Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.01.2010 03:49

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Mirda 24.?.?.?

>ring of power je obyčejná propaganda...propaganda která slouží k vytváření negativních myšlenek...prostě něco jako zeitgeisty endgame a jiné filmy které poslední dobou náhle nalezly jedinou správnou pravdu...prostě jen další směšný "bububu" dokument nic víc...
-----------
Aristokrate, ještěže tě tady máme...jsi naše jediná záchrana. Kluku jeden, spasiteli zbloudilých duší. Takový otrlý člověk neovlivnitelný propagandou se hned tak v internetových diskuzích nenajde. Nenech se ničím a nikým odradit a nebo zvyklat. Kdykoliv nastanou nějaké pochybnosti ve zdejší diskuzi, neváhej a naběhni s vysvětlením. Ještě pro upřesnění. Jak to bylo s těmi policejními kontrolami na požití alkoholu před jízdou. O nic přeci nejde, ty pivo stejně nepiješ [chechtot] [chechtot] [velký smích]

Když už tě mám na "drátě"...co si například myslíš o tomhle YouTube videu? Zaměř se na ty mořské vlny. Vidíš to samé, co tam vidím já? [chechtot] [chechtot] Nezapomeň na zvuk(!!!) I tam uslyšíš morseové kódy tajných informací. Pokud si s tím neporadíš, navrhuji přizvat k rozluštění kolegu mtk, ten má taky ve všem jasno a naprostou jistotu. [chechtot]

209795

18.01.2010 04:30

Kalamita

RE: Víte, co znamená slovo

Mirda 24.?.?.?

Extinkce z anglického slova "extinction" znamená zánik, vyhubení, zničení...záleží na slovním spojení. Např. dinosauři vyhynuli - extinction of the dinosaur. Armagedon je utajen, neboť se žádný armagedon konat nebude. Jenom propagandou neovlivnitelný aristokrat si myslí, že co se má stát, to se stane. Jenomže nějaké biblické předpovědi jsou přesně to, co to znamená - biblické předpovědi. A já říkám - je to blbost na strašení ovcí a aristokratů. Na těchto "předpovědích" staví Nostradamus a globalisti ve smyslu - vykašlete se na všechno, ani vzpoura otroků nepomůže. Nic s tím stejně nenaděláte. Co se má stát, stane se. Nelze sice vyloučit srážku kosmického tělesa s planetou Země, ale na tenhle armagedon bible jaksi pozapomněla. Takže vesele do lepších a vzrušujících zítřků.

209796

18.01.2010 12:49

Haiti: Taková menší Gaza

RE: Silná představivost?

Mirda 24.?.?.?

>"Dál si budou hrát s CERNEM, dál pojede HAARP", prostě tohle už je rej šílenců, to s lidmi nemá nic společného...
-------
S technologiemi HAARP už v dnešní době není žádný problém vytvořit cíleně zaměřené zemětřesení. A kde jinde to vyzkoušet v praxi, než v geopoliticky velice zajímavé zemi, jako je státeček Haiti? Haiti leží na zápraží Kuby a nějaká ta vojenská základna a nebo dvě v blízkosti Kuby by rozhodně nebyla k zahození. Jenže co s lidma, kteří doslova nenávidí přítomnost Američanů? Ani známá strategie, jako je zničení místní produkce potravin dovozem levných GM produktů a s následným ovládnutím potravinového trhu ke kontrole úmrtnosti populace v zemi požadovaného výsledku nedosáhla. Ba naopak. V takových mizerných životních podmínkách příroda bojuje o přežití.

Je statisticky dokázáno, že ve vyspělých průmyslových zemích v rodinách s průměrným a vyšším vzděláním počet narozených dětí úměně klesá. Nechci polemizovat se statistikou, ale tato skutečnost by se dala jednoduše zdůvodnit upřednostněním kvality oproti kvantitě. Zajistit kvalitní vzdělání svým potomkům už přece jenom leze do peněz a čím více spratků, tím to více stojí a tohle zase v přímé návaznosti vede ke snížení životní úrovně celé rodiny. Samozřejmě záleží na prioritách jednotlivců, ale v tomto případě statistiky nelžou. Na tomhle se snad všichni shodneme? Ale zpátky k článku.

Zmínka v článku o porovnání se situací v Pásmu Gaza není až tak úplně mimo, vezmeme-li v úvahu několik již zveřejněných případů o krádeži lidských orgánů z "náhodně" zabitých Palestinců. Proto by se dala i pochopit přítomnost izraelského týmu lékařů, kteří se jako jedni z prvních dostavili do oblasti postižené zemětřesením. Proč ne, když by lidské orgány ze zabitého člověka mohly zachránit jinému život? Ale kdo potom rozhoduje o tom, koho zachránit a komu již není pomoci? Raději na to nemyslet, že bychom jako lidstvo dospěli do stádia supů, čekajících na poslední vydechnutí své oběti? Tohle však může být jenom hnusná propaganda? Možná nám k tomu něco napíše propagandou neovlivnitelný aristokrat? Ještěže ho tady máme [velký smích]

209829

18.01.2010 14:01

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Mirda 24.?.?.?

>...Stokrát opakováná lež se stává pravdou ....
-----------
Správně mtk. Zmínil ses o filmu Šindlerův seznam. Budeš asi překvapen, když zjistíš, kolik lidí se po zveřejnění Spielbergova historicky "naprosto pravdivého" dokumentárního záznamu najednou rozpomnělo, že ten film je vlastně o nich samotných? Oskarem Šindlerem zachráněné děti jsou ještě naživu. Což o to, že by to věkově musely být tehdy ještě čtyřleté a nebo pětileté děti a takové by Šindler ve své fabrice asi nezaměstnal? Ale kdo ví...možná přece jenom, když už se to objevilo na stříbrném plátně produkce Hollywoodu? A tak tady najednou přibylo mnoho dalších přeživších holocaust a bylo napsáno mnoho dalších literárních příběhů popisujících hrůzy holocaustu. Teď už toho je i plná televize. Ale v tom se vlastně ani nerozcházíme, mtk. Sám jsi to nazval: "opakovaná lež se stává pravdou". Co však uděláme s tímhle?:

>...obrboháči, R+R, židoblševici, bankéři ... obrboháči, R+R, židoblševici, bankéři ...obrboháči, R+R, židoblševici, bankéři ...
-----
Nic si z toho nedělej, mtk, i tohle se stává. Zbavování se ovčího syndromu probíhá v několikastupňovém stádiu. Naprosté odmítání se změní v napadání šiřitele pravdy. Někdy se to na nějaký čas zasekne, jelikož si mozek musí všechny nově získané informace opatrně přebrat, jak lze pozorovat z výše nakydaného výkřiku. Chce to klídek kamaráde. Pokračuj ve hledání mtk. Mohu tě ujistit, že jsi na správné cestě [velký smích]

209836

20.01.2010 18:41

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO - rozevírající se nůžky

Mirda 24.?.?.?

>Zajímavě napsané Vojto. S lecčím se dá souhlasit a se spoustou dalšího se dá úspěšně polemizovat...
------
Co je však jedinečné zjištění Jendo a to myslím skutečně upřímně, je skutečnost, že se nám podařilo Vojtu vyloupnout z ovčího kožichu. Alespoň mně to tak připadá. Tímto příspěvkem oslovuji současně i Vojtu a abych to shrnul a snad i uzavřel, tak jenom pár slov k naší diskuzi.

Vojta původně naznačil, že není správné si myslet, že - "bohatí znamenají zlo", neboť to vyvolává v lidech nebezpečnou nenávist vůči bohatým lidem. Na tomhle se už oba shodneme, takže i Vojta začíná rozlišovat "boháče" na úspěšné podnikatele a na zkorumpované a chamtivé grázly, kteří se dostali do vysokých pozic a to nejen v politice, ale i v průmyslu a tím pádem ovlivňují, ovládají a okrádají celou společnost ve svůj vlastní prospěch.

Touto prospěšnou diskuzí jsme si v podstatě objasnili příčiny a následky. To znamená, že následky globalizační snahy několika psychopatických a na společnosti parazitujících jedinců (nebo skupin) světového "kalibru" se negativně promítají i do situace na domácí půdě. Ovládáním myšlení lidí přes jednostranně působící media si vytvářejí globalisti ztvárněné a zpracované stádo ovcí. Následek se mění na příčinu. Zaprodané a pro společnost nefunkční prostitutky sdělovacích prostředků se stávají příčinou rozvrácené společnosti, na což Vojta správně poukázal, jenomže stále ještě opomenul silný mediální vliv na společnost, což vyjádřil slovy:

Obávám se však, že to není tím, že se nepěstuje myšlení. Mám nepříjemný pocit, že průměrná intelektuální a mravní úroveň nás, občanů vyspělých zemí, v čase klesá.
-----
Vojto, tohle je záměr. Media a úmyslně degradované školství směřuje k vypěstování nemyslících bytostí, které nebudou pro "systém" NWO nebezpeční. Z historie známe desítky případů, kdy se nastupující totalitní režim nejprve zbavil přemýšlivé inteligence národa, jako potenciálního nebezpečí možné opozice. Globalisti si už patřičně ztvárněné a spolehlivé jedince najdou, kdo se za lákavý peníz dobrovolně vzdá svých morálních zásad a bude na hlídání ovcí spolupracovat. Stačí si připomenout, jakou má měsíční gáži televizní komentátor v porovnání k almužně učitele základní školy.

Sex, prachy a glorifikace zločinu se stalo nejsledovanějším pořadem televizního diváka a tohle je obrazem naší dnešní společnosti. A na závěr se Jendo jenom přidám ke tvému komentáři, kde jsi Vojtovi napsal:

>...a zde mám pocit, že patříš mezi lidi, kteří po této stezce
>(hledání pravdy a podstaty) kráčejí.
----
Díky všem za diskuzi a těším se na další i Vojtovu spolupráci.
[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] To jsou očka všem zúčastněným.

210022

21.01.2010 08:21

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: Zemetreseni

Mirda 24.?.?.?

>....Smutnou skutečnost dokreslují zprávy, jak OSN z bezpečnostních důvodů na noc evakuuje lékaře a zdravotní personál z „nemocnic“ ve stanech v ulicích a pacienti v kritickém stavu jsou ponecháni osudu.
-------
Kdyby bezpečnostní složky OSN měly obavy o bezpečnost lékařů v nočních hodinách, tak budou pokračovat v hlídání alespoň do té doby, než je operace dokončena a pacient je mimo nebezpečí.

Tohle mi naznačuje, že tam nejsou proto, aby zachraňovali lidi z postižených oblastí, ale právě naopak. Není tohle náhodou další ze způsobů plánované depopulace naší planety? Proto jaksi nelze pochopit ani následující tvrzení:

>V souvislosti s přiznáním, že americká vláda chce zlepšit reputaci USA a poplatníci to stejně zaplatí, to lze snad nějak chápat.
--------
Jako by někdy nějakou reputaci vůbec měly? Co si o tom myslíte vy, pane Sašo? Už jste někdy slyšel hlášky o tom, že naše planeta je přelidněna a co nevidět nastane drastické snižování počtů lidské populace, což se právě odehrává před našima očima v Haiti? A nebo to je zase nějaká ta nepodložená konspiračka a můžeme se klidně dál věnovat bouřlivému rozmnožování? [smích]

210058

22.01.2010 05:57

Jak elity ovládají svět

RE: Elita sveta se boji revoluce, protoze revoluci se sama stala elitou sveta.

Mirda 24.?.?.?

>Je zmena v Rusku? Neni, v nejbohasich lidech "noveho Ruska, mame koho? Boris Berezovsky,Michael Chodorovsky,Vitali Malkin a mnoho jinych...
--------
Kozorohu, máš v tom příspěvku informace staršího vydání. Tohle se konalo v počátcích tohoto století, ale krátce po nastoupení Putina to skončilo. Nebudu hledat podrobnosti, napíši jenom to, co si pamatuji.

Boris Berezovský, bývalý majitel ruských sdělovacích prostředků a malá politická figurka. Zapleten do finančních machinací a pašování zbraní. Uprchl před trestním stíháním do svaté země zaslíbené. Nyní (možná ještě doposud) je majitelem maďarské letecké společnosti.

Michail Chodorkovský, bývalý šéf (majitel) ropné společnosti "Yukos". Za praní špinavých peněz a daňové úniky byl soudně potrestán a tohoto času se fláká ve vězení. Do Izraele se mu uprchnout nepodařílo, tak jako většině jeho kolegům z Yukosu.

Vitali Malkin, bývalý bankéř a politická figurka. Černý obchod se zbraněmi se mu soudem nepodařilo prokázat, přestože soudní jednání probíhá/probíhalo (myslím?) celkem patnáct roků.

Další "velký" Rothschildův hráč, který ti tam chybí je Oleg Deripaska, majitel hliníkových dolů v Kosovu a Lev Liviev, který nedávno vyhlásil bankrot. Majetky nahrabal pašováním "krvavých" diamantů z Afriky a investoval do nemovitostí v Rusku, v Izraeli a v USA. Údajně vlastní i královské šperky zavražděné carské rodiny Romanovců, které pořídil na černém trhu.

Nemusím snad připomínat, že tihle výše jmenovaní byli prokazatelně agenty Rothschilda podle našeho známého sloganu - "Sledujme tok peněz". Těch oligarchů je v současném Rusku poněkud víc, ale Putin je obezřetný (poučen ruskou bolševickou revolucí) a dává si záležet na vyloučení židovského elementu z politického jeviště. Dimitrij Medveděv je sice židovského původu, což zdědil po matce, ale je především RUS a upřednostňuje zájmy ruského národu.

Tohle bylo jenom drobné doplnění kozorohu a to především proto, aby ti sem nanaběhli rozrývači diskuzí s několikerým nickem a nesnažili se poukázáním na drobné nesrovnalosti zdiskreditovat tvoje jinak obsáhlé a poučné příspěvky. A díky za ně.

210208

22.01.2010 07:23

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: můj názor

Mirda 24.?.?.?

>A že se toho tady místní "stádečko" hned chytí mě vůbec nepřekvapuje.
-------------
Ono to není jenom tohle místní "stádečko", ale celý civilizovaný svět to sleduje. Zřejmě se už lidem ta rozsévaná americká demokracie přejedla a proto jsou opatrní předvším tehdy, když bota amerického vojáka stoupne na jejich území. Tam už tráva neporoste a začíná tam působit ochuzený uran. Poučení hledejme v Iráku a v Afganistánu a v bývalé Jugoslávii.

Když se potom dočteš v tisku, že léky a potravinové příděly byly připravovány pro Haiti už den před zemětřesením, tak snad jedině slepý a chluchý nepochopí, že se zcela určité bude jednat o experiment s novou seismotectonickou zbraní. Dosáhli jsme jako lidstvo tak rozsáhlého technologického pokroku, že jsme na hraně vlastního sebezničení. Tenhle tvůj komentář už potom dalšího komentáře nepotřebuje:

>Na výmysly o úmyslném vyvolání zemětřesení reagovat nemá cenu.
-------
Nejen ovčí vlna zahřeje, ale i skopový sýr je fajnšmekrovské pochutnání. Udržuj si ty svoje iluze, pro tebe je život v "bezpečí" jistě pohodlnější. A tohle byl zase můj názor.

210213

22.01.2010 07:48

Jak elity ovládají svět

RE: JAK NA TO

Mirda 24.?.?.?

A jak si to paní Jarmilo představujete to "maximálně se partnerovi věnovat"? Nepopírá to tu vaši teorii o absolutní partnerské rovnoprávnosti? Nevybavila nás příroda záměrně rozdílně (komplimentárně), abychom se navzájem doplňovali? Zde nehovořím o rozdílnosti v pohlavních orgánech, ale o jiných anatomických odlišnostech.

Třeba rozdílná velikost chodidla u mužů a žen. Často o tomhle přemýšlím, proč tomu tak asi je? Zatím mne napadá pouze jediné vysvětlení. Není to proto, že muž má větší chodidla, aby snáze udržel rovnováhu, když vyměňuje žárovky? A zase naopak. Žema má chodidla menší proto, aby se mohla blíže postavit ke sporáku. Připouštím, mohu se mýlit? Co vy na to? [velký smích]

210216

23.01.2010 17:38

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

Mirda 24.?.?.?

>...Já jsem tady napsala dlouhý příspěvek o tom, že mocenská hierarchie není člověku vrozená, ale že se musí své zařazení do společnosti pracně celý život učit.
-------
Už jsem si myslel, že se nám podařilo Vojtu vyloupnout z ovčího kožichu, ale byl to omyl. Vojta číst umí, ale stále ještě houževnatě vylučuje to, co se mu nehodí do "krámu". V uvedeném odkazu je jasně napsáno:

"Jako výsledek nyní máme autentické empirické důkazy, že sociální a rodinné prostředí může mít v životě dospívajících buď podněcující nebo tlumivé účinky".
---
Tohle sice nevylučuje genetický vliv, ale potvrzuje skutečnost, že domácí prostředí (čili výchova) uvedený gen buď probudí a nebo se neprojeví vůbec. Další úvaha z uvedeného článku:

"Je otázkou, nakolik je vysoký sklon k podlehnutí špatné společnosti u chlapců ovlivněm hormonálně, třeba testosteronem, a nakolik se může jednat o fungování nějakých dalších genů vázaných na pohlaví. Jak tomu skutečně je, prokáže teprve další výzkum…"
----
I Vojtovi bych doporučoval počkat si na další výzkum, než nás tady v diskuzi začne uchvacovat svými vědomostmi o genetických vlivech u člověka. A co se týče vašeho tvrzení o dědičnosti hierarchických schopností, paní Jarmilo?

Souhlasím, že mocenská hierarchie člověku vrozená není, ale naučit se žít životem parazita není otázkou celoživotního pracného studia, jak sama tvrdíte. Stačí se do takové rodiny narodit a za prvních pár let vývoje je další parazit připraven samostatného parazitování, proto tedy někomu může připadat, že parazitické schopnosti jsou dědičné z generace na generaci, ale není tomu tak. Je to výchovou, jak už jste tady sama mnohokrár napsala. Opět jste tedy zabodovala a je vidět, že to jde i bez té skleničky vína a bez vulgarismů, přestože je to reakce na věčně tápajícího Vojtěcha [velký smích]

210355

23.01.2010 18:04

Jak elity ovládají svět

RE: pane editore

Mirda 24.?.?.?

>Reagujete prvoplánově, jak jinak. Nedovedete si představit...
---------
Janko, nediv se, že to tvoje tajnůstkářství vyvolá u některých lidí nedůvěru a pochybnosti a v mnoha případech i úsměv. Řadíš se tímto mezi diskutující, kteří nás ujišťují, že pravda není pro všechny. Pokud si myslíš, že zatím ještě nejsme na stejné úrovni s tebou, co se týče chápání a inteligence, abychom vůbec pochopili, co nám chceš sdělit, raději o tom pomlč, zavři klapačku a hlavě neurážej. Netvrdím, že pozvolná transformace k vyššímu stupni uvědomění nejen na naší planetě, ale v celém vesmíru neprobíhá, ale jak jsem již napsal - pozvolná. Bereš to příliš hopem, takhle souzvuku a nebo rezonance s jinými lidmi nedosáhneš. Spíše naopak [velký smích]

210359

24.01.2010 02:29

Jak elity ovládají svět

RE: pane editore

Mirda 24.?.?.?

Janko, jansmith ti už v podstatě odpověděl a Jendo, díky za reakci. Sám bych to takhle diplomaticky nedokázal. A k tobě janko jenom tolik. Použil jsem pouze tvoje vlastní výrazivo a to je ten bod třetí:

>3. "Klapačka" a další výrazivo, kterým se odkopáváš svědčí o nezvládnutých emocích, s tím nic nenadělám.
----
Ty nám tady často rozvádíš jak jsou slova v češtině složená a jaký to má pro naší planetární soustavu váznam (příčiny/následky). Nebylo to v žádném případě z nezvládnutých emocí a pokud se tě to dotklo, tak sorry, kamaráde. Použil jsem stejnou složeninu, abych se ti pochlubil, že to rovněž dokážu. "Klapačka" tedy znamená, že jsme my dva v rezonanci a že to všechno klape a všechno je jasňačka. Odtud tedy ta klapačka.

P.S. Ještě poznámka pro aristokrata. Aristokrate, reagoval jsem na Janka a on si s tím už poradí. On nepotřebuje tvoje rady a mimochodem, už jsi odepsal? Čteš vůbec poštu? Čas letí a aby už nebylo pozdě?

210412

27.02.2010 16:41

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

Mirda 24.?.?.?

>Pane Antonius, Vaše představy jsou odporně hnusné a pro normálního jedince jsou to představy obhajující nepředstavitelný zločin.
----
Souhlas pane Sašo. Až doposud jsem byl odpůrcem trestu smrti, ale průběžně jak čtu ty mozkové výplody tohoto individua, tak se začínám přiklánět k jeho opětovnému zavedení. Ano, v tomto případě jsem všemi desíti pro trest smrti. Z humanitárních důvodů. Ukončit jednou provždy ty jeho útoky na zdravý rozum.

Chápu, není to Antoninus, kdo tady trpí. On si to snad ani neuvědomuje? Trpí tady všichni ostatní čtenáři. To je ta "nádhera" svobody projevu a teď si to musíme všichni náležitě vychutnat [chechtot] [velký smích]

Jenom malé upřesnění. Nikoho nenabádám, aby Antoninuse navždy umlčel. Možná má (nedejbože) i děti? I takovým se to stává. Na rozmnožování není rozum zapotřebí. Tohle je samozřejmě pouze doporučení ostatním, aby ty jeho nehorázné žumpové žblepty vytrvale ignorovali. Já to znám z osobních zkušeností, je to veliké sebezapření, ale lze to dokázat a on se časem umlčí sám. A nebo opět změní nick a je tady v plné oparádě a pod jiným jménem. Mikin by mohl vyprávět...

213604

28.02.2010 13:57

Čína obklíčena řetězcem amerických protiraketových systémů

RE: Komu se USA brání?

Mirda 24.?.?.?

>Vždyť to říkám, že to není člověk, ale umělá inteligence- robot. Oni už si prostě zkouší tyhle hračičky přímo v diskusích.
--------
Může být, ale jak vidět, moc inteligence do toho ti vývojáři nenapakovali. Zvrácená a nebo žádná logika - to ano. To se jim povedlo. Na rozrývání diskuzí to stačí až kampak, ale tohle byl zřejmě záměr. Ještě se budou muset zaměřit na jazykové schopnosti. Tam jim ten prototyp s pracovním názvem "Antoninus" dělá šílené, až bolestivé "překlepy" a to je ještě velice mírná diagnóza, abych ani robota neurážel a splnil podmínky diskuze. Jsem rád, že vás tady opět vidím, pani Jarmilo [smích]

213690

21.10.2010 18:36

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Mirda 24.?.?.?

..."a možná i proto se do sporu s nim blahé paměti zapojil i přítel a kamarád "mirda" a Peace s ním"...
----
Ano, přesně tak. A když jsem si později uvědomil, že s hábéčkem absolutně nic nehne (ani zastrašování, ani vyhrožování) [velký smích] , tak jsem to vzdal a zůstal jsem jenom na příjmu.. [mrknutí jedním okem] Proto vyčkávám.
----
Pouze žertuji a není to ani - "naše silná trojka v plné polní". Já se opět z diskuze potichu vytratím a zaujmu pozici nezávislého pozorovatele. Všechny vás tady zdravím, tebe obvzlášť Jendo. Sleduji jak bojuješ. S některými z vás jsem v občasném spojení via email a až na to budou příhodné podmínky, snad se sem zase v plné síle a plný nutného pesimismu opět vrátím. Mír, spokojenost a život ve vzájemné harmonii všem lidem dobré vůle...a peace s tebou jendo.

Mirda [mrknutí jedním okem]

230460

20.11.2010 22:49

Proč nebudu používat Student Agency

RE: Okurková sezóna

Mirda 24.?.?.?

>Když my co žijeme v těch USA nebo Kanadě...jsme prostě přežráni toho svinstva co se vám líbí.
----------------
To se dá i pochopit, ale...
Jeden čas jsem dělal ve zdejším česko-slovenským klubu DJ na tanečních zábavách. Nejhorší bylo vyhovět s výběrem hudby smíšenému osazenstvu. Tedy mladí a dříve narození na společné zábavě. Kupodivu mladí byli více tolerantní, ale když jsem na druhou stranu spustil "modernu", tak se jako na povel starousedlíci začali ozývat: "ježíši, co to zase hraješ"?

Samozřejmě nelze vyhovět s výběrem hudby (a nebo filmů) každému jednotlivci. Doma si vyberu a přepravce budu hodnotit za bezpečnou a včasnou přepravu. Abych ujistil zdejší čtenáře, to oslovení "ježíši" nemá s reinkarnací slavného mistra nic společného. Ne, já to nejsem, opravdu. [smích]

232740

28.01.2011 07:57

Zkáza a beznaděj

Kam až ten idiotismus může zajít?

Mirda 24.?.?.?

Nový zákon, který byl vypracován Monsantem, schválen Obamou a odhlasován kongresem, týkající se zákazu pěstování organických produktů, třeba i soukromě doma na zahrádce, se začíná uplatňovat v praxi. Tady ovšem vůbec nejde o zisky Monsanta. To je samozřejmě druhořadá záležitost. Na prvním místě je především zdraví široké veřejnosti.

Byrokrati federální vlády musí odsouhlasit, co smí a co nesmí putovat naším jícnem dolů do žaludku. Není tohle úžasně uklidňující? Taková starost vlády!

O této péči byrokratů se osobně přesvědčil soukromý pěstitel organické zeleniny ve státě Georgia v USA. Údajně nebyl jeho pozemek k takovému pěstování klasifikován, proto mu bylo soudcovským kladívkem odklepnuto pět tisíc dolarů pokuty. Podrobnosti tady.

236957

03.02.2011 05:30

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: článek o ničem

Mirda 24.?.?.?

>možná by to chtělo přejmenovat "zvědavec" třeba na "alternativní žvanírna" [mrknutí jedním okem]
-------
Proč to měnit? Tak často se tu aristokrate zase nevyskytuješ.
Etheral za to nemůže a tmo a Vojta potřebují nějaký ventil, když už je doma ke slovu nikdo nepustí. Jinak ty diskuze mají vesměs slušnou úroveň. Jo, a až na pár dalších kojenců v důchodovém věku, ale i ten Arkan, jako buditel českého národního obrození má určitý přínos.

237539

15.03.2011 16:51

Zvláštní nouzová zpráva: Japonské zemětřesení, skrytá jaderná katastrofa

RE: Radioaktivita už uniká mimo obálku a japonská vláda lže!

Mirda 24.?.?.?

>Letadlova lod je schopna zasobit elektrinou a vodou. Zaroven je vybavena nemocnici.
----------------------
Zajímavé upozornění, ale ještě zajímavější je skutečnost, že už jí tam šněrovali před zemětřesením? Co myslíš vodníku, šlehli to tam HAARP-em a nebo ne?

239566

16.03.2011 17:40

Zvláštní nouzová zpráva: Japonské zemětřesení, skrytá jaderná katastrofa

RE: Radioaktivita už uniká mimo obálku a japonská vláda lže!

Mirda 24.?.?.?

>Vzdyt dnes, at se stane cokoliv, najde se komentar, ze zase
>HAARP .....
--------------
Jak se říká - "na každém šprochu pravdy trochu", proto nelze nic vyloučit. Zvláště v této době, kdy na to jsou technologie a válčí se o zdroje a o přežití. Tím přežitím mám na mysli přežití parazita odstraněním "nadbytečných" konzumentů přírodních zdrojů.

>Zatim premyslim, kdo ridil HAARP pred 140 lety...
---------------
Tehdy ještě nebyla demokracie na export. Všechno to začalo pozvolna vzrůstat až zřízením Standard Oil Corporation a založením FED-u. Přírodní katastrofy existují od samotného "zrození" naší planety, ale poslední dobou se vyskytují stále častěji, což je na pováženou.
Jak je vidět níže, tak Aristokrat se do toho opět snaží zatáhnout ty jeho spiklenecké teorie se "záhadou" 11.3.11
S některými jeho názory lze i souhlasit, ale jenom s některými. V tomto případě mu to značně ulítlo. Co tím asi sleduje? Qui Bono?

239623

17.03.2011 16:32

Fukušima: Technologie podvodu

RE: 11.3.2011

Mirda 24.?.?.?

>Co vam smrdi na.....
-----
Ten smrad sem přitáhl aristokrat, ale má momentálně přištípnutý tipec a než se vrátí, bude vyvětráno. [mrknutí jedním okem]

239705

30.03.2011 07:58

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

RE: Zajimave cteni - koalice utocniku je pred rozpadem

Mirda 24.?.?.?

>Žeby ti nick HHBB přestal vyhovovat a bylo nutno jej po vzoru farizejů, kteří mění jména jako ponožky vyměnit za jiný, Bořivoji? ..[smích]
------------------------
Zdravím Jendo, dlouhodobý internetový kamaráde. Perfektní odhalení Bořivoje - muže mnoha tváří a převleků. Už jsem jenom od BN očekával dlouhou řadu studentů jezuitské univerzity, kde se mezi posledními objeví i jméno M.Kaddafiho (abych se vešel do téma článku ) [velký smích]
A teď už se opět přesunu do závětří a stanu se jenom nevměšujícím se pozorovatelem.

...a peace s tebou Jendo a se všemi lidmi dobré vůle.

Mirda

240724

>> lidstvo totiž pomocí biče nezotročíte ani kdyste se
>rozkrájel

>To je hluboká moudrost, pane Aristokrate. Díky za ni.
------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] ...měl by sis to někam napsat, Vojto, abys to nezapomněl [velký smích]

Úspěšné pokusy s ovládáním myšlení i chování člověka byly provedeny již v sedmdesátých létech minulého století. Jedná se o pusobení radiofrekvenčních vln na neurony mozku a tímto si vytvoříš z normálně smýšlejícího dobráka, jako je geniální, moudrý a na propagandě nezávislý Aristokrat, buď poslušného beránka a nebo i zákeřeného vlka. Technologie dnešních dnů to jenom zdokonalily. Takže o metodě biče a cukru už není třeba hovořit. Ovečky se dobrovolně a rády seskupí sami do ohrádky a ještě si i ochotně za sebou zavřou vrátka (viz. facebook). V tomto bych viděl trochu cukru.


Jinak metoda záměrného vytváření pocitu strachu k ovládání společnosti funguje od nepaměti a taky dokonale, což bych považoval jako důvod činosti horlivého pana Křečka. Tímto jsem se nakonec vešel i do téma článku.

[smích]

241636

>Neměli bychom zapomínat, že krom strachu se dá k ovládání lidí využít ještě jeden typ emocí. Jsou to ZÁŠŤ, ZÁVIST a NENÁVIST...
>Ke strachu se lidé obvykle neradi přiznávají.
-----------------
Všechno to, co jsi Vojto vyjmenoval (i ten strach), působí především podvědomě. A to je ta teorie "biče", jenomže v tomto případě skrytá. Můžeme si to ukázat na příkladu dnešní žurnalistiky. Mediální reportéři dostanou záměrně nadprůměrný plat a aby o své pohodlné živobytí nepřišli, budou psát jenom to, co se od nich očekává. Tomu říkám metoda udržení poslušnosti strachem (existenční strach o živobytí). A to máš všude, kam se podíváš, teď už téměř v globálním měřítku. Media, místo svého skutečného poslání, vytvářejí zdání zdánlivé spokojenosti. A to je zase ta metoda cukru. "Dejte jim hry, víno a chléb".

Samozřejmě nemalý vliv má propaganda a lidi se nechají obalamutit i strhnout k boji s větrnými mlýny a v podstatě proti svým vlastním zájmům. Nechci to zde rozvádět, neboť jsme s tím OT, ale jako příklad uvedu tebou vypíchnuté události:

>Soudím, že největší tragédie lidstva byly způsobené tak, že byla v lidech cíleně vyvolána zášť, závist a nenávist. Francouzská revoluce, VŘSR, nacismus, kulturní revoluce, ...
--------
Jistě, ale to bylo, jak jsi správně napsal, "cíleně vyvolané" s přislíbenou vidinou lepší budoucnosti. Zase - metoda cukru. Podobné žvásty nám cpal do chřtánů Havel při jeho prvním veřejném projevu: "Nebude se zdražovat, nezaměstnanost nebude, atd. a nebudeme jako ONI". Takže jak vidíš, i ta metoda cukru a biče stále existuje. Aristokrat to vidí (snad záměrně?) z velice úzké perspektivy a ty jsi mu naběhnul na vidle. [smích]

241735

>To ve mě budí naději, že hlas evangelia nebude umlčen. O mě nejde.
-------
Jakube, ani nevíš, jak moc s tebou souhlasím? Sám jsem proti cenzůře, ale naštěstí tady máme pravidla diskuze. Až tady bude článek "Tisíce interpretací svaté bible", tak se můžeš vyřádit. Tento článek je o "křečcích", tak se nediv, že ti ty náboženské citáty neprošly. Vyplivni tedy tu pilulku hořkosti a budeš se muset holt přizpůsobit. Jak by se ti líbilo, kdyby sem někdo do jakékoli diskuze soustavně cpal recepty na "bramborové placky se škvarkama"? [velký smích]

241737

17.04.2011 05:43

Válka v kyberprostoru

RE: Otázka

Mirda 24.?.?.?

>Vždyť to tam píše. Je to nějaký turecký muslim...
----
Už z toho důvodu, že to tam píše, právě proto mi to nedává smysl. Co tím asi "turecký hacker" sleduje? Jaký má z toho prospěch?
Na americkou loď USS Liberty v r.1967 taky nezaútočila neoznačená egyptská letadla. Není tohle jenom provokace ostatního světa proti islámu? Něco jako útok pod falešnou vlajkou? Navíc tam jsou výhružky izraelským teroristům a vrahům dětí, proč potom hákovat CFP? Proč nehákovat webové stránky se šesticípou hvězdou? Třetí světová válka má být válkou náboženských fanatiků všech tří světových náboženství a jaksi se jim ten plamínek nesvárů nedaří rozdmýchat.

Během posledního roku zjišťuji, že se stále více webových stránek stává nepřístupnými. Článek odstraněn, video zrušeno, webová stránka nenalezena. Je vidět, že si internetové gestapo dává záležet, aby se k nám nepohodlné informace nedostaly.
Ale samozřejmě, že je to pro naše dobro. Alespoň můžeme dál nerušeně pokračovat v hypnotickém spánku.

242027

17.04.2011 06:40

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

RE: Už nepošlu

Mirda 24.?.?.?

Slávku, poněkud si sám sobě odporuješ. Píšeš:
>...parkrat jsem zabloudil do Zvedavce. Nikdy jsem se na Zvedavci nedocetl o krvavych atentatech na civility v Izraelskych mestech, na vybuchy v kavarnach, autobusech, zastavkach, obchodech. Zato se tady denno-denne probira a zvelicuje vse, cim se ublizilo sousedum Izraele.
-------
Tebou uvedené zprávy tady na Zvědavci byly, ať už "Ve zkratce" a nebo v diskuzi, ale když ty sem zabloudíš jenom párkrát, tak ti to asi uniklo, proto nemůžeš tvrdit - NIKDY to tu nebylo. Kritika zločinného jednání nemusí znamenat a ani neznamená nenávist. Možná to takhle na někoho působí? Na tebe rozhodně ano, ale jak naznačíš bez kritiky cestu k nápravě?

>z meho pohledu musim konstatovat, ze Zvedavec je jednostranne orientovany platek, jasne proti Zidum, at jsou kdekoliv a delaji cokoliv.
---------
Tohle je ta svoboda projevu. Ty máš právo na svůj vlastní názor a jiní zase na ten jejich a s tímto se ve veřejných diskuzích setkáš poměrně často. Jak se tomu vyhnout? Zakázat diskuze a nebo se zapojit do debaty a ten svůj názor doložit argumenty?
Je tu ještě jedna možnost a to odsoudit vydavatele webu a zakázat šíření "nepohodlných" informací. Ale to už zavání totalitou a to už tady jednou bylo. Nezní to poněkud absurdně?
Co myslíš?

242029

17.04.2011 06:49

Případ nepovšimnuté knihy

RE: Je pravda,

Mirda 24.?.?.?

Co to tam je na obrázku vlevo? Pan kníže se právě probudil a nebo ho tam dotáhli ožralýho z putiky ?

242030

17.04.2011 07:25

Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967

RE: má to Obama spočítáno?

Mirda 24.?.?.?

>já pouze reaguji na příspěvky pohádkářů o židospiknutí...
---------
Opět vyhýbavá aristokratická odpověď. Zkus to ještě jednou. Otázky jsou:

Kto je Obamba ? Kto ho tam, kde je ,dostal ? Aké peniaze tam čierneho súdruha dopravili ?
----
A jsem zvědav, zda-li se i teď vyhneš v odpovědi vyjmenováním těch (tvoje terminologie) - "zakuklených" židů? Už to aristokrate opravdu přeháníš. A ještě jedna připomínka. Zkus ty věty tvořit tak, jak tě to učili ve škole. Bude to přehlednější. A nebo se tohle v ješivě neučí?

242032

17.04.2011 08:01

Případ nepovšimnuté knihy

RE: Je pravda,

Mirda 24.?.?.?

>Jeho JASNOST vypadá blbě, protože přemlouvá největšího obchodníka s násilně odebranými liskými orgány na světě o dodání pro sebe:
------
To mne uklidnilo. Hamid Thaci právě šoupnul spícímu knížeti do kapsy čerstvou játru, ať to stojí, co to stojí (i když už to nestojí). "Nemocní se přeci chtějí uzdravit, ne uspořit". Transplantace čehokoliv jiného už nepomůže, na to je pozdě. Tohle zjistila krátce po porodu i jeho vlastní máma.

242035

17.04.2011 14:50

Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967

RE: má to Obama spočítáno?

Mirda 24.?.?.?

>ale já nemám v úmyslu na cokoli odpovídat nevím proč bych to měl dělat každý si může informace najít a a analyzovat...
-----------
Žádná odpověď a opět typicky aristokraticky - jedinou dlouhatánskou větou. Aristokrate nediv se, že se na tebe lidi upnuli s dotazy? Vždyť ty všechno víš, všude jsi byl, všechno ti je jasný. Všichni ostatní jsou ovce a potřebují informace předžvýkat, jak píšeš tady:

>problém je v tom že tohle ovcím moc nejde ovce umí jen "žvejk žvejk" to co dostanou do žlabu prooč bych měl někomu něco strkat do žlabu a nota bene ho přesvědčovat?
-------------
To je sice pravda, ale proč se tady potom tolik angažuješ, když nechceš ani poradit? Nikdo tě nenutí a nebo ano? Je v tom odvádění pozornosti nějaký záměr? Netvrdím, že to děláš ze zásady a za prachy, ale potom proč to děláš? Pokud by ses dostatečně osmělil a odpověděl na položené dotazy z předchozí reakce, tak ti zase výjde ten tvůj zakuklený žid - jak to sám nazýváš a (snad ze strachu ?) neustále zametáš pod koberec. Tak ještě jednou a společně, aristokrate.

Kdo je Obama? - Abu Hussein Obama vyrůstal jako muslim, matka Američanka, otec z Keni. O zemi původu jeho narození se doposud vedou pochybnosti. Na Columbijské univerzitě, kde Obama údajně vystudoval práva, tam si na něho nikdo z bývalých studentů nepamatuje (něco jako universita v Plzni).
Kdo ho dostal do politiky? - Vycvičil si ho Zbigniew Brzezinský.
Kdo poskytl největší balík peněz na jeho prezidentskou
kampaň?
- Goldman Sachs - nejvlivnější banka FED-u.
-------
Aristokrate, vidíš v tom nějaké souvislosti? A nebo je v tom zase Vatikán a za provázky tahá papež? A poslední bod:

>a ty narážky na "ješivu" nebo co jsou vážně směšné...
--------
To nejsou narážky na ješivu, ale na ten tvůj flegmatický způsob vyjádřování. Chlape běž do sebe a nevyvozuj překotné závěry. Děláš ostudu nejen sobě, ale i tvým soukmenovcům. Pozor - netvrdím zakukleným soukmenovcům.
A ber to jako radu kamaráda.

242058

17.04.2011 15:21

Válka v kyberprostoru

RE: Otázka

Mirda 24.?.?.?

Ani hloupá, ani blbá otázka to nebyla, paní Lin. Naopak, přímo "na tělo" a pod správným článkem. Shodou okolností jsem na CFP den nebo dva dny předtím četl nějaký článek a teď tohle? Osobně toho Turka vylučuji a proč to dělají? Doufejme, že je ta podlost a zoufalost brzy přejde a místo umlčování "nepohodlných" kritických názorů se odhodlají k nápravě? Když nebude důvod, zmizne kritika. Ale s touto úvahou jsem asi hodně mimo realitu?

242061

17.04.2011 16:07

Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967

RE: má to Obama spočítáno?

Mirda 24.?.?.?

>což takhle zkusit porozumět psanému textu mirdo? [velký smích] já píšu jasně že ovce je ten kdo chce informace přežvýkat a já nikomu nic přežvýkávat nehodlám....
--------------
Proč a čemu porozumět? V tomto se nerozcházíme. Já tvrdím to samé. Nikdo tě přece nenutí zúčastňovat se diskuzí a nad definici "kdo je to ovce" bazírovat nemusíme. Diskuze jsou dobrovolné a nikdo tě nenutí, nebo ano? Proto mi nemusíš neustále opakovat tohle:

>proto nebudu odpovídat na dotazy

Chodíš okolo horké kaše, aristokrate. Ale to je tvoje věc.

Další bod:
>nechceš snad tvrdit že goldman sachs a FED je korunou celého
>"spiknutí" tak to zcela určitě není
---------
Tak jak to tedy je aristokrate? Ale samozřejmě, na nepříjemný dotaz mi odpovídat nemusíš, když to nezapadá. A nebo se řídíš hábéčkovské zásady - "pravda není pro všechny"?

>možná bys mi ale mohl čistě kamarádsky sdělit kdo jsou mí
>soukmenovci velmi mě to zajímá [mrknutí jedním okem]
---------
To je naprosto jednoduché aristokrate. Co nás dva společného spojuje? Nejen zálusk na jihomoravské vinné sklípky, ale i společný jazyk. Ano, tak to je, i já se řadím ke tvým soukmenovcům a navíc jsem rozený Moravák. [smích]

242068

17.04.2011 16:34

Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967

RE: má to Obama spočítáno?

Mirda 24.?.?.?

>já se nenimrodím v internetových hlubinách nepročítám žádné konspirační weby dokonce ani tady nečtu články nepotřebuji to moje názory jsou čistě mými dedukcemi užívám logiky a deduktivního myšlení....
-----
Konečně jsi nám tady prozradil tvé osobní tajemství úspěšnosti, jak se nestat ovcí. To je opravdu jedinečné, aristokrate. Budu si to muset někam poznamenat. Já ti zase prozradím moje tajemství. Já zase pročítávám všechno, co se mi dostane na obrazovku monitoru a odkazy v odkazech a hlavně diskuze a názory jiných lidí. Já totiž mnohdy ani názor nemám. Řídím se pouze zásadou - "nečiň jinému, co bys nechtěl, aby bylo činěno tobě". Proto hodně čtu a to především, když mne dané téma zajímá. Ale názor si vypěstuji až po zvážení názorů jiných lidí a po zapojení mého selského rozumu. Jak vidět, aristokrate, oba se dostáváme k vytváření názorů jinou metodou. Já hodně čtu a ty nikoliv. V posledním bodě se shodneme - Qui Bono?, ale i tohle může být zavádějící. Pamatuješ na název knihy Viktora Ostrovského? "Války vedeme lstí a klamem"?

242069

>"odříkání, čistotě, milostivosti a pravdivosti"
>to jsou krásná hesla kdo by mohl být proti nim že? ale například to první když budete nutit lidem odříkání vyvoláte touhu po opaku
------
Začínám chápat, proč jsi s ostatními čtenáři často v neustálém rozporu, aristokrate. Ty totiž nečteš pořádně. Nejen že píšeš jako lempl, ale i ve čtení pokulháváš. Quido napsal:

"Všechny lidi je třeba učit dodržovat tyto zásady už od dětství".
Vidíš ten rozdíl? Od dětství. Tedy učit malé děti. Chápeš?
Měl bys poslechnout quida a prostudovat si ty Vedáty. Spadne ti brada.

242072

17.04.2011 17:17

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

RE: Už nepošlu

Mirda 24.?.?.?

>V téhle cause ale přece nejde o Zvědavce! Ten se Vám líbit nemusí, prosím. Tady jde o Vás a o mě! Dnes persekuují Stworu, zítra Vás nebo mě...
-----
Pěkně jsi to napsal Vodníku. Promluvil jsi mi z duše. Cítím to stejně.

242075

17.04.2011 17:26

Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967

RE: má to Obama spočítáno?

Mirda 24.?.?.?

[smích] [pláč] .... [mrknutí jedním okem], ale abychom neodbíhali od tématu, Obama to má spočítáno. [velký smích]

242076

17.04.2011 19:16

Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967

RE: má to Obama spočítáno?

Mirda 24.?.?.?

>"války vedeme lstí a klamem" tohle je přesný příklad komu slouží napsání takovéto knihy? já když něco čtu na podobné téma tak se ptám co přesně chce autor textu abych si myslel?
----------
V tomto případě jsi nejspíš mimo, aristokrate. Co si o té knize myslím já, bude asi to, že bývalý agent Mossadu, Viktor Ostrovský, měl přece jenom špetku svědomí a odmítl se na dalších zločinech sionrežimu dále podílet. Proto dezertoval, ale o jeho trvalé umlčení se už několikrát pokusili jeho bývalí spolupracovníci. Autor tu knihu napsal s největší pravděpodobností proto, aby vydělal peníze na živobytí. Ne proto, aby vnuknul aristokratovi nějakou myšlenku, co si má myslet.

Ostrovský ve své knize popisuje jeho působení v agentuře a hlavně ty různé podvody už v počátcích samotného výcviku nových kadetů. Hlavně tedy pohlavního zneužívání agentů ženského pohlaví, kdy je instruktor plaveckého výcviku nutí ke vstupu do bazénu v Evině rouše. Několikrát se takový plavecký "výcvik" zvrhnul v hromadné orgie v přítomnosti a v hlavní roli šefa Mossadu. Nemohu posoudit, jestli se to Ostrovskému morálně příčilo a nebo to byla jenom závist, že nebyl připuštěn? Nevím, já u toho nebyl. [velký smích]

Tímto se nám ovšem hroutí to naše známé "Qui Bono". Připouštím, že pro někoho to může být otvírač očí a pro zúčastněné ostuda a znemožnění. Ale rozhodně o tom nemusíme spekulovat formou:

>pak zanalyzuju svoje pocity z textu a přijdu třeba na to, že
>jsem naštvaný na "ty špatný kluky kteří dělali ty špatný věci popsaný v tom textu" tak si říkám "aha" a proč chceš ty kujóne abych si zrovna tohle myslel začnu nad tím přemýšlet nu a najednou mi začne svítat nebo taky třeba ne to už tak prostě je
-----
No to by snad aristokrate stačilo? Takže, jak vidět, ty tvoje dedukce jsou mnohdy k ničemu. Poradím ti - více přemýšlet, více číst a soustředit se na text a myšlenku a až potom něco kloudného vypotit perem na papír (do klávesnice). Ber to jako radu kamaráda.

242082

>Deti osvojujú správanie svojich rodičov preto treba ísť im príkladom...Takže ono to príde samo. [cool]
-----
Dobře upřesněno. Přesně tohle jsem měl na mysli. Snad se teď konečně aristokratovi rozbřeskne pod čepicí?
Potíž je v tom, že tady málokdo dá druhému za pravdu. Málokdo tady v diskuzi napíše, "jo, tak to asi bude, díky, změnil jsem názor". Tohle rozhodně nemůžeme od aristokrata očekávat. Mohu se však mýlit.

242084

18.04.2011 00:30

Válka v kyberprostoru

RE: Otázka

Mirda 24.?.?.?

>Je to někdy docela zajímavé sledovat, kolik lidí vydává ohromnou energii jen na to, aby si zakrývali oči před realitou a nemuseli si přiznat, že se ve spoustě věcí mýlí.
-----
Stačí se jenom zamyslet nad tím, proč se po akci většinou odloží veškeré informace do vládních archivů s razítkem "Přísně tajné" a k odtajnění po padesáti letech, jako třeba v případě Druhé světové války. Tohle už vypovídá za vše. Proč se musí informace střežit? Bojí se někdo pravdy? Už tahle známá skutečnost by měla vyvolat u veřejnosti spousty otázek. Jenomže, jak jste už sama napsala, paní Lin, tohle by mnoha lidem zbortilo tu jejich iluziorní bublinu pohodlného života. Proto nechtějí pravdu slyšet. Je to takhle jednodušší.

Jinak se vším, co jste napsala souhlas a zase se příležitostně setkáme někde jinde v diskuzi.
[smích]

242099

18.04.2011 15:21

USA odříznou libyjskou ropu od Číny

RE: čert aby sa v tom vyznal

Mirda 24.?.?.?

Tady to je potvrzeno. Podle propagačních zásad zachování židovství to tak vychází, jelikož Kaddafiho matka byla židovka. O původu jeho otece tam není zmínka, ale na tom stejně nezáleží. Kaddafi má tedy podle izraelského zákona "návratu domů" nárok na politický azyl a občanství v Izraeli.

242131

18.04.2011 15:59

Případ nepovšimnuté knihy

RE: :(

Mirda 24.?.?.?

jeane, kníŽecí páže Jakub si asi neuvědomuje, že zastávání se zločinu je taky zločin? Budiž mu omluvou jeho mladická nerozvážnost a neznalost historických událostí a souvislosti celé situace. Věřím, že to Jakub nedělá ze zištných důvodů a dojíždění nedopitých piv ve společnosti spícího knížete se nepočítá. Zvláště, když kníže u stolu usnul.

242135

19.04.2011 07:08

Případ nepovšimnuté knihy

RE: :(

Mirda 24.?.?.?

Čemu vděčím za tak mimořádnou přízeň, Jakube? Tuším, že už máš ve všem jasno a tak jenom krátce.

>Od toho, kdo je a není zločinec, jsou nezávislé soudy pane Mirdo.
------
Nezávislé musí být, ale v ČR je nenajdeš. Obojí kriminální organizace navzájem spolupracují, jak veřejný sektor, tak podsvětí. Čest vyjimkám, ale těch je poskrovnu. Zákon a pořádek neexistuje, platí zákony džungle. Nepředstírej, že to nevidíš.

>...lidé co na mě negativně reagují ohledně pana knížete a jeho pana otce....
-----------
Zákon akce-reakce. Nediv se.

>Takže, máte-li za to, že se stal zločin, musíte jako uvědomělý občan...jít případ ohlásit policejnímu orgánu. Jinak se v tom vezete taky, pro nenahlášení údajného trestného činu, mudrlante.
------------
Viz první odpověď ohledně soudů. Na policii to platí stejně, mudrlante.

>Taky je s podivem, že vám místní anticiganismus nevadí, ale údajné využívání našich romských spoluobčanů na nucené práce otcem pana knížete ano.
-------------
Jakube, kdo je to "vám"? "Vám to nevadí"? Uvědom si, že tohle je otevřená výměna názorů a doposud ještě svobodná výměna názorů. Nauč se proto respektovat názory jiných lidí i ty názory, se kterými nesouhlasíš. Pokud ti to dělá těžkosti, tak to nečti a raději se do diskuze nezapojuj. To je čistě tvoje svobodná volba a možná se ti i uleví? A nebo tě k tomu někdo nutí?

242181

19.04.2011 08:11

Případ nepovšimnuté knihy

RE: *Kniha popisuje následek*

Mirda 24.?.?.?

Mohu potvrdit, četl jsem o tom. Quido, ač má hluboké historické znalosti, tak v tomto poněkud přestřelil. I dokumentární filmy jsou ovlivněné propagandou, obvzláště a především v produkci Hollywoodu. Podobné vypalování vesnic před postupující armádou Wehrmachtu se dělo ve Francii. Obyvatelstvo bylo brutálně vyvražděno, přesto se podařilo několika lidem utéct do lesů a zachránit si život. Stali se svědky soudního procesu. Na jméno obviněného velitele si už nepamatuji, ale byl kupodivu osvobozen. Bylo prokázáno, že fronta postupovala jiným, než plánovaným směrem a na vyvražďování obyvatel a vypalování vesnic se podílely místní hordy zločinců. O důvodu jejich zločinu lze už jenom spekulovat.

242185

20.04.2011 15:27

Případ nepovšimnuté knihy

RE: :(

Mirda 24.?.?.?

Děkuji za zajímavé doplnění, paní Lin. Takhle by měla probíhat diskuze mezi inteligentními lidmi a nikoliv to, co tady vzniklo těmi "náhodnými" diskutéry. Jakoby to Paul Polanský tušil, co ta jeho kniha vyvolá, proto ten trefný název "Bouře".

242285

21.04.2011 15:01

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: Cetl jsem dve zajimave knihy o Stalinovi

Mirda 24.?.?.?

>...zjistil jsem ze Stalin byl zid...
------
Satanisto, tohle bys už měl vědět, že podle židovských pravidel platí, že když je matka židovka, židovství se přenáší na další generace. Na otci nezáleží. Původ Stalinovy matky prokázat nelze a Džugašvilli sice znamená židovský synek, ale je to jenom jméno. Na tom bych nebazíroval. Vem si třeba jméno "Topolánek". Znamená to snad, že dotyčný obhospodařuje lány topolů? Nicméně Džugašvilli s největší pravděpodobností ani nebyl biologickým otcem Stalina. Porovnáním fotografií lze otcovství přisoudit zámožnému muži z aristokratické rodiny, jménem Przewalský, který se na svém putování do Tibetu zastavil na pár týdnů v Tbilisi a slovo dalo slovo, jeho služebná a budoucí Stalinova matka otěhotněla. Stalin si byl svého původu dobře vědom. Znám podrobnosti, ale není to natolik důležité.

Satanisto, nějak ti hapruje google překladatel. Vynechává ti slova a polovina zůstává v angličtině. Ale nech to být - vypadá to světácky.

242371

21.04.2011 16:34

Iráčtí poslanci debatují, zda američtí vojáci nespáchali genocidu

RE: Pravda nebo lez?

Mirda 24.?.?.?

>zase ten nesmysl s ropou vždyt za náklady na tu válku by si tu ropu v klidu koupili a ještě by jim zbylo
---
Ropným koncernům nejde o to aby si tu ropu koupili. Mají dostatek zásob doma, ale ze strategických důvodů netěží, jenom minimálně. Nadnárodním ropným společnostem jde především o kontrolu zdrojů. Tím pádem mohou ovládat i cenu a market. Jak už jednou prohlásil J.D.Rokefeller - "konkurence je hřích", tak se stejným heslem řídí i jeho potomci a následovníci a teď už v globálním měřítku.

Aristokrate, obdivuji tvůj styl vyjádřování. Jednou větou a šmitec a přímo vedle. Říká ti něco tohle, - "nevěř všemu, jen protože tomu věřit chceš", to platí i pro tebe.

242374

21.04.2011 17:50

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: Cetl jsem dve zajimave knihy o Stalinovi

Mirda 24.?.?.?

>Stalinovi proudila v žilách židovská krev, dokazuje to jméno Džugašvili.
------
Vezmeme-li do důsledků židovské pravidlo dědičnosti židovství, tak na náboženském vyznání otce vůbec nezáleží. Takže u Stalina jméno Džugašvili, ať už je to název ostrovanů a nebo označení "židovský syn", nehraje žádnou roli. Dodržujme židovská pravidla, pane Quido, vždyť si na tom židé tolik zakládají...pouze žertuji [velký smích]

Ze své vlastní zkušenosti mnohaletého samostudia novodobé světové historie mohu konstatovat, že dopátrat se skutečné pravdy je téměř nemožné a záleží především na tom, kdo ji hlásá a jaký má k tomu důvod. I odtajněné informace z vládních archivů nemusí být objektivním vodítkem. Je to vesměs popis zahraného scénáře, ve kterém už záměr scénaristy nikdo neuvidí a nebo vidět nechce. Mohu i říci, že mnozí historikové se do skutečné analýzy historických událostí raději nepouští.

Mohl bych to přirovnat k závodům vozů "Formule číslo Jedna", kde rozhodující politik je v roli závodníka. Jakmile se vůz objeví v depu, seběhne se kolem tým mechaniků a podle potřeby vymění kola, doplní benzín a jede se dál (i prezident má kolem sebe spoustu poradců) Závodník jezdí po přesně vymezené trase a nesmí vybočit. Jezdí se podle předem připraveného itineráře a jenom nehoda způsobí vybočení ze hry. Kdo celý ten závod financuje a kdo má z toho prospěch už nikdo nevidí.

To několikeré vybočení ze hry můžeme pozorovat nejen u Stalina, ale i Hitler v několika případech improvizoval. Naprosté vybočení z plánovaného scénáře lze pozorovat u politiků, jako je např. - Fidel Castro, Muammar Kaddafi, Manuel Noriega, Saddam Hussein a mnoho jiných, co odmítli spolupracovat.

Jem rád, že tady v diskuzi vidím náruživé badatele skutečných historických událostí, jako jste vy, Quido, Erwin a další a jistě se příležitostně opět setkáme.

Mirda [mrknutí jedním okem]

242380

21.04.2011 21:31

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: Cetl jsem dve zajimave knihy o Stalinovi

Mirda 24.?.?.?

>Stalin měl velké charisma s kterého si ve finále sedli na zadek i západní politici. Při setkání s nimi, byl většinou dominantní a oni mu zobali z ruky...
----
Dominantní Stalin byl, ale spíše proto, že Franklin Delano Roosevelt byl trvale na vozíčku a Winston Churchill byl v pozdějších letech obtloustlý zakrslík. S tím zobáním z ruky o tom pochybuji, nikde jsem se s tím nesetkal. BTW, loutky západních mocností nazývaly Stalina hanlivě strýček Pepa (uncle Joe).

242397

21.04.2011 22:16

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: panu Robertovi a Quidovi

Mirda 24.?.?.?

Co jsem se dočetl já, tak Trocký ze strachu o život musel uprchnout. V roce 1934 došlo k zavraždění šéfa nejvyššího sovětu politbyra Petrohradu Sergeje Kirova a Stalin zjistil, že za vraždou jeho přítele Kirova stála Trockého klika. Trocký byl Stalinovým politickým rivalem, což byl další důvod, proč se ho Stalin snažil zbavit a vražda jeho dobrého přítele to jenom uspíšila. Poslední stopa Trockého vedla do Mexika, kde ho v roce 1940 otrávil mexický agent tajných služeb. Za vraždu Trockého dostal trest smrti, avšak jeho matka byla odměněna značnou finanční částkou a dostala řád hrdiny CCCP.

Jsou to samozřejmě informace z druhé ruky. Já u toho nebyl, takže se za správnost nemohu zaručit.

Jsem ráda, že se nezaobíráte jen samotným Stalinem, ale jdete "kousek dál".
--------
Snažil jsem se Stalinovi vyhnout, ale někdy to prostě nejde.
[mrknutí jedním okem]

242402

22.04.2011 06:54

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: panu Robertovi a Quidovi

Mirda 24.?.?.?

>...údaj o vyhoštění se nachází ve více zdrojích a s tím vaším o "útěku" jsem se setkala zatím jen jednou. Domnívám se, že jde o nedorozumění. Trocký skutečně utekl, ale jen do Alma-Aty a vyhoštěný byl až pak, když neuposlechl přímou výzvu Stalina, aby zanechal veškeré své politické činnosti. Ale já u toho taky nebyla. [smích]
---------------------
Dávám vám za pravdu, paní Lin. Přiznávám svůj omyl. Alespoň jsem si prohrábnul můj archiv historie, ale je to hledání jehly v kupce sena. Trocký byl vyhoštěn dvakrát a to v r. 1920 a potom v roce 1928, ale tu příhodu s Kirovem jsem už nenašel. Zjistil jsem, že některé moje oblíbené stránky, odkud jsem čerpal informace historických událostí, už nejsou k mání. Ale proto tady debatujeme, abychom si ujasnili to, co v učebnicích dějepisu nenajdeme. Díky za diskuzi.
[smích]

242418

22.04.2011 08:15

Iráčtí poslanci debatují, zda američtí vojáci nespáchali genocidu

RE: Pravda nebo lez?

Mirda 24.?.?.?

>Pokud nesebereme Iráku ropu, američtí vojáci zemřeli nadarmo!-----
Původně jsem si myslel, že jde o Trumpův sarkastický humor a narážka na Bushovy primitivní hlášky, ale po shlédnutí videa....wow - vždyť on to ten arogantní had myslí naprosto vážně. Ale až potom mne napadlo, proč to asi říká? Jednak proto, kdyby to nebyla Amerika, udělá to Irán - tedy pozor na Irán, což je samozřejmě pro každého kandidáta populární rozhodnutí, přestože je to blbost. Irán má větší naleziště ropy, než Irák, tak proč by to dělali? Zadruhé? Trump si, jako správný kandidát musel do svého prohlášení přihodit trochu propagandy:

>..."nebudeme-li brát olej, 5.885 amerických vojáků zabitých v Iráku by zemřelo nadarmo , chci aby jejich rodiče byli hrdí".
---
Taková loutka, jakou je Trump, ta si definitivně zaslouží klíče od Bílého domu. Počet zabitých vojáků v Iráku se pohybuje už daleko přes deset tisíc. Nemusíte ani gůglovat, oficiální propaganda tohle neprozradí. A na co mají být rodiče padlých vojáků hrdi? Za krádeže ropy? Na tomto příkladě je vidět typická strategie vymývání mozků diváků talmudvize a Donald Trump si tímto získal další hlas na svoji kandidaturu.

242421

22.04.2011 17:21

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: panu Robertovi a Quidovi

Mirda 24.?.?.?

>a ještě dodám v mexiku nebyl otráven ale byla mu roztata hlava sekerou
---------
Máš pravdu aristokrate, bylo to tak, jak píšeš.

242451

22.04.2011 18:19

Politický marketing a války v minulém století

RE: Obavy

Mirda 24.?.?.?

>masám musíš nabídnout "světlé lepší" zítřky a pokud budeš mít předpoklady jaké jsou kladeny na silného vůdce tak za tebou půjdou...stejně jako elity prostě přesedlají na jinou kobylu a tu starou nechají rozcupovat nasraným davem
------
Přesně tak, aristokrate. Říká ti něco tohle prohlášení?:
"Komunisti tvrdí, že bude nezaměstnanost - to není pravda. Komunisti tvrdí, že se bude zdražovat - nevěřte tomu. Nebudeme jako oni. Pravda a láska zvítězí".

Kdyby lidi věděli, co ty "lepší" zítřky přinesou, tak si myslím, že většina by ty klíčky na odzvonění konce totality vůbec nevytáhla. Tím se ovšem nechci zastávat totality KSČ. Ale jak to změnit? Nemyslím tím, jak vrátit to, co bylo, ale jak změnit to, co nastalo? Další totalita, ale pod jiným praporem a v jiném rouše.

Ty máš na vše pokaždé jedinečnou a správnou odpověď, aristokrate. Můžeš nám tady utrousit jednou větou spásnou a propagandou neovliněnou odpověď? Co s tím?

242455

22.04.2011 20:26

Politický marketing a války v minulém století

Woodrow Wilson...

Mirda 24.?.?.?

Rád bych upřesnil tohle sdělení v článku:

"Když byl W. Wilson zvolen v r. 1916 za presidenta, byl stoupencem míru. Politická situace se však změnila a bylo třeba americkou veřejnost získat pro vstup do války".
---
Druhý volební termín v r.1916 Woodrow Wilson vyhrál ujištěním americké veřejnosti, že Amerika se do "Velké války" nezapojí. Název "Velká válka" proto, že se nepodařilo dosáhnout všech vytyčených cílů, proto se ihned po První světové válce vytvořily na Versailské "mírové" konferenci podmínky k rozpoutání té následné - Druhé světové války. Jedním z vytyčených cílů Velké války bylo založení státu Izrael, což se nepodařilo.

Přestože Woodrow Wilson ujišťoval kongres a americkou veřejnost o neúčasti Ameriky ve válce, byla to jenom strategie. Jinými slovy - nehorázná lež a Wilson si toho byl moc dobře vědom. Pro pochopení souvislostí, dovolím si malé odbočení.

V článku rovněž chybí zmínka o nejdůležitějším hráči na politické scéně té doby. Byl to plukovník Edward Mandell House, Wilsonův politický poradce. Mohl bych ho přirovnat k dnešním "velkým" hráčům a obchodníkům se smrtí a to Henry Kissinger a Zbigniew Brzezinki v jedné osobě. Byl to právě Edward Mandell House, kdo rozhodoval, jak dopadnou v roce 1912 volby prezidenta a jednou z podmínek bylo, že se Amerika zúčastní připravované Velké války a Woodrow Wilson s podmínkou souhlasil. To bylo celé dva roky před jejím vypuknutím.

Další připravovaná zrada týmem E.M.House - W.Wilson bylo v roce 1913 protiústavní založení Federální Rezervní Banky (FED) a potažmo zavedení daní z příjmů na financování válečných nákladů. Suma sumárum - nic nebylo ponecháno náhodě a vše bylo řádně připraveno. Ostatní je uvedeno v článku.

Na závěr jeden poznatek z diskuzí na zdejších veřejných fórech, "kdo byl nejhorší americký prezident v historii"? Nebyl to G.W.Bush, ani Bill Clinton, ani Barak Hussein Obama, ale právě Woodrow Wilson. Ten zaprodal Ameriku a je to on, kdo nese z velké části zodpovědnost za dnešní neutěšený stav.

242465

22.04.2011 20:35

Politický marketing a války v minulém století

RE: Obavy

Mirda 24.?.?.?

Očekával jsem sice odpověď od aristokrata, ale budiž.
Tmo, výjmečně s tebou souhlasím, především s tou poslední dlouhou větou.

242466

23.04.2011 06:08

Politický marketing a války v minulém století

RE: Woodrow Wilson...

Mirda 24.?.?.?

>Co jste popsal je kvalitním doplněním článku. Začíná se nám odhalovat pravda o obou světových válkách a praktikách propagandy...
-----
Děkuji za kompliment Quido a je to vzájemné. I vaše příspěvky s náhledem do skutečné historie jsou obrovským přínosem do zdejší diskuze. Ne nadarmo se říká: "Kdo nezná svoji historii, je odkázán si ji zopakovat" a tento článek přímo volá po rozšířování obzorů. Pokusím se rozvést několik dalších bodů v článku:

Dne 30. dubna 1915 Lusitania opustila New York. 7. května 1915 ve 13:30, týden po opuštění New Yorku, byla Lusitania na své cestě do Liverpoolu torpédována německou ponorkou U-20. Po zásahu jedním torpédem (někde uváděno dvěma) se převrátila a s velkými ztrátami na životech potopila.
-----
Potopení Lusitanie je stále ještě nevyjasněná a současně i přísně utajovaná událost. Existuje několik verzí a v článku je zmínka - "někde uváděno dvěma torpédama". A já doplním, někde je dokonce uváděno, že to ani torpédo nemuselo být. Skupina nadšených výzkumníků hlubin oceánu objevila potopený vrak Lusitánie. Po prohlídce poškozených částí lodi potápěči objevili kruhový otvor v boku lodi, který je roztržený zevnitř ven, což by torpédo nemohlo způsobit. S největší pravděpodobností se jedná o výbuch uvnitř v podpalubí. Průzkumníci požádali patřičné úřady o povolení loď vyzvednout na povrch k podrobnějšímu zkoumání, ale setkali se s nevysvětlitelnou arogancí a pod pohrůžkou trestu zákaz dalšího průzkumu lodi. Pokud se tahle informace zakládá na pravdě, tak to jednoznačně svědčí o válečném zločinu na vlastních civilistech se záminkou zatáhnout Ameriku do války. Lépe řečeno - naladit veřejnost a zdůvodnit válečné tažení.

Německé diplomatické služby v New Yorku vydaly v tisku několikrát inzrát o chystaném nebezpečí a aby cestující na zmíněnou plavbu nenastupovali. Zřejmě měli informace o připravovaném zločinu a nechtěli si tohle nechat na triku? Když už informovali veřejnost, proč by potom nařídili vlastním ponorkám zahájit útok? Tohle nemá logiku.

Pokračování snad zítra. Je toho více k doplnění.

242492

23.04.2011 17:59

Politický marketing a války v minulém století

RE: Woodrow Wilson...

Mirda 24.?.?.?

>O potopení Lusitanie byl přímo film, který běžel i v ČR a i tam byla scéna, jak se do lodi nakládají bedny s municí. Ponorka na loď torpédo poslala, ale to by k potopení nestačilo. Příčinou byly právě výbuchy munice v lodi po zásahu.
----
I tohle je jedna z možných verzí a snad ta nejpravděpodobnější. O tom nakládaní munice jsem četl, takže film se shoduje s jinde popisovanou skutečností. Podle mne to byla prokazatelná provokace, nakládat na loď s civilisty válečný materiál a tak, aby to všichni viděli. Ovšem, jako záminka ke vstupu Ameriky do války to přišlo vhod.

Ještě malá poznámečka k "historickým" filmům. Člověk už musí mít nějaké základní znalosti historie, aby mohl rozlišovat mezi bludy a pravděpodobností a i tak to může být zavádějící a skutečnou pravdu se člověk nikdy nedozví. Doporučuji pokaždé sledovat, kdo ten film natočil a proč? I jakoby odtajněné informace z vládních archivů mohou být záměrně vytvořeny k manipulaci lidí. Už jsem se s tím setkal.

242523

23.04.2011 19:01

Politický marketing a války v minulém století

RE: Woodrow Wilson...

Mirda 24.?.?.?

>Tihle pánové jsou taky stejná krevní skupina. Na klipu něco chybí.
----
René, tak tohle už zavání konspirací... [velký smích] Co na klipu chybí?Článek pojednává o manipulaci lidí a tady je další dokument o zavraždéní bojovníka za mír, jménem John Lennon, který se stal pro establišment nebezpečný svou propagací míru.

Další dokument: Americas Nazi Secrets (36 minut v angličtině), kde je pojednání o spolupráci amerických válečných štváčů s nacistickým Německem a jak probíhalo financování války na všech stranách.

242529

24.04.2011 07:26

Politický marketing a války v minulém století

RE: Woodrow Wilson...

Mirda 24.?.?.?

René, ale tohle není o karmě. Tohle je realita našeho současného života. Nespoléhat se na karmické tresty. Jak se říká, "co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek [velký smích] . Článek je o manipulaci davů a jistě víš, jak media "prodala" veřejnosti vraždu Johna Lennona. "Byl to pomatený schizofrenik, náhodný vrah". O tom je to video. Stejně tak vražda Roberta Kennedyho - pomatený vrah Sirhan Sirhan...a přitom to byly experimenty v psycho-manipulaci lidí a v režii CIA. Uvedení vrazi byli předem připraveni, vycvičeni a nadrogováni. Vražda Martina Luthera Kinga nebyla doposud vyšetřena, stejně tak vražda J.F.K i vražda jeho syna J.F.K. juniora. Vražda princezny Diany se ani vyšetřovat nesmí.
Tohle jsou všechno vraždy na očích veřejnosti, aby si lidi mysleli, že to byla buď nehoda a nebo náhodný vrah. Tak to totiž vypadá a zapomeň na karmu. Karmické potrestání vraha pro mne není útěcha a ani na to nespoléhám.
[smích]

242559

24.04.2011 07:38

Politický marketing a války v minulém století

RE: Těžká otázka

Mirda 24.?.?.?

>Jestli by vůbec nebylo nejlepší, vybodnout se na Západ úplně, a spojit se s Rusama.
------------
S Rusama jsme si jako Slované více příbuzní, než s anglo-saxofony [mrknutí jedním okem] Jsme jeden strom, jenom jiná větev, ale tohle se už dnes bohužel nenosí. Dnes už jsme Evropané, jak tvrdí občan Havel. Jinak souhlas:

>Je tu velký potenciál ke spolupráci.
[mrknutí jedním okem]

242560

Pěkně a výstižně napsaný příspěvek, Jendo a současně zdravím po dlouhé době. Se vším výše napsaným souhlas, až na tohle:

>Mlčení znamená souhlas, stejně jako nejít volit znamená pomoci k vládě pokrytcům...
----
Volbami se nic nezmění. Jak říkal Stalin - "nazáleží, jak lidi volí, rozhodující je, jak se spočítají hlasy". Ta kriminální lůza ve vládě se bude držet žezla zuby nehty, ať je výsledek voleb jakýkoliv. Co by přineslo změnu je jít volit s vidlema v ruce, jenomže nikoli k urnám, ale přímo na Hrad. Nikoho k tomu ovšem nenabádám a nic takového neorganizuji. Tohle se na veřejných diskuzím nesmí.

Padni, komu padni, ale vhozeným lístečkem do urny to nezměníš. Souhlasím s Tebou, že mlčení znamená souhlas, ale v tomto případě to neplatí. Jak se říká lidem, kteří dělají stále stejnou věc a očekávají jiný výsledek?

Domnívám se, že kdyby se lidi dokázali sjednotit a nikdo nešel k volbám (až na pár rodinných příslušníků), tak to bude jednoznačně rázný nesouhlas s vedením a právě tohle by mělo ty pokrytce u koryta přimět ke hledání nápravy? Jinak jako další možné řešení se nabízí dobře organizovaná občanská neposlušnost a přestat těm "vladařům" plnit jejich koryta. Stovky lidí mohou uvněznit, ale desítky tisíc už nikoliv.

>...a toho bohdá nebude, aby zvědavec z boje utíkal..[smích]
---
Musíme urdržet naše národní tradice a splnit odkaz Jana Lucemburského, otce Karla IV. a pokračovat v tomto info-boji. Jak se říká - "pero je mocnější než meč", tak už jdu ořezávat.

Mirda [smích]

242571

24.04.2011 17:17

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: panu Robertovi a Quidovi

Mirda 24.?.?.?

Zjistil jsem, že i to, co je vytesáno do kamene se nemusí zakládat na pravdě a máte pravdu, mnoho chyb se nadělá v překladech a ještě více chyb je záměrných, jenom aby výklad vyhovoval jisté zájmové skupině. Naprosto stejná manipulace, jaké jsme byli vystavení jako žáčci ve škole občanské nauky a dějepisu. Wikipedia byla vytvořena právě z tohoto důvodu - filtrovat informace.

Přiznám se, nedá mi to a stále ještě jsem se pokoušel vyhledat info, kde jsem četl Trockého obvinění na vraždě Sergeje Kirova (v roce 1934), ale je toho hodně na hledání a nerad bych probendil léto na internetu. A jak jsem výše napsal, hodně stránek už stačilo i zmizet, takže jednou nasáté vědomosti se obtížně potvrzují. Příště budu obezřetnější při popisech té zaručeně "skutečné" historie.

>Proč to píšu? No... podobnost s Hitlerem a jeho "vymknutím" není čistě náhodná. I s tímhle pánem se také stalo něco, co nebylo očekávané - a to - že si začne dělat svou vlastní "politiku".
-----
Zjišťování, kde si loutky začaly hrát podle vlastního scénáře a proč se tak rozhodli, je rozhodně mnohem zajímavější, než popis odehraného dějství. Je v tom samozřejmě hodně spekulací a rozvahy. Ne všichni jsou ochotni tu jinou pravdu vyslechnout. Děkuji za doplnění, paní Lin.

242595

24.04.2011 19:24

Politický marketing a války v minulém století

RE: Woodrow Wilson...

Mirda 24.?.?.?

René, asi jsme si nerozuměli? Chtěl jsem ve své reakci naznačit, že se nemáme spoléhat na karmu a řešit problémy společnosti hned, jak nastanou. Tzn. TEĎ. Takže, jak píšeš:

>Na karmu se nepřijde nikdo, nedá se uplatit, zastrašit, nejde před ní utéct, na vyrovnání dluhu má neomezeně času, třeba několik životů.
----
Tímto mne neukonejšíš a tohle funguje jenom u některých z nás. Ale jinak nic ve zlém.
[mrknutí jedním okem]

242600

>V tomto smeru silne cenzurovana wikipedie lze, vy opravdu verite tomu, ze by v USA vznikla centralni banka rizena a vlastnena statem...
-----
V jednom má česká Wiki pravdu a to:
"Jde o z části veřejný a z části soukromý bankovní systém".
-----
Ale to jenom tehdy, kdy ztráty jsou veřejné a zisky soukromé, čehož jsme byli nedávno svědky a ty ztráty byly stejně uměle vytvořeny a tedy pouze fiktivní (neprokázané). Jinak je FED soukromá finanční kriminální organizace a za téměř celou její stoletou existenci nikdo z venčí neměl právo nahlédnout do účetních knih. O změnu se pokusil prezident John Fidgerald Kennedy vydáváním státních bankovek a proto byl zavražděn. Kongresman Ron Paul je první odvážlivec, který se snaží protlačit zákon, který má umožnit vládě nahlédnout do účetních záznamů FED-u.

Pan Švejnar (č.78) se nám tady snaží něco zaručeně "pravdivě" objasnit, ale ať to raději zkouší jinde. Tady s tím neuspěje.

242638

>Švejnar? Proč probůh zrovna Švejnar? [chechtot] č 78 jsem samozřejmě já, akorát jsem si nevšiml, že nejsem přihlášen...
---
Proč Švejnar? Protože právě on vehementně obhajuje Federální Rezervní Banku na internetových stránkách. Abych se přesněji vyjádřil, Švejnar a drfie. To, co napsal č.66 je právě naopak velice relevantní.

>Popíráte tedy, že FED vznikl na základě (státního) zákona
>nebo že radu guvernérů jmenuje prezident USA?
---
Ústava spojených států povoluje zákonem (myslím) č.1798 razit pouze mince nikoliv tisknout papírové peníze - poukázky. Mince mají přesně stanovený váhový a procentuelní obsah vzácných kovů.
Jinými slovy se tomu říká kryté peníze. Tento zákon oprávňuje k tomuto úkonu pouze vládu, nikoliv soukromou finanční instituci, což samozřejmě FED představuje. Kdokoliv v historii tento zákon porušil (Woodrow Wilson, F.D.Roosevelt), tak to provedl protiústavně. Mimochodem, uvedeý zákon tyto svévolné "úpravy" klasifikuje jako vlastizrada a jsou trestány trestem smrti. Tedy, měly by být.

Organizace FED-u si sama zvolí guvernéra banky i jejího mluvčího (Ben Bernanke) a při veřejném představení je "dosazen" (jmenován) prezidentem.

Drfie, pro leší porozumění, tady si o tom můžeš něco přečíst. Je to ale v angličtině.

>A samozřejmě, že věřím tomu, že FED je ovládán státem.
---
Věřit si můžeš čemu chceš. Skutečnost je ovšem jiná.

242645

>Ústava spojených států povoluje zákonem (myslím) č.1798 razit pouze mince
----
Oprava a omluva. Bylo to v roce 1792 a zákon se jmenuje stejně. V odkazu je uvedeno procentuelní míchání kovů na jednotlivé mince.

242646

>Ale fascinuje mě, jak z toho, co jsem tu napsal (že by se FED měl zrušit) jsi schopen vyvodit, že "obhajuju FED". [chechtot]
-----
Drfie, ty všechno tak dokonale domotáš, že už sám ani nevíš, co obhajuješ. Bavíme se, je-li FED soukromá a nebo veřejná instituce a ty jsi napsal (dříve), že není ani státní ani soukromá. Pamatuješ? Zmýlil jsem si tě se Švejnarem, ale samozřejmě to nejsi ty, ale to už jsme si vysvětlili, tak mne o tom přestaň přesvědčovat.

>Popíráte tedy, že FED vznikl na základě (státního) zákona nebo že radu guvernérů jmenuje prezident USA? Odpovězte na otázku: ano nebo ne?
----
1. - ano (popírám).
2. - ne, (nejmenuje. Ti jsou předem vybráni a prezident je jenom představí veřejnosti).

Mirda píše:
>Ústava spojených států povoluje zákonem č.1792 razit pouze mince, nikoliv tisknout papírové peníze...
Drfieho odpověď:
>To je sice hezké, ale znamená to pouze tolik, že zákon o FEDu je protiústavní. Jenže výklad ústavy má v rukou (státní) nejvyšší soud. A ten ústavu ohýbá, kam vítr vane.
----
O tom se přece nebavíme, kdo ohýbá ústavu?. Jednou je zákon protiústavní, na čemž se konečně shodujeme, tak jednoznačně odporuje ústavě. To je naprosto stejné, jako např.zákon §261 - ústava zaručuje svobodu slova v jakékoli formě a zákon §261/a v podstatě §261 popírá, čili je to protiústavní zákon. Popírá ústavu ČR.

To ostatní tady ani nebudu kopírovat. Buď jsi kolego drfie v agonii a nebo tomu rozumět nechceš? Všechno co tu uvádíš, to je jenom na oblbování lidí a ty to zde opakuješ jako fakta a očekáváš od druhých reakce. Jak lze pozorovat, tak další debata je už ztráta času...a nebo to je tvůj styl zábavy?

242658

26.04.2011 16:30

Co je demokracie?

RE: Riesenie neexistuje

Mirda 24.?.?.?

Pěkně a výstižně napsáno, calimero. Není co dodat, se vším lze souhlasit, až na tuhle maličkost:

>Symbolicky sa na tie tisice uradnikov natiahne nejaka spolocna maska, napriklad vo forme prezidenta, ci premiera, ktoreho realna moc ale vacsinou konci niekde na urovni rozhodnutia o farbe sojej kravaty.
----
Možná to tak navenek opravdu vypadá, ale barvu kravaty vybírá prezidentova manželka. Grunzínský prezident (premiér) Sákašvili svojí kravatu raději spolknul. Nelíbila se mu její barva.

242689

Dube znáš to přísloví: "jako bys hrách na stěnu házel"? Když drfie doposud nepochopil, už asi nikdy nepochopí. Tito lidé žijí v podstatě šťastným životem s trvalým úsměvem na tváři. A jelikož jsme s diskuzí o FED-u pod správným článkem (světová ekonomika s FED-em přímo souvisí), tak diskuzi o FED-u malinko rozvedu. Upozornění pro kolegu drfie - pokračování ve čtení pouze na vlastní nebezpečí.

Paul Warburg byl velice chytrá, ale zákeřná hlava a v mém následujícím pojednání si to můžeme ukázat na několika příkladech. Paul Warburg, původně bankéř z Německa, byl architektem celého podvodu s Federální rezervní bankou. Už samotný název "Federální" nemá s federální vládou nic společného. Je to jenom název soukromé finanční zločinecké organizace, ale takhle se to snadněji "prodá" veřejnosti. Není tedy divu, že i náš drfie naletěl a nechápe podstatu největšího podvodu dvacátého století.

Když se skupinka "podnikatelů" v roce 1910 sešla v naprosté tajnosti na ostrově Jekyll v Georgii, na soukromém Rockefellerově rekreačním sídle, aby sestavila pravidla "federálního" podvodu století, jednou z klauzulí, kterou Paul Warburg přednesl na zasedání ke schválení byla, že peníze musí být kryty zlatem. Nastaly projevy nesouhlasu všech přítomných: "vždyť takhle na tom nic nevyděláme". Paul Warburg odpověděl. "to tam musí být, jinak nám to neprojde. Stejně se to později změní"...což se také stalo.

Protiústavní zákon Federální rezervní banky byl přednesen ke schválení kongresem 23. prosince 1913, když už byla většina "zákonodárců" na oslavě vánočních svátků u svých rodin a jenom pár zasvědcených o schválení protiústavního zákona rozhodovalo. Prezident Woodrow Wilson byl vydíráním za zveřejnění jeho sexuálních pletek přinucen souhlasit, zvláště když obdržel od bankéřů požadovanou finanční částku na zaplacení držhubného kompromitované dámě. I tohle byl uměle vyvolaný podraz. K uvedené aféře sice došlo, ale bývalá Wilsonova přítelkyně byla k onomu vydírání přinucena. Podvod se jim podařil a Woodrow Wilson zákon podepsal.

Další z osazenstva kongresového jednání byli stejní lidé, kteří byli přítomni na tajném zasedání na ostrově Jekyll o tři roky dříve. Byli to senátor Nelson Aldrich, tchán J.D. Rockefellera a všudepřítomný plukovník Edward Mandell House, politický poradce prezidenta. Takhle měli zločinci jistotu, že jim zákon FED-u projde.

V listopadu roku 1913, jeden měsíc před schvalováním zákona Federální rezervní banky, vydal Paul Warburg v novinovém plátku New York Times článek s názvem: "Nedostatky našeho finančního systému a jak je napravit". Zkrátka, jak je vidět, zločinci na nic nezapomněli a nenechali nic náhodě.

242791

>"Nedostatky našeho finančního systému a jak je napravit".
---
Pro pochopení souvislostí rozvedu i tuhle část? O jaké nedostatky se jedná? Aby se mohlo na nedostatky poukázat, musí se nedostatky nejprve vytvořit. Paul Warburg v uvedeném článku poukázal na finanční krizi z roku 1907. Tato krize byla ovšem předem naplánována a vyvolána falešným oznámením, že jedna z největších Newyorských bank krachuje a zavře dveře natrvalo (na jméno banky si nevzpomínám). Paniku vyvolal J.P.Morgan a výsledek se dostavil okamžitě. Lidi nechtěli přijít o své peníze a vytvořili nekonečné zástupy, aby si stačili z banky své peníze vyzvednout. Několik dalších bank následovalo.

Tohle byl jeden z důležitých bodů v článku Paula Warburga, kde se autor odvolával na uvedenou krizi a zdůrazňoval, že jakmile budou finanční záležitosti státu svěřeny do rukou zodpovědných a kompetentních odborníků, k ničemu takovému už nemůže dojít. Inflace bude patřit minulosti a měna si udrží svou trvalou hodnotu. Jak se jim to podařilo ať si udělá úsudek každý sám.

242792

>Doplním - uměle vyvolaný run na určité banky umožnil zbavit se nežádoucí konkurence na finančních trzích.
---
Tohle je většinou ten pravý důvod, ale jak si vysvětlit krach ve vlastních řadách? Proč zkrachovala jedna z největších investičních bank na Wall Street,Bear Stearns? Jednalo se především o okradení menších investorů (majitelů podílů) a přesunutí banky do jiných rukou, ovšem pod stejnou střechou. Další velký hráč FED-u, J.P.Morgan zakoupil banku za zlomek její původní hodnoty. Více jak devadesát procent pod cenou. Rozhodující úředníci a manažéři „stačili” svoje podíly zavčas prodat, ale nic-netušící zaměstnanci a ostatní držitelé dividentů byli okradeni.

Podobná situace se týkala banky Lehman Brothers. Podrobnosti o krachu bank nejsou veřejnosti v médiích nikdy pravdivě oznámeny. V případě krachu banky „Lehman Brothers”, se banka FED-u zbavila velikého investora Deutsche Bank, který tímto zákeřným tahem ztratil obrovské investice. Následovaly soudní spory, které většinou vrátí žalující straně přibližně deset procent z investovaných peněz. „Kde nic není, ani čert nebere”, jak se říká a aby nebylo z čeho brát, o to se krachující banka postarala manipulací účetních dokumentů dávno před vyhlášením krachu.

Děkuji za doplnění, paní Lin. [mrknutí jedním okem]

242803

28.04.2011 18:02

Irák je americká kolonie, které vládne islámský režim, říká Sádí Júsuf

RE: selektivni pamet senilniho pana

Mirda 24.?.?.?

>Editore, proc jste uz podruhe nepustil moji odpoved Sasovi?
---
Nechci se do toho plést, ale pravidla diskuze jasně naznačují:
"Pište jen máte-li co říct". Asi to nebylo Zdendo natolik relevatní k diskuzi a urážky pisatele se z pochopitelných důvodů netolerují. Ale nemám tušení, co jsi za důležitosti Sašovi chtěl sdělit, tak se k tomu nebudu vyjádřovat. Mimochodem, pochybuji, že editor sedí u počítače 24/7, tak se ti příspěvek okamžtě nezobrazí. Poradím ti, jak se moderování vyhnout, ale je to jenom mezi námi. Zaplať si předplatné a moderování se vyhneš. To ovšem neznamená, že si tímto koupíš právo na urážky ostatních diskutujících a nebo editora - viz:

>vy bojovníku za pravdu.

242805

28.04.2011 18:12

Konfiskace libyjských státních investičních fondů

RE: Židovská věčně nenažraná

Mirda 24.?.?.?

>Sarkozy je zid po matce a ve druhem manzelstvi má za manzelku ruskou zidovku
----
Pokud vím, tak Carla Bruni je Italka.

242806

29.04.2011 16:24

Konfiskace libyjských státních investičních fondů

RE: Sarkozyho původ.

Mirda 24.?.?.?

Díky za doplnění. Ono snad ani nezáleží na tom, jakého je kdo původu, nebo jakého je kdo vyznání, jako na tom, jak dalece má vymydlený mozek a jak toho dokáže zneužít. Tohle je rozhodující:

>me staci k vysvetleni valky v Libyi, ze Sarkozy je zid.
---
Bylo rovněž prokázáno, že Sarkozy byl agentem Mossadu, což nám jednoznačně vysvětluje, za jaký tým "kope". Je to v hlavě, nikoli v krvi. Ani kompletní transfůze to nezmění.

242854

29.04.2011 19:24

Nebe pro nás, peklo pro jiné

Jsme to my, kdo v pekle žije.

Mirda 24.?.?.?

Ještě v biblických dobách, kdy cestování v časových horizontech bylo běžnou záležitostí, tým vědců biblické university se rozhodl, že vyšle čtyři poutníky prozkoumat, kam až lidstvo dospěje v jedenadvacátém století. Děkan university předal každému z nich obálku s instrukcemi a místem průzkumu v tzv. civilizované společnosti. Jeden z průzkumníků se postavil do centra rušné křižovatky. Druhý měl přikázáno se na letišti posadit na počátek přistávací dráhy a sledovat přistávání a odlet letadel. Třetí byl usazen přímo do provozu těžkého průmyslu ve slévárně oceli a čtvrtý průzkumník se zúčastnil vojenských bojů v Afganistánu. Délka trvání průzkumu byl jeden týden.

Po návratu na dotaz - "jaké to bylo kde jste byli"? , všichni čtyři poutníci, pobledlí a vyčerpaní, odpověděli jedním hlasem: "Byli jsme v pekle".

242861

30.04.2011 06:45

Nebe pro nás, peklo pro jiné

RE: Jsme to my, kdo v pekle žije.

Mirda 24.?.?.?

Zdravím Jiří. Někdy holt nejsou ty příznivé konstalace a tak více čtu, než píšu. Příčiny a podrobnosti by byly OT - v pekle jsem nebyl, jenom napokraji.
[mrknutí jedním okem]

242887

02.05.2011 02:57

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: panu Robertovi a Quidovi

Mirda 24.?.?.?

>Trockij nebyl otráven, ale zabit cepínem do hlavy.
-----
Díky za upřesnění. Už mne na to tady v diskuzi kdosi upozornil a sám jsem si mezitím stačil doplnit vědomosti co se týká posledního výdechu tohoto zločince světového kalibru.

243029

03.05.2011 07:35

Co je demokracie?

RE: Trochu mimo téma.

Mirda 24.?.?.?

>Nechcet to zobrazit umístění konkrétní stránky.
---
René, zkus to takhle: CzechFreePress.

243220

03.05.2011 18:43

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

Devět životů Osamy bin Ladina.

Mirda 24.?.?.?

Zajímavé pojednání od argentínského reportéra Adriana Salbuchi je tady. "Břídilové" ze CIA nahání Osamu už téměř deset roků, ale jen co držitel Nobelovy ceny míru, Barack Hussein Obama přikáže, jakoby mávnutím kouzelného proutku je nyní vykonáno.

Jaká se nám to komedie zase odvíjí před očima? Davy tleskají a hlavy států blahopřejí k úspěšnému zásahu. Konečně si svět může oddechnout od teroristy číslo jedna. Vůdce teroristů zmizel, ale proč tak najednou? Není to odpoutání pozornosti davů od dalšího padělku Obamova rodného listu? Nebo je to příprava na nadcházející prezidentské volby, když už popularita prezidenta neuspokojí ani jeho manželku? A co takhle malý testík připravenosti ovčího stáda? Jinými slovy - co ovce vypalší a co je ještě nechá v klidu?

[smích] [pláč]

243267

04.05.2011 07:43

O víře a církvi

RE: o víře a církvi

Mirda 24.?.?.?

l.leimas, jak jsi přišel na to, že se v angličtině vyká všemu možnému? viz:
>Inspiroval jsem se v angličtině, Angličan vyká i svému psovi a vykal by ji i praseti, kdyby ho pojmenoval. To mi dojde ujeté. Jediný komu Angličani tykají, je Bůh, tak to ber, že na tom vlastně vyděláváš.
---
Právě naopak. Jediné rozlišení pro vykání v angličtině je oslovení osoby "pane", "paní" a "slečno" (Mr., Mrs. a Miss).
Oslovuješ-li osobu křestním jménem, znamená to automaticky tykání. Při obchodním jednání si lidi dávají na jmenovky téměř výhradně křestní jména, takže si všichni tykají a proto tykáš i prodavačkám v obchodě. Pašíkovi si můžeš při studiu angličtiny klidně vykat doma i na ulici i když se to zdá být opravdu ujeté. Když ovšem hulíš trávu, tak je to nakonec jedno. Pašík si na to zvykne. Ruku na srdce, že ty někdy trpíš slovním průjmem? [oči v sloup]

243316

04.05.2011 08:43

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

Mirda 24.?.?.?

S Lin samozřejmě taky souhlasím a na 99 procent se všemi jejími dřívějšími příspěvky. Článek je sice o paní Millerové [mrknutí jedním okem] , ale dovolím si ještě malou připomínku k těm volbám.
Jendo, jistě jsi mohl mnohokrát číst ve zdejších příspěvcích, že žádná (skutečná) volba neexistuje a lidi volí menší zlo. Není tohle samo od sebe odpuzující? Proč volit menší zlo? Volbou se nic nevyřeší, tak proč potom volit? Stalin kdysi prohlásil, "nezáleží na tom, jak lidi volí, důležité je, jak se spočítají hlasy". Nemusíme se ve všem shodovat a na tohle mám jiný názor.

Nebylo by užitečnější v den voleb uspořádat masovou demonstraci a domáhat se plakáty odstoupení vlády a výběru jiných kandidátů?Když se na Václaváku během sametovky bylo schopno sejít stotisíce odhodlaných lidí, proč si to nezopakovat? Nastal stejný důvod - nesouhlas s režimem, nesouhlas s vládou. A prozatím (mimo volby), jak píše ve svém příspěvku Lin, hovořit se sousedy kdekoliv je příležitost. Otevírat lidem oči, házet letáky do schránek a jednou se ta lavina rozjede.
A peace s tebou Jendo a se všemi lidmi dobré vůle. [mrknutí jedním okem]

243320

04.05.2011 08:52

O víře a církvi

RE: o víře a církvi

Mirda 24.?.?.?

>Druhá osoba jednotného čísla (Ty) je pro mne druhá osoba jednotného čísla. A tu angliština pořád má jenže ji používá velmi zřídka. Druhá osoba osoba čísla množného (Vy) je druhá osoba čísla množného. Chápeš?
-----
Ne, nechápu...ale nechme toho učení, jsme s tím OT.
[velký smích]

243321

05.05.2011 06:50

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

Mirda 24.?.?.?

Shrnu to nakonec tady v této reakci. Díky přátelé (Lin, Jenda, Kysučan a dub) za diskuzi "volit či nevolit"? a jelikož jsme s tím tady OT, současně i díky moderátorovi za shovívavost. Byla to rozhodně zajímavá debata a snad to bylo poučením i pro ostatní čtenáře? Už si strouhám tužku a až na tohle téma výjde na Zvědavci vhodný článek, tak se opět setkáme. Neberte to jako vyhrožování...
[mrknutí jedním okem]

243398

05.05.2011 16:09

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

Mirda 24.?.?.?

Rád vás tady opět vidím, paní Jarmilo. Každý z nás si vytváří svůj názor na základě dostupných informací. Proto tady diskutujeme. Když už se všichni ve vládě ohánějí tou demokracií, tak jenom malou připomínku. V demokratickém zřízení jsou "pracovníci" ve vládě zaměstnanci lidu. Co udělá zaměstnavatel, když ho zaměstnanec soustavně okrádá a odmítá se spolupodílet na úspěchu firmy? V tomto konkrétním případě na prosperitě státu? Dostane padáka a v případě prokázané krádeže bude i potrestán. Kdo to kdy viděl, aby si zaměstnanec firmy vydupal imunitu na svoje prohřešky, jako porušení pracovní kázně a soustavné okrádání zaměstnavatele. Tohle nemá logiku si takového parazita nadále vydržovat. Je potřeba se konečně sjednotit a jednat. Myslím si, že vhozením volebního lístečku do urny se nic nevyřeší?

S tímto smozřejmě neútočím, na kamaráda Jendu. Každý má právo na svůj názor a zjistí-li dotyčný, že se zmýlil, stále má možnost svůj názor změnit. Jak jednoduché. Já se tím řídím pořád. Někde jsem četl, že právě přiznání vlastních chyb je známka inteligence. Přistoupit na názor většiny, jako v pravé demokracii, to je ten proces sjednocení.
[smích]

243423

05.05.2011 16:19

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

Mirda 24.?.?.?

>.. jake plakaty ?, .. jake letaky do schranky ?
---
Steve, násilím se nic nevyřeší, takže každý termosku na demostrace sebou a bajonety a vidle jsou dobrovolné.

243425

08.05.2011 01:58

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

Mirda 24.?.?.?

Zajímavá diskuze se nám z toho vyklubala. Jen co se objeví příhodný článek, uvítám pokračování a pokud Jendo do té doby nezměníš svůj názor, tak se opět setkáme na téma "volit či nevolit". Rád s tebou diskutuji. Je to pokaždé inteligentní a poučná výměna názorů, přestože v tomto případě navzájem odlišných.

[mrknutí jedním okem]

243688

09.05.2011 17:32

Amerika: „Kráska“ nebo „tchyně s hřmotným hlasem“?

RE: Panove nic nechapete

Mirda 24.?.?.?

>...myslim si ze nadavat jak je Amerika moralnim bahnem je skutecne nepochopeni ci nevideni urcitych deju a souvislosti. Copak lide mohou za to co cini jejich vlady,kdyz se tech lidi ani neptaji?
----
Nejen to, co činí jednotlivé vlády. Na původce morální zkázy právě poukázal ve svém příspěvku Latinec. Nejen Amerika, ale převážná část tzv. civilizovaného světa (jinými slovy - zdemokratizovaného světa) je pod vlivem médií, Hollywoodské produkce a TV zábavy s jediným cílem vytvořit bublinu iluzí a uvrhnout společnost do hypnotického spánku zdánlivě bezstarostné reality. Latinec to výstižně pojmenoval - "uvrhnout společnost do morálního bahna", což se manipulátorům lidského vědomí úspěšně podařilo. O tomhle snad nikdo z nás nemusí pochybovat, jenomže to někteří vidí z jiné perspektivy.

Tahle mediální hra už přinesla své ovoce. Ovčané jsou až přeochotni vzdát se svých občanských svobod za pocit zdánlivé bezpečnosti a to pod záminkou boje proti neviditelnému nepříteli.

>Mnohym dochazi co se deje,a snazej se proti tomu neco delat,ale narazeji stale na stejnej problem,ze vetsina je jeste stale dobrovolne pod medialnim brainwashingem.
---
Napětí a strach ve společnosti se neustále uměle udržuje. TADY je ukázka, jak dopadlo setkání studentů. Nebyla to žádná demonstrace, jenom oslava.

243790

10.05.2011 00:13

Amerika: „Kráska“ nebo „tchyně s hřmotným hlasem“?

RE: Hollywoodské produkce a TV zábavy

Mirda 24.?.?.?

>Nejmene 60 let...
----
Hovoříme-li o severoamerické filmové produkci, tak filmy natočené v padesátých, v šedesátých i v sedmdesátých létech byly více méně orientované na prosazování rodinných kvalit s tématem zdravé výchovy dětí, kde se máma stará o rodinu a otec je jediný a úspěšný živitel rodiny. I v kovbojkách vítězilo dobro nad zločinem. V osmedesátých létech začaly ty "Rambo" filmy a filmy s glorifikováním zločinu a tento styl přetrval do dneška. Navíc se k tomu přidaly filmy té zaručeně "pravdivé" historie druhé světové války a jiné válečné filmy. Všechno samozřejmě překroucená pravda s vytvářením pocitů hrdosti a vlastenectví. Není se proto čemu divit, že to zanechalo následky v podvědomí lidí. Až teprve s příchodem internetu se dostává pravda postupně napovrch, ale současně s tím přišla i značná záplava dezinformací, takže máme z čeho vybírat. Ten závěr platí pro všechny zdemokratizované země.

243805

10.05.2011 05:59

Válka a globální ekonomická krize: Kolaps americké životní úrovně

RE: Ac neverim nejak zvlast novinam, tak toto je asi pravda.

Mirda 24.?.?.?

>Amerika nejak jede dolu...Ti co ridi vlady, zejmena bohatych zemi, ti museli trpet preplaceni masy, udrzovat ji v jistem blahobytu. Protoze vubec nemeli zajem na tom, aby lide koukali pres zeleznou oponu. Neni komunizmus, tak si to berou zpatky...
----
Tak nějak to vypadá, ale důvody jsou pravděpodobně zcela jinde? Jak to vidím já? Oba tábory vedly navzájem nevyhlášenou soutěž v sociálních výhodách pracujících ve smyslu -"my jsme ti lepší". Zavedla se osmihodinová pracovní doba a pětidenní pracovní týden a to na obou stranách barikády. Západ začal, východ následoval.

Ekonomické embargo Západu pro všechny satelitní státy Sovětského svazu (včetně CCCP), mělo vytvořit a taky vytvořilo nerovné podmínky vzájemného obchodu. Pomyslná železná opona celé východní sféry nepustila na domácí finanční trhy MMF a Světovou banku a za tuhle "výstřednost" byly východní měny za "tvrdou" valutu téměř nesměnitelné.

Západ všeobecně, ale především Spojené státy americké nasadily laťku odměny za práci záměrně hodně vysoko. To byl ten Americký sen - země neomezených možností. Kdo pracuje, ten si žije v blahobytu. Tímto bezesporu nalákali do Ameriky (na pozlátko) nejlepší mozky z celého světa. Záměr? Vybudovat prosperující společnost a vyvinout bezkonkurenční vojenskou velmoc. Což se jim samozřejmě podařilo.

Amerika má co potřebuje. Další krok ve zvyšování prosperity Západu byla nutnost najít odbytiště (konzumenty) pro neustále se zvyšující výrobu západních firem a v neposlední řadě ovládnout finanční trhy jednotlivých zemí bývalé východní sféry. Proto se ztrhla ta pomyslná železná opona.

243821

10.05.2011 06:57

Válka a globální ekonomická krize: Kolaps americké životní úrovně

RE: Ac neverim nejak zvlast novinam, tak toto je asi pravda.

Mirda 24.?.?.?

S těma termitama máš Latinče samozřejmě pravdu, ale v ostatním ti mohu oponovat. Nakonec i proti termitům existuje účinné preventivní opatření. V Kalifornii zpřísnili stavební předpisy co se týče odolnosti budov proti zemětřesení. Nově postavené budovy musí mít příčné železné vyztužení, což zpevní budovu v případě zemětřesení (i tu z dřevotřísky), ale už nikoliv proti účinkům tornáda a nebo hurikánů. Pokud by se nad tvojí "nezničitelnou" haciendou postavenou s Boží pomoci a s trvanlivostí na více jak 200 roků přehnalo tornádo, tak ti to ten barák sebere aniž bys stačil vyslovit "Pura Vida". Neber to osobně Latinče. Takové jsou síly přírody. Anglicky se tomu říká "Act of God". Jediné bezpečné místo v tomto případě by bylo v podzemí, ale na život v podzemí nejsme doposud dostatečně přizpůsobeni. A Pura Vida.

243824

10.05.2011 07:40

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Poďakovanie

Mirda 24.?.?.?

>Desítková soustava je v početním schematu velmi nevýhodná, je dána pouze tím, že "člověk má deset prstů na rukou". Nepodařilo se mi zjistit jiné souvislosti s jejím zavedením a existencí.
---
baki přiznej se, že ty jenom žertuješ? A co takhle dělní a násobení s řády (10x,100x,1000x atd.) v desítkové soustavě? Napovím ti. Děje se tak pouhým posunutím desetinné čárky doleva a nebo doprava. Vyzkoušej si to, budeš tou jednoduchostí zaručeně překvapen.

>Tím jsme se ale dostali mimo probíranou oblast...
---
Ale i tak je dobré si rozšířit obzory, baki. Nikdy nevíš, kdy to budeš potřebovat? Z vlastních životních zkušeností ti mohu poradit - někdy při počítání s desíti prsty na rukou nevystačíš.
[smích]

243828

10.05.2011 14:23

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Poďakovanie

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, Vy jste asi taky vtipálek.
---
Jistěže. Sleduji bakiho od té doby, co vyjádřil nesouhlas s oděvní módou plukovníka Kaddafiho a jeho poznámka s počítáním deseti prstů na ruce mne inspirovala k reakci. BTW, kdysi dávno a delší dobu jsem pracoval u firmy UNISYS a převádění binárního kódu na hexadecimál a vice versa, byl pro mne denní chléb. Vítek ten princip sčotu a přirovnání k vypínači popsal výstižně. Logická nula a logická jednička jsou základem početních úkonů v té bedně pod stolem.

243847

10.05.2011 15:01

Válka a globální ekonomická krize: Kolaps americké životní úrovně

RE: Ac neverim nejak zvlast novinam, tak toto je asi pravda.

Mirda 24.?.?.?

>Ale to nemáš tak docela pravdu. Tornádo Ti snadno rozebere dřevostavbu na základové desce, zcela určitě Ti odnese střechu na běžné budově a pokud je z malých dílků jako jsou cihly tak je možné že jí (minimálně částečně) rozebere taky.
---
My si vlastně ani neodporujeme. Já tvrdím to samé. Jiná situace bude samozřejmě se železobetonem, což jsi nastínil níže:

>...ale železobetonovou stavbu, která bude mít podsklepení které bude rovněž odlité spolu s celou stavbou jako monoblok...to ti tedy neodnese.
---
Bezdebat. Stavět betonové bunkry pro běžné bydlení normálních pozemšťanů se ekonomicky nevyplatí.

243850

11.05.2011 14:27

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Poďakovanie bakimu.

Mirda 24.?.?.?

>Taky jsem na tu angažovanost bakiho ve věci Kaddafiho koukal, ale tenkrát naletěli i velmoce.
----
Já si myslím, že si tady baki hraje jenom na vtipálka. Další perlou jsou jeho sáhodlouhé počítačové analýzy a bakiho vyjádření, že počítač nedokáže vytvořit logické operace, přestože je právě na to naprogramován, tak to už skutečně nemá logiku.
[smích] [pláč]

243904

11.05.2011 18:55

Libye a technika doublethinku

zóny odpovědnosti.

Mirda 24.?.?.?

Tak oni si ti supi už rozdělili zeměkouli na zóny odpovědnosti. Odpovědnosti k čemu? Nekonečnými válkami nastolit trvalý mír a nebo vysát přírodní zdroje jednotlivých zemí a zotročit zbytek lidstva? Zdá se, že obojí je v plánu až na ten trvalý mír. Ten příjde až po drastickém snížení lidské populace a očipování "pozůstalých" k jejich trvalému ovládání. Ráj na Zemi bude zaručen, ale pro koho? Přísná kontrola porodnosti a to jenom u vybraných jedinců. S nespolehlivými se nepočítá.

Článek velice výstižně popisuje skryté strategie nastolení jedné globální vlády. Datum konečného řešení se rapidně blíží, takže zcela jistě budeme svědky dalšího a většího nátlaku na zóny odpovědnosti ke spolupráci s globalisty.

Protiústavní smlouva Federální rezervní banky k ovládání měny Spojených států a potažmo celého zdemokratizovaného světa (pomocí MMF a Světové banky) zanedlouho končí. Zdroje se různí a nepodařilo se mi najít, zdali smlouva byla vystavena na 99 let a nebo na sto roků, ale rozdíl jednoho roku nerozhoduje. Mělo by to tedy padnout někdy v roce 2012, 2013 a nebo dokonce v roce 2014? Padne-li moc nad kontrolou financí, padne moc globální vlády. Proto ty fofry s rozdělováním zóny odpovědnosti vedoucí k ovládnutí celé planety. Potom se už o ukončení platnosti smlouvy FED-u nikdo zmínit neodváží.

243908

11.05.2011 19:16

Libye a technika doublethinku

doublethink

Mirda 24.?.?.?

Jednu malou jazykovou úvahu a přitom to je k článku. "Doublethink"... v češtině máme na stejný výraz výstižné slovo "dvousmyslnost", proč to nepoužít? "Libye a technika dvousmyslnosti". Nebo by byl jiný návrh?

243909

12.05.2011 15:14

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Ó jak hlubokomyslný článek...

Mirda 24.?.?.?

>schválně se kouknu na kterou stranu se otáčí, jestli tmavou nebo lesklou stranou napřed.
---
Honzo dej vědět. Docela by mne to i zajímalo. Typuji na zákon termodynamiky, ale ani fotonový déšť (kvantová fyzika) vyloučit nelze. Uvidíme, snad nám baki poradí?
[smích]

243947

14.05.2011 09:31

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Bartoškova obrana

Mirda 24.?.?.?

>Jarmilo ten mamut není zpochybnění nějaké evoluční teorie...
----------
René, nenech se odradit nějakou paní Jarmilou a nebo Vítkem v jiné větvi této diskuze. Odvádíš si záslužnou práci, tak vytrvej. S přihlédnutím k tomu, že zdejší diskuze jsou sledovány neúnavným okem různých strážců pravdy na internetu, tak jim René ukaž, kdo má větší výdrž. S gramatikou se už vůbec nezdržuj. Kdybys to po sobě ještě měl číst a opravovat chyby, to už bys potom nestihl psát takové perly a sáhodlouhé příspěvky plné různých zajímavostí a záhad. Unavuje-li to zdejší čtenáře, zdolá to i ostatní. Vydrž a nepolevuj. Kvantita je naše zbraň.

[cool]

244032

14.05.2011 10:16

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Poďakovanie

Mirda 24.?.?.?

>Musím se smát. Vaše předpoklady jsou tak nesmyslné, že nic jiného ani nejde.
---
Baki, ty jsi ale nezmar. Dokážeš ty vůbec uznat svůj omyl a přiznat, že druhý má pravdu? Zamotal ses do té diskuze o sčotu dokonale. Vítek má pravdu, ale hlavně že tě humor a smích nepřešel. Jen tak dál, baki. Smích je koření života.

>Asi bych se smál ještě víc, kdybych Vám vyjevil, kdo vlastně jsem. Jak rychle byste měnil svou rétoriku. To by muselo být k popukání.
---
Proč ty tajnosti, baki? Poděl se s ostatními. Možná to skutečně bude k popukání? Že jsi to ty s tím třetím okem uprostřed čela?

244037

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 1

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,80 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
19,64 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,39 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 943,44 Kč
1 unce stříbra
545,84 Kč
Bitcoin
852 895,35 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 793 193