Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 44 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, JaRo2014, JaRo2015, Jaro27.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.07.2014 00:35

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Genocida sa už koná, neni na čo čakať!

Jaro27 176.?.?.?

Článok "zaspal dobu", alebo sa snaží vysvetliť, čo Rusko urobí v nasledujúch 2-5 dňoch. Správne to malo byť tak, že Rusko malo zabrať 2/3 Ukrajiny, až po hranice so Slovenskom. Kiev a banderovský Lvov mali ostať "Ukrajinské". Mala byť uznaná Novorussia, vojensky ochraňovaná Ruskom, obchod a priemyselná spolupráca sa mala začať rozvíjať. Čína tam už má investície v poľnohospodárstve - malo sa to ešte viac zintenzívniť. Kiev a Ľvov mali byť ponechané svojmu osudu - či už členstvo v EU a v NATO alebo vojna s Novorussiou a Ruskom... TERAZ sa ale deje to, že pro-ruské obyvateľstvo Juhovýchodu (a možno aj centrálnej časti) Ukrajiny je systematicky vyvražďované a vyháňané do Ruska, že sa ničí infraštruktúra, prebieha ne-ekologická ťažby bridlicového plynu atď. Nech sa na toto akokoľvek pozriete, pre Rusko to nič dobré neznamená. Je chybou čakať, že si banderovský fašisti uvedomia, že bolo chybou, neľuským činom, vyvražďovať pro-ruských ľudí na juhovýchode krajiny! Oni to nikdy takto vnímať nebudú. Rusko iba stráca čas, ľudí, infraštruktúru a národnú hrdosť. Treba zasiahnuť vojensky, čím skôr tým lepšie. Ak chce EÚ sankcie, tak treba kompletne prerušiť obchodné styky s EÚ a počkať, kým sa EÚ a NATO zosype!

312953

09.07.2014 02:40

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Rusko robí veľa chýb

Jaro27 176.?.?.?

Celá táto vaša taktika "počkať kým to spadne samo od seba" nikdy nefungovala a fungovať ani nikdy nebude. ZSSR sa nerozpadlo samo od seba, ani 1989 by sa nekonal bez spolupráce CIA + ŠTB + "disidenti". V roku 2008 som čítal analýzy, že celý finančný systém postavený na USD spadne do pár mesiacov... a stále stojí! Ak Rusko, Čína a ostatní BRICS nezrušia USD, samo od seba sa nezruší! To platí aj o fašistických zvieratách vraždiacich Rusov na Ukrajine. Nielen, že ich za to židovskí oligarchovia a vláda platia, ale oni z toho MAJÚ RADOSŤ a vnímajú to ako oslobodzovanie/ očisťovanie ich Ukrajiny od Moskalov. Neprestanú, kým ich všetkých nevyvraždia, alebo nevyženú, alebo kým tam nenapochoduje ruská armáda. Navyše, juhovýchodná Ukrajina bola priemyselne rozvinutá, inú ako vojenskú a politickú podporu od Ruska ani nepotrebovala. Putin urobil chybu a vie to, tak by mal teraz urobiť, čo je potrebné (aj keď to bude teraz už krvavejšie a nákladnejšie, ale je nutné to urobiť).

312957

09.07.2014 12:50

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Genocida sa už koná, neni na čo čakať!

Jaro27 176.?.?.?

Vždy je dôležité si dať otázku, komu to vyhovuje, kto tým čo získa. Súčasná situácia na Ukraine vyhovuje fašistom v USA a v EU, lebo im o ľudí na Ukrajine nešlo. Čím viac Rusov a Ukrajincov tam zomrie a čím viac bude zničené územie, tým lepšie. Myslíš si, že pre sionistov a fašistov z USA a EÚ sa v tomto niečo zmení príchodom jesene/zimy? NIE. Naďalej budú podporovať vojnu, vyvražďovanie a ničenie krajiny. Osobne si myslím, že tie vojenské cvičenia NATO a hrozba WW3 boli a sú len na odstašenie Ruska, aby nezasiahlo včas. A Rusi im na to naleteli. Mimochodom, ak má byť WW3 s použitím jadrových zbraní teraz alebo o 2 roky, tak pre Rusko je asi výhodnejšie teraz...

312999

09.07.2014 13:09

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Prečo, prečo...

176.?.?.?

Prečo sa ľudia húfne nehlásia do vojny na Juhovýchode UA? No hlasne preto, že Donbas je banícky a priemyselný región, ľudia sú od malička vychovávaní istým spôsobom. Proste nie je im vlastné chytiť do ruky samopal a ísť sa dať zabiť tankami, delami, raketami, bombami a pod. Celé je to riadna blbosť. Rusko malo vyrovnať sily v Donbase hneď na začiatku, keď sa rozhodlo Ukrajinu vojensky neobsadiť. Z toho celého konfliktu ma najviac vytáča to, že už tretí mesiac sa ničí to, čo je na Juhovýchode UA cenné - ľudia, priemysel, infraštruktúra. V Charkove dokonca vyrábajú obrnené vozidlá pre západoukrajinských fašistov, aby mohli zabíjať ľudí na juhovýchode... Celé je to úple zle! Vojna mala byť v okolí Kyjeva a Lvova. USA a EÚ by vrieskali na plné hrdlá, ale inak by sa zmohli iba na sankcie, na ktoré by som odpovedal totálnym zastavením obchodnej spolupráce zo strany Ruska a nechal by som ľudí, businessmanov a politikov v EÚ vytriezvieť...

313001

09.07.2014 20:21

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Genocida sa už koná, neni na čo čakať!

Jaro27 176.?.?.?

Nemáte pravdu. Nemecko a Francúzsko uvaľujú sankcie, ale nie také, ktoré by poškodili aj ich ekonomiku! Ja na strane Ruska by som si rád vyskúšal tak 3-6 mesiacov obchodnej blokády medzi EÚ a Ruskom, aby bolo každému jasné, komu to prospieva a komu škodí. Následne by som sa opýtal GER a FRA, či im to stálo za to... a dohodol spoločný postup pri riešení Ukrajiny, NATO a rekonštrukcii EÚ. Rusko necháva skákať fašistov na vlastných hraniciach, ostreľovať vlastné územie, stráca rešpekt a môže sa začať chystať na nové podrazy zo strany USA a EÚ.

313018

11.07.2014 16:53

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Genocida sa už koná, neni na čo čakať!

Jaro27 176.?.?.?

Ale ja vás mladý pane rozumiem, len vy ste si ešte stále nevšimli, že od priameho "útoku" zo strany USA na Rusko sa vedome neobávam, vedome ho nepovažujem za pravdepodobnú hrozbu. Uvedomte si, že aj keď za celou Ukrajinskou krízou stojí USA, priamo sa podieľa iba minimálne. Áno, financovali to tam cez mimovládky, Marshalov fond, cez pobaltské štáty, fašistov trénovali v Poľsku a Estónsku a žoldnierov tam poslali súkromných z USA a Poľska. USA sa spôsobuje najväčšiu škodu na Ukrajine PROSTREDNÍCTVOM nemecký, francúzskych a poľských politikov, ako aj menej dôležitých politikov v pobaltských krajinách, ... ČR, SR atď. NEMÁ ZMYSEL sa snažiť akokoľvek pôsobiť na USA, treba im iba odstaviť USD, čo Rusi a Čínania už začali robiť. MÁ ZMYSEL pôsobiť na Nemecko, Francúzsko a ostatné krajiny EÚ cez ekonomické problémy. Toto Rusko nerobí (aj keď pravdepodobne iba čakajú na jeseň/zimu) a toto považujem za chybu ja. Obvinil by som Merkelovú s Hollandom, že nabádajú Ukrajinu nezaplatiť za plyn. Odstavil by som dodávky plynu do EÚ (aj North Stream). Obvinil by som Merkelovú s Holladom z podpory fašizmu v Európe a z vyvolania vojny na hraniciach s Ruskom, zastavil by som obchod s krajinami EÚ a NATO do vyriešenia situácie na Ukrajine. Do konca roka by bol Lvov zrovnaný so zemou a v Európe by bol pokoj.

313138

12.07.2014 00:51

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: nuz ano

Jaro27 176.?.?.?

Presne tak. Súhlasím s oboma príspevkami nadomnou. Dodám ešte, že Ruská diplomacia sa diví, že málokto s ňou oficiálne súhlasí, aj keď pravda je evidentne na ich strane. Bodaj by nie! Veď tý, čo na Ukrajine vystúpili proti Majdanu a fašistickému prevratu sú už buď mŕtvi, nezvestní, vyhnaní z Ukrajiny, alebo bojujú o holé prežitie v Donecku a Lugansku. Ľudia protestujú v Charkove proti fašizmu, aj keď im hrozia tvrdé tresty, ale nikto od nich nemôže čakať, že urobia podobné povstanie ako v Donecku - bolo by zbytočné sa nechať povraždiť. Čakať na jeseň/zimu nemá zmysel - pre Rusko to nič dobré neprinesie. Ľudí, infraštruktúru, priemysel stráca od konania referend v Donecku každým dňom a fašisti podporovaní USA sa bez vojny aj tak nevzdajú. Teraz to ale bude drahšie a krvavejšie, než by to bolo v Máji. Ak USA a Banderovci chcú bojovať, bojovať sa malo od Kijeva na západ.

313151

12.07.2014 13:29

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: nuz ano

Jaro27 176.?.?.?

Áno, pamätám si túto správu, lenže... (1) Rusko by malo častejšie zdôrazňovať, že z dôvodu zastavenia primyselnej spolupráce rozpočtový deficit na tento rok rastie + do budúcich rokov to bude ešte horšie, lebo EÚ nepotrebuje Ukrajinské výrobky. (2) Rusko stále dodáva plyn pre EÚ aj cez Ukrajinu, pričom Ukrajina časť kradne pre seba. Cez Noth Stream ide plyn do EÚ a EÚ ho následne posiela na Ukrajinu. (3) Putin bol na oslave vylodenia v Normandii - ja na jeho mieste by som sa opýtal novinárov, či sa spýtali ich prezidenta Hollanda, aké dôvody ho vedú pri podpore fašistických Banderovcov na Ukrajine. Rusi sa správajú až príliž priateľsky, galantne, diplomaticky. Z času na čas by si mali otvoriť hubu poriadne a povedať polopatisticky, ako sa veci majú. Väčšina ľudí to musí počuť a čitať jednoducho a jasne, aby sa im otvorili oči, aby pochopili. Obama nazval v televíznom prejave fašistickú chuntu v Kijeve dosadenú z USA, za zvolených legitímnych zástupcov ľudu... toto sú klamstvá, ktoré by som im obíjal o hlavu každý deň!

313173

03.10.2014 21:53

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

176.?.?.?

Zasiahnuť sa malo hneď po skončení ZOH, prípadne po Odesskej masakre v Máji. Ukrajina mala byť de-fašizovaná s výnimkou novovytvorenej samostatnej republiky Banderistan (Ľvov a pár miest okolo). Vo zvyšnej časti Ukrajiny mala byť vytvorená federácia - 4-5 štátov, plynovod, ropovod, budúca širokorozchodná železnica, prístup k moru - to všetko mali získať pod kontrolu Rusi. Lenže... Putin nemal gule do toho ísť sám a nikto ho nepodporil... Čína s Ruskom mohli vyhnať oligarchov, investovať do poľnohospodárstva, udržať priemysel v Donbase (nemuseli presúvať zariadenia v blielych kamiónoch do Ruska). Rusi by si ušetrili milión problémov, vytvorili by si jeden veľký - "západné" krajiny by ich oprávnene obviňovali z agresia, invázie, atď. Neurobili to... Teraz majú a ešte budú mať milión problémov a "západné" krajiny ich budú aj tak obviňovať z agresie, aj keď neprávom. Ak si Putin s Číňanmi mysleli, že neobsadenie Ukrajiny odradí USA od obsadenia Sýrie a neskôr aj Venezuely, Brazílie atď... tak je už teraz jasné, že sa mýlili. Ak by si aj teraz priznali chybu, prepásli čas, teraz to už bude oveľa ťažšie a drahšie...

318474

04.10.2014 00:11

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

176.?.?.?

áno... lenže... ono je to v komunikácii... Rusi (Sovieti predtým), Číňania túto sféru akoby úplne ignorujú a robia obrovskú chybu. Len si zober: USA nemá už takmer nič čo ponúknuť, ale médiami a propagandou (+ USD ktorý je ale tiež postavený iba na propagande) nielenže ospravedlňujú vytváranie a vyzbrojovanie teroristických skupín - Al-Kaida, Taliban, ISIL, fašistický prevrat na Ukrajine, o teroristických činoch na vlastnom území (9/11, Boston) ani nevravím, ale oni ešte dokážu presvedčiť EU o tom, ako veľmi EU potrebuje USA a ako potrebuje zavrhnúť akúkoľvek spoluprácu s RUS. Z celej súčasnej situácie ma najviac desí, ako dokázali zablokovať objektívne info a nahradiť ich klamstvom a propagandou. Ak fašistická chunta na UKR nepadne, do 5 rokov bude mať UKR väčšiu armádu vyzbrojenú a vedenú NATO a bude útočiť na Krym a Rusko. To bude potom pre Rusov lepšie? Som si istý, že nie. Ide zima a posledná šanca juntu položiť, ak nie, bojovať sa bude neskôr aj tak, ale už na Ruskom území.

318482

04.10.2014 00:38

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

176.?.?.?

tak... ako mäsožravec musím uznať, že na tom určite dačo bude. Už len sa teraz zriecť vyprážaných kuriatok, že?... [smích]

318487

04.10.2014 13:09

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

176.?.?.?

Emil Robot, ak mi teda nadávaš do bláznov... ja ti vravím - bláznom si sám. Ja som nikdy nikde nehovoril, že Putim by mal ovládnuť celú UKR a všetkých, čo by boli proti, vyzabíjať. Banderistan mal byť oddelený, Rusínom sa mala priznať Podkarpatská rus, ako jedna z federatívnych republík novej Ukrajiny (ešte Novorussia + 2či3 republiky). Toto by zamedzilo vyvražďovanie civilistov ktorí volili v referendách o odtrhnutí Donecka a Luhanska, ochránilo by to vybudovaný priemysel na východe, zabránilo by sa ťažbe bridlicového plynu americko-ukrajinskými firmami a devastovaniu živ. prostredia, zamedzilo by sa násilné povolávanie pro-ruských a proti-fašistických občanov celej UKR do vojny s Novoruskom, umožnilo by to nielen udržanie ale aj rozvoj hospodárskej, kultúrnej spolupráce UKR s Ruskom a Čínou. Rusi si zobrali Krym a budú za to navždy kritizovaní "západom", ak by si zobrali celú UKR s výnimkou Banderistanu boli by kritizovaní iba o niečo viac. Výhody jednoznačne prevyšujú nevýhody.

Banderistan by mohol vstúpiť do EU a do NATO (lenže oni by ho nechceli...) a v prípade útoku fašistov na už de-nazizovanú UKR, by bol vybombardovaný Lvov. Pochop jedno - človek je schopný páchať zverské činy a častokrát jediná vec, ktorá mu zabráni tak urobiť, je obava že niekto iný urobí to isté jemu a jeho rodine!!! Súčasná situácia na UKR - fašisti dobrovoľne a tisíce odvedencov nasilu bojujú proti mierumilovným ľuďom, ktorí sa v referende rovnakom ako na Kryme vyslovili za oddelenie od UKR a spojenie s RUS. Nedialo by sa to, keby bol Lvov v reálnom ohrození... Rusi/Putin prepásli obrovskú príležitosť, nemali dopustiť prezidentské voľby a dosadenie Porošenka američanmi. Bola to strategická chyba rovnajúca sa tomu, ako keď Stalin neuveril vstupu nemeckých vojsk na UKR.

318523

05.10.2014 15:03

Kdo tvoří „Islámský emirát“?

Presne tak!

JaRo2014 176.?.?.?

"To je důvod, proč by tyto dvě mocnosti měly zasáhnout nyní a tuto soukromou armádu, která je vytvářena a cvičena NATO v arabském světě udusit v zárodku. Jinak ji budou Moskva a Peking brzy čelit na vlastní půdě." Prestne tak! A toto hovorím od začiatku aj o Ukrajine - Rusko malo zobrať zodpovednosť na seba a hneď po skončení ZOH obsadiť min. 3/4 Ukrajiny, 1/4 by vytvorila nová republika Banderistan, ktorá by bola následne na východ izolovaná, mala by dovolený vstup do EU a NATO. V prípade, že by sa fašisti z Ľvova rozhodli zaútočiť na novú Ukrajinu, mali byť po vzore Iraku, Afganistanu, Lýbie... humanitárne vybombardovaní na úroveň stredoveku! Takto tam Rusi nechali voľné pole pôsobenia fašistom, oligarchom, NATO, USA, CIA... bežní Ukrajinci nikdy nebudú schopní sa tej pliagy sami - bez ráznej pomoci Ruska - zbaviť. Čína by si už tiež mala otvoriť oči, pár mesiacov po páde Ruska, padne aj ona! Vojna už beží, oddiaľovanie zásahu len zvyšuje náročnosť - vojenskú, ekonomickú, humanitárnu, atď.

318581

05.10.2014 15:22

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

JaRo2014 176.?.?.?

Samozrejme, že na Ukrajinu mala vstúpiť oficiálne Ruská armáda "na požiadanie" od Janukoviča a mala sformovať s oficiálnou Ukrajinskou armádou jeden celok a zabezpečiť poriadok - stanné právo, zákaz vychádzanie, zákaz príchodu fašistov z Ľvova do Kyjeva a východu krajiny, vyhostenie všetkých diplomatov z krajín NATO z Ukrajiny... atď. Následne - referendum o vytvorení federatívnej krajiny a vyčlenení Banderistanu z Ukrajiny. Tak ako boli zmanipulované prezidentské voľby a budú aj parlamentné na Ukrajine, tak malo byť zmanipulované aj mnou uvádzané referendum, avšak namiesto američanov, Rusmi. Mimochodom, to si už nikto nepamätá, že Janukovič po úteku z Kyjeva v Charkove vyhlásil za nové hlavné mesto Ukrajiny Simferopol na Kryme? Že Turčinovom novo-vymenovaný najvyšší armádny veliteľ prešiel na stranu Janukoviča a Rusov a že odišiel na Krym? To boli tie chvíle, keď sa lámal chlieb a kedy by rázny zásah Ruska/Putina zabránili to, čo sa deje dnes a čo sa bude diať budúce roky, ak Rusi nevyužijú blížiacu sa zimu na odstránenie fašistickej junty z Kyjeva. Poslená šanca vyhnúť sa bojom na vlastnom území... uvidíme či ju Rusi využijú alebo nie.

318582

05.10.2014 23:41

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

JaRo2014 176.?.?.?

Nebudeš mi veriť, ale keď som ešte vo Februári/Marci písal niečo na americký server - reakciu na článok - tak mi nejaký Ukrajinec odpísal, že keď sa trochu preleje krv tak to nevadí, že sa tým národ očistí... takže takto ukrajinskí fašisti uvažujú a ja hovorím, že proti nim treba tvrdo zasiahnuť, kým ešte nie sú dostatočne vyzbrojení, trénovaní, organizovaní. Čím viac času dostanú, tým to bude pre Európu horšie.

318608

21.12.2014 04:02

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Ukrajina vs. Srbsko

JaRo2014 176.?.?.?

pred pár mesiacmi som videl krátke video o vystúpení Žirinovského, kde hovoril niečo v tomto zmysle: "Západ nie je náš priateľ ani partner, vždy im išlo iba o ovládnutie a zničenie Ruska. Ruská armáda musí byť silná a zčasu na čas musí silu aj ukázať, aby sa západní hadi triasli od starachu. Len tak je možné žiť Rusom v Rusku v pokoji a mieri." Všetci diskutujúci sa zhodli, že Žirinovský nie je normálny a že je dobre, že má takmer žiadnu moc.

Tak ja sa teraz pýtam, nebolo by bývalo lepšie, keby Putin využil žolíka (zhodou okolností nezavraždeného) Janukoviča, nedovolil prezidentské voľby, vojensky pomohol bratskému národu a zabezpečil poriadok v Kyjeve? Ja vravím, mala byť zachovaná 4/5 Ukrajiny a mal byť odčlenený Banderistan (fašistický Ľvov a okolie). Toto sa malo uskutočniť do konca Septembra. Dnes by už bol pokoj.

Na záver ešte jedna vec - človek je schopný urobiť hrozné zverstvá a väčšinou mu v tom bráni len jedna vec, že niekto iný to môže urobiť jemu a jeho rodine. A v tom je problém. Banderovci zo západnej UKR terorizujú Rusov na východe UKR a nemusia sa báť odvety. Toto je najväčší problém dnes na Ukrajine, toto sa nemalo stať!

323760

21.12.2014 23:27

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Ukrajina vs. Srbsko

JaRo2014 176.?.?.?

Toto by bolo tiež dobré - zastaviť od 1.1. 2015 dodávky plynu do EU a krajín NATO. Lenže toto Rusi Ukrajincom neurobia... A bude to ich ďalšia zo série strategických chýb v súvislosti s Ukrajinou, EU, NATO a USA.

323807

22.12.2014 00:06

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

JaRo2014 176.?.?.?

Tu je dôvod, prečo bola vojna na Ukrajine naplánovaná práve na tento a budúci rok - sionisti chcú stihnúť vojnu a po nej rozhrešenie, vymazanie dlhov a založenie nového štátu/spoločenstva štátov. A musí sa to uskutočniť do 13.09.2015.

https://www.youtube.com/watch?v=yx61E_DgOC4
https://www.youtube.com/watch?v=6XsZG-6Lp1o

Je to na prvý aj druhý pohľad pre bežných ľudí nepochopiteľné, ale čím ďalej tým viac je jasné, že tí, čo túto vojnu začali, sa riadia práve týmto. A ešte toto, nie je dôležité, v čo verím ja alebo vy, a v čo veria tí, čo túto vojnu začali. A oni nemajú dôvod tak skoro skončiť, práve naopak.

323808

22.12.2014 20:15

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Ukrajina vs. Srbsko

JaRo2014 176.?.?.?

Áno, nepochybne by to bolo lacnejšie než teraz, keď nechali priemyselný Donbas zničiť, musia posielať humanitárnu pomoc, musia sa starať o utečencov, musia riešiť domáce problémy v súvislosti so sankciami a činnosťou piatej kolóny. Krajiny BRICKs mali pomôcť, SR, ČR, HU, BLG sa mohli odčleniť od EU a NATO a celkovo by sme mali oveľa menej problémov než teraz. Takto sa môžu Rusi začať chystať na vojnu s Ukrajinou, ktorá bude mať pravdepodobne viac vojakov ako Rusko, vyzbrojených, vycvičených, riadených veliteľmi NATO. Navyše, na hlúpych ľudí intenzívne vplývajú manipulatívne metódy a propaganda - miesto terajšej americkej mohli Ukrajincom púšťať ruskú, časom by takmer všetkých získali na svoju stranu (s výnimkou banderovcov, samozrejme).

323863

22.12.2014 20:22

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

JaRo2014 176.?.?.?

Áno, práve kvôli takým ako si ty sme dnes tam, kde sme. Na pokraji svetovej vojny a vyhynutia. Lebo nedokážeš vidieť ďalej, než za svoj nos. Keby si dokázal chápať veci v širších súvislostiach, vedel by si, že rozširovanie EU a NATO (postavených na fašistických princípoch) do strednej a východnej Európy malo od začiatku za cieľ, aby sa vytvoril región nárazníkovej/vojnovej zóny na vojnu s Ruskom + aby sa získali otroci pracujúci v prospech tejto fašistickej mašinérie a vojaci do prvej línie. Cieľ je splnený, vojna môže začať! A ovčania sa čudujú, čo sa to deje, a čo sa ešte len bude diať...

323864

09.01.2015 21:33

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

RE: Aj ta k si myslím

JaRo2014 176.?.?.?

Tak ale ty si vôbec nepochopil, že to nevraždili moslimovia, alebo ak náhodou aj áno, tak je oveľa zaujímavejšie a dôležitejšie pochopiť, kto ich akciu zabezpečil po organizačnej, finančnej, zbraňovej a bezpečnostnej stránke. Úplne najdôležitejšia je tu správne položená otázka: Prečo? Komu toto práve teraz najviac vyhovuje? ... zamysli sa. [bliji]

324782

18.01.2015 03:21

Ukrajina odevzdá půdu Monsantu výměnou za půjčku MMF

Aj toto je chyba Ruska

JaRo2015 176.?.?.?

Už som tu viackrát písal, že Putin urobil chybu, keď nezabral 3/4 Ukrajiny pred rokom v Marci-Máji. Donbas mohol normálne fungovať, okolo Kijeva a Lvova by sa bojovalo, do budúcna nemusel riešiť zničené životné prostredie (frakovanie zem. plynu) a poľno. pôdu. Čím ďalej bude Putin zásah na Ukrajine oddiaľovať, tým to bude horšie aj pre Rusko a nie naopak, ako sa to snaží prezentovať väčšina expertov (s ktorými súhlasím takmer vo všetkom, až na tento bod). Hlúpi a propagandou totálne zmagorení Ukrajinci budú viniť Putinove Rusko aj vtedy, ak vojensky nezasiahne najbližších 10 rokov, čo však nie je možné... totálna vojna na Ukrajine bude tak-či-tak...

325420

18.01.2015 12:44

Ukrajina odevzdá půdu Monsantu výměnou za půjčku MMF

RE: Aj toto je chyba Ruska

JaRo2015 176.?.?.?

tie články o anti-anti-Rusku som čítal, je to zaujímavé, ale... všetko je to o ekonomike, o kontrole plochy, nerastných zdrojov, ľudí. A kontrolu nad 4/5 Ukrajiny má dnes USA a sami sa jej nevzdajú. Čím ďalej tým bude situácia pre bežných ľudí a Rusov na UKR horšia, pre Rusko tiež. To, že trpí aj EU nemôže byť pre Putina dôvod na nezasiahnutie...

A ešte jedna vec - často sa tu nekonanie Putina zdôvodňuje tým, že potom by malo Rusko "na krku celú Ukrajinu". Lenže kontrola celej UA je presne to, čo Rusko potrebuje. Rusko nesmie dopustiť Banderistan ako člena NATO vyzbrojeného jadrovými zbraňami...

325439

21.01.2015 07:54

Neokonzervatívci: „anti-realisti“

Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje

JaRo2015 176.?.?.?

Autor článku je totálne mimo. Domnieva sa, že dianie v zónach konfliktu je výsledkom neuváženého jednania hrdinskej armády a tajných služieb USA. Nie, práve naopak! Toto bolo od začiatku cieľom, a to cieľom sionistov, ktorí si uzurpovali USA a sú z dôvodu nevedomosti alebo milnej korektnosti v USA nazývaní neokonzervatívcami. Mňa skutočne mrzí, že po tom, čo sa im aj ozbrojenou cestov postavilo Putinove Rusko, ostatní sa nepridali - Čína, Bielorusko. Konflikty treba zadusiť hneď na začiatku, nedopustiť zverstvá, ako sa dejú v Sýrii a Ukrajine. Takto to bude len eskalovať až po jadrovú vojnu, čo však bude aj tak lepšie, než by nám všade mali vládnuť sionisti (vidíme, čoho sú schopní, čítali sme, čo a ako chcú dosiahnuť).

325586

21.01.2015 21:46

Neokonzervatívci: „anti-realisti“

RE: Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje

JaRo2015 176.?.?.?

Keď som bol na výške, prišli k nám na hodinu angličtiny takí... no američania. Mladí, hľadali kamarátov a kontakty... [vyplazený jazyk] Celé to bolo zaujímavé, ale teraz poviem len toľko, že som im odporučil, aby dobre študovali náš politický systém, kým sú tu, lebo že toto je ešte ako-tak demokracia, a nie to, čo majú oni doma - dve strany ktoré robia show pre blbý plebs, pričom obe strany platia tí istí oligarchovia, ktorým musí byť následný víťaz vo voľbách "vďačný". Američania na mňa civeli, že či som to myslel vážne, alebo si z nich robím srandu. Všetko vysokoškolsky vzdelaní, s prestížnym zamestnaním v agentúre [vyplazený jazyk] ale totálne nechápali, prečo by sa oni Američania mali učiť demokracii na Slovensku. Bohužiaľ, veľa ľudí v bývalej ČSFR si fakt myslí, že by sme sa mali demokracii a "občianskej spoločnosti" učiť od USA [bliji]

325630

30.01.2015 22:54

Washington se vzbouřil proti Obamovi

Zmeny smerom k 4.s.v.

JaRo2015 176.?.?.?

Podľa navrhovaných personálnych zmien sa fakt blížime k finálnej - nukleárnej - fáze 4.s.v., ktorá začala v deň streľby na Majdane a pokusom o atentát na Janukoviča. Chazari veriaci v Talmud a Kabalu sa snažia o Armageddon, pričom veria že po ňom získajú celkovú kontrolu nad svetom. Keď tak sledujeme svetové média a politikov, zisťujeme, že im vlastne až tak veľa nechýba (aj bez nukleárnej vojny). Tzv. "slobodný" západný svet je totálne pod ich kontrolou.

Otázka - prečo nukleárna vojna a reštart práve teraz? Odpoveď:
https://www.youtube.com/watch?v=ew1FBRnw9ao

326125

01.02.2015 23:15

Podivné očkování s americkým akcentem

Aj za toto môže Rusko!

JaRo2015 176.?.?.?

Za každým svinstvom realizovaným zo strany USA a EU proti východnej Ukrajine píšem to isté: Za to môže Rusko. Mali zakročiť, najpozdejšie v máji po masakre v Odese. Dokonca im z neba spadol do lona žolík - Janukovič, ktorí prežil pokus o atentát a ako stále legitímny prezident Ukrajiny ušiel do Ruska. Rusko nezasiahlo a teraz spoluzodpovedá za utrpenie ruskej menšiny a nefašistických ukrajincov na Ukrajine. Treba podporiť súčasnú ofenzívu opolčencov, zvrhnúť chuntu z Kyjeva a vyčistiť Halíč. Už včera bolo neskoro. Ďalšia vec - nech budú dohodnuté akékoľvek dohody/zmluvy medzi Ruskom a USA/EU, Rusko by ich malo vo vhodnej chvíli porušiť - západ dohody nedodržiava nikdy. Ako otvorene prezradil Barrosso - toto je vojna proti Rusku. Rusko sa musí poučiť a začať konečne konať.

326234

02.02.2015 21:53

Podivné očkování s americkým akcentem

RE: Aj za toto môže Rusko!

JaRo2015 176.?.?.?

Na JV Ukrajiny prebieha genocída Rusov, ktorí boli už aj pred konfliktom plne na strane Ruska. Centrálna čast Ukrajiny (Kyjev) je zmiešaná, momentálne ale pravdepodobne v dôsledku mediálneho brainwashingu skôr pro-Porošenkovská. Severozápad je fašistický, pro-EU, nikdy nebudú chcieť patriť do "ruského sveta". Mne sa strategicky najvýhodnejšie zo strany Ruska javilo už od začiatku plne ochrániť J-V a bojovať v okolí Kyjeva, pričom novým prezidentom sídliacim v hlavnom meste - Kyjeve - by nebol Porošenko, ale stále Janukovič. Dôsledok - JV by bol ešte viac vďačný Rusku za pomoc a ochranu (tak ako teraz Krym), centrálna časť by trpela a chcela čo najskôr mier a právo - Janukoviča, Severozápad by bol naďalej fašistický a proti-ruský. Čiže Rusko by získalo aj stred Ukrajiny. Podkarpatská rus by tiež išla s centrálnou časťou a Donbasom. Halíč by ostal osamotený, či už ako súčasť federatívneho usporiadania Ukrajiny, či ako samostatný štát - jeden z viacero nástupníckych štátov totálne rozpadnutej Ukrajiny. Vážne by som chcel vidieť, či by mali o ovládnutie Halíču záujem USA, Poľsko alebo Izrael - tak či tak by to bol problémový štát. Namiesto tohto všetkého ale Rusi včas nezasiahli a do bodky sa napĺňa scenár Barrosa ešte zpred začatia konfliktu: "Ak nezískame Ukrajinu my, Rusko získa iba spálenú zem." Je jasné, že toto nevymyslel Barroso, ale americkí sionisti, a preto by bolo zbytočné vkladať nádeje na vyriešenie konfliktu diplomatickou cestou. Kyjev musí byť dobytý a musí byť dosadená nová dočasná vláda a dočasný prezident - presne ako to urobili američania vo Februári minulého roku.

326279

03.02.2015 09:37

Podivné očkování s americkým akcentem

RE: Aj za toto môže Rusko!

JaRo2015 176.?.?.?

"ze strategického hlediska je to západ, který musí tu černou díru zvanou ukrajina platit a živit. až přestane, spadne rusku ukrajina do klína celá jak přezrálá hruška, bez jediného výstřelu." Tak toto je presne to, čo by som hovoril, keby som bol sionistom usilujúcim sa o ovládnutie celého územia Ukrajiny, prípadne ich slovenskou/českou 5. kolónov. Lenže ja ňou nie som a toto na mňa neplatí! V súčasnosti na JV Ukrajiny prebieha genocída Rusov, bombardovanie a hladomor. Ak Rusko nepošle svojich vojakov - ako členov súkromnej armády po vzore Academy/Blackwater, zomrú alebo budú vyhnaní z domovov všetci civilisti z JV UA. Kyjev treba dobyť rýchlo, dosadiť dočasnú pro-ruskú vládu, vyčistiť Halič a oslobodiť ostatné časti UA. Čína a Rusko dokážu spolu postaviť UA na nohy investíciami a spoluprácou. Toto je presný opak toho, čo americkí sionisti chcú, a práve preto je to pre Rusov najlepšia možnosť.

326295

03.02.2015 18:58

Podivné očkování s americkým akcentem

RE: Aj za toto môže Rusko!

JaRo2015 176.?.?.?

Beží, ale v malom a pomaly. Trpia tí, čo si to nezaslúžia. Vôbec netrpia tí, čo vychovali fašistické zvieratá z Pravého sektora, vraždiace civilistov na JV. Čo si myslíte, čo robí Pravý sektor, Kolomoiský a tajná služba v oblastiach, ktoré majú pod kontrolou? Fyzicky likvidujú opozíciu a manipulujú s väčšinou. Tento stav budú udržiavať ešte roky. Lenže civilisti na JV roky bez jedla a vody žiť nebudú. Postup, ktorý schvaľujete povedie k tomu, že za 2 roky síce Ukrajina "sama spadne do lona Ruska", lenže tam už nebudú žiadny Rusi, iba vyhladovaní fašisti, ktorí sa o pár rokov po záchrane odvďačia Rusku opäť zradou a nenávisťou. Je to hlúpa stratégia, nebude fungovať. Putin by mal zakročiť rázne a posunúť líniu frontu za Kyjev.

326315

07.03.2015 04:43

Budoucnost Středního východu

RE: Thierry Meyssan

Jaro2015 176.?.?.?

No tak nepadlo ani slovo o rope, o zemnom plyne, o nerastných surovinách... McCain a ostatné zrúdy/elity chcú, aby im z toho tiež niečo kvaplo... ako Albrightovej v Kosove. ISIL nastúpil do Iraku, keď tam Rusi začali vyhrávať trasparetné súťaže na práva ťažiť irackú ropu... To akože to tam teraz má vyčistiť nejaká spoločná koalícia, aby tam Rusi mohli prísť ťažiť ropu??? To asi nie... Ďalšia vec, asi najpodstatnejšia, Putin si necháva armádu pekne v Rusku, nechce sa nechať zatiahnuť do vojny v inej krajine, dokonca ani na Ukrajine, ktorú má na hraniciach... Prečo by mal posielať armádu do Iraku??? Svetová vojna začala fašistickým prevratom na Ukrajine, zrealizovaným Američanmi a EU. Rusko a Čína sa rok pripravovali - vojensky, finančne, logisticky. Počkajú si na vhodnú chvíľu a zakročia. Tam, kte to budú považovať za potrebné. A bez dohody s USA a EU - s nimi už nemá zmysel žiadne dohody uzatvárať, prípadne už len kapituláciu.

PS: Rusko už dva razy zastavilo Novorusov pred útokom na Kyjev. Rusko chcelo vždy rokovať. USA sa teraz rozhodli spolu s UK poslať na Ukrajinu oficiálne svojich vojakov... Ešte si niekto myslí, že s nimi má zmysel rokovať a podpisovať dohody?

328556

07.03.2015 15:35

Budoucnost Středního východu

RE: Buď a nebo

Jaro2015 176.?.?.?

Jáááj, vy treťosektoráci školení centrálou CIA/ambasádou USA ste jak by vás jedna mater mala. Furt melete tú svoju pesničku, aj keď vôbec nedáva zmysel. Zosmiešniť, zdiskreditovať, odpútať pozornosť od meritu veci osobnými útokmi na niečo absolútne nepodstatné (v tomto prípade komunistov). Lenže tu si medzi rozumnými, rozhľadenými, vzdelanými ľuďmi, na nás toto neplatí...

328610

26.03.2015 02:56

Putin by rád znárodnil Rothschildovu centrální banku

Článok sa mi nepáči, a ani zdroj

Jaro2015 176.?.?.?

Ak sa dobre pamätám, čítal som upozornenie, že na portál, z kade je tento článok prevzatý, dávajú svoje podhodené články Anličania... No, môj názor je taký, že karty sú už rozdané, nové karty už do obehu neprídu, schyľuje sa k finále. Rusom nemôže nikto vyčítať neochotu rokovať a riešiť spory diplomatickou cestou, vojnu jasne chce USA a UK. Príde, čo má prísť. Ja dúfam, že to celé vyhrajú Rusi podporovaní Čínou. Ak nie, naše dva malé národy majú smolu (aký paradox, že oficiálne podporujeme našich budúcich katov).

329869

27.03.2015 02:26

Rusko pod útokem

Mňa už tieto články nebavia

Jaro2015 176.?.?.?

Podľa kabalistov je ideálny k vymazaniu všetkých dlhov a reštart, po ktorom príde ich mesiáš a oni budú vládnuť svetu. Na toto sa pripravovali desiatky, možno stovky rokov, hlúpy plebs a nimi volení tajtrlíci to ignorovali. A teraz sme tu, na začiatku konca. Tak nech to už konečne začne, toto vyplakávanie už nemá zmysel počúvať. Včerajšie odsúhlasenie asociačnej dohody s Ukrajinou, Gruzínskom a Moldavskom je asi dôkaz, že Merkelová a Nemecké "elity" sa rozhodli poddať sa Sion-Nazi USA a uvrhnúť Európu do otroctva cez TTIP a podobné projekty + prerušiť akúkoľvek spoluprácu s Ruskom (všetko ide podľa plánu USA). Rusi už ustupovali dosť, už nemá zmysel ďalej ustupovať. Musia si začať robiť poriadok na hraniciach a so susedmi. Nikto normálny im to nebude mať za zlé. Diplomacie už bolo dosť a nič zmysluplné, trvácne, nepriniesla.

329923

27.03.2015 12:53

Rusko pod útokem

RE: Mňa už tieto články nebavia

Jaro2015 176.?.?.?

Vďaka takým, ako si ty a Janukovič, zomrelo na Ukrajine rukou fašistov už vyše 6000 civilistov (a len Boh vie, koľko je nezvestných)! Tak sa konečne uvedom a začni rozmýšľať - veci treba riešiť, kým sa ešte riešiť dajú, a nie až keď si pritlačený k múru a odzbrojený! Mám rád takýchto pacifistických mudrlantov, ktorí chcú len ohýnať chrbát do nekonečna a čakajú od všetkých ostatných, že to budú robiť tiež! Práve kvôli vám sme sa do tejto situácie dostali!

329944

28.03.2015 13:41

Rusko pod útokem

RE: Mňa už tieto články nebavia

Jaro2015 176.?.?.?

VojtaIL, ty si tak úplne mimo, že tebe je zbytočné niečo písať. Napíšem ale pre ostatných, ktorí to už pochopili, alebo to pochopia takto. Vôbec mi nejde o vojnu, rovnako tak ako ani Rusom a Putinovi. Práve naopak. Lenže, keď sion-nazi chcú vojnu, tak vojna bude. Tak ako mnohokrát predtým, ako v Lýbii, Sýrii, Sudáne, tak ako teraz v Nigérii, v Jemene a na Ukrajine... vojna už JE! Snaha tváriť sa, že vojna nie je, je skrývanie sa pred pravdou, a to k cieľu, ktorým je a má byť mier, nevedie.

PS: VojtaIL, ja sa vždy pýtam, či taký ako ty sa už rodia, alebo to len hráte naschval a za peniaze...

330005

29.03.2015 13:18

Rusko pod útokem

RE: Mňa už tieto články nebavia

Jaro2015 176.?.?.?

Pár jednoduchších jedincov ma tu obviňuje, že som na zvedavcovi prvý krát, že netuším o DVTR a nesledujem Pjakina. Je to váš problém. Osobne som presvedčený o tom, že tá domnelá rozdielnosť medzi svetovými a USA elitami je iba podfuk na Čínu a Rusko - cesta ako ovládnuť Čínu a nechať Rusko osamotené vo vojne proti NATO. Ukáže čas. A tiež si nemyslím, že Rusi budú tolerovať zverstvá na Ukrajine roky - tomu dávam termín do konca roka 2015.

330052

30.03.2015 03:26

Rusko pod útokem

RE: Mňa už tieto články nebavia

Jaro2015 176.?.?.?

Díky za zaujímavý článok. S väčšinou súhlasím, s niečim nie. Celkovo ale, je vidieť že ho písal študovaný človek s prehľadom, plne si vedomý toho, o čom píše. Navyše Rus = idealista. Lenže proti nim nestoja tiež Rusi, ale na Ukrajine vypatlaní náckovia, USA zas riadi mix nesvojprávnych tajtrlíkov a sebaistých, suverénnych sion-fašistov. To, ako autor článku uvažuje, sa mi páči a s jeho logickým prístupom súhlasím, lenže ja som si zároveň aj istý, že na tej ukrajinskej a americkej strane uvažujú inak. Obaja máme dosť informácií o tom, že konkrétne ako. A to sa mi vôbec nepáči, neverím, že USA cúvne... a Rusi už nemajú kde.

PS: Tak vidíš, aj článok, ktorý si uviedol hovorí o tom, že EU je vo vojne. A tu ma všetci presviedčate, že ak budeme myslieť pozitívne, vojna nebude. Neodporuje sa to?

330084

30.03.2015 18:47

Rusko pod útokem

RE: tazko uverit

Jaro2015 176.?.?.?

Nie, vy sa takýto nemôžete rodiť, vy toto robíte za peniaze z ambasády USA.

330115

31.03.2015 13:32

Rusko pod útokem

RE: Mňa už tieto články nebavia

Jaro2015 176.?.?.?

Ďakujem za povzbudivé slová a pozitívnu energiu [smích]

Viem, že to myslíte v dobrom, ale... Vaša ČR nie je od UKR zas až tak ďaleko... a obe naše krajiny susedia s Poľskom, čo sa javí byť tiež dosť veľký problém.

330147

31.03.2015 17:28

Otevřený dopis veliteli (velitelům) amerického konvoje

Pekné ale dlhé

Jaro2015 176.?.?.?

Pekné, ale dlhé a američania toto čítať nebudú. Maximálne si vytiahnu 2 vety o tom, že sa v Čechách budú ľudia fotiť s deťmi pri amerických vojenských vozidlách... V každom prípade, vážim si pána Obrtela, robí čo môže. Vďaka!

330169

03.04.2015 14:08

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

Za toto všetko môže Rusko

Jaro2015 176.?.?.?

Od začiatku konfliktu na Ukrajine tvrdím, že za toto všetko môže Rusko. Putin nemal dovoliť Janukovičovi ujsť do Ruska, mal ho nechať zabarikádovať sa v Charkove alebo Donecku. Janukovič mal v TV vystúpiť a vyhlásiť, že na Ukrajine USA a EU prostredníctvom osôb: Barroso, Schutz, Nuland, McKain atď zorganizovali fašistický prevrat, financujú a podporujú prenikanie ozbrojených fašistov do vedúcich pozícií v štáte a podporujú vraždenie civilistov v Kyjeve a ostatných mestách na Ukrajine. Následne mala na Ukrajinu vstúpiť Ruská armáda, podobne ako na Kryme, 80% ukrajinských vojakov by sa pridalo a spoločne by vyčistili ukrajinu od tých 20% + od pravého sektora. Do konca Decembra 2014 by bol pokoj, boli by vyhlásené nové "slobodné demokratické" voľby, rovnako ako to urobili USA. V najhoršom prípade by sa od Ukrajiny odtrhol severo-západ. Rusko a Čína by financovali rozvoj Ukrajiny, samozrejme už bez pro-západných oligarchov.

Lenže nie... Putin vyhovel Merkelovej, uznal Porošenka za nového prezidenta Ukrajiny... atď. Jednej pascy sa vyhol, ďalšie 2-3-4... na neho čakajú. Všetky tieto nové pasce sú založené na tom, že na Ukrajine prebehli demokratické voľby a Porošenko je prezident, Jaceňuk premiér. Putin toto nemal nikdy dovoliť.

PS: Pre kritikov silového riešenia - Krym si Putin zobral a je jedno, či zobral celú Ukrajinu alebo len Krym, nepriatelia vlastnia média a z Putina urobili agresora tak či tak.

330467

04.04.2015 15:32

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: H. Res. 162

Jaro2015 176.?.?.?

Áno, presne tak. A čakať, že sa to celé mierumilovne vyrieši samé od seba je blbosť. Putin zomrie na rakovinu, "pri nehode", alebo na starobu, ale... nebude tu večne. Kto príde za ním? Druhý Jeľcin alebo Gorbačov? Ak sa fašistický prevrat na Ukrajine 2014 ututlá... (tak, ako sa o to snažia USA, EU, Rusko a všetci okrem Donecka a Luganska)... tak to pravde, spravodlivosti, mieru a láske vôbec nepomôže, ale ublíži. Ak chceli Rusi s Čínou získať čas... už získali rok. Treba veci riešiť, kým nie je neskoro. Pre desaťtisíce civilistov na UKR už bohužiaľ neskoro je... a nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie (Podnestersko, Doneck, Lugansk, Krym.... Hong-khong). Len sa pozrime, čo sa teraz deje v SR a ČR... sme krok od protektorátu USA, presne ako za nacistov.

Sion-nazi taktika nie je vôbec komplikovaná: Povedia, že si im dal facku, a pritom facku ti dajú oni. Povedia, že Rusko obsadilo Ukrajinu, a pritom Ukrajinu obsadilo USA. Povedia, že Rusko útočí na SR a ČR, že do vysokých funkcií poli dosadení agenti Kremľa, a presadia dosadenie sion-nacistov do vedenia SR a ČR. Jednoduché a účinné... a svet sa len prizerá.

330532

04.04.2015 16:17

Izrael usiluje o zničení historie a identity svých sousedů

Super článok

Jaro2015 176.?.?.?

Jeden z najlepších článkov na zvedavcovi + príspevky v diskusii. Kiež by sme my všetci Európania toto všetko videli a vedeli... len to by sme si nesmeli zakrývať zrak.

330535

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 2

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?