Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 31 příspěveků, 2 různá jména: Aladin, Sidonius.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.01.2004 07:48

Trauma na pánských záchodcích

RE: Trauma na pánských záchodcích

Sidonius 24.?.?.?

>Synci, stejne je s vami sranda... A my jsme ti ostravsti
>Chachari .... ( hacek nad "r" - pro Prazaky ) [smích]

Má to být něco v tom smyslu jako :" Já jsem horník, kdo je víc ? " [smích]

24445

15.01.2004 07:58

Trauma na pánských záchodcích

RE: Trauma na pánských záchodcích

Sidonius 24.?.?.?

>Synci, stejne je s vami sranda... A my jsme ti ostravsti
>Chachari .... ( hacek nad "r" - pro Prazaky ) [smích]

Ještě jsem zapoměl připomenout, že kdybyste si chtěl nainstalovat češtinu ( tedy českou diakritiku ) klikněte si v rubrice "POČÍTAČE" na kolonku "rady, zlepšení". A když se Vám to povede nainstalovat, pak už by jste neměl mít problémy s háčky a čárkami.

24446

15.01.2004 20:24

Cikáni vítězí

RE: Cikání vítězí

Sidonius 24.?.?.?

>např. úplně chyběla zimní zahrada [chechtot] [velký smích] [pláč] [chechtot] [velký smích]
>[pláč]

Samozřejmě, víte kolik dřeva by z ní bylo na topení ? Zvláštěpak v zimě.[smích]

24488

15.01.2004 20:46

Zákon padajícího h*** se naplňuje - zastavilo se to u Bushe

RE: Zákon padajícího h*** se naplňuje - zastavilo se to u Bushe

Sidonius 24.?.?.?

>Pane Zmatoušku,
>
>píšete: [i]"problem 1)profit nebude $27, ale 27 euro, coz je
>pri ivestici 100 eur opravdu 27%

Táborito,
nevím jestli jsi tak horlivý, či roztržitý, že sis ještě nevšimnul toho kdo je za tím kterým příspěvkem. MNO, on Tě na to počítám, Herr Löwe, zase upozorní. A jestlipak znáš ten vtip o Vonáskovi a Kočišovi. Tak Ty seš ale Vonásek.[chechtot]

24491

16.01.2004 01:08

Cikáni vítězí

RE: Cikání vítězí

Sidonius 24.?.?.?

>Divim se ze se nikdo nezminuje zaco ti poskozeni Romove
>utratili tech 900.000!

>Co by si asi tak, za tu almuznu, mohli dneska v cesku
>koupit?

>ojetou maringotku [zmaten] stary ocko aby delal tahaciho
>oslika a mama tlacila zezadu ... pochybuji, ze by dneska
>cigos vlezl do skodouky a na ojeteho mercedesa to rozhodne
>neni ...
----------------------------------------------------------------

Tak tady máš výňatek z článku, na který dal link Mr. Editor, je to z REFLEXU a nemyslím, že ty údaje jsou vymyšlené.


Kolik je devět set tisíc? I pro bohatého člověka pořád ještě velmi zajímavá částka. Pro střední třídu těžký prachy. Pro rodinu z ghetta nepředstavitelná suma, která (teoreticky) může změnit život. Z nabídky ústeckých realit: 4+1, 80 m 2, 2. patro, družstevní byt, Ústí nad Labem, 330 000 Kč. Rodinný dům samostatný, Chabařovice, celková plocha pozemků 250 m 2, obytná plocha 280 m 2, 449 000 Kč. Rodinný dům samostatný, Předlice, celková plocha pozemků 1502 m 2, obytná plocha 90 m 2, stáří domu 20 let, 750 000 Kč

24504

18.01.2004 07:58

Cikáni vítězí

RE: Cikání vítězí

Aladin 24.?.?.?

>>Mila Ajo,
>>
>>obavam se, ze nemohu. Neziji totiz v Cechach.
>
>Omlouvam se premyslim,z ceho jsem usoudila,ze tam zijete.[smích]
----------------------------------------------------------------

Paní Ajo,
Jestli jste si všimla jména dopisovatelky Jana Malá, tak ta žije snad někde v Sýrii, to je tady rovněž pí. Malvarika. Horrorlivý to bojovník(ce) za lidská práva, ale jen pro ty, kteří jsou vyvoleni, ale jen jí.

24585

19.01.2004 09:05

Cikáni vítězí

RE: Cikáni vítězí

Sidonius 24.?.?.?

>no vidite to lidi a s takovymi "dobrymi" lidmi jako zdenek
>matousek, alias sidonius, vulgo aladin, tady mame sdilet
>stranky co???

>vyvalit ho ven!!!, "dobreho" cloveka!!!!!
>stefan

Vy-vole-ný Štefánku, kde se v tobě bere ta "polajtnost", ty už jsi se odnaučil používat svou dřívější munici ? "Tož pogřapej cosik pyskama".
BTW, pokud by to editor bral opravdu spravedlivě, s tou cenzurou, ty už bys toho asi taky moc nenapsal.

24626

20.01.2004 09:39

Cikáni vítězí

RE: Cikáni vítězí

Sidonius 24.?.?.?

>
>>Vy-vole-ný Štefánku, kde se v tobě bere ta "polajtnost", ty

>>už jsi se odnaučil používat svou dřívější munici ? "Tož
>>pogřapej cosik pyskama".
>
>dobry cloveku zdenulo!!!,
>munice dosla, vsechno sezral irak, cekam na nove dodavky a
>treba tvou eventuelni pomoc!!

>stastny week i end, stefan
----------------------------------------------------------------
Štefánio, doufám, že se neurazíš a nenapadneš mě, že si dovolím, použít Tě jako prostředníka. S tím, že jsem použil pseudonym ( a ihned odhalen, to bylo v rámci Šeherezády-1001 noc, a nemrzí mě to ) protože jsem chtěl říct paní Janě Malé, že její totožnost už není tajemstvím, bylo do jisté míry ( vlastně do velké ) ovlivněno skutečností, která mě trošku nutila k určité anonymitě, poněvadž nechci a nemohu zde na těchto stránkách, zmínit veškeré okolnosti, které k tomu vedly, říká se tomu někdy "diskretnost", neboli důvěra. Ale to jen tak na okraj, protože jsem si jist, že tento článek bude číst i paní Jana Malá, která používá pseudonym "MALVARIKA", chci toho využít v tom smyslu, že bych se jí omluvil za dřívější osočení z toho, že je chlap, ony některé "hints", kterými někdy oplývala tomu nasvědčovaly. Jenže, jak říkal Švejk :" Vona každá pravda vyjde najevo, jako volej nad vodu". Ale na druhé straně, ta paní Malá,( ona to asi bude pěkně "vostrá baba"), protože ty její komentáře a invektivy, mně připadaly jako kdyby to napsal mužskej,a přiznávám, že jsem s ní i někdy souhlasil. No, ale tedˇuž pijem čistější víno, aspoň doufám, a nota bene i ve skutečnosti, já si tedˇ degustuju bílý Sauvignon, který jsem si vlastoručně vyrobil, či připravil, anžto su z Jižní Moravy a je to ve mě, jako v koze, jak říkal drogista Pivoňka od Hrabala.Takže některé ty moje komentáře, samozřejmě nevyžadují omluvu,možná jen shovívavost, poněvadž alkohol už dávno není polehčující okolností,i když zase ho nebylo přespříliš, jak by se některým mohlo zdát. Tudíž některé ty komentáře, co by nezasvěcenec mohl považovat za poněkud přehnané, byly nejspíš malinko ovíněny, tož já se tedy přiznávám, popil jsem. Ale, pojďme dál,s tou většinou problémů, které se tady vyskytují a většina se snaží nějakým způsobem je řešit, nebo aspoň na ně reagovat, je to víceméně k ničemu. Tady, na této nemocné planetě, která se zove SVĚT, je už asi dávno předurčen nějaký ( určitý ) řád a ten je, přesto že se snažíme ho nějak usměrnit, řízen někým, kdo má větší přehled a kontrolu věcí příštích. S tím už my toho moc nenaděláme. Kazatel :"Což bylo, jest TO, což býti má; a což se nyní děje, jest TO, což se díti bude; aniž jest co nového pod sluncem". K tomu už není co dodat. A podle mě, těch změn je asi trochu moc za poslední století, když to takhle nějak fungovalo doposavad, i když tím nechci říct že to bylo všechno úplně O.K., ale staré pořádky se těžko předělávají. Asi největší pokrok by byl, kdyby se lidi dokázali mezi sebou domluvit, zatím jim to ale stále nějak nejde, a to je podle mě ten největší problém. Na Zdraví !

24710

21.01.2004 19:17

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Sidonius 24.?.?.?

>Pane Monikere,
>
>prave jsem to vyse vysvetlila,ze to takhle jednoduche neni.
>Muslimka, pokud si zakryva vlasy, nemuze sundavat satek
>pred cizimi muzi, takze vase rada ji jeji problem nevyresi.
----------------------------------------------------------------

Vy jste se tady ale už zmínila o těch arabkách co nenosí šátky a naopak se oblékají moderně, řekněme ve stylu západního světa. A když tedy tyhlety, to mohou dělat,kde je ta jejich víra ? Je to jistě nejen otázka víry, ale také nařízení a dominantního postavení arabských mužů, kteří je k něčemu vlastně nutí a něco jim zase nedovolují. Křesťanství mělo taky některé zvyklosti a pravidla, od nichž se ale už dávno upustilo. Např. dříve mohl být sňatek jenom v kostele, nebo dokonce kněz či nějaký potentát, měl právo první noci s nevěstou. Ono by se to jistě někomu líbilo i dnes, ale zajisté uznáte,že je to poněkud zaostalé a o tom to povětšinou je, o té zaostalosti islámu, nebo ty holky, co nosí to moderní oblečení, jsou zaostalé taky ? Je to právě tak, jak už se tady někdo zmínil o těch zemích (arabských), které nejsou tak ortodoxní a je tam vidět určitý rozdíl v porovnání s těmi co ortodoxní jsou. Takže, jestliže Vám Vaše náboženství nedovoluje, či nařizuje určité chování a způsoby, které nechcete porušit, ale jsou přitom v rozporu s některými zvyklostmi, nebo pravidly hostitelské země, státu, musíte se rozhodnout, jestli tedy porušit náboženství a nebo potom zůstat doma. Ono se to za nějaký čas stejně omele a obrousí, jen je otázka za jak dlouho.

24808

21.01.2004 19:41

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Sidonius 24.?.?.?

This says it all!
> After hearing that the state of Florida changed its opinion and let a Muslim woman have her picture on her driver's license with her face covered. This is an editorial written by an American citizen, published in a Tampa newspaper. He did quite a job, didn't he? Read on, please!
> IMMIGRANTS, NOT AMERICANS OR CANADIANS, MUST ADAPT. I am tired of our nations worrying about whether we are offending some individual or their culture. Since the terrorist attacks on Sept. 11, we have experienced a surge in patriotism by the majority of Americans and Canadians. However, the dust from the attacks had barely settled when the "politically correct" crowd began complaining about the possibility that our patriotism was offending others.
> I am not against immigration, nor do I hold a grudge against anyone who is seeking a better life by coming to our countries. Our population is almost entirely made up of descendants of immigrants. However, there are a few things that those who have recently come to our country, and apparently some born here, need to understand. This idea of our countries being a multicultural community has served only to dilute our sovereignty and our national identity. As Americans and Canadians we have developed our own culture, our own society, our own language and our own lifestyle. This position has been developed over centuries of struggles, trials, and victories by millions of men and women who have sought freedom.
> We speak ENGLISH, not Spanish, Portuguese, Arabic, Chinese, Japanese, Russian, or any other language. Therefore, if you wish to become part of our society, learn the language!
> "In God We Trust" is our national motto. This is not some Christian, right wing, political slogan. We adopted this motto because Christian men and women, on Christian principles, founded this nation and this is clearly documented. It is certainly appropriate to display it on the walls of our schools. If God offends you, then I suggest you consider another part of the world as your new home, because God is part of our culture.
> If freedom offends you, or you don't like our way of life, then you should seriously consider a move to another part of this planet. We are happy with our cultures and have no desire to change them, and we really don't care how you did things where you came from. This is OUR COUNTRY, our land, and our lifestyle. Every citizen has the right to express his opinion and we will allow you every opportunity to do so. But once you are done complaining, whining, and griping about our flag, our pledge, our national motto, or our way of life, I highly encourage you take advantage of one other great freedom, THE RIGHT TO LEAVE.
> If you agree -- pass this along, if you don't agree -- delete it!
> AMEN

24809

21.01.2004 19:45

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Sidonius 24.?.?.?

Už mi nezbylo místo na to, abych uvedl, že je to e-mail, co mi poslali známí z US. Je to trošku jinde, ale téma je stejné. A omlouvám se těm, co neumí anglicky.

24810

22.01.2004 04:03

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Sidonius 24.?.?.?

je to tak ,jakoby Keltove zadali zpet do Cech ,kde kdysi byli jejich predci,pokud pripustime myslenku takoveho razu,tak v kazde zemi a v kazdem meste byli zide ,to znamena ,kde vsude byli maji pravo-takze jim vlastne patri cely svet!!!
----------------------------------------------------------------

Ještě jste zapoměl na Mohylový lid a Lid popelnicových polí. Ale takové Řecko, by například mělo velmi opráněný požadavek na vrácení jeich bývalého území. Vy ale máte v každém příspěvku jen a jen židovské záležitosti, až mi to připadá jako posedlost. Dovedl by jste napsát něco, aby tam o nich nebyla zmínka ?

24830

22.01.2004 05:05

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Sidonius 24.?.?.?

>Hm Zdenku Matousku, zajimavy clanek, hodici se jen v
>Americe, jako takove. [smích]
----------------------------------------------------------------
No, já nevím, žiju v Kanadě a tady jsou (zatím) pouze dvě úřední řeči - angličtina a francouzština. Ale když přijdu na "Motor Vehicle Branch" a na zdi vidím obrovský nápis, který hlásá, že řidičský průkaz, tedy psanou část - test, lze provést v těchto jazycích - angl., fran., čínština a punjabi, musím mít jako mnoho dalších lidí z jiných zemí, pocit diskriminace. Protože na dotaz zda bych nemohl taky česky ?, bylo mi odpovězeno, samozřejmě že NE ! ( Ofcourse NOT ! ). Kdyby to byl soukromý podnik, prosím, ale tohle je státní instituce. A ještě další perlička, v Kanadě též možno složit zkoušku na citizenship za pomoci překladatele. Tedy někdo se chce stát občanem země, ale její jazyk se naučit, to ne. Podotýkám, že v Kanadě můžete zažádat o citizenship až po třech letech od udělení tzv. "Landed immigrant", něco jako "usazený přistěhovalec", tedy doba, snad dostatečná k naučení se, jakž takž, příslušného jazyka. Smysl toho všeho už mi uniká, ale Vy by jste mi to mohl snad poněkud objasnit, mám dojem, že do toho víc vidíte, Pane Löwe. [zmaten]

24835

23.01.2004 04:10

Ako to bude vyzerať so SLOVENSKOM od roku 2014

Ako to bude vyzerať so SLOVENSKOM od roku 2014

Sidonius 24.?.?.?

Tak tohle už jsem dostal od některého mého dopisovatele a mohu k tomu jen dodat, ze k pousmání to celkem jde, ale mezi námi, I "delete it", téměř vzápětí. Jen takové malé připodotknutí (jako obyčejně Mr. Editore ), nebylo by možné uveřejnit ten elaborát o změně výroby plzeňského piva ?, který pravděpodobně vyžaduje nějaký zvýšený effort, jak jste mi už sdělil. Ale Vám by to snad nemělo působit až tak velký problém. Mohlo by to působit docela jako "ease-away", po těch všech věčných kontraverzích a slovních potyčkách tady tomto webzinu. Dost možná, že by se i někteří ( možná většina ) z dopisovatelů shodli, což by se zde dalo brát jako zvláštní úkaz, není-liž pravda. Ale jen tak, mezi námi, nepotřebujete někdy, jen tak náhodou s něčím píchnout ? Když se tak z dálky dívám a padá mha a stmívá se, a zároveň mám dojem, že stojíte po kolena ve vodě, i když teda nemáte na hlavě košík, nebo švába, či co, tak mám takový dojem, že by jste mohl být docela dobrý redaktór. Ale těch podmínek a okolností je snad přespříliš, tudíž se omlouvám a pokud by jste opravdu měl zájem uvést ten článek ( který je ale na osm stran ), není nic jednoduššího, než se obrátit na některé naše (vlastně Vaše) přispěvatele, oni si většinou poradí, vlastně Vám, nebo nám. S pozdravem " Světu mír ", i když doufám, že po zprofanování tohoto rčení, určitými, rádoby světospasitely, tenhle slogan nepozbývá na aktuálnosti. Ale zároveň se nesnažím uvést některé z emotikonů, oni ti chápavější se určitě dovtípí. Takže - " Shalom a Juchem Juch a nikdy jinak, efendi ! "

24874

23.01.2004 05:01

Studna

RE: Studna

Sidonius 24.?.?.?

>Ja tedy mam za to, ze autor si z neznameho a nezduvodneneho
>duvodu pro sve panikareni vybral jednu z mnoha veci, ktere
>eventuelne se muzou pokazit. To by me tedy zajimalo, proc.

>
>Predpokladam, ze se dockame pokracovani clanku na tema
>dalsich moznych vypadku a potizi ve vetsich sidlech. Uvadim
>potencialni namety pro inspiraci:

> - vypadek elektriny
> - vypadek telefonni site pevne
> - vypadek telefonni site mobilni (vybrani operatori)
> - vypadek telefonni site mobilni (vsichni operatori)
> - vypadek televizniho signalu
> - vypadek kanalizacni site
> - vypadek vyroby detskych plenek na jedno pouziti
> - vypadek zpracovani odpadu
> - vypadek dodavky pohonnych hmot
> - vypadek kanalizacni site
> - vypadek dodavky potravin
> - vypadek mestske hromadne dopravy
>...
>uz musim jit, jinak mi hrozi vypadek piva!
----------------------------------------------------------------
Tak tedy příteli, v prvé řadě jste uvedl jednu položku dvakrát,což je "výpadek kanalizační sítě" a ještě v souvislosti s další položkou, což je "zpracování odpadů". Mám dojem, že je to skoro to samé, anebo velmi blízko sebe. Nadále bych měl určité výhrady vůči položce "výpadek tel. sítě mobilní ", ono by asi už v podstatě nezáleželo na těch podružnostech, jež uvádíte, jako "všichni", nebo, "vybraní operátoři". Já žiju v Kanadě, tudíž nemám patřičnou informovanost o těch operátorech. A v neposlední řadě, to co dál uvádíte, např.výpadek dodávky plenek na jedno použití,nebo "probůh" televize, rovněž tak MHD, komu by to v přípedě ohrožení, prosím Vás chybělo ?! Vy myslíte, že lidi budou jezdit trmvají, či metrem sem a tam, nebo že televize je natolik důležitá ? Možná, že v některých případech ano, ale v celku je to k hov... Daleko větší pocit mám, že Vaše obvyklá hladina ( chcete-li hladinka ) chmelu, klesla pod normál, proto Vás obestřely tyhle chmury, ale když se tak zamyslím, myslím, že asi tak dvě, možná tři položky by se daly brát v úvahu, a to: elektřina, potraviny, možná i kanalizace, ale zapoměl jste na vodní zdroje, což je myslím velmi podstatné. HOWG !

24877

23.01.2004 05:18

Ako to bude vyzerať so SLOVENSKOM od roku 2014

RE: Ako to bude vyzerať so SLOVENSKOM od roku 2014

Sidonius 24.?.?.?

>Po docteni vsech uspechu a neuspechu si stary deda vytahl
>fajfku z pusy a pronesl sarkasticky: Dobre jim tak pacholkum
>,nic poradneho si nezaslouzi!
----------------------------------------------------------------
Poněvadž jsi, Ty staré " Pštrosí hnízdo ", neudal žádný emotikon, nemohu se tomu zasmát tak jak bych chtěl, ale kdybych to slyšel od někoho jiného, možná, že docela ano. Až od tebe uslyším, respektive si přečtu, více takových "schprungwrechtů", myslím, že začnu měnit některé své předpojatosti. Tak jen tak dál, Old ostridge !

24878

23.01.2004 07:02

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Sidonius 24.?.?.?

>Jenže Monikere jestli si křesťan zavěsí křížek na krk nebo
>ne, to je jeho volba, zatímco šátek na hlavě muslimky je
>náboženský předpis (ne chador, ne burka, ale pokrytá hlava
>ano), takže ty milióny muslimek vlastně přestupují nařízení.
>O jarmulkách si nejsem jist, ale myslím, že jejich nošení je
>taky daleko méně na libovůli dotyčného než křížek u
>křesťana.

>
>Pomíjím fakt, že křížek schováte pod tričko a nedáváte
>podnět k pohoršení, což se šátkem ani jarmulkou udělat
>nemůžete.
----------------------------------------------------------------
Já si tedy v žádném případě nemyslím, že třeba křížek, nebo jarmulka, by mohly vyvolat nějaké pohoršení, ale tady jde jednoznačně o jiný aspekt, jež může mít i dopad kriminalistický. Teď mě mohou někteří i napadnout, ale opravdu, jsou určité sounáležitosti, které se nám, řekněme celkem normálně vyvinutým člověkům, mohou jevit, přinejmenším jako nepravděpodobné, či skoro neuvěřitelné, ale opak je v tomto případě pravdou. Račte se přesvědčit.

24881

23.01.2004 23:16

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Sidonius 24.?.?.?

>Pane Sidonius,
>
>především si všimněte, že Vám už neříkám zmatoušku, i když
>mě k tomu furt něco svádí.

>
>Zadruhé - a to především - s tím kriminalistickým
>aspektem máte naprosto recht. Já už jsem takovou situaci
>viděl jednou v biografu. Arabský terorista se převlékl za
>zahalenou odalisku a svedl jednoho vojenského přidělence
>západního velvyslanectví. V posteli z něj svými vnadami
>vytáh´ důležitá státní tajemství a potom ho chtěl
>probodnout, jenže to on se už ten atašé nedal a terorista
>vyskočil oknem. Ale docela dobře mohl tomu svedenému
>úředníkovi tu ránu kudlou do těla dát, to se nikdy předem
>neví. A možná mu už dal kapafku, to neukazovali. Z toho
>plyne poučení, že se furt někde plíží teroristi v harémovém
>závoji a možná i s AIDS a proto musíme být bdělí a
>ostražití. Žádné šátky na hlavách!
----------------------------------------------------------------
Já jsem tam chtěl umístit obrázek a nějak mi to nešlo, tak jsem ho poslal editorovi a on ho tam nedal. Je to snímek řidičského průkazu jedné arabky v New Jersey. Možná, že ho tam tedˇ dá.

24912

25.01.2004 01:04

Ako to bude vyzerať so SLOVENSKOM od roku 2014

RE: Ako to bude vyzerať so SLOVENSKOM od roku 2014

Sidonius 24.?.?.?

>Po precteni tech tvych prispevku se mi zda, ze ta mlha pada
>nejenom v tvem okoli ale taky v tve hlave. Nejvassi cas ji
>rozehnat. Mimo jine co myslis tim pojmem "Schprungwrechtu".

>S tim jsem se jeste nikdy nesetkal a to ziju v Nemecku jiz
>tricet roku.
----------------------------------------------------------------
Tak dobrá, mělo tam asi být "sprung-recht" a mám to zase od Wericha, když s Horníčkem filozfují o "oficielní definici života" v předscéně "Balada z hadrů". Čili možná, že volně přeloženo by to mohlo být něco jako slogan, poučka, heslo, nebo něco na ten způsob, ale já neumím německy, tak to přesné hláskování a význam neznám, ale jestli si poslechnete zmíněný zvukový záznam, tak to tam uslyšíte. Grüse inen, Servus. Bohužel nemám to B, co se čte jako ostřejší S.

24942

25.01.2004 01:16

Cesta do Ruska

Cesta do Ruska - podle p. Pelešky

Sidonius 24.?.?.?

Jsou trochu na štíru s hygienou a člověk může chytit parádní průjem! Na to pozor! Také pít jenom ze zavřených lahví
a z ověřených zdrojů.Takové choroby - žloutenka dost běžná,
ale i otevřené TBC se vyskytne. Ale to v Kanadě také.
----------------------------------------------------------------
Mě by docela zajímalo a dost možná nejsem sám, o které části Kanady to hovoříte. Nezamněnil jste to mimoděk s Mexikem ? Já už jsem tu něco přes dvacet let, ale tohle to je pro mne novinka. Možná, že jste myslel třeba "SARS", ale to nám sem, vlastně ponejvíc do Toronta, pivezli z Číny.

24943

30.01.2004 06:59

Diskuze bez moderování je tady

Diskuze bez moderování je tady

Sidonius 24.?.?.?

Myslím, že je to celkem jedno, protože pokud by se dodržovaly regule, uvedené v okénku "Jak psát příspěvky", tak by tady těch příspěvků muselo být daleko míň, hlavně těch, které jsou jaksi v souladu s určitou linií určité strany. Nemyslím politické i když o politiku tady jde především.

25209

31.01.2004 06:47

Česká cesta k demokracii a svobodě ...

Česká cesta k demokracii a svobodě ...

Sidonius 24.?.?.?

Z toho článku mám dojem, že ti mladí by si asi nejradši uvázali červené šátky kolem krku a zapěli "Kupředu Levá...", a zase začali znárodňovat. Možná snad i právě proto, že ten soc-komunistický marasmus nezažili. Jenže tedˇ už by měli menší problém, ti povětšinou nejbohatší, jsou bývalí soudruzi, no a ti by se možná ke svému bývalému, svatému přesvědčení zase vehementně hlásili, ale zkuste jim nějak sáhnout na ten vytunelovaný majetek, jó, to by se snad vyrovnali i Pinochetovi, či Hussainovi. Bohužel, ta doba, kdy se mohli ("KOMANČOVÉ") dát do rezervací, už je dávno pryč. A navíc, bylo jich tolik, a byli všude, že by nebylo dostatek vhodných ( myslím kvalifikovaných ) náhradníků, kdyby se šmahem všichni zlikvidovali. Ale hlavně : "ruka ruku myje, a obě jsou špinavé !" Vono, když se člověk dneska podívá kamkoliv, tak je to všude skoro stejné, jen s menšímy, či většímy vyjímkami, ale stejně to stojí akorát za ten dezert, co se ho pokoušela vyrábět dcera c.p. Táborského s.p.A., pro NASA. Ona ta lidská nasranost a nespokojenost je věčná. Takže, von ten život stojí akorát za to, aby ho člověk dožil, vono se sním totiž víc dělat nedá. Avšak to si, narozdíl od p. Wericha, dovolím zdůraznit ! A pak už teda nezbývá, než jet dál, močálem černým, kolem bílých skal.


- c.p. = ctěného pana , s.p.A. = s progresivním Alzheimerem, může též být s pokročilým.

25246

31.01.2004 09:02

Česká cesta k demokracii a svobodě ...

RE: Česká cesta k demokracii a svobodě ...

Sidonius 24.?.?.?

>Je to hodně "surový" článek a předložené argumenty
>bych považoval za hodně závážné.
>A o Čechy nemám v Evropě strach. Těm se již podařilo
>rozložit staré Rakousko blahé paměti.
>A dějiny se opakují!
----------------------------------------------------------------
No, já bych si tady trošku přihřál polívčičku. Možná se to někomu bude zdát poněkud odtažité od tématu, ale je to víceméně moje reakce na, řekl bych jaksi nezdravě sebevědomé, prohlášení Mr. Pelešky, o těch zdatných Češích. Tedy když jsem se učil str. zámečníkem v jednom menším brněnském podniku, tak v roce 68, kdy se k nám dostavili naši "spasitelé", mi bylo 16 let, takže o politice jsem neměl žádný přehled. Ale o to víc jsem se nechal přesvědčit veškerými anti-sovětskými a protisocialistickými řečmi starších, ne ovšem vždy rozumnějších, a kromě semtam nějakého vrhnutí rajčete na ruský tank, jsem třeba pomáhal mému mistrovi ( říkejme mu Petr, 28 let ) držet kýbl s barvou ( latexovou, ještě o ní bude řeč ), když psal na zedˇ "ZACHVATČIKI IDITĚ DOMOJ". Protože "Ivani" patrolovali každý objekt kde bylo trošku víc lidí, tak taky naši malou manufakturu hlídali dva vojáčci. Toho jednoho vojína pozval mistr automechanické dílny na svačinu a na kafe ( prý mu jich bylo líto, a opravdu, stačilo na ně pohledět ), a protože oba naráz jít nemohli, jeden musel patrolovat. Petrovi vůbec nevadilo, že se na něj kouká ruský voják se samopalem, já o sobě radši pomlčím. Jenže jak se pak ukázalo, ( on to byl nějaký Čerkes, nebo Kalmyk ) že rusky číst neumí, pouze se lámaně rusky domluvit. Když se pak vrátil ten, co se byl po několikadenním půstu posilnit, usmál se a poslal toho druhého na sváču. Pak nám pomohl opravit pravopisné chyby ( tenhle byl z Moskvy a chtěl u nás zůstat !? ) a dělal jakoby nic, No, ono takových nápisů bylo všude mraky, jak si mnozí vzpomínají. Jenže pak se to na konci 69. obrátilo a muselo se znovu malovat, tedˇ ovšem celá zedˇ. A já už nevím, zda to byla náhoda, nebo si Petr chtěl šplhnout, prostě zase jsem držel kýbl a natíralo se. A tedˇzase nevím, jestli to Petr udělal schválně, že vzal nějakou nekvalitní barvu,anebo ji moc rozředil. Prostě asi za rok, nebo o něco víc, to už v době hustého kom. temna, bylo delší dobu deštivé počasí a EJHLE, nápis se zase zaskvěl jako nový. No, to bylo vyšetřování a shánění doličné barvy, kýblu a štětce. A tak zase, jako obyčejně, jsme celou zedˇs Petrem natřeli. No a tedˇpřijde ta pointa. V krátém čase se Petr stal předsedou strany v podniku, mistra automechanickýho vyšoupli, prý za to že se pokoušel vysílačkou narušovat socialistické zřízení a já jsem šel na vojnu. Co se stalo s vojáčkama nevím, ale možná, že se starají o svá vnoučata někde v Ojmjakonu, či Magadanu. Tak jak tedˇ ty Čechy posuzovat ?
Ještě bych chtěl dodat k tomu, co uvádí p.Peleška, že Češi to Rakousko nerozložili, i když k tomu jistě také přispěli. Rakousko pošlo víceméně na úbytě, bych si já troufnul říct. Ale zase, kdyby se to nestalo, tak ta EU mohla být už dávno.

25248

01.02.2004 04:31

Diskuze bez moderování je tady

RE: Diskuze bez moderování je tady

Sidonius 24.?.?.?

>lide, bude to jako pred tim, kdysi, myslim, ze jakmile se
>nezacne direktivne nadavat, posilat do skoly, upozornovat na
>inteligencni koeficienty, pak bude vse ok.

>autor by pak mel, ty co nedodrzuji tyto regule, vyhodit!!
>osobne, vulgarizmy jako vsuvky, mezirecni poznamky ci
>neosobne smerovane, uznavam a domnivam se, ze se pak za
>takove maji pokladat za formu psani.

>stefan
----------------------------------------------------------------
Štefane !
Určitě znáš jméno Karel Kryl, a jestli máš k dispozici desku, nebo CD - "Bratříčku, zavírej vrátka ", poslechni si song " Veličenstvo Kat ", mě se drobátko zdá, že se tam dají najít určité alegorie s Tvým příspěvkem. Jednomu to může dát trošku práce, dát si záležet a najít je. Je to v sounáležitosti s Tvými předchozími příspěvky. Zdravím. [smích]

25285

04.02.2004 01:22

Izraelský profesor: Můžeme zničit všechna evropská hlavní města

RE: Izraelský profesor: Můžeme zničit všechna evropská hlavní města

Sidonius 24.?.?.?

>Hele Chrouste můžeš být kde chceš,ale takové nechutné
>kecy o "prcání studentek" si nech někam jinam.
>Jenom předvádíš co jsi zač
----------------------------------------------------------------
Já si teda vůbec nemyslím, že je to nechutné, spíše naopak. Zato to bude asi trošku dražší ( soudě podle toho věku ). Doufám ale, že jsou to aspoň studentky gymnázia, nebo vysoké školy. [smích]

25381

05.02.2004 06:26

Česká cesta k demokracii a svobodě ...

RE: Záměna Sidonia s hovnem.

Sidonius 24.?.?.?

>Pane Zmatoušku,
>
>vám ta hovna ležej tak v hlavě, že je máte už i pomíchaná.
>Moje dcera se z hovna bílkovinu udělat nepokoušela,
>nýbrž ten proces úspěšně vypracovala. Konečný produkt je
>sněhobílý, decentně voní a chutná jako krevetky na madlích.
----------------------------------------------------------------
No mně to bylo podezřelý už dávno, že Vy jste se toho dezertu pořádně přežral, poněvadž Vy to zase děláte naopak, děláte hovno z čehokoliv a leze to z Vás při každém projevu, ale na druhé straně, když se vezme v potaz ten Alzheimer, tak je to celkem omluvitelné, vono by se toho možná našlo i trošku víc. Tedˇ jsem zvědav jaký bravůrní šleh z Vás vysmrdne. Hlavně nezapomeňte na svého holportníka Toma, on si jistě taky rád přiloží "hovínko".

25428

02.03.2004 12:34

O naaranžovaných snímcích a podprahovém vnímáni

RE: O naaranžovaných snímcích a podprahovém vnímán

Sidonius 24.?.?.?


>Nebo mozna,ze to instrukce vydavajici zahadne centrum
>existovalo leda tak v hlavach redaktoru Rudeho Prava. [smích]

>A mozna, ze ta jista skupinka poznala, ze diskuse s lidmi,
>kteri veri ze US president je fasista a muslimsti teroriste
>nevinni bojovnici za svobodu je hazeni perel svinim [mrknutí jedním okem]

>
>Kaja
----------------------------------------------------------------
S nemalou dávkou jakési trudnomyslnosti, Ti musím dát Kájo za pravdu. Je to mimo jakoukoli pochybnost, snažit se zde o nějakou diskusi. Až nato, že ta domělá skupinka, žádnou skupinkou nebyla a není, a že je to pouze podobný názor některých lidí, na určité situace a politické dění ve Světě, který je určitým lidem společný, a za to jsou osočováni a napadáni takovými bidelníky, jichž je tady na tomto webu přemnoho. Ale uvidíme, už jsem tady zaznamenal dosti nesouhlasů s autorem, i od skalních análoborců, tak se necháme překvapit. Nakonec se dá i říct, že je to celkem, někdy i poučné, myslím některé ty názory a postřehy. Něco v tom smyslu jak měl Renčín v jednom svém kresleném vtipu :"Když se bere život jako muzikál, tak to docela ujde".

26061

04.03.2004 10:42

Symfonie o Novém světě

RE: Symfonie o Novém světě

Sidonius 24.?.?.?

>Mno, když jsem se tím textem prokousal, tak jsem si nebyl
>jist, zda autor ten mýtus o jejich nepřekonatelné moci těm
>jeho "Filištýnským" sežral i s navijákem anebo si dělá
>srandu. Vlastně mi ani nedošlo, proč jim říká "Filištýnští".
----------------------------------------------------------------
Maestro Táborský, řečený převýtečný,
doporučuji nahlédnout do Bible = Kniha První Samuelova, kapitola 4. až 9. Je to určitě jen jakási alegorie, ale slovy malé násobilky, bych z toho článku usuzoval, že proti větru se jen velmi špatně čůrá. Jinak se to vlastně taky dá brát, jako že vlastně moc šancí, my obyčejní gójové nemáme. Ale jak hlavně říkají "ONI" ( vlastně ten jejich rábi, co už měl na kahánku ), "fšechno je jinak". A podle délky, a i obsahu elaborátu, pokud by to bylo slovensky, bych usuzoval, že se Debugger přejmenoval na Wojnara. Jinak přeju dokonalé a příjemné vyprazdňování.

26167

09.03.2004 21:27

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Pane Stworo,

Sidonius 24.?.?.?


>P.S. Samozřejmě to píšu ze srandy, ale mohl byste se nad tím
>aspoň zamyslet.
----------------------------------------------------------------
No díky Bohu, už jsem se lekl paní prokurátorko, že jste taky následovnice básnířky Sapfó, ačkoliv ty mě nevadí, pokud to nejsou extrémní feministky.

26418

27.03.2004 12:27

Pět minut

RE: Pět minut

Sidonius 24.?.?.?

>Kajo, co jeste vic dodat ?, snad jen to, ze jste
>neuveritelne povrchni clovek.

----------------------------------------------------------------
To se takhle baví Vonásek s Kočišem, kdo že řekne lepší rýmovačku. No a Vonásek hned :" Kočiš, Kočiš, pro pivo mně skočíš !". Kočiš se usměje a praví :" Vonásku, Vonásku, ty jsi ale kokot".

A já jen dodávám :" Löwe, Löwe, ty jsi ale Vonásek ". [vyplazený jazyk]Sidonius - Sidko, když chceš, třeba židko.

27145

29.03.2004 05:38

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Pánům Táborský a Ben Hur

Sidonius 24.?.?.?

>Panu Stworovi nezaluji pouze potvrzuji, ze na rozdil od vas
>a pana Taborskeho, dobre rozumim jeho podminka.

>__________________________________________________
>
>Jen nekolika vety k Vasemu celemu kritickemu clanku Hure.
>Jste ulisny lhar, jelikoz se vubec neridite podminkama pana
>Stwory na Zvedavci. Vase usta jsou plna hoven, sracky,
>osobnich urazek a tak dal a tak dal a vse Vam na Zvedavci
>prochazi, hm, jak zvlastni. Vim, ze mi to tentokrat neprojde
>a k Vasi potese Hure, ze Zvedavce odchazim tak, jak to zde
>uz udelalo nekolik lidi, vcetne asi ?!? pana Taborskeho a Vy
>Hure, si zde se svymi soukmenovci piste o Vasi zemi vyvolene
>a o Vasich debilnich zdech.

>_________________________________________________________

>
> Jinak se zde taktez loucim, se vsema rozumnyma a stridmyma
>lidma. Takze lidicky zdarec - Lev

----------------------------------------------------------------
Tak teda milý, nemilý Lve, podle toho pozdravu "Zdarec" soudím, že budeš asi brňák, nebo z okolí Brna, ale asi typ Bohumila Stejskala z filmu Dědictví. Tfůůůůj drahý Sidonius.[smích]
Ani se mi nechce věřit, že by někdo iako ty opustil Zvědavce. Tak mě to rozjařilo, že asi pošlu redaktorovi příspěvek.

27221

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 0

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,59 Kč
Kanadský dolar
17,28 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,06 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 083,52 Kč
1 unce stříbra
585,84 Kč
Bitcoin
852 522,31 Kč

Poslední aktualizace: 14.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?