Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané WL

Nalezeno 257 příspěveků, 29 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.10.2008 09:04

Hlavní nádraží

RE: To už je příliš!

WL 194.?.?.?

Vážený občane pane Kramáři! Volám Vás ke stranické poslušnosti (nezaložené NS)! Takto se člen naší strany a zároveň nezvolený předseda nechová!! Neprozrazujte druhému občanovi skvělý výsledek, kterého jsme chtěli dosáhnout naší spontánní a neúmyslnou diskusí, a nekažte mu jeho radost ze chvilkového zevního prozření! Naše strana přeci progamově a dobrovolně zaujímá místo, které každý pozitivista úskostlivě odmítá. Víme proč. Nenechte se, prosím, unášet osobně namířenou sprostotou, která je přece základem naší stranické morálky! Pan Datel, nyní to myslím zcela upřímně, je třeba náš budoucí člen, ačkoliv zatím o tom ještě neví. Přeji panu Datlovi, Vám, i všem čtenářům, kteří se obtěžovali číst naše výplody veselý den a všechno dobré. WL
(Rozluštění přijde v příští reakci na očekávaně sdělení od pana P.P.)

174206

16.12.2008 09:03

Láska ještě úplně nevymřela

RE: Červené rukavičky

WL 194.?.?.?

Abych se přiznal, uvažoval jsem, že bych je asi střelil v second handu, protože už byly obnošené z první ruky. Ženám pod stromeček doporučuji nedávat pletné rukavice ale boxerské. Za prvé to míň bolí, když od nich člověk (muž) dostane do nosu, a potom zájem žen o box rapidně stoupá. Je to super, vzrůšo a sexy. Která nemá přeražený, rozpláclý a nakřivo posazený nos (odborný box. výraz je tzv. "rypák"), tak nemá ve společnosti šanci.

178231

14.01.2009 18:16

Podíl kola na poničení člověka

RE: Autor pláče na nesprávném hrobě

WL 194.?.?.?

Vážená paní Splácaninová! Doufám, že rozumíte legraci a nebudte se zlobit za to osovení. Vy nevíte, že 1.4. je každý den? Vy nevíte, že žijeme bez ohledu na letopčet stále v roce 1984?
Nic ve zlém, myslím, že bych vás velice rychle vyvedl z míry ohledně nulové informační hodnoty uvedeného článku. Jistě jste schopna mi vysvětlit informaci o tom, že lidské nohy (kolena) jsou geniálním vynálezem, který si většina civilizovaných lidí vůbec nezaslouží, postaveným na principu kola. Jistě víte, že třeba při správném pohybu nohou, se nesmí dva klouby jedné části těla (třeba bérce) pohybovat paralerně ve stejném směru, a jste jistě schopna to demonstrovat svojí ladnou chůzí. A jistě víte, že funkce tvoří ográn, takže jestliže orgán nefunguje, příroda jej odbourá, jako každý zbytečný materiál, včetně například nefunkčního lidstva.

180988

14.01.2009 22:47

Podíl kola na poničení člověka

RE: Ne kolo, ale objev ohně.

WL 194.?.?.?

Vítám Vás do klubu nás primitivů. Skvělá připomínka. zvláště nejhorší je páka jednozvratná. Tato je duševním principem většiny domestikovaných primátů, zatímco páka dvojzvratná je projevem polarity univerza. Vždy lezeme op/timisticky na (podle nás) konec kladného ramena páky dvojzvratné, a posléze s divíme, že se vždy ta houpačka překlopí s námi dolů k zemi. Záporné rameno odmítáme vnímat.
U laboratorně chovaných myší prý každá stá.., která narazí v labyryntu čumáčkem na elektrodu a obdrží ránu, předává tuto informaci geneticky svým potomkům. U lidí však tento jev nepozorujeme. Naopak. Miliony/miliardy jich mlátí hlavou do zdi, a další miliony/miliardy jejich potomků neúnavně činí to samé, zatímco vedle jsou otevřené dveře. Myši totiž oproti člověku vždy hledají kde nechal tesař díru, zatímco člověk si v zajetí hoví a pochvaluje.

181029

14.01.2009 23:04

Podíl kola na poničení člověka

RE: Mýlíte se všichni

WL 194.?.?.?

Mně jest to vše o Vás jasné vážený Negdruhu, schválně jsem Vás káral, abych manipuloval čtenáře... Příště se nesmíme prozradit, a budeme se nesrozumitleně hádat, až z nás budou lítat chlupy. Budeme se vymlouvat jeden na druhého, a mezi tím jim třeba přestaneme dodávat bioplyn z našich trávicích procesů. Přeji veselé dny v mizerných týdnech, měsících a rocích..

181031

14.01.2009 23:17

Podíl kola na poničení člověka

RE: Nenechte se otrávit

WL 194.?.?.?

Vážená dámo! Skláním Vám poklonu. Nikoliv za Vaše příznivá slova, neboť nadávky jsou nám negativistům nejlepším oceněním, ale za Váš moudrý přístup ke kolenům a všemu, co se k nim váže. Maminka mi vždy říkal říkanku "Vařila myšička kašičku, tomu dala, tomu dala, atd." I ten nejmenší malíček (človíček) je důležitý a někdy důležitější, než nafoukaný Paleček. To člověk pozná, když jej nepředloženě poškodí.. Jistě pochopíte, že ten článek je skrytým návodem (uvedením předpokladů) na výměnu toho, co píšete... A ten předimenzovaný palec, navíc systematicky obuví nucený do vybočení, je zárukou ploché nohy. Dávno nevěřím, že ty špičaté boty se vyrábí špičaté jen tak náhodou..

181032

16.01.2009 10:20

Totalita se vrací

RE: Páni, tomu to palí!

WL 194.?.?.?

Ne, vůbec mi to nepálí. Zjistil jsem, že naše abeceda má určitý počet písmen (hlásek). Zadal jsem počítači, aby mi z nich vytvořil všechny možné kombinace. Pak kteroukoliv část vzniklého textu, která z něj vylezla, nechám projet korektorem Wordu. Ten vyháže všechny nesmysly a nechá jen blbosti, nad kterými si sečtělé a učené hlavičky č. 5, kterým se těímto omlouvám, lámou hlavu. Jistě jste viděl film "Číslo pět ještě žije"..? Miliardy jeho novelizovaných prototypů úplně zaplavily planetu a vytačily už skoro všechny lidi.
Zatímco my tady plácáme prázdnou slámu, mám připravené rezolutní prohlášení "Proč jsem proti textu Lisabonské smlouvy!" Žádejte, prosím naléhavě, vydavatele o jeho okamžité zveřejnění, než bude pozdě! Každé váhání stojí zbylé lidské životy.

181169

16.01.2009 19:03

Totalita se vrací

RE: Vážený pane Lischko, to už je příliš!

WL 160.?.?.?

Ano, je to hrozné. Budu s tím muset něco dělat. Asi začnu chodit k volbám. Škoda, že nejsou povinné, abych měl ulehčenou léčbu. Chci se změnit, nyní bojuji za práva žen. Vyřadujte prosím po Zvědavci můj příspěvek o tom, proč je Lisabnosná smlouva špatná..

181231

16.01.2009 19:05

Totalita se vrací

RE: Vážený pane Lischko, to už je příliš!

WL 160.?.?.?

Pane Karamáři! Nadávky od Vás vždy potěší. Velice si toho vážím, neboť je to od staršího negdruha, a na subordinaci si potrpím. Tímto se veřejně omlouvám všem, které jsem urazil, a také těm, které jsem neurazil, aby jim to nebylo líto, že si na ně nikdo mimo jediné spravedlnosti na světě nevzpomene.

181232

17.01.2009 22:13

Totalita se vrací

RE: Vážený pane Lischko, to už je příliš!

WL 194.?.?.?

Nemohu na vše odpovědět, neboť mi někdo ukradl čas, a trápí mne špatné trávení a zaražený bioplyn. Jenom vám sděluji, že máte naprostou pravdu. Mám hrozně pokroucený (správně je pokur...) charakter. Vytvořil jsem si jej naivní a upřímnou vírou v prostředí v dobách mého působení v Jiskrách, PO, SRPŠ a OF, jako reflexi na šťastný život v socializmu a demokracii. Jsem tudíž zcela nevinný, jako pouhá kopie...jak psali klasikové ML (maxizmu-lehnizmu). Půjdu se sám udat k domovnici, která na mne donášela již před listopadem, natož po něm...což mi znemožnilo, aby mi nabídnuli členství v KČS, čehož do dnes lituji, neboť výhody KČ se projevují hlavně dnes. (Ta chyba ve zkratce není tak podstatná, jako spíše výstižná, žejo?).

181301

18.01.2009 11:54

Totalita se vrací

RE: Vážený pane Lischko, to už je příliš!

WL 194.?.?.?

Vymyslel jsem, že jako vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá, že bychom si mohli zajít na pivo (někdy spolu, zatím sami), a sednou k rohatému stolu. Ta písmena se mi už přestala líbit, tak je už číst nebudu a nebudu. Začal jsem se věnovat číslicím. Je to pořád moderní fondový trend. Člověk, to zní hrdě, jimi obere své bližní , než se v prach obrátí, více o prachy, než pomocí písmen, za které vám nikdo nic nezaplatí. Pokud pokud jejich kombinace nazapáchají výkaly z konečníku "chlebo" dárce.

181321

20.01.2009 11:29

Správní muži

RE: Zajímavé

WL 194.?.?.?

Sakra, to jsem do dostal...ale, na moji prostoduchou základní otázku jste neodpověděl. Myslím, že jsem schopen dokázat, že mlčením se správnou odpovědí souhlasíte. Nebojte se, projevte občanskou odvahu...jako tenkrát při cinkání klíčů (myslím při vykrádání sousedova bytu)! Pokud se nebudeme znemožňovat sami, bude to mnohem horší - od druhých to bolí víc...

181532

20.01.2009 19:12

Správní muži

RE: ak ste ten spravny muz : )

WL 160.?.?.?

Asi špatně čtete. Většinou nekritizuji, ale konstatuji a obdivuji. Naučte se, prosím, papouškovat jinou medializovanou frázi.. Ty alternativy, zcela jasně vysvítají z článků (třeba všech na Zvědavci) nebo z toho co máme před a za nosem. Dokonce je často říkám naplno. Stačí umět číst písmena, a udělat si ze zadání správný výsledek sám.
Vy však požadujete, aby vám zase někdo jiný poskytl návod a radar, abyste mohl jako automat plnit cizí příkazy.
Budiž: "Prodejte dům, chatu, děti dealerovi drog, a najděte si ještě dvě zaměstnání, půjčte si peníze v bance, a posílejte mi všechny prachy co vyděláte!"
Vidíte, že umět číst není vůbec k ničemu. Jedním z mých návrhů je zrušení písma. Je to jeden z proklatých vynálezů, který podobně jako sex, drogy, televize, vařená strava, plynové topení, občanský průkaz a tisíce jiných čertovských věcí vůbec napatří občanům do ruky...
Omlouvám se za příký tón, ale je to k vašemu dobru, které ovšem chápete jako zlo..., nebo že by?

181574

20.01.2009 19:22

Správní muži

RE: Berani jsou evropská tradice.

WL 160.?.?.?

Občane, vy se chcete zase jenom prát. Zase spekulujete, jak obejít chorobu. Vy chcete zase jenom vítězit. Nejsilnějším je ten neslabší. Kdo to ale je? Vítězství je porážka. A naopak. Sice jsme, jak píšete zvítězili a přežili mezi silnými idioty, ale za jakou cenu? Co se z nás stalo? Jenom název něčeho... Ta nemoc je záludná, ten kdo jí trpí, ji nepozoruje. Zbavujte se, prosím, ještě zbylého vlivu testosteronu, adrenalinu a genů pocházejících z primátů...příští katastrofu jako dinosauři nepřežijí. Myslím, že to budou spíše kočky.

181575

20.01.2009 22:58

Správní muži

RE: Berani jsou evropská tradice.

WL 194.?.?.?

Vím, že to myslíte dobře. Pokuste se uvažovat jinak:
Kdo chce přežít, umírá. Kdo chce přežít v pekle, musí se stát čertem, a dokonce i peklo tvoří. My nejsme Češi, ani nikdo jiný jako například Němci. My jsme něco jiného v dobrém i špatném smyslu. Peklo na zemi jsme vytvořili právě snahou na zemi žít, žít, co nejvíce žít, co nejvíce urvat dne atd.. Náš život je umírání do zevního prostoru, navíc dnes již vůbec ne přírodního, ale mediálního a virtuálního. Nepotřebuje tělo, chrám boží, které stejně zhanobil.
Stali jsme se pouze tupým průvodičem nevědomých dinosauřích pudů, který přílišným používáním zrychleně degeneruje chátrá. Moderní civilizovaný člověk, který tou chytrostí přežil, je chodící mrtvola a nejhorší genetický zločinec žijící ze zavražděných bratrů, národů, zvířat, rostlin a jiných hostitelů. Jistě si musí svoji neschopnost spolupracovat a sjednocovat a násobit protikladné síly nějak léčebně vysvětlit
Ukradl lidské tělo. Nevyužívá jeho všechny funkce, mimo pravé ruky a menšího chuchvalce mozku v plešaté lebce. Rakovina také přežila za každou cenu, ale je to pouze rakovina, zvrácená organická tkáň, nádor umírající bez hostitele.
Čech přdpokládá Němce, Němec Žida, Žid Palestince, Palestinec Iráčna, Iráčan Američana, Američan Čecha..atd. Není to pitomé? Není hloupé, že malíček popírá ostatní prsty a dokonce i ruku, ze které vyrůstá? Nejsme duševně dosti omezení, když nejsme schopni pojmout do vědomí dva nebo tři předměty (např. Čechy, Slováky a Němce) a sloučit je v lidi, v člověka, a podle toho tak myslet a jednat? Dinosouři to nedokázali, primátí také ne..

181596

21.01.2009 22:01

Správní muži

Mimo mísu WC

WL 194.?.?.?

Milí přátelé! Tak na koho hodit tu atomovku? Zdá se mi, že ty diskuse padají úplně mimo mísu WC. Takhle se ničeho nedobereme.Atomovky jsou přece vyráběny na to, aby se na někoho hodily.

Jedině, že bychom přistoupili na zpětný chod dějin, který zastávají negativisté, že totiž my nevyrábíme atomovky, ale ony nás. Nebo nás neovládají a netvoří události a věci? Vždyť třeba auto tvoří člověka a nikoliv on auto! Nikdo přece nepopře, že člověk netvoří peníze, ale ony tvoří jeho! Nenapadlo vás, že ty "skvělé vynálezy", které nás deformují a tvoří jsou třeba instalační instrumenty mimozemšťanů z jiné dimenze?

Víte, jak poznáte mimozemšťana? Vezměte těžké železné kladivo a udeřte jím každého občana, se kterým přijdete do styku, silně do hlavy. Pokud se ozve kovový zvuk, je to mimozemšťan. Pokud se kovový zvuk neozval, mimozemšťan to nebyl, a ten občan člověk měl smůlu. A bohužel počet mimozemšťanů na naší planetě se zase zvýší...

181688

22.01.2009 11:27

Správní muži

RE: penize

WL 194.?.?.?

Vím, že to myslíte v dobrém, a nezlobte se na mne, když trochu zlobím. To je správné, že chcete být jednoduchým člověkem. Myšlení totiž bolí. Jeho odstrqněním se člověk stává šťastný. Jednou z nejbolestivějších duševních bolestí s následkem újem fyzických, sociálních, ekonomických a ekologických, je právě konstruktivní myšlení. Do něj jsme zatahováni a v něm jsme sprostě zneužíváni, okrádáni a mučeni. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Hecují nás zlomyslní ptáčníci, abychom se styděli za to, že jsem jednoduší, prostí a hloupí. Nutí nás soutěžit o to, kdo je z nás chytřejší. Dokonce nás nutí papouškovat: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské!"
Doufám, že jste pochopil, že se vám nijak neposmívám, ale že jsem váš nejlepší přítel, jak to odkud pocházím a kde je můj cíl..

181749

23.01.2009 12:11

Správní muži

RE: z logiky věci

WL 194.?.?.?

Sakra to je úkolů před víkendem. Odpověď byla mnohokrát naznačena. Nebuďme sobci: "Na nás!", a myslím všechny.

Na toho nejslabšího, máte v rámci té globální odpovědi jistě též pravdu, haha. Ten je vždy vyhledáván velkými pompézními bojovníky a dramatickými tragédy..v rámci všeobecné (a ohleduplně "eticky" přehlížené) poplatnosti gravitaci (hroucení vědomí do pekla hmoty). Je v nich, v těch velkých mocných ten malý nemocný ukryt, a mají z něj šílený strach, neboť tuší, že je velmi nebezpečšný, a ž by to mohli být oni... a také jsou. Testosteron, adrenalin, první místa na shromážděních, velké poddolky plášťů, a atomové klacky to základní dilema nevyřeší. Naopak rozpor tragedie (komedie) nevyvinutého pubertálního spratka pouze zvětšují. Zaslouží si lítost, Myslím, že je třeba z výchovných důvodů otevřeně říkat, za co ten Velký výprask bude, ne?

Jsme jen tací menší a větší ubožáčci, kteří se (již z návyku nevědomky) propadají do černé gravitační díry, a nadnášení při převaze pádu považují za skvělý úspěch a důvod jásání. Nebyl bych na ně zlý, dostanou všichni svoje. Každé varování, které je pouze utvrzuje v jejich pravdě. Dopad bude tvrdý a plný nečekaných překvapení. Jak rádi druhým říkali, že neznalost zákonů (falešné hry v kostky) neomlouvá, poznají krutou a jízlivou pravdu svého výroku. Dále se řadím mezi ty, kteří mlčí, neboť co z toho vyplývá, je stav mlčících nad propastí...
Díky za spolupráci.

181888

23.01.2009 12:22

Správní muži

RE: Slepota?

WL 194.?.?.?

Dokonalý matrix si není možné uvědomovat. Dokonalý matrix sám o sobě zakládá své uvědomování, a tedy svoji autodestrukci. Invizice se zbytečně zlobí na kacíře, vždyť je vyrábí sama, je to její vina..ne?

181893

25.01.2009 10:33

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 160.?.?.?

Vážená osobo, děkuji Vám za názor. O nic jiného než Vás naštvat, mi nešlo. Když je to blbost, tak to nečtu. Něco bych dělal s tou Vaší drogovou závislostí na písmenech, mediálně vnucených pojem a významech. Myslím, že jste kouzelným a zářným příkladem toho, že nedělám ze čtenáře blbce, ale dávám mu prostor k vlastnímu uvažování, aby se stal chytřejším, a lepším člověkem než mizerný autor.
S úsměvem Váš lump
W.L.

182033

25.01.2009 10:40

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 160.?.?.?

Protože je těch myslivců za patama moc, nemám čas všem podrobně odpovídat. Myslím, osobo, že byste měla zůstat při té domácí výrobě atomové bomby z mouky, droždí, mléka a vody. Nezapomeňte přidat špetku soli a cukr! Sám myslím, že jsem schopen docela úspěšně dokázat, že tím budete podporovat výrobu atomové bomby z uranu. Co budete proboha, prosím, dělat až si přečtete "Odhalené podvody: Matematika"? Sežeňte si, prosím, prevenitvně prášky na uklidnění.
S upřímným přáním veselého dne Váš lump
WL

182034

25.01.2009 10:45

Návod na zničení naší civilizace

RE: ...

WL 160.?.?.?

Mockrát děkuji. Je to skutečně humor. Nesmějeme pravdě? Náš smysl pro humor a ještě něco upadnul - viz. některé rozhořčené příspěvky níže. Ja potom překousneme a vyřešíme mnohem horší bolestné rozpory, které nás čekají, když s tou indispozicí nic neděláme?

182035

25.01.2009 12:44

Návod na zničení naší civilizace

Upozornění a veřejná omluva

WL 194.?.?.?

Prosím seriózní čtenáře, aby v zájmu uchování svého duševního zdraví, se nenechali unést některými vášnivými diskusemi vázajícími se k tomuto článku.

Jsou předem domluvené a naaranžované, podobně jako v naší komerční společnosti záměrně vytváříme svojí konkurenci, zbožní a politickou nabídku, abychom donutili veřejnost k poptávce a tzv. „svobodné“ volbě, nebo podobně jako každý režim našeho typu, zejména tzv. „demokratický“, záměrně vytváří, podporuje a financuje uměle vytvořené nepřátele.

Reakce některých diskutérů jsou předem vytvořené na základě průzkumu veřejného mínění, trhu a vypočitatelných předsudků. Činíme tak s ohledem na růst naší ekonomiky, protože na té nám přece záleží nejvíce!

Zároveň se omlouvám čtenářům, kteří to nepochopili a nechali se unést volným trhem a svobodou myšlení a vyjadřování, a které jsem případně urazil jejich slučováním s celkem. Omlouvám se a jsem si vědom, že jsem se spojováním boha s vesmírem dopustil závažné urážky jeho egoizmu, neboť on přece s ním nemá nic společného. Víckrát to do příště neudělám.

Poslední vlk, medvěd, zajíc již byl zastřelen a zbývá již jenom...č(lov)ěk, jejich lovec.
Váš všemi myslivci a mysliteli z podvrhované vztekliny hledaný zloděj slepic, myšlenek a vědomí
Lump W.L.

182039

25.01.2009 12:57

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 194.?.?.?

Víte, který je ten čtvrtý?

182042

25.01.2009 13:01

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 194.?.?.?

Děkuji, všechny vyhynulé a všechny na vymření určené druhy zvířat Vám děkují! Ti č/lov/ěkové jsou fakt hrozní, co? Už by jim to měl někdo říct, sami na to nikdy nepřijdou...

182043

25.01.2009 13:13

Návod na zničení naší civilizace

RE: Asi tomu nerozumím

WL 194.?.?.?

Moc dlouhé, tak nebudu rozebírat. Možná zítra. Jen k první a poslední větě.. Na tom je to založené, že si tu smlouvu nepamatujeme, a že o ní nevíme. Potrefená husa nejvíce křičí. Proto byl ten článek napsán. Neúčinkuje? Je plný pokynů. Dáváte mu význam podle sebe. A pokud vás nerozesmál, tak jste jej nepochopil. Něco bych s tím dělal... i s tou nenávistí?
Máte pravdu, a díky za brilantní potvrzení tvrzení obdažených ve článku, a také za zvýšení jeho čtivosti. Nemusím to ani číst...
Vše dobré, pane Jistý.

182046

25.01.2009 13:16

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 194.?.?.?

Děkuji, jinak bych si myslel, že jsme všichni pitomci, jakože jak víme jsme. Neboť, kdo jiný bojuje za pravdu, než lhář? Přeji veselý den.

182047

25.01.2009 16:12

Správní muži

RE: A co Čína

WL 194.?.?.?

Občane, dávejte si pozor. Nenazývejte poctivé občany lacinými šmejdy na jedno použití, jo!

182057

25.01.2009 21:03

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 194.?.?.?

Ne, nenaštvala. Neměl jsem brýle a tak jsem si nebyl jist, jestli jste rodu ženského, ačkoliv to z textu vyplývalo. To s tím naštváním byl vtip. Nezapomeňte, prosím, že text je také smlouva, kterou si každý může vykládat jinak, ne? Nejsem si jist, jestli ti hrhr ctihodní kritikové pochopili ten článek, který měl být humorný (!!!), tak jak byl míněn...ale za to nemohu, že to vzali vážně. A jejich ohlas je důležitý. Lovu zdar!

182092

25.01.2009 21:11

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 194.?.?.?

Vážený občane! Účelem článku bylo, abyste se rozesmál. Vy se však chcete plný nenávisti jenom prát, tak to pak humor nefunguje. Řečnická otázka: Jak byste proboha chtěl řešit ty obecné problémy, když ten, kdo je řeší je postižen značnou deformací, kterou vysvětluji v článku? Děkuji za Váš ohlas potvrzující obsah článku, a zkuste to číst jinak.

182093

25.01.2009 21:14

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 194.?.?.?

No, konečně, že Vám to došlo.

182094

25.01.2009 21:20

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 194.?.?.?

Děkuji. Už jsem se cítil téměž osamocen. Zcela souhlasím s tím co píšete (bez legrace), jen mne trochu mrazí nad tou úrovní něčeho....Vy určitě víte čeho.
Neznám ty nadšené oponující diskutéry. Není to nějaký učitelský sbor? Mimo mísu, neznáte ten fór, jak šly po ulici tři ženský? Jedna byla tlustá, druhá škaredá a třetí byla také učitelka..Přeji veselou noc.

182095

26.01.2009 02:38

Návod na zničení naší civilizace

Konec lovu

WL 194.?.?.?

Lovu zdar!

Zatímco je noc, když utichla střelba a štěkání, tak škodná, osamělý zloděj slepic a klidného svědomí, zahnaný do úzkých může tiše opustit internetovou noru a v klidu se prohlédnout spící myslivce, lovce a psy opojené vítězstvím. Vlastně mají pravdu svým způsobem pravdu. Zapomenou-li myslivci ve víru pronásledování škodné na svatý zákon o honitbě, jsou z nich obyčejní krvelační psi a hyeny. Co jiného jim ostatně zbývá? Vzteklina je nakažlivá. Nyní spokojeni a ješitně spí. Úlovek zahnaný do nory, zdá se jim jistý. Ráno si nikdo nevšimne, že na zameteném sněhu nezůstaly stopy.

Zítra vstanu a opět převléknu se za občana. Nikdo nepozná, že nejsem člověk. Podobně jako se to nepozná u všech ostatních občanů. Ulice, města a náměstí se opět zaplní papoušky, pyšnými na cizí peří. Všichni budu předříkávat naučená slova a modlitbičky. Budou mravně žít podle psaného zákona, a přitom nebudou žít.

Co je to hloupost? Nám je to přece všechno jasné. Zbytečně hlupáku a drzoune, štěkáte, pro nic za nic. Nás se to netýká. My jsme přece příklady ctnosti. Náš genofond ukrytý pod psanými slovy mravů nebyl přece vykrmen hromadami mrtvol z evoluce. Je nevinný a čistý. Objevil se z čista jasna a pak zase takto ctnostně zmizí - nevinný a čistý podle písma zákona, který jsme si sami schválili.

Že by převozník zemřelých byl tak slepý a nechal se oklamat svatými svitky zákona vloženými do úst mrtvých?

182110

15.02.2009 10:23

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Zanechte konečně těch svých demagogií!

WL 160.?.?.?

Vážený pane občane Kramáři! Máte jistě pravdu. Bohužel, asi jedinný z 10 milionů našich občanů, považuji myšlení za jednu z nejhorších nemocí civilizované lidstva. Mohu to zodpovědně posoudit z vlastních zkušeností. Vždyť vidíte, jak jsem dopadl. Požaduji na čtenářích, abych nemysleli, ale zasmáli se, a ono jim to skrze tu jejich složitou myšlenkovou soustavu vůbec nejde. Viz ohlasy ke mým článkům. Myšlení je choroba! Jak proti ní bojujeme? Pomocí myšlení, ovšem adekvátního (negativního), čímž veškeré myšlení (pozitivní) vymizí a člověk svlečený z občana je pak šťastný. Nejméně ovšem myslí člověk mrtvý. Ovšem nejen fyzicky, ale především duševně.

Blahoslavení chudí duchem… Nejsem sobec a tak bojuji proti myšlení i u svých spoluobčanů. Mezi námi, ono s tím namyšleným obtížným občanským hmyzem na této planetě vůbec se nedá vůbec žít. Všichni lidi (dokonce i dinosouři, a to byli nějací lidi), to už raději vzdali. Odchází jeden zdravý živočich za druhým.


Děkuji za vaše poučná slova. Nedávno jsem si šel koupit batoh. Obsluha autosalonu mi to chtěla umožnit jenom v případě koupě nového modelu mercedesu. Celkem jsem souhlasil, a chtěl jsem si na to vzít hypotéku. Souhlasil jsem protože součástí výbavy toho nového vozu byl i inzerovaná hezká blondýna bez náročných duševních funkcí. Tu mi odmítli k vozu dát, tak jsem dobře se vyvíjející obchod zrušil. Kvůli tomu batohu nyní smolím trestní oznámení.

183741

15.02.2009 10:31

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: 69

WL 160.?.?.?

Milý Janko, díky za odhalení mé pravé totožnosti, ačkoliv jsem dopadl mimo Prahu. S milou povahou toho prostoru, který se s námi chce domluvit, bych si nebyl tak jistý.

183742

15.02.2009 17:43

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Problematika úzce souvisí s potřebou řešení energetické krize

WL 194.?.?.?

Jsem rád, že se nejsem sám, a že se konečně někdo odvážil naznačit, že u naší populace vůbec nejde o vytváření nějakých hodnot, což je jenom zástěrka pro primitivní hmotaře, ale o prosté podprahové odsávání duševení (hlavní) a pohlavní energie. Celý mimoprostor kolem nás je plný hltavých vysavačů.Nás také vůbec nezajímá z koho a odkud taháme energii.

183764

16.02.2009 10:03

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: 69

WL 194.?.?.?

Pane Jancko!
Vaše výzkumy vám neberu. Klíďopíďo v nich pokračujte. Bohužel, jak často tvrdím (lžu), čas je blbost. Což rád v některém článku, až budu mít dosti sil, vysvětlím. Budoucnost je minulost, minulost je budoucnost, přítomnost není přítomnost, atd. Žádné uhlíky ani křemíky ve skutečnosti neexistují. Rovněž prostor neexistuje. Ani vy ani já. My existenci těchto jevů připouštíme pouze po donucovacím inkvizičním mučením fyzického nebo duševního rázu. Podobně jako jsme donuceni spolu komunikovat. Jsme obyčejní otroci a automaté, prostor si s námi dělá co chce, jak správně uvádíte. Svým způsobem máte pravdu, neboť stvořitel (nechci jej urážet, tak neříkám jaký) všemožnými diferenciovanýmí způsoby vrhá do prostoru ty své hovadiny, kterými a ve kterých pak sám trpí, a blbě se diví proč, a svádí vinu na druhé.
Proč jestě nikoho nanapadlo inkvizičním na mčením obětech vynutit přiznání ze spolčení s ďáblem (bohem), který není.
Zdraví vás a veselí vám přeje Váš

Uhlík, Křemík, Sodík, Vodík, Kyslík, Veselík a celá další banda lumpů z Mendějevovy periodické menstruační soustavy prvků

183847

16.02.2009 10:33

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Zanechte konečně těch svých demagogií!

WL 194.?.?.?

Vážený opčane Kramáři! Na Vaše invektívy nemám chuť vůbec reagovat. Jsem v jádru solidní vědec, a protože mé výzkumy zoufale předběhly dobu a povadlého ducha společnosti, musím chudákům pozůstalým vzadu ve vývoji sdělovat své poznatky ředěné nějakou Plankovou konstantou vzniku vesmíru na koncentraci 0,00000000000...000001 atd., či čím, a co také nejblbějším způsobem, aby je mohli nebožtíci strávit, nebouřili se a nenarušovali ekonomický růst, který je přece nejdůležitější erekcí naší společnosti. Blondýnu s nenáročnou duševní výbavou, případně paní (pana) Jarmilu nebo Strigu potřebuji pouze jako věšák na hadry do předsíně, pokud vůbec umí stát na svých nohách. Tam co má být hlava, bych dával svoji čepici. Vzdal jsem již dávno, abych poučoval ženy, že mají být ženami, a nikoliv tvrdými muži a dubovými věšáky na hadry. Ony si říci nedají. Ony prostě neví, co to je žena.
Je to pochopitelné, neboť když jste muž, tak o tom také nevíte, neboť čučíte na opačný svůj konec člověka, na ženu. A v té nadmíru ubohé a nejisté pozici se musíte stále ubezpečovat rvaním s ostatními postiženými, získáváním úředních potvrzení o mužství a množství, peněz, majetku, atd., že jste mužem. Muž ani žena neexistují, ale nám to vůbec navadí. Prostě jsme to úředně uzákonili a basta. Hlavně, že se točí kola ekonomiky...A až budeme bohatí a za vodou, tak budeme co?

183849

16.02.2009 10:44

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: děkuji za vaše články

WL 194.?.?.?

Odvolávám, co jsem právě výše napsal o ženách, tedy o těch jarmilách a strigách, které se za ně převlékají. My naivisté a negativisté to podvádění vlastně vítáme, neboť jestliže je všechno klam, proč by neměl být klam i v tisíci detailech našeho života. Pouze požadujeme úplnou demokracii, aby oklamaný mohl také klamat klamajícího. To je ale pak oheň na střeše a je po lásce, pravdě, vítězství, demokracii a jiných lumpárnách.
K tomu klamajícímu zastáváme sympatický vztah. Proč se na něj zlobit? Zejména v demokracii a ekonomice je to milé, že má o nás obyčejné občany alespoň někdo zájem - ten, kdo nás chce podvést a okrást, ne? Na rozlišení klamu je snadná pomůcka. Klamající útočí buď pod pás (na pudy) nebo nad pás (na rozum). Protože většina občanů není schopna kontrolovat tyto dva póly (antény), je velice snadné je podvádět.
Občané mají vlastně štěstí, že je prolhaný svět a režim takto učí. Až se dostanou k moci naivisté, pak začne ta pravá legrace....

183851

16.02.2009 10:47

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: děkuji za vaše články

WL 194.?.?.?

Vítám vás jako našeho nového člena do naší nově zakládané Naivní strany, strany upřímné naivity. Bojujeme za to, aby všechny ostatní strany zvítězily... Krásná myšlenka, co?
S přáním veselého dne
WL

183852

16.02.2009 11:05

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

WL 194.?.?.?

Nabízím Vám autorsou spolupráci. Chtěl bych s kolektivem autorů napsat Sebrané spisy o demokracii (jistě víte, že demokratický je každý režim od doby kamenné až zase zpět do doby kamenné). Byla by to nová bible pro 3-5 tisíciletí, kde bychom nechápajícím čtenářům a také čtenářkám, které denně řeší podstatná témata (ekonomického růstu), vysvětlili úplně, ale úplně všechno.... Hrdý občan kráčející pak v demokracii po kamenné jurské nebo betonové zámkové české dlažbě, s čímkoliv by se setkal, stačilo by nalistovat jednu z 100.000... stránek, a zde by si přečetl, vo co vlastně jako jde, neboť by se nemusel nijak duševně namáhat. Pak by byl šťastný podobně jako když mu někdo vysvětlí recept na můj guláš, který by nikoho jinak nanapadlnul..
Také oblbujete denně občany tisíci různými obezličkami a fintami? Také spolupracujete na genocidě lidstva? Dělám nesobecky to samé, a zadarmo!!! Vidíte, na rozdíl od Vás mám Vás přitom rád!

183856

16.02.2009 11:10

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

WL 194.?.?.?

Máte pravdu, dal jsem všem přednost, proto zavostávám... Zatímco všichni běhají kolem stadionu jak idioti jedno kolo za druhým, klidně jsem prošel nepozorován pořadatelem sice poslední avšak jako první cílem. A píši z Čech! Tam jsou Bohnice všude!!

183858

16.02.2009 17:31

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

WL 194.?.?.?

To jsem rád, že se nezlobíte, a že se nad mojí tvorbou alespoň občas usmějete. Především, vám nechci říci nic. Možná vás chci slovně unavit prázdnými slovy a prázdnotou? Nebo jste nevědomky právě tím správným příkladem, že pomocí textu není „špatné lidi probudit, aby si konečně uvědomili jakou mají sílu a jak jsou hloupí“? Pořadujete od mne, abych vám poskytl vyhovující sousta textu, abyste jej mohl rozumově strávit, zažívat, prožívat a opět klidně spát a snít svůj sen?

No, myslím, že jsem například v tomto článku dostatečně vyjádřil zadání a naznačil pointu. Jsme okrádání nejprve duševně a potom fyzicky. Jenomže my si toho všimneme až, když nám někdo zprivatizuje zadek nebo stát na kterém sedíme. Duševně (podprahově) obvykle naprosto spolupracujeme se svými parazity a manipulátory. Jinak bychom se nezlobili, že nás zlobí, okrádají a zradili, a že jsou lumpové, podvodníci a darebáci..

Když někdo nerozumí a čte pouze plochý text a jiný rozměr mu uniká, nechme jej spát. Zbláznil by se při procitnutí, a navíc svůj sen žárlivě chrání. Detail, jeden z tisíců, ztrát duševních sil při průmyslově masové manipulaci pomocí neúplných cen se jeví třeba bezvýznamný a zanedbatelný. Několik tisíc kilometrů od jeho bezvýznamného středu se třeba následně pojevuje bombardováním žen a dětí. Nezapomeňte, že když se tzv. obyčejný člověk trochu probere, že okamžitě začne kolaborovat ještě více s tím, kdo jej předtím dusil a na kterého si předtím tak žalostně naříkal. Mé články prostě nečtěte, když vám nevyhovují. Sám cizí také obvykle nečtu. Vzhledem k počtu čtenářů, je myslím dost jiných zavržených lumpů, kteří se při nich pobaví.

183902

17.02.2009 11:38

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Zanechte konečně těch svých demagogií!

WL 194.?.?.?

Vážený pane Kramáři!
S Vámi se pustit do křížku, to je kříž. Jak víte, jsem vzdělanostní a duševní omezenec. Celý život se trápím, že lidé mnohem lépe disponovaní jsou tací tupci (duševní mrtvoly) horší než zvířata, že jsou pouze věšáky na šaty z kůže a masa.
Tu Plankovu konstantu vzniku vesmíru jsem objevil napsanou předevčírem. Moc jsem se rozesmál, nad tím jak si s tím jistě mnozí beznadějně lámou hlavu. No řekněte, tolik úžasných nul najednou 0,000000000000000....1. Ani jsem nevěděl, že je na konci ta jednička. Je to velmi jednoduché. Čas vzniku vesmíru se zkoumá pozorováním vzniku, průbahu a funkcí vlastních duševních akcí (neboť iniciativa /vznik vesmíru je jen jedna a pochází ze stejného centra). Tyto u obyčejné duševní mrtvoly probíhají na podvědomé úrovni, takže je zevně studuje v pásmu šíleného časoprostorového zpoždění, které mylně považuje za přítomnost s nulovou časovou hodnotou. Pak vznikají ty nedopočitatelné konstanty, jako když odrazem měsíce, který považujeme za pravý, v louži poměřujeme měsíc. Myslím, že kdejakému žebravému Indovi posedávajícímu na ulici, je všechno toto jasné. Pouze nezná ty naše vědecké výrazy a hausnumera, nemá miliardové vědeckcé vybavení, milionový bourák, dům a....atd. To mi zase někdo vypráší kožich.

183968

17.02.2009 11:52

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

WL 194.?.?.?

Dobrý den, jsem velmi potěšen vaším příspěvkem. Už jsem trpěl osamělostí, že je nás velmi málo a jsme na vymření ti, kteří to s krizí myslí vážně. Nezapomeňte se ozvat, až začneme zakládat Naivní stranu. S tím klamáním jste mi udělal nelíčenou radost. Právě včera jsem dopsal koncept článku "Odhalené podvody: Klam". Možná, že bude publikován. To se zase zvýší procento srdečních infarktů a mozkových mrtvic.

Úryvky:

"Je zajímavé, kolik věcí kolem sebe pokládáme za naprostou samozřejmost, realitu a pravdu, o které nikdo nepochybuje. Klam vykazuje úžasné a skvělé vlastnosti. Ve své podstatě je dokonalý, jinak by nebyl klamem. Právě v jeho neuvědomování je jeho obrovská síla a opravdovost. Naše zevní existence, na které si tolik zakládáme, je falešná. Jak by potom všechno co vnímá, myslí a dělá nebylo falešné také?"

"Vytýkáme podvodníkům, že nás klamou, a přitom snění naléhavě vyžadujeme. Jsme ochotni se do úmoru všech sil a vědomí dřít a hádat se o pravou realitu neskutečných věcí. Můžeme v klidu zamítnout všechno to, čemu všichni věří, a můžeme si být celkem jisti, že je to všechno jenom klam a lež."

183969

17.02.2009 20:54

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

WL 160.?.?.?

Jestli to bylo míněné na mne, tak máte zcela pravdu. Miluji filosofy - k večeří. Už jsem několikrát uvedl, že jsem nepřítelem myšlení. Myslivci jsou b., kteří se v lese vytahují na nebohá zvířátka v poměru sto myslivců na jednoho zajíce. U jiných zvířat je poměr ještě horší. Být na mně, tak základní školu zakážu. Ty ostatní odborné, střední, vysoké a zvláštní pochopitelně také. Pomocí hnoje, co mi školství nacpalo do hlavy, vymítám ďábla - ten všeobecný školský Augijášům hnůj. Nevytahuji se svým vzděláním, zejména v koženém Harvardu (za 10.000,-Kč), ale jako každý slušný člověk se za vzdělání stydím! Diskriminuje vše živé na této planetě.
Přeji veselou mysl bez vzdělání a zdravím z míst, kde negramotové dávají dobrou noc...

184011

18.02.2009 14:39

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

WL 194.?.?.?

Omlouvám se za případně nesrovnalosti, a máte naprostou pravdu, že ty diskuse jsou krásným příkladem potvrzujícím obsah článku. Přiznám se, že je moc nečtu, když je toho moc, abych se neunavil a jen tak střílím od boku. Museli jsme podat konkrétní příklad. Už toho necháme. A případným uraženým čtenářům a čtenářkám se tímto omlouvám, neboť jsem to popichování vážně nemyslel, ale jako každý provokatér jsem jen zneužil jejich důvěry. Myslím, že takové zneužití je lepší než jiné, a že je to dobrý přípravný trénink na světovou krizi, a jiné kameňáky, ne?

184058

19.02.2009 10:39

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Blábol na libovolné téma

WL 194.?.?.?

Vážená paní! Tak vy toho nenecháte! Jestli budete pokračovat, tak Vás budu muset požádat o ruku!

184126

19.02.2009 22:02

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Blábol na libovolné téma

WL 194.?.?.?

Nezačal. Jsem pouze spisovatel, a ten je otrok čtenářů. Čtenář píše, ne spisovatel (pokud ovšem zná tajemství spisování). Pouze uvádím to, co je ve vašem podvědomí. Pchopitelně, že to odmítáte jako šílené. Nebo víte, co tam je schované, a kdo tam bydlí? Nabízím smír. A ruku, která možná vůbec není Vaše, ale patří někomu jiném, si tedy můžete ponechat, dnes jsem již jedl. Napříště Vás prosím, abyste reagovala stejně, ale nebrala to vážně. Bez Vás by to totiž byla hrozná nuda....
Cokoliv vezmete z "našeho světa" virtuálního a dogmaticky úředního, na všem můžete snadno dokázat, že je v něm vše naruby, než to má správně být... Ten "náš svět" je totiž úplný blábol, pokroucený obraz jíného.

184182

19.02.2009 22:19

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Guláš a chilli papričky ?

WL 194.?.?.?

Podrobně Váš příspěvek jsem nestudoval, protže je předem jasné jaký je.. Díky za vyprovokovanou reakci. Počítám, že jej nemyslíte ironicky, abyste nepřímo potvrdil platnost pointy článku a přihrál mi na smeč.

Proč se člověče zlobíte? Proč se rozčilujete? Proč mne nenávidíte? Proč se nazamějete? Co se vám stalo? Vyzdvihujete "naše" vzdělání, vědu, techniku atd., ale číst neumíte ani to, co je v řádkách, natož co mezi nimi, a za nimi. Vžďyt je článek uveden jako "Hrozný humor" (známka za 5). Proč se mu tedy nezasmějte a podsouváte mi své nesmysly? K čemu je vám to úžasné vzdělání? Argumetnujte blbě, nebo geniálně (jako přihrávkou na smeč). Kdyby nebylo naší pobožné vědy a techniky, tak bychom byli dávno zdraví nebo by zemřeli už naši rodiče, a my bych se nenarodil, takže by mi to všechno bylo jedno...Nemyslíte?

184183

21.02.2009 21:04

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Připadá mi, že pan Lischka interpretuje činnost pana ministra Lišky!

WL 194.?.?.?

Nebuďte bláhový. Autor to přece o sobě velmi dobře ví, že je Hotentot. Aby byl vesmír a pravda absolutní, nyní již jenom zbývá, abyste to o sobě pochopil také vy. Třeba mne potom přestanete nenávidět...

184300

21.02.2009 21:10

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Souhlasim ...

WL 194.?.?.?

A co jiného si myslíte, že jsme a jste? Jsme prach (výkal) a v prach (výkal) se obrátíme. K čemu je vám vámi vyzdvihované vzdělání, když jste pod jeho povrchem obyčejný sprosták?

184301

21.02.2009 21:17

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Ale veď tento článok je úžasná sranda!

WL 194.?.?.?

Sokrates: "Vím, že nic nevím." Lischka : Nevím, že všechno vím." Která strana Měsíce je Měsícem, přivrácená nebo odvrácená?

184302

21.02.2009 21:28

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Ale veď tento článok je úžasná sranda!

WL 194.?.?.?

Díky za pochopení. Máme smůlu, co? Řeknete občanům, že budete lhát, a oni se rozčilují, že pak ležete. Nebo až moc dobře vědí, jaký je stav věcí, a neví o tom? Ví, že něco ví...a to je konec, záruka omezenosti.

184303

22.02.2009 10:06

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: pravo na nazor

WL 160.?.?.?

Když se Plejáďané chtějí domluvit s námi pozemskými červy, musí používat naši komunikační soustavu. Chceme jim to vyčítat? Vždy jejich řeči a vzdělání nerozumíme.

Žádný venkovan, když jede do Prahy, tak cestou nesbírá všechny dopravní značky, Naopak, po jejich shlédnutí se jich duševně zbavuje. Dopravní značky i komunikace našeho západního vzdělání do žádného hlavního města nevedou – nevedou k poznání reality. Naopak k odklonu od ní a k začlenění do procesu exploatace planety a devastace člověka. Měli bychom to pouze konstatovat a loajálně a radostně vítat, neboť čím hůře, tím lépe. Bez poučení razantní zkušeností to nelze. Nebo snad ano? Z některých reakcí na to neusuzuji.

184323

22.02.2009 11:11

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

Připomenutí

WL 160.?.?.?

U školní docházky vůbec nezáleží na tom, co se dítka učí. Důležité je, aby devět, třináct, osmnáct či více postgraduálních let upínala pozornost skrze kódovací rastr našeho komunikačního systému písmen, čísel, symbolů a znaků (napříště bude stačit jen digitální verze). Tato clona se uloží hluboko do podvědomí, a oběť vzdělání ji považuje za skutečný svět (oporu), skrze který na vše nahlíží, a přitom je to pouze virtuální intrikace (matrix). Zde, jak v pavoučí síti, žije jeho úřední představa jeho „já“, vybavená nezbytnými identifikačními znaky (RČ, OP, oddací list, školní vysvědčení, číslo bankovního konta. úmrtní list a jiné atd.), které potvrzují jeho falešnou existenci. Jestliže napadnete tyto „skutečnosti“, v síti chycená a zmrzačená oběť se pochopitelně brání ze vší síly svého pudu sebezáchovy, neboť jiný svět či existence pro ni není… Vždyť veškeré životní potřeby jsou na té pavoučí síti zcela závislé.
Vyžadujeme vězení, dává nám jistotu životní.

184324

23.02.2009 08:58

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Připomenutí

WL 194.?.?.?

Zásah do černého!! Člověk dnes ZÁSADNĚ NESMÍ VĚŘIT SOBĚ! I v tom též spočívá význam mé literární tvorby. Jsem rád, že na to díky ní někteří přijdou. Vždyť podvod (zejména ten, ve kterém dnes žijeme, o čem nikdo nepochybuje, že je to všechno podvod) je právě založen na tom, aby sobě věřil a nepochyboval o své "pravdě", byl oklamán. Zadám Vám příklad 1+1=? Dobře cvičená a nučená opička okamžitě ví, že 1+1=2. Je na to dokonce i pyšná, a když jí to budete v dobrém úmyslu vymlouvat, bude se na vás zlobit a bude vám upřímně tvrdit (jako každý počítač podřadné kvality), že jste blázen či tlachal. My však víme, že je to výsledek velmi relativní, omezený řadou podmínek, a že jsou výsledky mnohem správnější. Není pak problém takovou opičku ochočenou mnohaletým hodnocení 1-5, krásně hospodářsky využívat....
Není to šlendryján - je to šlendryján, především v naší mysli (mozku). Zlobit se na čerty, že nám jej instalovali je hloupé, vždyť nás tím naučili myslet jinak. Jenomže to nechtěli, a když se to povede, velmi se zlobí. Pak, ale mají smůlu.. [velký smích]

184389

24.02.2009 10:54

O vědění, nirváně ducha, pravdě a pozemšťanech ..

Sto let za opicemi.

WL 194.?.?.?

Nemám bohužel čas Váš příspěvek podrobně studovat, ale na letmý pohled, myslím, že mohu s Vámi celkem souhlasit, i když k řadě věcí bych měl doplňky či výhrady. Ale moc bych mi nevěřil, neboť jsem vyhlášený lhář.
Je tam někde zmínka o "našem 3D světě". Jak už jsem mnohokrát prohlásil, náš svět není 3D, ale matrix 2D. Vzdělání našeho typu (hromadění cizího duševního majetku) je právě zavlékáním lidí do pojmového a vizuálního 2D světa, které je podporováno dalšími vedlejšími smyslovými efekty (které jsou 3D). Důvod je zřejmý, neboť optické klamání je tou nejúčinnější metodou hospodářského využívání lidských zvířat. Záhrobní důvody vynecháme, abychom některé čtenáře nepoplašili.
Není to úžasný klam, hodný obdivu? Že je Země (vědomí) pro většinu vzdělaných lidí placatá, se lze velmi snadno přesvědčit při pokusu o uvědomělý tělesný pohyb. Zde se krásně projevuje civilizační postižení na příkladu nemotornosti, kdy se náš typický suchopárný vzdělanec marně snaží pomocí dvourozměrného a pojmového vědomí ovládat trojrozměrný objekt svého těla. Vznikají pak kuriózní a groteskní situace. Zvířata ovšem mají vědomí 3D skvěle vyvinuté. Však jsou také mistry pohybu, a vykazují pro nás nepochopitelné a nadpřirozené schopnosti. Neničí životní prostředí. I podle Bible je zřejmé, že je Bůh má raději než nás, nepovedené výrobky. Jsme vskutku sto let za opicemi - díky naší neskonalé péči o průmyslovou devastaci lidské bytosti...

184464

24.02.2009 20:25

O vědění, nirváně ducha, pravdě a pozemšťanech ..

RE: Vím, že nic nevím.

WL 160.?.?.?

Co je podstatou vědění? Vědění, předmět vědění, nebo vědoucí? Opakuji z minulé diskuse: "Nevím, že všechno vím." Není to ovšem celá nabídka možných významů Sokratova výroku...
Obvykle se říká "jaro", a počítá se, že "léto", ¨"podzim" a "zimu" pochopí vhodný čtenář sám. Jistě, že to některé scholastiky rozčílí, neboť potřebují vědět z druhé ruky všechno...

184484

25.02.2009 11:41

O vědění, nirváně ducha, pravdě a pozemšťanech ..

Proč jsme zde?

WL 194.?.?.?

Odpovědi na některé otázky: My zde nejsme. Proto nemůžeme zjistit svůj cíl. Úděl je jasný aděsný: Trpět. Víra je pomůcka z kategorie lživých dvousměrných procesů - k ještě větší lži nebo k pravdě. Civilizovaný člověk bytostně nesnáší tělesnou duchapřítomnost. Vždyť jsme se také z přírody i ducha virtuálně vyloučili hromaděním duševního harampádí všeho druhu. Již dávno nejsme pozemšťani, ale podzemšťani. Směřujeme pod zem...do černé díry.
Mrtvoly, hybaj zpátky do hrobu! [velký smích] [smích]

184556

25.02.2009 12:02

O vědění, nirváně ducha, pravdě a pozemšťanech ..

RE: Vzdělání něbo výchova?

WL 194.?.?.?

Zdravím! Dneska máme smůlu. Nikdo se nechce hádat. To je bída, jenom pár ohlasů.

No, děti rodině napatří, ale médiím, státu, režimu. Nesmí se na ně ani sáhnout. U toho mně svěřeného státního majetku byl ten problém, že nebyly indolentní. Ihned po "revoluci" si v pubertě (14 let) usmyslely (zcela správně), že rodiče, škola a SRPŠ jsou blbí, a že státní ulice je lepší, a tak se daly rovnou na státem podloudně nabízený perník, a pak sebou sekly do trávy. Ne/lituji, ne/chyby. Občané vůbec neví, kde "žijí" a v čem sní.

U toho vdělání pozor, jeden o koze, druhý o voze... Jeden se směje, druhý si myslí, že brečí...

184562

27.02.2009 19:19

Svět podle lišek

RE: proč takové hodnocení článku?

WL 160.?.?.?

Je to hodnocení podle učitelského sboru.

184953

27.02.2009 19:20

Svět podle lišek

K čemu škola?

WL 160.?.?.?

Například naše zřízení není schopno naučit děti ani správně chodit. Každý náš občan má nějakou vadu chůze. „Nikoho“ to vůbec nezajímá. Rodiče pokulhávají a nemohou naučit děti chodit, neboť sami mají vadu chůze také. Škola sedí. Chodí se sice do školy, ale nechodí se v ní, pouze tam sedí, sedí a sedí, stejně jako v kriminále. Civilizačním postižením napůl či více ochrnuté nohy a tělo lze těžko oživit a uzdravit za jediný život, za jednu generaci. Vše pro naše děti, vše pro naši budoucnost!

Většina obuvi, která se nám prodává, způsobuje vybočený palec. Lze úspěšně pochybovat o tom, že je to náhoda a nikoliv cílený úmysl, spočívající v podprahovém ovlivňování vědomí. Většina dětí školního věku má ploché nohy. Defekty nohou, které lze odstranit vhodným cvičením, se obecně náš systém vůbec nezabývá. Jiným slovy, školský systém (a následné zaměstnání) dokončuje deformaci, která je dána dědičností, výchovou v rodině a mediální manipulací.

Zmrzačené tělo podprahově ovlivňuje duševní funkce a kvality člověka. Průmyslově vyrábíme odborně vzdělané, samolibé, ješitné, soutěživé, zakomplexované a vypočítavé tělesné mrzáky. Například dalším zvýšením prodeje automobilů, zvýšenímtělesné nepohyblivosti, chceme řešit světovou krizi (následky), tj. stejným způsobem, jako vznikla, a přitom nevidíme dlouhodobou, tragickou (komickou) a vlekou krizi člověka (příčiny), která je přitom tak patrná, že bije do očí při každém kroku, na každém kroku….

Není to legrační, z hlediska zvířete sledovat jak nositel těch skvělých požitků, který neustále buduje ty vyspělé řády (kriminály), ve kterých by nemusel chodit a tělesně se pohybovat, že i kdyby je vybudoval, že mezitím stejně zhebne?

184954

27.02.2009 23:21

Svět podle lišek

RE: Pán Liška, článok vôbc nie je vtipný.

WL 194.?.?.?

Takže jste se zasmál?!

184976

02.03.2009 11:55

Svět podle lišek

RE: Jenom idioti odsuzují školství a vzdělání!

WL 194.?.?.?

Díky za pochvalu a doplnění náhledu od p. Černého.
Musíme si zvykat na veselou mysl. Nároky narůstají a to, co musíme trávit, je čím dále horší...

Též: Vnímáme nějaké neštěstí, jsme z toho smutní, rozmezelí nebo rozlobení, a přikláníme se na nějakou stranu nebo k nějakému řešení, zaujímáme stanoviska atd. Mohou být i správná, ale problém, pokud se mu z nadhledu neusmějeme/nezasmějeme nebyl dosud správně pochopen. Měli bychom na tom tedy pracovat, neboť jej posuzujeme ze zaujatého hlediska. Ohrazujeme se třeba kvůli nějakým obětem, ale často jen z obav, abychom jimi nebyli i my. Nebo jsme třeba proti válce. Je to v pořádku, ale pokud jenom z obavy z války, tak náš postoj je velmi labilní. A kdejeký chytrák jej velice snadno dokáže využít - pro klid pro práci, pro práci, pro mír, socializmus, blahobyt, demokracii a pochopitelně snadno i pro válku, ačkoliv jsme pro ni původně nebyli...

185178

02.03.2009 12:01

Svět podle lišek

RE: Jak pejsek a kočička vařili dort....

WL 194.?.?.?

Paní Striga má nárok na svůj názor. Nechceme přece, aby se v něm natruc utvrzovala. Alespoň má diskuse nějaký říz a kvete. Antisympatie není na místě. Musí být podle mne jen opatrnější, aby se nenechala hned nachytat na provokace. Třeba se časem podívá na věc z jiného úhlu a zasměje se té bídě života také.

185179

03.03.2009 10:47

Svět podle lišek

RE: Pan WL

WL 194.?.?.?

Díky Gibi!
Tentokrát je to fakt bída. I u ostatních článků nejsou žádné pořádné hádky a diskuse. Vypadá to blbě, jako by už všem docházelo, že to dopadne blbě.
Ono dnes dělat legraci je fakt těžké. Nemůžeme úspěšně řešit světovou krizi, když se nesmíříme s tím, že úplně zhebneme. Každé naše řešení by jinak bylo zaujaté a nesprávné.
Světová krize je nesprávný výraz. Správný výraz je, že svět je krize - zvláště ten náš. Se mnou je to těžké. Pletu si Obavu, s Osamou či Obamou.
Neustále tvrdím, že už 2009 let žijeme v roce 1984, ale nikdo mi to nevěří. Náš život nese podle egyptských mystérií, která si nepamatuji, všechny znaky bezmocného života posmrtného. I zemřelí se přece považují za živé a druhé za mrtvé. Z jejich hlediska jsme mrtví my. A nyní babo suď, kdo má pravdu?
Přeji veselý den.

185304

03.03.2009 10:58

Svět podle lišek

RE: Jak pejsek a kočička vařili dort....Pan Hestroy

WL 194.?.?.?

Ta paní, věřím že upřímně, se jenom hádá o to, co ji naučili ve škole. V tom má pravdu, že to reprodukuje správně.
Mne na mne dost mrzí, že jsem ji při první hádce zbytečně urazil a úplně od boku předpokládal, že je učitelka. Teprve dodatečně jsem s hrůzou zjistil, že přinejmenším pochází z učitelské rodiny. Protože z ní také pocházím, tak ji lituji a omlouvám se.
Článek o tom, že 1+1=2 je jeden z hlavních podvodů na lidstvu mám již dávno zpracovaný v mnoha verzích. Mně to došlo někdy v 19 letech, a myslel jsem, že na to postupně dojde každý. Divím se, že s takovou blbostí se ještě někdo vůbec odváží vyjít na světlo boží, a mrzačit s ní děti!!!
Osobně si myslím, že i ta kvantová fyzika je nedostatečná. Soudím z toho, že v praxi člověk nijak nepřekonává schopnosti zvířat.
Přeji veselý den v slzavém údolí. Fakt, je to tu úžasná legrace!!

185307

13.03.2009 14:08

Vědecky do záhuby

RE: Skvěle

WL 194.?.?.?

Děkuji souhlas a sounáležitost. Psal jsem to trochu narychlo, tak mne těší, že se Vám to líbí...

186492

13.03.2009 21:13

Vědecky do záhuby

Příklad potřeby vědeckého výzkumu

WL 160.?.?.?

Je také zajímavé, že u nejedlých druhů zvířat a ptáků často nerozlišujeme pohlaví a vystačíme si jen s jedním. Z toho usuzujeme, že lidé jsou jedlí, a že kanibalizmus je přirozené doplňování živočišných bílkovin. Máme přece muže, ženu a dítě.

No, posuďte sami, občané! Například u lidského mrchožrouta havrana nerozlišujeme jeho samici a mládě. Neslyšel, že by byla např. „havranice“ nebo „havranče“. Nebo u vrány jsem sice slyšel o vraníkovi, ale to je kůň.

U jedlého druhu - např. rozlišujeme berana, ovci a jehně; nebo kohouta, slepici a kuře; nebo býka, krávu, jalovici, tele a vola; atd. Jde nám přece o dobré masíčko!
Rovněž i pes (fena a štěně) a kočka (kocour a kotě) jsou jedlí. Přinejmenším v čínských restauracích.

Tento problém čeká na seriózní vědecký výzkum.

186526

16.03.2009 11:00

Vědecky do záhuby

RE: Skvěle

WL 194.?.?.?

Zevní věda přes svoji strohost a suchopárnost je duševně opožděná a omezená. Je to jenom představa. Popisuje realitu následně, zatímco realita je už dávno jinde. Ve svém bádání obvykle rozděluje objekt (zkoumání) a subjekt (vědce). Nemohla by jinak vytvořit informaci. Každá informace není skutečná realita, ale pouze její popis, vyjádření atd. Pokud tyto jako nestravitelná fakta vnucujeme duchapřítomným lidem (dětem, pohanům, zvířatům, rostlinám), tak je deformujeme, duševně zabíjíme. Zbavujeme je tělesné duchapřítomnosti, která dosti úzce a přímo souvisí s realitou. Činíme z nich vypočítavé automaty a degenerované zrůdy...
Zevní věda, vzdělání, televize, písmo, sex, technické vynálezy a jiné vymoženosti nepatří většině lidí vůbec "do ruky". Devastují jejich bytost, činí je závislými mrzáky...záludně zhutňuje vědomí na hmotu..
Stačí?

186636

16.03.2009 11:08

Vědecky do záhuby

RE: Pan Lischka opět nezklamal

WL 194.?.?.?

Vážená paní! Žádám Vás, abyste příště reagovala výrazněji. Takto se vaří jenom z vody, a diskuse nemám žádný spád. Vědec se kácí již sám o sobě. Většinou je vědou tak umrtven, že nevykazuje žádnou životnost. Jsem pro je v tom podporovat, abychom se jich brzy zbavili i s těmi jejich atomovkami, satelity, čipy, radary, kamerami, , PC, SPZ, DPH a všemi statisíci hovadinami, se kterými nám neustále otravují život...

186637

16.03.2009 11:14

Vědecky do záhuby

RE: vv

WL 194.?.?.?

Také jsem třídil realitu. Přímo v kanceláři. Napřed mi stačil jeden šanon. Posléze jsem začal třídit dokumenty. Když jsem utvořil 2 šanony, zjistil, jsem, že některé přípisy do nich nepasují. Vytvořil jsem tedy 3 šanony, a postupně je jich již několik desítek. Zatraceně! Některé dokuzmenty ani do toho množství nepasují. Vytvářím tedy další a další....
Kdyby člověk nevěděl, že realita je jen jedna (že stojí za h.), tak by se z toho zbláznil (správně "poděl..").. Věřím, že se z toho nějaký úředník, vědec, učitelka nebo blbec docela pomátne. A vyžaduje stále další a další dávky drogy vědeckých informací..

186638

16.03.2009 11:23

Vědecky do záhuby

RE: Zase nic

WL 194.?.?.?

Děkuji Vám za odbornou spolupráci a péči o nedovtipné čtenáře. Některé už ta věda lízla tak, že si to už neuvědomují. A zde přicházíme my, navivisté a negativisté a působíme ozdravným vlivem na jejich pohlavní a hlavní buňky..
Naši vědecky zpracovaní občané zásadně vyžadují u každé rovnice napsaný výsledek. Tak jim to spolu s happy endem vsugerovali ve škole a v televizi.
Proboha, co byste od nich chtěl víc? Vždyť pro nás tvoří hrubý národní produkt, tak si jich
Jo, a té devastaci lidí (ničení přírody) nevím ze školy, ale úplně od někud jinud..., ale to si necháme raději pro sebe.

186641

16.03.2009 15:45

Vědecky do záhuby

RE: Pan Lischka opět nezklamal

WL 194.?.?.?

Měl jsem připraven druhý díl k tomu našemu vzdělání, ale vzdal jsem to.... Příště se třeba polepším.

186663

17.03.2009 13:40

Vědecky do záhuby

RE: Přede mnou se nikam neschovaj!

WL 194.?.?.?

No, už jsem se leknul, že snad nejste zdráv nebo trpíte světovou krizí, když jste si nepřiložil žádné polínko pod moji kacířskou hranici. Zdravím Vás. Použil jsem obrat, a čekal jsem kdo se nachytá. Nejsem marxistický maoista, a marzistický taoista (tj. z Marzu). Spojení se Zemí navazuji pomocí centrální nervové soustavy jednoho bílkoviného huňpa z rod namyšlených opic. Občas něco poplete, tak za mne dostane sodu od učitelského sboru.
Ty namyšlené opice jsou velmi srandovní. Pokládají svůj myšlenkový obraz za realitu, a navíc, když ji popíšete, tak se vůbec neuvědomí jako její diváci. Naopak se rozčílí a obraz který pokládají za své já, srdnatě zuby nehty chrání. Nestydí se ani sprostě urážet mentálně zaostalé autory. Jenomže i my, mentálně postižení máme nárok na politickou stranu a účast ve vládě! Je nás čím dále tím více. Zatím to ostatní ještě o sobě nebí, ale až jim to řeknou v televizi, pak se sami sebe zhrozí...
Do příště mi za domácí ůkol přelože z marštiny do češtiny: "Huhu abaha, gege, bleble. Uhnnupu." A pak teprve můžeme spolu vědecky diskutovat.

186753

19.03.2009 08:50

Vědecky do záhuby

RE: Přede mnou se nikam neschovaj!/ Pan WL ja Vas mam tuším rád

WL 194.?.?.?

Díky za ohlas. Koukám, že se tady ještě diskutuje. Máte pravdu. Realisté vědí, že to musí jít na doraz a tuší, že nepřežije než hrstka lidí - i to bude velký úspěch. Člověk je zdevastován a občané si to ještě chválí a v další své devastaci vidí světlé zítřky... Neví, o co "gou". Ano, víc už pro ně udělat nelze.. než se dívat jak mrtví pohřbívají své mrtvé..
Přeji veselou mysl..

186863

23.03.2009 10:48

Záhada tenisového lokte

RE: Je to o dost složitější

WL 194.?.?.?

Díky za poučení mé i čtenářů. Výraz "tenisový loket" je lidově známější než bolavý löket. Snobové nehrají bolest, ale tenis. Lékaře obvykle nic takového nezajímá, když s s něčím takovým přijdu, a je to fakt otrava.

Citlivým bodem je nezazší konec lokte, kterým se při sundavání kalhot na českých WC vždy udeříme do zdi. Zde se mi to vždy připomene. Vláda by s tím měla něco dělat! Jinak nebudeme moci nic dělat a spadne z hradu nebo větve... Malé záchody v Čechách souvisíé se jejich rozdělováním na větší počet a privatizací. Vláda by neměla z jednoho hajzlu či hajzla dělat dva, tři, čtyři, atd....miliony. Poměry v ČR jsou pak dosti stísněné, nečisté a nesvobodné.

Diagnóza mých článků je : "Nebrat je vážně". Ačkoliv je v nich 8% lží, zbytek je zaručeně pravda, ne? Normálně v naší demokratické spolčenosti je tomu ovšem naopak.

187033

23.03.2009 15:30

Záhada tenisového lokte

RE: Neni to z mastrubace?

WL 194.?.?.?

Co to je?

187049

23.03.2009 15:36

Záhada tenisového lokte

RE: Paralela Titanicu a světa a vztah k malým záchodům

WL 194.?.?.?

Kdepak ve zlém. Je to výborné!! No, to je skutečně skvělé. Už jsem se tak dlouho nenasmál. Docela mne mrzí, že mne taková pointa nenapadla. Vítám Vás na palubě. Konečně jsem našel někoho, s kým si dobře rozumím. Na miniaturních detailech globálního pohřbu skutečně velmi záleží.
Věřím, že také víte, že malé věci jsou ve skutečnosti veliké a veliké malé. Pouze díky klamu to vidíme opečně.

187050

23.03.2009 15:46

Záhada tenisového lokte

RE: Pane autore, smekám........

WL 194.?.?.?

Milá paní, vše souvisí se vším. Někteří věští z kávové sedliny, jiní ze statistických údajů, vnitřností, písma, sklenice vody nebo moči, skleněné koule, atd. - tož věštím ze záchodů, že zajdeme velice mizerně na to, co uniká naší velectěné pozornosti..
Jsem rád, že má důležitá sdělení pro lidstvo přes svůj nepřekonatelný odpor ke mně stále čtete.
Ano, do hlavy jsem se praštil mnohokrát. Je to vskutku od Vás kompliment hodný jemné dámy.

187051

24.03.2009 09:36

Záhada tenisového lokte

RE: Paralela Titanicu a světa a vztah k malým záchodům

WL 194.?.?.?

Počítám, že ze dvou tisíc čtenářů se alespoň někdo nad mým výtvorem potěší a usměje. Je starýkm českým zvykem, že každý si myslí, že jeho názor je obecný - každý si myslí, že když nepůjde volit, že nepůjde volit nikdo a stát se nám zhroutí, tak jako by se nezhroutil i bez toho; každý si myslí, že vyhraje v loterii, atd.
Vy snad víte o nějaké jiné důležitější práci? Už před několika desetiletími bylo přece pozdě, nikdo nechtěl slyšet, že plujeme blbým směrem a nyní těsně před nárazem do ledovce nám přece nezbývá než radovat a pozitivně myslet jak nás to přece posledních dvacet let tak sebevědomě učili.
S tou jednoduchostí máte pravdu. Vůbec jsem s ní nikde neuspěl, tak šťourám do složitosti.... Nevěřil byste, jak mají dnešní občané složitou duševní soustavu,....a navíc není vůbec k ničemu
Vaše téma mám již rozpacované do divadelní hry, jen hledám nadšené sponozory k její realizaci.
Také nic ve zlém.

187119

24.03.2009 09:44

Záhada tenisového lokte

RE: Pane autore, smekám........

WL 194.?.?.?

Vydali už někde Vaší tvorbu, že bych se poučil, jak se píše černá satira, kterou si bigotní čtenáři nepletou s vědeckými dizertacemi?

187121

24.03.2009 09:50

Záhada tenisového lokte

RE: Je v tehle ukazce

WL 194.?.?.?

Dobrý den drahoušku! Mluvil jsem o tobě. Nevěděl jsem, že tajně chodíš na Zvědavce, a že tam těžkopádně louskáš romantické výtvory svého starého, který se stebou jž několik desetiletí příšerně nudí. Zlatíčko, budeš se divit, ale opravdu v noci někdy chápeš. Každý totiž někdy ve spánku chrápe, dokonce i náš kocour. Na chrápání je zajímavá ta věc, že stejně jako u vrozené blbosti. o něm chrápající člověk vůbec neví.

187123

24.03.2009 09:58

Záhada tenisového lokte

RE: Pane autore, smekám........

WL 194.?.?.?

Děkuji Vám za kompliment. Jak vidět, naše české ženy ztrácejí nonšalanci, vtip a ženskost. S hulváty si mnohdy nezadají - viz. některé nedostatečné reakce, nikoliv zrovna pí.S. (Iloveyou).

Nic ve zlém: Manželka se třeba diví, že se stále řechtám nad groteskami Charlie Chaplina. Nevím jak, a nemohu jí zaboha vysvětlit proč. Myslí si, že jsem blb.

Toleruji u ní zase naoplátku, že se dívá na ty, podle mne nejapně pitomé, české seriály (Ulice, VKV, TN, aj.). Beru to, že mi možná chybí kus mozku (což nikdo o sobě z nás neví, neboť když chybí mozek, tak neschází), a říkám si, že je to možná úžasná sranda, jen se na to podívat ze správného konzumního úhlu.

187125

24.03.2009 10:00

Záhada tenisového lokte

RE: Je v tehle ukazce

WL 194.?.?.?

Ve správné demokracii má každý své soukromé vlastnictví, ačkoliv prý otroctví bylo dávno zrušeno

187126

24.03.2009 10:02

Záhada tenisového lokte

RE: Je v tehle ukazce

WL 194.?.?.?

Vítám Vás do klubu nepochopených vtipálků a to koleno není potřeba mi lámat v kole, už je stejně "tenisové"....

187127

25.03.2009 10:05

Záhada tenisového lokte

RE: Neni to z mastrubace?

WL 194.?.?.?

No, ačkoliv máte všichni zřejmě praktické zkušenosti, trpíte neznalostí a nevysvětlili jste mi nic. Nechejme pošklebování a posměch vlastnímu tělu stranou a nalijme si čistého vína.
Lidské tělo (příroda) jsou dnes tak odumřelé od našeho virtuálního a škodolibého vědomí, že se chová jako cizí organizmus nebo předmět. Abychom dosáhli blaženého uspokojení, musíme na něj působit razantními zevními prostředky, pornografií, drogami, hrubou masáží, abychom jej vzrušili i zneužili. Jak bychom mohli jinak, vždyť naše tradiční zřízení i ekonomika jsou založeny na pohlavním prznění, na vzrušení pohonné síly (pudu) a následným využitím k pracovnímu procesu či hrubému dolování požitků z vlastního či cizího organizmu. Navíc se mu ještě potměšile posmíváme, že se hlupačka (spodní polovina těla) nechal nechala nachytat na „lásku“ vědecky vzdělaného mentálního debila (horní poloviny těla).

187232

25.03.2009 10:14

Záhada tenisového lokte

RE: Paralela Titanicu a světa a vztah k malým záchodům

WL 194.?.?.?

Hlavně by si ti jásající cestující unešení dálkami, výhledy skvělé budoucnosti, krásou ledovce a duševní mlhou všimnuli, že pod oprýskanou modrou barvou obyčejného zábradlí globálního Titaniku, je základní barva rudá, a pod ní dokonce hnědá, a bůhví jaká...(abychom neporušili tabu). Potom by jim došlo, že ten nový, úžasný, skvělý a nejlepší demokratický Titanik, je pouze ona stará známá schnilá, plísní a sifilisem prolezlá kocábka, která se drží z poslední síly nad vodou a je pouze natřena novými zářivými barvami.....je to obyčejný obílený hrob, plný rozkládajících se mrtvol, hnoje a hnátů vyluzujících smrduté výpary pokládané za projevy života.

187234

25.03.2009 10:17

Záhada tenisového lokte

RE: Je v tehle ukazce

WL 194.?.?.?

Členské příspěvky máte pro tento rok zaplaceny. Platí se smíchem a pánu bohu přímo do oken.

187236

25.03.2009 10:22

Záhada tenisového lokte

RE: Je v tehle ukazce

WL 194.?.?.?

Usuzoval jsem, že je to kocour podle toho, že spí na tvojí posteli. Je to hroznej parazit. Válí se doma, jenom žere a panička se může kvůli němu přetrhnout. Nechám ho ještě trochu vykrmit. aby byla kůže větší - pak z něj chci udělat ledvinový pás. Na trhu je o to zájem..

187237

25.03.2009 10:39

Záhada tenisového lokte

RE: Je v tehle ukazce

WL 194.?.?.?

No, v tej sektě pravdy, lásky a vítězství jsme již od roku 1989 a pěkně se to vyvedlo.

Na mne si ve škole vždycky zasedla nějaká učitelka, počínaje doma matkou učitelkou, a dala si za stranický úkol mne civilizovat, vytýkat mi hrubky, ponižovat mne, zesměšňovat, dělat ze mne debila před celou třídou. Jsem na to zvyklý. Dopadlo to vždy katastrofálně. Mně to navadí, že jsem duševně postižený debil. Zjistil jsem to sám o sobě a mnohem lepší, než by to zjistili lékařští a pedagogičtí odborníci. Naučil jsem se s tím žít.

Mentálně postižení mají přece v naší výtečné, tolerantní, humanistické, demokratické a vypečené společnosti přece také právo na svobodné vyjadřování, uměleckou tvorbu a na zastoupení v parlametnu a vládě!!!!! Telesně postižení mají bezbariérové vsutpy, přístupy, velké záchody. Pro nás jsou takové komunikace všechny nepřístupné.
Vážím si Zvědavce, že nám dává prostor, a že není jako jiné média suchopárným páprdou a prďolou.....

Kdo nechce, lišky číst a chytat nemusí. Jsou nevzdělatelné.
Přeji pěkný den a na příště nabízím shovívavé přátelství...

187239

25.03.2009 10:42

Záhada tenisového lokte

RE: Je v tehle ukazce

WL 194.?.?.?

Jednou jsem byl sám doma a spal. Pak jsem zjisti. že vedel mne někdo hnusně chrápe. Byl jsem to já sám, a zjistil jsem, že jsem mrtvý...

187240

26.03.2009 08:47

Záhada tenisového lokte

Na pražských WC se tlučou lidi do hlavy

WL 212.?.?.?

Vážení občané, dnes jsem navštívil Prahu, úřad jako kráva, solidní budova z I. Republiky, masivní kolos 8 pater, kapacita stovky lidí (zatím liduprázdná). Na záchodě jsem se fakt udeřil do hlavy (jak se mne ptala potměšile paní Striga), byl malý, otlučené lokty nepočítám…Už se nedivím, že Pražáci jsou tak divní, návalu nucení na velkou stranu (nikoliv NSDAP, KSČ nebo ODS) člověk nesleduje konečník, a tak se na těch jejich malých záchodcích tlučou do hlavy

187323

14.05.2009 10:46

Život morčat

RE: Skvělý článek

WL 194.?.?.?

O cyklickém vývoji věků a společnosti, procházející zánikem, víme tisíce let. Ignorováním se tomu konci vyhnout nelze, neboť jeho účelem je opravit překonaný či chybný postoj společnosti. Tak se máme asi na co těšit. Velice rád bych se mýlil, a věřil tomu, že dokážeme změnit postoj dobrovolně bez přinucení osudem.

191124

14.05.2009 10:55

Život morčat

RE: Souhlasím. se vším.

WL 194.?.?.?

Ano, správně. Jediné vysvětlení, které poskytne vyrovnaný klid naší duši nad tou chamtivou nenažraností a blbostí, nabízím ve článku. Závlékání cizích druhů, jejich mučení v ZOO, obchodech i doma, výstavba safari za polárním kruhem, či zimní stadiony v emirátech či v Praze, rmoutily. Posléze jsem prohlédl a jsem již šťastný.
Čtenářům, kteří jedli kašičku, jistě došlo, že my lidé jsme také introdukovaným druhem, který není schopen přežít bez umělé klimatizace, indrustrializace, techniky, vzdělání, vařené stravy atd. v podnebných pásmech, na které si děláme takové samozřejmé a arogantní nároky. Takže jde o to, jestli vhodné podnebí přijde k nám, nebo my k němu. V domě mého otce je mnoho příbytků.

191125

14.05.2009 11:12

Život morčat

RE: Odmlka

WL 194.?.?.?

Nemám moc času a sil na psaní, neboť se od narození potácím ve světové krizi. Nic intele-kt/l-uláního ode mne nečekejte. Kladné a záporné hodnoty závisí na úhlu pohledu. Každý nestojí na stejném břehu jedné řeky, která pro vás teče doprava a pro jiné doleva.
V článku je jako většinou návod a řešení "neustále omílaného špatného stavu všeho čaje - trochu slabého lidstva". Mýlíte se, nevyžaduji od vás žádné myšlení, ale jeho zastavení.
Pokuste se žít jednoduchým životem morčat a pochopíte, že "NIC, Pusto, prázdno a žádné minuty života" jsou tím pravým štěstím. Tak snad tedy příště... a i tak díky, že jsem vás dosud od četby mých výtvorů neodradil.

191128

14.05.2009 11:38

Život morčat

RE: Mistře, to je ono

WL 194.?.?.?

Myslím, že to šlechtí, když si někdo lajzne s odmítavým stanoviskem připustit i jiná stanoviska, ne? Je to k nevíře, ale i morčata jsou projevem jednoho života. Ačkoliv se o tom poslušně učíme na všech stupních vědeckého školství, nejsme schopni to přímo vnímat. Myslím, že je to z velké části právě proto mrtvé vzdělávání....Nedivme se potom, že mrtví pohřbívají své mrtvé.
Pojem nás nebolí, nebo snad zapláčete nad vzorcem x-y=0, když x není první osobou čísla jednotného?

PS: Peruánci prý spořádají ročně 6.000.000 morčat? Jíst druhé je jistě správné, chyba však, když se zahryzne někdo do nás. Pak to není jistě demokratické.

191130

14.05.2009 15:51

Život morčat

RE: Souhlasím se vším.

WL 194.?.?.?

Vycházíme-li z axiomu, že čím hloupější sedlák, tím větší brambory, znamená to, že tyto dužnaté hlízy způsobují závažná onemocnění.
A skutečně, vědci objevili v bramborech (solanum tuberosum) různé nestravitelné a jedovaté látky (solanin, solamil, chem. rezidua aj.), způsobující choroby těchto nejapných hlíz i lidí - tj. nemoci takové jako je hloupost, bramborovitá pohodlnost, postižení myslícího a hybného aparátu, dýchavičnost (tubera), rakovina, hnědá hniloba; napadení háďátky, bakteriemi, viry, plísněmi, hmyzem, pesticidy a daněmi a jiným neřádem.
Brambory rovněž způsobují alkoholizmus, neboť záludně podporují výrobu lihu. Nebýt brambor, kolik rozvrácených rodin mohlo být šťastných, nemít otce alkoholika plodícího degenerované potomky? Náš národ místo z vařených brambor, mohl pak být celý z kamene, nebo alespoň z politických kádrů.

191146

15.05.2009 07:38

Život morčat

RE: Kdysi davno

WL 194.?.?.?

Napříště, každý občan téhle planety, který nebude chovat morče, bude trestně stíhán! Ve skutečnosti, žádné volné pobíhání lidí nebude povoleno. Každý člověk bude muset mít své morče - tedy svého nadřízeného (pána), kterému bude sloužit. Jiná duševní a pracovní činnost nebude dovolena.

191202

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 339 883