Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.07.2008 06:37

Kdo řídí naše životy

RE: Dobro a zlo

Mirda 24.?.?.?

>...Sadismus a masochismus jdou vždy ruku v ruce, takže spousta >sadomasochistů zcela v rámci vše uvedeného hesla činí jiným >velmi ošklivé věci...
----------------------
Člověk se učí celý život a všechno slouží k rozšíření jeho obzorů. Nikdy neříkej NIKDY. Vše se musí vyzkoušet a může se stát, že právě v S/M sám najdeš zalíbení.

165850

22.07.2008 07:29

Kdo řídí naše životy

RE: Vrele diky cenzure Zvedavce za vymazani

Mirda 24.?.?.?

>...Jinak nevim co myslite s podpisem.
-----
Vodníku...jsme pod drobnohledem Eretz-níků - "božích bojovníků".
A právě tito bojovníci bojují proti svobodě slova, neboť svoboda slova může poukázat někdy na skutečnou pravdu, která zase může u někoho vyvolat pocity nenávisti. A na ty jejich pocity nenávisti si dokázali dokonce prosadit zákon proti nenávisti. Oni totiž svobodu slova jako nenávist považují. Zní to až neuvěřitelně, ale tak to je. Když něco prohlásím, co se někomu nemusí líbit a použiji platnou e-mailovou adresu, tak za to beru osobní zodpovědnost. Jinak to jsou výkřiky za bukem a zodpovědnost přebírá vydavatel. Ostatní ti napíši osobní poštou - ať si Šimon Klein trhne nohou.

165853

22.07.2008 08:05

Afghánští warlordi kdysi podporovaní CIA teď obracejí své zbraně proti americkým vojákům

RE: Naprostá nutnost je zavedení branné povinnosti v USA

Mirda 24.?.?.?

V podstatě jsme na stejné vlnové délce. Sám jsem kdysi prohlašoval, že války jsou řešením neschopných politiků, kteří nedokáží použít diplomacii. Tohle sice stále platí, ale nejedná se o diplomacii řešení komfliktů, ale o dioplomacii při jednání s loutkařem. Pravděpodobně nemají stejně jinou možnost....potom tedy nezbývá, než nalézt strategii jak se loutkaře jednou provždy zbavit.

165854

23.07.2008 07:32

Příběh o občanské neposlušnosti ve městě Ni’lin, který média ignorovala

RE: Je potřeba zabíjet úchylné vrahy

Mirda 24.?.?.?

>...věřím, že Mossad splní svúj úkol...bude to čistá práce
>škoda, dopřál bych mu zvlášť pomalou a bolestivou smrt.
-----------
Rýči, proč se nás neustále snažíš přesvědčit, že protokoly nejsou podvrh, ač se to vy (o-kterých-se-nesmí-mluvit) vehementně snažíte PSM jako podvrh prokázat? Sjednoťte se konečně...tohle se v komunitě nedělá. Jinak to daleko nedotáhnete.

165914

23.07.2008 08:17

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

Chystal jsem se Mustafovi podobně odpovědět a jak tak pokračuji ve čtení, udělal jsi to za mne. Válka v Iráku se nepředpokládaně protáhla na dobu (zatím) pěti let. Časově už překročila trvání druhé světové války. Armáda je vyčerpaná, dluh narostl do závratných výšek a vítězství v nedohlednu. Často se dnes v médiích objevuje otázka: "Co znamená vítězství"? Odpověď zní: "Sbalit kufry a vypadnout". Už i křivák a zrádce Ameriky John McCain tohle jako "vítězství" připouští. Musí si konečně uvědomit, že americký styl demokracie se neujal a už i irácká loutková vláda ztrácí trpělivost.

165915

23.07.2008 08:18

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

>A pak se ukaze, ze Americani svrhli hnusnyho diktatora...
-------
Hele, Mustafoviči! Jenom pro upřesnění. Saddam Hussain byl zavražděn jenom proto, aby nepromluvil.
G.Herbert Walker Bush (starší) podporoval a zneužil Saddama k irácko-iránské válce, k napadení Kuwaitu a k tomu ho také vybavili zbraněmi hromadného ničení. Bush starší své zločiny nedokončil, proto v tom pokračuje válečný zločinec Bush mladší. Saddam Hussain osobně navrhoval - v zájmu odvrácení války - odchod do exilu. Patřičné kroky byly již podniknuty. Odchod mu však nebyl umožněn. Potřebovali se ho demonstračně zbavit. Už si nepamatuji, kolik soudců při procesu zemřelo záhadnou smrtí, ale Saddam začal vypovídat a pustil si pusu na špacír. Tohle se nesmělo dostat na věřejnost...proto ten spěch s tou popravou.

165917

24.07.2008 07:03

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

>...popravu však podle důvěryhodných zdrojů provedl sám Hojatoleslam Muqtada al-Sadr...
--------
Tohle jsem nevěděl, ale těch, kteří by s nadšením nasadili Saddamovi oprátku, muselo být strašná spousta. Už i tady na Zvědavci se tehdá ozývaly hlasy některých z tábora soukmenovců a vykřikovali: "Dobře mu tak".
Barack Obama se byl zavděčit v Izraeli u zdi nářků a v muzeu Yad Vashem a začal se otáček jako korouhvička na báni. Ve své prez. kampani nasliboval voličům, že jenom co se usadí na trůně, začne stahovat americkou armádu (to, co většina Američanů chtějí slyšet). Na druhou stranu sionistům v Izraeli zase nasliboval, že zajistí vojenskou ochranu ropného potrubí z Mossulu do Haify, jinak by to Iráčané odpojili. Tohle by nám mohlo vysvětlit, kdo mu financoval prez.kampaň. Vypadá to, že zase tak brzy z Iráku nevypadnou a také by mohli Obamu nakonec nařknout i z antisemitismu.

165980

24.07.2008 07:24

Příběh o občanské neposlušnosti ve městě Ni’lin, který média ignorovala

RE: Je potřeba zabíjet úchylné vrahy

Mirda 24.?.?.?

Takže ty jim tím vlastně škodíš a jak tak mohu pozorovat v jiných diskuzích, děláš to skutečně houževnatě. Že tě to baví, Rýči? [oči v sloup]

165981

24.07.2008 06:49

Příběh o občanské neposlušnosti ve městě Ni’lin, který média ignorovala

RE: Pôda je na to, aby sa využívala

Mirda 24.?.?.?

Side, čemu ty vlastně věříš? Tvojí sionistické vládě a nebo vlastním očím?

165982

25.07.2008 04:05

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, prohlášení před volbami a realita po volbách může
>být diametrálně odlišná.
-----
Jsem si vědom, Méďo. Je to až zoufale trapné, co se v politice děje. Jak si nebezpečný a zákeřný vir dokáže připravit a posléze i zdolat organismus. Tohle tady už bylo ve dvacátých létech v Německu a to nehovořím o židech, jinak by to zavánělo antisemitismem. Historie se opakuje a nyní si vybrali další ekonomicky silný a prosperující stát (minulé číslo - bejvávalo).

>Dělá to každý kandidát na prezidenta USA, protože zkrátka bez >nich to nejde, mají významné postavení.
----
Nejen kandidáti, ale i kongres. Právě teď jsem zaslechl zprávu, že kongres už ani nehlasuje o nových ustanoveních/nařízeních. Jednoduše se to napíše a podepíše - žádné diskuze. Zločinci to jsou! Zájmy Američanů je nezajímají. V podstatě jim jde o kariéru a v některých případech i o život, což jsme už tady také měli v nedávné historii. Obama dělá, co musí, jinak ho agenti Mossadu sejmou.

166068

25.07.2008 07:08

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

René...Mustafa číst umí, ale jenom něco. Ten článek na BL sice vystihuje situaci, ale neuvádí pravé důvody, proč ta "vlna" (surge) byla úspěšná. Podívejme se na to z jiného zorného úhlu.
Proč v Iráku bojuje americká armáda? Kdo je tam potřebuje? Můžeme klidně pominout i ropu jako důvod, neboť to je až druhořadá záležitost. 9/11 byla operace pod falešnou vlajkou, zatáhnout Ameriku do války proti globálnímu terorismu, tzn. věčná válka a bez viditelného nepřítele. Za nepřítele byl označen "Islám" a země Středního východu za účelem získat vojenskou posici (vybudovat vojenské základny) v zemích, přilehlých k Rusku (ale zase pro zájmy někoho jiného). Proto také byli Rusové vyprovokováni v roce 1979 k válce v Afganistánu. Vláda Talibánu byla zpočátku loutková vláda Ameriky, ale zaměřili se více na principy islámského náboženství a otočili o 180 stupňů. Stali se "znepřátelenou" zemí - darebáckým státem. Stejně tak Irán. Šáh Reza Pahlavi (nevím jak se to správně píše) byl americká loutka a nynější režim vytvořil z Iránu opět nezbedný stát. To samé se děje v Pakistánu. Pervez Musharraf se také začal točit zády k Americe a brzy můžeme očekávat v Pakistánu americký vojenský zásah (zatím na to nemají sílu a počty).

Napadnout Irán je příliš velké sousto. Použili k tomu Saddama Hussaina v irácko-iránské válce, ale neúspěšně. Další vypracovaná strategie byla - obsadit Afganistán a Irák (sousední země) a potom teprve napadnout Irán. Je vidět, že i tohle není snadné sousto a Izrael už pomalu ztrácí trpělivost, proto se rozhodli na Irán zaútočit sami. Abych to uvedl do pravého obrazu, musím se zmínit o dávné historii, kdy rozpínající se Ruské impérium zničilo chazarskou říši a chazaři se nyní snaží zničit Rusko a to pomocí americké vojenské síly. Málem se jim to podařilo ekonomicky, kdy Boris Jelcin byla jejich nastrčená loutka. Putin a Medvěděv tohle už nepřipustí, proto ten boční obchvat.

Abych zodpověděl položené otázky v úvodu mého příspěvku, vraťme se zpátky k situaci v Iráku. Teď už víme, proč a v čím zájmu tam Američané bojují. Místní nepokoje nebyly náboženské šarvátky, mezi Sunni a Shiíty - neboli občanská válka - jak to bylo v médiích označeno. Někdo to tam neustále potřeboval rozdmíchávat. Válka nesmí přece hned tak skončit. Ty bombové útoky na tržištích byly až příliš sofistikované a byly zaměřeny na obě náboženské skupiny současně. Iráčtí farmáři a trhovci nejsou schopni odpálit bombu a zabít přitom ženy a děti i kdyby převážná většina z nich patřila do té druhé skupiny. Stejně tak i ty útoky na konvoje americké armády. Jejich přísně utajovaný pohyb vojska byl znám pouze izraelským vojenským poradcům a přesto byly napadeni a mnozí povražděni a to zase důsledným a sofistikovaným způsobem. Viz Juba sniper.

Arogantní chování americký...

Automaticky kráceno

166070

25.07.2008 07:01

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Arogantní chování amerických vojáků, kdy docházelo ke znásilňování iráckých děvčat a k následnému vyvraždění celé rodiny pro utajení tohoto zločinu a rovněž tak arogantní chování soukromé americké armády "Black Water", kdy vojáci stříleli do civilistů jenom tak ze sportu, jako do cvičného terče, samozřejmě muselo popudit místní partyzány, kteří proti okupantům bojovali. Tohle najednou ustalo a nebo se snížilo na minimum. Black Water je v současné době ve vyšetřování pro válečné zločiny a mám dojem, že už v Iráku nepůsobí. Byla to armáda vytvořena z kriminálníků různých národností, ale velmi dobře placena. Tohle by nám mohlo vysvětlit, proč ta vlna (surge) byla úspěšná a já bych to nazval zákon akce-reakce.
Jenom doufám, že si tohle přečte i Mustafa a trochu se nad tím zamyslí?

166071

26.07.2008 04:59

Darovanému koni na zuby nekoukej

Co je to štěstí?

Mirda 24.?.?.?

Každým rokem na Vánoce - v centru Tokya - zastaví na viaduktu prodloužená limuzína. Z vozu vystoupí neznámý milionář a shazuje dolů, mezi davy lidí pod mostem na pěší zóně, balíky peněz. Lidmi se to skutečně hemží, neboť jsou Vánoce a každý se snaží na poslední chvíli nakoupit svému nejdražšímu něco pro radost. Lidé si jaksi na tuhle událost zvykli, neboť se opakuje každým rokem a mnozí zajistě už čekají, kdy se onen bohatý člověk na mostě zase objeví. V období svátků má jistě mnoho lidí hlouběji do kapsy, tak radostně sbírají na ulici spadnuté peníze a jiní nedočkavě chytají poletující bankovky a vyskakují přitom, jenom ji co nejdříve zachytit, jako by to byla právě ta poslední. Ulice se rázem mění v tancující a jásavě poskakující davy lidí a přitom si nikdo ani nepomyslí, proč to ten člověk dělá? Najdou se i takoví, kteří si nechápavě ťukají prstem do čela, jako by naznačovali, že ten pán - nahoře na mostě - se zcela určitě musel zbláznit.

Co je to štěstí? Štěstí neroste na stromech a nenajdeme ho ani v peněžence. Štěstí je dávat a rozdávat radost. Potěšit slovem a pomáhat druhému v nouzi. Pohladit a obejmout. Tohle nás činí šťastnými. Stejně tak se cítí i ten milionář v Japonsku, který rozhazuje mezi lidi každým rokem balíky peněz. Člověk si pokaždé musí uvědomit, že:
"Nezáleží na tom, kolik kdo má peněz...záleží především na tom, jak k nim přišel" a také s ním podle toho jednejte. Někdo si zaslouží úctu a jiný zase opovržení.

Moje zlaté stříbrné hodinky. [mrknutí jedním okem]
Pane Stwora...jak jsem už napsal - štěstí je rozdávat radost a ta paní určitě znala hodnotu dárku a měla jistě důvod vám ty hodinky věnovat. Nepovažoval bych to ani za urážku, když jí sdělíte okolnosti zjištění jejich ceny (u hodináře na opravu). Poslat písemné poděkování a je-li to možné, pozvat ji do restaurace na vyjímečnou večeři. Do takové restaurace, kam vás v kraťasech nepustí. A ještě něco...děkuji za pěkný článek k zamyšlení a inspiraci. [mrknutí jedním okem]

166120

26.07.2008 05:39

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

>To je odhalí v celé nádheře, dřív nebo později se začnou rvát >mezi sebou, vzájemně se podrážet a obětovávat, jen aby za >každou cenou zachovali nezachovatelné. To pak bude divadlo.
--------
Méďo, už to začíná. Šéfka kongresu, Nancy Pelosi, jako vosková figurína s věčně do široka nastaveným úsměvem, dnes na tiskovce oznámila, že kongres už má stovky stížností a soudních žalob
na pana prezidenta. Je načase Bushe odvolat. Člověk se až musí usmát. Teď s tím koza příjde, když se Bush už chystá do důchodu. Nastane výměna loutek a divadlo pokračuje dál...stejný děj, stejní diváci, ale jiné obsazení a balerína Nancy Pelosi si už připravuje nový scénář, jenom aby se udržela na jevišti. Kongres je v pořádku, to dělá Bush a přitom houževnatě pěstuje řitní alpinismus při každém setkání se Šimonem Perezem, Ehudem Barakem, Ehudem Olmertem, Tzipi Livni a dalšími představiteli sionistické vlády Izraele a nikdy nezapomene na přátelské obejmutí, polibek a ten její věčný široký úsměv.

>I u nás to pomalu začalo...
---------
Je toho tolik na sledování, že člověk absolutně nestíhá a jsem rád, že si takhle navzájem předáváme informace. [mrknutí jedním okem]
Internet na věčné časy...zpátky ani krok! - naše heslo zvědavců.

166122

26.07.2008 06:25

Čunek vrací úder

RE: opět problém pseudonymu autora Krále

Mirda 24.?.?.?

Historickou identitu?...která se táhne až do dnešního dne.
V.Havel si zachoval stejnou identitu. Obě rodiny kolaborovali s německými fašisty a oba zločinci nyní kolaborují s fašisty americkými (strategie neokanců). Holt...- historie se opakuje.

166125

26.07.2008 13:12

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

Vážený Mustafo. Mohu Vás ujistit, že paranoií netrpím. Nazvěme to sdílením informací. Pokud to na Vás takhle působí, s tím se už budete muset vypořádat sám. Zůstaňte si u vašeho mainstreamu, ale buďte opatrný. Už jste někdy slyšel výraz:
"Vlk v beránčím rouše"? [velký smích]

166136

26.07.2008 15:37

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Cestou k mieru je zmena režimu

Mirda 24.?.?.?

Cestou k mieru je zmena režimu...Tohle už několikrát prohlásil charismatický iránský prezident Mahmud Ahmadinejad.
Oznámil světu, že když se rozpustí sionistická vláda Izraele, svět se konečně dočká trvalého míru. Když tak o tom přemýšlím, něco na tom je a M.Ahmadinejad má pravdu.

Spojené státy utrácí každoročně 400 milionů dolarů na akce CIA uvnitř Iránu. Hledají podvaratné etnické skupiny, které by se nechali ovlivnit (čti-podplatit) a zorganizovaly převrat zevnitř. Už si dokonce i oficielně otevřeli "Úřad pro diplomatické styky".
Side, mohl bys mně prosímtě vysvětlit toto sdělení?:

>Ešte idealistickejší scenár by bol počkať do prezidentských >volieb 2009. Každému je hádam jasné, že ten primitív >Ahmadinedjaj už nevyhrá.
----
Že jsi to trochu v návalu zlosti popletl? Ten promitiv sedí v Bílém domě a nejmenuje se Ahmadinejad. Odsloužil si dvě volební období a v lednu 2009 předává klíče od Bílého domu další připravené loutce. Mezitím stačil zničit americkou ekonomiku. Celostátní dluh se vyhoupl na 9 trilionů dolarů, podpořil masové přestěhování velkých firem do zámoří, čímž postupně zničil střední pracující třídu a tahle katastrofa neustále pokračuje. Umožnil bankám nabízet "subprime" úvěry při nákupu domů a po zvednutí úroků, stovky tisíc lidí přišlo o střechu nad hlavou.
Trvale a úmyslně ignoruje požadavky a nutnost ochrany jižních hranic s Mexikem. Drasticky snížil vládní dotace pro FDA - Food and Drug Administration (úřad inspekce potravin a furmaceutických výrobků) na takovou úroveň, že úřad musel propustit své zaměstnance. Výsledek se projevil právě v této době, kdy (odhad) - 40 tisíc lidí ve 35 státech USA onemocnělo bakterií "salmonela" ze zeleniny dovážené z Mexika. A to ještě přitom stačil napadnout Afganistán a Irák na základě vylhaných důvodů.

Ale to ty, Side, jistě víš? Vraťme se tedy do Iránu a k tématu článku...respektivě na Střední východ.
Jistě už není žádným tajemstvím, že Izrael vlastní cca 400 jaderných hlavic k okamžitému použití a neustále tluče do válečných bubnů. Jenom skutečný ignorant by v takové situaci seděl s rukama v klíně a přitom bylo inspekcí komise Atomového průzkumu při OSN prokázáno, že Irán jaderné zbraně nevlastní a ani nevyvíjí. Jaderný program Iránu je pouze pro mírové účely. A nejen to...Na jaderném programu Iránu dokonce spolupracuje i úřad pro Energetický rozvoj Spojených států. Mně osobně to připadá, jako bys měl hřebík v botě a neustále si dáváš na nohu nové náplasti, místo abys ten hřebík vytáhl. Zaměřme se tedy na jádro problému a neukazujme neustále prstem na zemi, která už
přes dvěstě let nikoho nenapadla.

166138

26.07.2008 22:04

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Cestou k mieru je zmena režimu

Mirda 24.?.?.?

Jendo, taky čekám. Tohle je typická Sidova reakce. Prostě nereaguje! Šel do sebezapření a za pár dní uvidíme Sidův příspěvek v diskuzi zase pod jiným článkem - stejná myšlenka, jenom trochu přehodí věty.

166153

26.07.2008 23:55

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

Jsme na pokraji třetí světové války...

Mirda 24.?.?.?

Útok na Irán by nepochybně rozpoutal třetí světovou válku. Proč se jenom lidstvo nepoučí z historie? Váleční štváči opět křičí: "Válku...válku! My chceme válku!...Krev! Ať teče krev"! Stejní lidé, stejná země, stejní spojenci...ale nyní už existují mnohem "modernější" technologie a to - technologie jaderných zbraní. Myslím si, že je načase zničit navždy jaderné zbraně, dokud jaderné zbraně nezničí nás všechny a nezamoří radioaktivitou celou naši planetu na desítky tisíce roků. Zdevastovaná planeta Zem se nadále bude pohybovat nekonečným vesmírem...kroužit okolo Slunce, avšak bez známek života. Tohle chceme? Tohle je ta naše vidina budoucnosti?

Amerika byla zatažena do první i druhé světové války pro zájmy někoho jiného. Amerika bojuje v Afganistánu a v Iráku...a zase - pro zájmy někoho jiného. Copak jsme jako lidstvo tak pitomí, nebo hluší a slepí, že neřekneme: "Tak dost! To by snad stačilo"! Teď se tady na planetě bude žít podle naších představ! Tak aby to vyhovovalo nám všem a nejenom hrstce těch několika samozvaných rádoby vládců planety. Bez rozdílu náboženství. Všichni pospolu a v míru. Ve věčném přátelství muslimů, křesťanů, židů, budhistů a jiných náboženských skupin. V trvalé shodě černých, bílých, červených, žlutých, zelených, hnědých a modrých (doufám, že jsem někoho nevynechal a neurazil?).

Nejsem prorok, ale jsem přesvědčen a také to lze již pozorovat, že všechno to, co se kolem nás děje je uměle vytvořeno. Vyprovokováno. Nic se neděje náhodou. I všechno v nedávné historii byly experimenty k ovládnutí společnosti a vyvolání strachu k poslušnosti a oddané spolupráci s vytvořeným establišmentem. V současné době jsme svědky vyprovokované náboženské války. Války mezi judaismem a islámem. Obě náboženství se záměrně rozšťouchávají k vytvoření trvalých nesvárů. K vytvoření vzájemných nepřátel a k vytvoření plánovaného chaosu. Záleží jenom na nás to změnit a podat si ruce!

To byla jenom taková moje malá úvaha k zamyšlení. Pro anglofony
něco z historie. Proslov Charlese Lindbergha k američanům s varováním o přípravě a plánech Rooseveltovy administrativy na druhou světovou válku.

166156

Zmýlil jsem se. Sid se ozval, ale stejně to bylo jenom plácání mucholapkou do bláta. Barack Obama se modlí aby ho Mossad neodkrouhnul. On dobře ví, jak dopadl J.F.Kennedy a deset dalších, kteří vyšetřovali jeho vraždu. Jak skončil Robert Kennedy. Jak dopadla adeptka na předsedkyni vlády ve Švédku (jméno jsem zapomněl), která se otevřeně postavila proti Izraeli.
Obama je vzdělaný právník a je si vědom, do čeho leze. Musí však být opatrný.

166158

>Žádný znalec, ale pokud vím...
-----
Klobouk dolů, paní Ajo. Tak tohle jsem nevěděl, že se tam u zdi nářků strkají do škvíry motlidby. Jiná země, jiný mrav...jiné zvyky pro jiný dav!

166160

28.07.2008 01:24

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Jsme na pokraji třetí světové války...

Mirda 24.?.?.?

>Nevím jestli bude mirda na tvé řádky reagovat...
-------
Není třeba. Udělal jsi to za mne, Jendo. Souhlasím s každym slovem a lépe bych to ani nenapsal. Obvzláště tohle:

Bohužel je jejich zájem velmi potlačen a překryt závojem dezinformací, negativní a pokryteckou propagandou tj. brainwashingem podporovanou skupinami mocných u vesel a nakonec strachem z pravdy, která by z nich v jejich očích při jejím přijetí mohla udělat vnitřně hlupáky. Žádný člověk není rád v roli hlupáka, a proto bude raději pokrytectví a lež hájit, než by sám sobě nebo ostatním přiznal do očí bijící opak a udělá tak, až už nebude možno couvnout. Vše je to o nezvládnutém egu, ale to je na jinou diskuzi....

Tato slova naprosto přesně vystihují danou situaci. Blahopřeji! Pod to se mohu i podepsat (pokud dovolíš?). [mrknutí jedním okem]

166207

28.07.2008 03:27

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Jsme na pokraji třetí světové války...

Mirda 24.?.?.?

Těší mne, že Vás tady opět vidím, příteli a díky za slova uznání.
Na Čížka si pamatuji. Na něco takového se hned tak nezapomíná, ale také si pamatuji na Vaše výstižné "na tělo" odvetné reakce. Chápu, že diskuze s jízlivými a pomatenými provokatéry časem unaví.

>Vzpominate na jeden ze slavnych vyroku zakladatele bankovniho domu Rothschildu? "Nejlepsi doba na delani penez je kdyz v ulicich tece krev!"
-----
Ano, vím to. Nechtěl jsem svůj příspěvek příliš rozvádět, ale právě tento výrok mne inspiroval k napsání: "Krev!...Ať teče krev!" Válku...válku! Chceme vidět válku!"

Jedna stará paní z rodu Rothschildů na smrtelné posteli apaticky a roztrpčeně oznámila přísedící přítelkyni: "Kdyby moji synové nechtěli války, tak žádné války nebudou". Počínaje války Severu proti Jihu, francouzské revoluce, Velké Říjnové Revoluce, první i druhé světové války a teď i možná té třetí, kdy se jazýček na váhách rozhodování zatím ještě neustálil. Snažím se omezit poukazování na jméno Rothschild, neboť už to někteří ve zdejší diskuzi začínají nazývat paranoií. Teď nevím, zdali moji nebo tu jejich?

Sid je kapitola sama pro sebe. Jak mohu pozorovat v diskuzích, tak se mi Sid jeví jako odchovanec Talmudu. Tito lidé si však vůbec neuvědomují, že jsou zneužiti. Nahánějí vodu na mlýn Rothschildovým zákeřným plánům a navíc jsou na sebe ještě hrdí.
Škodit druhým jim činí potěšení. Kdyby se jenom začetli trochu do historie, tak si uvědomí to nebezpečí, které na ně čeká. Až potom snad Sidovi spadne hřebínek? Nakonec i o tom jsem se zmínil, že jsou židé záměrně rozeštváváni proti muslimům a vice versa. A nejen proti muslimům, ale proti všem a přitom nám historie dává tolik svědectví a popisuje tolik zločinných událostí, kdy samotní židé byli nakonec zneužiti židy, kteří ani židi nejsou a jenom se za židy vydávají. Jak vidím, tak jsem se do toho natolik zamotal, že to začíná zavánět antisemitismem.
Také přeji hezký den a zase naviděnou tady v diskuzích. Čížek už odletěl.
Mirda - [mrknutí jedním okem]

166210

28.07.2008 03:57

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Jsme na pokraji třetí světové války...

Mirda 24.?.?.?

Zapomněl jsem reagovat na tohle:

>99% obyvatel...
----------------
jansmith se už k tomu vyjádřil a osobně mám stejné zkušenosti.
Není to až tak tragické. Stačí sledovat dikuze pod články alternativních internetových médií a lidi si uvědomují, která bije. Snad s rozdílem v disuzích na JerusalemPost. [velký smích]

166211

Dane, díky za uznání ve tvém předchozím příspěvku. Já bych to až tak beznadějně neviděl. Máme tady internet a neustálý příliv informací (zatím). Napsal jsi, že se války nevyhneme. Docela mi to připadá, že zákony přírody (akce-reakce) neúprosně pracují. Před dvaceti lety bych se obával něco podobného vyslovit a ani bych to vyslovit nedokázal, ale teď to s radostí napíšu: Máme tady Rusko. Jiné Rusko - druhou supervelmoc jako protiklad. Tehdy jsem ani netušil o čem byla ta studená válka a většina z nás, včetně mne, viděla Sovětský svaz jako agresora. Ale nakonec i to bylo trochu jinak. Tímto však nechci obhajovat komunistický režim v Rusku a nebo v bývalém Československu. Teď bych si dokonce přál, aby ta válka byla opět studená, než ta skutečná, když už nemá lidstvo dostatek rozumu k celosvětovému odzbrojení.

Píšeš o dvakrát podvedených volbách. Přečti si tohle:
Rigged Elections
A také tohle:
The Global Elite Abandon The Neo-cons

Je tam více zajímavého čtení, ale bohužel všechno v angličtině.

P.S. Hodnotím si tvojí účast ve zdejší diskuzi. Je vidět, že ani tobě není lhostejné to bezpráví, které se ve světě kolem nás děje. [mrknutí jedním okem]

166214

28.07.2008 05:13

Případ Omara Khadra

RE: Mučen?

Mirda 24.?.?.?

>A vsechno je to muceni...My jsme civilizovanejsi my mrzacime dusi. Vlastne nedelame nic spatneho, protoze neco jak spirit pry neexistuje. Aspon pro ateisty, ja osobne mam jiny nazor.
-------
To, co dělají s Omarem Khadrem, je přesný návod jak vyrábět teroristy. Jako partizán bojoval proti okupantům. Jako patnáctiletý bojovník je skutečný hrdina a kdo z nás by tohle dokázal? Ani není prokázáno, že to byl on, kdo hodil ten granát, přestože se tvrdí, že byl jediný naživu a nikdo jiný to nemohl udělat. Tohle není důkaz. Netvrdím, že se z Omara stane terorista, ale takové mučení a v jeho věku? Ten kluk je poznamenán na celý život. Zatrpkne a v podvědomí si udrží nenávist a tím je snadno zneužitelný. Kdo bude potřebovat teroristy, bude mít výběr. Vyštřovatelé na Guantanamo Bay mu je už připravili.

René, vhodil jsi nás ateisty do jednoho pytle. I já jsem ateista. Přesto nenávidím násilí, bezpráví, mučení, války...Nesnesu pohled na utrpení jiných a pokaždé se snažím pomoci, je-li to v mých silách a schopnostech. Takže bacha na ateisty. Můžeme se navzájem potřebovat. [velký smích]

166216

28.07.2008 05:16

Případ Omara Khadra

RE: Vsechny

Mirda 24.?.?.?

Ajo, sleduji tento případ již nějakou dobu. Harper je pejsek, sedící Bushovi na klíně. Ten neudělá nic, co by se páníčkovi nelíbilo. Natož vyžádat Omara, jako občana Kanady a přenechat vyšetřování pro zdejší justici. Věznice na Guantanamo Bay a jinde v Evropě jsou zřízeny právě z důvodů, obejít Ženevské konvence. Takhle se váleční zločinci vyhnou případné obžalobě za válečné zločiny ve smyslu - To nebylo na naší půdě, to bylo někde jinde. Harper mimochodem poslední dobou značně přicmrduje židům v kanadské B'nai B'rith, což je jedna ze třinácti zednářských lóží. Je vidět, že si Harpera už natolik ochočili, že si z vděčnosti zajistě nechal udělat polštářky do ložnice s velikou modrou Davidovou hvězdou, ať se mu lépe usíná. Harper se už dlouho neřídí svým svědomím, protože žádné nemá.

166218

>Podvedene volby - myslite si ze kdyby vyhral ten druhy , tak se
>neco zmneni?
-------------
Petře, takhle to funguje už celé minulé století. Jenom J.F.Kennedy se jim postavil a to ho stálo život. Přečti si v tom prvním odkazu prohlášení od George Carlin (asi v polovině stránky). Propaganda Rudého práva nám vymívala mozky a teď to dělají téměř všichni. FoxNews TV je propaganda Bílého domu a jedou přesně podle jejich příkazů. Bill O'Reilley je zrádce Američanů, ale zase za to má dobře zaplaceno. Peníze otáčí světem a o tom to všechno je.

166219

Takový potenciální kandidát je jako med na mravence. Bulhaři si Obamu už obklopili a nespustí z něho oči. A přitom to není sexuální orientace. Proč si je však tahá na výlet do Izraele, to nevím? Tam jich najde spoustu!

166381

Méďo, já bych to tak složitě neporovnával. Žádné nástroje...Jedna jediná kniha a to - Talmud. To je jeho motivace a návod jak nasrat celý svět. Je to Sidovo poslání na téhle zemi a je vidět, že si svůj úkol skutečně plní. Mission Accomplished!

166383

30.07.2008 08:25

Případ Omara Khadra

RE: Mučen?

Mirda 24.?.?.?

>Rene vy ste sa uplne zblaznili?
>naco tak zlozity text na takeho primitiva?
-----
Pan google...já to vidím jako pud sebezáchovy. Ten pán "promitiv"
jistě zná příběhy z historie, kdy Lazar Kaganovič při ukrajinské vzpouře nechal postřílet prvně veškerou inteligenci. Stejně tak v Katyňském lese a jinde. Ten pán si myslí, že už to začalo, tak jenom předstírá.

166384

30.07.2008 08:10

Případ Omara Khadra

RE: Vsechny

Mirda 24.?.?.?

>No jo, Mirdo, to je se mnou tezky, ja porad doufam, ze se najde
>"jeden spravedlivej".
----------------------
Kanada už není ta "pohádková země" jako kdysi, když jsme tady našli nový domov! Tehdy se ještě vláda snažila něco dělat pro "své" občany. Proč Harper nechal 7 let Omara Khadra, občana Kanady, ve vězení na Guntanamo Bay? Proč Harper dělá to, co dělá?
Proč usiluje o zavedení Severoamerické Unie? Tohle by námm mohlo mnohé napovědět.
Stephen Harper si hraje na dospělého a rozhodl se vzdát hold pokrevnímu
bratrstvu vyznavačů ďábla.
Vzděláním sice právník, ale povaha a ksicht fackovacího panáka.

166385

>Mission Accomplished pro sida?
-------
Myslel jsem tím, že se Sid snaží nasírat lidi a to - jak je vidět - se mu skutečně daří. Zasloužil by si vyznamenání "Dotěrné pijavice". [velký smích]

166440

>Jistě,ale pan O. rozhodně není zdaleka jediným jejich želízkem v ohni.
-------
To je ta jejich kolektivní strategie. "Ztvárnit člověka k obrazu svému". Obama údajně patří do zednářského spolku a tím se zavázal plnit zadané úkoly. Pokud vybočí, tak Michelle příjde o manžela a jeho dvě děti o tátu. Husička Hillary jim už zobe z ruky - coby první dáma - už za prezidentství jejího manžela. Tam by to bylo snadnější.
Právě jsem sledoval na TV zprávách, kolik států odmítá elektronické volební zařízení, kde není záruka pravosti volby a které znesnadňuje přepočítat hlasy. Jen tak pro zajímavost. Státy, které toto zařízení prosazují, jsou zastoupeny senátorem (senátorkou) židovského původu. Toto je ta jejich kolektivní strategie. [oči v sloup]

166443

Dane, co si u tebe cením je to, že se neschováváš ve stádě zastrašených ovcí. Máš otevřené oči a máš přehled. Víš co se kolem děje. To už je první krůček k úspěchu. Jistě víš, že stále ještě existují lidé (ač je to neuvěřitelné), kteří si myslí, že Bush je ten nejlepší prezident. A nezapomeň - naděje umírá naposled. Nevzdávej to! Mirda [mrknutí jedním okem]

166444

31.07.2008 07:55

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE: Tak. A je to.

Mirda 24.?.?.?

Ano, máte pravdu. A kdyby jenom tušil, že to je podvrh, tak by se jimi neřídil. [chechtot] [chechtot]

166447

01.08.2008 05:53

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

Izrael tluče do válečných bubnů....

Mirda 24.?.?.?

V úterý tento týden izraelský ministr obrany, Ehud Barak, sdělil
svému americkému protějšku Robertu Gatesovi, že vojenské řešení v záležitosti Iránu je nevyhnutelné. Ehud Barak tento návrh (výhružku) rovněž oznámil při jiných příležitostech a setkáních s ministryní zahraničí Condoleezza Rice a vice-prez.Dickovi Cheney-mu.

"Izrael se rozhodl k radikálnímu řešení", sdělil Barak po setkání s Robertem Gatesem tiskovým reportérům ve Washingtonu a dodal: "Co řekneme my, to myslíme vážně".
Ehud Barak nezapomněl dodat, že strategie útoku na Irán se musí
udržet v nejvyšší pohotovosti a poukazoval na stále stejnou a ohranou písničku: "Musíme zabránit Iránu ve výzkumu jaderných zbraní", přestože NIE - National Intelligence Estimate v prosinci minulého roku došel k závěru, že Irán žádné jaderné zbraně nevyvíjí.

"Když Amerika nenapadne Irán, uděláme to my", tluče do válčných bubnů neúnavně a již delší dobu Ehud Barak. Na nečekanou, kvapnou a mimořádně důležitou návštěvu přiletěla v červenci do Izraele delegace nejvyšších představitelů americké armády, vedená námořním admirálem Michaelem G. Mullenem. Při jednání kategoricky upozornili představitele IDF a ministra obrany Ehuda Baraka, aby myšlenky útoku na Irán vypustili z hlavy. Amerika se k Izraeli nepřipojí. "Nemůžeme si dovolit otevřít třetí frontu na Středním východě. Povede to jenom k jeho destabilici", zdůraznil admirál Mullen a rovněž důrazně a s varovným tónem upozornil izraelskou tajnou službu Mossad, že podobný trik, jaký byl proveden v roce 1967, při útoku na americkou vojenskou loď USS Liberty, jim už tentokrát neprojde.

Admirál Mullen použil slova: "Napadení Iránu povede k destabilizaci na Středním východě". Jsem přesvědčen, že admirál si je velice dobře vědom napjaté situace, kdy útok na Irán vyprovokuje třetí světovou válku. Armáda Ruska, případně i Číny, je totiž již v plné pohotovosti a připravena přispěchat na pomoc svému spojenci. Tohle však Izrael kategoricky ignoruje a nepřestává tlouci do válečných bubnů.
Zdroj

166534

Německo vyplácí odškodnění i židům, kteří přežili holocaust tím, že v Evropě během druhé světové války vůbec nebyli a nebo se ještě před válkou vystěhovali do jiných zemí. Byla to převážně Velká Británie, jižní část neokupované Francie a Spojené státy.
Stačí jenom přijít s nastavenou rukou a na všechny se dostane! Německo se tímto ekonomicky vyčerpalo a hledá kšefty, kde se dá. Jenomže Izrael nepřestává tlouci do válečných bubnů a obchodování s nezbednými státy se nepovoluje, přestože je z mnoha zdrojů prokázáno, že Irán žádné
jaderné zbraně nemá a ani je nevyrábí!

Děkan Wiesenthalova centra, rabín Abraham Cooper-stein, začíná nevědomky škrtit dojnou krávu a Angela Merkelová se ho snaží ukonejšit slovy: "O bezpečnosti Izraele není třeba diskutovat", ale kšeft je kšeft.

166535

01.08.2008 07:42

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

Sarkozyho sarkastický humor...

Mirda 24.?.?.?

Při čtení článku jsem si myslel, že by to mělo patřit do kategorie humoru. Sarkozyho sarkastického humoru.
Naprostý souhlas s výstižným doplněním editora. Zakomlexovaný skřítek se snaží získat důvěru. Nalákat nic netušící kořist na dosah biče zvaného "demokracie".

166536

01.08.2008 07:59

Jste připraveni přijmout fakta o Izraeli?

RE: Ale no tak, soudruhu...

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, právě naopak. Ten přispěvek anonymní dvaasedmdesátky má obrovskou hodnotu. Alespoň si ostatní čtenáří uvědomí, odkud vane vítr. Že vítr vane od hory Sion se silným nádechem talmudistického učení. Jen ať si to tady nadále trousí, to, v čem je vidět plno nenávisti ke všem, kdož nepatří do klubu vyvolených. A potom prý protokoly sionských mudrců byly podvrh?

166537

01.08.2008 07:52

Jste připraveni přijmout fakta o Izraeli?

RE: Som pripravený

Mirda 24.?.?.?

To se povedlo. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Kolektivní síla, kolektivní zájmy, kolektivní porážka. Ne nadarmo se říká, že obrázek má hodnotu tisíce slov! [velký smích]

166538

01.08.2008 08:36

Jste připraveni přijmout fakta o Izraeli?

RE: Som pripravený

Mirda 24.?.?.?

Sid a jeho společník z ústředí (72) dostali za úkol vyrábět na Zvědavci anitisemitismus.
"Když není dostatek antisemitismu, musíme si ho za každou cenu vyrobit!"

166539

02.08.2008 03:48

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: Viagra dělá divy....

Mirda 24.?.?.?

>a viete, ze ten krpatec je tiez zidom?
------
To by se snad ještě dalo i vyléčit, ale on ten krpatec je navíc i vyznavačem satanismu, agentem Mossadu a Sayanimem:

Vložený obrázek

Dále mne napadlo, že důvodem jeho "otočky" může být i něco docela jiného. Možná za tím vězí Carla Bruni? A nebo i jiná baba?
Pánové...nepodceňujme skrytou sílu něžného pohlaví. Ta mnohdy dokáže udělat divy! Jinými slovy: Sarkozy dostal druhou mízu, rázem zapomněl na protokoly a z krpatce se stal mílius a lidumil.
Tak nezbývá než dodat: "S viagrou k lepším zítřkům!"

166590

02.08.2008 07:13

O lepivých melodiích

Lepivé melodie...

Mirda 24.?.?.?

Obě písničky mi zahrály stejnou melodii a to tuhle:
Error 403: Forbidden
You don't have permissions to access this page. This usually means one of the following:
this file and directory permissions make them unavailable from the Internet.
.htaccess contains instructions that prevent public access to this file or directory.
Please check file and directory permissions and .htaccess configuration if you are able to do this. Otherwise, request your webmaster to grant you access.
------------------------------------
Holt...asi jsem ještě příliš mladý a lepivým melodiím bych neporozuměl. Přístup není povolen!
Jinak se mi vždy líbila a stále ještě líbí Hana Zagorová.
Tu omladinu dnešní doby neznám, což je škoda. Rád si poslechnu jejich tvorbu, přestože mi jména nic neříkají.

166595

02.08.2008 18:22

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: Viagra dělá divy....

Mirda 24.?.?.?

>a este jednu skusenost som v svojom zivote urobil, ked je politik zid, tak si davaj pozor.
--------------------------------
Pan google...směle bych to přirovnal ke světu mikrobiologie. Tito naprogramovaní škůdci organismu (paraziti, viry, zákeřné bakterie, rakovina a další), když se vytvoří v těle podmínky, tak se infekce rozroste nepozorovaně do stádia bodu of no-return. Imunitní systém v těle selhal a organismus umírá!
Proto se nám skutečná historie zatajuje! Svět se nedokáže poučit a choroby minulosti se opakují, jinými slovy - historie se opakuje.

Bibličtí Izraelité byla naprosto jiná odrůda - skuteční semité. Židi a Arabové žili pospolu a ve vzájemné shodě a až teprve chazaři nalezli zalíbení v Talmudu a návod k ovládnutí společnosti a potažmo celého světa. Zákon a pořádek funkční společnosti se postupně nahrazuje zákony džungle a semitští židé jim v tom nevědomky, ale s nadšením pomáhají.

Také mne momentálně nenapadá jméno osvíceného židovského politika. Snad jedině Stalin po "probuzení". Stalin, sám židovského původu, dal Klemovi příkaz k provedení čistky ve vládě a tímto zajistil (pro výstrahu ostatním) vyloučení židovského vlivu v ekonomické a politické sféře života v období komunismu v Sovětském svazu a v bývalém Československu. Trochu drastickou metodou, ale podařilo se to! Bohužel...tohle věděli jenom židé (proto dali pokoj) a také pouze někteří z nejvyšších představitelů vládních kruhů. Naopak - nám ostatním vymývali ve školách mozky s úspěchy komunismu a s marxismem-leninismem, místo toho, aby nás varovali před skutečným nebezpečím! [velký smích]

166645

03.08.2008 23:30

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: skřítek...

Mirda 24.?.?.?

To jste napsal velice trefně a důvtipně. [chechtot] [chechtot]
Zvláště pak ten závěr "VELIKÁN" a současně i skřítek:

Vložený obrázek

166769

03.08.2008 23:43

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: Viagra dělá divy....

Mirda 24.?.?.?

>Nejen to ale bakterie a viry se casem posiluji. Nektere moderni nemoci jsou nelecitelne a protilatky na ne vubec nemaji vliv!
-----
Tak to je vodníku a přitom nás lékař (čti-média) neustále ujišťuje, že je všechno v pořádku - buďte bez obav!

166773

04.08.2008 04:19

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: nejmenovaní ...

Mirda 24.?.?.?

Pan google...zajímavá úvaha na prop.sk. Četl jsem něco podobného v angličtině ve studii Ericha Gliebe (klikni na obrázek), kde byl ten defektivní gen označen jako Tai-Sachs disease. Skupinová paranoia. Podle této úvahy si židé podvědomě uvědomují, že škodí lidem ostatních národů a jak se už mnohokrát v historii opakovalo: "pohár se jednou naplní a poslední kapka způsobí, že voda přeteče". Přitom tohle je přirozenost té jejich povahy. To nejde změnit. Snad jedině asimilací do společnosti a s genetickým promícháním. A jak je libo: svobodný výběr náboženství. Nikoliv - matka židovka, děti jsou automaticky žiďátka. Zebra se drží zebry a nikdy jinak. Zebra se o koně neotře, což se děje a násilně prosazuje. Jejich zachování "čisté rasy" je skupinová strategie přežití a sňatek s jiným (s jinou), znamená vyloučení z klubu vyvolených, přičemž si v podstatě sami škodí znásobením následků uvedeného genu. Další příčina jejich vypěstovaného komplexu méněcennosti a následného tvrdošíjného boje se prosadit za každou cenu, bych viděl v talmudistické výuce. Dítko vyrůstající na principech talmudu - již od samotného počátku vývoje - se připravuje na roli bohem vyvoleného jedince. Dovedu si představit ten psychický šok, když se později zařadí do společnosti a zjistí, že všichni jsou si rovni. Žádná vyvolenost neexistuje. Proto ten boj o prosazení na úkor ostatních i za cenu podrazů a mnohdy i zločinu.


Vložený obrázek


Na zmínku, že Lenin je poloviční žid (memzer), jsem narazil již několikrát. Nesmíme nikdy zapomenout, že někteří z největších zločinců moderní historie
byli židé
a tento holocaust bílé rasy se už nikdy nesmí opakovat!

166784

04.08.2008 06:24

Otevřít si iDnes je jako ponořit se do řeky krve a násilí

RE: A co zvědavec?

Mirda 24.?.?.?

custore, vy mícháte banány s burskými oříšky. Na Zvědavci se dočtete to, co vám média propagandy zamlčí. Jistě, nejsou to radostné zprávy, ale je to postupné doplňování kamínků do mozaiky skutečného obrazu a snad i varování před budoucí realitou života. Člověk si takhle vytvoří určitou představu a snad se i vyzbrojí - třebaže jenom psychicky - na následné a očekávané události. Kdo nezná skutečnou historii, je odkázán si ji zopakovat.

Vláda nevládne pro lid, ale vládne lidu pro svůj vlastní prospěch a na úkor lidí samotných. Vlády se staly parazitem společnosti a média jsou v rukou právě těch, kteří chtějí společnost snadno a úspěšně ovládat. Proto záměrně odvádí pozornost. Chaos informací. Jednak člověka znecitlivět, zastrašit a následně uklidnit a potom pobavit, ale především zaměstnat mozek, aby už nezůstala energie na zbytečné dotazy a snad i přemýšlení. Tohle si už občan nesmí dovolit!

166794

04.08.2008 19:10

Zemřel Alexandr Solženicyn

Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

Literární skvosty Alexandra Solženicyna byly a stále ještě jsou trnem v oku těch, které tak mistrně zobrazil ve svém díle. Zrůdy v lidské podobě. Zrůdy horší, než divoká zvěř. Zvíře si vyhlédne svou oběť...zabije ji a sežere. Tak to v přírodě chodí a na tom nelze nic změnit. Ale zabíjet pro radost a pro vlastní potěšení? Zabíjet jako důkaz své moci? Zničit konkurenci a zničit a pošlapat lidskou duši?

Dest let! Deset let! Deset let! Zněly minimální tresty nejvyššího komitétu Sovětu za Stalinova Ruska. Deset let v gulagu! Jediné provinění bylo: "Nepřítel lidu" a nebo také: "Nepřítel státu". Stejný rozsudek uslyšel Alexandr Solženicyn, jenom proto, že se nebál říci pravdu a nenáviděl lež. Malá exkurze do gulagu, kde strávil spisovatel osm let svého života. Osm let utrpení.

Čest jeho památce! [pláč]

166849

05.08.2008 02:23

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

>Tie dopisy sme nevideli, nepoznáme ich obsah.
----------
Ať napsal cokoliv, za vyslovenou myšlenku by se nemělo zavírat
Jenom promitiv, psychopat a mafie likvidují opozici násilím a vraždou, místo dialogem a diplomacií. Proto také nesouhlasím s uvězněním Ernesta Zundela, ať řekl a nebo napsal cokoliv! Doba pokročila...žijeme v jedenadvacátém století, proč tedy znovu zavádět inkvizici!

Dopisy jsem nečetl, ale četl jsem pojednání na obalu knihy Gulag Archipelago, kde bylo uvedeno, že byl odsouzen jenom proto, že byl potenciálně nebezpečný vládě. Nebezpečný tím, že byl intelektuál a spisovatel. Za agitování k vytvoření opozice a nebo za projevy antisemitismu, byla kulka. Šéf NKVD Genrikh Jagoda takhle nechal popravit (i sám osobně popravil) stovky tisíce lidí. Sám byl na rozkaz
Stalina také nakonec popraven a byl nahrazen Stalinovým malým trpaslíkem Nikolajem Ježovem:


Vložený obrázek


(pro více informací klikni na obrázek - angl.)
Zdroje se různí, ale uvádí se, že Ježov osobně popravil (nechal popravit) 1.5 milionů lidí.

Pan google: "Dvěstě let pospolu" údajně vyšlo i v češtině. Nečetl jsem to - zatím. Gulag Archipelago vyšel ve francouzštině a omezený počet výtisků i v angličtině, dokud nebyl vydán zákaz další publikace. Bylo to u nás v místní knihovně.

166887

05.08.2008 06:04

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

>Byl vydán zákaz další publikace?
------
Už si nevzpomenu, kde jsem to četl. Možná to bylo dokonce i v samotné knize (čtyři díly, přestože se to nazývá trilogie) a bylo to před pětadvaceti lety. Potvrdit to nemohu, snad jedině tady, kde se píše:
After Khrushchev was ousted in 1964, Solzhenitsyn began facing
KGB harassment, publication of his works was blocked and he was expelled from the Soviet Writers Union. But he was undeterred.
Soviet authorities barred the author from traveling to Stockholm to receive the award and official attacks were intensified in 1973 when the first book in the "Gulag" trilogy appeared in Paris.

To by snad i odpovídalo, neboť si pamatuji (vyčteno), že se dlouho hledal vydavatel v angličtině a po několika x-vydání nebyla další publikace povolena. Až to najdu - pošlu info poštou. Tady na Zvědavci to poslední dobou strašně fofruje a než se rozhoupu, článek sklouzne do archivu.

166895

05.08.2008 06:48

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

>...nevi, kam by ho soupli, nevejde se jim do "zarazovaciho supliku".
---------
Ten článek, co jste tady paní Ajo uvedla, si protiřečí se vším, co tady uvedl google, o čem píše v článku pan Stwora a nakonec i já osobně. Napsal to někdo, kdo se nemůže smířit s tím, že se Rusko pod Putinovým (Medvedějevovým) vedením stává opět supervelmocí a kdo si myslí, že v ČR potřebujeme radar. Teď tedy: "Kam s ním"? Do kterého šuplíku ho šoupnout?

Jedná se o ten "Gulag", který nebyl povolen pro další publikace, ale to už je také před nějakou dobou. Časy se mění, ale obávám se, že k horšímu. Mrknu se na Amazon.com a je-li tam k mání, vše je v pořádku. Jinak začnu šňupat v mých složkách a případně zajdu i do knihovny. Tam to musí vědět.

166905

06.08.2008 06:45

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hruzy zidobolsevismu jake si neumime predstavit

Mirda 24.?.?.?

Pan google...na Vojtu musíte jít po malých dávkách. Po takovém čtení, když zachytil bradou o hranu stolu až mu vyletěla nundle z nosu, se už dlouho neozve!
BTW - zajímavá informace o Kubíkovi Rosenfeldovi, Díky.
Ale nebudu jenom kritizovat tupou palici Vojtova kalibru a odpovím Vám na příspěvek dole:

>druha a posledna manzelka Solzenicyna bola zidovka.
>uvadzam to len kvoli uplnosti obrazu tym, ktori by ho chceli >napchat do antisemitickej suflady.
------
Dovolím se na to podívat z mojí vlastní logiky. Pokud byla jeho manželka semitského původu (Sefardská židovka a nikoliv Aškenazi), tak by se Alexandr S. mohl dostat do antisemitického šuplíku jedině tehdy, když spolu vedli tichou domácnost. Jinak byl v pohodě. Ale to je pouze moje logika, která se nemusí slučovat s logikou vyvoleného etnika. Tam už totiž jakákoliv logika chybí. [velký smích]

167065

06.08.2008 06:32

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

>Byl vydán zákaz další publikace? Kým? O tom nevím.
-----
Udělal jsem si malý průzkum na Amazon.com a kniha je k mání. Příště si to ověřím, než tady něco napíšu. Stále si však stojím za tím, že omezení publikace bylo. Četl jsem o tom. I tady je zmínka. Uvedený text je asi v polovině článku:
First, you might ask yourself why you have never before heard about Vinnitsa, and I'm sure that's the case for about 99 per cent of our listeners. Of course, Alexander Solzhenitsyn wrote about what happened at Vinnitsa, in the third volume of his Gulag Archipelago, but you're not likely to find that in the rack at the checkout counter. And Ukrainians and Germans have
written about it, although for the most part their writings have never been published in English, because publishers in this country understand that it would be Politically Incorrect to publish anything about Vinnitsa. Much better that people just forget about it.

Jinak je potěšující, že publikace Solženicyna vyšli i v češtině, jak tady Méďa i ostatní uvedli.

167066

06.08.2008 07:16

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hruzy zidobolsevismu jake si neumime predstavit

Mirda 24.?.?.?

>Knizka o Katyni, Starobelsku a Ostaskovu vysla ne tak davno i v cestine.
--------
Genocida v Katyňském lese (angl.) a nebo také:
Vinice - Ukrainský Katyň (angl.), jinými slovy - hrůzy židobolševismu. Proč se o tom na západě mlčelo? Proč nezakročily vlády USA a Velké Británie? Protože na tom spolupracovaly. Jak Franklin Delano Roosevelt, tak Winston Churchill si vesele mnuli ruce, jak se Stalinovi daří v likvidaci ruských obyvatel a v postupném zavádění NWO. Jenomže samotný Stalin ještě do roku 1944 neměl žádné tušení o strategii hry na světové šachovnici. Scénář byl pro něho vypracován figurkami v pozadí Lavrentim Beriou a Lazarem Kaganovičem. Stalin byl jen jejich užitečný idiot.

Příteli, Vojta je tady na Zvědavci takový náš dvorní šašek. Zvídavý provokatér na pobavení. Netřeba na něj reagovat.

167070

06.08.2008 07:26

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

Chybička se vloudila: publikace vyšli...má být: publikace vyšly.
sorry [mrknutí jedním okem]

167071

07.08.2008 05:44

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hruzy zidobolsevismu jake si neumime predstavit

Mirda 24.?.?.?

Souhlas. [mrknutí jedním okem]

167239

07.08.2008 05:54

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hruzy zidobolsevismu jake si neumime predstavit

Mirda 24.?.?.?

>V souvislosti s Katyní vyvstává otázka legitimity
>poválečného norimberského procesu...
--------
Nejen s Katyní. Celý Norimberský proces bylo zinscenované divadlo
v židovské režii. Vezmemeli v úvahu události podle příčin a následků, tak nám pokroucená historie předhazuje toto pořadí.
Vznik fašismu/nacismu - důsledek: holocaust - cíl: vznik státu Izrael. Ve skutečnosti je to přesně obráceně. Příčina: založit stát Izrael. Následky: vytvořit podmínky vzniku fašismu. Holocaust tam nefiguruje. Ten přišel až později. První světovou válkou se to nepodařilo, proto se rozpoutala ta druhá. Nebudu rozebírat podrobnosti, jsme OT.

167242

08.08.2008 01:39

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Skapikuv naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

>Znovu opakuji, odpoved na vsechny vase otazky a pochybnosti >najdete na strankach, na ktere jsem dal odkaz...
-------
Dobrý den. Mrknul jsem se na ten váš odkaz a připadá mi to, že spíše potvrzuje spiklenecké teorie, než by je vyvracel. [chechtot] [chechtot]
Vezměme si např. tu vlající vlajku (the waving flag). Popírači náměsíční procházky ukazují na FOX TV vlající americkou vlajku a vznášejí dotaz: "Jak je možné, že vlajka vlaje, když na měsíci je vzduchoprázdno (bezvětří)"? Vyvraceči spiklenců tvrdí: "Ano, to souhlasí. Vlajka ale nevlaje ve větru. Pohybem stožáru, když se jej astronaut snažil zabořit do písku, tak se textil vlajky zavlnil". A já bych jenom doplnil: "Nezavlnil. Vlajka skutečně vlaje a to delší dobu a v horizontální poloze"! Asi byly v té době v Nevadě (area-51) silné větry a s tím se nepočítalo. [chechtot]

Uznávám, že povolání astronautů je nebezpečné a to nejen ve vesmíru, ale i tady na Zemi. [chechtot]

167331

08.08.2008 03:27

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: FOX News

Mirda 24.?.?.?

>Překvapivě ten výlet na měsíc zpochybňují FOX
>News...
---------
Také jsem se nad tím pozastavil a zbystřil jsem pozornost.
Není to FOX News TV, ale FOX TV. Očividně jiná zpravodajská agentura a logo Fox News TV tam chybí. Další je: filmová studia 21-st century Fox. Takže bych to nazval - shoda jmen.

167340

08.08.2008 04:34

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: FOX News

Mirda 24.?.?.?

Asi tak před dvěma až třemi lety se FOX News TV "proslavila" (i tady na Zvědavci) neochvějnou kritikou Izraele. Vydala dokumentární seriál o izraelských telekomunikačních firmách na území Spojených států a financovaných vládou Izraele. Krátce nato byla FOX News TV zakoupena Rupertem Murdochem, který již tehdy vlastnil převážnou většinu médií v Austrálii. Četl jsem informace o napojení Murdocha na dynastii Rothschildů, kteří mu ty jeho extravagantní investice poskytují. V této době je FOX News TV označována za propagandu Bílého domu. Býválý mluvčí B.D. Scott McCullen otevřeně prohlásil, že B.D. nařizuje Foxům talking points (propagandu k protlačování). Bill O'Reilley, reportér Foxu, se svého úkolu prolhaného lháře zhostil skutečně na výbornou.

167341

08.08.2008 08:00

Antisemitské DVD

Řítíme se střemhlav do nového světového řádu...

Mirda 24.?.?.?

Stejně jako nás tady Petr Gejdoš upozorňuje na proroctví pana Nostradama, tak já zase vytáhnu z rukávu svého bubáka - proroka Rothschilda.
Plán na vytvoření jedné světové vlády byl vypracován již prvním
členem zmíněného klanu a všichni následující potomci neúnavně
šlapou ve šlépějích svého předka k vytvoření tohoto divokého
impéria Nového světového řádu. Po úspěšném, ale zákeřném a
podvodném založení Federální rezervní banky (FED), jeden z jeho
hlavních architektů, James Paul Warburg prohlásil:
"Nový světový řád nastolíme. Otázkou pouze zůstává, zdali to
bude se souhlasem a nebo pomoci násilí"
. Warburg jenom citoval plán svého šéfa Rothschilda. Rothschild měl již mnohem dříve vypracovány strategie ovládnutí společnosti. Generál americké armády, Albert Pike, mu na jeho žádost předložil tři různé verze: komunismus, fašismus a náboženské války. První dvě verze se již uskutečnily a nyní jsme svědky té třetí a snad i té nejšpinavější a nejvíce ponižující - náboženské války.

Rozšťouchat navzájem židy a muslimy. Boj islámu a judaismu. Boj judaismu proti všem. A jelikož žijeme v globální společnosti, tak je to boj proti všem v globálním měřítku. Aniž by si tohle židé uvědomovali, opět se stávají oběťmi vyprovokovaných nesvárů k záměrnému rozkladu společnosti a k postupnému vytvoření jedné světové vlády. Nikoliv vlády židů, ale vlády hrstky několika "mocných", kteří se za židy také považují. Jako nástroje pro manipulování společnosti a především k manipulování židů, si Rothschild vytvořil ve spolupráci s Theodorem Herzlem, politické hnutí zvané sionismus a později i stát Izrael jako jeho základnu. Sionismus se takto stal pro Rothschilda úspěšným nástrojem k manipulování lidí celého světa. Jakákoliv kritika Izraele je rázem označena jako antisemitismus a na základě zákonů o šíření nenávisti je tedy kritika Izraele (sionistické vlády a jejich vojenských složek IDF) nepřípustná a v některých zemích dokonce považována za trestný čin.

Pod kotlem se musí neustále udržovat oheň, aby polévka antisemitismu nevystydla. A pokud není dostatek antisemitismu, tak se musí za každou cenu antisemitismus vytvořit. To by tak bylo, aby nesváry utichly a lidé se na sebe zase začali usmívat...držet se za ruce, veselit se, tancovat a společně zpívat. Ne! Tohle není ten Nový světový řád podle Rothschildových plánů. Tímto jsem se konečně dostal k tématu článku. Mám silný dojem, že uvedená antisemitická DVD byla vytvořena samotnou židovskou organizací. Originální logo, autentické obaly...a zmínka, že holešovský židovský festival je finančně sponzorován sionistickou vládou Izraele? Kdo asi může vědět, že oficiálním spozorem festivalu je izraelské velvyslanectví v Praze, než samotní členové organizace!

167343

09.08.2008 04:20

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Skapikuv naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

Dobrý den.
Pane Bender, vy byste ukecal i mrtvého aby si přelezl do jiného
hrobu, že tam vedle svítí přes den sluníčko a bude mu tam tepleji. Máte talent, ale jak jsem už napsal - talent v kecání. Nevěřím, že nedokážete pochopit rozdíl v podmínkách na Měsíci a tady na Zemi. Jediné, na co jste se z fyzikálních zákonů zmohl je Newtonův zákon o tření a přitom tření můžeme zcela zanedbat. Vy to zaručeně víte a tak se mi zdá, že tady jenom provokujete.
Dávám Vám výhodu pochybnosti a tak si to trochu zrekapitulujme. Pozorně sledujte oba obrázky. Nemusíte nic počítat, stačí jen selský rozum a hlavně přemýšlet. Tady je
Vaše stopa
- otisk v lávě, a tady je ta
stopa na Měsíci.
Máte na to čas, tak si oba obrázky pozorně prohlédněte. Stopa v lávě vypadá jako proláklina (otisk nohy, jaký zanecháme např.v blátě). Nezdá se Vám, že ta stopa na Měsíci je odlitek? Sádrový odlitek poprášený pískem a pohozený na zem do písku. Takhle přece stopa nevypadá! Nemyslíte? Nemusíte mi odpovídat, já si stejně myslím, že vy si tady z nás jenom děláte prdel.

167466

09.08.2008 19:47

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Benderův naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

Dobrý den. Částečně máte pravdu, pane Bender, ale současně jste si odpověděl na svoji otázku sám.

>...Co sa tyka trenia tak zanedbatelne rozhodne nieje.
>Preco ked spravim odtlacok do cocky,soli, a povedzme popola
>alebo praskoveho tonera bude najlepsia stopa v popole/toneri
>a najhorsia v cocke?
--------------------
Podstatný je tlak, který vytvoří stopu a jak už víme, tak na Měsíci je 6 x menší a navíc, atmosferický tlak na soudržnost stopy neexistuje. Při dostatečně silném tlaku se i z čočky vytvoří tvárná hmota (rostlinné oleje) a zanechá stopu. Tady vidíte, že záleží především na tlaku. Tohle bych považoval jako odpověď na vaši otázku.

Až se tam kluci astronautičtí jednou dostanou, tak budeme mít skutečný důkaz a nemusí nám
předhazovat odlitky otisků galošů vyfocených v poušti v Nevadě (Area 51).

167523

09.08.2008 23:55

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Benderův naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

Dobrý den. Zdá se mi, že rád polemizujete s terminologií a zdánlivě nechápete myšlenku, jenom abyste dokázal pravdivost vašeho tvrzení. Tak ještě jednou. Napsal jste:

>Je tam mesiaci je tiazove zrychlenie 6x mensie a ziadny tlak.
>Pripocitajte si k tomu hmotnost astronauta ( povedzme 80 kg ) a >videlte to siestimi. Ukazte mi jednu vedecku studiu, ktora >dokazuje ze tlakom 21 kg nieje mozne s podrazkami ako malo >apolo urobit stopu vo velmi jendom prachu.
-------
Nejdříve jste mi oponoval, že na Měsíci není žádný tlak a potom jste potvrdil to, co jsem napsal já osobně. Tzn. hmotnost astronauta v závislosti na gravitační síle = tlak na plochu. Abyste mne nechytal za slovíčka, tak samozřejmě také v přímé závislosti na ploše podrážky astronauta. Na Měsíci poděleno šesti. O atmosferickém tlaku a jeho vlivu na udržení formy volných struktur hmoty nemíním s vámi nadále diskutovat. Váš názor jste si už vytvořil, přestože je v rozporu s fyzikálními zákony. Takže...těšilo mne, pane Bender a vzdávám se dalších reakcí.

167540

10.08.2008 00:40

Notebook může být na hranici zabaven

RE: Blby dotaz

Mirda 24.?.?.?

>S tou cihlou jsi to hodně přehnal, jistě, u F-117 ano...
-----
Pane Yamato, musím potvrdit to, co tady napsal Kevin. Dostal jsem se náhodou na diskuzní fórum o technologiích US Air Force a diskutovalo se o F-117. Bez složité eliktroniky, kdy počítače neustále korigují parametry letu by to nelítalo. Piloti z toho mají strach neboť se to chová jako hozená cihla (v uvedené diskuzi-kámen).

167544

10.08.2008 04:54

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Benderův naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

Dobrý den. Napsal jsem, že už na vás nereaguji, ale vidím, že jste neodbytný provokatér [velký smích]

>Ak to neviete tak plati, ze stopy sa udrziavaju nasledkom >trenia medzi casticami...
-----
Že mne to nenapdlo dříve? Ještě něco na přemýšlení. Jak se udrží voda v oceánech, že se nerozlívá z břehů a proč vzniká příliv a odliv? Tření? Tak, ale teď už končím [velký smích] Stejně jsme OT.

167549

10.08.2008 04:26

Notebook může být na hranici zabaven

RE: Blby dotaz

Mirda 24.?.?.?

Myslel jsem, že je debata o Stealth technologiích a v tomto případě amíci šlápli vedle. Aby to vyvinuli pro radary neviditelné, tak to udělali na úkor ovladatelnosti a letových schopností. Uznávám, že amíci vrážeji do vojenského výzkumu obrovské prachy a to se musí někde projevit. Teď už ale jde o účinnost a efektivnost. Např. proč stavět nákladné letadlové lodě, když je za pár sekund potopí nezlapitelný a nezachytitelný "Moskit"? (mohu se mýlit v názvu, nechce se mi hledat podrobnosti).

167550

10.08.2008 05:58

Sarkozy si udělí právo řídit tajnou policii

RE: To se podivejme

Mirda 24.?.?.?

PS pro Mirdu:...až teprve teď jsem se prokousal k tomuto článku.
Sleduji toho trpajzlíka již od voleb a dokonce jsem si pro něho vytvořil samostatnou složku. Už tehdá jsem tady napsal, že ten jeho původ měl po volbách rozhoupat poplašné zvony ve všech křesťanských kostelích v Evropě. A nic! Zdá se, že už i za ty zvony tahá někdo jiný. Judeokřsťané v sionistickém rouše! Poturčenec horší Turka! Tohle všechno se dalo očekávat, ale svět zaslepeně mlčí a přihlíží. Skýva přednější než odvaha a kuráž! Zanedlouho se naše společnost rozdělí do tří kategorií, tak jak to popsal Solženicyn o Stalinově Rusku:
a) tyran, b) zrádce, c) trpitel a vězeň.
V Německu se tak už děje. Vyhazovy ze zaměstnání za pouhé ubreptnutí. Zavírání do vězení za vyslovený názor. Bolševismus a fašistické metody v plném rozkvětu pod taktovkou stejných "lidí"!

167552

10.08.2008 06:49

Gaza nepotřebuje pomoc – má zemní plyn za 2 biliony liber

RE: Genocida a holocaust???

Mirda 24.?.?.?

>posli sem nejaky link, diky
--------
Odtajněné archivy KGB, archivy Červeného kříže a archivy německého Baden Alersen (mohu se mýlit v názvu), se přibližně shodují v počtech. Samozřejmě tímto nepopírám ten uzákoněný holocaust (TM) z první světové války publikovaný v The American Hebrew v roce 1919, kde se uvádí číslo 6 mil. i název holocaust. S tím se nesmí pohnout!

167553

10.08.2008 08:19

Gaza nepotřebuje pomoc – má zemní plyn za 2 biliony liber

RE: Genocida a holocaust???

Mirda 24.?.?.?

>posli sem nejaky link, diky
----------
statistika
bankovky
další informace
čísla se mění - původně 4 mil. a v roce 2001 se to snížilo na 1.5 mil.
The American Hebrew
Další odkazy by byly k disposici, ale článek je o jiném holocaustu - o tom, který se nám odehrává v tyto dny v Palestině.

Udělali kozla zahradníkem. Válečný zločinec Tony Blair v roli rozhodčího izrelsko-palestinského komfliktu. Stejný Tony Blair, který ujišťoval občany Velké Británie, že Saddam Hussain je schopen napadnout Británii a Spojené státy během pětačtyřiceti minut a mimo jiné také disponuje zbraněmi hromadného ničení. To se musí zarazit a válka proti Iráku je nevyhnutelná. Stejný Tony Blair, který po vzoru Ameriky z 11. září 2001, připravil pro občany Británie podobné překvapení v podobě bombového útoku na metro v Londýně. Vděčná a věčná válka proti teroristům. Stejný Tony Blair, který nyní upřednostňuje politické hnutí Fatah, namísto Hammas, neboť Fatah je zástěrka americké "demokracie" a Tony Blair je "Liška strážcem kurníku"!

167559

10.08.2008 16:54

Notebook může být na hranici zabaven

RE: Blby dotaz

Mirda 24.?.?.?

Pane Yamato, vidím, že máte znalosti skutečně na úrovni. Pozdravujte kolegu Petra (agent Smith), ten byl do letectví.
Jsem fanda na letadla a lítání a pokud je trochu času, tak si jdu zalítat. Ale to stojím bezpečně na zemi a s dálkovým ovládáním v ruce. [velký smích]
Nevynechám zdejší letecké dny a létajícím strojům se obdivuji jako úspěchům letectví, nikoliv jako úspěchům létajících vražedných strojů.

Kevin, díky za odpověď a za tuto zmínku:
dejte mi 10 miliard dolaru a naucim letat treba i sochu svobody... [chechtot] [chechtot] [chechtot] - svatá pravda a to jsem přitom atheista!

167615

10.08.2008 20:15

Maska padá dolů

RE:

Mirda 24.?.?.?

>Kdo ma tedy z eskalace a zatazeni Ruska do velkeho konfliktu profit?!?
---------
René, svět se dívá, ale mlčí.
Já už jsem to tady kdysi psal, že všechny ty války, ať už v Afganistánu, Iráku, případný útok na Irán, atd. se uskutečňují ze dvou důvodů. Získat přístup k ropě a obehnat Rusko "demokraticky" spolupracijícími režimy k vybudování amerických vojenských základen. Bohatá naleziště ropy Kaspické pánve, která se považují ze jednu z největších zásob ropy na planetě, nenechá v klidu především ty chamtivce, kterým tato oblast vůbec nepatří.

Gruzie (Georgia) pod vedením prezidenta Michaila Saakašvili není vyjímkou. Saakašvili usiluje navíc o zařazení Gruzie do společenství NATO a tímto dáva příležitost Spojeným státům k vybudování - nebo také z jiného úhlu pohledu - obklíčení
Ruska vojenskými základnami. Rusko se snaží ze strategických důvodů tuto oblast udržet pod vlastní, třebaže částečnou kontrolou. Nikoliv vojenskou silou, ale ekonomicky. Naopak, v zájmu Izraele zůstává, aby ropovod a plynovod vedoucí napříč Georgií, odváděl ropu a plyn z Kaspické pánve do Turecka a dále lodními tankery z Rudého moře a přes Indický oceán na Dálný východ. Diplomatická jednání selhala a tak se Izrael a Rusko začali přetahovat o potrubí, což se to vyhrotilo ve vojenský konflikt.

Právě v této hodině proběhla na zprávách BBC informace, že nastala vzájemná dohoda o neútočení a ukončení bojů. Až s podivem jsem sledoval veřejný projev prez. G.W.Bushe, jak tento konflikt veřejně odsuzoval, jakoby neměl ani tušení, kdo vede válku v Iráku a v Afganistánu. Trapný hypokrat!

167624

11.08.2008 06:37

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: fuj

Mirda 24.?.?.?

>...Ten národ se aktivně podílel na devastaci
>polska za 2. světové války...
------------------------------
Myslíte ten národ v národě?

167663

11.08.2008 07:02

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: dalsi pekny priklad

Mirda 24.?.?.?

ta nosítka byla [velký smích] ? ? ?

167666

20.08.2008 13:45

Drážděný medvěd vrací ránu

RE: skuste aj inu ako povinnu historiu

Mirda 24.?.?.?

>...Benes mel na to doklady.
-----
A takhle se všichni navzájem drželi v šachu. Byl to právě Beneš (svob.zednář 33-tího stupně), který před válkou nechal vyvézt do Švýcarska veškeré zásoby československého zlata. Zkrátka, co Rothschild nařídil, chlapci vykonali. Jakoby se se znárodněním majetku po válce již počítalo? Nic se doposud nezměnilo, jenom datum v kalendáři. Neustále mi historické souvislosti napovídají, že veškeré světové dění dvacátého století - až do dnešních dnů - probíhá pod taktovkou Rothschilda a jeho agentů, s cílem vytvoření jedné světové vlády a nastolení nového světového řádu (NWO).

Při čtení několika prvních kapitol v odkazu vzdělávacího institutu, mne napadly stejné souvislosti a poslední souvětí mi to potvrdilo. Cituji z odkazu:
...Jedním z nich (z důkazů) byl na příklad rozhovor ředitele brněnské Zbrojovky Outraty s anglickým státním podtajemníkem pro zahraniční obchod v Londýně Hudsonem v té době. Tento Outrata měl ženu Židovku, a Židé, jmenovitě generální ředitel vítkovických železáren Federer, prostřednictvím anglických Židů, doporučili ho podtajemníku Hudsonovi, aby s ním mluvil otevřeně. Doporučení fungovalo dobře. Federer sám, který se mnou mluvil v r. 1935, a chtěl své styky ukázat, nejen že vzkazoval pozdravy komisaři pro zahraniční obchod Židu Rozengolcovi (odjížděl jsem tehdy s dovolené zpět do Moskvy), nýbrž řekl za rozhovoru: „Lituji, že vás nemohu pozvat na večer. Očekávám barona Rothschilda, se kterým musím něco projednat. Zítra letím do Londýna, kde budu jednat se zástupcem vlády.“ Mínil tehdejšího státního tajemníka pro zahraniční obchod.

Generální ředitel Vítkovických železáren, Federer, byl Rothschildův agent. Rothschild tehdy vlastnil nejen Víkovické železárny, ale od roku 1844 i ostravsko-karvinské doly.

168472

20.08.2008 18:30

Drážděný medvěd vrací ránu

RE: Gruzie, media, vymyvani mozku atd.

Mirda 24.?.?.?

>PS: Dobře napsaný článek - Socialismus s lidskou tváří...
------
Revoluce málokdy vznikají zespodu. Je to pokaždé boj dvou mocností a rok 1968 nebyl vyjímkou. Kdo ovládne srdce Evropy, ovládne celou Evropu! Využít nespokojenost davů s režimem, nastrčit si tam "správné" lidi, navnadit davy a svrhnout vládu. K tomuto úkolu se nejlépe hodila skupina K 231, které už vůbec nešlo o reformu zřízení ve stylu "Socialismus s lidskou tváří", ale jedině o pomstu se stejným výsledkem - svrhnout vládu a nastolit formu "americké demokracie". Nevím s určitostí, zda-li byl Alexander Dubček zneužit, nebo v tom jel se stejným záměrem? Z vyčtených informací na netu jsem se dozvěděl, že Brežněv byl údajně smířen s vyjednáváním o zmírnění tolalitního režimu a byl připraven schválit jistá ubvolnění. Jenomže Dubček se na jednání nedostavil a z nějakého "záhadného" důvodu se právě konala v pohraničních oblastech Rakouska a Záp.Německa vojenská cvičení spojenectví NATO a právě tohle přivolalo okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy. Navíc nás ujišťovali, že to bude jenom dočasně. Po bitvě každý generálem, takže můžeme pouze spekulovat, co by asi nastalo, kdyby se to na našem území tehdy semlelo. Možná druhý Irák?

P.S. Alexander Dubček (židovského původu) byl údajně umlčen fingovanou autonehodou. Další účastníci připravovaného převratu a falešní disidenti: V.Havel (žid), Arnošt Lustig (žid), Rudolf Slánský mladší (žid)...a další. Až se naskýtá otázka: Proč se nechají židé tak snadno zneužít a nebo to bylo pro dobro většinové společnosti? Uvědomuji si, že jsme tady s tímto silně mimo téma. Sejdeme se na fórum Zvědavce.

168501

21.08.2008 19:05

Před 40 lety...

Pražské jaro 1968...

Mirda 24.?.?.?

Souhlas s každým slovem. Stejné zkušenosti, stejné pocity...až na to plyvání krve. I to bylo, ale jindy. Pokaždé, když jsem postaven před důležité životní rozhodnutí, řídím se hlasem svého srdce a svědomí. Říká se tomu selský rozum. Proto nikdy nelituji toho, co jsem udělal a mohu jedině litovat toho, co jsem neudělal.

Nemá význam zabíhat zpátky do událostí a vznášet úvahy
"co by bylo, kdyby to bylo jinak"?, mohu však jenom vyjádřit
politování nad tím, že se ten "Socialismus s lidskou tváří"
nepovedl. Mohl docela úspěšně fungovat jako třeba v bývalé
Jugoslávii, kdy se sociální výhody společnosti prolínaly se
soukromým podnikáním. Svoboda projevu, svoboda cestování
(omezena pouze finančními možnostmi), zkrátka - svobody,
o kterých se nám severním sousedům v bývalém Československu
mohlo jenom snít. Byl jsem tam dvakrát a mohu potvrdit,
že lidé tam byli spokojeni a zdálo se mi, že šťastnější než my
doma. Jaké bylo moje překvapení, když jsem v Jugoslávii uviděl
na stěnách v každém tom soukromém obchůdku, kavárničce a restauraci, obraz prezidenta Tita. Ukazováním prstem na obraz
jsem se nezdráhal zeptal: "Proč tam visí"? "Nemusí tam viset,
ale je to náš oblíbený prezident a máme k němu úctu", zněla odpověď. A tohle nebylo jenom při jediné příležitosti. Naopak u nás doma byl obraz Husáka na stěně v každé třídě a v každé kanceláří, ať ho tam chceme a nebo ne.

Nejen pro pamětníky, ale především pro ty později narozené,
bych vřele doporučoval film The Unbearable Lightness of Being (Nesnesitelná lehkost existence), který byl natočen ve francouzských filmových ateliérech podle stejnojmenné novely spisovatele
Milana Kundery
. Tento film hodnověrně ukazuje období prvních dnů okupace a osudy mladých lidí, kteří se rozhodly emigrovat. Zda-li vyšel i v češtině, nemám tušení. Vím jen to, že v období komunistické totality byla Kunderova umělecká tvorba nedostupná. Věřím, že pamětníkům vytlačí i slzu z oka, stejně jako kdysi mně. Film jsem viděl někdy v roce 1986 a mám ho
doposud v živé paměti.

168613

22.08.2008 04:36

Před 40 lety...

RE: Pražské jaro 1968...

Mirda 24.?.?.?

Zdarec Zdendo. Než ti odpovím, tak si nejprve musím vylepšit známku z pravopisu. Má být: plivání, nikoli plyvání. [mrknutí jedním okem] Hrůza!
----
Chápu, že kdybych potřeboval poznat tamní život dokonale, tak to znamená tam alespoň půr roku žít a makat. Dovolená nic neprozradí a také vím, že není všechno zlato, co se třpytí. Já měl tu kliku, že už druhý den jsem na pláži poznal místního kluka a tak moje dovolená nebyla: "po vyšlapané pěšince z hotelu na pláž a zpátky". Ukázal mi kus Jugoslávie. Hodně jsme pojezdili. Dobrosrdečný a nezištný člověk. I nabídnuté peníze na benzín odmítl. Příští dovolená byla již v sokromí a u něho v domku. Ani jsem se nestačil revanžovat recipročním pozváním jeho do Československa. On to věděl, že se už nevracím a že Jugoška je moje úniková cesta do ciziny. Přesto mi hodně pomohl, hodně jsem viděl a hodně poznal. Zůstaly mi jenom krásné vzpomínky.

168635

22.08.2008 04:46

Před 40 lety...

RE: A co roku 68

Mirda 24.?.?.?

Stejný proslov jsem dnes viděl v televizi v podání Condoleezzy Ricky. Ta si už k tomu přidala i tu Gruzii. Je vidět, že si potřebují vytvořit další darebácký stát a nezbytně poukázat na Rusko jako agresora. Hypokraté! Kdo jim asi píše ty proslovy?
Že by Madla Albright?

168637

22.08.2008 18:11

Před 40 lety...

RE: Hezky...

Mirda 24.?.?.?

>...o tom co je dobre rozhodujeme my STRANA
>a budeme za vas i myslet, tak drzte hubu a fungujte!
------
Nádherná reakce, René. Blahopřeji! [mrknutí jedním okem]
Docela mi to připadá, že se nám na Zvědavce čas od času přeleje žumpa z Nezvědavce. No, co se dá dělat...život není peříčko a i s tím se musíme vypořádat. Máš talent, trpělivost a silnou dávku diplomacie. Jen tak dál a díky. [mrknutí jedním okem]

168707

22.08.2008 19:00

Před 40 lety...

RE: nesouhlasim

Mirda 24.?.?.?

Mohu-li se zapojit?...Zeitgeist netvrdí, že Bůh neexistuje, jenom poukazuje na to, že to není ten šedivý dědula, sedící na obláčku a dává bacha na pozemský život. Jinými slovy: "Drží nad námi ochrannou ruku". Tedy...nespoléhat a vzít vlastní osud do svých rukou. Každý si musí sám pomoci a přebrat zodpovědnost. S tímto tvrzením se snad i dá souhlasit? Že jo?

Jinak je tam velice obratně vyjádřen jiný úhel pohledu k objasnění vzniku náboženské mythologie existence Krista. Poukázáním na astrologii a astronomické souvislosti naší planety (konstalace hvězd, kalendář, roční období, atd.), je tam naprosto logicky - alespoň tedy pro mne - zdůvodněno, jak tento mýtus mohl/musel vzniknout. A to nejen v náboženství křesťanském. A jak už jsem napsal - je to zase jenom jiný úhel pohledu...názor a vlastní náboženskou pře-orientaci si už musí udělat každý sám. Tedy opět...nespoléhat. Nakonec to říká i bible: "Kristus pomůže jenom těm, kteří pomohou sami sobě".

168712

23.08.2008 01:17

Před 40 lety...

RE: Hezky...

Mirda 24.?.?.?

Přesně tohle jsem měl na mysli - živelná pohroma v tom správném směru a dokážeš to i diplpmaticky vyjádřit. Jediným úderem takovéto diplomacie odrovnáš protivníka. Já bych to nedokázal. Musím se ještě hodně učit, jak reagovat na pitomce, proto většinou nereaguji. [mrknutí jedním okem]

168737

23.08.2008 03:10

Před 40 lety...

RE: nesouhlasim

Mirda 24.?.?.?

Přesná analýza - souhlasím, ale dovolím si to doplnit a z vlastních zkušeností částečně vyvrátit.
Ilja Sajdl píše:

>Sociálně-kapitalistický model společnosti, sociálně-kapitalistický stát se vyvinul pouze v Západní Evropě a nikde jinde.
-------
Nikoliv. Pomyslná železná opona vyvolala nevyhlášené soutěžení obou systémů a to nejen v Západní Evropě, ale i na Severoamerickém kontinentě ve smyslu: "Kdo je lepší"?
Dalo by se to přirovnat k nahlížení k sousedovi přes plot a přebírat ty lepší aspekty společnosti, co se týče sociálních výhod pro pracující třídu. Tohle se dělo vzájemně. Vytváří to naprostou logiku a osobně mám životní zkušenosti z obou táborů. Nemohu tady probírat jednotlivé sféry výhod. Bylo by to docela zajímavé porovnání, ale je toho hodně. Vyšlo by to na samostatný článek a snad se o to někdy pokusím.

Rozpadem/rozložením komunismu soutěžení na obou stranách padlo, přestože sociální výhody v západních společnostech nadále zůstaly. Jsem přesvědčen, že kdyby železná opona setrvala, mohli bychom v dohledné době očekávat na obou stranách úpravu pracovní doby na čtyřdenní pracovní týden, případně šestihodinovou pracovní dobu a to při zachování stejného platu. Nadbytek pracovních sil a efektivnost nových technologií si tohle vyžadují.

Teď už se dveře do Nového světového pořádku rozletěly dokořán ve formě globalizace a bezmezná a zákonem nekontrolovatelná chamtivost nadnárodních společností považuje pracovní sílu člověka za nežádoucí a zbytečné výrobní náklady.

168742

24.08.2008 00:30

Před 40 lety...

RE: Slovanská krev???

Mirda 24.?.?.?

I já se přidám. MéďaBéďa má velice informativní příspěvky a je obrovským přínosem ve zdejších diskuzích. Díky Méďo.

168803

24.08.2008 02:45

Před 40 lety...

RE: A co armáda?

Mirda 24.?.?.?

>...Vojáci byli údajně zavřeni v kasárnách a byly jim
>"zamknuty" zbraně.Byl snad problém urazit zámek?...
-------
Tehdy mne napadla stejná myšlenka: "Proč jsme se nebránili, vždyť svoboda byla na dosah ruky"? Ale byla skutečně na dosah ruky? Stejní lidé, kteří naplánovali a zorganizovali bolševickou revoluci v Rusku...stejní lidé (jejich potomci) naplánovali převrat v roce 1968 a nakonec se to stejným lidem v roce 1989 rozkladem komunismu (z venčí) podařilo. Už v počátcích šedesátých let se prováděla příprava na převrat a agenti CIA agitovali nespokojené občany k revoluci. Upřímně řečeno, i já bych se přidal a s radostí. Natolik jsem ten bolševický režim nenáviděl. Většina národa doslova prahla po svobodách. Ekonomicky a v technologiích jsme zaostávali na příkaz Moskvy. Jezdíval jsem na Mezinárodní veletrh v Brně (dvakrát i služebně) šmírovat, co se u západních sousedů vyrábí a obdivovat se, v čem si vozí zadky pracující třída v Německu. Tehdy jsem si nejvíce uvědomoval tu propast,
do které se řítíme. Obdivoval jsem Ameriku a všechno "pro západní", stejně jako většina mladých lidí mého věku, proto jsem doufal, že nám Amerika v osmašedesátým přispěchá na pomoc.

>...O Američanech nemluvím,ti byli celí podělaní ,aby se nezapletli...
---------
Nikdo z nás neměl tehdy tušení, že je to hra dvou velmocí a že vojska NATO jsou připravena v pohraničních oblastech Rakouska a NSR zasáhnout? Nikdo z nás netušil, že jsou vojska Varšavské smlouvy nalákáni do pasti, stejně jako Sovětský svaz v roce 1979 do Afganistánu a jenom se čekalo na záměrnou provokaci. To by nebyla svoboda na stříbrném podnose pro dest milionů Čechů a Slováků a už vůbec si nedovedu představit jak by to dopadlo, kdyby k bojům dvou velmocí na našem území došlo? Kolik roků by se bojovalo?...kolik milionů lidí bychom ztratili?...poničená a vypálená města, atd. Docela si myslím, že žádná strana by neustoupila, dokud by nezjistila, že už není o co bojovat? Možná také, že by to byl počátek třetí světové války? Americe by na tom ale vůbec nezáleželo. Jak už nyní vím z historických pramenů a ze současného politického vývoje, Američanům se jedná především o odbyt zbraní a zavedení světové hegemonie a to "Za každou cenu". A hlavně úroky z úroků a proto by se úmyslně ničilo a Mezinárodní finanční fond už na výstavbu peníze velmi ochotně zapůjčí. A zase na úrok! Jeden však nikdy neví, že ano?

>Závěrem nezbývá než připomenout slova bolševika Lenina:
>"Vyhýbání se boji stojí většinou více lidských obětí,než boj sám.Tak se i stalo!
-------------------
Tohle nepovažuji za vhodný příklad, když si člověk uvědomí, že za bolševické revoluce v Rusku - až do smrti Stalina - zahynulo zhruba 60 milionů lidí. Z toho byly dvá cílné hladomory na Ukraině.

168805

24.08.2008 05:57

Před 40 lety...

RE: Pred 40 rokmy som ...

Mirda 24.?.?.?

>...Osobně považui za jedno z neštěstí Evropy, že se R-U dostalo do vleku Německa, což zamezilo včasnému ukončení války a jeho přežití. No ale to už koukám mířím opravdu někam hodně jinam [smích]
------
A hodně mimo! Pane Yamato, první světová skončila zavražděním carské rodiny. Neříká Vám to něco? Proč asi začala? V roce 1905 "baron" Rothschild financoval Japonsko-Ruskou válku, kterou na žádost pana barona Japonsko vyhlásilo Rusku a hlavní důvod - odlákat carskou armádu. V té době proběhl první pokus o bolševickou revoluci. Byla však úspěšně potlačena. Chybami se člověk učí, tak se naplánovala událost mnohem větších rozměrů a naplánovala se první světová válka ze stejných důvodů. Úspěšně provést bolševickou revoluci v Rusku. A aby mohla Amerika financovat válku z peněz daňových poplatníků, podvodem se založila Federální rezervní banka (1913). Majitelé - Rothschild, Rockefeller, Jacob Schiff, J.P. Morgan, Paul J. Warburg a další. Tito pánové financovali bolševickou revoluci v Rusku. Jsou o tom doklady ve vládních archivech Kanady a USA. Lev Trocký zaplatil nájemného vraha v Srbsku a nechal zavraždit císaře Františka Ferdinanda (vládce Rakousko-Uherské monarchie) a tahle vražda rozpoutala první světovou válku (1914). Relativně malá záminka, ale stačilo to, aby se to semlelo. Když se chce, tak to jde! Respektivě - musí! Německo v té době vlastnilo jako jediná země ponorky, s čímž se nepočítalo a tohle jim poskytlo vojenskou převahu, která už druhý rok po zahájení války rozhodla o vítězi. Anglie kapitulovala. Tohle se nesmělo stát, proto začalo horlivé vyjednávání k pokračování války zatažením do války Ameriky jako britského spojence. V té době byla převážná část Američanů na straně Německa, ale začala ohavná mediální kampaň pro změnu názoru. Potopením vlastní lodě Luisitánie (svedlo se to na Německo), Američané s válkou souhlasili. Německé tajné služby se o připravovaném potopení dozvědělo a varovali cestující o plánované tragédii inzerátem v amerických novinách (dokumenty existují). V této době už probíhala jednání T.G.Masaryka s americkým prezidentem Woodrow Willsonem o rozbití Rakousko-Uherské monarchie a o připravovaném založení Československého státu. Woodrow Willson byl již v úřadě při podvodném založení Federální banky a vydíráním souhlasil s jejím založením. Byl to rovněž Woodrow Willson, který organizoval transport L.Trockýho a jeho 300 kumpánů lodí do Švédska (via Kanada) a zařídil Trockému falešný americký cestovní pas. Nikoliv nepodstatná událost právě v této době (1917) - Britská vláda vydala "baronu" Rothschildovi na základě Balfourské deklarace Palestinu na pozdější založení státu Izrael. Výstřelem z křižníku Aurora bylo oznámeno zahájení bolševické revoluce a zastřelením cara a jeho rodiny válka skončila. Příkaz k vraždě cara podepsal V.I.Lenin. Př...

Automaticky kráceno

168811

24.08.2008 06:00

Před 40 lety...

RE: Pred 40 rokmy som ...

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

...Příkaz k vraždě cara podepsal V.I.Lenin. Předchudce OSN - Liga národů se sídlem v Londýně neměla dostatek členů na to, aby dala Británii pravomoc k vyčlenění Palestiny z jejich mandátu, takže "baron" Rothschild utřel hubu a založení Izraele se odložilo. Proto se již po skončení první světové války rozjely plány na tu druhou světovou, kdy se po založení OSN s těžkostmi, ale úspěšně, část Palestiny přvedla do rukou "barona" Rothschilda a v roce 1948 došlo k založení Izraele.
P.S. Tohle není můj názor. Všechno je podloženo fakty. Prezentujete Oraclovi osobní úvahy ("osobně považuji za jedno neštěstí Evropy"...atd.)jako historická fakta. On si to nezaslouží. [velký smích]

168812

25.08.2008 11:52

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Mirda 24.?.?.?

Paní Jarmilo. V převážné většině se ztotožňuji s Vašemi názory.
Věřím, že přímá demokracie by mohla fungovat, ale Vy jste špatný psycholog. Zapomínáte na jednu lidskou vlastnost - čeho je moc, toho je příliš. Když napíšete: "Buď si vyberete mojí přímou demokracii a nebo si zůstaňte otroky", tak to může vyvolat jisté podezření. Mohu-li poradit, lepšího účinku při protlačování přímé demokracie dosáhnete s pistolí v ruce. Minister propagandy fašistického Německa, Goebells používal metodu - stokrát opakovaná lež se stane pravdou a skutečně to tak fungovalo. Ale ono to funguje i obráceně. Stokrát opakovaná pravda může vytvořit pochybnosti lži.

Přehnaná mateřská láska vyvolá přesně opačné účinky. Dítě se vzepře a jsou i případy, že začne svou matku nenávidět. Říká se také, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.
Berte to jako radu kamaráda a ne jako útok na vaši osobu. Alexa to zcela určitě myslela stejně.

168929

25.08.2008 15:25

Před 40 lety...

RE: Pred 40 rokmy som ...

Mirda 24.?.?.?

>Nechcem chváliť Putina až príliš(iste má svoje chyby), ale
>Rusi s ním mali šťastie, v tichosti im ho aj závidím.
------------------------
Myslí vám to a líbí se mi vaše názory, proto vás chci ujistit, že jste na té správné pěšince k poznání a rád bych vám ji i nepatrně rozšířil. Žiji v Kanadě a sleduji zdejší média. Pokaždé, když se hovoří o Rusku a Gruzínském (US-Izrael) konfliktu, tak nejvíce vřískají na obrazovce různí Cohenové a označují Rusko jako agresora. Nadávky nikdy nekončí a Putina nazývají Ivan Hrozný (malé odbočení). Za 30-ti leté vlády Ivana Hrozného se Rusko dostalo do "období temna". Do carské jízdní policie si Ivan Hrozný vybral výhradně chazary, pro jejich drsný charakter a zálibu ve chladnokrevném a bezcitném vraždění. Docházelo k cílenému masovému vyvražďování Rusů. Prameny uvádějí, že v určitá období bylo až 3 tisíce obyvatel zavražděno denně a jenom tak - namátkově, bez důvodů. Vyvolat v zemi teror a vynucenou poslušnost k carovi.

Jsem si plně vědom, odkud tahle nenávist (těch Cohenů) pochází. Boris Jelcyn rozprodal Rusko a jakmile se dveře otevřely, už se tam přisály pijavice rusko-izraelského původu. Západní investoří skočili na příležitost a věnovali obrovské finanční částky na rozkradení ruského přírodního bohatství. Především ropný průmysl, ale také banky, letecké společnosti a jiná důležitá průmyslová odvětví. Vzniklá oligarchie začala používat mafiánské metody k upevnění a rozšíření svého kapitálu. Kanadská ropná společnost prováděla v té době marketinkový průzkum možností investovat do ropného průmyslu v Rusku, ale narazila na neuvěřitelné překážky. Firma Jukos, pod vedením Michaila Khodorkovského, nepřipustila jakoukoliv konkurenci. Zdánlivě spolupracovali s kanadskou firmou na založení filiálky, ale posléze veškeré investice byly vytunelovány. Soudní vymáhání se značně protahovalo a nepovedlo se, neboť místní soudce byl osobně členem ředitelství Jukosu (na výplatní listině) a tohle kanaďané nepředpokládali. Docházelo k provokativním útokům, vyhrožování kanadským investorům a údajně došlo i k vraždě (vraždám). Tento případ se doposud nevyřešil a asi nikdy vyřešen nebude neboť Jukos již neexistuje, M.Khodorkovský je ve vězení a otatní členove vedení uprchli do Izraele. Tam jsou v bezpečí, neboť Izrael je nevydá.

Tohle jsem napsal, abyste věděl, jaká byla situace v Rusku za vlády B.Jelcyna, kdy se většinové obyvatelstvo dostalo do "období temna". Ruská ekonomika byla zplundrována a na důchody nebylo. Rusové nostalgicky vzpomínaly na bývalý komunistický režim, kdy se měli v porovnání se současnou situací podstatně lépe. Rusko upadlo do dluhů u Světové banky (i tohle byl záměr). Samotný Jelcyn se spolupodílel na rozkrádání státního majetku finančními machinacemi a úplatky. Po nástupu Vladimíra Putina do fun...

Automaticky kráceno

168943

25.08.2008 15:38

Před 40 lety...

RE: Pred 40 rokmy som ...

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Po nástupu Vladimíra Putina do funkce prezidenta, byly vzneseny požadavky na Jelcynovo potrestání, což však Putin neprovedl. Na řešení příčin bylo stejně již pozdě, proto se soustředil na řešení následků. Na základě prokázaných finančních podvodů se mu podařilo zlikvidovat firmu Jukos a ta přešla zpět do státního majetku, nyní už pod názvem Gazprom. Putin tímto částečně "vypráskal" ze země izraelsko-ruskou oligarchii (mafii). Podotýkám - ne všechny! Jenom ty, kteří zašlápávaly Rusko stále více a více do bláta. Některé letecké společnosti, banky, stavební firmy a podnikatele s nemovitostmi (rusko-izraelského původu), nadále v Rusku podnikají, přesto ti různí Coheni dnes tolik vřískají a nadávají na Putina. Garry Kasparov si založil v Rusku politickou stranu "Nové Rusko", ale je všeobecně známý jeho původ a záměr (on sám je na výplatní listině neoconců v Americe), proto nemá šanci na úspěch. Nevidím v tom vyloučení konkurence k upevnění Putinova "diktátorského" režimu, ale Rusové ho jednoduše volit nebudou. Poučeni ze své historie nepřipustí, aby se znovu opakovala.

Za poměrně krátké období své vlády Putin pozvedl ruskou ekonomiku na záviděníhodnou úroveň (souhlasím s tím vaším naklonováním). Sociální program/důchody se zdvojnásobily, zdravotnictví i školství se dostalo do popředí a všeobecně i chudina začala žít důstojným životem. Na tomto místě bych chtěl upozornit na to, že Putinova minulost - jako šéf KGB - (což i tohle mu různí Coheni, ale i jiní vytýkají a snaží se ho tím zdiskreditovat), mu poskytla obrovskou příležitost se seznámit se zákulisními tahy imperialistického západu. Z archivů KGB se Putin dozvěděl o skutečné historii Ruska, nejen z období druhé světové války, ale i pravý záměr bolševické revoluce roku 1917. Na základě těchto informací Putin svolal zasedání ministerstva školství a nechal přepsat ruské dějiny dvacátého století.

Nedávno jsem viděl v televizi program CNN s názvem "Nový ruský car". Velice objektivní dokument, kde byly provedeny rozhovory lidí na ulici, vyjádření názorů skupiny nové ruské průmyslové elity a dokonce i ti různí Coheni měli příležitost se vyjádřit. Byl tam zachycen i Gerry Kasparov, šéf politické strany "Nové Rusko". Až na ty později jmenováné, lidé Putina vychvalují, uznávají ho, a respektují jako svého nejlepšího prezidenta od dob carské aristokracie. Desítky tisíc mládežníků oslavují v ulicích Moskvy Putinovy narozeniny, jako jásající karneval s ohňostrojem. Mládež je nadšena a pokud nenastane nějaká drastická změna, mají před sebou skvělou a prosperující budoucnost.

P.S. Zdá se mi, že pan Yamato je poněkud zaujatý proti Putinovi
(snad to není ta zakázaná hudba?). A vám, Oracle...doufám, že jsem vám nabídl pár zajímavých informací k utvrzení vašeho názoru? [mrknutí jedním okem]

168944

25.08.2008 18:51

Před 40 lety...

RE: Pred 40 rokmy som ...

Mirda 24.?.?.?

Malá chybička v překladu se vloudila. Politická strana Garryho Kasparova se nejmenuje "Nové Rusko", ale "Jiné Rusko".

P.S. Informace, které uvádím v mojích příspěvcích jsou z období, kdy se události odehrály. Názvy stran a funkce osob se do dnešních dnů mohly změnit.

168960

25.08.2008 19:23

Před 40 lety...

RE: Pred 40 rokmy som ...

Mirda 24.?.?.?

Chybička v překladu: Politická strana Garryho Kasparova se nejmenuje "Nové Rusko", ale "Jiné Rusko".

P.S. Informace, které uvádím v mojích příspěvcích jsou z období událostí. Jména a názvy mohou být do dnešních dnů pozměněny.
Rovněž moje označení "různí Coheni" se nemusí vztahovat na všechny oposiční názory jednoho etnika. Hodně lidí naletělo na propagandu médií a stejná kritika Ruska se ozývá z různých zákoutí odevšad. Naopak - samotní židé se staví k situaci objektivně.

168964

25.08.2008 19:40

Před 40 lety...

RE: Pred 40 rokmy som ...

Mirda 24.?.?.?

Přecejenom se to uložilo. Při ukládání mne to vyhodilo a stránka "vypršela". Vzalo to i nějakou dobu na opětovné nalogování. Proto jsem to napsal ještě jednou o něco níže.

P.S. Pane Yamato. To je naprosto v pořádku. Každý má právo na svůj názor a je namístě si zachovat hlavu otevřenou. Ta poznámka ode mne byla jenom takové malinké šťouchnutí loktem. Jak mohu osobně pozorovat rozvíjející se situaci v ČR, tak bych raději volil naklonovat Putina a posadit jeho na Hrad.

168966

25.08.2008 20:17

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Mirda 24.?.?.?

Alexa není zákeřná. Nazvěme to pouhé nedorozumění a otočme stránku. Vyzývat ke smíru vás nehodlám. To už posuďte sama. Nakonec jsme tady stejně jenom virtuálně a jak by si taky člověk mohl potřepat rukou. Že ano?

Ohledně mého příspěvku z historie. Jak si můžete všimnout z uvedených datumů, měli to pacholci ale promyšleně naplánované.
Jenom pro úplnost. Jak jsem si později všiml, zapomněl jsem tam uvést datum ukončení první světové války, ale to už snad každý jistě ví. Další doplnění. Do první světové války ve Spojených státech a v Kanadě nebyla povinnost platit daně z příjmů. Ta se zavedla až v roce 1914 na "návrh" (příkaz) Federální rezervní banky se zdůvodněním, že je to na splácení nákladů spojených s válkou a po splacení se zruší, což se nikdy nestalo. V té době však Amerika ještě na válce zúčastněna nebyla. To znamená, že bankéři již předem věděli, že Amerika bude do války zatažena.

168968

26.08.2008 13:08

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Mirda 24.?.?.?

Škoda! Máme tady v diskuzím málo ženskejch a ještě se to hašteří.
Mrzí mne to. Osobně se mi příspěvky od Alexy líbí a zřejmě mi nějaké to napadání uniklo. Některé články - včetně diskuzí - mi utekly do archivu bez přečtení, tak nemohu posoudit. Teď jsem doma na nemocenské (po operaci), tak mám asi dva měsíce volno a doháním ve čtení. My dva se také neshodnem např. v principech základů rodiny: "Máma doma s dětmi a táta vydělává na chléb", ale to je sále jenom věc názorů, což by nemělo být důvod k hádce. Vážím si zásadových lidí a respektuji názory jiných, přestože se neshodujeme. Na druhou stranu si ale myslím, že konstruktivní kritika je důležitá a nikdo z nás není bez chyb. Proto je vhodné se někdy zamyslet a kritiku příjmout a bez urážky, jinak ustrneme na pedestálu podivína. Tomuhle říkám vývoj osobnosti - neurazit se a hledat cesty k nápravě, i když to mnohdy znamená začít u sebe samotného.

Proč jsem se vmíchal do této diskuze? Protože si myslím, že ten "Slon v porcelánu" tam skutečně sedí. Prosím bez urážky!
Navrhuji pokračování na Vašem blogu...tady jsme stejně mimo.
Ještě k té historii. Než si pamatovat, kam jsem založil článek, tak si raději pamatuji, co jsem četl. Vesměs píši příspěvky jen tak "z hlavy". Ta nesrovnalost historických událostí mne mrzí a jsem rád, že ji pan Kramář opravil. Proto tady nakonec disktujeme. Příště si dám pozor.

169046

26.08.2008 13:32

Před 40 lety...

RE: Pred 40 rokmy som ...

Mirda 24.?.?.?

>...Ale jen tak narychlo např. ty ponorky jsou blbost...
-------------
Četl jsem o tom. Mám uloženo na stovky článků z historie a najít v tom jednu větu bude nemožné.

169052

27.08.2008 15:17

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Mirda 24.?.?.?

Ne, odpovím vám tady, neboť jste si v podtatě již sama odpověděla.

>Zamyslel jste se někdy nad tím pane Mirdo, proč je v
>internetových diskusích všeobecně tak málo žen?
>...Já Vám řeknu proč- NEMAJÍ ČAS. Ten čas nemají proto, jelikož >makají v práci i doma.
>...celý život jsem řešila, jak stihnout 8 hodin v práci a pak >ještě druhou směnu v domácnosti...
-------------------
Ano, to jsou přesně ty následky, o které ženy tolik bojují v domělém prosazení rovnoprávnosti. A příčina:

>Principy v rodině nejsou o krásných ideálech, ale o tom, jak >poslanci nastaví občanům podmínky k životu. Když jsou podmínky >nastaveny tak, že muž rodinu neuživí ani náhodou a žena v >domácnosti není pojištěna na důchod, tak můžete tisíckrát, ba >milionkrát, propagovat model, jak je krásné, kdyby žena byla >doma a muž vydělával. Zůstane vždy jen u slov, ale ve skutečném
>životě dál budou ženy otročit na obou frontách.
------------
A tento systém byl nastaven záměrně právě ke snadnému rozkladu rodiny, jako základního celku společnosti. Nakonec se jim to povedlo a výsledek lze pozorovat v dnešních dnech všude kolem. Čest vyjímkám, ale právě ty vyjímky to potvrzují. A poslední reakci:

>Pokud mi chcete objasnit, kde se pohybuji jako slon, tak mi to >napište do diskuse na mém webu.[smích]
-------------
Uvedu vám příklad ze zdejší diskuze a to: "Havlův královský prd". Sdílím jeho nadšení, ale ta jeho intensita příspěvků téměř pokaždé mimo téma a opakovaně stále stejné pitomosti, kterému se snad už směje jenom on sám, začíná pomalu unavovat. Není to porovnávání kvality, ale kvantity. Výraz "Přímá demokracie" se pomalu stává ve zdejších diskuzích synonymem jména "Jarmila" a v reakcích na Vaše příspěvky se začínají stále častěji objevovat urážlivé narážky a to právě tam, kde se o přímé demokracii zmiňujete. Přestože s přímou demokracií souhlasím, ale zavedení do praxe je v této politické situaci nemožně. Přirovnám to k automobilu, který je pro zničený motor nepojízdný, ale majitel se neustále zabývá drobnými škrábanci na nárazníku a veškerý volný čas věnuje k jejich odstranění, misto toho, aby si nejprve opravil motor. Když se ho kolemjdoucí zeptá: "tak co, jezdíš"?, on na to: "zatím nemohu, ještě musím opravit čalounění". A tak to je i s tou přímou demokracií.

169213

27.08.2008 15:57

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Mirda 24.?.?.?

Ještě to doplním, proč přímá demokracie za současné politické situace nemůže fungovat. Museli bychom vyhrabat tu starou, rezavou železnou oponu a znovu ji zavěsit. Omezit vnější vlivy ve vedení našeho státu, jinak se přímá demokracie neprosadí. Nemá šanci. Rozjet nový politický systém založený na přímé demokracii a bezpodmínečně ho udržet.

169216

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 1

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 783 307