Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.05.2009 05:29

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Já si myslím, že to je příklad ze života. On je tam totiž tomu sousedovi nasázel. [chechtot] [chechtot]

190278

04.05.2009 06:03

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: pozrite si toto, oplati sa.

Mirda 24.?.?.?

Steve máš tam překlep. Má být Irán, ne Irák. Jenom tak pro přesnost, aby se nezačalo válčit tam, kde už válka téměř skončila. Šmíruje nám tady ADL, JDL a další, tak abychom je nezmátli. [velký smích] Tak se mi zdá, že Amerika už konečně přetrhne pupeční šňůru s Izraelem a stane se to, co předpovídal Ahmadinežád. Pohár už přetekl a Američani mají té "spolupráce" až pokrk. Krize jich přinutila přemýšlet a jak tak pozoruji, tak většina si uvědomuje odkud vítr vane. Od hory ZION. Pokračování krize a nepatrně větší nátlak a je tady revoluce a možná i pogrom. To vymývání mozků v Izraeli je naprosto normální a běžné a o další propagandu se stará pobočka Mossadu ADL. Začíná vznikat vnitřní protisionistický odboj. Díky za odkazy.

190280

04.05.2009 06:30

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: pozrite si toto, oplati sa.

Mirda 24.?.?.?

Otevírač očí Evropského vydání od Německého hrdiny Andrease Clause. Obdoba Rona Paula. Tohle by mělo běžet v České televizi, pokud tedy je ještě česká? Snad se nám tady k tomu vyjádří editor a udělá z toho samostatný článek?

>Příkladně v západní části světa 50 aut na cca 100 obyvatel a v Číně 2 auta na 100 obyvatel - Clauss tvrdí, že když bude počet aut v Číně stoupat, dostane se svět do neřešitelného problému, protože na výrobu tolika aut není na světě dostatek surovin - on to tam říká daleko humorněji!
----
Všiml jse si toho, ale i v tomto případě bych našel řešení. Nechci to zde rozpitvávat a počkám si na diskuzi pod tímto článkem, až se tady objeví.

190282

04.05.2009 07:04

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Maskovaný projev/ Roby a budu nam hovorit o ludskych pravach

Mirda 24.?.?.?

>...Musíme vytvořit svět, ve kterém se každý jedinec bude cítit v každém koutě světa, že je jako doma...To může jedině světový komunismus, který jediný může sjednotit svět na racionálních a obecně prospěšných principech.
--------------
George Orwell to krásně popsal v jeho novele G.O.1984. Působením radiové frekvence na lidský mozek vytvoříš z lidí poslušné ovečky a nebo také agresivní zabijáky. Záleží na tom, jakou použiješ frekvenci. Jenom to nezkoušej doma. Vyčkej času a zanedlouho to bude vyzkoušeno na tobě.

>...Židé měli špatné zkušenosti v dějinách s určitými národy...
-----
Ano, ale ono to bylo mnohdy i naopak. Doplň si vědomosti. I ty dvě světové války byly nastartovány někým jiným a z úplně jiného důvodu.

190284

04.05.2009 19:13

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

A kdopak tobě podepsal dovolenou? [mrknutí jedním okem] (žertuji), chybíš nám zde, Jendo.

190323

04.05.2009 21:29

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

>Myslíte si, že různé genetické experimenty jsou přírodě cizí, zvláště na úrovni mikroskopické? Jak si myslíte, že se získává taková rezistence k antibiotikům? Slyšel jste někdy něco o kompetentních buňkách, přijmu cizí DNA, bakteriálních toxinech? Jste schopen si uvědomit, že na viry je spíše nahlíženo jako na sofistikovanější molekuly?
----------------------------
Ne nevím. Vůbec nic z toho nevím. Proto jsem vyzval agenturu "Koubek" k vyjádření a doplnění. Proto tady diskutujeme, že ano, pane Koubek.

>Víte vůbec, jak vypadá taková každodenní práce v laboratoři či farmaceutickém průmyslu? Myslíte si, že se úzkostlivě dodržují všechna bezpečnostní opatření? Víte, že tím hlavním zdrojem kontaminace je lidská lenost?
--------------
Dělal jsem jeden čas s radioaktivními izotopy a pamatuji si, že když se nemohly najít ty metrové kleště, tak se izotop kobaltu vytáhnul z kontejneru jen tak kombinačkama. Nebo tím co bylo po ruce. Dovedu si tedy představit, co se odehrává v biolaboratoři.

>Články z webů jako prisonplanet rozhodně nemohu brát jako relevantní.
------------
S podobnými informacemi se setkávám i na jiných webových stránkách a tak jsem uvedl jenom jeden zdroj. Alex Jones se málokdy mýlí, proč mu tedy nevěřit?

>A ohledně Španělské chřipky: opět spolehlivost informací, že vakcinace způsobila pandemii se mi zdá velmi slabá. Podle mých informací nebyla tato vakcína nikdy vyvinuta, ačkoliv bylo vynaloženo velké úsilí a byly nějaké testy. Pokud se při těch testech projevily škodlivé účinky? Ani se nedivím, v roce 1918 rozhodně nebyla biochemie, mikrobiologie ani imunologie na takové úrovni.
--------------
Jiří, vy asi čerpáte jenom z oficielních zdrojů, kterým jako jediným důvěřujete. To jsem už zjistil v diskuzích ohledně GMO, anitibiotikám a růstovým hormonům v naší potravě. Podle Vás tohle bylo zdravotně nazávadné a tak si myslím, že zase Vy nemáte tušení, co nám Monsanto a jiní "výrobci" jedů tají a připravují za lahůdku?

>Influenza virus byl poprvé izolován a uměle pěstován až v roce 1931. A tvrdíte statistiky...dodejte mi ty statistiky, rád se na ně podívám.
-----------
To by zase bylo z webových stránek, kterým vy nevěříte. Tady se asi nedohodnem? Snad jen s tím následujícím sdělením:

>Souhlasit mohu pouze s jedním - očkování u chřipky je hloupost. Jednak je to dáno častou mutací tohoto viru, ovšem taky rychlým průběhem této nemoci.
-----------
Alespoň nějaká shoda. Zdalipak víte, že během výskytu prasečí chřipky v roce 1976 začali pacienti po vakcinaci umírat? Proto se od toho upustilo. Proč by se podobná událost nemohla stát v roce 1918? Tehdy přece ještě farmaceutický výzkum nebyl na tak "vysoké" úrovni?

190331

04.05.2009 22:08

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Brick Top

Mirda 24.?.?.?

>Jo, možné je všechno, v Kanadě se na fotografii na pas
>nesmíte usmívat...
-------
Tak tohle se dá i pochopit. Kdo se v tyto dny ještě dokáže usmívat, ten musí být terorista.

190333

04.05.2009 22:52

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

Takhle bych si představoval diskuzi. V kontaminaci lidským nedopatřením věřím, proto jsem uvedl vlastní zkušenost. Jakmile se z toho stane rutina, tak se na předpisy kašle, dokud se něco nepřihodí. Znám to. Alex Jones není expert, chápu, ale dělá si vlastní průzkum. Komu ale v tyto dny věřit, že ano? Rozhodně ne těm, kteří za to mají těžké prachy, aby výsledek vyhovoval tomu, kdo je platí. To už tady bylo tolikrát, že si člověk musí téměř všechno ověřovat. Ještě k těm úmrtím v roce 1918. Napsal jsem 21 milionů celosvětově a teď jsem si všiml odkazu od vodníka a v Los Angeles Times se uvádí 50 milionů. Údaje se tedy markantně liší, ale diskuse byla především o nebezčí očkování a ve stejném článku i tohle bylo potvrzeno ve věci chřipky v r.1976. Není ani potřeba zajišťovat více dokumentů a díky za nabídku. Váš názor Jiří byl dostačující. Dík.

190337

05.05.2009 01:49

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

Tomu nerozumím. Článek není pro vás přístupný, ale vytáhl jste z něho podrobná fakta, týkající se počtu očkovaných osob, počtu nakažených a počet úmrtí. Samozřejmě, že počet obětí nemusí být ze skupiny očkovaných. BTW, v odkazu je několik dalších odkazů na zajímavé a velice podrobné články.

Teď jednu mimo hru. Právě jsem zaslechl na CNN, že Izrael se domáhá změny názvu prasečí chřipky na mexická chřipka. Prý to uráží židy. Nevím však proč? Zpráva to nekomentovala. Takže jak to vypadá, máme tady první antisemitický virus. Kam až to povede?

190349

05.05.2009 02:19

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Nevim, jak v Britanii.

Mirda 24.?.?.?

>...psychopatu je velka mensina, aby mohli obsadit dostatecne mnozstvi fleku nahore a vladnout terorem a strachem.
------
Jenže už se tak stalo. Psychopati si svoje dítko vývojem zpracují a tím vychovávají dalšího psychopata. Pro ně to je jediný užitečný způsob života a pokračuje to z generace na generaci. Jinak se dají budoucí psychopaté i koupit. Nikoliv však v obchodě, ale kdekoliv je najdeš na vlivných místech. Jak se říká: "Prachy kazí charakter", psychopata si penězma vypěstuješ. Proč asi mají vládní činitelé a TV reportéři přehnaně vysoké platy? Zvyknou si na blahobyt a aby ho neztratili, budou tancovat na písničku někoho jiného.

Co se týče metod na ovládnutí společnosti? Za nakradené prachy z našeho koláče produktivity si mohou pořídit ty nejlepší sociální inženýry a použít ty nejnovější technologie, které jsme my, jako lidstvo vymysleli a vyrobili. Jinými slovy, upletli jsme si na sebe bič. Tak to je vážení.

190351

05.05.2009 02:36

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

[velký smích]

190354

05.05.2009 02:54

Vláda táhne do boje proti extremismu

RE: Hloupost.

Mirda 24.?.?.?

>7. Přesvědčení o židozednářském spiknutí které vás chce očipovat nebo vám provést jiné ošklivé věci je paranoidní blud a jako takový patří mezi duševní nemoci.
----------
S tím by se dalo i souhlasit, ale řekněte to těmto.

190356

05.05.2009 16:38

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Pánové Sam Ting Wong a kozoroh, díky za vaše vyjádření k "věci". I já se pokusím Stehlíkovi objasnit (otevřít oči) v zaležitostech přísně tajných dokumentů z dobových historických událostí. Naskýtá se otázka: Proč se větśina dokumentů po ukončení akce ukládají do vládních archivů s razítkem "přísně tajné"? Kdyby se akce provedla podle humanitárních pravidel a mezinárodních zákonů, tak proč něco tajit? A o to tady jde.

Zločinci (vládní činitelé) kteří o akci rozhodovali si uvědomují své zločiny a právem se obávájí spravedlivého potrestání. Aby si zachránili svou kůži, tak využijí své pravomoci a dokumenty putují do archivů. Po dvaceti, třiceti a nebo i padesáti letech se dokumenty odtajní a noví zločinci ve vládě rozhodují, zda je už vyzrálý čas dát na to razítko "odtajněné" a nechat to volně přístupné historickým badatelům. Něco jako liška strážcem kurníku. Copak asi bude ten "vyzrálý čas"? Tady rozhoduje skutečnost, zda-li tehdejší zločinci si už dopřáli přirozené a důstojné smrti?

Padesátiletá lhůta pro odtajnění dokumentů druhé světové války vypršela a tak se čtyřletým zpožděním v roce 1999 Clintonova administrativní skupina začala přehrabovat v dokumentech a zkoumalo se, co odtajnit a co zůstane nadále v archivu. Něco se dostalo "ven" oficiálně, něco se dostalo "ven" bokem (vybreptnuto) a všechno ostatní tam čeká dalších dvacet let na odtajnění. Kdo hledá najde a tak ti, co se zajímají o skutečnou historii si informace najdou. A ti, jako třeba pan Stehlík, který se náhodou dostal na Zvědavce, tak bude jenom nevěřícně zírat. Nedokáže si připustit, že by se něco takového vůbec mohlo dít a v sebeobraně, zachránit si tu svojí bublinu iluzí sladkého světa, napadá posla špatných zpráv.

Asi půl hodiny jsem hledal to video s experimenty radioaktivních účinků a účinků biologických zbraní, které se prováděli v Číně na jejich vlastních lidech (a placeno US vládou). Nemohu to najít, ale možná i to je dobře. Je to hrůzná a šílená podívaná. Ale zase na druhou stranu právě taková šoková terapie je nutná pro lidi typu Stehlíků na jejich probuzení.

190408

05.05.2009 17:58

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>Nepochybně se mezi konspiracemi objevuje pravda, bohužel je zahlcena takovou nechutnou spoustou nesmyslů, že snad nelze vidět věci tak jak jsou, můžeme si pouze vybrat mezi dvěma extrémy - nevidět nic, nebo za vším všechno.
-----
A právě proto tady diskutujeme. Je bezpochyby pravda, že v období internetových válek se objevuje spousta dezinformací, jako návnada konspiračních "průzkumníků". Jak jinak proti nim bojovat, aniž by se internet kompletně zrušil? Tak se nastrčí zfalšovaná fotografie UFO kroužího okolo WTC těsně před pádem budov a máme hnedle o čem diskutovat. Byli to ufoni a takhle se zdiskreditují ostatní konspiračky. Ale jak je vidět, vy v tom už máte jasno. Ufoni to nebyli a oficiální teorie taky zavání jakousi konspiraci. Nikoliv konspirací lidí, ale konspirací vlády a tajných služeb CIA. Takže vítám v klubu konspirátorů a teď už jenom hodně číst, porovnávat a udělat si zdravý úsudek.

190412

05.05.2009 19:11

Vláda táhne do boje proti extremismu

RE: Máte slovo - 30.4.2009 Česká televize - online

Mirda 24.?.?.?

>...věřím, že bezproblémové soužití je možné. To by ovšem "stát" (jakžto instituce) nesměl tolik let intenzivně pracovat na tom, aby se tyto dvě skupiny lidí nakonec postavily proti sobě. Teď už není moc času, tak na to tlačí trochu víc. Ale to nemění nic na tom, že jak Češi, tak Romové jsou jen užitečnými idioty v téhle hře, kdy jde především o to, rozpoutat veřejné nepokoje, aby se ke slovu dostala represe.
----------------------------------
Nejsnadnější metoda, jak si udržet davy v poslušnosti je, udržováním společnosti v trvalém strachu . Jak si ale vynutit poslušnost strachem, aby se vlk nažral a koza zůstala celá? Jinými slovy, vláda má čisté ruce a ten průser je jejich...zpískali si to sami. A jak jste to výstižně napsala Fillo: "Rozpoutat veřejné nepokoje(!!!) Vypěstovat nenávist u většinového obyvatelstva mediální propagandou kupříkladu: "nájemné neplatí, elektřina zdarma, za vodu neplatí a jídlo jim platíte vy z vašich daní". Člověk nemusí jenom žít, jak se říká "z ruky do huby" a ještě z příjmu platit daně. Každý si za těchto okolností uvědomí, že kdyby nebylo "tam těch", tak se máme mnohem líp a žába se začíná vařit. Pak už jenom stačí Romům utnout sociální podporu: "Gadžo vám už nechce platit"...a je oheň na střeše. Hlad na jedné straně a pár policejních provokatérů na straně druhé. Pár výstřelů, několik mrtvých a hodně zraněných stačí pro výstrahu ostatním, co se stane, když nebudete poslouchat. Až davy začnou opět brblat, tak se akce snadno zopakuje.

190420

05.05.2009 21:07

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Zatím jim to vychází

Mirda 24.?.?.?

Vzpomínám si na to. Smutně výstižné a pravdivé.

190430

05.05.2009 21:43

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Chtěl jsem jenom připomenout...

Mirda 24.?.?.?

Nejprve vřelé díky překladatelce paní Kateřině Amiourové. Obětavá práce a humorně podáno. Uvědomil jsem si, že autor několikrát ve studii svého návrhu (řešení) upozorňuje na jednu důležitou a závažnou věc a to, nikdy tomu neříkejte peníze. A má k tomu důvod. Četl jsem to včera večer, ale už jsem byl natolik unaven, že bych kloudnou větu nevytvořil. Proto reaguji dnes.

V článku je uvedena příhoda, kdy francouzský prezident Charles DeGaulle požádal v roce 1971 tehdejšího amerického prezidenta Richarda Nixona o výměnu veškerých dolarových zásob Francie za zlato. Tolik zlata údajně nebylo k mání, tak se zrušilo krytí bankovek zlatem. Právě jste vyslechli oficiální zprávu. Co ale bylo v pozadí? Podvod na lidi. Aby lidé mohli spolknout tuhle špatnou zprávu, že končí krytí bankovek zlatem, tak si paraziti vymysleli takovouto záludnou fintu.

Pokud je mi známo, tak na světě stále ještě existuje více zemí, nezávislých na mezinárodních bankéřích. Například Irán. Tam mají svou nezávislou měnu. Může někdo poradit, co je napsáno na současných českých bankovkách? Jsou stále ještě vydávány Českou státní (národní) bankou, tak jako to bylo za totáče?

190440

05.05.2009 22:36

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Chtěl jsem

Mirda 24.?.?.?

>...ale protože tu v době mého psaní nebyl ani jeden slint, tak tu sám naslintám jen tak sólo.
------
Původně jsem chtěl Spytihněve reagovat na ty tvoje "slinty" a bezděčně jsem začal vypouštět ty svoje, tak to teď napravím. K té sladké nevědmosti. Teď si představ, kdyby tahle uměle vytvořená krize nenastala a kdyby právě tahle krize nebyla vytvořena k zavedení NWO, tak by se jelo v tichosti dál. Myslím si, že by se ta finanční pyramida udržela ještě hodně dlouho. Henry Ford kdysi prohlásil: "Možná to je i dobře, že lidi nevědí, jak funguje ten náš finanční systém. Kdyby to věděli, tak tu máme hned druhý den revoluci".

A právě díky internetu máme nepřebernou možnost zjišťovat a zkoumat, kdo, kdy a za co, jak a proč a také co mu to vyneslo? Proč byl zavražděn John Fitzgerald Kennedy? Proč byl zavražděn Abraham Lincoln? Proč byl zavražděn James Arthur Garfield, William McKinley? Všichni z uvedených byli američtí prezidenti, kteří se bláhově domnívali, že oprostí lidi z otroctví bankovního klanu. Tohle jaksi nasvědčuje, jak se bankovní parazit drží všemi prostředky zaseknutý ve své moci mamonu. Ale jak to teď změnit? Snad jedině vyčkat okamžiku, až se krize prohloubí natolik, že lidé budou ochotni reagovat, bojovat za svá práva, o svou svobodu a v neposlední řadě i o holý život.

190447

05.05.2009 22:40

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Chtěl jsem jenom připomenout...

Mirda 24.?.?.?

To jsem si myslel, Steve. [chechtot] [chechtot] Na špinavých penězích žádný nápis neuvidíš. [mrknutí jedním okem]

190449

05.05.2009 23:37

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Zatím jim to vychází

Mirda 24.?.?.?

Vojto, ty tvoje příspěvky se mi začínají čím dál tím víc líbit. Začínáš zapadat do kolektivu. Jenom několik bodů k upřenění. To jméno...to jméno...nevím jestli to tady mohu napsat (odvahu Mirdo), to jméno "Hitler" jsi tady nemusel uvádět. Někteří jsou na to až příliš moc hákliví, přestože byl Hitler žid.

Ano, všechen ten bordel je zaviněn systémem, vždyť ten systém je bordel sám o sobě. Přesně podle plánů. Rozvrátit společenské celky, rozvrátit rodinu, zničit národnostní sounáležitost. Žádné povinnosti a jenom hnus a zvrácenou zábavu v televizi a videových hrách, kde se hraje stylem "zločin zvítězí". Povrchní a pofiderní vzdělání, žádný respekt k autoritám a žádné vyhlídky do budoucnosti. Mládež se vymyká kontrole rodičů a nikdo nemá zájem se zapojit na něčem tvořivém. Vzniká apatie a chybí motivace.

Vojto, ohledně toho běsnění v luxusních pařížských čtvrtích. To bylo vyprovokováno jinými vandaly a ti muslimové se jenom přidali. A taky až po provokacích, proč nebojují za svá občanská práva. Samotné by je to nenapadlo. Jen si vzpomeň co předcházelo? Zákaz pro děvčata nošení do školy šátku na hlavě (myslím si, že se to nazývá "burka"?) A pak už stačilo jen malé povzbuzení: "tohle si necháte líbit"?...plus ukázka, jak to rozpoutat a oni se v tom svezli. Myslel jsem si, že to víš?

190453

06.05.2009 05:01

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

Právě jsem našel v poště zajímavou informaci a jelikož se jedná o kontaminaci vakcíny, dám to sem pro vodníka a Jiřího a snad i ostatní čtenáře.

Farmaceutická firma Bayer prodávala na americkém trhu vakcínu "Factoraid" na léčení nekontrolovatelného krvácení "hemophilia". Zjistilo se, že pacienti po očkování byli současně i nakaženi virem HIV a neoznámený počet z nich zemřelo. Po dodatečných testech se zjistilo, že "Factoraid" je skutečně kontaminovaný virem HIV a vakcína byla s trhu stažena. Kongres, přestože byl o této události uvědoměn a agentura FDA zakázala distribuci ve Spojených státech, firma Bayer dostala povolení tuto vakcínu prodávat v Evropě. Možná nikoliv povolení, ale dali tomu volný průběh.

Zločinci kryjí zločince a kšefty se musí hýbat, tak se vakcína "Factoraid" dostala na evropské trhy ve Francii, Španělsku, ale také v Asii, Japonsku a Latinské Americe. Je potvrzeno, že na vakcínu zemřelo na tisíce lidí a mnoho dalších bude nakaženo. Jak je tedy vidět, nejen nešťastnou náhodou se rozšiřuje choroba, ale i v honbě za ziskem bez ohledu na lidské životy.

190470

06.05.2009 05:26

Krize moci

Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

Zaujal mne ten závěr a tak to tady zopakuji:

Dobrý a laskavý otec rodiny si musí být vědom své moci. A jeho žena? Nejlepší odpovědí je opět citát čínského mudrce z knihy Taoismu: Ženský element vítězí nad mužským svým klidem, který mu dává poloha dole.(Lao-C’)

Tak jsem si prolistoval Kamasútru, jak může být poloha dole uklidňující pro ženu a současně pro oba dva, ale nějak se mi to nezdá. Zdá se, že jsem si takovéto polohy dostatečně nevyzkoušel.

Ale teď už ke krizi moci. Jak jsem se mohl dočíst z historie, tak nejlépe se dařilo českým zemím za Karla IV., krále koruny české a také římského císaře. Další, zdálo by se spokojené a harmonické společenství více národů bylo za Rakousko Uherské říše. Po jejim rozpadu to postupně směřuje na smetiště dějin. Co z toho, že se český a slovenský národ osamostatnil? Nic nám to nepřineslo, snad jen trochu více falešné národní hrdosti. Žádný prezident od prvopočátků naší společné vlasti si nezaslouží název vladař a nebo státník, protože jsme žádné takové velikány bohužel doposud neměli a jak to tak vypadá, ani mít nebudem. Všechno to byly dosazené figurky, ať už z Washingtonu a nebo z Moskvy. Teď už nám to pro změnu určuje zase Izrael.

190472

06.05.2009 06:09

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Stehlíku, Stehlíku. Vy ještě nejste připraven na absorbování pravdy, natož ji hltat plnými doušky. Může vám to způsobit zdravotní potíže. Pravda se k nám dostává v těchto stupních:
a) nevěří ničemu, absolutní odmítání.
b) stále ještě nevěří, odmítá informace a napadá šiřitele "nepohodlných" zpráv.
c) začíná přemýšlet a nervózně připouští, že by to tak asi mohlo i být.
d) začíná klást otázky a sám pátrá po informacích.
e) pravda osvobozuje. Nastává uvolnění (u někoho i orgasmus) a člověk se už necítí jako vyplašená ovečka a hledá řešení, jak z toho ven.

Jak je vidět z vaší reakce, že už na Zvědavce nezabrousíte, tak usuzuji, že jste ve stádiu (b), čili nás tady bezdůvodně napadáte.

190473

06.05.2009 06:29

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>Mám pro Vás zajímavou zprávu, vy ji jistě oceníte...
-----
Nejenže ji ocením, ale něco jsem o tom i četl. Dostávám poštou pravidelně informace, které kolují po netu se spoustou odkazů, takže jsem dosti v obraze světových událostí. Četl jsem i mnoho článků, týkajících se viru AIDS a na YouTube a google-video je toho také dost. Ale s tímhle Stehlíka člověk nepřesvědčí. On se zatím ještě pravdy bojí, tak mu nechci pokazit příjemnou zábavu u televize. Díky kororohu za doplnění.

>Zprávy říkají, že Rusové dokonce složily virus, ze čtyř virusů, říkají tomu "Dooms day".
-------
v tomto novém obsazení pochybuji, že by něco takového podnikli? Ale člověk nikdy neví, jak se říká "Čert nikdy nespí". Změní se vláda a máme tady "Dooms Day".

190475

06.05.2009 06:40

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

pietroo, díky za doplnění. Nevěděl jsem, že Sofie byla Češka. K těm stříbrňákům. Nejen ve středověku, ale i později při kolonizaci Severoamerického kontinentu hodnota mincí skutečně byla v tom zlatě, později ve stříbře, ze kterého byly vyrobeny. Ale to byly jenom ty počátky. Postupně se předepsaná váha na minci snižovala a přidávali se různé (niklové) příměsi, takže i ta hodnota se samozřejmě snižovala. No a papír, jak už víme je jenom papír. Dolarů si natisknou kolik chtějí a přitom platí zákon na padělání bankovek. To jen tak. [mrknutí jedním okem]

190476

07.05.2009 05:33

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>Stehlík má ale v jednom pravdu, pokud přijdete s nějakou fantaskní teorií, je na Vás, aby jste ji dokázal. Jinak to zůstane jenom teorie.
---------------------
Nejsme tady ve škole, abychom se navzájem ujišťovali a dokazovali si, kde je pravda. Tohle je veřejné fórum na výměnu názorů a já nemusím a ani nepotřebuji nikoho přesvědčovat, aby mně uvěřil. Ono to totiž není tak jednoduché. Hledání pravdy znamená hodně číst, hledat a vylučovat dezinformace. Hodně přemýšlet a taky si pamatovat. Je to jako když vám spadne na zem zrcadlo mezi jiná rozbitá zrcadla a vy teď ty střípky sbíráte a dáváte jenom to "svoje" zrcadlo dohromady. Ostatní střípky, které nezapadají dáte prozatím stranou, protože si nejste jist, zda-li se to nebude hodit jinde ve druhém rohu. A tak to je i při hledání pavdy. Někdy skutečně nelze jednoduše přiložit odkaz, protože názor je vystavěn na mnoha letech čtení knih a článků.

I knihy jsou jenom vyjádřením názoru autora a nemusí se zakládat na pravdě. Především jde-li o popis historických událostí, kde už je pravda v mnoha případech dokonce i uzákoněna. Stejně tak je to i s články autorů na alternativních webových stránkách. Člověk se už musí naučit číst mezi řádky a stále se ptát, proč to autor píše a kdo má z toho prospěch? Proto odkaz na jeden článek ještě nic neznamená a osobně si myslím, že stačí na něco pouze upozornit a kdo hledá najde. Několikrát se mi už stalo, že jsem po dlouhé době hledání našel odkaz na článek, abych potom zjistil, že stránka nebyla nalezena a nebo byl článek stažen. I tohle mne více méně ujišťuje, že informace v článku byly pro jisté skupiny lidí nepříjemné a proto tedy pravdivé. Jinak by to přece nestahovali.

Smyslem naší diskuze je přemýšlet a hledat. Dávat podněty a ukázat na pravděpodobnosti. Nikomu svůj názor nevnucuji. Nemíním však obětovat čas hledáním informací, když lze z příspěvku vycítit, že tázající informace vlastně ani nehledá.

190570

07.05.2009 05:55

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Ty mne pokaždé dokážeš rozveselit, Steve. Netušil jsem, že máš talent i na poezii? Díky za ihfo. První odkaz jsem četl už jinde a jak je vidět, už to nebude Amerika, kdo začne s roznáškou "demokracie" do Iránu, ale Izrahell. Vypadá to na třetí světovou. Ten druhý odkaz byla pro mne příjemná novinka a je vidět, že se alspoň něco děje tu válku zastavit. Přinejmenším pozdržet.

190571

08.05.2009 04:50

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Možná mimo, ale tohle mi přišlo mejlem

Mirda 24.?.?.?

Já bych řekl, že to vychází rovnou na šest milionů. [chechtot] [chechtot]

190646

08.05.2009 15:08

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: USS Liberty - Spáchal Izrael jeden válečný zločin, aby zakryl jiný?

Mirda 24.?.?.?

Internet je obrovským zdrojem informací, ale také dezinformací a tahle kachna je falešná. Netvrdím, že Muslimcké listy.cz záměrně mlží, ale zcela určitě sedly na lep sionistické propagandě. A v to doufám, jinak už je taky mají pod kontrolou. Jak už bývalý agent Mossadu Viktor Ostrovský napsal: "Izrael vede války lstí a klamem", tak útok na USS Liberty byl jedním z těchto operací a můžeme oprávněně vyloučit tvrzení, že se jedná o spáchání zločinu na zakrytí zločinu jiného. I tohle je však jejich velmi častá strategie. Útok na USS Liberty - pokud by se operace podařila - měla být použita jako záminka k zatažení Ameriky do války s Egyptem pod falešnou vlajkou a navíc za aktivní spolupráce vlády Spojených států. Podobně jako byla záminka k zavlečení Ameriky do první světové války, potopením lodě Luisitánia a nebo - "nevědomky" - nechal Franklin Delano Roosevelt proběhnout útok na Pearl Hrbour k zavlečení Ameriky do II.světové války. To všechno na oklamání veřejnosti. Proberme si společně několik informací z uvedeného článku a posuďte sami.

Nedávné zprávy v izraelském i egyptském tisku však naznačují jinou možnost. Podle očitého svědka a některých izraelských důstojníku a novinářů popravila izraelská armáda - ta, která se hlásí k vyším morálním standardům než jiné armády - více než 1000 arabských vězňů během války roku 1967.
-------
Tohle je už skutečně silné kafe. I slepý si musí všimnout, ale pojďme dál:

Historik Gabby Bron napsal v izraelském Yediot Ahronot, že byl ráno 8. června 1967 svědkem popravy egyptských vězňů v sinajském městě El Arish. Bron prohlásil, že viděl asi 150 egyptských vězňů zadržovaných na letišti v El Arish, jak sedí na zemi s rukama za hlavou. Každých pár minut, líčí Bron, vybrali izraelští vojáci jednoho vězně a odvedli ho k výslechu...bla, bla, bla, atd...
------
Tak tohle je už úplně postaveno na hlavu. Jak tohle mohli vidět námořníci z lodi USS Liberty? A i kdyby to viděli, proč by tahle informace nebyla předána dál. Američní námořníci, kteří útok přežili a pořádají o téhle události přednášky pro veřejnost, z nepochopitelného důvodů o vraždách egyptských vězňů zarytě mlčí.
Naopak, existuje velmi mnoho důkazů, že tehdejší americký prezident Lyndon B.Jonson a tehdejší minister obrany Robert McNamara o útoku předem věděli a dělali všechno pro to, aby USS Liberty šla ke dnu a nikdo z námořníků nepřežil. Bez svědků se lépe klame. Nechci na toto téma vyvolat diskuzi a počkejme si, až se zde na výročí této tragédie objeví článek. Jenom jsem chtěl poukázat na další skutečnost, kdy sionistická propaganda vypustila falešnou kachnu. Tentokrát však na velmi tenkém špagátě, takže ji můžeme nechat klidně uletět.

190671

08.05.2009 20:03

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: USS Liberty - Spáchal Izrael jeden válečný zločin, aby zakryl jiný?

Mirda 24.?.?.?

Už samotná skutečnost, že tehdejší ministr obrany Robert McNamara odvolal přispěchavší pomoc ostatních složek amerického námořnictva a leteckých sil je jasným důkazem, že vláda L.Johnsona byla o akci předem informována a měla vehementní zájem na tom, aby se tato tragická událost obešla bez svědků a aby loď byla potopena. Nikoliv tedy uvedený důvod v článku, že námořníci na USS Liberty spatřili, že IDF zabíjí egyptské zajatce. A právě proto jsem se ozval. Jindro, díky za doplnění a až se zde na toto téma objeví článek, jak editor slíbil, tak si prohodíme více informací.

P.S. Oprava. Všimnul jsem si, že v hořejším příspěvku mi vypadlo písmeno "h" ve jménu L.B.Johnson.

190686

09.05.2009 15:00

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Výzva Václavu Klausovi - podepište LS nebo....abdikujte

Mirda 24.?.?.?

>Ústavní právník: Pokud Klaus Lisabon neratifikuje, měl by abdikovat.
----------
Nezáleží na tom z jakého důvodu Klaus trucuje, důležité je, že trucuje. Hlavním cílem Evropské Unie je rozbít celistvost států, zničit jejich suverenitu a o demokracii nemusíme ani hovořit. Ta stejně nikdy neexistovala. Jasným důkazem je zamítnutí referenda. Když si lid nemůže sám rohodovat o záležitostech existence vlastního státu, nežije v demokracii.

Ten, kdo prosazuje Lisabonskou smlouvu, ten prosazuje zánik jednotlivých národnostních celků a samozřejmě také zánik České republiky. Není tohle náhodou velezrada, která by se měla trestat tím nejvyšším trestem? V uvedeném odkazu se píše:

Gerloch: Krajní možností je i žaloba pro velezradu...

Pokud by Klaus nakonec odmítl dokument podepsat nebo by se k ratifikaci neměl dlouhou dobu, existují podle Gerlocha dvě možná řešení, ke kterým ale podle něj nedojde. Nejkrajnějším je žaloba senátorů pro velezradu. Taková možnost by připadala v úvahu, pokud by senátoři dospěli k závěru, že Klaus "jedná proti územní celistvosti státu, jeho suverenitě nebo demokratickým základům".

Nic netrvá věčně. Nastane doba, kdy se bude rohodovat o tom, kdo se dopustil zločinu velezrady? Seznam zločinců je tam také uveden.

190725

09.05.2009 15:42

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Toronto, Ontario, Canada

Mirda 24.?.?.?

Příteli žiješ v iluzích.
>...s politovanim musim konstatovat, ze jsem rad, ze jsem se odstehoval do Kanady...
-----
Obdoba Evropské Unie je Severoamerická Unie, což je Mexiko, Spojené státy a Kanada, jako jeden geopolitický celek, založen na principech vzájemné ekonomické "spolupráce". Jinými slovy: Jeden velký bordel. Smlouva už byla podepsána pod rouškou SPP (Security and Prosperity Partnership) roku 2005 za účasti: Paul Martin, G.W.Bush a Vincente Fox. Nemusím snad ani připomínat, že to nemá s názvem SPP nic společného? Je to jenom vábnička pro ovce.

>Bylo by pro me nezodpovedne privest dite na svet v takovem state, jako je Ceska republika, kde se clovek boji, jak to bude vypadat za 10 let.
-------------------
Kanada není výjimkou, ale nechci tě odrazovat. V intimních záležitostech si už musíš poradit sám.

190727

09.05.2009 16:11

Policejní zastrašování v Brně

RE: Zajímavý postřeh - článek

Mirda 24.?.?.?

Steve, s tím obrázkem nic nehne. Jak neví, tak neví a vědět nechce. Jen se podívej na jeho reakci dole. Neustále jenom čumí do zrcadla a rozpráví sám se sebou [chechtot] [chechtot]

190729

09.05.2009 18:54

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Pane google (s malým). Rád bych vás tady podpořil, ale nebudu s emocionálních důvodů ohýbat historická fakta. Nechci se ani zabývat úvahou, co je pro člověka lepší? Zda-li žít v souladu s přírodou a nebo pod vlivem průmyslové revoluce? Odpověď na tuto otázku lze najít všude okolo nás právě dnes. Proto ani nemohu napsat, že jeden národ byl zaostalejší než ten druhý, neboť styl života toho není měřítkem. Spíše naopak. Posuďte sám, co je pro člověka výhodnější - ten poklidný a spokojený život ve venkovském prostředí a nebo ten věčně uspěchaný v ruchu velkoměsta v neustálé honbě za penězi a mnohdy za pochybných existenčních podmínek?

Z nějakého záhadného důvodu si vláda nově vytvořené Československé republiky usmyslela, že násilně vyrovná tyto rozdíly životního stylu. Tehdy to bylo nazváno ekonomické a intelektuální vyrovnání a po nastolení komunistického režimu se v programu nadále pokračovalo. Doktoři, profesoři, inženýři a špičkoví odborníci průmyslu, pokud se rozhodli pracovat na Slovensku, byli finančně zvýhodněni. Tak se také stalo, že rodina mojí matky bydlela v Bratislavě a rodina mého táty zase v Košicích. Část rodiny v Košicích už zůstala, takže v naších srdcích jsme stále rodina Čechoslováků. Fakta nelze popřít. Nelze popřít ani skutečnost, že židovský lékař plus skupinka sion-chazarů přiměli celý čínský UV včetně Maa ke zvěrstvům, při nichž byly povražděni desítky milionů Číňanů. Je až zarážející, že je stále ještě někdo schopen tohle nazvat dokonce pohádkou.

190740

09.05.2009 23:55

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Lisabonská smlouva dnes ratifikována Senátem...

Mirda 24.?.?.?

[překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] Samotný ďábel tě sem posílá.
Vrať se domů do pekel horoucích a tvému otci Luciferovi vzkaž, že poslání tvoje na Zemi úspěšně ukončeno jest. Svůj úkol sis splnil dokonale a stalo se, co se státi mělo: Všichni tě nenávidí a nikdo s tebou hovořiti nežádá a ani netouží. Abraka dabraka, nabraka dabra.
[překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení]

190754

10.05.2009 03:18

Co s přebytky?

Ta skoro-utopie už existuje....

Mirda 24.?.?.?

Jak by se vám líbilo dělat jenom čtyři hodiny denně a za královský plat? Pracovníci Organizace spojených národů příjdou do práce mezi devátou a dasátou hodinou. Prošťourají poštu, odpoví na několik telefonátů ze záznamníku, prohlédou oblíbené internetové stránky a v jednu hodinu odejdou na oběd. A po obědě se už do práce téměř nikdo nevrací. Abych jim nekřivdil. Když mají zasedání, tak musí zůstat v práci o něco déle. Tohle není jakási konspirativní teorie a nebo pomluvy. Tahle informace byla na CNN. Někdo si ztěžoval, že nemůže nic vyřídit, protože tam nikoho nezastihne.

Na druhou stranu...když si uvědomíme, že OSN je hlava šelmy 666, jinak také jedna světová vláda a proto taky byla tahle organizace zřízena, tak vlastně máme jako lidstvo obrovskou výhodu. Kdo nic nedělá, nic nepokazí. [velký smích]

190764

10.05.2009 04:56

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Ty rozdíly bych viděl v tom, že u nás bylo nerostné bohatství a na Slovensku bylo to "rostné" a tohle rozhodlo i o tom, kde bude jaký průmysl. Více méně nebylo o čem rozhodovat. Takhle to už běželo za císaře pána v Rakousko-Uherské říši. Rothschild už dávno předtím vyčenichal možnosti obrovských zisků v Ostravsko-karvinských uhelných dolech, které zakoupil v roce 1844. Nechal vystavět Vítkovické železárny. Ve Zlatých horách se těžily drahé a barevné kovy, v Plzni se vybudovaly závody těžkého průmyslu Kolben-Daněk a Škodovy závody atd., atd., už si ani nevzpomínám na ostatní.

Proč jsem napsal "Z nějakého záhadného důvodu"? Já bych to tak nechal. Myslím si, že ani to rozdělení nebylo potřeba. Čechy a Morava by zůstaly jako dílna a pracovna a na Slovensku ponechat zemědělství a živočišnou výrobu. Byla by to taková naše společná zahrádka na odpočinek a rekreaci. Udržet si tu panenskou přírodu a krásy Vysokých Tater a Tatry vyrábět v Kopřivnicích. Napsal jste, že jste ztratil svoje srdce na vysočině. No vidíte, já jsem zase ztratil svoji poctivost v Brně a taky doufám, že se tam jednou vrátím. A poslední připomínka. Jak je vidět, tak s Vojtou rozumně diskutovat nelze. On si nikdy neodpustí ve jeho příspěvcích ukápnout tu svoji jedovatou slinu.

190769

10.05.2009 14:35

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Slováci si zachovali zdravé jádro, jak lze vypozorovat z příspěvku od mtk dole. Jak je vidět, tak Češi jsou více ohebnější. Česká media se stala prostitutkami sion-systému a to je hnus nejhoršího rázu. Místo toho, aby media udržovala vládu v mantinelách demokracie, tak krmí lidi holohauxem. Až mi to připadá, že se ho snaží opět vyvolat. Tlak vytváří protitlak, jak nás už naučil pan Pascal, tak jednou se to musí někde provalit. Už se nemohu dočkat. [mrknutí jedním okem]

Další věc, kterou si nedokážu vysvětlit. Proč se Slováci tak rychle zbavili vlastní měny a přešli na Euro? Češi si naopak udrželi korunu. Nikdo z diskutujících mi na můj dotaz doposud neodpověděl a tak to zde zopakuji. Kdo vydává české peníze a co je na bankovkách napsáno? Jinak děkuji za diskuzi, pane google.

190787

10.05.2009 16:07

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>...v harmonické famílii JE potřeba hlavy rodiny, a tuto funkci jsou schopni plnit především muži.
--------
Souhlas. Příroda nás vybavila záměrně každého jinak, abychom se navzájem doplňovali. Především pro výchovu dětí, ale i pro harmonickou simbiózu. Nemusíme zde probírat patrné vnější znaky. To lze rozpoznat na první pohled na nudistické pláži. Hlavní rozdíl je však v podvědomí každého z nás. A to je - ať chceme nebo ne - naprogramováno přírodou. Příroda neustále hledá ten nejlepší způsob k přežití jedince a k zachování druhu. Stovky tisíce let vývoje(!!) a proč to tedy násilně měnit?

>...Ale hlavně - ženský občas melou pátý přes devátý protože samy neví co chtějí (slavná ženská logika)...
------
Především nechtějí vzít za své rozhodnutí zodpovědnost a jak rády by rozhodovaly? Tady přichází role hlavy rodiny. Znám to z vlastní zkušenosti. Jinak je ale sranda s babama a bez nich by nebyl život ani možný, ani radostný.

190790

10.05.2009 16:16

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Lisabonská smlouva dnes ratifikována Senátem...

Mirda 24.?.?.?

To je ale hroznej obrázek. Ještě nevím zda-li je nevím tak pitomej a nebo to jenom předstírá? Spíš to první.

190792

10.05.2009 17:07

Co s přebytky?

RE: Ta skoro-utopie už existuje....

Mirda 24.?.?.?

>...politici ještě dlouho budou krást, až jednoho dne zjistí, že ty co okrádali, se mezitím vytratili ven z Britanie. Jak to bude s jeho exelencí královnou, nevím, ale určitě následník trůnu bude na mrtvici, až zjistí, že jeho poddaní jsou ve většině "fuččč".
----------------
Zajímavá úvaha kozorohu. Když si uvědomíme, že Británie je centrem finančního kartelu a okem na vrcholu pyramidy, proč by si Rothschildi záměrně rozrývali půdu pod nohama? Jim už o peníze přeci vůbec nejde? Těch si mohou natisknout kolik chtějí. Ale co s královnou? Jak se zbavit královské rodiny? Tohle je snad jediná jejich překážka - konkurence - v nastolení jedné světové vlády. Vypudit je přirozenou cestou...tak jak to funguje i v přírodě. Naprosto jednoduše - když včeličky opustí úl, tak královna zahyne.

190797

10.05.2009 17:35

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>Jo Mirdo my jsme hlavy , ale ony jsou krky a pekne s nama toci.
------
V tomto případě příjde na řadu rákoska. Ale jenom na Velikonoce.
[mrknutí jedním okem]

190799

10.05.2009 17:45

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Lisabonská smlouva dnes ratifikována Senátem...

Mirda 24.?.?.?

>A tady už se ztrácí diskuze a probíhají jen osobní výpady. Má to nějaký smysl?
-----------------
Souhlasím. Tady už by měl zasáhnout moderátor a upozornit "nevím", že píše z cesty a na léčení si má odskočit do Bohnic. Tady jenom ruší diskuzi. [velký smích] Pravidla to umožňují. Jenom kvalitní příspěvky budou puštěny. "Nevím" očividně jenom hloupě provokuje.

190802

10.05.2009 19:26

Co s přebytky?

RE: Ta skoro-utopie už existuje....

Mirda 24.?.?.?

>...Proc by se meli zbavovat kralovske rodiny , vzdyt to jsou jen nefunkcni figurky.
---------------------
Tak to sice vypadá, ale nepodceňujme skryté boje mezi "elitami". Když už se bude jednat o ohrožení existence jedněch a nebo druhých, tak současná předstíraná spolupráce končí. V organizaci jedné světové vlády není místo pro aristokracii. Proto se rozložila Rakousko-Uherská říše, zákeřně byla vyvražděna carská rodina Romanovců a strategie pokračuje. Přátelství se Sudskou královskou rodinou je pouhé předstírání. Zdánlivě jedni potřebují druhé, ale přitom saudi by se obešli. Zatím nemají na vybranou. Nechme se tedy překvapit, jak se Rothschildovo impérium vypořádá s britskou královskou rodinou až jim začne překážet?

190811

10.05.2009 20:15

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Už jsem se sice rozloučil, ale tohle mi nedá.

>pan Mirdo, koruna ako EURO, cert jak uhod. to su len momentalni hybatelia a zapisovatelia ekonomickeho stavu.
-----
Ne tak docela. Jistě jste si přečetl ten článek o zavádění směnného platitdla zv."školní bonus", kde se dává důraz: Jenom tomu neříkejte peníze. Z hisorie je nám známo, jak dopadne státník, který se rozhodne vydávat státem ražené/tištěné bankovky. Proč by potom Klaus upozorňoval na to, že se ČR bude snažit udržet si korunu co nejdéle to bude možné? Nejsem naivní a vím, že se tím chtěl jenom zalíbit. Ale má k tomu i jiný důvod, pokud je ovšem koruna vydávaná státem (a myslím si, že ano). Euro je pod kontrolou stejných "lidí", jako americký dolar. Každá bankovka má v sobě započtený dluh. Potom by stačilo už jenom vyměnit vládu a peníze jsou již zavedené a pod kontrolou vlastního obyvatelstva. Nemusí se nic vymýšlet a také riskovat život. Tak a teď si to zase zopakujeme:

>> Jinak děkuji za diskuzi, pane google.
>je mi ctou. [mrknutí jedním okem]
------
A mně taky. [mrknutí jedním okem]

190814

10.05.2009 20:30

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>No jo a co tech dalsich 364 dnu ?
----------
Ono to může být jednak symbolicky, ale taky preventivně na celý rok dopředu. Co se do ní vejde. [chechtot] [velký smích]

190816

10.05.2009 21:21

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: když do židů nekopu tak jsem určitě taky žid

Mirda 24.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] To jsou ti, co nemají páteř. Jedni jsou hlavonožci a ti druzí bezobratlovci. Charakterem se ztotožňují a dokáží se pohybovat v tlačenici za každého politického režimu. Vždyť jsou to ubožátka. [velký smích]

190818

11.05.2009 00:07

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Tak vyčerpávající odpověď jsem neočekával. Díky Méďo. Zdá se tedy, že to zase není až tak tragické, jako v emerice. Máme naše vlastní peníze. Jenom aby to vydrželo. A pak si můžou hejbat s Eurem jak chtějí, máme přece vlastní měnu. Google má legitimní dotaz: nejsou to fiat money a komu patří ČNB? To se asi nikdy nedovíme? Lži se stávají pravdou a zákony jsou pouhou komedií. Komu tedy věřit? Jenom si pamatuji, že na bankovkách za totality byl nápis: Bankovky jsou kryté aktivy Státní banky Českoslvenské a výměnný kurz za zelenáče (fiat money) byl 28:1.

190827

11.05.2009 01:11

Co s přebytky?

RE: Ta skoro-utopie už existuje....

Mirda 24.?.?.?

>...Diky tomu vyjdou na povrch ruzne korupce a spiny . Jen se podivejte napriklad na Mulroney-Schreiber.
-------------
Sleduji to a je to celkem legrace se dívat na ty zkorumpované šašky, kteří si říkají elity a kdysi dokonce "hlava státu", jak se najednou potí a lžou jako tady náš Vojta. Soudce se ptá pana Karlheinz Schreiber: "a co vám řekl pan Mulroney, když jste mu přadal obálku s jedním stem tisíců dolarů v hotovosti"? Rěkl mi "děkuji". To je vše? Ptá se soudce. Ano, řekl mi děkuji. No, není tohle fraška? Podle mne to ale má význam v tom, že si ostatní lumpové rozmyslí přijímat úplatky. Riziko prozrazení existuje.

190833

11.05.2009 01:34

Co s přebytky?

RE: Co se týče likvidace výrobků

Mirda 24.?.?.?

>...temer vsechny automobilky maji zaparkovane tisice neprodanych 2009 automobilu.
----------
Přišlo mi to poštou od kamaráda. Fotografie stovky tisíc nových automobilů, čekajících na nalodění v přístavech a zaparkovaných u automobilek na testovací dráze. U nás ve městě to samé. Pakroviště u dealerů přeplněna a praskají ve švech.

>Tak asi budou delat zelezne krychle.
------
Docela pravděpodobně. Oni to za výrobní cenu nepustí a raději to zmáčknou do krychličky. V jakém to světě žijeme?

190836

12.05.2009 06:55

Co s přebytky?

RE: Co se týče likvidace výrobků

Mirda 24.?.?.?

>Nedávno proběhla v médiích zpráva, že Škoda nestíhá uspokojovat poptávku po nových fábiích v některých zemích kde zavedli šrotovné. Jak to tedy je?
-----------
Evropský trh je pro mne poněkud mimo, takže to asi budeme muset řešit tou polemikou. Šrotovné je jedinečný způsob, jak se zbavit nových vozů a sešrotovat ty starší. Pokud si pamatuji, tak v Německu nabízejí zákazníkům 3000 Euro jako odpis z ceny nového vozu, při odvezení toho staršího na vrakoviště. Kolik zákazníků této nabídky využije, bude jistě záležet na ceně toho nového vozu. Nemám ponětí, kolik stojí Škodovka v Německu, ale pravděpodobně bude levnější, než Volkswagen, mínus šrotovné a proto takový zájem. To byla pouze moje úvaha. Přesná čísla neznám.

Tady v Kanadě proběhla tiskem zpráva, že vláda nabízí patnáctset dolarů na nákup nového vozu, když použijete ten starý jako protiúčet. Tohle zase není až tak velké lákadlo, když ten starý vůz není zase až tak starý a proto se na tuto nabídku moc lidí nehrne. Navíc je tam podmínka, že ten nový vůz musí být jen určité značky vozů General Motors, tzn. Chevrolet, Cadillac, Pontiac, Buick atd. Strategie trhu se však bude muset rychle přispůsobit přeplněnému trhu, jinak z těch nových vozů budou brzy krychličky železa do sléváren.

190931

12.05.2009 07:07

Co s přebytky?

RE: Ve lži

Mirda 24.?.?.?

TADY dokonce berou přihlášky. Dvě stovky zápisné, ale mají tam příjímací test. Mnozí ze zdejších satanášů by jistě neprošlo.

190934

12.05.2009 07:29

Irácké „Probuzení“: Dva příběhy ilustrující jeho zrození a pomalou smrt

RE: Co je to irácká Al-Kajda?

Mirda 24.?.?.?

Přesně a do puntíku vyjádřeno. Žijeme v zajetí lží a nejsmutnější na tom je, že tomu většina i věří.

190935

12.05.2009 16:32

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>Co říkáte, nebylo by potřeba analyzovat biblický příběh o potopě? Doporučuji Vaší pozornosti zejména otázku, kterak Noe zachraňoval na své arše hmyz (zatím bylo údajně popsáno zhruba 800 tisíc druhů) nebo jednobuněčné organizmy.
----------
Noa nebyl žádný pitomec a prozíravě zorganizoval přepravu tak, že po velké lávce na horní palubu putovala velká zvířátka a dole pod ní, byla malá lávka pro hmyz a jinou havěť, kteří putovali do podpalubí. Záchranář Noa na to měl 40 roků a také nebral všechna zvířátka a vybíral pouze v párech a z jednoho druhu. Jinak by se mu to tam samozřejmě všechno nevlezlo. Zdroj: Filmové zpracování - Velká potopa, Noa a jeho zvířátka.

>...mohl byste se případně zamyslet nad jiným "závažným problémem". Zda Jeskyňky z příběhu o Smolíčkovi odvozovaly své jméno od místa svého trvalého pobytu či spíše od své určité anatomické zvláštnosti?
----------
Vojto, nebyly to Jeskyňky, ale Jezinky. A co se týče těch anatomických zvláštností? Mohu Tě ujistit, že nejsou všechny ženy stejné a zřejmě bude zálžet i na tvojí velikosti. Je docela možné, že ti to jako jeskyně jenom připadá?

190959

12.05.2009 18:28

Co s přebytky?

RE: Ve lži

Mirda 24.?.?.?

>LaVey už je mezi některými skupinami satanistů pasé...
------------
Vidím, že máš přehled, Méďo. Je to tak, jak píšeš. Veškerá dogmatická náboženství - včetně satanismu - jsou jenom iluze a touhou se na něčem "velkém" podílet. Zřejmě k tomu lidi vede pocit méněcenosti a dobrovolně zapadnout pod něčí ochranu?

>...Filosofie svobody, kterou satanismus nabízí je pak ztracena pod příkrovem prázdných gest a trapného hraní si na něco. Bohužel je tento trend vlastní většině náboženských a duchovních směrů.
---
Souhlas.

190969

12.05.2009 20:47

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

Ještě klika, že tu Vojtu máme. A ještě větší klika, že nám sem pokaždé vhodí do diskuze plný pytel těch jeho nesmyslů. Máme alespoň nějakou motivaci pro diskuzi a tímto si neustále rozšiřujeme naše obzory. Díky steve za rozbor tvého bádání. Teď už mám konečně jasno, kdo to byly ty Jezinky a znamená to tedy, že Rusalka od Antonína Dvořáka byla jejich matka představená. [chechtot]

190983

12.05.2009 21:51

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Tak trocha hystérie

Mirda 24.?.?.?

>Jinak perla: Při 100. výročí narození Marxe si na něj bolševici u nás ani nevzpomněli. Jen jedna malá poznámka v novinách.
------------
Méďo poraď. Já v tom tu perlu nevidím. Karel Marx se narodil roku 1818 a o sto let později (v roce 1918) u nás bolševický režim ještě neexistoval. Ten přišel až v roce 1948 a v plném "rozkvětu" až teprve po velké sametové v r.1989.

>pššššt...
---
tak jo, ať to nezakřiknem. [chechtot] [chechtot]

190988

12.05.2009 22:03

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: Je jich jen 0.8% na světě,ale,dělají práci KAPO v každém křestanském státě.

Mirda 24.?.?.?

>...Zide chteji po Papezovi aby vratil poklad, ktery ukradl zidum (Vatikán) pred 2000 lety !?
------------
On si Pepa Ratzinger myslel, že ho tehdá nikdo neviděl. [chechtot] Přestože je Vatikán židozednářká lóže, tak se jim Benedikt do krámu asi moc nehodí. Zŕejmě budeme zase brzy sledovat barvu kouře stoupajícího z komínu? Hovořím samozřejmě o komínu ve Vatikánu. Popírat holocaust se nemá [velký smích] ... Ordnung ist Ordnung !!

190990

13.05.2009 01:47

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>...myslím, že vím, o čem mluvíte. A blahopřeji.
------------------
Vojto, jsi strašně domýšlivý. Nepoužívej výrazy o kterých neznáš přesný význam. Slovo "myslím" ve tvých reakcích nemá opodstatnění. Zkrátka...zní to srandovně. Navíc ses zamotal ve vyjádření "vím o čem mluvíte". Lhaním se s námi nespřátelíš. Zkus to upřímností.

191006

13.05.2009 02:28

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

Steve, takhle jsem se už dlouho nezasmál [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Ještěže tu Vojtu máme. Hned jsem si myslel, že nám tady Vojtíšek hraje dvorního šaška. Při takové srandě se člověk někdy zapomene a může se cokoliv prokecnout:

>...stejne jako "Ne Zakladnaci" jsou financovani ruskou tajnou sluzbou. A rovnez dodavaji kapry do Chazarie - maji sympatie Mosadu ( oni ryby radi)...Budoucnost ukaze...
------
Alena z ruské tajné služby skutečně chytala kapry a dodávala je do Chazárie. Často z ní kapala voda a její mokré tričko odhalovalo její bujné vnady, že se za ní všichni otáčeli. Proto jí říkali rusalka, ale nikoliv proto, že kolem neustále rousala vodou, ale pro její příslušnost k ruským tajným službám plus to její jméno: Rus-Alka. Ano, a Rusalka je skutečně nadřízenou všem Jezinkám. Toto je tzv. "Mokrá sekce" - ultrapravicové křídlo, jak jsi správně odhalil.

191008

13.05.2009 02:32

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

>...tu mate aspon zopar pismenok: skrtybrko truj i urkmd f lskdiffkpk jorjep jhgtobjotjb otjbotjbb.
--------
To se dalo čekat, že to Vojta nepochopí [chechtot] [chechtot] [chechtot]
A jsme opět u toho. [velký smích]

191009

13.05.2009 04:42

Talibanský teror

RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.

Mirda 24.?.?.?

Osobně se mi články Karla Dolejšího líbí, což jsem už napsal v mojí minulé reakci na tebe, René. Tehdy mne však zarazilo, proč se K.D. ohání bezduchou a bezpředmětnou kritikou Davida Duka s jeho anticky zastaralým členstvím v KKK, které rovněž v článku vztahuje na historické události, které s KKK neměly vůbec nic společného. Jinými slovy kopíroval mainstream a já bych to nazval ubohost na zdiskreditování D.D. Myslím si, že ten článek tehdy byl překlad, ale proč to K.D. dělal? To stále nepochopím, jelikož se vším ostatním se K.D. řadí ke zdravému informačnímu jádru a takových lidí je málo. Tehdy jsem to za "vynikající analýzu" rozhodně nepovažoval.

Ještě k té cenzuře uváděné v tom prvním odkazu. Je až s podivem, kolik odkazů se mi poslední dobou nedaří otevřít se zdůvodněním, že stránka nebyla nalezena. Co se nehodí do krámu, to zablokují. Snad z dvaceti odkazů z mojí denní pošty každý čtvrtý nemohu otevřít. Všechno politika. Srandičky jsou O.K., tam je propustnost neomezená. Dostali jsme se do období, kdy kritika vlády je označena za projev terorismu a ADL (novodobé Gestapo) si už takové lidi pohlídá.

191016

13.05.2009 05:17

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

Jsem taky rád, že se Steve zamotal do našich sítí spiklenců odhalujících spiknutí. Jeho literární tvorba je kompenzace a současně i uvolnění při čtení výplodů některých nejmenovaných pitomců-provokatérů. Steve je i můj jelen. [velký smích]

191019

13.05.2009 14:35

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

>Na těch starých bankovkách je: "Bankovky jsou kryty zlatem a ostatními aktivy státní banky československé".
-----
Tak přece jenom se mi dostala odpověď. Díky mtk.
>Otázka je, zda to s tím zlatem byla pravda.
-----
Zlaté zásoby státního pokladu byly vyvezeny zednářem Benešem (tehdejším prezidentem) před válkou do Švýcarska do "bezpečí" a po dlouholetém vymáhání byly navráceny až v roce 1982, ale se značnými odpočty. Odpočty za znárodnění průmyslu v roce 1948 a vojenskou "pomoc" v období druhé světové války. Další důkaz toho, že ten, kdo rozpoutá válku si náklady s ní spojené nechá dobře zaplatit.
>Na nových demokratických bankovkách už pochopitelně není pro jistotu nic.
-----
Zichr je zichr. Ani to není čím pokrýt. Zlato ve vlastnictví státu bylo vykšeftováno po sametovce za zahraniční obligace. Jinými slovy, zlato bylo použito v zahraničním kasínu a tam už je výherce předem známý.

191049

13.05.2009 14:45

Talibanský teror

RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.

Mirda 24.?.?.?

A bude ještě hůř (!!!!!) Nasávat informace, dokud to jde. Jakmile nastane stanné právo, tak nepojede nic.

191050

13.05.2009 15:50

Dejiny Domu Rothschildovcov

Už vám všem začíná svítat?

Mirda 24.?.?.?

Po přečtení tohoto článku si musí i ti nevědomí uvědomit, že nic se neděje náhodou. Všechno je předem naplánováno. Stačí si všimnout údaje v článku:
1849: Zomiera Gutele Schnaperová, manželka Mayera Amschela Rothschilda. Pred svojou smrťou vyhlásila:

"Ak by moji synovia nechceli vojny, nebolo by žiadnych."
-----------
A tohle platí do dnešních dnů. Válka v Iráku, válka v Afganistánu, trvalý válečný konflikt neustále rozdmýchávaný Izraelem na cizím území v Palestině, připravovaná válka s Iránem atd., všechno v režiji stejných lidí. Války vydělávají peníze. Obrovské peníze a to všechno na dluh a na úroky z dluhů splácené po celé generace.

Přirozená touha všech lidí je žít v míru šťastným a spokojeným životem. Vychovat potomstvo a dle vlastních schopností ekonomicky zabezpečit svojí rodinu. Jenom psychopat se může postavit proti přirodním zákonům a parazitovat na lidské společnosti. Parazit nikdy neví, kdy už je překročena hranice únosnosti a organismus pod tíhou infekce (zatížení) umírá. Na to parazit nehledí, to není v jeho zájmech, to není jeho povaha.

191059

13.05.2009 18:41

Talibanský teror

RE: Židovské internetové popravčí čety....

Mirda 24.?.?.?

Ta jejich drzozst nezná mezí. V rámci boje za spravedlivější společnost se všichni musí podrobit prověrkám, kdo spravedlnost porušuje a kdo ne. A jelikož jsme to my, ti nejvíce spravedliví, budeme to muset udělat za vás. Říkej si co chceš, máme přece svobodu projevu(!!!) Kritika však není přípustná. Kritika naší komunity v nás vyvolává pocity nenávisti a proto se musí taková kritika zarazit. Jenom my máme právo rozhodovat, co se smí a co ne. A znovu opakuji: Ta jejich drzost nezná mezí.

191063

13.05.2009 19:00

Co s přebytky?

RE: Co se týče likvidace výrobků

Mirda 24.?.?.?

O tomhle jsem věděl. Tohle je výsměch zdravému rozumu. Zločinci ve vládě nahrávají zločincům v bankách a v průmyslu nadnárodních korporací. Mafie ovládá svět a zanedlouho můžeme očekávat superinflaci. Tohle je jejich cíl. Zmatek, hlad a chaos, kdy lidé sami začnou žádat o obnovení zákona a pořádku, i když by to mělo znamenat zavedení NWO.

191065

13.05.2009 19:31

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, nech pana Vojtu chvíli v klidu, není třeba na něj být drsný ve chvíli, kdy komunikuje slušně a bez podpásovek.
---
Tak jo, ale to je ta jeho zákeřná strategie a člověk musí být s takovými neustále napozoru. Já v tom cítím kulišárnu. A není to paranoia, ale životní zkušenosti. [mrknutí jedním okem]

191069

13.05.2009 21:55

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>Jsou lidé, kteří se nikdy nesníží k vědomé lži, podvodu, k hrubostem, invektivám, hulvátství, neútočí na osobu diskutujícího namísto vyvracení jeho argumentů, nevkládají oponentům do úst co neřekli, ... prostě a jednoduše, jsou slušní a korektní.
----------------------------
A tohle je přesně ta tvoje strategie, Vojto. Hrát si tady na slušňáka a inteligenta a přitom splňuješ všechny shora uvedené podmínky. Jistě, ty neútočíš přímo slovy, ale urážíš svými vymyšlenými hovadinami všechny čtenáře, kteří ještě používají zdravý rozum. Ty jsi součástí onoho světového problému, protože se ho zastáváš. Nevěřím ti ani slovo. Nevěřím ti, že ty nevidíš příčiny světových problémů. Zastáváš se zločinu a proto jsi také zločinec. A chci, aby tohle všichni tady v diskuzi věděli. Nezasloužíš si slušného zacházení, neboť sám jsi lhář a podvodník. A ty to moc dobře víš, jenom to předstíráš tou svojí jízlivou nevědomostí. Jsi grázl a provokatér. Toť vše Vojto.

191076

Paní Ajo, teď, když už víte jaká banda zločinců se tam každoročně v tajnosti setkává, měla byste ještě zájem si tam zajít zatancovat? Nebudu raději zacházet do podrobností. Jistě víte, na co narážím?

191079

14.05.2009 02:46

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>suhlasim do bodky.
-----
Nebylo to zrovna diplomaticky, ale psychopati se stejně diplomcií nezdržují. Takhle to Vojta lépe pochopí. [mrknutí jedním okem]

191091

>Vim, vim.
----
Ale to není odpověď. Co takhle tango s Henrym Kissingerem? [velký smích]

191092

14.05.2009 04:51

Talibanský teror

RE: Židovské internetové popravčí čety....

Mirda 24.?.?.?

Uf, to jsem si oddechl. Teď už můžeme klidně spát. Máme tady samozvané internetové policajty a ti nám tu naší svobodu projevu už pohlídají.

Vložený obrázek

191102

14.05.2009 05:00

Talibanský teror

RE: Židovské internetové popravčí čety....

Mirda 24.?.?.?

Jenom by mne zajímalo, jak mu prodluží život, aby si těch 150 roků poctivě odseděl? [velký smích] [mrknutí jedním okem]

191103

14.05.2009 05:06

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Narod - S kym ze to uradnicka zasadne netancila?

Mirda 24.?.?.?

Žižka netančil a celou dobu seděl na koni se samopalem. Palcát nechal v šatně, protože se na takového bojovníka nehodil. [chechtot]

191104

14.05.2009 05:24

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Mraziva pararela s dneskem.

Mirda 24.?.?.?

René, a co když se ta krize vyvolala jenom proto, aby došlo k válce? Článek v odkazu je jenom popis divadelního představení s předem napsaným scénářem. Zbytečné úvahy co by se stalo, kdyby Franklin Delano Roosevelt udělal to a nebo to. On totiž dělal jenom to, co mu bylo přikázáno. Propaganda jela na plný plyn a všechno se předem pečlivě připravovalo. Ekonomické embargo na Japonsko se dočkalo úspěchu a Japončíci se odměnili útokem na Pearl Harbour, což F.D.Roosevelt okamžitě využil na zatažení Ameriky do II.sv.války. Američané válku nechtěli a ta krize třicátých let by je do války rozhodně nedostala.

191107

14.05.2009 05:48

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Velmi dobrý článek

Mirda 24.?.?.?

Výborně objasněno kozorohu. Doporučoval bych udělat si z tohoto příspěvku kopii, poněvadž ten člověk, na kterého reagujete má velice krátkou paměť. On se totiž na tohle již ptal několikrát a zcela určitě se ještě párkrát zeptá v budoucnu.

191109

14.05.2009 07:39

Dejiny Domu Rothschildovcov

Vražda J.F.Kennedyho...

Mirda 24.?.?.?

Jak se podařilo klanu domu Rothschilda přelstít CIA, aby s odhodláným společným úsilím zavraždili prezidenta Kennedyho, kterého všichni Američané milovali a obdivovali se mu?

Nejprve musím objasnit, jak CIA pracuje. Tajná služba CIA má dvě samostatné složky. Jedna se stará o zahraniční záležitosti státu a druhá - více utajená - se nazývá "Clandestine Intelligence Operations", která má za úkol tzv. "špinavou práci" (v angličtině "Department of Dirty Tricks"), jak je mezi agenty všeobecně známo. Proslýchá se také, že toto oddělení CIA je soukromá armáda páně Rockefellera - pokrevního příbuzného Rothschilda - a k vykonávání jeho příkazů. Kdyby agenti CIA věděli pravý důvod, proč mají zavraždit svého oblíbeného prezidenta, nikdy by k vraždě nedošlo. Proto si nechal Rothschild vypracovat tajný plán. Tady je.

Dvojitý agent KGB/CIA oznámil, že první tajemník strany a vlády Nikita Chruščev pravidelně dostává kopii týdeních hlášení, která CIA vypracovává pro administrativu Bílého domu a Pentagon. Jednu kopii přinesl na důkaz svého tvrzení (což bylo samozřejmě fingované). Tato zpráva se vydává ve třech kopiích. Prezident, Pentagon a CIA, každý obdrží po jednom výtisku. Aby se zjistilo, kdo zprávu předává do Moskvy, byly vypracovány opět tři kopie, ale každá jednotlivá kopie měla pozměněný slovosled v jedné větě a jediný šéf CIA o tomhle manévru věděl.

Uběhly dva týdny a agent KGB předal agentům CIA kopii, která se dostala do Moskvy (opět podvod). Tato byla porovnána s originály a zjistilo se, že je to právě kopie prezidenta, která se dostala ven. Mezi agenty CIA nastala debata, jak tohle oznámit na vyšší místa, když prezident je funkce nejvyšší. Nebylo komu si stěžovat a tak se vypracoval tajný plán, jak se zbavit "zrádce" vlasti. Pravý důvod vraždy je uveden v článku, tak jenom připomenu, že vice-prezident Lyndon B.Johnson, krátce po zavraždění prezidenta, ještě v letadle za letu do Washingtonu prováděl patřičná opatření ke stažení státem vydávaných bankovek. Ač nebyl na vraždě osobně zúčastněn, musel o připravované vraždě vědět.

191113

14.05.2009 07:52

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Mraziva pararela s dneskem.

Mirda 24.?.?.?

>Valka, ktera nema vitezu? Problem je technologicka uroven.
------
Jistě. Už nikoho nezůstane, kdo bude falšovat dějiny. Jenom doufejme, že psychopati si váží alespoň sami sebe.

191114

14.05.2009 15:04

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Mirda 24.?.?.?

>No třeba jsem to už poněkud přespekuloval.
-----------
V žádném případě. Právě jste trefil hřebíček na hlavičku, jean.laroux. Já to tady zopakuji:

..pak snadno ovládnu jednotlivé zbytky, které již neví jak by si vládli sami a ani na to nemají sílu. Nemají žádné nezávislé hospodářství, nemají žádnou vlastní armádu, nemají vědomí žádné národní identity. Jsou jako malé děti a těm se vládne snadno. Takto se dá lidstvu vládnout v podstatě neomezeně dlouhou dobu.

Přesně tohle je cílem "sjednocení" evropských národů. Stejný princip, jako jsou "sjednocené" Spojené státy až na ten společný jazyk. Společný jazyk a placení federálních daní společenství pohromadě neudrží, když hlava začne sloužit jinému pánovi a vlastní tělo ignoruje. A tak Spojené státy - jak je doposud známe - se stávají historií. V současné době se již 34 států osamostatnilo a prohlásilo nezávislost, což jim umožňuje desátý dodatek ústavy. Bylo by záhodné se ujistit, že i LS má podobnou klausuli.

191139

14.05.2009 15:28

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Mirda 24.?.?.?

Pohledám a vrátím se sem později.

191142

15.05.2009 01:34

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Mirda 24.?.?.?

>Můžete upřesnit tu větu ohledně osamostatnění 34 států, případně přidat nějaký link? Děkuji!
-------
Pane kolego, bohužel nemohu vyhovět. Info mi chodí poštou ve formě článku a dole je odkaz. Pokud je odkaz nefunkční, poštu mažu. Nenašel jsem to, tak to musí být smazané. Na googlu jsem to taky nenašel zřejmě proto, že takové věci mohou inspirovat druhé státy a to se už nehodí do krámu. Máte-li přece jenom zájem, asi tak před měsícem se reagoval na stejnou otázku na pana Kropáče. Jsou tam podrobnosti a snad i link. Tehdy to bylo myslím jedenáct států, co vyhlásilo nezavislost. Ťukněte si na moje příspěvky a v archivu to najdete.

Našel jsem v poště jiné zajímavosti, snad si to u vás tímto vyžehlím? [mrknutí jedním okem]

Dodržet přísahu.

BILDERBERG

191190

15.05.2009 01:55

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Vskutku překvapivé odhalení

Mirda 24.?.?.?

Steve, podívej se TADY. Independent media v Americe, bojovníci za pravdu. Dole je napsáno: In order to learn about "We Are Change" - a real news service - we have to depend on a television channel in Russia. And the Internet.
V Rusku na ně popravčí čety nedosáhnou.
P.S. Jak se daří tchýni? [chechtot] [chechtot]

191191

15.05.2009 16:49

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Vskutku překvapivé odhalení

Mirda 24.?.?.?

>...a jde mi nakrajet tlacenku.
---------------
A o tohle tady přece jde. Vepřové řízečky, tlačenku a jdeme oslavovat květen, jakožto svátek všech židů. I těch z nové Chazárie...nejsme přece rasisti a potlačovatelé svobody projevu. Ještěže se někdo konečně odhodlal k tomu radikálnímu kroku a založil internetové popravčí čety. Pravda se přece musí umlčet, jinak by to mohlo vyvolat u některých pocity nenávisti a možná i války. A války přece nikdo nechce. "Průkopníci" internetové svobody projevu už nám určí, která pravda je kóšer a která se už nesmí vyslovit. Inkvizice v plné parádě a období temna v jedenadvacátém století (!!!) Jen tak dál soudruzi, dlouho vám to nevydrží.

Steve a Hestroy...tohle neplatí na vás, přátelé. To jsem si jen tak trochu ulevil. Co si ti muslimové ještě nevymyslí? A nebo jsou za tím černoši? Žlutá rasa? Indiáni? Budhisté? A nebo katolíci? ? ? ? ? ? ? Rozum nad tím zůstává stát.

191241

16.05.2009 08:21

Banka KBC čelí vážným problémům

RE: vojna na obzoru

Mirda 24.?.?.?

Díky za odkazy, Steve. IDF se už připravuje a neustále opakují: Irán bude mít za jeden rok jadernou bombu a tomu se musí zabránit. A já říkám, kdyby ji už Irán měl, tak ho nikdo nebude ohrožovat. Teď už je mi naprosto jasný, proč si pozvali papeže do Izraele. Netanyahu pošle rachejtli na Irán a řekne: "To já ne, byl to papež, kdo zmáčnul ten knoflík a já jsem se marně snažil mu v tom zabránit".

191269

16.05.2009 08:33

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Velmi dobrý článek

Mirda 24.?.?.?

>Ale no tak, to je jen takové špičkování...
-----
Jako každý tvůj příspěvek.

191271

16.05.2009 08:39

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Mirda 24.?.?.?

Našel jsem TADY tohle, což je z února tohoto roku. Není to však to, co jsem hledal. Až se to znovu objeví, vrátím se sem.

191272

17.05.2009 16:10

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda 24.?.?.?

>...Nedávno jsem v reálu na vlastní oči viděla v Jerusalémě krásný muslimský chrám, zvaný the Dome of the Rock. Tento chrám má jednu vadu na kráse: stojí na místě, kde prý stával Šalamounův chrám.
--------------------
Kdo ví, jak to vlastně všechno bylo? Je více než pravděpodobné, že původní obyvatelé Plestiny jsou skuteční židé, kteří houfně přestoupili na víru islámu a křesťanství, kdy v téže době chazarské kmeny přijaly judaismus. Z toho vyplývá, že Palestinci jsou v Palestině doma a chazaři - pod záminkou naplnění božího proroctví - je z jejich domovů...(však to všichni víte). Následující odkazy jsou bohužel všechny v angličtině. Jsou tam však i zajímavé obrázky, což by Vám, paní Jarmilo, mohlo přepomenout Vaši nádhernou dovolenou.

The Temple of Solomon
History of Islamic shrine
Gihon Spring
Story of Muhammad
Myth of Masada
When and how the Jewish people was invented profesor a historik Tel Avivské university, Dr.Shlomo Sand, náležitě rozčeřil vodu. Vnesl konečně jasno do mythologie židovské historie. Jedněm nasadil brouka do hlavy a těm druhým dokázal, že sionistické cíle jsou postaveny na vylhaných základech.

191322

17.05.2009 16:56

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

Mirda 24.?.?.?

LCFR, (La Compagnie Financiere Edmond de Rothschild) byla založena v Číně roku 1953 a je plně pod kontrolou rodinného klanu Rothschildů. Jak již všichni víme (téměř všichni), kriminální organizace finančního kartelu ovládá evropské bankovnictví již zhruba přes 250 let. Obzvláště pro "nevědomého" Vojtěcha - druhý odstavec zespodu. Doplň si vzdělání a neopruzuj tady.

191323

17.05.2009 17:30

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Velmi dobrý článek

Mirda 24.?.?.?

>Mně to jasné je. Mirdovi také, Kozorohovi také, stejně jako dalším 90% zvědavců. Jediný natvrdlý "odborník" jste tu vy.
----------------
Jindro, svěřím se ti s mojí představou o Vojtovi. Je to taková fantasie, ale člověk nikdy neví? Já si myslím, že Vojtěch měl těžkou autonehodu a jak ho tak doktoři dávali dohromady, tak mu
omylem nacpali do hlavy střeva a do břicha mu naházeli mozkové závity. Teď, jak Vojta "přemýšlí", tak mu v podstatě myšlenky odkapávají z toho tlustého střeva uprostřed hlavy a proto to tak vypadá. Co myšlenka, to kusance fekálií.

>Zeptám se vás, Vojto, i když bych se na vás už měl vykašlat poté, co jste se mi neomluvil za to, že jsem vás usvědčil z jasné lži....
-------------
Ano, doposud se k tomu nevyjádřil, ale to on Vojtěch asi už zapomněl? To mu hlava nebere.

>Zkuste mi to prosím vysvětlit, jestli to dokážete... Zatím jste tu jen za takového hlupáčka, co se ohání tím, co si...
---------
Tohle bych doplnil asi takto. Vojta se ohání tím, co se mu v daném okamžiku vytvoří v tom tlustém mozkovém střevu (viz odstavec výše) a nechává to zde v diskuzích volně odkapávat. Potom to také tak vypadá.

191325

17.05.2009 21:55

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Zvednete oci k nebi

Mirda 24.?.?.?

Zdravím příteli. Nalejme si čistého vína a vrhněme se na ty tajuplné otázky "seriozních badatelů". Jistě jste si všimnul, že jsem ten název ve vašem příspěvku dal do uvozovek? Nemohu jinak [velký smích]

>...Ale abych dlouho nechodil kolem horke kase: pribyva "serioznich badatelu", kteri se snazi ukazat, ze veci jsou ve skutecnosti mnohem slozitejsi a nas rozum se je pokousi pochopit (pokud vubec) jen s krajnim vypetim.
--------
Záležitostem "nadpřirozených" schopností našeho mozku jsem se zabýval již kdysi dávno v minulosti. Vytvořil jsem si jistou základnu vědomostí a s tímto "vybavením" jsem se snažil i řešit a pochopit otázku existence jiných biologických druhů, žijících paralelně s naší lidskou civilizací ve stejném časoprostoru. A to, ať už se jedná o spirituální existenci (andělů, démonů, Boha, Satana, Lucifera atd.) a nebo i jiných zoologicko-biologických humanoidních stvoření (např.ET-extra terestriálních ufonů a dejme tomu i těch, v současné době velice populárních plazů).

Dívajíce se na "předložené důkazy" skepticky, musím konstatovat, že osobně o těchto existencích silně pochybuji, ale současně to nemohu ani absolutně vyloučit. Jak se říká: "když něco neznám, nebo nevidím a neslyším, ještě neznamená, že to neexistuje". Proto zůstávám nadále silně pochybujícím skeptikem, přičemž existenci vyšších intelektuálních bytostí ve formě plazů zcela určitě vylučuji. Jelikož David Icke je můj oblíbený, ale i jinak všeobecně respektovaný žurnalista, se zájmem jsem sledoval jeho názor na uvedenou záležitost. Neváhal jsem obětovat dvě hodiny na shlédnutí jeho rozhovoru an "Project Camelot" (angl.YouTube video), na téma výšší stupeň vědomí. Zahloubal jsem se současně i do jiných, podobných "nadpřirozených" schopností, např."Křišťálové děti" Jessica Schab,(angl.YouTube video), 52 min.interview na téma vědomé a podvědomé dorozumívání se s nebožtíky, anděly a mimozemšťany. Nebo například TADY (10 min.video v angl.) a také například rozhovor Vicki Polin na Oprah Winfrey show (čtyřminutové video v angličtině). Závěrem mohu pouze konstatovat, že tito lidé tomu skutečně věří a je to jakási forma jejich náboženství. Tohle je ta nevyzpytatelná schopnost našeho mozku, kterou někteří lidé dokonce praktikují v reálném životě.

Možná vám něco říká jméno Leo Zagammi? Opět jeden ze šiřitelů "pravdy" a rovněž na stejném portálu. Další hoax z jejich repertoáru. Z osobních zkušeností bych mohl "Project Camelot" nazvat jako organizaci na záměrné šíření dezinformací. Hodit to zlo na někoho jiného. Super gauneři odhodlaní nám tady zavést na pl...

Automaticky kráceno

191335

17.05.2009 21:59

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Zvednete oci k nebi

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Super gauneři odhodlaní nám tady zavést na planetě NWO jsou vlastně také oběti. Za nic nemohou. Oni samotní jsou vlastně v zajetí někoho jiného.

BTW - pokud si vzpomínáte - stejná dezinformace týkající se oběšení Saddamova dvojníka, kdy originál uprchnul do Běloruska. Člověk nikdy neví, komu dnes věřit, když Saddama před popravou ani jeho vlastní manželka nepoznala? [mrknutí jedním okem] [velký smích]

191337

17.05.2009 22:42

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

Mirda 24.?.?.?

Zajímavé info, Měďo. Opět jsem si doplnil vědomosti. Jako z udělání jsem se před několika dny začetl do jistých tajů těchto "dobrodinců". Tak nějak mi to zapadá do těch PSM. Na utajení jejich skutečného poslání jsou registrovaní, jako charitativní rganizace. Dočetl jsem se (a to dokonce) v mainstreamových médiích, že se dostalo několik lóží do průseru za roztáčení finančních fondů. Na organizování orgií, placení prostitutek a používání finančních fondů na nákup automobilů a nábytku pro vlastní potřebu, financování dovolených, zaplacení členství v golfových klubech atd. V tom průseru jsou dokonce namočeni místní soudci, politikové (ministři), šéf policie a jiná havěť.

Tak to vidíš. Jak potom můžeš mít nějaký respekt k úřadům, když tam vládnou kriminálníci?

191339

17.05.2009 23:12

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Zvednete oci k nebi

Mirda 24.?.?.?

Na doplnění k mému předchozímu příspěvku. Leo Zagami a několik dalších pokračování na YouTube. Je-li tohle podfuk, udělejte si úsudek každý sám.

191340

17.05.2009 23:28

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Velmi dobrý článek

Mirda 24.?.?.?

>Děkuji za rozsáhlý traktát, pane Kozorohu.
-----
To není žádný traktát ty moulo. To je tragedie. Kdo hledá najde a tak pořádně čti odkazy v diskuzích a nemusíš se hloupě vyptávat. Vojtěchu, hledal jsem pro tebe video, kde je to všechno dopodrobna objasněno. Celé to tragické období komunismu v Číně od samotného založení r.1949. Ale jak znám tebe, ty o takové objasnění nestojíš. Dokonce si myslím, že ty se vyptáváš pouze z jednoho jediného důvodu. Rád se ukájíš rozhovory nad tragédii jiných lidí. Dělá ti to potěšení. Utrpení a zlo je pro tebe rozkoš a pro tebe tedy konání dobra. Něco jako vyznávání ďábla. Nejsi ty náhodou satanista?

191341

17.05.2009 23:52

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Solana o Davidově hvězdě

Mirda 24.?.?.?

>...Nevím, jestli tento jeho projev hodnotit pozitivně ako "Solanovu teorii relativity", nebo negativně jako normální sionismus.
------------
Perverze sionismu. V jejich hatýrce se smysl slov musí chápat přesně naopak. Orwell nebyl až tak dokonalý. Pane Kropáč, není o co stát. Lži, lži a jenom lži. Pokud na překladě stále trváte, mohu se o to pokusit v několika příštích dnech a pošlu vám to. Snad zítra?

191343

18.05.2009 00:16

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Moc pěkně rozebráno, Jendo. Jenom by mne zajímalo, když si Zahartof dal do hlavičky nadpis "Nesmysly", co tím vlastně myslel? Článek a nebo svůj vlastní příspěvek? Měl bych několik slov na doplnění, ale počkám si, až se Zahartof ozve. Nechci mu brát příležitost k vyjádření.

191347

18.05.2009 07:26

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

Mirda 24.?.?.?

Jenom machruješ, Vojto. Nejsem sice Méďa, ale odpovím ti. Rozdíl je jednoduchý. Není to Bůh, ale Satan, co vede ty tvoje "úspěšné" lidi k nadvládě světa a návod je v Talmudu a později od roku 1901 v protokolech. Tedy jiný "Bůh". Ten tvůj výraz "nárok na nadvládu nad světem" hovoří jasně o tvé předstírané nevědomosti. Vidím, že jsi taky jeden z těch, kdo je ochoten obětovat normální židy (ty asimilované) za společný cíl NWO. Položil jsi karty na stůl.

P.S. Méďo, díky za porozptýlení. Pro změnu jiný druh "zábavy" se stejným výsledkem. [mrknutí jedním okem]

191359

18.05.2009 07:46

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Účelem naší diskuze je mimo jiné i vzájemné rozšířování obzorů, proto jsem očekával reakci Zahartofa. Jenomže jak už víme ze zdejších diskuzí, tak málokdo uzná názor druhého, přistoupí na něj, přestože ho v tichosti uznal a poděkování je pojato jako osobní slabost. To se tady asi "nenosí"? Mohu se však mýlit a snad se Zahartof ještě ozve? Co jsem chtěl dodat je jenom toto: "Pro převládnutí zla ve společnosti úplně stačí, když dobročinní lidé pouze mlčí a nic proti tomu neudělají. Naše rezignace a poddajnost je to, na čem zlo triumfuje". Tohle jsem chtěl použít v reakci na Zahartofa. Uvidíme se jinde a jindy v diskuzi, Jendo.

191362

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 1

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,80 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
19,64 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,39 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 943,44 Kč
1 unce stříbra
545,84 Kč
Bitcoin
852 895,35 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 792 685