Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 6 příspěveků, 2 různá jména: kozoroh, Robert Nohejl.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.06.2009 03:47

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem

kozoroh 59.?.?.?

Musíme si všichni vědomit ,jednu základní věc ze stránek historie, která podle některých poznatků se nám opakuje.Takže,co dnes představuje Evropské společenství a nebo NATO, to všechno je jen a jen získat kontrolu nad lidmi a zahnat "stádo pod jednu střechu!" a tím získat kontrolu. Měli jsme Versalliskou konferenci,když lidé viděli "Americkou delegaci", Britskou a jiné,tak se ptali,zda v Americe ,žijí jen židé, protože tam nikdo z normálních křestanů ,těchto vlivných ani nebyl,Wilfenson=Wilson,Baruch a jiní, v této židovské konferenci,pod názvem setkání národů utvořili podmínky na další válku, prostě to bylo setkání židů ,kteří jednali o nás a bez nás, mimo,jiné, tajným židem Balfour dali základy pod pláštíkem Britanie k "nároku" na utvoření svého státu na cizím územím, Palestinou, a krev teče dodnes. A, co myslíte dnes, že se stane ve všech těch organisacích,kde židé přímo a nebo nepřímo budou působyt?
Británie ve své politice zradila kde koho,proč ne,když ministerský předseda byl žid také,jako ostatní delegace, výsledek v počtu mrtých ve všech válkách ,je výsledkem hlouposti křestanských politiků.
===========
Versailles ConferenceIn January 1919, delegates from 32 countries met at Versailles, near Paris, to make treaties to end the war. The meeting was known as the Versailles Conference.
www.johndclare.net/peace_treaties2.htm ·
===========
V druhé světové válce, již naplánované v ovzduší, už nikdy více války probíhala tak,že nás Britanie a Francie zradila a kdo utíkal do bolševického Ruska,což jich bylo vic ,jak 10 000, tak dostal Sibiř, z kterých později se tvořila Svobodova armáda.Jestliže budou ve všech evropských vládách a v té naší take ,jen tajní a nebo veřejní židé,tak ,co můžem dobrého očekávat od budoucnosti,kdo udělá omyl jednou,je omluven,ale ,kdo udělá ten samý omyl dvakrát,bud proklet!
Pustě si komunistického = sionistického Fishera do nejvyšších funkcí a výsledek se dostaví.Kdo se nepoučil z historie,tak ,si ji musí zopakovat.Israel je v NATO "pozorovatelem",ale chtějí členství,což znamená ,kdo napadne Israel ,tak ,ostatní členové , jim půjdou pomoc, ono je to v podstatě jedno, nebot už dnes EU a NATO přispívá v "boji proti terrossmu" hospodářsky a vojensky Isrealu a cítí se spojenci USA, v boji ,"pro společnou věc".Křestanské společnost a nebo bílý lidé nejsou schopni se odloučit od židů a výsledkem morální korupce politiků jsme tam ,kde jsme, žádný výhled na mír a prosperitu v budoucnosti, spíše naopak.
Podle Talmud, nežidovský občan nemá nárok na majetek,jakožto i na svůj život,tak je jen a jen na nás,jak se křestani zachovají při tvoření hospodářských a politických celků.

192676

01.09.2011 04:36

25 nejlépe placených ředitelů vydělalo více, než zaplatily jejich firmy na daních

Nemoc tohoto sveta ,hladovost po mammonu a zit bozskym zivotem

Robert Nohejl 59.?.?.?

Clanek,ktery uvedu odpovida me theorii a svetove revoluci, pokud se tak nestane,tak bohati stahnou z chudaku i jejich kalhoty,az umrou hlady.Jsou mezi nami lide kteri ziji zcela jinym zivotem nez vetsina nas,ziji nehumalnim zivotem,jinak se to neda nazvat.
Quango bosses double their pay‎
Telegraph.co.uk - Heidi Blake - Raf Sanchez - 2 days ago

Britain's highest-paid quango bosses are almost doubling their salaries with ... figures omit hundreds of thousands of pounds in additional payments. ...
Clovek po precteni takoveho clanku se nedivi revolucnim bourim v anglickych mestech,rabovani obchodu a projev nasili proti zastancum a ochrancum elitni tridy naroda,jez si zije nad pomery a navic,jeste stale krade,jak se obevilo v mnoha skandalech Britanie s poslanci a lordy.Propast mezi chudymi a bohatymi se zvetsuje,stredni vrstva mizi,nove se rodici populace zira do neradostne budoucnosti,roste anarchie a zmena zakona na zlocinnost mocnych, zakon uz neslouzi verejnosti,ale k upevneni posice tech 300 svetove nejbohatsich,co jim patri vice jak 70% veskereho prirodniho bohatstvi.Vladnouci elita ji ze zlatych taliru,zatimco lidem pocitaji suche brambory na taliri,aby se neprejedli.

Vložený obrázek
Demands: Communities Secretary Eric Pickles had been pressing council chiefs on more than £200,000 to take a pay cut
Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2030205/Qu...
Britain's highest-paid quango bosses are almost doubling their salaries with ... figures omit hundreds of thousands of pounds in additional payments. ...
Quango bosses earning as much as £700,000 a year despite the Coalition’s promise to have a “bonfire of the quangos” and freeze public sector pay.
Svetu se ukazuje luxusni letadlo Gaddafiho,ale,kdo svetu ukazuje vladnouci tridu, kde kazdy z nich je Gaddafim, nakonec jeho letadlo,ktere ma kazdy politicky predstavitel na celem svete je sisditkem pro miliony zakryt vlastni bohatstvi.
State fat cats' £250,000 payoff: 800 axed quango staff share £23m redundancy bonanza
Sir Merrick is one of the local councillors estimated to have made more than £100,000 in a single year in allowances paid by various local government bodies of which he has been a member.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2030205/Qu...
But far from imposing a reduction on its chief executive, the LG Group is understood to be ready to pay £190,000 a year, nearly £50,000 more than the salary of the Prime Minister.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2030205/Qu...
Penez "habadej" jenom nejsou pro kazdeho.Mnozi z techto samovyvolencu,nepostradatelnych odborniku a obchodniku sedi v nekolika spravnich radach,kd...

Automaticky kráceno

252325

01.09.2011 05:38

Izrael vede válku proti íránským vědcům

Kazdy tlak budi protitlak,oko za oko,zub za zub,tohle zide dobre znaji.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Takze si sami muzou odpovedet,co dostanou jednoho dne zpet, jakmile evropa a Amerika bude zaplavena muslimskym obyvatelstvem,tak mimo Israel se nebude zadny zidovsky obcan citit nikde na svete bezpecny a nebude muset byt ani atomovym vedcem.Nakonec,casem Iran bude mit kapacitu odpovedet na terror z Israelu a nebo,odpalit i konvecni raketu v dobe ,kdy bude treba zasedat terroristick a vlada israelu v Tel Aviv, dnesni technika to dokaze i v zemich,ktere se zatim nemusi technicky rovnat Israelu, nakonec,jsou jine veci, jako napriklad bakteriologicke zbrane,staci nastrikat kliku ve dverich verejneho zachodku a videli byste,co bude nasledovat za par tydnu,proste svet terrorismem Israelu se pouci a nejaka propaganda holocaustu nebude uz fungovat, nastane obdobi odplaty, jak sami rikaji,oko za oko,zub za zub,oni mysli nejdrive protivnikovo oko,ale,co kdyz to bude prvni jejich oko za ty desitky roku co delaji rassistickou a nenavidenou politiku vseho nezidovskeho.Stat Israel muze mit za pratele zkorumplovane krestanske politiky,ale ne miliony obycejnych obcanu,jez,vidi,co zide provadeji jinym, zejmen aprocesem oddelit pravdu od lzi, to muze byt jednou ne Velky Israel,ale,hodne maly Israel, potom uz plac a jine omluvy nepomuzou a to vedi mnozi zide take ,jako napriklad profesor Finkelstein a tisice jinych zidu,jez nesouhlasi s rasovou politikou zionistu.
---------
1. Resolution 106: "... 'condemns' Israel for Gaza raid"
2. Resolution 111: "...'condemns' Israel for raid on Syria that killed fifty-six people"
3. Resolution 127: "...'recommends' Israel suspend its 'no-man's zone' in Jerusalem"
4. Resolution 162: "...'urges' Israel to comply with UN decisions"
5. Resolution 171: "...determines flagrant violations' by Israel in its attack on Syria"
6. Resolution 228: "...'censures' Israel for its attack on Samu in the West Bank, then
under Jordanian control"
7. Resolution 237: "...'urges' Israel to allow return of new 1967 Palestinian refugees"
8. Resolution 248: "... 'condemns' Israel for its massive attack on Karameh in Jordan"
9. Resolution 250: "... 'calls' on Israel to refrain from holding military parade in Jerusalem"
10. Resolution 251: "... 'deeply deplores' Israeli military parade in Jerusalem in
defiance of Resolution 250"
11. Resolution 252: "...'declares invalid' Israel's acts to unify Jerusalem as Jewish capital"
12. Resolution 256: "... 'condemns' Israeli raids on Jordan as 'flagrant violation""
13. Resolution 259: "...'deplores' Israel's refusal to accept UN mission to probe occupation"
14. Resolution 262: "...'condemns' Israel for attack on Beirut airport"
15. Resolution 265: "... ...

Automaticky kráceno

252327

01.09.2011 06:05

Dluhová krize – trojský kůň pádu Ameriky

Co je Amerika,kdo tam vladne.kdo tedy je zotpovedny za politiku USA?

Robert Nohejl 59.?.?.?

Who Controls America?
Who Controls the Economy?
Ben S. Bernanke(Ashkenazi Jew) – Chairman, Board of Governors, Federal Reserve System
http://www.federalreserve.gov/aboutthefed/bios/board/bernanke.htm
Janet L. Yellen(Ashkenazi Jew) – Vice Chairman, Board of Governors, Federal Reserve System
http://www.federalreserve.gov/aboutthefed/bios/board/yellen.htm
William C. Dudley(Ashkenazi Jew) – President and Chief Executive Officer, Federal Reserve Bank of New York
http://www.federalreserve.gov/aboutthefed/bios/banks/pres02.htm
Lee C. Bollinger(Ashkenazi Jew) – Chairman, Board of Directors, Federal Reserve Bank of New York
http://www.newyorkfed.org/aboutthefed/orgchart/board/Bollinger.html
Timothy F. Geithner(Ashkenazi Jew/White European) – Secretary, United States Department of the Treasury
http://www.ustreas.gov/organization/bios/geithner-e.shtml
Neal S. Wolin(Ashkenazi Jew) – Deputy Secretary, United States Department of the Treasury
http://www.ustreas.gov/organization/bios/wolin-e.html
Gary F. Locke(Chinese) – Secretary, United States Department of Commerce
http://www.commerce.gov/about-commerce/commerce-leadership/secretary-gary-locke
Rebecca M. Blank(Ashkenazi Jew) – Acting Deputy Secretary, United States Department of Commerce
http://www.commerce.gov/about-commerce/commerce-leadership/acting-deputy-secretary
Hilda L. Solis(Mestizo) – Secretary, United States Department of Labor
http://www.dol.gov/_sec/welcome.htm
Seth D. Harris(Ashkenazi Jew) – Deputy Secretary, United States Department of Labor
http://www.dol.gov/_sec/aboutosec/bio-harris.htm
Steven Chu(Chinese) – Secretary, United States Department of Energy
http://www.energy.gov/organization/dr_steven_chu.htm
Daniel B. Poneman(Ashkenazi Jew) – Deputy Secretary, United States Department of Energy
http://www.energy.gov/organization/daniel_poneman.htm
Gene B. Sperling(Ashkenazi Jew) – Director, National Economic Council
http://www.whitehouse.gov/administration/eop/nec/director
Austan Goolsbee(White European) – Chairman, Council of Economic Advisers
http://www.whitehouse.gov/administration/eop/cea/about/members
Jacob J. Lew(Ashkenazi Jew) – Director, Office of Management and Budget (OMB)
http://www.whitehouse.gov/omb/organization_office
Paul A. Volcker(Ashkenazi Jew) – Chairman, Economic Recovery Advisory Board
http://www.whitehouse.gov/the_press_office/ObamaAnnouncesEconomicAdvisoryBoard
Ron Bloom(Ashkenazi Jew) – Senior Counselor for Manufacturing Policy to the President
http://www.whitehouse.gov/the_press_office/President-Obama-Names-Ron-Bloom-Senior-Counselor-for-Manufacturing-Policy
Steven L. Rattner(Ashkenazi Jew) – Director, Presidential Task Force on the Automotive Industry
http://www.whitehouse.gov/the_press_office/President-Obama-Announces-Key-Administration-Posts
Jared Bernstein(Ashkenazi Jew) – Chief Economist and Economic Policy Adviser to the Vice President
http://change.gov/newsroom/entry/vice_president_elect_biden_announces_chief_economist
Fred P. Hochberg(Ashkenazi Jew homosexual) – Chairman and Presi...

Automaticky kráceno

252329

01.09.2011 06:11

Dluhová krize – trojský kůň pádu Ameriky

RE: Co je Amerika,kdo tam vladne.kdo tedy je zotpovedny za politiku USA?

Robert Nohejl 59.?.?.?

Ronald Kirk(Negro) – U.S. Trade Representative, Office of the United States Trade Representative
http://www.ustr.gov/about-us/biographies-key-officials/united-states-trade-representative-ron-kirk
Douglas H. Shulman(Ashkenazi Jew) – Commissioner, Internal Revenue Service (IRS)
http://www.irs.gov/irs/article/0,,id=98192,00.html
David A. Lebryk(White European) – Commissioner, Financial Management Service (FMS)
http://www.fms.treas.gov/aboutfms/lebryk_bio.html
Van Zeck(White European) – Commissioner, Bureau of the Public Debt
http://www.publicdebt.treas.gov/whoweare/people.htm
Debbie Matz(Ashkenazi Jew) – Chairman, National Credit Union Administration (NCUA)
http://www.ncua.gov/GenInfo/Members/Matz/Matz.aspx#
Sheila C. Bair(Ashkenazi Jew) – Chairman, Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC)
http://www.fdic.gov/about/learn/board/board.html#bair
John E. Bowman(Ashkenazi Jew) – Director, Office of Thrift Supervision (OTS)
http://www.ots.treas.gov/?p=ActingDirector
John Walsh(White European) – Acting Comptroller, Office of the Comptroller of the Currency (OCC)
http://www.occ.treas.gov/about/leadership/biographies/bio-john-walsh.html
Edward DeMarco(White European) – Acting Director, Federal Housing Finance Agency (FHFA)
http://fhfa.gov/Default.aspx?Page=67
Donna J. Gambrell(Negro) – Director, Community Development Financial Institutions Fund (CDFI)
http://www.cdfifund.gov/who_we_are/director/bio_dgambrell.asp
Karen G. Mills(Ashkenazi Jew) – Administrator, Small Business Administration (SBA)
http://www.sba.gov/aboutsba/administrator/index.html
Michael J. Astrue(Ashkenazi Jew) – Commissioner, Social Security Administration (SSA)
http://www.socialsecurity.gov/pressoffice/factsheets/astrue.htm
Jon D. Leibowitz(Ashkenazi Jew) – Chairman, Federal Trade Commission (FTC)
http://www.ftc.gov/commissioners/leibowitz/index.shtml
Gary G. Gensler(Ashkenazi Jew) – Chairman, Commodity Futures Trading Commission (CFTC)
http://www.cftc.gov/aboutthecftc/commissioners/ggensler.html
Mary L. Schapiro(Ashkenazi Jew) – Chairman, Securities and Exchange Commission (SEC)
http://sec.gov/about/commissioner/schapiro.htm
Daniel L. Goelzer(Ashkenazi Jew) – Acting Chairman, Public Company Accounting Oversight Board (PCAOB)
http://pcaobus.org/About/Board/Pages/DanielLGoelzer.aspx
Kenneth R. Feinberg(Ashkenazi Jew) – Special Master for Executive Compensation, U.S. Treasury Department
http://online.wsj.com/article/SB124416737421887739.html
Neil M. Barofsky(Ashkenazi Jew) – Special Inspector General, Troubled Asset Relief Program (TARP)
http://www.sigtarp.gov/about_ig.shtml
Adam J. Szubin(Ashkenazi Jew) – Director, Office of Foreign Assets Control (OFAC)
http://www.treasury.gov/about/organizational-structure/Pages/szubin-e.aspx
Eric Hampl(Ashkenazi Jew) – Director, Treasury Executive Office of Asset Forfeiture (TEOAF)
(no picture available)
James H. Freis, Jr.(Ashkenazi Jew) – Director, Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN)
http://www.fincen.gov/about_fincen/pdf/bio_director.pdf
Edmund C. Moy(C...

Automaticky kráceno

252330

01.09.2011 06:15

Dluhová krize – trojský kůň pádu Ameriky

RE: Co je Amerika,kdo tam vladne.kdo tedy je zotpovedny za politiku USA?

Robert Nohejl 59.?.?.?

http://www.usmint.gov/about_the_mint/?action=directors_office
Larry R. Felix(Mulatto) – Director, Bureau of Engraving and Printing
http://www.moneyfactory.gov/aboutthebep/officeofthedirector.html
Douglas W. Elmendorf(Ashkenazi Jew) – Director, Congressional Budget Office (CBO)
http://www.cbo.gov/aboutcbo/organization/od.htm
Gene L. Dodaro(White European) – Comptroller General, United States Government Accountability Office (GAO)
http://www.gao.gov/cghome/gdbiog.html
Daniel K. “Dan” Inouye(Japanese) – Chairman, United States Senate Committee on Appropriations
http://appropriations.senate.gov/about-chairman.cfm
Timothy P. “Tim” Johnson(White European) – Chairman, United States Senate Committee on Banking, Housing, and Urban Affairs
http://banking.senate.gov/public/index.cfm?FuseAction=CommitteeInformation.Home
Max S. Baucus(White European) – Chairman, United States Senate Committee on Finance
http://finance.senate.gov/about
Mary L. Landrieu(White European) – Chairman, United States Senate Committee on Small Business and Entrepreneurship
http://sbc.senate.gov/public/index.cfm?p=Chair
Harold D. “Hal” Rogers(White European) – Chairman, United States House Committee on Appropriations
http://en.wikipedia.org/wiki/Hal_Rogers
Frederick S. “Fred” Upton(White European) – Chairman, United States House Committee on Energy and Commerce
http://energycommerce.house.gov/about/about_chair.shtml
Henry A. Waxman(Ashkenazi Jew) – Ranking Member, United States House Committee on Energy and Commerce
http://democrats.energycommerce.house.gov/index.php?q=page/ranking-member-henry-waxman
Spencer T. Bachus III(White European) – Chairman, United States House Committee on Financial Services
http://financialservices.house.gov/singlepages.aspx?NewsID=397
Barney Frank(Ashkenazi Jew homosexual) – Ranking Member, United States House Committee on Financial Services
http://financialservices.house.gov/singlepages.aspx?NewsID=397
Samuel B. “Sam” Graves, Jr.(White European) – Chairman, United States House Committee on Small Business
http://republicans.smallbusiness.house.gov/About/Chair.htm
David L. “Dave” Camp(White European) – Chairman, United States House Committee on Ways and Means
http://waysandmeans.house.gov/About/Chairman.htm
Sander M. “Sandy” Levin(Ashkenazi Jew) – Ranking Member, United States House Committee on Ways and Means
http://waysandmeans.house.gov/About/Members.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Sander_Levin
Robert B. Zoellick(Ashkenazi Jew) – President, The World Bank
http://go.worldbank.org/IHDUWCAI20
Dominique Strauss-Kahn(Ashkenazi Jew) – Managing Director, International Monetary Fund (IMF)
http://www.imf.org/external/np/omd/bios/dsk.htm
John Lipsky(Ashkenazi Jew) – First Deputy Managing Director, International Monetary Fund (IMF)
http://www.imf.org/external/np/omd/bios/jl.htm
Jak,rikal Solzenicin,kdyz lod najede na skalu,koho muzete vinit?

252331

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 1

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,66 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,72 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,51 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 112,16 Kč
1 unce stříbra
547,66 Kč
Bitcoin
801 415,54 Kč

Poslední aktualizace: 27.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?