Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.04.2009 22:46

Erik Sedláček osvobozen

RE: Zajimava zprava z dnesniho disku

Mirda 24.?.?.?

[chechtot] [velký smích]

188937

21.04.2009 04:16

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>Pozor! Máte tendenci vkládat oponentovi do úst slova, která nikdy neřekl. Rozhodně odmítám tvrzení, že komukoliv upírám dostatečnou inteligenci. Ve svých příspěvcích v tomto vláknu hovořím výhradně o vzdělání.
------
No tak, Vojto. Nemám tendenci, opravdu nemám. [chechtot] [chechtot] Nechtěl jsem se vracet zpět k celé diskuzi a tak jsem se vyjádřil slovem, které mi utkvělo v paměti. Začínáš však slovíčkařit a jelikož tedy hovoříš skutečně o vzdělání, tak ti otevřeně řeknu, že je to ještě větší hovadina, než posuzovat druhého mírou inteligence. Jak ty můžeš vědět, kolik má kdo z diskutujících na stěně v obyváku zarámovaných diplomů? Tady jsi to malinko přehnal. Ale zpátky k tématu.

>Video z Vašeho odkazu jsem vydržel sledovat asi 30 minut. Těšil jsem se na nějaký skutečný důkaz. Otevřeně přiznávám, že ani mě oficiální vyšetřování 9/11 nenadchlo.
----------
Vojto, chce to trpělivost. Když tě unavil jeden odkaz, odpočiň si a podívej se na jiný. Nechal jsem jich tam několik. I od jiných diskutujících. Nevzdávej to...jsi na dobré cestě poznání.

>Ovšem jsem zklamán. Viděl jsem prezentaci, užívající mnohokrát shlédnuté záběry, jako podklad k emotivnímu komentáři. Ten opakovaně vtloukal posluchači do mozku slovo demolition. Za těch třicet minut jsem je slyšel snad tisíckrát. Přesně dle zásad dobré propagandy.
-----------
Nediv se. Mainstreamová propaganda vytvořila lidem mozkový krunýř a ten se musí prolomit.

>Dodnes se nenalezl jediný, na smrt nemocný člověk (nebojící se následků svého svědectví), jež viděl ty kolony kamionů, přivážející tisíce tun nějakého podezřelého materiálu?
-----------
Tohle rozdělím na dvě části. Kolik se již ozvalo známých lidí z politických kruhů a mezi celbritami, kteří otevřeně promluvili? Kteří otevřeně zpochybnili oficiální příběhy o arabských teroristech s kudličkami na krabice? Byly dokonce vzneseny dotazy před US kongresem na obnovení vyšetřování, ale NEZÁVISLÉHO vyšetřování. Stalo se tak i v kanadském parlamentě. Jistě, lidi mají obavy o ztrátu zaměstnání a sám jsi to napsal (na smrt nemocný člověk), to znamená, že si jsi asi vědom následků, za takové dotazy. I tohle by snad mohlo být důkazem, že s oficiálními příběhy není něco v pořádku? Nemyslíš?

A teď tu druhou část: Nikdo si ničeho nevšimnul . To je právě ten problém, že tebe to "nezajímá". Už to zde v diskuzích bylo uvedeno, ale v jiném článku na stejné téma. Pro tebe to však zopakuji. Předpokládám, že je to legitimní dotaz a nikoliv pouhá provokace. Morris Bush byl šéfem bezpečnostní agentury ve WTC a to jméno není náhodné. Kanceláře v budovách WTC nebyly plně obsazeny (pronajaté) a od února téhož roku se prováděly rozsáhlé renovace. Údajně na odstraňování tepelné azbestové isolace, jelikož to nevyhovovalo zdravotním předpisům. D...

Automaticky kráceno

188957

21.04.2009 04:25

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Dokončené poschodí se obsadilo lidmi z jiného poschodí, kde se pokračovalo v renovaci. Znamená to tedy, že celé jedno poschodí bylo jedno po druhým uzavřeno. Údajně každé sedmé poschodí. Tím pádem to nemohlo ani vzbudit pozornost, neboť výtah tam v pracovní době nezastavoval. Jak vypovídá jedna pracovnice: "Celé jedno poschodí o patro výše bylo uzavřeno a bylo tam slyšet neustále bouchání". Chápu, není to důkaz, ale ta možnost a utajení tam rozhodně je. Tohle je v podstatě i odpověď na tvůj následující dotaz:
>Nikdo si na svém pracovišti nepovšiml, že část stěny byla přes noc či přes víkend odstraněna a pak znovuobnovena? Nebo se ty výbušniny do těch budov dostaly zázrakem? Následující dotaz:

>Nikdo si po kolapsu budov neodnesl nic domů? Malý kousek materiálu, jehož analýza by nade všechny pochybnosti prokázala ... ?
------
Vojto, tohle snad nemyslíš vážně? Lidi asi měli více starostí jak si zachránit život, než sbírat suvenýry, nemyslíš? Z těch zraněných lidí jistě nikdo netušil, že je ta tragedie provedena jako záminka k válce proti vymyšleným teroristům a následně záminka k nastávající válce v Afganistanu a v Iráku.

>Vůbec nepochybuji, že přednášející věří tomu, co říká. Nepochybuji ani o tom, že jeho slovům věříte i Vy. Já mám s vírou problém. Dávám přednost skutečným důkazům. Zatím jsem však slyšel sice zanícená, ale stále jen slova. Opět ztráta času.
-------
Vojto, ale to bys ty skutečné důkazy musel hledat sám. Maistream ti je nepředloží. V jednom z mých odkazů je video, kde je ukázáno 95 procent informací, které se dostaly ven při živém vysílání hned během události a druhý den se to ve vysílání už neobjevilo. Proč asi? TADY to je. Jsou tam na konci záběry z tiskovky, kde se G.W.Bush málem psychicky zhroutí, jak se zamotává do vlastníc lží. Tohle už samo o sobě by mohlo stačit jako přesvědčivý důkaz. Také si přečti něco z TOHOTO článku. Samozřejmě, pokud to ovšem myslíš vážně.

188958

21.04.2009 06:52

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Tak jsem napsal prof. Harritovi

Mirda 24.?.?.?

>...Díky takovým jako jste vy, můžou dodnes existovat války. Ale všechno špatné je na něco dobré. Z hlediska budoucnosti, jsou vám podobné životní formy vyhynulým druhem.
---------------
Pěkně a výstižně jste to napsala, paní Heleno. Po zavedení internetu si "mocní" (nemocní) tohoto světa uvědomili, že jim svoboda slova na internetu odhalí ty jejich zákeřné plány a rozjela se internetová (kybernetická) válka. Prachy na to mají z naších daní a to, co si nakradli. Proto nemají potíže najmout si celou armádu kybernetových vojáků. Objevily se články plné dezinformací a do veřejných internetových diskuzí nasadili provokatéry k odvádění pozornosti a k vyvracení pravdy.

Tuto strategii můžete pozorovat i ve zdejší diskuzi. Kdykoliv se na Zvědavci objeví nějaký "choulostivý" článek, hnedle se sem nahrnou další posily, jako třeba nyní Brázdil a Toman. Jsou to lidé, kteří mají tu svojí kóšer ideologickou motivaci a proto jsou ochotni zapřít i ten nos mezi svýma ušima. Mají to v pracovní náplni a tak za peníze prodali svoje svědomí a morální zásady, pokud něčím takovým vůbec někdy disponovali. Když použiji přísloví: "Pero je mocnější než meč", tak jejich úmyslné a soustavné lži, vymikající se mnohdy jakékoliv logice už znamenají podrážení nohou, aniž by si tito lidé uvědomovali jejich vlastní ubohost. Podvod a lži jsou jejich povoláním a přesto, po splnění svého úkolu, odcházejí s pocitem dobře vykonané práce. Je to přece jejich kóšer ideologická motivace.

Hledání důkazů je nezajímá. Od toho zde nejsou. Mají však jiný a to velmi podstatný přínos ve veřejných diskuzích, aniž by si to sami uvědomovali. Jednak motivují ostatní čtenáře při odhalování a hledání pravdy a zadruhé, svojí usilovnou prací v podstatě ukazují prstem na skutečného viníka. Právě se jim podařilo v této diskuzi úspěšně prokázat, že přestože vláda Spojených států o útocích předem věděla, nemohl to být "inside job".

188967

21.04.2009 08:06

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Spytihněv iluminát se taky dostavil

Mirda 24.?.?.?

Spytihněve hlavu vzhůru. O nastolení NWO se ti parazitičtí psychopati snaží už téměř sto let a doposud se jim to nepodařilo. Já vím, technologie poslední dobou značně pokročily. Hrají proti nám a v jejich prospěch, ale nezapomeň na jednu důležitou věc. Jsou tady nejen fyzikální, ale také přírodní zákony akce-reakce a ty platí všude na zeměkouli. Příroda (pro někoho Bůh) to tak nenechá. Možná to bude znít jako v pohádce, ale všechno špatné se v dobré obrátí. Stačí jenom sledovat vývoj politické situace a jakoby "náhodou" se vždy oběví něco, co přináší nové naděje. Podívej se třeba na počátky tohoto století. To tzv.nové americké století, kdy se má vytvořit NWO. Taková náhodička. Jako z udělání tu máme internet a můžeme si všechny ty jejich lumpárny sdělit a probrat. Čím více lidí pozvedne hlavu, tím snadněji se dá najít řešení. Ti schopnější z nás se postaví proti a vytvoří opozici. Plánovaná cenzura internetu dala podnět k vytvoření organizované skupině bojovníků cenzuře zabránit. Finanční krize dala podnět ke vzniku místní měny. Nesmyslné války vyvolávají bouřlivé demonstrace a kupodivu i tohle se setkalo s úspěchem. Např.kanadský PM S.Harper už začíná veřejně pochybovat, má-li vůbec význam pokračovat ve válce v Afganistánu. Je toho mnohem víc na co lze poukázat, ale jsme mimo téma. Takže ještě jednou, příteli Spytihněve...hlavu vzhůru. [mrknutí jedním okem]

188970

21.04.2009 09:31

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

S tou první kapitolou hýbat nemusím, ta sedí. Mně se spíše jednalo o potvrzení toho skrytého antisemitismu, což uvedený článek bezesporu dokazuje. Takže, přestože byl Brežněv židovského původu, sám se snažil o vyloučení židovského vlivu ve vedení strany a vlády. Alexander Dubček nebyl žid a rozhodně tedy nebyl ani svobodný zednář, alespoň to tvrdí jeho syn MUDr.Pavol Dubček v dalších odkazech v uvedeném článku. Celá rodina byla katolicko-evangelického naboženství (křesťané). Brežněv si dal podmínky, že se Dubček musí zbavit Smrkovského a Kriegla, takže Dubček byl definitivně zneužit k připravovanému převratu roku 1968 a neměl o tom nejmenší potuchy a jelikož byl mezi lidmi stále velice populární a docela jistě by ho lidé volili za prezidenta, proto musel zemřít při té fingované autonehodě. V tomto se také shodneme. Jenom drobná oprava. První schůzka skupiny Bilderberg byla v roce 1954. Teď ale nastane menší změna.

Zdalipak víte, paní Jarmilo, která skupinka lidí byla nejvíce zainteresovaná na tom Pražském jaru? Nebudu se zabývat úvahou, co by bylo lepší a nebo horší, kdyby se to podařilo? Jedná se mi jenom o potvrzení pravdivých historických událostí. To, co pan generál v televizi vyprávěl o cvičení vojsk Varšavské smlouvy, je sice pravda, ale to jeho znepokojení mi tam už nesedí. My jsme totiž byli rovněž součástí Varšavské smlouvy a to cvičení bylo společné, včetně Československé lidové armády. Navíc bylo svoláno jako reakce na podobné cvičení vojska NATO v pohraničních oblastech NSR. Tohle by mi zase mohlo potvrdit doměnku, že Východ a Západ si spolu nehráli jen tak na vojáčky, jako taková iluze pro lidi (jak tady kdysi tvrdil Deek), ale situace byla natolik vážná a napjatá, že stačil jeden chybný krok a vypukla na našem území válka a pravděpodobně třetí světová. Velitelé armády NATO čekali na nepatrný vnitřní odboj, ve smyslu, že se vojensky bráníme a byly šupem ve vnitrozemí. To měl být povel k zásahu, jinak si to nemohli dovolit z důvodů tehdejších mezinárodních zákonů, týkajících se vojenské intervence. Takže tak to bylo a bylo namále. A na základě tohoto stavu si Sověti potřebovali upevnit svoje pozice ve své sféře vlivu, proto nastala ta trvalá okupace až do roku 1989. Kterým směrem se ubírá další vývoj, nechám na osobní úvaze.

188976

21.04.2009 10:17

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

Já jsem se jenom zeptal, co tě tolik zaujalo na tom Havlovém prhlášení a ty mlčíš. Myslel jsem si, že ty už víš, že Havel je bezpáteřní darebák a že už s ním téměř nikdo nemluví. Ani Dáša Veškrnová ho už nemůže vystát. Naše dějiny se sestávají ze dvou omylů. Založení Československa (1918) židozednářem Masarykem na příkaz Woodrow Wilsona (Rothschildova loutka) a na jeho zrušení roku 1989 a to podvodem a za spolupráce Havla. Bolševismus komunistické totality vystřídal židobolševismus totality NWO. Tady to máš a na to pivo si spolu stejně jednou zajdem. A když mi jedno nekoupiš, tak dostaneš po té papuli, jak si o to říkáš o příspěvek níže. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

Málem jsem zapomněl. Ještě ti dlužím odpověď, co dělá Obama na Kubě? Jistě víš, že Amerika uvalila na Kubu ekonomické embargo a to už trvá několik desetiletí. Žádnou revoluci vedoucí ke změně režimu to nevyvolalo, ani Fidela se jim nepodařilo sejmout (devět neúspěšných pokusů). Američané se tedy rozhodli to embargo ukončit a začít s Kubou obchodovat. Potřebují si zajistit odbytiště krámů "Made in USA", levnou pracovní sílu a nabídnou kubáncům "výhodné" půjčky Světové banky na rozvoj průmyslu. Takhle se jim alespoň jiným ekonomickým způsobem podaří Kubu zničit.

188978

21.04.2009 20:50

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

>Pravý důvod je v tom, že Kuba doslova plave na ropě.
----------
Pravda, zapomněl jsem to uvést. Stejná situace je s Venezuelou, ale ten politický převrat - za usilovné pomoci CIA v roce 2002 - jim nevyšel a tak hledají jinou strategii.

Jindro: díky za kompliment.
Relpale: kde jsi byl celou tu dobu?

189030

21.04.2009 21:02

Basilejská věž: Tajný plán pro světovou měnu

Tomáš Baťa....

Mirda 24.?.?.?

Přelom hospodářské krize? Nevěřím v žádné přelomy samy od sebe. To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu. Mravní bída je příčina, hospodářský úpadek je následek.

V naší zemi je mnoho lidí, kteří se domnívají, že hospodářský úpadek lze sanovat penězi. Hrozím se důsledku tohoto omylu. V postavení, v němž se nacházíme, nepotřebujeme žádných geniálních
obratů a kombinací. Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku.

Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující, dělat to, co nás pozvedlo z poválečné bídy, pracovat a šetřit a učinit práci a šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání.

Máte pravdu, je třeba překonat krizi důvěry, technickými zásahy, finančními a úvěrovými ji však překonat nelze, důvěra je věc osobní a důvěru lze obnovit jen mravním hlediskem a osobním příkladem.

Výrok Tomáše Bati z roku 1932

P.S. Přišlo mi to poštou od kamaráda. Díky Matej.

189032

21.04.2009 23:52

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>Za poskytnuté informace děkuji. Vše, co jste uvedl a ještě mnoho dalšího najdete také třeba zde [na Wikipedii]. Včetně desítek odkazů na prameny.
-----
Proběhl jsem si odkaz na Wiki a kupodivu, už se ani tolik nezatlouká. Dokonce tam i připouští, že budova č.7 byla stržena záměrně a nikoliv, že se sešoupla dolů jen tak sama od sebe, jak propaganda protlačovala původně . Jak vidíš Vojto, pravda pomalu leze na povrch. "Odborníci" z NIST připouští nedostatky jejich vyšetřování, John Kerry otevřeně prohlásil, že sedmička byla stržena řízenou demolicí atd.atd.

V té Wiki jsem si všimnul, že to jméno Bushova bratra není Morris, jak jsem uvedl, ale Marvin. Nebyl to záměr, ale zapracoval pokročilý věk a za to se omlouvám. [velký smích] Jak píšeš, možná budeme oba překvapeni a tak to nechme tady u toho. Já už tak nějak tuším, co lze očekávat, kdežto ti, kteří bláhově věří propagandě a žijí v iluzích, ti rozhodně budou překvapeni. Tebe v to Vojto nepočítám a díky za debatu a inspiraci.

189059

22.04.2009 04:05

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, ptas se me REJPALA?
----------
Ano, byl to překlep a nevšiml jsem si toho. Proč se ptám? Bylo tady na Zvědavci množství článků o Havlovi a tak jsem si myslel, že jsi obeznámen. Proto jsi mne překvapil, že se Havlovi obdivuješ.
>dostal jsem vypoved(z nedostatku prace) a tak mam na psani vice casu [mrknutí jedním okem]
-----------
Snad se poštěstí a něco se najde? Ať ti to výjde.

189078

22.04.2009 14:49

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: DOPORUČUJI TOTO VIDEO

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, jen tak pro objasnění. V době útoku na WTC byla FoxNews TV neutrální a proto se tyto informace dostávaly na veřejnost v nepřefiltrované podobě. Reportéři otevřeně odhalovali napojení Izraele a agentů tajné organizace Mossad na provedení holocaustu ve WTC. Uniklo toho poměrně hodně a tohle se nehodilo do krámu (ne)"mocným" v pozadí manipulace veřejného mínění. Proto byla FoxNews TV zakoupena Rothschildovým agentem Rupertem Murdochem a samozřejmě se značným přispěním jeho finančního kapitálu. Od té doby se FoxNews TV stala hlásná trouba Bílého domu.

189133

22.04.2009 15:45

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>Pane Mirdo vzdejte se! Smiřte se s myšlenkou, že ONI hýbou lidmi jako s figurkami na šachovnici- jak se jim to zrovna hodí. Úzká skupina vládců světa tam někde nahoře si vytvoří scénář na mnoho let dopředu....
------
My si asi nerozumíme, paní Jarmilo? Vždyť já tvrdím to samé [velký smích]
a nakonec jsem to i uvedl v mém příspěvku. Plány jsou jedna věc, realita a jejich provedení věc druhá. Na plánu se tedy oba shodnem, ale já jsem především upozorňoval na "překážky", které vznikly proti předem připravenému scénáři a to tehdy, kdy se Stalin a později i Brežněv postavili proti plánům mezinárodního komunismu, čili proti plánům vytvoření NWO. Zavedli si ten svůj vlastní - národní komunismus - který se samozřejmě promítal i do do ostatních zemí východní sféry vlivu, včetně Československa. A myslím si, že právě o tomhle začala naše diskuze?

Jistěže příprava na rozklad komunistických režimů východní Evropy a Sovětského svazu probíhala od sedmdesátých let minulého století, ale právě tahle skutečnost nám potvrzuje, že to asi tak pod úplnou kontrolou neměli, když jim to vzalo téměř dvacet let. Ale i tohle jsem tady už někde uvedl. Vybral jsem výňatek z analýzy Miroslava Dolejšího, kde je to uvedeno a současně i potvrzeno těmito slovy:

Vznik Velkého Izraele předpokládá nejen udržení a osídlení dosud Izraelem okupovaných zemí Jordánska, Sýrie a Egypta, ale okupaci dalších (Libanon, Lybie, atd.). Aby tato koncepce byla proveditelná, byl odstraněn protižidovský režim Brežněvův (předtím Stalinův), který podporoval vojensky a hospodářsky arabské země, a garantoval je proti USA v mezinárodní politice svými strategickými zbraněmi. Existovala hrozba sjednocení arabských zemí v jedinou protižidovskou ligu, jejíž vojenské či politické vystoupení by mohlo ohrozit jednak Izrael jako stát a celý Západ jako odběratele nafty. Toto nebezpečí bylo nyní odstraněno částečně politickým převratem v Rusku po nástupu Gorbačova a odmítnutím všech pomocí a podpor evropských komunistických států OOP. Kontrolou celoevropské vlády bude zabráněno, aby Arabové mohli získat vojenskou a hospodářskou (i politickou) podporu této sjednocené Evropy. Učinit Araby bezmocnými, je nutné především proto, aby bylo možné bez velikého rizika okupovat všechna arabská území, která mají být podle biblické představy židů součástí Velkého Izraele (od Eufratu až po Lybii). Tuto politiku sledují rovněž USA, které jsou od roku 1948 vazalem státu Izrael. Proto bylo především nutné uskutečnit tak nesmírně rozsáhlé politické změny v celém světě.

K tomu snad není co dodávat? Chtěl jsem jen upozornit na skutečnost, že se komunismus východní Evropy musel rozložit, aby se mohlo dál pokračovat v budování nového světového pořádku, pod rouškou globalizace pod jednou světovou vládou. Souhlas?

189140

22.04.2009 16:54

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: DOPORUČUJI TOTO VIDEO

Mirda 24.?.?.?

Takhle by měla probíhat zdravá diskuze. Přímo k věci a nikoliv diskutovat do roztrhání těla o vlastnostech nanotermitů, výpočty účinků za použití fyzikálních zákonů a kolik náklaďáků k tomu potřebovali, aby se to podařilo, atd. atd.? Jak to tady už uvedl Anitiseptik: Odvádět pozornost od skutečnosti. Nakonec se jim to opravdu podařilo. Placené provokatéry nepřesvědčíš a o tohle jim ani nejde. Jenom čekám, kdy si tohle René konečně uvědomí a přestane nevědomky sám rozmělňovat diskuzi??????

189149

24.04.2009 23:25

Jan Fischer

RE: Zide v Nemecku-reakce

Mirda 24.?.?.?

Na počtech ani tak nezáleží. Snad jedině těch šest milionů, ale o tom se nemusí (nesmí) pochybovat...to je chráněno zákonem. A právě proto se naskýtá otázka, kdo takové zákony v Německu prosazuje? Němci?

189356

24.04.2009 23:32

Jan Fischer

RE: Orwelovský svet

Mirda 24.?.?.?

Perfektně napsáno, hlavně ten poslední odstavec. Připojuji se k výzvě. Vojto, Gulde, Pražáku, Vanguarde, Koubku, Pergille....přidáte se?

189358

24.04.2009 23:55

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Diagnóza: "Islamofóbie pana Pergilla"...

Mirda 24.?.?.?

>Pro opravdu méně chápavé...
-------
Stále nic...nepohlo to se mnou. A co takhle tady toto?:

Kousky těsta rozválíme na válu posypaném moukou na šišky, které uvaříme ve větším množství osolené vody. Během vaření je občas zamícháme, aby se nepřichytily na dno hrnce. Uvařené šišky vyndáme dírkovanou naběračkou, necháme okapat, posypeme mákem promíchaným s cukrem a pokapeme rozpuštěným máslem.

189359

25.04.2009 00:31

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, tam pod to "shora" se klidně podepíši i já...lépe bych to nenapsal [chechtot] [chechtot] ...Jenom ti chci připomenout, že Zvědavec je bezesporu trnem v oku jistým zájmovým skupinám. Zatím si však nemohou dovolit nás utišit, tak nám sem šouply Pergillského a jenom čekájí, až to někomu ulítne a začnou rasové roztržky. Ještě klika, že ses dokázal ovládnout. Existují totiž i vulgárnější výrazy. [mrknutí jedním okem]

189362

25.04.2009 02:43

Jan Fischer

RE: Orwelovský svet

Mirda 24.?.?.?

>Připojuji se. Lidé, nepodporujte žádnou zónu smrti!
-------------------
Tady jsi to nějak ošidil, Vojtěchu [velký smích] Napiš to tak jak to bylo v tom původním vydání a přestanu to považovat za sarkasmus a provokaci.
>K těm ostatním provoláním bych si dovolil poznamenat, že je to jen další variace na téma N E C H C E M E ! ! !
---------
A co je na tom špatného? Nejdříve se musíme sjednotit a zjistit co nechceme a pak se bude hledat řešení. Ty to Vojto asi nepozoruješ, ale máme tady v diskuzi nasazeno pár provokatérů, kteří si skutečně odvádí "záslužnou" práci. Rozbíjí diskuze. Odvádí pozornost. Provokují atd.,atd. Proto se nediv, že nám to vezme více času.

Proč asi ta Tvoje, zde často nabízená řešení jaksi nezapadají do většinového názoru a mnohdy jsou v naprostém protikladu? Máš pro tohle fenomenum nějaké vysvětlení? [mrknutí jedním okem]

189367

25.04.2009 03:16

Jan Fischer

RE: Zide v Nemecku-reakce

Mirda 24.?.?.?

>Je to nemecky kapital, ktery prosazuje tyto zakony.
---------------
Jenomže ten německý "kapitál" tam vládne už od druhé poloviny devatenáctého století (Paul Warburg, klan Rothschildů). Ten "kapitál" zařídil obě světové války, vytvořil podmínky k založení a následnému financování státu Izrahell a pokračuje v rozšiřování americko-britského impéria. Jen si vyzkoušejte jak tam u vás v Německu ty zákony svobody slova fungují? Stoupněte si v hale nákupního střediska na lavičku zvolejte: "Práce osvobozuje" a sledujte reakci lidí.

189369

25.04.2009 16:15

Jan Fischer

RE: Orwelovský svet

Mirda 24.?.?.?

Vojto, obratně ses vyhnul tomu prohlášení. Zkusme to tedy ještě jednou. Kyuss napsal:
>Nahlas a verejne sa vyjadrite proti vrazdeniu a nepodporte naraznikovu zonu smrti, Izrael.
----------
Je to tak těžké nesouhlasit s teroristickou a rasistickou politikou státu Izrael a podepsat se pod to? A nebo to, co se tam děje ti připadá normální tak to musí být a mají na to právo? Když se tak nad tím zamyslíš, právě veřejně hovořit o tom bezpráví a utrpení jiných je jedním z řešení. Není? Jistě...vezme to čas, ale slovo se rozkřikne a lidi nezůstanou sedět s rukama v klíně. Bojkot izraelských výrobků pokračuje téměř celosvětově. Před izraelskou ambasádou se konají demonstrace proti genocidě Palestinců. Čím více se o tom hovoří, tím více lidí se zapojí i kdyby to měl být jen jeden ze sta.

Vojto, tak mne něco napadlo. Jak budeš tu shora uvedenou větu přepisovat slovo po slově, co takhle to napsat tučným písmem a červeně? Zkus to(!!!) Dále jsme spolu diskutovali, čím to, že Ty máš téměř na vše opačný názor, než většina. Zde je tvoje odpověď:

>...Nevěřím. Nevěřím také v obecně rozšířený blud, že většina má vždy pravdu. Nemá.
-------------------
Jsem si vědom, že nejsi zde v diskuzích jediný, kdo se staví "proti" a uvedl jsem i jména těch ostatních. Jistě, každý má právo na svůj názor. Jenom by mne zajímalo, co vás všechny s tím opačným názorem spojuje???

189395

25.04.2009 17:03

Jan Fischer

RE: Zide v Nemecku-reakce

Mirda 24.?.?.?

>Zide (i zidovsti bankeri) byli zbaveni svych majetku v prubehu arizace, ktera zacala hned pote, co byl Hitler nemeckym kapitalem instalovan jako kancler. Kapital vzdy "zarizuje" valky, protoze to je nejlepsi obchod.
-----------
Jenomže právě ten kapitál, to jsou ti židovští bankéři. Kam vy na to chodíte, že byli za Hitlera zbaveni majetku? Naopak. Právě oni Hitlera financovali. Ke konci války, když spojenci bombardovali Německo, tak se z nějakého záhadného důvodu Rothschildově fabrice IG Farben bomby vyhnuly. Ani jedna budova banky pana Warburga nebyla zničena.

Když začala okupace Francie, tak jednotky SS dostaly příkaz, aby eskortovaly Rothschilda na jiné sídlo do bezpečí..."kdyby se náhodou něco přihodilo"? Domovník domu Rothschilda, francouzké odnože, přišel otevřít dveře a povídá. "Ano, pan Rothschild ví, že příjdete, ale není ještě připraven. Příjďte prosím zítra". Takovou výhodu chudobní židé a ostatní odvedení rozhodně neměli "příjďte zítra, dnes mi to nevyhovuje". S další částí příspěvku souhlas.

189397

25.04.2009 17:21

Jan Fischer

RE: Orwelovský svet

Mirda 24.?.?.?

Díky Jindřichu, že jsi to za mne "převzal". Já už na ty Prážákovy nenávistné hovadiny reagovat nemohu. Každé slovo je lež. I ta jeho víra v křesťanství je lež. Ať to tady doloží fotografií, že "nepodepsal" smlouvu s Abrahámem. Pražák je sionacistická zrůda a i já se připojuji s vyprázdňováním žaludku [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

189398

25.04.2009 17:33

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Mirda 24.?.?.?

René, tohle sedí:
>Anebo v horsim pripade za zamerny a ke vsemu hloupy pokus o propagandu. S tim muzete zkusit uspet nekde jinde, ale lidi, co chodi na Zvedavec maji prevazne ve zvyku kriticky myslet. Pravda i tady se najdou vyjimky z tohoto pravidla.
----
Pergill to má jako zaměstnání. Nediv se(!!!)

189400

25.04.2009 19:05

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Hmmm...

Mirda 24.?.?.?

>...Pred terorem zakazu mysleni v realnem socialismu se dalo utect, ted uz neni kam.
------
Na mašli to ještě není, paní Ajo. Tak mne napadá, není tohle náhodou nějaký vnitřní odboj doposud zdravého jádra establišmentu? Negativní reklama je lepší, než žádná reklama. Ernest Zundel byl rovněž neznámým bojovníkem za pravdu, dokud neproběhlo loutkové představení německé justice a Zundel byl prohlášen za politického vězně. Kolik lidí vědělo, že nějaký David Duke existuje? Teď to vědí všichni. A copak to napsal za knihu? Ano, jistě "Moje vzpomínky", tak teď už si to rozhodně musím přečíst.

189410

25.04.2009 19:12

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Neuvěřitelné!!!

Mirda 24.?.?.?

Dobrý Jindro. Nevím proč, ale to strašidlo antisemitismu v tom videu mně připomnělo Pergilla a nebo Pražáka. Ať si to tady zkouší, my se nedáme. Jinak výstižně napsaný příspěvek.

189413

25.04.2009 20:30

Jan Fischer

RE: Černy a pomatený svět Pražáka...

Mirda 24.?.?.?

Přesně podle očekávání. Na tohle nelze reagovat jinak než opět tímto:
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

189419

25.04.2009 23:52

Jan Fischer

RE: Černy a pomatený svět Pražáka...

Mirda 24.?.?.?

>...Nereagujte na to cemu nerozumite. Vase zbytecne prispevky by se dali zkorigovat na minimum a Hestroyovi vymazat uplne. Jejich obsah je bezceny a neobsahuje nic, cim by se mysleni normalniho, slusneho cloveka melo zabyvat, natoz obohatit.
-----------
Pražáku, jako bys promlouval sám k sobě při pohledu do zrcadla? Neztrapňuj se tady. Máš pravdu v tom, že s tím, s čím se tady prezentuješ ty, tomu nikdo z nás neporozumí. Zajdi si na jiný web. Tam ti zatleskají. Tam najdeš slova uznání. Tím tvojím neustálým prosazováním genocidy Palesticů a obhajováním sionistických zločinů ses dobrovolně zařadil mezi psychopatické zrůdy a slova jako morálka a soucit jsou pro tebe neznámé výrazy. Nikdy v životě jsem se nesnížil k tomu, abych s takovou zrůdou v lidské podobě diskutoval a proto s tebou v těchto diskuzích navždy končím. Ještě klika, že jsi křesťan a nemohu být označen za antisemitu. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

189449

26.04.2009 00:43

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: ale ved..

Mirda 24.?.?.?

Jednak mladická nerozvážnost a taky trochu dobrodružství. V odkazu Wikipedie je uvedeno, že David Duke měl ušlechtilé úmysly a chtěl KKK reformovat. Něco se podařilo a něco ne. Přestaly se nosit bílé kapuce a členové KKK se začali scházet v oblecích a s kravatou. Tomu říkám úspěch. [smích]

189456

26.04.2009 02:43

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Good Bye Herr Duce!!!

Mirda 24.?.?.?

>Pozadal jsem o radu osobu nadmiru fundovanou - moji manzelku. Precetla si vyjadreni Pana Prazaka - a LIDE !!-poprve v zivote mi sama prinesla flasku rumu !!
-------------------------------
Pro pána jána Steve (!!!) Jenom svojí manželce neukazuj archiv tvojích příspěvků. Jen si vzpomeň...jednou ses tady zmiňoval o záletech se sousedkou. Ještě ti tu flašku rumu zabaví a máš po ptákách. A Pražákovi klidně nadávej podle libosti. Jak nás zde ujišťoval, tak je křasťan a tak se nemusíme antisemitického vlka báti. [mrknutí jedním okem]

189465

26.04.2009 02:56

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Hmmm...

Mirda 24.?.?.?

>Z toho bych je, Mirdo, "nepodezirala".
---------
O.K. podezření padá. Takže mi to teď vychází, že dostali strach, že Davida příjde vysvobodit komando "Omega Force" Chuck Norris, Sylvester Stallone a robocop Arnold a přivezou k nám tu americkou demokracii. Asi jim to David připomenul a tak ho hned pustili?

189466

26.04.2009 03:22

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: ale ved..

Mirda 24.?.?.?

>...cetl jsem jeho knihy a mnohe clanky a byl jsem naprosto zhnusen nad zpusobem, jakym o nem referuji zdejsi platky a televizni stanice. Je to ubohost a podlost. Zaroven to vsak potvrzuje to, co Duke hlasa.
------
Když už pravda nejde utišit, tak se napadne její hlasatel. Dojdou argumenty a nebo nejsou žádné, potom zdiskreditovat, znemožnit, zhnusit, pošlapat...A právě tohle na něj upoutá pozornost. I já se s Davidem setkávám často na netu a nevidím nic špatného na prosazování vlastní rasy, především při zachování tolerance k jiným, což David hlásá. Jenže pro jiné tohle může být "nebezpečná" konkurence. To jenom ONI mohou upřednostňovat svojí "rasu" a znemožňovat a potlačovat ty ostatní a to pod rouškou pošlapávání lidských práv. Není tohle postavené na hlavu??????? UBOŽÁCI [oči v sloup] [překvapení]

189467

26.04.2009 04:28

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

Steve, všechno sedí, jak přišitý. Vidím, že máš kluku přehled. "Klamem a lstí vedeme války". Přesně podle motta Mossadu bojují i ty jiné složky, jejich pěšáci. Během prezidenstké kampaně Rona Paula se mu tam do společnosti organizátorů vnutil jeden "nadšený fanda" a dokonce mu přispěl pět stovek v zelených. Samozřejmě se nechal mediálně zviditelnit a se zájmem fotografovat ve společnosti Rona Paula. Zapomněl jsem jeho křestní jméno, ale příjmením se jmenoval White. Krátce poté se objevila ve městě demonstrace hailujících nácků se švastikou na rukávech a co čert nechtěl, pan White to vedl a organizoval. Samozřejmě, media opět nechyběla. Najednou se objevila mediální propaganda ukazující fotografie pana Whita u stolu s Ronem Paulem a videa hajlujícího pana Whita na ulici s hákovým křížem na rukávě a s kýmpak se to Ron Paul stýká? O něco později se na netu objevily informace, že pan White je ve skutečnosti pan Weiss a židovského původu. Tohle by přece nikdo nečekal?????

KKK je také přetvořený propagandou. Nemusíme pochybovat o tom, že se v jejich společnosti objevili skuteční nenávistníci černé rasy, ale tohle nebyl záměr. KKK propagoval především bílou rasu. Hollywood však nelenil a ukázal smutnou tragedii ve filmu "Mississippi Burning", jak KKK vyvražďuje černochy napotkání. Byla to propaganda Hollywoodu. Diskriminace černochů zajistě existovala, ale nikoliv v takovém rozsahu, jak to ukázal Hollywood. V pozdějším období se z KKK stala společnost více méně mladých skautů k setkávání u pikniku a pěší turistice.

A máš pravdu. Podle zákona akce-reakce: čím větší útisk a diskriminace bílé rasy, tím silnější je odboj White Power a není se čemu divit. Někdo to z nějakého důvodu nazývá projevem antisemitismu a není to omezeno pouze na území Spojených států. Projevuje se to v Německu, ve Francii, v Polsku, částečně i v ČR a také v Izraeli. A snad není nutné se ptát proč?

189470

26.04.2009 05:11

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Neuvěřitelné!!!

Mirda 24.?.?.?

Smutné varování kozorohu a díky za poučení. Jak je vidět, tak se dostáváme se do situace, kdy parazit zdolá svého hostitele a oba svorně zahynou. Už samotný rabín v Izraeli oznámil světu: "Buď my a nebo nikdo". Zdá se, že si planeta opět na dlouhou dobu odpočine od "pána" tvorstva, který zničí veškeré biologické a rostlinné formy života na planetě a radioaktivitou zamořená Země se bude dál pohybovat po své nekonečné dráze vesmírem. Nepoučili jsme se z vlastní historie a parazit na to nehledí. Je to přece jeho povaha(!!!)

189471

26.04.2009 05:21

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

Mirda 24.?.?.?

Naprosto jednoduchá odpověď, Steve. Jsou to prachobyčejné "jankoviny". Jen tak na vysvětlenou. Janko není pozemšťan. On je "šedivec" z Marsu. Jedině Janko nám může vysvětlit, proč je matematika jedna z hlavních nositelek vody?

189472

26.04.2009 14:18

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: A většina českých blbů...

Mirda 24.?.?.?

Reportér: David Duke je údajně zakladatelem KuKluxKlan-u.
Filip Vávra: KKK byl založen v roce 1865, takže ho David Duke rozhodně nemohl založit: [chechtot] [chechtot]
Při zatýkání nepadlo ani slovo, proč je David zatčen, protože nikdo z policie neumí (nemluvil) anglicky. Video je v češtině, tak doporučuji všem. Hrůza a světová ostuda naší "české" policie a "českých" politiků. Komu asi slouží?

Opět padlo téma holocaust...lépe řečeno jeho popírání. Tak mne napadá...není náhodou skutečným popíračem ten, kdo si uzákonní pravdu?

189495

26.04.2009 15:44

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

S tím "shora" se dá jedině souhlasit a na tohle jsem už dal razítko:

>Program ? - jednoduchy. Zachranit svoji zemi, rodinu, zivot, svobodu. A vymest spinu, Zametat bude beloch vedle cernocha, stejne jako v dobe kdy vymetali Anglicany. Minuly tyden rekl jeden senator na sjezdu veteranu z Iraku a Afghanistanu: "Nevim jiste, ale pokud je toto misto pravicovych extremistu, chci Vam rici, ze jdu s Vami".
>ZAVER: .. aby nakonec Obama neprejmenoval rasisticke KKK na VLASTENECKOU LIDOVOU MILICI a nepozadal o podporu ... Zmenu tvare zvladnou media za par hodin a Vaclav jiste rad pomuze.
--------
Američané se mobilizují a připravují se na "velkou akci". U mnohých se už začíná jednat skutečně o záchranu holého života a "NEVÁHEJ, KDYŽ UŽ NEMÁŠ CO ZTRATIT(!!!)" Kdo nemá zbraň, dostane ji zdarma, jelikož pravděpodobnost stanného práva se neustále zvyšuje a proto je načase se
připravit vědět co dělat: What to do to Stop the Globalist Take Over of America. A je-li ještě
někdo stále na rozpacích, tady je pár odkazů k zamyšlení a mnoho dalších uvnitř článku.

Steve, k těm lidovým milicím. Ústava Spojených států zaručuje nejen právo na držení osobní zbraně, ale i právo na zřízení lidových milicí. Tímto spůsobem se každý jednotlivý stát může bránit proti vnějšímu vetřelci, což je nyní všeobecně považována federální vláda za současného období izraelské okupace administrativy Bílého domu. Federální vláda zradila vlastní občany a ti jsou připraveni se bránit. Značný počet států se osamostatnilo. Vznikla nezávislost na federální vládě a začaly se zřizovat lidové milice a domobrana. Samozřejmě s plným souhlasem místní vlády. Odkaz jsem nemohl najít, ale jak je vidět, Amerika se připravuje na civilní válku ke znovuobnovení své nezávislosti.

189504

26.04.2009 16:12

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Palcové titulky o KKK...

Mirda 24.?.?.?

Výborně vyjádřeno. Nic netrvá věčně a ta "globalizace" (NWO) se jim nesmí a nemůže nepodařit. Věřím, že příjde ten den, kdy nastane vyrovnávání účtů a zrádci vlasti dostanou to, co si zaslouží. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu a pokročilému věku, jedině snad Havel unikne spravedlivému trestu svou přirozenou smrtí.

189508

26.04.2009 16:27

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

Mirda 24.?.?.?

Adresu a způsob přepravy a jsem tam. Janko, s tou matematikou, že je jednou z hlavních nositelů vody, to bylo tvoje prohlášení. Copak si nepamatuješ? Teď už nenapínej a ven s tím. Jak je to s tím matematickým vyjádřením povrchu?

189509

26.04.2009 16:31

Jan Fischer

RE: Černy a pomatený svět Pražáka...

Mirda 24.?.?.?

Ten Pražák je jako bodláčí na kalhotech. Ne a ne se toho zbavit. Díky za podporu, Jindro.

189510

26.04.2009 20:26

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Good Bye Pražáku...

Mirda 24.?.?.?

Příteli, na takové (cenzurováno), jako je Pražák a jemu podobné (cenzurováno) bych nereagoval. To jsou ti (cenzurováno), kteří s námi seděli ve školních lavicích, narození v Československu a nebo v České republice, naučili se česky, ale Češi přesto nejsou. Tehdy dokonce předstírali, že jsou to naši kamarádi. Teď momentálně přišla jejich chvíle a zákeřně nám vráží kudlu do zád. Byli k tomu přece vychováni a my, nic netušíce, jsme jim tolik důvěřovali a bláhově se domnívali, že jsou to naši kamarádi.

Co však lze očekávat od takových (cenzurováno), kteří nemají ani dokončené vzdělání, žádné řemeslo a v podstatě se ani poctivě nedokáží uživit? Proto jsou tady v diskuzích...je to přece jejich zaměstnání a jediná možnost jejich (cenzurováno)existence. Doporučuji nereagovat.

189535

26.04.2009 20:34

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Nacisticka holoto.

Mirda 24.?.?.?

Měďo, ta paní možná není pani, která to napsala. Celý její (jeho) příspěvek je kopie z uvedeného odkazu na BL. V podstatě je to jedno, kdo je anonym 85. Příspěvek má i tak vypovídající hodnotu a může být pro mnohé předmětem k zamyšlení. [mrknutí jedním okem]

189536

26.04.2009 20:44

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

Změna, kterou nabízí Obama je neuskutečnitelná.Jedině tohle snad osvobodí Američany a vybojují si opět svojí nezávislost.

189539

26.04.2009 20:56

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

Mirda 24.?.?.?

Díky za vysvětlení....že mne to hned nenapadlo???? [chechtot] [chechtot]
Víš Janko, něco o tom vím také a dokážu si mnohé objasnit, když si uvědomím, že jsme všichni jenom pytel kmitajících atomů, který se změnou frekvece a nebo její rezonancí dá jednoduše transpondovat v prosoru a v čase. Nechci to však zatím zkoušet, abych si navždy a omylem nezabouchl dveře nazpět. [velký smích]

189540

26.04.2009 23:02

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo - Obama neprisel aby neco skutecne zmenil, ale aby to podrzel. Hraji o cas.
------------
Jsem si toho vědom. Obama je podvod. Nepřesně jsem se vyjádřil.

>...Jestlize americane povstanou a utvori svoji zemi znovu podle slov sve ustavy - je konec planu na New World Order !! Proto jsou ochotni vyvrazdit treba celou Ameriku. Vlastnici Ameriky sedi v Tel Avivu, ne ve Washingtonu.
---------
Sledujme stěhování "národů". Druhá alternativa v případě občanské (světové) války je zničení státu Izrael. Jednak na usmíření davů, ale především k zachování vlastní existence. Existence jejich - těch psychoparazitů. Jakmile nastane pogrom, tak jedni se kvapem přestěhují do "svaté země" a druzí z ní budou prchat. Historie se bude opakovat. Chystají obětovat ty, které už v historii několikrát obětovali (ne vždy se jede podle plánu). S touto verzí jsem se již několikrát setkal na internetu, ale jeden nikdy neví.

189558

27.04.2009 05:05

Projev íránského prezidenta Ahmadinejada na Durbanské konferenci OSN o rasismu

RE: Hodnověrnost Ahmadinejada

Mirda 24.?.?.?

>...cim dale vice lidi ma jasno, a nejen v osobe pana presidenta Iranu ..
-------
Zajímavé, že právě tohle slyším od tebe, Steve. Nevíš náhodou, kdo napsal ten první příspěvek pod tímto článkem? [chechtot] [velký smích]

189590

27.04.2009 05:29

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Prasečí chřipka....

Mirda 24.?.?.?

>...Tazko povedat, co sa stane s primitivnymi antifakmi a podobnou asocialnou fetackou spodinou,ci sa im konecne otvoria oci,alebo nie.kazdopadne to bude zanedlho a bude to 'zaujimave'...
-----------------
Scénář se mění každým dnem. Zdá se, že budeme muset bojovat o přežití s neviditelným nepřítelem? "Najednou" se tady z ničeho nic objevila pandemie viru vepřové chřipky.

189592

27.04.2009 06:13

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

>...Pred 20 lety mi to pripadalo jako fantasmagorie chorobneho mozku.
-------------
Bezpochyby. Fantasmagorie to je, byla a vždy bude. Co však můžeme očekávat od rádoby prezidenta zeměkoule? Rothschild vytvořil sionistické hnutí (Theodor Herzl byl jeho pěšák), prosadil založení státu Izrael a vytvořil si svojí soukromou armádu Mossad. Rothschild považuje sionismus pouze jako instrument k založení NWO. Potom ho už potřebovat nebude.

Tohle je současně i odpověď pro Měďu. Davy si čím dál více uvědomují, jaký vliv má Izrael na současnou politiku Ameriky. Začíná vznikat silné antisionistické hnutí a davy volají po zákroku. Hledají příčinu a prahnou po kořisti. Zoufale touží po změně. Dojde-li za této situace k ohrožení existence Rothschildova impéria - na usmíření davů - Rothschild je ochoten sionismus zničit obětováním Izraele. Jak jsem už napsal dříve, jsou to jenom internetové spekulace, ale člověk nikdy neví?

189594

27.04.2009 06:20

Projev íránského prezidenta Ahmadinejada na Durbanské konferenci OSN o rasismu

RE: Hodnověrnost Ahmadinejada

Mirda 24.?.?.?

>...Ja rad Ghandiho.
--------------------
A já zase jednou za čas hamburgery se sousedkou u McDonalda. [chechtot] [velký smích]

189595

27.04.2009 19:50

Izraelský ministr zahraničí: Amerika akceptuje jakékoliv rozhodnutí Izraele

RE: kdo plati ten jede

Mirda 24.?.?.?

>...Zide sveho dnesni postaveni v USA dosahli usilovnou a cilevedomou cinnosti.
-----------------------
Ta věta není dokončená. Já bych si to dovolil doplnit: "Židé dosáhli svého postavení v USA - a nejen tam - usilovnou činností Rothschildova a Rockefellerova impéria". Jenom pro upřesnění. Nikoliv židé, ale pěšáci sionu chazarské odnože. Tohle by nám tak nějak mohlo objasnit onen "úspěch". Samozřejmě, že se tak nestalo přes noc. První znatelný "úspěch" byl dosažen zavedením strategie tzv."New Deal", což Franklin Delano Roosevelt (Rosenfeld), tehdejší US prezident v roce 1938 "úspěšně" prosadil. Tento "New Deal" umožnil vytvoření všemožných a zbytečných institucí na ovládání a kontrolu většinové populace a jak jinak, než financovaných z daní pracující třídy.

Do vedoucích funkcí a to nejen v těchto institucích, ale i do rozhodujících funkcí ve vládě Spojených států, byli dosazeni jenom vybraní lidé s vyhovujícím ideologicko-náboženským přesvědčením a ochotni na vytvoření pozdějšího fašistického režimu ve Spojených státech spolupracovat. Tímto vznikla příležitost společenského "uplatnění" a to především v zahraniční politice Spojených států pro lidi typu: Henry Kissinger, Henry Morgenthau, Zbigniew Brzezinski a mnoho dalších. Tolik k těm jejich "úspěchům", které nás v tyto dny přivedly na pokraj světové katastrofy. I ta druhá část vašeho příspěvku potřebuje patřičnou úpravu, ale nechci zabíhát příliš daleko od tématu.

189646

29.04.2009 21:01

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

Jindro, to jsi napsal výborně. To jsou ti z klubu angažovaných bezpáteřníků. Tihle paraziti lidské společnosti se udrží za každého režimu. Za komunistické totality udávali svoje kamarády, sousedy, spolužáky a spolupracovníky, zkrátka kdokoliv si z jejich okolí postěžoval, šel na udání těchto parazitů do vězení a nebo do uranových dolů. Paraziti se těšili z různých výhod, stejně jak ty štěnice.

Jiná doba jiný mrav??? Nikoliv(!!!) Paraziti se nezměnili. Teď tu máme (dočasně) sionismus a zrádci společnosti pokračují ve své prospěchářské a rozvratné činnosti. Šmírují, rozvracejí diskuze a udávají. Tak jako kdysi a stejně jak ty štěnice.

189864

29.04.2009 23:06

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Život by se měl oslavovat, nikoliv truchlit nad nějakou krátkou epochou historie první poloviny dvacátého století a neustále přepočítávat nebožtíky. Dokonce uzákonit počty obětí. Jaká to urážka pro pozůstalé? Jaká to urážka pro další pozdější generace? Válka skončila vítězstvím nad fašismem, tak proč neoslavovat výročí vítězství? Proč neoslavovat ukočení válečného utrpení? Komu asi na těch nebožtících tolik záleží?

189875

29.04.2009 23:47

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

>Soudím, že se mýlíte, pane Mirdo.
------------
Máš pravdu Vojto. Nebudu škatulkovat kdo kam patří. Měl jsem v závěru připsat: "Tohle neplatí pro všechny jmenované. Někteří mají opravdu vymydlené palice a bezhlavě věří sionistické propagandě. Je to přece zase jejich víra". Spokojen????? Sám si vyber kam patříš. [velký smích]

189881

30.04.2009 06:33

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Tak to je Pražáku...co naděláš? Cítím tvoje rozhořčení, ale hlavu vzhůru. Historii už nepředěláme, tak alespoň zabraňme tomu, aby se opakovala. Zaměřme se společně na ten současný holocaust v Palestině. Bojujme za spravedlivý a důstojný život Palestinců a ostatních občanů Izraele jiné "kerevní skupiny". . Bojujme společně proti zločinům sionismu. Proti zločinům těch, kteří pod rouškou práva na sebeobranu, vyvražďují jiné národy. Terorizují vlastní občany v jejich domovech a hrají si přitom na demokratický stát. Nenech se odradit svojí slabostí. Chápu, my dva to nevytrhnem, ale nevzdávej to. Spojme se(!!) Ten holocaust se přece musí zastavit...ten holocaust se už nesmí opakovat.

189901

30.04.2009 06:40

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

>MIRDO zjevil se ti tady zase tvuj "kamarad".
-------
Připadá mi to, že se u Prážáka konečně ozvalo jeho svědomí. Už začíná rozpoznávat zločiny sionismu a uvědomil si, že byl oklamán. Zdá se, že je na dobré cestě procitnutí z jeho iluzí a zapojí se stejně houževnatě do boje s námi. Do boje na té spravedlivé straně barikády.

A teď už valím na ryby. Slyším ty Bachovy fugy.

189902

30.04.2009 15:57

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Tak jo, Pražáku. Klidně to udělej. Je chvályhodné, že se tady chceš každému omluvit, za schvalování sionistických zločinů a jejich bagatelizování. Nikdo z nás není neomylný a každý někdy udělá v životě chybný krok, ať už nevědomky a nebo ovlivněn propagandou. Chybovat je lidské a jenom inteligentní člověk, po rozpoznání svých omylů se veřejně omluví. Začínáš se mi čím dál, tím víc líbit. Jsi na správné cestě k procitnutí.

189947

>...Nepřipomíná vám to některý z historických podrazů, to shození volené vlády a nahrazení dosazeným premiérem!? Co když je to všechno divadelní inscenace mající umožnit nástup do funkce premiéra člověku, který je loajální k úplně jiné zemi? A to skrzeva své náboženství, stejně jako řada jiných židů po celém světě?
------------
Začíná se objevovat skutečný obraz. Když Topolánek prohlásil, že házení balíků peněz zlodějům na Wall Street je cesta do pekel, tak to byla poslední kapička a pohár přetekl. Podřízl si větvičku, na které seděl. Takové lidi sionistická banda zločinců mezi sebou nepotřebují, tak šel od koryta. A kdo jiný by se hodil na funkci premiéra?????

>Třeba pan Fischer! Napřed účelový komunista a najednou judaista! Ale je tomu tak skutečně? Nebyl a není celou dobu sionista? Sionista plnící za komunismu úkoly zadané Mosadem? Nesbíral už tehdy citlivé informace o Československu a nepředával je pravé vlasti?
----------------
Sledováním politického vývoje v Evropě si člověk musí takovouto otázku zákonitě položit. Všude jinde se tak děje, tak proč by ČR byla výjimkou? Sledujme jejich skutky a to by nám mohlo odpovědět na následující dotaz:

>A jakou má vůbec národnostní příslušnost?! Je Čech, nebo Žid!?
-----------------
Za totality byly oprávněné obavy ze skrytého sionistického hnutí, ale KSČ se zapomněla porozhlédnout po sionistech ve vlastních řadách. Většinová společnost neměla potuchy co sionismus znamená a jaké jsou jeho cíle a tak místo patřičného vzdělávání se nám vtloukalo do hlavy, kdo je náš přítel nejvěrnější a přitom na skutečného nepřítele je jaksi zapomnělo.

P.S. Korutane díky za podnětnou úvahu.

189954

30.04.2009 17:18

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Jindro, zkusme jinou strategii. Všimni si mojích reakcí. Působením na jeho svědomí možná ještě z Pražáka uděláme normálního člověka? Přestane se řídit protokoly a přidá se k nám? A pokud ani to nezabere, tak si rozhodně moje reakce do výkazu práce nepřiloží. [velký smích]

189955

30.04.2009 20:01

Světoznámý klavírní umělec prohlásil, že se do USA nevrátí

RE: USA se zaslouzili

Mirda 24.?.?.?

Všeobecnou chybou historiků, i těch tzv. "zasvědcených", "věhlasných", "renomovaných" a všeobecně uznávaných "skutečných" znalců historie je to, že nám popisují dějství divadelního představení, kde politici jsou jenom nastrčené loutky a hrají podle předem napsaného scénáře. Když potom někdo z těch "zasvědcených" historiků napíše, že Woodrow Wilson (lépe řečeno, tehdejší americký prezident a loutka na americkém jevišti) chtěl zabránit vzniku bolševické revoluce v Rusku, ale nepředvídané okolnosti tomu nepřály, potom se člověk musí zamyslet, jaké to byly ty "nepředvídané" okolnosti a proč se mu to nepodařilo?

Vždyť to byl právě Woodrow Wilson, kdo zařídil Trockýmu falešný americký sestovní pas a pomocí diplomatických služeb mu zajistil hladký návrat do Ruska na provedení revoluce. Lépe řečeno komunistického puče včetně zavraždění carské rodiny. Byl to přece Woodrow Wilson, kdo pomocí svého agenta T.G.Masaryka zařídil a zorganizoval vraždu tehdejšího arcivévody Rakousko Uherské říše Františka Ferdinanda, což vedlo z nevysvětlitených důvodů k rozpoutání první světové války. I tohle má své pozadí, když si uvědomíme, že člen srbského odboje "Černá ruka", Gavrilo Princip, který vraždu provedl byl agentem Trockýho a známý Masaryka. A nejen to, sám Masaryk se aktivně zúčastnil na hladkém průběhu bolševické revoluce a setrval v Rusku až do jejího úspěšného provedení. Naskýtá se tedy otázka: "Nebyla první světová válka rozpoutána právě pro úspěšné provedení bolševické revoluce v Rusku a k nastolení komunismu vedoucího k vytvoření NWO"? Tedy alespoň jako jeden z důvodů? Samozřejmě také mimo dalších plánů dle strategie "Rozděl a panuj".

To jenom tak na okraj, aby si někdo z nás nečetl historické události jako pohádku na dobrou noc. To neplatí na tebe vodníku. Vím, že ty máš přehled.

189970

A když bude někdo až příliš vyskakovat, tak se na politické scéně zase objeví nějaká další "sebevražda". Mossad to už zařídí.

189972

30.04.2009 20:49

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

I já si počkám, jak se z toho Vojta bude vykrucovat? Díky Jindro...pádný argument.

189975

01.05.2009 03:58

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Tak jo, pánové...vzdávám to. Já jsem si jenom myslel, že tu zrůdičku psychopatickou trochu navnadit na lidské city a morálku snad z toho ještě člověka vytvarujem? Ale máte pravdu. Jednou psychopat, pořád psychopat. Je to marné a tak už snad jenom zašlápnout, ať se on sám a také lidstvo netrápí. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

Reaguji na všechny z vás v této větvi: Méďa, Saša a Jindřich.
Jindro, ten odkaz jsem četl už mnohem dříve, ale i tak díky za připomenutí.

190005

01.05.2009 06:11

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Diskuse s nacky je neproduktivni.

Mirda 24.?.?.?

René, můžeš tohle malinko doplnit?

>...Ja jsem toho nazoru, ze vecna diskuse je vzdy produktivni. Takze bych si dovolil trochu polemizovat s Karlem Dolejsim...
------
Jaký sis z toho vyvodil závěr?

>...Nebyt clanku v BL od spickoveho analytika, tak jsem nemel nejmensi duvod psat do diskuze pod clankem.
------
Z čeho usuzuješ, že Karel Dolejší je špičkový analytik? Snažil jsem se to pochopit z jeho článků a přečetl jsem jich více jak polovinu a stále si pana Dolejšího nedokážu zařadit. Nemám ponětí, proč se právě on, který nesouhlasí s radarem, řadí k mainstreamu v kritice Davida Duka? Jaké má krátké období v minulosti (před třiceti lety) vliv na charakter člověka a navíc napsat zavádějící článek k jeho diskreditaci? V tom článku je několik závažných dezinformací, tak se vyjádři, co tě na tom tolik zaujalo?

190020

01.05.2009 07:27

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Nic moc

Mirda 24.?.?.?

>Nevím, jak by vypadal projev od zdejších kritiků D.D. na stejná témata, zvláště po tom, co by jim došlo, že až tak velkým psancem nechtěli vlastně být.
-------
Napadlo mne něco podobného, ale tohle je výstižnější, tak se pod to podepíši. Komu se asi potřebuje Zvědavec zavděčit? Tak tedy ještě jednou:

Myslím, že kdyby systém tak zuřivě nelikvidoval tyhle lidi, že by se brzy znemožnili sami.
Myšlenka ve větě si v podstatě odporuje a podmínečně vylučuje druhou část. Kdyby systém sloužil vlastnímu lidu a nikoliv cizímu pánovi, tak se "systém" nemusí bát vlastní kritiky, která tohle odhaluje. Ta "naše" česká vláda zašla až tak daleko, že hlasatele pravdy uvrhla do vězení za hlasitě podpořeného mediálního souhlasu. Komu tedy česká vláda a česká media slouží? Nebylo právě tohle předmětem Dukovy přednášky?

Jiného a mnohem příjemnějšího přivítání se Davidovi Dukovi dostalo v Ruské federaci, kde mu jeho knihu "Moje probuzení" vydali přednostně v ruštině a to ještě dříve, než vyšla v anglickém vydání. A nejen to(!!) Nikdo ho tam nezavřel do kriminálu. Tam ho přijali jako hrdinu a stejně tak ho vidím i já.

190023

01.05.2009 08:00

Projev, na který se nezapomíná

RE: Je od divadla

Mirda 24.?.?.?

V divadle tak akorát stavěl kulisy a na politickém jevišti v tom pokračoval. "Nebudeme jako oni" a tímto obratně komunisty za kulisy uschoval. Je to lhář, šašek, zločinec a grázl. Největší podvod na českém (československém) národě od založení republiky.
Kauza Havel by se rovněž měla považovat za zločiny komunismu.

190027

01.05.2009 14:13

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Nic moc

Mirda 24.?.?.?

>...Duke za svou kariéru vystoupil jen v samotných USA na tisících přednášek, v diskusních pořadech v TV a rádiu atd. a nevím o tom, že by se sám znemožnil. Většinou to bylo přesně naopak [smích]
----------
Ta věta vyšla z pera editora, jenom jsem na ni reagoval. Naprostý souhlas. David je trnem v oku těm, kteří nesnesou jeho pavdu a jak je vidět, tak se nehodí do krámu i jiným a to dokonce přímo zde na Zvědavci. Člověk si za život párkrát projde různé šokové terapie, což se mi právě stalo. Je dobré si ujasnit, že Jan Hus stál na opačné straně barikády a proto: "Dobře mu tak, že ho upálili". To jsou mi věci? Vždy jsem si myslel, že svoboda projevu platí pro všechny, bez rozdílu na které straně barikády se nachází. [mrknutí jedním okem]

190062

01.05.2009 14:25

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Nic moc

Mirda 24.?.?.?

>Pane Mirdo, pri vsi ucte k Vasim logickym dedukcim...
-----------
Žádný "pane Mirdo". S tím si na mne nepříjdeš. Ty jsi Steve a já Mirda...Jasný? [velký smích]
Teď k těm mým "logickým" dedukcím. To jsou tvoje logické dedukce. Nikde jsem to nenapsal. Je to sice pravda, ale žádnou logiku v tom nevidím. David se zabývá jinou pravdou. Jeho probuzení je i "Moje probuzení" a mělo by to být probuzení nás všech, pokud nám jde o přežití. V tomhle zase já vidím silnou logiku.

190064

01.05.2009 15:18

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Diskuse s nacky je neproduktivni.

Mirda 24.?.?.?

René, vesměs se názorově hodneme. Hodnotím si tvoje příspěvky a uznávám tvoje historické vědomosti i znalosti současného politického dění, proto jsem se pozastavil nad tvojím obdivem analýzy Karla Dolejšího. Věnoval jsem tomu poměně hodně času, abych v tom našel něco, co by mohlo tebe alespoň částečně nadchnout. A nic. Proto jsem se ozval. Veškeré historické události, které pan Dolejší spojuje s činností KKK jsou naprosto mimo. Nemají s KKK nic společného.

Jenom pro objasnění a v kostce, ať víš o čem je řeč.
a) Civilní válka. Jižňané si vydávali svoje vlastní peníze a to se nelíbilo klanu Rothschilda.
b) Lynčování továrníka Leo Franka. Nikoliv továrník, ale forman v továrně na tužky. Současně i prezidentem zednářské lóže B'nai B'rith v Atlantě. Brutálně znásilnil a zavraždil dvanáctiletou dívenku jménem Mary Pagan, která v továrně pracovala na brigádě. Mrtvé tělo vhodil ve spalovně do kamen a stopy vraždy narafičil tak, aby vyšetřování ukázalo na kotelníka v budově. Byl to černoch a proto byl za vraždu odsouzen. Tento případ dal podnět ke vzniku ADL (rok 1913) na ochranu vyvolených a Leo Frank byl po dvouletém vyšetřování propuštěn. Všichni ve městě věděli, kdo byl skutečný vrah a tak si skupina "spravedlivých" (nikoliv KKK) na Franka počkala, zlynčovali ho a pověsili na strom.
c) Výbuch v budově vládního úřadu ve městě Oklahoma. Pachatel Timothy McVeigh. Tohle byla akce SPLC (Southern Poverty Law Centre), jinak také pobočka oraganizace Mossad. Důvod? Potlačení vznikajících organizovaných milicí. McVeigh ani nevěděl, co v tom autě veze, ale dostal pro výstrahu ostatním trest smrti.

Článek tedy záměrně a bezdůvodně nálepkoval Davida Duka. Komu se asi chtěl Karel Dolejší zavděčit?

190067

01.05.2009 15:30

Projev, na který se nezapomíná

RE: To už není drama , ale tragédie.

Mirda 24.?.?.?

A co s tím má Havel co společného? No jo, ty ses vlastně jenom učil vkládat příspěvky. [chechtot] [chechtot]

190068

01.05.2009 15:51

Projev, na který se nezapomíná

RE: Takovych,

Mirda 24.?.?.?

Teď už je pozdě. Topolánek je z kola ven a ten nový u koryta bude slibovat někomu jinému. Podnětný příspěvek, paní Ajo. Doporučuji všem uschovat a útočit s tím na ODS k plnění předvolebního programu.

190071

01.05.2009 15:57

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jsou i takovi, kterym patri gulka do hlavy a kraluji az dodnes - Havel to není

Mirda 24.?.?.?

>Podle toho jak znam snilka Havla ja...- nebyl ovsem nebezpecny, byl to lidumil a mezi jeho priority nepatrila osobni moc neuzita ve svuj prospech a jako jeden z mala cs politiku po roce 1989 sa snazil slouzit narodu a ne opacne.
----------
A taky je to vidět, kam jsme to dopracovali. Číst, číst, číst... mladá paní. Doplnit si vzdělání. Vůdce smečky, pokud to myslí upřímně, se zachová jinak.

190072

01.05.2009 23:42

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Marx Židovská otázka

Mirda 24.?.?.?

>...Viz věta jednoho z jejich politiků (prav. Šaronova nebo Gurionova): "Tu zemi nám dal Bůh". Jsou ovšem v pasti. Je to ten Izrael který chtěli, a zároveň to nic takového co si představovali, není. Spasitel nedorazil.
---------
"Spasitel dorazil", jak tvrdí David Benjamin Gurion. "Spasitel nemusí být v lidské podobě. Spasitel je ideologie...myšlenka. Myšlenka sionismu". A proč nemá stát Izrael doposud vlastní ústavu? Zněl dotaz nově příchozího. D.B.Gurion odpověděl: "Protože se stát Izrael doposud neusadil ve svých hranicích". A kam sahají hranice Izraelu? "Až tam, kam naše vojska dosáhnou". V originále použito "Šakal", místo výrazu vojska. Osobně nemám ponětí, zda-li už ústava Izraelu existuje, či nikoliv? Je tady někdo z "kraje" na doplnění?

>Stalin mohl být též žid. Džugašvili prý znamená "syn žida". Možná proto plošně bojoval proti antisemitismu, ale když došlo na lámání chleba, lokálně posvětil vybití židů ve svém bezprostředním okolí.
-----------
Původ Stalina není až tak jednoznačný. Džugašvili znamená syn žida, ale je tomu skutečně tak? Stalinova matka Ekaterina Gheladze nepocházela z Gruzie, ale z Osetie. Osetiané nebyly původem chazaři, ale potomci tzv."Alans" (Alanů) z kmene Sarmations (Sarmationů), etnická skupina blízce příbuzná Iráncům. Její židovský původ však není potvrzen. Stalin ani nemusí být synem Vissariona Gžugašviliho (chazarského žida) jak tvrdí historické prameny, nýbrž Nikolaje Přehevalského (Przhevalsky), což více odpovídá Stalinově podobě.

Bělorus N.Przhevalský se na své cestě do Tibetu zastavil v Gori, kde strávil nějaký čas u svého bohatého přítele. V domě pracovala jako služebná Stalinova matka. Nikolaj Przhevalský zapustil semínko a pokračoval ve své cestě do Tibetu. Aby se rodina Przhevalských nedostala do opletaček, zaplatili Vissarionoviči Džugašvilimu značný obnos peněz, aby pojal Ekaterinu Gheladze za manželku a dítě (Stalina) adoptoval a přijal za vlastní. Za obdržené peníze si Džugašvili pořídil obuvnickou továrnu a zaměstnával údajně až třicet dělníků. Existují i další úvahy o případném Stalinově otci, ale podobizna ostatních nápadníků je zcela jistě vylučuje. Více ZDE

Stalinovo židobijství má několik důvodů, ale mám obavy, že jsme momentálně v jiném článku, tak až příště.

190102

02.05.2009 03:30

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Diskuse s nacky je neproduktivni.

Mirda 24.?.?.?

>Ja nerikam, ze tahle konretne byla dobra analyza...
--------
Takže špičkový analytik se tentokrát moc neuvedl. Moc mne zajímalo, proč píše to, co napsal? Důvody jsem ti už napsal výše. René, díky za ten tvůj odkaz (CFP) a ještě ti odpovím na tohle:

>S krizi bude zle nedobre. V USA se fasizujici tendence zmirni ve svobodne diskuzi, tam kde neni diskuze mozna nastoupi masove ideologicky fanatismus a az dojde k vystrizliveni z deologickeho opojeni bude uz pozde.
------------------------
Ten fanatismus a fašizmus v Americe již nastoupil a TADYto je ve videu.

190109

02.05.2009 04:41

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

Mirda 24.?.?.?

Další takový "Všudybyl", který nás tady podněcuje ostatní diskutující k motivaci. Antiseptiku, jenom drobné upřesnění:
>Mnoho bombiček může taky vybouchnout a nikoho nezabít protože spadly nevhodně.
---------------
Mnoho bombiček při dopadu ani nevybouchne, protože dopadly nevhodně a čekají na příležitost našlápnutí. Některé jsou tak i navrženy a při dopadu rozhodí pouze několik drátových zachycovačů, které při doteku nohou zapálí roznětku. Myslím si, že tyto zbraně jsou zakázány a pokud ne, tak by je měli co nejrychleji zakázat. BTW...všechny zbraně by se měly zakázat a investovat do vzdělávání spoluobčanů. Takový Všudybyl to potřebuje jako sůl.

190115

02.05.2009 06:08

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

>...Havel byl vybrán těmi, co řídí tuhle hru - bylo mu nasypáno ze zahraničí, zpočátku asi všechno myslel upřímně, i tenhle projev. Ale ti vzadu mu vysvětlili, jak to ve světě chodí - a už bylo pozdě, musel se přizpůsobit.
---------------------------------
Janko, Janko. Ten bezpáteřník Havel byl vybrán už v roce 1977, jako "disident" fingované opozice režimu Charta 77. Mnoho dalších lidí s nadšením skočilo na špek a podepsalo s nadějí, že se něco změní. Ti šli od korýtek. V nejlepším případě ztrátou zaměstnání, jiní šly bručet do vězení. Havla si pěstovala tzv.tajná opozice uvnitř KSČ, jako kádrovou rezervu pro pozdější převrat. Byli to členové strany a vlády, avšak opozice pro-Sovětské skupiny jako byli Husák, Jakeš, Biľak a další. Tato tajná opozice komunistů byli v podstatě agenty organizace CFR - (Council on Foreign Relations) Rada pro zahraniční styky.

Havel byl vybrán jako náhradník na budoucí funkci prezidenta a tento titul mu byl přiklepnut v říjnu 1989 v Moskvě. Michail Chazarovič Gorbačev (alias Kohen) si vybral Havla z důvodů stejné krevní skupiny jako je on sám, což by mělo dávat záruky úspěchu pro společnou věc. Začala mediální kampaň umělců a z málo známého Havla vytvořili celebritu. Skandování při cinkání klíčkama "Havel na hrad" už dokončilo dílo zkázy pro Československo a její občany.

>Havel zkrátka jen neměl hlávku na ta různá "překlopení situace". Ani nevím, jestli tušil, kolik vrstev nad touhle planetou nám kecá do života.
------------------
Jak už to tak v politice chodí, prezident vykonává úkoly politického poradce. Mají to tak zavedeno v Americe už po celé minulé století, proč by to tedy nemělo fungovat v novém "demokratickém" režimu Československa. Jako Havlův politický poradce byl vybrán Jiří Pehe, nejen jako agent CFR, ale rovněž stejné krevní skupiny, jako Havel i Gorbačev. Jiří Pehe je také členem Bilderberg Goup a Havel se upsal u PNAC (Project for The New American Century), což je skupinka psychopatů usilujících o zavedení NWO a jedné světové vlády. Hlavní účastníci jsou: David Rockefeller, Henry Kissinger, Zbigniew Brzezinski, klan Rothschildů a ostatní nástroje sionu a neoconců infiltrovaných v různých "spřátelených" vládách, včetně vlády USA.

Tohle by ti mohlo nastínit jak probíhal minulý politický vývoj, kdo drží opratě v tyto dny a kam to všechno směřuje.

190120

02.05.2009 07:40

Projev, na který se nezapomíná

RE: To už není drama , ale tragédie.

Mirda 24.?.?.?

>Mam nekolik otazek: Na zaklade ceho vznikl komunismus (idea zrovnopravneni)? Nezaslouzily se tehdy o to vlady, ktere prosadily zakony, jez zvyhodnovaly majitele vyrobnich prostredku?
---------------------
Už jsem to tady psal několikrát, ale zopakuji. Historicky doložené společenství uplatňující principy komunismu jsou Hutterite's (čti hadorajts). Název byl přejatý od zakladatele komunity jménem Jakub Hutter a přebývali ve druhé polovině 16-tého století na území dnešní Moravy. Společenství přísně, přesto však dobrovolně dodržuje komunistické principy, jako společné vlastnictví výrobních prostředků a společné odměňování podle potřeb jednotlivců. Komunita se řídí přísnými zásadami pacifismu, tj. nesmí se zúčastnit vojenského výcviku, nesmí obléknout uniformu a vlastnit zbraň, nesmí se zúčastnit válečného konfliktu, ani na válku přispívat ve formě daní. Tímto se "Hadorajti" dostávali do rozporu se zákony státních útvarů, kde v té době momentálně přebývali. Na území Moravy vydrželi celé jedno století až do zřízení Rakousko-Uherské říše. Postupně se stěhovali po Evropě až skončili v Kanadě, kde existují do dnešních dnů se statistickým odhadem 50 tisíc členů.

Tohle byl krátký úvod jako důkaz, že komunistické principy společenského zřízení mohou v praxi úspěšně existovat. Zřejmě bude záležet jenom na lidech, jak se vzájemně dohodnou a zodpovědně podřídí vlastní společnosti k úspěšnému přežití bez vlivu na negativní účinky vnějšího světa. Z uvedeného lze usoudit, že Karel Marx nebyl otcem myšlenky komunismu. Na zakázku Rothschilda Karel Marx tyto principy použil k vypracování komunistického manifestu (1848), které později posloužily Rothschildovi k jeho experimentům přetváření lidských společenství. Jeden z prvních pokusů zavedení NWO byl bolševický převrat v Rusku, roku 1917, také známý jako VŘSR.

190126

02.05.2009 07:53

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

Mirda 24.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] smutná armáda, smutný způsob parazitující existence. [velký smích]

190128

02.05.2009 08:18

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

Hlavně že si ten Pergill dokáže udržet odstup a glac. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

>...zatímco takoví pergillové, kteří bez nějakých iluzí vědí, do čeho jdou, si zpravidla dokáží v rámci daných možností uchovat odstup a glanc.

Připadá mi to, že Pergillovi to dělá přímo potěšení pozorovat v přímém přenosu vraždění palestinských civilistů. "Hrdina" a psychopat v lidské podobě. [zmaten]

190130

02.05.2009 08:30

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Maskovaný projev/ Roby a budu nam hovorit o ludskych pravach

Mirda 24.?.?.?

Ten Roby to je sionista jak poleno. On tomu, co píše asi snad i věří? Je až neuvěřitelné, jak talmudvize dokáže vylouhovat lidský mozek. A nebo snad protokoly?

190131

02.05.2009 18:24

Světoznámý klavírní umělec prohlásil, že se do USA nevrátí

RE: Jsem hrdy na diskutujici na Zvedavci

Mirda 24.?.?.?

Vítám na dočasné návštěvě, příteli "Outofjacket". Škoda, že si sem neodskočíte častěji a jak vás znám, musíte mít k tomu pádný důvod. I já musím s potěšením konstatovat, že díky mnoha diskutérům na zdejším fóru a také editorovi, který nám to tady umožňuje to není s českým národem až tak tragické. Chápu, že probuzení se u některých jedinců už neuskuteční, což je vidět v uvedeném odkazu. Skutečně zoufalá situace číst výplody lidí, kteří se sice s funkčním mozkem narodili, ale nedokáží ho použít.

Hodně štěstí v životě a v podnikání.
Mirda

190171

02.05.2009 18:53

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

[velký smích]

190173

02.05.2009 23:39

Projev, na který se nezapomíná

RE: Vaclav Havel

Mirda 24.?.?.?

>Omamil nas svojim heslom "Pravda a laska musi zvitezit nad lzi a nenavisti" a podviedol nas.
---------
Omámil nás všechny. I já jsem mu fandil a věřil. Když byl tady v Kanadě na setkání s krajany (pokud si pamatuji r.1992), tak jsem se s ním osobně setkal. Teď by si místo podání ruky akorát zasloužil jednu z pravé a druhou z levé strany a pořádný kopanec do sedacího ústrojí. Je to grázl a zločinec.

190199

02.05.2009 23:46

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

>Jsem taky zvědav na herecké výkony Pabrouka a Tupolánka.
--------------
Já taky. Janko, co říkáš na tohle? Vondra vyhrožuje, že pokud nepodepíše ČR Lisabonskou smlouvu, tak by nás mohli z Evropské Unie i vyhodit. Není tole jedinečná příležitost, jak se vymanit z chomoutu?

>NUNTI SUNYA....? (v "abecedě" se jedná o doporučení k vývoji a formování další sluneční soustavy - včetně potenciálu a typu inteligence, která by ji měla obývat.
-----------
Tak to už je na mne moc. [mrknutí jedním okem]

190200

03.05.2009 01:49

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Marx Židovská otázka

Mirda 24.?.?.?

>....ovšem co se týče toho Spasitele,myslel jsem to i v té rovině, že sice Izrael mají, ale je na ně naštván celý svět...
-------------
To je právě ta ideologie sionismu. Tím také vymývají lidem mozek. Těm lidem, kteří čekají na spasitele a tvrdí, že na základě přislíbení Bohem, jim ta země nepatří, jedině tehdy, až příjde spasitel (mesiáš). Názor ostatních je nezajímá a k jeho usměrněni a nebo omezení mají agenturu Mossad. Ta už má vyzkoušené metody, jak se zbavit nepohodlných lidí.

190205

03.05.2009 01:51

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

Klobouk dolů, Méďo. [mrknutí jedním okem]

190206

03.05.2009 02:25

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

>Výborný článek. Konečně vím, komu slouží Světová zdravotnická organizace (WHO), nebo spíš Světová organizace pro genocidu?
-------
Proto byla zřízena. 27. dubna byla podána soudní žaloba na šéfovou Světové zdravotnické organizace (WHO), Dr.Margaret Chan. Tato žaloba má kriminální podtext konspirace k provedení genocidy lidské populace. Tak jak jste uvedl níže:

>Pomalu začínám věřit těm konspirativním teoriím o genocidě afričanů očkováním pod záštitou WHO.
-------
Jenom bych to doplnil. Očkování virem HIV/AIDS. I tohle už je potvrzeno.
>Tuto organizaci si s klidem můžu zařadit k organizacím typu CFR, TC, Bilderberg.
-------
Už je tam delší dobu. Od jejího založení.
>Jsem zvědav, jak dlouho ještě bude odolávat těmto tlakům OSN.
-------
OSN bylo založeno za účelem pozdějšího vytvoření jedné světové vlády (NWO). Dokumenty zákonů k převzetí moci jsou už připraveny a stačí mimořádná událost s katastrofálními následky a OSN přebírá funkci jedné světové vlády. Zatím se jim to nepodařilo.

Něco z historie jak to vypadalo v roce 1976?
(1,5 min.video v angličtině), kde lze jasně rozpoznat, že se jedná pouze o kšeft a reklamu. Prasečí chřipka nevzniká v přírodě jen tak sama od sebe (mutací), ale v biologické laboratoři jako zbraň hromadného ničení. Agentura "Koubek" se doposud nevyjádřila, zda vakcína proti chřipce, která má být vyvinutá firmou Baxter, bude záměrně použita k drastickému snížení lidské populace, jak se to již stalo v případě pandemie španělské chřipky v roce 1918. Statistiky udávají počet tehdejších úmrtí ve výši 21 milionů, což do počtu úmrtí převyšuje všechny oběti první světové války. Je také nutné podotknout, že se vyskytlo více úmrtí u vakcinovaných osob, než úmrtí na chřipku.

Firma Baxter dostala od US vlády zakázku na vyvinutí vakcíny proti prasečí chřipce, přestože bylo prokázáno, že předchozí skandál s kontaminací vakcíny ptačí chřipky nebylo jenom jakési nedopatření porušením bezpečnostních předpisů, jak se nás snaží přesvědčit agentura "Koubek". V článku se rovněž píše, že se ve Velké Británii hledají způsoby a záminka, jak zavést povinné očkování všech občanů.

190208

03.05.2009 02:50

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

Mirda 24.?.?.?

Ron Paul je hrdina, diplomat a génius naší doby. Jenom mám obavy, aby ho nezabili. To bych okamžitě navrhoval výměnu za Všudybyla. Rona si necháme a ať si dělají se Všudybylem co chtějí. [velký smích] A kdyby to bylo málo, tak přihodím Pergilla, Pražáka, Van Gulda a Vanguarda. Stejně tady jen zavazí a zbytečně překážejí. [chechtot] [chechtot]

190210

03.05.2009 17:45

Projev, na který se nezapomíná

RE: To už není drama , ale tragédie.

Mirda 24.?.?.?

>Vy jste, pane Mirdo, vyjmul ze vsech mych otazek prvni dve a zbyvajici jste ponechal tak, jako kdyby tou Vasi odpovedi nestaly za povsimnuti.
------------------------
Tak to tedy pardón. Omlouvám se. [chechtot] Mojím příspěvkem jsem jenom chtěl naznačit, že jsme jako lidstvo nevědomky Rothschildům posloužili jako pokusní králíci (lidská mraveniště)a to po celé generace. Ostatní dotazy jsem považoval spíše jako vaše úvahy, které nepotřebují žádné větší zamyšlení, natož odpověď. No budiž, vrhněme se na to.

>Nezaslouzily se tehdy o to vlady, ktere prosadily zakony, jez zvyhodnovaly majitele vyrobnich prostredku?
--------------
Nic se neděje náhodou a vlády jsou jen dosazené loutky.
>Nezaslouzila se pak nenasytnost majitelu vyrobnich prostredku, kteri meli moznost svym zamestnancum ubirat a ubirat a ubirat o to, ze se zajem o zrovnopravneni mezi zamestnanci ujal?
---------------
Chamtivovist je přirozená vlastost většiny lidí (mít se dobře), ale jenom psychopat si neuvědomí základní lidské morální zásady, protože žádné nemá. Princip odměňování v kapitalistickém zřízení je: "Já uspokojím potřeby šéfa (majitele) a on recipročně uspokojí potřeby moje". Tato zásada ovšem platí pouze v malé firmě, kde je spolupráce šéf-zaměstnanec viditelná. Korporace nemohou nikdy fungovat spravedlivě. Tam totiž platí zákony džungle.

>Nevypada dnesni situace podobne? - Ano vypadá.
>Myslite, ze kdyz politici a media budou neustale pripominat minule nedostatky komunisticke strany, nebo dokonce se podari ji zakazat, ze vymyti touhu davu o spravedlnost, zrovnopravneni, zlidsteni? - Já to vidím spíše tak, že čím víc nadává na minulý režim, tím více upozorňuje ostatní, že s tím nemel nic společného. Ačkoliv pravý opak je pravdou.
>Nevim, nevim. Mam neblahe tuseni, ze se diky Havlum, Topolankum a vsech tech, kteri od "sametovky" zem ridili, vracime primo do naruce usporadani, ktere nakonec nebude tesit nikoho.
------
Jsou to dobře placené figurky NWO a za prachy zaprodali vlastní národ a svoje svědomí.

190232

03.05.2009 18:24

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: K smichu

Mirda 24.?.?.?

>Kdyz si vzpomenu na vsechny ty odhalene hoaxy, predpovedi americkeho hladomoru, obcanskych valek, vyjimecnych stavu, teroristickych utoku a dalsi kraviny z tohoto webu, tak se musim smat.
------
A co takhle navrhnout nějakou spolupráci? Už dlouho jsem čekal na někoho s dlouhým krkem, který vyčuhuje ze stáda a má přehled. Pořádně se rozhlédni ty pozorovatelno a pak nám tady o tom poreferuj. Semeráde, ale buď opatrnej. To drbání za ušima může být vlk v beránčím rouše. [chechtot] [chechtot]

190235

03.05.2009 18:36

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Tohle je zajimave.

Mirda 24.?.?.?

Zajímavý a poučný. Četl jsem to už tehdy, jak to zde postoval René. Takových těch "zaručených", "osvědčených" a "vyzkoušených" způsobů vedoucích k úplnému vyléčení je více a tak nezbývá, než pokračovat v sebevzdělávání a hlavně používat selský rozum. Informace v článku má v sobě hodně logických objasnění a proto nezavrhuji. Nic se tím nepokazí, ale hlavně to není reklama na pilulky "kup si od nás".
BTW: René díky za upozornění.

190236

03.05.2009 18:50

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

>Nunti Sunya - svrchovaná jednota [mrknutí jedním okem] ANU - už jednou proti němu povstal An-Zu a tak je dost možné, že i dnes jsou jeho dny u konce. Už dlouho o sobě nedává vědět.
-----
Ba naopak. Jsme spolu (s ANU) v kontaktu. Byli jsme všichni na zábavě (Haevy Metal) a An-Zu se nadrogoval a začal ošahávat ANU-ho manželku. Štípal ji do zadnice a proto se pohádali. Ale nic se v podstatě neděje. Všichni jsme se tomu smáli. Napíšu mu, aby navázal opětný kontakt na Nescio Nomen.

190240

03.05.2009 19:13

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Maskovaný projev/ Roby a budu nam hovorit o ludskych pravach

Mirda 24.?.?.?

Máš právo na vlastní názor, přestože s tím nesouhlasím. Tvoje chyba je v tom, že ty se soustředíš na následky a příčiny nevidíš a nebo nechceš vidět a nebo ses o to nikdy nezajímal. S něčím souhlasit lze, ale zase jsou to pouze principy, nikoliv realita. Mrkni se dole na hlavní stránce Zvědavce na citát Vladimíra Jabotinského a tohle by ti snad mohlo odpovědět na tvoje úvahy, proč Hitler začal válku. Cituji:
Nejlepší důkaz je doba Hitlera. Jeho politika způsobila válku a desítky miliónů lidských životů. Po válce se Německo otevřelo a bylo vzorovou zemí.

Proč jsem na tebe reagoval výšše? Udělej si jasno, co David Duke vlastně říká a potom nebudeš kopírovat propagandu mainstreamu. Byla to od tebe opravdu ubohá podpásovka. Na rozdíl od tebe, David neháže všechny židy do jednoho pytle. On rozlišuje a poukazuje pouze na židovský extrémismus, ale současně neopomene zmínit extrémismus islámský. Nikde ve svých projevech nenapadá židy. Viďíš v tom rozdíl?

190243

03.05.2009 19:23

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

>...hmm, štípání v zadnici je asi v programu...
---------
Je, ale stále ještě podle zastaralého způsobu. Tj. muž-žena, nikoliv muž-muž podle politické korektnosti. Jinak tam nejdu.
Až teď jsem si všiml, že mám v hořejším příspěvku překlep. Má být "Heavy Metal".

190244

03.05.2009 19:30

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: K smichu

Mirda 24.?.?.?

Další takový, který se sem neustále vrací a nedokáže potlačit hněv a nenávistné pocity nad postupnou ztrátou své bubliny iluzí. Vezme to ještě hodně času a nenávisti, než si takové střevo uvědomí, že PRAVDA OSVOBOZUJE.

190245

03.05.2009 19:49

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Ten Megaloman to moc dobře ví, ale on sám sebe utišuje, že to je jenom takové "kouzlo" přírody. On si nechce připustit, že v pozadí může být záměr vyhubit značnou část populace a ještě přitom vydělat obrovské peníze. Pravda někdy bolí.

190246

03.05.2009 20:54

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Je docela možné, že Megaloman pracuje jako úředníček farmaceutického průmyslu a už si mne ruce, kolik taková chřipka hodí. Proto to zde v diskuzi svádí na přírodu. Takových tu už bylo s obhajováním geneticky modifikovaného hnoje (GM potravin), který nás taky jednou zničí.

190248

04.05.2009 01:26

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>...Jestlize dojde k masove redukci obyvatelstva na globalni urovni....
-----------
René, psychopaty nepřesvědčíš. Jednou si usmyslí, že chtějí zavést NWO a jednu světovou vládu, tak půjdou bezohledně za svým cílem, i kdyby to znamenalo drastickou redukci lidské populace. A to je samozřejmě v plánu. Oni nás jako lidi nevidí, ani tolik z nás nepotřebují. Kdo by také potřeboval sdělit světu své "proroctví"? Už to zde napsal kozoroh o několik příspěvků výše. Georgia Gide Stones, čtyři žulové desky s vytesaným nápisem, jako poselství pro budoucí generace. Jedna deska je umístěna horizontálně nahoře, jako stříška. Náklady na tuto stavbu si dovolím odhadnout na několik stovek tisíc dolarů. To už nevypadá jako vtip, ať se mohou konspirátoři o čem bavit, ale je to sdělení pro budoucí generace. 500 milionů lidí je jejich odhad pro udržení životaschopnosti planety, což znamená, že 95 procent ostatních lidí už překáží. Nechci zacházet příliš do podrobností, přestože mám na toto téma mnohem více informací. Alespoň heslovitě. Jedna z metod je viro-bakteriologická válka. Otrava pitné vody. Geneticky modifikované potraviny a v neposlední řadě i hladomor. Všechno už souběžně probíhá, včetně toho hladomoru v některých afrických zemích.

190262

04.05.2009 04:17

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: pozrite si toto, oplati sa.

Mirda 24.?.?.?

>uplne nahodou (hoci na nahody neverim) som na to narazil. skutocne to stoji za to. hlavne si treba pozriet vsetkych 10 casti.
-----
Jaká náhodička (sice na náhody taky nevěřím). Už jsem to dříve viděl a všech jedenáct částí, ale nikoliv s českými titulky. To tam tehdy ještě nebylo. A tak vřelé díky - www.paprsky1.de a také vám, pan google, že jste na to náhodou narazil. Skvost se musí zopakovat: Andreas Claus. Tak mne napadá...Při sledování přednášky jsem si vzpomněl na Stana (pokud tohle čte), tak jak to vlastně bylo, Stane? Vymknulo se jim to z rukou? Já doufám, že se jim to teprve vymkne a už to neudrží.

190269

04.05.2009 05:03

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>S léky sice do styku přijdu...
------
I já jsem na práškách, ale nebudeme si tady přece popisovat svoje neduhy. Klidně mne říkej smirek. To je moje jméno. Megáči, ty asi nečteš přikládané odkazy, jinak bys nepsal to, co píšeš? Neber to na lehkou váhu. Začíná přituhovat. Dole v reakci na Reného jsi napsal:
A plánovaná výroba nových virů s předem danými vlastnostmi? To je dneska stále ještě spíše sci-fi. Za dalších 10-20 let dejme tomu.
Asi budeš hodně překvapen? Ta sci-fi se už provozuje od padesátých let minulého století. V přísně střežených a přísně tajných laboratořích v New Orleans a kupodivu, výsledky pravidelně testovány v Číně na tzv.politických vězních, financováno CIA. Mám to někde na videu, ale ty na konspiračky stejně nevěříš, proto to nebudu hledat. A co takhle vir AIDS? Taky náhodička přírody? Mám podrobnou dokumentaci, kde a kdo na tom pracoval a pak to vyzkoušeli v Africe. Ale ty na konspiračky stajně nevěříš a odkazy nečteš, hledat to nebudu. No vidíš, jak jsme si tady pokecali. Když o něčem nevíš, tak to ještě neznamená, že to neexistuje.

190273

04.05.2009 05:24

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

No vida, málem jsem zapomněl. Vidíš Vojto, tady je důkaz, že tady jenom provokuješ. Hestroy si dal tu práci, aby ti v reakci na tvůj dotaz ukázal Pražákovy a Pergillovy nenávistné (doslova vražedné) příspěvky adresované na Palestince a ty, místo toho abys to uznal a omluvil se, tak jsi se už neozval. Zdrhnul jsi zbaběle z diskuze. Nediv se, že se potom setkáš s urážkami...vlastně chtěl jsem napsat s diagnózou pana googla. Snad bude skutečně lepší na tebe nereagovat? Přestaň si tady hrát na inteligenta. Nemáš na to. Jsi obyčejný psychopat. A tohle je taky jenom diagnóza.

190277

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 1

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 783 046