Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané tmo

Nalezeno 422 příspěveků, 2 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.05.2012 13:44

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: Zvědavec...

tmo 89.?.?.?

Mně ani tak nevadí články Zvědavce (ty si rozumný člověk přebere podle svého rozumu... číst může a nemusí), ale mnohem horší je sebranka zdejších "inteligentů", kteří tvoří tu atmosféru fanatismu a vyděšeného obranářství svého bezradného zraněného ega a svého pomateného pohledu na zlý svět. A toto už s duševní poruchou nehraničí... to už je za čárou. Velký počet zdejších diskutérů ze smečky by zcela jistě rádi přijali odborníci na léčení duševních nemocí... to není invektiva, to myslím zcela vážně. A je mi jich upřímně líto.
Asi tento web přitahuje převážně právě tyto nešťastníky... jakási "chráněná dílna".

269038

17.05.2012 10:26

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: A proč jsem stále lezeš Tmo,když sem přispívají tak

tmo 89.?.?.?

>...pro které je Zvědavec učiněná žumpa a pro zdejší diskutéry nemají slušného slova, jsou zde neustále pečení vaření, každou hnidu hned komentují a sledují

Jsi na velkém omylu, drahoušku přechytralý. Já zde nejsem pečený vařený. Čtu asi 10% článků a ještě méně diskuse (je toho textu víc, a něco je pro mě nestravitelný balast či přímo fundamentalistické hovadiny). Někdy ale na téma, které je mi blízké nebo mě zaujme, zareaguji, většinou na zjevné bludy nebo lži, a snažím se to uvádět na správnou míru... ale obvykle bez viditelného pozitivního výsledku, protože pochopení nějaké myšlenky vyžaduje také nějakou, alespoň průměrnou, kvalitu na druhé straně -jenže místo zamyšlení NAD PRAVDOU se od většiny zdejších "stádních" dočkám jen nenávistného plivání... stačí jim vidět jen tři písmena mého nicku. Asi je to pro tyto individua snadnější, než řádně myslet, nebo je to pro ně uspokojivější, když mohou někoho napadat, nejlépe spolu, kolektivně... což jim patrně dodává blažený pocit, že nejsou na světě sami, a alespoň někdy a v něčem byli "úspěšní"... spojenými silami někoho přeřvali (co na tom, kde je pravda... důležitý je pro ně pocit společné tupé síly).
Ano, možná jsem v tomto ohledu masochista, nebo nenapravitelný idealista, altruisticky se snažící někomu pomoci vidět správně. A na Zvedavci si chci občas rozšířit obzory o ty alternativní pohledy na věci/události.
No a pokud jde o moje návštěvy -nejsou vůbec tak časté, jak lživě píšeš... někdy tu nejsem celé měsíce, a jindy vypotřebuji svých 8 nebo kolik je těch free příspěvků, a pak už stejně reagovat nemůžu. A tvé blábolivé úvahy o touze rozbíjet diskuse jsou už úplně paranoidní... asi dobře nesnášíš jiné názory, co? A jsi nelogický i v tom, že mi tento web vadí -kdyby tomu tak bylo, asi bych sem nechodil.

269088

07.10.2012 14:53

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

ach ty vědomosti... a ubohá úroveň...

tmo 89.?.?.?

neznalost neomlouvá - zde ale zjevně opravňuje ignorantského autora "článku" ke štvaní ještě více neznalých a zatemnělých chudáků [oči v sloup]

Po celou historii církve vznikaly relikvie tak, že se do šparkařského/zlatnického díla (zlaté či stříbrné schrány, kříže, monstrance a podobně) umisťovaly s velkou úctou A VÍROU kousky těla zesnulých svatých. Ti svatí jsou především svatí církve, tedy kdo jiný by měl mít právo PRO JEJICH uctívání rozhodnout o umístění části ostatků do takové relikvie??? snad ignorantský nevěřící pes? nebo snad nějaký anti-církevní ubožák by to povoloval? (nebo spíše nepovoloval). To by nevznikla jediná vzácná relikvie (a pro anti-blce "historická památka" ).

Kdo jiný než kardinál v zemi daného světce, by jako o tomto měl rozhodovat? Snad ještě papež, to beru... ale určitě ne zdejší spodina.
Ta věc má svá pravidla - ale ta autor nezná.
Jistě byla tato věc vyjednána i se státními památkovými orgány - ale o tom autor opět nic neví.
A protože nic neví, místo článku vyrobil jen zbytečný plivanec, který si flusnul sám sobě do ksichtu (udělal ze sebe blba), a vyrobil bouři ve sklenici vody (totiž pozdvižení mezi nejtupějšími zde).

276689

ty bys udělal źida z každého že? [chechtot] i z katolického kardinála Duky, který svou kulatější slovanskou postavou a bodrým obličejem připomíná źida jen těm největším pitomcům. možná jsem podle tebe žid i já [velký smích]

276690

17.10.2012 10:39

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: ach ty vědomosti... a ubohá úroveň...

tmo 89.?.?.?

Pravdou je, že zde se setkává převážně stádo tupých a sprostých vepřových kusů, toužících si, pomocí podpásových a jinak neférových a mimo téma jdoucích blábolů, kompenzovat fatální deficit intelektu a obecné neštěstí svého mizerného života.
Na inteligentního člověka tady narazíš jen zcela výjimečně. Proto jsem sem také přestal chodit -je to zde chráněné pracoviště pro mentálně postižené, pro jejich terapii. Ale terapie nepomáhá...

277317

Mohl jsi odpovědět ještě hloupěji a ubožeji? -Jen osobní útok, navíc vrcholně trapný. Ale to tobě nedochází, vzhledem k extrémně nízkému intelektu. A ještě se vlastní tuposti řehtáš jako dobytek. Tak si ulev... tahle diskuse je zde přece pro tebe a tobě podobné pacienty.

277318

17.10.2012 10:47

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: ach ty vědomosti... a ubohá úroveň...

tmo 89.?.?.?

Ach ta úroveň... jeden chudák mele o denaturáku a jiný primitiv útočí s blázincem a medikamenty. Tady je fakt zoufale zoufalá smečka zakomplexovanců, kompenzujících si své osobní neštěstí ubohými útoky na jiné...

277322

Nemůžeš za to, zoufale postižený dube - proto také tvé "příspěvky" obsahují logické i faktické nesmysly:
- pokud někdo uctívá umučeného, pak logicky ne jeho (satanistické) mučitele a vrahy, nýbrž právě naopak "stranu dobra".
- slovo satanistické bys musel něčím podepřít, ale nemůžeš, protože satanismus je nějak definován. jenže ty jsi totálně mimo, neznalý chudák.
- kdybys něco věděl, došlo by ti, že není uctívána mrtvola, a už vůbec ne jen tak obyčejná (vzkříšená). na to ale nemáš IQ ani dobrou vůli, abys chápal takové věci, které tě vysoce přesahují.
- nejde tedy o uctívání kultu smrti, ale naopak života. je to prostě mimo tvoje mentální možnosti...

277325

17.10.2012 11:35

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: Psychopati

tmo 89.?.?.?

Jediný, kdo tu řve jsi ty, vopice.
1) tyhle věci někoho zajímají, ignorantské vopice ale nikoliv.
2) kdo tu něco opakuje do zblbnutí jsou tupí řvouni proti církvi
3) pojem "zakomplexovaný chudák" naplňuješ 100%, a zde nejen ty
4) tvoje vzdělání se omezilo na utírání si prdeIe Rudým právem. Kněží jsou prakticky ve 100% případů vysokoškolsky vzdělaní, někteří mají vysokých škol i více... a znalostmi a intelektem tebe přesahuje každý z nich minimálně 10x.
5) o vyvraždění (někoho) římskokatolickou církví dodej detailní informace (kdo, koho, čísla). bezpečně se nedostaneš na čísla komunistů ani fašistů. Navíc budeš mít problém s definicí "kdo je církev" a "co udělala církev"... a co někdo úplně jiný, za náboženství se schovávající.
6) že je komunismus vynálezem církve je mesmysl (dokaž to), i logicky je to hovadina -proč byla ze strany komoušů církev stíhána a ničena? proč by církev podporovala nevěreckou/hmotařskou ideologii, navíc nepřátelskou ke všemu duchovnímu (i vůči sobě)?
7) je tedy evidentní, že zcela s cesty meleš ty.

Do majetku církve ti samozřejmě nic není - stejně tak ti nic není do majetku jakékoliv jiné osoby, ani do majetku rybářského svazu, ani do majetku jakéhokoliv vlastníka. Nemůžeš zasahovat ani do rozhodnutí soudů. -Ty prostě jen zaplatíš za zlodějny svého fotra, který někoho okradl (a je jedno koho). Spravedlnost je prostě taková, že zloděj má být zavřený a ukradený majetek vrácený. Zloděj (tvůj fotr) už zavřený být nemůže (možná je už pod drnem), a kromě jiného šlo o kolektivní loupež. Za to můžeš být jedině rád. Ale ukradený majetek zloději zůstat nemůže, ani jeho zvrhlému vopičímu potomku... to je logické. Proto budeš platit! A pokud ne, existují i mezinárodní soudy a v tom případě to bude mnohem tvrdší, než kompromisní dohoda.
>Samozřejmě že ne.
Ano, samozřejmě že ti to nepřísluší, tím méně jako vopici. A žvásty o dva tisíce let trvajícím řvaní si nechej pro své vopičí potomky... ti jsou snad ještě tupější než ty, takže jim můžeš nalhat, že církev byla okradena před 2000 nebo 1000 lety [velký smích] bIbe... Ale chápu, že vopice dějepis neznají. Trapné je, že i přesto mohou řvát na diskusi. No na téhle určitě -zde je to určeno pro chudáky tvé úrovně.
Jen kdybys měl světloiu chvilku: majetek církve pochází převážně z nadací od místních šlechticů, z dobrovolných darů věřících, z odkazů osobního majetku po smrti a z poctivého hospodaření se vším tímto majetkem po dlouhá staletí -je tedy evidentní, že majetek existoval legálně a že dobrým spravováním musel nutně přinášet i zisky, zvětšovat se. Zisky byly v naprosté většině použitý na humanitární, zkulturňující a vzdělávací účely -to tě ale minulo... i tvé předky. Ve vašem genofondu pro studium nebyly předpoklady.

277330

26.10.2012 15:00

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

>já svou výzvu o podpoře Okamury z prvního článku beru zpět. Dokud nebude zřejmé, odkud a z čeho pan Okamura zbohatl, vám radím opatrnost

1) čecháček závistivý
2) není implicitně právem kohokoliv, strkat svůj rypák do finanční situace spoluobčana
3) primitivním pokusem s tabulkou o 4 firmách a jejich oficiálních výsledcích se dojde jedině k neúplnému, nepřesnému a tedy zavádějícímu výsledku a falešnému štvaní. Možná investuje v zahraničí? A co je komu do toho? Podle mě základ majetku získal z provizí od hotelů, restaurací atd., kam vozí Japonce a jiné. A také z knih a svých vystoupení v TV i jinde.
4) JDE HLAVNĚ O NÁZORY A CHOVÁNÍ, a ne o majetek někoho.
Nezváviďte.
A až dosáhnete (poctivou snahou z ničeho) takových výsledků jako pan Okamura, pak teprve si otevírejte držky a někoho "hodnoťte"... pokud už si myslíte, že na odsudky jiného člověka máte nárok.
Podle mě je Okamura příčinlivý, houževnatý, podnikavý člověk, umí se chovat inteligentně a umí se zviditelnit (nic z toho kdokoliv z vás nedokázal). Jeho názory jsou správné (například majetkové přiznání POLITIKŮ, a to i bývalých), a kdyby byly prosazeny, nastal by zde náhle pozoruhodný pořádek (staří politici by seděli a noví by se nesnažili tolik krást, protože by pak stejně nemohli prokázat, kde vzali na vily, auta atd.). Samozřejmě že Okamura má jistě i své chyby, má sklon k populismu, ale to je jeho cesta ke zviditelnění, a nezaznamenal jsem nic z jeho názorů/postojů, co by nemělo aspoň trochu logiku a co by bylo v zásadním rozporu s mými postoji a zájmem tohoto národa (uvést to tady do alespoň relativního pořádku, a místo věčného brblání raději aktivita).

277883

26.10.2012 15:10

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec? Asi obojí..

tmo 89.?.?.?

>Já snad budu volit toho potetovaného vodníka

---jo [velký smích] to by asi tak odpovídalo zdejšímu osazenstvu [chechtot]
Já mám zatím favority Jakla a případně Okamuru.
Rozum a konzervativní názory pro mě rozhodují.

277885

26.10.2012 15:15

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: To je vážně legrace...

tmo 89.?.?.?

Jasně... opatrnost, obezřetnost. Nebo-li typicky české připosraně rádoby-vychcané přizdisráčství a hloupost k tomu. -A výsledek bude jako vždy bIbý... [chechtot]
Dav plebsu se může třeba na hlavu stavět, vylekaně stříhat svýma ušima a namáhat si svůj minimozek... a přesto (zákonitě) vždy vymyslí pi?ovinu.

277886

to je pravda... volby v USA rozhodnou. ale dost důležitý je také jasný signál odporu ze strany Ruska.

ale je důležité si odpovědět, kdo je ta druhá strana, ta proti-prezidentská:
1) menšinová (každý nespokojený může svrhnout vládu?)
2) anarchistická (každý nespokojený může vraždit a dávat si absurdní podmínku, že bude jednat až po odstoupení Asada a jeho vlády? a s kým pak bude jednat? v chaosu jaký nastal v Libyi...)
3) ve spojení s mezinárodním terorismem arabským (zájmy sousedů trhat a uplatňovat větší vliv)
4) ve spojení se zájmy USA (dokončení cíle tzv. arabského jara)
bod 4 je pro mě ne náhodou spojený s bodem 3.

277891

26.10.2012 16:50

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

Z této (i reakce výše) je vidět zatemnělost a nepochopení zdánlivě jemných rozdílů:

-je rozdíl mezi spoluobčanem (po jehož výši výdělku ti je houno a nemáš sebemenší právo jej kontrolovat) a mezi politikem (=zvoleným zaměstnancem občanů, podobně jako úřednictvo)

Navíc není vůbec jasné, zda se Okamurovy názory (uzákonit majetkové přiznání politiků i zpětně) podaří většinově prosadit a uzákonit parlamentem ČR. Teprve pak se části občanů (politikům) bude moci někdo rýpat v jeho příjmech. -TEĎ NE !!!

Takže z toho vyplývá, že v tom jaksi zoufale plaveš v čase, a máš v tom guláš... co je a co by mělo být.

277893

26.10.2012 17:19

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

>ale prd...
to je jistě také "argument" [oči v sloup]
>no pokud má být dotyčný jeho prezidentem tak je to jeho povinností
božínku!!! co to tady zase je za blábolitele! musíš jenom umřít, a povinnost je jen daná zákonem.
>...a nejen právem
tos asi trochu uletěl, co? [chechtot] je to jeho právem? jistě. ale co je tobě do jeho práva? a co je ti do toho, zda on své právo využije nebo ne?
>Mě jako případnému voliči do toho je a hodně!!! Chci vědět každou hovadinu jinak ho samozřejmě nevolím
to je zase tvoje právo, které nikoho nemusí zajímat. pokud něco chceš zjistit, zjisti si to! a pokud někoho (ne)chceš volit, dělej si přece co chceš!
>No a to je potřeba vědět do každý koruny už před volbama!
prdlajs. už výše píšu, co je kdo povinen. a na tvé "potřeby" fakt každý může s?át.
>Nejste náhodou z TOp09 nebo ODS???
v žádném případě.
>A JAK víte, že šlo o "poctivou snahu z ničeho"? Tím snad u nás někdy něco někdo vydělal? To si asi děláte prdel, že???
nedělám. pár takových lidí znám. a jsem v podstatě jeden z nich - nikdo mi nic nedal zadarmo, nic jsem neukradl, nezdědil, korupcí nezískal... a přesto už dlouho podnikám z toho "ničeho" a žiju.
>Proč bych si proboha měl myslet, že u něj je to JINAK???
co ty si myslíš je ale (úplně smrtelně vážně) každému u pr?ele.

Je evidentní, že má nějaký podíl a/nebo příjmy z těch cestovních kanceláří v Británii a Japonsku.
Je evidentní, že ani jeho česká agentura neservisuje ty turisty zadarmo. Pokud jich prokazatelně přiveze do ČR 80.000 ročně, tak i kdyby měl z jednoho zisk pouze 1.000 Kč, je hrubý příjem té agentury 80 milionů ročně. Po odečtení režie za průvodce, nemnoho spolupracovníků a za účetní je z toho možná jeho zisk (ve formě platu) čtvrtinový, ale i těch 20 mega ročně na velmi slušný život stačí, ne? Tak jaképak nejasnosti?
Další peníze může mít již zdaněné ze zahraničí!!! Třeba z té CK v Británii, nebo z Japonska, nebo klidně i legálně z nějakého daňového ráje. Nebo zisky z investic z doby svého mládí!
Dále může mít i finanční provize nebo bezplatné protislužby od hoteliérů a restauratérů, kterým dovede ty japončíky na jídlo a ubytování. A jsou v ČR/Praze i jiné atrakce, z nichž něco může mít v souvislosti s tímto.
Takže nedochází ti, že ten chlap je za vodou vlastní pílí, přičiněním a schopnostmi?
A nedochází ti, že chudáčkové, co mu závidí a podsouvají nějaké tajné vydržování v cizím žoldu, jsou úplně mimo? ...v zajetí zase nějakých kospirací?
Plivat už dopředu "ten je jistě podvodník" je tradicí těch nejmenších, nejubožejších hovádek závistivých a na každého bohatšího člověka podezíravě čumících.

277895

26.10.2012 17:40

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

...a i kdyby si daňově optimalizoval tak, že jeho firma prodělává nebo vydělává jen minimálně, přesto tomuto státu dává dost:
1) daň z příjmů ze svého ročně X milionového platu, což je nejméně v řádech statisíc.
2) nadprůměrně vysoké odvody SSZ a VZP
3) nejspíš i silniční daň
4) daně a odvody za své zaměstnance
5) dává práci XX lidem ve svých firmách, kteří by jinak práci neměli a vysávali stát
6) dává práci a příležitost vydělat jiným firmám (hotely, restaurace), a ti z toho opět odvádějí daně a odvody státu (za majitele i tamní zaměstnance)
7) dává práci možná tisícům prodavačů po Praze, u nichž utrácejí japonští a jiní turisté (kdyby je Okamura nepřivezl...)
8) ti všichni, kteří na tomto turistickém byznysu vydělávají a živí se, zaplatí také při utrácení svých peněz DPH a spotřební daně... celkem na daních přes 50%. a dávají vydělat zase svým spoluobčanům, které "zaměstnají" nějakou službou.

Je tedy Okamurova činnost pro stát pozitivní? No jistěže! I kdyby on sám neodvedl státu ani korunu (a to on odvádí, nadstandardně!). -Ale přesto se najdou závistiví tupani, co jej budou chtít lustrovat, a že ON, schopný člověk s velkým Č (který překonal mnoho handicapů ve svém životě, překážek, těžkostí a něco dokázal), je prý povinen se takovým závistivým nickám zpovídat z každé koruny.
- N E U V Ě Ř I T E L N É ! ! !
a prý pokud to neudělá, takový chudáček (který tomu státu nejspíš nic nedává a jen bere dávky) mu nebude věřit a volit jej... fakt tragédie.

277896

27.10.2012 01:12

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

proč súdruha???
pro legalizaci euthanasie nejsem, stejně jako pro interrupce. a nezaznamenal jsem, že by to Okamura nějak prosazoval. doufám že ne.
>za zásadního činitele považuju také partnera ženy
já především společenskou morálku... připuštění vraždění nevinných nenarozených dětí jako východisko z nouze a čin pro ženino "pohodlí"... -ale ono se jí to vrátí na psychice i na fyzickém zdraví.

277928

no já z vás slováků taky moc dobrý pocit nemám.
knížepána jsem vždy odmítal.
a okamura, který se vypracoval sám svou pílí, od nuly, toho si lze alespoň za tu houževnatost vážit. nedostal něco do kolíbky, ani v restituci, jako někteří s modrou krví.
a jestli je z půlky šikmookej, to je mi fuk. je vlastně čech. hlavně když nebude bIbej.

277929

27.10.2012 10:30

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

tmo 89.?.?.?

>jako kandidát by měl svůj kompletní podrobný životopis předložit automaticky
[velký smích] "by měl"... jen tvoje představa... Prostě kecy.

>bych ze svého zaníceného obdivování idolu Okamury slevil
1) nejsem zanícený obdivovatel (jen vidím alespoň nějakou nepopiratelnou kvalitu mezi tím ostatním svinstvem - Fischer, Zeman, Bobošíková, Sobotka, Diestbier, vodník a jiné kreatury)
2) nenazval jsem okamuru svým idolem. jen je pro mě prostě zaslouženě jednou z voleb, vedle Jakla.

>Zatím jste nenapsal nic užitečného na jeho podporu, jen okecáváte sporné body
nauč se tedy číst. sporné body jsem samozřejmě s úspěchem napadl, ale uvedl jsem i něco jiného. stačí si to přečíst. Někdo prostě této republice alespoň prospívá, na rozdíl od jiných zlodějů, pijavic, škůdců a populistů. a že má náhodou polovinu genů z japonska? no a co? a že je úspěšný a tedy u nenávistných levičáků těžko přijatelný? no a co? koho to zajímá? ty si vol koho chceš a neotravuj.

>To že mluví o úpravách práv politiků, jejich stíhatelnosti a odpovědnosti z něj nedělá toho nejlepšího
ALE DĚLÁ TO Z NĚJ LEPŠÍ VOLBU MEZI TĚMI OSTATNÍMI. myslím, že to mělo být uzákoněno už dávno, aby politici nechodili do politiky s vidinou, že si nahrabou a nechají se korumpovat, popřípadě že rovnou budou krást (zakrytě). ono je to opravdu velmi jednoduché a účinné opatření - když si korupčních peněz nemůžeš užít, ukázat je veřejně, tak jsou ti ty peníze nanic. a pokud by za to, co nejsi schopen prokázat hrozil ve stručném procesu trest natvrdo a zabavení majetku, prostě by (téměř) žádný politik nekradl. a o to jde, ne? a místo takových tam politiky, kteří tam nejdou pro prachy ale chtějí dobře spravovat věci veřejné tam potřebujeme, nebo ne? místo by se jim uvolnilo...
Okamura navíc prosazuje i hmotnou odpovědnost politiků - kdo něco špatně rozhodne, zkurví něco s důsledkem škody na penězích poplatníků, měl by za to nést trestní odpovědnost. Ono se to totiž někdy dělalo záměrně a odměna za to "chybné" rozhodnutí přišla tak nějak bokem. ale samozřejmě nikdo odpovědný nebyl a není. Okamurovo opatření by tedy zlepšilo i zodpovědný přístup, pečlivost při práci. (otázka je, zda by tam byl ještě nával kandidátů do politiky).

>podíval jsem se na stránky té "jeho" agentury
z toho je vidět jak seš bIbej... zajímáš se o podružné, ne o to hlavní. a navíc si neumíš vysvětlit, že ty stránky agentury jsou jen aby něco bylo - oni to ti japonští turisti asi stejně číst nepotřebují (mají to asi v CK v japonsku vysvětleno lépe) a ty se jeho klientem nestaneš.
mimochodem na jeho stránkách není nic špatného - jednoduché, funkční, stručná informace o co jde. nic víc.
že machruješ že máš stránky lepší? -no a co? k čemu ti jsou? vyděláváš jako Okamura? -ono to asi nebude o stránkách, že? [velký smích]

277942

27.10.2012 10:51

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Businessman nebo politik ?

tmo 89.?.?.?

propánakrála to jsou kydy... ty seš ale (cenzurováno, neurážejte diskutujícího, editor)

Prezident republiky není ani obchodník ani manažer. Zastává prostě funkci hlavy státu, reprezentuje doma i venku, a má moudře ovlivňovat vnitropolitickou situaci a morálku, také náladu ve společnosti.

Okamura není ani obchodník ani manažer - je podnikatel. rozjel nějaké firmy a slušně a poctivě žije a živí svou rodinu. Aktivně do toho podnikání už zasahovat nemusíí - má na to lidi.
Je občanem tohoto státu, a jelikož prokázal své kvality, není důvod, proč by někdo vylučoval právě takového schopného kandidáta, který to má i "filosoficko-morálně" v hlavě uspořádané.

Že se zabýval cestovním ruchem? A čím se podle tebe, (cenzurováno, opět urážíte. Máte první varování. Při třetím vás zablokuji. Editor) měl zabývat, aby byl volitelný? Bankovnictvím? nebo strojírenstvím? nebo měl být "disident a dramatik" [chechtot]

A tato otázka svědčí o tvé demenci:
>Vyzná se vůbec v makroekonomii?
...to jsi snad nemyslel vážně, že by se měl prezident aktivně zabývat makroekonomií? vtip? -trapný, hloupý... Spíše ale šlo o projev tvé neznalosti, co?

Hlavně že VÍŠ, co se stane v budoucnosti a co někdo bude dělat.
>Bude si plést politiku s businessem
Nejsi ty spíš zakomplexovaný? nevěříš a nenávidíš každého schopnějšího, který něco dokázal? já za to ale nemůžu, že vedle tebe je úspěšnější každý druhý... možná i každý jeden.

277944

27.10.2012 11:43

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

někdo tu manipuluje - zloděj křičí chyťte zloděje. že fišere?!

tmo 89.?.?.?

>byla vyloučena nevyhovující skutečnost role katolické církve na násilné rekatolizaci českých zemí.
jak souvisí toto tvé "moudro" s oprávněním k vraždě 14 lidí? je jedno jakých lidí. i kdyby se v českých zemích rekatolizovalo 10x za sebou, nikdo tím nezískává právo vraždit kohokoliv, tím méně pokojného mnicha.

>Tím, kdo poslal do Prahy pasovské žoldnéře, byl totiž katolický biskup Leopold V. Habsburský
takže žádný z těch 14 františkánů, že jo, dál manipulující osIe?

>Pro osvětlení poměrů v katolické církvi té doby je nutno poznamenat, že jmenovaným biskupem se stal ve 12 letech a nebyl nikdy vysvěcen
zatemnělý, ty nemůžeš nic "osvětlovat". prostě lžeš. v katolické církvi jmenování biskupů ve 12 letech neexistuje. na kardinála může být biskup povýšen "jmenováním", ale aby se někdo stal biskupem, musí mít biskupské svěcení. pokud ho neměl, nebyl to biskup. tečka.
Navíc je totálně irelevantní, kdo údajně pozval pasovská vojska - žádný z těch 14 františkánů to na 100% nebyl.

>V té době se ke katolické církvi hlásila jen asi třetina Pražanů (ostatní byli kališníky, českými bratry,luterány nebo kalvíny)
jednak jde o nedokázané a nedokazatelné tvrzení (kec), a jednak je to opět irelevantní:
>kauzální klamy. Říká se jim například chybný směr
-že, manipulátorský Fišere [mrknutí jedním okem] procentuální rozdělení nehraje roli a nedává právo k vraždám.

>Dlužno ještě dodat, že o sedm let později po těchto událostech začala třicetiletá válka jako vyvrcholení náboženské netolerance mezi římskokatolickou církví a zastánci vyznání
příčina? NE! V českých zemích neplenila ani katolická církev ani její zastánci, nýbrž jacísi protestantští Švédové... mj. (kromě předešlé neblahé role kališnických pomatenců, skutečné plenící, vraždící a loupící lůzy).
Takže napadení byli do té doby pokojní katolíci:
>záměna příčiny a následku
-opět děláš přesně to, co se snažíš kritizovat, že manipulátorský Fišere? [mrknutí jedním okem]
a protože zcela nekřesťansky a nepříkladně nejdříve plenili nekatolíci (husité) a TEPRVE POTOM (teprve vinou těchto) nastaly ty náboženské zmatky, máme tu:
>chybná časová následnost
-opět jsi chycen... zlovolný Fišere [mrknutí jedním okem]

>Jeho vojska se dopouštěla násilností
nikoliv pokojní františkáni

>kláštery, ve kterých předpokládali úkryty pasovských
předpoklad není oprávněným důvodem, a už vůbec ne důvodem k vraždě. to pouze ve zmatené mysli lůzy. a možná ještě jednoho Fišera [mrknutí jedním okem]

Závěrem už jen informace, že oni františkáni byli pokojní mužové, kteří přišli do ruin pobořeného kláštera a začali jej vlastní prací rekonstruovat. nikomu neškodili, a ví to každý, kdo aspoň trochu zná spiritualitu františkánů, následovníků sv. Františka z Asisi -mimořádný příklad lásky ke všemu živému a příkladná skromnost a pokora.

277947

27.10.2012 15:00

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: někdo tu manipuluje - zloděj křičí chyťte zloděje. že fišere?!

tmo 89.?.?.?

>kdo ma pravo (popr. - povinnost), - nosit Fiserovu hnatu na provazku kolem krku ?
jedině pabIb steve, pokud zvládne ulovit ještě úhlavního nepřítele primitivů =Duku, ukousat svými statečnými vlčími tesáky jeho hnátu, a vypotit ještě nějakou bIbost do diskuse na zvědavci. -podmínka: musí to být jako obvykle -úplně mimo téma.
Pak, ověšen trofejemi, musí zavýt tak jasně, aby zavyli i ostatní ze smečky.

277953

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 0

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 0

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,89 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 154,77 Kč
1 unce stříbra
548,90 Kč
Bitcoin
839 427,09 Kč

Poslední aktualizace: 30.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 760 269