Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.06.2009 08:47

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: Počty obětí Irácké války...

Mirda 24.?.?.?

>...Kde jste viděl příkaz k povinnému odvodu v USA? Můžete nám dát link?
------------
Bohužel, nemohu vyhovět. Pamatuji si, kde jsem o tom četl, ale už si nevzpomínám na název článku a hledání v archivu tak dva až tři roky zpátky je na několik dní a to už je zase mimo můj rámec časových možností. Budete mi muset věřit.

>Která část ekonomické nebo finanční krize byla uměle vyvolaná? Víte, že USA v té krizi ztratili tolik, že by za to mohli naverbovat klidně další desetitisíce placených žoldnéřů?
-------------
Kde jste byl celou tu dobu? [velký smích] Nejedná se o ztrátu, ale o převody majetku do rukou vyvolených (bankéřů, majitelů nadnárodních korporací, majitelů ropného a automobilového průmyslu, atd.) s cílem vyvolat hyperinflaci. Všechno ovládané přes Wall Street - obchodní burzu, která je zase ve vlastnictví vyvolených Voldemortů. Obama jim k tomu jenom přihrává na předem vypočítané a perfektní smeče. Rány si už potom musí vylízat pracující třída - daňoví poplatníci. Amerika je zadlužena na několik generací a dluh už absolutně nelze splatit. K čemu to povede? Už jste zaslechl něco o NWO a zavedení jedné světové vlády? Historie se opakuje. Stejná situace nastala v Rusku roku 1917, ale teď na to mají dokonalejší prostředky a lepší technologie.

>...Souhlasím, že válka o Afghánistán nejde vyhrát-jenže tady nejde o válku o Afghánistán, ale o válku proti Tálibánu, to je velký rozdíl.
------------
Už mi to nedělejte. [chechtot] Kde jste byl celou tu dobu? Jenom tedy krátce. Talibán byl dosazen do vlády přičiněním USA a CIA. Nebylo to z důvodů šíření demokracie, ale mít v regionu v blízkosti Ruska vojenské základny, postavit napříč Afganistánem ropovod a zajistit stálou produkci opia (máku). 98 procent světových zásob opia pochází z Afganistánu. V průběhu rusko-afgánské války CIA vycvičila skupinu domácího odboje a zásobovala je zbraněmi. Jako vůdce odboje byl vybrán Osama Bin Ladin. Po ukončení války (1989) se mělo pokračovat ve výstavbě ropovodu. Talibánci dostali od USA 42 miliard dolarů na výstavbu, ale to se jim zdálo málo a dožadovali se větší častky. K dododě nedošlo a Talibánci se odtrhli od amerických plánů zavádění západního stylu "demokracie" v zemi a přeorientovali se zpět na Islám. V roce 2001 se jim podařilo úplně zastavit pěstování máku a výrobu opia. Proto se ve stejném roce setkali s americkým způsobem šíření demokracie poslaným shora pomocí bojových letounů F15 a F16.

>A k třetímu odstavci-Izrael na Irán nikdy neútočil-vždy jen reagoval na dosavadní (verbální) útoky Íránu.
-------------
Ale proč potom Izrael reagoval na iránské verbální útoky vybombardováním instalací iránského jaderného průmyslu?

P.S. Jaká byla dlouhodobá dovolená na pustém ostrově? Kde jste byl celou tu dobu? [velký smích]

192751

06.06.2009 09:37

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

Pergillskej, tak ty mi nejprve podáš definici "fobie" a potom mi dopodrobná popíšeš vlastní charakterové rysy, které do toho přesně zapadají. Jdi do sebe chlape. Nehodlám se takovým případem déle zabývat, ale jen krátce tady k tomu:

>Miliarda muslimů je naprosto bezcenná, neexistuje žádný islámský Michelangelo, Leonardo, Shakespeare, Edison atd. (a pokud by existoval a adekvátně se projevil, byl by ubit náboženskou policií). Pokud zanikne, nebude to pro lidstvo sebemenší ztráta.
---------
Podle jakých kritérií posuzuješ ty, Pergille, jiná společenská zřízení, že je nazveš bezcenná?????? Návod z Talmudu? Možná tě to překvapí, ale podívej se například TADY. V horní části najdeš toto:

Olinto De Pretto, an industrialist from Vicenza, published the equation E=mc2 in a scientific magazine, Atte, in 1903, said Umberto Bartocci, a mathematical historian. Einstein allegedly used De Pretto's insight in a major paper published in 1905, but De Pretto was never acclaimed, said Professor Bartocci of the University of Perugia.
-------
Krátce přeloženo: Einstein to bádání šlohnul Italovi Olinto De Pretto. Nebyla to jeho vlastní studie, pouze ji použil pro svoji teorii relativity. Ve spodní části čánku najdeš tohle:

Edmund Robertson, professor of mathematics at St Andrew's University, said: "An awful lot of mathematics was done by people who have never been credited - Arabs in the middle ages, for example. Einstein may have got the idea from someone else, but ideas come from all sorts of places.
------
Obrovské množství matematických formulí (vzorců/výpočtů) bylo předáno lidstvu za středověku lidmi, kteří za to nikdy nebyli uznáni a ohodnoceni. Jsou to právě Arabové, kteří tímto přispěli do dalšího vývoje naších civilizací.

Co tě Pergillskej vede k tomu nekontrolovatelnému strachu z muslimů? Náboženský extrémismus existuje i v jiných náboženstvích, např. v judaismu, dokonce i v křesťanství. To ale neznamená, že kvůli tomu budeš systematicky vyvražďovat celé národy. Tohle tady na Zvědavci hochu neprosazuj. Zajdi si na Eurabia.cz, tam se setkáš s názorovým souhlasem a uznáním. Jak lse pozorovat (a to nepopřeš), tak největší hrozba pro lidstvo v současné době je sionismus a to stoupenců jakéhokoliv náboženství. Především však judaismu. Těch je tam nejvíc, přestože sionismus je pouze politické hnutí a nemá (tvrdí se to) s náboženstvím nic společného. Dej si to v hlavě do pořádku.

192753

07.06.2009 08:51

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

Americký Institute for Resposible Technology varuje veřejnost: "Vědecký výzkum chovných zvířat potvrdil zdravotní rizika spojená s používáním geneticky modifikovaného krmiva. Prokázané problémy zahrnují neplodnost, snížení imunity, urychlené stárnutí, negativní dopad na regulaci insulínu, změny ve vývoji důležitých orgánů a problémy zažívacího ústrojí". Podrobným studiem došli vědci k tomuto závěru: "Komzumací geneticky modifikovaných potravin nastávají v organismu nejen náhodné a nepatrné změny. Ty změny jsou markantní".

Stále více lékařů se připojuje s varováním svých pacientů a veřejnosti. "Silně doporučuji svým pacientům konzumaci organických potravin"..."Po zjištění, že sojové boby jsou geneticky modifikované, zakazuji svým pacientům - trpících na alergie - konzumaci sojových výrobků"..."Obzvláště děti jsou vystaveny rizikům geneticky modifikovaných potravin. Bez dlouhodobých a adekvátních testů se naše děti stávají pokusnými králíky".

Nezbytným varováním by pro nás měly být testy na pokusných krysách. Skupina oplodněných krys, krmených GM sojou, nedochovala svoje mláďata déle než tři týdny a mláďata byla při porodu podstatně menší. Na druhou stranu, u skupiny krys krmených sojou přírodní, byla průměrně jen desetiprocentní
úmrtnost mláďat. U krys mužského pohlaví krmených GM sojou byla pozorovatelná změna zabarvení jejich varlat. Místo normální růžové barvy byly varlata zbarvená tmavomodře. Laboratorní testy na krysím embriu také prokázaly změny v jejich DNA. Stejné výsledky testů byly prokázány použitím geneticky modifikované kukuřice. Tato laboratorní studie byla provedena na požadavek rakouské vlády.

Podobné výsledky byly pozorovatelné používáním geneticky modifikované kukuřice jako krmivo u chovných vepřů na chovatelských farmách ve Spojených státech. Několik tuctů chovatelů zaznamenalo na tisíce neoplodnitelných prasnic. U většiny z toho mála úspěšně oplodněných se vyskytly problémy později v průběhu těhotenství. Prasnice nebyly schopny mláďata donosit. Předčasný porod byl běžným jevem a u některých prasnic docházelo ke ztrátě mateční vody. Naprosto stejné výsledky byly pozorovatelné u chovu hovězího dobytku, rovněž krmeným geneticky modifikovanou kukuřicí.

U lidské populace lze již také pozorovat následky konzumace geneticky modifikovaných potravin. Závratně se zvyšuje neplodnost u obou pohlaví. Stále častěji se setkáváme se zvýšenou úmrtností novorozeňat, která se v porovnání k předchozím desetiletím rodí poslední dobou podváhu.

Další kapitoly v článku:
"GM potraviny vyvinuty k vlastní výrobě toxicidů".
"Genetická modifikace potravin vyvolává imunitní adversní reakce".
"Chovná zvířata hynou v nadměrných počtech".
"Nejhrůznější zji

192768

07.06.2009 08:53

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

"Nejhrůznější zjištění - GM změny se přenášejí do našeho organismu, kde zůstávají".
"Varování vědců vládních organizací je ignorováno, nebo utajeno".
"Nebezpečně málo výzkumu a výskyt nevyzpytatelných chorob".
Více informacíTADY.

192769

07.06.2009 17:17

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

>Preložený článok je tu.
-------------------------
Díky. Kdybych to věděl dříve, ušetřilo by mi to práci. Drobná oprava mého předchozího příspěvku. Napsal jsem: "Zvíře mužského pohlaví", ale každý pořádný samec moc dobře ví, že správně je: sameček".
Další odkazy (bohužel vše v angličtině):
Zákaz pěstování GMO v Německu.
Monsanto soudí Německo kvůli zákazu pěstování GMO.
Situace GMO na kanadském trhu, další odkazy v uvedeném článku.

Monsanto má ve Spojených státech silné lobby a neustále tlačí na kongres prosazování GMO a zákaz pěstování organických produktů, nebo jeho omezení. Lobby Monsanta prosadila zákaz označování GM produktů určených pro maloobchodní trh, takže zákazníci nemají možnost posoudit, co je a co není geneticky upraveno. Vědecký výzkum Monsanta je záměrně manipulován a vědci, kteři na tomto zločinu odmítají spolupracovat, jsou propuštěni ze zamřestnání. Do dnešního dne bylo vzneseno Monsantem v USA 1500 soudních žalob na farmáře, kteří pěstují organické produkty a kontaminací se na jejich pole přenesly rostliny s genetickou modifikací. Monsanto k tomuto průzkumu používá vlastní policii a je silné podezření, že právě tato skupina zločinců kontaminaci záměrně provádí. Počítají s tím, že neustále šikanovaní farmáři nakonec přistoupí k pěstování GMO.

Televizní zpravodajská agentura FoxNewsTV propustila dva reportéry, kteří odmítli spolupracovat na propagačním pořadu firmy Monsanto. Zdá se tedy, že existuje stále ještě dosti lidí, kteří se řídí svým svědomím a kteří si uvědomují nedozírné katastrofální následky pro lidstvo a naší společnou budoucnost, lze-li o naší budoucnosti vůbec hovořit. [pláč]

192790

08.06.2009 03:53

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

Pergille, vím, že tebe nikdo nepřesvědčí a ani já se o to snažit nebudu. Snažím se jenom zjistit, odkud pochází ta tvoje nenávist vůči muslimům, proto na tebe reaguji. Dovedu si představit, že vymýváním mozků lze vytvořit extrémismus u jakékoliv skupiny lidí, natož u náboženských fanatiků. Záleží hodně na tom, co za extrémismus považujeme?

Někdo by mohl nazvat extrémisty i jehovovy svědky, protože jejich verbování od dveří ke dveřím může někomu jako extrémismus připadat. Nepochybuji o tom (vím to), že existují spolky islámského extrémismu a že se snaží vyhecovat jiné muslimy k nenávisti ostatních nemuslimů. Korán volá po pohrdání se židy a uráží je. Ne všichni se tím řídí. To samé však lze najít v Talmudu, kde se setkáš s povzbuzováním nenávisti ke všemu nežidovskému. Ale zase...ne všichni se tím řídí.

Podívejme se tedy, jak se obě náboženství jeví navenek. Historicky poslední invaze Islámu do Evropy byla zastavena a odvrácena vítěznou bitvou o Vídeň v roce 1683. Spojenecká vojska Evropy tehdy vedl polský král Jan III. Sobieski (nedávno jsem studoval polskou historii, tak si to pamatuji). Další nebezpečí Islámu historie nezaznamenala. Co však lze v historii pozorovat ze strany sionismu, kde bezesporu převažují stoupenci judaismu? Vezměme jenom období dvacátého století do dnešních dnů v chronologické posloupnosti. WWI., arménský holocaust (1915-1917), Ruská revoluce (1917), WWII. a od roku 1948 nastala palestinská Nakba, která trvá doposud. Vynechal jsem vietnamskou a korejskou válku a nynější v Iráku a v Afganistánu, přestože za tím stojí ti samí lidé. Teď mi řekni, čeho se máme více obávat? Hnutí Sionu a nebo islámského extrémismu? Co je pro lidstvo větším nebezpečím? Připomínám, sionismus zde hraje roli pouze nástroje a dopravního prostředku k zavedení NWO, tomu, kdo sionismus pro tento účel založil a to nemám na mysli Theodora Herzla, ale klan Rothschildova impéria.


Nebudu se vracet k vědeckým úspěchům jednotlivých společenství. Jednak nemám podklady, ale také si nemyslím, že je to natolik důležité? Nebudeme však proto ty méně přispívající do pokladnice vědomostí naší civilizace za to vyvražďovat?

192810

08.06.2009 17:28

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

Zatím jsme se k ničemu nedostali, Pergille. Pátrám po důvodu tvojí nenávisti proti muslimům a ty mi tady píšeš o nepokojích muslimů a jejich demonstracích v Evropských zemích. Zamysli se nad tím. Kdo se snaží o smíchání různých ras k vyvolání nesvárů? Kdo podporuje emigraci v Evropě? Kdo má zájem na zničení bílé rasy? Nejsou to muslimové, ale Voldemorti, řízení sionem. Muslimové jsou k tomuto účelu jenom zneužiti.

Další tvoje obava, jak píšeš, je z jejich reprodukční (rozmnožovací) schopnosti (válka dělohou k ovládnutí světa). Já si zase naopak myslím, že tohle je záměr přírody - mít potomky. Pro mnohé z nás to je jeden z nejdůležitějších a nejušlechtilejších smyslů života. Tak to funguje už stovky tisíce let u všech forem života a proto jsme tady i my. Neházej to na muslimy. Najdi si jiné kamarády a změníš názor. Já znám osobně několik muslimů a mohu ti potvrdit, že to jsou normální lidé, jako každý jiný. A nejen to, vůbec nechovají k jiným lidem takovou nenávist, jako ty vůči muslimům.

Takže, jak vidím, ty sám neznáš pravý původ té tvojí osobní nenávisti. Zkrátka musíš (nebo chceš) někoho nenávidět, což je zase tvůj smysl života. To je tvoje povaha a s tím už nikdo nic nenadělá a ani já to nezměním. Proto s touto diskuzí končím. Doplň si historické vědomosti. Nic z toho, co jsi zde na toto téma napsal, se nezakláda na pravdě. Ani ten arménský holocaust.

192856

08.06.2009 17:42

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

>...Já bych se s podobnými zločinci, kteří veřejně hlásají náboženskou a rasovou nenávist a vyzývají k hromadnému vyvražďování, vůbec nebavil.
---------------------------
V tom se shodnem, Jindro. Dělám to ze studijních důvodů. U kauzy "Prgillský" jsem došel k závěru, že z divoké šelmy už nic společensky adaptibilního vypěstovat nelze. Jednou vymytý mozek, navždy vymytý mozek. [mrknutí jedním okem]

192857

09.06.2009 14:24

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

Trodasi, URSUS se tak podepisuje. Je to zkrátka chudáček. S tím už nic nenaděláš. [chechtot] Jinak souhlas s tvojím příspěvkem. Historie se opakuje. Stejná situace se odehrála v roce 1979 a Sověti se nechali chytit do pasti. Trvalo jim to celých deset let, než se z Afganistánu stáhli. V roce 2001, při šíření americké demokracie, tam američtí rambové nacházeli v jeskyních zelené bedny s nápisem US ARMY AMMUNITION. To tam zůstalo ještě z období sovětsko-afgánské války, kdy byl domácí odboj vycvičen a velkoryse vyzbrojován organizací CIA. Amíci tedy sklízeli to, co sami zaseli.

Tohle je ta strategie Zbigniewa Brzezinského, od kterého se učí i Henry Kissinger a celá ta klika neoconců nalezlá do administrativy Bílého domu. Chazaři nezapomněli, kde byla kdysi jejich domovina - Chazarská říše, kterou v desátém století kníže Světoslav z Kijeva rozmetal na kopytech. Tihle chazaři, potomci těch turecko-mongolsko-finsko-hunských kmenů, tohle Rusům nikdy nezapomenou.

Rusko je v současné době jedna z největších překážek jejich (Voldemortů) posedlosti založit jednu světovou vládu. Vysocí pohlaváři americké armády se v tajnosti sešli ve Finsku s vedením ruských ozbrojených sil, aby vypracovali společnou strategii, jak neoconcům překazit ty jejich divoké plány. Mají silné a opodstatněné obavy, že ta jejich (Voldemortů) nukleární válka, bude ta poslední a jediná, která zničí všechno živé na naší planetě Zemi. Snad se jim ty psychopaty podaří zastavit, když už veřejně oznamují světu: "Vyhrajeme my a nebo nikdo"(!!!)

192903

09.06.2009 15:17

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

Mirda 24.?.?.?

>...Nějakou dobu jsem strávil ve Švýcarsku, tam systém přímé demokracie do jisté míry funguje. Ale ta země v tom má velmi dlouhou tradici a její systém je nyní jinam nepřenosný.
--------------
Nic se neděje náhodou. Ani švýcarská neutralita s jejich zdánlivou demokracií. Švýcarsko bylo vybráno rádoby vládci světa jako pokladnička "elit". Země se zabezpečeným finančním systémem a zákonem, který zajišťuje utajení finančních transakcí (pohybů). Voldemorti si tímto vytvořili pro sebe a pro jejich nohsledy daňový ráj. Vyzrazení jména majitele konta a výše jeho účtu bylo na základě těchto zákonů trestným činem. Zajištěním neutrality se Švýcarsko vyhnulo oběma světovým válkám a finanční instituce jsou (byly) ve Švýcarsku prádelnou špinavých peněz. Až po několikerém soudním stíhání kriminálníků z vyšších vrstev společnosti (což už nešlo nijak ututlat) a na nátlak vlád ostatního "civilizovaného" světa, tento zákon o utajení účtů byl zrušen. Ale zase jenom pro někoho a o těch dalších se raději moc nemluví. Zkrátka jinými slovy. Museli davům hodit kostičku na ohlodání, aby zachránili sami sebe.

192911

09.06.2009 16:11

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

Mirda 24.?.?.?

Ještě bych rád něco doplnil. Jedním ze základních principů demokracie je svoboda projevu. Švýcarská vláda podlehla nátlaku Voldemortů a zavedla v zemi zákony proti nenávisti a tím se stala kritika Voldemortů a zločinného režimu sionistické vlády Izraele, trestných činem i ve Švýcarsku. Tohle je výsměch do ksichtu demokracie, kdy lež se stává pravdou a vyslovení pravdy se trestá.

Jinak všechna čest komukoliv, kdo se snaží poukázat na nešváry naší společnosti a navrhuje určitá řešení ke zlepšení. Ať už je to paní Jarmila a nebo paní Kateřina Amiourová. Je to sice hodně trnitá cesta, ale už samotný zájem o změnu se hodnotí. Více hlav, více rozumu a tak směle při hledání cesty k lepším zítřkům.

192915

09.06.2009 17:05

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

>Mě by tedy hlavně zajímalo, kvůli čemu vlastně Monsanto ten Agent orange vyrábělo?
------------
Odpověď najdete, paní Jarmilo, ve hlavičce této větve. Tato zločinecká organizace byla právě pro tyto účely také založena. Ten jejich slogan, že "vývojem GM produktů k nasycení nás všech", je další zákeřná strategie zakrytí jejich skutečných plánů. Není to žádná náhoda, že se na seznamech "pozvaných" hostů na setkání skupiny Bilderberg objevuje jméno zástupce firmy MONSANTO. A už vůbec by nás nemělo překvapit, že právě tyto "elity", které stojí prozatím ještě v pozadí světových událostí, tak právě ONI se živí výhradně organicky pěstovanými produkty.

Na setkání Bilderbergů se již několikrát hovořilo o nutnosti drastického snížení lidské populace z důvodů zachování životaschopnosti naší planety. V roce 1970 s tím začal Robert McNamara a v tyto dny se s tím už netají ani David Rockefeller. Několikrát se o této "nutnosti" také zmínil Henry Kissinger. Když to nejde omezením porodnosti, tak se to musí zařídit jinak. Ať už je to Agent Orange, AIDS, ptačí chřipka, či ta s vepřovou příchutí, tak i ta genetická modifikace všeho, co příjde na náš talíř je vyvinuto jenom s jediným cílem a to - zachování životaschopnosti naší planety. [pláč]

192924

09.06.2009 19:40

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

Po útoku na americké cíle 11. září 2001, oznámily sdělovací prostředky clému světu, že arabští teroristé nenávidí svobody a prosperitu Američanů. Osama Bin Láden v afgánských jeskyních zorganizoval útok na Ameriku a nedá pokoj, dokud Ameriku nezničí. "Kdo není s námi, ten je s teroristy", vyhrožoval tehdy celému světu, G.W.Bush. Amerika vykopala válečnou sekeru a nastal hon na nebezpečného teroristu číslo jedna - Bin Ladina. Boj byl zahájen v Afganistánu a začala honička na teroristy. Proč však toho "zločince", Bin Ladina, doposud nechytili?

Osama Bin Laden už není mezi živými, oznamuje internetový magazín The New York Times ve svém vydání ze dne 11. července 2002. Stejnou informaci oznámila veřenosti v televizním interview Benazir Bhutto, krátce předtím, než byla zavražděna. Možná právě proto byla zavražděna? To se už asi nikdy nedozvíme, neboť zločinci vám to neřeknou.

Strašák Bin Ladina bylo potřeba udržet co nejdéle a proto nás doposud stále ještě straší. Jak se píše v článku, Osama Bin Laden zemřel již v prosinci roku 2001, sdělil důvěrným pramenům tehdejší pakistánský prezident Pervez Mušaraf (Musharraf). Washington však přikázal udržet tuto informaci v přísné tajnosti. Honička pokračuje dál. Tak to nikomu neříkejte, jinak ochutnáte americký způsob demokracie, jako to už zakusili lidé v Iráku a v Afganistánu. A ujišťuji vás, hamburgery McDonalda to nejsou.

192936

09.06.2009 23:08

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>...No jak je vidět, lecčemu jsme se přiučili. Nu a pro naše sdělovací prostředky je vhodný i Šukášchvíli.
---------------
Kolik úsilí musela vynaložit CIA do produkce videozáznamů, kde nám každým rokem Bin Laden vyhrožoval, že "každý infidel jednou pozná, co dokáže Al-Kaida". Bu,bu,bu a je tam i zakódovaná tajná šifra pro spící buňky. Bu,bu,bu. Spící buňky to slyší, máme tady pohotovost oranžové barvy. Všichni sledujte každého, jak se chová. Odložená aktovka na letišti může kdykoliv vybouchnout, proto nahlásit okamžitě bezpečnostní službě. Ne, ne, pilníček na nehty do letadla nepatří, zubní pasta taky ne...i tohle se musí vyhodit, má to baterie a může to v luftě vybouchnout.

Jaké šaškárny na nás vymysleli? A kolik lidí tomu uvěřilo a kolik jich tomu ještě doposud věří?

192948

10.06.2009 08:00

Volby by měly být zopakovány

RE: Tak jsem se těšil,

Mirda 24.?.?.?

Editor nám to sice před měsícem slíbil, ale také jasně vysvětlil, že už je na to pozdě. Když máme to pietní výročí, tak tady je pár informací.
Útok na USS Liberty (padesátiminutové video). Autentické záběry a výpovědi svědků. Nejenže Lyndon Johnson a Robert McNamara věděli o připravovaném útoku, oni na tomto zločinu aktivně spolupracovali. Loď USS Liberty tam byla za tímto účelem poslána. V průběhu útoku přispěchavší pomoc byla odvolána a zločinci dělali všechno možné, aby se loď potopila a útok zůstal beze svědků. Tahle událost nebyla první v historii, kdy US vláda obětovala vlastní občany ku prospěchu jejich zahraniční politiky. Do dnešního dne nebylo podniknuto žádné vyšetřování a celá ta tragedie byla zametena pod koberec. Viníci tohoto holocaustu amerických námořníků nebyli nikdy potrestáni a všechna media i v dnešní výroční den zarytě mlčí.

Jindřichu, dole máš odkaz na čtyřdílné video, kde jsou záběry na vyšetřování 9/11, které bylo provedeno reportéry FoxNewsTV v době, kdy stanice Fox byla ještě neutrální (neměla voldemortní filter).

192971

10.06.2009 08:28

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

Mirda 24.?.?.?

>To už mi pane Mirdo mezitím taky došlo, co je Švýcarsko zač. I ta jejich slavná přímá demokracie je značně podezřelá.
------------
Už nevím, kdo to řekl, ale tady by to sedělo. "Jablko vypadá na první pohled krásně, ale jenom zkušený sadař pozná, že je v něm červ". Nenechtat se odradit, paní Jarmilo. Hlavní věc, že se o té přímé demokracii diskutuje. Pan inženýr Polák tady taky kdysi přednesl zajímavý návrh o rokovacích komisích. Tak to nějak skloubit a potom už jenom vyřešit tu defenestraci. Jinak se lidi těch parazitů nezbaví. Tak jak vláda udržuje občany v poslušnosti strachem, rovněž i vláda musí mít nad sebou karabáč k poslušnosti. Za chyby se trestá ztrátou zaměstnání a za velké chyby do kriminálu. Jinak to nejde. I Putin dává svým podřízeným ultimátum, když do zítřka nezaplatí starosta města svým zaměstnancům výplatu, tak jde od válu. A funguje to. Ale tohle vy o Putinovi nerada slyšíte. [velký smích]

192976

10.06.2009 08:35

Volby by měly být zopakovány

RE: Výsledky voleb

Mirda 24.?.?.?

>...sorry za slovník
---------------------
A to bylo ještě velice mírně a slušně popsáno [velký smích] Jenom by mne zajímalo, kde zapasovat Madam Biomasu? [velký smích]

192977

10.06.2009 08:55

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

>...Taky je s podivem, že si Rusové nevšimli, že má Spolana Neratovice techtle-mechtle s americkým Monsantem.
--------------
Ty techtle mechtle probíhaly přes Švýcarsko, takže nebylo poznat, kdo je cílovým zákazníkem. Ono se v té době ani nevědělo, jaké dalekosáhlé zničující účiky se za tím svinstvem schovávají. Jenom Monsanto vědělo, co vyrábějí a pro jaké účely to bude použito. Zcela určitě to ví i Koubek, ale zřejmě nechce přijít o výplatu, tak dělá, že neví. Asi nemá děcka, tak mu na budoucnosti naší existence prd záleží? Následky se projevují sice už nyní, ale on si myslí, že to už nějak do důchodu překlepe a po nás potopa. [pláč]

192979

10.06.2009 09:10

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Odvěký boj Chazárů proti Rusku, co by odveta za zničení Chazarské říše.

Mirda 24.?.?.?

>.. lidsky zivot je velka ztratova investice. Silne profitovy se clovek stava v okamziku kdy je zabijen ..
------
Steve, víš, že máš sice smutnou, ale obrovskou pravdu? Každý voják v US armádě má vládou zaplacené pojištění. Na hlavu deset milionů dolarů. Pro vládu je mrtvý voják v podstatě finanční přínos. Mrzák vyžaduje další, mnohdy i celoživotní náklady, takže je vhodnější voják, který se vrátí domů v truhle. Tohle se však vojáci nikdy nedozví.

>.. to je ta filosofie doby.

192980

10.06.2009 09:21

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>Kdyz clovek cestuje, pozna svet...
-------------
Máš ty vůbec od mámy povolení, že jí lezeš do počítače?
Než se tady opět rozpovídáš, dám ti test dospělosti. Jakou značku žiletek používáš při holení? A nepodváděj, ne abys to odkoukal od táty. [velký smích]

192981

10.06.2009 09:28

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>...urazka, to je pekny argument.
----------------------------------
Ty zase urážíš všechny ostatní, kteří ještě používají zdravý rozum. Neboj, vezme to pár let a sám pochopíš [chechtot] [chechtot] Na to ti ovšem záruku nemohu poskytnout. [velký smích]

192982

10.06.2009 09:33

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>konecne nekdo, kdo to neni zaslepeny
----------
Tohle se tady tak často nestává [chechtot] [chechtot] [chechtot] Dva slepci se tu setkali [velký smích].

192983

10.06.2009 16:13

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>Nebyl by nějaký odkaz ohledně toho setkání armádních špiček USA a Ruska?
-------------
Ta udalost probehla v roce 2008. Neni to poprve, kdy se admiral Mike Mullen snazil odvratit tragedii a pomoci diplomacie s opozici odvratit vojensky konflikt s nedozirnymi nasledky. I kdyz se v tomto pripade jednalo o operaci pod falesnou vlajkou vlastni vlady. G.W.Bush mel uz dopodrobna provedeny pripravy k zavedeni stanneho prava a nastoleni totalitniho rezimu, vsechno jako odezva na odpaleni mensi atomovky, coz mela provest CIA.

Uz jsem tady drive v diskuzi psal o hrdinovi admiralovi Miku Mullenovi, vcetne jeho fotografie. Mike Mullen byl puvodne nejvyssi vojensky predstavitel zodpovedny za operaci "Iraqi Freedom" a v te dobe mel soucasne provadet pripravy na utok na Iran. Tohle bylo pro neho posledni kapkou, kdy pohar pretekl a admiral Mullen odesel od armady. Jeste predtim vsak stacil navstivit se skupinou americkych dustojniku i americkeho nepritele cislo jedna a to je Izrael. Vyjednaval se sefem agentury Mossad a s ministrem obrany Ehudem Barakem. Mmyslim si, ze i tuhle fotku jsem v prispevku prilozil, kde salutuje v jejich kancelari a na dverich je videt davidova hvezda s napisem "Mossad". Tahle navsteva v te dobe definitivne odvratila planovany izraelsky utok na Iran, samozrejme planovany s pripravovanou operaci pod falesnou vlajkou, coz by byla ta mala atomovka na americky pristav a stopy by poukazaly na Iran. Tehdy mossadnikum durazne naznacil, ze at se nepokousi o neco podobneho, co provedli v roce 1967 s USS Liberty. Tentokrat jim to neprojde.

Americky kongres si pozval admirala Mika Mullena na diskuzni setkani strategickeho charakteru, kde mel pan hrdina admiral Mullen odpovedet na dotazy kongresu a navrhnout reseni vedouci k ukonceni valky v Iraku. Bush toto setkani zakazal s odduvodnenim, ze admiral jiz neni clenem americke armady a proto nemuze zasahovat do strategickeho planovani. Ohrozilo by to bezpecnost Spojenych statu. Snad vam tohle odpovedelo na vase dotazy. Omlouvam se za psani bez interpunkce. Klavesnice mi odmitla prepinat na cestinu. Na ten odkaz o nezavislosti 34 statu jsem nezapomnel a az o nej zakopnu, dodatecne prilozim.
Mirda

193003

12.06.2009 04:14

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

Méďo, díky za vyčerpávající a poučný příspěvek. K té válce v Gruzii, bych něco dodal. Bylo to mnohem závažnější, než si tam natahovat trubičky ropovodu napříč. V regionu před zahájením útoku na Jižní Osetii a Abcházii tam měl Saakašvili po ruce bandu izraelských válečných poradců a izraelci tam chystali útok na Irán. Dokonce tam byla i část divize americké armády narychlo převelena z Iráku. Jednalo se o operaci pod falešnouu vlajkou, kdy izraelské F15 s přemalovanou davidovou hvězdnou na hvězdu amerických vzdušných sil měly poslat pár rachejtlí na Teherán a rychle zpět a umýt vodními barvami namalované hězdy. Svedlo by se to na Američany. Jméno jsem už zapomněl, ale byl to ministr pro zahraniční vztahy Gruzie, dvojího občanství (Khazar), tedy především Izraelec a měl o tomhle řeč v hebrejštině v Knessetu (je o tom záznam, odkaz nemám, ale viděl jsem to). Mimoto, agenti tajné služby Ruské federace chytili izraelského špiona, který měl na těle připevněny mapy (duct-taped) pro vzdušný útok na Teherán. Jak ho zmáčkli, tak se k tomuto přiznal, jenomže oni ho skřípli trochu více (možná i záměrně) a izrelský špion vypustil duši. V jejich žargonu to nazvali: "The Israeli spy expired". Jakmile tam vtrhli Rusové a začala přestřelka, tak se amíci i izraelci honem pakovali, aby nebyly chyceni při přestřelce. Dostali k tomu rozkaz: "Střelbu nevracet a okamžitě pryč z bojiště". Kdyby se to rozjelo v plné síle, tak z toho mohla vzniknout třetí světová, neboť by se tam mlátili Rusove s amíky společně. Unikli jsme o fous. [mrknutí jedním okem]

193147

12.06.2009 04:23

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>Nebyl by nějaký odkaz ohledně toho setkání....
--------------
Doposud žádný feedback. Přišlo to vhod a nebo to bylo jen zjišťování, jestli tady neplácám hovadiny, jako někteří jiní diskutující? [smích]

193148

12.06.2009 04:48

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>...Dokonce soudě podle kvality, bych řekl že na to dává CIA dost málo peněz. Nebo to dělají schválně, myslevši si, že někde v jeskyni se nic lepšího udělat nedá.
-------
Nejen ta kvalita nahrávky, ale celá ta šaráda kolem každé "náhodně objevené" kazety už musí vzbudit podežření, že se jedná o podvod. Bin Láden měl peněz dost, aby si pro jeho sdělování informací pronajmul TV studio. Potom to tajemné objasňování, že jim to vezme několik dní, než to uvolní pro media. Údajně ta zvuková kvalita je špatná a dělá na tom několik překladatelů, aby byla zaručena přesnost překladu a potvrzena věrohodnost nahrávky. Jsem přesvědčen, že hodně lidí na to naletělo a někteří tomu doposud ještě věří. Jako třeba tady v diskuzi "náš" Pergill.

193150

12.06.2009 06:20

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

René, je celkem jasné, že agenti tajných služeb nepobíhají kolem v uniformách. V mnoha případech úniku informací se jedná o dvojité agenty, čili ti, kteří pracují pro obě strany. "Ty mi zjistíš adresu na toho a toho a já ti dodám kopie technologií na výrobu té laserové zaměřovačky" atd., atd. Taková vzájemná spolupráce je silně nebezpečná. Nikdy nevíš, kdy tě jedna, nebo druhá strana vyzradí. V tomhle zaměstnání jde skutečně o kejhák. Jak se k tomu mosadníkovi dostali, nebyla v článku zmínka, jenom o těch mapách a že ho zkrouhli. Nepřežil vyšetřování.

Všiml jsem si, že webové stránky mizí i během čtení. Kliknul jsem na odkaz v článku a nebylo návratu. Stránka byla odstraněna. Byla to stránka toho střelce v holokostnickém muzeu. Docela zajímavé informace týkající se historických událostí dvacátého století a obou světových válek. Chtěl jsem si po přečtení udělat kopii, ale je to pryč. Asi zapracovala ADL. Voldemortům se tam asi něco nezdálo? Z toho plyne poučení - kopírovat zajímavosti, tak jak jsi na to už kdysi ty sám upozorňoval. [mrknutí jedním okem]

193158

12.06.2009 14:33

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, já tomu vyhrožování vůči Íránu příliš nevěřím. To není izraelský styl. Vytrubovali snad např. útok na Osirak předem? Oni útočí jako hadi. Bez výstrahy, po precizním naplánování, na nejslabší místo. Kolik už bylo výhružek zde??? Celá řada.
--------------
Souhlas, ale ten plánovaný útok na Irán nebylo vyhrožování, ale tajná operace, která se nepovedla. Dostalo se to ven, viz ten špion mosadník, který to po "domluvě" přizanal.

>...Kdyby Ahmadínežád neexistoval, museli by si ho vymyslet: jeho revizionismus, antisionistická konference. Naoko to zapadá dobře. Ale proč nyní? Proč existuje Ahmadínežád a proč existuje Lieberman?
----------
Taky mne to napadlo. Nic se neděje náhodou a už jsem se s touto verzí setkal několikrát v různých článcích. Nemám v tom zatím ještě jasno a tak nezbývá, než sledovat, jak se věci vyvíjejí.
Spíše se přiklánín na stranu Ahmadinežáda. Cítím v těch jeho projevech na půdě OSN dosti upřímnosti. Ani ne tolik slova, to mu možná píše někdo jiný, přestože se tvrdí, že to napsal sám, ale především mám na mysli způsob, jakým se on sám prezentuje. I ten jeho revizionismus mi připadá, jak se říká - "od srdce". Alespoň to nasadí lidem brouka do hlavy a začnou se ptát a zjišťovat o čem to povídá? Samozřejmě, že ho za to sionisti nenávidí, ale tohle bych neviděl jako důvod k vybombardování Teheránu. Tam je ve hře mnohem víc. Zničit Islám a získat jejich ropné zdroje. Jeden z hlavních důvodů je také jejich nezávislost na úrokokracii (na bankách Rothschilda).

>...po každém izraelském či íránském prohlášení na účet druhého ihned skáčou ceny ropy vzhůru.
----
Stalo se tak po rozhodnutí Iránu obchodovat s ropou na burze v Euro. Jinak za proměnlivými cenami ropy bude jiné pozadí. Ten spád cen bude spíše pro negativní ekonomický dopad na Rusko.

>....Neměli bychom jim tolik věřit. Spíše zkoumejme, co tímto divadýlkem sledují.
------
Nechme se tedy překvapit. Nic jiného nám totiž nezbývá. [mrknutí jedním okem]

193186

12.06.2009 15:25

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: Nase Biologicke centrum AV CR ma vsak jiny poplatny nazor - je spravny ?

Mirda 24.?.?.?

Žabáku, to je dobře, že jsi to sem dal. Alespoň si lidi uvědomí, jaký cíl má "naše" akademie věd v ČR. Ředitel Biocentra prof.František Sehnal tady prosazuje něco, co stovky lékařů a stovky vědců v Americe a v jiných částech světa po mnohaletých testech již otevřeně nazvali jedy v naších potravinách a přitom naši "vědci", včetně pana Koubka to budou neomaleně obhajovat. "Neomaleně" je přitom ještě velice mírný výraz. A jak už to tady Felix napsal, naskýtá se tedy otázka: "kdo jim ten jejich výzkum financuje"?

193188

Proč ten sajrajt do nás tlačej? Protože z toho mají ekonomický efekt a vůbec jim nevadí, že značná část obyvatelstva pak z toho má zdravotní problémy. Tím totiž nahrávají svým „soudruhům“ z nenažraných farmaceutických firem, které pak tyto nemocné občany léčí.
------------------------------
Tohle je slovo do "rvačky", paní Jarmilo. Další tahy zločinců ke snížení počtu lidské populace je farmaceutický průmysl a ty jejich plánované povinné vakcinace. Ale to už je zase jiná kapitola a snad nám tady paní Amiourová o tom brzy napíše článeček, když už to jednou slíbila?

S těma jogurtama máte naprostou pravdu. Hlavně číst nálepky na výrobcích a vyhledat si na internetu informace. Je to hrůza, co se v tomto šíleném světě děje. Teď už skutečně jde o přežití. Tohle kdysi nebývalo. [pláč]

193190

13.06.2009 02:00

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>Bin Ládin je dávno mrtev.
--------------------------
Já vím Méďo. Podívej se, kdo začal tuhle větev. Jsou tam i dva odkazy. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

193214

13.06.2009 02:31

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>...Pouze dve veci ve vesmiru jsou stale, vecne a nemenne: Osamovo nesmrtelne a nekoncici nebezpeci a holokaust.
---------------------
A obojí se neustále rozšiřuje a zvětšuje. Obojí lze také pozorovat prostým okem. Stále větší vesmír a stále více a více muzeí holokaustu. Jenom toho Osamu už není moc vidět. Měli si ho zabalzámovat jako Lenina a na výročí jej vytáhnout z rakve. Napojit struny a špagátky a opona jde nahoru a představení začíná.

Jedno zajímavé zjištění. Jak tak Elie Wiesel pomalu stárne, tak zapomíná, co kdysi nalhal a aniž by si to uvědomoval, začíná mluvit pravdu. Už vymyslel celkově šest verzí, jak v šestnácti letech přežil nástrahy fašounů v koncentráku a přitom každá verze jiná. Teď už asi dostane za popírání holocaustu od ADL po ušiskách. Arnošt Lustig by si taky měl začít dělat poznámky, co kdysi vyprávěl, aby se nedostal do průseru. Já si myslím, že mluvit stále pravdu je rozhodně jednodušší. [mrknutí jedním okem]

193215

13.06.2009 02:58

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>Ahmadínežád řekl ještě něco, co je solí v očích jak EU, tak Izraeli: "Pokud holokaust existoval, musí Izrael ležet v Evropě a ne v Palestině."
---------------
No vidíš...tohle mi uniklo. Vím, že posílal sionisty na Aljašku a do jiných končin světa. Když už tolik Rothschildi usilovali o židovský stát, tak ten Madagaskar by bylo to nejlepší řešení. Tam se už není kam roztahovat. Uvidíme, jak to dopadne? Právě probíhají v Iránu volby a doposud přišlo volit 24 milionů Iráčanů a je tam frmol. Tomu říkám úspěch. [mrknutí jedním okem]

193216

>...Ale teď jedu na dovču a ještě mne čeká epidemie, ale pan Stwora mi neodpovídá, budu to muset šoupnout jinam.
------------------
Pan Stwora to s námi myslí dobře. Pravda se musí předkládat po malých dávkách. Hodně špatných zpráv může vést k depresím a k masovým sebevraždám. Zvědavec si nemůže dovolit ztrácet čtenáře. [smích]

P.S. Příjemnou dovolenou, Kateřino. [smích]

193236

13.06.2009 17:32

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>Kdyz se setkali pri prilezitosti vydani dalsi Eliho knihy, kerou zase opsal od nekoho jineho, povida mu kamarad: "Elie, ty nejsi Elie, ukaz mi vytetovane cislo. A "Elie" na to - ja jsem Elie a cislo neukazu....
------------
To jsou ti praví popírači. Je to jako s tím hrnečku vař. Už ty lži nejdou udržet pod pokličkou. Četl jsem to, že Elie vlastně ani není Elie a tu jeho knížečku "Noc" opsal od jiného autora (skutečného Elieho). Kdo ví, kde jemu je konec? Až se Elie dostane do starobní infantility a začne více blouznit, tak se zřejmě konečně dočteme "Jak se Elie zbavil Eliho". [chechtot]

>...je zajimave, ze ti mladsi "ideologove" se vetsinou modli, aby ty stare "modly" uz byli na prkne, protoze temi starobnimi prekecy jim ztezuji praci ...
--------------
Jenomže ten problém je v tom, že máme stále více nových a mladších přeživších. Stovky dalších přeživších si uvědomili, že tím, že se narodili až po válce vlastně taky přežili a zaslouží si přilepšení k důchodu. Všichni si chtějí smočit zobák.

A proto platí: mluvit jenom pravdu je rozhodně jednodušší...[velký smích]

193239

14.06.2009 05:50

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>Ta stránka je v archivu asi jen část...
-------
To je senzační. Díky mnohokrát. Už mám kopii. Není to celé, ale šlo mi hlavně o tu historii a ta je tam kompletní. To předchozí, co tam chybí, to si pamatuji. I tohle:

>...za tu patetickou akci "nenásilného občanského zatčení" předních lichvářů dostal 11 let...
--------
Nenazval bych to patetickou akcí, ale spíše hrdinným činem. Zákon to povoluje. Zbraň sice měl, ale bez nábojů a nikoho zastřelit nechtěl. Zákon je však na straně těch, kdo tisknou peníze a dosazují vládu. I těch šest a půl roků, co si James Von Brunn odseděl je až příliš a z pochopitelných důvodů media mlčí, aby neinspirovala ostatní. S tou střelbou tentokráte v holokóstnickým muzeu nesouhlasím. Asi mu už ruply nervy? Měl hodně nepříjemných zážitků s ukřivděným etnikem. Dokonce mu zapálili barák a vyhořel do základů. Naštěstí se jeho žena s malým dítětem zachránili. Tohle se přece nedělá za něčí názor i když s ním nesouhlasím(!!!)

>Ty výsledky iránských voleb jsou zajímavé, "mezinárodní společenství" asi čekalo cosi jiného...
---------
Jistě. Mousaví je jejich figurka orientován na pro-západní "demokracii". CIA tam zasekla drápky už tak asi před dvěma lety. Údajně mají rozpočet na rozvrat v Iránu 40 milionů dolarů na rok a požadují zvýšení. Mládež převážně tíhne na západní způsob života, ale tomu se člověk nemůže divit. Zakázané ovoce nejvíce chutná. Nemají vůbec tušení, co by je čekalo. Z jedné diktatury do druhé, ale mnohem horší. Vždyť jsme si to my Češi sami prošly a nikdo neví, co přinesou dny příští? Tímto děkuji i Méďovi za jeho odkazy a tady je něco na oplátku. Všechna YouTube videa jsou zhruba pětiminutová a v angličtině. Hodně zajímavé. Hlavně, že se už něco začíná dít. Nebýt té krize, tak téměř nikdo neví, co to je FED a to na obou stranách Atlantiku.
Kongresman Alan Grayson dává kapky inspektorce účtu FED-u. Kam se poděly ty miliardy, co dostala FED od vlády? Proč jste nechali položit banku Lehman Brothers? Máte v tom pořádný bordel. Přitom žádnou odpověď nedostal. Jenom samé lži a vytáčky. Stejně tak v rozhovoru s ministrem financí Timothy Geithner. Lži, lži, lži. Jenom drobné upozornění. Tim Geithner je stálým členem Bilderbergů a také Trilaterální komise. Myslím, že i CFR. Tohle už je definitivně střet zájmů pro zaměstnance ve vládě. Jinými slovy - vlastizrada. Tady je Geithner zase v sevření Rona Paula.

P.S. Měďo, jak to vlastně bylo s tím Binem Ládinem? [chechtot] [velký smích] Jenom žertuji. Stane se a omluva není zapotřebí. Zvláště ne u tebe. Kvalita tvojích příspěvků to mnohonásobně vyváží.

193253

14.06.2009 07:11

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

Zajímavý, zajímavý, zajímavý. Nepovedlo se, tak volby v Iránu byly zmanipulované. Svého koně tam nedostali. Co je ještě více zajímavý, to je tady toto sdělení z druhého odkazu:

The President is not the most powerful person in the country. He is not the commander in chief and does not control the army and the intelligence and security services. He does not have the power to go to war. Those powers are reserved for the supreme leader of Iran Ayatollah Khomeini.

Každý se ohání Ajatolahem Chomejnim a přitom Ajatolah Chomejni je už dvacet let po smrti. Má k tomu někdo nějaké vysvělení?

193255

14.06.2009 07:29

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>..."Problem" Kalifornie je rychly obeh ve financnich trzich, ale na tohle maji zadelano uplne vsichni v tzv. vyspelem svete.
--------------
Já bych spíš viděl problém Kalifornie v milionech ilegálních emigrantů, především hispánců. Tohle se dalo očekávat, kam to povede. Všechno podle plánu. Práce pro místní není a ilegálové nejenže neplatí daně, ale odčerpávají z rozpočtu obrovské částky na nemocniční ošetření a na školství. Zabezpečení hranice se začalo částečně provádět až na nátlak místních patriotů a mnohdy i vlastními silami. Už toho měli po krk, že federální vládá to neřeší, ale proč taky? V roce 2010 tam ta hranice stejně nebude. Bude se to jmenovat Severoamerická Unie - Mexiko, USA a Kanada. Mexikánci se nám do Kanady již hrnou a je jich tady více, než cikánů v Torontě na letišti. Veselo nám z toho rozhodně nebude.
[naštvaný]

193256

14.06.2009 07:57

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: česká řeč a chyba překladu

Mirda 24.?.?.?

Mnozí lidé jsou horší, než zvířata, ale pokud to tobě připadá normální, potom to nikdy nepochopíš.

193258

14.06.2009 17:31

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>myslím že neuniklo, možná si to jen nepamatuješ: rozhovor s Ahmadínežádem pro Der Spiegel, ve kterém věta zazněla je i zde na Zvědavci...
-------
Zatloukat a tvrdit, že mi to uniklo, namá význam, neboť tam figuruji i v diskuzi, tak zbývá jediné - zapomněl jsem [velký smích] Díky Méďo za připomenutí. Na ten rozhovor s Der Spiegel jsem si vzpomněl a M. Ahmadinežád skutečně navrhuje židovský stát v Evropě, jako alternativu k palestinskému území. Více méně pokazuje na tu absurditu, proč to chazarům šionistům) přiklepli právě v Palestině s trvalou genocidou Palestinců, když holokaust - jak tvrdí - se údajně přihodil v Německu. Další zajímavý rozhovor byl na MSNBC (je to, nebo bylo to na YouTube), kde se reportér Chris Hansen snaží prezidenta Iránu přesvědčit o tom, co prosazuje oficiální propaganda, jinými slovy - propaguje holokaustový průmysl.

M.Ahmadinežád je prozíravý diplomat a v podstatě tuto událost nepopírá. Poukazuje jen na nesrovnalosti, kterých se chazaři dopouští a tímto holokaust, jako takový a se všemi důsledky sami vyvrací. Jak se říká: "Nepřítel tvého nepřítele nemůsí být tvůj přítel", ale Ahmadinežád má ve většině svých tvrzení pravdu a vyjádřuje obavy ze skutečného nepřítele. Proto mu fandím, i když jsem k celé té situaci poněkud skeptický. Často si říkám: "jenom aby to nebyla z jeho strany jenom přetvářka"? Na druhou stranu - máme tady přece jenom přírodní zákon akce-reakce a možná právě tohle bude ten skutečný boj přírody o přežití a zachování naší civilizace. Takové jakési vyrovnání sil, když už to jinak (spravedlivě vzájemnou spoluprací) možné není. Méďo díky za tvoje reakce, bylo to poučné. [mrknutí jedním okem]

193285

14.06.2009 17:59

Kdo stojí za tzv. sektářskými bombovými útoky na civilisty v Iráku?

RE: .. je to osocovani !!

Mirda 24.?.?.?

>My samozřejmě nevíme, jaká je pravda... Tento článek je ale docela výrazný argument PROTI vám. Američany a Brity si rozhodně neidealizujte. Oba národy přispěly lidstvu mnohým dobrým (věda a technika, kultura, umění, pomoci v WW1 a WW2..). Zároveň přispěly ale i mnohým špatným. Berte si proto od nich jen to dobré...
--------
Tohle jsi postavil přímo hlavou dolů "ad absurdum". Nejdříve vyvolají obě váky a potom přispěchají na pomoc. Srandisto. [velký smích]

193289

28.06.2009 19:14

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

Mirda 24.?.?.?

>.... a taky tupoň a mimoň ....
------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] .... Teď záleží na tom, zda-li to Vojta záměrně zatajil a nebo pro pokročilého Alzheimera již zapomněl? [velký smích]

194155

28.06.2009 23:34

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>Odkaz nefunguje...
-------------------
Trochu jsem to vylepšil:http://www.zlo.cz
Už by to mělo fungovat. [mrknutí jedním okem]

194171

29.06.2009 01:50

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>Ale nijak to nepomohlo, pane Mirdo. Jsou tam k vidění stejné bláboly a slaboduchá propaganda, jako před "vylepšením". [velký smích]
----------------
Jak tě Vojto znám, tak odkazy nečteš a na videa nekoukáš. Ty vlastně ani nečteš svoje odkazy, které uvádíš jako protiargument, aniž bys tušil, že tím v podstatě nahráváš oponentovi na smeč. Už se nám tohle v diskuzi stalo, pamatuješ? (komunismus v Německu v přestávce mezi válkami). Ruku na srdce, kolik jsi z těch (v odkazu) nabízených videí shlédnul, že to nazýváš bláboly a slaboduchá propaganda? Ti, co používají oči k vidění, tohle říci nemohou a ti zaslepení?....Těm už to stejně nepomůže.

194191

01.07.2009 16:34

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>...Proč nám nemohou "tak důležitá" sdělení předložit v obvyklé písemné formě? Že by nebylo žádoucí, aby měl člověk při čtení čas přemýšlet?
------------------
Vojto, tohle sdělení nemá žádnou logiku. Všechno už bylo v písemné formě dříve uvedeno. Od té doby, co existuje internet, bylo na toto téma napsáno tisíce článků. Jak vidím, tak ty bys raději dal přednost písemné formě. Kolik času potřebuješ ty na přemýšlení? Ty přece nečteš(!!!)....tebe to nezajímá. Ani v písemné formě, natož v pohodlnějším video-zpracování.

>Kupodivu jsem většinu těch videí shlédl, pane Mirdo.
----------------
Vojto, tohle Ti nevěřím. Pokud přece jenom, tak tomu říkám zvrácenost. Proč bys to dělal...ten, kdo vytrvale a houževnatě odmítá opačný názor?....

194642

01.07.2009 17:04

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>A co je na tom prevratniho? Pribeh kolem Kennedyho nejak neguje to, co jsem napsal?
------
Mladá paní, vy jste ale srandistka. Tohle tady ještě nebylo [chechtot] [chechtot] [chechtot]

>Podle mne je prevratniho jenom to, ze uvedene souvislosti vacsina nevedela a ted se nektere z nich probouzeji na zaklade propagandy a jsou hrozne nastvani, ze o velke politici nevedeli driv. A pritom by meli byt nastvani predevsim na sebe.
-------
Proti čemu asi bojuje Ron Paul? Ale tohle jméno vám asi nic neříká?...že Andrejko. Číst, číst, číst....a hlavně s otevřenýma očima. A tak se vás zeptám stejnou otázkou:

>Co doposud delali?

Máte ještě nějaké pochybnosti, že FED je soukromá banka? Co jste doposud dělala? [velký smích]

194644

01.07.2009 17:18

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

Mirda 24.?.?.?

>Pergille, dle vaší nenávisti soudím, že vás muselo masově znásilnit minimálně 10 muslimů. Je to tak? [oči v sloup]
---------
Jindro, nejen nasilné znásilnění, ale i násilné obřezaní se Pergillovi přihodilo. Jak jinak si zdůvodnit ten plný pytel Pergillských nenávistí? [chechtot]

194645

01.07.2009 17:49

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>Dle mého jste blázen, rozdvojená osobnost, a také neuvěřitelný hulvát, kterého jako jedináčka rozmazlovaly všechny babičky a tetičky. A navíc pěkný idiot. Že, Joseph?
---------------
Jindro, Joseph a nebo taky 2xs - jak se tady dříve anonym "85" producíroval, než jsme ho odhalili, tak těm na logice vůbec nezáleží. Plácají nám tady slova a věty tak, jak jim to příjde na jazyk. Holt...musí to ven, jinak se udáví [chechtot] [chechtot]
To je ta porucha rozdvojené osobnosti, v tom máš pravdu. V tom jeho překotném návalu slov se málokdy objeví nějaká logika, ale hlavně, že jeho ego dostalo zadostiučinění. On je na sebe jistě strašně hrdý, jak "dokonale" usadil oponenta. [velký smích]

194646

01.07.2009 20:37

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>...Kdyz se jiz ztrapnujete, pokracujte dal a zkuste nam dokazat, ze FED je soukroma organizace. Jak jsem jiz psal, budete prvni na svete.
-----------------------
Víte mladá paní, když máte takovéto pochybnosti, tak mohu jedině zopakovat to, co vám tady už napsal Kubrt:
Člověče, budete buď akademický historik nebo schizofrenik. Bez urážky, to není nadávka ale diagnóza...

O Federální rezervní bance, jak byla založena, kdo ji založil, jaký má primární účel a jak funguje, bylo tady v diskuzích napsáno tolik podrobností, že se nebudu ztrapňovat jejich opakováním. Informace si můžete najít sama, mladá paní. Zatím se tady ztrapňujete vy osobně. Takže to nechme ustrnout na tomto bodě. Přeji hodně úspěchů a trpělivost v samostudiu. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

194674

02.07.2009 07:40

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

Ajo, Andrejka jenom provokuje a nechtěl jsem jí tady dělat tajtrdlíka. Antiseptik to jasně naznačil: "Tak co to potom je, když to není ani soukromá, ani státní banka"? Wikipedie uveřejňuje jenom "kóšer" informace a v tomto případě není dostatečně věrohodná. Bankovní lupiči si nenapíši o sobě, že jsou bankovní lupiči. Tady jsou podrobnosti:

Velcí hráči. V odkazu je zajímavé video jak to všechno začalo?
Více z historie. Je tam celkem pět částí. Pokračování v pravém sloupci.
Další podrobnosti.
Tajemství okolo FED-u
Další podrobnosti.
Tímto se vychloubají samotní lupiči.
Ještě více podrobností.
A další.
Ron Paul si zahrává s myšlenkou o zrušení FED-u.
Tihle si myslí to samé.

A tihle jak-by-smet
.
Hnutí - End The FED

Až doposud - téměř sto let od založení FED-u (1913), se nikdo z US vlády neopovážil vznést požadavek k náhlédnutí do účetních knih FED-u, ani "pan" prezident. Až teprve nyní, kdy uměle vyvolaná ekonomická krize otevřela mnoha lidem oči. Nastaly demonstrace a vzniklo hnutí na zrušení FED-u. Kongres poprvé v historii začal konečně klást "dotěrné" otázky ohledně finančního hospodaření. V následujícím videu odpovídá inspektorka účtu FED-u Mrs.Elizabeth Coleman. Kde je těch 9 miliard dolarů, co vám přiklepla vláda?

Všechno je v angličtině, ale velice zajímavé čtení a podívaná.

194723

02.07.2009 08:16

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

Druhý odkaz a předposlední nebyly korektně uloženy. Tady je oprava:
Více z historie. Je tam celkem pět částí. Pokračování v pravém sloupci.
Hnutí - End The FED

194725

02.07.2009 16:56

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

Mirda 24.?.?.?

>...Tady se holt soulasne kyvani nad necim prilis nepestuje...
--------
Přiznám se bez mučení, René. Při čtení tvého příspěvku jsem se bezděčně a nevědomky rozkýval. SOUHLAS s každým slovem. [mrknutí jedním okem]

194753

02.07.2009 17:00

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>....má zřejmě dojem, že je nadřazený, kápo.
-------
Tohle je jenom tvůj osobní pocit. Ale budiž...někomu je shůry dáno a u druhého - co Bůh zanedbal, my už nenapravíme. [velký smích]

194754

03.07.2009 22:03

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>...Tito psychpatičtí zločinci mají ve své moci úplně všechno, takže je proti nim 6,5 miliard prostých obyvatel této planety naprosto bezmocných...
--------------------
a přebytečných. Už se rozjela strategie, jak 95 procent lidstva na planetě zmizíkovat, odrovnat, zahubit hladomorem, otrávit GM potravinami, pár kapek cyankáli do pitné vody a abych nezapomněl - věčnými a nekonečnými válkami. Tohle však paní Andrejka nepochopí. Ona zatím ještě tápe okolo FED-u...jak to, že se toho soukromého organizovaného zločinu lidstvo ještě nezbavilo???? Plno otázek a plno nepochopení. Kdo to byl ten Kennedy??? Ale jak je vidět, tak se paní Andrejka dostala na dobrou cestu k sebevzdělávání....původně jsem si myslel, že tady jenom provokuje, ale ona tady skutečně tápe. [chechtot] [velký smích]

194866

03.07.2009 22:40

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

Mirda 24.?.?.?

>René a Mirdo, nechci vám do toho mluvit, ale Andreejka je kupodivu chlap....
----------
Ať je to jak chce, ale jeho/její máma musela mít důvod, proč jí dala ženské jméno. Andrejka a nebo Andreejka je podle mých životních zkušeností ženská a doposud vždycky byla. On/ona (možná transvestita?) by se měla kouknout a přesvědčit a dát nám vědět. Ta politická korektnost to všechno převrátila na hlavu a dnes se v tom člověk už vůbec nevyzná. [mrknutí jedním okem]

194870

05.07.2009 13:39

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>Josephe, už si dej oraz, už nemáš koho urážet, všichni to už slízli, takže si můžeš s bohorovným klidem vítěze dát kit-kat.
------------
A ještě má povoleno jedno chlazené pivo. Potom si už jenom utře pěnu od huby a může pokračovat v nadávání. Teď jde o to, jestli ta pěna tam byla z toho piva a nebo si zapěnil při diskuzi? [chechtot] [chechtot] [velký smích]

194951

06.07.2009 01:20

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>...dovolit se musíš Mirdy...
--------------------------------
mtk se nemusí dovolovat nikoho. Ten je tady vítán kdykoliv. Jeho podnětné a výstižné příspěvky jsou značným obohacením a přínosem do zdejších diskuzí, což se nedá říci o jistých anonymech. Taková pětaosmdesátka (např.), když ta se rozkecá, tak to tady začne šíleně unavovat a nudit. Ještěže tady máme talentovaného Steva, který i ty tvoje blbosti dostatečně okoření a člověk se nakonec i zasměje. [velký smích]

194982

11.07.2009 07:53

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: tolik prace nam to dalo ..

Mirda 24.?.?.?

>...Zeitgeist jsem viděl už asi 10x...
--------------------
Pepo, a teď to zkus se zvukem. Snad to už konečně pochopíš? Ale i o tom se dá silně pochybovat. Tady sis trochu nadsadil:

>...Právě díky nim jsem pochopil, jak je ten systém funkční, ale také jak se lidé mýlí... jak nepochopili ten princip, věří fámám, jsou zmatení a pletou dohromady věci, které spolu nemají vůbec spojitost.
-----------------
Pepo, nepochopil. Oracle, HHBB, Bartošek, jansmith a všichni ostatní v této větvi ten systém peněz perfektně popsali a ty je svou hlubokou a ubohou neznalostí soustavně napadáš a urážíš. Tady ti nabízím
třešničku k pochopení. Pepo, ale nezapomeň si zapnout zvuk, ať z toho něco máš.

>...I banka musí kompenzovat inflaci, dopadající i na ni...
-------------------
Pepo, Pepo...co to brebentíš? Banka, hovoříme-li o FED-u, tak ta tu inflaci přímo vytváří, nikoliv že by ji kompenzovala. Co myslíš, že byly ty záchranné "balíčky"? Zaplavit finanční trh ničím nepodloženými penězmi a to na dluh dětí ještě nenarozených dětí. Když tak si tu poslední větu přečti ještě několikrát pro snadné pochopení. Jinými slovy - ten dluh už nejde splatit.

Co tímto sledují? Vytvoření superinflace, devalvaci dolaru a posléze přechod na jinou, stále ničím nepodloženou měnu. Vysvětlení pro Pepu. Ceny vyletí nahoru a hodnota dolaru spadne. Věřitelé (jako např.Čína) můžou začít používat dolary jako nástěnné tapety. Větší hodnotu totiž mít nebudou a už v tyto dny dolary od Číňanů nikdo nekoupí. Říká se tomu také převod majetku. Chudobní více zchudnou a bohatí se více napakují. Vítejme v novodobém otroctví a jak to tady Oracle výstižně napsal: "Peníze se staly nástrojem moci".

Pepo, ještě něco. Ušetři si reakci. Stejně z tebe nic kloudného nevypadne a zbytečně tady zasviníš diskuzní fórum. Loučím se tvojím pozdravem:

>Je to aspoň teď jasnější?

195420

23.07.2009 16:59

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Ani ten krasnej slovenskej vyraz

Mirda 24.?.?.?

>A co Cikansky baron?
-----------------------
Toho pošlou do Kanady a je klid. Tady mají taky pitomce ve vládě, ale ne až tak pomatený. [chechtot] [velký smích]

196250

23.07.2009 17:26

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Divím se že ještě nezavřeli autory těchto videí:

Mirda 24.?.?.?

>...vzdyt jde o vyvolene !
-------
Vyvolení mohou všechno. Dokonce mohou i pochybovat a když pochybuje někdo jiný, tak ho jednoduše udají. Někteří zajdou až tak daleko, že člověka umlčí jednou provždy, ale ani takový Rockefeller se za vraždu nevyhne soudnímu stíhání.

Ale k článku. Bílá se už nenosí. Nastalo období temna a symbolem smutku je přece černá. Tak všichni do černého. Černá, černá, černá, jakožto politicky korektní barva věrná. [pláč]

196251

23.07.2009 17:35

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Ani ten krasnej slovenskej vyraz

Mirda 24.?.?.?

>...A Karel Gott bude muset přetočit svůj šlágr....
---------------------
Ten to udělá bez problémů. Karlík v tom umí chodit. Kam vítr, tam plášť.
----------
Sam, tady je něco z naší minulé diskuze:
Sarah Palin odepsala "Rozhodnutí" HJR27podporující desátý dodatek ústavy a tím zajistila nezávislost Aljašky na federální vládě.
Tenth Amendment Center - seznam států podporující nezávislost a nebo "Rozhodnutí" HJR27 již ratifikovaly. Seznam je průběžně doplňován.

Současně se omlouvám za O.T. Nepamatuji si, kde jsme na toto téma diskutovali.

196253

23.07.2009 19:39

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

>...Tak co Vojto, dokážeš tentokrát přímo odpovědět...
----------------
Jendo, toho se nedočkáš. V hloubi duše věřím, že Vojta s námi téměř ve všem souhlasí, ale on to nesmí přiznat. Je to jeho zaměstnání a z toho má nejen zdroj příjmů, ale i privilegované výhody bratří v triku [velký smích], přestože nám tady již několikrát nezapomněl připomenout, že není židovského vyznání. Ale stejně tak nás v tom z nějakého důvodu ujišťoval i Pražák a snad dokonce i Van Guld a Vanguard? Ale znáš to: "Poturčenec horší Turka".

Vojta se drží přísných pravidel, co se smí napsat, co otočit a kde to patřičně přibarvit a on to dokáže velice obratně. Nelze tedy přímo napsat, že Vojta lže. On jenom mlží. Lidé, kteří lžou se nazývají lžidé, což Vojta není. Jen tak pro upřesnění - ten novotvar "lžidé" nemá nic společného s žádnou etnickou skupinou a nebo s náboženstvím. Lžidé jsou naprosto obyčejní lidé, kteří lžou. To jen tak naokraj, abych se nedostal do průseru a nebo nepřivedl do průseru někoho jiného. Člověk nikdy neví? Svět je poslední dobou plný udavačů a jelikož máme tady tu globalizaci, tak se to projevuje globálně.

Ale k článku. Jak se ta doba rychle změnila. Karel Kryl před dvaceti lety zpíval: "Nežijeme sice se lží, ale s pravdou jsme rozvedeni"...a už ani to neplatí. Lži se stávají společenskou nezbytností k zachování vlastní existence. Na lidskou hrdost se kašle a za pravdu se trestá. Stejně jako za totality, ať už se jedná o komunismus a nebo fašismus a to v režiji stejných lidí.

Někdo může namítnout: "tvoje svoboda projevu končí tam, kde začínají svobody moje". Kdepak vážení, to je naprostý omyl(!!!) Svobody jsou na všech stranách stejné a souběžné. Tomu se říká absolutní svoboda. Ten říká to a ten zas tohle. Ať si říká kdo chce, co chce...máme přece svobodu projevu a s tímhle se musí všichni smířit...ať už se to někomu líbí a nebo ne. Tohle je ta svoboda projevu. Buď ji máme a nebo ne. Ohánějte se argumenty a nikoliv s kudlou v ruce(!!!)

Vůbec nezáleží na tom, co kdo říká, ale co dotyčný dělá. A tady se musím přiznat, že s panem Stworou v něčem nesouhlasím. Pokud si ještě pamatujete na jeho článek z výletu v Thajsku a tu událost, jak se vydal na letišti po pohyblivém schodišti proti posměru pohybu schodů. Hrůza. Já bych takové riziko nepodstoupil. A nebo dávat slonům pamlsky i když se to nesmí. Nemusíme se tedy ve všem shodovat, ale absolutně nemohu souhlasit s udáváním lidí za něčí názor a nebo za kladení otázek v nesrovnalostech historických událostí. Tímto nezpochybňuji obecně uznané údaje chráněné zákonem. Není už tohle uměle vytvořené TABU samo o sobě zpochybňováním????

Držím palce editore. Tímto jste se zapsal do dějin jako obroditel a mučedník českého národa. Bojovník za lidská práva, bojovník proti násilí, hlasatel pravdy a odhalovač nešv...

Automaticky kráceno

196259

23.07.2009 19:41

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Bojovník za lidská práva, bojovník proti násilí, hlasatel pravdy a odhalovač nešvarů společnosti. Zvědavec se tímto nedostal na pranýř, ale zapsal se do dějin a dostal se na pedestál národního obrození. Ať to dobře dopadne. [mrknutí jedním okem]

196260

24.07.2009 05:24

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Lucie Bila

Mirda 24.?.?.?

>...BILY SNIH je stabilnim propagatorem rasismu, fasismu a skoro az (coz jde samozrejme ruku v ruce) - ANTISEMITISMU.
-------------
Až jsem se zachvěl. Naběhla mi husí kůže, ale ta z černé husy. Bílé husy se už hned tak neuvidí. Steve...a žádné čurání do sněhu. Dovedeš si představit ty žluté fleky na bílém sněhu? Hošani z JDL, ADL, LPA a z helsinské komise pro lidská práva začnou kolem poletovat s pravítkem a foťákama a zjištovat, není-li to náhodou ve tvaru davidovy hvězdy. Pokud ano, tak uvidíš ty tydli-táty a dostaneš to jako od táty a žádné knedlíky nebudou.

Naděje umírá naposled a tak vesele do zářné budoucnosti a s častuškou paní Parkanové na rtech. Za peníze z nadace fondů pro demokracii. Prosazovat demokracii a mír na celém světě a komu se to nelíbí, tak ho vybombardujeme do doby kamené. A basta. Láska a Pravda zvítězí. Jo, a abych nezapomněl...Izrael se pouze brání a už se i zbavuje území. Sinai Egyptu, Golanské výšiny Sýrii, severní část Izraelu Lebanonu a Jeruzalem....s tím ať si dělají Arabové co chtějí. Vždyť jim patřil už celá tisíciletí. Ať si to město tedy nechají jenom pro sebe.

A ještě to nejdůležitější. Žádné války už nikdy nebudou. Když tak jedině ta knedlíková a Mossad to odpíská.
[chechtot] [velký smích]

196275

24.07.2009 05:52

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

Jistěže. Ten výraz nemá se sionismem, se židovstvím, s budhismem, s křesťanstvím, s islámem a se vším, co si lidstvo dokázalo vymyslet, naprosto nic společného...a už vůbec nic s jehovisty. Jenom zakomplexovaný a psychicky narušený jedinec - při rozvášněné dávce nenávisti - by v tom mohl najít náznak antisemitismu. Však si rozumíme. [mrknutí jedním okem]

196277

24.07.2009 06:08

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

>...a teď "babo raď", jak z toho ven ?
----------------------------------------
Steve, kdyby tebe tady nebylo, tak je člověku z těch provokatérů až na zvracení. Je nutné se ale na věci podívat s jiného úhlu pohledu a to ze Stevového úhlu a člověk se nakonec i zasměje. Návrh je přijatý:

>..."nejvíce nás naserete, když se na nás vyserete". Nereagovat ! Vysrat se na ně !
---------------------------------
ROZHODNUTO a bez referenda. [chechtot] [velký smích]

196278

24.07.2009 06:47

Internetoví surfaři dostávají plat za šíření izraelské propagandy

RE: špička ledovce

Mirda 24.?.?.?

>...Proč zde na Zvědavce nasazují jen samé břídily mi není jasné.
-----------
[chechtot] [chechtot] Asi nejsme doposud na takové intelektuální úrovni? Což bych považoval i za urážku...jinak souhlas s celým příspěvkem. [mrknutí jedním okem]

196279

25.07.2009 16:29

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Ani ten krasnej slovenskej vyraz

Mirda 24.?.?.?

>Díky za ty odkazy!
----------------------
Rádo se stalo. Není to sice to, co jsem hledal, ale jako s udělání, tohle mi právě přišlo poštou a je to výstižnější.
[mrknutí jedním okem]

196349

25.07.2009 18:05

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

RE: Přednáška paní Anity Petekové

Mirda 24.?.?.?

>Na takovou kravinu od Anity Petek nema cenu ani reagovat.
----------------
Jistěže. Je to naprostá blbost, ani se na to video odvážné a dobromyslné Anity Petekové nekoukej. Mohlo by ti to odpovědět na tvoje hloubavé dotazy, jak se lidstvo zbavilo mnoha nakažlivých chorob. Ještě něco, chytrolíne. Až to začne, tak se pěkně postav do fronty na očkování a s vyhrnutým rukávem, ať nezdržuješ. Nepředbíhat...na všechny se dostane. Alespoň se té naší planetce trochu odlehčí a i ve zdejších diskuzích se nám uleví.
David Rockefeller má takové lidi jako jsi ty strašně rád...jinými slovy: "Vlk se nažral a koza zůstala celá".

196356

27.07.2009 06:34

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

>Nebo chce být webzin Zvědavec jako oni?
---------------------
Máš pravdu Jendo. Nebudeme jako ONI (!!). Nedalo mi to, abych nezareagoval. Pro současný silný nedostatek volného času mi unikají nepřečtené články i diskuze do archivu a jsem rád, že jsem narazil na tento tvůj příspěvek. Ten nedostatek času, kterým pravděpodobně "trpí" více zdejších diskutujících (samozřejmě - až na ty placené), to byl také důvod, proč jsem původně navrhoval: "Nereagovat na provokatéry". Sám jsi na to poukázal právě zde:
>Tato varianta je sice náročnější na čas...
--------
Jinak ovšem souhlasím. Ať se každý z nás dobrovolně a svobodně rozhodne, zda-li reagovat, či nikoliv. Tak jak to už chodí v demokratické společnosti. I samotný čtenář se potom může rozhodnout, co číst a co přeskakovat. I já to dělám a nyní bohužel pro nedostatek času mi unikají i ty podstatné záležitosti. Osobně nemám doposud vyhraněný názor na cenzuru. Kategoricky cenzuru odmítám, ale jsou zde ve zdejší diskuzi často "nevymáchané huby" (nebudu raději jmenovat) a ve svém sáhodlouhém příspěvku Joseph uvede dvě věty k diskutovanému předmětu a mnohdy dokonce i s přijatelnou logikou, ale zbytek jsou jen samé urážky. Osobní napadání, jelikož oponent má jiný názor. Přitom tady máme pravidla diskuze, která by tohle měla usměrňovat. Pokud tohle nerespektuje, tak kam s ním? Já si myslím, že tam, kam patří. Do koše. Co vy na to, René a Jendo?
>...Vyloučit?...Nezobrazit?...Přesunout do koše?

Ještě něco. Pozastavil jsem se nad tímto komplimentem:
>...Ostatně není to zase tak dávno, kdy mirda v jednom příspěvku napsal moudrou věc, a to že jsme zde všichni proto, abychom se od sebe navzájem učili.
-----------------------
Motivací pro tohle "moudro" byl pro mne pisatel pod nickem "jansmith". On je můj mentor a rovněž tak mnozí jiní diskutující. To jen tak mezi námi - aby bylo jasno. [mrknutí jedním okem]

196417

27.07.2009 07:12

Internetoví surfaři dostávají plat za šíření izraelské propagandy

RE: špička ledovce

Mirda 24.?.?.?

Není mi doposud zcela jasné poslání A.S.Pergilla? Veřejné podněcování k vyhlazení etnické a nebo náboženské skupiny je v diskuzích nepřípustné. Nejenže tohle přímo zakazuje zákon, ale z morálního hlediska to má samozřejmě smysl. Každý druhý příspěvek Pergilla se s celoplošnou genocidou muslimů nijak nezatajoval a to s jeho propagovaným obrovským nadšením a s životně důležitou nutností pro zachování existence naší planety.

Stále mi není jasné - má to ten chlap v hlavě v pořádku a nebo jenom jede přesně podle direktiv ústředí? Jednak ostatní čtenáře provokuje, ale - a což si myslím, že je ten jeho hlavní důvod - záměrně vrhá na Zvědavce špatné světlo. Jenom, aby byl důvod k soudním žalobám. Copak asi vězí za Pergillským odmlčením právě v tyto "horké" dny? Hraje mrtvého brouka a nebo mu ústředí dalo krátkou dovolenou, až se situace trochu utiší?

196418

29.07.2009 05:31

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Styďte se

Mirda 24.?.?.?

>Za celý svůj život jsem nečetl zrůdnější a cynictější diskusi.
---------------------
kastróle máš recht. Vykvákni se na ty spiklenecké pokoutníky. Vůbec to nečti a až se akce rozjede, vyhrň si rukáv a postav se do fronty na očkování. Matička Země si odlehčí i nám se zde v diskuzích uleví. [velký smích]

196564

29.07.2009 05:56

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

Kšefty se musí hýbat....

Mirda 24.?.?.?

Než se pustím do hlubšího pojednání o Tamiflu, považuji za nutné objasnit, čím se zabývá vládní organizace FDA (Food and Drug Administration).

Během tragikomické vlády klauna Bushe došlo ke drastickému snížení nákladů mimoválečných organizací a s tímto spojené i propouštění pracovníků organizace FDA i jinde. Oddělení FDA je zodpovědné za inspekci potravin, ať už dovezených do Spojených států a nebo vyrobených (vypěstovaných) na domácím trhu. Pro značný rozsah takovéto práce se inspekce provádí pouze namátkově a řeší se jenom nahléhavá nebezpečí nákazy v době jejího vzniku. Jako např.zištění druhu nákazy, zdroje nákazy, stažení výrobků z trhu, veřejné oznámení o události ve sdělovacích prostředcích, prevence a postihy. Další, neméně důležité zaměření organizace FDA jsou záležitosti výrobků farmaceutického průmyslu. Na domácí trh se nesmí dostat léky, které nebyly podrobeny důkladným testům. Pokud vzniknou pochybnosti, FDA si musí vyžádat testy od nezávislé organizace. Z tohoto nesmírně důležitého úkolu vyplývá, že životy a zdraví Američanů leží v rukou FDA a škrtnutím pera se rozhoduje, co se dostane a nebo také nedostane na domácí trh.

Tahle skupinka byrokratů vám však za peníze podepíše cokoliv a to nehovořím o jejich platech, které jdou ze státního rozpočtu a to z peněz daňových polatníků. Jak se říká: "peníze vládnou světem, stejně tak peníze různých lobbyistických skupin v jejichž prospěch FDA provádí svá rozhodnutí. Při patřičném podmáznutí se zdá, že FDA snad ani protokoly testů nečte, jinak by se na trh nedostaly různé potenciálně nebezpečné, ale i prokazatelně nebezpečné výrobky? Nesčetněkrát už bylo prokázáno, že testy firmy MONSANTO byly zmanipulovány a stejně se jejich geneticky modifikované výrobky dostaly na trh a jsou tam doposud. Dovolím si malé odbočení.

Pro neustále se zvyšující, avšak opodstatněný odpor světové veřejnosti ke geneticky modifikovaným výrobkům, vědátoři firmy MONSANTO přišli s vynikajícím nápadem. Výrobky MONSANTA už nejsou "geneticky modifikované", ale rekombinované (anglicky "recombinated/recombination" ), což je jedno a to samé. BTW - výrazem "rekombinované" se to v tomto článku jenom hemží. Nyní se vraťme zpátky k organizaci FDA.

Každý ze čtenářů jistě ví, že i léky mají svoji záruční lhůtu a po vypršení této lhůty se lék může samovolně proměnit v pilulku jedu. Ale co teď už s dříve zakoupenou a uskladněnou vakcínou a nebo s protichřipkovým lékem Tamiflu? Pandemie chřipky klepe na dveře a jenom blázen by v takové situaci vyhazoval do odpadků "zázračné" léky, jako je Tamiflu a nebo Relenza a to jenom proto, že jejich záruka vypršela? Nic se neděje. FDA přispěchala na pomoc s rozhodnutím, že záruční lhůtu u protichřipkových léků v tabletovém provedení jednoduše prodlouží. Co vypršelo do ...

Automaticky kráceno

196565

29.07.2009 06:21

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Kšefty se musí hýbat....

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Co vypršelo do 30. června 2009, najednou platí až do 31. května 2011. Kšeft je kšeft a šetřit se musí, ale na čí úkor? Podrobnosti v angličtině TADY. Nechci nikomu nasadit brouka do hlavy (udělejte si názor sami), ale nemáte-li zatím uvedené léky ve vaší domácí lékárničce, tak je nekupujte. A pokud tam už jsou, tak tam jedině překáží. Co nám říká o Tamiflu výrobce: ROCHE (v angličtině. K překladu byly vybrány pouze zásadní body).

251 - Výzva k opatrnosti.
252 - Všeobecná upozornění.
253 - Nebyly prokázány žádné vedlejší účinky na jiné choroby, kromě účinků na chřipku typu A a B.
258 - U pacientů, kteří použili k léčbě Tamiflu až po čtyřiceti hodinách po nákaze, úspěšnost léčby není zaručena (nebyla doposud prokázána).

Ale teď pozor(!!!)
260 - Účinky vlivu vakcíny Tamiflu u pacientů se srdečními chorobami a nebo s potížemi dýchacích cest nebyly doposud probádané.
263 - (volně přeloženo mezi řádky) Testy na pacientech s jinými zdravotními potížemi, které však nevyžadují okamžitý lékařský zásah, buď nebyly provedeny vůbec a nebo se výsledky testů nebudou zveřejňovat.
266 - U opakovaného a nebo preventivního léčení, nebyla bezpečnost léku a jeho účinnost podrobena studiu.
267 - U pacientů se sníženou imunitou nebyly účinky Tamiflu, ať už k léčení a nebo jako prevence podrobeny testům.
269 - Nejen při onemocnění chřipkou, ale i jinou chorobou s podobným syndromem (symptom), může v organismu vzniknout závažná bakteriální infekce. Nebylo prokázáno, že Tamiflu takovouto infekci úspěšně vyléčí.
272 - Bezpečnost léku u pacientů s onemocněním játry nebyla podrobena studiu.
275 - Doporučujeme také snížení dávek u pacientů s ledvinovým onemocněním.

278 - Akutní pravděpodobnost vzniku alergií.
279 - Následuje výčet dermatologických onemocnění, která Tamiflu
prokazatelně způsobila. Zájemci o podrobnosti mohou nahlédnout do originálního dokumentu v odkazu.

283 - Neuropsychóza.
284 - Onemocnění chřipkou může u pacienta vyvolat neurologické změny a změny chrakterové povahy, jako např.halucinace, delírium a jiné neobvyklé příznaky ve změnách chování pacienta. V několika případech došlo i k úmrtí.
288 - Neuropsychické změny uvedené v předchozím bodě se vyskytly u pacientů chřipkového onemocnění (především v Japonsku), kteří se podrobili léčbě použitím Tamiflu. Nejvíce případů se vyskytlo u dětí. Nelze však jednoznačně prokázat, že neuropsychický syndrom byl vyvolaný použitím Tamiflu.

297 - Informace pro pacienty.
298 - Pacienti by měli použít Tamiflu k léčení okamžitě, jakmile
zjistí symptomy nákazy.
304 - Tamiflu nelze považovat jako náhradu preventivní léčby vakcinací a veřejnosti se...

Automaticky kráceno

196566

29.07.2009 06:27

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Kšefty se musí hýbat....

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

304 - Tamiflu nelze považovat jako náhradu preventivní léčby vakcinací a veřejnosti se doporučuje pokračovat v pravidelném ročním imunizačním programu.

Následuje výčet "zázračných" účinků Tamiflu a zpochybňování účinků vedlejších. Přeskočíme tedy uvedené bla, bla, bla a zaměříme se na následující bod:
338 - Karcinogeny, mutageny a snížení plodnosti.
339 - Po dvouleté experimentální studii na myších nebylo prokázáno mimořádné zvětšení rakovinového nádoru (čteno mezi řádky - zvětšení nádoru se objevilo, ale nebylo to až tak evidentní, aby nás to přimělo k pokračování v testech).
353 - U testovaných myší nebyl prokázán negativní efekt na vývoj embrya, ani snížení jejich plodnosti a to se stejným výsledkem i při nadměrném zvýšení dávek. Dávky se pohybovaly v řádu stokrát převyšujícím připustné dávky pro lidský organismus.

360 - Těhotenství.
362 - Nemáme doposud dostatečné množství informací vlivu Tamiflu na vývoj lidského embrya a to platí i pro rizika spojená s těhotenstvím.
371 - Testováním u myší bylo zjištěno vytvoření závislosti organismu na léku a také určitá deformita skeletonu, což však zapadá do přijatelných a přípustných norem.
375 - Jelikož nelze porovnávat výsledky testů provedených na hlodavcích s případným rizikem vzniklým u lidí, použití Tamiflu se v době těhotenství vyhraňuje pouze na případy, kdy "Potencionální zdravotní přínos převáží případné riziko, kterému je embryo vystaveno" (!!!). A teď - babo raď.

Podobné úzce specifikované a vysoce profesionální rady následují až do konce protokolu, včetně technického popisu laboratorních charakteristik výrobku. Další bod, který se přímo vztahuje k předchozímu pojednání (o prodloužení záruční lhůty) je bod:
591 - Drogista musí uvést na štítek léku záruční lhůtu.

Ale co teď s tím, když to propadlo? Osobně si myslím, že je nejlepší takové jedy uskladnit tam, kam patří - do odpadkového koše. Posuďte sami.

196567

30.07.2009 07:31

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Kšefty se musí hýbat....

Mirda 24.?.?.?

>Přidám další perly z českého překladu příbalového letáku tamiflu:........
----------------
Jak je vidět, nijak se s vedlejšími účinky netají a raději upozorní: "poraďte se s lékařem". V případě úmrtí pacienta si výrobce připíše další čárečku do statistiky "dobrovolných testů" na účet pacienta. Jenom osel-tam-i-vir by to zakoupil....kolik že to stálo, paní Jarmilo? [velký smích] To byl jenom žert. Proto jsem tady postnul můj příspěvek, abych upozornil lidi, že raději vrazit peníze do vitamínů (ovoce/zelenina), než 2000,- Kč do krabičky s jedem. Jenom malá poznámečka tady k tomu:

>Přípravek tamiflu může být užíván spolu s paracetamolem, ibuprofenem nebo aspirinem (když nic jiného, alespoň se vám srazí horečka, pokud je účinnost tamiflu nulová)....
-----------
Často propagovaný mýtus o nutnosti srazit horečku je veliký omyl a v podstatě umožňuje rozšíření nákazy do celého těla a tím prodlouží dobu léčení. Zvýšení teploty těla je přirozená reakce našeho organismu na nákazu virového onemocnění. To je důkaz, že naše imunita funguje tak, jak má. Virus se nestačí překabátit a bílé krvinky ho zničí. Aby se virus rozšířil v těle, tak potřebuje normální tělesnou teplotu. Kdysi se tradovalo z generace na generaci - při chřipkovém onemocnění - pořádně se vypotit. Hrnek teplého mléka, rozpustit do něj čajovou lžičku másla a nakrájený stroužek česneku. Nemám ponětí proč to mléko a máslo, ale za tři dny se už zase skákalo přez kaluže. Jinak - jak známo - česnek je přírodní antibiotikum. Až budete mít jednou děti, paní Jarmilo, tak to vyzkoušejte. [mrknutí jedním okem]

196658

30.07.2009 07:45

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Hmm,

Mirda 24.?.?.?

>...Asi zahodit, že jo. A už vůbec ne ho nabídnout svým dcerám. Poradí mi nějaký zdejší doktor?[smích]
--------
Fušoval jsem kdysi pokoutně v oboru gynekologie, ale lékařem nejsem. Mohu však poradit, co s tím? Dcerám to nedávat, ale snad se najde někdo protivný v sousedství a věnovat to zdarma. Nejlépe nějakému udavači. [smích]

196660

10.08.2009 07:55

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Mirda 24.?.?.?

>Je zbytečné pane kozorohu dělat blbce jenom z žen. Na straně mužů je jich úplně stejný počet jako na straně žen.[smích] A tak je tomu i v případě očkování. Není to tak, že by se ženy do očkování nadšeně vrhaly, zatímco prozíraví muži chrání své děti před očkováním.
-------------------
Ať to čtu, jak to čtu, tak tam v tom kozorohově příspěvku nic o urážení něžného pohlaví nevidím. Natož, že by z žen kozoroh dělal blbce. Každý z nás má určitou důvěru k lékaři, až se něco tragického v rodině a nebo sobě samému přihodí. A kozoroh nám zde uvedl několik příkladů z jeho vlastních zkušeností. Vyhledávejme fakta, ale nikoliv ta, která nám tady někteří diskutující, ať už záměrně a nebo nevědoucně jako fakta předkládají. Pár poznatků k tématu přiložím i já. Byla tady debata o protitetanovém očkování s neočekávanými a nepříjemnými následky.

Eugenika a snižování populace. První video v článku (deset minut) je dokumentární snímek popisující založení Organizace spojených národů. OSN byla založena za zančného finančního přispění Johna Davida Rockefellera, jehož poslání nespočívá pouze v trvalém udržení světového míru, jak veřejnost neustále ujišťuje, ale především v něčem mnohem humanitárnějším. Podle jeho vize nás naše planeta už všechny nemůže uživit.

K tomuto účelu Rockefeller založil American Eugenics Society - AES (americkou společnost eugeniky), finančně se podílel na založení "New York Academy of Medicine" a přitom samozřejmě nezapomněl nechat sestavit osnovy výuky s důrazem na jeho vizi - udržení životaschopnosti naší planety. Nemusím snad ani připomínat, že farmaceutický průmysl je řízen stejnými lidmi a motivován se stejnými úmysly - s cílem snižování lidské populace. Více v článku.

Rockefellerovy humanitární akce v praxi znázorňuje spodní video v článku. Příběh se odehrává v Thajsku, kde těhotné ženy kmene Akha se musí podrobit protitetanovému očkování a to naprosto bezdůvodně a jenom proto, aby mohly získat ID průkaz pro budoucí dítko (pravděpodobně rodný list). Téměř ve všech případech - krátce po očkování - následuje bolestivý potrat. Ženy, které jsou v pokročilém stupni těhotenství rodí mrtvé děti. Více v článku.

P.S. Přátelé, mnohým z vás dlužím odpovědi z předchozích diskuzí. Omlouvám se za hraní mrtvého brouka. Nemám patřičné podmínky k tomu, abych v diskuzích setrval. Zvláště v tomto hektickém období. [mrknutí jedním okem]

197525

10.08.2009 08:15

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Mirda 24.?.?.?

>Tak u viru HIV jsem přesvědčena na 100 procent, že byl vynalezen někde v americké laboratoři.
----------------
Na toto téma mám nějaké dokumenty v pdf a odkazy na články napsané lékaři. Lékaři, kteří mají odvahu o tomhle hovořit. Potvrzuji váš příspěvek, paní Jarmilo. Je to malinko mimo téma (bavíme se o chřipce), ale alespoň tohle. Byl to tehdejší ministr obrany Robert McNamara, který v roce 1969 získal od kongresu deset milionů dolarů na výzkum a vývoj bakteriologických zbraní. Z těchto peněz později, už jako prezident Světové banky financoval vývoj viru AIDS. Byl zaveden zkušebně v San Francisku mezi homosexuály a také v Africe. Ostatní tak jak jste to napsala vy.

197527

10.08.2009 15:40

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Mirda 24.?.?.?

>Tak to je nad slunce jasné pane Mirdo....
--------------
Zhruba tak před dvěma lety, když jsme tady v diskuzi prohodili pár slov na téma AIDS a HIV a někdo napsal, že to bylo uměle vytvořeno v laboratoři, tak jsem si říkal - co je to za blbost(!!!,????). Proč by to někdo dělal? Nejdříve tímto způsobem vyvraždit většinu černé populace v Africe a potom organizoval finanční sbírky a posílal tam lékaře na pomoc těm umírajícím nebožákům? To byla ta nadace Bushe staršího a Clintona na pomoc pacientům s AIDS v Africe. Tehdy jsem se přidal do táboru pana Koubka, že AIDS (HIV) musela přeskočit - jak on tvrdí - z opice na člověka.

Stále mi to však vrtalo v hlavě a tak jsem začal vyledávat a sbírat informace, jak to vlastně bylo? Teď už mne pan Koubek s těmi jeho omlouvajícími a "znaleckými" teoriemi nepřesvědčí. Naskýtá se tedy otázka: "Proč to asi dělá"?

197575

10.08.2009 16:48

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Mirda 24.?.?.?

>...maminky se zajímají o zdraví svých dětí stejně intenzivně jako tatínkové.
-------------------
Jako děcko jsem trpěl častými záněty středního ucha a byla to vždy moje máma, kdo se mnou mašíroval k lékaři. Nemám tušení, jak to měli naši zorganizované a teď už je pozdě se zeptat. Vydrželi spolu celý život, jako ty dvě labutě. Pochybuji, že by si rodiče hodili mincí a "hlava" jde s dítkem k lékaři a "lev" do práce? Někdo tomu říká "panna" a "orel"...záleží asi s jakou mincí se háže? Vyrůstali jsme holt v poněkud konzervativní společnosti, ale nikdo tady netvrdí tady tohle:

>Nejsou to jen takové nemyslící pipiny u sporáku, které slepě věří všem koncernům a veškerému povinnému očkování, takže potřebují nad sebou dozor svých moudrých mužů.[smích]
---
A nikdo to zde ani nenapsal. Ještě jednu perličku. Asi tomu nebudete věřit, paní Jarmilo, ale představte si, že se v dnešní době (kdy má každý možnost juknout na internet), stále ještě najdou lidi, kteří bezmyšlenkovitě zakoupí tablety "Tamiflu", s bláhovou nadějí, že jim to pomůže proti chřipce. Já vím...neuvěřitelné, ale pravdivé [velký smích]
[mrknutí jedním okem]

197578

10.08.2009 18:11

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Mirda 24.?.?.?

No vidíte, paní Jarmilo...a já jsem psal o zdejší kanadské společnosti, že lidé dokonce volají do rádia a snaží se informovat ostatní posluchače, kde lze ještě zakoupit Tamiflu a přitom to jsou převážně chlapi, kdo se o to zajímají.

Jinak si ale musíme uvědomit, jakou máme my kliku teď v době internetu. A taky, že tady máme Zvědavce a můžeme si o různých věcech poklábosit. Varovat ostatní. A jak to tady už několikrát "jansmith" výstižně napsal: "Diskutujeme zde převážně proto, abychom se jeden od druhého naučili". Tohle se mi tak líbí, že bychom měli založit na fórum Zvědavce větev citátů slavných lidí a tohle tam šoupnout. [velký smích] Pokud to tam už samozřejmě někdo nedal?....dlouho jsem na fórum nebyl. Zase si dám na chvíli pauzu. Chytl mne pracovní zápal. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

197589

11.08.2009 03:04

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Mirda 24.?.?.?

>...jak mi vysvětlíte umělý vznik viru HIV?
-------------------------------------------
Zkusme to třeba tady: The History of the Development of AIDS. Současně si Jiří
všimněte údajů z roku 1918. Cituji:
"Chřipkový virus, který usmrtil miliony nic netušících lidí, byl ve skutečnosti geneticky vytvořený chřipkový virus modifikovaný ptačí mycoplasmou. Na takto vytvořený virus nemělo lidstvo doposud vytvořenou imunitu".
V podstatě s tímto ani nejsme mimo téma. Jinak si porovnejte údaje uvedené k roku 1969, které jsem uvedl v mém příspěvku shora.

Měl jsem několik dalších odkazů na články pojednávající o podrobnostech výše uvedeného téma, ale z nějakého záhadného důvodu už nejsou funkční. Alespoň tedy tohle:

žaloba na kriminálníky farmaceutického průmyslu
- velmi zajímavé. Jak ale chcete zastavit zločince, když si sami vytvářejí zákony. Tady je nový zákon ke schválení:
HPV vaccination a propaganda frčí na plné obrátky. Očkování se doporučuje i mladým mužům. Údajně mohou rakovinu děložního čípku chytnout od své partnerky. U mužů to vyvolá rakovinu penisu. Tož to je cosi, co za naších mladých let nebývalo. Firma Merck, která HPV vakcínu Gardasil vyrábí, popírá nebezpečné vedlejší účinky a propaganda frčí na plné obrátky dál... PodrobnostiTADY.
Zde jsou další prasárny.

Takže Jiří, jak lze pozorovat z vaších příspěvků, Vy ty zločince obhajujete a pochybuji, že to bude z nevědomosti? Omlouváte jejich úkladné zločiny. Před nedávnem nastala záměrná kontaminace protichřipkové vakcíny firmou Baxter a vy jste to v diskuzi pohotově nazval: "porušení pracovního procesu" a nebo nedodržení bezpečnostních předpisů. Otázka tedy zůstává:
Proč to děláte?

197610

16.08.2009 05:51

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Situace se hodne zlepsila...aspon v Cr

Mirda 24.?.?.?

>co keby sme rozsirili tu vasu uslachtilu ideu na cely svet? kazdy dostane cislo, uniformu a vrece na hlavu a budu sa pocitat uz len myslienky.
---------------------
S tím se už počítá, pane google. Další generace počítačů tohle vyřeší. Čtečka na klávesnici a pro přístup stačí skánovat prst a fertig. Při nákupu počítače zákazníkovi zdarma implantují pod pokožku RFID čip a už není ani nutné si pamatovat heslo. To bude zakódované v tom čipu. A nejen to heslo. Tam bude zakódováno všechno možné i nemožné a dokonce kdo shrnuje a kdo už shrnovat nemůže [velký smích] Kdyby se někdo šprajcnul a chtěl si ponechat ten starý počítač? I tohle mají vyřešeno. Ten "starý" už jednoduše fungovat nebude.

Ale k článku: "Amerika padá na držku" a to tak RYCHLE, že to ani nelze sledovat.

197977

16.08.2009 08:31

Kdyby Gruzii vyšly její plány, Arménie by byla ve válce

Možná to bylo úplně jinak?

Mirda 24.?.?.?

Co když ta válka v Osetii a v Abcházii byla vyvolána ze zcela jiného důvodu, než jak se píše v článku? Proč by to dělali? Proč by chtěli vyvolat válku s Arménií? To už vůbec nedává smysl. Izrael už delší domu vyhrožuje s napadením Iránu a jako záminku uvádí, že do půl roku bude mít Irán atomovou raketu. Už na tom pracuje. Půl roku je však stále půl roku a někdy i déle, až se naskýtá otázka: "Proč jim to tak dlouho trvá"? "Ale Irán na tom pracuje", neustále vyhrožuje válkou Izrael. Skutečnost, že Izrael vlastní odhadem 400 raket s atomovou hlavicí, o tom se strategicky mlčí.

Amerika se sama útoku na Irán zúčastnit nemůže a to hned z několika důvodů. Jednak byla (a stále ještě jsou) US vojska plně vytížena v Iráku a potom na další válčení už nejsou prachy. Amerika je na pokraji bankrotu a Američané to vědí. Kongres si už netroufá odkývnout další válku, když už po celé Americe probíhají v ulicích veřejné demonstrace proti válce v Iráku. Ať si tedy Izrael poradí sám. V roce 2006 prez.Bush podepsal souhlas s útokem a dal tímto Izraeli volnou ruku. Když chtějí válku, ať si tentokrát válčí sami.

Plány pro útok na Irán již byly vypracovány a proběhlo i několik strategických vojenských cvičení. Bojové letouny určené pro útok na Teherán byly specielně vyrobeny firmou Lockheed Martin typu F-16I Sufa (Storm):

Vložený obrázek

Plán útoku byl však vyzrazen a jak již víme, po zásahu vojsk Ruské Federace, šakal stáhnul ocas mezi nohy, olízal si svoje rány a v mezičase pomatený Saakašvili spolknul i svoji kravatu. Útok na Teherán se nekonal. Více tady:

Israel and the Tehran Attack
.

197982

16.08.2009 08:39

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: KEBY SOM BOL JA PREZIDENTOM USA,

Mirda 24.?.?.?

>Obama jeste nevi do jaky sracky slapl!
----------------------------------------
Ten to moc dobře ví. Vždyť si ho na to vychovali.
Vložený obrázek

197984

16.08.2009 19:52

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Jansmithi, pýcha předchází pád.

Mirda 24.?.?.?

>V mém případě jsem se pouze pokusil vyjádřit svůj názor na diskuzní "superanonymitu" 85tek a že mě osobně nick diskutujícího pro zpřehlednění vlákna a posloupnosti diskuze vyhovuje.
------------------
Souhlas Jendo s každou větou tvého příspěvku. Nechci to tady celé kopírovat... Ta disluze s anonymními pětaosmdesátkami mi připadá jako hulákání do vrby. Ale co potom, když každá vrba má číslo 85 (????) a každá vrba vypadá stejně. Má to vůbec význam se pouštět s číslem do seriozní diskuze? Tímto se i vytrácí motiv - výměna názorů. Je to stejná vrba, se kterou jsem diskutoval včera?

Pokud si zdejší pánové přejí hrát na schovávanou, tak je to jejich škoda, ať už je to lenost, arogance a nebo záměr (strategie). Myslím si, že nejen já osobně, ale i ostatní čtenáři neradi hovoří s prázdným šuplíkem, natož z něho čerpat informace [chechtot] [velký smích]...

198006

17.08.2009 02:46

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Jansmithi, pýcha předchází pád.

Mirda 24.?.?.?

>...Je to dovoleno a tak si hrají. Svým způsobem jejich škoda.
---------------
To je úplně stejné, jako na maškarním bále. Po protančeném večeru, až do okamžiku, kdy si dáma konečně sundá masku, tak nemáš ani tušení, koho držíš v náruči? Nakonec zjistíš, že to ani dáma nebyla [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Kliknul jsem si na to video/audio na YouTube už z pošty. Neuvěřitelné. To jsou ti naši ochránci zákonů (!!!) Doposud jsem si myslel, že platí: "tvrdá práce - hrubý jazyk", což tak nějak pasovalo na horníky v ostravsko-karvinských dolech. Ale tohle??? a u policie???? Nechtělo se mi tomu ani věřit a myslel jsem si, že trpím halucinacemi. Dokonce jsem začal blouznit i o létajících autech. Poraďte mi, pane Sašo. Jsem to jenom já??? Co tam vidíte vy?

P.S. Omlouvám se moderátorovi za O.T., ale jednou za čas je potřeba ten přetlakový ventil napětí uvolnit. Právě se stalo. Trošička humoru nikoho nezabije. [velký smích]
Jendo, pokud tohle čteš, tak opět souhlas. A je to přesně tak, jak to naznačil ve své reakci kolega dole - mlácení prázdné slámy. Na ty pisatele "zpozabuku" (85 a jiné anonymy) reagovat na vlastní nebezpečí [chechtot] [velký smích] a také...chybami se člověk učí. Ať si každý sám zjistí, je-li sporák rozpálený. [mrknutí jedním okem]

198025

17.08.2009 03:12

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Jansmithi, pýcha předchází pád.

Mirda 24.?.?.?

To nebyl ten odkaz. Tady to je:
Flying car.

198026

17.08.2009 04:41

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Mno hezky, hezky ;-)

Mirda 24.?.?.?

>"Seděl jsem sám v přeplněném kupé" je z povídky "Mé příhody z dětství" a pojednává o OBEZITĚ! ne o osamění...
--------------------
To je úplně jedno. To pasuje i na osamoceného člověka. Je to přesné a výstižné vyjádření stavu dnešní uspěchané a vzájemně odcizené společnosti. Rezignace na život a nebo přinejmenším rezignace jednoho ke druhému. Lidi bloudí plnými ulicemi tam a zpátky a bez úsměvu. Šedé dny všedního života a každý den se jako vejce vejci podobá.

Navíc - jak lze u kolemjdoucích pozorovat - objevila se nová choroba tohoto přetechnizovaného století. Každý druhý si při chůzi drží jednu ruku u ucha. Sám, za svým cílem. Zamyšlen a jakoby s klapkami na očích při chůzi řeší problémy svoje a nebo problémy toho druhého na opačném konci bezdrátového spojení. Je natolik zamyšlen, že ani nevnímá své okolí a nevšimnul si, kolik zajímavých příležitostí k seznámení mu po cestě uteklo.

A jaké navrhuji řešení? Zajít si mezi lidi. Zamotat se do davu a jen tak, bez mobilního telefonu, ať neztratíme tu "naši" příležitost. Do parku se psem na procházky, na seznamovací večírky s tancem, na sportovní utkání a nebo se do nějakého sportu osobně zapojit. A už vůbec není na překážku, když dotyčný ten sport neovládá. Právě naopak...to je ten pravý důvod k seznámení. Ta naše nemotornost mnohdy jiným lidem imponuje. Upřímně se zasmějí a s radostí pomohou zvládnout i neproveditelné kousky "záludného" sportu. Chce to jenom nápad a vyzkoušet si reakci okolí. Přihlásit se například do různých zájmových kurzů, ať už nás to táhne, nebo nikoliv. Osobně jsem si udělal (mimo několika jiných kurzů) i kurz uměleckého zpracování keramiky. Nejenže jsem si vyrobil pár zajímavých předmětů, ale poznal jsem i zajímavé lidi. Přiznám se, byl jsem tam jediný chlap mezi snad patnácti ženskými.

P.S. A nezapomenout - vždy s úsměvem. Rozdávejte radost a radost se vám vrátí. [smích]

198027

17.08.2009 05:11

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Proč jen v ČR ?

Mirda 24.?.?.?

>...Me by zajimalo, co by vydedukoval odbornik z toho, co o sobe zverejnil autor inzeratu.
---------------------------
Pan google se zatím neozval. Možná by stálo za zvážení rozjet seznamku na fórum Zvědavce. Se vším všudy i s fotografií v bikinách. Samozřejmě bude záležet na vydavateli Zvědavce...co vy na to, paní Ajo?

198028

17.08.2009 06:12

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: podelim se se svou zkusenosti

Mirda 24.?.?.?

>...odepsal jsem zene skoro o 9 let starsi.
--------------------------
Zajímavý příběh a se šťastným koncem. Děkuji za sdílení a současně přeji, ať vám to spolu hodně dlouho vydrží. Mám podobnou životní zkušenost. Ta "moje" byla taky o devět let starší. Tehdy mi bylo 23 a na věkovém rozdílu mi vůbec nezáleželo, jelikož by to do ní nikdo neřekl a já jsem vypadal na svůj věk starší. Nebylo to však na inzerát, ale sestra sousedky. Byla to krásná žena a vím, že mi ji kamarádi záviděli. Prožili jsme spolu nádherné tři roky života a hodně jsem se od ní naučil...i to domácí vaření. Každou dovolenou jsme strávili společně až přišla ta její žárlivost. Ta nás oddělila od sebe. Nedokázal jsem v tom svazku pokračovat jako pes u boudy. [pláč] [smích]

198032

17.08.2009 08:09

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Precetl jsem vetsinu prispevku

Mirda 24.?.?.?

>...Pokud jde o Cesky ktere se uvazi jit za muzem do Kanady, slysel jsem par neuspesnych historek. Dost se jich brzy vratilo s tim, ze v "Kanade neni zivot".
---------------------------------
Znám osobně takový případ, ale k tomu se vrátím později. Člověk je společenský tvor. Ať se nám to zamlouvá a nebo nikoliv, my človíčkové potřebujeme jeden druhého ke vzájemnému a zdravému vývoji. Nejen prací živ je člověk atd., atd., ale především - a to je v našem životě to nejdůležitější - obklopit se úzkým okruhem dobrých kamarádů. Dobrých, poctivých a upřímných kamarádů, abych se přesněji vyjádřil. Společné zájmy a přibližně stejnou intelektuální úroveň. Trávit odpočinkové chvíle volna společně. Sdílet společně radosti i strasti a navzájem si pomáhat. Sejít se na společné večeře, na kafe a nebo v létě opékat vuřty. Shlédnout společně video, zahrát si šachy a nebo karty, nikdy však nehrát o peníze. Snad jenom o drobňáky, jinak se může kamarádství zbytečně a hloupě rozpadnout. Záleží na povaze, ale tohle nelze předvídat (je to prokázáno). Popovídat si o problémech, jinými slovy - probrat společenské drby. Podle zájmů a podle situace. Tomuhle se říká - užitečné a kvalitní trávení volného času...takové uvolnění duše a posílení psychiky člověka. Tímto bych navázal na druhou část mého příspěvku.

Někdo má raději samotu a někdo by se ze samoty zbláznil. I ten samotář potřebuje kontakt s okolním světem. Teď si představte Kanadu. Obrovské rozlohy a mimo město - kde nic, tu nic. Půl hodinka jízdy po dálnici a samá pole. Sem tam v nedalekém hájku u dálnice malé stavení - farmářský domek. Potom benzínová pumpa se smíšeným zbožím a zase několik domků a jízda pokračuje dál po dálnici. Značka snížené rychlosti oznamuje, že se opět setkáte s lidskou civilizací. Projíždíte malou vesničkou, kde mají dokonce i školu a malý hotýlek s restaurací, několik rodinných domků a dálnice pokračuje max. povolenou ryhlostí dál a zase - po obou stranách dálnice samá pole. Tak tohle je ta Kanada. Mimo město - kde nic, tu nic. Samá pole.

Hodina a půl jízdy po dálnici a přijeli jsme k domku místního policisty, který se oženil s Češkou. Podal si inzerát a ozvala se mu jedna rozvedená žena z Ostravy. Pěkný, středně veliký domek se všemi vymoženostmi moderního bydlení, ale hluboko v lese. Žena zvyklá na společenský život velkoměsta a teď byla zastrčená daleko od lidí v lese. Společnost jí dělal její nový manžel a taky srnky a zajíci i lišky tam pobíhají. V zimě potom medvědi a snad i vlci? Ta paní se vrátila zpátky domů - do Ostravy a to se stejným tvrzením, že v "Kanadě není život". Asi měla pravdu, já bych na samotě taky nevydržel.

198036

19.08.2009 21:37

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

Mossad je pověstný infiltrováním opozice a jejím postupným ovládnutím. A přiznejme si, odvádějí pro Izrael skutečně záslužnou práci...se vším všudy. Jak se také někdy říká - sakumprásk.. Všechno na co chytnou, všechno je důsledně naplánováno s cílem oklamat "nepřítele" a svést vinu na někoho jiného. Svět si to už s těmi arabskými teroristy vyřídí, ať už se jedná o Mnichovskou olympiádu v roce 1972 a nebo o útok 11. září 2001 v New Yorku. A také všechno ostatní "před" a "po" zmíněných událostech a také všechno ostatní, co bude následovat.

Přesně podle jejich strategie: "Dva se perou a třetí se směje" a nebo, jak píše ve své knize bývalý agent Mossadu Viktor Ostrovský: "Klamem a lstí vedeme války". Na to asi Steven Spielberg ve svém filmu zapomněl(!?!?!) Zapomněl na jejich zákeřené metody - oklamat "nepřítele" a nebo se tím sám řídí? Možná sám dobře ví, že jeho filmy jsou jenom fikcí, ale když to sype, tak proč se nepřidat? Dělají to i ostatní jako např.takový Elie Wiesel. Spielberg sám kdysi při rozhovoru v mediích prohlásil: "Nikdy nepřipustím, aby se moje děti dívaly na moje filmy". Zřejmě se ubreptnul a moc dobře si uvědomuje, že "svět" chce být klamán.

Kdo ve skutečnosti stál za útokem na sportovce v Mnichově? Kdo to zvěrstvo naplánoval a přitom k útoku zneužil několik nic netušících Palestinců? Kdo založil teroristickou organizaci
"Cerné září"? Kdo je Abu Nidal - v arabštině: "Otec boje o existenci". Je to arabský terorista a nebo skrytý agent Mossadu? Posuďte sami: Abu Nidal at the Munich Olympics 1972 a nebo více
TADY.
Oba odkazy jsou v angličtině a zapněte si zvuk.

198195

20.08.2009 02:37

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Jak to vlastně bylo?

Mirda 24.?.?.?

>Nevědomá mysl ovčana je tak spolehlivě bezbranná vůči těmto sofistikovaným metodám ovládání......
--------------------------------------
Nejsou všichni ovčané stejní. Byl jsem se podívat na Švindlerův seznam. Mne takové filmy zajímají už z důvodů svého studia historie. Mimo technických předmětů, byl dějepis můj nejoblíbenější předmět a tak to ve mně jaksi zůstalo. Ale to byl jiný dějepis, jak jistě sám víš. Teď to studium historie nemá konce. Tolik různých verzí se na člověka najednou nahrnulo, že si musí jeden opatrně vybírat a vylučovat (nehodící se šktněte) [chechtot] [velký smích] a také mít současně na paměti naše známé úsloví: "Quo Bono" - kdo má z toho prospěch a také: "Proč by to dělali"?

Už se mi jednou stalo, že jsem byl skálopevně přesvědčen o mé vystudované verzi té "pravdivé" historie o záminkách rozpoutání druhé světové války, když mne můj důvěryhodný kamarád upozornil: "Zapomněl jsi tam na Gliwitze". To tady sice nepatří, ale uvádím to proto, abych poukázal na to, jaká úmorná a nekonečná práce to je, dopátrat se té "skutečné" pravdy.

Kdo si dnes vezme knížku do ruky? Kdo si udělá osobní průzkum na internetu v dnešní uspěchané době? Proto tady máme k dispozici TV zpravodajství a filmový průmysl, aby tohle lidem usnadnil. Když však znáš pozadí (zákulisí) historických událostí zpacovaných ve filmovém dokumentu a máš tím pádem možnost porovnávat, tak si pokaždé uvědomuješ ten obrovský zločin takovouhle žumpu nalévat lidem do hlavy jako skutečnou pravdu. Jinymi slovy "HNUS". S čím se to tedy musíme potýkat??? Proto máme mezi námi tolik ovcí. Tolik spokojených ovcí, které si neuvědomují, že TV a film je pouze pro zábavu a pro matení mozků. Proto se takové ovce přímo brání poznání, neboť jim to rozbíjí tu jejich zaruku spokojeného života.

Chtěl jsem v mé reakci psát o něčem jiném, ale o holocaustu na stříbrném plátně toho bylo už dosti řečeno a tak jsem se zatoulal do podobného tématu. Vymývání mozků. Jinak díky Jendo za reakci.

198217

20.08.2009 02:48

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Mirda 24.?.?.?

>...palestinskou muslimskou špínu je potřeba držet na řetězu a když se utrhne tak nekompromisně sestřelit.
----------------
Koho se tady snažíš vyprovokovat ty hovado? Už se ti to podařilo. Já takhle normálně k lidem nehovořím, ale v podstatě ty nejsi ani člověk, takže si to muhu klidně dovolit a vůbec, co si vlastně dovoluješ ty ███████ a nebo o tomhle nevíš ty ubohý ████████. Snad ani nevíš proč se ten věčný konflikt vede? Proč sem vůbec lezeš ty ███████? Moderátor promine. Snažil jsem se mu ušetřit práci.

198218

20.08.2009 04:14

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Mirda 24.?.?.?

>Proč by sem neměl lézt? Nebo sem mohou jen lidé s názorem
>"nebohý palestinci - zlý Izrael"?
-----------------------
To nebyl názor, to bylo vyzývání ke genocidě. Jak typické pro nácky jako jseš i ty. Takové zrůdné ███████████████ a zločince tady opravdu nepotřebujeme. Teď je mi už jasné, proč si J.D.Rockefeller myslí, že naše planeta je přelidněna. Pro taková
██████████ a šílence, kteří se lidem pouze podobají, tady skutečně mezi civilizovanou společností místo není. Takže se i ty podle toho chovej, jinak tě ty ████████████ nahlásíme na ADL a JDL, že provokuješ lidi k nenávisti. Číst sice umíš, ale jenom něco, tak opatrně. Máš hubu plnou jedu, tak si zajdi vykloktat. To ti pomůže.

198220

>Pane Pergill, smím se zeptat, jestli jste četl článek, na který reagujete?
--------------
Trevor mi oznámil, že Pergill s ovčákem navzájem spolupracují.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Tolik už toho na toto téma bylo napsáno, tolik informací lítá po internetu a Pergill slepě, bláhově a houževnatě bude obhajovat MONSANTO a opakovat nám tady na Zvědavci mainstream. Je to nevědomost a nebo záměr? Může to být i nedostatek vitamínu ß-carotene a Pergilský už ani nevidí, co říká? [chechtot] [velký smích]

MONSANTO používá k prosazování svých zákeřných cílů stejné mafiánské metody, jako FED a ropné společnosti pana Rockefellera. Vydělat za každou cenu i cestou přes mrtvoly. Bývalý právní zástupce firmy MONSANTO, Michael Taylor, byl jmenován do funkce zástupce šéfa FDA (Food and Drug Administration). Do této funkce ho jmenoval sám ilegální prezident Spojených států Barack Hussein Obama. To tady v historii lidstva ještě nebylo, aby se do funkce hlavy státu dostal cizinec. Nakonec proč ne? Funkci premiéra ČR taky dělá cizinec. Otázkou však zůstává: "Pro koho vlastně pracují"?

Udělali si kozla zahradníkem. MONSANTO si pomocí svého červa v FDA podpisuje schválení protokolů k prodeji GM potravin na americkém kontinentě a současně se tlačí i na evropské trhy. Stalo se proti očekávání, že Evropa nemá o GM produkty zájem. Co na to MONSANTO? Evropská komise pro mezinárodní obchod porušuje mezinárodní smlouvy výměnného obchodu a WTO - World Trade Organization se rozhodla podat žalobu. Kam jsme se to dopracovali, když bude zákazník souzen, že nemá zájem o naše zboží. Není tohle naposrání?????? Není tohle úplně postaveno nahlavu?????

World according to Monsanto (pět dílů v angličtině)
Mafiánské metody Monsanta
Napravo najdete pokračování i další videa. Když tak zkuste i tohle:http://www.healthtalkhawaii.com/Health_Talk_Hawaii...

198224

20.08.2009 05:31

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Mirda 24.?.?.?

Poslyš V.L. Než se pustíme do další debaty, tak mi odpověz na jednu otázku. Víš kdo to byl Abu Nidal? Nechal jsem výše odkaz a pokud rozumíš anglicky, tak si to prostuduj. Potom se na toto téma můžeme spolu bavit. Mimochodem, dotázané téma je tématem článku i této debaty. Já ničí pravdu neprosazuji. Proto jsme tady v diskuzi, abychom si probrali veškeré alternativy a pravdy se jaksi dopídili spolećně. Proto tady jsme. Já jenom odsuzuji hulváty, kteří nenávidí Palestince. Tak si představ, kdyby ses tam narodil ty a nebo ten hulvát o poschodí výš. Mluvil bys jinak, to ti zaručuji. O tom jsem přesvědčen.

198226

20.08.2009 06:08

Loučení ptáka

RE: K zamyšlení

Mirda 24.?.?.?

>mluvíte mi z duše
---------------------
Vždyť ty žádnou nemáš. [oči v sloup]

198228

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 1

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 782 909