Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané maršal Žukov

Nalezeno 479 příspěveků, 147 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.06.2013 08:22

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

to by tak ešte chýbalo!

maršal Žukov 78.?.?.?

skrátiť pracovný čas, aby mali gójovia čas na rozmýšľanie a iné mozgové aktivity?
Po toľkej namáhavej práci na vymetení ich mozgov?

291037

11.06.2013 22:02

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Sny vs realita

maršal Žukov 78.?.?.?

hmmm...
A čo budú Rusi, Číňania a Indovia vyrábať z toľkého zlata? A kto to od nich kúpi a za čo?

291181

12.06.2013 06:31

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: existuje jedinné platidlo a tím je zlato

maršal Žukov 78.?.?.?

kto je to KB?
Mieril som na to, ako je zlato potrebné, resp. o čo je je jeho hodnota stálejšia oproti napríklad hodnote ornej pôdy...
Hitler zrušil krytie zlatom a vydával peniaze kryté prácou a umom. To je totiž hodnota oveľa vyššia ako hodnota zlata. Preto zrejme judea v 33-om vyhlásila vojnu Nemecku.
Najdôležitejšia úloha zlata je okrádanie cez manipulácie s jeho cenou, podobne ako s papiermi. Hodnota zlata je teda určovaná podľa toho, ako jej veria zákazníci. Tak, ako veria hodnote papierov. A veria jej podľa toho, čo kecajú agentúry a médiá, ktoré patria ...(komu?)

291202

16.06.2013 11:14

Vzkaz policistovi číslo 317241

budem to opakovať do nemoty

maršal Žukov 178.?.?.?

pokiaľ sa nezavedie horná hranica príjmu a majetku ako násobok tej dolnej (napr. 5-násobok), tak sa nič nevyrieši. Zabránenie možnosti bezhranične bohatnúť a získavať tým vplyv a moc je jediný liek na všetko. V takom systéme možno ani nebude treba policajtov. Základ všetkého je spravodlivosť. Ak je spravodlivosť, funguje všetko. Úžerníci a podobní psychopati túžiaci po blahobyte bez práce (resp. z práce druhých) nech sa idú medzi sebou okrádať na Jekyll Island.

291569

06.07.2013 08:13

Výchova žumpalistů Babišem

Salzmann

maršal Žukov 78.?.?.?

ten Salzmann asi nie je žid, že? [zmaten]

292787

06.07.2013 08:35

Výchova žumpalistů Babišem

základné východisko

maršal Žukov 95.?.?.?

Základné východisko je také, že človek, ktorý si nahonobí takýto majetok, je psychopat.
Od tohto základného východiska je nutné začať skúmať ostatné súvislosti.
Najskôr sa tu jedná o vyššie spomenutú snahu o vytvorenie Česko-slovenského Berlusconiho. Chúďatká modelky... [bliji]

292788

06.07.2013 08:39

Řecká daňová past

RE: pokoj -

maršal Žukov 95.?.?.?

Ty Cretenius vulgaris!!! Tie naše prachy neidú Grékom!!!

292791

06.07.2013 11:01

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 95.?.?.?

tlačia na neoliberalizmus - ale prečo? Neoliberalizmus len pre masy. Pre nich ťažký komunizmus - každý podľa svojich schopností, každému podľa jeho potrieb. A ich patologické poteby nepoznajú hraníc... "Tlak" na neoliberalizmus je len píár, nič viac. Parazitickí psychopati nepoznajú nič iné, len spôsoby, ako vycicať hostiteľa. A najlepšie sa to robí tak, keď sa parazit tvári ako neparazit, dobročinný duchovný, sociálne cítiaci politik... a tým je pre hostiteľa neviditeľný.

292800

06.07.2013 14:06

Řecká daňová past

RE: pokoj -

maršal Žukov 95.?.?.?

Švihlíkovej stačí položiť jednu otázku: Sú úroky prirodzené a opodstatnené? Je úrok potrebný pre chod ekonomiky?
To isté v inej farbe...

292810

06.07.2013 14:38

Řecká daňová past

RE: pokoj -

maršal Žukov 95.?.?.?

Židovský (sionistický) NWO bude samozrejme bojovať proti trhu. Bude v ľuďoch vyvolávať nepriateľstvo voči trhu a kapitalizmu. Pripravuje pre nás niečo ako komunizmus, ale s neľudskou tvárou.
Na ich ceste im bude pomáhať armáda užitočných idiotov konajúcich v ich prospech nevedome, z presvedčenia a riadiť ich budú výkonní práporčíci typu Soros.
Mám pocit - bez urážky - že medzi týchto užitočných idiotov patrí aj pani Švihlíková.
Ak niekto bude stoj čo stoj popierať pravosť Protokolov SM a bude pred týmto elementom privierať oči, tak sa v bádaní ďaleko nedostane.

292811

06.07.2013 17:35

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 95.?.?.?

Akumulačné schopnosti má kameň, keramika, betón...
Myslím, že táto "schopnosť" (po česky dovednost) by sa mala nazvať presnejšie. Tak, aby to charakterizovalo podstatu tejto nie schopnosti, ale patologickej črty.
Podstata tejto patoligckej črty, ktorá je vlastná istej časti populácie, je ochota spraviť všetko vo svoj prospech na úkor všetkých. Vrátane kradnutia a vraždenia. Keby bolo zákonom dovolené vraždiť, tak títo psychopati vraždia bez mihnutia oka. Odstránia každého, kto stojí v ceste k uspokojeniu ich patologických túžob po moci a ovládaní druhých.
To, že nespomínam obch. reťazce - teda všetkých globálnych zlodejov, predovšetkým najväčšieho globálneho zodeja - FED a všetky parazitické inštitúcie ako banky, ratingovky, špakulantov na "trhoch" neznamená, že ich činnosť schvaľujem. Toto je článok o Babišovi. Neide mi o predpovedanie a tipovanie, ale o to, aby som uporoznil na to, z akého zorného uhla sa treba pozerať na činnosť takýchto psychopatov. Oceňujem každého internetového diskutujúceho, ktorý týmto spôsobom osvecuje aspoň časť národa. Ľuďom treba otvárať oči, kúsok po kúsku odkrývať pravdu. Trvá to dlho, ja to robím asi 3 roky a jednoznačne vidím výsledky - na internete, aj vo svojom okolí.
A čo sa týka toho, že Babiš tvorí pracovné miesta... Neviem, čo k tomu dodať - tak potom aj VW, KIA, Penta, Tesco... - všetci títo tvoria pracovné miesta. PRAVDA je však taká, že Babiš pracovné miesta ruší. Nebyť Babiša, v oblasti, ktorú ovládol, by pracovalo viac ľudí ako teraz. Babiš len SPROSTO UKRADOL PENIAZE, ktoré boli určené na výplatu miezd ľuďom, ktorých s cieľom "zefektívniť" fungovanie jeho firiem prepustil.
Oficiálne čísla o jeho majetku sú len oficiálne. Ale aj toto keď sa rozdelí čolen medzi tisícku ľudí, tak sú to pre väčšinu z nich veľké peniaze. Samozrejme, že predpokladaný skutočný majetok a príjmy sú u neho násobne vyššie ako tie priznané.

292815

06.07.2013 17:41

Výchova žumpalistů Babišem

RE: teda to je slint

maršal Žukov 95.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

292816

06.07.2013 20:34

Řecká daňová past

RE: pokoj -

maršal Žukov 95.?.?.?

neúspešní vypaľujú úspešných... kde je hranica medzi úspešným a neúspešným? Má každý tú istú štartovaciu čiaru a možnosti?
S tým trestom za odklon od kresťanstva súhlasím...
Ak mám projekt a nemám peniaze, nemám byť odsúdený na ochotu niekoho druhého požičať mi a parazitovať na mojom úsilí. Potrebné obeživo mi musí poskytnúť štátna banka bezúročne. Nechcem kapitál, ani peniaze, chcem obeživo, ktoré sprostredkuje výmenu.
Závisť voči bankám? To ako keby som závidel zlodejovi, že sa mu podarilo ukradnúť nezamknutý bicykel. To ako keby som závidel podvodníkovi, ako malými písmenami v zmluve o pôžičke pripravil dôchodcu o dom. Podstata je rovnaká aj u činnosti bánk, líši sa to len v detailoch.
Komunizmus vraždí? Aký komunizmus? Videl ho niekedy niekto? Ako vraždí? Koho? Zatiaľ vraždili a vraždia len boľševici - vtedy v ZSSR, dnes v USA a Bruseli. A ak ťa o tejto téme treba poúčať, tak si to radšej doštuduj sám.
Protokoly - a čo sa ja domnievam o ich účele? Trochu mi to priblíž. Ďakujem.

292823

06.07.2013 22:16

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 95.?.?.?

veď ty si osprostený až po kosť! Hlavne, že máš plnú hubu kresťanstva.

292832

07.07.2013 10:46

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 95.?.?.?

práveže píšeš dosť polopatisticky, ale samé ujoviny.
Skúsim ja polopatisticky. Prečo podľa teba ten zázračný trh, ktorý triedi schopných od neschopných, nie je zavedený aj v rámci firiem? Každá jedna firma - možno na pár výnimiek (napr. družstiev) funguje v podstate ako u nás pred 30 rokmi - na tvrdej centralistickej diktatúre s dlhodobým plánovaním. Deformuje prostredie vnútropodnikovými cenami, ktoré sú kalkulované všelijako inak, len nie na trhovom základe, alebo na základe efektivity.
Dobre popísala "funkčnosť" trhu aj Švihlíková na jednom totálne klasickom vzorovom príklade:
Rybári lovia ryby a zarábajú na ich predaji. Tak sa rozhodne viac dedinčanov loviť, lebo v tom vidia fasa zdroj obživy. Následkom toho samozrejme klesnú ceny rýb a všetci sa tešia. Až dovtedy, kým sa nevylovia všetky ryby.
Toto isté analogicky platí pre každú oblasť, avšak nemíňajú sa ryby, ale klesajú platy ľudí až po hranicu, keď ľudia začnú oprávnene rozbíjať stroje v továrni a strieľať nenažraných majiteľov.
Ak si naozaj natoľko osprostený teóriami náhodných výhercov nobelovej ceny, tak asi bude ťažké prinútiť ťa pozerať sa na to z nadhľadu.
Ekonómia je dnes paveda snažiaca sa z človeka spraviť stroj fungujúci podľa vývojového diagramu. Je milión firiem, ktoré majú zavedené ISO, ale nestačia na Ferka Mrkvičku, ktorý odjakživa používa sedliacky rozum a vie odhadnúť správanie sa spotrebiteľov, konkurencie, vie podplácať, klamať, vykrúcať sa...
Cieľom ekonómie by malo byť to, čo obsahuje grécke slovo, z ktorého sa odvodilo slovo ekonómia - oikos nomos = dom zákon (vedenie domácnosti). A domácnosť je taká veľká, ako vyžaduje doba - buď štát, alebo kontinent, resp. celý svet.
Naivná romantická teória a strete sebeckých záujmov s výsledkom všeobecného prospechu môže fungovať len za veľmi obmedzených a presne vymedzených podmienok, hlavne 100%-nej informovanosti všetkých zúčastnených.
Na slobodnom trhu sa vždy nájdu psychopati, ktorí majú krátkodobé ciele, resp. dlhodobé - získať za krátky čas toľko, aby z toho dlho žil v blahobyte. Samozrejme, na úkor niektorého z účastníkov trhu - najčastejšie na úkor dodávateľov, štátu a zamestnancov. Takíto psychopati deformujú prostredie a ukazujú spotrebiteľom, že sa to dá aj lacnejšie - čo je samozrejme blbosť. Výsledkom tohto je aj planéta zahltená odpadkami z nakvalitných lacných výrobkov. Kokrétne dnes ráno som skrutkoval do mäkkého dreva samorezku a na jednej sa mi úplne vydrel bit. Aký je mysel výroby takých výrobkov? Ako má priemerný spotrebiteľ vedieť, kde je hranica, pod ktorú sa kvalitný bit nedá vyrobiť? Ako mám vedieť, že 3x drahšia súprava je naozaj aj kvalitnejšia? Toto sú bohužiaľ smiešne vyzerajúce, ale veľmi závažné dôsledky tak nezmyselného systému, akým je liberálny trh. O morálnych škodách sa ani neidem rozpisovať. To by si aj tak asi nebol schopný pochopiť...

Automaticky kráceno

292863

07.07.2013 15:32

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 95.?.?.?

typický príklad účelovej snahy zaškatuľkovať niekoho názory, najlepšie do kombinácií, kde sa vyskytujú slová ako fašizmus, socializmus, demagógia...
Pritom sa samozrejme tváriť sčítane a navodiť dojem, že ten, čo prezentuje protinázor, nečítal ešte nič, čo by ho mohlo oprávňovať k prezentácii jeho názorov na danú tému.
Takých ako ty poznám po perí [bliji]

P.S. čítal si niečo okrem toho Šmerala?

292871

07.07.2013 22:58

Výchova žumpalistů Babišem

RE: musim si rejpnout :-)

maršal Žukov 85.?.?.?

Dane zaplati v CR - to ano. Ale kolko? O kolko osidi stat a vyvezie do Svajcu - raja zidovskych naloupenych penazi?
Pozrel som si aj ine zdroje, fakt to vyzera tak, ze Babis je chazar. Tym je povedane vsetko.
Kurnik sopa aj s prirodou. Rozozname cernochov od indianov, malajcov od cinanov, eskimakov od mongolcov... Keby boli chazari napriklad zeleni, vsetko by bolo uplne inak. [oči v sloup]

292888

08.07.2013 06:58

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 95.?.?.?

krádež zisku je vzatie si späť ukradnutého, lebo zisk je krádež. Stačí?

292906

08.07.2013 07:07

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 95.?.?.?

Horšie je, že tebe ešte nedošlo, že veľký podnik so strategickým významom nemá čo byť v súkromných rukách, ale mal by to byť štátny podnik, alebo družstvo.
Aký je strategický význam automobiliek? Asi taký, že sa tu vycvičií armáda automontérskych otrokov a zdevastujú ostatné oblasti hospodárstva. A keď si začnú ľudia právom pýtať za svoju otročinu viac, tak sa plechové búdy presťahujú do Rumunska a čo so slovenskými otrokmi? Otvoria si krčmy? Sme totálne závislí na odbyte áut v Nemecku. To je stratégia ako hovado.
Veľké podniky dnes valcujú malé pomaly takým spôsobom, ako boľševici mužíkov.

292907

08.07.2013 07:10

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 95.?.?.?

je obrovský rozdiel medzi chamtivosťou "veľkých a malých". To predsa jasne vidno na výsledku. Tí, čo ostali malí, jednoducho uznávajú kresťanské princípy a poznajú mieru.
Bridí sa im kradnutie a korupcia - čo sú základné nástroje na dosiahnutie "veľkosti".
To je všetko k tejto téme.

292908

08.07.2013 07:16

Výchova žumpalistů Babišem

RE: musim si rejpnout :-)

maršal Žukov 95.?.?.?

fíha - a to si kde prišiel k zdroju takých informácií, že Babišove firmy "neoptimalizujú"??? Dá sa to nejako dokázať? Videl si už chazara, ktorý neoptimalizuje?
Alebo len vychádzaš z toho, že to o svojich firmách tvrdil Babiš sám? Ja som videl kopu chazarov, ktorí tvrdia, že nekradnú, a pritom kradnú až sa práši.

292909

09.07.2013 10:26

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 85.?.?.?

ppppp - pán anonym ti to v krátkom texte nad týmto mojím príspevkom vysvetlil PRESNE, polopate a pochopiteľne hádam aj pre teba. Ak ti to nestačí, tak...

292972

09.07.2013 10:29

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

maršal Žukov 85.?.?.?

pán v anonymitě - prosím ťa, prispievaj do internetových diskusií častejšie. Toto ľudia potrebujú, začať konečne myslieť a prichádzať na to, kto vlastne sú.
Ďakujem a želám všetko dobré.

292974

09.07.2013 21:36

Lživá státní reklama na 2. pilíř penzijního spoření

bolo by načase

maršal Žukov 78.?.?.?

aby vznikli ľudové milície, ktoré budú organizovať ľudové tribunály na súdenie trestného činu vlastizrady. A už som aj vymyslel trest:
ťahať holého vlastizradcu na lane za autom cez cigánske osady. Každých 200 metrov zastaviť a počkať, kým ho opišá aspoň 5 cigáňov, nech to dobre štípe a potom pokračovať.
Títo psychopati nepoznajú iný trest, len fyzickú bolesť. Neboja sa ničoho, len o ten svoj naničhodný kýchač (kejhák).

293009

10.07.2013 17:37

Lživá státní reklama na 2. pilíř penzijního spoření

okrem toho

maršal Žukov 78.?.?.?

načo presúvať peniaze daňových poplatníkov finančným trhom, keď si ich môže štát rovno požičať od občanov? Momentálne je kolobeh týchto peňazí asi takýto:
1. ľudia platia poistné štátu
2. štát tie peniaze presunie "finančným trhom", ktoré MOŽNO budú vyplácať poistencom nejaký výnos 2-3% - a to som nehanebný optimista čo sa týka tých %
3. štát si požičiava od finančných trhov za 5%

Nebolo by vhodné vynechať krok č. 2?

Ľudia boží!!! Veď toto sa písalo už v roku 1897 v Protokoloch sionských mudrcov!!! Konkrétne Protokol č. 20, časť "štátne dlhy". Majte už konečne preBoha aspoň štipku rozumu!!!

293042

13.07.2013 12:34

Jak funguje dnešní svět

boj o moc

maršal Žukov 78.?.?.?

toto sú pešiakoviny. Skutočná moc je v rukách sionistov. Zatiaľ.

293216

ja, na rozdiel od autora, obviňujem GSK, nie štát. PRAVDA je proste taká, že ak úchyl znásilní dievča večer v parku, tak je vinný násilník. Autor, zbytočne zo strachu, alebo v snahe akéhosi neodôvodneného zmäknutia voči tejto fašistickej korporácii vyhlasuje, že zo znásilnenia viní dievča, lebo nemá večer sama chodiť po parku.
Ja žiadam autora tohto článku, aby toto uviedol na správnu mieru a obvinil GSK namiesto podplatiteľných, slabých a vydierateľných pajácov, ktorých si tieto fašistické korporácie strkajú do nimi ovládaných vlád.
Inak tristo klobúkov dole, ako naši bieli bratia za morom hovoria "good job". Fantastický spôsob ako spraviť chudákov z hajzlíkov ako Polakovič & poskokovia. Takíto poskokovia fašizmu si zaslúžia takéto facky. Verím, že sa naplní "prví budú poslední".
Pán Fillo, len tak ďalej, takýchto ľudí ako Vy potrebuje tento svet. Moja poklona až po zem - s tou malinkou výhradou voči záveru článku.

293218

13.07.2013 13:06

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: V čím žoldu se bijí právníci?

maršal Žukov 78.?.?.?

to nemyslíš vážne takúto sprostú demagógiu!!!
Dopadne to takto: Príde Polakovič, alebo niektorý jeho &partner za právnikom pána Filla: Počuj Peter, tebe načisto drbe kopať za tohto chudáka proti GSK? Tu máš stovku, Fillo ti toľko nevie dať a dohodneme sa na riešení. Ber stovku, alebo si najbližšie tak ľahko v branži nekopneš.
Takže asi tak. Sa preber, člověče nešťastná!

293219

13.07.2013 21:46

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: V čím žoldu se bijí právníci?

maršal Žukov 78.?.?.?

nie je.

293259

13.07.2013 22:44

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: obviňujem GSK

maršal Žukov 85.?.?.?

Najradšej mám pablbov vymastenych ako pekáč. Načo sa zapájaš do diskusie o niečom, o čom nemáš ani páru?
Takže podla tvojej skvelej logiky nejaky člen slovenskej vlády zaklopal v GSK na dvere a povedal: Páni, mám nápad ako ošklbat dañovych poplatníkov. Chcelo by to ale upustenie od Vasej firemnej fozofie "zdravie národa nadovšetko" a skúsit to s filozofiou "prachy nadovšetko" Na to mu riaditel GSK povedal: Fíha, zaujímavá myšlienka, toto by ma nikdy nenapadlo. Čo máme teda robit? Aky bude další postup pán minister?
Zase si mi pripomenul Churchillove slova: najlepsi argument proti demokracii je vypocut si rozhovor priemernych volicov. Ako napriklad rozhovor teba s nejakym fanusikom Pavla Hrušovského.

293262

14.07.2013 08:29

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: obviňujem GSK

maršal Žukov 95.?.?.?

pardon - zle som vyskloňoval. Pavol Hrušovský, 2. pád: fanúšik Pavola Hrušovského.

293280

15.07.2013 08:01

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

maršal Žukov 78.?.?.?

problém je ten, že sme tiež neorirodzene začlenení do západnej "demokracie" a zapadáme spolu s ňou. Jediná naša šanca na prežitie je slovanská vzájomnosť na čele s Ruskom. Vedel to už Kollár.

293325

15.07.2013 08:07

Řecký dluh zůstává stejný navzdory opatřením

hádam je to už každému jasné

maršal Žukov 78.?.?.?

že ide o platenie úrokov. Nevrátenú istinu si "dotlačia" a "investujú" ďalej. Aj výšku úrokov si určujú ONI... Konečne máme reálny komunizmus, len s malinkou modifikáciou. Namiesto "každý podľa svojich schopností, každému podľa jeho potrieb" tu máme "gójovia podľa svojich schopností nám podľa našich potrieb".

293327

17.07.2013 23:43

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: obviňujem GSK

maršal Žukov 78.?.?.?

keď ja niekoho nazvem pablbom, alebo podobne, tak to zásadne robím až po zrelom zvážení, čo samozrejme zahŕňa aj prečítanie a pochopenie pablbom napísaného textu.
Tu sa totiž nejedná o iný názor, ale o snahu o bezdôvodnú kritiku za každú cenu zo strany pablba. Nemám žiaden problém s akceptáciou iného názoru...
Ak však niekto tvrdí, že tráva je modrá, tak ho nazvem pablbom. Na tom nič nemienim meniť.
Som si istý, že ak autor článku narazil na moju reakciu, tak svoj postoj v otázke, na ktorú som poukázal, veľmi pravdepodobne zmenil.
To, že vinníkmi takýchto a podobných skrivodlivostí sú primárne korporácie, a nie štátni úradníci, ktorí sú len vykonávateľmi ich vôle, autor na rozdiel od teba určite pochopil, lebo podľa toho, ako reagoval na list toho amatérskeho advokáta GSK, sa zdá byť nadpriemerne inteligentný a pracovitý - na rozdiel od pablba.
Ak ten advokát nie je amatér, tak potom zjavne podcenil protistranu a predpokladal, že sa zľakne primitívneho bububu.
Inak osobne proti tebe nič nemám, len by si sa mal venovať iným témam a spýtať sa múdrejších a sčítanejších, aká je dnes skutočná funkcia štátu.

293455

19.07.2013 07:40

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: obviňujem GSK

maršal Žukov 78.?.?.?

takže poporiadku - citujem autora článku:
Zároveň upozorňujem, že zo súčasného stavu neobviňujem GSK, ale slovenské štátne úrady a politikov pochybných morálnych kvalít, ktorí dopustili, že to zašlo až tak ďaleko, pretože hoci je súčasný stav nehorázny, zdá sa, že je plne v súlade so zákonom."
Tým, že autor napíše takúto vetu do článku, pomýli (dúfam nevedome) menej uvažujúcich jedincov (ktorí sú, ako vidím v diskusii, aj na tomto portáli) a zvedie ich na cestu rozmýšľania podobným spôsobom ako ty. Vinní z tohto stavu nie sú podplatiteľní úradníčkovia, ktorých si do potrebných inštitúcií dosadzujú práve takéto korporácie!!! Ty si snáď naozaj myslíš, že my si týchto ľudí volíme? A my ako štát máme byť zodpovední za to, že za nás niekto s plnými pytľami peňazí si dosadzuje panákov na potrebné miesta a pred našimi očami hrá divadlo o demokracii a bohužiaľ - ako vidím - je ešte stále kopec nerozmýšľajúcich, ktorí toto nevidia? Za to mám byť aj ja zodpovedný? Ty si sa už úplne pomiatol?
Vinní z tejto situácie sú konkrétni parazitickí psychopati s plnými pytľami peňazí, pre ktorých je človek NIČ. A toto je proste zelená tráva, o ktorej ma ty chceš presvedčiť, že je modrá. Normálne si ma vytočil, človeče. Choď si naďalej čítať nový čas.
A ak autor nemá v úmysle presviedčať čitateľov článku, že tráva je modrá, tak by sa patrilo, aby to jednoducho napravil. Ja nežiadam, aby podal trestné oznámenie na majiteľov GSK - aj keby mohol, zdá sa, že gule má - ale aby tento svoj omyl napravil. To je jediná jeho hrúbka v tom liste Polakovičovi&poskoks.
A ak to robím týmto spôsobom, že napíšem komentár v diskusii, tak je to preto, lebo vidím, že autor článku má buď právnické minimum, alebo je šikovný samouk, prípadne mu to písal kamarát právnik, ktorý sa bojí pod to podpísať. Áno, bojí, tak isto, ako by som sa bál ja pod také niečo podpísať, takisto by si sa bál aj ty a mnoho iných, čo majú rodinu. Ty hrdina.
Ja by som ten list nenaformuloval tak dobre a sofistikovane, navyše podľa môjho laického názoru aj z právneho hľadiska správne, čiže keby som vyliezol spod postele, moja snaha o niečo takéto by bola kontraproduktívna - to znamená prakticky zbytočná, ale vidím, že zopár cudzích slov poznáš, tak teda nič...

293499

21.07.2013 21:16

Minimální mzda nebo almužna

RE: souhlasím se vším, o čem článek píše, nicméně

maršal Žukov 85.?.?.?

A ked budu vsetci na sebe pracovat, kto bude kosit travu a za aku mzdu?

293679

21.07.2013 21:28

Minimální mzda nebo almužna

RE: Autor by nám mohol ukázať, ako sa to robí.

maršal Žukov 85.?.?.?

Máš svoju pravdu, ale trochu si odbočil. Autor má pravdu, ale mzdy by sa museli zvyšit plošne a povinne, stúpla by kúpyschopnost tvojich zákazníkov a ty by si zarobil dost na seba aj vyssie mzdy.
Ale to by nasi politici nemohli byt babky v rukach zahranicnych firiem, ktore potrebuju nizke mzdy na Slovensku. Pre co ine si myslis, ze nas do EU prijimali?

293682

22.07.2013 06:51

Minimální mzda nebo almužna

RE: A co Evropská sociální charta?

maršal Žukov 78.?.?.?

Ale zrútil by sa parazitický systém založený na tlaku na nízku mzdu cez umelo udržiavanú nezamestnanosť. Načo by nás prijímali do EU, keby vedeli, že ich dobehneme v životnej úrovni? Ako je možné, že toto ľudia nevidia, že západný systém je založený na parazitovaní?

293709

11.08.2013 08:32

Bitcoin je legitimní formou „měny“, rozhodl federální soudce

RE: lenže -

maršal Žukov 78.?.?.?

tak isto je na tom aj zlato a mnoho iných komodít. Celá táto pomýlená "ekonómia" je založená na krádeži a podvode.
Krádež = zisk vytvorený vyplatením nízkych miezd.
Podvod = predať niečo za vyššiu cenu, akú to má skutočnú hodnotu (nie cenu vytvorenú ponukou a dopytom)

294246

11.08.2013 08:39

Evropská unie a Řecko: Začátek „civilizovaného“ zavraždění země (I)

RE: Proces humanizace či výroby jeho úpadku?

maršal Žukov 95.?.?.?

ostáva len dodať, kto toto celé riadi a prečo. A zase sa dostaneme k Protokolom...

294247

11.08.2013 09:53

Bitcoin je legitimní formou „měny“, rozhodl federální soudce

RE: lenže -

maršal Žukov 95.?.?.?

OK, tak to môžeme začať rozoberať, ak máš chuť.
Začať by si mal ty, keďže si to označil ako bolševický žvást. Vopred ťa upozorňujem, že to nebudeš mať ľahké.

294250

12.08.2013 10:42

Obama k Putinovi: Dělej jak říkám, ne jak konám…

RE: Moc hezky napsané, ale...

maršal Žukov 78.?.?.?

chválabohu demokracia = vláda ľudu, asi nikdy nikde nebude, lebo je to nezmysel. Poriadok musí byť a to sa demokraciou dosiehnuť nedá, lebo ju vždy niekto zneužije vo svoj prospech cez masírovanie mozgov voličov.
Demokracia by mohla teoreticky fungovať za komunizmu, kde by fungovalo "každý podľa svojich schopností a každému podľa jeho potrieb".
Putin nemá nič proti teplošom, ani veľká väčšina Rusov. Bojujú len proti tomu, aby sa teploši so svojou úchylkou pretŕčali v odporných pochodoch cez centrá miest a nechali sa sionistami zneužívať na boj proti kresťanstvu a rodine. Stačí, keď toto si teploši uvedomia a začnú normálne žiť ako všetci ostatní občania - nikto po nich nič iné nechce, len aby normálne žili ako ostatní občania. Môžu si pipíkov pchať, kam im súložník dovolí, ale nechváliť sa a nepredvádzať sa so svojou úchylkou na verejnosti. Odtiaľ je len kúsok k pochodom pedofilov - veď ani oni nemôžu za to, že majú takúto úchylku... Hádam sa nebude prospôsobovať 95% obyvateľov nejakej menšine???

294276

14.08.2013 19:59

Obamova ruská politika po zrušení moskevského setkání

strata času

maršal Žukov 78.?.?.?

považujem za stratu času rozoberať "politiku" tejto čiernej bábky.

294386

25.08.2013 08:49

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

maršal Žukov 78.?.?.?

zbytočne mu to budeš vysvetľovať, kým sám nezistí, kto je iniciátorom a prečo organizuje tieto gay akcie. Kým to nepochopí sám, tak len budeš hádzať hrach na stenu. Prečo asi Putin a každý normálny Rus bojujú proti buzerantizácii?

294855

26.08.2013 19:02

Egypt se stává konfliktem v zastoupení

RE: Izraelské bábkové divadlo.

maršal Žukov 87.?.?.?

tzv. zákon o osvienčimskej lži odporuje medzinárodnej Konvencii o ľudských právach. Vlani v decembri k tomu výbor OSN pre ľudské práva vydal vyhlásenie (na konci videa):

http://www.youtube.com/watch?v=ipqU7dR6zQ4&i9=d60616747620

294966

27.08.2013 21:56

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

maršal Žukov 87.?.?.?

To, ze ty mas z Ruska len taketo utrzky sprav a nevies, v com vsetkom su uz davno pred nami a akym tempom a kam napreduju, za to ja nemozem a ani samotni Rusi nie. Mozno ale zamerne vytrhavas len tuto tému ako jedinu vec, ktora sa tam deje. Pardon, mozno si pocul aj o umelkyniach Pussy riot... [překvapení]

295045

28.08.2013 07:06

Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu

jedno nechápem

maršal Žukov 87.?.?.?

prečo sa židoboľševikom hovorí "západ"

295066

03.09.2013 21:49

Progresivní daň je zločin

na zločin zločin

maršal Žukov 87.?.?.?

nadmerný zisk je zločin, preto ani progresívna daň nie je zločin, keďže trestá zločin. Čo je na tom také zložité?

295510

03.09.2013 21:55

Progresivní daň je zločin

výstižný názov

maršal Žukov 87.?.?.?

na inom fóre som objavil geniálny názov, ktorý presne popisuje ekonomický systém, ktorý je proti ľudskej prirodzenosti vo "vyspelom" svete pretláčaný propagovaním blábolov náhodných výhercov nobelových cien v židovských médiách:
voľnorukové vzájomné osieranie.
Tento terminus technicus vychádza z teórie voľnej ruky, ktorú židia vytrhli z kontextu Smithovho diela a výsledkom je prostredie vzájomného osierania namiesto toho, čo je nám kresťanom prirodzené - vzájomná pomoc, úcta a solidarita.

295511

03.09.2013 22:06

Progresivní daň je zločin

RE: Tahle republika není zaopatřovací ústav

maršal Žukov 87.?.?.?

ja len dúfam, že sa nikdy neocitneš na nejakej dôležitej pozícii.
Problémom sveta je, že mu vládnu psychopati ako ty.

295512

12.09.2013 05:53

Přes Sýrii na Kavkaz

Putin je frajer

maršal Žukov 87.?.?.?

Podľa mňa Putin dobre vedel, že si vymyslia nejaké chemické zbrane a tento ťah mal vopred premyslený. Najprv ale nechal čiernu opicu urobiť zo seba totálneho hlupáka. Nech sa teraz varí, idiot.

295975

17.09.2013 18:13

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

RE: Článok o ničom.

maršal Žukov 87.?.?.?

zato sa tí hanbliví homoši nehanbia vo veľkom pochodovať v ružovučkom po námestiach, že? Strelil si totálne mimo.
Ozaj, ty si typ aktívneho, alebo pasívneho HS? [bliji]

296271

23.09.2013 23:13

Studie zjistila, že bohatství dává vzniknout pocitu oprávněnosti a narcistickému chování

RE: Mýdla v Maďarsku

maršal Žukov 87.?.?.?

je to tak, našiel som to na maďarskom gúgli, ale je to aj na poľskom.
Inak neviem, prečo sa tomu začala venovať polícia, veď už dávno vyšlo najavo, že bájky o osvienčimskom mydle boli iba vymyslené...

296698

02.10.2013 20:03

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

vzdelanie

maršal Žukov 85.?.?.?

vzdelaná mládež je to posledné čo tieto kurvy potrebujú. Nechápem, že sa ešte niekto je schopný čudovať nad tým, že táto naša obslužná elita má za úlohu konať v prospech svojho národa. To naozaj ešte stále nie je dostatočne vidno tú cielenú debilizáciu denno-denne na každom rohu?

297233

05.10.2013 19:26

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: Benjamin jako sociopat?

maršal Žukov 85.?.?.?

a v knihe Červená inkvizícia sa dočítame, že táto vrodená porucha za výrazne častejšie vyskytuje u jevrejov. Hovorím - na všetko existuje vysvetlenie

297408

06.10.2013 11:54

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: ale ale

maršal Žukov 85.?.?.?

Pane! Rád by som od Vás videl vysvetlenie toho, prečo vyvolený boží národ ničí Európu multikulturalizmom. Čo má pán Boh proti árijcom?

297425

16.10.2013 22:16

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Tudy vede jen další cesta do pekel

maršal Žukov 87.?.?.?

najdôležitejší údaj by ale bol, koľko z tých 800.000 má národnosť:
nemeckú
rakúsku
španielsku
britskú
belgickú
luxemburskú
taliansku
dánsku
švédsku
Tipujem, že asi tak nula. A to by konečne bol číselný údaj, ktorý by jasne každému ukázal, na čo je dobrá EU.

298014

22.10.2013 21:23

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: pro sve svedomi....

maršal Žukov 87.?.?.?

Preboha! Pre pána Jána! Majte rozum, čechúni!
Choďte pred volebné miestnosti a fyzicky bráňte všetkým, ktorí chcú voliť Babiša.
Nesmiete voliť chazara! Čo je to za rozum, voliť chazarského psychopata?
Okrem toho tie čísla o jeho rastúcich preferenciách sú samozrejme vymyslené na objednávku. Komu patria agentúry čo robia prieskumy? Všetky sú financované zo špinavých chazarských peňazí.
Opakujem: majte preboha rozum! Aspoň štipku!

298399

22.10.2013 21:25

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Slovaci tak neco vytahnete na Babise

maršal Žukov 87.?.?.?

Babiš nie je Slovák!
Babiš nie je Slovák!
Babiš nie je Slovák!!!!!

Babiš je chazar!!!

Dobré ráno, Česko!

298400

22.10.2013 22:39

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: myslím pane editore, že se mýlíte

maršal Žukov 87.?.?.?

chválabohu, že takéto manipulátorské drísty zožerie dnes už málokto. Ľudia nie sú takí blbí, ako dúfate, človeče. A vyveste si fotky toho vášho chazara na WC, nech sa vám lepšie kaká.

298408

23.10.2013 07:03

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: Ale lidé si to přece takto přejí

maršal Žukov 87.?.?.?

vám dvom to dobre švitorí pod deklom...

298431

27.10.2013 09:28

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Teď, když máme, co jsme chtěli...

maršal Žukov 95.?.?.?

Mezenská je tiež ich človek. Jej úlohou je získať si neposkojné masy a potom ich šikovne zatahnuť do slepej uličky. Stavím sa, že keď bude zle, najčastejšie z jej úst zaznie: len preboha žiadne násilie! Všetko pekne pokojne...
Prečo to tvrdím? Mezenská dostala priestor na Markíze (Lauder TV ako Vaša Nova) v hlavných správach, kde aj prehrali tento jej srdcervúci prejav a reportér sa jej pýtal na kandidatúru na prezidenta... Zato jediný nezávislý občiansky kandidát na prezidenta Vladimír Pavlík, ktorý už vyše pol roka zbiera podpisy na svoju kandidatúru, akoby neexistoval. A pritom tiež mal prejav v parlamente:
http://www.youtube.com/watch?v=O1HjjMoyJuo
Vyzerá ako vyzerá, kto si pozrie je stránky, tak mu hneď svitne:
http://necenzurovane.sk/
Samozrejme, že má od ideálneho predidenta ďaleko, ale evidentne sa ho boja. Ani by nemusel byť zvolený, úplne by stačilo, keby to rozbalil v predvolebných TV debatách.
Jedno ale absolútne nechápem: autorovi článku niečo vadí na etnickom pôvode Okamuru, resp. má z neho strach. Zato sa nepozastavil pri etnickom pôvode Babiša...

298681

27.10.2013 09:35

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Teď, když máme, co jsme chtěli...

maršal Žukov 95.?.?.?

neviem, kto vymyslel vetu: "Každý národ má vládu, akú si zaslúži", ale jedno je isté: buď to bol blbec, Rotarián, alebo murár.
Kto túto vetu opakuje, ten slepo verí tomu, že výsledky volieb sa nefalšujú a hlasy sú spočítané poctivo. Žiadne hlasovacie lístky sa nepridávajú a pod.
Chazar Babiš nemohol získať skoro toľko ako ČSSD! Veď preboha trochu rozmýšľajte!
A už nehovorím o TOP09. Poznáte niekto niekoho, kto by ich volil?
Z tých, čo sa tam dostali, je jedine Okamura čitateľný! Aj keď je to Japonec (chazari vám nevadia???).
Dôkazom, že sa ho boja je aj to, ako ho vyšachovali z prezidentských volieb.

298684

27.10.2013 09:39

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: ...máme...

maršal Žukov 95.?.?.?

tak toto ma dostalo do kolien!
Človek, ktorý chodí na zvedavca a predpokladám aj na iné alternatívne portály, nevidí, že Babiš je čistý, alebo minimálne trojštvrťový chazar? Slizký, zákerný, zlodejský had nemôže mať slovanskú krv! Veď sa stačí pozrieť na xycht, proboha!

298686

27.10.2013 09:55

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Výsledek voleb byl určen dávno před volbami - pokračování

maršal Žukov 95.?.?.?

presne tieto isté pocity som nadobudol počas čítania príspevkov v tejto diskusii. To snáď ani nie je možné! Po toľkých rokoch klamania a manipulácie tu ľudia, ktorí chodia na alternatívne portály, idú riešiť politické strany, koalície, argumentovať v prospech niektorej strany... Tiež mám veľmi blízko k rezignácii nad bežnými voličmi. Ak je niekto ovca a nedokáže samostatne uvažovať, tak nech ostane v košiari.
A čo mám teraz robiť ja? Mám naďalej doplácať na sprostosť ovcí, alebo sa pridať k rotariánom? To sa naozaj nedá vytvoriť normálna zdravá spoločnosť?
Koudsk - pravdepodobne si chcel byt Koudak, len si sa preklepol. Ak niekto zacne vykrikovat, ze dlh je podvod, tak mu rychlo zapchaju hubu. Ani Putin sa nedostal tymto sposobom k moci. Vlci su prilis silni na to, aby sme na nich vybehli vidlami, treba s nimi vyť a postupne im prerastať cez hlavu. Tak to s chazarmi urobil aj Stalin (bohžiaľ, aj tak ho dostali a Žukovova pomsta bola len slabá mastička na ranu) a tak to robí aj Putin. Cez voľby sa nikdy nič nevyrieši.

298688

27.10.2013 12:59

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Výsledek voleb byl určen dávno před volbami - pokračování

maršal Žukov 85.?.?.?

Žeby Kotleba niekedy hovoril o svetovlade zidobolsebickych bankarov a ich dlhovom podvode? Minimálne 10 krát bol v TV v priamom prenose a ani nemukol.
Prezrad, kto tu polostranu financuje?

298701

27.10.2013 18:16

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Výsledek voleb byl určen dávno před volbami - pokračování

maršal Žukov 85.?.?.?

Som si istý, že ľudia to dnes uz vedia a boja sa o tom otvorene hovoriť a čakajú na niekoho kto sa to kenecne odvazi verejne povedať na plnú hubu. Jediná reakcia zidovskych médií by bola snaha o ignoraciu a nie reklama prostredníctvom prenasledovania.

298735

27.10.2013 23:14

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Teď, když máme, co jsme chtěli...

maršal Žukov 85.?.?.?

Uff, dokonca aj na i-fóne to vyzerá tak pravo, nefalšovane... Tak na noutbúku to radšej ani nejdu koukat lebo sa z tej pravosti upravicujem.

298766

28.10.2013 08:06

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Teď, když máme, co jsme chtěli...

maršal Žukov 95.?.?.?

výsledok TOP 09 je jasným dôkazom, že sa výsledky "upravujú".
A aj Babišove percentá, až takí blbí ľudia nie sú. Jedine že by k urnám chodili len viacnásobné obete šmejdov.

298778

28.10.2013 08:22

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Pro admina ...

maršal Žukov 95.?.?.?

Veď práve za Jakeša už boli nachystané reformy: od 1.1.1990 sa mali uvoľniť hranice na západ - "ať si jdou, stejně se vrátí"
Mali sa služby a malé podniky uvoľniť pre podnikateľov...
Ale privatizéri mali pripravené niečo iné a tak vyhnali do ulíc hlúpych naivných študentov, vrátane mňa. Doteraz si spomínam, keď na ulici po nás vykrikovali starší ľudia: čo chcete? čo vám tak chýba?
Smutné zistenie je to, že aj tí naivnejší intelektuáli na západe vkladali nádeje do revolúcií vo východnej Eueópe, ale keď zistili, že my chceme to, čo majú oni, zostali sklamaní.
Teraz je už stále jasnejšie, že Dubčekova smrť nebola nehoda. On dobre vedel, skade fúka vietor. Obrezaný Havel na hrad! Kurnik šopa, je mi zle, keď na to myslím.

298780

28.10.2013 08:29

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Pro admina ...

maršal Žukov 95.?.?.?

lenže do morálneho úpadku vedie ľudí kapitalizmus - vláda kapitálu. Morálny úpadok nevzniká len tak sám od seba. Vzniká nekonečnou slobodou, zmazaním hraníc pre nenažraných psychopatov.
Výraz nekresťanské peniaze tiež nevznikol náhodou - sú to také peniaze, ktoré robia z kresťana hovado, alebo žida.

298781

28.10.2013 08:32

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Pro admina ...

maršal Žukov 95.?.?.?

vždy to tak bolo a vždy to tak bude. Ak chce národ prežiť, potrebuje veľké osobnosti. Ako na tácke tu máme príklad Putina, alebo Lukašenka. To sú osobnosti, ktoré dokážu národ namiesto rozdeľovania stmeliť. A to je najväčší strašiak židoboľševických svetobankárov.

298782

29.10.2013 20:24

Demokratický požár

najlepšia veta

maršal Žukov 87.?.?.?

"Pokiaľ neuznáme, že Warhol je principiálne horší než Rembrandt, nebude mier".
Nielenže nebude mier, ale bude koniec našej civilizácie.
Warhol nielenže je principiálne horší, ale tie jeho výtvory sa ani nedajú nazvať umením, ale len výsmechom psychopatického židovského východniara - čiže absolútny brak.

298875

04.11.2013 08:00

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: vtip

maršal Žukov 91.?.?.?

ale ten chronický päťkár vedel aspoň to, že ak kúpi za 1 a predá za 10, ostane mu 9% a nie 10% [chechtot]

299147

04.11.2013 08:02

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

ofuck

maršal Žukov 91.?.?.?

Inak si myslím, že Bitcoin je podobný ofuck ako zlato, alebo iné úžernícke výmysly, ktoré slúžia na okrádanie gójov.

299148

04.11.2013 08:04

O „evropské volbě“ Ukrajiny

asi to inak nejde

maršal Žukov 91.?.?.?

komu ako poučenie nestačia chyby druhých, nech si ich prežije (prežuje) sám.
Zrejme sa Ukrajina rozdelí na 2 štáty, ruská polovica sa nezmieri so vstupom do EU.

299149

04.11.2013 20:26

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: velká volatilita

maršal Žukov 87.?.?.?

krátko a presne.

299183

05.11.2013 19:39

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: O la la! - zlato není ofuck

maršal Žukov 87.?.?.?

nie hodnota, ale CENA je daná poptávkou a nabídkou, vole.

299231

05.11.2013 21:21

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: O la la! - zlato není ofuck

maršal Žukov 87.?.?.?

Nono! rozdiel medzi cenou a hodnotou nie je bezvyznamny detail. To je to iste, ako ked ho strcis susedovi do prdele a obaja vyhlasite: mam ho v prdeli. Obaja mate pravdu, rozdiel je len v malom detaile.

299234

06.11.2013 08:23

České zlato ukradené nacisty? To nic...

čistý árijec

maršal Žukov 87.?.?.?

čistý árijec ten Montagu Norman...

299243

06.11.2013 19:19

České zlato ukradené nacisty? To nic...

RE:?

maršal Žukov 87.?.?.?

pán nečítať napríklad Protokoly? [překvapení]
Pán musieť stráviť veľa času čítaním a triedením informácií, takto hotové predžuté na podnose to zbytočne budeme pánovi dávať, nebude veriť. [naštvaný]
Keďže zločinci nezanechávať priame dôkazy, my vyšetrovatelia musieť skladať stopy s indíciami a nepriamymi dôkazmi.

299276

07.11.2013 21:37

České zlato ukradené nacisty? To nic...

RE: moc dobre

maršal Žukov 85.?.?.?

Aha - cize vladcovia sveta chcu, aby zvysok sveta nenavidel zidov a preto napisali bibliu, Protokoly... A strkaju zidov ako biele kone namiesto realnych vlastnikov medii, bank, hudobnych a filmovych studii...
Zrejme - mily mudry pane - budete vediet aj ozrejmit dovod, preco to ONI robia.
Vsetci sprosti a zaslepeni Vam vopred velmi pekne dakujeme.

299330

07.11.2013 23:40

České zlato ukradené nacisty? To nic...

RE:?

maršal Žukov 78.?.?.?

ja napríklad čomukoľvek neverím...
Ale vidím, že to, čo napísali do Protokolov, sa aj uskutočňuje. Alebo to vidíš inak?
Tak skús niečo konkrétne, vole.

299334

08.11.2013 10:07

České zlato ukradené nacisty? To nic...

RE: moc dobre

maršal Žukov 78.?.?.?

Tak sme sa teda dozvedeli, ze svet nema vladcov - cize tajacov za nitky. Hmmm, s takouto verziou som este nepracoval, pokusim sa nad tym zamysliet.
Vlastnictvi zotrocuje - cize Rothschild si vsetko prenajima a zrejme preto ho nenajdeme v rebrickoch Forbes. Tam su len sami otroci.
Su to naozaj zaujimave nazory hodne preskumania.

299356

08.11.2013 17:38

České zlato ukradené nacisty? To nic...

RE: moc dobre

maršal Žukov 78.?.?.?

Tieto kecy si nechaj pre deti pod stromcek. Alebo pod chanuku.
Stale si nam hlupakom nevysvetlil, ako teda funguje svet a preco su v kazdej rozhodujucej pozicii obrezani psychopati.

299369

10.11.2013 22:47

Dopis pohlavárům ohledně neobjektivity ČT

RE: Bratia Češi, Slovania!

maršal Žukov 85.?.?.?

Tak mozes zacat s tymto podnetom:
Zakon o osviencimskej lzi je v rozpore s Konvenciou o ludskych pravach, ktoru podpisalo tak Slovensko ako aj Cesko.
Cislo a presne znenie zakona si vies najst a s formulaciou podnetu podla vsetkeho nebudes mat tazkosti. Dakujem

299463

13.11.2013 07:50

Odhalení Edwarda Snowdena – geopolitika a poučení (II)

RE: To je jeden z mnoha bodu,ale,chybi ten zakladni bod,ktery odpovida za ostatni body.

maršal Žukov 87.?.?.?

prepáčte, nebude to na vílu análku naraz priveľa? Totálne ste mu/jej rozdr... svet na cimpr-campr.

299538

15.11.2013 13:47

Komu USA dluží? (II)

RE: logická otázka, ale

maršal Žukov 78.?.?.?

začalo sa to vtedy, keď židáci zistili, že môžu vydávať viac potvrdeniek, ako majú zlata v banke. Odvtedy každý pokus o zavedenie vlastných peňazí trestajú smrťou. Samozrejme za pomoci slepých gójov.

299587

02.12.2013 22:20

Domovy seniorů

kurvy židovské

maršal Žukov 85.?.?.?

ako sa im darí obracať bieleho proti bielemu. Ako sme to my ako výkvet civilizácie mohli dopustiť, aby nás takíto šmejdi takto postupne zničili?

300206

06.12.2013 10:16

Můžeme deamerikanizovat svět?

Američania sú obeťou

maršal Žukov 87.?.?.?

USA je len hostiteľ pre globálneho židovského parazita. Podobne aj Čína - prečo by sa inak čínski predstavitelia dopúšťali takej obludnej vlastizrady na vlastnom národe (výmena papierikov s pochybnou hodnotou za tvrdú otrockú prácu) - asi preto, lebo čínsku centrálnu banku tiež ovládajú ONI.
USA ako najvýkonnejší hostiteľ je už teraz postupne odpisovaný, prekročil svoj zenit. Začnú postupne zaplavovať svet Yuanmi. Číňania sa už naučili všetko robiť tak kvalitne ako američania, hádam aj kvalitnejšie a je ich 5 krát toľko.

300359

15.12.2013 23:00

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: At ses lump a nebo hrdina,vsichni jsme jedna rodina-Limonadovy Loe

maršal Žukov 78.?.?.?

a Neruda sa hlavne nepekne vyjadroval o židoch...

300784

16.12.2013 22:08

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Co je spojuje

maršal Žukov 78.?.?.?

židovská výplatná páska. Američania s tým nemajú nič.

300857

16.12.2013 22:10

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Kdo ještě?

maršal Žukov 78.?.?.?

tá mafia to sú takí istí "Rusi" ako tí, čo Vám skúpili Karlovy Vary. Len si ich poriadne obzrite...

300858

22.12.2013 11:57

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

Rasy existujú

maršal Žukov 78.?.?.?

či to niekto chce, alebo nechce, rasy existujú a treba ich rozlišovať.
Náš spôsob života nie je ani len podobný spôsobu života rómov, tak načo sa vzájomne trápime? Resp. kto má z toho osoh? Je nás stále viac tých, čo vieme, kto je za tým. A to ma napĺňa pozitívnou energiou.

301251

Človeče, ďakujem, minule som si chcel spomenúť na jednu Kocábovu pesničku a nedarilo sa mi. Teraz si mi to vnukol:
"Znal jsem takovýho chlápka, co moudrosti moc nepobral..."

301293

tak na toto nevymyslel pesničku ani Kocáb. Jednoducho zírám.

301294

zase niečo museli odovzdať aj do straníckej pokladnice, tak im už nezáviď [smích])

301295

29.12.2013 11:36

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: ...

maršal Žukov 78.?.?.?

Mareši - výborne! Ani sa nečudujem, že dotyčný nenahraditeľný superman nie je schopný reakcie. Tieto atrapy ľudí žijú mimo reality.
A dokonca si myslí, že on je výnimka, lebo jeho manželka ho milovala aj keď bol rok nezamestnaný... Zabudol na to, že žena nevyhodnocuje samca podľa momentálneho platu, ale schopností, Jeho žena si je dobre vedomá jeho schopností doniesť domov dosť veľa peňazí v tomto pokrivenom systéme a vie, že nezamestnanosť je dočasný jav. Mimochodom, predpokladám, že počas nezamestnanosti biedu zrejme netreli, to by tá láska nadobudla aj iné kontúry...

301521

29.12.2013 17:27

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: ...

maršal Žukov 85.?.?.?

A z coho ti ty mudrlant majitelia podniku zaplatili odmenu? Prezradim: zobrali z miezd tym, ktori s neschopnostou vedenia nic nemaju.
Nemozes vytrhavat takyto pripad z kontextu celkovej nespravodlivosti, lebo to potom mozes zinterpretovat ako spravodlivost - co si nam tu koniec-koncov aj predviedol.
System ma byt taky, ze krizovych managerov a armadu dalsich zbytocnych milionov. neproduktivnych kravatakov nepotrebuje. Mohli by ste zametat ulice, alebo liecit ludi, starat sa o bezprizorne a zranene zvierata... Je toho strasne vela zmysluplneho.

301534

29.12.2013 20:40

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: ...

maršal Žukov 78.?.?.?

Neplacem na nespravnom hrobe!
Ty si presne jednym z tych, ktorym tento uzernicky system vyhovuje. Pri predstave planovaneho hospodarstva sluziaceho zaujmom spolocnosti sa ti zrejme dviha zaludok,
Zrucnosti, ktore ovladas su v zdravom systeme nepotrebne.
Aky je konecny uzitok tvojej prace? Chvastas sa, ze ste priniesli firme zakazky a zabezpecili pracu ludom. To je ako mozne? Vytlacili sa nove peniaze aby sa zvysil dopyt po vasich produktoch? Alebo ste zobrali zakazky inej firme, ktora musela potom prepustat, alebo skrachovat?
Mozes si tu tvoju bezvyznamnu kavatu obtocit okolo ... coho ta len napadne.

301547

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 2

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 809 873