Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Bekota, dvjv, raskolnikov.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.06.2012 10:34

Na správné straně historie

stihomam

176.?.?.?

V tom vašem spletenci se přeci jen určitá souvislost najde. Je až udivující podobnost mezi křesťanskou a komunistickou logikou, která musí zákonitě vést k paranoidnímu propadu - je to důsledek přinucení k "víře", kdy pak následuje věčné zkoumání uvědomělosti a pravdivosti přesvědčení. Je to vlastně marnost, pokoušet se rozmluvit věřícímu nešťastníkovi, že křesťanská interpretace příběhu Ježíše a Jidáše nepovede k použitelné logice při aplikaci na výklad dějin i dnešních souvislostí.
Podívejte, pokud je dítě pokřtěno, vychováno a vzděláno jako křesťan a otevřeně se k tomu hlásí, je naprosto irelevantní, že dědek byl žid. Podstata náboženství tkví ve vyznání - to je především to, v jakém fanda chodí dresu. Vy jste ale dokonale vykrmen křesťanským pozitivismem, jak nějakej sektář... kdybyste byl mladší, uplatnil byste se dobře jako klansmen. Křesťansky infikované myšlení je dokonale přístupné k hltání historek o převlečeném zlu, spikleneckých doupatech, zlých silách, nečisté krvi a pod.. Obávám se, pane Nohejl, že vás už od zlého kryptožida asi nic neochrání... ani papež... mohl by být totiž převlečený...však víte... [mrknutí jedním okem]

271000

22.09.2012 10:40

Je Nový světový pořádek „židovský“?

RE:

dvjv 176.?.?.?

Myslím, že odpoveď je jasná, tu podrobne x-krát rozobraná a netreba ju znova opakovať.
Ty jsi učitel? To je taková mechanická věta, něco jako podmíněný reflex. Chudáci děti toto slyší od učitele obvykle tehdy, když i jemu podstata uniká.
Už to tu nebudu protahovat, ostatně diskuze by byla s tebou stejně o voze/koze, je to tu poslední reakce.
Co není na původu jhwh jasné?
Prokazatelně nejstarší předloha je ve Vatikánu a je řecká. Hebrejský původ je vytvořen na základě evidentního podvrhu "Aristeův dopis", a přesto, že toto nikdo nezpochybňuje, dále se vesele staví na tímto vytvořeném mýtu. I to smetí z Kumránu jsou fragmenty opisu podle předlohy Septuaginta (psána řecky). Hebrejština se formovala evidentně až po Kristu právě opisováním a vytvářením překladů do tohoto nově vytvářeného skriptu. "Odborné studie" jsou však zaneřáděny "bibličtinou", "biblickou archeologií" apod., což je "vědecká" metoda, kdy se vše vysvětluje pomocí bible. Děs.
Egypt nelze bez Řecka vysvětlit. Vše co o něm víme je již řeckou syntézou, i písmo je vyluštěno díky paralelním řeckým textům, a ty egyptské kulty Řekové obnovili záměrně a záměrně vytvářeli nacionalistickou opozici ("protosionisté" ) v Sýrii - Palestině proti Peršanům (Babylon), a to před nimi tam byli i ti Peršani, Mitanci, Chetité a kdoví kdo, všechno Indoevropané, proto je to indoevropskými modely prolezlé. Egypt byl pod evropským kulturním vlivem tak dlouho, že je prakticky nemožné rozdělit "staré" (rudá civilizace) od "nového".
Křesťanství je 100% římský vynález a přišlo s aplikací slunečního juliánského kalendáře, který na území impéria zavedl první z Římanů z titulu velekněze, Nejvyšší tesař, Věčný diktátor a boží syn, Otec vlasti a živoucí bůh - Julius Cézar. Už jen ti tituly něco napoví. Neznám nikoho římštějšího, kromě senátu, který byl jeho rivalem (pojednáno výše, a který v tom samozřejmě jede taky). A to se týkalo i Egypta a jím vytvořené provincie Judeje, které byl patronem, a kde nechal svoje galské veterány jako novosídlence.
A to proto, že do politologie a z ní lezou dobří studenti, tak to vypadá jak to vypadá? [smích]
Až se příště ještě budeš chtít na něco zeptat, ptej se srozumitelně, jasně, aby ta otázka byla z toho vůbec patrná a "chápání objektivní skutečnosti" už do toho raději nepleť, stávají stav tím stejně neobhájíš a výmluvy na žida nepomohou.

275300

25.09.2012 21:19

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

raskolnikov 176.?.?.?

" antropocentrický " princip?
Proč? Pro psa vzniklo okolí přesně v ten moment, kdy si ho svými smysly uvědomil. Je to "psostředný princip"?
Pro uskupení vzniklo okolí jako jiné uskupení, čímž se zároveň stávají různým silovým působením.
"Tudíž díky vzniku a vývoji okolí, mohl vzniknout i jeho pozorovatel"
Okolí vzniká jako součást pozorovatele. Není pozorovatel - není okolí. Proměna není patrná bez přítomnosti pozorovatele. Je zcela závislá na tom, zda si ji pozorovatel uvědomí. Pokud o ni neví, není. I předpoklad pozorovatele, že se někde něco změní, je plně závislý na jeho představě, že by to tak "mělo být". Jen předpokládá, že tu něco nějak bylo a jinak bude. Bez něj však chybí i předpoklad.
Mohu předpopkládat, že diskuze pod článkem je, ale je, až do ní vstoupím, může jít už o fázi jevu, ale jeho vznik - diskuzní vlákno - vznikne se vstupem čtenáře do diskuze, a tím i ten prostor.
Proto platí, že okolí je přesně takové, jak je o něm pozorovatel přesvědčen a ono bez něj ztrácí smysl a již není okolím.

Dík za jasně formulovanou reakci. [smích]

275478

25.09.2012 21:29

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

raskolnikov 176.?.?.?

>a tudíž není rozhodující, co si představujtete vy, ale co si představuje celá množina fragmentů.
fragment je předurčen povahou jednotky - je její částí a nezkoumá se tu jeho zvláštní povaha
jednotka je ale určující, množina je její násobek (litr vody a deci vody má stále kvalitu vody)
pokud se někdo vidí jako fragment, je v jiném postavení než jednotka, která má naopak určující vliv na povahu množiny

275479

Pozdravpánbu Plegríne, jsem rád, že se to líbilo. Myslíte, že svéprávní jsou jen ti, co do sepnutých rukou mumlají a s lidskými zbytky po kraji se tahají?
Já si také připadám své-právný, a tak jsem přišel se svou verzí.
No, zvykejte si, přijdou i jiné věci na přetřes. [smích]

276590

31.10.2012 12:58

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

RE: Tradícia a genetika, časť 2.

dvjv 176.?.?.?

"vaše, sáhli, doprasili"...a to jako kdo? Já?
Jenže já nejsem "oni", já si nesu plnou odpovědnost za všechno, na co sáhnu, zatímco "my a oni" nenesou odpovědnost za nic, rozumíš? Už víš co je "halfdemagogie"?
A kde a co prasíš ty, stýve, pokud zrovna nenavštěvuješ komíny a nesleduješ vendoviny v TV, svěř se, ať tu jen tak nekonstruktivně neplácáme...

278205

ale jdi ty brepto, teď jsi na to kápl... [chechtot] k tomu, co tu bylo řečeno, ještě doplním, že svou kvalifikaci pro nejvyšší politiku završila právě u jezuitů na Edmund A. Walsh School of Foreign Service...

278471

16.11.2012 16:13

Rallye po českých vesnicích

RE: Autor o rally neví zhola nic

raskolnikov 176.?.?.?

statisticky dokázáno není nic, zeptej se na statistiku v tý vesnici během poslední akce... jak nám to tam vychází, akce se vydařila, starosta a pořadatelé nepochybili, že... když tě někdo smete, bude tě nějaká statistika vůbec zajímat? když ti někdo někoho zabije, utěšuješ se statistikou?
fakt je ten, že mě vůbec, ale vůbec nezajímá, co o tom říká nějaká nova, a ani to nevím...
a když někdo někoho zabije, jakou roli v tom asi tak hrajou "výňatky ze zákona", lidi podle tebe snad jednaji, jak jim to někdo napargrafuje, nebo co, takže už asi vůbec nemusí myslet...něco jako sorry, vybili jsme vám rodinu, vše podle zákona...
co máš pořád s těmi "hysterickými výlevy", píšu já snad něco o výlevech tuposti alexuse?
tady už asi opravdu nemá cenu dál diskutovat, projevil ses už dost...

279258

26.11.2012 20:04

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

176.?.?.?

takže když jsi psal, "že musíme být zoufalí, když blábolíme" tak jsi měl na mysli koho: chazary, židy, judaisty nebo prostě jen "je", kam nějak spadám i já (chazar, staroklikař, nebo judaista...to stále nevím...)? a to mě (ještě nevím pořád proč zrovna mě) má jako držet "pomsta za říši" při životě? jak tě to proboha napadlo? no a ještě by mě zajímalo, kde se hlásím k nějaké "závadné filosofii", a pak by mě zajímalo, kdybych spadl někam tam (mezi chazary, judaisty, nebo staroklikáře) "závadným filosofováním" (ještě nevím , které to bylo), komu "sparvedlivému" bych se jako měl zodpovídat... nějakým " jim"? a mezi "nimy" jsi i ty, že víš přesně, kdo se má někomu z něčeho někde zodpovídat?
"a co se týká předků, tak tento blábol mluví snad sám za sebe - anšto žid není etnikum, žid je vyznavač filosofie"
no a jsi si jist, že nejsi zkažen třeba "krví chazara", to o tom "zodpovídání" má takový jakoby mstivý nádech, nebo co...
a ještě... čím je "zločin izraele" ozvláštněn oproti jiným, že tě objasňování okolností dohnalo k výše uvedeným závěrům ( "musíte být hodně zoufalí a spodní prádélko hodně posraté strachy" ), to proto, že to neodpovídá nějakému modelu, nebo se nesmí vynechat spojení "zlý žid", nebo proč?
"hm, sem si nějak nešim, že bych páchal válečný zločiny, prováděl genocidu, vlastnil banky atp."
no a to mají být ti židi, izraelci, chazaři, bankéři, judaisti a s nimy...já?
tohle by mě docela zajímalo, a byl bych rád, kdyby ses vyjádřil ke konkrétnímu mému tvrzení... soudit svoje předpoklady samozřejmě můžeš, ale tím mě přesvědčuješ jen o tom, že to, co označuješ za blábol, je prostě jen to, cos lautr nepochopil...[smích]

279607

26.11.2012 20:18

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

176.?.?.?

naopak, jsem tím naladěn dobře, je to zhruba tak... až na maličkost...
křesťanství nastoupilo "pak" dle tohoto projektu, který, zdá se, má své "mouchy" i z hlediska posloupností... to, že to bylo v tomto pořadí, tvrdí opět ti, kteří drží v rukách veškeré klíče k této globální agendě a mimo ni, není nic, co by potvrzovalo právě takový sled věcí... [smích]

279608

16.03.2013 15:17

Izrael: de facto člen NATO

RE: Pane Stworo...

raskolnikov 176.?.?.?

ještě zbývá zodpovědět, odkud se berou poznatky o "bibických Israeliech" a zdali někdo čte "BABYLONSKÝ TALMUD" ve stejném smyslu, jak byl kdysi sepsán a je-li to vůbec možné bez notné dávky bujné fantazie... [mrknutí jedním okem]

amen

286456

16.03.2013 15:43

Papež Washingtonu?

RE: Assisi. František z Assisi...

raskolnikov 176.?.?.?

i tak se to dá říci, stejně jako jsou františkáni žebraví řeholníci, tak jsou řeholníci i jezuité, jsou významy a "významy", no tak mu budeme věřit, že je další František z Assisi, ač jezuia...
Assisi http://www.holycomforterparish.org/blog/images/sai...
Borgia http://saints.sqpn.com/wp-content/gallery/saint-fr...
[mrknutí jedním okem]

286457

18.03.2013 16:53

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

Bekota 176.?.?.?

Dobrý den, guru Guru, upřímě mě potěšilo, že jste opět zavítal osvítit všechny zatemělé nešťastné Gojímy.
A to si představte, že ještě ke všemu má následovíky.

Vložený obrázek

286584

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?