Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

11.05.2013 18:00

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

Mirda 50.?.?.?

Doufejme, že si to MoUdro uvědomí a změní styl vyjádřování a nebo raději vypadne z diskuze. Já už ty jeho rádoby MoUdra nečtu. To nejsou diskuzní příspěvky, ale fackování zdravého rozumu. Mozek to odmítá luštit a navíc opakovaný vtip přestává být vtipem a začne unavovat. Raději pokrytecké a demagogické příspěvky Vojty, než tyto MoUdrosračky. Díky dube. Sledujme nyní, zda-li to MoU uzná jako konstruktivní kritiku a omluví se a (změní styl) a nebo na nás vyklopí další pytel MoUdrosraček?

289548

11.05.2013 03:23

Izraelské útoky na Sýrii

RE: Slovan

Mirda 50.?.?.?

>No a vida, tehdy Rusové zasáhli a dokázali to, co celý svět očekává! A jak se zdá NATO ani US se do války proti Rusku vůbec nehrnulo!
----
To byla tehdy jiná situace. Osetia i Abcházie jsou a byly autonomní republiky na ruském území. Rusové tedy bránili svoje napadené občany. Kdyby se do toho konfliktu tehdy otevřeně zapojila vojska NATO (převážně americká armáda), tak z toho byla třetí světová válka. Proč se tak nestalo o tom můžeme jenom spekulovat.

>Jakmile se dělají ústupky agresorovi - znáte to, s "jídlem roste chuť".
-----
To ano, ale nikdo nemůže zaručit, že se to nezačne mlátit atomovkama a v tomto případě na vítězi už záležet nebude.

289523

10.05.2013 17:26

Izraelské útoky na Sýrii

RE: Slovan

Mirda 50.?.?.?

>...Udivuje mne jak Rusko i Čína si tuto hrozbu neuvědomují.
----
Jsem přesvědčen, že si Rusko tuto hrozbu plně uvědomuje. Kdyby Rusko zasáhlo, tak z toho vznikne třetí světová válka. Vojska NATO by ochotně přispěchala Sýrii "na pomoc" a už tu máme celosvětový válečný konflikt. Možná právě na tohle jestřábi čekají?

Podobná situace nastala v r.2008 v Gruzii, kdy Saakašviliho armáda napadla Osetii a Abchazii. Na území Gruzie se to v té době hemžilo americkými a izraelskými "poradci" a při zásahu armády Ruské Federace bylo několik ozbrojených "poradců" zabito. Ostatní se okamžitě stáhli, jinak by z toho byl vojenský střet obou velmocí. Tehdy se Rusům podařilo ukořistit i část americké vojenské techniky.

Je to hra na kočku a myš a pravděpodobně právě proto Rusko nezasáhlo ani v Libyi? Rusové se poučili z války v Afganistánu.

289490

10.05.2013 07:00

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

Mirda 50.?.?.?

>Napsal jste, že Ježíš byl pokřtěn na druhé straně řeky. Což beru za 100% ověřené tvrzení.
----
Já jsem zase někde četl, že Ježíš dovedl špacírovat po vodní hladině a tak by na tom snad ani nezáleželo, na kterou stranu řeky si zaběhnul? [smích]

289444

10.05.2013 06:35

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

Mirda 50.?.?.?

Pane, takhle se z diskuze neutíká. Před další poznávací cestou do "svaté země" bych doporučoval nějaké počteníčko, ať máte přehled o jakou demokracii se tam jedná. Můžete se rovněž zapojit do akce poznávání a mapování palestinských vesnic, které byly včetně jejich obyvatel vymazány z mapy. Nikoliv obyvatelé. Ti z mapy vymazáni nebyly. Ti byly vyvražděni včetně žen a dětí a ti rychlejší a schopnější, ti stačili uprchnout do okolních zemí.

Tohle bude pro vás i pro vaši paní manželku jedinečný tématický výlet. Neberte to jako nenávist. Ta není tady. Ta nenávist je tam a já na to jenom poukazuji. A ještě jedna připomínka na uklidnění. Ty akce jsou organizovány smotnými židy žijícími v Izraeli. To jsou ti, kteří touží už konečně žít v míru a bez válek.

289441

09.05.2013 12:56

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

>...ty se prostě chceš jen hádat, no a na to jsem už odpověděl o kus výš tomu zapálenýmu slovenskýmu anonymu, tak budeme pokračovat možná jindy, až to vydejcháš [smích]
----
Popravdě řečeno, původně jsem na tvůj příspěvek vůbec nechtěl reagovat, ale potom jsem si uvědomil, že tomu někdo ze čtenářů může i uvěřit a bude si myslet, že FED je v podstatě charitativní neziskovka a tak jsem se rozhodl to dát do správné perspektivy.

Dále jsem chtěl zjistit, zda-li začneš lidem opět objasnovat, že je to vlastně Vatikán, kdo nám tady určuje rychlost a směr otáčení naší zeměkoule a Rothschildi jsou jenom jejich poskoci a mopslícisi. Zřejmě se změnou nicku nastala i změna názoru? Proto jiný nick. Je to tak Hábéčko? Ale jak píšeš, pokračovat můžeme jindy.

289409

08.05.2013 22:12

Izraelské útoky na Sýrii

RE: i v Číně se objevují...

Mirda 50.?.?.?

>Nauč se konečně dávat odkazy v klikací formě.
----
Teď už chápu. Pořádná blbost, proto se vůbec neobtěžuješ to dávat klikací. Najdi si fohate nějaké jiné hobby, než tento pofiderní smysl pro humor.

289380

08.05.2013 22:02

Izraelské útoky na Sýrii

RE: i v Číně se objevují...

Mirda 50.?.?.?

Nauč se konečně dávat odkazy v klikací formě.

http://www.youtube.com/watch?v=X_aqyBNRgxU

289379

08.05.2013 21:03

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

>...můj zájem byl upozornit na nebezpečí uvádění se v notorický omyl na podkladě jednoho pojednání asi z konce 80tých let...
----
Koho pojednání a o jáké pojednání se jedná? Když upozorňuješ na nebezpečí, tak sem s tím.

>že jde všelijak manipulovat? no to já přeci vím, a můžeme to vidět i zde, je to dokonce více než časté, no tak jsem si řekl, že to tu někdo musí také občas vrátit na zem... [mrknutí jedním okem]
----
To je od tebe hezký, ale bez tajnůstkářství a bez manipulací. Prahnu po informacích, tak se neupejpej.

>PS.: můžeš mi najít jedinou pasáž, která je "cut and paste", docela by mě to zajímalo, samozřejmě nevylučuju, že jsem se také mohl přehlédnout a údaje třeba prohodit, i za nalezenou chybu bych byl vděčný, hned bych si to opravil... [smích]
----
Byly to zbytečné informace a klidně si kopíruj. Sáhodlouze a dopodrobna jsi zde uvedl ustanovení FED-u a jistě sám víš, že se to stejně nedodržuje, tak proč to sem dáváš?
S tím odváděním daní FED-em do státní pokladny, tak to jsi trochu přestřelil. S tím nemůže souhlasit ani to tvoje vděčné a oddané přitakávadlo (mtk).

289377

07.05.2013 18:12

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

- pokračování -

>...A protože podléhá dani...je dělen a obvykle tak, že 97-98% výdělku jde do státní kasy a zbylá 2-3% se rozdělí mezi FED a jeho akcionáře, přičemž na veškeré dividendy připadá necelé 1%.
-----
Hábéčko, jsi opravdu dovedný manipulátor a nebo???? Že bys nevěděl? Proč se asi bývalý kongresman Ron Paul tolik roků domáhal, aby FED zpřístupnil vládě účetní knihy? FED daně neplatí od jeho založení.

289282

07.05.2013 18:09

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

Hábéčko, to všechno, co jsi zde uvedl, je sice pravda, ale pouze částečná. Jsou to "závazná" ustanovení, která se stejně nedodržují a která si (na sebe) vymysleli samotní mafiáni FED-u. Je to jenom med a mrkvička pro veřejnost, aby si lidi mysleli, že kongres má FED pod kontrolou. Ale to ty jistě víš a jenom nám tady ten med řádně roztíráš po papuli, jako třeba v tomto odstavci:

>Co se týká notoricky zmiňovaných subjektů,...tak jsou uváděny jako manipulátoři FEDu bez toho, aniž by byl uveden jakýkoliv podíl (nebo dokonce majoritní) u podílníků FEDu, který by byť jen fiktivní manipulaci umožňoval, přičemž vlastnictví takového balíku musí být zřejmé, aby bylo legální a vůbec možné.
----
Na legálnost a poctivost u podvodníků zapomeň. Ti si vytvořili systém kontroly, který sami ovládají. Nejen u FED-u, ale i jiných nadnárodních korporací existují dva druhy akcií. Jeden druh se obchoduje na veřejné burze (čti - manipuluje) a druhý typ akcií je pro vedení firmy. Vesměs je to desetina burzovní ceny a největší podílník má největší rozhodovací právo. Tyto informace jsou samozřejmě utajeny, takže majitel FED-u je známy jenom ve vnitřních kruzích.

>Co se týká vedení FEDu, tak dle 12 USCA 302, 304, 305 jsou vybíráni členy FEDu do tříd, kdy jedna zastupuje bankovní sektor a druhá nebankovní sektor a třetí (Board of Governors) je vybrána Senátem a jmenována prezidentem.
----
Jistěže. Tak to navenek opravdu vypadá. Ve skutečnosti si FED vybere a prezident schválí.
Přece si do hnízda nevpustí
"nepohodlné šťouraly"?
...to dá rozum.

>je evidentní, že FED je kontrolován především politicky a „mezinárodní bankéři“ skrytě manipulující skrze utajené podíly jsou víceméně fikcí a jedná se většinou o legendy hrající na city věřících.
----
Tak tohle je docela odvážné tvrzení. Zdůvodnění jsem uvedl výše. Další informace z Wikipedie, které zde "cut and paste" uvádíš, nemá ani význam komentovat. To jsou opět ta FED-em vymyšlená stanovení. Snad jenom tohle:

>Kromě předsednictev je činnost FEDu řízena FOMC (Federal Open Market Committee) a ti ...společně rozhodují přímo o tom, „kolik a za kolik“,....tedy není možné to manipulovat třeba jen skrze FED NY.
-----
Jak lze FOMC manipulovat ti objasní kongresman Alan Greyson. Další perla:

>Předmětem častých a celkem logických starostí je i výdělek FEDu, neboť FED je skutečně výdělečný podnik...
----
Klobouk dolů, Hábéčko. Ten tvůj smysl pro humor a sarkasmus nemá konce:

>...A protože podléhá dani...je dělen a obvykle tak, že 97-98% výdělku jde do státní kasy a zbylá 2-3% se rozdělí mezi FED a jeho akcionáře, přičemž na veškeré dividendy připa...

Automaticky kráceno

289281

06.05.2013 04:09

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

>Zmiňovaný spor Rockefellerů s Rothschildy je skutečně směšnost nejvyššího kalibru[smích]))
----
Někdy se ovšem chytnou a pak už to stojí zato. Tady třeba Evelyn Rothschild vytýká Rokefellerovi, že vykecal jak provedli 9/11 a jiné zločiny.

289199

30.04.2013 05:38

Vazby spojující Washington s čečenskými teroristy

"Upiš se ďáblu, peklem se ti odmění"

Mirda 50.?.?.?

Ruská bezpečnostní agentura (FSB) a diplomacie zaznamenaly další úspěch ve strategii - "jak se zbavit potenciálního teroristy".

FSB oznámí CIA, že Tamerlan navštěvuje v Tbilisi teroristický seminář ve smyslu: "dejte si na něj pozor". Jinými slovy: "my o něm víme". FBI a CIA mlčí. Po delší době oznámí zpět: "odtama nebezpečí nehrozí", ale na další cestu do Gruzie už vystaví Tamerlanovi falešný cestovní pas.

FSB opět informuje CIA o Tamerlanově návštěvě. Falešná identita byla odhalena a Tamerlan se stává pro CIA i FBI nepoužitelné zboží, něco jako děravé boty pro pěší turistiku. Aby se celá záležitost ututlala, tak FBI Tamerlana nastrčila jako (údajného) pachatele bomových atentátů při maratonu v Bostonu a posléze byl (pravděpodobně) zavražděn při policejní přestřelce. Jeho mladší bratr už taky nepromluví. Zařídili to doktoři v izraelské nemocnici, kam byl po objevení a zatčení převezen. Údajně to byl nezdařený pokus o sebevraždu.

Připomeňme si, že Tamerlan Carnaev žil ve Spojených státech na "Zelenou kartu", přitom jeho mladší bratr Džokar už občanství získal. Tady se nezbytně naskýtá otázka - proč Tamerlan občanství neobdržel? Nebyl to náhodou další strategický tah CIA a rovněž i důkaz, že Tamerlan bude po výcviku nasazen do Čečni na organizování ozbrojených nepokojů a případně se stane i šéfem v nové loutkové vládě? A právě proto nemohl být občanem Spojených států, to by přece zavánělo barevnou revolucí.

289066

29.04.2013 13:04

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

Mirda 50.?.?.?

Ano, Vojta je pokrytec jako Brno, ale on to nedělá se záškodnickým úmyslem. On si to totiž ani neuvědomuje. Je to více méně trvalá deviace způsobena buď virem slepičí chřipky a nebo to mohou být následky z mládí od častého pohlavkování.
[mrknutí jedním okem]

289034

29.04.2013 05:20

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

Mirda 50.?.?.?

Muslimové půjdou tam, kde jsou pro ně dveře dokořán otevřeny. Oni neutekli ze svých domovů, oni byli nalákáni na pozlátko západní tzv. civilizované společnosti. A teď jednu otázku pro Tebe Vojto. Kdo má asi největší zájem na promíchání lidí s úmyslem zničit národnostní svazky? A až to bude patřičně promícháno, rozpoutat nepokoje, čehož jsme byli svědky nedávno ve Francii a teď se to odehrává ve Velké Británii a jinde? Brzy to začne i ve Švédsku. Vím, že odkazy druhých diskutérů Ty osobně ignoruješ, ale tenhle je krátký, tak se o to pokus. Poslechni si paní Barbaru Spectre a všimni si především, jak jí září oči nadšením.

289015

28.04.2013 18:06

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>Mohl byste vysvětlit, co to je "skutečné kresťanstvo", co to je "skutečné Ludské kresťanstvo", a co to je "skutečný komunismus"? Ty věci lze někde pozorovat?
----
Pro ty méně chápavé. Opak "skutečného" by byl "předstíraný", tedy předstíraný komunismus. Lze rovněž použít výraz "pseudo", např.pseudo-křesťanský. Ale to jsi mtkáčko jistě věděl? Hlupák nejsi. Ty tady jenom provokuješ, přiznej se.

288989

26.04.2013 00:14

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

Jen tak pro zajímavost.
Nikolaj Převalský.

Vložený obrázek

Není tohle náhodou Stalinův otec?

288837

25.04.2013 23:01

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>těžko mohl stát za stalinem převalský (zemřel, když byl soso ještě děcko), ale tak či onak stalina vychovávala instituce, zvlášť, když je to internát...
----
Tohle jsem nevěděl, že Převalský tak záhy zemřel. Četl jsem o tom Stalinově pečování o jeho hrob, ale to mohl klidně dělat kdykoliv později. Podrobnosti neznám, ale jsou o tom důkazy.

>samozřejmě, že výchova má všelijaké efekty, kdo by to měl
>vědět lépe, než katolíci, kteří se tím zabývají stovky
>let, ostatně psychologie je u jezuitů hlavní předmět, pokud
>k nim vstoupíš do řádu, mirdo, a když to dotáhneš...
----
[chechtot] [chechtot] Ne aby tě napadlo mne tam přihlásit na studia?

>jak jsi vůbec přišel na to, že se na jejich školách mumlá něco z motlitebních knížek?
----
Tuhle poznámku beru jako nepovedenou větní vazbu. Já jsem nic o mumlání nepsal. Náboženská nauka nemusí být žádné mumlání z bible. Až někdy do poloviny minulého století se ve zdejších základních školách před vyučováním modlitba přednášela, ale dnes se to už nenosí. Mají tady ovšem tzv."Sunday School", ale to je záležitost jednotlivých komunit a jejich kostelů.

>jezuiti jsou špička nejen v matematice, ale i v astronomii, a
>třeba ze špičkových jezuitských škol ve franci vzešla
>celá elita francouzské revoluce...
-----
Hábéčko, my dva jsme spolu probrali jezuitská témata už nesčetněkrát a nechci do toho znovu zabřednout. BTW, článek je stejně na jiné téma. Zdravím tímto současně i kamaráda Jendu.
[smích]

288830

25.04.2013 22:01

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>"Nevím, proč se bazíruje na tom, že má někdo "židovské" předky, přestože sám konvertoval ke křesťanství. Předek vyznávající judaismus přece neznamená, že každý, jehož předek byl judaista, se automaticky chytne do jejich pařátů?"
----
S tímto naprosto souhlasím. Já jsem tu židovskou dědičnost nevymyslel. Judaismus je náboženské vyznání a to by se přece dědit nemělo...si myslím?

>Rothschildové konvertovali, a spousta dalších. Takže co dál...
-----
Právě že nekonvertovali. Když byla svatba Evelyna Rothschilda s Lynn Forrestrovou, tak se obřad konal v synagoze a Lynn konvertovala na judaismus. Daniel Senor (matka Slovenka) s Campbell Brown (bývalá TV reportérka na CNN), stejný příběh a Campbell posléze konvertovala na judaismus. Ivanka Trumpová taky před svatbou konvertovala na judaismus. Asi to konvertování bude "nalej-vylej", ale jak je vidět, tak se židovství stalo poslední dobou populárním trendem? A zvláště na to poukazovat. Dříve přinášelo společenské výhody a kariérní postup členství v KSČ.

P.S. Uvedená jména možno dohledat gůglem, jako důkaz, že nekecám.
[smích]

288822

25.04.2013 20:40

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>víš kdo vychovával třeba fidela, mirdo? můžeš hádat...
>jednou [mrknutí jedním okem]
----
Hádat nemusím. Fidel navštěvoval jezuitskou školu. Na tom ovšem není nic neobvyklého. V 17. a 18. stolení to byli právě jezuité, kteří nejen v Evropě, ale i na "novém kontinentě" zakládali školy, nemocnice a jiné prospěšné instituce. Na tom bych já osobně neviděl nic špatného. My tady v Kanadě taky máme jezuitské školy, které si ponechaly i původní název zakladatelů. Ovšem s jezuity mají společného už jenom ten název. To je vše. Náboženství se tam nevyučuje a ani tam nepřipravují nové politické kádry.

Jako výrostek byl Stalin moskevský kavárenský poflakovač a živil se vykrádáním vagonů. Skutečnost, že se ze Stalina stal politický vůdce spíše svědčí o tom, že za ním stála nějaká vlivná osoba a to by zase potvrzovala "tlačenka" Převalského? Nemyslíš? Je to stejný jako dnes. Nic se tedy nezměnilo - nezáleží na tom, co umíš, ale koho znáš? Takhle si mocenské kruhy vypěstovali Clintona, Obamu a další. Nebyly to jezuitské školy. Tímto bych mohl i odpovědět na příspěvek níže:

>protože je nesrovnatelně podstatnější, než hypotetický potulný otec, či označení instituce, kde se nejen něco učí, ale doslova vychovává...a jak už výše uvedla Lin v bodě 6), je to naopak zásadní
----
Zásadní to může být, ale samozřejmě záleží na metodách vychovávání. Nechci tady probírat metody nátlaku a motivace, ale nátlakem můžeme vyvolat i opačný efekt. Už asi těžko zjistíme, čím byl motivován Stalin, že se rozhodl pro studium na kněze, ale jak už víme, studia stejně nedokončil? Z toho vyplývá, že ho jezuitská škola pro život řádně nepřipravila.
[mrknutí jedním okem]

288817

25.04.2013 19:04

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>ty jsi pěkně vykutálenej, se "ženou editorem" a "židem
>stalinem" sem přijuchal kdo? já psal pouze o tom, že stalin
>měl striktně katolickou výchovu...
---
Židy do diskuze natahal emtékáčko ,(mtk), pan oracle na to jenom reagoval.

Oracle napsal:

>"Isté kruhy s židovským pôvodom sústredili v rukách
>ekonomickú, nábožensko-ideologickú, súdnu a výkonnú
>moc"


raskolnikov reaguje:

>tak to zní skoro jako tajůplný příběh... eh, jinými slovy,
>bez trvalého převorávání pojmů to nikdy nebude dávat
>smysl, proto to není ani pohádka, ale je to na
>náboženství postavený blábol
----
Proč nás tady takhle pořád natahuješ? Proč tolik tajnůstkářství? A nebo to je to typické hábéčkovské - pravda není pro všechny?
Vyvrať konečně ten oraclův "blábol" a napiš nám, kdo to tady řídí a organizuje. Řím? Vatikán? a nebo někdo jiný?

>tak aby bylo jasno, "to nepovídala jedna pani", ale ten tvůj
>spasitel... že v ortodoxním semináři vyučovali jezuiti není
>jen doměnka (i když by byla oprávněná vzhledem k historii
>jezuitů v rusku) převzatá ze stalinova okolí, ale je o tom i
>doklad....
-----
Hábéčko, proč na tom tolik bazíruješ? Mojí rodiče (máma a táta)
mne jako malého caparta zapsali do hudebky na klavír. Prošel jsem si tím několik roků a teď si představ, žádný virtuózní pianista se ze mne nevyklubal? Ani mne to psychicky nijak neovlivnilo. A takhle to funguje v životě mnoha lidí. Vzdělání (i dokončené) ještě neznamená, že tím dotyčný načuchne.

288810

25.04.2013 18:24

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>Biologickým otcom Stalina bol Gruzínsky šľachtic v ktorého
>dome robila Stalinova matka opatrovateľku detí/kojnú...
----
Jiné zdroje uvádějí, že onen šlechtic, Nikolaj Převalský byl průzkumník/cestoval a na své cestě do Tibetu se na nějakou dobu zastavil v hotelu v Gori, kde Stalinova matka pracovala jako pokojská. Slovo dalo slovo a na nového vůdce bylo zaděláno. Aristokrat Převalský se nechtěl vázat a nabídnul Visarionoviči Džugašvilimu velkorysou peněžní částku a ten si matku Stalina vzal za manželku. Džugašvili si za získané peníze pořídil obuvnickou dílnu a zaměstnával (údajně) až třicet pracovníků. Propadl však alkoholu, ztratil vše co získal a nakonec i vlastní život.

Někdo tady v diskuzi už dřive zmiňoval jméno biologického Stalinova otce. Před několika lety jsem zde napsal na toto téma příspěvek a na porovnání jsem uvedl fotografie Stalina a Převalského. Nelze si nepovšimnout tu silnou podobnost. Stalin jakoby tátovi z oka vypadnul. Dalším důkazem by mohla být Stalinova oddaná péče o Převalského hrob.

Bohužel zmiňované fotografie už nejsou funkční, jinak bych to sem přenesl. Jistým zájmovým skupinám se nehodilo do kšeftu zveřejňování skutečné světové historie a proto uvedená webová stránka byla umlčena. Ještě poznámku ke Stalinovu jezuitskému vzdělání. Nevím proč se na tom tady tolik bazíruje? Název vzdělávací instituce přece neznamená, že každý kdo projde jejími branami se automaticky chytne do jejich pařátů? Kdyby Stalin zůstal u jezuitského vyznání, tak by se vyhnul svého pozdějšího utrpení. Stalin si to řádně a patřičně odpykal - byl přece třikrát ženatý.
[velký smích]

288808

24.04.2013 14:33

Hitler vyhrál válku

RE: a kdo za tim stoji

Mirda 50.?.?.?

>Kdybys přemýšlel hlavou, tak bys věděl, že to je Řím.
----
Takže Řím? Hmm, to už jsem někde slyšel. Proto se říká, že všechny cesty vedou do Říma, ale asi taky z Říma, když se to od tama všechno řídí? Co jde dovnitř, musí i ven. To je naprosto úžasné taková zodpovědnost řídit celou naší planetu. Jenom malý nesmělý dotaz, pane/paní opice. Ten pán, který to tady všechno řídí a který bydlí v Římě, dělá to sám a nebo mu v tom někdo pomáhá? Stejně se jim ten NWO nepovede, ať si Alex Jones říká co chce.

288748

>Second generation heavy duty Dodge pick up truck 2002, tenhle je
>dually 4500 heavy duty....
---
Satanisto, máš tam chybu? Typ 4500 se začal vyrábět až v roce 2007
jako model roku 2008.
Zeptej se souseda ještě jednou. On si z tebe utahuje a zcela jistě jenom machruje.

286762

14.03.2013 12:53

Netanyahuův násilnický otisk

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Mirda 50.?.?.?

>Mohl byste, pane Nohejl, rozvést Vaši zmínku "ze to byl
>celosvetovy zidovsky kongres jez vyvolal druhou svetovou valku".
>Ráda bych se o tom něco dozvěděla.
---
Pan Nohejl se zatím neozval a jistě promine, že se mu tady zhoupnu na jeho větvi.

Průmyslové zboží Německa bylo v meziválečném období na vysoké technické úrovni a bylo vyváženo do celého světa. Na druhou stranu Německo naopak nebylo soběstačné ve výrobě potravin a snad 60 procent potravinových výrobků Němci dováželi. Dalo by se říct, že pro Německo byl export/import životně důležitý.
24. března 1933 vyhlásil Světový židovský kongres celosvětový bojkot německého zboží. V tehdejším tisku to bylo označeno, jako vyhlášení války Německu a historikové to i označují, jako "první výstřel druhé sv.války".

Bojkot podle očekávání vedl k nedostatku potravin na domácím trhu, což následně vedlo ke zvednutí národnostního cítění (semknutosti) a ke vzniku nacismu. Za zmínku by možná stálo, že dámy byly za módu i potřeby pro domácnost ochotny zaplatit i přemrštěné ceny a poptávka ještě více vzrostla. Kšefty se přece musí hýbat a tak řetězec amerických obchodních domů "Macy" (v židovském vlastnictví) bojkot ignoroval. Stejnou startegii zaujal i Sionistický kongres, když vyparacoval scénář na ekonomicky motivovaný přesun židů z předválečné Evropy do Palestiny tzv. "Havara Agreement", ale to už je jiná kapitola.

286300

17.02.2013 23:17

Jiná genocida

RE: Ukazka jasnej diskriminacie

Mirda 50.?.?.?

>...to já taky naprosto nechápu prodloužení odchodu do důchodu.
---------
Prodloužením věkové hranice odchodu do důchodu vláda ušetří na vyplácení důchodů. Profi-práce je nedostatek pro mladé, natož pro ty dříve narozené a tak se (ve vládních kruzích) očekává, že vzniklé ekonomické potíže povedou k depresi a to už je jenom krůček k té "jiné genocidě". Tímto tahem vláda už důchody v mnoha případech vyplácet nemusí vůbec. No, není tohle geniální nápad? Už slyším, jak Vojta49 tleská.

285057

10.01.2013 19:13

A vy jste náčelník Papuánců?

Jak se projevuje hlava státu jinde ?

Mirda 50.?.?.?

Pan Jose Mujica žije na své farmě nedaleko Montevidea, hlavního města Uruguaye. Žije velice skromně. Vlastní traktor, políčko a na každém kroku ho doprovází jeho věrný a chromý pejsek Manuela. V garáži má dvě starší auta, jedním z nich je Volkswagen Brouk. Traktor, auta i domek si opravuje sám. Takový domácí kutil je pan Jose Mujica.

Tento životní styl neobyčejně skromného Jose Mujici není až tak zajímavý. Vždyť takhle žijí miliony lidí, ovšem s tím rozdílem, že pan Mujica je hlavou státu. Prezidentem Uruguaye. Devadesát procent svého prezidentského platu věnuje pan Mujica na charitu, což je v přepočtu 12 tisíc dolarů.

Reportér panu Mujicovi připomíná, že je hodnocen jako nejchudší prezident na světě. „Já nejsem chudý. Žiji spokojeným životem a držím si jenom nejnutnější majetek, jaký potřebuji ke šťastnému životu. Mamon dělá z lidí otroky, kteří se ženou bezhlavě za majetkem”, odpovídá pan Mujica.

Jedním z jeho prezidentských rozhodnutí je zlegalizovat užívání
Marihuany. V odkazu je krátké (čtyřminutové) video v angličtině.

Pan prezident, kterého lze závidět.

282022

21.08.2012 18:51

Znepokojivé důkazy, že centrální banky a insideři z Wall Street se rychle připravují na něco VELKÉHO

"něco VELKÉHO"...co by to asi mohlo být?

Mirda 50.?.?.?

23. prosince 1913 byla protiústavně založena ve Spojených státech Federální rezervní banka. Ropucha se usadila na prameni a to na prameni vydávání peněz. Zkrátka rok 1913 je počátkem postupného a pomalého zániku zdravých principů kapitalismu. "Smlouva" na vydávání peněz soukromou kriminální organizací byla podepsána tehdejší vládou (prez.Woodrow Wilson) na 99 roků a v prosinci tohoto roku by měla smlouva vypršet. To by snad mohlo být to "něco VELKÉHO"?

Zločinci vládnou světu a nikdo jim do hlav nevidí. Nicméně jejich přípava na občanské nepokoje budováním koncentračních táborů, vyzbrojováním vládních úředníků, snahou o zrušení druhého dodatku ústavy o právu vlastnictví osobní zbraně, atd., to všechno nasvědčuje tomu, že strach o vlastní existenci zasáhnul i toho, kdo strach ve společnosti záměrně vyvolává. Strach na ovládání lidí se podle přírodního zákona "akce - reakce" začíná vracet zpět k tomu, kdo jej vyvolal. Karty jsou odhaleny a něco se bude dít a to může být rovněž to "něco VELKÉHO"?

273670

23.08.2011 20:39

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Víra versus pochybnosti

Mirda 24.?.?.?

Luxore, tady máte perfektní ukázku, jak Vojta diskutuje. Ze zásady vyvrátí všeobecný názor podstrčením lživé propagandy a když s ním někdo nesouhlasí, tak to otočí a vyčítá diskutujícímu osobní napadání. A nebo se z dikuze jednoduše vytratí. I mne dluží odpověď, co si myslí o knize profesora Shlomo Sand z univerzity v Tel Aviv, ale nechci odbočovat.

Já si myslím, že Vojta jenom ukazuje svému vnukovi, že umí "pracovat" na počítači a dokáže i publikovat na internetu [velký smích] Tím myslím ty jeho diskuzní příspěky. Ať si plácá jak chce, vnuk to stejně zatím nepochopí a tak si tady Vojta plácá a plácá a pěstuje si tím svoje ego a respekt u vnuka. Možná bude skutečně nejlepší na Vojtu nereagovat? On se sám vytratí.

Jenda smithů to sice považuje za inspiraci k odvratným reakcím, ale to už záleží na každém z nás, jak se tím Vojtovým plácáním dokáže inspirovat? Pro mne je ta Vojtova propaganda a úmyslné odvádění pozornosti jenom ztráta času na ty jeho výlevy reagovat.

251683

23.08.2011 16:40

Zkušenost se Stworou

RE: Tmo? Likviduje diskusi

Mirda 24.?.?.?

S celým vaším příspěvkem bezvýhradně souhlasím a podepisuji.

251662

22.08.2011 23:46

Vratké pilíře evropského společenství

RE: vyprávění vulgárního a MOJE MALA POZNAMECKA

Mirda 24.?.?.?

>NEMOHL JSTE TO NAPSAT LEPE "mirda .."
----
Děkuji za kompliment, milá Jey. Zvědavec kráčí sedmimílovými kroky dopředu, tak je to rozhodně milé překvapení na mé straně - reakce po dvou letech...I s dvouletým zpožděním to potěší.

251615

22.08.2011 19:29

Dopis, který potěšil

RE: Je cas opustit Zvedavce.

Mirda 24.?.?.?

>Ta jmena, ktera jsem zde v diskuzich videl pred lety, zde jiz taktez nejsou. Rad jsem cetl jejich prispevky, dozvidal se nove informace...
----
Tušil jsem, že mne budeš postrádat, soudče [velký smích] . Ale to víš, léta jsou tady v Kanadě krátká a tak nechci trávit tolik času u obrazovky počítače. Více čtu a méně pišu. Na podzim se opět více zapojím do diskuze, takže vydrž. Ke tvému nálepkování editora a ostatních přispěvovatelů bych dodal jenom toto: Zaměňuješ kritiku za nenávist a tou nenávistí trpíš ty sám. Neházej to na ostatní a na Zvědavce a nebo na muslimy, jak to máš ve zvyku a jak to právě teď tady demonstruješ.

Nechi hovořit za ostatní, ale myslím si, že bychom se všichni z nás raději věnovali příjemnějším tématům, než poukazováním na zločiny okolo nás. A to, že se kritika zvyšuje, to je jenom důsledek zvyšování se napětí ve společnosti uměle vytvořenou celosvětovou ekonomickou krizí, preventivními válkami a dalšími lumpárnami a zločiny, na které Zvědavec jenom upozorňuje. A tohle zase já považuji za nesmírně důležité. Musíme si společně ujasnit, kde je epicentrum našeho potenciálního nebezpečí. A o tom jsou tyto články a diskuze.

Soudče, klidně si trucuj, ale zbytečně útočíš na posla špatných zpráv. Problém ve společnosti je jinde. Tímto současně zdravím ostatní zvědavce, editora, moderátora...Nebudu raději jmenovat, abych na někoho nezapomněl. Přátelé, jsem s vámi i s lynčujícím soudcem. Jsme přece všichni na jedné lodi a ta děravá kocábka se potápí.

[mrknutí jedním okem]

251607

04.08.2011 14:18

Turecko versus USA: „Laskavější hegemon na Středním východě“

RE: Já jen ...

Mirda 24.?.?.?

Zdravím paní Lin.
Někde jsem četl, že uvěznění armádní generálové pracovali na vedlejší pracovní úvazek pro CIA. Tohle by i vysvětlovalo, proč jsou ve vězení a současně to znamená, že puč byl v přípravě. V tomto případě se Turecko nechystá na novou roli. Ta nová role se už nějakou dobu odehrává.

249838

26.07.2011 04:22

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Dr. Stanislaw Burzynský

Mirda 24.?.?.?

Pane Sašo, vy jste to video asi neviděl? Chápu, je to hodina a čtyřicet osm minut a trávit v létě tolik času u monitoru, to je nezodpovědnost a hřích. S vaší reakcí nemohu souhlasit. Výsledky léčení Burzynského metodou snad něco dokazují? Desítky (možná stovky) vyléčených pacientů je snad jasný důkaz, že Dr.Burzynský není žádný šarlatán a podvodník, jak se praví v uvedeném odkazu, který jste mi tady předložil a který bych nazval štvavou propagandou stejných lidí, kteří by rádi viděli Dr. Burzynského ve vězení. Tohle není ojedinělý případ. Těch doktorů, kteří se zabývají alternativní medicínou je podstatně víc, jenomže Dr.Burzynský je vystaven justiční šikaně především proto, že na prokazatelně fungující léčebnou metodu vlastní patent. Tady padla kosa na kámen. Není tohle všechno jenom proto, že to odkrylo karty zločineckých organizací, jako je Ústav pro výzkum rakoviny a masových vrahů v FDA? Těm se rozhodně nejedná o vyléčení pacientů, těm se jedná o zisky za každou cenu i na úkor zdraví a životů ostatních lidí.

Pane Sašo, nic ve zlém, ale hovoří z vás nedostatek životních a praktických zkušeností z lékařského prostředí...ale možná by i stačilo to video dokoukat do konce?
[mrknutí jedním okem]

249053

25.07.2011 19:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

Dr. Stanislaw Burzynský

Mirda 24.?.?.?

Dr. Stanislaw Burzynský, narozen v Polsku, vystudoval lékařskou akademii a v roce 1967 pokračoval ve studiích biochemie v polském Lublinu. Doktor Burzynský objevil způsob léčení rakoviny antineoplastonovou metodou a úspěšně ji začal používat ve svém výzkumném ústavu ve městě Stafford v Texasu. Na svůj objev obdržel patent.

Národní ústav výzkumu rakoviny, společně s FDA (Food and Drug Administration) v reakci na nový objev nařídily, že se pacienti s diagnózou rakovinového nádoru musí prvně podrobit tradiční metodě léčení a až jedině tehdy, je-li neúspěšná, potom mohou podstoupit léčení anitineoplastony v ústavu Dr. Burzynského.
Tradiční metody současného léčení rakoviny jsou chemoterapie a radiační ozařování.

Porovnání výsledků obou způsobů léčení, kdy byl pacient zbaven rakoviny:
Radiace a chemoterapie – 5 z 54 pacientů (9%) - vyléčeno.
Antineoplastony – 5 z 25 pacientů (25%) - vyléčeno.

Sledujme neodmyslitelný tok peněz. Farmaceutický průmysl ve Spojených státech platí za schválení každého patentovaného “léku” federální organizaci FDA vládou stanovený poplatek. Jinými slovy – velká bere a pokaždé malá domů. Čím vyšší poplatek (úplatek) nad stanovenou částku, tím větší naděje, že to FDA odklepne a „léčebný” prostředek se objeví na trhu. Tímto se stala FDA přímo závislá na farmaceutickém průmyslu. Takový úslužný a poslušný pejsek.

Slovo se rozkřiklo a pacienti se začali houfně sjíždět za Dr. Burzynským do Texasu. Co není zakázáno zákonem, to je povoleno, navíc Dr.Burzynský vlastnil na antineoplastony patent. Jak snadno lze v zemi „volného” trhu zničit konkurenci velkých hráčů se Dr.Bruzynský přesvědčil osobně. Nastal justiční kolotoč “Stát v zastoupení FDA versus Dr.Burzynský”. Ani srdcervoucí a přesvědčující proslovy vyléčených pacientů, před kongresem i v soudní síní nepomohly k uznání a zlegalizování antineoplastonové léčby.

Soudní proces stíhal soudní proces. Žaloba nemohla najít sebemenší důvod k odsouzení obžalovaného. Už to ani nebyla žaloba proti léčebné metodě, ale hlavním důvodem soudních sporů bylo existenčně zničit jejího tvůrce. Prachy si přece musí najít cestu do těch správných kapes (padni komu padni) a na pacientech v žádném případě nezáleží.

Nepřípomíná nám tohle soudní představení něco podobného, co se odehrává s editorem Zvědavce? Příběh Dr.Burzynského je zdánlivě mimo téma tohoto článku, ale přitom se ho silně dotýká.

ZDROJ

249005

14.07.2011 17:57

O anglo-saských kořenech německého nacismu

RE: Nurimbersky soud pro valecne zlociny Ameriky,rika byvaly soudce.

Mirda 24.?.?.?

>Německo nebylo ve druhé světové válce cílem, ale nástrojem.
----
Jak lze vyčíst z historických pramenů, tak si myslím, že bylo obojím. I cílem, ale hlavně tím nástrojem k sebezničení. Zničit Německo bylo cílem z několika různých důvodů a jeden z nich bylo vylidnit alternativní místo pro zřízení státu Izrael. Při studiu historie jsem se několikrát setkal s tvrzením, že obě války byly v podstatě jedna válka s dvacetiletou přestávkou. Pokud bylo založení Izraele hlavním důvodem války, potom to dává smysl především proto, že se to tou první válkou nepodařilo.

Jinak záminky k rozpoutání druhé sv.války byly vytvořeny krátce po skončení váky první a to v r. 1919 na Versailské "mírové" konferenci ve Francii. Takže i v tom následujícím se shodujeme.

>Jak vidět, všechno to začalo ještě předtím, než se Hitler stal německým kancléřem.
---
Omlouvám se za pozdní reakci. Někdy to prostě nevychází.
[mrknutí jedním okem]

247971

12.07.2011 00:24

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Dluhy, dluhy a zase jen dluhy

Mirda 24.?.?.?

Madona zaměňuje oběť s viníkem. Dobře jsi mu to Antiseptiku vysvětlil a pro názornost bych to rád poněkud rozvedl. Jak takový MMF ve spolupráci se Světovou bankou pracují? Pro zjednodušení nazvěme obě organizace výstižným názvem "supi". Oni se tak totiž chovají.

Supi si najdou rozvojovu, nebo jinými slovy, poněkud technologicky zaostalou, ale soběstačnou zemi, kde nabídnou "pomoc" např. s výstavbou elektrárny, nebo cokoliv jiného, co místní potřebují. Supi vypracují plán finančního zotročení. Nabídnou půjčku na velmi nízký úrok, který skutečně nikdo jiný nenabízí. Tohle je to lákadlo. Ve smlouvě je zakotveno, že supi zařídí vše potřebné k výstavbě a bude to financováno z nabídnuté půjčky. Další lákadlo je zajištění pracovních příležitostí pro místní obyvatele. Zapomenou ovšem dodat, že pouze pomocné práce, nikoliv odborné, přestože by se v místě odborníci našli.

Ve smlouvě je současně uvedeno, že odborníky a technologie si vybírá výhradně MMF a jsou placeny v jimi stanovených tarifech. Opomněli ovšem zmínit podmínku, že zákazník o těchto záležitostech nerozhoduje. Lhůta dokončení projektu se samozřejmě protáhne a původní cena zmnohonásobí. To znamená další navýšení půjčky. Přestože úroky jsou relativně nízké, zákazník se dostane do nesplatitelných podmínek a dílo výstavby propadne ve většině případech do vlastnictví supům i když už byla půjčka z části splacena. S tímhle koncem zákazník tedy nemohl počítat. Ovšemže vydírání pokračuje nadále tentokrát ve formě předražené energie (jde-li o elektrárnu), která je už ve vlastnictví supů.

Za elektrárnu si každý může dosadit jakýkoliv důležitý průmysl. Když už chamtivost nezná meze, tak se nafouknou účetní knihy, aby se nalákali další investoři i z řad vlastních zaměstnanců. Potom se nechá firma zkrachovat a majitel odchází jako vítěz s písničkou na rtech a s balíkem peněz v bance. Viz např. ENRON.

Snad to i Madona pochopí?

247745

11.07.2011 22:39

O anglo-saských kořenech německého nacismu

RE: Nurimbersky soud pro valecne zlociny Ameriky,rika byvaly soudce.

Mirda 24.?.?.?

>Já bych si vsadil na záměr.
---
Záměr to rozhodně byl, ale po německém zboží byla pro jeho vynikající kvalitu celosvětová poptávka, takže zvýšením dovozových tarifů nebyl import německého zboží do USA vůbec omezen. Pro neúspěch původního tahu se Světový sionistický kongres rozhodl pro razantnější řešení. Dne 24. března r.1933 byl vyhlášen celosvětový ekonomický bojkot německých výrobků. Tohle datum je považováno jako první výstřel II. světové války.

Bojkotem nastaly v Německu ekonomické problémy především proto, že Němci nebyli soběstační ve výrobě potravin a exportem svého průmyslového zboží dováželi až 60 procent potravinových výrobků. Osobně si myslím, že tenhle strategický tah - "ekonomicky zničit Německo" a vyprovokovat jej k válce (mimo dalších), vyvolal u německého obyvatelstva vlny protižidovských nálad, což zase později (r.1935) vedlo k vytvoření Norimberských zákonů. Osobně bych si to dovolil nazvat zákon akce-reakce.

Paradoxně ti, kteří vyhlásili Německu ekonomický bojkot, ti jej sami porušovali. Nedostatek zboží vyvolal zvýšení nejen poptávky, ale i ceny a tak, kde lze snadno přijít k penězům, zaručeně najdeš schopného podnikatele. Známý obchodní dům Macy's, šel příkladem a prodej německých výrobků jel dál bez omezení. Židovský původ majitelů s tím jistě nemá nic společného? Každý schopný podnikatel by se asi chopil příležitosti. Ale bojkot je bojkot.

Dalším příkladem porušování bojkotu byly obchodní transakce při předválečném přesunu majetných židů z Evropy do Palestiny. Dotyčný složil u palestinské banky v Německu kauci (pokud si pamatuji, bylo to 1000 liber sterlingů, nebo ekvivalent v markách). Při příjezdu do Palestiny dostal peníze v plné výši vyplaceny. Sionistická organizace za tyto peníze posléze nakoupila v Německu tolik potřebné a v Palestině nedostatkové průmyslové zboží. Takže bojkot-nebojkot, obchody jely dál.

247742

30.06.2011 19:35

Rasmussen: NATO bude pokračovat v libyjském masakru

RE: Vladimír Putin veřejně odsoudil NATO.

Mirda 24.?.?.?

>Politik a svedomie, čo Vám šibe?
----
To bylo jenom takové postesknutí. Ale asi ano, už mně z toho šibe [smích] Co se poslední dobou děje, to nemá v historii lidstva obdoby. "Trvalými válkami k udržení světového míru". Možná by se u někoho z nich to svědomí i našlo, ale bojí se držitele Nobelovy ceny míru. Co kdyby se mu náhodou po podobném proslovu jako pronesl Putin, stala autonehoda?

247073

30.06.2011 16:30

Rasmussen: NATO bude pokračovat v libyjském masakru

Vladimír Putin veřejně odsoudil NATO.

Mirda 24.?.?.?

"Kdo dal společenství NATO právo napdanout nezávislou Libyi a usilovat o zavraždění Kaddafiho"?, rozhořčeně sděluje V.Putin. Rozhovor na videu v angličtině. Další TADY. Příklad nutný k následování. Můžeme očekávat, že se prezident Václav Klaus připojí? A nebo Václav Havel, Alexander Vondra, Vladimír Dlouhý, Karel Schwarzenberg? A možná všchni ze jmenovaných? Takový "Dopis pěti" Obamovi k okamžitému zastavení ilegální války a bombardování Libye. Copak už nikdo z těchto lidí nemá svědomí?

247055

26.06.2011 06:09

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

>V Afganistanu se bojuje a jiz nam nemohou rict za co. Zdanlive zase neco co se jim vymlko z rukou. Ve skutecnosti tam jde o jednu jedinou vec a nejde o novinku.
---
Už jsem se do této diskuze nechtěl vracet, ale tohle nemohu nechat bez odezvy. Vodníku, ten ropovod napříč Afganistánem je až druhořadá záležitost. Afganistán produkuje 98 procent světových zásob opia a heroinu a to si CIA (Cocain Import Agency)přece nenechá ujít. Talibánci pěstování máku v r.2001 zastavili kompletně a dostali za to ve stejném roce dávky demokracie a to se udržuje doposud. Myslel jsem, že to víš? [mrknutí jedním okem]

246802

25.06.2011 19:30

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

Já si myslím, že bychom to tady v této diskuzi už mohli zapíchnout? Nicméně mohu potvrdit titulek článku, že revoluce nevznikají spontánně (snad až na tuhle na Islandě?). Jiná věc bude, jak se to po předem pečlivě připravené a "úspěšně" zvládnuté revoluci později vyvine? Tam je vždy mnoho neznámých a neočekávaných souvislostí. Tohle je právě případ Libye, Kuby a několika jiných zemí. Nemohu ani jednoznačně potvrdit, že si globalisti pěstovali komunistický režim na Kubě, jako umělého nepřítele. Mně to tak nepřipadá.

Mnoho akcí agentů CIA potvrzuje pravý opak, jako např. pokus o převrat známý pod názvem "Zátoka sviní", který skončil pro CIA naprostým fiaskem. Stovky zastřelených agentů a desítky potopených lodí. Jinými slovy, tohle nebylo v plánu. Proto J.F.Kennedy od dalších pokusů o svržení režimu na Kubě upustil. Tohle rozhodně nebylo divadlelní představení pro veřejnost a zcela určitě bych to paní Jarmilo nenazval, že "občas se jim něco vymkne trošku z rukou". Je ovšem smutné, že se při určování, kdo je na které straně musíme řídit pravidlem, kdo byl zavražděn a kdo ještě ne? V jakém to světě žijeme?

Děkuji za inspiraci k učení naší nedávné a utajené historie, paní Jarmilo. Současně díky i ostatním diskutujícím a kolegovi Kysučanovi ke kladení otázek ke vzájemnému rozšiřování obzorů.
[smích]

246789

25.06.2011 04:49

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

Já jsem pro tykání. Když jsem ti dříve říkal "pane", tak za tu urážku se omlouvám. Od tohoto dne ty jsi tedy Kysučan a já jsem pořád Mirda. My dva si vlastně vůbec neodporujeme. Souhlasím, že náhody se nedějí (až na malé vyjimky) a že události jsou předem plánované. Mne ale tohle nestačí. Musíš sám uznat, že se někdy plány nepovedou splnit. Potýkáme se s lidskou povahou, jakou je strach a pohodlnost a taky, kdo více zaplatí. Jsou obchodníci se smrtí s odhodláním a z osobní pomsty a jsou ti, kteří to mají pouze jako dobrodružné a dobře placené zaměstnání.

V tom je veliký rozdíl. Zkus se vžít do role agenta CIA, který dostane za úkol odstranit neposlušnou politickou loutku. Zvykneš si na prostředí, na místní podmínky a životní náklady máš na firemní kreditní kartu. Zkrátka a dobře, velice výhodná a příjemná dovolená. Když splníš svůj úkol, jdeš jinam a možná do horšího? Proč si takovou "dovolenou" neprodloužit o další dva roky? Vymyslet si příhodu, proč to tentokráte nevyšlo?

Alkohol rozvazuje jazyk a i ten "nejlepší z nejlepších" se někdy ukecne, jako třeba notorický alkoholik
David Sanchez Morales
, který byl považován za nejschopnějšího nájemního vraha ve službách CIA pro latinskou Ameriku se specializací odstraňovat politické loutky, které nechtěli spolupracovat s imperiálními zájmy globalistů. Proto bylo několik pokusů o atentát na Fidela Castra zmařeno.

A nebo se do toho přimotá ženská? Tohle byl případ jiného agenta, který se oženil s Kubánkou a na Kubě už zůstal. To je jen několik z mála důvodů, proč se plány někdy nepodaří splnit. Nelze tedy jednoduše napsat, že si Fidela pěstovali a Che Guevara i sám Fidel odkopnul. Kysučan, ty sám dobře víš, že je potřeba číst mezi řádky, ale pro tentokrát ti odpustím [smích]

Četl jsem o tom, že Fidelovo revoluční hnutí bylo financováno z velké části z fondů CIA, ale bylo to především Castrovo nadšení, které bylo jeho motivací pro zavedení sociálních změn a lepších životních podmínek pro pracující třídu. Castro sám zagitoval pracovníky ke stávce na plantážích svého otce. Tohle snad nemá v historii revolučních hnutí obdoby a ani Lenin nebyl tak nadšený revolucionář. Proto se i Castro krátce po zahnízdění kvalifikoval jako neposlušná loutka. BTW, byl to právě Che Guevara, kdo v roce 1960 odejel za Nikitou Chruščovem sjednat ekonomickou i vojenskou spolupráci Sovětského svazu s Kubou.

Podobný případ se stejnou strategií a stejným výsledkem můžeme sledovat v Libyi, kdy M.Kaddafi byl pomocí CIA dosazen k moci a později začal hájit zájmy svého lidu, což bylo důvodem současné agrese společenství NATO. Nelze tedy jednoznačně prohlásit, že globalisti mají všechno pod kontrolou a o tomhle tady diskutujeme.

246765

24.06.2011 18:15

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

>A mě zajímá, proč byl Castro úspěšný, kdežto Che Guevara neúspěšný a pronásledovaný?
---
Paní Jarmilo, dala jste mi nesplnitelný úkol a pravdivou odpověď se asi už nikdy nedozvíme. Budou to vždy jen spekulace. Důvodů k zavraždění osoby ve vysoké politické funkci může být několik.
Váš dotaz je opodstatněný a byl pro mne motivací k samostudiu. Článků a knih k tomuto tématu je spoustu a vezme to trochu více času, než to přelouskám. Začal jsem s autobiografií Felixe Ismaela Rodrigueze, která je v knižním vydání pod názvem: "Stínový bojovník", aneb hrdina stovek nezveřejněných operací pod vedením CIA.

Rodriguez měl osobní důvod k nalezení, zatčení a odsouzení Che Guevara a stejný důvod měl i k zavraždění Fidela Castra. Felix Rodriguez pocházel z velice majetné rodiny z období režimu F.Bastisty. Po Castrovým revolučním převratu (údajně za spolupráce CIA) byla celá jeho rodina vyvražděna, F.Rodriguez uprchl do Sojených států a dal se do služeb CIA. U něho to byla spíše osobní pomsta, než dobře placené zaměstnání v roli agenta CIA. Rodriguez byl zúčastněn na mnoha pokusech o zavraždění Castra, ale o tom až po samostudiu. Ozvu se s výsledkem "pátrání" později. Děkuji za trpělivost.
[mrknutí jedním okem]

246739

23.06.2011 11:20

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda 24.?.?.?

>>byl jsi to ty, kdo se na nás zavěsil...
>to už nezní ani jako vtip...
---
Byl to vtip, ale jsme s tím stejně O.T. takže já tady s tímto tlacháním končím.

246645

23.06.2011 02:21

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda 24.?.?.?

Přečti si to ještě jednou. Nikde tě nenutím, aby sis dal identitu. Jenom jsem ti napsal, že na lidi, kteří strategicky mění nick, tak na takové já nereaguji. BTW, já jsem reagoval na kolegu "ad in finetu" a byl jsi to ty, kdo se na nás zavěsil. Nemusíš mi ani objasňovat svoje důvody, že registrací ztrácíš anonymitu. Tohle je jako u blbejch. Stejně už jsi jako hábéčko registrován, tak proč najednou tolik bezpečnostních opatření? Ale je to stejně tvoje věc a nemusíš mi psát, že je mi po tom velké "H". Na to ostatní snad nemá smysl reagovat, tak už jenom komentář k těm deseti bodům vytesaných do kamene, jako návod, jak udržet planetu životaschopnou. Ano, to tam je, ale sám dobře víš, že je v tom notná dávka sarkasmu.

>Ale řekl bych, že tohle je spíš práce Teda T (jako R.C. Christian). Ten žije uprostřed pustiny.
---
Ano, Christian to zařizoval, ale J.D.Rockefeller to zaplatil. Důkazy si se svými schopnostmi jistě najdeš. [velký smích]

246627

22.06.2011 15:50

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda 24.?.?.?

Nechtěl jsem už na tebe reagovat, hábéčko, ale zase nechci jen tak zmiznout z diskuze, jako to dělá Vojta. Pokusím se jenom krátce.

>...kde chybí věcnost, začne se pochybovat o nicku a identitě diskutéra. Znám. Já však tomu nicku extra důležitost nepřikládám a s předmětem diskuze to nemá co dělat.
---
Závažné záležitosti v diskuzích, závažný přístup. Vágní postoje na druhou stranu nepotřebují charakterního člověka s identitou. Proč se potom schovávat? Je to tvoje věc a nazývej si to jak chceš, ale já odsobně nerad diskutuji s někým, kdo má pytel přes hlavu. I číslo, které se v každé diskuzi nemění je pro mne slušná a charakterní identita.

>Podívej, ten názor, že všechno je za peníze, proto všechno pochází z banky, tedy i veškeré zlo, tak tou je alterstrým zahlcen a krmí s tím nespokojené hledače v podobě více či méně uvěřitelných až neuvěřitelných historek.
---
Jedná-li se o banky a bankstery, tak očividně začneš bagatelizovat a uhýbat. Teď se zase podívej ty. Nebudu zacházet do jinotajů a nebudu hledat ještě další skupinku zločinců v zákulisí, abych zjistil, kdo ovládá ty za oponou. S jistotou mohu prohásit, že to je blud. Tam už nikdo nestojí. Tam se už nikdo neschovává. Ani černý papež, ani Peter Hans Kolvenbach, ani antikrist a ani baki a už vůbec bych se nedivil, že ty příběhy zákulisního ovládání těch za oponou, vzešly právě od těch za oponou. Zaplavit internet bludy a když to jednou praskne, vyhnout se zodpovědnosti. "Já nic, já jsem jenom plnil příkazy shora"...tohle jsme už někde slyšeli, neníliž pravda?

>...vymýšlet, co mě napadne, budu tu velmi populární, zvlášť, když mezery v logice zalepím zlým židem.
---
To děláš ty. Já se za žádného "zlého žida" neschovávám. BTW, názory lidí ve zdejší disuzi, jsou pořád jenom názory lidí a vůbec to neznamená, že je to hlavní směr a zaměření Zvědavce. Komu se to nelíbí, nemusí se diskuzí zúčastňovat. Celkem snadné řešení, neníliž pravda?

>Jo, a ty už víš, co si máš pod tím „rockefellerovo NWO“ představit? [mrknutí jedním okem]
---
Prohlédni si pozorně "Georgia Guide Stones" a poznáš, co má Rockefeller v plánu. Byl to on, kdo nechal tento monument, se sarkastickou předpovědí do budoucnosti, postavit.

[smích]

246610

22.06.2011 05:29

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, role umírněného manipulanta diskuze ti jde náramě.
---
Tohle bych mohl napsat klidně i já o tobě, hábéčko. Jsem si vědom, že existuje několik verzí, kdo stojí v zákulisí a ovládá ty za oponou, které už většina z nás dokážeme jednoznačně identifikovat. Nemá smysl to zde rozebírat. Vneslo by to jenom do diskuzí více zmatků a to je taky důvod, proč ty verze vznikly. Roztříštit diskuze a odpoutat pozornost od skutečného problému.

Nevylučuji ani verzi, kterou zmínil ve svém příspěvku dole Oracle. Souhlasím. Ti loutkaři, které už dokážeme rozpoznat, se zajistě rádi pochlubí, že jsou potomky Mojžíše a i to, že jejich kořeny sahají až do antického Egypta. Dává to okázale najevo Britská královna Elizabeta II. a údajně i samotný Rothschild se pochlubil, že jsou potomky krále Šalamouna. Tohle by ovšem mohl říct i kdokoliv z nás tady v diskuzi, aby vypadal důležitě. Jak to ovšem dokázat? Odpovědi a důkazy z těchto lidí nevymlátíš.

Udo tady v diskuzi s Jendou nedávno nadhodil, že ti nejvyšší z nejvyšších nemohou být ti, které už známe. Ti se přece tak neodkopou? Tehdy jsem neměl příležitost reagovat, tak to napíši semhle. Ty, které už známe, jsou si svým úspěchem natolik jistí, že už to dávají okázale najevo. Začalo to prosakovat už i v mainstreamu a mainstreamová media, jak všichni víme, jsou pod jejich kontrolou. Na jednom ze zasedání skupiny Bilderberg, John David Rockefeller prohlásil: "Pokud mne někdo nařkne, že se chystám založit NWO, tak se přiznám. To nařčení je opodstatněné a jsem na to hrdý". Není to přesný překlad, ale něco v tomto smyslu.

>Pokud "víme", co se někomu "nelíbí", stejně "dobře", jako třeba to, kdo ty zmiňované spolky inicioval, či založil, tak nejspíš stále budou jisté korekce nutné. [smích]
---
To zní skoro jako Donald Rumsfeld na tiskovce. "A teď tady máme ty známé neznámé a když už máme i známou neznámou, tak nemůžeme vědět, jak moc známá je ta neznáma"? Klidně si s korekcemi posluž, hábéčko. Rád bych tě na něco upozornil. Na lidi, kteří si mění nick, aby si v diskuzích podpořili svá předchozí tvrzení, zásadně nereaguji. Jistě víš, co jsem tím myslel? Nebyl to jenom nick (B.N.), ale i další anonymní reakce a přes proxy i jiné IP adresy. Poznal jsem tě. Nestává se to často, ale tentokrát jem svou zásadu porušil. [velký smích]

246574

21.06.2011 18:21

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda 24.?.?.?

>Bankters ovládaj finance, ty ovládaj vládu, armádu, to víme.
----
Hábéčkovi se nelíbí to "hanlivé" slovo "Banksters". On si myslí, že mezinárodní bankéři jsou v podstatě zoufalci, kteří zmateně hrabou pro někoho jiného, jako když pes hledá zahrabanou kostičku. Podle hábéčka jsou to vlastně oběti a za nic nemohou. Proto s vaším tvrzením nesouhlasí.

Víme ovšem, kdo založil CFR (Radu mezinárodních vztahů), Trilaterální komisi, skupinu Bilderberg, American Medical Association, MMF, Světovou banku, Světovou zdravotnickou organizaci, Organizaci pro mezinárodní obchod, Banku mezinárodního zabezpečení, Mezinárodní nadaci pro demokracii, Sorosovu společnost "otevřených zdrojů" a jiné. To je jenom malý výčet, co se mi momentálně vybavilo. V neposlední řadě mezi tyto zločince patří i farmaceutický, ropný a zbrojní průmysl a nesmíme zapomenout ani na firmu Monsanto. Kdo sleduje mezinárodní politickou situaci s otevřenýma očima, ten snad ani nepochybuje, že tohle jsou ti hybatelé světového dění? Hrabou "zoufale" v jejich vlastní prospěch na úkor celé světové veřejnosti. Hábéčko to však z nějakého záhadného důvodu odmítá připustit.

>Pokud někdo na takovýmhle postu je, a nerozhoduje o tom, co mu vyjde z úst, nebo co podepíše, tak se někde po cestě nechal koupit. A v takovým případě rozhodně není na místě říkat, že za nic nemůže.
---
Naprostý souhlas.

P.S. Hábéčko, pokud tohle čteš, neočekávej ode mne odpověď v diskuzi pod jiným článkem. Všechno to, co zmiňuješ jsme už probrali. I ty absolventy jezuitské univerzity v Gergetown ve Washingtonu. Bylo by to jenom zbytečné opakování stejných hábečkovských traktátů. Odmotáváš ty nitky poznání s dojemnou a zarputilou houževnatostí, ale chytnul ses špatného klubka.

246530

21.06.2011 04:50

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

>Pán Mirda, tu vôbec nejde o to, či rozhodne alebo nerozhodne...
---
To "nerozhodně" platilo pro mne, jako že jsem se zatím nerozhodl [smích] Žádnou soutěž tu samozřejmě nerozjíždíme. Hodně jsem toho už z nedávné historie přečetl a teď se do toho pokouším zapasovat dnešní politické události a kdo se s kým paktuje a hlavně, kdo spolupracuje s Hegemonem a kdo se staví proti.

>Všetci hľadáme, kde je pravda...
---
Proto tady diskutujeme. Jenomže když Latinec prohlásil, že Hugo Chavez a Fidel Castro jsou nastrčené loutky globalistů (nějak v tomto smyslu) a vy jste to suveréně podpořil, tak jsem si myslel, že asi o tom něco víte, ale vy zatím taky jenom hledáte, kde je pravda, jak jste to správně označil. Když už jsme tedy u toho hledání pravdy, tak se zkusme podívat do této "hry" trochu hlouběji. Zajistě víme, kdo si připlácí obrovské částky na prezidentské volby, aby zvítězil předem vybraný a poslušný kašpárek? Víme taky, kdo drží kongres Spojených států finančně v šachu a že ten, kdo veřejně kritizuje Izrael, buď si v politice už více neškrtne a nebo (v horším případě) se mu přihodí dopravní/letecká nehoda. Případů v naší nedávné historii máme poměrně hodně, abychom nad tím mohli mávnout rukou. Ne nadarmo se říká, že americký kongres je ten nejlepší kongres, který lze za peníze koupit a je to pravda. Ale tohle jistě není pro mnohé žádné tajemství, zvláště pro vás, pane Kysučan, když už jste přelouskal Edgarovo prokletí?

>Ja vrelo doporučujem knihu Edgarovo prokletí od Marca Dugaina, ktorá popisuje pomerne autentický príbeh Edgara Hoovera, ktorý skoro 50 rokov stál na čele FBI...Keď sa zamyslíte nad obsahom tej knihy, možno pochopíte, že politici sú len figúrky na šachovnici[smích]
---
Četl jsem to...
Pane Kysučan, já si myslím, že my dva bychom mohli klidně postoupit do dalšího ročníku. O tom, že politici jsou jen figurky na šachovnici tady na Zvědavci já osobně píšu už několik roků. Jenomže i ty figurky se někdy šprajcnou a o tom právě diskutujeme. Diskutér "hc" správně připomenul tu kubánskou krizi, kdy jsme měli skutečně v roce 1962 namále a jenom krůček chyběl k rozpotání třetí světové války. To nebylo jenom divadlo. Proto si myslím, že se Latinec spletl a vy jste ho přitom unáhleně podpořil. Takže těšilo mne a setkáme se zase jindy a jinde, nemáte-li ovšem ještě něco dalšího k doplnění?

[mrknutí jedním okem]

246507

20.06.2011 05:45

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Mirda 24.?.?.?

Jendo, díky za reakci a zatím tohle dielma "volit/nevolit a co se tím změní" nechám otevřené. Nechci se unáhlit. Můžeš mít pravdu ty, ale může to být i tak, jak píše paní Jarmila. V jednom pravdu rozhodně máš a to byla zmínka v jiném příspěvku, že já tady zpoza oceánu do domácího ringu pořádně nevidím a proto nemusím mít všechny potřebné informace k dispozici. Těžko potom podat pomocnou ruku. S tímto souhlasím. Jsme s tímto tématem v tomto článku stejně O.T., takže to necháme na jindy a já si alespoň trochu o tom zapřemýšlím.
V duši klid a mír s lidmi dobré vůle. [smích]

246455

19.06.2011 19:59

Sýrie ve varu, americká válečná loď v Černém moři

RE: Válečné hračky jdou do peněz.

Mirda 24.?.?.?

>carská rodina byla zavražděna protože se odmítala přidat ke zničení starého světového řádu
---
Bylo to odmítnutí návrhu zavést v Rusku finanční domy klanu Rothschilda. První návrh se uskutečnil na Vídňské konferenci (myslím) v roce 1815. Následovalo několik pokusů zavraždění cara Alexandra, až se jim to nakonec povedlo a později i Nikolaje Romanova i s jeho celou rodinou, ale do té doby si finance stále kontrolovali Rusi.

>to v čem žijeme je jakýsi přechod k novému světovému řádu který má přijít to co je dnes velmi propagováno bude v budoucnu označeno za špatné otázka ale je jestli se toho dožijeme...
---

Konečně jsi nám to objasnil, aristokrate. Proč až teď?

246422

19.06.2011 19:27

Sýrie ve varu, americká válečná loď v Černém moři

RE: Válečné hračky jdou do peněz.

Mirda 24.?.?.?

>Mám z toho divný pocit jakéhosi "historického deja-vu".
---
Já to vidím jako osobní msta potomků zničené Chazarské říše. Je to dědičné z generace na generaci a tehdy to bylo rozšiřující se Ruské impérium, kdo vyhnal, zničil a částečně pohltil Chazary do vlastní populace. Měli k tomu pádný důvod, ale tohle teď nechci rozebírat. Potomci některých revolucionářů jsou nyní ve vedoucích politických funkcích v Izraeli a v USA. Ten boj lze rozpoznat ve zdokumentované historii i v průběhu devatenáctého století, až do dnešních dnů. O tom byla japonsko-ruská válka (1904-05). Tohle bylo i důvodem pokusu zavedení NWO pomocí VŘSR a vyvraždění carské rodiny.

Boj tedy neustále pokračuje. Zbigniew Brzezinski to otevřeně přiznal ve své knize "Velká šachovnice", kde poukazuje na jeden z nejdůležitějších kroků, což je podle něho zničení Ruska. Byl to právě Z.Brzezinski, kdo vypracoval strategii nalákání Sovětů do Afganistánu v roce 1979. Ta válka trvala deset roků, stejně jako ta dnešní v režiji stejných lidí, ale tentoktrát je agresorem někdo jiný. Koalice společenství NATO.

Když nám někdo jednou zalže, tak mu přirozeně přestaneme věřit. Proto nikdo z nás nevěřil Dr. Husákovi, když nás při každým novoročním projevu ujišťoval, kdo jsou to ty "imperialistické živly" a kdo je náš přítel nejvěrnější? Už tehdy se jednalo o stejnou strategii. Vůbec nic se nezměnilo. Je to stejný boj stejného agresora, jenomže tehdy jme neměli patřičné informace a zpravodajci ve Svobodné Evropě a Hlasu Ameriky kopali za opačnou stranu. A to jsme bohužel nevěděli.
Proto to deja-vu.

246415

19.06.2011 17:42

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Mirda 24.?.?.?

Tady tohle je důkazem, že volby skutečně nic nezmění:

>Tohle už je vysloveně trapný pokus o zblbnutí veřejnosti. Kdo chce, může se podívat například sem: Mafiánské zákony a tady je doplněk
>V ČR a dalších "vyspělých demokraciích" neexistuje minimální volební účast jako podmínka platnosti voleb.
---
Podnětný a důležitý odkaz pro naši diskuzi. Díky 94. To by tedy znamenalo, že výsledek voleb stejně nerozhoduje. Mafie si to zařídila, že se udrží u moci i kdyby nikdo volit nešel. Stále si někdo ještě myslí, že volbami se něco změní? Od původního odhodlání neúčasti na volbách můžeme tedy upustit. Ani tohle nikam nevede.

Jenda "jansmith" měl pravdu, že touto (podle jeho slov) - pasívní rezistencí nic nedokážeme. Dalo by se to nazvat i vzpoura deprivantů, jinými slovy, organizovaný zločin ve státních službách se jen tak své moci nevzdá. Jsem přesvědčen, že i ty nově vzniklé, zdánlivě pozitivní strany se do vedení státu nedostanou. O to se už ta pevně zahnízděná mafie postará
[pláč]

Jak tady někteří diskustující navrhují - začněme sami u sebe...změňme nejprve naše vlastní chápání a postoje...začněme u vlastní rodiny...změna musí přijít odspodu, atd. Tohle všechno jsou sice ušlechtilé myšlenky, ale to vezme několik generací, než se nějaká změna uskuteční, je-li ovšem v tomto řešení vůbec nějaká naděje?

Odložme zatím vidle stranou a pokusme se najít řešení formou občanské neposlušnosti a k tomu se potřebujeme sjednotit jako národ v jeden celek, jinak ani tohle nikam nevede. Všichni za jednoho, jeden za všechny, všichni za jeden provaz a jedním směrem. Bude-li každý z nás z křemene...

Osobně navrhuji - agitace mezi spoluobčany, rozdávání letáků u metra, vhazování letáků do poštovních schránek a nezapomeňte pokaždé uvádět odkazy na nezávislá iternetová média, když už ta veřejnoprávní selhala. Např. otisknout počátek článku objektivních informací o válce v Libyi a dole napsat - více tady a uvést odkaz. Kdo bude mít zájem, informace si vyhledá. A koho to probudí a probere z hypnotického spánku, ten se snad i sám osobně zapojí do podobné propagace? Technologii na rozšiřování informací máme k dispozici, tak toho využijme.
Nějaké další návrhy?
[mrknutí jedním okem]

246402

19.06.2011 06:53

Foto líbajícího se páru se stalo senzací – a ne náhodou

RE: Sdělení o zbytečnosti a hlouposti ...

Mirda 24.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Už se obávám zvednout dekl na toaletě.

246374

19.06.2011 06:16

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Jen Vas navedu ...

Mirda 24.?.?.?

Taky si myslím. Škoda, že bůh neexistuje. To by tu nebyl takový bordel na planetě.

246372

19.06.2011 06:02

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

Proč tolik záště na opačný názor? Latinče, co říkáš na film Michaela Moore "Sico", kdy se skupinou záchranářů z událostí 9/11 jel produkční/režisér M.Moore navštít zdravotnické zařízení na Kubě? Situace se změnila a ze Spojených států se stává země třetího světa. Nastává odliv. Stanová městečka vyrůstají a přes 40 milionů lidí jsou na potravinových kreditkách.

Jestli je Fidel "marrano", nebo není, na tom nezáleží. Ekonomika na Kubě se opravdu zlepšuje, jak píše n.z. Slyšel jsem to od více lidí, co navštívili Kubu. Totalita se přenesla do Ameriky. Co říkáš na TSA (nahaté prohlídky a osahávání na letištích), tohle na Kubě zatím ještě nemají. Zkus si do USA zajet na exkurzi, budeš překvapen s tou změnou. Když mi napíšeš, že to je blbost, že nic takového nepozoruješ, tak ti musím připomenout - žába se vaří pomalu. Pura vida.

246371

19.06.2011 05:33

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Konec dolaru v prosinci 2012??

Mirda 24.?.?.?

Vy jste si v podstatě odpověděl sám a dub vás doplnil. Takže nevěšet hlavu a žít život plnými doušky. Když se má něco stát, tak se to stane. Nějaké varování je pouze spekulace. Nikdo nemůže vědět, kdy, kde a co se semele a nebo bouchne? To je jako byste se bál jezdit autem, protože se vám může přihodit nehoda.

Doporučuji zásoby trvanlivého jídla a konzerv alespoň na dva týdny, pitnou vodu podle počtu osob v domácnosti. Záleží, je-li voda studniční nebo z městského vodovodu? Voda se musí obměňovat, záleží na tom, kdy chytne zápach? Využijte nespotřebovanou vodu na zalévání záhonku a nebo na splachování záchodu, ale nezpomenout na ten čichací test. Dále si udělejte záchranný balíček (krabičku) s předměty nutnými na přežití. Zápalky, čokoládu, svíčky, svítilnu nejlépe s malým generátorkem na kličku, lékárničku, kapesní nůž a přenosné rádio. Někteří doporučují i osobní zbraň s dostatečným množstvím nábojů, ale tohle já osobně nemám. Neumím s tím zacházet. A ještě něco, sledujte světové politické události. Tady na Zvědavci jste na správné adrese. Dozvíte se, že se nad mraveništěm může objevit stín ničící boty. Hodně štěstí.
[mrknutí jedním okem]

246370

18.06.2011 19:58

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Mirda 24.?.?.?

>Ale podle toho, co píšete, to vypadá, že jste zcela mimo realitu. Když nepůjdete k volbám a nikoho nebudete volit, no to je hezký způsob protestu, ale...
---
Ale to je jeden z možných způsobů, jak se bránit totálnímu zovcovatění. "Svobodné" volby tady máme už přes dvacet let a co se změnilo? Jde to od desíti k pěti a lidi pořád chodí odhodlaně volit s nadějí na lepší budoucnot. Jak se říká lidem, kteří dělají pořád to samé a očekávají jiný výsledek?

Paní Jarmila zdaleka není mimo realitu. Paní Jarmila navrhuje několik z možných způsobů, jak se od toho zkorumpovaného zlořádu odpoutat a to se hodnotí. Jsme s tím v samotných počátcích a všichni se zatím jenom učíme, jak tomu čelit. Pokud ani to nepomůže a většina z nás se už bude jenom plazit, potom přistoupíme k tomu razantnějšímu řešení. Začneme vyrábět vidle. Potom už nic jiného nezbývá. [pláč]

246345

18.06.2011 19:11

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Konec dolaru v prosinci 2012??

Mirda 24.?.?.?

>Naskýtá se otázka, zda to není příprava na plánovaný konec světa, resp. správně "konec světa, jak jsme ho dosud znali", čili dolar jako rezevní měna.
----
Jeden z možných plánů vyvolat světovou paniku k zavedení NWO to jistě bude, ale pozor na falešné proroky. Není to ovšem špatný nápad, vyvolat světovou katastrofu a svést to na někoho jiného. "Přece to bylo už dávno předpovězeno".
Nesmíme zapomenout, že boj se vede různými způsoby za jednotným cílem.

246344

18.06.2011 18:42

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

>Asi som sa nepresne vyjadril, ale ja som nikde netvrdil, že Fidel alebo Hugo sú loutky Washingtonu!
---
Tak, tak, pane Kysučan. Měli bychom si prvně ujasnit pojmy. Kdo si tady hraje na světového policajta? Kdo je tady HEGEMON a kde sídlí HEGEMON?

>Celá hra je oveľa zamotanejšia a ELITY ťahajú marionety
>rovnako v USA, ako na Kube alebo v Nemecku...
---
Souhlasím, jenomže ty loutky se někdy postaví proti předem připravenému scénáři, což si myslím, že je právě případ obou zmíněných prezidentů. Tak jako se "osamostatnili" Stalin i Hitler a nakonec i Kaddafi, Manuel Norriega a další a odmítli spolupráci s HEGEMONEM, tak i Hugo Chavez, a Fidel si rozehráli svůj vlastní scénář.
Děkuji všem za vyslovený názor. Takže zatím nerozhodně...
[mrknutí jedním okem]

246343

18.06.2011 05:08

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

Děkuji za podrobný Fidelův životopis, pane Kysučan. Vůbec nejde o udržení nějakých iluzí a nejde mi ani o prosazení své pravdy "stůj co stůj". Jenom by mě zajímalo, proč si myslíte, že Hugo Chavez a Fidel Castro jsou poslušné loutky Washingtonu? Nikdo nehovořil ani nepsal o sto pokusech o atentát na Fidela a mimochodem, já jsem k tomuto tématu v příspěvku nahoře zanechal odkaz. Četl jste to?

Na Kubě jsem doposud nebyl, ale diskuzní kolega n.z. vám tady podal podrobný popis tamní situace a hlavně taky pocity místních lidí, za což mu děkuji. Proč si myslíte, že americká vláda drží dlouhodobé ekonomické embargo proti Kubě? Nemá to něco společného s vytvářením nedostatků zboží a potom v této návaznosti očekávat nespokojenost lidí s režimem?

A když máte desítky tisíc nespokojených lidí, jak snadno se potom nechají z-agitovat pro revoluční převrat a udělají to i bez podplácení? Právě v této době, když nadnárodní společnosti hledají trhy pro svou nadvýrobu, proč s tím embargoem proti Kubě pokračovat? Kdyby byl Fidel (teď už Raul) Castro jenom poslušná loutka, proč nestrhnou ploty? Vždyť to nemá logiku.

Nechme tuto debatu zatím otevřenou, pane Kysučan. A jelikož jsme s tím ve správným článku (o revolucích), bylo by zajímavé si přečíst názory dalších čtenářů. Otázka tedy zní: "Jsou Hugo Chavez a Fidel (Raul) Castro jenom poslušné loutky Washingtonu"?
Skutečně by mne to zajímalo.

246309

17.06.2011 19:10

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Mirda 24.?.?.?

Pane Kysučan, s tvrzením, že Fidel Castro a Hugo Chavez jsou uměle vytvořená opozice, jsem se už několikrát setkal při čtení článků na internetu. Něco podobného, jako jste napsal vy tady, v reakci na Latince:

>Všetko sa plánuje dávno dopredu a vysokí slobodomurári ako Fidel ( aj jeho otec bol-lóža Evolucion )a Hugo sú len lepšími hráčmi v komédii NWO...
---
Nevím, nevím...Nemohu to potvrdit ani vyvrátit, ale chci jen připomenout, že nám tady na internetu, už od samotných počátků sviští válka dezinformací. Já jen sleduji, co který politik dělá pro svůj národ. To je pro mne vodítkem, abych rozpoznal, na které straně stojí. U těchto dvou mi to nějak nezapadá, že by to byli loutky globalistů? Četl jsem, že Castro byl dosazen v puči, který organizovala CIA a později přestal poslouchat "svého pána". Stejně jako v Libyi Kaddafi. Dokonce jsem i slyšel (četl) tvrzení, že Putin v tom jede taky a ty jeho pro-národní snahy jenom předstírá. To už snad ani nemůže být pravda? [velký smích]

V tom následujícím odstavci v angličtině, se poukazuje na Fidelovo členství ve spolku sv.zednářů a nejen jeho, ale i Chavezova studia u jezuitů. U jezuitů studovali v tehdejší době skoro všichni křesťané, neboť jiné vzdělání v té době nebylo k mání. Na tom bych vůbec nebazíroval. Jezuité to vzdělání tehdy zavedli globálně. Globalisti neodbytní.

>Ak by chceli, tak Fidel by bol hore bradou skôr ako by dokázal vyfajčiť Havano. A Hugo taktiež.
---
Několik pokusů zavraždit kubánského prezidenta bylo "neúspěšných". Myslím tím, neúspěšných pro CIA. Stejně tak u Chaveze. A jak víme, že za tím stojí CIA? Steně jako víme, že druhý den ráno opět vysvitne slunce. Tam už to jinak ani být nemůže. A proč by vynakládali tolik úsilí, kdyby to byli opravdu jejich poslušné loutky? Stačilo by jim přeci poslat nově upravený scénář? Opona dolů...opona nahoru a pokračuje se ve druhém dějství. Stejné obsazení, stejné jeviště, ale tentokrát "dobro už konečně zvítězí na zlem" a sedm statečných s úsměvem mává divákům a odchází z jeviště.

Realita je ovšem trochu jiná. Podrobnosti zde:
Fidel a Hugo. Operation Norwoods. Operation Mongoose.

246288

17.06.2011 17:18

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

Mirda 24.?.?.?

>A nikde jsem neuvedl, že "mé oblíbené a jediné zdroje pro studium historie jsou ty oficiální průpovídky, které zpracoval Hollywwod jako pohádky pro dospělé"(???). Prosím, abyste přesně uvedl, kde jsem toto prohlásil.
-------
V této diskuzi shora:

včera 7:17
RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.
baki 80.?.?.?
Reakce na 246122
Omyl. Já pouze cituji, co jest psáno v historii. Pokud se Vám toto nelíbí, doporučuji navrhnout, aby v USA, Velké Británii, Francii a ostatních evropských zemích pozměnili zápisy o druhé světové válce podle Vašich představ.

246145

------
Baki, ale tímto už s tebou končím. Život je příliž krátký na to, abychom se donekonečna zabývali tím, jak to autor myslel, abychom později zjistili, že autor vlastně vůbec nemyslel. Moc o tom nepřemýšlej, uprav si kravatu, hlavu vzhůru a hrdě pokračuj ve zdolávání životních překážek. Chápu, nemáš to snadné a tak hodně štěstí....Reakci neočekávám a děkovat mi nemusíš. Myslím to upřímně. [mrknutí jedním okem]

246277

17.06.2011 14:39

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

Mirda 24.?.?.?

>Ale vyzval jsem Vás, abyste vaše tvrzení že lžu dokázal. Nějak se k tomu nemáte.
---
Baki, lhaní z nevědomosti, nebo taky neúmyslné opakování propagandy lží, není v pravém slova smyslu lhaní. Bylo to myšleno obrazně a převážně žertem. Trvám na tom, že máš ve světové politice zmatky, když porovnáváš Kaddafiho k Hitlerovi a zahrnuješ čtenáře jinými, moc zajímavými a udivujicími výroky. Přiznal ses, že tvoje oblíbené a jediné zdroje pro studium historie jsou ty oficiální průpovídky, které zpracoval Hollywwod, jako pohádky pro dospělé. Já tomu říkám lži, ale když tedy trváš na omluvě, budiž. Baki, veřejně se ti tady omlouvám. Všichni, kdo z vás spatří tyto řádky - Baki nelže, on to myslí upřímně. Budiž je tohle pučením i pro ostatní, na koho reagovat a komu se raději vyhnout. [mrknutí jedním okem]

246265

16.06.2011 20:17

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

Mirda 24.?.?.?

>Tak teď ten Váš nesmysl opravdu vyniká. Kaddáfí není
>žádný islamista...
---
Tento výrok bakiho už jenom potvrzuje, že nám tady baki záměrně lže. Uniklo mi to a díky za upozornění.

246209

16.06.2011 20:10

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

Mirda 24.?.?.?

>Hitler nedělal žádný pořádek podle Norimberských zákonů. Tyto "zákony" vznikly až po válce, při "světovém soudu" nacistických zločinů.
---
Musím vás poopravit, paní Lin. Podobný název, ale dvě různé události. Norimberské zákony skutečně vznikly v předválečném období v Německu. Tím se řešily problémy společnosti vzniklé různorodosti zájmů jistých etnických skupin s většinovou populací. Podrobnosti lze vyhledat na internetu. Norimberský soud byl nelegitimní organizace zřízená sionisty po válce na "řešení" a potrestání válečných zločinů. Něco podobného, jak funguje v dnešní době Haagský tribunál. Jinými slovy - divadélko pro veřejnost.

P.S. Za vaše objasnění osobnosti Kaddafiho tleskám. Snad to baki konečně pochopí?
[smích]

246208

16.06.2011 19:36

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: pro Vladimíra

Mirda 24.?.?.?

>... a já se fakt červenám.
---
To jsou ty "následky" dobře vykonané práce. Standa Gross nám to trochu zkomplikoval, ale i já to myslím skutečně upřímně a díky za sdílení myšlenek. Jsme na stejné vlně.
[mrknutí jedním okem]

246206

16.06.2011 18:53

Pravici nebo levici

RE: Zlaté časy kolektivizmu a prvobytně pospolné společnosti v jeskyních

Mirda 24.?.?.?

>Proč se dosud chováte jako člen stáda, který potřebuje neustále nějakého baču?
---
Nechci se vám tady do toho plantant, ale možná to je přesně obráceně? Co když bača potřebuje zdůvodnit svou činost a tak si za neúměrně vysoký plat musí ty ovečky vydržovat? I za cenu agresivity. Tímto ovšem vůbec nenazývám bábinu ovcí, ale takhle si ji systém "pěstuje", jako precedens pro ostatní. Bábina tomu jenom vzdoruje, toť vše.

246203

16.06.2011 18:39

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: pro Vladimíra

Mirda 24.?.?.?

S vámi holt nelze argumentovat, paní Lin [mrknutí jedním okem] Se vším se ztotožňuji a jenom bych rád zvýraznil tuto moudrou a pravdivou myšlenku:

Není nic horšího, než složit ruce do klína a trpně očekávat svůj "nevyhnutelný" osud. Jak praví klasik (Francois de la Rochefoucauld):
"Jsme hrdi na to, jak statečně snášíme rány osudu a zatím je to jen nedostatek odvahy vzepřít se jim."


Zvýraznil jsem to, aby to hned tak nezaniklo. [smích]
Děkuji za inspiraci nás všech.

246200

16.06.2011 18:19

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

Mirda 24.?.?.?

>2. Porovnání Kadáfího s Hitlerem je můj názor. Vycházím z podobného způsobu vládnutí u obou. Hitler si dělal pořádek v Německu na základě "Norimberských zákonů". To znamená, že Němci, jako rasa, byli nadřazeni ostatním rasám. Kadáfí si dělal pořádek na základě "Koránu". To znamená, že "věřící islámu jsou nadřazeni ostatním náboženstvím" i ateistům. Podle mého názoru ani jeden z těchto principů nevyhovuje lidským právům. Můžete mít ale jiný názor.
---
Na tohle snad ani nejde reagovat, baki. V jednom máš pravdu - na svůj názor máš plné právo. A v předposlední větě máme naprostou shodu, až na to, že to "dělání pořádku" bylo z jiného důvodu. Alespoň v něčem se shodujeme. [smích]

246195

16.06.2011 17:47

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Revoluce nejsou nezbytne, kdyz...

Mirda 24.?.?.?

Zpravodajskou společnost AlJazeera nemůžeme brát objektivně. Je to uměle vytvořená opozice. Něco o tom vypovídá už ty "náhodně" nalezené videokazety s projevy Osama Bin Ládina odvysílané prvně těmito zpravodajci. Později se prokázalo, že to vyrobila CIA, takže jak se ty kazety dostaly do AlJazeery?

"Ron Paul Revoluce" mi připadá přirozená, jenom aby se to nezvrhlo? Doufám, že to úsilí a momentum, které do toho Ron Paul vložil, nebude zneužito proti všeobecné populaci? Příkladů z nedávné historie máme hned několik.

Jedním ze smutných příkladů byla mírová demonstrace studentů v Číně 4. červa r.1989 na náměstí Tiananmen Square. Čínští studenti, prahnoucí po svobodě a inspirováni přípravou stržení Berlínské zdi, si neuvědomili, že ta jejich revoluce nebyla vůbec v plánu. Jeden z vládních agentů provokatérů "vystřelil" na ozbrojené vládní složky a došlo ke krvavému masakru a následné policejní razii na univerzitách. Smutná bilance byla 1500 zavražděných studentů (odhad) a zvýšená represe státu vůči vlastním občanům. Číňané netušili, že ty východoevropské "demonstrace" byly v přípravě již od roku 1986.
[pláč]

246186

16.06.2011 14:43

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

Mirda 24.?.?.?

Medovinu mám rád...ta usmiřuje i ty neusmiřitelné duše. [mrknutí jedním okem]

246173

16.06.2011 13:56

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

Mirda 24.?.?.?

>Omyl. Já pouze cituji, co jest psáno v historii.
----
Baki, proto jsem napsal, že lžeš z přesvědčení, čili neúmyslně, z nevědomosti. Už opět porovnáváš Kaddafiho k Hitlerovi...[velký smích] Všechny ty tvoje příspěvky současné politické situace a naší nedávné historie takhle vypadají. Naivně hloupoučké. A není se čemu divit, když doporučuješ následující:

>Pokud se Vám toto nelíbí, doporučuji navrhnout, aby v USA, Velké Británii, Francii a ostatních evropských zemích pozměnili zápisy o druhé světové válce podle Vašich představ.

Tohle by se mělo tesat do skály, jako nejlepší vtip roku
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

P.S. Připomínám, že nerad používám rozdováděné řehtající se smajlíky, ale tady to zkrátka nešlo vynechat. Baki je kapacita a zaslouží si to [mrknutí jedním okem]

246169

16.06.2011 01:54

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

Mirda 24.?.?.?

[mrknutí jedním okem]
Měl bych toho více ke komentáři, ale jsme s tím tady O.T, ať nedostaneme po ušiskách. [velký smích]
P.S. Pro MoUdroustraku. Nic ve zlém, názorově se shodujeme a tvoje přispěvky jsou poučné, ale forma podání zahlcuje kvalitu myšlenky. Já už jsem ty neuSStále SStejné pravicující tatíky se SStejnými obrázky přeSSkakoval a to je škoda. Snad si rozumíme?

246139

15.06.2011 23:13

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

Mirda 24.?.?.?

>a navíc, když si uvědomíme, že kde jinde by měl být NADHLED a tolerance k názorům jiných doma (pokud neporušují stanovená pravidla), než zde na Zvědavci.
---
Jendo a o tohle právě jde. Nejen tolerance, ale i respekt k názorům jiných. Editor předem upozornil MoUdroustraku na omezení ukládání nic neříkajících obrázků a co udělala MoUdrástraka? Tsunami obrázků pokračuje. Na další upozornění napíše připomínku, že si to může dovolit, vždyť má předplatné. Tohle asi bude ten důvod dočasného zaracha?

Souhlasím s tebou, že rohlíky ve tvaru penisu nebyla zrovna vhodná ilustrace na hlavní stránce Zvědavce, ale to nemá nic společného s touto záležitostí. Pro někoho to byl vtip, pro druhého bulvár, ale nikdo ti ty rohlíky do diskuzí nestrkal. Budiž tohle poučením pro nás pro všechny a respektujme pozitivní kritiku druhých. Jedině takhle se dopracujeme k dokonalejším jedincům lidské společnosti. [velký smích]

246133

15.06.2011 21:57

Konopí – velká zelená naděje

RE: Zname tema

Mirda 24.?.?.?

Perfektní ukázka, jak se vychovávají ovce už od dětství. V závěru dokumentu je i vysvětlení, co je motivací kriminálních zločinů mládežníků. Nehodlám vychvalovat minulý režim, ale tohoto experimentu jsme my, dříve narození, byli ušetřeni. Když se tak nad tím člověk zamyslí, tak ona ta železná opona nakonec přece jenom měla dvojí účel. Nejen udržet ovečky v ohrádce, ale ochránit je od vnějších zákeřných vlivů. Díky za odkaz, babko a doporučuji všem ke shlédnutí. Mějme na paměti - globalizace tohle roznese do všech koutů světa.

246125

15.06.2011 21:16

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

Mirda 24.?.?.?

Bábino, já si myslím, že baki nelže úmyslně, on lže z přesvědčení. [velký smích]

246122

15.06.2011 21:11

Pravici nebo levici

RE: Tři věci

Mirda 24.?.?.?

Všeobecně se považují k zachování lidské existence čtyři základní potřeby - sex, potrava, vyměšování a TV. V uvedeném pořadí.

246120

15.06.2011 20:56

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Jasně

Mirda 24.?.?.?

>Zkusím si tipnout, jak dopadnou příští volby v Rusku. Teď je tam vlasatej, tak zákonitě příště bude holohlavej- Putin.[smích]
---
Jak jinak? Přece si musí udržet Rusko ve svých (ruských) rukách. Tohle bohužel říct nemůžeme o politickém vedení v ČR. Tam se politické loutky klaní k šesticípým hvězdám a červeno-bílým pruhům. Jaký to paradox v porovnání k dobám minulým? Dříve to byl srp a kladivo a vynucený slogan - se "Sovětským svazem na věčné časy" a dnes můžeme Rusům toho jejich vůdce jenom závidět. Nedívejme se na tvar obličeje, hustotu vlasů a ani na jeho minulost, ale Putin je bezesporu diplomatická jednička ve světové politice. Tohle by mi i Valda potvrdil. Jsem rád, že se alespoň v té předpovědi shodneme, paní Jarmilo.
[smích]

246116

15.06.2011 17:07

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

Mirda 24.?.?.?

>Zvedněte ruku, kdo si myslí, že sdělení obsažené v příspěvku s fotkou pomalovaných dětí by bylo bez obrázku neúplné.
---
Zatím se žádná ruka nezvedla, tak si dovolím přihodit si polínko na ohýnek názorů editora. Nic neříkající obrázky vytváří ze Zědavce bulvár a nemusím snad ani připomínat, že mnohé obrázky se tady objevily i vícekrát. Navíc, editor je musel zmenšovat, když to MoUdrástraka nedokáže a nebo nerespektuje vhodnou velikostní formu, aby se stránka neroztáhla.

Jansmith poukázal na vydatnou zásobu fotografií MédiBédi, ale u Médi to bylo k věci a nadmíru poučné. Nemám nic proti poučným příspěvkům MoUdréstraky, ale opakovaný vtip přestává být vtipem a jak píše editor - nic se nemá přehánět.

246096

15.06.2011 01:36

Pokr

RE: izrael

Mirda 24.?.?.?

Vojto, ale tady se přeci o žádnou hru nejedná. Podal jsem ti pomocnou ruku a ty to nazveš "schovávání se za autority"? Kdo jiný je povolanější předkládat věrohodné důkazy, než profesor židovské historie, Shlomo Sand, už jenom proto, že on sám je židovského vyznání a sám sebe nazývá chazarem. Tedy židem původem z Chazárie a to jsou ti, kteří se pokládají v Izraeli za tzv. čistou rasu a přitom profesor Sand uznává Palestinu, jako stát Palestinců - těch prapůvodních semitských židů. Přečti si ten článek s recenzí a názory. Já jsem to četl. Nadeš tam kopec pádných důkazů a zajímavých informací. René ti už tady odpověděl a ty zarytě mlčíš. Tak co, Vojto, začneš studovat? Až potom mi napiš svůj názor. Jinak ta debata o salátech nikam nevede.

246050

15.06.2011 00:08

Pokr

RE: izrael

Mirda 24.?.?.?

Vojto, mazaně ses vyhnul odpovědi, každý si toho musí všimnout a ne, že já jsem roztržitý, ale jsi to ty, kdo se nedokáže soustředit. Vojto, jednou jsi mi sdělil, že ty odkazy nečteš a teď jsi to potvrdil. Odpovídáš na otázku zase otázkou a tak si přečti alespoň ten článek, který ti dá náhled, jak to s tou Palestinou historicky bylo. Potom můžeme pokračovat v debatě. Jedině snad, že by ten článek vyvrátil veškeré tvé pochybnosti a ty se stydíš to přiznat? A nebo zde jenom provokuješ?

246040

14.06.2011 21:19

Pokr

RE: izrael

Mirda 24.?.?.?

Teď už to načítání funguje. Nebyl to žertík, skutečně to nešlo, proto jsem to dal dvakrát. Dnes už budu klidně spát. [velký smích]
A díky přátelé za spolupráci. Stále ještě očekávám Vojtovu reakci na uvedenou knihu a na historické pojednání profesora Shlomo Sand. Knihu nemusíš Vojto kupovat. Vím, jak se dnes těžko žije, zvláště když máš okolo sebe všude hladové krky. Stačí si přečíst článek a diskuzi. To by ti dalo přesvědčivé důkazy, o čem tady diskutujeme.

246019

14.06.2011 19:35

Pokr

RE: izrael

Mirda 24.?.?.?

Díky Rejpale a Lin. Ten předchozí odkaz se mi stále neotevře, kdežto ten ve druhém příspěvku, se slovem "jednou" je O.K. a přitom oba jsou stejné odazy. Nechci vytvářet paranoiu, možná to je skutečně jenom u mne a IT roboti mi koukají na prsty a hledají slovo "žid"? [velký smích]

246011

14.06.2011 18:13

Pokr

RE: izrael

Mirda 24.?.?.?

Není to poprvé, že se odkaz nechce načítat. Tak to zkusím ještě jednou. Že by internetové gestapo rozjelo akci "Nepohodlné odkazy nezveřejňovat"? Má někdo podobné těžkosti?

246003

14.06.2011 18:06

Pokr

RE: izrael

Mirda 24.?.?.?

René, díky za tvoji reakci. Vojta už má stejně ve věci Palestiny jasno a tak nechť to bude poučením alespoň pro ostatní slušné lidi.

246001

14.06.2011 17:51

Pokr

RE: izrael

Mirda 24.?.?.?

>Opravdu? Tak nás poučte pane Mirdo o palestinské historii, o palestinském národě, o jeho jazyku, tradicích, panovnících... Souhrnně o "tisícileté palestinské historii"...
---
Vojto, ty jsi nepoučitelný. Kolik už tady bylo na tohle téma článků a ty na mne teď vurukuješ s takovouto otázkou a ještě abych tě poučoval. Ty už máš v této záležitosti jasno, jak jsi napsal tady:

>na jejíchž základech si nějaká skupina lidí troufá prohlašovat sporné území Palestinou a sebe Palestinským národem. [mrknutí jedním okem]
---
Profesor historie Tel Avivské univerzity, Shlomo Sand, podrobně poukázal na falešnou a vymyšlenou židovskou historii. Uvedl to ve své knize: "Vynález židovského národa", kde rovněž přesvědčivě vyvrací historické nároky novodobých Izraelců na současnou Palestinu. Palestina patří už po několik tisíciletí Palestincům. To jsou ti původní židé, kteří průběžně konvertovali na křesťanství a islám. To jsou ti původní semité. Vojto vřele ti doporučuji si uvedenou knihu přečíst. Přestaneš tady ze sebe dělat (samocenzura), ne nebudu tě urážet. Ty to děláš pouze ze studijních důvodů. [velký smích]

245999

14.06.2011 16:47

Pokr

RE: izrael

Mirda 24.?.?.?

>Jo muze to byt i pripad z Cech z Karlovych Varu. Rusove tam zkoupili kde co, jsou tam i rusky obchody a napisy, ale porad je to Ceska Republika, at se to nekomu libi, ci ne [mrknutí jedním okem]
---
Výstižný příklad. Díky Rejpale. Standa jistě už pochopil?

245983

14.06.2011 07:06

Pokr

RE: izrael

Mirda 24.?.?.?

>...na komci 19 a zacatku 20.stoleti mistni arabove dobrovolne vlastni pudu prodavali prichozim zidum. byl to kseft, takze to oni nebranili svoje uzemi, kdyz jim to v klidu rozprodali.
---
Tohle se sice uskutečňovalo, ale zakoupením pozemku v Palestině se mění pouze vlastník pozemku, ale je to stále Palestina. Uvedu příklad. Já mám obojí občanství a zakoupením pozemku s domkem tady v Kanadě jsem se stal jenom majitelem pozemku a v žádném případě toto území nemohu nazývat Česká republika i když bych si na pozemku vztyčil Českou státní vlajku. V podstatě si to mohu nazývat jak se mi zlíbí, ale úřady mi tu transakci na výsostné území ČR neuznají. Ba naopak, kdybych si tam i postavil cedule "Státní hranice" a nasadil si tam pohraniční stráž, tak mne zcela jistě zavřou do blázince. Takhle to Stando funguje.

245950

14.06.2011 00:22

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Jasně

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, ono je ale jedno jestli se voli v "demokracii" a nebo v socialismu...
---
Tím jsi mi jenom potvrdil, co jsem napsal v jiné podobě výše - "nezáleží na tom, jak lidé volí, podstatné je, jak se spočítají hlasy". Tohle prohlásil Josef Stalin a to platí v současných demokraciích už od počátku dvacátého století. V USA bylo několik silných (čti - mezi lidma oblíbených) adeptů na křeslo prezidenta pro jistotu zavražděno. Co kdyby přece jenom pro jejich značnou popularitu vyhráli volby? Někdy holt falšovat za každou cenu nejde a komu by se pořád chtělo na nátlak veřejnosti přepočítávat hlasy? Proto ta příprava na NWO, kdy už volby nebudou existovat.
>Preci si pamatujes, ze kdyz se za totace volilo, tak...tak stejne KSC vzdy vyhralo volby na 99.98% [zmaten]
---
Bezdebat. Tam to bylo zajištěno ústavou o vedoucí úloze strany. Tehdy falšování hlasů nebylo zapotřebí. I tak jsi ovšem měl stále ještě dvě možnosti jak volit. Buď dopoledne a nebo odpoledne. Teď žijeme v "demokracii" a má-li někdo pochybnosti, jak taková demokracie funguje, tak mu ji vnutí i násilím. Na křídlech bojových letounů.

Rejpale, v jiném příspěvku píšeš, že jsi utekl před komunisty do Kanady. Daleko jsme neutekli. Více méně přímo do jeho hnízda "Commonwealth", ale to nikdo z nás nemohl tušit.

245941

13.06.2011 18:55

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Jasně

Mirda 24.?.?.?

>[chechtot] - to k te "deemograzii", .. a taky jak chradli a upeli ..
---
Steve, pravda někdy i zvítězí, ale téměř pokaždé vyleze na povrch. Někdy dříve, někdy později a to nehovořím o těch různých početních variantách nebožtíků z války. Už jsme se přehoupli do nového století a z jakéhosi důvodu se to stále ještě přepočítává... Kdysi kdosi cosi prohlásil a to cosi byla věta, že "zaženeme všechny Izraelce do moře". Teď už se ví, proč to bylo vysloveno. Ten dotyčný má krejčovnu, kde šijí plavky a má taky fabriku na výrobu nafukovacích člunů a lehátek. Reklama se neujala a sdělení o koupání v moři bylo prohlášeno za projev antisemitismu.
[mrknutí jedním okem]

245919

13.06.2011 18:32

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Jasně

Mirda 24.?.?.?

Ještě krátky doplněk. Ani jsem si neuvědomil, že jsme s tou debatou vlastně pod správným článkem. To shora uvedené k osobě Putina, platí i pro venezuelského prezidenta Huga Chaveze a v neposlední řadě i pro M. Kaddafiho a mnoho dalších skutečných státníků. Státníků, kteří z jakéhosi důvodu, kupodivu pracují pro blaho vlastních občanů. Což je potěšující zjištění, že to na té naší planetce není úplně všechno tím pos*aným nahoru.

245915

13.06.2011 18:11

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Jasně

Mirda 24.?.?.?

>Proste sú to nasadené čierne kone na oklamanie nepriateľa, ktorým je bežný lud. Nemyslím si, že v tomto kontexte je Putin nejaká výnimka. Dúfajme, že za ním stojace skryté sily to myslia úprimne a vážne a bude to prospešné pre celú civilizáciu.
---
Jistě, volby jsou "hra" za zavřenými dveřmi a můžeme zcela jistě vyloučit jakýkoli vliv zvenčí, kterému se jinak říká "svobodná volba občanů". A to platí nejen pro Rusko, ale i pro spoustu jiných, tzv. demokratických států, kde si lidi jednou za čtyři roky jdou vhodit lístek naděje do kastlíku.

Do hlavy nikomu nevidíme a tak nám při posuzování zájmů státníka (na které straně stojí), zbývá pouze jediné - sledovat, jak řeší ekonomické zabezpečení vlastní země. U Putina snad nemusíme mít pochybnosti? Ať už to dělá z vlastního rozhodnutí, nebo ho k tomu v pozadí někdo nutí, je to bezesporu ku prospěchu vlastního národa. Ve Spojených státech je to zase naopak. Tam nemají vládu Američanů, tam už vládne někdo jiný a tohle platí i pro ČR a Slovensko.

[smích]

245913

13.06.2011 06:28

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Jasně

Mirda 24.?.?.?

>USA podle me neni demokraticky stat.
---
Nemůže být, když už všechnu demokracii vyvezli. USA nikdy nebyl demokratický stát. Zřízením je to ústavní republika. Ale to jsi věděl, Rejpale, žejo? Vždyť jsi to napsal.
[smích]
K odpovědi kolegovi shora. Volby v Kanadě jsou naprosto jednoduché. Hlava státu se vybere na bilderbergské konferenci a je to. Lidi si potom myslí, že si toho darebáka demokraticky zvolili sami. V ČR to bude asi dosti podobný?

245895

11.06.2011 19:20

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

Mirda 24.?.?.?

>...Ale vždycky se do sebe pustíte, když jde o "zdroj zla", přitom z mého hlediska zbytečně, protože máte pravdu všichni.
---
V podstatě my (chlapi) vlastně ani nepřítele nepotřebujeme, my se dokážeme mlátit mezi sebou. [velký smích]

Zdravím vás, paní Lin i ostatní kamarády dobré vůle, počítaje v to i přítele "jansmith". Jsem s vámi, ale poslední dobou více čtu, než píšu, hlavně poté, když mi při návštěvě Hradu zmizela průpiska. [velký smích]

Mirda
P.S. Omlouvám se editorům a moderátorům za O.T.

245833

04.06.2011 16:02

Soudí, aby nebyli souzeni sami

RE: Skutečné válečné zločiny musí být potrestány,

Mirda 24.?.?.?

>Jaká urážka?!
---
Bylo to nedorozumění a to se vysvětlilo. Martas to za urážku ani nepovažoval, takže není co řešit. Kamarádi na věčné časy. [smích]

245480

04.06.2011 06:39

Vítejte do násilného světa pana Hopey Changey

RE: Kaddafi-nevinne jesne?

Mirda 24.?.?.?

>Ano, to si pamatuji, byl to naprosto spontánní projev radosti mladých lidí z neomylného vůdce, hrdě bojujícího proti židozednářskému NWO.
---
Nejsi daleko od pravdy, "smoke". Jacob Schiff, známá figurka z mnoha historických událostí a válečných konfliktů (ale to ty jistě víš) nabídl Stalinovi spoluúčast na zavedení NWO. Stalin si uvědomil, že by to znamenalo jeho konec, proto nabídku odmítnul a postavil se proti židozednářskému NWO. Zavedl si vlastní totalitu, obklopil se satelitními státy na utlumení následků prvního útoku a právě proto i spadla pomyslná železná opona.

Smoke, musím tě zklamat. To tvoje video oslav narozenin velikého státníka je z jiného období a je to i jiný vůdce. Zapomněl jsem upřesnit, kde to bylo, abys to snadněji vyhledal. Dávali to na CNN. Program uváděla Christiane Amanpour a byly to přenosy přímo z oslav a mnoho jiných zajímavých záběrů a rozhovorů i s mladými podnikateli nově vzniklé elity Ruska. Všechno v pozitivním duchu. Program se nazýval Putin - Nový ruský car. Musím připomenout, že tehdy byla CNN ještě poměrně objektivní, proto byl ten program vyroben a odvysílán. Teď už pracují v zájmu jiného majitele.

245461

04.06.2011 06:00

Vítejte do násilného světa pana Hopey Changey

RE: Kaddafi-nevinne jesne?

Mirda 24.?.?.?

Kysučan, už jen krátce.

>Preto ma pre mňa ďaleko väčší význam Kaddafi, ako človek, ktorý pre svojich bežných ľudí v Líbyi veľa urobil a za to pyká (aj keď je to trocha šašo)...
---
Stejně tak si hodnotím Kaddafiho i já, jenomže Kaddafi na to měl 42 roků, aby vytáhl Libyi z bahna a neméně důležitý faktor, který hraje roli v uspokojení sociálních potřeb domácích obyvatel - Libye má něco přes šest milionů obyvatel. Populace Ruska je kolem 150 milionů a Putin převzal vedení před dvanácti lety. Přesto stačil Putin za relativně krátké období postavit RF opět na nohy. Nastal obrovský rozmach ve zdravotnictví a školství, zavedla se sociální zabezpečení včetně zvýšení důchodů. Na Slovensku a v ČR se děje přesný opak, proto považuji Putina za pro-lidového státníka.

>Čo myslíte? Ak by ho chceli skutočne zabiť, pri dnešnej technike, koľko by prežil? Alebo taký mogul Arafat?
---
Pokud vím, tak Jasser Arafat byl otráven. Potvrdila to i jeho dcera. A co se týče bezpečnosti Putina? Putin se jistě obklopil těmi nejlepšími agenty FSB, aby se mu něco zlého nepřihodilo a snad jediné reálné nebezpečí na něho číhá doma, od jeho vlastní manželky?

>Myslíte si, že Putin je ten borec, ktorý má ten Damaklov meč? Alebo je len slušne zaplateným politickým hercom???
---
Z jistotou to říci nemohu, ale pane Kysučan??? Zase mi berete to malé zrníčko naděje. [smích]

>Veríte, že politici majú nejakú skutočnú MOC, ako nám to
>sionmédia vtĺkajú do hláv už veľmi dlho?

John Perkins, bývalý agent CIA a CFR, otevřeně objasňuje, jak se zavádí demokracie do "nepřizpůsobivých" států i za cenu zavraždění hlavy státu. Kdyby všichni státníci byly nasazené loutky, tohle by se nedělo, nemyslíte kamarád Kysučan? Když Putina nemohou "zneschopnit", tak potom příjde na řadu to kydání hnoje. Něco podobného, jak nám tady předvedl Valda. Tímto se budu muset z této debaty vytratit. Nestíhám jinde. Zanedbávám si své domácí povinosti [pláč] [smích] Těšilo mne pane Kysučan a sejdeme se jindy a jinde.

Mirda [mrknutí jedním okem]

245460

03.06.2011 17:48

Vítejte do násilného světa pana Hopey Changey

RE: Kaddafi-nevinne jesne?

Mirda 24.?.?.?

>Asi o tom jak "miluji" Putina v Rusku vis toho moc malo.
---
Valdo, když probíhala oslava Putinových narozenin (někdy před pěti lety), tak se v ulicích Moskvy nashromáždilo desítky tisíc jásajících mládežníků. Viděl jsem to v televizi a ujišťuji tě, že to nebyla demonstrace proti režimu.

O tom jsem ale nechtěl hovořit. Očekával jsem od tebe odpověď, co si myslíš o prohlášení francouzského exministra Ronalda Dumase ohledně útoku spojenců NATO v Libyi? Nechal jsem ti odkaz a bylo to dokonce v ruštině. A ty nic. Dočkám se a nebo je to podle tebe blábol, na který reagovat nechceš?

245423

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 1

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 783 226