Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané seda

Nalezeno 457 příspěveků, 1 IP adresa

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Před okamžikem jsem poslal jistou částku, aby zvedavec nezahynul.
Pokud má zkušenost sahá, eBanka platí promptně, tzn. zítra by to mělo být
v ČSOB. Ahoj, a držím palce. [smích]

30507

08.06.2006 19:50

Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

RE: Jdete do prace-omlouvám se, ale...

seda 82.?.?.?

Tome Vy jste Vůl!!! [pláč]

30508

08.06.2006 19:52

Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

RE: Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

seda 82.?.?.?

Jiří - di se vycpat!!! [zahanbení] za tebe!!!

30509

08.06.2006 20:26

Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

RE: Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

seda 82.?.?.?

Souhlas! Na rozdíl od jiných výdajů, náklady na server, který není servilní k obrovské mase kapitalistických medií, mají svůj smysl.
Pane Stwora, navrhuji, aby příspěvky byly diferencované. Registrovaní účastníci (tzn. ti, kteří zaplatili "Registraci přístupu k placenému obsahu") by platili Vámi stanovené poplatky. A ti neregistrovaní by platili např. 1,- Kč za návštěvu "zvedavce" + další 1,- Kč za návštěvu každého dalšího příspěvku (tzn. např. článku pana Krále - při každé návštěvě tzn. po přerušení). Nejsem počítačový expert, ale je mi jasné, že by šlo asi o službu, kterou by bylo nutné zaplatit, tzn. nejsem schopen posoudit ekonomiku této mé představy. A znovu souhlasím s názorem "babky Blažkové". Internet je jediný prostředek, jak by bylo možné "bojovat" slovy, a ne zbraněmi. Má to ale jediný předpoklad! Že se volební mechanizmy přiblíží těm švýcarským praktikám, a ne těm "demokratickým americkým praktikám". Asi jsem idealista, když si představuji, že by se otevřela (v podstatě) neomezená diskuze o problémech, která by měla odraz ve volebních výsledcích. V Česku by jsme měli usilovat o referendum, v co nejširším slova smyslu.
ODSáci si to nepřejí, ale já jsem optiomista, a věřím, že se toho ještě dožiji! [velký smích]

30510

08.06.2006 20:28

Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

RE: Život - čau! ...a šáteček.

seda 82.?.?.?

Ani nám tady nebudeš chybět. [smích]

30511

08.06.2006 20:37

Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

RE: Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

seda 82.?.?.?

Di se ožrat se svými děvkami, anonymní blbe! Jsi typický příklad kapitalistického "vyscana", který podporuje ohlupující propagadu, ale rád by potíral pravdu! [naštvaný]

30512

08.06.2006 22:04

Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

RE: Jiří, Praha - problémem pražáků...

seda 82.?.?.?

...je, že jsou pražáci. Je to horda sobců a hovad, kteří parazitují na faktu, že žijí v hlavním městě republiky. Brojí proti komunistům, ale parazitují na debilní a neopodstatněné snaze komunistů, centralizovat řídící procesy na úrovni státu. Za Karla IV. to mělo smysl, ale dnes v době internetu a pod., zde již k centralizaci žádný smysl nevidím. Centralizace moci slouží jako "mucholapka" na firmy - všechny významné chtějí mít expozituru v blízkosti moci!? Vše to generuje zisky - potud je to pochopitelné, za předpokladu, že tyto zisky si nebudou usurpovat pražáci, jako své!?!? To přece není jejich profit!!! O umístění hlavního města přece rozhodují všichni občané, kterých se to týká. Takže "přeloženo do češtiny" : 9 mil.občanů souhlasilo s tím, aby Praha byla hlavním městem pro 10 mil.občanů! a jsou "potrestáni tím, že pražáci na nich parazitují! Není to absurdní?
> Chtelo by to normalne makat...
Mám osobní zkušenosti o tom, že vy, pražáci, nejste ochotni "normálně" makat. Zcela jistě ne za normální mzdu...Pravda, co je normální mzda? Navrhuji: např. průměrná mzda ve vybrané profesi v Olomouckém kraji!
Takže - pražáci jste ve většině shit!Yes! Dle slovníku: "hovna" a "stračky" - pro "neangličany". Jiří, Vy si myslíte, jak jste se odreagoval, ale spíše to vypadá, že jste se ocitl v míse (na WC)!?

30513

08.06.2006 22:18

Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

RE: Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má

seda 82.?.?.?

>Co budete dělat, až NARÁZ všechny
>zpravodajské servry zakódují své stránky? No samozejmě si
>je zaplatíte

>a za pár měsíců již Vám to ani nepřijde...
>
>Nevěřím, že to udělají - byl by to jejich okamžitý konec.
>Každopádně máte pravdu, že mnohé nepřežijí, ale zase
>jiné budou vznikat, takže to bude jako v životě - stálá
>změna.
A tady začíná ten problém!!! Na internetu budou jen takové servry, jejichž provozovatelé budou "na to mít"... to už vidíme v Česku...soukromí kapitalisti produkují "ten správný názor" ve svých masmédiích (noviny, rozhlas, televize ect.a v jejich servrech).
Já chápu, že v království Boha Dolaru, je všechno "o penězích", ale opravdu si to všichni přejeme? A zeptá se nás někdo?...V této kapitalistické "demokracii"?

30514

08.06.2006 22:27

Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

RE: Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má

seda 82.?.?.?

Nepochybuji,že to "tam v USA" přežijete i beze mne! Resp. bude muset, protože já na USA také seru! I když je tam krásná příroda, nevyváží to, že jde o bušistán!? O zemi, kde vládnou teroristi! Bylo by jen dobré, kdybyste si ty své sračky nechali doma, a nerozváželi je po světě...

30515

08.06.2006 22:53

Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy

RE: Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má fina

seda 82.?.?.?

Jako u mnoha vám podobných, mi uniká smysl toho, co tu (na tomto servru) vlastně děláte resp. hledáte - pane Rudolfe Sobe? Pokud jste zde poprvé, tak vaše hodnocení je minimálně povrchní. Pokud jste zde častým návštěvníkem, tak vaše současné stanovisko chápu jen jako důkaz, že jste "na palicu" tzn. slabého ducha. Kdo jiný by ztrácel čas na stránkách internetu, které mu připají hloupé, neinformované a plné nenávisti?
Vám podobní, nám doporučují: Nelíbí se vám televize? Tak přepněte program!
Nelíbí se vám noviny? Nekupujte je! Nelíbí se vám rozhlas? Neposlouchejte ho!
Tak vám doporučuji: Nelíbí se vám zvedavec? Tak si na zvedavce neklikejte!
Zvedavec vám, na rozdíl od rozhlasu, a nebo televize, při hlášení časového znamení, nevnucuje nějakou přiblblou reklamu.
A... na rozdíl od masmédií v ČR, vám zvedavec, za vaše peníze!!!, neservíruje lži, polopravdy a jiné produkty propagandy! Takže na zvedavce neplaťte, a nenavštěvujte jeho stránky.Jaká to vaše výhoda...! Já musím např. platit rozhlas i televizi v ČR i když se nebudu dívat ani poslouchat...

30516

15.09.2005 19:19

RE: Nebudu platit!

Nebudu platit....?

seda 82.?.?.?

>Právo na neomezenou zábavu a neomezený konzum zcela jistě v NWO bude!
Je to přesně řečeno! Ale není to nic nového - viz římské "chléb a hry". Vidíte, pokud jsem si správně přeložil NWO jako:"Novou Světovou Organizaci", pak zcela jistě není nová! Nové jsou jen postupy a technologie - jako světového giganta manipulace a oblbování nelze přehlédnout HOLYWOOD! Jejich produkce je směsí krásné fantazie a účelové manipulativní sračky...hlavně, že to sype!?
Nicméně, Vladimíre, nedejte se našvat. Jsem rád, že existuje "zvedavec"! A já Vám určitě něco pošlu tzn."budu platit"..., i když se musím přiznat, že s řadou přispěvatelů zásadně nesouhlasím, ale o tom je diskuze...! A ta není snad jen v katolickém farním kroužku...! Vydržať!!! [smích]

70875

18.09.2005 13:10

Německo odškodňuje další genocidu

RE: Vietnam

seda 82.?.?.?

>za agent orange se samozrejme nezaplatilo..
Proč? A proč "samozřejmě"? Zřejmě proto, že šlo o americké soudy!!
V zemi, kde jsou schopny soudy přiznat "odškodné" v milionech dolarů např. těm, kteří kouří, jen proto, že se jim (těm soudcům) zdá, že výrobci cigaret dostatečně neupozorňovali na škodlivost kouření [oči v sloup] ??!! Rozumněj:škodlivost kouření již min. půl století není žádným "státním tajemstvím", tzn. je to běžně dostupná informace. A kdo se o to více zajímá, má možnost uvidět ty snímky (jen pro otrlé!!) plic kuřáků ..., ostatně podobné jsou vyobrazení jater pijáků alkoholu... takže brzo můžeme očekávat rozsudky ameriockých soudů, které odsoudí k náhradám výrobce alkoholu!?
A tyto soudy odmítnou odškodnění objektům genocidy ve Vietnamu...!? Věru typická symbolika pro stát, který hlásá a "roznáší" po světě demo-kracii!?
- "ohněm a mečem"...FUJ!
Tento můj příspěvek není naměřen proti "VáclavoviK", jen jsem využil možnosti přičinit svůj názor
[mrknutí jedním okem]

71360

18.09.2005 13:15

Německo odškodňuje další genocidu

RE: Vietnam

seda 82.?.?.?

Jó! A ještě jsem zapomněl ... USA jsou zřejmě "rovnější mezi rovnými"... to se může líbit opravdu jen seržantům...

71361

18.09.2005 13:53

Německo odškodňuje další genocidu

RE: Odškodnění

seda 82.?.?.?

Samozřejmě nezaplatí! Za 1) proto není polické klima; za 2) nesouhlasil bych s tím ani-já-občan ČR! Narodil jsem se kolem roku 1950, tzn. válku jsem nezažil (na rozdíl od svých rodičů...). Já samozřejmě chápu, že taková událost, jako je WW, postihuje nekonečnéný počet nevinných objetí! Postihla
i mé rodiče: Otec byl nasazen na práci pro "Německou říši" a nemohl studovat na vysoké škole (podle vysvědčení - "na to měl"). Maminka si musela dokončit
středoškodské vzdělání, až se poměry po válce konsolidovaly. Kdyby nebyla WW, zcela jistě by "měla" i na VŠ (výsledky na ZŠ i na Střední škole).
Presentovat odsun jako holokaust!? No, to je troufalost, kterou si nedovedu vysvětlit!Zřejmě jste mimo realitu! Ale mám návrh: Oživit koncentrační tábory, jako jisté demostrační prvky. Všechny pochybovače tam na měsíc "přesunout" - samozřejmě bez plynových a spalovacích komor, ale za podržení podmínek života v táborech tzn. např denního režimu atp. A pak bych chtěl znát pocity účastníků tohoto "experimentu"... a to za podmínek, kdy jim nejde o ŽIVOT!!!

71374

18.09.2005 14:09

Německo odškodňuje další genocidu

RE:Nezaplati za ni nikdo :)

seda 82.?.?.?

Zajímá Vás pravda? A nebo jen propaganda? Že z Čechů nic nedostanete, to je pravda! Stejně je pravda, že dokud Hitler vyhrával, všichni (rozumněj: až na marginální minimum!) mu fandili a podporovali ho!?
V souvislosti s touto "kauzou" řeším jiný problém : jsou všichni Aneričané vinni za "prasárny", které páchají po celém světě beztrestně? Asi by měl převážit názor, že jsou! A pak bych navrhl Al Kaidě, aby vyhlásila "nulovou toleranci" občanům USA a likvidovala je vždy a všude, kde na ně narazí! Go home USA!!

71383

18.09.2005 14:38

Německo odškodňuje další genocidu

RE: Němci páchali samé zločiny a musí proto platit.

seda 82.?.?.?

:Jsem zvedav, kdy cikany napadne, že bychom meli platit jim a nejen my, ale i Nemci by jim meli platit za holokaust... [oči v sloup]
Naprosto nepřijatelný příměr... Už za předchozího režimu se hledaly cesty, jak integrovat Rómy do společnosti. Zdá se, že ani po ""něžné" revoluci" se to nedaří ..., řekl bych, že toho spíše zneužívali, tehdy i dříve!
Ale Němci měli program, jak je (Rómy resp. Cikány) likvidovat! Ne sociálně, nebo ekonomicky..., jak se snaží kapitalisti likvidovat nás, resp. udržet nás na úrovni "na hraně" naší tolerance! Oni je prostě chtěli likvidovat FYZICKY ...,jistě víte co to znamená!

71385

18.09.2005 15:04

Německo odškodňuje další genocidu

RE: Němci páchali samé zločiny a musí proto platit.

seda 82.?.?.?

Ježíš-Mariá! Přehlédl jsem Váš absolutně zblblý kec:> I kdyz zabili mín lidi, než komunisti!...
No autoři "černé knihy komunismu", nebo bílé? , ani nevím... jsou skvělí manipulátoři historie. Dnes se jim říká "Šéfové propagandy" a zdá se, že se jim práce daří...
Spíše mne udivuje, že taková kvanta lidí jsou schopna uvěřit těm "plkům" západní propagandy...
Pane Trodasi, nevím příznivcem kterého "proudu" jste - možná by jste se měl zřetelně projevit, abychom mohli pochopit motivaci Vašich myšlenkových pochodů.
Nebráním se, byť sebepřísnějším zkoumáním historie, ale bez vlivů politiky - lze to vůbec? - je to realita asi příštího tisíciletí...
Prosím, reagujte! A sdělte víc o sobě - rád bych Vás pochopil.

71386

18.09.2005 20:52

Amerika je v úpadku

RE: Tenhle vas uhel pohledu se me libi, pane Stwora!!! (správně mi, nebo mně).

seda 82.?.?.?

Není to složité! Ti ortodoxní Židé nemohli mít něco společného s komunizmem! Prostě proto, že komunizmus zbortil tu modlu kapitalizmu - majetek, kapitál etc. A proto, že židovství v podstatě není národnostní příslušnost, ale příslušnost náboženská, kde hromadění majetku má "svou roli" a tudíž nemůže být slučitelné s komunizmem, je nepravděpodobné, že by Židé vymysleli komunizmus...

71445

18.09.2005 20:58

Amerika je v úpadku

RE: Tenhle vas uhel pohledu se me libi, pane Stwora!!!

seda 82.?.?.?

Na rozdíl od Vás Google "ví vše"... [vyplazený jazyk]

71447

18.09.2005 21:23

Amerika je v úpadku

RE: Tenhle vas uhel pohledu se me libi, pane Stwora!!!

seda 82.?.?.?

Pane Vy jste výstavní vůl (vykleštěnej bejk)! Odpusťte už své učitelce vlastivědy, že Vás bila po prstech rákoskou! Zdá se, že průměrný absolvent pomocné školy v ČR je na vyšší úrovni, jako průměrný absolvent základního vzdělání v USA. A nebo Vás tak zblbli na seržantské přípravce?

71450

18.09.2005 21:29

Amerika je v úpadku

RE: Tenhle vas uhel pohledu se me libi, pane Stwora!!!

seda 82.?.?.?

Doporučuji raději ustát. Když hovno rozmetáte riskujte, že budete od hoven a i smrdět [mrknutí jedním okem] .

71452

18.09.2005 22:42

Amerika je v úpadku

RE: Tenhle vas uhel pohledu se me libi, pane Stwora!!!

seda 82.?.?.?

Podle Vás je ten kapitalizmus ideální pro život... tomu ale ani sám nevěříte, že ...? Dal bych Vám za pravdu, kdyby v té Kanadě, nebo v USA, nebo kde vlastně žijete, bylo víc pracovních nabídek, než je nezaměstnaných. Bohužel tomu tak nikde není! A tak dochází k tomu, že bez práce jsou i ti, kteří pracovat chtějí, ale nemůžou. Pokud tento "problém" nedokážete pochopit není Vám "s hůry" dáno...Z doby těch komunistických pokusů o socializmus je ověřeno, že procento nezaměstnatelných občanů se pohybuje kolem 3%. Kdyby se Vámi obhajované společenské zřízení jen "na dostřel" přiblížilo tomu číslu, opravdu bych Vám záviděl a uvažoval o emigraci do ..., prostě tam kde jste Vy. Ale tomu tak není, že...u Vás (a teď už i u nás, po rekonstrukci kapitalizmu v Čechách)! A navíc se tím ten podělanej kapitalizmus téměř chlubí - vítá ten "přetlak" nabídky na "trhu práce"...!!?
A když se někdo snaží o poctivý život a úspěch mu není dán z důvodů "skvělého" kapitalistického zřízení, tak mu podle Vás není "z hůry" dáno.
A jestli kritika kapitalizmu je "rudá propaganda", pak se Vás ptám, jakou barvu by měla mít ta Vaše propaganda? Já navrhuji hnědou, ta by asi nejvíc "seděla"!

71468

20.09.2005 12:58

Chcete se schovat před komunisty?

Konečně diskuze o komunismu... doufám, že korektní!

seda 82.?.?.?

I když musím konstatovat, že pan Král korektně nezačal. Nemám teď času nazbyt, ale zcela jistě se k tomuto článku během 2-3 dnů vrátím! Jen na úvod: byl jsem členem KSČ do cca ledna 1990, a vystoupil jsem ne proto, že bych se rozešel s levicovými myšlenkami, ale proto, že v té době se KSČ ukázala jako zcela impotentní a akce sterilní sdružení! O čem to svědčí? O vyčerpanosti myšlenek komunizmu, nebo o zločinnosti komunizmu?! Ten, kdo nepodlehne tlaku propagandy musí vidět, že komunismus je stejně zločinný jako např. křesťanství. A kdyby měl komunismus dosáhnout zločinnosti kapitalismu a jeho odnoží, tak by musel každý komunista zavraždit tisíce lidí...a o ničem takovém nevím!

71738

20.09.2005 13:19

Chcete se schovat před komunisty?

RE: Múj názor.+ můj názor...

seda 82.?.?.?

Ahoj holko... Kdybyste chtěla poukazovat, že voliči KSČM jsou sebranka, která za guláš volí KSČM, tak jste vedle, a zřejmě jste nenavštívila jiné volební akce resp. jiných stran! Udělejte si statistiku množství "guláše" v případě jiných stran...!?!? A nebo sledujte proces voleb např. v USA - pokud jste myslela, holko, pod pojmem "dědečkú a babiček", že jde o lidičky senilní - tak právě v USA najdete senily i mladšího věku, jen se zúčastněte volební komedie "made in USA". Jó a naučte se čestky: "ú" se píše jen na začátku slova a případně za předponou např. zúčastnit se, a ů se píše ve všech ostatních případech. Takže "holky", zapněte stěrače, aby Vám setřely ten nános demence propagandy na výhledu a začněte myslet hlavou, jó a ještě musíte mít jeden důležitý dar :"nemyslet jen ma sebe" resp. "nemyslet jen na svůj prospěch"! Když ten nemáte, tak si nemůžeme rozumnět...holky.

71740

20.09.2005 13:33

Chcete se schovat před komunisty?

RE: Neprehledli jste neco, pratele?-Nejsem Váš přítel!

seda 82.?.?.?

Volím komunisty! A budu je volit do té doby, dokud v Čechách bude u vlády taková sebranka jako dosud! Nevím kdo by chtěl obhajovat minulých cca 14 let, po setkání s realitou... Samozřejmě, jestli jste z okruhu těch "revolučních" zlodějů, pak se mnou jistě nesouhlasíte, a jásáte nad skvělými "změnami" něžné havlovské revoluce...!FUJ!?!

71742

21.09.2005 09:14

Chcete se schovat před komunisty?

RE: Neprehledli jste neco, pratele?-Nejsem Váš přítel!

seda 82.?.?.?

>Šeďo, takže vy volíte vyvražďování buržoazních elementů, jste pro převýchovné tábory TNP, pro Gulagy, kde každý rok hynou tisíce vašich třídních nepřátel?
Seržante!,podívejte se na datum na kalendáři...a přestaňte podsouvat něco někomu, zvláště, když sám jste obhájcem použití podobných metod, které na straně jedné kritizujete, když se použijí proti Vašim milcům, a na straně druhé obhajujete, když se použijí proti Vašim tzv. nepřátelům. Dnes již nejsou v módě gulagy (To jste nezaregistroval??!), jsou nákladné! Je s nimy spousta starostí... Mnohem lepší je obyvatele zrovna vyvražďovat, jako např. ve Vietnamu. Nebo rozvrátit na mraky infrastrukturu, povražďovat civilní obyvatele (nějaký ten omyl vojenské mašinerie nevadí - vždyť,když se kácí les tak létají třísky) jako v Jugoslávii. U příležitosti vzpomínky na Jugoslávii musím připomenout, že jedinní Srbové byli ochotni jít nám na pomoc, když nás fašisti napadli. Ostatně to Vaši chlebodárci,Leho, kteří to okoukali od Britů, perfektně ovládají...viz jejich "humanitární" pomoc Indiánům v podobě neštovicemi naočkovaných přikrývek, nebo přestěhování prerijních Indiánů do močálů Floridy. A mohl bych pokračovat přes Irák, kde jste nejdříve Sadáma podporovali a vyzbrojovali, pak svrhli, a co se díky vám přehnalo Irákem?, to taková hovada zřejmě vůbec nezajímá.A mohl bych ještě dlouho pokračovat, např. reálnou alternativou pro případ, že by Japonci nenapadli Pearl Harbor: USA by tiše a spokojeně obchodovali se všemi bojujícími stranami, protože PRACHY to je to o co jim především jde!
A myslí si, že bláboly o demokracii tyto své priority zastřou.
Víte, seržante Leho, co bych opravdu chtěl? Aby všichni zločinci se ocitli před spravedlivým soudem! Aby vedle Sadáma seděl Busch a jemu podobní! Aby američtí vojáci, kteří provedou nějakou prasárnu (a že jich bylo!!), museli stanout v Haagu před tím soudem, kde těď sedí např. Miloševič a kde mají problémy posadit zločince z chorvatské strany (proč...?)!
Zdá se, že si myslíte, že jste na té "správné straně", že patříte mezi vyvolené,a že na Vás něco z té pochybné imunity taky zkápne!, ale velmi se mílíte : Vy,hovádko,jste jen "kanonenfuter" pro ty americké pohlaváry!
Je mi Vás líto!

71895

22.09.2005 13:15

Chcete se schovat před komunisty?

RE: Konečně diskuze o komunismu... doufám, že korektní!

seda 82.?.?.?

>Co pohledáváte v téhle zemi?
Vaše otázka je debilní a odpověd jednoduchá...Asi mají rádi Ameriku víc než Vy!,seržante, a hrozí se toho, že by tam (v USA) zůstali jen vrazi Vám podobní např. klika Busch etc. [vyplazený jazyk]

72064

22.09.2005 13:27

Chcete se schovat před komunisty?

RE: Karel4u

seda 82.?.?.?

Pane JC! Buďte tak laskav a a sdělte, prosím, účastníkům diskuze, jaké společné znaky má komunismus a Pol-Potovský režim! Ideální by byl odkaz na texty např. Marxe a pod. Předem děkuji za poučení...,pokud tomu tak bude. [mrknutí jedním okem]

72065

23.09.2005 10:30

Chcete se schovat před komunisty?

RE: Přirozená součást společnosti

seda 82.?.?.?

>S tímhle národem je to podivné: nenávist ke šlechtě (madam Colloredo-Mansfeldová by mohla vyprávět),ke katolické církvi, kuriózní militantní ateismus, pokrytecký nacionalismus, buranství a podezřívavost vůči vzdělání a inteligenci atakdále -
To jste nám to mandal, Agire! Uvažuji jestli jste vlastně Čech? To, co Vy nechápete, má své pojmenování - je to historická paměť. A tato historická paměť je skvěle doplňována racionalitou (racio=rozum). Co se týče šlechty:
1)madam Colloredo-Mansfeldová? Není to náhodou potomek těch cizáckých žoldáků,kteří v dobách "temna"-po bitvě bělohorské, pod vedením katolické církve rozkrádali zem a vyháněli českou elitu? Nechápu,kde tito lidě vzali tu drzost se u nás o cokoliv hlásit..?!Nenávist ke šlechtě? To snad ne! Jen racio! Když někdo vystuduje práva a ozdobí se titulem JUDr., nebo medicinu a ozdobí se titulem MUDr., tak jejich titul je výsledkem jejich úsilí a znalostí. Naopak titulem von se označuje někdy i dementní potomek šlechtických rodičů.Absurdnost pochopíte, kdyby jsme zavedli dědičný přenos i jiných titulů, např. Havel otec byl architekt, jak absurdní je představa, že by se Havel Václav označoval jako Arch.Havel Václav!? 2) Církve:...si za postoj Čechů můžou samy! Jen se ponořte do historie! Jako ateista mám k církvím neutrální postoj, ale jen pokud se mne nesnaží zglajšajtovat podle svých ideologií! A o to se masivně snažila hlavně ta katolická odnož křesťanství-po staletí! A pokud v Čechách existuje militantní ateismus, pak vznikl jen jako reakce na militantní katolicismus. Nevím co je na tom kuriózní? 3)Pokrytecký nacionalismus: Kde žijete? Myslíte si, že se něco podstatného změnilo na občanech, kteří zakládali Masarykovskou republiku
-multinárodnostní stát (Češi,Slováci,Rusíni,Němci,Maďaři,Poláci etc.)?
Já ne, přes ty bláboly současné antikomunistické propagandy o zátěžích z dob minulých cca 40-ti let)!
4)Buranství...no comment! To o Češích může tvrdit jen buran!5)Podezíravost vůči vzdělání a inteligenci - blbost! V životě jsem se s tím nesetkal! Jestli si to nepletete s podezíravostí vůči tzv. inteligentům s nízkým morálním kreditem-to potom ano!Např.těm co organizovali kuponovou privatizaci,nebo těm co "neznají špinavé peníze",nebo těm co si myslí, že "vekslák je vlastně úspěšný podnikatel"...
Váš rezultát :>To holt je prostředí, kde se méně daří zákonům a slušnosti a více komunistům a korupci (třeba);to je tedy blbost na-entou! Ten,kdo není postižen "propagandistickou slepotou", ten nemůže popřít, že výskyt zločinnosti, korupce a pod. se po tzv."něžné" revoluci zmnohonásobil, rovněž se notně snížila úroveň slušnosti - o tom svědčí i to, že houfy psedokomunistů přeběhli do pracvicových stran a byli s radostí přijati. A za úplnou zhovadilost pokládám snahu zakázat KSČM!, kterou žádají v mnoha případech tito přeběhlí...

Kráceno (Editor)

72167

31.10.2005 09:38

Kdo ovládá Ameriku? III.

RE: Kdo nam vladne? Nevim, ale at je to kdokoliv, nemenil bych....

seda 82.?.?.?

>Neschopni proti schopnym.<
Seržante Leho! To jste mne dostal! "Schopný" žoldák, proti neschopným pacifistům...? Žoldák, který za žold nám tu hlásá americké "pravdy".
Který "neví", že jeho předchůdci poskytli "humanitární" pomoc Indiánům ve formě neštovicemi infikovaných přikrývek, který nevnímá, že na americkou "pravdu" aplikovanou v Japonsku (použití atomové bomby) dodnes umírají lidé (nehledě na statisíce už mrtvých), rovněž nevnímá, že na americkou "pravdu" ve Vietnamu umřela spousta lidí, že přivodili obrovskou devastaci přírody (Agent Orang)... Dodnes na následky "Agent Orange" se rodí postižené děti.
A mohl bych pokračovat...v historii USA není ani "jediný den", který by nebyl provázen terorem, znásilňováním ostatních národů a pod. - dílem vojensky, dílem ekonomicky.
Nejsmutnějším na tom je to, že USA svou propagandou dokázali zblbnout takové množství lidí: svých - americký - občanů!?
Pane Leho, řekněte mi: "Co jste to za lidi?", když dokážete lidi - svůj živičišný druh - po světě vraždit podle své ekonomické potřeby? Jste ještě lidi? [oči v sloup]

76241

31.10.2005 12:19

Kdo ovládá Ameriku? III.

RE: Kdo nam vladne? Nevim, ale at je to kdokoliv, nemenil bych....

seda 82.?.?.?

Pane F.
>A tak nejak tusim, ze nam nekdo vladl v minulosti a bude vladnout i v budoucnosti..<
Nelze, než souhlasit! Podstatné ovšem je, odkud ta vláda pochází! Současnost vyprázdnila pojem demo-kratos, alias demokracie...! V současnosti se "vlády" rekrutují ze zbohatlíků. Tím je determinována činnost vlády, cíle ke kterým usiluje, zájmy koho hájí apod.
>Na vse jsem si musel TVRDE vydelat a nic jsem nedostal zadarmo.<
Nevím proč si myslíte,že u nás bylo, nebo je něco "zadarmo"?! Já jsem rovněž NIKDY nedostal NIC zadarmo. Na vše jsem si musel "tvrdě" vydělat. Musím ale připustit, že před r.1989 mne neokrádala spousta šmejdů jako teď. Jen úředníků bylo jen 25 až 30% současného stavu!
>Muzu cestovat kam chci, cist co chci, skoro rikat co chci... a myslet si uplne co chci. <
V této větě používáte slůvko "skoro". Když dovolíte, použiji stejný náhled:
Před listopadem 1989:jsem mohl cestovat "skoro" kam chci (byla to jen otázka peněz),číst co chci (byla to jen otázka dostupnosti materiálu),poslouchat co chci (poslouchal jsem Hlas Ameriky, Svobodnou Evrovu a BBC, Bohu žel musím konstatovat,že za zmínku stojí jen BBC. To ostatní byly jen štvavé vysílačky!),říkat co chci (dokonce i na stranické schůzi, proto jsem měl se "stranou" své problémy..., ale nechtěl a stále nechci, aby v Čechách zvítězil kapitalizmus-asi proto mě nezavřeli.)
No, a myslet si "úplně co chci": to snad může kdokoliv, kdykoliv - i americký černoch, že?
>manzelka nikdy nemusela pracovat <
Nemůžu tvrdit, že je to sen všech českých manželek! V masmédiích se dost často objevuje názor, že žena tím ztrácí spojení se "světem", což se projevuje snahou "expandovat" na úkor manžela. O tom bych mohl referovat ze své skušenosti - s mou exmanželkou. Zdá se, že Vaše paní je anděl... Nevím jestli je Kanaďanka, nebo Češka, ale i zde by mohla být skryta odpověď.
A na závěr: Z Vašeho příspěvku jsme se dověděli jen, že "Ať vládne kdo vládne, hlavně, že se máte dobře." Evidentně Vám vyhovuje tento kapitalistický zlodějský systém! Nevíme, kolik máte zaměstnanců, ale asi nějaké máte, nebo že by jste byl takový "machr", který za 2 až 3 dny v týdnu vydělá na takový blahobyt, co tu popisujete?
Takový malý Bill Gates...zcela spokojený s nastoleným kapitalistickým zlodějským systémem. Systém, v němž i debil může být mocným kapitalistou, jen se musí správně narodit...Tím "debil", ale nemyslím zrovna Vás!
Položil jste si někdy otázku: "Co stojí ten Váš blahobyt ostatní svět?", nebo "Kolik zemí jste museli vyplundrovat, aby jste se měli tak dobře?" a pod.
Pochybuji, že jste přehlédl, že Canada (sice opatrně, ale vždy) se podílí na bukanýrských nájezdech USA po světě v honbě za surovinami a vlivem (chcete-li mocí)! [oči v sloup]

76259

02.11.2005 08:29

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

seda 82.?.?.?

Nevím, jestli má cenu s Vámi vůbec diskutovat, pane Leho!? Ale zkusím to. Zdá se, že co člověk, to názor. A mocní tohoto světa pomocí svých peněz a propagandy jim (lidem) "pomáhají" najít tu "správnou" cestu... Není žádným tajemstvím, že mistři propagandy jsou Američané - tam se propaganda stala průmyslem (mimochodem úspěšným).
I Vy jste důkazem úspěšného působení propagandy.... Podle Vás jsou Palestinci, džihádisti, Arabi a nevím kdo ještě - teroristi. Na druhé straně Vy, Američani, jste nositeli svobody, demokracie atd.?! A samozřejmě i všichni vaši přátelé a "soukmenovci ve zbrani", např. Židi. Vy si v každé komunitě najdete soukmenovce, abyste se mohli vymluvit v případě intervence (anexe, kolonizace - vyberte si výraz který Vám nejvíce vyhovuje). A když nejsou, nebo nejsou dost "vidět" na světové scéně, tak si něco vymyslíte - např. zbraně hromadného ničení... v Iráku...?!
Nabídnu Vám jiný pohled na světovou situaci :
1) Američané věděli, že v Iráku nejsou k dispozici zbraně hromadného ničení, ale zachtělo se jim spravovat ropné zásoby Iráku! Proto teď iráčtí civilisti trpí v podstatě občanskou válkou! Některým už dochází, že lepší to bylo za Sadáma, a o ty se rozmnožuje odpor proti Američanům. Nevím, jestli máte dech na takový "běh na dlouhou trať". Ale abyste věděl, já vám "palce" nedržím, naopak držím je těm iráckým partizánům - bojovníkům za svobodu!
2)Váš pohled na Čečence: jsou to "bojovníci" za svobodu, proti ruské tyranii - bla bla bla...podle Vás někdo má nárok na "svou cestu" a někdo ne. Rozdělují se podle toho jestli lezou USA do zadku a nebo ne. A proto Palestinci jsou teroristi, ale kosovští Albánci jsou bojovníci za svobodu, ale Srbové jsou teroristi, ale Chorvati jsou bojovníci za svobodu, ale Židi jsou bojovníci za svobodu, ale Kubánce je nutno zničit...atpod.
Bohužel,díky anální turistice našich politiků, a tomu, že jsme si sem nechali nalézt americký kapitál do médií, se dovídáme, že např. bratři Mašínové byli hrdinové (já jsem si myslel, že teroristi a vrazi)!?
Vám, Leho, evidentně chybí nějaký pevný, neměnný morální bod, podle něhož byste byl schopen objektivně posuzovat jevy ve světě ve všech jejich souvislostech-pokud jste toho vůbec schopen...V opačném případě se zařadíte do řady těch, kteří tvrdí, že neexistovaly plynové komory za 2.WW, nebo že neexistovaly gulagy na Sibiři, nebo že neexistuje koncentrák na Guantanámu a že američtí vojáci se nikdy a nikde nechovali jako prasata.
P.S.Mimochodem vlády ČR se několikrát zachovaly v rozporu s přáním občanů ČR, tak jako vlády USA - jsme v podobných sračkách tzv. demokracie!
[překvapení]

76474

02.11.2005 08:37

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Zatykac ...

seda 82.?.?.?

>Pritom tam zahynuli 3 kanadsti vojaci.<
Dobře jim tak, měli tam hovno co dělat! Ale není to u mne projev rasizmu: nikdy nelituji a nebudu litovat žádného žoldáka, když "natáhne brka"!

76475

02.11.2005 10:50

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Zmínění američtí vojáci

seda 82.?.?.?

> Váš problém je, že vy totiž žijete pořád v totalitě a nedovedete si představit demokratický systém s demokratickou armádou.<
Když jsem viděl propagační filmy o výcviku jednotek USA, nabyl jsem přesvědčení, že o demokratičnosti armády USA nemůže být ani řeč! A ke srovnání s působením politruků v naší předlistopadové armádě lze jen říci, že by mohli jít k těm seržantům USA do učení!
>Armáda generála Čepičky fungovala na principu strachu mužstva ze svých nadřízených<
o tom právě mluvím: armáda USA je jen buzerace a dril ... ze strachu, nebo pro peníze...nevím co je horší?
>Systém strachu nikdy nevyhraje žádnou válku, ovšem pokud nemáte k dispozici několik milionů ubožáků, které obětujete na bojišti kvůli udržení bojové morálky. Římská armáda také dělala podobné věci, jistě jste slyšel o decimaci a to byl také jeden s faktorů, který přispěl k pádu tohoto mocného státu.<
>Jelikož si nedovedete představit společnost svobodných občanů s armádou, ve které je podporována osobní iniciativa se svým vlastním přísným vojenským právním systémem, tak jste odsouzeni blouznit ve světě velmi daleko od reality kdesi v dalekém vesmíru...<
Co si nedovedu představit:...,že by takovou masu Čechů bylo možno tak zpracovat, aby se z nich stalo stádo hovad bez své vůle, které je možno poslat umírat pro buzzinis hrstky pracháčů. I když by je chránil "přísný vojenský právní systém", který pracuje až když jsou zločiny vojáků "do nebe volající" a všeobecně medializovány (skvělý servis pro US armádu...)!
Co jsem nikdy neslyšel:...,že by decimace byla jedním z faktorů pádu mocného státu (asi Říše Římské...?) Nejsem profesor na Antiku, ale zajímala mne (asi jsem dost sečtělý v této oblasti) - o pádu této říše se "povídalo" dost, ale o decimaci v souvislosti s pádem - nic!
A ještě k tomu: >...vlastním přísným vojenským právním systémem,...< - je to systém kryjící vrahouny způsobem, že vrazi soudí sami sebe...! Jak to potom vypadá si lze lehce domyslet. Leho! Proč myslíte, že USA se odmítá podřídit hagskému tribunálu? [mrknutí jedním okem]
Asi proto, že by jim mohla spadnout koruna nadlidí, koruna beztrestnosti, že by se mohli dovědět, že jsou normální vražedný hovada,a že ta jejich svoboda a demokracie, je jenom zástěrka na plundrování a exploataci - chcete-li znárodňování národních bohatství ostatních národů ve prospěch USA.
Co je komické: USA, ta výspa demokracie a svobody, si dnes připomíná, že jedna černoška se stala hrdinkou a zasloužila si cenu za to, že odmítla pustit sednout bílou ženu v autobuse...! A není to tak dávno i já bych to tam mohl zažít, kdybych tam byl...Co k tomu říct - NO COMMENT!

76490

02.11.2005 12:00

Irák po referendu

RE: Bylo by zajímavé vědět, jestli

seda 82.?.?.?

Vzhledem k tomu, že máš strach se zůčastnit jinak než anonymně, musím si tě pojmenovat - jmenuji tě "hovado".
Takže hovado, jistě ti neuniklo, že Američani nechali po světě beztrestně vegetovat desítky diktátorů, některé dokonce podporovali např. Pinocheta. Nejvíc se angažovali vždy tam, kde "měli své zájmy" - zpravidla "strategické" - což je všude na Zeměkouli - ale hlavně tam, kde ti diktátoři nebyli dost poddajní.
O americké morálce nejvíc vypovídá právě film 9/11 (když už jsi ho zmínil).
Seru na to, aby ti američtí parchanti nás "tahali" z bryndy do které nás zpravidla ve spolupráci se svými britskými poskoky dostali (chce to jen trochu historie,hovado, to víš pozůstatky koloniální říše).
A jejich tzv. "hospodářská pomoc" - občas se podělí o to co světě nakradli!, ale vždy jen tam, kde to něco přinese (že by např.Suezský průplav?).
Největší slabinou Evropy je, že se nedokáže vymanit z vlivu USA! Měla by spíše hledat vzory ve svém okolí, které jsou kulturně blíže. Např. sever Evropy (Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko, ale i Francie a Německo).
Místo toho se účastníme groteskních akcích USA (pravda ne od začátku):
1)Nejdříve Sadáma vyzbrojí a podporují, pak ho nadvakrát likvidují.
2)Mudžahedýny nejdříve vycvičí a vyzbrojí, pak je bombardují - hrdinně - z výšky 8000 m.
3)arabské Palestince prostřednictvím Židů vyvražďují (říká se tomu genocida,hovado),ale kosovské araby podporují přímo a prostřednictvím Chorvatů (že by kvůli Srbům?).
>v módní nenávisti k Velkému Satanu<
USA se dlouhodobě daří štvát všechny kolem. Sám jsem se přistihl, že inklinuji k myšlence "nulové tolerance" k USA. Možná se dočkám toho, že nastane doba, že jakmile Američan vystrčí nos z Ameriky bude linchován - ostatně nic jiného si nezasloužíte! Čau hovado! [vyplazený jazyk]

76503

02.11.2005 12:07

Irák po referendu

RE: Bylo by zajímavé vědět, jestli

seda 82.?.?.?

To víš, už jsme vám zapomněli, že jste nám vybombardovali Škodovy závody pár dní před kapitulací...Jako Čechoameričan jsis to už asi "vybral" za nás...jó a taky pan Medek - hlásná trouba z Hlasu Ameriky... vy pseudočeši!? Fůj!

76504

05.11.2005 18:03

Irák po referendu

RE: Cvicne zive terce

seda 82.?.?.?

>"levicovy" novinar<
Většina soudných lidiček už dávno přišla na to, že "levicová" předlistopadová
propaganda je jen slabý odvar té propagandistické úrovně "západní" provenience, a zvláště pak úrovně propagandy americké. Zde ti chytří ami-kapitalisté do procesu zapojili vše "co šlo" (všechny masmedia, filmový bussinis, atd.) [pláč] , aby mohli svým občanům lhát dle libosti. Položme si otázku: Jak to ti čiperové řeší s cenzurou? Mé poslední zjištění je :autocenzura! Podle hesla : "Chceš-li s vlky býti, musíš s nimi výti"! Přeloženo do češtiny-chceš-li práci v novinařině, musíš hlásat vše v duchu vydavatele, ne-li, máš padáka. Samozřejmě jsou i vyjímky, ale ty jsou marginální záležitostí...

77025

05.11.2005 19:05

Irák po referendu

RE: Irák a jeho budoucnost

seda 82.?.?.?

Pane Zbignew Brzezinski, nevím proč chcete být v anonymitě, a pokud to nejste vy, tak zcela jistě se mu podobáte - takový parchant, který si hraje na architekta lidských osudů...
K těm vašim anonymním blábolům:
>Jižní Vietnam padl především<
proto, že převažovala národní vůle Vietnamců, aby agresoři (po všech těch předchozích kolonialistech) konečně vypadli z jejich země. A byli schopni o to usilovat i za cenu obětování svých životů, o tom Češi, ale ani Američané nemají absolutně ani ponětí!?
Ty vaše bláboly o zemědělcích...Nevím jak Američani potěšili zemědělce aplikací defoliantů (Agent Orange) v zrůdně masovém měřítku...?!
>desítky milionů mrtvých rolníků při různých kolektivizacích, umělých hladomorech, Velkých skocích apod.<
Pokud vím, tak Vietnam měl "to štěstí", že mu věnovaly koloniální mocnosti trvalou pozornost. Poprvé, kdy si začal sám vládnout bylo, až když amíkům nakopal prdele (a díky všem, kteří mu pomáhali). Ty desítky mrtvích rolníků mohli být jen následkem "demokratické" mise USA, které udělali z jejich země "bojovou zónu".
>podlomit morálku USA<
Nechápu! Vysvětli mi jak se dá podlomit něco, co neexistuje!? Nebo myslíš morálku vrahů a lupičů? Povídej mi o tom!

77036

05.11.2005 19:34

Irák po referendu

RE: Netypický článek

seda 82.?.?.?

>Komu se dá spíš věřit, vám, nebo jim?<
Já věřím svému rozumu a "logice věci"! Když to vypadá jako pes, žere to co žere pes, štěká to jako pes - tak, podle mne - je to pes!
Jak tak čtu občas vaše příspěvky do diskuze, vy byste řekl, že je to kočka...!? [vyplazený jazyk]

77043

05.11.2005 20:33

Irák po referendu

RE: Bylo by zajímavé vědět, jestli

seda 82.?.?.?

>...rudy mozek...<
Lepší rudý, než žádný...což je tvůj případ, Leho!
>Americane jsou vlastenci a v jejich armade se vyzaduje iniciativa, ktera je odmenovana.<
Placeným "vlastencům" v armádě se běžně říká žoldáci - a to je případ USArmy.
>O rozdilech mezi zelenym mozkem v Ceskoslovenske lidove armade a americkym vojakem jsem tu uz psal.<
...jako obyčejně blbosti! Proč si nezhlédneš aspoň filmy, které sami o svém výcviku točíte (myslím "dokumentární" filmy)! V těch filmech drilu, buzeraci, ponižování nováčků a pod. říkáte výcvik. Jinak pojem "šikana" tam taky není nic neznámého. Že by si to vaši tvůrci vymysleli?
Nezlob se, ale když na sebe někdo něco "požaluje", tak já tomu věřím. [velký smích] [chechtot]

77056

09.11.2005 21:23

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

Komunisti a vládnoucí elita USA

seda 82.?.?.?

Autor toho příspěvku rozvíjí teorie na téma, že komunismus byl dílem amerických zbohatlíků. Odporuje to historickým faktům. Kořeny komunismu jsou v teoriích Marxe a Engelse, následně rozvinutých Leninem. Ačkoliv se řada "zasvěcenců" nad nimy ošklíbá, a zvláště pak odsuzuje tu část, která byla pod Leninovým vlivem, osoba snažící se o objektivní pohled zpravidla nedochází k jednoduchým "černobílým" obrazům doby minulé.
Bohužel znakem této doby je fundamentální dezinformace občanské veřejnosti v duchu "pravda patří vítězům". Otevřená diskuze v mediích v ČR je nepřípustná, resp. nepřipouští se!
Např. na straně jedné existuje "černá kniha komunismu", ale na straně druhá by zastánci kapitalizmu chtěli, abychom uvěřili, že za tu dlouhou dobu od francouzské buržoazní revoluce, se lidem v kapitalizmu žilo "jak na zámku"!?
Jako by neexistovaly dvě světové války, vedené honbou za majetkem, mocí a pod. Jako by neexistovali miliony mrtvol z titulu těchto válek, dále z titulu hladu a bídy na Zeměkouli. Jako by neexistavalo to nekřesťanské vykořisťování chudých bohatými, kteří si vymysleli pravidla na základě kterých bohatí bohatnou a chudí chudnou. A do této "reality světa" jsme se dostali po listopadu 89... ostatně: nemohlo to dopadnout jinak, když v čele stál buržoasní synek Havel, které mu šlo o jeho "restituce".
Ve svém vývoji socialismus zcela jistě nebyl vždy bezchybný, také se tu odehrávaly různé klientelizmy a podobné nešvary, ale nebyly tu ty PROPASTNÉ
sociální rozdíly jako nyní.
Kapitalizmus není schopen řešit současné problémy lidstva! Je nezbytně, aby globalizace kapitalistů byla provázena globalizací proletářů, tzn.lidí závislých na své práci, a ne na spekulacích na burze a jiných kapitálových trzích. [vyplazený jazyk]

77522

10.11.2005 20:03

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

seda 82.?.?.?

Pane "karle4"! Sociologie společnosti je vždy složitá, ale při troše dobré vůle jde k pochopení použít triviální úvahy...Proč Říjnová revoluce vznikla právě v Rusku? Podle mne je to proto, že tam drtivá většina obyvatelstva žila v (pro nás nepředstavitelných) "stračkách" (ad.1), protože (ad.2) vládnoucí vrstvy byly značně oslabeny (ekonomické poměry a současně válka) a současně (ad.3) se našel schopný vůdce - Lenin (Lehovi se to evidentně nebude líbit...), a navíc (ad.4) se to hodilo "do krámu" nepřátelským mocnostem (proč myslíte, že dovezli speciálním vlakem Lenina do Ruska?).
Problém komunismu je hlavně v tom, že na světové scéně (pro případ střetu kapitalizmu a komunismu) soupeří anděl s ďáblem. Ďábel říká: Proč bys měl pracovat, když ti tatík odkázal takový majetek! Proč bys měl pracovat, když si něco můžeš ukrást! Proč bys měl pracovat, když můžeš spekulovat s kapitálem! Proč by ses měl dělit, když ti kapitalistická "pravidla hry" dávají možnost okrást své spolubližní, zaměstance, společníky ect.
Prostě: Společenská pravidla kapitalismu jsou diskriminující - NEPOSKYTUJÍ ROVNOU PŘÍLEŽITOST! Je to podobné jako teorie o "maršálské holi", kterou si každý vojín nese v torně!?
Současný multikapitalismus o tom všem ví, a dává si moc pozor (což oblbuje spoustu lidí), podle starověkého římského pravidla "chléb a hry"!
No, a pak jsou tu i žoldáci - např. Leho, s těmi není racionální diskutovat. [vyplazený jazyk]

77643

10.11.2005 20:40

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

seda 82.?.?.?

Až jsem to "zapsal", tak jsem pochopil Vaše úvahy!
"Vědecký komunismus" - ti, kteří mu rozumí a věnují se mu...přichází o jakési "možnosti", které by jim jinak v kapitalistické společnosti nebyli "otevřeny"!? přes jejich intelekt....Proto také ztroskotal ve východní Evropě (komunismus).
Myslím si, že jste "střelil vedle", resp. nebyl jste přesný v kategorizaci. Schopný a inteligentní jedinec měl "možnosti" tam i tam. Jediné v čem si musel vybrat bylo, jestli se upíše ďáblu jménem "dolar",nebo se smíří s tím, že se bude dělit s těmi "neschopnými". Většina (těch bezcharakterních) si vybrala..... hádejte co! [oči v sloup]

77649

10.11.2005 21:39

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

seda 82.?.?.?

Předem avizuji, že to není reakce určená Lehovi! To je vymatlaný blb, kterému už necítím potřebu cokoliv vysvětlovat!
Nicméně cítím potřebu se vyjádřit pro "potřeby" čtenářů jeho "výplodků".
Hypoteticky: V dnešní době, kdyby vyhrály sociální myšlenky solidarity, tak by sociálně orientovaná vláda obsadila příslušná místa státní správy úředníky sdílejícími tuto orientaci. Ti, kteří by již měli vymatlaný mozek "Hlasem Ameriky" a podobnými exkrementy studené války,které jsou tak propagované v bušistánu, by nezbylo nic jiného než se živit jinak (tedy ne ve státní správě).
Oprátky,plynové komory, a zdá se ani neštovicemi infikované deky (made in USA), už nejsou v "módě". A na Sibiř si můžou zaletět (pokud dostanou víza - a to bych se v případě Leha moc divil!), kdy uznají za vhodné.
A "kolektivizace zemědělství" made in ČSR. Není pochyb, že došlo k řadě negativních jevům, ale proč? Ti komunističtí pitomci se nepoučili z tradic USA! Tam proběhl stejný proces likvidace malých "zemědělských firem"! Prostě je ten "silnější" kapitál zlikvidoval, jednotlivé zemědělce a malé farmáře! Ale bylo to "alright"!?, protože, podle pochybných kapitalistických teorií, prostě přešel majetek od malých k těm větším...líbilo se to ale jen těm větším,že Leho?
Až by jsme měli pro ně něco, jako v USA...to by se divili! [chechtot]

77665

10.11.2005 22:32

Snaží se nás stát udusit, nebo se dusíme sami?

Fabulace v energetice!

seda 82.?.?.?

Pan Král "kousl do kyselého jablka"!
Energetika není jednoduchá problematika. Faktem však zůstává, že vláda (tehdy to byla vláda s dominancí ODS) hlásala preferenci "čisté" energie. Jednalo se o energii elektrickou, znamenalo to přímotopy a pod. Já si velmi dobře pamatuji, když kolem roku 1991 jsem slyšel, jak se kupují el.kotle vytápění.
Společnost je problematická: jádro ji nevoní, uhlí ji smrdí, alternativní energie nemá kapacitu, a stát nemá peníze, aby preferoval úsporné programy.
Jak z toho ven (vtip říká: co, sto hoven, ale tísíc hoven ...)!?
Závěrem: Stát se opravdu zachoval jako hovado, proto bychom neměli volit ty, kteří za tím stáli... . To je demokracie... ? [chechtot]

77681

12.11.2005 12:21

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

> Nabozenstvi, ktere za jakychkoliv podminek povoluje vrazdeni jsme opravneni se bat a branit se mu.<
Konečně se shodneme, Leho! Jen s tím rozdílem, že já za podobné náboženství považuji i to co panuje v kapitalistickém světě! Symbolem toho náboženství je "dolar". Jeho mystika se neobrací k Bohu, ale k Ďáblu! Životní i duchovní náplní tohoto náboženství je honba za majetkem. A na cestě za tímto svým cílem a smyslem existence povoluje cokoliv, i vraždění. Hloupě si myslí, že se mu podaří různými propagandistickými fígly zastřít "pravý stav věcí"...
Doufám, že se mu to nepodaří, a že brzo většině občanů dojde "čeho se mají bát a čemu se mají bránit". [smích] [mrknutí jedním okem] [smích]

77888

12.11.2005 15:00

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

>Vaše fanatické protikomunistické příspěvky jsou známé všem...<
..., zřejmě proto, že jsou v současné době strašně módní. Ale hlavně sčítají se tu hrušky s jablky, když se to hodí. Současní propagandisté jsou schopni z lidojedů z Bornea udělat komunisty. Myslím, že je nutné pochopit, že to jsou žoldáci, jenže místo pušek (jako Leho?), mají v rukách fotoaparáty, kamery a magneťáky, a ví co mají nahrávat, co fotit a co natáčet, a naopak co nemají! A svou práci ovládají, zdá se, excelentně! Např. pan Škutina - výběrem témat (asi proto, že rusky umí nejlépe, a čečensky jen "Dobrý den" a "Nashledanou")).
>Emmo, take chcete ochranit komunisty pred vyhynutim v rezervacich
jakou je dnes Ceska republika?<
Všem diskutérům typu "Leho" uniká, že v ČR si komunisti udržují pozici jen proto, že tady jiná poctivá levicová strana neexistuje! A není žádným tajemstvím, že převážná část populace ČR je levicově orientovaná (zaplať Pán Bůh!),na rozdíl od politické reprezentace...!?
Lehovi a jemu podobným uniká, že tu nejde o jakési teorie (komunismus, křesťanství ect.), jde o touhu po rovnoprávnosti, svobodě a demokracii.
Nedivme se, že převážná část Čechů je zklamaná z vývoje v ČR po listopadu
89...! [smích]

77905

12.11.2005 16:14

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Nebýt této Rosy

seda 82.?.?.?

Karle z Čech!
První dva odstavce - to je "moje řeč"! A pokud rozumím dobře i tomu třetímu odstavci, tak předpokládáte, že opovrhovaná většina v USA to nějak "natře" těm nenažraným menšinovým "masňákům"... Pokud to nastane, tak uvěřím, že existuje jakás takás spravedlnost, že existuje "spravedlivé Universum", ať již mu říká kdokoliv jakkoliv. [chechtot]

77909

12.11.2005 17:12

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Nebýt této Rosy

seda 82.?.?.?

>Jsme přece zvyklí z minulosti, že čím víc se společnost chvástá svojí demokracií, tím víc jsou občané utažení a přišlápnutí. V komunistickém i v kapitalistickém režimu.<
Naprostý souhlas! Jenže své "antidemokratické" postupy aplikovali každý "po svém". Komunisti buzerací ve jménu své ideologie a kapitalisti ve jménu ideologie $, v duchu "chléb a hry", při respektování určité zvrhlé vyváženosti: podle pochybných pravidel se vytvoří podmínky, kdy se jedni koupou v šampaňském, a druzí "makají od nevidím do nevidím". Těm podmínkám říkají ekonomické zákonitosti. Mají ale jednu vadu (ty zákonitosti), na rozdíl od těch např. fyzikálních zákonů, si je vymyslel člověk k tomu účelu, aby mohl vykořisťovat jiného člověka resp. lidi! Dnes a denně se s tím setkávám, s těmi, co tvrdí, že "kapitalismus je jediné možné řešení pro lidstvo", protože jim komunisti "zavřeli dědečka" a sebrali 50 ha pole. Na argument, že např. v USA by takový "zemědělec" nevydržel ani "5 vteřin", nereagují. Zajímavé je, že to jsou vždy ti "úspěšní", kteří si díky Klausově reformě "nahrabali".
[vyplazený jazyk] [mrknutí jedním okem]
Jablko bude "do skonání světa" padat ze stromu dolů, ale nemusí být pravda, že rozdělování světového majetku, nebo produktů lidské činnosti se musí řídit podle pravidel zlodějů, korupčníků, vrahů etc. ..."organizace" světové společnosti se musí změnit! Prvním krokem musí být "poprava" toho "zlatého telete" - majetku! [vyplazený jazyk].

77912

12.11.2005 18:59

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

Ahoj Adapo!
>Utopický socialismus, vědecký komunismus a nebo komunismus v SSSR?<
To jsou kategorie z předminulého století. Já jsem se narodil cca v polovině minulého století! Jestli jste si všimnul, tak "doba pokročila"!
> A jaký lepší systém než kapitalismus byste doporučoval?<
Již je dostatek zkušeností s oběma "systémy", proto bych se přikláněl k jakési symbióze obou: Dát příšlušnou motivaci schopným, a potřebnou solidaritu těm ostatním! Opravdu si myslíte, že by to nešlo v tomto duchu "vymyslet"? [mrknutí jedním okem]

77922

12.11.2005 20:04

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Už jsem se k videu vyjádřil: Komunistická propaganda

seda 82.?.?.?

>... komunisté měli být vystříleni i s jejich rodinami...<
To je nahé Lehovo ego! Protože zcela jistě nebyl a není sám, není se co divit obranným reakcím předlistopadového režimu v ČSSR. Cítím potřebu proti takové "demokracii" se bránit jakýmkoliv způsobem! To by nám tak ještě scházelo, aby nám náš život zaplevelilo takové hovado, jako je Leho, tou svou demokracií-nedemokracií!?!?! [překvapení]
Upřímě řečeno: Leho nevypadá na rodilého Američana! Zcela jistě se jedná o sprostého, zkurveného českého emigranta, který by si mohl čestně a volně odejít, ale musel by zaplatit náklady na své vzdělání, a protože nás, kteří jsme zůstali, chtěl okrást, tak sprostě zdrhnul! Takové jako on by měli vyhubit "do páteho kolena"! [mrknutí jedním okem]

77930

12.11.2005 20:27

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: stop falsehood! - stop Leho!?

seda 82.?.?.?

>Baldwine, jste to vy, komunisti, kteri ve jmenu nejhorsich genocid v dejinach lhali.<
Jste to vy, anglo-američani, kteří jste ve jménu největší loupeže na světě, téměř vyvraždili původní obyvatele Severní Ameriky. Jste to vy, kteří již desítky let (nebo už je to století!?) se roztahujete po světě, znásilňujete různé lidské kultury, berete jim jejich přírodní bohatství, berete jim jejich kulturní identitu ect. Jste to vy Američani, kteří mají tu drzost po tom všem mluvit o "demokracii a svobodě"!? Všichni jiní by studem "chodili" kanálama (to by bylo kanálů!?), jen vy tu blábolíte a naparujete se! Ale zapomněl jsem Leho, vy nejste anglo-američan, vy jste jen zparchantělý český emigrant! Totiž ty vaše názory vůbec neodpovídají české mentalitě! [vyplazený jazyk]

77933

Alexo, především nepodlehněte propagandě "firmy LEHO"! Nevěřte, že by Leho tam byl a počítal oběti komunizmu!? Je to jen americký žoldák(?), kteří jsou rozseti po celém světě, protože moc $ je velká! Asi si může koupit i statistiky (podle Churchilova pravidla :"Věřím jen těm statistikám, které si sám zfalšuji!").
>Myslíte si, že v kapitalismu se děje totéž, jak vám to říkají vaši bývalí soudruzi.<
Samozřejmě, že se dělo totéž, ale s jedním rozdílem... komunisti "made in Stalin" škodili především svým spoluobčanům (podle mne je to neodpustitelná zhovadilost!!!), kdežto kapitalisti "made in USA" škodili a škodí jiným občanům, než těm svým, z USA (což je naprostá superzhovadilost)!? Podstatné je to, že v SSSR se od Stalina situace, sice pozvolna, ale zlepšovala. Ale v USA se situace nemění, a už léta tam je jedno, kdo je presidentem...!? Alexo, řekněte svůj odhad: Kdy se objeví americký Gorbačov? Já myslím, že nikdy! Jsem hluboce přesvědčen, že to není jen tím, že by takový paranoik jako byl Reagan, byl schopen někoho "uzbrojit". Ve srovnání s USA se SSSR choval naprosto minimálně rozpínavě a agresivně! Proto také Chruščov "neustál" karibskou krizi, ačkoliv jedinné správné řešení bylo: posílit doprovod lodí vojenským kontingentem a dát palec na příslušné tlačítko... a čekat! Běžný americký občan by se "posral", kdyby měl řešit úmrtí svých příbuzných, zvláště, kdyby mu to zdůvodnili "nějakými" zájmy na Kubě!? [vyplazený jazyk]

77940

13.11.2005 20:06

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

>Jak chcete dát motivaci schopnějším, když je hned v zápětí více zdaníte za to, že jsou schopní? Jak chcete udělat potřebnou solidaritu? Tím, že řeknete těm, co se snaží něco vybudovat, že mají přispívat na ty, co nepracují?
Máte nějaký návrh na to, co v tomto duchu "vymyslet"? <
Není složité "to vymyslet", ale zatím je skoro nemožné to prosadit! Hlavním důvodem je skutečnost, že obyčejní lidé jsou lehce manipulovatelná množina, a ti kdo s nimi manipulují jsou pracháči, kterým současný stav věcí vyhovuje.
A já...pro začátek bych se poučil u severských států (Švédsko, Finsko, Norsko). A jako krok druhý:zrušil bych daňové ráje (stejně si je multikapitalisti vymysleli jen pro své daňové úniky!) - ani bychom tam nemuseli s letadlovými loďmi USA! Stačilo by přestat s nimi obchodovat ("nimi", to myslím s těmi státy a se všemi firmami, které by zneužívali daňového ráje.)
Na závěr otázka: Opravdu si myslíte, že jsou tady (na Zeměkouli) jedinci, kteří jsou miliónkrát schopnější, než průměrný jedinec? Ptám se proto, že podle "výdělku" taková absurdita ve Vesmíru, konrétně na Zemi, existuje!? [chechtot]
Už za "socializmu v Čechách" bylo zjištěno, že procento nezaměstnatelných je cca 3%. Tuto veličinu bych řešil pomocnými pracemi v obcích a městech a podporou (tzn.nic zadarmo!). Ale těm zbývajícím (cca 5-8%) bych dal práci!
V rámci této "akce" bych snížil počet úředníků: "ze dne na den" o 30% a pak postupně o dalších 30%! Zbývajících 40% bych vybavil počítačovou technikou!
Ale zaplatil bych je...nevím proč by mělo někomu vadit, kdyby zatřídění pracovníků bylo prováděno podle katalogu "euro"!? (Směšné, že?)
Kapitalizmus, ta pranoidní existence současné společnosti, nemá řešení!
Paranoidní proto, že hlásá rovnou soutěž, ale např.v EU není nic rovného!
Nebo si opravdu myslíte, že "zemědělská politika" je projevem rovnoprávnosti, a co kvóty na ocel, cukr ect. jsou projevem volné kapitalistické soutěže? Přemýšlejte! [smích]

78039

13.11.2005 21:18

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

>A navic levicova,....<
>...si delate legracky,.ze jo?<

Chápu, že jestli jste volič ČSSD, tak jsem se vás asi dotknul. Jestli sledujete dění na politické scéně v ČR, tak vám nemohlo uniknout, že ČSSD trpí jakousi vnitřní rozvráceností. Tato spočívá (podle mne) především v tom, že se na něčem dohodnou (jejich orgány, jejich výbory), a pak si jednotlivci hlásají "svoje". Nebyli (sociální demokrati - další levicová strana) schopni ani podat solidní návrh na kandidáta na presidenta!? Kolikrát mi připadají jako psi rvoucí se o kost! Odmítám být jejich "kost", a protože jsem vnitřně levicový, je to pro mne pokyn volit tak, jak volím!
Nedělám si legrácky...pokud žijete mimo ČR a přijal jste kapitalistický slovník, tak si těžko můžeme rozumnět. Pokud žijete v ČR, a jste pravicový volič, a sledujete stav v ČSSD, tak budete asi nadšen. Pokud ale jste levicový obyvatel ČR (sledujte, že neříkám občan, ale o tom dále), tak musíte být smutný! Každý to řeší po svém. Někdo nejde k volbám (soc.dem. ho zklamali a komunisty "nemůže"), a někdo k volbám chodí zásadně, protože je to jediná možnost, kdy může svým nano% vlivu ovlivnit "běh věcí" - pak volí komunisty.
A k té poctivosti! Všichni komunisti, kterým něco dokázali, sedí nebo seděli! Přes naprosto anomální tlaky na prolomení lhůt promlčitelnosti ect.
Teď by je chtěli, ty senátorký hovada, zrušit. Proč? Protože postupně lidem začíná docházet (nerozčilujte se, vím, že to není váš případ), že s "tou většinou" to opravdu poctivě myslí jen komunisté!
Ale dám vám námět na správné aktivity: Usilujte proto, aby se dosáhlo právní retroaktivity resp. retroplatnosti práva na dobu největší loupeže v historii Čechů (protože to zasahuje až doby středověku!) - období tzv. privatizace v letech 1989 až 1995! Pokud máte nějakou morálku, tak si prosím, vezměte dostatek papírových pytlíků, abyste nemusel zvracet na zem!
A připomínám, že "režisérem" tohoto procesu nebyl nikdo z levicové strany politického spektra! [mrknutí jedním okem]
A k těm "občanům versus voličům": pokládám za naprostou zhovadilost, aby měli volební právo ti pseudoobčané. kteří emigrovali za "lepším", a jedou, letí ect. do Čech jen např. na letní dovolenou... to už by mohli mít volební právo i Němci, kteří si koupili v pohraničí "daču". Nám,levicovým voličům, je to jasné, že tím si pravičáci snaží pojistit handicap ve svůj prospěch...
Taková je "demokracie" made in kapitalizmus"...!!?? [pláč]

78045

14.11.2005 12:09

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

Zundel - a co je pravda?

seda 82.?.?.?

Musím se přiznat, že "pravda" obhájců pana Zundela, mne šokuje! Celý život jsem podroben propagandě, jednou méně, jindy více profesionální! Celý život jsem se jí bránil, a když jsem neměl přístup k objektivním informacím,což je permanentní realita, snažil jsem se věci řešit tzv. selským rozumem! není to nic hanlivého, ale prostě: jestli něco mňouká jako kočka, vypadá to jako kočka a navíc chytá to myši, je to prostě kočka!
Nepochopil jsem o co tu jde, a o co opírá své teorie spočívající v popírání holokaustu, prosím ínformujte! Jsem zvědav!

78126

14.11.2005 12:31

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Naši čeští hrdinové.

seda 82.?.?.?

Trodasi! Čemu by jste nasadil náhubek? Proti pravdě? A opravdu to chcete? Chcete žít ve lži resp. omylu? Kam až to má "jít", že neexistoval trilobit?
Pan Zundel je pronásledován justicí BRD proto, že tvrdí, že koncentráky likvidující Židy a další národnosti neexistovaly.
Říkáte,že:
>je s podivem, ze se najdou lide, jenz jsou ochotni se vyjadrovat proti Ernstu Zundelovi.<
Pro mne je to absurdní! Jako kdybych se chtěl s někým přít o to, jestli voda teče!?
Prostě pan Zundel je lhář!!!
[smích] [cool] [vyplazený jazyk] [mrknutí jedním okem]

78129

16.11.2005 09:43

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

seda 82.?.?.?

Kemo! Kdo nemá IQ tykve, ten není schopen takových vyjádření -"perel", jako vy! Karel Marx "leží" v žaludku takovým individuím, jako jste vy, proto, že pregnantně (už tehdy!) charakterizoval podstatu kapitalizmu a jeho "pravidla hry"! A zvrácenost těchto (podstaty a pravidel kapitalizmu)!
Podstatný rozdíl mezi kapitalizmem a socializmem (usilujícím o komunizmus?) je v tomto:
Kapitalizmus měl staletí nerušenou možnost ke svému vývoji (řekněme od roku 1848 do dnešního dne) - a výsledek vidíme... Tragedie současnosti je, že se nedovíme pravdu o tom, jak, co a kdy se stalo! Viz např. historie letu KAL 007, kdy pravdu odhalili novináři po mnoha letech.
Na straně druhé komunizmus (zatím přesněji: socializmu usilující o komunizmus)tuto možnost neměl! Byla mu dána doba od 1917 do 1989, tzn. cca 70let! Ovšem podmínky vývoje: ještě než se narodil (socializmus) už na světě existoval jeho zavilý nepřítel - kapitalizmus. Tomu socializmus "sahal" na jeho modlu - majetek, na jeho Boha "dolar"!? A navíc byl ekonomicky mnohem slabší a v oblasti vojenské, jen díky Američanům, kteří si nenechali propagandou vypláchnout mozkovnu, získal čas, aby nebyl vydíratelný (CCCP). Měl by jim být postaven pomník "NA VĚČNOU PAMÁTKU"!
Dovedete si představit, kdyby USA získali "patent na pravdu"?!
>Staci pripomenout embargo proti zlocinnemu rezimu na Kube, nebo sankce proti Myanmaru pote, co byla znovu uveznena Au Sang Suu Kii.<
Nevím jaké "pohledávky" má USA na Myanmaru, ale embargo vůči Kubě není motivováno "lidskými" motivy USA, příp. "vývozem demokracie"! Jde tam o majetek - oni ti "nešťastní" Kubánci si dovolili "zhabat tzv. majetek USA" (hotely apod.), a odmítli setrvat jako čističi bot a příp. pomocnice v domácnosti! Dnes už průměrný Američan nechápe "o co tu jde", protože jen hrstka Američanů "má zájmy na Kubě"!?
A mimochodem, nejen já mám názor, že postoj USA ke Kubě, prodloužil životnost Castrova řežimu o roky. Zde narážím na "fatální" přístup USA - kauzu KUBA vyřeší "ten nahoře" - Castro umře!?
Použiji v Česku používaný výrok (sice v jiných příležitostech, ale teď výstižný!) : "Vrať se do hrobu!" - ctiteli studené války (přidávám já)!
[chechtot]

78410

16.11.2005 09:53

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

seda 82.?.?.?

A ještě dodatek: Není to absurdita "na druhou", když zastánce amerických vládních teroristů se zajímá o osud Au Sang Suu Kii, když ve Vietnemu zavraždili podobných "Au Sang Suu Kii" tisíce, možná statisíce.
Já vím, že se najdou blbové tvrdící, že civilní objeti vietnamské agrese USA, jsou vlastně oběti vietnamské obrany proti agresi!? Doufám, že si to "nezávislí" přeberou!? [vyplazený jazyk]

78411

16.11.2005 10:06

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Železná dráha parostrojní v republice Čínské lidové

seda 82.?.?.?

"Bývalý antikomunisto", napsal, jste to líp než bych to zvládl já! Zdá se, že hamburger-žroutům chybí znalosti z historie! Velmi mne mrzí, že musím konstatovat, že ani ti čecho-emigranti, asi na příslušných hodinách dějepisu chybeli! [pláč]

78413

16.11.2005 10:22

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi

seda 82.?.?.?

>Kemo, casy se meni. Kratce po smrti Maoa, Cina zmenila centralni ekonomii na trzni. Zustala nadvlada jedne strany, ktera si sice stale rika komunisticka, ale ve skutecnosti jde o ukazkovou definici fasismu - vlada jedne strany se silnou podporou trzniho hospodarstvi a nacionalistickym programem. A temer vsem masam Cinanu se to zamlouva.<
Z toho mám největší obavy, že tam zvítězí "kapitalistické pojetí světa" (pod
jinou zástěrkou) - proč se "tzv.dělit když nemusím", a zvláště pak : Nebylo by absurdní se dělit o to, co jsme si díky pseudospavedlivým pravidlům hry, nakradli !!!!!!!!!!! I po malých částech, např. jako Leho - parazituje na neštěstí jiných národů...např. tím, že slouží jako americký žoldák(?) při porobě jiných národů! [vyplazený jazyk]

78417

16.11.2005 10:31

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Železná dráha parostrojní v republice Čínské lidové

seda 82.?.?.?

Robine, díky za foto! Jsou to krasavice! I u nás by mohly na některých tratích jezdit,že? ... Ať žije Čína! [vyplazený jazyk]

78419

16.11.2005 10:35

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

seda 82.?.?.?

NO COMENNT-souhlas! [mrknutí jedním okem]

78420

16.11.2005 11:14

Čína: ekologická bomba tiká

Čína - škůdce životního prostředí!

seda 82.?.?.?

Pan Král zde "vyprodukoval" cosi, což asi bude polopravda! Neznám sice statistiky kolik kdo produkuje škodlivin - absolutně, nebo na byvatele atd. Pan Král, ale asi nebral hodnotu "na obyvatele", protože vzhledem o početnosti Číňanů, by mu asi "nevyšlo takové číslo", jak potřeboval!"
Kdyby nás chtěl seznámit s pravdou, tak by musel uveřejnit celou problematiku v souvislostech, tzn. jak si "stojí" Čína v absolutním pořadí, a jak vypadá v počtu "na jednoho obyvatele". A nádavkem by připomenul, že např. USA, které mají jednu z nejvyšších životních úrovní, odmítly podepsat Kjotský protokol v obavě, aby se nesnížila životní úroveň USA, resp. aby "nepodvázali" svůj ekonomický rozvoj!
Když už chceme kritizovat Čínu (nebo bývalé soc.státy), tak musíme také dále připomenout, že USA jsou, nebo byli největšími škůdci na životním prostředí na světě (viz stížností Kanady, nebo kyselé vody v trojjezeří USA ještě nedávno!). [překvapení]

78428

16.11.2005 11:41

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

seda 82.?.?.?

Pane Kema! My dva si nemůžeme rozumnět! Vy jste uvedl "na misku vah proti komunismu" Maa,Stalina a Pol-Pota. S tím, aby byli tyto individua označeni za zvrhlíky "non plus ultra" naprosto souhlasím!!! S čím nesouhlasím je, aby byli uváděni jako představiteli myšlenek komunismu!
Dále jste ale zapomněl "na misku vah proti kapitalizmu" uvést ty miliardy lidí, které nechal umřít hlady, nechal zmrznout, vyhnal z jejich vlastí, podrobil je zkouškám typu 1. a 2. světové války, nehledě na nespočet regionálních válek a koloniálních válek...atd. Zřejmě vaší představivosti chybí, aby jste viděl lebky objetí naskládané do regálů (jako v případě Pol-Pota). Nemohu vám doporučit nic jiného, než abyste si najal nějakého počítačového imaginátora, který by vám virtuálně "shromáždil" ty objeti USA, resp. jejich lebky, a "naskládal" vám je do regálů! Je to morbidní, ale daleko víc je morbidní vaše obhajoba kapitalismu a USA!... [pláč]

78432

16.11.2005 11:46

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

seda 82.?.?.?

Děkuji pane Trodas! Ještě pár dní a přispěvatelů, a možná dáme zločiny USA "dohromady" aspoň z 80%...! [oči v sloup]

78436

16.11.2005 12:04

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

seda 82.?.?.?

>Nakonec i ten konflikt ve Vietnamu zahajili s patricnou brutalitou komousi ze severu.<
I já si pamatuji, jak se tam střídali koloniátoři francoužští, pak britští a nakonec ty americký hovada.
Nedovedu si představit demokratické volby pod "patronací" USA! Neznám paní Au Sang Suu Kii, ale pokud je to amerikanofilka, tak ji lituji! Současně nelituji toho, že se jí takové "absurdum kvantum" nepodařilo (pokud se jí to nepodařilo)!
>Nakonec i ten konflikt ve Vietnamu zahajili s patricnou brutalitou komousi ze severu.<
Běžte do své domoviny, kde jste absolvoval základní školní vzdělání, a chtějte, aby vám vrátili školné! To musíte vyhrát! [chechtot] [mrknutí jedním okem]

78445

16.11.2005 12:19

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

seda 82.?.?.?

>A s tim zalezanim do hrobu - nerika se to pane Seda nahodou komousum? [mrknutí jedním okem]<
To je jen otázka času a začne se to říkat vám! Znáte pojem "historický vývoj"
- zákonitost! Normálním lidem neunikne, že to jde i jinak (viz. severské státy)...!
Pak se uvidí, kam až jsou hovada typu USA dojít! Budou nás střílet, nebo pošlou do plynových komor, nebo do gulagů? Podle mých poznatků - nic není vyloučeno (nebo nám třeba pošlou neštovicemi infikované přikrývky)! Rovněž je pravděpodobné, že takoví jako vy, Kemo, jim budete přisluhovat (a pak budete tvrdit, že jste o ničem nevěděli)...
Naději vidím v tom, že dnes existují takové věci jako např. internet, a informace letí éterem jako blesk. A už to není závislé na cenzuře apod.
[chechtot]

78450

16.11.2005 12:27

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komunisté jsou špína Nr. 1, ale i ekologisti, lidskoprávní aktivisti a další levičáscká lůza

seda 82.?.?.?

Trefa - red point!

78454

16.11.2005 12:35

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi a Kema je troubela!

seda 82.?.?.?

Omlouvám se, že poučuji..., ale dovoluji si připomenout, že Karel Marx byl zvolen britskými voliči za osobnost století!!! Asi jsou to všichni "komouši"!
[vyplazený jazyk] [mrknutí jedním okem]

78457

16.11.2005 13:11

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

seda 82.?.?.?

Pane Kemo! Teď jste to "nakous"!:
>A proc proboha srovnavate zlocineckou ideologii jakou komunismus nesporne je s jakymsi "kapitalismem" ?<
Při diskuzích častá snaha o únik (...jakýsi kapitalizmus...!?). Nevím kterého soudného člověka by jste byl schopen přesvědčit, že kapitalizmus není IDEOLOGIE!? Nicméně člověk schopný aspoň minianalýzy dojde k poznání, že kapitalizmus je ideologie (jako náboženství - např. křesťanství to už pochopilo a tak tu dochází k překvapivé symbióze...).Za bibli mu slouží různé texty, jako např. "Ekonomie" od pánů Samuelsona a Nordhause. Dozvíte se tam to co v bibli: co je "svaté" (kapitál), a že jinak to nejde, a pak ještě nějaké poznatky "věrouky" o kterých se nediskutuje (např.volný trh vyřeší vše).
A pak ještě, že:
>To, cemu rikate kapitalismus je prirozeny stav veci, kdy lide mohou mit majetek a mohou podnikat. Kdy vysledky jejich prace neprerozdeluje nejaky velky bratr.<
"Přirozeně" jak se získal majetek není dovoleno zkoumat!
Vlastníci výrobních prostředků mají zpravidla pocit, že zaměstnanec je otrok (akorát ho nedovezli z Afriky)! A současný stav pracujících (ne u nás, protože díky blbosti lidí se podařilo zatlačit odbory skoro do ilegality) v zemích na západ, je takový jak je, jen díky tomu, že si to pracující vybojovali!
Výsledky pracovního kolektivního úsilí si rozdělují "velcí bratři" - kapitalisti! Jak to rozdělení vypadá už vidíme na "své kůži"
[překvapení] !?

78466

16.11.2005 13:27

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

seda 82.?.?.?

A ještě jeden příměr pro pochopení:
Když farmaceut, potažmo lékárník prodává lék, který nelze nahradit, za 100,- Kč, i když náklady na jeho výrobu jsou ve výši 10,- Kč, tak já bych ho označil za hovado. Je zcela evidentní, že vy, Kemo by jste ho nazval "úspěšným podnikatelem". Rovněž tak by jste označil zaměstnavatele, který platí zaměstnanci minimální mzdu a nutí ho pracovat "od nevidím, do nevidím", a navíc mu odmítá platit přesčasy (viz prodejní řetězce v Čechách)!?
To je prznění kapitalizmu volné soutěže (ono totiž někdy volná volba neexistuje)...!? Zajímavé je, že tyto představy o "svobodě" a "demokracii" nám věnovali zastánci "Charty 77", disidenti a emigranti a jim podobní...! [pláč]

78469

17.11.2005 19:51

16 let poté – zvítězila pravda a láska?

Pravda a láska to prosrala!!!

seda 82.?.?.?

... hovada,která ji hlásala si, pořídíla dači v Portugalsku! Ti, co včas pochopili, že pravda a láska "to prosrala" (hned po listopadu 89),
si nakradli, co stihli! A ať byli antikomunisti či komunisti! A protože se to netýká většiny českého národa, tak 99% národa jen na to zírá!!!
Je pravdou, že naše "demokratická media" udělají sondáž v Praze, a pak se dovíme názor 1/10-tiny národa, že je všechno "super", nemusíme stát fronty na banány ect.
Umělci tomu "pomohli", takže volme hovada hlásající svůj prospěch... od Kubišové, přes Mládka, po Havla (že by to byl konec seznamu?)! [velký smích]

78804

17.11.2005 20:24

16 let poté – zvítězila pravda a láska?

RE: Juščensko-je to stejný korupčník jako Klaus?

seda 82.?.?.?

Na Ukrajině jsou evidentně rychlejší jako my! Jestli za rok zjistili resp. zajistili korupčníky, tak to my dodnes ne! Možná je to proto, že ty kapitalistický hovada v čele s tím superhovadem-Klausem si zajistili
"pojistku" - senát, kde pseudodemokraté s legitimitou na úrovni 0,09% voličstva (tzn.senátora, který získal 30% v druhém kolem, v němž se účastnilo 30% voličů!?). Jestliže se jednalo o volební okrsek se 100.000 voliči, tak dostal 9000 hlasů z uvedených 100.000 voličů! Takové hovado nemá podle mne žádná práva zastupitelská, jedině, že by se legitimovali jeho voliči (9000 ks ze 100.000 ks a zřídili si nějakou organizaci, pod níž by potom figuroval přísl.senátor)...
U nás je to vždy takový jakýsi "pat"...
Každý stěžuje na něco:
1) Antikomunisti, že se včas (v době revoluční euforie) nezakázala KSČ.
2) A normální lidi, že po revoluci zloději utíkali rychleji než právníci!
Asi jim Klaus nedal baterku...!?
3) A teď si můžou (oba) stěžovat, jenom tak na lampárně...

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

78815

21.11.2005 20:22

Kurdské podvodné referendum a mediální lži podle objektivních svědků

RE: Je to naaaky divny

seda 82.?.?.?

Nemohu odolat...!?
>je to jenom propaganda ruského komunistického plátku.<
Vysvětlete, proč se takový "vzor demokracie", jako USA nazasadili o to, aby umožnili Kurdům získat právo na "sebeurčení" a umožnili jim založit vlastní stát - vždyť s Turky jsou "kámoši" a Irák okupují!? No pravda, na Irán zatím moc velký vliv nemají, ale mohli by se pokusit aspoň "diplomatickou cestou"... [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

79459

21.11.2005 20:48

Kurdské podvodné referendum a mediální lži podle objektivních svědků

RE: Je to naaaky divny

seda 82.?.?.?

>V drtivé většině případů články v těchto denících vyložené lži nebyly, ale byla to směs polopravd a propagandy, které velká část obyvatelstva věřilo.<
-"tyto deníky"... tím myslí Leho "sovětskou Pravdu a její českou obdobu Rudé Právo... .Tomu, kdo nezaujatě sleduje politickou scénu, nemůže uniknout, že propaganda "Made in USA" je právě tou směsicí polopravd, pololži a dezinformací, což je typické pro politiku USA..., té kundolízi nevěřím ani její jméno!? [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

79466

21.11.2005 21:08

Kurdské podvodné referendum a mediální lži podle objektivních svědků

RE: Je to naaaky divny

seda 82.?.?.?

>Sedo, mate na mysli Kurdistan v Turecku? Jestli ano, tak jak znamo, PKS, neboli komunisticka strana kurdistanu nebyla pro nejakou demokracii a zadny pritel Velkeho Satana neboli USA. Naproti tomu kurdska reprezentace v Iraku neni zadna pseudokomunisticka strana, jak znamo...<
Já si netroufám za někoho myslet, ať si každý myslí sám za sebe... A Kurdové si myslí (zatím o tom svědčí mediální výstupy k tomuto), že mají právo založit si svůj stát (řekněme[smích] Kurdistán! A já jim to přeji! Myslím si, že Američani i jejich ctitelé by jim to měli také přát. Měli by se oprostit od těch keců o "demokracii", protože Američanům také nikdo nevnucuje, že by měli demokratizovat svůj volební systém, který v současné podobě s demokracií nemá nic společného. Poznámka "na okraj": Znalci politické scény ČR nemohou přehlédnout snahu ODS implantovat do našeho volebního systému většinové pojetí "made in USA"! Pak by uvařili volební guláš pro pár blbů, rozdali jim mávátka a určili schopné organizátory (dirigenty), kteří by jim odmávali (aby to nepřehlédli, až se budou cpát hamburgery) kdy mají jásat a kdy pískat...!?
Tak toto si ,prosím, nechte v USA, ale hlavně nevyvážejte to k nám ani jinde - to není demokracie, ale sračky! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

79470

21.11.2005 23:21

16 let poté – zvítězila pravda a láska?

RE: Pravda a láska to prosrala!!!

seda 82.?.?.?

>sedo, a která hovada zničila téměř veškerý průmysl, životní prostředí, vyhnala ty nejschopnější do emigrace nebo je dala pod zámek či rovnou na oprátku?<
Je to domýšlivost, myslet si Leho, že ve tvé osobě emigrovaly ti nejschopnější z ČSSR!? Co by dělala ta Klausova "parta", kdyby neměla co rozkrást!?
Ti kdo to tady ničili, "přišli až po listopadu 89", zřejmě v konspiraci se svými západními bratry (tak se potírá konkurence!)! Stačí se podívat kolem sebe: z přerovských velkých podniků je buď skladiště, nebo majitel není Čech!
A kde se ti Klausovi Jidáši "obrátili o pomoc" např. k USA, tak tam to dopadlo "na hubu" (např.Tatra, nebo Aero). Poldi Kladno komunisti tak "ničili", že do listopadu 89 to byla špičková hutní fabrika na evropské úrovni, a co z ní pan Dlouhý (pravá ruka Klause) udělal...? [překvapení]

79483

22.11.2005 20:24

16 let poté – zvítězila pravda a láska?

RE: Zas tak hrozné to není,

seda 82.?.?.?

>Jo, jo. Misto jste dostal. Treba to bylo v Jachymove, ale misto pro vas za komancu bylo. Ani si nedovedete predstavit, kolik pravniku v Jachymove kopalo uran pro SSSR. Neodpovidalo to sice jejich kvalifikaci, ale komanci se postarali, aby ti pravnici misto meli. [smích] [smích] [smích]<
Pane (paní) 68...!Samozřejmě nebudu tvrdit, že v letech 48 až 89 nebylo nikomu ublíženo! Ani nebudu tvrdit, že neexistovaly politické procesy v 50-tých letech. Co ale budu tvrdit je, že od okamžiku, kdy jsem "začal vnímat životní realitu", nikdo nemohl v ČSSR umřít hlady! Dokonce tu byla taková "totalita", že ani nemohl "bydlet" v kanále! Byla tu taková "totalita", že lidi nutili pracovat, zřejmě proto, že věděli, že jinak by byli zdrojem kriminality...Já vím, "svezli" se s nimi takoví chudáčci, kteří nemohli podnikat na burze, a tím omezili jejich svobodu...!? Ale solidní člověk si srovná počty "těch a oněch", a měl by najít odpovět, co bylo správné!? [mrknutí jedním okem]
A po zkušenostech "s právníky v Čechách" (některými), bych i dnes některé nechal pracovat v Jáchymově [smích] !!!

79659

22.11.2005 20:50

16 let poté – zvítězila pravda a láska?

RE: Zas tak hrozné to není,

seda 82.?.?.?

>jak komanci zabezpecovali lidem praci. Vy mate svuj nazor, ja mam svuj nazor, to jsme si rekli a muzeme se v klidu rozejit. Nikde neni napsane, ze ja musim prevzit vas nazor a nebo vy muj.

>Ja se ptal na vasi kupni silu, kterou nemuzete porovnat, protoze jste za komancu nepracovala. Ja vam nemuzu nic kalkulovat, protoze ani vy nevite, jak to porovnat sama sobe. Prirovnavate se k mamince, ktera mela to stesti, ze mela nekde laciny byt, kde de nemusely tlacit tri generace dohromady. Muj dedecek si koupil domek za 5 tisic v roce 1920. Rika to nekomu neco? Myslim ze nic.<
Abychom se vyhnuli něčemu co "nám nic neříká", nebudeme vzpomínat na naše maminky a dědečky, ale každý se podívejme,na to, co si pamatujeme...
Já,jako středoškolák jsem začínal "od píky", a v roce 1989 jsem měl plat "x", dnes mám plat 3 až 4x. Bohužel ceny se šplhaly mnohem rychleji - řádově 5 až 10-krát. Dá se to považovat za nárůst životní úrovně? Já myslím, že ne! A to nemluvím o spoustě průvodních jevů, jako např. naprostá a zhovadilá arogance úředníků obecně... [pláč]

79664

22.11.2005 21:03

16 let poté – zvítězila pravda a láska?

RE: přestaňte brečet !

seda 82.?.?.?

>Nejlepsi aktivita pro lidi kerym se dari ve svobodne spolecnosti hur nez za komunistu je PRACE, babo.<
O jaké svobodné společnosti mluvíš, a kde je, a koho jsi vlastně "kema" [oči v sloup] , Kemo?

79666

24.11.2005 08:40

Dotují dobrovolní dárci krve nedobrovolně cizí zisky?

Kapitalizmus, krev a peníze!

seda 82.?.?.?

V naší "drahé" vlasti je, od té doby co se zařadila mezi státy, kterým vládne Bůh Dolar, možné vše, co vede k zisku ... a nějaká morálka, nebo humanita - nenechte se vysmát!? [pláč]

79949

03.12.2005 21:54

O Sokratovi

O Sokratovi - planeta opic

seda 82.?.?.?

Právě se dívám na "Planetu opic" made in Holywood! Má to minimální vztah k Sokratovi (i když...?). Zjistil jsem, že autor čerpal nekonečné studnice historie americké společnosti! Věřím, že i Leho se tam "našel"!
Moto: Bože chraň nás od podobného !!! [překvapení]

81558

03.12.2005 22:00

O Sokratovi

RE: he!

seda 82.?.?.?

> někdo vám šuká manželku..<
Jsem ten šťastlivec, že jsem se podobné kurvy zbavil! [velký smích]... Teď se jmenuje Nováková...!

81559

12.12.2005 23:43

Kterak pozemky červenkovaly

Kterak pozemky červenkovaly-alias útěk kapitalistů před právníky!?

seda 82.?.?.?

Pane Král! Jen jsem to "tak proletěl" (Váš příspěvek). Nicméně není to pro mne nic nového, protože žiji v ČSR a posléze v ČR, a vidím co se děje kolem mne. Nástup tohoto fekalizmu do našeho života odstartovala "něžná" revoluce! Přinesla nám ten skvělý "nový řád" - kapitalizmus! Mně to bylo jasné hned, když ten náš něžný guru (Klaus) "zaperlil" takovými výroky, jako že: "vekslák je vlastně úspěšný podnikatel", nebo, že: "nezná špinavé peníze", a jeho praktická činnost, kterou lze chakterizovat jako "úspěšný útěk ekonomů (rozumněj: zlodějů) před právníky. A tak se stalo, že u zrodu naší polistopadové pseudodemokracie stáli takoví "borci" jako Dyba, Čermák, Macek a jim podobní! Samozřejmě "pod křídly" svého kámoše Klause...?!
To je výsledek společenského řádu, který zbožšťuje majetek! Dokonce i ten černoprdelnický blb, Kalousek, nedávno v televizi prohlásil, že "pro něj je majetek nedoknutelný!" Takže se nedivme kauzalitám tohoto světa! [vyplazený jazyk]
A málem bych zapomněl: Ten náš "první hrdina" (přeléčený alkoholik) se zmohl jen na pseudofilozofické bláboly, a pak se raději ztratil do Portugalska...!? [chechtot]

83151

14.12.2005 17:13

Názor na současný pokus o právní úpravu euthanasie

Srovnávat eutanazii s potratem, je mimo mísu!

seda 82.?.?.?

Už samotný potrat a potrat je určitě rozdíl-závisí na době uplynulé od početí, např. minipotrat (odsátí oplodněného vajíčka) je také "vražda" (v křesťanské terminologii?!)?
Dovedu si předtavit, že bych se dostal do takové životní situace resp. zdravotní situace, kdybych už nechtěl dál žít... Měl bych mít právo se rozhodnout!
Nicméně chápu, že by to mělo být řádně právně ošetřeno a fakticky pohlídáno!

83476

14.12.2005 18:11

Názor na současný pokus o právní úpravu euthanasie

Řekneš:eutanazie, nebo potrat!...

seda 82.?.?.?

...a hned hejno potrefených husí začne kejhat (husy potrefené vlastní samolibostí, nadutostí, přesvědčených o své SVATÉ pravdě
a osvícených svým Bohem)!?!
Přitom je to tak prosté: Nechcete potraty? Dobře! Tak je nepodstupujte!
Nechcete eutanazii? No dobře, tak o ni nežádejte! Ale řekněte mi, kdo vám dává právo regulovat např. můj život (do prdele!)! A rozhodovat (za mne!?) jestli se můžu, nebo nemůžu rozhodnout pro eutanazii!?

A ta teorie o miliónech zavražděných spermií... no to je výplod chorých mozků! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
A pro černoprdelníky mám radu :Choďte kanálama! Když se rozhlédnu po světě, tak zjišťuji, že kde hraje roli některý z Bohů, tak tam je masakr!!!
Židi - plemeno, které ve jménu Boha pořádá vražedné orgie, a dokazují, že židovský Bůh je lepší než Alláh!
Indie: Mydlí se tam Budha s Alláhem, a taky to stálo už "pár" životů!?
USA: Ti tam mají Bohů, že mi nestačí ani prsty na obou rukou - globálně jeden, ale nemá jen dvě tváře jako Janus... jen počítejte: mormoni, katolíci, evangelíci, jehovisti, desítky sekt..., prostě Bůh universum, jen si vybrat. Přesto v tak zbožné společnosti se vraždí na potkání, a co nestihnou doma, to dohání v zahraničí - samozřejmě v misích rozsévajích demokracii po světě!?!? (Posvěceno Bohem???)
Ó civilizace! Do jaké řiti ses to dostala pod vedením USA?! Jsi zralá pro eutanazii! [vyplazený jazyk]

83487

14.12.2005 19:07

Názor na současný pokus o právní úpravu euthanasie

RE: Svet hore nohami. O zodpovednost sa nehlasi nikto-až na blby, kteří kecají do všeho!?

seda 82.?.?.?

Asi není náhoda - ten váš nick "deu",jen tam chybí "s" na "deus"!? Tak vy, který si osobujete být Bohem, si laskavě uvědomte, že farizej (farizeus) byl historicky "člen přísné náboženské sekty starožidovské", a přeneseně člověk licoměrný resp. pokrytecký (viz Slovník cizích slov)!
Dost často se chlubíte historií, ale jediné co vám po stalení přetrvalo do dneška je nenažranost (po majetku) a touha po moci - už Jan Hus by mohl vyprávět! Naštěstí česká společnost je osvícená, není "potrefená" katolicizmem jako např. Polsko, nebo Slovensko!!
Já osobně nepřeji českým ženám, aby musely za interupcí "cestovat" po Evropě,nebo, aby se musely svěřit do rukou nějakého řezníka, jako např. Polky!
V otázce interupce nad vše vyniká licoměrnost resp. pokrytectví katolické církve!! Přes svou tradici (tisíciletou!?!?), nebyla schopna toto dodnes přijatelně řešit! Byla schopna jen mentorsky moralizovat!
Ve své ortodoxní zblblosti katolíci (počínaje papežem) bojují dokonce proti
antikoncepci!?...což mi připadá už úplně "na hlavu"!
[překvapení] [oči v sloup] [překvapení]

83502

14.12.2005 19:20

Názor na současný pokus o právní úpravu euthanasie

RE: Pan doktor má pravdu - možná ne!

seda 82.?.?.?

>Jinak je mi velmi líto mužů, musí to být pro ně asi strašný pocit, když při každé masturbaci odsoudí k smrti stamiliony živých lidských bytostí. Jak se asi přitom cítí? Ne, být mužem bych psychicky neunesla, musí to být fakt tragické.[pláč]<
Paní Jarmilo! Skvělý fór!, zvláště pak, že to nejvíc "sedí" na pány postižené
celibátem! [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]
Nevím jak se s tím duševně vyrovnají...?

83505

14.12.2005 20:21

Pár otázek k registrovanému partnerství

RE: Malicka chybicka se vloudila...a je znakem nesnášenlivosti a bigotnosti!

seda 82.?.?.?

>Tohle je špatný přístup. Jestliže registrované partnerství homosexuálů bude schváleno, pak to bude projev dobré vůle většiny vůči menšině. A dobrou vůli nelze vyžadovat - v dobrou vůli lze pouze doufat.<
Pane, nebo paní, neoslnil(-a) jste mne svou "čistící silou", ale šokoval(-a) jste mne hloubkou blbosti vašich úvah! Jste velmi hodný(-á), že byste dovolil(-a) homosexuálům dýchat, nebo chodit na veřejné záchodky, nebo k lékaři, nebo nakupovat ect., Samozřejmě, že by museli takové blby, jako jste vy, poprosit o projev jejich (vaší) dobré vůle (aby mohli "doufat")!
Pane(-ní) detergente (=přípravku s výraznou prací a čistící schopností)!,
udělejte si pořádek ve vlastní hlavě! Opravdu si myslíte, že by někdo měl mít povinnost někoho prosit, aby mohl být rovnoprávným občanem naší společnosti?
>My jim něco dlužíme? Nevzpomínám si, že by oni pro společnost udělali něco, kvůli čemu bychom jim měli být zavázaní.<
Nechápu o jakých "dluzích" mluvíte, a ani jaké "závazky" máte na mysli!?
Je to prosté! Jsou občani naší společnosti, zpravidla pracují a platí daně!
Možná někteří pro společnost dělají víc než vy. Možná by mohli pomoci několikám desítek dětí živořících v "děcácích" k životu v harmonické společnosti milujících lidí.
Co vám vadí? Jste farář, nebo vám to váš duševní správce nakukal?
Kde se v naší společnosti berou takoví fekalisti, jako vy? Vždyť kdyby jsme jim dali všechna práva (i ty o které ve své skromnosti teď nežádají), tak bychom na tom mohli jen vydělat! Když ne jinak, tak aspoň tím, že by mezi námi chodilo o 4% víc šťastnějších lidí než dosud!

83518

14.12.2005 20:28

Pár otázek k registrovanému partnerství

RE: Malicka chybicka se vloudila...

seda 82.?.?.?

Google nejsi hoden nicku, který používáš! A zbav se hitlerovského syndromu!
Bude ti lépe, věř mi! [velký smích]

83521

14.12.2005 21:06

Pár otázek k registrovanému partnerství

RE: Malicka chybicka se vloudila...do mozků pitomců!

seda 82.?.?.?

>Vy jste se pomátl na rozumu? Adopce dětí homosexuálním párům?<
K vůli takovým lidem, jako jste vy, jsou plné "děcáky". ČR je tím v Evropě
proslulá! Vaše kecy o modelu rodiny jsou k smíchu, nebo, že by děcák ve svých chovancích vytvořil model rodinného života? Dokud budou v podobných ústavech stovky dětí, tak pokládám za správné umožnit adopci i homosexuálním párům!
Jen pro cernakuse: Jestli to nevíte, tak homosexualita není nákažlivá!
>A pokud mi chcete tvrdit, že homosexualita může být jen vrozená a nelze k ní být vychován, pak vám doporučuji přečíst si podrobněji historii starověkého Řecka a Říma.<
To je fór! Pokud si pletete homosexualitu se sexuálními praktikami, tak to
potřebuje dovzdělat-doporučuji! Tyto praktiky jsou známé, a ještě jste zapomněl na Maye a pokud vím, tak se to praktikuje i nyní mezi heterosexuály (víte nehrozí početí, a někomu se to dokonce líbí).
>Když dáte dítě dvěma úchylkou "trpícím" lidem,...<
Největší úchylkou trpíte vy, ta úchylka se jmenuje netolerantnost! A mazaně
ji skrýváte za různé zblblé pseudoargumenty: např. ohrožení rodiny, ačkoliv
homosexuálů je "furt" stejně, tak rodina chřadne čím dál víc (aspoň v Česku).A podívejte se např. do Švédska, s těmi vašemi pseudoteoriemi!

83536

14.12.2005 21:40

Pár otázek k registrovanému partnerství

RE: Ve zkratce

seda 82.?.?.?

>Registrované partnerství poškodí rodinu.<
Nebylo nijak prokázáno (statisticky ani vědecky, prostě nijak)! Šíří se z kostelů. Těch kostelů, které provozuje zpravidla katolická církev, která je absurdní se svým celibátem, který vede k homosexualitě v seminářích, kterou se pak katoličští hodnostáři snaží "zametat pod koberec" (nedávno skandál v Rakousku, dříve u nás - popíral pan Graubner)!
>Homosexualita je úchylka stejná jako pedofile, sadismus či cokoliv jiného.<
A ještě jste zapomněl na "vražednou manii"...?! Není nijak věrohodně doloženo!
>Když si bezdětný pár adoptuje dítě, není narušený jeho duševní ani mravní vývoj. Dítě ať chce nebo ne přebírá model rodiny, chování muže a ženy, jejich vztahů.<
Napište jaký "model" přebere v děcáku, a jaký ho tam potrefí "duševní a mravní vývoj"?
Budíček! Přemýšlejte, než něco napíšete!
[zmaten] [vyplazený jazyk]

83546

14.12.2005 21:43

Pár otázek k registrovanému partnerství

RE: Ve zkratce

seda 82.?.?.?

>... vede k homosexualitě v seminářích,...<
Omlouvám se, nejde o homosexualitu, ale o sexuální praktiky mezi mužskými
jedinci!

83548

14.12.2005 21:51

Pár otázek k registrovanému partnerství

RE: Jsem na rozpacích.

seda 82.?.?.?

>Teoreticky mi homosexuálové nevadí, klidně s nimi posedím u stolu, klidně se s nimi budu přátelit. Ale když vidím jak se dva chlapi líbají, zvedá se mi žaludek. Tak buď jsem nenormální já nebo oni. Kde je pravda?<
Ale když se "muckají" dvě "baby", tak u toho slintáš, že? Otázku já, nebo oni neřeš! Na ně ať se dívají "baby", a ty se dívej na "baby"! A určitě budeš mít dojem, že všichni jste normální! To je život... [mrknutí jedním okem]

83551

14.12.2005 21:56

Pár otázek k registrovanému partnerství

RE: MUJ STRUCNY NAZOR.

seda 82.?.?.?

>Jsou to prasata, jsou to prasata, jsou to prasata. [naštvaný]<
Pokud jsi stejný jako Tollner, tak:"Nazdar prase!" [velký smích]

83554

14.12.2005 22:39

Pár otázek k registrovanému partnerství

RE: Malicka chybicka se vloudila...a je znakem nesnášenlivosti a bigotnosti!

seda 82.?.?.?

Je to věcí názoru! Každý, kdo provedl nějakou prasárnu, je něco dlužen těm,
kteří byli poškozeni! Když už jim to nemůže nějak zplatit, tak by aspoň se měl omluvit, a hlavně by se neměl chovat arogantně! A také by neměl zapomínat, že to je nesmazatelná součást jeho historie.Historie z níž by se měl poučit a podobné prasárny neopakovat!
Ať vás uvedu do "reálu": Nezaznamenal jsem, že by někdo chtěl něco "nad rámec"! A jen takoví, "detergenti", jako vy, vytváříte menšiny kde by vůbec nemuseli být.
Podle mne by měl mít každý právo žít jak sám uzná za vhodné! Je jedno jestli se tomu bude říkat manželství, nebo registrované partnerství (to druhé se mi zdá výstižnější). Měli by, ale mít stejná práva jako manželé tzn.právo na informaci, právo dědit, právo na "vdovský" důchod, právo adopce (pokud vyhoví obecným podmínkám:psychickým, morálním, ekonomickým ect.).
Nevím co takovým lidem, jako jste vy, vadí, když vás to nic nestojí?!
P.S. Jo, a velké písmeno v oslovení Vy používám jen v tom případě, že si
osloveného vážím...?!

83571

15.12.2005 11:20

Názor na současný pokus o právní úpravu euthanasie

RE: Svet hore nohami. O zodpovednost sa nehlasi nikto-až na blby, kteří kecají do všeho!?

seda 82.?.?.?

>To slovo 'farizejske' som hore pouzil uplne zamerne, pretoze farizejizmus prezivava aj u vas konvertov k judaizmu od cias Jezisa v takmer nezmenenej podobe. Pod zamienkou 'volby pre zeny' jej tvorcovia dnesnej moralky a prava nicia zivot (sucasne nicia aj rodinu a spolocnost). Tento farizejsky trend sa tiahne po svete z USA a Kanady. Mlade tzv. "demokraticke" staty si dnes este velmi neuvedomuju, ze nemaju inu sancu a tymto trendom sa nemozu vyhnut. A farizeji sa chechcu a medlia si ruky, pripadne niektori zatvaraju nepohodlnych historikov alebo ini (ako vy) sa rozdrapuju po Internete.<
Velmi, velmi VEDLE, nebo chcete-li úplně MIMO!!! Jestli ta církev byla
"starožidovská", nebo "judeanská", nebo "judejská", je mi srdečně jedno!
Mým názorem je, že všechny církve jsou více-méně farizejské, chcete-li
licoměrné,resp. pokrytecké! Vy, takový znalec historie, by jste mohl čtenáře "zvedavce" poučit proč vzniklo pojmoslovné spojení licoměrnosti a pokrytectví s církví Farizejů? [mrknutí jedním okem]
>Presne naopak, katolicka cirkev si tieto problemy uz davno vyriesila.<
Přesně naopak!! Nevyřešila nic, jen ortodoxně vyhlásila pravidla, která
hlásá už "stovky" let, bez ohledu na to, jak "jde život". Se stějně zblblou vytrvalostí ještě donedávna tvrdila, že Země je středem Vesmíru?!
Dá se vůbec zapomenout na to, jak v minulosti řada nechtěných těhotenství
končila vyobcováním ze společnosti, ostrakizací a následně až sebevraždou
svobodné matky. A děti takových (za příslušné asistence církve) končili v siročinci, nebo obecní pastoušce!
>Je uplne jedno, ze co vam pripada "na hlavu".<
Bohužel v tomto světě, ve kterém církev usilovně kooperuje s kapitalizmem
se můžou dít i takové absurdity:
1)Chtít zakázat potraty...a
2)Chtít zakázat antikoncepci...,ale
3)Kašlat na ženu potýkající se s nechtěný těhotenstvím...a případně
4)Ji skandalizovat!
Je to skvělé "církevní řešení". A mimo jiné proto jsem zapřisáhlý bezvěrec!
>Tento farizejsky trend sa tiahne po svete z USA a Kanady<
V náboženských směrech se až tak podrobně nevyznám, zvláště pak v tom
náboženském zmatku, který panuje v USA. Pokud jste myslel pod pojmem "farizejský trend" jako trend pokrytectví a licoměrnosti, pak s vámi souhlasím.

83657

15.12.2005 12:37

Názor na současný pokus o právní úpravu euthanasie

RE: Svet hore nohami. O zodpovednost sa nehlasi nikto-až na blby, kteří kecají do všeho!?

seda 82.?.?.?

>Zkuste vymyslet něco lepšího, to s tím majetkem je už fakt hodně fousatý a unavující. [chechtot] Např. sv. František z Assisi nebo sv. Dominik, Matka Tereza, Edith Stein, Maxmilián Kolbe, ... ti byli tak nenažraní po majetku až to hučí. [oči v sloup]
>Hus by opravdu mohl vyprávět a koukám, že vy taky, protože máte zajisté prostudovaného Jana Husa od prof. Sedláka, takže nevěříte všem těm povídačkám, které si Češi za ta staletí vybájili. [mrknutí jedním okem]<
Možná to by se vám hodilo - unavit nás: "Tak už to těm černoprdelníkům dejte, ať už od nich máme pokoj!..." Institualizace víry je absolutní zvrhlost a marazmus! Je nutno to potírat na každém kroku! Každý ať si věří v co chce, a pokud k tomu potřebuje služebníka, ať si ho platí! Pokud k tomu potřebuje nějaké stánky, ať si je postaví a udržuje! Ty chrámy, které vznikly v dobách nesvobodné volby (např.středověk), by církvi mohly být pronajaty s tím, že nájem by splácely formou příslušného podílu na údržbě
např. 50% na 50%!
Když se odvoláváte na prof.Sedláka...asi bych se dověděl, že Husa upálili
Češi, nebo přímo ti lapkové husiti?
A co se týká té nenažranosti, je to asi tak: Ty "Matky Terezy" bych asi mohl spočítat na prstech, ale na spočítání těch nenažranců by mi nestačily ani zrnka v poušti..." [vyplazený jazyk]
> postpotratový syndrom, že? <
>No já spíš vidím zastírání pravých pojmů zastánci potratů. interruptio = přerušení, narozdíl od abortus = ukončení. Kdo je tedy licoměrnější? Ten kdo tvrdí, že ukončení je jen přerušení nebo ten, kdo nazývá věci tak jak jsou? Ukažte mi, kdy ten zmařený život bude po interrupci pokračovat. Vyjasněte si pane nejdříve pojmy, když chcete někoho kritizovat.<
>Hmm, asi jste nikdy neslyšel nic o antikoncepčním "byznysu" na úkor žen a nečetl, co ta pokroková a osvícená antikoncepce dělá s jejich zdravím, tělem a pozdějším potomstvem. [pláč] A zajisté máte prostudované vyjádření psychologů, co to dělá se vztahem, když se žena stane pro muže - vždy dostupným zbožím...<
Bože to jsou blbé kecy!: Když nějaký jednotlivec-žena řeší problém
nechtěného těhotenství, a i když není úplně sama a řeší to "rodičovský pár"
(budoucí), tak to je pro normální lidi silně prekérní situace! Nechám

odborníkům posoudit, který syndrom je horší, jestli prepotratový, nebo postpotratový! Odmítám ale,váš pohled, jako by někdo "z plezíru" řešil: potrat ano, nebo ne!
A co se týče vašeho pohledu na antikoncepci: Jste Vůl! Může vás ale potěšit, že jste ve výborné společnosti! Stejní volové byli a jsou i
minulý a současný papež. A'propos: Víte, že ta "škodlivá" anikoncepce
(kondom) zabraňuje šíření pohlavních chorob?
A víte, že Praha není Česko? A víte,že USA "září" ještě víc než ČR?
A víte, že ten vámi popisovaný nárůst kriminality nastal až po "něžné" revoluci (to j...

Kráceno (Editor)

83663

15.12.2005 12:42

Názor na současný pokus o právní úpravu euthanasie

RE: Svet hore nohami. O zodpovednost sa nehlasi nikto-až na blby, kteří kecají do všeho!?

seda 82.?.?.?

...pokračování:...to jsme se opravdu "rozsvítili")?
"Žena vždy dostupným zbožím"...Nevím jestli jsem vás pochopil, ale žena souloží když chce, a když nechce, a je donucena, tak je to trestný čin!
Vaše úvahy jsou zvrhlé! Vaše žena je taky dostupné zboží? Ale asi ne vždy, že? [velký smích]

83664

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 1

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 808 891