Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.03.2008 03:58

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...

Mirda 24.?.?.?

Pietroo, "Bohemian" je podle definice jednak příslušník společnosti na území Bohemia, čili Čech,
ale také byl přenesen k označení nekonformního stylu v oblékání a v uměleckých a povahových projevech. Něco jako výstředník, hejsek, bohém, Semerád atd. Jak už Spytihněv dole v příspěvku naznačil a já to potvrzuji, tak tento výraz byl na americký kontinent zavlečen emigranty z období Rakousko-Uherské říše. Úředním jazykem byla tehdy němčina a území s většinovým obyvatelstvem Čechů - Bohemia. Tito emigranti se sdružovali ve spolcích německé a české národnosti. Proto máme na universitě fakultu německé a slovanské kultury a doposud stále ještě existují tzv. "Bohemian Club" a to v Queens (na pokraji New York City) a v kanadském Winnipegu. Navštívil jsem oba. Jižně od Minneapolis je městečko New Prague, založeno v roce 1875 českým a německým emigrantem. I tam jsem byl.

A jakou to má souvislost s Bohemian Grove? Grove je v překladu brázda. 75 mílí severně od San Franciska je městečko Santa Rosa. Tam narazíte na dálnici Bohemian Highway. Je to neprůjezdná dálnice vedoucí přímo do pekel. Tedy do Bohemian Grove - satanášova hnízda. Oplocené území, kde si pitomci a psychopati provádějí ty svoje obřady satanismu a hrají si na božstvo planety.

157197

26.03.2008 04:32

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Národ/nost - trochu jiný pohled

Mirda 24.?.?.?

Musím skončit, zaslechl jsem v tv Havla a mám pocit, že půjdu zvracet.
---
Dovedu si představit to utrpení! [mrknutí jedním okem]

157201

27.03.2008 07:12

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Je to tak

Mirda 24.?.?.?

Není právě toto onen Mesiáš? Spasení zkrze celosvětově vyznávaný judaismus?
---
Tohle je pohled škvírou přiotevřených dveří do Nového světového řádu. Nevíte někdo, kde se dá zakoupit jarmulka? Wal-Mart to nevede - Čína to nevyrábí.
P.S. Pěkně objasněno, Béďo. [mrknutí jedním okem]

157273

27.03.2008 06:48

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Mirda 24.?.?.?

>Já si myslím, že za padesát roků již bude Země zase jen
>planeta prvoků.
---
Paní Jarmilo, my si totiž nic jiného ani nezasloužíme a planeta si konečně oddychne. Už si někdo z nás uvědomil, kde vlastně žijeme? V pekle! Ano, v pekle. Když se v pekle narodíš, tak ti to jako peklo nepřipadá. Uvedu příklad.

Kdyby to bylo možné vypůjčit si skupinku lidí, kteří žili v biblických dobách v počátcích našeho kalendáře...několik z nich postavit na ostrůvek doprostřed rušné křižovatky, kde kolem sviští tamvaje a ze všech stran projíždějí auta...druhou skupinku postavit do provozu montážní linky Fordovy automobilky...dalších pár lidí posadit na letišti na začátek
přistávací dráhy...pár lidí shodit padákem do centra bojiště v irácké válce. Co si myslíte, že budou ustrašeně a s rozechvěným hlasem vykládat kamarádům po návratu domů?
"Byli jsme v pekle".

157275

27.03.2008 07:22

Zrušte barvu!

RE: Barva umí být hezká

Mirda 24.?.?.?

Kateřino, mám naprosto stejné pocity. Dokonce mne zasáhlo pár kapek šplouchající vody koupaliště a nedovedu si vysvětlit ty lepkavé prsty po cukrové vatě. Mohu se nepatrně vloudit do Vašeho soukromí s otázkou - jsou to ty Vaše ratolesti o kterých jste se tady zmiňovala?

157276

27.03.2008 07:24

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Fair and balanced jako Fox News

Mirda 24.?.?.?

Já bych navrhoval utnout podporu, zastavit reparační fondy - ty stejně končí v rukou bezcharakterních právníků a nechat to na pospas zákonů přírody. Jak tady někteří prosazují právo silnějšího. I zákeřná šelma bez přísunu potravy zahyne.

Jak se kdysi tvrdilo, že všechny cesty vedou do Říma, tak to už dávno neplatí. Abych to upřesnil - od roku 1948 to neplatí. Všechny cesty vedou totiž do Izraele. Zločinci židovského původu - prchající před spravedlností - pláchnou domů, do Izraele. Tam jsou v bezpečí. Izrael je nevydá, tak jak to přikazuje jejich zákon "mesira" - žid žida neudá, jinak si "moser" (zrádce) zaslouží smrt. Mně to osobně připadá jako mafiánské zákony, kdy si nový člen musí zasloužit členství a důvěru chladnokrevnou vraždou.

Mají co chtějí, ale jak k tomu potom příjdou ti ostatní, kteří se do Izraele nechali zatáhnout zákonem návratu domů? A co potom jejich okupovaní sousedé v Palestině? Jak snadno se ukáže prstem, kdo na koho útočí (!!?) Ono to totiž může být také
úplně jinak!
(všimněte si zcela dole v článku, proč si CIA udržuje v Evropě tajné věznice)

Když potom sionistická vláda Izraele vykřikuje, že mají právo na sebeobranu, každý soudný člověk o tom musí pochybovat a já osobně bych to sebeobranou nikdy nenazval.

157278

27.03.2008 07:25

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Mirda 24.?.?.?

Takové pokuty si nikdo nemůže dovolit zaplatit. Lidi skončí ve věznicích za hlučný mejdán? A nebo se už ze zoufalství konečně vzbouří? Asi to k tomu povede, ale tady jsme v jiném článku to podrobněji rozebírat!
[smích]

157279

28.03.2008 04:55

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Je to tak

Mirda 24.?.?.?

ZaraMart má slušný výběr. Ještě sehnad nějaké to lepidlo. Když tak o tom přemýšlím, stále mne od konvertování odrazuje ta smlouva s B__hem - Brith - ušmyknutá špička. Já tohle nedokážu.

157391

28.03.2008 06:32

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Je to tak

Mirda 24.?.?.?

Region byl stabilní, ale jenom do té doby, kdy James Arthur Balfour vyjmul Palestinu z Britského mandátu a vhodil ji napospas Rothschildovi (prezident světového sionistického kongresu). Psal se rok 1917 a Blafourskou deklarací začalo divoké řádění nových přivandrovalců a současně začalo utrpení palestinského lidu. Smlouva byla podmíněna (zajišťovala) náboženské svobody a vzájemnou snášenlivost. Jak tohle pochopili první přivandrovalci prokázali vraždou britského diplomata a postupným vyvražďováním původních obyvatel.- skuteční potomci izraelských předků království "Judea" jsou Palestinci. Proto k založení "státu" Izrael doslo až sionistickou strategií zneužitím židů - holocaust - na jehož základě byl v roce 1948 Izrael založen. Už od samotného počátku začaly řádit organizované násilnické jednotky Irgun a Stern Gang napadající palestinské vesnice a vyvražďující stovky nevinných Palestinců.
Sionistická strategie rozpínavosti
pokračuje beze změny do dnešních dnů. (video záznam - město Hebron má 150 tisíc obyvatel - ukázka života Palestinců, strádání, násilnosti a ponižování pod sionistickou okupací). Podmínky Balfourské deklarace jsou porušovány již od samotného podepsání smlouvy. Proto sionistická vláda Izraele neustále vyjadřuje své obavy: "Proč nechcete uznat právo Izraele na jeho existenci"?
Osobně si myslím, že tyto obavy jsou opodstatněné a "stát" Izrael si porušením podmínek smlouvy vysloužil status - ilegální.

157393

28.03.2008 06:43

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Je to tak

Mirda 24.?.?.?

>Až jsem se zapotil při té představě genital mutilation...
---
No vidíte pane/paní Sašo. Tohle jsem nevěděl. Raději si dám na zip zámek a upouštím od konvertování.

157394

28.03.2008 06:30

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Fair and balanced jako Fox News

Mirda 24.?.?.?

Rýči, vy se mi jevíte, jako inteligentní, slušný a velmi tolerantní člověk. Proto očekávám od vás jistou dávku objektivity. Nepřipadá vám - stejně jako mně - že když se tady na Zvědavci objeví článek o zločinosti IDF, tak to vyvolá bouřlivé reakce, jako když člověk píchne klackem do sršího hnízda?

157395

28.03.2008 07:21

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Je to tak

Mirda 24.?.?.?

Silnejsi pes mrda...
---
Nechte si své sexuální preference na jiné fórum. Zapomněl/zapomněla jste na jednu podstatnou věc. My se totiž stále ještě považujeme za lidi a to, že vy máte jinou představu, o tom nepochybuji. Je to ve vaší kultuře a ve vaších projevech poznat. To, co vy považujete za právo silnějšího, tomu se říká
válečné zločiny, za které bude Izrael souzen a odsouzen. To vaše
právo silnějšího
již odsuzuje celý svět.

157397

29.03.2008 00:09

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...

Mirda 24.?.?.?

>Grove je háj... lesík.
----
Máš pravdu, je to lesík. Popletl jsem to s groove, což je brázda. Pozdě večer to "nahoře" někdy nempřemýšlí.

>Ale jedno varování v dobrém: nepodceňoval bych ty pány z
>pitomosti a psychopatie. Zřejmě tam jakési známky
>neobvyklého/úchylného jsou, ale oni většinou vědí, co
>dělají, a dělají, co pro ně má smysl...
---
Dělají, co pro ně má smysl a bez ohledu na všechny ostatní.
I když by to mělo znamenat snížit populaci naší planety z 6.5 miliard na 500 milionů, protože si "elita" myslí, že jsme původem globálního oteplování, zbyteční spotřebitelé ropy a darmožrouti a na ně prostě nezbyde. ONI potřebují pořád víc a víc. Tohle je ta psychická úchylka. Závislost na majetku, závislost moci (nutnost si ji udržet) a to i za cenu vraždění "nevhodné" konkurence. Nejen v minulosti, ale soustavně. Viz. "letecké neštěstí" J.F.K. mladšího. Kdyby jeho neodstranili, tak si ho lidé zaručeně za prezidenta zvolí v nejbližších možných volbách. A co by to znamenalo? Vyšetřování, kdo zavraždil jeho otce a kdo zavraždil jeho strýce Roberta Kennedyho. Docela určitě pokus o zrušení soukromého bankovního kartelu (proto byl zavražděn jeho otec) a měli bychom tady další vraždu prezidenta. Jsme v začarovaném kruhu - v pozadí vládne mafie. Teď jsme se dostali k té poslední větě:

>...Ani satanismus a podobné okultní
>záležitosti bych nenazval nevinnou hrou.

Souhlas - o to tady právě jde! ONI jsou otroci své vlastní
mysli a tím více jsou nebezpeční. Jejich štestí je utrpením všem ostatním.

157471

29.03.2008 01:28

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...chybí jen maličkost

Mirda 24.?.?.?

Pěkně jsi Vojtovi zavřel hubu...už ani nepíp. Stejně si myslím, že by si v Bohnicích měli zamykat na noc dveře do kanceláří. Jinak se jim pacienti dostanou k počítači na internet a potom to takhle dopadne. [velký smích]

157476

29.03.2008 02:54

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...

Mirda 24.?.?.?

Nechci tady machrovat, ale přiznejme si to, pánové. Češi měli předpoklady k vývoji vyšších intelektuálních schopností. Důraz na vzdělání již dal Karel IV. založením Karlovy University (1348). Jedna z prvních v Evropě. Technologický rozvoj (řemesla a průmysl), který byl na vysoké úrovni, proto byl také rozpoznán ruským carem (Pjotr Alexejevič Romanov), který se vydal - v přestrojení jako tovaryš s družinou - do Vídně studovat řemesla. Především stavbu lodí, architekturu, fyziku a společenskou kulturu (odívání, stolování). To se psal rok 1682-1725 - vláda Petra Velikého. Proč se mu říkalo "Veliký"? Nebylo to ani tak pro jeho vzrůst (téměř dvoumetrový chlap, asi jako Osama Bin Ládin), ale proto, že za jeho vlády pozvedl tehdejší Rusko z močálové společnosti na vysokou Evropskou úroveň. To byla Evropa tehdejší doby. Na americkém kontinentě frčel divoký západ. Právo rychlejších koltů. Abych nebyl tak kritický...v polovině 18-tého století tady existovaly "reading societies" - špolečnosti čtenářů. Ale těch bylo poskrovnu. Stále ještě - do dnešního dne - existují lidé, kteří nedokáží číst a psát. BTW - Bush uměle potlačuje vzdělávání společnosti (nevzdělaná společnost se snáze ovládá). Češi udělali - jak se říká - "díru" do světa. Už jsem se o tom zmínil, ale nechtěl jsem to rozvádět - nerad machruju. Zakladetelé městečka New Prague (1875) - Čech a jeho přítel Němec, zavedli ve městě a v domech elektrifikaci. První mětečko ve Spojených státech, kde se svítilo elektrickým proudem. Přítel a poradce Theodora Roosevelta byl Oto Čermák, tehdejší starosta Chicaga. Češi se tady uvedli a prokázali své schopnosti. Proto lze najít na zdejším kontinentě ulice s českými jmény, jako Bohemian Highway (Bohemian Grove) a dokonce i několik ulic v našem městě.

157480

29.03.2008 03:53

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Národ/nost - trochu jiný pohled

Mirda 24.?.?.?

Nerad používám vulgarismy, ale tady se toho nevyhnu.
Havel je kurva převlečená za kamaráda! Stejně jako se označuje FED - největší podvod dvacátého století na Američanech, tak Havel je největší podvod dvacátého století v tehdejším Československu (sametovka 1989). Nebudu přehánět, když označím znárodnění (1948) a nastolení komunismu podvodem č.2. Neslavně se zapsal se do dějin našeho národa. Setkal jsem se s Havlem osobně v roce 1992, když byl na návštěvě krajanů tady v Kanadě, ale tehdy jsem mu ještě fandil...nevěděl jsem, že se ten "člověk" narodil bez páteře.

157481

29.03.2008 04:10

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Fair and balanced jako Fox News

Mirda 24.?.?.?

Děkuji za odpověď.
Jenom jsem si chtěl ověřit, zdali nevidíte (nechcete vidět) zločinecké počínání Izraele (IDF) a ignorujete utrpení Palestinců z náboženského přesvědčení a nebo je v tom finanční motivace? Asi tedy obojí...? ? ?
S tou zločiností židů se netrapte. Kdyby nebyla světová média pod jejich kontrolou, tak by nebylo Zvědavce. A kdyby nebylo Zvědavce, tak si ani spolu nepoklábosíme. Všechno má své příčiny a následky.

157483

29.03.2008 16:58

Jazyk sionismu

RE: Přijal a překonal

Mirda 24.?.?.?

A jsem toho názoru, že k těmto účelům máme a používáme každý své vlastní "mýty" - jen si to všichni ne zcela jasně uvědomujeme...
---
...a proto si myslíme, že ta naše pravda je ta "svatá" pravda a ten, kdo to nepochopí, ten má problémy s jeho vlastním příjmačem, jelikož není dostatečné "hluboko" vyladěn.
Mýtus na formování reality?
Už to tady bylo v historii mnohokrát a udrželo se to celých dva tisíce let, až se to dokonce přeneslo na politicko-nekorektní stránky Zvědavce a to jenom proto, aby se to "naše" ego dostalo o poschodí výš a druzí nám zatleskali.
Milá devadesátko...máte skutečný talent větné tvořivosti a dokážete posunout myšlenku do takové perspektivy, že by tomu druhý i uvěřil. Klobouk dolů! Hluboká poklona...to se hned tak neuvidí.
[velký smích] [chechtot] [chechtot]

P.S. Tento příspěvek se tady objeví si ještě jednou. Není to z důvodů, že na sebe chci upozornit a vyzdvihnout vlastní ego, ale nebyl jsem přihlášen.

157511

29.03.2008 16:36

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Fair and balanced jako Fox News

Mirda 24.?.?.?

>...Kdyz me prece jenom stale jeste nekdy neco nadzvedne dam si kus cokolady a pustim muziku...
---
Něco jako preventivní jaderný útok. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
René, já osobně zapínám počítač už s tabulkou čokolády v ruce a hudba okolo jede na plné pecky.
Souhlasím...člověk se naučí určité disciplíny (diplomacie). Naučí se reagovat bez urážek, přestože by dotyčnému nejraději nafackoval. Semeráda už ani nečtu a na jeho reakce neodpovídám. Naprostá škoda času a takhle mi zůstane ta tabulka čokolády do jiné diskuze.

157516

29.03.2008 17:20

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...chybí jen maličkost

Mirda 24.?.?.?

>To je zajimavt postreh, ze antimanopolni zakony mohou slouzit i jako nastroj k potlacovani trhu.
---
René, to je přesně obráceně. Antimonopolní zákony jsou vytvořeny na ochranu trhu. Podporování zdravé konkurence. Globalizace a chamtivost vytvořila nadnárodní korporace - monopoly. Hledáním levnější pracovní síly se výroba přesunula do Číny a malé místní firmy zavřely dveře. Ztráta pracovních příležitostí vede k ekonomické krizi a umělému potlačení vnitřního trhu a tím k následnému ovládnutí společnosti - počátek NWO. Přesně podle plánu!

157519

30.03.2008 03:09

Jazyk sionismu

RE: Přijal a překonal

Mirda 24.?.?.?

>já si nemyslím, že moje pravda je svatá, a kdybyste chtěl, tak jste si mohl všimnout, že jsem to v průběhu diskuze mnohokrát deklaroval.
---
Jenomže, když vás někdo "nepochopí", protože nesouhlasí, tak je to jeho chyba (závada je ve vašem příjímači), že ano? Kdyby jste hned na začátku vašeho prvního příspěvku uvedl, že vaše pozorování reality a názory čerpají z mythologie, tak celé to vlákno přeskočím. Víceméně dohady o definicích si můžeme rozjet na fóru. Bylo toho tady až moc a o ničem, jelikož takové už jsou definice. Jediný přínos bych snad mohl uvést - osvěžení si květnatosti mateřského jazyku.

Devadesátko, už jste se někdy díval na film, při kterém jste se už v polovině rozhodl odejít, ale stále jste ještě váhal s nadějí, že teď to už přece musí přijít? Něco zajímavějšího!
A nic. Vydržel jste s touto naději až do konce filmu, který vám naprosto nic neřekl. Tohle byl můj pocit při čtení vaších reakcí.

Nechci se rozepisovat o filosofii. Rád si přečtu názory jiných a kolikrát si v nich najdu i motivaci pro směr mého života, ale nerad si nechávám něco vnucovat a to z prostého důvodu. Jsem povahově extrémista. Extrémně tolerantní. Nikomu nic nevnucuji a také očekávám, že nikdo nebude nic vnucovat mně. Nejsem ignorat k prostředí, ke zvířatům a ke druhým lidem...právě naopak. Tady bych mohl uvést špatně pochopenou definici "svobody projevu (konání)" a to: "Moje svobody začínají tam, kde končí svobody tvoje". A také samozřejmě opačně. Každý se tímto otřepaným sloganem ohání, neboť to zní spravedlivě. Že ano? Jaká je však praxe?

Stačí se porozhlédnout kolem sebe. Práva militantních nekuřáků, práva homosexuálů, právo silnějšího (války), právo první noci [velký smích] (to už bylo myslím zrušeno), nátlak lobbyistů, vykastrované sdělovací prostředky, vykastrovaná vláda...atd. Všechna práva jsou podmíněná mocí a převážně mocí peněz a také náboženským přesvědčením. Kdo má prachy - má svobodu rozhodnutí, svobodu projevu. Dokonce i v justici. Tohle je ta naše "vysoce rozvinutá" lidská civilazace!

Uplatnění těchto "svobod" uvedu na příkladě:
Já se mohu svobodně rozhodnout a založím si obrovskou firmu. Případně spojím (skoupím nebo zničím) mnoho malých firem a začnu rozhodovat o osudu a zaměstnání desetitisíců dělníků, kterým nabídnu minimální mzdu. Když se jim to nelíbí, tak se dělníci mohou svobodně rozhodnout pro stávku a já se zase naopak svobodně rozhodnu si najmout násilníky, aby několika stávkujícím rozsekaly sekerou hlavy. Jen tak - pro výstrahu ostatním, kteří následně "svobodně" ukončí zaměstnání. Nyní uplatním své svobodné rozhodnutí (moc peněz) a podplatím politiky, aby zrušili sociální podpory. Dělníci se teď mohou svobodně rozhodnout. Buď umřít hladem a nebo příjmout zaměstnání v mé firmě, ale už za mých podmínek. Stá...

Automaticky kráceno

157549

30.03.2008 04:05

Jazyk sionismu

RE: Přijal a překonal

Mirda 24.?.?.?

-dokončení -

Buď umřít hladem a nebo příjmout zaměstnání v mé firmě, ale už za mých podmínek. Stále však jim zůstávají svobody projevu a mohou si otevřeně, ale bez úspěchu stěžovat.

Lepší definice svobody by měla tedy být - přirozená přizpůsobivost. Uplatněním výše uvedených svobod
se dostává do výhody jedinec, který se domnívá, že má nárok na svobody větší a ostatní se musí přizpůsobit. Nenucenost tomu zabrání. V necivilizovaných, neboli primitivních společenských útvarech se tohle stalo přirozeným a nepsaným zákonem. Nikoho nenutit. Bylo přímo zakázané požádat druhou osobu, aby udělala něco, co udělat nechce. Zní to až neskutečně, ale ve společnosti, kde nikdo nemůže být přinucen k něčemu, co udělat nechce, k tomu je zapotřebí značné omezení svobody. Svobody toho druhého. A jelikož je tohle uplatňováno vzájemně, můžeme to nazvat - Přirozená přizpůsobivost...a právě tohle nám chybí (!)

Tohle je jeden z případů, kdy se musíme ohlédnout zpět a
poučit se od naších pradávných předků z počátků pospolité společnosti.

Takže nic ve zlém...každý z nás má nějaký názor.

157551

30.03.2008 04:29

Jazyk sionismu

RE: Přijal a překonal

Mirda 24.?.?.?

Zapomněl jsem dodat - tohle by se dalo uplatnit i k té vaší definici pravdy a nakonec i k tomu duchovnu. Tedy vy máte pravdu a já ji mám také. Nic si navzájem nebudeme vnucovat. Závada
není ve vašem (v mém) přijímači. Nazývá se to vzájemný respekt.

157553

30.03.2008 06:16

Dvě výročí

RE: Dotaz

Mirda 24.?.?.?

Já se přikláním k návrhu Pastiňáka. Jednou tady máme určitá pravidla, tak se mohou také uplatnit! Jedná se o podmínky psaní příspěvků, nikoliv podmínky diskuze:
"Přispívající členové (čti - kdo má předplatné) mohou přispívat bez omezení. Ostatní mají deset příspěvků propustných a zbytek čeká na schválení moderátorem/editorem. Co by tedy bránilo
nadbytečné příspěvky vsouvat postupně, až nastane další období propustnosti (nový měsíc). Vážení, tohle není omezování svobody projevu...tohle je dodržování pravidel. Pravidla diskuze platí samozřejmě pro všechny stejně. Tohle byl můj návrch ke zvážení...

Jsou i jiné metody jak se zbavit provokatérů. Chce to však trochu pevné vůle a sebezapření. A jak tady někde v diskuzi René navrhoval - tabulku čokolády. N E R E A G O V A T !!!!!!!!!!!!
a nečíst ty jejich ptákoviny. ONI se sami vytratí. Osobně Semeráda nečtu. Ani jeho reakce na moje příspěvky...co kdyby náhodou přišlo nutkání? Jde to však vytrénovat!

Osobně mi nevadí protichůdný názor, ale provokatéři nás ostatní zbytečně zdržují ve sdílení informací a formování názorů. Proto jsou tady nasazeni a přisátí - je to jejich poslání.

157555

30.03.2008 07:34

Pitbul a děti

Opatrně!

Mirda 24.?.?.?

Přísloví: "dobrá rada nad zlato" tady neplatí. Tohle není téma na internetové diskuse a sledovat skóre:
10-pro a 4-proti - tak to tedy zkusíme. Ani odborník (psí psychiatr, trenér) vám nezaručí, že vám hafan
nepokouše dítko obvzláště v době, kdy se každý s každým hnedle soudí. Měli jsme tady ve městě případy a právě to byl pitbul, že se dostal ze zahrady ven a pokousal děcko na ulici. Majitel se potom obhajoval: "Vždyť to nikdy předtím neudělal". Takže opatrně.

Kámoš měl Rottweiler-a. Jeli jsme pro něj společně, když to bylo ještě štěňátko. Vyrostl do plné velikosti a vydával skutečný respekt. Byl to krasavec a budil hrůzu, což jsou u hlídacího psa požadované vlastnosti. Nikdy jsem neměl obavy, že by se mi zakousl při hraní do ruky. Přitom jsem ho s oblibou (kamarádsky - jako důkaz vzájemné důvěry) chňapal za čumák a i za spodní čelist. Ve věku dvou let se urval na zahradě ze řetězu, přeskočil plot a na chodníku pokousal procházející ženu. Rozhodnutí soudu: majiteli pokuta a pes musí být utracen. Zvěrolékař potvrdil, že jak jednou pes napadne člověka a ochutná lidskou krev, stává se nebezpečným. Škoda! [pláč]

157559

30.03.2008 07:10

Jazyk sionismu

RE: Eufemismem ke lhaní

Mirda 24.?.?.?

Palec nahoru (smajlík chybí). [mrknutí jedním okem]

157560

31.03.2008 02:22

Pitbul a děti

RE: Opatrně!

Mirda 24.?.?.?

Odpovím v krátkosti současně oběma.
Saša:
>...To uvázání na řetězu je příčinou...
>...S chutnáním lidské krve to nemá nic společného.
---
Tomu nerozumím. Ten pes musel být uvázán. On kámošovi párkrát zdrhnul. Já jsem u toho soudu nebyl, tak mohu jen potvrdit to, co jsem slyšel. BTW - prodávám tak, jak jsem koupil. Neměl jsem důvod jim nevěřit. Pes byl odvezen do městského "dog pound" a od té doby jsem ho neviděl. Kámošova girlfriend plakala, jako by jim zemřelo dítě. I já jsem byl z toho smutný.

Paní Striga: Stejná odpověď pro vás.

>...To se musím hodně smát.

Jak už jsem napsal, nikomu z toho neštěstí do smíchu nebylo.

157622

31.03.2008 03:28

Pitbul a děti

RE: reakcia

Mirda 24.?.?.?

>Každý pes keď je uviazaný na reťazi, je zúrivý a neposlušný, u bojových plemien to platí trojnásobne...
---
Aha. Konečně mám odpověď. Řetěz se pohyboval po ocelovém laně, takže pes mohl běhat z jednoho konce zahrady ke druhému. Tedy od plotu k plotu. Zase jenom tehdy, když majitelé nebyli doma. Jinak byl v bytě. Téměř denně, když jsem přijel z práce domů, tak jsem si zašel chlupatého kamaráda podrbat za ušima a poklábosit se sousedkou. Uměla uvařit výborné kafe.
Pokud máte zkušenosti...i takové uvázání na řetězu je nevhodné?

157624

31.03.2008 05:19

Dvě výročí

RE: Dotaz

Mirda 24.?.?.?

Pouze kvalitní příspěvky a na téma budou zveřejněny.
---
Pane Sašo, tohle je vynikající nápad jak vyčistit a zušlechtit diskuzi.
Jenom aby si tohle uvědomil moderátor!
Všimněte si všichni, že když se tady na Zvědavci objeví článek o zločinnosti Izraele, tak ústředí okamžitě povolá na brigádu více agentů. To už potom není diskuze. To je podrážení nohou. Rozšťouchávat diskuze a vnášet do nich chaos. Škodit nám všem, aniž by si uvědomovali, že škodí především sami sobě - jsou na to naprogramováni. Zkušený moderátor už časem pozná, kdy vzít do rukou vidle a konkurenci podobného odstínu jako "nezvědavec.org" vyházet.

157626

31.03.2008 06:48

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Fair and balanced jako Fox News

Mirda 24.?.?.?

>Vždyť by přišel o své zaměstnání a třeba musí živit rodinu.
---
Počkáme tedy, až ti jeho synové vyrostou a potom vyrazíme se Semerádem dveře. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Nedávno se Semerád na nezvědavci chlubil, že má tři kluky a že se jmenují: nejstarší-Vladimír, prostřední-Iljič a nejmladší- Lenin a Semerádova prababička se jmenovala Naděžda Krupská.

157629

01.04.2008 03:34

Dvě výročí

RE: Dotaz

Mirda 24.?.?.?

>Co to proboha Mirdo placate ?
---
To bych rozhodně nenazval plácání. A informaci, že v současné době 28 milionů Američanů pobírá známky na jídlo, to vám, Karásku, vyvracet nebudu. A rovněž s vámi souhlasím v tom, že kdyby USA neposílala do Izraele 5 miliard dolarů ročně a raději to věnovali pro vlastní občany (rozumnějte - je to z jejich daní), tak taková situace nenastala. Nemluvě o financování irácké války pro neomezené dodávky ropy do Haify a s tím spojeno 4 tisíce zabitých amerických vojáků a 36 tisíc invalidů (to je statistické číslo, skutečnost je daleko horší).

Nemohu však souhlasit s vaším prohlášením, že by se měli Izraelci zahnat do moře. Myšlenka by to sice nebyla špatná, ale jak to chlape chcete proboha udělat? Vždyť ne všichni dokáží plavat! Přemýšlejte trochu! Takže sám vidíte...nemusíme se ve všem shodnout a přesto jsme vytvořili plodnou diskuzi.

157736

01.04.2008 04:07

Pitbul a děti

RE: Opatrně!

Mirda 24.?.?.?

Tohle považuji za vyčerpávající odpověď. Děkuji Sašo. Ten případ se stal mému kamarádovi a přiznám se, sám jsem nevěděl, že to přivázání na řetěz může způsobit psychický stres. V okolí, kde jsem předtím bydlel, si hodně lidí drží raději hlídacího psa, než domácí alarm proti vloupání a to z jednoduchého důvodu - okamžitý zákrok proti zlodějům. Policie buď nepřijede vůbec a nebo si dají načas, než dopijí kafe a dojedí koblihy u Robbin's Donuts. Není to však neobvyklé při procházkách vidět v zahradách hlídacího psa na řetězu. Každý pes, kterého jsem doposud osobně choval, byl malý ratlík a na řetězu nikdy nebyl. Jsem rád, že jsem tady můj příspěvek uvedl. Můj původní záměr byl, poukázat paní nastávající mamince (e-mail dopis), co by se mohlo se psem přihodit. A tak jsem se nakonec i sám poučil a ještě rozesmál paní Strigu, což jsem v žádném případě neměl v úmyslu.

157738

01.04.2008 06:36

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: JEŠTĚ NĚJAKOU BÁSNIČKU

Mirda 24.?.?.?

Zajímavé je, že ho děti ihned rozpoznaly a dojednoho hajlovaly. [velký smích]

157741

01.04.2008 06:48

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: 11/9

Mirda 24.?.?.?

Karásku...začínám i věřit, že židé jsou skutečně B__hem "vyvolení".
Jak si vysvětlíme, že všechny "děti" Izraele dostaly SMS-ku, aby v ten den nechodily do práce? Pamatuješ si, jak Bush seděl na Floridě ve škole mezi dětičkami (knihu obráceně) a když ho agenti tajné služby informovali o útoku letadla do WTC, tak se zeptal: "První, nebo druhé"? Potom to zamlouval, že ještě před vstupem do učebny viděl ten první útok v televizi, což nebyla pravda.

Karásku, můžeš mi odpovědět na otázku, proč Bush v onen inkriminovaný den seděl mezi dětmi ve třídě? On, pitomec, to zaručeně sám ani neví, proč ho tam posadili. Pokud na tohle dokážeš odpovědět, tak máš důkaz, že to bylo předem naplánováno. A ty tvoje odkazy na "debunking911" si můžeš zastrčit...víš kam?

157742

01.04.2008 07:34

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Ještě něco k vlastním nárazům letadel do věží

Mirda 24.?.?.?

No vidíte, pane dispečere, přesto se jim to povedlo. Doufám, že si váš podrobný popis leteckého provozu přečte i "anti-anti" a přestane nám tady podsouvat falešnou kartu o výbuchu náloží v roce 1993? (na něj zásadné nereaguji, proto to napíši sem). I to se svedlo na Araby. Důsledným vyšetřováním agenty FBI se zjistila zajímavá věc. Byl to pokus výdržnosti konstrukce při výbuchu a "otisky prstů" usvědčovali z tohoto experimentu Mossad. Oba "horliví" agenti (čti-poctiví a neúplatní Američané) byly zavražděni. Jeden z nich - John O'Neill, kterého Larry Silverstein několik dnů před útokem zaměstnal ve WTC jako agenta bezpečnosti a jeho tělo bylo nalezeno v troskách.

Teď se vrátím k tomu leteckému provozu. Ve stejný den útoku probíhalo vojenské cvičení - Air Force - obrana proti teroristickým útokům. Stejná taktika jako v Londýně při výbuchu v metru. Tehdejší ministr války, Donald Rumsfeld, nařídil leteckým dispečerům, že veškeré mimořádné situace se budou hlásit do Pentagonu - nikoliv na NORAD - což byl původní předpis. Začíná to nyní být pro ty teroristy mnohem jednodušší (!) Že ano? Podrobné záležitosti jsou pro nás zatím spekulace a zbytek jsme všichni viděli v televizi.

157746

03.04.2008 08:21

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

Jak se věci mají?

Mirda 24.?.?.?

Člověk se musí zamyslet proč se taková zvěrstva dějí? Co
se skrývá za izraelsko-palestinským konfliktem?
Nemusím ani připomínat, kdo je v Palestině okupant a s kým
se v zemi zachází jako s lovnou zvěří?

Jako většina vzletných výrazů dnešních dnů, jazyk sionismu změkčil na přijatelnou a stravitelnou formu popis zákeřností a zločinu konaných v "civilizované" a "demokratické" společnosti. Lidé jsou takto uklidněni a uspokojeni mediální propagandou a vymývání mozků může úspěšně pokračovat dál. Stejně tak i název "seminary", neboli vzdělávací institut "Merkaz Harav" je mnohem přijatelnější nábožensky znějící název, než nápis nad vchodem znějící: "Středisko pro výcvik teroristů".

Nahlédněme krátce do historie seminary "Merkaz Harav" - vzdělávacího centra mladých rabínů.
Středisko "Merkaz" bylo založeno v roce 1924 rabínem Abraham Yitzak Kook
Vložený obrázek


také označován: Vrchní rabín Palestiny (za zmínku stojí, že Izrael byl založen mnohem později a to až v roce 1948). Rabín Kook - vášnivý stoupenec sionistického hnutí - zřídil
"vzdělávací středisko" pro stejně oddané a náležitě ideologicky zpracované budoucí vládce Izraele. Židovského státu bez předem určených hranic, za jakýchkoliv podmínek a jakýmkoliv způsobem. Tak, jak to Bůh přislíbil...tak, jak to Bůh přikázal. Přesně podle sionistické ideologie: "Boží posel nemusí být v lidském ztělesnění, ale docela postačí i myšlenka". Myšlenka
bezmilostného a bezcitného vyvraždění palestinského lidu ve smyslu - dosáhnout svého cíle. Bojovat až do konce a pokud by se kdykoliv v budoucnosti vyskytl ministerský předseda, který dá příkaz složit zbraně, tak to je ten, který si zaslouží smrt.

Většina studentů "Yeshiva" - v učebnách Merkaz - jsou současně aktivně zapojeni v IDF - izraelské armádě, pokud jim ještě povinná služba neskončila. Již od samého založení se vyučuje stejné téma a to: nenávist k Arabům a vražedné metody k naprostému vyčištění svaté země "Izrael". Výcvik se zbraní v ruce a osobní útoky. Studenti "Yeshiva" jsou ozbrojeni a
nebezpeční. U vchodu hlídá ozbrojená stráž. Naskýtá se otázka: Jak se do školy mohl nepozorovaně dostat ozbrojený
arabský "sebevrah"? A nebo to byl další z případů obětování vlastních lidí pro vyvolání světové lítosti nad "utrpením" Izraele a odsouzení Palestinců? Co takhle při nácviku osobního útoku "omylem" podstrčit místo slepých nábojů náboje ostré a útočníka při shledání omylu jednoduše zneškodnit? Tohle by nebyl první případ. A opět bude důvod vraždit nevinné Palestince a dokonce věšet jejich děti na stromy.
(Více informací kliknutím na obrázek)

157982

04.04.2008 06:07

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Hodny pan Hestroy

Mirda 24.?.?.?

>Neni to tak daleko od pravdy, protoze existuji nabozenstvi ktere oslavuji "Pennis".
---
Je až neuvěřitelné, že ti-co-nesmí-vyslovit-boží-jméno-nadarmo a proto ho nazývají B___h, tak si musí boha připomínat na každém kroku. Při vstupu do příbytku - na dveřním rámu je upevněno pouzdro se
smotkem smlouvy (mazzuza). Musí být ve výši očí a upozorňuje
"kam se zařadit, ke komu patříme a co jsme zač". Smlouva s bohem - obřízka - má stejný význam. Připomíná přislušnost a to kdykoliv si před pisoárem podáš s kamarádem ruku.

158148

04.04.2008 06:54

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Jak se věci mají?

Mirda 24.?.?.?

Odkaz v obrázku podá podrobnější vysvětlení, ale to by tady už někteří nevydrželi, kdybych to celé přeložil. Semtex by nám tady zase začal vyhrožovat s Islámem.

158150

04.04.2008 06:51

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: dvojity meter

Mirda 24.?.?.?

Četl jsem o tom a mohu potvrdit. Další "šílené" projevy antisemitismu se vyskytují v hotelích v okolí Osvětimi. Pokojské a majitelé hotelů nechtějí více ubytovávat výletní skupiny z Izraele, protože močí v pokojích na koberce a zanechávají pod pokrývkou výkaly. Jak tak o tom přemýšlím...je to antisemitismus a nebo nesouhlas s kulturou a nadřazeností grázlů vychovaných na základě sionistické ideologie?

158151

04.04.2008 07:09

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: To hlavní spočívá ve skutečnosti,

Mirda 24.?.?.?

Jenomže kolik takových extrémistů je "vychováváno" v Yeshiva Merkaz Harav? Přečti si historii v mém předchozím příspěvku.
Každý ministerský předseda Izraele, už od jeho samotného založení prošel stejnou školou. Každý ministerský předseda Izraele prosazuje sionistickou ideologii. Souhlasím...ne všichni židé tomu
propadnou, ale právě takoví se stávají častým útokem těch "zpracovaných". A jak daleko to může zajít je vidět na izraelsko-palestinském konfliktu. Na muslimy bych to neházel. Stačí si jenom uvědomit kdo se brání a kdo útočí? Kdo se do země vetřel na základě falešných historických podkladů a kdo tam žije už stovky generací? Židé, křesťané a muslimové v pohodě a bez násilností. Až na "požadavek" Rothschilda Británie předhodila Palestinu do chřtánu divoké šelmě sionismu a mytologií holocaustu se jim to nakonec povedlo.

Můžete nabídnout nějaké řešení, jak to utrpení jednou provždy ukončit?

158154

05.04.2008 06:04

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Hodny pan Hestroy

Mirda 24.?.?.?

>...Kolik že to lidí pozabíjeli mírumilovní chlapci a dívky z IDF při posledním plundrování Gazy? Nevím to jistě, ale tuším, že jich bylo před 200.
---
Bylo jich 120. A také si dovolím poopravit mírumilovní. Nesmíme zapomínat na funkci uvozovek. Někoho to může poplést.
Kdykoliv nastane podobná genocida Palestinců a svět se začne ozývat, co se stane? Přiletí pár rachejtlí do pohraničního městečka, kde žijí noví emigranti - ruští židé. Mnoho z nich ani židé nejsou, ale chtěli se dostat z bolševického Sovětského svazu a tohle byla jediná možnost (zákon návratu domů). Na cestu zpět peníze nejsou a tak tam ztvrdli. Ti průbojnější a ti znechuceni zločinností sionistického režimu se moc neohřáli a přiletěli šupem do Kanady (mluvil jsem s několika z nich a jsme stále v kontaktu). Abych však neodbočoval. Fatah je organizace na obranu Palestiny. Je však finančně podporovaná Spoj.státy a světe div se - také Izraelem (!!!). Války se vedou klamem. "Podporuj nepřítele a dostaneš ho na svou stranu". Stačí si všímat taktiky boje a tohle se stává pravidlem:

Genocida Palestinců a následně přiletí pár rachejtlí a zabije izrealskou chudinu. Genocida Palestinců a následně vybouchne bomba v restauraci v arabské části Jerusalemu. Zabito - dva židé a deset Arabů. Genocida Palestinců a následně vybouchne bomba v autobusu v arabské části Jerusalemu. Genocida Palestinců (120) a následně zabito osm "studentů" Yeshiva (jak se tam ten arabský útočník jenom dostal - u vchodu stojí ozbrojená stráž?).

Podle pravidla oko za oko, zub za zub, jsou Palestinci šedesát let pozadu a nikdy to již nedohoní. Nemusím připomínat, že genocidy Palestinců začaly už dávno před vyhlášením teroristického státu Izrael (1948). Nemohu zaručit věrohodnost informací, ale četl jsem, že Hitler si byl těchto "nesvárů" vědom a prozíravě zařizoval deportace židů na Madagaskar. Sionisté mu to zatrhli (Edward Beneš jim napomáhal). "Bílá listina" (r.1942) - vydaná sionisty z Británie - zakázala doportace židů úplně. Šmitec! Nebyl by Holocaust! A tak se podařilo sionistům pomocí nástroje fašismu 666 triliardu qvadrilionů lidí vyvraždit (abych se vešel - číslo neustále narůstá). Nedávno kopali na Ukrajině plynové potrubí a narazili na hromadný hrob ukrajinského hladomoru (1920,1933-1935). Neváhali však přihodit kosti z hladomoru na hromadu kostí z druhé světové války. Je to smutné, ale trapně se přetahují o kostičky a přitom obě hromady kostí byly vytvořeny stejnými lidmi. Lidmi, kteří jsou ve vedení Izraele od prvopočátků a jejichž potomci v IDF nyní pokračují v započaté práci soustavné genocidy Palestinců.

Neméně důležitá informace:
>Pane Semeráde, odpovídám vám naposledy a dále vás budu ignorovat.

Blahopřeji! S tímto musím jedině souhlasit a navrhuji všem ostatním.

158259

05.04.2008 06:04

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Hodny pan Hestroy

Mirda 24.?.?.?

>Já myslel, že v té smlouvě je nezabiješ a nepokradeš...
---
Pane hestroy, ta smlouva stále platí a v původním znění. Boží přikázání jsou stejná, jak v křesťanské bibli, tak v Tóře (Torah). Vrtá mne v hlavě - kdo od koho opisoval? Tvrdí se, že křesťanství bylo odvozeno z Tóry, ale pro potřebnou poslušnost křesťanů se v bibli poukazuje na Ježíšovy kladné vlastnosti, např.:
"Když dostaneš facku, tak nastav druhou tvář". Talmud je úplně mimo a jsem přesvědčen, že si to chazaři upravili k obrazu svému.
Teď k tomu plnění smlouvy. Aškenazi židé - řídící se Talmudem - smlouvu samozřejmě chápou naprosto jinak. Ta se vztahuje pouze na ně samotné. Žid žida neokrade (stává se, ale neměl by podle přikázání), žid žida neudá, žid žida nezabije. Boží bojovníci tedy jedou přesně podle smlouvy. Ostatní nejsou přece lidé.
My Češi - většinově bílá rasa - my jsme na tom ještě výborně. Jsme totiž považováni za dobytek, ale Arabové jsou pouhý hmyz. Proto také s nimi tak zacházejí. Na dobytek příjde řada později.
A přitom Bůh údajně nepodporuje a neuznává nadřazenost! Dokonce to sdělil v bibli:
"Všichni jsme si rovni" a s tím se ztotožňuji i já.

158263

05.04.2008 07:21

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Heh :)

Mirda 24.?.?.?

To se vám povedlo Jindřichu. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Ne všichni to však praktikují. Generál George Patton - vrchní velitel americké armády - přistihl židy prospěvující si kaddiš ve vlastních výkalech.
Dovolím si tady upozornit i ostatní čtenáře.
Německo mělo být po druhé světové válce totálně zničeno. Území Německa mělo být použito, jako alternativa pro vytvoření státu Izrael. Při té jejich typické roztažnosti by zcela určitě zanikla i celá Evropa a to, co se děje nyní v Palestině by postihlo i nás.

158264

05.04.2008 18:56

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

Méďo, ale přesně to samé popsal pan Spytihněv ve svém polopatickém, naprosto logickém a krátkém komentáři! 2xs mu oponuje tak, že stejnou logiku rozepíše ve dvaceti (?) větách.
V podstatě s ním souhlasí, aniž by přiznal svou chybu původního nepochopení. Stačila pouhá omluva a neházet nedorozumění na oponenta.

158309

05.04.2008 18:33

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

Pěkně se tady projevuješ! Dovedu si tě živě představit jak bys v roce 1415 s nadšením zapaloval hranici dřeva pod Mistrem Janem Husem.

158311

05.04.2008 20:24

Křižák s husitským chorálem

RE: Husiti se bránili až u Baltu

Mirda 24.?.?.?

Začínám vidět souvislosti. Když ti někdo stáhne pána Boha s obláčku a posadí ti ho tam, kde je (má být), to znamená v našem vědomí, podvědomí, svědomí a také v naších srdcích, tak se ti bortí tvé iluze světa a vypadneš z reality. Proto se tak vehementně zastáváš církve a posléze i té inkvizice. To jsou právě ti, kteří ti na ten obláček pána Boha nakreslili.

158324

06.04.2008 04:40

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

Jsi charakterní člověk. Inteligent se omluví a hlupák nepřestane zatloukat.

158362

06.04.2008 06:03

Křižák s husitským chorálem

RE: Husiti se bránili až u Baltu

Mirda 24.?.?.?

Právě k těm nesmyslům církve jsem se vyjádřoval. Vymývání mozků věřících k vlastnímu
obohacování = legalizovaná zlodějna...Já to právě vidím a pokud to nevidíš ty, tak ty jsi slepej jak patrona.

158363

06.04.2008 07:39

Křižák s husitským chorálem

RE: Husiti se bránili až u Baltu

Mirda 24.?.?.?

Situace je navíc taková, že v nich umírají ti, kdo války nespřádají...
---
Výraz "globalizace" vnáší mylné ospravedlňování pro vedení globálních válek. Obě války, jak irácká, tak i ta v Afganistánu byly vyprovokovány na vylhaných důvodech. Jak už říkal Ron Paul - krátkodobý kandidát na prezidenta USA - "Stát (národ) si drží armádu pouze k obranným účelům. K obraně vlastních hranic vlastního státu". Válčit daleko od domova a pro zájmy někoho jiného je zločin globálního rozsahu. Neschopní (zaprodaní) politici svou účastí na tomto zločinu nejsou nic jiného, než váleční zločinci. Voják je pouze jejich nástroj. Recipročně - kdyby nebyla armáda, nebudou války. Jak to ale těm mladým klukům vysvětlit, když rodiče jsou na ně hrdí, jejich velitel je na ně hrdý, jejich vlast je nazývá hrdiny - protože bojují za svobody své vlasti...není divu, že i ti kluci začnou pociťovat vlastní hrdost za "službu vlasti". Které vlasti, to už vymydlený mozek nerozlišuje. Voják musí plnit rozkazy. Voják se nesmí zeptat proč? Pro vojáka je válka zaměstnání - zamířit a zmáčknout kohoutek...Karel Kryl by to nazval - válka je vůl a já jsem téhož názoru. Škoda každého, zbytečně straceného života.

158364

06.04.2008 20:04

Křižák s husitským chorálem

RE: Husiti se bránili až u Baltu

Mirda 24.?.?.?

> Bohužel skutečných faktů z druhé strany je velmi poskrovnu a věřte mi, že pokud existují rád bych se s nimi seznámil.
---
Pokusím se doplnit informace poválečných zákulisních tahů "vítězů". Těch "vítězů", kteří financovali nacistickou stranu včetně Hitlera a kteří vyhlásili v roce 1939 Německu válku.

Jak už jste správně uvedl - Norimberský proces (soud) byla zpolitizovaná záležitost. Já bych k tomu ještě dodal, že to bylo justiční divadlo s poukázáním na fašistické zločiny se záměrem vytvoření podkladů/důkazů pro holocaust a tím ospravedlnění založení státu Izrael (jeden z důvodů rozpoutání války). Oběšení válečných zločinců bylo víceméně symbolické. Většina vysokých fašistických pohlavářů bylo "zachráněno" masovou a ilegální emigrací do Argentiny. Většina byla přepravena do Spojených států (holandskou aerolinkou a na falešně cestovní pasy). Skupina vědců pod vedením Wernher von Brown byla zařazena do NASA pro výzkum vesmírného programu a druhá skupina byla ve Spojených státech zařazena do oddělení CIA, pobočky tajných zpravodajských služeb pro Evropu. Spolupráce se CIA byla vynucena pod pohrůžkou veřejného odhalení jejich fašistické minulosti a následného potrestání. O této skupině se dozvěděla tajná zpravodajská služba Sovětského svazu a pod stejnou pohrůžkou je přinutila ke spolupráci s KGB. Fašisti se tedy stali agenti obou zpravodajských služeb. Tohle by nám mohlo vysvětlit tvrzení o vzájemné spolupráci CIA a KGB, jenže CIA neměla o této spolupráci nejmenší tušení.

158396

07.04.2008 06:00

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

Chytrému napověz a hlupáka nakopni.
Nevztahuj to na sebe...to mne jen tak napadlo. Trochu jsem se pozastavil nad tvojí nadšenou obhajobou církve. Už jednou tady byla o tom diskuse jak se církev dožaduje po státu finanční náhrady a ty jsi byl snad jediný, kdo tady běhal v rouše archibiskupa. Tvojí víru ti neberu a také tě uznávám co se týká rozsahu tvých vědomostí. S církevním vydíráním však nemohu souhlasit a pokud v tom jedeš společně s církví, tak potěš pánbůh. Ámen.

158427

07.04.2008 07:02

Křižák s husitským chorálem

RE: Husiti se bránili až u Baltu

Mirda 24.?.?.?

Díky za uznání, Zdendo a p.Spytihněv.
To byla jenom taková moje malá úvaha s nadějí, že kdyby náhodou sem na Zvědavce zabrousil někdo, kdo se rozhoduje pro armádu jako svojí budoucí kariéru, tak aby měl něco na přemýšlení. A pokud jsem alespoň jednoho přesvědčil a rozmyslel si to, tak ta moje úvaha nebyla zbytečná.
Pro otřelého mazáka je samozřejmě už pozdě. Ten procitne snad až v rehabilitačním ústavu při
nacvičování chůze s protézou a nebo při nácviku pohybů s umělou rukou. Záleží na odstínu zelené barvy oční duhovky.

158430

07.04.2008 07:26

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: A kolik humanitární pomoci palestincům naopak poslal?

Mirda 24.?.?.?

V té předposlední větě má také částečně pravdu.

158431

08.04.2008 05:13

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

Z vašich příspěvků pane Sašo tuším, že žijete v Kanadě a budou vám povědomá jména, které uvedu níže. Nebudu reagovat na 2xs (to je ten pán, co odsuzuje vzdělání a šíleně holduje církvi a právě takoví jsou nebezpeční pro společnost).
Nepochopil (nechce pochopit?) a žadá odkazy. Uvedu několik jmen a pan 2xs, jelikož zná anglicky, tak si to může vygůglovat. Jimmy Baker, Jimmy Swagart, Oral (+ syn Richard) Roberts, Jerry Falwell, John Hagee a další a další a další. To je jenom nepatrný seznam na ukázku, kam až zajde náboženství v "legálním" okrádání lidí. Zneužívají slabosti lidí - především starších, těch nejvíce postižitelných - k vlastnímu prospěchu. Novodobá náboženská aristokracie. Přesně jak jste napsal:

>Lidé chtějí věřit v nějaké spasení.
---
Ano, a proto si měsíčními příspěvky (polovina penze, deset procent z hrubého platu, vybíráním u vchodu kostela, zasíláním šeků po skončení TV evangelického kázání - pošli co nejvíce můžeš) připlácí na pohodlnou postel tam nahoře. Zajišťují si teplé posmrtné místečko. Není to nic jiného, než oblbování (vydírání) lidí, pod rouškem náboženství. Jak potom mohu reagovat na 2xs, který se takových dacanů zastává? Možná je skutečně jedním z nich? Zmínil jste tu víru v sionismus. Nezapomeňte se mrknout na to video v odkazu "John Hagee" - křesťansko-evangelicko-judeo-sionistický farář a také si všimněte ty orgasmické výkřiky v audienci při jeho proslovu na AIPAC konferenci. J.Hagee je sionistický extrémista, který věnoval peníze svých oveček na financování "návratu domů". 3.7 milionů dolarů poslal na emigraci ruských židů do "svaté země zaslíbené" a to ještě v období tvrdého bolševismu.

>...lidé často věří ve spásu tvrdého kapitalismu, který ověřitelně odpovídá těm horším vlastnostem člověka. Domnívám se, že přinejmenším v té tvrdé formě bez morální odpovědnosti i tato „víra“ si zaslouží zpochybnění.
---
To jste napsal moc pěkně. Lidská společnost v takové formě - jak ji známe dnes (již několik století) - nemůže zdravě existovat. Prostě nemůže, jelikož to je proti zákonům přírody. Pudově se ničím nelišíme od zvířat a samotná zvířata žijí ve smečkách omezeného počtu. Stádo nikdy nepřeroste počtem schopnosti vlastní sebekontroly. Jedině snad, když v přírodě něco selže.
Příliš se rozrůstáme (města, korporace, globalizace) a to nás žene do záhuby - organizovaný chaos dnešní civilizace.

158524

08.04.2008 05:35

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

Přesně tak. Každé jeho výpady na druhé přispěvovatele jsou zrcadlovým pohledem jeho vlastní povahy. Něco se mu muselo v životě přihodit, že je tak zatrpklý na celý svět? Pan extrémista, ale čeho? Všech, co s ním nesouhlasí?

158525

08.04.2008 06:14

Křižák s husitským chorálem

RE: Husiti se bránili až u Baltu

Mirda 24.?.?.?

>...názor na devadesátku mám velmi podobný.
---
Tady se třeba shodnem, ale všímej si pozorně. Jsi příliš roztěkaný. Ve tvých příspěvcích zaměňuješ kvalitu za kvantitu.
Více přemýšlej, než něco napíšeš. Už jednou jsi devadesátku nazval prázdnou nádobou s novým nátěrem, která duní prázdnotou. Osobně jsem přesvědčen, že jeho přítomnost ve zdejší diskusi je jeho pracovní náplň. Odvádět pozornost. Proto bych rád upozornil všechny ostatní diskutující:
Pan "devadesátka" má strašně rád definice, ale jenom ty jeho.

158526

08.04.2008 06:25

Křižák s husitským chorálem

RE: Husiti se bránili až u Baltu

Mirda 24.?.?.?

Daň z příjmu byla zavedena ve Sp.státech i v Kanadě v roce 1914 se zdůvodněním, že vláda potřebuje peníze na náklady spojené s válkou (první světovou). Jakmile bude dluh (u soukromé Federal Reserve Bank) spalcen, daň se zruší. Houbelec! Pokračuje se dál...a přitom zákon na výbírání daní státem neexistuje. Co existuje, je povinnost platit daně a soudní postih za daňové podvody. S jídlem roste chuť. Když si člověk propočítá, kolik zaplatí daňe z příjmu, daně při nákupu, služby, servis restaurace a mnoho jiných skrytých daní a poplatků (např. každý jeden litr prodaného benzínu přihodí vládě 40 procent z ceny), tak za stovku vydělanou, mám padesátku ve své vlastní kapse. Nestrádám - zatím - ale s rostoucí cenou benzínu člověk začíná mít tendence přepočítávat útratu na petrodolary. Předměty s dražší cenovkou se přepočítávají na týdny/měsíce cestování do zaměstnání a to potom rozhoduje o nutnosti/potřebě nákupu. Začíná přibývat lidí, co raději ušetří na jídle, aby zbylo na benzín. Tady to bez auta nejde, když se dojíždí do zaměstnání.
Tohle nedělá neviditelná ruka trhu. Tohle je plánovaná celosvětová krize, kdy můžeme očekávat velké změny a velká překvapení.

158527

08.04.2008 07:13

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Hodny pan Hestroy

Mirda 24.?.?.?

Velmi výstižné. [mrknutí jedním okem] [velký smích] [chechtot] [chechtot]

158528

08.04.2008 07:01

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Reaguji naposled na předešlé

Mirda 24.?.?.?

Dejte mi celý svět a pět procent navíc! [velký smích]

158529

09.04.2008 06:35

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

Nemusím souhlasit s tím, co píšeš, ale pokaždé budu obhajovat tvoje právo, abys mohl vyslovit svůj názor. Nepochopil jsem ten výraz protináboženský fanatismus a s tím spojeno počet obětí?
Ve které době? Máš na mysli holocaust a nebo vyvražďování Palestinců a zabírání jejich území?

158632

09.04.2008 07:49

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

>...Nepíši z Hutteritské kolonie, ale jsou lidé, kteří budou tvrdit, že život je tam šťastnější. Jednodušší určitě a pro mnohé možná i šťastnější, nevím?
---
Pane Sašo, zajímavé...žasnu! Sám jsem nevěděl, že Hadorajti (Hutterité) jsou původem naši bratři a sestry. Začali existovat v 16-tém století v Rakousku a později na Moravě. Tady máme živý a funkční experiment principů komunismu v praxi. Karel Marx, Rosa Luxemburg, Che Guevara a nakonec i charismatický Hugo Chavez by mohli jásat radostí. Něco o nich vím, tak doplním. Byli u nás ve firmě nakoupit jisté elektro-zařízení (už několikrát), tak jsme se blíže seznámili. Zdá se, že žijí šťastně a jednoduše. Jsou skromní a velice pracovití. Upřímní a poctiví. Neuznávají zbraně, války, autority (uniformy). Jako "náboženská" sekta neplatí daně. Řídí se zásadou odměňování: "Každý podle svých schopností, každému podle jeho zásluh" (VUML). Jsou soběstačni potravinovou výrobou a přebytky prodávají. Zemědělství širokého rozsahu, drůbež, vepři, hovězí. Výroba: vysoce kvalitní nábytek (žádná dřevotříska, všechno z ořechového dřeva), vyrábí a prodávají elktronická zařízení, zpracování textilu. Odmítají západní styl demokracie (ženy mají sukně až k zemi, šátek na hlavě, jiný styl hudby a umění), nekouří, nepijí pivo a alkohol. Nepřipouští smíšená manželství. Tohle bych trochu rozvedl. Nebudu zneužívat dobrosrdečnosti našeho editora a dělat si na Zvědavci reklamu náboru na brigádu, ale za zmínku to stojí. Všiml jsem si, že jakmile se ve městě ukáže mikrobusek s Hadorajtíkama a vyskáčí z něho ti človíčci, tak to je všechno jako bratři a sestry. Nejen oblečením, ale i vizáží. Ve skutečnosti to jsou bratři a sestry, bratranci a sestřenice. Oni začínají degenerovat. Genetická degradace a s tím spojena šnížená odolnost proti chorobám. Jsou si toho vědomi a přimělo je to (s neochotou, ale musí) k rozšíření genetické základny a to zvenči - mimo komunitu. Ten dotyčný mi tohle říkal s vážnou tváří a požádal mne o pomoc najít vhodné geny. Nikoliv umělým oplodněním, ale přirozenou cestou. Podmínky:
Jedinec mužského pohlaví, 20-30 let. Slušného zevnějšku, bílá rasa. Tisícovka po provedení úkonu a další tisícovka po úspěšném početí. Šek příjde poštou a lze jim důvěřovat. O dítě se postarají sami v komunitě a otec dítě nikdy nespatří. Já osobně nesplňuji věkové podmínky, ale i jinak se s takovouto smlouvou morálně neztotožňuji. Je tady k mání nějaký "kanec"? Co si o tom myslí ostatní?

158634

09.04.2008 07:37

Křižák s husitským chorálem

RE: Pekař a husitství

Mirda 24.?.?.?

Je to hulvát. Člověk si alespoň vytvoří úsudek, s kým se pustit do debaty a koho ignorovat.
Pobijte je všechny, Bůch si ty svoje už přebere. [velký smích]

158636

09.04.2008 08:16

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

>Co se tobě v životě přihodilo?
---
Všimni si, jak reaguji na ostatní? Na hrubý pytel, hrubá záplata.

158637

09.04.2008 08:44

Křižák s husitským chorálem

RE: Křižák byl cizí, husita byl doma

Mirda 24.?.?.?

>Knihy také nepálím a lidi už vůbec ne. Mám je totiž vesměs rád.
---
Máte bystré odpovědi, fandím vám a navrhuji tykání.
Dovolil jsem si tady přenést reakci pana 2xs:

>...lidi mám rád taky, ale, upřímně: jen některé. nadřazené nikoliv. ani lháře a utlačovate či agresory. dokonce ani hloupých si nemám moc za co vážit... snad jen za to, že jsou lidé... ale to je vše.
---
Připadá mi to, že se nám tady objevil první exemplář "self hating" diskutér. [chechtot] [chechtot] [velký smích] [mrknutí jedním okem]

158645

09.04.2008 08:59

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Reaguji na pana

Mirda 24.?.?.?

Pane Drazda...já jsem reagoval na Reného, nikoliv na vás.
Mojí reakcí jsem právě naopak naznačil souhlas s vaším názorem. Dejte mi celou planetu a pět procent navíc. Vím až moc dobře co je v sázce a kdo má zájem o světovou nadvládu. Ten mesiáš je sionismus a už jsem to zde v jednom z mých předchozích příspěvků napsal. Vidím však rozdíl mezi judaismem a sionismem. Ne všichni judaisti jsou také sionisti. Je také hodně křesťanů a ateistů a dokonce i muslimů, kteří holdují sionismu. Mimochodem...existují židé, kteří nečetli Talmud, alespoň mi to tvrdí a někteří z nich dokonce i bez zardění.

158646

10.04.2008 06:30

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

Mirda 24.?.?.?

>...je s podivem, že tato komunita je schopna odolávat.
---
Pane Spytihněve, tady vidíme příklad, že komunismus může docela spolehlivě fungovat. Je to v lidech a oni to dělají dobrovolně. Zvykl jsem si na jiný způsob života, ale osobně tyto lidi obdivuji. Nic jim nechybí (až na tu genetickou degradaci) a mají mnohem větší naděje na přežití. Sociální zajištění/zabezpečení, respekt ke starším členům v komunitě a vůbec respekt jeden ke druhému. V té naší většinové společnosti je život ovládán chamtivostí a zločinem. Dlouho to takto nemůže vydržet a jedeme všichni po kluzké cestě do záhuby.
Co se týče toho prosáknutí kultury z venčí...Kdykoliv spatřím ve městě skupinku těchto lidí, tak je to pro mne pohled návratu daleko zpátky do historie. Člověk má tendence je litovat. Jejich zaostalost a snad i primitivnost? Ale docela určitě si tito lidé myslí to samé o nás.
K tomu rozsévání semene. Možná bych se nechal zlákat z mladické nerozvážnosti, kdy hormony ještě s mladým hřebcem cloumají 24/7/365? Postupem času (více rozumu) bych se již nesmířil s tím, že mi někde vyrůstá ratolest, bez mého vlivu - zalévat, šlechtit, usměrňovat a těšit se z kvalitního ovoce.

158743

10.04.2008 07:13

Křižák s husitským chorálem

RE: Pekař a husitství

Mirda 24.?.?.?

>Můžeš tu poslední větu nějak rozvinout,či vysvětlit?
---
Já tady někdy trousím takové "nesmysly" k zamyšlení. Kdybys četl pozorněji, tak budeš vědět, že tuhle větu tady napsal René již dříve. A já jsem reagoval na něho. Mohli bychom ten význam otočit i takto: "Proč se už konečně neshodnem"? Jsme všichni z masa a kostí a nějaký ten myslící přístroj nahoře v bedně. Bůh - pokud existuje - neuznává nadřazenost. Jsme si všichni rovni, tak proč se hádat? Takže ano...jsem fanatický odpůrce bezpráví, násilí, zločinu, nadměrné výstřednosti a nepřizpůsobivosti a proti tomu budu fanaticky bojovat.

158744

10.04.2008 07:49

Křižák s husitským chorálem

RE: Husiti se bránili až u Baltu

Mirda 24.?.?.?

>...vse co neduni v souzvuku s tim dutym prostorem uvnitr hlavy naprosto bez jakychkoliv logickych karambolu dokaze ignorovat.
---
Příroda někdy vytvoří neočekávané a nepředvídané mutace. Tady tohle střevo snad naposledy rezonovalo s jiným člověkem, když byl ještě napojen pupeční šňůrou na svojí matku. Když porovnám tohle 2xs ke Kemovi, tak Kema byl stejně zatvrdlý, ale podstatně slušnější.

158745

10.04.2008 08:05

Křižák s husitským chorálem

RE: Křižák byl cizí, husita byl doma

Mirda 24.?.?.?

Spytihněve, obdivuji se Tvé úžasné dávce energie a bezmezné snaza předělat 2xs na myslícího a logicky uvažujícího člověka. Co Bůh zanedbal, my už nezměníme (!)

158747

10.04.2008 08:41

Křižák s husitským chorálem

RE: 2xs

Mirda 24.?.?.?

Jásáš předčasně. Pan google je povoláním psycholog a dokáže ukonejšit pacienta nejen vyjádřením lítosti, ale také zdánlivou pochvalou. I já jsem ti několikrát udělil pochvalu za tvoje vědomosti. V náboženství pokulháváš a z chování máš za 3.
Budeš se muset chlapče polepšit.

158748

12.04.2008 05:17

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: To myslíte ten podvrh?

Mirda 24.?.?.?

! ! !

158919

12.04.2008 06:55

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Jak si udělat obrázek?

Mirda 24.?.?.?

>...Klaus je jenom inteligentnější než Havel, ale jinak je to úplně stejný ....., však víte co.
---
Nevím. Kolikrát je inteligent nebezpečnější, neboť dokáže myšlenku prodat záludně a přesvědčivě. Ovšem u Klause mi to připadá právě naopak. Nevím, zdali je to podmíněno jeho nadměrnou ješitností a
touží vstoupit do dějin jako "moudrý král koruny české"? Nesedí mi jeho prohlášení, že si ČR musí udržet svou měnu co nejdéle (neukvapit se s přechodem na Euro) a dále jeho odmítnutí původní verze Euroústavy. Paní Jarmilo, nemáte bližší informace? Něco za něco...Na oplátku mohu doplnit následující.

>Zajímavý je případ Beneše nebo Jana Masaryka. Patrně oba byli v zednářské lóži, ale byli příliš charakterní na to, aby patřili k těm více zasvěceným. Proto byli klidně obětováni, aby je komunisti zmasakrovali.
---
Nemohu se vyjádřit o Janu Masarykovi. Marně pátrám po věrohodných pramenech, ale jméno Eduard Beneš se objevuje často v popisech předválečných událostí a to z pera západních historiků. Beneš byl zednářem 33 stupně a byl zasvědcen do "velkých plánů", které také plnil. V roce 1933, kdy Světový židovský kongres vyhlásil Německu ekonomický bojkot (v tehdejším tisku to nazvali: "Židé vyhlásili Německu válku", tak to byli právě sionisté a samotní židé, kteří tento bojkot porušovali. Německé výrobky šly na odbyt (pro snadné zisky obchodníků), neboť byly vysoké kvality a vyhledávaným zbožím po celém světě. Ekonomické embargo - i v tyto dny - se vyhlašuje na vyvolání hospodářské krize v zemi a s očekáváním vzniklé nespokojenosti domácího obyvatelstva s tamním režimem a posléze vedoucím ke snadnému zorganizování revoluce zevnitř. Např. v současné době - Kuba, Irán. V tehdejším Německu to způsobilo vznik fašismu (národního nacionalismu). Beneš se zúčastnil dvouhodinového osobního (soukromého) setkání s prezidentem Světového sionistického kongresu, jemuž dal pořádné a hořké "kapky" za nedodržování onoho bojkotu. Plán byl přece rozpoutat druhou světovou válku a porušování bojkotu by to jenom zbytečně oddálilo. Proto bych Beneše nenazval "příliš charakterní". Beneš nebyl obětován, ale okolnosti mu nepřály. Nastal komunismus. V CCCP to jelo už třicet roků a tak se použil stejný režim na vytvoření východního obranného bloku. Nemusím snad připomínat, že VŘSR byl první pokus o nastolení Nového světového řádu? Židobolševická revoluce v Rusku byla financována stejnými lidmi, kteří v tyto dny (jejich potomci) ovládají světová média a pomocí CFR (rada pro mezinárodní vztahy) i celosvětovou politiku (alespoň se snaží). Tohle nicméně souvisí i s následující úvahou:

>...Ovšem dodnes nemám jasno v tom, jestli se to Rusko vymklo z jejich vlivu, nebo to na nás jednoduše hrají...
---
Už zase? Paní Jarmilko, nedělejte mi to. [mrknutí jedním okem]
K tomu se vyjádřím jindy.

158922

12.04.2008 07:18

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Jak si udělat obrázek?

Mirda 24.?.?.?

Už mi to ukázalo - Kráceno... a tak jsem umazával.
Tohle by tam však mělo být: S tím také souvisely ty Benešovy dekrety. Mimochodem... druhá světová válka byl druhý pokus o vytvoření Nového světového řádu, jenže Hitler si neplnil svoje povinnosti. Pro zajímavost by stálo, že vládní archivy Spojených států z druhé světové války byly odtajněny padesát let po válce, což mělo být v roce 1995. Bill Clinton to provedl až v roce 1999. Jak se v tom tak přehrabovali, tak si uvědomili, že není ještě vhodná doba. Záznamy šly zpět do archivů s razítkem "Přísně tajné" a následné odtajnění bude provedeno až o dvacet let později. Proč asi? Hlavní hráči jsou ještě naživu. Henry Kissinger a klan rodiny Bushů. Další zajímavost pronikla na veřejnost - ani se tomu nechce věřit - o plynových komorách ani zmínka a počet obětí v Osvětimi byl uveden: 140 tisíc (všech dohromady). Totožné číslo, které bylo uvedeno po zveřejnění archivů KGB v roce 1991. Nechci tady roznášet nějaké drby a na potvrzení informací si budeme muset počkat až do roku 2019.

158924

12.04.2008 08:29

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Ještě připodotknutí (viz. výše) k Talmudu a Koránu

Mirda 24.?.?.?

>...Kdo skutečně řídí islám?
---
A kdo řídí křesťanství? Vatikán je jedna z dalších zednářských lóží. Korol Wojtyla - Jan Pavel II. - byl po matce (Katčinska) žid. Josef Ratzinger nebude také žádný svatoušek? Nevím, jak to máte v Evropě, ale tady ti křesťansko-evangeličtí faráři jsou většinou rabíni-sionisté. John Hagee, Jerry Falwell, Billy Graham a další a další a další...Plánují to už dva tisíce let.

158925

12.04.2008 19:12

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Jak si udělat obrázek?

Mirda 24.?.?.?

>Takže pane Mirdo, moje rada zní takto: Neberte Klause vážně, cokoliv říká, tak je jen tak na oko, pro efekt, ale ONI vždy zařídí, že výsledky jsou takové, jaké ONI chtějí.
---
Děkuji za vyčerpávající odpověď, paní Jarmilo. Bláhově jsem se domníval, že člověk v pokročilém věku začne spytovat své svědomí?
Tak jak to udělal Jimmy Carter a dokonce i Adam Veishaupt - zakladatel skupiny Illuminátů. Carter začal bojovat o práva Palestinců a Adam Veishaupt nedlouho před smrtí konvertoval z judaismu na křaťanství. Jak vidím...ani ta letuška na Klause nemá vliv.

>Ano, už zase zlobím pane Mirdo. Je to tím, že když mi v nějakých událostech spousta věcí do sebe logicky nezapadá, že je tam plno podezřelých a nevysvětlitelných míst, tak tu otázku radši nechám otevřenou a sbírám informace všemi směry dál.
---
Tak by to mělo být. Myslel jsem si, že důkazů jsem doposud nabídnul dostatek (článek a diskuse - "Rusko nevylučuje jaderný útok"). Člověk však nikdy neví...propagandě komunistického režimu v bývalém Českolovensku jsme také nevěřili a nakonec měli pravdu. Zde hovořím o Husákových proslovech: "Musíme se chránit proti imperialistickým živlům". Kdykoliv jsem tohle zaslechl, tak jsem si myslel, že tím Husák myslí nás - většinové obyvatelstvo. I já osobně jsem se cítil jako takový "imerialistický" živel, jelikož jsem nesouhlasil s režimem a poslouchal jsem "Hlas Ameriky" a "Svobodnou Evropu".

158941

12.04.2008 18:26

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: To myslíte ten podvrh?

Mirda 24.?.?.?

Souhlas...viz - moje reakce na anti-anti.

158943

12.04.2008 18:48

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy

Mirda 24.?.?.?

Máte šíleně smutnou pravdu, pane Drazda. Vymydlené mozky si to nepřipustí a budou do zblbnutí opakovat to, co uslyší v každodenní propagandě.

158944

13.04.2008 20:22

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: To myslíte ten podvrh?

Mirda 24.?.?.?

Můj odkaz byla reakce na váš odkaz. Pokud jste to nepochopil, přečtěte si ho ještě jednou. S těmi protokoly to přímo souvisí a nemusíme na sebe dělat dlouhý nos!

159013

14.04.2008 02:27

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Že stále žádného člena neznáte?

Mirda 24.?.?.?

Nehorázné proto, že když budu toužit po členství v "Country Club", tak si budu muset s bankou vyjednat půjčku. Pokud se vám to zdá přiměřené, tak už jistě máte členství?

159049

14.04.2008 05:50

Tibet a Palestina

Jasir Arafat...

Mirda 24.?.?.?

>...A od vraždy Jásira Arafáta a šejka Ahmeda Jassina nemají Palestinci ani mezi Fatah ani mezi Hamas žádného vůdce, který by to s médií uměl.
---
Domníval jsem se, že Jasir Arafat zemřel přirozenou smrtí. Ještě před smrtí vyslovil své přání, že by chtěl být pohřben v Jeruzalému. Ariel Sharon mu tehdy nevyhověl. Nebo mi něco uteklo?
---
Tibet. Stále více se ozývají hlasy západních médií o bojkotu olympijských her. Ani ve vládě nejsou zajedno. Co má společného utkání světových sportovců s politikou? Právě sportem bychom pomohli sjednotit národy. Soutěžit ve sportovních disciplínách, místo ve válečných technologiích(!) Radovat se společně ze sportovních úspěchů, jásat, tancovat a zpívat. Co takhle postavit velké fotbalové hříště v pásmu Gaza a sledovat fotbalové utkání Izrael versus Palestina? A fandit oběma soupeřícím(!) Po zápase zajít společně na pivo a zase - tančit, radovat se a zpívat? Myslíte si, že se tohle někdy uskuteční?

159052

14.04.2008 13:29

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Že stále žádného člena neznáte?

Mirda 24.?.?.?

Ne cokoliv, ale členství? Tohle se běžně dělá, když chcete vyloučit určitou vrstvu lidí...pro ty to je potom nehorázné.

159090

15.04.2008 06:05

Tibet a Palestina

RE: Jasir Arafat...

Mirda 24.?.?.?

>Myslím že ne. Bohužel.
---
Innalilahi-Wa-Ina-Ilahi-Raajioon (budiž mu země lehká).

Jasir Arafat přežil několik pokusů o vraždu, jedno letecké neštěstí, ale o jeho smrti se nevedou žádné pochybnosti.
Dne 5. listopadu 2004 upadl do bezvědomí již během hospitalizace ve francouzské nemocnici. Diagnoza: krevní test ukázal nedostatečný počet tělísek protomlazmy, které jsou důležité pro srážení krve. Byl udržován při životě na přístrojích a dne 11. listopadu ve věku 75 let umírá.

Izraelský ministerský předseda Ariel Sharon oznámil, že pokud se Arafat uzdraví, bude mu umožněn návrat do města Ramallah (West Bank), kde se nachází jeho řídící sídlo. Ariel Sharon současně zdůraznil, že nepřipustí, aby jeho dlouhodobý protivník byl pohřben na muslimském posvědceném
hřbitově ve východním Jeruzalemu. zdroj

Za zmínku by rovněž stálo, že Jasir Arafat byl za svého života považován západem (Izrael/USA) za teroristu a příčinu všeho násilí v izraelsko-palestinského konfliktu. Bush společně se Sharonem se shodli, že po jeho smrtí nastane trvalý mír v regionu.

>Olympijské hry jsou kšeft, politika a svinstvo.
--- Jsem si vědom. Škoda!
>Kotěhůlky x Vidlákov.
---Takhle by to mohlo začínat.
>Pokud obě strany nedostanou rozum...
---Já tohle vidím trochu jinak. Ta jedna strana tam žila (židé a Arabové) pospolu několik století. Žádné
nesváry za Otomana. Dokonce ani po rozpadu Ottomanského impéria, kdy území Palestiny přešlo pod britský mandát - všechno bylo v pohodě. Proč se tedy nemohou shodnout nyní?

159147

15.04.2008 06:03

Tibet a Palestina

RE: NIC nie je půl na půl

Mirda 24.?.?.?

>...ani tu vasi zazracnu premenu vam neberiem,
pretoze vy mate neuveritelny strach roztvorit oci naplno.
---
Yamato se nudí v pracovní době a tak si jenom píše a píše.
Yamato by mělo počkat až na ukončení diskuze, kdy článek sklouzne do archivu a až potom by si mělo vytvořit názor.
Někdy méně znamená více.

159148

15.04.2008 07:16

Tibet a Palestina

RE: Tibet a Palestína

Mirda 24.?.?.?

Méďo, všimněte si reakce Sida:

>...Treba však povedať, že vtedy bola komplikovaná doba.
>Briti si svojou činnosťou (alebo nečinnosťou) o problémy >koledovali. Lode plné ľudí čo prežili koncentráky vracali s >Haify a zatvárali ich za ostnatý drôt na Cypre.
---
Vtedy bola komplikovaná doba? Nic se nezměnilo. Komplikovaná doba neustále přetrvává. Nakonec i ty lodě nevraceli z Haify britové, ale sionističtí teroristé (budoucí vláda) Izraele. Oni neměli zájem o chudinu a přestárlé lidi. IDF přece potřebuje zdatné bojovníky. Jak už napsal Vladimír Ostrovski - "Vedeme války klamem" - a to je přesné vyjádření jejich strategie.
Už samotný útok na USS Liberty dokazuje jakým způsobem bojují.

Méďo, já si myslím, že Sid není ani Čech, přestože česky píše.
Já si nepamatuji, žeby někdo z Čechů obhajoval násilí a vraždy.
Až teprve Havel s tím jeho humanitárním bombardováním a teď tady Sid. Možná, že mají něco společného?

159150

15.04.2008 07:36

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: jedna mala otazka

Mirda 24.?.?.?

Zajímavá úvaha. Napsal jste to moc pěkně. Vložený obrázek

159151

20.04.2008 06:53

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Pro pana Stvoru a všechny.

Mirda 24.?.?.?

Díky za odkazy. Shlédnul jsem to všechno i ty související videa.
Také si myslím, že nekecá. On tomu totiž věří. Ale postupně.
Leo Zagami má bohaté vědomosti, co se týče "tajných" spolků svobodných zednářů a iluminátů. Má to podložené stohy dokumentů a jak sám tvrdí, byl jejich členem. Víceméně mi potvrdil to, co jsem již věděl. Co mi však nesedí, byla jeho odpověď na dotaz reportérky organizace "Camelot", když se ptala, jak se dostal z vězení, kde ho dokonce i mučili. Leo Zagami odpovídá: "Pustili mne proto, že by se to rozneslo mezi lidmi". Co jako? Že rozsévá informace a nebo jeho případná vražda? Teď jde o to, co je více potřeba uchovat v tajnosti? Vraždu, nebo informace?
Zajímavá - avšak nikoliv překvapující - byla informace, že Barack Obama je zednářem třiatřicátého stupně. Takže nejen sionista, ale i zadnář. Tomu lze věřit. Leo se dále zmiňoval o papěžovi Janu Pavlovi II. a jeho domluvě se Zecharias Sitchinem. Na základě domluvy byla vypracována studie Armagedonu a to v podobě srážky Planety X (Nibiru) s naší planetou. Dále poukazuje na přípravu norské vlády na rok 2012, kdy se má uskutečnit armagedon. V Norsku si už dokonce vybudovali podzemní tunely na záchranu 2 milionů lidí, převážně elit. Dalších 2.6 milionů jsou odkázáni zahynout. Četl jsem o tom už před nějakou dobou. Protiatomové bunkry se budovali už i v Československu pod výškovými paneláky. Ve Švýcarsku to je dokonce stavební předpis mít bunkr pod každým rodinným domkem. Čaušesku měl také vybudován protiatomový bunkr pod vládním sídlem. Proč tedy nemít protiatomový bunkr v Norsku? Ale pro 2 miliony lidí? To už je obrovské město v podzemí. Nezdá se mi to pravděpodobné. Navíc, Leo Zagami si protiřečí. Je si vědom domluvy papeže se Z.Sitchinem o vypracování studie armagedonu a přitom on sám tomu věří. Zabíhá do teologických dogmatů o antikristovi a o znovunarození Krista (Kristus je již mezi námi) atd. Tím u mne ztratil na věrohodnosti. Tedy alespoň v té závěrečné části. Doporučuji shlédnout Debunking Planeta X - Nibiru
Vůbec se nezminil o NWO - Nový světový pořádek - což si myslím, že je mnohem aktuálnější téma, než armagedon.
Tohle je však jenom můj názor k zamyšlení. [mrknutí jedním okem]

159469

20.04.2008 20:05

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Antisemitismus

Mirda 24.?.?.?

Omyl Karásku!
"Antisemita je kdokoliv, koho židé nemají rádi".

>Slovo antisemitismus se pouziva vyhradne ve spojeni s zidovskym
>narodem. V dobe kdy vzniklo v Evrope totiz temer zadni Arabove
>nezili, zide ano...
---
Další omyl Karásku!
Už jste někdy slyšel výraz křesťanský národ? Islámský národ? Budhistický národ? New Age národ? Národ jehovistů? Národ bratrství černé tlapy? Národ Lucifera? Snad nemusím dále pokračovat? Došlo vám to? Další výpadek: "...Kde téměř žadní Arabové nežili"? Co zase má tohle znamenat Karásku? Arabové žili na území dnešní Palestiny již od počátků biblických časů. Palestinci jsou ti skuteční semité. Sefardští židé rovněž. Jenom Ashkenazi (chazaři-sionisté) tam nemají co dělat - proto to tam tak vypadá. Další poznámka:

>Pogromy nebyly organizovány proti Arabům, ale proti židovskému >etniku.
---
Proč asi, Karásku? A moje poslední reakce:

>Antisemitistum a neonacistum zde projdou neuveritelne veci,
>lidem kteri jim oponuji nikoliv.
---
Karásku, Karásku! Jste jako poštovní úředník, který lepí nálepky na balíky a rozlišuje pouze podle poštovního směrovacího čísla, nikoliv podle váhy, nebo velikosti. Jednou máme svobodu projevu a ta platí pro každého. Rozlišujme mezi slovem a činy! Osobně odsuzuji neonacistické projevy jako jsou zločiny, násilí a bezpráví páchané nejen na Palestincích, ale na všech lidech na zeměkouli, včetně židů asimilovaných do většinové společnosti.
Dovolte mi jednu osobní otázku. Máte české jméno, píšete čským jazykem, zajistě jste také české národnosti a snad i vlastníte cestovní pas ČR. Za koho tedy Karásku kopete? Už i vás zneužili?

159501

21.04.2008 01:24

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Antisemitismus

Mirda 24.?.?.?

Proč bych měl lhát? Vždyť to vidím všude kolem sebe. Anti-anti, vy jste sám tady prokázal, že jakákoliv kritika na adresu chazarů-sionistů, případně židovstva je nepřípustná. Islámu ano?
Napsal jste: "nemohu si dovolit židy kritizovat, pokud nejsem židem". Opravdu? Nosíte dříví do lesa, vždyť jsem napsal to samé. Opakuji: "Antisemita je kdokoliv, koho židé nemají rádi". Navíc jste mě označil i za rasistu. [chechtot] [chechtot]
Děkuji pěkně! Nedělám a také nevidím rozdíly mezi rasami. Barva pokožky jiných lidí u mne nerozhoduje. Líbí se mi všechny barvy: červená, žlutá, bílá, černá, zelená, modrá, růžová, hnědá. Snad jsem nějakou nevynechal - nejsem přece rasista! I pořadí bylo vybráno náhodně. Respektuji všechny druhy náboženství, která nehlásají násilí, nevydírají ovečky podvodem a neodsuzují druhá náboženství. Nesouhlasím s talmudismem a satanismem. Sionismus není náboženství, ale politické hnutí, které jako takové si mohu dovolit kritizovat. [velký smích] Jenom zbývá podotknout - živím se poctivě prací a rád pomáhám druhým lidem. Nikdy jsem nikoho nezabil ani nezavraždil (včetně zvířat). Přiznám se, že jsem za svůj život zabil zhruba 150 much a asi 250 komárů...ale i to bylo v sebeobraně. To byl malý nástin mé povahy. Teď můj osobní názor k židovské otázce. Židé, kteří se narodili v různých končinách světa, mají národnost (státní příslušnost) země, kde se narodili. Křesťané a muslimové také. Jaký židovský národ jste tedy měl na mysli? Prosím o doplnění.

Podle vás je kritika židů (chazarů-sionistů) nepřípustná. A co takhle kritizování v opačném směru? Uvedu příklad:
Solo-humoristka Sarah Silverman (35) se neostýchá ničeho! Jde až tak daleko, že veřejně na jevišti prohlásí: "Jen doufám, že židé zabili Ježíše Krista. Kdyby to nebyla pravda tak bych to do vteřiny udělala sama...(f--king) sama". Urážka za urážkou a na každého. "Kdyby černoši žili v nacistickém Německu, tak by se holocaust nestal židům, ale zase by se to nenazývalo holocaust". Je vidět, že židovka si takovéto narážky může dovolit a sama tvrdí, že slova o násilí nejsou nebezpečná, jako násilí samotné. S tímto se dá jedině souhlasit.

Další "umělec" vyvoleného původu - Borat (Saša Cohen) při tanci na jevištní scéně s divokým nadšením kopuluje (náznaky) mezi čtrnáctiletými tanečnicemi. A třešnička na dortu izraelské kultury je humoristka vystupující v londýnské televizní komedii, kde se před zraky diváků vymočí do skleničky a vzápětí svou vlastní moč vypije (viděl jsem video-ukázku, jméno si nepamatuji).

Otázka není, zdali je tohle nový směr umění, na který si budeme muset zvyknout, ale co by se asi stalo, kdyby Sarah Silverman nebyla židovka?

159510

21.04.2008 03:16

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: mam navrh pan Stwora,

Mirda 24.?.?.?

>...ktoré mu nebude prekladať neonacista Sedláček.
---
Vodníku, přestože přebíráte terminologii z Eretz.cz, tak výrazy, se kterými nesouhlasíme musíme dát do uvozovek, jinak se dopuštíme stejných urážek na cti, jako původní pisatel pan Klein. V tomto případě by to mělo vypadat takto: "neonacista" Sedlacek. Vím, že je to nevinné opomenutí, ale je nutné tohle dodržovat. Překladem článku se člověk nemusí povahově ztotožňovat s jeho autorem. Jako bych já překládal článek z lékařského magazínu a byl bych nazván čtenářem - pan gynekolog. Přitom o gynekologii mám jenom mlživé tušení a malinko praktických zkušeností. Nevím, kde se poděla liga proti urážkám na cti - ADL (Anti Defamation League), když si pan Klein takovéto oslovení vůbec dovolil? Připadá mi to, že skutečně používají dvojí metr! Svoboda slova a projevu platí pro všechny stejně! Jak by asi reagovala ADL, kdybych já osobně nazval pana Kleina neonacistou? Ať už je neonacista a nebo není - jistě by se ozval - ale já bych se k takovýmto urážkám nikdy nesnížil. Nazývat někoho neonacistou je známka projevů nadřazenosti uměle vyvolaná komplexem méněcennosti. Každy jsme holt jinačí.

159512

21.04.2008 04:47

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Mám takový dojem...

Mirda 24.?.?.?

Davide, souhlasím s vámi a současně vám chci oznámit, že i já stojím na stejné straně barikády. Také jsem to oslovení "připosraný" bral jako urážku. Není to vyrovnaný boj! Mohu to přirovnat k zápasu s kapením nožíkem v ruce proti namířené a nabité pistoli. Ono se to snadno povídá neznámému anonymovi, že si stojí za tím, co píše. Nejen vy, ale i já osobně to prokazujeme uváděním e-mailové adresy a oba tím bereme plnou zodpovědnost za své názory. Kdo je tady ten připosraný?
Rozhodně tím nemyslím ostatní přispěvovatele, ale toho, kdo ten výraz použil.

159516

21.04.2008 05:21

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Pohádka na dobrou noc

Mirda 24.?.?.?

>Židé jsou bohužel národ i lidská rasa...
---
Lidská rasa jsme všichni - Homo sapiens. Ten výraz: "bohužel" jste už napsal vy sám, ale přesto souhlas. Nebo tu zavádíte talmudistické učení, že ostatní nejsou lidská rasa?
Tomu nerozumím (!!!!!)

159517

21.04.2008 05:04

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: mam navrh pan Stwora,

Mirda 24.?.?.?

Respektuj prosím naši úmluvu o vzájemném nereagování.

159520

21.04.2008 05:56

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: mam navrh pan Stwora,

Mirda 24.?.?.?

Plný souhlas, paní Ajo i René. Respekt se musí získat. Jít příkladem (!!!) Vyhrožováním a urážkami to nikam nevede a jenom se ta druhá strana zbytečně zesměšňuje. Jak tak pročítávám zdejší diskuze, tak vedeme v diplomacii silně na body. Ať si říká kdo chce, co chce...postupně se všichni společně dostáváme do vyšší intelektuální třídy. Lze to již pozorovat a v tom je naše síla.

159522

21.04.2008 06:41

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: antisemitismus

Mirda 24.?.?.?

>...Mezi slušnými lidmi tomu říkáme elektronická lůza. Reagovat nemá smysl.
---
To se ozval ten pravý. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Že vy si Vojto musíte pokaždé předkládat před sebe zrcadlo, když zasedáte k počítači? Ten popis skutečně sedí:

>... polovzdělanosti, sebejistoty, nadřazenosti, vyhrožování, neotřesitelného přesvědčení ve správnost vlastního názoru...
---
A teď nám tady Vojto napište, jak urputně lpíte na těch vašich "elitách". Jak se bojíte, že příjde revoluce a vaše zdánlivé jistoty jednou provždy skončí. Kam ho postavíš, tam ho najdeš ! Neschopný jakéhokoliv rozhodnutí a jenom mi - vy lůzo - nesahejte na ty moje "elity". Pokaždé je v tom vidět značná dávka jízlivosti podmíněná silným pocitem strachu. Při čtení vašich příspěvků, pane Vojto, cítím určité vibrace - chvění spodního rtu pisatele. Je to pud sebezáchovy a nebo existenční ohrožení? [chechtot]

159525

22.04.2008 07:18

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Antisemitismus

Mirda 24.?.?.?

Netušil jsem, že můj příspěvek u vás vyvolá tolik nenávisti?
Zřejmě to už máte v genech třináctého kmene izraelitů? Vracet se k tomu nemusím...vysvětlil vám to tady podrobně Latinec a hestroy a tak máte dostatek materiálu ke studiu. Doufám, že jste už dohnal fyzikální zákony volného pádu a až budeme příště opět diskutovat 9/11, že se vytasíte se solidními vědomostmi? Ale k věci. Za mým tvrzením si stojím:
Antisemita je kdokoliv, koho židé nemají rádi. Mohu uvést desítky soudních případů, ale domnívám se, že vy tady ani nediskutujete, ale pouze provokujete. Dedukuji takto z vaší reakce:

>Toto tvrzení je lživé. Odkáži vás na význam slova antisemita ve slovníku.
---
"antisemita je vyznavačem antisemitizmu".
Toto si můžete strčit NĚKAM! Možná už skutečně máte počínající schizofrenii a nedokážete rozpoznávat předmět diskuze?
Napsal jste:

>Proč se drze ptáte za koho kope Karásek?
---
Proč se drze vnucujete do diskuze druhých?

159598

22.04.2008 06:50

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Jsou židé rasa

Mirda 24.?.?.?

Přátelé Hestroy a Latinec...díky za podporu a za vaše rozsáhlé, velice zajímavé a poučné příspěvky. [mrknutí jedním okem]

159599

22.04.2008 07:12

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Heh

Mirda 24.?.?.?

Naprostý souhlas. Vytvořil jsem si na anti-anti stejný názor:

>Tam, kde chybí pravda, vymyslí si blábol.
---
A rovněž následující:

>Tak on ten Anti-Anti asi nebude z jejich nejlepších >čistokrevných... To co tu předvádí už je na hraně nějaké >snesitelné inteligence.
---
K tomu mohu jenom dodat:
Co Bůh zanedbal, my už nenapravíme.

159601

22.04.2008 08:02

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: mam navrh pan Stwora,

Mirda 24.?.?.?

Myslím si, že ten duševně postižený pán se jmenoval Vítězslav Boch. Ještě k těm výrazům: Pokud někdo kritizuje židy, tak je nazván antisemitou. Pokud někdo hájí bílou rasu, je nazván neonacistou. Přitom oba výrazy jsou na sobě přímo zavislé. Jak lze pozorovat, tak jsou to právě židé (sionisté), kdo se snaží zničit bílou rasu. Podpora multikulturalizmu, prosazování emigrace muslimů do Anglie (tam už to vře a do Německa to přichází), zlegalizování ilegálních mexických pracovníků ve Spojených státech. Zničení rodinného celku - práva homosexuálů (politicky nekorektní označení máma, táta...nové označení rodič), feminismus a další. Narušení ekonomické nezávislosti jednotlivých států - EU, NAU (North American Union), NAFTA (North American Free Trade Agreement).
Jednou větou bych to shrnul: Kdo hájí bílou rasu, musí zákonitě kritizovat židy (sionisty), jelikož tohle prosazují.
Můžeme tedy spojit oba výrazy (antisemita a neonacista) v jeden, což je antinacista. Souhlas?
Také mi nějak nesedí označení "židovský národ". Židé jsou takové národnosti, v jaké zemi se narodili. Stoupenci judaismu, nic víc. Jinak by to znamenalo, že židé mají národ v národě a to v každěm národě, neboť jsou roztroušeni po celé zeměkouli. Nebo to je myšleno do budoucna - NWO (jedna světová vláda) - jeden národ a ostatní otroci? Četl jsem o tom, ale mohu se mýlit.

159602

25.04.2008 07:49

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

Komu vadí uzavřené náboženské společenství a proč?

Mirda 24.?.?.?

Southern Poverty Law Center (SPLC), registrovaná charitativní a nezisková organizace - ze svého titulu osvobozena od placení daní - je organizací, která se honosí humanitárním názvem - právnické středisko pro chudinu jihu. Tato organizace je ve skutečnosti (stejně jako ADL-Anti Defamation League) organizací zajišťující snadný (snadnější) přechod k novému společenskému zřízení pod jednou světovou vládou. Obě tyto organizace (SPLC & ADL) jsou v internetových médiích mnohdy nazývány také agentury Mossadu.

Organizace CPLC - pod vedením ředitele jménem Morris Dees a celosvětová organizace ADL, které šéfuje Abraham Foxman, založily společně novou organizaci a to:
The Militia Watchdog, ve volném překladě - hlídací pes pro vznikající civilní ozbrojené milice. Důvod? Přírodní i fyzikální zákon akce - reakce. Teroristické akce vlády musí zákonitě vyvolat vlasteneckou protiakci a to ve formě občanských ozbrojených milicí a na tohle zmíněná organizace "The Militia Watchdog" musí dohlížet.

Tohle byl také důvod pro zničení ohněm (výstižněji nazváno holocaust) náboženské sekty Davida Koreshe ve Waco Texas v roce 1993. Možná by stálo za zmínku, že administrativní organizaci nezákonného útoku tehdy prováděla Hillary Clinton a vojenský/FBI zásah byl zajištěn a řízen generálem Wesley Clarkem. Dalším trnem v oku hlídacího psa byla sekta náboženského společenství pod vedením Warren Jeffs. Internetová stránka SPLC uvádí: "Na základě našeho pozorování - již od roku 1982 - máme zjištěno, že do objektu bylo přivezeno 150
útočných zbraní a několik set tisíc nábojů". Jak už ze samotného článku vyplývá, záminka k brutálnímu útoku na uzavřenou komunitu byla smyšlená a po ozbrojeném a násilném vpádu - vykopnutím dveří a podrobných prohlídkách celého objektu - žádné zbraně nalezeny nebyly.

Jak z toho nyní vybruslit? Nevadí - svede se to na polygamii a sexuální zneužívání nezletilých dětí. Proto byly děti násilně odebrány a dají se na převýchovu...a ženy si mohou "dobrovolně " vybrat. Buď se smíří s útulkem pro "ženy v nebezpečí domácího násilí" a nebo se rozhodnou pro návrat do komunity? Jaké asi bylo jejich rozhodnutí? Všechny ženy se se slzami v očích dožadují návratu domů. Všechny ženy úpěnlivě prosí úřady, aby jim byly navráceny jejich vlastní děti(!!!) Ano, čtete
správně - jejich vlastní děti (!)
Tolik nevyřčených otázek se vybavuje v mysli! Jaké to násilí a zločin se dopouští policejní stát na svých vlastních občanech? Jaká tragédie se nám odvíjí před očima? Kdo asi bude následovat?.

-pokračování -

159869

25.04.2008 08:44

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Komu vadí uzavřené náboženské společenství a proč?

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Bude komunita Amish podrobena stejnému státnímu zločinu? Co se asi stane s odebranými dětmi? "Sleduj tok peněz" a stopy tě zavedou do farmaceutické společnosti Merck. Testování psychotropických drog, vakcinace HPV (Human Papilloma Virus).
Vyšetřováním bylo zjištěno, že 60 procent dětí, přidělených v Texasu do domovů na převýchovu, bylo podrobeno experimentálním testům farmaceutického průmyslu firmy Merck. Děti již od věku tří let dostávají silné drogy proti depresi, schizofrenii, bipolární poruchy mozku a drogy na manipulaci myšlení. Všeobecně - drogy, které nebyly schváleny k použití pro děti. Pro dětí, které drogy vůbec nepotřebují, jelikož se jedná pouze o experiment. Experiment ve prospěch farmaceutického průmyslu a financovaný státem. Texas Medical Association (Texaská zdravotnická organizace) neuznává nejdůležitější zdravotnický princip (lékařskou přísahu) - "neuškodit pacientovi". Zisky výrobců drog jsou pro ně přednější! (Farnaceutická firma Merck zpětně poskytuje politikům a Texaské zdravotnické organizaci značné finanční dotace).

Poznámka: Z časových důvodů jsem ještě nečetl diskuzi pod článkem a mohu se opakovat - v tomto případě se omlouvám. Podrobnější informace kriminální minulosti šefa SPLC jménem Morris Dees mohu poskytnout na vyžádání - mám to připravené i s
odkazy (soudní spisy obžaloby), ale nevztahuje se to k článku.

159871

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 1

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 1

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 3

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 782 221