Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 26 příspěveků, 4 různá jména: Jitka Podráská, Tree, treerat, Zu.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.04.2009 11:22

Jan Fischer

Housle

Zu 194.?.?.?

Odsuzovat někoho jen proto, že je Žid, je dost ubohé. Člověk by měl být hodnocen podle toho, jaký je "člověk". Z anglického slova -human-tedy jestli je člověk humánní. Fisher je v čele vlády jen na pár měsíců a dělá se kolem něj taková taškařice...kdybyste si vy všichni, co tady píšete, aspoň jeden den vůbec nevzdechli na politiky, udělali byste líp. Minimálně by to prospělo vašemu duševnímu zdraví. A politici by si najednou nepřipadali tak důležití...

189703

28.07.2009 08:58

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

Není za tím ještě něco?

Tree 194.?.?.?

Nevím, jak případně bude ta vakcína účinkovat, ale jestliže dojde na to, že budou přednostně (povině?) očkováni policisté, zdravotníci, hasiči, řidiči hromadné dopravy, pravděpodobně i vojáci, pracovníci elektráten, vodáren, atd... tak jestliže z nich hodně onemocní, případně umře, úplně to nabourá infrastukturu státu. Pokud by to probíhalo rychle, mohlo by se stát, že nestačí nikoho dalšího vyškolit k ovládání zařízení (vodárna, elektrárna...). Následkem toho vypukne pěkný zmatek a stav obyvatelstva se zreduje o další část z těch, kteří se vyhnuli očkování. Nevím, komu ku prospěchu, ale kdybych chtěl někam udělat invazi, nemohl bych si přát něco lepšího, než takové očkování.

196469

21.03.2011 10:22

Obama vyhlásil Libyi neústavní válku

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

treerat 194.?.?.?

Rusové a Číňani nevetovali bezletovou zónu. Což chápu jako hlídání aby tam nic nelétalo. Bombardování pozemních cílů se tomu zjevně vymyká. Zrovna tak bezletovou zónu podporovala Liga arabských státu, a teď z toho pomalu couvá.

239959

27.09.2011 08:08

Proberme se, Švejkové!

RE: Násilí není program! A pokud chci něco změnit, musím přesně vědět,čím stávající systém nahradit!

treerat 194.?.?.?

Ano, taky si myslím, že nějaká "revoluce", alespoň zatím, je chybný krok. Už jen proto, že by nestačilo svrhnout vládu či parlament. Je to systémová chyba. A nakažení nejsou jen ministři a poslanci, ale i soudci, státní zástupci, policisté...
Další věc je, že silová revoluce je právě to, na co ti nahoře čekají. Mnoha lidem to asi připadá nemožné, ale nedivil bych se, kdyby se v reakci na takovou revoluci objevila taková bratrská pomoc jako v Lybii. Tedy: vybombardovat infrastrukturu a vůbec kdeco, a pak, až bude vše napadrť, poslat sem revolucionáře z Al Kajdy, z Kosova, SAS, či jiné "mírotvůrce".
Měnit věci je dozajista třeba, ale ne silou. Věci jsou v pohybu, a věřím, že brzy nadejde čas i na tu systémovou změnu. Jen je třeba být ještě chvíli trpělivý. Neztrácet víru. Jak se říká, na každé prase už se někde vaří voda. A nyní by měla být uvařena i na ty, která (kteří) si mysleli, že jsou nesmrtelní. Jistě to nebude snadné, ale změny k lepšímu přijdou...

254000

23.02.2012 08:30

Pomáhají šmírovací kamery v ulicích?

Snížení či zvýšení kriminality...

treerat 194.?.?.?

Studie ohledně toho, zda kamery vedou ke snížení či zvýšení kriminality jsou určitě zajímavé, důležitější mi však přijde jiné hledisko. Pomáhají kamery k větší objasněnosti trestných činů? Pomáhají skutečně dopadnout a odsoudit více (skutečných) pachatelů. Pokud ne, pak se mi zdá posuzování nějakého snížení/zvýšení kriminality zbytečné. Pokud ano, zajímalo by mě o kolik vůči oblastem kamerami nezamořenými.

263872

15.03.2012 09:10

Íránsko-turecký boj o Sýrii

treerat

treerat 194.?.?.?

Ad: "Pokud se syrská armáda odváží do severosyrského města Idlib, jak učinila v Homs, pak půjde o místo nebezpečně blízko turecké hranici a Turci jsou připraveni jednat, odvolat se na článek 51 charty OSN, který je o „sebeobraně“."
Syrská armáda dobyla zpět Idlib, boje pokračují /http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod/clanek.phtml?id=737156/

265258

23.07.2012 16:34

Islámští bojovníci zaplavují Sýrii

RE: Prosím, střízlivě

treerat 194.?.?.?

Normálně rozpoutání takové války tak blízko pro Izrael není zrovna výhodné, ale jak píše (cituje?) tady: http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/komu-jste-loajalni-pane-fischere/ A. B. Bartoš prý existuje větev ortodoxních, kteří chtějí uspíšit příchod mesiáše, což by prý mělo jít i prostřednictvím zničení podstatné části židovské populace. Zdá se mi to dost ujeté, ale jsem ochoten uvěřit, že tomu někdo věří, i že maká na uskutečnění takové myšlenky.

272393

27.09.2012 08:39

Havel, Dubček, Gorbačov a sametová revoluce

RE: a ještě k VH - Židovský původ...

treerat 194.?.?.?

Podle tohoto článku http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1343-b-nai-b-rith-a-cesko-slovensko-2-2-seznam-zakladajicich-clenu-loze.aspx, který působí celkem zasvěceně, tam Klaus, a nejspíš ani Mlynář či Kühnl (pokud se autorovi nezdály jako příliš malé ryby) nejsou.

275619

27.09.2012 09:16

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Ja vás nechápu .

treerat 194.?.?.?

"A vy si všeci myslíte ,že když např. za dva roky budou mít jadernou zbraň že jí dají do mražáku ?" O tom, že i v muslimských státech nejsou na vrcholu sebevražední magoři svědčí Pákistán. Stejně jako Indie jaderné zbraně má. A koho že to Pákistán jadernými zbraněmi bombardoval? Kupodivu nikoho. Takže se mi to jeví, že strašení mnohem umírněnějším Iránem je prostě klasické bu bu bu. Můžete se uklidnit. Stejného efektu se krom toho dá dosáhnout i konvenčními zbraněmi.

275626

02.10.2012 09:53

Ještě jednou můj názor na Klause

Nechápu

treerat 194.?.?.?

Klaus je bezesporu výrazná postava, a zdá se, že vzbuzuje výrazné emoce. Buď pro něj, nebo proti němu. Přesto musím říct, že se mi nedaří pochopit tu mohutnou vlnu nesnášenlivosti až nenávisti vůči Klausovi. Jistě, byl ministr financí, potom premiér. Takových bylo po něm spousta. A rozhodně se nedá říci, že on by byl jediný, kdo o něčem rozhodoval. Určitě měl již na začátku devadesátých let přátele a příznivce, ale myslím si, že se v té době většina věcí děla v režii chartistické elity, oné pravdolásky. Z nichž někteří exponenti pravděpodobně byli a možná dosud jsou řízeni z USA. Další věc je, že vnímám Klause jinak jako ministra financí a premiéra, a jinak jako prezidenta. Předtím jsem ho nesnášel, když se stal prezidentem, s překvapením jsem zjišťoval, že s ním v mnohém souhlasím. To trvá dosud. Cením si konzistence jeho názorů, u jiných politiků, myslím si, nevídanou. Rozhodně se s ním neshodnu ve všem, ale myslím, že je to dobrý politik, a nikoho lepšího v současné době prostě nemáme. Takže bych prosil ty, kteří Klause nemají rádi, aby si uvědomili, že ačkoliv Klaus ostatní možná zasťiňuje, nebyl tu od začátku devadesátých let absolutním vládcem. Jako ministr a premiér měl nějakou moc, na které se podílel s dalšími lidmi. A jako prezident už nemá pravomoce skoro žádné.

276063

02.10.2012 16:13

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Klaus od počátku patří ke stejné skupině nasazených lidí...

treerat 194.?.?.?

Stejná situace jako v jiné diskuzi. Proto jen kopíruji:

Podle tohoto článku http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1343-b-nai-b-rith-a-cesko-slovensko-2-2-seznam-zakladajicich-clenu-loze.aspx, který působí celkem zasvěceně, tam Klaus, a nejspíš ani Mlynář či Kühnl (pokud se autorovi nezdály jako příliš malé ryby) nejsou.

276148

05.10.2012 08:03

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

Ad ostatky

treerat 194.?.?.?

V této souvislosti jsem si vzpoměl, že jsem v trafice viděl obálku časopisu Epocha. Je tam titulek: Kšefty se svatými ostatky. A asi podtitulek: Díky církevním podvodům věřící uctívají: 18 Longinových kopí, 20 koster svatého Jiří, 10 lebek Jana Křtitele a 18 předkožek Ježíše Krista.

Nečetl jsem článek, ale už tohle mi připadá zajímavé [smích] Zvlášť by mě zajímalo, kdo může uctívat tu poslední položku.

276534

17.10.2012 08:41

Karibská krize

K historii

treerat 194.?.?.?

K té historii, podle toho co se píše tady: http://www.ostrovkuba.estranky.cz/clanky/embargo/, tak než došlo na Kubě ke znárodňování amerických společností, došlo nejprve k uloupení kubánského státního pokladu do USA (427 milionů dolarů ve zlatě a zlatých mincích) a začátku ekonomického embarga. Myslím, že stojí za to, se na ty stránky podívat. Byť asi někdo bude namítat, že jsou jednostranně zaměřené.

277311

18.12.2012 08:28

Rusko mění u Sýrie směr

Ad výrok Bogdanova

treerat 194.?.?.?

Na Hlasu Ruska jsem o tomto výroku nic nenašel, nicméně třeba na Českých novinách (http://www.ceskenoviny.cz/svet/zpravy/rusko-poprelo-zmenu-postoje-ke-konfliktu-v-syrii/878216) je, že v reakci na články o změně postoje Ruska k Sýrii vydalo ruské ministerstvo zahraničí vysvětlující prohlášení, že Bogdanov v poslední době neposkytoval žádný rozhovor, a ten výrok byl v rámci jeho přednášky jen citací stanoviska syrské opozice. ""Nezměnili jsme názor a nezměníme ho," řekl dnes na tiskové konferenci mluvčí ministerstva Alexandr Lukaševič. Zdůraznil také, že Rusko není zapojeno do žádných rozhovorů o osudu Asada nebo o jeho odchodu ze Sýrie." píše se v článku.

280741

03.01.2013 09:49

Přišlo emailem - měli byste vědět

Chemické zbraně

treerat 194.?.?.?

Ad: "Dále se mj. uvádí, že rebelové jsou pro případ zmocnění se části chemického arzenálu připravováni americkými, polskými a českými vojenskými poradci - chemiky, z nichž část se pohybuje už i uvnitř Sýrie."
http://czech.ruvr.ru/2013_01_02/Syrsti-povstalci-umeji-vyrabet-chemicke-zbrane/

281448

26.04.2013 08:29

Stovky tisíc kachňat jsou v Číně předhazovány hadům nebo vybíjeny

Alespoň nějaký užitek

treerat 194.?.?.?

Taky mi připadá nesmyslné zabíjet jen "pro jistotu" zdravá zvířata. Ale ty hadí farmy mi připadají alespoň trochu smysluplné. To co tady probíhalo v roce 2003 (podle Wiki přes 14 milionů zvířat poraženo a zničeno) se mi zdálo a dosud jeví jako nějaká rituální zápalná oběť. Asi i proto se mi zdají hadi lepší.

288863

17.05.2013 15:23

Ještě jednou k preventivní mastektomii

Článek s jinou cestou

treerat 194.?.?.?

Nevím, jestli to opravdu funguje, ale myslím, že to rozhodně stojí za přečtení a za úvahu. Farmaceutické společnosti zatajují pravdu o běžném vitamínu který ničí rakovinu.

289896

11.06.2013 08:34

FDA schválil první GMO chřipkovou vakcínu

RE: A to se vyplati

treerat 194.?.?.?

"Jsou lidé, u kterých pár dnů horeček a pořádného náporu na celé tělo prostě nelze riskovat, protože by je to pravděpodobně zabilo."

Nemohu se zbavit dojmu, že právě takové lidi stejně spolehlivě, ne-li lépe, dokážou zabít ty vedlejší účinky vakcíny. A sám za sebe bych raději čelil té známé chřipce, než neznámým vedlejším účinkům, které by se pravděpodobně dostavily brzy po očkování, a ne až hypoteticky dostanu chřipku.

291125

12.07.2013 09:55

Korupce v přímém přenosu

RE: Vlastizrádce ...

treerat 194.?.?.?

Ano, souhlasím. Možná nás Sověti před něčím zachránili. Vnímáno dnešníma očima, mě ale přijde, že se chovali vlastně velice slušně. Podle Wiki bylo do konce roku 108 mrtvých Čechů a Slováků a 96 Sovětů. Umím si představit, jakou reakci by asi vyvolaly takové ztráty u Američanů. Ti se taky řídí heslem: Za jednoho našeho aspoň deset vašich." Spíše však sto či tisíc. Jak vypadá osvobozování v jejich režii jsme mohli vidět už v Jugoslávii, potom v Iráku, Afganistánu, Libyi. Nejdřív bombardování zničí veškerou infrastrukturu, pak se podpoří ta největší verbež a nastoupí teror, který nemizí dlouhá léta. Proti tomu byla sovětská okupace čajový dýchánek. Tehdy bych je asi nenáviděl. Dnes říkám: "Zaplať pánbůh za "Rusáky", hlavně že se sem tehdy nedostali "Amíci".

P.S. V rámci tohoto pohledu mi také připadá docela důvěryhodný tento článek: O čem se v Plzni nehovořilo .

293155

05.09.2013 08:54

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: Země a národ zmrdů

treerat 194.?.?.?

Jistě tam bylo dost lidí, kteří tomu věřili, ale bylo jich i dost, kteří nevěřili a nesouhlasili. Jenže většina vojáků prostě musela bojovat, nebo se nechat zastřelit. A důvodů k zastřelení se jak v armádě, tak i v civilním obyvatelstvu nacházelo dost a dost na to, aby přinutily většinu alespoň se zdánlivou ochotou dělat to, co se od nich požadovalo.

295595

12.12.2013 08:27

Fraška za Mandelu proběhla. Úkol splněn, kult osobnosti vyroben

Válečné zločiny

treerat 194.?.?.?

Když jsme u těch válečných zločinů, tak z jmenovaných by před soudem v Haagu měli být třeba Obama a Cameron. To by ale nesměl být soud v Haagu čistě prozápadní, ale měřit všem stejným metrem.

300617

07.01.2014 09:10

Otrávení Pacifiku

RE: Forma článku.

treerat 194.?.?.?

Asi to nebude úplně vycucané z prstu. Třeba tady je článků o divném umírání zvířat plno:

http://beforeitsnews.com/mass-animal-death/

302182

09.01.2014 08:39

Sobotkova vláda? Zeman s ní nemůže mít problém

Má chyby

treerat 194.?.?.?

Zeman jistě má své chyby, ale zaplať pánbůh za něj. Stále mi připadá, že z té bídy co se nabízela u voleb to byla volba nejlepší. Ani se mi nechce představovat, co by tam už natropil škody spící kníže.

302264

23.01.2014 16:51

Ukrajina dnešních dnů

RE: Moc díky za článek

treerat 194.?.?.?

Mluv za sebe. Jestli máš problémy rozumět slovenštině, tak se ji douč. Já proti Slovákům v Čechách slovensky mluvícím či na českých serverech píšícím vcelku nic nemám, a myslím, že to tak vnímá i většina zdejších obyvatel. Zrovna tak doufám, že i já jako Čech budu i nadále na Slovensku vnímán vklidu a v pohodě, zrovna tak jako na jejich servrech. Není třeba tříbit nacionalismus. Rozešli jsme se v dobrém.

303108

04.03.2014 08:43

Moskva obrací role v Kyjevě

RE: Nalehavy prvni krok k reseni

treerat 194.?.?.?

"Inak Janukovič by mal ísť za "normálnych" okolností pred popravčiu čatu za vlastizradu. Nechať zabíjať neozbrojených(!) vlastných je rovno vstupenka pred ňu."

Nemyslím, že je to až tak jednoduché. Nevím jestli bylo nutné nechat to zajít tak daleko, ale kdyby vydal rozkaz k nějakému tvrdšímu zásahu (a s lehčím by neuspěl), byla tam reálná možnost vzniku občanské války, která by měla mnohem více obětí. I teď naše média omílají pohádky o tom, jak Berkut vraždil ženy a děti, a brutálně zasahoval proti pokojným demonstrantům. Dost možná zvolil Janukovič jednu z lepších, ne-li nejlepších možností.

305943

11.12.2020 12:12

Kukaččí vejce technokratů světové totality

Kukaččí vejce

Jitka Podráská 194.?.?.?

Jak výmluvné - žádný komentář!
Co k tomu dodat, že?

384678

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 1

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,89 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 948,45 Kč
1 unce stříbra
546,03 Kč
Bitcoin
847 915,33 Kč

Poslední aktualizace: 5.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?