Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, nezalezi.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.09.2014 20:05

Polsko jako oběť koloniálních ambicí

RE: Není kouře bez ohně!

nezalezi 92.?.?.?

ja tvrdim, ze MUDR.Frantisek Subik neklamal a Katyn ma na svedomi sovietska NKVD pod vedenim Beriu

317168

16.12.2014 20:05

Tábor smrti Talerhof (3)

poprosil by som autorku

nezalezi 92.?.?.?

aby tento zemepisny a historicky NEZMYSEL Zakarpatska Rus uz konecne opravila......

Spravne je to PODKARPATSKA RUS !

323519

16.12.2014 22:05

Tábor smrti Talerhof (3)

RE: Zakarpatska Rus neexistuje

nezalezi 92.?.?.?

cca 700 rokov polskej, litovskej a rakuskej okupacie, pokrizenie s kolonizatormi urobilo svoje...Halicina de facto ukrajinska nikdy nebola.

323531

30.12.2014 07:12

Na Ukrajině nejde o demokracii, ale o náš velký prodělek

presne tak

nezalezi 92.?.?.?

Ukrajina je umely stat, podobne ako Ceskoslovensko.

Ukrajinu splodila bolsevicka diktatura, ktora zo zapadnych Rusov urobila vychodnych Ukrajincov /Lenin 1922/ a z obyvatelov rakuskej Haliciny zapadnych ukrajincov /Stalin 1945/

dnes najvacsie animozity su prave medzi tymito etnikami, ktore de facto nemaju spolocne nic. Ani jazyk, ani kulturu, ani nabozenstvo a ani historicky vyvoj !!!!!

Hole NIC !!!! Po pade totality sa vzdy rozpadaju spolocnosti a statne celky, ktore totalita stvorila, ci su to kolonialne drzavy, alebo umelo poskladane staty vyhovujuce zamerom velmoci alebo ideologii. Otazna je iba forma procesu rozpadu...ci to ide nasilim, alebo dohodami. A ked ten proces rozpadu ovplyvnuju vonkajsie sily vacsinou dochadza k vojnam - najmarkantnejsi pripad je Juhoslavia, ale ked sa to deje bez zasahu velmoci, ide to celkom civilizovane - typicky priklad Cesko-slovenska republika.

Typicky priklad umelych totalitami poskladanych celkov je ZSSR, CSR, Juhoslavia a teraz Ukrajina, ktora je de facto take male ZSSR, pretoze historia vyvinu jej uzemia zodpoveda uzemnemu vyvinu totalitneho bolsevickeho ZSSR.

Tetno clanok je uplne mimo realitu.

324177

31.12.2014 00:02

Na Ukrajině nejde o demokracii, ale o náš velký prodělek

nebudem sa hadat

nezalezi 92.?.?.?

ale vzhladom na to, ze po zaniku Kyjevskej Rusi jej zapadne teritoria - konkretne Halic, sa stali predmetom kolonizacie striedavo Polska, Rakuska, Litvy, Ruska a Podkarpatska Rus bola kontinualne 900 rokov sucastou Uhorska, tak o nejakom ruskom citeni obyvatelov Halica mozeme dost pochybovat....

Rusini su ina kapitola, ale tych sa snazia asimilovat nielen Ukrajinci, ale aj Poliaci. Zo slovenskych Rusinov sa snazili urobit Ukrajincov nasi komunisti. Ukrajina je jak etnicky tak kulturne a nabozensky tak nesurody stat, ze dnes udrzat pokope ho moze iba totalita zbrani. kedze ideologiu nahradili peniaze.

Mam o tom prispevok aj pod tymi clankami o rakuskych koncentrakoch pre Rusov.

324205

01.01.2015 07:37

Na Ukrajině nejde o demokracii, ale o náš velký prodělek

RE: presne tak

nezalezi 92.?.?.?

Benes bol najvacsi gauner v slovenskych dejinach..

a tretiu CSR /1945/ obnovila bolsevicka totalita.....Slovenska republika bola samostatny stat.

odporucam doucit dejepis a prestat s ceskym paternalizmom voci Slovakom..nie sme ani vasi podriadeni a ani vasi dlznici..

324250

03.01.2015 23:35

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

pane Boze

nezalezi 92.?.?.?

ani jeden nemate pravdu

Hromnikove dristy neberie vazne nikto, podla neho bol Slovakom aj Jezis Kristus...podoba sa to na madarskych fanatikov, ktori tvrdia, ze Sumeri su stari Madari a ze aj Jezis Kristus bol Madar.

Co sa tyka Zaborskeho tvrdeni...jeho kniha je aj na internete, da sa stiahnut, videl som ju aj v knihkupectve...je zaujimava ako historicke dielo ale NIE ako vedecke...

samotna historicka, archeologicka, etnograficka veda je uz uplne inde ako za cias Jonasa Zaborskeho, geneticke vyskumy za jeho cias neexistovali...jeho knihu netreba uz brat vazne !!!!!!!!

Co sa tyka povodu dnesnych madarov, ano Stanfordska univerzita robi geneticku mapu sveta a v ramci nej profesor Sforza-Cavalli robil geneticke vyskumy v strednej Europe a v ramci nich zistil, ze madari ako geneticky ugrofinsky narod uz neexistuju...ze ugrofinsky gen v ich genetickej vybave tvori minimalne percento a ze Slovaci ho dokonca maju v svojich genoch o 6 percent viac....

Vysvetlenie je jednoduche...tatarskym vpadom bolo obyvatelstvo dnesneho Madarska vyhladene, na hornatom Slovensku sa obyvatelstvo malo kde ukryt pred zabijanim, ale na Dolnej zemi NIE..cize po tatrskom vpade nastalo novoosidlovanie hortobadskej pusty a potiskych stepi..k tomu sa primiesala aj prirodzena asimilacia tych par tisicok Polovcov a Kumanov, co Mongoli hnali pred sebou do Europy ako utecencov a co prezili besnenie Mongolov....k oziveniu turkickeho genu a poturecteniu jazyka doslo u nich za 150 rocnej tureckej okupacie Dolnej zeme.

a tak sa stalo, ze madarskeho naroda niet, len ostal tu po nich neeuropsky a totalne nekompatibilny jazyk, ktoremu v Europe nerozumie NIKTO !!!!

324334

04.01.2015 07:29

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

????????

nezalezi 92.?.?.?

Priemyslovci a Velka Morava ???? Pan fajci dobry matros, moze
poslat aj mne.....

Predajom otrokov sa zivili Prazania a ked im to Svaty Vojtech vycital, tak ho zabili...preto sa stal svatym......A Praha bola sucastou Velkej Moravy iba dva roky, ked Cesi platili vypalne nitrianskemu Svatoplukovi za vlady Borivoja I.

324349

31.01.2015 10:21

Podivné očkování s americkým akcentem

k tazbe bridlicovemu plynu

nezalezi 92.?.?.?

pan nech si pozrie na youtube GASLAND..je aj s ceskymi titulkami....

Coraz viac statov USA zakazuje tazbu plynu tymto sposobom.

326134

06.02.2015 21:05

Národní demokracie ke slovenskému referendu o rodině

RE: Neomarxismus.

92.?.?.?

Ekonomicky marximus zlyhal, sionisticke kruhy zgrupene okolo frakfurtskej skoly preferuju kulturny marximus, cize neomarxizmus na rozklad europskej krestanskej spolocnosti

http://cs.wikipedia.org/wiki/Frankfurtsk%C3%A1_%C5...

Zozbieranie podpisov Aliancia za rodinu totiž nebojuje len za zachovanie tradičných hodnôt, ale aj proti neomarxizmu, tak ako voľakedy bojovala proti marxisticko-komunistickej ideológii. Práve tu sú, a dnes v rozvíjajúcom sa neomarxizme zakotvené idey rozvratu tradičných hodnôt. Je to známa Frankfurtská škola, ktorá sa formovala z ľudí, odíducich zo Sovietskeho zväzu začiatkom 20-tých rokov. Veď práve v krajine Sovietov sa začal tento proces, teda v marxisticko-leninskej ideológii, kde tzv. mierová revolúcia tvrdila, že rodina je buržoázny prežitok a treba ju zničiť, vtedajšia marxistka a diplomatka Kollontajová presadzovala slobodnú lásku, legalizácia potratov a sodomia boa jednou z prvých zákonných aktov sovietskej moci. Čerešničkou na tejto torte je, že podobné tendencie, ktoré presadzoval marxista Trockij, zastavil práve Stalin. Mnohí z nás, takzvaných obrancov gender – ideológii nechcú priznať, že za Červenej republiky Bélu Kúna, bol ministrom školstva veľký maďarský marxista G. Lukacz, ktorý zaviedol na školách už vtedy sexuálnu výchovu. Takže celá táto gender ideológia, proti ktorej postavené aj referendum Aliancie za rodinu je čistý neomarxizmus vymyslený vo všetkých fázach spoločnosti práve Frankfurtskou školou. Ide teda o sektársku gender - ideológiu, ktorú tlačia do povedomia ľudia, liberáli Nového svetového poriadku. V konečnom dôsledku je to boj proti kresťanstvu, tak ako bojovali proti kresťanstvu marxisti, bojujú aj neomarxisti. A používajú na to svetové elity, ktoré tieto tendencie financujú /napríklad G. Soros financuje narkotizmus a prostitúciu na celom svete/ hnutie Femen tiež financujú neomarxisti a tak by sa dalo pokračovať až po Pussy Riot, ktoré liberálka H. Clintonová v USA vybozkávala. Máme možnosť sledovať vo svete Parade Pride, akési parade-marše, známe aj z Hitlerovho Nemecka. Čo sú to za tlaky, keď sa väčšina má podriaďovať 1-3 percentnej menšine, kvôli nejakej gender - ideológii? Kadejaké bludné teórie a dokonca vedecké práce o tom, že manželstvo osôb rovnakej orientácie je skvele a že dokonca dokáže lepšie vychovávať osvojené deti sú bludy neomarxizmu, ktorému sa liberálne elity venujú , nielen verbálne ale aj finančne. Aliancia za rodinu na Slovensku je proti tomuto sektárstvu, inak to nazvať nemožno.

326514

02.04.2015 12:08

Oklamané Polsko (II)

RE: Jsem docela zvědavý na další díl.

nezalezi 92.?.?.?

nesuhlasim..

Nemecko vobec neratalo s Ceskoslovenskom ako "obludnym vysledkom Versailskeho dikatatu" podobne sa Hitler vyjadril aj o Polsku....

Cechy sa stali nemecky protektoratom a Slovensko malo byt rozdelene medzi Madarsko a Polsko...to bol povodny plan z roku 1938 v obdobi medzi Mnichovom pocas Viedenskej arbitraze a az do marca 1939.

Az v marci sa Hitler prostrednictvom Vojtecha Tuku a jeho priatela Ribentroppa dozvedel o ambiciach Slovenska na samostatnost. Dovtedy mu madarska propaganda vtlacala mienku, ze Slovaci netuzia po nicom inom ako odpojit sa od ateistickych a husitskych cechov a pripojit sa k "materskej madarskej korune"...netreba zabudat na fasisticke hortyovske Madarsko, ktore sa vyhlasovalo za nastupcu zlikvidovaneho Uhorska a jeho oficialny nazov bol Madarske kralovstvo na cele ktoreho bol kralovsky regent admiral Horty.

takze doucit dejepis. Svet sa netocil okolo Ceskoslovenska a toboz nie okolo Ceska.

330372

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 0

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,59 Kč
Kanadský dolar
17,28 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,06 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 083,52 Kč
1 unce stříbra
585,84 Kč
Bitcoin
852 522,31 Kč

Poslední aktualizace: 14.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?