Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.02.2005 16:57

Proč Češi tolik potřebují Opensource

RE: Proč Češi tolik potřebují Opensource

Mirda 213.?.?.?

Obavam se, ze autoruv zaber tak siroky, jak siroke jsou jeho znalosti a zkusenosti. V tomto smeru mi bohuzel nezbyva, nez zavidet. Malost nebo velikost ceskeho cloveka mi neprislusi posuzovat, ale jisty nazor mam a neni prilis lichotivy.
A co do hluboce moralistickych blabolu: v televizi denne vidime, na internetu cteme at jiz kuse zpravy a nebo cele veby zamerene na to, jak bohuzel jeden clen nasi spolecnosti kyve a vydrbava se svym okolim jen tak vzdalenym, jaky je jeho dosah v ramci spolecnosti. Soused sousedovi obira jablka a dokaze terorizovat celou ulici, nejdulezitejsi poslanecke hlasovani je o vysi vlastnich platu, maleho obcanka z ulice potrebuji jen v dobe voleb... Nedivim se, ze lide hledaji alternativy k obecne zavedenemu zpusobu zivota. Ja osobne misto odsuzovani drzim palce a autorovi zavidim pohodu a momentalni zivot bez stresu, ktery my "normalne" zijici asi nemame sanci poznat.
Mirda

42429

13.05.2006 05:34

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

Je to nádhera, takhle pozorovat přírodu a hlavně ptactvo čachtající se v ptačí lázni.

Mirda 24.?.?.?

Jiná věc je, jak vycházet se sousedy. Zdá se, že se váš soused rozhodl prodat domek a tak to chce v té zahradě malinko pročistit. Buď neví a nebo ho ani nezajímá, že na obřezávání stromů není vhodná doba.
Co se týče té sousedky na druhé straně? Té bych navrhl, že jí to auto jednou za čas umyju. S tím však opatrně. Minimálně deset fleků. A musí být od ptáků, žádné podvádění. Pokud má ráda přírodu, tak ji pozvěte do zahrady na české koláče a nakonec si to ptactvo také oblíbí. Možná budete překvapen, když vám začne nosit zrní a drobky.

105722

24.05.2006 07:26

Ztratil Bush zcela smysl pro realitu?

RE: Bush ,je figurka ,loutka se kterou hraje plno lidi kolem nej,takze ,nemuze ani rict ,co by chtel

Mirda 24.?.?.?

Buš je figurka a loutka, která nejen že neumí říci co se od něj očekává, ale ani nedokáže říci co by chtěl. Pokud sám pochopí, co vlastně říká, tak nahodí ten jeho vítězoslavný úsměv a pozoruje reakci publika. Pokud se skutečně někdo zasměje, tak se Bušík rozšklebí ještě více. Absolutně neschopný jako řečník i jako politik a diplomat. Rád bych viděl jeho reakci, kdyby ho Macek také plácnul po té jeho kebuli.
Pane Nohejl, jak píšte o tom, že " v zemi, kde není oleji, nejsou obavy z teroristů ". Já si myslím, že ten olej je až druhotná záležitost. Celý střední východ včetně arabských zemí patří do budoucího plánu zbudování Velké říše Israelské. Stejně tak bylo v plánu zbudování Evropské Unie. Což je rovněž součást NWO, nového světového pořádku. Jenom doufejme, že se jim to pos..e a žádný pořádek nebude.
Na konci článku byla poznámka s odkazem pro nevěřící Tomáše. Říkám si, není na škodu si zopakovat němčinu a kliknu na Bild on- line/DE. Prohlédl jsem každou stránku, kromě hry a erotika a rozhovor s Bušíkem nikde. Ne, nebylo to v erotice nebo ve sportu, ale našel jsem to v nedělním vydání ze sedmého května. Tady je odkaz-
http://www.bild.t-online.de/BTO/news/aktuell/2006/05/07/bush-diekmann-besuch/bush-diekmann-besuch-teil1.html

106876

24.05.2006 09:15

Opravdu se blíží volby?

RE: Volic ,dostane jen to ,co si zaslouzi.

Mirda 24.?.?.?

>proc neudelame radu 15 lidi z tech nejmocnejsich obchodniku,kdyz stejne finacne vladnou,tak proc jim nedat i politickou zotpovednost a bylo by to bez uplatku a korupce.Takovych patnact ,dobre finacne zivenych ,byse tezko
uplacelo,kdyz sami disponuji hromadou penez.

Ano, má to logiku. Napití komáři už vám krev pít nebudou. Pochybuji však, že lze najít těch patnáct, co zbohatli poctivou prací a navíc aby ještě byli lidumilové. To se mi zdá být utopie. Ono s jídlem roste chuť. Jen se podívejte na ten obrázek dole na Zvědavci. Vždyť je to banda darebáků. Snad jenom prezident republiky by si ten jeho plat zasloužil, ale ta sebranka má ještě větší plat než hlava státu. Tomuhle se říká legální tunelování. Za co to berou? Splněný plán pětiletky? A potom prý není na důchody.
Očekával jsem, že nám pan Nohejl podá nějaké vysvětlení k té jednodolarovce, kterou tady přilepil. Je to veřejné tajemství. Tak si to nechte jenom pro sebe. Ono to totiž mnoho lidí neví. Ta bankovka je v podstatě propagace Nového Světového Pořádku. Ta pyramida vlevo je pečeť Bavarijských osvícenců ( Illuminati of Bavaria ). To svítící oko nad pyramidou, to jsou Oni. Ta pyramida sama o sobě představuje nás, obyčejné lidi. Takže jsme pozorováni. ˇUdajně tam má být třináct dílů té pyramidy, včetné toho oka.
Třináctka je jejich šťastné číslo. Pod pyramidou je ve čtvrtkruhu latinský nápis New World Order. Je to tedy plánováno už pěkně dávno. Na pravé straně bankovky jsou znaky svobodných zednářů (Freemasons). Dvouhlavá orlice
a nad ní ten kruh z kroužků. Všechno opět v počtu třinácti. Rovněž ti propletenci dole na obou stranách. Je tam i znak lebky a hnátů. Nemohu to však potvrdit, nemám ji právě poruce. Ta kasta svobodných zednářů se datuje do období našeho Karla IV. Eduard Beneš, druhý československý przident, byl rovněž členem této společnosti. Illuminati se později za ně vydávali, ale nakonec se spolčíli v jednu skupinu a vytvořili Bilderberg group. A to jsou tedy ti, co rozhodují za zavřenými dveřmi o budoucnosti světa a o nás. I když o nás už je rozhodnuto. Planeta je přelidněna a tak se plevel musí vytrhat..
A teď si někoho volte, když už jsou karty rozdané. Umírá naděje naposled?


>http://www.talewins.com/essays/onedollar.htm_txt_dollarbill.gif

106885

26.05.2006 06:19

Nejsem a nikdy nebudu rasista

Jak to vidím já...

Mirda 24.?.?.?

Tohle je reakce ne na článek samotný, ale na těch 49 příspěvků pod ním.
Pan redaktor se snaží být objektivní a dává šanci k vyjádření i pacientům z Bohnic. Jak na něco takového reagovat? NEREAGOVAT ! Nechat článek pomalu sklouznout do archívu s počtem příspěvků - 0 a Fulda přestane vířit stojaté vody. Většinou to takhle funguje, tak proč ztrácet energii?

107011

26.05.2006 09:05

Opravdu se blíží volby?

RE: Volic ,dostane jen to ,co si zaslouzi.

Mirda 24.?.?.?

Pořádají osvětovou činnost svého sdružení, ale ta se převážné týká efektivnosti shromažďování majetku (peněz) a především jejich vlastního přežití. Jak jsem se již zmínil v mém příspěvku, tak se Illumináti a Freemasons spolčili a vytvořili tým hráčů vysoké hry pod jménem Bilderberg. (Německy obrázková hora). Jednak na to mají peníze, ale především si dali předsevzetí a také právo, že to jsou právě Oni, kdo může a musí rozhodovat o osudu naší planety. Shodou okolností jsem nedávno shlédl na tohle téma dokumentární pořad v televizi na kanálu Historie a právě tam byla vysvětlena ta bankovka. Rovněž i seznam a fotografie členů mezi něź patří i GWBuš. Další informace lze vygůglovat.

107021

30.05.2006 07:48

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: Tak to je tedy síla!

Mirda 24.?.?.?

>Já to třeba beru vážně. Tedy, mělo by jít spíše o
>kompromis mezi oběma krajními pozicemi.
O jaký kompromis by se mělo jednat?
"To je vaše rozhodnutí, ale je to špatné rozhodnutí". ONI zkrátka zkouší různé a trapné způsoby kde koho vzít na hůl. Vlastní neúspěch svádí na
útok proti jejich náboženství. ONI nemají žádnou hrdost! Jenom více takových výstupů a lidé si konečně uvědomí s kým mají tu čest.

107272

30.05.2006 18:00

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: Tak to je tedy síla!

Mirda 24.?.?.?

>ano odkaz opravdu pozdeji opet zacal fungovati a ja doufam,ze co
>nejvice hlavne ceskych ctenaru si muj material prostuduje[mrknutí jedním okem]
Eugene, díky za odkaz. Skutečně to nějakou dobu nefungovalo. To byla asi ta kletba. Jenom ať si vyskakují naši spoluobčané s jarmulkou. Ono se jim to jednou vrátí.

107326

03.06.2006 07:57

Bývalý analytik CIA: Fingovaný teroristický útok proběhne nejspíše v šestém nebo sedmém měsíci

RE: Co kdyz zadny utok na Iran se konat nebude? Co pak budou kecat Zvedavci?

Mirda 24.?.?.?

>Par Zvedavcu zde tvrdilo ze nikde neni dokazane ze Osama Bin
>Ladin provedl utok na WTC. On sam se tim uz parkrat chlubil a
>Zvedavci stale melou svou. Sileli by radosti, kdyzby se prokazalo
>ze za tim mela prsty Bushova vlada. To jsou naivky - co?!

Pane Veliký, on se s tím Osama sám nechlubil. Ty nahrávky co nám předhodili byly přeloženy agenturou CIA. Arabsky neumím a originál jsem neslyšel. Krátce po události naopak řekl, že s tím on nemá nic společného
a dodal, že to bylo uděláno vnitřně. Jistěže byl potěšen tím, co se stalo, ale zajisté i překvapen jako většina ostatních lidí. Tedy až na ty, co na tom byli přímo zůčastnění.
K té vaší poznámce, že by pár Zvědavců šíleli radostí, pokud by se prokázalo, že v tom má prsty Bušova vláda, bych si dovolil napsat:
Tohle rozhodně naní žádná radostná událost ani při hledání pravdy a ani při
dokázání pravdy. Je to naopak šíleně smutné, co se kolem děje. Pokud to
nevidíte, tak jste asi naivka Vy. Já osobně si nepřeji žádnou válku ani tu s Iránem a jsem pro život v míru a harmonii pro vše živé na této planetě.
Jsem tedy naivka?

107580

03.06.2006 20:44

Bývalý analytik CIA: Fingovaný teroristický útok proběhne nejspíše v šestém nebo sedmém měsíci

RE: Koooonecne i Kanada ma svoje teroristy!

Mirda 24.?.?.?

Viděl jsem to při snídani na zprávách CBC. Děti farmářů to jistě nebyli, že by sháněli umělé hnojivo na pole. Ale spojení na al-Qaidu se nepodařilo prokázat. Mladí lidé potřebují nějaký vzor a také někdy vlastní zakopnutí, aby se naučili orientaci v životě. Když to odnikud nepřichází, tak si to vytvoří sami. Není-li to doma, tak je to na ulici. Hollywood dodá inspiraci, internet instrukce a televize návod jak na to a kde to odpálit. Kde je tedy chyba?

P.S. Pánové SandWalker (příspěvek 107593) a zapa (107597), díky za kompliment k mému příspěvku (107580). Jsme na stejné vlnové délce!

107623

03.06.2006 21:39

Bývalý analytik CIA: Fingovaný teroristický útok proběhne nejspíše v šestém nebo sedmém měsíci

RE: Koooonecne i Kanada ma svoje teroristy!

Mirda 24.?.?.?

O tom jsem ani nechtěl psát. Nějak jsem myšlenkama uletěl. Samozřejmě, že to začíná doma v rodině, ale o čem jsem se chtěl zmínit? Kanada z této domácí události vytvořila událost mezinárodní. I když se v podstatě nic nestalo, ale jako důkaz spolupráce v boji proti globálnímu terorismu. Na tiskové konferenci odpovídali na dotazy šéf torontské policie, šéf místní policie, mluvčí pro RCMP a zástupce pro kanadskou tajnou službu. Teď už jenom vzájemné plácání po ramenou a tohle máte jako důkaz, že jsme na jedné lodi.

107624

03.06.2006 22:47

Zündel píše z vězení dopis příteli

RE: Svoboda názorů...

Mirda 24.?.?.?

Tohle je váš názor pánové Chládek (107457) a richard (107612). I když s vámi nesouhlasím, ale máte právo to vyslovit. Kdyby byla situace opačná a lidé s vaším názorem byli pronásledováni, tak se postavím na vaší stranu. Ne že bych převlékl plášť, ale jedná se nám přece o svobodu projevu, že ano?
Mrkněte se na příspěvek 107476 a snažte se pochopit o co nám tady jde?

107625

05.06.2006 20:55

Bývalý analytik CIA: Fingovaný teroristický útok proběhne nejspíše v šestém nebo sedmém měsíci

RE: Koooonecne i Kanada ma svoje teroristy!

Mirda 24.?.?.?

Já to tušil, že si je policie vypěstovala. Jednak ať máme tady v Kanadě vlastního strašáka a také ukázat světu, že jsme na jedné lodi v boji proti terorismu. Stejné operace se provádí s drogama. Policie si vytvoří okruh
prodejců, zásobí je drogama a pak je zabásnou za prodávání drog. Ti zatčení by to na vlastní pěst sami nerozjeli. V novinách se potom pěje chvála, jakou máme odvážnou policii. A to samé se děje v "boji" s prostitucí. To by však bylo na samostatný článek.

107734

06.06.2006 01:32

Bývalý analytik CIA: Fingovaný teroristický útok proběhne nejspíše v šestém nebo sedmém měsíci

RE: Konečně i Kanada má svoje teroristy!

Mirda 24.?.?.?

Jistěže to museli být islámisti aby to mělo tu správnou příchuť. K té náboženské otázce. Smlouvu na dušičku s nikým nemám, ale věřím a respektuji zákony přírody. Do kostela chodím jenom na špehování historie
a kulturních památek. Zapíku, díky za nasměrování. Už mi to dává smysl, proč ty soudní prosesy až po třiceti letech? Jak se zdá, tak je potřeba rozfoukat jiskříčku aby vyskočil plamínek. Všiml jsem si, že se zde na Zvědavci již
objevil nový článek na toto téma. Tak se podíváme, co se děje ve světě.

107763

06.06.2006 02:46

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: Díky za vysvětlení

Mirda 24.?.?.?

pane Emma. I já jsem v tom měl pořádý zmatek. Ale o to snad ani nejde. Když chceš psa bíti, tak si hůl vždy najdeš. Nezáleží jaká sekta. S čím s vámi naprosto souhlasím, ty fotky jsou super. Krásné moderní město. Také jsem doufal, že nám tady pan redaktor nebude dávat návod s čím to smíchat dohromady. Nebudeme přece jako ONI. A tu máš čerte krompáč. Je to tady černé na bílém. Jenom ať to někoho ze zvídavých mladých nenapadne míchat dohromady. Utrhne vám to ručíčky.

107767

07.06.2006 19:11

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: Show?!

Mirda 24.?.?.?

pane zapa, plně s tímto souhlasím. To je přesně ten scénář uvedené Hollywood show. Navíc bych ještě dodal bod pátý-
5. zajistit zvýšení finančních prostředků pro všechny zúčastněné agentůry a snad také zvýšení platů nebo odměny všem na tiskové konferenci.

107873

08.06.2006 05:49

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: Show?!

Mirda 24.?.?.?

Pane kemo (kema?),
jak je vidět, tak propaganda sdělovacích prostředků funguje. To co tady píšete je přesně ta atmosféra, kterou to mělo vytvořit. Na CNN šli ještě o krůček dále a tvrdili, že ti teroristi plánovali uříznout hlavu našemu velikému náčelníkovi S. Harperovi. Než začnete pobrukovat na stejnou notu, proč nenakouknete malinko do zákulisí?

107896

08.06.2006 06:36

Etnické čištění Kosova úspěšně pokračuje

RE: http://zvedavec.nazory.cz/

Mirda 24.?.?.?

podle rukopisu usuzuji, že v tom má prsty Nilbert Bezhodnotný. Je vidět, že stále vystrkuje růžky a vyhrožuje.

107899

08.06.2006 16:12

Etnické čištění Kosova úspěšně pokračuje

RE: http://zvedavec.nazory.cz/

Mirda 24.?.?.?

Stejné slinty jsem kdysi četl na N.N. stránce. Tito lidé trpí pocitem méněcennosti. To nemá s IQ nic společného. Je to neléčitelná choroba, kdy se žluč dostává do šedé mozkové kůry.

107912

10.06.2006 03:18

Nechala skupina Bilderberg zadržet Alexe Jonese?

RE: Jelikoz nebylo misto

Mirda 24.?.?.?

Trochu ve mně hrklo, když jsem ten váš příspěvek četl, pane zap. Myslel jsem, že se s námi tady loučíte a dal jste se k těm extrémistům Bilderbergu.
Posléze jsem si uvědomil, že se vlastně připojujete k panu Královi v jeho uznání našemu redaktorovi. Takže já se rovněž připojuji a také díky za veškerou práci, kterou nám zvědavcům věnuje. Tohle platí i pro pana Krále. Chtěl bych ještě dodat a tohle je z příspěvku pana Nohejla a vskutku to sedí.
Zvědavec je pro nás takové malé národní obrození.

P.S. Snad by se dalo vytvořit místo pro diskuzi pod článkem pana Krále?

107962

10.06.2006 15:31

Nechala skupina Bilderberg zadržet Alexe Jonese?

RE: Jelikoz nebylo misto

Mirda 24.?.?.?

>
> [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Teď už jenom záleží, jestli je ten smích sarkastický, nebo smích souhlasu?
Vy jste tady uváděl/a spousty odkazů a vesměs žádný názor. A právě ty názory jiných jsou důležité ke zformování názoru vlastního. K tomu národnímu obrození? To záleží na tom, jak to kdo cítí.

107978

10.06.2006 15:43

Nechala skupina Bilderberg zadržet Alexe Jonese?

RE: 42% americkych obcanu

Mirda 24.?.?.?

Je docela možné, že jedním z bodů schůze bude, jak důsledněji potlačovat pravdu. Jednou to stejně vyleze napovrch. Je tady někdo z Ottawy, že by se tam skočil podívat a potom nám o tom poreferoval?

107979

10.06.2006 18:57

„Jsme silní a rozhodní“

RE: ahmanedínežád

Mirda 24.?.?.?

>Nechápu, jak někdo může fandit Ahmanedínežádovi? Vždyť
>je to odpad, vrah, nebezpečný šlověk. S příšernou
>minulostí. Podrazák a podvodník.
Tondo, s tímto se budete muset vyrovnat sám. Mě také doma táta mlátil za vysvědčení ze školy. Já jsem se s tím již vyrovnal. Malou radu - Dívejte se na svět vzpřímeně a otevřete oči!

107980

29.06.2006 06:10

IQ test Romana Jocha

RE: Roman Joch - český konservativec?

Mirda 24.?.?.?

Není podstatné, zdali je Joch Čech nebo Slovák. Joch je prachobyčejný prospěchář, manipulátor a nastrčená loutka. "em", kde vy jste studoval, pokud jste vůbec studoval? Proč tady machrujete s bitvou u Moháče?
To asi nevíte, že bitva u Moháče se vůbec nekonala? Byla odvolána pro
nepřízeň počasí.

109333

30.06.2006 06:03

IQ test Romana Jocha

RE: Asi to byl vtip s tím Moháčem,

Mirda 24.?.?.?

Samosebou, že to byl vtip. Já jsem více méně očekával, že se ozve dotyčný
"em" a začne mne nadávat do Jochů. Reagoval jsem na ty jeho národnostní urážky. Díky za odkaz s náhledem do historie.

109504

04.07.2006 04:20

Zvědavec se profesionalizuje

RE: Návrh

Mirda 24.?.?.?

> Starý bude zakonzervován a
>jediné změny se budou týkat zalátání případných
>bezpečnostních děr.

Rozumím-li tomu dobře, tak ten zakonzervovaný Zvědavec se změní v archiv a nové články se zobrazí pouze v tom novém? V tom případě by mohl být link na archiv pro platící čtenáře na titulní stránce něco jako je nyní link na Fórum nebo Blog.

109776

05.07.2006 05:32

Zvědavec se profesionalizuje

RE: Vsem

Mirda 24.?.?.?

Mám naprosto stejný názor a to doslova a do písmene. Přestože mám zvolenou klasiku, tak z nějakého důvodu mi to někdy naběhlo v té zelené
moderně. Zelenou mám přitom rád, ale tohle je jako facka pro neplatiče členství.
A k tomu názvu? Paní Jarmila navrhuje název OLD, ale vždyť i tohle je ještě kojenec v plenách. Před nějakým časem Coca Cola začala experimentovat s jinými příchutěmi a nápoj originálního receptu se vytratil z trhu. Zákazníci si ho však vyžádali a objevil se opět na trhu pod názvem Classic. A tak tedy jak se již zde zmínila paní Aja - klasika nebo klasický by
mohla být přijatelná volba?

109846

08.07.2006 05:13

Nejvyšší soud rozhodl, že Bush zašel příliš daleko

RE: Teroristé

Mirda 24.?.?.?

Pane Yamato, napsal jste to moc pěkně a plně se s vaší reakcí ztotožňuji.
Hned jak tohle uložím, jdu na fórum a přiklepnu vám tam někde + v tom průtokovém ohřívači vody.

110025

20.07.2006 05:50

Pozor na firmu ACER

RE: Acer TravelMate 2414LMi

Mirda 24.?.?.?

>Chudak dogsik, ten se nazebra...

Nemístná a trapná poznámka! Taková cesta se podniká převážně za návštěvou rodiny a známých a při té příležitosti se podnikne i nějaký ten nákup. A co si kdo nese při návratu podpaží je snad jeho věc.
Je mi z té vaší závisti na [bliji] [oči v sloup]

110983

20.07.2006 06:58

Pozor na firmu ACER

Zřejmě tohle bude nový trend?

Mirda 24.?.?.?

Počátkem dubna t.r. zapracovala kurvítka a dva měsíce po prodloužené tříleté záruce mi odešel PC. Vlastní upgrade byl cenově téměř stejný v porovnání s cenou nového PC. Volba padla pro výběhový model HP s Media Center Windows XP. Po krátkém šmátrání v krabici jsem konstatoval, že mi tam zapomněli přiložit Recovery CD software. Na druhý den jsem si naplánoval výlet zpátky do obchodu s reklamací. Kdybych četl návod, tak tam to je napsáno. Po prvním nastavení a rozjetí mi to oznámilo, že System Recovery je připraven vytvořit kopie. Připrav si 16 CDs nebo 2 DVDs.
Všechno ostatní jako Microsoft Office, Norton anti-virus prgrm byla pouze zkušební reklamní verze k zakoupení po vypršení lhůty dva až tři měsíce..
Takže se tohle stává i v Kanadě.

110986

07.08.2006 17:55

Je na čase vyloučit USA z RB

RE: Rozhodnutí

Mirda 24.?.?.?

Budete mi tady chybět, pane Nohejl. [pláč]
Vaše rozsáhlé znalosti historie a analýza současných událostí byly velkým přínosem do zdejších diskusí. Děkuji Vám. Byl jste mým mentorem!
A snad ještě někdy naslyšenou?

112907

21.09.2006 08:00

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Podivejme se na to i z jineho pohledu..

Mirda 24.?.?.?

Agente Schmidke,
obdivuji se a uznávám vaše znalosti letecké techniky. Ne zcela všechno, co jste tady napsal je však věrohodná informace a proto si dovolím vstoupit do vaší diskuze s panem z.a.p., který má totiž ve všem co zde uvedl naprostou pravdu. Jak jste sám napsal "přechodné řešení" pro letouny Kawasaki Ki-61:

>letoun Mitsubishi Typ 0 čili také A6M) mělo kanony Typ 99
>MG151/20 v Japonsku používali jen a pouze
>Ki-61! Byly dovezeny jako přechodné řešení (800 kusů), než
>bude mít armádní letectvo vlastní kanony Ho-5.

Jak sám vidíte, tak Japonci značně improvizovali. A neměli jinou možnost. V té době nebyli ještě technologicky na výši. Nejsem expert jako vy, ale zajímám se o historii a tak jsem se zájmem sledoval film, který tady nedávno běžel na kanálu historie s názvem Kamikaze. Dokumentární film s mnoha autentickými záběry. Velice smutné záběry na ty chudáky japončíky, co šli dobrovolně na smrt. Dal si poslední štamprli, sedl do letadla a pak to vpálil do US válečné lodi.
Nekteří byli sestřeleni dříve než zasáhli cíl. Po válce se jim podařilo pár těch letounů vytáhnout z vody a byly zrestaurovány pro vojenské muzeum. Komentátor toho filmu procházel kolem těch strojů a popisoval jednotlivé součásti. Byl to právě Mitsubishi Typ zero a jak procházel kolem těch kanonů, tak říká a v každém křídle zabudovaný Mauser MG151. Tohle jsem si zapamatoval, jelikož moje video je rovněž značka Mitsubishi.
Jsem docela přesvědčen, že pan z.a.p. čerpal informace ze stejného filmu. Ještě bych se rád zmínil o té Vsetínské zbrojovce. Můj otec byl za války nasazen na práce do Německa.
Později si ho vyžádali právě do Vsetínské zbrojovky. Když mi vyprávěl příběhy z války, řekl mi, že tam za fabrikou byla polní přistávací dráha a že především v noci tam bylo hodně rušno. On byl také do letectví, tak asi proto si ho vyžádali.
I když už to bylo dlouho po válce, tak o tom nechtěl příliž hovořit a já jsem se ho na to neptal. Teď teprve bych měl dotazy, ale už je pozdě. Táta má posmrti.

>No a nakonec: jakých 300 hodin? Kemo? Nerozumím. A z jakého
>důvodu mi tykáte?

Když už jsem se tady takhle rozjel, tak vám odpovím i na tyhle kemoviny. Není se čemu divit, že tomu nerozumíte. Nikdo mu tady nerozumí až na pár jedinců, kteří si neprošli t.zv. dekemotizační kůru. Tady nehovořím o panu z.a.p., ale o tom kemu, co se tady sem tam objeví. Jen si zajeďte na příspěvky pod tímto článkem se jménem Kema a udělejte si úsudek sám.
Těch 300 hodin si udělal na trenažéru a teď tady machruje, že si to odlétal. Možná sám neví, jaký je v tom rozdíl.
Když už jste se tady objevil jako odborník na letectví, stále mně ještě vrtá v hlavě, co to bylo, co udělalo tu díru do Pentagonu? Ve vašem příspěvku níže vyvracíte možnost řízené střely Tomahawk. Já tam zase nemohu napasovat Boeing 767.

Mirda

117243

21.09.2006 19:59

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Podivejme se na to i z jineho pohledu..

Mirda 24.?.?.?

Děkuji za odpověď, pane Agente.
Jsem si vědom, že produkce Hollywoodu skutečně vypouští do světa různé kemoviny. To je známá skutečnost, když si uvědomíme, kdo vlastní Hollywood. Ale dokumentární film by měl být autentický a věrohodný. V předchozím příspěvku, jsem se zmínil, že nejsem odborník v tomto oboru a jak sám píšete:
>Prostě to chce se o věc opravdu zajímat, hledat,
>srovnávat. Prostě "Zera" nikdy kanony MG151 ve výzbroji
>neměla.
A teď komu věřit? Nebudu tady psát, no to potěš pánbůch, kde vy berete ty vaše informace? Nechci to však dále rozvádět a není to ani natolik důležité, abych běžel do knihovny nebo začal horečně googlovat, abych vám dokázal, že ty vaše zdroje možná mají technickou kemovinu.
>- No a ten pan kema: jak tak na něj koukám, tak tady obhajuje
>oficiální názory...
Právě o to tady jde. Jaký je ten oficiální názor a kdo a proč
to vypustil? Tím se už kemo zabývat nebude a protinázory je všechno blbost, lež a sám začne pátrat pouze po informacích na podporu právě toho svého oficiálního názoru. Příklad dobře zaplacených prostitutek v Popular Mechanics. Tohle se objevuje téměř v každé diskuzi pod jakýmkoliv člankem. Tolik na vysvětlení těch kemovin.
>Nicméně nechápu reakci, že jsem za něj označen já. To je
>tady běžné, že když se někdo vymyká a nesouhlasí, tak je
>"kema"?
Ne tak zcela a ne vždy. Záleží na tom, jakým způsobem budete ten svůj názor prosazovat. Samozrějmě, že každý má právo na svůj názor i když je mylný. Proto zde máme tu diskuzi.
Jsou lidé, kteří neuznají svou chybu a budou tvrdošíjně trvat na svém názoru a urážet druhé diskutující,to už je ta kemovina. Když budete svého oponenta urážet jako např. potěš pánbůch co to tady plácáte a vy jste směšný a nevěrohodný, tak si můžete
vysloužit čestný titul Kema.
>- A konečně ten Tomahawk. Já nevím, jak to bylo. Zda to byl
>Boeing 767, nebo něco jiného. Ale pokud ten "letící
>předmět" měl srazit ten sloup, jak píše ten pán trodas, tak
>to zcela jistě nebyl Tomahawk ani žádná podobná zbraň.
Pan trodas netvrdil, že ty sloupy byly sraženy tou střelou, spíše vysvětlil co způsobilo to očesání. Cituji:
>Stozar neni vyssi nez cca 6m. Pokud by 6m nad tim autem >preletela 757 kolem 600km/h jak tvrdi, tak by se to auto >nachazelo MIMO dalnici a poradne dobite Takhle soferovi >akorat nad hlavou prosvistel Tomahawk a byly nalozemi odpaleny >stozary - to vysvetluje proc nejsou nahore "useknute" a vubec >nijak poskozene, jen dole jsou roztrzene. To vite, budovy >poziraji letadla a stozary vyskakuji ze zeme...
A já bych k tomu ještě dodal, že hned po nárazu, všichni cestují se poschovávali v kancelářích v budově Pentagonu. A to ještě stačili posbírat svá zavazadla a rozbité části letadla, ať tam nezůstane po nich bordel. Nejen venku, ale i v budově.
Takže stále ještě platí oficiáln...

Kráceno (Editor)

117284

22.09.2006 06:00

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Podivejme se na to i z jineho pohledu..

Mirda 24.?.?.?

Pane Agente,
netušil jsem, že i historický dokumentární film může mít pokroucené informace. O tom jsem nikdy nepřemýšlel. Podvědomě to člověk vyloučí, jelikož tam není důvod upravovat historii
a především technické informace vnímá jako skutečnost.
Jiná věc jsou válečné filmy, ale na to se vesměs nedívám. Já dám přednost komedii. Nějakou tu kemoterapii, kde se člověk nasměje.
Pokud jste tak ještě neučinil, tak se mrkněte na Fórum (pod logem Zvědavce). V kategorii Amerika je tam několik rozjetých diskuzí. "Různé záhady okolo 9/11", "Video záznamy teroristického útoku na Pentagon" a "No Arabs on Flight 77". Ty vaše další dotazy jsou probrány v diskuzích na tom fóru. Tento článek stejně brzy sklouzne do archívu, tak se sem již vracet nebudu.
Mirda

117330

25.09.2006 04:16

Přicházející kolaps sionismu

Podmínky cenzůry?

Mirda 24.?.?.?

Vždyť celý tento článek je o židech! Můžeme už začít kritizovat
jakmile se blíží kolaps? Nebo ještě platí určitý počet žídů na jednu větu, aby to prošlo cenzůrou. Pane editore, proč si tam nad ten článek nedáte nadpis, že se redakce s článkem a s komentáři neztotožňuje? Takhle by to bylo volnější.

117603

25.09.2006 05:43

Šaškárna v Praze

RE: Útok v Čechách

Mirda 24.?.?.?

Pane Koubek, kde jste byl posledních pět let? Vy to nevidíte, co se kolem děje? A nebo to vidět nechcete!

>Nikoliv Arabové, pouze fanatičtí muslimové...
A co ti fanatičtí muslimové udělali? Zařídili, aby se kontrolovanou demolicí sundaly dvojčata v New Yorku, plus budova č.7, aby NORAD nevyslal žádné stíhačky na konfrontaci s dálkově ovládánými letadly? Dálkově ovládaný Boeing 767 by bylo velmi obtížné vmanévrovat do Pentagonu, tak se použila řízená střela, a United 93 přistálo na letišti a tancovalo se kolem předem připravené díry v zemi v Pennsylvánii. A to vše proto, vytvořit důvod k napadnutí Afganistánu a posléze Iráku. Svědkové, kdo podporují oficiální konspiraci a tvrdí, že viděli letadlo, tak jsou buď v šoku a skutečně tam letadlo viděli, nebo to jsou herci a mají zaplaceno, co musí říci do kamery. Hollywood rovněž předhodil několik zvratků na téma 9/11.
>...Představujeme pro ně čisté zlo, proto chtějí zabíjet >civilisty, proto nás chtějí zničit či paralyzovat všemi >prostředky.
Vidím, že vy patříte mezi ten typ lidí, na které to funguje a kteří tomu věří. Naprosto stejná situace, která se právě odehrává v Praze. Tisíce podpisů na peticích na stole vládních čínitelů a prezidenta Klause. Raketové základny nechceme!
Jak teď přimět lidi, aby otočili o 180 stupňů a začali škemrat o ty raketové základny? Samozřejmě. Ochrana proti teroristům.

>Vzhledem k množství lidí, kteří se museli zůčastnit, by se to
>profláklo do pár měsíců.
Leze to ven jako z chlupaté deky a již to je pět let po události. Mám dojem, že těm zůčastněným řekli, "a nikomu to neříkej".
mirda

117604

25.09.2006 18:49

Šaškárna v Praze

RE: Útok v Čechách

Mirda 24.?.?.?

Pane Koubek,
jelikož jsme malinko O.T., tak se mrkněte na Fórum Zvědavce, kde je na toto téma (9/11)rozjetá diskuze v rubrice "Amerika".
Tady to nechci rozebírat. Možná Vám to pomůže objasnit určité skutečnosti.
Dovolte mi jen několik poznámek k vašemu příspěvku.
>Nebaví mě vypisovat věci, které už byly mnohokrát napsány,
>mohu říci jen jednu věc: k problému přistupujete zaujatě s
>předem vytvořeným názorem, proto vás žádný argument
>nepřesvědčí.
To samé bych mohl napsat já na vaše názory. Tady totiž hlavně záleží, kdo to napsal a proč?
Já osobně jsem si na tuto tragédii začal vytvářet názor postupně, pomalu a skepticky. Nepřímo čtením názorů druhých, ale věrohodných lidí a přímo a to na vlastní oči z televize.
Mnohokrát jsem viděl ve zprávách přímé vysílání, které nebylo
předem připravené a tak se člověk dozví hodně zajímavých věci
a pomalu si začne vytvářet celý obraz.

>u jednoho člověka to bude platit, u dvou jsou už pochybnosti,
>u čísla kolem 200 (kteří jsou odloučeni od svých rodin,
>jinak by se počet zvyšoval geometrickou řadou - rodina,
>sousedé, kolegové v práci...). Byl byste ochoten riskovat i
>svůj život, abyste mohl znova vidět svoji rodinu?

Přímo zůčastněných na akci by stačilo klidně pět lidí. Ostaní činnost byla příkaz shora bez vysvětlení důvodů. Ale máte pravdu, že CIA mají někdy i drastické metody.

mirda

117646

25.09.2006 20:47

Přicházející kolaps sionismu

RE: Podmínky cenzůry?

Mirda 24.?.?.?

>Vždyť selý tento svět je o Židech!
>Planetu ovládají peníze a peníze jsou v rukou Židů. Jak
>chcete mluvit o světě a vyhnout se narážkám na Židy?
>Sionismus je jistě třeba vymýtit dokonaleji než nacismus.
>Nacisté dávali svou moc okázale najevo, proto se svět
>postavil na odpor.
>NWO vás probere z letargie!!! Nás všechny, pochopitelně.

100%-tní souhlas pane Lidumil. Svět by byl naprosto jiný,
kdybychom mohli všichni žít v míru a harmonii. Kdyby neexistovaly žádné zbraně a přelidněnost planety by se řešila pouze kontrolou porodnosti. Potom, bychom mohli tvrdit, že židé jsou hodní a slušní lidé. Většina z nich jsou, to jen ta horda samovyvolených chazarů, kteří chtějí ovládnout svět.
V mém příspěvku pod nadpisem "Podmínky cenzůry" jsem si malinko rejpnul do Editora. V jednom z předchozích článků
(domnívám se, že to byla Sionfobia) upozorňil pisatele, že už to je na hraně a že nic takového příště nepustí. Já s cenzůrou nesouhlasím, ale tohle je jeho web, tak se člověk musí přizpůsobit.
mirda

117655

25.09.2006 21:56

V Afghánistánu roste produkce opia

RE: Opium

Mirda 24.?.?.?

Pane Zorba,
škoda, že neumíte anglicky. Velice zajímavý článek o marihuaně.

The Marijuana Trick

Více méně jsem hledal odkaz o legalizaci drog v češtině, ale nemohu to najít. Tak aspoň tohle.
K tomu zákazu drog. Zakázané ovoce nejlépe chutná. To, že jsou drogy v ilegalitě, je větší zlo, než drogy samotné. Vláda může pouze navrhnout a doporučit, ale nemají právo zakazovat.
Pokud máte možnost a je to u vás v půjčovně v češtině, tak si nenechte ujít velice zajímavý film The People versus Larry Flynt (Lidé proti Lerrymu Flyntovi), natočený Milošem Formanem.
Životní příběh vydavatele časopisu Hustler. Sex, drogy, ale především a to je proč o tom píši, je to boj Lerryho Flynta s náboženskými fanatiky, soudy a vládou. Utrácí své těžce vydělané peníze na zajištění svobody projevu a lidských práv.
V tom filmu také hraje Jan Tříska, ale jenom nepatrnou roličku najmutého vraha.
P.S. Pokud se mi ještě podaří najít ten odkaz o těch drogách, dám vám to na Fóru.
mirda

117663

26.09.2006 23:52

V Afghánistánu roste produkce opia

RE: Opium

Mirda 24.?.?.?

>Dovedete si představit jak by vypadala společnost v níž by se
>šířili drogy volně a bez omezení? Taková společnost by na
>tom byla katastrofálně. Na každém rohu feták, volně
>dostupné drogy...byla by to tragedie. Drogy ničí lidi a
>společnost a je proto potřeba proti nim bojovat.
Vy jeden bojovníku!
Než však začnete bojovat, tak si musíte značně rozšířit přehled k uvedené problematice. To není jenom, že mně se to nelíbí nebo já si myslím, že by to mělo být tak a tak a vytáhnout do boje.
Společnost nejste jenom vy sám a váš názor na věc! Dívejte se na to očima společnosti a co je lepší pro společnost. Jistěže
ideální situace by byla, kdyby návykové drogy vůbec neexistovaly. Ale to je utopie. Drogy se volně používaly již několik století a nevytvořilo to žádnou tragédii. Tragédie
vznikla právě zákazem drog. Vznikl organizovaný zločin. Točí se v tom miliardy dolarů na ilegální pašování a distribuci drog.
Vysoké tresty a velké riziko vyhnalo ceny drog neúměrně vysoko a následkem toho jsou i časté vraždy členů konkurenčních skupin a jiných zůčastněných lidí.
Většina závislých uživatelů na to nemá a závislost je natolik silná, že si opatřují peostrědky zase kriminalitou. Statistiku jsem neviděl, ale věřím, že není tolik úmrtí na samotné drogy, jako zabitých lidí při pašování a distribuci. Teď mi řekněte, co je větší zlo pro společnost?
Alkohol je volně dostupný. Vidíte na každém rohu člověka s flaškou? Mimoto závislost na alkohol a na drogy se dá léčit.
>Ten film o Larrym Flyntovi jsem viděl. Podle mne to co dělal >je odsouzenihodné a nemá to v normální křestanské společnosti
>co dělat. Jen se podílel na degeneraci lidí.
Já v tom viděl boj za svobodu projevu a lidských práv.
Ignorujte ten sex a drogy. Společnost, která nebojuje o svá práva, si je nezaslouží.
mirda

117736

27.09.2006 01:36

V Afghánistánu roste produkce opia

RE: Opium

Mirda 24.?.?.?

Pane Zorba, bojovníku za prohibici a za lepší společnost!
Tohle je ten odkaz, který jsem pro vás hledal a zatím nenašel.
Máte ho teď od pana trodase, tak se začněte vzdělávat.
Čtěte pozorně!
mirda

117744

27.09.2006 02:22

Šlechtění plodin se modernizuje

RE: puvodni zdroj?

Mirda 24.?.?.?

To snad není možné! Občanská válka v plném provozu a už si tam chtějí protlačovat zemědělské zákony. To je ta americká donucovací demokracie pro střední východ. Není ani jisté, že se jim to podaří na tu demokracii zvrhnout. Já jsem stále ještě optimista a doufám, že se brzy spakují a vypadnou. To samé z Afganistánu. Jalal Talabani by to jistě zvládl sám a Saddam Hussein mu může dělat zástupce.
mirda

117745

27.09.2006 03:11

Jak se tohle lze naučit?

Síla vůle

Mirda 24.?.?.?

Viděl jsem podobné věci, kde rozum zůstává stát. Síla vůle je ale silná a nevyzpitatelná. Věřím v možnosti telepatie. Stalo se mi několikrát, že jsem se chystal někomu telefonovat, zvednu sluchátko a ten dotyčný tam už byl, aniž telefon zvonil. A nebo máte pocit, že za vámi někdo stojí, otočíte se a nějaká známá osoba tam skutečně je. Byly uskutečněny pokusy léčby rakoviny silou vůle a údajně úspěšně. O tom byl také TV pořad. S těma kostkama by to snad také fungovalo silou vůle, ale to byste musel být chudý a nutně potřebovat peníze. Já sice splňuji obě podmínky, ale zatím to ještě nedokáži.

mirda

117746

27.09.2006 03:52

Přicházející kolaps sionismu

Jak se stát přes noc židem!

Mirda 24.?.?.?

Minulý týden jsem zahlédl na CNN pořad, který byl propagován v reklamních přestávkách při předchozím pořadu. Nenechte si ujít: rodinné tajemství, silně citové, konečně objasněno.
US congressman zjistil, že jeho jméno se objevilo na seznamu lidí v US administrativě, kteří jsou židovského původu.
Sám údajně neměl tušení, že by byl částečně vyvolený. Chlápek vypadal tak na 45, + - 5 let a povídá, jak se ptal svojí matky na původ. Matka říká, ano je to pravda, obojí mojí rodiče jsou židovského původu. Tvůj otec však není. To znamená, že ty jsi 50%-ní žid. Ó, maminko, proč jsi mi to neřekla dříve až teď, když jsem se tě na to zeptal? Já jsem si myslela, že mě proto nebudeš mít rád. Ale přece maminko na tom vůbec nezáleží, jakého jsi původu, já bych tě miloval naprosto stejně.
V tomto momentě jsem to už nevydržel a přepnul jsem kanál.
Nechytl jsem ani jeho jméno.
mirda

117747

27.09.2006 18:56

Přicházející kolaps sionismu

RE: Jak se stát přes noc židem!

Mirda 24.?.?.?

>omyl! ak je matka zidovskeho povodu, je aj dieta automaticky zid,
>bez ohladu na otcov povod.

Pane stein55.
Není, jak mít agenta přímo v dračím hnízdě. Takže on je vlastně
kompletní žid a musel se o tom svěřit v televizi, ať o tom ví celý svět. Teď už jenom obřízku, ať se kvalifikuje.
Je docela možně, že se v tom pořadu k tomuto závěru dospělo.
Bylo to však silně emocionální a moje dojetí mi vtlačilo slzy do očí, tak jsem se na to už dále nemohl dívat.

Pane albert1,
>Ten US senator se jmenuje George Allen, Virginia...
Díky za upřesnění. Madla Albrightová to musela dobře vědět, kde má kořeny. Také na tom vybudovala svojí politickou kariéru.
Její táta byl kdysi velvyslancem v US, tak do toho chuděrka spadla rovnýma nohama. Minulý víkend dávali v televizi dvoudílný šestihodinový film "Path to 9/11". Několik dní před premierou se rozjela kampaň na zrušení tohoto filmu. Rozjela to Madla a Bill Clinton. ABC investovalo 40 mil. doláčů a nechtěli
to jen tak vhodit do koše, tak to aspoň prostříhli. I tak se to Korbelce nelíbilo a tvrdila, že to byla lež. Bábina si už asi nepamatuje. Bill na druhé straně, aby odpoutal od sebe pozornost, tak prohlásil na programu "Larry King live", že Buš
plánoval vojenskou invazi do Afganistánu a Iráku ještě před
9/11 a hledal nějaký důvod. Dick Chenney, jeho šéf, administrativně jeho zástupce, ho k tomu tlačil. Jako šéf Halliburton, potřeboval nějaký ten vládní kontrakt, ať si malinko přivydělá. Člověk se doví věcí a to přímo z mainstream media.
mirda

117798

27.09.2006 20:39

Přicházející kolaps sionismu

RE: Jak se stát přes noc židem!

Mirda 24.?.?.?

Pane Antiseptik,
tak to většinou je. Pokud však Madla zapoměla i to, že je židovka, tak to už nebude selektivní paměť ale fatální chyba.
Bábině to zkrátka už vynechává. Viděl jsem v televizi tiskovku,
kde se novinářka ptala Buše, ať vysvětlí jeho plány o napadení Afganistánu a Iráku ještě před 9/11. To jste měl vidět tu opici, jak začala vyvádět! Nejdříve polkl naprázdno, pak zbledl,
nahodil tu svoji grymasu a začal vyprávět tu svojí naučenou historku o islámských teroristech. Přitom dosti znatelně koktal.
Pokud člověk zná aspoň nepatrně psychologii člověka, tak bylo jasné, že lže.
A co se týká našeho Billa? Jsem přesvědčen, že Monika Lewinská byla nastrčená. Mimochodem, také židovka. Potřebovali se zkrátka pana prezidenta zbavit. Monika dělala v bílém domově
lumpů brigádu (interim job) a pak si zapomene vyprat
potřísněný dres? Nebo si chtěla uchovat prezidentské semeno?
Bill měl být více opatrný. Hillary Rodham by to jistě doma přečváchala, vědíc jaký je Bill proutník. Jackie Kennedyová jednou nečekaně vpadla do Bílého domu a John F.K. byl zrovna s konkubínama v bazénu a všichni nazí. To byl fofr, aby jí odvedli mimo, ať nic nevidí. Běžná věc v Bílém domě. Zatloukat lumpárny presidenta. Bill klidně mohl říct, že to nebylo v pracovní době, ale během polední přestávky a co dělá ve svém volném čase, není nikoho byznys.
mirda

117805

27.09.2006 22:02

Přicházející kolaps sionismu

RE: Jak se stát přes noc židem!

Mirda 24.?.?.?

>zidia samozrejme vyplnuju obriezkou tkzv. brit mila - doslovne
>"dat slovo (sa obrezat) a splnit ho"

Pane stein55,
anatomie je specialita zdejšího pana Arkana, který nás tady už několikrát poučoval o dámských i mužských pohlavních orgánech.
Když jste to však již nakousl, tak já si myslím, že příroda
(pro někoho Bůh) měla důvod nás vybavit, tak jak to je. Jednak ochrana citlivé špičky a také někdy a to velice důležíté:
pronikání do neznámých a těsných otvorů.
Já bych se toho nezbavoval, jako důkaz příslušnosti a přísahy.
Mimochodem, kdo to kontroluje? Musíte to ukazovat v práci?
mirda

117818

27.09.2006 22:52

Šaškárna v Praze

RE: Straseni fiktivnimi teroristy

Mirda 24.?.?.?

>... hraje to na obě strany, doma aby ho muslimové
>nepodřízli a venku aby ho američani nezbomardovali.

Perverz Musharraf nemá jinou možnost. Je přitlačen do rohu místnosti. V Pakistánu na každém rohu je možno koupit tričko s Osamou Binem Ladinem, rovněž tak v Afganistánu. Lidi jsou silně protiameričtí. On si tohle uvědomuje, ale dostal se do svěrací kazajky, ze které se pomalu snaží vyvléknout. Po 61ním kongresu OSN na tiskovce spolu s Bušem na tohle téma padl dotaz a Perverz zřejmě zapomněl, že Buš stojí hned vedle a vytroubil,
jak se to stalo. Hned druhý den po události 9/11 byl dotázán Bušíkem přes tajnou službu, zdali umožní US armádě používat
pakistánské letiště a vojenské služby při napadení Afganistánu? Doslova mu řekli, že pokud není na straně USA, tak ho vybombardují (srovnají se zemí) a můžou začínat od doby kamenné. Druhý den mu bude volat ministr zahraničních věcí Collen Powell a očekává odpověď. Tak teď si kurňa vyber!
Jakou měl jinou možnost, než si obléknout tu svěrací kazajku?
Čekat co se stane a problémy řešit později.
V ruce držel tu knížku, kterou napsal. Odmítl to však komentovat se zdůvodněním, že má smlouvu s vydavatelstvím o utajení do data vydání.
Chtěl bych poukázat na to, že už dvanáctého září, na druhý den, Buš věděl, kdo to udělal a koho za to musí napadnout. No zkrátka ti islámští teroristé!

mirda

117823

28.09.2006 01:20

Šaškárna v Praze

RE: Straseni fiktivnimi teroristy

Mirda 24.?.?.?

>Jasně, je možný že kdyby věděl tenkrát co ví dnes, tak by
>žádnej puč asi nedělal. Měli kdysi i demokracii než to
>uchopil do ruky. Moc velký šance kluk jeden nemá, dříve nebo
>později mu tu hlavu někdo uřízne, on jen doufá ze později.

Věřím, že je tlačen svým národem. Z nějakého záhadného důvodu v těch končinách světa nikdo nemá rád Ameriku. Až na Israel!
A Musharraf skutečně balancuje na tenkém laně. Jak jsem se již zmínil v mém předchozím příspěvku, neměl jinou možnost. Já bych to přírovnal k mučení vězně. V bolesti také přízná, co nikdy neudělal.
Mushak měl při rozhodování nůž na krku. Tak proto souhlasil.
S tou knihou by měl rozhodně počkat. Nakonec nikdo z veřejnosti ani neví o čem ta kniha je. Možná držel v ruce kuchařku?

117833

28.09.2006 02:46

Přicházející kolaps sionismu

RE: Jak se stát přes noc židem!

Mirda 24.?.?.?

Obřízka byla tedy objasněna důkladně. Děkuji pane stein55.
Myslím to upřímně. Ani jsem neočekával, že se do toho takhle vědecky pustíme. Zkrátka i ten malý přívěšek se někdy musí probrat a nejen prohrábnout.
Vzpomněl jsem si, že v Indii provádí mutilaci vaginy 13ti letým
děvčatům. Údajně, aby byla věrná svému manželovi a nelítala za druhýma. Ne, necháme toho! Jsme stejně v jiném článku. Tohle je o židech. Obřízka se v tom ještě schová.

117841

28.09.2006 05:50

Jak se tohle lze naučit?

RE: Nic zvláštního

Mirda 24.?.?.?

Zdravím pane Gejdoš,
čtu vaše pŕíspěvky rád, se zájmem, ale s reservou. Nebudu tady křičet "pro Boha, již toho nechte, nic takového se nemůže stát"! Je to váš názor založený na studijích jistých proroků.
Já to musím brát jako zábavu, když vidím na konci téměř každého vašeho příspěvku ten šklebící se obličej: [velký smích]
Buď máte radost, že to tady vše skončí, nebo si vyloženě děláte šoufky. Jak tomu mám rozumět? Pokud tomu sám věříte, máte vůbec ještě radost ze života? Trochu více optimismu, pane!
Věříte v černou magii? To je přesně to, co vy tady na nás provádíte. Záleží na povaze člověka, ale může to být i nebezpečné. Jakékoliv informace, dobré i špatné se uloží do našeho podvědomí a právě to podvědomí dokáže ovlivnit náš život. Když pojede vaše žena nebo syn autem na výlet, tak jí určitě řeknete šťastnou cestu a vrať se v pořádku. Nebudete přece říkat, tak se tam někde vyflákej a raději se zabij. Kdo by tě tlačil do konce života na vozejčku. A neměj obavy, my už tě pohřbíme hned vedle dědova hrobu. A řeknu vám, může se tak stát! Možná máte docela pravdu, kam ten svět spěje, ale já stále ještě věřím, že se s tím příroda vypořádá. My samozřejmě musíme přiložit ruku k dílu, jako Timurova parta: [velký smích]
Nic ve zlém.

117845

28.09.2006 23:44

Jak se tohle lze naučit?

RE: Nic zvláštního

Mirda 24.?.?.?

Vidím, že jste mne nepochopil, pane Gejdoš.
Tak tedy pár slov na vysvětlení.

>...Naučte se taky dívat na svět poněkud
>méně osobně zaujatě a více "čistě chápavě". Zbavte se
>některých (všech) zbytečných (materiálních) vazeb a
>uvidíte, že život je docela legrace.

Proto zde diskutujeme. Dosáhnout určitého závěru a začít vidět
souvislosti "čistě chápavě". Co se týče zbavování se všech materiálních vazeb? Pokud vím, tak vy bydlíte ve Frýdku Místku.
Jste také součástí civilizované společnosti a jak chcete žít ve městě bez materiálních hodnot? Dáváte přednost životu bezdomovce? Jděte příkladem a zkuste to! Je mi jasné, že člověk se cítí více svobodný, bez materiálních závazků, ale život je plný kompromisů. Já to raději potáhnu za sebou, tak jak jsem to postupně nasbíral. Ale věřte mi, není toho zase tolik.
Chystal jsem se, že si o tom s vámi podiskutuji mnohem dříve,
ale nebyla na to ta správná příležitost. Bylo by to O.T., ale jak sám píšete:
>Jde tady o tom řeč, je to přesně k tématu - totiž, já dnes
>vím dost hodně, co by mnoho lidí mohlo "poslat" do blázince.
>Přechodně jsem byl taky "v ohrožení"... [smích] No a dnes jsem
>již veselý člověk, ačkoliv pro neznalé je moje řeč
>spíše jen o katastrofách. Víte proč ? A proč vůbec si
>"dělám takové násilí", že o tom vůbec píši, ačkoliv
>jako prorok špatných konců se skutečně žádného uznání
>nemůžu dočkat ?

Když tedy cítíte určitou povinnost a berete to jako své životní poslání, tak klidně pokračujte, ale věřte mi, lidem tím v žadném případě nepomáháte. Více méně mi to připadá, že se chlubíte, že něco víte, co ostatní neví. Každý článek plný tragických následků, ale žadná rada nebo řešení. Já nebudu křičet: nechte toho,ale: proboha co máme dělat!

>Dělám to proto, že mi taky bylo pomoženo. Pomoženo
>"nakopnutím" lepším směrem na mé životní pouti tímto
>světem. Tomu "nakopavateli" respektive nakopavatelům tímto
>děkuji. A vracím dluh. [smích]

Jak jsem již psal, může to působit přesně naopak. Všichni jednou umřeme. Nikdo neví dne ani hodinu. A tak to je dobře!
Když vám doktor v nemocnici řekne, že máte dva měsíce života, tak vaše podvědomí zařídí, že za dva měsíce vás vezou. Ano, doktor měl pravdu! Síla vůle se v člověku zlomí a on to vzdá.
Když vám osobně ten váš "nakopavatel" pošeptá, že prvního října
je pro vás soudní den, tak s vámi zamává psychická panika.
Jsem si vědom, že to, co se kolem nás děje, je nehorázná lumpárna a může vést ke globální katastrofě. Ale jak to změnit? Máte nějaké řešení pane Gejdoš?
Nechci žádné datumy. Globální (astronomickou) katastrofu jako
je otočení zemské osy, kolizi s asteroidem atd. neovlivníme.
Začneme tedy s nápravou ještě dnes! Co takhle pomáhat jeden druhému a ne strašit! [velký smích]
...

Kráceno (Editor)

117951

29.09.2006 06:26

Šlechtění plodin se modernizuje

RE: 2007 a 2009

Mirda 24.?.?.?

Svetlo, bylo to dlouhé, ale doposud jste tady neobjasnil, co se stane v roce 2007! Nenapínejte mne a ven s tím, světlo jedno!

>v pripade ze to bolo dlhe opakujem koniec :
ne konec, pěkně postupně a od začátku. Vy jste tady tři mušketýři, kteří se shodli na určitých datech. Gejdoš, Zak a vy - Svetlo.
Mne osobně zajímá rok 2007. Na jaře se chystám vyměnit tašky na střeše a to je dosti značná investice. Letos mi to už nevyšlo.
Ale pokud se tady něco semele a půjde to všechno srát, tak se na to holt vyseru také. Dejte mi vědět.
A pokud nevíte, tak už konečně přestaňte hulit!
Díky za pochopení. [smích]

117964

29.09.2006 18:31

Jak se tohle lze naučit?

RE: Nic zvláštního

Mirda 24.?.?.?

Pane 195,
napsal jste to moc pěkně, ale stále nic konkrétního. Tu odpověď jsem očekával od vás, případně pana Gejdoše. Jelikož ji nedostávám, tak samozřejmě mám ty samé otázky. Nic z toho nemění stav mých pocitů.
>Pořád ty samé otázky a stále žádná odpověď. Není to
>divné? Kdy se to stane? Co se stane? Proč se to stane? Jak
>můžete být štastný?
Štěstí? Co je to štěstí? To je značně relativní pojem. Někdo má uspokojení v okrádání druhých lidí a jiný a věřím, že většina,
v pomáhání druhým a nejen lidem, ale i zvířatům.. Také ještě existuje uspokojení z dobře vykonané práce.
My jsme tady měly v roce 1997 nebezpečí záplav. Já jsem si vzal v práci dovolenou a pomáhal dvěma rodinám při stěhování z ohrožených oblastí. Neďelal jsem to za hamburger a brambůrky, což bylo ten den k obědu, ale za poděkování. A jedna z těch rodin bydlela u mne tři týdny. Je to příjemný pocit takhle pomoci příteli v nouzi. A tohle je jen jeden příklad z mnoha.
V tom já vidím štěstí. Máte kamarády a navzájem si pomáháte.
Samozřejmě, dokud toho nezačne někdo využívat!

>Na toto téma hovořil už Ježíš. Takže si připomeňme jeho
>slova "nebudete znát dne ani hodiny". Ale až se bude dít to co
>popisuje, "poznáte že čas už je blízko".
Jsem si toho vědom. Hovoříli jsme o tom.

>Můžete se zeptat, jak ví divoká husa že se má vydat na jih?
>Myslíte že za ní někdo příjde a řekne tak už leť?

Jsem rád, že jste se tady o tom zmínil. V tomto však pravdu nemáte. Viděl jsem nádherný film právě na tohle téma.
Byl to více méně experiment. Máma husa zahynula a zanechala v hnízdě vejce. Vědátoři (zoologové) nahráli štěbetání dospělé husy a zvuky přehrávali do inkubátoru. Po vylíhnutí, housátka následovala zvuky z reproduktoru. Přišel podzim a housátka zůstala doma. Následující léto nastala příprava na let do jižních krajů. Zvukové zařízení nainstalovali vědci na ultralight a housátka, nyní už dospělé husy, následovaly letadélko, kamkoliv letělo. Přišel podzim a s tím i cesta na jih. Jaké bylo překvapení, že husy na jaře opět přiletěly
a samy. Další a následné odlety už podnikly bez průvodce.
Je to tedy naučené od rodičů.

>A jednou z oněch otázek je, co se musí, nebo může stát, aby
>tento jejich svět nastal? Jsou tolidé schopní porovnat
>budoucnost s přítomností a to co jim z toho vzejde předat
>ostatním lidem. Je dobré jim naslouchat.

Každý z nás má jiné schopnosti. Jsem ochoten naslouchat, ale potom si to už sám přeberu a udělám si z toho závěr.
Není nutné neustále opakovat předpovědi tragické budoucnosti bez náznaku řešení.

118010

29.09.2006 20:00

Šlechtění plodin se modernizuje

RE: 2007 a 2009

Mirda 24.?.?.?

Pane Zak, píšete:
>Copak Vy to skutecne nevidite, ze cely svet smeruje k valce? A
>valka se sebou nenese jen boje, ale i dalsi aspekty. Staci se
>podivat trochu do historie lidstva, i kdyz tentokrat to bude
>jine.
Samozřejmě si tohle všechno uvědomuji a není mi to vůbec lhostejné. S těmi taškami jsem to úmyslně trochu zdramatizoval.
Život jde dál a já se přizpůsobím a stejně se budu řídit vlastním rozumem.
>A Ty tasky vymente, pane Mirdo. Pristi rok nebude konec sveta.
>Treba Vam Ty tasky pomuzou, aby Vam neteklo na hlavu, az se ty
>zmeny zacnou dit.
Tak jo. Když vy si v domku měníte celé topení, tak to asi nebude s tím koncem světa tak urgentní. A také si konečně zajdu nechat vyměnit olej v autě a naplnit nádrž do plného.
Já nejsem takový typ, že budu na silvestra sedět v koutě místnosti, třepat se a čekat, co se stane, až odbije půlnoc a budeme tady mít ten 2007, plný tragických událostí.

>Nevim, jak pan Svetlo, ale ja nehulim a myslim, ze pan Svetlo
>take nehuli. Na to je moc racionalni,aby k necemu podobnemu
>poklesl.
Pane Zak, řeknu vám upřímně, že já hulím. Ne moc. Beru to jako rituál na uvolnění mysly. Funguje to! Někdo medituje a já hulím.
Ale neodsuzujte mne za to. Je to moje tělo, moje volba a nikomu tím neubližuji.
My tady diskutujeme o stejné věci ve dvou diskuzích. Já se vrátím do diskuze pod článkem o těch kostkách v kasínu. Tam se na vás naťuknu ve vašem příspěvku. Ta je to více na téma supernatural než GM rostlinky.
Naslyšenou, mirda.

118019

03.10.2006 21:14

Jak se tohle lze naučit?

RE: Nic zvláštního

Mirda 24.?.?.?

Nechtěl jsem z diskuze jen tak vykemovat, aniž bych vám dal odpovědi na vaše otázky. Mimochodem dlužím také odpověď více lidem. Byl jsem však poměrně značně zaneprázdněn, tak jsem se k té výpočetní technice nedostal.
Pane Gejdoš, vaše reakce na moje příspěvky mi naznačuje, že vy jste sice dobrý vyprávěč, ale nedáváte pozor o čem je řeč a co píší druzí. Tak tedy ještě jednou. Píšte:

>Jsem z Vás malinko zmaten. Vážený pane - Vy máte jednoduchou
>možnost - prostě mě přeskakujte a máte to vyřešené...
Jak jsem již napsal, vaše přispěvky čtu rád, se zájmem, ale s reservou. Také jsem na konci mého prvního příspěvku napsal:
Nic ve zlém. Z vaší reakce mám dojem, že jste se urazil. Nikoho tady nenavádím aby vás ignoroval ba naopak, jak vidím z reakcí jiných lidí, tak jste zde velice oblíben a žádán. Blahopřeji!
Proč jsem na vás vůbec reagoval? Chtěl jsem vás jenom upozornit, že neustálé opakování tragické budoucnosti může být nebezpečné a za tím si stojím. Vy jste přesvědčen, že lidem pomáháte, tak to nechme tak a klidně pomáhejte dál. Já vám do toho kecat nebudu. Jenom jeden příklad masové psychózy. Někdy před patnácti lety byla ve Spojených státech sekta mladých lidí, kteří si říkali Higher State. Na podrobnosti si už nepamatuji, ale věřili, že kolem naší planety se pohybuje peziplanetární loď z jiných galaxií a čekají až si nastoupí.
Nechtěli je nechat čekat příliž dlouho, tak to uspíšili masovou sebevraždou. Někteří lidé se zkrátka nechají snadno oblbnout. Nechci vás tímto odradit. Jak píšete:
>... Jde o to, kráčet správným směrem !! A k tomu, to si tedy >úpřimně myslím, já tímto pomáhám i druhým - a zpětně zase i
>sobě.
Tak tedy s chutí do toho! Ale v menších dávkách.

>Tedy uveďte svůj - jiný a lepší recept ! Jak Vy si to
>představujete, že tím, že necháte lidi v blahé
>nevědomosti, že jim tím nějak zvednete šance a pomůžete ke
>štěstí. To by jste mohl vysvětlit, třeba máte pravdu a
>mýlím se já. Píšete "Jak jsem již psal, může to působit
>přesně naopak. Všichni jednou umřeme. Nikdo neví dne ani
>hodinu. A tak to je dobře!"
A já se musím trochu podivit. Co
>jste tím vlastně chtěl naznačit ? To je součást Vašeho
>receptu na štěstí - nic pokud možno nevědět ? To by jste
>tak trochu "zkemovatěl" ! Prosím o nástin vysvětlení. [smích]

Tady je vidět, že skutečně nečtete pozorně. Já jsem vám uvedl
příklad, co jsem tím chtěl naznačit. Když už ten čas má příjít,
tak nejlepší smrt je jít na kutě a už se neprobudit. Trápit se bolestí ať již fyzickou nebo psychickou a čekat na milosrdnou smrt a ta stále nepřichází, je nejhorší období života.
Jak jistě víte, všechno živé včetně rostlin a také i lidé, trpíme instinktem sebezáchovy. Nikdo nechce odejít až na uvedené příklady. Proč si to připomínat? To byla ta blahá...

Kráceno (Editor)

118284

03.10.2006 21:18

Jak se tohle lze naučit?

RE: Nic zvláštního

Mirda 24.?.?.?

pokračování:

uvedené příklady. Proč si to připomínat? To byla ta blahá nevědomost o které jsem psal. Člověk neví den ani hodinu.
A vůbec nic nevědět, to už je na zkemovatění! To máte pravdu.
Každý z nás má určité poslání. My dva jsme vlastně kolegové. I já jsem byl nakopnut, ale jiným směrem. Já lidem pomáhám tím, že jim pomáhám. A to je zase moje řešení, jak se vypořádat se zlem. A naopak, toto mne číní šťastným. A nic ve zlém, pane Gejdoš. Já vám budu stále naslouchat, ale už bez kecání. [smích]

Odpověď na příspěvek Zak/118016:
>...promiňte, že jsem se do vašich dotazů pletl.
Spíše naopak pane Zak. Jsem rád, že jste se ozval a poskytl mi rozsáhlé informace. Děkuji. Jak funguje topení? Hotovo?

Odpověď na příspěvek 195/118023
>No dopustil jsem se chyby, chtěl jsem napsat nikoliv, že >odletí, ale kdy odletí.
Ne, ne. To jsem byl já, kdo se dopustil chyby. Vy jste se správně zeptal kdo jim řekne, že už mají letět? Moje odpověď byla, kam poletí. Já to zdrbal. Je to samozřejmě kombinace naučených zvyků a instinkty. Čím se příroda v tomto případě orientuje? Snad změna teploty, poloha slunce vůči zemi, biologické vnitřní hodiny, což mi lidé máme také a nebo reakce na jiné přírodní jevy, jako opadávání listí. Já sám nevím?
Díky za vaší reakci.

118286

05.10.2006 16:25

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda 24.?.?.?

>Som rada, ze to mam teraz úradne povolene [smích]

rivka, ještě s tím počkejte! guglik vám to úředně povolil,
ale chci vás upozornit jako friend. Ne v pracovní době!
Víte jak se říká děvčatům, která za to mají zaplaceno?
A vy se tady presentujete jako nóbl dáma! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

118432

06.10.2006 05:52

Dilema kanadských médií

RE: Je to pro Kanadu slozita situace

Mirda 24.?.?.?

>Zbytecne se namahate. Prispevky s podpisem "kema" jsem prestal
>cist. Ode me uz odpoved dedostanete. Pro me jste vyhozen,
>neexistujete.

Tak, tak Zdeňku. Já jsem Vám to tehdy řekl. Kemoviny ignorovat
a nereagovat. Ještě si takhle člověk přivodí žaludeční vředy.
Vy jste holt práskl do bot a šel jste trucovat. Jsem rád, že Vás tady opět vidím. I tak by mne zajímalo, co se kemovskýmu v mládí přihodilo a nejde to jaksi vykemovat. Ani kemoterapie nepomáhá!
[velký smích]
mirda

118481

06.10.2006 06:50

Televizní projev Václava Havla z prosince 1989

RE: Klam, blud a zaprodání

Mirda 24.?.?.?

>Havel se zaprodal, jeho sláva dobytá na principech...zašla i s
>principy.
>Proč se tolik opomíná,... kde jsou ty principy? zkornatěly
>časem? a nebo jen přítomní občané jsou zpitomnělí?

Žádné principy! Havel byl podvod století na Českém národu.
Komunistické vedení si ho vypěstovalo a všechno bylo předem
naplánované na budoucí jemný sametový převrat. Dokonce Charta 77 byla Havlova provokace. Signatáři Charty z řad české inteligence byli vyhozeni ze zaměstnání jenom proto, aby se český lid seznámil s disidentem Václavem Havlem. S bezpáteřním člověkem, kterému nešlo vůbec o blaho národa, nýbrž o vlastní kariéru. A tak se sloganem Nebudeme jako oni nadále propagoval zájmy komunistů, kteří zůstali ve vedení. Lidé mu věřili a skutečně to budilo dojem, jaký je Havel lidumil.
Anální proamerickou turistiku začal Havel podnikat za hubičku,
kterou dostal od GWB, když si odskočil do Washingtonu přebrat
cenu komunistického odboráře a za své divadelní hry.[chechtot][chechtot]

118484

06.10.2006 16:31

Dilema kanadských médií

RE: Mr Harper

Mirda 24.?.?.?

>Tady je to v anglictine z google News.

Kuš, ten link nefunguje. Dotaz na Editora: Téměř nikdo neuvádí odkazy jako hyperlink [url]. Nešlo by to udělat, jako u starého Zvědavce? Díky za odpověď.
mirda

118527

06.10.2006 17:29

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda 24.?.?.?

>...ale ja zvladnem 100m pod 12 sekund - co som teda
>podla Vas běhna, alebo coura? [smích]

Těžká odpověď. Webster to neuvádí ani Wikipedia. Já si myslím, že na čase vůbec nezáleží. Záleží na stylu a především na oděvu. Rivka, musíte mi dát více detailů. Jaký dres nebo žadný dres? Nahoře bez, dole bez? atd.
Já znám také jeden vtip.
Trenérka učí mladá děvčata na bazénu závodní styl plavání. Jedna se osmělí a ptá se. Paní trenérko a kde vy jste se naučila tak dobře plavat. Trenérka odpovídá: jak jsem byla ještě mladá, tak asi ve tvém věku, pracovala jsem jako běhna
v Benátkách a policajti nás často honili na motorových lodích.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

118534

06.10.2006 18:14

Dilema kanadských médií

RE: Mr Harper

Mirda 24.?.?.?

>Ted by to mohlo byt funkcni. Omluva. [zahanbení]

Odkaz přímo z vlastní zahrádky! Díky. To bylo pouze doporučení.
Kanada nemá o tuto spolupráci zájem, konkrétně P.M. Harper.
A US nemá zase zájem diskuzi zahájit. Tohle se však již táhne nejméně 10 let. Chretien to tvrdošíjně kopal do autu. Buš má stejně v plánu zrušit hranice mezi Kanadou a Mexikem a vytvořit Severoamerickou Unii. Kuš, to je přece součást NWO. Neníliž pravda? [překvapení]

118544

07.10.2006 03:01

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda 24.?.?.?

>Toto Vam musi stacit [smích]

Tomu já říkám hnusná pornografie. Ženský v armádě? [zmaten]
Snad ještě v administrativě, ale na bojiště nepatří.
Není to fér vůči nepříteli. Já dám pŕednost něžnému stvoření
a ne monstrům se samopalem. Dole na Zvědavci je právě v tyto dny zajímavá ukázka poslední módy (dole bez). Velmi praktické.
[cool]

118577

07.10.2006 06:46

Dilema kanadských médií

RE: Mr Harper

Mirda 24.?.?.?

>Noo, na to ze dal vcera Mr Bush souhlas k stavbe "plotu", mezi
>USA a Mexikem a stale casteji se hovori o stejnem "plutku" >mezi USA a Kanadou...
Paní Ajo, mezi USA a Kanadou nikdo plůtek stavět nebude. Jednak není nutný, ale také, kdo by to zaplatil? Jiná situace je dole na jihu mezi US a Mexikem. Jak chtějí zastavit ten obrovský příliv ilegálních emigrantů? Plot se začal stavět již někdy v červenci a lidě žijící v okolí hranic vytvořili brigády socialistické práce a chodí zdarma budovat. Nechtějí déle trpět značně zvýšenou kriminalitu, vzniklou přílivem těchto emigrantů.
Pohraničním státům však došly peníze na výstavbu a podaly si žádost na federální vládu o dotace. Buš to slíbil, ale k placení se neměl, a tak až teprve včera podepsal šek.

>Ze nema Mr Harper zajem o "spolupraci" s USA na "policku
>valecnem", to jste si jisty?
Mr.Harper je velice opatrný jelikož si uvědomuje, že kráčí po tenkém ledě. Jednak si to nechce rozházet s většinou voličů,
když ví, že kanaďané nejsou v bojové náladě a zase z důvodu vzájemné ekonomické závislosti obou států nemá tedy moc navybranou aby Bušíkovi řekl NE. A tak jedna rozumná výmluva s kterou se často operuje je, že Kanada má ve světě roli policajta a ne válečníka. Policajta na udržení míru.
Jasný příklad odmlouvání a jeho následků nastal, když Buš požadoval vojenskou pomoc od Kanady před útokem na Irák. Chretien mu tehdy řekl: Kanada má roli peace keepers a ty nás ani nepotřebuješ, tys to už vyhrál. Buš s vyvalenýma očima odpovídá: co jsem vyhrál, válka ještě nezačala. Vyhrál jsi to a basta! Takže diskuze na vysoké diplomatické úrovni. Co však následovalo? Jedna jediná kráva se našla v celé US co měla BSE a ta byla dovezena z kanadské Alberty. Následoval zákaz dovozu hovězího dobytka z Kanady. Farmáři nemohli prodávat a neměli ani peníze na krmivo. Krávy se houfně vydražovaly v aukci značně pod cenou a někteří farmáři zkrachovali. Podobná situace vznikla se stavebním dřevem. US z ničeho nic navalily dovozní clo, že náklady na přepravu + clo, převýšily náklady na výrobu.
I drobní odběratelé zahájili bojkot kanadských výrobků, včetně turistiky. Vidím, že jsem se nějak rozkecal. Paní Aja tohle všechno zcela jistě ví, já to více méně píši pro čtenaře v ČR ať také vidí jaké máme tady patálie s Bušismem.

mirda

118591

07.10.2006 15:34

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda 24.?.?.?

Ano, velmi praktické.
Rivka, vy jako žena to přece musíte vědět.
Nejsem gynekolog, ale mám praktické zkušenosti, takže mohu odpovědět. Mám tři kocoury a když se vrátí z venku vyhřátí od
sluníčka a pořádně vyluftovaní, tak příjemně voní. A druhý důvod
zmíněné módy? Znáte název baterií EVERREADY? (vždy připraven!)
Nechci však zacházet do detailů.

118611

07.10.2006 17:55

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda 24.?.?.?

>...Idem zapalit sviecky.
Tak jo, Ivano. Ale nezapalujte všechny svíčky. Jedna se může hodit. Příjemný víkend přeji.

118620

07.10.2006 22:45

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda 24.?.?.?

>...pouzivame velmi kratke a tenke sviecky. Snad by sa
>skorej hodili Vam!
Ne, nehodily. Mám šestiválec a svíčky Champion. A to není kompatibilní s vaším osmiválcem. Píšete krátké, ale pokud si vzpomínám, viděl jsem ten svícen na fotce i v televizi a pokaždé byly tenké a dlouhé. To by se však dalo přeříznout, ale to už nedělám.
Ivka, já už budu s tou diskuzí tady končit ať nevyprovokujeme editory. I když reakce nejen na článek, ale i na příspěvek je přípustná. Tohle (pod titulkem ziadna masturbacia) má už přes dvacet reakcí a začíná se to podobat na phone-sex, tak ať
nás nevyhodí za dveře. Takže příjemný víkend a naslyšenou někdy jindy a někde jinde.

118643

08.10.2006 03:05

Dilema kanadských médií

RE: '..jaké máme tady patálie s Bušismem..' (v Kanade)

Mirda 24.?.?.?

>To tedy Vam reknu, ze radeji budu mit patalie 'Bushismem'... ).
Pane Velikánský,
z vašeho příspěvku čiší obrovské nadšení z války v Iráku.
Mám dojem, že vy se na informace z bojů díváte jako na sportovní utkání, kde počet mrtvých boduje pro druhou stranu.
Komu fandíte? Okupovaní X Okupující?
Já s tím rozhodně nesouhlasím, ale jenom jsem v mém příspěvku psal, že Mr.Harper nemá snadný úkol. Na druhé straně však kanadská vojska stejně v Iráku nebojují. Do Afganistánu je nasadili na udržování míru a amíci měli za úkol honit
"teroristy". Dokonce měla kanadská armáda příkaz nezúčastňovat se bojů. Udržovat mír. Mír tam zatím ještě nebyl, tak nebylo co udržovat a jelikož vojska byla (stále ještě jsou) pod velením US generálů, tak bojovaly bok po boku a to bez vědomí kanadské vlády. Tuto skutečnost provalila fotografie v Globe and Mail na které dva vojáci táhnou v řetězech Afgánce. Pod fotografií byl titulek jak americká armáda bojuje v Afganistánu. Někdo se však ozval jaktože ti amíci mají kanadské uniformy?. Tehdejší
ministr obrany byl donucen k rezignaci, jelikož o tom neinformoval tehdejšího předsedu vlády Chretiena. Tady vidíte, že to brali skutečně vážně. Nebojovat! Bylo to také rozhodnutí OSN.
Dále píšete, že:
>Vidim jak Kanadane nadavaji na US, ale jsou radi kdyz maji job >v jejich fabrikach.
...a vydělávají na živobytí, na daně, na majitele fabriky, případně na majitelé akcií. Kromě státního sektoru, žádný job není zaručen.
Snaha ke snížení nákladů na výrobu a tím k větším ziskům motivuje hledání levné pracovní síly. Stěhování výroby do Mexika, Číny Indie a jiných zemí se děje nejen v USA, ale i v Kanadě. Tak to už jede delší dobu. Nezávisle na válce.

118656

08.10.2006 04:47

Televizní projev Václava Havla z prosince 1989

RE: Klam, blud a zaprodání

Mirda 24.?.?.?

Zdeňku, rovněž pozdravení.
>...jiz nekdy pocatkem 70.let. Jiz tehda se stal clenem Spolku
>(iluminatu). Byla to vyssi hra, daleko vyssi nez chapani >prosteho cloveka dovolovalo.
Peníze nekoupí jenom potraviny a spotřební zboží, ale také prominentní postavení ve společnosti a to za jakéhokoliv režimu. A to, že Havlova rodina se v tomto prostředí uměla pohybovat je víc než zřejmé.
Dostala se mi do rukou knížka o zákulisí sametové revoluce
vydaná tady v Kanadě a později informace z internetu, které to
všechno nejen potvrdily, ale značně rozšířily. Jak jsem to tak všechno skloubil dohromady, tak jsem dospěl k názoru, který má největší logiku a pravděpodobnost a ztotožňuji se s Cibulkovým
názorem, že Havel je prase!
A co se týče těch proslovů? Zdali to je ten, nebo tenhle? To nic neznamená. Papír snese mnohem horší zacházení. Skutky jsou rozhodující. Přesně jak sám píšete:

>U me to projel ve trech bodech:
>- zproneveril se nebozce zene a vykurvil se se sprostou herkou,
>- urazil nase prirozene spojence a vzdalene bratry Srby,
>- sral se v zoldu americkych imperialistickych zajmu do Kuby
>az nam tim zkazil narodni povest.
Zdeňku, na Dášenku mi nesahejte! [vyplazený jazyk]
To si holka nezaslouží. [chechtot] [chechtot] [chechtot] To byl jenom žert.
Aby po mně někdo nezačal házet kamením! S tím prvním bodem i tak nesouhlasím. Havel byl hodně na děvčata a Olga mu to silně tolerovala, až později si sama našla přítele a on měl milenku.
Žili s Olgou spolu až do její smrti. Tady jsem mu dal velké plus i když se už vídával s Dášenou. Byla to však ona, kdo objevil tu husu co snáší zlatá vejce a tak se později stala první dámou. První bod tedy nahrazuji tímto:
1/ zaprodal se komunistům. Jinak naprostý souhlas.
mirda

118660

11.10.2006 03:02

Dilema kanadských médií

RE: '..obrovské nadšení z války v Iráku..'

Mirda 24.?.?.?

Pane Veliký,
jak tak pročítám ty vaše příspěvky, tak mám dojem, že vy nemáte vůbec ponětí, co se ve světě děje. Člověče nešťastná! Ten postoj, který vy tady zastáváte, to je všechno mainstream. Všiml jste si vůbec, že už i tam ta pravda začíná prosakovat?
A vy stále trváte na té původní myšlence, že to byli muslimové.
Jak tady píšte:
>...Sere me to, ze zapad tam ztraci kazdonne vojaky, ktere mu >budou jednou schazet...
Jen nebuďte tolik nasraný. Já říkám dobře jim tak! Neměli tam lézt. Nikomu nepřeji smrt, ale kdy si amíci konečně uvědomí, že bojují prohranou bitvu? A nejen, že již prohranou, ale rozpoutanou pod falešnou záminkou. A jak už jste zde jednou tvrdil:
>...Uz jsem to jednou zde tvrdil, ze 100 muslimosu
>neni hodno zivota jednoho US anebo Kanadskeho vojaka.

tak já zde nyní tvrdím, že sice máte právo na vlastní názor, ale tohle snad může říci jenom psychopat! Vy jste typ člověka, který kráčí po proudu, tleská s davem a je na sebe hrdý.
Jak dále vidím, tak tady vás osvítila moudrost, když tvrdíte:

>...Meli by sbalit kufry, nechat tam veskerou vyzbroj, at se to >pomlati mezi sebou.
Ano, ať se sbalí a vypadnou! Už zítra ráno. Nejen US a britská vojska, ale i Mossad a Britská tajná služba, kteří to tam neustále rozšťouchávají. Iráčané si to už sami urovnají a nastolí si svou vlastní demokracii. To samé platí pro Afganistán! A na závěr jenom malé doporučení. Otevřte oči!

118837

11.10.2006 04:58

Venezuelský prezident Hugo Chávez: Povstaňte proti Říši

RE: Hugo Chavez prekvapil

Mirda 24.?.?.?

>Víš, co měli vojáci Wehrmachtu na sponách opasků?

Gott mit uns
a nejen na sponách opasků, ale také na bajonetech. Měl jsem jeden ve své sbírce.
Petře, proč jste se nad tím pozastavil, že Zorba nemá rád Buše?
Kdo ho má rád? Snad jen jeho vlastní rodina? Vy ho uznáváte a obdivujete? Bojovník a vlastenec Zorba má pravdu, ale neumí to tak podat. Takhle to vyzní jako údernické slogany a válečné
příkazy, ale Zorba to myslí dobře! [mrknutí jedním okem]

118851

12.10.2006 19:00

Rakety povstalců způsobily peklo na americké základně v Bagdádu

RE: Gratulace

Mirda 24.?.?.?

Rovněž já se připojuji ke gratulaci. Pěkně provedená práce!
Jen tak dál, chlapci! Dejte jim více na prdel ať konečně odtáhnou. Proč tam jenom lezli?
Právě jsem viděl tiskovku Pentagonu a na otázku, jak dlouho tam
budou vojska ještě civět, bylo odpovězeno, že minimálně čtyři roky. Neuvěřitelné! Ve státech už několik let probíhá a sílí
odboj a demonstrace nejen proti válce v Iráku, ale i proti administrativě Bílého domu. Nesčetné množství vojáků dezertují
z armády a žádají politický azyl v Kanadě. Správný počet nelze s určitostí zjistit, neboť mnozí ze strachu z deportace ani o azyl nežádají a zdržují se načerno. Oficiální zpráva udává, že k dnešnímu dni padlo 2 758 vojáků a téměř deset tisíc trvalých invalidů, jako následek války. Skutečnost však může být trochu jiná. Takže za další čtyří roky to bude dvakrát až třikrát více! A máme tady druhý Vietnam. Zde jsou videoukázky vnitřního
hnutí proti válce v Iráku a US vládě.
http://www.truthout.org/multimedia.htm

P.S. Bohužel pouze v angličtině. Napravo si klikněte na připojení a video se stáhne samo.

118955

12.10.2006 20:23

Muhammadův meč

RE: Článok vyznieva idylicky

Mirda 24.?.?.?

>ale skutočnosť pred našimi ocami je diametrálne odlišná.
Přesně tak. Docela to vypadá, že někdo tahá za nitky a vodí papeže po světovém pódiu. Už i ta první omluva, kdy oznámil, že se omlouvá za reakci muslimů je stejná, jako bych já se tady omlouval čtenářům za Kemovy příspěvky. Věci se nedějí náhodně
a tohle je definitivně snaha o rozšťouchání nenávisti mezi křesťany a islámem. A která skupina lidí má o tohle asi zájem? Reakce islámu, jako například:
>Vraždenie, pálenie ako reakcia na slovo diskredituje islam
nemusí být jenom reakce islámu?
Vzpomeňte si na demostrace po zveřejnění karikatur Mohammeda.
Karikatury byly zveřejněny už několik měsíců před tím a nic se nedělo, tak se to muselo připravit lépe a zveřejnit to znovu a najednou hned druhý den se rozpoutaly demonstrace a začaly se
houfně pálit holandské vlajky. Kde je vzali tak rychle a kdo to organizoval? Nyní si můžete odpovědět sám na tu vaši následujíci poznámku:
>...Snaha zastávať sa tých čo to robia, či hľadať pre nich >akési pochopenie DAVA TOMU KORUNKU.
Žádná společnost není ideální rovněž tak náboženství a jak jste sám ještě vzpomenul:

>A to som ešte nespomenul práva žien (iba na burku), vraždy zo >cti (viac nez 100 obeti v Nemecku minulý rok) a trest smrti >pre rúhanie a odpadlíctvo [bliji], ktorý sa aj reálne vykonáva

Zkrátka mají jiné morální zásady než my. A ty vraždy ze cti?
To máte v každé společnosti bez rozdílu náboženství.

Jeden mudrlant se vám tedy ozval:
>Ozvite sa mudrlanti... alebo vyhlásite na mňa fatwu?
ale s fatwou ještě počkáme. Záleží na vašem dalším příspěvku.
[velký smích] [chechtot]

118964

12.10.2006 20:42

Společnost potřebuje tabu

RE: Ano, společnost potřebuje tabu.

Mirda 24.?.?.?

>Já jsem přesvědčen že nepřejde.
Ale přejde Zrbo, přejde. Až budete muset jednou začít chodit do práce, tak na ptákoviny nezůstane tolik času. Vždyť vy jste schopen reagovat na všechny dotazy ve všech článcích a to vše v jeden den. A většina odpovědí značně rozsáhlých. Jak tohle můžete zvládnout? Nebo to píšete v práci a máte na to sekretářku?
P.S. Zorbo, jsem na vaší straně plotu, tak mi dejte vědět, kdy zahájíte tu revoluci! [smích] [smích] [smích]

118967

14.10.2006 21:02

Presumpce neviny

RE: Takže PRESUMPCE NEVINY....wow

Mirda 24.?.?.?

Ještě se Vy dva pohádejte a ztratíme tady Editorku. Moc by se tedy nestalo, protože Mindy má až příliž striktní kritéria. Ruší příspěvky, přestože splňují podmínky cenzůry, ale zkrátka paní Editorce se nelíbí. Stálo by to za uvážení!
Chci se však vyjádřit k članku respektivě k uvedené problematice. My se zde bavíme o presumci neviny a o etice žurnalistiky. Ty "hyeny" v Mladé Frontě to rozhodně přehnaly
a nebýt toho reportéra/reportérky, který předstíral, že je jedenáctiletá dívčina, tak by ani nevznikl "sprostý podezřelý."
Rozhodně to byla bouda a léčka, prestože J.K. začal osobně průzkum trhu pro své fantazie. Ano, mnohdy to jsou pouhé fantazie a většinou zůstane pouze u fantazie, pokud se nenavodí příležitost. A ta příležitost zde byla vyprovokována uměle. Morální zásady reportéra? Rozhodně ne. Senzacechtivost novin! Tohle se bude líbit! O tohle bude zájem! Zvedne nám to odběr tisku! Proto to jelo celé tři dny na první stránce. A to je ten hyenizmus. Co si já osobně myslím? Zákon o zneužívání nezletilých je v podstatě hon na čarodějnice. Už slyším výkřiky a kdo bude chránit naše děti? Přesně tak! To už si musíte začít výchovou doma v rodině. Jak vidíte, zákon tomu vůbec nezabrání. Právě naopak. Vytváří v tom jakési tabu, něco zakázaného a právě to mnohdy přitahuje. Právě proto to v některých případech končí i vraždou, kdy si násilník po činu uvědomí, že spáchal trestný čin a chce se jednoduše zbavit jediného svědka. Nevytvářet příležitost znamená utišit fantazie pedofilů.
Pedofilie je sexuální úchylka, kterou však lze kontrolovat.
Buď lékem na potlačení sexuální touhy v krajním případě i kastrací. Volba závisí na pacientovi. Vyléčitelné to není.
Tohle byl závěr psychiatra/sexuologa v U.S. nápravném zařízení, když provedl experiment s pedofilem recidivistou. Nebudu popisovat podrobnosti, ale vězeň/pacient se nakonec rozhodl pro kastraci než aby ztrávil zbytek života ve vězení.
Co se děje v ČR jsou zatím jenom počátky honby na čarodějnice. Tady za velkou louží už delší dobu běží v televizi seriál na stejné téma na Dateline NBC s názvem "To Catch a Predator" (chycení násilníka). Udělali si z toho reality show a běži to každý pátek. Zábava pro celou rodinu! V podstatě stejná léčka/bouda a během jedné hodiny jich nasbírají až deset a
všechno v přímém přenosu a na kameře. Jak se tady někdo zmínil, "že prst ani nebyl ve vagině", tak tohle většina z nich používá na svou obhajobu. Jsou však odvedení policií a obžalovaní za znásilněni mladistvých. Značná část pachatelů
jsou právníci, soudci, doktoři, dokonce federální agent státní bezpečnosti a velké množství vojáků na dovolence. Jsou odvedeni policií a obžalovaní ze znásilnění mladistvých. Po vynesení rozsudku následuje vězení.
Tady je odkaz: [url]http://www.usatoday.com/life/columnist/media...

Kráceno (Editor)

119160

14.10.2006 21:55

Presumpce neviny

RE: Takže PRESUMPCE NEVINY....wow

Mirda 24.?.?.?

Tady je ten odkaz celý:
http://www.usatoday.com/life/columnist/mediamix/20...
A na závěr bych chtěl jenom dodat, věnovat se více výchově. Začíná to rodinou. Vím o čem hovořím. Ne, že bych byl pedofil, ale za mojí bývalé paní spolubydlící, jsme měli na výchovu sexuálně narušené pětileté děvče a tak jsem si musel povinně projít nějaké ty semináře, kurzy a literaturu v tomto zaměření.
Také snad lze nastavit IE prohlížeč, aby tyto stránky ignoroval,
a tímto znemožnit přístup.

mirda

119162

15.10.2006 07:33

Presumpce neviny

RE: Takže PRESUMPCE NEVINY....wow

Mirda 24.?.?.?

>Ještě horší na tom je, že tam je chytají na 14letý, takže
>to už ani náhodou pedofilové nejsou. (a pokud se něco
>nezměnilo, tak od ledna to u nás bude se 14letýma legální)

Pane pavlík85, souhlasím, nejsou. Píšete, že to má být u vás legální. Kde, v ČR? Pokud se stejná situace vyskytne, kdy dospělá žena má sexuální poměr se 14ti letým klukem. Můžeme to
nazvat znásilnění? Anatomicky to není možné a pokud dojde k erekci, tak nastává spolupráce na obou stranách. Do světa se minulý rok rozletěla zpráva o 23 leté učitelce z Floridy jménem
Debra Lafave, která měla poměr se svým 14ti letým žákem.
Bylo také prokázané, že to byl ten dotyčný, který ji často telefonuje a domáhá se znásilnění. Soudce měl pochopení a dostala tři měsíce domácího vězení, přestože to media rozmázla
a ještě před soudem ji označovaly za násilnici a odhad byl na 8let natvrdo. Zde je video záznam s rozhovorem. Po shlédnutí Debry, video pokračuje ukázkami té reality show o které jsem se zmiňoval v předchozím příspěvku.

119184

15.10.2006 16:36

Rakety povstalců způsobily peklo na americké základně v Bagdádu

RE: Gratulace

Mirda 24.?.?.?

>...ze oni (Britove) by se uz meli stahnout, ze to tam nema >zadnou flasku. A Blairova
>vlada se od toho komentu nedistancovala, spis priznala, ze je >to v oficielni linii. To jsou veci! Takze uvideme brzo(doufam) >velke zmeny k lepsimu.
Rozumné a logické rozhodnutí. Zřejmě jim došla munice a ten
zbytek vyčachrovali za parádní ohňostroj. Stejně si myslím, že si drží Saddama stále v kleci, že by se jim jednou mohl hodit.
Ten by to jistě dal do pořádku.

P.S.Zdeňku, ťukněte mi řádek na moji e-mailovou adresu. Můžeme si trochu pokemovat. mirda

119227

15.10.2006 16:52

Presumpce neviny

RE: Jsou i horší věci

Mirda 24.?.?.?

>Podle Jolieové je sex se ženami příjemnější

Také si to myslím! Trodas, jste snad jiného názoru?

119228

15.10.2006 17:40

Tak tady už končí sranda

RE: Nezvědavčí gang

Mirda 24.?.?.?

>Hajlovali jsme, zdravili po soudruzsku a ted provolavame slavu
>americke 'demogracii'. Lepsi chameleony nenajdete. [chechtot]
>z.a.p
Zdeno, převážně se naše názory shodují, ale v tomto vám musím oponovat. Jsem toho názoru, že lidská blbost nemá nic společného s národností. Ta kvete všude a již od narození.
Jen s tím rozdílem, že většina z nás poučení životem vyspěli a dostali se až na Zvědavce. Jen malá hrstka se stále ještě plácá v tom pískovišti a jelikož je nic kolem nezajímá, tak si říkají
Nezvědavci a drbou a drbou a drbou. Jak ubohé! [oči v sloup]

119231

16.10.2006 07:01

Tak tady už končí sranda

RE: Nezvědavčí gang

Mirda 24.?.?.?

Zdeňku, rovněž i já upouštím od formalismu a při zachování vzájemného respektu, příjímám tvůj návrh.
Opět naprostý souhlas. Je to známka inteligence člověka uznat chyby a případně se omluvit. Převážná většina se zdejších diskutujících jsou s profesionálními znalostmi, inteligentní
a slušní lidé. Proto tady diskutujeme. Tím, že jsme roztroušeni po různých koncích světa máme nepřeberné možnosti výměny informací a tím si otevřít naše obzory. Jaká úžasná příležitost takhle komunikovat mateřskou řečí s celým světem a to díky Zvědavci a panu Stworovi. A jak vzniklou situaci řešit?
Ignorovat tu lidskou ješitnost a doufat, že je to brzy přestane bavit!

119284

16.10.2006 08:05

Tak tady už končí sranda

RE: odpovednost obcana

Mirda 24.?.?.?

>...Jste si jistý beyond a reasonable doubt?
Tak už to vypadá, pane Stwora. A tobez veškerých pochybností. Nedávno se tady někdo zmínil, že Kema si procestoval 30 zemí.
Jak tady kdysi dávno exceloval ještě mikin, tak zde padla stejná věta. Myslím dokonce, že to byl on sám, Jiří Bělina, který se vychloubal, že v létě dělá cestáře ve státních službách a v zimě na podpoře v nezaměstnanosti si cestuje po světě. On by tam v té svojí chýši, v Bear's Creek na Yukonu, sám v zimě zkemovatěl. Pokud je Kema inteligentní člověk, tak
se přizná sám a omluví se. V tom případě bych si ho ještě podržel. Jinak po prokázání tohoto "kriminálního" činu, za ušiska a za dveře!

119288

16.10.2006 17:45

Tak tady už končí sranda

RE: '...národ se v roce 1968 vzepjal..' Pise pani Virill

Mirda 24.?.?.?

>omlouvám se vám pane, výraz jsem převzala z českého
>internetu .
Nemáte vůbec důvod ve panu Pee Vee omlouvat. Tady se nejedná o slovíčkaření, ale o myšlenku a názor. Pan P.Veliký si asi nepřečetl to oznámení při vkládání příspěvku: Pište jen máte-li
co říct. BTW použítí slova "vzepjal" je vhodné nejen pro koně, ale i pro lidi a nebo národ. Vzepjal/vzepřel je snad to samé?
Nebo se mýlím? Kde je češtinář Arkan, aby do toho vnesl objasnění?

119351

16.10.2006 18:52

Tak tady už končí sranda

RE: odpovednost obcana

Mirda 24.?.?.?

>A uz je to tady.
>Jeden me lzive obvini, ze za penize ze statni podpory cestuju >po svete...
Porušuji svoji zásadu a poprvé reaguji na váš příspěvek, pane kemo. Chci vám jen říct, že jste se v podstatě odhalil sám.
Já jsem napsal, že Jiří Bělina alias mikin se zmínil, že cestuje po světě v zimním období, kdy pobírá podporu v nezaměstnanosti. Vy jste to vzal osobně a tvrdíte, že "jeden mě křivě obviní"..., místo abyste napsal to nejsem já, ale mikin.
Jak dále píšete:
>Jen nechapu, proc jste nepockali az budu vyloucen. To vam
>nerekli, ze do cloveka ktery se nemuze branit se lepe kope?

Takže vy s tím přímo počítáte, že budete vyloučen. Obviněný to už vzdal? Kema by se jistě obhajoval a snažil se vyvrátit
nařčení, ale kema/mikin to přijal jako odhalení a jeho obrana je útok na editora a jeho "komunisticko-nacistický web". Trapné! Je mi celkem jasné, že tohle bylo vaše poslání z Nezvědavce. Vloudit se zpátky a trochu to tady rozšťourat a získat a zasloužit si lehovu přízeň. Jste na sebe hrdý, že se vám to podařilo, tajný agente? I ty vaše příspěvky tomu odpovídaly. Každý z nás tady na Zvědavci má právo na svůj názor, ale to co jste presentoval vy, nebyl ani názor, ale propaganda. A vy jste z toho měli na Nezvědavci šílenou srandu! Chtěl jsem vám tohle napsat již mnohem dříve, ale nechtěl jsem porušit svoji zásadu-nereagovat. A doufal jsem, že se brzy sám ze Zvědavce vykemujete. Konečně nastala ta doba! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

119363

16.10.2006 19:08

Tak tady už končí sranda

RE: '...národ se v roce 1968 vzepjal..' Pise pani Virill

Mirda 24.?.?.?

>Mozno Vam pomozu tieto stranky
>S pozdravom LenTak
Mockrát děkuji pane LenTak. Pomůže mi to i do budoucna.
[mrknutí jedním okem]

119367

17.10.2006 01:27

Tak tady už končí sranda

RE: odpovednost obcana

Mirda 24.?.?.?

>Vida jak pravda nakonec vyhnije napovrch. Do teďka jsem se
>zdržoval úsudku zda Kema = Mikin, věc je teď jasná, pachatel
>se sám usvědčil. [smích]
Malou poznámečku, pane Antiseptik. Pravda nehnije, ale vzkvétá.
Někdy také prosakuje. Jak vidím, tak jsem přišel s křížkem po funusu. První a jediná moje reakce na kemovského příspěvky a už
má zabouchnuté dveře. Není to poprvé, kdy byl mikin odhalen.
Už si nepamatuji pod jakým jménem tady vystupoval, ale uvedl název nějaké prestižní školy a některý ze čtenářů na to poukázal, že přesně stejnou informaci tady dříve poskytl mikin. Tak se prokázalo, jako nyní, že to byl mikin. Nechce se mi hledat v archivu s příspěvky abych své úvahy podložil důkazy.
Není to vůbec důležité. Jenom je zajímavé, jak si někteří lidé vytvoří životní krédo a pochybným smyslem pro humor se baví na úkor druhých. Musím se příznat, že jsem při čtení těch kemovin, mnohokrát vyprskl smíchy a říkal si, to snad není možné? Tohle nemůže myslet vážně! To musí být provokace! A taky že jo.
Nechci zacházet do detailů. Je pravda, že už tady není a že se nemůže bránit a tak toho odhalování faktů zanechám.

119397

17.10.2006 04:09

Presumpce neviny

RE: bude hur

Mirda 24.?.?.?

Máte správné a logické názory, pane trodas. Je to smutná pravda, že do čeho se začne vrtat stát, to stojí za prd.
Různé zákazy (prohibice)a nepochopitelné zákony nikam nevedou.
Souhlasím, že civilizovaná společnost se nutně musí řídit zákony, ale rozumně sestavenými. To, co se ve světě děje je příprava na NWO, jak správně tvrdí Zorba. Zákony se vytváří nikoliv na ochranu společnosti, ale na její zničení. Nevím, jak to je v ČR, ale tady v Kanadě to už je skutečně postaveno na hlavu. Stát se snaží převzít výchovu dětí a trestá rodiče za vlastní metody. Osobně neuznávám tělesné tresty, přestože a nebo právě proto, že jsem byl takto sám vychován. Motivací lze dosáhnout příznivějších a efektivnějších výsledků. A hlavně a což je velmi důležité, je respekt! V mnoha případech, kdy dítě ještě tak zcela nechápe, snad jedině pohlavek dokáže zajistit požadované. Případně jemný lepanec na zadek. Jeden čas se stát rozhodl (pŕitlačený lobystama), že fysické tresty jsou nezákonné, včetně toho lepance. Někdy ta ruka přeci jenom ujede, zvláště v obchodňáku, kdy je člověk v napjaté situaci čekáním ve frontě a do toho nepříčetně řve ten malý "spratek" a domluvit si zkrátka nenechá. A to se zrovna stane v místě, kde to každý vidí. A tak se zavíralo. První provinění podmínka. Sledoval jsem jeden případ, kdy hinduista turbanista vypovídal u soudu, že táta jeho trestal také bitím a že on si bude vychovávat syna po svém a nenechá si stát do toho mluvit. Soudci se tohle moc nelíbilo a dostal to natvrdo. Děti udávaly rodiče a rodiče měli svázané ruce. Zero tolerance při domácí hádce, kdy muž byl uznán vinnen hned na místě policií a putoval do vězení. Bez otázek. Až na nátlak veřejnosti musely být zákony změněny. Pohlavkovat je tedy povoleno. I ta zero tolerance je nyní více tolerantnější k mužům. Takže ta výchova začíná v rodině, ale nutně bez zásahu státu! Nemají do toho kecat! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

119400

18.10.2006 15:51

Presumpce neviny

RE: Člověkyně Jarmilo,

Mirda 24.?.?.?

>...Můžete mi říct, proč by v dnešní naprosto a totálně ujeté >obě, kdy už mládež nerozeznává realitu od virtuality nemohl >dospělý chlap diskutovat o sexu s jedenáctkami na netu?
Dovolte mi zapojit se do vaší diskuze, Zdeňku! Jarmilo!
Tak jak MFD chytila pana J.K. do pasti, stejným způsobem se
J.K. mohl vymluvit, že provádí průzkum pro svou knihu, která
bude mít název "Sexuologie a dnešní mládež". Proto si domluvil tu schůzku:
>...A proč by si nemohl dát s dívkou schůzku?
A tohle rozhodně není protizákonné! Tady je vidět, že zákony
neochraňují společnost, ale mnohé jsou skutečně postaveny na hlavu a jsou nesmyslné.
Jak paní Jarmila píše:
>Já bych nemusela nijak reagovat, protože moje dcery by se s
>ním vůbec nebavily a poslaly ho někam.
Ano, přesně tak. Je to výchovou v rodině. Kdyby si každý vychoval děti, tak jako paní Jarmila, nic takového se nemůže stát. Pan J.K. by zůstal pouze u svých fantazií a paní Jarmila se vyhne napadení panem Matouškem v této formě:
>Člověkyně Jarmilo ! Vy jste se dozajista napila nějaké
>"bahnité" vody, že takhle blouzníte.
Pan Matoušek nejen že schvaluje podobné pasti na spoluobčany, ale jde ještě dále svým návrhem:
>...pak tedy vymyslete nějaký "dokonalý" způsob, jak
>tyhlety "mladíky" včas odhalit, než se dopustí něčeho
>horšího, než je klábosení přes Internet. Když už se Vám
>tak "povedly" ty Vaše volby, tak byste to mohla zvládnout i
>tady.
Pane Matoušek, sestavování zákonů není snadný úkol. To je práce celého týmu.(tedy měla by být) V tomto případě je to
záležitost psychiatra, sexuologa, právníka a v zastoupení státu přísedící ministr pro sexuální záležitosti.
Jak dále píšete:
>...Jeho úmysl byl zřetelný a on ho podpořil tím, že na tu >schůzku šel.
Ano a chtěl si udělat průzkum pro tu svoji knihu "Sexuologie a dnešní mládež". Tak a teď si dejte sklenku červeného vy, pane Matoušek.

119486

18.10.2006 17:14

Presumpce neviny

RE: Jsou i horší věci

Mirda 24.?.?.?

Původně jsem chtěl na Trodase podobně reagovat, ale to už je diskuze na jiné téma, tak jsem to vzdal. Já osobně homosexualitu toleruji, ale nelíbí se mi jakákoliv její
propagace. Heteráři také nedělají průvody městem, kdy se
polonazí provokativně oblizují aby ukázali svou orientaci.
Ta moje reakce na Trodase byl pouze vtip. Všichni však víme, že mladí si vytváří v selebritách své vzory a taková zmínka, že A.Joliová je bisexuální, může navodit inspirace.

119495

18.10.2006 18:48

Presumpce neviny

RE: Člověkyně Jarmilo,

Mirda 24.?.?.?

>Já bych jen podotkl, abych to zamotal a vlastně ničemu
>nepomohl...
Nyní je to tak zamotaný, že se musím zeptat otázkou - můžeme se stále ješté hrdě nazývat civilizovanou společností? Vždyť je to všechno opičárna. Pralesní lidé nemají žádné státem uzákoněné zásady a tak si klidně pokouří opiáty a zatancují si společně kolem ohně a v naprosté pohodě si i zasouloží aniž by se vystavovali riziku uvěžnění. A funguje jim to! Jak jsou zákony aplikované v praxi jasně ukazuje kniha od Jamese H.Gray
Red Lights on the Prairies (červená světla na prériích),
kde se výstižně popisuje boj společnosti na vymýcení prostituce.
Asolutně nemožné! A kdy si tohle zákonodárci uvědomí? Vřele doporučuji k přečtení. Pochybuji však, že kniha byla přeložena do češtiny a je k dostání na trhu v ČR. Měli jsme tady případ, kdy policajt, který má pronásledovat prostitutky, tak si to ve
služebním autě s jednou slečnou rozdával. To by i prošlo, ale zapomněl vypnout vysílačku a celá ta akce se stala zábavou na policejním dispečinku. Noviny se toho hned chytily a polda ztratil práci. Ochránce zákona porušuje zákony. Tady je vidět, že v některý případech zákon prostě nefunguje.

119499

18.10.2006 22:03

Presumpce neviny

RE: Člověkyně Jarmilo,

Mirda 24.?.?.?

>Howhg! [smích]
Tak jsme mu to dali. Už se ani neozval. Možná ještě hledá tu láhev vína? [vyplazený jazyk] [chechtot] [chechtot]

119517

19.10.2006 01:13

Tak tady už končí sranda

RE: odpovednost obcana

Mirda 24.?.?.?

>...Kolaboranti v komunistickem Ceskoslovensku take
>rikali, ze neudavaji, oni jen informovali.
Nezacházejte do krajností, pane 68. Musíte si uvědomit, proč tahle diskuze vůbec vznikla. Leho začal machrovat na Nezvědavci
článkem bonznout, či nebonznout. Hrál si na pana důležitého a
vyhrožoval, že se chystá někoho ze Zvědavce udat za jeho názory. Nezvědavci začali hrát vysokou hru. Ať už pro vlastní pobavení, nebo skutečně ublížit, natom nezáleží. A možná právě proto se kema vloudil do Zvědavce aby to rozvířil a vyprovokoval. Dříve nebo později by se stejně usvědčil sám už tou svojí jízlivou slušností. Takhle se to uspíšilo. A to přirovnání sponzorů k akcionářům? Akcionáři podávají návrhy a CEO, což je tady pan Editor, dělá na základě návrhů konečné rozhodnutí.

119533

19.10.2006 16:50

Tak tady už končí sranda

RE: odpovednost obcana

Mirda 24.?.?.?

>Pane Mirda, ja se tady zminuji o Kemovi, ze byl odsud vyloucen >na zaklade udani panem Gejdosem, ze Kemo je Mikin.
>Tak mne sem neplette Leho.
Šedesát osmičko, vidím, že jste nečetl můj příspěvek pozorně.
Napsal jsem, že nebýt toho, že Leho machroval na Nezvědavci s článkem "bonznout či nebonznout", tak by zde na Zvědavci nebyl
o tom článek s následující diskuzí. A právě v této diskuzi začala úvaha, kdo je kemo. Z toho logicky vyplývá, že nebýt Lehova machrování, kemo by si tady stále práskal ty svoje hovadiny dál. Když tak si to přečtěte ještě jednou, abyste to pochopil a nemusíte se nadále vyptávat.

K té vaší další poznámce"
>Jinak si doplnte vzdelani co se tyce role akcionaru.
Samozřejmě, že záleží na procentech držených akcií, ale v tomto případě to můžeme vyloučit.
[smích] [smích]

119564

20.10.2006 13:55

Presumpce neviny

RE: Člověkyně Jarmilo,

Mirda 24.?.?.?

>...To, co jste uvedl na obranu toho mladíka, zavání tím
>právníkem, Sokolem. Ale mně je to úplně šuma-fuk, spíš mi
>připadá, že je ten kluk víc blbej, než pedofil.

Tak tak, pane Matoušek. Kdyby držel klapačku, tak se z toho vykroutí. Takže jsme se shodli. Je blbej.
Na vaši otázku:
>Nevím, co byste mně měli dát?
Cokoliv si budete přát? Vždyť je to legrace. [velký smích]
Jak sám píšete: je to šuma-fuk a poslední koment k tomu vínu.
To jistě víte, že červené víno je lék? Má v sobě léčebné
(anti-oxidant) vlastnosti na potírání rakoviny. Tak tedy ještě jeden doušek, pane Matoušek.

119622

20.10.2006 14:48

Válka se zvířaty

RE: Němečtí nacionální socialisté a pokusy na zvířatech

Mirda 24.?.?.?

Zajímavé. Takže on ten "sviňak" Hitler nebyl až takový sviňák?
Nakonec ani to mýdlo nemuseli pohřbívat. Později se zjistilo, že také ty stínidla na lampy nejsou z lidské kůže. Tady je vidět, jak jednou někdo lže, že mu už nemůžete věřit.
Abych se však vrátil k tématu článku. Nejen pro milovníky zvířat, ale i pro normální citově založené lidi je tohle otřesné zjištění, jak se zachází se zvířaty. Musíme si uvědomit, že my lidé se rozlišujeme od zvířat pouze tím, že někteří z nás nosí brýle.

119624

22.10.2006 06:50

Válka se zvířaty

RE: Němečtí nacionální socialisté a pokusy na zvířatech

Mirda 24.?.?.?

Zdravím pane doktore. Jsem rád, že jste se tady konečně ukázal.
Kdo jiný mi může odpovědět několik mých otázek, než ten, kdo byl přímo u toho. Ptám se odborníka, tak doufám, že dostanu odbornou odpověď? Slyšel jsem, že vám v tom pracovním táboře zahynulo velký počet vězňů? Tohle je neomluvitelné, pane Mendele! Zanedbávat hygienické podmíky! Měli tam přece bazén, a párovou saunu. Nemluvě o kině, divadle, fotbalovém hřišti a dokonce jste jim zajistili i salónek s děvčaty. A vám se tam rozmohou vši a roznese tyfus. To už bylo pozdě použít Cyklon B
na odvšivení, když už vám tisíce vězňů zemřelo. Hanba! Teď jistě tušíte, kam mířím? Ano, ten počet mi nesedí. Červený kříž, který vám tam každý měsíc šňupal okolo uvádí ve svých dokumentech 271,308 vězňů. Dokument získaný roku 1991 z archívů KGB uvádí 130,296 tisíc a tohle je ten originál, přímo z lágru.
Dvě různá čísla. Čemu věřit? Tak, s pravdou ven ať už mám v tom konečně jasno. Pokud nevíte o čem je řeč, tak se bavíme o
táboru Osvětim.
Ještě vám odpovím na vaši následující poznámku:
>Po tom, co jsem zacal delat pokusy na lidech, nebylo uz nutne
>trapit psy. Bylo to opravdu nelidske.
Josefe, pokud ti tak mohu říkat, dobře víš, že psi válku nerozpoutali. Tak ti za ně děkuji.

119710

22.10.2006 18:23

Válka se zvířaty

RE: Němečtí nacionální socialisté a pokusy na zvířatech

Mirda 24.?.?.?

>...Odpoved vam samozrejme nezustanu dluzny. Nad
>odkazem do statnich nemeckych lazni v Osvetimi, kterey jste
>zaslal, jsem se srdecne zasmal. Na oplatku vam zasilam neco z
>meho alba :
Ale ale, pane doktore. Vidím, že už i vy jste podlehl propagandě vítězů. Nebo se mýlím? Že vy to šibale jenom předstíráte a nechcete ukápnout něco ze skutečné historie?

Jsem rád, že vás můj odkaz pobavil. Rovněž já děkuji za odkazy od vás a po shlédnutí se musím zeptat, kdo vám to podstrčil?
Možná vás doktore i tohle pobaví, když vám napíšu, že to bylo s těmi fotografiemi trochu jinak. Dokonce i ta fotka s haldou vyzáblých mrtvých těl byla pořízena před druhou světovou válkou v ruském gulagu, kde NKVD vyvraždila miliony lidí. Tyhle podvrhy a výpovědi "očitých" svědků, které se v mnohém značně liší, přispělo ke vzniku tak zvaného revisionismu. A tak na závěr jenom malou připomínku.
Ten, kdo staví dům na lžích, nemá strach z ničeho jiného, než z pravdy. Pravda to může kdykoliv zbořit.

119729

22.10.2006 23:13

Válka se zvířaty

RE: Němečtí nacionální socialisté a pokusy na zvířatech

Mirda 24.?.?.?

Mindy, jsem přesvědčen, že doktor tady neprovokuje. Nejsmutnější na tom je, že on to myslí skutečně vážně.
Taková výměna názorů je zdravá. Pomůže i druhým lidem vytvořit si kompletní obraz, nejen těm zvídavým a zvědavým.
Ještě se ozvu Pepovi, že s tím končím. [smích]

119745

22.10.2006 23:29

Válka se zvířaty

RE: Němečtí nacionální socialisté a pokusy na zvířatech

Mirda 24.?.?.?

Pepo, nechme toho. Ano, dělali jste zvěrstva, což je pravda, ale ne až taková, co se na vás háže. Ale to je už dávná historie, tak hlavu vzhůru a vykročme do lepších zítřků! Nebudujme budoucnost na historii. Jedině snad, pokud to pomůže k záchraně lidstva a ne ku prospěchu jen malé hrstky. [naštvaný]

119746

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 13 017 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 0

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 1

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 6

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí12.10.21 14:54 Evropská unie 1

WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!11.10.21 17:32 Neurčeno 3

Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!11.10.21 09:24 Rusko 4

Za koho kope Ondřej Neff?10.10.21 21:03 Česká republika 7

Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru10.10.21 09:53 Česká republika 4

Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!09.10.21 15:43 USA 5

Australskému poslanci Craig Kellyovi zakázali v parlamentu zmínit Ivermectin09.10.21 12:29 Austrálie 2

Kanadský premiér: Do konce října musí být každý cestující vlakem nebo letadlem plně očkován09.10.21 12:21 Kanada 2

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
30,10 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,14 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,06 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,60 Kč
1 unce stříbra
510,09 Kč
Bitcoin
1 312 298,77 Kč

Poslední aktualizace: 15.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 752 513