Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané kutra

Nalezeno 78 příspěveků, 9 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.09.2010 13:38

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

RE: Hamouni versus vyžírkové

kutra 80.?.?.?

Je zajimave, jak hodne lidi se citi byt potrefenymi husami. Pripomina mi to obeti brutalniho nasili, ktere v sobe nosi pocit viny. Mozna nam tak dlouho vstepovali, ze si nemuzeme dovolit to a to, protoze se musime starat o socialne slabe, az jsme tomu sami uverili a uz nehledame jine priciny. Takze nas maji, kde chteli.

227345

25.09.2010 16:50

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: O základní právo člověka pochybovat...

kutra 70.?.?.?

Pekne v klidu a bezpeci dostaneme naservirovane informace aniz bychom museli ztracet cas brouzdanim po internetu a prekladanim clanku, pokud se zapojime do diskuse, tak jen pod krycim jmenem, hlavne aby nas s vami nekdo nespojoval a nedostali jsme se do potizi.Nejlepsi by ovsem bylo, kdybyste pro nas pracoval zadarmo a zivil se jen chlebem a soli. Kdyz otevrene nastavite svou hrud a snazite se otevrit nam oci, tak vam fandime, ale jen potud, pokud nam nechcete sahnout do nasi penezenky a my bychom prisli o nase milovane penizky. To je takova zabehnuta praxe, kdyz se nekdo dostane do maleru, tak od nej dat ruce pryc, treba bychom se mohli dostat do maleru taky. [zmaten]

Tenhle pocit mam z nekterych prispevku, pane Stwora, nenechte si jimi zkazit den. Moc Vam dekuji, co pro nas lidi delate [ lidi ziji jak v Cechach, tak i v Kanade a i jinde na zemi a vsude jsou stejne manipulovani ]. Obcas se vsak kazdemu stava, ze - jak se rika - " hazi perly svinim "

228722

31.12.2010 20:27

Na přelomu roku

to my vsichni utvrzujeme bohem vyvolene, ze jsme jen gojinove

kutra 187.?.?.?

Zide o sobe prohlasili, ze jsou bohem vyvoleny narod. Proc ne, to muze kazdy. To i Hitler se citil byt bohem vyvoleny a v podstate to byl hodny clovek, nikdy nikoho nezabil, nikdy nikoho netyral. Jen vsugeroval jedne narodnosti, ze jsou nadrazena rasa. Byl demokraticky zvoleny a snazil se udelat to nejlepsi pro svuj narod. A nebyli to jen nemci, kdo nadsene hajlovali. Jak by tedy mohl neverit, ze je skutecne ten vyvoleny, kdyz ho o tom vsichni kolem utvrzovali. Zide se snazi upevnit svou moc po staleti zdokonalovanou oblbovaci technikou. Predstavte si, ze se rozhodnete nekoho oblbovat, vyzkousite to a on vam to zbasti. Zkusite to podruhe a on to zbasti zase. A tak stejne vzdycky. Nemohlo by to v nekom vyvolat pocit nadrazenosti? A co jsme my vsichni uz zidum zbastili!!! Snazime se pilne vydelavat penize, abychom si mohli koupit to, co vlastne ani nepotrebujeme a tomto kolobehu mastime nekomu kapsu, mamy nechaji vlastni deti, ktere se nemou branit, aby jim nekdo vstrikoval do tela neznamou kapalinu a slepe veri tomu, co bylo doktorum vtluceno do hlavy na studiich, nechali jsme se rozhadat mezi s sebou, nase jidlo uz pomalu prestava byt pozivatinou, cpeme do sebe po hrstech chemicke leky, nechame si nase emoce otupet sledovanim strach vyvolavajicich cynickych filmu a nechavame nicit i emoce nasim detem, masove vrahy z nasi minulosti nazyvame statecnymi dobyvateli, atd, atd..... CI JE TO VINA, ZE NAM ZIDI VLADNOU???
Kez se nam vsem v novem roce rozsviti.

235270

13.01.2011 01:25

Ropu se ukrýt nepodařilo

jak to tedy je

kutra 187.?.?.?

Oficialni mnozstvi unikle ropy by nemohlo pokryt 2 tis. km2, ale vedci skutecne ropu v tloustce 2 cm videli, na teto rozloze take, jiste, ze ne vsude stejne, pravdepodobne v zavislosti na morskych proudech, oboje se da snadno urcit, neni tedy spise otazkou, kolik ropy to vlastne uniklo? To se totiz tak snadno overit neda.

235935

18.01.2011 18:33

Totální selhání volného trhu

vsimli jste si

kutra 187.?.?.?

jak z toho banky pekne vyklouzly? Nejdriv si napakovaly kapsy na spekulacich s nafukovanim cen a kdyz se to sesypalo (kdopak asi tomu pomohl?) tam jim vlada dala dotace, aby chudacci nemeli skodu. Na ty dotace si musela vlada pujcit a ted si banky pakuji kapsy skupovanim dluhopisu, ktere od nich vlada vykupuje (na odkoupeni vsech ale proste nema. Vsichni kolem maji trable, ale banky si mnou ruce.
Ted jiz jen skoupit vsechny dluhopisy a Irsko si zprivatizovat

O tom je nase vsemi respektovane podnikani - kdo koho nejchytreji precura

236332

23.01.2011 18:13

První nejtrapnější schůzka

teda to je skvely

kutra 187.?.?.?

diky za to video, to je lepsi nez islamsti teroristi

236680

27.01.2011 19:21

Do hola!

Nejdriv jsem si rikala, proc vy chlapi porad resite ples jako problem

kutra 187.?.?.?

ale po tom, co jsem videla fotku vam davam zapravdu, uplne vam to zmenilo image, bravo!!!

236920

09.02.2011 17:25

Oplocený internet pro nervozní autokraty

RE: Drobna oprava

kutra 187.?.?.?

omlouvám se, v článku bylo jen Langley Va, hledala jsem to na Google maps a ukazalo mi to Washington a ani na normálních stránkách Googlu jsem bližší informace nenašla, neměla jsem tam dávat nic, když jsem si nebyla jistá

237842

14.02.2011 22:17

Neskromný pan Čulík

určitě je dobře

kutra 187.?.?.?

že tu jsou Britské listy a učitě je dobře, že je tu Zvědavec. Každý si může porovnat oficielní informace s něčím jiným a záleží jen na něm, aby si udělal svůj obrázek. Tyto alternativní stránky pracují pro nás, jsou to služby za které je správné tomu, kdo je vytváří zaplatit. Jen mě zaráží ten propastný rozdíl mezi tím za jakých finančních podmínek pracují Britské listy a za jakých Zvědavec. Osobně dávám přednost Zvědavci, pan Stwora mě ušetří spousty hodin času, který bych musela strávit na internetu a jsem si jista, že on, na to aby vybral informace, musí denně hodiny a hodiny trávit jejich hledáním a čtením spousty článků. Je smutné, že pracuje s příjmem 5 tisíc korun měsíčně, předpokládám, že si taky ze své rozmazlenosti k své práci v zimě topí a svítí a že nemá přístup k bezdrátovému napájení svého počítače energií zdarma, že taky občas jí a mám nepříjemný pocit, že vlastně nebýt toho, že je někdo ochoten obětovat svůj čas a pracovat pro druhé, byli bychom odkázáni jen na informace, které jsou "někým" placeny. V malých českých podmínkách se asi stěží najde tolik čtenářů, aby to někoho uživilo. Takže až se příště budete rozhodovat, kde poslat svůj příspěvek na alternativní zdroje informací, uvažte, kdo jej potřebuje více. Zda BL, které získávají 50-100 tisíc měsíčně na příspěvcích plus grant glasgowské univerzity plus plat učitele tamtéž, nebo editor Zvědavce, který živoří na pár korunách měsíčně.
Díky pane Stworo, že se na nás nevykašlete a nenajdete si jinou práci, kde byste měl zcela jistě jiné příjmy. Protože pak byste určitě neměl čas dělat Zvědavce takového, jaký je.

238087

24.02.2011 20:36

Cesta do Argentiny

RE: Davejte si pozor!!!

kutra 187.?.?.?

Žiji pět let v Mexiku, cestovala jsem dva a půl měsíce s báglem po Chile, Bolivii, Peru a Argentině a nikdy jsem se s žádnou nebezpečnou situací nepotkala i když je pravda, že ve velkých městech se koncentrují zloději a je lepší neprovokovat např. laptopem v podpaží nebo volně visícím foťákem, pokud nevystavujete to co máte cenného a nepotulujete se ve vyhlášených nebezpečných místech tak by se nemělo nic stát. Ale to nevíte nikdy, mé dceři někdo v návalu v metru v Praze sundal z rukou hodinky a všimla si toho až když vystoupila. Všude jsou lidé vlídní a ochotní pomoci a také darebáci. V Jižní Americe je jen potřeba být víc pozorný, co se děje kolem.

238575

25.02.2011 18:17

Cesta do Argentiny

pro karel4u

kutra 187.?.?.?

Já bydlím na Jucatánu v zapadlé rybářské vesničce obydlené potomky indiánů poblíž Meridy, tady je to pohodový ráj, když nám tu ukradli pytel cementu, tak byly dvě vesnice vzhůru nohama, co se to hrozného stalo, chlap, který ten kradený pytel koupil nám ho musel vrátit zpátky a ten co ho ukradl a prodal nám musel dát peníze a to je největší nebezpečí se kterým jsme se tu za pět let setkali, v Tijuaně je jiný svět, všechny problémy s drogama a kriminalitou jsou poblíž USA hranic a nemyslím, že nebezpečí hrozí od divokých indiánů, ale spíš od v USA vytrénovaných band jejichž členy jsou i indiáni a ovšem tam kde je vysoká prostituce a drogy se stahují kriminálníci. To místo Vám teda skutečně nezávidím.

238606

26.02.2011 03:40

Cesta do Argentiny

RE: pro karel4u

kutra 187.?.?.?

Myslíte extrémní bojové sporty? To by nebylo nic divného, aby na přilákání amíckých klientů nepřipravili jako lákadlo něco, co je ve státech zakázané.

238644

11.03.2011 00:28

Americký tajný plán na vyzbrojení libyjských rebelů

Pane Valda

kutra 187.?.?.?

máte příbuzné v Tripoli a Bengasi, osud Libye Vám leží zcela určitě na srdci, prosím, přečtěte si něco víc o zákulisí všech nepokojů. Amerika/Izrael potřebují svoji ropu, která je jakýmsi nedopatřením pod územím "nějakých" arabů. Takže potřebují očistit ropu od arabů. Nejlepším způsobem je, vyprovokovat mezi nimi ozbrojené konflikty a pak jim přijít na pomoc. Pomoc, kterou žádáte Vám nedají zadarmo, za ni budete tvrdě platit. Uvědomte si, že Kaddafiho dosud podporovali, pomůžou jen tomu, přes koho se snadněji dostanou k ropě a moci v zemi. Já sama jsem se naivně aktivně podílela na frašce sametové revoluce a pak zůstala stát s otevřenou pusou, když mi došlo, jaké to bylo divadlo. Chápu, že jste vzrušený tím, že v Libii je šance svrhnout tyrana, zachovejte si však svou zemi pro sebe. V současné politické situaci to není snadné, ale je potřeba najít cestu jak nevydat Libii do cizích rukou. Požadavkem pomoci od těch, kteří nepokoje podněcují, pouze naplňujete jejich plán na schramstnutí Libie.

239277

11.03.2011 00:58

Zvědavec má novou hlavičku

až budete mít po návratu čas

kutra 187.?.?.?

prosím řekněte mi co mám udělat, aby se mi hlavička zobrazila na Mozilla Firefox, když si stránky otevřu přes Internet Explorer tak tam novou hlavičku mám

239279

12.03.2011 16:31

Wichi - další oběť války civilizací

Co to je civilizovaný člověk?

kutra 187.?.?.?

My, kteří jsme vyrostli na pohádkách plných strachu a násilí v boji dobra proti zlu a úspěšně dosáhli správného vzorce lidského chování - to jest jsme cynici bez empatie ochotní obětovat vše pro možnost vlastnit stále víc věcí - cítíme právo dívat se svrchu na lidi, kteří žijou v souladu s přírodou, vzájemné lásce o které my nemáme ani potuchy ani když ji máme plnou pusu, lidi, kteří neznají co to je ubližovat jeden druhému a nazýváme je zaostalými barbary. KDO JE BARBAR A KDO JE CIVILIZOVANÝ? Jsme vyvinutější proto, že máme velké domy, auta, filmy a počítače? Že máme školy pro naše děti, ve kterých se jim lže a místo vlastního uvažování se trénuje jen paměť? Nebo jsou vyvinutější lidé, kteří bez podmínek pomáhají jeden druhému, vnímají přírodu a učí své děti toleranci a respektu jednoho k druhému a k přírodě? Je víc civilizovaná máma, která odloží své malé dítě do školky, aby mohla jít vydělávat peníze na zaplacení půjčky, nebo máma, která kašle na to, že žije v chatrči, hlavní je pro ni dát dítěti trpělivost a lásku?
Pro indiány je těžké držet si nás od těla. Asi před dvěma roky došlo v Ekvadoru k situaci, která vyvolala pozdvižení. Ekvador má rozsáhlé pralesy a v nich ropu, takže bohatství dva v jednom. Problém je, že v pralesích žijí indiáni. Jeden mírumilovný domorodý kmen poslal vládě oznámení, že pokud někdo vkročí na jeho území tak ho zabijou. Bohužel se stalo, že jedná vesničanka, která o tom nevěděla, si zkracovala cestu přes jejich území a zabili ji. Je mi té paní líto a jim taky, ale od té doby nadnárodní těžařské společnosti prozatím ponechali jejich území v klidu. Co udělali indiáni špatně? Opustili svůj přístup k životu a zachovali se po našem způsobu. Jenže kdyby to neudělali, tak by tady už nejpíš nebyli. Těžaři samozřejmě zemi neopustili. V jiné oblasti se snažili vykoupit od domorodců půdu, spousta vesnic k tomu dala souhlas, ale naštěstí se našly vesnice, které jim vysvětlily, že uzavírat obchody s bělochy se nevyplácí a tak se transakce neuskutečnila. Na vlastní oči jsem vloni viděla, že se na kraji pralesa, daleko od nejbližšího města, staví obrovské mezinárodní letiště. Domorodci neví kdo to staví a proč.
V Peru před třemi lety jednal president s nadnárodními společnostmi o těžbě dřeva, indiáni vyšli z pralesa a utábořili se před presidentským palácem a setrvali tak dlouho, až president jednání s dřevařema ukončil. Pak se zase vrátili zpátky do pralesů. Po tom, co během svého pobytu před palácem pozorovali ty "civilizované" lidi, jim asi nejspíš bylo na [bliji]

239355

12.03.2011 16:39

Wichi - další oběť války civilizací

RE: *Kde to skončí*?

kutra 187.?.?.?

prosím, pokuste se udržet na uzdě a provokatéry ignorovat. Někdo vede soudní spor s panem Stworou a jistě se snaží i o jiné způsoby jak mu znepříjemňovat práci. Nemá cenu provokatéry zakázat, přihlásí se jen pod jiným jménem. Jediná cesta je je prostě ignorovat. Pokud na ně reagujete, tak se jen chechtají a mnou si ruce.

239356

12.03.2011 21:33

Wichi - další oběť války civilizací

RE: http://www.youtube.com/watch?v=O2kJtr8B4YQ&feature=related

kutra 187.?.?.?

Každý z nás je jen jednou vlnkou v oceánu lidstva, takže není možné, že se nám nic nestane, ale je důležité být kým chceme být a každý můžeme jednat podle své odpovědnosti, má pravdu, že pokud budeme jen obviňovat druhé za jejich chyby tak nic nevyřešíme, jen mám často tísnivý pocit smutku, že nemůžu dělat víc, ale každý můžeme dělat jen to co je v našich možnostech a silách, ale důležité je, že TO DĚLAT MŮŽEME

239369

14.03.2011 15:38

Wichi - další oběť války civilizací

RE: Napsano tklive a ctive,

kutra 187.?.?.?

Proč máte utkvělou představu, že my jsme ti civilizovaní a indiáni, žijící v pralese, kteří si nás drží od těla, jsou divoši?
"Byla vzdelana (plyne hovorila anglicky), kultivovana, zdrava, nepochybuji o tom, ze mela hygienicke navyky, a domnivam se, ze by nemela sex s pribuznymi"
To, že někdo umí anglicky z něj dělá civilizovaného?
To, že se někdo chová podle našich pravidel slušného chování z něj dělá civilizovaného? Myslíte, že oni nemají svoje pravidla? Co když oni si myslí, že naše pravidla jsou necivilizovaná a co když mají pravdu?
Zdravá - to snad není znakem civilizace, ale asi není pochyb, kdo je zdravější, zda ten, kdo jí dary přírody a nebo ten, kdo mívá v žaludku směs chemikálií s nimiž si tělo neví rady?
Hygienické návyky - indiánské kmeny jako např. mayové, inkové a další měli lázně a kanalizaci v době, kdy se u nás v Čechách vylévaly splašky z oken na chodníky a dodnes si potrpí na čistotu, víte o čem to mluvíte?
Sex s příbuznými - sorry to už jste uplně mimo, možná, že se to někdy stane, ale jistě to procento není větší, než u podle vás "civilizovaných"
"Pochopil jsem ji a dodnes jeji nenavist neodsuzuji." Ó jak jste tolerantní, že ji neodsuzujete. Do země obydlené mírumilovnou civilizací s vysokými znalostmi matematiky, zeměpisu, astrologie a kdovíco ještě o čem mi dodnes nemáme páru, přišla hrstka mužů s puškami a vraždili je jako dobytek. Kdyby chtěli, utloukli by je čepicemi, ale násilí člověka proti člověku nebyli schopni, tak byli vyvražděni. To co se teď děje v Palestině proti tomu není nic. A vy jste tak šlechetný, že ji neodsuzujete, když nemá ty, kdo brutálním způsobem udělali obrovskou genocidu, ráda.
Zjevně podle Vás ti kteří vraždí jsou civilizovaní a ti kteří se nebrání jsou barbaři.

239474

14.03.2011 23:50

Wichi - další oběť války civilizací

RE: Napsano tklive a ctive,

kutra 187.?.?.?

Tu délku života není možné jen tak snadno porovnávat. Spousta kmenů žije hluboko v pralese a snaží se střetu s naší civilizací vyhnout. Je možné, že někdo umírá ve 30, ale jiní se dožívaji 100 let. Co se týče přírody, oni ví moc dobře co je a co není k jídlu. Přírodní lidé s hygienou určitě problémy nemají, špínu a nemoci můžeme vidět u kmenů, které byly vyhnány ze svého prostředí a živoří na pokraji naší tzv. civilizace ve které nejsou schopni se aklimatizovat.
O tom, že staré indiánské civilizace byly rozvinuté a měly vysoké znalosti je snad dost důkazů i když se španělé snažili zničit vše co to připomínalo. Například v Mexiku biskup Landa zasvětil svůj život tomu, že vyhledal a spálil všechny mayské knihy. Na konci svého života pak, prý v lítosti nad tím co udělal, během svých dvou let života sepsal mayskou historii podle knih, které spálil a které mayové psaly po generace. Protože i před středověkou Evropou chtěli najít omluvu pro své vyvražďování, přisoudil ve své historii mayům evropské vlastnosti a snažil se je vylíčit jako krvelačné barbary, kteří mezi sebou válčí a pořádají krvavé oběti. Protože jeho knihy jsou to nejstarší, co se zachovalo, tak se dodnes považují za mayskou historii. Když se budete bavit se starými lidmi, kteří si pamatují vyprávění svých předků, tak to vypadá jinak. A důvěryhodněji. Například o známé studni smrti v Chitzen Itza, o které se říká, že tam házeli lidské oběti, říkají, že jejich předkové uctívali vodu a nikdy by ji neznečistili tím, že by do ní házeli něco, co by vodu mohlo zkazit. Na Jukatánu nejsou žádné řeky ani jezera a hloubkové studně, které jsou v podzemí propojené jsou jediným zdrojem pitné vody. Házel byste do jediného zdroje pitné vody lidská těla, když víte, že tu vodu pak budete pít? Kostry, které se tam našly tam prý naházeli španělé, když se zbavovali nepohodlného svědectví toho, že se zahodili s nějakou indiánkou. Byl to tehdy velký společenský poklesek, pokud se ze spojení narodily děti, tak je ihned zabíjeli a nejjistější bylo zabít i tu ženu, aby nedělala problémy.
A že nepřišli oni k nám? Asi neměli potřebu zabírat území někoho jiného a proto svoje znalosti nezaměřovali na stavbu korábů a výrobu zbraní za to měli například mezi pyramidami položený jakýsi kabel, kterým si prý vladaři měst předávali zprávy. Tato technologie se nezachovala, ale je známá z vyprávění. A stejně tak měli jiné technologie, které si dnes neumíme představit.

239516

15.03.2011 07:02

Wichi - další oběť války civilizací

RE: Napsano tklive a ctive,

kutra 187.?.?.?

Co se týče Studny smrti v Chitzen Itza, svůj úhel pohledu jsem vyjádřila v předchozím příspěvku, domnívám se, že archeologové se v tomto případě mýlí. V případě zmrazených dětských těl je situace jiná. Našli jich celkem myslím 16 a všechno to byly děti tehdejší aristokracie. Oba jsme byli zřejmě ve stejném muzeu, kde vysvětlovali okolnosti. Pokud společnosti hrozila neúroda a hlad, obětovali vládcové to nejcennější co měli a to své vlastní dítě a věřili, že tím svému národu pomohou a zabrání smrti spousty lidí. Tyto oběti se dělaly pouze za vlády jedné incké dynastie. Je to nehumánní, ukončit život druhého člověka je vždy nelidské a souhlasím s tím, že s tím se dá spojovat pojem divoch. Jenže porovnejte okolnosti. Dřívější vládcové obětovali pro záchranu svých lidí vlastní dítě a dnešní vládcové obětují pro svou moc a kapsu miliony ostatních lidí. A společnost to akceptuje a nic proti tomu nedělá. Kdo je tedy větším divochem? Máme právo považovat sebe za civilizované a je za divochy?

239527

15.03.2011 21:15

Wichi - další oběť války civilizací

RE: Napsano tklive a ctive,

kutra 187.?.?.?

Proč došlo k tomu, že byznysová prozíravost je nejvyšší hodnotou? Protože lidé zapomněli na to, že lidstvo tvoří jeden celek a jsme vzájemně propojeni. Protože jsme zapomněli, co to je empatie a naše city jsou omezeny jen na naše blízké okolí. Je nám úplně jedno, že lidé někde trpí a pokud vidíme, že někde se děje něco špatného, tak zavřeme oči a děláme, že to nevidíme a přesvědčíme sami sebe, že to tak není. Rozhlédněte se kolem sebe kolik procent lidí nechce vidět a vědět.

Co se týče obětí, je velmi populární říkat, obětoval se za vlast, obětoval se za budoucnost. Všechny války byly a jsou vedeny v boji dobra proti zlu a je hrdinstvím se v zájmu dobra obětovat. Křižácké výpravy šířily v zájmu dobra lidí křesťanství, Izrael s Amerikou šíří v zájmu dobra lidí demokracii. Všechny válečné ztráty životů jsou považovány za oběti pro dobro. A kolik těchto lidí zemřelo jen proto, že kdyby desertovali, tak by je popravili. Spočtěte si, kolik lidí bylo obětováno za posledních sto let v první a druhé svět. válce a prý počet zabitých lidí americkou armádou po druhé světové válce je vyšší, než počet lidí, kteří zemřeli v průběhu války. Rozdíl mezi obětováním lidí ve starých kulturách je v počtu lidí a v důvodu obětování. Oni obětovali desítky lidí, my miliony. Pro ně bylo důvodem zlepšení životních podmínek pro celý národ, pro nás je důvodem upevnění moci pro pár jednotlivců. Skutečně jsme tím civilizovanější?

239585

15.03.2011 22:31

Wichi - další oběť války civilizací

RE: Napsano tklive a ctive,

kutra 187.?.?.?

Průvodci po památkách mají za úkol udělat přednášku zajímavou a jistě jsou zajímavější krvavé historky a krvavé historky o španělech se dodnes smí vyprávět jen velmi opatrně a tak zbývají horory o indiánech. Když se průvedce, který občas zná historii, zeptáte mezi čtyřma očima na jeho soukromý názor, tak vám řekne pravdu. Mexičani jsou cíleně vedeni k tomu, aby na svou indiánskou historii zapomněli. Jen od starých lidí se můžete něco dozvědět. Ve školách / učebnice psali španělé / se můžete dočíst, že španělé přinesli do Mexika nové technologie. Totéž jsem četla i v různých muzeích v Jižní Americe. O genocidě nic. Staří lidé si pamatují, že se jejich rodiče někde tajně scházeli, a udržovali tajně staré tradice, ale jim nechtěli nic říct. Trestem byla smrt a tak své děti chránili tím, že je udržovali v nevědomosti. Když mexičtí otroci stavěli pro španěly kostely tak obvykle do základů zabudovali svou sošku bůžka. Kněží se radovali, že jim chodí do kostela a netušili, že tam chodí kvůli svému bůžkovi. Dnešní katolická generace už o tom neví. Neví ani o tom, že pokřesťanštění probíhalo tak, že někoho přivázali za nohy a hlavou ho ponořili do studny, když ho vytáhli, zeptali se, zda věří v Krista, proces se opakoval tak dlouho, až uslyšeli ano a nebo ho utopili. Spousta kmenů raději tomuto pokatoličtění a zotročení předešla sebevraždou nejen skokem z Kaňonu Sumidero. Byli zvyklí žít svobodně a zotročení, kdy s nimi španělé zacházeli doslova hůř než s dobytkem nedokázali unést. Dnešní generaci je vštěpováno, že je předností mít španělskou krev. Jedna vysokoškolačka snědé pleti měla zarostlé nohy černými chlupy a na otázku, proč si je neoholí odpověděla, že to tedy ne, protože indiáni nemají chlupy po těle a její chlupy dokazují, že má španělskou krev.
Určitému množství indiánů se podařilo dodnes se schovat před naší civilizací do pralesů. Vláda neví kolik jich je a pořádá na ně hony. V oblasti, kde jsou můžete najít výstražné tabule - pozor banditi a vypouští o nich hrůzostrašné zkazky, aby před nimi zastrašili obyvatelstvo. Ti, kteří bydlí v blízkosti s nimi obchodují, ti kteří s nimi nikdy nepřišli do styku těm zkazkám často věří.
Pro USA jsou mexičani levnou pracovní silou, používanou hlavně na stavbách, platí jim zlomek peněz, které by platili američanovi a protože nemají peníze tak se na ně dívají svrchu.

239588

16.03.2011 02:02

Wichi - další oběť války civilizací

RE: Napsano tklive a ctive,

kutra 187.?.?.?

pane Vojto, nevěřte všemu co je v knížkách, je třeba vždy přihlédnout k tomu kdo to psal a z čeho čerpal, já mám spousta knížek, které je ztráta času číst, často i archeologové objeví něco co neumí zcela posoudit a tak odhadují a často jsou dost mimo. Nezapomínejte, že dosud spousta indiánů překáží v pralesích a zkazky o jejich barbarismu jsou ospravedlněním pro hrubé zacházení s nimi, takže jsou podporovány. Navíc nejsou unifikovaní jako my. Kamkoliv ve světě jedete najdete Mac Donald a lidi v džínsách, přírodní národy se od sebe liší a pokud se u nějakého najde krutost a zločin, samozřejmě všude jsou lidé dobří a zlí, tak se to maximálně zdůrazňuje a snaží napasovat na všechny, což určitě není správné. Podle mého názoru nikdy v námi známé historii nebyli lidé barbarštější, než jsme my.
Co se týče průvodců, několikrát se mi stalo, že mi mezi čtyřma očima řekli, že to co říkají je proto, že jim řekli co mají říkat a jejich osobní názor je jiný. Vycházím pouze z vlastní zkušenosti. Celý můj pohled na tuto problematiku vychází z mé vlastní zkušenosti, a to je pro mě víc než knížky.

239595

16.03.2011 07:16

Wichi - další oběť války civilizací

RE: Napsano tklive a ctive,

kutra 187.?.?.?

Děkuji za upozornění, úplně jsem na to zapomněla, dík

239604

16.03.2011 07:29

Wichi - další oběť války civilizací

RE: Napsano tklive a ctive,

kutra 187.?.?.?

Myslím, že co jsme chtěli říci jsme řekli, děkuji za diskusi

239605

25.03.2011 08:03

Japonsko ve spárech HAARPyjí

rozmístění HAARPů

kutra 189.?.?.?

http://rense.com/general92/image001%2038.jpg

240272

že přehnaná hysterie kolem ochrany lidských práv uplatňovaných více pro kriminálníky všech pletí a především menšin než pro oběti, je součástí taktiky : když se dva perou, třetí se směje?

240404

27.03.2011 21:59

Oběti

RE: Trosku z jiínyho soudku..

kutra 187.?.?.?

Myslíte si, že by se všichni lidé měli odstěhovat ze zemí, kde není demokracie? Ze všech zemí v Americe, Asii i Evropě? Kam by se měli nastěhovat? Všichni do Venezuely? A když se odstěhuje někdo do země u které podlehl iluzi, že tam demokracie je a mezitím, než pozná, že je všechno jinak se v té zemi zabydlí, tak se má podle vás zase vrátit zpátky tam kde demokracie není taky? Z bláta do louže? Ono odstěhovat se není jen tak jednoduché, já již šest let nebydlím v Čechách, ale rodinné vazby jsou silné a mě se stýská a chci se vrátit zpět. Ze země kde není demokracie do země kde není demokracie, ale je má rodina. A to, že někdo upozorňuje na to, že informace o zrůdných diktátorských vládách jsou zkreslené ještě neznamená, že prudí, každý pokud chce si může zjistit po internetu různé informace a udělat si svůj názor i když v zemi nikdy nebyl. Koneckonců jsme přece zvědavci a pokud se někdo cítí být prudičem, asi má pravdu a je to jeho věc.

240541

27.03.2011 22:12

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

RE: Zajimave cteni - koalice utocniku je pred rozpadem

kutra 187.?.?.?

Tak jako mocnosti obětovaly Sudety s nadějí, že budou mít pokoj tak teď obětují spoustu zemí s nadějí, že budou mít pokoj. Ale budou.....?

240543

27.03.2011 22:49

Téměř ubitý Patrik je proti popálené Natálii člověkem druhé kategorie

RE: nemůže to být

kutra 187.?.?.?

bylo by zajímavé vědět, proč státní zástupce požádal o snížení trestu. Napadají mě tři možnosti
- s pachatelem sympatizuje /což pochybuji/
- dostal pokyn shora
- jednal ze strachu před výhružkami rodiny pachatele a v našem právním státě se před nimi necítí být bezpečný

pravdu asi nemáme šanci se dozvědět

240547

První krok, který tak jako tak budeme muset udělat, protože donekonečna tento náš systém pokračovat nemůže, je zbavit bankéře moci dělat z papíru bohatství a to jak potištěním na bankovky tak i účetně násobením neexistujících aktiv, tím, že je několik vlastníků jedněch a těch stejných peněz, pokud budou mít stejné možnosti a vliv jako Franta Novák a lidi budou jejich pokusy o nadvládu ignorovat, pak můžou pracovat třeba jako instalatéři a budou alespoň společnosti prospěšní. Neumím si představit jak společnost zvládne přechod z dnešního vykořisťování, na které jsou všichni zvyklí, ke zdravému rozumu, který se vytratil.

242796

21.06.2011 11:20

Nevěřím na spontánní revoluce

všechno do sebe děsivě zapadá

kutra 80.?.?.?

experiment s východním komunistickým blokem pod vedením sionistů, který vytvořil zisky ze zbrojení v době studené války, organizované revoluce, které opět všechny sjednotili, ale honem musel být vytvořen jiný nepřítel, aby se lidi báli a tak se vytvořili islámští teroristé, všude se rozmáhá korupce, například u nás Vondra, ze soukromého klubu Rockefelerů Trilaterární komise, který se zřejmě zapletl do korupce ve službách Izraeli, lidé jsou nespokojeni a tak je na čase jim předhodit zářný příklad z Islandu. kde LID vyrazil do ulic a prosadil si, že nemusí platit státní dluhy, perfektní motivace pro ostatní, jen ať je chaos, rozeštvávání skupin lidi proti sobě, států, minorit, ras atd., jen ať je chaos, vypadá to, že nastává čas na to, aby nám nabídli ochranu pod pevnou rukou dobrotivého tatíčka, který nás všechny ochrání. Může to zvrátit Rusko? Ruští oligarchové byli a jsou větví sionistů. Postaví se proti tomu? A co Čína? Je to protiváha a nebo jen iluze protiváhy? Nepřemístili sionisté jen svou základnu z USA do Číny? Proč by jinak čínská vláda například podporovala kšefty Monsanto s geneticky upravenými osivy? A proč by jinak obě země jen občas zaštěkly a nikdy nekously, viz například nedorazily na jednání o napadení Libye? Lidé jsou připraveni na to davově řvát HEIL DOBROTIVÝ TATÍČKU !!!!

246517

08.03.2012 16:00

USA se pokouší svrhnout Putinovu vládu

desinformace, desinformace, desinformace

kutra 187.?.?.?

tolik, aby se v tom nikdo nevyznal a bylo těžké najít pravdu. A to se jim daří. Jenže když odmyslíme všecko, zůstává základní pravidlo. Pokud chce někdo rozpoutat válku, musí k tomu mít dvě válčící strany. Dvě strany, které si budou muset nakoupit zbraně a vzít si na ně půjčky. Dvě strany u kterých je pro ty, kdo to financují jedno, která z nich vyhraje. V Rusku vládnoucí oligarchie má stejné kořeny, jako vůdci bolševické revoluce. Neopakuje se historie a není dnešní Rusko jen tím správným bílým koněm? A aby se rozpoutaly ty správné emoce, je potřeba ho pořádně očernit. Je nanejvýš vhodné, když se lid válčících stran nenávidí.
[zmaten]

264893

08.03.2012 18:22

Americká statistika

RE: Individuální odboj

kutra 187.?.?.?

mám takový svůj naivní sen, že se všichni lidi zapadní civilizace rozhodnou aktivně jednat a nejít k volbám a jasně tak ukázat, že už mají všeho dost. To by byl poprask, co? V mých silách je však, že mohu jednat aktivně já a nejít k volbám

264908

01.05.2012 11:46

Pokus o poučení z minulosti

RE: bez moralky to nejde

kutra 80.?.?.?

tatíček Masaryk a dramatik Havel toho měli hodně společného, dokonce i to, že jeden má nádraží a druhý bude mít letiště

268031

11.05.2012 00:40

Ekvádor 2012

RE: Madam promiňte,

kutra 80.?.?.?

S tým nultým poledníkem máte samozřejmě pravdu, jenže bod, kde se kříží 0 poledník s rovníkem leží v moři a v Ekvádoru je nejbližší místo na rovníku od nultého poledníku, které leží na pevnině. A tak byl uměle bod, který se nazývá střed světa, umístěn právě v Ekvádoru. Důvodem je to, že k opravdovému středu země by se nemohli vodit turisti. Ovšem to točení jsem viděla na vlastní oči. V muzeu, které je pod širým nebem, mají zcela obyčejný lavor s otvorem na špunt, napustí vodu a vytáhnou špunt. Dělají to třikrát. Jednou pár metrů na jih, jednou pár metrů na sever a jednou přímo na rovníku. A voda se skutečně vždy točí na jinou stranu a přímo na rovníku se netočí vůbec.

268687

13.05.2012 17:41

Ekvádor 2012

RE: Madam promiňte,

kutra 80.?.?.?

Nechtěla jsem to rozpitvávat do detailů, protože to nepovažuji za tolik důležité, je to nejbližší místo k rovníku, které je z hlediska politické situace vhodné na to, aby se ukazovalo turistům. Afrika byla prý mezinárodními organizacemi nebo organizací odmítnuta jako politicky nestabilní. Ostrovy jsou špatně dostupné a tak byl jako pupek světa schválen Ekvádor. Takto to vysvětlují v muzeu Středu světa. Která mezinárodní organizace a nebo které organizace to schvalovaly opravdu nevím, ani nevím, které osoby k tomuto rozhodnutí dospěly. Nultý poledník je vytvořený lidmi, není vytvořený na základě žádných fyzikálních zákonů a tak to zase lidi upravili tak, aby to sloužilo něčím zájmům. Víme všichni, že to není nic vyjímečného, kolem nás je spousta upravených fakt.

268866

15.05.2012 15:49

Ekvádor 2012

RE: Paní to

kutra 80.?.?.?

Je zajímavé sledovat, jak snadno lidé přijmou ideu, že jsou něco víc, než ti druzí. Staří římané se považovali za dokonalejší než lidé z podrobených národů, Hitlerovi to nedalo moc práce přesvědčit němce, že jsou nadlidi, američané, kteří si nechají vládnout jednou ze svých menšin se cítí být povoláni vládnout ostatním národům, bílí se považují za dokonalejší než barevní, v historii je spousta tragédií způsobených pocitem nadřazenosti. Připadá mi komické, že člen společnosti, která si dobrovolně volí do svého čela lháře a zloděje, kouká spatra na kmenové zřízení. Proč jsme lepší? Proto, že máme dokonalejší zbraně a můžeme tak snáze donutit ostatní, aby dělali to co chceme? Proto, že jsme dobří v tom, dělat na druhé podrazy? Proto, že oceňujeme hodnotu člověka podle jeho majetku? Proto, že používáme lepší technologii? Je spousta přírodních národů, které myslí a jednají jinak než my a ani je nenapadne nutit nás, abychom žili jejich způsobem života. Pokud bychom byli skutečně vyspělí, tolerovali bychom je a nechali jim právo žít po svém. Oni často naši civilizaci znají, ale nerozumí ji a nechtějí s ní mít nic společného.

268969

16.06.2012 18:38

Proč musel jít David Rath do basy

RE: ouha - levicová touha - po moci

kutra 80.?.?.?

na celé situaci je jasně vidět, že kdo chce s vlky žíti, musí s nimi víti a pokud kdokoliv z politické scény se pokusí nesouhlasit s tlaky různých nadnárodních vlivů, tak buď má máslo na hlavě, které se použije na to aby se pěkně rozmazalo a nebo se nějaké to máslo pro tyto účely na hlavu naplácá. Takže členové parlamentu a vlády sice mohou vést své žabomyší války o moc, ale na pokyny shora nemohou reagovat jinak než kýváním. Parlamentní systém západních demokracií je nefunkční a nereformovatelný.

270710

21.07.2012 11:46

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

Pane Stworo, jaký je Váš soukromý účet?

kutra 80.?.?.?

Nechce se mi přispívat Vašimi daněmi do státní pokladny.
Na soudu s panem Stworou není vůbec důležité, zda a jaký byl holokaust, na jeho názor se ho u žádného stupně soudu nikdo nikdy neptal, důležité je, zda chceme žít v civilizaci, která respektuje vybraná témata, na která se nesmí diskutovat. Pokud je teď jedno téma, bude za chvíli další a další. A naše vnoučata budou mít povoleno diskutovat jen o sportu a aférkách populárních hvězd. A budou mít mozky tak vymyté, že budou věřit tomu, že žijí v dokonalé demokracii. Pokud se ovšem naši potomci budou chovat jako my a strkat hlavu do písku.

272304

11.03.2013 13:31

Venezuela po Chavezovi

Chavez dal svým lidem

kutra 80.?.?.?

pocit sebevědomí a práva na důstojný život. Již nikdy se nemůže vrátit čas zpět. To je památka, která tu po něm zůstane. Lidi, se kterými již po generace od dob španělských dobyvatelů bylo jednáno jako z bezcennou a bezmocnou masou a i jejich historie se překroutila, najednou pochopili, že jsou plnoprávní. To je obrovský potenciál. Kam se na to hrabeme my, změkčilí evropané a nebo severoameričané, kteří si o sobě namlouváme, že jsme vysoce civilizovaní a poslušně zobeme z ruky těm, kteří ničí naše zdraví i životní prostředí z důvodu jejich zisků. My to zase děláme z důvodu našich zisků. Z důvodu svých zisků ochotně ohneme svůj hřbet před kýmkoliv. Věřím, že se budou držet Chavezova odkazu a půjdou si za svou důstojností a svobodou a nedají se uplatit jidášským grošem. Když Obama mluví o spolupráci, je to jako když vlk chce jednat o spolupráci s beránkem. Venezuela má ropu a nadnárodní společnosti ji chtějí zase kupovat za hubičku, jako to bylo před Chavezem a udělají pro to co se dá. Přeji Chavezovi poslední vítězství, aby to jeho lidé ustáli.
Odešel nejlepší politik této doby.

286196

11.03.2013 13:55

Inaugurační projev Miloše Zemana

Tak už máte co jste chtěli

kutra 80.?.?.?

Vy všichni, kteří jste se dali zatáhnout do volebního divadélka. Vy všichni jste za tohle zodpovědní. Vy jste zlegalizovali záměry mocných. Teď ještě, aby mu zvýšili pravomoce, aby ušetřili na lobistech v parlamentu. A nebo ho můžou totálně zdiskreditovat, aby vytvořili ještě větší chaos ve společnosti a pak s Váma sehrát další divadýlko na volbu Velkého Bratra centrálně v Bruselu. Kdy už Vám konečně dojde, že pokud jdete k volbám, volíte jen jestli bláto nebo louže, ale jestli chcete něco změnit, tak se prostě na protest těchto komedí nebudete zůčasňovat a dávat jim to co chtějí - legalizaci. [naštvaný]

286197

11.03.2013 16:22

Česká televize připravila neseriozní diskuzi o přímé demokracii

Přímá demokracie je povolena

kutra 80.?.?.?

jen ve Švýcarsku. Tam je uloženo v bankách skutečné zlato a skutečné peníze. A ty musí být v bezpečí. Obyvatelé nesmí mít důvod k nepokojům, situace tam musí být stabilní. Proto i za válek bylo Švýcarsko prohlášeno neutrální zemí a nikdo se ho nesměl ani dotknout. Protože všechny válečné strany byly financovány ze stejného zdroje, který ochraňuje stabilitu ve Švýcarsku, tak to všichni respektovali a Švýcarsko nechali na pokoji. Kdyby byla přímá demokracie, nepotřebovali bychom centrálu v Bruselu, to naši pánové nedovolí. No a tak ve svém manipulačním prostředku s názvem Česká televize vysílali pořad, kterým divákům udělali jen další zmatek v hlavinkách. To, že by si tam pozvali někoho seriozního, který by vysvětlil, co to přímá demokracie je, to určitě nehrozí.

286203

14.03.2013 15:04

Izrael: de facto člen NATO

šéf

kutra 80.?.?.?

přijel na inspekci

286308

14.03.2013 23:30

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

RE: ...dostat se mi mezi nohy...

kutra 80.?.?.?

jestli jste se nepřehlédl, tak A je bez čárky a je rozdíl mezi starou bÁbou a pěknou bAbou

286332

15.03.2013 22:35

Venezuela po Chavezovi

RE: Hitler a Stalin?

kutra 80.?.?.?

Je to zvláštní přístup, když někdo označuje něčí názor, který je podložený jasným nezvratitelným faktem a logickou úvahou, za naivní.

286412

16.03.2013 22:43

Venezuela po Chavezovi

RE: Hitler a Stalin?

kutra 80.?.?.?

Pane Steven, nepamatuji si, že bychom si tykali a abych pravdu řekla, ani po tom v nejmenším netoužím. Zřejmě jste toho v životě zažil spoustu a je jenom Vaším problémem, kolik jste z toho pochopil. Podle toho co píšete si myslím, že nic moc.

286480

25.03.2013 09:54

Proč má Kypr problém

RE: Proč má svět problém..

kutra 80.?.?.?

Ruskou delegaci s nabídkou pomoci, která byla jistě výhodnější, než ta od EU, poslali zpátky s tím, že chce za babku koupit Kypr, samozřejmě, když si tak pěkně připravili situaci schramstnout Kypr sami, tak to nedovolí nikomu jinému. A vláda prosí o pomoc. To známe, taky tu máme zvací dopis z 1968 s prosbou o pomoc. Přitom otevřeně říkají, že chtějí zachránit ne ekonomickou situaci země, ale bankovní systém. Jediné řešení by myslím bylo, kdyby vyhodili vládu a nechali zemi projít bankrotem. To znamená - dluhy neplatit.

287081

25.03.2013 10:35

Houžvičky

RE: Úchylka

kutra 80.?.?.?

Neustále kritizovat Klause je podle mého názoru něco jako úchylka. V každém případě to svědčí o tom, ať už je Klaus černý nebo bílý a nebo černobílý, je to výrazná osobnost, jinak by takový zájem neupoutal. Pan Stwora otevřel diskusi na téma co je to pravda a zda by si lidé měli navzájem tolerovat své pravdy i když se liší, ale kritici Klause se nedokáží zaměřit na nic jiného než na svou pravdu. Pan Stwora má zase svou pravdu, udržovat Zvědavec v linii, jakou si představuje. Takže když jdu na Zvědavec, vím, jaký typ informací zde najdu a když chci jiný úhel pohledu, jdu na jiný server, kde zase nenajdu články ze Zvědavce. V tom je ta úžasná rozmanitost různých serverů. Veřejnoprávní média by měla uveřejňovat různé úhly pohledu, Zvědavec mezi ně nepatří, je to soukromý server. Buďme rádi, že ještě stále tuto možnost máme. [smích]

287085

29.03.2013 00:30

Proč má Kypr problém

1094 českých firem

kutra 80.?.?.?

mělo na konci roku 2012 mateřskou firmu na Kypru, aby se vyhlo placením daní v Čechách. Kolik asi ruských firem se chovalo obdobně?

287295

31.03.2013 11:07

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

Dnes se již všeobecně ví,

kutra 80.?.?.?

že Stalin, Hitler, Churchill, Roosevelt atd. byly jen různá chapadla jedné chobotnice, z historie bychom se měli poučit a zamyslet se nad tím, zda Putin, Obama, Merkelová, Si Ťin-phing atd. nejsou různá chapadla té stejné chobotnice v dnešní době. Tehdy se jim podařilo lidi mezi sebou rozeštvat a pro zisk chobotnice ochotně zabíjet sousedy a položit své životy. Všichni prohráli, jen chobotnice vyhrála. A co dneska?

287381

dodnes nebylo prokázáno, že očkování chrání před nemocemi, na které by mělo chránit.

287382

31.03.2013 17:06

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Dnes se již všeobecně ví,

kutra 80.?.?.?

Známý Rothschildův slogan z 1790 je: Dejte mi možnost vydávat a kontrolovat národní měny a bude mi jedno, kdo dělá zákony. Což v praxi znamená, že kdo vlastní centrální banky, toho musí zákonodárci poslouchat. Žádná evropská, americká, ruská ani čínská centrální banka nepatří vládám příslušných států. Ilumináti vždy vytvářejí a řídí svou vlastní opozici, která křičí a vyhrožuje, ale nikdy neudělá nic, co od ní není žádáno. Přesně jako Rusko a Čína.

287401

Na Vašich odkazech mě zajímalo především, kdo platil výzkum, který přinesl tyto výsledky. Zdroj financování je uveden jen u jednoho, ale jména některých vědců se opakují a tak je možné, že stejný zdroj financoval i ostatní. U tohoto jednoho je uvedeno : Financování: Alfred Sloan Foundation P. Takže kdo to je. Podle wikipedie to byl spoluvlastník, ředitel a president společnosti General Motors, který v roce 1934 založil dobročinnou nadaci Alfred P. Sloan Foundation, která dnes spravuje téměř dvě miliardy dolarů. Je to filantropická nezisková organizace, která ty dvě miliardy dolarů má jen proto, že ji někdo (nějaký filantrop - podnikatel a lidumil) sponzoruje. Jestli Vy takovýmto výsledkům věříte, je to Váš problém. Já tedy ne. Mě to zavání Billem Gatesem a jeho programem na snížení populace.

287426

Otevřel jste tu nejdůležitější otázku - čemu věřit. Pokud výrobce dělá výzkum svého výrobku, nemělo by se tomu říkat výzkum, ale reklama. Je spousta lidí, kteří reklamám věří, jinak by je taky nedělali, já, když vidím reklamu, tak si kladu otázky, kdo tu reklamu udělal a proč, většinou to kdo je výrobce nebo prodejce a proč je udělat kšeft. A je jedno, jestli výrobkem je prášek na praní, nebo lék, nebo očkovací sérum. A farmaceutické výrobky, tak jako mnoho jiných, např. elektronika atd. obsahují tzv. kurvítka. Takže lék na něco pomůže a na něco ublíží, aby se udržel pacient a kšeft. Proto tedy opravdu schváleným lékům nevěřím a držím se tradiční medicíny našich předků. A pokud v budoucnu budu nucena použít chemicky vyrobený lék, udělám si poté detoxikaci. U vakcín je nebezpečí, že v nich není jen "kurvítko", ale může to být i chemická zbraň. Je na každém z nás, zda budeme slepě věřit tomu, co je nám reklamou předkládáno, nebo zda si najdeme různé podklady a podle svého selského rozumu posoudíme, čemu budeme věřit. Můj názor je, že zdravý selský rozum a osobní zkušenosti jsou víc, než výsledky skupiny vědců, placených za to, že dojdou k předem připravenému výsledku. Pokud se chcete něco o očkování dozvědět, můžete si najít film od Anity Petek, kde to srozumitelně vysvětluje. Pokud se skutečně chcete o očkování něco dozvědět, jsem ochotna Vám věnovat svůj čas a najít Vám místa, kde najdete spoustu informací. Jenže, vzhledem k tomu, jak jste nedávno obhajoval očkování proti rakovině děložního čípku, což je podle mě zvrácenost, vznikl ve mě pocit, že Vy o žádná fakta nestojíte, protože jste se zasekl na svém názoru. Nuž, nechte si Vy Váš a já si nechám svůj.

287453

Pane Koubek, doteď jste byl diskutér sice s podivnými názory, ale solidním jednáním, nyní jste se projevil jako člověk, kterému, když dojdou argumenty tak uráží. Svým napadnutím paní Jarmily jste postavil sebe a tím i své názory do světla, které Vám není ke cti. Žijte blaze.

287469

Každý vycházíme ze svých osobních zkušeností. Možná má pan Moudrostrak lepší zkušenosti s doktory než s léčiteli. To se může stát, někdy se šarlatáni vydávají za léčitele. To je jako u doktorů, někteří jsou lékaři, kteří se snaží pomoci a někteří jsou jen studovaní MUDr., kteří slepě věří zmanipulovaným výzkumům farmaceutiků a do nebe volajícím blbostem, ke kterým došli jimi certifikovaní lháři. Já mám své osobní zkušenosti jiné. Znám osobně spoustu lidí, kteří hledali marně pomoc u MUDrů a dneska jsou zdraví jen díky bylinkám, znám osobně dva případy lidí, které páni doktoři poslali domů umřít jako beznadějné případy a dnes jsou po letech v pořádku, znám osobně pět dětí, které se díky bylinkám narodili párům, podle doktorů neplodným, mám štěstí, že znám léčitelku, která je Paní Léčitelka.

287573

03.04.2013 16:37

Země BRICS plánují novou banku, aby obešly Světovou banku a MMF

RE: Sorac ale tohle je dulezitejsi

kutra 80.?.?.?

hezky panáčkuje, tak už je snad jasno těm, kteří se zajíkali radostí při jeho zvolení
http://www.youtube.com/watch?v=DXCrJ9IpSBA

287581

04.04.2013 10:44

Padesát stupňů šedi / temnoty

včera jsem byla na slezině osmnácti bab

kutra 80.?.?.?

různých věkových kategorií, pro ty kteří si myslí, že baba je stařenka, upřesňuji, že tam byl zastoupen věk od 20 do 60 a náhle se téma hovoru stočilo na jednu úúúžasnou knížku, zřejmě nejlepší z nejlepších, protože o jiné se tam nemluvilo, která se všem líbila a hlavně nejmladší ročníky z ní byly nadšené. Posléze jsem pochopila, že díky panu Stworovi jsem informovaná o nejdůležitější události, která hýbe naší veřejností. Na otázku k mladším členkám naší párty zda se jim to líbí jako fantazie, nebo zda by to chtěli prožít, jsem se dozvěděla, že by to chtěly prožít. Tak jsem tam dřepěla, civěla a měla pocit, že žiju mezi samými masochisty. Nejen ve smyslu sexuálním, ale všeobecně. Nikdy jsem nepochopila proč už malí kluci si tak rádi hrajou na to jak po sobě střílí a spolu bojujou, mají radost a vzrušení z toho, když jeden druhému, alespoň na oko, ubližuje. Dospělí chlapi milují střílečky v PC hrách a i sport je o vzrušení - vyhrát a porazit slabšího. Ženy zase vzrušuje pozice slabší poražené silnějším. VŽDYŤ NAŠE SPOLEČNOST PO TOM TOUŽÍ. Toužíme o tom, být přemoženi silným a dobývat vítězství. A tak to máme v celé hierarchii našeho pyramidálního systému. Silný dobývá slabšího. A protože nejsilnější energií v naší společnosti jsou peníze, tak samozřejmě bohatší dobývá chudšího. Tuhle stránku, na které teď jsem, navštívilo přes 500 tisíc lidí. Proč ne desetkrát více? Není to proto, že nás vzrušuje být poníženi, pokořeni? Kolik lidí touží po tom být svobodní, nezneužívaní a sobě rovni? Při každých volbách zírám s otevřenou pusou a kladu si otázku: proč lidi dobrovolně chodí a dávají této smečce plné legální právo dělat si s námi co chtějí. Proč lidé chodí volit? Včera se mi vybavila odpověď - možná je to proto, že je vzrušuje být potupeni. Odměnou za to mají své auto, svůj dům, spousta zábavných aktivit, televizi, která jim dává zábavu a možnost žít navyklým životem a nemuset nic měnit. Vždyť je to naprosto stejné, jako v té ukázce, kterou nám pan Stwora ukázal realitu.

287622

Proč by Werner měl být podvodník kvůli tomu, že někdo nedokázal to co on? To myslíte, že kdybych já běžela maraton a umřela na to, což by se při mé kondičce zřejmě stalo, tak všichni výherci maratonu by tím byli podvodníci?

287624

Těžko to vysvětlit lidem, kteří jsou striktně věcní a kteří z principu odmítají přijmout něco, co nechápou. Prokazatelně existují na světě lidé, kteří nejí a žijí z energie z vesmíru. Je to výsledek dlouhé letité práce. Výsledkem je uzdravení všech nemocí a tělo má spoustu energie. Tady je rozhovor s jedním z nich:
http://www.youtube.com/watch?v=LI_EmGYV_3Q

287642

22.06.2015 11:47

Babiš se nám vyprázdnil

RE: treba bych se rád dozvedel, co delá Babiš špatne

kutra 31.?.?.?

Cílem Babiše § Monsanto není zplundrovat půdu, to je jen vedlejší produkt, cílem je získat větší moc a balík peněz na programu snižování populace. Už teď Babiš skupuje kliniky na umělé oplodňování. Ví moc dobře, že po krmení obyvatelstva GM produkty bute právě tohle dobrý byznis.

335223

14.11.2015 21:41

Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

pasy

kutra 31.?.?.?

je zajímavé, že teroristé si nezapomněli vzít s sebou pasy a pak je na místě pohodit. Nepřipomíná vám to 9/11?

341834

15.11.2015 09:31

Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

fanatici proti fanatikům

kutra 31.?.?.?

hezky to ti, co se cítí být povolanými pány tvorstva, vymysleli. Žádné zbraně hromadného ničení, prostě proti sobě rozeštvou lidi zfanatizované náboženstvím proti lidem zfanatizovaným konzumem a penězi. To hlavní příjde, až jich sem naverbujou ještě víc.

341862

15.11.2015 17:28

Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

RE: 2 chyby v článku

kutra 31.?.?.?

tak to asi jste čínský císař

341885

08.02.2016 18:09

Smrt komunisty

odepření životně důležitých léků je vražda

kutra 31.?.?.?

Diskuse se pořád točí kolem toho, jestli byl takový nebo makový a kromě Jarmily je každému ukradené, že to byla vražda. To už jsme všichni tak emočně otupělí?

345366

18.02.2016 11:37

Jak mi Putin zkazil šuk

rozděl a panuj

kutra 31.?.?.?

to je heslo, kterým se elity říděj a vzhledem k několikasetleté praxi to uměj. A my jim to žerem. Jsou v bezpečí. Místo, aby se lidi obrátili proti nim, tak se hádaj mezi sebou. Když dva se perou třetí se směje.

345699

08.03.2016 18:09

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

kontrolovaná opozice

kutra 31.?.?.?

Goebbels ve svých denících uvádí, že vždy před tím, než němci vpadli do nějaké země, založil několik proti německých novin a několik protiněmeckých rozhlasových stanic kde směsí pravd a polopravd a lží zblbnul občany té země

346562

která zblízka vraždila ženy a děti prchající z rozbombardovaných domovů a z lásky k vlasti si típla cigaretu o oko člověka, který měl jiný názor než ona

349148

07.09.2016 11:24

Sorosovo tažení za globální chaos

skvělý dovětek

kutra 31.?.?.?

dříve bylo jméno Soros obestřeno tajemstvím a teď je to Soros sem, Soros tam, není to divné? Ano Soros je vykonavatelem vůle někoho mocného, ale ono se to tam nahoře pěkně mele. Co když je jméno Soros použito jako hromosvod všeho špatného, co se teď děje? Co když je to připraveno na : my nic, to Soros? Stejně takhle to udělali s Hitlerem

351733

s „falešnými zprávami“, který nedávno publikoval Washington Post

353856

10.01.2018 14:39

Centra našich životů

Chrám boha Konzuma

kutra 31.?.?.?

biskupové jsou nadnárodní společnosti, kardinálové banky a kdopak je papež?

361867

06.01.2021 10:59

Těžký rok za námi, ještě těžší před námi

RE: šanca

kutra 31.?.?.?

Je něco jiného věřit v boha a věřit bohu. Otřepaná fráze věřím v boha je nesmysl, protože, když vím, že je, nemůžu na něj věřit. To je jako by někdo řekl, že věří, že má manželku. Něco jiného je věřit mu. A na to nepotřebuji žádného zprostředkovatele. Naši dávní předkové měli spojení s bohem, jenže to se nehodilo do krámu globálnímu prediktoru a tak vytvořil svoje nástroje, jako křesťanství, islám, judaismus, hinduismus, zoroastrismus a sikhismus, protože jimi se ovečkám lépe vládne.

385426

06.01.2021 12:57

Těžký rok za námi, ještě těžší před námi

RE: I ty mrtvoly budou.

kutra 31.?.?.?

Proč jste přijal teorii o soutěžení? Soutěžení lidi rozděluje a komu asi rozdělení vyhovuje? Kdyby lidi místo soutěžení spolupracovali, tak by byli silní a nedalo by se jimi manipulovat. Lidstvo jako celek, to je vůdce. Potřebujeme se vymanit z hlubokého otroctví, když se spojíme, nikdo na nás nemá.

385429

06.01.2021 17:40

Koronavirus a korelace

RE: Proč se nebojím vakcíny

kutra 31.?.?.?

Třeba je to jinak. Tak jako se šlechtí rasy psů, dají se šlechtit i lidi. GP si vyšlechtil rasu židů a úspěšně ji použil na dosažení svých cílů. V 2. světové válce zařídil velkou čistku - broušení nástroje, co vy víte, jaké záměry má teď s rasou židů?

385442

06.01.2021 20:05

Těžký rok za námi, ještě těžší před námi

RE: I ty mrtvoly budou.

kutra 31.?.?.?

To je právě ta technika po staletí a možná tisíciletí zdokonalovaná, jak lidi odvést od přirozeného způsobu myšlení a jednání. Celé naše školství je postavené na soutěžení, mainstream nás přesvědčuje, jak je soutěžení dobré, vědci nám namlouvají, že člověk se vyvinul evolucí, od malička nám vtloukají do hlav, že soutěžení je přirozené. Výsledkem jsou lidé, kteří si nechají zmrzačit svou kůži pro NEJkrásnější tetování, sportovci si ničí zdraví pro NEJvyšší výkony, ženy si vybírají ty NEJbohatší muže, muži si vybírají ty NEJkrásnější ženy. Vnitřní hodnoty hrají roli jen u menšiny. Samozřejmě, že předstírání něčeho, co není pravda, jak o tom píšete, se široce odehrává a je to považováno většinou, hlavně diváky TV a filmů, za normální. Záleží na každém, zda tuto filozofii přijme za své a nebo ne.

385453

07.01.2021 14:39

Kozel zahradníkem v Bílém domě

RE: Normální situace

kutra 31.?.?.?

Naše společnost dospěla do hraničního stavu. Monopol pohlavárů biblického projektu zotročení lidstva ve jménu Boha vedl k tomu, že 1% lidstva vlastní více než 90 % všeho majetku na světě, technologie využívá jen pro sebe a ničí tak planetu a co je nejhorší, tohle 1% si myslí, že pohlaváry přechytračí. To, že chtějí snížit počet obyvatel a geneticky je modifikovat, nezajímá ani jednoho, ani druhého, ale zajímá to Alianci a tak zřejmě zasáhla. Pokud to co se teď děje je pod patronací Aliance, tak by se mělo vše v dobré obrátit, i když v gesaře i nesaře je obnovení šlechtických titulů, což je jako zdvižený ukazováček, ale vše ostatní bude krok kupředu.

385469

08.01.2021 18:04

Těžký rok za námi, ještě těžší před námi

RE: I ty mrtvoly budou.

kutra 31.?.?.?

Je roztomilé, když mi říkáte slečno. Poučovat Vás nebudu, raději se zamyslete sám. Ještě nedávno, před nějakými čtyřmi, pěti generacemi bylo velkým problémem, když žena otěhotněla aniž by byla vdaná, muž byl povinen zachránit její čest tím, že si ji vzal a pokud to neudělal, koukalo se na ní skrz prsty a dítě bylo po celý živit považované za bastarda, celá společnost to akceptovala, při uzavírání obchodu bylo potřesení rukou zákon a dneska se křivák považuje za šikovného a celá společnost to akceptuje, při dnešní propagaci sexu je považováno za normální, že kdekdo se páří s kdekým a celá společnost to akceptuje, kdysi se lidé veřejně upalovali a celá společnost to akceptovala, v Anglii se potulka trestala tretem smrti, takže pokud někdo ztratil práci a tím i bydlení měl smůlu a společnost to akceptovala a co dneska, jsou dostupné informace o to, že viry jsou tak malé, že projdou náhubkem a zůstanou v něm jen bakterie, které dotyčný vdechuje zpět, přesto celá společnost náhubky akceptuje, nepřipadá Vám možné, že si někdo pohrává s myšlením lidí a modeluje si ho podle toho jak se mu to hodí, jako modelínu? Možná si takto modeluje i to, jak lidé vnímají soutěžení nebo evoluci? Píšete kostely, ano považuji to za jeden z nástrojů, nejen křesťanské kostely, ale všechna náboženství, další jsou televize, filmy, hudba, psané slovo, viditelné i podprahové informace. Tím, jak zmiňujete rozdílnost živočišných druhů spíše popíráte evoluci. Jak vznikly veškeré organismy? Že by to bylo tak, že bůh stvořil první den to, druhý den ono atd. a sedmý den odpočíval? Nebo, že by to bylo evolucí? Podle mého vnímání světa a mých zkušeností to nebylo ani jedno, ani druhé. Nejspíš v blízké době budou uveřejněny nové informace a pak záleží na Vás, jak si na svou otázku odpovíte

385525

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 339 481