Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané google

Nalezeno 1920 příspěveků, 1035 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.06.2004 01:02

Pro strach židovský

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

Magnus, zdravim ta!

29748

22.06.2004 01:05

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

RE: Kam se podela pani Petra, verna muhamedka?

google 217.?.?.?

Jak jinak by moh Cech/ka (vetsinou sectelej clovek) hlasat zde takove nesmysly ?
peter veliky -- 205...*


presne tak, ako to robis ty(vetsinou sectelej clovek-Peter der Grosse)

30042

22.06.2004 02:52

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

RE: Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme B

google 217.?.?.?

Obávám se ale že váženého Mr.Nohejla jehož inteligenční kvocient (soudě podle jeho psaného projevu) odhaduji někde v rozmezí 85 až 90 stejně nepřesvědčíte.Emma Bovary -- 168.

ked uz sme pri tom, vazena slecna, Bovaryova Emma-bozska odhadkyna, ake IQ odhadujete sebe?
zaujima ma to, a este by som rad vedel, ci pouzivate pri svojich odhadoch IQ pana Nohejla, Raven Matrices II (Mensa International) alebo stary dobry nemecky test Wechslera?
a ak by sa dalo, napiste mi prosim, ci počíte v českej, europskej(Stanford-Binetovej) alebo Cattelovej stupnici!
to viete, musim vediet ten vas odhad, 85-90, nejak zaradit.
a aby som uz celkom neotravoval, tak len tak v skratke, ako sa to odhaduje?

PS. Magnus Blbobijec, nikdy by som nebol povedal, ze ta nasa stara diskusia k niecomu bola. a voila!! dufam, ze ma nezazalujes za copyright na vyrazy (su volne na googli)

30045

24.06.2004 01:40

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

RE: není jedno co kdo nosí? (Panovi v anonymite)

google 217.?.?.?

ak by vlastnili bomby s laserovym navadzanim, pouzivali by svoje noziky na rezanie slaniny. presne tak, ako statocni americki GIs.

30096

25.06.2004 00:28

Pro strach židovský

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

A zde je zaznam zpravy z konce procesu se Slanskym, s dalsimi 7 zidy, a 3 nezidy :
( http://www.coldwar.cz/kold26.htm , Prazsky Web pro Studenou Valku, str. 54 )

"Vcelku proběhly návštěvy bez rušivých jevů, rodinní příslušníci byli na Pankrác dováženi služebními vozidly, před návštěvou byl každý z nich vyzván, aby hovořil pouze o rodinných věcech a aby si odložil kabát a případně kabelku. Všichni odsouzenci upozornili návštěvníky na to, že ještě píšou poslední dopisy, takže jim ještě některé věci vysvětlí v dopisech. Všem návštěvám byl přítomen npor. Josef Lédl, poslední návštěvu měl Slánský ve 22.00 hodin.
Tolik uvádí zpráva k návštěvám. Večer před popravou dostali odsouzení možnost napsat poslední dopisy příbuzným, případně jiným osobám. Této možnosti využili všichni, kromě Slánského. Tyto poslední dopisy jsou přiloženy. Dopisy byly s. Bacílkem zaslány s. Gottwaldovi až dne 13. 12. 1951, tedy po 10 dnech.
V uvedené již zprávě J. Lédla se při líčení výkonu trestu smrti říká:
Při výkonu trestu pronesl ŠLING: "Pane předsedo, přeji komunistické straně, československému lidu a presidentu republiky plný zdar. Nikdy jsem nebyl špiónem." ŠVÁB pronesl: "Ať žije Sovětský svaz, ať žije KSČ. " SLÁNSKÝ pronesl: "Mám to, co jsem si zasloužil." Jinak ostatní odsouzení nepronesli ani slovo a celkově provedení výkonu trestu prošlo bez zvláštních příhod nebo závad.
V závěru zprávy se hovoří o tom, že rakve s těly odsouzených byly spáleny, popel nasypán do papírového pytle a ve večerních hodinách odvezen a rozházen v okolí Prahy do větru.
---------------------------------------------------------
Proc "poprava" a "pohreb" byly provedeny zpusobem jak sepsal J. Ledl ? Ve 3 hodiny noci ? Za zavrenymi dvermi? Aby, krome J. Ledla, to nikdo nevidel ??

Po vykonani rozsudku behem Norimberskeho procesu fotografie obesenych tel Narodnich Socialistu kolovaly po celem svete. Podobne tak i fotografie davem zlyncovaneho Benita Mussoliniho.
Kde je ale nejaka lekarska zparava o smrti 11 povesenych? Kde jsou nejake fotografie obesenych komunistickych lumpu a vrahu?
Prece takovemu teroristickemu systemu jakym komunisticky rezim predevsim na zacatku 50. let byl, by k intimidaci obyvatelstva, k intimidaci dalsich pripadnych "zradcu, zidu (kdyz ti byli vyhlaseni za "kontrarevolucni elementy"), "sionistu", takovy jasny DUKAZ trestu (poprava na verejnosti, fotografie, vystaveni mrvol), jako intimidace a zastraseni lidu - VYBORNE POSLOUZIL !
Proc byla "poprava" tajna ?
Co znamenaji slova "CELKOVE", ci "BEZ ZVLASTNICH PRIHOD NEBO ZAVAD" v Ledlove zprave?
Kdyz nekdo rekne "celkove", to naznacuje ze to nebylo uplne 100%. Co se teda nezavazneho pri tech "popravach" vyskytlo? A k jakym normalnim prihodam ci zavadam, ktere nejsou nicim zvlastnim, pri poprave doslo ?
I normalnimu ctenari musi dojit, ze zprava J. Ledla NENI PRAVDIVA !

Co se vubec mezi 22.00 hodinou 2. prosince a 3. prosince casne rano (poprava mela byt za zavrenymi dvermi o 3-ti hodine rani) v Pankracke veznici stalo ?

30120

25.06.2004 00:31

Pro strach židovský

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

ospravedlnujem sa povodnemu autorovi prispevku (mam dojem, ze sa zucastnuje na Zvedavcovi diskusii), ale nemohol som odolat a metodou copy&paste som to tu smikol.
takze sorry![zahanbení]

30121

25.06.2004 00:37

Pro strach židovský

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

pokracovanie

Stalo se snad to, ze -
a) Nikdo z tech 11 nbyl popraven. V tajnosti v noci byli vsichni odvezeni, mozna odleteli do Moskvy. Ci do Izraele (zionisticti zide byli svemu soukmenovci Slanskemu a dalsim zavazani, co pro ne udelal. Podle Talmudu je trestne kdyz zid by zabil zida). Ci nekam jinam. V novych pusobistich pak ziskali novou identitu, pripadne nove ukoly.
b) 3 nezide (Svab, Frank, Clementis) byli popraveni, ale s 8 zidy bylo nalezeno jako uvedeno v a)
c) Namisto odsouzenych byli popraveni jini politicti vezni (o ty, v te dobe, nebyla nouze. Napr. krestansti duchovni, to by se zidum, v jejich mste, naramne hodilo), a vsech 11, ci alespon 8, potkal osud uvedeny v a)
d) Kdyz nic co je uvedeno v a), b), c) se nestalo, co se tedy SKUTECNE stalo ?

Rada okolnosti totiz nasvedcuje tomu, ze udalosti ze 3. prosince 1952 na Pankraci neprobehly tak, jak komuniste svetu oficielne oznamili.
Proc tela "popravenych" byla "tajne spalena a popel v noci za Prahou rozfoukan vetrem", kdyz napr. Milada Horakova byla pohrbena, a ma svuj hrob?
Kteri dalsi budouci "nepratele rezimu" byli kdy v tajnosti popraveni, spaleni a rozfoukani vetrem jako propaganda tvrdi o osudu techto 11 bolsevickych hrdlorezu ?
Ostatne, mel/ma Svet verit komunistum, verit tomu co 3. prosince 1952 rano jejich propaganda oznamila ?? Bez jakehokoli dukazu ??
Soveti take tvrdili Svetu o 4 milionech zplynenych veznu v Oswietimi, tvrdili ze "vsechny nemecke dukazy o poctu veznu byly Nemci zniceny" - nakonec se to vse prokazalo jako lez (po 1989 Gorbacev predal precizni nemecke zaznamy o umrti v Oswietimi, cca 70 tisic zemrelo, vsemi druhy smrti). A Svet, po 45 let veril Sovetum !!
Samozrejme, normalni clovek by se v te dobe neodvazil Gottwalda a jine komunisty podezirat z nejakeho humbugu. To by z takoveho samotneho jedince udelalo "kontrarevolucni zivel" a dostal by kdyz ne sibenici, tak alespon leta na uranovych dolech ..

V nedavnosti cely svet mohl sledovat nafilmovanou "popravu" americkeho zida Berga, dnes prokazany PODVOD.

Byl podobny podvod nafingovan 3. prosince 1952 se zidy-komunisty z cs. vlady ?
Nacasovani bylo perfektni, a ucel svetil prostredky.
Masy v gojimskem svete zacaly verit tomu, co vedouci zide si prali:
Ze komunismus byl zameren proti zidum, komunismus byl proti pravu Izraele na existenci, komunismus byl ve sve podstate anti-zionisticky.
A "Studena Valka" zacinala nabirat na obratkach ..
(Pzn.: I takove atmosfere, az do padu komunismu, pouze kdo mohl legalne, v statisicich emigrovat do Izraele, do USA, vseobecne na Zapad - byli pouze zide ..)

30122

26.06.2004 23:34

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Busho

google 217.?.?.?

jeden zaujimavy pohlad na problematiku od Slavoja Zizeka:

Američania nekontrolujú nič. Ani sami seba!

Pamätá si ešte niekto na nešťastného Muhammeda Saída al-Sahafa, Saddámovho ministra informácií, ktorý na svojich každodenných tlačovkách heroicky popieral aj tie najočividnejšie fakty a so železnou pevnosťou trval na oficiálnej irackej línii?

Americké tanky už boli len pár sto metrov od jeho zasadačky, a "comical Ali" ešte stále tvrdil, že americké tanky v uliciach Bagdadu, čo vidíme v televízii, sú len ďalší špeciálny efekt z dielne hollywoodskej továrne na sny. Ale raz, aj keď je to čudné, trafil klinec úplne presne po hlavičke. Bolo to vtedy, keď mal reagovať na skutočnosť, že americká armáda má už pod kontrolou niektoré štvrte Bagdadu. Vtedy odblufoval: "Tí nemajú pod kontrolou nič. Tí nemajú pod kontrolou ani samých seba!" Keď vyšli na svetlo škandalózne správy o dianí v Abú Ghrajb, začali sme tušiť, že seba samých Američania naozaj nemajú pod kontrolou.

Školenia o mučení

Koncom apríla George W. Bush v reakcii na zverejnené fotografie tak, ako sa dalo napokon čakať - zdôraznil, že ide o ojedinelé prípady, ktoré neodrážajú to, čo vlastne Amerika znamená a za čo bojuje. Čiže hodnoty demokracie, slobody a ľudskej dôstojnosti. Fakt, že v tomto prípade došlo k verejnému škandálu, je naozaj pozitívny znak. V skutočne "totalitnom" systéme by ho jednoducho zamietli pod koberec. A tiež by sme nemali zabudnúť , že pozitívny znak je aj to, že americkí vojaci žiadne zbrane hromadného ničenia nenašli. Skutočne "totalitná" moc by urobila presne to, čo zvykne robiť polícia - sama by "podhodila drogy" a vzápätí dôkaz zločinu "objavila".

Existuje však celý rad znepokojivých faktorov, ktoré tento jednoduchý obraz predsa len trochu komplikujú. Už niekoľko mesiacov Medzinárodný Červený kríž doslova bombardoval príslušné miesta v americkej armáde správami o zlom zaobchádzaní a pomeroch v miestnych vojenských väzniciach. No armáda tie správy systematicky ignorovala - úrady priznali zločiny až potom, keď ich s nimi konfrontovali médiá.

A po druhé, reakcia vedenia americkej armády bola, jemne povedaná, prekvapivá. Vedenie vyhlásilo, že armáda nedostatočne poučila vojakov o pravidlách Ženevskej konvencie o zaobchádzaní so zadržanými - ako keby niekoho bolo treba školiť, že zadržaných nesmieme ponižovať a týrať.

Divadlo krutosti

Ale najdôležitejším aspektom je rozdiel medzi "bežnou" metódou, akou boli mučení väzni za Saddáma, a tým, ako mučili americkí vojaci. Za Saddáma šlo predovšetkým o to, spôsobovať mučeným čím väčšiu bolesť, naproti tomu bolo pre amerických vojakov najdôležitejšie psychologické ponižovanie. Podstatnou súčasťou tohto postupu, ktorý je v zjavnom protiklade s utajovaným mučením za Saddáma, je zaznamenávanie tohto ponižovania, to, že v obraze sú spolu s obeťami aj sami nasprostasto sa usmievajúci páchatelia.

30173

26.06.2004 23:36

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Busho

google 217.?.?.?

pokracovanie

Keď som po prvýkrát videl tú známu fotografiu väzňa s vrecom na hlave, s popripínanými elektrickými drôtmi na prstoch a na genitáliách, ako stojí v smiešne divadelnej póze na podstavci, najprv som si pomyslel, že ide o nejaký happening na Lower Manhattane. Pozície a kostýmy väzňov pripomínajú akési tableau vivant. Živý obraz, ktorý automaticky prebúdza asociácie s celou americkou umeleckou scénou, s fotografiami Roberta Mapplethorpa a slávnymi scénami z filmov Davida Lyncha.

Tom Cruise a Demi Moorová

A presne to je ten kľúčový bod: kto pozná každodennú americkú skutočnosť, musel pri pohľade na tieto fotografie pomyslieť na obscénny rub americkej popkultúry, hoci na iniciačné rituály spojené s týraním a ponižovaním, ktorým sa musíte podrobiť, keď chcete byť prijatý do uzavretého spoločenstva. Neobjavujú sa v pravidelných intervaloch v americkej tlači podobné fotografie? Vtedy, keď v nejakej armádnej jednotke alebo v univerzitnom kampuse vypukne škandál, pretože zasväcovanie sa vymklo spod kontroly? Vtedy, keď dochádza k zraneniam, ktoré "prekročili únosnú mieru", keď niekoho nútili byť v ponižujúcej polohe, robiť ponižujúce gesto, napríklad nechať si od kolegu strkať do análneho otvoru fľašu od piva, alebo nechať si do tela napichať ihly?

Spomeňme si na film Roba Reinera Zopár správnych chlapov, vojenskú súdnu drámu o dvoch amerických príslušníkoch námornej pechoty, ktorí zavraždili príslušníka svojej jednotky. Vojenský prokurátor tvrdí, že to bola vražda, zatiaľ čo obhajoba - tú hrajú Tom Cruise a Demi Moorová (čo dáva tušiť záver filmu) sa pokúša dokázať, že obžalovaní len splnili takzvaný "červený kód". Tento nepísaný zákon dovoľuje tajnú nočnú bitku iného vojaka, čo porušil etický kódex mariňákov.

Toleruje teda protizákonný akt - ilegálne trestanie vojaka ale zároveň posilňuje skupinovú spolupatričnosť. Taký kód musí zostať pod ochranou noci, neprizná sa, nesmie sa tematizovať. Na verejnosti sa všetci tvária, že o tom nevedia, alebo aj nahlas popierajú, že by existoval. Ten kód predstavuje "spoločného ducha" v čistej forme a vyvíja najväčší možný tlak na jednotlivca, aby sa identifikoval so skupinou.

Absolútny pán a vládca

Na rozdiel od písaného, sformulovaného zákona je tento obscénny kód nad-ja ústnej povahy. Zatiaľ čo zákon chce zachovať symbolickú autoritu prostredníctvom mŕtveho otca (V mene otca), nepísaný kód zostáva tajomnou hrozivou náhradou mena otca, obscénnym duchom freudovského "praotca". To je aj záver Coppolovho filmu Apokalypsa. V postave Kurtza je freudovský praotec, obscénne, žiadnemu symbolickému zákonu nepodrobené vychutnávanie otca - absolútny pán a vládca, ktorý si trúfa čeliť realite tohto hrozivého pôžitku. Nie je tam ako pozostatok nejakej barbarskej minulosti, ale ako nutný dôsledok modernej západnej moci. Kurtz bol dokonalý vojak, ako taký sa svojou hyperidentifikáciou s vojenským systémom stáva excesom a systém ho musí eliminovať.

30175

26.06.2004 23:37

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Busho

google 217.?.?.?

pokracovanie
Najdôležitejším poznaním Apokalypsy je, že moc prináša exces seba samej, a ten musí byť vymazaný operáciou, ktorá napodobní to, proti čomu sama bojuje.

Nie je teda týranie v Abú Ghrajb súčasťou pravidiel "červeného kódu"? Abú Ghrajb nebol jednoducho príkladom arogancie Američanov voči národu tretieho sveta. Ale tým, že irackí väzni boli takto ponížení, prešli iniciačným rituálom americkej kultúry, pocítili jej obscénnu odvrátenú stranu, nevyhnutný doplnok verejne zastávaných hodnôt ľudskej dôstojnosti, demokracie a slobody. Takže nečudo, že rituálne ponižovanie irackých väzňov nebolo ojedinelé.

Homo sacer

Šiesteho mája musel Donald Rumsfeld pripustiť, že zverejnené fotografie sú len "vrcholom ľadovca" a že treba počítať s "podstatne tvrdšími vecami", okrem iného s videami znásilňovania a vraždenia. A pokiaľ ide o inštitucionálne pozadie "excesu" Abú Ghrajb, tak americká vláda v tajnom memorande roku 2003 súhlasila so zoznamom opatrení, ktoré vystavovali zadržaných v rámci "vojny proti terorizmu" fyzickému a psychickému tlaku, ktorý mal zabezpečiť ich "spoluprácu".

Takto vyzerá skutočnosť Rumsfeldovej poznámky spred niekoľkých mesiacov, že pravidlá Ženevskej konvencie sú zoči-voči súčasnému spôsobu vedenia vojny "prekonané".

V diskusii v americkej televízii NBC o osude väzňov v Guantanáme zaznel argument na eticko-právnu obhajobu statusu väzňov, podľa ktorého sú tam tí, čo ich "netrafili bomby".

Keďže boli terčom vojenských útokov Spojených štátov a náhodou prežili, nesmieme kritizovať ich osud po bitke, ktorú sami začali. Nech by boli v hocakej situácii, vždy bude lepšia, ako keby boli zabití.

Tento spôsob argumentácie odhaľuje viac, než by odhaliť chcel, lebo prisudzuje väzňom pozíciu živých mŕtvych, čo v podstate už nejakým spôsobom zomreli (keďže svoj život premenili na legitímny terč smrtonosného bombardovania). Tým pádom sú príkladmi toho, čo Giorgio Agamben nazval homo sacer, tých, ktorých možno beztrestne zabíjať, lebo ich život v očiach zákona nemá hodnotu.

Medzi smrťami

Zatiaľ čo zajatci v Guantanáme sa nachádzajú v priestore "medzi dvoma smrťami", čiže v rovnakej pozícii ako homo sacer - z právnického hľadiska nežijú, z biologického áno, sú americké úrady, ktoré so svojimi väzňami takto zaobchádzajú, takisto v právnickom medzipriestore, ktorý je náprotivkom homo sacer. Konajú ako zákonitá moc, ktorej skutky už nie sú kryté zákonom a sú obmedzené, operujú v prázdnom priestore, ktorý sa napriek tomu rozkladá v doméne práva.

A najnovšie odhalenia z Abú Ghrajb ukazujú, čo presne sa udeje, keď umiestnime zajatcov do tohto priestoru "medzi dvoma smrťami". V marci 2003 nešpekuloval nikto menší než Donald Rumsfeld ako filozof-amatér o vzťahu medzi známym a neznámym. "Sú veci známe a veci neznáme. To sú veci, o ktorých vieme, že o nich vieme. Existuje známe neznámo. Čiže existujú veci, o ktorých vieme, že o nich nevieme. Ale je aj neznáme neznámo. Sú veci, o ktorých nevieme, že o nich nevieme."

30176

26.06.2004 23:38

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Busho

google 217.?.?.?

koniec
Donald Rumsfeld pri tom na čosi zabudol. Je tu aj štvrtý, rozhodujúci pojem, "neznáme známo". Veci, o ktorých nevieme, že o nich vieme, čiže presne to, čo nazval Freud nevedomím a Lacan "vedomím, ktoré už o sebe nevie". Ak má Rumsfeld na mysli, že hlavné nebezpečenstvo konfliktu v Iraku je "neznáme neznámo", Saddámove hrozby, o ktorých ani netušíme, v čom by mohli spočívať, škandál Abú Ghrajb ukazuje, kde sú hlavné nebezpečenstvá: v "neznámom známe", v popieraných, nepriznaných presvedčeniach a predpokladoch, a v obscénnych praktikách, o ktorých sa tvárime, že o nich nevieme, hoci tvoria pozadie našich verejných hodnôt.

Cesta života

George W. Bush teda nemá pravdu. Fotografie ponižovaných irackých väzňov na našich obrazovkách a v novinách nám sprostredkúvajú priamy vhľad do "amerických hodnôt", do jadra obscénnych pôžitkov, ktoré udržujú american way of live.

Tým tieto zábery tlačia známu tézu Samuela Huntingtona o "zápase kultúr" do primeranej perspektívy.

Boj medzi americkou a arabskou kultúrou nie je bojom medzi barbarstvom a úctou k ľudskej dôstojnosti, ale bojom medzi anonymným brutálnym týraním a týraním ako mediálnym predstavením, v ktorom telá obetí slúžia ako anonymné pozadie nasprostasto usmievavých "nevinných amerických" tvárí mučiteľov.

Zároveň sú dôkazom - ak máme parafrázovať Waltera Benjamina - toho, že každý boj kultúr je bojom barbarstiev, ktoré spočívajú v ich základoch.SLAVOJ ŽIŽEK

30177

27.06.2004 00:59

Co všechno si necháme líbit?

RE: Co všechno si necháme líbit?

google 217.?.?.?

P.S Jestli chces poradnej krvak s pozitivnim humanistickym poselstvim doporucuji taky Gaunery (Reservoir Dogs) a Pulp Fiction BTW reziser obou snimku neni ZID ))
Emma Bovary -- 168...*mozno prave preto, ze ich reziser nie je zid, stoja tieto filmy za nieco(aspon za tych 10 Euro na listok do kina), napriek zobrazenej premoci a nasiliu, na rozdiel od typickych zidovskych sraciek napr. s Bruce Willisom (Die hard I.,II.,III.,IV atd.)

PS.: Emma, na odhad tvojeho IQ cakam dodnes. nejake tazkosti?[zmaten]

30178

27.06.2004 01:06

Pro strach židovský

RE: Pro strach židovský

google 217.?.?.?

Murtik, Schue putze ich dir gerne, falls sie nicht so stinken wie deine Schuhe!

30179

27.06.2004 20:13

Co všechno si necháme líbit?

RE: Co všechno si necháme líbit?

google 217.?.?.?

Nejsem zadny genius. Jsem jen nadprumerne inteligentni. Mam IQ 118 podle Ravenova testu.

takze si to mam predstavit tak, ze zmerane 118-ky maju pravo u innych zistovat IQ odhadom? vid vas odhad u pana Nohejla[oči v sloup]


P.S Die Hard se dockalo uz ctvrteho pokracovani. To jsem nevedela?

ja tiez nie, ale sa docka, strpenie.[cool]

30200

27.06.2004 20:15

Co všechno si necháme líbit?

RE: Co všechno si necháme líbit?

google 217.?.?.?

Vase starosti bych chtel mit.

vezmi si ich! [mrknutí jedním okem]

30201

29.06.2004 21:48

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

RE: Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fah

google 217.?.?.?

ked moze byt vladca zemegule blby ako tri voly, preco by nemohol byt aktivista tlsty na tri palce. dnes je svet celkom naopak!

30269

02.07.2004 23:55

Jak se masíruje veřejné mínění

Jak se masíruje veřejné mínění

google 217.?.?.?

tato diskusia je fantasticky priklad toho, ako sa nefajciarom zablokuje mozog v momente, kedy si mozu kopnut do fajciarov. stretol som vo svojom zivote len velmi malo vynimiek, (zo strany nefajciarov), ktori si dokazali zachovat zdravy usudok, ked sa zatrubilo do utoku na fajciarov. je to jedna netolerantna banda, s vlastnu skupinovu strategiou, v ktorej sa vzajomne hecuju do utoku, hlavne ked zistia, ze su v prevahe. (nie nepodobne ciganom, len v innych suvislostiach)
najlepsim prikladom je tato diskusia, kde sa da pozorovat ako sa pomaly dostavaju do raze.
ak ich je nahodou pri stole menej, tak ti daju aspon najavo, aky si slaboch v porovnani s nimi, ktori sa tym svinstvom nenechaju ovladat, pretoze oni maju pevnu volu.
mam znameho, ktory pri kazdom stretnuti okomentuje moju prvu cigaretu vetou: Este vzdy fajcis?
dalsim zvlastnym fenomenom nefajciarov, je fakt ze sa napriek tomu priam chorobne drzia fajciarov, kde sa len da, pretoze so samymi nefajciarmi nedokazu vydrzat. nefajciarske hospody neexistuju z toho dovodu, ze by tam nikto nechodil, pre nic inneho! neexistuje horsia predstava ako fundamentalisticka militantna nefajciarska spolocnost, sustredena na jednom mieste a ako sa zda je to hrozna predstava aj pre samotnych nefajciarov, inac by bolo tych krciem ako hub po dazdi. ziadneho fajciara by ani nenapadlo do takej krcmy vkrocit a ostentativne a provokacne tam fajcit. zato chodia nefajciari so svojimi bledymi ksichtami do fajciarskych krciem kedy sa im zachce a provokacne tam nefajcia!!! [naštvaný]

Stwora predsa nebojuje za pravo moct vasim detom fukat dym do tvare, ani na vasej zastavke odhadzovat nedopalky pod nohy a nedajboze vas vystavit rakovine z pasivneho fajcenia. on o niecom uplne inom (preco tym zodpovednym napr. nevadia tluste americke deti vyzrate na hamburgeroch, ktore sa nedoziju ani styridsiatky, ale vadia im fajciari?) a vy by ste ho hned ukrizovali. Hej, Stwora, nie si ty nahodou fajciar? [oči v sloup]

dovody preco by mal kazdy v dvadsiatke zacat fajcit:

- fajcenie je socialne
- fajcenie ti otvara nove priestory, ked mozes byt sam so sebou
- fajcenie ma velku, dlhu tradiciu
- fajcenie pomaha udrziavat nizsie dane
- fajcenie znizuje vydaje zdravotnych poistovni
- fajcenie znizuje nervozitu, odburava napätie
- fajcenie ti robi lepsiu naladu
- fajcenie ta chrani pred sklzavanim do fundamentalizmu
- nikto nenavidi fajcenie tak silno, ako debilni Americania
- fajcenie vyzaduje odvahu
- fajcenie zvysuje konzum
- cigareta po tom
- cigareta pri pocitaci
- cigareta s rannou kavou
- cigareta k pivu
- cigareta ti drzi od tela aspon 50 % neprijemnych ludi

a teraz si jednu zapalim [velký smích]

30408

09.07.2004 12:18

Paradox

RE: Paradox

google 217.?.?.?

ta nasa Anca s protezou je asi tak realna, ako Meresjev.

30630

09.07.2004 12:40

Paradox

RE: Paradox

google 217.?.?.?

pravdu povediac, viac by sa mi pacilo, keby bola vymyslena Aja!
Anca je slaba, nestoji za rec.
Aja je viac dotiahnuta psychologicky a aj historicky, jeden by sa s nou hned chcel zoznamit.[mrknutí jedním okem]
no fear, ciste teoreticky. ja som tiez len virtualny [cool]

30631

09.07.2004 12:48

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

Tohle tedy nazývají novým »svobodným«

google 217.?.?.?

podla Haaretz.com je berlinsky mur v Izraeli nelegalny.

Court: Fence violates int'l law, must be dismantled
By Aluf Benn, Haaretz Correspondent

The International Court of Justice will rule on Friday that the West Bank separation fence contravenes international law, that it must be dismantled, and that compensation must be paid to the Palestinian owners of property confiscated for its construction, according to documents obtained by Haaretz.
The decision will officially be made public at 4 P.M. Friday (Israel Time) under the heading, "Legal Consequences of the Construction of a Wall in the Occupied Palestinian Territory."
"The construction of the wall being built by Israel, the occupying Power, in the Occupied Palestinian Territory, including in and around East Jerusalem, and its associated regime, are contrary to international law," the ruling says.
Fourteen justices supported the decision and the sole opponent was the American judge, Thomas Buerghenthal.
In building the fence, the court rules, Israel violated international humanitarian law, by infringing on Palestinians' freedom of movement, freedom to seek employment, education and health. It also states that Israel violated international treaties it had signed which deal with these topics: "The construction of such a wall accordingly constitutes breaches by Israel of its various obligations under the applicable international humanitarian law and human rights instruments."
The court also rules that Israel must halt construction of the fence and pull down those sections built inside the West Bank. "Israel is under an obligation to... cease forthwith the works of construction of the wall being built in the Occupied Palestinian Territory, including in and around East Jerusalem, to dismantle forthwith the structure therein situated..." the ruling says.
The judges also question the route of the fence determined by Israel, saying they are "not convinced that the specific course Israel has chosen for the wall was necessary to attain its security objectives."
The ruling says: "The wall, along the route chosen, and its associated regime, gravely infringe a number of rights of Palestinians residing in the territory occupied by Israel, and the infringements resulting from that route cannot be justified by military exigencies or by the requirements of national security or public order."
On the issue of compensating Palestinians harmed by construction of the fence, the court rules that, "Israel is under an obligation to make reparation for all damage caused by the construction of the wall in the Occupied Palestinian Territory, including in and around East Jerusalem."

30632

10.07.2004 11:48

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

Tohle tedy nazývají novým »svobodným«

google 217.?.?.?

Husajn tvrdil, že USA chtějí ovládnout Perský záliv, pomoci Izraeli a pokořit Araby, kteří do budoucna nemohou počítat s podporou Moskvy.
// / ><


voila Monsieur Max!
takze koniec-koncov mal Sadam pravdu!

30681

10.07.2004 19:36

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

RE: Tohle tedy nazývají novým »svobodným«

google 217.?.?.?

Max
citujem z vasho propagandistickeho prispevku:

Husajn tvrdil, že USA chtějí ovládnout Perský záliv, pomoci Izraeli a pokořit Araby

takze ani vo vasom, ani v mojom texte, kde som citoval z vasho prispevku, nie je o pokoreni vsetkych Arabov ani reci. nedivim sa, ze ste to prehliadol, pretoze take chujoviny ako je vas text, citat dvakrat po sebe by bolo aj mne too much.

ze Americania pokorili Arabov, buduju v Perzskom zalive vojenske zakladne a pomahaju Izraelu viac nez sebe, o tom nie je ani pochyb.

a studenu handru na hlavu nechcem, pretoze by som potom vypadal ako vy a to by som nerad! [velký smích]

30700

12.07.2004 01:42

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

RE: Tohle tedy nazývají novým »svobodným«

google 217.?.?.?

takze pozor, vy amatersky Goebbels alias Max, vv mi vkladate do ust vyroky ktore som nikdy nevyslovil(Američania majú pokorených všetkych Arabov?) a navrhujete mi okraslit sa takym istym sperkom (studenou handrou na hlavu) aky vy mate predpisany od doktora,

{10.07.04 16:57 V čom mal pán Saddám pravdu? Američania majú pokorených všetkych Arabov? A studenú handru na hlavu Vam netreba?
// / >

30747

12.07.2004 01:51

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

RE: Tohle tedy nazývají novým »svobodným&laq

google 217.?.?.?

pokud jsme u čištění záchodové mísy, pak by se mělo začít nejprve v zemích komunistů - tzv. postkomunistických zemích. Tyto země jsou nositeli latentní komunistické nákazy promořené skrnz naskrz napříč sociálními vrstvami bez ohledu na věk apod.
Blbobijec


to je vsetko pekne, mily Blbybijec, len sa obavam, ze ked zacnem robit poriadky v zemích komunistů - tzv. postkomunistických zemích a zaberieme sa za tych skutocnych komunistickych zlocincov, tak nas zacnete obvinovat z antisemitizmu!

30749

12.07.2004 10:57

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

RE: Tohle tedy nazývají novým »svobodným«

google 217.?.?.?

preco sa neobjavila druha polovica mojho prispevku [zmaten]
je chyba v mojom pocitaci, alebo ste to osekal vy p. Stwora?

30774

13.07.2004 14:32

Výuka etiky na českých školách

Výuka etiky na českých školách

google 217.?.?.?

mna napada k Blbobijcovi len jedno, ze ak by bol konsekventny a svojmu menu verny, musel by sa sam ubit k smrti.

30837

17.07.2004 01:07

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

RE: www.albawaba.com

google 217.?.?.?

takze ti Novo-Zealandania, nedovolia vyvolenym hakonosom, si robit co sa im zachce na ich planete? to uz je privela! namiesto toho, aby sa tesili, ze bohom vyvoleny obrezanec, prejavi zaujem o ziskanie ich cerviveho obcianstva, oni sa este urazia a zmrazia diplomaticke vztahy.
no, tak teraz som zvedavy, aka zasluzena odplata ich caka? alebo prejavia pani planety milosrdnost a odbavia to dvoma-troma zemetraseniami a znehodnotenim meny o 20%? [zmaten]

31018

17.07.2004 02:29

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prah

google 217.?.?.?

it is always the same old story.
su nam dane dve moznosti, alebo sa otvorene zucastnis na ich perverznej hre na monopoly a imperializmus (plat dane, bojuj za vlast kdekolvek ta poslu, bud clenom charitativneho klubu, venuj dolar z vyplaty na maleho cernoska z Tanzanie a dolar na brazilsky prales, rob karieru, nenavid lenivcov, vstup do strany, zucastnuj sa kazdorocne oslav Holocoastu a nedovol zabudnut novej generacii na hrozy spachane na bohom vyvolenom narode)a budes cteny obcan!
alebo sa z teba stane nice rebell(pises peticie proti klietkam v ceskych nemocniciach, zasadzujes sa za politicke prava Outlows, zien zarabat stejne peniaze za mensi vykon, za pravo deti volit od 5 roku zivota, za prava zralokov ta prehryznut na dve polovice, bez prava odvety, oznacujes kazdeho, ktory odmieta naplut na vlastnu zem nacionalistom, kazdeho, ktory je proti vlne pristahovalcov do vlastnej krajiny za fasistu, rasistu, kto odmieta homosexualne adopcie, za xenofobistu, mozes nosit punkovy uces)
ale vzdy to musi byt v medziach systemu. ak chces pouzivat drogy, tak ti system povie, ktore mozes(alkohol) a ktore nie(marihuana). ak chces bojovat proti atomu, prosim! tam mas Cernobyl, Temelin, Jaslovske Bohunice ale nikdy nebojuj proti atomovym testom americkej alebo aj ruskej armady(hoci 1 milion krat nebezpecnejsie), pretoze by si mohol na to skarede doplatit. ak chces tak sa angazuj v honbe na fajciarov, ale nikdy nebojuj proti leteckemu alebo automobilovemu priemyslu, ktory ta zabija ovela viac ako pasivne fajcenie(pricom sa da od fajciara vzdy odist, ale je tazko utieknut pred dosledkami kerozinoveho letectva) a popritom sa smies opijat do nemoty.
mozes nenavidiet teroristov, ale vzdy musia byt zo spravnej krajiny(Irak, Iran, Afghanistan)
ak nazves hrdlorezov, ktori zhadzuju laserovo zameriavane bomby do davov s malymi detmi a zenami, zlocincami-teroristami a oni cirou nahodou pochadzaju z Izraela alebo Ameriky, mas smolu, prekrocil si hranice systemu budes potrestany.
mozes si robit srandu z Poliakov, Rumunov, Cechov ale nikdy nie zo Zidov alebo homosov. (mohli by ta zavriet za hate crimes)
mozes oslavovat pad Berlinskeho muru, ale musis pomahat budovat ten Izraelsky. mozes bojovat proti imaginarnej genocide v Juhoslavii, ale skutocnu genocidu v Iraku, Izraeli a Afghanistane musis nazvat demokratizaciou.
ak mam povedat pravdu, tak je mi ta prva skupina dokonca trochu sympatickejsia, nez ta druha, ktora sa hraje na tych rebellov hraje a pritom velmi dobre vie, kde su hranice tej hry.

ako z toho von?
nezucastnuj sa toho posrateho divadla na volby, vybor je tak ci tak len medzi certom/Bush a diablom/Kerry a vitaz je vzdy Jahwe.
nepozeraj ich TV sracky a tiez tak vychovaj svoje deti, citaj, diskutuj s ludmi, neplat hollywoodsky brainwashing z vlastnych penazi, ak uz to musis vidiet, tak si pozhanaj ciernu kopiu, venuj sa rodine a skus pouzivat vlastny rozum, medituj. tam su medze systemu obmedzene a medze vlastnej fantazie neohranicene.
DROP OUT

31019

18.07.2004 00:53

Tak jak to vlastně je s tím kouřením?

Tak jak to vlastně je s tím kouřením?

google 217.?.?.?

-kto fajci nedostane Alzheimera [vyplazený jazyk]

inac mi argumentacia Radima Uzela silne pripomina moj prispevok, ktory som na temu "blahodarnost cigarety" zosmolil k predchadzajucemu clanku Mr.Stwory o fajceni.--

31056

20.07.2004 20:33

Tak jak to vlastně je s tím kouřením?

RE: Tak jak to vlastně je s tím kouřením?

google 217.?.?.?

Fajčenie je podla mňa úplne zbytočné. Prečo by mal človek vdychovať do seba a hneď zo seba nejaký dym. Je to totálne zbytočné. Ak mi poviete jeden dôvod, ktorý je ptrebný, čo mi dáva fajčenie, ja vám zaručím, že budem fajčiť, takže ten dôvod.........ten dôvod nieje
qweasy -- 213.


tak ja ti teda jeden dovod poviem [oči v sloup]
ak by si fajcil, nepisal by si take blbe prispevky do Zvedavca!
a teraz som zvedavy, ci dodrzis slovo ty a zacnes fajcit? [cool]

31148

27.07.2004 08:08

Opäť cukor

Opäť cukor

google 217.?.?.?

dve veci su prinajmensom zvlastne, funkcia toho pana, ktory bedlivym okom sleduje procesy, je komisar. do teraz mi usla ta zhoda s ludovym komisarom v CCCP. je to skutocne len nahoda?
druha vec je, ze ludovy komisar v CCCP bola funkcia, ktoru po VOSR obsadili v 90% ludia vychrtleho vzrastu, s krivym nosom, ktori si vraveli vyvoleni. patri Bolkenstein tiez k tej chosen rase? a ak ano, je to znova len nahoda? [překvapení]

31444

30.07.2004 19:45

Šlapat na paty Velkému bratrovi

RE: Šlapat na paty Velkému bratrovi

google 217.?.?.?

VIP-Very impotent pig [velký smích]

31572

31.07.2004 09:25

Co vy na to?

RE: hajtla

google 217.?.?.?


zasadne vsak nesouhlasim s rozdilnym nakladanim s lidmi podle prislusnosti k rase. namisto toho bych rad videl rozdilne pristupovani k lidem podle chovani.

do frasa, s cim vy suhlasite alebo nie, je absolutne irelevantne, dolezite je ako chcete zabranit svojim instinktom aby vzdy cukli, aby sa vam najezili vsetky chlpy, ked vam pri dverach niekto zazvoni a po otvoreni uvidite odrasteneho cigana, ktory si prisiel poziciat trochu cukru? porucime desti, vetru a aj nasmu vegetativnemu systemu?

uz sme tu mali system, ktory chcel rozdelovat podla potrieb a schopnosti, bola potom z toho neuveritelna sranda.
a ako to budete robit, ked budete podla chovania pristupovat k ludom. podla akych kriterii? co ak je laskavy sused zaroven agent SIAJEJ?
nie je to lepsie prenechat nasim instinktom, nasej prirodzenosti ako sa ku ktoremu cloveku postavime?
tak ako je lepsie prenechat napriklad chodzu nasemu podvedomiu, nez sa nad kazdym krokom zamyslat, ci je napr. chodidlo v spravnom uhle k zemi alebo nie?
nase podvedomie si s tym poradi omnoho lepsie, nemyslite?

31590

31.07.2004 17:49

Co vy na to?

RE: hajtla

google 217.?.?.?


OK, ale jak chcete podvědomí dovést do politicko-společenské reality a současného zákonodárství?

Nijak.
zakony maju platit pre kazdeho rovnako, egal ci si cierny, biely alebo pruhovany a konsekventne uplatnovanie platneho prava, bez vynimiek.

priklad: ak niekto ma s vlastnou dcerou 4 deti, tak ho zavriem do konca zivota, nutene prace o chlebe a vode, napriklad v uranovych baniach, aby na tie retardovane decka zarobil, az kym by unavou neskonal a nie zavierat pred tymto skutocnym zlocinom proti ludskosti oci, len preto, ze dotycny pachatel je napr. povodom z uzemia dnesnej Indie.
verte mi, ze take nieco by ziadnemu bielemu ani na Slovensku, ani v Cechach beztrestne nepreslo, bezna prax u ciganov.


31601

31.07.2004 18:02

Šlapat na paty Velkému bratrovi

RE: Šlapat na paty Velkému bratrovi

google 217.?.?.?

samzrejme, ze nie, meeeee!

31602

01.08.2004 09:58

Zahmlievači

Zahmlievači

google 213.?.?.?

No necham urazek, to totiz neukazuje na inteligenci
Vcelicka


kludne urazaj dalej ty naivka, u teba stejne nikto neocakava ani len naznak inteligencie.

31663

02.08.2004 09:35

Šlapat na paty Velkému bratrovi

RE: Šlapat na paty Velkému bratrovi

google 213.?.?.?

Rec byla o ovcich a ne o kozach.Beee

mea culpa [zahanbení]
tak vidite, co to mesto s clovekom urobi [oči v sloup]

31693

03.08.2004 08:39

Zahmlievači

RE: Zahmlievači

google 213.?.?.?

Googlova "rana istoty". Ak Ti nestaci, ze Vcelicka uznal argumrntaciu, potom mi vychadza, ze to jednoducho potrebujes - znova a znova.

fjodor


neviem ci si fjodor, ktoreho myslim, zda sa, ze ano, ale to je jedno.
ked som ja posielal tu ranu istoty, mal som na svojom monitore len jeden prispevok a to ten prvy, demagogicky od Vcelicky, ktory mal jedinu ulohu, vyplut zlc.
jeho priznanie argumentov, ako to nazyvas ty, sa objavilo u mna dlho potom, co som odoslal moju reakciu.
nie ze by to cele malo nejaky vyznam, ide len o to, ze ty si si bol so svojou ranou istoty, tiez privelmi isty a vidis, vedla.

ostatne, Vcelickove uznanie argumentov, nema ani hodnotu monitora na ktorom je zobrazene. spomedzi riadkov jeho novsich prispevkov(uz po sypani si popola na hlavu po Stworovom upozorneni) este vzdy trci, ako slama z topanok, jeho stara-znama urazena dusicka.

31713

04.08.2004 19:11

Zahmlievači

RE: Zahmlievači

google 213.?.?.?

Na chvilu k Tvojej rakcii - mal som na mysli to ospravedlnenie, ktore si sam citoval.


fjodorfjodor, nech sa kukam ako kukuk, ziadne ospravedlnenie, ktore by som citoval, nevidim. (mozno, ze v tom je skutocny problem a to moj) [zmaten]

Samozrejme, ze niesom ten fjodor "mit f", co si myslis, inak by som Ti predsa zavolal a vytmavil si to s Tebou osobne, na Tvojom cisle 0917 246733

vobec sa mi nepaci, ze zverejnujes moje tel. cislo, ty pomstychtivec. chces dosiahnut, aby mi Vcelicka vynadal osobne? [naštvaný]

31755

04.08.2004 19:23

Klaus a Mečiar na Nobelovu cenu míru?

Klaus a Mečiar na Nobelovu cenu míru?

google 213.?.?.?

ja osobne si myslim, ze ak by tito dvaja dostali nobelovku-mierovku, tak by este vzdy patrili medzi ostatnimi nositelmi nobelovky-mierovky, medzi tych najslusnejsich. a to ich povazujem oboch za ludsky odpad.

31756

06.08.2004 10:33

Zahmlievači

RE: Zahmlievači

google 213.?.?.?

pan Idealista, vy ste sa v tom svojom idealizme, ale uplne stratili.
vy snad nechcete, aby nas kolektiv, vedeny nasim zodpovednym veducim, panom Vcelickom, akceptoval rovnake prava pre moslimov, ake si uzivaju zajordanski, fasisticki hypermacisti?
tak to by ste nas teda velmi, ale skutocne velmi sklamal a boli by sme nuteni, vam strhnut vsetky bezvyznamne plusove body, ktore ste si doteraz vysluzili!

na zaver jeden vtip, aby ste z toho maleho pokarhania neboli skormuteni:

stretnu sa traja zajordanci, Icik z CSSR, Isaak z NDR a Ariel z Izraela a vykladaju si svoje zivotne osudy.
Icik vravi: ja v Ceskoslovensku budujem komunizmus a bojujem proti fasizmu!
Isaak: ja budujem este tvrdsi komunizmus v NDR a este tvrdsie bojujem proti fasizmu!
a ty, obratia sa na Ariela obaja, tiez budujes komunizmus a bojujes proti fasizmu??
co ste sa zblaznili, ved ja som doma!

31801

08.08.2004 09:40

Co vy na to?

RE: Co vy na to?

google 213.?.?.?

Shrnutí: jediné světýlko na konci tunelu vidím v jejich postupné a pokud možno nenásilné "převýchově"

nenasilna prevychova, velmi zaujimave slovne spojenie asi take ako bola komunisticka konstruktivna kritika
a este by som sa chcel spytat, ako by ta nenasilna prevychova mala vyzerat?

vcera som videl korektny film o ciganoch z Temesvaru a dozvedel som sa zaujimavu vedomost. v Temesvari zije asi 130 ciganskych, bohatych rodin v tazvanych ciganskych palacoch, ktori maju neskutocne vela penazi, ale ani za svet nechcu pomoct chudobnejsim ciganskym spoluobcanom. ich zdovodnenie je velmi prozaicke: tvrdia, ze chudoba je nakazliva a preto sa ich strania. pre autorov filmu je to len roztomily prvok ciganskej kultury, ktory treba akceptovat.
mozno by sme si tento kulturny klenot mali tiez zaviest do nasej kultury. [mrknutí jedním okem]

31868

13.08.2004 08:51

Sedmnáct způsobů, jak potlačit pravdu

RE: Sedmnáct způsobů, jak potlačit pravdu

google 217.?.?.?

co uz k tomu dodat?
snad len ten najkratsi vtip na svete:
Zid pracuje v bani [velký smích]

32042

17.08.2004 09:37

Sedmnáct způsobů, jak potlačit pravdu

Sedmnáct způsobů, jak potlačit pravdu

google 217.?.?.?

najkratsia veta, je bavorske "i a". znamena to "ja tiez" [smích]

32177

20.08.2004 20:02

Zázraky se dějí

Zázraky se dějí

google 217.?.?.?

no naco sa dalej hadat?
vec je jasna, priatelia izraelskeho naroda sa domnievaju, ze sa z lietadla mobilom dovolat da, ti druhi su presvedceni, ze nie [zmaten]

len ti prvi, mi pripominaju jeden stary vtip:

otazka c.1 na radio Jerewan:
da sa spustit zadkom po ziletkovom zabradli?
Radio Jerewan: ano, ale bude vam pritom krvacat prdel!
otazka c.2:
da sa to urobit aj tak, aby vam ta prdel nekrvacala?
Radio Jerewan: ano, ale musite si obit prdel plechom!
otazka c.3:
ale, dalo by sa to urobit aj tak, aby ste nemali prdel obitu plechom a napriek tomu vam nebude krvacat???
Radio Jerewan: ano, ale musel by to byt stranicky ukol!

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

32308

21.08.2004 10:30

Zázraky se dějí

RE: Zázraky se dějí

google 217.?.?.?

tak DR. Murt, to by bol prvy rozumny argument, preco sa aspon skorokamaratit, ktory som kedy pocul. bravo!!
lenze,
za prve: nelietam casto. ak, tak len na dovolenku.
za druhe: tam zasadne bez telefonu(aspon mam volne ruky a mozem lahsie zneskodnit pripadneho teroristu technikou Wing-Tsun) [cool]

32332

21.08.2004 10:37

Explorer plný chyb

Explorer plný chyb

google 217.?.?.?

windows xp bez zaplat, neprezil napojeny na internet ani 20 min.
niekto to niekde skusal a bolo to tak. musite si to najst sami, link si nepamätam, ale napriek tomu je to pravda.

32333

22.08.2004 19:54

Petice »Zrušte KSČM«

RE: Petice »Zrušte KSČM«

google 217.?.?.?

nie, ze by som bol za ten zidovsky vynalez, ktorym komunizmus bezpochyby bol, ale tak sa mi vidi, ze najviac to ekonomicky slape v sucasnosti v Chine. ze by to bolo tym, ze sikmooky sionista je na tejto planete este vzdy velkou vzacnostou? [zmaten]

32379

22.08.2004 23:14

Zázraky se dějí

RE: Zázraky se dějí

google 217.?.?.?

fjodor, fjodor, tato rekordna uroda ma velmi jednoduche pozadie.
hospodarske subvencie EU. vynosy su ako vzdy a repku si rolnici navzajom medzi sebou poziciavaju, aby viac skasovali z Bruxela [chechtot]

32388

23.08.2004 13:22

Petice »Zrušte KSČM«

RE: Petice »Zrušte KSČM«

google 217.?.?.?


velavazeny chrast-devätdesiat deviaty, ktoryze pismakem ma zve, ja by som vasej jasnosti zase rad pripomenul casy NEP-u v Rusku v 20-tych rokoch minuleho storocia, kedy bolo aj tam dovolene podnikat a vlastnit male firmy. takze to ako ma vyzerat komunizmus v praxi, nevie definovat urcite ani vasa jasnost.
ako chce vase velicenstvo delit staty na kapitalisticke a komunisticke? ak by byvala komunisticka Juhoslavia nezostala rozdelena a zbombardovana sionisticko-mafistickymi strukturami, patrila by dnes medzi bohatsie staty v Europe. dalsi priklad je Slovinsko, ktore si to napriek dlhorocnemu jarmu komunizmu, kedykolvek ekonomicky rozda s takym Portugalskom, kde kapitalizmus kvitne uz storocia, napriek tomu, ze v sucasnosti nedosahuju ani 80% svojej komunistickej produkcie. zoberme si dalsi priklad Albansko. komunizmus-kapitalizmus, nejde im to ani tak ani onak. takze to zrejme nebude o systeme, ale o ludoch. ta zabava na pravicu-lavicu a komunizmus-kapitalizmus-feudalizmus, je certovsky vymysel pre nas aby sme sustredili na nedolezite veci a testovanie roznych spolocenskych formacii "in vivo", v ktorych hrame bohuzial ulohu pokusnych kralikov.
v Bavorsku bolo mimochodom za feudalizmu menej pracovnych dni v roku ako dnes a vrchnosti sa odovzdaval desiatok zo zarobeneho. dnes im odovzdavame polovicu a zid sa smeje do kaftanu [chechtot]

32415

23.08.2004 13:27

Petice »Zrušte KSČM«

RE: Petice »Zrušte KSČM«

google 217.?.?.?

Karel, myslim si, ze to nie je na odlahcenie, ale ze ten vtip popisuje situaciu najvystiznejsie, zo vsetkych doteraz uvedenych prispevkov!
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

32417

23.08.2004 13:32

Zázraky se dějí

RE: Zázraky se dějí

google 217.?.?.?

tak v tom mas mozno pravdu, len tie letecke snimkovania, to nie je Bruxelles, to je NATO-preventivne, ak by nas chceli niekedy v buducnosti zbombardovat. napriklad za zaobchadzanie so statotvornou ciganskou mensinou, alebo ak by sme prestali platit odvody do zaslubenej Zeme.

32418

23.08.2004 21:49

Petice »Zrušte KSČM«

RE: Petice »Zrušte KSČM«

google 217.?.?.?

Aja-Anonymka

pises, ze:

Kde se vzali ti vsichni tunelari,Kozeni,bezcharakterni politici a pod?Jsou cistym produktem jedine sparavedlive strany,bez moralky,souciteni,svedomi.

ked sa tak pozeram na sucasnu kanadsku (aj americku) tzv. politicku elitu, tak sa mozem spytat na to iste. a tam to na komunizmus nemozes zvalit? [zmaten]

32441

24.08.2004 01:25

Petice »Zrušte KSČM«

RE: Petice »Zrušte KSČM«

google 217.?.?.?

Aja, nieze by som mal dnes skriepnu naladu (ja ju mam vzdy [velký smích]), ale niekolko faktov, ktore som dal dokopy za par minut listovania v Zvedavcovi.
a ak nie su pravdive, vynadajte Stworovi [vyplazený jazyk]
(uz ani neviem ci vam smiem tykat ci vykat)

Jak vytunelovat Kanadu
http://www.zvedavec.org/zpravySQL.php?clanek_id=802&rok=2004&sort=datum&tema_id=0
------
Spatná pracovní morálka, ctyricetiprocentní fluktuace zamestnancu, neschopnost resit stíznosti v rozumném case, marnotratné nakládání s penezi danovych poplatníku - to jsou pomerne známé problémy kolem orgánu, zalozeném v roce 1978 federální vládou.

Komise zamestnává 230 pracovníku, její rocní rozpocet ciní 22 miliónu dolaru. Poslední zpráva, vypracovaná konzultantskou firmou Watson Wyatt, charakterizuje problémy mezi zamestnanci zhruba takto: Vedoucí pracovníci zastrasují ty, kterí otevrene kritizuji pomery a hrozí odvetou, nedostatek vudcovskych schopností manazéru, rivalita, neduvera, napetí mezi rádovymi zamestnanci, neutuchající krize, nedostatek lidí, protekcionárství pri povysování a prijímání novych pracovníku, manazéri casto verejne spílají svym podrízeny...
-------

Odbor verejného zdraví zverejnil, ze smog zaprícinuje v Toronte kazdy rok 1600 predcasnych úmrtí. 5000 Torontanu musí byt kazdorocne hospitalizováno z duvodu priotrávení se tím, co tady dycháme.
Podobny pruzkum provádeny v roce 2000 hovorí o pouhych 1000 mrtvych a 5500 hospitalizovanych.

Zdroj: http://cnews.canoe.ca/CNEWS/Canada/2004/07/08/532414-cp.html
--------
Paul Martin, nedávno zvoleny predseda vlády, opet vzdoruje potízím. Az do minulého roku vlastnil skupinu lodarskych firem, jedna z nich se jmenovala Canadian Steam Lines. Poté, co se stal predsedou vlády, prevedl formálne vlastnictví vsech spolecností na své tri syny. A synáckové se tuzí.

Policie v provincii Nova Scotia nasla na lodi Sheila Anne, pojmenované po Martinove zene kokain: 83 kg v cene 12-14 milion dolaru (240-280 milionu korun). Lod byla na ceste z Venezuely do Sydney v Nove Scotii. Vezla uhlí pro tamní elektrárnu.
---------


Pomerem hlasu 59:11 odhlasoval vcera kanadsky senát rozsírení zákona proti sírení nenávisti, ktery trestá jakoukoliv kritiku tzv. minoritních skupin, o homosexuály a lesbicky. Od tohoto okamziku kdo se otre o teplé treba vtipem, neslusnym gestem nebo nedejboze neprátelsky mínenou poznámkou, muze byt potrestán nepodmíne, ztrátou svobody az pet let.
----------
Navzdory kritice vláda povolila vybít 350 tisíc tulenu - nejvíce za 50 let
----------
Kazdy Kanadan cestující do Spojenych státu musí pocítat s tím, ze v okamziku prechodu hranic budou mít americké orgány na obrazovce celou historii jeho danovych priznání.

A samozrejme nejen pri prechodu hranic, ale kdykoliv je to napadne. Rovnez se budou spojovat databáze celní správy a imigracní databáze. Databáze ministerstva financí obsahuje také majetkové informace a pracovní záznamy zamestnavatelu.

32453

24.08.2004 01:31

Petice »Zrušte KSČM«

RE: Petice »Zrušte KSČM«

google 217.?.?.?

Ak k tomu este pridame nadsenie kanadskych vlad pre GM-potraviny, ktore vam zamoruju podu(v mojich ociach hrdelny zlocin) a socialisticky stav zdravotnictva, dostaneme obraz politickej "elity", ktory teda nie je moc uteseny. [pláč]

32455

24.08.2004 11:41

Petice »Zrušte KSČM«

RE: Petice »Zrušte KSČM«

google 217.?.?.?

smutny je fakt, ze ta Canada by aj tym rajom na Zemi snad mohla byt ale tym curimurovia sa tomu vsetkymi silami snazia zabranit.

32493

25.08.2004 15:52

Petice »Zrušte KSČM«

RE: Petice »Zrušte KSČM«

google 217.?.?.?

ty basnicke crievko, 99-te v poradi, najdi si to sam v internete. BSP per capita z 80-tych rokov. Josip Bros Tito dostal vtedy uplne vaznu pozvanku zucastnit sa kolektivneho blbnutia zvaneho EHS(predchodca EU). odmietol, pretoze mal svoju krajinu rad.

32536

03.11.2004 09:24

Volby

RE: Volby

google 193.?.?.?

amen!

36090

07.11.2004 17:58

Bush versus Kerry

RE: Pane Idealisto....

google 217.?.?.?

Stálý úsměv, hodně praxe.
P.S. už Jste se ve snu podíval na ruce?


tak to teda nie. ja vam poviem, ze ano, vy prdnete a ja spadnem [chechtot]

36362

09.11.2004 17:58

Bush versus Kerry

Bush versus Kerry

google 193.?.?.?

ok, je to na internete, ci musim do Ciech?

36468

10.11.2004 21:50

Amerika volila: ze dvou zel to horší

Amerika volila: ze dvou zel to horší

google 193.?.?.?

cela ta vasa argumentacia je uplne vedla MR.Veliky a K.Nillbert(Patriot). nikdo na tomto fore nepodporuje Arabov, nikto na tomto fore nepodporuje vystavbu mesit v Europe, nikto nie je za zaclenovanie muslimov do nasich spolocnosti. o co ide, je skutocnost, ze Amerika, riadena z Tel Avivu, so svojou nestastnou politikou, nas zatahuje do zidovsko-arabskeho problemu a importuje ho k nam.
Na jednej strane sa hraju na moralneho apostola, napriklad v Kosove, kde v zaujme "ludskych prav", zbombardovali skoly nemocnice a mosty (predovsetkym ta zidula kriva-skareda-hnusna-nosata-mala-tlusta ropucha Allbright) a na druhej strane, ked sa potykaju so stejnymi problemami ake mali Juhosi s Albancami, tak sa chovaju ako naväcsie svine na zemeguli(Izrael-Palestina, USA-Irak, Vietnam, Panama, Nicaragua.....) Takze o to ide a nie o zastavanie sa Arabov. ono je kazdemu jasne, ze keby Arabi nemali podobnu povahu(semitsku) ako Zidia, uz davno by bol problem na Blizkom vychode vyrieseny. Zda sa vsak, ze Palestinci su ochotni tak isto dlho cakat a bojovat za svoj stat, ako cakali Zidia. A moja intuicia mi vravi, ze sa aj dockaju!
That´s all!

36580

13.11.2004 08:29

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Amerika volila: ze dvou zel to horší

google 217.?.?.?

hat mich auch gewundert, daß der Nillbert sich so gewandt geäußert hätte.
(natürlich, was die Form angeht, nicht den Inhalt) [chechtot]
habe deine Diskussion auf IVTT mit XYZ wirklich genossen. ich gebe es ungern zu, aber sie war wirklich gut deinerseits. normalerweise bin ich kein großer Fan von Philosophie, nur es scheint mir, du machst das richtig und weißt woher die Winde wehen.
daß der Wal es eher verstehen würde als XYZ und du ihn mit Vergnügen quälst ist dabei nur eine Nebensache.
Übrigens, war ich auf jüdischen Diskussionsforen (auch bei Nillbert) und besonders hohes Niveau habe dort auch nicht vorgefunden [zmaten]

behüte dich!

36789

16.11.2004 23:24

Moskit

Moskit

google 217.?.?.?

Ein Panzer, berichtet die "New York Times", feuerte auf einen Rebellen auf dem Minarett einer Moschee - und landete einen direkten Treffer. Ein US-Marine, der anschließend die Lage erkunden wollte, wurde dem Bericht zufolge von einem Aufständischen erschossen, der sich noch immer auf dem Minarett aufhielt. Die Reaktion der Amerikaner: Ein Kampfjet radierte die Moschee mit zwei Bomben aus.
http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,328138,00.html

odvaha odvaznych americkych ....

(volny, ale presny preklad)
New York Times zverejnili z Faludze. US-tank vystrelil na rebelov v minarete mesity a trafil presne do stredu. US-Marine, ktory tam chcel kratko potom skontrolovat situaciu, zostal zastreleny jednym povstalcom, ktory sa este vzdy nachadzal v minarete. Reakcia Americanov: americke bojove lietadlo zrovnalo mesitu zo zemskym povrchom dvoma bombami.


takze tolko k ich odvahe.
nieco mi to ten americky sposob boja pripomina. tankom proti kamenom, obrnenymi helikopterami proti kalasnikovom a lietadlami s raketou vzduch-zem proti ochrnutemu v invalidskom voziku.
ktora, ze to este ina odvazna armada na sveta pouziva podobnu taktiku? co lojzo s lehom???? [zmaten]

36939

17.11.2004 21:01

Moskit

RE: Moskit

google 217.?.?.?

Docela by me zajimalo, jaky pokrik by se tady zdvihnul, kdyby armada vydala rozkaz, vojaci nechali letadla, tanky a pusky na jedne hromade a sli by protivnikovi nafackovat holyma rukama a do jednoho tam zarvali.


Ja by som teda neprotestoval [mrknutí jedním okem]

37017

18.11.2004 08:56

Muž svého národa

RE: Muž svého národa

google 217.?.?.?

NKVD-komisari, hlavne Chazarskeho povodu - cez 80%. boli medzi nimi aj Rusi, Kazasi ale len na nizkych postoch. cela akcia bola prevedena dostojnikmi s krivymi nosami, krivymi charaktermi, ktorych sa zvyklo v Rusku volat Jevreji.
(vcela, najdite si to v Internete, s googlovanim mate skusenosti a presny zoznam ak sa nemylim zostavil Solzenicyn)
takze, zavrazdili 15 000 polskych dostojnikov a dokazali napriek tomu donutit v Nürnbergskom procese Nemcov aby ten zlocin zobrali na seba a zostali za to popraveni zastrelenim. Nürnbersky proces (on english) je tiez na internete. to co chce pan Nohejl naznacit, je fakt, ze co vsetko este Nemci zobrali na seba, co sa nikdy ani nestalo. napr.:

jedno z obvineni, co vraj Nemci robili s Zidmi bolo:
blast them into the twilight zone with atomic bombs!! [zmaten]

no povedzte vcela, nerobi si tu niekto z celeho sveta prdel??

37074

30.11.2004 20:53

Setapouch, sobí hnusec!

RE: Setapouch, sobí hnusec!

google 193.?.?.?

Já si tedy nedovedu představit, jak někdo "vědecky dokázal" těch čtyřicet procent. Čtyřicet procent čeho?

pan Taborsky, americki vedci uz dokazali inne veci [oči v sloup]

37854

02.12.2004 19:26

Ukrajina - velká reality show?

RE: Ukrajina - velká reality show?

google 217.?.?.?

citam Roberta aj Alberta velmi rad na tomto fore, egal ci anglicky alebo cesky

37972

05.12.2004 10:57

Oscar - príbeh jedného bígla

RE: Oscar - príbeh jedného bígla

google 217.?.?.?

no, tazko do toho zatiahnut Chazarov, zidov a Busha, ked je pribeh pekny. ale vy 68, ste to jednak dokazal [zmaten]
gratulujem! [chechtot]

38039

05.12.2004 11:09

15 let od sametu II. - Krádež OKD v režii rudých

15 let od sametu II. - Krádež OKD v režii rudých

google 217.?.?.?

U nas v Californii jsme odvolali governera protoze chtel zvysit dane za registraci aut. Neslo by neco takoveho udelat v Cesku?

Karel -- Karel4u (zavináč) cz --

no, neviem Karel, ci nie ste tak trochu naivny ak si to myslite. nieco v style studentov-lovcov demokracie (Ukrajina, Cina)

http://www.prop.sk/schwarzenegger_menorah.jpg

38040

06.12.2004 01:27

Oscar - príbeh jedného bígla

RE: Oscar - príbeh jedného bígla

google 217.?.?.?


tak mi povedzte vy podarena 68, co som tam sfalsoval? myslite si snad, ze ta fotka je fotomontaz odo mna?
a videl ste uz zida vzdavat hold krestankym symbolom? ja teda nie! (a ak vy ano, tak skuste to dolozit nejakou fotkou)
a potom mi vysvetlite, preco tam Terminator, tesne pred volbami, saskuje s tym komickym svietnikom? ale skuste, ausnahmsweise, nieco logicke.
dakujem vopred.

http://www.prop.sk/schwarzenegger_menorah.jpg

38051

06.12.2004 21:32

Oscar - príbeh jedného bígla

RE: Oscar - príbeh jedného bígla

google 193.?.?.?

68-icka,
chcel by som sa vam vazne ospravedlnit.
az po precitani vaseho tretieho prispevku som zbadal, ze vy ani neviete co ste napisal v predchadzajucom prispevku a ja na vas v cudzom jazyku. takze este raz pardoooon, ze som vas nechcene rozrusil.

PS.: ze vy potvorka vo vasom veku este s pocitacom. [překvapení] Klobuk dole!

38075

10.12.2004 15:11

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

google 217.?.?.?

Dosud podporují tyto nenormální sňatky pouze dvě země, a sice Belgie a Holandsko. Kanada je tedy třetí


vo Velkej Britanii je uz mozne aj adoptovat deti, pre homo-"manzelstva"(tie su tam tiez uzakonene)

pripada mi to cele trochu pokrutene. oni, (teplosi, zidia, cigani, cernosi a vsetky ostatne "diskriminovane" mensiny) tou svojou bezohladnou propagandou a strategiou dosiahnu uplny opak toho, za co, naoko bojuju. nekonecne sadisticke drazdenie vacsiny, ktore ma zrejme za ciel vyvrcholenie v masakre pri ktorej preziju masochisticku extasu, z ktorej potom budu nasledujucich 100 rokov zvysky tych zdecimovanych mensin tazit.

ps: inac, Kema mam take tusenie, ze viem kto si

38268

12.12.2004 00:30

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

RE: Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

google 193.?.?.?

Ono na tom totiz neco bude, ze takhle vulgarne a nenavistne vystupuji vetsinou ti, kteri si svoji vlastni orientaci v hloubi duse nejsou az tak jisti.


samozrejme. a ked nadavam na slovenskych ciganov za ich parazitizmus, tak si nie som v hlbke duse isty, ci nahodou nie som tiez cigan a len bojujem s vnutornou tuzbou vzdat sa svojho dobreho zamestnania v Nemecku a poziadat o socialne a detske pridavky na Slovensku.
alebo, ked nenavidim debilov, ktori chodia s bojovymi psami na detske ihriska, aby ich tam vyvencili, tak by som si mal radsej kupit bullteriera a chodit ho vencit medzi deti, do pieskovnice a az vtedy si budem isty kto som [zmaten]

38381

08.01.2005 14:34

Slovensko hľadá superstar

Slovensko hľadá superstar

google 217.?.?.?

pan Michal Bartek, precitajte si, co tu uz bolo niekde napisane. v spomenutych krajinach umieraju kazde tri tyzdne stejne pocty ludi na rozne bezne choroby , ktore by sa dali vhodnou medikamentaciou prezit. len preto, ze tam neexistuje podobna hystericka medialna kampan, prechadza sa okolo toho bez povsimnutia.
ja osobne som rad, ze tento narod aspon niekde dokazal odolat tej skurvenej propagande.
viete, ak by tam kazda a jedna postihnuta rodina(pocita sa ich na okolo 300 000) dostala odpovednu ciastku z darovanych penazi do ruky(vyslo by to nieco medzi 5000-10000 EURO), tak vyslem osobne 10 SMS-iek. ale ked sa tam vozi balena "mineralna"(z vodovodu, naflaskovana) z Europy na lietadlach Lufthansa a ma to byt platene aj z mojich penazi, tak to ma mozu "pocalowac w dupe.

vas clanok sa da klasifikovat len ako neuveritelne hlupy alebo neuveritelne nehanebny. ak vas tazi svedomie, chodte sa vyspovedat do kostola alebo zmente svoj zivot, ale neskusajte sa tu hrat na jedineho spravodliveho. ten uz tu bol.

PS. je ovela väcsia hanba, ak sa peniaze darcov zneuziju, nez ked sa nic nevyzbiera. a za druhe, ak uz niekto chce pomahat, tak nech to je od srdca a nie na natlak skorumpovanej tlace alebo innych uzitocnych idiotov

40028

08.01.2005 15:30

Slovensko hľadá superstar

RE: Slovensko hľadá superstar

google 217.?.?.?


niektori letecki dopravcovia zdvojnasobili ceny
a na dodatok akoby to nestacilo, vsetky letiska v regione zvysili poplatky za pristavanie lietadiel a na dodatok to chcu v hotovosti.
takze tolko o nezistnej pomoci vlastnym ludom
ak viete po nemecky, mozte si to precitat tu:
http://www.spiegel.de/wirtschaft/0,1518,335832,00.html

160.000 Euro -jeden let Iljuschin 76 bez letiskovych poplatkov

British Airways a Lufthansa Cargo nezvysili poplatky, ale znizili, napriek tomu stoji nakladny Jumbo u nich okolo 150 000 EURO, ak by namiesto toho kupili cisternove a nakladne vozidla a vozili vodu a potravu z vnutrozemia, pomohli by aj tamojsiemu hospodarstvu, ktore by potom mohlo ucinejsie pomahat vlastnym ludom v nudzi.

40034

10.01.2005 12:07

Zločincem snadno a rychle

RE: Zločincem snadno a rychle

google 62.?.?.?


>zabavili na letsti manikuru,nuzticky na nehty mohli ohrozit
>Americkou valdu a lid,rovnez ji svlekly i z podprsenky,kde
>byla mala dratena vystuha,proste neni nad bezpecnost,mit
>srour v noze ,tak rentgenovym ramem neprojdete jen tak,na
>jdene strane pro Iracany ,bomby rizene na cil ,na druhe
>strane sbirka od pilnicku na nehty az po ty zminene nekolika
>centimetrove nuzky na nehty.

no holt, odvazny to narod, ti USAMERICANOS. a nezabudnu tiez po kazdom utoku proti nim s nozikom na koberce, drotenou podprsenkou alebo s noznickami na nechty, zdoraznit zbabelost utocnikov.

40222

10.01.2005 12:52

Povolání v ohrožení

RE: Takhle to dopadne

google 62.?.?.?

>Kdyz nekdo unaven nekonecnym "bojem zen za rovnopravnost"
>pochopi zenskou "rovnopravnost" o ktere nam stale vic a vic
>arogantne basni feministky i jako ROVNOST POVINNOSTI. A
>pozor, najednou ty same zeny z ruznych organizaci za PRAVA
>zen zacinaji hystericky jecet. Protoze zeny chteji jenom
>stejna prava, do stejnych povinnosti se jim jaksi nechce.

nepripomina to tak trochu jeden zivocisny druh, ludovo zvany cigani, lat.:Romulus aj Remus. zeby tie nase zeny boli v skutocnosti nase Romulusky? [mrknutí jedním okem]

>V ramci rovnopravnosti by zeny chteli vydelavat stejne jako
>muzi, ale drinu v dolech nebo u soustruhu jim radi prenechaj
>a zustanou u sve lehci prace.

tak tato skutocnost tu moju teoriu trochu komplikuje. Cigani nechcu zostat ani u lahsiej prace, oni radsej bez prace. a ta moja taku lahsiu pracu za sustruhom neodmietne. zeby len take Polociganecky? [zmaten]


>Skratka - stejna prava ano a hned, ale stejne povinnosti -
>to nikdy ! [mrknutí jedním okem]

takze jednak su to nase Celociganky(aj preto snad nam vedia a musia vsetko vzdy vytmavit)


alebo, ze by to bolo tym, ze tieto akcie za prava mensin, zien, postihnutych a innych "poddruhov" bezia vsetky na stejny, chazarsko-sionisticky benzin? [překvapení]

40224

14.01.2005 00:04

Rok posilování moci

RE: Rok posilování moci

google 193.?.?.?

diky Stwora!

musel som zrejme niekoho strasne nasrat, ze som si nezasluzil za svoj prispevok ani to"cenzurovano" nad svojim nickom [zmaten]

40534

20.01.2005 19:10

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

google 193.?.?.?

blablabla..
...a na povrazku bol zvonec a rozpravky je koniec!

40980

23.01.2005 13:47

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

google 193.?.?.?

vazeny pan anonym,
mate velmi jednoduchy a mechanicky pohlad na svet. pre vas je snad zivot len o praci a o peniazoch?
skuste do toho pridat trosku fantazie a hned je po ruke viac dovodov, aby clovek isiel pracovat do Prahy. tuzba po niecom novom, vzrusujucom, nove baby, nuda doma, nuda vo vlastnej dusi and last but not least: utek pred vlastnou babou.
alebo uz len preto lebo sa to smie. co vy na to?
mimovolne si vas predstavujem podla vaseho prispevku ako vyziableho leptika s okuliarmi sediaceho v malom byte na nejakom obrovskom panelovom sidlidku s vecne nespokojnou manzelkou, denno-denne nadavajuceho na Ukrajincov, lebo vam zobrali robotu, ktoru vy by ste nikdy nerobil, ale nie preto, ze zle platena alebo nedostojna, ale len preto ze vy ste nemakacenko.
ale to je len taka moja asociacia vyplyvajuca z prispevku.
uprimne sorry ak som trafil. [mrknutí jedním okem]

41211

24.01.2005 04:38

Ach vy ľudia!

Ach vy ľudia!

google 217.?.?.?

vec sa ma tak, ze ked kupujem deku pre psa, tak to nema nic spolocne so ziadnym deckom na svete, dokonca ani s vlastnym. tento akt je jedine a vylucne aktom kupovania deky a nie je ani aktom nesolidarity s hladujucim budhistom z Indie alebo s moslimom s Pakistanu, ani aktom znecistovania prostredia alebo zneuzivania rastlin. samozrejme, ze ak ma niekto zalubu v intelektualnej determinacnej masturbacii, tak si to moze vsetko pospajat a este tym aj otravovat innych ludi. konkretne miesto, konkretny cas a vzdialenost od rovnika a konkretna osoba robia tuto situaciu jedinecnou a vysledkom nie je vyhladnute africke decko, ale vlastnictvo deky pre psa.

41244

29.01.2005 00:49

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

google 62.?.?.?

ked uz sa tu tak slovacis, tak sa nauc slovensky pravopis.
ak uz, tak mozu to byt len nacisticki hajzli

41791

30.01.2005 00:55

Oranžoví a velká šachovnice

Oranžoví a velká šachovnice

google 217.?.?.?

velmi zaujimavy zastupca sirenia zapadnej demokracie je popisany v tomto clanku:
http://lidovky.centrum.cz/svet/clanek.phtml?id=326134

41865

01.02.2005 22:12

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

google 62.?.?.?


>
>Ginsberg je asi takový žid jako Vanunu - bezcenný genetický
>odpad.

>žid nemůže být homosexuálem - a KDYŽ, tak to žádný žid není


ani nevies aku mas pravdu, Nillbert. lepsie by som to nevystihol ani ja, Nillbert, dalsi bezcenny geneticky odpad tohto sveta [chechtot]

42082

01.02.2005 22:20

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

google 62.?.?.?>Nedá se tu vyjádřit ke všemu, ale neodpustím si upřesnit
>základní fakta!!! konfliktu Izrael a Palestina.

>29.11.1947 OSN rozdělila území Palestiny na 2 státy,
>židovský a arabský s mezinárdním statutem Svatého měst

42084

01.02.2005 22:23

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

google 62.?.?.?>Nedá se tu vyjádřit ke všemu, ale neodpustím si upřesnit
>základní fakta!!! konfliktu Izrael a Palestina.

>29.11.1947 OSN rozdělila území Palestiny na 2 státy,
>židovský a arabský s mezinárdním statutem Svatého města.


>Markéta -- 85.?.?.?

ty ztelesnena genialita, mohla by si mi povedat, kto a kedy dal OSN pravo rozdelovat a pridelovat cudzie uzemia? [zmaten]

42085

01.02.2005 22:43

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

google 62.?.?.?

tu je Lagerplan z Dachau:

http://www.kz-gedenkstaette-dachau.de/images/content/Modell-2F.GIF


1. Jourhaus
2. Appellplatz
3. Schubraum
4. Häftlingsbad
5. Bunkerhofalebo zu este jeden, podrobnejsi:
http://www.kz-gedenkstaette-dachau.de/images/content/lageplan_500_pix.gif

1 Lagerstraße
2 Wohnbaracken
3 Appellplatz
4 Jourhaus (Wachgebäude) - Eingang
5 Wirtschaftsgebäude
6 Desinfektionsbaracke
7 Lagergärtnerei
8 Graben mit elektrisch geladenem Stacheldrahthindernis und Lagermauer
9 Wachtürme
10 Lagerarrest (Bunker)
11 Krematorium

kde presne tam tie plynove komory stali? [zmaten]

skurveny internet, isnt it?


42093

01.02.2005 22:56

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

google 62.?.?.?

>Nechapu, co chtel pan Kral tim prispevkem rici ...
>Ja bych se radeji zamyslel nad monstroznosti americke
>inaugurace, nez nad tou osvetimskou oslavou. Bylo toho hodne
>- ale to tema (s miliony obeti) je opravdu mimoradne.

>A ja osobne jsem rad, kdyz se to Nemcum obcas velkosahle
>pripomene ! Oni radi zapominaji - a zlehcuji to vsechno. A
>dreba i ten soucasny NPD-Aufmarsch.

aky NPD-Aufmarsch? nic take sa nekonalo(cenzurovano, mnou samym). iba zeby v Cechach, ale to mi potom nejak uslo.
NPD-poslanci v jednom spolkovom parlamente si odmietli uctit minutou ticha tzv. obete holeho-kaustu a namiesto toho navrhli, aby si parlament uctil drazdanske obete vrazdenia civilneho obyvatelstva 1945 americkymi a anglickymi vrahmi na lietadlach.
za tento neuveritelny cin, chcu nemecki socialisti, zeleni a cierni zakazat v "slobodnych volbach zvolenu stranu". nech zije demokracia!

tot vsjo, ty bolsoj imaginator. fakty nie su tvojou silnou strankou!

42098

02.02.2005 12:07

Kdo vládne v Evropě?

RE: Autor taktez se moc nezminil o nesmyslnem antiamerikanismu

google 217.?.?.?


>Jiste, Karle, ty jiste si nikdy zadny penize nepujcujes, ty
>mas na barak, novy auto a tak dale v pohode nasetreno ze
>sveho platu. Ja jsem zadluzeny az po usi zrovna tak jako
>USA, ale mam dum (sice maly, ale muj), dve pekna nova auta a
>vubec vsechno mozne, co bych si normalne za svuj plat do
>smrti nekoupil...

presne tak, Leho. pekne si to napisal. ....co bych si normalne za svuj plat do smrti nekoupil... . a tak je to aj s USA nikdy to nebudu schopni zaplatit, but who cares?

42167

02.02.2005 12:21

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

google 217.?.?.?

>sestka pane google sestka, ale to by ste musel umet cist.

Pan Lzidoktor Vcelicka, sestka je Desinfektionsbaracke, co znamena nieco ako odvsivaren, dezinfekcny barak, ale v ziadnom pripade to nie je plynova komora. Plynova komora sa povie po nemecky Gaskammer, ale to by ste museli ovladat jemne umenie, ktore sa vola: "mysliet, predtym ako nieco tresnete!"alebo sa aspon mrknut do slovnicka a vysiel by ste z celej veci menej trapne.

42169

04.02.2005 19:35

Kamarád mého syna

RE: Kamarád mého syna

google 217.?.?.?

dobre napisane, vidiet, ze vies o co chodzi, ale podla mna, by to Jasson napriek tomu mal skusit. aj keby o tie peniaze mal prist.

42357

05.02.2005 10:03

Že by sa zvolebnievalo?

Že by sa zvolebnievalo?

google 193.?.?.?

to nemate celkom pravdu p. Bartek. existuju dolezite veci, na ktore sa peniaze vzdy najdu:

vojna v Iraku,
muzeum holocaustu v Kosiciach,
vojna v Juhoslavii,
odskodnenie zidom,
nakup stareho, americkeho vojenskeho srotu,
oprava stareho plota v Oswiecime,
zvysenie diet posrancom,
obrana izraela,
vkladanie miliardovych hotovosti do firem, ktore budu vzapäti predane za babku,
muzeum holocaustu v Bratislave,
miliardove pokuty za umyselne chyby statnych uradnikov,
odskodnenie zidom,
vytvaranie fondov rozvoja pre temnejsich spoluobcanov, ktori nikdy o pracu ani nezavadili,
stavanie novych bytovych jednotiek pre temnejsich spoluobcanov,
zvysovanie rozpoctov policie na sledovanie softweroveho zlocinu(na priamy rozkaz Billa Gatesa),
nove synagogy v Poprade, Ziline, Puchove, Komarne.......
madarske univerzity,
muzeum holocaustu v Banskej Bystrici,
summit Busha a Putina v Bratislave.......

len na zbytocne kokotiny ako su:

univerzity,
skolstvo,
kultura(naco rozvijat vlastnu, ked mame Hollywood),
veda(detto),
rodina,
deti,
mladomanzelske pozicky,
dochodcovia,
bytove fondy,
vlastne dejiny........

peniaze nikdy nie su a nebudu. uplne jedno koho v tej demokratickej klauniade zvolis.

42413

05.02.2005 15:42

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

google 62.?.?.?

a tu je ukazka dalsieho kratkeho intermezza:

http://czstudio.net/jenin/binLaden-Brzezinski.gif


>Pane Olbram, s tim libanim na usta si nechte zajit chut, O.K. ? To >vyslo z mody uz pred sametovou revoluci.

teraz mame v mode ine pritulnosti:

http://www.prop.sk/havel_bush.jpg

az kym ich smrt nerozdeli [chechtot]

42428

06.02.2005 09:17

Že by sa zvolebnievalo?

RE: ?e by sa zvolebnievalo?

google 62.?.?.?


google - odskodneni zidum tam mas 2x. Zmamena to, ze se bude 2x take vyplacet?
trodas


chcel som to dat podla pravdy 10x, ale stylisticky to vypadalo na hov..
este aj gramatike je z toho na zvracanie [pláč]

42488

06.02.2005 09:31

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Seržante Leho!

google 62.?.?.?

A když vy přivedete rabína pro Střední východ, tak já přivedu rabína pro Přední vjezd!

Tom -- 24.?.?.?


to ja toho rabina pro Přední vjezd nosim vzdycky so sebou.[cool]
vy len na vzacne prilezitosti? [zmaten]

42489

06.02.2005 13:06

Správný sociální demokrat

RE: Správný sociální demokrat

google 193.?.?.?

>Absolutní souhlas s vámi. Navíc Vanunu je opravdu štramák a
>divím se, že ho ještě nepřejelo "nějaké auto náhodou". AHOJ
>NFT:

ak by bol gojim, uz by bol davno prejdeny. nahodou alebo celkom otvorene. ale, kedze je Mr.Vanunu Zid, tak to by bola vrazda. so simply is it.

42502

07.02.2005 12:10

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Seržante Leho!

google 217.?.?.?

teraz tomu uz nerozumim ani ja:
je ten moj pindur rabin, alebo moj rabin pindur?[zmaten]

a kto je leho?

42559

07.02.2005 12:20

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

google 217.?.?.?

som si neuvedomil, ze nie kazdy pozna Zbigniewa Brzezinskiego, temnu eminenciu americkej politiky, pordcu niekolkych am. prezidentov v otazkach narodnej bezpecnosti, na hornej fotke s Bin Ladenom.
ktore aspekty nar. bezpecnosti akurat diskutuju?

tych dvoch sasov na dolnej, nemusim predstavovat?

42563

07.02.2005 18:35

Profil idiota

RE: Profil idiota

google 217.?.?.?

>Skola pak produkuje lidi, kterym jde snadno nakukat, ze Irak je >kousek od Manhattanu a dabelsky Saddam muze byt pred jejich prahem >cobydup...

a ti vyprodukovani ludia potom produkuju na CNN:

http://www.prop.sk/svs1.jpg

takze trochu im krivdite, oni si nemyslia, ze Irak je kusok od Manhattanu, oni si myslia ze Praha je kusok od Babylonu...

42600

08.02.2005 00:50

Profil idiota

RE: Profil idiota

google 217.?.?.?

Monsieur, Peter der Grosse, pozrite si kanadsky film "Les invasions barbares" a potom "Nemocnici na okraji mesta"(pre polsku mensinu na Zvedavcovi "Szpital na peryferjach") a potom sa porozpravajme o stave ceskeho zdravotnictva, OK [naštvaný]

42637

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 1

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 808 755