Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Finda

Nalezeno 30 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Vím, že nás nečekají dobré časy, včera jsem viděla Bushe s Merkelovou v přímém přenosu, z těch jeho úšklebků a neustálého vyhrožování Íránu mi bylo a je nanic. Myslím, že už letošní rok změní tvář světa, jak jej známe.
Je mi líto všech těch milionů nevinných lidí, věřím jen, že to nedojde tak daleko a soudní lidé z celého světa se zavčasu vzchopí.

163078

No kdybyste to nevěděli (ono není ani pořádně odkud se DOZVĚDĚT), tak koukněte na Matrix-2001, je tam dvoudílný článek o tom, jak se v Japonském parlamentu probírají otázky ohledně války "s terorismem", o 11. září apod. Článek má název "svět v kolizi".

Co mě na tom asi štve nejvíc, že stovky tisíc Čechů (ne-li miliony)se o tom nedozvědí ani B! A když přece chcete něco říci, narážíte na hradbu odporu: jsou si tak jistí tady tím světem, že přece to by se nikdy stát nemohlo... A když už nevědí kudy kam, řeknou o vás, že jste trapní, protože být proti Americe je dneska takzvaně "v módě". Neskutečný! [překvapení]
A mimochodem - mysleme dnes na Iry, aby odmítli Lisabonskou smlouvu. [mrknutí jedním okem]

163090

13.06.2008 10:30

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: Jako kocour kolem horké kaše

Finda 89.?.?.?

Máte naprostou pravdu - nejen, že vznikla řada dokumentů dokonale vyvracejících oficiální verzi útoku na WTC a Pentagon (ten je snad nejvíc do očí bijící - ta povídačka s Boeingem, který se vlivem vysokých teplot vypařil [naštvaný] , ale přitom byla identifikována všechna těla [překvapení] , díra o velikosti 5 m atd. atd. - tomu snad nemůže nikdo věřit!!!), ale i velmi vysoce postavení lidé otevřeně hovoří a zpochybňují ten "útok" a celý smysl invaze na střední východ. Přesto se stále nic neděje!

Je to výsměch nám všem, Evropanům, Američanům, lidem z Afghánistánu, Iráku, Pákistánu... Výsměch všem nevinným lidem, dokonce i vlastní armádě [naštvaný]

Nedivila bych se, kdyby vpád do Íránu opět "podpořili" nějakým útokem na civilisty. Gouverment ztratil podporu většiny Američanů, Austrálie své vojáky stahuje, Japonsko se bouří, ale oni do toho budou dál šťourat, dál si budou hrát na vojáčky. To nejsou lidé, ale šílenci!
Dotáhli to opravdu už dost daleko, svůj obludný plán, ale jak říkáte - pořád SE NIC NEDĚJE!
Doufám, že se lidé vzbouří dřív, než je po zuby ozbrojený voják vyvleče o půlnoci z postele a zatkne. Za co? Třeba za to, že před dvěma lety na internetové diskusi napsal tenhle příspěvek...

163118

13.06.2008 14:57

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: Tak nevím

Finda 89.?.?.?

Velmi ráda odpovím - zahřálo by se a najedlo dosyta celé lidstvo, kdyby nebyl hlad uměle vytvářen (zajímavé, že jen v určitých oblastech, proč asi... že by ona řízená redukce obyvatelstva?) a kdyby nebyly alternativní zdroje energie drženy pod zámkem a jejich vynálezci pronásledováni. Věřte mi, že by se nám tady bez ropy žilo úplně krásně!

Jenže zatím to nejde, protože majitelé ropných rafinérií a já nevím čeho, koukají, aby z toho ještě vytřískali co se dá. A teprve až nebude ani kapka ropy, najednou se ty alternativní (a mimochodem bezemisní) zdroje energie vynoří. Jenže to už zase bude mít někdo pod palcem a zase na tom bude tvrdě vydělávat...

Tak snad se mi podařilo vám trochu osvětlit, že rozhodně tyhle války nemají ani ten nejmenší smysl.

A vůbec - vážně byste chtěl ospravedlnit vpád do jiného státu z důvodu, aby se nějaký Fritz nebo John daleko v Evropě nemuseli vzdát blahobvytného korýtka? Ono kdyby v Čechách byla naleziště ropy a někdo Vám sem vtrhnul s omluvou: pardon, ale my na západě se fakt nehodláme uskromnit jen proto, že se celosvětově tenčí zdroje ropy, takže to tu zabíráme, protože jsme prostě silnější.

To by bylo křiku...

163131

17.06.2008 07:40

Štěkající Neff

Zpět do let padesátých?

Finda 89.?.?.?

Jsem zklamaná... Pan Neff byl pro mě zajímavým spisovatelem, ale jak vidím, jinak jsme názorově miliony kilometrů od sebe.

A jinak bych chtěla upozornit na článek p. Rejžka o hladovkářích(bohužel už nevím, ze kterých novin ani název článku, omlouvám se, ale tuším, že na Britských listech to nějaký autor také komentoval), který jsem měla problém číst... Něco tak nabitého nenávistí a propagandou jsem nečetla snad nikdy. Stylisticky mi to silně připomínalo bláboly z 50. let (ano, nejsem pamětník, ale sleduji např. Archiv ČT 24, to úplně stačí).
Po přečtení mě napadlo, že je to podobné jako hooligans vztekle kopající do sedačky na tribuně, protože tým prohrál - co jiného taky, když dojdou argumenty... No kopnout si přece!

163352

18.06.2008 09:35

Svoboda až příště

RE: To je tedy čtení

Finda 89.?.?.?

Máte naprostou pravdu! Pojďme do ulic, klidně půjdu v první řadě. Už toho je DOST! [naštvaný]

163444

18.06.2008 11:51

Svoboda až příště

RE: Co s tím? 3

Finda 89.?.?.?

Vystihl jste to dokonale... Ale já si přece jen myslím, že je potřeba, aby nás bylo více vidět a slyšet. Takže jsem pro demonstrace, vylepování plakátů, přednášky fundovaných osobností, vlastní aktivitu v okruhu svých blízkých a známých, šíření informací na Internetu a individuální vzpouzení se diktatuře a systému.
Nejsem žádné "velké zvíře", takže můj vliv je nepatrný, ale i tak už jsem něco málo dokázala. Třeba to, že jsem si jakožto čerstvá absolventka VŠ vybrala práci za "mrzký" peníz (mohla bych mít plat i trojnásobný!), ale radši budu pomáhat tzv. "obyčejným" lidem, než abych se drala na manažerské pozice a podporovala tuhle mašinérii, kde je nám vtloukáno do hlav, že "něco v životě dokázat" znamená mít prachy a život ve vatě, nikoliv žít skromně, ale za to přispět k tomu, aby se někomu, kdo se bez pomoci druhých neobejde, dařilo lépe.
Do popředí se dostávají ti, co umí zatlačit na správném místě, ti kdo vědí, po kterých zádech a schůdcích se nejlépe leze nahoru. A k tomu já se otáčím zády, nehodlám se toho účastnit.
Určitě se najdou lidé, kteří vědí líp, co dělat, ale já zatím dělám to, co je aspoň v mých silách.
Chodíme do práce, vyčerpaní z práce, nemáme čas na děti, rodiny se rozpadají. Ten, kdo myslí na druhé lidi, tak je blbec, protože "ať se každý o sebe postará sám". Ten, kdo neprahne po majetku a výhodách je taky blbec, protože "ostatní si nahrabou a já bych neměl?" Makáme pro nadnárodní korporace a neuvědomujeme si, že ten plat, co dostáváme, je jen proto, abysme nepomřeli hlady a zbylo nám i na nějaké to povyražení. V podstatě si nás živí. Živí si své otroky.
Já do práce taky chodit musím, o tom žádná. Ale budu hledat každou skulinku, jak systém neživit. Není to lehké, jsme s ním bohužel už natolik svázáni, že zatím jediná alternativa je, stát se bezdomovcem
[pláč]

163457

18.06.2008 11:47

Svoboda až příště

RE: To je tedy čtení

Finda 89.?.?.?

Nad tím jsem taky přemýšlela... Snad jen, oslovit všechny majitele webů jako je Zvědavec, Matrix, Osud, Nenásilí, Peaceland... a demonstraci jim navrhnout a aby o ní na svých webech informovali. Demonstrace v jeden den, na jednom místě. Už jsem to zkoušela s jedním webem, ale byly mi sděleny právě tyto obavy - že nás přijde málo. To ale není moc konstruktivní přístup.

Jestli všichni ti čtenáři a přispěvatelé nemluví jen do větru a nechtějí si zde jen zanadávat na systém, tak přijdou. A nebude nás dvacet, ale tisíce.

Možná trochu zjednodušené, ale přesto logické, ne?

163462

20.06.2008 08:53

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

Holocaust jako záminka k potlačování názorů?

Finda 89.?.?.?

Skoro to na mě dělá dojem, že se Židům holocaust za 2. sv. v. v současné době ohromně hodí do krámu, protože jim dává do rukou mocný argument - kdo si dovolí kritizovat Židy, je hned antisemita. Já osobně mám ráda všechny lidi všech ras a náboženství bez rozdílu. Ale vaří se mi krev z lidí, kteří ty rozdíly dělají a podporují a ještě na nich staví politiku [naštvaný]

163572

23.06.2008 10:11

Lisabonská smlouva není test, oni to myslí vážně

Nesouhlasím s p. Kotrbou!

Finda 89.?.?.?

Ten článek p. Kotrby na Britských listech jsem také četla a nelíbí se mi ani trochu, že si dovoluje za nás všechny prohlašovat takové nehoráznosti, jako že je národní stát mrtvý apod. S tím hrubě nesouhlasím. Jestli se p. Kotrba cítí být více euroobčanem, než Čechem, tak prosím. Ale ať to laskavě nevztahuje na celý národ. [naštvaný]

Jinak díky za článek od p. zemana.

163767

24.06.2008 10:23

Lisabonská smlouva není test, oni to myslí vážně

RE: Nesouhlasím s p. Kotrbou!

Finda 89.?.?.?

Já vám rozumím, možná jsem to napsala moc zkratkovitě... Nejde mi o manické lpění na tom, že jsem Češka,myslela jsem to spíš tak, že vážit si odkazu předků, jazyka, kultury, folkloru, naší krajiny apod. považuji za důležité. Protože pokud budeme na sebe neustále lepit zvyky, kulturu apod. z jiných zemí a nebo jim přímo lézt do zadku, tak se ztratíme ze světa. Jistě nás to může i obohatit, ale jsem alergická právě na ty euforické projevy vlastenectví jen pokud jde o sport nebo nějaké jiné soutěže.
Máme krásnou zemi, kus historie za sebou (pravda, že ne vším se můžeme "chlubit" ), tak proč na to všechno teď kydat hnůj?

A mimochodem jsem asi jedna z mála, kdo respektuje Moravu, Slezsko a jiné regiony. Rozhodně si nemyslím, že Česká země začíná a končí Prahou [smích]

163823

26.06.2008 09:45

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

Máme na vůbec na výběr?

Finda 89.?.?.?

Tak si nalejme čistého vína - pocházím z rodiny, kde mě vychovávali pro demokracii a komunismus byl fuj. V roce 1989 mi bylo 7 let a s našima jsem na tom Václaváku byla taky. Byla to opojná doba, naši věřili, že KONEČNĚ... však víte. Naším favoritem byla Unie Svobody (za vedení Aleny Hromádkové), později Čtyřkoalice. Tu se jim zdárně podařilo rozvrtat a nastala otázka, koho tedy volit? V roce 2006 jsem volila ODS. Dneska bych si za to nejradši nafackovala.

Jenomže co dál? To mám volit Paroubka a tu jeho bandu? Vždyť nedělají nic jiného, než neustále loví voliče pomocí těch nejlacinějších slibů, gest a manipulací...

A když mi to není jedno, volit chci, ale sakra KOHO ??? Klidně neparlamentní stranu (Humanisty), ale přiznejme si, že je nás málo na to, abysme je procpali do Parlamentu. V neděli 22. 6. jsme s nimi byli demonstrovat proti radaru. Nabízeli jsme letáčky apod. Lidi to nezajímá. Lidem je to všechno jedno, hlavně, když mají ještě na toho buřta a dovolenou. To je, jak tu už někdo psal, tzv. sociální mír - odírat, potírat, ale jen tak, aby ovčanstvo nevyšlo do ulic. A když už vyjde, jako teď odboráři, naše "veřejnoprávní" TV je nezapomene řádně zesměšnit...

Takže co s tím? [pláč]

163951

26.06.2008 09:53

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Finda 89.?.?.?

Ano, tohle je častý jev, že tajný agent, mluvčí, armádní velitel, voják.... apod. je teprve po propuštění nebo penzionování záhadně "osvícen" a začne hlásat konečně "pravdu". Možná si připravuje půdu na to, aby až to všechno definitivně rupne, mohl říct: mě nevěšte, já jsem vám o tom říkal! [zmaten]

163952

26.06.2008 10:32

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

RE: Máme na vůbec na výběr?

Finda 89.?.?.?

Ta strana v čele s Alenou Hromádkovou se samozřejmě nejmenovala Unie svobody, ale Demokratická unie (DEU), ze které později vznikla US-DEU. Omlouvám se. [smích]

163955

26.06.2008 11:19

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

RE: Máme na vůbec na výběr?

Finda 89.?.?.?

Mluvíte mi z duše... S těžkým srdcem se musím vypořádat s tím, že i moji osvícení rodiče dřepí každý večer před tou hnusnou bednou, nechávají se sprchovat proudem lží a ve své naivitě věří, že Amerika nás chce doopravdy chránit před zlými teroristy. Moje snaha o to, otevřít jim oči, skončila hádkou ve smyslu: radši se starej o sebe a přestaň chtít spasit svět.

Jdu po městě, vidím ty veselé billboardy, ty barevné výlohy plné skvělých věcí, okravatované mladé muže s kufříky, kteří to opravdu "někam" dotáhli a jsou "úspěšní" a je mi těžko u srdce. Není mi to jedno, je mi všech těch lidí upřímně líto. Ale co dělat, když můžou pravdu slyšet, ale nechtějí...?

Před 3 lety jsem za dva dny přečetla Orwellovu knihu "1984". Tehdy jsem o tom, co vím dnes, neměla ani tušení. Z té knihy mi bylo několik dní zle, i fyzicky. (ne tedy z knihy, ale z toho, o čem vyprávěla). A dnes si s hrůzou uvědomuju, že už tu tzv. "fikci" žijeme! Jen slepý může nevidět cílený úpadek kultury, ten útok na rodinu, potírání toho, aby žena byla ženou, to nepochopitelné proměňování muže v barbínu, to jak se všechny tradiční hodnoty stávají směšnými...

Včera jsem mluvila s jednou mladou maminkou, která rodila doma. Všude (počínaje lékařkou, konče úřady, vlastní rodiče nevyjímaje) s tím má jen nepříjemnosti. Prý je "alternativní". No nevím, ale jak dlouho se rodí v porodnicích? 150 let? A ty tisíce let předtím? Podle mě je divné právě to rození na neosobních, vykachličkovaných sálech v ostrém světle, s cizími lidmi. Brrr...

A takových příkladů, jak nám systematicky vnucují organizovanost, zvrácený hodnotový žebříček, kdy se chudoba stává urážkou (ty socko!), a samozřejmě, že prim hrají "mladí, svobodní a bezdětní" jsou tisíce. Víte, já myslím, že už ty nevidoucí zpracovali příliš do hloubky a příliš dobře a že se nebude žádná revoluce ani konat - žádný šokující přerod v mašiny s čipy v těle, bez svobody, odchovávané v kójích bez lásky a citu. Oni tam naprosto klidně a s úsměvem napochodují sami [pláč]
A tomu bych vážně chtěla zabránit, dokud je čas!

163962

26.06.2008 21:48

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Finda 89.?.?.?

Nevím, co bych dělala jako velitel armády USA - já bych se k vojákům nejspíš nikdy ani nedala. Píšu za sebe, jak to vidím já a mám na to vlastní názor. Ale samozřejmě připouštím, že lidé se mění a tím i jejich postoje apod. A to platí i pro lidi vysoce postavené. Na druhou stranu je ale trochu divné, 30 let pod někým sloužit a teprve v penzi si uvědomit "co já jsem to vlastně podporoval...?" Nemyslíte?

164002

27.06.2008 09:26

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

RE: A není to všechno úplně jinak?

Finda 89.?.?.?

Zajímavá úvaha. Mě k tomu napadlo ještě toto: nezdá se vám, že poslední dobou už se politici a podnikatelé (nemyslím drobné poctivé podnikatele, ale ty drobátko ušpiněné politikou a nějakými těmi styky s podsvětím) ani nesnaží něco občanům vysvětlovat, když na ně něco přece jen praskne? Že už se nám téměř otevřeně smějou a lžou do očí a nebo rovnou řeknou: do toho vám nic není, dejte mi pokoj.
Dřív se snad aspoň trochu dalo spravedlnosti dovolat (i pro vysoce postavené se našel žalobce), ale to, co se děje dnes...

164024

27.06.2008 17:18

Za právo na odlišnost! Důsledně...

Něco na tom bude...

Finda 89.?.?.?

Bývala jsem jedním z těch co se gayů a lesbiček vždycky otevřeně zastávala. Pomalu měním názor. Ne na jejich orientaci, ta mi stále nijak nevadí, ale na to, jak se prezentují. Tenhle článek to docela vystihuje... Podobnost se zákazem (a následky) jakkoliv kritizovat židy čistě náhodná? [zmaten]

164048

30.06.2008 00:21

Rodičům bude zakázáno vozit děti na sportovní akce

Británie jede!

Finda 89.?.?.?

Rodičům stále těsněji utahují opratě, za chvíli bude stačit sebemenší záminka k odebrání dětí... [pláč] A nastoupí ústavní výchova. V prostředí milující rodiny se budoucí bezcitný, činnost automaticky vykonávající člověk-robot (voják, úředník, doplňte dle libosti) vychovává obtížně, že? [oči v sloup]

164183

13.07.2008 18:35

Irácké děti: sexuální zneužívání, drogy a věznění

Tak takhle

Finda 89.?.?.?

vypadá import svobody a demokracie alá USA [pláč]

165304

13.07.2008 17:58

Informační mail z Ne základnám 10.7.

RE: Úspěšná???

Finda 89.?.?.?

Bon!

165305

17.07.2008 22:01

Kdo řídí naše životy

Trefné!

Finda 89.?.?.?

Článek je jak "ušitý" na české poměry posledních let. Včera jsem si po dlouhé době pustila na Netu zprávy ČT (Události) (mimochodem je to skvělý pocit, moci zde říct, že nemáme a nechceme TV, aniž by jsem se dozvěděla "no jo, to je dneska "in" nemít bednu co...?) a spadla mi doslova čelist!
Dovolím si stručný výcuc:
Předražené dálnice nejsou předražené
Pan Čunek je opět čistý jako "slovo bóží" a Topolánek nevidí důvod se v tom dále rýpat
Ředitel věznice co zmršil nákup "rušiček" se vrací zpět do funkce, neb nebyl shledán důvod k trestnímu stíhání
Setkání předsedy Úřadu na ochranu hospodářské soutěže s Babišem je naprosto OK
Soud osvobodil Krejčířovou
Česká ambasáda v Kosovu
a perlička... Majitel pole má smůlu - přes jeho OSETÉ pole vede pěšina a ejhle, už je z toho veřejná komunikace

Tak jestli z tohohle nemá být lidem s prominutím na blití, tak z čeho už??? [naštvaný]

165596

22.07.2008 20:19

Čunek vrací úder

RE: Najděte 10 rozdílů

Finda 89.?.?.?

Ucho..? Je trochu jiné ne?

165893

23.07.2008 18:53

Írska ekonomická kataklizma ohrozuje Slovákov

RE: Nemylme se, nás to čeká brzy také.

Finda 89.?.?.?

Máte na mysli hlad a energetickou krizi, které jsou uměle vyvolané? A protože už dost lidí začalo fakt sr-át (omlouvám se, ale jemnější výraz by to tak nevystihl) to hraní si na vojáčky Bushe a spol, vytáhl se jiný, zástupný problém - globální oteplování. Na to se chytne spousta lidí milujících přírodu (včetně mě) a tím se vytvoří clona před opravdovými záměry tahačů nitek. Co na tom, že se otepluje i Mars - je prokázáno, že činnost člověka má na zvýšení CO2 v atmosféře jen nepatrný vliv. (tím samozřejmě nijak neomlouvám barbarské chování člověka k přírodě!)

Jejich cílem není nic míň než rozmělnit pozornost lidí, vypustit co největší počet dezinformací a nejlépe vytvářet nesmiřitelné tábory - ekologové proti průmyslníkům, chudí proti bohatým, a půjde to dál a ještě dál, až tu budou proti sobě stát hladoví a nažraní a pak už bude všechno jedno.

Nikdo na celém světě by teď, v tuto chvíli nemusel mít hlad. Ani ropa nedochází. A i kdyby nebyla, alternativní pohony už existují dávno.
Chováme se jako idioti - místo toho, abysme je vypráskali holema za to, jak nás naprosto cíleně decimují hladem, válkami, epidemiemi a neustálým stresem z umělých problémů, řičíme na stadionech blahem, že náš národní tým střelil puk do branky.

Hurá, to jsme ale borci. (Nebo blbci?)

165959

24.07.2008 18:38

Nebezpečné vítězství Bílého domu

Všichni jsme už předem podezřelí ze zločinu, který bychom mohli spáchat

Finda 89.?.?.?

Problém je, že právní systém, který pracoval na principu, kdy byl občan oviněn PO za spáchání trestného činu (nebo byl-li z něho podezřelý), nicméně ČIN BYL SPÁCHÁN, jen se nevědělo KÝM a hledal se pachatel, se teď mění v systém, kdy se nehledají viníci činu, ale hledají se POTENCIÁLNÍ viníci POTENCIÁLNÍHO činu...

Takže... se taky může stát, že vás jednoho dne vytáhnou z práce v poutech, protože byste se "mohl" zúčastnit nějakého teroristického činu, který se "údajně" chystá.

Svoboda a spravedlnost udělaly pá pá

[oči v sloup]

166034

06.08.2008 18:55

Jak uhlídat ženu?

Souhlas

Finda 89.?.?.?

Jako žena (zatím bezdětná) bych se k tématu ráda vyjádřila.
Jsem ráda, že jsem se rozhodla, tak jak jsem se rozhodla, i když spousta lidí nechápe, proč se dobrovolně vzdávám možnosti "vydělat pořádný prachy". Mám VŠ a dělám s dětmi za minimální mzdu + mám k tomu další 2 zaměstnání (částečně související s dětmi a také špatně placené). Než dřepět v kanceláři a dělat nesmysly, radši strávím den na hřišti [velký smích] Do práce chodím skoro v teplákách, celé léto jsem s nimi venku...
Někdy mě trochu mrzí, že si nemůžeme s přítelem (zatím!) dovolit pronájem bytu (bydlíme u jeho matky [oči v sloup] ), ale pak si uvědomím, jak moc mě tato práce naplňuje a dál to neřeším.

Nevím, jak přijímat ženy, které otevřeně mluví o dětech nejhoršími výrazy a s opovržením (radši si budu užívat, než nějakýho uřvanýho haranta...) - můj vnitřní hlas mi říká: něco nefunguje. Jakoby jim chybělo všechno vevnitř a byla jen ta slupka... Možná jim křivdím, ale žena, která odmítá děti asi úplně v pořádku být nemůže, protože kdybychom takové byly všechny, tak pá pá, lidstvo.

167178

11.08.2008 17:19

Rusko opět na „Temné straně síly“

Jen malý offtopíček prosím :)

Finda 86.?.?.?

Pane Montážníku (a jiní, kterých se to týká- Smirek, p. Bartošek apod.) - už to nemůžu vydržet a musím vám to napsat. Ráda čtu vaše příspěvky, jsou k věci a ani netvrdíte, že existuje jedna jediná pravda - a to ta vaše, toho si vážím. Právě proto, že projevujete ve svých reakcích tolik intelektu, bystrých úsudků a všeobecného přehledu, překvapuje mě, s jakou vervou svádíte neustále "bitvy" s Jiřím Jirousem.
Popravdě se vám divím. Evidentně navštěvuje úmyslně web, kde se prezentují myšlenky jemu vzdálené nebo nepříjemné. Každý jsme jiný, každý má právo na svůj názor, ale vám nepřipadá, že sem chodí jenom kvůli těm strkanicím v diskuzi? To vám to stojí za tu námahu se s ním přít, když on to svoje nepustí ani kdyby se stokrát přesvědčil o opaku?

Kolikrát zajímavé téma se slibně načatou diskusí se rozplizne v nekonečné dohady o tom, že Amerika je hodná, Rusko špatné a naopak.

Divím se, že na to máte ještě energii. Je to donkichotský boj. [oči v sloup]

167735

11.08.2008 19:08

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: Jen malý offtopíček prosím :)

Finda 86.?.?.?

Jj, máte pravdu - tím donkichotským bojem jsem myslela spíš debatu s Jirousem a spol. Jinak více takových lidí, o kterých píšete, v tom jsme za jedno! [mrknutí jedním okem]

167750

21.08.2008 19:16

21. srpen ve znamení protestů proti radaru

RE: Klidne si tam protestujte Putinovi pohunci, pata kolono

Finda 86.?.?.?

Ano, samozřejmě - kdo nechce radar, je hned komunista, extremista a kdo ví, jaký ještě -ista... Co takhle si trochu rozšířit obzory, Medvěde??? Už se vzbuď [smích]

168616

31.08.2008 11:47

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Finda 86.?.?.?

Také souhlasím a dovolím si trochu egoistickou poznámku - když jsem na to upozorňovala před nedávnem, že se často slibná diskuse rozplizne v nekonečném a bezvýsledném handrkování o stále stejných tématech (se stále stejnými lidmi), šlo to do ztracena... (byla jsem poučena o nutnosti s těmito lidmi vést diskusi - co na tom, že to opravdu nikam nevede). A - nikdy vám nepřišlo divné, proč sem takoví lidé vůbec chodí? Není přinejmenším zvláštní, trávit volný čas na webu, s jehož názory zásadně nesouhlasím? Nebo se snad taky chodíte rafat např. na stránky, které podporují radar apod.? Ne, tohle přece nemá nikdo zapotřebí, takže úvaha o placeném šťouralovi mi připadá dost pravděpodobná (pokud ovšem nejde o zoufale osamělého jedince, pro kterého je ta konfrontace a diskuse forma alespoň nějaké pozornosti...)
Každopádně mě těší, že se to znovu otevřelo a že snad svítá diskusi na Zvědavci na lepší časy [smích]

169516

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 13 017 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 0

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 1

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 6

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí12.10.21 14:54 Evropská unie 1

WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!11.10.21 17:32 Neurčeno 3

Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!11.10.21 09:24 Rusko 4

Za koho kope Ondřej Neff?10.10.21 21:03 Česká republika 7

Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru10.10.21 09:53 Česká republika 4

Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!09.10.21 15:43 USA 5

Australskému poslanci Craig Kellyovi zakázali v parlamentu zmínit Ivermectin09.10.21 12:29 Austrálie 2

Kanadský premiér: Do konce října musí být každý cestující vlakem nebo letadlem plně očkován09.10.21 12:21 Kanada 2

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
30,10 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,14 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,06 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,60 Kč
1 unce stříbra
510,09 Kč
Bitcoin
1 312 298,77 Kč

Poslední aktualizace: 15.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 754 491