Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 627 příspěveků, 1 jméno: Tom.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.02.2004 05:34

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Kdeže?

Tom 24.?.?.?

Kdeže? Kdeže jste se znavil bojem, drahý příteli? Právě jsem zblejsknul psa, dychtiv kreativních ukázek Vašeho umění bojového a skuhrajících nepřátel protivné strany a Vy nikde!

Zaskvělať se tam Jita Split ňadrem a vějířem, z čehož vyjímám:

"...tento kousek odhaleného těla v masmédiích zastiňuje opravdové problémy a vůdce republikánů se může zaskvět v kráse ochránce morálky a přitom řadový občan zapomene na ekonomické problémy i na lži válečníků a velkých průmyslových korporací."

Na tento výrok reagovalo v pozdním odpoledni dokonce i P.M. komentářem nadepsaným "Když už je tady řeč o kozách ..."

Se mnou to málem šlehlo o zem! Článek o ňadru a diskuze o kozách! Kdyby se jednalo o mléčné výrobky rodiny Lakatošových - vyklouznuvší ňadro při dojení kozy - to bych snad ještě chápal.

Uchvancancující ofšem je, když odhalené ňadro Žanet Šáksn zastiňuje válečné štváče z Wólstrýtu [překvapení]

25738

27.02.2004 06:43

O naaranžovaných snímcích a podprahovém vnímáni

RE: O naaranžovaných snímcích a podprahovém vnímáni

Tom 24.?.?.?

"...je mi z toho na zvracení. Ne kvůli tomu, že to dělají, ale kvůli tomu, že to asi funguje."


Máte mé blicí sympatie [smích] Pozdravujte na Marsu, nebo raději ještě dál a hlavně dejte vědět, jak šukavé pivko a jak lahodné ženy má ten kraj.

Ohledně blbosti tamějších obyvatel si nedělám iluze. Předpokladem každé životaschopné společnosti je prosperita a nejvíce vydělat se dá právě na lidské blbosti; jak nám předvádí kupříkladu církve již po tisíciletí. Ony "připitomělé obrázky a naučené proslovy" jak píšete, jsou genialitou jednoduchosti - podprahově i debil pochopí. Cílená adresace znakových symbolů těm blbějším, je běžnou rutinou každého režimu.

25936

04.03.2004 07:36

Kacíř z Hollywoodu

Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

Hezký článek. A dlóóóóuhýýýýý .... Mám rád pohádky pro děti i dospělé s náboženskou tematikou. Již jako dítěti mě učarovala pohádka Čert a Káča, Bible a Kralická, nebo ta o bábě Plajznerce, jak usekla čertovi Matýskovi ocas a udělala z něj člověka. Po letech jsem se s čertem Matýskem setkal o Velikonocích v Římě. Dotáhl to až kardinálovi na biskupa. Nestěžoval si. Říkal, že měl vlastně kliku. Kdyby bába sekla vedle, tak mohl skončit jako eunuch v harému u padišáha. Vínko rozjařilo a s úsvitem se zrodila tato úvaha:

Nebylo by už načase, aby se Bůh zjevil a všem, kteří v jeho jménu jidášsky profitují, konečně a mohutně nakopal prdel?

Každá víra, od vatikánských přes muchojedánské až po sektářské cestáře, vykládá jakési svaté písmo jinak. Co jedna preferuje, druhá zakazuje a třetí jebe obě dvě. Pravdu mají všechny a žádná. Každá z nich má tuny modlitebních třísek z jediného kříže, řetízky, špagátky, důtky, kolovrátky, hábity, čepičky, holý lebky - prostě každá má ty svoje špekbuřty a jak k tomu já, nevěřící pes, ďaur, kacíř a padlá ovce přijdu? Je toto všechno to, čemu se říká svoboda náboženství? No, mně to připadá spíš jako bordel na kolečkách.

Napadlo mě tak, kde ti tvrdí byznysmeni vatikánští, či ti obřezaní pod jarmulkou, berou tu nebetyčnou drzost - vydávat ty svoje kydy za Svatou pravdu. Pramení jejich suverenita z jistoty, že Bůh nikdy nebyl, není a nikdy je nepřijde potrestat?

Kristovo utrpení? Snad utrpení obětí pokryteckého naboženství, ne?

26162

05.03.2004 07:36

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

"... nedej Pámbů, zamrzlo péro."

Neměl jste na mysli celého páka? No, tak pokud jste měl na mysli toho, tak ten zmrznul a upadnul. Jen to břinklo!

Je to už drahně nějaký pátek, co tady po Kanadě chodil, a snad ještě chodí, jeden pojišťovák s úděsnou historkou o zmrzlém ptáku. Slyšel jsem tu historku vyprávět dvacetkrát a je krátká; proto si ji dobře pamatuji.

To tady v Kanadě byla jednou tak strašná zima, že si to ani nedovedete představit. Si představte, že ta zima byla tak strašná, že jeden pták seděl za komínem a tisknul se k tomu komínu aby nezmrznul. Tak byl ten pták chytrej - on se o komín zahřejval! Pak najednou vzlítnul a v ten moment padnul k zemi na kost zmrzlej a mrtvej."

Při té dvacáté {premiéře
, která byla zároveň derniérou, jsem dodal:"A poučení, které z toho plyne: Opustíš-li v Kanadě hřejivý komín, pták zmrzne a ty padneš mrtvej k zemi."

To už bylo na pojišťováka moc. Vylítnul jak bodnutej včelkou:"Co ty jsi za člověka?! Vykládám ti tu historku podvacátý a ty se furt tváříš jakobys ji slyšel poprvé! To se mi ještě nestalo!" Sklapnul péro a už jsem ho víckrát neviděl. Bylo mi ho docela líto. Fandím lidem, kteří jdou vytrvale za kšeftem. Kdyby udržel nervy na uzdě, tak jsem s ním tu pojistku uzavřel.

Tak to vidíte, pane Táborský, jaké jsou tady v Kanadě kruté zimy a Vy si furt budete dělat srandu z mých erosniček.

"Prosimvás, smilnit můžete do úpadu, hrdlo ankaholem prolévat, šňupat co nozdry stačí a já nevím co ještě – a to všechno bez obav, že přijdete do pekla!"

Tak to jste mě nepotěšil. Počítal jsem s tím, že jakožto nevěřící pes se zcela automaticky dostanu do pekla! Je tam teplo. A také jsem se utěšoval hříšnou myšlenkou, že jedině tam doženu všechny neřesti, které do konce života nestihnu ani náhodou.

A Vy se těšíte do nebíčka, jo? A víte co s Vámi udělá, už jenom když se povznesete, takových - 80C pod nulou? No, to pak už bude pozdě Bycha honit ...

26217

07.03.2004 07:28

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

Další verze. Ptají se Gagarhina:"Tak řekni, je Bůh, nebo není?" Až k papežovu povzdechu se to shoduje a pak se ho ptá ještě americkej prezident. Odpověď je:"Bůh je, ale je negr!"

Připodotýkám, že začátkem šedesátých let, kdy ten fórek běžel, nebylo obyvatelstvo planety tak politicky korektně předposrané jako dnes a ftípek měl svůj kalibr.

26285

07.03.2004 07:43

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

"Kdyby si Tom tolik neekloval ..."

E-kloval E-nekloval, pane Táborský. Abych se alespoň na chvilku přidržel tématu Vašeho článku. Já si z náboženství nedělám srandu. Na to je to příliš velká tragikomedie. Já ten profesionálně vedenej Balšoj tyjátr svým způsobem obdivuji. To, co předvádí náboženství na otevřené scéně, to je snem každého režiséra, každého herce - vtáhnout diváka do děje tak, aby imaginární rolí doslova žil. To se podaří málokomu. A ty náklady, žejo. Kterému jinému divadlu se podaří sehnat miliony platících diváků, že? Ještě že tu máme ten celuloid-fluidoid. Ale k tomu mám důvěru asi tak, jako k Šáronově špásné troubě. I když, jak oni dokáží zobrazit lidské dušičky v nebíčku v té rampouchové průhlednosti, to skoro odpovídá těm -80C+.

Osoba nanejvýš povolaná k tématu obřízky je Superstár českého internetu NECKÁŘ. Když bylo toto téma promrskáváno na fórovém psu, tak tento Velikán nazýval ten malý kousek kůže předkožek. Slovutní písmáci inetu, Zemana nevyjímaje, se ho (Neckáře, ne Předkožka) snažili vědecky usměrnit, že se říká předkožka, ne předkožek. S paličatostí jemu vlastní používal ten jeho předkožek tak dlouho, až jsem pojal podezření, jestli mu ta předkožka nedorůstala jako hlodavcům zuby. Což se hnedtak nevidí, že? K přímému dotazu, kolik že jich po odborných zákrocích má, když furt používá to množné číslo, se Mistr nevyjádřil. Když jsem zašpičkoval, jestli mu z těch předkožek komorná neušila šrajtofli, tak mě poslal rovnou do prdele.

Tak tam bych hledal, pane Táborský, osobu nanejvýš povolanou.

Až Neckáře najdete, tak ho sem můžete pozvat. Co já vím, tak na Vás dycinky trpěl.

Snad bych si tady dovolil jenom připomenout, že se panu Táborskému a jeho druhým houslím, po četných vědecko-tecnických pokusech, podařilo definovat předkožku jako předchůdkyni pístních kroužků pístu ve válci spalovacího motoru - roztírací, stírací a těsnící.

26286

08.03.2004 15:58

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

Hlavu za Neckářův "předkožek" bych na špalek nedal. Nějak mi ale vyplývá z meritu věci, že "obřízka" je samotný košerácký akt, zatímco "předkožka" je věc doličná. Tedy, šrajtofle byla pravděpodobně slátána právě z těch předkožek, nikoliv ze samotného aktu.

Neckářova komorná je samozřejmě pouze snaživá amatérka, která nemá šanci konkurovat Obřezávacímu průmyslu, který ůspěšně buduje Pahorek předkožek, jak je možné dočíst se třeba tady,

http://pes.internet.cz/veda/clanky/20162_0_0_0.html

kde jsou k vidění i další špeky z ekumenického překladu Bible.

Namátkou vyjímám:

Rozličné zmínky o předkožce, některé vulgární. Kuriózní je např. Joz 5:3: "Jozue si tedy zhotovil kamenné nože a obřezal Izraelce u Pahorku předkožek."

Nu 31:31-40: Lup Izraelitů sestával z 675 000 ovcí a koz, 72 000 kusů skotu, 61 000 oslů a 32 000 "žen, které nepoznaly muže a neobcovaly s ním. " Dávka pro Hospodina v případě poslední skupiny činila 32 osob.

Dt 21:10-14: Hospodin Izraelitům dovoluje vzít si "ženu krásné postavy", která se stala zajatkyní poté, co Izraelité zabili její rodiče, souložit s ní a když se pak "znelíbí", propustit ji.


Neckář je občas k vidění pod Sprchou, kde tamější písmácké intelikenty rozpaluje doruda.

http://www.sprcha.com/user/neckar/diary

26338

09.03.2004 06:28

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Tom 24.?.?.?

"...materiálu bylo na dvě bačkory s velkejma bambulema."

Tak tohle mi nedělejte. Šel jsem zrovna kolem píčatoče s hubou plnou hřebíků - horkometr vokazoval přihřátých + 5C a tak jsem šel stloukat letní daču - když mě nenapadlo nic pitomějšího, než si kliknout na Váš komentář. No, hřebíky se zabodly do zdi těsně nad monitorem. Jakoby ta konkurence s kozím sejrem nestačila. No, hlavně že jste zdráv a vesel. Příště Vám pošlu účet za škody na majetku.

"... bohoslužby i za třeskutého mrazu a přinášíte jim oběti v podobě kousku kůže k žužlání."

Poslyšte, Vy jste z ňákýho hodně levnýho kraje. Vy si s takovou obětí vystačíte? Bez kaviáru a jen tak halabala a ne na sametové kožešině ledního medvěda? No, možná mezi tou 60% vobřezaností máte s tím pístním kroužkem úspěch. A jak se říká:"I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo." Což je také jedna z možností velikosti.

Tak to vidíte, on ten zatracenej Alchajmr leze už i na mne - bylo to na foru BL. A to mě onehdá doktor Koenig ujišťoval, že ho od Vás nemůžu chytnout!

To byl krásnej fór, ti dva Irové ve člunu. Přišel mi emailem typycky česky blbější:"Rybář vytáhne zlatou rybku a ta mu hned sděluje, že jim vodník krátí výdaje a tak jenom dvě přání. "Chci aby se voda v tomhle rybníku proměnila v pivo!" Stane se. "A to druhé přání?" "Abych tady na břehu měl pár lahváčů na ráno."

Ty český palice musej bejt už dočista vychlastaný ...

26385

21.03.2004 17:06

Bylo nebylo

RE: Bylo nebylo

Tom 24.?.?.?

Nemá ten váš pes nějaké dlouhé jméno? Nic proti vašemu psu, ale než mu předříkáte povel ...

"Atabane Atabane,
trhni pána za prdel,
netrhneš-li Atabane,
naklepu ti kokrhel!"


... tak vás sejmou.

Na Jehovisty bezpečně funguje strašná zaklínací kletba:

"Apage satanas, apage spiritus!"

Ne každý má pod pokoupelním župánkem tak odstrašující zbraň ...

26820

19.05.2004 08:40

Hrst pohledů z mé cesty domů

Citrony

Tom 24.?.?.?

"Když jsem rozkrojil první, udeřilo mě to do nosu."

Díky za ten postřeh! Já si myslel, že už i čich mám v ...

U mě to nebyla vůně citronů, ale vůně raní kávy, která mě ondyho, cirka 5 let zpět, doslova vytáhla z postele u hostitelky v Praze. Byla prostě božská. Hostitelka i káva. Byl to obyčejný turek (ta káva) tedy 'kafe zalité vařicí vodou'. Chuť nezůstala za vůní o nic pozadu.

Nejsem kafař, semotamo si kafe dám a tady v Kanadě spíše se sebezapřením, než pro chuť. Vyzkoušel jsem všechny druhy kávy, které se tady prodávají, nechal si posílat i přivážet od známých a vyzkoušel "zaručené recepty". Co já prováděl i s vodou, to byla alchymie a přátelé a známí mě zdravili s chápajícím úsměvem, s jakým se zdraví kovaní magoři.

Nikdy, nikdy tady kafe nemělo tu chuť jako ten zatracený 'turek' v Česku. A vrchol všeho, požádal jsem hostitelku o ten otevřený balíček kávy a jako bezprizorní idiot jsem si natočil z kohoutku 2 litry vody do láhve z umělé hmoty. Kdo si kdy vezl z Česka do Kanady pitnou vodu z kohoutku, tak se ozvěte. Budeme dva. Pochybuji, že nás bude víc.

Třesoucí rukou a s děsem v oku jsem z originálních ingrediencí uvařil vysněné kafe. Z turka zbyl jen ošoupaný kaftan, chuti mdlé, vůně nevýrazné, blébléblé ....

Zpět k citronům. Po mých zkušenostech s kafem a po Vašem "udeření vůní citronu" pane Stworo, tady zbývá již jen jeden faktor, který ten rozdíl může způsobit - vzduch. Jak vzájemný poměr složek vzduchu a ubývání vůní i barev od rovníku k pólům ovlivňuje "člověčí čichochuťovjem", to bych radši přenechal odborníkům.

Přeji přijemné prožití dovolené a jako osvědčený katayzátor vůní a chutí doporučuji Gambrinus.

Na závěr:

Rajčatům, bramborám, paprikám, hruškám, řízkům, mořským pavoukům...se stalo totéž co hloupým blondýnám. Získaly na estetice, ale ztratily své vnitřní kvality: už nechutnají jako dřív. Vstupují očima, ale nikoliv ústy; a nosem už vůbec ne.

http://www.doktorka.cz/run/redsys/vyziva/r-art.asp?id=2365

29067

20.05.2004 06:47

Hrst pohledů z mé cesty domů

RE: Citrony

Tom 24.?.?.?

Teda pane Juchelko, to jste mě zase jednou dostal! Tak já se tady snažím vědecky dobrat k symbióze pachočichosmradů a Vy to rozetnete masochisticko-sentimentálním zážitkem. Aby Vás husa kopla! Zdá se, že víte o čem mluvíte.

Přidržel bych se této věty:"Zajímavé bylo víno v některých českých vinotékách - poctivé, jednoduché a odrážející podmínky kraje, v němž bylo vypěstováno."

Ano, zrovna tak káva, je-li servírována až pod nos a tou správnou osobou ve specifickém prostředí, kupř. ve smradu nevětrané místnosti po mejdanu, též odráží podmínky kraje a při sentimentální vzpomínce prudce zažehne masochistickou mysl.

Ehm, chtěl jsem jenom uvést na scénu další faktor, který se spolupodílel na tom, že mně káva a panu Stworovi citrony, tak prudce zavoněly - smrad.

"Slečno, smrdím si jako prase. Smrdíte si také tak?", je v Česku stále aktuální kompliment. Jak si češi asi smrdí, když zdraví si tvrdí pivem, cibulí, česnekem a všemi těmi těžkotučnými žrádly, kterými se cpou k prasknutí tak, že ani prd neudrží.

"Ty lidi smrděj!", zahovořila moje, tenkrát čtyřletá dcerka, při návštěvě známých z Česka. Známí jen zalapali po dechu a než jsem se zmohl na odpověď, tak ještě zkusmo vystřelila ze své malé slovní zásoby:"Skunk?" "Nee, oni vlastně nesmrděj, ani nepotkali skunka. Oni voní dobrým jídlem." A ten večer jsem navařil hutný guláš, vrchovatě narvaný cibulí a vším tím divokým kořením, které k němu patří. Chvilku po jídle, kdy pod jednotným odérem byl domočech od nedomočecha k nerozeznání, zazvonila známá z druhého konce ulice a ledva vlezla do dveří:"Ó můj bože! co to tady tak krásně voní?" A hned se hnala do kuchyně. (Leta k nám chodívala mlsat, kdykoliv jsme vařili či pekli česká jídla. Byla to už stará paní a pamatovala jídla své české babičky. Čich měla neomylný. Když vůně českého jídla zavanula ulicí, na padesát metrů zavětřila a vystartovala jako lovecký ohař na kolečkovém křesle.)

Dlouhá léta po této scénce věřila naše dcerka tomu, že Češi skutečně voní dobrým jídlem. Ovšem, jen do té doby, než se jednoho dne po dešti v parném létě, svezla pražskou tramvají ...

Pane Sworo, nevím jaký masochisticko-sentimentální zážitek Vám přináší nakrojení citronu, ale já si před další kávou radši počkám, až s čím přijde pan Juchelka [mrknutí jedním okem]

29104

21.05.2004 04:55

Vážená pojišťovno,

Vážená pojišťovno,

Tom 24.?.?.?

[velký smích] [pláč] [velký smích] [pláč] [pláč] [velký smích] [velký smích]

Ne! Už dlouho jsem si takhle nepobrečel od smíchu. To nemá chybu. Díky.

29130

21.05.2004 07:35

Hrst pohledů z mé cesty domů

RE: Citrony

Tom 24.?.?.?

Kapúčo. Mamma mia! To jste mi něco připomněl. Žil jsem několik let v Italii, vím o čem mluvíte. Ovšem i to kapúčo - jak a kde. Přihnali se známí z Česka a hned na Colosseo, aby si mohli palečkem dolů hukázat, drštičky na památku nacvakat a honemhonem - prej kapucínka - a už se hnali do blafáku u vlezu do metra. Já je varoval. No, nechutnal jim kapucínek, nechutnal.

"Kdyz jsem se ozval tak mi bylo zdeleno, ze si jeste nikdo nestezoval."

Jojo, odpovědi českého personálu bývají zemité. Dcerka si dala v jedné "lepčí" pražské restauraci pizzu. Jen ochutnala a odstrčila talíř. Ověřil jsem si chuť a zavolal pingla. Pingl se přiklátil, pohlédl na mne jako na obtížný hmyz a krátce štěkl:"Co je?" Zbožňuji originály. S obdivem jsem se na něj usmál a bohorově děl:"Ta pizza je hnusná. Budete ji chtít zaplatit?" Odstaňovač hmyzu si dal záležet, aby jeho herecký výkon nikdo nepřeslechl:"Samozřejmě", kladl důraz na každé slovo, "že tu pizzu budu chtít zaplatit! A (významná pauza) Pane! MY máme na pizzu LICENCI!" "Fajn, teď už jen, abyste se naučili tu pizzu dělat, co?" Zatímco Originál tlakoval k další pádné odpovědi a naši hostitelé začali fialovět rozpaky, přihnal se z pozice síly vrchní Coco. "CO se vám tady nelíbí, CO je tomu jídlu, CO je to tady za křik ???" Teda, takhle sehranou dvojku jsem v hospodě ještě neviděl. Za takový výkon by v civilizovaném světě letěli od minuty. Trpělivě jsem Cocovi vysvětlil, že pizza je tenká a nesežvejkatelná jako voskový papír a ta šlichta která jím prostupuje, je prostě hnusná. "COCO? Co vy byste ještě nechtěl? Když vám přinesu pizzu vyšší, tak mi řeknete, že jsem vám přinesl KOLÁČ!"

Kabaret měl dohru. Při placení hostitelka kradí chlácholila vrchního (sic) a cestou ke mně zahovořil její manžel:"Tos' neměl říkat. Víš co ti tady v restauraci provedou, když si stěžuješ? Plivnou ti do piva!" Aby toho nebylo málo, tak mě ještě dorazila hostitelka:"To nebylo od tebe hezké. My sem ze společenských důvodů musíme chodit. A teď?" "A teď abyste žrali kaviár po lžicích doma, co?" A bylo dokonáno.

Tolik tedy k tomu, proč si Češi nestěžují.

Děkuji za doporučenou kávu. Vyzkouším. S tou vodou jsem to už vzdal. Tady je voda prostě nezvyknutelná [mrknutí jedním okem]

29132

24.05.2004 16:54

Může kyperský problém neblaze ovlivnit dnešní celosvětové dění?

RE: Může kyperský problém neblaze ovlivnit dnešní celosvětové dění?

Tom 24.?.?.?

Pane Včeličko, nebyl jsem sice tázán, ale když dovolíte ...

Chcete vaším dotazem panu Waltrovi, jaksi naznačit, že američanům se jednalo vždy jen o přátelskou výpomoc, o jakési - Nezištné šíření paprsků demokracie a svobody?

29203

04.06.2004 08:29

Náhradní doprava

RE: Náhradní poprava

Tom 24.?.?.?

Pane Tupíku,

když dovolíte, já bych si tipnul:

"Myslim, ze ak je nejaka vyluka v prazskej doprave, je to oznacene naozaj dobre a neda sa stratit."

1. Pracujete jako komik
2. Pracujete na Propagačním oddělení DP hlm. Praha
3. Pracujete jako komik na Propagačním oddělení DP hlm. Praha

"Stalo sa to raz aj mne ked som bezmyslienkovite nastupil na nespravny autobus. Po hodine a pol som sa dostal na to iste miesto."

Ano, to se stane, člověk bezmyšlenkovitě nastoupí ... Ale, nebyl ten autobus napevno přidělán k dětskému kolotoči; spolu s kachničkou, prasátkem, koníkem .... ?

"kazdy kto malo cestuje hromadnou dopravou, nepozna mesto a nepozrie si smery na zastavke."

Ne, i ten kdo hodně cestuje, tak nemusí spoznat město, nemusí pozerat směry, protože když se jedná o VÝLUKU, tak, doprdele, normální člověk předpokládá, že náhradní doprava bude pokračovat jen a jen ve směru přerušené jízdy a dopraví člověka zcela automaticky přesně do místa, kam by ho dopravil "přerušený dopravní prostředek".

Ano, to je také krásný výraz "přerušený dopravní prostředek". A tento výraz na pražskou MHD sedí přesně. Pohyb nadupanou pražskou dopravou není nepodobný pohybu prezervativem - každou chvíli se to vepředu ucpe, doprava kýženým směrem se přeruší a následuje rozprsknutí cestujících do všech směrů ...

A to i do směru přesně opačného, jak píše pan Stwora:"Krucipísek, nasedl jsem opačným směrem."

Kokotiny organizátorů DP Praha mě vždycky fascinovaly. Zdá se, že nastoupily nové, progresivní generace totálně vymyškovaných kádrů. Že pražská MHD nedoveze, to bývalo naprosto normální. Ale, že neřádně označená náhradní doprava vodveze někam úplně jinam, to může ocenit jen skutečně nadšený cestovatel.

Pane Stworo, až s Vámi příště bude točit pražská náhradní doprava v Čiernej pri Čope, ona Vás ta romantika přejde.

29454

04.06.2004 18:57

Náhradní doprava

RE: Náhradní doprava

Tom 24.?.?.?

Ano, ten večer se mohl v ZOO do sytosti vykochat. Kupříkladu pohledem na divokou tmu uvězněnou v kleci.

29471

06.06.2004 19:19

Náhradní doprava

Náhradní doprava

Tom 24.?.?.?

Konialita a genijelita

Opravdu netuším, jakým mediálním nářezem genijelita od DP zpracovávají své cestující. Kam to ten svět spěje, když si kaštani pochvalují pražskou dopravu?!

"... jenze prejel Holesovice ..."

Ach ták, tady je to magické slůvko zračící konialitu dopravního podniku:"přejel". Takže on vlastně nejel náhradní autobusovou dopravou, jak si byl býval myslel, ale prodlouženou linkou. To se pak jeden nemůže divit, že si tu trasu prodlouží, žejo - když jede prodlouženou "někde vokolo".

Já se jenom děsím, až DP bude provozovat raketoplány po nebeskejch tělesech. Představte si tu situaci: Letíte z Marsu na Václavák. Zeměkoule má výluku (Češi ovládli planetu a Zeměkoule je totálně vytunelovaná). Raketový éro vás vysype někde vokolo, třeba na Měsíci. Po provazovém žebříku sešplháte na matičku Tunelici, po svých se doškobrtáte do jeskyně a vzdychnete: "Konečně doma!" Škoda, že se nedožiju toho, jak si to vy Pražáci oceníte. Pane djb, když já byl ještě pražák, tak se nám při naskakování do tramvaje automaticky votvírala kudla v kapse, a to jsme se skromně psali s malým "p"

"V naší pražské ZOO jsou i noční prohlídky, taktéž stojí za vidění."

No vida. To jsou mi vjeci! Za mejch mladejch let tam byl v noci akorát věčně namazanej vrátnej. Ten stál taktéž za vidění.

"Celkove se mi zda,ze se doprava v Praze zlepsila,hlavne jsem mela pocit,ze pribylo ridicu-slusnaku.Z davnych dob pamatuju,jak jim delavalo radost ujet dobihajicim pred nosem.Pri lonske navsteve na me nejen pockal,ale i mi zastavil mimo stanici(coz jiste nesmi)a usmival se!!!!"

Ano, muži staví krásným ženám. To nepřekvapí ani u řidiče tramvaje ucabrtaného pendlováním z konečné na konečnou věčným kolokolejovým "dumcá dumcá dum ..." Není tedy divu, když mu pohled na krásnou ženu vzpruží dobrou náladu.

Leckdo může i namítnout, že jsou to naopak ženy, které mužům staví a může zaargumentovat Europoslankyní za ČR Dolly Buster. To je velice zdatná stavitelka.Ta se snaží zavést si do kšeftu digitální televizní vysílání a postavit do latě i svědomí řvoucích českých politiků rvoucích se o eurokoryta.

Co mi ale vadí, když je v českém tisku frekventován výraz: "Bývalá pornoherečka Dolly Buster". Nepamatuji se, že bych v českém tisku, za prezidentování VH narazil na výraz: "Bývalý kulisák Václav Havel ..."

"...spousta moudrych i se slovenskym prizvukem ..."

Pane Včeličko, je fakt, že někteří slováci jsou opravdu hrozní. Povídala mi jedna totrontská skorodomorodka, bývalá súdružka-katolíčka:"Toronto? Samý čierný!" Očividně narážela na nadpoloviční většinu rasově korektního obyvatelstva v Torontě. "Miluj bližního svého." odvětil jsem bohorově. Ona se začervenala jako pivoňka, pokřižovala se a stal se zázrak - bůh jí odpustil a ona byla opět čistá a bílá jako lilie.

Líbí se mi očistná síla magických slov a gest, ať již jsou vypouštěna z piedestalu boží nemoci, nebo z kachlíkárny DP v Praze. Amen.

29513

09.06.2004 20:47

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

Vaše Demagogická Osvícenosti! (Bolo S.?)

Nejsem autorem "zhora uvedeneho". Není Tom jako Tom. Uvádí-li pan Stwora, pod značkou Tom: "Nalezeno 112 příspěveků, 12 různých IP adres", neznamená to ještě, že se jedná o jednoho autora a jak server generuje momentálně volné adresy, o tom se také můžete poinformovat dřív, než začnete do někoho rejt.

A "Horkheimer/Adorno" si můžete - víte kam.

29614

10.06.2004 05:43

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

Sakrblé, sakrblé, pane Lve,

nejsem si jist, zda to, do čeho teď kousáte, je horká brambora, ale něco teplého to určitě bude. Nic ve zlém, pochopitelně [smích]

Jestli "pan Bolo myslel "Toma ....213" a ne "Toma ....24" je úplně šumafuk, protože když pan Bolo nebolo pisal, tak nemyslel. Kdyby pan Bolo byl býval myslel, tak by do této diskuze netahal příspěvek z jiné diskuze. Pan Bolo si chtěl šmáknout rejpnutím, tak ať mu pajšl slouží!

Jinak, nepovažuji se za nepřítele lidu (hihih) protože se patnáct let na inetu podepisuji furt stejně.

Tom

29627

10.06.2004 05:50

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

"Většina zdejších bohatých, pokud se ovšem nejedná o 'staré peníze', nabyli svého majetku těžkou, poctivou prací, ne, že byli v pravou chvíli na pravém místě, a pak už to tak nějak šolichali ..."

Recept! Pane Juchelko, RECEPT! Tak nějak to šolíchám šestatřicet hodin denně a milióny furt nikde!

29628

10.06.2004 07:57

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

Denně, pane Juchelko, denně. Já nedržím přestávky [mrknutí jedním okem]

Kdybych dělal 36 hodin týdně, tak si nevydělám ani na suchou vodu [pláč]

29633

11.06.2004 08:20

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

Pane Juchelko,

proč píšete v jinotajích? Proč jste napsal rovnou:

"Většina zdejších bohatých, pokud se ovšem nejedná o 'staré peníze', nabyli svého majetku těžkou, poctivou prací, pak přidali kvasnice a byli z nich milionáři.(!)

Pane Juchelko, já Vás asi budu mít na svědomí, že jsem z Vás tenhle recept vymámil. Počítejte s tím, že Vám lidi samou vděčností utrhaj ručičky a nožičky. Budete sice bez ručiček a bez nožiček ALE! bude z Vás milionář. Pokud jím už ovšem nejste, žejo, když znáte recept.

Kvasnice! Že mě to, blba, nenapadlo hned. Já to zkoušel s povidlama, s olejem, ba i schody jsem mydlil ... a když se mě moje paní dotázala:"Proč pořád pigluješ ty schody?", tak po půlroce i mně došlo, že něco dělám blbě ...

Otázka ovšem je, když všichni lidi tvrdě zamakaj a pak přidaj kvasnice, KDO pak bude vládnout národu milionářů? Ovšem ovšem, někteří lidé jsou setrvale nemakatelní, ale ...?

V této diskuzi se objevila věta, napsal ji pan Rin:"Ale taky nevidim duvod, aby byli bohati jen diky tomu, ze udrzuji ostatni v chudobe."

Dotaženo do důsledku: Záměrné a účelové urdžování lidu (rozuměj = prostého lidu) ve státem řízené chudobě. Troufám si tvrdit, že "vyspělé demokratické státy" řízeně udržují hranici chudoby (minimální mzdu a podporu nezaměstnaným) přesně na tom kritickém bodě, kam až můžou zajít, aby jim lidi hromadně nechcípali na ulicích. Diktatury ostatních zemí na lidi volně serou.

Tak tady bych viděl tu oprávněnou nenávist chudých k bohatým, to cílené udržování chudoby.

Pro ty, kteří těžko chápou a pro ty, kteří ani nevědí, co by si počali s jedním posraným miliónem - popřemýšlejte trochu. Popřemýšlejte o tom, že na to, abyste žili ve vlastním domě, abyste vypravili děti do života lépe než s holou prdelí, abyste nemuseli celý život splácet svinské úroky z půjček a žili jako lidi, tak na to, je jeden upocenej milion - úplný hovno.

V této diskuzi mě pobavily výroky:

"podnikatel dava take platy, ake boli jeho zamestnanci ochotni prijat. Nevidim dovod preco by mal byt menej sebecky a dat im viac, ked jeho zamestnanci dobrovolne prijali menej."

Jinými slovy:Zaměstnanci si dobrovolně odhlasovali výši platů zrovna tak jako jejich poslanci v parlamentě ...

Dále pak:" Trefme hrebik po hlavicce: "Driv projde velbloud uchem jehly nez se bohaty dostane do nebe."

a

"Tim se bohati lide - i ti zaslouzene bohati - vystavuji moznosti karmickeho hrichu, ktery muze vest i k tomu, ze se "nedostanou do nebe."

Jinými slovy:Trefme se po hlavičce - bohatí jsou vlastně chudí. I když si koupili pozemky v Ráji, nikdy se tam nedostanou.

Citát na závěr:

"Každý krade jak umí. Kdo krást neumí, ten chudí.

29668

11.06.2004 17:24

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

Tom polární - Tomovi běsovi:

"Je třeba panu Stworovi poděkovat a poblahopřát k tomu, jak se mu podařilo odhalit další, ve většině lidí skryté běsy."

Zdá se vám, že vymítání peněžního ďábla z lidí daněmi je málo účinné? Co navrhujete? Vymítat při každém znečištění pracek dělného plebsu penězi? Nebo už rovnou při narození, jako to činila katolická církev, kdy během křtu bylo vymítáno každé dítě, protože při porodu přišlo do kontaktu s ženskými pohlavními orgány, a tím do něj údajně vstoupil démon?

29678

11.06.2004 23:30

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

Pane Rado,

máte zajímavý způsob diskuze [smích]

"To ze bohati zamerne udrzuju ostatnych v chudobe je ten najsprostejsi komunisticky vymysel.
Ako si predstavujete spolocnost, kde nikto nebude "umelo udrziavany v chudobe"? Pochvalte sa svojou utopiou! Bojite sa to povedat? "kazdemu podla jeho potrieb"."

Zdá se, že si vystačíte sám. Vy si dokonce i odpovídáte [smích]

Napsal jsem zcela jasně, cit:

"Dotaženo do důsledku: Záměrné a účelové urdžování lidu (rozuměj = prostého lidu) ve státem řízené chudobě. Troufám si tvrdit, že "vyspělé demokratické státy" řízeně udržují hranici chudoby (minimální mzdu a podporu nezaměstnaným) přesně na tom kritickém bodě, kam až můžou zajít, aby jim lidi hromadně nechcípali na ulicích."

Kdybyste sem netahal nejsprostší komunistické výmysly (já je neznám), tak byste se chytil možná už na první dech. Takhle jste se chytil sice až napodruhé, ale díky, že jste tímto:"Tym slovom a skutocnym tercom nenavisti by mal byt STAT a osobou POLITIK" a dalším, potvrdil to, co jsem napsal.

Jenom mi ale netvrďte, že bohatí jsou v tom okrádání lidí státem - mimo mísu.

29689

12.06.2004 02:31

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

Z vámi uvedeného citátu:"Ale taky nevidim duvod, aby byli bohati jen diky tomu, ze udrzuji ostatni v chudobe." mě zaujala tři slova:"udržují v chudobě", respektive ono "udržování v chudobě". Na rozdíl od vás si rozhodně nemyslím, že se onen citát je úplný nesmysl, protože jedno podmiňuje druhé. Když holt trváte na nesmyslu, tak to je váš problém.

Napiste mi vasu predstavu riesenia. Nevyhybajte sa odpovedi a narovinu povedzte, ako sa da zariadit, "aby neboli ostatni udrzovani v chudobe".

To se ptáte mne? Jsem snad já ředitel Zeměkoule se sídlem v Tel Avivu? Mno, kdybych já byl ředitelem Zeměkoule - počítám tak pět minut, než by mě odpráskli - tak bych dal chudejm aspoň nažrat!

Niekto vidi ako pricinu zla "bohacov" a niekto stat. Vy spominate stat, ale hned dodavate "Jenom mi ale netvrďte, že bohatí jsou v tom okrádání lidí státem - mimo mísu." - a chudobni su?

Každej krade jak umí, jak už tady bylo konstatováno. Boháč má holt tu výhodu, že si může koupit politika jako námezdní kurvu, a ta kurva pak lobuje v jeho prospěch. Společenství bohatců a politických kurev si pak říká MY STÁT!

Pane Rado, až tohle pochopíte a přestanete sem tahat komunisty, tak můžeme diskutovat dál.

29696

12.06.2004 02:33

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

[smích] kvasnice se nejen líbily, ale i zachutnaly. Doufám, že budou chutnat i ostatním.

29697

12.06.2004 02:59

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

Pane Sidonie,

obdivuji Vaši poklidnou životní filozofii. Až budete kandidovat na ředitele Zeměkoule, tak máte můj hlas. Do standarty si pak můžete dát nápis:"Žij a nech žít!"

29698

13.06.2004 08:20

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Recept

Tom 24.?.?.?

Netřeba chodit do práce. Stačí, když tvrdě zapracujete doma.

Prádelní hrnec naplníte vlažným mlékem, vmícháte rovný pulitr kvasnic a necháte stát. Nečekáte až se objeví známý úkaz "Hrnečku vař!", ale do vany (jako když Češi dělaj bramborový salát na Vánoce) nasypete 50kg mouky, hrnek soli, vrazíte tam plnou ošatku vajec, 5 litrů zeleného barviva (možno nahradit vylouhováním jedné fůry kopřiv), přihodíte hlavu prezidenta (možno nahradit hlavou hovězí - ne vepřovou, to v Muslimsku neberou), pak tam vrazíte 10 na kostičky nakrájených juchelků, žvanec celulozy a pytlík kmínu.

Vypracujete těsto mechanickou lopatou (pozor na nakrájené juchelky - mají tendenci se scelovat a zdrhat; nutno rázným plácnutím nasměrovat zpět do těsta. Těsto dáte na zápraží a spolu s ním si odpočinete. Po 10-20 minutách, záleží na tom, jak dlouho si dáchnete, do sebe kopnete lomcováka slivovice. Hbité kvasnice vyplnily kuchyň a samy se derou ke klimbajícímu těstu na zápraží. Doodlepíte kuchyň od měně hbitých kvasnic a spolu s nimi se vyhrnete na těsto a vhňástáte do něj kvasnice. Snažte se, pokud možno, samou horlivostí nevhňástat sebe, protože škodolibí juchelkové by se rozchechtali radostí a těsto by se srazilo.

Asi po čtyřiceti minutách těsto vykynilo dvorek a můžete přistoupit k pečení. Je to pro vás historický okamžik, přistupujte k němu zodpovědně. Všichni obyvatelé domu se vyhrnou ven a v uctivé vzdálenosti sledují vás. Vy jste hlavní aktér, bankéř nového života. Lupou a to je velice důležité - ta lupa musí být v ruce vidět - zapálíte ten starý, dobrý, rodinný dům. Jakmile červený kohout zářných zítřků zakokrhá a dům se rozzáří dosud nevídaným jasem, je třeba být opatrný. Na ohnivé vyzařování se obvykle probouzejí hasiči a již z dálky odpovídají signálem:"Ha-lí bé-lí je to v pr-dé-li!"

Nepotřebujeme hasiče. Nám nehoří barák. My pečeme peníze! Pokud hasiči dorazí dříve - ohořelé zbytky domu ještě doutnají - snažíme se je rozptýlit jejich melancholickou písní, zpívanou na hasičských bálech. Když jsem ji slyšel zpívat, vzala mě u srdce. Z píva se zpívá na melodii známé písně 'Už troubějí na horách jeleni' - "Už nehoří, už nehoří! Všechno už shořelo ..."

Dozpíváno. Hasiči odcházejí s pokrčením ramen a obvyklým:"Dělali jsme co jsme mohli, matko!" Každý dům, i ten nejmilovanější, jednou dodoutná a pak to přijde. Hromový výbuch otřese zemí a nebesa protne zelený meč! A prší. Prší! Prší ....

Pršelo. Byl jsem od zeleného deště celý promáčený, vyděšená rodina si před zuhelnatělým srubem významně ťukala na čelo, a než jsem si stačil dozpívat:"Prší, prší jen se leje, do blázince pojedeme ..." - tak už mě vezli.

V receptu od přítele Juchelky stálo, že budou pršet peníze. Recept poslal dokonalý, i pytlík juchelků přibalil ... Chybu jsem udělal v tom, že když se juchelkové začali scelovat a zdrhat (jakoby jim došlo, že tady končí sranda) neměl jsem to srdce zaplácávat je zpátky do těsta. Ještě jsem si říkal:"Jen si běžte, malí lidé."

29727

13.06.2004 08:23

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Recept (dokončení)

Tom 24.?.?.?

Místo v zeleném, jsem teď v tichém, bílém světě. Všichni se na mě tak laskavě a s pochopením usmívají ... Balíček mám povolený až za půl roku. Věřím, že mi přítel Juchelka pošle další pytlík malých juchelků. Vím, že se dolarový, milionový déšt určitě snese. Dneska totiž vím, že kdo chce miliony, tak musí bejt svině. Plác, plác ....

29728

14.06.2004 15:03

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Recept (dokončení)

Tom 24.?.?.?

"Šmarjánkote, Tome, kde tam na severu berete tak silnou trávu ?"

Silná tráva je hutný severský lišejník (Cetrariellaa delisei) a normálně se to hulit nedá. Musí se s tím zatopit v sauně a pak se to vykousává ze vzduchu. [mrknutí jedním okem]

Mělo to být o malých lidech, ale nějak mi v tej sauně ujelo péro a tak se stalo, že ty kudrlinky kolem přehlušily původní lejtmotýf. Tož tak.

29773

14.06.2004 15:11

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Recept (dokončení)

Tom 24.?.?.?

Dobře. Příště uberu žár, vrazím tam rovnou sud kvasnic a pro jistotu i pár barelů ropy, abych šel s dobou. No, a snad i nějakou tu špetku šafránu v seknici vyštrachám ... jo, a přidám i ten prášek do perníku. (Také si ho necháváte posílat, nebo je snad k sehnání i tady?)

Prosím, neplést pana Juchelku s juchelky. Představte si ten "Recept na miliony" Třeba takto: Businessman se rozhodne investovat do páně Juchelkova receptu - tvrdá práce plus
kvasnice. Nakoupí veškerý potřebný hardware a najme si 10 juchelků = x činorodých specialistů, které se snaží vymačkat
jako citron (nakrájí je na kostičky, platí jim suchou vodou. Každý z těch speciálů si je vědom, že by byl schopen tímto stylem ty miliony vydělat sám (snaží se zdrhnout z těsta).

Dilema je nabíledni - chytré mozky většinou nemají finance na rozjetí svých projektů a tak je to investor, kdo shrábne milliony.

29774

14.06.2004 22:17

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

RE: Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Tom 24.?.?.?

Jen se zájmem čekám na studii pana Stwory o vychytralých chudých, kteří umějí dokonale okrádat mě nebohatého tím, že podvodně zneužívají štědře mými daněmi dotovaný,stupidní český sociální systém, pracují kdy se jim zachce a většinou na černo.

$$$$$$$$$$$$$$$$
Tak ta studie by mě také zajímala. Hlavně by mě zajímalo, kolik sežere sociálně-administrativní aparát sám pro sebe a kolik ve skutečnosti jde těm potřebným!!!

BTW máte pro ty {vychytralé chudé) práci? Zaměstnejte je! Práce načerno?! Co to tam máte za bordel?

29784

19.06.2004 01:43

Co všechno si necháme líbit?

"Buzerace na americkém velvyslanectví"

Tom 24.?.?.?

Protože jsem se ani nepokoušel vyplnit "Přihlášku do strany" - "čitelně hůlkovým písmem" - bez které není možno poslat blablabla k šotům rubriky "ve zkratce", dovolil bych si tady (pokud mi to ovšem bude dovoleno) zablablovat k šotu "Buzerace na americkém velvyslanectví".

Jedlík Jurášek" na http://pravo.novinky.cz/p142a00e.html prohlásil:

"Vazne nejsu verici, ale ve stredu jsem videl Boha - je to American"

Toto tvrzení je irelevantní a zavádějící.

V momentě kdy nevěřící vidí Boha, stane se automaticky věřícím už jenom tím, že věří, že viděl Boha. K této zrakové halucinaci - kterou vyvolává kupříkladu blaženost z přežrání nebo světské praktiky církve, která dovede vyvolat halucinace sytého blaženství i u hladem umírajících - jenom tolik:

Kdyby jedlík Jurášek, po vizitě na americké ambasádě, zůstal alespoň trošku při smyslech, mohl prohlásit leda toto:

"Vážně je to k neuvěření, ale ve středu jsem viděl Hovado - je to americký úředník."

Je tedy otázkou, jakým monstprocesem na americké ambasádě nevěřící jedlík Jurášek prošel, když začal blábolit o Bohu ...

Z praxe totiž znám případy, kdy se nevěřící psi - prodravši se peklem ostnatých drátů železné opony - vrhali v zoufalství do náruče církve svaté, jako pogrilované skopové pokryteckému monstru přímo do chřtánu.

29964

08.07.2004 05:44

Paradox

RE: Paradox

Tom 24.?.?.?

>Za ostatných sto rokov, ste sa, milí Česi, stali
>odnárodnenými bezvercami...

Máte pravdu Dr.Murti. Pro Čechy je znárodnený veriaci Slovák nedostižným vzorem!

30569

08.07.2004 05:52

Paradox

RE: Paradox

Tom 24.?.?.?

>Jeden vyspělí evropan nahradí stovky primitivů z >nejlidnatějších oblastí světa.Apokalypsa hrozí spíše tam kde >množství přesahuje únosnou mez a nevzdělanost převažuje nad >kvalitou myšlení.

Dovzdělejte se, exelente. Možná nahradíte sám sebe.

30571

17.07.2004 07:47

Tak jak to vlastně je s tím kouřením?

Tak jak to vlastně je s tím kouřením?

Tom 24.?.?.?

>také cigareta ohnutá směrem dolů - zřejmě má vzbudit asociaci >s údem po vykouřené cigaretě.

V rámci údové objektivity je ovšem nutno uvést, že i na jednom obrázku z této odpuzující kolekce - dokonce i stojí (cigareta).

http://www.hc-sc.gc.ca/hecs-sesc/tobacco/legislation/warnings/e_p.html

Originál, ohnutý dolů

http://www.hc-sc.gc.ca/hecs-sesc/tobacco/legislation/warnings/e_d.html

navozuje asociaci s pokleslou aktivitou odnaučených kuřáků:"Dokouřil's, kamaráde? Dokouřil?"

Podobným protipólem působí i tento obrázek:

http://www.hc-sc.gc.ca/hecs-sesc/tobacco/legislation/warnings/e_b.html

Ženská, která svým vzhledem připomíná vyhaslý doutník, na erekci rozhodně nepřidá. Obrázek jakoby říkal:"Nesouložte. Kuřte!"

K mým neoblíbenějším, z celé té protikuřácké kolekce v rámci všeobecné buzerace obyvatelstva, patří tento:

http://www.hc-sc.gc.ca/hecs-sesc/tobacco/legislation/warnings/e_e.html

Nazval jsem ho:"Mladí kuřáci. Tom Sawyer a Huckleberry Finn."

31033

19.07.2004 16:46

Hlavní zprávy: Muž na mostě

RE: Hlavní zprávy: Muž na mostě

Tom 24.?.?.?

>Jenomže nic netrvá věčně!

Omyl. Lidská blbost je věčná. A právě na lidské blbosti jsou stavěny základy moci.

>A procitnutí bude pro moc nebezpečné.

Nebude. Moc neprocítá. Moc trvá.

>Američané jsou sice "divný" národ, jak zde bylo již mnohokrát
řečeno, ale jedno je na nich dobré. Mají vysokou míru racionality a dlouho se "opíjet" rohlíkem nenechají.

Nemají ani ždibec racionality a kupříkladu rohlíkem nacionality se nechávají opíjet v bezbřehé míře a rádi. A o tom ten článek je.

31104

20.07.2004 09:16

Jak Britové zlikvidovali kontroverzní politickou stranu

RE: Jak Britové zlikvidovali kontroverzní politickou stranu

Tom 24.?.?.?

Možná nejde ani tak o to, koho volit. I když na mnoho způsobů upravené vepřové chutná vpodstatě stejně, ksindl umné huby a populistických gest zmámí leckterou prostou dušičku. Možná jde o to, jak účinně se zvůli moci bránit?

"Tady pozor! paní kněžno, zde je mokřina ..."

31135

21.07.2004 07:38

Jsem pro trest smrti

Jsem pro trest smrti

Tom 24.?.?.?

Trest smrti? Ano. Je velice humánní ...

Přemýšlím-li o své smrti, přál bych si - aby to bylo hodně rychlý. Mrtvý člověk nepřemýšlí - Mohl jsem tam být ještě tolik a tolik let, byl jsem nespravedlivě odsouzen ... Mrtvý člověl = nic.

Věřící věří v posmrtný život. Mno, potěš je pánbu. Jenom nechápu, proč se té smrti tak vehementně brání?

Položit život? Ano. Jedině za svoje děti.

Všichni jednou umřeme. Přál bych vám všem, i sobě, aby to nebylo dlouhé čekání na smrt v cele doživotně odsouzených, v nemocnici na přístrojích, v ghetu beznaděje ...

Jak říká můj přítel, Jirka Táborský:"Když nejde o život, tak jde o hovno." a dodává:"Sranda musí bejt i kdyby tatu vešali."

A tenhle znáte?

Jsou dva milenci, kteri se hodne zajimaji o duchovni veci a reinkarnace. Slibi si, ze kdyz nektery z nich zemre, ten druhy se pokusi presne za 30 dni navazat s partnerem na onom svete kontakt. Mladik se nanestesti za par tydnu zabije v aute. Jeho laska dostoji svemu slibu a presne za 30 dnu se s nim pokusi navazat kontakt. Usporada seanci a zvola, Johne, Johne, tady je Marta. Slysis me? Prizracny hlas ji odpovida, Ano Marto, tady je John. Slysim te. Marta se se slzami v ocich pta, O Johne, jake to tam je? John: Je tu krasne. Je tu blankytna obloha, lehky vanek, vetsinu casu sviti slunce. Co tam cely den delas? pta se Marta. No, Marto, vstavame pred usvitem, dame si nejakou dobrou snidani a do obeda nedelame nic jineho, nez ze se milujeme. Po obede si zdrimneme tak do dvou a pak se zase milujeme asi tak do peti. Po veceri se do toho dame znova a delame to az do 11 vecer a pak jdeme spat." Marta je ponekud prekvapena. Opravdu to takhle vypada v nebi? V nebi? Ja nejsem v nebi, Marto. Marta: Tak kde teda jsi? John: Ja jsem kralik v Arizone.

31162

23.07.2004 08:01

Jak na psy?

Jak na psy?

Tom 24.?.?.?

Rád bych nadšené pejskaře upozornil, že majitel psa je plně zodpovědný za jeho chování a je povinen předcházet tomu, aby pes útočil nebo jiným způsobem ohrožoval člověka.

Z uvedeného tedy jasně vyplývá, že člověk napadený psem má plné právo zabít majitele psa.

Víte, všechny ty teorie o tom, jak se zachovat při střetu se psem, nejsou ani pro kočku. Kočka si se psem poradí. Dítě ne. A o tom to právě je. Dítěti to můžete vysvětlovat horemdolemčernejles, ale jak se dítě v dané situaci zachová, to radši ani nezkoušejte odhadnout. Každý, jen trochu slušný chovatel vám řekne, NIKDY nenechávejte děti se psem samotné.

Navíc, může mš trefit šlak, když pes přátelsky olízne dětskou tvářičku, když si před tím labužnicky volízal kulky, řitku či poobédval svoje, či kamarádovo hovno ...

31282

23.07.2004 19:11

Jak na psy?

RE: Jak na psy?

Tom 24.?.?.?

O.K. Omezím se na pokousání majitele a natržení jeho nohavice [mrknutí jedním okem]

31307

24.07.2004 07:49

Jak na psy?

Jak na psy?

Tom 24.?.?.?

Už jsem myslel, že to tady nezazní ... Pan Viliam napsal velice moudrou větu:"Najlepšie by bolo, keby ku takým situáciam vôbec nedochádzalo."

Nedocházelo by a docházet nemuselo, KDYBY měl majitel psa plně pod kontrolou. A to by měla být majitelova povinnost. Pokud majitel psa nezvládne, tak by ho vůbec neměl vlastnit.

Když se podíváte kolem sebe, některé výkony pejskařů jsou až tragikomické. Mohutný hafan se valí ulicí a na vodítku za sebou vleče kreténa, který si říká milovník psů. Na první pohled je jasné, kdo koho má pod kontrolou. Lady Fijalovej přelif sviští na vodítku za svým uřvaným ratlíkem - kraječky, lokýnky, zlaté střevíčky, paraplíčko - fičí vzduchem, křovím a bahnem za Ňafíkem, který se smrtí v oku pronásleduje kočku ...

Mno, někteří psi jsou chudáci. Opravdu nemůžou za hovada na opačném konci vodítka. Jsou ale i psí smradi, kteří náramně těží ze své převahy. Vcelku by se dalo říci, že pes věrně kopíruje povahu svého majitele. Někdy i podobou. Winstona Churchila - buřinka doutník Buldog - si těžko představíte s jiným psem. Zavalitý bařbuch s elegantně tančícím Afghánským chrtem je jako rána pěstí mezi oči. Škoda jen, že ještě nebylo vyšlechtěno psí plemeno, které by podobou připomínalo vola, krávu ... Volové a krávy prominou, ale vhodných partnerů na doplnění dvojiček by se jistě našlo požehnaně.

Nejlepší obrana proti útoku psa je prevence. Protože nelze zvládnout majitele psů, mělo by se jim ze zákona přikázat vodění na vodítku a náhubek. Majitel s náhubkem bude voděn psem tak dlouho, dokud před odbornou komisí neprokáže, že psa zvládne.

Dovolil bych si vzít pod ochranná křídla pana Viliama, i když on to nemá zapotřebí. Měl jsem chovnou stanici Německého ovčáka s výcvikem služebních a slepeckých psů. Slova pana Viliama mohu potvrdit. Znal jsem člověka, který pohledem a slovem zvládnul každého psa. Jen málokomu je tento dar dán. Z pozice takového člověka je opravdu těžké poradit ostatním, jak se chovat při útoku psa.

V jednom se však s panem Viliamem rozcházím. Člověk napadený psem má právo se bránit všemi dostupnými prostředky, i kdyby to mělo za následek zabití psa. Pes je pes, člověk je člověk. Na vině za útok je vždycky majitel psa (nebo ten, kdo psa vede) a to i v případě, že byl pes záměrně vyprovokován.

31347

24.07.2004 18:33

Jak na psy?

RE: Jak na psy?

Tom 24.?.?.?

>Je na majiteli, aby ukázal, že on je boss - vždy pevný ...


Tak, tak ... To je jako v manželství, kdy žena - vždy pevná, laskavá a spravedlivá - ujišťuje svého manžela na vodítku, že boss je on a oba pak, šťastni ve svých rolích, demonstrují na společenském cvičáku symbiózu ideálního manželství ... [mrknutí jedním okem]

31353

06.09.2004 07:39

Odposlechnuto - skutečně ze života

Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

Spíše než zasranej femnismus, ukazuje uvedený rozhovor na typickou komunikaci mezi volem a krávou. Vůl s krávou se nikdy nemohou domluvit. Není čím.

Bylo na volovi, aby krávě vysvětlil KDE je a JAK vypadá šroubovák, popřípadě předem, mohl říci:"Já podržím TOHLE a ty mi podáš TOTO." čímž by čest dámy zůstala nedotčena. Snad se volovi nechtělo vysvětlovat, že šroubovák vypadá jako to jeho hubený žiži a tak se stalo, že kráva zůstala čumět jako vůl na garážový vrata.

Daleko horší ovšem je, a to je doména zejména českých volů - záměrně dělat z manželky slepici. Vůl a slepice, to už vůbec nejde dohromady a také to podle toho vypadá. Takový typycky český vůl NIKDY nepustí manželku za volant. Nikdy. To se tady v Kanadě nevidí. Chlapi chlastaj, ženy řídí - zemskej ráj to napohled.

Jednou jsme vyzvedávali známé z Česka na letišti v Torontu a moje paní se mezi řečí zmínila o tom, jak jí přes cestu přeběhnul dikobraz. "To's řídila sama?" On byl na mrtvici a ona si přisadila. "Jó, to já si doma nezajezdím." "Tak si sedni za volant, já tě budu navigovat." Usadil jsem se vedle pohledné známé a známý vůl se smažil vzadu. Ještě po letech vzpomíná na to, jak si v Kanadě zajezdila. Od té doby si za volantem ani neškrtla [oči v sloup]

>"...kdyz se u nas (Cechy) prohaneji po mestech s odhalenym >dekoltem a pupikem - a kdyz clovek na ten jejich pupik nebo >dekolt kouka, tak se (pro mne paradoxne) tvareji dotcene..."

Ono totiž záleží na tom, KDO se na ten pupík kouká. Kupříkladu nemůžete po šestnáct-dvatce chtít, aby ocenila horoucí žár v oku šedesátiletýho škatuláka [velký smích]

33193

06.09.2004 17:02

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

>Vase reakce ukazuje na to, ze jste se v Cechach choval uplne stejne a teprve velky svet z vas udelal opravdoveho cloveka.

Ne, opravdu jsem netušil, že to vyzní jako příběh opravdového člověka. Máte literární představivost. Pište!

>Mohu vas ubezpecit, ze je zde stejne procento normalnich lidi jako kdekoliv na svete. Je jen vasim problemem s jakou sortou lidi jste se v Cechach pratelil.

O procentech nepochybuji. Přátelil jsem se se všemi sortami, které si, svého času, byly rovné - což byl právě ten problém.

>Jestli me nejaka slecna na ulici ukazuje kozy, brisko a stehna, tak se podivam a je mi uplne jedno co si bude myslet.

KOZY! Proboha, píše se "ňadra". U vás ta syntax:"... kozy, brisko a stehna ..." ukazuje právě na ono neblahé dědictví oněch rovnejch sort. Vzdělávejte se.33224

06.09.2004 17:03

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

>To si tedy ma dat na ten svuj pupek ceduli, kde bude napsano, kolikaleti se na to mohou divat

"kolikaleti"? Absence diakritiky a možnost splitu mě mate. Kolik a letí? nebo Kolík a letí? Mno, v případě kolikaletých, by měla mít na pupíku ceduli - za kolik.

33225

06.09.2004 17:07

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Diagnóza

Tom 24.?.?.?

>kolik jich tady vypocitalo take nase prednosti?

3?

33226

08.09.2004 06:56

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

Pane Nohejle,

uvádíte zde hluboká životní moudra. Koketujete dokonce i s vyšší dívčí manželského sarate. Ne každému je dáno tuto filosofii pochopit. Otázka kam manželku-feministku-anarchistku poslat, zda vpravo či vlevo, je většinou řešena zlatou střední cestou - aktivistka je poslána do prdele. Bohužel, zhusta zůstává jenom u slov a následně zbičovaný podpantofelník se odplazí lízat si rány do hospody, kde radí mladším, jak s ženskou vyjebat ...

Mám takový dojem, že některým atrapám chlapů svištění důtek, jedová huba a tvrdá manželčina pěst náramně vyhovuje. Z manželství se pak stává vzrušující sádo-mjáso, nekonečné labůdžo. Takový šedivý úředníček na ministerstvu, který celý nudný den smolí příkazy, zákazy, vyhlášky - jak nasrat lidi - se jen jen třese nedočkavostí až ho ta jeho xemetrikální satórie doma stříská.

Politováníhodní jsou ovšem muži, kteří trpí utkvělou představou, že si ženu vychovají k obrazu svému. Zoufalci. Ani bohu se nepodařilo vychovat člověka k obrazu svému. Allah Akbar.

33331

08.09.2004 20:30

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

Já jsem si tak říkal, kdo to tady rozetne ...

Takže ona rozuměla velice dobře, ale nechtěla už jenom z principu!

Jakobych slyšel dilema v její lebce:"Mám mu ho podat, nemám mu ho podat ... Co s ním asi bude dělat, když drží ty pitomý vrata?"

A když jí došlo, že není šroubovák jako šroubovák, tak už bylo pozdě ...

33349

09.09.2004 06:05

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

Aleale, pane Včeličko, kdepak vy jste se zdělával? Řeč nebyla o nadávkách, ale o genitálu - když už musím být tak slušně sprostej na vaší frekvenci mixu vodky s džůsem.

http://www.thefreedictionary.com/screwing

Tady si to můžete přečíst nahlas, abyste si zase nestěžoval, že jste to nikdy neslyšel

http://www.totse.com/en/ego/no_laughing_matter/willie.html

a tady to máte podle abecedy - pro vaší rychlou orientaci - než zase začnete opravovat

http://www.totse.com/en/ego/no_laughing_matter/male.html

Jojo, život je pestrej, pane Včeličko, to není jenom (cenzurovano)

33370

10.09.2004 05:47

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

Pane Včeličko,

neptal jsem se vás kde jste se vzdělával. Šlo o hovorovou otázku adekvátní vaší sugestivní sentenci:"Nevim kde, nebo kdo vas uci hovorovou anglictinu ..." kterou jste položil panu pwc. Tak, jako jste vy zřejmě neočekával, že vám pwc odpoví konkrétně - kdo ho učí angličtinu - zrovna tak jsem já neočekával, že mi odpovíte kde jste se skutečně vzdělával.

Opravdu nevím, pane Včeličko, proč zde zdůrazňujete vaší slušnost:"... snad ze slusnosti vam odpovim." Buďto odpovíte, nebo neodpovíte. To je vaše svobodná volba. Pohnutky, které vás k odpovědi vedly a póza s kterou odpovídáte, jsou kudrlinky zcela bezpředmětné.

>"Nebudu vam brat uceni anglictiny/americtiny ze slovniku ovsem snad uznate, ze slovnik je pouze nahrada. Snad si tentokrat rozumime."

Nerozumíme si. Je pouze váš sugestivní problém, když mi podsouváte učení angličtiny ze slovníku. Odkazy na slang, slang pane Včeličko, jsem uvedl pouze z toho důvodu, že jste vy doslova napsal:" jedine pouziti screwdriver v hovorove americtine, je na mix vodka a pomerancovy dzus." A snad mi tady nebudete tvrdit, pane Včeličko, že slang není hovorová angličtina?

33399

10.09.2004 05:50

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

Pane 68,

k vaším uslušněně sugestivním jedovatostem - vaše věta:


"Kdyby se clovek chtel vyjadrovat slusne, tak podle slovniku, ktery pouzivaji panove pwc a pan Tom, by clovek nemohl otevrit hubu, protoze mezi ty "sproste" vyrazy patri mezi jinym "banana, brumstick, pudding, blowtorch, carrot, chicken atd."

"ústa" pane 68, když už [mrknutí jedním okem]

33400

10.09.2004 08:05

Likudizace světa

RE: Likudizace světa

Tom 24.?.?.?

>Cecensko lezi na oleji

Jedna věta a je vymalováno. Zase ta ropa. Všechna ta omáčka kolem mi připadá jako pohádky pro děti. Jedna taková mi přišla mailem:

V říši zaslíbené vyšla nová kniha pohádek pro děti "O králi Jiříkovi z buše". Nevídanou rychlostí byla kniha přeložena do všech jazyků po celé zemi. Pohádky o Jiříkovi se však prý nejvíce líbí dětem z nově spřátelených teritorií. Nejvíce čtená je prý pohádka Král Jiřík a princezna Ropajda. Stručný obsah pohádky: Král Jiřík z buše se nešťastně zamiloval do princezny Ropajdy z tajemné země na konci světa. Děsně po ní toužil a i v noci se mu o ní zdálo (měl i poluce). Princezna Ropajda však byla v moci zlého sultána Sadáma, který ji trýznil v podzemních temných komnatách. Sultán tajně udržoval nemanželské styky s cizoložnicí Alkajdou (nezákonnou manželkou A Ládina s kouzelnou lampou) a ta ho sváděla k tomu, aby byl ještě krutější. Zlý Sadám Ropajdu nabízel všude po světě, většinou úchylným vládcům z Evropy, jen Jiříkovi z buše jí nenabídnul. Jiříka to hodně mrzelo, protože on, jako nejmocnější král světa a navíc etalon Ctnosti a Morálky by princeznu Ropajdu miloval z čisté lásky. On, který prosazuje sexuální zdrženlivost by ji miloval, jak se na muže sluší. Proto se rozhodl princeznu Ropajdu osvobodit ... , ... nakonec se měli všichni rádi až do smrti. Zlý sultán Sadám skončil v šatlavě. A Ládinovi dokonce Jiřík sebral i kouzelnou lampu.

33407

11.09.2004 05:12

Likudizace světa

RE: Likudizace světa

Tom 24.?.?.?

[velký smích] Díky za doplnění. Máte talent [mrknutí jedním okem]

33437

11.09.2004 15:31

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

Pane Včelčko,

vzpamatujte se, hovoříte k zrcadlu ...

33443

13.09.2004 06:43

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

>Co Vy na to Tome ? Pekna kombinace od pana Vcelicky, ze ano. Pritom vsem, panu Vcelickovi nebylo nijak ublizeno od Vas Tome, aby Vas pan Vcelicka, pokud by to bylo na tomto "webzinu" povoleno, posilal.

Víte, pane Lve, jaksi se k tomu necítím povolán vyjadřovat. A v takových případech, hledám odpověď u odborníků. Jedním z takových odborníků (doslova - přeborníků) na život a na ty nejryzejší mezilidské vztahy je MUDr Uzel. Sexuolog, doktor Radim Uzel se uvedl do povědomí veřejnosti radikální odpovědí na dotaz:"Jakou byste radil nejdokonalejší pánskou antikoncepci?" Odpověď rozburácela aulu:"Radím uzel."

Kupříkladu k otázce porna a lidské uslušněnosti se doktor Radim Uzel vyjadřuje touto úvahou:

"Porno je pohádka pro dospělé," říká MUDr. Uzel a dodává: "Sexuální fantazie jsou součástí lidské sexuality. Právě tím se třeba lišíme od zvířat. Fantazie nikomu neškodí ani neubližuje. A pokud se vyjádří v grafické podobě - nic proti tomu!" Proč je tedy nemalým procentem lidí pornografie považována za něco pokleslého? Podle doktora Uzla jsou nejčastějšími příznivci pornografie spokojení manželé středního věku a nejvášnivějšími odpůrci úchylní lidé, kteří se při pohledu na pornofilm nebo fotku leknou toho, že je to vzrušuje. "Neví, co se sebou a se sexem, a tak se radši postaví do role spasitele lidstva a hlásají morální čistotu. Čeština na to má výstižné přísloví: Nedívej se do zrcadla, máš-li křivou hubu," dodává Radim Uzel.

Doufám, pane Lve, že Vás tento krátký úryvek uspokojil zrovna tak, jako mne potěšil Váš dotaz "Co Vy na to, Tome?"

33476

15.09.2004 05:47

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

Kdyby nebylo sexu, nebylo by života. Je však jen otázkou času, kdy se díky geneticky upraveným potravinám podaří vědcům vygenerovat manuála s deseti páry rukou a snem každé bordelmamá bude typ K 100 - dívka zvaná Stonožka. Pro feministky je "in" - švihnout si se zkumavkou - již dnes.

My, dosud sexem a díky němu žijící, můžeme sex velebit, zatracovat, dávat mu různé přívlastky, donekonečna o něm kecat - sex zůstává. Lidem se to líbí! Matka příroda už to tak zařídila. A komu se to nelíbí, ať nám ...

>Ovšem porno hraje pouze na jednu výraznou strunu nástroje zvaného sex - zvířeckost a pouhopouhé "vybouchání pytle".

Takhle bych to neviděl. Porovnáte-li jednotku byznysnosti porna s jednotkou byznysnosti manželství, dostanete se z říše pohádek do tvrdé reality na které proděláte trenýrky. Řekl bych, že porno je divadlo s iluzí. Divák zaplatí a sebemrskačsky se ujišťuje v tom, že jeho představy o sexu v manželství byly čistou desiluzí. Je konsternován třeba už jenom tím, že pornoherečku nikdy nebolí hlava!

Porno samozřejmě byznys je. O tom není sporu. Není však byznysu bez poptávky.

Úryvek pana Uzla jsem použil pouze příkladmo. Jestliže se ztotožníte s názorem, že světu vládnou peníze, pak - z hlediska životaschopnosti - platí, že Kolk peněz máš, tolikrát jsi člověkem. Človek je však ovládán tou šedou eminencí dole a na tu šedou eminenci je, pan Uzel, skutečně přeborník.

>A zůstanu-li u not:sex je přitom ne jedna struna, ale harfa, ne - li symfonický orchestr!!!

Preferujete preludování na harfu, pane Hade? Mno, to já radši varhany. Ten vřískot píšťal! Někdo se třeba omezí na břinknutí činelů a pak jim oběma hučí v hlavě devět měsíců. A následující partitura fortissima u alimentačního soudu? Tomu říkám Orchestra Seráta!

33536

15.09.2004 05:53

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

Tom 24.?.?.?

Pane Idealisto,

také se těším na babiii leeeto obzvláště poté, co letošné lééééto nebylo zrovna vydařenééééé. [velký smích]

33537

17.09.2004 09:17

Mnohem horší než Vietnam

RE: Mnohem horší než Vietnam

Tom 24.?.?.?

Obávám se, že údajné Bushovy paprsky senilní demence nemají příčinnou souvislost s katastrofickými následky války.

Co není považováno za příčinnou souvislost, se můžete dočíst třeba tady

http://pravo.novinky.cz/p217a00d.html

z čehož vyjímám:

Ředitel Národní galerie Milan Knížák může mít klidné spaní. Už se nemusí strachovat, že půjde před soud v souvislosti s dopravní nehodou ...

Tehdy při výjezdu do křižovatky nerespektoval stopku a se svým mercedesem vjel přímo do cesty vozidlu přijíždějící z hlavní silnice.

"Nejsou důvody pro sdělení obvinění z trestného činu, neboť nebyla prokázána příčinná souvislost mezi jednáním pana Knížáka a způsobenými zraněními poškozené řidičky. Podle soudního znalce z oboru zdravotnictví si žena zranění částečně přivodila sama tím, že nebyla připoutána.

Konec citace.

Z výše uvedeného tedy vyplývá, že:

Vjel-li Bush do Iráku na stopku(OSN) porušil jen jakési mezinárodní regule, ale katastrofické následky války si iráčané přivodili sami, protože nebyli na američany připraveni. A co se týče neůspěchů na straně američanů, tak Bush může klidně spát, protože to, se vždycky nějak vokecá ...

Dlouho jsem si myslel, že vím, co se dá považovat za "příčinnou souvislost. Teď zjišťuji, že vím absolutní ... [zmaten]

33621

17.09.2004 19:14

Mnohem horší než Vietnam

RE: Mnohem horší než Vietnam

Tom 24.?.?.?

Taky dobrý.

"Žádný bombardér B-52 nezastaví ženskou v domácnosti, která má v igelitce kilo semtexu ..."

Vybaví se mi nápisy z roku '68 na zdech při ruské invazi v Česku. Dnešní čečenská varianta by mohla být:

V prdeli jsou ruské tanky, zažene je semtex naší mamky.

Zajímavé je, jak se křesťanský svět tvrdošíjně ohání islámským terorismem.

"Možná je to zjednodušený názor, ale když někdo zabíjí a zaštiťuje se přitom Koránem, tak to přece je islámský terorismus."

"Já nevím, jestli se ti vrazi z Beslanu zaštiťovali Koránem. Pravděpodobné to je, protože určitě měli na hlavě ty zelené šátky, kde měli napsáno "ve jménu Boha milosrdného, slitovného".

Zdá se, že dnešní křesťané rychle zapomínají na to, jak katoličtí vrazi, zaštitující se biblí a znamením kříže, uřezávali hlavy nám demokratickým pohanům a vnucovali nám jakéhosi jediného, imperialistického boha.

Nejrásnější na celém článku je reklama pod ním - balzám na všechny trable světa:

"Chytrá podprsenka uvolní sevření." [velký smích]

33641

28.09.2004 15:58

Tajemství jednotky 1391

RE: Ach ano

Tom 24.?.?.?

"... bez cudného zabalení do papírového pytlíku." (!)

Tak to byl velice silný teroristický úder proti všemu americkému lidu! Takhle vzít tu Emérickou Svobodu papírovým pytlíkem po kebuli!

Oni budují protiraketový štít, od komunistického cvičení CO (civilní obrana) pokročili k PTO (protiteroristická obrana) zalepují okna lepicí páskou, jančej kolem rozsypané mouky, sní o identifikačních čipech nastřelených pod kůži na prdeli, ale zdá se, že vnitřního nepřítele v - podobě papírového pytlíku - zcela podcenili. Je snad jen otázka času, kdy houmlesáci začnou ucucávat Molotovovův koktejl, cudně ukrytý ve státem nařízeném pytlíku ...

Tu plíživou kontrapytlíkovinu by neměli podceňovat!

34025

01.10.2004 06:17

Bomba!

Bomba!

Tom 24.?.?.?

>"Dál nemůžete, máme tu bombu", a pobaveně se ušklíbl.

Je fakt, že my češi jsme národ Švejka. Není politického tahu, který by neprovětral hospodou s peprným komentářem. Česká člověka si prostě dělá šprťouchlata ze sebe i ze zbytku světa. Imrvére. Najde se sice pár kovaných pitomců, kteří papouškují oficiální stanoviska hnojné politiky za každého režimu, ale ti to dělají proto, že jim to nemyslí a mediálně zpracované hovno je fascinuje. Bať, najdou se i tací, kteří rajtují politickou kobylu cílevědomě k zušlechtění sebe sama sousedovým majetkem a tak. Ano, i toto je to naše malé, české, teplé svinstvo.

Otázkou ovšem je, kde, kde zůstaly ty masy hlasů božích srandistů. když se volilo, peticovalo, nebo hlasovalo - kdykoliv o čemkoliv - kupř. i o vstupu do éůůůůůů. Eh? Že by dnes, víc než dřív, platilo, že doma a v hospodě se mluví jinak, než na veřejnosti?

Obávám se, že kdyby Jaroslav Hašek žil v dnešní době, tak by místo psaní o praotci Švejkovi, plakal do piva.


Rok, dva zpátky, kdy bylo "in" jančit nad rozsypanou moukou i na Ruzyňském letišti, měl jsem founfoun s jednou známou, češkou, kterou hned tak něco nerozhodilo. Na pořadu byla, jak jinak, mouka. Dokonce jsem po telefonu i zaparodoval, co mně v první třídě jenom naznačili:"Alenko stůj, auto houká, na něm v pytli, bílá mouka. Buš těroristmuš rozváží, z dalekého nádraží."

I mé hrdé, amatérské já si občas i přizná, že ne každý fór mu vyjde. Reakce oné známé, které k universitní ženské dokonalosti chybělo jen to třetí ňadro uprostřed, by však vyrazila dech i kovaným srandistům:"Ty si děláš šprťouchlata, ale co když nám to shoděj na Hradčana?"

Krve by se nedořezal, nebožtíka neoživil ...

34112

04.10.2004 02:54

Zvědavec se opět převlékl

Zvědavec se opět převlékl

Tom 24.?.?.?

>Převažující hnědá barva vyvolávala asociace - všichni víme s čím, že?

Ano. Hnědá barva vyvolává asociace s lidskou přirozeností, ale kupříkladu takový nářez po špenátu, či po borůvkách, rozhodně nemá hnědou barvu.

Na kolenou prosím, vraťe předcházející barvičky! Tahle jedovatá hrůza rve oči.

34231

05.10.2004 08:39

Zvědavec se opět převlékl

RE: Zvědavec se opět převlékl

Tom 24.?.?.?

>Urcite nemate cely den co delat, tak co Vam to udela, kdyz kazdemu udelate Zvedavce "na zakazku."

Tak to jsem nevěděl, že nemá celej den co dělat. Ale nevypadá na to, co? To nicnedělání ovšem mění situaci: Já mám rád modrou! A že jako děkuju

A při tom nicnedělání každému na zakážku mu zbyde ještě spousta času na to, aby se mohl šťourat třeba i v HTTP! HTTP je taková barevná sprosťárna, takže slabším povahám vřele nedoporučuji.

http://www.visibone.com/colorlab/

http://www.webcolors.freeserve.co.uk/

A když si tady http://www.cosmin.com/ stáhne "color detector" a přejede si myší po těle, tak bude hned vědět, jaká barevná kombinace mu jde k pleti.

34338

05.10.2004 08:43

Zvědavec se opět převlékl

RE: Zvědavec se opět převlékl

Tom 24.?.?.?

>"...ale školíce se v netečnosti(je to stále v běhu, nikoliv u konce) k obklopujícím mě jevům, zaujal jsem postoj lhostejného pozorovatele a nyní jako realistický optimista a grafický neodborník, který musí dále žít, si říkám: vždyť je to docela hezké."

Tak už i vy, pane Hade? Ha! vás, že ta zelená šlamastika uklidňuje? Teda, takhle rychle si zvyknout! "Z kolen na nožky" jo, vám se to řekne. Ale mě když se udělalo zeleno před očima, tak jsem spadnul se židle - rovnou na chrbát; ako hovoria bratja slováci. Mám totiž takovej blbej zvyk, když čtu pohodové stránky, jako zrovna Zvědavce, mám nohy na stole a jak tak přitakávám, tak se setrvačností houpu na židli. No, zhoupnul jsem se jenom jednou ...

>třeba p. Stwora místo zneklidňování textem začal uklidňovat grafickou úpravou

Víte, mě ty jeho texty uklidňujou. Já si občas přelítnu zprávy na TV Debilce, něco mě napadne, a pak to na Zvědavci vidím černé na bílém. K té pohodové symbióze mi právě ta dřívější grafická úprava, náramně vyhovovala. Nerušila.

Slovo hovoří, nese myšlenku, laská, slovo bije, slovo může být strašná zbraň i v rukou nemohoucích. Řeč barev je jednoznačná. Účelové zneužití barev - reklamy, barevná loga, řvavé barvy politických stran zrovna tak, jako barvy cirkusového šapitó, či červené lucerny bordelů - to jsou laciné triky na blbce. Zrovna tak, nevhodná kombinace barev, a to i barev k sobě ladících, může mít přesně opačný účinek, než bylo původně zamýšleno.

Tam, kde je myšlenka, měla by být barva, jako nosné médium, zcela neutrální. Jedině tak, si člověk může utvořit, z neseného slova, svůj vlastní názor.

34340

11.10.2004 06:36

Byl předložen ještě přísnější návrh zákona postihující dětskou pornografii

RE: Byl předložen ještě přísnější návrh zákona pos

Tom 24.?.?.?

>"...mala vnucka byla uchranena, pred zlym panem ktery nechtel mocit na ulici. Omlouvam se predem, ze pouzivam vasich par slov k ukazce, jak nekteri premysli."

Pane Včeličko,

omlouvám se předem, že používám vašich pár slov k ukázce, jak někteří lidé nepřemýšlí.

V uvedeném textu, na který odpovídáte:

>Ba, pedofilé jsou čím dál drzejší. Onehdy u nás jeden
>zazvonil, zrovna, když jsem hlídal vnučku, že prý jestli si
>u nás může skočit na malou. Tak jsem s ním vyrazil dveře.

se nevyskytuje žádný zlý pán, který nechtěl močit na ulici. Vašich pár slov postrádá logiku v kontextu souvislosti ochrany malé vnučky před zlým pánem. Nejenže jste do shora uvedeného textu vsunul jakéhosi pána a dal mu přívlastek "zlý" vy jste mu ještě navíc podsunul neochotu k močení na ulici. Takovouto manipulaci s originálním textem považuji za účelovou, irelevantní a vzhledem k absolutnímu nepochopení textu za velice nepřemýšlivou.

34668

11.10.2004 18:00

Byl předložen ještě přísnější návrh zákona postihující dětskou pornografii

RE: Byl předložen ještě přísnější návrh zákona pos

Tom 24.?.?.?

>Čím budeme mít otlačenější kolena, tím víc prospějeme naší slavné civilizaci. Křesťanský Pánbůh a Jirka z Buše nám při tom pomáhej!

Na kolena křesťané. Na kolena! A pamatujte si:

"Toto není válka kvůli Iráčanům ani Američanům ani kvůli ropě - je to duchovní válka. Lidé, kteří toto nechápou, si prostě musejí otevřít bibli a přečíst si to tam. Tato válka byla předpověděna, byla předurčena. Pan prezident Bush je velmi zbožný křesťan. Pan prezident byl povolán, aby šel do této války, měl o ní vědomí a pochopil, co se děje a je to daleko hlubší, než čemu my lidi můžeme vůbec rozumět. My nemáme informace, jaké má pan prezident."

Citovaný text je úryvek z rozhovoru s otcem amerického vojáka Bena Isenberga, který byl v Iráku usmrcen dne 13. září.
http://www.blisty.cz/2004/10/8/art20036.html

Absurdárium dotažené k absolutoriu. Pro mnohé křesťany jsou otlačená kolena daleko menší újmou na zdraví, než smrtelný zásah vlastní myšlenky.

34702

11.10.2004 21:46

Rada

RE: Rada

Tom 24.?.?.?

>Co si takhle prostudovat "vijmenovaná" slova.

Vyviklati vi? [mrknutí jedním okem]

34713

13.10.2004 01:45

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

Tom 24.?.?.?

Pro doplneni:

http://sweb.cz/komfort-vondra/chudy_tata.htm

34797

13.10.2004 16:40

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

FIREFOX!

Tom 24.?.?.?

Požadovaný soubor samozřejmě existuje, já si odkazy na linky ověřuji. Error 404 vám produkuje ta herka s kterou surfujete na netu.

Pro srovnání - Avant browser a Mozilla nebyly schopné načist stránku ani do 30s. (5s je hranice mé trpělivosti.) Pro srandu králíkům jsem nakopnul Internet explorer a ten zatuhnul dřív, než stačil vypustit průjem Error 404.

Firefox měl stánku načtenou za 2s!

Firefox http://www.mozilla.org/

Kliknout na "download" uložit na disk (kdekoliv a pamatovat si kde) odpojit se od internetu, najít kde je to uloženo, kliknout na ikonu Firefoxu (Firefox Setup 1.OPR) a ono se to samo nainstaluje. Akorát se to zeptá, zda chcete nainstalovat (import) bookmarks (záložky?) ze stávajícího brow. .. prohlížeče. Odklikněte "Yes" a můžete vyrazit do světa. Firefox švihá websajtky jako Baťa cvičky [velký smích]

Pane Včeličko, tato poslední rada pochopitelně nebyla určena vám, protože vy víte všechno nejlíp [mrknutí jedním okem]

Byla určena těm českým surféřům, kteří radši s jejich miláčkem Počítačem (fuj!) nic nedělají, aby se něco nepokazilo. Nedávno jsem takový případ (instalaci Firefoxu) v Česku řešil půl hodiny(!) po telefonu ... [překvapení]

34845

13.10.2004 16:46

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

RE: Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

Tom 24.?.?.?

> je treba se ucit i jine dulezite veci,bez kterych ten penezplny zivot neni to prave orechove.

Naprosto souhlasím. Každý přece ví, že než peníze, jsou lepší velé peníze [mrknutí jedním okem]

34847

13.10.2004 20:37

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

RE: FIREFOX!

Tom 24.?.?.?

Pane Včeličko,

do vaší genitálnosti mám hodně daleko. Netroufnu si třeba na podkladě hlášky "Chyba 404" tvrdit, že "Požadovaný soubor neexistuje!"

Ne, nepoznám značku vašeho píčatoče. Vy ano?

"knizku jak poznat blba do peti sekund" jsem nečetl. Mohu vás ale ujistit, že neblba poznám do 2s - to víte, Firefox!

34883

13.10.2004 20:41

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

RE: FIREFOX!

Tom 24.?.?.?

>Kolik berete na hodinu?

Pane Hade, jsem už nějaký ten pátek za vodou (Kanada [mrknutí jedním okem] a byl to jen přátelský pokec s tchýní (má tuhej kořen, mrcha). Navíc se zdá, že nejen na tchýni, působí dobře míněná slova jako rudej hadr na kolovrátek [oči v sloup]

34886

13.10.2004 22:16

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

RE: FIREFOX!

Tom 24.?.?.?

>P.S. ten Firefox je fakt tak dobrej?

Je. Vyzkoušejte.

34896

13.10.2004 23:46

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

RE: FIREFOX!

Tom 24.?.?.?

Emotikóny? Pán má na mysli "elektroniczne buźki" [velký smích]

(@@)

34901

13.10.2004 23:55

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

RE: FIREFOX!

Tom 24.?.?.?

Eh, na tomto foru je nutno naklepat je ručně. Dotaz adresujte na admina.

34902

14.10.2004 06:27

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

RE: FIREFOX!

Tom 24.?.?.?

Poslední slovo k Firefoxu, abych nedostal vynadáno, že ho tady propaguju.

Náhodou jsem narazil na českou verzi

http://firefox.czilla.cz/

Vědět to dřív, tak jsem tchýni poslal rovnou do cézilly! [zahanbení]

34925

14.10.2004 18:20

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

RE: FIREFOX!

Tom 24.?.?.?

>To je malo pravdepodobne, ze by browser "produkoval" chybu 404. To je jasna odezva web serveru, takze pravdepodobne bylo neco shnileho na serveru sweb.cz.

Ano, těch možností je víc. Kupříkladu server touto hláškou elegantně odmítne přístup z adres PC které má na indexu, popřípadě vypotí tuto hlášku po uplynutí daného časového limitu, což se stává, když je síť přetížena, server hostuje někde na páteřní síti u profesionálních poskytovatelů jejichž rychlost přístupu (kromě vlastních scriptů) nemůže ovlivnit; nebo browser není schopen načíst stránku v limitu.

Pokud je v IE zatrženo "Zobrazovat podrobné zprávy protokolu HTTP" a velikost chybové stránky je menší než 1 024 bytů, pak Explorer nezobrazí při chybě 404 stránku, kterou odeslal server, ale svoji vlastní.

Neskvěle, velice neskvěle se vyznám v browserech. Pouze jsem porovnal výše zmíněné v rychlosti načtení websajtky, o které pan Včelička rezolutně prohlásil, že neexistuje.

34968

15.10.2004 17:01

Kam smerujeme a ako nám v tom (ne)pomohla VŠ

RE: FIREFOX!

Tom 24.?.?.?

Pane Včeličko,

co myslíte, bude zítra pršet?

35033

16.10.2004 19:37

Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

RE: Muslimska natura...

Tom 24.?.?.?

Tak jsem na to kliknul, pane Veliký, a je to tam samá bílá kurva. Takže té souvstažnosti s muslimy tomu mám rozumět jak?

35085

27.10.2004 07:50

Klamné vítězství

Reagovat (?)

Tom 24.?.?.?

Právě jsem chtěl odpovědět panu Hadovi a v dotyčném příspěvku chybí tlačítko "Reagovat"

Mám tomu rozumět tak, pane Stworo, že se jedná o záměrné utnutí debaty mimo téma? Uznávám, že zaběhnutí od volební mísy to je. Kdybyste snad vyjímečně povolil moji konečnou odpověď panu Hadovi, budu vám neskonale vděčen.

>To Jste nečetl má moudra ...

Pane Hade, přiznám se, že jsem velice nepozorný a nesoustavný čtenář tohoto fora. Často se mi při této čtenářské nešoustavnosti stává, že mi lecos unikne, to i ono přehlédnu a mnohdy, zcela zaujat slovním obratem či neotřelou větou, odpovídám - nevím komu, nevím na co. Jedině tak se mohlo stát, že jsem nevzal v potaz vaše moudra o Bibli.

Co se týče náboženství, mě to připadá jako jízda jetele tramvají. Mění se nápisy zastávek, přehazujou se veksle, drandí se z konečné na konečnou a furt, a pořád dokola. Pak ten jetel umře někde mezi zastávkami, nebo na křižovatce dějin a už nemá ani kapku šťávy, aby řešil dilema: Jsem spasen? - Nejsem spasen?

Náboženství je prostě otázka víry. Pokud vám víra v náboženství zlepšuje kvalitu života, budiž vám to přáno.

P.S.
Změna textu.
Věta:"Co se týče náboženství, mě to připadá jako jízda jetele tramvají."

se mění na:"Co se týče náboženství, mě to připadá jako jízda jetele v amerických volbách."

Snad to teď projde ...

35698

27.10.2004 18:36

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

RE: Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984

Tom 24.?.?.?

>V podstate nestesti lidstva zpociva v masivni lidske hlouposti,kdo se dostane k tomu ,ze ma vliv na masy a ty zacnou reagovat na jeho povely ,tak je zle.Lide ,kteri se nechteji nicim zabyvat ,co by komplikovalo jejich zivot a chteji si zivota jen uzivat a chteji materialisticky zit ,jsou v konecnem stadiu v ukazce moci nad masami obetmi sve vlastni lenosti myslet a jejich ilusorniho sveta,nakonec se sami obrati jeden proti druhemu k radosti manipulatora,to se projevilo ,jak za nacismu,tak komunismu a tak ted v Americe ,kde se rekrutuji z obyvatelstva donaseci a svym zpusobem v boji proti terrorismu i v Australii,cokoliv se Vam zda podezrele volejte cislo........
To je pocatek,"sousedske hlidani" na zpusob ulicnich vyboru ,uz funfuje a zakonu pribyva kazdym dnem,takze Orwell predpovedel,ze vlasten jedni a tytez lidi s urcitou lidskou vadou se daji pouzit v jakemkoliv rezimu proti svym vlastnim obyvatelum,rezim ,to jen spravedlive zduvodni,tedy svinarnu udela obcanskou povinnosti.

Tesat, do kamene tesat! Tento citát z příspěvku pana Nohejla by se měl naordinovat všem obyvatelům této planety k povinnému užívání 3x denně. K snídani, k obědu, k večeři.

35715

03.11.2004 05:47

Volby

RE: Volby

Tom 24.?.?.?

>"Tak jsme si to už s mou paní Dášou odpíchali ..."

Pane Táborský,

dovolte mi, abych pogratuloval Vám i Vaší krásné paní Dáše k rychlému, bezbolestnému a jistě i velice radostnému odpíchání po čtyřech letech. Pravda, vánoce jsou častěji i v Americe, ale červenobílý manager od emerické kolalolky nevysype ze svého pytle tolik tragikomické bžundy s předstihem na čtyři roky dopředu, jako právě volby.

>"Osobně mi je Kerry sympatický tím, že je po prarodičích Přemyslovec ..."

Mno, někde jsem četl, že Bush a Kerry mají společnou prabábu z vosumnáctýho kolena a ta prabába vstoupila do historie výrokem:"Jeden za vosumnáct a druhej bez dvou za dvacet." (Jednalo se o částku v měďácích, jakési tělesné všímné od dvou ctitelů.) Zdá se tedy, že ač prabába měla s Přemyslovci společné leda tak lýkové střevíce, její výrok napíná osu dějin jako kšandy katapultu. Já se jenom děsím kdy to rupne a budeme tam, kam i Přemyslovci chodili pěšky ...

36085

04.11.2004 08:18

Volby

RE: Volby a Przemyslowci

Tom 24.?.?.?

>Vy jste, samozřejmě, ta slušňácká imidž

Sakra Táborskej, vy víte jak člověku vynadat, aby to prošlo cenzurou, co? Chápu, že vás ty volby rozrušily a tušení hnědých holokonců vám volizovalo košili, ale kdybych sem postoval můj neprezidentský projev po skončení voleb, tak byste se z té dvojjedinosti před páně Zemanovou stolicí nevylízal.

Já snad začnu věřit v boží muka. To snad ani není možná, aby lidi volili tak, jak zvolili. To jim musel někdo nakurátovat. I když, při té 80-90ti procentní většině blbců v každé společnosti, je výsledek - skoro fifty-fifty - vlastně úspěch.

>Chtěl bych jen poznamenat, že píchat jednou za čtyři roky není moje idea, ale je to předepsáno ústavou. Ostatně, jak často se to dělá v Canucku?

Častějc. I když i tady je snaha některé jedince od píchacích automatů zcela odstavit, zrovna tak, jako v Americe.

Co se týče genealogických bádání až do těch Przemyslowczských opánků, tak to by se jeden možná nepostačil divit, až kam a jak vysoko do nadkolení, to leckterá jeho praprabába dokázala vygenealogovat. Prapradědek, aby si hlavu údivem k smrti neukroutil, po kom že zbyly ty střevíce ve skříni, tak do rodného listu radši napsal - moje.

Dologovat se v historii předků dá leckam. Vždycky to ale končí u živočicha bohem vyvoleného. Já bych mezi člověčí předky ty vopice radši netahal.

Dojalo mě k slzám, jak se o těchto volbách psalo i hubou mlelo, jak jsou strašně důležitý. Jakoby se nevědělo, že tu úplně nejdůležitější volbu prosral Bůh. Tím, že si mezi všemi živočichy vyvolil za vládce této planety člověka. Proč? Vždyť po světě běhá tolik inteligentních zvířat!

36145

04.11.2004 17:52

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Moskit

Tom 24.?.?.?

>Kromě agentů CIA v naší republice je zřízeno i pracoviště FBI.

Uf! Doufám, že v rámci reciproční vlezdoprdelocity mají čeští operativci též zřízené pracoviště v USA [mrknutí jedním okem]

36188

04.11.2004 18:07

Bush versus Kerry

RE: Bush versus Kerry

Tom 24.?.?.?

Možná to ani tak dlouho nepotrvá. Počítám, že ten Kerryho trik Bushovi dojde tak v červenci a když si tam půjde vysekat díru ...

36190

04.11.2004 19:37

Bush versus Kerry

RE: Bush versus Kerry

Tom 24.?.?.?

>To by znamenalo, ze Kerry je blbejsi nez Bush, ponevadz Bush nad nim vyhral - no ne? Simple deduction, ze jo !

Jasně, že je Kerry blbější. Protože když si Bush vyseká díru ve vodě v létě. Tak mu při tom nevomrznou uši.

36193

09.11.2004 07:52

15 let od sametu – čas odhalit pravdu?

RE: 15 let od sametu – čas odhalit pravdu?

Tom 24.?.?.?

Nejdřív mě naprdlo, zeptat se vás:"Kudyma že jste to vosumkrát v Česku chodil?" Pak mi ale došlo, že jsem stále nereptajícího Čecha za celej život taky neviděl. A ti, kteří říkali:"Já jsem taková malá, česká, spokojená, neremcající člověka ..." tak ti lhali, jako když Rudá kráva tiskla. [velký smích]

36440

10.11.2004 09:54

15 let od sametu – čas odhalit pravdu?

RE: 15 let od sametu – čas odhalit pravdu?

Tom 24.?.?.?

>A neremcající Čech - to by přece už nebyl Čech

Správně díte, Karle.

Když už člověk jednou je, tak má remcat aby byl ...

Remcaj remcaj vykrůcaj, vykrůcaj
pánům klídek rozrůcaj, rozrůcaj.
Remcaj remcaj od rána - do rána:
"Není pána nad kmána ... "


>Tome, nemělo to být Rudé Právo? Rudá kráva byla tiskovina trochu odlišného zaměření (seznam spolupracovníků StB).

Já ten výraz slyšel od jednoho znárodněnýho sedláka v knajpě na Šumavě, když jsme před přehršlí pátků jeli Vltavu. Přišel do hopsody, sebral "Rudé právo" a basbarytonem zaburácel:"Tak copak nám to zase TISKNE ta Rudá kráva?"

36528

13.11.2004 08:14

Moskit

Moskit

Tom 24.?.?.?

Článek laika jistě omračuje vyčerpávající fundovaností. Dovolil bych si však malé upřesnění.

S autorem lze souhlasit v tom, že:"Síla Moskitu tkví především v jeho ohromné rychlosti v kombinaci s malou výškou letu."

Dále pak:"Podzvuková protilodní střela (jako Harpoon) letí k cíli třeba i dvě nebo tři minuty a po celou tu dobu ji mohou napadat obranné rakety lodí, ale Moskit prolétne pásmem účinnosti obranných raket Standard SM-2 za pouhých 25 až 30 sekund. Kanony Phalanx jsou účinné do vzdálenosti jen asi 1,5 km ..."

Neznám tak dobře kanony Phalanx, i když o jejich účinné vzdálenosti (1,5 km) nepochybuji, avšak:"... a tu Moskit (řítící se rychlostí Mach 3) urazí za 1,5 sekundy!" - je dost slabý odhad rychlosti.

Autor sice uvádí, že Moskit je znám pod mnoha názvy a uvádí i několik variant, kupř. 3M-80 Moskit, 3M-80M Moskit-M ..... neuvedl však dosud utajovanou verzi "M-M-K" čili Moskit-Moskit-Katamaran. Jedná se o dvě rakety katamaránového spojení, tedy dvě pevně spojená tělesa. M-M-K díky součinnosti motorů obou pevně spojených raket, které pracují na pricipu "non plus kontra", dosahuje absolutní rychlosti dosažitelné pevnými tělesy v zemské atmosféře. Díky tomuto převratnému vynálezu ruských vědců, kteří čerpali z vědeckých prací svých sovětských předchůdců, byla zavedena nová jednotka měření rychlosti, protože rychlost "Mach 1,2,3 ..." se ukázala naprosto nedostatečnou, až směšnou.

Nová jednotka nese označení "Macho one". Ke stanovení této jednotky vyžili ruští vědci Dopplerova jevu, kdy frekvence záření pohybujícího se zdroje naměřená pozorovatelem v klidu je jiná, než tento zdroj vysílá. V experimentu na Kolymě se M-M-K pohyboval rychlostí 19000 km/s, což je asi 6,4% rychlosti světla ve vakuu. Tomu odpovídá energie 13,3 MeV, což je nejvyšší energie, jíž bylo možno získat na urychlovači těžkých iontů. Měření dilatace času bylo provedeno s nepřesností jen 2,2.10-7, což je asi čtyřikrát lepší výsledek, než v dosud provedených experimentech.

Díky této rychlosti je schopen M-M-K dosáhnout jakéhokoliv bodu na této planetě, stylem "Start-Cíl" do pouhých 2 sekund!

Nerad bych zde dělal z komára vemlouda; pravda, vembloud je pomalejší. Z uvedených parametrů ale jasně vyplývá, že nepřítel je - jak se lidově říká Vaporizován dříve než se stačí uprdnout, natož byť jen pomyslet, že je ohrožen.

Pro armádní nadšence zelené, bych snad ještě uvedl, že M-M-K je typ rakety, který se dá nasadit v těchto bojových variantách "Země-Vzduch-Země" "Vzduch-Vzduch" "Voda-Voda" "Země-Voda" a "Voda-Země".

Z koho voda ještě neteče, tak toho bych rád upozornil, že M-M-K (Moskit-Moskit-Katamaran, pro zapamatování) kopíruje terén bez výškového omezení, takže horydolyčernejles-BUM!

A pak, že se nebude vaporizovat [velký smích]

36788

14.11.2004 19:28

Moskit

RE: Doplneni

Tom 24.?.?.?


>Jeste jste zapomnel, Tome, na:

>Zeme-Zeme, Vzduch-Zeme, Zeme-Vzduch-Voda a Voda-Vzduch-Zeme, Voda->Vzduch, Vzduch-Voda.


Díky za doplnění.

Pokud jste vášnivý cestovatel, když se zajímáte o všechny směry odkudá-dokudá a navíc i lovec, rád bych vás upozornil ještě na jeden, dosud málo známý směr. Tento směr "Země-Vzduch-Prase" publikoval na serveru Sprcha jistý pan Aha, skromnost sama, expert na balistiku kalených střel. Zda-li pan Aha používá kulky kalené osmiem, jak tady byl tento způsob kalení zmíněn, opravdu netuším, ale kliknutím na link se dočtete i o "přesné souhře pasáka se sviní" které jistě rozšíří obzory a směry nejen vám.

http://www.sprcha.com/comments/2004/8/30/93345/6111/1795#1795

36839

15.11.2004 09:33

Moskit

RE: Doplneni

Tom 24.?.?.?

>Tome, koukám, že pro Vás není žádný zdroj bezvýznamný.

Koukáte dobře. Mudroslovím pana Aha jsem si zpestřoval dobu Vaší nepřítomnosti tady - tolik mi Vás připomínal! Měl jsem 100+1 chuť vstoupit s tímto Mistrem brka v kontakt. Neobával jsem se ani tak jeho kalených střel, jako jsem měl panickou hrůzu z toho, že mě Sprchařští intelikenti ubodují. 2/3 debat jsou tam o tom, jak správně bodovat, ale zabodovat slovem, to zvládne málokdo a jen někdy. Navštívil-li někdy tuto Boďárnu pan Čulík, je s podivem, že se nad bývalými revolucionáři fora BL, ještě od smíchu neubrečel k smrti.

Zpět k tématu. Jsem rád, že jste zde připomněl akademika I.I. Raketiščonka, který proslul zejména tím že, k snídani konzumoval ricinový olej (dvě decky per hrdlo) a po celý zbytek dne pak bez problému dosahoval plného vědeckého projevu.

Jen v rychlosti k základní myšlence (zájem debatérů stoupá, dotazy se množí) která vedla k sestrojení M-M-K. Skupina vědců, labužnicky popíjející ricinový olej (po vzoru akademika I.I. Raketiščonka) se zájmem pozorovala roj pářících se moskytů. TV ani video v té době nebyly a vědci se nemohli jinak uvolnit. Právě neexistence videoťéchniky přispěla k této převratné myšlence:

"Jestliže je moskyt schopen dosáhnout bodu "G" spolu s vyvrcholením za 2 sekundy, pak člověk - vzhledem k jeho mozkové kapacitě - musí dosáhnout ve stejném časovém úseku jakýkoliv bod na Zeměkouli."

Tolik tedy na vysvětlení:
a) katamaránového spojení = komár-komářice (moskyt-moskytice)
b) zdvojeného čelního odporu - není žádný (ne čelem!)
c) principu dvou motorů non plus contra (ložnice!)

Předpokládám profesní přípodotky od pana Táborského ohledně, snad ještě kratšího "aktu" mezi živočichy, spolu s poznámkou, že někteří jedinci homo erectus to zvládnou v čase -2s.

Na závěr bych chtěl poděkovat paní Aje, která velice bystře odhadla situaci a s jejímž výrokem naprosto souhlasím. Proto byl můj příspěvek takový, jaký byl.

Paní Aja, ještě jednou: (pro zapamatování)

["Tak si vas vsechny virtuelne predstavuju,vase svate nadseni,zari vam ocicka,jako kdyz jste dostali k Vanocum prvni flinticku-spuntovku.Ta vecna klucici hra na vojacky.
Tom ma pravdu,vaporizovat lze !!!
Vic takovych clanku?A nemohli byste si predplatit nejaky odborny "valecnicky casopis"?"]

36857

15.11.2004 19:21

Moskit

RE: Doplneni

Tom 24.?.?.?

>Provolavam vecnou slavu vzajemnemu a neutuchajicimu >souhlasu(nasleduje dlouhotrvajici potlesk,nejlepe freneticky)

Rukulíbám milostivá. Valník chryzantém, kopírující hlavy diskutérů, letí směrem k Vaší královské lóži.

36872

15.11.2004 19:24

Moskit

RE: Doplneni

Tom 24.?.?.?

Tady není nic k nechápání, pane Druide. Když jste dopnil varianty možných směrů, uvedl jsem link na směr "Země-Vzduch-Prase", který je zrovna tak zajímavý a záhadný, jako pohyb pevných těles v kvaziprostoru.

Z příspěvku pana Táborského vyplývá, že má náramný přehled přes mazadla a zřejmě nějaké to Julioilo sám používá. Naolejuje-li se, není pak divu, že se zde objeví zrovna tak rychle, jako husím sádlem namaštěnej kulovej blesk.

36873

16.11.2004 05:24

Moskit

RE: Doplneni

Tom 24.?.?.?

>Tyto kombinatoricke doplnky nejsou ode mne ale od Dana

Omlouvám se, pane Druide. Šlo o nedopatření přehlédnutím [zahanbení]

36889

17.11.2004 08:07

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

Tom 24.?.?.?

>Otazka je, jaky maji cil tyhle dilka dneska?

Dneska tyhle dílka nemají žádný cíl. Bloumají jen tak internetem, semtam-tamsem. Vyčkávají. Až připojením té jedině správné a korektní kritiky, dostanou filosofický nádech. Člověk se hluboce zamyslí nad ozdravným komentářem, dojetím zapláče a spolu s krknutím si položí otázku:"Blít či neblít?"

>Cemu to vlastne slouzi?

Slouží to ke zdravé životosprávě. Ale až po zapití korektní šaraticí (litr per pajšl) to má ten správnej efekt!

36969

17.11.2004 18:42

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

Tom 24.?.?.?

Eh, sakrblé!

Toto byla odpověď na první lehův komentář. (zapomněl jsem kliknout na "Reagovat").

BTW oceňuji vaše ozdravné komentáře, pane leho. Člověk se po nich uvolní, horem i dolem a mysl se rozjasní. Zdá se, že mnozí ještě nedocenili váš přínos a někteří si z vás dělají dokonce i šoufky. Nepochopili, blouznivci, že jednoznačně negativní kritikou je vedete k tomu, aby se nad článkem hlouběji zamysleli a sami si vyhledali informace, které dokládají, že článek nepsal nějaký blouznivec co si všechno vybájil ve svý nemocný mozkovně.

Nikdo po vás nechce abyste zde odhaloval svá játra, své soukromí. Když už ale napíšete:

"Na strednim vychode jsem byl nekolikrat, jak na dovoleny, tak sluzebne a v Izraeli taktez a to pouze sluzebne nekolik mesicu."

tak to vypadá naozaj blbě, že jste byl služebně v Izraeli, když k tomu nedodáte - komu vlastně služebně sloužíte.

37011

18.11.2004 09:01

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Tom 24.?.?.?

Větší fotka je tady

http://www.usatoday.com/news/graphics/phantom_fury/flash.htm


a 14 dalších i s tanečkem v plynových maskách. (narolujte dolu a klikněte na další stranu. Bylo to na str. 2, fotky jsou doplňovány)

http://editorial.gettyimages.com/source/search/FrameSet.aspx?s=EventImagesSearchState|1|-1|30|0|0|1|0|0|0|51700734|0|0|0|0|0||-8193|0|0|0&p=7

37075

18.11.2004 09:32

Moskit

RE: Re: Tom

Tom 24.?.?.?

>A snad mala nepresnost... v priade ze se strela bude pohybovat 3 m nad hladinou, tak ji urcit enikdo neprehledne.... v takove vysce musi pri takove rychlsoti zvedat okoo sebe solidni vlnu... coz ovsem nemeni nic na tom ze zasahnout ji necim jinym nez jinou raketou je asi dost vazny problem.

Výška je uváděna 15-20m nad hladinou, ale i tak to zvedne solidní tsunami. Hloubku rigólu za Moskitem uvádějí některé prameny až několik set stop.

Jen tak mimochodem, už jste slyšel o superkavitaci? Kupř. tady:

http://herodes.feld.cvut.cz/nonlin/superkavitace/superkav.php

a teď si tu srandu představte ve vzduchu ... To potom i takovej spermacet kamčatský belugy ... [mrknutí jedním okem] i když - namazat si tím spermacetem dřeváky, tak jsou z nich solidní sedmimílové botky ...

37078

18.11.2004 16:03

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Tom 24.?.?.?

Tušil jsem, že to ten "sublink" nevezme ...

v levém sloupci "search" napište SARIN

37095

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?