Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.04.2008 18:49

Proč policie obtěžuje pana J.?

RE: Právo na kopii spisu

Mirda 24.?.?.?

Stejný zákon "full disclosure" platí zde v Kanadě. Jiné paragrafy, ale stejná definice.
Existuje podstatný rozdíl mezi: "kriminálním" a "civilním" soudním jednáním, kde u civilního soudu získává obžalovaný zvýhodnění a odročení soudního jednání o deset dnů. To znamená, že žalující strana musí poskytnout veškeré vztahující se informace, které si právní zástupce obžalovaného vyžádá. Pokud tak neučiní, soudce rozhoduje ve prospěch obžalovaného a žaloba se ruší (ve většině případů). Kriminální kód tohle neumožňuje.

159989

26.04.2008 22:25

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Mirda 24.?.?.?

>Přirozené je pak jedině "každý s každým" [velký smích]
---
Tohle prohásila
Brigitte Bardot,
- francouzská herečka sedmdesátých let - a záludně zdůraznila (slíbila): "Stejně se jednou všichni sejdeme v posteli". Podotýkám - nikdy k tomu nedošlo.

160006

26.04.2008 22:52

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Mirda 24.?.?.?

Naprosto logická odpověď. Blahopřeji...TO NEMÁ CHYBU (!)

160008

26.04.2008 22:54

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Mirda 24.?.?.?

Opět bodujete. Výborná reakce (!) Paní Striga, už jste někdy četla o znovusestoupení Ježíše Krista na Zemi? Ten pán 2xs si totiž myslí, že to je on sám.

160009

27.04.2008 02:18

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Mirda 24.?.?.?

Co se nehodí do krámu, to se zavrhne. Paní Jarmile se vysmíváš, že se zajímá o archeologické vykopávky a věří vědeckému bádání a objasnění prehistorických objevů a sám tady poukazuješ na biblické záznamy jako na: "tak to muselo být a ne jinak".
Píšeš:

>A například v teorii kreacionistické je vcelku
>dobře řešena i vysvětlována tzv. potopa a s tím související >vznik uhlí a fosilních paliv vůbec, vyhynutí velkých živočichů >z éry dinosaurů....
---
Bavíme se stejné potopě? Pokud myslíš toho zachranáře Noa, tak ta má hnedle několik rozdílných datumů. Jeden zdroj - Gigamesh Epic, který se přisuzuje národu Sumerians - rok 2875 př.n.l. Další - Genesis - (Mojžíšovo vyprávění) rok 1475 př.n.l. a ještě jeden: "Delilah" -Deluge - roku 2370 před n.l. Možná mne někdo poopraví, které datum je přesnější? Ať už je to 3 tisíce let před naším letopočtem, jak to ale souvisí se vznikem uhlí, vznikem "fosilních" paliv, vyhynutím velkých živočichů...???
Tady si brachu trochu zafantazíroval. Dále už tvoje prehistorie nesahá? Vyhynutí dinosaurů se datuje na 65 milionů let př.n.l. Tak zv. Jurassic éra (třetihory) se datuje od 190 mil. do 135 mil let. Uhlí - třetihory (Jurassic éra) a nebo až po té potopě? Podle tvojí teorie by to příroda nestihla.

Souhlasím...uhlí jsou napěchovaná zetlelá a pod tlakem zkamenělá (zkarbonovaná) rostlinná vlákna.
A FOSILNÍ paliva ??? Na to zapomeň(!) To už dnes neplatí. Jako palivo snad...to byl obrovský omyl na přelomu dvacátého století. Omyl z chamtivosti a to nás bude stát naši existenci. Fosílie byly nalezeny na vrcholcích Himalájí. Jak se tam asi dostaly? Ropa má daleko důležitější význam ve struktuře planety, než to vyčerpávat a prodávat. Povím ti to, ale nechej si to pro sebe a nikomu to neříkej. Jinak nás oba budou považovat za blázny. Víš na co se používá chladící olej v transformátorech? Víš na co se používá mazivo v ložiscích? Je ti známo, kde se bere ta nekonečná energie, která zahřívá nitro Země a co nás neustále roztáčí okolo vlastní osy a po orbitu kolem Slunce? Představ si model atomu, kde Slunce je jádro a planety jsou volně obíhající elektrony. Stejně tak Země. Indukcí se transformuje teplo Slunce do nitra naší planety, která obíhá v magnetickém poli sluneční soustavy. Žhavé jádro Země (tekuté) je obaleno již ochlazenými vrstvami "skořápky", po kterých kloužou tektonické desky. Často už nekloužou, protože chybí to "mazivo". I to teplo se snadněji převádí na zemský povrch, protože na mnopha místech už chybí ten chladící olej. Ano, tady to máš. Přemýšlej o tom, ale jak jsem již napsal...nechej si to pro sebe. Po nás potopa a ať si s tím mladí poradí (myšleno ironicky). Další bod:

>Proč na úrovni nemyslí nějací ptáci a proč naopak mají monogamii?...
---
Nemají. Pouze v období výchovy mláďat. Jenom labutě (čápi, jeřábi) se...

Automaticky kráceno

160020

27.04.2008 02:21

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Nemají. Pouze v období výchovy mláďat. Jenom labutě (čápi, jeřábi) se páří na život. Jeden pojde a krátce na to umírá steskem i druh/družka. A poslední reakce:

>Pokud by byl zájem, mám na to téma docela solidní film...
----
Vřele doporučuji první část Zeitgeist - budeš valit oči a změníš si náhled na svět!

160021

27.04.2008 05:26

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Rozporuplné

Mirda 24.?.?.?

V uvedeném odkaze je zajímavý a strašně pravdivý komentář:

One man with several wives (while I don't agree with it) isn't any worse than the 25 year old single mother with 4 children from 3 different men on welfare. In the latter case we give them welfare, food stamps, and bring all the kids presents at Christmas. It just seems messed up to me! If there is a domestic dispute with a woman and her husband- ok, send in a police unit to investigate. Otherwise, leave these people alone.
---překlad:
Jeden muž s několika ženami - přestože s tím nesouhlasím - není o nic horší, než pětadvacetiletá svobodná matka se čtyřmi dětmi, každé se třemi rozdílnými otci a všichni na sociální podpoře. Ve druhém případě rodina dostane podporu, potravinové lístky a na Vánoce všechny děti dostanou dárky. Připadá mi to dosti překroucené. Pokud vznikne domácí hádka mezi mužem a ženou, souhlasím...Pošli tam policejní hlídku a proveď vyšetření. Jinak se jim do jejich způsobu života nepleť.

P.S. Šéfe...máme stejný vkus: "rozkošná mladá dáma". [velký smích] [mrknutí jedním okem]

160024

27.04.2008 05:06

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Mirda 24.?.?.?

>...tak mohu použít něco jiného- třeba starej bačkora.
---
Starej bačkora zní podivně...až nemohoucně. Já jsem pro starýho křapáče. To je samec, který sice ještě může, ale už mu v tom křape.

Vysvětlivky: křapky - nakřaplá vejce. Nic společného se šišatou hlavou pana Vojty, přestože i tam to křape! Nic ve zlém pane Vojto. Lze to vycpat pilinami a křapat to řestane. [chechtot] [chechtot]

160026

27.04.2008 06:26

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Mirda 24.?.?.?

Pastiňáku, vždyť pan Stwora napsal, že to je velice idividuální. Píšeš:

>...ja osobne sem dospel(doufam) ve 23 letech a do ty doby sem zil v iluzi,bez vlastniho nezoru...
---
Vidíš! Například já jsem už dospěl v jedenácti, ale šoustat jsem začal až v šestnácti. A to s plnou zodpovědností. Nejen vůči sobě a partnerce (myslím si, že byla spokojená), ale nedošlo k předávání genů. Tohle považuji za zodpovědné jednání, neboť v té době jsem nebyl ještě výdělečně činný jelikož jsem studoval.
S tím posuzováním, kdo jak žije a co je pro koho "dobré", to bychom mohli nechat na výběru zúčastněných. Nemůžeme věřit všemu, co nám předhodí média. Nakonec to sám víš. I ty dva odkazy zanechané shora (ženy, které se "vymanily" ze společenství), musíme z nich vybrat názorový střed. Možná se chtějí zavděčit, že se o ně "civilizovaná" společnost postarala - pomohla jim "postavit se na nohy" - proto píší, co se od nich žádá. Viděl jsem to v televizi. Sleduji tento případ již od samého počátku, od zatčení pana z vedení - Warren Jeffs až po dnešní dny. Čím více agresivity ze strany úřadů, tím více jsem nabýval podezření, že je ve hře něco úplně jiného. Že to nebude polygamie nebo pohlavní zneužití nezletilých. Proč by tam přijely s obrněným transportérem? Nemyslíš? Zachraňovat děti?

160027

27.04.2008 19:32

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: arabové

Mirda 24.?.?.?

>Semerade, toto je poprve, co od Vas ctu neco rozumneho.
---
Vladuno, jenom doufám, že to myslíte ironicky? Vždyť to je naprostá hovadina co tady Seberád trousí. Žádné panny se v ráji nerozdávají - nakonec vy sám to musíte vědět - že to jenom bohapustá mediální propaganda. Allah neuznává sebevraždy. Natož poskytování sladké odměny?

160053

27.04.2008 20:53

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Mirda 24.?.?.?

>Bílá rasa nemá žádné mimořádné schopnosti.
>Na žebříčku IQ ras je uprostřed.
---
S tím se dá jedině souhlasit a jak už jste napsal, pane Stwora,
všeho moc škodí...i to nadměrné křížení. Nechci tady rozpitvávat závislosti IQ na genetice. To, co dostaneme v genech, to jsou jenom předpoklady, ale hlavní podstata závisí na vývoji (na prostředí).
O čem se však chci zmínit je to, že všechny ostatní rasy v porovnání k rase bílé jsou dominantní. Hovořím z osobních zkušeností pozorováním mých známých, kamarádů a spolupracovníků.
Kdykoliv je "přimíchán" gen žluté, orientální, černé, hindu atd. s rasou bílou, tak dítě získává znaky té dominantní - jiné - rasy. Bílá rasa naprosto mizí. Jsou to roztomilí caparti, ale nikoliv už běloši. Sousedův syn "od naproti" má novou známost. Rozvedená žena, která má dvě děti s černochem. Zajistě budí pozornost, když se prochází v okolí a lidé se za nimi otáčejí.
Oba jsou bílí...a dva černoušci v závěsu. Vypadá to roztomile a současně legračně až neskutečně. Jinak mohu potvrdit, že míšenky jsou převážně nádherné ženy.

160060

27.04.2008 21:18

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: 2 2xs

Mirda 24.?.?.?

On ten milý 2xs možná neví, že by si mohl zakoupit předplatné?
Potom by nás tady mohl všechny urážet bez omezení a vykecávat se do aleluja. Je docela možné, pane Stwora, že si to samé myslíte i o mne? Že jo? Ještě tady zanesu dva příspěvky a jdu si plnit své manželské povinnosti. Nikoliv to, co se vloudilo do mysli, ale jdu makat na baráku.

160062

28.04.2008 00:18

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Komu vadí uzavřené náboženské společenství a proč?

Mirda 24.?.?.?

Myslel jsem si, že mým příspěvkem povezu celý trakař dříví do lesa, ale zmylil jsem se. Konečně jsem se prokousal tím množstvím příspěvků a nikoho ani nenapadlo se zeptat: "A co tam dělá ten obrněný transportér"? Víš, Zdendo, tohle mne totiž napadlo hned, jakmile jsem to viděl na zprávách v televizi. Polygamie nebo pohlavní zneužití nezletilých a obrněný transportér? A na soukromém pozemku? Jaksi mi to nesedělo a tak jsem začal surfovat. Takže přestřelka se očekávala! Podezření ze soukromé občanské obrojené milice. A média budou do nekonečna opakovat něco o polygamii atd., jako důvodu agresivního útoku na soukromé vlastnictví a práva lidu. Hnus! To už je porušení zákona a měli by se jim omluvit s finanční náhradou. Stejně tak ta černoška, která jim zavolala. Údajně to nebylo poprvé, že někoho zlomyslně a neprávem udala a přitom i tohle je trestný čin. Média oznámila, že policie uvažuje o vznesení obžaloby. Uvidíme, jak to myslí vážně?

Několik odkazů:
Kdo je Morris Dees? (vlastním jménem Sieglman)
Rozvodové řízení.

160068

28.04.2008 00:39

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Zastanci polygamie.

Mirda 24.?.?.?

Vodníku Datel má pravdu. Přečti si můj příspěvek shora. Proč tam tahali ten obrněný transportér? To nebylo o polygamii nebo o zneužívání dětí. BTW - Viagra zabírá. A pokud ani to nepomůže, tak si vyzkoušej dvě cihly. [velký smích]
Nemluv za všechny ostatní chlapy.

160069

28.04.2008 03:53

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: arabové

Mirda 24.?.?.?

>Myslel jsem to smrtelne vazne.
---
Pane Vladuna, abych byl upřímný, tak jsem od vás očekával trochu jinou odpověď. Doufal jsem, že máte "insiders" know-how a víte, jak to vlastně s těmi pannenkami v ráji zařizují? Tu zmínku v mém příspěvku, že to je blbost a Allah tohle nedělá, to mám z televize od muslimského vysokého náb.představitele. Tak jsem si to jenom potřeboval s někým od "fochu" ověřit.
Jinak v Semerádově příspěvku žádnou logiku nevidím, ale to už je samozřejmě věc názorů.

160073

28.04.2008 05:04

Kulínský? Zavřít, až zčerná

Ne tak zhurta...

Mirda 24.?.?.?

Jako pedagog si to rozhodně nesmí dovolit. Na druhou stranu bych Kulínského až tak drasticky neodsuzoval. Jistě...využil svého postavení jako vedoucí sboru a snad i proto mu dívenky neodmítly. Jenže...v několika případech Kulínského odmítly (13,21) a ze sboru nevyletěly. Podle mne to znamená, že Kulínský nebyl násilníkem (neznásilňoval), ale jenom využil příležitosti. Silně pochybuji, že děvčata utrpěla nějaké trauma a navěky zanevřou na příslušníky mužského pohlaví. Dokonce si myslím, že děvčata našla v sexuálních hrátkách s Kulínským dokonce potěšení. Třináct let je už období poznávání a hledání sexuální rozkoše. Nastává hrdost z vlastního těla a hrdost náznaků ženskosti. Proto také to dobrovolné podmanění.
Můj názor bych nezměnil, ani v případě, kdyby jedna z děvčat byla mojí dcerou. Spíše bych domluvil jí. Trest si však Kulínský rozhodně zaslouží.

Jenom malá poznámka ke slovní vazbě v soudnim spisu:
- "vykonal s dívkou soulož"? Snad by se lépe hodilo - provedl pohlavní styk...dopustil se nezákonného pohlavního styku.

160074

28.04.2008 07:31

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: Ne tak zhurta...

Mirda 24.?.?.?

Jistěže...proto jsem tomu nedával příliš velkou závažnost, tak jak např. zní titulek článku: "Zavřít až zčerná". Dokonce si myslím, že mu děvčata i sama v očekávání nadbíhala. Hotelové pokoje mají přece na dveřích zámky, že ano?...a to k zamčení zevnitř. Také dobrovolné dámské návštěvy do bytu Kulínského? Nedokázal říci NE! Neodolal!

160077

28.04.2008 15:16

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: Ne tak zhurta...

Mirda 24.?.?.?

Připouštím, že se mohu mýlit, paní Jarmilko. [mrknutí jedním okem] [pláč] [smích]
Mohu sice posuzovat případ dálkově přes internet, ale nemohu již někoho dálkové odsuzovat (soudit, odsoudit, výše trestu atd.). Je nezbytně nutný pohled z očí do očí. Ptát se otázky a pozorovat reakce člověka. Potom bych mohl říct: "ano, je to úlisný chlípník, bezskrupulózní loudil, otrok svých vášní a potom tedy - zavřít až zčerná"!...Nakonec vy sama jste vystihla onu zapeklitou intimní situaci nejlépe (kdo a jak trpěl) a to těmito slovy:

>Hrály jsme si v lese na schovávanou a mě
>strašně mrzelo, že kluk, který se mi líbil,
>běžel přednostně chytit hezčí kamarádku,
>zatímco mě si nevšiml...
---
On ten Kulínský byl tehdy o dvacet/deset let mladší a zřejmě pro děvčata i atrktivní chlap. Ale, jak jsem už dříve napsal - trest si zaslouží. Jako pedagog si to nesmí dovolit. Přidal bych mu minimálně 200 hodin "společensky prospěšné práce" a to navíc k jeho stávajícímu trestu. Začínáme se shodovat?

160102

28.04.2008 15:23

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Mirda 24.?.?.?

Tady se paní Jarmilko naprosto shodujeme. Já jsem nikde nenapsal, že křížení ras je škodlivé. Napsal jsem, že křížením kterékoliv jiné rasy s rasou bílou bílá rasa zaniká. Tohle je neoddiskutovatelná skutečnost. Zmínka, že všeho moc škodí bych
nepovažoval za protirasistický názor, přestože výše zmíněné křížení zákonitě povede k vyhubení bílé rasy. K tomu vede právě ten multikulturalismus, který (a to už je opět věc názoru) je právě pro tento účel vytvořen záměrně.

160109

29.04.2008 06:17

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

Mirda 24.?.?.?

Teď se ti ulevilo, zalez zpátky do díry a pokračuj v zimním spánku - trubče, tupče!

160147

01.05.2008 07:44

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Mirda 24.?.?.?

S tebou si ale člověk srandy užije...Že ty musíš pořád kopat nožičkama a vztekat se, když se ti něco nelíbí a nebo tomu nerozumíš? Píšeš:
>Vědcům já se nevysmívám...
---
Připadá mi to, že se vysmíváš své vlastní hlouposti. Studoval jsem při zaměstnání na fakultě geologie (geofyziku a nukleární fyziku) Vysoké školy Báňské v Ostravě. Mám dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a tak to vezměme postupně.

>Uhlí dokáže zkarbonizovat za určitých teplot a tlaků (okolností) i během týdnů. Za tisíciletí určitě...
---
V tomto se shodneme. Ale řekni mi proboha, jak se to uhlí dostalo až do hloubky 200 - 300 metrů? A za pět tisíc let? Hahaha, [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Kdy se v bibli popisuje potopa světa? Zhruba 3000 let před n.l. Kde se vzaly ty nánosy horních vrstev? Naše matička Země prošla během svého vývoje (putování) několika dramatickými událostmi. A nepleť do toho tvého pana všemohoucího - ten by si nehrál s planetkama jako s koulema na kulečníku. Himaláje byly kdysi mořské dno, proto ty otisky fosílií. Jednotlivé kontinenty byly jedna velká pevnina a postupně se od sebe vzdalovali a stále vzdalují.
Jak si představuješ, že ropa vznikla z dinosaurů? Někdo je vyždímal, že jo! [velký smích]
Jak mi potom vysvětlíš, že se i v tyto dny nacházejí kosti dinosaurů na povrchu země? V Albertě je prehistorické muzeum s ukázkou (ohraničeným územím), kde to lze vidět. Opakuji - na povrchu země a nikdo to tam jenom tak nepohodil. Zdokumentovaná historie sahá do biblického období (-) 10 tisíc let (pyramidy v Egyptě). Čemu se potom říká prehistorické období? Uvažuj trochu - hlavu na to máš - ale jsi poblouzněn vousatým dědulou na obláčku. Můžeš si pěnit jak chceš, ale fakta hovoří v můj prospěch.

160285

01.05.2008 08:35

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Komu vadí uzavřené náboženské společenství a proč?

Mirda 24.?.?.?

Jistě ses Zdeno podíval do odkazů, kde se uvádí, že SPLC má desítky milionů dolarů roční zisky a to je charitativní a nezisková organizace! Kdo je asi financuje? Stejně tak měli prsty - jak píšeš - v bombovém útoku 19. dubna 1995 na federální budovu "Alfred P.Murrah" v Oklahoma City. Stejný důvod, stejný záměr. Nejdříve si milice vypěstují (Elohim City), potom jim zajistí zbraně/výbušniny a naplánují útok a to všechno pro výstrahu ostatním. Timothy McVeigh za to dostal trest smrti. Pozdější vyšetřování poukázalo na skutečné pachatele, ale média mlčí. Ani bych se nedivil, že těch 150 pušek - jak popisuje webová stránka SPLC - bylo nabídnuto a prodáno polygamistům stejnými lidmi.

160286

03.05.2008 07:22

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Ještě něco....

Mirda 24.?.?.?


Tady máš důkaz
, jak hluboko je uhlí napěchované pod zemí:
"Nejhlubší uhelný důl na světě je ve Velké Británii, jehož hloubka činí 5000 stop, což je 1524 metrů.
Průměrná hloubka dolů ve Spojených státech je zhruba 365 metrů". Tohle by odpovídalo hloubce šachet ostravsko-karvinského revíru a to je těch 300 metrů, které jsem uvedl v mém příspěvku.
Připusťme si tvoji teorii stvoření světa za šest pracovních dnů a neděle byla odpočinkový den. Proč by nám pan stvořitel to uhlí napěchoval tak hluboko pod povrch? A už vůbec mi nesedí ty nánosy hornin a zeminy nad ložiskem uhlí. Ve Velké Británii to dělá kilometr a půl (včetně samotného ložiska). Pět tisíc let od velké potopy? Nebuť bláhovej. Řekl bych miliony let a to je pouze střízlivý odhad. Vyhynutí dinosaurů se odhaduje na 65 milionů let před naším letopočtem. Teď očekávám, že se malinko zamyslíš. Hlavu na to máš. Víš proč dinosauří kostry poukazují na zvíře s obrovským tělem a dlouhatánským krkem? Ten dlouhý ocas byl na udržení rovnováhy s tím dlouhatánským krkem. Dinosaurus byl bíložravec. A teď si představ výšku té vegetace, která tady kdysi rostla
(proto ten dlouhý krk). Přeslička ve výši paneláku atd. Teď do nás něco ťuklo. Taková planetární (asteroidní) srážka natolik silná, že se kus Země odštípnul a odletěl, ale a udržel se na orbitu okolo Země (zemskou přitažlivostí). Někteří lidé tomu odštěpku říkají Měsíc. Obrovský kráter (bylo jich více) se po srážce s jinou planetou zaplnil vodou, která s sebou strhla i ty rostliny a nasledně se ta "díra" zaplnila okolní zeminou. Tohle by nám mohlo vysvětlit to tlení rostlin bez přístupu kyslíku a pod vysokým tlakem.

Má tohle nějakou logiku? Mohl bych uvést mnoho příkladů, že tak obrovské nánosy země - tak jak to vysvětluješ ty - za posledních deset tisíc let prostě neexistovaly. Alespoň jeden příklad za všechny, o čemž jsem se už zmínil v mém předchozím příspěvku.
Jsou to pyramidy v Egyptě. Ta velká (biblická) potopa - které ty přisuzuješ vznik uhlí - to byly místní monsumové deště, kdy se zvedla voda v Perském zálivu a zaplavila části dnešního Iráku a Iránu - až po Turecko. To nebyla potopa světa, přestože jim to tak zcela určitě připadalo. Článek je o náboženské
sektě, takže jsem se možná trefil do černého? Pro tebe může být můj příspěvek otvírač očí? Přemýšlej o tom! A na závěr použiji tvá slova: "Přišel jsem na to, že není nic blbějšího, než když se člověk
něčeho chytne a nechce se pustit...ani se pak už nechce dozvědět nic jiného, protože by mu to mohlo "zbourat" jeho přesvědčení a už by nemohl sebejistě vykřikovat ta vědecká fakta"...ale také opačně - "náboženská dogmata".
Smyslplné souvětí a jak pravdivé (!)

160374

03.05.2008 08:20

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Ještě něco....

Mirda 24.?.?.?

René, velmi zajímavý odkaz. Teď jste mi tím kladívkem úplně rozbil tu moji teorii: "Kterak dinosauři zašlapávali uhlí do země - pro případ ochlazování podnebí - aby si pak měli čím zatopit".
Teď vážně. Moje odpověď zní: "To se už asi nikdy nedozvíme"?
To všechno jsou jenom úvahy a spekulace založené na současném bádání s porovnáním k současným technologiím. Jsem přesvědčen (vím to), že v přírodě probíhají fyzikální zákony, které nám (lidstvu) doposud nejsou známy. Kvantová fyzika je stále ještě v plenkách. Einstein ji úmyslně opomenul, jinak by neplatila jeho teorie relativity (druhá věta) o rychlosti světla ve vztahu ke hmotě (E=mc2). Změnou frekvenkce kmitání molekul, tudíž i atomů uvnitř, dokážeme měnit strukturu materiálů natolik, že nám vznikne naprosto jiný druh materiálu. Tak jak dokážeme zahřát vodu v mikrovlnce rozkmitáním molekul vody, jinou frekvencí jsme schopni rozložit vodu na kyslík a vodík a najednou tady máme levný a ekologický (čistý) pohon automobilů. Na tomto poli se výzkum potlačuje, neboť "Máme tady ropu a ta se musí prodat"! Viz můj příspěvek - Fordova montážní linka. Stejně tak s tím kladívkem. Je docela možné, že to kladívko prošlo propláchnutím ve žhavé lávě s následným okamžitým ochlazením vodou. Proto ta čistota železa a zkarbonované topůrko. Odkaz jsem si uschoval a projdu to ještě jednou a pozorněji. Na fóru jsem už nebyl padesát let (alespoň mi to tak dlouho připadá), budu tam muset naběhnout a díky za upozornění.

Pane Sašo, rovněž velice zajímavý odkaz. Fotografický důkaz sexuálního obtěžování tuleně tučňákem. To se hned tak nevidí a člověk se pokaždé a rád něčemu novému přiučí.

160377

03.05.2008 09:20

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Ještě něco....

Mirda 24.?.?.?

René souhlasím, že jsme silně OT, ale tohle tady ještě musím nějak vtlačit. Vzpomněl jsem si, že kanadský profesor fyziky provedl na univerzitě úspěšný pokus antigravitačního zákonu. Manipulací frkvence molekul (řízený paprsek radiového signálu) působil na železnou kouli velikosti tenisového míčku, kdy se koule začala vznášet po dobu působení paprsku signálu. Tenhle úkaz by se mohl použít při výrobě košťat. Jedna moje známá dělá zkušebního pilota v továrně na košťata a takhle to létání bude mít mnohem jednodušší. [velký smích]

160379

03.05.2008 17:50

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Ještě něco....

Mirda 24.?.?.?

René - ještě k tomu kladívku...
Osobně nevylučuji existenci mimozemských civilazací. Erich von Daniken ve svém dokumentárním snímku - "Vzpomínky na budoucnost" přinesl mnoho přesvědčivých důkazů. Film jsem viděl dvakrát (v češtině i v angličtině) a později jsem si přečetl stejné pojednání i v knižním vydání. Existuje tolik nevysvětlitelných záhad (nakonec i to kladívko), že se nemůžeme jednoduše obracet k mimozemšťanům zády a ignorovat je. Jenom škoda, že po tragické nehodě dne 2. července 1947 v Rosewell (New Mexico), vydal jejich ministr pro meziplanetární záležitosti příkaz o "meziplanetárním nevměšování". Proto sem už chlapci nesmí (ani pro to zapomenuté kladívko) a pozorují nás jenom na monitoru (gigateleskopem).

Pane Sašo...Darwin údajně na smrtelné posteli prohlásil, že ta jeho teorie evoluce má značné trhliny a že on sám to začíná zpochybňovat. Především ten "chybějící článek". Myslím tímto vývojový článek evoluce, nikoliv ten článek na Zvědavci o panu von Krebstovi. Kdyby se toho Darwin dožil a četl Zvědavce, tak najde větší množství těch chybějících vývojových článků, čímž by se zase potvrdila ta jeho teorie evoluce. Zajímavé ovšem je, že ty evoluční nedokonalosti/nedostatky se projevují jenom u určité skupiny lidí stejného zabarvení a u většiny z nich i stejného náboženského vyznání. [velký smích]

160398

05.05.2008 00:52

Jak mi von Krebst poslal jedno euro

RE: Hehe

Mirda 24.?.?.?

Napadla mne úplně stejná věc. Nechat jim vychutnat hořkost jejich medicíny do poslední kapky! Ne týden, jak tady navrhuje Kyklop, ale trvale. Ať si cpou peníze bance. Ubožáci! Háček je v tom, že pan Stwora je "starý" poctivec a on něco takového nedokáže. Není mstivý. Na druhou stranu - jak se říká - pero je mocnější, než meč, tak i tahle strategie zapracovala. Krebst - von Čech se dokonce omluvil (pokud to je vůbec on).

160444

05.05.2008 03:13

Genocida Palestinců vyhlášena

RE: Holokaust

Mirda 24.?.?.?

>Boj není o zemi Izrael, ani o náboženství nebo
>rovnocennou existenci.
----
Pane Sašo, právěže ano. Je to boj o uznání státu Izrael. Náboženství "judaismus" je v tomto případě zneužito. Tora (starý zákon) se zaměnila za Talmud. Nejrasističtější literatura, která kdy byla sepsána. Jedině mohu souhlasit s tím, že to není boj o rovnocenou existenci. Talmud a sionistická ideologie něco takového vůbec nepřipouští. Nejenže nepřipouští, ale soustavným vymýváním mozků mladých generací tohle ospravedlňuje a současně předává dál na další a další generace. A to je přesně to, o čem pojednává článek - rasistická nenávist. Všiml jsem si, že při veřejných (výročních) projevech, ministryně zahraničních věcí Tzipi Livni, nezapomene nikdy zdůraznit: "Co požadujeme od ostatních je jenom to, aby uznali existenci státu Izrael". Ano, samozřejmě že má oprávněné pochybnosti. Na základě Bolfourské deklarace je stát Izrael ilegální. Nicméně i Tora na tohle dává důraz - židé se nesmí postavit proti boží vůli a založit si vlastní stát.

V odkazu, který jste tady poustoval, jsem si všiml jméno - Ivan Demjanjuk. Sledoval jsem tento případ už od samotného počátku.
Kam až zajde nenávist a touha po kapce krve za zločiny z první poloviny dvacátého století? Při soudním přelíčení v Izraeli se objevilo několik očitých svědků, kteří si najednou oživili do podrobných detailů utrpení z koncentráku a zrůdných činů Ivana "Hrozného" - tak byl u soudu p.Demjanjuk označen. Steřenky plakaly, spílaly a vyhrožovaly ve směru obžalovaného. "Ano, to je on...poznávám ho, jako by to bylo včera...je to Ivan Hrozný, který do mne kopnul a táhl mne za vlasy...je to on...je to on...je to on"! Zněly výkřiky z lavice svědků. A nakonec se prokázalo, že došlo k záměně osobnosti a p.Demjanjuk nikdy v uvedeném koncentráku nebyl. Soudní jednání probíhalo už na základě jeho odvolání a rozsudek trestu smrti z předchozího soudu byl zrušen. Nechali si však otevřená zadní vrátka a rozsudek o jeho nevině nebyl vynesen - soudní řízení bylo pouze zastaveno.

160448

06.05.2008 04:40

Jak mi von Krebst poslal jedno euro

RE: Hehe

Mirda 24.?.?.?

>Činy, ne slova.
-----
Já vím Méďo...unáhlil jsem se. Příště budu více uvažovat, než něco takového napíšu. Upřímnost omluvy by rozhodně měla být podložena dalším převodem tučného obnosu na provoz Zvědavce. Jinak se omluva neuznává. Tak se to konečně provalilo...Jak jsme si všichni mysleli, že Krebst pracuje pro ústředí. Přitom to byl jenom obyčejný - von Čech - provokatér.

160482

06.05.2008 05:21

Genocida Palestinců vyhlášena

RE: Holokaust

Mirda 24.?.?.?

Souhlas Datle...mlčí jako ryba. Zajímavé na tom je to, že
Hollywood produkuje filmy o druhé světové válce jako na výrobní lince a o bolšecické revoluci v Rusku nic.
Těch případů, kdy Izrael nevydá zločince ze svých řad, je spousta. Pokud se nemýlím, tak ten dotyčný, o kterém se zmiňujete, byl dokonce dlouhé roky ředitelem holocaustnického muzea Yad Vashem v Jerusalemu? Možná mu moc neplatili, že žádá Polsko o důchod?...to je ale nehorázná drzost. Datle, mrkněte se tady.

160483

06.05.2008 05:55

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

Mirda 24.?.?.?

>Pořád nic????????????
---
Pořád nic...s ovcema to ani nehne! Janesmith, obdivuji se vaší trpělivosti a také - jak jste s pádnými důkazy rozechvěl bradu toho anti-anti, že už ani nepíp. Některé ovce jsou natolik ochočené, že si sami přinesou nůžky a budou tak dlouho dloubat čumákem pastýře do ruky, až je ostříhá. Neuvěřitelné. Přímo strach z poznání a navíc si budou i ty oční klapky přidržovat, aby jim tam něco pravdy neproniklo!

Na závěr také jeden z mých postřehů. V osmé třídě ZD-ešky jsme probírali - v předmětu anatomie - popis lidské lebky. Pozastavil jsem se nad šipkou ukazující na temeno hlavy, kde byl nápis: "Dutina lebeční". Říkal jsem si: "co to je za blbost...tam není žádná dutina...tam mají přece lidé mozek". Po tolika letech a právě tady - v diskusích na Zvědavci - zjišťuji, že ne všichni. Někteří tam tu dutinu lebeční skutečně mají a pořádnou.

160484

06.05.2008 06:06

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

Mirda 24.?.?.?

>Však také existují zlý rakušáci co vězní lidi ve sklepě...
---
Zlí Rakušáci? To snad není ani člověk, ale zrůdná šelma (!) Čtyřiadvacet let věznil svou dceru ve sklepě a má s ní sedm (možná více) dětí. Vyšetřování stále pokračuje. Provádí se ultrazvukový průzkum okolí domu, zdali se nenajdou další lidské kosti. Vyštřovatelé mají podezření z kanibalismu. Kóšer matzo a jiná hrůza. Nakonec to znáš sám, co se dá očekávat.
Podívej se na vchod do sklepa...Co tam vidíš?

160485

06.05.2008 07:23

Ako vyzerá „Ron Paul Hnutie“ očami Američana v Európe

Lobotomie Američanů...

Mirda 24.?.?.?

Stalin kdysi prohlásil: "Nezáleží jak lidé volí. Důležitější je, jak se spočítají hlasy". Nějak se tato praxe uchytila i v "nejdemokratičtější" zemi na světě a to již od přelomu dvacátého století. Mimochodem - asi tak před měsícem jsem viděl prez.Klause v televizi na CNN (New York studio). Diskuse byla o rozpadu komunistického režimu a proč nemohl uspět? Na závěr se reportér Glenn Beck zeptal. "Jak se vám jeví Spojené státy"? Odtud ten název - "nejdemokratičtější" země na světě. Zpátky k těm volbám. "A kdo se nehodí, toho pěkně po mafiánsku odděláme". Několik případů z historie zůstávají výstrahou ostatním, kteří se rozhodnou vládnout pro lid a nikoliv vládnout lidu.

"Hnutí Ron Paul" je nádherná myšlenka - ale bohužel - takřka neprosaditelná. Neprosaditelná vůlí lidu. Musí nastat radikální změna a bez revoluce se změna neuskuteční. Možná ze mne hovoří zarytý pesimista, ale pozorováním zdejšího prostředí...života lidí pod neustálou lobotomií mediální propagandy, naději na radikální změnu nevidím.

160487

07.05.2008 05:53

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

Mirda 24.?.?.?

>Stále jako inteligentní člověk čekám....
---
Já se musím přidat: [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Nemohl jsem to vydržet - [chechtot] [chechtot] [chechtot]

160573

07.05.2008 06:27

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Vývoz demokracie

Mirda 24.?.?.?

>Jaka horkost muze byt za pocitem vyvolenosti.
---
René, v tom je právě ten podstatný rozdíl. Pisatel pod číslem 204 se jeví jako slušný a inteligentní člověk. Narozen v židovské rodině a pravděpodobně (snad) i stoupenec judaismu? Toť vše. Jako každý normální člověk. Žadný vovolenec(!) Chystám se reagovat na příspěvek 16383, kde se to pokusím objasnit. Se zbytkem příspěvku se ztotožňuji.

160575

07.05.2008 06:30

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, tady nemohu s vámi souhlasit:

>Jsou to jen sionističtí pohůnci, kteří chtějí vyhladit Araby a vytvořit Izrael, nad který slunce nebude zapadat...
---
Rickover snad ano, ale tento anti-anti by nikdy nemohl být přijat za člena sionistické organizace. Ani jenom kvůli samotným členským příspěvkům a to z jednoduchého důvodu: ONI pitomce nepotřebují. Všimněte si, jak to anti-anti plantá páté přes deváté. Tam chybí šedá mozková kůra.

160576

07.05.2008 06:24

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicka Korektnos ?

Mirda 24.?.?.?

Co se nehodí do krámu, to je lež. Napsal jsem "podezření". Vyšetřovatelé asi mají důvod? Kolik podobných případů dopadlo se stejným hrůzným koncem - konzumace lidských vnitřností (rituální vražda)? Proto to vyšetřování se sonarem. Proč si myslíš, že se uvedená fotografie (Davidovy hvězdy nad vchodem do vězení) neobjevila v tisku? Dovedeš si představit, jaké by to vyvolalo tsunami antisemitismu?

160578

07.05.2008 06:40

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

Mirda 24.?.?.?

anti-anti, četl jsem ten článek na "idnes.cz". Něco tak ubohého jsem ještě nečetl. Věř si čemu chceš...hlavně pokud tím neškodíš jiným lidem s neubližuješ sám sobě. Používej selský rozum a neztrapňuj se tady. Ono ti to jednou dojde.

160579

07.05.2008 07:24

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Co je to vubec Politicky Korektni Nos ?

Mirda 24.?.?.?

>Tohle vas bude bavit.
---
Na pobavení to zrovna není, ale v článku Karola Wošty je zajímavé porovnání židů a vyvolenců. Pan Wošta píše:
"Koestlerova kniha se mi sice dosud do rukou nedostala (na rozdíl od prací Artamonova a Dunlopa), ale podle dostupných informací a podle knihy paní Viezelové, která je na Koestlerových „tezích“ vystavěna, jsem si dokázal vytvořit celkem jasnou představu"...
Níže pokračuje:
"Paní Viezelová sice na závěr připojila vcelku obsáhlý seznam použité literatury, přesto je třeba brát obsah knihy - především vše o židovských a chazarských dějinách - se značnou rezervou
(autorka sama pochází z asimilované česko-židovské rodiny a o „jidiškejtu toho věděla asi jako průměrný gój“, čímž se ostatně ani netají)".

Jinými slovy: Paní Viezelová není ta pravá kóšer židovka a nemá potuchy, co znamenají talmudistické studie. Jelikož se tedy nezařazuje mezi ty pravé vyvolené - přestože čerpá ve své knize od mnoha jiných autorů - berte ji se značnou rezervou.

160581

07.05.2008 07:29

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Vývoz demokracie

Mirda 24.?.?.?

René, pěkně jste to vystihl. Tak by to mělo být. To je ten koloběh života - člověk se svobodný narodí, získá určité vzdělání, pracuje pro společnost a současně i pro sebe (živobytí), založi rodinu (předá své geny), vychová potomky a předá jim své bohaté životní zkušenosti (mnohdy i rodinnou materiální základnu). Žije svobodně celý život a svobodný (s čistým svědomím) na sklonku života umírá. Tehdy lze hovořit, že jsme život prožili plnými doušky, produktivně a bez promarnění. Jsme tady krátce a jenom jednou. Proč si tohle neuvědomí neokanci, kteří si myslí, že právo na život mají jenom ONI - neokanci?

160583

09.05.2008 04:06

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

Mirda 24.?.?.?

Anti se tímto zařadil do dalšího soutěžního kola a získává čestný titul "Q U A S I M O D O". [chechtot] [chechtot] [velký smích]

160715

09.05.2008 07:10

Ako vyzerá „Ron Paul Hnutie“ očami Američana v Európe

RE: Dámské vložky a jak prodat léky na předpis

Mirda 24.?.?.?

>Americká televize...dobře ví, že moc se motat do politiky se nevyplácí;
---
Nevyplácí. Nejen televizní studia, ale i rádiové stanice. Média jsou zaprodané prostitutky. Mají přísná kritéria, co pustit a co umlčet. Aby udrželi diváka v křesle (kvůli reklamám), tak se televize stává víceméně zdrojem zábavy a sexuálního porozptýlení. Už dlouho nebudí pozornost filmový klip, kde je možno spatřit, které celebritě vyklouzlo "omylem" ňadro z podprsenky, neboť nosit podprsenku už jaksi není "in" a není ani neobvyklé shlédnout přes průsvitné a na hrudi rozevláté halenky celou škálu v různých velikostech, počínaje třešničkama a melouny konče. Osobně nemám proti takovéto módě výhrady, ba naopak...Pro upoutání pozornosti diváků nyní pronikají na veřejnost velmi "důležité"
informace o tom, která dáma si dnes zapomněla obléknout kalhotky.

160723

11.05.2008 07:23

Kde se berou peníze?

RE: Jura

Mirda 24.?.?.?

>...Snahou USA je tedy hlavně to, aby se tyto dolary nedostaly zpátky domů. Pokud se jim to bude dařit, velká část světa vlastně pracuje zadarmo pro USA.
---
První větu bych nepatrně doplnil - aby se dolary nedostaly zpátky domů najednou. Nastalá inflace by přitlačila Ameriku na kolena, ne-li posadila přímo na zadek. A to nehovořím o nebohých bankéřích, kteří se stanou skutečnými doplňovačí regálů a najednou zjistí, že už není peníze kam uskladňovat. Vydávání peněz na dluh je právě ta jejich obrovská služba společnosti, za kterou si zaslouží pořádný kusanec ze společného koláče (samozřejmě myšleno ironicky, říkejme tomu Vojtoviny). V případě, že by nastal obrovský příliv dolarů zpátky do země "vydání", ať už výměnou za zboží, nákupem nemovitostí, případně nákupen zlata, tak se finanční trh natolik zahltí, že se hodnota dolaru bude rovnat hodnotě toaletního papíru.

Nejsem finančním odborníkem a snad proto mi nesedí ta druhá věta:
"Pokud peníze zůstanou v oběhu v jiných zemích, velká část světa vlastně pracuje pro USA zadarmo". Prosím o objasnění.

160837

11.05.2008 07:44

Kde se berou peníze?

RE: Peníze ze slibu?

Mirda 24.?.?.?

Janko, vy nám tadu tu diskusi pokaždé prohýříte vesmírnými fyzikálními zákony, že z toho jde člověku hlava kolem.

>Vytvoření globálního virtuálního dluhu je souběžně doprovázeno vytvářením globální formy vědomí a podvědomí - také nehmotné "komodity prostoru".
>K překlopení - a tím i vytváření funkční podoby dvojice "dluh + podvědomí" dochází už v současnosti, jen si ale nedovedeme vědomě propojit události různých kosmických frekvenčních anomálií, které sleduje fyzika, s událostmi ve společnosti, v politice a přírodě.
---
V jedenadvacátém století nastalo období neslýchaných, až neskutečných změn nejen v lidské společnosti, ale i v přírodě a to především, co se týká změn fyzikálních zákonů. Proniknutím do tajů kvantové fyziky se nám nabízí nevyčerpatelné množství volné energie. Je všude kolem nás a stačí jen natáhnout ruku. Možnosti instantních (na zmáčknutí knoflíku) meziplanetárních a dokonce i mezigalaktických letů. Nechci však předbíhat dobu a zůstaňme prozatím při zemi. Některé markantní změny fyzikálních zákonů - tak jak je známe z učebnic - jsme mohli pozorovat již v počátcích tohoto století a to přesně dne 11. září 2001 v New Yorku. Další zcela určitě budou následovat.

160840

11.05.2008 15:49

Kde se berou peníze?

Rok "Jubilea".

Mirda 24.?.?.?

Už za biblického období Izraelitů (pozn.č.1), si panovníci uvědomovali, že akumulování dluhu společnosti povede zákonitě k jejímu zničení. Hebrejský zákon
"Rok Jubilea"
(Jubilee, hebrejsky-radost,uvolnit,osvobodit pozn.č.2), měl tomuto zničení zabránit. Jak takový zákon pracoval? Půda byla považována za vlastnictví Boha, proto se nesměla prodat do soukromého vlastnictví a pozemky se pouze pronajímaly. Později byl tento náboženský předsudek pozměněn, ale ceny za pozemky byly nasazeny do takové výše, že vlastnictví pozemků bylo stejně nedostupné většinovému lidu a pozemky si mohly zakoupit pouze ti majetnější.

Každých padesát let nastávalo období odepsání dluhů. Otroci byly osvobozeni, vyvlastněna půda byla navrácena původním majitelům a dluhy zapomenuty. Nastal ekonomický "reset" a začínalo se nanovo a s čistým štítem. Rok "Jubilea" byl většinovými lidmi toužebně očekáván a jeho vyhlášení bylo provázeno radostnými výkřiky - "Hallelluah". Do dnešních dnů se toto zvolání uchovalo - Aleluja, ale přebralo již jiný význam.

Až teprve Římané zrušili "rok Jubilea", což způsobilo rozklad společnosti a současně také pád Římského impéria. Nebyl to tedy morální úpadek, jak některé prameny uvádějí, ale obyčejná lidská chamtivost. Jaké z toho plyne poučení? Jak zastavit vzrůstající se ekonomickou krizi vytvořenou dnešními mezinárodními bankéři? Stačí se poohlédnout do historie a poučit se od původních biblických Izraelitů. Zavést opět rok Jubilea......vymazat dluhy a jede se dál.

Poznámky:
č.1 - Izraelské impérium - úspěšně vzkvétající společenství
arabsko-židovských obyvatel semitského původu s kulturním, společenským a obchodním centrem v okolí Jerusalemu.

č.2 - zákon "Jubilee Year". Hebrejský Sabbatic (šábesový) rok má sedm křesťanských let. Sedm takovýchto postupně navazujících roků - neboli cyklů - vytváří počátek Jubilejního roku, což je následný rok po období 49-ti let. Metematicky: 7 x 7 = 49 + 1
(Alespoň tomu takhle já osobně rozumím a uvítám opravu, pokud jsem se zmýlil).

Podrobnosti tady: Starý zákon

160863

11.05.2008 18:23

Kde se berou peníze?

RE: Google...

Mirda 24.?.?.?

Ten pohyb tzv.shities výměnou za zboží chápu. I tak děkuji za objasnění, přestože tady teď vypadám jako Vojta a nebo anti-anti. Jednalo se mi především o pohyb/výměnu shities za zboží mimo území Spoj.států, kdy - podle výše uvedeného příspěvku, na který jsem reagoval - nastává nulová hodnota při směně a maximální hodnota pro "tiskárnu". Chápu, že tato hodnota se neustále snižuje úmyslnou a neustálou devalvací dolaru a Amerika takto získává ekonomickou výhodu. Vidím to sám v naší firmě na fakturách, kdy prodejem do USA, naše výrobky "Made in Canada" postupně ztrácejí svojí hodnotu. Jinými slovy - za stejnou práci, méně peněz. Změnou barvy těch shities ze zelené na hnědou, bude v peněženkách sice "napěchováno", ale současně i prázdno.

160876

12.05.2008 06:03

Kde se berou peníze?

RE: Mirda...

Mirda 24.?.?.?

No proto...[velký smích], už jsem si myslel, že jste si mne spletl v Vojtinem.
Tady konečně hovoříme v reálu (ve skutečných hodnotách):

>...aby mohlo stat poctive nemecke BMW v usa 30 000 $hities,
>musi to iste stat v Europe aspon 50 000 €.
---
Když už jsme zavedli debatu na ceny vozů, není to náhodou obráceně? Před nějakým časem (cca 8 let) jsem se na to informoval. Musel bych setrvat v Evropě jeden rok a mohu si přivést vůz bez cla a i s dopravou (2kila $hities) by to přišlo zhruba na polovinu. Jsme sice v diskusi o penězích, ale další zajímavost by stála za zmínku. V Japonsku vyšel nový zákon, že vozy starší 5-8 let (podle typu), musí být vyřazeny z provozu. Důvod - "Kyoto protokol" - znečištění ovzduší. Proto nám tady do Kanady vozí z Japonska skutečně zachovalá žihadla a poměrně levná. Toyota MR2 6000,- $hities (známý si to koupil)... BMW řady 871 (100 tisíc kilometrů) - 8000,-...Méďa kabriolet (5 let starý) - 17000.- atd. Viděl jsem to...seděl jsem v tom. Jediná nevýhoda - má to řízení na pravé straně.

160904

12.05.2008 06:39

Kde se berou peníze?

RE: Rok

Mirda 24.?.?.?

Také to byla pro mne novinka a myslel jsem si, že by to mohlo lidi zajímat. Při studiu vývoje lidských společností jsem narazil přes odkazy v odkazech na ten rok Jubilea. Nepoučíme-li se z historie, můžeme se dočkat, že se historie bude opakovat a to se všemi důsledky.

160905

17.05.2008 22:26

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

Kanada si zachovala tvář demokracie....

Mirda 24.?.?.?

Lidská práva jsou lidem zaručena přírodou, nikoliv zákonem.
Třetí americký prezident Thomas Jefferson prohlásil: "Lidé mají právo na život, na svobody a na prosazování šťastného a úspěšného života"...a to v jakémkoliv pořadí si to sestavíte. Tyto zákony jsou dány přírodou a vláda si nemůže a nesmí dovolit tyto přírodní zákony ovlivňovat, neboť - jak jsem už napsal - jsou to zákony přírody. Právě naopak - je povinností vlády tyto zákony dodržovat a chránit.

Mezi lidská práva patří rovněž svoboda projevu, tedy svoboda slova, ať už se jedná o kritiku vlády a nebo o kritiku jiných členů vlastní společnosti a nebo - právě v tomto století - i společnosti globální. Aniž by si to někteří jedinci dokázali
připustit a nebo uvědomit, kritika je pro zdravý vývoj společnosti natolik důležitá a nezbytná, že bez oprávněné kritiky, bez schopnosti vyjádření nesouhlasu s násilím,
se zločiností a vůbec, se všemi nešváry, které se mezi lidmi mohou vyskytnout, taková společnost zůstane trčet na mrtvém bodě. Nejenže se zastaví její zdravý vývoj, ale dostává se svým zpátečnictvím na úroveň neandrtálského člověka, kdy se rozpory v tlupě a rozpory mezi jinými tlupami řešily klackem a házením kamení.

U některých jedinců kritika vyvolává pocity nenávisti - jinými slovy - kritiku nesnesou a snaží se jakoukoliv kritiku potlačit, zrušit, zakázat a dokonce prohlásit za nezákonnou, neboli trestnou. Kanadská B'nai Brith zašla až tak daleko, že nátlakem na kanadskou vládu si dokázala prosadit tzv. zákony nenávisti (anglicky - "Hate Laws"). Na základě těchto nesmyslných zákonů začala kanadská "Komise pro lidská práva" řešit tisíce případů ukřivděných pocitů několika jednotlivců. Za zmínku by také stálo, že právě B'nai Brith, jako menšinová etnická (náboženská) skupina, se snaží v Kanadě prosadit politickou korektnost, feminismus, práva homosesexuálů a sňatky mezi lidmi stejného pohlaví.

Vraťme se však k oněm zákonům nenávisti. Kanadská "Komise pro lidská práva" si uvědomila nesmyslnost těchto zákonů a odmítla se zabývat řešením tisíce malicherných udání ukřivděné
ješitnosti. Až na několik málo případů, kdy skutečně došlo k nabádání ke zločinu, k jeho zamlčování a nebo s jeho souhlasem - což bylo vyřešeno symbolickou pokutou - všechny ostatní stížnosti byly ztornovány. "Stejně tak i diskuze zpochybňování prosazované historie se nesmí umlčovat a rovněž tak i cenzura internetu je nepřípustná", upozorňuje
konzultant komise a propagátor lidských práv v Kanadě Marc Lemire. V současné době se v kanadském parlamentě řeší zrušení zákonů nenávisti (Bill M-446, dodatek č.13), neboť *ve společnosti, kde se o násilí a zločinech nesmí hovořit, doc...

Automaticky kráceno

161315

17.05.2008 22:02

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Kanada si zachovala tvář demokracie....

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

V současné době se v kanadském parlamentě řeší zrušení zákonů nenávisti (Bill M-446, dodatek č.13), neboť ve společnosti, kde se o násilí a zločinech nesmí hovořit, dochází k jejich tichému a vynucenému souhlasu. Kanada, jako země prosazující demokratické principy, nesmí takovéto potlačování lidských práv připustit.

Zdroje: (několik málo ze stovky kanadských médií, která se vyjádřila proti zákonům nenávisti).
Human Rights

Psychicky labilní jedinci židovske komunity se domáhají zachovani zakonů nenavisti.


Canadian Freedom Resource Center

Winnipeg Free Press - svoboda slova pro všechny.


Globe and Mail


Canadian Association of Jurnalists


Canadian Broadcasting Corporation - Rex Murphy's comments
, kde se Rex Murphy zmiňuje:
"That's freedom of speech: that's democracy: that's the messy business we call the exchange of ideas and opinions". Překlad: Tohle je svoboda projevu...tohle je demokracie...tohle je ten zatracený kšeft při výměně názorů a myšlenek.

P.S. Pan Petr Jakeš by si měl uvědomit, že i meč má vždy dvojí ostří. Svoboda projevu platí pro všechny stejně a nejen pro několik nespokojených a ukřivděných jedinců. Ten, kdo se snaží umlčet a zakrývat problémy společnosti, ten se stává sám součástí těchto problémů.
Pane Stwora...vám přeji hodně štěstí a držím vám palce. Ještě něco - schovávejte si účty za letenku, ubytování v hotelu, právní poplatky a stravování. Bude se to hodit pro případ
protižaloby za neopodstatněné nařčení, ublížení na cti a omezování osobní svobody. Pan Jakeš a jemu podobní musí s takovouto eventualitou počítat a konečně se naučit diplomatickému jednání.

161316

19.05.2008 18:31

Kde se berou peníze?

RE: Mirda...

Mirda 24.?.?.?

>ja som motorkar a viem velmi presne cenove relacie v Europe a v usa.
----
pan google a pan seti...omlouvám se za pozdní reakci. Především v létě mám dosti daleko k počítači. Udělal jsem si vlastní průzkum a ten druhý google (váš kolega?)
potvrdil vaše tvrzení
. Zcela dole je uvedena cena 15.250,- US-shities, což představuje dnešních 9.840,- Euro, takže souhlas. Ten stroj BMW 1200 GS je ale úplně jiný šálek kávy. Já jsem začal diskutovat o šicích strojích a netušil jsem, že máte na mysli stíhačky BMW 1200 GS a osobně nemám přehled o cenách na německém trhu. Myslím si, že ceny na trhu určuje schopnost odbytu (prodej) výrobků a životní úroveň v Německu a ve Švýcarsku je podstatně vyšší než v US a to především poslední dobou. Proto ty nížší ceny. A co se týče elktroniky? Všechno je šmejd "Made in China". Ceny neuvěřitelně nízké, ale většinou - už po uplynutí záruky - výrobek putuje na odpadkovou skládku. Tohle je ten zázrak a skvělé vyhlídky naší obální společnosti.

161456

20.05.2008 05:47

Kde se berou peníze?

RE: Mirda...

Mirda 24.?.?.?

Vláďo, záleží hodně na tom, kdo to vyrábí. Není náhodou Apple vyráběn ještě - jako za starých časů - v USA? Já mám Toshibu TV, "Made in USA" (je to na štítku). Model rok výroby 1985. Na trhu v té době ještě nebyla, tak jsem si ji vybral z katalogu. Jedna z prvních se stereo/audio/video vstupy a výstupy (3x). Video vstup na RGB, S-video. Zkrátka profesionální monitor/TV - top of the line a drahá jako prase. Potřeboval jsem ji pro podnikání, tak jsem ty prachy obětoval. Za stejnou částku bych dnes pořídil plazma TV. Teď příjde ta perlička. Televize stále jede jako řemen - 23 let. Tehdy, ještě v době podnikání i 16 hodin denně. Teď už podstatně méně. Nikdy neviděla šroubovák, pájku ani vysavač. Móda ve vzhledu se již několikrát vystřídala a stříbrná je zase IN, takže zase podle poslední módy. Tohle ti žádná nová telka nedokáže! Po třech až pěti letech se to vyhazuje na skládku. VCR, CD, DVD player sak-by-smet. Dělám do elektroniky, tak to vím. I světoznámé japonské značky jako SONY, Panasonic, JVC, NEC - všechno je to "Made in China" a kvalita tomu také odpovídá. Wal-Mart také dováží všechno z Číny, kvalita stojí zaprd, ale nic jiného nekoupíš. Podotýkám - na tomhle kontinentě. Možná snad firmy jako Grunding, Blaupunkt, Telefunken, Nagra (Švýcarsko), si udržely fabriky stále doma - to nevím. Tohle jsou mé osobní zkušenosti plus následující: E-machines počítač (Čína) - rok záruka a měsíc po záruce mi odešel zdroj a vyhořela mi mother board. Teď mám HP - zase "Made in China". Zatím tedy šlape. Vláďo...tohle je ta globalizace a globální společnost založena na plýtvání a chamtivosti.

161486

20.05.2008 07:44

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Kanada si zachovala tvář demokracie....

Mirda 24.?.?.?

Četl jsem to "Ve zkratce". Očividně pan Albert Einstein nebyl v mládí krmený Talmudem. A tohle je právě ten veliký rozdíl mezi židy. Dokonce ani Theodor Herzl nevyrůstal na Talmudu. Jeho matka byla německá židovka (asimilovaná, tedy jako každý jiný normální člověk) a jeho otec byl Maďar. Herzl - jako zakladatel sionismu - si začal pohrávat s myšlenkou založení samostatného židovského státu. Věděl o častých židovských pogromech (v každém století jich nastalo několik), ale právě proto, že nevyrůstal na Talmudu, patrně netušil, co k tomu společnosti různých zemí Evropy vedlo. Bylo mu židů líto, tak proto ten samostatný stát. Samozřejmě toho hned využil "baron" Rothschild (nevím proč tomu šéfovi židovské mafie, kriminálníkovi a parazitovi celé planety říkají baron?) a vymyslel ten podvod s historickým místem v okolí Jeruzalému, kde na základě biblických událostí žili semitští židé pospolu s Araby v pohodě a po celá staletí. Sionisté si tam začaly cpát chazary a takhle to dopadlo: Utrpení a holocaust(TM) Palestinců, které nikdy nekončí. (dokumentární video - 52 minut a stojí to za shlédnutí!)

Po shlédnutí tohoto smutného dokumentárního snímku mne něco napadlo, pane Sašo. My si tady klábosíme o utrpení semitů (Palestinců) a o zločinech chazarů-sionistů, ale nikdo nenavrhne žádné řešení. Jak to utrpení jednou provždy zastavit? Jak vytvořit na Blízkém východě trvalý mír. Něco jako je mezi Poláky-Čechy-Slováky a mnoho jiných národností. Jde to! Tam to funguje! Možná bychom se měli poučit z návrhu obezřetného, prozíravého a charismatického iránského prezidenta M. Ahmadinejada? Zastavit finanční podporu Ameriky a Německa a nechat to vyhnít. [mrknutí jedním okem]

161489

25.05.2008 07:40

Soud dal za pravdu mormonské polygamní sektě

Pohled do zákulisí....

Mirda 24.?.?.?

Během zmíněného dokumentárního pořadu jsem měl příležitost
nahlédnout okem kamery reportéra za bránu soukromých objektů
náboženské sekty a rád bych se s vámi podělil se svými dojmy.
Především si musíme uvědomit, že nejsme oprávněni v žádném případě kritizovat způsob jejich odívání, styl účesů a i samotný způsob jejich života formou polygamie. Je to jejich svobodná osobní volba a nikomu tím neubližují...ani svým dětem. Na tomto místě bych rád připomenul slova Jana Wericha z jeho muzikálu Císařův pekař a pekařův císař a to: "Šaty dělaj člověka". Tohle přirovnání už dávno neplatí. Stačí si jenom uvědomit, kolik hyen sedí ve vládě, ať už ve vládě ČR, USA, Kanady, Německa, Francie a mnoha jiných (dosaďte si podle libovůle a nikdy nebudete daleko od pravdy) a přitom všechny tyto hyeny si myslí, že když si nasadí kravatu, že to z nich člověka udělá. Ale teď už zpátky na ranč.

Náboženská sekta si vytvořila funkční a ekonomicky naprosto soběstačné a nezávislé společenství. Na ranči mají textilní výrobu, rozsáhlou zemědělskou a živočišnou výrobu, potravinářskou výrobu včetně zpracování sýrů. Co nejsou schopni sami zkonzumovat, tak přebytky prodávají. Všechno je to organická výroba a rostlinná výživa pro krávy. Žádna kostní moučka. Tak, jako to kdysi bývávalo a tak, jak by to mělo být a přitom používají nejmodernější technologické zařízení a zpracování. Reportér pořadu zavedl diváky do většiny objektů a všude čisto a pořádek. Na ranči navštěvují děti vlastní školu. Na dotaz reportéra: "Co je na tom pravda, že se členové sekty nesmí dívat na televizi"? Skupinka několika členů jednotlivě odpovídala: "Mohou, ale nemají zájem. Stejně je tam jenom samá škodlivá propaganda". Další člen odpověděl: "Docela určitě se všichni právě nyní dívají na tento televizní dokumentární pořad".

Naskýtá se nám otázka: "Kdo se dostal dále ve vývoji společnosti"? Naše "moderní" průmyslová civilizace pod vlivem "západní" kultůry a nebo ti, kteří si zachovali staré a osvědčené tradice? Zkuste si sami odpovědět.

Zákeřné a fingované udání, stejně tak neoprávněný zásah státních orgánů, kdy stát v podstatě psychicky zneužil děti sekty, jako záminku a zdůvodnění ozbrojeného zásahu, je stále ještě považováno ve Spojených státech za trestný čin a jako takový by měl být stíhán a viníci potrestáni. Můžeme jenom doufat,
že právní zástupci sekty, kteří se případu ujali dobrovolně a většina z nich i bezplatně, se rozhodnou podat protižalobu. Stále se ještě ozývají hlasy úzké zájmové skupiny, kteří nesouhlasí s rozhodnutím soudu. Proč jim asi takové nezávislé a soběstačné společenství překáží?

161803

25.05.2008 18:58

Soud dal za pravdu mormonské polygamní sektě

RE: Pohled do zákulisí....

Mirda 24.?.?.?

>Ve tvé analýze chybí cena, za kterou by se jejich pozemky daly >střelit...nějaký místní texaský investor už má na to zpracovaný >podnikatelský záměr, toto objednané "zneužívání" už je jen >závěrečné finále.
----
Velice pádný argument! Tohle by nebyl ojedinělý případ a mám s tím osobní zkušenosti tady v Kanadě. Nechci to podrobně rozebírat, přestože by to mohlo být poučné i pro ostatní. Osobně si myslím, že je za tím něco jiného.
Podívej se tady. Možná je to i kombinace obojího.

161838

25.05.2008 19:16

Soud dal za pravdu mormonské polygamní sektě

RE: Pohled do zákulisí....

Mirda 24.?.?.?

Pokud ti to nenačte můj předchozí příspěvek, tak si sjeď na
Mirda č.159869

161839

25.05.2008 20:51

Soud dal za pravdu mormonské polygamní sektě

RE: Koho potrestat:?

Mirda 24.?.?.?

>(a ja myslim ze i tech par staci)
----
A těch pár stačí na co? Musíme si uvědomit, že to všechno byla jenom záminka. Důkazy byly zmanipulovány a později, na nátlak právníků sekty, musela kriminální organizace Child Protective Services přiznat, že se dopustili omylu! Pamela Jessop při zatčení jasně oznámila, že je 18-ti letá. Doložila to dokonce rodným listem a přesto ji dali do seznamu nezletilých. Navíc byla Pamela v době zatčení v pokročilém stavu těhotenství. Porodila své dítě v kriminální cele a s ozbrojenými supy rozestoupenými okolo porodního stolu. Měla oprávněný strach, že ji to dítě vyrvou z dělohy, uškubnou pupeční šňůru a své dítě už nikdy nespatří.

Hrůza, která se ji zapsala do paměti na celý život.

161843

15.06.2008 01:30

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: endgame

Mirda 24.?.?.?

>...a ze nam tato skupina zlocincov dokaze priniest spasenie - >idioti.
-----
Je to záměrné otupování citů. Lidé si takto zvykají ignorovat násilí a někteří v tom dokonce už nachází i potěšení. Už dávno neplatí, že dobro vítězí nad zlem, ale zlo je nová norma ve společnosti. Cílevědomé morální ničení společenských zásad vede k rozkladu společnosti a rozklad společnosti (společenských hodnot) je už další krůček ke snadnému vytvoření Nového světového řádu.

EndGame - vydržel jsem u toho až do konce. Připadá mi to, že senzacechtivý žurnalista Alex Jones čte Zvědavce. Kdo čte pozorně články a diskuze, tak téměř všechno, co Alex uvádí ve svém dokumentárním filmu, jsme už tady prodiskutovali a předávali si odkazy. Zajímavá zmínka byla, že AIDS - proti očekávání - pracuje příliš pomalu. Znamená to snad, že vir AIDS byl vytvořen úmyslně? Alex Jones má odvážné filmové záběry, ale dělá to více-méně z jediného důvodu - zanechat u diváka silný dojem a získat věrohodnost. V uvedeném filmu mě stačila Alexova pouhá dvě slova, abych se ujistil, že Alex je krypto-sionista. Poukazuje na všeobecně známé záležitosti a přitom se chce zavděčit. Nikoliv divákovi, ale těm, o kterých natáčí film.

163195

15.06.2008 03:15

Sarkozy pracuje na plánu jak obejít irské referendum

Služebník Ďábla Sarkozy....

Mirda 24.?.?.?

Bedlivě jsem sledoval prezidentské volby ve Francii a Sarkozyho náboženská příslušnost mne dosti znepokojovala. Jako bych tušil, co se ze Sarkozyho vyklube? Fandil jsem Seleně Royalle (snad si na její jméno ještě pamatuji?) už jenom proto, že Francouzové si zaslouží francouzského prezidenta. Agent Mossadu nemá ve francouzské vládě co pohledávat. Stejně jako členové dvojího občanství v americké administrativě. Sarkozy vedl celkem úspěšnou kampaň a zaručoval voličům, že o Evropské ústavě bezpodmínečně bude ve Francii referendum. Zdálo se, že to myslí upřímně, neboť dokonce i vyloudil úsměv na tváři. Krátce po zvolení prezidentem však prohlásil, že Evropská ústava je natolik složitá, že o tom prostí lidé nemohou rozhodovat a tudíš referendum nebude. Darebák Sarkozy se brzy po volbách odkopal. A co potom jako prezident Evropské unie? Klauni a psychopati v pozadí si to už pěkně naplánovali. To je to jejich "Nové americké století". Přesně podle plánu. EU - rok 2009, NAU - 2010, následuje Africká unie a unie Asijská...a potom vítejme v Novém světovém pořádku.

163198

15.06.2008 03:35

Sarkozy pracuje na plánu jak obejít irské referendum

RE: jaky je cil prijmout smlouvu?

Mirda 24.?.?.?

>aby Evropa byla federaci jako USA?
------
Tak nějak. Nabízelo se to jako vzájemná ekonomická spolupráce - vyrovnat životní/ekonomickou úroveň všech členů unie. Ale to ještě v té době nikdo neviděl pod pokličku. Mimochodem...založení Evropské unie bylo plánováno již koncem druhé světové války. Dwight Eizenhower však předhodil Stalinovi ještě neohryzanou kost - východní Evropu a tím se vytvořila pomyslná železná opona a z Evropské unie sešlo.

Evropská unie není nic jiného, než vytvoření jednotného celku s jednotnou měnou, kde postupně zaniknou jednotlivé národy. Národní cítění a národní tradice zůstanou jenom ve vzpomínkách pamětníků. Z polí se bude ozývat polohlasný popěvek lidových písní, ale to jenom tehdy, když strážci pořádku nebudou v dohledu. "Kde domov můj, kde domov můj..." už nebude státní hymna, ale pouze nostalgická vzpomínková otázka. Tohle čeká i Kanadu, USA a Mexiko, neboli Severoamerická Unie - jedna velká země, jeden veliký bordel a jedna společná měna - Amero. Kdo asi má zájem na vytvoření takovýchto společenských uspořádání a proč?
Organizovaný chaos = snadná kontrola lidí. Jednak společná měna a potom - centralizované zásobovování. Později se to jednoduše a snadno změní na bezhotovostní společnost. RFID čipy implantované pod pokožkou jednak na placení účtů a také na prokázání identity. Centralizované zásobvání je centralizované ze stejného důvodu - regulovaná populace (počet lidí). Možná vás bude zajímat, kdo si takové ptákoviny vymyslel? Pitomci a psychopati, kteří se jedenkrát za rok sejdou a vymýšlí ptákoviny na ovládnutí světa. Říkají s skupina Bilderberg. Jinak také váleční štváči a kriminální mafie, která pracuje na příkaz dalších několika lidí v pozadí. Část jich přitom patří na psychiatrii a většina z nich do oranžových kombinéz a doživotně na Guantanamo.

163201

15.06.2008 06:07

Sarkozy pracuje na plánu jak obejít irské referendum

RE: Služebník Ďábla Sarkozy....

Mirda 24.?.?.?

>Jmenuje se Segolene, ale to neni az tak podstatne....
----
Je to podstatné, paní Ajo a děkuji za připomenutí. Sarkozy je poslušný pejsek. Když víme, co Evropská unie znamená, tak kdokoliv ji prosazuje, je zrádce a zaslouží nafackovat, ne-li něco horšího. Kdyby nechali všechno svému přirozenému vývoji, tak nemáme žádné teroristy, ani ty v Bílém domě a lidstvo se může věnovat ušlechtilým cílům. Např. jak udržet porodnost v přijatelných mezích, jak uživit veškeré lidstvo na planetě (máme tolik možností, že nikdo nemusí jít do postele hladový) a neméně důležitá záležitost - jak se pohybovat v prostoru bez ropného paliva. Technologie na to máme, jenom je to všechno úmyslně potlačeno. Máme tady přece ropu a ta musí vydělat hrstce zasvědcených hříšné prachy a přitom to kanadská vláda a vláda US podporuje. Ropné firmy finančně podporují vládu a ta jim zase na oplátku nezdaňuje zisky. Naše (kanadská) Green Party prosazuje navíc t.zv carbon tax. Zvýšení ceny benzínu pro zločince na úkor nás "otroků". To, co se kolem nás v současné době děje je zločin na lidské společnosti s případným zničením celé planety. To, že si Sarky pozval syrského prezidenta na mecheche, je jenom zástěrka, aby ukázal, že není pudlíček na Bushově klíně a Washington mu to baští. [chechtot]
Světem se šíří protiamerická vlna a Sarky chce získat opět svou ztracenou popularitu. Jsou to všichni komedianti. [smích] [pláč]

163206

15.06.2008 06:18

Sarkozy pracuje na plánu jak obejít irské referendum

RE: Služebník Ďábla Sarkozy....

Mirda 24.?.?.?

Takyjeden....máme tady internet a to je naše jediná spása. Lidé se nakonec probudí a ty parazity vykopou. Na jiné řešení nemáme totiž dostatek kandelábrů.

163207

15.06.2008 06:57

Irské referendum odmítlo Lisabonskou smlouvu

RE: 10 bodov:

Mirda 24.?.?.?

To je dobrá zpráva!

163208

15.06.2008 17:40

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: Korán versus Talmud...

Mirda 24.?.?.?

>Prosím o vysvětlení.
-------
Vysvětlení je naprosto jednoduché. Je to návod k sebeobraně. Když se nad textem zamyslíme, tak si musíme zákonitě představit to utrpení, kterému muslimové byli vystaveni už v dávné minulosti. Nic se nezměnilo. Historie se opakuje. Výbojné hordy chazarů už nejezdí na koních s oštěpem v ruce, ale v tancích Merkava a létají v ukradených F-15, F-16 a F-18 se znakem Solomonovy pečetě - šesticípé hvězdy.
Jako protiargument - na vyváženost - nám tady Vanguarde uveďte několik citátů z Talmudu, ať můžeme porovnat. Možná to bude pro některé šokující, jakou rasistickou literaturou se vychovávají židovské děti k jejich vyvolenosti.

163238

15.06.2008 17:59

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: pouze vyhnáním

Mirda 24.?.?.?

>Lepsi reseni je v prestehovani Israele do USA, kde je stale dostatek mista.
------
Já bych navrhoval Mrtvé údolí v Nevadě na sever od Las Vegas. Až na jednu jedinou oázu "Scotties Castle" - která by se dala přejmenovat na "Nový Jeruzalem" - ani živáčka nepotkáte. Do Las Vegas - města neřesti a kasín - coby kamenem dohodil. Nedaleko je "Area 51", což by jim nahradilo Negevskou poušť, kde mohou trénovat pochodem vchod, levá, pravá a možná také jak funguje splachovací záchod. Pokud je stále ještě bude držet ta roztahovačná povaha, tak v sousední Arizoně je místa habaděj. Nikoho nemusí zabíjet k zabírání nového území. Jsou tam rozlehlá místa, kde za posledních sto (a více) let lidská noha doposud nevstoupila.
Není tohle nádherná myšlenka? Palestinci by měli konečně důvod oslavovat nezávislot.

163239

15.06.2008 18:20

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: Tak nevím - zbytečné obavy

Mirda 24.?.?.?

Takhle by to mohlo fungovat a lidstvo by dokázalo přežít. S tím se dá jedině souhlasit, přestože to je dosti naivní představa. Jak to Vojto vysvětlíte těm vašim elitám?

163241

15.06.2008 20:17

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: Tak nevím

Mirda 24.?.?.?

>Jak by tu redukci mohli provést?
------
Poučme se trochu z historie. Nejsnadnější, nejlevnější a nejspolehlivější - avšak nejdrastičtější - metoda snížení lidské populace je vyhladověním. Příklady: plánovaný hladomor - Ukrajina 1920, 1933-1935, Německo 1933, Čína 1949-1966. Izrael 1948 - bakteriální otrava pitné vody (vyhlazení palestinského obyvatelstva). Centrální zásobování potravinama, které se prosazuje v současné době v Evropské unii, dává nepřeberné možnosti kontroly trhu. Jednak omezením dodávek, ale i potřebnou bakteriální úpravou k uspíšení zákeřných cílů. Na tomto kontinentě tohle bylo již vyzkoušeno: Minulý rok - špenát (e-coli bakterie) a letos rajčata (salmonella bakterie). Nepodceňovat a udržet si nezávislost v zemědělské a
živočišné výrobě.
Další metoda je očkování. V případě mimořádné události se stane očkování obyvatelstva povinné (na to už mají i zákony - kdo odmítne, je nepřítelem režimu a bude odstraněn). Samozřejmě, že to nebude provedeno jako humanitární akce na záchranu lidí, ale právě naopak - s patřičnou dávkou rtuti - akce bude na snížení populace. Příklad z historie: po první světové válce v roce 1918 se objevila "pandemie" chřipky. Údajně špatné hygienické podmínky během války dopomohly k jejímu vzniku a šíření. Na následky podlehlo statisíce lidí celosvětově. Za zajímavost by stálo poznamenat, že na následky chřipky tehdy zemřeli především ti, kteří byli očkováni. Pokus v současné době proběhl na rychlostních automobilových soutěžích NASCAR. Bylo vyhlášeno povinné očkování poředatelů a účastníků soutěže. Pro hosty/návštěvníky prozatím dobrovolné.
To byl jenom krátký výňatek k poučení.
Nezasvědcený Vanguard - jak lze pozorovat z jeho příspěvku - je už zaručeně a zdárně odkázaný svou nevědomostí k exterminaci. Nevědomost neomlouvá a poučit se nechce - dobře mu tak.
Jsou to šílené plány psychopatů, proto tomu někteří nevěří a i já osobně bych tomu raději nevěřil.
Paní Jarmilo, já si nemyslím, že by to zkoušeli s tou neutronovkou. To by se ovčané rychle vyplašili a nechtěli by spolupracovat. Kdo jim potom upeče chleba?

163246

20.06.2008 07:17

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

Podle Brzezinského:

Mirda 24.?.?.?

kdokoli, kdo se stane příštím americkým prezidentem, bude muset přesvědčivě navrhnout následující kroky k míru: a) přiznat Palestincům právo na návrat z Jordánska, b) demilitarizace palestinského státu, c) připojení části Jeruzaléma Izraeli, d) návrat Izraele do hranic před rokem 1967 se „spravedlivým vyrovnáním“. Bude-li se podle tohoto scénáře postupovat, „mohou se Izrael a Palestina stát Singapurem Blízkého východu a to je v zájmu Spojených států.“

Zbigniew Brzezinski tímto návrhem nenabízí žádné řešení. Já bych se spíše přiklonil k návrhu iránského prezidenta Mahmuda Ahmadinejada a to: rozpustit sionistickou vládu Izraele. Konečně naplnit podmínky Balfourské deklarace zevedením vlády židů a Arabů 50/50. Šedesát křesel v Knesetu pro Palestince a šedesát pro židy. Sionistům přidělit oranžové kombinézy na Guantanamo a nakonec si sami mohou také vyzkoušet waterboarding. Tak tedy pěkně popořádku:
a) přiznat Palestincům právo na vlastní stát Palestinu.
b) kompletní demilitarizace Izraele včetně zrušení jaderného programu.
c) Jeruzalém vždy patřil původním obyvatelům a to byli židé a Arabové, kde žili pospolu v míru a v pohodě už po dva tisíce let.
d) ponechat bezezměny. Ale s okamžitou platností zastavit Izraeli finanční a vojenskou pomoc Spojených států a Německa.
Prohlásit izraelskou lobby AIPAC za ilegální organizaci (což v podstatě je).

Je vidět, že se Brzezinskému na stáří ozvalo svědomí a stejně tak, jako Jimmy Carter, oba se snaží být velice "nápomocní".
Alespoň se snaží, ale - jak se říká - čurat na jiný hydrant už mohli v době svého působení ve vládě USA. Kdyby skutečně požadovali změnu, tak se začnout domáhat poctivého vyšetření 9/11 a potrestání viníků. Tohle by bylo jenom tak pro začátek.

163567

21.06.2008 18:23

Vězeňský průmysl v USA: velký byznys nebo nový druh otroctví?

RE: Zeme neomezenych moznosti

Mirda 24.?.?.?

>...V USA maj ty democracie tolik , ze si ji muzou nacpat do prdele !
----
[chechtot] [chechtot] [chechtot] A proto ji také vyváží do jiných zemí.
Dnešní vojenská technologie umožňuje rozdávat demokracii ve velkých dávkách a to především z bojových letounů a pomocí GPS řízených střel. Je to takhle bezpečnější a se zárukou doručení.
Pozemní rozvážka demokracie - v obrněných transportérech - přináší s sebou jistá rizika v případě nepochopení demokratických principů.

163647

21.06.2008 18:04

Vězeňský průmysl v USA: velký byznys nebo nový druh otroctví?

RE: velmi dobry napad v USA, tak to ma byt!

Mirda 24.?.?.?

>...Zejmena co se tyce tezkych kriminalniku tak bych se vsema deseti primlouval za zruseni veznic a postaveni koncentracnich taboru. Ostnaty drat, miny, kulometne veze a platene stany...
------
Tohle tady už jednou bylo za WW2. Pokud se vám takové řešení zamlouvá, tak potřebujete nezbytně psychiatrické léčení.
Že vy jste jeden z druhé, nebo třetí generace vyhlazených nebo přeživších? Mám pro vás dobrou zprávu - v Izraeli zahájili pro takové lidi léčení.

163648

21.06.2008 19:31

Vězeňský průmysl v USA: velký byznys nebo nový druh otroctví?

RE: Bude hůř.

Mirda 24.?.?.?

Méďo, díky za zajímavé a poučné odkazy. Osobně si myslím, že veškerý výzkum alternativních paliv je úmyslně potlačován, co se týče především pohonu na vodík a elektrickou energii. Všechno ostatní, jako metan, etanol, uhelný plyn, biopaliva, je pouze doplněk současného pohonu na ropu. Tahle paliva ropu nikdy nenahradí a proto tento směr "výzkumu" (čti:podvod) ropné společnosti podporují.
Už přes třicet let jezdí experimentální vozy BMW na vodíkový pohon. Přes deset let jezdí v Německu na vodík městský autobus firmy Mercedes. V Kalifornii je již osm let v provozu soukromě vyvinutý vůz na vodíkový pohon. Proč jsme již nepřešli na vodík celosvětově, když na to máme technologie? Není zájem! Nejen ropné společnosti, ale také "naše" vláda by ztratily obrovské
zisky. Miliardy dolarů ročně tečou s každým prodaným litrem benzínu do státní pokladny. Jak by se asi zdanila voda?

Asi před třemi lety jsem sledoval na místních televizních zprávách veřejné představení funkčního prototypu vodíkového motoru. Na tiskovce byl majitel místní firmy a premiér provincie. Generátor vodíku byl součástí motoru, takže stačí napdlnit nádrž vodou. Motor byl určen pro městské autobusy a jednou z výhod by bylo, že v době minimálního nočního provozu - kdy autobusy stojí v garážích - generátory mohou běžet a zásobovat el. proudem lokální elektrickou síť. Přinejmenším vytápění garáží a přilehlé kanceláře. S napětím jsem očekával, že to premiér příjme a přejdeme na vodíkový pohon. Jak to dopadlo? Jezdí se na ropu dál.

163652

21.06.2008 23:12

Vězeňský průmysl v USA: velký byznys nebo nový druh otroctví?

Undocumented workers...

Mirda 24.?.?.?

>...pracovníky bez papírů (v originále undocumented workers – nejsem si jistý, co se tím míní, editor)...
------
Překlad je správný - pracovníci bez papírů. Vysvětlím, co to znamená. Je to jeden z novotvarů sionistického slovníku.
Vztahuje se především k mexickým - ale i k ostatním - ilegálním pracovníkům. Samotný výraz "ilegální pracovník" je přesně to, co vyjádřuje: ILEGÁLNÍ a ilegální pobyt ve Spojených státech je
porušením emigračních zákonů. Trestá se pokutou a deportací.
Odhaduje se, že ve Spojených státech se zdržuje asi 20 milionů ilegálů z Mexika. Podobně, jako vězeňský průmysl (popsáno v článku), ilegální pracovníci jsou ve Spojených státech novodobí otroci. Práce pod státem stanovenou minimální mzdu (asi $5.50 na hodinu). Bez sociálního a zdravotního pojištění, bez nároku na dovolenou. Stejně tak zaměstnavatel poskytující práci těmto ilegálům porušuje zákon. Tohle má mnohem hlubší pozadí.

Císař Dubya (43. prezident Spojených států G.W.Bush) naprosto ignoruje zájmy Ameriky o ochraně hranic. V roce 2010 se plánuje založení Severoamerické unie. Mexiko, USA a Kanada - jeden velký stát, jeden velký bordel. Proč tedy vyhazovat peníze na výstavbu plotu a ochranu hranic? Se zvýšeným přílivem ilegálů z Mexika, se zvýšila kriminalita v přilehlých pohraničních státech na jihu USA. Místní obyvatelé se za vlastní finance rozhodli budovat hraniční plot a vytvořili si hlídky - domobranu - na ochranu hranic. Současně však vznikly "zájmové" skupiny, kterým se tohle nelíbí. Lobbyisté tlačí na kongres k zavedení amnestie pro ilegály a aby se vyhnuli samotného faktu, že jsou ve Spojených státech ilegálně, nemohou je nazývat ilegální pracovníci, ale pracovníci bez dokumentů - undocumented workers. [mrknutí jedním okem]

163667

22.06.2008 06:48

Svoboda až příště

RE: ... byl někdy někde komunismus prosazen?

Mirda 24.?.?.?

Méďo, pěkně jste to Vojtovi nandal. [chechtot] [chechtot] [velký smích] Blahopřeji.
Na tu vaši otázku, zdali byl komunismus už někde prosazen, bylo na Zvědavci několik diskuzí. Ano, byl prosazen a úspěšně funguje v několika společenských útvarech.
a) David Benjamin Gurion, nadšený komunistický sionista - první ministerský předseda Izraele a válečný zločinec, založil v Izraeli kibutze.
b) Jehovovi svědci - ústředí v New Yorku (společnost Strážné věže).
c) Huttoritské kolonie - založené někdy v polovině 17-tého století na území dnešní Moravy. Doposud prospívají a udržely se v Kanadě.
d) Almish kolonie. Podobné sekupení a zřízení, jako v předchozím bodě (podrobnosti neznám).
e) náboženská sekta polygamistů (článek nedávno vyšel na Zvědavci).
f) funkční základní jednotka ve společnosti - rodina (společnými silami ku prospěchu jednotného celku).

Ve všech příkladech se uplatňuje princip odměňování v komunistické společnosti: "Každý podle svých schopností, každému podle jeho zásluh". V mnoha uvedených příkladech se uplatňuje i: "podle jeho potřeb". Mohl bych rozvést podrobněji, ale snad až v případných reakcích.

P.S. Připadá mi to, že Vojta má tady v diskuzích určité poslání. Jinak vítám jeho upřímnost, že uvádí svůj IQ kvocient společně se svým jménem - Vojta49.

163687

22.06.2008 06:30

Svoboda až příště

RE: ...

Mirda 24.?.?.?

>Toto propojení, myslím něco znamená a zmůže. [chechtot] [velký smích]
-----
Velice zajímavá a důležitá informace. Nevím, co znamená ten smích na konci vašeho příspěvku, ale jsme svědci vytváření životně důležité opozice americko-izraelské hegemonii. Důkaz o funkčnosti zákonů akce-reakce v praxi.

163688

25.06.2008 06:52

Bezpečné přihlášení do Zvědavce

RE: Este by som do prispevku pridal screenshoty pre IE6 a IE 7

Mirda 24.?.?.?

Povedlo se. Používám IE7 a po několika dřívějších pokusech jsem to vzdal. Až po tomto upozornění - kde je zakopaný pes - jsem si dodal odvahu a kliknul na "použít nezabezpečené spojení". A ejhle...jsem tady.

163882

25.06.2008 07:29

Bezpečné přihlášení do Zvědavce

RE: Hillary se sviním v pozadí hodí víc.

Mirda 24.?.?.?

Já bych Johna McCaina zase tak moc nevychvaloval. Kdo ví, kdo ví?...Nemusí být všechno pravda, co sám o sobě povídá. Jeho žena Cindy rozhodně feťačka byla a ani se s tím netají. O sexuální orientaci Johna nemám ponětí.

>Obama vyhraje volby, CIA ho sejme a prezidentkou se stane poslušná slepice Hillary.
----
Tohle je jedna z alternativ. Zatím se Obama vyhýbá odpovědi, zda-li nabídne Hillary místo vice-prezidentky. Možná právě z tohoto důvodu. Nechce se mu umírat "za vlast". Další varianta, která přichází v úvahu je Al Gore jako vice-prezident. No a třetí...další tragická událost a Bush vyhlásí stanné právo a má úřad zajištěn až do smrti.

163884

25.06.2008 07:31

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

Mirda 24.?.?.?

>Tak to jsem klidný. Zkusím to zítra. [chechtot]

Zkuste i tohle. Tomu neodolá a zajistě i uvěří anti-anti.

163889

26.06.2008 07:37

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

Mirda 24.?.?.?

>Již tady taky byla o tom řeč- to slovo holocaust je taky moc
>zajímavé pane Koubku. Vymyslel ho zcela nedávno, už tedy
>nevím kdo, ale jedno je jisté, že to slovo nenajdete v
>žádném komunistickém slovníku.To slovo bylo vymyšleno
>proto, aby měli Židé extra výraz jen a jen pro sebe...
----
Nejsem Koubek, ale vnutím se do debaty a upřesním nepatrně podrobnosti ohledně holokóstu, paní Jarmilo. Poprvé se tohle zaklínadlo objevilo v tisku New York Hebrew (židovský plátek) v roce 1919. Mám někde odkaz, ale už je pozdě se přehrabovat v dokumentech. Stručné znění: "s poukázánim na utrpení židů během první světové války, kdy zahynulo 6 milionů židů, se vyzývá světová veřejnost o finanční pomoc. Tento holocaust se již nikdy nesmí opakovat". Asi tak nějak. Čili stejný název (holocaust) a dokonce stejný počet - 6 milionů. Volání však nebylo vyslyšeno. Jednak asi, že světová média ještě nepatřila těm kóšer vyvoleným, ale také - což je pravděpodobnější - založení státu Izrael se nekonalo. Vláda Velká Británie, přestože vydala Rothschildovi Palestinu (viz Balfourská deklarace z roku 1917), tak neměli k tomu oprávnění a zcela určitě - vyčteno z několika pramenů - Balfourská deklarace pozbyla platnosti. Nebyly održeny podmínky ohledně mírového soužití židů a Arabů a vzájemné náboženské snášenlivosti. Nejen, že docházelo již z počátku ke genocidě Palestinců, ale sionisté vyvražďovali - v té době přítomné - členy britské pořádkové kolonizační armády. Byl zavražděn i britský diplomat (na jméno si nepamatuji). První pokus tedy nevyšel, tak se naplánovala druhá světová válka a na řadu přišel fašismus. O tom jsem se již dříve zmiňoval. Tzv. pokus o nastolení NWO - komunismus, fašismus a nyní probíhá náboženská válka, čehož jsme právě svědky. Všechny tyto experimenty byly vypracovány na žádost Rothschilda generálem americké armády - Albertem Pikem.

Proč slovo holocaust nenajdeme v komunistickém slovníku? I o tom jsem již dříve psal, ale zopakuji. VŘSR se sice podařila, ale nevedlo to k založení NWO. Nevyšlo to! Stalin v roce 1944 odmítl nabídku Jacoba Schiffa, hlavního hráče Federal Reserve Bank, která Ruskou revoluci naplánovala a financovala. Stalin neměl zájem, neboť si uvědomil, co bude následovat. Fašismus padl (i Hitler vybočil od původních plánů). Ač to zní neskutečně, komunismus východního bloku se postavil proti snahám imperialismu o nastolení jedné světové vlády. Gottwald nechal na příkaz Stalina popravit 230 členů tehdejší československé vlády (tzv.-zločiny komunismu. Všichni židovského původu). Nejen za ilegální dodávky československých zbraní do Izraele, ale především pro výstrahu. Zamezil tímto nežádoucímu vlivu "jistých zájmových skupin". Proto se různé výklady příběhů holocaustu v tehdejším Československu nevyskytovaly.

163943

29.06.2008 18:44

Německo odmítlo další holocaustové reparace

Odškodnění...

Mirda 24.?.?.?

Ne, že bych nepřál stařenkám a stařečkům menší či větší přilepšení k důchodu, ale zaslouží si to? Statisíce židů přežilo holocaust už jenom tím, že před válkou vycestovali z Evropy do jiných zemí. Statisíce židů přežili holocaust i tím způsobem, že se v Evropě vůbec nenarodili a přitom se všichni tito lidé hrdě hlásí k reparacím pro oběti holocaustu. Proč se tak děje?

Německo nabídlo peníze na odškodnění a tak se odevšad z celého světa vynořilo spousta natažených rukou. Kdo je (a nebo si myslí, že je) židem, tak pěkně do fronty, bude o vás do konce života postaráno. Kolik jiných lidí zahynulo v koncentračních táborech? Kolik jiných lidí si prožilo stejné hrůzy války a byly také součástí otrocké pracovní mašinerie v koncentrácích? Na tyto lidi se nějak zapomnělo. Nakonec - jak již z článku vyplývá - i na vězně židovského původu se sionisté vykašlali. Reparace ano, ale ne pro ty, kteří si to zaslouží. A proč platí reparace Německo? Kdo začal válku? Kdo na válce nejvíce vydělal? Proč se židé neobrátí přímo na mezinárodní bankovní kartely? Na ty, kteří na válce nejvíce vydělaly a kteří obě světové války naplánovali.

Po bitvě je každý generálem, ale přesto si dovolím navrhnout, jak by takové odškodnění mělo spravedlivě probíhat. Jednorázový poplatek a šmitec! Pomiňme důvody uvěznění. Za války se do vězení dostal kde-kdo i za krádež bochníku chleba. Tak tedy: Dřel jsi v nacistickém koncentráku? Rok, dva, tři? Tak tady máš odškodnění a basta. Takhle by se zamezilo podvodům sionistických organizací, kteří si - jak to Norman Finkelstein nazval - vytvořili z holocaustu průmysl.

164169

29.06.2008 20:24

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Mirda 24.?.?.?

Jak už Rejpal napsal: Rozkaz na vojně je "zákon" a neuposlechnutí rozkazu v době války znamená kulku. René, nedávno jsme spolu prohodili několik vět o útoku na USS Liberty (1967). Sám jste napsal, že to musel být hrozný pocit pro vojáky, kteří byli odvoláni a nemohli pomoct kamarádům. Ani já bych nechtěl být v situaci odvolaných vojáků. Já mám silné morální zásady. Odkroutil jsem si dva roky vojenské služby a byl jsem strašně rád, že to bylo v mírovém období. Do nikoho jsem nemusel střílet a ani bych to nedokázal. Tak to bohužel na vojně chodí. Když je velitel zločinec, tak se zločin posune dominovým efektem na další v pořadí. Samotní námořníci na USS Liberty, kteří zůstali naživu, dostali rozkaz: "Držte hubu. Nikomu neříkejte, jak se to stalo, jinak jdete do vězení a možná i něco horšího". Každý věděl, co znamená to "něco horšího".

Ten velitel, který tohle přikázal, byl tehdejší prezident Lyndon Johnson, společně s ministrem obrany(války) Robertem McNamarou a přesunulo se to na admirála Johna McCaina, admirála Kidda atd,atd. Nikdo ani necekl. Všichni se podíleli na zločinu a jeho zamlčování. Jiná situace byla s admirálem Williamem Fallonem. Ten se zločiny páchanými v Iráku nesouhlasil, stejně tak by asi nedokázal dát armádě příkaz k připravovanému podvodnému útoku na Irán a ještě přitom s vymyšlenými důvody, proto rezignoval. I generál Peter Pace (bývalý vojenský poradce Bílého domu) veřejně prohlásil: "voják musí splnit rozkaz i když si je vědom, že rozkaz je ilegální nebo nemorální". Proto je v závorce uvedeno "bývalý".

A co se týká rozkazu k mučení ve vězení Abhu Graib? Ten byl vydán samotným šéfem - tehdejším ministrem války - Donaldem Rumsfeldem a ostatní se (pro porozptýlení) dobrovolně zúčastnili.

P.S. poznámka pro Rejpala.
>...Psal jsem o tom, protoze me tady jednou dal
>"drzkovou" jeden Moravak...
>...Ti "oni" Moravaci co me tady dali drzkovou ze ONI jsou >Moravane a ne zadni Cesi...
------
Jeden Moravák nejsou ONI. Nehažme všechny do jednoho pytle. I já pocházím z Velkomoravské říše a mohu potvrdit, že Moraváci jsou zlatí a dobrosrdeční lidé.

164171

29.06.2008 22:25

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

Plnění rozkazu....

Mirda 24.?.?.?

Krátce po druhé světové válce se psychologové zabývaly zajímavým úkazem: "Jak je to vůbec možné, že - jinak spořádaný a svědomitý člověk - je schopen dopustit se zločinům proti lidskosti"? Odvolávali se přitom na soudní procesy s válečnými zločinci, kdy vysocí důstojníci Wehrmachtu zdůvodňpvali svá jednání těmito slovy: "Plnil jsem příkaz nadřízeného". Skupina amerických psychologů se chtěla přesvědčit, zda-li to byla jenom výmluva a svalování viny na nadřízeného a nebo lze lidské svědomí posunout do jiné dimenze, že je člověk skutečně schopen zločin proti lidskosti spáchat. Psychologové provedli experiment, jak dalece člověk dokáže zajít při způsobení bolesti druhému člověku.

Testovaná osoba byla učitelka středního věku. Ve druhé místnosti za skleněným oknem byl muž a ke každé ruce měl připevněnou elektrodu. Učitelka byla ujištěna, že muž je vězeň a že se dobrovolně podrobuje testu účinku elektrického proudu na lidské tělo. Ve sktečnosti onen vězeň byl divadelní herec a k elelektrodám nebyl el.proud připojen. Vedle učitelky stál instruktor testu a dával příkazy. Otáčením kolem reostatu se začal "vězeň" mírně chvět a instruktor pokunul ke zvýšení napětí. Test pokračoval. "Vězeň" začal prosit a lamentoval rukama, aby byl test ukončen. Na obličeji vykazoval silné pocity bolesti. Učitelka spustila ruce s kola reostatu, ale instruktor ji pokunul, aby pokračovala. Další otočení kolem a "vězeň" spadl v křečích na podlahu. Učitelka přestala a zeptala se instruktora: "Kdo za tohle přebírá odpovědnost"? Instruktor ji ujistil, že test je součástí důležitého výzkumu a ústav je za všechno zodpovědný. Pokynul učitelce k dalšímu zvýšení napětí a ona dále otočila kolem reostatu až "vězeň" zůstal ležet na podlaze bez pohybu.

Tento test byl proveden s více osobami a se stejným výsledkem. Tím bylo prokázáno, že přesunutím odpovědnosti lze lidské svědomí posunout do nižší dimenze a člověk je takto schopen
podílet se i na zločinu.

164175

30.06.2008 01:05

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

RE: Úča dostane pěkný prémie.

Mirda 24.?.?.?

Vodníku, tady je něco podobného s českými titulky. Hodinu a půl google video.

164184

30.06.2008 01:21

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Mirda 24.?.?.?

Rejpale....Nejen Rejpal si může rejpnout. [mrknutí jedním okem]

164187

30.06.2008 14:30

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Mirda 24.?.?.?

>...Jeste k tem Moravakum. Nikde jsem nerekl, ze to jsou spatny
>lidi. Urcite jsou uprimejsi nez mnozi Cesi.
......
Rejpale, jak tohle vůbec můžeš napsat? Lidi nelze škatulkovat podle místa, kde se usadili a kde zapustili kořeny. Slované jsou všeobecně - co se týče kultury, vychování, inteligence atd. - na přibližně stejné úrovni. Jedině snad chazary můžeš označit, že se liší od lidí. Ale nakonec i v Izraeli najdeš slušné, kulturní
a inteligentní lidi, proto ani tam nelze všechny zatracovat. Menší skupiny izraelských turistů, kteří se doposud nenaučili používat splachovací záchod a chovají se jako zvěř, zanechávají po světě otřesný dojem a vrhají špatné světlo na všechny. Viz události: hotel v Osvětimi, rekreační středisko na Kypru, lyžařské centrum v Aspen Colorado, hotel ve Francii, IDF jednotky v pásmu Gaza. Nebudu zacházet do podrobností, ale takhle se lidé rozhodně nechovají.

To jen tak na okraj, že lidi nelze škatulkovat.

164211

30.06.2008 15:00

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Vážený pane předsedo...

Mirda 24.?.?.?

Ale já se tam stále nemohu dostat. Zkoušel jsem to několikrát.
(je to - kubatanazory.cz?)

164212

Sdílím stejný názor. I ta exterminační metoda:
...a treba ich hlasit kazdy den, z kazdej adresy a potom sa este vrtat, preco uz konecne nezakrocili...dosáhne zaručeně lepšího výsledku, než výrobky IG Farben. [velký smích] [chechtot]

164216

30.06.2008 16:32

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Vážený pane předsedo...

Mirda 24.?.?.?

Už to jede. Začtu se až bude více času.

164221

[vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]
Já v tom vidím dvě tuny ironie. [mrknutí jedním okem]

164222

30.06.2008 16:26

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: cenzurované stránky

Mirda 24.?.?.?

>Takže už tam majú poslané stránky ako Eretz a Delet [velký smích]
-----
Blahopřeji...I já se zapojím do očisty internetu od nevhodných a nežádoucích stránek. [velký smích]
Jak se říká: "Pero je mocnější než meč"! [mrknutí jedním okem]

164225

30.06.2008 18:05

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Možná by se měla cenzurovat TV....

Mirda 24.?.?.?

>Asi existuje nějaká vypracovaná metodika...
-------
Nic není náhoda. Všechno je pečlivě propracováno a naplánováno.

Varování pro pana Vojtu49: Následující věty by mohly přivodit žaludeční potíže, návaly žluči do dutiny lebeční, případně samovolné vyměšování odpadních produktů látkové přeměny v obou konsistenčních formách současně - tekuté i pevné. Proto čtení následujících řádků - pro psychicky labilní jedince typu Vojta49, anti-anti a jiné, je pouze na vlastní riziko a nedoporučuje se!

Co se kolem nás děje, není jenom záležitostí nějakého sci-fi "vnuknutí" po drogové víkendové halucinaci a nebo po fantas-magorickém snu jednoho egocentrického idiota. Hrstka parazitních psychopatů, kteří si myslí, že jenom ONI jsou předurčeni k tomu, aby vládli světu a potažmo celému lidstvu na planetě, nemají nic jiného na práci, než vymýšlet metodiku/strategii k uskutečnění těch jejich nesmyslných a zhoubných plánů. Není pro ně žádný problém si najít ty nejlepší z nejlepších a za tučný bakšiš (jidášský groš) si najmout vědce z různých oborů. Mnohaleté bádání v oboru psychologie, farmaceutického výzkumu, geneticky modifikovaných potravin (Monsanto), vědce z oborů fyziky, astrologie, informačních technologií (počáteční výzkum firmy IBM byl rovněž financován klanem rodiny Rothschildů). Podařilo se jim ovládnout sdělovací prostředky a teď přichází na řadu cenzura internetu. Všechny tyto "technologické" výkřiky přinášejí postupně výsledky...zdánlivě pro lidstvo prospěšné, ale v podstatě působící k ovládnutí a ke zotročení společnosti a k nastolení jedné světové vlády.

Stále však ještě existují přírodní zákony akce-reakce a ty nelze za prachy koupit.

>U velké skupiny lidí, bude za současného stavu
>cenzura asi vítána…

Kdo se vzdá dobrovolně svých svobod za pocit zdánlivé bezpečnosti, nezaslouží si ani svobodu, ani bezpečnost. (Benjamin Franklin - aspoň si myslím, že to byl on)

164230

30.06.2008 19:29

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

Mirda 24.?.?.?

>"Slovo antisemitismus se používá výhradně pro nenávist vůči Židům...
------
Koubek má pravdu! Nenapsal co to je, ale jak se ten výraz používá. Takhle to zaklínadlo vidí židé. Jakoukoliv kritiku vůči židům a nebo státu Izrael považují židé za projev antisemitismu. Pro židy kritika znamená nenávist a proto: antisemitismus = kritika židů = nenávist. Jinými slovy: Antisemita je ten, koho židé nemají rádi, ale přitom to nemá s nenávistí nic společného. Ta nenávist je vůči osobě, která se opováží tu kritiku vyslovit. Vysvětluj to však židům, že ano, pane Koubek. Přitom konstruktivní kritika (za což se kritika převážně považuje), je nutná ve všech směrech a to ke všeobecné nápravě společnosti. Jenomže židé to takhle nevidí. Další nelogický výmysl je výraz "self-hating Jew". A opět - když žid kritizuje židy, tak on vlastně nekritizuje, ale sám sebe nenávidí. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Kam až ta jejich nenávist ke kritice zajde? A přitom židé o sobě tvrdí, že jsou tzv.vyvolený národ s nadprůměrnou inteligencí. Obojí je snadno zpochybnitelné a s antisemitismem to nemá nic společného.

164234

30.06.2008 19:31

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: ---------- DOTAZ NA EDITORA ----------

Mirda 24.?.?.?

Tady ale vůbec nejde o opačný názor, paní Jarmilo. Tady se jedná pouze o jeho vyjádření. Nejsem pro cenzuru, ale pro určitý respekt jeden ke druhému. O tohle jistě jde i panu Vladunovi. To, co tady sysz3r0 (huba jedna nevymáchaná) prezentuje, je skutečně hnus a žumpovní odpad a měl by se na pokyn moderátora patřičně usměrnit. Ale to je také jen můj názor.

164236

03.07.2008 06:28

Reálný dotyk Systému

Kde se stala chyba?

Mirda 24.?.?.?

Do roku 1980 - než jsem se vydal do světa na zkušenou - jsem bydlel v Ostravě Vítkovicích. Nebylo to z důvodu nedostatků bytů, což byl za tehdejšího režimu trvalý problém, ale měl jsem navybranou. Buď garsonku v nově postaveném paneláku v Porubě a nebo prostorný (soukromý) byt ve Vítkovicích v cikánské čtvrti. Cítím se lépe ve velkých prostorách a to rozhodlo. Nikdy jsem toho nelitoval a navíc jsem našel nové kamarády. Možná se někomu bude zdát, že jenom provokuji. Tak trochu ano. Nebyli to kamarádi na společné výlety a nebo na návštěvu kina, ale při setkání na ulici jsme se pokaždé zdravili a později i prohodili pár slov. Dokonce jsme i párkrát zašli společně ke Kaštovskému (nárožní hospůdka) na pivo a pokud tam už hošani tmavší pleti seděli a já si na jedno odskočil, tak jsem měl na hodinku nebo na dvě veselou společnost. Skutečně...po této stránce si nemohu stěžovat. Auto na ulici mi nikdo neukradl ani nepoškrábal. Byt mi nikdo nevyloupil ani okno nerozflákal. Tohle všechno o čem jsem se teď zmiňoval přišlo později - až tady v Kanadě.
Dokonce...ještě mnohem dříve - v základní škole - se párkrát stalo, že jsem měl spolužáky tmavší pleti. A byli jsme kamarádi, jako by to ani cikáni nebyli (jenom pro upřesněni - jsem sice také mírně tmavší pleti, ale Čech jako poleno a cikán nejsem).

Kde se tedy stala chyba? Co se změnilo? Jak už to tady objasnil Kevin, tak přesně tam je ten zakopaný pes. Není to až tak v samotných cikánech, ale v naší zpitomnělé a strašně stupidní politicko-korektní společnosti. Ve hloupé vládě, která se tohle snaží prosadit a úmyslně to udržuje ve stavu nekonečné a nezastavitelné setrvačnosti. Je to takhle jednodušší. Zbavit se odpovědnosti. Nacpat jim peníze (sociální podporu) a problém se trošičku oddálí. Jako by si úřady uplácely cikány aby ostatním dali pokoj. Takhle to vypadá a přesně tohle se děje. Sociální podpora je úplatek pro sociálně slabší vrstvy společnosti na ochranu střední a vyšší třídy. Je to výpalné ve formě - tohle vám musí stačit a dejte nám pokoj...střední třída to stejně zaplatí v daních.

Za současného stavu nevidím rozumné a efektivní řešení. Nejprve se musí skončit s tou stupidní politickou korektností a to by zase znamenalo - vyhodit vládu. Kde tedy začít?
Jinak řešení existuje, ale vzalo by to několik generací a trochu více peněz ze státní pokladny.

P.S. Někdo se tady v diskuzi zmiňoval, že cikáni pocházejí z Indie. Četl jsem vědeckou úvahu podloženou genetickým studiem, kde se Indie sice nevylučuje, ale spíše připadá v úvahu Egypt.

164266

03.07.2008 08:07

Írán nechce válku

Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

Mirda 24.?.?.?

"Darebácký" stát Irán se provinil tím, že má obrovská naleziště ropy...ještě větší než Irák. Další "zločin" a tenhle je neodpustitelný - Irán začal vlastní ropu prodávat za Euro. Tohle byl výsměch americkému petrodolaru a potažmo Federální rezervní bance. Tento strategický tah, tahle "zákeřná" podpásovka, způsobila ještě větší devalvaci dolaru a případnou motivaci pro jiné státy k následování. Je zřejmé, že než ředitel zeměkoule G.W.Bush opustí svůj úřad, chce si ještě splnit poslední povinnost, která se od něho očekává - rozpoutat válku s Iránem. Při tiskovkách Bush sice stále opakuje, že diplomatické jednání je přednostní řešení, ale vojenskou invazi nevylučuje. Jak říká: "Tento plán je stále na stole" (připraven k řešení).
No jistě - diplomacie nevyšla. Několikaleté ekonomické embarko se minulo účinku, převrat "ze vnitř" se nekonal a "darebácký" stát nadále odolová. Na upřesnění. Tohle je hlavním důvodem ekonomického embarga - vyvolat nespokojenost obyvatelstva s režimem, začít agitovat proti vládě a vést davy většinového obyvatelstva k uskutečnění převratu, na čemž se pracuje již několik roků. Jinými slovy - diplomacie selhala.

Izraelské vzdušné síly provádějí provokativní cvičení a Irán
mezitím připravuje v pohraničních oblastech hroby pro protivníka. Už jich vykopaly na 300 tisíc. Nemusím snad připomínat, že jak irácká, tak i nastávající iránská válka je na podnět Izraele a vedena americkou armádou pro Izrael. Nikoliv pro zájmy Ameriky. O zahraniční politiku Spojených států se už několik desetiletí stará administrativa Bílého domu - administrativa s dvojím občanstvím. Izraelská lobby AIPAC (kriminální organizace a agentura Mossad) si donucuje poslušnost kongresu úplatky, vydíráním a vyhrožováním. Kdo nebude spolupracovat, bude existenčně zničen, ne-li "něco horšího" a právě proto se konges tímto spolupodílí na zločinu.

Jenom doufejme, že váleční štváči si to rozmyslí, neboť by to skutečně znamenalo třetí světovou válku. Nezapomeňme, že Rusko jsou s Iránem a Sýrií neoficiální spojenci a válka proti Iránu, bude válkou celosvětovou a možná také už tou poslední.

164273

04.07.2008 03:23

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Mirda 24.?.?.?

>presne tak, aj ja mam aj velmi pozitivne skusenosti s >izraelskymi izraelcami, mam ich adresy a urcite
>tam urobim jednu dovolenku, ak boh da.
-----
Pane Google, nechci odrazovat, ale nespěchal bych. Uvidíme, jak se situace vystříbří a pokud nedojde k útoku na Irán, tak možná i já budu mít jednou příležitost shlédnout historické město Jerusalem. A když se to tam semele, tak ten obovský kráter stejně zaleje Středozemní moře.
Ještě jedno varování. Žijí tam mimo jiné (ani nevím, jak to popsat) jistá stvoření. Chodí to jako lidi, obléká se to jako lidi, dokonce to i vydává skřeky jako lidi, někteří nosí brýle aby vypadali jako lidi...a přitom to nejsou lidi. Alespoň se tak nechovají. Proto opatrnosti nikdy nezbývá. [mrknutí jedním okem]

164383

04.07.2008 04:26

Írán nechce válku

RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

Mirda 24.?.?.?

>Nepoučitelný lidský druh si to možná zaslouží.
-----
Tak už to v přírodě chodí. Vezměme si třeba mikrobiologický svět okolo nás. Zákeřný vir a nebo bakterie zdolá organismus a oba svorně zahynou. Ten parazit to snad ani neví, jak to dopadne a nebo mu to je jedno. Kdyby to tady mělo jednou skončit, nebude vám líto těch zvířátek, rostlinstva, ryb a mořských živočichů? Tolik milionů let to trvalo něž se to všechno vypitlalo a zmáčknutím jednoho červeného knoflíku z toho bude veliká ohnivá koule, která se kdysi nazývala planeta Země.

164385

04.07.2008 04:34

Írán nechce válku

RE: Klingoni a jejich loutka Polymorf...

Mirda 24.?.?.?

>Polymorf speciálně Klingonama dosazenej za účelem
>zlikvidování planety. Když bude zájem, můžu napsat víc....
------
Není potřeba. Mohu doplnit. Klidně si dosaďme za Klingony impérium kriminální dynastie rodu Rothschildů. Ty různé Plymorfy si už Rothschildi sami dosazují na trůn, aby plnili odkaz prvního z nich - psychopata status parazitus @ Homo sapiens sapiens. Obě zmíněné odrůdy, ať už Klingoni a nebo Polymorfoni do druhu homo sapiens absolutně nepatří. Zdání klame. Chodí jako lidi, oblékají se jako lidi a naučili se i hovořit jako lidi....ale lidi to nejsou. Samotní Klingoni to o sobě příznali. Rothschild kdysi prohlásil: "Kdybych se řídil vlastním svědomím, tak nic z toho, co jsem dokázal, nedokážu". Stejně tak Polymorfon Bush. Ten má s potlačováním vlastního svědomí zatím stále ještě potíže a je to vidět. Na tiskovkách většinou připomíná šklebící se opici. Do kategorie Klingonů bychm mohli nepochybně zařadit i celou skupinu Bilderberg. Takže ten rozdíl je naprosto patrný. Klingoni nemají svědomí a Polymorfoni ho ještě nedokáží úspěšně potlačit. Snad by tohle stačilo k objasnění?

164389

04.07.2008 06:13

Reálný dotyk Systému

RE: To myslíte vážně?

Mirda 24.?.?.?

>...Mě prostě hrozně vytočilo, že jen 19 lidí z tolika pomohlo.
-----
Já si myslím, že existují i čtenáři, kteří si zaplatí půlroční/roční předplatné a ti potom ve statistice příspěvků za jeden měsíc nefigurují. Nemyslím si, že to pan Stwora rozpočítává na každý jednotlivý měsíc. Nevím? Nechci za něho hovořit. I mně však připadá 19 strašně málo. Lidé si asi neuvědomují, že za vzdělání se platí a při takovéto návštěvnosti je zřejmé, že Zvědavce rozpoznalo hodně lidí jako kvalitní vzdělání, jinak by sem nechodili. Ani takový Eretz.cz si neodpustí pravidelné návštěvy, o čemž nás pokaždé neopomene Šimon Klein informovat na jeho stránkách.

>Je to váš názor, třeba by to fungovalo, já bych v zásadě
>proti nebyl, ale nevím nevím, zda by se našlo dost lidí, aby
>to po těch 50,- měsíčně dalo potřebnou částku...
------
I já bych se přiklonil k podobnému řešení. Myslím si však, že buď jsou lidi škarouhlíci a nebo jsou strašně líní, aby se rozhoupali k vypsání šeku. Padesátka měsíčně není moc...to si snad může dovolik každý, když už si dokáže zaplatit internet. Byla by hrozná škoda, kdyby se ten nápis "ZAVŘENO" ukazoval celý měsíc a potom nakonec zmizel úplně. Myslím si, že určitá motivace k zaplacení předplatného by byla, kdyby se zobrazila jenom počáteční - tučně vytištěná - část článku a zbytek pouze na předplatné. Diskuze bych nechal přístupné všem, ať to druhým vrtá v hlavě o čem se to klábosí. I Eretz.cz by si nakonec zakoupil předplatné.

Pokud tohle editor spatří, prosím o vyjádření.

164393

04.07.2008 06:43

Reálný dotyk Systému

RE: To myslíte vážně?

Mirda 24.?.?.?

Ještě mne napadlo. Pane Stwora a ne abyste mi napsal, že jsme OT a "Běžte si s tím na Fórum". Článek se jmenuje "Reálný dotyk Systému" a tak se toho Systému dotkněme, aby to viděli i ostatní. Možná to s něma pohne!
Další připomínku bych měl - pokud se pustíme do nějakého řešení, tak se přimlouvám za provedení vyjímky pro studenty a důchodce.
První - vím, co to znamená a druhé mne teprve čeká.

164394

04.07.2008 08:09

Reálný dotyk Systému

RE: Pan Peter,

Mirda 24.?.?.?

>Vysvětlením, nikoli však omluvou pro vás budiž to, že za vás >mluví vlastní strach a slabošství. Lidé takového ražení se pak >pro svou vlastní ustrašenost buď lokajsky přidávají k tyranům >nebo pokud jim to někdo umožní (viz. Hitler a deprivanti kolem >něho - všichni dosaženi k moci lidmi za oponou, aby jako >mouřeníni splnili úkol), se sami tyrany stávají.
------
Přesně jsi to vystihl...blahopřeji. Já osobně jsem už na Vojtu49 přestal reagovat. Nedokážu se s hlupákem a tupcem bavit na jeho úrovni a lidé mohou přestat rozlišovat.

164395

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 1

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,80 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
19,64 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,39 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 943,44 Kč
1 unce stříbra
545,84 Kč
Bitcoin
852 895,35 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 793 226