Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 21 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, jansmith1984, Kiviss, Ovčák bezmozků, Slain, Úplný debil, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.02.2012 21:01

Kuba – země paradoxů

RE: Na Kubu emigrovat

jansmith1984 31.?.?.?

Asi máme, dube, kamaráde...[smích]

Každopádně, myslíš, že by Moore mohl svůj dokument (např. SiCKO) šířit a prát do pravicových pokrytců bez toho, že by to nějak politicky nebo jakkoli jinak neučesal? Že by si nějak nekryl záda, nepřizpůsobil většině vypraných bezmozků lidí v USA, mezi kterými převážně pracuje a pohybuje se? On nebude naiva, který jde hlavou proti zdi, ani nechce jako mučedník shořet na hranici. On chce burcovat lidi, ale zároveň přežít (to není psyops, jak se o tom bavíme) a samozřejmě to i zpeněžit (vždyť v US je o penězích skoro všechno).

Mrkni, jak se ve svém článku rozhovořil proti pokrytcům A.Bartoš a jak to vypadá, bude za chvíli v klepetech.


Není dobré přes stromy nevidět les. I díky Mooremu si teď vrabci na střeše cvrlikají, jaké je v rozporu s oficiální propagandou (VE SKUTEČNOSTI) severoamerické zdravotnictví. I ta Kanada je na tom líp, ale přitom USA jsou mediálními prostituty (čest vyjímkám mezi novináři) všem pitomcům stále dokola dávány za vzor.

Vždyť ten sešup už nemohou jinak zastavit než další velkou válkou a co děláš ty a tobě podobní? Nimráte se v M.Moorovi, Tollem a vidíte čerta za každým rohem...[smích] No není to legrace?

Každopádně, nic ve zlém a Peace se všemi,

jansmith[smích]

263805

21.02.2012 21:03

Kuba – země paradoxů

RE: Na Kubu emigrovat

jansmith1984 31.?.?.?

Přesně tak, kamaráde a voooooo tom to je...[smích]

jansmith[smích]

263806

07.03.2012 13:42

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 31.?.?.?

Hestroyi, kamaráde, i na tebe platí slova z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje: JE TO MARNÉ, JE TO MARNÉ, JE TO MARNÉ....[velký smích] [velký smích]


To, že pí. Jarmila mne z okruhu svých přátel (po jisté době debat na téma ...jít k volbám nebo nejít...) náhle vyškrkla, je evidentní, i když pochopitelné a úsměvné...[smích] Její přístup k realitě a svatý pocit "Johanky z Arku" (ve skutečně ale paní "Pilátové" s umytýma rukama) nepřipouští jiný názor na Pravdu než vlastní a když se k tomu přidá pocit sebelítosti, tak je zle.....

Že se ale těmito pomýlenými dedukcemi o oprávněnosti voleb.pasivity a o AGENTECH, kteří jsou VŠUDE necháváte (zdá se) ovládat i Vy, celkem rozumní lidé jako ty, Kysučan, dub a možná i někteří další Zvědavčí volební disidenti, je už ale opravdu na pováženou. Ovlivňujete totiž nerozhodnuté přesně v souladu se zájmy těch, které KRITIZUJETE.... Jejich cílem je dosáhnout toho, aby MASY volily pouze JE a pokud nikoli, tak SEDĚLY doma na prd-li a maximálně si bezzubě kňučely na internetu..[smích]

Protiargumenty Vás nezajímají, stále dokola opakujete mantru o údajné legitimitě, která je ve skutečnosti stejně virtuální jako Vaše vnímání Matrixu, ve kterém se snažite (bezzubě) bojovat proti establishmentu, a nakonec to z vaší strany končívá na emotivní úrovni a blahosklonností.

Pí.Jarmila tady připomněla mé debaty s HHBB, který měl paradoxně blahosklonnost jako hlavní podporu své kosher sofitiskovanosti....viz jeho krédo: PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY a už by jen chybělo, aby ste se k jeho názoru (který jde při trošce kosher snahy bez problému sofistikovaně obhájit, ŽE?..[smích]) přidali.


Tato debata gradovala ve vlákně o Putinovi - jestli mělo pro obyčejné Rusy smysl JÍT K VOLBÁM a zvolit Putina nebo NEJÍT a nechat si kosher E/elitami dosadit klona Chodorkovského, a protože na NIC ROZUMNÉHO NEREFLEKTUJETE (Kysučan se se svými útoky na Mooreho a Tolleho odmlčel úplně), tak ZDE máte další úvahy na toto téma. Mimochodem je tam i odkaz na Zvědavce, takže copyright je zachován..[smích]

Opakuji: Podstata a Princip účasti ve volbách, kde neexistuje quorum je stejný ať v Rusku nebo kdekoli jinde.


A Peace s vámi se všemi, kamarádi (i když vaše EGA toto vstřícné oslovení irituje) a dáli "pánbů", tak bez ohledu na vaší přejatou averzi vůči tajemnému jendovi, naviděnou v jiných debatách,

jansmith[smích]

264836

Otázka na pana Osla: A kde se nějaké peníze vůbec vezmou? Patří uhlí, železo a další surovinové zdroje jednotlivcům nebo všem? Je možné bez těchto zdrojů něco vyrábět? Je možné, aby i s těmito zdroji se něco vyrábělo samo, nebo je potřeba lidí, kteří to udělají? Podle jakého klíče se určí, kolika jednotlivcům surovinové zdroje patří?

A závěrečná otázka: K jaké prosperitě ta paní, kterou citujete, dovedla svoji zemi, když pomineme téměř negramotné obyvatelstvo?

Nicméně chápu, že tyto otázky jsou "podpásovka", takže nečekám odpověď.

268719

07.06.2012 19:22

Exekutor na steroidech

Exekutoři jsou zločinci. Všichni!

31.?.?.?

Nechápu, proč exekutoři nejsou regulérně zabíjeni rozhořčenými dlužníky a občany co nemůžou snést jejich bezpráví, podvody a zločiny, které téměř všichni páchají!

Téměř všichni exekutoři jsou zločinci, většina páchá zatím přestupky, k zákonu nemají žádnou úctu, jsou často trestáni soudem za podvody a tohle je další případ zneužití pravomoci veřejného činitele.

270344

05.11.2012 21:20

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zase změna?

Ovčák bezmozků 31.?.?.?

Hoši, nevíte? Já vám to tedy povím. Pan Kerob si tu vylil svoje srdíčko, protože se mu nezdá, že něco dostává zadarmo. Kua, dejte někomu něco zadarmo a ještě vám vynadá, co je to za šmejd.

Ve zkratce napsal Kerob toto: Stworo, makej, kua, ať to nějak vypadá, chodím se sem bavit, tak ať to má nějakou šťávu. Že tě to stojí čas? To nevadí, makej, já to chci zadarmo! Nechceš to dělat zadarmo? Tak se na to, kua, vyser. Cizí práce je mi u zadku, sotva se uživím sám, tak co bych měl ještě poslouchat, že i za zábavu se platí. Ale rád poradím, od toho tu, kua, jsem.

278451

15.11.2012 14:08

Rallye po českých vesnicích

RE: taky jeden

Úplný debil 31.?.?.?

Myslím, že jsi buď hodně přebral, nebo nejsi zcela při smyslech.

>Odlúčená od rodiny a súkromia predlhé hodiny, ale rada sa pohybuje v neznámom prostredí plnom hrozieb pre jej dôstojnosť.

Co měl tento blábol znamenat? Takže ženská, která živí rodinu a nemá jinou možnost než vzít práci, která je, se "rada sa pohybuje v neznámom prostredí plnom hrozieb"? Co jsi to za magora?

>Mnohí sa chvastajú majetkom, o ktorý prišli, ale vinovatí sú iba zlodeji?

Co je tohle? Takže když někdo zaparkuje svoji Oktávku někde v Praze, tak se "chvasta majetkom"? Prober se.

>A ty si ten nežiadúci, čomu aj verím, pretože presviedčať ženy, aby sa osamelé tárali po tme sa k tebe hodí.

No, tady už jsi zašel trochu nad rámec své fantazie. Ne, vážně, nechlastej tolik. A běž někomu ukrást auto, když je to vlastně jeho chyba, že ho má.

279184

26.12.2012 17:39

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

jansmith1984 31.?.?.?

Tak to je od vás milé, pí.Jarmilo.... Ne, že by mě dřívější odmítnutí našeho přátelství drásalo, ale takhle je to lepší..[smích]... Co se týče Milouše Zemanů FOR PRESIDENT, tak bych dal přednost variantě, že se vaše prognóza NEVYPLNÍ a vaše sázka na Fortunu PROPADNE.... ale jak jsem psal jinde, nevadí, i když KANDIDATOR3 - The War Just Begins - Zeman zvítězí. Vzhledem k realitě je úplně jedno, jestli bude na Hradě sedět Zeman nebo jiný jarmulkář, ale na druhou stranu, pokud by lokajové Kubice/Hanych nezasáhli a Tomio by byl v kampani, to by byla teprve legrace koukat na natažené huby kandidátů věrchušky při jeho zásazích do jejich argumentů. A co v případě, pokud by Tomia voliči v přímé volbě do pozice prezidenta definitivně dosadili. To bychom se smíchy (a možná i zadostiučiněním) teprve potrhali...[velký smích] ... A co se týče vašeho přání, abychom se do sebe zamilovali s nějakou krásnou dívkou, tak je to od vás milé a děkuji, i když mi není úplně jasné z čeho usuzujete, že to už neproběhlo...[smích] A Peace se všemi (i s kamarádem mtk za práci, kterou, byť to nebylo nutné, si dal se svodkou) ... jansmith[smích]

281083

21.04.2013 13:24

Hitler vyhrál válku

RE: K té

Slain 31.?.?.?

Článek kritizující něco/někoho za přepisování dějin a sám přitom dějiny falšuje, absurdní situace.

288558

29.05.2013 03:32

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

31.?.?.?

ppppp se postupně zcela odhalil jako troll kterému nejde o to hledat pravdu, ale naopak primitivně naivními "vědeckými" důkazy utvrzovat ostatní v oficiální lži (a když je to neúnosné, naočko trošičku ustoupit). A bohužel to asi dělá i schválně, než jen z pýchy a profesionální fachidiocie.

Podobný případ ale tentokrát z opačné, metafyzikální strany je pan janko. Od té doby co zcela otevřeně kope za bildeberg a jeho poskoky (viz komentáře k prezidentské volbě) se ty jeho bláboly už vůbec nedají číst.

Zřejmě tu NĚKDO chce mít zvědavé ovečky pěkně v houfu, a tak si je z obou stran dobře hlídá, aby náhodou nevymyslely něco co nemají...

290412

11.06.2013 00:58

FDA schválil první GMO chřipkovou vakcínu

A to se vyplati

31.?.?.?

misto par dnu chripky riskovat Guillain Barreho syndrom. Je to hovadina i kdyby to bylo jen jak rikaji. Buhvi jak je to ve skutecnosti a jaky je opravdovy zamer a ucinek...

291112

31.08.2013 23:30

Pentagon se připravuje na „rozsáhlý ekonomický kolaps“

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Vopice 31.?.?.?

Prokrista, na čem zas frčíš?

Přání otcem myšlenky? Tvé názory jasně vypovídají o tom, že nemáš ani páru, jak to je ve skutečnosti.

Raději napiš, kdy bude uvolněn Cat, o kterém tu píšeš již přes 10 let, že bude uvolněn v řádu týdnů. Kdy ty týdny přijdou? Za 10 let?

Zkus více používat hlavu a méně číst konspirační weby, kde tě krmí totálníma nesmyslama.

>DoD již pochopil, že bilión dolarů, které utopili v nesmyslných válkách v kamenitých pustinách Afghánistánu aj. mohl efektivněji použít na nákup nových stíhaček, vrtulníků, náhradních dílů atd. Letecké síly USAF a US Navy se zoufale "ošoupaly" - opotřebovaly.

Viz tenhle blábol. Absolutně netušíš, která bije...

295336

18.10.2013 21:59

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

jansmith1984 31.?.?.?

Víte, pí.Jarmilo, kdyby nešlo o vážnou věc, tak by to byla legrace..... Jedna věc by vás ale mohla ve vašem "svatém" nadšení rehabilitovat....[smích] A to, jak byste se zachovala, pokud by VÁM po volbách (kterých se hrdě odmítate účastnit) nová politická reprezentace mimořádně valorizovala důchod a VY byste jeho navýšení (podobně jako dub, s vypjatou hrudí disidentky) ODMÍTLA. Nebo každý měsíc věnovala na charitu...

Samozřejmě by tato reprezentace tak učinila v kontradikci s Kalouskem, který by důchody v rámci kosher šetření nejraději nevalorizoval vůbec.... A pokud by jej rozumní občané skrze rozumné zástupce nedávno ze sněmovny nevyhnali a byl by nadále u moci, výše vašeho důchodu a tudíž i vaše životní úroveň by nadále klesala do nowhere.


Teď mě napadlo... Vždyť vy tu možnost máte, hrdě vyjádřit svůj odpor k volbám skrze odmítnutí valorizace důchodu, už v příštím roce... Kalousek totiž nikoli dobrovolně, ale z donucení ze strany opozice (kterou vy jste nevolila) nakonec zvýšení starobních důchodů pro příští rok ve výši nějakých 45,- Kč kývnul. Půjdete na úřad sociálního zabezpečení a odmítnete toto symbolicke přilepšení k důchodu?

Áááá .... už slyším prsící se proklamace, jak se jim na tu almužnu můžete vys---...[velký smích]


Dobrá, učinila byste tak, i v případě, že by jste žila sama a neměla na léky nebo nájem a jednalo by se řádově o vyšší sumu, řekněme 300/500/1000/1500/2000/3000/5000,-,Kč kterou by vám po volbách přiklepla politická reprezentace, která za vás kope i bez vaší podpory? Hrála byste si dále na disidentku a pokračovala v přemlouvání ostatních UI k bojkotu voleb...?


Tak, nyní slovo "chlapa", pí.Jarmilo .......[smích] Tady totiž končí relativita slovesných cvičení a naivita bezzubých protestů a začíná surová životní realita, kde z jedné strany buď máte "koule" ... nebo z druhé přijmete něco, na co nemáte pro svůj kverulantský a sebezničující přístup z morálního hlediska (ani jinak) nárok....


A Mír s vámi,

jansmith[smích]

298119

29.11.2013 19:52

Účelové prognózy a pravděpodobná realita v budoucnosti

RE: Výstižná analýza fungování kapitalismu

31.?.?.?

Obezita nema v tzv. rozvinutych zemich s blahobytem ci hladem zas az tak moc spolecneho. Je to spise stav nutricni deprivace, kdy telo nuti cloveka jist stale vice sice energeticky dostacujici, ale na ziviny stale chudsi potravy, aby alespon nejak, i za cenu sebeposkozeni, doplnilo esencialni latky. Tech je pritom v souvislosti se znecistenim, stresem a vubec hektictejsim zpusebem zivota pritom treba spise vice nez mene...

http://www.blisty.cz/art/67951.html

Je to zkratka syndrom nekvalitnich potravin, obecne dusledek intenzivniho neudrzitelneho zemedelstvi v podobe vycerpanosti pud a niceni jeji mikrobiologie, v usa pak jeste masivniho nasazeni GMO.

300067

05.02.2014 12:28

Dieudonné M’bala: Francouzskému „quenellovému“ komikovi zakázán vstup do Británie

DEMOKRACIE je kdyz se zlodeji a otrokari souhlasite!

31.?.?.?

Kdyz ano, jste cool, muzete zcela svobodne rikat ze Putin je diktator, Rusko je zle, urazet, nadavat, lhat... No problem...
Muzete v klidu posilat praseci hlavy mesitam nebo chcat na oltarich krestanskych kostelu... No problem...

Ovsem kdyz nesouhlasite, je zle.
Najednou nemuzte svobodne v podstate nic rict, cokoliv reknete je okamzite pouzito a obraceno proti vam.
Nemuzete svobodne cestovat, dokonce ani kdyz na to mate penize, coz v demokracii uz neni obvykle, obvykle je, mate svobodu cestovat a ze na to nemate money je vas problem.

Co se mi ale libi nejvice, na te neviditelne ruce trhu, ze pokutu dostanou dopravci za to ze vas vezou, ackoliv nejste ani odsouzeny ani trestne stihany. To je fakt cool.
Nejen ze ta tzv. presumce neviny funguje jen selektivne, vzdy proti pitomcum, ale zakaz cestovat nemaji VALECNI ZLOCINCI co by meli hnit ve vezeni, ale ti, co se jim smeji.

Pochopit smysl a funkce te demokracie chvilku trva, zvlast kdyz sledujete TV. Ted registruju kviceni, JEDINA OPOZICNI TV V RUSKU DOZD MA PROBLEM ... kolik mate u vcas doma opozicnich TV? Zadnou? Zato ale mate hromadu, vsechny, prorezimni, propagandisticke, proizraelske a prosionicticke.
Onehda jste si mohli zvolit prezidenta, byli predstaveni kandidati s teamu sionistu a priznivcu sionistu.
Opozicni? Ani ten modry Avatar. Jednotna narodni fronta, jen ne nase...

Trva dlouho vsimnout si detailu, zacit videt Matrix

Knock, knock Neo, wake up!

304091

"Odsouzení výroků, že stát Izrael má údajně charakter apartheidu,..." a hned za tim "Vyzývání k uznání Izraele jako židovského státu."

tak nevim, nevim... nemaji pro takovouhle nebetycnou drzost zidi nakonec i nejake specialni slovo?

307899

29.04.2015 21:19

Prokletí plukovníka Kaddáfího

Třetí pravděpodobná možnost ...

Kiviss 31.?.?.?

... Evropani sami proti sobě.

332068

07.07.2015 15:04

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Základným zlom celého systému sú úroky.

Vopice 31.?.?.?

Je smutné sledovat, jak náboženství člověku úplně sežere mozek. Nejsmutnější je ovšem to, jak tito postižení jedinci dokáží tvrdit, že:

>Mám jen nastudováno mnoho důležitých informací, které dávají přehledný výsledný obraz a snažím se přemýšlet zcela nezávisle, nenechat se ovlivňovat stereotypy

Tito jedinci o sobě samozřejmě vůbec nepochybují a i kdyby jim někdo tisíckrát vyvrátil jejich bludy racionálními argumenty, tak se jen otřepou a začnou je opakovat znovu dokola, protože mají pocit, že čím víckrát to řeknou, tím větší je to pravda.

Opravdu smutné. [pláč]

336156

07.07.2015 15:15

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Pane Bože to byl blábol

Vopice 31.?.?.?

Už jsi dozvracel? Jestli ano, tak si příště zkus vybrat jiné místo, třeba Lidovky, tam zapadneš.

Pro někoho trochu inteligentnějšího, než jsi ty, jen dodám, že to půjčování byla docela obyčejná rozkrádačka, kdy si tzv. elity podplatí pár tzv. politiků, kteří si od nich půjčí, rozkradou to a pak to nechají platit daňové poplatníky, které obelhali a kteří z toho neviděli ani pětník.

Tak ať to zaplatí osobně ti, kdo si ty prachy půjčil, ne? Chápu, že tohle už je na tebe moc složité, tak to raději nebudu moc rozvádět. Je to něco, jako kdyby si starosta u vás v Horní Dolní půjčil na obec peníze, ty utratil za svoje krávoviny a po tobě by pak chtěl, ať to zaplatíš. Taky bys tak kvičel, jako teď?

336162

07.07.2015 15:19

Jak Říše vrátí úder

RE: Klin klinem

Vopice 31.?.?.?

Stejně je zajímavé, jak Umlauf Varoufakisovi věří a Lauterbachová ne. Teď opravdu nevím, co si mám myslet, obou si vážím.

336163

22.07.2015 17:29

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

fonty

31.?.?.?

A ty nove fonty se tam natahuji, aby se dalo lepe poznat kdo nove chodi na zvedavce [smích] ?
http://akademie.dw.de/digitalsafety/your-browsers-...

336990

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 1

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,89 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 948,45 Kč
1 unce stříbra
546,03 Kč
Bitcoin
847 915,33 Kč

Poslední aktualizace: 5.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?