Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.06.2011 19:30

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

Já si myslím, že bychom to tady v této diskuzi už mohli zapíchnout? Nicméně mohu potvrdit titulek článku, že revoluce nevznikají spontánně (snad až na tuhle na Islandě?). Jiná věc bude, jak se to po předem pečlivě připravené a "úspěšně" zvládnuté revoluci později vyvine? Tam je vždy mnoho neznámých a neočekávaných souvislostí. Tohle je právě případ Libye, Kuby a několika jiných zemí. Nemohu ani jednoznačně potvrdit, že si globalisti pěstovali komunistický režim na Kubě, jako umělého nepřítele. Mně to tak nepřipadá.

Mnoho akcí agentů CIA potvrzuje pravý opak, jako např. pokus o převrat známý pod názvem "Zátoka sviní", který skončil pro CIA naprostým fiaskem. Stovky zastřelených agentů a desítky potopených lodí. Jinými slovy, tohle nebylo v plánu. Proto J.F.Kennedy od dalších pokusů o svržení režimu na Kubě upustil. Tohle rozhodně nebylo divadlelní představení pro veřejnost a zcela určitě bych to paní Jarmilo nenazval, že "občas se jim něco vymkne trošku z rukou". Je ovšem smutné, že se při určování, kdo je na které straně musíme řídit pravidlem, kdo byl zavražděn a kdo ještě ne? V jakém to světě žijeme?

Děkuji za inspiraci k učení naší nedávné a utajené historie, paní Jarmilo. Současně díky i ostatním diskutujícím a kolegovi Kysučanovi ke kladení otázek ke vzájemnému rozšiřování obzorů.
[smích]

246789

26.06.2011 06:09

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

>V Afganistanu se bojuje a jiz nam nemohou rict za co. Zdanlive zase neco co se jim vymlko z rukou. Ve skutecnosti tam jde o jednu jedinou vec a nejde o novinku.
---
Už jsem se do této diskuze nechtěl vracet, ale tohle nemohu nechat bez odezvy. Vodníku, ten ropovod napříč Afganistánem je až druhořadá záležitost. Afganistán produkuje 98 procent světových zásob opia a heroinu a to si CIA (Cocain Import Agency)přece nenechá ujít. Talibánci pěstování máku v r.2001 zastavili kompletně a dostali za to ve stejném roce dávky demokracie a to se udržuje doposud. Myslel jsem, že to víš? [mrknutí jedním okem]

246802

30.06.2011 16:30

Rasmussen: NATO bude pokračovat v libyjském masakru

Vladimír Putin veřejně odsoudil NATO.

Mirda 24.?.?.?

"Kdo dal společenství NATO právo napdanout nezávislou Libyi a usilovat o zavraždění Kaddafiho"?, rozhořčeně sděluje V.Putin. Rozhovor na videu v angličtině. Další TADY. Příklad nutný k následování. Můžeme očekávat, že se prezident Václav Klaus připojí? A nebo Václav Havel, Alexander Vondra, Vladimír Dlouhý, Karel Schwarzenberg? A možná všchni ze jmenovaných? Takový "Dopis pěti" Obamovi k okamžitému zastavení ilegální války a bombardování Libye. Copak už nikdo z těchto lidí nemá svědomí?

247055

30.06.2011 19:35

Rasmussen: NATO bude pokračovat v libyjském masakru

RE: Vladimír Putin veřejně odsoudil NATO.

Mirda 24.?.?.?

>Politik a svedomie, čo Vám šibe?
----
To bylo jenom takové postesknutí. Ale asi ano, už mně z toho šibe [smích] Co se poslední dobou děje, to nemá v historii lidstva obdoby. "Trvalými válkami k udržení světového míru". Možná by se u někoho z nich to svědomí i našlo, ale bojí se držitele Nobelovy ceny míru. Co kdyby se mu náhodou po podobném proslovu jako pronesl Putin, stala autonehoda?

247073

11.07.2011 22:39

O anglo-saských kořenech německého nacismu

RE: Nurimbersky soud pro valecne zlociny Ameriky,rika byvaly soudce.

Mirda 24.?.?.?

>Já bych si vsadil na záměr.
---
Záměr to rozhodně byl, ale po německém zboží byla pro jeho vynikající kvalitu celosvětová poptávka, takže zvýšením dovozových tarifů nebyl import německého zboží do USA vůbec omezen. Pro neúspěch původního tahu se Světový sionistický kongres rozhodl pro razantnější řešení. Dne 24. března r.1933 byl vyhlášen celosvětový ekonomický bojkot německých výrobků. Tohle datum je považováno jako první výstřel II. světové války.

Bojkotem nastaly v Německu ekonomické problémy především proto, že Němci nebyli soběstační ve výrobě potravin a exportem svého průmyslového zboží dováželi až 60 procent potravinových výrobků. Osobně si myslím, že tenhle strategický tah - "ekonomicky zničit Německo" a vyprovokovat jej k válce (mimo dalších), vyvolal u německého obyvatelstva vlny protižidovských nálad, což zase později (r.1935) vedlo k vytvoření Norimberských zákonů. Osobně bych si to dovolil nazvat zákon akce-reakce.

Paradoxně ti, kteří vyhlásili Německu ekonomický bojkot, ti jej sami porušovali. Nedostatek zboží vyvolal zvýšení nejen poptávky, ale i ceny a tak, kde lze snadno přijít k penězům, zaručeně najdeš schopného podnikatele. Známý obchodní dům Macy's, šel příkladem a prodej německých výrobků jel dál bez omezení. Židovský původ majitelů s tím jistě nemá nic společného? Každý schopný podnikatel by se asi chopil příležitosti. Ale bojkot je bojkot.

Dalším příkladem porušování bojkotu byly obchodní transakce při předválečném přesunu majetných židů z Evropy do Palestiny. Dotyčný složil u palestinské banky v Německu kauci (pokud si pamatuji, bylo to 1000 liber sterlingů, nebo ekvivalent v markách). Při příjezdu do Palestiny dostal peníze v plné výši vyplaceny. Sionistická organizace za tyto peníze posléze nakoupila v Německu tolik potřebné a v Palestině nedostatkové průmyslové zboží. Takže bojkot-nebojkot, obchody jely dál.

247742

12.07.2011 00:24

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Dluhy, dluhy a zase jen dluhy

Mirda 24.?.?.?

Madona zaměňuje oběť s viníkem. Dobře jsi mu to Antiseptiku vysvětlil a pro názornost bych to rád poněkud rozvedl. Jak takový MMF ve spolupráci se Světovou bankou pracují? Pro zjednodušení nazvěme obě organizace výstižným názvem "supi". Oni se tak totiž chovají.

Supi si najdou rozvojovu, nebo jinými slovy, poněkud technologicky zaostalou, ale soběstačnou zemi, kde nabídnou "pomoc" např. s výstavbou elektrárny, nebo cokoliv jiného, co místní potřebují. Supi vypracují plán finančního zotročení. Nabídnou půjčku na velmi nízký úrok, který skutečně nikdo jiný nenabízí. Tohle je to lákadlo. Ve smlouvě je zakotveno, že supi zařídí vše potřebné k výstavbě a bude to financováno z nabídnuté půjčky. Další lákadlo je zajištění pracovních příležitostí pro místní obyvatele. Zapomenou ovšem dodat, že pouze pomocné práce, nikoliv odborné, přestože by se v místě odborníci našli.

Ve smlouvě je současně uvedeno, že odborníky a technologie si vybírá výhradně MMF a jsou placeny v jimi stanovených tarifech. Opomněli ovšem zmínit podmínku, že zákazník o těchto záležitostech nerozhoduje. Lhůta dokončení projektu se samozřejmě protáhne a původní cena zmnohonásobí. To znamená další navýšení půjčky. Přestože úroky jsou relativně nízké, zákazník se dostane do nesplatitelných podmínek a dílo výstavby propadne ve většině případech do vlastnictví supům i když už byla půjčka z části splacena. S tímhle koncem zákazník tedy nemohl počítat. Ovšemže vydírání pokračuje nadále tentokrát ve formě předražené energie (jde-li o elektrárnu), která je už ve vlastnictví supů.

Za elektrárnu si každý může dosadit jakýkoliv důležitý průmysl. Když už chamtivost nezná meze, tak se nafouknou účetní knihy, aby se nalákali další investoři i z řad vlastních zaměstnanců. Potom se nechá firma zkrachovat a majitel odchází jako vítěz s písničkou na rtech a s balíkem peněz v bance. Viz např. ENRON.

Snad to i Madona pochopí?

247745

14.07.2011 17:57

O anglo-saských kořenech německého nacismu

RE: Nurimbersky soud pro valecne zlociny Ameriky,rika byvaly soudce.

Mirda 24.?.?.?

>Německo nebylo ve druhé světové válce cílem, ale nástrojem.
----
Jak lze vyčíst z historických pramenů, tak si myslím, že bylo obojím. I cílem, ale hlavně tím nástrojem k sebezničení. Zničit Německo bylo cílem z několika různých důvodů a jeden z nich bylo vylidnit alternativní místo pro zřízení státu Izrael. Při studiu historie jsem se několikrát setkal s tvrzením, že obě války byly v podstatě jedna válka s dvacetiletou přestávkou. Pokud bylo založení Izraele hlavním důvodem války, potom to dává smysl především proto, že se to tou první válkou nepodařilo.

Jinak záminky k rozpoutání druhé sv.války byly vytvořeny krátce po skončení váky první a to v r. 1919 na Versailské "mírové" konferenci ve Francii. Takže i v tom následujícím se shodujeme.

>Jak vidět, všechno to začalo ještě předtím, než se Hitler stal německým kancléřem.
---
Omlouvám se za pozdní reakci. Někdy to prostě nevychází.
[mrknutí jedním okem]

247971

25.07.2011 19:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

Dr. Stanislaw Burzynský

Mirda 24.?.?.?

Dr. Stanislaw Burzynský, narozen v Polsku, vystudoval lékařskou akademii a v roce 1967 pokračoval ve studiích biochemie v polském Lublinu. Doktor Burzynský objevil způsob léčení rakoviny antineoplastonovou metodou a úspěšně ji začal používat ve svém výzkumném ústavu ve městě Stafford v Texasu. Na svůj objev obdržel patent.

Národní ústav výzkumu rakoviny, společně s FDA (Food and Drug Administration) v reakci na nový objev nařídily, že se pacienti s diagnózou rakovinového nádoru musí prvně podrobit tradiční metodě léčení a až jedině tehdy, je-li neúspěšná, potom mohou podstoupit léčení anitineoplastony v ústavu Dr. Burzynského.
Tradiční metody současného léčení rakoviny jsou chemoterapie a radiační ozařování.

Porovnání výsledků obou způsobů léčení, kdy byl pacient zbaven rakoviny:
Radiace a chemoterapie – 5 z 54 pacientů (9%) - vyléčeno.
Antineoplastony – 5 z 25 pacientů (25%) - vyléčeno.

Sledujme neodmyslitelný tok peněz. Farmaceutický průmysl ve Spojených státech platí za schválení každého patentovaného “léku” federální organizaci FDA vládou stanovený poplatek. Jinými slovy – velká bere a pokaždé malá domů. Čím vyšší poplatek (úplatek) nad stanovenou částku, tím větší naděje, že to FDA odklepne a „léčebný” prostředek se objeví na trhu. Tímto se stala FDA přímo závislá na farmaceutickém průmyslu. Takový úslužný a poslušný pejsek.

Slovo se rozkřiklo a pacienti se začali houfně sjíždět za Dr. Burzynským do Texasu. Co není zakázáno zákonem, to je povoleno, navíc Dr.Burzynský vlastnil na antineoplastony patent. Jak snadno lze v zemi „volného” trhu zničit konkurenci velkých hráčů se Dr.Bruzynský přesvědčil osobně. Nastal justiční kolotoč “Stát v zastoupení FDA versus Dr.Burzynský”. Ani srdcervoucí a přesvědčující proslovy vyléčených pacientů, před kongresem i v soudní síní nepomohly k uznání a zlegalizování antineoplastonové léčby.

Soudní proces stíhal soudní proces. Žaloba nemohla najít sebemenší důvod k odsouzení obžalovaného. Už to ani nebyla žaloba proti léčebné metodě, ale hlavním důvodem soudních sporů bylo existenčně zničit jejího tvůrce. Prachy si přece musí najít cestu do těch správných kapes (padni komu padni) a na pacientech v žádném případě nezáleží.

Nepřípomíná nám tohle soudní představení něco podobného, co se odehrává s editorem Zvědavce? Příběh Dr.Burzynského je zdánlivě mimo téma tohoto článku, ale přitom se ho silně dotýká.

ZDROJ

249005

26.07.2011 04:22

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Dr. Stanislaw Burzynský

Mirda 24.?.?.?

Pane Sašo, vy jste to video asi neviděl? Chápu, je to hodina a čtyřicet osm minut a trávit v létě tolik času u monitoru, to je nezodpovědnost a hřích. S vaší reakcí nemohu souhlasit. Výsledky léčení Burzynského metodou snad něco dokazují? Desítky (možná stovky) vyléčených pacientů je snad jasný důkaz, že Dr.Burzynský není žádný šarlatán a podvodník, jak se praví v uvedeném odkazu, který jste mi tady předložil a který bych nazval štvavou propagandou stejných lidí, kteří by rádi viděli Dr. Burzynského ve vězení. Tohle není ojedinělý případ. Těch doktorů, kteří se zabývají alternativní medicínou je podstatně víc, jenomže Dr.Burzynský je vystaven justiční šikaně především proto, že na prokazatelně fungující léčebnou metodu vlastní patent. Tady padla kosa na kámen. Není tohle všechno jenom proto, že to odkrylo karty zločineckých organizací, jako je Ústav pro výzkum rakoviny a masových vrahů v FDA? Těm se rozhodně nejedná o vyléčení pacientů, těm se jedná o zisky za každou cenu i na úkor zdraví a životů ostatních lidí.

Pane Sašo, nic ve zlém, ale hovoří z vás nedostatek životních a praktických zkušeností z lékařského prostředí...ale možná by i stačilo to video dokoukat do konce?
[mrknutí jedním okem]

249053

04.08.2011 14:18

Turecko versus USA: „Laskavější hegemon na Středním východě“

RE: Já jen ...

Mirda 24.?.?.?

Zdravím paní Lin.
Někde jsem četl, že uvěznění armádní generálové pracovali na vedlejší pracovní úvazek pro CIA. Tohle by i vysvětlovalo, proč jsou ve vězení a současně to znamená, že puč byl v přípravě. V tomto případě se Turecko nechystá na novou roli. Ta nová role se už nějakou dobu odehrává.

249838

22.08.2011 19:29

Dopis, který potěšil

RE: Je cas opustit Zvedavce.

Mirda 24.?.?.?

>Ta jmena, ktera jsem zde v diskuzich videl pred lety, zde jiz taktez nejsou. Rad jsem cetl jejich prispevky, dozvidal se nove informace...
----
Tušil jsem, že mne budeš postrádat, soudče [velký smích] . Ale to víš, léta jsou tady v Kanadě krátká a tak nechci trávit tolik času u obrazovky počítače. Více čtu a méně pišu. Na podzim se opět více zapojím do diskuze, takže vydrž. Ke tvému nálepkování editora a ostatních přispěvovatelů bych dodal jenom toto: Zaměňuješ kritiku za nenávist a tou nenávistí trpíš ty sám. Neházej to na ostatní a na Zvědavce a nebo na muslimy, jak to máš ve zvyku a jak to právě teď tady demonstruješ.

Nechi hovořit za ostatní, ale myslím si, že bychom se všichni z nás raději věnovali příjemnějším tématům, než poukazováním na zločiny okolo nás. A to, že se kritika zvyšuje, to je jenom důsledek zvyšování se napětí ve společnosti uměle vytvořenou celosvětovou ekonomickou krizí, preventivními válkami a dalšími lumpárnami a zločiny, na které Zvědavec jenom upozorňuje. A tohle zase já považuji za nesmírně důležité. Musíme si společně ujasnit, kde je epicentrum našeho potenciálního nebezpečí. A o tom jsou tyto články a diskuze.

Soudče, klidně si trucuj, ale zbytečně útočíš na posla špatných zpráv. Problém ve společnosti je jinde. Tímto současně zdravím ostatní zvědavce, editora, moderátora...Nebudu raději jmenovat, abych na někoho nezapomněl. Přátelé, jsem s vámi i s lynčujícím soudcem. Jsme přece všichni na jedné lodi a ta děravá kocábka se potápí.

[mrknutí jedním okem]

251607

22.08.2011 23:46

Vratké pilíře evropského společenství

RE: vyprávění vulgárního a MOJE MALA POZNAMECKA

Mirda 24.?.?.?

>NEMOHL JSTE TO NAPSAT LEPE "mirda .."
----
Děkuji za kompliment, milá Jey. Zvědavec kráčí sedmimílovými kroky dopředu, tak je to rozhodně milé překvapení na mé straně - reakce po dvou letech...I s dvouletým zpožděním to potěší.

251615

23.08.2011 16:40

Zkušenost se Stworou

RE: Tmo? Likviduje diskusi

Mirda 24.?.?.?

S celým vaším příspěvkem bezvýhradně souhlasím a podepisuji.

251662

23.08.2011 20:39

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Víra versus pochybnosti

Mirda 24.?.?.?

Luxore, tady máte perfektní ukázku, jak Vojta diskutuje. Ze zásady vyvrátí všeobecný názor podstrčením lživé propagandy a když s ním někdo nesouhlasí, tak to otočí a vyčítá diskutujícímu osobní napadání. A nebo se z dikuze jednoduše vytratí. I mne dluží odpověď, co si myslí o knize profesora Shlomo Sand z univerzity v Tel Aviv, ale nechci odbočovat.

Já si myslím, že Vojta jenom ukazuje svému vnukovi, že umí "pracovat" na počítači a dokáže i publikovat na internetu [velký smích] Tím myslím ty jeho diskuzní příspěky. Ať si plácá jak chce, vnuk to stejně zatím nepochopí a tak si tady Vojta plácá a plácá a pěstuje si tím svoje ego a respekt u vnuka. Možná bude skutečně nejlepší na Vojtu nereagovat? On se sám vytratí.

Jenda smithů to sice považuje za inspiraci k odvratným reakcím, ale to už záleží na každém z nás, jak se tím Vojtovým plácáním dokáže inspirovat? Pro mne je ta Vojtova propaganda a úmyslné odvádění pozornosti jenom ztráta času na ty jeho výlevy reagovat.

251683

21.08.2012 18:51

Znepokojivé důkazy, že centrální banky a insideři z Wall Street se rychle připravují na něco VELKÉHO

"něco VELKÉHO"...co by to asi mohlo být?

Mirda 50.?.?.?

23. prosince 1913 byla protiústavně založena ve Spojených státech Federální rezervní banka. Ropucha se usadila na prameni a to na prameni vydávání peněz. Zkrátka rok 1913 je počátkem postupného a pomalého zániku zdravých principů kapitalismu. "Smlouva" na vydávání peněz soukromou kriminální organizací byla podepsána tehdejší vládou (prez.Woodrow Wilson) na 99 roků a v prosinci tohoto roku by měla smlouva vypršet. To by snad mohlo být to "něco VELKÉHO"?

Zločinci vládnou světu a nikdo jim do hlav nevidí. Nicméně jejich přípava na občanské nepokoje budováním koncentračních táborů, vyzbrojováním vládních úředníků, snahou o zrušení druhého dodatku ústavy o právu vlastnictví osobní zbraně, atd., to všechno nasvědčuje tomu, že strach o vlastní existenci zasáhnul i toho, kdo strach ve společnosti záměrně vyvolává. Strach na ovládání lidí se podle přírodního zákona "akce - reakce" začíná vracet zpět k tomu, kdo jej vyvolal. Karty jsou odhaleny a něco se bude dít a to může být rovněž to "něco VELKÉHO"?

273670

10.01.2013 19:13

A vy jste náčelník Papuánců?

Jak se projevuje hlava státu jinde ?

Mirda 50.?.?.?

Pan Jose Mujica žije na své farmě nedaleko Montevidea, hlavního města Uruguaye. Žije velice skromně. Vlastní traktor, políčko a na každém kroku ho doprovází jeho věrný a chromý pejsek Manuela. V garáži má dvě starší auta, jedním z nich je Volkswagen Brouk. Traktor, auta i domek si opravuje sám. Takový domácí kutil je pan Jose Mujica.

Tento životní styl neobyčejně skromného Jose Mujici není až tak zajímavý. Vždyť takhle žijí miliony lidí, ovšem s tím rozdílem, že pan Mujica je hlavou státu. Prezidentem Uruguaye. Devadesát procent svého prezidentského platu věnuje pan Mujica na charitu, což je v přepočtu 12 tisíc dolarů.

Reportér panu Mujicovi připomíná, že je hodnocen jako nejchudší prezident na světě. „Já nejsem chudý. Žiji spokojeným životem a držím si jenom nejnutnější majetek, jaký potřebuji ke šťastnému životu. Mamon dělá z lidí otroky, kteří se ženou bezhlavě za majetkem”, odpovídá pan Mujica.

Jedním z jeho prezidentských rozhodnutí je zlegalizovat užívání
Marihuany. V odkazu je krátké (čtyřminutové) video v angličtině.

Pan prezident, kterého lze závidět.

282022

17.02.2013 23:17

Jiná genocida

RE: Ukazka jasnej diskriminacie

Mirda 50.?.?.?

>...to já taky naprosto nechápu prodloužení odchodu do důchodu.
---------
Prodloužením věkové hranice odchodu do důchodu vláda ušetří na vyplácení důchodů. Profi-práce je nedostatek pro mladé, natož pro ty dříve narozené a tak se (ve vládních kruzích) očekává, že vzniklé ekonomické potíže povedou k depresi a to už je jenom krůček k té "jiné genocidě". Tímto tahem vláda už důchody v mnoha případech vyplácet nemusí vůbec. No, není tohle geniální nápad? Už slyším, jak Vojta49 tleská.

285057

14.03.2013 12:53

Netanyahuův násilnický otisk

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Mirda 50.?.?.?

>Mohl byste, pane Nohejl, rozvést Vaši zmínku "ze to byl
>celosvetovy zidovsky kongres jez vyvolal druhou svetovou valku".
>Ráda bych se o tom něco dozvěděla.
---
Pan Nohejl se zatím neozval a jistě promine, že se mu tady zhoupnu na jeho větvi.

Průmyslové zboží Německa bylo v meziválečném období na vysoké technické úrovni a bylo vyváženo do celého světa. Na druhou stranu Německo naopak nebylo soběstačné ve výrobě potravin a snad 60 procent potravinových výrobků Němci dováželi. Dalo by se říct, že pro Německo byl export/import životně důležitý.
24. března 1933 vyhlásil Světový židovský kongres celosvětový bojkot německého zboží. V tehdejším tisku to bylo označeno, jako vyhlášení války Německu a historikové to i označují, jako "první výstřel druhé sv.války".

Bojkot podle očekávání vedl k nedostatku potravin na domácím trhu, což následně vedlo ke zvednutí národnostního cítění (semknutosti) a ke vzniku nacismu. Za zmínku by možná stálo, že dámy byly za módu i potřeby pro domácnost ochotny zaplatit i přemrštěné ceny a poptávka ještě více vzrostla. Kšefty se přece musí hýbat a tak řetězec amerických obchodních domů "Macy" (v židovském vlastnictví) bojkot ignoroval. Stejnou startegii zaujal i Sionistický kongres, když vyparacoval scénář na ekonomicky motivovaný přesun židů z předválečné Evropy do Palestiny tzv. "Havara Agreement", ale to už je jiná kapitola.

286300

>Second generation heavy duty Dodge pick up truck 2002, tenhle je
>dually 4500 heavy duty....
---
Satanisto, máš tam chybu? Typ 4500 se začal vyrábět až v roce 2007
jako model roku 2008.
Zeptej se souseda ještě jednou. On si z tebe utahuje a zcela jistě jenom machruje.

286762

24.04.2013 14:33

Hitler vyhrál válku

RE: a kdo za tim stoji

Mirda 50.?.?.?

>Kdybys přemýšlel hlavou, tak bys věděl, že to je Řím.
----
Takže Řím? Hmm, to už jsem někde slyšel. Proto se říká, že všechny cesty vedou do Říma, ale asi taky z Říma, když se to od tama všechno řídí? Co jde dovnitř, musí i ven. To je naprosto úžasné taková zodpovědnost řídit celou naší planetu. Jenom malý nesmělý dotaz, pane/paní opice. Ten pán, který to tady všechno řídí a který bydlí v Římě, dělá to sám a nebo mu v tom někdo pomáhá? Stejně se jim ten NWO nepovede, ať si Alex Jones říká co chce.

288748

25.04.2013 18:24

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>Biologickým otcom Stalina bol Gruzínsky šľachtic v ktorého
>dome robila Stalinova matka opatrovateľku detí/kojnú...
----
Jiné zdroje uvádějí, že onen šlechtic, Nikolaj Převalský byl průzkumník/cestoval a na své cestě do Tibetu se na nějakou dobu zastavil v hotelu v Gori, kde Stalinova matka pracovala jako pokojská. Slovo dalo slovo a na nového vůdce bylo zaděláno. Aristokrat Převalský se nechtěl vázat a nabídnul Visarionoviči Džugašvilimu velkorysou peněžní částku a ten si matku Stalina vzal za manželku. Džugašvili si za získané peníze pořídil obuvnickou dílnu a zaměstnával (údajně) až třicet pracovníků. Propadl však alkoholu, ztratil vše co získal a nakonec i vlastní život.

Někdo tady v diskuzi už dřive zmiňoval jméno biologického Stalinova otce. Před několika lety jsem zde napsal na toto téma příspěvek a na porovnání jsem uvedl fotografie Stalina a Převalského. Nelze si nepovšimnout tu silnou podobnost. Stalin jakoby tátovi z oka vypadnul. Dalším důkazem by mohla být Stalinova oddaná péče o Převalského hrob.

Bohužel zmiňované fotografie už nejsou funkční, jinak bych to sem přenesl. Jistým zájmovým skupinám se nehodilo do kšeftu zveřejňování skutečné světové historie a proto uvedená webová stránka byla umlčena. Ještě poznámku ke Stalinovu jezuitskému vzdělání. Nevím proč se na tom tady tolik bazíruje? Název vzdělávací instituce přece neznamená, že každý kdo projde jejími branami se automaticky chytne do jejich pařátů? Kdyby Stalin zůstal u jezuitského vyznání, tak by se vyhnul svého pozdějšího utrpení. Stalin si to řádně a patřičně odpykal - byl přece třikrát ženatý.
[velký smích]

288808

25.04.2013 19:04

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>ty jsi pěkně vykutálenej, se "ženou editorem" a "židem
>stalinem" sem přijuchal kdo? já psal pouze o tom, že stalin
>měl striktně katolickou výchovu...
---
Židy do diskuze natahal emtékáčko ,(mtk), pan oracle na to jenom reagoval.

Oracle napsal:

>"Isté kruhy s židovským pôvodom sústredili v rukách
>ekonomickú, nábožensko-ideologickú, súdnu a výkonnú
>moc"


raskolnikov reaguje:

>tak to zní skoro jako tajůplný příběh... eh, jinými slovy,
>bez trvalého převorávání pojmů to nikdy nebude dávat
>smysl, proto to není ani pohádka, ale je to na
>náboženství postavený blábol
----
Proč nás tady takhle pořád natahuješ? Proč tolik tajnůstkářství? A nebo to je to typické hábéčkovské - pravda není pro všechny?
Vyvrať konečně ten oraclův "blábol" a napiš nám, kdo to tady řídí a organizuje. Řím? Vatikán? a nebo někdo jiný?

>tak aby bylo jasno, "to nepovídala jedna pani", ale ten tvůj
>spasitel... že v ortodoxním semináři vyučovali jezuiti není
>jen doměnka (i když by byla oprávněná vzhledem k historii
>jezuitů v rusku) převzatá ze stalinova okolí, ale je o tom i
>doklad....
-----
Hábéčko, proč na tom tolik bazíruješ? Mojí rodiče (máma a táta)
mne jako malého caparta zapsali do hudebky na klavír. Prošel jsem si tím několik roků a teď si představ, žádný virtuózní pianista se ze mne nevyklubal? Ani mne to psychicky nijak neovlivnilo. A takhle to funguje v životě mnoha lidí. Vzdělání (i dokončené) ještě neznamená, že tím dotyčný načuchne.

288810

25.04.2013 20:40

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>víš kdo vychovával třeba fidela, mirdo? můžeš hádat...
>jednou [mrknutí jedním okem]
----
Hádat nemusím. Fidel navštěvoval jezuitskou školu. Na tom ovšem není nic neobvyklého. V 17. a 18. stolení to byli právě jezuité, kteří nejen v Evropě, ale i na "novém kontinentě" zakládali školy, nemocnice a jiné prospěšné instituce. Na tom bych já osobně neviděl nic špatného. My tady v Kanadě taky máme jezuitské školy, které si ponechaly i původní název zakladatelů. Ovšem s jezuity mají společného už jenom ten název. To je vše. Náboženství se tam nevyučuje a ani tam nepřipravují nové politické kádry.

Jako výrostek byl Stalin moskevský kavárenský poflakovač a živil se vykrádáním vagonů. Skutečnost, že se ze Stalina stal politický vůdce spíše svědčí o tom, že za ním stála nějaká vlivná osoba a to by zase potvrzovala "tlačenka" Převalského? Nemyslíš? Je to stejný jako dnes. Nic se tedy nezměnilo - nezáleží na tom, co umíš, ale koho znáš? Takhle si mocenské kruhy vypěstovali Clintona, Obamu a další. Nebyly to jezuitské školy. Tímto bych mohl i odpovědět na příspěvek níže:

>protože je nesrovnatelně podstatnější, než hypotetický potulný otec, či označení instituce, kde se nejen něco učí, ale doslova vychovává...a jak už výše uvedla Lin v bodě 6), je to naopak zásadní
----
Zásadní to může být, ale samozřejmě záleží na metodách vychovávání. Nechci tady probírat metody nátlaku a motivace, ale nátlakem můžeme vyvolat i opačný efekt. Už asi těžko zjistíme, čím byl motivován Stalin, že se rozhodl pro studium na kněze, ale jak už víme, studia stejně nedokončil? Z toho vyplývá, že ho jezuitská škola pro život řádně nepřipravila.
[mrknutí jedním okem]

288817

25.04.2013 22:01

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>"Nevím, proč se bazíruje na tom, že má někdo "židovské" předky, přestože sám konvertoval ke křesťanství. Předek vyznávající judaismus přece neznamená, že každý, jehož předek byl judaista, se automaticky chytne do jejich pařátů?"
----
S tímto naprosto souhlasím. Já jsem tu židovskou dědičnost nevymyslel. Judaismus je náboženské vyznání a to by se přece dědit nemělo...si myslím?

>Rothschildové konvertovali, a spousta dalších. Takže co dál...
-----
Právě že nekonvertovali. Když byla svatba Evelyna Rothschilda s Lynn Forrestrovou, tak se obřad konal v synagoze a Lynn konvertovala na judaismus. Daniel Senor (matka Slovenka) s Campbell Brown (bývalá TV reportérka na CNN), stejný příběh a Campbell posléze konvertovala na judaismus. Ivanka Trumpová taky před svatbou konvertovala na judaismus. Asi to konvertování bude "nalej-vylej", ale jak je vidět, tak se židovství stalo poslední dobou populárním trendem? A zvláště na to poukazovat. Dříve přinášelo společenské výhody a kariérní postup členství v KSČ.

P.S. Uvedená jména možno dohledat gůglem, jako důkaz, že nekecám.
[smích]

288822

25.04.2013 23:01

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>těžko mohl stát za stalinem převalský (zemřel, když byl soso ještě děcko), ale tak či onak stalina vychovávala instituce, zvlášť, když je to internát...
----
Tohle jsem nevěděl, že Převalský tak záhy zemřel. Četl jsem o tom Stalinově pečování o jeho hrob, ale to mohl klidně dělat kdykoliv později. Podrobnosti neznám, ale jsou o tom důkazy.

>samozřejmě, že výchova má všelijaké efekty, kdo by to měl
>vědět lépe, než katolíci, kteří se tím zabývají stovky
>let, ostatně psychologie je u jezuitů hlavní předmět, pokud
>k nim vstoupíš do řádu, mirdo, a když to dotáhneš...
----
[chechtot] [chechtot] Ne aby tě napadlo mne tam přihlásit na studia?

>jak jsi vůbec přišel na to, že se na jejich školách mumlá něco z motlitebních knížek?
----
Tuhle poznámku beru jako nepovedenou větní vazbu. Já jsem nic o mumlání nepsal. Náboženská nauka nemusí být žádné mumlání z bible. Až někdy do poloviny minulého století se ve zdejších základních školách před vyučováním modlitba přednášela, ale dnes se to už nenosí. Mají tady ovšem tzv."Sunday School", ale to je záležitost jednotlivých komunit a jejich kostelů.

>jezuiti jsou špička nejen v matematice, ale i v astronomii, a
>třeba ze špičkových jezuitských škol ve franci vzešla
>celá elita francouzské revoluce...
-----
Hábéčko, my dva jsme spolu probrali jezuitská témata už nesčetněkrát a nechci do toho znovu zabřednout. BTW, článek je stejně na jiné téma. Zdravím tímto současně i kamaráda Jendu.
[smích]

288830

26.04.2013 00:14

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

Jen tak pro zajímavost.
Nikolaj Převalský.

Vložený obrázek

Není tohle náhodou Stalinův otec?

288837

28.04.2013 18:06

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>Mohl byste vysvětlit, co to je "skutečné kresťanstvo", co to je "skutečné Ludské kresťanstvo", a co to je "skutečný komunismus"? Ty věci lze někde pozorovat?
----
Pro ty méně chápavé. Opak "skutečného" by byl "předstíraný", tedy předstíraný komunismus. Lze rovněž použít výraz "pseudo", např.pseudo-křesťanský. Ale to jsi mtkáčko jistě věděl? Hlupák nejsi. Ty tady jenom provokuješ, přiznej se.

288989

29.04.2013 05:20

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

Mirda 50.?.?.?

Muslimové půjdou tam, kde jsou pro ně dveře dokořán otevřeny. Oni neutekli ze svých domovů, oni byli nalákáni na pozlátko západní tzv. civilizované společnosti. A teď jednu otázku pro Tebe Vojto. Kdo má asi největší zájem na promíchání lidí s úmyslem zničit národnostní svazky? A až to bude patřičně promícháno, rozpoutat nepokoje, čehož jsme byli svědky nedávno ve Francii a teď se to odehrává ve Velké Británii a jinde? Brzy to začne i ve Švédsku. Vím, že odkazy druhých diskutérů Ty osobně ignoruješ, ale tenhle je krátký, tak se o to pokus. Poslechni si paní Barbaru Spectre a všimni si především, jak jí září oči nadšením.

289015

29.04.2013 13:04

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

Mirda 50.?.?.?

Ano, Vojta je pokrytec jako Brno, ale on to nedělá se záškodnickým úmyslem. On si to totiž ani neuvědomuje. Je to více méně trvalá deviace způsobena buď virem slepičí chřipky a nebo to mohou být následky z mládí od častého pohlavkování.
[mrknutí jedním okem]

289034

30.04.2013 05:38

Vazby spojující Washington s čečenskými teroristy

"Upiš se ďáblu, peklem se ti odmění"

Mirda 50.?.?.?

Ruská bezpečnostní agentura (FSB) a diplomacie zaznamenaly další úspěch ve strategii - "jak se zbavit potenciálního teroristy".

FSB oznámí CIA, že Tamerlan navštěvuje v Tbilisi teroristický seminář ve smyslu: "dejte si na něj pozor". Jinými slovy: "my o něm víme". FBI a CIA mlčí. Po delší době oznámí zpět: "odtama nebezpečí nehrozí", ale na další cestu do Gruzie už vystaví Tamerlanovi falešný cestovní pas.

FSB opět informuje CIA o Tamerlanově návštěvě. Falešná identita byla odhalena a Tamerlan se stává pro CIA i FBI nepoužitelné zboží, něco jako děravé boty pro pěší turistiku. Aby se celá záležitost ututlala, tak FBI Tamerlana nastrčila jako (údajného) pachatele bomových atentátů při maratonu v Bostonu a posléze byl (pravděpodobně) zavražděn při policejní přestřelce. Jeho mladší bratr už taky nepromluví. Zařídili to doktoři v izraelské nemocnici, kam byl po objevení a zatčení převezen. Údajně to byl nezdařený pokus o sebevraždu.

Připomeňme si, že Tamerlan Carnaev žil ve Spojených státech na "Zelenou kartu", přitom jeho mladší bratr Džokar už občanství získal. Tady se nezbytně naskýtá otázka - proč Tamerlan občanství neobdržel? Nebyl to náhodou další strategický tah CIA a rovněž i důkaz, že Tamerlan bude po výcviku nasazen do Čečni na organizování ozbrojených nepokojů a případně se stane i šéfem v nové loutkové vládě? A právě proto nemohl být občanem Spojených států, to by přece zavánělo barevnou revolucí.

289066

06.05.2013 04:09

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

>Zmiňovaný spor Rockefellerů s Rothschildy je skutečně směšnost nejvyššího kalibru[smích]))
----
Někdy se ovšem chytnou a pak už to stojí zato. Tady třeba Evelyn Rothschild vytýká Rokefellerovi, že vykecal jak provedli 9/11 a jiné zločiny.

289199

07.05.2013 18:09

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

Hábéčko, to všechno, co jsi zde uvedl, je sice pravda, ale pouze částečná. Jsou to "závazná" ustanovení, která se stejně nedodržují a která si (na sebe) vymysleli samotní mafiáni FED-u. Je to jenom med a mrkvička pro veřejnost, aby si lidi mysleli, že kongres má FED pod kontrolou. Ale to ty jistě víš a jenom nám tady ten med řádně roztíráš po papuli, jako třeba v tomto odstavci:

>Co se týká notoricky zmiňovaných subjektů,...tak jsou uváděny jako manipulátoři FEDu bez toho, aniž by byl uveden jakýkoliv podíl (nebo dokonce majoritní) u podílníků FEDu, který by byť jen fiktivní manipulaci umožňoval, přičemž vlastnictví takového balíku musí být zřejmé, aby bylo legální a vůbec možné.
----
Na legálnost a poctivost u podvodníků zapomeň. Ti si vytvořili systém kontroly, který sami ovládají. Nejen u FED-u, ale i jiných nadnárodních korporací existují dva druhy akcií. Jeden druh se obchoduje na veřejné burze (čti - manipuluje) a druhý typ akcií je pro vedení firmy. Vesměs je to desetina burzovní ceny a největší podílník má největší rozhodovací právo. Tyto informace jsou samozřejmě utajeny, takže majitel FED-u je známy jenom ve vnitřních kruzích.

>Co se týká vedení FEDu, tak dle 12 USCA 302, 304, 305 jsou vybíráni členy FEDu do tříd, kdy jedna zastupuje bankovní sektor a druhá nebankovní sektor a třetí (Board of Governors) je vybrána Senátem a jmenována prezidentem.
----
Jistěže. Tak to navenek opravdu vypadá. Ve skutečnosti si FED vybere a prezident schválí.
Přece si do hnízda nevpustí
"nepohodlné šťouraly"?
...to dá rozum.

>je evidentní, že FED je kontrolován především politicky a „mezinárodní bankéři“ skrytě manipulující skrze utajené podíly jsou víceméně fikcí a jedná se většinou o legendy hrající na city věřících.
----
Tak tohle je docela odvážné tvrzení. Zdůvodnění jsem uvedl výše. Další informace z Wikipedie, které zde "cut and paste" uvádíš, nemá ani význam komentovat. To jsou opět ta FED-em vymyšlená stanovení. Snad jenom tohle:

>Kromě předsednictev je činnost FEDu řízena FOMC (Federal Open Market Committee) a ti ...společně rozhodují přímo o tom, „kolik a za kolik“,....tedy není možné to manipulovat třeba jen skrze FED NY.
-----
Jak lze FOMC manipulovat ti objasní kongresman Alan Greyson. Další perla:

>Předmětem častých a celkem logických starostí je i výdělek FEDu, neboť FED je skutečně výdělečný podnik...
----
Klobouk dolů, Hábéčko. Ten tvůj smysl pro humor a sarkasmus nemá konce:

>...A protože podléhá dani...je dělen a obvykle tak, že 97-98% výdělku jde do státní kasy a zbylá 2-3% se rozdělí mezi FED a jeho akcionáře, přičemž na veškeré dividendy připa...

Automaticky kráceno

289281

07.05.2013 18:12

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

- pokračování -

>...A protože podléhá dani...je dělen a obvykle tak, že 97-98% výdělku jde do státní kasy a zbylá 2-3% se rozdělí mezi FED a jeho akcionáře, přičemž na veškeré dividendy připadá necelé 1%.
-----
Hábéčko, jsi opravdu dovedný manipulátor a nebo???? Že bys nevěděl? Proč se asi bývalý kongresman Ron Paul tolik roků domáhal, aby FED zpřístupnil vládě účetní knihy? FED daně neplatí od jeho založení.

289282

08.05.2013 21:03

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

>...můj zájem byl upozornit na nebezpečí uvádění se v notorický omyl na podkladě jednoho pojednání asi z konce 80tých let...
----
Koho pojednání a o jáké pojednání se jedná? Když upozorňuješ na nebezpečí, tak sem s tím.

>že jde všelijak manipulovat? no to já přeci vím, a můžeme to vidět i zde, je to dokonce více než časté, no tak jsem si řekl, že to tu někdo musí také občas vrátit na zem... [mrknutí jedním okem]
----
To je od tebe hezký, ale bez tajnůstkářství a bez manipulací. Prahnu po informacích, tak se neupejpej.

>PS.: můžeš mi najít jedinou pasáž, která je "cut and paste", docela by mě to zajímalo, samozřejmě nevylučuju, že jsem se také mohl přehlédnout a údaje třeba prohodit, i za nalezenou chybu bych byl vděčný, hned bych si to opravil... [smích]
----
Byly to zbytečné informace a klidně si kopíruj. Sáhodlouze a dopodrobna jsi zde uvedl ustanovení FED-u a jistě sám víš, že se to stejně nedodržuje, tak proč to sem dáváš?
S tím odváděním daní FED-em do státní pokladny, tak to jsi trochu přestřelil. S tím nemůže souhlasit ani to tvoje vděčné a oddané přitakávadlo (mtk).

289377

08.05.2013 22:02

Izraelské útoky na Sýrii

RE: i v Číně se objevují...

Mirda 50.?.?.?

Nauč se konečně dávat odkazy v klikací formě.

http://www.youtube.com/watch?v=X_aqyBNRgxU

289379

08.05.2013 22:12

Izraelské útoky na Sýrii

RE: i v Číně se objevují...

Mirda 50.?.?.?

>Nauč se konečně dávat odkazy v klikací formě.
----
Teď už chápu. Pořádná blbost, proto se vůbec neobtěžuješ to dávat klikací. Najdi si fohate nějaké jiné hobby, než tento pofiderní smysl pro humor.

289380

09.05.2013 12:56

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

>...ty se prostě chceš jen hádat, no a na to jsem už odpověděl o kus výš tomu zapálenýmu slovenskýmu anonymu, tak budeme pokračovat možná jindy, až to vydejcháš [smích]
----
Popravdě řečeno, původně jsem na tvůj příspěvek vůbec nechtěl reagovat, ale potom jsem si uvědomil, že tomu někdo ze čtenářů může i uvěřit a bude si myslet, že FED je v podstatě charitativní neziskovka a tak jsem se rozhodl to dát do správné perspektivy.

Dále jsem chtěl zjistit, zda-li začneš lidem opět objasnovat, že je to vlastně Vatikán, kdo nám tady určuje rychlost a směr otáčení naší zeměkoule a Rothschildi jsou jenom jejich poskoci a mopslícisi. Zřejmě se změnou nicku nastala i změna názoru? Proto jiný nick. Je to tak Hábéčko? Ale jak píšeš, pokračovat můžeme jindy.

289409

10.05.2013 06:35

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

Mirda 50.?.?.?

Pane, takhle se z diskuze neutíká. Před další poznávací cestou do "svaté země" bych doporučoval nějaké počteníčko, ať máte přehled o jakou demokracii se tam jedná. Můžete se rovněž zapojit do akce poznávání a mapování palestinských vesnic, které byly včetně jejich obyvatel vymazány z mapy. Nikoliv obyvatelé. Ti z mapy vymazáni nebyly. Ti byly vyvražděni včetně žen a dětí a ti rychlejší a schopnější, ti stačili uprchnout do okolních zemí.

Tohle bude pro vás i pro vaši paní manželku jedinečný tématický výlet. Neberte to jako nenávist. Ta není tady. Ta nenávist je tam a já na to jenom poukazuji. A ještě jedna připomínka na uklidnění. Ty akce jsou organizovány smotnými židy žijícími v Izraeli. To jsou ti, kteří touží už konečně žít v míru a bez válek.

289441

10.05.2013 07:00

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

Mirda 50.?.?.?

>Napsal jste, že Ježíš byl pokřtěn na druhé straně řeky. Což beru za 100% ověřené tvrzení.
----
Já jsem zase někde četl, že Ježíš dovedl špacírovat po vodní hladině a tak by na tom snad ani nezáleželo, na kterou stranu řeky si zaběhnul? [smích]

289444

10.05.2013 17:26

Izraelské útoky na Sýrii

RE: Slovan

Mirda 50.?.?.?

>...Udivuje mne jak Rusko i Čína si tuto hrozbu neuvědomují.
----
Jsem přesvědčen, že si Rusko tuto hrozbu plně uvědomuje. Kdyby Rusko zasáhlo, tak z toho vznikne třetí světová válka. Vojska NATO by ochotně přispěchala Sýrii "na pomoc" a už tu máme celosvětový válečný konflikt. Možná právě na tohle jestřábi čekají?

Podobná situace nastala v r.2008 v Gruzii, kdy Saakašviliho armáda napadla Osetii a Abchazii. Na území Gruzie se to v té době hemžilo americkými a izraelskými "poradci" a při zásahu armády Ruské Federace bylo několik ozbrojených "poradců" zabito. Ostatní se okamžitě stáhli, jinak by z toho byl vojenský střet obou velmocí. Tehdy se Rusům podařilo ukořistit i část americké vojenské techniky.

Je to hra na kočku a myš a pravděpodobně právě proto Rusko nezasáhlo ani v Libyi? Rusové se poučili z války v Afganistánu.

289490

11.05.2013 03:23

Izraelské útoky na Sýrii

RE: Slovan

Mirda 50.?.?.?

>No a vida, tehdy Rusové zasáhli a dokázali to, co celý svět očekává! A jak se zdá NATO ani US se do války proti Rusku vůbec nehrnulo!
----
To byla tehdy jiná situace. Osetia i Abcházie jsou a byly autonomní republiky na ruském území. Rusové tedy bránili svoje napadené občany. Kdyby se do toho konfliktu tehdy otevřeně zapojila vojska NATO (převážně americká armáda), tak z toho byla třetí světová válka. Proč se tak nestalo o tom můžeme jenom spekulovat.

>Jakmile se dělají ústupky agresorovi - znáte to, s "jídlem roste chuť".
-----
To ano, ale nikdo nemůže zaručit, že se to nezačne mlátit atomovkama a v tomto případě na vítězi už záležet nebude.

289523

11.05.2013 18:00

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

Mirda 50.?.?.?

Doufejme, že si to MoUdro uvědomí a změní styl vyjádřování a nebo raději vypadne z diskuze. Já už ty jeho rádoby MoUdra nečtu. To nejsou diskuzní příspěvky, ale fackování zdravého rozumu. Mozek to odmítá luštit a navíc opakovaný vtip přestává být vtipem a začne unavovat. Raději pokrytecké a demagogické příspěvky Vojty, než tyto MoUdrosračky. Díky dube. Sledujme nyní, zda-li to MoU uzná jako konstruktivní kritiku a omluví se a (změní styl) a nebo na nás vyklopí další pytel MoUdrosraček?

289548

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 1

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 1

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 3

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 782 143