Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.10.2008 08:49

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

Já bych se spíše přikláněl k bodu č.1. [velký smích]
Ale schválně, ať se vyjádří i ostatní. Samotného by mne to zajímalo. Předevšim: na co byla ta železná opona? Kdo rozložil komunistické režimy východního bloku? A proč by to CIA dělala?
Ta ptačí chřipka se klidně mohla ruským ptákům vyhnout. Nepovažoval bych tohle za bernou minci.

172718

10.10.2008 15:43

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Nevycitam prostym lidem, ze nektere veci je pro ne tezke uvidet, ale u vzdelanych inteligentnich lidi je to trestuhodna naivita. Zaklad na vsech vzdelavacich ustavech by mel byt naucit lidi kriticky myslet.
---------------------
René, toho se u Vojty nedočkáme. Máš pravdu, je to až trestuhodné zastávat se zlodějů, grázlů a vrahů. Ale on to takhle nevidí. Nicméně, on si to i napsal jako název tohoto vlákna: "Vidím to jinak". Když tedy Vojta postrádá jakoukoliv logiku a pokaždé to vidí jinak, tak ho nechme. Ať si tady sám vyhňupuje(!) Kolik lidí na něho ze soucitu reaguje, ale on to pokaždé vidí jinak. Chytrému napověz a hlupáka nakopni(!) Vojta těm jeho zvratkům, které nám tady neustále podsouvá, zcela určitě i sám věří(!) Tak ještě jednou a pro všechny: "Komu není shůry dáno, tomu není pomoci"(!) Vážení...soucit stranou a nechte tu Vojtovu prázdnou hlavu v klidu odeznít (vyrezonovat). Jednou ho to doufám přestane bavit?...Připouštím, mohu se však mýlit(!)

172750

10.10.2008 15:58

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to jinak

Mirda 24.?.?.?

>...A emoce jsou tou pravou příčinou naší omezené racionality a stupidity.
----------
Kde se u tebe najednou vzala tak ostrá sebekritika?

>A proto se trochu bojím, že ta výuka kritického myšlení nebude mít až tak převratný dopad.
----------
VIDÍM TO JINAK (!) Každý z nás má jiné schopnosti logického vnímání vlivů okolního světa.

172751

10.10.2008 22:52

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

>Kupodivu i já se přikláním k bodu 3. Dle mého názoru je to
>celé jen obrovské divadlo...
------------
Jindřichu, tohle by platilo za Jelcina. Chybělo málo a rovnováha sil zanikla. Nemůžeme si přát nic lepšího, než to, že se Rusko dostalo do těch správných rukou. Nebýt Putinovy a nyní i Medvěděvovy politické a ekonomické strategie, tak nám tady na zeměkouli už hvízdají atomovky. Jsem přesvědčen, že by už nyní v Iránu frčela válka, Izrael by už neexistoval a my bychom si tady takhle spokojeně neťukali do klávesnice. Třetí světová válka by byla tou poslední. Jenom škoda, že je
tento odkaz
v angličtině. Neocons versus Rusko - velmi přesvědčivé a podle mne i pravdivé objasnění dnešní politické situace a vyrovnání mocenských sil. Tohle by si měla přečíst paní Jarmila a nemuseli bychom tady řešit "jakési" dilema. [velký smích]

Jak to bylo s rozdělením Římské říše nevím, ale jistě sám víš, že Karel IV., Římský císař a Král koruny české připravoval zařídit Prahu jako hlavní město Římského impéria? Proto ty investice. Karlova universita (1348), Karlův most (1957), Karlovy Vary (lázeňské město), jeho osobní sídlo na hradě Karlštejn. Jestlipak víš, že pod Prahou v podzemí je ještě jedno staré historické město z tohoto období? [mrknutí jedním okem]

172780

12.10.2008 07:47

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Kdo za tím stojí?

Mirda 24.?.?.?

Děkuji za upřesnění. Udělal jsem si až nyní menší průzkum a máte pravdu, v některých odkazech se uvádí J.P.Morgan Jr. Takže co táta nechtěl, syn dokončil. Tady je například fotografie účastníků toho kriminálního podvodu. Další informace. Tady bych rád upozornil pana Yamato, na zmínku uvnitř odkazu v Chart 2, kde na třetím řádku stojí: Německo bylo přemluveno k tomu, aby v roce 1916 pokračovalo ve válce (měli jsme s panem Yamatou kdysi diskuzi a já jsem na tohle upozornil, tak tady je odkaz. O té vojenské převaze díky ponorkám, příležitostně uvedu).
Tady je zase uvedeno (třetí odstavec), že v roce 1908, jeden rok po umělém vytvoření finanční krize, kterou vytvořil J.P.Morgan atd.
Něco tady.
I zde se můžeme setkat s názvem J.P.Morgan Jr. (mladší).

172826

12.10.2008 07:52

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Kdo za tím stojí?

Mirda 24.?.?.?

>...Tady je například fotografie...
---------
J.P.Morgan je vlevo dole. Popis fotografií se neukázal, ale je v odkazu hned vedle.

172827

12.10.2008 08:20

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to jinak

Mirda 24.?.?.?

>to ani nikto od vas neocakaval..
--------
Máte pravdu pane google. Na zmrdy se ani nedá reagovat, ani s něma diskutovat. Kdo se zastává zločinců je sám zločinec. Očividně Vojta má hroznou radost z utrpení jiných lidí. To jeho neskonalé potěšení, že byl někdo okraden a že mu to patří a dobře mu tak? Takhle se může vyjádřovat jedině zmrd a vyvrhel lidské společnosti! Ano, Vojta49 získává tady v diskuzích nový titul (cenzurováno. Přestaňte urážet diskutující. Editor)

172828

12.10.2008 08:50

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to tiez jinak -

Mirda 24.?.?.?

Datle, s tím zmrdem Vojtou nelze diskutovat. Kde chybí šedá mozková kůra, tam se logika nevytvoří(!) On se naučil z televize několik frází, kterým ani sám nerozumí a pak se tady snaží s tím všechny oslnit. Je to zmrd, nic jiného než ZMRD.

172829

12.10.2008 17:12

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Ad

Mirda 24.?.?.?

>...mocni idu vzdy s tym, z koho maju zisk. je jedno ci je to "lavica", "pravica", "fasista", "komunista" alebo "liberal"..
----------------
Gibi, máte smutnou a bolestivou pravdu. Přesně takhle to totiž funguje. Nejen, že "mocných" nezajímá o jaký systém (režim) se jedná, oni si ty společenské systémy přímo sami vytvořili. Něco jako experiment s lidskou společností. Rothschild kdysi prohlásil: "Dejte mi pod kontrolu měnu státu a není rozhodující, jaká vláda je u moci". Proto platí i ta vaše následující část:

>to je pre nich kriterium, priam zivota. Ked to nemaju - neziju. A miliardy ludi ich nezaujimaju a nezaujimali. Vravi sa im aj "elity" spolocnosti. Bohuzial.
----------------
Tyto "elity" už nehrají o peníze. Dluh ve Spojených státech je rozpočítán na generaci dětí, ještě nenarozených dětí. A s narůstajícím úrokem, tento dluh nejde absolutně splatit. ONI to vědí, ale - jak jsem již napsal - jim už nejde o peníze...jim jde o moc. Jsme na předělu nového světového pořádku pod jednou světovou vládou (NWO), což znamená nový otrokářský řád.

Společnost poslušných a oddaných otroků, kde neexistují žádné peníze, žádný soukromý majetek a porodnost lidí je přísně řízena vládnoucí "elitou" ve formě sterilizace a kastrace. Odměnou za práci je dávka jídla a střecha nad hlavou. Oděv je bonus (prémie) za dobře vykonanou práci. Jediné právo, které novodobým otrokům zůstává je právo na práci. Lidé mají právo pracovat - jako kdysi za komunismu - ale je to současně i jejich povinnost. "Flákat se" je trestný čin.

Tento Nový světový řád si "elity" nazvaly: "Project for the New American Century" a vůbec se tím netají. Google vám vyhodí hned několik různých organizací usilující o stejný cíl, kterého se dosáhne - jak sami oznamují - buď se souhlasem a nebo násilím. Teď už záleží jenom na nás! Můžeme si tady klidně plácat "Vojtoviny" a nechat se zotročit a nebo se zorganizovat v jeden silný společenský celek. Zapomeňme na havloviny: "Nebudeme jako ONI". Naopak, použijme stejné metody a to: "Buď se souhlasem a nebo násilím"(!)

172858

13.10.2008 00:15

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Bankovní veksláci nemají s kapitalismem nic společného, jen na něm parazitují.

Mirda 24.?.?.?

>Kapitalismus zaniká již asi 200 let...
>Mýlíte se, on se vyvíjí nebo dospívá.
---------------
Pane Sašo. Vy jste Mejlu asi nepochopil. Proč chcete dělat z Mejly polévku? Kapitalismus v současné formě, do jaké se dostal - právě díky bankéřům - zákonitě zaniká. Přesně jak to Mejla uvedla v názvu této větve: "Bankovní veksláci nemají s kapitalismem nic společného, jen na něm parazitují"! A já jen dodám: "Dostáváme se do stádia, kdy parazit zničí svého hosta a oba svorně zahynou". Čili Mejla má pravdu...kapitalismus zaniká. To co vidíme v současné době, je korporační imperialismus a to je ten parazit na lidské společnosti.

Nasledující řádky bych mohl použít v odpovědi paní Jarmile v příspěvku shora. Snad si to tady přečte a nemusím se opakovat? Tohle byl právě ten důvod, proč vznikla v době komunismu ve východním bloku ta pomyslná železná opona. Čelit imperialistickým vlivům(!) Musíme si všichni, kdo to zažil, tak jak tady sedíme - bez rozílu pohlaví a náboženství - přiznat, že se jim to po celých čtyřicet let povedlo. Jenom stačí porovnat obě období: Co bylo kdysi a co se děje nyní? Ta železná opona zabránila nejen působení vnějších vlivů, jako například zásahy do politického dění východní Evropy ze strany CFR (Council on Foreign Relations) - Rada pro mezinárodní vztahy (všichni jistě vědí, jaké jsou cíle této organizace?), ale také dala podnět k nevyhlášenému soutěžení. Kapitalismus versus komunismus a kdo je lepší?

V té době si oba systémy navzájem přebíraly to nejlepší - co se týká sociálních výhod pro většinovou společnost a především pro pracující třídu. Komunisti zavedly - po vzoru západu - pětidenní pracovní týden. Zdarma zdravotnictví, zdarma školství (až na podmínky pro přijetí na výšku), finančně přijatelné bydlení a sociální a jakž-takž spravedlivé zabezpečení důchodců. Pořádek byl udržován strachem z policejního režimu. Kriminalita téměř neexistovala. Svobody cestování a svobody projevu - pro většinovou společnost - žádné. Kritizování strany a vlády bylo považováno za trestný čin. Název "antisemitismus" a jeho projevy neexistovaly(!)

Západ se naopak soustředil na svobody občanů a ekonomické výhody pro společnost. Domek a auto byl základ slušné a snadno dosažitelné existence. Zdravotní pojištění bylo dostupné, přičemž bylo většinou i placené zaměstnavatelem. Stejně tak i investice firmy do vzdělání (i universitního) pro prospektivní pracovníky (podpořeno státem formou daňových odpisů). Vzdělání většinové společnosti se prosazovalo státem a bylo dostupné i pro sociálně slabší vrstvy, kdy existovaly státní (i nenávratné) půjčky. Existovala (a s omezením nadále ještě existuje) finanční podpora špičkových sportovců mezinárodně reprezentujících stát (placeno soukromými firmami, jako Home Depot, Rona a z reklamních ...

Automaticky kráceno

172877

13.10.2008 00:27

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Bankovní veksláci nemají s kapitalismem nic společného, jen na něm parazitují.

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

...(placeno soukromými firmami, jako Home Depot, Rona a z politicko-reklamních důvodů i ze státních dotací. Výše zmíněné je podpořeno formou daňových odpisů). Důchodci měli finančně zajištěné a spokojené stáří. Zaručené svobody cestování, svobody náboženství a svobody projevu bez omezení (stále ještě platí). Na obou stranách týmu "soutěžících" se dával důraz na bezpečnostní podmínky na pracovišti. Každou větu, kterou jsem tady právě napsal, píši na základě osobních zkušenosti z obou společenských systémů. Proto jsem si tohle období - na základě vlastního pozorování - dovolil nazvat: "Komunismus se postavil proti jeho tvůrcům" a nevyhlášenou soutěživostí získala výhody většinová společnost a pracující třída na obou stranách.

Teď se podívejme, co se stalo po pádu železné opony. V Evropě zavládl životní styl divokého západu a nadále pokračuje k nezadržitelnému zániku společenských hodnot (kulturních, mravních, národnostních tradic a národnostního cítění). Stejně tak na "západě", kde životní styl většinové společnosti plánovitě upadá pod úroveň životní existence. Ekonomika na obou stranách postupně a cílevědomě upadá. Svobody projevu zanikají. Kritika nešvarů společnosti (už i na obou stranách) se posuzuje jako nacismus a antisemitismus a jako takové se stávají trestným činem. Kriminalita dosahuje neobyčejně vysoké úrovně a pořádek se udržuje zmilitarizovaným policejním režimem: Vyvoláním strachu k poslušnosti.

Na závěr bych chtěl na něco velmi důležitého upozornit. Zásady funkčního státního zřízení, kdy občan je respektován jako základní součást společnosti ve které vládne zákon a pořádek:

a) Vláda slouží lidu a na základě ústavy musí jednat ve prospěch většinové společnosti.
b) Armádní složky slouží k obraně vlastního státu proti vnějšímu nepříteli.
b) Úkolem policie je chránit vlastní občany.

Všechno výše vyjmenované stále platí...tedy mělo by platit. Co lze v této době pozorovat? Vláda si dělá co chce a proti zájmům vlastních občanů! K tomu používá ovládnuté sdělovací prostředky k manipulaci veřejného názoru. Za úplatu slouží jinému pánovi. Armáda bojuje daleko od domova pro zájmy někoho jiného a policejní složky se postupně militarizují a přebírají funkci armády. Policie bojuje proti nepříteli a to proti nepříteli na domácí půdě - proti vlastním občanům(!)

172878

13.10.2008 04:18

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Viník? Oběť?

Mirda 24.?.?.?

To objasnění je přímo od hypotečního makléře, který v tom dělá a sám přiznává, že je to úmyslně nastaveno k selhání. Potom se člověk nemůže divit, že se Vojta a Koubek budou takovéto hebrejské smlouvy mermomocí zastávat? ONI dva to zásadně nepřiznají, že to je smlouva na stahování gojima z kůže. ONI to chápou trochu jinak. Nakonec to Vojta i napsal: "Vidím to jinak"(!) a Koubek se přidal. Vždyť Kol Nidre (anulování jakékoliv smlouvy), nejenže to povoluje, ale je to i s Božím požehnáním. Proto to ONI vidí jinak(!) Pane google, myslíte, že se dočkáme Koubkovy reakce s omluvou a s vysvětlením, že tohle nevěděl?

172886

13.10.2008 06:01

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Správná otázka zní,jsou světový podvodníci u konce s dechem?

Mirda 24.?.?.?

Trochu jste mne zmátla. Stejný slohopis a jeden příspěvek pod nikem "Natša" a druhý "Nataša". Tak, či onak...máte obrovský přehled. Obdivuji se vašim znalostem a mohu potvrdit, že to všechno sedí. Bývalý mexický prezident, Vincente Fox, v pořadu CNN: "Larry King Live" nemusí být up-to-date. Pořad jsem viděl už dříve (připouštím, nemusel to být stejný program). Informace o přechodu na Amero se různí. Založení Severoamerické Unie se plánuje na rok 2010 a s tím i přechod na jinou měnu. Koridor (dálnice) spojující Mexiko a Kanadu se sice již začala stavět (v Texasu), ale začinají se objevovat potíže. Jednou není to, podruhé něco jiného. Připadá mi to jako plnění pětiletého plánu socialistické výstavby - RVHP (Rada vzájemné hospodářské pomoci). Lidi stávkují a ztěžují výstavbu. Je to obrovský projekt, ta 400 metrů široká dálnice (údajně deset pruhů v každém směru). Pokud by založení NAU záleželo na dostavění této dálnice, tak se toho asi nikdy nedočkáme. Dokonce se objevují informace, že se založení Severoamerické Unie muselo odložit na neurčito. Tak nevím? Ve vašem hořejším příspěvku jste napsala:

>In 1946, the US government put to Stalin a plan for World >Government, created by Bernard Baruch & David Lilienthal, both >Jews. This plan was put in the pages of The Bulletin of the >Atomic Scientists.The One World Or None report is at one-world->or-none.html.
--------------
Tento report jsem nečetl, ale vím o tom novém pískovišti (NWO) poměrně hodně. Četl jsem, že Stalin byl požádán již v roce 1944 jedním ze zakladetelů FED-u, Jacobem Schiffem o spolupráci na založení jedné světové vlády. BTW...Jacob Schiff finančně podporoval Ruskou revoluci v roce 1917 a údajně přihodil chazarům (Trocký, Lenin, Kaganovič, Sverdlov) do kloubouku 20 milionů dolarů ve zlatě. Stalin s návrhem nesouhlasil. Bylo mu zřejmé, že se s ním v jedné světové vládě nepočítá. Tehdy Stalin zanevřel na židy-chazary-sionisty. Nevím však v jakém pořadí? Vyházel židy z vlády a ze všech vlivných funkcí. Ponechal si jenom několik nejvěrnějších. Lavrenti Beria a Lazar Kaganovič mezi jinými. Některé zdroje tvrdí, že to bylo za kolaboraci židů s fašisty, jiné zdroje zase tvrdí, že se stal Stalin paranoidní. Já se spíše přiklánim k obojímu.

Tohle bylo období, kdy nastal v Sovětském svazu tak zvaný skrytý a utajený antisemitismus, který se později rozšířil i do tehdejšího Československa a udržel se až do roku 1989. Nyní to v tom antisemistickém kotli jenom bublá. Btw, Natašo, vy jste zde v diskuzích zanechala jednoho času odkaz na TBR-News a rozepsala jste se o těch bankovních podvodech. Mám na vás dotaz. Četla jste také ty transkripty telefonních rozhovorů mezi Robertem Crowley a Gregory Douglas? Pro nezasvědcené. Robert Crowley, bývalý agent CIA, specializovaný na KGB, osobně zajistil (před důchodem ukradl) tajné dokumenty CIA popisující vraždu...

Automaticky kráceno

172887

13.10.2008 06:06

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Správná otázka zní,jsou světový podvodníci u konce s dechem?

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

...osobně zajistil (před důchodem ukradl) tajné dokumenty CIA popisující vraždu J.F.Kennedyho a jiná období. Crowley byl sám osobně zúčasněn na vraždě a podrobně popisuje jakým způsobem to bylo naplánováno. Rozhovor vede krátce před svou smrtí se spisovatelem Gregory Douglas, který po jeho smrti vydá (vydal?) knižně tajné dokumenty CIA a osobní vzpomínky Roberta Crowleyho. Pokud to někdo z vás bude číst a nebo četl, upozorňuji, že důvod vraždy J.F.Kennedyho byl v dokumentech úmyslně lživě zaznamenán a zdá se, že i Robert Crowley bral uváděnou vlastizradu J.F.K. jako skutečný důvod a snad tomu i věřil? Pokud víte, proč byl J.F.Kenedy zavražděn, tak si udělejte závěr každý sám. Uvádí se tam, že i Lyndon Johnson (viceprezident) byl na vraždě zúčastněn.

Další připomínka. Jak jsem se již zmínil Robert Crowley byl specialista na tajné služby KGB. Kdysi jsem se zde v diskuzi zmínil, že Stalin byl na příkaz CIA otráven Lavrentim Beriou.
Tady je odkaz z téhož zdroje.

172888

13.10.2008 08:14

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

To nejlepší na konec. Paní Jarmilo, "zakecal" jsem se jinde. Četla jste to? Už jsem si psal příspěvek semhle, ale asi hodinové psaní a zmizelo mi to. Budu pokračovat zítra.

172892

13.10.2008 17:16

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

Jenom krátce. Celá ta opičárna v politice od francouzské revoluce, ruské revoluce až po dnešní NWO revoluci se tak navzájem prolíná a na sobě závisí, že ačkoliv jsme mimo téma o zániku kapitalismu, tak jsme stále ještě pořád v tématu.

Zapomněl jsem uvést, že jedním z hlavních důvodů železné opony bylo zachování vlastní měny. "Bankovky jsou kryty aktivy státní banky Československé". Car Nikolaj Romanov nepřipustil Rothschilda na vnitřní ruský finanční trh a tohle byl také jedním z důvodů Ruské revoluce, který vedl k zavraždění cara a jeho rodiny a pro úspěšné provedení ruské revoluce byla rozpoutána první světová válka.

Snahy o rozpad komunismu východního bloku se začaly projevovat, krátce po jeho založení. Dnes už vím zase o něco více, než před půl rokem, tak teď mohu vraždu Stalina i vraždu Gottwalda (v roce 1953) zahrnout jako snahy zničení nově narozeného "děťátka" komunismu v Československu. Obě vraždy byly organizovány pomocí CIA (Rothschildova banda nájemných vrahů). Další krvavé akce provádí CFR (Rada pro mezinárodní vztahy). Rok 1968 byl další neúspěšný pokus o rozpad komunismu. Kdyby se tehdy podařilo vyvolat občanskou válku a ozbrojené dmonstrace proti vojskům Varšavského paktu, tak tam je šupem NATO (USA), pro které tohle měl být povel k napadení Československa a k zahájení války obou mocností (USA a Sovětský svaz) na našem území. Vojska NATO byla na tento okamžik připravena v pohraničních oblastech západního Německa. Nechci spekulovat, jak by tohle dopadlo, jenom si dovedu představit, že by se politická situace přešoupla na situaci dnešních dnů a byly bychom o čtyřicet let blíže k vytvoření NWO. Proto ta železná opona. Nakonec se to v roce 1989 sameťákem podařilo.

Rozpad momunismu začal v Polsku pod taktovkou a zástěrkou Solidárnošči. Lech Walenza byl vytypován jako agent CIA (za spolupráce Vatikánu), stejně jako u nás falešný disident Havel. Oba jsou stejného krevního zabarvení a oba byly finančně podporováni od CIA. Havel to údajně dostával za knihy, které nikdo nečetl. Vedoucí složky KSČ byly infiltrovány agenty (spolupracovníky) CIA. Jedna z organizací pro tento účel byl "Prognostický úřad. Tohle bych mohl nazvat jako rozpad komunismu zevnitř, ovšemže organizovaný zvenčí. Sami na vlastní pěst by neuspěli, neboť silná skupina tvrdých a přesvědčených komunistů ve vládě měla zaštitu Sovětského svazu. Byla to skupina: V.Bilak, M.Jakeš, G.Husák a další, včetně prospěchářů na KV KSČ, kteři neměli ani tušení o pravidlech té divoké "šachové" hry západu (a proč nás "chránila" ta železná opona). Jako důkaz, že sametová revoluce byla organizována zvenčí bych uvedl další dva agenty (zdánlivé emigranty) Jiří Pehe - politický "poradce" V.Havla, který byl vyškolen organizací CFR v New Yorku a ekonomický "poradce" Jan Švejnar údajně zaměstnanec Světové banky....

Automaticky kráceno

172924

13.10.2008 17:19

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

...Jan Švejnar údajně zaměstnanec Světové banky. Oba odešli do světa na "zkušenou" v roce 1980 a oba byly nasazeni do nové "demokratické" vlády Československa. Víme také, že prezident je více méně loutka a politické tahy se dějí na příkazy politického poradce. Proto "Nebudeme jako ONI" a později to "Humanitární bombardování". Havel to zřejmě ani nepochopil?

Tak...a teď jsme tam, kde jsme být nechtěli. Znovurozkvetlý a plně vyzrálý bolševismus. Stejný styl, kterým se kdysi snažila udržet u moci "silná" klika KSČ. Vyvoláním strachu u většinového obyvatelstva. Dále to nemusím rozvádět, snad jenom poukáži na rozdíly tehdejšího bolševismu a toho dnešního. Uvedu jenom to, co se děje nyní. Rozklad společnosti jako národního celku, ničením národnostního cítění, potlačením kulturních tradic a morálních zásad společnosti. Nucená emigrace jiných národnostních skupin. Vytvoření závislosti na vojenském společenství NATO. Postupná likvidace vlastní měny přechodem na EURO, začlenění do Evropské Unie a naprostá kontrola domácích sdělovacích prostředků vnějším účastníkem (majitelem).

Teď se vrátím k odpovědím na několik vašich zbývajících otázek.

>...kdo vlastní v Rusku obrovský majetek. Ten kdo vlastní většinu ruského majetku, tak ten tam drží v prackách veškerou moc.
------
Naštěstí se to "zvrtlo" ve prospěch státu. Paní Jarmilo, máte pravdu, když tvrdíte, že jeden naoko zavřený Chodorovski nesvědčí o ničem. Jistěže, ale ti ostatní stačili pláchnout do Izraele. "Svatá země" židů a zákon "návratu domů" jim to umožnil, aby se vyhnuli trestům. Ano, v Rusku zůstalo několik dalších "obrboháčů", ale ti politickou moc Putina neohrožují a ohrožovat nebudou, neboť vědí, co se stalo s Jukosem, že ano?

>Taky by mě zajímalo, proč světová oligarchie udělala ten
>pokus a zavřela půlku světa za železnou oponu.
--------
Tohle jsme si už vysvětlili. Uvedl jsem to tady v diskuzi v jiném příspěvku o Stalinovi. Nebyla to světová oligarchie, ale komunismus se postavil proti svému tvůrci. Nazývejme věci správnými jmény. Světová oligarchie jsou mezinárodní bankéři.

>...Co mě třeba šokovalo bylo tvrzení v Zeitgeistu, že
>celá válka ve Vietnamu se vedla jen proto, aby si američtí
>zbrojaři namastili co nejvíc kapsy. A jejich hlavním zájmem
>prý bylo, aby ta válka trvala co nejdéle.
----------
Paní Jarmilo. Tohle byl také důvod, proč se vedly i ostatní války (první i druhá světová), Vietnam, Korea, Jugoslávie a proč se vedou ty dnešní v Iráku, v Afganistánu, připravuje se Irán, Syrie, Darfur. I ta studená válka byla vytvořena jenom proto, aby se zbrojní průmysl na západě nezastavil. Mědia jela na plné pecky, aby se vytvořil z tehdejšího Sovětského svazu největší světový nepřítel číslo jdena. Dokázali to. Celých čtyřicet let se Amerika "připra...

Automaticky kráceno

172925

13.10.2008 17:22

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

...Celých čtyřicet let se Amerika "připravovala" na válku se Sovětským svazem. Celých čtyřicet let se vrážely prachy (placeno z daní lidí) do vyzbrojování armády a s naprostým souhlasem Američanů. Média je na to neustále připravovala. Proto ten souhlas. Proto ta nenávist vůči východu a Rusům. Vyzbrojování jedné strany vedlo zákonitě k vyzbrojování i strany druhé, která ovšem byla na straně obrany, nikoliv připravena k útoku. Jistěže vznikaly vzájemné provokace, ale převážně jako reakce na přípravu převratu na Kubě a snahy o zavraždění Fidela. Proto se na Kubě budovaly ty jaderné základny. Zbrojení však „musí” pokračovat a pádem komunismu se musel vytvořit nový nepřítel. Tím novým nepřítelem se stal globální terorismus.

Uzavřu to zmínkou o propletení ruské židovské mafie a italské mafie na organizovaný zločin a současně také napojení na vysoké činitele federální vlády Kanady. Bohužel, je to v angličtině, ale stojí to za překlad. Ve třetím odstavci odspodu je zmínka o financování Putinovy první prezidentské kampaně z pochybných zdrojů mafie. Putin neměl na vybranou a musel to zahrát. Jinak by se tehdy za Jelcina na křeslo prezidenta nedostal.

172926

13.10.2008 20:38

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Viník? Oběť? Kevine tvuj pohled je modry, moje otazka na tebe

Mirda 24.?.?.?

Kevine, naprosto s Tebou souhlasím. Vůbec nezáleži kdo má kolik peněz, ale jak k nim dotyčný přišel. Ty osobně roztáčíš kola zdravé ekonomiky na jehož principu funguje prosperující společnost. Naprosto jiná situace nastává, kdy vláda přerozdělí (prošustruje) tebou poctivě odvedené daně. Klobouk dolů a hodně úspěchů v podnikání(!) [mrknutí jedním okem]

172939

13.10.2008 21:21

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to jinak

Mirda 24.?.?.?

>...(cenzurováno. Přestaňte urážet diskutující. Editor)
-----------
Editore, omlouvám se...ujelo mi to. Myslel jsem si, že výraz "Zmrd" je tady přípustný, jelikož se objevil i několikrát v článku:

>Otázkou jen je, jestli to načasování je podle zmrdů, nebo
>to spustil někdo jiný....
>Moje odpověď. Já si také myslím, že se to zmrdům malinko vymklo z ruky....
>Vypadá to, že timing (načasování) je v režii východu a ne zmrdů...
--------
Přiléhavý výraz(!) Ale uznávám, jako oslovení diskutujících - i těch na které to skutečně pasuje - se to nehodí. Polepším se a už nebudu s podobnými z..dy (lidmi) diskutovat.

Pánové 80, MéďaBeďa a Spytihněv. Děkuji za pochopení. Sami uznáte, že ten, kdo se zastává zločinců, je zločinec a ten, kdo se zastává zmrdů není nic jiného, než...Vojta49.

172942

14.10.2008 00:27

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Viník? Oběť?

Mirda 24.?.?.?

>A i když je to pravda, stále to neznamená, že dotyčného názor je správný. Určitě se dá najít makléř, jehož pohled je zcela odlišný.
---------------
Ano, ale to bude makléř, který musí lhát, neboť je to jeho zaměstnání. Tento se ozval, protože je to poctivec. Jiří, když budou dva lidi (Vojta a Koubek) tvrdit, že je to chyba podvedených a že si za to můžou sami a dobře jim tak...A dalších deset potvrdí, že je to úmyslný podvod a že tito lidé byli okradeni, budeš si nadále tvrdit svoje a nebo připustíš, že jsi se zmýlil a že snad těch deset ostatních mají pravdu?

>Pokud tady bude diskuse o (bio)chemii, budete mít jiné názory než já, omluvíte se mi?
---------------
Jistěže bych se omluvil. Nikdo není neomylný a já se za své chyby nestydím a také je přiznám. Ba naopak. Vítám ostatní diskutující, když mne na případné nesrovnalosti upozorní. Od toho tady diskutujeme a jeden od druhého se navzájem učíme. Není tohle nádhera? Sám jsi to nakonec napsal také:

>Netvrdím, že mám patent na pravdu, určitě se mohu mýlit a omyly by měly být napravovány právě v diskusi, ovšem zatím mi nikdo nepřednesl dostatečný důkaz, že ony "oběti" nejsou také spoluviníky. Copak na smlouvě nejsou třeba dva podpisy a není na obou stranách, aby svůj podpis dobře zvážily, zvláště pokud jde o zadlužení na půlku života?
--------
To byla ta zákeřná hra se skrytými pravidly. Lidi byli zmasírováni. Banky a média si rozjely kampaň na chytání nic netušících obětí. Je tohle těžké pochopit? Jiná situace nastane, když někdo ztratí zaměstnání a půjčku nadále neutáhne, ale tohle bylo nastaveno úmyslně, aby lidi nebyly schopni splácet a baráky ztratily a to jenom proto, že úrok vyletěl proti očekávání neúměrně nahoru. V tom byla ta finta. Takhle se nejedná se zákazníkem. Nejdříve ho plácali po rameni a přesvědčovali: Neboj, to zvládneš...a jakmile podepsal smlouvu, tak si mnuli ruce a přitom věděli, že jim po ročním splácení (prachy za nic), spadne barák do a klína.

Tady v Kanadě je to jinak (zatím). Banky si tě pořádně prověří a pokud zjistí, že ta cena baráku je nad tvoje finanční možnosti, tak ti hypotéku nedají. Musíš zaplatit základní vklad a pokud je pod pětadvacet procent, musíš si připlatit i pojistku na půjčku. Tímto vyloučí zbytečné riziko zákazníka i banky. Tohle je fér...jediné riziko, které zůstává je ztráta zaměstnání, ale to je pokaždé. Já třeba vím, že příštích pět let budu splácet stejnou částku. Potom se uzavře nová smlouva v závislosti na nové úrokové sazbě a já se opět rozhodnu na jak dlouho a v jaké výši si mohu dovolit měsíční spláky. Čili žádné překvápko, žádný podraz a žádné stěhování do stanového městečka.

172966

14.10.2008 00:37

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to tiez jinak -

Mirda 24.?.?.?

>Pro kterou banku pracujes?
----------
Rejpale, on pracuje tady v diskuzích. Za každý příspěvek má pět šekelů a za reakci na něj prémie. [mrknutí jedním okem]

172967

14.10.2008 01:44

Irácký bezpečnostní činitel: Saddámův majetek ukradly Spojené státy

Operation Iraqi Freedom....

Mirda 24.?.?.?

Jak silně pokrytecké?...Osvobodit Irák...od čeho nebo od koho?
Přijet v tancích a ukradnout co se dá. První bylo irácké museum. Pět tisíc let staré památky spadající do počátků babylonské civilizace. Donald Rumsfeld tehdy oznámil na tiskovce: "Ano, přiznávám, byla to naše chyba. Nezajistili jsme bezpečnost státních institucí a muzea a iráčané všechno vykradli". Přitom se lišácky usmívá a podotýká: "Je to pochopitelné...lidé žili v diktátorském režimu, nic si nemohli pořídit, všechno bylo drahé, tak jednoduše využili situace bezvládí". To asi tehdejší ministr války ještě nevěděl, že muzeum vykradla americká armáda pod vedením generála Tommy Franks. Pod záminkou osvobozeni Iráku od "zlého" diktátora se vojáci napakovali. Muzejní kousky se později objevovali na burzách v Ammerice a byla provedena opatření za odměnu je anonymně vrátit zpátky. Moc se toho tehdy bohužel nevrátilo. Nedávno objevili "místní" policisté na venkově v seně zahrabané Udajovy (Saddamův zabitý syn) auta. Několik luxusních vozů vysoké hodnoty. Kam se auta později poděla, se už na zprávách neoznámilo. Tak si myslím, že se v tom teď vozí Rumsfeldův syn a nebo Bushovy dcery?

Vzpomínám si jako by to bylo včera, jak se v médiích před napadením Iráku rozjela špinavá propaganda. Až by tomu člověk i uvěřil. Tonny Blair oznamoval v televizi: "Zlý diktátor Saddam Hussain je schopen zaútočit na Ameriku a nebo na Velkou Británii do pětačtyřiceti minut a přitom vlastní zbraně hromadného ničení. Tomu se musí zabránit"! Takže napadneme Irák a odvezeme si umělecké předměty z muzea a Saddamův majetek. Osvobodíme Irák od Iráčanů a nakrademe si iráckou ropu (potrubím přímo do Haify) a říkejme tomu "Operation Iraqi Freedom";

172973

14.10.2008 20:11

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

>Já bych strašně ráda věřila tomu pane Mirdo, že je Rusko vedeno mocenskou skupinou vlastenců...
-------------
Někdo mne tady v diskuzi upozornil, jak rozpoznat upřímného politika: "Neposlouchejte to, co říká...sledujte jak jedná".
Ti dva "kluci" v Moskvě (Putin a Medvěděv) už nemohou svými činy člověka lépe přesvědčit, že jim jde o dobro národa. Jak vidím z vašich následujících slov, tak se vám zdá takové chování podezřelé:...

>Ale mě třeba stačí vidět na fotce, jak se Sarkozy úlisně a velmi přátelsky tulí k Medvěděvovi a v ten moment zase začnu pochybovat.
-------------------
...tak tohle bych nazval vysoký stupeň diplomacie. On i Putin si na olympiádě v Číně sedl vedle Bushe a nedržel v ruce nůž. Tohle je něco, co se já osobně musím naučit při reakcích na Vojtu49. Teď už, po upozornění vím, že Vojta není žádný zmrd, ale něco úplně jiného.

>...ruští agenti vládnou z Washingtonu a američtí z Moskvy.
------------
Jistá spolupráce v tajných zpravodajských službách existovala, ale to byli "agenti na obě strany". Jinak dobrovolná spolupráce neexistovala. Na tohle téma jsem už jednou psal reakci na váš příspěvek, kdy CIA po druhé světové válce (přepravila do USA) a zaměstnala ve svých řadách vysoké nacistické pohlaváře. Rusové (KGB) si je pod pohrůžkou odhalení přetáhli na svoji stranu. Takže by se to dalo i nazvat, že agenti CIA pracovali pro KGB.

>Čili americká oligarchie je s tou ruskou stále a pořád spolu tak nějak podivně provázaná.
------------
Paní Jarmilo, už přeci víme, kdo tahá v pozadí za provázky? Na vrcholu pyramidy (to oko, to jsou ilumináti, pod okem je třináct stupňů - podle důležitosti - svobodní zednáři), ale jinak ti nahoře jsou vyznavači ďábla a majitelé bankovního kartelu.

>Prognostický ústav byl přímo napojený na Moskvu a bez soudruhů z Moskvy by si v Prognosťáku s prominutím nikdo ani neuprd.
---------
Je to více než pravděpodobné. Gorbačev ten přechod musel taky nějak naplánovat. Netušil však, že s ním Reagan vydrbe.

>Píšete, že prostí Američané naprosto celých 40 let souhlasili s tím, aby se vrážely prachy do zbrojení proti Rusku.
----------
Myslel, jsem, že mlčením souhlasili. Nechali se ovlivnit sdělovacími prostředky. Během Vietnamské války zde probíhaly demonstrace. Potom ticho po pěšině. Teď už se zase protestuje proti válce v Iráku. Lidi mají přehled právě díky internetu.
Dříve tohle nebylo a z většiny lidí bylo tupé stádo. Ta nenávist proti z Rusku mezi neinformovanými lidmi v Kanadě, ve Spojených státech a možná v Izraeli, stále ještě přetrvává a jak je vidět, stejně tak i ta nedůvěra lidí v ČR. Kolik z nich si stále přejí tu "vysněnou" americkou základnu jenom proto, že nevěří Rusům?

Neberte to jako urážku, moje drahá přítelkyně, ale váš největší problém je vaše neznalost angličtiny. Mohl bych vás zahrnou...

Automaticky kráceno

173028

14.10.2008 20:14

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Mohl bych vás zahrnout tolika články (už jsem tady zanechával odkazy), ale vy to stejně nečtete a já to nemohu všechno překládat. Tolik jsem toho už napsal v reakcích na vaše příspěvky a vy si stále udržujete ten obávaný odstup z východní strany. Nevyčítám! Alespoň si to i ostatní mohou přečíst a snad jsem jiným pomohl k vytvoření názoru? Rozhodl jsem se zaujmout jinou strategii. Přestávám na vás reagovat v otázkách Ruska a dám vám domácí úkol, paní Jarmilo. Dole zanechané odkazy v angličtině si uložte do složky "Velmi důležité" a jen co budete mít při ruce doma někoho, kdo zná anglicky, tak ho požádejte o překlad. Je to dvakrát desetiminutové video. Potom si příležitostně popovídáme.

Tady je jedno a Tady je druhé.

Na závér použiji vaše slova:

>Takže celou tu otázku nechám nadále otevřenou a jen budu pozorovat dál, co se bude dít.
----------
A dejte vědět, jak jste se nakonec rozhodla.
P.S. Váš trpělivý a neodvratný dopisovatel - Mirda

173029

15.10.2008 15:26

Dopis z Ne násilí

RE: Radar

Mirda 24.?.?.?

>Nemá to s naší zemí nic společného. Buďme sami sebou.
-------------
Zdá se, že nám ta ekonomická krize v Americe přihrála do karet? Asi tak před dvěma týdny jsem zaslechl zprávu na CNN, že se radar v České republice stavět nebude. Nejsou prachy! Potom tedy platí i ta vaše další věta:

>...Je to stručné ,ale nad slunce jasné!

173095

16.10.2008 02:27

Dopis z Ne násilí

RE: Děkujeme odejděte

Mirda 24.?.?.?

>Co by si asi Americani na byvalem Ceskoslovensku vzali?
---------
Co by si vzali? To samé, co si berou v Iráku. Stačilo tehdy rozpoutat civilní válku, zorganizovat ozbrojené povstání a se zbraní v ruce napadnout nic netušící vojáky Varšavské smlouvy. Vojska Varšavské smlouvy měla rozkaz nestřílet.
Víš Rejpale...Je to všechno špinavá hra a nejvíce na to doplácí ti obyčejní lidé, kteří ani neví, proč se má bojovat? Proč střílet jeden do druhého? Proč se navzájem vyvražďovat? Jestlipak víš, že v pohraničních oblastech v Rakousku a v západním Německu už vyčkávala vojska NATO, aby nám přinesla "demokracii"? Jenom stačilo to ozbrojené povstání a byly tam...jinak si to bez "domácího" výstřelu na základě mezinárodního práva nemohli dovolit. Stačil výstřel a byla by z toho docela určitě třetí světová válka.

Řeknu ti upřímně...i já jsem ty rusáky nenáviděl. Ani ne tak ty kluky v uniformě, jako ten celý bolševický režim, včetně bolševické totality v Československu. Dělal jsem tehdy záškodníka. Sundával jsem značky z ulic, psal a rozmnožoval letáky a nakonec to dopadlo tak, že jsem zdrhnul. Ale to bylo až po odmítnutí červené knížečky a následné ztráty zaměstnání. Abych to upřesnil, to jsem byl já, kdo odmítnul tu knížečku podepsat a to dokonce po mnoha přemlouvání a přesvědčování. On si to totiž musel závodní výbor KSČ oddůvodnit na KV KSČ, že se jim nepodařilo Mirdu zpracovat. To jsem malinko odbočil.

Znáš vůbec ta pravidla hry? Co je v sázce? Jak píše dole v příspěvku kolega Vodník007, měli jsme uran, ale to ještě nebyl ten hlavní důvod. Tady se jedná o světovou hegemonii...jednu světovou vládu, jinými slovy NWO. To byl hlavní důvod výstřelu z křižníku Aurora v listopadu v roce 1917. Kdyby tehdy v roce 1892? (datumem si nejsem jistý) car Nikolaj Romanov II. podepsal ve Vídni s "baronem" Rothschildem smlouvu o umožnění ovládnutí finančního trhu v Rusku mezinárodními bankéři, revoluce by se nekonala. Jenže Nikolaj Romanov II. se mu do očí vysmál a ze zasedání odešel. Rothschild za ním ještě vykřikl: "První kolo jsi vyhrál, ale ještě jsme neskončili".

První světová válka skončila pár měsíců po zavraždění cara (17. červenece 1918) a hned poté, po neúspěšném pokusu cara zachránit, se čeští legionáři navrátili zpátky do vlasti a přivezli tajně se sebou některé potomky carské rodiny, kteří se usadili v Československu (pátrání po nich stále ještě pokračuje). Tehdy to byly ještě děti a my jsme nebyli na světě, tak se moc nekoukej do zrcadla.

Proč je právě o Československo takový zájem? Jsme v centru Evropy a kdo ovládne srdce Evropy a postaví si tam radar, tak ovládne celou Evropu. O tom byl ten rok 1968. I já jsem se tehdy tolik těšil na tu americkou "demokracii".

173129

16.10.2008 03:04

Dopis z Ne násilí

RE: Děkujeme odejděte

Mirda 24.?.?.?

>Silna slova na zamysleni:
--------------------------
http://jewishracism.blogspot.com/2007/02/they-dare... Ta silná slova k zamyšlení by se hodila i přeložit:

Kdo si dovoluje napadat Putina za rozdmýchávání další studené války?

Sionističtí vůdci nepřetržitě ukazují svoji neschopnost čehokoliv smyslplného dosáhnout a usilují o nepřetržité ničení
a soustavné konflikty. Je to pochopitelné, neboť to je jejich placené zaměstnání.
Jak sionisti reagují na Putinovu oprávněnou kritiku za vytváření světových konfliktů a a rozeštvávání lidské společnosti? Proč
sluhové sionismu ženou svět do nekonečných válečných konfliktů a přitom nesnesou kritiku za své činy a vytýkají druhým, co sami způsobili?

Putin by měl dát celému světu na vědomí, že studená válka byla vytvořena stejnými židovskými bankéři, kteří zaplatili Trockého
a Lenina na vyvražďování desítky milionů ruských křesťanů. Putin by měl objasnit světové veřejnosti skutečnost, že to byli stejní
židovští bankéři, kteří pomocí svých sionistických agentů, jako byl Bushův děda, Preston Sheldon Bush, kdo finančně podporoval Adolfa Hitlera a tím se spolupodílel na vyvraždění desítky milionů ruských křesťanů. S odhodlaností by měl Putin výhružně ukázat prstem na stejné židovské bankéře, kteří drží na uzdě ty psychopatické prostitutky, kteří si hrdě říkají američtí politikové. "Zastupci" lidu, kteří se nechají za úplatu otevřeně vláčet na vodítku, škemrají o pozornost židovská média a souhlasí s rozpoutáváním ilegálních válek v zájmu Izraele. Agresivní Války, které devastují Ameriku a zapřičiňují světovou nestabilitu.

Putin by měl odhalit světu zákulisní hry amerických prostitutek, kteří si říkají kongres. Ano, stejný kongres, který aby měl hájit zájmy Američanů a přitom bezostyšně provozuje řitní alpinismus a plazí se před izraelskou sebrankou v Herzlické říši (pozn.: Zakladatel sionismu, Theodor Herzl, první prezident světového sionistického kongresu, který je nepřímým zakladatelem státu Izrael). Putin by měl společensky znemožnit ty psychopatické válečné štváče a jejich majitele. Prokázat světu, že v americké vládě úřadují izraelské prostitutky a šíří nakažlivou chorobu válek po celé planetě. Putin by měl spojit světové společenství proti židovským bankéřům, kteří pohrdají lidskou společností a až teprve potom bude konec všem válkám.

173130

16.10.2008 05:57

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

RE: Jsme ještě málo zadluženi

Mirda 24.?.?.?

>Ty ohromné miliardy, které jsou najednou k dispozici, budou asi
>taky jedna velká bouda. Možná si je půjčují od
>nejvyššího klanu (Rothschild, Warburg, Rockefeller).
--------
Jistěže je to na dluh a na úrok. Tak už to jede od roku 1913, kdy se jim podařilo podvodně založit FED.

>Co teď dělá (Jakob)Rothschild? Jak uvažuje?
--------
Jacob Rothschild právě sleduje dostavbu budovy Nejvyššího soudu v Jeruzalému (on pendluje mezi Kalifornií a Izraelem několikrát za rok). Až se založí jedna světová vláda, tak tahle budova bude sloužit jako vládní sídlo vlády světa v hlavním městě - Jeruzalému. Architektura budovy je zaneřáděna satanášovou symbolikou, jelikož si Jakoubek rád hraje na samotného Ďábla. On si totiž myslí, že mu Ďábel zaručí nesmrtelný život, proto to dělá. Chtěl bych se vás tady v diskuzi zeptat. Byl jste někdo v Izraeli? Mají tam splachovací záchody?

173134

16.10.2008 07:32

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

RE: humanista Švejnar

Mirda 24.?.?.?

>Švejnar má pravdu a vy jste šašek.
----
Kam-jdu? Kam kráčíte nemám ponětí, ale proč nám tady konečně, vážená paní Švejnarová, neřeknete pravdu, že byl Jenda Švejnar vyslán jako "emigrant" - s několika dalšími - do Ameriky na školení agentů pro pozdější rozklad komunismu zvenčí. Jenda byl zaškolen ve Světové bance na ekonoma "demokracie" Nového amerického století. Po převleku kabátů se vrátil a dělal ekonomického poradce Havlovi. Teď nám tady řekněte, paní Švejnarová, proč se Jeník vrátil? Vlastenecké cítění? Pomoc své vlasti při přechodu na tržní ekonomiku? A proč se najednou zastává vybudování amerického radaru? Proč si Jeník myslí, že referendum o radaru nesmí být, protože lidé stejně nevědí, co chtějí? Trochu zcestné, nemyslíte paní Švejnarová?

Teď už víme, o čem byla ta sametová revoluce. Vůbec nešlo o zničení komunismu a bolševismu, ale o přicmrdování neoconcům v Americe a jejich snaze o nastolení Nového světového pořádku. Za poplácávání po rameni a za sladkých slov, že jsou ti nejlepší, kteří to dokáží a že se s nima pro budoucnost počítá, zaprodali svůj vlastní národ. Jsou to zrádci lidské společnosti, kteří za jidášský bakšiš a za to, že se budou mít na chvíli dobře, budou poslušně zobat z ruky těm psychopatům, kteří už celé jedno století okrádají lidstvo o výdobytky jejich práce. Parazitují na společnosti a stejně tak i vláda spolu s vaším manželelm Janem Švejnarem.

173136

16.10.2008 08:28

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

RE: Nostradamus to taky tak říkal...

Mirda 24.?.?.?

>Jak asi mohl nakej Nostradamus vedet, ze nekdy vznikne USA?
------
Na tohle mám jednoduchou odpověď. Rejpale, vím, že ty věříš novele "Vzpomínky na budoucnost" od Ericka von Daenikena. Já taky, takže si budeme rozumět. Nejenže Nostradámus věděl, že bude objevena Amerika, ale věděl i o existenci Zvědavce a věděl také, že se ve druhé polovině dvacátého století narodí pan Petr Gejdoš...ale postupně.

Egyptští faraonové měli časté návštěvy z vesmíru a dozvěděli se, že se historie neustále opakuje. My - jak tady tak sedíme vespolek u klávesnice - my jsme už v pořadí třetí "vyspělá" civilizace. Všichni ostatní se před námi sami vyhubily a nás čeká stejný osud, ať se nám to líbí, nebo ne. Všechno, co se děje nyní, to se už dělo i v historii a to historii nikoliv lidstva, ale v historii světů. Říkejme tomu v historii civilizací. Proč si myslíš, že Egypťané stavěli ty pyramidy? A nejen to, jak věděli o vzdálenosti Země od Slunce, délku rovníku atd., když všechny tyto rozměry jsou zavedeny do geometrické architektury pyramid. Možná to víš, že ta geometrie sama od sebe a postavení na patřičné světové strany má zázračné účinky na broušení žiletek. Ano, to byl ten důvodu stavby pyramid. Egypťané nám chtěli zanechat psané svědectví (od mimozamšťanů) o historii světů, ale papyrus by deset tisíc let nevydržel, tak to vyškrábávali žiletkama do tabulek břidlice a proto museli ty žiletky v pyramidách tak často brousit.

Jak do toho zapadá náš Nostradamus? Nostradamus byl jedním z vykradačů pyramid a ty břidlicové tabulky tam našel. Sepsal všechno do veršů. Nepatrně to zašifroval jenom proto, aby ho nechytily a nepotrestali za vykrádání těch pyramid. Nevím, jak se k tomu šifrovacímu kódu dostal náš Peťa Gejdoš, ale doposud všechno, co nám tady Petr napsal, to sedí přesně do minuty. O letopočtech raději pomlčím. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

173139

16.10.2008 08:49

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

RE: Co se nám může stát?

Mirda 24.?.?.?

>Nekde jsem cetl, ze banany jsou dobry proti krecim...
-------------
Ano jsou. Je to potasium obsažené v banánech, ale stejně tak se najde v dostatečném množství i v bramborách. Mám osobní zkušenosti (trpím nedostkem potásia) a držim si pro případ strejčka příhody doma při ruce tabletky. Jsme tímto sice mimo téma, ale tohle je důležité upozornění i pro ostatní čtenáře. proto snad moderátor promine? Nedostatek potásia může vést k zastavení srdeční činnosti. Z tohoto důvodu dostala mozkovou mrtvičku (po krátkodobé zástavě srdce) Terry Shivo a stala se z ní na patnáct let žijící mrtvola.

173140

17.10.2008 04:19

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

>Díky mirdo za obě videa. Jsem teď trochu busy jinde...
-----------
Mám sice nemocenskou, ale práce nikdy nekončí. Nikdo to za mne neudělá a tak makám i na "smrtelné" posteli. [velký smích]
Není to až tak strašné, ale vypadá to na delší dobu marodění. Jendo, když tak se na sebe naťuknem přes e-mail osobně. Mirda [mrknutí jedním okem]

173200

17.10.2008 08:32

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Viník? Oběť?

Mirda 24.?.?.?

>Ještě jeden článek k zamyšlení.
------------
Přečetl jsem si to. Ano, tohle je životní standard vypěstováný soustavným vymýváním mozečků televizí a filmem. V případě dívky "Pri", jak se uvádí v článku, tak ji zkazili její rodiče.
Jiří, tobě nemusím vysvětlovat, kdo ovládá média? Asi nebudeš věřit, co ti teď tady napíši, ale tohle je jeden ze způsobů, jak rozložit a ovládnout společnost. Všimni si, že se z televize nic pořádného nedozvíš a všechno - celý volný čás - se točí okolo celebrit a podřadné zabavy, kde se hraje o peníze...mnohdy i o veliké peníze. Tohle není jenom náhoda, tohle má své zákeřné pozadí. Věř nebo nevěř, ale tak to je. Je to můj vypozorovaný, mnohokrát prodiskutovaný a psychology potvrzený názor. Co se ve vyvíjejícím se lidském mozku odehrává?

Příliš mnoho času věnují média na ukázku extravagantního způsobu života celebrit. Kde všude cestují, kde zakotvili svoji jachtu, jaká a kolik aut vlastní a nikdy nezapomenou upozornit, že si právě zakoupili v pořadí už čtvrtý dům za třicet milionů dolarů...co to píši - palác a také se objeví samozřejmě pár snímků. Na nás už to tak nepůsobí, ale představ si tu mladou generaci ovlivněnou médiemi, která se rozhoduje do jaké školy nastoupit a také o volbě kariéry? Záhy si mladí uvědomí, že takhle se jim ten jejich "sen" nesplní a poctivou prací to nikam nedotáhnou. Vrhnou se na prodávání závislostních drog a hledají různé jiné cesty, jak rychle zbohatnout. Třeba obchodováním na burze, zkrátka vydělat peníze i za cenu podvodů a zločinu. Proto vidíme poslední dobou takový nárust kriminality. Takhle jednou dopadne i ta dívka v článku "Pri" a velká část naší mladé generace. Tohle je částečně i pozadí dnešní ekonomické krize. Vydělat peníze za každou cenu...i podvodem. A ti velcí hráči v kravatách v tom samozřejmě už umí chodit...je to přece jejich zaměstnání.

>Systém nebyl nastaven tak, aby lidé nebyli schopni splácet, banka nejvíce získá, pokud dostává od dlužníka pravidelnou platbu. Co by banka dělala s více či méně zanedbanou nemovitostí? Prodej přináší další komplikace, navíc není jasné, zda to vůbec někdo bude chtít koupit.
------------
Tohle má obrovskou logiku. Takhle by měl systém hypoték správně fungovat a i já jsem si myslel, že tak funguje, až do této ekonomické krize, kdy jsem začal studovat proč a co se stalo. Jak jsem už dříve napsal, tohle se nestalo a neděje v Kanadě. Jistěže existují podvodníci i tady a banky v tom jedou s něma, ale těch podvodů zase není tolik, aby to položilo celý systém.
Nejprve si musíme uvědomit, že banky mají hypotéku pojištěnou. Tady v Kanadě to je Canada Mortgage and Housing Corporation, což je státní pojišťovna (záruka vládou). V USA to jsou Fannie Mae (Federal Mortgage Association) a Freddie Mac (Federal Mortgage Corporation). Jak vidíš, tak banka na se...

Automaticky kráceno

173207

17.10.2008 08:44

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Viník? Oběť?

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Jak vidíš, tak banka na sebe moc toho rizika nebere. Když zákazník z jakéhokoliv důvodu přestane platit, tak bance ztrátu uhradí pojišťovna a stále ještě prodá opuštěnou nemovitost i pod cenou. Teď je řada na tzv. spekulátory. Koupit levně a draho prodat. Na to už musí být povaha, neboť je to podvod a současně při prokázání i trestný čin.

Uvedu ti příklad nejen z USA, ale i z kanadského "podsvětí". Pro lepší pochopení použiji jména osob z naší diskuze. Mirda koupí barák propadnutý bance (tohle je přitom skutečnost. Takhle jsem si osobně pořídil svůj domek a pod tržní cenou. Nikoliv však pro spekulace, nýbrž jako střechu nad hlavou). Říká se tomu "Mortgage sale" a na takovou příležitost se bez známostí čeká i několik roků, ale já jsem nespěchal. Vraťme se však zpátky do podsvětí a použijme fiktivní čísla. Za barák jsem zaplatil 100 tisíc dolarů a jeho tržní hodnota tehdy byla 150 tisíc. Aniž bych na baráku hnul prstem, tak ho prodám Rejpalovi po dohodě za 250 tisíc. Rejpal si musí vzít hypotéku u jiné banky, než u té, od které jsem ten barák koupil já. Banku nezajímá, jaká byla dřívější cena, neboť čím větší cena, tím větší úroky na splácení a to bankce přece vyhovuje, hlavně, že je hypotéka pojištěna. Aniž by na baráku Rejpal hnul prstem, prodá ho Vojtovi49 za 260 tisíc dolarů. Vojta přestane platit a banka si vyřídí s pojišťovnou úhradu ztráty, ale to už nás tři nezajímá. Při předchozím prodeji došlo k navýšení ceny o pouhých deset tisíc, coč odvrátí podezření ze spekulace a vyloučí vyšetřování. Drobné navýšení je naprosto běžná věc, pro úhrady nákladů při prodeji (agent nemovitostí a právník). My tři kumpáni jsme vydělali 160 tisíc. 260 - 100 = 160 mínus naše náklady na právníka a daně z pozemku, během vlastnictví cca 10 tisíc (agenta jsme vynechali, prodej se uskutečnil mezi námi) a máme v kapse každý padesát tisíc za pouhý rok.

Jiří, pro zjednodušení jsem použil nízká čísla. Teď si představ, že se jedná o barák v hodnotě půl milionů dolarů a vytáneme to až na jednoho melouna. Byla tady v Kanadě taková skupinka spekulantů a přitnuli jim tipec (sedí), ale těch je ve Spojených státech obrovské množství. Tohle byl příklad, že nejen banky okrádají zákazníky, ale děje se tak i opačně a přitom banka ani tehdy neztrácí. Platí to totiž pojišťovna.

>... Můj osobní názor je, že se má žít na dluh co nejméně, jeden z mála akceptovatelných dluhů je právě hypotéka za účelem pořízení nemovitosti (protože nač platit nájem, když mohu platit stejnou částku a za 20 let žít zcela ve svém).
-------------
Trh s nemovitostmi, přestože bere s sebou jistá rizika, tak je považován za nejmenší hazard. Přestože úrok z hypotéky navýší cenu nemovitosti za deset let o padesát procent (příklad 100 tisíc pořizovací cena, za dest let 150 ...

Automaticky kráceno

173208

17.10.2008 08:52

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Viník? Oběť?

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

...(příklad 100 tisíc pořizovací cena, za dest let 150 tisíc), tak jsem ten barák schopen za těch 150 tisíc prodat, poněvadž ceny šly nahoru. Jiná situace nastane, když úroky vyletí nahoru a ceny baráků zákonitě spadnou dolů. Tehdy se může stát, že barák, který jsem koupil za 100 tisíc budu nabízet za 80 tisíc a lidi budou velice opatrní nakupovat za 15-20 procentní hypotéku. Tohle tady v Kanadě už také bylo a to v roce 1981, když jsem tady přijel. Slušný domek sis tehdy mohl pořídit za čtyřicet tisíc dolarů, ale úrok byl 23 procent. Shodneme se v tom, že se má žít na dluh co nejměně. Dal jsem si závazek svůj barák do deseti let splatit. To však znamená žádná dovolená a žádné velké rozhazování. S trochou skromností se to ale dá i z průměrného platu zvládnout. S autem to je horší. To už je jako ten starý kůň. Ani mlácení nepomůže a vůbec se to nehne. [velký smích]
Tohle byl samozřejmě jenom žert. Zatím to u mne není priorita č.1, neboť to ještě jezdí a musí.

173211

17.10.2008 09:54

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

>...No dobrá, necháme tu otázku zase někdy na jindy, ještě bude mnohokrát příležitost o tom podiskutovat.
---------
My jsme si vypěstovali takovou přirozenou nedůvěru ke vládnoucím složkám. Je to pochopitelné a je to také vidět všude okolo, jak se chovají k lidem. Už jsme naprosto vyloučili možnost, že může existovat vůdce národa a opravdový vlastenec v jedné osobě. Z pochopitelných důvodů nechci jmenovat. Nevzpomínám si z naší historie na velikána našeho národa, kterého bych mohl přirovnat k tomu pánovi z KGB. Možná na Slovensku Jozef Tiso? A u nás Karel IV.? Mohu se však mýlit.

>...Ne! Oni na český lid z vysoka kašlou a jen se starají o to, jak ještě víc rozmnožit své bohatství.
----------
Tady se shodneme. To je konstatování smutné skutečnosti, kdy se za peníze potlačilo u vládnoucí skupiny vlastní svědomí a převládla chamtivost a arogance. Musíme jenom doufat, že se jednou konečně prosadí zase národní cítění a národní hrdost.

>...jaký je rozdíl mezi ďáblem, satanem či Luciferem.[smích] Ďábel a satan je snad totéž. Lucifer je světlonoš a snad je o něco kladnější než ďábel a satan? [velký smích] Čert aby se v tom vyznal.
-----------
Všechno jedna pakáž. Čert aby se v tom vyznal. Ilumináti jsou stoupenci satana, což je to samé jako nositel světla Lucifer. Zakladatel Iluminátů byl Adam Veishaupt, stoupenec judaismu, ale také vyznavač satana. Víte paní Jarmilo, psychopati si vždycky musí vytvořit nějakou extrémní zálibu k potlačení nudy. Parazitují na lidské společnosti, pocitem z dobře vykonané práce rozhodně netrpí a tak se nudí. Hrají si na pány zeměkoule...volové. To je to oko na vrcholu pyramidy na jednodolarové bankovce. Oko, které sleduje každého z nás. Kdyby to nebylo tak vážné a skutečné ten NWO, tak je to až k smíchu. [chechtot] [chechtot]

>Když jsem teď nedávno utírala od prachu lampu po dědovi, s údivem jsem zjistila, že je to patrně bronzová soška Lucifera...
----------
Nebudu opakovat celou tuto kapitolu vašeho příspěvku, ale se vším se dá souhlasit. Mytologická postava Lucifera se z největší pravděpodobností dostala do podvědomí lidí a také do zobrazení v uměleckých předmětech a v kostelních malbách. Myslím si, že to přetrvalo z náboženských dogmat a to boje dobra proti zlu. Neposlušní lidé se půjdou škvařit do pekla, ale na tohle už normální lidé přece nevěří? tohle by nám i vysvétlilo, jaká chátra to může být, kdo si ještě v této době hraje na satanáše a vaznavače ďábla? Snad jedině psychopati! My tady máme v budově provinční vlády zase sošku Mojžíše s rohama, jak drži v ruce ty tabulky desatera přikázání.

>A toto Luciferovo znamení (nebo satanovo?) si na sebe dělají vrcholní světoví politici s pomocí PĚTI prstů, z nichž vztyčený ukazováček a malíček vytvářejí rohy. No je fakt, že Putina či Medveděva jsem ještě neviděla toto gesto udělat.
----------
Byl tady o t...

Automaticky kráceno

173214

17.10.2008 10:00

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Byl tady o tom na Zvědavci článek. Co si o tom má člověk pomyslet, než to, že to jsou všichni ubožáci. Inteligentní a vzdělaný člověk se k takové hře na satana nikdy nesníží. Hlupáci to jsou, ti co vládnou se vztyčeným malíčkem a ukazováčkem. [chechtot] [velký smích] Jako malé děcka na pískovišti...škoda slov...do pekla s něma.

P.S. Až ty videa shlédnete, dejte vědět co si o tom myslíte? Moc mne to zajímá.

173216

18.10.2008 05:44

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

RE: Jsme ještě málo zadluženi

Mirda 24.?.?.?

S tímto příspěvkem se ztotožňuji v každém slově. To nemá chybu až na tu nedokončenou závěrečnou větu. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Je velice obtížné reagovat na ozvěnu z duté vrby. Třeba tady tahle vyhňupovina:

>Po vydatných deštích vyrazí na pasece statisíce semenáčků. Zpočátku to vypadá, že úspěšnější budou ty, které rostou rychleji.
----
Takhle se může projevit ve zdejší diskuzi jediný zdejší semenáč a to batole v důchodovém věku. Jméno netřeba uvádět. [mrknutí jedním okem]

173272

18.10.2008 06:39

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

RE: Jsme ještě málo zadluženi

Mirda 24.?.?.?

>Hmmm až na to ,že tato budova byla dokončena v roce 1992 a
>stavbu sponzorovala Dorothy Rothschildová a co se týká
>symbolů satanáše kdepak podle Vás jsou?Takže zase jen kecy a
>kecy ...
----------
Ano máte pravdu, budova dokončena byla, ale úpravy v podzemí stále pokračují. Asi nevíte, že si tam Rithschild buduje protiatomový bunkr se vším všudy. Celé malé městečko s nákupním střediskem, nemocnice a centrum komunikací, televizních kamer atd. a všechno nezávislé na okolním světě po dobu pěti let.
Proč se budova nesmí dokončit? Podle tvrzení bible: "Až se dostaví třetí chrám, tak nastane Armagedon a tímto se splní proroctví největších proroků. Po ohlušující ráně nastane naprosté ticho, které potrvá celých pět let. Až potom opět vysvitne slunce a přichází počátek nového života na planetě". Osobně tomu nevěřím, ale psychopat Rothschild zřejmě ano. Nazývá tu jeho budovu třetí chrám...Pokud si myslíte, že je to blbost, tak se oba shodneme, ale co chcete očekávat od psychopata?

A co se týká té symboliky? Přesvěčte se sám:
Tady je něco. Něco je i tady
Tohle se opakuje.
A také tady.

>P.S. budete se divit mají ...
---
A splachovací?

173274

18.10.2008 06:56

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

RE: Jsme ještě málo zadluženi

Mirda 24.?.?.?

Jak prosté, že?
---
Ano velmi prosté....ale nic jiného by člověk ve tvojích příspěvcích nenašel.

173277

18.10.2008 16:53

Vymahači dluhu v Indii získávají na USA jiný pohled

RE: Když ztratíte všechno je to na kšandu

Mirda 24.?.?.?

>Je to asi hezké, že když někomu berou střechu nad hlavou a
>chce si dát kšandu, tak zavolá dívka až z Indie.
--------------
Převod pracovních příležitostí do zemí s levnější pracovní sílou je záměrně provedeno a to nejen pro snížení "výrobních" nákladů, ale převážně k vytvoření ekonomické krize nebývalých rozměrů, kterou lidská historie ještě nezaznamenala. Je to vypracovaný způsob ke snadnému ovládnutí společnosti. V minulém století karta prokletí padla na německý národ, který byl zatažen do obou světových válek. Nyní přišla řada na zemi "neomezených možností".

Američané si stěžují svým reprezantům v kongresu, že když telefonicky zavolají federální úřad Spojených států, tak se jim ozve "kdosi" z Indie a se špatnou angličtinou a nesrozumitelným přízvukem řeší záležitosti amerických občanů. Jako odpověď jim bylo sděleno, že vláda vypsala výběrové řízení na "Oddělení záležitostí občanů" a jelikož jistá indická firma byla nejlevnější, tak zakázku dostali pracovníci v Indii. Jako sůl do otevřené rány byla poznámka: "Chcete přeci aby se snížil finanční rozpočet a vláda pracovala efektivněji"? Stejná situace se projevuje již nějakou dobu i v Kanadě, kdy pracovníci federálního úřadu, obchodní zástupci zdejších firem, kreditní společnosti a pojišťovny, odpovídají na telefonní dotazy s indickým přízvukem. Vážení...vítejme v globalizaci. Globální společnost, globální bordel! Vyčteno na zdejším (americkém i kanadském) fórum. Rovněž tak následující odstavec.

Děj se odehrál ve městě Vancouver v provincii Britská Kolumbie. Žena středního věku Shona si z rodinných důvodů vzala dva dny volna v týdnu s tím, že dožene zameškanou práci v sobotu a v neděli. Jede výtahem do "svého" poschodí, když se výtah najednou v meziposchodí zastaví. Zmáčne tlačítko interkomu a ozve se jiná žena s nesrozumitelným přizvukem (pravděpodobně z Indie) a ptá se: "Čím mohu posloužit"? "Trčím ve výtahu, příjďte mne vyprostit prosím", odpovídá Shona. "Zavolejte v pondělí. V týdnu provádí servis místní firma a na víkend se interkom automaticky přepína na centrálu. Já vám nemohu nijak pomoci". Na opakované mačkání tlačítka interkomu se už nikdo více neozval. Shona strávila většinu dne ve výtahu a až ve večerních hodinách její bušení na dveře výtahu zaslechla úklidová četa, která zavolala tísňovou linku a členové místního požárního sboru ji přijeli z výtahu vyprostit. Co k tomu dodat? Vítejme v globální společnosti.

173309

18.10.2008 18:08

Austrálie cenzuruje internet

RE: Možná by to chtělo trochu počítat.

Mirda 24.?.?.?

>Této verzi už se věřit dá, protože 2.380 USD/osobu je už pro mnohé chudé země tak závratná suma na osobu, že se z toho lidé nasytí nejen dnes, ale pokud by ty peníze byly efektivně použity pro budoucí zisk (zemědělské techniky, investice do nějakého podnikání zajišťující práci lidí), pak by tam došlo téměř k blahobytu....
----------------
Jak vypadá taková ekonomická pomoc rozvojovým zemím? Jak se financují zachranné akce při přírodních katastrofách, jakým je třeba tsunami a nebo zemětřesení?

Když kanadská vláda oznámí světové veřejnosti, že věnuje finanční pomoc zemím zasaženým přírodní katastrofou (např.20 milionů dolarů obětem zemětřesení), tak to stále ještě neznamená, že dvacet melounů putuje do postižené země na nákup stanů, jídla, oblečení a místním firmám na náklady spojené s rekonstrukcí postižené oblasi. Jsou to celkové náklady, které zahrnují platy kanadských pracovníků záchranných akcí a jejich leteckou přepravu kanadskou aerolinkou, nákup kanadského zboží pro nouzovou potřebu, zajištění a přepravu kanadského jídla nepodléhající zkáze...jinými slovy dvacet melounů nejde přímo pro oběti katastrofy, ale především pomůže kanadským společnostem zúčastněných na mezinárodní pomoci. Nicméně placeno z kapes daňových poplatníků.

173315

18.10.2008 20:35

Austrálie cenzuruje internet

RE: Možná by to chtělo trochu počítat.

Mirda 24.?.?.?

>Dobre se naji jeden den a budou mit vic sexu a narodi se o hodne vic hladovych.
--------------------
Tohle máte z vlastních zkušeností? Jste na omylu. Rozmnožovací pud, nebo-li hormony sexuálního "ražení" pracují nezávisle na tom, je-li žaludek plný a nebo prázdný. Názorný příklad mohu uvést z pozorování přírody, kdy po skončení zimního období - jakmile země rozmrzne - žáby vylezou z děr a copak je asi jejich prvním zájmem? Nikoliv hledat potravu, ale pořádně se vydovádět s družkou a až potom se poohlédnou po něčem k snědku. Ten pán v reakci dole, nějaký Vojta49, nemá vůbec ponětí čemu tleská. S největší pravděpodobností je mu žrádlo přednější. [velký smích]

173329

19.10.2008 06:07

Kdo prosazuje americký radar v ČR?

RE: Jeden hloupý dotaz

Mirda 24.?.?.?

>...přesvědčit člověka opačného názoru prostě musím umět argumenty oni ale nedokáží ani argumentovat, když jim oponuješ leda tě sprostě seřvou a tím udělají svoji poslední chybu...
-------
Jedna věc je argumentovat s oponentem opačného názoru a věc druhá je argumentovat s náboženským fanatikem. To, co tady chameleone ty prezentuješ, není názor, ale náboženství a s tím skutečně nejde argumentovat. Vezměme to postupně:

>Radar je součást systému protiraketové obrany českého území, jako průměrný Čech těžko můžu něco namítat proti posílení protivzdušné obrany svojí vlastní země.
--------
75 procent občanů České republiky "proti-radaru" nejsou průměrní Češi? Jak jsi na to přišel, že radar je součástí obrany českého území? To ti někdo řekl? Média? Vláda? Zajímavý film? Vymývání mozků školních dětí v televizi?

>A samozřejmě pokud vidím, že proti radaru je Rusko, jako průměrný Čech vím, že z téhle strany nikdy nic dobrého nepřišlo....
--------
Tohle je už opět náboženské dogma. Doplň si vědomosti.
A ještě něco...přestaň sebe zařazovat mezi průměrné Čechy, chameleone. Urážíš tím ostatní.

>Že komunisté dělají a budou dělat cokoli pro Rusko lze jen očekávat, tuhle stranu nemá smysl nijak komentovat, pokud by jim Rusko řeklo hlasujte pro ten radar, budou jeho největšími agitátory.
----------
Tohle není argument. To je náboženství.

>Ale pokud vidím občanský odpor začnu být zvědavý na to nezákladnám a zjistím si spolky, co k nim patří, tak zjistím, že jsou hlavně zcela nevěrohodné...
----------
A což takhle argumentovat k tématu článku: Napojení zrádců českého národa na americké firmy? Na zbrojní průmysl? Pohyb peněz? Navzájem propletené známosti? Nic ti to neříká? Hlavní je, že se alespoň ty budeš cítit bezpečněji. Snad jediná poznámka, kterou jsi napsal k článku je tohle:

>...v článku se podívují nad tím, že radar budou stavět US firmy, co takové radary vyvinuly a již dávno stavějí...
-----------
Nejvěrnější kamarád Spojených států, Izrael, nemá zájem o americký radar. Proč asi? Jak už jsem napsal...doplň si vědomosti o světové politické situaci. Jak to bylo 11. září 2001?...proč se válčí v Afganistánu a v Iráku?...proč izraelcům tolik vadí Irán a Sýrie? Proč stále ještě přetrvává strach z Ruské Federace a přitom terorismus Izraele se toleruje? Proč se zde diskutuje o radaru namísto o úplném odzbrojení? Komu ten radar nejvíce vyhovuje? Píšeš:

>...že radar je mnohem potřebnější, než se běžně tvrdí.
------------
To si potom vysvětluj svým dětem, až se budou po ozáření radarem rodit znetvoření a bezprizorní. Na druhou stranu, působením radaru na chování lidí se budeš pod ochranou vlády cítit spokojeně a bezpečně, takže ti to zase až tak vadit nebude.

173350

19.10.2008 19:58

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Mirda 24.?.?.?

>...Ujišťuji vás, že kde jen budu moci, tam budu s gustem
>mainstreamové novináře zesměšňovat a poukazovat na jejich
>nestydaté lži i na jejich nebetyčnou hloupost. Jsou to totiž
>jen placení poskoci mocných, prodejní lokajové a nic
>jiného.
--------
Vynikající práce, paní Jarmilo. Jenom kydy takhle více lidí přiložilo ruku k dílu, tak věřím, že se dá hodně změnit. Přeci jenom ty novinářské prostitutky mají ještě kousek vlastního svědomí a alespoň se zastydí. Ve větších kapkách a vytrvat(!)

173387

19.10.2008 20:01

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Mirda 24.?.?.?

podařil se mi překlep: "Jenom kydy" má být: "Jenom kdyby". [mrknutí jedním okem]

173388

19.10.2008 21:37

Co je to vůbec ta recese?

RE: Prostituce byla, je a bude...

Mirda 24.?.?.?

Ten dodatek editora mi bohužel unikl. Škoda. [chechtot]
Pane Sašo, jak tak pročítám vaše názory, tak se ve všem shodujeme a jenom bych rád něco doplnil. Napsal jste:

>Jak vidíme prostituci je otázkou přesvědčení, vidění
>světa, jak jsme nebo nejsme liberální, cyničtí a jistě i
>možná životní zkušenosti.
--------------------------
Zajímavá knížka na toto téma je
Red Lights on the Prairies
. Doporučuji všem anglofonům, kteří si mysli, že se lze prostituce zbavit zákazem. Pár postřehů z uvedené knihy. Děj se odehrává na počátku dvacátého století, kdy se Kanada začala zaplňovat emigranty. Mladí muži - většinou svobodní - přicházeli do země nového světa z Evropy a z Číny za prací. Tahle pohlavní nevyváženost se rozkřikla a přilákala dívčiny ze Spojených států a to rovněž za prací. Není žalobce, není ani soudce. Prostituce byla přijata většinovou společností, jako nutná symbióza prospěšná pro obě strany. Důraz se kladl se zřetelem: "Co není vidět, to neexistuje", proto se bordely zřizovaly na okraji města a zábava se odehrávala převážně v sobotu a v neděli. Děvčata si vydělala a chlapci se mohli soustředit na práci.

Na prostituci se přiživovaly i jiné profese. Policie dělala zátahy na objednávku soudů, jelikož i právníci si potřebovali přivydělat. Zátahy byly předem "tajně" oznámeny, většinou samotným policajtem, coby zákazníkem bordelu a "madam" to posuzovala, jako daň za provozování živnosti, jelikož prostituce byla ilegální a licence na to nebyla. Jednou, když se provedl zátah bez předběžného oznámení a bez předběžné domluvy, madam se u soudu osočila na soudce: "Jakto, že se provedla razie tento měsíc už dvakrát? Pokutu jsme si v tomto měsíci už jednou zaplatili. Jestli si budete dělat z naší živnosti bordel, pane soudče, tak vás tam k nám jako zákazníka už nikdy nepustím"!

>Máte svoji pravdu, ale realitou je, že lidé jsou převážně amorální. Promiskuita mužů a žen je totožná, pohnutky pudové. Proč zastírat realitu?
----------------------
Naprostý souhlas. Není co dodat. Mnoho ženatých i svobodných chlapů morální zásady jenom předstírají a používají je jako výmluvu své neschopnosti navázat známost s protějškem opačného pohlaví. Stačí navodit příležitost a bez následků odhalení a morální zásady jsou okamžitě pryč. Přicházejí na řadu ty pohnutky pudové. Čest vyjimkám, ale ruku na srdce pánové, kdo z vás patří mezi ty vyjimky? Proto si myslím, že následující věta situaci velmi dobře vystihuje:

>...SVĚDOMÍ je často flexibilní jak guma u kalhot.

173395

19.10.2008 22:44

Co je to vůbec ta recese?

Války a ekonomické krize...

Mirda 24.?.?.?

Pěkně napsaný článek, ale měl bych k němu pár výhrad.

>...Už jsme si všichni na úvěry a život na dluh zvykli a otočit nás asi nepůjde.
-----------------------
Ale půjde. Stačí spadnout párkrát na nos a chybama se člověk učí. Jiná situace nastane, když si někdo přivykne na vysoký životní standart(d). Jak známo, prezident Spojených států nesmí udělat rozhodnutí bez souhlasu kongresu. A kdo je v tyto dny kongres? Většina členů kongresu jsou dobře placené prostitutky, kteří za jidášský bakšiš budou dělat to, co jim páníček přikáže. Pod pohrůžkou nezvolení, někdy i vydíráním a ve vyšší funkci i pod pohrůžkou vraždy si hlídací psi zajišťují poslušnost těchto zrádců národa a lidské společnosti. Jakoby se už konečně nepoučili z historie? Římané vypráskali Izraelity ze země v 70-tých létech našeho letopočtu a situace se opakovala téměř každé století v různých zemích Evropy. Někdy i dvakrát za století. Nestačilo by tohle jako poučení, co se nemá dělat v zemi hostitele, když už se sami nazývají národem? Jak asi může dopadnout dnešní ekonomická krize amerického impéria? Pravda...jsou to jiní Izraelité. Izraelité chazarského původu v zemi bohem zaslíbené, ale přitom v zemi někoho jiného. Kdo se nepoučí z historie, tak si přímo žádá, aby se historie opakovala. Co k tomu dodat? Kdo chce kam, pomožme mu tam!

>Dosud se všechny ekonomické krize vždy nějak vyřešily. Pokud však sledujeme dějiny, tak každé z těch řešení provázela nějaká válka. Jde to i bez ní?
-----------------------
Připustil by pan Laroux, že by to mohlo být i obráceně? Váleční štváči, nebo-li "kapitáni" zbrojního průmyslu, úmyslně vytvoří ekonomickou krizi, jenom proto, aby došlo k válce. To jenom tak naokraj...pokud tedy už sledujeme ty dějiny.

173400

20.10.2008 03:32

Co je to vůbec ta recese?

RE: Prostituce byla, je a bude...

Mirda 24.?.?.?

Pane google, až tady budete dávat perverzní odkazy, jako třeba TADY tento, tak příště prosím varujte ostatní čtenáře tímto: "Pro čtenáře, kteří trpí zažívacími problémy, připravte si prosím před klikáním na odkaz, nádobu na vyprázdňování žaludku"! Pořádek musí být. [chechtot] [chechtot]

>ja by som bol za to, ak by to bolo mozne, kurvy celkom zakazat,
>ale vsetky. novinarske, politicke, sionisticke, bankarske parazitujuce kurvy, ngo-kurvy, nwo-kurvy, feministicke, republikanske, demokraticke kurvy,
-----------
Víte, jak by se světu ulevilo? Tak si představte, kolik lidí...eh, chtěl jsem říci kurev, parazituje na lidské společnosti? Mysleli jsme si, že jsme vyhnali pádem komunismu nacucané komáry a přitom se přihnali hladoví sršni a sarančata a už se s námi rvou i o tu neohryzanou kostičku. [mrknutí jedním okem]

173403

20.10.2008 04:03

Odpovede z Juhu na globálnu hospodársku krízu

RE: Drahí veriaci

Mirda 24.?.?.?

Chlapi, dejte si nějaké nicky, ať se v tom člověk vyzná. Oba jste č.85. Tobě tady fandím a tomu druhému č.85 (2xs) zase nemohu přijít na "jméno". [chechtot] [chechtot] [chechtot]

173406

20.10.2008 04:48

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: Drahí veriaci

Mirda 24.?.?.?

Všiml jste si někdo, že už několik dní nejede na YouTube audio?
Že by forma cenzury?

173407

20.10.2008 12:01

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: Short selling není příčinou

Mirda 24.?.?.?

Na a tady je něco, čeho se bojím.
-------------
Obrovská řeka informací. I odkazy v článku....velmi zajímavé čtení a díky za odkaz. Nemyslím si, že se to mezinárodnímu bankovnímu kartelu vymklo z rukou. Měli to naplánováno. Informace o celosvětové ekonomické krizi, která "úspěchem" předčí tu úmyslně vyvolanou roku 1929, začaly prosakovat na povrch už tak před pěti lety. Je to stejná mafie, která je posedlá založením Nového světového řadu (NWO), neboli vytvoření jedné světové vlády. Teď už jenom podrazit nohy ostatním zemím se stále ještě fungující ekonomikou, zavést jednu světovou měnu a vzhrůru na trůn. Démon-Krácius se nepoučil a chce začít znovu.

173448

20.10.2008 12:27

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: Drahí veriaci

Mirda 24.?.?.?

...Moudrost středověku lze spatřovat v odhalení zvrácenosti lichvy, jakožto prostředku pro výrobu peněz z ničeho.
----------
Tohle je moudrost sama od sebe. Kodokoliv se zastává burzy, jako nástroje k vydělávání peněz (djb a spol s.r.o.), tak se nedokáže uživit poctivou prací. Šroubovák v ruce neudrží, kravku nepodojí, obilí nezaseje a nesklidí, chleba neupeče, cihlu vedle cihly rovně nepoloží, hřebík nepřibije a jedině hra s čísly ho uspokojí. Nikoliv však výpočty statického namáhání krakorcových nosníků, ale čisílka, kde závěrečná suma má na konci uvedeno USD, Euro, Jen, Rubl, Kč.

173453

20.10.2008 12:46

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: Drahí veriaci

Mirda 24.?.?.?

>Nevíte někdo, co se stalo?
--------
I mně se ztratilo několik oblíbených stránek. Zdá se, že se zdivočelí hlídací psi rozeběhli po internetu. Začíná se to srát. Vulgarismy nejsou mým zvykem - jedině při oslovení Vojty49 - ale pro tohle už nemám jiný výraz!

173455

20.10.2008 12:55

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: hmm...

Mirda 24.?.?.?

>Je jasné, že onen propletenec ony informace má když je sám vytváří. Zbytek spekulantů .. tj. nižší vrstvy popsané výše už vstupují na sklizené pole aby posbírali jen pár brambor co zůstaly mezi řádky.
-------------------
Velice pěkné shrnutí. Přesně takhle to totiž funguje.

173459

20.10.2008 14:01

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: Otázka

Mirda 24.?.?.?

Přistupujete k tomu podle mne dobře, chce to jen méně emocí.
------------
Já v tom žádné emoce nevidím. Podvod je stále podvod a k odsouzení podvodu člověk nepotřebuje žádné emoce. Pochybuji, že by mtk napsal svůj názor proto, že by přišel na burze o balík peněz? Holt...někomu stačí selský rozum, aby pochopil a druhý na burzu hledí s obdivem a uznáním. Když potom burza spadne, tak mu současně i spadne údivem brada. Jak se to mohlo stát? Tohle neplatí na vás č.85, ale na ostatní zastánce podvodu zvaném burza. Jenom pro zajímavost.

Než se provede registrace firmy na veřejné burze, tak si "vedení" firmy "nakoupí" akcie vlastní firmy za desetinu předpokládané tržní ceny. Příklad: Firma začne veřejně prodávat akcie za jeden dolar za kus, ale hlavní hráči už předem vlastní desetitisíce akcií za desetinu této ceny. Na burze to vypadá dobře. Počet existujících (prodaných) akcií svědčí o tom, že firma prosperuje a je předpoklad, že akcie půjdou nahoru. Ve skutečnosti mají akcie už při zahájení burzovního čachrování pouze desetinu nabízené hodnoty, než za jakou cenu se prodávají. Jenom majitel firmy a jeho účetní skutečně vědí, jak je firma úspěšná.

173474

23.10.2008 06:27

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: Drahí veriaci

Mirda 24.?.?.?

>Tak to jste mě Mirdo nepotěšil. Už brzy se ponoříme do
>informační tmy mainstreamu? Budeme brouzdat po netu a každý
>druhý klik na nás vyblafne This account is Suspended.
----------
Moje chyba. Co se týče YouTube zapracovala paranoia. Závada byla v mojím příjímači. Nikdy předtím jsem nepoužíval šoupátko na ztišení zvuku pod "obrazovkou" na YouTube, které je zobrazeno pod značkou reproduktoru. Netušil jsem, že moje spolubydlící musí do všeho drbat (ženská logika) a stáhne zvuk na minimum. Ani jsem nevěděl, že když se tohle provede při jednom sledování videa, tak už i ostatní následující na YouTube budou potichu. "Závada" je již odstraněna. Znovu jsem si vyzkoušel některé z mých oblíbených stránek a ejhle, už je opět on-line. Je tam i vysvětlení, co se stalo. Ostatní nejsou tak hbité. Stejně i ta stránka ve vašem příspěvku.

To ponoření do informační tmy se docela jistě může stát. Kdekoliv se probírá jádro věci, tak ti-o-kterých-se-nesmí-mluvit náležitě znervózní aniž by tušili, že jsou opět zneužiti. Historie se opakuje a to do důsledků. Jak to je s tím příslovím? "Kdo druhému jámu kope....tak se pořádně napracuje".

173688

Teď jde o to, zda-li Klaus:
a) věří tomu, co říká?
b) někde to vyčetl?
c) a nebo jenom kecá?
Téměř každá věta v jeho "úvaze" je postavena na hlavu a jediné prohlášení, se kterým lze souhlasit bude:

>...Tento systém zkrachoval, byl po právu opuštěn a zanechal po sobě dvě instituce – Mezinárodní měnový fond a Světovou banku – s nimiž si nikdo neví rady...
----------------------
Dovolím si Klause doplnit. Tyto dvě instituce byly založeny Federální rezervní bankou, jako prodloužená ruka soukromých podvodů FED-u pro světové finanční trhy. Proč se Klaus nezeptá Švejnara? Ten byl přeci ve Světové bance vyškolen a po překabátění nasazen do ČR jako kormidelník privatizace. A nebo si už Klaus nevzpomíná? Potom tedy platí i následující tvrzení:

>...Tyto instituce je třeba jako přežilé zrušit, ne pro ně hledat nějakou novou pochybnou úlohu.
-----------------------
A co takhle zrušit FED úplně a vrátit kontrolu nad vlastními finančními záležitostmi Američanů zpátky do rukou státu? Zrušit úroky z úroků a vydávat peníze jenom na pokrytí vytvářených hodnot státem a jako odměna za vytváření skutečných hodnot pracující třídou. Tak jak to udělal krátkodobě J.F.Kennedy. Vrátit finanční instituce do doby před 22. prosincem 1913.
-----------------------
Souhrnem jemně řečeno, Klaus je ekonom, který má za ušima.

173893

>To nebude fungovat, system je zalozeny na expanzivni strategii.
------
Ano, ale předvším na splácení úroků z úroků a tohle se už nedá dohonit jelikož se nedají zaplatit ani ty úroky a úroků.
Jediné řešení, které by navrátilo systém do normálních kolejí - jak to vidím já - je zrušit FED a navrátit finanční kontrolu do rukou státu - tedy "vládě lidu" a nikoliv "vládě lidem". A jak píšeš Reně - zavést transparentní kontrolu vlády. Dr.Ron Paul tohle má ve volebním programu. Současně zrušit daně z příjmu a omezit pravomoci vlády. Zrušit nepotřebné a zbytečné vládní instituce, které zavedl Franklin Delano Roosevelt v jeho tzv.: "New Deal" za účelm rozkladu společnosti. Jen tak naokraj.

Před rokem 1913 (založení FED-u) jediný zdroj příjmů vlády Spojených států a Kanady byla prodejní daň. Daně z příjmů byly zavedeny až na příkaz FED-u v roce 1914 a to dočasně jako "výpomoc" občanů vládě s náklady spojenými s válkou. Tohle se zavedlo i v Kanadě. Náklady spojené s válkou byly už dávno splaceny, ale daň z příjmů zůstala. Vláda si vytvořila díru v zákoně, aby mohla nadále daně z příjmů vymáhat. Je to trochu složité na objasnění, ale je to tak uděláno právě proto, aby se v tom nikdo nevrtal. Jinými slovy - vybírání daní z příjmu je nelegální (na souši), ale součaně neplacení daní je trestné. Byly vytvořeny dva zákony. Zákon moře (law of the sea), podle kterého se řídí vláda a zákon souše (law of the land), kam spadá každý jednotlivý občan. Vláda eviduje každého občana jako korporaci a proto je také registrován velkými pismeny. Uvedu příklad.:

RENÉ BARTOŠEK je korporace povinna platit státu daně (podle zákonů "moře"...) a René Bartošek je občan, ale současně majitel korporace registrován (podle zákonů "souše"...), ale ten samý René je současně zodpovědný za korporaci "RENÉ BARTOŠEK", registrovanou (podle zákonů "moře"...). Někde je to také objasněno, jako kombinace francouzského a britského zákona. Čili daně jsou vymáhány od korporace a jelikož ty jsi za "svoji" korporaci právně zodpovědný, tak platíš daně ty osobně. Tohle je ta finta na vymáhání daní z příjmů v Kanadě(!) Stačí se tedy distancovat od vlastní korporace a nejsi povinnen platit daně z příjmů. Nevím, jak to funguje ve Spojených státech, ale zřejmě naprosto stejně. Pracovníci IRS (Internal Revenue Service) nedokázali - na dotazy občanů - najít zákon, oprávňující IRS vymáhat daně z příjmu.

Pokud by tedy byla - jako jediný zdroj příjmů vlády - prodejní daň, potom tedy by konzum v rozumné míře byl jedinou hybnou pákou ekonomie státu. Proto nelze souhlasit s tímto tvrzením:

>..."Pouze" se bude muset zmenit pristup a "strategie" nasi civilizace. Konzum a expanze konci....
---------
Pokud k tomuto dojde, potom tedy bude platit následující tvrzení:

>...po pravu skoncime na smetisti civilizaci.

173901

>Jak, jakymi mechanismy?....a hlavne, kdo bude kontrolovat
>kontrolory kontroloru, hmm?
----------------------------
Hmm, na tohle není snadná odpověď. Téměř každý člověk je podplatitelný. Kdysi jsem hledal automechanika udělat něco na autě, co sám nedokáži (jednak nebyla garáž k dispozici a také bylo potřeba speciální nářadí) a kamarád mi říká.: "Já znám jednoho dobrého automechanika a neboj, on tě neošulí, on je jehovista". [chechtot] Jak je vidět, tak poctivcem se člověk buď už musí narodit a nebo se dát k jehovistům. Ale teď vážně.

Nedělat rozdíl mezi kriminálníkem v kravatě a kriminálníkem s páčidlem v ruce. Oba jsou zloději. Zavést přísné tresty za oloupení jiného (jiných) lidí. Už samotná FED je mafie a kriminální organizace. Víme přece, co se stalo J.F.Kennedymu? Proč se tento zločin odírání obyčejných lidí stále trpí? Já vím, lidi jsou drženi v šachu a nikdo se bankovnímu kartelu nepostaví. Každý si hned vzpomene na J.F.K. a na mnoho jiných. Proč bychom ale měli čekat, až systém vyhnije zevnitř, aby se zavedl jiný a snad i spravedlivější? A co když nevyhnije a bude to ještě horší? Další bolševický totáč(!) Raději nic nevidím, nic neslyším a nic neříkám...jinak jsou řetízky na kotnících. Ale raději o tom nemluvit.

René na to jde vědeckou metodou, ale co takhle zkusit náboženskou motivaci? Jak jsem se shora zmínil o jehovistech, tak tam je důvěra. Jiné náboženství krádeže odsuzuje, další zase doporučuje a přímo k tomu nabádá. Já bych navrhoval zavést islámský zákon šária. Za lhaní uříznout jazyk, za krádež useknout pravou ruku, za opakovanou krádež useknout levou ruku...a je to(!) Udělat takovou čistku ve společnosti a kriminalita se zastaví. Co vy na to, paní Ajo?

173925

26.10.2008 04:21

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Mirda 24.?.?.?

>ste nejak informovany, pan holoVojtos o tom, co sa uci na vsetkych prirodovedeckych univerzitach sveta a u lekarov. no v kazdom pripade, uz sa tesim na vasu odpoved. skutocne.
----
Já jsem to tady už jednou napsal. "On" sem plácá naučené fráze, aniž by jim rozuměl. Dostal jste ho, pane google...blahopřeji. Možná se ještě ozve, až najde objasnění gravitačního zákona v naučném slovníku? [mrknutí jedním okem]

173926

27.10.2008 04:09

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, i já se obdivuji citlivé úrovni reakcí pana googla a jeho profesionálního přístupu zkušeného psychologa při jednání s psychicky narušenými jedinci. Jak jinak si vysvětlit chápání člověka, který si dá ke svému jménu i rok narození(49))? Asi nás chce Vojta všechny v diskuzi dojmout svým stářím a současně tím vzbudit i respekt, ale na druhou stranu, ty jeho naučené fráze odpovídající věku "pastelkáře" s bryndáčkem pod bradou napovídají o silném stádiu pokročilé schizofrenie. Ale je docela možné, že Vojta je jenom takový holobrádek a že nám sem Vojtu do diskuze propašovala jeho matka, abychom jí tady kluka vycepovali?

Chápu, měli bychom se společně postarat o psychicky slabé členy naší společnosti, ale až kam zajít? Kolik času věnovat na převýchovu? Předpokládejme, že je to skutečně Vojtův rok narození, potom se nabízí otázka: "Je taková převýchova vůbec ještě možná u někoho, kdo bude mít příští rok šedesát let" (1949)? Jindro, máš pravdu, je to kolikrát k smíchu, ale jak vidíš, tak někteří diskutující ty jeho bláboly berou vážně a začnou na Vojtu ze soucitu reagovat. Potom se ti tady objeví množství nic-neříkajících příspěvků, jenom proto, že si Vojta potřebuje pozvednout sebevědomí a nikoliv proto, aby ses něco zajímavého dozvěděl. Takhle nás tady Vojta zbytečně tahá za rukávy a za nohavice a spíše otravuje a zdržuje, ale žádný přínos do diskuzí to nemá. Myslím si, že lepší řešení bude nereagovat a ať si Vojtova maminka najde pro kluka jiné diskuzní fórum(!) [velký smích]

173982

27.10.2008 09:00

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Mirda 24.?.?.?

>...Dawkinse si číst již nebudu, a to z jednoduchého důvodu: ty jeho lži jsou již dávno překonané...
-----
S tímto se dá jedině souhlasit, paní Jarmilo. S celým vaším příspěvkem...s každým slovem. Vojta buď lže úmyslně (zákeřná povaha) a nebo mu to v mládí vtloukala maminka do palice a on tomu sám věří. "Průkopníkem" psychoanalýzy byl Sikmund Freud, ze kterého Richard Dawkins čerpal své bludy. Freud tvrdil, že se člověk psychopatem už narodí. Tedy většina psychopatů to má geneticky vrozeno. Vojta nám zase tvrdí, že dnešní lékařská věda čerpá z Dawkinse (university, fakulty a jiné...no je to hňup), přitom dnešní lékařská věda stále ještě bádá, zda-li se člověk kriminálníkem narodí a nebo je jím vytvořen prostředím.

Viděl jsem dokumentární pořad současného bádání v oboru psychologie, kde se právě tímto tématem vědci zabývali a doposud tahle otázka nebyla zodpovězena a to z jednoho jediného důvodu, jak chcete předem určit, kdo se stane kriminálníkem a začít s bádáním jeho mozku? Pozorovat rozdíly a změny v mozku při vývoji člověka, tedy před masovou vraždou a po ní?

Uvedený program (vědecké bádání) zašel až tak daleko, že byly provedeny mozkové MRI (Magnetic Resonance Imaging) vrahů čekajících na trest smrti a porovnávány s nálezy "normálních" lidí. Určité rozdíly v mozku byly rozpoznány, ale zase nebylo možné zjistit, zda-li právě tyto rozdíly byly příčinou kriminálního chování dotyčného člověka, jelikož ne všichni masoví vrazi měli totožné nálezy na mozku. Genetická závislost nebyla (a nemohla být) potvrzena a lze tedy jednoznačně napsat, že lékařská věda stále ještě bádá a Vojta jistě taky a zkouší to na nás tady v diskuzích na Zvědavci. A na závěr k vaší větě:

>A vůbec, co tady furt remcáte o nějakých sobeckých genech...
--------
Já si myslím, že tohle Vojtovi utkvělo v palici, když Vojtova matka, místo toho, aby si kluka pořádně vychovala, tak tímto omlouvala jeho chování u učitelky v pomocné škole. Sváděla to na geny a přitom psychopati jsou vypěstováni a "vyšlechtěni" výchovou a prostředím. Místo toho mu měla neustále opakovat: "Vojto, raději mlč a vzbuzuj dojem hlupáka, než abys promluvil a vyvrátil veškeré pochybnosti" (Benjamin Franklin).
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

173994

29.10.2008 07:21

Spojené státy shodily v roce 1991 u Basry atomovou bombu, tvrdí veterán

RE: To su konflikty politikov

Mirda 24.?.?.?

>Doufám, že tím nikomu nepřivodím infarkt.
-------
Už jsem se z toho dostal [chechtot] [chechtot] [chechtot] a objasním v příspěvku dole. Měďo, už dříve jsem ti chtěl poděkovat za skutečně vynikající a naučné příspěvky. Jsi velikým přínosem ve zdejších diskuzích. Nejen ty, ale i mnoho jiných lidí, jako je Jarmila, mtk, Spytihněv, vodník007, google, René a další i ti anonymní. Přátelé, dostali jste zdejší diskuze na vysokou intelektuální úroveň a moje skromnost mi nedovolí abych nadále v diskuzích setrvával. Nastal čas přenechat pochodeň osvěty naší nové mladší generaci [velký smích] (žertuji). Jsem momentálně zaneprázdněn na jiném existenčním poli.

K tomu odkazu o Chazarii: "viz. článek". Ty to jistě víš, ale pro druhé nezasvědcené čtenáře. Ten článek silně zamlžuje. To promíchání chazarů s "Hungary" a s Magyary" - jak popisuje článek - je podloženo historickými záznamy a potvrzeno historickým bádáním (archeologickými vykopávky) a není důvodů tomu nevěřit, což však nelze napsat o ostatních informacích. Ano...Chazaři byli promícháni a to především s Maďary a s Němci. Např.otec Theodora Herzla (zakladatele sionismu), byl maďarský chazar a jeho matka byla německá židovka. Jazyk "Jidiš" čerpá své základy z němčiny, ale zase naopak v Chazárii se (údajně)hovořilo hebrejsky. V článku se dále píše, že Aškenazi židé jsou původem z Izraele a jsou to právě Aškenazi, kteří jsou ti skuteční semité. Stačí se podívat na první stránku toho odkazu a je hned jasné, kdo to napsal.

Vložený obrázek
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

174198

29.10.2008 17:16

Americký volební systém

RE: Rino a Dino

Mirda 24.?.?.?

>Ve zvlastnostech systemu americkych politickych stran a voleb me v posledni dobe zaujalo nasledujici: RINO, DINO...
------
Nevěděl jsem to, Ajo a díky za info. Já v tom vidím tu jejich bolševickou logiku. Kdo není dostatečně "demokrat" a kdo není dostatečně "republikánec"? Obě politické strany jsou stejně jako dvě křídla jednoho ptáka a tak je to úplně jedno, kdo rozhoduje. Spíše bych měl napsat: kdo nerozhoduje. Ten kdo rozhoduje (pro-Američany) bude označen RINO a DINO. Tak nějak....

>...a pak se v tom vyznejte.
-----------
Mne už u těch náboženských fanatiků nic nepřekvapí. Ani ten jejich název "antisemitismus" nedává žádný smysl.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

174251

01.11.2008 07:15

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

>Je vidět, že Vláďa Iljič měl pravdu. Imperialismus
>doopravdy válku ke své existenci potřebuje!
----
JUDr.Vláďa Iljič měl sice pravdu, ale nikde se ve svých spisech nezmiňuje, že to byl právě imperialismus, který organizoval a financoval bolševickou revoluci v Rusku. První pokus o revoluci v roce 1905 nevyšel, ale chybami se člověk učí a tak se imperialisté za velkou louží začali připravovat na vyloupení Ameriky. Naplánovali první světovou válku, založili FED (1913) a to nejen k financování válek na dluh, ale také k financování bolševické revoluce v Rusku. Soudruh Uljanov tedy pravdu měl, ale záleží hodně na tom, kdo ten imperialismus vytvořil a kdo ho také ovládá?

Pár slov k článku. Co takhle zakázat války? Války nepřináší žádný užitek. Výdělek několika psychopatů a utrpení a dluh celé společnosti. Proč se konečně nedomluvit a když to nepůjde podobrém, tak to holt budeme muset zařídit násilím...a říkejme tomu klidně i "Nový světový řád", ale takový, kde si konečně o své budoucnosti rozhoduje sama společnost a nikoliv jen několik psychopatických parazitů.

174490

01.11.2008 13:30

Přichází nadvláda Romů?

RE: Klidně a bez emocí

Mirda 24.?.?.?

>Ostatně jako vždy u Hestroye.
-------
Přidávám se také. Co Hestroy napíše, to sedí a za to se i já postavím. Ale...i mistr tesař se někdy utne a s Putinem je to zatím "nerozhodně". [mrknutí jedním okem] [velký smích]

174502

01.11.2008 13:34

Přichází nadvláda Romů?

RE: .

Mirda 24.?.?.?

>eventualne poskocpepka holoVojtosa, ten to tiez rad potvrdi.
-----
Zdá se, že v Bohnicích změnili přístupové heslo na počítači, takže si můžeme na chvíli oddychnout. [chechtot] [chechtot]

174503

02.11.2008 01:58

Přichází nadvláda Romů?

RE: Různá inteligence - různé názory

Mirda 24.?.?.?

>Musíte trochu rozlišovat !
---
A v čem by se mělo rozlišovat? Oháníte se inteligencí, ale váš příspěvek zrovna moc inteligencí neoplývá. Poradím vám...pište jen máte-li co říct.

174533

02.11.2008 04:09

Přichází nadvláda Romů?

RE: čtenář

Mirda 24.?.?.?

>Myslim to bylo tohle.
----
Další skvost do diskuze. Díky René. I ty ostatní videa jsou zajímavé a řekl bych životně důležité. Jistě sis všimnul, kdy ve čtrnácté minutě v průběhu toho prvního videa, kde je popis té korporátokracie, že na prvním místě v popisu je Federalní reservní banka? Dále je zobrazen IMF (MMF-mezinárodní měnový fond), banka-JP Morgan Chase, CIA (Cocaine Import Agency), Světová obchodní organizace, Světová banka...chybí tam CFR - Rada pro mezinárodní vztahy. Jen tak pro zajímavost. Ten FED na prvním místě v tabulce má svůj důvod. Vše je totiž pod kontrolou, organizováno a financováno FED-em. To znamená z kapes daňových poplatníků. Znáš to - úrok z úroků a přitom dynastie Rothschildů vlastní nadpoloviční většinu akcií FED-u a tím pádem jsou na vrcholu té korporátokracie. Obě první videa ukazují do detailů, jak se pomocí mafiánských metod buduje - potichu a plíživě - americké impérium vedoucí k vytvoření NWO. Ropné společnosti, těžký (automobilní, strojírenský) a zbrojní průmysl jsou další chapadla stejné chobotnice.

GEGEN NWO
GEGEN ZIONIZM

174537

02.11.2008 04:48

Přichází nadvláda Romů?

RE: Cikánům chybí vzdělání

Mirda 24.?.?.?

Paní Natašo, už si nějakou dobu všímám vaších příspěvků zde na Zvědavci a musím konstatovat, že máte obrovský přehled. Bez urážky - jste ženská nabita vědomostmi, což se tak často na internetu nevidí, ale zase bez urážky zdejším přispěvovatelkám.
Jarmila, Aja, mt-svk a další jsou rovněž velikým přínosem. Takže návod na udržení naší národní pospolitosti, tradic a kulturních hodnot bychom mohli hledat přímo v satanášově doupěti:

>Multiculturalism has no place in Israel.

Další věta si zaslouží tučné písmo:
Návod tady je a teď je na nás, jestli se budem řídit podle příkladu státu Izrael...a potom si můžeme zazpívat z plných plic a s úsměvem: "Kde domov můj", jako státní hymnu a poctu našemu státnímu útvaru a ne jako tápavou otázku a ještě si k tomu přidat Waldovu hospodskou: "To všechno odnes čas".

Natašo díky, že jste se tady objevila. Jste velikým přínosem do zdejších diskuzí a jenom malé upozornění. Podle pravidel diskuze anglické texty se musí překládat. Aby s vámi nevyběhl moderátor. On je k novým tolerantní, ale možná mu jednou dojde trpělivost? [mrknutí jedním okem]

174541

02.11.2008 08:13

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

>No, ale konec komunizmu předpovědět nedokázal.
----
Komunismus nezanikl. Nechci zabíhat do historie, ale učitel Karla Marxe, Moses Hess, který propagoval a učil komunistické principy, nebyl pionýrem této myšlenky. První společenství ve zdokumentované historii fungujících úspěšně na principech komunismu jsou Hutteritské kolonie (čti-hadorajtské), které se dochovaly až do dnešních dnů v Kanadě. Ale tady můžeme hovořit o skutečném mírumilovném (pacifickém) komunismu, kde samotní členové neuznávají žádné zbraně, uniformy, kde neexistuje kriminalita a zločin, kde se nepracuje za peníze, ale pro dobro celé společnosti. Forma odměňování tedy splňuje komunistické zásady: "Každý podle svých schopností, každému podle jeho zásluh" a co se týká lidí neschopných práce: "Každému podle jeho potřeb". Vznik těchto společenství se datuje do poloviny šestnáctého století (manifest byl sepsán r.1848), čili komunismus byl znám dávno předtím.

Originating in the Austrian province of Tyrol in the 16th century, the forerunners of the Hutterites migrated to Moravia to escape persecution. There, under the leadership of Jakob Hutter, they developed the communal form of living based on the New Testament books of the Acts of the Apostles and 2 Corinthians, which distinguishes them from other Anabaptists such as the Amish and Mennonites.

Článek je o zločinosti válek, takže se sem tohle snad bude i hodit? Huttorité, právě pro tento jejich odmítavý postoj ke zbraním a k válkám (stejně tak i jehovisté), byli často pronásledováni a vyháněni ze zemí, kde se zavedla branná povinnost. Celé jedno století setrvali na území dněšní Moravy, než byla Morava přiřazena pod Rakousko-Maďarskou říši a nastala povinost mužů sloužit v armádě, tehdy se kolonie musela opět přestěhovat. Někteří členové zůstali na území Slovenska. Zvolili si katolické náboženství a vytvořili společenství pod názvem "Haban", které se ke konci druhé světové války úplně rozpadlo.

Další funkční společenství existující na principech komunismu do dnešních dnů jsou kolonie "Amish" (čti-ómiš). Tady vidíte, že komunismus nezanikl, ale nadále kvete. Ale to hovoříme o mírumilovném společenství. Je to tedy v lidech a nikoliv v principech a nebo v režimu a hovoříme-li o komunismu zavedeném v Rusku bolševickou revolucí, tak jenom odhadem bylo vyvražděno šedesát milionů lidí. A tohle by měl být ten komunismus Nového světového pořádku. Nebo-li také fašismus, globalizmus a sionismus.

Všechno stejná metla, kdy nebude existovat soukromé vlastnictví, ale pouze povinost pracovat a to nikoliv za peníze, ale za čisílka na kontě skánované RFID čipem implantovaném pod pokožkou. Kdo nepracuje, ten nejí! Finanční transakce při nákupu potravin se provedou stejným způsobem - skánováním prstu u pokladny. Tímto se sníží lidská populace na

174548

02.11.2008 08:18

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -
Tímto se sníží lidská populace naší planety na plánované množství 500 milionů lidí, což bude znamenat bezmezné pracovní příležitosti pro všechny ze zůstatkové populace a ani cigáni nebudou muset stát fronty na pracáku.

>Co se týče NWO, jak toho, který prosazoval Adolf...
-----
Adolf byl "nasazená loutka" právě stejnou bandou psychopatických parazitů. Hitler byl Rothschildův levoboček. Hitlerova babička, Maria Anna Schicklgruber, sloužila jako služebná v rodině Rothschildů ve Vídeňské větvi. Rothschildi nemají nic jiného na práci, než plánovat války, počítat balíky peněz, rozmnožovat se v rodině (strýc s neteří naprosto běžná věc - 16 případů) a také souložit služebné. Z tohoto vztahu se narodil Hitlerův otec Alois a o Andulku a dítě se Rothschild velmi dobře finančně postaral (z peněz daňových poplatníků-úroky z úroků). Hitlerova závratná politická kariéra od malíře obrazů po šéfa Třetí říše svědčí o jisté zákulisní tlačence. Nebudu zacházet do podrobností, ale Hitlerova vize NWO, byla jiná, než se od něho očekávalo. Historikové se doposud nemohou shodnout, kde se Hitler řídil příkazy a kde si jen tak - na základě vlastního svědomí - zaimprovizoval. Nechci tady Hitlera opěvovat, ale nebyl o nic horší než F.D.Roosevelt a Winston Churchill. Tito dva - později zmínění - byli ti skuteční váleční zločinci, kteří válku vyprovokovali. Ale opět - oba zmínění - byly jenom nastrčené loutky dynastie Rothschildů.

>A přitom návod na slušný recept, pro slušný život pro všechny je jednoduchý a starý - lidem známý několik tisíc let! Je to pouze několik, i podprůměrně inteligentnímu člověku srozumitelných bodů, které by stačilo dodržet!
------
Možná právě ten recept, starý několik tisíc let, nás nechal usnout na vavřínech a mysleli jsme si, že i ostatní jsou stejného ražení. Že dobro pokaždé zvítězí nad zlem...že jsme si všichni rovni...pomáhej bližnímu svému, nepokradeš, nezabiješ, neposouložíš ženu svého souseda ani ženu faráře, neutrhneš mouše křidélka, nebudeš nadávat na Vojtu49 atd, atd. Už ani sám nevím, co všechno patří do desatera přikázání, ale zatím žiji život slušného a spořádaného člověka tak, jak mne rodiče, škola a televizní večerníčky vychovali. Háček je právě v tom, že nás v mládí nikdo nepoučil, že existují náboženství, které manipulují s lidmi v jejich neprospěch a tím pádem v neprospěch celé společnosti, aniž by si to ta "rasa" vyvolených připustila, že jsou zneužíváni. Dělají to rádi a dobrovolně a to už 18-náct set let. Kdy se už i oni konečně poučí z historie?

174549

03.11.2008 06:14

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

>...Přestože v mnohém, co zde píšete, nesouhlasím - zřejmě by jste měl veliké problémy fakticky dokázat některé Vaše demagogické proklamace...
------
Proto tady přeci diskutujeme. Proč potom diskutovat? Jak by to jinak vypadalo, kdybychom všichni se vším a s každým souhlasili? To bychom vypadali jako houpací koně ve stejném cyklu houpání. K těm demagogickým proklamacím...To byla pouze moje reakce na váš příspěvek shora:

>A přitom návod na slušný recept, pro slušný život pro všechny je jednoduchý a starý - lidem známý několik tisíc let! Je to pouze několik, i podprůměrně inteligentnímu člověku srozumitelných bodů, které by stačilo dodržet!
----
Pokud jsem to správně pochopil, tak jste myslel desatero přikázání? K tomu jsem nepřímo dodal, že kdyby se tímto řídili všichni lidé na planetě, tak jsme tady v pohodě. Jenomže existuje skupina náboženských fanatiků, kteří si navzájem vymývají mozečky Talmudem - a to už po mnoho generací - a to jenom proto, aby škodili ostatním lidem a aniž by si to sami uvědomovali, tak si tím v podstatě škodí i sami sobě. To je ta "rasa" vyvolených - vyvolených k čemu?, vyvolených kým?, vyvolených proč? Není už tohle samo o sobě radikální rasismus? Nadřazenost nad jinými lidmi(!) My jsme byli v mládí vychováni ve smyslu, že všichni lidi jsou si rovni. Pomáhej jeden druhému...poděl se s kamarádem...lhát se nesmí, krást se nesmí, respektuj rodiče, učitele, autority a majetek jiných lidí.

Teď už to není žádným tajemstvím, neboť se tím židé sami vychloubají: "My jsme ti bohem vyvolení...My vlastníme většinu médií...My vlastníme Hollywood...My, židé, ovládáme americkou administrativu a zahraniční politiku...Jsme to my (AIPAC), kdo rozhodne, kdo bude příští americký prezident. Teď mně řekněte, kdo je tady větší rasista? Ten, kdo se takhle vychloubá a nebo ten, kdo na to jenom poukazuje, protože v tom vidí nějakou kulišárnu? Nějaké záludné cíle a možná i záměr k vytvoření NWO a k ovládnutí lidí na celé planetě? A možná právě tohle je ta jejich bohem zaručená vyvolenost - vládnout ostatním rasám(!) Kde jsme tohle jenom četli? Nejsou tohle pasáže z Talmudu? Teď mi řekněte, je tohle nenávist a nebo jenom obavy o zachování životaschopnosti naší planety a našich budoucích generací? Proto nechápu tu vaši následující poznámku:

>Nejdříve ale musím napsat, že jsem zděšený hloubkou vaší nenávisti! Všude a za vším vidět žida(Žida)?
-------
Tohle byl pravděpodobně důvod dotazu paní Jarmily? (paní Jarmilo, ozvu se později) Posuďte sám, ale já jsem jich tam nedosadil. Měl bych dokonce i návrh na konečné řešení židovské otázky. Nic tak drastického, jako násilné deportace před druhou světovou válkou a v jejím průběhu. Ani pracovní lágry. Jednoduše se domluvit. Dobrovolně zrušit tu jejich vyvolenost. Podmínkou je, že ONI musí začít sami od sebe(!) Ji...

Automaticky kráceno

174635

03.11.2008 06:19

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Jinak se nikam nedostanem.

>Nebojíte se občas rozepnout i poklopec?
-------
Buďte bez obav. Když už to chcete vědět...jak to na člověka příjde, tak se nezdráhám. Nikoliv však na veřejném prostranství a už zásadně ne proti větru.

>K tomu komunizmu.
-------
Není třeba nadále rozebírat a díky za zajímavý odkaz. Je vidět, že společenství v malých komunitách (i na komunistických principech) mohou docela úspěšně fungovat, pokud se nepřisaje chamtivost, sobeckost a nadřazenost jiných vetřelců(!) Stejní "mameluci"...tehdejší i dnešní.

174636

03.11.2008 06:53

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

ZASE SE NÁM TADY DO DISKUZÍ DOSTAL NĚJAKÝ SPRATEK (!) Stodolo, co takhle diskutovat k článku a nebo reagovat na příspěvek, místo pomlouvání diskutujících? Tohle už tvůj mozeček nedokáže, že jo...ty stodolo jedna(!)

174641

03.11.2008 08:16

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.

Mirda 24.?.?.?

Jenom planá úvaha. Miroslav Polreich asi neví, že volby v Americe nejsou volby lidu, ale prezident je dosazená loutka? Politická scéna je přesně to, co název naznačuje: Politická scéna. Když už nejde volby zfalšovat, tak se připraví do zálohy vice-prezident a pokud "hlava" státu nevyhovuje, tak se jednoduše odstraní a nastupuje záloha. Takhle to funguje už celé dvacáté století. Lyndon Johnson předem věděl o připravované vraždě J.F.K. a že sám nastoupí na trůn. Neděje se tak jenom vraždou, ale i politickým znemožněním (Richard Nixon-Watergate) a nebo sexuálním skandálem a následným vydíráním (Woodrow Wilson, Bill Clinton a Monica Lewinski).

V uvedeném článku je buď překlep a nebo chyba v překladu.
>Kinder, Küche, Kirche. Děti, kuchyně a postel.
Má být: děti, kuchyně a kostel. Google mi to potvrdí. [mrknutí jedním okem]

174647

03.11.2008 08:31

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

S tím mozečkem to musím nejprve vyzkoušet, ještě jsem ho totiž pořádně nezatížil a tak nevím čeho je vlastně schopen...
------------
To je naprosto zřejmé. Nechci ti brát naděje, ale pochybuji, že z té kadibudky na krku vůbec někdy něco kloudného vypustíš, tak si v mezičase trhni nohou a neotravuj tady, STODOLO(!)

(Odpusťte si prosím napadání diskutujících. To by naše diskuze pozůstávala ze slov vole vole apod. Smíte kritizovat myšlenku, ne osobu. Dále příspěvek se musí týkat článku. Díky – moderátor)

174649

03.11.2008 14:44

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

>(Odpusťte si prosím napadání diskutujících. To by naše
>diskuze pozůstávala ze slov vole vole apod. Smíte kritizovat
>myšlenku, ne osobu. Dále příspěvek se musí týkat
>článku.
Díky – moderátor)

------
Tohle přesně byla moje reakce na STODOLU na jeho nadávající příspěvek, který by měl být už z počátku vypuštěn. Proč si tady zanášet žumpu z Nezvědavce? Upřímně řečeno, očekával jsem, že moderátor zasáhne již dříve a nic(!) Konečně až tady zareagoval na útočníka:

>Nechte se prosím přemluvit a zkuste psát k věci. Duch zaváněl, něco takového jsem četl, příště to vypusťte oknem. Zasahuji opravdu nerad. – Moderátor.
------
A také poněkud pozdě a příliš jemně. Neberte tohle jako útok na Moderátora (ať jste kdokoliv), ale berte to jako příkaz:
"Kate, konej si svoji povinnost"(!) Nemuselo k tomu dojít.
[mrknutí jedním okem]

174681

03.11.2008 15:53

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

>hm... vidite to dnesnou optikou...a velesmesna figurka? A dporucam "12 let po Hitlerove boku" od Ch.Schroderovej, jeho sekretarky.
------
Killroy, ale tohle je přesně to, o čem se dnes nesmí hovořit. Ti-jejichž-jméno-nesmíme-vyslovit, zobrazují Hitlera jako monstrum, jinak by to mohlo vyvrátit legitimitu státu Izrael. Uvedený titul jsem viděl jako dokumentární historický snímek s autentickými záběry. Byla to jiná televizní "stanice", než ta pod kontrolou novodobé cenzury. Velmi zajímavá videokazeta(!) Už si nevzpomínám na jméno, ale ona byla na konci války odhodlána zemřít s "vůdcem" (spáhat společně sebevraždu), takový měla holka k němu respekt. Nakonec to však neprovedla. Nic to však nemění na skutečnosti, že se Hitler dostal poměrně rychle a záhadným způsobem do role "Vůdce". Při jeho vzdělání?
Nezapomeňte, že ty veřejné proslovy mu psal Dr.Josef Goebells a Hitler si to několik dní doma trénoval před zrcadlem, aby zanechal ten nejlepší dojem. Ta sionistická finanční podpora i ze zahraničí nám jenom dává tušit, komu nejvíce záleželo na válce. Nicméně, mediální propaganda to tehdy už jenom dovršila a povedlo se jim to. A dnes se v tom pokračuje(!)

>Velmi ma prekvapuje ze dokumentarne filmy vytrhaju jeho vyroky z kontextu, takze vyzera ako blazon. Presne opacny pohlad pisu v pamatiach ludia ktori ho zazili. A neboli to clenovia NSDAP a "fanatici".
-------------
Mne už to vůbec nepřekvapuje, ale mrzí, že si lidé musí doslova "vyšťourávat" pravdivé informace o historických událostech. V tyto dny už není "IN", co by uškodilo "společnému" zájmu a ohrožovalo existenci Izraele. [pláč] [smích]

174686

03.11.2008 16:39

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.

Mirda 24.?.?.?

>Myslis Mirdo, ze nevi treba tohle a jine vecicky a nedava si to do souvislosti?
-----------------
Zcela určitě bude tohle vědět. Vůbec ale nepochybuji, že jako diplomat zná i metody, jak toho docílit. Proto píše to, co píše.

P.S. René, tohle je jeden ze skvostů, který jsi tady zanechal ty. Díky.

174702

04.11.2008 01:24

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Mirda 24.?.?.?

>Tento hvězdopravec mu vždycky radil, co má jako dělat, co mu jako hvězdy radí- což rovněž svědčí o Hitlerově pronikavé inteligenci.
------------
A nejen to. Tento astrolog Hitlerovi nakukal, že společně s naší civilizací, žije současně s námi i jiná civilizace a to uvnitř naší zeměkoule. Hitler prováděl důsledný průzkum a to na Antarktidě. Samozřejmě nic nenašli a tak to astrolog změnil, že naše civilizace je ta "uvnitř" zeměkoule a ta druhá nás obklopuje. Jestli i tohle mu Hitler baštil, tak byl asi s IQ na úrovni našeho Vojtíška? Paní Jarmilo, doháním ve čtení a chystám se na vás ještě reagovat výše.

Současné zde reaguji na hestroye v příspěvku níže. Jindřichu, mrkni se tady na tohle. Sjeď si myší pod hlavní stránku. Je tam chronologie dynastie Rothschildů. Možná tě bude zajímat i ten druhý odkaz na hlavní stránce? Je to 67 MB ppt show s fotografiemi. Stojí to za to. Když klikneš levou myší jednou na oponu, nasvítí se ti text. Na obrázku č.247 je ten popis o Hitlerově babičce. Zajímavá podívaná a ten čas na stáhnutí se vyplatí.

174780

16.11.2008 06:17

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

>Vnucuju se s tim, kde se da i neda.
----
Takové vnucování by měla dělat česká televize, případně TV Nova, ať lidi vidí, jaké svinstvo se chystá do Evropy (pokud to tam ještě není?). Silně doporučuji ke shlédnutí Koubkovi a jemu podobným fanatikům na Monsanto. Osobně si myslím, že to není jenom honba za zisky (čti: mamon a chamtivost), ale plánované ovládnutí (monopoly) veškerého potravinářského průmyslu na planetě k následnému zločineckému vyhubení populace. Lépe řečeno - abych nevystrašil - snížení na max.500 milionů človíčků. Někteří z nás tedy mají ještě šanci(!)
Díky za odkaz, paní Ajo.

175886

16.11.2008 15:28

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

Jenom škoda, že ta videa, na které tady dala paní Aja odkaz, jsou v angličtině. Jinak je to dosti šokující podívaná. Shlédnul jsem to všechno i ty související videa a to, co tvrdím já - o zákeřných úmyslech Monsanta - tak tahle zmínka tam padla několikrát. Vlády Ameriky, Kanady, Argentiny a teď už, jak popisuje článek, tak i Indie, nabídly Monsantu své občany jako pokusné králíky ve smyslu: "Ať si ty prasárny na lidech vyzkouší legálně(!)" Je tam zajímavé pojednání o farmářích v Mexiku, kteří se snaží bránit GM modifikované kukuřici, ale (a to bohužel), dostala se jim tam na políčka "záhadně" GM semena. Co je na tom zajímavé je skutečnost, že ta geneticky upravená kukuřice převládne v dohledné době celou přírodní úrodu a nemají jinou možnost, než začít nakupovat GM semena od Monsanta. A tohle je právě ten jejich záměr. Ovládnout potravinový trh na planetě.

Potěšující informace v těch videích je, že Evropa se zatím ještě statečně brání. I vláda ČR rozhodla, že GM výrobky musí být na obale označeny. U nás, na Americkem kontinentě, se na tohle kašle a lidé ani neví, co nakupují. Proto ani nemohou rozhodovat volbou své peněženky, co se bude pěstovat a tohle je také záměr Monsanta. Neupozorňovat na GM výrobky, ponechat lidi v nevědomosti a v tichosti ovládnout trh.

>A široká základna daňových poplatníků vyrobí všemi směry více statků, než pouhých 500 milionů lidí.
------
S tímhle souhlasím. Jenomže...ve společnosti, kde se už peníze jako odměna za práci nepoužívají, můžeme zcela vypustit název "daňový poplatník". Bude se pracovat za kus "Žvance" a jako bonus - za dobře a rychle odvedenou práci - budou nové boty a pracovní oděv. Sobota už nebude den volna a kdo příjde makat v neděli, jakožto jediný den volna, dostane za práci navíc nové rukavice. To jsou vyhlídky....že ano?

Jinak si osobně myslím, že naše planeta je skutečně přelidněna, což by se dalo řešit kontrolou porodnosti. Ani ne tak z důvodů nedostatku potravin (což je reklama Monsanta - nasytit všechny lidi na planetě), ale pro nedostatek pitné vody. A jak už lze pozorovat všude kolem - i nedostatek pracovních příležitostí, ale tohle už bylo téma diskuze v jiném článku.

175925

16.11.2008 16:11

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

Jiří, na tohle snad ani nejde reagovat. To jste myslel jako protiargument vážně?:

>Honba za ziskem? ano, lidé chtějí zbohatnout a mít se lépe.
----
Ano, samozřejmě, ale na úkor jiných a násilně proti zákonům přírody. Neříká se tomuhle jedním slovem "PARAZIT"?

>Plánované ovládnutí - pouze výplod chorobné mysli.
----
Viděl jste ta videa v odkaze od paní Aji? A nebo si přečtěte příspěvek tady v diskuzi od č.85. Stále nic? Stále budete tvrdit to svoje, jelikož právě vy, vy jste "odborník" na GM? Já to chápu...vybral jste si "zajímavý" obor, proto se budete za každou cenu zastávat zločiných metod Monsanta, neboť to je vaše živobytí(!)

>Hovoříte tady o škodlivosti GMO. Pokud si dobře pamatuji, tak jste v této diskusi slíbil omluvu, pokud se budete mýlit v oboru, o němž vy namáte páru a co je de facto můj obor. Věřte mi, biotechnologie též spadají pod moje zaměření, takže žádám onu omluvu.
-----
Blízká budoucnost bude náš arbitr. Přiznávám, nejsem odborník na biotechnologie, ale používám selský rozum. Mám oči otevřené. Sleduji, co se kolem nás děje a proč. Komu to vyhovuje. Kdo má z toho prospěch? Proč se GM produkty protlačují na trh a na pole tak zákeřně a v tichosti, pod lživou záminkou nás všechny nasytit? Proč farmáři GM semena odmítají a nebo ti napálení proti tomu bojují? Viz článek(!) Ženeme se do záhuby, ale vy to nevidíte a nebo vidět nechcete, neboť je to vaše zaměstnání. Omluva tedy zatím není na místě. Doposud jsme ve stádiu pokusných králíků a nikdo neví, ani samotní "vědci" a "výzkumníci" Monsanta, jak to dopadne? [mrknutí jedním okem]

175930

16.11.2008 17:44

Genocida formou GM semen

RE: Dopad téhle hry bude v Evropě, v rámci naprosté kontroli potravin pro svět.

Mirda 24.?.?.?

Velice výstižné a informativní. Jenom drobné doplnění.

>Rothschildova manželka, Evelin de Rothschildová vkládá stovky milionů dolarů do obchodu s ovocem a zeleninou v Indii...
-----
Lynn Forester de Rothschild, třetí manželka Evelyn de Rothschilda...Seznámili se na zasedání skupiny Bilderberg a v roce 2000 měli svatbu v synagoze. Dal je dohromady Henry Kissinger. Zajímavá kombinace? Rothschild se ve svých 67 letech musel naprosto zbláznit, když si vzal za ženu 44- letou "šiksu", pro kterou se rozvedl a vypráskal z baráku plnokrevnou "vyvolenou". To mu ostatní v rodině asi neodpustí? [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Více tady.

>...pokud Afrika nedostane "pomoc", tak 67 milionů Afričanů zemře na AIDS, který byl vynalezen v laboratořích USA, který nemohl vzniknout volně v přírodě, ale, jen v uměle vytvořených podmínkách.
----
Alex Jones About AIDS/HIV part 1 a další souvisejíucí videoZDE. Stále ještě existují dohady, zda-li HIV/AIDS virus náhodou nevznikl nešťastnou náhodou při odebíraní ledvin ze šimpanzů pro výrobu vakcíny proti obrně? Jsou to však jenom dohady.
Vaccination: The Hidden Truth. Další nebezpečí a zákeřný podvod na společnosti je The Fluoride Deception, kdy se souhlasem dentistů se "kydá" do pitné vody jed fluoride, pod záminkou zabránění kažení zubů. Přitom to je jed a odpadní látka při výrobě hliníků a fosfátů. Ale takhle se to alespoň prodá vodárnám a veřejnost to zaplatí, místo toho, aby se toho musela fabrika zbavovat na vlastní náklady.
Více tady.

>In Quest for Jewish Homeland Herzl Once Cons...Automaticky kráceno
-----
Dočkáme se dokončení? Předem děkuji.

175941

16.11.2008 19:28

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

>Co není proti zákonům přírody? Parazitismus to rozhodně není, naopak je to jeda z nejdokonalejších životních forem, která se může v přírodě vyskytnout.
----
To máte sice pravdu, ale ve volné přírodě je to v jisté míře užitečná symbióza. Teď jde o to, kam až ten "parazitismus" zajde? Pokud to povede ke zušlechtění druhu, v tom případě je parazit užitečný. Ale mnohdy to vede až přímo k likvidaci odrůdy, která společně s parazitem zahynou. Tohle můžeme v tyto dny pozorovat dokonce i v lidské společnosti. Nebudu více rozebírat. Ale právě proto, že většina z nás jsou myslící tvorové, my, jako lidská společnost, nemusíme a také nepotřebujeme parazity mezi námi "pěstovat". Spíše naopak. Z důvodu vlastního přežití se musíme parazitů co nejdříve zbavit. Nebudu více rozebírat. Snad si rozumíme?

>...naopak člověk se vymyká tím, že občas dělá i něco jiného...
-----
Ano, přemýšli a plánuje dopředu. Pro svou budoucnost a budoucnost svých potomků.

>Nějaké odkazy jsem viděl, ovšem s těmi podtexty na zredukování populace nesouhlasím. Zkuste to vzít takhle - vize politika se týká časového období nejpozději do skončení volebního období, vedoucích firem nejpozději do skončení investičního plánu. Proč tedy nějak redukovat své zisky snižováním populace.
------
I v tomhle se shodneme. Ani já v tom žádnou logiku nevidím...ale můžeme od parazitů vůbec nějakou logiku očekávat? Tohle je právě ten případ, kdy parazit zdolá svého hostitele a oba svorně zahynou. Nicméně, nemusíme se ve všem shodovat.

>Objevilo se tady už hodně lží ohledně monsanta, třeba článek o nařízeních v Iráku, najděte si onu diskusi, konkrétně mé příspěvky.
-----
Souhlasím. Některé informace mohou být mylné, až zavádějící. Člověk si musí umět udělat svůj vlastní úsudek. Proto máme tu "svobodu" slova(!). Nebudu více rozvádět.

>...Právě teď jsem našel, že je to další lež.
------
Článek jsem si přečetl a souhlasím, že v počtech (přepočítávání) nastala chyba. Ale proč to nazývat okamžitě lež? Nikdo není neomylný a chybička v překladu se může vloudit. Nakonec i tohle známe z jiných pramenů. Nebudu dále rozvádět.

>Co se týče "zločinných" metod Monsanta. Tato firma má evidentně velmi dobrý marketing, ale je pouze na zákazníkovi, zda na tento marketing přistoupí.
------
Na tohle bych mohl odpovědět příslovím: "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají". Až Monsantu vznikne absolutní monopol na potravinářské produkty - o což jim každopádně jde - můžeme očekávat závratné ceny osiva. A až tehdy dojde k selektivnímu výběru lidské populace. Ta se bude dělit na:

a) Ti, co na jídlo nemají a půjdou nedobrovolně od "válu".
b) Ti, co mají kontrolu nad finančními prostředky národů a myslí si (považují za nezbytn...

Automaticky kráceno

175947

16.11.2008 19:31

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

a) Ti, co na jídlo nemají a půjdou nedobrovolně od "válu".
b) Ti, co mají kontrolu nad finančními prostředky národů a myslí si (považují za nezbytně nutné), že se musí drasticky zredukovat lidská populace pro jejich vlastní přežití.
c) Ti, kteří jsou schopni pracovat a nebo válčit a kteří zůstanou k potřebě a k dispozici parazitům uvedeným v bodě (b).

>Jinak můj život není nijak závislý na výplatách fy Monsanto...
-----
Nechci urážet, ale více sebevzdělávání v tomto oboru neuškodí.
I odborník se může někdy seknout. A tohle platí i na následující sdělení:

>Zkuste se na události dívat z hlediska aktuálního prospěchu, vysvětlí vám to mnohem více věcí než hledání dlouhodobých souvislostí.
------
Vzájemně(!). Neočekávám zpětnou reakci. Těšilo mne a sejdeme se zase jindy a v jiné diskuzi.

175949

16.11.2008 19:44

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

>V cestine se mi nezadarilo najit info...
-----
škoda. Tohle by měla být všeobecně známá (životně důležitá) informace pro všechny lidi na planetě. Jak se člově může potom bránit, když netuší, co se kolem děje a co se chystá?

>Myslim, ze za zminku stoji i jeji dalsi filmy..Zlodeji oci (o trafiku lidskych organu) a dokument Eskadrony smrti (dokument o valce v Alziru).
----
Pohledám a shlédnu/přečtu. Díky Ajo za upozornění. Pro ostatní čtenáře. Vloudila se chybička v překladu. Trafika lidských orgánů není trafika, kde se dají pořídit lidské orgány, nýbrž obchodování/provoz/překupnictví. [mrknutí jedním okem]
Vděčný Mirda. [pláč] [smích]

175951

16.11.2008 20:29

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

René, pěkně jsi to objasnil. My už tady na Americkém kontinentě na výběr moc nemáme. Stále obtížněji se shánějí pomeranče a hrozny se semínky (s peckami). To, co je na trhu, už vůbec nechutná. Aby to vydrželo převoz z Mexika do Kanady, tak se to trhá nedozrálé. Banány dozrávají až doma na okně v kuchyni, stejně tak pomeranče. Hrozny jsou tvrdé a nakyslé a když se nezkonzumují do dvou dnů, tak to všechno shnije. Už mně pomalu nic nechutná [pláč] [pláč] [pláč] ...jenom domácí guláš a plzeňské pivo. [velký smích]

Připadá mi to, že se Koubek na ta videa vůbec nedíval. Tam to je velice dobře popsáno. Jenom slepý a hluchý by mohl tvrdit, že je Monsanto náš spasitel a chce nás zachránit.

175961

17.11.2008 00:43

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Mirda 24.?.?.?

Opět další vynikající a velice informativní příspěvek od Médi. Díky Méďo. Nechci se vyjádřovat k antikristu, neboť tomu houby rozumím a ani na to nevěřím. Jenom zmínka, co jsem četl na netu. Antikrist má být žid a vyznavačem ďábla. Na Lucifera nevěřím a nikdy jsem žádnou smlovu s ďáblem vlastní krví nepodepisoval a to z jednoho jediného důvodu - nikdy se mi neukázal, přestože jsem několikrát už potřeboval [chechtot]

Párkrát jsem se však při čtení článků a diskuzí setkal s oznámením, že už je na tuto veledůležitou funkci připraven (Saša) Alexander Rothschild. Náboženství (judaismus) a vyznávání satanáše u klanu Rothschildů je už všeobecně známa záležitost. Především tedy v Izraeli, který se po něm trefně nazývá satanášovo doupě. Nevím proč? [chechtot] Vždyť tam přece žijí i slušní lidé(!) Na co však chci reagovat je tohle:

>Vynořuje se zde však opět staronové téma: spolupráce černochů a >židů na eliminaci či podmanění bílé rasy, zejm. v USA.
------
Myslím si (pokud vím), tak tam žádná spolupráce černochů a židů nikdy nebyla. Černoši byly zneužiti k rozšťouchávání rasových šarvátek s bělochy. Už taková Rosa Parks byla zneužita k zahájení rasových nepokojů. Nejprve si ji židé vyškolili v komunistickém centru (společně s mnoha dalšími černochy) a potom ji navedli ať se domáhá svého sedadla v autobusu. Osobně nic proti tomu nemám, že si sedla, tam kam "neměla", ale tehdy byla jiná doba. Tady jde především o ten židovský podvod. Chudobná černá švadlenka se domáhá svých práv. Ale rasovou nenávist to stejně nevyvolalo, přestože se později rozkřiklo, že Rosa Parks v ruce jehlu nikdy nedržela.

Další podvod je
National Association for the Advancement of Colored People
(NAACP). Černošská organizace pro černochy, která byla založena v roce 1910 a ve vedení bylo sedm bělochů a jeden černoch - zapisovatel. Měla pomáhat černochům v řešení jejich diskriminačních problémů v Americe a přitom ve vedení byli samí běloši (židi). Četl jsem nějaký článek o tom, že hned v samotných začátcích požádal tuto organizaci o pomoc nějaký černoch a hrozně se ročílil a vzápětí odešel, když zjistil, že tam neviděl ani jednoho černocha. A tak to bude těměř se vším, co židi potřebují ovládnout.

Četl jsem také, že i KuKluxKlan byl založen židy. Ani se tomu nechce věřit(!) Ale jak je vidět, tak pro vyvolání rasových nenávistí lze podniknout cokoliv. Uvedený článek se zmiňoval o nějakým farářovi (běloch), který nadával na židy a proto byl napaden členy KKK (bělochy) a až později se zjistilo, proč? Ne všichni členové jsou židé a ne všichni vědí pravý důvod, proč byl KKK založen.

175985

17.11.2008 03:34

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

Jiří, nechtěl jsem už reagovat, ale tohle mi nedá:

>Neznám nikoho ze svého oboru, kdo by tvrdil, že GMO jsou škodlivé. Nestojí toto za zamyšlení (že nemám osamocený názor).
--------
Asi jste nic neslyšel o vymývání mozků? V této "internetové" informační revoluci na to však už není žádná omluva. Dovolím si to nazvat tupé a flegmatické ignorování skutečnosti. Netvrdím, že pracovníci Monsanta bojují každý den se svým svědomím, když jdou do práce a nebo z práce. Oni ten výzkum docela možná i dělají s nadšením a pro dobro věci a nejen pro pravidelnou výplatu? Člověk se dá motivovat (neboli také vymývat mozek) pasivně, aktivně a podvědomě. To poslední je viditelná reklama např. na chodbách, v laboratořích a v kancelářích firmy Monsanto. Když budete každý den chodit kolem nástěnných plakátů hlásajících: "Naším úsilím nasytíme celý svět"..."Už nikdy nikdo na světě nepůjde do postele s prázdným žaludkem"..."Co příroda nedokázala za miliony let, my dokážeme za dva roky!"..."Jak budeš dnes pracovat, tak budeš zítra žít" (tohle jsme už někde slyšeli). A tohle všechno se podvědomě uloží do mozečku, aniž by si to člověk uvědomil. Pasivní motivace je pravidelná a slušná výplata a aktivní motivace - schůze, semináře a školení, kde lidi slyší v podstatě to samé. Tito lidé to budou skutečně dělat z přesvědčení a nikdy vám neřeknou, že jim to je jedno a po nás potopa.

A pokud máte i vy stejný názor (podle vás ne-osamocený), jako vaši kolegové, tak - jak jsem už napsal v příspěvku výše - doplňte si vědomosti. Máte internet, tak hupla na to, pane Koubek! Nic vám nebrání. Tady na Zvědavci ten "osamocený" názor totiž máte. Ale jak je vidět, vám je to stejně jedno, jelikož Zvědavce, jako informační zdroj neuznáváte. Z vašich příspěvků mohu vyčíst, že sem chodíte znechuceně a možná snad i z donucení?

Ostatní vám už napsal velice podrobně dole v příspěvku René, proto se nebudu opakovat.

175992

17.11.2008 03:41

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

>Omluva. [zahanbení] [zahanbení]
----
Vždyť se nic nestalo(!) Jenom jsem chtěl předejít některé rejpaly, kteří pro jednu malou chybičku zdiskreditují celý příspěvek a jsou i schopni "nakopnout" jeho autora.

175993

>Když se po revoluci rozhodla babička vrátit se do Terezína (za to ji obdivuju - málokdo by měl odvahu vrátit se na takový místo) tak se při prohlídce rozčílila na průvodce za to že z plynový komory udělali umejvárnu.
----------
V žádném případě nechci zpochybňovat paměťové schopnosti vaší bábiny, ale řeknu vám, že měla z pekla štěstí, že se dostala právě do Terezína. V odkazu je na konci i video, jak se tam s vězni zacházelo. No hrůza(!) Je to to první video, to druhé není z nějakého důvodu funkční.

Na sklonku války se vydal ruský žurnalista Boris Polevoj na obhlídku koncentračních táborů a posbíral veškeré dosažitelné dokumenty. Tyto se uchovaly v archivech KGB (vesměs kopie). V roce 1991 se archivy KGB dostaly na veřejnost a světe div se(!) Ani zmínka o plynových komorách. Ba naopak...nedávno cirkuloval po internetu dopis očitého svědka. Asi už cítil svůj konec a nechtěl si vzít do hrobu "velké tajemství". Byl to válečný zajatec Wehrmachtu, který byl po válce přinucen předělávat sprchy na plynové komory. Nebyl to Terezín a už si nevzpomínám na název koncentráku, ale bylo to přesně opačně, než s hrůzou vzpomíná vaše bábina. Ano, souhlasím. Babička má odvahu vrátit se na takové místo utrpení. Rozčilovat se však na průvodce nemusela.

175999

>Je úžasný jak tady odsuzejete propagandu a pak mě na jednu
>takovou odkazujete.
--------------------
Propaganda to bezpochyby je, o tom není nutné diskutovat. Někdo propaguje zkreslenou (lživou) historii a někdo zase propaguje tu pravdivou. Každý má asi důvod k tomu, co propaguje? Někomu asi hodně záleží na tom, aby se ta pravdivá historie nedostala na povrch? Alespoň tohle si myslím já a nemusí se to shodovat s názorem vydavatele tohoto webu. Znáte zákon akce reakce?

Bezpočet knih bylo napsáno a vydáno. Lidé, kteří přežili hrůzy koncentračních táborů a popisující příběhy jejich úspěšných útěků a neslýchaná zvěrstva, která byla páchána na nevinných vězních atd. Později se zjistilo, že to jsou skutečně jenom vymyšlené příběhy. Bylo prokázáno, že tito lidé v koncentráku ani být nemohli. Např. datum příjezdu do koncentráku bylo dřívější, než byl koncentrák zprovozněn. Třeba příběhy "našeho" Rudolfa Vrby a nebo Arnošta Lustiga. Mají v tom hoši obrovské trhliny. Samotný ředitel muzea holocaustu Yad Vashem v Jeruzalémě potvrdil, že mají zaregistrováno na dvacet tisíc "vyprávěčů" a že je prokázáno, že většina těchto příběhů jsou smyšlené. "Tito lidé se chtějí stát součástí historie a jsou tím na sebe hrdí", prohlásil pan ředitel. Čemu tedy věřit? Co dalšího můžeme od těchto a podobných lidí očekávat?

Na druhé straně bylo napsáno bezpočet knížek popisujících skutečnou historii, ale ty už vydány nebyly. Jenom některé. A to proto, že by vyloučily tu původní, dříve propagovanou historii. Nazvěme to tu "oficiální historii". Teď musíte sám usoudit, čemu lze věřit a co jsou jenom lži a přitom obojí je jenom propaganda.

176057

18.11.2008 01:26

Genocida formou GM semen

RE: Neznám nikoho ze svého oboru, kdo by tvrdil, že GMO jsou škodlivé...

Mirda 24.?.?.?

Nejen kritika, ale i uznání je na místě. Takže klobouk dolů, Jiří. Pálí vám to. Ale tak by to mělo u odborníků na mikrobiologii být. Měli by přeci jenom o těch virech něco vědět.
Jsme sice v diskuzi o GM, což v podstatě je obor mikrobiologie (pokud se nemýlím?), ale nechci moc zabíhat do příbuzného tématu. Jenom snad tohle:

>To, že determinanty typu H5N1 jsou smrtící ukázaly případy, že 50% nakažených umřelo. Proto vznikla panika ohledně viru H5N1, navíc měla firmě Roche vypršet platnost patentu na Oseltamivir (=Tamiflu), takže tato panika rozhodně přišla vhod.
-----
Kolik to bylo těch 50 procent? Kolik lidí bylo celkově nakaženo? Třináct? Pokud tedy zemřelo osm lidí, nebyla to kombinace s jiným onemocněním? Stačí snížená schopnost imunity a i po obyčejné chřipce pacient jede na pathologické oddělení.

Jiří, ruku na srdce...Že je ta ptačí chřipka hoax? I ta vakcína "Tamiflu"? Kolik lidí se nechalo nachytat a sháněli vakcínu "Tamiflu" a přitom k ničemu? Snad asi víte, že Donald Rumsfeld je spolumajitelem firmy Roche? To by nám mohlo i napovědět, proč ta panika s ptačí chřipkou a se zdánlivým nedostatkem Tamiflu, která se tehdy prodávala za desetinásobek normální ceny (četl jsem, že až 300 doláčů za krabičku). A nejen to(!) Kolik ubohých slepic se z tohoto důvodu zbytečně vyvraždilo, jenom proto, aby si "NĚKDO" namastil kapsu? Klidně si to nazvěte spikleneckou teorií, ale takovou mi to dává logiku. Stačí krátká odpověď. Díky.

176068

18.11.2008 01:37

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Mirda 24.?.?.?

To byl jenom návrh/doporučení od mtk Koubkovi. To se ozval ten pravý ! ! ! ! ! Jak ses Vojto dostal zase k počítači? Máma není doma? Nech si ty tvoje vpády překvapení na jiný web. Zkus si Nezvědavce, tam se vydovádíš. Tady se vede diskuze odborníků na úrovni a nikdo tady není zvědav na tvoje hořekování a pocity vášně. Z..de! (to je jedno slovo, které se nesmí vyslovit).

176071

19.11.2008 05:37

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Mirda 24.?.?.?

>"Četl jsem také, že i KuKluxKlan byl založen židy.
------
Tady jsem se jenom špatně vyjádřil. Myslel jsem ve Spojených státech a to ve státě Mississippi. Více-méně platí tohle (opět trocha historie od Médi):

>KuKluxKlan byl podle mých informací založen potomky skotských přistěhovalců.
------
Zase jsem se něčemu přiučil. Díky Méďo. Už nevím, který z Rothschildů rozhodl, že k nastolení jedné světové vlády bude nutné ovládnou všechna média (tehdy to byl pouze tisk), infiltrovat všechny křesťanské i jiné organizace a postupně ztvárnit myšlení lidí. I Vatikán je zednářská lóže. Různé spolky jako KuKluxKlan, komunistické a fašistické organizace, neo-nacistické spolky, white power a mnoho dalších. Je nutné si připomenout, že se jim skutečně "daří" neboť výsledek lze již pozorovat všude kolem. K tomu patří i morální a ekonomický rozvrat společností.

>Jsou-li v pozadí i židovské aktivity je možné, napadlo mě, zda není souvislost díky existenci skotského ritu v některých zednářských organizacích.
-------
Tohle sice platilo ve tvé reakci na KKK, ale je tomu tak ve všech těch lumpárnách, co se kolek dějí. Historie se opakuje a jak už mnozí z nás vědí, tak pro židovskou snadnou zneužitelnost, židé s nadšením (mnozí) spolupracují. Jako by netušili, co se odehrálo v nedávné historii. A to nehovořím o holocaustu, ale o jiných, mnohem závažnějších událostech.

A teď, co s tím uděláme? Babo raď [zmaten]

176187

19.11.2008 06:15

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Mirda 24.?.?.?

>Děkuji za radu, určitě si Spyboth nainstaluji.
------
Pokud mohu být nápomocný? Mám "Spypot" a používám už několik let. Je to zdarma a dokonce i v češtině. Tady je odkaz.

176189

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 1

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,89 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 948,45 Kč
1 unce stříbra
546,03 Kč
Bitcoin
847 915,33 Kč

Poslední aktualizace: 5.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 818 798