Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 34 příspěveků, 2 různá jména: Martin Hofer, Martin_b.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.06.2013 22:08

Okrádání o zdraví a bohatství: Bitva o budoucnost lidstva

Lincolnův poradce Henry C. Carey v Harmony of Interests

Martin_b 90.?.?.?

podobný problém popsal v roce 1851, kde mimo jiné píše: "One looks to underworking the Hindoo, and sinking the rest of the world to his level; the other to raising the standard of man throughout the world to our level. One looks to pauperism, ignorance, depopulation, and barbarism; the other in increasing wealth, comfort, intelligence, combination of action, and civilization. One looks towards universal war; the other towards universal peace. One is the English system; the other we may be proud to call the American system, for it is the only one ever devised the tendency of which was that of elevating while equalizing the condition of man throughout the world."
Neodsuzujme kapitalismus za současný stav, ale britský imperiální model, kterým globalizace je... Jen si kladu otázku, jak se vrátit k modelu americkému... Budeme muset čekat na systémový kolaps a počítat miliardové ztráty na lidských životech nebo budeme schopni globální revoluce v duchu té Americké z roku 1776?

291767

13.01.2014 11:33

Demokracie, podvod a šalba – jedno a totéž

Jenže jak z toho ven?

Martin Hofer 90.?.?.?

My sami už jsme dávno produkty pruského školství a sociálního inženýrství. Manipulováni nejen výchovou, ale i chemicky a geneticky. Kráčíme k systému, který je něco mezi Orwellovým 1984 a Huxleyovým Brave New World. Měli jsme ale v historii systémy, které fungovaly. Americká ústavní demokratická republika s nedělitelnými právy byla svého času takovým systémem. Ten podvod, který nyní máme dopustily generace našich předků i my sami. Dopustili jsme, aby demokratický proces byl unesen a převzat oligarchiemi. Dopustili jsme syntetické ideologie a falešná paradigmata. A tak britskému imperiálnímu modelu říkáme volný trh, neomarxistikému, postmodernímu a postdemokratickému modelu demokracie, tyranii svoboda atd... Kladu si otázku jak z toho ven. Jeden z předních konstruktérů finální globální dystopie, Zbigniew Brzezinski nedávno na zasedání CFR v Torontu prohlásil, že lidstvo je politicky probuzeno jako doposud nikdy v historii a označil to za podstatnou překážku plánů globalistů. Je vůbec dnes lidstvo schopno nějaké smysluplné změny? Probuzení je dnes viditelné a velmi nadějné. Jedna věc je ale probuzení samotné a druhá věc je schopnost probuzených být nositeli změny. Dá se předpokládat, že následující roky budou velmi turbulentní a budou ve znamení širokých lidových nepokojů se kterými systém počítá a je na ně připraven. Přijdou noví vůdci lidových hnutí. Bude záležet na schopnosti lidí rozpoznat, kteří jsou věrohodní a kteří jen obvyklým systémovým trikem... Jedinou víceméně úspěšnou revolucí za posledních pět století byla ta americká. Všechny ostatní byly víceméně barevné. Ta americká byla poražena v několika etapách. 1913 Federal Reserve Act, potom přišel coup d'état za Trumanovy administrativy a definitivně skončila 22. listopadu 1963 ve 12:30 v Dallasu... Je vůbec ještě možné se vrátit k podobným principům?

302442

25.11.2014 10:52

O prezidentech, barvách a tak...

RE: Novináři - ORIGINÁL HOVORŮ Z LÁN

Martin Hofer 90.?.?.?

Skoda, ze z nej tak mluvi ego... Jak elegantne najit zpusob nekopnut do Havla a pritom rici, ze slouzil elitam a pouzit k tomu Huxleyho a Brave New Word... Genialni. Jenze kdo tohle pochopi? Mistni kavarensti neomarxiste, co si hraji na pravici tezko...

321939

26.11.2014 03:11

Otevírání bran do třetí světové války

Pochod netrpělivých.

Martin Hofer 90.?.?.?

Dr. Roberts správně chápe politiku Washingtonu, ale tu chápe i Moskva. Kreml si dobře uvědomuje, že střet západní a ruské civilizace tu není první den. Je to proces probíhající staletí. Při zjednodušeném chápání problému lze říci, že Západ potřebuje depopulisované a rozkouskované Rusko jako plankton pro živení západní civilizace. Pravá podstata ovšem spočívá ve snaze zničit alternativní civilizační koncepci. Je potřeba si uvědomit, že okno k uskutečnění tohoto záměru se uzavřelo v devadesátých letech, kdy se to málem povedlo. Dnes již posuny na globální šachovnici tuto možnost definitivně vylučují. Zoufalé kroky z řetězu utržené lokální elity v District of Criminals jsou anachronické. Mohou ještě přinést hodně utrpení a nestability, ale nejsou schopny zvrátit probíhající objektivní globální procesy.
A tak se Dr. Paul Craig Roberts tímto nechtěně přidává k hlasům různých Duginů a Žirinovských jejihž netrpělivost poškozuje politiku Kremlu. Žirinovského nabídka Putinovi na Krymu myslím dost vyjasnila pohled na okruh "Rasputinovských vlastenců." V podstatě se dala přeložit takto: Pracuj pro mé globální pány a budeš doživotním carem. Putin řekl ne.
Kreml si dobře uvědomuje, že kontinuita ruské civilizace má vyšší prioritu, než záchrana části ruské populace na UA, která si navíc za mnohé může sama. A vojsk pochodujících na Krym bych se nebál. Dřív se to v Kyjevě serve. Moskva nové republiky neuzná ani neveme pod křídla. Bude pokračovat v jejich podpoře, ale potřebuje UA v celku. Třeba hladovou a spálenou. A všichni netrpěliví, volající po okamžitých řešeních jen přivolávají jadernou výměnu. A nejen to. Stávají se silou, která napomáhá těm, kteří chtějí destabilizaci Ruska a výměnu režimu. Dnes k nim řadím i Strelkova.

321978

26.11.2014 09:29

Otevírání bran do třetí světové války

RE: Pochod netrpělivých.

Martin Hofer 90.?.?.?

O jeho zasvěcenosti nepochybuji, ale nemyslím, že je ve hře. Spíš ho opravdu mohu považovat za důchodce, který si může na stará kolena dovolit psát "pravdu..."
Mimochodem dr. Kissinger přišel s dalším varováním. Naše milé žrectvo je zřejmě v módu paniky. Ten palácový převrat bonapartistů v D.C. znamená, že Obama je ze zahraniční politiky out jako garant dohod. Dost jsem v poslední době přemýšlel o tom, že kurátoři nelidské koncepce se snadno mohou dostat do situace, kdy se jim zcela vzbouří obslužní bioroboti. Když se dva perou... Dobrá příležitost k zavedení té lidské.

321993

26.11.2014 22:06

Otevírání bran do třetí světové války

RE: Pochod netrpělivých.

Martin Hofer 90.?.?.?

Já tomuto pohledu rozumím. Ale myslím, že je ještě čas. Problém spočívá v tom, že Ukrajina je ruský civilizační prostor. Ruský zásah by vyvolal nenapravitelné škody ve vztazích "Rusů" s "Rusy." Zombifikace ukrajinské společnosti způsobená Majdanem pomalu ustupuje. Je jen otázka času, kdy zima, hlad a válka vyvolá vzpomínku, že za Moskalů bylo lépe. (kolikrát už se to dělo...) Moderní válka probíhá především v ekonomické a (dez)In-formační rovině. Počkejme až Ukrajinci sami požádají Rusko o pomoc. V této chvíli chrání Kreml svou zdrženlivostí zadek všem. Především americké kolonii jménem EU. Počkejme také na ještě větší změnu veřejného mínění v EU, které amatérská, štvavá kampaň nahání na ruskou stranu. Merkelovou možná Američané vydírají špinavým prádlem, které na ní mají, ale i ona nakonec díky tlakům průmyslové lobby a veřejnosti bude muset odstoupit nebo otočit. Rusové hrají o čas a zejména v ekonomické sféře si ve válce nevedou až tak špatně. Poslední info je smlouva s Tureckem o vzájemném obchodu v národních měnách. Už teď je možné říci, že toaletní papír jmenem Federal Reserve Notes nepřežije rok 2016. Mluvím-li o trpělivosti, nemám v žádném případě na mysli nekonečnou trpělivost.
Jinak jste nakousl zajímavé téma. Není prostor, to je na knihu, tak jen naznačím. Týká se to poslední války. S těmi ústupky to není tak jednoznačné. Problém spočívá v tom, že veškeří Stalinovi životopisci byli jeho nepřátelé. Včetně Bronsteina. Ti, co tvořili kult osobnosti jej potom nadšeně kritizovali. (stejně tak se jednou zachová Kavárna k Václavovi Havlovi až ucítí čas na převlékání kabátů - stejná sorta - Trockisté)
Západní historici rádi přebrali pohled Stalinových travičů. Hodilo se to do propagandistického krámu. A tak se učebnice shodují. Tehdejší i dnešní totalita přinesla stejný obraz. Pravdou ale zůstává, že celá slavná blesková válka byla asi tak věrohodná jako třídolarová bankovka. Hitler měl velmi silnou pátou kolonu v celé Evropě. Stejně tak v Rusku. Těžko se spoléhat na generální štáb, který úmyslně ztrácí pozice a každým okamžikem očekává státní převrat. Kdokoli řídil nějakou firmu potvrdí, že něco jako absolutní vládnutí neexistuje. Otočíte-li koncepci o 180 stupňů, bude sabotována zdola protože půjdete proti zajetým stereotypům. A nutné personální změny potřebují čas. A tak vznikaly i podivné smlouvy a ústupky. Dnes je situace docela obdobná. Dokonce by se dalo říci, že největší rizika Ruska spočívají ve zvládnutí vnitřní situace.

322050

01.12.2014 16:37

Jsou hikikomori obětí systému?

Problém je systémový.

Martin Hofer 90.?.?.?

V celé řadě evropských zemí je nezaměstnanost mladých lidí alarmující. Někde přesahuje i 60% například v Řecku a Španělsku, a téměř 40% na Slovensku například. Ale mohou si za to opravdu sami? Politici a různí experti jako obvykle svalují vinu na systémové oběti. Jak ale může mladý Španěl najít práci, když konkurenční generace má dnes běžně tři mizerně placená zaměstnání? Žijeme v systému kdy banksters berou vše. Žijeme v systému, kdy maximalizace profitu přinutila korporace vyvézt pracovní místa tam, kde mohou využívat práce otroků za pár centů na hodinu. Většina zbylých pracovních míst je navíc reálně-ekonomicky kontraproduktivních.
Po krizi v roce 2008 shrábli banksters neuvěřitelných 50 bilionů dolarů na bailoutech. Do reálné ekonomiky nebyl investován jediný niklák. Peníze zůstaly v derivátovém kasínu (dnes 2 triliony dolarů - angl. Quadrillion with the big Q). Myslí-li si někdo, že je vina na straně hikimori, tak není. Už řadu let jsem vděčný za to, že mám kus života za sebou. Mladým nezávidím. Oni mají co závidět starší generaci a jednou budou živí závidět mrtvým. Práce dnes v našich deindustrializovaných zemích není potřeba. Nastupující technologie a robotizace přinese elitám problém. Udržovat přebytečný plebs při životě nebo ho likvidovat válkami, geneticky či nějakou epidemií?
Je zde ale ještě jedno řešení. Jmenuje se všeobecný, základní příjem. Není to nějaký socialistický výstřelek, je to ufinancovatelný systém i sociálně-ekonomická nutnost doby. http://www.vseobecnyzakladniprijem.cz/
Našly se prostředky pro too Big to Fail a too Big to Jail. Našly se prostředky na nákup jejich "criminal liabilities..." Proč by se nenašly prostředky na obecný příjem? Znamenalo by to také reálně ekonomický skok. Pracovali by jen ti, kteří mají potřebu tvořit. Ubylo by byrokracie, a kontrolérů všeho druhu, ubylo by parazitů. Narovnal by se otrocký a pokroucený trh s otroky (pardon trh práce). Skončily by krysí závody (hezký termín)...

322440

01.12.2014 18:59

Rok bestie (1)

RE: Souhlas

Martin Hofer 90.?.?.?

Termín Apokalypsa je namístě. Je to koncový stav daný biblickou civilizační matricí, která je historicky katastrofická. Mamon a boj o dominanci je produktem nikoli koncepčním nositelem. Ruská civilizace je nositelem alternativy k naší biblické koncepci globalizace. Střet tedy není o zdrojích - tak jako tak je civilizace založená na současné technosféře vyžadující tyto "zdroje" u konce. Je to střet dvou civilizačních koncepcí. Apokalyptické a lidské.

322452

03.12.2014 16:26

Ještě jednou k hikikomori

Opomíjíme fakt, že je to záměr.

Martin Hofer 90.?.?.?

Vytvoření generace, která se nereprodukuje. Sen všech radikálních enviromentalistů jako je Obamův vědecký poradce, úpřímně nenávidějící vědu a civilizační rozvoj J.P. Holdren, který svého času napsal spolu s šarlatánem Erlichem eugenickou kuchařku Ecoscience. Fenomén hikimori jako by z ní vypadl. Důsledek chemické, finanční, genetické a zombifikační války, vedené systémem proti lidskému druhu. Úrovní má opravdu mnoho. Od obecných zbraní genocidy jakými jsou alkohol, tabák,drogy a léky, přes lichvářský a daňový systém, debilizační školství a média po sofistikované genetické zbraně v podobě hormonální antikoncepce a GMO potravin. Zombifikace také probíhá prostřednictvím technosféry a tzv. sociálních sítí. Zasaženi nejsou nejsou jen hikimori, ale celá společnost. Jsme trvale dehumanizováni.
J. D. Rockefeller se svého času hrdě hlásil k podpoře ženského a feministického hnutí. To byla první fáze. Zabili s tím několik much. Žena s cigaretou byla symbolem emancipace. Vydělali balík na genetickém poškození civilizace tabákem. Zároveň narušili odvěké archetypální role. Dostali ženu do práce, čímž znásobili daňového poplatníka. Zároveň dostali děti dříve do školy, a tak je mohli snáze infiltrovat v potřebném věku.
Potom přichází další kroky od rozvoje eugeniky po současné postdmoderní úchylky. Od rozbíjení rodiny prostřednictvím LGTB komunity po juvenilní justici.
V této chvíli je již civilizace nenapravitelně poškozena. Mnoho času nezbývá. Stávající padělek liberálního kapitalismu a demokracie míří mílovými kroky k transhumanismu. Vize jedné z nejtemnějších myslí dvacátého století Bertranda Russella budou brzy možná naplněny. Povstání otroků proti novým olympským bohům - elitám, disponujícím technologiemi na prodlužování života, napojeným na umělou inteligenci bude stejně nemožné jako povstání ovcí proti kozumaci skopového. Ještě je přes všechna poškození, které civilizace utrpěla šance to zvrátit.

322613

04.12.2014 08:51

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 2

Martin Hofer 90.?.?.?

Metody gaučových bojovníků jsou samozřejmě velmi účinné a dělají Sorosovým a Sharpovým továrnám na barevné revoluce velké starosti i díry do rozpočtu, ale demonstrace před Americkou ambasádou rozhodně význam mají. Není to proti-demonstrace, ale demonstrace. Navíc s konkrétním požadavkem. Bojuje za něco. Nikoli proti něčemu - někomu, jako demonstrace proti Zemanovi. Bojuje za nevměšování USA do našich vnitřních záležitostí. Bude-li dostatečně vytrvalá, bude mít úspěch. Média to budou ignorovat, později informovat jako Zelenkovská televize o živlech na dolním Václaváku před rokem 89. (Že já blb tam tenkrát moknul... [pláč] )
Jenže se to bude šířit šeptandou a po alternativních webech. A naopak díky této aktivitě mohou gaučoví bojovníci zaplavit mainstream konkrétním infem. Lidí bude přibývat. Ambasáda si je již vědoma, že se jejich aktivita tady proflákla ve velkém. To úplně stačí k tomu, aby to nakonec v této podobě na čas odpískali. A ten čas může být důležitý.

322658

04.12.2014 15:10

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Jak vznikají války?

Martin Hofer 90.?.?.?

A co když se budeme dívat na historii jako na akumulaci a vybíjení energií? Procesy mohou probíhat desetiletí, staletí...
1968 byl globálně-politickou hrou, nepochopenou regionálními politiky... Také byl jinak koncipován. Jednak byl systémovým testem. Ruští vůdci od dob Chruščova podléhali promyšlenému systému tzv. reflexního řízení ze strany USA. Ale pravý důvod byl jinde. Maďarsko i Československo měly nakumulovat energii pro pád Berlínské zdi. Také byly výborným zářezem do pažby pro ty, co vedli informační válku, kterou koncipoval George Frost Kennan už v roce 1943. Jiný účel to nemělo. Dnes se obecně mylně domníváme, že Sojůz byl uzbrojen Ronaldem Reaganem po té, co Gorby odmítl SDI Lyndona Larouche. Kdepak... Sojůz zařval na 48 let vedenou informační válku, které nedokázal čelit. A také na židovské manželky stranických funkcionářů, které provozovaly černou tantru...
Ukrajina je úplně jiný případ. Ukrajinský stát vznikl ve dvacátých letech jako geostrategická rozbuška. Zajímavě o tom vypráví Starikov zde: http://leva-net.webnode.cz/news/nikolaj-starikov-p... cca od deváté minuty.

322695

05.12.2014 10:39

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Jak vznikají války?

Martin Hofer 90.?.?.?

Budu-li se držet původní teze o energii. Znamená to ji vybít, usměrnit jinam. Januk selhal, protože seděl na dvou židlích. To jde jen do doby, než se začne lámat chleba. Byly mu milejší ulité prachy na západních kontech, o které se bál. Mohl to ještě rozehnat a energie Majdanu by vyšuměla. Místo toho jakoby čmoud z pneumatik rozpoutal temné síly. a to nakonec vedlo ke krveprolití. Zvláštní byla také ta rituální oběť v době olympiády. Pamatujete na žirafu MARIA? MARI-USA, MARiuSa, maRiUSa? MARS je bůh války. Slovo obsahuje RUS i US. Rituální oběť před zraky nevinných dětí. Zlo násobeno odporem lidí na všehosíti. Média tomu věnovala nebývalou pozornost. Přebilo to pozitivní message olympiády.
Jak varovat, či zabránit? To je otázka. Většinou už bývá pozdě.
Ale určité cesty vždy jsou. Jedna z možností je profláknout chystaný trik. To se tady zatím daří, ale je to dáno také tím, že Američané zde provozují krizové řízení procesu, který se vymkl. Také současná americká elita jedná v rozporu se zájmem globální elity. Miloš Zeman to dobře pochopil a proto se staví na stranu té globální.
Koneckonců neřešíme to geniálně po česku tady? Posvítit si na US Embassy... Malý nárůdek má tu drzost svítit na ambasádu země, která má po celém světě mučírny, za poslední dekády vybombardovala několik zemí do doby kamenné, jejíž vláda je přesvědčena, že mezinárodní právo se dá přejet letadlovou lodí a jejíž prezident má ze zákona právo nechat bez soudu zabít jakéhokoli občana? Není to odzbrojující message? Neříkáme celému světu, že máme to zlo na háku? Že se klepou jen NSA odposlouchávaní vastizrádci, pátá kolona hrabivých bezmozků, které nechápou rozdíl mezi zlatou cihlou a toaletním papírem?
Vůbec si myslím, že právě probíhá operace na profláknutí permanentní troskistické revoluce, která je páteří americké zahraniční plolitiky. Například tady: http://www.nwoo.org/2014/12/02/revoluce-trockistickeho-typu-valcuji-svet-aniz-by-si-toho-nekdo-vubec-vsiml/ Pomineme-li fakt, že je to uveřejněno alternativním webem, je zajímavé kdo to říká a z jaké úrovně. Mě to vede k názoru, že je zájem, aby se tyto skutečnosti dostaly široce na světlo. Lidé budou mít možnost pochopit to Trotského známé heslo, že revolucionáři vybíhají z vólstrýtu. Jedno jestli jsou šiřiteli kontrolovaného chaosu Bronstejnovi hrdlořezové, Hitlerovy hnědé košile, Al Qaeda nebo náckové na Ukrajině.

322742

06.12.2014 08:58

Význam zrušení South Stream

RE: Kde nie je vôľa, tam nie je cesta.

Martin Hofer 90.?.?.?

Budeme-li hledat původ zákazu pěstování komopí, potažmo marihuany, spočíval přesně ve vašem výpočtu. Stály za ním ropné společnosti. Nick Rockefeller se k tomu v jakémsi rozhovoru přiznal... Jakékoli decentralizovaná výroba energie byla systémově nepřípustná. Dokonce i falešné energetické alternativy, které zavedli - ie. fotovoltaika jsou svázány legislativou tak, aby zůstaly pod centralizovanou kontrolou. Jediné, co připustili je půdu ničící a energeticky neefektivní řepka... Tady se do polí musí "nalít" více ropných kalorií, než se získá a zničená půda je potom důvodem k prosazování GMO kultur při přechodu zpět na potravinové komodity. Navíc jako bonus doprovázeno ultrahitleriánskou genocidou - hladomory ve třetím světě v důsledku růstu cen potravin na světových trzích.

322818

06.12.2014 10:08

Význam zrušení South Stream

RE: Kde nie je vôľa, tam nie je cesta.

Martin Hofer 90.?.?.?

Ještě dodám, že ze stejných důvodů byla ve třicátých v USA zavedena prohibice. Jednak byla "money making machine" pro volební kampaně Demokratů, umožnila srůstání organizovaného zločinu a státních struktur, čímž připravila systém dnešního státem ovládaného drogového byznysu. Ale pravým důvodem bylo zabránění rozšíření výroby ethanolu z kukuřice jako konkurenčního paliva pro rostoucí automobilový trh. Ethanol se dal vyrábět s minimální technologickou náročností na každé farmě a mohl sloužit farmářům k pohonu zemědělských strojů. Zároveň by stabilizoval ceny plodin. Centralizovaná energie, která vstoupila do procesu umožnila kolotoč půjček a bankrotů farmářů, které měly jediný účel. Zavést dnešní ropné zemědělství a později GMO. A tím to nekončí. V důsledku systémů jako GATT a souvisejícího zavedení patentů na organismy byly za poslední čtyři dekády vytlačeny ze zemědělské půdy tři miliardy lidí. Téměř polovina populace planety. Ti, kdo ovládají energie a potraviny mají absolutní kontrolu nad lidstvem.

322822

07.12.2014 05:09

Prezident disident

Off topic

Martin Hofer 90.?.?.?

http://leva-net.webnode.cz/products/juvenilni-justice-v-norsku-jak-funguje-byznys-s-detmi-a-stat-ve-state-teror-barnevernu-v-cr-se-pripravuje-podobne-zverstvo/
Prosím šiřte, máte-li rádi své děti. Děkuji.

322871

08.12.2014 10:13

Juvenilní justice v Norsku

RE: Norové se zbláznili

Martin Hofer 90.?.?.?

Norové se nezbláznili. Byli vybráni pro pilotní projekt, který má být implementován i v EU. Je součástí široké agendy spadající pod OSN. Společnost, která si osobuje právo na děti? Filosofie Fabiánských socialistů a nacistů - proudů stvořených globálními elitami.
Léta je to financováno a organizováno The Rockefeller Foundation a Carnegie Foundantion a dalšími...
Na první pohled je smyslem institucionalizace Brave New World - vědeckotechnické diktatury v rukou korporací. Ale pravým důvodem této korporátní agrese je depopulizace a následná výměna civilizace za vhodnější pro kultivaci. Juvenilní justice je jen jedním se zrůdných nástrojů. Pro pochopení věci jako celku je třeba si uvědomit, že globální elity po několik staletí řeší problém, kterým je existence liberálního kapitalismu jako sebevražedného systému, který nemůže existovat v uzavřeném ekosystému aniž by nedošlo ke zničení ekosystému. Depopulizační agenda v podobě juvenilní justice, podpory LGTB komunity, imigace a multikulturalismu, vakcín, genetických zbraní jako hormonální antikoncepce je krizovým řešením. Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

322946

08.12.2014 10:43

Francouzský prezident odmítá požadavek amerického prezidenta na vytvoření globální oligarchie

RE: historii píší vítězové

Martin Hofer 90.?.?.?

Naopak Roosevelt hrál konvergentní roli ve spojení dvou systémů, což ve svém důsledku mohlo korporátní fašismus odstranit. Museli ho otrávit a založit Novou britskou říši za administrativy nejzdokumentovanější prezidentské loutky Harryho S. Trumana prostřednictvím lidí jako byli Henry L. Stimson a ti dva pro-nazi právníci John Forster a Allan Dullesovi, kteří později oslavili vznik impéria dvěma peknými ohňostroji v Hirošimě a Nagasaki. Stimson k tomu v pamětech cynicky píše, že jim v tom Truman jen nepřekážel...
Tak v podobě všech těch globálních dohod jako GATT, NAFTA a dnes TTIP je pouze uplatňován britský koloniální systém Free Trade, který nikdy nebyl o volném obchodu, ale systémem "Free to Steal" pro hrstku pirátů podporovaných děly lodí jejího veličensta. Princip se o píť nezměnil. Ale má to i kladnou stranu. Všechny tyto koloniální smlouvy jen urychlují proces sebedestrukce systému.

322949

09.12.2014 08:04

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

Když politici uvěří vlastním lžím...

Martin Hofer 90.?.?.?

Ta banda nositelů permanentní trockistické revoluce v District of Criminals se dostala do velmi nebezpečného stádia. Uvěřila vlastním lžím. Možná je to pro neoconservativní "Trotskyites" typické. Podobně jako pro Havlisty-trockisty zde. Neplatí důkaz ani argument. Platí vyšší "pravda a láska" i pocit nadřazenosti. Člověk by se na celé kolo chechtal, jak si ta banda dokola nabíhá na vlastní hrábě, kdyby tahle z řetězu utržená "elita" nevládla červeným tlačítkem. Máme tady něco ve stylu kubánské krize na steroidech a LSD. Jen role se jaksi vyměnily. Putin je Kennedy a proti němu armáda malých Chruščovů. Ovšem ve stadiu infantilních pubescentů. Blížící se odchod dolaru na smetiště dějin, konec impéria i přeformátování USA ze supervelmoci na regionální mocnost bude provázet ještě mnoho rizik a nestability.

323001

09.12.2014 09:45

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: Vypadá to, že válka bude

Martin Hofer 90.?.?.?

Markétka Šichtářová píše zajímavé knížky. Plné "odvážných" myšlenek. Ale je to jen marketingový trik. Ve skutečnosti nevybočuje z rámce systémových, neoliberálních idiotů, vychovaných VŠE a dalšími lobotomii poskytujícími producenty biorobotů... Tak se tenhle koloniální pseudoekonomický absurdistán valí dál k finální destrukci. Vyrovnaný či přebytkový rozpočet je typické pseudotéma v papírových pseudoekonomikách. Nejvíce mne ovšem baví věčné plky o korupci. Zejména potom neustále podsouvaná lež, že u nás je tohoto systémového fenoménu, který byl ve "vyspělých" zemích povýšen na vážené povolání v podobě lobbyingu nesrovnatelně více, než jinde. Jak chce někdo bojovat proti korupci v civilizaci, která povýšila padělky, kterým říkáme peníze na měřítko všech hodnot? Staví je nad lidský život? Má trestní právo, které má nižší sazbu za vraždu, než za majetkovou trestnou činnost? Problém není ekonomika ani finance. Problém je stávající informačně-algoritmický systém - obřezaná kultura včetně subkultur. Budeme-li studovat historii, zjistíme, že zlaté věky civilizace se shodují s obdobími, kdy společnost zavrhla lichvu. Některé trvaly i tisíce let. Dokud neodstraníme ze systému lichvu, nebude fungovat žádný "ismus" ani ideologie ku prospěchu obecné prosperity a míra amorálnosti společnosti bude korelovat s výší úrokové sazby. Budeme se nadále jak krysy v labyrintu pohybovat v ideologickém trojuhelníku marxismus-liberalismus-konzervativismus a na ně navazujícími syntetickými ekonomickými pavědami, zatímco parazit, který si je pořídil k účelu bude postupně hubit svého hostitele.

323006

10.12.2014 06:52

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: Vypadá to, že válka bude

Martin Hofer 90.?.?.?

Rakušáci ve skutečnosti prodávají identickou koncepci bratrstva kočičí pracky. Úžerářský zločin se dá krýt iluzí svobody oslabující roli státu jako vymahatele spravedlnosti ve prospěch mafií a ekonomických klanů. Kryje zájmy bratrstva iluzí rovnosti šancí, potažmo iluzí volného trhu stejně tak, jako ho kryje druhá výchylka kyvadla - učení Mordechaje Marxe iluzí sociální spravedlivosti, kde naopak diktatura státu umožňuje operace ve prospěch mafií a ekonomických klanů přímo. Zde je instituce úroku šikovně kryta nadhodnotou. Je jedno, jak se dochází ke komunismu pro vyvolené - fašismu.
Nezapomínejme také na skutečnost, že bratrsvo kočičí pracky řeší už pár století problém, jak zlikvidovat liberální kapitalismus, jako systém, který je neslučitelný s existencí v uzavřeném ekosystému. Navíc vytvářející problematicky ovladatelnou lokální elitu zejména v anglosaském světě. V tomto ohledu měl zafungovat marxismus, který byl za tímto účelem přímo stvořen, ale ze známých důvodů selhal.
Lze také konstatovat, že podstatě fyzická ekonomika žádnou složitou teorii nepotřebuje. Selský rozum a svědomí zajišťující soulad s vyšším principem stačí. Všechny ty školy a teorie jsou tu jen na maskování finančně-teroristických operací. Dokud si lidská společnost široce neosvojí plnou funkci řízení a schopnost vytvářet alternativní - lidskou koncepci, bude plně řízena bratrstvem kočičí pracky a podřízena jeho nelidské koncepci. Ergo problém není v ekonomické teorii, ale kultuře jako takové.

323081

10.12.2014 09:49

Tábor smrti Talerhof (1)

Díky Lin za tuto osvětu.

Martin Hofer 90.?.?.?

Žijeme v době, kdy získat informaci je otázka několika úderů kláves. Kdy je snadné zkoumat, srovnávat data, hledat. Ale hledá jen menšina a tak se dál necháváme ovládat těmi, kdo kontrolují naši minulost. Společnost je spokojena s vylhanou mytologií, které říkáme historie i falešnými paradigmaty, které často bývají přímo zažrané pod kůží. Končí to takto: https://www.youtube.com/watch?v=ja9CxHdReO0
Příběh ukrajinského vojáka. Je smutné, že se ten mladý člověk musel setkat s hrůzami války, krví a roztrhanými těly. Vypráví o tom, jak jeho lehce zraněné kamarády rozebírají na orgány, které proudí do EU. Nic nového pod sluncem. Jako v Kosovu... Ale nejsmutnější je, že přes to všechno nic nepochopil. Ptá se proč vykuchávají je, kteří brání vlast a ne jejich nepřátele... Otřáslo to se mnou více, než hrůzné skutečnosti, které popisuje.

323092

11.12.2014 10:37

Tábor smrti Talerhof (2)

RE: Velmi dobrý a potřebný článek!

Martin Hofer 90.?.?.?

Je to pořád stejný scénář. Připomněl jste mi dokument o rozpadu a kolonizaci Jugoslávie. Vynikající Srbsko-Kanadský film The Weight of Chains. https://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08 nebo http://www.nwoo.org/2012/11/01/the-weight-of-chain...
Je až úděsné, jak to vše souvisí s tím, co se dělo u nás a dnes na Ukrajině. Jak neúprosně to zapadá do agendy obklíčení a zničení Ruska.
Většinou jsme schopni vidět jen krátký úsek historie a v lepším případě jednu vrstvu agendy, stojící za historickým procesem. Kdo je dnes třeba schopen dávat do souvislosti skutečnost, že humanitární bombarďák jako dítě sedával na klíně nacistickým pohlavárům? V lepším případě jsme si schopni uvědomovat naší kolonizaci, ale není to třeba chápat spíš v kontextu "konečného řešení" slovanské otázky?

323183

16.12.2014 11:07

Tábor smrti Talerhof (3)

RE: banderovský projekt

Martin Hofer 90.?.?.?

Je pravděpodobné, že nakonec dojde k denacifikaci i dezombifikaci Ukrajiny. Bude jen částečná. Produkty tohoto zákeřného projektu se opět přestěhují do ústraní. Banderovství bude dál živeno a šířeno jako zakázané ovoce, aby ho jeho kurátoři mohli v budoucnu oprášit. Budou se snažit, aby témata, která přibližuje Lin zůstala tabu... Kdokoli se bude pokoušet otevírat nechtěnou historii bude prohlášen za revizionistu, kacíře a srovnáván s popírači holcaustu.

323496

19.12.2014 12:12

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

Odpoutání světa od dolarového ponzi-schématu

Martin Hofer 90.?.?.?

Thierry má pravdu, ale je tu ještě jeden aspekt. Zatímco Presstitutky pohřbívají ruskou ekonomiku, Amerika vyhrožuje, Eurokraté provozují permanentní střelbu do vlastní nohy a neoliberální bezmozci se radují, že sousedovi chcípe koza, řeší Rusko delikátní úkol. Jak zařídit odchod od dolarového systému bez zhroucení globální ekonomiky. Kroky, které provádí Putin ve spolupráci s CB RF jsou opatrné a správné. Tady je třeba poznamenat, že CB v Rusku pracuje víceméně v tandemu s Putinem nikoli proti jako koloniální síla, což je obvyklé v ostatních koloniích FEDu, ČR nevyjímaje. Ve skutečnosti CB v tichosti uskutečňuje strategii Sergeje Glazjeva. Rusko začalo pomalý proces dekolonizace a odchod od dolarového zdanění. Začíná emitovat rubl nikoli proti americký obligacím, ale proti obligacím Rosněftu. Silně podkapitalizovaná ruská ekonomika bez problémů spolkne bilióny rublů na smělé infrastrukturní plány. Sankce, útoky na rubl i ceny ropy Rusko samozřejmě poškozují, ale Ruská ekonomika je nezadlužená a má dost rezerv. Ropa je paradoxně větší problém pro majitele tiskařského lisu. Ropný byznys má sekyru kolem 1.6 bilionu dolarů. Vše počítáno na cenu Brentu kolem 110 dolarů za barell. Při trvalejší ceně ropy kolem 60ti dolarů dojde k posunu řady úvěrů do rizikového pásma, k rozkolísání marketu a s velkou pravděpodobností k dalšímu "subprime" krachu. US Congress odpracičkoval v rámci zákona o budgetu také provizi, která nasypala pod křídla FDIC záruky za třista biliónků v toxických papírech z derivátového kasína. Je zaděláno nejen na výbuch finanční hypernovy, ale na celoamerické nepokoje ve stylu Fergusonu, Martial Law a možná i rozpad federace. Rusko krizi ustojí jen v případě, že to natvrdo nebouchne v USA. V opačném případě ho smete šoková vlna, která zasáhne i EU. Rychlý restart systému by v případě takového scénáře byl vyloučen. Euroatlantická civilizace by prožila dvě tři století temna a středověku. Rusko by podlehlo nájezdům barbarů.

323679

22.12.2014 04:46

Na pokraji války a ekonomického kolapsu

Vypadá to na jaderný formát...

Martin Hofer 90.?.?.?

Už to takhle nejde dál. FDIC v rámci schválení rozpočtu USA převzal záruku za třista bilionů v toxických papírech. 70 milionů zdegenerovaných tlusťochů na Food stamps. 2 triliony dolarů v derivátovém kasínu. Evropská Uhnije po bankrotu v ploché dezintegrační vývrtce. A země BRICS drze rostou a odmítají toaleťák jménem Federal Reserve Notes...
Je potřeba jaderně přeformátovat planetu. Za pětadvacet tisíc let se kdesi pod sinajskou pouští spustí v krytu automatický proces. Spermie oplodní vajíčka, pak příjde inkubátor, automatická obřízka a začne to nanovo... [velký smích]

323815

08.01.2015 03:15

Exkluzivně! Hrozny hněvu

RE: Proč

Martin Hofer 90.?.?.?

Protože v dnešní démonkracii ta reprezentace je předvybrána, proseta, vydírána. Ty správné školy, kluby atd. Neexistuje alternativa. Jen pseudoalternativa. Vždy jen syntetická a kontrolovaná tím samým způsobem. Lidé naletí na průzkumy. Článek jak fungují tyto agentury na tvorbu veřejného mínění a spindoctoring se na Zvědavci někde potuluje. Když se náhodou objeví nějaká výchylka, je tato chyba v řízení naší vysoce centralizované samoregulující se totality okamžitě napravena. Najde se nějaká ta pedofilní aférka, defraudace nebo magická kulka... Krom toho i jakékoli strukturnější změny, například změny -izmů bývají podchyceny. Sociální inženýři je udrží v mezích té samé koncepce.

324599

12.01.2015 04:59

Nejsem Charlie

Ani já nejsem Charlie! Proč takto neoplakáváme miliony lidí, které "Západ" v průběhu posledních dekád zmasakroval?

Martin Hofer 90.?.?.?

Proč tu není mediální tryzna za oběti kazetové munice při humanitárně-bombardovací genocidě v Jugoslávii? Za statisíce mrtvých iráckých dětiček, o kterých Madla Korbelová prohlašuje, že jejich smrt byla fajn? Proč tu není tryzna za ruské novináře nedávno zabité v Donbasu? Proč neoplakáváme těch několik desítek mrtvých, co za poslední týden zabili americké drony v Pákistánu? Proč nesmutníme nad civilním obyvatelstvem bestiálně masakrovaným Pornošenkovou vládou na Ukrajině střelbou z gradů? Proč neoplakáváme tisíce dětiček v Africe, které díky idiotské politice pěstování biopaliv a následnému růstu potravinových komodit denně umírají s nafouklými bříšky bolestivou smrtí hlady po té, co Mezinárodní měnový fond zničil jejich země nesplatitelnými půjčkami a lichvářskými úroky? Proč neoplakáváme statisíce libyjských občanů, kterým jsme díky zavraždění jejich milovaného Kaddáfího uvrhli do bídy a chaosu a teroru? Proč neoplakáváme všechny ty, kterým námi sponzorovaní Al-civiliské uřezali hlavy v Sýrii a snědli jejich vnitřnosti? Čím si tuto výsadu zasloužila redakce jednoho pochybného karikaturistického plátku?

324899

12.01.2015 05:14

Světové zkušenosti s omezeními a zákazy u mezinárodních operací s kapitálem

RE: Článok je odpad...

Martin Hofer 90.?.?.?

Myslel s tim neco jineho. Rooseveltuv Glass Steagall system, ktery byl zrusen za Clintonovy administrativy. Od te doby jede neurvala neoliberalni, banksterska megazlodejina a vsechny roztomilosti kolem zbrani financniho hromadneho niceni jako jsou derivaty... Myslel s tim i obdobi Jamajskeho systemu. Od Nixonova soku z 15. srpna 1971... Katasonov je rusky akademik, ekonom a financnik. Pohledejte jeho prednasku o Adamu Smithovi. Poflakuje se to na youtube. Ma to v malicku...

324900

28.04.2015 23:56

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: Dotaz na autora

Martin Hofer 90.?.?.?

SSSR nebyl uzbrojen, ale válka se vedla na všech úrovních.
Uvedu jeden kamínek do mozaiky a tím je Panarinova První světová informační válka.
http://publ.lib.ru/ARCHIVES/P/PANARIN_Igor'_Nikolaevich/_Panarin_I.N..html
Panarin připisuje rozpad SSSR a sovětského bloku 48 let vedené informační válce, ale souvislosti jsou samozřejmě daleko širší.

A tady je zajímavé projít komplexní dílo autorského kolektivu s podivným názvem Vnitřní prediktor SSSR. Je potřeba si uvědomit jakým způsobem byla koncipována ta "zednářská" revoluce v sedmnáctém, jaké měla cíle a to, že se J.V. Stalin vymkl původnímu záměru stejně jako koncepci Mordechaje Marxe. A také to, že s nástupem trockisty Chruščova nastupuje globálními elitami řízená sebedestrukce systému, který nikdy nebyl v té stalinské podobě v plánu. Dobrzdit Stalinem rozjetý mechanismus se podařilo až za posledního agenta "Západu" M.S. Gorbačova.
Pro úvod http://leva-net.webnode.cz/products/o-valkach/

Mimochodem je dobré si také všimnout vztahu Stalina s Henry Fordem. Takže ty věci nám do sebe zapadají na mnoho způsobů, ale je potřeba rozlišovat jednotlivé úrovně.

332013

29.04.2015 03:41

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: Dotaz na autora

Martin Hofer 90.?.?.?

> Možná i Gorbačev byl jen užitečný idiot, podobně jako Hitler. Ani jeden z nich netušil, že hraje svou roli a až ji dohraje, bude odejít.

Přesně. Jak Gorby, tak Adolf byli zároveň subjekty i objekty řízení. V různé míře i v různé míře uvědomnění si této role. A mne třeba ani nevadí ten Frommovský pohled na povahu A.H., byť sdílím váš názor o šarlatánství. Ono to totiž není relevantní v kontextu pohledu na Hitlera coby projektu angloamerického establishmentu, který měl sloužit jako krizový projekt po té, co selhali Bronštajnovi boys. Vlastně tu samou roli jako Bronštajn měl v devadesátých Anatolij Čubajs. Tentokrát nebyl teror rudý, ale neoliberální. Rozpadlé a depopulisované Rusko se mělo stát planktonem pro živení "západní civilizace..." Legrace je, že to zas v Rusku vyšlo jinak. Objevil se Putin. Takže kromě všech postmoderních úchylek, dekonstrukce, multikulturalismu, neomarxismu a prostředků obecné genocidy jako GMO, drogy, vakcinace a lichva, určených k zombifikaci, debilizaci a zbídačení společnosti a kýžené likvidaci liberálního kapitalismu přichází ještě i tvrdá varianta v podobě výměny populace v Evropě, islamizace etc. Postavili to dobře. A zas jim to Rusko kazí a nejspíš i zkazí.

332018

11.06.2015 12:45

O užitečnosti kouření

Rakovina mimo grafy mohla být také způsobena jadernými testy.

Martin Hofer 90.?.?.?

Bohužel již nenajdu zdroj, ale kdysi jsem četl studii, která testovala následky silného kouření a vdechování radioaktivního materiálu u krys. Radioaktivního sajrajtu naše milující vlády nastřílely v rámci jaderných testů v padesátých letech tuny do atmosféry. Jedna skupina krys dýchala cigaretový kouř, druhá vdechovala tento radioaktivní materiál. Úmrtnost první skupiny na rakovinu plic byla nízká, zatímco u druhé skupiny se objevovala rakovina plic ve vysokém procentu. Potom přibyl následkem omylu další pokus, kdy skupina krys vdechovala obojí. Díky hlenu, který čistil kouřícím krysám plíce a kuřáckému kašli dokázaly radioaktivní materiál vyloučit a tak byl počet rakovinou zasažených krys opět řádově menší než u radioaktivní materiál vdechujících nekuřaček. Kdo ví, jestli i toto nemůže být příčinou globální kampaně proti kouření.

Vlastně máme za poslední století dva testy globálního vládnutí spojené s kouřením. První byla kampaň kuřácká koncipovaná otcem moderní propagandy Edwardem Bernaysem a druhá antikuřácká, koncipovaná Šéfem UNESCO, eugenikem Julianem Huxleym. J. D. Rockefeller se svého času hrdě hlásil k podpoře ženského a feministického hnutí. Zabili s tím několik much. Žena s cigaretou - jako "pochodní svobody" byla symbolem emancipace. Vydělali balík na prodeji cigaret další cílové skupině se schopností "plodit" další spotřebitele. Narušili odvěké archetypální role. Dostali ženu do práce, čímž znásobili daňového poplatníka. Zároveň dostali děti dříve do školy, a tak je mohli snáze infiltrovat v potřebném věku. Výsledek známe v podobě dnešní dokonalé debilizace společnosti.

Antikuřácká kampaň je potom OSN - WHO řízený pokus globálního vládnutí, kdy se velmi pečlivě vyhodnocují reakce jednotlivých států a etnik. Jen těžko předpokládat, že to má co společného se zdravím. WHO například protlačila Codex Alimentarius nebo N1H1 hoax... Ale jako globální test sociálního inženýrství antikuřácká kampaň poskytuje nedocenitelný materiál.

334493

12.07.2015 22:49

Proč Tsipras zradil

Syriza je projekt Bristkých tajných služeb...

Martin Hofer 90.?.?.?

Systém umí vypustit páru... Nic nového pod sluncem. Jediné, co si z toho můžeme vzít je poučení. To, že Tsipras dělá pro banksters dokazuje fakt, že je naživu. Ti, co nedělali skončili jako Garfield, Lincoln. McKinley nebo Kennedy... Ono i To střílení na Reagana mělo svůj smysl... Nadruhé straně je oběť řeckého národa potřebná. Evropská uhnije musí vydržet do doby, než zbankrotují USA. Hra, která se hraje se jmenuje chcípnu, jako poslední. Tak nám ten fašistický systém, dle not nacistického právníka Waltera Hallsteina jménem EU může posloužit, jako záchranný člun. Voda do něj sice teče ze všech stran, ale podstatné je se udrží nad vodou déle, než americký ostrov. Potom mohou lidé zapálit eurobankovky v sudech, aby se trochu ohřáli v ulicích zbídačelé Evropy. Ovšem ne dříve, než to udělají Američané s dolarem. Když se to nepovede, shoří Evropa v ohni třetí světové války.

336426

04.08.2015 03:18

Zvědavec má novou tvář

Na Zvědavce chodím kvůli obsahu, ne formě.

Martin Hofer 90.?.?.?

Nostalgicky jsem ho přepl do šedé a jsem v podstatě spokojen. Ten původní vizuál byl ovlivněn starými wokny. Já jsem z těch lidí, kteří používájí i v nových Windows prapůvodní téma, známé od Win 3.0... Ten dnešní vizuál, kterému podléhají i novodobé weby se mi prostě nelíbí. Zejména k Win 8.0 mám přímo odpor. A to říkám jako profesionální grafik, byť bývalý... Také vím, že pokrok a móda neznamenají vždy kvalitu. Spíše naopak. Prožíváme dobu všeobecného úpadku. Týká se to nejen vzdělání, kultury, ale také grafiky. Přes dokonalost dnešních digitálních technologií. Měl bych ale jeden návrh. Co pro nenapravitelné staromily, jako já dotáhnout to nostalgické šedé téma k dokonalosti a změnit horní zelenou lištu na modrou?

337525

04.08.2015 05:53

Zvědavec má novou tvář

RE: Na Zvědavce chodím kvůli obsahu, ne formě.

Martin Hofer 90.?.?.?

Ještě malý edit, když už jsem se v té formě začal vrtat... (Pan grafik s webmasterem už dobrousili sekyru na všechny prudiče? [velký smích] ) Do modra samozřejmě spodní lištu. Horní do té nejtmavší šedé. (té pod tímto příspěvkem) Jinak se mi dost líbí nápad s otazníkem v logu. Otázka je, co by to udělalo, kdyby se použila nějaká tučnější Futura. Ta zúžená Helvetica v menu i nadpisech úplně super. I funkce menu se mi dost líbí. Možná je tam zbytečně moc možností navigace na titulní stránku. Co je ale dost rušivé, je ikonka připínání. Je-li to technicky možné, hodil bych jí v klidu vpravo nahoru vedle přepínání barev s pozadím v barvě lišty. Nejspíš nebude tak používaným prvkem, aby kvůli tomu musela rušit čistou linii hlavičky... A na zbytek jsem si při tom přemýšlení zvykl a začíná se mi to docela líbit...

337528

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 0

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,59 Kč
Kanadský dolar
17,28 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,06 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 083,52 Kč
1 unce stříbra
585,84 Kč
Bitcoin
852 522,31 Kč

Poslední aktualizace: 14.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?