Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Korutan

Nalezeno 75 příspěveků, 33 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.08.2008 05:40

Před 40 lety...

Naděje

Korutan 81.?.?.?

Předvším rok 68 byla naděje normálních lidí na lepší uspořádání společnosti. Tak jsem to alespoň tehdy vnímal. Určitě na pozadí událostí té doby byly hrány nejrůznější hry, které s předkládanými ideály neměly nic společného. Někteří protagonisté byli známí již z dřívějších her a jejich tehdejší role nebyly kladné. Ale ta naděje, pocit sounáležitosti, to bylo fantastické. A probuzení 21. ráno proti tomu, ten pozit smutku, zrady, nenávisti! Ještě dnes jej intenzivně cítím, když si ten den vybavím. Bohužel, vše dnes přebijí stejná serie pocitů k hráčům po listopadu 89, Ti nebyli smeteni cizí intervencí a tak mohou předvádět, jk to s republikou a jejími lidmi myslí. Bohužel!!

168527

23.08.2008 09:57

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

Svoloč,

Korutan 81.?.?.?

přesné označení naší politické garnitury. A k tomu svoloč na věčné časy! Volební systém neumožňuje zásadní a smysluplnou změnu! Patová situace neexistuje pokud existují přeběhlíci nebo opoziční smlouvy. Co na tom, že to nemá s demokracií nic společného, když vláda má mandát pouze od cca 20% občanů s volebním právem a ještě ne na řadu rozhodnutí, která schvaluje i v rozporu s ústavou. Tedy páchající trestný čin! A to si říkají zákonodárci. Asi "sami sobě dárci" by bylo přiléhavější!

168752

Obsah článku perfektní! Jen jsem přesvědčený, že globalisté nevyužívají finanční těžkosti světa, ale plánovitě vytvářejí. Nenechávají věci náhodě a nečekají na příležitost, progamují ji! Je nutné pracovat na obraně a nikoliv polemizovat nad přicházejícími zprávami o dalších prohrách demokracie v tom původním slava smyslu. Jinak jednoho dne budeme diskutovat nad jejich výhrou a uprostřed diskuze nám bude vypnut internet.

173545

30.10.2008 08:08

Přichází nadvláda Romů?

RE: čtenář

Korutan 81.?.?.?

Opravdu si myslíte, že konflikt je rozdmícháván až aktivisty z Dělnické strany? To co mu předcházelo a s čím se lidé v Litvínově potýkají deně, to považujete za klidový stav!? Podle zákona této republiky je každý, kdo je svědkem trestného činu, nebo o něm ví, povinen konat. Jak konají novináři, policie, kolik trestních oznámení za hanobení národa podali ze dne 4.10.08? jehož necenzurovaný průběh můžete na internetu vidět! A chci se zeptat, jestli si opravdu myslíte, že zkreslování skutečnosti, dezinformace, lži a diferencované posuzování stejných činů povede k řešení situace v Litvínévě? Včera byl v televizi prezentován pan Sedláček. Policie a orgány v trestním řízení budou skoumat, zda jeho výroky z Václavského náměstí nenaplňují podtatu trestného činu. Na videu z Litvínova je tak fatální důkaz, že dokazování prakticky není nutné, ale tyto výroky nikomu nevadí, zde viníci nejsou v televizi představeni jako rasisti, naopak, záběry jsou ve veřejnoprávní televizi pečlivě vystříhány! Myslíte si, že takovéto jednání k rozdmýchávání konfliktu nepřispívá?!

174293

31.10.2008 09:05

Nicolas Sarkozy, agent Mossadu

Agent Mosadu, ptám se

Korutan 81.?.?.?

A co u nás? Kolik takových produktivních agentů tu máme? Kteří řvou, že česká veřejnost se dala ovlivnit ruskou rozvědkou ve svém postoji k radaru! A oni sami jsou cizí rozvědky přímo pracovníky! Jak může pracovník cizí výzvědný služby být představitelem státu, vždyť skládal přísahu! Není to ve své podstatě vlastizreda?!

174406

31.10.2008 09:49

Konference o protiraketové obraně: zastánci radaru odmítají diskutovat

Nemohou diskutovat!

Korutan 81.?.?.?

Nemohou přeci diskutovat o něčem, čehož realizace je pro ně životně důležitá! A stavba radaru je pro ně existenční záležitostí. Pokud se jim jej nepodaří prosadit, jsou politickými, a možná i skutečnými, mrtvolami.
Kontrolovat evropský kontinet lze tradičními metodami velmi problematicky. Příliš mnoho vlád, příliš mnoho lokálních zájmů. Zařízení, které může, nebo pomůže, monitorovat veškerou komunikaci v prostoru by k takové kontrole výrazně přispělo. Nahlížet prostřednictvím takového zařízení pod pokličku kohokoliv, je pro neokonc vysoce prioritní záležitostí. Na této frontě totiš nestojíme "jenom" proti zastáncům jakého si radaru, ale proti lidem, kteří ve jménu prospěchu vlád jiných států zrazují ten stát, do jehož čela byli zvoleni, aby hájili jeho zájmy. A s tímto problémem se potýkají obyvatelé naprosté většiny států euro-atlantického prostoru. Ačkoliv je jim jejich "zájmy" máváno před očima, jsou v tomto "zájmu" omezována jejich základní lidská práva a skutečné zájmy lidí jsou to poslední, co jejich vlády mají na zřeteli!

174413

31.10.2008 14:14

Nicolas Sarkozy, agent Mossadu

RE: Jak to delaji mi tedy neni jasne

Korutan 81.?.?.?

Jasno se udělá, když si uvědomíte, že řídí i ty tajný služby. To tady platilo už od 45 roku, po celou dobu existence minulého režimu! No a nyní? Najde se snad někdo gramotný, kdo bude tvrdit, že teď je to jinak?

174438

04.11.2008 08:35

Muzeum tolerance na místě muslimského hřbitova – válka proti mrtvým

Válka proti mrtvým?

Korutan 81.?.?.?

Ne, válka proti všem živým, kteří nejsou neokonc! Forma útoků, způsob provedení, to vše je podřízeno několika cílům: maximálnímu morální a ekonomické poškození nepřítele, tedy všech, kteří nejsou stejného vyznání a maximální ekonomický profit z každého útoku!
Jednou je to šance na ovládnutí Evropy, pak třeba gigantická pojistka, jindy šance rabování přírodních zdrojů, likvidace bankovních konkurentů a v tomto případě možnost stavby komerčního centra. No a jestli přitom padne "pár" životů? Vždyť se ta chamraď množí tak rychle! Tak o co jde! Není ani od věci, když přitom zařve i pár jejich vlastních lidí, je to následně dobrý propagační materiál! Jediným podstatným zřetelem je, zda dosáhnou toho, co chtějí! A to se jim, díky JEJICH organizační struktuře, daří velmi dobře!

174813

05.11.2008 10:51

Exkluzivní rozhovor s E. Sedláčkem: Byl to čistě politický proces…

RE: KDO STOJÍ V POZADÍ ?

Korutan 81.?.?.?

Vyjádřil jste velmi jasně a jsem přesvědčený, že i velmi přesně princip a důvod, jakým a proč je všechno to dění okolo antisemitismu vedeno. Nakonec to potvrzuje i průzkum provedený židovskou organizací v Americe mezi řadovým židovským obyvatelstve, který ukázal, že 67% lidí této komunity nesouhlasí s politikou prováděnou jejich "představiteli". Výsledek průzkumu, o kterém vyšel článek i zde, konstatoval, že kdyby se nejednalo o židovské obyvatelstvo, byla by řada výroků dotazovaných považována za antisemitské. Toto mluví samo za sebe! Ty "ochranné" organizace řvou nikoliv za své etnikum, ale jen a jen za sebe. O to hlasitěji a agresívněji. Díky plošnému rozprostření v systémech všech důležitých států pak mohou své zájmy prosazovat velmi efektivně.
Je však otázkou jak dál? Při neustále hrubší a okázalejší demonstraci pozice ignorace práva i zákonů ze strany vládnoucích jElit, v souběhu s postupným, ale vytrvalým oklešťování základních občanských práv a svobod, a vydáváním prapodivných právních norem, které sice nejsou plně uplaňovány, ale k uplatění připraveny, jak dlouho ještě zůstane prostor na právní formu odporu? A je ten prostor ještě vůbec k mání? Nyní prolomili s trestem za názor hlásané principy demokracie a svobody slova, díky zprostituovaným novinářům za klidného chápání a souhlasu veřejnosti. A tak se ptám: Co přijde na řadu příště? Jaký průlom?!

175009

10.11.2008 11:08

Obama a změna?

Totalita jak vyšitá

Korutan 81.?.?.?

Jeden za všechny, všichni za jednoho! Heslo tří mušketýrů, ale taky neokons. Jednoho vyhodíte oknem, druhý vleze dveřmi a pak zjistíte, že je úplně jedno, který tam je. Ti-jejichž jméno se nesmí vyslovovat v pravdivých souvislostech, to mají perfektně zmáklý. To že vyhrál Obama, je fantasticky promyšlený krok. Pokud se pokusíte jej domyslet, stává te se konspirativcem s "chorobnou" přestavivostí. Ale přece jen mi to nedá, abych to nezkusil. Obama, první barevný president USA, změna, kterou prosadili mladí a barevní američané! Obamu podporují a bude-li dělat opatření, která půjdou proti nim, relativně dlouho nebudou chtít přistoupit na fakt, že jejich "bratr a naděje" na ně udělal s bělásky neokons podraz! Brutální podraz spočívající v dalším obětování životů jich samých, prostých občanů ameriky v útočných válkách po celém světě! V podpoře těch, kteří je právě nyní ožebračují a na jejich smrti v cizích státech vydělávají ukrutné peníze. Až realita protrhne jejich obrannou nechuť si připustit fakt, že byli zas doběhnuti a udělal to "jeden z nich" bude reakce asi hodně bouřlivá. Ale než-li rekce nastane, budou neokonc moci udělat hodně "práce" na svých zíměrech. A až se reakce dostaví, bude těmi, kteří tohle všechno připravoli, viník Obama předhozen davu. Dav totiž viníka potřebuje. Nepokoje budou důvodem vyhlásení stanného práva a tvrdých perzekucí obyvatelstva. Budou označeny za projev působení Al-Kájdy na území USA a důvodem další intervenční války podle potřeby. A ještě si za to budou vlastně ti lidé moci sami, protože si ho "demokraticky" zvolili!! A neokonc? Ti nic, ti muzikanti, ale úplně všude! Amerika bude pod absolutní kontrolou těch, jejichž jméno se nesmí vyslovovat. Takže Obama? Z jejich pohledu výborný tah na cestě ke konečnému vítězství. Je to má fantazie, nebo možný scénář?

175442

11.11.2008 07:39

Obama a změna?

RE: Tresty za kriminalitu mysleni & nazoru

Korutan 81.?.?.?

Bin Ládin řeší nyní vážný problém, zda Obama umí hrát i jiný hry než jen Černého Petra jako Busch.
Ten Černý Petr mu už totiš po šesti letech leze krkem.

175496

Vy máte možnost číst arabské noviny v originále?

175758

18.11.2008 18:36

Opatrný rybář Kroupa

Opatrné rybaření povoleno

Korutan 81.?.?.?

Pan Kroupa není opatrný rybář. On rybaří pouze na zakázku tam, kde je úlovek žádán. Ale hlavně si pečlivě vybírá, s kým a kam na ty ryby půjde a jaký ryby má chytat. Ze začátku jsem mu fandil, ale po jeho návodu na soudní verdikt v kauze Berdych pod názvem Zločin jako s.r.o. jsem zčal nahlížet na jeho čtivou literární tvorbu z jiného úhlu. A vypadl mi z oka.

176139

06.02.2012 15:51

Microsoft kupuje od Mercka eugenickou technologii

Konečné řešení

Korutan 81.?.?.?

Stále rozebíráme, jaké plány s různými národy a etniky měli Němečtí fašisté, potažmo Hitler. Neměli bychom se spíše zajímat o to, jaké je "Konečné řešení" v představách dnešních malých Ádů? Nebo bude raději uzákoněno, že cíle dnešních vůdců nesmí být zpochybňovány a že co vypustí ze svého zadního lůna EU je zlato a démanty? Zatím to tak vypadá, že nás čekají zlaté časy hluchoty, slepoty a především němoty! Ať žije Konečné řešení podle Billa Geitse!

262705

09.02.2012 14:02

Sýrie a RB OSN: Nová provokace vůči Rusku

Stále stejný scénář

Korutan 81.?.?.?

Je pro mne smutnou pravdou, že pokud chci získat informace, které by mi pomohly v utvoření objektivnějšího pohledu na dění ve světě, tak se v žádném případě nemohu spokojit s jejich získáváním z běžných periodik, televize, nebo rádia. I když i těm občas, nechtěně, většinou se zpožděním, proklouzne informace, která dává v kontextu smysl.
Proto, pokud mohu, poslouchám i RT. Roky jsem byl zahlcován komunistickou propagandou tak intenzivně, že jsem na prvky jakékoliv propagandy dost citlivý. Bohužel, v současnosti dostávám osypky při poslechu televizního zpravodajství, a je celkem jedno, které televize. Cílené podsouvání „vedlejších informačních produktů“ je už tak zřejmé a markantní, že i kdybych o předkládaném tématu nic nevěděl, okamžitě začínám pochybovat o pravdivosti poskytnuté informace a začínám si intuitivně utvářet svůj obraz skutečnosti. Intuitivně proto, že veškeré, sdělovacími prostředky předkládané, „důkazy“ mají silně zavádějící charakter. A tak mohu stavět pouze na své intuici, zkušenosti dané věkem a na faktu, že většina mých takto utvořených názorů je po čase masívně potvrzována, dokonce občas i těmi masmedii.
V otázce okolo Sýrie je jedná nová skutečnost. Soustředěná snaha o diskreditaci Ruska a Číny. Je pouze škoda, že tento postoj k řešení „syrské“ otázky neuplatnili již daleko dřív, například u Libye.
Naše země, naši politici, nás zatáhli do pozice, v jaké se ocitl německý národ po nástupu fašismu. Dá se z pohledu historie říci, že Hitler předběhl dobu a použit špatnou technologii. Dnešní uzurpátoři „ochočili“ masmédia, soustředili moc ve všech důležitých zemích do rukou vyvolených a s jejich pomocí nyní předkládají masám k uvěření i naprosté šílenosti a s jejich podporou pak dobývají svět. Vojenské akce vytěsnili z míst, kde obyvatelstvo potřebují pro potvrzení jejich mocenského postavení ve volbách. Tam zatím v tichosti zřizují velkokapacitní koncentrační tábory na izolování vnitřního nepřítele, tedy těch, kteří jejich snažení prohlédli a nesouhlasí s ním. Časem se určitě dopracují k takové dokonalosti, že už ani ty volící davy nebudou potřebovat. Viz systém Evropské unie. V těch zemích, které leží na cestě za jejich cílem, provedou bezletovou zón a následně je vybombardují, odpůrce vyvraždí. Nainstalují za pomoci vlastizrádců „demokracii“. Když nejsou vlastizrádci místní, tak je dovezou. Nou prooblém! Aby to vypadalo alespoň trochu věrohodně, vyšlou novinářskou soldatesku aby správně informovala, skutečnost zatají, nebo upraví. A ti, kdo nechtějí hrát spolu, ti mají problémy!

262880

10.02.2012 00:31

Sýrie a RB OSN: Nová provokace vůči Rusku

RE: Stále stejný scénář

Korutan 81.?.?.?

Na Vaši glosu je odpověď dost složitá. Především proto, že pravdivá odpověď může vyvolat dotaz určitých „ochranných“ sdružení na IP adresu počítače, z kterého bude odeslána. A že stránky zvědavce jsou pečlivě monitorovány mravenčími dělníky Impéria je již ověřené. Přesto se pokusím na Vaši otázku odpovědět. Vina Hitlera je nezpochybnitelná. Ať to posuzujete z jakéhokoliv úhlu, tak to podělal. 36 mil. mrtvých mluví jednoznačně. Přitom směr, kterým se lidstvo pohybuje již desítku století se v podstatě nezměnil. Dokladem toho je i fakt, že i současní uzurpátoři vycházejí ze stejných ideových myšlenek, jako on. Například eugenika, základ selekčního přístupu k lidem, je dnes opět v kurzu. Navenek propagovaný multikulti je opět pouhým nástrojem pro přípravu půdy a prostoru na šílené etnické války. Aby lidé náhodou nežili v toleranci, vytvoří se systém, především finančně protěžující naprosto nekriticky menšinovou skupinu. Peníze vždycky fungují, a tolerance je v háji. V příhodném momentě pak stačí jenom škrtnout a nepokoje a chaos tu jsou. A s nimi důvod zasáhnout silou, omezit práva jinak zaručená ústavou, vyhlásit stanné právo. Součastně jsou ale prováděny výzkumy, jak zlikvidovat tu část populace, kterou Impérium bude považovat za zbytečnou, nepotřebnou. To je eugenika, dříve rasová diverzifikace. Evropská unie jako centrální mocenský nástroj již běží. Škobrtá, ale postupuje. Per partes. Zatím se tváří jako systém demokratický. No to se Hitler tvářit také. Na začátku byla lidová referenda. Když se ukázalo, že lid není zralý pro rozhodování o svém životě, referenda se po masivní masírce opakovala, nebo obešla. Daly se podmínky; nebude EU ústava, nebude president. Dneska je obojí a jenom pár redaktorů o nich hovoří, byť v jakýchsi úvozovkách. A těch redaktorů šmahem ubývá.
Rozdíl tu ale je. Hitler postavil svůj záměr sjednocené a ovládnuté Evropy na technologii násilí prostřednictvím jednoho národa. Jak je ale často opakováno v masmédiích nejrůznějšími mudrci Impéria ; „doba národních států skončila.“ Pravděpodobně skončila i doba uzurpátorů na národním základě. Dnes útočí na suverenitu států různé pakty, společenství, včetně OSN. Jsou to mnohonárodní uskupení, zapojující stále větší počet „spřátelených“ států. Je faktem, že i Hitler měl své spojence. Jenže tíha té Války ležela přeci jenom převážně na němcích.
Takže k té Vaší otázce; podle mne vina pouze na něm není. Dokonce ani pouze na němcích. Dneska nedokážu odhadnout, na koho budou jednou svalovat vinu za to, co páchají dnes a co se spáchat ještě chystají. A dnešní pachatelé jsou potomky Hitlerových spoluviníků. Jsou to synové a vnuci těch, kteří Hitlerovi půjčili na rozjetí té šílenosti, kterou jsem pojmenovali: Druhá Světová Válka.

262931

20.02.2012 09:24

Ať žije Krausokracie

RE: Od /časopisu/ Krause,

Korutan 81.?.?.?

Dobrá den,
Byl by někdo tak dobrý, že by mi přiblížil co to je „časopis“ Kraus a kdo je redaktorem, nebo šéfredaktorem? Do dnešního dne jsem neměl ponětí, že něco takového existuje. K tomu Liškovu angažmá; myslím si, že tím svým podáním trestního oznámení nádherně ukazuje, jakej je vůl! Oni to ukřižování svých oponentů mají prostě v krvi a ani 2000 let jim ji nenaředilo. Podle toho, co bylo ve věci publikovaný, bych docela rád poznal tu myšlenkovou akrobacii, která zeleného pos*ance vedla k závěru, který je v trestním oznámení.

263704

06.07.2012 18:00

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: proč žijeme?

Korutan 85.?.?.?

Dovolte mi přirovnání:
Z vlakové soupravy se utrhly osobní vagony a začínají sjíždět z kopce. Průvodčí to nikomu neříká, protože nechce působit paniku a taky proto, že to byl on, kdo vykopl zarážku.
Jenže někteří cestující si začínají všímat, že jízda není taková, jaká by měla být. A začnou o tom mluvit a upozorňovat na to ostatní.
A v té chvíli nastoupí „Vojtové49“ a začnou hovořit o kvalitě interiéru vagonů, o zdvořilosti průvodčího, o jeho nažehlené uniformě a velebit, jak hezky štípe jízdenky. A ty, kteří začali upozorňovat ostatní spolucestující, že se něco děje nedobrého, začnou shazovat.
Stále mi vrtá hlavou, proč někteří svůj nemalý um směřují takto kontraproduktivně. Proč místo hledání řešení nastalé situace, plýtvají svou energii, kterou máme všichni limitovanou, na vymýšlení stupidit.
Až nedávno jsem o těchto věcech hovořil se svým přítelem a tehdy jsem pochopil, že toto jednání je způsobeno vlastním limitem pochopení, uvědomění si, nebo poznání. Můj přítel je člověk velkého rozhledu v řadě oblastí lidského konání. Ale, je tu ale. On je schopen dávat do souvislostí pouze ty děje, na které může uplatnit svou zařazovací matrici. Pokud se stane, že děj je do matrice nezařaditelný, popře jeho reálnost a prostě jej dále nezpracovává. Pokud jej nutím dalšími podpůrnými argumenty, aby jej „vzal“ a v jeho kontextu přehodnotil svůj postoj, stane se velmi rychle útočným, zlým, až nepřátelským. Prostě tudy vlak nejede.
A Vojto, plody společné práce jsou třeba právě ty daně, do kterých přispívají prakticky všichni výdělečně činní v této zemi. A ty by se měli vrátit do společnosti tak, aby to byl pro všechny, v obecném slova smyslu, přínos. Nevím jak Vy, ale já neznám nikoho, kdo by se zavázal poskytovat své výdělky bohatým a nekontrolovatelným. Všechna náboženství hovoří o povinnosti podpory těch nejchudších formou poskytování almužny. Ale nikde není: „75% svého výdělku státu odevzdáš“.
Jestliže někdo, byť „demokraticky“ zvolený, přijme můj závazek, ke kterému jsem mu nedal mandát, necítím se jím být vázán. A pokud k tomu ještě přijme závazek, že jakoukoliv část z těchto společných peněz odevzdá mimo tuto republiku a způsobem v článku popsaným, tak takového člověka považuji za vlastizrádce se vší parádou. A považte, vlastizrádce přeci nemohu považovat za autoritu, nebo jej dokonce poslouchat!

271596

21.07.2012 11:40

Lži média fabrikují události

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

Korutan 85.?.?.?

Jak moc musí být člověk postižený mozkovou chorobou, aby dokázal takhle úchylně a zrůdně reprodukovat děj zrození? Vás snad musela znásilňovat v dětství celá famílie, že to na vás má takové děsné následky. Každý děj, každá událost se dá vysvětlit vždy několika způsoby. Způsob vysvětlování, argumentace, výběr faktů a jejich reprodukce jsou závislé na osobnosti vysvětlujícího. Ve vašem případě hnůj. Nechtěl bych vás potkat jako velitele ve věznici. Vůbec, vás nechci nikdy potkat!!!! [bliji]

272303

16.08.2012 01:07

Jsme na cestě k Norimberským zákonům?

Jsme

Korutan 85.?.?.?

Smutné shrnutí skutečnosti. Paralela současnosti s dobou nástupu fašismu v Německu je velmi výstižná. Jenže neplatí podle mne jen pro Ameriku, ale „zatím“ ve slabším odvaru i pro Evropu, potažmo i pro naší republiku. Rozsah špehování, kamery na každém rohu, záznamy telefonních hovorů, sms správ, to vše běží i zde a stále se propracovává k dokonalosti. Sledovací systémy postavené na bázi propojování nejrůznějších databází za účelem získání co nejvíce informací o občanech. Všech občanech. Ti političtí tupouni si myslí, že na ně se to nevztahuje. Schvalují všechny ty kraviny, protože jsou v hloubi duše přesvědčeni, že se jimi sami řídit nemusí. A když zjistí, že se dají použít i proti nim, řvou jako vzteklí svině (kalouskové). Systém represivních zákonů prochází stejným vývojem. Vývoj „demokratizace“ naší společnosti se dá demonstrovat na vývoji dopravního značení na D1 při příjezdu do Prahy. V roce 1989 zde byla povolená rychlost jízdy 120 km/h až k začátku zástavby na Pankráci. Dál pokračovala 80 a na mostu začala 60. Po 17. Listopadu 1989 se značení změnilo, 120 bylo až k soudu, pak 80 a za mostem 60. Postupně se značení měnilo a dnes je předepsaná rychlost 50 km/h od Rostyl. S demokracií, svobodou slova, občanskými právy apod. je to stejné. Na začátku nadechnutí, pak vydechnutí a nyní postupné dušení. Oboje, jak omezení rychlosti, tak omezení svobod a práv, v zájmu, nejčistším zájmu „všeho“ obyvatelstva!!! A když je nejhůř nastoupí pomatení soudci a odsoudí kohokoliv na základě „společenské“ objednávky, úplně stejně, jako v tom Německu před 70-80 lety. A média tomu udělají potřebné kulisy, obdobu dopisů proletářů 50 let, prahnoucích po krvi politických „zrádců“, za které byl označen kdekterý nepohodlný kritik, nebo odpůrce systému. Dnes proletáři nefrčí, a tak to zastane ČT, NOVA, PRIMA, všechny rozhlasové stanice a noviny. Ale touhu po krvi ideoobětí mají možná ještě větší než tehdejší proletáři.

273382

19.08.2012 01:20

Bukvice pochodovaly Prahou

RE: Článek pana šéfredaktora je čítankovou ukázkou netolerance, ale u něj mě to nepřekvapuje.

Korutan 85.?.?.?

To sotva! A jinak, z Vašich příspěvků nesnášenlivost k jinému názoru odkapává. Co vytýkáte panu Stworovi, to sám ukázkově praktikujete v jiném směru, ale velmi silně. Pokud nezačaly tyhle, promiňte mi ten výraz, úchylné manifestace a festivaly, nikdy mne nenapadlo pátrat u lidí ze svého okolí po jejich sexuální orientaci. Teprve od doby, kdy začala tahle demonstrace výjimečnosti, mne takové otázky začaly napadat. Za celý svůj, dost dlouhý život, jsem se nesetkal s tím, že by v mém okolí byl někdo, nějakým způsobem, k vůli své sexuální orientaci diskriminován. Faktem je, že se dřív nikdo homosexualitou nechlubil a do světa ji nevyřvával.

273497

20.08.2012 22:58

Bukvice pochodovaly Prahou

RE: Článek pana šéfredaktora je čítankovou ukázkou netolerance, ale u něj mě to nepřekvapuje.

Korutan 85.?.?.?

Spíše, než-li cizí myšlenka, mne zžírá skutečnost, že po světě chodí tolik jalovců, jako jste Vy "češtináři".

273616

23.08.2012 12:04

„Střílejí po nás a pak se utíkají schovat do kanálu“

Lhostejnost z pohodlí

Korutan 85.?.?.?

Stále se mluví o třetí světové válce, odhaduje se, čím a kdy začne. Jenže ona už je tu. Rozpoutaná, hladová, lačná krve. Zatím daleko od nás, ale ti, kterých se již dotkla svou vražednou rukou o ní ví. Ví o ní, o jejích hrůzách i mnozí jiní, ať jsou to ti, kteří ji plánují, realizují, nebo ti, kteří vidí, protože nenosí tmavé brýle proti realitě. Bohužel, většina vidět nechce, aby nemusela nic dělat. Protože jinak bychom už dávno masově demonstrovali, volali pravé viníky k odpovědnosti a soudy s válečnými zločinci by byly v plném proudu. Jenže my stále sedíme u svých ledniček a televizorů, žereme závadnou krmi a čučíme na závadné pořady. A jsme rádi, že "nás se to netýká". Jak hrozný omyl s ještě hroznějšími důsledky! A právě pro naši lhostejnost k cizímu utrpení, právě proto si zasloužíme to, co přijde. Bestie válka se neomezí na plánované teritorium a já jen doufám, že až se rozhoří naplno, sežehne i své rodiče a s nimi všechny lhostejné. Protože to, že se dosud ta hrůza nedotkla přímo nás, není ospravedlněním našeho mlčení!!!

273759

24.08.2012 00:10

„Střílejí po nás a pak se utíkají schovat do kanálu“

RE: Lhostejnost z pohodlí

Korutan 85.?.?.?

Odpověď na Vaši otázku je zdánlivě těžká, ale díky nahrávce OSA X mohu začít třeba tím, že by se mělo využít trestního zákoníku, a podat trestní oznámení nejprve na některé redaktory sdělovacích prostředků právě podle odst. 2, písm b) § 407 trestního zákoníku. Usvědčující materiál lze dohledat v archívech prakticky všech novin. Tamtéž lze dohledat i argumentaci pro rozšíření tohoto podání i na řadu „našich“ politiků. Dokonce i zahraničních. Už několikrát jsem zde prosil, zda by se mi přes Zvědavce neozval někdo s právním vzděláním, kdo by byl ochotný mi s těmito podáními po právní stránce pomoci. Přes Zvědavce proto, že redakce bude vědět, zda se jedná o nový kontakt, nebo někoho dlouhodobě dopisujícího se shodnými názory na věc. Tím by snad byla šance na snížení rizika, že budu hned pracovat s někým z druhé strany.
Pro začátek lze ale začít s tím, že budeme o těchto věcech mluvit s každým, kdo bude ochotný poslouchat. Nějaký čas to již dělám, a mohu konstatovat, že jsem u několika jedinců docílil toho, že o mých slovech začali přemýšlet. Je to mravenčí práce a ze začátku jsem byl jejich odmítáním silně znechucen a popravdě jsem je nechápal, jak mohou nevidět tak zřejmé věci. Na začátku fašistického výpadu proti Srbsku a Kosovu se mým argumentům doslova smáli. Označovali mne, a to i moji blízcí, za blázna. O pár let později, při útoku na Afganistán a pak na Irák už někteří můj výklad událostí částečně akceptovali. Při pošlapání všeho lidského, všech mezinárodních právních norem vyhlášením tzv. bezletové zóny nad Libyí pro umožnění jejího bezprecedentního vybombardování, dobití a vydrancování, už velká část mého okolí jasně chápala o co jde, co je podstatou a už se mi nesmáli. Vím, nebyla to z větší části moje zásluha. Prostě fašouni, ti opravdoví, nikoliv mediální, to už přehnali a tím se odkopali. Ale ve své nebetyčné samolibosti si myslím, že jsem ke změně nazírání některých spoluobčanů také trochu přispěl. A tak ve svém počínání dále pokračuji. Asi jsem Vám zase tak moc neporadil, ale bude-li nás víc, a já jsem přesvědčený, že již dnes je takových jako já v republice hodně, bude nás víc slyšet. Jinou možností je návod Jefremova v Hodině Býka. Ten je radikálnější, ale podle autora účinný. Čím déle budeme s nějakou reakcí otálet, tím pravděpodobnější je nebezpečí, že naši potomci budou nuceni jeho návod použít.

273787

31.08.2012 15:38

„Bezpilotní banditismus“: Americká nevyhlášená válka Pákistánu

Dnes tam a zítra tady

Korutan 37.?.?.?

Dnes operují nad Pakistánem, ale už i nad územím USA. Tam sice zatím nebombardují. Co není, může být. A může být i tady, v Česku. Proto aktuální otázka zní: Jak sundat drona? Nemá někdo recept. Protože pouhé protesty vyvolají pouze cílený útok. [cool]

274206

31.08.2012 17:35

Hysterie Pussy Riot nabírá v Rusku nebezpečné formy

RE: Rusko vadí!

Korutan 37.?.?.?

Rusko je tím pomyslným rudým hadrem před očima Rudého štítu již dlouhou dobu. Bohatství Carského Ruska a postoj cara k snahám voldemordí party byly již za Napoleona důvodem, proč byl prcek tak hojně finančně podporován a veden k útoku na Ruského medvěda. Jenže ten mu dal na prdel a tak Napoleon nesplnil svůj úkol a finanční toky se odvrátili. Takže posloužil alespoň Hlavnímu voldemordovi ke koupi všeho, co tehdy mělo v Anglii cenu. Za to ho nechali dožívat na ostrově Elby. Od té doby bylo těch pokusů bylo mnoho, nejznámější je implantace komunistické ideologie Rusku pomocí cepínysty Trockého a Lénina. Za peníze voldemordů udělali revoluci a přichystali porážku Ruska. Jenže zase jim to nevyšlo. A tak nastolili voldemordí vládu a teror, dnešními slovy genocidu pravoslavného obyvatelstva. Sice je odhadováno, že tehdy bylo zavražděno okolo 40 mil., což je 6 x tolik co později o holocaustu, ale protože vraždili ti správní voldemordi; popisuje dobře Solženicin, tak se okolo toho žádné glorifikování nedělá. Tehdy selhali němci s rakušákama, nesplnili úkol a tak to odskákali v plné parádě, že platili reparace až do 90 let minulého století! Dostali druhou šanci, kterou známe jako II. světovou válku. Zase nic. Tak jim po válce ještě dobili vojáky, odhaduje se 1,2 mil., a použili existenci války pro opodstatnění vzniku Israele. Jako bonus získali nyní v Německu všechno, co mělo nějakou cenu. Takže už dlouho Německo nepatří Germánům. Mezi tím voldemordi ovládli USA, Anglii mají od doby Napoleona, a mohutně zapracovali na Evropě. Dá se říci, že jí mají, díky vlastizrádcům, dnes plně pod kontrolou. Poslední prostor, který jim nepatřil dobili nedávno a hrdinný Srby by nejraději viděli všechny tuhý. Takže suma sumárum, je uklizeno a připraveno na další kolo útoku na Rusa. Je tu sice jeden problém, který se jmenuje Čína. Ale voldemordi se vyznačují uměním pletich. Jen si vzpomeňme na prvního voldemorda, biblického Jákoba.

274214

05.09.2012 13:47

Asociální stát

RE: Obžalovávám stát, že neochránil lidi s menší inteligencí... (

Korutan 85.?.?.?

Když šla karavana, nebo jiná skupina, hned za vůdcem šel nejslabší člen skupiny. Bylo to proto, že skupina přizpůsobovala tempo svého pochodu jeho možnostem. Prostě fungovala sounáležitost plynoucí ze stejného, nebo obdobného cíle. Není nutné zabíjet kohokoliv, ani ty s vyšším IQ, ani ty s nižším. Prostě jde o pravidla sounáležitosti. Dělat dluhy může být evoluční prohra. Znamená to ve Vašem podání, že ten, kdo zakusí tuto prohru se má sám dobrovolně zmárnit, aby nepřekážel úspěšným, jako například Vám? Nebo připustíte, že řešením by byly pravidla, která by minimálně část odpovědnosti za půjčování peněz přenesla i na toho kdo půjčuje? Vždyť častými dlužníky jsou lidé s nejnižšími příjmy. A potom, nastavení procesu vymáhání dluhů je takové, že je pro velké množství lidí likvidační. Vždyť za nezaplacenou složenku v řádu sta korun bývá vymáhána náhrada s navýšením 1000%. Nebudu tady dělat početní cvičení za jakých okolností tomu tak je, a prosím oponenty, aby nepsali o půjčkách na dovolenou. Faktem je, že do nejtíživější situace se dostávají právě ti lidé, kteří na ní nenesou jinou vinu než-li tu, že existují. Nejsou ochotni přistoupit na cestu do pekel, nechtějí udělat Vaši trapnou evoluční chybu, prostě si nechtějí dělat dluhy, a tak brutálně strádají uprostřed "blahobytné kapitalistické společnosti". Pokud toto považujete za správné, tak vám s celého srdce přeji, aby jste tuto situaci okusil.
A k té žalobě se přidávám. Snad bych jenom upravil: Obžalovávám stát, že vytvořil podmínky, aby lidi bez skrupulí mohli beztrestně těžit z bídy druhých, aby chamtivci a deprivanti měli volné pole v devastaci zbytku společnosti. Obžalovávám jej, že vytvořil podmínky, z kterých vede cesta pouze sebevraždou.
Korutan

274392

16.09.2012 08:28

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

Mruvky

Korutan 85.?.?.?

Ten název mne zaujal. Mruvky – mravenci. Přiléhavé oslovení pro lidi běhající přes hraniční čáru sem a tam, přenášejíc nekolkovaný alkohol. Podle všeho to funguje už pěkně dlouho. A dosud bezproblémově. Nemám valného mínění o tom, že se dozvíme, jak a proč se v systému zaběhlém cca 12 – 15 let, najednou objevil metylalkohol. Nedbalost? Záměr? Někdo to odskáče, samozřejmě, ale mám velké pochybnosti o tom, že se bude jednat o skutečného viníka.
Ale spět k mruvkám. Ve své podstatě, nejsme takovými mruvkami my všichni? Sice běháme jinou trasu s jiným nákladem, ale výsledek je stejný? Totiž ten, že na naší práci vydělá nejvíc úplně někdo jiný? Tahle má myšlenka nemá s komunistickou idejí nic společného. Nemám totiž na mysli nějakého zlého kapitalistu. Ten je většinou ve stejné pozici jako pracující mruvka. Mám na mysli stát. Ten, ze mzdových prostředků nejrůznější formou poplatků, daní a povinných pojištění, stáhne rovných 73 – 76%. Mruvkám zbude 24 – 27% k uspokojení svých potřeb a to neberu v úvahu nesmyslné ceny některých, spíše většiny, výrobků a služeb. A podíl se stále posunuje v neprospěch mruvek. Je pak opravdu divné, že se mruvky snaží z tohoto zvráceného vztahu vymanit, přilepšit si nezdaněným příjmem, většinou vypláceným v den odvedené práce?
Ano, zásadní příjem jde do kapes záporných individuí, která na akci nechutně bohatnou a získané prostředky používají k upevnění své pozice VIP mruvky.
Ale nedopadají peníze stažené legální cestou z ostatních mruvek podobně? Ročně nás VIP mruvka Kalousek zadlužuje průměrně dalšími 200 miliardami a ještě se bije v prsa o co to je míň než dříve. Na věci potřebné a užitečné pro mruvky peníze nevycházejí. Zde se musí utahovat opasky. A VIP mruvky žerou, a ještě při tom mlaskají. Parlament složený ze samých VIP mruvek mu v tom vydatně pomáhá. Vždyť se jedná o jejich podíl na koláči. A nikdo neskládá účty. Mají imunitu a také myšlenkovou impotenci. Jejich potenciál je plně využit zpřísňováním pravidel a zákonů pro udržení mruvčího stáda na uzdě a rozšiřováním a zpřísňováním výběru daní. A zadlužováním státu! V rámci ochrany mruvek provádí postupnou kastraci jejich práv. Na rozvoj průmyslu, směrování podpůrných programů, na to kapacitu mají pouze tehdy, když z toho něco kápne do jejich vlastní kapsy.
V takovéto situaci jsem hluboce přesvědčený, že každý jeden člen společnosti má plné právo využít všech možností, jak tento tlak VIP mruvek obejít, jak mu uhnout a přilepšit si. A myslím si, že v tomto by nám paní Lorencová mohla poskytnout reportáž, jak například se to dělá v ČT, jakou formu má pracovně-právní vztah autorů takových reportáží a ČT, zda se jedná o zaměstnanecký poměr, nebo o nějakou formu švarc-systému? Jako v parlamentu.

274915

16.09.2012 21:13

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Mruvky

Korutan 85.?.?.?

Ten výpočet je následující. Vycázím z předpokladu, že se jedná o člověka zaměstnaného, živitele rodiny, vlastnícího dům nebo byt a auto. Pokud v práci vytvoří dílo, za které zaměstnavatel má ve mzdových prostředcích vyplatit 100 tis. Kč, odehrává se následující postup. Zaměstnavatel odvede 32 tisíc jako zálohu na daně a pojištění povinná ze zákona. Následně ze zbytku strhne za Vás ke stejnému účelu dalších 36 %, tedy 23 tisíc Kč. Domů si tedy odnáší 45 tisíc Kč, = 45%. Při každém nákupu hradí DPH, u některých věcí spotřební daň a to hodně vysokou. Třeba u pohonných hmot. Pokud najedete 1000 km měsíčně, odvádíte na dalších daních cca 1800 Kč. daň z nemovitosti(ta je zatím minimální pokud nemá byt na Václáváku), ale musíte počítat i různé poplatky monopolních, státem částečně vlastněných firem, jako je ČEZ apod. Cokoliv potřebujete od státu, jako je výpis z katastru, evidence auta, technická kontrola, vše je zatížené dalšími poplatky. Sice se tomu říká správní poplatky, ale je to platba za služby správních a státních orgánů, předplacená v daňovém odvodu. Ve zboží dál platíte i další "daně", jako mýtné, které si každý dodavatel započítá jako nákladovou položku a zvedne o ni cenu. Nedej bože, aby někdo z rodiny onemocněl. 30 Kč za návštěvu lékaře je sice směšná částka, ale zásadně není konečná. Pokud dojdete k výrazně nižšímu procentu, tak se omlouvám za nadsazení celkové zátěže, ale moc z toho strach nemám.
Korutan

274953

17.09.2012 11:05

Mexičtí drogoví baroni se mstí CIA za tajné věznice

Přísloví

Korutan 85.?.?.?

Existuje řada přísloví. Některá jsou velmi výstižná, zachycujíc lidovou moudrost předků. Například přísloví, že „tak dlouho se chodí s hrncem pro vodu, až se ucho utrhne“. Nebo „jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá“. Už jsem si říkal, že asi přestala platit.
Představitelé USA, Británie, Izraele hřímají za válku proti terorismu. A svoje hřímání potvrzují válečnými akcemi. Takže do lesa nejen volají, ale ještě tam chodí krást. V rámci „spravedlivého“ boje proti terorismu užívají teror nejhrubšího zrna. Oficiálními představiteli „největších demokracií“ byly odhozeny a pošlapány kde jaké mezinárodní dohody chránící společnost před zvůlí a násilím. Bez soudu jsou vězněni a mučeni lidé, na celém světě. Morální zábrany přestali být standardem lidskosti. A ono jim to stále prochází. Přesto. že jsou příčinou tohoto bahna, žijí si se svými přisluhovači v klidu a pohodě. Nestanou se oběťmi teroristického útoku, jako odplaty za svůj revanšistický řev a akce. Ale třeba mexičtí povstalci ukazují, že ta přísloví stále mohou platit. A když na území země operuje cizí militantní jednotka, může počítat s tím, že dostane okusit své vlastní medicíny a nebo také existenčně dooperuje. Zatím v Mexiku.
A ještě chci zdůraznit, že všichni ti, kteří toto militantní, teroristické a teror používající jednání jakýmkoliv způsobem podporují, schvalují nebo dokonce glorifikují, jsou nejen zrádci všeho lidského, ale i vlastizrádci, protože vytváří podmínky, aby tyto metody byly použity i proti lidem jejich států. Nedávno zde v jiní diskuzi bylo uvedeno paragrafové znění.
Korutan

274984

21.09.2012 10:19

Rockefellerova globální chapadla odhalena v roce 1959 Sovětským svazem

RE: Nesmyslná úvaha i závěr

Korutan 85.?.?.?

Například; ve dnech před napadením Polska Německem bylo, podle tehdejšího průzkumu veřejného mínění, 95% německého obyvatelstva proti válce. Hitler měl při cestě do parlamentu sevřený půlky, protože nevěděl, jak dopadne se zdůvodňováním svého kroku. Občané rozhodovali leda tím, že mu umožnili cestu do křesla kancléře. To však apriori neznamená souhlas s válkou.
Dneska jsme v hodně směrech ve stejné pozici, v jaké byla společnost ve 30. letech 20. století. V naší zemi má velkou podporu oligarchie a masmédií stát se prezidentem Fischer, komunista a agent Mossadu. Člověk, který nebude hledět na zájmy naší země a společnosti, pokud se budou křížit ze zájmy Izraele. To by si spíš rozbil palici o Zeď nářků. Pokud se stane presidentem, kdo bude rozhodovat o vstupu do války? Lidi žijící v Česku, nebo v Izraeli? Správná odpověď je; ani jedni! Bude o tom rozhodovat Bibi a spol. a Fischer bude plnit příkazy. Za vlastizradu jej nikdo odsoudit nedokáže, protože Rychetský jistí soudnictví. A s většinou kandidátů je to stejné. TAK o čem asi tak občan rozhoduje!? Možná o tom, kdy se půjde vymočit.

275219

21.09.2012 10:53

Rusko ukázalo USAID dveře

A jak u nás doma

Korutan 85.?.?.?

Zabýváme se zde, jak to jde v USA. Má to své opodstatnění, protože se jedná o zemi, která byla dlouhá léta považovaná za nejdemokratičtější zemí světa. Po likvidaci východního bloku mohli kormidelníci voldemorovské pirátské flotily stáhnout falešnou vlajku humanity a demokracie, a odhalit pravou totožnost v domnění, že jsou už totálními vítězi. A tady nastupuje naše domácí liga. Jejich kumpáni u nás, mohli "konečně" začít splácet dlouholeté investice, které tito voldemordi nacpali do zajištění jejich existencí. A ty splátky nejsou nijak malé; Totální rozvrácení hospodářství, jak průmyslu, tak zemědělství. Likvidace šance na spravedlnost rozvrácením justice. Kuponová privatizace, v jejímž důsledku byla z republiky vyvedena zásadní část jejího bohatství. Přechod bankovního systému ze státního na soukromý. Zapojení do válečných aktivit voldemordů. Postupná změna zdravotního systému, v jejímž důsledku ponese vlastníkům ohromné zisky, ale méně majetní budou nahraní. Změna penzijního pojištění vedoucí ke stejnému stavu, navíc umožňující kdykoliv „zglajchovat“ případně nashromážděné prostředky. Zadlužení země ve výši 3 bil.Kč, 1,5 bil státní dluh, ostatní zadlužení občanů. Protože se jedná o banky vlastněné subjekty mimo republiku, je podstata dluhu stejná. Těch věcí je tolik, že se ani nevejdou do standardního rozsahu příspěvku.
Pro zajištění toho všeho byli potřební „experti“, vyškolení v nejrůznějších dovednostech rozkladu společnosti. A tak vlastizrádce Havel umožnil, hned v prvním roce svého panování, výzvědné složce USA vedené pod názvem „Ústav bezpečnostních studií východ – západ“, aby se v naší zemi usadili a nemuseli dojíždět. Aby to amíky moc nestálo, tak jim dal k dispozici Štiřínský zámek za jednu korunu českou ročního nájmu. Prostě grand jak se patří. Dluhy se musí platit s graciézní – z cizího.
Na tom všem mne fascinuje jedna, mimo mnoho dalších, věc: Stát, který rozsévá smrt po celém světě, vraždí od 70. let koho chce, organizuje puče, politické vraždy i genocidy celých společenstev, podporuje vrahy, mafiány nejhrubšího zrna, dokonce vede jejich internetovou databázi pro lepší logistiku jejich využití, stále se pasuje na „ochránce demokracie a lidských práv!“ A pod tímto praporem ty zvěrstva páchá. Ignoruje mezinárodní právo i práva jednotlivých států. Zkráceně; sere na všechny. Jako vzor pro naše voldemordíky je opravdu nedocenitelný!
Nechť Bůh ztrestá ty, kteří za to mohou! A chrání Ameriku! A taky Česko.
Korutan
[mrknutí jedním okem]

275222

29.09.2012 18:02

Přímý útok na prezidenta

Pane editore,

Korutan 194.?.?.?

s velkou zvědavostí jsem, po přečtení Vašeho článku, otevřel diskusi. Obsahově nezklamala. Předesílám, že nejsem příznivec pana presidenta. Obdobně jako Vy, považuji řadu jeho kroků za velmi problematické a s Vaším hodnocením kuponové privatizace bezpodmínečně souhlasím.
Přesto si pana presidenta vážím za jeho pevný postoj v řadě témat, za jeho názorovou stabilitu a i za to, že když se řekne vlastenectví ví o čem je řeč, a nezačne zvracet a křičet: pozór, nacionalismus!!. Kolik takových politiků v naší zemi máme? Kolik jich dokázalo mít vlastní názor a vystoupit s ním proti jednotné mediální a politické hysterii?
Fascinuje mne, s jakou zarputilostí a nevraživostí se jeho nepřátelé chápou každé příležitosti vytknout mu jeho skutečné i pomyslné „hříchy“, dehonestovat jej za každou cenu. A jak se, se stejnou vervou vrhají i na každého, kdo se za něho, jakýmkoliv způsobem postaví. A hned tvrdě odsudky, přídomky. Hovoříme zde o svobodě slova, o právu každého na vyjádření svého názoru. Kolik toho bylo na obhajobu tohoto práva tady napsáno! Běda však, je-li ten názor jiný něž-li ten můj. V tom okamžiku blesku rychle původce, v tomto případě Vás, označí za blbce atd. A přitom si třeba říká aristokrat.
Jenže, pak si vzpomenu na čtyři dohody, tedy jednu z nich. Co o tobě říkají druzí, to si neber osobně. Oni totiž svým jednáním, svými slovy vyprávějí především o sobě. O svém zoufalství, o své nespokojenosti samy se sebou. A tyhle pocity transformují do těch, kteří s nimi nesplývají na stejné vlně.
Děkuji Vám za článek a především za Vaši odvahu. Korutan

275853

30.09.2012 00:00

Přímý útok na prezidenta

Ještě jednou

Korutan 85.?.?.?

Střelili nám Václava! Se spekulacemi proč, kdo, co ochranka, jak se mohl dostat tak blízko, co tím chtěl dokázat? se roztrhl pytel. Asi oprávněně, a možná to byl cíl celé akce. Odvést pozornost od jiných, pro život podstatnějších procesů, které kolem nás nyní probíhají. Ony nám na naše otázky brzo odpoví masmedia. Uvidím, jak vlezdoprd..kové budou tuhle trapnost komentovat. Určitě korektně, tak jak bude požadováno, aby bylo vedeno obecné povědomí. A tím prozradí, mezi řádky, odkud vítr vane a co je sledováno.
Ona ta snaha o zdiskreditování presidenta je opravdu zjevná. Když čtu ty rozhorlené příspěvky, nebo když slyším lidi útočit na Klause, poslouchám jejich argumenty, mám pocit, že člověk neznalý té doby musí zákonitě dojít k přesvědčení, že osobně, sám a jediný, řídil a ovládal přestavbu ekonomiky republiky. Obdobně jako Stalin Sovětský svaz ve 30 letech minulého století. A tenhle trend sleduji již delší dobu a přijde mi, že nabírá na intenzitě.
Osobně si myslím, že nelze hodnotit roli kohokoliv z té doby odtrženě od hodnocení doby samotné. Pokud neodstraním z jejího obrazu falešný nános nejrůznějších barev, nanesených ve snaze zamaskovat skutečnost, nemám šanci pochopit cokoliv. A když jsem tenhle krok udělal, na základě svých omezených znalostí a prožitků, změnila se mi sametová revoluce v puč, řízený ze zahraničí. V jeden z mnoha pučů té doby, probíhající ve východním bloku. Demontáž, rozkradení a likvidace všeho, co mělo nějakou cenu a fungovalo. Tady nešlo o nechtěné vylití vaničky i s dítětem, ale o promyšlené zabití dítěte. Šlo o ovládnutí, o ekonomickou bleskovou válku. Všichni ti, kteří se na organizaci tohoto podvodu podíleli a podílejí, jsou vlastizrádci a měli by být postaveni před soud. V žádném případě nechci dělat jejich advokáta, ale ptám se, byla jiná možnost? Jaká by byla alternativa? Myslí si snad někdo, že imperiální kapitál by se stáhl a na své cestě za ovládnutím světa by Československo obešel a nechal je žít si a profitovat ze své jedinečné polohy a postavení? Vidím dneska kam je ochoten zajít v cestě za svými cíly. Vím, jakým tlakům je vystaveno Švýcarsko a to přes svou nezanedbatelnou roli v bankovním systému. Viděl jsem, co provedli Jugoslávii, na počátku tohoto „osvobozeneckého“ boje ekonomicky nezávislé, demokratické zemi. Co jsou schopni na cestě „hájení“ svých zájmů provést kterékoliv zemi, kterémukoliv jedinci na této planetě, pokud těmto zájmům překáží. Dokázali jednou akcí zabít svých tři tisíce lidí, aby mohli vytvořit fenomén terorismu a otevřeli si vojenskou cestu na Střední východ, zdůvodnili celosvětovou demontáž mezinárodního práva, všech dohod a potlačení obecných lidských práv. A tak se znovu ptám, opravdu byla alespoň malá naděje, že na naši zemi budou brát jakési ohledy a neudělají přesně to, co chtějí?

275874

30.09.2012 00:01

Přímý útok na prezidenta

Ještě jednou 2

Korutan 85.?.?.?

Mně vychází, zcela jednoznačně odpověď, že naděje nebyla. Opět jsme byli určeni jako protektorát. Jestliže Adolf naši zem používal jako technické zázemí, tentokrát jsme určeni k vydrancování, k postupné ztrátě suverenity a prostřednictvím EU ke ztrátě národního povědomí.
Hodnotím-li v tomto kontextu úlohu pana presidenta v té době a dál, jeho kroky a postoje, nabyl jsem přesvědčení, shodné s vyjádřením editora v článku.

275875

15.11.2012 00:29

Rallye po českých vesnicích

Děs mne jímá

Korutan 194.?.?.?

když čtu ten článek a většinu příspěvků. Smrt, a k tomu smrt mladých, prakticky dětí, je vždy tragédií. Hluboce soucítím s rodiči zabitých dívek a pokud toto čtou, tak jim vyjadřuji upřímnou soustrat. Avšak velikost té tragédie by neměla lidem zatemňovat úsudek a přivádět je k závěrům, a řešením zde a jinde hojně uveřejněným. Ta se mi zdají v hlubokém rozporu s principy, jimiž se tento web řídí. Jestliže jsou lidé ochotni bez informované znalosti okolností té nehody "pálit čarodejnice", obviňovat kdekoho, argumentovat na hraně a za ní zkoušením kufříkové atomovky, povyšovat své "právo" nad práva kohokoliv jiného, kladu si otázku; jak tu, na zemi, chceme spolu žít? V osobní odpovědnosti a vzájemné toleranci, nebo pod kuratelou zákonů na každý prd!? Protože v diskuzi převažující názory jednoznačně vedou jen k druhé možnosti. A z té představy mne jímá ten děs [zmaten]

279135

15.11.2012 01:06

Je generální ředitelem Eutelsat Izraelec?

Jsou mezi námi

Korutan 194.?.?.?

zní název jednoho scifi filmu Americké provenience. Dal by se natočit druhý díl, "jsou všede". Asi jste si, ti, žijící v Čechách, všimli, jaké hrobové ticho se rozhodtilo v médiích o protestních akcích v celé Evropě, jak kulhají pravdivé informace o Řecku a jak cíleně jsou vedeny informace o všem dění. Nějakej VIP vůl označil 20 století za století informací. Blbost! Je to století začátku totálních a totalitních dezinformačních manipulací! Ten komunistický zmetek Fischer hlásá světu, jak bude dmeokraticky potírat cokoliv, co se mu nebude líbit! A davy tleskají! Vyznává sice judaismus a považuje se za žida, ale když zavřu oči, tak ho vidím v esesácké uniformě, s bičíkem v ruce, jak říká: mi to těm sviním spočítáme! [bliji] a myslí všechny ty, kteří nejsou k jeho kamarádům koreltně vlezdoprdelní. Nějak mi ten jeho ksicht k té kšíltovce sedne. Především díky jeho způsobu jednání! Esesáci také striktzně dbali na dodržování jimi uzákoněných pravidel.

279139

15.11.2012 01:10

Je generální ředitelem Eutelsat Izraelec?

Bude presidentem České republiky Izraelec?

Korutan 194.?.?.?

To je pro mne daleko palčivější otázka! A rýsující se pravděpodobná odpověď děsivou noční můrou! Dávám na modlení, ať se jidé téhle krásné země probudí!!

279141

16.11.2012 21:10

Rallye po českých vesnicích

RE: Děs mne jímá

Korutan 194.?.?.?

Když jsem četl tvou reakci, nestačíl jsem se divit. Znovu jsem si musel přečíst svůj příspěvek, abych se ujistitl, že opravdu reaguješ na něj.
Moje duševní kapacita mi neumožňuje pochopit co tou reakcí chceš říci. Jakou má souvztažnost mé odmítání přeregulovanosti, po které většina příspěvků volá, s chlastem za volantem a s dalšími nesmyslnými otázkami?
Z tvé reakce má smysl pouze poslední věta. Společnost se opravdu shodla na určitých pravidlech i u pořádání rally. A pokud mám správné informace, tak u této rally byla ta dohodnutá pravidla dodržena. Jedním z těch, kteří je nedodržely byly ty čtyři dívky a ty na to doplatily tím nejkrutějším způsobem.

279272

16.11.2012 21:23

Rallye po českých vesnicích

RE: Děs mne jímá

Korutan 194.?.?.?

Tedy čistě "ideově", jaké bludy podbízím a kterou částí svého příspěvku zaměňuji poškozeného za pachatele? To by mne opravdu zajímalo!
A dále, pravidla soužití týkající se pořádání rally jsou stanovena již několik desetiletí. Těm, co je dávali dohromady, ta pravidla, bylo a je asi úplně jedno, že tvé JÁ tole závodění na veřejném prostranství neakceptuje. A věř, že by se určitě našlo pár lidí, kteří pro změnu neakceptují tvého koníčka.

279274

18.11.2012 10:32

Rallye po českých vesnicích

RE: Děs mne jímá

Korutan 194.?.?.?

Stále dál. Kolika větami jste ochoten, a nejen Vy, opentlit svůj názor, aby jste mu dal dostatečnou váhu. Proč mi podsouváte prázdnost soucitu? Protože nejsem ochoten linčovat řidiče a pořadatele? Protože dávám přednost racionálnímu zhodnocení celého případu před emotivním výbuchem?
Nemáte rád relly, fajn. Máte na to plné právo a to i na vyjádření tohoto svého názoru. Proč však cupujete ty, kteří mají názor opačný. Na tyto závody chodí poměrně dost jejich příznivců. Ti všichni mají utřít nudli? Protože Vám se relly nelíbí!?
Možná, že jsem svou myšlenku v prvním příspěvku neformuloval jasně. Pokusím se o to znovu. Nelíbí se mi ochota řady přispěvatelů k tomuto článku jít cestou rychlého, nejlépe tvrdého odsouzení, zpřísňování pravidel a zákazů. A hlavním důvodem jejich postoje je skutečnost, že relly není jejich šálek kávy. Smrt těch dívek pak používají jako pádný argument pro svoji rétoriku.
Postupují stejným způsobem jako většina masmédií v momentě, kdy chtějí někoho "sejmout".

279299

20.11.2012 22:58

Rallye po českých vesnicích

RE: Děs mne jímá

Korutan 194.?.?.?

Děláš svému jménu čest. Díky Bohu, že o věcech nerozhoduješ. A tady si plácej pentli do utahání. A kua dobrou noc!

279396

27.03.2013 17:20

Filmová propaganda, Hollywood a CIA

RE: Holýúdské filmy a CIA

Korutan 194.?.?.?

Víte jaká rozdíl je mezi závěrem emerického a ruského "osvětového" dramatu? V ruskím filmu vyjde ze závěrečného ohně Váňa s dítětem, nebo psem. V ememrickém filmu vyjdou dva chlapi, jeden černej, druhej bílek a alespoň jeden je žid.

287248

10.04.2013 12:16

Kdo je terorista?

A sakra

Korutan 194.?.?.?

Tak mám dojem, že jste se, editore, nějak netrefil. Ta poznámka pod čarou je dost těžko pochopitelná. Parafrázuji Váš příměr; Představte si, že sedíte v ohromné poloprázdné lodi, luxusním zaoceánském parníku, a uvažujete, že naházíte do moře naprostou většinu pasažérů, jenom proto, aby vám nevadili při hraní golfu. Považuji celý článek Víta za správný. Pokud někdo má dojem, že je na naší planetě moc lidí, má možnost přispět k redukci jejich počtu vlastním odchodem! Je totiž hnusný, zastávat takový názor, a chtít, aby jej respektovali ostatní a odešli oni!
Zvláště pak proto, že i ten populační boom je důsledek celkového přístupu jelit k přírodním zdrojům, jejich plundrování, zneužívání a plýtvání jimi.
Celou, rádoby civilizovanou společnost euro-atlantického prostoru ovládá prokletí konzumu. Její ekonomové neustále blejou o udržitelném růstu - spotřebě. Že se jedná o něco, co příroda nezná? Nevadí, my jsme více než příroda, než Bůh! My máme Oxvord, Havard, Matfis, my jsem víc!!

287938

07.05.2013 15:29

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

RE: Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

Korutan 88.?.?.?

Je pravda, že jsme z dob socialismu nezdědili žádné bohaté banky? Co Česká spořitelna s obrovskými vklady prakticky celé společosti? Česká Národní Banka? Nezadlužená? Ne, vážený, důvodem dnešního zadlužení je politické zadání. Všechny státy světa zadlužit! Proč? Aby bylo snanžší je ovládat, jednotlivce i státy. Když zadluženému dáte na další půjčku kruté podmínky, nezbude než-li na ně přistoupit, už proto, že má dojem, že jinak je konec všeho a tak vytlouká klín klínem. Je jedno, jde-li o stát, nebo o jednotlivce. Princip je stejný a odporuje vyšším morálním principům na celé čáře. Už proto, že si pak přivlastníte jeho majetek za zlomek ceny. Když k tomu ještě disponujete virtuálními penězi, jste v neohrozitelné pozici. U jednotlivce v případě neochoty plnit kruté podmínky dluhu nastupuje exekutiva se všemi silovými prostředky v zádech. U států tato možnost jednoduché eliminace zatím chybí. Podívejte se na Řecko, vzdorující Sýrii a jiné! A proto potřebují EU a jiná, provázaná společenství, aby vytvořili nadnárodní silové nástroje pro vymahání svých zkurvených pohledávek. A předem všechny státy k podřízení této exekutivě zavázali. Tak ať "žije" Zeman-Hácha a světlé zítřky, které nás v náručí finančních upírů a zrádců národů čekají. Těžko by podepsal ten závazek na 350 mldr. do fondů EU, kdyby je měl plati, třeba jenom malou část, on sám!

289274

09.05.2013 22:55

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

RE: Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

Korutan 88.?.?.?

Pane Vojto, ta diskuze mi připomíná skládání obrazu noční oblohy ze 10 000 dílků. Nevím, zda záměrně, či nedopatřením, skládáte vybraný kousek, který na ten můj navazuje pouze zdánlivě. Česká spořitelna bohatá byla. To, jak ji politici zprivatizovali, nebylo věcí líných, rozmařilých a zpovykaných občanů. A s argumentem demokraticky zvolených politiků, prosím Vás, tu neoperujte. Tomu už věří snad jen malé děti. Jestli, jak tvrdíte, byla ztráta při její privatizaci 23 miliard, tak to je to, co si politické strany odnesli jako odměnu za plnění onoho politického zadání, které tak popíráte.
Argumentujete Japonskem. Vy nevidíte, jak japonská vláda zoufale maká na zachování tváře před voliči a dělá vše proto, aby moc nenasrala Američany? Všechny země jsou v této hnusné situaci. Nadnárodní kapitál, objevivší moc z virtuálních peněz, je tiskne ostošest, půjčuje je, zkupuje co chce, a když to majitel nechce prodat, tak to řeší vojensky.
Když Thajsko zasáhla vlna tsunami, chopili se elity příležitosti a okamžitě nabídli prostřednictvím MMF finanční pomoc. Podmínkou pro její poskytnutí však byla masivní privatizace státem vlastněných aktivit v dopravě, vodárenství komunikacích, zdravotnictví atd. A tam nešlo o nefungující, prodělečné aktivity, jak se privatizace zdůvodňovala a zdůvodňuje u nás! Dnes Thajsku narůstá zadlužení, a předchozí premiér si stěžoval, do jak špatné pozice dostala pomoc MMF thajské hospodářství!
Operujete tu z leností, rozmařilostí a zpovykáním lidí. Nevím, jak jste v tomto směru na tom Vy. Třeba soudíte podle sebe, ale z kontextu Vašeho příspěvku se mi nezdá, že by jste se do této skupiny (líných, rozmařilých a zpovykaných) lidí sám řadil. Osobně mnoho takových lidí neznám. Možná proto, že neznám osobně politiky. Ale prostí lidé, jak jste je nazval, v mém okolí makají, snaží se uživit rodiny a to ze mzdy, která je hluboko pod průměrem ostatních EU států. A to nemluvím o platech pracovníku aparátu EU! To, že masmédia konzum prosazují všemi možnými formami ještě neznamená, že lidé si jej mohou dovolit!

289436

11.05.2013 02:48

Henry Makow – Nemilosrdná lež

RE: Pár poznámek

Korutan 88.?.?.?

K homosexualitě mám jednoznačný vztah. Nepatří na televizní obrazovky, ani do rádia. Nepatří ani jako majálesový průvod do ulic. Jako heterosexualita je i ona záležitostí soukromí jednotlivců. A v soukromí by měla zůstat. Dělat z ní jakousi záslužnou věc a politický artikl je prasárna.
Toleranci k postiženým lidem ano! Stejně jako k jiným deviacím, které nikoho neobtěžují, nečiní nikomu příkoří, neubližují. Jenže mezi tolerancí a sprostou propagací je ohromný rozdíl. A propagaci jakékoliv deviace považuji za neslučitelnou se slušností, morálkou a především s potřebami společnosti.
Vydávat knížky o princi milujícího prince je z mého pohledu zvrhlost! Popírat přírodní zákony, které spočívají převážně na dualitě pohlaví, ale i životních úkolů je debilita a popírání nejzákladnějších principů bytí.
V diskuzi zde padl také pojem „smysl života“. Ať si to jsme schopni přiznat, nebo ne, důvodem a smyslem naší existence na tomto světě je zachování a předání genetického fondu prostřednictvím našich dětí. Ostatní je nadstavba, šlehačka na dortu, nebo pelyněk v nápoji. To je otázkou života každého z nás. Ale základ zůstává. Zplodit děti a šťastně je dovést do doby, kdy budou ony schopny se osamostatnit a pokračovat. Jako jakýkoliv jiný druh žijící na této planetě. A asi i mimo ni.
Makow má ve svých závěrech jednoznačně pravdu. Dlouholetou mravenčí prací masmédií, vykonávanou na základě požadavku elit, se podařilo euro-americkou společnost odvrátit od staletími ověřených a budovaných morálních hodnot a společnost atomizovat! O tom, konec konců, svědčí i tato diskuze! Jsou však místa, kde to nefunguje! Kde nevedou blbý polemiky nad tím, zda se jedná o identitu, nebo o roli. A ta jsou nadějí lidstva.

289521

25.05.2013 01:07

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

Jak dlouho

Korutan 88.?.?.?

Jak dlouho smí člověk čekat, že se představitelé jeho státu vzpamatují a zažnou jednat v jeho zájmu. V zájmu těch, kteří je volili, které zastupují a jejichž zájmy jsou povini hájit z principu svého statutu a poslání!? Jak dlouho smí zodpovědný člověk čekat, nežli venme do ruky zbraň a začne se bránit tím, že jim napráská? Máme ještě vůbec právo čekat!? A vlastně proč a na co ještě čekat, když víme, jaký jsou naši představitelé svině!?

290173

06.06.2013 22:46

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Teoreticky

Korutan 88.?.?.?

Pokud dojde k tomu, že ztratíte práci, určitě ztratíte i dům. K povstání střední třídy nedojde, protože z ní se rekrutuje maximum ovčanů a systém to již nyní zařídil tak, že ožebračený člověk odchází s pocitem vlastní neschopnosti, který je umocňovaný okolím, těmi dosud ještě „úspěšnými“. Pokud by jste zaměstnání neztratil, s 80% pravděpodobností o dům opět přijdete, protože přepočet dluhů bankám a přepočet vaší mzdy na novou platební sílu mněny budou dělány podle dvou různých vzorců. A hádejte v jakém, vzájemném vztahu. Takže, pokud nebudete schopen zajistit placené zaměstnání i pro přispívající prababičku, tak nepočítejte, že Vám bude stačit na utáhnutí rodiny Váš plat s platem manželky. Zatím každá válka znamenala zhoršení schopnosti jedince střední třídy uživit sám rodinu. Po druhé světové válce se postupně stalo nemožným, aby rodinu živil pouze muž, bez pomoci manželky.

290925

14.06.2013 09:55

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Zajímavé policejní metody

Korutan 88.?.?.?

Pokročili jsme. Máme speciální komanda na vše. Na každý prd zvláštní jednotku, "specialisty" vyšetřovatele, spešl zakuklence. Trestná činnost se stala tak strašně "odbornou" záležitostí, že každý z těch pitomců má, v rámci své mozkové kapacity, schopnost "řešit" pouze její úzký segment.
Způsob jejich práce se odvíjí právě od této skutečnosti. Nemám mozek, mám svaly a tak je ukazuji. A právě tento signál, doplněný prohlášením policejní inspekce, že vše je v pořádku a bylo postupováno podle zákona, je pro mne nejděsivější! Vnímám ho jako oznámení: Máte policejní stát a policajti si s vámi mohou dělat co chtějí. A vy, občané, držte hubu. Je zajímavá ještě jedna skutečnost. Jak se policejní metody přiblížily metodám STB a KGB. Ti také chodili s oblibou v noci, za doprovodu síly, akorát nenosili ty „ochranné“ kukly.

291404

09.09.2013 18:53

AIPAC nasadí stovky lobbistů

RE: Starý Zákon

Korutan 46.?.?.?

Při počtu zabitých v důsledku agresí za minulých 15 let, by byli všich zůčastnění politici bez očí a bez zubů. I ti naši. To by se ale karta obrátila a stali by se z nich mučednící, a to si za ta zvěrstva nezaskouží.

295830

13.09.2013 07:55

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

RE: Obama neni muzem ,ktery urcuje co bude a co ne,musi cekat co oni mu reknou,co ma delat.

Korutan 46.?.?.?

Nejsem si jistý, ale mám pocit, že ten vlak křesťanům ujel v okamžiku, kdy si za svého mesiáše vzali mladýho žida a jeho židovskou fotbalovou dvanáctku. Bereme, že křesťanství vzešlo z judaismu, vlastně z revolty některých židů proti farizejům a ostatním zmetkům. Jenže, co když nám bylo těmi to rafinovaně podstrčeno? Jako první krok k globálnímu světovému řádu? Ono udělat z celého světa židy, aby poslouchal správné rabíny, to tehdy nebylo technicky možné. Tak psům hodili kost v podobě nového, "jiného" náboženství a měli je. Pak už stačilo jen správně "postrkovat", aby novou víru rozšířili do celého známého i neznámého světa. Udržením pozic v elitách národních států, ale i ve vedení křesťanské církve, pak drželi, a dnes ještě více než kdy v historii drží, kormidlo dění velké většiny světa. Všechny země, které na přelomu 19. a 20. století zrušily ochranná opatření před židy, dopadly blbě. Děsivým, odstrašujícím případem je právě Rusko. Kam se hrabe holokaust na 40 mil. vyvražděných lidí za jejich několika leté vlády v Rusku.
[vyplazený jazyk]

296025

14.09.2013 00:52

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

RE: Obama neni muzem ,ktery urcuje co bude a co ne,musi cekat co oni mu reknou,co ma delat.

Korutan 46.?.?.?

Jasně, že nechodili. A pokud tuto tezi vezmeme jako fakt, jak správně píšete, nikdo z jeho možných součastníků jej nezmiňuje, pak se ovšem vtírá otázka; "Proč obsadili tvůrci Bible postavu Ježíše a jeho kompars, židy!? Vždyť tu byla celá plejáda národů, z kterých vzešli světem uznávaní hrdinové. Tak proč to museli být zrovna židé? Vždyť jejich pověst v tehdejší, ale i pozdější společnosti nestála za nic. Podváděli, lichvařili, podráželi, vydávali města nepřátelům, otročili lidi a obchodovali s nimi! Velká většina národů jim, jako důsledek jejich chování k hostitelskému obyvatelstvu, zakazovala usadit se v jejich zemi!? Vždyť Španělsko tento zákaz zrušilo až v šedesátých letech minulého století. Jejich trauma z působení židů v době okupace Španělska Maury bylo asi děsivé! Přitom sami židé nazívají v Talmudu Panu Marii běhnou a Ježíše bastardem. Možná proto, že ho psali ještě později, nežli křesťané Bibli a už zapomněli jak to s ním vlastně bylo?
Tak mne napadá, jestli ta volba nebyla parodií, jestli neměla všem říkat: vždyť je to pohádka, ta Bible, cožpak by se někdo z nich mohl chovat ke goímům takhle!?

296092

18.09.2013 15:27

Rouhání

RE: Naivní článek

Korutan 46.?.?.?

Reakce smutná svou ubohostí.
Co vy víte o chování muslimských mužů? Vy se snad vyskytujete v jejich domácnostech, potažmo ložnicích, že se cítíte být lépe informován!? Nebo jen plácáte placeným víkem? Snaha poštvat bohabojné křesťany proti muslimům je tak zoufale zřejmá, že nechápu, jak to může někdo ještě žrát!? Proč, i po tolika letech poznávání lživosti masmédií, jsou lidé stále ochotni jim věřit!? Možná z pohodlnosti, nebo snad proto, aby si nerozbourali ten chatrný domeček víry ve správno, poskytující jim navigaci životem!?

296344

18.09.2013 19:12

Rouhání

RE: Muslimové

Korutan 46.?.?.?

Malá oprava, islám nemá prostředníka jako křesťanství a judaismus. V Čechách vyšla knížka, nazvaná "Velká kniha islámu" od anglického autora, jehož jméno si nepamatuji. Překladatel ji se svolením autora doplnil. Měly vyjít ještě další dvě knihy. Velká kniha křesťanství a Velká kniha judaismu. Pravděpodobně proto, že autorovo hodnocení bylo velmi objektivní a "neztrhalo" islám dle představ etablišmentu, naopak, v mnoha směrech hodnotil islám kladněji než-li ta další dvě náboženství, tak ty knihy u nás už nevyšly a marně je dosud sháním.

296368

27.09.2013 11:55

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: lenže

Korutan 46.?.?.?

Už není čas na výčitky a obviňování! To je přesně to, co deprivantům, bažícím po moci nahrává. Dohadujte se, hádejte a perte se, a oni cílevědomě šlapou do pedálů. Protože si už dávno vytvořili postavení nedotknutelných, prostřednictvím pokrouceného výkladu práva, tak neexistuje prakticky legální cesta k jejich zastavení. Lidé jako Babiš, ale především političtí prostituti z parlamentu a senátu, se nám smějí do obličeje. Jsou tak sebejistí, že dokonce i zcela otevřeně argumentují svými pohnutkami a záměry. A aby plebs nezačal moc větřit, případně řvát, tak se mu předhodila kauza Nagyová – Nečas, nebo jiná podobně neškodná, ale především nezasahující jejich lidi. Ať mají poddaní pocit, že na ty pacholky taky může dojít. Součastně se odstranil článek, který v soukolí nešlapal, jak měl. Jde hovořit o maximální efektivitě konání.
Bohužel, z této situace vychází pouze jediné. Je čas přejít od diskusních klubů k fyzickému konání. Toto píši s plným vědomím rizika, které mi z takových slov plyne. Je ale nutné si uvědomit, že otálení a alibistická pozice mrtvého brouka s odůvodněním, že sám člověk nic nezmění, a že jinde je hůř apod., bude v důsledku znamenat daleko horší konec jak jednotlivců, tak celých společenství.
Ve věci cikánské otázky jsem přesvědčen, že se jedná o umně používaný nástroj rozvrácení společnosti. Hnát propagandisticky lidi proti židovské populaci je momentálně společensky nepřijatelné a technicky problematické. Vzhledem k jich mocenskému postavení. A tak je tu náhradní „obětní beránek“. Tuším, že za obětního beránka sklidím kritiku, ale jej nutné si uvědomit, že žádné zákony, vyhlášky, interní předpisy a instrukce, vytvářející prostor pro pozitivní diskriminaci cikánů, nenapsali, neschválili a do života neuvádí cikáni. Ty je využívají pro svůj prospěch, a byli by blbí, kdyby nabízené možnosti nevyužívali. Je proto nutné posvítit si na ty, kteří tyto zákony atd. navrhují, prosazují, lobují za ně a nakonec dohlíží na jejich plnění.

296916

27.09.2013 15:52

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: lenže

Korutan 46.?.?.?

Ano, zhoubný záměr je široký pojem a dává prostor pro zpochybňování. O kom a o čem to vlastně mluvíte? O bezbřehé touze po moci. O podvodném získání ohromného majetku, který sám o sobě dává adekvátní moc. Ale ta nestačí, je nutné jít dál, a základnu moci rozšířit o přímou moc politickou. Máte-li moc „pouze ekonomickou“ musíte platit a jste do značné míry odkázán na rozpoložení ovlivňovaných. Na jejich momentálních potřebách a schopnosti svého aparátu na ně něco vyhrabat. Babiš už získal hodně, ale dosáhnout na absolutní ovládnutí zemědělské politiky to stále ještě nestačí. Nyní potřebuje nástroje v podobě zákonů, aby mohl dotlačit ty zemědělce, kteří stále ještě odolávají jeho tlakům, k pokoře a poddajnosti. A prosazení těchto zákonů, normativ a regulativ bude daleko snadnější z postu politika, než-li zemědělského magnáta. Už jenom tím, že se stane jedním z nich, bude řada deprivantních politiků k němu přistupovat jiným způsobem a vstřícněji! Až se mu to ovládnutí zdaří, bude moci předat celý ten svůj podnik těm, kteří mu jeho nástup finančně zajistili a jediným tahem pera přejde vlastnictví Babišova panství do rukou nadnárodní společnosti. A pak, český zemědělče, uvidíš! [vyplazený jazyk]

296927

19.10.2013 15:29

Máme krátkou paměť

Kalousek je lump

Korutan 46.?.?.?

K těm dluhům mám pouze jednu otázku, ví někdo PŘESNĚ jak vznikly, jakými smlouvami a komu jsme všichni dlužní? Nepamatuji jediného volebního klání a jediné volební strany, která by voličům při volbách říkala, že nás zadluží takovou a takovou částkou. Takže již z toho lze vyvodit, že NIKDO a NIKDY neměl k zadlužování mandát. Keci o mandatorních výdajích si mohou strčit za klobouk! Nebo jinam! Pokud se má o nějakém dluhu hovořit, je bezpodmínečné udělat jeho audit a odpovědi na položené otázky zodpovědět! A to od roku 1990! Pokud ty peníze padly do žumpy nenažraných kurev, tak ať si je zaplatí oni, a to i když byly, nebo jsou pod momentální ochranou politické imunity. A můžeme začít hned Parkanovou, nebo Kalouskem! Ten třeba za to, že zákonnou úpravou umožňuje velkým společnostem vyvádět ohromné finanční prostředky ze země pomocí tzv. investičních fondů! Ona za nesmyslné nákupy letadel, která nikdo nepotřebuje. Podpora okupačních akcí teroristických států USA a Izraele není v žádném případě zájmem většiny lidí naší země! A jsem přesvědčený, že audit prokáže nezákonnost a neoprávněnost dluhu v jeho 80-90%!!

298162

20.10.2013 11:31

Máme krátkou paměť

RE: Kalousek je lump

Korutan 46.?.?.?

Chápu. Jenže podobný audit je problémem na celém světě. Přesto se podařil například v Ekvadoru a připravuje se v Řecku. V Ekvadoru trvalo jeho provedení 14 měsíců. Ale udělali jej. Pomocí lidí z občanských společností, nepolitických odborníků a lidí mimo politické strany. Samozřejmě, že pokud by jej dělala "jakási" parlametníí komise, tak je dopředu jasný, jak by dopadl. Pokud nebudeme takový krok požadovat a prosazovat, třeba bombardováním politiků požadavkem na jeho provedení, odse*ou to naše děti a děti jejich dětí. Jedná se o promyšlený plán likvidace státní suverenity prakticky všech zemí, nejen Evropy. Neokolonialismus globálního rozsahhu. Jenomže dnešními kolonizátory nejsou státy, ale nadnárodní společnosti v čele s bankstery s jejich zbraní hromadného ničení - virtuálními penězi.

298239

29.10.2013 09:40

Demokratický požár

Trochu zkráceně

Korutan 46.?.?.?

Po prvním přečtení jsem rozuměl cca 1/3. Po druhém a třetím přečtení jsem souhlasně kýval. Po pár dalších minutách jsem ale došel k závěru, že celý článek se dá shrnout do krátkého konstatování příčin; "Hluboký úpadek MORÁLKY, odklon od věky prověřených hodnot a zhůvěřilost jednotlivců i společnosti jako celku." A ještě zhuštěněji; "Odklon od vyššího principu mravního". Nečekám bouřlivý souhlas se svou myšlenkou. Ale poznal jsem, že přestože jako jedinec, člověk nemůže změnit světa běh, může svým způsobem života přispět ke korekci jeho nasměrování. Stav popsaný v článku je důsledek našeho chování, uvažování a konání. Současný stav mi připomíná scénu z filmu Žlutá ponorka, kde v mnoholičném, svobodném světě poskakuje vcucák, který ve finále vcucne sám sebe a nastane NIC. Pokud zůstaneme pasivní, dočkáme se stejného osudu, ale v podstatně bolestivější podobě, než-li v onom filmu. Odpovědnost za to, co bude leží na nas všech.

298836

30.10.2013 09:06

Demokratický požár

RE: Ani v ČR demokracie není

Korutan 46.?.?.?

To asi není to nejpodstatnější. Ze Sovětským svazem to mělo být také na věšné časy! Sice to nebylo v ústavě, ale ta se dá také upravit. [smích]

298900

Evropský soud, vlastní vyšetřování, aktivisté ochránců lidských práv a mediální cirkus, takový malý, aby se neřeklo, když už se to provalilo. Přitom se jedná o téma velmi podstatné. A nejen podstatné, ale i trvalé. Protože, zatímco tuto tajnou věznici přestali nepřátelé lidskosti, morálky a vyššího principu užívat, užívají desátky takových zařízení doma a v dalších státech sdružených do skutečné osy zla, známé pod zkratkou NATO!
I když Evropský soud rozhodne, tak rozhodne o čem? Že to nebylo správné, nepatřičné? Jak bude znít jeho verdikt? Zakáže snad USA používání takových praktik? Odsoudí je k embargu? Nasolí jim obří pokutu? Nebo snad, nedej Bože, zakáže vstup pracovníků CIA na území Evropské unie? Už vidím, jak se při té představě tvrdého trestu Spojené státy třesou strachy. Myslím si, že v nejlepším případě nakáže Polsku zaplatit žalujícím jakési morální odškodné za to, že svému spojenci umožnila tento způsob využití zařízení na jeho území.
Mám obavu, že USA, tato země centrálního zla, si z jeho rozhodnutí bude dělat pramálo! Stejně, jako si nedělá nic z uzancí mezinárodního práva, rezolucí OSN a dodržování lidských práv. Naopak, je to pro ni „dobrá“ reklama. Do povědomí společnosti vejde zase o trochu víc strachu. Strachu z důsledku nekorektního jednání vůči čemukoliv, co tento nástroj NWO koná, nebo konat chce.
Nejednají s námi v rukavičkách, a pokud jim neoplatíme stejnou mincí, nemáme šanci na úspěch v žádném směru. Třeba ani v tom, abychom je přiměli nejednat jako zločinci. Protože není pochyby, že když se takto chová jakýkoliv jednotlivec ve společnosti, je odsouzen, za zločince označen a ze společnosti vyloučen. V řadě zemí, konkrétně v USA, popraven!

299207

10.11.2013 09:55

Dopis pohlavárům ohledně neobjektivity ČT

RE: Bratia Češi, Slovania!

Korutan 46.?.?.?

Na podání trestního oznámení jsou celkem jednoduchá pravidla. Navíc, každý občan, kterému je známé páchání trestného činu, má ze zákona povinnost takový to čin nahlásit orgánům činným v trestním řízení.
Pokud člověk s právním vzděláním, nebo jinak v oblasti trestních podání znalý, toto podání dá dohromady a uveřejní je, například zde, rád si je stáhnu a oznámení podám. Pokud je podá jeden člověk, tak si ho policie ani nevšimne. Pokud bude podán stem, nebo tisícovkou lidí, už to nebudou mít tak lehké.
Další možností vidím založení občanského sdružení, například za prosazení objektivity informací. Takovýto útvar má pak ze zákona daleko lepší pozici, než-li jakkoliv velká volná skupina občanů

299438

05.02.2014 14:55

Dieudonné M’bala: Francouzskému „quenellovému“ komikovi zakázán vstup do Británie

Pokud se systém začne bát

Korutan 194.?.?.?

satiry a humoru, je v poslední fázi taření. Tedy alespoň doufám! Kam až zajdou waldemordi při nálepkování svých nepřátel? Bude ještě možné si podávat ruku? Co když některý vykladač čehokoli dojde k závěru, že když si podávali ruce Hitler a spol, tak že jejím podáním je vlastně uctíváme? [zmaten]

304103

14.02.2014 22:48

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

Pohrdání právem

Korutan 194.?.?.?

Tento rozsudek zcela jasně ukazuje, jak je nutné chápat všechny ty zákony, předpisy a pravidla, vydávaná vládnoucími elitami, potažmo voldemordy. A to od ústavy po občanský zákoník. Na tom papíře může být cokoliv, protože „správným“ výkladem tomu „správný“ policajt, státní zástupce a soudce umožní potřebné „správné“ použití.
Dnes, když mi někdo říká, že to, či ono, zákon nedovoluje a nebo, „to nemůžou ze zákona udělat“, tak se jenom směju. Ono, i když by náhodou zákon určitý postup systému implicitně zakazoval, tak stačí jedno zasedání parlamentu a zákon se potřebným způsobem opraví. Například; do 31.12.2012 nemohli exekutoři pro uspokojení pohledávky šáhnout na příjem partnera povinného. Po té, co v tomto smyslu opakovaně rozhodl správní soud ve prospěch postiženého partnera, páni poslanci bez průtahů změnili zákon ve prospěch exekutorů. Podle mne protiústavně. Ale asi jenom podle mne.
Takže zákony se staly bezcennými keci a slouží pouze a jen jako bič na „blbce“ nepatřící mezi elity. No a ve finále tu máme naše „drahé“ voldemordí soudce. V jejich kvalitě se řadíme snad až za banánové republiky ve střední Africe! Je zajímavé, že za pohrdání soudem, může být člověk trestán pokutou, ale za pohrdání soudce právem, tento postihován být nemůže. Dneska už je situace ale taková, že elity pohrdají vším, zákony, morálkou, ale především lidmi. A podle toho se k nám chovají a tento proces s Vámi, pane Stworo, to velmi dobře demonstruje.

304733

jakou technologii obrany a propagandy sami používají, a bedlivě střeží, aby ani v náznaku nemohla být použita v opačném směru. Už jenom odvaha Shulce takto promluvit, musela být pro ně jako červený hadr pro bejka. A to přesto, že se pouze ptal, jaká je pravda ve věci s vodou. Stačilo odpovědět, doložit technicky a bylo. Jenže to asi nešlo a tak proto to frenetické divadlo. Ubožáci.

304923

12.03.2014 13:12

Putin promlouvá

Nechť Bůch ochraňuje naši zemi před řitními alpinisty

Korutan 194.?.?.?

Je zoufalé a především velmi smutné, pozorovat řitní alpinismus našich sdělovacích prostředků a politiků. Nemám ponětí, kde ČT bere ty „experty“, kteří jsou ochotni před kamerou deklasovat na objednávku kohokoliv, neuvědomujíc si, že deklasují především sebe. Jak zoufale se navážejí do Putina za jeho tiskovou konferenci. Nemajíc odpovědi na otázky, které Putin klade a argumenty na to co říká, uchýlili se k „psychologickému“ rozboru jeho chování při konferenci. Ochotní sráči s tituly rozebírají jak sedí, jak gestikuluje a co ty pohyby znamenají, „překládají“ jeho mluvu nám, blbcům neschopným vlastního vnímání a už vůbec ne hodnocení věcí.
Je to zoufale trapné, když si ti lidé myslí, že zbytek národa jsou samí voli a že s nimi mohou orat, jak se jim zlíbí. Diskuze pod články ukazují, že se silně pletou.
Ty asi raději nečtou, jim stačí, že splní zadání a v přívalu kravin zanikne podstata Putinem řečeného.

306460

22.10.2014 23:07

Vše co létá na vše, co se hýbe

Hlavy, či chapadla

Korutan 80.?.?.?

Vždy, když si přečtu podobný článek, konvenující s mnou dosud poznaným, padne na mne deprese. Proč musí být na světě tolik bolesti a z ní pramenícího smutku? A proč ti, kteří to způsobují, nenesou za své činy odpovědnost? Nedávno mi u piva k této věci řekl kamarád: „Já kašlu na deprese a vrazi odpovědnost ponesou. Postupně, jak mi budou síly stačit. Teď se rozhoduji, kde začít. Zda u Hlav - šéfů, nebo u Chapadel – pěšáků? A vychází mi Hlavy. Stejně jako u Stalingradu. Napřed dostat velitele a mužstvo skončí v chaosu. Opačně by to bylo plýtvání municí. Když co nejracionálněji vyhodnotím současnou situaci, vychází mi to, jako jediné možné, účinné řešení. Člověk má nezadatelné právo se proti bestiím bránit! Jestliže Krvavý Madle „stálo za to“ 500 000 mrtvých iráckých dětí, a dalších nespočitatelných v Jugoslávi, mně bude stát za to Krvavá Madla!“
Jsme výchovou, společností a předepisovanou morálkou drženi v přesvědčení, že nemáme právo brát spravedlnost do vlastních rukou. Že zabití vraha, i mnohonásobného, zůstává zase a jen vraždou i přes ušlechtilé pohnutky. Ale jak je tomu v případě, kdy taková Bestie uniká spravedlnosti, protože patří do gangu mocného jako sám ďábel? Nevyloučila se taková Bestie svou výjimečností sama z běžných pravidel společenského chování a vztahů? Nepostavila se sama mimo společenství lidí? Jestliže pro ni neplatí zákony a právo, jestliže je mimo ně, nad nimi, není současně i mimo jejich ochranu? A ještě jedna, zásadní, otázka mi vrtá hlavou. Co když Krvavé Madle bude „stát za to“ dalších 500 tisíc, nebo 5 mil. mrtvých dětí v jiné zemi? Co pak? Lze takové riziko podstupovat? Já myslím, že nikoliv, že už krev 500 000 mrtvých dětí padá i na naši hlavu, protože ji necháme, aby jí to prošlo! Aby jim to prošlo! Protože takových Bestií je „nahoře“ usazených bohužel hodně.

319593

12.01.2015 10:12

Kruhy na vodě

Rozděl a panuj

Korutan 80.?.?.?

Rozděl a panuj. Pomocí víry se dělí a panuje nejlépe. Jak je snadné poštvat proti sobě lidi různých vír, to lze sledovat v přímém přenosu dnes a denně. Nasazení osvědčené šablony hodnocení činů, o kterých víme jen a pouze to, co nám sdělovací prostředky „sdělí“ nese plody. Všichni víme, jakým způsobem jsme oficiálními médii informováni, a přesto je mnoho z nás ochotno tento fakt v určitém momentě opomenout. Zapomenout na základní mystifikační program médií a jejich informaci považovat za pravdivou.
V době války je dezinformace a štvaní obyvatelstva proti „nepříteli“ považováno za legitimní způsob boje. Z historie známe řadu příkladů takového konání. Usekávání rukou malým belgickým dětem za I. světové války, pořádání honů na albánské děti Srby koncem 20. století, vyhazování dětí z inkubátorů v Libyi nedávno. Pár příkladů namátkou.
A my, ať si to připouštíme nebo nikoliv, ve válce jsme. Ne proti muslimům, ne proti nějakým cizákům, teroristům, ale ve válce s našimi vlastními ganspolitiky a bankstery, s jejich přisluhovači z řad policie a justiční mafie. Lidí, kteří za své náboženství mají Moc a Peníze
To všechno, co se dnes děje, a jak se o tom informuje, je projevem této války. I ta demonstrační mašírovka v Paříži. Tam byla demonstrována jednota jelit proti nám! Ukázali, že jsou „semknuti v jeden šik“, připravený omezit osobní svobody a práva nejen jednotlivce, ale celé společnosti. Samozřejmě v zájmu její bezpečnosti a ochrany proti, v tomto případě „krvežíznivým muslimům“. Je nutné si uvědomit, že tento scénář mohou uplatňovat pouze a jen díky své dlouholeté agresivní, militantní a vykořisťovací politice vůči této části světové populace. Nebýt kolonií, nemají Francie a Anglie 20% muslimské populace. Nebýt nesmyslné multi-kulty politiky, nemělo by s přistěhovalci problém ani Německo a další státy Evropy. Nebýt imperiální agrese, které jsou ti v šiku v Paříži představiteli, nebylo by ani utečenců, ani „nasratých“ muslimů, které je možné „logicky“ označit za původce a pachatele.

324926

12.01.2015 19:24

Kruhy na vodě

RE: Zklamal jste mne pane Stwora

Korutan 80.?.?.?

promiňte, že vstupuji, ale myslím, že otázka právě zní: Kdo je tím teroristou. Kdo ty atentáty páchá? Jsou to opravdu ti, kteří nám jsou, jako teroristé prezentováni? Nebo jsou to ti, kteří nám je prezentují? V čí prospšch bylo konáno? Kdo na konec profituje? Zatím mám silný dojem, že jsou to právě naše nejdražší jelita, kterým tento odporný čin přišel nejvíce vhod. Mohou přitvrdit v boji proti terorismu a to především na domácí půdě. Zpřísnění a dosud nezdařený jednotný postup proti teroru, který se zatím nedařilo prosadit, bude mít nyní zelenou. KDU již vyzvalo své členy k špiclování spoluobčanů. Sice to nazvali „více věnovat pozornost dění ve svém okolí“. Protiteroristická komise EU opráší staré návrhy „proti terorismu“, vsadil bych se že nyní projdou. Každý, kdo by byl nyní proti, se automaticky zařadí k teroristům. Známe přeci to staré, dobré heslo, kdo není s námi, jde proti nám!? A v „civilizovaném“ světě západu konečně bude moci být nastolen teror jelit, zajišťující bezpečí mas. Jak strašně podobné padesátým letům minulého století v luzích a hájích východního bloku.

324998

17.01.2015 00:41

IDěs opět útočí na pana prezidenta

RE: kdyby jen iDnes

Korutan 80.?.?.?

S Islámem jsem se prvně blíže seznámil prostřednictvím knihy anglického autora, která u nás vyšla pod názvem „Velká kniha Islámu“. Kniha popisuje, jak k osvícení Mohamed přišel, jak se s tím vyrovnával a jak se Islám postupně vyvíjel. V řadě pasáží srovnává Islám s Judaismem a Křesťanstvím. Dalo by se říci, že většinou toto hodnocení vyznívá v prospěch Islámu, který i jeho Prorok považoval za logický další vývojový stupeň víry. Ten samý autor napsal další dvě knihy o Judaismu a Křesťanství. Pravděpodobně směrování jeho hodnocení Islámu v této první vyšlé knize způsobilo, že tyto dvě knihy u nás již nevyšly. Chci zdůraznit, že sám nejsem organizován v žádném náboženském společenství, protože svoji víru považuji za mou, naprosto osobní záležitost a nemám potřebu se opírat o dav stejně smýšlejících, případně o někoho, kdo mi bude říkat, jak mám svou víru projevovat, co mám dělat, aby má víra byla ta pravá. Zdůrazňuji to proto, abych nebyl dopředu označován za islámofila, či jak lze ještě člověka jiného názoru slovně ponížit.
Následně jsem si půjčil a částečně i přečetl Korán. Zaujalo mne, že Islám, na rozdíl od Judaismu, nenazývá Ježíše bastardem a jeho matku kurvou, ale uznává jej, jako Proroka a Marii jako jeho matku. Talmud jsem si také četl. Mohamed nabádal k respektování věřících obou náboženství s tím, že uctívají stejného Boha, jenom jinak. Samozřejmě, že stejně jako v křesťanské víře i v islámu, došlo časem k rozporům ve „vedení“ a vznikly různé směry, nebo jak tomu říkat. Nejznámější jsou sunité a šíté. Vezmu-li v potaz, kolik takových směrů je v křesťanské komunitě, tak jsou opravdu ještě 100 let za opicemi.
Domnívám se, že jakékoliv útoky na jakoukoliv víru jsou pouze a jen důsledkem neznalosti, naprogramované nesnášenlivosti a neochoty op věcech přemýšlet bez zaujatosti. To, že našim jelitům se nesnášenlivost mezi všemi možnými skupinami společenství náramně hodí v duchu „rozděl a panuj“, o tom snad není pochyby. Proto všechno hemžení okolo Islámu beru jako připravenou, účelovou hru a nechápu nenávistné zanícení některých diskutujících.

325336

kam vše necháme zajít. Za tím ještě máme možnost se aktivně bránit, až vyhlásí v zájmu naší bezpečnosti stanné právo,tak už bude situace složitější.

329734

13.04.2015 11:57

Ukrajina „nechává mizet“ oponenty kyjevského režimu

Cynismus

Korutan 80.?.?.?

Před majdanovský ministr vnitra Ukrajiny vysvětloval důvody, proč nezabránil UK Majdanu, podceněním cynismu jeho organizátorů. Mám vážnou obavu, že se dopouštíme stejné chyby při hodnocení současné situace ve světě. Cynismus těch, kteří stojí proti lidem je nekonečný.

331101

05.05.2015 22:02

Historie, kterou nás neučili

RE: David Irving

Korutan 80.?.?.?

K tomu bych chtěl dodat jednu maličkost. Existují historické události, které byly a jsou zamlčovány v minulém i současném dějepisopravectví. Nebo jsou zkreslovány na obdobném principu v obou obdobích. Pravděpodobně je pouze náhodou, a mým subjektivním dojmem, že se jedná o děje, které jsou dosti podstatné a v jejichž pozadí stojí voldemordovská partička.

332376

14.09.2015 17:04

Migrantes ante portas

Příklad Kosovo

Korutan 91.?.?.?

Je to jen pár let, co jsme měli možnost bezprostředně sledovat vyvrcholení podobné situace. Islamizace Albánci Kosova proběhla sice v delším časovém horizontu, ale po dosažení určitého podstatného počtu albánců v Kosovu se odehrálo to, co čeká i nás. Tehdy jsme přihlíželi, bylo to daleko od nás. Dokonce řada našich j-elit toto zvěrstvo podporovala a souhlasila s ním. Je zajímavé, že jsou to stejné persony, které dnes osočují národ z xenofobie a rasizmu, a opět podporují tento začátek zrychleného konce naší státnosti.
A tak se logicky ptám; Nejsou tito lidé, vlastně vlastizrádci, snažící se v cizím zájmu poškozovat náš stát, potažmo nás, lidi - obyvatele této země? Neměli by to být oni, kdo bude vláčen tiskem, veřejně pranýřován za vyjadřování podpory dějům, které ohrožují bezpečnost naší země? Vždyť tito lidé, prezentující se jako j-elita národa, jsou bezpečnostním rizikem, jehož důsledky můžeme vidět na příkladu Kosova.
Korutan

339426

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 91 čtenářů částkou 14 892 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 0

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 6

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
25,52 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,33 Kč
100 japonských jenů
19,44 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,28 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 216,45 Kč
1 unce stříbra
556,68 Kč
Bitcoin
700 250,37 Kč

Poslední aktualizace: 21.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 513 631