Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Nora

Nalezeno 13 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.05.2002 15:37

IV. Kanadský žert

RE: IV. Kanadský žert

Nora 195.?.?.?

"Kamarad Cech co se s jednou ozenil, si musi dokonce prat a zehlit i kosile"

No to je teda fakt PRISERNY. Ty Kanadanky jsou tak zhuverily, ze se jim nechce pro sve pany prat a zehlit! To je ale UPADEK!!! Kdo to kdy videl, zenska a nepere a nevari!!!

1595

29.05.2002 10:53

Barbie - to jsou především prsa

Barbie - to jsou především prsa

Nora 195.?.?.?

Tak mam pocit, ze jste se jaksi nevyrovnal s faktem, ze Barbie prevedena do skutecnosti ma miry 96, 46, 86 cm. Muzete si o feministkach myslet, co hcete, ale v tom pripade maji naprostou pravdu, kdyz tvrdi, ze Barbie vytvari naprosto nerealisticky model zeny. Nebo Vy znate devce, ktere ma pres prsa skoro stovku a pres ani ne padesat centimetru? Pocet mladych holek, ktere trpi anorexii a bulimiii, se rok od roku zvysuje. Jednoznacne za to muze kult vyhublych superzen, mezi ktere patri Barbie. Pokud mate dceru, mozna by bylo fajn, kdybyste zapomnel na svoji nekritickou zast proti feminitskym a zamyslel se nad tim, co vlastne rikaji.

1633

15.05.2002 17:03

Rodinky

Rodinky

Nora 195.?.?.?

Co se tyka vychovy deti, mayslim, ze pravdu maji obe strany sporu. S detmi se MA komunikovat a pan Stwora to opravdu PREHNAL, kdyz z proste skutecnosti, ze je nektere ditko introvertnejsi a chova se ve vlaku tiseji, vydedukoval, ze s nim rodice nekomunikuji. Me osobne paradoxne vic zaujaly postrehy pana Stwory o tom, ze matky obou deti uz byly "ze zenitem", protoze mely v koutcich oci vrasky. Tak nevim. Prvni vrasky u oci se zacinaji tvorit kolem petadvacitky; to mohou byt lide krasni jenom do petadvaceti? Mne se tedy sedmdesatilety Sean Connery nebo padesatileta Libuska Safrankova zdaji byt mnohem pritazlivejsi nez ktery teenager/teenagerka s vyzehlenym ksichtem. Obavam se, ze postrehy pana Stwory jsou povrchni uplne ve vsem...

1816

18.02.2005 10:25

Kauza ÚOOZ pokračuje

Kauza ÚOOZ pokračuje

Nora 82.?.?.?

Je to nesmysl s tou sebevraždou. Plně souhlasím s autorem článku. Člověk, který je na vrcholu své kariéry (někde jsem četla, že měl být budoucím kandidátem na policejního prezidenta), je v půli své dovolené, nemá rodinné problémy, proč by proboha páchal sebevraždu ještě takovým to způsobem, jako začít se řezat po celém těle a zvláště v oblasti krku a zad a pak se oběsit na pásku??? To je trošku nerealizovatelné. Samozřejmě, že se nenajdou žádné stopy násilné smrti, protože vrah v tom sakra dobře umí chodit. Je to fraška, co nám předkládají pod nos! [naštvaný] Ale pravda - Co s tím?

43747

22.02.2005 22:13

Bartuv sexuální život

Bartuv sexuální život

Nora 82.?.?.?

Milý a úsměvný článek. Moje babička má také drsnosrstého jezevčíka, má zvláštní jméno, jmenuje se Lovčík. Babička žije u lesa, tak Lovčík chodí častona procházky do lesa. Ale pouze na vodítku, poněvadž se u něj projevují silné lovecké pudy (nedělá hanbu svému jménu), takže pokud bychom ho pustili, chytí stopu, lítá po lese, honí srnky a neposlechne. Se svým sexuálním životem má podobné problémy jako váš Bart. Bude mu osm let a ještě nikdy bohužel neměl možnost si "vrznout". Zbývá mu tedy pouze jen sebeuspokojování. Využívá k tomu různé promůcky, např. hadry, staré polštáře, občas lidskou končetinu a nedej bože, když by někomu upadl svetr na zem.. [smích] Jeho jediným sexuálním zážitkem bylo, když byl jednou v lese doslova znásilněn sousedovo bíglem (psem). Je to ještě hravé štěně. Lovčík byl z toho silně otřesen a vůbec nevěděl co má dělat a tak jen bezmocně držel. Pokračování

44064

22.02.2005 22:23

Bartuv sexuální život

Bartuv sexuální život

Nora 82.?.?.?

Pokračování
Až asi po desátém útoku bígla se Lovčík vzchopil a vztekle na něj zavrčel a bylo po všem. Bígl dal pokoj. Nyní Lovčík po zážitku s bíglem přestal tak často onanovat a už není tak náruživý. Měli by jsme mu ale alespoň jednou za život udělat tu radost a sehnat mu nějakou chtivou fenku, aby si taky užil. Nevíte někdo o nějaké seznamce pro psy? [mrknutí jedním okem]

44065

23.02.2005 19:38

Bartuv sexuální život

RE: Bartuv sexuální život

Nora 82.?.?.?

>Noro,
>a co tady? http://www.pejsek.cz/texty/text202-r.php3
>babi herbe

Díky [mrknutí jedním okem]

44112

22.04.2005 11:32

Otevřený dopis policejnímu prezidentovi a ministru vnitra

Otevřený dopis policejnímu prezidentovi a ministru vnitra

Nora 82.?.?.?

Nedávno jsem slyšela v jedné reportáži v televizi rozhovor s jedním odcházejícím policistou. Tvrdil, že v některých případech jsou policisté nuceni svým vedením vybrat za den určitý počet pokut. Pokud nevyberou stanovený limit, jsou za to sankcionováni. Proto tedy často vidíme, jak policisté mnohdy blokují silniční dopravu (často je z toho i nějaká nehoda, ale to se jim také hodí do krámu, že?), např. ve špičce na dopravně nejzatíženějších tepnách a buzerují řidiče většinou nesmyslnými kontrolami a snaží se za každou cenu je zkasírovat.
Byla jsem svědkem dokonce i toho, že policisté si stoupli na příjezdovou cestu k benzínové pumpě, tím ji zablokovali a majitel pumpy nejprve jen tiše zuřil, že přichází o zákazníky. Když mu došla trpělivost, "vlítnul" na ně a oni mu odpověděli: "Vydržte prosím, za hodinu jsme pryč." Tato situace se několikrát opakovala.
Schvaluji dopravní kontroly pokud jsou činěny adekvátním způsobem a mají nějaký efekt. Spousta lidí jezdí nalitých nebo v autech, které už dávno nemají na silnici co dělat a čekáte, kdy vám spadne pod kola třeba výfuk. Ale s těmi sankcemi za nejvážnější dopravní přestupky, jako je jízda pod vlivem alkoholu, zabití, atd. by se sakra mělo něco dělat!

50175

22.04.2005 12:08

Vybíjení tuleních mláďat v Kanadě

RE: Vybíjení tuleních mláďat v Kanadě

Nora 82.?.?.?

>Mládě je mládě.


Ano! A nemělo by se zapomínat ani na kuřata. Jsou to také mláďata. Také ráda žerete kuřátka, milostivá?

Maso je přirozenou součástí lidské potravy, takže pokud nejste Tome vegetarián, tak je vaše poznámka nemístná. Zvířata se také navzájem požírají a nikdo je za to neodsuzuje. Třeba támhle lva, který zamorduje chudáka malou gazelku.. Ale zabíjet nevinná zvířata pro kůži - to je marnivost!
Tvorové, kteří se každý rok vydávají na lovy tuleňů a páchají tato neuvěřitelná zvěrstva, podle mě nejsou lidé. Nemůžu je nazvat ani zvířetem, protože toho nejsou hodni! Dalo by se je ale nazvat třeba slovem "Untermensch". Každý člověk má nějaký způsob, jak se odreagovat. Někdo sportuje a někdo se potřebuje prostě vybít. Někdo to třeba řeší tak, že se s někým popere. Ale tvorové, páchající zvěrstva na zvířatech, v tomto případě na tuleních mláďatech, jsou slabí na to, aby se šli třeba s někým sobě rovným poprat (nenavádím k nějakým rvačkám samozřejmě, myslím to pouze obrazně). Potřebují najít někoho, kdo se nebude příliš bránit, tedy zvíře. Z toho plyne, že ti lovci tuleňů se podle mě každý rok těší na to, až budou moc zase vyrazit na lov a umlátit nějakého tuleně. Je to pro ně vzrušující a zábavné dobrodružství, v kterém se vyžívají.
Chápu to takto, protože jen pro peníze to dělat nemohou, když jsou ty částky za jednu kůži tak směšné. Je mi z toho opravdu zle a smutno!

50176

23.04.2005 10:21

Vybíjení tuleních mláďat v Kanadě

RE: Vybíjení tuleních mláďat v Kanadě

Nora 82.?.?.?

Vaše vlastní slova se obracejí proti vám:

>Každý člověk má nějaký způsob, jak se odreagovat. Někdo sportuje a někdo se potřebuje prostě vybít. Někdo to třeba řeší tak, že se s někým popere.

Nemyslela jsem to tak, aby dotyčný šel hned někoho třeba ubít k smrti. Co třeba jít si zaboxovat nebo něco podobného. To není špatné řešení, ne?

>Rybáři na Newfoundlandu vykonávají jednu z netěžších prací vůbec a to v drsných podmínkách severního Atlantiku, který má, jak známo, nejhorší bouře na celém světě. Tvrdit, že lov tuleňů je pro ně vzrušující a zábavné dobrodružství, v kterém se vyžívají - je cynismus. Pravda je taková, že každý dolar jejich mzdy je tvrdě vydřená almužna.

Tak ať loví ryby, ale určitě by nemuseli používat tak brutální praktiky při lovu tuleňů. A pochybuji, že se lovci budou vydávat na tuleně, při nějaké silné bouři. Počkají si raději na lepší počasíčko. Výdělkům z těch zvěrstev páchaných na tuleněch říkáte tvrdě vydřená almužna??? [překvapení] Proboha!

50309

13.12.2005 23:19

Bartovi vypovídají ledviny

Velmi smutné

Nora 82.?.?.?

Pane Stwora,

Váš článek mi vehnal slzy do očí. Je to velmi smutné, když onemocní nejvěrnější přítel člověka. [pláč] Velmi dobře Vás chápu, mám také drsnosrstého jezevčíka, kterému bude příští rok také 9 let jako Vašemu Bartovi. Má povahové rysy dost podobné těm Bartovým. Snad se stane nějaký zázrak a podaří se Barta zachránit nebo alespoň mu nějak pomoci a dát mu naději! Budu Vám moc držet palce!!!

83352

14.12.2005 09:25

Bartovi vypovídají ledviny

RE: No, my máme zrovna ten samý problém

Nora 82.?.?.?

Ano, souhlasím s Emmou, že jezevčíci se dožívají delšího věku, tak těch 15 let. Záleží na podmínkách a na způsobu života.

Proti leptospiroze existuje očkování, aspoň pokud se nepletu. Chce to nezanedbat to a každý rok chodit k veterináři na přeočkování.

83407

21.12.2005 10:36

Bartův poslední den

Pane Stwora,

Nora 82.?.?.?

je mi Barta moc líto! [pláč] Doufala jsem, že se ho podaří nějak zachránit. Je to obzvlášť smutné ztratit psího kamaráda teď o Vánocích. Berte to ale tak, že to bylo pro něj vysvobození (ty jeho smutné oči na fotkách..) a teď se na Vás vesele dívá shora.

Nejlepším lékem na smutek by bylo pořídit si nové štěňátko drsnosrsťáka a pokud možno pejska z Čech. Myslím, že i Lady by si užila se štěňátkem "psí" legraci. Na starší psy působí přítomnost štěněte velmi dobře. Mnohdy jim to i prodlouží život.

Držte se pane Stwora!

84803

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 339 139