Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Tom

Nalezeno 1250 příspěveků, 50 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.03.2003 18:51

Co bychom měli vědět o PNAC

RE: V politice se nic neděje náhodou

Tom 147.?.?.?

Nezlob se kdyz ma americky volebni system DOSTATEK mechanismu na obranu jak mohlo dojit k tomu k cemu doslo na Floride? On jich mozna ma dostatek, ale jak funguji?
Tim nechci rict, ze nemas pravdu, taky se mi chce verit demokratickym idealum a tem recem o tom jak je ta americka demokracie stara a vyzrala atd. nicmene sleduji, ze pocet tech kteri si to nemysli radikalne stoupa...

9727

24.03.2003 15:28

Kdo seje vítr, sklízí bouři

Něco o am. armádě

Tom 158.?.?.?

Hele, americká politika mi taky nevoní, ale psát o americké armádě, že je změkčilá a tak, to je blbost. Uvědomte si, že mluvíte o síle, která vede války skoro pořád, podle mě účině, efektivně a ZA POSLEDNÍCH STO LET ŽÁDNOU Z VOJENSKÉHO HLEDISKA NEPROHRÁLA!!!

10358

15.04.2003 09:31

Pokus s opicemi

Pokus s opicemi

Tom 158.?.?.?

Ale vždyť je to vpořádku. Všichni jsme jenom cihly ve zdi a pokud se některá drolí, je třeba ji (rychle) nahradit. Jinak by se zeď rozpadla na prach. Tím myslím, že společnost potřebuje pevný řád, pravidla a s tím související sankce. To je jak na vojně: dělej co máš dělat, není důležitý, že nevíš proč. Ví to někdo, kdo je nad tebou. Asi tak.

12013

24.07.2003 09:56

Před čtyřiatřiceti lety vstoupil první člověk na Měsíc

RE: Před čtyřiatřiceti lety vstoupil první člověk na Měsíc

Tom 24.?.?.?

Pane Nohejle, pan Táborský tady jasně píše, že kosmonauté odletěli a jeho pětiletá dcera (do toho ticha) začala ze všech sil srdceryvně ječet - anglicky, jak to pochytala ve školce: "Oh shit, oh, shit, voni mě tady zapomněli! Já tomu nemůžu věřit, voni mě tady nechali, oh shit!"

Hergot, tomu pětiletému dítěti byste snad mohl věřit, ne? Jste snad vy pětileté dítě, když se tady snažíte o to, aby vám bylo věřeno, když tady křičíte "Američané jsou nazí!"? Dneska možná ano, je jiná doba. Ale tenkrát? No dobře, a i tenkrát by se o tom dalo pochybovat - když jinak nedáte ...

Přidržme se tedy vyvěšování té vlajky, jak tady uvádíte. Vy jste ten vámi dporučovaný film viděl? Pokud ano, tak si ho pamatujete, že? Hm, tak to si ho pamatujete dost blbě. Máte sice pravdu v tom, že se ta vlajka třepotá ALE netřepotá se ve ve větru (protože, jak jste stačil postřehnout, na Měsíci vítr vlajkou třepotat nemůže, anžto tam není) alébrž se třepotá pouze v době, kdy s ní třepotá ten kdo s ní třepotá. Sakra, pane Nohejle, to bylo třepotání, co? To by se jeden utřepotal ...

Pane Nohejle, pokud byste měl problém, dotřepotat se k tomuto poznatku, tak ukázku "vztyčení vlajky" na Měsíci najdete kupříkladu tady.
http://moon.astronomy.cz/Mise/ap17.htm

16778

25.07.2003 01:38

Před čtyřiatřiceti lety vstoupil první člověk na Měsíc

RE: Před čtyřiatřiceti lety vstoupil první člověk na Měsíc

Tom 24.?.?.?

Pane Táborský,

že zrovna vy. Doufal jsem, že se mi podaří rozradostnit pana Nohejla, aby se jako neutřepotal v bludu a vy do toho vpadnete s ňákejma vobrázkama! Už jste někdy viděl, aby se na vobrázku něco třepotalo? Mno, možná v tej Ámerice máte třepotací vobrázky. Obzvláště, když tomu napomůžete rukou - to se roztřepotá chtíčem i Bardotka, co? Víte, on ten trik střeleckej spočíval v tom, že ta vlajka z plastiku byla hudělaná tak, aby to vypadalo - jako že se třepotá ve větru! Byl to tedy čistě estetický záměr.

Pravda, američané jsou - čím dál, tím blbější - a vzdalují se sami sobě rychlostí až kosmickou, nicméně se dá předpokládat, že s kvadraturou kruhu v době startu Apolla 11 nebyli ještě tak hluboce v prdeli jako dnes. A, račte si povšimnout, že jsem o politice ani necek ...

Když jsem zde postoval odkaz na link Apolla 17, nepřišlo mi na mysl, že se v tom bude nějaký šťoura nimrat (nimral šťourat) - vyvěšovávání jako vyvěšování. Prostě jsem hrábnul zrovna po tom videu, které mi přišlo pod ruku. Ale, až vy tady napastujete link na hejbací vobrázky - ne třepoptací, ale video - tak tady veřejně prohlásím, že vědec "Ž" (který mi prozradil informaci o třepotající se vlajce - je vůl.

Jsem profesionální bordelář a jako takový své zdroje a děfky tajím.

Tom

16830

25.07.2003 03:19

Před čtyřiatřiceti lety vstoupil první člověk na Měsíc

RE: Před čtyřiatřiceti lety vstoupil první člověk na Měsíc

Tom 24.?.?.?

Pane Nohejle,

jsem opravdu velice rád, že jste se ozval. Nemám nejmenší pochybnosti o tom, co píšete. Byl bych vám neskonale vděčen, kdybyste onen film našel - "Měsíční uzel" by byl rozetnut. Jsem s pozdravem a zůstávám v dychtivěm očekávání.

Tom

16843

13.08.2003 05:08

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: Pardon, pan Kubová,

Tom 24.?.?.?

Pardon, nejsem pan Kubová,

ale odvolání k vyšší instanci pochopitelně je. V odvolání k Nevyššímu, Nejvšemocnějšímu a Nejvševědoucnějšímu Vám žádný soud nezabrání. Otázkou ofšem je, zda Vám to bude víc než prd platné. Zdá se totiž, že ten Nej, není zas tak Nej.

Jede papež Afrikou a najednou vidí, jak v řece žere krokodýl černocha. Nechá si zastavit, aby mu pomohl, když vtom vyběhnou z křoví dva běloši, krokodýla utlučou a černocha i krokodýla vytáhnou na břeh. Papež to vidí a praví: "Pánové, to bylo výborné, jak jste pomohli bližnímu svému, i když je jiné barvy pleti, a že ty řeči o rasismu v Africe nejsou pravdivé, výborně, budu se za vás modlit!" Nasedne do papamobilu a odjede. Ti dva stojí, dívají se za ním, a ten jeden povídá: "Kdo to byl?" - "No to byl papež!" - "A kdo to je?" - "No, to je zástupce Boha na zemi!" - "Ty, prosím tě, a ten Bůh je kdo?" - "Ty to nevíš? To je ten nejvyšší, všemohoucí a vševedoucí!!!" - "No, možná že je vševědoucí, ale o tom, jak se loví krokodýli nemá ani páru!"

17975

13.08.2003 06:30

Kdo ovládá české soudnictví?

A ještě kousek Švejka

Tom 24.?.?.?

"Vod čeho máme policii než vod toho, aby nás trestala za naše huby" - praví Švejk v cele na policejním ředitelství, kde skřípou zuby spoluvězňové, jejichž hospodské výroky byly posouzeny přítomnými fízly jako schvalování atentátu.

Je naivní ptát se:"Cože je to za demokracii, kde trestáno je slovo?" "Za naše huby" se trestalo i u nás smrtí.

Podle mého názoru se Michal Zítko dopustil činu jediného - vydal knihu. Nic víc, nic míň. Zbytek je politické rošambó. Pokud zrovna nelovíte krokodýly, můžete se zabavit i tady:

odůvodnění odvolání
http://www.bohumildolezal.cz/texty/u048-04.htm

důvěra kontra emoce
http://www.bohumildolezal.cz/texty/u099-02.htm

rozhodnutí NS
http://www.nsoud.cz/rozhod.php?action=read&id=9218&searchstr=kampf

17979

13.08.2003 07:27

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: Pardon, paní Kubová, že jsem Vám vynechal.

Tom 24.?.?.?

Teda, vás ty hajzlíky berou ... Co-ed? Proboha, jakoby ten "Americkej standard" nestačil! Třikrát jsem to musel dneska roztáčet, než to spláchlo.

"Jak se to u vás legálně řeší, když si jeden omylem splete ženskou s mužským?"

Tady je šecko legální. Ať se spletete nebo ne, vždycky jste "in". Když tak vidím ty průvody, buz-buz a les-les, tak mě tak napadá, proč si to ty buzerantky s těma lesbákama nerozdaj mezi sebou ...

"Tak se ještě jednou omlouvám, že jsem se přehmát' v tom Vašem pohlaví a ujišťuji Vás, že v tom nebyl naprosto žádný postranní úmysl."

Jo přehmát. A bez postranního oumyslu ...

Pokud máte v rybníkách (já myslel, že už ty rybníky nepotřebujete, když ...) jo macky tam máte. No, tak aligátoří mackové zaberou jedině na pannu.

Byste nevěřil, jak jsem starej, tak jsem blbej. Je tady neteřinka z Česka a já ji dneska učil jezdit na kánoi. Tak tradičně, aby se s tím chytla i doma "á-dva-tři-šou-staj-tři" a ona dělala takový širokánský záběry, jako když vyvařuje prostěradla v kotli parní lokotky. Nedalo mi to, okomentoval jsem to a dozvěděl jsem se, že:"širší je lepší". "No, to je pro mě novinka. Já blbec si vždycky myslel, že delší je lepší." "Kdepak, strejdánku. Širší je vždycky lepší." A to je holce teprve 15. Nebo, už?

17984

13.08.2003 17:01

Kdo ovládá české soudnictví?

to: pan Táborský - pochvala

Tom 24.?.?.?

Teda pane Táborský, já vám vždycky záviděl, jak vy to s těma ženskejma umíte. Vy se tady paní Kubové přehmátnete v pohlaví a ona vás hned ujišťuje, že "pravni dusledky to asi mit nebude, aspon ja si je nedovedu predstavit." A nakonec vás ještě ujistí:"oslovujte me, jak chcete, pokud to nebude vulgarni, snesu vsechno".

No nebudu se vám plést do rozdělaného šuplíku a půjdu radši učit neteřinku přirážet ke břehu. To se dělaj takové ty "ležaté vosmičky" pádlem na vodě, tak aby se holka nepřehmátla třeba na sedmu. Co mě alespoň těší, že jsem se s paní Kubovou shodl v tom, že:"Skutek, pro ktery je (Zítko) stihan, je pritom od zacatku jasny a nemenny - vydani knihy Mein Kampf."

18005

14.08.2003 07:02

Kdo ovládá české soudnictví?

RE: Pardon, pane Táborský, že jsem Vám vynechal.

Tom 24.?.?.?

Pane Táborský,

moje trpělivost s vysvětlováním ouplně všeho dětem, je sice bezbřehá, léty kalená, běžně řeže diamant na nudličky, ale jak vy se dokážete zeptat, to by zblednul závistí i doktor Koenig.

Aligátorovi je úplně šumafuk, zda panna či nepanna. Žvanec jako žvanec. S tím OP to měl bejt jako ftip? Vy jste rozpoznával panny podle OP? Hm, a teď jste namydlenej co? Už dlouho, že? A to jste si tady dělal z jednoho srandu, že nerozezná chip od čípku - jak jsem se stačil fšimnout. Začínám totiž číst Zvědavce před spaním místo Blble. Snad mi Alláh odpustí.

Když si někdo plete čip s čípkem - není divu. Mají mnoho společného. Jsou kupříkladu zcela nevhodné k orálnímu užívání. Nedají se dobře rozkousat, jak už si stěžovala stará Wajtingrová svému lékaři a na radu, kam že si má čípky strčit, poslala doktora do prdele. Čip i čípek mají stejné místo konečného nasazení. Je fakt, že čípek zasunutý nevypoví o svém nositeli tolik, co čip nastřelený pod kůži tamtéž. Když jsme u té cílové oblasti, neškodilo by ještě připomenout šípek, aby se to jó pletlo. Pošle-li někdo někoho k šípku, kam jít, uhodnou všichni.

Snad až se tam u vás začnou nastřelovat čipy, tak vám to ten váš problém s pannami vyřeší. Prostě, když začnete ten chip hledat, tak na to snad cestou přijdete.

Už jsem vám chtěl začít vysvětlovat - abyste si zase nestěžoval - proč zrovna panna je nejchytlavější návnada, když jsem narazil na vaší podotázku "myslíte, že by brali i napůl přeříznutou?". Ano, takhle se máte ptát! Odpověď je přímo v otázce. Pro ty méně chápavé to rozvinu: Proč byly k obětem drakům a krvežíznivým bohům vybírány věčně nenažranými, neukojitelnými, chamtivými a zkorumpovanými knežími právě panny; včetně bejků, koz, žrádla a chlastu všeho druhu, zlata a drahého kamení? Žrádlo se sežralo, chlast vychlastal, zlato a svítivé šutráky rozkradly a panny přeřízly. Pan Táborský nadhazuje "i napůl přeříznutou". No, možná po těch žranicích byly jen nemohoucně přepižlány ...

"Jo, Tome, časy se mění a my se měníme s nimi."

To má být jako odpověď na vejšplecht mé neteřinky, že širší je lepší? U vás to funguje? Já jsem z toho spíš Bystrozrakej! Jak mně se zavostřily čivy ...

18044

Zákaz fotografování je asi tak smyslný, jako cedule s nápisem "Pozor, zlá tchýně!"

Primitivní domorodci, ať už v pralesích Amazonky či v džungli velkoměsta, se stále domnívají, že fotograf jim vezme tvář. Je skutečně zábavné sledovat reakce některých lidí, když na ně zamíříte objektiv. Jak se hned kdejaká domácí puťka šedivá či blbec baráčnický začne nakrucovat, gestikulovat, prskat, ječet a ohánět se paragrafy - jakoby on sám byl policejní pendrek či pochva zákona.

Pryč jsou doby, kdy na venkov přijel fotograf, rozložil stativ, zalezl pod černou sukni a dlouhé minuty sledoval strnulou skupinu prostých lidí, parodující skalní masív. Dnes, při spatření objektivu, lidé ožívají. Obzvláště pak, když přijede televize. To je šrumec! Kdekdo se vypíná na špičky a snaží se nastrčit právě tu jeho čuňu rovnou do záběru. Pak se večer potí u bedny pro blbce a jen co se dočká svého displeje, už žhaví telefon. "Tý vole! Dneska jsme byli s Mařkou v TÝVÝ!" Jojo, TV to je fenomén.

Jsou však ale i objektivy, které člověka uklidňují. Kupříkladu dokonale vymakaná a stále houstnoucí síť policejních kamer. Správně. Jsou zde pro naši bezpečnost. Před teroristy nás sice neochrání, ale za ten pocit snahy pro náš klídek to přece stojí. Radostně si je platíme z našich daní. Ty kamery, ne teroristy. Pochopitelně.

A průmyslové kamery nejen na každém rohu, ale i v meziroži - před, v, i za každým obchůdkem - ty nám už ani nepřijdou. Šel jsem jednou kolem řeznictví. Ve výloze trůnila vepřová hlava a pod ní cedulka s ikonou kamery a nápisem "Usmívejte se. Jste v záběru!". Pohlédl jsem do těch přímhouřených očiček a pomyslel si - Už i ty, prase?

Doba už je taková, ledva vylezete z baráku, už jste v záběru. Vlastně, ani nemusíte. Mistři s termovizí pořídí záznam z vaší ložnice i se vzdechy.

Lze se pak divit, že amatérský fotograf na procházce se skotačícími psíky, působí přinejmenším podezřele? Proč pořizuje ještě další záběry, že? Proč?

19549

12.09.2003 16:55

Budeme na fotoaparáty brzy potřebovat zbrojní pas (a právníka k ruce)?

RE: Budeme na fotoaparáty brzy potřebovat zbrojní pas (a právníka k ruce)?

Tom 24.?.?.?

"... bez radneho prolustrovani bych Vas nepustil."

Vy si proste rad pokecate, vidte? A nemate vlastne strach, ze vam po cvaknuti spouste fotaku - spadne fasada? [mrknutí jedním okem]

19565

12.09.2003 22:54

Budeme na fotoaparáty brzy potřebovat zbrojní pas (a právníka k ruce)?

RE: Budeme na fotoaparáty brzy potřebovat zbrojní pas (a právníka k ruce)?

Tom 24.?.?.?

"Pokud by se někdo slušně představil, vysvětlil, zanechal vizitku, neměl bych s focením problémy... Funguje to tak po celém světě..."

Ale hovno funguje, pane Juchelko ... Si predstavte, ze bydlite v Praze, nebo jine svetove metropoli [smích] a ted se vam ulici kolem vaseho baraku valej davy turistu. Jeden kazdy vam tluce na vrata a cpe vam vizitku ... Mate dve moznosti: budto si otevrete sbernu s papirem, nebo si na vrata pribijete ceduli:"Fotografovani dovoleno!"

19580

27.09.2003 06:23

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Tom 24.?.?.?

Překlep "nejdůleřitější" místo správného "nejdůležitější" se mi do titulku mého předcházejícího komentáře vloudil naprosto neúmyslně, věřte mi to nebo ne.

Spisovný češtin sice zaúpí, ale mohl jste se překlepnout třeba i na nejdůležidější a to by bylo, vzhledem k tématu, slovo do pranice. Anebo kupříkladu i nedůleřídější, což by byl sakra projímavý akt v demokracii.

Když si jeden článek Chris Floyda přečte, tak musí nabýt dojmu, že - nějaký ten hektolitránek Šaratice by americké demokracii jedině prospěl. Dlouhodobá politická zácpa se nutně musí odrazit na zdraví společnosti. Zdravotní běhy na dlouhé tratě - Afghanistan , Irák, ...? - sice upevní měšec zdravotní, ale jen některým.

Ohledně těch šedých eminencí - vzhledem k těšnosti výsledků voleb, by se jeden mohl skoro domnívat, že mocné stíny stále na dohled sází na dva nejsilnější kandidáty zcela demokraticky; fifty-fifty.

A jen tak mimochodem, vaši víru v demokracii a legální volby, tu bych chtěl mít.

Zvolejme s klasikem:"Věř v americkou demokracii, posílíš mír!"

20125

29.09.2003 08:21

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Tom 24.?.?.?

Jak se jeden může mejlit. Já o zácpě a vy o průserech a teplém vzduchu. Abych se přiznal, jsem z toho letošního teplého vzduchu celej vyjevenej. Když to foukne z toho monopólu, tak nevím jestli se mám nejdřív rozbrečet nebo ... Ale ono to bude asi tím nervem, jak plyne z těch bumážních zápisků vykopaných pod Kremlem:

"Sovetsti neurologove objevili nerv, spojujici oko a prdel. Dukazem byl pokus s pacientem, který byl nejprve bodnut jehlou do prdele a okamzite se rozplakal. Pote byl toutez jehlou bodnut do oka a okamzite se posral!"

Sám jistě uznáte, že píchání nekošér dífky rabínem z West Palm Beach, je proti tomuto vědeckému poznatku - úplná sranda.

A to si jeden myslí, že když je vofafrnej, že se mu nic stát nemůže ...

http://www.sprcha.com/comments/2003/9/28/14228/3548/24#24

20179

30.09.2003 10:10

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Tom 24.?.?.?

Hezky, pane Táborský, moc hezky jste tady to píchání rozvinul. Zdá se, že voliče zaujalo samotné píchání a na nějakou tu dírku moc nehleděli.

Nemyslím si, že stisknutím knoflíku zmizí příští rok v listopadu poslední cáry původní americké republiky jak se praví na konci tohoto článku. Nový volební systém - bez píchání, aby se voliči nerozptylovali - zaručuje, že se volič nepřehmátne. U elektronického hlasování ofšem záleží na formě provedení volebního aktu. Akt musí být naaranžován tak, aby i ten neblbější americký volič analfabet pochopil, co se po něm žádá.

Představoval bych si to takto: Ve volební místnosti budou za plentou shromážděni všichni kandidáti, kterým nad plentu bude vyčnívat jenom hlava. Nad hlavou klaždého kandidáta bude display na kterém budou naskakovat hlasy. Zadní rozhraní kandidátů bude propojeno kabelem k přidělenému a zapačetěnému píčatoči.

A teď si to představte: Volič vleze za plentu a jednoduše zmáčkne čudlíka toho kandidáta, který se mu nejvíce líbil. V okamžiku zmáčknutí dotyčný kandidát vytřeští oči - kontrola č. 1 pro volební komisi (komise si dělá čárku na formuláři č.1 dotyčného kandidáta). Kontrola č.2 - na displeji se zvýší počet hlasů o jeden (komise maluje čárku na formuláři č.2). Kontrola č.3 - na disku zapečetěného píčatoče je připočítán a uložen další hlas.

Pokud by součet hlasů jednotlivých kontrol nesouhlasil, tak kandidáti předstoupí před plentu a volby vyhraje ten, který má největšího čudlíka.

Takto provedené volby, pane Táborský, a to mi věřte, získají Americe obdiv a úctu celého světa.

20204

01.10.2003 07:44

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Tom 24.?.?.?

ALE bez píchání nám zmizí během tří generací voliči.

Koukám, že se té nejlevnější lidové zábavy nevzdáte ani bohovi. Jen tak mimochodem - viete čo hovoria Slováci vo chvílach najvyššie rozkoše? "Boha mu!" A v den voleb po celém Slovensku zní ve volebních místnostech odzemek "Píchaj, píchaj vykrůcaj!"

Takže, aby vám voliči během tří generací nezmizeli - píchání ponecháme. Volič tedy jednou rukou zmáčkne kandidátovi čudlíka a druhou rukou ho bodne špendlíkem do prdele. Nerv mezi prdelí a okem zavibruje. Zmáčknutému a navíc bodnutému politickému kandidátovi vyhrknou slzy - což bude zaznamenáno na kontrolním formuláři č. 3. Píchnutí špendlíkem se tak předejde kamenu úrazu (jak správně poznamenáváte) který by mohla představovat ona míra vytřeštění očních bulev, včetně oněch emocijálních varijábls. Výron slz (slz!) bude i dokonalou kontrolou nad tím, aby kandidáti nepodváděli a nemačkali si za plentou sami čudlíka o stopéro.

Pane Táborský, pokud v této fázi přípravy důstojných voleb vyrukujete s dalšími varijábls, jako jsou třeba sádlomjásoichisté, fakíři erotomani, masturbující cibuláři či věčně uplakané neuspokojené jeptišky, tak ty volby nedáme dohromady ani náhodou. Jakoby nestačilo, že jste do kandidatury zatáhnul tak rušivý prvek, jako jsou ženský a rovnou hotentotky! Že jste se nepřihasil se samicemi slona indického a nedal jim svůj hlas?

Se světovým pozdravem NAZDAR!

20217

02.10.2003 07:00

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Tom 24.?.?.?

... za necelé tři roky nás přišly alimenty na víc než 200 bilionů doláčů a konec je v nedohlednu.

Nebuďte dětina, koláče budou a vy nebudete. Čím jiným by se asi tak vyvolení živili, eh?

... vychytat mouchy na tom nervovém propojení mezi prdelí a vulvou. (opraveno na bulvou). Tak to bylo opravdu těsně vedle. Vy si budete tak dlouho zahrávat s těmi překlepy, až se překlepnete přes celou klávesnici a zase se postěhujem ... Ale v jednom vám dám za pravdu, že tam, na to zadní rozhraní, tam by mouchy sedat neměly a už vůbec by se tam neměl usazovat prach. Krásná literatura adresuje místo nejhlubších citů a pocitů někam k pumpě, ale člověk ví svoje. Kupříkladu taková týden trvající zácpa člověka rozruší daleko víc, než radostné křepčení v čele prvomájového průvodu.

Nahradit špendlík vidlemi - proč ne rovnou trojzubcem? Chléb, víno a volby! Ave Jůesej! Morituri tanti te salutant! Dříve, než vpustíme za plentu lvy, volič si musí užít svoji skývu gaudia do sytosti a v tak hojné míře, aby volbami doslova žil. Od voleb k volbám. Jako kdysi - "Od Šumavy k Tatrám a od prdele k játrám."

Objevil se tady zájem, do jakého konečníku ty volby dovedu. Zdravím Ajo. Víte, já se ty volby nesnažím přivést do jakéhosi konečníku. Tam už jsou. Snažím se je zatlačit hlouběji. Aby z voličů nevypadly. Člověku nemůžete vzít víru. Jakmile mu ji vezmete, okamžitě začne věřit v jinou pitomost. Podívejte se kupříkladu na pana Táborského. To je velice vzdělaný a inteligentní člověk. No, a věří v americké volby a v americkou demokracii. To z něj nevymlátím. Naopak se ho snažím v jeho víře utvrdit, aby třeba nezačal věřit v nesmrtelnost chrousta, který ve dne spí a v noci šoustá.

Pro dokreslení atmosféry ve volebním amfitěátru by to chtělo zvukovou kulisu. Je tady někdo, kdo umí louskat loutnu?

20242

03.10.2003 07:46

Stále zbytečnější akt

Ďumbier

Tom 24.?.?.?

Vzhledem k přeplácanosti oken, které vytěsňují nosné sloupy diskuse "Reagovat", dovolil bych si tady otevřít nové okno s výhledem na Slovensko. Je až překvapivé, s jakou údernou silou se zapojil do vývoje příštích voleb v Americe dr Murti, jediným slovem - Pičovina.

Časy se mění a Slováci s nimi. Párkrát jsem zajel na Slovensko, ještě v dobách komunistického protektorátu Čechy-Morava-Slovesko, jak jinak, než jako čehún dojebaný a kokot. Slováci měli tenkrát takový krásný zvyk - nevítali čehúny dojebané obligátním chlebem a solí - ale slovy:"Tuná si na slovenskej pode. Kokot!"

Připodotýkám, že ve slově "pode" je nad "o" stříška jako pro Voříška a v tom slově to bylo slyšet. Znělo to jakoby puóde. Když si člověk dal záležet s odpovědí:"Poser sa súdruh hlavný ..." tak tam tu stříšku dostal také. Pak už jenom řinčely valašky. Ale ty pijatyky, Slivovica, Borovička ... Hoj! to byly časy! Miluju Slováky. Už tenkrát mi připadali takoví více zastřešení, svébytnější.

Souhlasím s dottórem Murtim že to je pičovina. Zalovil jsem v ošatce vzpomínek, abych si vybavil co vlastně ti Slováci ... Ano, bylo to přesně v té chvílí nejvyšší rozkoše, kdy ona zařvala:"Otec je za dverami!"

Pak už byl jen krůček k tomu, abych si vzpomněl, kde jsem tu pitomost slyšel. Bylo to při Borovičce tady v Kanadě, kterou známý přivezl s videokazetou - Milan Lasica a Július Satinský. Cyklus se jmenoval "Ktosi je za dverami." Ano, tam zazněla ta věta, kterou říká Milan Lasica:"Viete čo hovoria Slováci ....?"

Když jsem zavergloval Googlem, pokoušeje se najít dotyčný text, narazil jsem i na tento úsměvný výklad o slovenštině.

http://www.inzine.sk/article.asp?art=6556

Dotóré Murti sděluje, že "Slováci vo chvílach najvyššie rozkoše" a v době voleb, nevykřikují "Boha mu!", ale "Pičovina, pičovina". Tomu říkají slavisté zásadní odklon od tisovského klerikalismu. Všimněte si, že se to píše s krátkým "i", aby to vyjadřovalo králičí staccato vrcholícího aktu.

Pane Táborský, nic proti panslavistům, ale dottóre Murti vás zapomněl upozornit, že nasratý Slovák to zásadně vyslovuje tvrdě. Kdepak králičí skákáto - zní to jako když se Ďumbier valí soutěskou Jánošíkové diery na Medzirozsutce. Jen si to poslechněte: "Choďdopyčekokotdojebaný!"

Ale stejně, pane Táborský, my se tady mordujeme s volbama, on sem šoupne jedno slovo a má ty volby v kapse. Ten člověk musí být génius.

20269

05.10.2003 23:21

Stále zbytečnější akt

RE: Pičovina užgorodskomukačevská.

Tom 24.?.?.?

Pane Táborský, byl jsem neobyčejně uchvácen jemnými nuancemi českého jazyka ve vašem podání a věta - "Rusové, například, říkají "Serjožko", zatímco Češi říkají "kakej Pepíčku". - mě doslova sestřelila ze židle.

Okno na Slovensko otvírati, o průser si koledovati. Ledva se okno pootevře, hnedka do jizby vlítne poleno jako východňár. Teď už mu stačí jen poslat zdravici:"Jánošík bol maďar!" a chalupa lehne popelem.

S tím kondomem, to byl opravdu asi úlet. Kokotňák, říká, (samozrejme). A dodává "Kokotňák môže zároveň označovať aj predmet, ktorý je skôr dlhší, ako kratší." Proč nenapíše rovnou - menší než malý? A že kokotňák je na jedné straně zauzlované ovčí střívko, s tím už se nepochlubí. A proč neuvedl tu nejspolehlivější slovenskou antikoncepci - PRST!? Protože s prstem, to je teprve ta Pravá Slovenská Trkáreň!

Dále pak dr Murti písá:

"Kokot je záležitosť českého(!) dialektu, slovenskejší výraz je mogoň."

Že by to bylo tím, že se Slováci v Čechách oslovují jménem Kokot? Mogoň? Co já vím, tak mogoň je frekventován od Čierne pri Čope po širokorozchodce dále na východ.

Slovo kokot má původ v době, kdy dnešní Slováci v Horních Uhrách chodili za ovcemi. Pochází se slova kotár a ministr kotáru sa volal kokotár. S příchodem průmyslové revoluce do Horních Uher (začalo se používat kolo) se urychlil vývoj i v mezilidské komunikaci. Umné zručnosti - vázání copánků - se využilo při zavedení provázkové abecedy a aby se ušetřilo na uzlících, zkrátilo se slovo kokotár na kokot.

Tolik tedy z Matice Užhorodské, což jistě potvrdí vaše známá Nathaly Sarah Dateff z Užhorodu, anžto měla s 'kokotármi' co do činění.

20314

06.10.2003 20:51

Stále zbytečnější akt

RE: Pičovina užgorodskomukačevská.

Tom 24.?.?.?

Menší, než malý (kokotňák) by NEbol pičík, ale dulčik. Netreba vyvetlovat, hej? [oči v sloup]

20344

17.10.2003 08:04

Novodobí otroci

Osvobození pracující

Tom 24.?.?.?

Je mi líto těch, kteří se musí potupně živit prací. To předesílám proto, abych nebyl obviněn z toho, že jsem nenažraný kapitalista.

Doba, kdy byl otrok přikován řetězem, se stala přežitkem. Přikovaného otroka musel majitel živit, šatit a poskytovat mu přístřeší. Neudržovaný a špatně ustájený otrok nepodal vyžadovaný výkon ani na karabáčový pohon. Nesmíme zapomínat ani na otroku zdarma poskytovanou pravidelnou lékařskou péči - odvšivování a odčervování.

Přikovaný otrok byla investice částečně i ztrátová. Z knížek a z plátna jsou známy příběhy, kdy otrok-hrdina prchá krajinou s ukradeným řetězem a za účelem zisku vyhlíží kováře.

Pravda, dnes se neříká otroci, ale pracující. Takový osvobozený pracující ráno vstane z poctivě zakoupeného lože, spláchnutím přispěje na hydro, vlastnoručně se vyhřebelcuje svými hřebly, radostně si pustí plyn a nad bublající kávou se tetelí nadšením, jak svobodně vyrazí za prací do míst, kde jeho prapraděd pod bičem otrokáře snil o vlastní posteli.

Je radostné být osvobozeným pracujícím. Vědomí, že miliardy z daní vynaložené na zbrojení či jinak rozfrcané státem pro blaho Jeho lidu, skutečně zahřeje.

20874

17.10.2003 16:03

Starší člověk a voda

Starší člověk a voda

Tom 62.?.?.?

Když pominu Orwella, na které v poslední spíš než často vzpomínám, nemohu v dne šní "demokratické" společnosti zapomenout, tak mi to dokonale připomělo povídku Raye Bradburyho Usher 2 z knihy Marťanská kronika - naprosto totožné.

20891

19.10.2003 00:48

Nová forma spammu?

Gule si gule ...

Tom 24.?.?.?

Čistě ze zvědavosti - možná jsem tu zvědavost chytil od Zvědavce?, znáte to: někde jen chvilku posedíte a chytnete virus, třeba chřipajzny, jako vrata. To se jedna známá takhle kdesi nachomejtla a následky z toho posezení má dodneška. Dvojčata. Kluci jako buci ...

Čistě tedy z té zvědavosti ... alóra, neměla by se zvědavost, rodná sestra Zvědavce psát s velkým Zet? Vždyť přece Zvědavec to už je dávno pojem, že? ... jsem si naťukal v Googlu:"Petr Paszek Dahab". Tedy slova, která jsou obsažena v textu článku.

Hned v prvním linku který naskočil
http://iantd-egypt.com/2/Instructors.php

je jako poslední uvedeno pod jménem Petr Paszek, Location:"Planet Divers Dahab". Po zadání "Planet Divers Dahab" do Google naskočí, opět jako první, link na firmu jejíž jméno vynechávám, abych zbytečně nedělal spammerům reklamu.

To byly tedy ty linky, které jsem uvedl.

Kdyby někomu vrtalo v hlavě jméno Emil Zapeca, tak ještě jednou a polopaticky:

www.google.com napísať: Emil Zapeca


A teď sledujte prosím pozorně, budeme brát ostrou zatáčku - Pozor! Zákruta! - aby to bylo stylovější, pretože sa rútíme až do Trenčína! Jako až třetí(!) z hlavních odkazů se objeví:"Potápačská škola Trenčín". Netreba prechádzať na slovenštinu, všetki podozírajú, hej? A tam, hluboko na dne - jak jinak, jde o potápěče - leží
Vedúci potápačského centra Emil Z á p e c a. I s čárkou na "a" tam leží ...

Pane Stworo, být "dotyčným, který ví příliš mnoho" jak píšete, mně docela těší. Nezdá se ale, že by to těšilo vás, jako to asi netěšilo Čulíka. Pro upřesnění - nikdy jsem se do Čulíka osobně nenavezl - pouze jsem občas komentoval jenom to, co napsal.

Že zrovna vy, pane Stworo, mě "useknete hlavu" pro pouhé podezření, to jsem od vás opravdu nečekal. Chápu, že dělat web v českém virtuálu, musí být občas na bednu. Čulík debatu neustál, http://www.sprcha.com/ přečulíkovala Čulíka,
Pecina http://www.pecina.cz/ se rozvaluje s Parkinsonem na divanu a zatímco si jenom gule gule, už vydal regule (k přečtení tamtéž).

A vy, pane Stworo? Neznám a ani se nezajímám o jiný český web, který by měl tak milostivou (bez uvozovek!) "cenzuru" (s uvozovkama!) jako je ten váš.

Pane Stworo, držím vám palce.

Upřímně,
Tom který ví příliš mnoho

Vím sice hovno, ale když jinak nedáte ...

20933

19.10.2003 03:09

Nová forma spammu?

RE: Gule si gule ...

Tom 24.?.?.?

Bať, jenom trochu ulít ...

20937

19.10.2003 03:12

Nová forma spammu?

RE: Gule si gule ...

Tom 24.?.?.?

Mno, mě už máma říkala, že jsem byl dycky talentovanej, hlavně na kraviny. Ale že bych měl talent i na spamera? To jsem vopravdu netušil ...

20938

19.10.2003 03:25

Nová forma spammu?

RE: Gule si gule ...

Tom 24.?.?.?

Ono je vůbec nejlepší, když se pravda vyjeví v celé své nahotě
http://www.ftipky.cz/htmlmaj.php?id=80&ko=999&radit=dat

20940

22.10.2003 05:22

Čtrnáct charakteristik fašismu

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Tom 24.?.?.?

"Ale co se toho únosu týče: 4 lidé, ozbrojení noži, snadno přemůžou pár letušek a posádku."

Ne, že by to nemělo logiku, co tady píšete. Kde ale berete jistotu, že tam ti "4 lidé, ozbrojeni noži" byli?

21003

22.10.2003 16:33

Čtrnáct charakteristik fašismu

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Tom 24.?.?.?

Pane Vodníku,

neznám Bushku Bryndovou ani její kamarády (něco jako Sněhurka a rychlé šípy?). Ptal jsem se pouze KDE jste nabyl tu jistotu. Dalo by se tedy říci, že vaše víra v teroristické magory je založena na kánonech automatických médií? Jsem rád, že se shodneme aspoň ve víře v globální habaďůru.

21015

31.10.2003 07:24

USA k Rusům: Ne, váš IL-76 k hašení požáru nepotřebujeme. Unese příliš mnoho vody.

USA k Rusům: Ne, váš IL-76 k hašení požáru nepotřebujeme. Unese příliš mnoho vody.

Tom 24.?.?.?

http://www.waterbomber.com/

21206

08.11.2003 07:03

Řetězový dopis

Řetězový dopis

Tom 24.?.?.?

Zamáčknul jsem těžkou slzu dojetí a z letmých vzpomínek přihazuji:

Ve škole na záchodě jsme závodili, kdo namokří zeď nejvýš a učili se tam kouřit. Zákaz kouření v budovách tenkrát nebyl.

Přecpávali jsme se volně kradeným ovocem v sadech. Zralým i nezralým. Nikdo z toho neumřel.

Stříleli jsme z praku po věcech i nevěcech hybných i nehybných. Ze skobičáku jsme se strefovali do žárovek veřejného osvětlení.

Mívali jsme uhelné prázdniny!

Chodili jsme plavit koně, slepicím krást vejce a pávům škubat brka.

Chytali jsme na potoce raky.

Vyskakovali jsme z jedoucí tramvaje.

Chodili jsme tátovi se džbánkem pro pivo. (Ke Kulatý bábě.)

Říkali jsme si:"Volevole!"

21388

14.11.2003 18:14

Ještě jednou Jessica Lynchová

RE: Ještě jednou Jessica Lynchová

Tom 24.?.?.?

"To, že kdo chce být in, musí být teplý nebo lesba."

Tesat! Do kamene tesat!

Možná by to chtělo trošku okošatit:

"... teplý, lesba, katolík nebo jinak barevný ..."

21632

15.11.2003 02:26

George Soros označil Židy a Izrael za zdroj antisemitismu

RE: George Soros označil Židy a Izrael za zdroj antisemitismu

Tom 24.?.?.?

Jen ho tam klidně nechte, ale přešoupněte ho do textu článku.

"Soros, který je se svým měním 7 miliard dolarů ..." [mrknutí jedním okem]

21649

03.12.2003 06:09

Ve své vlastní propagandě sami sebe usvědčují ze lží

RE: Ve své vlastní propagandě sami sebe usvědčují ze lží

Tom 24.?.?.?

Pane Petře Veliký, když už tady tak vydatně nadáváte na araby a vzpomněl jste i dobu minulou

" Meli by je vykopat z tech olejovych pramenu, vysadit na velbloudy s jakyma se trmaceli pousti a velblouda kopneout do zadku."

měl byste věnovat i tichou vzpomínku vašim předkům. V době, kdy arabové psali, četli a počítali, tak si vaši předkové ukazovali na prstech - kolik ulovili ježků.

22411

03.12.2003 18:21

Ve své vlastní propagandě sami sebe usvědčují ze lží

RE: Tome

Tom 24.?.?.?

Pane Šimůnku, vzhledem k tomu, že Mezopotámie, tj. oblast mezi řekami Eufrat a Tigris na území dnešního Iráku, Turecka a Sýrie, byla jednou z kolébek starověkých civilizací, tak není od vás vůbec hezké, že tady operujete vembloudím trusem.

S tou Karlovou univerzitou (1348), to také nebyl zrovna šťastný tah. Medresa Al-Mustansiriya v Bagdádu byla založena v roce 1226 (oficiálně otevřena 1233) a kromě arabštiny se zde vyučovala také teologie, astronomie, matematika, farmakologie a medicína.

Přítel Juchelka, tady připodotýká:"Příteli, bez arabského vlivu, zhruba 200 let před založením té vaší university, by tato málem neměla co učit ..."

Má tím zřejmě na mysli i rok 1085 kdy padlo Toledo, s jednou z nejlepších arabských knihoven, do rukou křesťanů. Načež křesťanští mnichové začali velice hbitě překládat starověká díla do latiny. Takže právě díky arabům měl Západ "už" koncem 12. století k dispozici dědictví řeckého starověku.

Takže to "ukazováni si na prstech - kolik kdo skolil ježků - to bych tam nechal. Co vy na to, pane Šimůnku?

22437

03.12.2003 18:34

Francie, Anglie a Německo podminovávají NATO

RE: Francie, Anglie a Německo podminovávají NATO

Tom 24.?.?.?

Oceánie, Eurásie, Eastasie, Euthanasie ...

... mám na mysli tu aktivní - kdy celosvětový lékař podá drogu, která ukončí život pacienta ...

22438

10.12.2003 19:01

Znamení šelmy

RE: Znamení šelmy

Tom 24.?.?.?

Jojo, průserovej poteciál, to je horší než podebraná pata. Jen si představte takovouhle situaci: Mrouskáte se s cizí kočkou a najednou vás sejme licencovanej odchytávač a přivede vás k manželce ...

22653

10.12.2003 21:18

Znamení šelmy

RE: Znamení šelmy

Tom 24.?.?.?

Admin potvrdil, že vyhození nehrozí. Publikum je nažhaveno - tak jen do toho! Hukázky průserových situací budou varováním nám i budoucím. Nezapomeneme.

22660

10.12.2003 23:00

Znamení šelmy

RE: Znamení šelmy

Tom 24.?.?.?

Navnadí aligátorem, spolknutým psem, mrouskající se kočkou a pak cuká! Jen to dotáhnou do konce - hin sa huvidí!

22671

13.12.2003 18:15

Rusko je připraveno vaporizovat Izrael

Rusko je připraveno vaporizovat Izrael

Tom 24.?.?.?

Článek působí milým osvěžením v dnešní masmediální žumpě. A navíc, vědomí, že na věčně nenažraného židousa někdo platí, opravdu potěší [mrknutí jedním okem]

22802

13.12.2003 20:25

Rusko je připraveno vaporizovat Izrael

RE: Rusko je připraveno vaporizovat Izrael

Tom 24.?.?.?

U Jehovy! A zrovna Vy! Že bych nevědomky šlápl do Šalamounova? [zahanbení]

22811

14.12.2003 01:43

Rusko je připraveno vaporizovat Izrael

RE: Rusko je připraveno vaporizovat Izrael

Tom 24.?.?.?

Jirko nebudu vám vyvracet váš subjektivní názor na trojobjektivitu tohoto ezinu. Hluboce se však mýlíte v tom, že by snad tady někdo byl "zcela silně namířen proti Americe a Američanům". Opak je pravdou. Šatující šatouši tohoto ezinu jsou silně namířeni PRO Ameriku a Američany a i pro ten Izrael, když už to, nevím proč, takto spojujete.

Jirko, když jste PRO někoho, tak mu přejete jen a jen dobro, viďte? No a co si myslíte, že pro Ameriku, Američany, Izrael a Izraelce může být větší dobro, než sedět doma na p.. polštářích, chroupat preclíky, cumlat si tkaničky a hlavně se NESRAT DO ZBYTKU SVĚTA? No a to je přesně to, oč tady kráčí.

22821

15.12.2003 17:32

Kanada má nového předsedu vlády

RE: Kanada má nového předsedu vlády

Tom 24.?.?.?

Šmarjájosefe Veliký, vy byste za 25M neprásknul vlastní babičku? To já zas jo! A tchýni i za polovinu ...

22864

16.12.2003 06:14

Kanada má nového předsedu vlády

Kanada má nového předsedu vlády

Tom 24.?.?.?

Pan Petr Veliký napsal:

"Jak bylo uvedeno agenturama, Sadama shodila jeho vlastni rodina, ktera uvedla priblizne doupe jeho ukrytu.
Zde se ukazuje neomylne jejich muhamedanska povaha."

Dal jsem si tu práci pane Veliký a proklepnul jsem si, zda ono "shození vlastní rodinou" neomylně ukazuje jenom na muchojedánskou povahu, jak píšete. Pominu-li vzájemné shazování členů evropských panovnických rodů z cimbuří, či bratrské podřezávání krků mezi následníky trůnů, shazování členů vlastní rodiny je oblíbeno i mezi lidem prostým, nemuchojedánským.

Na Bombastickém serveru slovenské provenience, něco jako Matice chechtavá, jsem našel i tuto ukázku prostinkého rodinného humoru. Teplo domácího krbu z něj jen sálá.

- Dedko, zatrep nohami!
- Prečo, vnúčik môj?
- Lebo mama povedala, že keď zatrepeš nohami, budeme mať veľa peňazí.

Troufnul byste si, Petře Veliký, i na tento nevinný ftípek aplikovat výrok:

"Zde se ukazuje neomylně jejich slovenská povaha." ?

Ono generalizovat je velice nebezpečné. Obzvláště pak, kdybyste to vylepšil vejšplechtem:"Saddám dopadnul jako Jánošík. Toho taky baba práskla!" a valašky by zasvištěly. Pokud byste ale vy měl arzenál nukleárních valašek, tak by Slováci práskající babu omlouvali tím, že Jánošík byl Maďar ... Přepsaly by se dějiny a "Juchů!" jede se dál.

Napadá mě tak, Pane Veliký, není to právě ten ohromnej zbrojní arzenál, který vás na Americe a Bushovi tak fascinuje?

22896

16.12.2003 15:42

Kanada má nového předsedu vlády

RE: Kanada má nového předsedu vlády

Tom 24.?.?.?

zas tak o moc jste neprisel, to je taky vul

22912

16.12.2003 19:42

Z tyrana vězeň

Z tyrana vězeň

Tom 24.?.?.?

Nejen Čertikbertik, nejen pan Táborský, ale i pološílená debka.com usuzuje, dokonce v sedmi bodech, že Saddám byl zabasovanej [překvapení]

http://www.debka.com/article.php?aid=743

22926

24.12.2003 09:21

Datle

Nebyly to datle.

Tom 24.?.?.?

Předvánoční dumka pana Táborského o roli datlí v mezinárodní a předvolební politice by snad mohla udivit Čulíkův dětský koutek vyjevených čtenářů zvaný Britské listy. Nemohla však rozhodit čtenáře korektního webzinu nekorektní politiky - Zvědavce.

Kupříkladu expert na ouplně šecko Jan Novák (I. Písecký) zakontroval třemi reálnými kouzelníky bojujícími se skutečností. Z jeho odkazu na plukovníka Vondráčka jsme se dozveděli tak leda datle - neboť o nedozrálých žlutých datlích v prosinci tam není ani zmínka - ale pan Jan Novák z frýdku-písku si zakontroval a je spokojen.

Pana Táborského znám velice dobře - jednou mi poslal jahody
http://www.sprcha.com/story/2003/3/31/202556/459
a mohu potvrdit, že je skutečně kouzelník. Domnívám se, že Velký mág chtěl svoji vánoční dumkou především upozornit na nadcházejícího Silvestra a s ním přícházející jeho každoroční galavečer v Aligator Hall na Floridě. Rok co rok se tento Šaman šamanů pokouší, za obrovského gaudia publika, proniknout do čtvrté dimenze vztyčením prasečího ouška na petriho misce volně rotující v prostoru. Mno, snad se mu letos podaří proniknout.

Jako předpremieru průniku do čtvrté dimeze považuji právě jeho rozbor fotografie Saddámovy spider hole, údajně pořízené armádou či CIA . Všimněte si prosím této věty:"Přesněji, nenarazili na broskev, ale na celý trs žlutých datlí v pozadí vojáků, odkrývajících na fotografiích dekl na díře."

Nad slovosledem této věty by se uzarděla leckterá adeptka kurzu fotografie Lidové školy umění. (Budete se divit, ale i v dnešní době se najdou i také, které se dokáží uzardít, když třeba dojde červený pudr na tvářičky a pod.) Lze se z takto formulované věty - kdy se jedná o trs žlutých datlí v pozadí vojáků a nikoliv o trs žlutých datlí v pozadí scénky, kterou pantomimicky sehrávají vojáci pro fotografa (přiblblý úsměv vojáka vpravo) - domnívat, že čtvrtá dimenze je jakási černá díra? Je to ta černá díra z které šimpanc tahá pecky a saddámy jako králíky z klobouku?

Zatracený datle!

Známý a světově uznávaný japonský datlolog Šuka-Hošiki, k oné fotografii říká:"Čuai-si komiši, dečučai i-kamiši." V českém překladu věta zní:"Kdyby byly v prdeli datle, nemusely by bejt datlovníky." Inu, také úvaha.

Dosti však již úvah. Na datlovníku totiž nevisí datle. Na datlovníku visí Saddámovy žluté trenýrky! Ano přátelé, jedná se o starý obyčej Saddámova kmene, kdy úspěšný bojovník - vyvěšením žlutých spoďárů na datlovník - hrdě oznamoval svým spolubojovníkům DÍRA JE OBSAZENA!

Když Saddám Rumsfeldovi při bratrském setkání ondyho sděloval tuto kuriozitku jeho kmene, zdaleka netušil jak se mu to vymstí. Tajný Rumsfeldův rozkaz amamickům zněl: "Hledejte žlutou!" Po úspěšném vytažení žluté letěla zpět Rumsfeldova natěšená depeše:"Zvedám na oranžovou!"

Tož tedy "Krásné, oranžové vánoce s Bushovým dárečkem Santou Saddámem!"

http://www.ftipky.cz/pic.php?id=2905&ko=999&radit=dat

23300

28.12.2003 21:41

Datle

Pikslíky

Tom 24.?.?.?

"To by ovšem chtělo spíš než odborníka na datle odborníka na píčatočovou grafiku. Takovej by dovedl změřit ty zelený piksly i na vlnovou délku. To jsem ale asi zase něco neprozřetelně plácnul, protože Tom by tady multiorgasmoval, kdyby mohl dokázat, že mám zelený halucucanice; ještě jsem se neprobral z toho, jak mě tady rozebral posledně. Kvůli blbejm jahodám bez politického dopadu."


Pane Táborský,

u vousu Prorokova! Vy si snad děláte srandu. Snad si opravdu nemyslíte, že já bych tady z Vašich žlutozelených halucucanic multiorgasmagoroval? Jakoby nestačilo, že jste tady rozrajcoval celou obec příspěfkářskou ...

Takže, zelené pikslíky izraelské? A pětisetnásobným zvětšením se nedopracoval až k Entropii černé díry? Jakoby nevěděl, že odpovídající vlnová délka záření je srovnatelná s poloměrem černé díry ... Co tam chtěl vyhalucincovat při tom poklesu teploty? Tady si s Planckovými jednotkami nepomůžou.

Základní jednotka vlnové délky záření datlí zelených je 1 PM (slovy - jeden Pimpas). Inspirován vaším nápadem, dotázat se přímo CIA, jsem zjistil, že "údajné datle" nejsou nic jiného, než na pikslíky zvětšené Saddámovy trenky, jak již jsem tady uvedl. Nepřekvapuje tedy ani výskyt množství pimpasů zelených, které jste překvapivě objevil.

Zmenšovat, zmenšovat pane Táborský. Při zmenšování poloměru černé díry teplota stoupá!

23438

29.12.2003 01:50

Datle

RE: Pikslíky - oprava

Tom 24.?.?.?

Originální text p. Táborského měl být pouze kurzívou a

"Takže, zelené pikslíky izraelské?"

Mělo být "... pikslíky irácké." Jak jinak, že.

23441

30.12.2003 06:54

Datle

RE: Pikslíky

Tom 24.?.?.?

"Konec dobrý, všechno dobrý." byl oblíbený výrok hostinského od Kulaté báby Jozefa, když přepočítával tržbu poté, co hodil utěrku na pípu. "Bať, díra jako díra." dodával můj děd Václav, vysloužilec z první světové. Nuceně sloužil u bačkorářů a věděl svoje.

Když jsem zaregistroval páně Čulíkovo upšouknuté dementi "Datle nad Saddámovým příklopem skutečně visí i v prosinci" a shlédl "stránku nejrůznějších fotografií a videoreportáží" s kterou "si dal práci Ladislav Kozák" neubránil jsem se mocnému dojetí; děd měl pravdu - "Díra jako díra".

A skutečně. V dnešní době brilantní fotografické techniky, ať už klasické či digitální, kdy se rozlišovací schopnost barevného spektra počítá řádově v desítkách milionů barev - pořídit záznam jakoby snímaný dírkovou komorou, to je skutečně důkaz. "Důkaz velkého hovna." jak by děl můj děd Václav, který o dírách věděl svoje. Už tenrkát.

Některé natěšené reakce na tomto foru, pro které byl páně Čulíkův dementec a šedozelené fleky důkaz nad důkazy, mě přiměly k úvaze, jak málo jim stačí k multiorgasmickému leštění plecha. Holt - lidé jsou různé.

Vyměnte presidenta. Bremer padne sám.

23490

30.12.2003 07:41

Stroj - přítel nebo nebo nepřítel člověka?

RE: Stroj - přítel nebo nebo nepřítel člověka?

Tom 24.?.?.?

Jak to tak kolem sebe pozoruju, tak lidé obrovský nárůst volného času využívají právě ke konzumaci veškeré nadvýroby.

Ke střetům dojde až tehdy, až nebudou mít za co konzumovat.

Dobrý kapitalista toto konzumační perpetuum débile nikdy neporuší.

Dobrý kapitalista totiž moc dobře ví, že i když srazí mzdu na plovinu, desetinu, setinu ..., tak mu bude Pracující Manuál nadosmrti vděčný.

23491

30.12.2003 19:26

Stroj - přítel nebo nebo nepřítel člověka?

RE: Stroj - přítel nebo nebo nepřítel člověka?

Tom 24.?.?.?

Proboha, jaký nárůst volného času? Já vidím vývoj naprosto opačný!

Ano. Sám na sobě pozoruji, čím jsem starší a blbější, tak nárůst volného času je naprosto mínusový [mrknutí jedním okem] Bylo zde však hovořeno o armádě nezaměstnaných, kterým stroje a píčatoče berou práci - tak tady bych viděl ten nárůst volného času. Druhák - krácení pracovní doby na minimum.

23514

31.12.2003 05:19

Stroj - přítel nebo nebo nepřítel člověka?

RE: Stroj - přítel nebo nebo nepřítel člověka?

Tom 24.?.?.?

Teda,

paní Ajo, jak Vy se dokážete roztomile začervenat ... [mrknutí jedním okem]

23531

01.01.2004 09:28

Na koho čekají?

Na koho čekají?

Tom 24.?.?.?

Je to hezká momentka. Mohla by se posílat jako Novoročenka. Vojáček odhodlaně hledí kamsi. To je silná metafora. Odkudsi kamsi. Kde jsme a kam kráčíme ...

Kdysi dávno jsem viděl podobnou fotku. Bylo pod ní napsáno:
"S Nóvym gódom."

23575

03.01.2004 08:52

Na koho čekají?

RE: Na koho čekají?

Tom 24.?.?.?

Pane Táborský,

to je na Pulitzéra! Škoda že se toho Píčáso nedožil - takovej lejtmótif - jen hudbou domazat! Jak ten by tu scénku vymaloval. Možná by stačilo jen do Guérniky hranaté kobližky a Harléyé domalovat. A mohlo by se to jmenovat "Maglanaise in cube". Holt ta émerická gultůra je jedinečná.

Gramatická otázka:"ňůjorský špetznatz" to píšete kvůlivá zvukomalebnosti i "ňůjorský" jenom tady, nebo napořád? Ptám se tak blbě proto, že nám ve škole vtloukali do palice podobné zvukomalebnosti.

Bylo to, tuším, ve druhé třídě, kdy nám obrovská učitelka - pravděpodobně přeložená z kamenolomu na lámání mladejch mozečků - napsala na tabuli:"Njů Jork" s vysvětlením, že se jedná o hlavní město imperialistů. Já měl z domova jiné školení a tak jsem se osmělil, že název toho města píše se jinak. Ona na mne shlédla z výšky skoro dvou metrů, jako když krahujec váže kořist, a "Tak nám to napiš!" Uchopil jsem křídu jako dláto a hrdě, ruka se mi nezachvěla, jsem vytesal přes celou tabuli N E W Y O R K. Jen co křída dovrzala "Toto je CO?!" ve dveřích stál ředitel. Kde toho cvičili na detekování imperialistů, to mi zůstalo záhadou dodneška.

Hora sádla s ptačí hlavou potemněla jako pivoňka:"Och, ... ouduhu, právě ... eh, oh ... blablabla." Když bylo mému otci ve škole důrazně vysvětleno "Tak, jako to píše VÁŠ syn, tak to píší oni. Ale MY! to píšeme TAKHLE!" "Tak to píšete blbě PANÍ SOUDRUŽKO!"

Když to otec dával k lepšímu u rodinné večeře, tak se pochechtával, jak všechna velká písmena bylo dobře slyšet a jak si dal záležet, aby ta jeho velká také nikdo nepřeslechl. Otcovu zaměstnavateli byla zaslána blesková hláška, kde se skvělo slovo ŽIVEL. On se pak dlouhá léta podepisoval na soukromých dopisech František Pozor Živel. Já byl označen za malého živla, jak jinak, a táhlo se to se mnou po celá školní škamna.

Inu, "Co se v mládí naučíš, u Táborského jako když najdeš."

23659

04.01.2004 22:02

Na koho čekají?

RE: Na koho čekají?

Tom 24.?.?.?

Díky za obohacení o nejbrhůdský slang NY, zejména mě uchvátil ruskomafiánský výraz novajajurka. Že to rovnou nevyslovují novajajurta? Bylo by to, z jejich pohledu, stylovější.

"...jak jste to napsal ve druhém postupném ročníku na tabuli, akorát s mezerou mezi NEW a YORK."

... ehem, ta mezera mezi NEW a YORK tam byla už i tenkrát, Vy věčnej šťourale. Akorát tady jsem to posral, chtěje (chtíc; ne chtíč!) napsat to proloženě. Buďto jsem nezdvojil mezeru, anebo mi to literární kládostroj nevzal ...

23781

05.01.2004 02:22

Na koho čekají?

RE: Na koho čekají?

Tom 24.?.?.?

To víte, Jirko, život už je takový - taková stará, vobnošená a hlavně děsně vokecaná vesta ...

23794

05.01.2004 18:52

Na koho čekají?

RE: Na koho čekají?

Tom 24.?.?.?

Voko z Kašparovic krávy?

Pane Nováku experte na ouplně šecko, občas mě napadá, že když píšete příspěfky, tak musíte bejt zlitej jako parník, nebo máte vodnatý voči a držíte téma diskuse jako žirafa vidle ...

Nikdy jste neviděl snímek se záměrně nakloněným horizontem?
http://www.photosig.com/go/photos/view?id=1118560


Fotografie ňůjorského špetznatze je velice zdařilá momentka. Atmosféra napětí a strachu z ní přímo čiší. Dramatičnost očekávané akce je vystižena právě nakloněnou rovinou - zdůrazněním hloubky prostoru před špetnatzem. Z fotografie se dá vyčíst, že fotograf - před hrozbou flinty - střelil momentku raději od boku. Je také možné, že cíleného efektu bylo dosaženo záměrněrným nakloněním výřezu.

"Ve článku se nepíše, kdo je autorem snímku, zda autor článku nebo zda je to převzatý snímek. Žádný copyright u něj uveden také není, tak asi určitě není ukradedej z nějakého zpravodajského serveru."

Pane Nováku s pískem v závorce, vzhledem k faktu, že o fotografování víte absolutní hovno, tak to není zrovna duchaplná poznámka, že?

23819

05.01.2004 19:20

Na koho čekají?

RE: Na koho čekají?

Tom 24.?.?.?

Časy se možná mění, ale neřekl bych, že lidé s nimi. Z rákosky pana školníka byli fascinováni většinou ti slušnější malí chlapci. Grázlíci brali rákoskového školníka jako svého přirozeného nepřítele. Nebyl pro ně nic víc, než nutné riziko rejdů, s kterým se naučili žít.

Vystavený ňůjorský špetnatz, který vám připomíná školníka s rákoskou, nemá jiného významu - připoserou se ti slušnější a uvěří. Uvěří, že se shora přichází jen a jen dobro. Pane P.M. tu vaší víru bych nechtěl mít ...

23822

05.01.2004 22:44

Na koho čekají?

RE: Podivejte se, Tome,

Tom 24.?.?.?

Pane P.M.,

9/11 Vám zcela zahltil mozek žlučí. Nepřeji Vám, abyste se někdy dozvěděl, kdo tahal za provázky. V tom Vás ochraňuj Bush.

23836

06.01.2004 02:45

Na koho čekají?

RE: Tome, Tome,

Tom 24.?.?.?

Pane P.M.,

já Vás také miluju. Chtěl jsem Vám jenom naznačit, že tato debata skutečně nebyla o žlutých trenýrkách a když už, tak o oranžových podlíkačkách. A když už jste sem přišel s těmi druhými houslemi, tak Vám můžu říct jenom jedno:Ty nacionalistické sračky, které sem postujete, si mohu přečíst v novinách nebo shlédnout v TV - v té žářící bedně pro idioty. Tož tak.

23848

06.01.2004 02:48

Na koho čekají?

RE: Na koho čekají?

Tom 24.?.?.?

Manipulativní snímky se záměrně skloněným horizontem, co má navodit strach z objektu v popředí jakoby se naklánějícího na vše ostatní jsem již viděl a proto tak asi byl nafocen i tento snímek.

Takže připouštíte, že fotograf nemusel bejt nametenej jako kára, nemusel mít volšový ruce a nemusel ten foťák držet jako prase kost?

Když ve vás dítě na obrázku nabuzuje lehce pedofilní tématiku, proč tedy fotografujete husy? Vaši husí galerii jsem na BL také neviděl. Takže kudy, pane Nováku?

23849

07.01.2004 01:16

Amerika terorizuje planetu

RE: Amerika terorizuje planetu

Tom 24.?.?.?

Ked dojde ku krvavemu konfliktu, tak im to dost jasne dojde...

Tak jim dost jasně dojde, že jim stačí třeba nepřijít do práce ...

Prosím, pokračujte, nějak to dáme dohromady [mrknutí jedním okem]

23933

07.01.2004 09:06

Na koho čekají?

RE: Na koho čekají?

Tom 24.?.?.?

Dovolil bych si svobodně tipnout: Asi pět zelenejch? Asi metr piv? Asi půl flašky Fernetu? Nebo asi všechno dohromady?

... někdo je skromnější a stačí mu pro jeho strach policajt na ulici. To bude asi parketa Vaše i autora článku.

Bať, i těm neskromným stačí, pro vyvolání strachu skromných duchem, postavit jim policajta na ulici.

O tom snad byl článek, že? - pane Nováku z Asi. A ne o tom, jaká je asi parketa moje, či autorova.

Tu Vámi doporučenou husu si můžete, víte kam, i se zelím a utěsnit knedlíkem. Nikdy nevíte, kdy se Vám takto zakonzervovaná husa může hodit.

23965

07.01.2004 09:23

Na koho čekají?

RE: Tome, Tome,

Tom 24.?.?.?

Co já vím? P.M. sem přišlo s houslema! A prej Vám kape žlutej dekl, nebo co. Pak že mi tady ňákej jednoduchej mozek stáhnul žlutý trenýrky; prostě měl tej žluči plnou hlavu, vyučoval to tady a pak mě napadnul, že od něj vopisuju! A prej, že mi zase pošlete jahod košíček. No, jsem snad já ňákej Pepíček? Pane Táborskej, já Vás varuju - jak jste to poslal minule, tak mejm slepicím z toho bylo špatně. Vozobaly, slepice pitomý, tu rozhňahňanou škatuli a tejden blily jako aminy. Fujtajksl.

Já nevím, ale to P.M. má snad zase svoje dny. Vomazalo tady vydavateli, že kází vodu, pije víno, nesdílí s ním politickou lajnu, že mu pláče a zároveň se chechtá s ikonkami nad jeho podpisem, že zneužívá právo noci ... No, tohle forum a celého Zvědavce snad zachránilo jenom to, že vydavatel nenapadnul Bagdád.

Ať koukám, jak koukám, já tady žádné plačky chechtalky nad jeho podpisem nevidím a neviděl. Jo, pane Táborský, tady už to jenom podmazat Bachem a můžeme vyrazit do Národního. Takovouhle fortissimo centrifúgu tam ještě neviděli.

23966

07.01.2004 21:15

Amerika terorizuje planetu

RE: Amerika terorizuje planetu

Tom 24.?.?.?

Jakej kretén? Snímek jasně dokazuje, že náš pan prezident umí číst i vzhůru nohama, ne jen jezdit na bicyklu bez držení.

Drbou ho zlé huby, co? To já zase slyšel, že dokáže pronést jeho projev do kouta i v kulaté místnosti a také vzhůru nohama. Jen s nedejte, takového prezidenta vám závidí celý svět.

24008

08.01.2004 02:51

Amerika terorizuje planetu

RE: planeta terorizuje Bushe

Tom 24.?.?.?

Dobré oči

Ofšem, ofšem to je velice amatérsky udělaný obrázek. Na té kýčovitě naaranžované scénce by kupříkladu stačilo prohodit symboly a nemusela by se za něj stydět ani Litěratůrnaja Gazéta při ÚVKSS.

Je také možné, že fotograf byl nametenej jako kára, měl volšový ruce a držel foťák jako prase kost ... viďte, pane Nováku z Asi.

Co to máte s očima? Připevním terč, nabiji pušku, natáhnu závěr, přiložím dalekohled k oku a vidím tmu.

To se jeden pak už jeden ani nediví, že Vás docela potěšilo, že prezidentovi USA se to stává také a reportér to pohotově zachytil. Jsme jenom lidé a tak jsme trochu podobní, Bush i já.

Vy musíte mít asi hodně divoké sny. To jste asi byl Vy, kdo poslal ty své noční můry sem, že?

http://www.ftipky.cz/pic.php?id=2897&ko=999&radit=dat

24041

08.01.2004 06:23

Na koho čekají?

RE: Tome, Tome,

Tom 24.?.?.?

Tady musí bejt ještě třetí!

Tak P.M. Vám houslemi zvedlo ego? Tak to je opravdu historická událost. Jojo, housti na housle - to pozvedá. Vezměte si třeba Dalibora: Zagustnul na gusle, zvedlo mu to ego nahoru a dole pytlík dav mu plnil obdivem a měďáky.

A to tady tvrdíte "... já jsem mou paní Dášou nakrátko drženej monogam."? Anebo právě proto? Víte, já si myslím, že tady lítá ještě někdo třetí. Není přece možné abyste házel Vaše sprosťárny na mne a já ty moje na Vás a abysme se tady veřejně dohadovali, kdože hraje druhé housle. Je zajímavé, jak se P.M. odsud náhle zdejchlo. Jakoby vědělo svoje ...

Stejně si ale myslím, že tu splítkovou identitu vycucal si z prstu Aleš Zeman. Mělť nedávno na toto téma kluzký proslov pod Sprchou, anžto mu zvlhly encyklopedie a nevěděl jak dál s mokrým pérem.

Šetřte vápnem na jahodách a pošlete pytel panu Novákovi na vydesinfikování pajšlu. Je mu třeba vychlórování jako huse drbání. Bez Vašich šťavnatých jahod se již doufám obejdu. Zakoupil jsem dům s hangároskleníkem. Kdybych se zkraje února neozejval, tak ležím pod mangovníkem, preludujíc nyvné melodie na sitar ...

24050

08.01.2004 06:30

Na koho čekají?

RE: Tome, Tome,

Tom 24.?.?.?

Tak to jste spolknul i s navijákem, pane Nováku z Asi. Nemám slípek kropenatých - byla to udička na Vás. Prostě mi to nedalo, když Vy tak rád udičky kladete [mrknutí jedním okem]

Pozdravujte Vaše hejno husí optických a očekávejte pytlík chlorovaného vápna i s návodem od pana Táborského. Pac.

24051

08.01.2004 06:39

Amerika terorizuje planetu

RE: Amerika terorizuje planetu

Tom 24.?.?.?

Kdepak Zorkij. Nedávno zakoupil něco z bazaru od Zeisse a fotografuje na formát A4. Prej to je úžasná metoda - vobtiskne ksicht na papír a když s ním zamává na náměstí ve Slaném, tak ho zdraví lidé až v Salcburku.

Budete mu muset poslat ten pytlík vápna i s návodem. Dal jsem mu echo na dolním foru a máte tam také odpověď na na ty druhé gusle.

24052

09.01.2004 07:02

Amerika terorizuje planetu

RE: planeta terorizuje Bushe

Tom 24.?.?.?

Pane Nováku, to by snad stačilo, ne?

Sranda je sranda, ale podrazy - kterými tady oblbujete - to je skutečně svinstvo.

Tu amatérská montáž s "otočenou knížkou" znám. V zájmu srandy jsem vás tady nechal rozkejhat. Nečekal jsem ovšem, že vaše žluklé máslo budete mazat o ústa jiným.

Ta mazanina se potuluje po inetu už drahně pátků i s výkladem, který tady vydáváte za svůj originální postřeh. Jeden příklad za mnohé:

http://www.snopes.com/photos/bushbook.asp

Takže váš heroismus Šerloku, si můžete ... ano, přesně tam - jako tu husu!

A pro jistotu si to ucpěte tímto vaším veleskromným výrokem:

"Alespoň z toho máte poučení, že ne všechno co se na internetu vidí je pravda a člověk musí používat úsudek. A v tomto případě to nebylo obzvláště složité."

Co pro vás bude složité, snažit se psát, alepoň někdy, hlavou a ne jen pořád prdelí.

24092

10.01.2004 07:31

Amerika terorizuje planetu

RE: planeta terorizuje Bushe

Tom 24.?.?.?

Ano, to je ta hezčí stránka detekčního systému. Nechtěl bych však být v situaci kontrolního kontrolóra, když to detekuje tu odvrácenou stranu, v předklonu - a do hloubky [zmaten]

Trochu jsem to zvojtil - extension .swf se nezobrazí přímo zde v textu, ale kliknutím na přímý link se normálně zobrazí volaná stránka.

24147

10.01.2004 18:19

Amerika terorizuje planetu

RE: planeta terorizuje Bushe

Tom 24.?.?.?

Také jste mohl napastovat link rovnou na celou galerii, aby každý věděl, co ho v zájmu ochrany proti terorismu na letištích čeká.

http://milked.free.fr/animated/

24167

14.01.2004 07:48

Zákon padajícího h*** se naplňuje - zastavilo se to u Bushe

Zákon padajícího h*** se naplňuje - zastavilo se to u Bushe

Tom 216.?.?.?

Zákon padajícího h se naplňuje ...

Nějak mi nadpis s obsahem tohoto článku nekorespondoval. Až když jsem se odebral do myslivny, oddal jsem se rozjímání.

"O jaký zákon jde? Jaké há? Jaké hvězdy padají? Co se naplňuje?" Byl jsem zmaten a pro jistotu jsem si aspoň něco přál. Protože když padá hvězda, tak si člověk má něco přát a ono se to vyplní. Ukončil jsem rozjímání a energicky 3x spláchnul.

Poslední model keramického American standardu fungujícího na principu podtlakových trysek spolehlivě zapracoval. Dvakrát. Při třetím zmáčknutí páčky se americká dokonalost proměnila ve vířící fontánu. Ledva jsem sačil uskočit a v tom okamžiku mi to došlo - článek se měl jmenovat
"Hovno letí vzhůru!" nebo "Bobek se vrací!"*

"Zákon padajícího hovna" je zvláštní převrácenou analogií, koncilem zdůrazněného principu subsidiarity. Nejde ovšem o možnost rozhodování na nejnižší úrovni, ale o to, že každý problém - respektive nepříjemnosti s ním spojené - se nakonec rozplácne o tu nejníže postavenou instanci. Lidově řečeno - Nahoře vypadne bobek a dole ti jebne na hlavu.

24364

14.01.2004 18:48

Zákon padajícího h*** se naplňuje - zastavilo se to u Bushe

RE: Zákon padajícího h*** se naplňuje - zastavilo se to u Bushe

Tom 216.?.?.?

Sacrebleu! Podařilo se mi (zase!) neukončit párový tag pro bold. Bylo by zde možné na proklik zobrazit náhled pro kontrolu před odesláním?

24389

15.01.2004 17:48

Cikáni vítězí

Cikání vítězí

Tom 216.?.?.?

např. úplně chyběla zimní zahrada [chechtot] [velký smích] [pláč] [chechtot] [velký smích] [pláč]

24471

15.01.2004 22:47

Cikáni vítězí

RE: Cikání vítězí

Tom 216.?.?.?

Divim se ze se nikdo nezminuje zaco ti poskozeni Romove utratili tech 900.000!

Co by si asi tak, za tu almuznu, mohli dneska v cesku koupit?
ojetou maringotku [zmaten] stary ocko aby delal tahaciho oslika a mama tlacila zezadu ... pochybuji, ze by dneska cigos vlezl do skodouky a na ojeteho mercedesa to rozhodne neni ...

24497

16.01.2004 17:42

Cikáni vítězí

RE: Cikání vítězí

Tom 216.?.?.?

Uf! [překvapení]

znamí si nechali postavit malý domek s kouskem zahrady u Prahy za 5 melounů a nadávaj, jak je to dneska drahé. Tak až zase budou skučet, tak je pošlu do - Ústí nad Labem! [mrknutí jedním okem]

24528

17.01.2004 08:01

Cikáni vítězí

Orgasmus na knoflík

Tom 216.?.?.?

Mno, já tedy nevím, jestli se tady můžou komentovat stručné zprávy z pravého sloupce "Ve zkratce", ale napadlo mě takové vylepšení "Orgasmu na knoflík".

Možná bych si to měl nechat (kradí) patentovat, ale já už jsem takovej lidumil od kosti, vlastně taková šunka od kosti - prostě to nejlepší vždycky rozdám. Hlavně ženskejm.

Částka $139.95 za "Slightest Touch" skutečně není pro každou ženu, obzvláště ne pak pro české důchodkyně - ty staré, dobře ojeté pracovnice ze závodů (!), naše družstevnice (!), zasloužilé matky (!) hrdé nositelky stříbrného odznaku brigády socialistické práce (!) .... [předpokládám, že po každém (!) následoval aspoň pětiminutový potlesk a provolávání slávy] ... a mohl bych pokračovat ... naše Gusta Fučíková (!!!!!!!!!!!!!!!!) .... No tak dobře, taky si myslím, že by to mohlo stačit.

Na všechny ty zasloužilé soudružky budovatelky jsem si vzpomněl, když mi hlavou bleskl nápad, jak ten "rozechtívač" vylepšit. Pravda, nemnohé komunistické odalistky věnovaly své rudé srdce, a nejen to, praktičtějšímu kapitálismu - "Doprdele se zářnými zítřky!" Ale na většinu se nedostalo a pro ty je určen můj "Orgasmický zvětšovák."

Ulice jednoho pražského sídliště, lemované ojetými Škodovkami, pukající zdi šedivých paneláků ověšené vlajícím prádlem na torzech balkónů. Tenhle hrůzný obraz mi naskočil, když jsem se po dlouhé cestě probudil v autě známého, při průjezdu betonovou apokalypsou. "Probuď se, ať o něco nepřijdeš!" Do smrti nezapomenu.

Teď mě napadlo, že v některých Škodovkách může být i neukradená baterie. Některé škodofky je možné dokonce i rozpohybovat, povozit se s nimi, polaskat tělo jízdou. A nejen jízdou ...

Návod na použití "Orgasmického zvětšováku":

Čiperná důchodkyně nacucne hadičkou z baterie cirka frťana elektrolytu. Pohodlně se usadí za volantem a kolem levého kotníčku si omotá drátek spojený se znaménkem "+" na baterii. Uvolní se a rozjímá o jízdě do říše snů. Po dvaceti minutách, pokud je po panáku elektrolytu ještě při smyslech, prokopne pravou nohou přední sklo a zaboří patu až po kotníček do kapoty - a už jen vychutnává ...

Nedovychutnaná a též celý život nedovychutnatelná důchodkyně, přesně v okamžiku "G" otočí klíčkem v zapalování. V tento moment se dostaví vrcholný efekt "Orgasmického zvětšováku" - Orgasmus - jaký jí žádný soudruh za celý život nedokázal vybudovat.

Děkovné emaily posílejte do administrace tohoto listu. Panu Stworovi za předání a Vám, milé důchodkyně, za díkůvzdání, děkuji předem.

Nedostalo-li se na vás při výběru Jágrovy milenky

http://www.blesk.cz/Clanek39081.htm

nezoufejte. Použijte Tomův "Orgasmický zvětšovák"!

24550

17.01.2004 18:33

Cikáni vítězí

RE: Cikání vítězí

Tom 216.?.?.?

"Kritika ma byt vecna a nejen bla bla bla."

Ano. Věcná kritika by mohla kupříkladu vypadat tak, že 900 000 je jednoznačně příjem. Takže dožadování se sociálních dávek navíc, je již jaksi mimo mísu, že?

24561

18.01.2004 04:14

Cikáni vítězí

RE: Cikání vítězí

Tom 216.?.?.?

Paní Malvariko,

nejsem si jist zda-li jste odpovídala na moji poznámku o tom, že "900 000 je jednoznačně příjem" příspěvkem na který teď reaguji a který začíná (ten Váš) větou:" Ja opravdu nevim, ale urcite jsem vam nerikala bla bla bla."

Tak tuhle větu jsem zkopypastoval z Vašeho příspěvku, který je - v hierarchickém řazení příspěvků - hned nad ním. Pokud se týká toho "bla bla bla" - nepřikládal jsem tomu nijaký význam. Prostě jsem tu větu zkopíroval tak, jak byla.

Tím "příjmem 900 000" jsem měl na mysli přesně to, co tady vysvětluje paní Aja:

" Malveriko,nevim,jak je to legislativne v Cechach,ale v Quebecu,kdyz nekdo zada o socialni podporu,nemuze mit neprimereny majetek(co je to neprimereny-urcuji urady) a zadne vetsi finance.Pokud je ma,musi nejprve zit z nich a az ty dojdou,ma narok na zminenou podporu."

Děkuji Vám, milé dámy, za spolupráci [mrknutí jedním okem]

24582

19.01.2004 08:13

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Tom 216.?.?.?

Mám radši muslimky bez pohlavního pokrytce - je to přirozenější.

24625

24.01.2004 08:47

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Oči mužů vidí, i když nevidí ...

Tom 216.?.?.?

A jednu zajímavou věc navíc: Islam prý nepožaduje zahalování jen z důvodů cudnosti, obecné mravnosti a důvodů zdravotních, ale také proto, že oči mužů mají vidět všechny ženy stejně krásné. Z toho by šla jistě dělat náramná sranda, ale mě to tehdy připadlo jako velmi hluboká myšlenka o postavení muslimských žen. Můžete na tom trochu zaelaborovat?

Pane Táborský,

já jsem z toho jelen a vůbec se nedivím paní Malvarice, že zahrála malou domů na email. Na tomhle kdyby jeden zaelaboroval, tak by zakolaboval. Ale že jste to Vy, pane Táborský ....

Oči mužů pochopitelně vidí všechny ženy stejně krásné. Vidí, i když nevidí. Kupříkladu za hluboké noci na mezi, nebo když v žáru váchně vylítnou pojistky v bytě či v kostele průvan zhasne svíčky. To tehdy i dnes, napadají muže velice hluboké myšlenky. Za těchto situací se z některých mužů stávají i filosofové. Filosofují o skryté kráse tmy pod sutanou, ať už z důvodů zdravotních, hygienických anebo z důvodů všeobecně obecné mravoneřestnosti ...

Víte, pane Táborský, ono se to s tím zahalováním má asi tak, jako s tím ešůsem - i když si v tom jeden čistí zuby a druhej meje prdel - ešůs zůstává. Uniformita. A uniformitu, tu má každé náboženství vymakanou dokonale. A nejen náboženství. Černoprdelník od katolíků nebo hamburger od MacDonalda - prašť jako uhoď. Kšeft je kšeft.

I řekl Bůh: "Jděte do prdele!" Usebrali se lidé a začali mezi sebou válčit o Jeho přízeň. [pláč]

24929

27.01.2004 08:12

V dnešním Washingtonu nelze nevidět ducha doby

RE: Očím mužů se jen zdá, že vidí, i když nevidí,

Tom 216.?.?.?

Pane Táborský,

nemohl jsem pochopitelně odpovědět na Vaši všetečnou otázku "jaký hlubší význam, třeba i psychický, může závoj na islamské ženy mít." Ne že bych nechca, nejsa však žena vyznávající islám, uchýlil som sa toliko k variacím na toto téma.

Bez odpovědi paní Malvariky se z místa nehnete, ani kdybyste polykal Mobilojil. Muslimský zákon, přikazuje zakrývat si vlasy všem příslušnicím něžného pohlaví vyznávajícím islám. Jakási tolerance - zakývat či nezakrývat - je jakési novum, zdá se. Na druhé straně je ovšen fakt, že i jisté pionýrky nošení rudých šátků přisuzovaly také jakýsi hlubší význam. Někdy dokonce tak hluboký, že si hrdě zpívaly:"My jsme malé pionýrky, máme ještě malé dírky, až budeme ženy míru ..."

Jak jste mě usměrnil - "Kdepak, Tome, očím mužů se jen zdá, že vidí, i když nevidí" - mohu odpovědět:Zdání klame. Asi tak, jako když seděl jeden slepej na lavičce v parku a vlašťovky se do něj strefovaly jejich bílejma bombičkama. Vždycky uhnul! Důkaz, že zdání klame - slepej hovno vidí!

Dále píšete: "Taková světlooká po Vás může hodit tak chladnej pohled, že Vám z toho vomrznou uši." Bingo! Horší snad může být už jenom studenej pohled policejních kamer. To vomrzám ouplně celej ...

24999

28.01.2004 05:12

V dnešním Washingtonu nelze nevidět ducha doby

RE: Očím mužů se jen zdá, že vidí, i když nevidí,

Tom 216.?.?.?

"Já si tedy pamatuji, pokud strejda Alchajmr dovoluje, že jste jednou psal, že si na vyhřívání držíte v igloo šest rozhicovanejch Eskymaček, ale nesnažte se mi namluvit, že jsou rozhicovaný v jednom kuse těch celejch devět měsíců, co tam u Vás mrzne. Zvlášť když jim dáváte žužlat jen kousek kůže, jak jste taky prozradil."

Vy a Váš strejdánek Alchajmr! Vy dva mě jednou přivedete do hrobu. Když už ze mne děláte skrblíka, který dává věrným Eskymo-mačkám žužlat jen ten kousek kůže, nesnižujte, prosím, jejich žvýkací výkon. Žvýkají především kůže ulovené zvěře a to, až do jemnosti sametu. Eskymácké ženy jsou moudré. Vědí, a hlavně se řídí příslovím:"Práce oslabuje muže a posiluje ženy."

Není pravda, že zde mrzne celých devě měsíců. Mnohdy teplota vyšplhá z -50C na slunných -20C a to je horko i nahoře bez.

"Eskymačky mají jen takové úzké, šikmé štěrbinky, ze kterých nejde nic vyčíst?"

Zase špatně. Oči eskymáckých žen hovoří. Snad je to dáno "tuhou tváří" bez mimiky, kdy příroda na jedné straně ubere a na druhé přidá. Tento úkaz je znám široké veřejnosti především ze světa celebrit. Taková celebrita může být klidně blbá jako vantroky, ale vyksichtuje si i Oskara, vykecá post prezidenta, vymodlí biskupa ministrantova ...

Nadhodil jste jakousi hloubku procitů za závojem - jak jejich nositelky cítí, jak uvažují. Víte, celý život lezu za ty závěsy a tu odpověď jsem tam nikdy nenašel. Snad jsem ji ani nehledal. Byl to pud sebezáchovy? Možná. Člověk většinou hledá daleko přijemnější věci a náhle zjevená nekrása bez závoje s ním dokáže krutě praštit o zem. Představte si tu hrůzu, kdyby všichni politikové říkali jenom to, co si skutečně myslí ....

Ano, to by se pak nebyla demokracie, ale katastrofa.

25082

28.01.2004 21:15

Pán tvorstva opět řeší svůj problém na úkor těch, kteří se nemohou bránit

RE: Pán tvorstva opět řeší svůj problém na úkor těch, kteří se nemohou bránit

Tom 24.?.?.?

"vybit vsechny zvirata dotycneho druhu"

Možná by stačilo jenom vybít všechny lidi určitého druhu?

25125

18.02.2004 05:34

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Kdeže?

Tom 24.?.?.?

Kdeže? Kdeže jste se znavil bojem, drahý příteli? Právě jsem zblejsknul psa, dychtiv kreativních ukázek Vašeho umění bojového a skuhrajících nepřátel protivné strany a Vy nikde!

Zaskvělať se tam Jita Split ňadrem a vějířem, z čehož vyjímám:

"...tento kousek odhaleného těla v masmédiích zastiňuje opravdové problémy a vůdce republikánů se může zaskvět v kráse ochránce morálky a přitom řadový občan zapomene na ekonomické problémy i na lži válečníků a velkých průmyslových korporací."

Na tento výrok reagovalo v pozdním odpoledni dokonce i P.M. komentářem nadepsaným "Když už je tady řeč o kozách ..."

Se mnou to málem šlehlo o zem! Článek o ňadru a diskuze o kozách! Kdyby se jednalo o mléčné výrobky rodiny Lakatošových - vyklouznuvší ňadro při dojení kozy - to bych snad ještě chápal.

Uchvancancující ofšem je, když odhalené ňadro Žanet Šáksn zastiňuje válečné štváče z Wólstrýtu [překvapení]

25738

19.02.2004 20:38

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Tom 216.?.?.?

"Vyznamenani Purple Hart se nedava vazeni za zasah kokosovym orechem !!!"

Správně Kájo. Purple Hearts se dává třeba za pogrilování vesnice napalmem, když si při tom voják připálí prsty a tak ... [mrknutí jedním okem]

25775

21.02.2004 16:15

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

RE: Oprava

Tom 216.?.?.?

Tak v tomhle máme my muži oproti ženám tu ohromnou výhodu, že nám k operativnímu scvrknutí modrýho, zelenýho, nebo fialovýho bohatě postačí studená voda. A když je hodně studená, tak se operativně scvrkne až hodně vysoko nad kolena. Obzvláště pak v doslova ledové vodě mění tento povislý útvar svou anatomii natolik, že se promění v hlubinný útvar zvaný důlek. Nezřídka v této patologické pozici pak setrvale zůstává. Takto postižený jedinec se nezařadí do lajny v knajpě nad vyasfaltovaný žlábek, kde se muži zbavují přebytečného piva, klábosíc usty a klátíc údy, ale potupně usedá na prkýnko. Umná huba však i tento fault dokáže prodat. Kupříkladu slovy:"Proč bych u toho měl stát jako Ču, když si k tomu můžu sednout!"

Ti známí z Prahy ... To jste mi zase něco připomněl. Jak ti dneska žijí! A hlavně ti mladí! Jem byl nedávno jedny navštívit. To je jako ta Mladá fronta, jak tady popisuje pan Stwora - od bulváru k bliváru. Vše na efekt! Představte si tu katastrofickou situaci: Doma ani kapka slivovice, a oni kupují nábytek! A pak se divěj, že nemaj peníze.

Šáksnino ňadro - tak to jste mě interpretoval nepřesně. Měl jsem na mysli jaksi mediální zastínění. Ňadro samotné, plechem zdobené, jsem taktéž neviděl v přímém zmedializovaném přenosu, ani v tom rajcovném s rozmazaným flekem. Fotografie bez fleku, kterou jsem měl možnost posoudit, nebyla zas tak hot abych při tom zařval "čehý!" Ňadro připomínalo spíše cecek a oplechovaná bradavice vyvolala trnutí zubů. Nedokážu posoudit ten pocit, když laskáte jazykem něžnou křivku a v žáru váchně chroustnete do metálu. To snad může bejt rajc jenom pro armádu!

25807

27.02.2004 06:43

O naaranžovaných snímcích a podprahovém vnímáni

RE: O naaranžovaných snímcích a podprahovém vnímáni

Tom 24.?.?.?

"...je mi z toho na zvracení. Ne kvůli tomu, že to dělají, ale kvůli tomu, že to asi funguje."


Máte mé blicí sympatie [smích] Pozdravujte na Marsu, nebo raději ještě dál a hlavně dejte vědět, jak šukavé pivko a jak lahodné ženy má ten kraj.

Ohledně blbosti tamějších obyvatel si nedělám iluze. Předpokladem každé životaschopné společnosti je prosperita a nejvíce vydělat se dá právě na lidské blbosti; jak nám předvádí kupříkladu církve již po tisíciletí. Ony "připitomělé obrázky a naučené proslovy" jak píšete, jsou genialitou jednoduchosti - podprahově i debil pochopí. Cílená adresace znakových symbolů těm blbějším, je běžnou rutinou každého režimu.

25936

04.03.2004 07:36

Kacíř z Hollywoodu

Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

Hezký článek. A dlóóóóuhýýýýý .... Mám rád pohádky pro děti i dospělé s náboženskou tematikou. Již jako dítěti mě učarovala pohádka Čert a Káča, Bible a Kralická, nebo ta o bábě Plajznerce, jak usekla čertovi Matýskovi ocas a udělala z něj člověka. Po letech jsem se s čertem Matýskem setkal o Velikonocích v Římě. Dotáhl to až kardinálovi na biskupa. Nestěžoval si. Říkal, že měl vlastně kliku. Kdyby bába sekla vedle, tak mohl skončit jako eunuch v harému u padišáha. Vínko rozjařilo a s úsvitem se zrodila tato úvaha:

Nebylo by už načase, aby se Bůh zjevil a všem, kteří v jeho jménu jidášsky profitují, konečně a mohutně nakopal prdel?

Každá víra, od vatikánských přes muchojedánské až po sektářské cestáře, vykládá jakési svaté písmo jinak. Co jedna preferuje, druhá zakazuje a třetí jebe obě dvě. Pravdu mají všechny a žádná. Každá z nich má tuny modlitebních třísek z jediného kříže, řetízky, špagátky, důtky, kolovrátky, hábity, čepičky, holý lebky - prostě každá má ty svoje špekbuřty a jak k tomu já, nevěřící pes, ďaur, kacíř a padlá ovce přijdu? Je toto všechno to, čemu se říká svoboda náboženství? No, mně to připadá spíš jako bordel na kolečkách.

Napadlo mě tak, kde ti tvrdí byznysmeni vatikánští, či ti obřezaní pod jarmulkou, berou tu nebetyčnou drzost - vydávat ty svoje kydy za Svatou pravdu. Pramení jejich suverenita z jistoty, že Bůh nikdy nebyl, není a nikdy je nepřijde potrestat?

Kristovo utrpení? Snad utrpení obětí pokryteckého naboženství, ne?

26162

05.03.2004 07:36

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

"... nedej Pámbů, zamrzlo péro."

Neměl jste na mysli celého páka? No, tak pokud jste měl na mysli toho, tak ten zmrznul a upadnul. Jen to břinklo!

Je to už drahně nějaký pátek, co tady po Kanadě chodil, a snad ještě chodí, jeden pojišťovák s úděsnou historkou o zmrzlém ptáku. Slyšel jsem tu historku vyprávět dvacetkrát a je krátká; proto si ji dobře pamatuji.

To tady v Kanadě byla jednou tak strašná zima, že si to ani nedovedete představit. Si představte, že ta zima byla tak strašná, že jeden pták seděl za komínem a tisknul se k tomu komínu aby nezmrznul. Tak byl ten pták chytrej - on se o komín zahřejval! Pak najednou vzlítnul a v ten moment padnul k zemi na kost zmrzlej a mrtvej."

Při té dvacáté {premiéře
, která byla zároveň derniérou, jsem dodal:"A poučení, které z toho plyne: Opustíš-li v Kanadě hřejivý komín, pták zmrzne a ty padneš mrtvej k zemi."

To už bylo na pojišťováka moc. Vylítnul jak bodnutej včelkou:"Co ty jsi za člověka?! Vykládám ti tu historku podvacátý a ty se furt tváříš jakobys ji slyšel poprvé! To se mi ještě nestalo!" Sklapnul péro a už jsem ho víckrát neviděl. Bylo mi ho docela líto. Fandím lidem, kteří jdou vytrvale za kšeftem. Kdyby udržel nervy na uzdě, tak jsem s ním tu pojistku uzavřel.

Tak to vidíte, pane Táborský, jaké jsou tady v Kanadě kruté zimy a Vy si furt budete dělat srandu z mých erosniček.

"Prosimvás, smilnit můžete do úpadu, hrdlo ankaholem prolévat, šňupat co nozdry stačí a já nevím co ještě – a to všechno bez obav, že přijdete do pekla!"

Tak to jste mě nepotěšil. Počítal jsem s tím, že jakožto nevěřící pes se zcela automaticky dostanu do pekla! Je tam teplo. A také jsem se utěšoval hříšnou myšlenkou, že jedině tam doženu všechny neřesti, které do konce života nestihnu ani náhodou.

A Vy se těšíte do nebíčka, jo? A víte co s Vámi udělá, už jenom když se povznesete, takových - 80C pod nulou? No, to pak už bude pozdě Bycha honit ...

26217

07.03.2004 07:28

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

Další verze. Ptají se Gagarhina:"Tak řekni, je Bůh, nebo není?" Až k papežovu povzdechu se to shoduje a pak se ho ptá ještě americkej prezident. Odpověď je:"Bůh je, ale je negr!"

Připodotýkám, že začátkem šedesátých let, kdy ten fórek běžel, nebylo obyvatelstvo planety tak politicky korektně předposrané jako dnes a ftípek měl svůj kalibr.

26285

07.03.2004 07:43

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

"Kdyby si Tom tolik neekloval ..."

E-kloval E-nekloval, pane Táborský. Abych se alespoň na chvilku přidržel tématu Vašeho článku. Já si z náboženství nedělám srandu. Na to je to příliš velká tragikomedie. Já ten profesionálně vedenej Balšoj tyjátr svým způsobem obdivuji. To, co předvádí náboženství na otevřené scéně, to je snem každého režiséra, každého herce - vtáhnout diváka do děje tak, aby imaginární rolí doslova žil. To se podaří málokomu. A ty náklady, žejo. Kterému jinému divadlu se podaří sehnat miliony platících diváků, že? Ještě že tu máme ten celuloid-fluidoid. Ale k tomu mám důvěru asi tak, jako k Šáronově špásné troubě. I když, jak oni dokáží zobrazit lidské dušičky v nebíčku v té rampouchové průhlednosti, to skoro odpovídá těm -80C+.

Osoba nanejvýš povolaná k tématu obřízky je Superstár českého internetu NECKÁŘ. Když bylo toto téma promrskáváno na fórovém psu, tak tento Velikán nazýval ten malý kousek kůže předkožek. Slovutní písmáci inetu, Zemana nevyjímaje, se ho (Neckáře, ne Předkožka) snažili vědecky usměrnit, že se říká předkožka, ne předkožek. S paličatostí jemu vlastní používal ten jeho předkožek tak dlouho, až jsem pojal podezření, jestli mu ta předkožka nedorůstala jako hlodavcům zuby. Což se hnedtak nevidí, že? K přímému dotazu, kolik že jich po odborných zákrocích má, když furt používá to množné číslo, se Mistr nevyjádřil. Když jsem zašpičkoval, jestli mu z těch předkožek komorná neušila šrajtofli, tak mě poslal rovnou do prdele.

Tak tam bych hledal, pane Táborský, osobu nanejvýš povolanou.

Až Neckáře najdete, tak ho sem můžete pozvat. Co já vím, tak na Vás dycinky trpěl.

Snad bych si tady dovolil jenom připomenout, že se panu Táborskému a jeho druhým houslím, po četných vědecko-tecnických pokusech, podařilo definovat předkožku jako předchůdkyni pístních kroužků pístu ve válci spalovacího motoru - roztírací, stírací a těsnící.

26286

08.03.2004 15:58

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

Hlavu za Neckářův "předkožek" bych na špalek nedal. Nějak mi ale vyplývá z meritu věci, že "obřízka" je samotný košerácký akt, zatímco "předkožka" je věc doličná. Tedy, šrajtofle byla pravděpodobně slátána právě z těch předkožek, nikoliv ze samotného aktu.

Neckářova komorná je samozřejmě pouze snaživá amatérka, která nemá šanci konkurovat Obřezávacímu průmyslu, který ůspěšně buduje Pahorek předkožek, jak je možné dočíst se třeba tady,

http://pes.internet.cz/veda/clanky/20162_0_0_0.html

kde jsou k vidění i další špeky z ekumenického překladu Bible.

Namátkou vyjímám:

Rozličné zmínky o předkožce, některé vulgární. Kuriózní je např. Joz 5:3: "Jozue si tedy zhotovil kamenné nože a obřezal Izraelce u Pahorku předkožek."

Nu 31:31-40: Lup Izraelitů sestával z 675 000 ovcí a koz, 72 000 kusů skotu, 61 000 oslů a 32 000 "žen, které nepoznaly muže a neobcovaly s ním. " Dávka pro Hospodina v případě poslední skupiny činila 32 osob.

Dt 21:10-14: Hospodin Izraelitům dovoluje vzít si "ženu krásné postavy", která se stala zajatkyní poté, co Izraelité zabili její rodiče, souložit s ní a když se pak "znelíbí", propustit ji.


Neckář je občas k vidění pod Sprchou, kde tamější písmácké intelikenty rozpaluje doruda.

http://www.sprcha.com/user/neckar/diary

26338

09.03.2004 06:28

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

"...materiálu bylo na dvě bačkory s velkejma bambulema."

Tak tohle mi nedělejte. Šel jsem zrovna kolem píčatoče s hubou plnou hřebíků - horkometr vokazoval přihřátých + 5C a tak jsem šel stloukat letní daču - když mě nenapadlo nic pitomějšího, než si kliknout na Váš komentář. No, hřebíky se zabodly do zdi těsně nad monitorem. Jakoby ta konkurence s kozím sejrem nestačila. No, hlavně že jste zdráv a vesel. Příště Vám pošlu účet za škody na majetku.

"... bohoslužby i za třeskutého mrazu a přinášíte jim oběti v podobě kousku kůže k žužlání."

Poslyšte, Vy jste z ňákýho hodně levnýho kraje. Vy si s takovou obětí vystačíte? Bez kaviáru a jen tak halabala a ne na sametové kožešině ledního medvěda? No, možná mezi tou 60% vobřezaností máte s tím pístním kroužkem úspěch. A jak se říká:"I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo." Což je také jedna z možností velikosti.

Tak to vidíte, on ten zatracenej Alchajmr leze už i na mne - bylo to na foru BL. A to mě onehdá doktor Koenig ujišťoval, že ho od Vás nemůžu chytnout!

To byl krásnej fór, ti dva Irové ve člunu. Přišel mi emailem typycky česky blbější:"Rybář vytáhne zlatou rybku a ta mu hned sděluje, že jim vodník krátí výdaje a tak jenom dvě přání. "Chci aby se voda v tomhle rybníku proměnila v pivo!" Stane se. "A to druhé přání?" "Abych tady na břehu měl pár lahváčů na ráno."

Ty český palice musej bejt už dočista vychlastaný ...

26385

21.03.2004 17:06

Bylo nebylo

RE: Bylo nebylo

Tom 24.?.?.?

Nemá ten váš pes nějaké dlouhé jméno? Nic proti vašemu psu, ale než mu předříkáte povel ...

"Atabane Atabane,
trhni pána za prdel,
netrhneš-li Atabane,
naklepu ti kokrhel!"


... tak vás sejmou.

Na Jehovisty bezpečně funguje strašná zaklínací kletba:

"Apage satanas, apage spiritus!"

Ne každý má pod pokoupelním župánkem tak odstrašující zbraň ...

26820

04.04.2004 07:41

Jak Izrael cílevědomě pěstuje na okupovaných územích teror

RE: Jak Izrael cílevědomě pěstuje na okupovaných územích teror

Tom 216.?.?.?

Vzhůru jiz hlavu, národe,
k nebi své zdvihni oči!
Viz: jsou tam i malé hvězdičky,
kol nichž se velké točí!

Toť prostě tím: ty maličké
z jadrného jsou fládru,
ale ty velke a poslušné
jen z plynových jsou hadrů.


Jasně! Byl to antisemita! [překvapení]

Díky za připomenutí Jana Nerudy. Za okny právě bubnují HsH a tak knížka přijde k duhu [smích]

27352

05.05.2004 08:12

Červ Sasser je neškodný, ale šíří se prý rychle

RE: Červ Sasser je neškodný, ale šíří se prý rychl

Tom 216.?.?.?

Doporučuji vylepšit syntax kupř.

netstat -an 2

bez zadání času pro reload, v tomto případě 2sec, okno DOSu jen blikne a zmizí - alespon u mne tomu tak je [smích]

K ukončení pak stačí CTRL+C

28648

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 340 224