Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.12.2007 23:40

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Ke sporu Jarmilky a Ibuprofena

Mirda 24.?.?.?

Nepopírám existenci islámského hnutí fanatických extrémistů.
Dokonce znám i - poněkud banální - důvod jeho vzniku.
Jistý Egypťan Sayed Qutb, vychovaný v přísných podmínkách zákonů šaria, přijel v roce 1950 studovat do Spojených států.
Po spatření místních zvyků - kulturních (tanec) a odívání (ženy bez zahalení atd.), Sayed šel do vývrtky a okamžitě odejel zpět.
Ještě v šoku po svých zkušenostech ze Spojených států, založil extremistickou skupinu náboženských fanatiků. Byl však uvězněn
a v roce 1966 popraven. Hnutí pokračovalo dál pod jiným vůdcem.
Původní motivace odmítající americkou kulturu, byla postupem času změněna na boj proti americkému imperialismu a samozřejmě tímto také náležitě rozdmýchávána.
Jsem si i vědom určitých výhrad islámského náboženství vůči judaismu, ale tohle platí samozřejmě i obráceně. Rovněž nemíním
probírat podrobnosti a nebo celé pasáže z Talmudu.
Zmiňujete se o rituálních vraždách - obětování křesťanských dětí - kdy se tělíčko pověsí hlavou dolů, vypustí se krev a tělo se následně konzumuje. Každý extremizmus je nebezpečný a mělo by se bojovat o jeho likvidaci, ale nebudu přeci házet všechny stoupence daného náboženství do jednoho pytle a navrhovat všeobecnou genocidu.

150242

01.01.2008 01:53

Má nás Klaus za stádo ovcí?

RE: Vzkaz pro editora/moderátora

Mirda 24.?.?.?

>Vypada to, ze i na Zvedavci se s nami hraje
>nejaka podivna hra. Snad nam to nekdy pan
>editor vysvetli. Ale at je to jakkoliv,
>tak kazdopadne Ti a vsem ostatnim na
>Zvedavci preji: Happy New Year 2008!
--------
Ta podivná hra se možná nazývá "pravidla diskuse"?
Nechci hovořit za pana domácího, ale když uvidím u dveří nápis:
"Vyzujte si boty", tak se nebudu ptát proč, natož si dávat nohy na konferenční stolek. Nebo možná také... - jiná doba, jiný mrav?
Ale ať je to jakkoliv - i Tobě Wesley - Happy New Year a všem ostatním čtenářům na obou stranách plotu. Silný vítr do plachet
a nikdy se neotáčejte melancholicky zpátky se slovy - zlaté staré časy (jak navrhuje Wesley). Bojujme za lepší zítřky, ať se máme zítra stejně dobře jako včera a nebo i lépe.
A nezapomeňte - pero je mocnější než meč!

150249

01.01.2008 02:49

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Ke sporu Jarmilky a Ibuprofena

Mirda 24.?.?.?

Tak, tak - probudit spící buňky a chlapci pěkně do práce.
Bylo prokázáno a fotograficky zdokumentováno, že sionistická organizace "Southern Poverty Law Centre" (velice přiléhavý název - právní středisko pro chudinu), má v nedalekém oploceném lesíku překážkovou dráhu se střelnicí, kde se trénují právě tito "extrémisti". A to řevážně arabského původu...takže si je skutečně sami připravují.

Co nám tady Pergill vykřikuje, to je pouze jeho vlastní ozvěna.
Zloděj křičí - chyťte zloděje a vrah nám o morálce káže.

150255

02.01.2008 06:20

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

Mirda 24.?.?.?

Zdá se mi, že ten pán "ibuprofen" má tady na Zvědavci určité poslání? Nemohu uvěřit, že ještě existují lidé s takovými názory a tak buď jen provokuje a nebo se jinoch ještě nezačal holit a dostal se mámě do počítače. Zvyšuje si takhle sebevědomí při konverzaci s dospělými lidmi.

150354

03.01.2008 08:22

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Ke sporu Jarmilky a Ibuprofena

Mirda 24.?.?.?

>Pomluvy o rituálních vraždách u Židů kvalifikovaně
>vyvrátil už TGM, nemá cenu se k tomuto idiotství vracet.
--------
Tady se píše něco zcela jiného. Masaryk potlačil "hilsneriádu" na nátlak židovské komunity z New Yorku, odkud pocházela Masarykova manželka Charlotte Garrigue. Takhle se vražda mladé křesťanské dívky Leopoldem Hilsnerem ututlala a vrah zůstal nepotrestán.
Jacek Rozparovač (Jack the Ripper), který zavraždil v roce 1888 v Anglii 28 žen a to rituálním způsobem - zkonzumoval vnitřnosti - se stal neslavně proslulou legendou. Více než sto let se "nevědělo", kdo vraždy provedl. Vrah Aaron Kosminski se také vyhnul trestu. Zopakuji tady ještě jednou část vašeho prohlášení:
...nemá cenu se k tomuto idiotství vracet...
Opravdu??? Osobně si myslím, že právě zametením existence rituálních vražd pod koberec, se společnost stává součástí onoho problému. Masaryk se toho dopustil, stejně tak vyšetřovatel Scotland Yardu a samozřejmě, že i mnoho dalších "neobjasněných" vražd, které se stávaly v dávné historii až do dnešních dnů.
Každá taková vražda by se měla řádně vyšetřit a vrah by měl být spravedlivě potrestán. Vrhá to totiž špatné světlo na všechny židy i ty, kteří s rituálními vraždami nemají nic společného. Tohle nemá s projevem antisemitismu nic společného, tady se jedná o potrestání vraha/vrahů, ať je to kdokoliv!!!

150453

03.01.2008 09:10

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

Mirda 24.?.?.?

Ano - jisto jistě. Aja má v tomhle pravdu. Dosti materiálu jsem na tohle téma přečetl a viděl dokumentární filmy. Všechno se shoduje. Klan rodiny Kennedy-ů byl napojen na mafii a rovněž byl součastí té samovybrané "elity", kteří si myslí, že jenom jim patří tento svět. Jenže...J.F.Kennedy byl člověk, který měl svědomí. Svědomí a vůli změnit tento začarovaný svět odsouzený k záhubě. Stejně tak jeho bratr Robert a nakonec i J.F.K. mladší museli zemřít násilnou smrtí, protože by to mohlo znamenat konec klanu Rothschildova impéria.

150454

03.01.2008 09:38

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

Mirda 24.?.?.?

>...nebo proč měl nehodu ten, teď si zrovna nemohu
>vzpomenou, jak se jmenoval...
--------
Kapitán Československé rozvědky Pavel Minařík. [mrknutí jedním okem]

150455

04.01.2008 05:18

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

Mirda 24.?.?.?

Silně mi to připadá, že reagujete na někoho jiného. Nikde jsem nepsal, že by to mohla být mafie, kdo oddělal všechny tři z Kennedy-ů. A to, že otec J.F.K. - Joseph byl zapleten do ilegálního prodeje alkoholu (v době prohibice) společně s mafií, je snadno na netu k nalezení. Není tedy třeba dál rozebírat.

150521

04.01.2008 05:30

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

Mirda 24.?.?.?

A jak se mu to stalo? [mrknutí jedním okem]
Příhodnější otázka - Kdo to byl?

150522

04.01.2008 06:36

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Ke sporu Jarmilky a Ibuprofena

Mirda 24.?.?.?

Máte pravdu - po více jak sto letech se už nezjistí podrobné okolnosti případu. Zajímalo by mne, proč právě o hilsnerádě byl natočen rozsáhlý pořad ČT? Potřebuje se někdo ospravedlnit?

150523

04.01.2008 06:37

Město půjček

RE: Lzete

Mirda 24.?.?.?

Takhle to funguje u "slušných" finančních institucí. Já jsem si prošel naprosto stejný proces. Hodně záleží na lidech.
Jistě - předpisy jsou dány a podmínky smlouvy stanoveny, ale i úroková sazba se dá domluvit o něco nižší, než je inzerováno.
Stále se na vás pohlíží, jako na zákazníka. Co se však děje v této době ve Spojených státech je ve stylu - urvy, co můžeš.
Hlavně že se penízky krátkodobě kutálí do vlastní kapsy a na lidech nikomu nezáleží. Nakonec...o tom pojednává článek a něco podobného můžeme brzy očekávat tady v Kanadě.

150525

05.01.2008 08:06

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

Mirda 24.?.?.?

>Teda Kennedyho mafiáni málem utopili v autě,
>on se ale probral z omráčení a z auta vyplaval.
>V autě se utopila mladá sekretářka.
---
Jménem: Mary Jo Kopechne.
Paní Jarmilo, děkuji také za odpověď o něco níže. Jsem mimo republiku od r.1980, takže některé místní "akce" mi unikly.
Esa, jako Krejčíř, Kožený (Harvardské fondy), Keller, Pitra (Setuza), Mrázek, ale i Gross, Železný a spol. nabyly světoznámého kalibru a jsou/byly na přetřes v mezinárodních médiích.
Jinak k těm Kennedy-ům...všechno souhlasí. Bush starší byl v CIA v době, kdy John F.Kennedy byl zavražděn. Budova WTC č.7 příhodně "spadla", takže archivy CIA se vypařily v žáru plamenů a táta Bush si může do životopisu napsat cokoliv. Dva dny poté, kdy byla nalezena těla J.F.K. mladšího, jeho ženy a švagrové, po leteckém neštěstí (čti-výbuch trhaviny v palubní desce letounu), byla narychlo provedena kremace (čti-zahlazení stop po výbuchu). Nápadně stejný postup v případu Benazir Bhuttové.
V době onoho leteckého neštěstí (čti vraždy), se synáček Bush shodou okolností pohyboval v okolí. A to, že nechytil při rybolovu žádnou rybu nikoho nezajímalo.
Tohle je ta kletba, na kterou Arkan upozorňoval.
Označení v závorkách je pouze pro čtenáře, kteří ještě nedokáží číst mezi řádky a paní Jarmila je každopádně mimo podezření. [mrknutí jedním okem]

150618

05.01.2008 09:02

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

Mirda 24.?.?.?

A od té doby se naprosto nic nezměnilo. Kde se dá něco urvat, tam se to začne hemžit stejnými lidmi. Např. využití přírodní katastrofy, kdy řádil hurikán Katrina v New Orleans.
Celý týden jsem měl oči přilepené na televizní obrazovku. Nic mi neuniklo a začalo mi to vytvářet prapodivný obraz. Soukromá armáda "Black Water" střílela po vrtulníku záchranné služby při odvážení pacientů ze zatopeného špitálu. Výbuchy náloží hrází a zmateně a v šoku prchající lidé. S pláčem se zastaví u reportéra a křičí - slyšeli jste to, další výbych. 25 tisíc lidí, převážně černochů po celé čtyři dny, bez vody a jídla zastrčeny v Super Dome (hala pro obchodní a prodejní výstavy). V dnešní době a s dnešní technologií až příliž podezřelé.
Mohu porovnat - v roce 1906 postihlo San Francisco silné a devastující zemětřesení. Federální vláda s veškerou pomocí tam byla už druhý den. Podotýkám - nebyly počítače, nebyla televize, nebyl Google-Earth. Fema (federal emergency management agency) se informovala o Katrině a o nutných záchranných opatřeních ze CNN - televizních reportáží.
Mně to už tehdy bylo jasné, že se potřebují zbavit původních obyvatel tmavé pleti. A je to tady - New Orleans se proměňuje ve město kasín, hotelů a neřesti. Stejní lidé - stejný záměr.

150623

05.01.2008 10:23

Zločinci v policejních uniformách

V Kanadě jakbysmet.

Mirda 24.?.?.?

Zřejmě bude záležet na tom, jaký pitomec sedí v křesle policejního komisaře? Zaměstnat hochy v uniformě aby vykazovali nějakou špolečensky "prospěšnou" činnost. Marihuana už netáhne - tu je možné zakoupit přímo na policejní stanici. Když dochází zásoby, tak se udělá další šťára a nebo si to vypěstují hoši sami v opuštěném baráku ve vedlejší ulici. A pokud je libo nějaké vzrůšo, jedeme nahánět prostitutky. Už asi pět let tady ve městě platí zákon, že při prokázání úmyslu intimního obchodu, vozidlo "zákazníka" bude zabaveno. Nežertuji - tohle je skutečnost.

Na podobná obchodní jednání jsem si tedy pořídil starý rezavý plecháč - takže žadná škoda nikomu nevznikne. Jenže vznikl jistý problém - doposud žádná kněžka lásky se na mne ještě neusmála.
Co teď?

150627

05.01.2008 10:40

Zločinci v policejních uniformách

RE: Pre pana s nickom Semtex

Mirda 24.?.?.?

Pěkně jste mu to napsal. Stále ještě existují lidé, kteří žijí v bublině iluzí. Nikdy si nepřipustí, že se svět za posledních třicet let změnil a tak se prodírají životem se stejným úsměvem na tváři, který si vytvořili při příjezdu do nového domova za velkou louží.

150628

06.01.2008 23:37

Město půjček

RE: Pane profesore,

Mirda 24.?.?.?

myslím si, že vím, kde je zakopaný pes? Napsal jste:

>Biji se v prsa, psal jsem o zemi zdánlivě blízké..

Tohle neznamená potrestání sama sebe - něco jako vlastoruční mučení. Tlučení do prsou (podotýkám vlastních), znamená:
Jsem na sebe hrdý.
Panové 420 a 72 už tohle dále neunesli. BTW - každý inteligentní člověk, který má IQ vyšší, než pokojová teplota a dojde k nedorozumění, tak se zeptá - bavíme se o stejné věci? Nerad bych uvedené pány urazil, tak to počítejme ve Fahrenheitech. Je vidět, že existují lidé, kteří absolutně nepřipustí, že se dopustili chyby a tak budou druhé nazývat lhářem, místo aby se omluvili. [mrknutí jedním okem]

150699

07.01.2008 00:09

Bagdád je příliš nebezpečný

RE: Neco se osklive zvrhtlo!

Mirda 24.?.?.?

Pane Romanov, domnívám se, že se vám jedná o uvádění odkazů?
Když si kliknete na "reagovat" a "vložit původní příspěvek", tak se vám zobrazí, jak to bylo provedeno. Pokud nechcete reagovat, tak jděte myší vlevo nahoru a kliknout "stránku zpět" a jste tam, kde jste začal. Jinak odkaz je uložen: web.adresa . Obrázek: Vložený obrázek. Velký obrázek se doporučuje ukládat jako odkaz, t.znamená web.adresa.jpg . Doufám, že jsem pomohl? [mrknutí jedním okem]
Vidím, že se to takhle nezobrazí, ale jak jsem již napsal, kliknout na reagovat a tam to je vidět.

150703

07.01.2008 05:38

Zločin vlastního soukromí

RE: Má přání

Mirda 24.?.?.?

>Nevím co je RFID...
-------
Všem se vám tady omlouvám. Přiznám se, mám v tom prsty já.
Tedy alespoň částečně. Začalo to nevině. Požadavek nemocnice
nedovolit pacientům s Alzheimerovou chorobou, aby samovolně opustily nemocnici. Byly případy, kdy se pacient zatoulal v zimě ven a umrznul. Malý transponder na zápěstí tomu zabránil. Pak přišel kontrakt z Kalifornie. Zabránit častým krádežím novorozeňat. Dokonce příkaz pojišťovny k povinné instalaci. Stejné zařízení, ale transponder byl připevněn k pupeční šňůře. Poměrně dobře vymakané. Jméno pacienta (dítěte), čas, který vchod, který výtah atd. - všechno zaznamenáno na počítači, případně byl spuštěn i alarm a dvéře automaticky uzamčeny a výtah zneschopněn. Později byla firma zakoupena "investory" a program se rozšířil na čipy implantované pod pokožku.
S tím však už nemám osobně nic společného. Zařízení se nazývá:
RFID - Radio Frequency Identification Device (snad není nutno překládat?) a firma se jmenuje:
verichip-corporation,
později převedena jako filiálka pod firmu Applied Digital.
U kolébky vývoje jsme se motali dva Češi a oba jsme páskli do bot.

150709

09.01.2008 08:13

Trestní oznámení na Zvědavce

§ 260 - svoboda projevu

Mirda 24.?.?.?

Svoboda projevu snad platí pro každého stejně! Nebo se mýlím?
Poukazování na kriminální aktivity Mexičanů, Vietnamců, Číňanů, Američanů, Kanaďanů, Čechů, Poláků...zkrátka příslušníků jakéhokoliv národa, nepovažuji za národnostní nenávist. Je to přesně to, co to je - poukazování na kriminální aktivity, přestože jsou mnohdy zúčastněny i členové vlády. Stejné platí, co se týče náboženských skupin.

Trestní oznámení na Zvědavce - mezi než se sám hrdě hlásím - není nic jiného,
než hrubé porušení § 260 trestního zákona.
Copak si pánové přejí? Hrajeme tady ping-pong? Nastala další vývojová etapa lidské společnosti - globální bolševismus?
Jenom doufám, že si pánové od policie, případně soudní zástupce uvědomí, že projev nenávisti je někde úplně jinde a právě tam by měli začít to svoje vyšetřování.
Věřím, že se tohle nedorozumění brzy vysvětlí a že se pánové od policie panu Stworovi omluví se slovy - došlo k omylu...mělo to být o poschodí výš a také v jiné ulici.
Jinak Vladimíre - hodně silné nervy. Tahle nečistá hra má už předem určeného vítěze a to jsou lidská práva a svoboda projevu.
Držím palce!!!

150819

09.01.2008 08:00

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: § 260 - potlačování svobody projevu

Mirda 24.?.?.?

Oprava.
§ 260 - Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka...
Původně jsem napsal - hrubé porušení zákona.
Má být - naplnění skutkové podstaty uvedeného zákona a toho se dopustila osoba, která sama trestní oznámení podala.

150823

10.01.2008 07:36

Odkud to smrdí?

A smrdí to pořádně...

Mirda 24.?.?.?

Alexander Solženicyn to výstižně popsal ve své knize "Dvěstě let pospolu". Že by se mýlil i americký generál George Patton, který byl nasazen na zajištění pořádku v poválečném Německu? Se znepokojením lze jenom konstatovat, že historie se opakuje a právě na tohle upozornila "malá židovka z New Yorku" - jak se sama nazvala - odvážná spisovatelka Naomi Wolfová ve své knize "End of America".

A co píší pánové na Lize Proti Antisemitismu? -
Hluboce znepokojeni sledujeme rostoucí projevy
antisemitismu a antijudaismu v naší společnosti.
Nechceme nečinně přihlížet a jsme odhodláni proti
těmto sociopatologickým jevům důrazně vystupovat
všemi legálními způsoby.
-----
K tomu bych jenom dodal - když není dostatek antisemitismu, tak se musí nějaký vyrobit. Vidím, že se tady objevil nový název - antijudaismus. Může mi někdo vysvětlit, jaký je v tom rozdíl?
Myslel jsem si, že všichni židé jsou vyznavači judaismu a když někdo vysloví cokoliv, co se židům nelíbí, tak je antisemita a nepřítel Izraele. Pokud to je samotný žid, tak je to self-hater (sám se nenávidí - trpitel samonenávisti). Tolik názvů, až se z toho člověk může dostat do průseru.

V článku jsem se pozastavil nad citátem paní Jiřiny Šiklové:
"Raději se budu mýlit s Bushem, než mít pravdu s Putinem."
Paní Šiklová zapomněla dodat: "Kdo se nedokáže přizpůsobit požadavkům Ameriky, tak mu tu jejich demokracii vnutí".
K tomu snad není co dalšího dodat. Stačí jen mít otevřené oči!!!

150985

10.01.2008 08:03

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Zatrhnou informovani

Mirda 24.?.?.?

>Ve vyšetřování platí všude ve světě známá zásada
>z kriminálních filmů, že cokoliv obviněný či
>podezřelý řekne, bude použito proti němu.
>Proto čím míň toho řekne, tím líp nakonec dopadne...
------
Na tomhle právě ztroskotala četná obvinění ve Spojených státech i v Kanadě. Pokud policie při zatýkání neoznámí pachateli známou klauzuli: "Cokoliv od této chvíle řeknete, může být použito proti vám. Máte právo na obhájce a pokud si ho nemůžete dovolit, bude vám obhájce poskytnut", tak se v nesčetných případech právní zástupce soudu (DA) obžalobou vůbec nezabýval a obžaloba byla zrušena. Dokonce i u kriminálních činů vraždy, pokud se jednalo pouze o náhodné a nepřesvědčivé důkazy a nikoliv usvědčující. Samozřejmě záleží také na postavení obžalovaného, jeho náboženské vyznání a velikost finančního konta. V jednom případě byl prokazatelný vrah zproštěn obžaloby (myslím na Floridě), jenom proto, že nerozuměl anglicky a při zatýkání nebyl přítomen tlumočník.

150987

10.01.2008 08:52

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

Mirda 24.?.?.?

>Samozřejmě, že pokud vyjádřením nějakého názoru
>někoho proti sobě popudíte, je to jen vaše věc
>(a on vás zabije). Není to věc toho, koho popudíte.
>Je to vaše věc, že si nedáte pozor a strčíte ruku do ohně.
--------
Tady vám to trochu ulítlo. Tady jsme na divokém západě v 17-tém století, kdy se spory řešily vzájemnou střelbou z pistole. Kdo zůstal stát, ten měl pravdu.
Anti-anti, co takhle Benazir Bhuttová. Podle vás si zasloužila zemřít, jelikož prozradila, že strašidlo Osama Bin Ladin už nežije? To jsou mi věci?

150989

10.01.2008 08:51

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: aj ked s vami skoro v nicom

Mirda 24.?.?.?

>nesuhlasim a mam problemy s vasimi nazormy a s nazormy vasich
>citatelov, protestujem proti postupu voci Zvedavcovi! Sloboda
>slova musi byt a treba priestor aj na vase nazory. Je to hanba,
>ze sa vas snazia zrusit - treba poskytnut protiargument.
>V tomto vas podporujem!
-----
Líbí se mi od Vás, že jste se neodvrátil zády. Jste charakterní člověk! Inteligentní lidé bojují argumenty a diplomacií, nikoliv s nožem v ruce.

150990

12.01.2008 19:23

Zločinci v policejních uniformách

RE: Bizardni, nemyslite?

Mirda 24.?.?.?

Mám naprosto stejnou zkušenost, jak jste uvedl ve svém příspěvku:

>...Pri jedne diskuzi jsme se zasekli pri vzajemne
>argumentaci na...Ja: “jezissmarja...
>nemuzes verit co pisi v novinach, co vidis v televizi atd.“
>...Postupne jsme se dostali z daleke minulosti do nedavne >minulosti a soucasnosti: 89, privatizace, reformy, USA, EU, >9.11., afganistan, irak, radar, iran, rusko, reforma >zdravotnicvi... a nakonec i bilderberg a podobne organizace.
----
Stejnou zkušenost, ale s tím rozdílem, že příběh se odehrává na druhé straně Atlantiku - v Kanadě - a dotyčný diskutér je o patnáct let mladší. Kolega v práci a mimo zaměstnání učí večerní kurzy na universitě. Dalo by se tedy předpokládat, že myslí hlavou, ale osobně jsem se přesvědčil, že zdání klame.
Časté diskuse o neúspěšném minulém podnikání a problémech současného - kdy kolega přišel o investice - se většinou zvrhnou na diskusi o politice.
Dlouhé diskuse! Až mi to příjde opravdu trapné, že oba plýtváme čas v pracovní době. Na moje odkazy vítězoslavně reaguje: "a teď se podívej tady na tohle" a klikne na Fox News TV a jeho oblíbence Billa O'Reillyho. Po dlouhém vysvětlování, jak fungují mezinárodní bankéři, Federal Reserve Bank, financování válek, nadnárodní corporace, zrádná globalizace a mnoho jiných mafiánských způsobů, jak je tento svět organizován, mi odpověděl: "někdo to tady přece řídit musí...a umí to - posuď sám - nemáme se dobře"???
Po takovém prohlášení bych ho nejraději nakopnul, ale nemohu - je to můj šéf!
Smutné však na tom je, že takových lidí je naprostá většina, kteří žijí ve své pohodlné bublině iluzí a urputně se brání, aby jim tato jejich bublina náhodou nepraskla.

151234

13.01.2008 01:03

Zločinci v policejních uniformách

RE: Bizardni, nemyslite?

Mirda 24.?.?.?

>PS: jestli jste uz stara a porad hloupa a jeste
>k tomu oskliva tak je mi vas lito...
-------
Pastiňáku, to, co ty tady prohlašuješ, mi připomíná hrůzy druhé světové války. Nejsem pamětník, ale píše se o tom v mnoha článcích z historie. Jenom malá připomínka. Během války sionisté potřebovali zaplnit Palestinu, aby tam měli dostatek židů k vytvoření samostatného státu, což se také v roce 1948 uskutečnilo. Organizovali transporty z Německa, z Francie - kdo chtěl, z Československa, zkrátka z celé okupované Evropy. Maďaři, Slováci a Italové byli spojenci.
Teď příjde to "Pastiňákovo řešení". Odmítali příjmout lidi nad šedesát let (v neproduktivním věku), nemocné a chudobné. Bohatým zajistili převody majetku a chudobné nechali na pospas koncentračních táborů a k disposici fašistům a k otrocké práci v lágrech. Světová Sionistická Organizace nejen, že transporty chudiny odmítla financovat, ale obětování židů - ač to zní neuvěřitelně - byl jejich zrůdný plán.

Takže "Pastiňákovo řešení" raději vynechme a považujme lidi za rovnoprávné a rovnocenné, bez ohledu rasy, náboženství, ale i věku a pohlaví.
28 let je dostatečné stáří na to, aby sis stačil vypěstovat morální zásady, naučil se respektu ke starším, pomáhal lidem, ale současně i odmítal a odsuzoval parazitní elementy společnosti, ať už organizací a nebo jednotlivců. Nechci moralizovat, ale jinak lidská společnost nemůže zdravě fungovat a to je to, co kolem sebe můžeme pozorovat v současnosti.

151262

13.01.2008 21:10

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Táto situácia mi iba pripomína výrok

Mirda 24.?.?.?

Tak je to, tak je to...Snad bychom se mohli s panem Šimonem Kleinem dát dohromady a dostat společně na skřipec toho největšího antisemitu na světě! Kdopak to asi je? Když Osama Bin Laden je ze Saudské Arabie, tak je tedy Arab = semita. Odměna na jeho hlavu byla stanovena na 25 tisíc dolarů a nabídl ji nikdo jiný než G.W.Bush. Největší antisemita na světě!!! Co na to říkáte, pane Klein???

151321

14.01.2008 05:05

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Zatrhnou informovani

Mirda 24.?.?.?

Skvělá připomínka, Mlýnku. Jenomže...soudci nejsou volení do funkce, ale jmenováni. Soudce by měl být nezávislý a nezaujatý. Ve většině případů tomu tak je, ale pokud je do funkce dosazen, tak lze očekávat určité tendence zvýhodňování žalobce, v našem případě zástupce státu a to je ten - District Attorney. Správně jsi to nazval - střet zájmů. Tady už hodně záleží na schopnostech obhájce.
Nevím, jak jsou organizovány záležitosti justice v České republice? Nemám osobní zkušenost se soudy a mé jediné obvinění: Ilegální opuštění republiky se řešilo v mé nepřítomnosti. Dva roky natvrdo!!! I tady se jednalo o nesprávné obvinění. Povolení k odjezdu jsem měl vystaveno (nebyl to tedy nelegální výjezd) a doposud jsem - již přes čtvrt století - na služební cestě.

151358

15.01.2008 05:49

Zločinci v policejních uniformách

RE: Bizardni, nemyslite?

Mirda 24.?.?.?

>popravde fakt si me svou trapnou demagogii dost nasral..!!!
---
Pastiňáku, jsem skutečně rád, že jsem tě nasral...alespoň si to budeš pamatovat!!! Začal jsi to ty a já jsem ti nic nepodsouval.
Považuješ starší lidi za neschopné a nepotřebné a tak jsem si myslel, že ti snad změním názor? Zdá se, že jsem se zmýlil...
Až na tuhle konkrétní diskusi se mi tvé příspěvky zamlouvají, ale jsem přesvědčen, že se stále máš co doučovat. Nikoliv z knížek, ale pozorovat svět kolem sebe a snažit se poučit ze životních zkušeností nás starších. Věkově bych mohl být tvůj táta, tak pozorně naslouchej a neurážej.

151479

17.01.2008 07:06

Obhájkyně popírače holocaustu jde do vězení

RE: Nasiel som jeden dokument...

Mirda 24.?.?.?

Velice informativní příspěvek - děkuji i za odkazy.
Mně to připadá, že Sylvia Stolz citovala francouzského žurnalistu Louise Bertranda a že to zahajlování bylo závěrem citátu. Je také možné, že se u Sylvie probudily silné vlastenecké pocity a to "Heil Hitler" ji jaksi uklouzlo, především když si uvědomila, že historie se opakuje a myšlenkově se přenesla do období roku 1933. Nicméně v soudní síni se hajlovat nemá...tedy nemělo by se, zvláště v přítomnosti "velevážené" soudní stolice - jinými slovy: loutkového soudu.
Trest tři a půl roku je definitivně výstraha pro ostatní a další důkaz, že na holocaust si šahat nedáme - je na to přeci zákon.
Podobný případ je: Eva Hermannová, populární a také velmi atraktivní TV reportérka v Německé televizi vyjádřila své pohoršení nad progresívní destrukcí národního cítění, cílevědomé ničení rodinných hodnot a všeobecný úpadek celé původní (německé) společnosti a dokonce si dovolila prohlásit, že za Hitlera tomu bylo přesně naopak. Hitler dával obrovský důraz na rodinné hodnoty a národní cítění.
Sám nevím, nežil jsem v té době a abych ještě dožil, tak o tom raději nebudu mluvit. Eva Hermannová však za svůj výrok ztratila zaměstnání.
Několik reakcí na váš příspěvek:

>Tymto ludom sa dokazal doteraz postavit len Galloway...
---
Vyniklající odkaz - proletěl jsem to všechno. Takových lidí je díky-bohu mnohem víc a rychle přibývají. Pozoruji to nejen v Kanadě a ve Státech, ale i ve Francii a částečně i v Německu.

>cyklon-b bol produkovany vo fabrike Prescotta Busha...
>deda dnesneho prezidenta Busha; fabrika stala pri
>Osviecime)...
---
AG Farben, majitel "baron" Rothschild (on si tak říká). Pan "baron" nikde nefiguruje jako majitel - všechno zajištěno přez jeho agenty. Např. také zakoupil roku 1844 Ostravsko-Karvinské doly - téžba uhlí, ale v roce 1948 mu to komouši čmajzli. Prescott Bush financoval nacistickou stranu a zásoboval je zbraněmi. Je docela možné, že měl pro AG Farben nějaké zakázky.

151710

17.01.2008 07:52

Obhájkyně popírače holocaustu jde do vězení

RE: Takova je pravda!

Mirda 24.?.?.?

Atentát na R.Heydricha byla provokace, která zapříčinila vyhlazení českých vesnic Lidice a Ležáky. Československá letka vycvičená v Anglii shodila šest parašutistů, kteří heydrichiádu spustili. Odtud citát: "Vražda na tyranu není vraždou". V podstatě se tím nic nedokázalo.
Další bod si dovolím upravit. Velká Británie byla první, kdo vyhlásil válku Německu poté, kdy polští chazaři soustavně vyvražďovali německé obyvatelstvo ve východní Prusii (Danzig korydor - 58 tisíc zmasakrovaných lidí) a Hitler z tohoto důvodu napadl Polsko. Tohle považuji za provokaci.
Ostatní souhlas. [mrknutí jedním okem]

151712

17.01.2008 08:34

Eretz.cz opět proti Zvědavci

Křečovité záchvěvy pana Kleina...

Mirda 24.?.?.?

Mně to připadá, že pan Klein právě dočetl novelu Gorge Orwella 1984 a šíleně to na něho zapůsobilo. Dostal inspiraci. K tomu lámání chleba zaručeně dojde a poměrně brzy - cítím to už v kloubech...a nebo mi jenom svrbí dlaň? Divím se, že ho to stále baví? Ať si jen tak plácá bábovičky na svém písečku a trucuje u maminky. Zajímavá povaha!!!
Četl jsem - již před nějakou dobou - že se usiluje o úplném zrušení křesťanské bible. Důkazy bude asi těžko najít, ale židé tvrdí, že Ježíše Krista skutečně neukřižovali. Prý to byli Římané.
Ale zase až tak daleko do historie nemusíme zacházet a na soudní žalobu proti Římanům je již poněkud pozdě. Člověk však nikdy neví. Extrémistické skupiny se nacházejí v každém náboženství.

151715

19.01.2008 08:37

Obhájkyně popírače holocaustu jde do vězení

RE: PROSIM O LINK

Mirda 24.?.?.?

Odpovídám pozdě, ale přece. Jak jste na tom s angličtinou? Uvedené odkazy jsou bohužel pouze v angličtině.
Danzig korydor - Východní Prusko:
http://judicial-inc.biz/Broomberg.htm
Následující fotografickou dokumentaci holocaustu německého obyvatelstva nedoporučuji ke shlédnutí osobám jemného charakteru - opravdu drastické.
http://judicial-inc.biz/Broooomberg_pictures.htm
Další části vašeho příspěvku.
>...vojnu vypovedal v 1933 sionisticky kongres...
----
Ano, jistě. Na příkaz světového sionistického kongresu vyhlásili židé celosvětový bojkot německého zboží - tak zv. ekonomické embargo, což se praktikuje v průběhu hostorie až do dnešních dnů. Např. nyní na Irán. Důvod: vytvořit ekonomické potíže v zemi s následnou nespokojeností obyvatel se stávajícím režimem a se snahou přivodit revoluci (změnu režimu). Vše za aktivní účasti tajných služeb. Veškeré světové revoluce proběhly stejným způsobem viz: židobolševická revoluce v Rusku roku 1917 (VŘSR), revoluce na Kubě, Chile, Československo a mnoho jiných.
Tento celosvětový bojkot (1933) německého zboží byl v tisku nazván: "Židé vyhlásili Německu válku"! V postatě tomu tak bylo, neboť Německo se zabývalo převážně průmyslovou výrobou a zhruba 60 procent potravin dováželi. Vývoz-dovoz. Za zboží potraviny. To vedlo ke zvýšenému nacionalistickému cítění a snad i nenávisti k původcům bojkotu? Za zajímavost by stálo, že samotní židé tento bojkot porušovali. Obchdní dům v New Yorku "Macy's" vlastněný židy si vesele pokračoval v nákupu a prodeji a to z pochopitelných důvodů: vynikající kvalita zboží, snadný odbyt, rychlý zisk. Mohu uvést mnoho dalších příkladů, ale snad jeden podstatný. Sionisté organizovali deportaci majetných - pouze majetných - židů z Německa do Palestiny už v období uvedeného bojkotu. Po složení částky 1000 liber sterlingů (britská měna) v Bank of Frankfurt, dotyčný vycestoval do Palestiny. Tam obdržel v Bank of Palestine stejnou částku zpět. Důvod? Prachy uložené v bance v Německu byly použity k nákupu německého zboží a následně dovezeny do Palestiny. Tady je jasně vidět, že o německé zboží byl značný zájem a pro obchodníky i značné zisky.

Tady je odkaz na informace, že to byl Winston Churchill, kdo vyhlásil Německu válku. (Škoda, že to nevidí také pan Jiří Koubek. Už jsme o tom jednou diskutovali).
0/2008/01/10/lessons-from-the-holocaust/" rel="nofollow" onclick="window.open('http://desertpeace.wordpress.com[cool]0/2008/01/10/lessons-from-the-holocaust/');return false;">http://desertpeace.wordpress.comAutomaticky kráceno

152033

19.01.2008 08:38

Obhájkyně popírače holocaustu jde do vězení

RE: PROSIM O LINK

Mirda 24.?.?.?

-dokončení-


Tady je odkaz na informace, že to byl Winston Churchill, kdo vyhlásil Německu válku. (Škoda, že to nevidí také pan Jiří Koubek. Už jsme o tom jednou diskutovali).
0/2008/01/10/lessons-from-the-holocaust/" rel="nofollow" onclick="window.open('http://desertpeace.wordpress.com[cool]0/2008/01/10/lessons-from-the-holocaust/');return false;">http://desertpeace.wordpress.com
Chronologie WW2
.

152034

20.01.2008 13:02

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: Proc Washington Post nezminil Izrael jako zemi, kde se muci?

Mirda 24.?.?.?

Co je zajímavé, že:
>na Alex Johnesove strance PrisonPlanet jenz se VELICE TVRDE >obouva do USA a jejich smerovani k policejnimu statu rovnez >chybi zmineni Izraele. To je, vzhledem k orientaci a zamereni >teto stranky alarmujici - doufejme, ze jde jen o pouhe >prehlednuti-se a ucelem mela byt jen zaloha Washington Post >clanku...
----
Alex Johnes píše odvážné články, aby si získal důvěru čtenářů a pak odvede pozornost od podstatné věci. Tento článek je toho důkazem. Není to poprvé, kdy jsem si v jeho článcích všiml, že Alex zavádí. Tento senzacechtivý žurnalista se stal populární pronásledováním skupiny Bilderberg, kdy nikdy nezapomněl poukázat na svojí statečnost a jak byl následně pronásledován tajnou službou a tímto "riskoval svůj život". Velice "důvěryhodná" a "tajuplná" byla jeho návštěva náboženského rituálního obřadu v Bohemian Grove. Doporučuji brát s rezervou. Nikoliv to, co píši já, ale "našeho" odvážného žurnalistu Alexe Johnse, jinak také nazvaného "Krypto". Alex není židovského původu, ale jeho manželka ano.

Ve snaze zjistit důvěryhodnost informací, platí poučka: "Sledujme tok peněz" a nebo také: "Kdo to financuje"?
Dejte mi 700 milionů dolarů a ukážu vám všem, jaký jsem úspěšný podnikatel. Zakoupené sdělovací prostředky časem investice vrátí a tyto se věnují na zakoupení dalších a dalších. I těch neúspěšných - těch, co prodělávají peníze. Ale sdělovací prostředky přeci musí být v těch správných rukou, jinak se nám nepodaří ten: "náš společný plán" a to je NWO!

Pro zdejší (na tomto fóru) Kanaďany mám důležitou informaci - až srdce poskočí. Minulý týden vyšel nový předpis Úřadu pro udělování lincencí a frekvencí pro sdělovací prostředky
(CRTC - Canadian Radio Telecommunication Commission), který nepovolí licenci jedné zájmové skupině, aby vlastnila více sdělovacích prostředků a na různých místech. Zdůvodnění:
Je nezbytně nutné zajistit nestrannost a nezaujatost informací.

152170

25.01.2008 08:02

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

Mirda 24.?.?.?

Winston Churchill plnil příkazy "barona" Rothschilda. Když se jim nepovedlo založit stát Izrael první světovou válkou, tak se rozpoutala ta druhá. Balfourskou deklarací z roku 1917 se Britská vláda Rothschildovi zavázala, že Palestina bude převedena ze statusu "Britská kolonie" do spárů a napospas Světovému sionistickému kongresu, jehož byl Rothschild prezidentem. Už tehdy se hovořilo o šesti milionech zavražděných židů, ale média nebyla tehdy zdaleka v těch jejich zakřivených drápech. Svět to nevyslyšel a podpora světa sionistům za 6 mil. vyvražděných židů veškerá žádná (jak popisuje Hebrew New York). Stejný výmysl. Už od samotného počátku osídlování Palestiny byly soustavně porušovány podmínky Balfourské deklarace. Vraždění britských vojáků, včetně diplomatů, vyvražďování Palestinců, což pokračuje dodnes. Sionisté se ve druhé světové válce museli vynasnažit, aby ztráty byly viditelné, aby celý svět litoval vyvražděné židy a nechal jim (sionistům) vytvořit - na základě lítosti - stát Izrael. Hitler v mnoha směrech nespolupracoval se sionisty a nařídil bezpodmínečnou deportaci všech židů - i těch chudobných a v pokročilém věku - což se zase sionistům nelíbilo. Proto Británie - v zastoupení Rothschilda - vydala v roce 1942 tak zv. "Bílou listinu", na jejímž základě následné deportace byly zastaveny.
Trodasi, píšeš:

>Zřejmě typičtí sefl-hate (sebenenávidící?) židé,
>neváhající vraždit druhé židy pro prosazení
>jejich politického cíle - Izraele.

Sebenenávidějící židé (self-hating jews) jsou právě ti židé, kteří poukazují na zločiny sionistů. Nemohou být nazvány antisemité, protože jsou židé.

P.S. Trodasi, jak to vypadá s tím videem? Máš v poště ode mne dva dopisy a ty, chlape, nic - žádná odpověď. Napiš mi. [mrknutí jedním okem]
(Editor snad promine za soukromý vzkaz?)

152600

26.01.2008 22:29

Odkud to smrdí?

RE: Hele vy vsevede!

Mirda 24.?.?.?

Nesnáším pohled na lidské utrpení, ať už fyzické, nebo psychické.
Zvláště lidé trpící zoufalým nedostatkem vědomostí, nešťastný člověče, Semeráde. Pokusím se vám objasnit následující zmatky:

>Prokrista pane Coromoro, nemluvte cim dal vetsi nesmysly. Rec >je o najmu pozemku. Mrakodrapy koupil Silverstein za hotove. Ne >na zadnou pujcku. I kdyby je koupil na pujcku, tak by nedostal >vyplacenou celou castku, ale jen to co ma splaceno a zbytek by >dostal Lender, kteremu ta nemovitost patri dokud neni splacena. >Za tri mesice, kdy podle vas splacel pujcku by nedostal ani >dolar, nebot napred se splaci urok. Kde jste kdy slysel o >pujcce na nemovitost na 99 roku?
-----
Majitel World Trade Centre byla společnost New York Port Authority. Lerry Silverstein uzavřel smlouvu (leasing contract) na uvedenou nemovitost na období 99 let. Tím přebral právní zodpovědnost za pronájem kanceláří a jiných prostorů, údržbu, opravy, pojištění atd. a také ze zisku platil nájem. Jenomže...vzal si velké sousto na žvýkání. Komplex budov byl postaven v době (1975?), kdy asbestos byl běžně používaný materiál k ochraně konstrukce proti požáru. Později se zjistilo, že je zdraví škodlivé a rakovinotvorné a bylo vydáno vládní nařízení k jeho odstranění. Slovo se rozkřiklo a pan Silverstein měl problém se sháněním nových podnájemníků. Budovám se říkalo "White elephant" - bílý slon. Prodělečný podnik s nesmírnými náklady na opravu závad, případně na zbourání. Ale nájemné (leasingové splátky) se podle smlouvy muselo platit. Pomoc však přišla shůry jako na zavolanou. Stačilo si pouze zvýšit pojištění proti teroristickému útoku a informovat pokrevní bratry a sestry.
Bavil jsem se o událostech 9/11 s místními židovskými kamarády a oni tu akci nazvali "židovský ohňostroj". Netuším proč? Máte nějaké vysvětlení?

152744

27.01.2008 04:37

Všechno je jinak

RE: Poněkud, milý autore,

Mirda 24.?.?.?

Souhlas s každou větou, pane Antiseptik. Samotný papež, Jan Pavel II. (Karol Wojtyla), neměl žádné příjmy a zemřel - jak se říká - bez děravého groše. O veškeré jeho výdaje se postarala církev. Nakonec to bylo vidět i na kvalitě materiálu jeho rakve. Dalo by se to i nazvat - truhla z překližky.
U mne v sousedství žije farář. Majestátní dům patří církvi. Údržba, daně z pozemku, účty (inkaso), všechno jde do rozpočtu církve. I úklidová četa se tady jednou týdně zastavuje. Automobil, pojistka a benzín - opět do rozpočtu církve. Útratu za jídlo - nevím? Nemám odvahu se ho zeptat, ale trávu, jak mám možnost vidět, si již poseká sám. Je to slušný a inteligentní člověk a rád se s ním pustím do řeči. Jak je vidět, když se služebník boha dobře postará o své ovečky, je o něho také dobře postaráno. Mnohdy i lépe, než jak se daří samotným ovcím. Stát se v Kanadě distancuje od církve a platí to i obráceně - církev se nemotá do záležitostí státu, natož žádat o státní dotace.

152762

27.01.2008 05:37

Všechno je jinak

RE: Poněkud, milý autore,

Mirda 24.?.?.?

Zapomněl jsem dodat. V létě minulý rok se na příkaz biskupa provádělo veřejné hlasování - v rámci členů církve - zda provádět či neprovádět svatby homosexuálů a lesbiček. Bavil jsem se se sousedy, kteří kostel pravidelně navštěvují. Jednoznačná reakce byla - pokud to povolí, tak si najdou jiný kostel. Dopadlo to tak, že jiný kostel hledat nemusí.
Ještě k tomu distancování státu od církve a obráceně. To samozřejmě platí pro katolicko-evangelickou
církev. V případě B'nai Brith si samotná církev vytvořila ze státu poslušnou ovci a dojnou krávu. Zdá se, že jidášský groš jim otvírá dveře do země zaslíbené.

152763

27.01.2008 06:02

Všechno je jinak

RE: Poněkud, milý autore,

Mirda 24.?.?.?

Richarde, máś částečně pravdu, kde píšeš:

>...Namísto restitucí se udělala kupónová privatisace, namísto >návratu majetku okradeným tatíček stát kšeftoval s vlastnoručně >ukradeným zbožím. Dlužno podotknout úspěšně nejen takto ale i >jiným způsobem...
----
K tomu bych jenom dodal, že ne o všechen znárodněný majetek měli původní majitelé zájem a ne všechen znárodněný majetek jim nadále patřil.
V období kůpónové privatizace jsem četl ve zdejším krajanském tisku, že Tomáš Baťa, po shlédnutí obuvnických továren svého otce, nabídku k převzetí odmítl se slovy: "Vždyť to je ve stavu, ve kterém jsme to zanechali. Žádné inovace strojů...jak můžete takhle dál vyrábět? Investice do nejposlednějších technologií by značně převýšily stávající hodnotu". Neměl zájem.
Mnoho jiných znárodněných továren, jako Vítkovické železárny a Ostravsko-Karvinské doly (zcela jistě i mnoho dalších), si původní majitelé, ještě za doby bolševického režimu, odpočítali z hodnoty navráceného zlata. A to mnohonásobně. Za tu cenu by pořídili továrny a vybavení v nejlepším stavu a s nejposlednější technologií. Bylo to v roce 1844, kdy agenti Rothschilda koupily Ostravsko-Karvinské doly a roku 1948 to převzal proletariát. Až v roce 1982 se provedla transakce - na neustálý nátlak komunistické vlády - kdy tři letadla přistála ve Švýcarsku a vracela se zpět s navráceným zlatem. Váha však již neodpovídala váze zlata, které nechal před válkou vyvézt tehdejší prezident Edward Beneš a uschovat ve Švýcarsku. Údajně na ochranu před nacisty, ale osobně si myslím, že to bylo již předem naplánováno. Beneš byl osobně svobodným zednářem 33-tího stupně a jel v tom s němi (sionisty). Válka byla naplánována, ale stejně tak i komunistický převrat s následným převzetím moci. Jenomže nepočítali s vlivem tehdejšího Sovětského svazu a tím pádem moc zůstala v rukou komunistů a žádný další převrat se nekonal, až v roce 1989. Ani v roce 1968 neuspěli. Proto ta železná opona.

152764

27.01.2008 07:14

Demokracii a svobodu si rozvracet nedáme!

RE: Boj proti ČEZu a proti radaru

Mirda 24.?.?.?

Zapomněl jste napsat, kdy zase zapnout? [chechtot] [chechtot] [chechtot]
To mně připomnělo jednu historku. Ještě za doby všeobecných nedostatků bolševického režimu - ještě před zavedením "letního času" - v době ranních špiček spotřeby el. proudu, nebylo dostatek proudu pro všechny. Alespoň nám to takhle zdůvodnili. Proto se jednou týdně vypínal proud v určitých a určených částech města. Což se pravidelně střídalo celé zimní období. Ne, že by nám ředitelství povolilo nastoupit do práce o hodinu později - stejně se nic nedělalo - a tak jsme se usadili v kancelářích a doháněli chrupec. Některý dobrodinec - při příchodu do práce - pravidelně vypínal hlavní jistič, takže ten chrupec byl patřičně prodloužený i po obnovení dodávky el.energie a začalo se pracovat až za denního světla. Tímto protestem jsme v podstatě pomáhali šetřit nedostatky Energetických závodů a statečně budovali komunismus! [velký smích]

152768

27.01.2008 07:57

Teror je taktika

RE: adammmm

Mirda 24.?.?.?

Prezident "Holocaust Memorial Museum" Yad Vashem v Jeruzalému
otevřeně prohlásil, že: "Máme asi na dvacet tisíc evidovaných vypravěčů příběhů z koncentračních táborů a počet nadále stoupá.
Převážná většina však v koncentráku ani nebyla, ale jsou na sebe a na svůj původ hrdí a chtějí se stát součástí historie".
Ve Spojených státech se příběhy holocaustu stávají ve školách povinným předmětem, stejně tak v Německu a ve Velké Británii. Žádná jiná část z dějin druhé světové války se tímto způsobem nepřednáší, jenom holocaust. Přitom bylo prokázáno, že přednášející nebyli přímí účastníci vyprávěných událostí a dokonce někteří z nich nebyli během války ani v Evropě. Mnoho rozporů bylo potvrzeno uváděním naprosto odlišných datumů, míst a událostí, než jsou uváděny v již prokazatelných historických záznamech. Dokonce i věkově někteří už nezapadají do období neskonalých hrůz druhé světové války. Je docela možné, že i ten "váš" přímý účastník patří do stejné kategorie a jak už vám tady někteří napověděli - položte si sám otázku oběktivity televizní stanice Novy. Pokud se někdo zajímá o historická fakta a klade dotazy, není žádný popírač. Popírač jste vy, osobně. Popíráte svobody projevu. Udělejme si jednoduchý kvíz.
Vezměme si například deníček Andulky Frankové. Tento deníček se objevil pod prkny podlahy a stal se historickým dokumentem utrpení druhé světové války. Pozorováním zjistím zajímavou skutečnost, že deníček byl napsán kuličkovým perem (průpiskou)
a na tomto základě vznesu dotaz: "jak je tohle možné, když průpiska byla vynalezena ke konci padesátých let"? Tedy několik let po válce. Jak tohle Anna dokázala? Kde holka vzala tu průpisku? Jsem podle vás pouze zvídavý a nebo jste mne již označil za popírače?

152774

27.01.2008 08:22

Všechno je jinak

RE: Poněkud, milý autore,

Mirda 24.?.?.?

Chybička se vloudila. Ve větě: Bylo to v roce 1844, kdy agenti Rothschilda - má být - koupili.

152776

27.01.2008 09:48

Teror je taktika

Lež má krátké nohy...

Mirda 24.?.?.?

Při nedávné návštěvě náčelníka Spojených států - G.W.Bushe v Izraeli, byl bush na letišti vřele přivítán s poděkováním za vedení Irácké války pro zájmy Izraele. Tahle informace prolétla mainsteamovými médiemi, takže není nutno šeptat.
Při čtení tohoto článku jsem narazil na zajímavou větu:

>Nir Rosen: Hizballáh není teroristickou organizací.
>Je to velmi populární, legitimní, politické a odporové hnutí. >Uchránilo libanonskou suverenitu a ubránilo se
>americkým a izraelským plánům pro nový Střední východ...
----
Americkým a izraelským plánům pro NOVÝ STŘEDNÍ VÝCHOD?
Copak to asi je ten nový Střední východ? Válka v Iráku byla rozpoutána na vylhaných důkazech. Nakonec ani ty zbraně hromadného ničení nalezeny nebyly. Původně spojence - později úhlavního nepřítele - Saddama Hussaina urychleně popravili. Snad by nakonec i on mohl vyzradit plány pro nový Střední východ? Proč asi Saddam s Amerikou spolupracoval, rozpoutal a vedl s Iránem osmiletou válku? Pro nový Střední východ?
Není to náhodou území mezi egyptskou řekou Nilem a iráckou řekou Eufrat (Euphrates), což je na izraelské vlajce již znázorněno dvěma modrými pruhy??? Samotní sionisté toto území nazývají Eretz Israel - Velký Izrael - bohem zaslíbená zem.
To by nám i vysvětlovalo, proč tahle válka nikdy neskončí. Tedy nemá skončit, dokud se území Iráku neosvobodí od iráčanů - a to je ten nový Střední východ!!!

152779

28.01.2008 00:15

Teror je taktika

RE: Reakcie

Mirda 24.?.?.?

Opatrně člověče!!! Velice opatrně...aby vás nepřiskřípli.
Tady jde právě o ty počty. Na to si už sionisté vytvořili zákon. Nepřipadá vám to prapodivné? Nemám nic proti židům a nepopírám, že jich spousta zahynula v koncentrácích, ale stejně tak tam zahynuli i jiní lidé. V učebnicích dějepisu, v základní škole, jsem se učil, že v koncentrácích zahynulo celkově 1,5 milionů lidí. I tohle je genocida! Záznamy Červeného kříže uvádějí přibližně stejné číslo.
Do oblasti humoru patří spíše vyprávěči nacistických hrůz, kteří v lágru nikdy nebyli a potřebují si k důchodu trochu přivydělat.
Bylo to prokázáno a nechci zacházet do detailů...vytváří to zbytečně hořkost a zatrpklost u lidí, kteří tam skutečně byli a kteří si ty hrůzy osobně prožili.
Kdo si vytvoří zákon na jednu kapitolu z historie druhé světové války, sám uvedenou historii tímto zákonem popírá.

152866

28.01.2008 00:32

Teror je taktika

RE: adammmm

Mirda 24.?.?.?

>...První svědectví a na sklonku života !!!! ...

Několik svědků se zničeho nic objevilo po uvedení Spielbergova filmu "Šindlerův seznam". Oni sami sebe okamžitě rozpoznali v charakterech dětí ve filmu. Těch zachráněných dětí, co Oskar Šindler zaměstnal ve své továrně a tím jim zachránil život. Jako na zatlesknutí, paměť se časově posunula do těchto dnů a pokračovali s volným výkladem událostí, které ani ve filmu nebyly uvedeny. Až samotný scénárista je upozornil, že scénář není podložen opravdovou skutečností, ale převážně fikcí.

152872

28.01.2008 03:32

Všechno je jinak

RE: Všechno jde, když se chce. Když se nechce, tak to nejde.

Mirda 24.?.?.?

Nerad se vyjádřuji vulgárně a tak to zkusím takhle:

>NASRAT! [naštvaný]
---
Komunistická ideologie se neslučovala se žádným náboženstvím, ale ani ho násilně nepotlačovala. Hovořím o situaci v komunistickém Československu. Nikoliv o porevolučním období židobolševismu v Rusku (Svaz Sovětu). V menších městech a na vesnicích se vesele jelo dál. Nedělní mše frčely i pro soudruhy. I pro soudruhy ve vyšším stranickém postavení (ředitelé podniků). Prostě si zajeli do nedaleké vísky, kde je nikdo osobně neznal - alespoň si to mysleli - a plně se oddávali náboženským obřadům. Je vedlejší, zda se modlili za spasení vlastní duše a nebo za boží pomoc při plnění dalšiho pětiletého plánu. Ale modlili se. Kostely nebyly zbourány. Proč tedy požadovat náhradu za ušlé zisky za období šedesáti let?

Možná by bylo zajímavé podotknout, že synagogy v České republice jsou dotovány (údržba, provoz) z amerických fondů - je to stanoveno zákonem z roku 2002, kde jsou synagogy zahrnuty mezi historické památky. Musí však být zpřístupněny veřejnosti bez požadování vstupného. Jak si to někteří dovedou zařídit????

P.S. Trodasi, shlédnul jsem ty videa s tvými titulky. Pěkná práce! Kdy budeme pokračovat na dalším? Nebo jsi to prozatím pověsil na hřebík? Napiš. Čekám na odpověď.
(editor snad promine za soukromý dotaz? Je to pro nás, pro Zvědavce - Ron Paul video, ale Trodas se mnou nemluví)

152879

28.01.2008 03:20

Teror je taktika

RE: Práce pro editory

Mirda 24.?.?.?

>Toto je nejen šíleně kostrbatý překlad, ale člověk se z něho >dozví spoustu nesmyslů.
----
Kritika je sice oprávněná, ale není namístě. Nejsme tady profesionální "překladači" a tak, pokud se narazí na chybičku překladu, zkuste editorovi poslat e-mail s opravou. Věřím, že pokud to je podstatná chyba, on to opraví. Další možný způsob např.: V článku je uvedeno "Batisté" - správný překlad "členové tak zv. Baath Party" - Saddamova vládnoucí strana.
Já třeba, paní překladatelce - jménem Samantha, osobně poděkuji
i za ten "kostrbatý" překlad - jak jste to sám nazval. Zkuste to někdy sám a pošlete přeložený článek sem, na Zvědavce. Věřte mi, není to snadné. Chce to hodně a hodně hodin práce, kdy člověk získá jakousi zběhlost a to v obou jazycích, přestože se v obou běžně a pohodlně domluvíte. Překládání myšlenek je už kumšt a chce to praxi.

152880

Nejhorší na tom je, že pan kolega "rickover" to myslí smrtelně vážně. Jeho reakce jsou naprosto pochopitelné, když vezmeme v úvahu, že ovládat lidskou společnost strachem, je velice efektivní metoda - datovaná již od římského impéria. Pan "rickover" je toho zářným příkladem.
Vyměnit občanské svobody za zdánlivou bezpečnost a jistoty a soustavně nadávat na stejného "nepřítele", se kterým bojuje vůdce smečky. Touto dobou to jsou Arabové. Takže hurá na Araby.
Až na tu zmínku, že OSN je kničemu, všechno ostatní - pro vyřešení matematické rovnice - je nutné přidat opačná znaménka. Sionisty podporovaný Mughabe (Zimbabwe-Rhodesia) si nezaslouží stát na straně Putina a Chaveze. Pro vytvoření silné trojky, bych jeho místo zaměnil za Ahmadinejada.
Jinak jste mu odpověděl na výbornou. Blahopřeji.

152881

28.01.2008 05:54

Přeměnou OSN se plánuje vytvořit \'Nový světový pořádek\'

RE: Neuvěřitelné pokrytectví a lži

Mirda 24.?.?.?

Pod kotlem to vře. Já si myslím, že "to", co si tam drží v Bílém domě jim už do voleb nevydrží. Když ho tak člověk pozoruje při tiskovkách, tak má pocit, že sleduje stand-up comedian show (solo humorista na jevišti). Zástupkyně mluvčího Bílého domu - Dana Perino - se dohaduje se žurnalisty, jaké má prezident pravomoci, máli vůbec nějaké? A co má za pravomoci vice prezident Dick Cheney?
Kdo vlastně dává rozhodující příkazy? Není to již trochu pozdě, když už mu za necelý rok nasadí oranžovou kombinézu a odvedou na Guantanamo Bay? [velký smích]

152882

28.01.2008 06:25

Přeměnou OSN se plánuje vytvořit \'Nový světový pořádek\'

RE: Neuvěřitelné pokrytectví a lži

Mirda 24.?.?.?

>A stranou: Tyká se zde, nebo Vyká se?
----
Záleží na tom, kdo sedí u počítače s kravatou.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Mlýnku, zanech už pozdního opakování FOX News TV. Bill O'Reilly by se od tebe mohl učit.

152883

03.02.2008 16:09

Pozor na rabkory!

Rabkory na pracovišti...

Mirda 24.?.?.?

Nejen v politice - ke zjišťování názorů veřejnosti pomocí IT -
ale i v korporacích a ve firmách s větším počtem zaměstnanců, kdy organizační struktura vyžaduje zřízení osobního oddělení (Human Resources). Nenechte se mýlit názvem: "Osobní" nebo v angličtině - "Human". To nemá nic společného se zájmem o člověka a nebo dokonce řešení jeho problémů. Na to zapomeňte. Ani odbory již nehájí zájmy pracujících, ale především zájmy vlastní v závislosti na zájmech firemních, a až potom přicházejí zájmy pracujících. Pracovníci osobního oddělení jsou placeni za bezproblémové vztahy na pracovišti. A jak tento úkol zajistit? Vychytat a zneškodnit stěžovatele. Ano vážení - takhle se firma postará o bezproblémové vztahy mezi zaměstnanci. Opakované stěžování povede k ukončení pracovního poměru a tímto se problém vyřeší.

Je to jako příjemná hudba pro uši...hřejivý pocit sounáležitosti v kolektivu, když vám při nastoupení do nového zaměstnání sdělí:
"A nezapomeň...kdykoliv nastanou nějaké neshody, víš kam to přijít oznámit. My jsme tady pro tebe"!

153223

03.02.2008 18:08

Pozor na rabkory!

RE: internet

Mirda 24.?.?.?

>Pravda je ta, že vládci, kdyby chtěli, tak už internet
>zrušili...Z nějakého důvodu to ještě nechávají,
>ale pak to utáhnou...
----
Když si zadáte do "Googlu": "Project for the New American Century" (PNAC), tak zjistíte, že neokonci se nijak netají s tím, že se chystají ovládnout svět mocí síly - World domination by force. Všechno je již předem naplánováno. Vyhlášení stanného práva zajistí současnému prezidentovi pravomoc diktátora. Kongres tím ztrácí hlasovací právo a pouze prezident provádí konečná rozhodnutí. Jedním z opatření ovládnutí společnosti je: "Zastavení provozu všech sdělovacích prostředků, jako je televize, rádio, satelitní příjem informací a také sdílení informací pomocí mobilních telefonů a internetu". Ozbrojené složky, jako je policie, armáda a národní gardy zajišťují v zemi pořádek a plnění "zákonů". Příkazy (rozkazy) civilnímu obyvatelstvu jsou předávány pomocí reproduktoru umístěném na střeše vojenského transportéru. Pro neposlušné občany jsou již připraveny (v provozu) koncentrační tábory. Neuposlechnutí rozkazu odevzdání osobní zbraně policii se trestá zastřelením na místě.

Takže...tak nějak. Je vidět, že téměř na nic nezapomněli. Až na to, že osobní svobody jsou něco jako náboženství...člověk se toho nevzdá tak snadno a bude za ně bojovat a to "na život" a "na smrt", aby si ty svoje - přírodou zaručené - svobody uhájil.
Útěchou a nadějí na vítězství může být, že poměr obyvatelstva a "elitních" složek je na Severoamerickém kontinentě - 500:1.
Tohle snad hovoří dostatečně a nikdo nechce, aby se historie opakovala!

153228

04.02.2008 03:15

Historii píší vítězové

RE: Vlasovci v Praze

Mirda 24.?.?.?

>A takhle se to dělá dodnes všude ve světě.
---
Jinými slovy se tomu říká: "Dva se perou a třetí se směje".
Změna vlády/režimu se nejsnadněji uskuteční zevnitř:

a) Využije se nespokojenost obyvatelstva s režimem.
b) Pokud není dostatečná nespokojenost, tak se uvalí na zemi ekonomické embargo.
c) V kotli to začne vřít.
d) Zařídí se agitační skupiny s pevně stanoveným programem a požadavky. Současně se nasadí agenti k potlačení případné
kontra-revoluce.
c) Jakmile je žába připravena, tak se to spustí.

Někdy stačí výstřel z Aurory a někdy zase pouhé zacinkání klíčkami. Jedni tu revoluci nazvou: "Socialismus s lidskou tváří"...a druzí: "Budujme komunismus pro lepší zítřky. Pro lepší zítřky naší budoucí generace".
Když se tak nad tím člověk zamyslí, tak nám osud přihrál - dalo by se říct - příznivou kartu. V žádném případě neomlouvám zákeřnosti diktátorského režimu v komunistickém Československu.
Ztráta životních existencí za pouhé projevení nesouhlasu s režimem. Za projevení nesouhlasu s "dočasným" umístěním vojsk Waršavské smlouvy na území naší republiky, kdy odmítnutí podepsání "souhlasu s okupací" znamenalo ztrátu zaměstnání. Mnoho lidí na tohle doplatilo a paní Jarmila moc dobře ví,
o čem tady hovořím...současně vám tímto osobně vyjádřuji poctu za projev pevných zásad, paní Jarmilo...za projev pevného charakteru (!)

Řikají vám něco názvy - Rovnost, Svornost Bratrství? Když k tomu přidám ještě jméno Barbora, tak se jistě někomu vybaví vězeňské tábory Jáchymovských uranových dolů. Tam skončili lidé, kteří se postavili mnohdy i pouhým slovem, proti komunistické diktatůře. Odsouzeni jako nepřátelé lidu (stejně jako Alexander Solženicyn za Stalinova režimu), nepřátelé republiky, nepřátelé režimu. Takový náš malý "gulag", s malým (jménem i vzrůstem) strážcem věznice Palečkem. Říká se, že pes, který štěká nekouše a také: čím menší pes, tím více štěká. U Palečka tomu bylo právě naopak. Štěkal a současně kousal - řetěz na vězně byla jeho prodloužená ruka a tím si léčil mindráky svého vzrůstu, nedostatku vzdělání a inteligence.

V uvedené části jsem nastínil zločiny "proti lidskosti", které se děly za komunistického režimu. Tímto jsem vyjádřil i své
stanovisko s jeho nesouhlasem a mohu se tedy vrátit k té kartě "ne až tak nepříznivého" osudu. Myslím si, že máme obrovské štěstí, že jsme jako národ nedopadli jinak. Mnohem hůře. Například jako Rusové za Stalinova režimu v bývalém Sovětském svazu. Odhaduje se, že bylo vyvražděno - i plánovaný hladomor je považován za vraždu - okolo šedesáti milionů lidí. V komunistické Číně, kde "velký" Mao Tse-tung řešil bídnou ekonomickou situaci země - plánovaným hladomorem. Šílené, až neuvěřitelné příběhy popisují období Maova diktátorského režimu zalo

153249

04.02.2008 03:39

Historii píší vítězové

RE: Vlasovci v Praze

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Šílené, až neuvěřitelné příběhy popisují období Maova diktátorského režimu založeného roku 1949. Genocida obyvatelstva, kdy hladomor vedl lidi ke kanibalismu i vlastnich dětí nelze vyčíslit a ztěži se i popisuje. Statistické počty se různí. Jednalo se o největší genocidu ve zdokumentované historii lidstva s odhadem na stovky milionů vyvražděnych lidí.

Teď ruku na srdce - kdo z nás, za bolševismu v Československu,
trpěl hladem? Jistě...byly nedostatky a velké nedostatky v zásobování. I potravin a základních potřeb, ale nikdo hlady neumřel. Bylo to období, kdy se komunismus východního bloku postavil proti jeho tvůrcům. Oba tábory se pustily do nevyhlášeného soutěžení: "kdo je lepší"? Kdo zajistí lidem lepší životní podmínky a lepší sociální jistoty. Dával se důraz především na vzdělání a zdravotnictví. Na obou stranách barikády se vedl ideologický boj nazvaný studená válka a toto nevyhlášené soutěžení následně usnadnilo životní podmínky všem pracujícím lidem, ať už žijících v kapitalistických zemích a nebo v zemích východního bloku.

Pádem komunismu (1989-změnou zabarvení) bylo odpískáno ukončení hry - další soutěžení "my jsme lepší" už není nutné. Nastalo období globalizace. Období postupného přechodu pod jednu světovou vládu a zřízení nového světového řádu - New World Order!
P.S. Tento můj příspěvek je pouze varování z možného dalšího
plánovaného hladomoru světové úrovně.
"Globální genocida" - plánované a drastické snížení lidské populace.

153250

04.02.2008 14:31

Historii píší vítězové

RE: Vlasovci v Praze

Mirda 24.?.?.?

Obdivuji se lidem, kteří se dokáží postavit proti bezpráví jiných a nabídnou řešení. Bez rozdílu rasy, náboženství a barvy pleti. Mao si v Číně udržoval moc terorem, stejně jako každý jiný diktátorský režim. Jak jsem již uvedl v mém příspěvku, Mao tímto řešil neskonalou bídu v zemi a hladomor je nejlevnější způsob, jak snížit počty obyvatel. On zašel do extrému a až tady bude článek o Číně, napíši toho více i s odkazem.
Stalin byl nastolená figurka - užitečný idiot - na odpoutání pozornosti od hlavního dění v zemi. Asi už nikdy nezjistíme, jaký měl on osobní podíl na genocidě Rusů. Dějiny Ruska po revoluci už byly přepsány a Stalin nebyl označen za hlavního hráče. Upevňoval si moc vraždami svých politických odpůrců a v tom mu pomáhal jeho "přítel" a nájemný vrah Lavrenti Beria, který ho nakonec sám otrávil. Bylo to v 28. února 1953 a 5. března Stalin umírá.
Co si myslet o Putinovi? Myslím, že to bude spíše jeho reakce na kritiku západu. Až s nechutí sleduji v místních médiích neustálou kritiku Putinova "diktátorského" režimu. Kydají na něho hnůj ze všech stran. Putin je chce tímto přesvědčit, že opak je pravdou. Putin je označem jako nový Ruský car a s tímto muhu jedině souhlasit.

153272

05.02.2008 07:39

Podivné otazníky kolem Jana Švejnara

Referendum nebude...

Mirda 24.?.?.?

Proletěl jsem si několik článků domácích médií, abych si udělal představu, co se to za hejska tlačí do nejvyššího úřadu České republiky? Jakmile pan Švejnar zjistil, že se novináři zajímají o minulost jeho otce, tak po ní začal pátrat také. Najednou si vzpomněl a přiznal to, že otec podepsal spolupráci s Stb. Ale to bylo údajně jenom pro výjezd do zahraničí, ke kterému stejně nedošlo. Nakonec mnoho jiných lidí takovouto spolupráci museli také nabídnout, aby vůbec mohli vycestovat. "Na tomhle mne tedy neutopíte", pomyslel si Jeník a pohladil si zálibně kravatu.

Jeden z bodů vlastní sebechvály služeb pro vlast byl: "Pracoval jsem jako politický poradce Václava Havla". Osobně jsem si
myslel, že to byl pan Jiří Pehe, ale budiž...ať to byl kdokoliv. Komu však nyní hodit na hlavu to "Humanitární bombardování"?
Nebo to bylo Havlovo vlastní rozhodnutí? O tom se dá jistě pochybovat. Dokázal Havel udělat nějaké vlastní rozhodnutí? I to jeho lidumilné prohlášení: "Nebudeme jako oni", nebylo z jeho hlavy.

Shlédnul jsem také video, kde se reportérka ptá pana Švejnara, co si myslí o radaru? Během zhruba půl hodiny reportáže Jeník několikrát zopakoval, že záležitosti kolem radaru jsou tajné. "Musíme se však bránit proti nukleárnímu nebezpečí Iránu a tohle je jedinečná příležitost"...prohodil Jenda a zřejmě mu unikla skutečnost, že už ani Amerika netluče do válečných bubnů tímto směrem. Celkem se mi líbila dotěrnost reportérky, ale pan Švejnar vždy stačil prohodit: "Referendum nebude...my o tom nerozhodujeme...je to tajná záležitost". Já bych k tomu jenom dodal: "Liška strážcem kurníku"!

153324

05.02.2008 08:51

Historii píší vítězové

RE: Dovozci otroků

Mirda 24.?.?.?

Vysvětlení bychom mohli najít v Talmudu, kde se na černochy pohlíží jako na tažná zvířata. Mnohdy nazývány také opice. Arabové jsou podle stejné literatury nazývány hmyz a ostatní "Gentiles" - národy - jsou rovněž dobytek. S dobytkem lze tedy nakládat jako s dobytkem. Na to se nevztahuje desatero přikázání - "Nezabiješ". Na druhou stranu židé jsou i na sebe nesmírně přísní. Nazývá se to "Metir", což znamená nehorázná zrada. Tento zákon se uplatňuje v případě, kdy žid udá žida a za to je trest smrti. Chtěl bych tady upozornit, že uvedený popis se vztahuje pouze na židy s "Talmudistickou univerzitou" a ne všichni dosáhli tohoto vzdělání a ne všichni jsou tudíž stejní. O otroctví je zmínka také tady v kapitole "An inside into their world". Bohužel pouze v angličtině.

153329

05.02.2008 10:03

Historii píší vítězové

RE: Vlasovci v Praze

Mirda 24.?.?.?

Paní Jarmilo, nechce se mi to teď hledat. Už je dost pozdě v noci (tady u nás). Četl jsem štosy čínské, ruské i jiné historie a shlédl několik historických dokumentárních filmů. O vrabcích v Číně jsem tam nečetl, ale nevyvracím. Ta historie je skutečně strašně smutná. Je to myslím ve slovenštině a tak příležitostně
doložím.
>Jinak Stalin spíš zemřel přirozenou smrtí...
---
Takhle to bylo uvedeno následující den, tedy 6. března 1953 v "Moskevské Pravdě". O otravě tam nebyla zmínka. Ty zákulisní tahy se skutečně asi nedozvíme, ale události nám vytvoří jistý obraz - kdo a proč? Komu to vyhovovalo? Stalin sám byl žid (Džugašvilli - syn žida - vlastním jménem). Stalin - muž z ocele - byl nastrčená figurka a o porevolučním dění v Rusku rozhodovali především Lenin, Trocký, Kaganovič, Sverdlov, Jagoda - šéf NKVD, Ježov - malý Stalinův trpaslík. Stalin se dostal k moci v roce 1925, rok po smrti Lenina. Po zavraždění Sergeje Kirova - šéfa Nejvyššího Sovětu Petrohradu (1934), Stalin si začal uvědomovat vlastní nebezpečí a to ze strany Trockistů. Lev Trocký (vlastním jménem Leonard Bronstein) uprchl do Mexika. Ale i tam ho NKVD vypátrala a v roce 1940 byl otráven místním agentem, který za vraždu dostal trest smrti. Jeho matka však od Stalina obdržela nejvyšší vyznamenání "Hrdina Sovětského svazu" a s tím spojenou značnou finanční odměnu. Ještě bych se chtěl zmínit o Trockým. Leonard Bronstein (Trocký) byl agentem Německé tajné služby a osobním přítelem barona Rothschilda. Rovněž tak tehdejšího prezidenta Spojených států Woodrow-a Wilsona. Agent Trockého (Srb-jméno mi uteklo), zastřelil Františka Ferdinanda. Tohle by nám mohlo objasnit, proč a jak vznikla první světová válka. Proč? Úspěšný průběh revoluce (1917)v Rusku (odlákat carská vojska a vyvraždění carovy rodiny) a také vytvoření státu Izrael (Balfourská deklarace 1917)- což se nepovedlo. Proto ta druhá světová. Ještě k té otravě Stalina. Jsem přesvědčen, že tohle bylo plánované z vnějšku. Ještě během druhé světové války byl Stalin v roce 1944 požádán Jacobem Schiffem - příbuzným Rothschilda a šéfem Federal Reserve Bank ke spojenectví ve vytvoření jedné světové vlády. Stalin tohle odmítl. Proto si myslím, že dalši pokus se uskutečnil jeho vraždou, kdy Lavrenti Beria a Lazar Kaganovič (oba židé) nakrátko převzali vládu. Až teprve Nikita Chruščev to pevně uchopil do svých (ruských) rukou a nastalo období tichého, avšak vytrvalého antisemitismu. Tohle se přeneslo i do bývalého Československa. Lavrenti Beria a Lazar Kaganovič byly popraveni.
O Putinovi až někdy jindy. Já mu fandím a důvěřuji. Garry Kasparov je členem spolku neokonců a snaži se zorganizovat převrat v Rusku. Na fotce Putina se židy nevidím žadný problém. Já si jich také mohu v okolí posbírat pro snímeček. Mám několik dobrých známých židovského původu.

153336

05.02.2008 10:26

Podivné otazníky kolem Jana Švejnara

RE: Referendum nebude...

Mirda 24.?.?.?

Hillary Rodham Clintonová má opravdu značné naděje. Pobrukuje do noty neokoncům. Jedním z nejdůležitěšich bodů prezidentské kampaně (pro voliče), je "vypadnout z Iráku". Hillary je velice opatrná s odpověďmi. Podporuje amnestii Mexických ilegálů, ignoruje zabezpečení jižní hranice s Mexikem. Tohle všechno směřuje k vytvoření Severoamerické Unie, která je naplánována na rok 2010. Hillary je také nejoblíbenější kandidátka paní Lynn Forrester de Rothschild (45), třetí manželka Evelyn Rothschilda (67) - britské odnože mezinárodních bankéřů. A jak již víme z minulosti - bude to, co vyhovuje nám!

Ke Švejnarovi už nemám slov a valím nakutě. [mrknutí jedním okem]

153340

06.02.2008 07:38

Americké střední třídy přestávají zvládat situaci

RE: pád dolaru

Mirda 24.?.?.?

>Měli bysme vědět co se chystá a být na to připraveni...
---
Chytrá hlava, ale velice zákeřná a sobecká - Paul Warburg, architekt Federal Reserve Bank, založené v roce 1913 prohlásil:
"A nyní spějeme k vytvoření Nového světového řádu a jedné světové vlády. Není to otázka zdali se to podaří, ale zdali se to uskuteční se souhlasem a nebo použitím násilí".
Uvedený plán je stále aktuální.
Na množství peněz a majetku už nezáleží. Nelze to totiž ani spočítat. Když začnete počítat velikost Rothschildova konta "úspor", na který již dluží peníze děti ještě nenarozených dětí, tak než se dopočítáte (úroky nabíhají každou vteřinu), konečný výsledek už stejně neukáže skutečnou hodnotu.
Plány jsou různé. Bezhotovostní převody peněz, kdy platíte pomocí implantovaného chipu (RFID) a odpočet jde přímo z vašeho konta. Musíme jen doufat, že jsou to břídilové a doposud se jim to nepovedlo. Pokud půjde do tuhého - nastane nová velká říjnová revoluce, ale už ve prospěch lidstva.

153429

06.02.2008 08:33

Americké střední třídy přestávají zvládat situaci

Útok na střední pracující třídu

Mirda 24.?.?.?

Převedení pracovních příležitostí z Ameriky do zemí s
levnou pracovní sílou, nejenže ohrozilo miliony pracujících
a jejich rodin, ale nabouralo náš "americký způsob života".
Rozhodující šéfové nadnárodních společností
(CEO-Chief Executive Officer) mají neúnosně vysoké příjmy,
přitom vytváření pracovních příležitostí je na úrovni
deprese roku 1929. Společnosti v honbě za ziskem nehledí na
hraniční omezení při hlédání nejlevnějších pracovních sil
kdekoliv ve světě. Poprvé v historii korporace propouštějí
dobře placené Američany a nahrazují je za mizerně placené
zahraniční pracovníky. Nedávný průzkum napovídá,
že 14 milionů pracovních míst je nyní ohroženo jejím
převedením do zámoří.

Nepochybujte o tom, že by americké nadnárodní společnosti
tohle prováděly jen tak sami od sebe. Vláda ve Washingtonu
se na tom spolupodílí a jedou v tom s korporacemi společně.
Vyměňují naší národní životaschopnost a za jejich krátkodobý
zisk.
---
Nástin obsahu právě vydané knihy "EXPORTING AMERICA", kde
reportér CNN, Lou Dobbs, popisuje ekonomickou i politickou
situaci současné Ameriky. Tvrdě útočí na problémy a navrhuje
čtenářům řešení, co lze udělat k záchraně jejich
zaměstnání a svého amerického snu.

Zdroj:
EXPORTING AMERICA


V pondělí večer, při mém pravidelném sledování CNN -
pořadu Lou Dobbs Tonight, probíhala velmi ostrá diskuse mezi
reportérem CNN a zástupkyní organizace: Civil Rights Advocacy
Organization - paní Janet Marguia. (organizace na ochranu občanských práv)
Paní Janet Marguia - mexická emigrantka, hovořící se silným
španělským přízvukem, protlačuje zákon amnestie pro ilegální
pracovníky z Mexika. Vznesla žalobu na vedení CNN a osobně na
reportéra a vedoucího programu - Lou Dobbs. Žaloba je založena
na podstatě "Rasové nenávisti" a projevu "Rasové nenávisti".
Ohání se zákony "Hate laws" a za rasovou nenávist považuje označování
ilegálních mexických emigrantů ve Spojených státech za "ilegální",
nikoliv tak, jak se stalo v poslední době mezi politiky politicky
korektní - nezdokumentovaní pracovníci. Společně s organizací ADL
(Anti-Defamation League) a SPLC (Southern Poverty Law Centre) již
od roku 2003 monitorují CNN (LOU Dobbs) a vedou záznamy, kdo v
pořadu vystupuje a o čem se hovoří. Nemusím připomínat, že Lou Dobbs
hájí zájmy Američanů a především pracujících lidí. Netají se svou
agresívní propagací ochrany občanských svobod, zabezpečení jižní hranice
s Mexikem, poukazováním na nedostatky ve společnosti a jejich ignorování
americkou administrativou. Tohle se však nelíbí jisté zájmové skupině
(skupinám) a je to považováno za projev nenávisti.

Navštívil jsem webovou stránku
[url=http://www.topix.com/news/immigration/2007/12/t...

Automaticky kráceno

153430

06.02.2008 07:58

Americké střední třídy přestávají zvládat situaci

RE: Útok na střední pracující třídu

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Navštívil jsem webovou stránku

topix.com/news/
, abych zjistil něco více o paní
Janet Marguia a s překvapením čtu dole v diskuzi její poznámku:
"My Latinos (název španělsky hovořících lidí jižní a střední Ameriky),
my vlastníme Ameriku. My vlastníme Kalifornii, Arizonu, Texas, Floridu...
My nepotřebujeme žádné zasmrádlé bělochy"...
A teď mi řekněte, kdo koho nenávidí?

153431

06.02.2008 08:55

Pozor na rabkory!

RE: Jen malý anti-anti dotaz...

Mirda 24.?.?.?

>...Že Izrael má méně mrtvých je způsobeno jeho
>bezpečnostními opatřeními i masivní technologickou převahou.
---
A také 400 nukleárních hlavic nasměrovaných na všechna hlavní Evropská města. Buď my...nebo nikdo.
Viděl jste film "Planeta opic"? Jak se opice spolčily a postavily proti lidem. Ovládly planetu a dělaly hrůzné experimenty na lidech. Za opice si dosaďte kohokoliv. Na čí straně stojíte?

153433

07.02.2008 05:12

Historii píší vítězové

RE: Vlasovci v Praze

Mirda 24.?.?.?

Včera jsem hledal ten odkaz na historii Číny. Šoupnul jsem to do špatné obálky a při hledání jsem se zatoulal čtením jiných článků. Příležitostně to uvedu.
Nechci se vracet k pohřbívání Stalina. Četl jsem to v několika různých - na sobě nezávislých - historických pramenech. Pokud něco nesedí, tak to porovnávám s hostorií, kterou píší "vítězové" a když běží v televizi historický dokumentární film, tak se na něj těším, jako malé dítě na pohádku. Nic mi neujde, ale i tehdy porovnávám. Při sledování historického filmu o Stalinovi, jsem dospěl k zajímavému poznání. Nejenže se to všechno ztotožňovalo s tím, co jsem již znal, ale byly tam uvedeny podrobné detaily a to přímo potomky velkých hráčů historie, kteří stále ještě žíjí. "Historické" filmy druhé světové války v produkci Hollywoodu nepovažuji za historické filmy. Mám několikadílné seriály na DVD, ale na fiktivní příběhy jsem si zatím neudělal čas.

Způsobem, jakým se historie vyvíjela a sledováním politického dění dnešních dnů, jsem dospěl k silnému přesvědčení, že roky 1918, 1948, 1968 a s naprostou jistotou 1989, nebyly v dějinách Československa pouze "touha lidí po změně režimu", ale vnější plánované převzetí moci v zemi - ovládnutí střední Evropy. Blízká budoucnost - pokud se jim to podaří - nám tohle potvrdí.

Tu fotografii Putina s hloučkem židů jsem viděl, ale vůbec nic to neznamená. Jenom se chtěli vyfotit s Putinem. To nebyla lobbyistická mocenská skupina neokonců. Židé s copánkama a v klouboucích nejsou židi-sionisti. Zdaleka na to nevypadají.
Paní Jarmilo, vám zajisté nemusím vysvětlovat, co znamená událost pod falešnou vlajkou? Takoví lidé jsou schopni obětovat lidi z vlastních řad, aby přesvědčili světovou veřejnost, že za tím stojí někdo jiný. Stovky případů z historie tohle dokazují. Znám podrobnosti mnoha z nich, proto já zase naopak, tomu chlapovi věřím, věřím a věřím.

153542

07.02.2008 07:35

Americké střední třídy přestávají zvládat situaci

RE: pád dolaru

Mirda 24.?.?.?

Vojto, z vašich příspěvků mohu pozorovat, že vy jste se dobrovolně a poslušně zařadil tam,
kde vás "elity" chtěly dostat. Tak si klidně pokračujte na své pohodlné cestě a nesnažte se porozumět souvislostem dnešního politického dění se světovou historií. Připadá mi to, jako když křeček peláší ve svém drátěném kole. Na tu mojí poznámku o revoluci zapomeňte...nerad bych vás totiž zbytečně rozptyloval.

153551

07.02.2008 07:57

Americké střední třídy přestávají zvládat situaci

RE: Nechápu

Mirda 24.?.?.?

>...A proč by na nějaké konta měli dlužit nenarozené děcka?
>Jak můžou nenarozené děcka dlužit když nemohli podepsat žádnou
>smlouvu která by je vázala?
---
Mlýnku, i já bych se rád zeptal: proč? Nemá to totiž logiku, ale tak to je. Vláda si půjčuje na dluh, který absolutně nejde splatit. Úroky na úrocích potištěného papírového dluhopisu se splácí skutečnou měnou - podloženou prací. Kongres snadno odsouhlasí půjčování peněz, neboť oni to splácet nebudou...dluh se převede na děti ještě nenarozených dětí, aniž by se jich někdo zeptal, natož žádal podpis ke smlouvě, která ani neexistuje, ale splácet se musí.

153555

07.02.2008 08:27

Americké střední třídy přestávají zvládat situaci

RE: Útok na střední pracující třídu

Mirda 24.?.?.?

Mlýnku, proto to vypadá tak, jak to vypadá. Jde to všechno do háje. Zdá se, že kapitalismus musí vyhnít. Kapitalismus založený na nadnárodních společnostech, kde nikomu na lidech vůbec nezáleží. Tam si hrabe pro sebe pár jedinců a když chtějí akcionářům prokázat, že prosperují, jednoduše propustí tisíce dělníků na dlažbu. Osudy lidí a jejich rodin je nezajímají... hlavně, že se papírové zvýšil dočasný zisk (úspory na výplatách).
Konkurenceschopné zdravé podnikání může fungovat jedině v menších společnostech, kde se nepřiživuje spoustu dalších parazitů a kde i samotný majitel firmy přiloží ruku k dílu.
Malé firmy - táta a syn - jsou základem kapitalistického podnikání. Na tom je kapitalismus založen.

Principy komunistické dělby práce jsou tyto:
"Každý podle svých schopností, každému podle jeho zásluh".
V kapitalismu se dá použít pravidlo:
"Já uspokojím požadavky šéfa a on následně uspokojí požadavky moje vlastní".
V obou zásadách však musíme brát v úvahu přirozenou povahu člověka, což je chamtivost a mít se dobře při nejmenšim vynaložení energie. Zatím jsme - jako lidstvo - ještě do takového stádia nedospěli, abychom si byli všichni rovni, poctiví a spravedliví jeden ke druhému.

Proto komunistické principy nelze uplatnit v praxi a principy kapitalismu mohou úspěšně fungovat pouze tehdy, když sedíte v kanceláři naproti šéfa (majitele firmy). Pokud máte schopnosti a vědomosti a zvládnete veškeré aspekty firemních operací a dokážete jednat s lidmi, tak se vzájemné postavení ve firmě postupně zamění. Zaměstnanec se stává šéfem a majitel firmy jeho zaměstnancem a až tehdy nastal čas s kladením požadavků.

153560

08.02.2008 05:29

Americké střední třídy přestávají zvládat situaci

RE: pád dolaru

Mirda 24.?.?.?

>...Ovšem pozor. K tomu jim dodává reaktor s
>kompletní náplní paliva Rusko. Ahmadínežád tvrdí,
>že reaktor rozjedou ještě letos.
----
Rusko jim to dodává a platí to američtí daňoví poplatníci.
Právě jsem zaslechl na večerních zprávách, že ministerstvo energetického průmyslu Spojených států,
financuje ruské vědce za účelem vytvoření a zbudování Iránského nukleárního programu.
Šéf ministerstva to potvrdil, ale poukázal na to, že reaktor je pouze pro mírové účely.

>A stanovisko pana Ahmadínežáda ve smyslu,
>že Izrael bude vymazán z povrchu zemského je,
>pokud vím, neměnné.
-----
Tohle považuji za provokaci, ale nikoliv ze strany pana Ahmadenižáda.

153664

08.02.2008 06:20

Americké střední třídy přestávají zvládat situaci

RE: Nechápu

Mirda 24.?.?.?

>...Vy jste samozřejmě přesvědčen, že mám propagandou vymytý >mozek. Není ono to ve skutečnosti tak trochu naopak?
>Když je to všechno tak tajné, jak to, že to všichni víme?
----
Jsem rád, že jste mne na to upozornil. Abych byl byl upřímný, tak jsem si to skutečně myslel. Nejen vymytý, ale přímo vylouhovaný. Ale když mi teď tvrdíte, že ho vymytý nemáte, to znamená, že jste naprosto normální...normální provokatér. Tajné to je jen pro některé a zase bych netvrdil, že to všichni již víme.
Vojto, trochu se zamyslete. Je tady na Zvědavci zhruba patnáct pravidelných přispěvovatelů. Semtex, Krebst, Semerad, anti-anti, Vojta49 a snad pár dalších, kteří si nepřetržitě pískají tu svojí ohranou písničku. Někdy i Rickover vystrčí svou ruku ze zákulisí s maňáskem Mohameda a zahudruje - BU BU BU. Všichni nás tady zastrašují Islámem a Araby. Nic jim nepasuje (včetně vás), s ničím nesouhlasí, všechno je naopak. Zbytek pisatelů se v podstatě názorově shodneme. Neznamená to, že souhlasíme všichni se vším a s každým článkem, ale shodneme se. Kdo má potom vymytý mozek? Lidé ve shodě a nebo provokatéři a infatibilní všeználkové?

153665

08.02.2008 07:30

Podivné otazníky kolem Jana Švejnara

RE: Referendum nebude...

Mirda 24.?.?.?

Zapomněl jsem na jednu velice podstatnou věc a to, že prezidentská kampaň paní Clintonové je
financovaná z velké části bankami z New Yorku a ty jsou ve vlastnictví Federal Reserve Bank. Tohle jistě naznačuje, kdo chce Hillary přihodit klíčky od Bílého domu? Nějak mi nepasuje, proč John Kerry věnoval na kampaň Rona Paula 3 miliony dolarů? Že by se mu pohlo svědomí?

153667

08.02.2008 07:50

Podivné otazníky kolem Jana Švejnara

RE: Referendum nebude...

Mirda 24.?.?.?

>Myslím, že minulost Švejnarova otce je dokonale irelevantní,
>pokud nemá býti zneužita Bushovou (seniorovou) klikou CIA...
---
V žádném případě bych to nepodceňoval. Především u těchto lidí:

>...Švejnar je zejména konzistentní
>součástí systému, nazývaného "CFR". Zasvěcení vědí
>své...
----
A právě proto kandiduje na funkci prezidenta. (CFR)- Council for Foreign Relations - Rada pro zahraniční vztahy má asi něco "za lubem"? Proto si tam Švejnara nasadili.
Švejnar teď tvrdí, že záležitosti okolo radaru jsou tajné a proto referendum nebude. Pacholek ulhaný - [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Přitom moc dobře ví - jako většina z nás - že to bude použito k RF manipulaci s myšlením lidí. Vytvořit poslušné a spokojené ovečky. Smutné na tom je, že mnoho lidí do této kategorie již zapadají a to i bez použití radaru. Za pozornost by stálo připomenout, že CFR založil v roce 1913 Paul Warburg - propagátor Nového světového pořádku a jedné světové vlády.
Jsou to všichni psychopati...ale nebezpeční psychopati!

153669

09.02.2008 05:32

Těžké časy přicházejí

Dodatek editora...

Mirda 24.?.?.?

>Kde autoři berou ten nikdy nekončící optimismus,
>že zlo bude potrestáno? Proč bychom měli vidět
>Bushe a Cheneyho prchat?
>Proč by vůbec měli prchat?...
---
A není to nádherná představa? [velký smích] [chechtot] [chechtot]
Já osobně si oba válečné zločince představuji v oranžových kombinézách a s nápisem na zádech "Federal prison institution" a to kdykoliv je vidím při veřejném vystoupení v televizi.
Někteří členové kongresu (Nancy Pelosi, Hillary Clintonová) také veřejně prohlásili, že jakmile Bush ještě jednou použije své právo "veta" - proti rozhodnutí kongresu - budou ho muset odvolat z funkce. Nemyslím si, že to řekli jenom tak, na uklidnění "dotěrných" novinářů.

Četl jsem seznam žalob na Bushe, Cheneyho, Ramsfelda, Condoleezzu Riceovou, ale o spravedlnosti soudů lze v tomto případě zcela určitě pochybovat. Sravedlnost musí přejít do rukou prostého lidu a to i formou ozbrojené revoluce. Tohoto se "elity" nejvíce obávají. Proto ty horlivé snahy o zrušení druhého dodatku ústavy o právu držení osobní zbraně. Jakmile zatlačíte i poslušné zvířátko do rohu klece a začnete mu zákeřně vyhrožovat, probudí se v něm pud sebezáchovy a stane se z něj nebezpečná šelma. Oddaný pes tohle nikdy neudělá. Ten bude lízat pánovi nohu/botu i při mlácení klackem a bude to brát, jako spravedlivé potrestání za své provinění. Kočka se však již postaví proti majiteli. Upozorňuji - tohle není moje vlastní zkušenost (vyčteno). A proč o tom píši?

Jakmile je lidská společnost v konečném tažení - v zoufalém pokusu o přežití - jsou schopni se čímkoliv bránit. Ústava dokonce povoluje (nezakazuje) zřízení dobrovolných občanských ozbrojených milicí. I tohle je vyčteno a agitace již probíhá.

153747

11.02.2008 00:36

Těžké časy přicházejí

RE: Dodatek editora...

Mirda 24.?.?.?

Mlýnku, tys mne zahrnul tolika otázkama, že mi jde z toho hlava kolem. Beru v úvahu skutečnost, že žiješ ve Spojených státech a také tvůj věk. Vím také, že ses ještě pořádně nerozkoukal a tudíž nemáš takový přehled.
Tak zaprvé: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Tento úkol si opravdu plníš výborně. A teď pěkně postupně...

>Pane Mirdo, nebuďte trapný. To že nesouhlasíte
>se zahradniční politikou Bushe neznamená že
>je nějaký válečený zločinec. Kdo určuje jestli
>někdo je nebo není zločinec? Soud....

Vyslovil jsem svůj názor. Pro někoho to může být trapný názor, ale je to názor a na to mám přeci právo. Mám pravdu?
Mlýnku, moc dobře víš, že spravedlnost má pouze ten, kdo má moc. Soudy jsou pružné a to ve směru, kdo si to dovolí zaplatit a nebo kdo hájí zájmy jisté "zájmové skupiny". Divil by ses, jak rychle se objeví "odněkud" právník, nakonec i soudce a celý případ se zamete pod koberec. Jenom aby se to nerozmázlo v médiích. Nakonec zločincovi zaplatí i výkupné (nevím, jak se to řekne česky - bail) a nechají ho upláchnout do Izraele. Je mnoho takových případů. Nebo jde za vraždu do psychiatrické léčebny a za dva roky je venku. A tady myslím VENKU z vězení. Phil Spector je jedním z nich a soud měl přitom naprosto usvědčující důkazy, že svoji přítelkyni zastřelil. Další případ:
Valery Wilson Plame, bývalá agentka CIA. Dick Cheney ji chtěl zničit (kvůli manželovi, který odmítl spolupracovat na lžích) a vypustil do tisku informaci, že je agentkou CIA. Jak se to rozmázlo, tak to "scooter" Liby vzal na sebe a soud ho spravedlivě odsoudil, že je nevinnen. Takže kdepak je spravedlnost? ? ? A tohle je současně i odpověď na následující:

>Nevím kde to berete že soudy nejsou spravedlivé.
>To si jen myslíte, nebo máte na to nějaký důkaz?.
-----
Já si to jenom tak myslím. A tu poslední:

>Jo, to bych chtěl vidět kde jste nějakou takovou
>blbost četl. Uvědomujete si že každý President USA
>používal veta?...
-----
Takovou nějakou blbost jsem zaslechl při sledování hlavních zpráv na CNN. Tiskovka s novináři. Jsem kolikrát překvapen, jak jsou někteří žurnalisté "dotěrní". Až mile dotěrní. Proto se Bush tiskovek vyhýbá...bojí se jich, jako upíři česneku.

153894

11.02.2008 07:21

Bestie

RE: Silvia Schtolz breaking news:

Mirda 24.?.?.?

Přece jenom si Němci zachovali svoji hrdost! Velice potěšující informace. Teď už můžeme očekávat, že propustí i Ernesta Zuendela. Dokonce i v Kanadě se objevilo hnutí, které tlačí na vládu a usiluje o zrušení tak zv. "zákonů nenávisti". Bylo to zdůvodněno tím, že tyto zákony jsou ustanoveny a současně zneužívány pouze úzkou zájmovou skupinou lidí k potlačování svobody slova a svobody projevu všech ostatních lidí. Doufejme, že se jim to podaří!

153920

11.02.2008 08:14

Nový zločin: závadné myšlení

Pletou si bič na sebe?...

Mirda 24.?.?.?

Už samotné (připravované) zákony usvědčují vládu z jejich porušování. Co nám říká tady tohle? :

>..."násilnou radikalizaci" je považováno přijímání nebo propagace extremistického přesvědčení za účelem podpory ideologického násilí k dosažení politické, náboženské nebo společenské změny.

A co potom tohle? :

>..."ideologické násilí" je považováno užití, plánování užití nebo hrozba užití síly nebo násilí skupinou nebo jednotlivcem za účelem prosazení svého politického, náboženského nebo společenského přesvědčení.

Není to popis reality, která se v současné době odehrává v administrativě Bílého domu? Zájmová skupina administrativy - dvojího občanství - jedou tvrdě za svými cíly. Nastávající totalitární režim není nic jiného, než prosazování svého politického, náboženského a společenského přesvědčení. Přesvědčení, že jenom ona úzká zájmová skupina má právo na ovládnutí celé společnosti a následně na vytvoření jedné světové vlády. Tímto se současně dostáváme k prvnímu zákonu:
"Ideologické násilí k dosažení politické, náboženské nebo společenské změny".
Pokud je Bush hlava otevřená, tak si musí uvědomit, že si plete bič sám na sebe. Bohužel...o tom lze s jistotou silně pochybovat!

153922

12.02.2008 07:47

Tak nám zabili Rona Paula

Titulky z videa

Mirda 24.?.?.?

Pracoval jsem na překladu videa Rona Paula, ale doposud se konečná práce neuskutečnila. Nabízím překlad závěrečných titulků:

Závěrečné titulky:
- Nikdy nehlasoval pro zvýšení daní...
- Nikdy nehlasoval pro nevyrovnaný rozpočet...
- Nikdy nehlasoval pro zvýšení platů v kongrese.
- Nikdy nepřijal vládou placené zvýhodnění...
- Hlasoval proti "Patriot Act" - vlastenecké stanovy...
- Hlasoval proti kontrole internetu...
- Hlasoval proti válce v Iráku...
- Nikdy nehlasoval pro federální omezení vlastnictví
osobní zbraně...
- Niky nehlasoval pro zvýšení pravomocí výkonové skupiny.
- Není osobně zapojen v lukrativním kongresovém
důchodovém zabezpečení...
- Každoročně vrací část rozpočtu na svůj kongresový
úřad zpět do státní pokladny...
- V šedesátých létech hrdě sloužil v americké armádě,
jako chirurg u leteckých sil.
- Kongresman Paul pracoval ke konci sedmdesátých let a
v počátcích osmdesátých, jako člen výboru vládní banky...
- Dr. Paul vytrvale hlasoval pro snížení, případně zrušení
federálních daní, snížení vydání a omezení vládního
vlivu. Využil svého postavení ve vládě k aktivnímu
prosazování ústavních zásad a k jejímu dodržování...
- V roce 1984 se dobrovolně vzdal svého místa v kongrese
a navrátil se ke své lékařské profesi...
- Dr.Paul se v roce 1997 opět vrátil do své funkce
v kongrese a reprezentuje region státu Texas...
- V současné době pracuje ve vládním finančním výboru
a výboru pro zahraniční záležitosti. Pokračuje v
prosazování markantního snížení složek federální
vlády a návrat k ústavním zásadám.
- Zanech snění...
- vybuduj novou vlast... Ron Paul 2008

154024

12.02.2008 08:04

Tak nám zabili Rona Paula

RE: Ne nezbytne!

Mirda 24.?.?.?

>...Ron Paul se stava lidovou legendou; co na tom ze jej media ignoruji, lid vi sve. Podpora neklesa, prave naopak.
----
Udělal jsem si takový malý soukromý průzkum mezi kolegy v práci a v okolí. Dotaz zněl: "Kdo je to Ron Paul a co o něm víš"?
Výsledky průzkumu:
Nikdo z kolegů se kterými kopeme kanály ho nezná. Kluci od vedle, kteří kopou kanály na stejné ulici
vpravo, také nic. Kopáči kanálů na levé straně ulice ho také neznají.
----
To přirovnání ke kopáčům kanálů není náhodné. Tak mi to totiž připadá. Vesměs inteligentní a vzdělaní lidé, majitelé prosperujících firem, ale naprosto žádný přehled o politické situaci. Jeden jediný, bývalý majitel naší firmy (inženýr), který měl kdysi dvěstě zaměstnanců a zůstal ve firmě nadále jako poradce, ten má znalosti o Federal Reserve Bank. Dokonce se i pochlubil zpětným dotazem, co já osobně vím o ostrově Jackill? O Paul Warburgovi, D.Rockefellerovi, Rothschildovi. Takže se debata rozjela tím správným směrem, ale jméno Ron Paul si už musel vygůglovat. A to až když jsem mu oznámil, že existuje jeden pán (Dr.Ron Paul), který to chce všechno změnit a vrátit Ameriku zpátky Američanům.

154025

13.02.2008 06:54

Tak nám zabili Rona Paula

RE: Ne nezbytne!

Mirda 24.?.?.?

>...co já osobně vím o ostrově Jackill?
-------
Měl jsem pochybnosti, jak se to píše a netrefil jsem se.
Má být správně Jeckyll. Je to ostrov ve státě Georgia, kde se v roce 1910 upachtila zrada na Američanech a největší podvod dvacátého století - soukromý bankovní systém - Federal Reserve Bank, "uzákoněn" protizákoně v roce 1913.

154086

13.02.2008 07:29

Tak nám zabili Rona Paula

RE: Ne nezbytne!

Mirda 24.?.?.?

Zdeňku, je to přesně tam, kam to chtěli dostat. Sdělovací prostředky mají nádech pejzatosti a lidi přitom nic jiného nezajímá.
Hlavně se dovědět, co dělá Paris Hilton, Angelina Jolie, Britney Spears a kde pořídit levně plazma TV. Krmivo pro ovečky a pro kopáče kanálů. Existují vyjímky, ale těch je pramálo. Kanada je na prvním místě, co se týče počítačů a internetového napojení na počet obyvatel. Přesto je informovanost zoufale zničující.

154088

13.02.2008 07:12

Proč Ron Paul pozastavil prezidentskou kampaň

senátor John McCain

Mirda 24.?.?.?

Psal se rok 1967. Nádherný a slunečný den. Na obloze ani mráčku, ale přesto
tento den - 8.června téhož roku - vstoupil do amerických dějin jako tragédie.
Tragédie, na kterou hrstka námořníků a pozůstalých nikdy nezapomenou.
Třicet čtyři zabitých a 174 těžce zraněných námořníků, to byla bilance útoku na
průzkumnou americkou loď USS Liberty. Dvohodinový letecký nálet izraelských
vzdušných sil a následný útok torpédovou lodí měl zahladit stopy, aby se nevědělo,
kdo útok provedl. Nikdo nesměl přežít! Nikdo nesměl promluvit! Proto byla zahájena
střelba i na záchranné čluny a americké letectvo s námořní flotilou - spěchající
k obraně - byly odvolány. Hrůzné dílo zkázy se muselo dokončit!

Nepřipadá vám tahle událost jako scénář z válečného hororového filmu? Fantasie
spisovatele, který nabízí navždy nedokončenou zápletku a navždy nezodpovězené
otázky? Ano, byl to scénář. Celá tato událost byla zinscenovaná jenom proto,
že Izrael měl nevyřízené účty s Egyptem a doufal, že to Amerika za Izrael udělá.
Útok na USS Liberty měl být sveden na Egypt a tímto vtáhnout Ameriku do války.
Byl to tehdejší americký prezident
Lyndon Johnson
a ministr obrany
Robert McNamara
, kteří kryli zrádný a zákeřný útok Izraele. Admirál
amerického námořnictva, John McCain, dostal příkaz udržet veškeré vyšetřování
pod pokličkou a svůj úkol splnil na výtečnou. Není už konečně načase, aby se tahle
nedokončená zápletka a navždy nezodpovězené otázky jednou provždy vyřešily?
Není už načase uzavřít zatajenou kapitolu amerických dějin a pokračovat dál s
čistým štítem? Možná by měl nynější kandidát na prezidentský úřad Spojených států,
senátor John McCain, ukázat svou
vlasteneckou hrdost a konečně promluvit? Byl to přece jeho otec, kdo se na zločinu
podílel!

Zdroje:
USS Liberty Memorial Main Page
Chronologie

Smutné vzpomínky


Zločin se nesmí vyzradit


Zničit a poslat ke dnu


P.S. Na požádání dodám pro pidimlýnka více zdrojů.

154089

14.02.2008 04:43

Proč Ron Paul pozastavil prezidentskou kampaň

RE: senátor John McCain - kádrování?

Mirda 24.?.?.?

S tím se dá jedině souhlasit, René. Pěkná odpověď. Jenom bych dodal, že politické figurky podobného charakteru budou pokračovat v rodinné tradici a nadále přihrávat na "oltář vyšších zájmů". Tohle jsou ti prokádrováni zatloukači a právě tito lidé mají zajištěný postup. Nikoliv volbou lidu, ale volbou loutkařů. A tento scénář se odehrává v americké politice již od přelomu minulého století. Zajímalo by mne, jakou finanční částkou jsou schopni zaprodat své svědomí? Stejné platí o Lyndon Johnson-ovi. Za Kennedyho administrativy byl Johnson vice-prezident. Jak asi věděl, že je načase přerušit dovolenou a spěchat do
Bílého domu převzít prezidentskou funkci a přitom zavraždění Kennedyho (listopad 1963) proběhlo až o pár hodin později? V té době již seděl v letadle ve směru na Washington.
Vrátím se krátce k té tragické události USS Liberty.
Dovede si někdo z nás vůbec představit ten strašný pocit, kdy voják sloužící hrdě své vlasti - s nasazením života - najednou zjistí, že jeho vlastní vláda, jeho prezident -vrchní velitel ozbrojených sil se rozhodl "své" lidi obětovat? Jen tak, pro své vlastní politické cíle! Senátor McCain by měl kápnou božskou a promluvit. Očistit tmavý stín svého otce a tímto si současně odlehčit svému vlastnímu svědomí.
Jedině tohle by mu zvedlo popularitu a ne to omílání ptákovin, co udělá jako prezident po zvolení. Ujišťuje lidi, že jim zaručí to, po čem touží a co si zaslouží - "změnu k lepšímu."
To bych raději přenechal Ronu Paulovi - ten ví, o čem mluví.

154138

14.02.2008 06:39

Nový zločin: závadné myšlení

RE: Zavadne myslici p.Kralik

Mirda 24.?.?.?

Vybral jsem z článku znění obžaloby:
For this the court found him guilty of "deliberate historical falsification" and of giving "a positive image of the Gestapo" by glossing over the crimes it committed.
---
Soud ho uznal vinným za "úmyslně zfalšované historické prohlášení" a "pozitivní zobrazování gestapa" - zlehčování jejich kriminálních činů.
---
Když si dáme do mixéru: komunismus, fašismus, sionismus a pěkně to všechno promícháme, tak dostaneme směs nazvanou- globalizmus. Jeden velký ksindl. Nic se absolutně nezměnilo, jenom letopočty.
I ta normalizace v roce 1968 byla na zastrašení "ovládnutých".
Strachem k poslušnosti a k budování lepších zítřků.
Zapomněli však zdůraznit, pro koho měly být ty lepší zítřky?

154141

14.02.2008 06:20

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Podobne jak se vyjadril

Mirda 24.?.?.?

Zdeňku, díky internetu máme trochu více možností nahlédnout do zákulisí. Proč se asi na historické události uvalily zákony, že tak to musí být a co se neshoduje je trestné? Tohle dříve nebylo. Jistě, kritika diktátorského režimu ti zaručila trvalý pobyt v Jáchymově a oslava Velké Říjnové Socialistické Revoluce a prvomájové průvody byla náboženská rutina ateistů, pardon - komunistů, ale historické události nebyly uzákoněny. Zkreslený ano, ale nikdo nešel do kriminálu za kladení historických otázek. Teď si položme otázku - Proč se nám asi ta skutečná historie nyní zatajuje?

154143

14.02.2008 07:32

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

Paní Jarmilko, kdepak se touláte? Právě vy jste byla moje inspirace k přeložení tohoto článku. Současně bych rád poděkoval panu Stworovi za zveřejnění. Chtěl jsem tímto poukázat slovy autora, že situace je naprosto jiná, než se nám předkládá. Rusko není ten útočící medvěd, ale medvědice chránící si svá mláďata proti případnému útočníkovi. A pouze při napadení se stává nebezpečná.

154144

14.02.2008 13:50

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

Souhlasím, až na tu část, která začíná: "Kocáb vykládal...".
Nevěděl jsem o tom. Nakonec i tohle by se dalo objasnit, když víme, kdo organizoval pád komunismu?
Pád komunismu byl organizován přeci silnou trojkou - Reagan, Gorbačov a Jan Pavel II. (Karol Wojtyla). Nevím kolik vlastního nadšení do toho každý z nich vložil? Gorbačov věděl, že komunismus nikam nevede a tak si myslím, že ochotně spolupracoval. Ronald Reagan plnil svůj úkol a papež? Vím, že spolupracoval se CIA, ale myslím si, že ho zneužili. Nyní se podívejme, kdo z toho má prospěch. Všechno naznačuje, že to bylo v zájmu americké oligarchie a nakonec se jim to málem i podařilo, když Jeltcyn začal rozprodávat Rusko. Změna nastala, až když se do vlády dostal Vladimír Putin. Shlédnul jsem hodinový dokumentární pořad nazvaný: "Putin - nový Ruský car", natočený CNN a s reportérkou Christiane Amanpour. Velice oběktivně udělaný záznam. To nadšení mladých lidí v ulicích při oslavě Putinových narozenin se snad nedá ani popsat - to se musí vidět. To nebylo stejné nadšení, jako když my jsme kdysi mávali vlaječkama v prvomájovém průvodě. Podnikatelé na špici ruské ekonomie si nemohli Putina vynachválit a když se reportérka zeptala jednoho mladíka na ulici, co si myslí o světové politické situaci, tak plynně anglicky odpověděl, že se to všechno točí okolo ropy a že
americké ropné společnosti chtějí ruskou ropu.
Tímto uzavřu můj příspěvek - o tom to totiž všechno je (!)

154181

14.02.2008 14:08

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

Ještě jsem zapomněl dodat - tohle by nám i vysvětlovalo, kdo se jenom brání a kdo útočí? Rusové se už poučili ze své vlastní historie, ale my (mnozí z nás) jsme se zatím ještě nepřeorientovali. Stále ještě přetrvává názor, "zákázané ovoce nejlépe chytná" - proto ten neopodstatněný odpor k východu a současně i neopodstatněná chvála západu.

154190

15.02.2008 06:45

Ještě jednou chematrails

RE: Mašek na Hrad!

Mirda 24.?.?.?

Tome, tohle by se dalo nazvat, že chyba nastala v překladu. Podobně, jako když iránský prezident Mahmud Ahmadinejad prokazatelně vyslovil, že usiluje o rozpadnutí sionistické vlády v Izraeli a nikoliv - jak obletělo svět - vybombardování Izraele do doby kamenné a nebo je všechny zatlačit do moře.
Jedná se o tuto větu:

>Vlákna obsahující baryum mohou podporovat kanál...
---
Samozřejmě se jedná o přenosový kanál, což nám potom dává smysl pro zbytek tvrzení o šíření vysokofrekvenčních komunikací. Nepodceňoval bych to, i když jsem se osobně s úkazem "chemtrail" ještě nesetkal. Zase to ale neznamená, že když při chůzi hledím převážně dolů - kam šlápnu a necivím
na oblohu, že se něco takového neděje. Už při čtení článku jsem začal uvažovat, jak by to asi bylo technicky proveditelné, když samotným spalováním proudového motoru vznikají obrovské teploty a přidávání chemikálí, nebo dokonce vloček hliníku do sání motoru, přidanou směs a snad i samotný motor musí tyto teploty zničit. Ten ocas za proudovým letounem jsou "vapor trails" - výpary vody spalováním kyslíku společně s palivem (kerosín) - princip turbínového motoru.

Něco se však skutečně děje ve smyslu: "Poručíme větru...dešti".
Pokusy se dělaly a dělají. Ani bych se nedivil, že to má vliv - mimo jiné - i na rozpad včelích kolonií. Byl tady o tom na Zvědavci článek. Výňatek z příslušejícího videa: "Včely navigují ke zdrojím nektaru a zpět pomocí slunce - jako navigačního bodu - a uvědomují o těchto zdrojích ostatní včely v úlu. Zdánlivě bezdůvodně a takřka přes noc se 30 až 90% včelích kolonií v severní Americe vytratily. Ve východní části se snížily o 70% a v západní o 60%. Ztráty včelích kolonií může způsobit značné nedostatky potravin, neboť většina obilnin závisí na polinaci včel".

Na druhou stranu...psychopati a monstra, kteří by tohle prováděli a organizovali jsou ze stejného materiálu, jako my všichni ostatní, takže každopádně nejsou mimo hru.

154310

15.02.2008 07:53

Proč Ron Paul pozastavil prezidentskou kampaň

RE: senátor John McCain - kádrování?

Mirda 24.?.?.?

Voják je nástrojem politiků k vykonávání jejich "špinavé práce".
Kolik úsilí musí armáda vynaložit k tomu, aby vychovala z člověka vraždící monstrum a přitom ne všichni jsou ztvárnitelní. Nakonec to můžeme vidět v bilanci irácké války - 120 sebevražd za rok 2007
(a to jen v místě nasazení...pozdější PTD - post traumatic disorder, se již nepočítají). Jedině snad náboženskou motivací lze dokázat extrémních účinků, což můžeme pozorovat na činnosti IDF - Izraelské okupační jednotky. Jen tak - pro krácení času - dokáží střílet do malých dětí a školáků, jako by to byl výcvikový terč. Jejich demagogie rozšiřování "svaté země" a osobní "vyvolenosti" jim dodává sílu a dokonce i potěšení z "dobře vykonané práce"(!)

154314

15.02.2008 09:38

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

Paní Jarmilo, kdybychom si hráli na schovávanou, tak vám v reakci na váš příspěvek napíši: přihořívá...přihořívá.
Kdybychom měli znalosti skutečných historických událostí, tak se nám zákonitě vytvoří celý obraz zasahující až do dnešního politického vývoje. Jsem si vědom, že Vy osobně máte značný přehled a tady je namístě můj obdiv, ale přeci jenom bych rád přiložil pár chybějících kamínků do mozaiky.

Právě proto, že máte přehled, tak se mi s vámi snadno diskutuje a můžeme nazývat věci správným jménem. Američtí oligarchové - Bilderberg Group - nadnárodní společnosti, mezinárodní finanční fondy, ropné společnosti a to všechno pod kontrolou dynastie Rothschildů. K prosazování svých zájmů používají dosazené politické loutky. Celosvětově. Pro tuto potřebu zřídili úřad - CFR - Council for Foreign Relations (Rada pro mezinárodní vztahy). A jaké zájmy prosazují? Jedná se o světovou nadvládu a zavedení jedné světové vlády. S tím souvisí i kontrola energetických zdrojů, včetně pitné vody, kontrola finanční a vytvoření poslušného davu (médiemi a filmovým průmyslem) - vygumované mozky. Tady si nemohu odpustit poznámku, že se jim skutečně daří (není myšleno na vás). Komunismus, fašismus, bolševismus, sionismus a nakonec i globalismus - tohle všechno jsou vypracované studie (dogmata) k ovládnutí společnosti. Nic se neděje náhodou, ale také - nic není dokonalé a snadné, aby se jim to podařilo (v to doufám). Jinými slovy: je nás mnoho.

Války (na dluh) vydělají obrovské peníze - tak se válčí. Připomínám - obě strany jsou financovány jedním klanem, ale dluh bude splácen (úrok z úroků) desítky let z daní lidí. Strana vítěze se předem zavazuje splatit dluh poraženého v případě totálního zničení. Ropa - tady nejde ani tak o dostatek zásob, jako o jejich kontrolu. Především zlikvidovat (omezit) konkurenci. Přiškrtit kohoutek, omezit zasobování trhu a tím zvednout ceny. Tak...pravidla hry známe, jedeme na to. Popovídáme si nejprve o komunismu....omlouvám se, už je hodně pozdě.

- pokračování zítra -

154320

16.02.2008 19:34

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

Také nestíhám...zítra již znamená včera a tak to budu muset odložit na dnes večer a nebo zase až na zítra.

154468

18.02.2008 07:59

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

Tááák...jsem zpátky a odpovím Vám na otázku ohledně komunismu a to následující větou:
Komunismus ani tak moc nevyhnil, ale postavil se proti svým vlastním tvůrcům, proto se musel rozbít - rozložit!
Jistěže, ekonomicky značně pokulhával za kapitalistickým zřízením, ale to už je druhořadé. Komunistický režim může existovat a stále ještě existuje např. na Kubě, ve Venezuele, v Číně atd. Podstata byla někde jinde a pokusím se to objasnit, proč rozpad komunismu ve východní Evropě a v Rusku byl organizován zvenčí. Pro pochopení souvislostí bych se rád ještě zmínil o několika důležitých souvisejících poznatcích z historie.

Amschel Meyer Rothschild (1743-1812), vlastním jménem Bauer, německý žid, kdysi prohlásil: "Dejte mi pokd kontrolu měnu státu a nezáleží na tom, jaká bude vláda". Klan Rothschildů stále pokračuje v jejich psychopatickém plánu o ovládnutí světa od prvopočátků až do dnešních dnů. Agent Rothschilda - Paul Warburg, původem německý žid - bankéř, byl jeden z hlavních aktérů při zakládání Federalní rezervní banky.
Warburg hrdě prohlásil:
"Nový světový řád nastolíme. Není otázkou zdali se uskuteční, ale dosáhneme-li toho souhlasem (lidí) a nebo silou!" Pro tento účel byla zřízena (CFR)- Rada pro mezinárodní záležitosti, (ADL) Anti-Defamation League (liga na potlačování nenávisti), ve stejném roce jako Federální rezervní banka - 1913. Všechny tyto organizace pracují pro uskuteční tohoto cíle - od počátku až do dnešních dnů. Datum vytyčeného cíle je jedenadvacáté století a nazvali si to: Project for the New American Century. Podařilo se jim obsadit si administrativu Spojených států ve vlivných funkcích a to svými lidmi (skupina neokonů nebo anglicky Neo-conservative, většinou mají dvojí občanství - izraelské a americké) a agresívně prosazují svůj plán i za pomocí nevyprovokovaných válek a to pod záminkou boje proti teroristům (nezbedné státy, osa zla atd). Nijak se se svým plánem netají. Když si zadáte do gůglu - Project for the New American Century, (projekt nového amerického století), tak se potvrdí, o čem tady píši. Nový světový řád (NWO) - world domination by force (světová nadvláda pomocí násilí). Válka o energetické zdroje, závislost na mezinárodním měnovém fondu, a následně - boj o území a nastolení jedné světové vlády. Tohle bylo na vysvětlení strategie "hry" a pozice hráčů na této straně šachovnice.

Otcem myšlenky komunismu byl rabín Moses Hess, učitel Karla Marxe a Bedřicha Engelse. Rothschild si nechal K.Marxem vypracovat studii společenského zřízení - komunismus, jako protiklad kapitalismu a zde máme ten známý "Komunistický manifest" (1848). Byl to Rothschildův experiment se záměrem změny společnské struktury k jejímu následnému a snadnému ovládnutí. Nebylo důležité, aby zřízení prosperovalo. Jednalo se o svržení feudální moci dělnickou tř

154555

18.02.2008 07:16

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Nebylo důležité, aby zřízení prosperovalo, ale jednalo se především o svržení feudální moci dělnickou třídou (revoluce), s následným ovládnutím všech (totalita). Přesuňme se nyní na východ - na druhou stranu šachovnice.

V průběhu druhé poloviny devatenáctého století proběhlo několik neúspěšných pokusů zavraždění Ruského cara (židovskou klikou). Leninův bratr Alexander, byl za jeden z nich potrestán trestem smrti. Někdy v roce 1882(?) byl ruský car pozván na jednání do Vídně, kde se Rothschild domáhal zavedení (IMF) - mezinárodního měnového fondu v Rusku. Došlo k ostré výměně názorů na obou stranách, car to odmítl a opustil předčasně jednání. Tohle (myslím si) bylo důvodem k plánům na VŘSR (1917). Rothschild také financoval japonskou stranu v japonsko-ruské válce, kterou sám nechal vyprovokovat. První pokus o revoluci v Rusku nastal v roce 1905, ale nezdařil se. O tom druhém se nemusím zmiňovat, jenom snad to, že ruský car, jeho rodina a služebnictvo byli roku 1918 zavražděni. Byla to pomsta a prokázání moci (mafie).

Stalin byl požádán v roce 1944 Jacobem Schiffem (spolumajitel FED a příbuzný Rothschilda), aby se podílel na nastolení jedné světové vlády. Stalin nabídku odmítl a rozhodl se vytvořit silnou opozici a protiváhu západním mocnostem. Na Jaltské konferenci (únor? 1945) bylo rozhodnuto a také byla podepsána dohoda vlivu Sovětského svazu nad východní částí Evropy (východní blok). Jak jinak si udržet moc, než diktátorským režimem komunistické strany? Proto došlo v tehdejším Československu ke znárodnění (1948), KSČ se pod vedením prvního dělnického prezidenta, Klementa Gottwalda, dostala k moci a spadla pomyslná železná opona na omezení západního vlivu.
Jak už jsem se dříve zmínil, Stalin byl v roce 1953 otráven a Lavrenti Beria, Lazar Kaganovič (oba židé) nakrátko převzali moc v Sovětském svazu. V bývalém Československu byl proveden podobný pokus o převzetí moci (Klementis, Rudolf Slánský (Saltzman) a další - označeni za Trockisty, prováděli tajné zásilky československých zbraní do Izraele). Gottwald byl zavražděn (proslýchá se), ale komunisti se udrželi u moci a organizátoři puče byly odsouzeni k trestu smrti. Odtud - "zločiny komunismu". Milada Horáková údajně spolupracovala s úřadem CFR-USA a proto byla odsouzena také. Nechci dělat osobní závěry - nemám dostatek informací.

V roce 1968 proběhl další pokus o převzetí moci pod záminkou "socialismus s lidskou tváří". Zúčastnění mimo jiné: Arnošt Lustig, Rodolf Slánský mladší a Alexander Dubček, všichni židé. Jakou roli v připravovaném převratu hrál Dubček? Mám dojem, že byl zneužitý. Ignoroval výzvy Sovětů ke schůzce v Moskvě, nastaly pochybnosti hlavního vedení strany o udržení moci a proto si KSČ pozvala vojska Varšavské smlouvy.

Sametovku nemusím probírat, - tu máme většina z nás v živé paměti - al...

Automaticky kráceno

154556

18.02.2008 07:46

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

- skutečné dokončení -

Sametovku nemusím probírat, - tu máme většina z nás v živé paměti - ale veškeré souvislosti naznačují, že komunismus nebyl rozložen zevnitř (nevyhnil sám od sebe), ale byl rozložen zvenčí. Podívejme se na nynější situaci v České republice a vlivu Ruska a Spojených států ve světové aréně. Jinými slovy, jaké je rozmístění figurek na světové šachovnici a jaká jsou pravidla hry - strategie nastolení jedné světové vlády (Nového světového řádu)....pokračování zítra.

P.S. Paní Jarmilo, pokud máte nějaké dotazy k uvedenému textu, ochotně odpovím zítra. Už máme po půlnoci a zítra jdu makat.

154557

18.02.2008 13:59

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

Mám chvíli času, než se uvaří kafe. Jak si můžete všimnout z mého pokusu o historicko-politickou analýzu a nyní po přečtení dalšího článku na Zvědavci: "16 let bratrstva", tak se pomalu začíná vytvářet kompletní obraz. Doplním zbývající kaménky do mozaiky po návratu z práce. Přiznám se, můj popis historických událostí a vzájemných návazností (propletenců) do souvislosti s dneškem byl mnohem delší. Rozjel jsem se, ale potom jsem umazával. O politiku jsem se nikdy moc nezajímal. První kopanec jsem dostal odmítnutím podepsání vstupu do strany (ztráta zaměstnání) a to je také důvod mého trvalého pobytu v zahraničí. O historii jsem se zajímal již po příchodu do Kanady, ale teprve po událostech 9/11 - kdy jsem otevřel oči dokořán - tak jsem to vzal více do hloubky a přidal jsem si další předmět - politické události a politický rozbor. Není dne, že bych chyběl ve škole a díky internetu nemusím daleko dojíždět.
S tím Stalinem - budiž mu země lehká...
Co vyčtu, to považuji za možné. Pokud na to samé narazím v jiných pramenech a nijak se to neliší, tak se událost stává pravděpodobná. Když navíc shlédnu na stejné téma dokumentární historický pořad a všechno se mi potvrdí, tak vylučuji pochybnosti. V tom filmu o Stalinovi vystupoval Sergej Chruščov (syn Nikity) a mnoho dalších potomků tehdejších hráčů. Není co zakrývat. Stalin otráven byl (jsem o tom přesvědčen, ale hádat se nechci). Důvody jeho smrti však zanechávají ještě mnoho navždy nezodpovězených otázek.... Ozvu se později.

154592

19.02.2008 06:27

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

Tak jsme sklouzli do archivu..tím se vyhneme všetečným dotazům a alespoň si my dva "spiklenci" můžeme v klidu popovídat. Doposud se ve všem shodujeme, až na toho Stalina. Navrhuji kompromis.
"Stalin zemřel stářím. Jeho imunitní systém vysadil při otravě zkaženým ovocem." Co vy na to, paní Jarmilo?
Teď už k těm vzájemným vztahům Rusko-USA-Izrael.

Divokou šelmu nikdy natolik neochočíte, aby nebyla nebezpečná. Existují případy, že i mláďata, narozená po několika generacích v zajetí, napadla bezdůvodně svého krotitele/vychovatele.
Ruské impérium při postupném rozšiřování svého území, přemohlo Chazarské království a pohltilo
jejich obyvatele. Chazaři (mongolsko-turecko-finské plémě), pro jejich povahu (chladnokrevně - pro majetek a s potěšením zabíjet druhé lidi), byli najímány jinými zeměmi pro vedení válek. Ivan "Hrozný" si vybral výhradně Chazary do tajné jízdní policie. V pramenech se uvádí, že určitá období bylo denně zmasakrováno na tři tisíce Rusů v průběhu 30-ti leté vlády Ivana Hrozného. Tohle se táhne z historie až do dnešních dnů. Při každém pokusu o zavraždění Ruského cara (většinou chazary), byli někteří odsouzeni k trestu smrti, ale mnozí vyhoštěni z Ruska.

Byly vypracovány rodokmeny dlouhodobých členů a členů ve vlivných funkcích ve Washingtonu a v Izraeli (ministerských předsedů) a všichni ti, co mají dvojí občanství, tak jejich kořeny vedou do Ruska. Jeden za všechny: Julius Žabinka (Zakheim) - jeho žena byla pra-vnučka Karla Marxe - byl jeden z hlavních organizátorů pokusu o revoluci v Rusku v roce 1905. Žabinka byl vyhnán a usadil se v USA. Jeho pra-vnuk, rabín Dov Zakheim, pracuje přes pětadvacet let v Bílém domě. Bylo prokázáno, že zajistil milionové zakázky zbraní pro Izrael, něco značně pod cenou (nové, ale papírově vyřazené z armády) a něco podvodem (ilegálně a zdarma), ale zametlo se to bez soudu pod koberec ve smyslu: "Přece si to nerozházíme s našimi kamarády v Izraeli?" Každý z nich má nějakou spojitost s chazarskou minulostí. Už i první izraelský ministerský předseda - Benjamin David Gurion - ruský komunistický nadšenec. Vidíme tady prokazatelně příklad, že historie se opakuje, vezmeme-li v úvahu, že tito lidé pracují na Rothschildově psychopatickém snu jedné světové vlády s hlavním městem - Jeruzalem, nazvaným Nový světový řád. Nakonec, bolševická revoluce v Rusku (VŘSR) roku 1917, byla organizována pomocí Rothschildových agentů a rověž financována z jeho zdrojů - Federalní rezervní bankou. Tohle byl první pokus o nastolení jedné světové vlády a současně se pomstít ruskému carovi (Nicolai Romanov II.) za nepřipuštění vlivu MMF v Rusku. Zavraždění cara byla i výstraha pro ostatní "nezbedné" panovníky a nakonec vražda J.F.Kennedyho a oběšení Saddama Hussaina je toho důkazem. Je více než pravděpodobné, že vojenská obrana východního bloku byla zří...

Automaticky kráceno

154702

19.02.2008 07:04

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

-dokončení -

Je více než pravděpodobné, že vojenská obrana východního bloku byla zřízena na této podstatě (historických událostí). Humorně bych to nazval - proti opětovným vpádům chazarů. Nemám pro to jiné vysvětlení: Rothschildova tlupa chazarů s vojenskou základnou v Izraeli se připravuje na světovou nadvládu bolševickou revolucí, nazvanou globalizace.

Pro Českou republiku si k tomu vybrali agenty Václava Havla, Jana Švejnara a Jiřího Pehe. Mám toho strašně moc na mysli, ale nemohu to vtlačit do jediného příspěvku a také jsem časově omezen. Tohle bude můj závěr. Paní Jarmilo, pošlete mi očko (smajlíka) na souhlas a nebo blijníka pro nesouhlas na moje "Mirdoviny". Mimochodem, tento pátek se zúčastním osobního setkání s Jiřím Pehem, tak si připravím pár "dotěrných" otázek.

154703

19.02.2008 14:14

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

>Tak dobrá,uděláme kompromis. Stalin zemřel na stáří a někdo dědkovi malinko pomohl, protože jeho stařecká demence již byla neúnosná.
----
A Lavrenti Beria s Lazárkem Kaganovičem vlastně ani nedostali trest smrti, ale žijí si dál na Bahamských ostrovech. [mrknutí jedním okem]
Měl jsem v úmyslu se zmínit o těch rusko-izraelských emigrantech a něco více o studené válce. Takže ještě jedna reakce po návratu z práce.

154723

20.02.2008 05:31

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

>Šli po něm od samého počátku, jenže protřelý bandita se jen tak nedal. (lidově řečeno - tuhý jak psí játra).
---
Řekl bych, že byl ještě tužší...a také díky za doplnění informací. Jak se přimotal Stalin do vedení Sovětu mi stále ještě není jasné. Nikde jsem na to nenarazil. Stalin byl moskevský povaleč a živil se převážně krádežemi a vykrádáním vlaků. Na rozdíl od Lenina, který vystudoval práva a na dokumentech se podepisoval výhradně "Nobleman Uljanov" tzn. z lepší vrstvy společnosti. Zřejmě proto si dokázal zařídit celkem pohodlné vyhnanství na Sibiři, což bylo carovo potrestání Lenina za nepodařenou revoluci (1905). Jediné co mu chybělo, byla služka a tak si Lenin musel vařit a uklízet sám - na tohle si nejvíce stěžoval ve své korespondenci. Dlouhé chvíle si krátil studováním komunistického manifestu a vytvářel tu jeho "slavnou" verzi: "Marxismus-Leninismus". Z vyhnanství se mu podařilo uprchnout a dostal se do Francie a posléze do Švýcarska, kde založil klub mladých komunistů. Lenin byl posedlým revolucionářem a také posedlý a odhodlaný pomstít trest smrti svého bratra Alexandra. Byl to právě Lenin, kdo vydal příkaz k zavraždění carovy rodiny. Stalin, vlastním jménem Džugašvili - židovský synek, se ujal vlády Nejvyššího Sovětu jeden rok po Leninově smrti. Podrobnosti nejsou nikde uvedeny (nenašel jsem je), ale všechno nasvědčuje tomu, že byl vybrán do politické funkce dříve, už za Leninovy vlády a nakonec dosazen Trockým (Leon Bronstein) do nejvyšší funkce "užitečného idiota". Stalin jeho chováním a vystupováním rozhodně nevypadal jako hlava státu a ani inteligencí nijak zvlášť neoplýval. Tohle se jistě hodilo Trockýmu a jeho klice, kteří měli specifický úkol zadaný a financovaný lidmi z FED-u a nechtěli a také si nemohli dovolit žádnou nežádoucí intervenci. Zachovaly se dokumenty Trockého objednávek parních lokomotiv (myslím 15) a železničních vagonů, dodávaných ze Spojených států a financovaných stejnými lidmi. Ani si nemyslím, že byl Stalin nastrčená figurka západních mocností, jelikož na návrh Jocoba Schiffa, na spolupráci při zavedení jedné světové vlády, Stalin reagoval negativně. Některé prameny uvádějí, že právě proto Stalin vyhnal židy z vlivných funkcí v průmyslu a ve vládě. Jiné prameny tohle přisuzují, že to bylo za kolaboraci židů s fašisty. Možná právě tímto se Stalin dostal na tu druhou stranu odboje, aniž by si to uvědomoval.

Jinak, Spytihněve, díky za doplnění.
Celá historie lidstva je nejen námětem k přemýšlení, ale také námětem ke studiu a snad i k přípravě na očekávanou budoucnost. Říká se, že: " historie se opakuje". A právě znalostmi historie člověk vyvine schopnosti rozpoznávat záhady dnešních politických událostí a dovede si vytvořit představu, co se dá očekávat. Loučím se s pionýrským pozdravem: "Vždy připraven". [mrknutí jedním okem]

154783

20.02.2008 05:45

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Mirda 24.?.?.?

Paní Jarmilo, omlouvám se...trochu jsem se zakecal dole v příspěvku. Potřebuji ještě něco dohnat a tak se ozvu zítra...

154784

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 4

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 17

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,43 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 145,81 Kč
1 unce stříbra
490,91 Kč
Bitcoin
953 657,29 Kč

Poslední aktualizace: 27.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 418 663