Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 106 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.05.2012 00:47

Poprava pro výstrahu

Samozřejmě, že se jedná o Kubiceho kulišárnu, pár jeho nezdvořáků

88.?.?.?

- stalinských kádrováků - to dalo jasně najevo hned úvodem této diskuse. Pochybuji, že by byl někdo internetově gramotný natolik omezený a domníval se, že se jedná o jakýsi dokonce nechtěný výsledek zuřivého boje proti korupci.
Tento Rathův projev musel plzeňského juristu, autora proslulé zprávy, motivovat jak nic jiného.
Rovněž vyšetřování cílené na jediného přeběhlíka z ODS Kotta, který podpořením antiprivatizační agendy ČSSD oddálil ODS privatizační bakšiše, je rovněž asi náhodné ...
Dr.Rath se stal obětí cílené provokace, kdy byla zřejmě přislíbena úleva či beztrestnost údajným spolupachatelům za zinscenované dopadení, oba pak hájí režimem hýčkaný Sokol.
I autor článku se dopustil řady nedostatků, od citování nesmyslů s miliony pod podlahou a samopalu, po presumpci viny a citování infantilní říkánky nakonec.
Ostatně i jeden z neustále NELEGÁLNĚ prosakujících a citovaných policejních zdrojů praví, že se dr.Rath jiného trestného činu nedopustil a i v tomto se vyskytl jaksi "náhodou".
Myslím, že je natolik inteligentní, aby nežádal hotovost v krabicích, když si je dobře vědom, že u politiků a presstitutek má jen málo přátel.
Nanejvýš jsem ochoten připustit, že byl Rath okázale obětován Bruseli, proto asi ono kuriosní (a problematické) obvinění z ohrožování zájmů EU (kdosi to trefně přirovnal k § o rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví, kdysi bystře zrušeném, aby se krádeže staly legálními).
Srovnání s Bémem a Janouškem kulhá na obě nohy, žádný z nich nesedí a podkmotr Janoušek ani nepřišel o řidičák.
O sardinkách typu jmenovce geniálního kořaly škoda mluvit.
Prostě je stát prorostlý justiční a policejní mafií s pevným podhoubím (ex)komunistických kádrů, kterým by pochopitelně nepřišlo na mysl zamířit vyšetřování nad komunální úroveň.

269195

19.05.2012 00:52

Poprava pro výstrahu

Poslanecká imunita platí jen pro poslance vládních stran a nevýbojnou "opozici"

88.?.?.?

To, že by si Kubice došel pro Vondru jako Štrougal pro Baráka, je už naprosto z říše snů ...
Bohužel poslaneckou imunitu, respektive její likvidaci, mají ošetřenou způsobem, opsaným v článku. Stačí Němcové souhlas (předem domluvený, podřekla se v ČT 24) a ve vazbě musí zůstat až do nejbližší schůze počátkem června (kdy ho trojkolka pochopitelně hladce vydá). Lze si představit intenzitu nátlaku, jaké bude vystaven, zejména aby složil mandát. Jeho výkonu (který se nesestává jen z hlasování) ho totiž zbavit nemohou, formálně je navíc nevinen.
Zajímavé je, že v podobně kultivovaném duchu jako úvodní diskutující nezdůrazní někdo skutečnost, že byl obětován žid a že se tudíž nejedná o nějakou privilegovanou skupinu, jak se zde občas někdo domnívá. I když dle jména jeho otce se jedná o česky uvědomělé Zajordánce ...

269196

19.05.2012 04:02

Operation Unthinkable

Masakr gardových tankistů (2 armády) v ulicích Berlína organizovaný Žukovem

88.?.?.?

byl pramalým úspěchem (něco podobného zopakoval Jelcin v Grozném ), navíc celá německá fronta uhnula k Labi a vzdala se Američanům. Město pak bránily druhořadé nepočetné jednotky a domobrana.
Churchill i Patton znali "své pappenheimské", potomek slavného válečníka však měl jeden čas takové bobky z Adolfa (který přitom o zničení Británie nikdy neusiloval, spíše o spojenectví s ní), že Stalinovi cpal i výzbroj určenou původně pro později ostudně ztracený Singapur.
Německo pochopitelně válku CCCP vyhlásilo, ovšem bolševikům by působila jisté potíže přesná citace, a tak volili 1000 x opakovanou lež a jsou i po letech úspěšní...
USA se SSSR počítaly jako s partnerem při realizaci Baruchova plánu (údajně i na jednotnou světovou vládu) a proto mj. souhlasily s tím, aby ČSR poskytla rudochům svůj uran (listopad 1945). Teprve Stalinovým odporem k plánu globalistů se vřelé vztahy začaly kalit.
Britové mj. poskytli bolševikům ruské i jugoslávské zajatce (i staré emigranty, nejen přeběhlíky). USA to neučinily. Údajně tím Stalin podmiňoval návrat spojeneckých zajatců, kterých se zmocnil v Německu.

269200

20.05.2012 02:28

Operation Unthinkable

Ale stojí ...

88.?.?.?

Bertrand Russell and H. G. Wells were activists in the World Government movement. The movement was pro-Lenin and Trotsky but anti-Stalin; that is why it later gave the impression of being anti-Communist http://mailstar.net/oneworld.html...
http://vorovka.blog.idnes.cz/c/166669/Znat-souvisl...
K obraně Berlína měl generál Weidling k dispozici zbytky 9. a 3. pancéřové armády a jednotky sesbírané z řad policie, protiletadlového dělostřelectva, Hitlerjugend a Volkssturmu. Obrana města se opírala o barikády, průchody mezi domy a minová pole http://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_o_Berlín#Dobyt...

269266

20.05.2012 15:19

Poprava pro výstrahu

Fašisté museli alespoň předstírat zájem o zlepšení údělu národa

88.?.?.?

a jeho prosperitu (nezaměňovat s nacismem, který byl takto nazýván levicí, aby se zakryl ten nepříjemný socialismus ).
Např. italští fašisté vznikli v bouřlivém poválečném období během srážek s militantními komunisty, jejich režim byl relativně nekrvavý (političtí protivníci popravováni téměř výhradně za úspěšné atentáty), došlo k hospodářskému oživení a do světové války je zatáhlo až Německo (poslední Duceho slova byla "Za to všechno mohou Němci" ). Když se vylodili v Itálii Spojenci, fašistická velerada Mussoliniho odvolala a zem skončila válku jako "vítěz".
Oproti tomu dnešní globu chtivá skrytá diktatura na občany zcela kašle, naopak má leckdy snahu vytvořit z nich (i pomocí imigrace) navzájem odcizenou, roztříštěnou masu dezorientovaných a stresovaných jednotlivců neschopných se spojit k odporu.
Tato síla nastupuje téměř otevřeně, bezostyšně a s takřka 100% mediálním krytím (kupříkladu mezi 30-60 % občanů v leckteré evropské zemi by poslalo EU ihned k čertu, ale v mainstreamu nemají nejmenší oporu, ba ani odezvu).
Tyto zlovolné síly zřejmě stojí za místními zločinci, vládnoucími pomocí mediálně zmanipulovaných voleb a účelově nastrčených stran. Jinak by si sotva dovolili okázale stíhat (téměř jediného) nepříjemného poslance, kritizujícího jejich zlodějny a vytírat si přitom řiť i ústavou, pomocí výroků různých "soudců nebojsů", kterým nedělá problém zasáhnout z pozic trestních soudců do práva volebního a ústavního ...

269304

20.05.2012 23:47

Operation Unthinkable

Tak to trochu p(r)oplet, no ...

88.?.?.?

Dutch Prince Bernhard 'was member of Nazi party'
Holandská spojka, aneb jak rodina bývalého prezidenta George Bushe získala bohatství od německých nacistů.

269336

21.05.2012 12:21

Poprava pro výstrahu

Ale předhodit zrovna takovouhle rybu je obzvlášť příjemné,

88.?.?.?

ústnatého hejtmana, který občas pojmenuje věci pravými jmény a je tudíž hned za hulváta, neboť, jak správně poznamenal, u nás přetrvává komunistický obraz politika, sunoucího ze sebe důstojně nic neříkající a nekonfliktní fráze ...ale víra lidu v presumpci viny je v pravdě děsivá, až si říkám, kdo ho vlastně volil ...
I v případě, že vinen je, by se jednalo pouze o trapnou zástupnou oběť typu M.Štěpána. Proti procesu s ním coby obětním beránkem již tehdy protestovali ti nejprozíravější a už tehdy odvážná soudkyně oponovala, že to není žádná náhoda a vše běží přesně dle práva...

269374

22.05.2012 01:05

Operation Unthinkable

V máji 1941 začalo masívne rozvinovanie Červenej armády na hraniciach s Nemeckom.

88.?.?.?

Z vnútrozemia Sovietskeho zväzu sa na západ presúvali tisícky ešalónov, teda nie železničných vagónov, ale celých vlakových súprav s vojakmi, výzbrojou a vojenským materiálom. V blízkosti hraníc prebiehalo skryté sústreďovanie veľkých operačných zoskupení sovietskych vojsk. Na tejto mape vidíte dislokáciu mechanizovaných zborov – hlavnej údernej sily Červenej armády.
Najväčšia koncentrácia sovietskych mechanizovaných zborov sa nachádzala v pohraničnom výbežku okolo Ľvova, ktorý sa hlboko zarezával do územia kontrolovaného Nemeckom. Druhá najväčšia koncentrácia mechanizovaných zborov sa nachádzala v pohraničnom výbežku okolo Bialystoku, ktorý rovnako ako ľvovský výbežok predstavoval ideálny odrazový mostík na útok do hĺbky nepriateľského územia. Táto mapa znázorňuje reálnu dislokáciu sovietskych mechanizovaných zborov v predvečer vypuknutia vojny (22. júna1941) a my máme možnosť vidieť, že úderné zoskupenia Červenej armády sa sústreďovali presne v tých istých miestach, ktoré im boli určené vo vojnových plánoch Generálneho štábu. V týchto dokumentoch bolo explicitne uvedené, že sovietske vojská zaútočia z priestoru Ľvova a hlavný úder povedú smerom na Krakov. Pomocný úder mali viesť z priestoru Bialystoku na Varšavu.
Pred vypuknutím vojny Wehrmacht sústredil pri sovietskych hraniciach 3 500 tankov z celkového počtu 5 700 tankov, ktorými disponoval. Červená armáda do júna 1941 na nemeckých hraniciach sústredila 12 500 tankov z celkového počtu 23 100 tankov, ktorými disponovala, pričom proces jej rozvinovania ešte nebol ukončený a ďalšie tanky sa nachádzali na presune k hraniciam. Veľmi podobne vyzerala situácia v letectve. Nemecká Luftwaffe pred vypuknutím vojny sústredila pri sovietskych hraniciach 2 300 bojových lietadiel z celkového počtu 4 500 bojových lietadiel, ktorými disponovala. Sovietske VVS do júna 1941 na nemeckých hraniciach sústredili 9 200 bojových lietadiel z celkového počtu 21 900 bojových lietadiel, ktorými disponovali. Avšak proces ich rozvinovania nebol ešte ukončený a ďalšie bojové lietadlá sa pripravovali k preletu na letiská, ktorých výstavba rýchlym tempom napredovala v pohraničnej oblasti.

269416

22.05.2012 01:47

Poprava pro výstrahu

Opravdu málokdo ví, jak to doopravdy bylo - a chodit po ulici s miliony trestné není

88.?.?.?

a pořád je tu možnost, že mu tu tašku někdo prostě strčil nebo zaměnil v diskutované pauze, kdy ji policie odnesla - od ovlivňovatele onoho i tak chabého náznaku občanské suverenity, jakým jsou 5% prahem omezené a prapodivnými zjevy vlastněnými médii deformované volby, se lze nadít opravdu všeho.
Policie pravděpodobně má něco, k čemu mohla dojít porovnáním cen státních zakázek a pak si doplnit podrobnosti z odposlechů. Jenže pak narazila na Rathovu poslaneckou imunitu.
Jak lapit imunního "grázla", ale okamžitě mu zabránit v likvidaci důkazů, ovlivňování svědků a další neplechy? Jediná možnost, kterou připouští Ústava je lapení při páchání trestného činu. Ale jaký si vybrat? Na vraždu je potřeba oběť a vražedný nástroj. Co takhle úplatek? Když krade ze státního, proč by odmítal krabici od přátel.
Jenže chodit mu několik měsíců v patách, až se najde nějaký dárce krabice, na to není čas. Tak tomu trochu pomůžeme. Někdo ho pozve do určité vilky, a my budeme čekat za bukem.
To další divadlo s krabicí a miliony už nikdo neviděl, ostatně už to ani nebylo potřeba. Rath je v báni ne za převzetí úplatku, ale za předražené státní zakázky, které můžeme dokázat. Hlavně, že jsme ho dostali navdory jeho imunitě!
Osobně (A.Zemančíková) nepochybuji o tom, že bez nejmenších výčitek svědomí machinoval a manipuloval s veřejnými zakázkami i evropskými prostředky, výsledkem přece měl být opravený zámek v Buštěhradu, vybavené a renovované nemocnice, informační centrum Středočeského kraje a výstavní síň na Starém městě v Praze, kutnohorská galerie v jezuitském konventu. Středočeský kraj, ten podivný prstenec kolem Prahy, se měl třpytit na dálku, o tom jsme byli ujišťováni v každé středočeské (inzertní!) příloze Práva, kde hejtman vždy někde něco otevíral, předváděl, přestřihoval pásky.
A po tom Kottovi šli asi také jen náhodou. Holt policie se jednomu nezavděčí, ani ohledy, ani brutalitou...

269418

25.05.2012 03:24

Operation Unthinkable

Zajímavá fakta, na zdroj si klikněte v příspěvku

88.?.?.?

Jedná se o přednášku M.Solonina. Náznaky unikly již dříve, nové odtajněné archivní dokumenty pak odstraňují další nánosy sovětských lží.
Toto je sice dosti zaujatá teutonská záležitost, ale rovněž vycházející z nyní stále ještě nekošer faktů...
Obrovské dislokace sovětských vojsk na hranicích s Německem si všimli samozřejmě i Němci. Maser cituje např. zápis z Halderova deníku 7. dubna 1941:„Nápadné je soustředění na Ukrajině. Útok na Maďarsko a Bukovinu by byl zcela možný....Ruské členění dává podnět k úvahám. Jestliže se vymaníme z proklamovaného tvrzení, že Rusové chtějí mír a nezamýšlejí sami od sebe zaútočit, pak musíme přiznat, že ruské členění velmi dobře umožňuje přejít do útoku, který by pro nás mohl být mimořádně nepříjemný.“
Hitler v roce 1945 řekl Bormannovi:„Chování Sovětů v létě 1940, kdy si připojili Pobaltí a Besarábii, zatímco my jsme měli na Západě plné ruce práce, nevzbudilo nejmenší pochybnosti o jejich pravém cíli. A i kdyby takové pochybnosti existovaly, pak je Molotovova návštěva v listopadu zcela rozptýlila. Zmást mě nemohly ani Stalinovy návrhy po návratu jeho ministra zahraničí. Stalin, tento vyděrač od narození, chtěl jen získat čas a vylepšit své pozice ve Finsku a na Balkáně. Hra na schovávanou podle všech pravidel - Stalin mohl začít válku každým dnem. V průběhu celé zimy a zejména v prvních jarních dnech mi nedala spát myšlenka, že by nás Sověti mohli předejít.“

269630

26.05.2012 01:17

Operation Unthinkable

S takovou převahou a rychlým obsazením ropných polí

88.?.?.?

by CCCP prostě prohrát nemohl. Neprohrál, ani když přišel o většinu s pomocí Západu budovaného zbrojního průmyslu. Německo nemělo kapacity na porážku tohoto kolosu, zejména, když se zřeklo možnosti vést tažení jako křížovou výpravu proti bolševismu a zotročení vesničanů kolchozy ponechalo v platnosti, podobně jako když Napoleon odmítl zrušit v Rusku nevolnictví ...
Maser v této kapitole jinak chronologicky dokládá, že sovětské velení si bylo jasně vědomo nevyhnutelnosti války s Německem a o nějakém překvapení v červnu 1941 nemůže být ani řeči. Připomíná, že v lednu 1941 se v sovětském generálním štábu hrály dvě válečné hry, které počítaly s přenesením války na německé území bez uvedení příčiny počátku války. U hranic byly po celé jaro roku 1941 dislokovány stále další a další jednotky, byla zde budována polní letiště a byl sem přesunován vojenský materiál a technika. Na hranicích stály tisíce vagónů s municí. Právě tato obrovská koncentrace u hranic způsobila velké sovětské ztráty během prvních dní německého útoku.
Připomíná také Stalinův tajný projev z 5. května 1941, kde jasně hovořil o nevyhnutelnosti války s Německem v dohledné době, a to, že 6. května Stalin sám převzal vedení vlády (ovšem o interpretaci Stalinova projevu z 5. května se také stále vedou spory). K tomu, že Stalin ignoroval desítky varování před německým útokem, Maser uvádí, že Stalin se domníval, že Němci nebudou schopni zaútočit před rokem 1942. Sám potřeboval čas minimálně do poloviny července 1941, kdy měly být kompletně dislokovány sovětské jednotky a proto pečlivě plnil hospodářské dodávky Německu.

269702

26.05.2012 13:11

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

Celá záležitost výborně dokládá dvojí metr "liberal corrupted media"

88.?.?.?

Nejlépe to ilustruje počínání pipky přinášející přehled tisku na ČT 24, která se několik sekund po obvyklé haldě titulků rathiády (drobné své přehmaty média "pochopitelně" nedementovala) přepólovala a začala bědovat ohledně břeclavské kauzy, jaké je to hrozné, že se v mediálních titulcích objeví cosi ošklivého o Romácích, lidé se toho chytnou a nastává hysterie a že by se s tím mělo "něco" udělat.
Přitom okázalé potlačování etnických kriminálních statistik umožňuje takovým výtečníkům, jakým je třeba romácký cenzor lžidnesu Banga, prohlašovat v TV, kdo ví jak to vlastně je (počet Romáků v kriminálech se přitom odhaduje mezi třetinou a polovinou při jejich oficiálně zanedbatelném množství v populaci).
Je rovněž zajímavé sledovat, zda se omluví zejména MF Heute za svůj článek podpořený "třemi spolehlivými policejními zdroji" o údajném reklamačním sporu Romáka s patnáctiletým dealerem drog ...

269714

28.05.2012 02:25

Operation Unthinkable

To už Suvorov zmiňoval v knihách demaskujících Žukova a "jeho" paměti

88.?.?.?

- když jsou v cestě nepříjemná fakta, je lépe vykládat o hrdinských činech. Na Západě nepanuje z jeho knih velké nadšení, britská rozvědka by si dnes moc nepomohla dehonestováním svého druhoválečného spojence - ostatně masmédia stále hlásají sovětskou verzi (jací ale byli Sověti idioti a nedovtipové, věrní spojenci Hitlera - jak Rezun na mnoha místech vtipně upozorňuje).
Suvorov naopak přečetl a zpracoval velké množství (nepřiliš záživné) memoárové literatury, kterou nečetli ani mnozí sovětští, natož západní historici a publicisté. Je sice pravda, že některá fakta poněkud přikrašluje či naopak nezdůrazňuje, aby co nejvíce vynikly jeho teze, nicméně si počet a kvalitu sovětské techniky ani dislokaci vojsk na jaře 1941 nevymyslel. Absence obranné doktríny Rudé armády je zcela očividná, stejně jako přes milion vycvičených parašutistů, vojenští letci vyřazovaní již po třech měsících výcviku a další nepřiliš mírumilovné aktivity - včetně úředně potvrzených, Molotovem vyslovených sovětských "nároků" na vliv na Balkáně, slov velvyslance Crippse při návštěvě Británie, že CCCP vstoupí "v nejbližší době" do války atd. atp.
Rezun má spíš na bolševiky "pifku" coby Ukrajinec a vnuk partyzánského bojovníka od baťky Machna. Ohledně kritiky přetrvávání mnohých komunistických manýrů a legend v současném Rusku má bohužel pravdu, ať už si myslíme o současné štvavé protiruské politice "Západu" cokoli...

269821

30.05.2012 02:52

Jak média manipulují s veřejným míněním ve prospěch změny režimu v Sýrii

Nepřiliš rafinovanou propagandou je neustálé omílání zpráv o zabíjení "civilistů"

88.?.?.?

Pochybuji, že by výrobcům těchto zpráv nebylo jasné, že povstalci a záškodníci uniformy nenosí ...
Žumpálisti s presstitutkami prostě stojí v lajně za názorem "globáního" politbyra či čeho vlastně stylem, jaký nebyl na Západě možný ani v předinternetové éře, kdy se téměř nedalo dostat k informacím "protistrany" jinak než poslechen jejího vládního rozhlasu. Podobná mediální souhra, jaká se i u nás projevuje naprosto otevřeným ostouzením sebeméně schopnějších politiků opozice a očividnou manipulací v době voleb, je již prakticky příznakem jakéhosi probíhajícího "neviditelného" puče ...

269965

31.05.2012 11:33

Zprávy uvádí jako jediné oběti teroristického útoku v Houla stoupence Assada

RE: Názory obyčejných lidí jsou k ničemu-důležitá je loajálnost novinářů.

88.?.?.?

Bohužel mohu z vlastní zkušenosti říci, že i vysoce postavení žumpálisté v podstatě vládní agendě věří a nálepkují s vervou ultralevicového aktivisty, ovšem v zájmu "pravice". Ono je vždy lepší nechat jednat užitečného pologramota než riskovat nějakou tu defekci.
Proto také to vzrušení, když zaujatým médiím chce "Evropě" nepřiliš pohodlný režim nasadit "náhubek".
Zejména bulvární plátky a televize jsou totiž neocenitelným prostředkem na ovlivnění těch, kteří jsou k něčemu takovému jedině vhodní, tedy "mentally challenged".
Zde je ukázka polopatismu maximálního z Blesku :" Za to, co se dělo na středočeském hejtmanství za vlády cara Davida I., může koalice zastupitelů ČSSD a KSČM.
Ti (včetně zastupující hejtmanky) drželi hejtmana u vesla, i když ho mohli odvolat. A ti by také měli dostat padáka za to, že ho neuhlídali. Vyhodit tři úřednice je snadné, vyhodit zastupitele bohužel nejde. Ty jde vyměnit jen ve volbách. Budou na podzim!"

270025

10.06.2012 02:02

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

Co si o nás myslel tehdy třicetiletý novinář, filosof a ekonom-samouk Karl Marx

88.?.?.?

„Teď víme, kde jsou nepřátelé revoluce – v Rusku a ve slovanských provinciích Rakouska… Nesmiřitelný boj, válka až do posledního dechu proti Slovanům, zrádcům revoluce, vyhlazení, terorismus! Ne v zájmu Německa, nýbrž v zájmu revoluce.“ On nás ten pán fakt neměl rád.
Nejsou všechno jen samé bajky...

270441

12.06.2012 23:41

Syrští vzbouřenci hodlají použít chemické zbraně a obvinit Damašek

Anthrax, to byl kdysi velký hit

88.?.?.?

tenkrát na počátku století ...

270576

16.06.2012 14:23

Proč musel jít David Rath do basy

Zajímavé je nejen to, že zatčení nepohodlného odvedlo pozornost od

88.?.?.?

řady probíhajích brutálních deforem, ale umožnilo i okázalé pošlapání Ústavy tím, že poslanci není umožněno vykonávat mandát dle čl. 26 (Poslanci a senátoři vykonávají svůj mandát osobně v souladu se svým slibem a nejsou přitom vázáni žádnými příkazy).
Rád bych si přitom přečetl, jak by orli ústavního práva tuto jasnou větu pokroutili - dosud o tom nerozhodovali, "precedenční" (dle vzoru zámořských kroutičů, kteří mají v deformaci odkazu předků velkou praxi ?) případ Sládek řešil jen oprávnění jeho zadržení (coby již k stíhání vydaného) "náhodou" během prezidentské volby, samotné právo na výkon mandátu ponechal lišácky stranou, protože se jednalo jen o příležitostnou krátkodobou akci...
Ať už je dr. Rath vězněm zcela či jen částečně politickým, je toho hodně shnilého ve státě českém a začíná to nejspíš už u voličů, i když podivuhodné volební výsledky, k nimž došlo na Karlovarsku nejen v roce 1998, ale i 2010, dokládají, že jim občas někdo k dosazení té správné garnitury pomůže nejen mediální masáží ...

270708

20.06.2012 01:36

Slovensko má svého Breivika

Pojem rasismus je jen účelově vytvořená nadávka

88.?.?.?

židovským sexuologem, která má za úkol zdiskreditovat odpor proti nezvaným přišelcům, mezi které patří nejen Romáci ze Slovenska. Pochopitelně se jedná o tupé kopírování zámořského vzoru a rasisté jsou výhradně ti světlejší domorodci.
V případě nutnosti jsou pro "rasisty" po ruce drakonické postihy, případně i formou mediálně-justičního lynče.

270815

20.06.2012 02:36

Slovensko má svého Breivika

Vždyť to byli všechno Maďaři, mongoloidní

88.?.?.?

nájezdníci, hrobaři Velké Moravy a holocaustníci.
A na tom norském ostrově byl opravdu kde kdo...

270816

24.06.2012 23:43

Odcházející svět dýmek

Dýmka, to je zázrak, jak onehdá pěl Petr

88.?.?.?

Spálený. Dost mne překvapuje bídná situace ve volnotržní Kanadě ohledně lulek, dýmek a kuřiva, i když i v naší kotlině se jaksi "za trest" přestal dovážet za bolševika téměř monopolní zahraniční typ tabáku Amphora, který voní i bez aromatických přísad...

271072

04.07.2012 02:15

Filipika proti ódám na Pospíšila

Zrovna Čunek Pospíšila moc nemusel, jak lze vysledovat

88.?.?.?

z jeho aktuálních výroků. Čuňkova perzekuce, podobně jako Rathova, zřejmě měla spíše "výstražný" efekt, když si dovolil jako člen nepřiliš populární, ač později geniálním chemikem dovedně recyklované partaje, odstranit z vybydleného domu v centru Vsetína romácké neplatiče (tenkrát byli ještě tvrdě hájení).
Plzeňského juristy opravdu žádná škoda není ...

271452

09.07.2012 23:48

Osudový omyl T. G. Masaryka

Napoleon (který byl přítelem jeho bratra) říkal, že by se časem promordoval

88.?.?.?

až ke spravedlivé společnosti, poněvadž to byl opravdu neúplatný idealista.
Ostatek zdá se, že v moderních demokraciích nebývá to při rozhodování o nejzásadnějších otázkách budoucnosti národní jiné : často rozhodne jen několik mužů, někdy i mužů pochybné kompetence - lidu ponechá se obyčejně v takovém případě právo projevit nadšený souhlas. To zase koncem 1. světové tvrdil historik Pekař, porovnávaje tehdejší poměry s předbělohorskými.
J.Burckhardt pak považoval demokracii v antice za poprávu ztroskotaný podnik, libertariáni z reforem.cz by zase raději nějakou quasiaristokratickou republiku.
Ovšem to nejhorší, co by nás mohlo potkat, by bylo soustředění moci v rukou jediného vyvoleného nastrčence.
Je zajímavé, že se 1.republice trpce vyčítá systém vázaných mandátů, údajně odcizující poslance voličům kulivá partajní disciplíně. To takový přeběhlík, který leckdy dostane na ochranu před vděčnými voliči i policejní dohled, je dnešním kdemohkradtům podstatně milejší a na ruku jim jdou i nestranné soudy, které nedopustí, aby jim byl jejich mandát zkrácen byť jen o den.
Totéž ovšem neplatí o těch poslancích, kteří si pouštějí ústa přiliš na špacír...

271754

13.07.2012 23:40

Smrt americké ústavy

Manny Friedman: Jews “own a whole freaking country”; and yes, that includes the media

88.?.?.?

In fact, Friedman is typical of Jewish writers who inhabit a completely Jewish universe when they talk about anything relating to Jews. Friedman is well aware that non-Jews who talk about such issues should prepare for a wall-to-wall, no-holds barred, 24/7 campaign against them...

271910

16.07.2012 22:43

451 stupňů Fahrenheita

No jo, Cukrblík dal gojim mocnou zbraň -

88.?.?.?

jen aby se záhy nedivili a strachem huby nekřivili, jak onehdá pěl ten skinhead.
Náruživé informování režimních médií o úkazech na "sociální síti" rovněž nesvědčí o tom, že by systém chtěl touto posílit neovčany.
Jinak - stále se ničí knihy autorům nepohodlným sekulárnímu kultu ...

272036

16.07.2012 23:41

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

V.Stwora ve svém komentáři chybně uvádí, že NS v rozhodnutí proponuje zákaz diskuse; tato pasáž je však pouhou

88.?.?.?

rekapitulací vyjádření NSZ.
Až na poslední straně Odůvodnění se Nejvyšší soud se státním zástupcem ztotožňuje.
Jak stojí na Paragraphu, z jehož diskuse jsem si dovolil kopírovat :
O dogmatech se nediskutuje. Patri k nim na priklad panenstvi panny Marie, Holokaust a trojjedinstvi Boha. Dogmata prichazeji a odchazeji. Dneska muzeme na priklad diskutovat o byvalych dogmatech jako je vitezne tazeni treti Rise, ze je zeme placata a se Sovetskym svazem na vecne casy. To jsou dogmata prosla. Diskuze o aktualnich dogmatech muze tyto zpochybnovat, nebo dokonce zcela zesmesnit a pokud na techto dogmatech stoji nejaka moc, jako vira nebo stat, narusuje se temito diskuzemi legitimita moci. Na priklad slavne "Cisar pan je vul" bylo take mozne az v tricatych letech.
Ja osobne mam o Holokaustu takrka vsechnu dostupnou literaturu v cestine a nemcine. I vyznacni autori si v mnohych pripadech natolik protireci a pisi takove nesmysly, ze by meli byt snad potresani za zlehcovani Holokaustu. Ale jestli temto nesmyslum verim nebo ne, nenecham se za takove pitominy, jako je popirani nejakeho aktualniho dogmatu zavrit do vezeni. To si radeji tech par let pockam venku. [smích]

272038

05.08.2012 02:09

Křížová výprava na východ

Že by opravdu vznikla nesvatá aliance ?

88.?.?.?

Že by něco bylo na řečech o johanitských sponzorech pí. Peake ? I kvůli její rošádě byl možná umlčen poslanec Rath, který ve své prostořekosti označil štěpení Veverek za domluvenou taškařici, neboť Bárta a vládní škodílci budou asi (doufejme, že dříve než za necelé dva roky) potřebovat alespoň část z těch 570 000 řekněme naivů, co jim sedli na lep minule.
Devastaci země a doožebračení většiny populace pak pojistí "zemanovci", resp. další švindlstrany.
Papeženci už jsou po 2. vatikánském hodní, tak je nejspíš plutokraté přizvali na supí banket.
V současné době je po oslabení nekatolického Ruska a likvidaci protestantského Pruska na řadě stále ještě bílá a protestantská Amerika.
Četné zdejší "pokrokové" švindly jsou jištěny a prosazovány soudně, z tohoto hlediska je zajímavé složení nejvyššího soudu v zemi, kde jinak média až fanaticky vyjí po diversitě všeho druhu ...

272974

05.08.2012 23:12

Křížová výprava na východ

Působíte dojmem nasazeného indoktrinovaného mlaďocha "vysvětlovače",

88.?.?.?

který se pouze kvůli získání vyššího kreditu vydává za starého pamětníka ajťáka (o opaku svědčí mj. věru infantilní nadužívání smajlíků).
Pokud tomu tak náhodou není, pak Vám zcela uniklo moudro TGM, že schopnější a šťastnější nemá právo se kvůli těmto darům vyvyšovat nad méně šťastné a schopné - to k Vašim výlevům o solidně ohodnocených sběračích špon výše. Je bohužel hodně duševních mrzáků, kteří své zejména materiální "utrpení" za minulého režimu přičítají přepláceným špatně se učícím.
Moji spolupracovnici, která se z nějakého důvodu živila za totáče jako jeřábnice, lékařka při porodu coby dělnici klidně zfackovala.
Ovšem i na západ od hranice si pod hrozbou postjidobolševických jaderných hlavic byli nuceni připustit jisté sociální cítění.
Známý při návštěvě automobilky v SRN pozoroval sedící dělníky, kteří u pásu občas utáhli pár šroubů. Dotázal se na jejich plat a dozvěděl se nečekaně vysokou sumu, odpovídající nástupnímu platu vysokoškoláka. Optal se, proč je tomu tak a dostal odpověď :"Je to velice stereotypní práce, tak je to třeba kompenzovat vyšším příjmem ..."
Z novomanželské půjčky se odepisovalo dle počtu narozených dětí, nízkoúročené byly i půjčky stavebním družstvům, dostávaly pozemky zdarma apod.
Bezdomovci byli, ovšem zaměstnaní, nepáchnoucí a spící po ubytovnách nebo podnájmech se slušnou nadějí získat podnikový či komunální byt, ze kterého je nebylo možno bez adekvátní náhrady vystěhovat (situace s dneškem dosti nesrovnatelná).
Potraviny byly vyráběny dle přísných norem, po převratu "tržně" zrušených.
Vycestovat se dalo do lidodemo nebo se štěstím na zájezd či přes známé v bance (hlavní výmluvou byl nedostatek deviz). Samozřejmě byly i zábrany politického a státně bezpečnostního druhu. Málo akcentovanou skutečností je, že uvolnění cestování v polovině prosince 1989 bylo plánováno již totalitním režimem a došlo by k němu bez ohledu na plyšovou taškařici.
Naše železniční ani silniční síť nebyla 20-30 let "za světem", ona planeta je velká a ve většině zemí si mohou nechat o naší dopravní obslužnosti z r.1989 i dnes jenom nechat zdát. Oproti jedné z nejsilnějších světových ekonomik, sousední SRN, jsme pochopitelně pozadu byli, ale potřeba dálnic vzhledem k vyššímu objemu železniční přepravy nebyla tak akutní.
Na dluh se žije dnes, pokud tedy nejste včerejší, mohl jste si toho všimnout ... to o žití z nakradeného je nepodložený blábol, (zbytečně) bylo komanči po r. 1948 "navyvlastněno" jen cca 6,5 % národního jmění...

273015

05.08.2012 23:52

Páteční zpráva o pracovních místech: Další lži od „našeho“ velkého bratra

Njn, to je halt ta vyšší emerická kultura,

88.?.?.?

kultura lží. Kde by se také vzala nějaká nová místa, když průmysl odešel do ČLR ?
Možná, že se jich pár najde pro ilegály, ti nejsou tak nechutně drazí. A také pomáhají proměnit ten ošklivý bílý pronárod ve veselou diversní směsku.
Ti uvědomělejší ze stále ještě většiny se toho už ani nemohou dočkat...

273019

06.08.2012 13:14

Křížová výprava na východ

RE: Působíte dojmem nasazeného indoktrinovaného mlaďocha

88.?.?.?

Vaše CV Vám věřit mohu a nemusím, vzhledem k dalším udaným faktům je to zcela bezvýznamné.
Sice se nemáme srovnávat s nejhoršími, ovšem je demagogické režimu vyčítat, že se nevyrovnal v špičkové technologii Francii. Svršek tratí byl pečlivě udržovaný, nižší rychlost expresu Praha - ČB byla asi zapříčiněna větším nákladním provozem oproti éře R-U.
Tu opravovanou R10 nový režim ani nedokončil, jako přemnohé další užitečné stavby a projekty. Soudruzi asi nepočítali s nárůstem ekologické kamionové dopravy, vozící komerční nezbytnosti napříč Evropou, ale i dnes je kvalita silnic lecjaká.
To bychom mohli také té dnešní prosperitě vyčítat, že místo výroby nadzvukových stíhaček nedokáže udat ani pár bitevníků.
Ostatně je chybou tvrdit, že sociální smír, případně rovnou socialismus je podmíněn brutální diktaturou, jak se nám to mediálně podsouvá.
Naopak mám za to, že ta byla účelově vyčarována, když hrozilo, že se lidé v jedné velké soběstačné zemi bez brutálního vykořisťování a lichvaření docela dobře obejdou.
Podobné reakce lze zažít, když někdo zmíní sociální pozitiva nacismu, což se přihodilo mj. i nešťastnému dr. Rathovi.
Pád sovětské totality nebyl zdaleka nevyhnutelný, spíš způsobil mezi hůře informovanými západními státníky paniku.
Ovšem provozování socíku "na úrovni" si žádá určité kulturní a jiné kvality (viz Skandinávie ), proto asi ta snaha o "diversitu" s přísunem obyvatel z oblastí, kde jsou zvyky proklatě odlišné ...

273053

08.08.2012 01:58

Sturmabteilung Mitta Romneyho

Technická

88.?.?.?

Sturmabteilung nebyly SS.
Jinak ten Romney je pěknej mormonskej vejlupek s hezkou rodinnou tradicí a jeho nohsledi na tom budou podobně, Amíci si tedy moc nepomůžou (i když mulata může v sedle udržet pouhá solidarita barevných ).
Zato u nás bude z čeho vybírat...

273123

11.08.2012 15:15

Zdokonalování metody „barevných revolucí“

Také si říkám, zda tam toho "remcajícího" Klause netrpí jen proto, aby souhlas

88.?.?.?

globalistickou É-Ú pokořovaných evropských národů (či spíše jejich kolaborantských vlád) nebyl tak trapně jednohlasně nadšený, když už velebíme tu slavnou diversitu.
Pak šlohne veřejně tužku a je hned veškerý "negativní" antieurohujerský dopad vepsí.
Ostatně i jeho projevy na téma NWO jsou spíše typu "s tím nenaděláte nic"...
Popularita, respektive neprůstřelnost jistého často poněkud indisponovaného ministra je neméně záhadná ...

273234

13.08.2012 02:10

Aspen “007″ Institute

U bělochů holt není in žít z dávek za enormní počet potomků

88.?.?.?

a dokud Cikáni v kapitalismu či dokonce v feudalismu kočovali, tak si nějakou populační explozi dovolit nemohli. Že by se stali vládnoucí silou se neobávám, chybí jim k tomu totiž cosi a to, že jsou "velcí počtem" jim v případě dosáhnutí majority moc platné nebude, neboť v cíleně destruované Západní Evropě tou dobou už demokracie i sociální stát zajde na úbytě i se svými tvůrci, což bude bezesporu škoda ...
Dále pochybuji, že by nějaký muslimský stát kdy prováděl kontrolu porodnosti. K obviňování, že si za malý počet dětí můžeme sami - trochu to připomíná logiku feministek, které ohledně této otázky směrem k pánům tvorstva hlásají zhruba toto - "Moje tělo, moje volba, tvoje vina"

273254

13.08.2012 13:51

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

Ani se nedivím, že pánové ze Světové banky nepojmenovali pravou příčinu

88.?.?.?

tamnější mizérie, která je ovšem podobně očividná jako ta, která zapřičiňuje neúspěch u Romáků.
Kdyby byla situace jiná než stávající, kolonizovali by Afričané nás ( a to i bez pomoci multikultistů).
Neříkám, že se během kolonialismu neděla zvěrstva, ovšem civilizační efekt byl nesrovnatelně větším přínosem. Ponechána sama sobě, neměla by možná Afrika problémy s přelidněním, ale jinak by to sotva byl nějaký ráj to na pohled ...
Ale ta podivná aliance neoliberálů s neomarxisty funguje celkem spolehlivě, a tak se najde deset tisíc příčin jiných, hledání "řešení" pak výhodně zaměstnají alespoň bílé uvědomělé nevládní a neziskové aktivisty, politickou korektnost a imigraci do přelidněné Evropy pak neohrozí ...

273264

14.08.2012 03:01

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

Že Vás to baví, častovat editora Hirschfeldovou nadávkou

88.?.?.?

rasismus, jen stručně opsal skutečnost. A taky si ty vznešené divochy moc neidealizujte.
Vyvražděné Indiány sotva někam naženete, musíte si vybrat. I v Čechách zbyla po třicetileté válce cca 1/2 populace a nebrečíme kvůli tomu zbídačeni u Rakušanů o reparace a podpory - naopak si obnovíme pamětní sloupek.
Černochy už před příchodem Evropanů zdatně civilizovali arabští otrokáři a jistě by jim předali alespoň něco z civilizace islámské, takže by se stejně nemohli tak šťastně a přírodně mordovat jako dřív.
Neměl byste se dát indoktrinovat propagandou "bílé viny", dovedně zneužívající memy Evropanů ...

273294

19.08.2012 14:21

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

Vždyť je to tak jasné, dejte nám pár set let i miliard a planetu nepoznáte

88.?.?.?

Kdepak přiznat, že je v Africe hafo národů s IQ 70 - vždyť to by snad ani nemohlo fungovat, určitě mají nějakou jinou inteligenci, třeba hudební či skákací. Anebo alespoň to vysoké EQ (jehož test člověk s vysokým IQ hravě zfalšuje, opačně to jaksi nelze...) A to strašné africké vedro, kdy se ani dělat nedá - to třeba v Austrálii, Brazílii či Nevadě vůbec neznají, u Arabů na severu je také chládeček ...
Rozdíly ve výši IQ se objevují i u dětí vyrůstajících odmala v dětských domovech, povýšenecké rádoby odborné výkřiky ze zdejšího pléna o "10-20 % vlivu genů" jsou jen zbožné přání, jak podpořit egalitářské blábolení, bez kterého by bylo nemožné tlačit pochybně "přínosnou" multi-kulti diversitu.
Možná Vás ale potěší, že IQ expert Flynn konstatoval, že ženy začaly muže v testech předstihovat - mj. zastává i teorii, že IQ by se dalo časem zvýšit ( skutečně u barevných v USA k menšímu nárůstu došlo, asi zlepšením životních podmínek).
Segregace (během které se osvícení černoši snažili bílým vyrovnat osvojováním si evropské kultury) byla v USA zrušena pomocí podvodných psychologických studií a poukazem na jednu nešťastnou černou holčičku, která musí dojíždět do černé školy busem. Načež byly následně pochytány miliony školou povinných a odváženy k obohacení do jinobarevných škol, aby bylo dosaženo patřičného mixu dle místní statistiky (tzv. busing). Neústavnost tohoto počínání kupodivu tamním Scotákům došla až po dvaceti letech ...
To s tím plánem na plošné rozprostření romáctva po jedné famílii by vám jistě získalo lásku veškerenstva, asi jako panu Čunkovi.
A ten Brecht měl náhodou docela nadčasové hlášky, které si jisté vlády vzaly k srdci ...

273530

20.08.2012 02:07

Bukvice pochodovaly Prahou

Musí za nimi stát vpravdě obludná síla, když i své odpůrce přesvědčili

88.?.?.?

o tom, že jsou jich celá 4 %, když skutečnost je zhruba poloviční (zřejmě se jedná o klasické propagandistické sečtení reálných 3 % deviantních mužů a 1 % žen, což ovšem celkově činí pouhá 2 % populace). I když ta síla v (ne zcela úplném) pozadí se vlastně hrdě identifikovala sama.
Rovněž o něčem svědčí policejně nadhodnocené množství účastníků (z nemalé části z ciziny), jakož i přítomnost zřejmě putovního nicku z ministerstva lásky ve zdejší diskuzi.
I když dle jejich aktivity v různých diskuzích bych jim téměř věřil i těch 10 %. Teď už jen zbývá uzákonit nějaké paragrafy na ty nenormální homofoby.

273564

21.08.2012 12:16

Bukvice pochodovaly Prahou

Odstranění těchto hrdých pohlavních praktik ze seznamu chorob (politickým nátlakem)

88.?.?.?

byl sice úspěch, leč deviace přesto porád deviací jest ...
Buďte vy homoexhibouši rádi, že jste vůbec naživu, třeba v Gambii vám as popraví pár bratří...

273646

21.08.2012 22:44

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

Nu tak jen směle do toho

88.?.?.?

Myslíte snad, že černošstí studenti zažívají v JAR až tak odlišné reálie než jejich různobarevní soudruzi ?

273689

22.08.2012 14:32

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

Afričtí vysokoškoláci by na to ovšem zvyklí být mohli

88.?.?.?

A v JAR je angličtina široce rozšířena coby školní a úřední jazyk, podobně jako v Indii, i když je mateřskou řečí jen zlomku populace.
Testy intelektu jsou i zcela nonverbální, i když i u nich pochopitelně našli vymlouvači mouchy, argumentujíce, že kolečka, trojúhelníky a čtverečky jsou proklatě euroamerický zjev. V "culture relevant" ošvindlovaných testech sice pak barevní skórují v některých oblastech lépe, ale pak tyto pranic nevypovídají o jejich schopnosti studia (těch bělošských pavěd, co do nich cpou na školách).

273721

29.08.2012 14:10

Rusko znepokojeno americko-tureckou „operační schůzkou“ o Sýrii

Jo, volby u nás by se asi nedaly tak intenzívně (přinejmenším mediálně) upravovat

88.?.?.?

bez vysokého krytí.
Jak zaznělo v jedné diskuzi : "Zeman přes Melčáka pomohl ODS zmocnit se v r.2006 vlády, u které ODS zůstává dodnes. Tady je vidět, co dokáže strana podporovaná pracháči, když opakovaně prohrává volby, ale její podíl na ovládání státu a státní správy stále roste. Fischer to byl jako středový (nezávislý) premier s jarmulkou na hlavě nastrčená loutka ODS - podobně jako VV - odjakživa. Ti dva jsou hlavně kandidáti ODS a třetím je nezapomenutelný absolvent VUMLu soudruh Sobotka. ODS takto pracuje už více jak deset let. Ona staví na svém pražském jádru a béčkách, která se s pomocí médií daří těsně před volbami podstrčit neinformovaným voličům. Tak to funguje i regionálně. ODS na to má fondy. Žádná jiná strana nemá na to aby financovala svá béčka a pak z nich udělala koalici."
Je rovněž zajímavé, jak je při nápadně mediálně (právně už méně) okázalé rathiádě široce medializováno agentství jeho otce a ne třeba otce "protikorupčního bijce" Janečka ...

274067

03.10.2012 00:14

Ještě jednou můj názor na Klause

Ten jeho kámoš z prognosťáku, co přešel z becherovky na slivovici,

88.?.?.?

je rovněž uvědomělý i oholený : " Jeden z posluchačů však oponoval. „Nešlo o atentát, ale o varování pro pana Klause po tom, co řekl na půdě OSN, že vojenský zásah v Sýrii není řešením. Jste svobodný zednář? Máte přece s Izraelem dobré styky? To chcete být prezident této republiky?“ útočil na Zemana asi pětačtyřicetiletý občan.
Zeman ihned přešel do protiútoku. „Setkávám se s lidmi, jejichž názory nesdílím, ale přesto si jich vážím. Setkávám se ale i s lidmi, kterých si nevážím, i když mají stejné názory jako já. Vy jste ta třetí kategorie – nesdílím vaše názory a nevážím si vás, protože vůbec nerozumíte tomu, o čem mluvíte. Víte všechno lépe než ostatní, ale ve skutečnosti nevíte nic. Nejsem, nikdy jsem nebyl a asi nikdy nebudu svobodným zednářem. Jako předseda vlády jsem navázal velmi dobré vztahy s premiéry všech významných zemí na světě. Jen naprostý idiot by si myslel, že když mám dobré vztahy v některé zemi, jsem jejich agent,“ argumentoval prezidentský kandidát.
To ale nebylo všechno. Následovala další slovní sprcha. „Člověk, který střílel na Klause, v životě neslyšel o projevu na půdě OSN, protože to byl člověk, který desetkrát změnil zaměstnání a odevšad ho vyhodili pro demenci a obávám se, že to není jediný dement v České republice. Čeští psychiatři dospěli k názoru, že v naší populaci je třicet procent pitomců. Budu-li zvolen hlavou státu, chci být prezidentem pouze sedmdesáti procent občanů. Až budou prezidentské volby, volte proto kohokoliv jiného, jen ne mě," vyzval Zeman rozhořčeného občana, za což sklidil mohutný potlesk publika převážně v důchodovém věku.
Další výtečník Ježek se nedávno v Hyde Parku prsil, jak pěkně privatizoval, a nezdary svedl na Klause a jeho kumpána, agenta StB Třísku (o jejich vztahu kolovaly různé zvěsti). Jejich zmršení privatizačního zákona umožnilo fondům tunelovat podniky, ačkoli měly být původně jen jejich správci ...
Rovněž ODS byla mafiánskou partají od samého počátku, stačí připomenout "Balvana" Čermáka, Uhdem zubaři Mackovi přihrátý Knižní velkoobchod, atd., atp.
Poslední naivní idealisté byli z vedení vytěsněni v polovině 90. let (např. Havlík ). Bohužel novácká debilizace národa umožnila zločincům pevně zakořenit a své praktiky provozovat po dvě desetiletí ...

276238

03.10.2012 10:21

Strategie Ameriky pro destabilizaci regionu Asie a Pacifiku

Svoje zájmy si nepoškodili, jen zájmy hostitelských národů

88.?.?.?

a to přece neva, stejně si je přetvářejí a protože vlastní (či alespoň ovlivňují) mééédia, všichni nezvědaví si myslí, že tak to musí být, že je to in, že je to tím 21. stoletím atd. (většina US novorozenců už není anglo, ba ani saxon, dokonce ani bílá) ...
Také není na škodu podlomit evropským armádám obranyschopnost vlastních území a užívat je nanejvýš jako pomocné oddíly v imperiálních výbojích. Stačí přece jeden globální Golem ...
Mluví se stále o redukci výdajů na sociální zabezpečení, na zdravotnictví, ale o seškrtání peněz na armádu nikdo ani nehlesne. Nikdo se v Kongresu nepozastaví nad tím, proč to Amerika dělá, proč tolik utrácí za válčení.
A jaký je váš názor - proč to Amerika dělá? - Myslím, že je to proto, že Spojené státy jsou řízeny oligarchií. Tady žádná demokracie neexistuje. Je to všechno faleš, přetvářka, show. Amerika je ve skutečnosti řízena Wall Streetem, vojensko-bezpečnostním komplexem, ropnými společnostmi, zemědělskou lobby a v menší míře pojišťovnami a farmaceutickými firmami. A samozřejmě Americko-izraelským výborem pro veřejné záležitosti. To je velká, mocná lobby, která zajišťuje, že Spojené státy budou vždy chránit Izrael.

276268

03.10.2012 22:07

Strategie Ameriky pro destabilizaci regionu Asie a Pacifiku

Problém není v množení, i když ani to nelze pochopitelně hnát do nekonečna

88.?.?.?

ale v toleranci nelegální imigrace plutokraty a jim odannými politiky. Naposledy nezvané přišelce řádně prohnal starý Ike. Plutokraté pochopitelně bazírovali proti vůli voličů na dovozu Vámi výše popsaných bílých imigrantů v neomezených kvantech, poněvadž potomkům dřívějších přistěhovalců (země přistěhovalců je jen propagandistický blábol, i když dnes je jejich podíl oproti minulosti značný) brali práci a snižovali její cenu (pozemky na Západě už došly) a rovněž kulturně byli trochu jinde.
Ovšem na rozdíl od dnešní násilně prosazované kultovní diversity se striktně požadovala asimilace a ovládnutí angličtiny. A při tehdejší jakés takés demokracii se nepodařilo prosadit dovoz obohacovačů barevných - dnes jsou ty nejpostiženější státy USA rády, že mohou podezřelé živly alespoň perlustrovat.
Odpor proti rozvratné imigraci a touha zachovat osvědčený model vedly r. 1924 k národnostním kvótám přistěhovalců, což se plutokratům podařilo po čtyřiceti (v americké historii přes FEDem způsobenou krizi bezesporu nejúspěšnějších) letech za pomocí hromady lží zvrátit a nasměrovat někdejší planetární naději do temných vod "třetího světa" ... a ta svérázná "americká" kultura, která umožnila tento veletoč hladce provést, to je zas na jinou debatu .

276365

16.10.2012 00:29

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

Neorientujete se vůbec, to bláznivé spoření tu bylo už před komanči

88.?.?.?

ti pak pensijní fond rozpustili ve státní kase, stejně jako geniální Klaus používal sociální a zdravotní pojištění zcela libovolně pro svůj "vyrovnaný" rozpočet ...
Ovšem kapitalistické pense za moc nestály.
Tvrzení o klesajícím počtu plátců do systému je podobně jako celá řada dalších režimních tvrzení sprostá demagogie a nepodložené, leč účelově vhodné věštění .... Tvrzení, že klesající podíl ekonomicky aktivních občanů nedokáže uživit rostoucí počet seniorů a že se současný důchodový systém musí zhroutit, považuji (s trochou nadsázky) za šíření poplašné zprávy. Obvykle uváděným ukazatelem je tzv. index závislosti seniorů, tj. poměr počtu osob 65letých a starších ku počtu osob od 20 do 65 let. Pro Českou republiku je však tento ukazatel zavádějící, neboť současný důchodový věk není 65 let a navíc trvale roste. Sám jsem byl překvapen, když jsem provedl přepočet tohoto indexu podle skutečného důchodového věku v ČR. Zatímco v roce 1971 připadalo na 100 osob v produktivním věku zhruba 44 osob v důchodovém věku, v současné době je jich pouze kolem 38 a do roku 2040 by na 100 osob v produktivním věku nemělo připadat více než 40 starobních důchodců. Kolem roku 2060 (kdy budou v důchodu silné ročníky narozené v 70. letech minulého století) by tento počet měl vzrůst pouze na 50 a pak by měl opět poklesnout zhruba na současnou úroveň nebo dokonce pod ni.

277241

16.10.2012 01:04

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

Tupější nostalgicky nebo z neznalosti vzpomínají na doby, které si většinou ani nepamatují...

88.?.?.?

Jak je vůbec možné "z neznalosti" vzpomínat na něco, co si NEPAMATUJI ? Snad by tak bylo možno opsat zoufalou snahu sklerotika, který si není vědom marnosti svého počínání ...
Spíše bych řekl, že rudě volili dobří pamětníci vlády zločinných komunistů a motivace u nich i u "nepamětníků" byla nejspíš podobná jako u nějdejších voličů NSDAP.
Ti, kteří se inspirují spíše Zdivočelou zemí, nejspíš žijí v nevolící metropoli či zůstali pasivní (dnes se v zmiňovaném díle masově řešilo, zda podepsat Chartu - necelých 2 000 podpisů do převratu, padla zcela jistě dobově autentická hláška "Cikán, pardon, Rom" a ÚV se třásl jako jeden muž před možným mezinárodním obviněním z anticikánského rasismu).

277244

19.10.2012 16:22

Rudý říjen

Ale houby, tak to fungovalo už za první republiky a světlo národů

88.?.?.?

na Blízkém Východě připouští celá 2% volebního prahu (což má možná za následek, že dosud v termínu dovládla jen jedna vláda).
První republika měla v nejlepší české demokratické tradici (projevující se i v relativně rovnostářském nižším školství) snahu o to, aby "propadlo" opravdové minimum hlasů (dokonce jeden čas platila úprava, která upředňostňovala stranu, která získala menší počet hlasů, ale více lokálně koncentrovaných).
Zájmy lichvářů a satanistů tím výrazněji dotčeny nebyly, jen se k plnění jejich cílů muselo sčuchnout zhruba 2 x více partají než dnes a nepříjemní poslanci (nejen rudí) byli často žalářováni.
Pokud někomu připadá demokratičtější, že nám "stabilně" pouští žilou po celá volební období parta lhářů, zlodějů a podvodníků a většina elektorátu je zcela bez zastoupení v "zastupitelské" demokracii, je to názor sice nejspíš kvůli intenzivnímu vymývání mozků většinový, leč nepřiliš preferující vládu dému.
Prostě si plutokraté omezením přístupu občanů k moci (volební práh prakticky nelze překročit bez pomoci režimních médií, KSČM je téměř evropská výjimka) ulehčují svoji "práci" ohledně glajchšaltování veřejného mínění a prosazování i těch nejtemnějších cílů (pochopitelně nijak neventilovaných v programech stran).
Pokud by jim tam někdo pořád brblal proti Bilderbergu, Romákům, starým agentům, exekutorům či nedej Jahve proti (některým) vyvolencům, situaci by to nepříjemně komplikovalo, neboť takové názory nejsou až tak marginální, jak nám mohou tvrdit nyní, když jsou jejich hlasatelé bez šance získat mandát od nemála stejně smýšlejících ......

277499

19.10.2012 18:15

Lepiči nálepek, Patrik Vondrák a jeho společníci, osvobozeni pro nedostatek důkazů

Neřekl bych, že černou kroniku nečte moc lidí

88.?.?.?

Spíše je zajímavé, že jsou do ní zařazovány ryze politické aktivity nepohodlných(?) subjektů.
Myslím, že vzhledem k více než roční bezdůvodné vazbě (podobně jako v případu Rath) spíše režim používá podobné případy jako odstrašující příklad pro přiliš ústnaté či odvážné protivníky.
K některým názorům výše - samo nacistické (byť v řadě případů diskutabilní) politické přesvědčení trestné není, stejně jako komunistické, trestné - pouze jejich propagace (to samozřejmě neplatí pro parlamentní KSČM, v opačném případě se řeší závadový diskurs)...

277507

20.10.2012 23:03

Lepiči nálepek, Patrik Vondrák a jeho společníci, osvobozeni pro nedostatek důkazů

Jednak web existuje pořád, druhak jim to lepení ani nedokázali

88.?.?.?

Otevřeně nacistickou propagandu tam pochopitelně nevedou, i když progermánské sympatie se tam lehce vysledovat dají (to jim ovšem body nepřidá). Mám určité pochybnosti, zda tento web neslouží spíše režimním pochopům jako vítaná záminka, aby ho mohli označit za kýžené hnutí směřující atd. a perzekvovat každého, kdo se o něj byť jen otře.
Jak trefně poznamenal advokát obžalované na tvrzení st. zástupkyně, že nejasná postava lepící samolepku na policejním videu je "pravděpodobně" ona - pokud ji chcete odsoudit, tak to musíte vědět zcela určitě ...

277550

23.10.2012 20:13

Karadžič říká, že by měl být odměněn, místo obviňován

Pan Nohejl nám to vyhlášení války Německu inzeroval již

88.?.?.?

několikrát, i když největší židovské organizace protiněmecké bojkoty (velmi rozšířené v USA) nepodporovaly. Židé měli v bohatém Německu až do Křišťálové noci stále výnosné obchody (Hitler tehdy nařídil SS chránit židovská zlatnictví).
Jugoslávci (ne pouze Srbové) bojovali proti separatistům (stejně samozvaným jako v článku uvedení bosenští Srbové) dle mezinárodního práva a dohod o neměnitelnosti evropských hranic z Helsinek apod., na jejich plném potření později nebyl zájem (Západ, zejména evropský, na to určitý čas zejména v Bosně čekal). Pochopitelně byla snaha pomoci etnickým Srbům, aby dosáhli odtržení od historicky nepřátelských Chorvatů a zejména muslimů. Později Miloševič ve snaze udobřit si Západ obětoval chorvatské Srby a omezil i pomoc Srbům v Bosně. Hranice mezi republikami byly uměle vytvořené a etnické rozdělení vnímaly jen omezeně.
Miloševiče odrovnat zřejmě museli, není náhodou, že jeho obhajovací řeč se nachází v češtině na netu pouze v zavirované podobě...
Ale srbské oběti agrese NATO nebyly nadarmo, neboť nemalému počtu vnímavých ukázaly, kam až jsou plutokraté schopni zajít při prosazování svých plánů (a jaké asi jsou).
Je zajímavé, že zde uplatněná doktrína (protiprávní) "humanitární intervence" byla vypiplávána již od problematického zásahu USA na Grenadě r.1982.

277693

23.10.2012 22:55

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

Pod správu pražského arcibiskupství přešel v té době zbytek zdejších husitů

88.?.?.?

Upřednostněním Rudolfova majestátu před na nátlak šlechty zrušenými Basilejskými kompaktáty pozbyla husitská strana svého vlivu a zejména pražské členstvo přecházelo pod duchovní správu pražského arcibiskupství, jelikož rozdíly mezi přijímáním pod jednou byly menší než vůči většinovým luteránům, o kalvinistech nemluvě ...

277701

24.10.2012 02:30

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

Ale v rámci historické korektnosti je jistých oprav třeba

88.?.?.?

Dědičnost na českém trůně Habsburákům zajistili již litevští Jagellonci, kteří u nás mj. dle svých (i západoevropských) zvyklostí zavedli r.1487 nevolnictví. Ferdinand I. si to dal (za úplatu) ještě odhlasovat na českém sněmu - do kterého sice bylo po Bílé hoře navráceno duchovenstvo, ale ten jeden hlas měla pouze města.
Negativním jevem byl velký úbytek zeména vlastenecké drobné šlechty, ale nadále měla nad zejména německými většími feudály velkou převahu, kterou si ovšem nemohla z finančních důvodů dovolit projevit často až měsíční fyzickou přítomností na zasedání sněmu v Praze.
Po r. 1627 bylo nařízeno nekatolíkům změnit víru, nebo se vystěhovat (i s majetkem). Posléze toto povolení bylo zrušeno kvůli úbytku podanných, zejména v pohraničí (tytéž důvody nakonec vedly k zavedení Tolerančního patentu o cca 150 let později).
Nicméně ještě koncem 30-ti leté války zde bylo okolo 20 % nekatolíků, neboť stále nebylo jisté, zda nedojde k protestantské restituci.
Nyní obnovovaný sloup vyjadřoval radost papeženců nad tím, že tomu tak nakonec nebylo ...

277704

24.10.2012 22:22

Americká a britská vláda věděly – na den přesně – o japonském útoku na Pearl Harbor

Novou informací by možná pro někoho bylo, že Německo, Itálie ani Japonsko

88.?.?.?

nechtěly "dobýt svět" (to se chystali vcelku otevřeně marxisté-leninisté).
Hranicemi německé expanze měla být Severní Afrika, norský sever a Ural, Italové měli dost práce už před velkou válkou s Habeší a Japonci nebyli schopni dobýt Čínu a durdícímu se císaři řekli, že je přiliš velká, ale že Zápaďany z Pacifiku sfouknou za půl roku. Císař, nyní známý jako Zářící mír, jen poznamenal, že Pacifik je mnohem větší než Čína.
I někteří Američané, když vidí následek svého válečného triumfu, pochybují, zda šlo o až tak dobrou válku, i když jen málokteří to dávají najevo způsobem, jako jeden veterán od mariny.
Japonci sice napadli USA sami, ale jejich orientální uvažování vnímalo uvalené sankce (ropa, železný šrot apod.) za obsazení francouzské Indočíny jako těžkou urážku a provokaci.
Následné vyhlášení války USA i ze strany Německa dává poněkud méně smyslu, jelikož Roosevelt prokazatelně bojovat po boku bolševiků toužil (strategické dodávky a četné licence umožnil Sovětům již r. 1938) a jsou řeči i o jeho instrukcích ohledně provokování německých plavidel.

277781

25.10.2012 21:54

Americká a britská vláda věděly – na den přesně – o japonském útoku na Pearl Harbor

Jak už samo jméno napovídá, Hooverova přehrada nebyla součástí

88.?.?.?

Rooseveltova New Dealu, ale jeho dílem jeho talentovaného, leč nešťastného předchůdce. Údajné fatální rozdíly v jejich hospodářských a politických koncepcích jsou dílem spíše dobových méédií a vzájemných verbálních výpadů, podobně jak je tomu při dnešním soupeření loutek korporací mulata a mormona.
FDR byl liberální hejsek, který za války sloužil u námořnictva, ale odborné knihy moc nečetl a zřejmě podcenil možný rozsah škod při útoku za 1.války (vůči lodím) téměř neškodného letectva.
Prý nebyl zaskočen oznámením útoku, ale evidentně ho zarazil rozsah ztrát (které mohly být vyšší, nebýt opatrného velitele japonského svazu Naguma).
Ale podceňování síly letectva bylo u admirálů docela běžné, i u Anglosasů.

277845

25.10.2012 22:10

Karadžič říká, že by měl být odměněn, místo obviňován

Sarajevo v letech 1992-1996: blokáda nikoli „obléhání“

88.?.?.?

Říká se, že „obléhání Sarajeva“ bylo nejdelším obléháním v moderních dějinách, které trvalo až do 29. února 1996.
To je zajímavé, protože válka v Bosně a Hercegovině formálně skončila 14. prosince 1995, nicméně fakticky již 21. listopadu 1995. To znamená, že se zde tvrdí, že Sarajevo bylo vystaveno obléhání, které ve skutečnosti přetrvalo válku o tři měsíce.
Jak je ale možné pokračovat v obléhání v době míru? To je zjevně nemožné. To, že dochází k obléhání, znamená, že se aktivně válčí; a aktivní válčení znamená válku. „Obléhání Sarajeva“ ve skutečnosti mohlo přesáhnout o tři měsíce do doby míru jen proto, že o žádné obléhání nešlo.
Podle obecné definice znamená obléhání vojenskou blokádu pevnosti nebo města za účelem jejich dobytí. Sarajevo bylo do 29. února 1996 obklíčeno bosensko-srbskými jednotkami, ale ne každé obklíčení či blokáda znamená obléhání. Blokáda, která není prováděna za účelem dobytí, je zkrátka a pouze blokádou.
Pravda o „obléhání Sarajeva“ je taková, že „obléhající“ bosensko-srbská armáda nikdy neměla kapacity ani úmysl město dobýt. Bosensko-muslimské síly uvnitř Sarajeva značně převyšovaly síly bosenských Srbů okolo města. Výhody, kterými disponovali Srbové a které jim umožňovaly držet město uzavřené, spočívaly v jejich dělostřelecké převaze a kontrole vyvýšeného terénu kolem sarajevské kotliny. Nic z toho by jim ale příliš nepomohlo, pokud by se někdy pokusili město dobývat dům za domem.
Sarajevo krom toho pro Srby žádnou zvláštní hodnotu nemělo. Na rozdíl od bosenských Muslimů, kteří si nárokovali 100% území Bosny a Hercegoviny, bosenští Srbové vždy tvrdili, že by nějaký bosensko-muslimský stát existovat měl. Nahlíženo z jejich hlediska, oni neválčili proto, aby získali kontrolu nad každičkým coulem Bosny a Hercegoviny, ale aby donutili bosensko-muslimské vedení uznat existenci samostatného bosensko-srbského státu (náležitě geograficky určeného).

277847

25.10.2012 23:59

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

Zlodějna byla sofistikovanější, záhy byl vyhlášen "pardon" pro povstalce

88.?.?.?

s tím, že se bude zabavovat nanejvýš polovina majetku, ovšem v praxi se zabavil celý, prodal pod cenou a zbytek peněz byl pečlivě veden jako státní dluh a byly připisovány úroky - až do 19. století.
K výplatě docházelo jen výjimečně po dlouhých letech a šlo výhradně o menší splátky, jelikož bylo pravidelně přijímáno moratorium.
Ovšem k exilu byli po r. 1627 nuceni i loajální nekatolíci, kteří by propadli majetkem, pouze pokud by v zemi zůstali.
Ferdinand I. prosadil (1545) dodatečný zápis dědičnosti trůnu do zemských desek shořelých r. 1541, kdy byli mj. z Čech vypovězeni Židé coby špioni pro své kamarády Turky.
Zbytek zemí Koruny české uznával dědičnost Habsburků už dříve.
Mezi drobnou šlechtou 17.st. převažovali etničtí Češi zcela určitě, i stavovští direktoři byli Češi více než z poloviny, pokud započteme i poněmčené české rody. Až později, zejména s nástupem průmyslové šlechty, se honosily erbem všelijaké naplaveniny. Ovšem zejména mezi vyšší šlechtou byl silný rasmišunk, který je sotva dovolí pokládat za čisté Slovany. Na druhé straně jen čtyři české královny nebyly spřízněny se sv. Ludmilou ...

277851

26.10.2012 02:56

Z japonského blogera českým prezidentem?

Také mne tento článek a následná diskuse spíš motivovaly k nevolbě

88.?.?.?

dotyčného (proti jehož rasové směsi toho mám méně než Japonci), zejména pak rozhodl vyčerpávající odkaz, kde jsou hodny pozornosti výsledky jím přímo vlastněných společností.
Pozoruhodná je pasáž, kde pro (jím nevlastněnou) Miki Tour agitoval japonské cestovky, ačkoli prý neměla kancelář ani telefon, což je následně vydáváno za "sázku na poctivost".
Pokud to není další z na můj vkus až přiliš dlouhého zástupu nastrčenců (proč by se s ním jinak paktovali profláklé, ba i zkorumpované, postavičky "napříč politickým spektrem" ), čeká ho nejspíš osud jeho senátorského předchůdce, který rovněž (zpočátku úspěšně) fušoval do cestovního ruchu a který se místo exotického zjevu honosil alespoň deviantními spády .
Jo, a těch povídaček, abychom počkali a dali šanci kdekomu, kdo byl plutokraty strčen na scénu, jsem už za těch 23 let slyšel ... s lidmi systému skutečně nebezpečnými se mediálně jedná úplně jinak.

277853

26.10.2012 17:54

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

Ryzost se projevila už tím, že kandidoval do Senátu, ačkoli chce být president

88.?.?.?

Pochybuji, že by Zlínským za sebe v případě úspěchu za sebe nechal rovnocenného náhradníka.
Nejsem sice zděšen jako někteří z toho, že proráží laciným protikorupčním populismem po vzoru neblahých Véček, ale sám fakt, že je doporučován k volbě i zde, dokonce i údajnými komunisty (je to tady přece "nacisticko-komunistický web"), svědčí minimálně o čísi snaze "posichrovat" si odvedením značného počtu nespokojenců k beznadějnému kandidátovi zvolení preferovaného vykutáleného Mojžíška či Klausem (se stále solidní podporou veřejnosti) tlačeného Jezevce.

277897

26.10.2012 18:34

Karadžič říká, že by měl být odměněn, místo obviňován

Nemyslím, že by Srby honilo špatné svědomí

88.?.?.?

Konec konců samotnou válku nechtěli, bylo dohodnuto rozdělení Bosny s Chorvaty pod patronátem EU, které zmařil US velvyslanec Zimmermann poštíváním Izetbegoviče. Na konci boje ovládali Srbové o pár procent víc území než si nárokovali původně.
Podařilo se dokonce dodržet nezvyklý poměr zabitých civilistů (kterým místní orgány neumožnily odchod) a vojáků - Podle zprávy byla většina zemřelých v Sarajevu vojáci. Celkový počet obětí v Sarajevu byl 14.011 , z čehož bylo 5.604 civilistů a 8.407 vojáků. Závěry věrně odráží statistickou analýzu provedenou demografickým oddělením Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii v Haagu (ICTY), které zjistilo, že 62,69 procent lidí zabitých v Sarajevu byli vojáci, 36,84 procent byli civilisté a 0,47 procent bylo neznámé vojenské identity. Zpráva ICTY také zjistila, že 82,33 procent obětí tvořili muži, ženy 17,64 procent a u 0.03 procent se nepodařilo zjistit pohlaví.
A jsou i jiné verze počátku bojů - Muslimské polovojenské jednotky napadly Jugoslávskou lidovou armádu (JNA) v kasárnách a útočily na ní, když se snažila opustit Sarajevo. 3.května 1992 muslimské Zelené barety zmasakrovaly oddíl vojáků na ulici Dobrovoljacka v Sarajevu, zatímco se pokoušel ustoupit z území Bosny. Útok byl mimořádně zákeřný, protože Muslimové zahájili útok poté co slíbili, že nechají vojáky pokojně projít. Když se 28.května 1992 pokoušela JNA stáhnout své poslední vojáky z Bosny, zaútočily muslimské polovojenské jednotky na vojáky JNA umístěné v kasárnách Jusufa Dzonliče a maršála Tita v Sarajevu. Takzvané „obléhání" začalo jako operace na záchranu vojáků JNA držených v zajetí polovojenskými Muslimy v kasárnách maršála Tita.
Během své výpovědi jako svědka obžaloby v procesu s Miloševičem dosvědčil zástupce generálního tajemníka OSN pro mír v Bosně David Harland, že od 28.března 1993 do 27.dubna 1994 porušila muslimská strana OSN zprostředkované zastavení palby v Sarajevu 514 krát. Harland řekl, „Muslimové rozhodně chápali, že když začnou střílet z města, vyvolá to novou srbskou střelbu, která znemožní normální život ve městě."

277903

29.10.2012 00:07

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

Je to opravdu děsivé, jak bílí ani nemohou komentovat realitu,

88.?.?.?

když v ní figurují barevní v nikoli nejlepších barvách. Poprvé mne to zarazilo při Otou Ulčem popisovaných debatách na toto téma s korektčíky, kdy často nakonec umlčel jekot o rasismu až poukazem na svoji ženu, čínsko-švýcarskou míšenku.
Když jsem se jednou v diskusi podivoval, proč je Obama coby mulat mediálně výhradně za "černocha" (v černém prostředí se přitom vyskytoval jen pracovně, dělal v Chicagu něco jako "Kocába" ), byl jsem poučen, že na Jihu se původ sledoval až do 1/32, tak prý proto.
Ovšem někdy nepomůže ani čínská žena, když si pustí běloch pero na špacír...
A to ještě tam v USA mají hentu svobodu projevu, co kvůli ní brečeli dneska ramena zákona v TV, že prý jsou ohledně závadových videí na Youtube odkázáni (krom intenzivního monitoringu) pouze na uvědomělé uživatele, kteří je hlásí místnímu vedení Googlu (svého času intenzivně odstraňovali Peníze jako dluh) ...

278035

04.11.2012 00:36

Likvidace íránské ekonomiky. Boj s dolarizací

Aristokrat = tmo ?

88.?.?.?

S papírovými penězi (tištěnými bankou se záhadnýmií vlastníky) se vůbec dají provádět různá kouzla.

278298

07.11.2012 16:26

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

Koncentrační tábory nejsou britský patent a Churchill nebyl žádný prvoplánový židomil

88.?.?.?

Co se týče prvého, je zde prvenství na straně Španělska a zadruhé se Churchill celkem čestně držel svého kréda z níže linkovaného projevu, že Židy sionismus, když už nic jiného, odvede od mnohem krvavějšího a destruktivnějšího bolševismu.
Totéž zřejmě předpokládal i o italském fašismu a německém nacismu, který navíc ukazoval i sociálně vlídnou tvář (která zanechala stopy i v našem sociálním systému, dnes iritujícím vládnoucí modročerné darebáky). Proto se na kladné zmínky o hospodářské stránce nacismu reaguje i dnes se značnou hysterií.
Brity způsobené ztráty domorodcům jsou dnes otloukány o hlavu všem bělochům a u nich doma řádí tvrdá politkorektština, ale krom (některými jedinci nepřiliš oceňovaného) civilizačního přínosu je dost dobře možné, že by se domorodci bez koloniální vlády pobili navzájem v mnohem větším rozsahu. Rozhodně byla britská nadvláda humánnější než u všech ostatních imperialistů a expanzionistů, včetně tak kulturních národů jako jsou Belgičané či Němci.
Sám Churchill nebyl z (některých) Židů nadšený, na jiné si zvykl (třeba na zetě), v dalších měl přímo zálibu (např. ve vzoru filmového dr.Divnolásky Cherwellovi).
Možná, že ho vyvolení i nepřímo korumpovali honoráři za knihy, přednášky apod.

278598

13.11.2012 02:38

Chce být Portoriko americkou kolonií?

Zase by ale mohli sosat cca 20 mld USD navíc na federálních dotacích,

88.?.?.?

na druhé straně by museli platit vyšší berně, což by se asi nelíbilo portorickému softwarovému gigantu Mrkvosoftu.
Ovšem nemálo Portoričanů zřejmě již dlouho soudí, že nejlepší ostrov je Manhattan, ačkoli na olympiádě rádi vítězí nad USA ...

278980

20.12.2012 01:09

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

Lichvu obhajují dobří libertariáni

88.?.?.?

Např. zde. A tento řekněme představitel vlády (jen jeden z mnoha zdejších), který vše rád uvádí na "pravou" míru, pochopitelně zapomene při blábolení o všemocném trhu na positiva dob minulých ... samozřejmě že je nesmysl dovážet věci, které si můžeme vyrobit sami, na dluh z druhého konce zeměkoule a likvidovat si nejen průmysl, ale i dobře placená místa outsourcingem. Ale vysvětlujte to té plutokratické chátře, která z toho má profit ...

280856

05.01.2013 02:34

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

Pravdu má spíš p. Sedláček,

88.?.?.?

který se sice onehdá držel zásady mlčeti zlato, ovšem myslím, že jsem někde četl jeho soudní projev o tom, jak se před tím neškodným Hebrejem nikdy neskloní. Nebo to byl kolega ? Nějak jsem to nedohledal.
Smetana opravdu nevyužitím opravných prostředků včetně námitky podjatosti nahrál na smeč "spravedlnosti", ovšem je pravdou, že trochu inteligentnější režim by hleděl zamést trapnou kauzu pokutou a moc ji nevířit.
Nevím, zda p.Smetana posloužil mlžičům jako užitečný idiot pro lacinou kritiku justice, ale po posledních zkušenostech jsem nucen připustit, že u nás je možné opravdu všechno ...
P.S. Čulík (který má očividně účelovou amnestii za "amatérský" počin) dokonce hovoří o "odbornících, kteří přiznávají, že je v českých věznicích vězněno cca 30- 40 procent zcela nevinných lidí."

281647

09.01.2013 00:22

Klausův hřebík do rakve neokomunistické demokracie

Prostě byli nastrčeni oba dva

88.?.?.?

A nejen oni...

281847

15.01.2013 00:44

Volební divadlo – první kolo

Etničtí vyvolenci odpadli, sionisté zůstali .....

88.?.?.?

Je to sice vysvětlitelné oním pozdějším započtením velkých měst, kde stále lidé mají ty Kalouskovy boty a co jíst, ale křivka nárůstu Schlaffenbilderbergových hlasů je pozoruhodná, ale to jistě bude jen nějaké to kouzlo statistiky pod laskavým dohledem p.
/1622/antisemitismus-stalina-aneb-popravy-jedenacti-zradnych-/]Slánského[/url].
V roce 1998 US-DEU založila svoji kampaň na kritice volebního zákona (samozřejmě za mocného nepochopení veřejnosti a úšklebků médií), který prý umožňoval prakticky legálně měnit výsledky na ČSÚ. Pak také ve volbách došlo ke shodě hlasů ve třech sousedních okresech u nečekaně propadlých Sládkovců a DŽJ...
Trefná je i poznámka v článku o vylikvidované unikátní civilizaci Západu...

282388

15.01.2013 01:47

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

Možná že ne, ale nešel mi vložit příspěvek k prvnímu povolebnímu článku

88.?.?.?

a problém byl v tom, že v (nevinném) odkazu na předka jedné mediální persony stálo zid ?
K obsahu samotného článku - kdyby do toho dotyčný insider nemotal neurčité církve existující snad už v naší mediálně s gustem presentované africké pravlasti, byla by jeho teorie uvěřitelnější.
Manipulaci s volbami bych se kvůli nesrovnalostem z r. 1998 ani nedivil. Tenkrát se okázale znovu sčítala shodná došlá data pro DŽJ a SPR-RSČ ze tří sousedících okresů, pochopitelně seděla (lístky se rychle ničí) a statistik se statečně smál pod vousy a hovořil o "kouzlech statistiky". Myslím, že stejně jako nenahraditelný odborník Henych tam sedí dodnes. Možná bylo od podobných metod (dočasně ?) upuštěno, neboť v následujících volbách nečekaně posílili komunisté, ačkoli tehdejší marasmus byl s tím dnešním zanedbatelný.
Úspěch člověka, kterému se již před dvaceti lety prakticky všichni smáli, volajíc "Von je degenerovanej!" ( a od té doby se mu zlepšil pouze stav konta ) vrtá hlavou nejen Čulíkovi...
Zeman nejspíš bude nastrčený krtek, který odobně jako Kalousek utápí černé svědomí v alkoholu - tohle mu prý měl napsat rudý playboy Miller : „Nikdy jsem Tě ani vzdáleně nepovažoval za sociálního demokrata. Na takového jsi byl mimo mnohé jiné především příliš málo disciplinovaný a příliš hodně elitářský. Do ČSSD jsi vstoupil za účelem splnit si své ambice. Ale nejen to. Přišel jsi tam na cizí pokyn a s jím zadaným posláním. Konkrétně Tě do sociální demokracie nasměrovali dva vysocí činitelé OH. Další vlivný příslušník OF, tehdy již čelný představitel ČSSD, Ti bezprostředně zajistil doslova raketovou kariéru ve straně nejstarší politické značky. Nebylo pak náhodou, že nakonec i on přešel do řad antipodů ČSSD...Mne neoklamou povrchnosti, šířené služebnými pisálky, o nichž si oba myslíme svoje. Ty jsi prostě splnil zadání, pro které si Tě vybrali mnohem mocnější a vědoucnější. Jako třeba si vybrali Falbra do čela odborů, které měl fakticky umrtvit zevnitř, aby se oni nemuseli špinit s nějakým revolucionářem v jejich čele. Nejsem si pouze jist, zda jsi o tom věděl, či ne. Pokud ne, tak by to jenom dokazovalo, že jsi nebyl nic víc, než ...

Automaticky kráceno

282394

24.01.2013 21:01

Více k pláči, nežli k smíchu

Zazo dnes je všeho dostatek, jen ti hloupí bezďáci nevědí o přebytku levných bytů

88.?.?.?

A ty nemocnice nechátrají, jen se přímo ruší.
A rovněž ty údaje o dluhu jsou poněkud nadnesené ... "je nutno odmítnout několik zcela zásadních běžně tradovaných „nepravd“, zejména, že komunisté
- tento majetek získali hlavně znárodněním. Ve skutečnosti toto proběhlo převážně v předchozím demokratickém období let 1945 až 1947. Po únoru 1948 proběhlo jen dodatečné znárodnění většinou zastaralých a často dokonce předlužených krcálků drobných podnikatelů a řemeslníků v obchodě, stavebnictví a službách (podobný majetek zemědělců přešel postupně do Jednotných zemědělských družstev a byl přeměněn na jejich osobní podíly), přičemž celková hodnota takto „ukradeného majetku“ nepřesáhla určitě 24 až 25 mld. Kčs, resp. jen o něco víc než šest a půl procenta tehdejšího souhrnného národního jmění;
- zanechali za sebou dluhy. Koncem roku 1989 však nejenže neexistoval žádný veřejnoprávní dliuh, ale naopak polistopadový režim převzal finanční aktiva ve výši asi 85 mld. Kč. K tomu navíc asi 107 tun měnového zlata. Pokud šlo o tzv. hrubý zahraniční dluh, ten nepřesáhl výši 500 US dolarů na obyvatele, přičemž ale i tak byla celková devizová pozice státu aktivní asi 23 mld. Kč;
- zanechali znehodnocené podnikové úvěry. Bylo to ale právě naopak, protože koncem r. 1989 čs. ekonomika měla jen asi za 700 mil. Kčs úvěrů nesplácených ve lhůtě (tj. dubiozních, dnes by se řeklo „klasifikovaných“ úvěrů), což reprezentovalo jen asi 0,13 % z jejich celkového objemu. To bylo více než zanedbatelné. Neexistovala žádné mezipodniková zadluženost (nedodržení termínů splatnosti vzájemných pohledávek); .
- podniky údajně nefungovaly a nebyly efektivní.. V naprostém rozporu s tímto tvrzením je ale fakt, že čs. národní hospodářství v r. 1989 vykázalo asi 150 mld. Kč zisku, čili nevídanou rentabilitu v průměrné výši 9,6 % (v ČR 10,7 %, v SR 7,1 %) z hodnoty základního kapitálu. V rámci toho banky a pojišťovny dosáhly 24,3 mld. Kčs zisku. Bez těchto dlouhodobých výnosů by samozřejmě nebyl uváděný vzrůst hodnoty národního majetku vůbec možný.

283402

24.01.2013 21:37

Více k pláči, nežli k smíchu

V r. 1996 DEU, kritizující volební zákon umožňující falšování na ČSÚ

88.?.?.?

skončila těsně pod 3 %, které tehdy znamenaly volební příspěvek (ekonomická likvidace menších stran). Později se jí podařilo toto soudně zvrátit.
V dalších volbách došlo k zázračné shodě hlasů pro DŽJ a SPR-RSČ ve třech sousedících okresech (obě strany se dostaly pod 4 % navzdory slibnějším průzkumům a odhadům). Tím se uvolnil prostor pro režimní megapartaje a oposmlouvu, která je nyní vyčítána Zemanovi, ačkoli hlavní příčinou byla nevraživost mezi ODS a US ...

283405

26.01.2013 23:33

Tak tedy Zeman

Máte to notně, až schwanzenbergsky poplantané

88.?.?.?

On ten Frank s curyšskou adresou také není husitského původu a dělá mu trochu potíže orientovat se mj. i v čase.
V bitvě u Grunwaldu byli husité nikoli bývalí, ale budoucí, protože se to celé semlelo r. 1410.
Sám hrad nikdy dobyt nebyl (nakonec byl prodán). Husité žoldnéři (či alespoň profesionální vojáci) posléze byli, stejně jako jejich protivníci. Těžko lze minulé děje posuzovat z dnešního hlediska, jak se o to pokusil s katastrofálním dopadem právě knížecí žblebta v případě Beneše, kterého chtěl poslat před klokaní soud do Haagu ...

283637

27.01.2013 02:59

Tak tedy Zeman

Ani podpora od letité asijské komunity Schwanzenberga nezachránila

88.?.?.?

Kníže sice měl k Jidu blíže, leč bylo mu to málo platné (mimo Prágl).

283665

27.01.2013 03:12

Tak tedy Zeman

Nepomohla ani kampaň vedená známým neetnickým vlastencem

88.?.?.?

Černým, ke které se přidala všechna větší média i "umělci" a věc Jezevce hájilo jen pár internetových vlků samotářů.
Každopádně patří uznání národu, že se i přes hrůzně vysoký počet knížecích lokajů dokázal vzchopit a obrátit vozy knížecí rodinky z její triumfální cesty na Hrad zpět do Rakous ...

283666

02.02.2013 03:43

Hoax?

Bohužel bylo vypěstováno přiliš mnoho degenerátů US stylu pomocí přejímané TV "kultury"

88.?.?.?

nastavené tamními vlastníky médií tak, aby produkovala ovčany neschopné zastávat zájmy svého národa, rasy či přesvědčení. Tváře některých, evidentně dojatých banalitami žbrblanými rakouským dědkem, lze vidět v tomto propagačním videu. Tito dosud nesundali "nápadité" placky s knížepánem Sidem.
Člověk, který by prohlásil počátkem 90.let, že Jeho Jasnost bude kandidovat na presidenta všech Čechů, by byl všeobecně pokládán za blázna. Pokud by navíc dodal, že získá v Čechách většinu, asi by dostal ihned svěrací kazajku.
Těžko říci, co zde pravoláskaři nacvičují, zda dostali od lóží a kahalu za neúspěch nos, nebo zda presstitutky a žumpálisti (z nichž většina provozuje své bezectné "řemeslo" pro cizácké vlastníky z přesvědčení) pouze trénují na další 4-letou štvanici a la Paroubek.
Pikantní je, že by knížecí pacholci nejraději justiční puč kvůli pochybnému inzerátu (většinu ústavních soudců dosadil Tuneldědek), ale třeba Kubiceho zpráva manipulující volby r. 2006 či lživé "strašení Řeckem" r.2010 jim přijde jako vtipná předvolební taškařice a se superkorupčníkem Kalouskem rovněž nemají problém ...

284146

07.02.2013 01:26

Spletl se Stwora?

Pro pravdu se i konfidenti nejvíc čílí a kahal stál za Khárlem

88.?.?.?

Možná Izraelci oceňují vytrvalou práci urozeného šábesgoje druhé generace, Zeman měl jen silné řeči, i když svůj angažovaný postoj neopomene zdůraznit i dnes.
Dokonce i poté, co plk.Vranský demaskoval Schlafenbilderberga coby bezectného připomínkou nesplněného slibu demise v případě návratu Čunka do vlády, mobilizovali vdovu po stíhači RAF židovského původu Wienerovi, která si byla jista, že by nebožtík určitě Trautenberka podpořil ....

284415

09.02.2013 05:57

Vrtěti psem – 1. díl

Test degenerace národa dopadl pro někoho báječně, víc než čtvrtina všech oprávněných volila zemského škůdce

88.?.?.?

starého nacisty zetě a předvolební ikonu TOP 09, místopředsedu nejnenáviděnější vlády od r.1989, úzce spjatého s arciďáblem Kalouskem (jehož alkoholismus, na rozdíl od Zemanova, pochopitelně nevadí).
A v zahraničních otázkách se stejně skoro v názorech od Jezevce neliší, jak tento vitalitou kypící feudál konstatoval včera po svém oslnění fotoblesky ......

284540

09.02.2013 06:04

Vrtěti psem – 1. díl

Zklamala hlavně mládež ?

88.?.?.?

Když člověk slyší kňučení poplantaných adolescentů, kteří volebního práva nemaje, alespoň opět přemlouvají dědka s bábou (polosyrská aktérka originálu pochopitelně opět nechyběla),řekl by si, že za pár let bude zle.
Ale nebude to tak horké, vzhledem k probíhající celozápadní "soft" genocidě se jich rodí jen málo a jelikož nám padají rekordy, tak nejspíš brzo vystřízliví.
Navíc bych řekl, že v případě volby knížecí prázdné nádoby se jedná spíše o fenomén (hlavně virtuálně) uřvané "zlaté" mládeže z velkých měst, případně propagandou poplašených zbožných žen a lidí méně, ehm, soudných a informovaných (na ty je veřejně hlásaná propaganda a reklama všeho druhu cílena především).
No a pak je tu pár v článku opsaných lokajů "slušňáků" z přesvědčení (ty méně slušné se pokoušela zagitovat dcerka Havlovy metresy).

284541

09.02.2013 08:59

Vrtěti psem – 1. díl

Co se týče té koláže Schwarzenberga a Franze Josefa I., jehož iniciály FJI

88.?.?.?

se kdysi vykládaly jako 'Für Jüdische Interesse', je tu jistá pravděpodobnost, že jeho předkem byl otec Marie Terezie Karel VI., který (snad nerad) odbouchl manžela své (dlouho neplodné) přítelkyně Eleonory Schw., údajné upírky. O synka se pak vzorně staral, matku dal po smrti rituálně za stovky zlatých "zneškodnit".
Nicméně doufejme, že Zeman, který představitele temnější strany Síly porazil, půjde vládě po krku o něco razantněji než onehdá ...

284543

14.02.2013 15:53

Prezidentské volby 2013 výpověď o stavu společnosti

Neveselá je omezenost havloidů, kteří bojují minulé války a bojí se zrušených tajných služeb

88.?.?.?

Zářným příkladem je pí.Brdečková, která se děsí "agenta KGB" Zemana, kterého nyní spřátelené tajné služby zřejmě trpí z úcty k vůli jeho voličů. Rovněž očekává jakýsi remake Vítězného února a tvrdí, že se (hlavně pražští" ) presstituti chovají jako germanofilská hysterická smečka nikoli kvůli svým pánům, ale protože vědí, která bije a chtějí zabránit nejhoršímu (ostatně jejich chlebodárci by si stejně soudnější, či dokonce vlastenčící týpky nevybrali).
Pochopitelně ruský vliv je chápán jako jedna hrůza, tříčtrteční vlastnitví "našeho" průmyslu, obchodu, financí firmami SRN a Rakouska je zřejmě přirozený vývoj (stejně jako třeba invaze z echt rudé Indočíny ), který si vynutil i zavedení dalšího jazyka na školách k už povinnému jazyku labutě avonské (Germáni si již stěžovali, že tu málo lidí šprechtí a vlastníci se musí nutit do angličtiny).
Samozřejmě tyto pipky děšené přízraky minulosti ani nenapadne uvažovat nad tím, proč jejich zvěčnělý miláček Vašek I. nedokázal ztrestat ani ty nejodpornější, o myšlenkách na to, kde se tito krvaví exoti vůbec vzali, ani nemluvě ...

284855

15.02.2013 21:13

Jiná genocida

Jen jestli to také není jistý stereotyp, a to nepřiliš podložený

88.?.?.?

Zejména v dělnických profesích, kde jsou starší rovněž automaticky posíláni do háje, to asi o nových postupech nebude (konec konců případně požadované osvědčení a certifikáty si každý musí zařídit sám předem a za své).
Navíc 35 let není žádný vysoký věk, dle představ různých Drábků a Kalousků by měl takový jedinec na pracovním trhu fungovat ještě tři dekády - přitom se čerta starého nastrčenci zahraničních plutokratů starají o to, kde.
Snad se jen v rámci boje proti diskriminaci ( který je v případě Romáků a teplých okázale velkohubý) přestaly objevovat inzeráty, kde se natvrdo psalo do 35 let (počátek budování kapitalismu) - ovšem leckdy se toto nepřiliš nápaditě obchází "mladým kolektivem", "vhodné pro absolventy" apod.

284949

20.02.2013 18:46

Bolševický převrat (I)

O komunismu se v médiích mele dnes a denně a když se Grebeníček občas ozve

88.?.?.?

se správnou připomínkou, že u nás žádný nebyl, mají z toho presstitutky leda tak jundu. Což teprve když začne tvrdit, že Palach se nespálil na protest proti komančům.
Asi přejímáme "západní" terminologii, jeden profesor, cestovatel v dobách totality, vykládal, jak někdy v 70.letech žádal o visa na Gibraltar a bylo mu Britonem řečeno, že tam z "komunistických" zemí nikoho nepouští. Opáčil : "To bych tam tedy mohl jet, ne ?"

285219

20.02.2013 19:56

Bolševický převrat (I)

Jedna věc je nosit bodáky a druhá určovat strategii - nemluvě o účasti několika pluků německých zajatců v klíčových oka

88.?.?.?

-mžicích listopadového puče (loď, která jim přivezla mauserovky, byla svého času velebena podobně jako Aurora).
Stalin jen realizoval židovské plány, která přebíral od postupně likvidovaných konkurentů - oloupení a ujařmení rolnictva, které byl Lenin nucen nechat na pokoji (Kameněv a Zinovjev) a globální expanze (Trockij).
Zcela určitě se mýlíte v tvrzení, že vyvolenci neměli "nejmenší vliv" na zavraždění Stolypina (který mohl zařídit potřebné reformy).
I o dalších uvedených událostech by se dalo debatovat ... ale odkazy se mi jaksi nedaří umístit, ať dělám co dělám. Ovšem účast Židů v revoluci 1905 byla značná a předchozí půjčka Schiffa Japonsku, za kterou obdržel coby (domnělý ?) důležitý principál globálního kahalu vysoký japonský řád, je rovněž známá historie.
Důvodem odvolání legií bylo vskutku vyčerpání (Švec se zastřelil po nepřiliš nadšeném nástupu legionářů do nočního sibiřského mrazu) - to vyplývalo z pramalé snahy západních mocností intervenovat ve prospěch bílých (carští generálové byli vnímáni jako antisemitští).

285222

20.02.2013 23:03

Popírání holokoustu – zcela zákonné!

Edison byl Žid ?

88.?.?.?

Nikoli, naopak mu dost pouštěli žilou...
A pro pána ještě výše připomínám, že koncentráky opravdu nejsou britský patent ...

285229

15.03.2013 00:08

Izrael: de facto člen NATO

Už dlouho ne, to spíš rusky ...

88.?.?.?

Jidiš se stalo národním jazykem té části židovského obyvatelstva ve východní Evropě, která odmítala sionismus a dávala přednost získání kulturní autonomie v Evropě. Holokaust v polovině století však vedl k náhlému prudkému úpadku užívání jidiš, protože rozsáhlé židovské komunity, které používaly jidiš v každodenním životě, byly zničeny.
V Sovětském svazu se zpočátku předpokládalo, že jidiš se stane jazykem „židovského proletariátu“, zatímco hebrejština se považovala za „buržoazní“ jazyk. V důsledku toho tam bylo ve 20. letech 20. století užívání jidiš silně podporováno, zatímco od používání hebrejštiny se stát snažil občany spíš odradit. Počínaje 30. léty však rostly antisemitské tendence v sovětské politice a jidiš začalo rovněž mizet. Přežilo jen pár publikací, např. literární magazín Sovjetiš hejmland a noviny Birobidžaner štern. Sovětští židé se vesměs integrovali do sovětské společnosti a dali přednost ruštině před jidiš.

286336

19.03.2013 23:27

Superstár

Tak to jsem znal se sfingou a s holokaustu uniknuvší Ljubou

88.?.?.?

Hermanovou. Karlu Gottovi narostl opravdu velký hlas, se kterým prorazil až do Nashvillu. V rozhovoru pro Pestrý týden vyjadřuje svoji spokojenost s tím, že svět ovládají tajné spolky (jinak by byl hrozný chaos) a tudíž spořádaně volil Trautenberka...

286705

20.03.2013 01:06

Z amerického snu se rychle stává noční můra

Asi jak kdy a kde ...

88.?.?.?

Chce to moc neprudit proti systému, jako všude jinde.

286714

30.03.2013 03:54

Filmová propaganda, Hollywood a CIA

Avatar není až tak jednoznačný

88.?.?.?

a bylo by s podivem, kdyby továrna druhdy na sny, nyní na NWO výplach mozků, pustila do kin něco výrazně odporujícího plutokratickým záměrům.
Každopádně se o tom dá vést sáhodlouhá debata, ovšem ve srovnání se šílenostmi míšence Tarantina a dalšími oscarovými opusy se opravdu jedná jen o neškodnou bajku ...

287339

06.04.2013 15:37

Trochu poezie

Rašín byl starý zednář 33.stupně, komunisté více nenáviděli dr. Engliše

88.?.?.?

který byl o poznání nejen erudovanější, ale i "sociálnější" než jeho předchůdce, odbouchnutý později zpět do lůna rodné strany přijatým Iljou Pravdou...ovšem pracující si polepšili (pokud přežili) až za (jino)národních socialistů.
"Díky Rašínově politice došlo sice k razantnímu poklesu cen, daní za to však byla nezaměstnanost, která se během let 1921-1922 téměř zpětinásobila.
Engliš trval na tom, aby kupní síla koruny byla stabilizována na úrovni předchozích let, a aby již tento kurz koruny nebyl dál uměle navyšován. V roce 1925 se mu toho podařilo docílit. Deflační politika Československa byla totiž v tomto roce oficiálně odvolána."

287733

24.04.2013 13:35

Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?

Mnozí by nám rádi nakukali, že je multi-kulti nezbytnost

88.?.?.?

a neodradí je ani takové absurdity, jako že pak v Bostonu vyhodí Číňanku do luftu Čečen (který obdrží naprosto neoprávněně politický azyl), ani očividný fakt, že "západní" krajiny nedostatkem populace rozhodně netrpí.
Prostě se jen určití cizí jedinci (nikoli ti nejchudší a nejpřemnoženěnjší) chtějí mít "dobře" (na úkor vyspělejší populace), což mnozí Hebreji (čest výjimkám ) indoktrinovaní (a ti, co si na dovozu levné pracovní síly mastí kapsu) zřejmě pokládají za základní lidské právo, jehož výkon je nadřazen zákonu i vůli dosud nezmanipulované veřejnosti, která se necítí nijak zvlášť "obohacena".
Že s podobnou "neodvratnou" situací šlo zatočit velice hladce dokázala mj. operace Wetback, která podstatně utlumila imigraci mexickou, tu nejosudnější při deformaci současných USA (a usnadňující vzhledem k změněné nátuře populace přechod k totalitárnějším formám vlády).
Jinak masové jásání nad dopadením polomrtvého, byť zločinného (pokud nedošlo k jakési mentální manipulaci vyspělou technikou) mladíka, bylo notně nechutné a je smutným příznakem doby, že i u nás se našli žumpálisté, kteří nám toto jednání dávali (spolu s dodržováním ilegálního stanného práva) za příklad jakési občanské vyspělosti.
Na mysli mimoděk vytanula Čapkova povídka, kdy smrtelně nemocný vrah byl štván mnoha zástupci různých profesí, kterým oddělal kamarády. Po jeho nevyhnutelném usmrcení se pak rozhostil spíše pocit trapného znechucení, kdy by každý ze zúčastněných spíše preferoval mstu stylem "chlap proti chlapovi" ...

288743

01.06.2013 12:37

Hollande schválil sňatky gayů, aby uspokojil lobby, která ho financovala

Jsou i země, kde jsou fízli rádi, když teplometům zachrání život

88.?.?.?

Ne vše se v Šišlou milované Gruzii odehrává v intencích NWO ...
Na průvodu na tbiliském Náměstí Svobody se 17. května sešlo několik desítek gayů a leseb, proti nim ale vyrazilo více než 10 tisíc homofobů a v čele agresivního davu šli duchovní. Při následných potyčkách bylo zraněno 28 lidí, mezi nimi i policisté a novináři. Rozzuřený dav požadoval fyzickou likvidaci gayů, a tak je policie musela vzít pod ochranu a autobusem vyvézt z centra města.
Duchovní vůdce gruzínské církve patriarcha Ilja II. posléze prohlásil, že „ač jsou ideje, které chtěli zatáhnout do Gruzie, zcela nepřípustné, je velmi smutné, jak se duchovenstvo zachovalo“.
U nás naopak jednotná presstitutská fronta aplaudovala i v reálu homoregistracím, protlačených Buldozerantem za pomoci dvou zapůjčených hlasů z "nepřátelské" ODS ...

290584

14.06.2013 10:25

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

Vzhledem k tomu, že se to celé točí kolem "rebelů", bránícím navýšení DPH

88.?.?.?

a lidí, kteří pro ně sháněli chechtáky a funkce (či na ně kompro), je věc myslím zcela jasná. Proto si chemik mohl vesele (a neobvykle) číst prohlášení z papíru a žertovat o tom, že odešel včas ... a zároveň podrží účelově vystrašeného Nečase.
Otázkou je, jakým satanášům (s výjimkou Vatikánu) ze zahraničí TOPci slouží - ale i zde nebudeme hledat dlouho.
Nevím, zda je naše země natolik suverénní, aby mohla svobodně rozhodnout o dostavbě jaderné elektrárny, když je ve hře hnědnoucí a žloutnoucí zámořský golem. Možná je editorem preferované US řešení technicky fikanější (a přihodily by i obstarožní F-16 ze skladů), ale ruská strana by u nás zajistila víc pracovních míst i investic, o technologiích nemluvě...

291410

19.06.2013 11:54

Korektnost plodí pokrytectví a nenávist

Pravda je, že Romáci jsou zneužíváni vládními loutkami k odvedení pozornosti

88.?.?.?

- a následné brutální potlačování vlasteneckých protestů "našim" vládcům rovněž v očích plutokratů slouží k dobru. Ale na druhé straně jsou Romáci opravdu jiní, i když se jich zastávají nejen levičáčtí pomatenci, ale i druzí, občas údajně konservativní neetničtí Češi humornými argumenty o "mýtické" kriminalitě či dokonce zmínkami o jakési "romské civilizaci".
Pokud se pol.korektnost projevuje v jídle či v animovaném filmu, je to ještě humorné, ovšem v praxi již rychle nabývá rysy tyranie...

291741

02.07.2013 01:28

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

Potrhlí leváci dojatě děkují kubicistům

88.?.?.?

za jejich (téměř) dokonalou práci, i když se v závěru svého tragikomického elaborátu podivují, proč nebyl dosud vyřešen původní incident, aby se nešířily "fámy" (cikánská kriminalita je přece mýtus). A pokřik Čechy Čechům mají pochopitelně za velmi "rasistický" (jaké rasy se to vůbec ocitly ve hře ?).
Podobný justičně - policejní teror se (zejména) vůči bílým uplatňuje i u hnědnoucího a žloutnoucího zámořského golema, kde toto monitoruje Žid Stix.
U nás stačí připomenout kauzy Pechanec, Vítkov apod.
Dojímavé byly záběry na skoleného robocopa. I když, kdyby mi podobný tvor tykal či na mne pořvával stylem zachyceným na videích u tohoto článku, také bych po něm asi něco hodil ...

292530

02.07.2013 02:32

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

Nechápete (nebo se spíš tak po léta tváříte) toho víc a pan doktor rovněž

88.?.?.?

Nebo se alespoň rovněž zdatně přetvařuje, což je pravděpodobnější (saje v Britonstánu granty).
Až tak nezdůrazňuje, že jsou (někteří) problematičtí Romáci občané ČR, mj. i díky ignoranci "cikánského" dodatku o nutnosti beztrestnosti u uchazeče o občanství. Bulí, že oškliví obrozenci zlikvidovali národnost "boehmisch", ke které se určitě místní Němci nadšeně hlásili. Ostatně ta pitomost s Romy-Čechy přes občanku napadla jeho skopčáckého příbuzného, to už je přesnější ten proslulý (ne)etnický Čech, pojem to z romea.cz.
U nich jsou také kůže všech barev s papíry Britové, tak jaképak copak ( i když o svých dcerách prohlásil, že jsou Skotky ). Možná mu nedochází, že Britové nejsou národ, na rozdíl od Čechů či Romáků. I když na ostrově jistě nějaké ty geny po Britonech kolují, na rozdíl od kdysi zdejších Bójů...

292534

08.07.2013 00:35

Islamistická strategie Washingtonu po svržení Morsiho v krizi

A také byl ten hodný pán jako šéf MAAE velice vstřícný při nátlaku na Irán

88.?.?.?

Baradaj dává Iráncům do té bájeslovné pumy nanejvýš dva roky, tak uvidíme...
Muslimské bratrstvo nebylo ještě tou nejislámštější silou v Egyptě, navíc "mezinárodnímu společenství" militantní machmetáni vadí jen občas, většinou mohou počítat s masivní kdemohkradtickou podporou (Afgánistán, Bosna, Kosovo, Lybie, Sýrie).
Je zajímavé, jak údajně demokraciemilovná Amerika nachází společnou řeč s feudálními šejcháty, které se hlavně bojí republikánského zřízení ...

292894

18.07.2013 01:40

Co týden dal

Tak důvodem k vazbě je u nás to, že se někdo nechce přiznat ...

88.?.?.?

To už se té roční Rathově vazbě ani nedivím. Zajímavý je i tento citát - Podle mluvčího soudu Petra Knötiga trojice soudců stále pracuje na odůvodnění svého rozhodnutí: v úterý poskytli účastníkům řízení jen výrok.

293456

03.08.2013 11:38

Dönmeh: Tajemství Středního východu o němž se nejvíce šušká (část 2)

No, něco na tom nejspíš bude. Pravý machometán nikdy nepustí jednou dobyté území

88.?.?.?

a na Blízkém Východě se objeví hned několik k sionistům laxních režimů (ačkoli Saúdi coby strážci Mekky se musí tvářit ultraortodoxně). Rovněž americký golem je věrným spojencem těch nejzavilejších feudálů, pomáhá zakládat islámské státy v Evropě a likvidovat sekulární režimy v Africe i Asii.
Turecký sultán byl sice "konroverzní", ale jeho postoj k sionismu coby kalífy byl z muslimského hlediska jediný možný. Po první válce měli hlavně Britové bobky z muslimského povstání, pokud by zrušili kalifát v čele se sultánem, Atatürk tak učinil levou zadní a nestalo se nic.
Vstřícný postoj části plutokratů ke vstupu asijského Turecka do EU (i mj. ignorování turecké okupace části území EU, asijského Kypru), turecká kolonizace doposud tiše okupovaného Německa, opatrné přešlapování kolem genocidy Arménů - to by mohlo svědčit o existenci nějaké té "převodové páky" temných sil ...

294058

22.08.2013 13:20

Media tlačí verzi rebelů okolo útoku chemickými zbraněmi

Zdejší mediální žumpa musela po fiasku pravice trochu povolit na tuzemské scéně

88.?.?.?

( i když převelice nerada ), ovšem při službě svým "nadnárodním" pánům na scéně zahraniční má stále propagandistické volné pole - egyptský vládní dobrý, islamista zlý - syrský vládní voják zlý, islamista dobrý.
Bohužel mají temné síly u nás natolik zaťaté drápy, že se na tom i po volbách sotva něco změní ...

294739

23.08.2013 11:33

Juvenilní justice - současný fašismus

Čuchám frankfurťárnu ...

88.?.?.?

Dalším objektem pozornosti politicky korektních aktivistů a médií je rodina. Otec rodiny (pokud se jedná o bělocha, samozřejmě) je nezřídka ve filmech vykreslován jako potenciální násilník a pedofil, týrající a zneužívající své děti i svoji ženu. V lepším případě jako nezodpovědný a vůči své rodině a svým dětem lhostejný jedinec, který rodinu mez mrknutí oka opustí kvůli mladé milence. Rodiče se již ani nemohou se svými dětmi mazlit (a poskytovat jim tak potřebný pocit lásky a bezpečí), aniž by se vystavovali riziku obvinění z pedofilie. A v případě, že jejich dítě nesnesitelně zlobí, jej nemohou ani usměrnit plácnutím přes zadeček, aby se nevystavovali riziku odebrání dítěte z důvodu „týrání“ a jeho následného umístění do ústavní péče...
V roce 1950 vyšla bible Frankfurtské školy Autoritativní osobnost. V této téměř tisícistránkové knize se prosazuje myšlenka, že je-li rodina křesťanská a soudržná, stává se podhoubím rasismu a fašismu. Mít dobrý vztah k vlasti rodině nebo vlasti se považuje v této knize za psychiatrickou úchylku, zatímco vzpoura a odcizení od rodiny jsou projevem zdravého a nezávislého myšlení. Dochází zde k významnému kvalitativnímu posunu – to, co předchozí kritici západní společnosti považovali za pouze konzervativní a staromódní, bylo v tomto díle prohlášeno za fašizující a psychiatrickou deformaci. Adorno a Frankfurtská škola tak přešly od pouhé kritiky západní střední třídy k její přímé kriminalizaci...
Druhá světová válka a holocaust znamenaly pro Frankfurtskou školu a kritickou teorii mohutný impuls. Frankfurtská škola promptně označila za viníky války a holocaustu ne nacismus nebo nacistické Německo, nýbrž celou západní civilizaci en bloc. Každý příslušník západní křesťanské civilizace bez ohledu na to, zda je příslušníkem národa, který bojoval po boku nacistického Německa či proti němu, měl od této chvíle nést dědičné a nikdy neodčinitelné stigma viny za tyto události.

294768

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?