010 19:13

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: ČT

Andrew Siddur 62.?.?.?

Omlouvám se za předchozí příspěvek; ač pravdivý, tak teď se mi zdá trochu nemístný.

Napsal jsem jej neznavše veškeré info k této mírové operaci a myslel jsem v něm jiné reportéry/novináře.
Takové, kteří by dělali živý protiteroristický vstup přímo z onoho mírového vrtulníku.

Takoví tam však z ČR doufejme nebyli, takže přeji rychlé fyzické i psychické zotavení těm, kteří byli obrazně i fyzicky "na jiné lodi". [pláč]

220698

31.05.2010 19:26

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ano, proti bitce bambitkou. Zcela v intencích zvrácené chazarské vlády tohoto kdysi hezkého arabského státu.
Goliáš proti Davidovi.
Vložený obrázek

220703

31.05.2010 19:41

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

Andrew Siddur 62.?.?.?

Překlep. Asijského státu.
Aby mě tu nějaký přeliv z "mínkotvorných" serverů, který tu teď prosakuje, kvůli slůvku netahal za nohu.

220705

31.05.2010 20:13

Tragická předvolební úvaha: Koho volit?

RE:  

Andrew Siddur 62.?.?.?

Omlouvám se, příspěvkem jsem zamýšlel jen poukázat na zarážející podobnost tohoto politického kočkopsa s některými druhy zvířat.

Proti nim však nemám zhola nic!
Proti politickým kočkopsům, které někdo vytáhne jako králíky z klobouku (no vida, zase jsme u těch zvířat), už bych možná něco našel, ale to mi tu nestojí za řeč.

Dobrá, řešme tu od nynějška pouze skutečné prasopsy a neotírejme se o majestát zvířecích bytostí. [smích]

(Když jsme u těch prasopsů, zrovna dnes se docela činí, zdá se mi.)

220710

31.05.2010 20:24

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: řešení

Andrew Siddur 62.?.?.?

Vida, po slovním spojení „humanitární bombardování“ jste právě vytvořil další pěkný newspeakový termín. „Humanistický dobytek.“
Vyhrál jste 1984 libermanodolarů a posílil jste světový mír.

220712

31.05.2010 20:38

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

Andrew Siddur 62.?.?.?

Prožidovské vtipy jsou vtipné díky své absurdnosti. Protižidovské díky svému reálnému základu. [vyplazený jazyk]

Ale mimochodem docela milý vtip; díky [smích]

220717

02.06.2010 00:35

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

Andrew Siddur 62.?.?.?

„bezelstná noci bez mráčků“,
„poblíž kajut ze kterých je slyšet jen lehce ševelí oceán“


Hm... v hebrejštině ty věty možná dává nějaký smysl...?

220901

02.06.2010 14:40

Falešná propaganda

RE: Velké českomediální ticho

Andrew Siddur 62.?.?.?

Na stánkách nejmenovaného nejserióznějšího deníku visí dole na prvém místě odkaz na „redakční“ blog s titulkem:
„Izrael brání i nás, nechápete to?“

Váhal jsem, zda na ten odkaz kliknout, ale pak jsem si znovu přečetl ten určující titulek, a mně došlo, že toho opravdu nemám zapotřebí.

Vlastně ani kdyby ten titulek nebyl tak jednoznačný a třeba byl i lákavý (například by u něj byl obrázek rabína držícího transparent s nápisem End of Zionism = Peace), neklikl bych na něj, protože bych věděl, že stejně uvozuje akorát hromádku hnoje uvnitř článku. [smích]

Jinak izraelský ministr nepřiměřené obrany (E. Barak) situaci docela vtipně glosoval prohlášením: „Žijeme na Blízkém východě, na místě, kde se slabým není slitování a kde ti, kteří se nebrání, nedostanou druhou šanci“.

Přitom na něm vlastně není nic nepravdivého! „se slabým“ = narážka na všechny jiné země kromě Izraele; „ti, kteří se nebrání, nedostanou druhou šanci“ = to je také pravda, a navíc se to logicky dá interpretovat i bez těch záporů: „ti, kteří se (nepřiměřeně) brání, dostanou druhou šanci“, což je pravdivé snad ještě více.

220959

02.06.2010 15:00

Falešná propaganda

Námořní útok „pohledem odjinud“

Andrew Siddur 62.?.?.?

Pokud se na všechno chcete podívat s nadhledem, jakoby z vrtulníku, podívejte se sem:

www.zidovskelisty.blog.cz

(prosím, mějte na paměti: „Nesouhlasím s tím, co říkáš, ale do poslední kapky krve budu bránit tvé právo to říci“ [ta Voltairovská věta je sice všelijaká, ale v takovýchto případech je snad ještě použitelná] a nepište tu žádné narážky k tomuto blogísku. Díky!) [mrknutí jedním okem]

220960

25.06.2010 15:53

V Nizozemí se formuje nová vláda složená ze zrádců, žoldáků a prostitutek

RE: pche, politicka krize

Andrew Siddur 62.?.?.?

Ale to teprve až bude Vovka Železný – dík přímé volbě – prezidentem.
Do té doby musíme doufat (někteří prý i přáníčko do škvíry Vykřičené zdi zastrčí) ve světlé zítřky a nevybočit z generální linie! [smích]

222807

25.06.2010 16:04

V Nizozemí se formuje nová vláda složená ze zrádců, žoldáků a prostitutek

RE: Politické převraty v EU ve stylu barevných revolucí

Andrew Siddur 62.?.?.?

SíAjEj. Ajajaj, zase ta zprofanovaná zkratka, co, Antizvědavče?

To si raději řekneme s klasikem (Česká Soda): vše co tato dvojice (a vlastně média obecně) činí, činí dobrého pro mé děti a pro děti vás.

1931, 2010, pořád to samé přesvědčování o „lepší cestě“. [chechtot]

http://www.youtube.com/watch?v=xGj1v2MHu1g&fmt=18

222808

29.06.2010 12:15

Alabamská policie pracuje při měsíčku pro BP jako bezpečnostní služba

RE: A jejej, zase rejpal... Omlouvám se...

Andrew Siddur 85.?.?.?

Hestroy má recht.
Jinak u placených článků je dosud chyba, která může lidi viklat v placení - píše se tam "pro majitelÉ voucheru".
Správně je to pochopitelně s krátkým E: "pro majitele".

[mrknutí jedním okem]

222995

04.07.2010 23:08

Státní databáze v EU versus George Orwell a skutečná svoboda

RE: Boze boze

Andrew Siddur 85.?.?.?

Pane přesmyčko, naoko kontroverzní či jindy jakoby líbivé články pana Matějky bedlivě sleduji.
Proto mi nezbývá, než ze zcela ztotožnit s Vaším předřečníkem.

Nicméně gratuluji k volbě SSO, je to výtečná volba.
Tedy dokud se SSO nerozštěpí na tucet naoko zcela odlišných stran, které pak s pomocí médií všechny přelezou 5% hranici a následně utvoří jednolitý vládní monoblok, jak to teď frčí. [chechtot]

223309

04.07.2010 23:24

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Pro Petra Řehoře

Andrew Siddur 85.?.?.?

Eely Weasel je kapitola sama pro sebe. [chechtot]

A některých členů naší vlády bych se neptal, je to zbytečné - i když se jich nebudete ptát, dostanete hned trojí „odpověď“.

Jednu jim vidíte v (na) očích, druhou prokážou svými činy, a třetí vám ve zpupnosti poskytnou i bez optání, abyste neměli nejmenších pochyb.
A všechny budou naprosto shodné!

Takový trojjediný odpovídač je třeba Saša 'Wunderschön' Vondra.

Bohužel ne všichni mají dar ony „odpovědi“ vidět.
Ale tady na Zvědavci to nebude tak zlé. [smích]

223310

05.07.2010 19:12

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: ...pokr.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Ale že se tu tihle jednopříspěvkoví půlzáviti poslední dobou nějak rojí...?
[smích]

223358

10.07.2010 15:06

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

Andrew Siddur 85.?.?.?

"To mi připomíná," pravil jednou nad podobným rukopisem, "psa, který si chňape po ocase. Namouduchu, nemám pražádnou chuť dívati se, jak se vrtí a jak jeho zuby klapou naprázdno. Známe to! Počíná si vždy stejně a mně je nanic, když vidím to marné úsilí."

223750

16.07.2010 00:54

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Nalepky .....

Andrew Siddur 85.?.?.?

Přesně! Výtečné myšlenky.
Připomnělo mi to proces s panem Stworou, kdy tady v diskusi někdo navrhl, aby tisíce lidí nosily trička s nápisem „Popírám holokaust“ (což samo o sobě není nic nezdravého a může se to přihodit docela lehce - třeba pokud jste přesvědčeni o jiném počtu, než zahrnuje aktuálně směroplatná verze 6.0),
ale pak ten nápad ještě někdo další dovedl k méně provokativní, ale o to více přesné a absurdní dokonalosti - sice, že by na těch tisících triček stálo Nepopírám holokaust. Jen si to představte. Tisíce, desetitisíce trik, lidí v ulicích. [chechtot]

Zkrátka takový malý happening, který by vyjádřil, jak se to v té naší sametokracii má s tou „naší“ Demo-GRU-turou, když se občané ze samé rezignace utíkají do světa absurdity. [smích]

224187

16.07.2010 01:21

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Andrew Siddur 85.?.?.?

Tedy – fuj. Na podobné výlevy se dá reagovat jen a) mávnutím rukou, nebo b) úsměvem.
Mávnout nemůžu, protože jednou rukou právě hajluji a druhou lepím samolepku někde na ulici. Takže nezbývá než ten úsměv:

- Proč mají židé tak velké uši? Protože holokaust nebyl.

Nicméně s tím vyvražďováním, pokořováním a utrpením jste si spletl místo.
Pane, tady nejste na turecké lodi. To nesmíte. Tak to prosím pochopte. Ale nezlobte se, já vím, jak vám je. [smích]

224193

16.07.2010 16:33

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Andrew Siddur 85.?.?.?

Všechny vás popravíme !x5

... a kolik „vás“, nacistických soukromých oček, vlastně je?
A kde teď jste? Nezajdeme na jedno?
Klidně si dám i černé pivo, bojujme společně proti pivnímu rasismu! [smích]

224238

19.07.2010 21:44

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: tolerance

Andrew Siddur 85.?.?.?

Myslím, že příspěvek p. Lesova je snad i trochu ironický... nemaloval bych hned Halíka (čerta) na zeď.

Mimo mísu: v sovětské kinematografii byl jakýsi Kulešov, což mi připadá docela tematické, pokud je tedy váš původní nick Lešov. [mrknutí jedním okem]

Jo... buďme prosím tolerantní.

224477

20.07.2010 13:05

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Hulil!!!

Andrew Siddur 85.?.?.?

Well done. Nemá to hlavu ani patu.

224545

27.07.2010 02:22

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Návrh editorovi

Andrew Siddur 85.?.?.?

@ R. B. [velký smích] [velký smích]

Jinak poslední dobou je to tu skutečně přepestré, takový Ein Kessel Buntes, skoro estráda.

Zvlášť někteří (Kroneos) se tu profilují jako bavičské vycházející hvězdy. Editor jistě žasne, laik se diví.

Ale zatím je to ještě pořád snesitelné... ale až to být přestane... pak to vidím na několik banů a otevřený dopis Jiřímu Adamcovi, nebo kdo ty baviče platí! [chechtot]

224964

27.07.2010 16:15

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

RE: Vždy je potřeba najít nějaký impuls,jak ukončit okupaci,alespoň s nejmenší možnou ostudou!

Andrew Siddur 85.?.?.?

Výborně... je to další exemplář do sbírky [smích]

224984

28.07.2010 20:57

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: chemtrails= kapitalni kravina

Andrew Siddur 85.?.?.?

@Stan_, Ljoša Shemoneh Esreh:
[chechtot] [chechtot] [velký smích]

Jiný typ smíchu grémium asi neschválilo, koukám... [chechtot]

225068

29.07.2010 22:12

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

Andrew Siddur 85.?.?.?

Jen zvláštní poznámka, která mě napadla – zdá se mi zvláštní, že s takovým (světo)názorem píšete v cizích slovech (multikulturalismus, positivní) pěkně po staru S místo Z.
Jinak mě nic moc nenapadá.

Snad jen, že linka „všichni lidé jsou si rovni a cizí lidé nás mohou obohatit“ zní jak z nějakého referátu studentíka z kvinty... ale to asi nebude správný závěr, nejspíše byste dokázal své myšlenky rozvést a obhájit, kdybyste měl k tomu čas.

S halom, s Dežom a s Ferom

225133

30.07.2010 17:48

Populace, eugenika a moc

RE: Jsme jenom dobytek, co se naučil sčítat...

Andrew Siddur 85.?.?.?

Otrava sexem? Račte být krabicující pikolík, nebo jiný náboženec? Ale to není podstatné... domnívám se však, že tady člověk může být otráven spíše provokatéry, agenty, agenty-provokatéry, břitkou ironií, bílým fosforem, černým cikánem, et caetera.
Když si to tedy přeje.

225212

01.08.2010 12:47

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

Andrew Siddur 85.?.?.?

Vložený obrázekVložený obrázek

Líp bych to nenapsal

225350

01.08.2010 16:32

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: Proč je ten expert v uvozovkách???

Andrew Siddur 85.?.?.?

Trefa! [velký smích]
Aktuální titulek na nejmenovaném nejdůvěryhodnějším zpravodajském portálu na českém internetu zní:
Počítače v Česku, křižníky u Evropy. USA vztyčují štít proti Íránu

Btw líbí se mi ta věta „Počítače v Česku, křižníky u Evropy“.
To zní jako by Česko leželo buď v Americe, nebo přímo u Zdechlého moře.
Proč to skrývat, že... [chechtot] [bliji]

225371

01.08.2010 20:09

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: Proč je ten expert v uvozovkách???

Andrew Siddur 85.?.?.?

... ze strany na ni hledi srnec a vedle srnce v sede premysli dr. Suchy, Vondra a Ghandi...
D O P * D E L E !!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] Vložený obrázek

Pokud zdejší pan student sociologie není nějaká mystifikace, pak mu přeji přesně to samé. Ale ostražitost i po studiu! Neudělat chybu jako Pavel Kohout! (Protože těch Hahnů může být víc, upřesňuji, že mi jde o spisovatele P. Kohouta, nyní starého pána).

Ale teď vážně - i já občas při svých studiích podlehnu debilnímu názvu předmětu, který je tak debilní, že si řeknu, že tam prostě musím být a vidět, co se tam děje.
No a potom tam sedím a jen si tak kreslím karikatury kolemsedících karikatur. Výklad ve své mysli konfrontuji s realitou.
Na konci mám ale zápočet, úspěšně splněno, komisi věnuji vřelý úsměv.
A jako bonus mám hezkou vzpomínku, jak jsem tam seděl - a žasnul. A to se vyplatí. [smích]

225395

02.08.2010 00:30

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: Zločinná konspirace

Andrew Siddur 85.?.?.?

To je ale eklhaft lež! Děti přece mlátí Paroubek. A občas Topolánek. A občas Cyrda Svobodů. Někdy čert. ale na tohle vám tedy neskočím! [zmaten]

Na ty chlapíky statečné s jiskrou v oku, širokým úsměvem a nesmělými hebrejskými znaky místo písmen to někdo musel narafičit, aby tam šli jako těžkooděnci a vypadali přitom jako při provádění etnické čistky!

Váš příspěvek je sociologicky závadný! Náprava závazná!

225416

05.08.2010 01:35

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

Andrew Siddur 85.?.?.?

Tuhle debatu může ukončit jedině Bůh ze stroje (Deus ex machina)... nebo z hestroje?

Takže celý spor o h☼vně vznikl tím, že na docela brilantní hestroyův příspěvek 225624 odepsal místo provokatéra Bi(i/s)kupa (od něho bychom se ale stejně nedozvěděli nic objevného) lesov, a to navíc docela volně, což hestroye rozladilo?

To je skoro jako v nějaké plytké reality show... Teď už jen čekat, kdy se V. Tydlitátová ukáže nahoře bez. Vlastně ta s náma nehraje... je to škoda.

225659

08.08.2010 19:05

Čiernobiela dúha

RE: Stvwora je náboženský analfabet,nejen analfabet ve filozofii

Andrew Siddur 85.?.?.?

... a Vy jste, pane, toho živoucím důkazem... Vás fanaticky zaslepila ideologie fucků, Capslocků a vykřičníků. [chechtot]

Každý kdo je součástí víry a ideologie, je sám proti sobě, a taky proti všem...
U tohoto autora se to potvrzuje- A MOŽNÁ I U JEHO BOHA-který je už dávno mrtvý!!!!

Nietzsche věčně živý! [smích] [překvapení]

OffTopic: kam z Vašich příspěvků vyzmizeli fašisti? Už jsem se lekl, jestli se jim něco nestalo...

225862

11.08.2010 16:12

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče Hestroye

Andrew Siddur 85.?.?.?

Několikanásobné oslovování jménem, když to není nutné, kupení starobylých říkanek "jsem agent/sionista/placený provokatér/žid/Žid/mrkev", banální sdělení, Caps Lock...

Teď už se A. H. nedivím... grafománii nelze léčit. ;o)

226009

17.08.2010 21:00

Eva Cironisová

RE: Super

Andrew Siddur 85.?.?.?

Šetřete svým potěšením pro jiné zprávy - lidový komisariát pro potlačení neklidu už jistě chystá zátah na propírače (dnes už nemusíte popírat, stačí propírat), úspěšnost akce bude 150% a bude proprána ve všech mééé-diích, komunální volby na podzim vyhrají opět ti nejlepší, antiřeckomaďarští a rozpočtově odpovědní, facebook nebude navzdory poplašným zprávám zpoplatněn a v CMEvizi se dozvíte, že transsexuál porodil štěňátko. To vše jistě už brzy. Tak zůstaňte pozitivní. [smích]

226456

17.08.2010 21:17

Eva Cironisová

RE: Super

Andrew Siddur 85.?.?.?

Málem bych zapomněl.
Upřímnou soustrast; jméno E. Cironisové mi ze zdejších článků utkvělo v paměti.

Editorovi přeji po této zvláštní hořké události sílu k další tvůrčí činnosti, dost kontaktů lidských a kočičích, méně kontaktů s tupci a s nepochopitelnostmi dnešního světa, o nichž se dozvídáme nejprve z médií mezi řádky, potom už ve vší zpupnosti klidně naprosto bez přetvářky, a nakonec na vlastní kůži/život.

226458

18.08.2010 02:51

Skrytá výzvědná operace za zveřejněním „tajných“ dokumentů Wikileaks?

RE: Další scénář

Andrew Siddur 85.?.?.?

Výborný postřeh! Tak ať to tu nezapadne...

Je zajímavé, že docela nedávno bylo v rubrice "Ve zkratce" video z webu planetaopic (o vlivu jakési nezdravé lobby v USA; mimochodem docela přesné a neurážející). A hle, web záhy padl.

Navíc se nacházel na zahraničním serveru (wordpress.com), takže žádost o smazání webu musela mít opravdu velkou váhu. Chtěl bych toho "komisaře pro veřejné blaho" vidět; zajímalo by mne, zda se jeho gesicht a charisma alespoň trochu liší od mé představy, která je docela jasná.
No nic.

Je fajn vědět, že iniciativní blbečci, kádři systému, tito nowhere-mani pracující pro Nikoho, kteří za třicet stříbrných smažou, odstraní, pošpiní cokoli a kohokoli, jsou tu s námi.

Snad bych se i vsadil, že ještě do Vánoc zmizí Odpor. S ním tedy - kromě jiného - zmizí i naléhavé články k zamyšlení, jindy zprávy s břitkým, ale inteligentním humorem obhájců zavedené, bezpečné Evropy.

A někdo by ještě před Vánocemi mohl pocítit nutkání otírat se opět o pana Stworu a tahat ho po všech čertech.

Nechci tedy malovat čerta na zeď (stačí, že tam mám žida), ale instinkt mi říká, že se nebudu příliš mýlit. [oči v sloup]

226474

19.08.2010 00:49

Písnička jako zbraň

Šanson pro Israel

Andrew Siddur 85.?.?.?

Dobrá píseň, zpěvačka též.

Nějak mi to připomnělo píseň od S. Gainsbourga (prý ji spontánně složil během Šestidenní války v roce 1967). Lyricky nic extra (zpívá se tam o člověku, co chce bránit písek, zemi a děti Izraele [velký smích] ), ale monotónní hlas a strohé aranžmá tomu dodává zvláštní sílu. A francouzská výslovnost slova IzraeL je zkrátka majestátní...
ZDE JE (ten video-patos si odmyslete).

Podotýkám, že nejde o zpěváka poplatného době a chlebodárcům. V mládí byl prý dokonce "sebenenávidějící se", řečeno dnešním sionistickým newspeakem. [smích] Tuto píseň ani oficiálně nikdy nevydal.

Ani písně z jeho alba k výročí konce války nejsou přehnaně patetické nebo naopak pomstychtivé, jak by tomu jistě bylo zvykem u dnešních neumětelců - pokud by tedy tito měli nutkání (nebo příkaz shora) takové písně zazpívat.

V komorním klipu netančí 90-letý stařec na místě bývalého koncentráku, ani tam nejsou záběry na veselé černovlasé děti píšící na bomby slovo "mír".
Z čehož by už nějací frikulíni usoudili, že nám snad, holoubek, popírá. Ale asi nepopírá. A i kdyby, tak zrovna jemu už to může být jedno (+1991). Čili poslední pecka, NAZI ROCK.
(Doporučuji hrát všude tam, kde tvrdé slovo "nazi" vyvolává pocit ohrožení. [smích] )

226540

19.08.2010 01:15

Písnička jako zbraň

RE: Písnička jako zbraň v roce 1989

Andrew Siddur 85.?.?.?

Výborné!
Vzdálené výstřely... snad do ticha, nebo do nevzdálené budoucnosti, kdy budeme muset mít povinně strach z vyčpělých názvů, ale ne ze zla, které se nám bude dít přímo před očima.

Neznal jsem, teď si u zpěváka dělám malou poznámku "nezprofanovaný Kryl". [smích]

226541

21.08.2010 23:07

Eva Cironisová

"Ježišdoprdelekriste!"

Andrew Siddur 85.?.?.?

To s tím Pánembohem neříkejte dvakrát. [smích]

226651

22.08.2010 16:56

Geneticky manipulované plodiny: GMO katastrofa v USA. Lekce pro svět

RE: USA náš vzor a nikdy jinak

Andrew Siddur 85.?.?.?

... As Seen On Zvedavec... [smích]

226665

24.08.2010 17:14

Každé vaše kliknutí

RE: co facebook ?

Andrew Siddur 85.?.?.?

Tohle se mi taky stalo, a taky mne to zaujalo.

Jde zřejmě o to, že z hnoje může uživatel odeslat mail přímo Vám, nebo při vytvoření nějakého alba (nebo bůhvíčeho) může k němu připsat mailové adresy svých známých (i Vaši), kteří se o tom mají dovědět.
Zkrátka kamarád kamaráda Vašeho kamaráda někdy někde v prostředí facebooku zadal vaši mailovou adresu, a od té doby "už Vás mají" - a mohou Vám chodit tyto blbé upoutávky.

Předpokládám ale, že si na tuto praktiku hodně lidí stěžovalo, takže Vaše adresa musí jít "vyřadit" z databáze.
Tedy rozumějte - že už Vám sice možná nebude chodit žádný spam jménem FB, ale vaše mailová adresa jistě zůstane v databázi i nadále - akorát se k ní navíc připíše "zpátečník, ignorant, popírač, socka - nutno dále sledovat" [smích] )

Facebook nemám, používám ho jen anonymně, když se chci vyděsit pohledem na profil kamaráda (který se mi do té doby jevil docela normálně), když tam uvidím, že je "fanouškem" roztodivných obskurních umělců / pořadů / nebo zkrátka nositelů katastrofálních názorů či hodnot.

Lze snad dokonce vysledovat jistou závislost mezi obličejem nebo příjmením dotyčného uživatele, a tím, co se mu líbí (čeho je fanouškem). Zkrátka zábava pro všechny - pro uživatele, neuživatele, fízly... [chechtot]

226726

25.08.2010 00:29

Policejní agentury připouští, že ukládají obrázky z tělesných skenerů

Samozřejmě jde jen o výstižnou fotomontáž

Andrew Siddur 85.?.?.?

Další obdobné jsou ZDE.

226742

25.08.2010 15:47

Policejní agentury připouští, že ukládají obrázky z tělesných skenerů

RE: takto to chodi na slovensku!!!!!!!

Andrew Siddur 85.?.?.?

... á, už jsem si vzpomněl, koho mi ta osoba připomíná, tedy kromě herce Karla Effy [chechtot] - Jiřího Křižana.

Mohli by spolu nazpívat duet. (H: V Iráku to boľo oukej... /K: A v Afghánistánu taky /H: Pieseň víťazov si, súdruh, broukej /K: vždyť NWO ti svítí nad mraky! ...)

226757

25.08.2010 16:09

Nebojte se

RE: Historie se opakuje a musi se opakovat, lide maji kratkou pamet na 60 milionu krestanu.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Hm... zajímavá reakce - výlučně na slovo "sionistických". To mnoho naznačuje.
Plus to vaše "88" v adrese... a vaše přezdívka, když se převede do runového písma (už to je dost závažné), znamená "koupit chleba", a ten se - jak víme, peče v pecích... a ty - jak víme... všichni víme !

Ale jinak - jde pouze o titulek nedávného mainstreamového videa.

226759

25.08.2010 16:21

Nebojte se

RE: Historie se opakuje a musi se opakovat, lide maji kratkou pamet na 60 milionu krestanu.

Andrew Siddur 85.?.?.?

oprava odkazu

226760

25.08.2010 18:00

Nebojte se

RE: Historie se opakuje a musi se opakovat, lide maji kratkou pamet na 60 milionu krestanu.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Však já vím, že p. Exxo jistě nebude obdivovatelem jednoho velkého politika 20. století (což je vzhledem k jeho příspěvku dokonce ještě pravděpodobnější, než že vy nejezdíte Peugeotem 206).

Seriózní část mého příspěvku končila větou "To mnoho naznačuje.". [smích]

226768

25.08.2010 23:59

Každé vaše kliknutí

Jak to vidím já

Andrew Siddur 85.?.?.?

atentat, bomb - fuck off...
... s presidentem, Alláhem a bin Ládinem nemám problém. [smích]

Ale vsadím se, že na Facebooku je to přesně naopak - určitě už tam existuje skupina Mám rád/a atentáty a bomby (proti prezidentům, Ládinovi a Alláhovi).
A po skupinách "Jsem pravidelný divák Otázek Václava Moravce" a "Ordinace v Růžové zahradě - moje Všechno" má třetí nejvyšší počet členů...
Agentury dokonce odhadují, že tato skupina by výsledky podzimních voleb mohla pořádně otřást.

226776

26.08.2010 01:25

Každé vaše kliknutí

RE: Jak to vidím já

Andrew Siddur 85.?.?.?

Tak se nám mašíní chřipka přece dostala do republiky!

Napřed ji chytil mírový aktivista s antigoliášským jménem, ale zřejmě se to šíří i do Evropy - viz Maruška z BigBrotheritánie.

Po Vašem třetím hlášeném případu už zákonitě musí vyhlásit pandemii Mashin-flu!
Izrael tedy bude proti názvu určitě protestovat, protože mašíny považuje za nečistá zvířata (nebo naopak až příliš čistá?)

No uvidíme... ale jestli je to tak, už by nám měli z TýVý hlásit nutnost očkování proti mašínovce...
I když - paumerovku třeba nehlásili, a nakonec tak nějak sama odezněla...

Každopádně - pro začátek doporučuji kloktat hovna.
(Je to snadné, stačí mít přehled ze čtvero nejprodávanějších novin, ani to nemusíte tuplovat sledováním dokumentů o 50. létech.)

226780

27.08.2010 21:51

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Pan Stwora je fašistická stvůra.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Že si k večeři smaží děti.

226849

28.08.2010 22:30

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

Andrew Siddur 85.?.?.?

S vykrádáním nemám problém, Rinpočhe!
Jako pokladník tedy apeluji na všechny – co neshořelo, házejte do pokladnice.

Nějaké Běsatero vymyslíme za pochodu (černých košil na Říp?), do té doby choďte v kruhu.

(P.S.: @mkadlec: dobrý příspěvek Vložený obrázek / @steve: dobrý dovětek Vložený obrázek + [velký smích] )

226911

01.09.2010 14:33

Socialismus a filmová kultura

Výtečný článek

Andrew Siddur 85.?.?.?

Jen některé překlepy či "nedoklepy" by se měly šoaovat: myšleny (myšlenky), Dieta (Dietla), Menzelovy (Menzelovi), tehdejší (tehdejších), školomectví (školometství [hezké slovo [smích] ])

→ Zdá se být neoddiskutovatelnou skutečností, že kouzlo naprosté většiny filmové a televizní tvorby natočené v éře socialismu je dané nejen umem tvůrců, ale životodárný vliv měla i sama skutečnost společenské reality, která v té době existovala.
→ Člověk, zbavený útlaku kapitálu, se nestal žádným triumfujícím supermanem. Zůstával třtinou ve větru a často přímo vichřicích svých vášní, strachů, emocí a nadějí.
→ (...) V těch povinných zástupech symbolizujících „jednotu lidu“ jsme poznali, jak moc jsem odlišní a jak moc jsem si vzdálení. Jedinec byl v socialismu, deklarujícím solidaritu lidí, často sžíraný samotou. Strašlivě důležitými hodnotami byla rodina a přátelství.
→ (...) Teprve po roce 1989 jsme zjistili, v jak úžasně konzervativní společnosti jsme vlastně žili.
→ Tak jako v oblasti filmové a televizní tvorby byl socialismus nadmíru potentní, v oblasti filosofie a rozvíjení společenskovědního poznání zase zoufale impotentní. Možná právě to se mu stalo osudným.

Podepisuji. Vložený obrázek

227245

01.09.2010 15:26

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Andrew Siddur 85.?.?.?

To jsou nějaké seznamy lidí, splňujících ideál kalokagathie? Dejte pokoj, vždyť je to anticismus! ... nebo antinacismus...?
No to je jedno, jednou je tam prostě to "anti", takže jste narkoman, pop/rock-írač a člen střeleckého klubu. A navrch to propaguje to flákačské komunistické Řecko! [bliji]
( [smích] )

Ale jinak...
jde o zvláštní paradox, že dříve, dokud intelektuální a kulturní elita měla pocit, že tvoří pro dobro vlasti, Strany a lidu, vznikala docela brilantní díla kinematografie.

Dnes má kulturní "elita" někdy to samé nutkání a poslání vytvořit něco, co by opěvovalo "situácii, ktorá vládne v našej krajine", ale výsledkem je naprostá sračka.

Proč je tomu tak? Podle mně je to mnohem těsnější provázaností "umělců" s "vládci", než tomu bylo kdysi. Dříve umělci vládce provokovali avantgardní formou či skrytými narážkami, ale ti jim dávali volnou ruku, s tím, že ti umělci tomu asi rozumí, a že přes nějaké odchylky nakonec vznikne kvalitní (i ideologicky kvalitní) věc.

Dnes už nejde o nějakou provázanost, dnešní "umělci" a "vládci" tvoří naprosto homogenní hmotu, zaměřenou jedním směrem, gayem, eretzem. A z takové unylé stejnosti nikdy nemůže vzniknout něco kloudného. Čest výjimkám (ač mě zrovna žádné nenapadají).

227253

01.09.2010 15:53

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Dobrá odpověď. [smích]
Posuzujme raději činy, ne židy.

Ale pokud nějaký pan Kohnsteinbergowitzký natočí nevýslovnou hovadinu, klidně říkejme, že jak mu pánbůh nadělil na příjmení, tak zase ubral na vlozích ke kinematografii.

Nebo z vlastní zkušenosti: blokové čištění, odtah auta, pokuta. Nemalá. Vedoucí odtahovky se jmenuje Leo Stein (pozn. red.: příjmení jsem pouze zaměnil za jiné podobné).
Dostavím se k sídlu firmy, řádně potěšen, a když u vrat odtahového parkoviště uzřím dvojníka Lea Pavláta, už zdálky halekám: "Vy musíte být Leo Stein!".
A taky že byl. [chechtot]

227256

01.09.2010 18:17

Socialismus a filmová kultura

RE: Autor nás má za hlupáky?

Andrew Siddur 85.?.?.?

Asi jste na to kápl.

Když je stupidní poptávka, solidní režisér by měl mít tu drzost se stádu veřejně vysmát, že je stupidní, a dál točit (výtečná) psychologická dramata kombinovaná s operou.

Jenže:
1) jsou tu jiní, kteří s plamínkem v očích natočí poptávané stupididty (a ještě přidají pár extradebilních navrch), hlavně že z toho něco (hodně) kápne
2) na operní psychodrama potřebuje režisér $$$, ale ty nebudou, dokud do něj nezařadí nějakou stupiditu, jak si to přejí kapitáni show/shock/shoah-byznysu. Už to nebude výtečné psychodrama.

Pointa nebude, jsem loser. Ale znám pár Zeffirelliho filmů.

227271

01.09.2010 21:55

Tomáš Pitr

češtinář nesmí projet

Andrew Siddur 85.?.?.?

Takže Krajský výbor, podle Vás, nebyl klíčovou institucí KSČ?
Děkujeme za osvětlení. Nicméně všechny ty dřívější stranické pojmy už jsou přece jenom trochu passé, tak se hned nezlobte, když v nich jiní tápou.

Jinak díky za osvětleníú, že současný podnikradel Tomáš Pitr není příbuzný s bývalým funkcionářem Františkem Pitrou; že jsou to zkrátka dvě rozdílné osoby -
- Tomík Pitrů (podle vzoru Tomík Baťů), denním tiskem familiérně zvaný Pětideko nebo Nitka (nedivil bych se, kdyby byl ještě k tomu praktikující katolík), a nějaký starý morous (neplést s Morozem... leda s Dědou Morozem, ten je taky špatnej) PitrA, budiž mu hrob otevřený a peklo horké, že.

(To bezskrupulózní slovo si každý člověk dokáže převést do spisovného tvaru [pouze ti, co vidí třísku v oku bratra, ale ve svém nevidí trám, to nesvedou].)

227288

01.09.2010 22:49

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Kdo není, může být.
Nečas (Unzeit), Kalousek (Waldohreulchen [chechtot] ), Schwarzenberg (Alterschwanz [velký smích] ), Vondra (Wunderschön), Bárta (Wucherpfennig), Pospíšil (Eiler), Hamáček (Papatschek), ... kdo bude pokračovat...? [smích]

Je čas založit fiktivní seznamy židů, když ty originální furt někdo maže. [chechtot]

227295

02.09.2010 00:05

Americké svaté křižácké tažení proti muslimskému světu

RE: :)

Andrew Siddur 85.?.?.?

V Ádově případě tedy pravda a láska zvítězila nad lží, přetvářkou a nenávistí.
Ne nadarmo si Heydrich houpal malého Vašíka na klíně. [velký smích]

A Hitlera měl zabít hned na začátku politické kariéry nějaký žid, a byl by pokoj.
Pak by se Německo spojilo se Sovětským Svazem a začaly by společný holokaust našeho nacistického vojska, žen, dětí a starců. Inteligence by pošla mrazem v gulazích na Sibiři a na Rujaně. [chechtot]
No jak říkám, byl by od všeho pokoj. Od holocaustu, od Němců, od Čechů...

227296

07.09.2010 02:31

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

RE: Ty počty Židů budou mnohem vyšší!!

Andrew Siddur 85.?.?.?

Zdravím Stevieho, čemu vděčíme za ten Wonder, že jste opět mezi námi, Juif a zdráv? [smích]

@Biikupp: Do (k)análů "Světového Židovstva" nevidím (apropo, to Vaše slovní spojení už je zvětralé jako Pravičácká brána), ale co vím, tak mnoho katolíků má německy znějící jména a naopak vypadají velice neárijsky, ba bych na první pokus tipoval čistě podle gesichtíku judaismus (náš rozpočtově odpovědný pan předseda), na druhý pokus islám (Halík), a křesťanství až tak napodesáté, po buddhismu a zoroastrismu.

Takže nevím, co si o tom mám myslet... to aby to spiknutí (proti židstvu a mikvi, nebo jak to bylo) nakonec nebylo židovsko-islámsko-katolické...? :->

Jako žid vypadá občas všechno (kanadští komunističtí nacisti [??], pijavice, Palestinci... žid je šmouha na zdi, ředitel odtahovky, tajnej, kterej má na mě svazek, spratek... takže docela pohoda... ale řekněte to Palestincům v Gaze... [smích]

227667

07.09.2010 21:39

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

Ve vašem šestijmenném výčtu vidím 1-2 ks blbců

Andrew Siddur 85.?.?.?

Buďte v klidu, kdyby se přemnožili, máte svolení (bápež vám požehná) k odstřelu.
Samozřejmě ze žárlivosti - zatím ale začněte chodit s madame Tüdellität, ať máte záminku!

Češi - Karel IV., Tomáš Baťa, manželé Stodolovi, atd...

227727

08.09.2010 16:28

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Tohle se taky někdy rýmuje:

卐,
✡.


... a když se chce (nebo spíš nechce?), tak i tohle...
☪-✡-†.

Absolutní rým závěrem:
✈✈ (přesněji ✈✈✈✈),
✡.

(Ale už dost tlachání pod tím skvělým kouskem E. Bondyho. [smích] )

227765

13.09.2010 20:10

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde!

Andrew Siddur 85.?.?.?

Netykat, neonikat! Číst Ur(u)suse a rozjímat.

228019

14.09.2010 20:48

Socialismus a filmová kultura

... and suddenly, MF Dnes responds! (Propaganda Alert)

Andrew Siddur 85.?.?.?

„Kdo by nemiloval komunistické seriály! Okres na severu, Žena za pultem, Gottwald... Je to jako droga. Díváte se a nemůžete přestat, dokud není konec.“

Tolik citace z upoutávky na článek, který vyjde ve čtvrtečním magazínu.
Tipuji, že šéf magazínu a dvojník Filipa Renče, Martin Moravec, k němu napíše obzvláště obludný úvodník, a článek napíše Jakub Kohák, takže to bude pěkná litanie.

Tak už to vypadá, že Zvědavec je nejčtenější seriózní každodenník mezi českými sedminovináři.
A to ani nemá re-klamy v tisku (třeba "Dnes čtete o tom, za co si pro vás přijdou zítra" [chechtot] ) nebo reklamní šoty v TV (všimli jste si, že už se nesmí vyslovovat Mladá Fronta Dnes, ale jenom M-F-Dnes?). [velký smích]

228111

15.09.2010 13:21

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: Do září 1941 za zlato, pak na sekeru

Andrew Siddur 85.?.?.?

Americké traktory si dokonce zahrály v sovětských agitfilmech. [smích]

228138

15.09.2010 20:44

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Banky jsou čím dále

Andrew Siddur 85.?.?.?

Děkuji, nechť na Vámi protežovaném blogísku naleznete Ökonomische Endlösung mimoděk-bezděk i beze mne.

228165

16.09.2010 11:55

Socialismus a filmová kultura

RE: ... and suddenly, MF Dnes responds! (Propaganda Alert)

Andrew Siddur 85.?.?.?

Tak, svůj předchozí příspěvek mohu vzít zpět - jednostránková práce P. Nečady s titulkem „Čest práci, soudružko“ je docela věcná.

Poslední odstavec je však podivně zlověstný - hovoří se v něm o tom, proč má právě J. Dietl auru filmového mistra a klasika, když natočil Inženýrskou odyseu či Muže na radnici.
S takovými filmy prý mýtus "jediné zdařilé" Nemocnice přece nadobro padá.
Na tento odstavec podle mého platí "přání otcem myšlenky".

Je zajímavé, že jsou mezi umělci "dřívějšího režimu" takové rozdíly - Vladimíru Brabcovi se novináři uctivě omlouvají, jako by za to, že hrál v Majoru Zemanovi, snad mohli oni sami, zatímco do nežijících E. Sokolovského (no, zde možná - budiž) a J. Dietla si vždy rádi rýpnou.

Asi i zde existuje seznam povolených klik, klanů a rodin (a naopak těch zakázaných, na které je nutno házet špínu), stejně jako v naší politice.

228189

16.09.2010 23:01

Castrovo „vyznání“

RE: Bratrska pomoc

Andrew Siddur 85.?.?.?

Další teroristická akce nikaragujského dělníka z ČKD. [bliji]
Jak by řekl děda - malý dvůr a velký taser!

228220

16.09.2010 23:21

Úvaha o NWO v Čechách a na Moravě

RE: 11. září 2001 jako příležitost na vytvoření Nového světového řádu

Andrew Siddur 85.?.?.?

Zajímavý článek, zrovna toto mě také už někdy napadlo.

Jak už tu napsal MedaBeda: „To se zase vynoří nějaký splašený býk s řešením všeho a poslušné stádo se rozeběhne za ním...“

Jen poznámka - Vidím, že Theo verze 2009 a 2010 jsou dva různí lidé; Theo '09 Vám předal diskusní právo? [smích]

228222

21.09.2010 16:42

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Hmmm, takze panstvo nahore se dobre bavi.

Andrew Siddur 85.?.?.?

(...) Chtěla bych vidět "pana ministra" v akci... (...)

> Cca 5:00-5:30.

228446

21.09.2010 17:42

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Hmmm, takze panstvo nahore se dobre bavi.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Ah, to byly minuty - kolem 6. minuty filmu uvidíte pradědečka Radečka při práci.

(Jinak ten dokument neberte moc vážně... ale uvedený úsek klidně jo. [smích] )

228451

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 1

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 808 852