Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.08.2008 08:17

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Mirda 24.?.?.?

>Hezky napsané, MedoBedo. Pokud by tuto pravdu ženská polovina
>lidstva (ne jen vyjímky) místo nesmyslného hašteření a
>soupeření přijala za své, oboustranné vztahy by byly úplně
>o něčem jiném...
------------------
Vy dva tady na Zvědavci už delší dobu nádherně "vyvádíte". Opět několik dalších názorových skvostů od obou z vás, pánové. Díky.

169268

28.08.2008 12:25

Proč jsem musel uznat Abcházii a Jižní Osetii

RE: Hezká řeč

Mirda 24.?.?.?

>Osobně očekávám spojení v podstatě všech "velmocí" v >definitivním programu na ovládnutí lidí - zavedení čipové >kontroly obyvatel a okleštění jakýchkoliv svobod kromě držení >huby a práce pro "vyvolené" firmy...
----------------
Očekávám? S nadějí a nebo s obavami? Tohle je bohužel ten cíl - nový společenský řád - otrokářská společnost pod jednou světovou vládou. Zavedení jedné světové vlády se plánovalo již v průběhu celého dvacátého století. Krok za krokem, jeden pokus za druhým. Už samotná "Velká Říjnová Bolševická Revoluce v Rusku (1917) byla pokusem o nastolení jedné světové vlády. První i druhá světová válka měly strategické záměry vytvořit podmínky pro uskutečnění stejného cíle. Krok za krokem, jeden pokus za druhým. V obou válkách byly vytvořeny alternativy plán A, plán B a mnohdy i plán C. A samozřejmě pokaždé byl další skrytý plán - drastické snížení lidské populace (cca 60 milionů obětí ve WWII.) a co nejvíce zničeného majetku a vojenské techniky. Bankovní kartel světových bankéřů byl pokaždé přeochotný zapůjčit vládám na války peníze a to na úroky z úroků a to všem stranám na válce zúčastněných. Pracující třída - ať už na straně vítěze a nebo poražených - to splácela desítky let po válce. Nezbytně se naskýtá otázka: "Kdo potřeboval války a kdo je organizoval"?

Architekt založení Federální rezervní banky (1913), Paul Warburg prohlásil: "Nový světový řád nastolíme, ať se to lidem líbí nebo ne. Otázkou pouze zůstává, bude-li to se souhlasem a nebo násilím"! V roce 1921 byla založena Rada pro mezinárodní vztahy CFR (Council on Foreign Relations) na ovlivňování vlád jiných zemí. Buď se přizpůsobí dobrovolně (úplatky) a nebo násilím (vraždou/svrhnutím režimu). V roce 1954 se konalo první zasedání skupiny Bilderberg - skupina válečných štváčů a sekerníků. Od té doby se každoročně schází a plánují budoucnost na naší planetě. Ta "skvělá" budoucnost se jmenuje. "Nový světový řád pod jednou světovou vládou!"

Všichni z nás jistě známe tu přirozenou lidskou vlastnost - pohodlnost a lenivost? Co neudělám dnes, odložím na zítřek. Plánování jen tak "v hlavě" (myšlenkově) se snadno poruší. Potřebujeme motivaci - napsat si datum dokončení do kalendáře a zapnout všechny síly a soustředění k dosažení svého cíle.
Datum založení jedné světové vlády je stanoveno na jedenadvacáté století. "Project for The New American Century".

- pokračování -

169288

28.08.2008 12:28

Proč jsem musel uznat Abcházii a Jižní Osetii

RE: Hezká řeč

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Sympatický, mladý a talentovaný prezident Ruské Federace, Dimitrij Medvěděv a jeho zkušený stratég, vynikající diplomat a spoluhráč, Vladimír Putin jsou postaveni před hloupého a velikého golema na hliněných nohou. Golema, kterého již desítky let před sebou tlačí Izrael a jeho banda grázlů neoconců uhnízděných uvnitř golema - v administrativě Bílého domu. Nezbývá než doufat a věřit, že se silným tlakem golemovi konečně podlomí nohy a neoconci skončí v golemových sutinách a rovněž i v sutinách dějin. Jednou provždy pro zachování životaschopnosti naší planety.

169289

28.08.2008 15:01

Proč jsem musel uznat Abcházii a Jižní Osetii

RE: Hezká řeč

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, jestli pro nás Putin připravuje nějaké spektakulární překvápko...to skutečně nevím. Nevypadá to tak a silně o tom pochybuji. On není takový psychopat jako je Bush v područí neoconců. Putin se právě proti tomu zajistil. Naopak - společně s Amerikou v tom rozhodně nejedou. O tom tady je na Zvědavci právě teď každý druhý článek. Proč by předstíral? Proč by to hrál? Aby si zachoval tvář a pak na nás už jenom vypláznul jazyk? Ne, ne, ne!

Paní Jarmila mne naučila jednu moudrost. Neposuzujme politika podle toho, co říká, ale podle toho jak jedná. Tohle by mohlo platit na Klause a proto mu taky nevěřím. Ale Putin? Ve světové politice dělá to, co musí. Nemá navybranou. A pro Rusko dělá to nejlepší. Je to vidět. Čili jedná a dělá na základě svého charakteru, což může být to nejlepší, co nás z této zapeklité šlamastiky - kterou zapříčinili ve světě neoconci - může vytáhnout a já mu v tom fandím!

169312

V článku se uvádí: "Pokud by NATO pod praporem Gruzie nečekaně zakročilo proti Abcházii a Jižní Osetii, bude to znamenat vypovězení války Rusku,“ řekl Rogozin. Včera přirovnal současnou světovou krizi k horečnaté atmosféře před první světovou válkou".
---------------------
Nedovedu si vysvětlit, zda-li to porovnání dnešního konfliktu v Gruzii s napjatou situací před první světovou válkou je záměrné a nebo je to pouze "chyba v překladu". Nemyslím překladu našeho editora - i v originále je stejná zmínka. Abych dal věci na správnou míru: První světová válka byla vyprovokována zastřelením arcivévody Františka Ferdinanda. Tam se žádné přetahování o území nedělo. Ale!...současná situace v Gruzii mi silně připomíná události před druhou světovou válkou, kdy místní bolševicko-chazarské gangy soustavně napadaly německé civilní obyvatelstvo ve východním Prusku. Situace se vyhrotila, kdy bylo zákeřně povražděno 58 tisíc lidí a Hitler, po dlouhých a usilovných snahách záležitost vyřešit dohodou s polskou vládou a mírovou cestou, narazil na překážky a rozhodl se situaci vyřešit vojenskou inavazí do Polska. Poté Velká Británie vyhlásila válku Německu.
To jen tak pro úplnost.

169443

30.08.2008 12:03

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Poslanci

Mirda 24.?.?.?

>Sliby politiků jsou často lživé ...
-------------
Nikoliv. Politikové nelžou, jenomže to, co slíbí má krátkou dobu záruky. U většiny z nich ta záruka vyprší hned po volbách.
Už jsem vás tady dlouho neviděl, tak konečně zpátky?.... [mrknutí jedním okem]

169461

30.08.2008 14:10

Poslední hřebík

RE: Ačkoliv p. Stwora mám nejednou k Vaším článkům výhrady

Mirda 24.?.?.?

Podle pravidel diskuze se nemá napadat autor příspěvku, ale jeho názor. A jelikož příspěvek nemá žádnou chybu a mohu s nim jedině souhlasit, pustím se přímo do vás. Tak poslouchejte a zapište si to za uši!
Jste skvělý člověk ryzího charakteru a kdyby každý z nás byl z mramoru...je celý národ z kvádru! Kdyby každý byl takovým "arafatem", jako jste Vy, svět by byl úplně jiný.

>a preto musim znovu skonstatovat ze vas mam rad LUDIA
-------
Vzájemně a na věčné časy! [mrknutí jedním okem]

169466

30.08.2008 14:35

Poslední hřebík

RE: Nemalujete čerta na zeď?

Mirda 24.?.?.?

Rýči...jak sis už mohl všimnout, je zde na Zvědavci hodně lidí, kteří ti chtějí dobře míněnou radou pomoci. Vzpomínáš? Cituji:
"Běž s tou svojí připředkloněností k vládnoucím elitám už konečně do prdele"!
Proč se tím k sakru neřídíš? Uleví se ti a nám ještě víc!

169467

30.08.2008 14:44

Poslední hřebík

RE: Ačkoliv p. Stwora mám nejednou k Vaším článkům výhrady

Mirda 24.?.?.?

>...proč má v nicku slovo mosad? To je mi trošku podezřelé a tudíž k jeho slovům trošku koukám s nedůvěrou.
-----
Jarmilko to bude z recese. [velký smích]
Kdyby byl "arafat" zákeřný, nebude psát sáhodlouhé příspěvky o positivních vztazích jednoho člověka ke druhému. Mossad to řeší jednoduše a to kulkou do hlavy.

169469

30.08.2008 19:11

Putin si nemůže dovolit ustoupit

RE: Jaderná převaha je blbost.

Mirda 24.?.?.?

>Ty spekulace jsou opravdu úsměvné.
>Doporučuji léčení a poté studium.
-----------------------
Víš jak to je, Jiří. Jako malí kluci jsme každý z nás měli sny, čím jednou budeme až vyrostem. Jeden chtěl být např. strojvedoucím, druhý astronautem, další třeba požárníkem a představoval si jak se řítí tím velikým červeným vozem úzkými ulicemi města...bravurně vybírá zatáčky a za kvílející sirén mu každý uhýbá z cesty. Většině z nás se tyto sny nikdy nevyplnily. Zařadíme se do mnohdy tvrdé reality doživota a na sny zapomeneme. Život jde dál. Ne každý však zapomene. Třeba takový HKP! V mládí soustavně sledoval vždy úspěšného "Detektiva Colombo", neomylného detektiva Scotland Yardu Sherlocka Holmese a tak mu to zůstalo na celý život. Do všeho šťóurá...stále provnává fotografie podezřelých...neúnavně provádí forensická bádání a tak dál a tak dál. Takový už je náš HKP a takový navždy zůstane!

169480

30.08.2008 23:09

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

>...Je dobré s ním diskutovat a odpovídat mu, ale očekávat, že
>přestane obhajovat neobhajitelné nemá smysl.
--------
Jendo dovolím si Ti oponovat. Jak to vidím já, tak anti-anti není jen tak obyčejná ovce nabitá nevědomostmi, on je jen takový obyčejný provokatér a více se přikláním k následujícímu sdělení:

>...Ten člověk ví moc dobře co dělá a proč se zde angažuje...
--------
Ano. Rozvrtat diskuze...odvést pozornost od jádra věci...bazírovat na prkotinách a především... a to je ten jeho hlavní záměr - cílevědomě odčerpávat z diskutujících energie. Přesně jak jsi to napsal tady:

>...Energie, kterou v tomto smyslu mnoho diskutujících již zde investovalo bylo tolik...
---------
Ano. Vyplýtvané energie bylo tolik, že my ostatní se nemáme šnaci sjednotit. Porovnávat názory, vylučovat dezinformace, poradit druhým a také se na radu zeptat, upozorňovat na zajímavé odkazy, ptát se na názor ostatních, upozornit na nebezpečí, navrhovat a hledat řešení. Kvůli těmto několika sršňům zabředneme do mrtvých debat a nikoliv neprávem nám někteří potom vytýkají, že tady jen tak tlacháme.

Než se prodereš takto zablácenou diskuzí: "to tlachání o ničem" a snažíš se to pochopit...ale žádný logický smysl ti to nedává, tak ti nezbýva než se zeptat: "Proč to asi říká"? A proč tady vůbec leze! Jediná možná odpověď ti zůstane: On to dělá za prachy! Ano, placený provokatér, který si právě splnil své poslání! Nic ses vlastně nedozvěděl a únavou odcházíš. Tvoje energie je v bodě zero a za to on má výplatu!

>Dobré je s ním diskutovat proto, že toto fórum čte mnoho
>nově příchozích a ti, pokud zatím tápají, by bez odovědí
>na jeho propagandu mohli nabýt dojmu, že jeho příspěvky
>stojí na reálném základě.
------------
To je sice pravda, ale NEREAGOVAT je také odpověď. Zapojit se do plodné debaty v jiném vláknu a ten kdo hledá - najde. Kdo tápe a chce se něco dozvědět, ten si vybere a uchytí se sám. Vybere si kvalitu! A ten, co jenom provokuje, ten se bez reakcí osamoceně vytratí do pozadí, aniž by v diskuzích ublížil.

>Takže houšť a větší kapky přátelé.
------------
Navrhuji k tomu diskuzi - co si o tom myslí ostatní? Uznávám...mohu se mýlit! Je to jenom můj názor a nikdo není neomylný. Respektujme názory druhých i názory opačné, ale vykopněme provokatéry!
mirda [smích]

169487

31.08.2008 01:01

Putin si nemůže dovolit ustoupit

RE: Chjo

Mirda 24.?.?.?

>Jak jsem již psal v jiném vlákně, myslím, že není dobré na >jejich "úžasné" příspěvky reagovat pasivně, tedy nereagovat.
--------
Už jsem tam na to reagoval a současně žádám ostatní k vyjádření.
mirda [smích]

P.S. Nějak mne to vhodilo do špatného šuplíku. Zaregistrovaný jsem, přihlášený jsem, předplatné mám do konce roku a přitom moje příspěvky trčí anonymně v čekárně na schválení.

169491

31.08.2008 02:34

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

>Velmi dobrý postřeh pane Mirdo a souhlas.
--------------------
Prozatím jeden hlas PRO. Díky Sašo. Přidají se i ostatní?

169493

31.08.2008 06:30

Rozhovor předsedy vlády Ruské Federace V.V. Putina s americkou televizní společností CNN

Projděme si několik bodů...

Mirda 24.?.?.?

Věděl Bush o připravovaném konfliktu a nebo nevěděl?
----------------------------------------------------
Putin sedí během olympiády vedle Bushe, dostane telefonické avizo o napadení a oznámí to Bushovi. Úryvek z článku:
"George mi odpověděl – a již jsem o tom hovořil veřejně – že válku nikdo nechce. Doufali jsme, že vláda USA do tohoto konfliktu zasáhne a zarazí agresivní akce gruzínské vlády. Nic takového se nestalo".
--------
Je tohle senilita a nebo ubreptnutí? Myslím si, že obojí. Jo...nikdo nechce válku, ale proč potom to vyzbrojování ze strany Izraele, ze strany Spojených států, tisíce izraelských vojenských instruktorů....připadá to někomu jako mírové řešení? Horečnaté plány na udržení míru? "Doufali jsme, že vláda USA do toho konfliktu zasáhne" - tak tedy o tom musel vědět...Nestihli to. Nic takového se nestalo. Válka je mír a mír je válka...jak tvrdí Orwell.

Když se soustavně hraje hra s označenými kartami, vydírání a podvod se stal samozřejmostí...ekonomické sankce donucovacím prostředkem...stejná hra se potom očekává i z druhé strany.
"Jak to bylo s těmi drůbežími výrobky, pane Putine? Zavedli jste tím sankce proti Spojeným státům, kvůli jejich účasti na konfliktu"? Úryvek z článku:
"Jsme povinni chránit vnitřní trh a naše spotřebitele – stejně tak to činí všechny země, včetně Spojených států".
--------
Není co dodat, snad jen to, že právě Spojené státy, co se týče ochrany vnitřního trhu s potravinami a tím i ochrany zákazníků (vlastních občanů) selhaly na plné čáře. Nebudu se rozepisovat, ale situace je skutečně tragická. FDA - Food and Drug Administration (Úřad inspekce potravin a farmaceutického průmyslu), pro nedostatek vládních dotací, byl přinucen propustit své zaměstnance a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.

Další fígl...ekonomické sankce ze strany Ameriky nastaly, když Kanada odmítla účast na válce v Iráku. Najednou ve Spojených státech našli jedno jediné tele z kanadské Alberty a světe div se! To tele má BSE! Nemoc šílených krav a přišlo to právě z Kanady. Trh s hovězím masem a především kanadští farmáři utrpěli zákeřnou podpásovku. Nemohli krávy nikde prodat! Žádné příjmy, nedostatek peněz pro krmivo, nedostatek peněz na živobytí. Mnozí ztratili farmy a někteří úplně všechno, neboť i ta farma byla na půjčku. Byl to podvod. Zákeřný podvod! Ivestigativní reportér CBC to prokázal. Ale taková už je ta špinavá hra vydírání.

A ještě něco...ty sdělovací prostředky. Cituji z článku (Putinova slova):
"A co se týká proběhnuvších událostí obecně, tak to samozřejmě z velké míry závisí nejen na politicích, ale také na tom, nakolik obratně disponují hromadnými sdělovacími prostředky, jak ovlivňují světové veřejné mínění. Našim americkým kolegům se to skutečně daří mnohem lépe, než nám...

Automaticky kráceno

169500

31.08.2008 06:49

Rozhovor předsedy vlády Ruské Federace V.V. Putina s americkou televizní společností CNN

RE: Projděme si několik bodů...

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -
"Našim americkým kolegům se to skutečně daří mnohem lépe, než nám. Máme se čemu učit".
--------------
Není co dodat. Odpověď schopného diplomata!

169502

31.08.2008 07:03

Rozhovor předsedy vlády Ruské Federace V.V. Putina s americkou televizní společností CNN

RE: popre aj nos medzi ocami

Mirda 24.?.?.?

>Typicky George W Bush - Wrong again - nevidel tri pismena: K&G&B. Ale moze byt rad, ze mu Putin nenaserviroval jeho oblubeny napoj - caj s poloniom.
----
Omyl. Čaj z polonia je specialitka Mossadu. Tvoje reakce mi silně připomíná reakce těch různých zdejších Cohenů, když se diskutuje o Rusku a Putinovi. Prskají, vřískají, rukama mávají ve vzduchu a nemohou přijít Putinovi na jméno. Už jsem i slyšel výraz: "Ta zákeřná krysa z KGB". Nepatříte vy dva do stejného klubu? Proč tolik nenávisti? Že vy dva se nemůžete smířit s tím, že Ruské impérium kdysi dávno roztříštilo chazarskou říši a ta zanikla? Hmm...chtěl jsem říci - přestěhovala se na Střední východ a jmenuje se Izrael.

169504

>...Kdyz jsem cetl novy orwelsovsky termin naseho velkeho
>humanisty a dramatika hlavni agresor, tak jsem nevedel jestli
>se smat, brecet, dat si k snidani kravatu apod?
-------
Člověk znalý situace a který ví, odkud vítr vane se skutečně musí nad tím kvičením těch bezprizorních a primitivních Cohenů - včetně Havla - jenom pousmát. Na druhou stranu...tahle hnusná a zákeřná propaganda může mít a v mnohých případech i má rozhodující vliv na názor světové veřejnosti. Historické události před první i druhou světovou válkou jasně poukazují, jak taková propaganda ovlivňuje cítění a názory lidí (tehdy Američanů) a jak se z mírumilovného národa takřka přes noc stal národ tlukoucí do válečných bubnů souzvučně s kriminální vládnoucí garniturou.

René a jak to bylo s tou kravatou ke snídani? [velký smích] [chechtot] [chechtot]
-------
TV reportér - pro zkrácení dlouhé chvíle před natáčením - si dobírá gruzínského prezidenta Michaila Saakašvili (Šukachvíli) a ptá se: "Snědl bys za peníze svojí kravatu"?
Šukachvili na to: "Jedině za americké peníze"!
"Za americký dolar"? ptá se reportér. Šukachvili na to křikne pochybnou angličtinou: "Samozřejmě, jediny americký dolar"! Reportér mu podává jeden americký dolar a Šukachvili do sebe nasoukal svou kravatu.

169538

>Na uzemi Ruske federace nepadl jediny vystrel, vsechno nasili a
>agrese probehly na uzemi Gruzie, okupacni vojaci zustavaji take
>na uzemi Gruzie. Agresor je Rusko.
--------------------
Vážený pane "Cohene", podívejte se na to očima napadených Osetinců. Chystají se k spánku a najednou na ně - ze zákeřných politických důvodů - zaútočí gruzínská armáda. Na civilní obyvatelstvo! Není podstatné - jak tvrdíte - zda-li měli ruský , izraelský, americký a nebo gruzínský pas. Podstatné je, že to bylo civilní obyvatelstvo. Už tahle skutečnost je proti ženevským konvencím a je na základě mezinárodního práva, posuzována jako válečný zločin. Stejně tak v Libanonské válce IDF jednotky napadali civilní obyvatelstvo. Bejrůt, nádherné historické město je napůl zničené. IDF jednotky střílí i do Palestinců, jako by to byla cvičná střelba na terč, ale to je živý terč a zase - civilní obyvatelstvo. Možná i vás napadne s takovouto "vojenskou" strategií určitá souivislost. Kdo asi vycvičil gruzínskou armádu? Odpověď jistě znáte - IDF jednotky. Když vy osobně tohle nevidíte a nebo vidět nechcete a navíc to různě omlouváte a ukazujete prstem na ruskou armádu - jako agresora - která ovšem pouze přijela na pomoc napadenému civilnímu obyvatelstvu, tak se dobrovolně přiřazujete ke stejným válečným zločincům, kteří tu válku vyvolali. Ano...v mých očích jste i vy stejný válečný zločinec! Stydtě se pokud to dokážete a víte co to znamená?

169544

>...To že Putin sloužil v KGB ví snad už i každej mentálně
>retardovanej králík - teda až na tebe.
----------
Příteli, to jsou snad jediné trumfy, které na Putina drží "Coheni" v ruce a ty si nenechají sebrat. Přičemž si neuvědomují, že právě ta služba v KGB dala Putinovi tu nejlepší školu do života. Ale možná právě proto ho nenávidí? Putin se tím stal nejlepší politik, diplomat a stratég na planetě. [velký smích]

169574

>Mirdo, vy si vážně mysíte, že těmto lidem něco
>vysvětlíte?
------------
Máte pravdu Jindřichu...Měl bych se držet vlastní zásady a nereagovat na provokatéry. Když už berou za každou reakci na jejich blábolení oficielní propagandy prémie, tak mi jim vlastně i přilepšujem. Takhle vyšumí do pozadí, spadne jim hřebínek a začnou si hledat jiné a poctivé zaměstnání! [velký smích]

P.S. Zanechme toho vykání. Už mne to unavuje...připadám si jako starý chlap. [mrknutí jedním okem]

169576

>Jak praví senilní Havel - musíme najít toho
>"hlavního" agresora.
---------------------
A přitom se dívá na sebe hrdě do zrcadla. [smích] [pláč]

169577

>To s tim dolarem a kravatou je hoax, ze jo?
-----
Jistěže... [chechtot] [chechtot] [velký smích]
Zcela určitě mu ruplo v bedně a ze zákeřného psychopta se stal nepříčetný psychopat a to mu už zůstalo na věčné časy! [velký smích]

169579

03.09.2008 06:08

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

Přátelé. Paní Jarmilo, slečno "findo", jansmith...díky za zajímavé postřehy a váš názor s podporou mého návrhu. Všichni z vás jste mi tady potvrdili, že se to všude provokatéry jenom hemží. Za prachy budou podrývat svobodu projevu. Znechucovat a hlavně unavovat ostatní diskutující. Od samotného významu slova "provokatér", tady provokují a Saša má pravdu: "Jak je to snadné se nechat vyprovokovat"! Někdy je skutečně zatrceně těžko jen tak prostě nereagovat. Svádí to. Člověku se začnou honit v hlavě myšlenky, jak dotyčného usadit. I já tím trpím! [velký smích]
Ale jsou to zrádci národa! Toho zbytku jinak zdravé společnosti, kterou se ONI snaží zničit. Mohl bych to přirovnat za totality ke kolaborantům s StB. Pro vlastní výhody byli schopni udat svoje spoluobčany a svoje kamarády. Tihle dělají to samé, ale za prachy. Takže - hodně sebezapření, vykopnout je a NEREAGOVAT!

169609

03.09.2008 15:28

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

>Stale zastavam stejny nazor, bez opozicnich nazoru bude debata
>o nicem. Budeme za nejaky cas jako houpaci kone stastne hykat osloviny.
---------
René, s tím se dá jedině souhlasit. Nesmíme vylučovat oposiční názory. To je právě ta nutná motivace ke zdravé diskuzi. Stejně jako tady Jarmila poukazuje slovy: "ONI ti provokatéři nakonec taky inspirují, proč tedy nereagovat"? Ano, alespoň si takhle ostatní při čtení diskuze mohou vytvořit ten správný názor a stejně se potom pozná, kdo tady jenom provokuje a kdo hájí všeobecně prospěšný názor. Mimochodem...i tohle vede k jisté formě sebevzdělávání ve směru vzájemné komunikace a diplomacie, což mnoho z nás - zde diskutujících - nedokáže, včetně mne samotného. Máme tady několik briliantních a inteligentích přispěvovatelů, od kterých se učím i já osobně...

Pochybuji, že ten efekt "houpacích koní" (permanetních a nudných souzvuků) nastane, ale je zase nutné si uvědomit, že i slova uznání a souhlasu povzbudí a jsou motivací k sebevzdělávání a ujištění správně zvolené cesty. Potud se tedy shodneme a rozhodně nevylučujme jiné i opačné názory. Tohle byl nicméně účel mého předchozího příspěvku, když jsem rozjel tuto "anketu" a očekával reakce ostatních na tato slova:

Respektujme názory druhých i názory opačné, ale vykopněme provokatéry!

Jak už tady Jarmila a Finda napsaly, časem se pozná, kdo je ten placený provokatér a nekonečně nudné a unavující diskuze (opakování dokola stále stejných ptákovin), buď ani nezačínat a nebo zavčasu ukončit. To není neschopnost...to je ta spravná diplomacie! Tím bylo právě myšleno to:
"Vykopněme provokatéry"!

Ty seznamy vlastizrádců je vynikající nápad. Rozšiřovat po netu a kdokoliv vlastní svůj blog - vypracovat seznamy a zanechávat odkaz v různých jiných diskuzích. Ať se to rozkřikne! Jako třeba tady náš "Robocrep":
"Rozhodně, tohle mám v plánu. Včetně dalších údajů jako je bydliště a rodinní příslušníci."
Věřím a doufám, že jednou nastane čas vyrovnávání účtů. Nastane čas, kdy spravedlnost zavládne v ulicích měst a takhle na to budeme připraveni. Jenom se nenechat opět ukonejšit havlovským "Nebudeme jako ONI". [smích] [pláč] [mrknutí jedním okem]

169666

03.09.2008 18:10

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

V žádném případě jsem nechtěl zavádět nová pravidla zdejší diskuze. Jenom mne zajímal názor ostatních a současně jsem navrhoval řešení k zušlechtění naších diskuzí. Nemínil jsem nálepkovat příspěvky provokatérů natož mazat celá "nic neříkající" vlákna, tak jak to dělají jinde s opačnými - proti radaru - názory. Stále to zůstane na individuálním rozhodnutí, kdo se zapojí s provokatérem do debaty a kdo nikoliv...ten kdo už má jasno, že to nikam nepovede a bude z toho jenom plané tlachání, čímž zabije čas sobě a všem ostatním čtenářům. Jenom jsem navrhoval raději NEREAGOVAT s tím, že takhle budeme věnovat náš drahocenný čas na kvalitní příspěvky a kvalitní odkazy k sebevzdělávání a šíření osvěty. A to je právě to, co nás žene dopředu, než zabřednout do nic neříkajících a sáhodlouhých diskuzí, které člověka jenom vyčerpají a znechutí. A tohle je právě ten jejich záměr!

Díky všem zúčastněným na debatě...chtěl jsem jenom vědět, co si o tom myslí ostatní a upozornit jiné (nové) čtenáře, kde se nachází ten "zakopaný pes"! [mrknutí jedním okem]

169681

03.09.2008 23:39

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

>Neboť dialog předpokládá ochotu pozměnit názor ve světle nových argumentů a poznatků...
-----------------------
Což se právě stalo, Méďo. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Musím se tomu zasmát. David dole v příspěvku vnesl do naší diskuze další perspektivu:

>Víte, on svět s jedním zářivým návodem k použití je tak krásný. Proč přemýšlet o lidech, kteří dovedou i ten nejhezčí ideál zneužít? Každý to nedovede. Potřebuje JISTOTU. Potřebuje vidět před sebou cestu k ideálu. VIDĚT, ne HLEDAT.
---------
Při mé úvaze o "zušlechtění" zdejších diskuzí jsem neúmyslně opomenul tuto "zvláštní" kategorii lidí, ač mám s nimi značné osobní zkušenosti. Ať už tady v Kamadě, nebo doma v ČR (výměna názorů poštou). Ano, tito lidé žijí v naprosté iluzi a budou dělat absolutně všechno možné pro to, aby si tu bublinu iluzí kolem udrželi. Pro nás - logicky uvažující lidi - se to zdá být až nepochopitelné a neuvěřitelné, neboť předpokládáme, že i ostatní lidi mají stejně ligicky uvažují myšlení jako máme my. Přitom to jsou - z mých zkušeností - většinou vysoce vzdělaní a inteligentní lidé, vesměs inženýři u nás v práci a profesoři (jeden na universitě, další dva na "College" ). Znám je osobně i ze soukromého života a proto vím, že jinak jim to zcela normálně myslí, čili žádní pitomci to nejsou...až na tu jejich bublinu iluzí, na kterou si ne a ne a ne - nikdy nenechají sáhnout. Proto vlastně ani nelze odpovědět na otázku:
"Jak se pozná provokatér"? Snad tedy nezbývá, než se přiklonit k návrhu Davida:

>Tak je prosím nechte. Nelikvidujte je, nevymazávajte, necenzurujte. I z nich někdy vypadne něco smysluplného a tehdy reagujte.
-----------------
Už dříve jsem však tohle úplně nezavrhoval a nechal jsem to na individuelním rozhodnutí. Co se týče placených provokatérů, David dále píše:

>...Dokonce si myslím, že Zvědavec nemá ten správný rozměr, aby >stál někomu za financování rušiček.
-----------------
Nezapomínejme na akci Petra Adlera a Petra Jakeše! Proč Jakeš tahal našeho editora po soudech? Časté výpady ze strany Eretz.cz a Šimona Kleina také svědčí o tom, že Zvědavec je jistým "zájmovým" skupinám - včetně Helsinského výboru pro lidská práva - trnem v oku (!!!!) Pravda se jim nehodí do krámu...pravda se musí potlačit, usměrnit, rozbít diskuze a právě tato skutečnost nevylučuje nasazení placených provokatérů. Jsem přesvědčen, že anti-anti to nebude. Ten je houževnatý a vášnivý "iluzionář"! Delši dobu sleduji jeho diskuze a je v tom silný nádech vymydlenosti, ale i tady si myslím, že je dobré si vymezit mantinely až kam zajít a říct: Tak dost...to by snad stačilo! Vzdávám to, s tebou nic nehne...jdu diskutovat jinam! Tohle byla i odpověď mému šéfovi, když se mne nedávno zeptal: "Proč už poslední dobou nikdy nezavedu debatu o politice"? Na toto téma bych mohl napsat ...

Automaticky kráceno

169734

03.09.2008 23:45

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Na toto téma bych mohl napsat stovky neuvěřitelných příběhů a přesně jak jsem napsal: Neuvěřitelných! [velký smích]
Já osobně mám docela dobrou představu, kdo tady hledá směr a kdo tady jenom zavazí! Mám už to v hlavě pěkně zesumírované a to v tomto smyslu: "Něco jako peklo se záznamy hříchů". [chechtot]

P.S. Příklad skutečného provokatéra uvedu v další reakci v tomto vláknu. Právě došel do práce. [velký smích]

169735

04.09.2008 02:55

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

Zdarec Mílo.
Pokusím se Ti odpovědět, ale nejprve mi dovol jednu otázečku: Kdy Ti končí šichta? [smích] [smích]
Jak už jsem napsal dříve, provokatéri jsou od tzv. "iluzionářů"
takřka nerozpoznatelní. Nikoliv názorově, ale jak dlouho vydrží setrvávat v diskuzích. Provokatér svůj názor nemá, ten jenom provokuje a prezentuje názor jaky se mu právě hodí. Jenom setrvat, unavit, znechutit, zdeprimovat...zkrátka rozbít diskuzi. Uvedu příklad. Napsal jsi:

>Napriklad ja jsem byl oznacen za placeneho provokatera. Uz mi
>byly pristrihnuty kridelka a nemuzu prispivat v kratkych clancich Ve Zkratce jak se pan redaktor jednou vyjadril. No nic neda se nic delat budu si muset asi najit jinou zabavu.
---------------------
Zábavu? Takže zábavu! Tohle slovo by ti nevyletělo z hlavy jen tak, kdyby to nebyla pravda. Takže v tomto případě asi bude skutečně lepší, když si tu "zábavu" najdeš někde jinde, chlapče!

A jedeme dál:

>Zeptam se: Jak vy vite ze jsem placeny provokater a ne nekdo s
>opacnym nazorem? Zatim jsem si nevsim ze by tu bylo moc lidi s
>jinym nazorem. Tak dva az tri a asi dalsich deset pekne
>pochlebuje zdejsi zajimave ideologii takze to pak vypada ze jsou skutecne ve vetsine. A jsou skutecne ve vetsine ve skutecnem svete? Ja pochybuji a urcite ne. Jedna se tedy o iluzi na kterou se vybere kazdy mesic 30000 Kc. A to je smerodatne a proto tento web existuje.
---------
Že tě huba nebolí? Nemusíš být nezbytně placený provokatěr, ale zdatně si plníš své poslání a ani to nemusí být za jidášský bakšiš. To je ta vaše zatrpklost. Vás všech na Nezvědavci. Uražení a ukřivdění a jak se to snaží rozšťouchávat zdejší diskuze? Nejprve tady dováděl Řehořek, pak Mikin, který se po častém upozorňování na nedodržovaní pravidel diskuze zasekl drápkama a nepustil. Potom se sem vplížil pokaždé pod různým jiným nikem. Nebo takový Jiří Novák alias Juergen von Krebst - bezpochyby náruživý provokatér odhodlaný Zvědavce zničit. Další "expert" - Semerád. Kauza "Semerád" např. zahrnuje kombinaci obou extrémů a to vymydlený iluzionář a neodbytný provokatér a navíc ještě lhář. Tady jsem ti v podstatě předtavil částečně Nezvědavcovu žumpu. Ale ty to znáš, neboť patříš mezi ty uražený a ukřivděný, kteří to nikdy nevzdají a proto sem chodíš i ty. Provokovat a machrovat, aby ses té bandě na Nezvědavci zavděčil...té tlupě ukřičených batolat v důchodovém věku. Aby bylo mezi námi jasno! Všichni tady musí dodržovat pravidla diskuze. I protistrana Nezvědavců a pan Stwora je až příliš schovívavý při vylučování provokatérů.

Víš proč? Máme přece svobodu slova a svobodu projevu. Proto vlastně Zvědavec vznikl. Nezávislá informační internetová média. My jsme ti bojovníci za svobodu projevu, proto tady ještě nikdo nevyletěl za rozdílný názor, ale jedině za soustavné a hrubé porušování pravidel diskuze. A to ještě po mnoha opakovaných varováních...

Automaticky kráceno

169756

04.09.2008 02:58

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

A to ještě po mnoha opakovaných varováních. Ano! Tak to je, já to sleduji.

Ještě něco. Zdá se mi, že ty nečteš jiné nezávislé internetové stránky, než Zvědavce a jeho oposici Nezvědavce. Jinak bys musel vědět, že téměř na všech těchto webových magazínech je prosba o finanční příspěvek a to z jednoho jednoduchého důvodu. Za vzdělání se platí a také vydavatel musí z něčeho žít. Pokud nebydlíš stále u rodičů tak víš, že živobytí něco stojí. Napsal jsi, že tento web existuje na vybírání peněz! Každý měsíc 30 tisíc. Vyvedu tě z omylu, hochu! Dobrovolné předplatné se vybírá právě pro zachování jeho existence. Nikoliv obráceně. A právě k tomu ti dám ještě jednu radu. Kdyby zanikl Zvědavec, tak zanikne zákonitě i Nezvědavec. Vidíš v tom tu logiku? O čem tam potom budete tlachat, když 99 procent té vaší "zábavy" je pomlouvání Zvědavců? Tak se tedy snažme navzájem, ať si Zvědavce udržíme!!! [velký smích]

169757

04.09.2008 03:10

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

Davide díky za inspiraci. [mrknutí jedním okem]

169759

04.09.2008 18:03

Hitlerův zákaz kouření

RE: No hlavně, že jste si nechala vyměnit amalgámové plomby:-)

Mirda 24.?.?.?

>Tohle jsem si přečetl a na zbytek už neměl sílu, pokud paní
>věří tomuhle nesmyslu, pak je to nesmysl celý...
------------
Jindro, nemůžeme posuzovat zásady rozhodování jiných a šmahem někoho odsoudit. Člověk si vypěstuje důvěru v lékaře a očekává tu nejlepší péči. Proč taky by mi měl doktor ublížit, on mne jako zákazníka potřebuje! Pacient si přitom neuvědomuje, že kšeft je kšeft a podvodníci existují v každém povolání. Když není dostatek pacientů, tak se vytvoří podmínky. Vyvolat strach a nastanou v ordinaci fronty! Až teprve nyní - v době internetu - si člověk může udělat vlastní průzkum a rozhodnout se, co je "in" a co je lepší? V Kanadě vypustili stejné strašidlo někdy v počátcích 80-tých let. I já jsem tehdy uvažoval o výměně plomb, ale nicméně z pohodlnosti jsem tu myšlenku zahnal. Chodím k zubaři až když musím.

169839

04.09.2008 20:33

Hitlerův zákaz kouření

RE: fajcenie/HIV a podobne

Mirda 24.?.?.?

Jiří na tuhle kravinu ti položím tvoji otázku:
A nějaké další pohádky na dobrou noc nemáte?
Mám pro tebe jednu:
Tak si představ, že existuje banda grázlů a psychopatů, kteří si myslí, že je naše planeta už přelidněna. A aby si ONI zachránili svoji kůži a zachovali ten svůj život parazitů, tak se shodli na tom, že na udržení životaschopnosti planety je potřeba drasticky snížit lidskou populaci a to na max.500 milionů lidí. Na tom se pracuje již od počátků dvacátého století. Pokusy byly provedeny krátce po skončení první světové války, kdy během války vznikla - pro nedostatek hygienických podmínek - pandemie chřipky. Nebyla to pandemie, ale místní náhodná a omezená nakažení. Strašák pandemie se přesto vytroubil do světa. Zachraň se kdo můžeš a preventivní očkování proti chřipce bylo najednou "in". Teď si představ, najednou z toho ta pandemie byla! Kdo se nechal naočkovat, dostal chřipku a obrovské množství jich zemřelo. Ten, kdo chřipku již měl a na vakcínu se už pro něho nedostalo - uzdravil se. Počty zemřelých si nepamatuji, ale mohu vyhledat. Odkaz mám a vím kde je, ale nebudu se obtěžovat, neboť ty na pohádky stejně nevěříš...

A tuhle znáš? Bylo, nebylo...v rodině německého bankéře jménem Bauer se roku 1743 narodilo "zázračné" dítko. Pan Bauer byl nejen velmi hrdý na svého syna - kterého pojmenoval Amschel Mayer - ale také na svůj původ. Nad vchod svého bankovního domu si vyvěsil "Solomonovu pečeť", také známou jako Davidova hvězda (znáš tu historii? Král Solomon byl synem krále Davida).
Amschel byl učenlivý klučina, ale shlédl se v mamonu. Přestěhoval se do Londýna. Talentovaný byl a podvodem a krádežemi vydělal obrovské majetky, že byl schopen položit britskou ekonomiku na lopatky. Tak obrovský majetek až mu královská rodina Británie začala zobat z ruky a s psychicky labilním jedincem - jakým bezpochyby pan "baron" Rothschild byl - to šlehlo. Tento psychopat si řekl: "Teď jsem nejbohatší člověk na planetě, to znamená, že celá planeta je moje"! A usmyslel si, že se stane on jediný vládcem zeměkoule! Jiří tuhle asi znáš, tak to trochu zkrátím. Kde jsem skončil?...

Jo...rodinný klan Rotschildů se rozmnožoval s touto zrůdnou myšlenkou z generace na generaci a jak jinak než zase podvodem se vloudili pomocí agentů do bankovnictví USA - "Federal Reserve Bank", bankovníctví Británie - "Bank of England", dále založili - "Bank of Frankfurt" a "Bank of France" a tyto soukromé banky začaly najednou ovládat dějiny světa. Války vydělávají peníze zvlaště, když se financují všechny válečné strany. Tak se bude válčit...potřebujeme války, bude více peněz! A nejen to. Ve válce se vymlátí značná část lidské populace a i tohle je pro Rothschildův plán veliká výhoda. Po druhé světové válce nastala ta studená. Ta sice prachy vydělala - vráželo se do zbrojení a tím pádem vláda potřebovala ...

Automaticky kráceno

169847

04.09.2008 22:34

Hitlerův zákaz kouření

RE: fajcenie/HIV a podobne

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Ta sice prachy vydělala - vráželo se do zbrojení a tím pádem vláda potřebovala neustálé půjčky. Ale daňoví poplatníci to už nějak zaplatí i ten úrok z úroků. Co však s tou stále se zvušující populací? Daly se zákeřné hlavy dohromady. Rothschild, společně s princem Filipem - členem Britské královské rodiny - zosnovali zákeřný plán. Princ Filip najmul vražedná komanda a tam, kde mohou nepozorovaně likvidovat lidskou populaci začala se komanda prohánět na koních a masakrovat domácí kmeny Afriky jeden po druhém. Nebylo to až tak nepozorovaně. Některým domorodcům se podařilo uprchnout a začalo vyšetřování, které začalo ukazovat prstem na Britskou královskou rodinu. Tragická aféra se ututlala . viník se nenašel. Plán na snižování populace musel pokračovat, ale teď už nepozorovaně...ať není mezinárodní průser! Opět se daly zákeřné hlavy dohromady a přišly s nápadem: "Co když se nějak sníží účinnost imunitního systému na lidský organismus a lidi už i při obyčejné chřipce zemřou"? Vynikající nápad...zkusme to! Bio-laboratoře vynaložily veškeré úsilí a byla tady účinná a tichá zbraň: AIDS! A tak nemilosrdné, ale již dobře utajené vraždění africké populace pokračovalo dál a stále ještě pokračuje. A nejen tam!

Konec této "pohádky" jistě znáš a snad už pokračovat dál nemusím? [pláč]

169860

05.09.2008 04:25

Hitlerův zákaz kouření

RE: Kouřil jsem téměř dvacet let,

Mirda 24.?.?.?

>Závislost není přece jen věcí cigaret. Je to i jídlo,
>televize, herny atd. Koneckonců i třeba energie. Myslíte si,
>že systém se chová ke svým účastníkům férově? Je to
>jako kdybych dal před dítě pytlík s bonbóny, a pokaždé
>když po nich sáhne, mu jednu vrazil…
--------------------------------------
Perfektní odpověď Spytihněve! Málokdo z nekuřáků se na situaci dokáže podívat z perspektivy kuřáka. Až konečně tady je objektivní odpověď. Systém nekuřákům nahrává tím, že pranýřuje kuřáky a tohle je voda na jejich, nekuřácký mlýn! Ač jim to bylo kdysi naprosto lhostejné, najednou se svezou na vlně populárního "programu" vládní garnitůry. Objevil se nový výraz: "pasívní kouření"! Jako když do vrabců střelí...každý druhý nekuřák začne z ničeho nic trpět následky pasívního kouření. S opovržením a mnohdy i s nenávistí ostražitě sledují kuřáka, jako by to byl vrah připravený k útoku a davová psychóza nezná mezí. Jak např. píše devadesátka:

>Ty sankce tu nejsou primárně proto, aby ochránili kuřáky před >nimi samými, ale nekuřáky před kuřáky. Bohužel, nekuřáci nemají >pochopitelně náladu čekat, až se kuřák naučí se svou závislostí >zacházet... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
-------------------
Na co musí nekuřáci ČEKAT??? A proč! Taky je "pán" ovlivněn vládní propagandou??? Jinak máš vesměs inteligentní komentáře a najednou se něco zaseklo! Jako bys s klapkama na očích jel ve - vládní garnitůrou - vytyčených kolejích (Spytihněve, tohle neplatí na Tebe. Tady reaguji na č.90). Možná se budu opakovat (celou diskuzi jsem ještě nečetl). A o čem to vůbec je? Páni politikové potřebují daňové polatníky, jinak na lidi kašlou. Sociální programy jsou pro ně velikou přítěží. "Nic nedělající" politikové se musí ukázat, že jim na lidech záleží a jak jinak, než prosazováním - pro lidi prospěšným - a "záslužným" programem. Ukázat se, že jim na lidech záleží a shrábnout tímto nové voliče. Vyvolat pocit viny u kuřáků, kteří v domění, že "ONI-to-se-mnou-myslí-dobře", se oddaně přízpůsobí stále více a více omezování. A jak už je známo - nikotin je návyková droga, tak mnozí stejně nikdy neodhodí svůj "špatný" návyk a tak mají politikové zaručeno další obrovské množství peněz plynoucích do státní pokladny. Neargumentujme nyní tím, že kuřák stejně zatěžuje více zdravotní péči, tak ať si to zaplatí. To je jenom doměnka - jedině nekuřáky prosazovaná - a přitom není zcela prokázáno jaké má souvislost kouření se zdravím. Co udělá vláda, aby si politikové udrželi svoji nadstandartní životní úroveň a potřebují na rozhazování více peněz? Oni si na svůj plat sáhnout nenechají, ba naopak, rok co rok si zvyšují plat, naloží si více - z titulu funkce plynoucích - finančních výhod. Nákladné a zbytečné služební cesty (státem pl...

Automaticky kráceno

169881

05.09.2008 06:11

Hitlerův zákaz kouření

RE: Kouřil jsem téměř dvacet let,

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Nákladné a zbytečné služební cesty (státem placená dovolená pro celou jejich rodinu), ale peníze ve statní pokladně, proti očekávání, nepřibývají. Zvyšování daní je silně nepopulární záležitost - mohou ztratit voliče! Ale máme tady tu "daň za hřích"! Daň z prodeje alkoholu a cigaret a tak rok co rok vláda ždímá další peníze z lidí, kteří - pro svůj pocit viny - se s tim už nějak zase budou muset smířit. Další, neméně podstatný důvod boje proti kuřákům je ten, že "všemohoucí" vláda si utvrzuje poslušnost svých oveček. Tady bych rád upozornil na legislativou zaručenou svobodu občanů (v Kanadě) a to tímto sdělením: "Vláda nemá absolutně žádné právo lidem něco zakazovat, ale pouze regulovat"! Proto také v prvopočátcích urputného boje proti kuřákům, kdy se rozhodovalo o zákazu kouření v restauracích a vláda se musela touto zásadou řídit, přišlo nařízení, že majitelé restaurací a hotelových zařízení si musí vytvořit pro kuřáky samostatnou a odvětrávanou místnost, jinak bude platit zákaz kouření (to bylo to regulování, nikoliv však zákaz). Tohle se uskutečnilo a několik roků také provozovalo, ale nátlak na kuřáky pokračoval dál. Vytvořily se skupiny "militantních" nekuřáků a protlačovaly absolutní zákaz kouření v restauracích. Vláda musela změnit legislativu, aby mohla nařídit "zákaz kouření", což se neobejde bez vyjádření všech zúčastněných stran, včetně veřejnosti. Připomínám, že tohle už zachází příliš daleko do omezování práv soukromého podnikání. Majitelé restaurací původně investovali do renovování a nákladné ventilace, aby splnili požadavek původního nařízení na vytvoření samostatné kuřácké mistnosti. Osobně jsem sledoval jednání legislativní komise, které bylo provázeno "militantním" nekuřákem a arogantním politikem a už předem mi bylo jasné, jaké padne rozhodnutí této "demokracie" - divadelní frašky - pod rouškou svobodné volby.

Ozvaly se pádné argumenty prezidenta místní hotelové asociace a cestovního ruchu, podložené fakturama s vyčíslením investičních nákladů původních opatření a to pro každý jednotlivý hotel, stejně tak majitelů restaurací. Jedna strana byla vyslyšena. Na řadu přichází hlas lidu. Teď si představte ten podlý a zákeřný trik politiků. Nastoupila skupina dětí 8 - 16 let starých. Každý z nich pronesl naučený krátký, ale na děcka příliš odborný proslov, jakoby vystřižený ze zdejší diskuze - názorů proti kouření (pasívni kouření, nezodpovědní kuřáci, zdraví nebezpečný zlozvyk, náklady na zdravotní péči atd.). Po každém proslovu se ozval bouřlivý potlesk "militantních" nekuřáků, sedících na balkoně přihlížejících. Závěrem onen arogantní politik oznámí všem přítomným: "Sorry gentleman", názory "proti" očividně převládly a proto začíná platit: "Zákaz kouření"! Nás...

Automaticky kráceno

169884

05.09.2008 06:16

Hitlerův zákaz kouření

RE: Kouřil jsem téměř dvacet let,

Mirda 24.?.?.?

- skutečné dokončení -

"Sorry gentleman", názory "proti" očividně převládly a proto začíná platit: "Zákaz kouření"!
Následoval bouřlivý a neutichající potlesk "militantních" nekuřáků.

Tohle je ta svobodná země Kanada, země rozkvetlé demokracie!

169885

05.09.2008 15:57

Hitlerův zákaz kouření

RE: Kouřil jsem téměř dvacet let,

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, já jsem rád, že si to po mě vůbec někdo přečte.
>...Krásně detailně si ten marast popsal a
>bohužel je to tak.
-------------------
Pokud je to zdravá výměna názorů a bez provokací (napadání) a zacházení do extrémů, jak nám to tady ukazuje pisatel č.90 a někteří jiní, tak diskuze splnila svůj účel - vytvořit si názor. Vím, že lidé čtou a hodnotí názory jiných, aniž by se v diskuzích vyjádřovali. Vidím to v mé soukromé poště a slova uznání samozřejmě pokaždé potěší. Někdy však také zjistím nevídané a to, že jsem grázl, komunista, nácek, fašista a dostanu jednou přes hubu, až si mne dotyčný vyhledá...ale i takový nával nenávisti potěší, když si uvědomím, že to je útok z druhé strany a to mi potvrzuje, že můj příspěvek splnil svůj účel.

Tím svým sáhodlouhým příspěvkem jsem chtěl ostatním naznačit co je v pozadí toho veškeráho politického bordelu, kterému jsme vystaveni. Osobně silně souhlasím s argumenty nekuřáků, že mají právo na nezakouřené prostředí, kde si mohou popovídat a dát si v klidu oběd. To však lze řešit naprosto jednoduše. Nechat to na svobodném rozhodnutí majitele restaurace. Oddělená jídelna pro kuřáky to vyřeší a nebo označit restaurace u vchodu nápisem: kouření povoleno. Tím pádem mají nekuřáci možnost svobodného rozhodnutí a zajít jinam, kde se nekouří. Nemusí potom ofrňovat nosy a po příchodu domů okamžitě servávat se sebe oblečení a házet to do pračky, protože z toho smradu dostávají závratě.

Ta hra je ale naprosto o něčem jiném. Rozeštvávat lidi mezi sebou a potlačit právo svobodného rozhodnutí. Dát nekuřákům do rukou klacek na kuřáky a někteří toho náležitě využívají.Ohrátka se uzavírá. Dnes je to útok na kuřáky, příště na barvu oblečení, potlačení náboženských svobod a kdo ví, co jiného si politikové na nás ještě nevymyslí, jenom aby nám ukázali, kdo v zemi rozhoduje. Kuřáci se stali až příliš snadná oběť a nekuřáci jím na to naletěli! [pláč]

169945

05.09.2008 17:11

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

Mirda 24.?.?.?

>No jo, ale to je to, co mi pořád vrtá v hlavě: Pokud
>Ž.komunismus v v Rusku demontovali, pak to tedy znamená, že
>dodnes tam mají vládu pevně v rukou, ne? I když se tváří
>že nikoliv a matou svět Putinem a tak podobně.
-----------------
Paní Jarmilko. Měli a málem se jim to i povedlo. Boris Jelcyn byl připravená figurka na dobrovolné předání Ruské ekonomiky a posléze celé země do rukou izraelských zájmů. Nemusím snad podotýkat, kdo stojí v pozadí toho všeho a kdo se vlastně "zasloužil" o založení Izraele. Vždyť to byla i záminka (mimo jiné) k rozpoutání obou světových válek. A až po té druhé světové se to Rothschildovi povedlo. Hoops! Tady mi něco vyletělo z huby, ale mazat to nebudu. B.Jelcyn byl stejné krevní skupiny jako ti, kteří ho do vedení Ruska dosadili. Až teprve V.Putin provedl zásadní změnu a sledujme, o jaké změny se zasloužil a jak se usilovně a diplomaticky brání pokusům o založení NWO! Silně pochybuji, že v tom jede s nima. To by nedělal to, co dělá a pokračoval by v Jelcynově předávání země za lahvinku "Stolyčnaja" a nebo "Vyborovky".

169954

06.09.2008 05:59

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

Mirda 24.?.?.?

>V každém případě je Putin zachránce Ruska, které se propadalo >do totálního chaosu a rozkrádačky nevídané úrovně.
------------
Jindro, tohle by mělo být směrodatné a potvrzuje to, pro koho Putin pracuje. Odpověděl sis tedy sám. Ty stránky "judicial-inc.biz" znám velice dobře a všechny odkazy jsem již dříve četl. Většinou to vydavatel chytne přímo na terč, ale někdy se i sekne, což se právě stalo v tom prvně uvedeném odkazu. Čerpal z "depky" - zdroje dezinformací (izraelské zpravodajské služby). Sám jsem na to naletěl. Jak už víme, tak vojenský konflikt v Gruzii není kvůli ropovodu, ale vybudovat tam izraelské vojenské základny k útoku na Irán. Tolik bych ti k tomu chtěl napsat a všem tady na Zvědavci, ale jsme asi mimo téma článku (domnívám se...ještě jsem ho nečetl). Naťukl jsem se na Jarmilu z levé strany "posledních pět".
Podívej se tady a nezapomeň si přečíst "The Crow" dole v každém souboru.

169993

06.09.2008 13:59

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

>"Což se právě stalo, Méďo" - v čem? [mrknutí jedním okem]
-----------------------------------------
Změnil jsem názor. Po přečtení Davidovy reakce dole a jejíž text jsem použil i v mé reakci na Tebe, jsem si uvědomil, že není snadné škatulkovat provokatéry. Nelze jednoduše onálepkovat někoho, kdo urputně a mnohdy nevybíravým způsobem, drze a s urážkami zastává opačný názor. Nemusí to být nasazený provokatér, ač se nám tak jeví. Vezměne si příklad anti-anti. Když byla debata o 9/11, tak mu tam někdo zanechal odkaz odhalující nepravdivost "oficiální" verze. Výměna názorů pokračovala dál - dalších asi tak tři, čtyři vzájemné (stále se opakující, únavné, dlouhé a nic neříkající) reakce, až se jeho oponent zeptal: "Tys mi ale ještě neodpověděl, co říkáš na ten odkaz...četl jsi to"? Odpověď anti-anti: "Ne, já tomu nevěřím". [chechtot] [chechtot]

A takových je tady několik. Teď se rozhodni: Je to provokatér a nebo už vycvičená a poslušná ovce? Takoví lidé zajdou až do krajnosti, aby si udrželi tu jejich bublinu iluzí. Jinak se jim zhroutí ten "jejich" svět. Řůžový svět plný blahobytu, proto opačný názor nepřipustí. Ztratili by smysl pro život a pro nás se ta jejich soustavná opačná logika jeví jako provokace.
Proto se přikláním k návrhu Davida - nechat to na jednotlivcích, kdo chce reagovat. V takovém případě je už výhodnější si sjet dolů pod diskuze a odfajfkovat si, co číst a co ne. Vynechat těch dvacet nicneříkajících příspěvků, kde každý druhý je anti-anti. Unavuje to a je to ztráta času. Souhlas? [mrknutí jedním okem]

170010

06.09.2008 14:31

Hitlerův zákaz kouření

RE: Kouřit je zdravé!

Mirda 24.?.?.?

>...To jsou ovšem zjištění, která nikdo nebude nikdy publikovat a nikdy v tom směru neproběhne výzkum. Mohli by zjistit něco, co nechtějí vidět. Je to podobný problém, jako léčivé účinky marihuany.
----------
A nejen to, ale vystavujete se v diskuzích na takové téma ostrým útokům militantních nekuřáků, kteří už podlehli propagandě establishmentu a tu alergii na kouření si opravdu vypěstovali, aniž by jí v minulosti trpěli. Je to reakce na zmanipulované podvědomí (power of mind). Pevná vůle, nejen že dokáže člověka vyléčit, ale i zahubit (hypochondrie). Když se bude neustále opakovat: "Pasivní kouření škodí zdraví" (i když je to nehorázná lež), tak to ty alergie u snadno přesvědčitelných skutečně vyvolá. Podobně je tomu v případě nálepek varování na krabičkách cigaret: "Kouření snižuje délku života, kouření způsobuje rakovinu, kouření snížuje sexuální touhu, kouření...atd." Soustavné sugerování působící na podvědomí člověka tohle nakonec navodí.

170012

06.09.2008 16:34

Hitlerův zákaz kouření

RE: Velmi zajímavý článek

Mirda 24.?.?.?

>A kuřákům vzkazuji: je to vaše věc, jaké důvody si vymyslíte na >obhajobu toho, že ničíte zdraví sami sobě. Vaše svoboda ničit >se ale končí u mého práva nenechat se ničit. Pokud nejste >ochotni přestat ohrožovat okolí dobrovolně, musím bohužel >podporovat legislativu, která vám v tom zabrání.
--------------------
Některým lidem, kteří nikdy nezakusili "hříchu" kouření se jejich ego vyhouplo do nadoblačných výšin. Plácají se hrdě do své hrudi a křičí: "To já jsem ten silný jedinec, který nepodlehl...já jsem to dokázal, odolal a dokážu vzdorovat...Jenom ti slaboši kuřáci, ti otroci, kteří se nedokáží svého návyku vzdát...to jsou ti bezcharakterní ubožáci, kteří útočí na moje práva". A kdepak je nějaký ten respekt jeden ke druhému? Co takhle se držet zásady: "žij a nechej žít"? Souhlasím...mohou existovat bezohlední kuřáci o kterých si myslíš, že tě neustále pronásledují a snaží se vetřít do tvé blízkosti. Poradím ti - vyhni se jim, jdi si svou cestou, přestaň brblat a nemysli si, že kamkoliv se pohneš, všude jsi okamžitě obklopen těmi nezodpovědnými kuřáky! Podléháš emocím nenávisti. Vyhni se jim a ignoruj je! Ty nikdy nepřipustíš, že převážná většina kuřáků, kteří si z respektu ke druhým odejdou vychutnat to svoje cigárko do ústraní a to proto, aby neobtěžovali ostatní. Našli si v kouření zálibu, uspokojení a jistou formu meditace, tak je nechej. Ať si to vychutnají - dle tvého názoru ničí zdraví - a nepohlížej na ně jako na vrahy. Začínáš tou svojí soustavnou propagandou omezovat životní prostor jiným lidem a nahráváš tím "těm bezhlavým kravatám ve vládě" jejich záměru: "Vychovat poslušné stádo ovcí". Přemýšlej o tom a snaž se chodit vzpříma! Přestaň usilovat o to, aby bubny militantních nekuřáků přehlušily fanfáry stoupenců kouření. Ta "hra" je o něčem jiném!

170017

07.09.2008 00:43

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Mirda 24.?.?.?

>...my také máme svou "iluzi", nevíme,
>jak je to doopravdy, jinak bychom tu nediskutovali. Je v našem
>zájmu vzít jim jejich smysl pro život? Mít pocit "vítěze",
>když je uvidíme vnitřně zbořené?
----------------------
Ano Méďo, proto tu diskutujeme. Sdílet a porovnat si názory, upozorňovat na důležité odkazy, navzájem se varovat před dezinformací, zkrátka se sjednotit. Nikoliv se utvrzovat, že ta naše "iluze", pokud to takhle lze nazvat, je ta dojednaná, ale potřebujeme si vytvořit názor nejblíže k realitě. Stačí jen pozorovat diskutující a zjistíš, že tak osm z desíti jsou na té správné koleji k poznání a dva zbývající stále ještě tápou. Nejde o pocit "vítěze"...ani jiným sebrat jejich smysl života. Kdyby šlo o to, tak by sem "ONI" nechodili. Po zjištění většinového názoru stačí odejít a nezapojovat se do diskuzí. Jenže "ONI" se zapojují a dobrovolně se tak vystavují riziku, že jim ta jejich bublina iluzí může prasknout. Proč sem tedy chodí? Anti-anti, jak jsem dříve uvedl, není ochoten naslouchat. Odmítá opačný názor. Nedokážu pochopit proč sem tedy chodí! Buď jenom provokovat a nebo si našel oblibu v sadomasochismu (touha po sebeutrpení)? A tímto bych ti odpověděl i na tohle:

>...bojovat a bortit iluze druhým natolik, že "po mě potopa"?
-------
To by neměl být záměr. Proto jsem zavedl tuhle diskuzi "reagovat-nereagovat"?

>Mám teď slabší chvilku v úvahách nad vlastní existencí...
>...teď se na to dívám z obou stran.
--------
Stává se to čas od času každému a ten pohled z obou stran vřele doporučuji. Mít hlavu otevřenou. Méďo, nezoufej si. Ty patříš ve zdejších diskuzích vědomostmi, názorem a schopností komunikovat (diplomacií) mezi "elity", takže pokračuj a nevzdávej to!

>Víra je meritem veškerého bytí. Víra v systém který žiju,
>víra v náboženství, politickou stranu, národ, ap. To je
>motor. A je nakonec na rozhodnutí jedince, čemu uvěří a
>čemu ne. A to ho zformuje.
---------------------------
Částečný souhlas. Ten motor může ale silně táhnout i opačným směrem. Pokud není dostatek vědomostí, tak působí proti zájmu většiny, nikoliv "pro dobro společnosti". Vezměme si např.ten radar. Komu vyhovuje a komu ne? Jaké mohou být následky? V tomto případě může něčí víra i poškodit a mnozí to dělají úmyslně. .

>...A rizikem je i nereagovat. Protože by mohla vzniknout totalita názoru.
---------------
Nevznikne. Ne tady na Zvědavci. Politicky nekorektní internetový magazín a studnice vědomostí je ta správná cesta naší snahy a nalezení řešení k nápravě. Vytvořit si svět bez násilí, bez nenávisti, bez útisku a utrpení. Život pro všechny přijatelný a se zárukou svob. Pro každého! Tak jak to příroda (pro někoho Bůh) měla v úmyslu. Hlavně tedy bojovat proti těm, kteří si myslí, že jim ten svět patří a mají právo o každým rozhodovat (!!!!!!!!!!)

170034

16.09.2008 00:15

Hitlerův zákaz kouření

RE: Kouřit je zdravé!

Mirda 24.?.?.?

>...nemám nic proti tomu, ať si kuřáci svobodně kouří - ale:
>1), 2), 3)...
---------------
Tady se všech bodech shodneme. Ale o tohle by právě muselo jít všem lidem a navzájem. Kuřáci musí respektovat nekuřáky, ale také obráceně. Problém nastal, že se vytvořila skupina militantních nekuřáků a svezli se na "módní" vlně strategie vlády k nastolení totality. Postupné ovládnutí lidí soustavným zastrašováním (v tomto případě škodlivostí kouření) k vychovávání poslušných ovcí. A jak lze pozorovat ve zdejší diskuzi, tak se jim to náramně daří.

170685

16.09.2008 07:41

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

>...Ono to neni ani se sexismem, ani s feminisme v realu tak, horke. Jinak by jsme zili ve velmi smutnem svete...
----------------------
René, ale tohle je jenom ten začátek. Na universitách ve Spojených státech se zavádějí v oboru psycholigie nové - prozatím dobrovolného výběru - předměty jako: "Gender Studies" (vzdělání o pohlavních rozdílech. Velice by mne zajímalo jak takové vzdělání probíhá? Snad si neukazují navzájem ve třídě pohlavní orgány? [chechtot] [chechtot] [chechtot] ), dále vzdělání pouze pro ženy: "Woman Studies" a v neposlední řadě zbrusu nový předmět "Feminismus". Máme se tedy na co těšit, až se ze školy začnou hrnout promované feministky - doktorky psychologie. Tohle bude obrovským překvapením pro mladá manželství hledající rady odborníka psychloga. Cílem feministického hnutí je rozbourat bariéry rozdílů mezi jednotlivými pohlavími. Nazývají to hrdě rovnoprávnost. Ano, všichni jsme si rovni. Jenomže tahle rovnoprávnost je v přímém rozporu se zákony přírody. Příroda (pro někoho Bůh) nás vytvořila úmyslně jako dva protiklady, kteří se navzájem doplňují. Jsou to jako dvě strany jedné mince, kdy každá strana je jiná, ale přitom společně vytvářejí jednu společnou hodnotu. Stejně tak manželský pár v rodině. Jak zpíval Jan Werich: "Ten dělá to a ten zas tohle a všichni (oba) dohromady uděláme moc". Tomuhle se říká dělba práce. Každému se toho naloží tolik, kolik je dle svých schopností (ochoten)vykonat. Stejně tak v rodině. Naopak, zásady feminismu tyto rozdíly mezi mužem a ženou ruší (postupně potlačují) pod rouškou rovnoprávnosti a je až s podivem, kolik žen na tohle s hrdostí naletělo. Ano! Máme tady konečně rovnoprávnost!!! Všichni stejně a navzájem se vystřídat. Jeden týden ty a druhý týden já. Kojení batolete musíme z tohoto cyklu vynechat, jelikož to bohužel zatím nedokážeš. A jak to nazveme?...no, samozřejmě - dělba práce!

K poznámce editora o "Home and Garden" show. Bývával jsem fanatikem uvedeného pořadu. Některé "přednášky" s praktickou ukázkou provedení a použití materiálů jsem si dokonce i nahrával při sledování na videokazety. Pořady skutečně měly - alespoň tady pro mne - vzdělávací hodnotu. Ale to bylo tehdy...tak asi před deseti lety. Mnohé pořady přebraly funkci reklamy na výrobky. Tohle už začal dělat i Bob Villa - The Old House a ostatní následovali. Moje nadšení postupně upadlo. Připadá mi to, že se pořady vyrábějí více méně na prodávání reklamního času. Zásadně nemohu vystát homosexuální pár návrhářů - Steve and Chris už pro jejich trapné oteplené vystupování. Debbie Travis a Martha Stewart považuji za slepičí představení. Poslední časem jsem přehodil vyhýbku svých zájmů převážně na samostudium historie a sledování světového politického dění. [smích]

170701

16.09.2008 08:22

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek.

Mirda 24.?.?.?

>...Stále vice zenskejch, co maji papiry na rizeni
>kamionu...
-----------
Nejenže mají ty papíry, ale bravurně řežou zatáčky za volantem
kamiónů, až člověka skutečně:

>to srandování přejde...
-----------
Přišlo mi e-mailem včetně fotografií...
Doposud bylo zvykem vídávat na palubě letadel ženy a to v roli letušek. Pilot letadla bylo výhradně mužské povolání. Časy se mění...Postupně přibývali v roli letušek i muži (název nexistuje). V Japonsku zašli až tak daleko, že japonské aerolinky mají výhradně ženský tým. Ano, v pilotní kabině Boeing 767 i v pilotní kabině jsou pouze ženy. Nastal však poblém s hledáním názvu, který by nahradil původní název "Cockpit" (kohoutí díra), jelikož to vyjádřuje pouze mužské obsazení pilotní kabiny. Děvčata dala hlavy dohromady a přišla se zcela příslovečným názvem - slepičárna. [chechtot]

Vysvětlení: V prvopočátcích letectví, kdy byl pilot jako jediná osoba sedící ve vrchní části trupu letadla - mnohdy bez ochranné kopule - pouhým pohledem na solo-pilota v malém letadýlku s vlající šálou, potápěčskými brýlemi a koženou kuklou, vytvářel tento pohled dojem letícího kohouta - odtud ten název pro pilotní (tehdy jediné) křeslo - "Cockpit".

170704

16.09.2008 14:40

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek.

Mirda 24.?.?.?

>Název pro mužskou obdobu letušky pochopitelně existuje. Je to
>steward.
----
To vím...ale v češtině? [velký smích]

170742

17.09.2008 08:34

Cenzurou k lepšímu světu

RE: Feminacismus?

Mirda 24.?.?.?

To jste toho člověče moc neřekl(!) [velký smích]

170806

17.09.2008 10:16

Cenzurou k lepšímu světu

RE: Názor jedné škaredé slepice

Mirda 24.?.?.?

>Obávám se, že s Vámi diskuse není možná.
-------
Pan google Vám tady poskytl zcela zdarma internetovou psychologickou konzultaci. Čtením vaších názorů zjišťuji, že je více než chválihodné (ne-li nutné), že se pan google rozhodl vám poskytnout profesionální pomoc. Víte paní Striga, my jsme tady na Zvědavci jedna veliká - třebaže virtuální - rodina a my si tady takhle navzájem pomáháme. A vaše reakce? :

>Z mých názorů uděláte bláboly individuálně deformovaného >pomatence...
-------------
Takhle to vidíte vy osobně, ale je docela možné, že takhle vás tady vidí více diskutujících. Tohle je naprosto přirozená reakce pacienta po počáteční šokové terapii a doufám, že po uklidnění se tady v diskuzi opět objevíte s otevřenou náručí a se slovy díků a uznání. Pan google si to rozhodně zaslouží.

Teď se do vás pustím pro změnu já. Proberme si vaše jiná prohlášení:

>Mě rozčiluje a uráží to všeobecné, zavedené a bohužel zcela >běžné použití ženy v reklamě - mladá, nezralá dívka, polonahá, >dychtivá - ta je téměř jediným obrazem ženy. Ve mně to >vyvolává pocit, že jsem stará, nepotřebná, ošklivá, nezajímavá, >zbytečná.
-----------
Nejste náhodou učitelka? (mladá, nezralá, polonahá, dychtivá, máte básnické vlohy - [chechtot] [chechtot] [chechtot] ) Ale k věci. Nedivte se, paní Striga, že když sem napíšete tenhle duševní výlev, tak mnozí ze zdejších čtenářů to mohou považovat jako "Názor jedné škaredé slepice". Kde jsem jenom tenhle moudrý citát viděl? [velký smích]
Ano...tohle je váš pocit, ale napadlo vás někdy, proč se krásné ženy (dívky) nechávají rády zobrazit na stránkách časopisu "Playboy"? Proč si nechávají dobrovolně fotografovat své obnažené mléčné žlázy a poševní otvor, přestože musí vědět, že se taková dvoustránka objeví na stěnách v ložnicích mladých mužů a na toaletách ubytoven? A vězte, že tučná finanční odměna není jejich jediná motivace.

>Chápu, že pravidla reklamy jsou taková, že tento způsob asi >ejlépe prodává a trh je náš pán, že,ale mě jako ženu to uráží.
---------
S tím se už budete muset smířit. Především si musíte vypěstovat zdravé sebevědomí a zaručuji vám, že se na reklamu začnete dívat mnohdy opovržlivým pohledem. Já osobně se v žádném případě nenechám nadchnout polonahou slečnou, plazící se např.po kapotě vozu "Ferrari". Taková reklama u mne vyvolá spíše opačný efekt a už ze zásady si vůz "Ferrari" nikdy nekoupím.

>Taky jsem byla před pár lety kus krásného, mladého, štíhlého, >žádoucího masa. Uráželo mě, že se ke mně jako k takovému kusu >masa lidé chovají.
---
Když si přečtu něco tak zoufalého, tak si myslím, že by
pan google měl ve svých konzulatacích nadále pokračovat. [pláč]

170817

17.09.2008 11:45

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

Majitel firmy, který sám nemá ty potřebné schopnosti, aby zajistil, že jeho firma bude úspěšnou a prosperující entitou produkující zisky, ten si najme ty nejlepší odborníky, které si může dovolit zaplatit. ONI (nemusím rozvádět?) dělají to samé. Ta kriminální mafie, která si hraje na pány planety si už nakradla od společnosti tolik peněz, že si zaplatí ty nejlepší z nejlepších. Vojenské stratégy na organizováni a plánování válek, technické specialisty na radarové technologie k ovládání lidského myšlení, průmyslové magnáty na vývoj těch nejúčinnějších zbraní a v neposlední řadě i ty nejlepší psychology k vypracování metod, jak připravit ty nejvhodnější podmínky ke snadnému přechodu na nový světový řád.

Zdravá, silná, soběstačná a dobře fungující společnost se nikdy dobrovolně nevzdá svých svobod, zásad, vymožeností a suverenního postavení. Silný, vzdělaný a soběstačný národ je obrovskou překážkou při zpracování na oddané a poslučné ovečky. Především se musí zlomit národnostní cítění, zničit kulturní tradice, vytvořit závislost na potravinovém zásobování zvenčí, zavést centrálně kontrolovanou měnu a nikoliv poslední, ale hlavní překážka je pevný manželský svazek - neboli rodinné zázemí k vytvoření podmínek pro výchovu ratolestí na zásadách zdravého fukčního celku. Rodinné tradice prosazující zásady vzájemné pomoci, lásky jeden ke druhému, rozlišovat dobro a zlo, vytvořit respekt ke druhým lidem a respekt k majetku ostatních. Jak lze pozorovat, tak komunismus a fašismus v tomto rozmnělnění společnosti - jak plánováno - neuspěl (řekl bych, že spíše naopak - nastalo utvrzení národnostního cítění a vzájemná semknutost) a obě formy těchto zřízení stále ještě existují na různých částech zeměkoule. Jedním z dalších způsobů zničení společnosti je zničení jejiho základního stavebního článku - a to rodiny. Když si člověk podrobně prostuduje principy feminismu a jenom trochu se nad tím zamyslí, tak musí rozpoznat, že je to skutečně účinná a zaručená metoda zničení základního stavebního kamene společnosti. Rodina je na úpadku(!), což však není přirozený vývoj společnosti, ale plánovaná strategie vedoucí ke snadnému nastolení jedné světové vlády.

Paní Jarmilo. Komárka neznám, ale dovedu si představit bandu grázlů, kteří za prachy udělají to, co se od nich očekává a také jinou bandu pitomců, od kterých se sice nic neočekává, ale svezou se na vlně "popularního" hnutí, které je momentálně "in", aniž by tušili, že si tímto podřezávají větev, na které sedí. [mrknutí jedním okem]

170826

18.09.2008 12:32

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

>...jestli je vše jen důsledek vlivu nekontrolovaného trhu můžeme spekulovat...
--------
Ve svém volném čase se věnuji studiu psychologie a vývoji lidské společnosti, včetně sociálních věd. Ujišťuji všechny - není to VUML, to už naštěstí skončilo. Další můj oblíbený předmět zájmů je historie. Kombinace všech uvedených oblastí mi dala docela přesný a zaručený obraz toho, co se kolem nás děje a nejen to - což považuji za mnohem důležitější - proč se tak děje? Tyhle vědomosti mi dávají i určitý náhled do budoucnosti i když přiznávám, byla by to pouze spekulace. Nesmíme však zapomenout známé rčení: "Historie se opakuje a kdo svou historii nezná, je odkázán si ji zopakovat". Na téma "femimnismu" jsem si už připravil článek pro Zvědavce, ale je to strašně dlouhé a budu to muset malinko sestřihnout. Vím tedy o čem píši a stojím si za každou větou v měm předchozím říspěvku, což nakonec i dokazuje následující:

>faktem je že vše se děje. Rodina se skutečně rozpadá.
>Zůstává otázka co dělat aby se to ZASTAVILO.
------------
Na tohle bohužel nemám přímou odpověď. Řešení, které se mi zdá nejpřijatelnější:
a) začít s důslednou výchovou ratolestí u sebe v rodině. Podotýkám, že základní kurz dětské psychologie je podmínkou. Zásadně ignorovat a odmítat feminismus - ten prosazuje pravý opak.
b) vykopnout vládu (pro výstrahu ostatním doporučuji přísné tresty), přinutit lidi k zavedení přímé demokracie a udržet to! Národ, který nebojuje o své svobody si žádné svobody nezaslouží a tohle myslím smrtelně vážně.
c) dostat média do svých rukou a pokračovat v osvětě, důraz na školství (zdarma a pro všechny), začít učit pravdivou historii, udržet si vlastní měnu a soběstačnost v potravinové výrobě. Absolutně odmítnout cokoli s nápisem: "Monsanto". Vymyslet pořádný průser a nechat se vykopnout z EU! Zavést staré narodnostní tradice i kdyby to mělo znamenat: "pouze stejnokroj do základní školy". Vytvořit spravedlivé zákony pro celou společnost bez rozdílu majetkové nadřazenosti...trestat úplatky, zavést zákon a pořádek do celé společnosti a vytvořit spravedlivé odměňování. I v kaitalistické společnosti volného trhu lze toho zákony dosáhnout.
d) až začne společnost prosperovat a zbaví se dluhů, zrušit daně z příjmů. Daň z prodeje musí být pro produktivní vládu dostačující. Oposiční strana přebírá důslednou a poctivou kontrolu nad stranou vládnoucí (pamatujme - úplatky jsou trestné). Jelikož vláda jsou zaměstnanci lidu, lid (komise) určuje jejich plat a to do důsledků (včetně požitků z funkce) a také to bude podmíněno na úspěších jednotlivých členů vlády. Samovolné přidávání na platě, soukromé použití vládniho letadla a podobně, se trestá jako krádež veřejných prostředků a znamená to okamžitou ztrátu zaměstnání (odnětí svobody) a doživotní politic...

Automaticky kráceno

170934

18.09.2008 12:34

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Samovolné přidávání na platě, soukromé použití vládniho letadla a podobně, se trestá jako krádež veřejných prostředků a znamená to okamžitou ztrátu zaměstnání (odnětí svobody) a doživotní politické vyřazení.

Možná, že jsem něco vynechal, ale podrobnosti se vystříbří postupně. Teď jde o to, kde začít?

170935

18.09.2008 13:04

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Mirda 24.?.?.?

Ovšem co se trestání Vašeho muže týká, za decentně podstrčenou lahvičku alespoň Klášterního tajemství bych se rád přimluvil.
------
Zdá se, že pan Kramář jako obvykle nepochopil? To, co napsala paní Jarmila, vůbec neznamená potrestání svého muže, ale odmítnutí výrobku propagovaného hnusnou reklamou. Kapíšto?

170946

18.09.2008 15:34

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

Očekával jsem sáhodlouhou reakci, ale částečně jste si i odpověděla v souhrnu sama. Tak postupně.

>Tvrdíte, že rozbití rodiny je plánovaný proces, vedoucí k
>nastolení světovlády. Auau, kam na takové názory chodíte?
-----
Snad to moc nebolelo? Je to kombinace učení, životních zkušeností a soustavného čtení. Pozorování světového dění, pozorování postupných změn kolem sebe, porovnávání historických událostí k současnému vývoji a na základě toho vytváření svého názoru.

>Nefunkční rodina produkuje tolik problémů, že není zájmem
>nikoho, aby fungovala špatně nebo vůbec. I soudruzi zjistili,
>že společná výchova od malého dítěte není to pravé.
-----
Soudruzi ano, ale opět...neznalost skutečné historie nám nedává celý obraz - proč byl zaveden komunismus? Nemyslím ten započatý výstřelem z Aurory, ale ten, kdy Stalin konečně otevřel oči, uvědomil si pravidla hry, sám, ač židovského původu, udělal ve vládních orgánech čistku a stejného se dožadoval po Gottwaldovi. Principy komunismu už byly jednou zavedeny, ale komunistický režim byl o něčem jiném. Proti očekáváni se postavil proti svým tvůrcům. Nebudu zacházet do detailů, všiml jsem si, že na "pohádky" už (ještě?) nevěříte. Máte-li zájem, ozvu se s bližšími podrobnostmi až na vaši případnou reakci.

>Nefunkční rodina plodí kriminálníky, nevzdělance,
>nezaměstnané, alkoholiky, feťáky, lidi neschopné založit
>dobře fungující rodinu. To fakt nikdo nepotřebuje. Na tom
>světovládu, produkující bohatství, nikdo nepostaví.
------
Já vás plně chápu a naprosto s vámi souhlasím, ale povídejte tohle psychopatickým parazitům toužících po světovládě. Mají to sice dobře promyšleno, ale jak je vidět, doposud se jim nedaří. Ale nepodceňovat...chybami se člověk učí a my, jelikož se nám skutečná historie zatajuje, máme tedy "prd" k nakouknutí.
Následující části přeskočím. To už jsou jen následky a snad z pouhé neznalosti a nebo z lenosti (neberte to osobně) se nesnažíme zkoumat jejich příčiny. Tam jste si odpověděla sama, že záleži na samotných jednotlivcích.

>Manželství je možná v současné době někým pojímáno
>jako zázemí pro výchovu a zplození dětí, ale mimo naši
>dobu konzumu mělo především ten účel, aby vznikla nová
>domácnost, nová výrobní jednotka, nové společenství,...
------
Atd.,atd.,atd...Tady jste mi nic konkrétního nesdělila. Ale stejně to proberme.
Ve zdravě fungující společnosti, kde se dává důraz na vzdělání, udržují se základní rodinné trdice, rovněž národnostní a kulturní tradice, správná výchova jedince je důležitá na pokračování funkčního cyklu společnosti:
a) Výchova a studium, b) pracovní zařazení (placení daní) a
c) zasloužený odpočinek. Následující generace to z daní utáhne. Tohle zahrnuje i tělesně a duševně postižené. Národní tradice pokra...

Automaticky kráceno

170964

18.09.2008 15:44

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

a) výchova a studium,
b) pracovní zařazení (placení daní) a
c) zasloužený odpočinek. Následující generace to z daní utáhne. Tohle zahrnuje i tělesně a duševně postižené. Národní tradice pokračují dál z generace na generaci. Naopak...ve společnosti, kde se dlabe na zdělání, vláda vychovává poslušné a pracovité ovce - platiče daní bez dotěrných dotazů a požadavků a v neposlední řadě také voliče vládních činitelů. Ale i tohle by se dalo nazvat: "Pokračování cyklu společnosti".

>Ty děti tam nevidím jako nutnou věc, nevidí ji ani zákon.
>Jinak bychom my bezdětní a staří byli vyloučeni z možnosti
>oženit se nebo vdát.
---
Tohle už je individuelní názor. Nikdo heterosexuální manželství nezakazuje v závislosti na počtu dětí, případně manželství bezdětné. Každý, ať si tu svoji životní pouť zorganizuje podle svých představ, přání, schopností a možností. Osobně nemám vyhraněný názor a pokud ostatní respektují pocity a práva moje, potom to je vzájemné a i tak jsem velmi tolerantní. Mohu i prohlásit: "Co se děje za mými zády mne nezajímá, pokud tím však netrpí osoba třetí". Např.je mi šumafuk když si lidé se stejnou sexuální orientací podepíší na upevnění svého vztahu partnerskou smlouvu. Dle mého názoru se však manželský svazek týká tradičně páru: muž a žena. Pokud se však společnost většinově rozhodne a místo partnerské smlouvy se to nazve manželstvím, i tohle příjmu a nebudu brblat. Co mi však vadí, když se umožní homosexuálům a nebo lesbičkám adoptování dětí. Tohle mi už vadí a mám k tomu důvod. V tomto případě bych se i ozval se svým nesouhlasem. Zase jenom z důvodů zájmu těch dětí s přihlédnutím na jejich zdravý a přirozený vývoj. Na toto téma respektuji názory ostatních, přesto však nemíním dále diskutovat. Svůj názor jsem si již vytvořil.

>Proč by měl někdo zájem bourat společenství,kde se pár
>lidí postará o sebe navzájem?
--------
Ta vzájemná starost jednou padne, ale jak jsem se zmínil už dříve, odpovím na případnou reakci.

>Zkuste si přečíst...
--------
Tolik mám toho rozečteného, že nevím, kde jsem přestal. Vytižuje mne hodně zaměstnání a nebýt v této době na nemocenské, ani bych tu nediskutoval.

>Napište mi, kde jste našel, že někdo má v současné době
>zájem bourat a rušit rodinu.
--------
Pokud znáte anglicky, zásobím vás mnoha odkazy a pokud je to s anglinou slabota, čtěte pozorně Zvědavce. I tady se to dá vyčíst.

170967

18.09.2008 20:51

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

Když má někdo utkvělou představu, ani železná logika jej nepřesvědčí o její nesmyslnosti. To už pak je záležitost psychiatrů.
------------
Máte vynikající postřeh pane Kramáři, ale jste úplně mimo! V právnické terminologii existuje jistá formulace: "Neznalost zákonů neomlouvá". Jak lze pozorovat z vaších příspěvků, tak se hrdě řídíte zásadou: "Když to není vidět, tak to neexistuje". Odmítat názory jiných, jelikož nezapadají do mé - nevědomostmi podložené - iluze života? Připadá mi, že jste takhle v podstatě šťastný člověk a všemi možnými způsoby si to chcete udržet.

Človíčku...zkuste se příště řídit při hodnocení názorů jiných tou Vaší: "Výchovou úspěšně vnucenou galantností" a nepropadejte návalům emocí, jak jste tady bezděčně vykřiknul: "To už pak je záležitost psychiatrů"! Může to potom vzbudit dojem, že se při psaní vaších příspěvků díváte na sebe do zrcadla.

Rád bych vám osobně objasnil moji motivaci, proč se zde veřejně projevuji. To, co zde na Zvědavci píši je zcela dobrovlná činnost s úmyslem poradit, povzbudit, upozornit, varovat a některým i pootevřít oči, abych jim pomohl dostat se ze života iluzí. Tito lidé, se svým zpátečnickým názorem, se mohou dobrovolně a poslušně postavit na opačnou stranu provazu a táhnout proti zájmům většinové veřejnosti. V žádném případě nemám v úmyslu klamat a ze zásady nelžu. Podotýkám, že nemám žádné finanční i jiné výhody za to, co píši a proto nemám ani důvod psát cokoliv jiného, než to, o čem jsem sám přesvěčen, že je to ta pravdivá realita dnešního světa. Uznávám, že se mohu mýlit. I několikrát potvrzený zdroj informací může být zavádějící. Ale proto jsme tady na Zvědavci, abychom si to prodiskutovali a shodli se na jednotném a nebo i opačném názoru. Považuji za ztrátu času diskutovat s různými "Kramáři", kteří si pokaždé dupnou nožkou, když daný předmět diskuze je mimo jejich rámec chápání. Kapíšto?

170994

23.09.2008 14:12

Washington riskuje válku s Pákistánem

RE: Trefa do černého...

Mirda 24.?.?.?

>Patrně vám uniklo, že a) režim v Kábulu je proamerický...
------
Starosta města Kábul, Hamir Karzai je sice pro-americká loutka, ale čeho je moc, toho je příliš. I samotný Karzai si uvědomil, že se v Afganistánu americkou demokracii nastolit nepodaří. Karzai se dostal mezi dva mlýnské kameny a přiklání se stále více na stranu většinového afgánského obyvatelstva. Opustil "pevnost" Kábul a vyhlásil ji opět hlavním městem Afganistánu.

171361

25.09.2008 06:18

Žádná Bushova ulice v Bagdádu nebude

Válečný zločinec G.W.Bush...

Mirda 24.?.?.?

Kdy si to ředitel zeměkoule konečně uvědomí, že jméno v názvu ulice se dává za prokazatelné zásluhy pro město a nikoliv za vyvraždění téměř jednoho milionů Iráčanů. Dále, neoficielně přiznaných 8 tisíc amerických vojáků a kolem 35 tisíc doživotních mrzáků. Jediné místo, kam by se mělo dát Bushovo jméno by mělo nápis: "Hřbitov padlých vojáků G.W.Bushe", přičemž sám vrchní velitel ozbrojených sil si o svých "úspěších" může přemýšlet na samotce doživotního vězení.

Právě dnes byla vypuštěna mediální zpráva, že irácký premiér U.Máliki při projevu v iracké televizi oznámil veřejnosti, že připomenul Bushovi datum stažení americké armády, který je stanoven na leden 2010. Bush přitom vznesl naléhavé požadavky v pokračování ve válce. Prý to pomůže americkou ekonomiku postavit opět na nohy. My tu válku nezbytně potřebujeme! Celá tato zpráva byla zaznamenána americkou zpravodajskou službou, ale bohužel zatím nedosáhla amerických břehů.

171558

25.09.2008 12:18

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: dobrý ...

Mirda 24.?.?.?

>...Priznam se, ze rybareni je pro nekoho utek od reality.
-------------
Nenazval bych to útěkem od reality, ale odpoutáním. Dočasným odpoutáním od reality. Osobně ryby nechytám a ani chytat neumím. Často si však i bez udice sednu na břeh řeky a pozoruji tekoucí proud vody. Sleduji racky, jak dovedně uloví rybku a odnáší ji k nakrmení mláďat. I to neustálé ptačí štěbetání v rozlehlém okolí mne uklidňuje, proto to považuji za nutné odpoutání od uspěchané životní reality. Pomáhá mi to na uvolnění mysli. Zavzpomínat si na dávnou i nedávnou minulost a také si na břehu pohrát se svým čtyřnohým psím kamarádem. I po několikerém ujištění náhodných rybářů, že ten zaseknutý háček rybu nebolí, přesto jsem ještě žádnou rybu v životě nechytil. Já totiž tu rubu skutečně slyším křičet. Každé to naprázdno otevření tlamičky prosí: "Dobrý člověče, pusť mě zpátky do vody"!

Přitom rybí maso - z neotrávených vod - je pro člověka jedna z nejzdravějších a nejdůležitějších potravin. Rybí maso obsahuje nezbytné tukové kyseliny Omega3 a Omega6 a patří mezi moje nejoblíbenější jídla. Současně jsem rád, že nemusím ryby chytat a ochotně v obchodě zaplatím za to, že to udělal za mne někdo jiný.

171582

25.09.2008 15:31

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: NAPAD BY TU BYL

Mirda 24.?.?.?

Nápad to není špatný. Kdo si však v této uspěchané době přečte knihu, přestože se bude rozdávat zdarma u východu z metra? Ale za pokus to stojí a začít se nějak musí. Najde se někdo schopný publikovat takovou literaturu i ve formě brožurky a po získání autorských práv Zvědavce rozjede propagaci tím správným směrem? Najde se sponzor a dostatek dobrovolníků, kteří budou ochotni natahovat do davů ruku s knížkou? Nevidím žádný problém se získáním autorských práv od pana editora. Nakonec to bude i propagování jeho webzinu a získávání větší základny čtenářů a o to nám přeci jde. Šířit alternativní informace mezi lidi, když už jsou čeští novináři zaprodané prostitutky a jsou přeochotni takto vydávat napospas celý národ... Přidali se za jdášský groš na stranu zrádců vlasti.

Jsme tady v diskuzi, tak diskutujme přátelé! Je někdo z vás ochoten se zapojit? Zvědavec je registrován jako občanské sdružení a na základě naších stanov je to i naše povinnost!
Přidejte se k nám pro dobro společné věci a pro lepší budoucnost naší mladé generace.

P.S. Abychom předešli vyhlášením této akce nečekanému návalu práce navíc pro editora, navrhuji někoho z domácích na organizování. Pan Stwora je poměrně daleko od domova a také toho má už s vydáváním těchto stránek jistě až nad hlavu.

171593

26.09.2008 15:40

Už zase hoří hranice

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Mirda 24.?.?.?

>Čekám, kdy se nám Šimon vzmuží po vzoru soukmenovců z jiných >evropských zemí a osobně vyrazí pomalovat nějakou synagogu nebo >židovský hřbitov hákovými kříži, aby zdůraznil důležitost >existence svého ligového antisemitského spolku.
---------
Kdo ví, zda-li Šimon tohle už dávno nedělá na vyvolání všeobecné lítosti k ušlápnutému, ukřivděnému a věčně - po celá staletí - napadanému etniku vyvolených? Nevím, proč mne taková povaha silně připomíná nevychovaného a rozpustilého spratka, který si v obchodním domě v oddělení hraček ukradne oblíbené autíčko a když mu ho potom jeho máma chce vzít a vrátit zpátky do regálu, tak malý Šimonek (shoda jmen čistě náhodná) začne křičet, ječet, dupat nožičkama a ne a ne tu hračku vrátit. "To je moje!...to mi patří!...já mám na to právo!...máno, nechej mi to! Proč ty mne tolik nenávidíš"! Holt, každý máme jinou povahu.

Jedině etnikum, které si nevidí na špičku nosu (na délce nezáleží) si může pro návaly nenávisti tolik protiřečit. Cituji z výše uvedeného odkazu na Eretz.cz:

>...trestný čin podpory a propagace hnutí směřujícího k >potlačování práv a svobod člověka odsouzeni k trestům odnětí >svobody.
---------
Jen tak dál Eretzníci! Je vidět, že bolševismus je opět v plném rozkvětu! Jak jinak bojovat proti nežádoucímu názoru, než ho nazvat potlačováním práv a svobod člověka? Za bolševismu v bývalém Československu byl dotyčný nazván: "Nepřítel státu" a šel do vězení. Kdo je tady stát a kdo je nepřítel? Jak jinak bojovat proti nežádoucímu názoru, než to nazvat naprosto stejným výmyslem: "Potlačování práv a svobod člověka"! Sebelítost a pocit ukřivděnosti není pádný argument! A co když argumenty došly a druhá strana vítězí? Jistěže...potom se budou hodit ty nesmyslné zákony nenávisti, potlačování práv a svobod! Umlčet protistranu soudem a poslat do vězení. Jak smutné? Jak nesmyslné? Jak podlé? Jak ubohé!

171701

26.09.2008 21:07

Už zase hoří hranice

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Mirda 24.?.?.?

Copak je to tady za výkřiky ze tmy? Co takhle podat trestní oznámení na nácka skrývajícího se pod č.213? To se ti to vykřikuje v anonymitě!...Zbabělče-hrdino! René už ti to v jeho příspěvku jasně napsal a já se jako člen sdružení přidávám. Urážka na cti se klasifikuje rovněž jako trestný čin a to si hochu piš - jednou se situace změní a nastane lámání chleba! Máš se na co těšit!!!!!

171738

26.09.2008 21:16

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: dobrý ...

Mirda 24.?.?.?

>Clovece nebudte naivni.
-------------------------
Já bych zase flintu do žita neházel. Zásadně bych se neřídil heslem: "Kdo nic nedělá, nic nepokazí"! Pan Grovík je na správné cestě, tak proč ho odrazovat?

>Jo prijdou, ale jen komunisti.
---------------------------
Ti s přesvědčením jsou v pořádku a ti nasazení provokatéři se budou muset vykopat!!!!!!!

171740

27.09.2008 00:26

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Další neonacistická zrůda sedí v Base

Mirda 24.?.?.?

>Pane René, tento citát měl být vytištěn bold:
------
Taky si to myslím. Ten náš René je ale talent.

171754

27.09.2008 00:51

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: NAPAD BY TU BYL

Mirda 24.?.?.?

>Muzu se pokusit.
-----------------
Alespoň jedna odpověď. Možná by stálo za uvážení rozjet na tohle téma větev na zdejším fórum? Tady v diskuzi pod tímto článkem jsme stejně mimo téma. Po souhlasu vydavatele vybrat články poukazující na lumpárny vlády v ČR. Např.článek: "Jak vytunelovat české zdravotnictví", "Podání žaloby na černého knížete Schwarzenbergera", atd, atd. Tady bych rád upozornil na členství knížete v organizaci
The Bilderberg Group
(dole v odkazu, v pravém sloupci čtvrtý shora). A nebo TADY., což tam jako zmínka nesmí chybět. Pane Grovik, já to na tom fórum rozjedu a když tak se tam setkáme a začneme organizovat.

171757

27.09.2008 06:49

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Další neonacistická zrůda č.213

Mirda 24.?.?.?

To tvoje pokrytectví a nanávist nezná mezí!!!
Tam, kde neexistuje fašismus, bolševismus a neonacismus, tak si ho musíš za každou cenu vyrobit. Stejně jako ti tvojí soukmenovci a stoupenci sionismu. I ti v nedávné minulosti, v počátcích a v průběhu dvacátého století, které ty tolik obdivuješ. A právě ta sionistická ideologie, která se navzájem prolína s fašismem, s bolševismem, s komunismem a s nacismem - jak je vidět - ti nejvíce imponuje. Z tebe bolševismus čiší už ze všech tělesných otvorů a nejen z huby! Udávat jiné spořádané spoluobčany na základě vlastních pocitů nenávisti, radovat se z utrpení druhých, spolupracovat (kolaborovat) s jakýmkoliv režimem, hlavně že ti to přinese nějaké ty výhody. Typický bolševik-sionista.

Byli to sionisti, kdo podporoval fašismus v Itálii a Musollini se od nich mnohé naučil. Byli to sionisti, kteří podpořili vznik fašismu v Německu a posléze financovali Hitlera. Byli to sionisti, kteří se snažili vytvořit podmínky pro vznik holocaustu již za první světové války a později i v průběhu té další. Asi tě moc nezajímá historie, potom bys musel vědět, že to byli zase sionisti, kteří vyhlásili v roce 1933 Německu válku. Tehdy si ti majetní židé pomáhali z Evropy do Palestiny a do zámoří, kdežto ti nemajetní, nemocní a přestárlí byli ponecháni sionisty bez pomoci a na pospas fašismu.

Ano...sionisti dosáhli konečně svého vytouženého cíle. Na základě předem připraveného scénáře holocaustu se jim podařilo založit svatou zemi Izrael. Bohem "přislíbenou" zemi pro všechny židy světa. A jak to dopadlo? Všechy ty špatné - doposud vymyšlené - ideologie, jako fašismus, bolševismus, komunismus, nacismus a sionismus jsou v Izraeli na denním pořádku. Zákony sionistické vlády pošlapávájí základní lidská práva všech ostatních obyvatel Izraele, včetně samotných židů ne-sionistů a to přitom nemluvím o terorizování okolních zemí - všech jejich sousedů.

Pro svou zaslepenost sionistickou ideologií ty nic z toho nevidíš a vidět nechceš! A tak si klidně jdi a zapoj se do bolševických metod a pro vlastní potěšení a prospěch udávej svoje kamarády. Jak je tohle typické od tebe anonyme č.213.
Ubožáku...je mi tě líto!

171768

27.09.2008 07:03

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Další neonacistická zrůda č.213

Mirda 24.?.?.?

CNN včera v 11hod dopoledne CET, právě usraelem kritizovaný president Iránu Mahmoud Ahmadinejad, v pořadu CNN LARRY KING LIVE (September 23, 2008 - 21:00 ET).
------
Sledoval jsem to včera večer na CNN. Velice rozvážné odpovědi, žádné odbočování a přímo k věci. Chytrý a moudrý čověk je ten charismatický M.Ahmadinejad. Celkem by člověk i pochopil, proč se s ním nechce pustit do rozhovoru G.Bush, McCain a Obama. Nemají na něj!

171769

27.09.2008 11:30

Už zase hoří hranice

RE: Jen několik poznamek....

Mirda 24.?.?.?

>A pokud to chapu dobre, tak zdrojem energie je lidske telo.
-------
René, zdrojem energie je elektromagnetická indukce. Něco jako princip transformátoru. Primární cívka je ve čtečce a sekundární v čipu. Stačí jenom nepatrné množství energie k aktivaci transponderu (vysílač-přijímač) a naprogramovné údaje se přenesou do databáze "velkého bratra". Za velkého bratra si dosaď co chceš. Povolení vstupu do uzavřených a přísně střežených prostorů, evidence příchodu a odchodu ze zaměstnání + zálohování výplaty na tvoje bankovní konto, "zjednodušení" odbavení zákazníků v letecké dopravě, nákupní transakce v obchodě a v neposlední řadě registrace vězňů v již připravených koncentračních táborech. Není tohleto úžasné? Alespoň se vyhneme bolestivého tetování! Hotovostní peníze přestanou existovat. Jednak to vymítí práce načerno za hotovost (právoplatné platidlo však stále ještě zůstává láhvinka Whiskey), ale také přestanou existovat úplatky a tím pádem se změníme v poctivé a poslušné stádo ovcí. Jediný průser může nastat, že ti "velký bratr" za tvojí neposlušnost omezí přístup na tvoje bankovní konto a ty si ani chleba nekoupíš. Další průser nastane, když tě někdo bude vydírat a dožadovat se u automatu převodu tvých peněz na jeho konto a ty mu odmítneš skánovat svůj prst. On to vyřeší jednoduše po mafiánsku a prst ti uřízne.

>...v mikrochipu jsou tezke kovy jako kadmium, ze ano?
-------
Nejsou. VíceTADY. Nemohu zaručit, že link je funkční. Adresu píši z hlavy.

171781

27.09.2008 17:52

Už zase hoří hranice

RE: Jen několik poznamek....

Mirda 24.?.?.?

>Ty jsi na jednom z technickych reseni delal, ze jo Mirdo?
-------
Ano dělal. Byli jsme dva Češi, kdo stál u kolébky vývoje, ale tehdy to nebyly ty RFID implantační čipy, ale transpondéry ve tvaru hodinek na zápěstí pacienta s alzheimerem. Kdykoliv se pohyboval u východových dveří a nebo vstoupil do výtahu, dveře se automaticky zamknuly a výtah byl zneschopněn k použití. Nebylo to v žádném případě navrženo na omezování pohybu a svobod dotyčného pacienta. Bylo to z nutnosti a později na příkaz pojišťovny na pacientovu ochranu. Tohle se zavedlo, až když se několik pacientů s alzheimerem zatoulalo ze špitálu a někde venku na odlehlém prostranství (v parku) v mrazu -35C umrzli.
Špitály v Kalifornii naše zařízení zase používaly na ochranu proti únosům batolat. Transponder se klipsnou přichytil na zbytek odstříhnuté pupeční šňůry a nikdo batole neukradnul. Nedostal se ven ze špitálu. Instalaci a náklady na zařízení platila pojišťovna a také to byla podmínka uzavření pojistné smlouvy. Jistě si dovedeš představit, co se asi v Kalifirnii dělo s unášením batolat, když zavedli takováto opatření?

>...Jak se to jmenuje Metronet? Na co to ma navazat na Cointelpro? Kde se budou shromazdovat data Narodni identifikacni centrum ve Virginii? Project Mosaic? Projekt Platform? Deakin v Australii...
----------
Firma začala s názvem EXI Electronics. Byly jsme tam z počátku tři kluci plus šéf (majitel firmy) a jeho manželka (účetní a sekretářka). Jak se to rozjelo ve velkém, měli jsme pětadvacet zaměstnanců, ale krátce poté byla firma odkoupena investorem z Vancouveru. Začalo se s vývojem implantovaných čipů. Vidíš René, mohl jsem mít velmi dobře placené a "zajímavé" zaměstnání až do důchodu, ale začalo mně něco nepříjemného šimrat na žaludku, tak jsme se rozloučili. Jenom jeden z těch původních tam zůstal a to hinduista. Ti asi mají lepší žaludek? S tou databází je šíleně mnoho možností a aplikací. Přes modem dostaneš informace kamkoliv, tak nechci spekulovat. Máš pravdu, v Austrálii je jedno podzemní centrum na celosvětové schromážďování dat "Dearkin" ve spolupráci s telekomunikační firmou ITT nebo tak nějak. Jak je vidět René, ty máš o tom poměrně rozsáhlé vědomosti a tak nechci nostit dříví do lesa.

>Jak to funguje v izraelskych kibucech, udajne vysoky blahobyt a transakce probihaji v bezhotovostnim styku na zaklade carkoveho kodu primo na tele?
--------
Ten blahobyt bych vynechal. Četl jsem o tom, že tam mají bezhotovostní platby. Více méně žádné platby. V komunistické společnosti se za peníze přeci nedělá. Také to údajně značně upadlo a kibuce se zřejmě dlouho neudrží.

>...Dr. Carl W. Sanders? Projekt Phoenix?
>...Souvislost Montauk a radaru v Brdech?
--------
René u radaru je široké spektrum použití. Od sledování prostoru, až po kombinaci laserového navádění střely a konstantní radarové korekce dráhy. Něco j...

Automaticky kráceno

171805

27.09.2008 17:57

Už zase hoří hranice

RE: Jen několik poznamek....

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

René u radaru je široké spektrum použití. Od sledování prostoru, až po kombinaci laserového navádění střely a konstantní radarové korekce dráhy. Něco jako videohra, kdy se ti musí oba body na obrazovce spojit a radar ti současně vysílá referenční signál k úpravě dráhy. Tohle je pouze na dálkové pohyblivé cíle, kdy GPS nelze použít. Nevím, zdali právě toto zařízení (na stejném principu) mělo být použito na "obranný" deštník v Polsku a v ČR? Právě včera jsem zaslechl příznivou zprávu:
"Radar v ČR se stavět nebude. Nejsou prachy"!

Další, ale více než pravděpodobné využití radaru bude (už se to provádí) a to, ovlivňování myšlení a nálady lidí pomocí radiové frekvence. Úspěšné pokusy byly provedeny už v 70-tých létech v Sovětském svazu. Frekvence předávání informací pomocí neuronů v mozku je 10 Hz/sec. Vnějši směrovanou radiovou harmonickou frekvencí lze snadno vytvořit oddaného a poslušného beránka a nebo na "rozkaz" (přepnutím frekvence) máš hnedle agresivního vraha. Jenom doufám, že svět příjde k rozumu a až tak daleko to nedojde...jinak tady máme miliony pochodujících "Frankensteinů" útočících nejen na své tvůrce, ale i na všechno ostatní.

171808

27.09.2008 20:08

Už zase hoří hranice

RE: Jen několik poznamek....

Mirda 24.?.?.?

>...oba odsouzení jsou znamí neonacisté. To je fakt.
---------
Nebyl bych tak ukvapen s odsuzováním názoru jiných lidí. Kolik lidí ti "neonacisté" zavraždili? Nepřipadá vám to, pane Grovik, že to je jako za bolševika v bývalém Československu, kdy nepohodlní lidé byli zavřeni do uranových dolů v Jáchymově? Nepřipadá vám to, že je ten justiční systém v ČR postaven na hlavu? Zavírat za vyslovený názor? Tím, že s tímto souhlasíte a zastáváte se rozhodnutí soudkyně z Havlíčkova Brodu, tím se stáváte součástí problému zkorumpované a prohnilé společnosti.

>Druhá věc je fakt, že trest se mi jeví zcela nepřiměřený.
--------
To je od vás hezké, pane Grovik (!) Mě se to zase naopak jeví ze strany soudkyně jako kriminální čin. Násilné pošlapávání lidských práv a svobody slova, kdy jedna úzká skupinka náboženských fanatiků si donucuje svá pochybná a neoddůvodněná práva umlčením ostatních lidí zavíráním do vězení ???????????

Podívejme se na situaci z druhé strany. Nepotřebujeme k tomu příliš mnoho fantazie. Představme si důkladně vytrénované komando Gestapa, kteří si říkají agenti Mossadu. Tito "hoši" jsou schopni za tučný bakšiš jako nájemní vrazi zavraždit hlavu státu, způsobit katastrofu ve formě leteckého neštěstí a stopy ukáží na někoho jiného (false flag operations), snažit se potopit vojenskou loď USS Liberty a zatáhnout Ameriku do války s Egyptem (jenom pro zájmy Izraele), zavraždit - pro výstrahu - autora knihy odhalující jejich (Mossadu) tajné operace a posléze ovlivnit vyšetřování vraždy tak, že oběť, přestože chytila dvě kulky do týlu hlavy, tak pitevní rohodnutí je: "Oběť spáchala sebevraždu". Nemusím připomínat tragédii 9/11 a nebo dnešní situaci v Gruzii, kdy izraelské vojenské proudové letouny s přemalovanou Davidovou hvězdou na americký znak US Air Force plánovaly bombardování Iránu z vojenské základny v Gruzii s úmyslem zatáhnout do války s Iránem Ameriku.

Teď se podívejme na tu druhou stranu. Máme tady skupinu mladých lidí, kterým se nelíbí, co se kolem nás děje. Otevřeně pokazují na bezpráví a násilí ve společnosti. Na zločinnost vlastní vlády a zákeřnost veřejných sdělovacích prostředků s cílevědomým ovlivňováním veřejnosti se zamlčováním pravdy. Tito mladí lidé cítí, že se řítíme do záhuby a naše národnostní hodnoty a kultura postupně zaniká. Jediné jejich úsilí je zachovat národnostní tradice a základní lidská práva, včetně svobody projevu, což by mělo být samozřemostí. Kdo za svá práva nebojuje, žádná si nezaslouží! Teď příjde ten kámen úrazu. Kritizovaná strana je zdiskredituje, nazve je neonacisty a za vyslovený názor jdou do vězení. Pokud se vám tohle zdá v pořádku, tak si klidně rozšiřujte názor o spravedlivém potrestání. Máte na to právo...za názor se přeci nezavírá!!!!!

171820

27.09.2008 22:15

Už zase hoří hranice

RE: Jen několik poznamek....

Mirda 24.?.?.?

>Holywoodsti heros si je vyndavaji sami, vreckovym nozikom. [smích]
-------
Chuck Norris by si to vykousnul a Sylvester Stallone má ten svůj "Rambo" knife. René se asi bude muset naučit s tím knifem zacházet. Zašít pokožku režnou nití už potom nebude problém. [mrknutí jedním okem]

171831

27.09.2008 23:14

Už zase hoří hranice

RE: Jen několik poznamek....

Mirda 24.?.?.?

>To je vlastne duvod tech zasranejch mikrochipu, aby sla udelat
>jemnejsi a selektivni manipulace s lidma v pripade nutnosti.
---------
René, to je v podstatě ten hlavní důvod, proč se ten výzkum/vývoj a teď už i ta výroba rozjely. Máš pravdu, ten "zasranej" mikročip (Reného novotermín) usnadní naprostou kontrolu lidí a to všude. V průmyslu v obchodním a bankovním styku, při bezpečnostních opatřeních, při vyprošťovacích akcích k identifikaci neindetifikovatelných lidí (např.po požárech. Zavádí to už i požární sbory pro svoje zaměstnance), další použití je při forensickém vyšetřování, kdy už je tělo ve vysokém stupni rozkladu a jedině čip ti napoví. Podobné zařízení se používá již delší dobu na evidenci domácích (i divokých) zvířat. Na čipu jsou záznamy jako - jméno zvířátka, jméno a adsresa majitele, telefonní číslo a kód vakcinací. Když se ti potom mazlík zatoulá a nějaký poctivec ho odevzdá do útulku a nebo ke zvěrolékaři, tak ti ho vydají. Tohle je podle mne veliká výhoda. Oni ti chlupáči totiž nemohou mluvit a nemohou se zeptat jak se dostat domů. Já se bez toho "zasranýho" čipu (Reného novotermín) klidně obejdu. Všiml jsem si diskuze níže. Pan editor má pravdu. Mikrovlnka to zničí, ale stačí si jednoduše omotat prst do alobalu a už tě to nevidí. Potíž je v tom, že jakmile tohle bude jednou zavedeno, tak to budeš potřebovat a nikoliv si to zničit. Jak si potom zakoupíš skývu chleba?

171835

28.09.2008 00:01

Už zase hoří hranice

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Mirda 24.?.?.?

Ale i tak si myslim, ze potlaceni svobody projevu je porusenim ustavnich prav kohokoliv v CR.
--------
Ano, přesně tak René. A na základé těchto zákonů soudní přelíčení v Havlíčkově Brodu proběhlo nezákonně. Začíná to zatraceně smrdět jako ryba od hlavy. Stejně jako v Německu. To nejsou soudy, ale divadelní představení na vyvolání strachu diváků. Čím více budou provokovat, tím větší oposice vznikne !!!!! Nevidím to s dobrým koncem. Mám obavy, že se to vyhrotí v další, ale už pořádný pogrom! V další, ale už pořádnou čistku. Kdo chce kam, pomožme mu tam.

171836

29.09.2008 06:19

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Další neonacistická zrůda č.213

Mirda 24.?.?.?

Sledoval jsem i tuhle debatu Obama x McCain. Ani slovo mi neuteklo. Mohu i potvrdit připomínku naší Aji, že McCain při pohledu do Putinových očí vidí tři písmena KGB. Já zase při pohledu do očí McCaina vidím přihlouplýho, zaprodanýho užitečného idiota. McCain je takový ubohý primitiv, klaun a batole v důchodovém věku, až se člověk musí divit, proč to blbec ještě dělá? Proč ho Cindy (jeho žena) nedá už konečně do ústavu?
Jendo, odpovím Ti zde na tvůj předchozí příspěvek:

>A co se týče Obamy? Jeho rétorika naznačuje jistý oklon od >neokonzervativních postupů usraele už tím, že vyjádřil ochotu s >druhou stranou pohovořit...
------
Máš obrovský přehled Jendo. Jak to chlape všechno stíháš? K tomu bych dodal asi toto: Všechny ty pro-"demokratické" loutky jsou strašně opatrní, aby si to nerozházely se svým sponzorem. Jde jim o karieru. Jinak by se v úřadě neudrželi, proto musí žvanit to, co se od nich očekává. Obama není vyjimkou. Proto Obama nezapomněl zdůraznit, že formu dialogu s Iránem doporučoval i Henry Kissinger. No vidíš. A je to v suchu, tímto se Obama zbavil zodpovědnosti za nepříliš populární názor a současně získal body v očích voličů "proti válce".

>Jedno je podle mne jasné, Obama je narozdíl od McCaina >(Palinové) maličké světýlko naděje na konci tunelu. Nic více a >nic méně.
-----
Pozadí je trochu jiné. Obama i McCain jsou oba pro NWO. Obama je navíc svobodným zednářem 33-tího stupně (na žebříčku hodně vysoko). Vice prezidenti jsou - jak jsme si mohli všimnout - už předem vybrané loutky. I tohle je ta pejzatá politická strategie. Ekonomická krize je v plném rozkvětu a lidi už veřejně hovoří, kdo za tím stojí. Hodně lidí ztratilo baráky a zaměstnání a nespokojené davy rozfoukávají plamínek revoluce. Teď si představ ten mazec, kdyby jednoho žida (G.W.Bush) vystřídal další žid. Teď přichází na jeviště loutky případných vice-prezidentů a nedej bůh vyvolat v Americe vlny antisemitismu. Proto Joe Biden veřejně prohlásil: "Nemusíš být židem, chceš-li být sionistou...i já jsem sionista". Joe Biden je po dědovi Irácký žid, proto zařídil iracké "demokratické "volby v Babylonu (rodné město jeho dědy). Otevřeně se tehdy ke svým židovským původům hrdě hlásil a sám si do Iraku odskočil volit dnešní vládu. Proč by teď tolik snažil zdůrazňovat, že není žid? Vezměme si další loutku Sarah Palin. Otevřeně se hlásí ke křesťnství a potají navštěvuje synagogu. Už jako malá holka byla vidět častěji v synagoze, než v kostele. Podívejme se tedy na její původ:

Vložený obrázek

Tohle snad jasně hovoří o její závratné politické kariéře? BTW, Chuck Heath, její otec je syn židovky, tedy také žid. Chybí mu tam u jména hvězdička (není však podmínkou. Jenom původ matky rozhoduje). Sledoval jsem její mediální interview a nestačil jsem vrtět hlavo...

Automaticky kráceno

171920

29.09.2008 06:25

Kolik by bylo rybářů, kdyby kapři křičeli?

RE: Další neonacistická zrůda č.213

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Sledoval jsem její mediální interview a nestačil jsem vrtět hlavou. Původně jejím výběrem McCain získal na popularitě, teď to však ztratil. Nebudu zacházet do podrobností, ale snad jen jednu otázku: "Jaké máte zkušenosti v mezinárodních diplomatických stycích"?
Sarah: "Rusko je náš soused. K nám na Aljašku chodí různé obchodní delegace na jednání" (následuje široký, ale stydlivý úsměv).
Reportérka: "Ale já jsem myslela zkušenosti ve vysokých diplomatických kruzích".
Sarah: "Oni k nám na Aljašku přilétávají...vysoko nad Aljaškou a téměř až do našeho vzdušného prostoru. Ano, tak to je, ruská vojenská letadla k nám nad Aljaškou létají a my s tím potom musíme jednat. Sjednat pořádek" (následuje stydlivý úšklebek). Reportérka: "A jaký máte vztah k Izraeli"?
Sarah: "O tom nemusí být žádné dohady (no second guess). Izrael nás potřebuje a my potřebujeme Izrael. Izrael je náš přítel nejvěrnější a my jsme vždy připraveni bránit Izrael" (následuje široký a šťastný úsměv. Očička jí září).

>Ahmadinejad byl při projevu Bushe v sále přítomen až do
>konce.
-----
Je to slušný, vysoce vzdělaný a inteligentní člověk. Také vysoký diplomat. Musím podotknout, že zdání klame. On na velikána na první pohled nevypadá (takový iránský uličník, ale hlava otevřená). Proto i s velikou opatrností protřepává otázky holocaustu. Líbí se mi a dělá to dobře. Jistě si je vědom, co dokáže Mossad a tak poukazuje na zločinný režim sionismu a genocidu Palestinců. Snaži se tak obejít tu prolhanou historii WWII. A tohle nám přímo navazuje na následující:

>Řekl bych, že tato prohlášení pres. Ahmadinejada, plus
>aktivity Iránu ve spojení z přechodem obchodování ropy z
>dolaru na euro jsou hlavními důvody útoků usraele a jeho
>satelitů na jeho adresu.
------
Ano, převážně ano. Větší váhu bych dal na odkrývání přikrývky holocaustu. Už to stejně tak visí na vlásku a teď tady tohle? Někdo si na to dovolí posvítit světlometem? Euro a petrodolar jsou jako spojené nádoby. Obě měny jsou vlastněny stejnými lidmi. Jistěže jim (FED-u) přechodem na Euro nakopl přímo mezi nohy a zamotal jim na čas hlavy. Rothschildi z Francie a z Anglie to však vyrovnali. Nastalo přelévání peněz.
Hlavní důvod bych však viděl tady v tomto: Irán je snad jediná země na světě, která ještě nemá v zemi uhnízděné mezinárodní bankéře. A právě tohle jim nedá spát. Bez finanční kontroly, nebude kontrola politická a bez kontroly politické nebude NWO. Tak asi.

171921

29.09.2008 07:13

Už zase hoří hranice

RE: Na takove nahody neverim.

Mirda 24.?.?.?

>Pochod mel byt organizovan byvalou zidovskou ctvrti, mel jit k izraelskemu velvyslanectvi a mel byt na vyroci prvniho vetsiho nacistickeho vrazdeni zvaneho Kristallnacht.
---------
Tak to moment. Jaképak "první větší nacistické vraždění zvané Kristallnacht"?
Člověče doplň si znalosti z historie než tady začneš něco plácat. Klikní si na obrázek a dozvíš se jak tahle událost byla provedena. Pachatelé byly vypátráni a důvod? No co jiného, než vyvolat mezi lidmi antisemitismus. Vyvolat lítost k židům, ale stejně si ty škody museli nakonec židé sami uhradit.


Vložený obrázek

171923

30.09.2008 17:35

Hotel Marriott zapálili Američané

RE: Typická ukázka islámistické propagandy

Mirda 24.?.?.?

Probuď se člověče. Vzpamatuj se a konečně se jednou provždy vzdej toho "krásného" snu své oblíbené minulosti. To už dávno skončilo. Ani Osama Bin Láden tě už nemusí strašit. Smad tě Benazir Bhutto tímto uklidní?

172014

01.10.2008 12:46

Už zase hoří hranice

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Mirda 24.?.?.?

>Proč bych tady měl odhalovat svou totožnost?
----------------
Protože každý slušný člověk se za své názory nemusí stydět. Vidím, že my dva máme naprosto jiné definice dobra a zla. To tvoje "dobro" je podmíněno tvojí vyvoleností a všichni ostatní se ti musí přizpůsobit. Neznám tě a proto nemohu tvrdit, že i ty parazituješ na lidské společnosti a taky nemíním generalizovat. Já osobně rozlišuji a tohle není moje strategie. Vím však, odkud pramení ta tvoje nenávist k opačnému názoru a velice dobře si dovedu představit i ten tvůj pocit ukřivděnosti. Zamysli se trochu nad logikou svého talmudistického jednání(!) Myslíš si, že nás to jako vyspělou civilizaci povede k lepším zítřkům a nebo nás to povede všechny společně do záhuby? Tohle chceš? Uvědom si, že jsi byl zneužit, abys škodil ostatním, tak se to snaž změnit ve prospěch nás všech a tím pádem také ve prospěch tvůj vlastní. Tohle vidím jako jediný způsob k zachování existence naší civilizace. Společné simbiózy všech lidí. Život v harmonii bez rozdílu náboženství, rasy a něčí (tvojí) vyvolenosti.

>Pevně doufám, že situace se tak, aby tu vládl nacistickej >ksindl jako v Německu ve 30. letech, což si ty a Stwora se >Sedláčkem přejete a denně se k tomu modlíte, nezmění.
---------
Vídíš, tady jsme u té tvoji vyvolenosti. Co když je všechno úplně jinak? Připustil bys, že bolševismus, komunismus, fašismus, sionismus a nynější globalizace je výmyslem jedněch a těch samých lidí? My všichni - a ty především - jsme jenom pokusní králíci s tím rozdílem, že ty na tom nevědomky spolupracuješ. Nemyslíš si, že nacismus v Německu ve třicátých letech byl vyprovokován sionisty a dal tímto podmínky k zahájení druhé světové války? Holocaust byla plánovaná událost již za první světové války, ale stát Izrael se Rothschildovi nepodařilo založit, proto se rozpoutala ta druhá světová válka. Nic se neděje náhodou a i ta tvoje vyvolenost je plánovaná strategie. Zkus se nad tím zamyslet a pokus se to změnit(!)

172065

01.10.2008 13:22

Už zase hoří hranice

RE: V souladu se zionistickymi smernicemi NWO,

Mirda 24.?.?.?

Paní Doubková, pokusím se to o něco velice důležitého doplnit.
Pravidla zachování vlastní existence:
1. Nemysli.
2. Když myslíš, tak nemluv.
3. Když myslíš a mluvíš, tak nepiš.
4. Když myslíš, mluvíš a píšeš, tak se nepodepisuj.
5. Když myslíš, mluvíš, píšeš a podepisuješ se, tak se nediv.

A jsme zpátky v bolševismu. Tohle tady už jednou bylo, kdy si mocenská vládní skupina upevňovala moc a koryta vyvoláváním strachu.

172067

01.10.2008 13:35

Už zase hoří hranice

RE: Dotaz

Mirda 24.?.?.?

>...Jsem laik tak se omlouvám za neznalost a předem dík za vysvětlení...
-------------
Nemám právnické vzdělání, ale jak jsme si mohli všimnout, tak podplacené soudce v ČR stejně žádné zákony nezajímají. Správně by měl být server ve Spojených státech chráněn ústavou USA, což znamená zaručená svoboda projevu. Za jidášský bakšiš (zachování soudcovského řemesla) se však i tohle dá obejít. Potom platí viz výše uvedený Mirdův příspěvek. Je to nejhorší hnůj, co se v tyto dny na společnost sesypal. Jsme zpátky v období temna...v období kruté inkvizice(!)

172068

01.10.2008 13:48

Už zase hoří hranice

RE: Ten časopis lze stáhnout

Mirda 24.?.?.?

Bruce, že ty nás tady mlátíš klackem antisemitismu?
Prošel jsem si celý obsah z uvedeného odkazu a nikde jsem na tvojí hlášku (žid je rakovinový nádor) nenarazil. Jaká stránka č.6? Že ty si tady maluješ hákové kříže na stěny synagogy a očekáváš od ostatních projevy lítosti???

K tomu holocaustu. Oficiální tvrzení: "Bylo to tak, jak to přikazuje zákon", už v samé podstatě popírá existenci holocaustu. Proč se musí uzákonit "pravda" a trestat pochybnosti? Proč se nesmí pochybovat? Proč se trestá kladení otázek? Zamysli se nad tím a potom mi napiš, kdo tady vlastně popírá holocaust (!)

172069

02.10.2008 12:58

Ozdravný proces započal - ale čím skončí?

RE: jak využít krizi pro svobodné lidi

Mirda 24.?.?.?

>...Těžko přijdeme na to, jestli je to krize řízená, nebo samovolná.
----------
Mluvčí Federální rezervní banky Benjamin Bernanke veřejně přiznal, že krize roku 1929 byla naplánována Federální bankou. Proč by tahle krize, která se nám právě odvíjí před očima, byla něco jiného? Nemusím snad připomínat, že nic se neděje náhodou!
Všechno je dlouhodobě a pečlivě naplánováno. Uvedená krize v roce 1929 se o rok později rozšířila na krizi celosvětovou a podobné následky lze očekávat i s touto krizi dnešní. BTW...B. Bernanke, který bývá v médiích označován za šéfa FED-u je ve skutečnosti jenom jejich mluvčím. Dalo by se i říci, loutkou skutečného šéfa, kterým stále zůstává držitel rozhodujícího počtu podílů (akcií) a to je "baron" Rothschild.

Nahlédněme trochu do historie založení Federální rezervní banky. V roce 1907 byl proveden experiment, jak snadné je položit banku na lopatky. Budoucí plánovači založení FED-u vyhlásili veřejně fámu, že jedna z tehdejších největších bank v New Yourku bude zavírat dveře a vklady (úspory) v uvedené bance propadnou. Následek byl přesně podle očekávání. Lidé vytvořili nekonečné fronty k vyzvednutí svých úspor a banka zkrachvala, jelikož neměla dostatečné množství peněz na vydání. Tenhle "úspěch" byl později použit ke zdůvodnění založení Federální rezervní banky. Plán by ušitý v roce 1910, při soukromém a přísně tajném setkání deseti osob v soukromém klubu Davida Rockefellera na ostrově Jekyl ve státě Georgia.

Na podzim roku 1913 vyšel v New Yourk Times článek Paula Warburga pod názvem: "Nedostatky našeho finančního systému a řešení k jejich nápravě". V uvedeném článku bylo poukázáno na krach banky v roce 1907 a současně byla vyslovena záruka, že založením Federální rezervní banky se podobné situaci snadno předejde a jakékoliv další finanční krize budou hudbou minulostí. Na projednání a následném odhlasování založení FED-u byl vybrán den 22. prosince 1913, kdy většina kongresmanů byla již na vánoční dovolené. Vydíráním tehdejšího prezidenta Woodrow Wilsona, úplatkama některých senátorů a se souhlasem několika zbývajících se odhlasovalo protiústavně založení Federální rezervní banky.

Nejenže se založením FED-u finančím problémům trhu nezabránilo - jak bylo původně zaručeno - ale problémy byly následně, úmyslně a plánovaně vyvolávány. Stejná metoda vytvoření zdánlivé krize byla použita u banky Bear Stearns. Po zaplacení dluhů federální vládou, jako zázrakem přispěchala na pomoc banka J.P.Morgan Chase, která je součástí FED-u a banku Bear Stearns převzala do vlastního majetku. Naprosto stejná situace vznikla nedávno s bankou Washington Mutual, která našla nového majitele rovněž u banky J.P.Morgan. Je vidět, že kriminální mafie bankovního kartelu si neustále upevňuje své pozice a zloději s kravatou - stojící mimo ...

Automaticky kráceno

172142

02.10.2008 13:00

Ozdravný proces započal - ale čím skončí?

RE: jak využít krizi pro svobodné lidi

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Jak je vidět, tak kriminální mafie bankovního kartelu si neustále upevňuje své pozice a zloději s kravatou - stojící mimo zákony - si vesele mnou ruce.

S vaší poslední větou mohu jedině souhlasit a doufat, že se to "zvrtnutí" povede tím správným směrem.

172143

03.10.2008 22:11

Už zase hoří hranice

RE: Ten časopis lze stáhnout

Mirda 24.?.?.?

>Já jsem tu hlášku našel na straně 5 u č.1:
------
Díky. Nějak mi to v tom množství zajímavého čtení uteklo.
Myslel jsem si, že Bruce jenom trapně provokuje. Takže Bruce má pravdu, ale stejně si myslím, že by měl Bruce the Spruce rozlišovat. Není žid jako Žid a nesmíme opomenout ty falešné židy chazary - sionisty, kteří jsou z největší části za všema těma lumpárnama vedoucíma k NWO.

> Ale spíš mě překvapilo hodnocení Hitlera jako spasitele:
>Byl to nacionální socialismus v čele s Vůdcem - osobností, která se rodí jednou za tisíc let."
-------
Souhlas. Ani mi to moc nesedí. Je to sice věc názoru, ale myslím si, že Karel IV, římský císař a král koruny české, byl mnohem větší osobností v historii posledního tisíciletí. Ale za názory by se rozhodně nemělo zavírat do kriminálu! Kdo asi ovládá společnost, když se děje taková nespravedlnost? Mimoto, Hitler byl sionisty dosazená figurka a proto bych mu tolik zásluh rozhodně nepřipočítával. Pracoval pro toho, kdo ho dosadil do funkce kancléře a kdo ho také financoval. Jedním ze sponzorů byl i Prescott Bush, děda dnešního šimpanzího krále na trůně. Franklin Delano Roosevelt zařizoval dodávky zbraní ze Spojenýh států pro armádu Wehrmachtu. Winston Churchill Hitlera soustavně popichoval a nazýval ho srabem a zbabělcem, protože nechtěl válku. Z dostupných historických pramenů to o této verzi skutečně hodně nasvědčuje. Když si i uvědomíme, že historii píší vítězové a historické dokumenty přitom nepopírají, že to byla Anglie a Francie, kdo vyhlásil Německu válku. Pravda pomalu leze na povrch, ale skutečně hodně pomalu.

172257

05.10.2008 07:39

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

Byl jsem načas zaneprázdněn, tak jsem si odpovědi odložil na volnější dny.

>Žádná společnost nemůže v současné době dlouhodobě opomíjet vzdělání. Tolik kopáčů a uklízeček zase nepotřebujeme, abychom si mohli dovolit nevzdělávat lidi napříč celou společností.
----
Zacházíte do krajností, pani Striga. Jistěže společnost nepotřebuje tolik uklízeček, ale dnešní společnost (ovládaná někým jiným) zase nepřipustí příliš vzdělaný národ. Hloupé stádo se nebude ptát nepříjemné a dotěrné otázky a natož ještě povzbuzovat ostatní ke svrhnutí vlády. Historie nám dává příklady, kdy každý moudrý panovník dával důraz na vzdělání svého národu, což dávalo zase podnět ke vzrůstu inteligence a tím pádem rychlého pokroku společnosti. Jako příklad bych uved Petr Veliký (ruský car), Karel IV. (římský císař a král koruny české, G.W.Bush mezi dětičkami v základní škole na Floridě dne 11. září 2001. Tušíte asi, proč ho tam v ten inkriminovaný den posadili? On to jistě sám ani neví! Já vám odpovím. Plánovaná a očekávaná událost, kdy světová média a potažno celý svět uvidí "pana prezidenta", jaký má zájem o vzdělávání národu a dokonce sedí ve škole s dětmi. Často se nechával při svých veřejných proslovech slyšet s hláškou: "Ani jedno dítě nezůstane pozadu". Skutek utek a nebudu se rozepisovat o podrobnostech.

>Uplatnění na trhu práce je dnes především otázkou vzdělání, tupí a neznalí jedinci prosperitu nepřinesou. I v Číně potřebují i na obsluhu strojů lidi, kteří to umí, a ani velké stavby lopatou už dnes nikdo budovat nebude.
-----
Bavíme se o všeobecné vzdělanosti národu. Všímejte si, na jakou úroveň se postupně dostává školství v ČR. Začíná se prosazovat globalizace, což povede k úzkému výběru odborných pracovníků. Pokud bude v ČR například nadbytek uklízeček a nedostatek inženýrů, tak se inženýři přivezou z Indie. Jak jednoduché a především levné. Ještě levnější bude, že se zakázky zadají přímo firmě v Indii. Ale tohle asi ještě v ČR neznáte. To příjde později. Další váš odstavec přeskočím. Na provokace nemíním odpovídat.

>...Pokud jsou to až takoví psychopati, jak naznačujete, to opravdu sebou nechá tolik normálních lidí orat a vláčet, aby těm psychopatům tu světovládu umožnili?
----
Tichá voda břehy mele. Média (v jejich rokou) jim to umožňují a pokud jste si toho doposud nestačila všimnout, tak to dělají úspěšně a skutečně se jim daří. Bez urážky.

>Jdu do sebe a začínám uvažovat, čím přispívám k vybrání několika desítek psychopatů, kteří pomohou vybrat několik vyšších psychopatů...
----
Demokracie neexistuje a vůle lidu nerozhoduje. Nebuďtě bláhová. Pokud si myslíte, že V.Klaus byl znovuzvolen prezidentem a J.Švejnar skončil jako druhý, tak žijete v iluzích. Ty minulé volby v ČR byly pouze na seznámení veře...

Automaticky kráceno

172346

05.10.2008 07:42

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Ty minulé volby v ČR byly pouze na seznámení veřejností s novou politickou figurkou. Příště to už dostane Švejnar. BTW, možná ani nevíte, jak se Havel dostal na Hrad? Proč asi byl Jiří Pehe Havlův politický poradce a Jan Švejnar Havlův poradce přes ekonomiku? Oba zmínění nejsou bývalí emigranti, ale nastrčení agenti těch - říkejme jim po našemu - psychopatů. Pehe studoval v New Yorku školu CFR (Council on Foreign Relations) a Švejnar byl zaměstnancem Světové banky. Nebudu více rozebírat. Chce to mít oči otevřené. To platí i na závěrečné odstavce vašeho příspěvku.

>Dobře nám tak, deseti milionům nečinných, že dovolíme, aby
>si na nás ti psychopati tu světovládu zkoušeli.
----
Chce to studovat a ne zaslepeně přihlížet, vtipkovat a radovat se.

172347

05.10.2008 08:03

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

>...Má výchovou úspěšně vnucená galantnost mi velí, abych i v tomto případě respektoval toto Vaše jistě uvážlivé přání a trpělivě vyčkal okamžiku, kdy změníte názor.
-----
Ti zvídaví se ptají ostatních a snaží se společně odhalovat různá světová zákulisní tajemství a ti ostatní, vědomostmi nezatíženi jedinci, bláhově sedí spokojeně v koutku a s úsměvem olizují to jejich jediné: Klašterní tajemství.

172349

05.10.2008 08:23

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Mirda 24.?.?.?

>No to už by skoro bylo na volební program.
---
Zapomněl jse na jednu nejdůležitější věc a to je zdravotnictví. Měl bych jisté řešení, ale jsme již v archivu a nikdo to tady číst nebude a v současné době by to stejně vyznělo jako utopie.

>...Na jednu stranu mám pocit, že společnost na nějakou takovou stranu už dlouho čeká ale na stranu druhou myslím, že na ni není stále ještě připravena. Ke každé změně, kterou provedou skuteční lidé ze skutečné potřeby (nemám na mysli mediální komedii ve stylu sametu) je potřeba aby lidé tzv. "Padali na držku" a to sám uznáte se neděje. Lidé si naopak myslí (čti věří propagandě), že vlastně žijí v blahobytu, mají svá práva a svobody a hlavně šanci do budoucna.
------
Zdání klame. S vámi, jean laroux, o tom diskutovat nemusím. Vím, že Vy máte přehled o těch zákulisních tazích. Lidé jsou ochotni za peníze prodat svoje svědomí, zapomenout na morální zábrany, zapomenout na národní uvědomění a tradice, zkrátka - zaprodat vlastní národ. Máte pravdu, že lidi budou muset padat na držku, aby se dosáhlo změny k lepšímu. Mám silné obavy, že ten pád bude skutečně dosti bolestivý. Kdo nebude souhlasit s nastolením jedné světové vlády, bude považovám za teroristu a jako s takovým s ním bude naloženo.

172351

05.10.2008 17:49

Už zase hoří hranice

RE: Ten časopis lze stáhnout

Mirda 24.?.?.?

>Ale za názory by se rozhodně nemělo zavírat do kriminálu!
-----
A pokud se tak děje, potom si musíme zákonitě uvědomit, kdo ovládá společnost? Politická situace - včetně ohýbání justičních zákonů - se v tyto dny až příliš nápadně podobá bolševismu v tehdejším komunistickém Československu. Ironií zůstává, že komunisti používali stejné metody k upevňování vlastní moci a přitom tímto současně i chránili národ (mnozí nevědomky). Jenom připomenu, že kulturní a národnostní tradice, zdravotnictví, vzdělání a sociální péče byly jaksi účelově prosazovány, jako protiklad západu. V porovnání s dnešní situaci v ČR a v již zaběhnutém modelu ve Spojených státech, tak to bylo v tehdejším Československu docela funkční společenství. Ano, pro toho, kdo držel hubu a krok. Ale co máme v ČR nyní? Všechno dříve zmíněno se ignoruje. Zdravotnictví a vzdělání postupně upadá, národnostní a kulturní tradice zanikají, politika je orientovaná plánem neokonců k vytvoření a založení NWO.
Teď tady máme skupinu samovzdělaných vlastenců, kteří si uvědomují příčiny a následky a snaži se to pustošení národu zastavit. Jak to dopadlo už víme - tři roky natvrdo.

>Já jsem důkladně prostudoval dosud 2 čísla, a naprosto s
>Vámi souhlasím...Ve druhém čísle se řeší kauza údajného donašeče >Filipa Vávry.
-----
Četl jsem to. A pokud ten tlak na masy lidí bude neustále pokračovat, tak se může stát, že se buď všichni sejdeme v kriminále a nebo nastane opět - jak se již stalo mnohokrát v historii - pořádná čistka a národ konečně jednou provždy setřepe ty zhoubné parazity. Tímto nemyslím jenom vlastní vládu, ale i ty kteří ji drží v šachu.

>...tady uvažujeme v anonymitě a bezpečí na internetu...
----
I tohle je "zatím". Začíná to vřít i na tom internetu. Člověk, který se ozve proti zlořádům společnosti je (bude) považován za teroristu a jako s takovým s ním bude i naloženo.

>Ač nesouhlasím se vším z té literatury, opět jsem si
>zkorigoval postoj. A tak trochu čím dál víc mi tuhne úsměv
>na rtech...
----
Proto je potřeba rozjet osvětu a bojovat společně. Více hlav, více rozumu.

>...To o těch Churchilových výrocích bych si rád přečetl. Pošlete? dík
----
Čas od času na uvedená prohlášení narazím při čtení pravdivé historie. Nemohu uvést jediný zdroj. Jenom snad připomínku, že kdyby druhá světová válka dopadla ve prospěch druhé strany, tak by byli Franklin Delano Roosevelt a Winston Churchill souzení za válečné zločiny a Norimberská soudní fraška by se nekonala. Jen tak na okraj...F.D.Roosevelt zemřel na sklonku války, takže si "slávy vítěze" stejně moc neužil.

172376

09.10.2008 07:41

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Přísné kádrování - vidím to trošku jinak... upraveno :-)

Mirda 24.?.?.?

>...Světu vládnou Goldsteinové, pamatujte si to, to je ta hrůza. >Já jsem jeho slova tenkrát vůbec nechápala, protože pro mě byli >největší nepřátelé lidstva komunisti a nikdo jiný...
-----
To byl ten utajený antisemitismus. Ve škole nás učili o úspěšné revoluci v Rusku, kdy proleteriát vyhnal cara a buržoazii a dělnická třída převzala vládu do svých rukou a tím přeskočila celou jednu epochu vývoje společnosti. Co by se asi stalo, kdyby nás ve škole učili pravdivou historii? Kdyby nám objasnili, že světu skutečně vládnou ti Goldsteinové? Podvodné a nelegální založení Federální rezervní banky v New Yorku bandou Goldsteinů, kteří tu Ruskou revoluci organizovali a financovali. Proč se rozpoutala první a druhá světová válka a kdo měl z toho prospěch? Pěkně dopodrobna probrat historii Chazarské říše a historii semitských arabských národů v Jeruzalému a jaký je mezi nimi rozdíl?

Doposud jsem při historických pátráních nikde nenarazil na zmínku, jak se dostal Stalin k moci. Původem Gruzínec, židovský synek (Džugašvili), vykradač vlaků a později moskevský kavárenský povaleč. Na politické scéně se objevil již za vlády Lenina (dosvědčují to společné fotografie). Stalinova závratná kariéra nastala až po Leninově smrti roku.1924, kdy se o rok později dostává Stalin do funkce předsedy Nejvyššího Sovětu a samozřejmě i předsedy komunistické strany. Stalinova závratná kariéra užitečného idiota mi dává tušit, že byl dosazen do funkce právě těma Goldsteinama. Rusko však nadále zůstávalo pod kontrolou Trockého, Sverdlova, Kaganoviče, Berii, Jagody, Ježova a spol., největšich vrahů v historii lidstva dvacátého století. Nechci tvrdit, že Stalin byl nějaký lidumil, ale on sám nemá přímý podíl na genocidě 60 milionů Rusů a Ukrajinců a lze se i domnívat, že stál - jako skutečný užitečný idiot - mimo toto dění. Nasvědčuje o tom nově přepsaná Ruská historie.

Stalin, přestože byl sám židovského původu, osobně zanevřel na židy a to z několika důvodů. Jednak si Stalin začal stále více uvědomovat, co mu za divoká zvířata za jeho zády vládnou v zemi. V roce 1934 byl zavražděn Stalinův politický soupeř, ale současně i jeho obdivovatel a mezi lidmi velice oblíbený Sergej Kirov (předseda Sovětu v Leningradě, nynějši Petrohrad). Pátráním bylo prokázané, že vraha Kirova najmul a zaplatil L.Trocký. Stalin si uvědomil, že stejně tak může dopadnout i on sám a tohle byl předěl, kdy Stalin zanevřel na židy. Trocký uprchnul z Ruska, ale byl dopaden v roce 1940 v Mexico City a následně otráven mexickým agentem. Stalinova moc však nezasahovala až tak daleko a mexikánec byl odsouzen k trestu smrti. Jeho matka však obdržela od Stalina nejvyšší vyznamenání Sovětu a značnou finanční odměnu.

Další otevírač přihmouřených Stalinových očí nastal, když byl v roce 1944 požadán spolumajitelem Federální rezervní banky J...

Automaticky kráceno

172652

09.10.2008 07:46

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Přísné kádrování - vidím to trošku jinak... upraveno :-)

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Další otevírač přihmouřených Stalinových očí nastal, když byl v roce 1944 požadán spolumajitelem Federální rezervní banky Jacobem Schiffem o spolupráci při založení jedné světové vlády. Stalinovo kladné rozhodnutí by vedlo k okamžitému ukončení války (Hitler totiž bojoval se stejným cílem), ale Stalin si uvědomil, že by to znamenalo současně i jeho konec, proto nabídku odmítl. Následovala všeobecná čistka. Stalin se zbavil všech židů v NKVD. Všichni dostali trest smrti, včetně jejich šéfa Genricha Jagody. Až na několik vyjimek (Lavrenti Beria a Lazar Kaganovič) Stalin vyloučil z vlády a z vlivných hospodářských funkcí židovský element. Stejný princip byl později uplatněn při znárodnění průmyslu a nastolení komunistických režimů ve východní Evropě, coby Stalinovy sféry moci. Stejně tvrdý postup (pro výstrahu ostatním) požadoval Stalin po Gottwaldovi, kdy se vládní složky rovněž zbavily židovského vlivu (odtud zločiny komunismu). V Sovětském svazu a v celé východní Evropě nastal silný, utajený a nikdy nevyslovený antisemitismus, který se udržel až do roku 1989. Tohle byl i důvod pro zavěšení pomyslné železné opony. Omezit vnější vlivy, udržet si vlastní měnu a hlavně udržet národ národem, Češi zůstali Čechy a Slováci Slováky, bez rozdílu náboženského přesvědčení.

Bohužel, vládní složky k tomu použily stejné bolševické metody, jako ti druzí - obdivovatelé Goldsteinů. Pravé důvody skrytého antisemitismu a násilného (semknutého) držení komunistického tábora byly známy jenom několika málo lidem z nejvyšších vládních složek. Převážná většina si komunistické a bolševické manýry osvojila pro budování vlastní kariéry. Přesto si dovolím tuhle skutečnost nazvat, že se komunismus postavil proti jeho tvůrcům (Goldsteinům).

>...Označkujme si je, zesměšňujme je, a taky je všude v mainstreamu ignorujme, nedívejme se na jejich pořady, nekupujme si jejich DVD, ani jejich knihy, zkrátka nic!
-------------
Paní Jarmilo, s tímto mohu jedině souhlasit (!) Začít s výchovou předevšim doma. Psát dopisy a stížnosti zástupcům v parlamentu a dožadovat se nápravy. Nenechat vymývat mozky naší mladé generaci (jak poukazuje článek) a žádat potrestání zrádců národa.

172654

09.10.2008 08:02

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Inu, je to kráva nebeská, jak by řekl klasik

Mirda 24.?.?.?

Děkuji za připomenutí. Už jsem nevěděl, kam koho zařadit.

172656

09.10.2008 12:40

Ovoce pokrytectví

RE: Nic se neděje náhodou...

Mirda 24.?.?.?

Zákony o kontrole finančních institucí federální vládou začal postupně rušit Bill Clinton a Bush v tom pokračoval. Kongres schvaluje zákony (respektivě jejich změny), aniž by byly předneseny, prostudovány a odhlasovány. Stačí přikývnout a už jenom podpis velkého šéfa Bushe zákony schvaluje. Mnoho zákonů (nařízení) se protlačí společně s odhlasováním výdajů na válku v Iráku. Nikdo si to nechce s neoconci v administrativě Bílého domu rozházet. Jde přece o dobře placené zaměstnání. Nikdo nezasáhne do snížení rozpočtu na válku, ale přitom je ve stejném příkazu vsunuto například snížení rozpočtu na školství, zdravotnictví a omezení bankovní kontroly. Takhle si zločinci v kravatách mastí vlastní kapsu a ještě jim zbude na podplácení členů kongresu. Legálně se tomu říká lobbying.

172669

09.10.2008 14:51

Ovoce pokrytectví

Jak ukradnout banku ?...

Mirda 24.?.?.?

>...Ministr financí Henry Paulson před dvěma týdny usoudil, že >riziko kolapsu celého finančního systému je dostatečně velké na >to, aby zachránil hypotéční obry Annie Mae a Freddie Mac, ale >ne dostatečně velké v případě Lehman Brothers.
-----
Nejprve drobná oprava. Annie Mae je Fannie Mae. Jak tyto výrazy vznikly? Američnaé si rádi zjednodušují výslovnost delších výrazů. Fannie Mae = Federal Mortgage Association. Freddie Mac = Federal Mortgage Corporation. Dvě soukromé hypotéční finanční instituce dotovány a pod kontrolou federální vlády. To bylo kdysi. Zavedl to Ronald Reagan (podpořit střední pracující třídu, aby si byl každý schopen zakoupit rodinný domek), ale Bill Clinton to změnil. Dotace zůstaly, ale kontrola žádná. Proto jsme byly svědky tolika nekvalifikovaných hypoték, kdy banky mnohdy nepožadovaly základní vklad a záruky solventnosti zákazníka nebyly ověřovány. Při následném zvednutí úrokové sazby, zákazníci nebyli schopni pokračovat ve splátkách a stěhovali se do stanového městečka. Tohle však bylo v plánu. Nic se neděje náhodou a banky s tímto počítaly. Navzájem si přehazovaly hypotéky jako horkou bramboru a při každé transakci každý vydělal procenta marže. Na tiskové konferenci k řešení finanční krize Bush veřejně oznámil (slyšel jsem to), že federální vláda splatí dluhy a přebírá do vlastnictví obě hypotéční společnosti. To by tedy skutečně znamenalo jejich znárodnění. Znárodnění se však netýká soukromých bank. Ty zase postupně přecházejí po splacení dluhů daňovými poplatníky do vlastnictví Federální rezervní banky.

Jak ukradnout banku? FED stanovuje úrokovou sazbu, která se pohybuje podle ekonomické situace nahoru/dolů, podle množství vložených zelených papírků do oběhu. Čím více papírků v oběhu, tím menši hodnota dolaru. Nastává inflace a ceny jdou nahoru. Úroková sazba se však udržuje na uměle nízké úrovni. Soukromé banky, které půjčily peníze na krátkodobý (pohyblivý) úvěr očekávají zvýšení úroků, ale úrok nejenže nejde plánovitě nahoru, ale nadále klesá. Prakticky banka vypůjčila více peněz, než se jí vrátí (tady zapracuje inflace dolaru) a objevují se těžkosti udržení vlastní existence. Tady hovořím o poctivě vedených bankách (žádné tunelování atd.). Teď už jenom stačí vyvolat paniku, že ta a ta banka zavírá dveře. Zákazníci vytvoří fronty, aby nepřišli o svoje úspory a jelikož banka nemá tolik zelených na hotovosti, vyhlásí krach. Fedrální vláda zaplatí dluhy a Federální rezervní banka v zastoupení J.P.Morgan Chase, přebere vlastnictví. Tohle se stalo u banky Bear Stearns a Washington Mutual. AIG (banka/pojišťovna) byla vytunelována, stejně tak banka Lehmen Brothers. "Nadbytečné" finanční fondy putovaly v obou případech do Izraele.

Několikrát se tady v diskuzích objevily připomínky, že ceny ropy ovlivňují akcionáři (držitelé tak zv...

Automaticky kráceno

172675

09.10.2008 14:55

Ovoce pokrytectví

RE: Jak ukradnout banku ?...

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Několikrát se tady v diskuzích objevily připomínky, že ceny ropy ovlivňují akcionáři (držitelé tak zv.futures). Nikoliv přátelé. Velký omyl! Exxon Mobil přiznal za první čtvrtletí tohoto roku čistý zisk 11.58 miliard dolarů. Šéf Exxonu (CEO) bere mzdu 40 milionů dolarů ročně, plus výhody z funkce. Dividenty však rok od roku neustále klesají. V tomto roce to údajně dělalo jedno procento ze zisku. Wall Street je podvod na investorech a kdo vydělává, jsou šéfové a manažéři firem a také makléři. Makléř vydělává procenta z převodu bez rozdílu, zda-li zákazník získá a nebo ztratí. Makléř nic neriskuje. Na druhé straně, šéfové firem si nakoupili akcie za zlomek jejich tržní hodnoty a Pepa z ulice platí plnou cenu udávanou burzou. Velké převody se uskutečňují většinou na základě informací zevnitř. Je to sice protizákonné, ale není žalobce...není ani soudce. Těžko se to prokazuje a kdo tady ztrácí? Přece Pepa z ulice (!) A také různé investiční fondy, které ztráty opět přenechají na Pepu z ulice, který si tímto nechal prošustrovat úspory na důchodové zabezpečení. Závěrem...ten, kdo má prachy na vyhazování investujte do burzy na Wall Street. Zbaví vás to starostí, kam s něma?

172676

09.10.2008 15:13

Proč je záchranný balíček podvod

RE: Mladí nechtějí

Mirda 24.?.?.?

Ne, nemýlíte se. To jenom Vojta má doma problémy s děckama. Už s ním nikdo nemluví. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích]

172680

09.10.2008 17:55

Proč je záchranný balíček podvod

RE: Míša

Mirda 24.?.?.?

Vložený obrázek

172687

10.10.2008 08:23

Je kapitalismus u konce s dechem?

Kdo za tím stojí?

Mirda 24.?.?.?

Kolikrát se nám tady na Zvědavci objevilo v diskuzích prohlášení: "Sledujme tok peněz"? A nebo také: "Kdo tím získává výhodu"? Copak jsme na tohle už zapomněli? Mluvčí Federální rezervní banky, rabín Benjamin Bernanke veřejně přiznal, že celosvětová - podotýkám celosvětová - ekonomická krize v roce 1929 byla naplánována FED-em. Proč by právě v této dnešní krizi měl FED stát jaksi mimo? Že by se jim to nehodilo? A nebo se jim to nějak vymklo z rukou?

Pro neznalé situace musím připomenout, že FED vlastní tyto banky:
1 Citigroup Inc., New York, NY
2 J.P. Morgan Chase & Co. New York, NY
3 Bank of America Corporation Charlotte, NC
4 Bank One Corporation, Chicago, IL
7 Goldman (Golden)Sachs, New York, NY
8 Fleetboston Financial, Boston, MA
9 U.S. Bancorp, Minneapolis, MN
10 ABN Amro North American Holding Company, Chicago, IL
11 HSBC North America Inc., Buffalo, NY
12 Suntrust Banks, Inc., Atlanta, GA
13 National City Corporation, Cleveland, OH
14 The Bank of New York Company , Inc., New York, NY
15 Fifth Third Bancorp, Cincinnati, OH
16 BB&T Corporation

Před nedávnem miliardář Warren Buffett, Rothschildův důvěrný přítel, zakoupil tyto dvě banky:
a) Wachovia Corporation, Charlotte, NC
b) Wells Fargo & Company, San Francisco, CA
Doposud jsem nikde nenarazil na informaci, zda-li jsou obě uvedené banky na seznamu FED-u, což by znamenalo i pod jeho kontrolou. Jinak většina (snad všechny) z výše uvedených bank jsou registrovány jako "akciové společnosti" a s akciemi lze obchodovat na veřejné burze. Nezkušené nabádám k ostražitosti. Na podvodném obchodě zvaném "burza" je více lidí, kteří ztratí, než ti, kteří vás o vaše peníze oberou. Stačilo by se zeptat Warrena Buffetta, jak ke svému jmění přišel?

Ten, kdo vlastní největší počet akcií, ten rozhoduje o záležitostech banky. Ve výše uvedeném seznamu bank to jsou:
THE ROTHSCHILDS – LONDON, THE ROTHSCHILDS – BERLIN,
THE LAZARD BROTHERS – PARIS, ISRAEL SEIFF – ITALY,
KUHN-LOEB COMPANY –GERMANY, THE WARBURGS – AMSTERDAM,
THE WARBURGS – HAMBURG, GOLDMAN SACHS – NEW YORK, THE ROCKEFELLERS – NEW YORK.

Než se pustím do odhalování podle našeho pravidla: "Kdo má z toho prospěch"?, musím především poukázat na banku J.P.Morgan. Původní majitel stejného jména byl jeden ze zakládajících členů Federální rezervní banky v roce 1913. Chase Manhattan NY (byl jsem tam osobně pro pár grošů) se později sloučili - proto J.P.Morgan Chase. Sledujme nyní převody bank během současné ekonomické krize. Kdo pozorně čte Zvědavce, tomu nemusím připomínat, že zkrachované banky byly před převodem prvně vyplaceny federální vládou.

Název banky:
Bear Stearns.........nový majitel: J.P.Morgan
AIG.....................nový majitel: J.P.Morgan
Washington Mutual.....nový majitel: J.P.Morgan
-----
Ještěže tady máme banku J.P.Morgan Chase, kter

172715

10.10.2008 08:27

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Kdo za tím stojí?

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Ještěže tady máme banku J.P.Morgan Chase, která obětavě zachaňuje zkrachovalé banky. Mě to spíše připadá, že si to FED velice dobře naplánoval, aby touto krizí ještě více upevnil své pozice a dalši banky budou následovat. Nenechme se zmýlit, uvidíme-li krachovat jednoho z největších hráčů na finančním trhu, patřícím do sestavy Federální rezervní banky. Města se rozrůstají a tam, kde bylo kdysi obchodní centrum, zůstalo jen zbořeniště a poletující odpadky. Co však s nádhernou kamennou budovou banky, která ztrácí zákazníky? Přestěhovat? - moc drahé. Založit požár a vydělat na pojišťovně? - příliš velké ziziko. Každý to musí vidět, kde se banka nachází. A co to takhle zkusit z finančním krachem a federální vláda (daňoví poplatníci) to stejně zacvakají? Takže ano...Golden Sachs půjde také.

BTW...Ruská burza po menším zaškobrtnutí dnes vyskočila nahoru o deset procent.

172716

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 1

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,85 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,62 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 893,70 Kč
1 unce stříbra
545,97 Kč
Bitcoin
843 496,67 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 817 912