Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.11.2009 05:51

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

Mirda 24.?.?.?

Myslím, že se tady opakujeme. Nezačínali jsme u těch jezuitů, HHBB? Tohle ti nevyvracím:

>...Jezuité byli kolonizátory ve velkém a zakládali jednu misii za druhou po celém světě a počínali si všestranně.
---
Ale na tohle jsem ti už odpověděl dříve v jiné diskuzi, že ilumináti infiltrovali nejprve zednáře a zednáři infiltrovali spolky jezuitů. Mirko D. ti napsal něco podobného:
Dnes mají jezuité se zednáři mnoho společného, např. řadu členstva. Není jezuita jako jezuita- nyní to vysvětlím-jsou za
a) jezuité b) zednáři infiltrovaní v jezuitském řádu.


Samozřejmě...tohle se ti nehodí do krámu, tak to ignoruješ a bojuješ ve svých zákopech dál.

>...V zásadě se však dá říci, že pokud chceš budovat moc, nelze nic pomíjet, tzn. v prvé řadě počínat si vstřícně zvláště při projevené pokoře (ale v té době, byli Bauerové ještě v ghettu).
---
Tady to nicméně opatrně připouštíš. Bauerovic rodina v ghettu nikdy nebyla. Otec Amschela byl už majitelem bankovního domu a svým pěti synům dal náležitý výcvik, než je poslal do světa "nazkušenou". Spolek iluminátů byl založen v roce 1776 a v té době to měli již podrobně naplánováno, včetně francouzské revoluce, která krátce poté následovala.

>...Používají k tomu jak metody násilí, tak i výhod, ale hlavně náboženství, přes které je snadné si člověka získat duševně. Tedy vyšší forma zotročení, či podrobení se.
---
Tady se už zase točíme v kruhu a nerad se opakuji. Takže to zakončím poslední reakcí:

>...Stále tvrdím, že vzchopit se musíme směrem od sebe, a to dnes vymanit se především duševně. Proto jsem rád, že jsi napsal přesně toto:

>>Nakonec je to i jedno, neboť to mají jedni a ti samí všechno
>důkladně infiltrováno..
----
Asi jsme si nerozuměli? Tímto jsem myslel R+R, ale to zase ty nepřipouštíš. Sdílení těchto informací, kde je příčina současných světových zločinů, jako válek a jiných lumpáren, to zase já považuji za to duševní vymanění. Chápu, k řešení problému to nepovede, ale na druhou stranu ani tohle nelze vyloučit.

203864

02.11.2009 06:39

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: čulík je blb

Mirda 24.?.?.?

>...Co nechápu, je proč systematicky prosazuje Západ přistěhovalectví muslimů když na druhé straně proti nim válčí. Tato obojakost se mi nezdá.
---------
Za "Západ" si můžeme klidně dosadit Voldemorty a když smícháš hejno krocanů s hejnem slepic, tak zdánlivě spokojení sami mezi sebou, tak se po smíchání všichni navzájem poperou. Dva se perou a třetí se směje. A důvod? Trochu to všechno vydráždit (vyprovokovat) a po nekonečných nesvárech, až se patřičně sníží populace na planetě, tak nám Voldemorti oznámí: "Takový holocaust se už nesmí opakovat. Nabízíme všem báječné řešení. Co takhle zkusit NWO, kdy zavládne trvalý a věčný mír"? Kdo by to potom odmítl? [smích]

203867

02.11.2009 07:52

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: Pro prehled veci vrele doporucuji precist clanek o moznostech mikroprodukci

Mirda 24.?.?.?

>...Mnozi v pozadi sveta se netaji svymi plany na snizeni populace sveta...
-------------
TADY to je. Všem na vědomí se dává, že jsme na planetě přelidněni. On se s tím J.D.Rockefeller vůbec netají a tak si to i inzeruje ve státě Georgia na tzv.Gidestones. Dokonce i veřejně na konferenci Bilderbergů prohlásil, že: "Lékařská věda pokročila tak daleko, že se lidský život za posledních několik generací prodloužil o desítky let. Ale je tohle vůbec zapotřebí, když je naše planeta stejně už i tak přelidněna"? Tímto pocitem nutnosti snižování lidské populace už trpěl i jeho otec (stejného jména), který založil různé spolky, jako např. společnost eugeniky a American Medical Association, kde se dává při vzdělávání lékařů především důraz na léčení následků choroby a nikoliv na pacientovo vyléčení. Tímto je zase zaručen trvalý odbyt léků, které jsou vyráběny ve firmách v jeho vlastnictví a nebo ve vlastnictví stejně smýšlejících kolegů, rovněž členů skupiny Bilderberg.

Mají to "dobře" vymyšlené. Třeba takový Výzkumný ústav ravinových chorob nabízí tři různé metody léčení, jako je a)-chemoterapie, b)-radiace (ozáření) a c)- chirurgický zákrok. Přitom se houževnatě a mafiánsky potlačují přírodní, prokazatelně fungující, alternativní metody trvalého vyléčení. A tak je to se vším. Ledvinové choroby, srdeční onemocnění, Diabetická společnost na léčení cukrovky...všude má parazit zastrčné drápky. FDA, Monsanto, laboratoř na výzkum a výrobu bakterio-biologických zbraní. Možná jsem něco vynechal, ale i tak by to stačilo, aby si člověk udělal představu, jací zločinci si tady na planetě hrají se životy jiných lidí a kteří si myslí, že na to mají z titulu jejich moci právo a proto si tady na planetě hrají na pána Boha.

203870

02.11.2009 16:15

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

Mirda 24.?.?.?

je tu ještě bod c) - jezuité infiltrovaní v zednářských lóžích
Napadlo Tě to někdy Mirdo?
------
Vyloučit to samozřejmě nelze, ale podívej se například TADY. Sjeď si myší pomalu dolů a objeví se ti kapitola začínající:

"It was on May 1, 1776, when Dr.Adam Weishaupt founded the Bavarian Order of the Illuminati". Pokračuji dál volným překladem:
Adam Weishaupt, původně jezuitský kněz, opustil řád jezuitů a založil si svou vlastní organizaci v přesvědčení, že pouze jenom několik vybraných a dostatečně osvícených, jsou schopni vést a řídit tento svět. Kde ale takové "schopné" lidi hledat? Následovně je Weishaupt nalezl v různých jiných řádech již v tehdejší době zavedených, které nechal infiltrovat. Byly to řády jezuitů, zednářské lóže, Rosikruciánský řád a jiné doposud dochované středověké řády.

Méďo, máš-li čas, doporučoval bych ti přečíst si celý článek v odkaze a tím si do celého případu můžeme přidat i "našeho známého" Amschela Mayera Rothschilda, důvěrného Weishauptova přítele a spoluzakladatele spolku iluminátů a teď nám do toho už i zapadají prvomájové oslavy za bolševismu, kdy se prvomájovým průvodem oslavovalo "vítězství" pracující třídy. Ve skutečnosti se však nevědomky oslavovalo založení řádu iluminátů - 1. května 1776.

Tohle bychom mohli připsat zase na triko Karlovi Marxovi, který tohle datum uvedl ve svém komunistickém manifestu, což by nám zase mohlo potvrdit, kdo si vypracování Marxova kapitálu objednal? Tohle není jediný článek, kde jsem se s podobnými informacemi setkal a tak nějak mi vychází, že to asi nebudou jezuité, kdo nám tady roztáčí zeměkouli. A jak už i Mirko D. uvedl, zednář Havel bude zaručeně na funkci prezidenta doporučovat dalšího zednáře. Tak už to v tom našem světě chodí. [smích]

P.S. Méďo, nesnažím se ti vyvracet tvůj názor. Tohle bylo jenom doplnění chybějících informací a považuji to i jako odpověď na reakci HHBB. Dál se k této záležitosti vracet nemíním. Děkuji za pozornost [velký smích]

203901

02.11.2009 16:24

Jsme chabí vlastenci, natož čeští nacionalisté

RE: Neprehlednout

Mirda 24.?.?.?

>Hlavne aby si to tez precetli lide jako Striga a ji podobni.
--------
A hlavně taky Rejpal. Ten už se tady dlouho neukázal [mrknutí jedním okem]

203902

03.11.2009 01:29

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

Mirda 24.?.?.?

Když jsem se prodíral touto bouřlivou diskuzí v poště, tak mne napadla podobná reakce. Napsal jsi to za mne Mirko D., takže se pod tohle s klidným svědomím a s uvolněním mysli podepíšu. Díky Mirko.

203944

03.11.2009 17:15

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

Mirda 24.?.?.?

>...Když člověk na chodníku do čehosi hnědého šlápne, také si nevymýšlí k tomu různé složité fantasmagorie, ale napadne ho ta nejsprávnější a nejjednodušší odpověď...
---------
Paní Jarmilo, není vhodnějšího přirovnání. Když tohle HHBB nevidí a navíc nás neustále přesvědčuje, že to, do čeho jsme šlápli není hovno, tak potom se naskýtá jediná otázka: Proč to dělá? Hlupák to není a dělá to opravdu sofistikovaně. Natolik sifistikovaně, že zatahuje do svých "bažin mlžení" i jiné vzdělané a inteligentní diskutéry.

Proč si nepřiznat (a otevřeně), že nám tady z poza opony vládnou agresivní a chamtiví psychopati a aby to mělo nějaký punc mystérie a záhadných propletenců na historickou aristokracii, tak jedou přesně v jejich tradicích. Když si pro fotečku pověsím na krk kříž maltézských rytířů, to ještě neznamená, že jsem jejich vůdcem? Princ Harry se na veřejnosti předvedl v nacistické uniformě se švastikou na rukávu a taky si myslím, že to udělal jenom tak z hecu a nacistu to z něho nedělá?

Takže jsme byli opět přesvědčeni, že to, do čeho jsme šlápli, není skutečné hovno. Jenom to tak vypadá. Hovna si v zásadě nevšímat a začít především pracovat sami na sobě. S tím už nic nenaděláme - to má historické opodstatnění. [velký smích] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

203982

04.11.2009 14:26

Prezident podepsal

RE: podepsal

Mirda 24.?.?.?

>...Takže znovu zopakuji svou oblíbenou větu: Tenhle Vašek je stejný šašek jako ten první Vašek- možná ještě větší, protože rafinovanější a záludnější.
----------
A když ho lidi při procházkách v parku povzbuzovali aby nepodepisoval LS, že s tím nesouhlasí, tak je ještě ujišťoval: "nebojte se, nepodepíšu". A máme to tady. Ale zase bych Klause tolik nezatracoval. Nevíme dostatečně pozadí, co ho k tomu vedlo? Možná dostal zbrusu novou tenisovou raketu z Německa od kancléřky Merkelové i se sadou šesti profesionálních tenisových míčků a neodolal. V takovém případě musí jít veřejné zájmy stranou. [pláč]

204126

05.11.2009 16:35

Prezident podepsal

RE: Světový trojůhelník skutečné výkonné moci ?

Mirda 24.?.?.?

Jak lze pozorovat, tak už ti zase otrnulo, Vojto [chechtot] [velký smích]
Ty jsi nepoučitelný dotěra. Kolikrát už ti tady v diskuzi bylo na tohle téma odpovězeno? Například třeba Čína:

>...Co třeba Čína? Tu také ovládají židovské banky, tajné služby a bůhvíkdoještě?
-----------------
Vzpomínáš si Vojto na ten rozsáhlý traktát od kozoroha, kde ti přesně tohle kozoroh polopaticky a podrobně objasnil? Zkus si vzpomenout. "Rozsáhlý traktát", tak jsi to nazval ty...vzpomeň si. Začíná zapalovat? Když tak si příště dělej poznámky, když paměť selhává. Jen tak mimochodem - nemusíš do všeho stále zatahovat židovské banky, jak to z nějakého záhadného důvodu právě děláš? Co je však podstatné a rovněž i prokazatelné, je skutečnost, že Velký Mao byl Rothschildův agent - poslušný služebníček. Pokud nevěříš, tak si to vyhledej ve vládních archivech [chechtot] [chechtot] a nezapomeň se předem objednat. Zvláště v Číně. Jsou tam fronty.

Ještě něco. Nesnaž se odvádět pozornost hledáním definice výrazu "stupidita". Máš pravdu Vojtěchu, stupidita není hloupost a kdyby tě náhodou opět začaly svrbět prstíčky a budeš cítit potřebu nás tady v diskuzi zaujmout svým tlacháním, doporučuji ti osvědčenou metodu. Zkus si cumlat palec a nebo si okusuj nehty. Ono tě to přejde. Nikoho to tvoje tlachání totiž nezajímá. [velký smích]

P.S. Poznámka pro editora/moderátora. Snažil jsem se vyhnout osobního napadání pisatele příspěvku. Útok je veden pouze na Vojtovo neutuchající a stupidní tlachání [mrknutí jedním okem], které samozřejmě reflektuje povahu pisatele.

204225

07.11.2009 14:22

Prezident podepsal

RE: otázka

Mirda 24.?.?.?

>Vy jste Lisabonskou smlouvu četl, že říkáte, jak je špatná? Či jste snad ústavní právník, že vynášíte soudy o její neústavnosti?
-----------
Nestačilo by sledovat, jakým způsobem se LS prosazuje ??? Nezdá se vám, pane Koubku, že tady se už jedná přímo o vyhrožování a vydírání ??? Proč myslíte, že se v ČR nekonalo o LS referendum ??? Proč nazývali trpaslíci hlavu státu zrádcem národa, jenom proto, že hájil jeho zájmy, ať už to dělal z jakýchkoliv důvodů. Teď už LS podepsal, takže si můžete i Vy oddechnout.

Je až s podivem, že se v každé generaci najdou takové svině, které jsou svojí připosraností ochotny kolaborovat s jakýmkoliv režimem. Ať už jsou to komunisti, fašisti a nebo globalisté. Zkrátka, jsou schopny udělat cokoli, co jim přinese nějaké výhody i kdyby se mělo jednat o udávání svých spoluobčanů, kamarádů a mnohdy i rodinných příslušníků. A nemusí to být pouze ze strachu o vlastní přežití, ale řídí se příslovím:
"Když se chceš mít jako prase v žitě, tak se musíš jako prase chovat".

Samozřejmě tímto nemyslím pana Koubka. To by bylo porušování pravidel diskuze a právem bych očekával, že mi příspěvek neprojde cenzurou. Pan Koubek to zcela jistě nedělá z výše uvedených důvodů. U něho to s největší pravděpodobnosti bude čistě nevědomost.

204343

07.11.2009 16:17

Ameriko, přestaň se plazit před Izraelem

RE: Super velmoc ,ale koho, Americanu v zadnem pripade.

Mirda 24.?.?.?

Člověk by očekával trochu vděčnosti od Vanguarda, když očividně čerpá informace pro své omezené historické znalosti pouze z Wikipedie. Alespoň by mohl poděkovat za souhrn vědomostí, který mu zde kozoroh nabídnul ??? Ale toho se zde v diskuzích od některých nedočkáš z jednoho jediného důvodu - oni to nechtějí slyšet. Nehodí se jim to do krámu.

Právě v diskuzi k tomuto článku by bylo více než záhodné si připomenout trochu podrobněji historii vzniku státu Izrael a jaké to má souvislosti s politikou Spojených států od samotných počátků dvacátého století až do dnešních dnů. Všechny informace, které zde kozoroh uvedl, jsou vesměs ověřitelné a skutečné historické události. Obvzláště pro Vanguarda bych chtěl připomenout, že jedním z důvodů První světové války bylo právě založení státu Izrael. Nově založená Liga národů, předchůdce OSN, neměla v tehdejší době dostatečný počet členů a hlasování pro založení státu Izrael bylo neúspěšné. Přípravy k založení Izraele probíhaly již v průběhu války a jako jedním z důkazů máme Balfourskou deklaraci z roku 1917, čímž byla Palestina vyjmuta z mandátu Velké Británie a předána do pravomocí rozhodování Světového sionistického kongresu v zastoupení Edmunda Rothschilda, tehdejšího prezidenta.

Už krátce po skončení války nastala srdcervoucí mediální masáž o utrpení židů. Objevily se i stejné výrazy jako "holocaust" a jeho šestimilionová varianta, které však tehdy nepadly na úrodnou půdu. Izrael se založit nepodařilo. Proto se již v květnu 1919, na "mírové" konferenci ve Versailles ve Francii, začaly vytvářet podmínky k rozpoutání další války - v pořadí druhé světové. A jak to se založením státu Izraele dopadlo po Druhé světové válce, to už nám tady stručně a pravdivě napsal Vanguard.

204345

16.11.2009 18:12

Život po 20 letech kapitalismu

RE: ne, psal to realista

Mirda 24.?.?.?

>...mohu sem napsat pár kladných stránek nového režimu, aby to bylo trochu vyvážené:

>-můžeme svobodně cestovat
>-můžeme svobodně (zatím) vyjadřovat své názory
>-nemusíme povinně chodit volit (tak ty zmrdy nevolme!)
>-nemusíme povinně pracovat (tak nepracujme![smích])
>-máme k dispozici zázračný svobodný (zatím) internet
>-komunisty znárodněný majetek byl zpátky navrácen i
>normálním lidem
--------
Paní Jarmilo, se vším se dá souhlasit, ale na jak dlouho to vydrží? Vstupem do EU nastává nová totalita...zatím se klícka jenom zmenšuje, než se vrátka úplně uzavřou. Co se týče těch voleb, tak se naprosto nic nezměnilo. Pořád máme dvě možnosti:
Nyní - buď volit jdeme a nebo volit nejdeme. I za bolševika jsme měli dvě možnosti - buď jsme šli volit dopoledne a nebo jsme šli volit odpoledne. V obou případech se volbami stejně nic nezměnilo. Kdyby volby měly něco změnit, tak by je dávno zrušili.

A tohle by měl být citát nominovaný na Nobelovku míru:

>...Nikdy se vládcům světa nepodaří vyrobit z lidí otroky nebo nemyslící žížaly, zkypřující JEJICH planetu Zem. Z jednoduchého důvodu: protože lidé se rodí jako svobodné a myslící lidské bytosti, nikoliv jako otroci nebo žížaly.
-----
Jak lze pozorovat v internetových diskuzích, tak někteří diskutující se jako žížaly soustavně projevují, ale s tím už my nic nenaděláme. Jakmile se objeví tématicky "citlivý" článek, tak tady máme žížal požehnaně. Snad bude i lepší na ně nereagovat a oni se sami pomalu odpalazí? [smích]

204953

17.11.2009 16:12

Život po 20 letech kapitalismu

RE: A pamatje te si

Mirda 24.?.?.?

>Člověče, čtěte ty příspěvky pořádně.
------
Jindřichu, od toho tady xman není. To nemá v náplni práce. Oni jedou přesně podle direktiv ústředí. Máme jich tady v diskuzi více takových a jsou si podobni, jako vejce vejci. Nemyslím tím vyzáž, ale jejich příspěvky. Jim nejde o zdravou a produktivní diskuzi, ale přesně o pravý opak. Odvádět pozornost a vyvolávat nesváry. Čím více reakcí na jejich arogantní urážky, tím více šekelů a jak lze pozorovat, tak si xman svůj úkol splnil (pro ústředí) na výtečnou. Teď už jim dokonce i zvedli plat na 3.85 šekelů za hodinu. Každý se musíme nějak živit, že ano?
Více TADY.

205074

18.11.2009 14:03

Život po 20 letech kapitalismu

RE: A pamatje te si

Mirda 24.?.?.?

Odpověď na vaše dotazy "proč to neuspělo"? najdete v názvu článku, na který jste sem dal tento odkaz. "Ropa vyrobena z plastového odpadu je sedmkrát levnější". Světové ceny ropy určuje OPEC. Ve vedení této organizace sedí představitelé nadnárodních ropných společností, především ropného kartelu Exxon Mobil a Royal Dutch Shell, kteří touto "neviditelnou rukou trhu" náležitě kroutí. Cena za jeden litr benzínu (nebo za barel, chcete-li) je stanovena na tzv. UDRŽITELNOU hodnotu, to znamená takovou cenu, kterou je trh schopen zaplatit. Konkurence pouze zasahuje do zisků "silnějšího" a pokud nějaká vznikne, tak se cílevědomě a nekompromisně musí zničit.

Jak už kdysi J.D.Rockefeller prohlásil: "Konkurence je hřích a neblaze nám zasahuje do podnikání". Ale to jsme už zase u těch "bubáků", na které jsou někteří zdejší čtenáři alergičtí (např. aristokrat). Nicméně i tento příklad, jak funguje "neviditelná ruka trhu", by mohla být ukázkou, jak nám tady xman zapleveluje diskuze, když se tolik neviditelnou rukou trhu ohání.

Nepochybně se nyní naskýtá otázka: "Proč to v Evropě neuspělo a v Americe to úspěšně rozjela firma Envion"? "Zahájení provozu se obešlo bez mediálních fanfár", jak se píše v článku. Nebylo by tohle důvodem k jásotu, když se ušetří naše životní prostředí a současně i za benzín? Jistě bude záležet na "ohebnosti" vládních činitelů, kteří o takovýchto zakázkách rozhodují a ochotně udělí a nebo neudělí podnikatelskou licenci. O tomto zase rozhodují úplatky a lobbyisté ropného kartelu. Proto to pronásledování konkurence. Jsem přesvědčen, že se firma Envion bohužel dlouho neudrží. [pláč] [smích]

205158

18.11.2009 14:45

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

Mirda 24.?.?.?

>Zaše špatně! Zase další volovina! Platy by měly být vyšší, aby byla větší motivace k práci.
--------------
Tady je další ukázka, že tohle nejsou výplody nějakého pomatence mainstreamu, jak se nám tady snaží aristokrat vsugerovat, ale cílevědomé a zákeřné formování diskuze. Xman jede přesně podle šablony sestavené pro veřejné internetové fórum. Mlžit, mlžit a zase mlžit. Stát Izrael si urážet "nenecháme". Jakákoliv kritika Izrele je projevem antisemitismu. Xman to dělá velice opatrně. Naoko s davem (na což neustále poukazuje), ale přitom soustavně proti. Proti všem, kteří ještě používají zdravý rozum.

Ne nadarmo ministerstvo zahraničí v Izraeli vyhlásilo akci: "Potřebujeme tvoji pomoc" pro mlžení internetových diskuzí. Něco jako internetové gestapo - co nepřesvědčíš, to udej. Kritika Izraele se musí zastavit, ohrožuje to jeho existenci. "Židé všech zemí spojte se, Izrael si rozvracet nedáme"(!!!)...vyzývá izraelský diplomat v Kanadě.

205165

18.11.2009 16:10

Podle izraelského rabína judaismus dovoluje zabíjet nežidovské děti

RE: a co Islám ?

Mirda 24.?.?.?

>...Mně osobně jsou odporní jak radikální židy, tak i radikální muslimy a proto si myslím, že je dobré, že si zatím vraždí navzájem. Čím méně zůstane na světě židů, tím lépe pro křesťany - a podobně je to i s těmi muslimy.
------------
Musíš se holčičko zamyslet nad tím, kdo ty extrémisty (radikály) vytvořil a proč? Tvůj pochybný a se situací souhlasný názor poukazuje už na následky. Měla by ses správně zaměřit na příčiny. Děláš stejnou propagandu, jakou se vymývají mozky lidem, na obou stranách barikády - jak židům, tak i muslimům. "Jenom ať se to mezi sebou semele", ale není tohle náhodou záměr? Dva se perou a třetí se směje?

Článek nám jasně naznačuje, jak probíhá propaganda nenávisti uvnitř Izraele a nejen tam, ale jakým způsobem se ovlivňuje všeobecná židovská populace žijící i mimo "svatou" a zaslíbenou (ukradenou) zemi. A ty jim v tom děvenko nahráváš. Není potom divu, že se tímto vytváří davová psychóza. Když budeš neustále poslouchat kecy o muslimském nebezpečí a jak toto nebezpečí ohrožuje existenci státu Izrael, tak začneš opravdu fandit sionistické vládě, která tě proti tomuto nebezpečí "ochrání". Alespoň to neustále opakují.

Nepopírám, že muslimský extrémismus neexistuje, ale to je vzájemně vytvořeno stejným způsobem a se stejným záměrem. Potom je i snadné si nepřítele vypěstovat. Potom je i snadné podplatit několik členů politické strany Hamas, aby zařídili seslání pár rachejtlí na území Izrele, ale jenom tam, kde žijí převážně noví židovští emigranti z Ruska. Tohle jsou předem vykalkulované a plánované oběti. V rámci propagandy si je nabrali do Izraele (zákon návratu domů), ale zase v rámci "ekonomického" a etnického výběru (nebo-li čistky), se jich potřebují zbavit. Oni nejsou velikým přínosem pro Izrael. To nejsou ti kóšer židi, co se týká náboženského přesvědčení nebo majetkových a investičních schopností a očekávaných předpokladů.

Proto si myslím, že zastavením finančních dotací do Izraele, ať už z EU, z Německa a nebo z kapes amerických daňových poplatníků se sionistická vláda dlouho neudrží a tím končí i jejich propaganda s vymýváním mozků o ohrožení existence Izraele. Jistě, vezme to dvě až tři generace, aby se populace přeorientovala a psychicky ozdravěla, ale snad jedině tady je naděje na změnu a život ve vzájemné harmonii. Myslím si, že tohle je lepší řešení, než doufat, že se všichni navzájem vyvraždí. [velký smích]

205169

18.11.2009 20:00

Život po 20 letech kapitalismu

RE: A pamatje te si

Mirda 24.?.?.?

>...Asi vážně v tomto světě nejde o zachování životního prostředí a už vůbec ne o to, aby ceny benzínu (a nejen jeho) byly v souladu se zájmem obyčejných lidí, ale jen a jen o zisky a privilegia určitých skupin.
-------------
Přesně tak to tady na tomto světě chodí. Světu vládnou mafiáni, bezohlední chamtivci, váleční a environmentální zločinci. Možná jsem na něco zapomněl?...jo, a taky psychopati, kteří si myslí, že jsme se už přemnožili a pro udržení životaschopnosti naší planety se musí drasticky snížit lidská populace. Tak to máte, pane kolego. Člověk potom nemůže být překvapen, že cokoliv, co alespoň částečně nahradí těžbu ropy nemá šanci na úspěch. Kdo kontroluje světové ropné zdroje, ten současně určuje cenu ropy s cílem uzavřít kohoutky a vytvořit její nedostatek a tím udržet ceny ropy na vysoké úrovni. Proto se vedou ty současné války o ropné zdroje. Vyloučit konkurenci.

Už dávno se mohlo jezdit na vodík a nebo na baterie, ale to se nehodí do "jejich" podnikání. Existuje i mnoho jiných doposud neprobádaných energetických zdrojů, které by ropu, jako palivo nahradily. Troufnu si uvést takovou malou sci-fi spekulaci. I takové akustické vlny, by mohly být využity k pohybu automobilů. Mám rád svižnou jízdu po dálnici a z vlastních zkušeností vím, že mne předjede jenom ten, komu v autě duní repráky. [mrknutí jedním okem] [velký smích]

205184

18.11.2009 21:55

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

Mirda 24.?.?.?

>jasně a já jsem agent přisluhovač [velký smích]
-----
Asi nebudeš? Jak mohu vidět ze tvých odpovědí, tak to bude spíše sladká nevědomost a život v iluzích. Ale nic si z toho nedělej aristokrate. Uklidni se, jsi na správném webu. Na ty mzdy ti už s naprostou logikou odpověděl "pajtáš" a snad to i ty a xman pochopíte? Čili paní Jarmila má pravdu a jenom malinko doplním. Odměna za práci je pochopitelně motivací v pokračování dobře odvedené práce. Tohle si musí každý podnikatel uvědomit. Princip odměňování ve zdravě fungující kapitalistické společnosti ve vztahu zaměstnavatele k zaměstnanci je: "Ty uspokojíš moje potřeby (výroba/obchod, atd.) a v této návaznosti zase já uspokojím potřeby tvoje". Tohle může fungovat pouze v úzkém okruhu šéfa/majitele, který má přehled, co se ve firmě děje. Tedy v malé firmě, kde se pohybuje tak zhruba 15 zaměstnanců. Když si šéf uvědomuje, že má ve firmě kvalitního (nenahraditelného) zaměstnance, tak aby si ho udržel a dotyčný mu neodešel ke konkurenci, tak si ho i přeplácí.

Nemusí to být jenom výše platu, ale i jiné výhody, včetně mimořádných odměn jako jsou prémie, firemní vůz i k soukromému použití, včetně firemní kreditní karty na údržbu vozu a nákup pohonných hmot. Nebo třeba mobilní telefon a účet za hovory jde na firmu. Motivací je samozřejmě víc. Tohle ve velkých firmách (korporacích) nemůže fungovat. Tam je šéfů hodně a nikdo - zdá se - nenese za nic zodpovědnost. Lze to i přirovnat k vedení podniku v socialistickém zřízení a tomu současně i odpovídá odměna pracovníků na nižším stupni výroby.

Abychom se s tímto vešli do tématu článku, tak to, co se momentálně děje v ČR, to není kapitalismus, ale v převážné většině mafiánský hyenismus, kdy uměle vytvořená nezaměstnanost vytváří z lidí novodobé otroky, kteří (většinou) bojují o pouhé přežití. Stejné se děje i na tomto kontitentě v Severní Americe), kdy záměrným přesunem pracovních příležitostí do jiných zemí se vytvořila nerovnováha pracovního trhu a současně i potenciální armáda vojáků imperiální mocnosti.

>...ale tys chtěl jen podkouřit jarmile trošku postrašit všudypřítomným židem a nahonit si triko ne?
-----
Co to blábolíš aristokrate? Bavíme se o ekonomických podmínkách včera a dnes a ty do toho musíš pokaždé zatáhnout jakousi etnickou skupinu lidí [velký smích]

205192

19.11.2009 08:19

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

Mirda 24.?.?.?

>...já si myslím že v této oblasti je jakákoli regulace špatná protože dělá víc škody než užitku...ono přeci nejde jen o tlak zaměstnance na vyšší mzdu a tím vyšší náklady máš zde ještě tlak kupujícího služby/zboží na nižší cenu a tím nižší tržby...
-----
Stoprocentní souhlas. Jakákoliv regulace ze strany vlády je v protikladu se zájmem svobodného podnikání. Uvedu ti ale opačný příklad, se kterým se v kapitalistickém podnikání setkáš už od samotných počátků historie kapitalismu. Když se tady v Kanadě začala v polovině 19-tého století budovat železnice, tak "stavitelé" vytvořili nátlak na vládu, že potřebují více emigrantů a nejlépe z Číny (levná pracovní síla). Železniční doprava byla v zájmu celé společnosti, tak vláda rozjela nábor pro získání nových emigrantů a to nejen z Číny, ale i z Evropy.

Počty nově příchozích byly samozřejmě nadsazeny. Přijalo se více, než bylo potřeba a to jenom proto, aby byl pracovní trh přesycen a tím pádem se cena za pracovníka mohla udržet na životním minimu. To, co vidíme v dnešních dnech v Evropě, především tedy v ČR, to není nic nového pod sluncem. Jinými slovy bychom to mohli označit, že "historie se opakuje". Exman by tohle snad i nazval "neviditelnou rukou trhu"?, jako třeba tímto prohlášením (cituji z jeho příspěvku): Důležíté je si uvědomit, že bez toho zlého kapitalisty by práce nebyla vůbec. Není tohle výsměch do tváře všem, kteří se nemohou dopočítat, jak zaplatí tento týden účty, přestože se na jídle už nedá více uškudlit?

>a já pochybuju mirdo že by sis byl ochoten koupit televizi za desetinásobek toho co stojí dnes jen proto že je vyráběna u nás...
---------
Situace na dnešním trhu je naprosto zoufalá. Z vlastních zkušeností vím, že cena většinou odpovídá kvalitě zboží a i známé značky, jako např.SONY mají již na štítku "Made in China". Osobně proti tomu moc nenaděláš. Na výběr už není, což jsem sám zjistil. Ty levné šmejdy zase tak levné nejsou, když je musíš během životnosti dražšího výrobku třikrát i vícekrát obměnit. Jak je vidět, tak se s tebou, aristokrate, dá i docela slušně diskutovat, ale to jen v případě, když zanecháš toho bubáka antisemitismu v šuplíku.

P.S. Vzkaz pro Vojtu. Vojto, jsi s tím tvým nemístným příkladem mimo téma a raději budu diskutovat s někým, kdo má o diskuzi zájem.

205230

19.11.2009 08:55

Hodina času

RE: Nezapomínejme

Mirda 24.?.?.?

"SONY 89" - nepochopil...
"amp 213" - nepochopil...
Samozřejmě, že se nejedná o úplatkářství. Ten kluk to myslel pouze symbolicky. Chybí mu máma. Jako mnoho jiným dětem v této uspěchané společnosti. Ten článek se sem naopak hodí, jako ukázka, kde jsou naše priority? Přemýšlejte o tom trochu. Jak je vidět, tak přemýšlení vám oběma moc nejde. [pláč]

205231

20.11.2009 17:57

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

Mirda 24.?.?.?

>Už mě nebaví pořad dokola opakovat to samé.
------
Nemusíš stále dokola opakovat to samé, stačí, když budeš reagovat na reakce a dotazy.
Tak se mi ta Jendova reakce líbí, že jsem to zde musel zopakovat [chechtot] [velký smích] ...

xmane, co mne utvrzovalo v tom, že jsi nasazený agent "rozvraceč diskuzí", to byly ty tvoje arogantní a nelogické (snad záměrně?) výkřiky. Na agenta Mossadu jsi se pasoval sám, ale buď bez obav, tohle se nikdo z nás ani nedomníval? Ale když už jsi to nadnesl, tak pro jistotu, aby ti uvěřili i ti skalní nevěřiči, kteří nevěří nikomu a ničemu už ze zásady a kteří si myslí, že náš svět je plný náhod a zázraků, tak by bylo záhodno to tady v diskuzi veřejně a nahlas všem oznámit. Nejsem agentem Mossadu...a je to(!!!)

Víš xmane, my dva máme hodně společného. Oba umíme číst a psát. Oba používáme mozek. Jenom s tím rozdílem, že každý z nás jinak. Teď už ani netvrdím, že jsi nasazený agent na rozvracení diskuzí. Změnil jsem názor. Tobě zkrátka chybí přehled a životní zkušenosti. [mrknutí jedním okem]

P.S. Jendo, díky za reakce. Už jsi mi tady chyběl. Aristokrat nemá ani tušení, s kým tady diskutuje? Jinak by projevil mnohem více respektu [velký smích]

205366

21.11.2009 14:19

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

Mirda 24.?.?.?

>Víš jak to je s respektem mirdo...[smích][smích] Já bych více ocenil, pokud by aristokrat projevil více Vhledu a pozornosti vůči tomu, co se mu snaží ostatní sdělit.
-----------
Pokusil jsem se o vtip, ale zřejmě to tak nevyznělo. Vtipálek ze mne asi nebude? Jinak se vším Jendo souhlas a to je také důvodem mého odmlčení. Znáš to: MLČENÍ znamená souhlas.

205413

23.11.2009 07:56

Hodina času

RE: Nezapomínejme

Mirda 24.?.?.?

>Co to je ten Zeitgeist. Cosi nepoctivého tam lze tušit. [zmaten]
--------
Velice podnětná připomínka, mtk. Už dřive jsem o tomhle přemýšlel, kdo může mít tolik informací a taky zájem, aby nám tady v podrobné formě ukazoval plány lidí za oponou? Naskýtá se tedy otázka: Qui Bono?

Mně osobně to připadá, že z největší pravděpodobností můžeme hledat investora, neboli zadavate objednávky od tvůrce Zeitgeist přímo na vrcholu pyramidy. Silně mi to zavání rothschildovinou. Ale proč by to dělali? Možná sarkasmus? Možná svérázná potřeba ukázat ostatním podnájemníkům naší planety, co se chystá? Možná kombinace všech těchto psychopatických odchylek a současně se ujistit, jak to bude na veřejnost působit?

Nelze označit Zeitgeist za vyložené lži, nicméně se to shoduje se vším, co bylo už dřive na tohle téma na internetu vypuštěno a nejen, že se to shoduje, ale zapadá to i do reálného uskutečňování oněch plánů na vytvoření NWO. Tohle by mohl být i další důvod, proč se to najednou všude a všem oznamuje a proč ti "za oponou" cítí potřebu manifestačního zjevení? Neboli sebeodhalení.

Pro nás konspirátory, pro nás byl Zeitgeist jenom potvrzením toho, co jsme už dříve věděli a za sdílení těchto informací s jinými lidmi (třeba i na tomto fóru), jsme byli často posílání na psychiatrické léčení. Tímto se v podstatě potvrdilo, že ti konspirátoři měli přeci jenom pravdu. Teď tady máme druhou skupinu lidí, kteří si kolem sebe vytvořili neprodyšnou bublinu iluzí, která se jim najednou začíná bortit. Pro takové lidi to musí být rozhodně šokující informace. Máme jich tady v diskuzi několik, ale nechci jmenovat, abych zbytečně nerozvířil nekončící a nic neříkající debatu. Tito lidé si totiž na tu svoji bublinu sáhnout nedají. A jak za ty svoje iluze bojují, můžeme pozorovat nejlépe na Nezvědavci.

Tady přichází ten další důvod. Vytvořit psychologickou depresi, která spojením s uměle vytvořenou ekonomickou krizí vytvoří davy sebevrahů a tím pádem se splní těm na vrcholu pyramidy, zde především J.D.Rockefellerovi, ten jeho zrůdný plán na depopulaci planety. Není to svým způsobem "geniální" nápad? Nikdo je nemůže soudit za cílevědomou genocidu na planetě. Každý, kdo trochu logicky uvažuje a dá si dvě a dvě dohromady, tak mu musí zákonitě vycházet R+R, přestože tyto dva Zeitgeist nezmiňuje, ale přitom poukazuje na mezinárodní bankéře.

P.S. Jendo, souhlasím se vším, co jsi napsal, ale nemohu souhlasit s tím proč to děláš. Copak jsi zapomněl, proč se tady v diskuzích HHBB producíruje? On se už vykecal Vložený obrázek a důvod jeho přítomnosti je zřejmý. Nic víc se od něho nedozvíš. [mrknutí jedním okem]

205484

23.11.2009 09:12

Zveřejněné emaily důkazem konspirace mezi vědci, tvrdí skeptikové

RE: To je právě otázka qui bono? - komu to prospěje?

Mirda 24.?.?.?

>Klidně je možné (netvrdím, že to tak je určitě), že to prospěje rozvinutým ekonomikám, které mohou už dnes například prodávat svoje "povolenky na exhalace", těm méně rozvinutým, které tak vlastně "pokutují" za jejich chudobu.
--------------
Je to přesně naopak. Připouštím, že se se planeta mírně otepluje, ale v zimním období se zase ochlazuje a nemá (nebo nebude to mít) s lidmi nic společného. Celý ten humbuk je vymyšlen na zavedení další daně. Tak zv. uhlovodíková daň. Anglicky "carbon tax", která se už zde v Kanadě v některých provinciích vybírá. To znamená, že ten, kdo se podílí na rozvoji ekonomiky (dojíždí do zaměstnání, výroba se spotřebou plynu a ropných olejů), ten zaplatí další poplatek ze svých už tak značně zdaněných a omezených příjmů. Ty méně průmyslové země jsou od této daně osvobozeny. Všichni. Nejen všeobecná populace, ale i průmyslové podniky. Údajně se těm méně rozvinutým zemím tyto peníze poskytují. Je to svým způsobem srovnání ekonomických podmínek a ekonomické úrovně. Ti, co ještě chodí, musí zaplatit těm, co se již plazí. Já to vidím jako zavádění globálního socialismu a kdo má z toho prospěch? Přece globalisté. Ten, kdo si myslí, že nám tady zavede NWO a jednu světovou vládu. Proto i ten povyk s globálním oteplováním.

205493

23.11.2009 18:29

Hodina času

RE: Nezapomínejme

Mirda 24.?.?.?

Jako bych to tušil? Tolik reakcí si ani nezasloužím [velký smích] Vyjádřím se krátce v reakci na tvůj příspěvek Jendo a taky díky za tvůj neskonalý a optimistický boj s lidmi, kteří v podstatě pravdu odmítají slyšet, ať už z jakéhokoliv důvodu.

Jak je vidět, tak to naše sdílení názorů se v této diskuzi zase nikam nepohlo a jenom mne to utvrdilo v tom, že sdílení názorů se zkrátka nehodí do scénáře těch za oponou. Proto mají ve všech veřejných diskuzích nasazeny svoje lokaje k hlásání té jiné pravdy a to především k odvádění pozornosti od skutečných problémů. HHBB mi v jedné z diskuzí napsal, že poukazuji na mezinárodní bankéře jenom proto, že jsou to židi [velký smích]. No to je argument jako dělo (!!) Takže se to svede na antisemitismus a konec debaty. Už jsme to tady zaslechli několikrát, neníliž pravda? I aristokrat tohle zaklínadlo zde již jednou použil v diskuzi o Jordanu Maxwellovi.

Nechci se však rozepisovat, abych stále dokola poukazoval, odkud lze očekávat od Systému/establishmentu, tedy přímých lokajů mocných, další podpásovku. Kdo chce, tak si informace sám vyhledá. Od nás "informovaných", nebo také znalých věcí a souvislostí to považuji jenom jako určité nasměrování. Tak to alespoň vidím já. V podstatě ani nezáleží na tom, kdo se zde tváří jako vládce na planetě, zda-li to je tlupa maltézských rytířů, banda jezuitů, nebo samotný papež a nebo si tady hrají na pána Boha R+R plus 400 dalších mocných/nemocných?

Jde jen o to, aby si každý uvědomil, že za své svobody si musí lidé bojovat a že nic se neděje náhodou. Všechno jede podle předem připraveného a zdá se, že "úspěšného" scénáře. Tedy nikoliv (jak tvrdí HHBB), že jediné řešení je v tom, že jakmile začneme pracovat sami na sobě, problémy ve společnosti se jaksi sami vytratí. Já zase naopak tvrdím, že se musíme nejprve sjednotit a řešení se až potom společným úsilím najde. Přihlouplé návrhy Josepha/ne Josepha, že se snažíme vytvořit tým prokurátora a soudce, to můžeme rovněž vyloučit. To jsou jenom hloupé provokace a osobní výpady. Takže jednoduše řečeno, sdílení názorů přinutí ostatní k přemýšlení a snad i ke spolupráci? Otevřít lidem oči - to je skutečný záměr. Když se potom bude jednat o svolání demonstrace na prosazování svých práv a svobod, tak pět lidí na rohu ulice s plakáty si nikdo ani nepovšimne. Padesát lidí se snadno rozežene slzným plynem a vodním dělem (zatím jenom vodním). Kdežto padesát tisíc lidí bude zcela určitě vyslyšeno. A tohle je myslím skutečným důvodem našich diskuzí. Podstatou je - poukázat na to, odkud vane vítr a jaký další výprask lze očekávat. Co proti tomu dělat, to už nechám na kolektivu. Tohle je také hlavní důvod, proč se tady já osobně v diskuzích vyskytuji. Dávat věci do souvislostí s poukazem na poznatky z důsledně utajované historie. [mrknutí jedním okem]

205556

24.11.2009 02:10

Hodina času

RE: Nezapomínejme

Mirda 24.?.?.?

>chtělo by to v průběhu diskuzí zachovat aspoň trochu konzistence, mohli byste se zdát časem i nesrozumitelní
------------
HHBB, vytrháváš věty z kontextu a potom bazíruješ na tom, že se s Jendou neshodujem. Nezáleží na absolutní shodě. Podstatné je, že se shodujeme na zásadách a souvislostech ve všem, co pomáhá v odhalování zločinů proti naší lidské civilizaci a to cílevědomou snahou několika psychopatů na špici pyramidy. A obvzláště právě v této době, kdy se skutečně už jedná o naše přežití. Sleduj světové dění a pochopíš o čem hovořím. Klidně si je nazývej maltézské rutíře a nebo jezuity. Na tom už nezáleží a taky jsem to v mém předchozím příspěvku napsal. To byla tahle věta:
>V podstatě ani nezáleží na tom, kdo se zde tváří jako vládce na planetě...
---
To nebezpečí je skutečně reálné, aniž by si to dotyční psychopati uvědomovali, ale chytne nás to všechny, včetně jich samotných. Proto si je nazývej jak chceš. Kdo má alespoň trochu přehled, ten ví, o čem a o kom hovořím. Očividně ty patříš do jiného mraveniště a tak si pokračuj v tom svém mlžení. Ještě něco. Nechtěl jsem reagovat na všechny tvoje výplody, ale i ten Emmanuel Joseph, na kterého jsi tady nechal odkaz, ten sice byl vychován u jezuitů, na což soustředěně poukazuješ, ale zdá se, že ty čteš jenom něco. Jenom to, co ti vyhovuje. BTW, byla tam i zmínka, že ho někdo z velice mocných lidí z Anglie finančně založil. Tohle jsi tedy v diskuzi zapomněl dodat. Tohle byl další důkaz, tvého záměrného mlžení.

205582

24.11.2009 05:07

Hodina času

RE: Nezapomínejme

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, jen jsem tě upozornil na podprahově šířený "omyl". Nějak ses toho lekl, proč?
----------
Tady sis to náležitě přibarvil, HHBB. Už ze zásady jsem na tebe nechtěl reagovat, ale budiž...ať se ostatní diskutující přesvědčí o tvých zamlžovacích schopnostech. Tohle jsi sem dal ty:

>Cituji:
>"Ten průser začal roku 1913, kdy Paul Warburg, J.P. Morgan,
>tým Rothschild/Rockefeller a další (všechno židi), podvodem
>získali Federal Reserve Bank do jejich soukromého
>vlastnictví."


>nebo třeba tady...
>{"Co nám však v učebnicích zapomněli napsat, že Trocký
>(Bronstein) a V.I.Lenin, oba židi byli pozváni do New Yorku na
>přípravu oné "rudé revoluce".
-------
Možná jsem to kdysi napsal a možná nikoliv? Ale tohle nebylo součástí naší nedávné diskuze, kdy jsi na mne vyjel s tím antisemitismem. Tady je ta ukázka z naší diskuze pod článkem "Nenechme si kálet na hlavu státu", k čemuž jsem i referoval:
HHBB Mirdovi:
>Upnout se na ty historky o zlých židech, znamená celou tu hru
>posilovat bez ohledu na její nějakou pravdivost. Jinak jsem tu
>Mirdovi už snesl pytel argumentů poukazující na děravost teze o
>všemocných židobankéřích, jenže on to nějak nečte...

Moje odpověď:
>Vypadly ti karty z rukou, HHBB. Nikde jsem neuvedl jejich původ. Přitom J.D.Rockefeller žid není, ani J.P.Morgan a zcela jistě se najdou i další. O tohle ti tedy šlo ??? Nehraješ poctivě HHBB.
------
Upozorni chlapce na ústředí, ať si dají příště záležet s přípravou reakcí. Nebo je to tvoje vlastní podpásovka a doluješ z archivu staré příspěvky, abys sis podpořil a oddůvodnil vlastní úlet? Ať je to jakkoliv HHBB, ostatní čtenáři, včetně aristokrata si jistě touto ukázkou názor na tebe pozmění. Tedy - nejen mlžič, ale i lhář. A tolik ti aristokrat fandil...[velký smích]
Na ostatní už reagovat nehodlám. Žádný přínos a nic nového jsem se od tebe nedozvěděl. Jenom jsem se více přesvědčil, že s hadem férově diskutovat nelze. [oči v sloup]

205587

24.11.2009 13:42

Hodina času

RE: Nezapomínejme

Mirda 24.?.?.?

>Nehledě na to, že je skutečně pravda...
-------------------
Jistěže to je pravda, paní Jarmilo. HHBB má částečně pravdu v tom, že židi jsou k tomu padoušnictví - na které poukazujeme - využiti, avšak nikoliv zneužiti, jak se nám HHBB snaží podsunout. A když potom dojde (pokud dojde) na lámání chleba, jak se to v průběhu naší historie mnohokráte opakovalo, tak to ovšem schytají úplně všichni i ti, co to zdědili na základě toho jejich nesmyslného zákona dědičnosti etnicity a nebo náboženské víry. Právě tito lidé židovského původu se za svůj původ přímo stydí a stejně jako zbytek doposud zdravé populace na ty lumpárny jiných soukmenovců sami ochotně poukazují. Přesně jak to děláme my tady v diskuzi a spolu s námi miliony dalších lidí v různých koutech světa. Lze to sledovat v internetových diskuzích.

Musíme si ovšem přiznat, že schopnosti (nebo také tendence) šidit ve svůj vlastní prospěch mají všichni z nás, bez rozdílu náboženství, národnosti a rasy. Až potom výchovou se vtisknou do rozvíjejícího se mozečku malého dítěte zásady a principy spořádaného a slušného soužití v lidské společnosti.

A tady jsme u toho jádra pudla a vezmu to přímo na DŘEŇ (jak by to nazval jansmith) [mrknutí jedním okem] V tomto jsem s HHBB zajedno a jelikož jsme už s touto diskuzí v archivu, tak se jistě i vyhneme primitivním nálepkám antisemitismu od přecitlivělých jedinců onoho etnika té skupiny takto "postižených" židů. Ty rozdíly v židech/Židech a ostatních příslušnících lidské společnosti jsou dány výchovou, která se u židů traduje z generace na generaci již někdy od třetího století našeho letopočtu. Možná i mnohem dřívějšího data, záleží na tom, kterou knihu použijeme. Nikdo už asi nezjistí, kdy přesně vznikl Babylonský Talmud? A právě tato židovská "kultura" se houževnatě prosazuje právě v synagogách a je samozřejmě u mnohých židů s nadšením přijímána. Kdo zná Talmud, tak si již celý obraz dokreslí sám.

Židé jsou touto výchovou "schopnější", ale také náchylnější ke zneužití, což se potom projevuje u některých z nich v jejich chování a jednání s ostatními lidmi. Přiznejme si, mají k tomu vypěstovaný "talent", nikoliv však nadprůměrnou inteligenci, jak nám nějteří z nich podsouvají a jsou na své "úspěšné" soukmenovce hrdí. Našinec vychovaný na jiných kulturních zásadách by tohle skutečně nedokázal. Mohl bych uvést stovky příkladů z nedávné historie i současné politické scény, kde můžeme vypozorovat názorné příklady v praxi. Mám však jenom hodinu času. Tímto jsem se dokonce i vešel do tématu článku - "Hodina času". Ale to už by byla opravdová "židovina" [smích]

Přátelé, díky za spolupráci v diskuzi. Především Jendovi a paní Jarmile. HHBB se už bude muset se svým svědomím vypořádat sám. A přitom by to bylo tak jednoduché...stačí jenom říct R+R [chechtot] [chechtot] [chechtot]

205613

24.11.2009 14:15

Hodina času

RE: Nezapomínejme

Mirda 24.?.?.?

>Dobrá HHBB. Budu na to co jsi napsal (ale i nenapsal) pamatovat a Peace s tebou.
-----------------
Jak sám vidíš Jendo, tak vlastně vůbec, ale vůbec nic nenapsal. Dokázal to "nic neříkání" roztáhnout na sáhodlouhý příspěvek, ale nic nám v tom nesdělil. Tomu se říká "dokonalá sofistikovanost". Náležitě to zamotat do rádoby inteligentního obkecávání a vyhnout se podstaty věci a přitom napadat oponenty za nepochopení jeho nakydaného materiálu. To už je něco, co se hned tak v diskuzích nevidí [chechtot]

205618

25.11.2009 05:33

Hodina času

RE: Nezapomínejme

Mirda 24.?.?.?

>Skutečně tě chápu mirdo...
---
Prdlajs chápeš. Dlužíš mi ještě vysvětlení, případně i omluvu ohledně podsouvání archivovaných a možná i záměrně přizpůsobených příspěvků do současné diskuze s poukazem, že to bylo moje vyjádření, ale to by bylo na tebe asi trochu moc ??? Že ano, HHBB ??? Omluva zřejmě nebude součástí agenturní diskuzní předlohy. Nemám už nadále zájem s tebou pokračovat v nic neříkající diskuzi. Je to skutečně ztráta času. Klidně si reaguj kolikrát chceš. Vytrhávej si nadále věty z kontextu a porovnávej souhlasné a nesouhlasné názory. Je vidět, že už ze zoufalství stejně nedokážeš rozumně reagovat, proto já v této diskuzi končím.

To platí i pro Josepha/neJosepha, (pokud tohle čteš?) - na anonymní korespondenci z prozíravosti nereaguji a to platí i v případě této diskuze. S prázdným šuplíkem komunikovat nedokážu.

Současně se loučím v této diskuzi i s Jendou. Díky kamaráde za tvoje obětavé a smyslplné reakce. Sejdeme se v diskuzi jinde a jindy. [mrknutí jedním okem]

205660

26.11.2009 06:18

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

RE: A je šídlo z pytle venku!

Mirda 24.?.?.?

>Link nefunguje.
---
Zkusme to takhle:

http://ec.europa.eu/budget/reform/issues/article_5...

205747

28.11.2009 16:29

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Jedinečná kniha

Mirda 24.?.?.?

>V Izraeli právě vyšla populární kniha "The King's Torah"
-----------
Ty odkazy se při ukládání někdy roztrhnou, že se v tom ani čert nevyzná. TADY je jeden a tady je ten další: Haaretz.
Sašo díky za odkazy a upozornění. Tohle si dělají izraelci sami. Vždyť jim to omezí turistický ruch. Především rodiny s dětmi už tam nepřijedou. [mrknutí jedním okem]

205906

30.11.2009 18:54

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

Mirda 24.?.?.?

>Hele Hesteroy nedělej uraženýho, rádi tě čteme. Nemyslím, že jsem moc odvážný, když píšu v množném čísle.
------------
Také já se přidávám k "opuštěným" čtenářům. Hestroy byl jeden z mála pisatelů, který se obětavě postavil čelem proti urážkám zdravého rozumu. A možná právě tohle byl záměr editora? Nechat nasírací příspěvky bez odezvy a tímto takovéto příspěvky sami vyšumí doztracena, místo opětovných reakcí nasíračů. Ať je to jakkoliv, Hestroy mi zde v diskuzích bude chybět. Škoda, že se rozhodnul odejít navždy.

206040

01.12.2009 01:58

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Jedinečná kniha

Mirda 24.?.?.?

>plný název knihy je "Torat Hamelech: Dinei Nefashot Bein Yisrael Le'Amim" (The King's Torah: Laws of Life and Death between Jews and the Nations)
---------
Děkuji za doplnění. Bylo to v podstatě potvrzení shora uvedených odkazů s vyjádřením, že ne všichni izraelci s tím souhlasí.

206047

01.12.2009 13:17

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

Mirda 24.?.?.?

>...Dost mě to naštvalo a urazilo. Já na místě editora bych tyto bzučící mrchy nekompromisně mazal a likvidoval (...). A to bez smilování. Cenzura, necenzura.
----
skude, stoprocentní souhlas, až na tu cenzuru. Nemohu a nechci hovořit za editora, ale napíši ti svůj názor. Jak se zbavit těch různých nýmandů a přizdisráčů (jak jsi je výstižně nazval), kterým Zvědavec překáží a proto zdejší diskuze zaplavují svými jedy a soustavnými urážkami zdravého rozumu? Musím zde připomenout, že Zvědavec současně bojuje za svobodu slova a svobodu projevu, čili cenzura nesmí být použita k potlačení opačného názoru. Každý soudný člověk musí rozpoznat co je a co není ubohá, ponižující a sprostá provokace. Jedním ze spolehlivých řešení je ignorovat jejich žvásty a jednoduše na ně nereagovat. Přestane je to bavit a sami se vytratí. Metoda, kterou používá "jansmith" - reagovat na provokace se sdělením opozičního názoru jiným lidem, nemusí být vždy úspěšná. Proto raději NEREAGOVAT.

206071

05.12.2009 18:44

Pozvánka na hlavní líčení

RE: Hodne stesti,

Mirda 24.?.?.?

>pani Jarmilo podle meho slepiciho rozumu bych nijak neprovokovala a zvolila jinou taktiku odporu.
----
Přesně tak. Trefila jste se přímo do černého.

>Tento proces povazuji za snahu vnaset mezi lidi nesvar a neduveru ve svobodu nazoru a slova a justici.
---
Celý tento proces byl vymyšlen na umlčení nepohodlných názorů a jako záminku k odvedení pozornosti byl použit příběh holocaustu (viz přeložený článek jiného autora o jiné, než té všeobecně uznávané variantě).

Slovo se musí rozkřiknout. Příjďte všichni podpořit vydavatele Zvědavce v jeho boji za svobodu slova. Je to v zájmu nás všech. Uvědomte kamarády a rodinné příslušníky. Týká se to především naší mladé generace. Bude to jejich život a nepřipusťme, aby byli odkázáni si zopakovat to, co už tady jednou bylo - život v totalitě.

Zaplňte soudní budovu! Kdo může přijít, ukažte svou podporu. Jenom ať se to nezvrhne v protižidovské demonstrace. Tohle je jejich záměr. Odvést pozornost od postupného odstříhávání občanských svobod a k tomuto účelu byla opět zneužita pospolitost naších židovských spoluobčanů. Jak nám historie napovídá - židé jsou pro společnou "věc" ochotni udělat téměř cokoliv. Poučme se proto z historie a nepřipusťme, aby se nám stejný scénář opět odvíjel před našima očima.

206359

15.12.2009 07:54

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

Mirda 24.?.?.?

Jendo, jenom aby dvaašedesátka nebyl zakuklený maltézák a sofistikovaně to neháže na ty chudáky R+R Ltd a spol.
[chechtot] [chechtot]

Právě teď se to světovládci v Kodani jen hemží, tak uvidíme, kdy se nám konečně představí samotný velký šéf zeměkoule? Kozoroh k tomu napsal dole dosti obsažný příspěvek. To video (Christopher Monckton vypovídá, o kterém se kozoroh zmiňuje), to jsem už viděl a celkem to všechno zapadá do scénáře. Tohle však patří pod jiný článek, proto to nechci rozvádět.

Pár slov k tomu, co zde napsal kolega "62". BTW, velice pěkně a logicky objasněno. Celá ta finanční pyramidová džungle se dá nazvat "loupež dvacátého století" a tak to jede už od založení FED-u r.1913. Ten "stock market trading", neboli "Wall Street mafie v akci" - jak kolega popsal - tak bych ještě jednodušeji přirovnal ke skupině investorů, kteří sedí v jednom kruhu a předávají si hořící zápalku. Každé přebrání znamená nákup/prodej a tak to jde kolem dokola, až ten poslední z investorů, komu ta zápalka dohoří v ruce, ten si popálí prsty. Ten trik je v tom, že několik z těch košer zasvědcených vypadnou ze hry ještě dříve, než zápalka dohoří. Říká se tomu insider trading, nebo také střet zájmů, což je stále ještě i v této době považováno za kriminální zločin. Teď už možná i Vojta pochopí? [smích]

P.S. Tak mi to připadá, že HHBB vypadl ze hry. Že by byl v Kodani a počítal tam maltézáky?

207004

15.12.2009 09:07

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Mirda 24.?.?.?

Jak je z toho všeho vidět, jste mstivá ženská, která se domnívá, že si může vůči komukoliv z občanů české republiky dovolovat úplně všechno.
--------
To je ten jejich boj proti antisemitismu(!!!) Škoda ztrácet nervy, paní Jarmilo. Tímto jejím jednáním paní Tydlitátová zdiskreditovala celou tu její Ligu proti antisemitismu. Člověk si alespoň udělá obraz, o co jim vlastně jde. Je docela možné, že i ten státní zástupce bude členem onoho spolku? Jistě se tam najde i řada slušných lidí, kteří si konečně uvědomí, že nenávist plodí jenom nenávist. V případě paní Tydlitátové se už skutečně jedná o náboženský extremismus (fanatismus).

Chce-li si LPA zachránit svou reputaci, jako bojovníci o lidská práva, tak bych jim vřele doporučoval prohlásit paní Tydlitátovou soudem za legálně nesvéprávnou. Jedině takhle ukáží svým spoluobčanům i ostatním členům LPA, že jim skutečně jde o boj proti antisemitismu a nikoliv o jeho soustavné vyvolávání. Ta paní si to totiž ani neuvědomuje a jako každý psychicky vykolejený a emocionálně nevyrovnaný člověk potřebuje psychiatrické léčení. Akutní léčba ji snad ještě zachrání? Prosím vás přátelé z LPA - lidé dobré vůle - pomožte jí.

207006

15.12.2009 09:29

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Mirda 24.?.?.?

>Zde pro představu otisknu řeči toho týpka z ČT 24:
>Sand Walker, 13. 12. 2009 19:03
>RE: RE: RE: RE: Ozvi se lhářko!
>Rozcilujete se naprosto zbytecne opila Jarmilo...
------
Tomu se nechce ani věřit, paní Jarmilo (!!!) Pokud si pamatuji, tak vás tady v diskuzích kdysi oslovoval nějaký "Snad Walker" neustále "moje milá přítelkyně Jarmilko"...a teď tady tohle?
Je to stejný Sand Walker a nebo ne?

Paní Jarmilo, mohu-li poradit? Ignorujte ty pitomce. Oni si nezaslouží vaší pozornosti, jenom neznají jiný (inteligentnější) způsob, jak Vám nadbíhat a vy jim tu jejich hloupou a ubožáckou hru hrajete. Když si jich nebudete všímat, přestane je to bavit.
[mrknutí jedním okem]

207009

16.12.2009 07:33

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Mirda 24.?.?.?

>Vy všechno tak kombinujete pane Bartošku, až to překombinujete. Nechte se vést taky někdy intuicí a ne jen chladným rozumem.
---
Tak, tak. Kdyby se René řídil intuicí, tak by si možná i uvědomil, že se na té fotce, kterou sem šoupnul netulí k dámě, ale ke chlapovi. [mrknutí jedním okem] Ale taky možná mu to tolik nevadí [chechtot] [chechtot] [velký smích]

207113

16.12.2009 09:08

Osvobozen!

RE: Sdělení pro paní Tydlitátovou

Mirda 24.?.?.?

>Dostal jste můj mail, nebo se na mě z nějakého důvodu zlobíte?
------
Zlobím. Kdy už mně konečně vrátíte ten huňatý lyžařský svetr, který jsem vám půjčil na to soudní představení? [chechtot] [chechtot]
Ale kdepak zlobím? Já mám na výběr. Buď se prodírat poštou a nebo se jít pobavit s kamarády sem, na Zvědavce. Mám toho v poště povícero a ozvu se později.

Jinak, když už jsem se tady opětně napíchnul, tak bych ještě rád upřesnil tu mojí poznámku, se kterou jsem reagoval před tím soudním jednáním a to: "Jenom opatrně, aby se to nezvrhlo v protižidovskou demonstraci". Teď už jistě víte, paní Jarmilo, oč zde kráčí? Ti militantní zfanatizovaní židé, ke kterým Tydli-mydli rozhodně patří, tak ti si potřebují ten antisemitismus neustále udržovat. Nesmíme se nechat vyprovokovat a strhnout k rasovým potyčkám.

Přesně podle ideologie Theodora Herzla, zakladatele sionismu, kde on sám k tomu židy podněcuje až do extrémů: "i za cenu obětování vlastních lidí". Tímto si sionisti v podstatě vytvořili ze židů lidské štíty a oni, aniž by si tohle uvědomovali, tak jim v tom dobrovolně a s nadšením nadbíhají s falešným pocitem pospolitosti. Musíme tedy rozlišovat na příčiny a následky. Příčina je protiústavní zákon §261 a), ten soudní proces s panem Stworou je následek. "Dejte jim do ruky klacek a mlátit kolem sebe nepřestanou". Zrušením onoho protiústavního zákonu zanikne i důvod a klacek zmizí. Snad si už rozumíme? A ten svetr s tím taky nemá co dělat. To byla z jejich strany jenom ubohá provokace. Na příští jednání, pokud k tomu vůbec dojde (pokud si to "státní" zástupce Bláha nerozmyslí), tak připravit letáky, plakáty, prapory a tisíce lidí před soudní budovou a jak už i djb navrhoval - silné zasoupení spoluobčanů židovského původu, kterým na svobodě slova rovněž záleží. Podrobnosti probereme v poště.

Tímto také chci poděkovat panu Stworovi za všechno, co doposud pro nás všechny a především pro náš národ udělal. Tímto se definitivně zapsal do našich českých dějin. [smích] [mrknutí jedním okem]

207120

18.12.2009 14:40

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948

Mirda 24.?.?.?

>A už jsme u jezovitů úporně mýtících vše národní v době protireformace (popravy pánů prosadili právě oni proti určité neochotě císaře), aby posléze budovali to nové "národní", pěkně v tom jejich katolickém duchu…
--------
A já měl za to, že jezuité šířili od samotného založení po všech křesťanských zemích křesťanství? A nejen to. Dávali důraz na vědu a vzdělání. Stavěli kostely, nemocnice, školy...učili na universitách. To mi spíše připadá jako dosti ušlechtilé poslání a nikoliv, jak tvrdíš ty, HHBB - "úporně mýtící vše narodní". Myslel jsem si, že to bylo přesně obráceně a proto byli jezuité na nátlak "evropských panovníků" ze všech evropských zemí zapovězeni. To bylo v roce 1773. Na scéně se jezuité opětně objevili až po roce 1812, ale to už v jiných barvách. Připouštím, že ne všichni. Někteří z nich pokračovali nadále v prosazování národních myšlenek. Vidíš HHBB, tady došlo k tomu nedorozumění. Já jsem to mylně přisuzoval k té zednářské infiltraci.

>A skokem přes jezovity jsme nejen u Halíka, ale i jeho kolegů v zámoří, co si říkají Bohemians a sdružují se v Bohemian klubu, v Bohemian háji, kde se tyčí i socha Nepomuckého jako jezuitského Husova protipólu. (A kdo nevěří, ať tam běží. Jen nechápu, proč to ten A. Jones tak úporně tají).
-----
Další nedorozumění. Věděl jsem o té soše Jana Nepomuckého v satanášově doupěti zvaném "Bohemian Grove" (severně od San Franciska). I tady jsem si myslel, že si ho tam zednáři postavili jako symbol "mlčenlivosti". Nevyzradit zednářské tajemství a potažmo dát důraz na utajení těch jejich rituálních satanášských obřadů, kde je dokonce v závěrečné scéně předvedeno upálení křesťanského dítěte. Samozřejmě symbolicky. Proto právě zde, v Bohemian Grove, má socha Jana Nepomuckého prst na ústech, jako "mučedník utajení zpovědního tajemství královny".

Věděl jsem, že Alex Jones zamlžuje, ale že to dělá jako zakuklený jezuita??? To jsou mi věci??? Proč jsi to nenapsal dříve, HHBB? Chápu, pravda není pro každého a snad někdy později - až uzrají - tak se k nám přidají i Mirko D. a jansmith? Na to musí být člověk připraven. Já jsem připraven...JÁ ANO(!!!) Ještě jednu skromnou otázku HHBB. Kdy se na scéně objeví ti maltézští rytíři?

207392

19.12.2009 08:28

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, my jsme tu samé nedorozumění. To už tak chodí, proto si lidé často dají do tlamy, dřív než se pochopí. To je také ta nepřipravenost co mám na mysli.
----
Proto jsem změnil způsob diskuze, jak sis jistě všimnul v mém předchozím příspěvku, na který reaguješ. Nám tady v diskuzi vznikly při odhalování "pravdy" a tím i hledáním jádra problémů v současné společnosti dva tábory. Jedni a to převážná většina (včetně mne samotného) to vidí tak, že svět je ovládán mafií mezinárodních bankéřů a ti druzí, ke kterým patří družina okolo HHBB, ti to naopak háží na jezuity. Nediv se, internet je plný "naší" verze s množstvím článků a tisíce odkazů a o jezuitech nikde ani zmínka. Proto jsi zde zůstal tou "naší" většinou "nepochopen" (mohu-li to tak nazvat) a s tím svým názorem, HHBB, jsi získal prvenství a originalitu v internetových diskuzích. Problém vidím v tom, že každý z nás si prosazuje tu svou pravdu "za každou cenu" i za cenu urážení oponenta. Děláš to i ty, HHBB.

Dlouho jsem tě považoval za mlžiče se záměrem odpoutat pozornost od těch "zneužitých chudáků bankéřů" (jak je sám nazýváš - to si máme jenom myslet), ale změnil jsem názor a myslím si, že už konečně tuším, odkud pramení to tvé soustředění na zdánlivě logický, ale přitom podle mne nesprávný zdroj. Prostudoval jsem si všechny odkazy, které zde v rubrice "Ve zkratce" dříve na toto téma uvedl MB a čemuž mtk souhlasně přikyvoval. Nahlédl jsem i do jiných zdrojů a snažím se najít souvislosti a současně i pochopit, proč zastáváš názor, který zde prosazuješ? a samozřejmě s myšlenkou v pozadí: "možná má HHBB pravdu"?

Všechny odkazy na itelektuály tehdejší doby zmiňují jejich členství ve společenství jezuitů. Zcela logicky, taková byla tehdejší doba. To však ale vůbec neznamená, že to mají pod "palcem" až do dnešních dnů? Už dříve jsem ( a nejen já) hovořil o zednářské infiltraci jezuitů. TADY v odkaze je o tom (nepřímo) zmínka. Všimni si letopočtů. Dočasný zánik v roce 1773 a opět na scéně v roce 1812. Připomínám, že založení spolku iluminátů se datuje na rok 1776. Nevidíš v tom určité souvislosti? Ještě něco. Píšeš:

>Já neříkám raději nic o pravdě. Jsou to jen věci, které do sebe určitým způsobem zapadají.
---------
Proto zde diskutujem a jelikož jsme s tímto v tématu článku (o náboženství) a snad to bude zajímat i ostatní? :

>Tak hurá do dorozumívání, nejsme přeci stroje ne… [mrknutí jedním okem]

207480

19.12.2009 16:49

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948

Mirda 24.?.?.?

>Mám už teď jiný program, ale projevenou ochotu nehodlám odmítat. Proto teď jen ve zkratce pár věcí...
----
Vidíš HHBB, tady jsme přesně u toho jádra problému v naších diskuzích. Na otázku: "co si myslíš o možné infiltraci spolků jezuitů?" jsi mi neodpověděl a zabíháš opět do jinotajů. Tvou odpověď poněkud "zředím" na to nejpodstatnější. Píšeš:

>Nehledám viníky. Proč? Když na sebe bere někdo odpovědnost (hodlá se starat třeba o svět) automaticky si na sebe navěsil i viny. Proto nehodlám vinit, nevidím v tom smysl. Jde mi o východiska.
-------
Už tady jsme na rozcestí. Holt, ty to vidíš jako "něčí" zodpovědnost "starat se o svět", pochopitelně s porozuměním k případným omylům, já to zase naopak vidím jako reálné spiknutí psychopatických parazitů, kteří si pro svou zaslepenou chamtivost ani neuvědomují, že svými zločinnými plány vedou svět do záhuby, aniž by si to sami uvědomovali. V tomto se tedy skutečně nikdy neshodnem.

>Nediskutuji tu abych někoho hodnotil, nebo jeho názory, i když se to stává, ale jde mi o hledání těch, kdo by mohli mé představy posílit, nebo vyladit.
----
Tohle jsem si totiž uvědomil už dříve a právě proto jsem na tebe, HHBB, už v prvopočátku zareagoval. Právě proto, jsem si prostudoval uvedené odkazy, abych zjistil, odkud vítr vane s možností, že mi mohlo dříve něco uniknout? Ale jak vidím, je to všechno úplně jinak. Ty problémy nehledáš, ty hledáš spřízněné dušičky. Tímto jsi mi potvrdil mou doměnku, že nám tady vzniká "nový náboženský směr" a to - nevšímat si problémy v naší společnosti (vždyť to jednoho přivede i do blázince - jak jsi napsal) a zařadit se poslušně do stáda. Nezbývá tedy, než varovat jiné diskutující a proto se obracím i na kolegu mtk, který níže napsal:

>HHBB zde několikrát naznačil, že možná není třeba na to pohlížet jak kdosi za oponou tahá nitky, "nastavení" systému může být složitější mechanismus. Nepřipadne mi dost zajímavé, být se svým názorem rychle hotov...
----
Já to beru zase takto: Na každém šprochu, pravdy trochu. To se týká těch odkazů, jako např. "Planeta opic", ale pokaždé ověřovat. Právě touto diskuzí jsme získali novou a praktickou zkušenost. Nehledat pouze ve smyslu Qui Bono (kdo z toho má prospěch), ale také, proč to píše a co tím sleduje? A to se týká i našeho nově vznikajícího náboženského hnutí HHBB. Já si zase naopak myslím, že je více než záhodné se navzájem upozornit odkud může přiletět facka.

207507

20.12.2009 04:41

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948

Mirda 24.?.?.?

mtk, logika selského rozumu se strašně obtížně objasňuje. To už člověk musí cítit...jak se říká, vyvinout si schopnost čtení mezi řádky. Ale tohle příjde až po nějaké době. Tahle schopnost je podmíněna jednak životními zkušenostmi, ale především znalostí historie a pravidelné (průběžné) sledování současného politického dění a to na obou stranách "barikády". To znamená číst, číst a číst. Za nějaký čas ti už mozek sám začne vylučovat dezinformace a formovat skutečný obraz. Snad by bylo správnější napsat - obraz nejblíže k realitě, protože jak už jsme si ve zdejší diskuzi ověřili - člověk nikdy neví?

Proto tady nemohu dávat nějaký návod, čemu věřit a čemu se jen pousmát. To nelze. Ale mohu tě ujistit, mtk - jsi na správné cestě. Raději nevěřit a pokračovat ve sbírání informací. Logické uvažování rozhodně používáš, jak mohu usuzovat tady:

>HHBB tak zapadá do proudu sionistů, satanistů, iluminátů, voldemortů a "hodit" vše na jezuity (avšak sami sionisti ani satanisti ani slůvko, kupodivu), anebo ta sponozorovaná a podporovaná konspirační alternativa "židobankéřů" je nějaký švindl. No, instinkt mi říká, abych se nad tím minimálně pozastavil, nevím jak vám. Ale to není jistota pravdy (to jsou prostě jen další pochybnosti), tu bych společnýnmi silami jaksi se snažil hledat...
-----
mtk, ujišťuji tě, jsme tady na správné webové stránce. Až na pár jelimanů a provokatérů zde máme spoustu zajímavých a inteligentních diskutérů a přiznám se ti - i já se zde učím. Tak vzhůru k dalšímu poznávání. Tady máš taky jeden odkaz k zamyšlení. Je to český překlad z originálu, který vyšel na židovském plátku Haaretz. Těším se na další spolupráci v jiné diskuzi. Tady jsme s tím poněkud mimo téma.

207536

20.12.2009 13:48

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948

Mirda 24.?.?.?

>K tomu prvnímu odstavci - především, nejsme tu u výslechu (a určitě máme i jiné záliby), a tak ani trochu respektu neuškodí.
------
Nabídnul jsi spolupráci, proto jsem tě chytil za ruku, HHBB. Nikdo tě nenutí a waterboarding nebo taser se konat nebude (to tě ujišťuji) [velký smích], přestože je to stále ještě legální metoda vyšetřování. Paní Jarmila ti to tady už polopaticky objasnila (mimochodem velice výstižně, paní Jarmilo a děkuji za příspěvek), jenže ty ve své reakci sem vhodíš odkaz na tvůj příspěvek, kde uvádíš desítky, snad stovky maltézáků a jezuitů. Takže, jak mohu pozorovat, ty zkrátka nepřipustíš, že to jsou vlastně zednáři a satanisti. Stejný řád, stejná organizace, stejný způsob uchování tajemství a stejný způsob potrestání při jeho vyzrazení. Upozorňuji, tohle platí až od 33° zdenářstva.

HHBB, mohu tě ujistit, že nikdo z nás tady na Zvědavci neorganizuje celosvětový pogrom, čehož se ty tolik obáváš a co je s největší pravděpodobností důvodem tvého odvádění pozornosti od skutečného problému. Ani se ti nedivím. Je toho plný internet. Články a veřejné diskuze - všechno poukazuje na to, že ty naše celosvětové problémy s uměle vytvořenou ekonomickou krizí mají souvislosti s FED-em a samozřejmě tím pádem i s vlivem společenství davidovy hvězdy.

Kdo vlastní Světovou banku? Kdo vlastní Mezinárodní finanční fond? To jsou organizace zavádějící plíživě NWO a potažmo jednu světovou vládu (viz konference globálního oteplování v Kodani). To jsou ti samozvaní globalisti, které ty "trefně" nazýváš maltézáky a jezuity [velký smích] Jak ale předejít reálnému nebezpečí dalšího pogromu, nyní již celosvětového? Odváděním pozornosti následky jenom oddálíš a tím pádem i znásobíš. Co takhle odstranit příčiny a následky se konat nebudou? Poukázat na ně, jak to činí např. Haaretz, tedy samotní židé?

207555

20.12.2009 14:40

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Mirda 24.?.?.?

>...Jak známo, v Americe kdysi žila obrovská, milionová stáda bizonů, než je Američani jen tak pro zábavu vyhubili.
----
To má úplně jiné pozadí, paní Jarmilo. Nejen Američani, ale i tady v Kanadě si potřebovali kolonizátoři zotročit Indiány, jako levnou pracovní sílu. Dlouho se jim nedařilo, až přišli s tím šíleným nápadem, odstranit Indiánům zdroj potravy a materiál pro výměnný obchod ve formě kůží z bizonů. Znám podrobnosti, ale jsme s tím mimo téma, tak jenom uvedu, kdo prováděl ten bizonní holocaust. Jezuité z britské obchodní společnosti Hadson Bay.

Ale k tématu článku. Možná to zde již někdo v diskuzi zmiňoval? Nevím, zatím jsem to ještě všechno nepřečetl. Setkal jsem se na internetu už několikrát s tvrzením, že to násilné omezování CO2 je jednak prostředek k zajištění financování globální vlády ve formě daní a odpustků v průmyslových zemích, ale především to má postupně zahubit veškeré rostlinstvo, jako zdroj naší potravy. Není to něco podobného, jako s tím vyhubením bizonů?

To by znamenalo, že planeta Země nebude modrá a nebo zelená, ale bude hnědá. Ti jezuiti počítají se vším. Údajně mají již vybudovaná podzemní sídliště, vše propojeno vlakem na magnetickém polštáři, ekologické laboratoře s umělým mikrokliomatem na pěstování organických produktů atd. Zkrátka, až se podaří vyhladovět většinu lidí na planetě a dosáhnou předpokládaný počet lidí (500 milionů) k udržitelné životaschopnosti planety, tak se začne opět na povrchu od samotného počátku, ale už s přísně kontrolovanou porodností.

Připadá mi to jako silně přitaženo za vlasy, ale jeden nikdy neví? Poučme se však z historie. Jak se říká: "Na každém šprochu, pravdu trochu". [mrknutí jedním okem]

207556

21.12.2009 05:47

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Mirda 24.?.?.?

>Jo, ještě jsem zapomněla říct, že ty jezuity myslel pan Mirda ironicky. [chechtot]
-----
Nemyslel jsem to ironicky. Vy to asi víte, paní Jarmilo, ale objasním to ostatním účastníkům naší diskuze. Už nějakou dobu vedeme spor s HHBB (řekl bych - mlicherný spor) a to, jak nazývat ty zločince, kteří nám tady na planetě organizují život a hrají si na pána Boha? Přepisují historii a plánují naši budoucnost. Zařizují a vedou nekonečné války za účelem nastolení trvalého míru. Já jim říkám, jako většina jiných lidí všude na internetu - zednáři, ilumináti, satanisti a teď se nám tady v diskuzi objevil zcela nový a výstižný výraz - Voldemorti (díky spisovateli V.Semerádovi), ale tím se to ještě více zkomplikovalo. HHBB si myslí, že bychom to měli zjednodušit a začal nazývat původce všeho zla jedním slovem a to - JEZUITI. V podstatě má pravdu, vždyť je to jedno a taky jak rozlišovat, že ano (?) a všichni přitom víme, o koho se jedná. [smích]

207601

21.12.2009 12:07

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Mirda 24.?.?.?

Musíš uznat, HHBB (a snad i ostatní čtenáři?), že to funguje dokonale. Když víme, že internet je pod drobnohledem ideopolicie a nakouknou na Zvědavce, tak se uklidní a my jsme tady v pohodě. Zvláště, když budou číst příspěvky např. Janka, Mirdy, HHBB a pár dalších "pomatenců" (nechci jmenovat), tak nám dají pokoj.

Myslím si, že je záhodné upozornit i ostatní čtenáře, že jisté skupiny bojující o "naše" lidská práva zašli až tak daleko, že lobují u americké vlády a domáhají se změny americké ústavy. To by tak bylo, aby svoboda slova v Americe umožňovala Čechům psát "kdo chce, co chce", když se zavěsí na amerického ISP???

Žijeme v dalším období temna, nastala novodobá forma honby na čarodějnice a takže naprostý souhlas s tvrzením:

>...chtěl jsem tím předejít, že bychom raději určité informace zatím neříkali, neboť by mohly vyvolat náladu honby na „na původce všeho zla vesmíru“. A ještě ke všemu tak, že už přestaneme rozlišovat kdo je kdo a jednoduše to nazveme „voldemorti“...
----
Vzhůru do zmatků...takže ode dneška to jsou JEZUITI, souhlas? Snad s tím nejsem daleko od tématu, i když by tohle více patřilo pod článek o náboženství, jelikož se už skutečně jedná o náboženský fanatismus.

207612

22.12.2009 00:22

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Mirda 24.?.?.?

>>HHBB si myslí, že bychom to měli zjednodušit
>nesmysl. co asi nutí lidi plácat bIbosti, a ještě
>veřejně?!
-----------
Můj nápad to nebyl, jenom haraji jeho (HHBB) hru, abych si ověřil, jak se to ujme.

>>nazývat původce všeho zla jedním slovem a to - JEZUITI
>asi podobně hloupý nápad, jako nazývat je "Mirdové".
-----------
Ne tak docela. Je to pouze otázka, zvolit si společně užívaný a všemi akceptovaný váraz. "Veřejná" média ti nic podstatného neřeknou. Světové události jsou propasírovány přísně nastaveným "jezuitským" filtrem (jinak tedy voldemortím). To ONI rozhodují, co máme a smíme vědět, jinak bychom tady nemuseli diskutovat o tom, co se ve skutečnosti odehrává v Kodani. Zůstal nám však doposud ještě svobodný internet, což je současně i nástroj loutkovodičů. Proto tolik dezinformací. Jedním ze způsobů zavádění NWO je vytvořit chaos. Nikdo dnes neví, co je pravda. Proč si tedy nevytvořit vlastní pravidla? Pokud to má HHBB z vlastní hlavy, tak je to koumák. Musím podotknout - POKUD TO MÁ z vlastní hlavy(!!!) Snad si rozumíme?

207654

23.12.2009 06:37

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Mirda 24.?.?.?

Překroutil jsi to dokonale, HHBB. Teď už opravdu nevím, co si o tom mám myslet? Tak už jenom krátce a považuj tohle jako mou poslední reakci. Nikam to totiž nevede a nikam jsme se nedostali. Píšeš:

>...Pokud bys to chápal, tak bys už věděl, že nehledám „viníky“ (původce „zla“), ale cestu ven.
----
Jistěže. To taky nikdo nepopírá a každý si jistě připomene tvou neskonalou snahu odvádění pozornosti: "začněme každý sám u sebe a viníků si nevšímejme", jinými slovy - zařaďme se zpátky do stáda. Tady si ovšem trochu odporuješ:

>Stejně jako když někdo nadrobí v kuchyni, tak hádka okolo toho kdo drobil, ty drobky neuklidí. To totiž ten kdo drobil, ví, že drobil, stejně jako ten kdo nedrobil…
----
Máš pravdu, HHBB. Ta hádka okolo toho, kdo drobil, ty drobky skutečně neuklidí. Já se ti možná ještě někdy ozvu, až k tomu bude příležitost, abychom si ujasnili, kdo nám tady drobí. Jak vidím, není na to u tebe zatím ještě vhodná doba. [oči v sloup]

207744

23.12.2009 17:33

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

Mirda 24.?.?.?

Máš to v té hlavě skutečně pomotaný, HHBB (pozn. pro editora/moderátora. Tohle není útok na pisatele příspěvku, ale pouze na jeho hlavu, tedy - myšlenku). Předkládám všem vysvětlení, proč jsem původně začal používat výraz Jezuiti. Psychiatr musí se svým pacientem naoko souhlasit a spolupracovat na jeho fantasmagoriích, aby získal jeho spolupráci. A povedlo se, jsme zase o něco dál. Jak to vidím nyní?

HHBB má utkvělou představu, že my tady (diskutující na Zvědavci) připravujeme celosvětový pogrom a aby tomu zabránil, proto to všechno zlo háže na ty jezuity. Ujišťuji tě, HHBB, nic se tady nepřipravuje a nikdo nikoho neverbuje. Vznikne-li v nějakém koutku světa revoluce, tak s tím nemá nikdo z nás nic společného. Věř mi.

Tady vůbec nejde o to, označit viníka a poslat ho dolů lynčovací uličkou a nebo ty zločince a lumpy rovnou pověsit na kandelábry. Rychlé řešení to sice je, což o to, ale co potom? Příjdou další a situace se bude opakovat. Tady jde především o to, označit původce zla a čím více se slovo rozkřikne, tím větší bude naděje, že zlo v září reflektorů přestane působit jako zlo. Lidé si budou dávat většího majzla a nedají zlu vzniknout. Zločinci pozměnily i zákony k ovládnutí většinové společnosti, aby se lidé nemohli bránit.

Už jste někdy někdo slyšel výraz: "na nátlak veřejnosti"? Tohle už asi vůbec neexistuje? Lidi se nechali nalákat na požitky konzumu a blahobytu a nikdo si neuvědomuje, že se jede podle předem napsaného scénáře metodou "cukru a biče". Teď máme ten cukr vážení...bič příjde později. A jak málo by z počátku stačilo, aby zlo vůbec nevzniklo? Nedovolit zlu vzniknout(!!!)
Potlačit zlo, dokud ještě není pozdě - NA NÁTLAK VEŘEJNOSTI.

207785

23.12.2009 18:54

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Mirda 24.?.?.?

Tady máme poměrně průkazný příklad "jak si zednáři celá staletí na jezuity hrají"? Tahle jezuitská univerzita byla založena v roce 1789 (viz odkaz), přičemž jezuitské organizace po celé Evropě byly zrušeny "na příkaz evropských panovníků" v roce 1773, jezuité byli vyhnáni ze svých zemí a jejich majetek zabaven. Kdopak asi byli ti "evropští panovníci"? Na scéně se objevují v Evropě jezuité až po roce 1812, ale to až po založení spolku Iluminátů 1. května 1776 (odtud komunistické prvomájové průvody).

Uvítám, můžeš-li se tady k tomu HHBB vyjádřit? Podívej se v odkazu na seznam osob. Jak mi zdůvodníš, že nejhlavnější jezuitská universita v USA produkuje samé zednáře, členy Bilderbergů a CFR - Council on Foreighn Relations. Je tam i několik "Trilaterálů", byl tam i vycvičený bývalý prezident Bill Clinton. Nepřipadá ti to nějak prapodivné? Nehraje si tady někdo na jezuity? Já bych to nazval "infiltrace jako prase"...co ty na to, HHBB?

207792

24.12.2009 15:18

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Mirda 24.?.?.?

Tak si to trochu zrekapitulujeme. Předložil jsem ti jasný důkaz o infiltraci jezuitů zednáři a ilumináty a tohle je výsledek naší debaty.
Mirda:
>>Jak mi zdůvodníš, že nejhlavnější jezuitská universita v
>USA produkuje samé zednáře, členy Bilderbergů a CFR

HHBB:
>Prostě je jezuiti produkují, co chceš ještě slyšet,
>napsal jsem tu o tom celé stati…
------
Ano, napsal...bezpochyby. Hodně čteš (máš přehled, ale ten příběh o svaté Radegundě ze čtvrtého století, to už je něco dojemného) [velký smích] a také hodně píšeš, HHBB. Problém bude asi v tom, že ty vůbec nepřemýšlíš. Předložil jsem ti pádný důkaz, jak globalisti operují (jak si zajišťují spolehlivé loutky - služebníčky) a seznam studentů "jezuitské" univerzity v Georgetown (Washington D.C.) to potvrzuje a ty mi na to odpovíš: "Prostě je jezuiti produkují, co chceš ještě slyšet"? Hochu, přemýšlej trochu(!!!) [chechtot] [chechtot] [velký smích]

Není to náhodou obráceně? Není ten název "Jezuitská univerzita" jenom taková zástěrka (a nebo důkaz infiltrace), aby to globalistům prošlo v převážně křesťanské Americe? Jak by to asi vypadalo, kdyby tam byl nápis: "Universita Nového světového pořádku"? Ty jejich plány mají natolik utajené, že ty jsi jediný v celém internetovém diskusním spektru a to celosvětově, kdo je odhalil (blahopřeji) a oni udělají takovou do očí bijící hloupost. Pátrej si dál, HHBB a dej do toho trochu přemýšlení. Ale především - neoblbuj s tím jiné diskutující.

P.S. Jinak peace s tebou, HHBB a veselé vánoce i všem ostatním, kteří se dočetli těchto řádků.

207924

27.12.2009 19:55

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Mirda 24.?.?.?

>Ale až se vše usadí a opět budu mít čas, tak sepíšu diskusní příspěvek s názvem: judaisti versus jezuiti.
------------------------------------
Jen s tím počkejte, paní Jarmilo. Udělal jsem si vlastní průzkum a nasbíral jsem spousty odkazů a důkazů, ale musím to trochu zesumírovat a potřebuje to taky nějaký překlad. Potom vám to pošlu emailem. Měďa mne inspiroval k samostudiu, jako kolikrát předtím, ale tentokrát mne současně i odradil, abych se v této diskuzi nadále jakkoliv angažoval, můžeme-li to "diskuzí" vůbec nazvat? Společný jazyk by nás měl sbližovat a nikoliv znepřátelit. Ale i tak jsme s tím mimo téma článku, takže po svátcích (až jak výjde čas), budete to mít v poště. Stejně tak pro Méďu. Ozvu se ti Méďo poštou, máš-li zájem? Přesto tě tady v diskuzi rád vidím, ať už ses vrátil z jakéhokoliv důvodu? (BTW, díky za to video fotbalového zápasu řecko-německých myslitelů, vědců a filosofů. Shlédnul jsem to několikrát a pokaždé mi to pozvedlo náladu). Neco málo k těm jezuitům.

Otevírá se před námi nová kapitola velice vzrušujících informací. Natolik vzrušujících, že s přihlédnutím k reakcím některých zdejších diskutujících, bych si i dovolil prohásit HáBéčkovo: "Pravda není pro všechny", přestože s tímto tvrzením nesouhlasím. Raději bych to formuloval alespoň takhle: "Pravda se musí přijímat s opatrností a po kapkách", asi jako medicína a nebo víno. Nejprve ochutnat, chvíli válet po jazyku a až potom teprve spolknout. A neopomenout sledovat, kdo nám tu medicínu a nebo to víno přináší.

Musím každopádně dát HáBéčkovi i Méďovi za pravdu, že propletenec "jezuitů" a "maltézských rytířů" na politiku dnešních dnů skutečně existuje a už i chápu Méďovo tvrzení, že protokoly byly napsány jezuity. Jak už zde někteří čtenáři v příspěvcích poukázali (kozoroh i jiní), tak infiltrace jezuitů zednáři, satanisty i stoupenci judaismu probíhala průběžně už od samotných počátků založení spolku "Tovaryšstva Ježíšova". Dalo by se to i nazvat - uměle vytvořená opozice. Kdo je zadavatel a kdo je vykonavatel však nelze jednoznačně prokázat, ale cíl mají každopadně společný. Proto tedy jsem nebyl až tak daleko od pravdy, když jsem sám v mé reakci napsal, že za zotročováním Indiánů stáli jezuité (což HáBéčko kladně ohodnotil) a stejně tak, když zde v diskuzi "Takyjeden" napsal: "snad mi nechceš říct, že VŘSR provedli rovněž jezuité"? I s tímto jsem se na internetu kupodivu setkal (odkaz jsem si založil). Údajně Lenin ani nevěděl, že souvěrci okolo Trockého a spol. byli jezuité? Zřejmě bude záležet na tom, která "jezuitská" univerzita jim poskytla zácvik?

Člověk tedy musí pokaždé bedlivě zkoumat, kteří jsou ti skuteční (existují-li vůbec?) a kteří si na jezuity jenom hrají? Jak to ale poznat, když do hlavy druhého člověka n...

Automaticky kráceno

208139

27.12.2009 20:10

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Jak to ale poznat, když do hlavy druhého člověka nevidíme, natož do hlavy "HLAVY CÍRKVE"? Jaké má papež záměry poznáme až jedině podle toho, jak se dědula v papežově rouchu projevuje? Komu to vyhovuje a kdo má z toho prospěch? Pracuje-li pro "někoho" a nebo je to skutečně tak, jak tvrdí HáBéčko s Méďou? Nechci zde na toto téma rozvířit další bouřlivou diskuzi mezi oběma skupinami, které se nám tady znenadání zformovaly - stoupenci (zastánci) té, či oné verze, proto můj poznatek svého nahlédnutí do tajů jezuitsko-zednářských spolků, vesměs sestávajících z vyznavačů satana, zůstane bez odkazů a bez vyslovení vlastního názoru. Zatím. Pokračování příště, až na to bude vhodný článek a nikoliv proto, že "Pravda není pro každého".

Možná jsem tímto někoho zklamal a po tak dlouhém čtení očekávaný závěr nikde? Budiž nám však tato dikuze zůstane ponaučením. Pro nás pro všechny, včetně mne samotného. Zdravá diskuze by měla být výměna názorů, nikoliv vzájemné vnucování vlastního přesvědčení, ukvapené reakce a podlé napadání oponenta. I já sám jsem si z tohoto odnesl důležitý poznatek. Díky Méďovi jsem se opět něco nového naučil a to nejen "cosi" o jezuitech, ale také, jak je důležité respektovat jeden druhého, přestože se názorově neshodujem. Díky Méďo za inspiraci k učení a také díky kamaráde "jansmith" za ukázkový způsob, jak diskutovat s oponenty, kteří by si tu jejich "pravdu" nejraději uzákonili. [mrknutí jedním okem]

208143

29.12.2009 15:16

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Mirda 24.?.?.?

>za můj "návrat" poděkuj mtkáčkovi, nebýt jeho apelu, sedím u úplně jiných témat, která jsou mi mnohem bližší...
----
To je dobře, Méďo. Tak by to mělo být. Pomáhat jeden druhému, poradit...nasměrovat. Proto jsme tady, abychom se jeden od druhého učili. Proto jsem rád, že ses tady ukázal a pomohl v rozplétání šňůrek k ujasnění, kdo je na ně uvázán a kdo za ně potahuje. Nakonec jsme tu všichni dobrovolně a nikdo nás nenutí. Na tom se snad spolu Méďo shodneme? Ještě se k "našemu" tématu mocenských skupin vyjádřím krátce v reakci na jansmithe v jiném příspěvku a více se do této diskuze nevracím. Sejdeme se (snad?) jindy a jinde. Začalo mi to haprovat doma. Drahá polovička mi vyčítá, že prý trávím příliš mnoho času na internetu (to bylo to moje sebevzdělávání) a má pravdu.

P.S. Sdělení pro "aristokrata". S podrobnostmi bohužel nemohu vyhovět. Respektujme alespoň pravidla diskuze a sám musíš uznat, že jsme s tímto mimo téma článku. Až se naskytne příležitost, tak se ozvu.

208279

29.12.2009 17:47

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Mirda 24.?.?.?

>Díky mirdo za moudrý příspěvek a jsem rád, že jsi opět sblížil oponenty, kteří pokud nejsou skrytými pokrytci, mají společný zájem na hloubání nad Podstatou....
-----
Už mi to tady připadalo Jendo jako šermířský zápas s běžící motorovou pilou. Každý zásah způsobuje krvavé a bolestivé rány a současně vyprovokuje další neodvaratný útok. Myslím si, že tímto způsobem bychom se té PODSTATY nikdo z nás nedopracoval? Děláme to, nebo lépe řečeno, dělali jsme to všichni. Téměř všichni. Stavíme nevědomky mezi sebe bariéry a to nám bránu k té "podstatě" dokořán neotevře, ale spíše zabouchne. S povděkem jsem si všimnul tvé dřívější debaty s mtk, kdy se diskuze podstatně zušlechtila na skutečnou výměnu názorů ve stylu - "připusťme, že to tak je"..."dejme tomu"..."myslím si"..."může být"..."co si myslíš např.o této úvaze"?...atd., tak by to mělo být a tak by to mělo pokračovat. Současně díky mtk za tu otočku. A tobě taky Jendo díky za tvůj přístup, jak jsi v jiném příspěvku napsal:

"Bavit se v klidu a s nadhledem, bez podjatosti a zbabělého odmítání určitých informací"...
---
Toho si cením a přiznám se - i tohle bylo poučením pro mne samotného, jak s klidnou hlavou pokračovat v diskuzi a odolávat husté sprše urážek oponenta. Jenom bych měl menší připomínku. Neděláne stejnou chybu my, naše "silná trojka" Jarmila, Mirda a jansmith? Tedy ti, kteří se už k té podstatě dopracovali, jak to na oponenty oprávněně, avšak odpudivě působí?

Kdo určuje, kde je pravda? Nechci zabíhat do definicí, co je PRAVDA, ale připusťme, že i oponent staví své přesvědčení na něčem, čemu zase on říká: "tohle je ta skutečná pravda". Jak se potom v tomto případě sjednotit? Čím víc budeš tlačit na pilu, tím více oponenta odradíš a nastane zápas, koho pravda je pravdivější? Jistě mne chápeš Jendo? Tohle by snad mohla být i odpověď na tvé následující tvrzení:

>Pokud jde o Pravdu, tak můj názor se nezměnil ani po tom, co jsi logicky zdůvodnil, že by s ní mělo být nakládáno po kapkách...Podle mne, tak naopak jedině plná NÁLOŽ může spícího vyburcovat k tzv. odpojení od Matrixu....
-----
Vidíš Jendo, tady se sice naprosto shodujeme viz. - plná nálož (až jsem se tomu musel od srdce zasmát), ale dosáhneme tímto požadovaný nebo očekávaný výsledek - souhru názorů, otevření očí a tudíž to odpoutání od Matrixu? Na druhou stranu, pro někoho to jeho přesvědčení, nebo-li víra, je po dlouhodobém působení natolik v hlavě zakořeněna, že se v podstatě stává pro takového jedince jediným smyslem života. Takový člověk se toho nikdy nepustí. Jak dalece tedy zajít s tou "plnou náloží", kde už ani lobotomie nepomůže? Ještě než se pustím do mé úvahy ohledně těch mocenských vazeb, tak se vyjádřím k té otázce, zda-li je nájemní vrah oběť a nebo viník? Zákon to posuzuje ta...

Automaticky kráceno

208292

29.12.2009 17:55

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Zákon to posuzuje tak, že ten, kdo si vraždu objednal, tedy ten, kdo platí i ten, kdo to provedl, oba mají stejný podíl viny. Tedy oba jsou zločinci. O tomhle snad nemusí nikdo z nás pochybovat? Nevím, proč se takový dotaz tady vůbec objevil?

K tomu našemu tématu: "kdo nám tady vládne"? Zjistil jsem, že ty návaznosti o kterých hovoří HáBéčko a Méďa skutečně existují. Otázka tedy bude, zda-li je to pokračování historických tradicí a upevňování moci Římského impéria v zastoupení papeže, které prosákly až do dnešních dnů a nebo je to vliv Britského impéria, které na stejné tradice z důvodů utajení sých plánů, prostě a také jednoduše a logicky navazuje. Alespoň mně to tak připadá. Přiznám se - o tom "jezuitském hnutí" jsem neměl ani potuchy, takže závěrem: Nic není opomenuto a nic se neděje náhodou. Kdo v tomto propletenci tahá za provázky nechám na pozdější diskuzi až na to tady bude vhodný článek. [smích]

208293

29.12.2009 20:50

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Mirda 24.?.?.?

Vůbec jsem to nemyslel, jako sypání popela na hlavu. Spíše bych to přirovnal k tomu věčně opakovanému: "Začněme každý sám, u sebe", to nás sblíží a takhle lze společně pokračovat v pátrání. No a vidíš, už se dostáváme k jádru pudla. Znovu jsem si přečetl ve tvém dřívějším přispěvku uvedené souvislosti a bingo. Tady je v plné parádě: Jesuit Superior General Pater Hans Kolvenbach, děkan Jezuitské university v Georgetown Washington D.C. a budoucí černý papež. Oko na špici pyramidy. Vidíš HHBB, kdo hledá najde a taky si myslím, že pravda je pro každého. Můžeme zajít ještě dál. Kdo chce vědět, kdo zařídil útok na New York 9/11 2001? Stejný pán, oko na vrcholu pyramidy. Ale nechme to na pokračování pod jiným článkem. Tohle jistě vyvolá bouřlivou a nekončící debatu a tady jsme s tím mimo.
Veselého Sylvestra. Já už tady v této diskuzi končím.

208314

30.12.2009 15:51

Po stopách záhadného obelisku

Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

Když si někdo přečte ústavu Spojených států amerických, tak bezpochyby musí přiznat: "Jací moudří a prozíraví pánové to byli, ti zakládající otcové"? Takové záruky svobod a privilegií pro své občany(!!!) To se hned tak neuvidí. Byli skutečně tak dobromyslní, jak to na první pohled vypadá?

Ale kdepak. Prašivci to byli. Stejní prašivci, jako ty dnešní loutky na politické scéně. Všichni, až na pár výjimek, byli členové tajných zednářských spolků. Sloužili více svému bratrstvu, než "svému" lidu. Organizovali a podporovali vybíjení Indiánů a zabavování jejich půdy. Dopomohli si ke značnému bohatství spekulacemi s nakradenou půdou. Dalším zdrojem jejich "bočních" příjmů byla podpora tehdejšího otrokářského sytému ve společnosti. Dnes u vlády lobují farmaceutické firmy, zbrojní průmysl a finanční instituce, tehdy to byli otrokáři (majitelé plantáží) a stavitelé železnic. Jinými slovy, nic se nezměnilo, jenom jiný oděv a novější technologie.

Tu a tam někdo trochu polevil a snížil daně, jiný zase přiklepl lidem určité výhody. Vesměs to nebylo z lidumilných důvodů, ale proto, aby se zalíbil před nastávajícími volbami. Získat a nebo udržet si křeslo hlavy státu, jako třeba třetí americký prezident Thomas Jefferson, který zrušil prodejní daň z whisky a zůstal sedět v úřadě prezidenta. Jak potom došlo k sepsání tolik obdivovaného dokumentu, kterému se říká ústava Spojených států amerických a na kterém si Američané tolik zakládají?

We The People of The United States...ano, lidé si to vydupali. Lidé tlačili na vládu, prováděli demonstrace, stávkovali, domáhali se svých práv a svobod. A povedlo se jim to. Donutili vládu, aby takovýto dokument sepsala. Teď je to opět na samotných Američanech, aby si svá práva a svobody udrželi. "Kdo vymění svou svobodu za falešný pocit bezpečnosti, ten si nezaslouží ani tu svobodu, ani tu slibovanou bezpečnost"!

Benjamin Franklin (opravte mne, pokud se mýlím s autorstvím).

P.S. Pro aristokrata. Tohle bylo myšleno tím: "na nátlak veřejnosti" v jiné diskuzi, což mělo být motivací pro krajany v ČR. Nejen pro vás doma a vaše potomky...vy v tom musíte žít, ale i pro nás - žíjících v cizině - ať se máme kam vrátit. [smích] [pláč]

208381

30.12.2009 19:09

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

Velice správná připomínka, díky. Věděl jsem to, ale zapomněl jsem se o tom zmínit. Je to tedy takhle: Americká společnost není založena na demokratických principech. Není to tedy demokracie, ale ústavní republika (podrobnosti ve videu). Stálo by za zmínku, že i tady se stal podvod a v roce 1871 na nátlak finanční oligarchie od "kulatého stolu" Velké Británie, byla násilně provedena změna znění názvu ústavy a tudíž ústava pro Američany právně v podstatě vůbec neplatí. Platí pouze pro distrikt (okrsek) Kolumbii, kde leží hlavní město Spojených států - Washington District Columbia. Většina Američanů o tom nemají ani potuchy. Celý tento distrikt je považován jako korporace (stát ve státě) a závislá na britské finanční oligarchii.

Historická část Londýna, kde se nachází skupina okolo "kulatého stolu", je rovněž nezávislá na vládě Velké Británie. Mají vlastní policii a jako soukromá korporace podléhá pouze rozhodování finanční oligarchie. V průběhu devatenáctého století (někdy v polovině, HHBB snad doplní?) nastala reorganizace Vatikánu a i Vatikán je veden jako soukromá korporace (stát ve státě), údajně v područí skupiny u "kulatého stolu" a je považován těmito kruhy jako organizace svobodného zednářstva, jehož symbolikou a principy se také řídí (viz. informace v článku).

Za zmínku by rovněž stálo poukázat na závislosti (bývalých?) britských kolonií, jako je Kanada a Spojené státy na britském zákonodárství. Znám podrobnosti, ale to by přesahovalo rámec příspěvku i téma článku. Každý soudce, každý právník a advokát, který provozuje svou profesi, musí být registrován ve společnosti BAR, což je ve skutečnosti v plném znění "British Accredited Registry". Daňový úřad Spojených států, IRS - Internal Revenue Service je také soukromá organizace registrovaná finanční oligarchii "u kulatého stolu". Ve skutečnosti neexistuje zákon, který by přikazoval Američanům (i Kanaďanům) platit daně. Nesčetná soudní jednání proběhla ve prospěch "neplatiče", což však média opoměla veřejnosti oznámit.

Abychom si to jaksi shrnuly. V Americe přestal existovat kapitalismus už v roce 1913 a to založením Federální rezervní banky. Nastala postupně vláda kleptokracie - finanční oligarchie mezinárodních bankéřů ve spolupráci nadnárodních ropných i jiných průmyslových a farmaceutických společností vedených stejnými lidmi.

208398

30.12.2009 20:45

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Mirda 24.?.?.?

Vycházel jsem z informací, které tady HHBB uvedl. Hodně jsem toho přečetl i odkazy v odkazech a další odkazy v odkazech a potom, když mne HHBB upozornil nahlédnout opětovně na jeho dřívější přispěvek, tak jsem porovnával a to bylo to BINGO. Stejní lidé, totožný nejvyšší jezuita - černý papež Peter Hans Kolvenbach o kterém se HáBéčko zmiňoval, takže na základě toho mohu konstatovat, že jsme u stejných zdrojů. Zda-li oba pelášíme po špatné stopě zjistíme snad v naších budoucích diskuzích?

Jinak oslavy konce roku s náboženským rituálem neslučuji. Není to nakonec jedno, kdy se sejdeš s kamarády na přípitek a oslavu vstupu do nového roku? A jelikož dvě třetiny světa (snad tři čtvrtiny) slaví totéž ve stejný den a že to koriguje s jakýmsi náboženstvím, to snad neznamená, že jsem pomatená ovce? Tak jo, užij si a zase někdy zdrbnem o jezuitech, ať už na stránkách Zvědavce, jakmile bude příležitost a nebo emailem. [mrknutí jedním okem]

208404

31.12.2009 09:14

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

Jendo, záměrně jsem se v mém příspěvku vyhnul ukazování prstem na Rothschilda, jelikož nemáme doposud ujasněno, zda-li je Rothschild jenom oběť zmítající se v zákeřné pasti Vatikánu, potažmo jezuitů. Zmiňoval jsi mediálního krále Murdocha. Při mém pátrání po jezuitských stopách jsem narazil na zmínku, že rovněž Rupert Murdoch patří do jezuitské party. Ale podívejme se na situaci dále.

Největší rozmach Britského impéria můžeme zaznamenat na počátcích devatenáctého století, kdy v roce 1815 vydělal Rothschild na Londýnské burze podvodem takové majetky, že už v té době byl považován za nejbohatšího muže na zeměkouli. Jednalo se o sázení na porážku a nebo na vítězství Napoleonova vojska, versus vojska generála Wellingtona, kdy Rothschild díky rychlému kurýrovi znal výsledek ještě před tím, než byla ukončena lhůta vybírání sázek. V dnešní době by tohle bylo považováno za trestný čin (insider trading) a po prokázání viny by pachatel podstoupil...(známe dnešní justici-spravedlnost není pro každého), tak alespoň pokárán a byl by uvržen na pár měsíců do domácího vězení a nebo, jako v případě známého světového podvodníka Madoffa, který si musí trest odpykat v luxusním ústavním léčení a majetek získaný podvodným způsobem byl jeho rodině ponechán. Jaký to patetický vývoj lidské společnosti, kdy se za téměř celá dvě století nic podstatného nezměnilo?

Uplatníme-li naše známé pravidlo "sledujme tok peněz", kdy v tomto případě bude Rothschild ten zdroj, který si může dovolit financovat a plánovat světové události, nemusíme snad pochybovat ani o tom, kdo nám tady v devatenáctém a dvacátém století hýbe a manipuluje s naší historii? Převlečení jezuité za zednáře a nebo jsou to satanisti v přímém souboji s papežem? Může to být i tahle kombinace - Rothschild ve spolupráci s papežem. A nebo to je úplně jinak??????

Zítra se chystám zabřednout do jinotajů zednářstva zmiňovaných v článku a jejich souvislostí na dnešní a plánované zítřejší události. Jinak pokud se už letos neozvu....nejen tobě Jendo, ale všem, kteří se dočtou těchto řádků - přeji hodně zdraví a životních úspěchů v nastávajícím roce 2010. [mrknutí jedním okem]

208429

01.01.2010 05:58

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

>...Mě úplně staci, jak jsem zpitomel ze zavisti a nenávisti bez přispění druhých.
---------------------
Nejsi ty náhodou to "zázračné" dítko, které rodiče odložili v lese a vychovaly ho a odkojily hyeny?

Poznámka pro editora/moderátora. Tohle není urážka pisatele, tohle je vyjádření soucitu.

PF do roku 2010 všem lidem dobré vůle. Pravda a láska zvítězí(!!!) Ale ta naše.

208482

01.01.2010 09:50

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

>Muzete me prozradit kdo zna pravdu? [mrknutí jedním okem]
------
No přece ten, který si pravdu dovolí uzákonit.
"Historie jsou mocnostmi dohodnuté lži".

Voltaire

208489

02.01.2010 15:10

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: Díky za tento článek

Mirda 24.?.?.?

>Princip dosažení maximálního užitku (zisku) při vynaložení minima energie a času je základní přírodní zákon.
-------------
Vojto, pleteš si pojmy užitek a požitek. Vím, odkud to pramení, ale zkusme to objasnit spolu. Ta tvoje úvaha vychází z největší pravděpodobnosti s vlastních životních zkušenosti - "maximalizací zisku (za každou cenu) se budeš mít jako prase v žitě" - to znamená - budeš si užívat. Odtud pochází to tvoje spojení "užitek = zisk". Jsi na omylu. Přírodní zákon takhle nemůže fungovat a také nefunguje. Právě tohle opomenuli ti na špici a jen se podívej, kam nás to přivedlo a kde se stala chyba? V přírodě je nutná vzájemná symbióza a to nejen harmonické soužití různých druhů, ale i soužití ve vlastní smečce. Proto nezaměňujme pojmy a rozlišujme. Teď snad jistě sám uznáš, že tohle je naprostá hloupost:

>Slovíčkaření o rozdílnosti pojmů zisk a užitek na tom naprosto nic nezmění.

208608

03.01.2010 06:52

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Mirda 24.?.?.?

>Na světě by byl přibližně stejný ráj, jaký panoval v Číně po Velké kulturní revoluci nebo jaký dosud panuje v KLDR.
-------
Vojto doposud jsi mi neodpověděl, jak to je s tím "požitkem" a "užitkem" a maximalizací zisku? Vezmeme-li do úvahy ty přírodní zákony, na které se odvoláváš, tak si na žádný případ: "urvi co můžeš a za každou cenu", který by se mimo člověka mohl ve volné přírodě vyskytovat, nemohu vzpomenout. Máš něco? Sem s tím (!!!) "Jsem jedno ucho" a současně tímto i zdravím v novém roce kolegu jansmith [smích]

Teď k tomuto příspěvku. Proč tě ta Čína tolik vrtá v hlavě, Vojto? Minule jsi hledal odpověď na zdůvodnění: "jakto, že mají v Číně 150 nově vzniklých miliardářů"?, teď zase opětovně vytahuješ situaci v Číně po velké kulturní revoluci. Tolik toho zde na toto téma už bylo napsáno (!?!?!) Kolega shora (anonym 90) tady zanechal zajímavý odkaz, Jak se Amerika vměšuje do záležitostí Číny a jaký to má negativní dopad na obě země, jenom pro maximalizování zisku do těch správných kóšer kapes.

Jiný kolega přímo v této diskuzi uvedl sérii odkazů na "vimeo", kde uvidíš, jak v Číně řádily drogové kartely. kozorh ti už dříve napsal "dlouhý traktát" (to bylo tvoje pojmenování, pamatuješ?), kdo v Číně organizoval tu "kulturní revoluci". Já si myslím, že tolik informací, které tady nejdeš, to by ti snad už konečně mohlo uspokojit tu tvou nenasytnou zvídavost? Nemyslíš? Čti pozorně zdejší diskuze (i odkazy) a nebudeš se tady věčně ztrapňovat pořád stejnýma otázkama. A nebo stále ještě praktikuješ tebou zmíněnou zásadu, že odkazy nečteš? To by mnohé vysvětlovalo a to bylo zase to moje, Vojto: "Dívej se na svět s otevřenýma očima".

208684

03.01.2010 08:26

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Mirda 24.?.?.?

Zkusím to udělat klikací, aby se na to i Vojta podíval?
A
B
C
D

Jinak k těm videím. Není to podrobný popis a (snad) i důkaz o tom, co tady celou tu dobu probíráme? Netvrdím, že všechno uvedené je "svatá" pravda, ale za zamyšlení to stojí.

V tom posledním videu (hned zpočátku) jsou popsány ty návaznosti královské rodiny Velké Británie na staroegyptské a izraelské historické kulturní (rituální) tradice. Doposud mi není jasno, zda-li to je skutečná návaznost, tedy z generace na generaci a nebo si královká rodina ty tradice jenom "vypůjčila" a na pokračovatele faraonů si pouze hrají? Možná nakonec ani tu modrou krev nemají? Kdo ví? Má někdo odpověď? Citáty z bible nepovažuji za bernou minci. Pokud si někdo vzpomíná, tak se tady o tom už zmiňoval HHBB. Jak do toho nyní napsujeme ty jezuity? Ozveš se HHBB ? Rád bych, abychom si v tom už konečně udělali jasno. [mrknutí jedním okem]

208685

04.01.2010 08:17

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: P R O Č ?

Mirda 24.?.?.?

>důkaz?
-------
Něco jsem našel.

Nepovede-li se globalizace uskutečnit nekonečnými válkami, tak to zkusíme
pomocí náboženství
. Organizace Council on Foreign Relations (CFR) zahrnula do svého programu náboženské organizace jako nástroj manipulace davů ve svém závěrečném tažení k nastolení jedné světové vlády a totalitního režimu. Pod vedením několika nejznámějších a nejpopulárnějších evangelistických duchovních vůdců (křesťanských sionistů), se desítky milionů křesťanů snadno vmanipuluje do sjednoceného globálního náboženství. "Jak nahoře, tak i dole", hlásá evangelický farář Rick Warren ze Saddleback Community Church in California, což jinými slovy znamená: "Bůh neexistuje...co je nahoře, to je i dole". Richard Warren získal do svého hnutí - "New Age Purpose-Driven Movement" další následovníky ze zhruba jedoho sta tisíc kostelů po celých USA.

Další potentánt, Dr.Richard Land, je duchovním šéfem šestnáctimilionové kongregace Southern Baptist Convention. Křesťanský sionista Richard Land tluče do válečných bubnů a vyzývá k sankcím na Irán. Nepomohou-li sankce, válka je nevyhnutelná...tak jak si to přeje Izrael. TADY je dopis americkému kongresu k uvalení sankcí. Dole je podepsáno několik desítek náboženských extrémistů - křesťanských sionistů.

208767

04.01.2010 09:53

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Mirda 24.?.?.?

>...A že si nedokážete vzpomenout na žádný příklad? No to Vás upřímně lituji. Co takové milé klíšťátko, které Vás pošle za pár kapek Vaší krve na onen svět? Nebo kvasinky v sudu...
--------
Výborně Vojto. Vhodil jsi zde do placu vynikající příklad s tím klíštětem i s těmi kvasinkami a máš pravdu:

>"Urvi co můžeš" v přírodě vskutku platí. I když evoluční biologové tomu zákonu říkají trochu jinak.
----------
Tomu se Vojto říká parazit. Je to anomálie přírody, nikoliv pravidlo a nebo, jak ty tvrdíš: "přírodní zákon". Příroda bojuje o přežití za každou cenu. Uřežeš strom a za dva roky ti vyroste z kořene dalších deset výhonků. Čili zachování druhu...zachování jedince...neustálé přizpůsobování se vnějším podmínkám k přežití. Patazit je výjimka a právě tohle popírá tu tvoji teorii o maximalizaci zisku, kdy právě parazit tou maximalizací zisků zahubí i svého hostitele. Přesně tohle se děje i v případě parazitů v lidské společnosti.

Jako příklad vzájemné symbiózy ve volné přírodě, kdy je upřednostňován užitek a nikoliv zisk (za každou cenu), tak ti mohu uvést věčně hladového žraloka. Žralok je soustavně doprovázen rybičkami, které ho zbavují (za pochodu) parazitů, kterými se ty rybky živí. Proč ty rybky ten žralok nesežere (maximalizace zisku - u žraloka honba za žrádlem)? Je tomu tak a nebo není?

Další bod. Anonym devadesátka ti tady zanechal spoustu vynikajících odkazů, co se týka politického a ekonomického vývoje v Číně a té tzv. "Čínské kulturní revoluce". BTW, díky devadesátko, přišlo to vhod. Všechno jsem to prošel a pro tebe Vojto předžvýkal. Je to opravdu otvírač očí, Vojto. Především bych ti doporučoval TADY tento odkaz. Snad ti to odpoví na tvé zvídavé čínské otázky a konečně se ti uleví? A nám tady taky.

208779

04.01.2010 16:39

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Mirda 24.?.?.?

>A ještě maličko k Vámi doporučenému odkazu. Pečlivě jsem jej prostudoval. Ověřitelných faktů obsahuje málo...
-----
Pečlivě sis jej prostudoval? Vojto, Vojto. Buď nečteš pozorně, a nebo nemáš pořádně vybroušenou angličtinu. V odkaze je podrobně vysvětleno, jak celý ten proces nastolení komunismu v Číně probíhal a ty mi k tomu napíšeš tohle (úryvek z článku):

>In April 1948, Congress, apprised of the desperate situation, granted $125 million in military assistance to save Chiang’s government.

Tvoje reakce:
>A to má být důkaz? Důkaz toho, že židé v americkém Kongresu chtěli nastolit komunismus v Číně? Nesvědčí to spíše o jejich snaze mu zabránit?
------
Nepochopil. Proč do všeho neustále zatahuješ ty židy? Nikdo se jimi neohání, tak toho laskavě zanech. A nebo se tady snažíš něco vyprovokovat? Ke tvé reakci. Buď tedy nečteš pozorně (v článku to je podrobně objasněno) a nebo nepřemýšlíš a potom by to vysvětlovalo i všechny tvé jiné reakce ve zdejší diskuzi. Zkrátka jinými slovy - mozeček ti to nebere. To je bez urážky, je mi tě líto Vojto. Raději více čti a přemýšlej u toho. Nepouštěj si svoje prsty jen tak z bůchdarma po klávesnici na vandr.

208806

04.01.2010 18:53

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Mirda 24.?.?.?

Méďo, podívejme se na to tímto způsobem. Majitel automobilky FIAT je častým účastníkem zasedání skupiny Bilderberg a nadšeně prosazuje globalizační strategii. Znamenalo by to tedy, že kdokoliv jezdí ve voze značky FIAT je globalista? Na seznamu účastníků skupiny Bilderberg je i majitel CocaColy. Znamenalo by to tedy, že kdokoliv pije Colu, je globalista? Majitel firmy "GoodYear" je členem sv.zednářů a rovněž prosazuje globální společnost. Znamenalo by to, že kdokoliv, kdo má na autě pneumatiky GoodYear je svobodný zednář a globalista? A takhle můžeme pokračovat...

Podobně to máme i s těmi jezuitskými vzdělávacími institucemi. Ponechaly si pouze název, ale náboženství se tam neučí a globalistické kádry si tam nepěstují. Jistě, existují výjimky jako např. Jezuitská univerzita v Georgetown ve Washingtonu D.C. kdy někteří vybraní absolventi jsou podchyceni a po řádném výplachu mozku jsou dále zařazeni do Yale univerzity do tajné zednářské větve "Skull and Bones", kde se mimo jiné učí v předklonu říkat "Ano pane, provedu" a po trapném rituálním obřadu jsou zařazeni na seznam kandidátů na vysoké politické funkce. Tímto procesem prošel John Kerry, G.W.Bush starší i mladší a stovky jiných arogantních ubožáků. Primitivních ubožáků, kteří za výplatu a pocit "být u moci" jsou ochotni se dopustit i válečných zločinů a genocidy na civilních obyvatelích jiných států. To by tak asi bylo vše k tomu jezuitskému vzdělávání. Někteří z nás, jak lze pozorovat, to vidí trochu jinak.

208823

04.01.2010 21:28

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

Mirda 24.?.?.?

Pozoruji Jendo, jak tady bojuješ. Učím se od tebe, kamaráde, jak diplomaticky, s rozhledem a hlavně s klidem diskutuješ s oponenty. Téměř mi to připadá, jako sisyfofská dřina, než jako osvěta. Vznikl nám tady nový náboženský směr lovců jezuitů a jak známo, stoupence kteréhokoliv náboženského hnutí nepředěláš. Jen se podívej, jak muslimové bojují proti hanobení jejich proroka Mohameda.

Proto je až úsměvné pozorovat nezmara aristokrata, jak nás všechny ujišťuje o jeho odolnosti na propagandě, ale pro jistotu se raději přiřadil k lovcům jezuitů. Jsme tady však ve volné a svobodné diskuzi, nikdo nikomu nevyhrožuje, nikdo nikoho za jeho názory netrestá. Pomineme-li snahy organizace "Lonely Patriot of Abraham" (Abrahamův osamocený vlastenec, nebo-li také následovník), zkráceně LPA. Zatím však o život nikomu z nás nejde. Jiná situace je v reálném světě.

Někde tady v diskuzi jsi zmiňoval CNN. Typický mainstream a od nedávna už i v těch správných kóšer rukou. Pro CNN pracoval jeden reportér, který odvážně odhaloval zákulisní tahy, jako setkání skupiny Bilderberg, zákeřnosti volného trhu NAFTA, tajné plány se založením Severoamerické unie, jedné světové vlády, jedné světové měny, atd., je autorem knihy: "Válka na střední pracující třídu". Jeho jméno je Lou Dobbs, skutečný vlastenec a opravdový Američan. Při každé "citlivé" diskuzi neopomněl zdůraznit: "Tohle je pouze můj osobní názor a nemá nic společného s vedením CNN". Tohle jsou ta naše "svobodná" média. Jaká smutná skutečnost dnešní reality.

Lou Dobbs už v CNN nepracuje. Po neúspěšném pokusu o zavraždění jeho manželky to vzdal nadobro. Jenom jako připomínku o koho se jedná, TADY je na něho odkaz.

Tak zase jindy a jinde. Těším se tvou spolupráci, kamaráde. [mrknutí jedním okem]

208839

05.01.2010 04:32

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

>Jediné komunisty z definice v praxi, co jsem měl možnost nastudovat, jsou ale jezuité v paraguayských redukcích....
------------
Už jsem se tady o těchto "hodných" jezuitech zmiňoval v reakci na HáBéčko, ale odkaz jsem nenašel. Tak jsem si tedy znovu osvěžil paměť. Díky Méďo za ten odkaz. Jak je vidět z článku, tak měli skutečně ušlechtilé poslání, na rozdíl od toho, co tehdy tvrdil kolega HáBé. Chci ti přihrát ke studiu (máš-li zájem) další společenství žijící striktně na principech komunismu. Jsou to Hutterite, některé z nich znám osobně. Popis ve Wiki odpovídá skutečnosti. Pěkné počteníčko. Jinak, co tam nepíší a co znám z osobních zkušeností, tak když "huťáci" přijedou do města nakupovat, tak je okamžitě poznáš podle dobového oblečení (kroje tak asi z 18-tého století). Mladí už na tradice tolik nehledí, zvláště když příjdou do města vyjednávat zakázky. Poznáš je však okamžitě a to nejem podle oblečení. Všichni jsou si podobní jako vejce vejci a nebo, jako když jeden druhému z oka vypadne. Udržují přísně uzavřenou společnost a tak není divu. Všichni jsou to bratranci a sestřenice, ne-li přímo sourozenci. Začínají postupně degenerovat. Podobná situace se vyskytuje v komunitě Amish. Ómišáci navíc stále ještě používají dopravu tradičně koňmi, kdežto "huťáci" dávají přednost koním pod kapotou, místo koním ve stáji. [smích]

208879

05.01.2010 21:29

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

>Ušlechtilé pouze v jejich očích, protože je to dost relativní ...
------
"Podle činů poznáte je"...Já si zase myslím Měďo, že ti Indiáni se nechali "zotročit" naprosto dobrovolně. Bylo to výhodné pro obě strany. Tohle by mohla být i odpověď pro kolegu HHBB ve spodním příspěvku. V článku se dále píše, že misionáři netěžili z požitků Indiánů, nýbrž byly odměňováni španělským králem. Nelze ani pochybovat o tom, že největší benefit pro ty domorodce bylo, naučit se hospodařit s přebytky a uchovat si potraviny na období nedostatku. Nehledě na učení se řemesel a zemědělského obhospodařování. To si zase já myslím, že to je k nezaplacení. Jak se říká: "dej chudákovi najíst a nasytíš ho na den. Nauč ho obstáravat si potravu a nasytíš do konce jeho života". Z článku je rovněž patrné, jak to dopadlo s Indiány, když se tam objevili portugalští kolonizátoři a Indiány vychytali a prodali je do otroctví. Tohle bych Méďo spíše přirovnal ke tvému tvrzení, kde píšeš:

>Máš-li totiž nastolit novou kulturu a zvyky, musíš nejprve zničit či deformovat to předchozí.
----
Což se jim (mamelukům a otrokářům) skutečně povedlo. Všimni si datumu zničení a ukončení jezuitského zřízení v Paraguay - r.1767. To by nám souhlasilo - jak již víme - s rozpuštěním všech jezuitských spolků po celé Evropě. Opětovně se objevili na scéně až po roce 1812, což jsem už dříve napsal...jenomže v jiných barvách. To už máme převlečné jezuity se zednářskou zástěrkou a to jsou ti samí jezuiti, kteří později založili Bohemian Grove - kempinkový odpočinkový a rekreační klub....tedy, chtěl jsem napsat satanášovo doupě spolků iluminátů. Sejdeme se v diskuzi pod novým článkem o zednářích ve Vatikánu.

208956

06.01.2010 08:54

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

Sorry Hábéčko. Odbyl jsem tě pro nedostatek času jednou větou, jenomže tento tvůj příspěk přímo volá po reakci. Teď už je pro mne vhodnější čas na psaní. K tomu dopisu LA biskupa papežovi. HáBé, víš jaké intrikářské praktiky se prováděly u "svaté stolice" na získání určitých výhod? Třeba násilné zavedení latinky jako úřední řeči (vzdělávání, kázání, obchod) pro země Koruny české, jenom proto, aby se tam nerozšířil slovanský jazyk. Ten dopis bych proto nepovažoval jako relevantní důkaz. Spíše si myslím, že biskup orodoval u papeže, když mu postupně mizely ovečky. Co znám z kanadské historie, tak všechny počáteční komunity sestávaly z náboženských uskupení, především katolického směru a převážně "White Anglo-Saxon Protestant" orientace. Přičemž vládní pohlaváři byli vesměs sv.zednáři, počínaje prvním ministerským předsedou jménem Sir John A. Macdonald. Ten zednářský vliv lze vypozorovat i v architektuře vládních budov. Můj názor na ty jezuity z Paraguaye jsem ti již podal v reakci na Méďu. Přejďeme tedy k dalšímu bodu:

>Aby sis to mirdo nevyložil zase po svém (nestačím se podivovat tvým a jendovým interpretačním schopnostem)...
-----
Tohle je vzájemné, HáBéčko. Mám toho hodně přečteného a tak už při dalším čtení jenom doplňuji znalosti a nebo vylučuji nesmysly a pochybnosti. Připouštím, mohu se i mýlit. Už se mi to v životě několikrát stalo. Uvědomuji si, že my dva používáme rozdílnou logiku a způsob hledání. Ty máš předem stanovený cíl, potom vylučuješ všechno co se nehodí a bazíruješ na nepodstatném. Naopak irelevantní věci přizpůsobíš svému předmětu bádání - a erueka - objevil jsem. Jak mohu pozorovat z Jendových příspěvků, tak Jenda i já stavíme celkový obraz z mozaiky (jig saw puzzle) a hlavně všechno vesměs podloženo historickými vědomostmi.

Uvedu ti příklad z naší diskuze o Janu Nepomuckém. Týkalo se to toho utajení zpovědního tajemství královny. Ty jsi k tomu napsal něco v tom smyslu, že zpověďmi měli jezuiti přístup k tajným informacím, čehož náležitě využili. Copak to asi bylo za tajemství, že ho král Václav IV. při výslechu zavraždil a nebo nechal zavraždit? Nebylo to spíše klašterní tajemství, než zpovědní tajemství? Nerozdal si to Jenda z Pomuku s královnou v zákristií na válendě a král se toho domákl? Kdyby to Jan vyzradil, tak král zabije i královnu, takhle to odskákal pouze Jenda, ale ta původní oficiální verze se zanesla do historických záznamů, jinak by z něho neměli stoupenci mučedníka. A těch pět hvězd okolo jeho hlavy? To bylo pět vražedných úderů do hlavy (viz stopy na lebce). Tobě však ty hvězdy vyhovují jinak, že ano? A mohl bych pokračovat...Víš, HáBéčko, já už jsem na tu tvoji "junk science" hledání jezuitských vlivů přestal reagovat, ale sejdeme se opět, máš-li zájem, pod tím novým článkem o zednářích...

Automaticky kráceno

209015

06.01.2010 20:24

Amerika píchá v Jemenu do vosího hnízda

Qui Bono?

Mirda 24.?.?.?

Co se chystá? Nestává se z Ameriky policejní stát? Podívejme se na proslov prezidenta Spojených států k uvednemu incidentu "nigerijského teroristy". Komu tenhle připravený scénář falešného útoku prospěje? Nezpomeňte si v proslovu všimnout kladení důrazu na nezbytné zvýšení bezpečnosti při odbavování cestujících. Podrobnosti jsou uvedeny dole, v odstavci C).

==================================================
A)

Prezident Obama zbavil Interpol veškeré právní odpovědnosti při zásahu, nebo-li "sjednávání pořádku" na území Spojených států Amerických. Interpol od této doby již nepotřebuje soudní rozhodnutí k jakémukoliv zásahu na americké půdě týkající se zatýkání amerických občanů a jejich uvěznění, zabavování jejich majetku a přístupu k doposud utajeným osobním údajům, včetně odposlechů. Tato mezinárodní policejní organizace dostává plnou diplomatickou imunitu pro své akce. Proč by měla být cizinecká kriminální organizace - jakou je Interpolpol v mnoha kruzích považován - postavena mimo zákony, kterými se musí řídit místní policie, FBI a CIA? Více tady.

===================================================
B)

Osa zla zasáhla Jemen. Media bubnují do válečných bubnů. Jemen, Jemen, Jemen...teroristi z Jemenu...Al-Kaida z Jemenu...chystá se další útok na americké cíle? Připravuje se další 9/11, tentokráte jemenskými teroristy? Jinými slovy, CIA si vycvičuje novou Al-Kaidu z místních "rebelů" a media pilně vybrušují veřejné mínění na souhlas s další válkou.

===================================================
C)

Michael Chertoff, bývalý minister Národní bezpečnosti je majitelem bezpečnostní konsultační agentury a jedním z jeho klientů je firma Rapiscan. Firma Rapiscan se sídlem v Kalifornii se specializuje na letištní bezpečnostní zařízení, specificky na kompletní detailní skánování celé postavy. A jako z udělání, právě toto skánovací zařízení splňuje vládou stanovené technické parametry a bude postupně instalováno na letištích pro odbavování cestující veřejnosti. Transportation Security Administration (Vládní oddělení pro bezpečnost letecké dopravy) již zakoupilo 150 kusů a dalších 300 je na objednávce. Více zde.

===================================================
To bylo jenom několik poznámek k tomu, abychom si upřesnili, co je v pozadí fingovaných teroristických útoků. Není to poprvé, kdy k těmto zákeřným cílům byl zneužitý člověk se sníženou mentální kapacitou.

209075

07.01.2010 02:55

Amerika píchá v Jemenu do vosího hnízda

RE: Qui Bono?

Mirda 24.?.?.?

>ad A) Interpol nikoho zatýkat nebo věznit nemůže...
------
To bylo to rozšíření pravomocí. Po změně zákona mohou všechno, tak, jak je popsáno v článku:

"This could conceivably include human assets - Americans arrested on our soil by INTERPOL officers.
Why would INTERPOL be arresting American citizens on our own soil, without oversight from our own law enforcement agencies? And remember, citizens who are thusly arrested would have no legal authority to demand full documentation from the International Police concerning the charges brought against them."

209084

08.01.2010 06:41

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

Mirda 24.?.?.?

Ladies and Gentlemen...WE GOT HIM (!!!)
-----------
Jendo, povedlo se ti to. Nemůže být hmatatelnějšího důkazu, jak nám tady HáBéčko mlží, než tohle odhalení. Dokonce se nezdráhal použít i podlé lži. Přesně jak píšeš:

>Třetí stav je v souladu s příkladem pí.Jarmily termín uváděný v souvislosti s Velkou francouzskou revolucí a nikoli jak blahosklonně a navíc opět klouzavě svým odkazovaným výrazem ze středověku "Trojí lid" uvádíš.
---
Hned v prvopočátcích naších diskuzí s HáBéčkem mi intuice napovídala, že "tady něco nesedí", stejně jako tobě a mnhoha jiným zdejším diskutérům. Jelikož se však k tomuto "hnutí" připojil i Méďa, kterého znám z dřívějších diskuzí jako férového, sečtělého a inteligentního diskutéra, tak jsem si začal ověřovat, odkud to HáBéčkovo mlžení pramení. Osobním internetovým průzkumem jsem nasbíral tucet odkazů s tím, že až k tomu bude příležitost, tak to zde v diskuzi probereme a zcela určitě tu jeho verzi rozcupujeme na kousíčky. Neudělal jsem to a už to ani dělat nemusím. Závěrem jenom pár slov, co si o tom všem myslím a proč to HáBéčko dělá?

Mtk na to v jednom z jeho příspěvku, možná nevědomky, ale správně upozornil. Napsal, že už to tady na Zvědavci vypadá, jako kdysi v Dikobraze. A má pravdu. Zdá se tedy, že ta HáBéčkova honba za jezuity splnila svůj účel a Méďa a několik dalších jenom naletěli na špek. Nebudu to však rozebírat. Nikam to nepovede a ve snaze vrátit zdejší diskuze na původní intelektuální úroveň bych k tomu naopak vůbec nepřispěl.

Jendo i paní Jarmilo, díky za obětavou pomoc...DOSTALI JSME HO (!!!).

209207

08.01.2010 17:12

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

Mirda 24.?.?.?

>...kdybyste si z jendou ty odkazy aspoň přečetli, tak byste zjistili, že třeba třetím stavem byl ve středověku nazýván lid, který platil daně, atd. atd…
---------
Jistěže jsem to četl a to oba odkazy i ten od paní Jarmily. Tohle je právě ta tvoje strategie mlžení. Onálepkovat oponenta, že "je mimo" a odvést pozornost jinam. Není to poprvé, HHBB, kdy jsi byl přistižen při lžích. Manipulovat údaje, to ti jde dokonale. Odmítáš všechno to, co se "do krámu" nehodí a bazíruješ na nesmyslech, které si patřičně přizpůsobíš, jenom aby ti to vyhovovalo. Jsem rád, že na to Jenda upozornil. Doufám, že si všichni diskutující uvědomí, proč se tady producíruješ? Holt, každý se musí nějak živit, že ano?

209259

08.01.2010 18:32

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

Mirda 24.?.?.?

Co si mám potom myslet o tom všem já, když ty do písmene opakuješ HáBéčkovské lži? Nechtěl jsem se k tomu už vracet, ale vezměme si třeba tvůj příspěvek, kde píšeš asi těmito slovy: "Světe div se, Blackwater jako současní maltezští rytíři mají sídlo na Maltě, kde také bydlí majitel této soukromé armády Erik Prince. Je to jenom náhoda"?

Kamaráde, nejen že tohle je blbost, ale je to přesně to samé, co zde už dřive napsal kolega HHBB a ty to jenom opakuješ. Blackwater má ústředí v USA. Mám odkaz, ale hledat to nebudu. To si vyhledej sám. Další odkaz (na podporu HáBéčkova tvrzení) jsi uvedl stejný odkaz, který už tady dříve postoval tvůj mentor a to: kde si "černý papež" připravuje v Jeruzalému svoje sídlo?
Všechno to byly jenom doměnky, úvahy a odkazy na citáty z bible. Nádherná fotodokumentace, jen co je pravda. Když na tyto bláboly nikdo nereaguje, tak všechny urazíš výrokem něco ve smyslu, "komu není dáno, tomu není pomoci" a nebo, "čteš jenom něco". Ani já tohle nepovažuji jako férou diskuzi a snad je i dobře, že se toho pro zachování vlastní reputace, jako vzdělaný a inteligentní diskutér, jak tě znám z dřívějších diskuzí, nebudeš zúčastňovat. Je to především pro tvoje dobro a ber to jako radu kamaráda.

209272

08.01.2010 20:27

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

Mirda 24.?.?.?

>P.S.: Víš co je to vůl?
----
Zkusím si typnout. To by mohl být ten, který nedodržuje pravidla ústředí pro internetové diskuze a zanese do diskuzí osobní úvahy, pocity a urážlivé výpady vůči oponentům? Tohle by mohlo znamenat ztrátu zaměstnání, HHBB? Musíš se polepšit. Snad to bude pro tentokrát jenom výtka?

209282

08.01.2010 21:44

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

Mirda 24.?.?.?

Méďo, jak jinak ukončit tu nesmyslnou diskuzi, která stejně nikam nevedla, než to zatáhnout do "ad absurdum"? "Dostali jsme ho"! Ano, byl to záměr a povedlo se to. Vždyť se to táhlo v diskuzích už pěkně dlouho a jinak by to nikdy neskončilo. A tohle by ti mohlo odpovědět i na tvé další sdělení:

"Dokud byl rozpor v názorech, neměl jsem problém"
---
Na každý tvůj druhý příspěvek jsem měl připravenou a napsanou reakci, ale nepodal jsem to. Víš proč?

"...pocit "vítězství" Ti časem stejně zhořkne v ústech..."
---
Nešlo přeci o soutěž. Nebo ano? Vlastně máš pravdu...Kdo dovede lépe urážet a kdo se vytasí s "ftipnějším" smajlíkem. V tomto případě je vítězství na straně HáBé týmu. Rovněž končím, ale bez smajlíku. Někdo to ukončit musel.

209290

08.01.2010 22:14

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

Mirda 24.?.?.?

>Co na to říkáš kamaráde?
----
Perfektní zakončení, Jendo a tak to jenom zopakuji:
"Já jej (HáBé) na oplátku již nebudu ve svých příspěvcích parafrázovat, Méda přidá nadhled, mtk humor a pí.Jarmila je všechny tři občas (jako příslušníky třetího stavu) pochválí a je to doma."
----
Málem to skončilo nadávkami do volů...Už bylo skutečně načase si dát pauzu s výrazivem typu "jezuita" a "maltézák", "R+R Ltd" atd. Takže ať se to druhé partě líbí a nebo ne...opět souhlas kamaráde. Sejdeme se jindy a jinde. [mrknutí jedním okem]

209296

09.01.2010 09:28

Policajné právo na Slovensku

RE: Pane mtk, spletl jste se...

Mirda 24.?.?.?

>Je Rupert Murdoch žid (chazar)?
----
Jak se to pozná? Murdochova matka byla údajně židovka, ale Rupert si na zachování čistokrevnosti nijak zvlášť nepotrpěl. Jeho první žena do klubu vyvolených nepatřila. Druhá manželka byla údajně pravnučka Zikmunda Freuda, ale to ještě neznamená, že se v té větvi zachovala vyvolenost a třetí žena je opět mimo okruh. Zdá se tedy, že je to i Rupertovi putna. Otázka tedy zůstává: Kdo je Rupert Murdoch?

209312

09.01.2010 17:41

Amerika píchá v Jemenu do vosího hnízda

RE: Qui Bono?

Mirda 24.?.?.?

>Nevím o co jde, ale nezdá se mi to. Vždyť Interpol nemá snad ani potřebnou personální kapacitu.
----
Proč se tak děje a co tomu předcházelo? Záměrná ekonomická krize vytvořila z Ameriky zemi třetího světa a Američné se začínají probouzet. Není se tedy čemu divit, že vláda očekává celostátní občanské nepokoje a začíná se s přípravou. FEMA (Federální úřad pro mimořádné události) má k dispozici na území Spojených států plně vybavené koncentrační tábory, včetně personálu a připravuje se i oko na obloze (4 min. video v angličtině), aby se to dalo s novou technologií a minimálními potížemi zvládnout.

Jak známo, tak policie má za úkol dohlížet na dodržování zákona a pořádku ve společnosti. Je to jejich zaměstnání a jsou za to placeni z daní těch, které mají ochraňovat - občany vlastního státu a přesně tohle je součástí jejich přísahy: "Na své svědomí budu ochraňovat zájmy společnosti...atd.,atd". Policie se však postupem času militarizovala a už nebrání zájmy veřejnosti, ale zájmy vlády. Z iniciativy občanů vzniklo hnutí na "obnovení přísahy" (Oath Keepers) a tito odhodlaní občané rozesílají na policejní oddělení CD-čka s instrukcemi a přísahou. Kupodivu s kladným výsledkem. Policejní složky si opětovným zopakováním přísahy uvědomují, komu mají vlastně sloužit. Tohle by mohlo i vysvětlovat, proč vláda rozšířila pravomoci Interpolu a poskytla Interpolu diplomatickou imunitu.

Podobná situace nastala i v armádě. Nebudou-li ochotní vojáci, tak nebudou války. Na dotaz vojína americké armády, zda-li voják musí uposlechnout rozkazu, přestože si je vědom, že rozkaz je nelegální a nebo nemorální, se mu dostala odpověď. "Kdo rozhoduje, jeli rozkaz legální a nebo nelegální, je vrchní velitel ozbrojených sil a to je prezident Spojených států. Když ON rozhodne, že rozkaz je legální, tak to znamená, že je i akce legální. Není tedy o čem diskutovat. A co se týká morálních zásad? O tom voják nesmí přemýšlet, za to není placen".

209324

09.01.2010 21:02

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Jste nechutí

Mirda 24.?.?.?

>Všichni, kdo mají potřebu zpochybňovat holocaust...jsou nechutný dobytek a zasloužili by rozkopat ty zasraný držky...a vy všichni ostatní zmrdi vyjebaní!!!...
----
Jak je vidět, tak tady už je jakákoliv diskuze marná. Mám k tomuto projevu vysvětlení, se kterým bych se rád podělil. Neberme to však jako omluvu za jeho úlet.

Jistě si někteří z vás vzpomenou, jak se před několika lety začaly objevovat zprávy v tisku o druhé a třetí generaci přeživších holocaust, že jsou na pokraji nervového zhroucení a nutně potřebují pozornost odborné psychiatrické péče. Zamyslel jsem se nad tím, není-li to zase nějaká další chucpa, proto jsem na toto téma zavedl debatu s odborníkem. Můj dobrý kamarád z dřívějších studentských časů (zde v Kanadě), který nyní pracuje jako psychiatr, mi podal následující vysvětlení. Považuji za důležité upozornit i na jeho židovský původ, což by mělo být zárukou jeho objektivnosti právě v této záležitosti. Tohle mi na to odpověděl zhruba těmito slovy:

Na téma holocaustu bylo napsáno nesčetné množství knih a některé byly použity i jako podklad pro zpracování do filmové tvorby. Později se však zjistilo, že se jednalo (u některých z nich) více méně o fikci, než o skutečný popis událostí. Mnozí autoři se svezli na popularitě a zájmu o uvedenou beletrii. Tímto vznikly neuvěřitelné příběhy plné rozporuplných a nesouhlasných událostí a údajů, což následně dalo podnět k revisionistickému bádání. Revisionisté potvrdili, že množství těchto příběhů je opravdu fikce, než skutečnost a vyšlo i najevo, že někteří autoři, nejenže nejsou židé, ale v době WWII. v Evropě, tudíž ani v koncentráku přítomni nebyli. Nechci se však zabývat výsledky revizionistického bádání a vrátím se k tématu mého příspěvku.

Některé příběhy, aby upoutaly pozornost posluchače, jsou až neuvěřitelně zdramatizovány, že je jako takové musíme i označit -"neuvěřitelné drama". Jako příklad mohu uvést známého spisovatele Arnošta Lustiga, který sám k těmto nesrovnalostem přispěl s jeho příběhy o guláši z lidského masa, který byl vězňům servírován horký přímo do dlaní. K tomu nemělo nikdy dojít, aby se ze smutné historické události, jakou genocida bezesporu je, stala volně interpretovaná a zdramatizovaná beletrie. Právě takovéto příběhy vytvořily generaci potomků "přeživších", kteří o těchto neskutečných hrůzách, které si jejich rodiče a prarodiče museli vytrpět, neměli dříve ani potuchy. Nikdo jim to totiž ústně nikdy neřekl. Myslím si, že tahle úvaha (kámoše odborníka), má jistou logiku a mohla by nám i objasnit, s čím se pisatel hořejšího příspěvku potýká.

209340

09.01.2010 21:26

Policajné právo na Slovensku

RE: Pane mtk, spletl jste se...

Mirda 24.?.?.?

>To je jedno, jak jsi to myslel mtk. Na tu židovskou notičku jsi ale (v kontextu, který popisuji) zabrnkal, příteli.
---
Jak vidím, tak jsem svou reakcí nevědomky přispěl kolegovi mtk ke spřádání jeho sítí. Neprošel jsem si opětovně dřívější reakce, jenom jsem odpověděl na dotaz. Polepším se Jendo.

209342

10.01.2010 00:21

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Chystá se další TV spektákl proti extrémistům,

Mirda 24.?.?.?

Díky za bohatou zásobu informací...jako kdykoliv předtím.

209348

10.01.2010 11:13

Policajné právo na Slovensku

RE: češi a slováci, prop a zvědavec

Mirda 24.?.?.?

>...Pokudd si pamatuju, tak Jan Pavel II. pozadal pouze, aby bomabordovani bylo preruseno o Velikonocich. Utok vedly USA a NATO, EU de facto koalice krestanskych zemi. Pravda ty mistni spinavosti uz realizovali Albanci. Paradoxne Kosovo diplomaticky uznalo daleko vice krestanskych zemi nez muslimskych. Takze, co hezkeho mi chcete sdelit o Voldemortech?
-----
Qui Bono, René. QUI BONO? A nezapomeň: Války vedeme "by proxy". "Někdo jiný to za nás vybojuje". Kdo vlastní hliníkové a zinkové doly v Kosovu? Nehledě k tomu, že nynější albánské Kosovo je překladová stanice pro zásobování Evropy tvrdými drogami z Afganistánu. A proč se vedly obě světové války? Qui Bono? Jistěže křesťané se mydlili mezi sebou, ale proč? Potom tedy bych se více přikláněl k tomu, co napsal anonymní kolega, na kterého reaguješ:
>Známé české přísloví praví: Křesťani se perou a voldemort jim k tomu dělá muziku.
---
A nebo také: Dva se perou a třetí se směje. A ještě něco. Jak si můžeš všimnout, komu asi Vatikán hraje do noty? Proč byl Jan Pavel II. aktivně zapojen (za spolupráce Zbigniewa Brzezinského) při rozkladu komunistického bloku? A vezměme to ještě dále. Proč si Vatikán vybral zrovna polského papeže? Nezačalo to náhodou protikomunistickým hnutím Solidarita? Komu tedy asi Vatikán slouží? Qui Bono (!!!) Ona ta svatozář, kterou mnozí vidí nad papežovou hlavou nemusí být až tak svatá.

209357

11.01.2010 16:17

Rusko, Čína a Írán překreslují energetickou mapu

RE: Minulé století by se dalo shrnout jako století Shellu, Exxonu ...

Mirda 24.?.?.?

>Otázka zní: Je to dobře nebo špatně?
---
Na to je úplně jednoduchá odpověď, Vojto. Je to dobře pro nás a pro ně naopak špatně. [velký smích]

209407

12.01.2010 13:40

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

Mirda 24.?.?.?

To se mi tak strašně líbí, jak se tady začínají ozývat různé výkřiky ze tmy od nějakých anonymů a začnou poučovat o tom, co si máme myslet a s kým a jak diskutovat. Nečteš pozorně hochu. Příště, něž začneš urážet, tak se podívej, kdo komu vnucuje svoje názory a jakým způsobem? Nebylo to náhodou tak, že HáBéčko reagoval na oponentův opodstatněný argument a to (cituji):

"snad to ode mě nebude moc troufalé "bla, bla", ale zase to je asi trochu jinak"...

Ne, jinak to nebylo, což jansmith doložil odkazy z Wiki a tím se potvrdilo, že si HáBé vymýšlí svá tvrzení a překrucuje důkazy...jinými slovy - lže...a to nebylo poprvé. Potom si anonyme nezapomeň všimnout také reakcí HáBé týmu. Tam začala ta komedie. Tam začaly ty urážky za nesouhlasný názor a výměna názorů se změnila ve vzájemné napadání (převážně však jedním směrem) a až teprve potom přišlo to Mirdovo virtuální prásknutí ukázovátkem do stolu, aby se třída rozdováděných studentů uklidnila. Než začneš druhého osočovat a vykřikovat ze tmy (cituji):

"kde berete jistotu a drzost rikat, ze prave ta vase podstata je tou pravou podstatou?",

tak si bedeš muset anonymní čisílko nejprve udělat v hlavě pořádek, ať víš, kde a jak to začalo? A pokud se tady Hábéčko prezentuje i pod jinými nicky - jak tvrdíš - tak tím se potvrdila i ta moje domněnka, proč se tady HHBB objevil a proč tak houževnatě prosazuje jezuitský směr vlivů.

209468

12.01.2010 14:54

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

Mirda 24.?.?.?

>Do manipulace s lidským vědomím patří i přísně vybrané termíny...Čili termín "popírač" popírá, že by člověk mohl jen o nějakém detailu pochybovat.
----
A nejen to, paní Jarmilo. Když bude o historických událostech a údajích pochybovat osoba židovského původu, tak se onálepkuje: "sebenenávidějící žid". Kdyby si jejich typickým způsobem neprosadili ty zákony proti lidskosti, kdy se za názor zavírá do kriminálu, tak je to dokonce zdařilá komedie, o čemž snad nikdo pochybovat nemusí. Ano, je to komedie a jako příklad uvedu zdejší příhodu z Kanady.

Zdejší B'nai Brith se začala lísat ke členům vedoucí politické strany a vymohla si zavedení zákonů proti nenávisti. Způsoby toho lísání nemusím snad ani uvádět. To známe každý z nás i z domácího prostředí, jak peníze otevírají dveře a roztáčejí zeměkouli. Zkrátka i zde v Kanadě jsme se dostali do období temna, ale jenom do té doby, než se vlna nenávisti otočila. Jak k tomu došlo?

Židovský plátek ve Vancouveru vydal karikatury Mohameda a na základě toho, muslimská organizace podala žalobu za urážku. Poukázali na to, že "zákon proti nenávisti platí pro všechny". Tímto začala velice záslužná práce samotné B'nai Brith. Zákon proti nenávisti byl okamžitě zrušen s tím, že svoboda slova a svoboda projevu patří mezi nejzákladnější principy v demokratické společnosti. A tu máš čerte krumpáč [velký smích] S tímto tvrzením lze jedině souhlasit.

P.S. Tento příspěvek budiž inspirací, jak se vypořádat s protiústavním zákonem, který už tady za té předchozí totality jednou byl: "držet hubu a krok".

209470

12.01.2010 15:38

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

Mirda 24.?.?.?

oops, chybička se vloudila. Oprava - tak jsem si potvrdil svoje nedostatky v mateřštině a když už "lysat", tak jedině s tvrdým "Y".

209471

12.01.2010 16:36

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

Mirda 24.?.?.?

>Lysat byste mohl, ledaže by ti zpropadení členové BB to na kanadskou vládu zkoušeli přes vypadávání vlasů. [velký smích]
----
Dal jsem si tu větu do Wordu s korekcí a ejhle....komu teď vlastně věřit? Díky za upozornění. Takže to bylo nakonec dobře.

209476

16.01.2010 16:10

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Mirda 24.?.?.?

>Zmíněný "dokument" je nebezpečný blábol...
>Jenže my homo stupidus, jsme nepoučitelní...
------
Nestává se to často, Vojto, ale tentokrát s tebou musím souhlasit. Kolik jsme už tady na Zvědavci měli na toto téma článků? A diskuzí...a odkazů...a filmů...

Zkusím to jinak Vojto. Čti pozorně. "Vůbec nezáleží na tom, kolik má kdo peněz. Co je rozhodující, jak dotyčný k penězům přišel":. Přemýšlej o tom. Původně jsem si opravdu myslel, že sem chodíš jenom provokovat. Holt, zmýlil jsem se. Jak se říká: "Učený s nebe nespadl, ale hlupáků jako by nasel". Nevztahuj to na sebe, Vojto. To je jenom přísloví.

209708

17.01.2010 03:47

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Mirda 24.?.?.?

>Vy umíte zjistit, pane Mirdo, jak dotyční přicházejí ke svým penězům?
---------
Vojto, to je naprosto jednoduché. Stačí sledovat svět a své okolí otevřenýma očima. Už jsme na tohle téma spolu kdysi prohodili pár slov, pamatuješ? Podívej se, např.takový Standa Gross. Ty jeho předvolební plakáty - "myslím to upřímně". Standa to myslel natolik upřímně, až z toho chudák zbohatnul. Tahle skutečnost není typu - "jedna paní povídala", tohle snad ví každý, kdo se dívá na svět s otevřenýma očima.

Politik, přestože ve vysoké státní funkci, je stále jenom zaměstnanec státu, tzn. zaměstnanec široké veřejnosti a musí si důvěru lidí zasloužit. Zapomeň na ty tvoje špičkové vyšetřovatele. Ti tam nejsou proto, aby něco vyšetřovali, to už bys mohl vědět a navíc i samotná poslanecká imunita hovoří o jejich nedotknutelnosti. Co tedy veřejnosti zbývá, když volby stejně o ničem nerozhodují? Zůstávají pouze dvě možnosti. Defenestrace a nebo demonstrace. Nikoho k ničemu nenabádám, přestože je už nejvyšší čas. Vyber si Vojto. Tohle by mohla být i odpověď na tvůj následující dotaz:

>A ještě jeden zásadní dotaz. K čemu je pro Vás rozhodující, jak dotyčný k penězům přišel?
----
Obezřetnost a opatrnost a to nejen u politiků, ale i v osobním podnikání, v autoopravnách, při nákupu nemovitostí, sepisování důležité smlouvy, atd. Stačí ovšem sledovat okolí a mít oči otevřené. Další tvůj dotaz:

>Co se třeba stane, nabudete-li dojmu, že někdo (příkladně paní Jarmila) přišel ke všem svým penězům nečestným, leč zákoným způsobem? Co s tím uděláte?
------
Vojto, uznej sám. Tohle je vyloženě ovčí otázka. Na dojmech nestavím a samozřejmě bude záležet hodně na okolnostech a důkazech. S paní Jarmilou to nemá nic společného, ale nasměrujme debatu zpátky k tomu uvedenému filmu. A tady se zase naopak zeptám já tebe. Proč si myslíš, že kongresmen Ron Paul už tolik roků všemožně usiluje o zrušení FED-u? Zde ti musím připomenout, že Dr.Ron Paul má za sebou téměr čtyřicetiletou politickou kariéru, čili můžeme vyloučit jakoukoliv mladickou nerozvážnost a nebo nezkušenost [velký smích] Není to všechno proto, že se kongresmen Ron Paul dívá na svět s otevřenýma očima? A nebo si Vojto myslíš, žr Dr.Ron Paul to všechno dělá jenom proto, že "JIM" ty peníze a majetky závidí? Mimochodem, Ron Paul napsal na toto téma i knihu - "Konec FED-u" (End the FED). Za "JIM" si dosaď mezinárodní finanční kartel, jinými slovy - zločineckou finanční mafii. A o tomhle byl ten film a tohle já osobně považuji za to hlavní a teď už i nebezpečné zlo na naší planetě. Co si o tom myslíš Vojto?

209732

17.01.2010 04:12

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Duvod masakru lidu naseho druhu spociva zde ..

Mirda 24.?.?.?

>Pro zvídavé.
---
Kdyby se ty odkazy naučili lidi dávat klikací, tak se na to možná i někdo podívá?
http://www.youtube.com/watch?v=Haj-CJOERTs&feature...
To neplatilo jenom pro tebe, Latinče, ale je jich tady hodně takových. Když už se to i René naučil? To video by měl být celovečerní pořad ČT.
Pura Vida.

209733

18.01.2010 01:35

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

Mirda 24.?.?.?

I ty jsi mne Vojto překvapil, myslel jsem si, že se už neozveš. V prvních třech odstavcím se naprosto shodujeme. Všechno však se vším souvisí, i ta ekonomická krize s astronomickým dluhem vlády v ČR. Tohle je však už následek. K příčině se vrátím později. Musím podotknout, není to dluh občanů, ale dluh vlády. Tzn. kriminální mafie, která se dostala ze řetězu a je v současné době naprosto nekontrolovatelná. Přejděme tedy k následujícímu odstavci:

>Co je pro Vás důležitější? FED a nebo současných 1.150 miliard korun státního dluhu ČR? Co udělá s naším dluhem zrušení FEDu?
-----
Předně tě chci Vojto ujistit, že informace typu "Zeitgeist" jsou jenom informace a nemyslím si, že mají u lidí vyvolat nenávist ke "zlým bankéřům", jak jsi napsal. Nazvěme to osvětou - otevíráním očí oveček, ať už z jakéhokoliv důvodu. Dokonce si i myslím, že ten třídílný "Zeitgeist" vyšel přímo z jejich vlastní dílny. Proč by to dělali? Proč by poukazovali na "něčí" snahy se založením NWO? Nepovede globalizace ke stejnému cíli? Možná má Zeitgeist pravdu? Neusilují o globalizaci stejní lidé, kteří podvodem založili FED? Čím více peněz, tím větší moc. Už pouze několik překážek a mají to v kapse. Se svým úspěchem na založení jedné světové vlády jsou si už natolik jisti, že nechávají informacím o jejich plánech volný průběh, ne-li je přímo sami vytvářejí.

Ovšemže, není to jenom FED, ale celý mezinárodní finanční kartel. FED je jenom jedna z jejich filiálek, ale ta nejdůležitější. Nazvi si to klidně konspirační teorií, ale všechno to do sebe tak těsně zapadá, že by to ani jinak být nemohlo. Vezmeme-li do úvahy skutečné historické události, založení Izraele a jeho vlivu na mezinárodní politickou situaci. Bezesporu naprostou kontrolu zahraniční i vnitřní politiky Spojených států a tohle všechno, jak lze pozorovat, směřuje ke světové hegemonii. Nikoliv však hegemonii pod nadvládou Spojených států, ale ve skutečnosti pod nadvládou světového impéria mezinárodního finančního kartelu. Izrael je v této divoké "hře" pouze jejich nástrojem a pro tento účel byl také založen. "Zastav jim příliv peněz a nic se konat nebude". Možná je to až příliš optimistické tvrzení, ale buďme optimisté. Vezme to čas. Nějak se začít musí a zrušením FED-u Dr.Ron Paul jistě ví, co dělá?

A jak to teď souvisí s finanční katastrofou v ČR? Všechno se vším souvisí Vojto. Media ztratila svou životně důležitu funkci, jako hlídací pes demokracie. Imunita společnosti nefunguje. Jsou to právě sdělovací prostředky, kdo by měl udržovat vládu v patřičných mantinelích a informovat veřejnost o vybočení. Teď se naskýtá otázka: "Kdo vlastní média"? Nemá to náhodou nějakou návaznost na stejnou mezinárodní finanční mafii?

209788

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 1

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 782 499