Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Anonym

Nalezeno 138 příspěveků, 25 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.06.2005 22:30

Komentář ke kauze bankovních poplatků

RE: Komentář ke kauze bankovních poplatků

Anonym 62.?.?.?

Nevim, jak funguji islamske banky. V USA funguji velke banky tak, ze mate moznost si otevrit ucet (checking account) bez uroku, ale taky bez jakychkoliv poplatku, plus dostanete zdarma sekove knizky a VISA kartu (takze vybirat a platit muzete po celem svete vcetne CR). Internet banking je samozrejmosti a taky zdarma. Neplatite za vklady, vybery, zauctovani polozek, zaslani vypisu (i do zahranici je bezplatny), pouziti karty, seku, platbu do jine banky atd. Jediny poplatek je za vyber z jineho bankomatu nez od Vasi banky - a ten cini 2USD i v CR.
V CR je castecne podobna moznost napr. na postach - mam tam vkladni knizku bez vypovedni lhuty, dnes jen se symbolickym urokem, ale bez poplatku za vklady a vybery. Ma to tu vyhodu, ze muzu vybirat a vkladat na kterekoliv poste v CR.
Jinak jsem v CR uz zrusil v predchozich letech vsechny bankovni ucty: v KB jsem musel zaplatit 500 Kc za zruseni a u CSOB (byvale IPB) 200 Kc - nemam jine nez spatne zkusenosti s temito bankami. Jediny ucet ma manzelka a to sporozirovy v Ceske Sporitelne. Na poplatcich zaplati asi 100 Kc mesicne, ale pouzivame ho na vsechny pravidelne prijmy a vydaje. Nedovedeme si predstavit tento ucet nemit a bohuzel musime akceptovat stale se zvysujici poplatky.

57403

17.04.2006 05:36

Dějí se divné věci

precist ci jeste lepe

Anonym 59.?.?.?

poslechnout si prispevek, je pusobive ale,
vzhledem k obsahu, k tomu co bylo receno, co lze ocekavat? jaky ucinek?
Kdyz lzi o ZHN , kdyz fakta o muceni, kdyz posledni odhaleni o masivni odposlouchavani, kdyz tato vsechna fakta o porusovani demokracie nechala Americany klidnymi, co se jeste musi stat, aby se lide konecne probudili?
Jsou Americane opravdu takove tupe stado ovci, ktere nepouziva sveho rozumu, ale nechava se do nekonecna manipulovat masovymi sdelovacimi prostredky?

103594

09.10.2006 19:27

Není důležité, co řekl Havel

RE:

Anonym 195.?.?.?

3. Disidentská hnutí ve všech těchto státech, jejichž členové převzali úlohu dekorace v podílu na moci, byla založena a řízena komunisty, kteří v minulosti odešli z řad svých stran, byli pak formálně pronásledováni či krátce vězněni, což bylo taktické zaměření k jejich osobní popularizaci, prováděné převážně západním rozhlasem a tiskem...

5. Forma a průběh politických převratů v Evropě byly pravděpodobně předmětem dohody Reagan-Gorbačov, uskutečněné v červnu 1987...

Ze zpravodajské analytiky prověrek v KSČ v letech 1969-1970 vyplývá, že přibližně 800 funkcionářů KSČ bylo formou vyloučení z KSČ převedeno do tzv. zálohy, tj. pro použití v takových situacích, jaká vznikla po ...
Je mimo jakoukoli pochybnost, že kdyby činnost Charty 77 nebyla žádoucí, byla by taková skupina lidí zlikvidována během 24 hodin a nikdo ve veřejnosti by se o její činnosti ani nedozvěděl,...
citovano:MIROSLAV DOLEJŠÍ,ANALÝZA 17. LISTOPADU 89
, volne dostupne na internetu.

118754

20.11.2007 02:32

Práva cikánů

minimálně věty o důchodech

Anonym 195.?.?.?

jsou naprostý nesmysl. Důchod se vypočítává z výdělku od roku 1986. Takže pokud Cikán např. od r. 1993 nepracoval důchod se mu spočte jen z výdělků za léta, kdy pracoval. Bude zřejmě 1400 Kč + nulanula nic, takže mu bude doplácen do výšky životního minima. V celkové sumě se nic nezmění. A autor může být klidný, Cikán v balíku nebude.

147553

05.12.2007 18:33

Plundrování po bruselsku

RE: HUMUS

Anonym 213.?.?.?

V mém oboru - v elektronice - (a jinde to bylo podobné) přesně podle závěrečné písně dvojpohádky s Janem Werichem v hlavní roli. Ten dělá to a ten zas tohle a dohromady udělají moc. V mezinárodním měřítku to byla RVHP. Každý stát vyráběl část kompletního sortimentu a ve velkém, aby to mohlo být laciné a kvalitní. V elektronice byla totiž mezinárodní komisí stanovena jednotná součástková základna a z jejích prvků jsem musel konstruovat. Odpadla zbytečná konkurence výrobců, nevyráběly se zbytečně obdobné typy součástek, omezil se na minimum "dovoz z nepřátelské kapitalistické ciziny," a výrobky byli kdekoliv v RVHP bez problémů opravitelné. Výrobní programy se rozdělovaly stejnou komisí. Tesla Rožnov to byl pojem. Zámek plný skutečných odborníků na světové úrovni spolu s armádou pracovitých žen. Ty nakonec zvládaly obsluhu programovatelných automatů - nebo pracně přeměřovaly obsáhlé série součástek ve vývojovém poloprovozu. To obzvlášť tehdy, když součástka nebyla přesnou kopií součástky zahraniční, zakoupené někde v obchodě nebo nebyla za spolupráce rozvědky poctivě ukradena z vývoje nějakého špičkového západního výrobce. Přísně plánovaný direktivní systém pod tvrdým palcem SSSR - ale celek byl soběstačný. Dosadit na řídící místa skutečné odborníky - což bylo ovšem nemožné - byl by ten systém i neporazitelný. Jenže mocichtiví blbci a hamouni jsou schopni zničit každý systém - takže zůstávají jedinou naší nadějí. Většina lidí znenáviděla takzvané "komunisty" natolik, že jsme se špinavou vodou z vaničky vylili i dítě. Tihle "komunisti" rychle a moudře zmodrali - a proč by také ne, kdy byli u lizu - a nová generace bude muset zažít to, o čem mi vyprávěli moji prarodiče. Hlad je nejen nejlepší kuchař - ale jak tak tuší - i nejlepší učitel. Proto jsem důchodcem - optimistou. Dříve jsem býval pravicový oportunista a kapitalistický přisluhovač, abych se po listopadu se stejnými názory stal levicovým radikálem a kryptokomunistou. Že jsem před naší dnešní realitou dříve varoval, znepřátelil jsem si kde koho. Rady na tzv. ekonomickou anarchii jsou směšné. Internacionála bohatých je mocnější než komunistická. První nově založené spotřební družstvo podlehne v čestném konkurenčním boji - případně, pokud nepůjde na veřejný trh, bude rozpuštěno pro nezákonné podnikání. Pokud se najde nějaká právně nenapadnutelná forma, pak čelní funkcionáři vyhynou - tu autonehodou, nebo břitvovou infekcí. To už tady bylo - vit. Veselý tanečník nebo případ Dostál. Máme dost blbých lidí, aby nás za těchto poměrů ohrožovala vláda pevné ruky - fašizmus.

148570

10.10.2008 20:15

Je kapitalismus u konce s dechem?

Kdo by mohl na krizi vydelat?

Anonym 80.?.?.?

Mam dojem, ze tato krize byla dlouho pripravovana. Nejaka americka lobby, ktera ma tak ohromny vliv na ekonomiku,armadu a politiku, a ktera stale chce ovladnout svet,necha akcie spadnout na dno, aby je pak za smesnou castku koupili a ziskali tak vliv nejen v nejdulezitejsim prumyslu, ale ve vsech dulezitych zemich.Jestlize neuspeli v Iraku a nepodarilo se jim ovladnout cely stredni Vychod a tim vetsinu naftovych zdroju, vcetne Ruska, tak se jim to podari pres akcie.
Zajimave je, kde jsou ti slavni vedci v USA od Greespana az po Libermana nebo Kissingera nebo Albrightovou- proc nemluvi na verejnosti jak ta casto kriceli, nez byl napaden Irak? To je podivne mlceni -???

172767

12.07.2009 04:23

Co čtete?

Smysl náboženství

Anonym 81.?.?.?

Polemizuji s textem:
[Citace] Stejně je zvláštní, proč většina velkých náboženství staví na negativních emocích, strachu, utrpení apod. Zaloužilo by si to hlubší výzkum. Jejich zakladatelé museli být veskrze nešťastní lidé a divím se, že raději nespáchali sebevraždy než aby otrávili svět na tisíciletí dopředu jedy svých splínů. Vlastně neznám náboženství, které by ve svém základě mělo radost ze života bez strachu.[Konec Citace]

Dle mého názoru by výše uvedené platilo jen pokud by náboženství pro své zakladatele mělo být prostředkem naplnění jejich duchovních potřeb. Domnívám se však, že náboženství vznikla především za účelem ovládání mas. A k tomu je strach jedním z nejlepších prostředků.

195476

11.12.2009 00:15

Osvobozen!

Mor Ho!

Anonym 88.?.?.?

Pán Stwora modlil som sa za Vás, Váš úspech a za tu slobodu, čo je tak proklamovaná. Verte, pomáha to.
Mor Ho! Škretov!

206742

Odkiaľ vietor fúka?

http://zpravy24.pantax.cz/2005/01/07.01.05.htm

A čo možno o Afrike neviete:

http://whitemedia.50webs.com/cernezlo.html [překvapení] [bliji] [bliji]

210503

03.10.2011 07:46

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Když jsem před lety chodil do školy,

Anonym 87.?.?.?

Takýto názor som zachytil v éteri:
Sloboda názoru je zaručená a je v charte základných práv a slobôd. Keď je niečo zaručené, tak to nemôže mať ani výnimky. A názor - to je už fakt sila - tak ten ani nie je možné obmedziť. Názor nemá nikto pod kontrolou, vzniká mimo našu vôľu, mimo našu moc. Nikto nemôže za svoj názor, nikto zaň nemôže byť zodpovedný. Nikto si ho nekúpil ani neprenajal, ani nepožičal. Jednoducho každý názor každého človeka bol nejakým spôsobom získaný, prijatý. Mimo našu kontrolu. Za to nemôže nikto niesť zodpovednosť ani byť trestaný.
Každý má právo milovať a nenávidieť koho chce. Nenávisť je tiež len "názor". Je to emócia, pocit. Ale aj pocity vznikajú na základe nejakých vplyvov, väčšinou vonkajších. Vplyvy z prostredia formujú názory. A ako som povedal, za svoj názor nikto nemôže. Keď podnety z okolia sformujú taký názor, výsledkom ktorého bude nenávisť k niečomu, je to rovnako v poriadku ako keď je výsledkom vonkajších vplyvov láska k niekomu. Dualita vo svete a vesmíre jednoducho musí platiť a bez nej nie je možný život. Nenávidieť je rovnako normálne a prirodzené ako milovať. Keď tento princíp platí vo všeobecnosti, aký je dôvod, že zrovna pri židoch by mal mať výnimku ???
Svoju reč by som zakončil tým, že židia sú si za všetky pogromy ako aj všetku nenávisť na vine sami. Sami svojimi skutkami spôsobili reakciu ostatných v podobe napr. aj spomínanej nenávisti či antisemitizmu. Čo zasiali, jednoducho musia zožať. Tak ako aj ostatné národy. Zákon akcie a reakcie platí.
A celkom na záver by som uviedol, že na rozdiel od naríklad súdeného Stworu zo zvedavca nielen že sa od antisemitizmu nedištancujem, ale že som na svoju nenávisť k talmudistom patrične hrdý a nikdy sa jej nevzdám, lebo by som zradil svoju dušu a to nikdy nespravím. Odvolať nenávisť k talmudistom by pre mňa znamenalo poprenie všetkých faktov dosvedčujúcich ich históriu ako aj uznanie, že sú nevinní, že môj názor na nich bol a je nesprávny, že som sa ja a tisíce či milióny ďalších vlastne mýlili. Znamenalo by to zneuctenie všetkých obetí sionizmu a boľševizmu. Zneuctenie práce a statočnosti všetkých tých, ktorí proti tejto rakovine bojovali a neraz umierali.

254347

08.11.2011 09:54

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

K editorovi

Anonym 90.?.?.?

Dostali jsme se z bláta do louže?Řekl bych, že jsme se dostali už do pr..le.A tak i zvonění klíčů nám pomohlo k tomu aby banda hlupáků a zlodějů ovládla už celou rozkradenou ČR.

256771

16.12.2011 13:40

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

RE: Krachující a bankrotující JůYsEj už nejsou schopni ofensivy

Anonym 89.?.?.?

Austrálie se proměňuje v čínskou materiální základnu(?), ale USA právě začaly budovat na severu Austrálie obrovskou vojenskou základnu, která má sloužit jako nástupní prostor na Čínu.

258660

19.12.2011 21:08

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

Nevím, proč

Anonym 89.?.?.?

Nevím, proč se Havlovi klade za vinu první poslední. Havel byl prezident. Prezident není poslanecká sněmovna, není soudní moc, není policie, není státní zastupitelství. Havel mohl slibovat, co chtěl, podstatné je, jaké měl pravomoci. Charakteristickou vlastností konspirativců je vidět za vším úmysl, plán. Ve skutečnosti podle mě většinou spíš rozhoduje souhra náhod, neznalost, neschopnost, vohnoutství, až teprve potom něčí plán. Osobně si nemyslím, že V. H. byl srozuměn se všemi nepravostmi, které se za jeho prezidentování udály. Byl to dramatik, spisovatel, pravděpodobně idealista, nemusel chápat, co všechno se děje v zákulisí. A i kdyby to chápal, nemusel míc možnost to ovlivnit.

Dávat Havlovi za vinu veškerá neřádstva, která se za jeho prezidentování stala, je podle mě nepochopení reality.

258962

01.01.2012 21:52

PF 2012 upírů a banksterů

RE: Vladimír Dlouhý byl předseda KSČ na Prognostickém ústavu!

Anonym 89.?.?.?

Ano, a poslal udání na Miloslava Ransdorfa, že je revizionista, a žádal jeho vyloučení ze strany!

259989

04.01.2012 19:52

Rozděl a panuj

RE: Ne nemecky, ale zidovsky kapital

Anonym 89.?.?.?

No a tím je celá ta zpráva postavená na prolhaných základech. Několik povrchních a triválních, notoricky dávno známých informací, dramaticky podaných, má dělat dojem revolučních odhalení, ale principy jsou zamlžovány opakovaně falešnými údaji. To snad i ožralého Jelcina-Elzmanna řidili v Rusku Němci? Chodorkovskij je Němec? Za koho ten pan Vít kope, z toho jsem jelen.

260168

Což takhle použít nějaký anonymizer, třeba TOR? Jen má nevýhodu, že je pomalý.

262579

21.02.2012 12:29

High-Tech podvod v Homs?

Kdo vlastně zastupuje Ameriku?

Anonym 89.?.?.?

Není trestné o někom prohlásit že je Žid? Jestli ano, tak můj příspěvek neuveřejňujte. Jinak pokračuju. Americký velvyslanec Robert Ford je Žid. Otázka zní: Proč Ameriku zastupuje Žid?

263781

25.03.2012 12:20

Cesta k transformaci společnosti

Jak to s nama vypada a k cemu jsou takove rady jako v clanku Cesta k transformaci

Anonym 89.?.?.?

Čtěte krutou pravdu, nestačíte se divit.


Lars Johan Ekström
Víte, že žijete v zemi, která byla skupinou amerických investorů vybrána jako
experiment, kam až jsou Češi ochotni klesnout bez odporu a až čemu jsou ochotni se podvolit? Tento experiment byl sjednán s Václavem Klausem hned po revoluci, proto tak vystřelil raketově nahoru v jeho kariéře. Zaplatili mu dokonce i psychology a poradce a to vše proto, aby vytvořil co nejefektněji tu nejmocnější konzervativní stranu typu fašistky Tacherové a uchopil moc v zemi a začal zavádět to, co se nepodařilo v Británii. Češi byli vybráni z důvodu nízké schopnosti fyzického odporu, což bylo pro americké investory, kteří si tento pokus objednali, rozhodující. Bylo nutné vybrat národ, který nebude příliš agresivní v poslední fázi experimentu při očekávaných sociálních nepokojích. Češi byli vybráni také proto, že jejich vlastnost zaprodat za vlastní loajalitu svého bližního, je nebývale silná. Najde se u každé národnosti, ale Češi jsou individualisté s nízkou soudržností. Navíc po nadvládě silně autoritativního socialistického státu měli američtí investoři do tohoto experimentu
jistotu, že se národ ani po 10 letech neoklepe a nezačne svorně novou "revoluci". Mezitím se totiž vytvořily sociálně vyhraněné skupiny, které jsou ochotny "střílet do vlastních řad" a rovněž se využilo setrvačnosti Čechů v boji proti komunismu, který bylo odhadováno vydrží 15 - 20 let. Zatím se české stádo chová dokonce nad očekávání zadavatelů tohoto pokusu. V Česku je vláda připravena zajít až na hranici, kterou si ani židoameričtí finančníci nedokázali představit. De facto očekávali, že se experiment nedožije ani dnešních podmínek. Postoj Čechů ale prokázal, že jsou ochotni se podvolit systematické propagandě a ještě daleko hrubší selekci společnosti a jsou schopni se přizpůsobit i sociálně nemyslitelným podmínkám. Například jsou ochotni se sestěhovat s příbuznými a vlastní byt pronajímat. Nebo jíst méně
množstevně i kvalitativně...
Tento byznys byl uzavřen v roce 1995 mezi židovskými finančníky v USA a Václavem Klausem, který byl v té době na návštěvě v USA. Pokud budou odtajněny důkazy, bude Klaus v Česku pravděpodobně souzen za vlastizradu. Klaus má po skončení prezidentského období zajištěn majetek a sídlo na neznámém místě v USA.

265814

02.04.2012 10:19

Zdeněk Jirotka

Co se to deje se Zvedavcem?

Anonym 89.?.?.?

Zvedavec nema o cem psat? Jak jinak si mam vysvetlit, ze sem vklada nafouknute prispevky o nejakem Saturninovi nejakeho Zdenka Jirotky. Kdo to vubec byl, ten Zdenek Jirotka? Saturnin (precetl jsem to z nerozvaznosti v mladi, takze vim o cem mluvim, dodnes si vzpominam na pocit tizivosti co ve mne cetba vyvolala), pribeh plny mdleho malomestactvi, mdleho nedovareneho pokusu o humor, nedavno se to pokusila resuscitovat ve filmovem zpracovani urcita skupina lidi u nas, snad k autorovi maji nejake vazby, asi vzdalene pribuzenske, vysledek stejny, nula od nuly pojde. Opravdu neco tak marginalniho ten Jirotka, snad se jedna o nedorozumeni.

266229

18.04.2012 12:13

Třináct lží české vlády ODS, TOP09, VV

Neuškodí stále si připomínat:

Anonym 89.?.?.?

V roce 2008 ukradl Kalousek z důchodových fondů 240 miliard.

267189

22.04.2012 23:22

Zrádné smlouvy

RE: nic moc

Anonym 89.?.?.?

Mohl byste udat přesnější odkaz na ty demografické výzkumy? Děkuju

267529

06.05.2012 12:39

Volby ve Francii jako katalyzátor

Evropa je v německém područí.

Anonym 89.?.?.?

Jaká naivita.

268423

14.05.2012 11:17

Dopis paní Peckové

RE: Je to surové

Anonym 89.?.?.?

Protože je sama Žid, tak by si to nedovolila. Myslím že tady ten drobný detail všem diskutujícím unikl.

268899

17.05.2012 12:20

Boj o moc ve světě pokračuje

Britské listy

Anonym 89.?.?.?

Britské listy v posledních několika týdnech už úspěšně suplují takovou žumpu, jako je Mladá fronta dnes.

269096

21.05.2012 20:56

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Anonym 89.?.?.?

Až uvidíme, bude pozdě.

269405

21.05.2012 21:07

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Anonym 89.?.?.?

Říkáte, že je to kachna, protože si přejete, aby to byla kachna. Protože víte, že to kachna není a máte z toho takovou hrůzu, co by to znamenalo, že si to nechcete připustit a tak si to zlehčujete. Říká se tomu psychologická racionalizace.

269406

26.06.2012 22:46

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

RE: Tak zvani zide dokazou to, ze se Hitler v pameti lidi stane svatym.

Anonym 89.?.?.?

Hledal jsem to na Google ( o tom prohlášení že bude jedna světová vláda nebo nic) a citát toho rabína - nic rozumného mi nevylezlo. Můžete mi k tomu přidat nějaké podrobnější informace - moc děkuju.

271177

27.06.2012 14:15

Operace „Evropská unie“: Cena svobody

RE: clanek mi pripomina radio Vltava z 1968... sovetska propagacni masinka se rozjela

Anonym 89.?.?.?

Spíš se snaží o dezinformační manipulaci.

271208

28.06.2012 12:26

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (II)

Arnošt Lustig a Česká kotlina

Anonym 89.?.?.?

Na začátku 90. let se v pražské Lucerně konala veřejná beseda se židovským spisovatelem Arnoštem Lustigem. Celý pořad přenášela televize. Arnošt Lustg tam otevřeně doslova prohlásil: "To co jste vy (rozumí se gojímové) dělali doteď nám Židům, to teď my budeme dělat my vám". A konec, žádný veřejný ohlas na to, žádná kritika, žádná ztížnost na vyhrožování apod. Ve světle takového prohlážení se nechá mnohé i jinak chápat a interpretovat.
A dále, uváděný plán na obsazení Ukrajiny, všechna aktivita u nás nasvědčuje, že se to týka i nebo především naší země, a v tomhle ohledu žijeme v naprosté nevědomosti.

271258

18.07.2012 10:08

Militarizované olympijské hry v Londýně evokují Orwellův román 1984

Jsou to manévry

Anonym 89.?.?.?

Jsou to manévry a generálka na potlačení a likvidaci jakéhokoliv účinnějšího, organizovaného občanského odporu. Je to ale síla, proti tomu bude těžké bojovat.

272172

05.09.2012 16:54

Plánuje Amerika post-izraelský Střední východ?

RE: Bez rasistického vředu v podobě USraele

Anonym 89.?.?.?

Ano, obsadili celou Evropu. A co bude následovat, jestli v Izraeli skončí? Kam se budou stěhovat? Je zcela reálné nebezpečí, že to bude Česká republika. Už teď tady platí poměry, že jsme občané druhé kategorie. S tím zastoupením, jaké mají ve veřejných orgánech, nebude problém, vybudovat zde nový Izrael. Už teď nazývají Prahu jako "Druhý Jeruzalém".

274405

22.09.2012 11:54

Rusko ukázalo USAID dveře

RE: Moc netleskejte.

Anonym 87.?.?.?

Moc netleskejte...
Môj postoj je jasný: každý nepriateľ chazarskej mafie je môj priateľ. Rozmenené na drobné - som nesmierne rád, že Rusko má Putina. Cítim, že mu budeme za mnohé vďační.
Myslím, že každý, kto sa považuje za Slovana, je rád, že Rusko má Putina.

275304

15.10.2012 11:01

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

Co tim autor myslel?

Anonym 89.?.?.?

Muze mi autor proboha vysvetlit, co mysli tim lybijskym nebo syrskym scenarem? V Lybii rozvedkami inscenovany prevrat, v Syrii zapadnimi vladami organizovany terorismus, oboji proti vuli vetsiny Libijcu i Syranu, cil jasny, ovladnuti zeme "mezinarodnim spolecenstvim", to uz tady davno mame, nebo je to autorovi malo, a mely by tady dopadat rakety?

277180

18.10.2012 09:37

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

"CSSD zase podporuje v zasade mnoho dalsich nehezkych veci"

Anonym 89.?.?.?

Tady autor odbyl jinak svou dobrou praci. Je nutne uvest alespon ty nejzavaznejsi podrazy, ktere CSSD uz vykonala (treba jak se podepsala na zakonech o exekutorech) a ktere ma v programu, i takove jednani, ze odmita vystoupit proti nekterym jiz zavedenym zlocinnym pravidlum. Konkretizovat, uvest seznam, sirit informace. At jsou nuceni se k tomu vyjadrit.

277391

26.10.2012 09:58

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

Jan Papez mne neprekvapil

Anonym 89.?.?.?

Neco podobneho jsem od Papezu ocekaval. Otevrete si na vyhledavaci foto Jana Papeze a budete videt odkud vitr fouka.

277866

Svycarsko jako zasivarna konci. Nekolik dni stara informace-svycarske banky uz nebudou smet kryt anonymni vkladatele, nastava odliv vkladu a tim konec blahobytu pro Svycarsko, protoze svou vysokou zivotni uroven melo prave diky tem anonymnim vkladum.

278060

04.11.2012 23:33

Je Zvědavec na odpis?

Anonymita

Anonym 85.?.?.?

Pokiaľ by bola zaručená anonymita prispievateľov, tak vážne uvažujem o tom, že by som sa jednej kávy v prospech Vášho webu vzdal.

278334

14.11.2012 22:14

Je generální ředitelem Eutelsat Izraelec?

RE: Proč mám poslední dobou dojem,že za každou lumpárnou vidím Žida??!!!

Anonym 89.?.?.?

Zkuste seznamovat verejnost s takovou informaci - budou na Vas cumet s otevrenou hubou, vetsina nevi ani ze nejaky Zid existuje, a chtejte po nich, aby pochopili co je to sionismus.

279121

06.12.2012 15:24

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Landa

Anonym 89.?.?.?

Tak o Landovi se uz nejaky cas proslycha, ze je hajeny, protoze je policejni provokater. Ty jeho excesy, kterych se dopustil a dopousti, by pro kazdeho jineho znamenaly jediny konec - ze ho zametou a posadi za katr az zcerna. Zejmena jeho "antisemitismus" (sam Landa je Zid, jeste jeho dedecek se jmenoval Landau) je v tomto svetle velmi neverohodny a podezrely. No a ted se angazuje na tom Janeckove projektu. Tak to taky neco signalizuje.

280132

15.12.2012 10:54

Proč vláda tají statistiku o Romech?

Macetova kauza

Anonym 89.?.?.?

Obrat v macetove kauze - byl zadrzen dopis, ktery poslal z vezeni jeden z obvinenych svym pribuznym. Uvadi v nem jako hlavniho pachatele jednoho mladistveho. Mladistvi maji narok na snizenou sazbu, tak by to odsedel za skutecneho pachatele, kteremu by mohl hrozit vyssi (zamerne nepisu vysoky) trest. Vnucuje se otazka, proc psal ten obvineny dopis, kdyz dnes maji vsichni na celach mobilni telefony. Jestli vsechno nebylo naaranzovano predem se zamerem, aby ten dopis byl zadrzen. A uz jsem se setkal s nazory, ze to vsechno mohla zorganizovat Samkova.

280622

16.12.2012 08:46

Dobrý voják Švejk po sametu

Mlaceni Romu

Anonym 89.?.?.?

Nejak jsem nerozumel autorovi, ze bylo v minulem zrizeni zakazano "mlaceni Romu" (a hajlovani). Myslel tim snad, ze bylo zakazano aby Romove mlatili beztrestne Gadze jako je to dnes a neobratne se vyjadril? Jinak ale to dela prvni bezprostredni dojem, ze dnes kazdy muze mlatit chudaky Romy a je to dovolene. S tim hajlovanim zrovna tak. Staci zvednout ruku a je za to nekolik let natvrdo. Takze nevim. Kdyz se obratne smicha nekolik pravdivych informaci s polopravdami a se lzi, rika se tomu propaganda a manipulace. Nemanipuluje tady autor svym svejkovanim se ctenarem?

280651

14.01.2013 13:12

Zle matičko, zle

RE: Pane Libore

Anonym 89.?.?.?

Heriote, dobře jste to analyzoval. Ten pisatel Libor je, jak to nazývá sociologie, reprezentativní vzorek.

282306

16.01.2013 17:07

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: ?

Anonym 89.?.?.?

Já jsem ještě za komunismu jezdil každý rok na dovolenou na Slovensko. A byli jsme Československá republika.

282538

17.01.2013 11:35

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Jak mohl V. Havel při prvním zvolení navštívit Slovensko, když jsme byli v jednom společném státě.

Anonym 89.?.?.?

Tady se jedná o nedorozumění nebo významový posun. Havel nenavštívil Slovensko jako státní útvar, ale jako území které se jmenuje Slovensko. Zrovna tak mohl navštívit Moravu.

282582

22.01.2013 00:20

A nemají Němci pravdu?

RE: Doplnění

Anonym 89.?.?.?

To samé v Mariánských Lázních. Potkáváme tam celé houfy rusky mluvících, ať jsou to návštěvníci nebo už usazení podnikateĺé, ale ruská je u nich jenom ta ruština.

283043

26.01.2013 22:56

Tak tedy Zeman

RE: Nevím tedy jak Vy,

Anonym 89.?.?.?

Morálka, kterou tady všichni ctnostně odsuzujete, platila v té době jako norma chování. Každá doba má své normy, a nemůže se posuzovat pohledem z jiné doby. Říká se tomu historicimus nebo také historické myšlení, jestli to někdo nezná nebo není schopen historicky myslet, ať se radši zdrží odsuzování, vyjdou z toho jenom emoce a iracionální zášť.

283613

26.01.2013 23:48

Tak tedy Zeman

RE: Pražácí zůstali samy...

Anonym 89.?.?.?

"Celá Praha jde proti zbytku národa." To je příklad emocionálního a neexaktního vyjadřování. I když to chápu, ve vypjaté situaci se toho dopouští člověk snadno. Výsledky v Praze dopadly sice žalostně, není to ale přece jenom "celá Praha". Ze všech zúčastněných voličů v Praze volilo 66% Karla, a 34% Miloše Zemana. Je to sice velký rozdíl, ale přece jenom na Prahu dost velké zastoupení, není tedy absolutním reprezentantem Prahy jenom ten známý "Pražský Pepík".

283645

27.01.2013 14:16

Tak tedy Zeman

Je to příspěvek do diskuze v Parlamentních listech, u článku Špinavá protiněmecká kampaň

Anonym 89.?.?.?

Nebo tak nějak se to jmenuje. Snad se na tohle nevztahují nějaká autorská práva, je tam i odkaz.
v majzlovce teď židi bečej... i se svěrákem, menzelem a celou tou kosher "elitou" komediantskou, Anonym, 27.1.2013 13:31:40
Košer restaurací nyní rezonuje atmosféra jako v armádním generálním štábu. Dostavují se stovky lidí, nepřetržitě drnčí telefony, přijímají se emaily, informace a sms z celé republiky i ze zahraničí. Aaron Gunsberger v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz prohlásil, že neuvěřitelná atmosféra doslova pohltila celý personál King Solomonu. "Bylo to neskutečné. Po několika minutách poté co na internetu oznámili, že si lidé u nás mohou vyzvednout zmíněné materiály začalo peklo. Ale peklo v tom nejpozitivnějším možném duchu. Během několika desítek minut jsme přijali tisíce telefonátů z celé republiky. Okamžitě se zaprášilo po knížecích plackách a doslova před očima nám mizí samolepky i noviny. Nepřetržitě k nám chodí stovky lidí všech věkových kategorií a co je úžasné: doslova z nich vyzařuje úžasná, pozitivní atmosféra, která nás všechny pohltila," řekl Aaron Gunsberger. "Ti lidé co k nám chodí jsou až neuvěřitelně slušní. Nadšení je obrovské. Podobnou atmosféru jsem naposled zažil v listopadu 1989," svěřil se. ------------ http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-regionu/king-solomon-proziva-peklo-podporuje-knizete

283714

29.01.2013 00:52

Nová Bílá hora? Odkládá se!

RE: Bohužel probuzení přichází pozdě

Anonym 89.?.?.?

Jenom zdvořilý dotaz: Na jakou ropu byste chtěl být odkázán?

283863

11.02.2013 23:50

Mali a africká agenda AFRICOM: Cíl Čína

RE: Nemají šanci - Západ už je namydlený

Anonym 89.?.?.?

Správná připomínka.

284674

17.02.2013 18:29

Matrix

RE: Myslí si, že jsme blbí jako oni chytří

Anonym 89.?.?.?

A co potom, až si v lékarně koupíme rybí tuk, a on to už rybí tuk nebude?

285039

05.03.2013 11:56

Potravinářská lobby chce prosadit mléko slazené aspartamem

Není to první útok na základní prvky v potravě nutné pro člověka

Anonym 89.?.?.?

Cukr je nezbytně potřebný nejen pro dodání energie, ale hlavně pro funkci mozku. Takže postupné nahrazování cukru Aspartamem bude mít dvojí účinek: poškození z nedostatku cukru a poškození Aspartamem. Tady je trefné to přísloví o dvou zabitých mouchách. A nedávno zazněla v USA kampaň o škodlivosti soli v potravinách pro člověka a o nutnosti omezovat a snižovat. Bylo to poté, co objevili v Amazonii nějaký dosud neznámý kmen domorodců, kteří absolutně nepoužívají sůl a dožívají se maximálního věku 40ti let. Takže dokud o nás budou pečovat ti hodní pánové, je o nás postaráno.

285853

13.03.2013 13:22

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

Je to dotaz

Anonym 89.?.?.?

Obracím se tady na ty, co tomu rozumí: Proč má Německo a další nejmenované země svůj zlatý poklad uložený v trezoru FED?

286244

16.04.2013 16:46

Totalita

Sdělovací prostředky v německých rukách

Anonym 89.?.?.?

Ti majitelé sdělovacích prostředků mají ještě snad tak německá jména, ale Němci to nejsou. Proč pan Vít opakuje tu pořád opakovanou manipulační lež o majitelích médií. Jinak hodnotný příspěvek znehodnotí zásadní informací, která je zdeformovaná. A že by o tom nevěděl?

288161

08.05.2013 20:00

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

Anonym 89.?.?.?

Stále opakovaná chyba nebo záměna: opozice Židé-Křesťané. Jako by se všechno odehrávalo v rovině náboženské. Tak ta odvěká nenávist, ke které jsou Židé vychováváni, je opozice Židé-Nežidé! Je to nenávist ke všemu nežidovskému, národností, ať to vyznává křesťanství nebo jakýkoliv jiný kult. Na to je třeba opakovaně upozorňovat, jinak jsme stále objektem dezinformace.

289371

03.06.2013 19:18

Co se stalo v Istanbulu?

RE: zastavování volných ploch a parků

Anonym 89.?.?.?

Jako nejnovější se chystá útok na Karlovo náměstí v Praze. Už se o to pokoušeli dříve, spíš jako sondu, stáhli se pro odpor veřejnosti, a teď přišli nanovo, s novou rétorikou a manipulací. Karlovo náměstí je údajně zdevastované a má ostudný vzhled. Nutno celé náměstí přestavět. V té první verzi nesměle nabízeli kiosky, jednopatrové kavárny, i drobné zboží, no bazar jak někde v podchodu, co nás může čekat později, to je moje představa ale založená na zkušenostech, nákupní centra a administrativní budovy. Rád bych se mýlil, ale co jiného od nich můžeme čekat.

290708

08.06.2013 19:02

Monsanto a její podvodná hra s GMO v Evropě

Z takového zrní nelze uvařit pivo!

Anonym 89.?.?.?

Základní surovina je slad a slad vzniká naklíčením ječmene případně pšenice, pak další procedůry. Tady to zrní Monsanto nikdy nevzklíčí! Jak v USA vyrábějí to jejich pivo?

290974

11.06.2013 12:23

FDA schválil první GMO chřipkovou vakcínu

RE: A teď ještě

Anonym 89.?.?.?

Jedno svinstvo se zakáže a nastoupí další. Nebo to samé pod jiným pojmenováním. Oni se nikdy nevzdávají.

291149

13.06.2013 10:43

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

Příčina pozitivního rasismu

Anonym 89.?.?.?

Stále stejné úvahy, donekonečna. Nikde se nenachází jediná zmínka, proč se to děje, o skutečné příčině příčin. Že cikány používají jako represi proti majoritě, proto si je vydržují. A která menšina se cikánů nejvíc zastává, kdo je chrání.

291324

21.06.2013 12:05

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Už to nekuřte

Anonym 89.?.?.?

Úvaha pana Víta je napsaná trochu jako fiktivní nadsázka. Předpokládá se implicitně, to tam naplno vyslovené není, že by takový daňový systém existoval po celém světě. Tak ať si ten "pěkně zdaněný majitel fabriky hodně rychle sbalí a fabriku si postaví jinde". Aha, a proč by to dělal. A vy jste hned agresivní ("už to nekuřte", "odborově-naivní-parazitní pohled"), připomínáte mi svým projevem placené provokatéry na jiných diskusích. Nevím, proč mi tam pořád leze ten smajlík, má tam být konec závorky.

291895

28.06.2013 10:24

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: War Criminal should keep quiet

Anonym 89.?.?.?

Jak se dívám na to foto, zase jeden stoprocentní Američan co rozhoduje o našem životě.

292335

29.06.2013 06:44

Kde je Snowden?

Z louže pod okap?

Anonym 76.?.?.?

http://www.buzzfeed.com/rosiegray/exclusive-documents-illuminate-ecuadors-spying-practices

292406

06.07.2013 11:20

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

Anonym 89.?.?.?

Zlegalizované a zvolené jsou i když se k volbám dostaví těch zbývajících 10 procent. Takové výzvy, aby se nechodilo k volbám, dávají většinou právě ty svině, o kterých tady mluvíte. Anebo neskutečně omezená a hloupá individua.

292802

20.08.2013 10:55

Kurz Washingtonu směrem k hegemonii je kurzem k válce

Jenom formální připomínka pro redakci

Anonym 89.?.?.?

Myslím, že vhodnější a výstižnější by bylo místo "Říše" používat název "Impérium". Už i jenom kvůli analogii k tomu jejich hollywoodskému gigantu Star Wars.

294645

03.09.2013 13:36

Učiní Obama ze sebe válečného zločince?

RE: Zajimava otazka .....

Anonym 89.?.?.?

Tak to je zajímavá informace. Izrael nedovolí Spojeným státům útok na Sýrii. Zatím všechno vypadalo tak, že naopak je to Izrael kdo štve USA proti Sýrii, a samozřejmě zástupci Izraele v administrativě Spojených států. Vždycky si rád vyslechnu nová neznámá fakta a nechám se poučit od povolaných(nebo vyvolených?)

295467

03.09.2013 13:58

Progresivní daň je zločin

RE: autor by měl dané téma lépe promyslet

Anonym 89.?.?.?

"Přebujelá všeobjímající státní správa" - prosím vás s touhle prolhanou frází můžete strašit leda tak vaše dětičky před spaním místo čertem, to co spotřebuje státní správa je kapka v moři ve srovnání s tím, co se tady jednak ukradne a jednak co mizí někam úplně záhadně, nevíme na jaké účely a pro koho se to používá. Nemyslím ani, že jste placený provokatér, ale spíš strašně naivní a jednoduchý člověk.

295471

03.09.2013 14:12

Progresivní daň je zločin

RE: Tahle republika není zaopatřovací ústav

Anonym 89.?.?.?

Není těžké uhodnout, o jaké etnikum jde, nesmíme ovšem zapomínat, že to zmíněné etnikum zde hraje významnou roli pro současný systém. Je používáno jako represe proti majoritě, majorita se bojí násilné činnosti, přepadení, vykradení obydlí, a dále se bojí proti násilí bránit! Protože kdyby si ten postižený dovolil bránit se, a dokonce se ubránit proti útoku, jednoznačně a bez milosti s ním zametou jako s nejhorším zločincem. Účinnější než policajtské pendreky. A další fakt, o kterém se nemluví je, že ti co nám vládnou nemají žádný zájem na tom, aby se chování té minority nějak změnilo, protože je potřebují takové jací jsou, a ne je adaptovat. I když je zde stále slyšet falešnou rétoriku o "začleňování".

295472

08.10.2013 13:33

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

RE: Chobotnica NWO.

Anonym 89.?.?.?

Žádní "Chazaři" neexistují. Židé, kteří se uchýlili do Chazarské říše, se po tři století geneticky spojovali s Chazary a Chazaři se Židy, takže jsou jenom Židochazaři nebo Chazarožidi, podle matky. Dále, rozdělování světové populace do opozice Židé - Křesťané, zavádějící omyl zde, jinde je to úmyslná manipulace. Protože existuje jediná opozice Židé - Nežidé. Všichni Nežidé, nejen křesťané, jsou pro Židy (nebo přesněji pro sionisty) nepřátelé a předurčeni být otroky.

297510

20.11.2013 18:20

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

RE: :-D

Anonym 89.?.?.?

Vědecká pojednání jsou určitě zajímavá, ale historický fakt, že Chazarská říše během tří století svého trvání do sebe asimilovala Židy a docházelo ke vzájemnému genetickému propojování mezi Židy a Chazary, je fakt, který nepotřebuje nějaká složitá vědecká dokazování. Proto je nesmysl tvrdit, že Židi vlastně nejsou Židi, ale jsou to Chazaři. Když tam chceme ty Chazary, tak můžeme mluvit pouze o Židochazarech nebo Chazarožidech, podle matky.

299708

21.11.2013 10:36

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

RE: :-D

Anonym 89.?.?.?

Cituju váš příspěvek: "... a koncem 9.století se Chazarské království stalo rájem pro Židy z ostatních zemí."

299726

18.12.2013 14:47

Poněkud závažnější bagatela

RE: ten článek je tendenční

Anonym 89.?.?.?

Je to smutné, ale symptomatické, že placení provokatéři už pronikli i na diskuze ve Zvědavci.

300958

19.12.2013 12:58

A není úniku

RE: zbytečná paranoia

Anonym 89.?.?.?

Žvýkačka dlouhodobě užívaná - je tam samý Aspartam, Sorbit a nevím jaká ještě svinstva, tak bych ještě váhal než bych použil takové doporučení, zdá se mi neuvážené a ukvapené.

301038

30.12.2013 12:49

Ukrajina: Východní kořist NATO

RE: 1. levnější plyn a paliva v Rusku znamenají, že se kupní síla Rusů už srovnala s Čechy

Anonym 89.?.?.?

Tak vám vadí, že Rusové si koupí omezený počet obytných domů, ale že "západní" kapitál si už rozporcoval celé naše národní bohatství včetně území, to je asi v pořádku. Můžete mi racionálně zdůvodnit, co vám na tom vadí? Třeba to Janáčkovo nábřeží?

301586

11.01.2014 10:14

Politika roku 2014 a v následných letech

RE: Mám na to stejný názor...

Anonym 89.?.?.?

Můžete uvést zdroj, chtěl bych se s tím seznámit blíž. Děkuju.

302366

11.01.2014 17:21

Politika roku 2014 a v následných letech

RE: Mám na to stejný názor...

Anonym 89.?.?.?

Děkuju Vám za odpověď. Ke "zdroji", nemyslel jsem tím prozradit osobu, ale jestli není k tomu dostupný nějaký písemný materiál, ale i tak jste mi to objasnil dostatečně.

302385

27.01.2014 12:45

Morový dech „arabského jara“ na Ukrajině

Bandy majdanovců se honosí odporným antisemitismem.

Anonym 89.?.?.?

Tak to naprosto nechápu. Navíc tady na Zvědavci byla uveřejněna série snímků, kde je Kličko uprostřed místní židovské komunity, jako vážený host. Může mi k tomu někdo podat vysvětlení? Děkuju.

303342

27.01.2014 15:47

Morový dech „arabského jara“ na Ukrajině

RE: Finále se blíží

Anonym 89.?.?.?

Dolejší i Řezanka, hájí a prosazují jenom zájmy podle příslušnosti k etniku.

303356

31.01.2014 21:30

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Manipulativní článek

Anonym 89.?.?.?

On nemyslí Žida jako náboženství, ale Žida jako národnost! Vy dobře rozumíte o co se jedná, ale úmyslně zamlžujete. Asi k tomu máte dobrý důvod.

303715

01.02.2014 12:43

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Manipulativní článek

Anonym 89.?.?.?

V Rusku nežil Žid, ale JEVREJ. A velké a malé písmeno ve slově Žid a žid znamená v prvním případě národnost, ve druhém náboženství. Takže "žid" může být třeba Papuánec, který přijal židovskou víru. Ale nikdy se z něj nestane "Žid". A zrovna tak "Žid" nemusí být "žid", protože je třeba bezvěrec nebo přijal nějaký jiný kult, např. křesťanství.

303752

02.02.2014 11:54

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Manipulativní článek

Anonym 89.?.?.?

Z Chazara se stal Žid takovým způsobem, že v době existence Chazarské říše docházelo ke vzájemnému genetickému propojování mezi Židy a Chazary, takže ve výsledku můžeme hovořit o Židochazarech nebo Chazarorožidech, podle matky, ale stále zde trvá původní židovský genetický vklad.

303797

18.02.2014 10:27

Rusko pod útokem

Victoria Nuland

Anonym 89.?.?.?

Victoria Nuland pravým jménem Nudelman.

304925

19.02.2014 11:07

Nová americko-ruská studená válka

Victoria Nuland

Anonym 89.?.?.?

Victoria Nuland - pravým jménem Nudelman. Zase jeden stoprocentní Američan, co řídí americkou politiku.

304980

20.03.2014 00:41

11. září 2001 - aneb Velká konečná ruská hra

RE: Politici,jsou lide,jez Vam slibi stavbu mostu i kdyz zadna reka u Vas netece.

Anonym 89.?.?.?

Naprostá většina Čechů nejen že netuší o existenci ruského spisovatele Solženicyna, ale vůbec neví o existenci nějakých Jevrejů!

307052

23.03.2014 18:11

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

RE: Jediný člověk, který hájil tradiční hodnoty jako rodina, pravda, morálka

Anonym 89.?.?.?

No tak já jsem zase nemohl pochopit, že tohle ještě dnes někdo může myslet vážně.

307258

27.03.2014 10:20

Dopis NE Bruselu - Národní demokracie předsedovi Státní rady Republiky Krym

Placení provokatéři i na Zvědavci

Anonym 89.?.?.?

Na každou diskuzi na internetu je nasasený jeden nebo podle potřeby i více provokaterů. Tady se hned ozvali Dale Coper a Na-Iva, možná jeden pod dvěma nicky. Je dobře, že redakce jejich vzteklé výpady zveřejní, pro ilustraci. Jinak "Ne Bruselu" je statečná iniciativa, osamělé světlo v žumpě a špíně, co v české veřejnosti vládne.

307436

28.03.2014 10:47

Přelud občanské společnosti

RE: Proč tolik zbytečných slov?

Anonym 89.?.?.?

Dale Coper - už se z něj stává známá figurka tady na Zvědavci. Já tvrdím, že je to placený provokatér, patří k takovým, co i jinde zasírají diskuze svými trapnými příspěvky a okřikováním, usměrňováním, obviňováním a výpady, které jsou navíc průhledné a nepřesvědčivé. Včera na Dopis strany "Ne Bruselu" obvinil autory, že už mají připravený zvací dopis pro Putina, aby nás osvobodil od EU. No můžeme se na to také dívat jako na svobodné vyslovení názoru, vždyť i provokace je nakonec názor, žééé, ehm.

307506

My hystericky nepliveme. Plivou Zaorálkové, Sobotkové, Dienstbierové, ale to nejsou "my". Naše účast na tom je, že je necháme plivat, ale co taky s tím, když jsme si je svobodně zvolili. Že tady ti "naši" reprezentanti budou hájit naše, české, zájmy, to je nepředstavitelná naivita. Proč by to dělali. Oni hájí svoje zájmy.

307637

19.05.2014 14:53

Svět jako továrna na popelníčky

RE: Rusko je světová Velmoc, ať se Vám to líbí nebo ne

Anonym 89.?.?.?

S tím zařazením autora se šifrou Karel IV pod německé zájmy jste trefil katastrofálně vedle, jinak je ale Váš příspěvek hodnotný a na úrovni.

310293

05.06.2014 09:57

Laurent Fabius a spravedlnost

Wikipedia The free encyklopedia

Anonym 89.?.?.?

Early life

Fabius was born in Paris, the son of Louise (born Strasburger-Mortimer; 1911–2010) and André Fabius (1908–1984). His parents were Jewish and converted to Catholicism; Fabius was raised an assimilated Catholic.[1]

311101

19.06.2014 00:12

Osudový trojúhelník: Rusko, Ukrajina a židé

RE: Akí židia?

Anonym 89.?.?.?

Za dvě stě let života v Chazarské říší došlo ke vzájemnému genetickému propojené Židů a Chazarů, takže můžeme mluvit o Židochazarech nebo Chazarožidech, podle matky, ano, potomci Chazarů, ale zároveň i potomci Židů, opakuju to, snad mi už budete rozumět, a nebudete šířit ten nesmysl nebo dezinformaci, že Židi vlastně neexistují a jsou to jenom Chazaři.

311875

20.06.2014 10:28

Osudový trojúhelník: Rusko, Ukrajina a židé

Chyba v nadpisu

Anonym 89.?.?.?

Nemá tam být "židé", ale správně "Židé". Jedná se o etnikum, ne o náboženství.

311984

21.06.2014 15:01

Osudový trojúhelník: Rusko, Ukrajina a židé

RE: Chyba v nadpisu

Anonym 89.?.?.?

Ale to jsem se tady snažil vyjádřit, židé s malým "ž" je označení podle náboženské víry, tak například Papuánec který příjme židovskou víru se stane "židem", ale nikdy z něho nemůže být "Žid" jako národnost, zůstane Papuáncem, a zrovna tak Žid národností, který se rozhodl přijmout křesťanský kult, nebude "žid", ale Židem zůstane i jako křesťan. Podobné je zaměňování státní příslušností s národností. On přece není Papuánec nebo není Žid, vždyť má státní příslušnost ... dosaďte si podle libosti.

312077

22.06.2014 10:05

Osudový trojúhelník: Rusko, Ukrajina a židé

RE: Chyba v nadpisu

Anonym 89.?.?.?

Takže podle vás Porošenko, Jaceňuk, Kolomojski atd. neexistují. Jestli dobře rozumím, tak vám jde o terminologii, o pojmenování, ale ne o existenci nějakého faktu.

312121

22.06.2014 10:57

Vláda má starost - co s armádou

RE: Čeho se zalekla Vrchnost i jeji Shabes/Goj/im?!

Anonym 89.?.?.?

Na-Iva je tady na Zvědavci známá firma, jako na každé diskuzi je nasazený placený provokatér a profesionální zasírač diskuzí, tak tady je od toho to individuum. Věnoval jste mu zbytečně moc seriózní pozornosti, z hlediska jakou tady hraje úlohu, si to nezaslouží.

312130

26.06.2014 20:29

USA začnou v zoufalství vyvážet svou vlastní ropu

RE: ropa a jej vlastníci

Anonym 89.?.?.?

Ano. to už vyslovila na plnou hubu Albrightová, že není možné, aby ruské přírodní bohatství patřilo jenom Rusku.

312350

29.08.2014 10:51

Provokace jako nástroj politiky Západu (I)

Diskuze na Tiscali

Anonym 89.?.?.?

Vážení, myslím že se tady jednou diskutovalo o úrovni příspěvků v diskuzích na IDnes, tak uvádím jeden příspěvek na Tiscali. Jedná se sice o placeného provokatéra, který zasírá diskuzi po celých 24 hodin, ale protože provokatéři na diskuzích dostávají instrukce, tak to dost vypovídá. Je to u článku Kyjev volá o pomoc, včera.
Herman (anonym)

0 se líbí, 11 se nelíbí
Dokud nebude z Ruska radioaktivní spáleniště nebude na zemi klid . Pokud se svezeme s tím , škoda ale pořád lepší než pod Rusem .
včera v 19:25
vlákno reagovat

316340

29.09.2014 09:24

Nedávná plynová dohoda: Další hřebík do ukrajinské rakve

Já tomu nerozumím

Anonym 89.?.?.?

Chyba může být samozřejmě na mé straně. Pomozte mi. Článek vyšel 27. září 2014, ale jsou to Fakta o dohodě z 25. října. A sám titul článku Nedávná plynová dohoda, rok nazpátek, to jako "nedávno" opravdu nevidím, a vzhledem k tomu, jak Ukrajina dodržuje všechny dohody, je asi problematické se dovolávat na nějakou dohodu před rokem.

318246

29.09.2014 18:05

Islámský stát je projektem tajné skupiny Obamových poradců

Magnum 12

Anonym 89.?.?.?

Chtěl jsem si něco o té skupině vyhledat, nějaké bližší podrobnosti, ale když jsem to zadal do vyhledávače tak mi tam vycházely jenom střelné zbraně. Můžete mi někdo poradit.

318275

03.10.2014 13:59

Úloha křesťanství v procesu globalizace

Patří náboženství do moderní společnosti?

Anonym 81.?.?.?

Vždyť je to jen smůška bludů a nesmyslů.

318457

06.10.2014 17:58

Dopis Sobotkovi

Členové Rady

Anonym 89.?.?.?

Víc než ti Sudeťáci mi tam vadí Daniel Hermann a nejvíc Alexander Vondra.

318639

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 1

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 809 494