Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.02.2009 00:12

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

RE: Neni terorista jako terorista.

Mirda 24.?.?.?

Pravda se pomalu, ale jistě dostává na povrch. Ale tady se jedná o tajné operace CIA, kdy Louis Posada pracoval pro CIA jako agent proti kubánskému režimu. Proto dostal zaručenou imunitu.
Dovedeš si René představit to divadlo, kdyby ho Spojené státy vydaly a Posada by při výslechu ve Venezuele začal vypovídat a všechny ty prasárny by vyšly najevo? Kolik bylo provedeno neúspěšných atentátů na Fidela? Kolik bylo neúspéšných pokusů o svržení režimu? Jak je vidět, tak historie se opakuje. Teroristická skupina v Bílém domě, včetně amerického kongresu provozuje stejné kousky v jiných částech země. Kdo je na řadě? Pakistán? Irán? Sýrie? Potom Rusko? Musíme už jenom doufat, že jich ta ekonomická krize přidusí a přinutí ke změně zahraniční politiky.

183374

09.02.2009 02:12

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Mirda 24.?.?.?

>...Já to s nima myslím opravdu pěkně a po přečtení následujícího článku, nehádám pro chazary moc příznivej vývoj.
--------
Konečně! A máme jednu věc z krku. RADAR NEBUDE(!)
A co až si teprve přečtou Pergillský tady tohle (níže), tak už ani ty bobky neudrží a celou diskuzi nám zde zaneřádí. Článek mi přišel poštou, datovaný dnešního dne. Odkaz nemám a překlad - pokud bude zájem - pěipravím na požádání (je to jenom výňatek).

Taking a page from our Founders, the Delegates will convene in Philadelphia across from Independence Hall for a period of several weeks to begin the tasks of organizing to resist tyranny and imposing, once again, the yoke of law on what they see as a servant government.

A series of promotional meetings is currently being held across the nation to advance interest in the initiative and to expose potential donors to the important cause in defense of Liberty and the Constitution.

During his interview with NewsWithViews.com, Schulz said, “In light of the money clauses of the constitution the Federal Reserve System is unconstitutional.”

“We, the people have not authorized the government to give or lend public money or credit to private corporations for definitively private purposes. The Treasury and Fed bailouts are
unconstitutional,” said Schulz.

“We, the people have not authorized the government to create a North American union that would, for all intents and purposes, erase our northern and southern borders. The development of a North American Union is unconstitutional,” he added.

According to Schulz, the purpose of the Congress is to assemble representatives of the People of every state to discuss and debate not only the litany of violations the Constitution now being endured by the People, but to develop and commit to a practicable course of action to set straight errant public servants, restore the Rule of Law and reclaim the Blessings of Liberty once more for our Republic and American children.

Here are the highlights as provided by the group:.....

Doplním příště. Tohle je jako nazavolanou. Doufejme, že se to podaří a máme tady nový světový pořádek pod naší (celospolečenskou) kontrolou. Zrušení FED-u, Severoamerická Unie se nekoná, navrácení zodpovědnosti kongresu, navrácení svobod, práva a zákona zpět americkým občanům, dodržování ústavy Spojených států. Omlouvám se současně za porušení pravidel diskuze. Jsem OT, ale tohle nejde uržet, tohle musí ven(!).
[smích]

183380

09.02.2009 03:10

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

A ze které hrušky jsi spadl ty? Prý Kanaďan [chechtot] [chechtot] Děláš nám tady jenom ostudu. Kde jsi tohle vyčetl?:

>Hamas je mezinarodne uznanou teroristickou organizaci a ne zadnou vladou.
--------------
Znáš motto Mossadu? "Klamem a lstí vedeme války". Ovládnutím opozice, ovládneš většinovou společnost. Čti pozorně, abys tady příště nepsal takové bludy. Hamas byl vytvořen a dlouhodobě financován Mossadem. Peníze byly věnovány na výstavbu nemocnic, škol a infrastruktury. Tímto si získali většinu Palestinců a málem se jim podařilo šlohnout většinu území nepozorovaně. Jenomže...všichni členové Hamasu nebyly zaprodanci, jako je vláda ČR, tak se politická strategie Hamasu postupně změnila na pro-Palestinskou. Vznikla nová organizace Fatah, která je financována Mossadem a CIA současně. Tohle by ti mohlo dát odpověď na tohle:

>...Behem operace Lite olovo povrazdili bez soudu stovky policistu a ozbrojenych sil Fatah, ktere jsou oficialni ozbrojene sily Palestinske enklavy bez soudu s oduvodnenim, ze jsou zradci.
-------------
Tak ano...pokud se zjistilo, že Fatah je infiltrována agenty Mossadu, tak co s nima? Nevím, zda-li se to událo tak, jak tvrdíš ty, ale já si myslím, že zrádci si kulku zaslouží? V každé společnosti(!) Tady to máš teď černé na bílém...Kanaďane! [velký smích]

183384

09.02.2009 07:17

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: hanba nám

Mirda 24.?.?.?

Vím, je to blábol, ale co, stejně si troufám říci, že SVĚT PATŘÍ NÁM. Nezapomeňte, jste každý Bohem, ne proto, abyste rozhodovali o jiných, ale pomáhali jim.
-----------------
Člověče Ibrahime, tohle jste napsal nádherně a není to žádný blábol. Ano, svět patří nám...,ale také zvířatům, rybám a rostlinám a také jiným živočichům a hmyzu. Pro všechny je tady dostatek místa...ano pro všechny a ještě dlouho bude. A tak ještě jednou: "Svět patří nám". A teď běžte k oknu, otevřte ho a zakřičte pěkně z plných plic: "Svět patří nám". A nebo ještě lépe: "Mám pekelnou zlost a už mám toho dost" (v odkazu je pětiminutové video a nutno sledovat až do konce). Pro ty z vás, kdo doposud nezvládli angličtinu, nabízím stručný a krátký překlad.

Nikomu snad nemusím říkat, že je zle. Každý to ví. Máme tady depresi. Lidi jsou bez práce a nebo mají strach, že o práci příjdou. Dolar má dnes hodnotu pěti centů a banky zavírají dveře. Majitelé obchodů mají pod puletem připravenou zbraň a raubíři zdivočele pobíhají po ulicích. Nikde nikdo neví, co stím dělat a konec v nedohlednu.

Víme, že vzduch se už nedá dýchat a jídlo se nedá jíst. Při sledování televize nám reportér oznámí, že dnes se stalo patnáct vražd a 63 násilných zločinů, jakoby to takhle mělo být? Víme, že je zle...hůře, než zle, je to přímo blázinec. Všude je blázinec, proto nikam nejdeme. Sedíme doma a svět kolem nás se pomalu zmenšuje. Stále opakujeme: "Alespoň nás nechte napokoji v našich obyvácích. Stačí mi jen opékač topinek, televize a moje radiální pneumatiky...Nic nebudu namítat, jen když mi dáte pokoj".

Ale já tě nenechám napokoji. Chci, ať máš vztek! Nikoho nenavádím k bouřlivým protestním demonstracím...ani ti neříkám: "Napiš svému kongresmanovi", ani nevím, co ti říct, co máš napsat. Sám nevím, co dělat proti depresi, inflaci, proti Rusům a s kriminalitou v ulicích? Jediné, co vím, že musíš dostat vztek! Musíš říct: "Zatraceně...jsem přece člověk a můj život má hodnotu"! Tedy, chci abys vstal...chci abyste všichni vstali ze svých křesel. Chci, abyste se zvedli a šli k oknu. Otevři ho, vystrč hlavu a zakřič:
"Mám pekelnou zlost a už mám toho dost"(!)

183387

09.02.2009 07:58

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

>...Oficialne organizaci Hamas povazuji Evropská unie, Kanada, Australie a Spojene staty za extremistickou teroristickou organizaci a jeji utoky proti izraelským civilistum a jeji porusovani lidskych prav kritizuji a odsuzuji OSN, Amnesty International a Human Rights Watch.
----------
Zapomněl jsi ještě na Gordon Brown, Nicolas Sarkozy, Angela Merkelová, Šimon Perez, Ehud Olmert, Tzipi Livni, náš černý kníže na bílém koni Karel Schwarzenberg, Mirek Topolánek a Vlasta Parkanová. Tak to už je pěkná hromada lidí, kteří si myslí, že Hamas je teroristická organizace. Jo, a nějaký "Kanaďan" tady v diskuzi.

Víš kemo/mikine, jakmile NÁM tady začneš předhazovat odkazy z TV Nova, tak sis v podstatě odkryl karty. Ani Pergill, sio-Sid a Vojta49 tohle nedělá. [chechtot] [chechtot] Musíš ještě dosti dohánět a s tebou zatím ani nemá význam diskutovat. Je to ztráta času. Abych tě nenechal v nevědomosti - kdo jsme to MY a NÁM. To jsem přece já a ty. [velký smích]

183391

09.02.2009 08:32

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>Nobody je zdejší diskutér pane Mirdo.
--------
Nová tvář v diskuzích? Všiml jsem si toho později, až když jsem pokračoval ve čtení příspěvků.
>Mně již vše napověděly události, které se odehrály v minulosti. Proto už dávno vím, jak se bude odehrávat i blízká budoucnost.
--------
Ano, jede to přesně podle učebnice, do které se nesmí nahlédnout. Nezapomínejme však na přírodní zákony "akce-reakce" a nemohu vynechat ani tu přirozenou lidskou vlastnost, kterou je lenost a strach. I tohle byly v historii motivace, ale více méně překážky k vytvoření NWO. Už dvakrát jsme tomu unikly.

Osobně nemohu objektivně posoudit zákulisní politické tahy doma v ČR. Z povzdálí to není tak moc vidět. Líbí se mi ta petice a ten nátlak na Klause, ale jak jste již napsala. Opatrnosti nikdy nezbývá a když chceš s vlky žíti, musíš s nimi výti.

183393

09.02.2009 13:30

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Díky. Stači jedno slovo a nebo odkaz a je jasné, kdo tady jenom plácá.

183401

09.02.2009 13:52

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

Mirda 24.?.?.?

>Pane Nasredine, to nebyl šťastný příklad.
-------------
Spíše naopak, Jindro. Pasuje to. Kdyby němečtí civilisté po dobytí Polska tam začali stavět osady a začali se k Polákům chovat hulvátsky, stavěli tam betonové zdi a vytvořili by z Polska jeden veliký koncentrák, tak můžeme porovnávat. Jinak kdyby chtěli střílet z ghetta na německé civilisty, tak platí to, co napsal Nasredin. Ty rachejtle by musely létat až na německé území.

P.S, máš tam překlep. Správně má být Izrahell. [mrknutí jedním okem]

183404

09.02.2009 16:00

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Musím vás trochu opravit, na té fotografii skutečně je 3,5"
>mechanika.
---------
Díky za doplnění. Je to docela možné a tak nevylučuji. Pozorováním toho uvedeného obrázku na Wiki jsem si říkal, že tři a půlka by vyšla rozměrově do skříňky vertikálně a navíc by o tom byla i zmíňka v textu. Budiž...o nic se nakonec nejedná. Jako z udělání mám jednu kompletní IBM 286 ještě doma [chechtot]. Možná i plně funkční? Mám na tom nějaké věci, které jsem chtěl archivovat, ale nikdy jsem se k tomu nedostal. Tak to zatím archivuji na tom originálním 5 1/4" floppy a krámy držím na půdě. Dále mám na tom vypracované (program a hardware) použití 286 pro bezpečnostní zabezpečení domu, včetně různých jiných srandiček, jako časově řízené zapínání světel, hlídání a udržování teploty v baráku atd. To všechno odnes čas.

V práci jsem kdysi používal i Apple IIC (pokud si pamatuji). Nevím to určitě, ale mám dojem, že Macintosh se objevil podstatně později. Myslím si, že Mac přišel až po Apple IIE a to muselo být mnohem později než 1984. Mohu se však mýlit.

>P.S. Já jsem si v té době užíval s Didaktikem, to byly krásné časy!
-------
Dělal jsem v Unisys na main-frame systems, tak jsem s tou IT technologií vyrůstal. Pamatuji si ještě i korálkovou paměťovou desku z feritových jáder a jedinný možný záznam byl na kotoučový pásek. Právě jsme začínali s - na tehdejší dobu nejnovější - technologií a to s pevnou diskovou, ale vyjímatelnou a měnitelnou pamětí. Už si nepamatuji, kolik to mělo kB, ale pamatuji si, že "Disk Drive" byl velikosti kuchyňskýho sporáku. [velký smích] To je, co?

183411

A teď už jenom očekávám, že tady někdo přihodí názor, že si pan Stwora vede i Nezvědavce, jako svou vlastní opozici [chechtot] .
Dělají to přece všichni [velký smích] . Tohle jsme tady na Zvědavci už probírali vícekrát a zdá se, že Ibrahim je tady nový a propadl propagandě? René to uvedl na správnou kolej a pod to se i já podepisuji. Nebo snad bude lepší se zeptat editora, ať se k tomu sám vyjádří a napíše, že to není pravda? [velký smích]

183420

10.02.2009 18:10

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Rěknu ti upřímně, nechtěl jsem už na tebe reagovat, ale je mi tě líto, tak poslouchej. Když čerpáš své informace z filtrovaných zdrojů a zanášíš sem mainstream jako fakta, tak se potom nediv nad reakcemi jiných - více informovaných - lidí. Tohle je z tvojeho předchozího příspěvku:

>Mohu VAM samozrejme uvest stejne zpravy z dalsich medii. Ostatne to co uvedla Nova je zprava Reuters...
--------
Tady jsi posolil už přesolenou polévku. Asi nevíš, kdo vlastní Reuters? Já vím, ty na konspiračky nevěříš, proto tě to ani nezajímá. Tak já ti to napíšu. Někdy v počátcích dvacátého století Rothschild v Anglii opět provedl bankoví podvod a na účet daňových poplatníků se napakoval. Tehdy o tom v Reuters napsali rozsáhlou reportáž přibližně v tomto znění: "Je zajímavé, že zase ti stejní židé okradou své spoluobčany. To musí být ten jejich židovský skobový nos, který jim pokaždé vyčenichá, kde ta zlatá husa snáší zlaté vejce". Tehdy se Rothschild s Reuters soudil, ale kupodivu, přes jeho majetky a známosti, soudní spor prohrál. Nejen to, ale zaplatil naopak značnou finanční částku Reuters v protižalobě. Co následovalo? Aby Rothschild zamezil podobnému šíření "nevhodných" informací, jednoduše Reuters koupil. Tak tady to máš...komu tedy věřit?
Neříkám, že Reuters přímo lže, ale mají to zaručeně pěkně přefiltrované. Další:

>...Jednoznacne tady placa pan Sxq. Vubec nevi o cem je rec a dava sem odkazy na to jak se Svet stavi k poslednimu konfliktu vyvolanem Palestinci.
---------------------
Vždyť je na toto téma článek a samotná diskuze. [chechtot] Sxq jenom doplnil info a potvrdil tím, že tady mlžíš. Buď úmyslně a nebo z nevědomosti...to nevím.

>...Jednoznacne civilizovany svet uznava pravo Izraele na obranu.
------
Máš klapky na očích. Jak se k tomu staví "Svět", na tohle jednoznačně a neoddiskutovatelně už odpověděl odkaz, který tady dal Sxq. Je však nutné rozlišovat. Izrael a sionistická vláda Izraele není jedno a to samé. Také si uvědom, že ten kdo se zastává zločinu, sám je zločinec.

>...O tom, ze Hamas neni zadna vlada uz jsem psal vyse. Je to extremni teroristicka organizace, ktera si nasilim vynutila pri volbach vice nez polovinu kresel v parlamentu neexistujiciho statu....Hamas si ovsem dobre uvedomuje komu je pes verny. Tomu, kdo mu da nazrat.
-----------------
Palestina je legitimní společenské zřízení, původně součástí Ottomanského impéria. Jejich tisíciletá historie jim dává právo na jejich území. Zdrbala to Velká Británie, že si Palestinu po první světové válce přivlastnila jako jejich kolonii. Založení státu Izrael však už v této době měli v plánu, tak proto Palestina nebyla nikdy uznána, jako samostatný stát. Důkazem nám může být Balfourská deklarace z roku 1917, což bylo ještě před koncem WWI. Aby bylo mezi námi jasno - Palestinci tam jsou doma. Palestinci ani nemají vlastní armádu, naroz...

Automaticky kráceno

183472

10.02.2009 18:15

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Aby bylo mezi námi jasno - Palestinci tam jsou doma. Palestinci ani nemají vlastní armádu, narozdíl od IDF, která se považuje za třetí (možná druhou?) nejlépe vyzbrojenou armádu ve světě. Jediné řešení vidím v úplném odzbrojení Izraele a trvalý zákaz vlastnit zbraně, dokud se naše planeta ještě pohybuje po své oběžné dráze.

Ještě k tomu "MY" a "NÁM". Ty jsi Kanaďan, ale i já jsem Kanaďan. Oba oba jsme Kanaďané ("MY"). Ale když ty tady začneš plácat nesmysly - znáš to - lidi přestanou rozlišovat. Řeknou si...no samozřejmě, ti Kanďané! A jak tady potom já vypadám? [chechtot] [chechtot]

183473

11.02.2009 13:04

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

Pozor(!) Varování...
Nezkoušejte googlovat info o Tzipora Menache. Kliknutím na odkazy v googlu lze chytit vir do vašeho počítače s trojským koněm. Údajně tento vir pošle info z vašeho počítače jinam. Něco podobného se dělo v kibernetové válce na internetu již dříve. Tento kousek se prý objevil na odvedení pozornosti genocidy v Pasmu Gaza a současně získat informace vašich zájmů surfování na netu. Více na Rense.com Odkaz je v angličtině a nezpomeňte si přečíst celý článek.

183517

11.02.2009 13:23

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

Oprava: Kibernetová válka...správné má být: Kybernetová válka. Nejsem si jistý, ale takhle to vypadá lépe. Původ slova je: "cyberwar"...takže to necháme s tvrdým.

183518

11.02.2009 13:54

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Talmudistán namiesto Izrahell

Mirda 24.?.?.?

>Nova Chazarie snad bude vystiznejsi.
>http://www.wzo.org.il/en/resources/view.asp?id=140
-------------
Vodníku, z uvedeného odkazu vyplývá, že Chazarská říše byla ve skutečnosti "Pohádková země". Chazarům tedy vděčíme za naši slovanskou kulturu a veškerý vývojový pokrok v Evropě. No, to jsou mi věci(!) Připadá mi to, že někdo se tady chlubí, ale to nemyslím tebe, vodníku. Co jsem já osobně vyčetl o historii Chazárie, tak bych si ji dovolil přorovnat k dnešnímu Izraeli. Tento odkaz je už blíže k realitě:
http://jewishcrimenetwork.com/tag/bush/

183520

11.02.2009 15:01

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Tady k tomu už není co dodat. To nemá chybu, ale přesto bych se rád vyjádřil. My, jako lidstvo, my jsme jeden veliký organismus. Něco jako obrovské soustrojí a nebo počítač. Všechno musí do sebe zapadat a všechno na sobě zavisí tak, jak to příroda vyžaduje. Někdo tomu říká Bůh, jiný tomu říká příroda, ale jsme jako jeden funkční celek. Jeden potřebujeme druhého. A teď si představme, že jedna malá součástka se v tom obrovském soustrojí a nebo v tom počítači porouchá. Začne v tom haprovat a skřípat, až se stroj zastaví. Chceme-li ten stroj znovu rozběhnout, tak musíme najít ten zádrhel, vyměnit vadnou součástku a jede se dál ku prospěchu všech...ku prospěchu celé naší společnosti.

Za "zádrhel" ať si každý dosadí, co uzná za vhodné. Každý z nás jsme jinak "vyškoleni" k rozpoznání závady...každý z nás upřednostňujeme jiné hodnoty a máme v životě jiné požadavky. Jenom si musíme uvědomit, že jsme jeden celek a někdy zájmy jednotlivce se musí přizpůsobit zájmům nás všech. A opět, za "zájmy" ať si každý dosadí to, co uzná za vhodné. Teď už stačí najít opravářskou příručku s názvem "Morální zásady" a začít opravovat. [mrknutí jedním okem]

183523

11.02.2009 15:18

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Datle, v Lebanonu IDF zavraždila čtyři pozorovatele OSN. Jeden z nich byl Kanaďan. Údajně to mělo být nedopatření, jak to později objasnil Ehud Olmert. Prý to byl omyl, ale pozorovatelé na sebe telefonicky upozorňovali už předem a mnohokrát. Ten "ksiphias", na kterého reaguješ, je placený provokatér. Možná ho někdy dloubne svědomí, protože to kolikrát tak zamotá, že mu člověk nerozumí. Tady jsou podrobnosti ohledně těch novinářů. Je to ve druhé polovině článku.

183525

11.02.2009 15:46

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Mirda 24.?.?.?

Pergille, běž se vydovádět na "Eurabia.cz", tam najdeš uplatnění. Už tady otravuješ vzduch dost dlouho, ale tohle zřejmě máš jako součást své pracovní náplně? Odvádět pozornost od skutečných problémů. Běž se vycpat a táhni jinam.

183529

11.02.2009 16:21

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

RE: Neni terorista jako terorista.

Mirda 24.?.?.?

>...Krasny priklad k jakym komlikacim vede statni podpora terorismu v budoucnu. Stalo to vubec za vysledny efekt?
------------------------
A teď si představ, že tohle se děje už celé dvacáté století až do současnosti. Každá US ambasáda se hemží agenty CIA a každý, kdo pracuje v diplomatických službách je jejich "spolupracovník", ať už chce a nebo ne. Je to součást jejich pracovní náplně. Jistě si pamatuješ na příklad Vlerie Palmer? Manželka diplomata - agentka CIA. Pokud si pamatuji, tak v roce 1978 (79?) zatkli Iránci patnáct "pracovníků" americké ambasády. Že by jen tak pro nic za nic? Všichni z nich byli namočeni do špionážních záležitostí s úkolem svrhnout vládu v Iránu. Stejné se děje nyní. Agenti CIA rozvracejí režim zevnitř. Agitují místní lidi ke svržení režimu. To samé v roce 2002 ve Venezueli, když jim Hugo Chavez odmítl předat přírodní bohatství země tak, jako to udělal Boris Jelcyn v devadesátých létech v Rusku. Ještě pár slov tady k tomu:

>Kuba stale existuje nezavisle od prani politickych elit v USA.
----------
Jak je vidět, tak se jim to někdy nepovede [chechtot] . Jistě víš, že i revoluce na Kubě byla organizována a finančně podporována z USA? Batista nebyl ochoten "spolupracovat", tak si tam nasadili Fidela. No a je tam pořád. Omyl...teď to vede jeho brácha. [velký smích]

183532

11.02.2009 18:05

USA a Rusko si vzájemně vyhrožují vojenskými základnami v Gruzii a v Abcházii

RE: Gruzijci nehrajou dobreho pokra

Mirda 24.?.?.?

>...A propo, myslíte, že Rusové nenávidí český národ proto, že prohrál boj s rakovinou, která dnes ničí Gruzii? Nejspíš nás jen litují.....
-----------
Rozhodně. Putin velice dobře zná pravidla hry na světové šachovnici. To už předvedl na Minichovské mírové konferenci v roce 2006, kde odvážně poukázal na cíle neokonců vedoucí ke světové hegemonii, jinými slovy - k nastolení NWO a jedné světové vlády.

Když se pozorně podíváme na nitky vedoucí do Goldman-Sachs, jedné z poboček Federal Reserve Bank, tak nelze přehlédnout další "vyvolené" agenty mimo zmiňovaného George Sorose a těmi jsou Michail Chodorkovský (šéf bývalého Jukosu), Oleg Deripaska (těžba hliníku a jeho zpracování. V současnosti má zaseknuté drápky v Kosovu), Rupert Murdoch (sdělovací prostředky), Loanard Asper (kanadský Can-West Global media) a nemůžeme ani opomenout Františka Mrázka (budiž mu země lehká), bývalého spolumajitele Setuzy - potrvinářský monopolní gigant. Ještě si někdo myslí, že si Mrázek vydělal ty svoje miliony na investice jako vekslák pašováním bižuterie a modního odívání z Polska a z NDR?

Když se tak člověk zamyslí a porovná dnešní situaci k historickým událostem v počátcích dvacátého století, tak nemůže přehlédnout, že stejní lidé (Jacob Schiff z Kuhn&Loeb - pobočka FED-u), kteří financovali ruskou revoluci v roce 1917 pomocí jejich agenta Leona Bronsteina (Lev Trocký), tak ti samí lidé z Federální reservní banky financují dnešní rozvrat na zeměkouli. Nasnadě můžeme prohlásit: "Historie se opakuje" (!) Co se jim nepovedlo tehdy, zkouší neustále až do dnešních dnů a to je nastolení jedné světové vlády.

183540

11.02.2009 18:18

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>Ano, správné je to s tvrdým.
------
A tak by to mělo i zůstat. [velký smích]
Uvědomil jsem si také, že jsem nadělal kopance s výrazem "shrnovat". Pan google napsal zhrnovať a tak jsem se opičil po něm. Později jsem si všiml vaše "shrnovat", takže jak je vidět, slovenština se s češtinou neshodují. Myslím si, že už je načase ty pravidla trochu zjednodušit. Kdo se toho ujme? [mrknutí jedním okem]

183542

15.02.2009 20:59

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Jeste jeden priklad, pokud by bylo mozno vse tak jednoduse drzet pod kontrolou, jak to ze se zhroutila bolsevicka rise?... Je celkem prijatelna uvaha o tom jak se zidobolsevici pomoci revoluce dostali k moci, jakmile vsak vse ovladli, jaky pak byl duvod to vse tak totalne zruinovat? Na to aby okradli muziky kteri nic nevlastnili? [chechtot]
-----------
Stane, ten tvůj dodatek k zamyšlení má nějaké trhliny a to nejen dodatek tento...Uvědom si, že když o něčem nevíš, tak to stále ještě neznamená, že to neexistuje. Nic se neděje náhodou. I tahle finanční a potažmo ekonomická krize byla předem naplánována. Připouštím, mohlo se jim to poněkud vymknout z rukou, ale i na to již mají připravené další možné varianty, stejně tak, jako to měli připravené při zavraždění J.F.Kennedyho. Asi budeš překvapen - když ti napíšu - že měli připraveno až šest různých verzí? Jedna z nich byla, že Lee Harvey Oswald byl agentem KGB?...[chechtot], ale záhy si uvědomili, že z toho by koukala třetí světová válka, tak od toho upustili. Proč o tomto píši? Abys sis uvědomil, že nic se neděje náhodou. Všechnoo je předem a dlouhodobě připraveno.

Říká ti něco název: "Skupina Bilderberg"? Již od roku 1954 se skupina samozvaných vládců planety jednoročně a v přísné tajnosti schází v různých zemích světa? Proč asi? Seznamovací večírek? Plesová zábava? Tancovačka s večeří? Ano, všechno shora uvedené, ale také proto, že si myslí, že právě ONI jsou pověřeni plánovat naší budoucnost a proto si to všechno v nejvyšší tajnosti předem připravují. Znovu tedy - zvláště pro tebe - zopakuji: "Nic se neděje náhodou". Říká ti něco název: "Project for the New American Century"? Pokud ano, tak víš o čem hovořím a pokud to nazveš science fiction, tak sám žiješ ve světě vysněných iluzí.

Několikrát jsi tady napsal, že FED (J.P.Morgan) je bankrot a pročpak by banksteři podřezávali krk slepice, která snáší zlatá vejce? Jim už totiž o prachy vůbec nejde. Prachy tady nehrají žádnou roli a sám moc dobře víš, že to je jenom potištěný papír. Pro většinovou společnost jsou to ovšem dluhy a ztráta zaměstnání a s tím spojená ztráta střechy nad hlavou, ztráta schopnosti obživy, ztráta existence. Ano, vyvolat depresi, to je jejich záměr(!) Až potom velkoryse nabídnou řešení, což bude nový světový řád (NWO) a jednu světovou vládu.

Když se jim podařilo vytunelovat banku AIG (American Investment Group) a převést většinu financí do izraelské banky, kdo následně koupil AIG po zaplacení dluhů federální vládou? J.P.Morgan. Když se jim podařilo vytunelovat banku Bear Stearns, kdo ji potom po zaplacení dluhů vládou koupil? J.P.Morgan. A můžeme pokračovat. V současné době lze to samé pozorovat na Bahamských ostrovech. Připadá mi to, že se jim to zase až tak úplně z té ruky nevymklo? Skutečně si myslíš, že FED je bankropt?

Více méně jsem se pozastavil nad...

Automaticky kráceno

183783

15.02.2009 21:03

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Více méně jsem se pozastavil nad tvojí úvahou o bolševické revoluci v Rusku:
>jaký pak byl důvod to vše tak totálně zruinovat? Na to aby okradli mužíky, kteří nic nevlastnili?
---------
Někdy se jim skutečně "věci" vymknou z rukou. Jak vidíš, není to až tak snadné ovládnout veškeré lidstvo na planetě. Bolševická revoluce měla směřovat k založení NWO, ale Stalin si z internacionálního komunismu vytvořil národní. Trucoval a hrál si na vlastním písečku. Zvláště když byl požádán v roce (zdroje se různí) 1944 a nebo 1946 o spolupráci na sestavení jedné světové vlády. Byl to Jacob Schiff z FED-u (snad jeho syn), který ho o tohle požádal. Stalin si jistě uvědomil, že se s ním později stejně nepočítá, proto ta různá opatření. Vyčistil vedení Sovětu od židovského vlivu, tisíce židů - pracovníků NKVD - byli popraveni a tento utajený antisemitismus následoval později po druhé světové válce ve všech (komunistických) státech východního bloku. Ani Hitlerovi se nepodařilo zničit komunismus, který "selhal", který odmítl spolupracovat s "vedením" na vytvoření NWO. Komunismus byl rozložen v roce 1989 zvenčí za spolupráce skupiny svobodných zednářů z Vatikánu (Jan Pavel II.) a vládních činitelů - Ronald Reagan a Michail Gorbačev. Další velcí hráči - Zbigniew Brzezinski, George Soros za spolupráce CIA. Nemusím snad připomínat původ Lecha Walenzi a Václava Havla? To by nám mohlo objasnit, komu na tom tolik záleželo a proč?

Stane, ti mužíci s tím neměli nic společného, stejně jako my (většinová společnost) za současné světové krize. Pokud si myslíš, že tohle všecno je spiknutí psychopatů, tak se alespoň v něčem spolu shodnem. I já si to myslím.

183785

15.02.2009 21:58

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...To už zní lépe jiný názor, že Elity jsou vlastně altruisté, kteří se snaží fin. systém a vše ostatní vyladit co nejlepe pro dobro všech a že se jim to pouze tak nějak pořád nedaří, protože jim ti tzv. běžní lidé ke své škodě stále háží klacky pod nohy.[smích]
----------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] ...Možná se k tomu Stan nakonec i dopracuje?
Tohle však není až tak úplně nová myšlenka. Už s tím tady dříve vyrukoval Jan Trexler z FINEX Financial Management..[velký smích]

183790

15.02.2009 22:30

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

Mirda 24.?.?.?

Nemyslíš, že pravda je jenom jedna a ta nepotřebuje žádné zákony?
Ten, kdo si pravdu uzákoní, ten se stává jejím největším popíračem. Zanech těch svých provokací. Moc dobře víš, že se na toto téma zatím nesmí diskutovat. Souhlasím s tebou a sám jsi toho příkladem:
>Kdysi se říkalo, a platí to dodnes: "Iniciativní blbec horší než třídní nepřítel"

183793

16.02.2009 02:00

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

Ať tak či onak, je to zajímavá teorie a jsem zvědavý jak ji ohodnotí kolega Stan (a sakriš, teď nevím jestli jsem se jej jako odborníka tímto oslovením eléva nedotkl).
------------
Já vím [chechtot] [chechtot] , četl jsem pozorně a taky jsem jenom vrtěl hlavou. Žádnou logiku jsem v tom neviděl a pak jsem už jenom přemýšlel, kam na to kolega Traxler chodí? [velký smích]
Asi mají na stolech ve FINEZ Investment Management pohozený Wall Street Jurnal? [chechtot] Jinak to není možné...

Stan by si také měl trochu doplnit vědomosti. V počítání se vyzná, ale vůbec nemá tušení, kdo se mu dívá přes rameno a kdo se na něj upřeně dívá za neprůhledným závěsem? Zřejmě to bude podle jeho teorie "když to není vidět, tak to neexistuje", asi jenom podniková uklízečka [chechtot] a: "O žádném spiknutí nevím". [velký smích] [chechtot] [chechtot]

183810

16.02.2009 02:14

1929: znovu po 80 letech

Kam se rozkutálely peníze ze záchranných balíčků?...

Mirda 24.?.?.?

Federální vláda poskytla desítky miliard dolarů, aby tím pomohla udržet nad vodou Bank of America.
----------------------------------
Kam se poděly tyto peníze? Připomínám, že Bank of America je ve vlastnictví FED-u a Rothschild je vlastníkem více jak padesáti procent dividentů. Banka Marrill Lynch zavřela dveře a přešla za peníze z federálního výkupného do vlastnictví Bank of America.

Otázka zní: "Proč banka Merrill Lynch zavřela dveře"? Manažér John Thain rozdal svým zaměstnancům miliardy dolarů v bonusech. Jakmile banka Merrill Lynch přešla do vlastnictví FED-u, v rozdávání bonusů se pokračovalo. John Thain se tímto "dobročinným" skutkem stal příkladem sobeckosti a chamtivosti šéfů bankovních institucí. Debata, má-li jít za svoji dobročinost do vězení stále pokračuje. Důkaz, že se v tom John A.Thain uměl velmi dobře pohybovat, najdete TADY.

A co takhle si zavolat a objednat si vzrušující a intimní masáž, přímo na účet zaměstnavatele? Na kreditní kartu ve vlastnictví soukromé banky a dalších jiných korporací a to zrovna těch korporací, které natahují ruku směrem k federální vládě a škemrají o výkupné? Mezi známá esa se řadí právníci z Wall Street NYSX, bankster z Lehman Brothers, bankster z J.P.Morgan, bankster z Goldman Sachs, bankster z Merrill Lynch Bank, bankster z Deutche Bank a mnoho a mnoho dalších. Kdo nevěří,
TAM běží. Ale pozor(!)...účet za kněžku lásky je přes dva tisíce (plus) za hodinu. Tak tohle je ta země neomezených možností.

Takhle se tedy rozhazují peníze v době, kdy většina členů společnosti se strachuje o své zaměstnání, že když o něj příjdou, ztrácí tím pádem možnost obživy a útulek pro sebe a pro svoji rodinu. Neslyšeli jsme tohle už někde? Není to ta země, kde zítra již znamená včera?

183815

16.02.2009 02:21

1929: znovu po 80 letech

RE: jasne, vira hory prenasi, jenze nekdy taky ne,

Mirda 24.?.?.?

Asi je Vojtovi smutno a doma se s ním už nikdo nebaví? [chechtot]

183816

16.02.2009 02:56

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>A je to ještě trochu jinak. Fantazie nezná mezí. Nevím kam na ty podrobnosti chodíš, pokud nejseš Bildeberg tak to vlastně nemůžeš přesně ani vědět.
------------
Mám tam krtka. Ale vážně...existují lidi z pozvaných hostů, kterým se pohne svědomí, nemají zájem spolupracovat a je to venku. Stačí jen trochu pátrat na netu.

>...Jako příklad, vražda Kennedyho byla spíš nutnost v dané situaci (pro jisté lidi) než záměr. Narychlo vymyšlěné vysvětlení a přilehlé teorie byli jenom bouda jak schovat skutečné viníky.
----------------
Ano, nutnost to byla. Jinak byl finanční trh za chvíli zaplaven státem vydanými bankovkami a FED by skončil jednou provždy. Vícekrát by se jim to nepodařilo. Záměr tedy byl udržet se u moci za oponou. Viděl jsem několik filmů o vraždě J.F.K. odhalující tu "zaručenou" pravdu. Nic však nepasuje. Mnohdy jsem na toto téma narazil v jiných článcích a tak si postupně doplňuji mozaiku poznání. Je zajímavé, kolik existuje různých verzí a několik z nich bylo prokazatelně připravováno. Ani CIA neměla tušení v době vraždy, proč se zbavili svého prezidenta? To byla ta další verze? Bude o tom vydaná kniha (snad?). Pokud si pamatuji, tak autor je Gregory Douglas.

>...Propaganda má mnoho tváří a mnoho konspiračních teorií je jenom součástí té samé propagandy, i když jsou naoko proti. Jde o to oblbovat a tím schovat neschopnost, nikoliv tajný záměr. To si myslím já. [smích]
----------------
V tomto se shodnem, Michale. Proto jsem napsal že existuje až šest verzí důvodů vraždy. Člověk si už musí zahrát na investigativního průzkumníka, aby se dopídil pravdy. Jenomže ti, co to dělali v případě J.F.K byli také zavražděni, takže opatrně. [pláč] [smích]

183819

16.02.2009 03:29

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>Jde mi zejména o to, abychom vlasní neschopnost (blbost, atd.) pokaždé nevydávali jako něčí perfektní spiknutí...
-----------------
Proto tady diskutujem. Já přihodím něco do placu, Vojta přihodí něco do placu, Antiseptik, mtk, jansmith, google, paní Jarmila, Van Guld, Vanguard, hestroy, Nasredin a jiní a potom to probereme. Od toho je diskuze. Jsem zvědav, co nastane, až se jednou pravda provalí? Kdo z nás bude zírat s nevědomky svěšenou bradou a možná nakonec řekne: "ten Mirda měl přece jenom pravdu"? [velký smích]

183821

16.02.2009 03:58

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

Mirda 24.?.?.?

Zajímavé shrnutí, kozorohu. Bolševismus jsme vypráskali oknem a on se nám v jiné podobě a v plné síle vratil dveřma zpátky. Lidé zapadli do kolejí blahobytu a téměř nikdo se o historii nezajímá. A ten, kdo nezná svoji historii, je odkázán si ji zopakovat. Máš hodnotné příspěvky, díky. [mrknutí jedním okem]

183822

16.02.2009 05:12

Thajsko - díl III.

Každý sám králem...

Mirda 24.?.?.?

Máte talent v cestopisech, editore. Kam se hrabe National Geographic? Pěkně se to čte, je to poutavé od prvního slova až do posledního a těším se na pokračování. Příště vás výbor sdružení pošle někam jinam [chechtot] ...

P.S. Proč nemají obraz krále na toaletách? Na toaletách je přeci každý sám sobě králem (říká se sedím na trůně). Ještě malý technický dotaz. Když se proklikám přes fotogalerii, je tam nějaký způsob, jak se dostat jedním kliknutím zpět na článek? Doposud se proklikávám zpátky celou sadou fotek. Díky za radu. Možná to uvítají i ostatní čtenáři? A je taky možné, že se tady šíleně ztrapňuji?

183829

16.02.2009 14:27

Thajsko - díl III.

RE: Každý sám králem...

Mirda 24.?.?.?

>...Mohl bych ale udělat to, že se fotogalerie bude otevírat v separátním okně, chcete to?
---------------------------
Každé zlepšení je vítáno. Otevírání fotogalerií v jiném okně je vynikající řešení. Díky.

183874

16.02.2009 14:45

Thajsko - díl III.

RE: Každý sám králem...

Mirda 24.?.?.?

>...Nebo můžete sami otevřít odkaz v novém okně či kartě. U
>firefoxu stačí podržet tlačítko CTRL při kliknutí. U MS IE
>nevím, ale myslím, že tam také něco mají.
------------------------------------------
Vyzkoušel jsem to a funguje. Používám MS IE. Nicméně si myslím, než psát u každé fotogalerie "návod k použití", tak raději otevírat v jiném okně automaticky. Bude to takhle jednodušší především pro ty neznalé obsluhy. [mrknutí jedním okem]

183875

16.02.2009 15:28

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>Pan Stan pořád tvrdí, že mezinárodní bankéři si sami pod sebou podřezávají větev a že tentokrát na svou hloupost doplatí, protože sami sebe připraví o snůšku zlatých vajec.
--------
Stan spíše tvrdí - proč by to dělali? Proč by si podřezávali tu slepici, která klade zlatá vejce? Vždyť je to jasné, paní Jarmilo. Jak Stan, tak i Traxler dělají v bankovnictví a mají strach, že příjdou o kejhák. Už to tady v historii několikrát bylo. Nastala vzpoura otroků a bankéři se zhouply na kandelábrech. Traxler naopak tvrdí: "Už jsme z nejhoršího venku a začínáme opět prosperovat". Z obou hovoří strach a už jim začíná cvikat u konečníku. [velký smích]

183881

16.02.2009 16:16

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Bilderberg,CFR,Trilateralni komise a dalsi skupiny magoru hrajicich si na vladce sveta samozrejme existuji, musim te ale zklamat, nekdo kdo usiluje o svetovladu ma nepochybne IQ rezave lopaty protoze podobne jako ty nechape lidskou povahu,nema tudiz nejmensi sanci uspet a podrzet vse pod kontrolou, na tom si uz bolsevik vylamal zuby.
----------------------
Konečně se v něčem shodneme. Plně s Tebou Stane souhlasím, jenom s tím rozdílem, že Ty víš, že se jím to nepodaří a doufám, že se jim to nepodaří. Ten rozdíl samozřejmě záleží na hloubce vědomostí. Zkus to ale těm psychopatům vysvětlit?

183889

16.02.2009 16:29

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Jak vidim, to co jsem napsal o exponencialnich funkcich nejak neleze do hlavicky ze?
-------
Ne, neleze...což takhle uspořádat nějakou putovní výstavu, ať se všichni poučíme? [chechtot] [chechtot]

183891

16.02.2009 16:54

1929: znovu po 80 letech

RE: kupuj zlato , posilis mir!!!

Mirda 24.?.?.?

>..a kde je zlato, ktere po 89 roce vratily USA do Cech (mozna do Ceskoslovenska, nevzpominam, kdy to presne bylo)?
--------
Pokud já vím, tak to bylo vráceno v roce 1982. Údajně si "západní mocnosti" odečetli hodnotu majetku propadlého znárodněním. O dalších transakcích nemám ponětí, nepočítáme-li kuponovou privatizaci?

183896

17.02.2009 05:23

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>Ale Stan pise k veci...
----------------
Datle, Stan psal k věci. Jakmile ta jeho teorie "čiré náhody" - která způsobila krizi - v diskuzi neuspěla, tak se Stan soustředil na napadání oponentů. Tehdy už nikdo z nás nepsal k věci. Zřejmě potom rozhodla ta jeho arogance a urážky, což přimělo editora k zákroku a stále ještě podle pravidel. Připomínám, tlachání není diskuze.

Stan měl na vybranou, ale on se sám rozhodl zbořit mosty a to opravdu nevybíravým a primitivním způsobem. Tohle rozhodlo a já s tím plně souhlasím.

183943

17.02.2009 06:44

1929: znovu po 80 letech

RE: je to ještě trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

Michale, ta diskuze se Stanem skončila už mnohem dříve. Ten zbytek bylo už jenom tlachání a následně - z jeho strany - i urážky. Stan mohl klidně pokračovat. Editor mu napsal: "pustím vám jenom kvalitní příspěvky" a Stan se sám rozhodl, že se nadále nezúčastní. Nicméně můžeme pokračovat spolu. Píšeš:

>...Stan a já si myslíme že (systém) není zdaleka tak fikanej a mocnej aby vyhrál, vy naopak ano, já zas tak paranoidní nejsem. Aby nám všem někdo koukal přes rameno na klávesnici, kde by na to brali lidi?
---------------
Smysl naší diskuze není v tom, abychom se navzájem zastrašovali a udržovali věchny v paranoi. Smyslem diskuze je upozorňovat ostatní, co se děje, co se připravuje a k čemu to (možná) povede. Připouštím, že polovina informací na netu jsou dezinformace, ale právě proto tady diskutujeme. Rozpoznat co je blaf, co je poloblaf a také se ujistit, co se tváří vážně. Ano, takhle bych si já osobně představoval diskuzi. Místo toho se tady dohadujeme s provokatéry, jako např.právě v této větvi Vojta49 (pánové, nechte ho vyšumět a nereagujte na něj). Zmínil jsi to koukání přes rameno na klávesnici. Jistěže to není fyzická osoba, ale trojský kůň a jiné metody, kdy se sleduje, kde brouzdáš po netu. Dělá to Wikipedia, Google, Microsoft (pomocí IE7) a další se připravují. Asi nevíš, co dělá Google v Číně? Kolik lidí v Číně je ve vězení na udání Googlu(!) Měli jsme tady o tom i na Zvědavci několik článků.

Michale, myslím si, že nemusíme pochybovat o tom, že se něco děje a také, že se něco chystá. Tohle musí rozpoznat i spokojená ovce, která tohle záměrně ignoruje, neboť jí to boří iluze spokojeného života. Sám jsi to zde jednou napsal, že ti tohle řekl kolega v práci. Že si nepřipustí skutečnost, že by se vláda postavila proti vlastním občanům. Zbořil by se mu celý svět a ztratil by smysl života (tak nějak, pamatuješ?).

Ty sám víš, že se něco chystá (NWO) a já jsem přesvědčen, že čím více lidí je o tom informováno, tím je větší naděje, že se to těm psychopatům nepodaří. Nikdo z nás přece nechce strávit zbytek života v řetězích? Alespoň si to já myslím a současně doufám, že se jim to nepovede. Máš-li pochybnosti, uvedu ti v další reakci důkazy, že NWO je v plné přípravě.

183946

17.02.2009 07:23

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Ale nevím, jak Vás mohlo vůbec napadnout, že se pravda jednou provalí...
-------------------
Musí(!) Znáte zákon akce-reakce? Čím více to na nás tlačí, tím více se objevují knihy a články o skutečné historii. Čím častěji se objevují v televizi holocaustové příběhy, tím více radiostanic hovoří o tom, co se skutečně stalo. Právě poslouchám - při psaní - historii druhé světové války a mohu zaručit, že to není ta "Made in Hollywood" produkce. [chechtot]

>Takže to ti spiklenci nemají pod kontrolou? Vy, zdá se, věříte, že budou jaksi jednoho dne přemoženi, že to spiknutí je nedokonalé - jakási žabařina. To já doufám taky. Ale zatím to vidím dost pesimisticky.
------------------------
Člověk nikdy neví. Už to na nás zkouší od Ruské revoluce (1917) a zatím neuspěli. Nesmíme však zapomenout, že chybami se člověk učí a právě v této době mají připraveny proti lidstvu ty nejnovější technologie, včetně chemicko-biologických zbraní.

Prognózy nevypadají nijak příznivě. V internetových diskuzích mezi američany se otevřeně připravují na krvavou revoluci. Když prezident Obama připravuje změnu ústavy (druhý dodatek o právu držení osobní zbraně), tak to znamená, že se něco chystá. Nechci však strašit. [mrknutí jedním okem]

183947

17.02.2009 07:29

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>hele, hele, mlaďas...
----------------------
Spíše to bude batole v důchodovém věku. [chechtot] [velký smích]

183948

17.02.2009 14:30

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>Mirku nemyslim ze Stan tlachal.....
--------------------
Ta diskuze se změnila v tlachání už po nějakou dobu. Každý z nás můžeme v zápalu diskuze zaběhnout do krajností. Stává se to. Ale co normální inteligentní člověk po upozornění udělá? Přizpůsobí se(!) Někdo se i omluví. Petře, jen si to přečti ještě jednou, jaká byla reakce Stana. Pro tebe to je přijatelné a adekvátní?

>...Nechapu - parazit Vojta tu preziva a Stan vyhazov?
---------------------
Parazit Vojta si tady hraje na slušňáka a zatím mu to provokování prochází a někdy to i přispěje k motivaci diskuze.

183975

17.02.2009 15:41

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Snad jen to, že ty Elity s velkým E skutečně asi jadernou válku nerozpoutají. To by bylo moc riskantní. Proto radši na deratizaci mravenců použijí biologické zbraně. Samy sebe naočkuji protilátkami a pak již dílo zkázy může začít.
---------
Ani tohle není až tak jednoduché, paní Jarmilo. Uvedu vám příklad z historie při rozmachu našeho města tady v Kanadě. Píše se rok 1890 a něco. Debata v městských kuloárech se vedla o výstavbě kanalizace. Majitelé továren (elity) bydlely v části města, kde byla kanalizace již zavedena, proto nesouhlasily s tím, že město bude zvyšovat daně z podnikání na zaplacení kanalizace pro celé město. Lobby fungovalo tehdy stejně jako dnes a oni si to prosadili. V cizineckých čtvrtích - jak se nazývaly části města pro chudé emigranty - tam se používaly ty venkovní domečky jako toalety. Nejen rodinné domky, ale i větší bytovky měly záchod venku. Co následovalo?

Infekce se nešíří jenom podáním ruky a když epidemie zachvátila cizineckou čtvrť, tak to schytali i majitelé továren a jejich rodiny. Ti jejich zaměstnanci totiž bydleli v té cizinecké čtvrti, kde se splašky rozlévaly i po příkopech kolem cesty. V roce 1905 vyšel zákon, že každá budova musí být napojena na městskou kanalizaci. Při procházkách mého psa jsem si to potvrdil špehnutím na hydranty u nás na ulici. Všechny ty starší mají v odlitku datum 1905.

Příkladů z historie bych mohl použít více. Např.přísně tajnou viro-biologickou laboratoř v New Orleans, kde se v šedesátých létech připravovala biologická zbraň hromadného vyhlazení pro použití na Kubě. J.F.K. s tím neměl nic společného...on o tom ani nevěděl. Byla to akce CIA, oddělení tajných operací, pod kontrolou těch "elit" v pozadí. Jakmile se jim ten biologický výzkum vymknul z ruky a vědci začali umírat na "záhadné nemoci", tak od použití na Kubě upustili. Uvědomili si totiž, že se jim to vrátí, jako dvojsečná zbraň. Byla o tom napsána kniha "Mary and her monkeys" (Marie a její opičky).

Nejen atomové zbraně, ale i biologické jsou "hra s ohněm" a tak s tím tvůrci NWO musí opatrně. Nikdo by tady totiź nezůstal. S tím očkováním to už je jiná záležitost. To má být údajně povinné, nikoliv však pro "elity", ale pro většinovou populaci. Abychom nedostali chřipku a nebo naopak, abychom ji dostali? Nevím.

183981

17.02.2009 16:40

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Obe osoby jsou bezesporu velmi zkusene zivotem - kazdy ve svem. Taborsky vseobecnym prehledem a politickou historii - Stan financemi a makroekonomikou (fuj hnusne slovo)...
------------------
Porovnáváš neporovnatelné. Myslím si, že tady křivdíš panu Táborskému. Uznávám u Stana jeho znalosti v počtech, ale takhle se inteligent nezachová. Přečti si ještě jednou jeho reakci na editora. K tomu snad není co dodat????

183987

17.02.2009 22:43

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

Pánové, rád bych vám každému z vás odpověděl, ale dostali jsme se už tímto do kategorie tlachalů a tak toho nechám. Nemá význam tuto příhodu nadále rozmazávat. Osobně mne to mrzí, že se Stan takhle sám vyloučil, ale pravidla diskuze jsou pro všechny. Pro změnu nálady se podívejte na tohle: techtle mechtle.

184017

18.02.2009 04:58

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

Mirda 24.?.?.?

>Hm, zajímalo by mě, jak teď místní obhájci Ruska vysvětlí, že si Rusové nechali ekonomiku zruinovat na "západní způsob". Pokud v tom světovém podvodu Rusko taky nejede, tak museli být neskutečně pitomí. Anebo se jedná o nějaký trik, Mirdo?
-----------------
Zatoulal jsem se jinde...Ano, byl to trik v období za Jelcyna [vyplazený jazyk] , který se bohužel povedl a jak lze vyčíst v článku, tak se s tím teď sami Rusové musí vypořádat. Alena to tady v diskuzi už výstižně popsala. Měli bychom následovat. Vím...zní to až trapně: "Po vzoru Sovětského svazu a nikdy jinak", ale teď už to není ten "progresívní" Sovětský svaz. Proč si tedy nevzít příklad?

Nechci tady znovu zavádět debatu, jakým způsobem se rozpadl komunismus a nebo zda-li byl rozložen zvenčí?...Do roka a do dne budeme spolu stát před sůdnů stolici boží a hyn sa ukáže, jestli Mirda tady jenom netlachá. Rusko pod vedením Rusů je jiné Rusko, než když bylo pod vedením etnické skupiny samovyvolenců. Stačí jenom pozorovat, co se děje nyní a kdo nám zvenčí rozšlapává zahrádku? Komu záleží na tom, abychom ztratili soběstačnost? Jindra tady napsal, proč se mít napozoru:

1. Ožebračování státu vyčerpáváním jeho devizových rezerv.
2. Likvidace domácího zemědělství, což podporuje a prohlubuje bod 1.
-------
Bod 3. Soběstačnost. Nakonec to bylo i v článku uvedeno. V historii je spousta případů, kdy záměrným zablokováním a konfiskací potravy byla vyhlazena značná část populace. Je to ten nejlevnější, nejspolehlivější, ale nejbolestivější způsob, jak snížit populaci na planetě na počet 500 milionů lidí. Nepodceňovat.

184029

18.02.2009 17:08

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...techtle-mechtle k sobě neodmyslitelně patří.
-------
Až tady bude na Zvědavci článek o mezilidských vztazích, tak si ty techtle-mechtle můžeme probrat. Už se těším. [smích]

184071

19.02.2009 03:16

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

Mirda 24.?.?.?

>...Vidím to sice černěji, ale o to příjemnější a hlavěn nadějnější bude třeba rozuzlení.
---------------------------------
Čím více neoconmedia kydají na Putina a potažmo teď na Medveděva hnůj, tím více mne to ujišťuje, že Putin musí dělat něco správně. Já vím...opatrnosti nikdy nezbývá, ale tento mediální boj sleduji od samého začátku. Pamatuje si někdo (ze čtenářů) na Putinův proslov na Minichovské mírové konferenci v roce 2006? Sledoval jsem to v televizi a dokonce jsem to sem dal do diskuze (sestřižený překlad) tady na Zvědavci. Ten jeho proslov vyvrací veškeré pochybnosti o tajné koalici Rusko-USizrael. Putin není komediant, on by to tak dokonale nezahrál.

Při čtení alternativních internetových web/blogů, často sjíždím dolů do diskuzí a se zájmem čtu názory amíků (mladých lidí jako jsme my tady). Nejenže si diskutující uvědomují, kdo tahá v pozadí za nitky a že to jsou právě neoconci (lidi v administrativě s dvojím občanstvím) kdo soustavně a neúprosně tlačí Ameriku na kolena, ale s velkým překvapením jsem párkrát objevil v diskuzi i názor, že "máme kliku, že se na politické scéně objevil Putin". Ano, čtete správně - lidi v Americe fandí Putinovi.

184094

19.02.2009 04:23

Jak český stát pečuje o své děti

RE: Totální rozklad společnosti

Mirda 24.?.?.?

>Nebyl jsem přihlášen...Takže se hlásím k tomuto příspěvku...
-------------
I já se k tomu hlásím. Pěkně napsáno, Jindro.

184096

19.02.2009 07:01

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Mirda 24.?.?.?

Já se naopak s názorem kozoroha ztotožňuji. Ne každý z nás má nadprůměrné schopnosti ve vyjádřování a ne každý z nás disponuje neobyčejně bohatou slovní zásobou, milý pane Kramáři. Člověk znalý podstaty věci však pochopí. Co se kozoroh snažil naznačit je skutečnost, že rozklad společnosti je plánovaně řízený proces, začínající rozbitím základního pilíře společnosti a to je rodina. Nemusím snad připomínat, kdo byl autorem komunistických pricipů a proč se tento experiment ve společnosti násilně zavedl? Pokud vy sám v tom vidíte nějaké spiklenecké teorie, tak jsme oba na stejné vlnové délce. Já je v tom vidím také. Komunismus jako společenské zřízení nebyl přirozený vývoj společnosti, přestože nás to ve škole učili jinak. "Velkou Říjnovou Socialistickou Revolucí Sovětský svaz přeskočil celou jednu vývojovou epochu lidstva", což byl kapitalismus. To jenom abychom si ujasnili, že nám už tehdy v historii (1917), začal "NĚKDO" šťourat klacíčkem do mraveniště.

Než budu pokračovat v "přednášce", ještě jedno drobné upřesnění. Napsal jste:
>...Vaše obviňování žen - feministek - mi přijde opravdu nespravedlivé a zařazení paní Jarmily mezi feministky navíc i směšné.
--------
Mně naopak příjde nespravedlivé vaše obviňování kozoroha, který nikde paní Jarmilu z feminismu neobviňuje. Asi sám nevíte, co feminismus znamená a proč byl feminismus vytvořen? Kozorohova jediná věta na téma feminismu je tahle:
>To by byla dlouhá debata a všechny feministky by táhly do boje, ale v podstatě, co si udělaly a vybojovaly, to dnes mají a je to vidět všude kolem mne, kam se jen podívám. Morální škoda a rozvrácené rodiny jsou neopravitelné a následky se čím dál tím více ukazují a bude to rok od roku horší.
-----------------------------------------
Není tohle nádherně vyjádřeno? Já v tom ale zdaleka nevidím útok na paní Jarmilu, jedině snad, že vy osobně si myslíte, že paní Jarmila ke skupině feministek patří?

Kozoroh má pravdu, že komunismus vyhnal ženy násilně do fabriky. Platy byly nastaveny tak, aby rodina z jednoho platu nevyžila a tak nezbyla jiná možnost, než uvázat šátek kolem hlavy, vyhrnout si rukávy a postavit se k soustruhu, místo toho, že by máma zůstala doma s dětmi a starala se o jejich výchovu a o domácnost. Nikdo ve školce mámu nenahradí. Výchovu přebral stát a tohle byl první krůček k rozbití základního článku naší společnosti.

Nechci tady vyvolat bouřlivou debatu, co je lepší pro rodinu, zda-li máma doma s dětmi a nebo máma ve fabrice? Tohle je čistě věc názorů a věc preferencí. Někomu vyhovuje tohle a jinému to druhé. Někdo dá přednost kariéře, nezávislosti na partnerovi a pravidelné výplatě, jiný se zase raději soustředí na poctivou a správnou výchovu svých ratolestí, zajet na nákupy, uklidit doma a připravit pro manžela - až se vrátí z práce - domácí, voňa...

Automaticky kráceno

184104

19.02.2009 07:03

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

...až se vrátí z práce - domácí, voňavoučkou a chutnou večeři. Obojí se dohromady neslučuje. Takhle to i příroda zařídila. Připouštím - mohu se však mýlit.

184105

19.02.2009 07:41

Jak český stát pečuje o své děti

RE: Pro Hestroy

Mirda 24.?.?.?

>...Nejsem politicky aktivní, nejsem ani myslitel či vůdčí typ, či ten co by uměl veřejně vystupovat a promlouvat k lidem, nicméně se Vám nabízím jako řadový člen.
-----------------------------------------
Jste muž činu a jsem na vás hrdý. Napsal jste:
>Mám už plné zuby současné zkorumpované politické a podnikatelské elity národa. Nabízím pomoc...
-------------------------------------------
Kolik lidí to vidí stejně jako vy a mlčí? Jsou bezradní a neví kde začít? Vzít věci za správný konec. Udělal jste první krůček a promluvil jste. Nabídl jste řešení a spolupráci. To se hodnotí a buďte si jistý, že se ozve více lidí a budou následovat. Hodně úspěchů a více takových jako jste vy.

184107

19.02.2009 15:10

Jak český stát pečuje o své děti

RE: Pro Hestroy

Mirda 24.?.?.?

>Až na to, že stranický systém vůbec nic neřeší. Už do těch nejmenších politických stran jsou infiltrovaní agenti z tajných služeb a vše tam hlídají...
---------------
Ano, souhlasím. Takže jsme se dostali z viditelné totality do té neviditelné, která se naoko tváří jako demokracie a přitom je to ještě větší bolševismus, než jaký jsme zažili za komunistického Československa. Na mafiánský způsob vlády bude každopádně potřeba mafiánský způsob její výměny. Asi si budeme budeme muset vzít příklad z historie. Nabádání ke zločinu však není na internetových diskuzích přípustné, takže návod na defenestraci vypustím, ale k tomu se musí většinová společnost náležitě na systén naštvat, aby se tohle podařilo. Všichni za jeden provaz a na stejném konci. Zločinců ve vládě se domlouváním a dohodou nezbavíte a tak tedy se budou muset zvážit zákony "Vyššího principu". Současná situace však na to ještě není dostatečně zralá.

Paní Jarmilo, nehodlám více reagovat na váš příspěvek shora. Oli63 to napsal velice výstižně a se vším souhlasím. A jak jsem už napsal dříve...je to věc názorů, preferencí a mnohdy i nesmírného obětování se pro rodinu na úkor kariéry a ekonomických výhod. A tohle už samo o sobě vylučuje nutnost další případné diskuze (s Mirdou), neboť názor na nastalou situaci (co bylo a ce se děje nyní) má každý z nás jiný. Někomu to vyhovuje a někomu zase ne. Čest výjimkám.

184146

19.02.2009 23:21

Jak český stát pečuje o své děti

RE: rodina

Mirda 24.?.?.?

>zákon, morální zákon, musí být především v rodině, jestli tomu tak není, nikam se nedovoláte.
-------------------------------
Odebráním pravomocí rodičům se dostává do rukou státu nástroj k manipulování rodiny. Došlo to až tak daleko, že jsou děti a mládežníci ve školách povzbuzováni ke slídění v domácím prostředí. Dětem jsou doporučovány metody k domáhání se vlastních práv i za cenu podání soudní žaloby na vlastní rodiče.

Hovořím o situaci v jedné z nejvyspělejších "demokratických" zemí jako je Kanada. Mohu vás ujistit, že ty uvozovky ve slově demokratických tam nejsou omylem. Při sledování televizních zpráv je divák upozorněn na soudní případy, kdy dítě soudí své vlastní rodiče za omezování osobní svovbody a někdy i za fyzickou disciplínu (pohlavek, nakopnutí). Slyšel jsem i o případech těžkého ublížení na zdraví, ale v tomto případě je soudní jednání pochopitelné.

To úspěšné rozhodnutí soudu je samozřejmě ve prospěch dítěte, jinak se to do televize nedostane. Tímto jsou rodiče upozorňováni na následky svých "nedovolených" zákroků a současně jsou děti povzbuzeny, jakým způsobem lze dosáhnout svých dožadovaných "práv".

O jaké omezování osobní svobody se vlastně jedná? U nás doma se tomu říkalo: "za špatné známky dostal zaracha". Naštěstí se objevily právní organizace, skupiny pedagogů a náboženských spolků, kteří se snaží dostat vykolejený vlak domácí výchovy a morálních zásad společnosti opět na tu správnou kolej. Více ZDE (anglicky). V uvedeném článku je krátké, ale výstižné video. Můžeme tedy jenom doufat, že se hodnoty rodiny dostanou ve společnosti zase na přední místo.

184188

20.02.2009 01:50

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

Mirda 24.?.?.?

Zvládnul jste to velice dobře. Byl jsem zvědavý, jak si poradíte s tím duševně nemocným člověkem, plným nenávistí. Je to až hrůza co se stane, když se mozkové neurony zkratují a zkříží navzájem. Například tento výplod:
>Němci dělali z lidí mýdlo a lampičky. Lidský tuk je opravdu nejlepší na výrobu mýdla. Tuk hoří velice dobře i v lampiččce.
----
Na tohle snad ani nelze odpovědět? Samotná skutečnost ohledně mýdla ze židů a stínítek na lampy ze židovské kůže byla vyvrácená ředitelem holocaustového muzea Yad Vashem v Jeruzalému. Bylo to potvrzeno v mnoha literárních záznamech a samotnými židy (rabíny), že se stejného tvrzení používalo jako žert při setkání vězňů po propuštění z výkonu trstu. Záměrně nepíši židé, neboť v pracovním táboře všichni trpěli podvýživou, nejen židé. Proto je i pochopitelné, že se tohoto úkazu používalo při setkání a to slovy. "Máš štěstí, že jsi hubený, jinak by z tebe udělali mýdlo". Van Guld asi spoléhá na produkci Hollywoodu pro své znalosti historicých událostí druhé světové války?

184198

20.02.2009 02:51

Jak český stát pečuje o své děti

RE: rodina

Mirda 24.?.?.?

Znáte to: "zakázané ovoce nejlépe chutná". My jsme nebyly o nic lepší, jenomže toho nebylo tolik zakázaného. Drogy neexistovaly. Marihuana také ne. Jeden z největších "hříchů" bylo vykouřit si pod mostem cigaretu a upít tátovi z jeho sklenice trochu piva, když si musel odskočit na záchod. A to ještě byl nervák, co se stane, když to náhodou zjistí?

Byla jiná doba, ale kde se stala chyba? Je toho hodně na co by se dalo ukázat prstem. Alespoň několik bodů. Prvně to jsou vnější vlivy medií a televize a zločinecké videohry. Dále...u někoho honba za penězi u druhého zoufalá snaha při hledání obživy. Kolik mladých lidí si musí držet dvě zaměstnání, aby vůbec vyžili? Kolik mladých lidí nemůže najít práci vůbec, aby se uživili? Z toho vzniká apatie, nezájem a následně i lenost. Rodiče nemají čas, aby se zajímali, co ratolesti dělají a nebo to už vzdali. A teď zkuste v takovéto společnosti vychovávat své děti, když se i stát staví proti?

Odpověď pro kozoroha. My jsme si už tu západní "demokracii" vychutnali delší dobu a myslím si, že právě proto máme i větší zkušenosti. Teprve teď se to začíná tlačit do Evropy a tak to vezme nějaký čas, až se z toho vyklube ten zázrak neomezených svobod vedoucí k totálnímu zničení společenských hodnot. Až teprve potom si lidi řeknou, no vida, přece jenom měl ten kozoroh a Mirda pravdu, když nás tady varovali. Zatím nám však nikdo nevěří. Možná snad jenom tady Ibrahim. [mrknutí jedním okem]

184201

20.02.2009 03:07

Mattoni už není

RE: Diky za pripomenuti

Mirda 24.?.?.?

Promluvils mi z duše, Jendo a lépe bych to nenapsal. Velice kvalitní a vše zahrnující příspěvek. Díky i za to, že se tady pohybuješ.
Mirda [mrknutí jedním okem]

184202

20.02.2009 03:43

Už ani ty sny...

Co v životě chybí, o tom se nám sní...

Mirda 24.?.?.?

Mívám podobné sny. Mám dokonce dojem, že je to i stejná žena, která si odskočí i ke mně do mých snů a stejně tak, jako u Stworů, nikdy to nedotáhneme až do konce. Takže jsou to jenom ty Techtle. Na Mechtle se nikdy nedostalo. To bylo kdysi, v době dospívání, kdy ve snu probíhaly soutěže výkonnosti. Divoké sny končící polucemi. A potom ta ostuda. Jak ty fleky zamaskovat, aby to nikdo neviděl? Pro toho, kdo nemá zkušenosti se strategií Techtle-Mechtle, TADY je krátká ukázka.

184203

20.02.2009 14:56

Už ani ty sny...

RE: ....az do konce?

Mirda 24.?.?.?

>No neni to snad mnohem krasnejsi nechat tohoto druhu prozitky prave bez tech koncu...
------------------------
Ne, není. To je stejné, jako by sis dal doušek piva a nikdy ho nespolknul. Pravda...vychutnat co nejdéle, ale potom za zvuků fanfár a ohňostroje se musí dílo dokončit. Čili techtle mechtle k sobě zákonitě patří. Pokud k tomuto přirozenému jevu nedojde - tak jak tady Jindřich navrhuje - poslat stížnost s peticí na MSR (ministerstvo snů a rozkoše), já to rovněž podepíši. Udělat plakáty a jít do ulic demonstrovat. Chceme mechtle(!) Dejte nám i mechtle(!) Něco se s tím bude muset udělat. [velký smích]

184223

20.02.2009 15:13

Už ani ty sny...

RE: Stiznosti

Mirda 24.?.?.?

>vyrizuje UUPKS (Ustredni ustav pro kontrolovane sneni).
----------------
Omyl. Není to ústav, ale oddělení. Čili UOPKS. Tato instituce byla ke konci minulého století zrušena z důvodů "konec snů vážení, začíná realita". Záležitosti snů přešly pod MSR (ministerstvo snů a rozkoše), údajně proto, že tam mají více zkušeností. Tak jako na každém ministerstvu - mají tam nepředstavitelné sny. Rozkoše jenom pro sebe do koše a malá domů. Proto se už na nás nedostává. [velký smích]

184224

20.02.2009 15:50

Už ani ty sny...

RE: Zajímavé je

Mirda 24.?.?.?

>že pokud jde o nepříjemné sny, tak ty se dokážou vracet s železnou pravidelností a často i na pokračování.
-------------
Každý z nás máme sny a jenom když se probudíme uprostřed snu, tak si ho pamatujeme. I zvířata mají sny. Kolikrát můj pes kňučí ze snu a tak si představuji, že mu zase utekla veverka při honičce na strom a tak na ni jenom smutně kouká a kňučí.

Už se to dlouho nestalo, ale mívával jsem sny, že létám. Jen tak, bez ničeho. Jenom roztáhnu ruce a letím si kam si zamanu. Pamatuji si, že to chtělo hodně soustředění dostat se do vzduchu. Vznést se, ale pak už to jenom svištělo. Nádherný pocit. Stalo se mi kolikrát, že jsem se při plném močovém měchýři zaplantal do elektrických drátů a spadl jsem na zem. Po vyprázdnění, jsem se zase dostal na stejné místo a pokračoval v letu. Zajímavé sny, ale už jsem z nějakého důvodu s létáním přestal.

Když jsme u těch snů. Snad asi tak do půl roku po emigraci jsem měl dosti nepříjemné, ale i příjemné sny o tom, že jsem se rozhodl navštívit ilegálně svoje rodiče. Vloudil jsem se zpátky domů. Vetšinou to bylo přes drátěný plot. Nepozorovaně. Po milém setkání s rodinou jsem však už nemohl pryč. Byl jsem polapen a po tvrdém výslechu mne šoupli do vězení. Jaká to byla úleva, když jsem si po probuzení uvědomil, že to byl jenom sen.

184228

20.02.2009 16:15

Mattoni už není

RE: Majitelé a ti co nesou zodpovědnost

Mirda 24.?.?.?

>Co prosím?
-----------
Taky jsem se nad tím pozastavil, ale nechtěl jsem reagovat. Kdyby si pan "Vidlácký" vytáhl mapu Evropy a jel prstem západním směrem přes Německo do Francie, tak musí o Švýcarsko zakopnout. Ale je taky možné, že vidlácký neví, že Švýcarsko je stát a že ho najde na mapě.

184229

20.02.2009 17:52

Už ani ty sny...

RE: Zajímavé je

Mirda 24.?.?.?

>Tak to je ale velmi zajímavé, ty sny s létáním jsem taky mívala.
--------
Tak teď už vím, kdo to tam lítal se mnou. Jenom se chci ujistit, paní Jarmilo. Už si nevzpomínám, ale myslím si, že žádné mechtle techtle nebyly? Nebo se mýlím? [mrknutí jedním okem]

184241

20.02.2009 17:56

Už ani ty sny...

RE: ....az do konce?

Mirda 24.?.?.?

>Teda já nevím pane Mirdo, ale tuhle jste říkal, že jste v mládí proháněl děvčata, ale už si nevzpomínáte proč.
--------
Máte dobrou paměť, paní Jarmilo. Teď už jsem si vzpomněl. To jenom, když jsem se potřeboval zeptat kolik je hodin? [chechtot]

184242

20.02.2009 18:28

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Mirda 24.?.?.?

Tu první část příspěvku nechám na kozoroha, ať se z toho vylíže sám. Jenom bych chtěl upozornit, paní Jarmilu, že manželské vztahy jsou založeny na vzájemné dohodě, vzájemném porozumění a dobrovolné spolupráci. Oba to dělají z lásky jeden ke druhému a k vlastní rodině. Později - kdy láska opadne - tak jak už je to jednou v rozjetých kolejích, tak to jede samo ku prospěchu obou partnerů a se vzájemným respektem. Možná i v tomhle je kusanec lásky? S tím financováním se už musí oba dohodnout. Všechno jde, když se chce. Hovořím z vlastní zkušenosti.

>...pan Jiří Táborský zde kdysi zanechal veledlouhý seznam feministek a světe div se, všechny byly rozvedené a židovského vyznání.
--------
A je to venku. Teď už víte, kdo za tím stojí. Sociální inženýrství - odborně naplánováno. Rozklad a atomizace společnosti za účelem jejího ovládnutí. Kozoroh ví, o čem hovoří. Proto ten jeho a potažmo i můj antifeminismus. Jenomže, jak je vidět, každý z nás to vidí jinak. Někdo za tím dokonce vidí i emancipaci žen a boj za rovnoprávnost. Takhle se to totiž jenom tváří. Je však dobré vědět na co se připravit až se s tím v Evropě roztrhne plný pytel.

184246

20.02.2009 20:36

Už ani ty sny...

RE: Stiznosti

Mirda 24.?.?.?

>...mozna to neni Ustredi, ale jen Odbor, nebo Urad, to bude vedet Mirda.
------------
Potvrzuji...je to ústředí války. Mají tam skladem stovky Hurvajzů a vysílají je na internetové diskuze ke zpestření a pobavení diskutujících. [mrknutí jedním okem]

184255

21.02.2009 06:56

Jak český stát pečuje o své děti

RE: RESPEKT....

Mirda 24.?.?.?

>Jako "male" chápu argumenty pánů zde (kozoroha apod.) a podobně jako v případě Oli63 bych jim doporučil, aby se nesnažili probourávat do otevřených dveří.
---------------------------------
To máš teda kliku, Jendo, že jsi mne tam nepřipsal. [velký smích]
V postatě se ve všem shodujeme, ale já osobně chápu a uznávám názory všech těchto diskutujících. Co je podstatné, že neškodí druhým lidem. Jak si to doma v rodině zařídí, tak to budou mít. Nikdo z nich nepsal, že si drží manželku doma v řetězech u plotny a v řetězech u postele. Uznávám názor paní Jarmily, názor Oli63, tvůj i kozoroha. Už jsem to tady i napsal. Je to věc názorů. My jsme tady taková tlupa dobrosrdečných lidí s dobrými úmysly, že to vlastně už jenom záleží na způsobu vyjádření (podání) a v názorech lze poznat, že to nikdo nemyslí špatně.

Každý z diskutujících rozpoznal neblahý a škodlivý vliv státu a cílevědomý - "někým" ovládaný - záměr rozbít rodinu, jako základní článek společnosti a že se jim to náramě daří, na tohle zase houževnatě upozorňuje kozoroh. Z jeho příspěvků je vidět ta beznaděje k nápravě a tragédie, do které se jako společnost řítíme. Dovedu si představit, že právě kozoroh bude velice obětavý táta svých dětí a pomocník v domácnosti svojí manželce se vším respektem a tolerancí, jaká se od partnerů vzájemně může očekávat. Kdyby ten rozklad ve společnosti neviděl a nebo mu to bylo lhostejné, tak by tady na Zvědavci nepřispíval. Zvolil sis sice "přívětivé" přirovnání, ale já bych to jako probourávání se do otevřených dveří neviděl. [mrknutí jedním okem]

184276

22.02.2009 15:45

Jak český stát pečuje o své děti

RE: RESPEKT....

Mirda 24.?.?.?

>Máš pravdu mirdo, nepřipsal jsem tě tam záměrně, poňáádž máš u mě jako kámoš protekci...
-------------------------
Ještěže tak... [mrknutí jedním okem] Mně to bylo hned divný, proč jsi mne tam vynechal? Víš Jendo, ta naše debata vznikla převážně proto, že se neozvala žádná solidní opozice. Vojta49 mlčí a tak jsme se pustili sami do sebe. Všichni zde diskutující táhnou za jeden špagát a stejným směrem, tak proč si vytýkat, že někdo z nás netáhne dostatečně silně? Diskuze byla o vlivu státu na rodinu, o čemž i pojednává článek a tak nějak jsme do toho zapletli i ten feminismus, který s tím přímo souvisí.

Jak už vím z předchozích diskuzí, tak u vás doma se feminismus zatím až tak markantně neprojevuje a tak jsme si alespoň vyjasnili některé skryté zásady plánovaného rozvratu společnosti, čímž feminismus definitivně je. Nerad bych na toto téma rozvířil nekonečnou debatu, jenom chci připomenout, že zásady feminismu byly navrženy zákeřnou metodou, která pod rouškou "svobody" a emancipace něžného pohlaví působí skrytě na rozvrat rodiny. Napsal jsem na toto téma článek (příběh), ale je to jako článek příliš dlouhý a tak bych to po dohodě s editorem umístil na Zvědavcův blog. Až potom snad každý pochopí, jak se některé naše ženy snaží bojem za "svobodu" dobrovolně a nevědomky zničit vlastní rodinu.

184335

22.02.2009 22:08

Mattoni už není

RE: Diky za pripomenuti

Mirda 24.?.?.?

>Přesto, že je Systém historicky nastaven tak, aby vyhovoval mnohem více ovčákům (a podívej se anonyme 85.?.?.? na ilustrativní fotku Trevora a stáda ovcí z první stránky Zvědavce)
-----------
Mnozí ze zdejších diskutujících se mnou nemusí souhlasit (a mnozí už nebudou čistě ze zásady), ale já si myslím, že Trevor má pravdu a ten pes s tím chlapem skutečně spolupracuje. Ta ilustrativní fotka by se velmi dobře hodila jako výstižné přirovnání k lidem, kteří odmítají vidět realitu života a nechtějí si zatěžovat mozek přemýšlením. Takových je tady v diskuzi několik (nebudu jmenovat), ale převážně se to vztahuje na celé stádo, které se pod nátlakem sdělovacích prostřeků a všudypřítomné reklamy pohodlně a spokojeně veze po proudu zdánlivě čisté říčky a přitom si neuvědomují, že ta říčka se vlévá do bahnité a zapáchající žumpy.

Ještě bych se rád vyjádřil k "přátelskému" doporučení od zmíněného anonyma:
>Pište méně - méně je někdy více! Váš Anonym 85.
------------------
Tohle by se především mělo vztahovat na zaprodané prostitutky sdělovacích prostředků, jako je tisk a TV. Lidem mnohem více prospěje, kdyby nedělaly vůbec nic. Kdyby vůbec neexistovaly. Máme tady přece ten technologický zázrak internetu a my už si sami vybereme, co chceme slyšet a čemu uvěřit. Ještěže tady máme v diskuzi více takových Trevorů, kteří mají přehled o tom, kdo koho ovládá, kdo s kým spolupracuje a komu se raději velikým obloukem vyhnout.

Tak tedy Jendo...nikoliv méně, ale houštěji a v plných dávkách.
Více takových Trevorů, jako jsi ty. A jedno doporučení pro anonyma 85. Dej si už konečně nějaký nick. Číslu se špatně nadává.

184365

23.02.2009 04:35

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

Mirda 24.?.?.?

>Konspirace jako balvan(!)
Zajímavé video. Zmiňují tam i Putina...že by v tom jel taky? [mrknutí jedním okem]

184376

23.02.2009 05:08

Už ani ty sny...

RE: Zajímavé je

Mirda 24.?.?.?

>Ne, to v žádném případě, jenom jste se mě slušně zeptal
>kolik je hodin.
----------------
Tak tohle se vám skutečně povedlo [chechtot] [chechtot] [chechtot]

184377

23.02.2009 05:37

Už ani ty sny...

RE: Zrovna dneska se mi zdala takova blbost

Mirda 24.?.?.?

>Byl sem se dvema divkami, jeste se nekonalo zadne techtle mechtle a najednou se vynorili dva slizouni a namirili si to k nam....v ten moment (jsem se) zbudil jemne uderic pesti o zed. Lezet na druhem boku, tak sem prave vrazil pesti sve pritelkyni...
-------------
Všechno se dá obkecat jenom nevyvolávat ze spánku jména a kňučet u toho jako nadržený pes. Z toho už potom kouká pořádný průser.
[velký smích]

184378

25.02.2009 14:38

Thajsko - díl IV.

Jako bych tam byl také....

Mirda 24.?.?.?

Další literární skvost z pera Vladimíra Stwory. Při četní jsem měl pocit, že jsem tam s vámi. Všiml jsem si, že se obrázky otevírají v novém okně. Díky. Je to takhle pohodlnější a už se těším na další pokračování...pokud ovšem Zvědavec nezavře dveře? [pláč]

184594

26.02.2009 14:09

Prý je zamilovanost choroba

RE: Díky za upozornění na článek

Mirda 24.?.?.?

>Hm. Tak proto ten povyk v diskuzi, žáno pane Joseph?
-----------
Měli bychom ty, co přežily holocaust i tím, že se narodily dlouho po válce (Weiss, Joseph) více litovat. Jinak jsou ty jejich muzea nanic. [mrknutí jedním okem]

184754

27.02.2009 07:27

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

>...názor pana Weisse není důvodem mého názoru ani výraziva (nikdy jsem jej nečetl), ale naopak je mnoho lidí, i vědců, už dlouho přesvědčeno o tom, že mozek (na chemii do značné míry založený úžasný nástroj) je v zamilovanosti zaplaven chemikáliemi (jakoby drogou), která mění normální (=obvyklé) způsoby jednání a rozhodování na nenormální (=neobvyklé až choré)....bla, bla, bla, slinty, slinty, slinty, bla, bla, bla...Je mi vás trošku líto.
---------------------------
Utři si slzičku lítosti a poslouchej ty PÁVE. Proč si myslíš, že ti paní Jarmila dala krátký testík, kdo provedl 9/11? To jenom proto, aby zjistila, jak dalece máš už vymydlený mozek. Prošel jsi, ale stále ještě žiješ v iluzích, že se věci dějí čistě náhodou a žádné spiknutí k ovládnutí lidí neexistuje.
Možná časem vystřízlivíš a snad i pochopíš? Máš co dohánět.
Paní Jarmila ti napsala tady tohle:

>Co bude potom, až začne masírovat tento prohnaný mainstreamový manipulátor své ovečky soustavněji? To už potom lásce nikdo neřekne jinak než choroba, droga, rozbouřené hormony.
---------------
To je ta manipulace lidí, kterou ty nevidíš, páve. Tady se ale vůbec nejedná o nás dospělé, kteří si své mechtle techtle už mnohokrát v životě prošli a hovoří z vlastních zkušeností. Tady se jedná o naší mladou generaci - budoucnost národa. To jsou ti mladí, kteří hltají doušky informací a jsou hladoví po vědomostech. Ti jsou nejvíce zranitelní. Především, když jim nějaký pomatený profesor vnucuje pokroucený a pochybný názor, že zamilovanost je choroba a ty to tady páve neustále opakuješ. Nechoď na mne s tím, že to je věc výchovy v rodině. Dobře víš, že děti jsou v této uspěchané době mnohdy vychovávány ulicí, ale tohle je součástí jiného spiknutí, proč musí oba rodiče do zaměstnání, aby uživili rodinu.

>Popírat tato ověřitelná fakta a čertit se na slovo "droga" nebo "nemoc", je mimořádně hloupé. Ale to už pochopili všichni zde, mimo vás.
----------------
Ověřená fakta? Hormony snad, ale choroba? Tohle asi byl důvod paní Jarmily k napsání tohoto článku? Poukázat na nebezpečí vymývání mozků mladých lidí. A jak je vidět, tebe už dostali. To jsi pouze ty, páve, a několik jiných tady v diskuzi, kdo nepochopil (nechci jmenovat, ale Striga je taky jedna z těch citově ochuzených).

Jenom tak mimochodem...doplň si vědomosti o té "chorobě":
Biology of Love part1
Biology of Love part 2
(necelých pět minut video v angličtině, každé).

Abych ti vysvětlil, proč tě nazývám pávem. Producíruješ se tady s roztaženým chvostem a vydutou hrudí, jako páv v zámecké zahradě, že samou pýchou ani nevidíš, že si šlapeš ve vlastních výkalech. Chápeš Joseph?

184862

27.02.2009 07:52

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

Já si myslím, že Vojta49 a Joseph navzájem spolupracují. [mrknutí jedním okem]

184865

27.02.2009 08:11

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

Ještě bych to rád doplnil. Škoda, že nerozumíte anglicky, paní Jarmilo. Autorka pořadu "Biology of Love" Kate Bohner v podstatě potvrzuje to, co tady píšte vy. Láska a zamilovanost spolu navzájem souvisí a jsou to kořeny života. Nikoliv choroba, jak tvrdí Weiss a Joseph.

184866

28.02.2009 04:52

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

>...Trochu si zakonspiruju taky: co asi myslel Vojta tím, když napsal kdesi nahoře, že si nepřiložil polínko?
------------------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Přesně tak. Vojta se prokecnul. Ústředí ho odvolalo jinam, jelikož lidské city nejsou jeho parketa a tak sem nasadili Josepha. Vojta se přišel jenom rozloučit a už se tady neukázal. Všimni si Tome, každý, který se tady objeví - aniž by se ho někdo tázal - okamžitě o sobě prohlásí, že není žid, jakoby židovství byla nějaká infekční choroba a nebo NEžidovství podmínka vstupu do zdejší diskuze. Byl to Vojta, Van Guld, teď Joseph, předtím "Pražák", který nás dokonce i ujistil, že žid sice není, ale chtěl by židem být. [velký smích] Je to přece jasné, jedou přesně podle direktiv ústředí. Všichni jsou šíleně průsvitní. Takže přecházím na smluvené kódy.STOP. Přesun na kótu 282.STOP. Následuje kód 348. STOP. Pokud bude zataženo, kód 284. STOP. Nyní navždy TREVOR, Mirda končí. Přepínám. [velký smích]

184993

28.02.2009 05:12

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

>Vymlátili to ze mě, když jsem přiznala....Já přiznání nedávám jen tak, to mě musí někdo donutit.
----------------------------------
Strigo, ty jsi ale hrozná ženská. S takovou povahou si chlapa neudržíš. Ani toho, kterého sis omotala právě teď. Mohu-li poradit?...najdi si někoho z Alzheimerem. Jenom takový si bude myslet, že má každý den jinou babu a máš klid. Ten si i nechá navlíknout pozlacený kroužek a podepíše Ti ten cár papíru, kterému Ty říkáš manželská smlouva. Zamysli se nad tím [velký smích]...a ber to jako radu kamaráda.

184994

28.02.2009 05:45

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

>Dáváte do ruky mediím a vůbec veřejně vystupujícím lidem větší moc než mají...Že nám media lžou víme všichni, tak kde je to nebezpečí? Vím-li že lžou, nebudu jim přeci věřit.
---------
Nejedná se tolik o nás, ale o mladší generace a už vůbec nemusíme pochybovat, že se jim to daří.

>Zda-li skutečně je konspirace všech světových medií za účelem nás oblbnout? Pokud je, tak mě zajímá jen jedno: jak se sakra na tom tak hezky mezinárodně domluvili?
----------
Michale trochu mne udivuješ. Přečti si následující:
One of the dubious contributions of the US to the rest of the world has been the development of modern propaganda techniques. US "public relations" pioneers like Ivy Lee and Edward Bernays not only served US corporate clients, they were also openly admired and in Lee's case even hired by the Nazi government to provide advice and services.

There are deep historical roots to the US elite's obsession with "public relations."

Details: profesor Noam Chomský na veřejné přednášce o vymývání mozků.

Nemusíš tomu věřit, ale ber to jako předmět k zamyšlení.

184995

28.02.2009 07:17

Morganatická společnost

RE: Wow!

Mirda 24.?.?.?

>...POKRYTECTVÍ - z anglického "hypocrisy".
--------------
Já vím, já vím...Jednou jsem tady napsal "hypokrat" a má být pokrytec. Už mi to tady Jendo dvakrát přinášíš na stříbrném podnose. Díky, už se polepším a nikdy na to nezapomenu.

Jinak s tvojím příspěvkem plně souhlasím a není co dodat.

184998

28.02.2009 17:00

Prý je zamilovanost choroba

RE: Jarmilo, nedejte se! -pokračování

Mirda 24.?.?.?

>...Ty konspirace jsou ale potvora, žejo?!
-------
Někdo tam v příspěvku upozornil na "Šedivce". To jsou ti nevýrazní (šediví) z jiných planet, co se vloudili mezi nás. Já si myslím, že Joseph není z lidského masa a kostí...On je Šedivec.
[velký smích] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

P.S. O té spolupráci Vojtíška49 a Josephínka jsem měl pravdu a to jsem jenom tak konspiroval. Vojta se celou dobu v diskuzi neukázál, a teď - když bylo nejvíce zapotřebí, když už Josephovi teklo do bot - přispěchal mu okamžitě na pomoc. Žeby ústředí?...žeby Šedivcovy nadpřirozené síly? Telepatie? Hormony? Vzájemná sexuální přitažlivost? Magnetické síly?

185024

28.02.2009 21:41

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

>Nevím, z čeho lze usuzovat na moji povahu. Já jsem chtěla upozornit na to, že mi Jarmila podsouvá....
-------------------------------------------
Strigo, ta moje poznámka se nevztahuje jenom na tento jediný příspěvek. Jde o celou diskuzi a nejen tady pod tímto článkem. Je to sice pouze můj osobní názor, ale ty se mi jevíš jako člověk, kterému se nikdo nezavděčí a se kterým musí každý souhlasit.

Ty sama podléháš při diskuzi návalům nepříčetnosti a podvědomě tohle přisuzuješ paní Jarmile, aniž by sis to sama uvědomovala. Život v lidské tlupě vyžaduje hodně sebezapření a hodně kompromisů a také velké snahy o vzájemnou souhru, což by měl být cíl každého jednotlivce. Nikoliv se domáhat a snažit se prosadit svůj názor a nebo výhody za každou cenu.

Výměna názorů je stále výměna názorů a pokud s někým nesouhlasíš a ten dotyčný nepřistoupí na názor tvůj, tak se rozlouči a fertig. Nazývat svého oponenta duševně nemocným je už tvoje vlastní sebereflexe. Tohle bys měla jako profesionální psycholožka vědět, ale možná si to v zápalu vášní ani neuvědomuješ?...ber to jako radu kamaráda.
Mirda

185044

28.02.2009 22:43

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

Mirda 24.?.?.?

Diskutovat s takovým ptákem jako jseš ty PÁVE je naprosto bezpředmětné. Pardon...Vy PÁVE. Netušil jsem, že sedíš u počítače v kravatě. Respekt si vykáním nevynutíš, ten si musíš získat a to ty nedokážeš. Budeš se tedy muset s tím tykáním už nějak smířit. Naopak "jansmith" je zlatý člověk a přestože si navzájem tykáme, tak má u mne vysokou lidskou hodnotu a to s plným respektem. Tohle o tobě prohlásit nemohu. Tvoje sdělení, že nečteš oponentovy reakce svědčí o tvém zájmu (nezájmu) diskutovat. Proč sem potom lezeš?

Když nesouhlasíš s naším názorem a nebo s naším přesvědčením, potom tohle diskuzní fórum není pro tebe. Tady nenajdeš svůj názorový souzvuk a nebo uspokojení ze sounáležitosti ke skupince lidí, kteří brojí proti nešvarům a zločinnosti tohoto světa. O tohle ti stejně ani nejde, protože ty zjevně k takovým lidem ani nepatříš. Neočekávej ani, že nás tak snadno přesvědčíš, jako to udělá posunovač přehozením vyhýbky, když chce poslat celý vlak na jinou kolej. Ale to ty jistě také víš(!)

Přesto se sem neustále vracíš a mnoho jiných, stejně smýšlejících kumpánů a se stejným cílem: vykolejit tento rozjetý vlak - pro establišment - nepohodlných názorů. Proč asi? Proč to děláš? Jiný důvod mne nenapadá, než že to děláš jako dobře placené zaměstnání a k tomu bych ti současně rád něco připomenul...

Všechno je dočasně. Nic netrvá věčně a situace se brzy otočí. Měj tohle Josephe neustále na paměti a se svým svědomím se už budeš muset vypořádat sám. Neočekávám tvoji reakci, neboť již předem vím, co mi odpovíš a pokračovat v diskuzi s tebou je pro mne zbytečná ztráta času. BTW, dalším důvodem je, že ti nechci přihrávat na zvýšený bonus za počet podaných příspěvků.

185053

01.03.2009 00:01

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, upřímně řečeno, soudíš docela neférově.
--------
Já si tohle uvědomuji Alexo. Nerad tady na sebe beru roli rozhodčího, ale dosti mne mrzí, že místo toho, abychom drželi společně semknuté jádro, tak se navzájem hádáme. Na každého, který (alespoň dle mého úsudku) vybočil, na každého reagovat nemohu. Jsme tady taková jedna zvědavcova rodina...už se jakž takž navzájem známe, tak proč se hašteřit a handrkovat?

>...Se Strigou možná ve všem nesouhlasím, ale ve srovnání s jinými není tak útočná a ani z ní necítím nepříčetnost ve vztahu k názorům lišícím se od jejich.
--------
K tomu jsem se už vyjádřil výše, ale proč jsem reagoval právě na Strigu, na to použiji jako odpověď tvou vlastní reakci:

>Nazývat oponenta duševně chorým jistě není košér, stejně jako ho při nesouhlasu s vlastním názorem nazývat pomýleným a zmanipulovaným (de facto je to vlastně to samé).
--------
Sama víš (pokud si pamatuješ?), že když jsi ty kdysi oslovila paní Jarmilu, že ti připadá se svým názorem jako slon v porcelánu, tehdy jsem se zastal naopak právě tebe, protože mi to připadalo stejně tak. Tedy sama vidíš, že nezvýhodňuji svoje kamarády/kamarádky, se kterými vedu soukromou korespondenci (a přiznám se, těch je tady hodně). Spíše naopak, snažím se nezaujatě přesvědčit kohokoliv o chybě s nadějí, že se dotyčný podobného omylu příště vyvaruje. Znáš to přísloví: "Chybami se člověk učí"? Stejné však očekávám i já od ostatních - pokud já sám vybočím - že mne upozorní, že jsem šlápnul do ho..., chtěl jsem říci do bláta. Jsem tedy rád, že jsi na mne Alexo reagovala a mohli jsem si vyjasnit tyto nesrovnalosti. Měl jsem stejné pocity jako ty:

>Mnohé výkřiky v téhle diskuzi budí úsměv, mnoho odkrývají a občas jsem z toho měla pocit, jako když jsem v zrcadlovém eretzu.
-------------
Proto jsem se ozval a díky za tvojí reakci.

185058

01.03.2009 01:53

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

>Já jsem Jarmilu nenazvala duševně nemocnou. Položila jsem řečnickou otázku, co je na situaci s článkem špatného. Dodala jsem - Jarmilin duševní stav.
------------
Což je to samé.

>Myslím si, že být rozčilen, vzteklý, v afektu - to není dobrý, příjemný, žádoucí, milý, chtěný a pozitivní duševní stav, rozpoložení...Jako je zdrcený, smutný, lítostivý nebo vystrašený člověk...Jako špatný, negativní, nežádoucí, nedobrý.
--------------------
Strigo, díky za upozornění na bohatost mateřského jazyku. Tohle osvěžení přišlo skutečně vhod. Jelikož naše diskuze takhle nikam nepovede a budeme se navzájem přesvědčovat, kdo má a kdo nemá pravdu, tak to uzavřeme tímto:

>Vidíte trávu růst tam, kde není. Zřejmě byste ji tam vidět chtěl.
-------
Asi ano, ale jak jsem už napsal, je to můj názor a nikoho nebudu přesvědčovat a ani neočekávám, aby na něj přistoupil. A v žádném případě se nesnažím ublížit. Tak mne tedy omluv, že tímto přestávám reagovat. Právě teď mne napadlo...já už jsem s tím začal, tak tedy navrhuji tykání pro případnou příští diskuzi.

185060

01.03.2009 04:34

Hnutí Nenásilí v Bruselu

RE: Podekovani

Mirda 24.?.?.?

A navíc, jelikož to je proti zájmům lidu a zájmům republiky, posuzuje se to jako trestný čin vlastizrady. Tedy pamatovat si pachatele, až příjde na lámání chleba. A pevně věřím, že tahle chvíle jednou nastane.

Musel jsem si trochu ulevit. Především jsem však chtěl ostatní upozornit - převážně ty, kteří stále ještě hledí na Rusko opatrně přes prsty v obavě, že schytají další podpásovku ve formě invaze roku 1968 - tak se pokusím objasnit strategii nového ruského cara, Vladimíra Putina. Btw, samotní Rusové Putina nazývají nového cara a nejlepšího vladaře od vlády Petra Velikého a já, který bedlivě sleduji světový politický vývoj, mohu si dovolit tuto superlativu pouze potvrdit.

Myslím si, že už ani nemusíme mít obavy z výstavby amerického radarového monstra na sledování balistických střel a nebo k použití na cokoliv jiného. Jednání se odložilo na neurčito a nebo dokonce i zrušilo. Ale jeden nikdy neví? Objasněme si alespoň strategii politických kroků, které Putin podnikl během jednání předcházejících výstavbě radaru.

Rusové od samotného počátku nepochybovali, že výstavba radaru je plánována k monitorování vzdušného prostoru nad Ruskem, přestože česká vláda v této době stále ještě přesvědčovala vlastní občany, že se radar bude stavět na obranu proti nezbedným státům, tzv.osy zla a tímto vulgárním slovem byl označen Irán a Sýrie. Až s milým zjištěním s přihlédnutím k nedostatečnému množství lidí napojených na internet, bylo obdivuhodných 75 procent obyvatel proti radaru. Jak ale přesvědčit vládu České republiky, aby změnila své zrádné plány?

1) "První rána v případě války půjde na radar", prohlásil Putin, aniž si uvědomil, že může markantně změnit poměr PRO versus PROTI a kdo byl původně proti, půjde pro-radar. Tehdy Topolánek přiznal barvu a veřejně oznámil, že radar má být proti Rusku, jelikož si to už začali švitořit i vrabci na střeše.

2) "Nabízím spolupráci s výstavbou radaru v Azerbajdžánu", oznámil Putin válečnému zločinci Bushovi, vědouce, že Azerbajdžán mají Američané stejně již dávno pod kontrolou a nic se tím nezmění, jenonom snad oddálení rozhodnutí s výstavbou.

3) "Nabízím spolupráci s výstavbou radaru v Evropě", pokoušel se Putin o další vyčkávací manévr. Co však následovalo a to dokonce i tady na Zvědavci v diskuzi? Tak přece je to pravda. On, Putin v tom jede s něma. Opatrně na Putina(!) i on se touží posadit do křesla jedné světové vlády.

Tak to vidím já. Co je však důležité, že radar nebude, takže si myslím, že Putinova vyčkávací strategie přece jenom vyšla. Oddálila takhle rozhodnutí s výstavbou do období plánované finanční krize, která nakonec rozhodla, že na radar už je kapsa prázdná.

185066

01.03.2009 16:44

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

Rovněž vzájemně. [mrknutí jedním okem]

185079

01.03.2009 17:14

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

Mirda 24.?.?.?

>...(vypuštěno - bla, bla, bla, bla, slinty, slinty, slinty...bla, bla, bla)...s vámi se nikdo nebavil, takže už zavřete tu svou zapáchající uřvanou hubu. Vaše kebule jaksi nepobrala ani smysl toho doporučení - že je to opatření k ukáznění sebe (bla, bla bla, slinty, slinty, slinty)
--------------
Ó jémináčku...to je mi nadělení, [chechtot] [chechtot] .....
Vidíš páve, neuspěl jsi. Diskutovat nedokážeš(!!!) Někdo jiný by navrhnul: "Zašlápni ho, ať se zbytečně netrápí", ale já mám respekt ke všem životním formám, i k těm nevydařeným. Já na to hledím, jako na zázrak přírody. Takový deviant, taková odlišná zrůda, zkrátka takový zázrak přírody, až to začíná být i roztomilé. [velký smích]

P.S. Stejně tak, jako jsme domluveni s Vojtou49 - přestaň na mne reagovat a já učiním totéž. Ušetříš si nervy a mne ušetříš drahocený čas.

185082

01.03.2009 20:54

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

Mirda 24.?.?.?

>...Ano, takto píše člověk, který si dovolil nadřadit se ve stylu psaní nad Janasmitha...
------------------------------
Jindro, ale jim jde o naprosto něco jiného. Rozšťouchat diskuzi a odvádět pozornost od tématu. Bohužel...podařilo se jim to. Ať už je to Joseph (2xs) a nebo anonym 85 (opět 2sx). Stejná osoba. Příště, až nastane podobná rozvášněná diskuze, tak bude zapotřebí vyčistit si rybník a ty zákeřné piranhy vychytat a držet si je od těla (piranha - mrňavá a dravá ryba). Upozornit ostatní a zásadně nereagovat. Oni se sami omrzí svým neúspěchem. Doufám, že tohle čte i náš "jansmith" a přestane jim přihrávat. Jendo, tohleto je doporučení a nikoliv příkaz. Diskutovat s idioty a rozvratníky nás zdržuje, unavuje, odvádí pozornost od tématu a navzájem rozvrací. A přesně o tohle jim jde(!).

185100

02.03.2009 03:38

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

Mirda 24.?.?.?

Pokud se potřebuješ v diskuzích inspirovat opozicí, Jendo, tak já ti tu opozici klidně vytvořím a to si tedy piš, že tohle žádná lichotivá slova a nebo slova chvály nebudou(!!!) [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Jak bych se na tebe mohl zlobit? Vždyť já to ani nedokážu. [smích]
Ale začněme s rozborem tvé reakce.

>...já mám stále pocit, že pokud bychom s těmito tzv. oponenty nediskutovali, dávali bychom jím tím zapravdu a umožnili bychom jim, aby se lidově řečeno NEodkopali.
--------
Už jednou jsme tady vedli na toto téma diskuzi, REAGOVAT - NEREAGOVAT (na provokatéry). Byl jsem to já, kdo tuhle "anketu" vyvolal. Řídím se selským rozumem a už v samém počátku jsem byl přesvědčen, že Vojta49 tady nediskutuje, ale jenom provokuje. Zabíhal do podružných témat, tázal se často na definice, soustavně se vyhýbal přímé odpovědi, neúnavně hájil zájmy "systému" atd.atd. Tehdy jsem si uvědomil, že mnoho z nás zbytečně zabíjí čas diskuzí s provokatérem, proto jsem navrhovat IGNOROVAT. Současně jsem si však také uvědomoval, že to byl pouze můj osobní pocit a nemusí se shodovat s ostatními. S lehkým srdcem jsem tehdy souhlasil s kolektivem (převážně tedy s Tebou) a rozsudek padl: "Proč nediskutovat"? Tak to teď sám vidíš. Můj selský rozum mne nezklamal. Vojta se (až teď?) odkopal, takže se prokázalo, že tady skutečně pracuje jako provokatér. Tady jsi to sám potvrdil:

>...Dokonce i stále velmi kultivovaný a přemýšlivý Vojta nakonec projeví svou pravou podstatu...
--------
Jendo, ty diplomate(!) Ty to dokážeš pokaždé tak inteligentně a dovedně předložit, že mám tendence začít s Vojtou diskutovat. Začínám mít výčitky svědomí....[chechtot] [chechtot] (kultivovaný snad? ale přemýšlivý!) [velký smích] Oni jedou podle předem připravených direktiv - hájit establišment a za to mají plat (šekely [velký smích]). Kema/mikin se tady taky hodně dlouho udržel s tou jeho, až jízlivou "kultivovaností", než se přišlo na to, že je to už několikrát vyhozený provokatér a teď pokračuje v záškodnické činnosti dálkově.

>Dovedeš si představit ty vlny negativních emocí a pudů, které s nimi pravděpodobně cloumají a které jsou nuceni tak dlouho bolestně zadržovat?
-------------------
Jendo a dovedeš se vžít do člověka, který je tomuto denně vystaven a přitom se sem pořád vrací? Co bys ty udělal, pokud tady diskutuješ dobrovolně a ve svém volném čase a nedosáhneš souhlasu (uspokojení)? Proč se tady vystavovat napadání? Já bych si našel jiné diskuzní fórum, ale ONI tady musí setrvat - celou šichtu.

>...A v tom je podle mne i deviza tohoto webzinu. Dát lidem možnost se projevit a hlavně hlouběji zamyslet a tím získat v diskuzi s oponentem příležitost si naplno UVĚDOMIT...
---------------
Učme se jeden od druhého (hodně jsem pochytil i od tebe - díky za to). A tohle mne přivedlo k závěru. Já si s radostí a s velikým zájmem přečtu tvoje silné reakce, ale s prs...

Automaticky kráceno

185116

02.03.2009 03:41

Prý je zamilovanost choroba

RE: Josephe nedej se a bojuj (!!!)...

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Já si s radostí a s velikým zájmem přečtu tvoje silné reakce, ale s prsty zaklíněnými do sebe a s rotujícíma palcama znázorňujícími mlýnek [smích] Osobně nemíním trávit čas s provokatéry, přestože mám mnohdy tendence na "něco" z jejich výpadů reagovat. Už se sem do této diskuze vracet nebudu a použiji na rozlučku tvoje slova:

>Dík za tu možnost (zde diskutovat) patří nejen všem, kteří se diskuzí zde účastní, ale zejména panu domácímu, který to zastřešuje.[smích]

P.S. Když tak mi pošli na souhlas smajlíka a na nesouhlas blijníčka, ať znám tvůj postoj. [mrknutí jedním okem]

185117

02.03.2009 06:03

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

Mirda 24.?.?.?

Díky za tento hodnotný odkaz. Doporučuji všem - kteří pochybují - ke shlédnutí. Všimněte si všech tří astronautů při tiskové konferenci. Ty jejich tváře. Zamyšlený a ustrnulý pohled. Svědomí je zkrátka prevít...to nelze u většiny lidí jen tak potlačit a nebo koupit za peníze. TADY máte podobnou situaci. Ne a ne se přiznat. Někdo nedokáže zatloukat.

Už jenom ten Van Allanový radiační pás, který je i v dnešní době a při současných technologiích nepřekonatelnou překážkou. Jak to ti hoši zvládli už v roce 1969? To jsou mi věci(!!!) Holt, astronoutika není snadné řemeslo. Tolik skrytých nebezpečí číhá na člověka. Nejen ve vesmíru, ale i ZDE na Zemi.

185121

02.03.2009 18:57

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

Mirda 24.?.?.?

>...Z vtipu extrahovat to že někdo lhal o vesmíru je i na mě moc.
------
Tak tedy zkusme EXTRAHOVAT (lingvista se nezapře) z tohoto videa, které tady uvedl sxqo. Nemusíme ani rozebírat záběry na fotografiích s rozdílnými směry stínů a nebo vlající vlajky. Stačí se soustředit na astronauty na tiskovce. Kdykoliv předtím se vrátili astronauti z vesmírných letů, ať už z orbitu a nebo z mezinárodní stanice Mír, každý byl na sebe hrdý, že byl ve vesmíru. Nadšeně a rozesmátý odpovídal na dotazy přítomných novinářů. Všimni si na videu ty tři mušketýry. Sedí tam jako zařezané slepice a neustále uhýbají pohledem, jakoby něco zatajovali? Ne nadarmo se říká: "Pravda osvobozuje". Teď si představ co to je za život takhle chodit na veřejnost a vystavovat se nepohodlným dotazům? Nechtěl bych být v jejich kůži. Raději chodím vzpříma a s přátelským úsměvem.

185226

02.03.2009 19:17

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

Mirda 24.?.?.?

>To není vtip. Prostě se šeptalo, že Gagarin se nezabil, nýbrž se ho nepodařilo stáhnout z oběžné dráhy.
-------
S tou šeptandou jsem se setkal už několikrát při čtení článků na internetu. Mohu tedy potvrdit. Naskýtá se ovšem otázka, koho potom oslavovali, když dotyčný astronaut projížděl s doprovodem mezi jásajícími davy lidí?

V tom videu, které tady uvedl sxqo je podrobně uvedeno, jak se dá provést kosmický let na Měsíc, aniž by v řídícím centru v Houstonu věděli, že raketa lítá jenom po oběžné dráze Země. A pokud pracovníci řídícího centra neměli ani tušení, že se jedná o podvod, jak potom mohla vědět tajná služba Sovětů a nebo jejich kosmická agentura?

185229

02.03.2009 20:11

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

Mirda 24.?.?.?

>...Nebyl nakonec celý ten humbuk vymyšlen kvůli neskutečným ziskům? Že tedy jako ušetřili lidstvo zas nějaké té výnosné války a místo toho jen vydojili daňové poplatníky mírovým způsobem, to znamená kosmickým měsíčním výzkumem?
---------------
Zbrojnoši se již nasytili válkou ve Vietnamu, ale tohle bylo z prestižních důvodů, paní Jarmilo. J.F.Kennedy to ve svém projevu řekl, že Amerika vyšle v tomto desetiletí člověka na Měsíc a stáhnou ho i bezpečně nazpět. I tohle je uvedeno v onom videu, na které zde poukazuji. Nastala horečná soutěž, jelikož Sověti byli ve vesmírném programu mnohem, mnohem dále. To samé potvrdil i Wernher Von Braun, německý vynálezce balistických střel ("A" puma) z období druhé světové války a američany po válce "přeřazen" na jejich kosmický výzkum. Von Braun vyjádřil silné pochybnosti, že by mohli ještě v tomhle desetiletí zanechat lidskou stopu na Měsíci. Když už on pochyboval, tak i já pochybuji. A on byl šéfem kosmického programu. Já jsem jenom takový malý konspirátor. [chechtot] [chechtot]

185243

02.03.2009 20:57

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Co na to říká svědomí?

Mirda 24.?.?.?

>Tak teď už hádate z výrazu tváře....
----
[chechtot] [chechtot] Nauč se vkládat odkazy, GULDE(!!!) Musel jsem se tam "vhákovat" oklikou. Moc ses neukázal. Tohle více přihrává do noty konspirátorům. Třeba tahle stopa v písku [velký smích] To není stopa, ale odlitek [chechtot] ale podívejme se jak je to objasněno v čálánku. Dotaz zní:
Takto ostrou stopu se mi nepovedlo nikdy udělat, jen když byl písek mokrý!...
A odpověď: Opět jednoduché. Zrnka písku na pozemských plážích jsou zaoblena, a proto neudrží přesný tvar. Jistou úlohu tu samozřejmě sehrává i pozemská gravitace. Na zrnka prachu na Měsíci nepůsobí žádné klimatické změny jako je eroze, vítr, voda atd. Zrnka zůstávají ostrá a drží tvar. Srovnatelnou stopu lze vytvořit třeba v hladké mouce.
------
Gulde, zůstaňme raději u těch výrazů ve tvářích astronautů. Ty jsou prokazatelnější. Jen se podívej na to video. I Hestroy mi to potvrdil, že nikoliv pouze podle fotek, ale podle ksichtu poznáte je.

185247

02.03.2009 21:16

Odvrácená tvář Měsíce

RE: přistání na Měsíci

Mirda 24.?.?.?

>Ne, tenhle jediný důkaz stači, aby jsi ze sebe udělal úplneho...
--------
Gulde, a co takhle vykašlat se na protokoly a snažit se trochu diskutovat (!!!) Ten tvůj závěr mi spíše vychází na jeho autora:
>Iniciativní blbec, horší než třídní nepřítel

185249

>...Exkrement patri iba do kanalu. Asi mate iluzie o tzv. "demograci". Aspon jedno - ignorujte ich. To ich marnomyselnost dorazi.
------------------------
Jedinečné řešení. Alespoň pokud se nevytvoří přímá demokracie a nenajde se pro-lidová strana. Lidi se musí sjednotit. Co ty na to Hestroyi?

185252

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 1

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 1

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 3

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 782 183