Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Sid

Nalezeno 408 příspěveků, 255 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

( Zrušeno. Podněcujete ke genocidiu, Side. Editorka )

113185

Filozof Saint Simon to jasne vzjadril ked povedal, že strata politikov, knazov a šlachticov nebude pre krajinu znamenať žiadnu stratu. Ja to tak vidim u moslimov, lebo ma nikto nepresvedcil o opaku. Myslim si ale, že Izrael je y časti belošský štát, kde je vela obyvatelov povodom z Europy a preto ho treba podporovať. Je hlupe byť na strane moslimov len preto lebo vam vadia bohaty Zidia z USA. V Izraeli zije aj working class a mladež ktora žije presne ako my- chlast, sex a rebelia.

113191

04.01.2007 14:17

Izraelský generál volá po útoku na Írán

White israeli union

Sid 84.?.?.?

Pre vsetkých fašistov, čo sa tu občas vykecávajú, ako milujú Palestínu a Irán mám info o White israeli union. Sú to ich kolegovia v Izraeli a sú pôvodom z Ruska a Ukrajiny. Za Židov považujú iba tmavých-Sefardov a Etiópčanov, a ostatných považujú za belochov. Napr. Ariel Šaron by asi pre nich židom nebol, kedže mal blond vlasy a modré oči, a asi ani Lieberman nie. Niektorý z nich slúžia v IDF a chvália sa strielaním po Palestíncoch. Arabov neznášajú a z Izraela chcú mať belošský ruský štát bez moslimov a židov v ich ponímaní. Islamistickým tendenciám európskych náckov by sa asi veľmi čudovali.

124724

04.01.2007 16:45

Izraelský generál volá po útoku na Írán

Nie je to také jednoduché

Sid 84.?.?.?

Nehovorim, že každý, kto je na strane palestinčanov je fašista, ale pri tých, ktorý podporujú Ahmadinedjada alebo Hamas o tom snáď nie je pochýb. Ahmadinedjad je jeden z nástupcov Chomejního, za vlády ktorého mohli človeka popraviť aj za to, že jedol počas ramadánu. A Hamas zase učí svojich, že Židia nie sú ludia. S tym by súhlasil asi každý nácek. Je ale smiešne, pokiaľ sa niekto pasuje za priateľa islamu, a keby stretol Araba na ulici, tak ho dodrbe boxerom. Lavičaci by tiež nemuseli byť tak nekritický k palestinčanom- oni totiž všetci mislia len ako zničiť Izrael namiesto toho aby niečo robili a nevysávali prachy od ťažko pracujúcich európanov. Narozdiel od toho v Izraeli existuje vela ludí- socialisti, punkeri, ktorý sú za mier a palestínsky štát, ale to moslimov nezaujma. preto napr. vzniká priestor aj pre WIU.

124737

04.01.2007 18:59

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: Nie je to také jednoduché

Sid 91.?.?.?

V skratke- pokiaľ je niekto lavičák, môže podporovať palestinčanov, ale nie náboženských fanatikov- Hamas a Hizballáh, alebo ultrakonzervatívnych primitívou- Ahmadinedjad.
Pokiaľ je niekto pravičák, musí uznať kultúrnu príbuznosť Izraela a vyspelosť jeho obyvateľov. Premenili púšť na prosperujúcu krajinu. Arabom by bola aj tak nahovno, len by pásli kozy a modlili sa.
Iba ak je niekto patologický antisemita, podporuje každého, kto chce zničiť židov a ich štát.Židia majú tiež vela chýb, ale predsa im nebudeme vyčítať, že sa snažia skultivovať nejakých arabov v nejakej púšti. Blýzky východ je ďaleko, tak sa o to nestarajte.Príroda rozhodne.

124754

05.01.2007 10:19

Izraelský ministr klade OSN požadavky

RE: uff, tak on ho slysel...

Sid 91.?.?.?

Lieberman sa v minulosti vyjadril, že arabské oblasti Izraela by mali patriť do budúceho palestínskeho štátu. A izraelský arabi ho skoro roztrhali. Pomyslenie, že by si mali nájsť prácu a prestali by dostávať podporu od izraela bola pre nich strašná. Palestínčania sú takí cigáni blýzkeho východu. Preto mi kritika Izraela pripadá ako keď EU kritizuje ČR a Slovensko za prístup k cigánom a pritom o nich nič nevedia a vživote žiadneho nevideli. Ani vy ste ešte asi nevideli živého palestínčana a nevidržali by ste medzi nimi ani deň. Som zvedavý, či po vzniku pal. štátu začnú robiť, ale pôjdu robiť bordel inde do sveta. [bliji] Hamas [bliji] Hizballáh

124838

05.01.2007 14:36

Izraelský ministr klade OSN požadavky

RE: uff, tak on ho slysel...

Sid 91.?.?.?

Myslím, že byť nadradený Arabom zase nie je žiadne umenie. Umenie je mať názory ako oni, to fakt nedokáže každý. Liebermam proste neverý žvástom o spolunažívaní rôznych kultúr a udalosti v Holandsku a Francúzsku mu dávajú zapravdu. Vela multi-kulti fanatikov by sa od neho mohlo poučiť.

124861

05.01.2007 15:28

Izraelský ministr klade OSN požadavky

RE: OSN nic nevyresi

Sid 91.?.?.?

Keby všetci zmýšlali ako vy, za 20 rokov ženy bez závoja napr. v Paríži alebo Madride zbyčujú a niekoho iného za pár pív poporavia. Všetci budú miešaní- polo arabi a polo belosi. Proste dokonalá totalita. Svadby napr. bvoch belochov budú politicky nekorektné a ateizmus sa bude trestať. A sprievody s palestínskou vlajkou budú povinné ako pred rokom 1989.
PS: I keď treba pripustiť, či sa nám to páči alebo nie, že bolševizmus u nás multi-kulti aspoň oddialil na pár rokov.

124871

05.01.2007 16:55

Izraelský ministr klade OSN požadavky

RE: uff, tak on ho slysel...

Sid 91.?.?.?

Francúzsky filozof Descartes: Myslím, teda nie som moslim.

124883

08.01.2007 18:32

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: Nadpis článku tvrdí

Sid 91.?.?.?

Je smišne, keď Meshaal tvrdí, že im nejde o zabíjanie Židov. Keď sa ich atentátnik odpáli v autobuse alebo nočnom klube, nepíta sa obetí, či sú sionisti alebo pacifisti, lavičáci alebo pravičáci. Proste zabije Židov. Taktiež nikoho neosere vyhláseniami, že nie sú náboženskí fanatici. Deti sa v školách Hamasu učia, že židia sú prasatá a ich krv má tiecť po uliciach. Tak isto, že sa po atentátoch dostanú do raja- to je kurevsky sekulárne a umiernené.
PS:V raji ich vraj čaká 70 panien. Moslimovia stále vykrikujú, že západ je skazený ale toto je dôkaz, že ani oni nie sú mnísi. 70- a hlavne panien je vela aj na skúseného kanca.

125169

02.02.2007 22:04

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Arabaci

Sid 84.?.?.?

Takže Židia sú vlastne zlí lebo nie sú Židia? Ak sú to Rusi, prečo im brániť vtĺcť pár Arabov. Alebo sú vám Arabi blyžší ako naši slovanskí bratia? A kto vlastne ovláda svet? Židia-Rusi alebo Židia-Arabi?

127625

03.02.2007 10:50

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Arabaci

Sid 91.?.?.?

Arabi ale tiež nie sú pôvodní obyvatelia tej oblasti. Pricválali zo strednej ázie. Veď kôli tomu boli križiacke výpravy, aby boli zatlačení späť. Tú svoju Al Aqsu si tam postzavili až po okupácii tohoto územia.

127650

04.02.2007 11:36

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Arabaci

Sid 91.?.?.?

Sranda však je, že keby sprostí Arabi nevihnali Židov zo svojich krajín, Izrael by mal v súčastnosti asi polovičnú populáciu. Mohamedánski idioti si za to môžu sami. Čo sa týka Chazarov, možno prijali judaizmus, ale mnoho židov nevizerá, že by mali stredoázisky pôvod. Vyzerajú európsky. Mimochodom na území Palestíny vždy nejakí semitskí Židia žili. Na tých územiach majú právo na svoj štát a ak tam chcú aj ostatných Židov, je to ich vec. Pôvodný Izrael z roku 1948 mal byť len an týchto územiach a Arabi si svojou tuposťou okupáciu zapríčinili sami. Prečo vlastne všetci nadávajú na Židov a nie na Mongolcov, veď to sú tí sionisti nie?

127738

08.02.2007 10:33

Írán: válka se blíží

Preč s Ajatoláhmi

Sid 91.?.?.?

Nikdy som nebol priaznivcom Georga Busha a už vôbec nie neocons. Nepodporoval som ani útok proti Iraku. Ale v prípade Iránu je to iné. Viacej ako zahranično-politické sú tu však vnútorné dôvody. Islamský režim v Iráne je totiž asi najzvrátenejší v súčasnom svete. Po revolúcí 1979 boli napríklad bežné verejné popravy 10 až 12-ročných dievčat. Dievčatá v tomto veku bývajú väčšinou ešte panny. Ale podľa vedenia islamskej republiky sa panny po smrti dostanú do raja a to sa pri odsúdenkiniach nemohlo stať. Preto revoluční gardisti zariadili, aby už panny neboli. Rodinám dievčat poslali okrem oznámenia o poprave aj blahoprajný list o "svatbe" ich dcéry s revolučným gardistom a krabicu sladkostí na oslavu! Perverzné, nechutné, zvrátené! A pri moci je stále ten istý režim. A idiot Ahmadinejad sa všade chváli, že bol revolučným gardistom. Ktovie koľko 11-ročných poriešil? Zmenilo sa niečo v súčastnosti? Nie. Napríklad v auguste 2004 bola verejne obesená 16-ročná Atefeh Rajabi. Dôvod? Petícia ktorú podpísali traja morálny policajti o tom, že Atefeh kazí morálku v meste. To sú tí morálny policajti, ktorí každú ženu, ktorú zatknú za akúkoľvek sprostosť hneď aj znásilnia. A to sa stalo ešte za "reformistu" Chatámího. Odporúčam stiahnuť si dokument "Execution of a teenage girl z youtubu. Aj v súčastnosti vedie islamský režim aktívnu vojnu voči vlastným mladým ľuďom. Mladé ženy sú odsudzované na smrť za absurdné veci- boli nútené k prostitúcí, zabitie v sebaobrane. Stačí pozrieť prípady Kobry Rahmanpour, Delary Darabi alebo Leily Mafi. Ženy sú bičované za každú sprostosť. Mladá generácia v Iráne chce na rozdiel od arabov žiť európskym spôsobom života a neznáša teokraciu. Aj preto je tam jedno z najvyšších čísel v drogovej závislosti. Kebyže ja žijem v Iráne, a zakaždým by ma bičovali za účasť na párty alebo za sex, asi by som tiež dačo bral. Teokratický režim musí preč. A človek nemusí mať rád ani Busha, ani Izrael aby to pochopil.

128160

08.02.2007 11:58

Írán: válka se blíží

Preč s Ajatoláhmi 2

Sid 91.?.?.?

Keďže sa tu môj príspevok ešte neobjavil, zopakujem to ešte raz. Islamská republika je zvrátený režim ktorý terorizuje vlastné obyvateľstvo. Bičuje mladé ženy, odsudzuje ich na smrť ukameňovaním alebo verejným obesením. Za čo? Nútená prostitúcia, zabitie pri obrane pred znásilnením alebo útokom. Asi pred dvoma rokmi odsúdili na smrť 13 ročné dievča, lebo ju znásilnil jej brat a ona otehotnela. Pol sveta muselo tých starých perverzných mullahov presviedčať, aby ju neukameňovali. "Zlutovali sa" a len ju zbičovali. Už len fakt, že zvery ktoré odsúdia na smrť 13 ročnú a popravia 16 ročnú môžu vykonávať sudcovstvo svedčí o povahe islamskej republiky. Kopu daľších žien je v cele smrti. Ahmadinejad by im mohol dať milosť, ale jeho zaujíma len sionistický režim. Dufam ale, že islamistický režim padne skôr ako režimy ostatné.
PS: vezmime si napríklad prípad Kobry Rahmanpour. Svokra ju chcela zabiť nožom a ona sa len bránila. Kobryn muž bol od nej o 40 rokov starší. Extrémna chudoba ju priviedla do tohoto manželstva. Extrémna chudoba v krajine, ktorá patrí k najväčším vývozcom ropy? Áno, keď kopu prachov ide Hamasu a Hizballáhu. Hádam to Ahmadinejad nedá vlastným ľuďom. Perský lev znova povstane,keď ajatoláhovia skončia ako ich nevinné obete.

128164

08.02.2007 13:20

Írán: válka se blíží

Preč s Ajatoláhmi 3

Sid 91.?.?.?

Aký je problém s mojimi príspevkami? Je to realita a nie US propaganda.

128172

08.02.2007 17:34

Írán: válka se blíží

RE: Mno, pominu-li jako pamětník a očitý svědek tehdejších událostí fakt,

Sid 91.?.?.?

Kámo, plný rešpekt! Konečne niekto s reálnymi názormi na tých pedofilných dementov v bradách a turbanoch ktorí zničili Iráncom život.

128190

08.02.2007 20:23

Írán: válka se blíží

RE: Preč s Ajatoláhmi 2

Sid 91.?.?.?

Pozrite si dokument "execution of a teenage girl" na youtube a uvidíte, že väčšina Irancov zmenu chce. Aj prípad Delari Darabi to dokazuje.

128208

08.02.2007 21:26

Írán: válka se blíží

RE: Preč s Ajatoláhmi 2

Sid 91.?.?.?

Aj multikulturalista musí uznať, že zákaz vraždenia detí musí byť univerzálna hodnota. Zabitie v sebaobrane sa netrestalo smrťou ani v Mezopotámí pred 4000 rokmi. V Iráne však panuje apharteid pohlaví. Ak je žena znásilnená, je to jej chyba.Aj keď je kôli chudobe nútená robiť prostitútku, lebo mullahovia dávajú prachy teroristom. To nemôže byť spavodlivosť v žiadnej ľudskej kultúre.

128219

09.02.2007 10:22

Írán: válka se blíží

RE: Trest smrti

Sid 91.?.?.?

Aj keby mala 60 rokov, nebol tam dôvod na popravu. Problém je, že žena pred súdom nemá žiadne slovo a tak vôbec neakceptovali, že ju k sexu nútil ten starý úchyl. Minule som čítal rozhovor zo ženou, ktorá bola nútená robiť prostitútku ako nezletilá v Iráne. Každý ďeň mala aj desať chlapov! V nábožnom a konzervatívnom Iráne. Väčšina z nich boli cnostní ženatí revoluční gardisti a morálni policajti. Nie som proti Iráncom, naopak napríklad Iránky považujem za jedny z najkrajších žien,spolu s Izraelčankami. Perverzní ajatoláhovia však musia preč!

128269

09.02.2007 10:45

Hysterie v Herzliji

Hystéria je oprávnená, ale...

Sid 91.?.?.?

Keby ajatláhovia trochu rozmíšlali, vedeli by, že pokiaľ zbombardujú Izrael atómkami, vyhubia aj svojich milovaných Palestíncov, lebo celé to je veľmi malá oblasť. Tak isto by asi zničili svoju Al-Aqsu, alebo by ju aspoň zamorili rádioaktivitov. Ale fanatikom je to asi jedno, prorok im všetko odpustí. Problém je, že by to zaplatilo životom okrem tisícov Izraelčanov aj milióny pokrokových Iráncov, ktorí sú ajatoláhmi znechutení. Lebo ako povedal Chirac, skôr než by bomby dopadli na Izrael, Teherán by bol zrovnaný zo zemou.

128273

09.02.2007 12:29

Írán: válka se blíží

RE: Preč s Ajatoláhmi 2

Sid 91.?.?.?

Ak narážate na to, či som Žid tak Vás zarmútim že nie. Ale keby som bol, bolo by mi to jedno. Nie som tak posadnutý nenávisťou k jednému etniku, aby som preto obhajoval nejakých teokratov čo by najradšej šukali 9 ročné. Možno by sa to páčilo aj Vám?

128280

09.02.2007 16:00

Írán: válka se blíží

RE: Preč s Ajatoláhmi 2

Sid 84.?.?.?

Zadajte si do vyhladávača nejaké mená, ktoré som uviedol vo svojich príspevkoch a uvidíte. Nikdy som nehanobil Iránske obyvateľstvo, len ich režim.

128297

10.02.2007 11:30

Írán: válka se blíží

RE: Nazanin je zachránená

Sid 91.?.?.?

Na strane koho ten autor vlastne stojí? Veď je to EÚ stránka, a tí sú predsa aj proti popravám masových vrahov, tak ako môže obhajovať monsterprocesy proti malým dievčatám?

128371

10.02.2007 11:39

Hysterie v Herzliji

RE: Hystéria je oprávnená, ale...

Sid 91.?.?.?

Môžete ísť učiť slovenčinu na gympel!

128373

10.02.2007 11:59

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Sid 91.?.?.?

Problém je, že svetovládne plány majú aj moslimovia. Ahmadinejad je popri svojej tuposti a fanatizme vlastne aj inteligentný, pretože pod plášťom antiimperializmu buduje najväčšie impérium na strednom východe. Islamskú "revolúciu" -dá sa vôbec pri niečom tak spiatočníckom hovoriť o revolúcii?- chce rozšíriť do sekulárneho Iraku, Libanonu aj na už dost zblbnutých Palestincov. Celá oblasť by sa zmenila na apharteidný kalifát podporujúci pedofíliu, tak ako to mullahovia majú radi- najradšej 9 ročné. To nech tam radšej majú vplyv USA a môžu stavať dementné Disneylandy.

128376

10.02.2007 16:05

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Sid 91.?.?.?

Leila Mafi bola nútená robiť prostitútku vo veku osem rokov, a stále mala volákych klientov. Aj fízlov, gardistov a vlastných bratrancov. A dementi ju ešte odsúdili na smrť za činy nazlúčiteľné z cudnosťou. A zase muselo pol sveta prosiť o jej život. Aby ju nakoniec len zbičovali. Vek 18 rokov je vekom, keď už sú ženy na manželstvo pripravené aj mentálane. Nie je totiž ťažké terorizovať 12 ročnú, ktorú prinútia vidať sa.
PS: Myslím,že Eurabia je vynikajúci web- reálne politicky nekorektný.

128392

10.02.2007 17:49

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Sid 91.?.?.?

Vo väčšine štátov však nie sú tieto deti odsúdené na smrť a bičované. A ich zneužívatelia nepatria do "elity pravoverných" ale medzi odpad. Taka je ale povaha islamského režimu. Náboženských policajtov žena prakticky nemôže obviniť, že ju znásilnili, lebo by ju mohli obesiť za to, že to chcela. Takýto systém nemôže zdravý človek tolerovať. Ani pokiaľ má sympatie k islamizmu alebo antipatie proti Židom

128401

10.02.2007 18:50

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Sid 91.?.?.?

1. V Pakistane sa na týchto vraždách nepodiela štátna moc- aspoň nie oficiálne.
2. Musharaf sa snaží postavenie žien zlepšiť, napríklad zákonom o trestaní znásilnenia s konca roka 2006 ktorý tak vadil fundamentalistom.
3. Iráncov si vážim, sú to kultivovaní ľudia, keď som videl zábery predprevratového Iránu, myslel som že je to Európa.
Ale ako zakrútiť krkom mullahom a gardistom? Kým majú ropu, hospodárstvo si udržia a udržia si aj krutovládu. Jedine, že by sa v armáde financovali nejaké staré pro-šáhovské frakcie, ale tých asi všetkých vystrielali. V Afganistane napríklad vojnou padol Taliban a obyvateľov to nemrzí. Aj keď by som bol rád, keby teokracia padla bez vojny.

128405

10.02.2007 21:34

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Sid 91.?.?.?

Prroblém ale je, že ajatoláhovia tento problém tolerujú a navyše trestajú obete. Ale chovajú sa tak k ženám každého veku. A nikdy som nepovedal, že na Irán má ísť atómka, veď by to zabilo aj milióny Iráncov, ktorí, ako som už písal ajatoláhov neznášajú. Padnúť by mal len režim a jeho zverstvá s ním. Kameňovanie, verejné popravy žien, bičovanie mládeže. Kôli tomuto všetkému je v Iráne vysoká závislosť na tvrdých drogách- vyššia ako v bezbožnej Európe. Iránci sú príliš vyspelí, aby ich ničila vláda klerikov. Chybu spravil hlavne prezident Jimmy Carter, ktorý zradil pokrokového Šáha. Keby bol ten prevrat rozdrvil už v zárodku a mullahov povešal na pouličné osvetlenie, dnes mohol byť Irán najpokrokovejšou krajinou v oblasti.

128416

11.02.2007 13:43

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Sid 91.?.?.?

Myslím si, že nie. Egypt a Lýbia sú klasické diktatúry. Idú proti svojim odporcom a neobesujú 16 ročné dievčatá. Islamská republika je však totalitný režim. Prebudováva spoločnosť podľa určitého vzorca. Neustále musí ľudí mobilizovať proti vonkajšiemu- Izrael,sionizmus, ale aj vnútornému nepriateľovi- odpadlíci od viery atď. Diktátorom stačí aby si udržali moc. Každý, kto je trochu iný, nie je pre nich nepriatelom. A v Saudskej Arábí je to stáročná tradícia- aj tak to rozhodne neschvalujem, ale v Iráne je to tak, ako keby ste to zaviedol trebárs v sekulárnom Turecku. Je to násilné a neprirodzené.
Bilancia islamského prevratu:
400 popravených vojakov a policajtov
800 civilistov- aj za to, že odmietli nosiť závoj
700 pokrokovejších ajatoláhov
600 liberálov a socialistov
1000 Kurdov
Prenasledovanie iných náboženstiev- napríklad verejné popravy Bahájok- ženy uznávajúce náboženstvo, ktoré hlása rovnosť pohlaví a toleranciu, najmladšia mala 17.
Rozpätie popráv:
9 ročné dievča za útok na revolučného gardistu
102 ročný básnik za nemravné básne.
Nehovorím, že treba nutne vojnu, nech napr. CIA otrávi ajatoláhom kus-kus alebo čo, ale ten režim musí preč. Obyvatelia sú na to pripravení, ako sme my boli napr. v roku 1968.

128464

12.02.2007 09:09

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

Šáh v Iráne chýba

Sid 91.?.?.?

Volby? Ale veď každého kandidáta musí schváliť Rada dementov v turbanoch. Inak by už predsa dávno vyhral niekto, kto by reálne, anie len kôli zahraničiu zakázal kameňovanie a popravy nezletilých. Tak isto je potrebné zrušiť revolučným gardistom štatút polobohov. Šáh bol možno až príliš naklonený USA, ale bol to jeden s najinteligentnejších a najpokrokovejších vládcov v histórí celej Ázie. Zasadzoval sa za modernizáciu a práva žien. Niečo ako Ataturk. Keby nebolo toho senilného fanatika Chomejního, Irán by už dávno Turecko predbehol, a niekto by možno spomínal aj členstvo v EÚ.
PS: to čo stváral Chomejní som napísal do posledného príspevku v poslednom článku o Iráne.

128535

12.02.2007 16:43

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Sid 91.?.?.?

Mali by ste si prečítať výpovede mladých Irániek, ako sa k nim správa náboženská polícia a za čo všetko ich byčujú. Po zbyčovaní väčšinou nasleduje znásilnenie. To je kurevsky morálne. Väčšina mladých Iráncov by Vám asi po piatich minútach rozhovoru jednu natiahla.Viete si predstaviť, že volade popíjate pivo a dostanete tridsať rán bičom? Alebo ste s nejakou ženou, oboch Vás zbičujú a ju ešte aj znásilnia. Dokážete si predstaviť, že Vás odsúdia na smrť za sebaobranu pred volákym zvrhlíkom? Drvivá väčšina mládeže je tam prozápadná. Ďalej si myslím, že Šešelj a Le Pen rozhodne majú názory na islam bližšie mne, ako vám. Obzvlášť Francúzsko si tej islamskej morálky minulý rok užilo dosť. Alebo tie autá v skutočnosti zapalovali Židia a sionistická propaganda ma presvedčila o opaku?
PS:Chavez je karikatúrou socialistu. skutočný socialista by sa z Iránskeho apharteidu asi dovracal.

128563

12.02.2007 17:23

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Šáh v Iráne chýba

Sid 91.?.?.?

Kandidáti v Amerike sa naozaj od seba zásadne nelíšia a lobby tam určite je. Ale človek tam môže žiť s tým, že bude politiku ignorovať. v Iráne sa to nedá. Kebyže sa žena jedného dňa rozhodne, že už nebude nosiť na sebe to vrece, nabehne náboženský policajt, vytiahne bičík a potom aj svoj. V Iráne viacej vplýva na život človeka, aké je tam vedenie.

128577

12.02.2007 18:24

Írán: válka se blíží

RE: Preč s Ajatoláhmi

Sid 91.?.?.?

Sám teda musíte uznať, že Iránci si ten režim nezaslúžia. Sú ovela kultivovanejší ako Arabi.

128586

12.02.2007 18:45

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Svobodny Iran

Sid 91.?.?.?

Fak dobrá stránka, všetci Chomejnisti by ju mali dôkladne študovať skôr než začnú dačo trepať o ich milovanom Ahmadinejadovi a revolučných gardách.

128588

12.02.2007 21:14

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Svobodny Iran

Sid 91.?.?.?

Uvedomte si už konečne diametrálny rozdiel medzi obyvateľstvom Iránu a ich politickým systémom. Je to ako keby ste tvrdil Churchillovi, že nemôže oslobodiť Francúzko a že nemôže zastaviť deportácie Židov, lebo nacizmus je iná kultúra ktorá deportácie pripúšťa a my to nemáme právo súdiť. Takéhoto fanatického multikulturalizmu nie je schopný veru každý. V Bruseli by ste spravil veľkú kariéru. Alebo v Mekke?

128599

13.02.2007 09:30

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Svobodny Iran

Sid 91.?.?.?

Výhody demokracie naznačuje už len samotná existencia webu ZVEDAVEC. Môžete si tu písať tie svoje drísty, a nikto Vás za to nepostihuje. To keby som bol pri moci ja, všetci okrem Texasana by si už krútili 20 rokov nútených prác vo forme osadníctva na Západnom brehu Jordánu alebo v prvej líní IDF. Diabolské, nie?

128644

13.02.2007 17:54

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Sid 91.?.?.?

A- Prial by som Vám dostať aspoň jeden výprask od náboženskej polície, napríklad za to, že ste mali doma ženu, ktorá nie je vaša príbuzná.
B- Veď vďaka multikulturalizmu sem plnými dúškami prúdi váš milovaný islam, možno tu za pár rokov tiež bude islamská republika.
C- Mladí Iránci ten režim nenávidia, predstavte si že si ani nemôžete obliecť tričko so svojou oblúbenou kapelou.
D- Ak by v Európe vládli kresťanské režimi, držala by viacej s USA.
E- Sobáše sú v Iráne povolené ženám od 9 rokov, nezletilé prostitútky sú vyhladávané hlavne fízlami.
F- Patríte medzi zvláštnu skupinu ludí, ktorá už nie je ani na Slovensku. To by ste vážne lozil každému páru do postele a skúmal, či sú manželia?
PS: Odporúčam vypočuť si punkovú kapelu NOFX. Pesničky Vanilla Sex a There is no fun in fundamentalism sú presne o vás.

128686

13.02.2007 19:44

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Sid 91.?.?.?

Krutý pohľad je hlavne na tú úbohú ženu, čo ju idú kameňovať, ale tunajším ahmadinejadistom to asi oči neotvorí. Asi niekto napíše, že sú za tým sionisti.

128691

15.02.2007 10:37

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

Tak to tu konečne máme!

Sid 84.?.?.?

Konečne aspoň jeden príspevok, ktorý je hodný politicky nekorektného webu. Treba však dodať pár skutočností. Všeobecný miláčik Ahmadinejad je asi z Mugabem zadobre a schvaluje to čo robí. A Hugo Chavez asi tiež. Taktiež to ukazuje, čo sa stane Palestíncom, keď si zo západného brehu vyženú osadníkov- jedinú zložku, ktorá tam dačo produkuje. Inák to len dokazuje náchilnosť spojenectva nacionalistických a socialistických režimov tretieho sveta s islamom, ktoré ináč nemá žiadnu logiku- nepochybujem, že Chávezovi je prístup Iránu k ženám určite odporný a idea teokracie tiež. Protizápadná aliancia je však preňho dôležitejšia ako ľudské práva.
PS: Ešteže ajatoláhov nenapadlo šíriť islam medzi cigánmi v strednej Európe. To by sme všetci skončili.

128815

15.02.2007 12:11

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Sid 84.?.?.?

Nó, to ja zase taký veľký priaznivec trhového hospodárstva nie som. Skôr hovorím, že Chavez potláča skutočné ideály lavice, ako je sekularizmus a rovnoprávnosť žien, aby mal spojencov proti USA. Tie, akokoľvek ich môžme kritizovať, sú stále demokratickejšie ako Zimbabwe pod rasistom Mugabem alebo Irán pod senilnými klerikmi. Ale o tych ľudských právach je to určite pravda.

128825

15.02.2007 12:23

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Sid 84.?.?.?

Stačí si pozrieť zábery z Valného zhromaždenia OSN. Chavéz a Mugabe sa bozkávali ako mladý párik. Pri Ahmadinejadovi stačí logika spojenectva diktátorov.Mugabe nezdvihne ruku za sankcie proti jadrovému programu a Ahmadinejad nezdvihne ruku za odsúdenie Mugabeho. Keby nefungovali všelijaké spojenectvá medzi islamom a tretím svetom, Zimbabwe a Irán by už dávno boli verejne sankcionované ako apharteidné štáty- jeden vo vzťahu k bielim, a druhý voči ženám.

128828

15.02.2007 18:00

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Sid 84.?.?.?

A- Je morálne, keď fízli znásilnia pomali každú ženu, ktorú zatknú z nejaký prečin? Je morálne testať obete znásilnení?
B- Tou masou farebných myslíte aj moslimov alebo len afričanov?
C- Obdivovať niekoho kto posielal na smrť 15 ročné dievčatá je humus. Hrdinom Iránu bol Šáh, nie pedofil Chomejní.
Divil by ste sa koľko spoločných názorov napríklad na Busha alebo neocons máte s tými úchylnými feťáckymi kapelami, i keď oni to samozrejme kritizujú z iného uhla.
D- Potom si ale mýlite konzervatívcov a náckov. Konzervatívci sú vždy za jednotu s USA, lebom sú za jednotu západu.
E- Vpodstate tam nie je povolená ani heterosexualita (pred svatbou),i keď fízli smú všetko.
F- Človek môže byť akokoľvek konzervatívny a vlastenecký, Irán obdivovať nemusí. Myslíte si že taký pápež alebo spomínaný Buchanan obdivujú teokraciu s kameňovaním a verejnými popravami?

128847

16.02.2007 09:38

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Sid 91.?.?.?

Bol by ste teda v mene boja proti multi-kulti ochotný vyhnať všetkých moslimov z Európy? A myslíte, že by vám to Irán schválil? Veď moslimovia majú dogmu, že islam ovládne celý svet. Z miesta, kde už sú, nikdy neodídu. Iba ak násilne. To by sa s vami ale Ahmadinejad neobímal. Mimochodom sionistické hnutie nám ukazuje, že ľudia sa do svojej pravlasti môžu vrátiť aj po stáročiach. Preto sa kludne dajú ignorovať moslimské keci o nejakej tretej generácí a európskych moslimoch.

128920

Aký význam má spochybňovanie zavraždenia miliónov ľudí? Veď oni nemali nič spoločné s vašimi milovanými Palestínčanmi ani Ahmadinejadom. Aj keby sa prišlo na to, že ich zomrelo "len" 20 000 tak čo? Izrael by vznikol aj bez druhej svetovej vojny, bola na to všeobecná vôla. Sharon napríklad povedal, že by sa vôbec nemal spomínať, lebo sa nechali zabiť bez odporu a to je hanba.

128977

17.02.2007 18:26

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Sid 91.?.?.?

V Iráne existuje nacionalistická strana- SUMKA. To je reálna vlastenecká strana ktorá bojuje proti zavláčaniu arabských zvykov do Perzie. Je radikálne zameraná proti islamu a arabom a ajatolláhovia prenasledujú jej členov. Stranu trocha diskredituje, že jej zakladateľ(iránsky profesor, ktorý žil v Mníchove) slúžil ku koncu vojny v SS a strana je tiež zameraná antisemitsky. V znaku majú aj svastiku, ale asi v pôvodnom význame. Ajatolláhovia vyznávajú islamský internacionalizmus, nie vlastenectvo. Myslím, že spojencom európskych nacionalistov by bola skôr SUMKA (keby nebola zakázaná). Ani oni nepodporujú zvrhlé kameňovanie a popravy nevinných žien.

129081

17.02.2007 18:57

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Sid 91.?.?.?

ANC financoval aj Chomejní. Tak isto ako iných hrdlorezov, čo išli proti bielim.

129088

19.02.2007 11:40

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Sid 84.?.?.?

Ja som zase rozmýšlal o vstupe do IDF, aby som bojoval proti moslimským agresorom. Berú aj nežidov?

129203

A čo takto si urobiť v Teheráne výstavu karikatúr Ajatolláha Chomejního? Obesili by Vás na hlavnom námestí. Ajatoláhovia nemajú právo na karikatúrovanie ničoho. PS: Vypálili Židia za túto výstavu nejaké ambasády?

129209

19.02.2007 19:54

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Sid 84.?.?.?

Mne sa osobne zdá, že Ahmadinejad by asi podporil Albáncov a Čečenov- svojich mohamedánskych bratov. Inak k Srbom by som išiel aj ja. Aj Vuk Draškovič v Izraeli povedal, že Srbsko a Izrael sú v podobnej situácí, otĺkajú ich moslimovia.
PS: Palestínski kresťania nepáchajú samovražebné atentáty.

129215

Vedieť si robiť zo seba srandu je obdivuhodná vlastosť. Inak odporúčam pozrieť si karikatúry islamu na Eurabia.CZ. Fakt dobré a fakt politicky nekorektné.

129218

23.02.2007 19:26

Hon na sexčarodějnice: dva případy

Ako by asi dopadli v Iráne?

Sid 91.?.?.?

Tam by to bolo jednoduché. Bičovať, a ak nestačí tak na šibenicu.

129440

28.02.2007 15:54

Genocida v Srebrenici

RE: Neco si pripomenme , nebot, cas pracuje pro lhare a ne pro pravdu.

Sid 91.?.?.?

Takže tu konečne niekto použil výraz moslimskí teroristi? Moja úcta. Aj tak ma ale udivuje, že tu dosť ludí odlišuje Palestíncov a iných Arabov od Bosniakov, Albáncov a Čečenov. Všetci sú totiž moslimovia a navzájom sa podporujú. Tí istí teroristi, čo sú teraz v Iraku, boli na začiatku 90-tych rokov v Bosne a išli proti Srbom. Aj Čečenov cvičili Arabi, ktorí sa tu vyzdvihujú ako najväčší anti-imperialistickí bojovníci. Žebi boli raz s Amerikou a raz proti nej? Aj na tomto webe všeobecne milovaná Iránska islamská republika by sa určite tešila z islamizovaného Balkánu a Čečenska.

129680

01.03.2007 20:21

Genocida v Srebrenici

RE: Neco si pripomenme , nebot, cas pracuje pro lhare a ne pro pravdu.

Sid 91.?.?.?

Takže si myslíš, že Irán by neschválil moslimský Balkán a Čečensko? A že Čečeni nedostávajú prachy od rovnakých šejkov ako trebárs Bin Ládin a Zarkáví,"hrdinskí antiimperialistickí" bojovníci? Kapitalistom aj islamistom ide o to isté, len si navzájom konkurujú.

129757

02.03.2007 09:42

„Americký útok je základem naší existence“

Už je načase

Sid 91.?.?.?

Možno strach z útoku USA zmobilizuje Iráncov, aby ajatolláhov zvrhli sami. Perský národ by sa konečne očistil od násilne vnúteného islamizmu a arabizmu, a vrátil sa k svojej indo-európskej podstate. A z americkej strany nemusí padnúť ani výstrel. Akurát gulka pre Ajatolláha Chameneího.

129794

02.03.2007 14:33

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Už je načase

Sid 91.?.?.?

To že sa Iránci tešia na to ako sa odpália snáď nemyslíte vážne. Prečítajte si posledný článok o Iráne na stránke e-politika.eu od človeka, čo tam žije, a uvidíte ich názor na režim. Nič im nie je lahostajnejšie ako ajatolláhovia.

129818

02.03.2007 15:21

Genocida v Srebrenici

RE: Neco si pripomenme , nebot, cas pracuje pro lhare a ne pro pravdu.

Sid 84.?.?.?

Pokial má ich kultúra znamenať zaobchádzanie zo ženami ako z dobytkom, nech ju radšej nahradí iná. Izraelu ide hlavne o to aby sa udržal, čo mu nemôže nikto vyčítať. Aj tak podľa mňa bude ešte Palestíncom za okupácio lúto, lebo ak vznikne Palestínsky štát, bude zároveň aj občianska vojna. Generácie vychované vo fanatizme si budú musieť nájsť nepriateľa, a ak ním už nebude Izrael, tak kto? Čo sa týka Bruselu, ten svojím 100percent propalestínskym postojom snáď Amerike neslúži. Aj tak si my ale stále nevysvetlil vzťah Iránskych ajatolláhov a moslimov na Balkáne a v Čečensku.

129825

03.03.2007 13:36

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Řekl bych že USA nakonec zaútočí

Sid 91.?.?.?

Si väčší optimista ako ja, ale lepšie ako bombardovanie by bolo zafinancovať tam nejaký prevrat,aby nezomreli ludia, ktorí tak či tak nie sú nadšení islamskou republikou. Ale zopár presných bômb do hniezd mullahov by nebolo odveci.

129891

03.03.2007 19:38

Genocida v Srebrenici

RE: Neco si pripomenme , nebot, cas pracuje pro lhare a ne pro pravdu.

Sid 84.?.?.?

Ja predsa nehovorím o robení kariéry. Hlavné je, aby mali ženy aspoň rovnoprávne postavenie pred súdom, čo v Iráne neplatí a mohli si samé aspoň zvoliť manžela. To predsa nie je nič dekadentné ani pre ultrabigotných ľudí.
Keby si videl výchovu v Palestínskych školách, bolo by ti jasné, že niečo ako mier s Izraelom fanatikov neukludní.
Francúzsko sa ukázalo tým, čo si nechalo spraviť od tých nýmandov z predmestí. To nie je príklad hodný nasledovania.
Rôzne islamistické stránky, čo podporujú Hizballah a Hamas, podporujú aj Čečenov a Albáncov.

129924

04.03.2007 21:39

Genocida v Srebrenici

RE: Neco si pripomenme , nebot, cas pracuje pro lhare a ne pro pravdu.

Sid 91.?.?.?

Je predsa absurdné, aby sa žena, čo študuje napríklad v Teheráne musela vrátiť späť na vidiek a vydať sa za primitíva, čo nevie poriadne ani čítať a skysne tam s ním už nastálo. Ak ho nepozná, nevie ani či si berie násilníka alebo čo.
Čo sa týka Palestíncov, militantná výchova sa dá pochopiť, ale učiť deti, že treba zabiť všetky opice alebo že treba zabíjať ženy, lebo sú rodičkami vojakov je choré, akokoľvek sa človek snaží chápať inú kultúru. Aj tak nevidím rozdiel medzi 18 ročným Palestínčanom a 18 ročným Marokáncom žijúcom v Paríži. Obaja sa flákajú a robia bordel namiesto práce alebo školy.
A pokial ide o Židov, sionisti sú väčšinou pravičiari a multi-kulti moc nepodporujú. To skôr liberálni antisionistickí židia, ktorých články sa objavujú aj na tomto webe.

129998

05.03.2007 16:57

Genocida v Srebrenici

RE:Odpovědi pro Skleničku a Sida

Sid 91.?.?.?

No, som zvedavý či by marokánci vystavali vo Francúzsku také pekné mesto ako napr. Tel Aviv, alebo nejaké dialnice a farmy. Dá sa povedať, že okupácia má na Palestínu kultivujúci charakter. I tak je ale časť Izraelčanov naladená mierovo až pro-palestínsky. Problém je, že denenti z Islamského džihádu sa o to absolútne nezaujímajú. Ich činy iba špinia slovo odboj.
A navyše, pôvodne sa sionozmus zameriaval na vytvorenie židovského socialistického štátu. Spojitosť sionizmu a NWO vymisleli náckovia a islamisti.
PS: Väčšina Iráncov má k Izraelu pozitívny alebo neutrálny vzťah. Je smola, že akurát takýto kultivovaný národ s asi najkrajšími ženami na svete riadi jeden fanatik a jeden senil.

130100

05.03.2007 17:47

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Řekl bych že USA nakonec zaútočí

Sid 91.?.?.?

Hovorím už asi po stý krát že Iránci sú mi sympatickí. Iránky sú asi najkrajšie ženy na svete. Preto hovorím, že lepší ako bombardovanie by bol prevrat. Ale mullahovia a ajatolláhovia musia pykať za to, čo Iránu spravili. Keby ste si pozreli napríklad predrevolučné zábery Teheránu, mysleli by ste si, že je to Paríž alebo Rím. Irán za Šáha- industrializácia, modernizácia, práva žien, no proste krása. Potom prišli dementi v turbanoch a nasledovali popravy detí od 9 rokov, zatvorenie vysokých škôl na 2 roky, kameňovanie, bičovanie, 14 roční vojaci vo vojne proti Iraku, taktika ľudských vĺn, zničenie hospodárstva a útlak vo všetkých oblastiach života. Preto tie presné bomby pre klerikov.

130107

07.03.2007 11:41

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Řekl bych že USA nakonec zaútočí-Odpovědi pro všechny

Sid 84.?.?.?

Prečítaj si článok na e-politika.eu "Aký dôležitý je iránsky prezident?" od človeka ktorý tam žije a dozvieš sa veľa zaujímavých vecí.
Ešte k tomu predošlému článku- Aký zmysel má zabíjanie civilistov, ktorí podporujú vznik Palestínskeho štátu?

130313

08.03.2007 18:29

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Řekl bych že USA nakonec zaútočí-Odpovědi pro všechny

Sid 91.?.?.?

Mám na mysli, že vôbec nerozmýšľajú na koho útočia. Keď vyhodia do vzduchu autobus, môže v ňom cestovať 90 percent ľudí, ktorí podporujú mier a vznik Palestínskeho štátu. Iné by bolo útočiť trebárs na dôstojnícku školu.
Čo sa týka Iránu, pri príležitosti Medzinárodného dňa žien musím vyjadriť obdiv iránskym ženám, ktoré každoročne manifestujú za svoje práva. Režim ich aj tento rok rozohnal.
Iránci možno podporujú jadrový program, podporujú však aj demokratické zmeny, do ktorých sa Ahmadinejadovi(opici) velmi nechce. Keby bol držal hubu o Izraeli, jadrový program nemusel budiť tolko pozornosti.

130421

09.03.2007 17:33

Afghánistán: Taliban hlásí comeback

Taliban už nikdy viac

Sid 84.?.?.?

Aj keď sa nedá hovoriť o výraznom úspechu NATO v Afganistane, je isté, že obyvateľstvo za Talibanom neplače. Bol to absolútne ultraperverzný režim, ktorý nepodporoval dokonca ani Irán. S bandou fanatikov skrývajúcich sa v horách sa asi nedá vela urobiť. Rusi sa o tom už presvedčili, a to proti nim nestáli zďaleka takí fanatici. Treba hlavne podchitiť mladých a tý sa o slobodu svojej krajiny už postarajú. Talibanci nebudú žiť večne a ak nezískajú nováčikov, vzdajú to rovnako ako kolegovia Červení kméri.

130477

10.03.2007 19:59

Afghánistán: Taliban hlásí comeback

RE: Za vlády Talibanu

Sid 91.?.?.?

Taliban si nikto nezvolil, iba využili chaos v krajine zmietanej dlhé roky vojnou. Obyvateľstvo za ich vládou neplače, veď popravený tam mohol byť aj človek, ktorého by v inej krajine považovali zbožného moslima. Veď aj iránskym diplomatom tam hrozil trest smrti. Mentálne zdravý človek- akokoľvek protiamerický, nemôže obdivovať Taliban.

130537

10.03.2007 21:59

Afghánistán: Taliban hlásí comeback

RE: Za vlády Talibanu

Sid 91.?.?.?

Nemyslím, že NATO urobilo v Afganistane viac paseky ako Taliban. Čo sa týka Saddáma, bol to sekulárny diktátor a so senilnými mullahmi v Iráne a šialencami z Talibanu sa nedá porovnávať.

130543

11.03.2007 22:37

Afghánistán: Taliban hlásí comeback

RE: hm

Sid 91.?.?.?

Povedal to Stalin. A islam to berie doslovne.

130583

12.03.2007 19:06

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: pod praporem socialismu

Sid 91.?.?.?

Či je Chavez socialista je otázne. Socializmus a teokracia sú predsa protipóly, tak prečo ten čudný vzťah s Ahmadinejadom?

130638

13.03.2007 09:34

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: pod praporem socialismu

Sid 91.?.?.?

Teokracia ale popiera akúkolvek rovnosť. Mullahovia majú štatút polobohov. Prijímy z ropy sa nerozdelujú luďom, ale idú mullahom, Hamasu a Hizballáhu. Takisto postavenie žien je nezlúčiteľné zo socializmom.

130691

13.03.2007 12:26

Tragedie tuctu ďábelských mužů

RE: Islam proti vsem

Sid 91.?.?.?

Tomuto ja hovorím politicky nekorektné. Multi-kulti ideológom by z toho naskákal opar. Ale bohužial niektorí ludia potrebujú, aby ich sestra bola obesená alebo matka ukameňovaná aby si uvedomili, aký sú ajatolláhovia hajzli a perverzáci. Chomejního spodina už na Peržanoch napáchala dosť zverstiev. Je čas obrátiť stránku.

130702

13.03.2007 19:42

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: Svobodná Latinská Amerika

Sid 91.?.?.?

Máš pravdu,takýto režim- socialistický a pokrokový a lá Morales alebo Ortega treba nastoliť aj v Iráne. Žiadnych senilných pedofilov v bradách a turbanoch.

130743

15.03.2007 21:59

Tragedie tuctu ďábelských mužů

RE: Islam proti vsem

Sid 91.?.?.?

Môžeš mi potom vysvetliť, prečo keď majú zravú spoločnosť hrnú sa po desaťisícoch k nám a robia tú našu nezdravú? Vedel si napríklad, že časť francúzskych imámov podporuje to, že mladí Arabi predávajú herák mladím belochom ako istú formu džihádu proti neveriacim. A nehovor, že je to len obranná politika proti americkému imperializmu.

130889

16.03.2007 17:53

Hrdina z Bagdádu

Musharaf uber alles

Sid 84.?.?.?

Musharaf sa na rozdiel od toho zakomplexovaného fanatika Ahmadinejada nikomu nevyhráža vymazaním z mapy. A čo je najdôležitejšie, je pokrokový a robí vela pre modernizáciu krajiny a hlavne pre práva žien. Napríklad zákon o znásilneniach z konca minulého roka, ktorý dal ženám konečne právo brániť sa súdnou cestou. A mullahovia sa z toho išli posrať. Navyše ho okrem USA podporuje napríklad aj Čína.

130960

18.03.2007 09:34

Hrdina z Bagdádu

RE: Musharaf uber alles

Sid 91.?.?.?

Aj keby nehovoril nič o Izraeli, stále je to náboženský fanatik a posluhovač Ajatolláhov. Musharafovi nesiaha ani po členky.

131069

18.03.2007 13:57

Carter a útočící hejno

Zeman je král!

Sid 91.?.?.?

Videl so rozhovor s Milošom Zemanom na TV Prima. Ten človek je génius. Kludne by mohol stáť na čele Európskej únie. Čo v skrarke povedal?
1. Žiadne prachy Palestínčanom.
2. Moslimov, ktorí budú robiť bordel treba poslať domov.
3. Tí, ktorí tu chcú ostať, sa musia prispôsobiť.
4. Proti islamskému terorizmu treba ísť silou, nie ústupkami.
5. Ahmadinejad je šialenec a iránsky režim je odporný.
Dá sa od neho veľa naučiť.

131090

19.03.2007 14:33

Carter a útočící hejno

RE: Zeman je král!

Sid 91.?.?.?

Ďalší dôvod na to mať ho rád. Politická nekorektnosť sa cení.

131192

19.03.2007 16:47

Carter a útočící hejno

RE: Zeman je král!

Sid 91.?.?.?

Už som niekoľkokrát povedal, že neodsudzujem všetkých moslimov. Napríklad Iráncov, a hlavne Iránky si veľmi vážim. Tak isto Arabov, ktorí robia trebárs na poli v Egypte alebo Iraku aby uživili svoje rodiny. Nevážim si tých, ktorí prídu do Európy, vyciciavajú ťažko pracujúcich Európanov a pohŕdajú našou kultúrou. A taktiež si nevážim Palestínskych hrdlorezov, senilných mullahov v Iráne a Arabov, čo v Európe robia bordel. A ešte tých ludí, ktorí im to všetko tolerujú.

131195

19.03.2007 21:45

Carter a útočící hejno

RE: Zeman je král!

Sid 84.?.?.?

O mullahoch a ajatolláhoch viem len to, že dosrali Iráncom život. Z modernej a pokrokovej krajiny spravili teokraciu ktorá kameňuje ženy. Vďaka nim sa tam v osemdesiatych rokoch vešali 14 ročné dievčatá a tehotné ženy. Vďaka nim tam vládnu sadistickí náboženskí fízli. Stačí to?

131211

20.03.2007 21:28

Carter a útočící hejno

RE: Zeman je král!

Sid 91.?.?.?

Je možno fakt, že Chomejního výtali, ale to preto lebo ten starý bastard proste klamal. Vo svojich prejavoch stále omielal demokraciu a sociálnu spravodlivosť. O kameňovaní a popravách nezletilých ani slovo. Napríklad v období 1979- 1980 popravili niekoľko vysokoškoláčok za to, že odmietali nosiť závoj. Dievčatám asi nedošlo, že to Chomejní myslí vážne. Asi čakali len nejaké moralistické napomenutie. A takto na tom bola veľká časť národa. A čo sa týka Šáha, bol to asi najpokrokovejší vodca na Blýzkom východe. Investoval miliardy dolárov do modernizácie krajiny. Vzdelával ženy a vidiečanov. Vybudoval jednu z najsilnejších armád na svete. A rok a pol po nástupe Chomejního musel už Irán proti Iraku používať 14 ročných chlapcov. Taký bordel narobili ajatolláhovia v armáde a vlastne aj všade inde.

131300

21.03.2007 18:50

To je jaro!

RE: Úžasné

Sid 91.?.?.?

Súhlasím, že Slovania to dotiahnu ďaleko. Len sa treba uchrániť pred najzhubnejším multi-kulti faktorom: islamizáciou. Aby sme nedopadli ako naši áriskí vzdialení bratranci v Iráne.

131375

22.03.2007 08:28

O Íránu, Iráku, Demokratech a globálních změnách

Chomský tu?

Sid 84.?.?.?

Je zaujímavé akú váhu tu má zrazu multi-kulti liberálik, a ešte k tomu židovského pôvodu. Ale ubezpečujem Vás, že ajatolláhovia mu nie sú sympatickí. To len kôli bezhraničnému pacifizmu je proti ich likvidácí.

131418

22.03.2007 16:22

O Íránu, Iráku, Demokratech a globálních změnách

RE: Chomský tu?

Sid 84.?.?.?

Je rozdiel keď niečo vnucujete luďom Vašej alebo odlišnej národnosti? Bush diktuje iným štátom a Chamenejí plundruje vlastný ľud. To s tým Olmertom a Chomským je asi pravda (i keď mne je sympatickejší Olmert) ale to tu povedzte ostatným prispievateľom. Tí tu stále omielajú niečo o Židoch vo všeobecnom zmysle.

131452

22.03.2007 16:39

O Íránu, Iráku, Demokratech a globálních změnách

RE: Chomský tu?

Sid 84.?.?.?

A ešte som zabudol, Chameneí financuje Hamas, Hizballáh, Sadra v Iraku a kopu iných islamistov. Nepotrebuje nikam posielať vojská ani stavať radary.

131453

24.03.2007 19:52

Lítost muže, který svrhl Saddáma

Chlapec má dôvod lutovať

Sid 91.?.?.?

Saddám Husajn totiž v rámci svojich represí popravil aj desiatky potenciálnych Chomejníov, Chameneíov alebo Ahmadinejadov. Jeho režim bol sekulárny. Ešte ako viceprezident dostal cenu UNESCO za vzdelávanie žien. A dnes je pre ženy pomaly nebezpečné chodiť po Bagdade bez závoja. Keď to tam milície dementa Sadra alebo Al Kajdá vezmú do parády, lutovať budú všetci. Keby bol Saddám ešte na čele Iraku, dalo by sa s ním dohodnúť a mullahovia by mali nôž na krku.

131580

26.03.2007 14:49

Proč uznává Los Angeles Times právo na existenci Izraele?

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Sid 91.?.?.?

Izrael robí predovšetkým chybu v tom, že dúfa v nejaké vzájomné uznanie. Keby som ja bol Olmert, stiahnem sa úplne zo Západného brehu (možno s výnomkou najväčších osád) a Gazy a uznal by som Palestínsky štát bez ohľadu na to, či by oni uznali Izrael. Ale potom jeden jediný kássam alebo samovražedný útok a bral by som to ako deklaráciu vojny od susedného suverénneho štátu a rozoútal by som skutočnú vojenskú akciu a Hamas, Islamský džihád a všetci ich podporovatelia by to mali zrátané. A OSN by musela akceptovať nutnosť obrany. V súčasnom stave majú totiž proti teroristom zviazané ruky.

131655

27.03.2007 17:27

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: Chlapec má dôvod lutovať

Sid 84.?.?.?

Nechapem, čo tým myslíš?

131702

27.03.2007 17:34

Proč uznává Los Angeles Times právo na existenci Izraele?

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Sid 84.?.?.?

Ak si nahodíte do goolu mená Atefeh Rajabi, Dina Parnabi alebo Nasrin Taliq, uvidíte prečo nebudem nikdy fandiť islamskej republike. Čo sa týka toho Greena, mal by dostať tret smrti. A čo sa týka Izraela, uvedomte si. že práve ludia s antisemitským zmýšlaním presvedčili Holanďana, Nemca alebo Čecha, že je Žid kôli tomu, že má napríklad jedného deda Žida. Oni sa tomu museli len prispôsobiť a nájsť si vlastný štát.

131703

27.03.2007 18:43

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 84.?.?.?

Viacej prachov pre ajatolláhov znamená, že si dlhšie udržia svoje perverzné panstvo. Ale ludia ich už majú dosť, takže generálna stávka + nejaká akcia MKO( lavicových ludových mudžahedínov Iránu)+ pár amerických presných rakiet by vrátilo Perzii hrdosť a postavenie národa s európskym genofondom.

131710

27.03.2007 19:49

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 84.?.?.?

Verte tomu, že mullahov nemusím a keď odvisnú na námestí v Teheráne budú to moje druhé vianoce.

131716

27.03.2007 21:19

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 84.?.?.?

Ako som už povedal, dajte si do vyhladávačov mená ako Atefeh Rajabi, Dina Parnabi alebo Nasrin Taliq. A takých boli stovky. Alebo si zistite, aké taktiky používali mullovia vo vojne proti Iraku(ludské vlny alebo napríklad hnanie školákov cez mínové polia). A navyše ma vytáča tá ich šikana obyvatelstva. Prečo by ste volakomu zakazoval počúvať Mozarta alebo španielske gitarové ludovky? Alebo nosiť tričko s krátkymi rukávami, keď je 30 v tieni. A prečo zaťahujú iránsky lud do vecí, ktoré ho vˇobec nezaujímajú- podpora Hamasu a Hizballáhu alebo trápna provokácia s britskými námorníkmi.

131723

27.03.2007 22:18

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 84.?.?.?

Vidieť Irán na záberoch z obdobia Šáha a nezistíte, že to je blýzky východ. Na Youtube je napríklad jedno video, ktoré porovnáva Irán pred a po prevrate. Napríklad vojačky v elegantných uniformách nahradili vojačky strčené do čierneho vreca. Vojakov v tradičných perských uniformách cisárskej gardy nejakí zarastení ludoopi. Perského leva na vlajke polmesiac. Dokonalá arabizácia Perzie. Za Šáha sa nepripúšťali žiadne nezmyselné popravy žien a detí. Naopak, ženy získavali viac práv- volebné právo, právo rozvodu alebo vzdelanie. Chomejní im dal kameňovanie, bičovanie a sobáše od 9 rokov. Za Šáha popravili len pár ajatolláhov a zastrelili nejakých nýmandov z madrás, ale s takou zberbou to nejde inak. Poriadok musí byť.

131730

28.03.2007 18:08

Operace Bite je plánována na 6. dubna, varují ruské vojenské zdroje

Žeby to bola pravda?

Sid 84.?.?.?

No tak sa mi vidí, že mullahov už nič nezachráni. Ale je to príliš pekná predstava, aby to bolo reálne. V reále ešte asi pár rokov(10?) povládnu, pobičujú kadekoho, povešajú, ale potom ich niekto dostane. Pokrokový národ sa dlho nenechá ovládať bandou senilných klerikov. Vykúriť tak náboženské úrady v Qomme pár bombami, a bude mier aj sloboda.

131787

28.03.2007 19:08

Irán znižuje svoje dolárové rezervy

Ropa ich snáď nezachráni

Sid 84.?.?.?

Ropa je to jediné, čo im drží hospodárstvo. Ajatolláhovia a mullovia totiž žničili všetky Šáhove pokrokové projekty, ktoré by krajinu posunuli aspoň na úroveň Turecka alebo Izraela.. Dnes je údajne v Teheráne 300 000 žien bez domova. Koľko mužov neviem. Ale ak budú klerici ďalej provokovať, nepomôže im ani dvanásty imám.

131789

28.03.2007 21:15

Irán znižuje svoje dolárové rezervy

RE: Ropa ich snáď nezachráni

Sid 91.?.?.?

Bilancia vlády Jeho veličenstva Mohammeda Rezu Páhlavího:
1959- začiatok pozemkovej reformy- nadačné pozemky klerikov prešli chudobným rolníkom.
1963- Projekt "Armáda znalostí"- štát preberá od mullahov vzdelávanie vidiečanov.
1967- volebné právo pre ženy.
1975- Zákon o rodine zveruje rozvody občianskym súdom. To zlepšilo postavenie žien.
V rámci projektu urbanizácie sa malo 67 000 dedín spojiť do 30 000 miest so školami, nemocnicami a vodovodmi.
V rámci hospodárskych plánov v rokoch 1947-1978 sa do modernizácie krajiny investovalo asi 100 mld. USD.
A čo Chomejní? Behom prvých dvoch rokov vlády(1979-1981) bolo popravených asi 200 000 ludí. Stačí to?

131799

28.03.2007 23:28

Irán znižuje svoje dolárové rezervy

RE: Zkuste si polozit nasledujici otazku

Sid 91.?.?.?

To chcete svet nútiť nasilu, aby mal rád Palestínčanov? Niekoho proste zaujímajú oni, niekoho Izrael.

131803

29.03.2007 22:42

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 84.?.?.?

No pokial ja viem, Orlík spievali aj "pivo bude zadarmo a fotbal bude každej den". V islamskej repubike si pivo nekúpite ani za peniaze(legálne) a futbal je, ale ženy na neho nesmú. A ak aj smú na nejakú separovanú tribúnu, tak určite nie v martenskách, leviskách a dresoch. Iránky sú krásne ženy a iránske hooligan girls by určite vyzerali ešte lepšie ako tie španielske.
Tie popravy snáď nechcete popierať?
A ak ste minule písal, že ste v Iráne žil, tak Vás tam určite vislala Husákova vláda, aby ste pomohli "antiimperialistovi" Chomejnímu aspoň čo to uchovať. Veď cudzincovi sa tam zle žiť nemuselo. Akurát za začatie dačoho s Iránkou je myslím trest smrti. Nemec Helmut Hofer sedel osem rokov v cele smrti, kým ho Schroder dostal domov. A to mal pomer so slobodnou ženou.

131853

30.03.2007 10:03

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 91.?.?.?

A čo Vám, Vašej rodine alebo hocikomu z prispievatelov spravil Izrael? Prestante sa starať o Palestíncov a máte pokoj.

131875

30.03.2007 21:40

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 91.?.?.?

Celé si to zaslúži zhrnutie- ak je sudca čurák (a to mullahovia na 100 percent sú- každému by asi zadrbalo s celoživotného čítania Koránu), môže dať trest smrti za hocičo. Dôkazy o tom sú. A Šáh nebol určite k opozící tak brutálny, ako dement Chomejní. Ten tiež celý život nič nerobil, len sa klaňal k Mekke. Mohol byť normálny???

131927

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 1

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 809 095