Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Janka, Kim, Longy, Santos, Sedící kúň.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.06.2008 13:04

Námořní pěchota v Indianapolis začíná trénovat na stanné právo

Indiáni v USA vyhlásili nezávislosť

Sedící kúň 193.?.?.?

Indiáni v USA vyhlásili nezávislosť
Indiáni vyhlásili nezávislosť
Washington 21. decembra (TASR) Indiánske združenie siouxských kmeňov Lakota vo štvrtok informovalo Ministerstvo zahraničných vecí USA o tom, že jednostranne odstupuje od 150 rokov trvajúcich spoločných zmlúv. Potomkovia legiend ako Sitting Bull (Sediaci býk) a náčelníka Crazy Horse (Splašený kôň) sa chcú stať samostatným a nezávislým národom.

Okrem USA informovali o svojej nezávislosti aj veľvyslanectvá Bolívie, Chile, Juhoafrickej republiky a Venezuely. Informáciu o tom priniesla americká televízna stanica Fox News.

Zmluvy medzi USA a kmeňom boli podľa indiánskych aktivistov iba "zdrapom papiera", preto je odstúpenie od týchto zmlúv v súlade s americkým právom.

"Od dnešného dňa nie sme občanmi USA a všetci, ktorí žijú na našom území, sa k nám môžu pridať," uviedol aktivista za indiánske práva, Russell Means. Existujúce kmeňové vlády prirovnal Means k Indiánom z Vichy, "ktorých dosadili USA, aby udržali chudobu a zabezpečili krádež našej zeme a jej zdrojov". Internetový magazín Wonkette komentoval správu vysvetlením, že Ministerstvo vnútra už roky odmieta Indiánom platiť podiely z príjmov z ťažby ropy na území lakotského národa.

Indiáni plánujú vydávať vlastné cestovné doklady a vodičské preukazy, na svojom území nechcú vyberať žiadne dane. Lakota sa pritom rozprestiera na plochách piatich amerických štátov Nebrasky, Južnej Dakoty, Severnej Dakoty, Montany a Wyomingu.

Indiánske rezervácie Lakoty sa považujú za najchudobnejšie americké regióny. Až 97 percent obyvateľov žije pod hranicou chudoby a vládne tu 85-percentná nezamestnanosť.

Ľudia kedysi slávnych kmeňov sú dnes podľa Meansa len bezvýznamnými kópiami belochov. Muži sa v tejto oblasti dožívajú priemerne iba 44 rokov, čo aktivisti označujú za najnižšiu hodnotu na svete, pokiaľ sa neberú do úvahy epidemické oblasti s AIDS. Novorodenecká úmrtnosť tu päťnásobne presahuje americký priemer.

Hnutie Lakoty za nezávislosť vzniklo v roku 1974 a počas ostatných 33 rokov sa snažilo získať na svoju stranu väčšinu indiánskych kmeňov. Podľa informácií hnutia Lakota Freedom nezávislosť podporuje 97 kmeňov.

Linky:
http://en.wikipedia.org/wiki/Lakota_people

http://en.wikipedia.org/wiki/Republic_of_Lakotah
TENTO je najlepší:
http://www.republicoflakotah.com/

163303

17.09.2008 09:04

Americká ekonomika – loď v bouři a bez kormidla

Len hlupák môže veriť americkým poisťovniam a bankám.

Janka 193.?.?.?

Len hlupák môže veriť americkým poisťovniam a bankám. A ešte tomu súkromným. Ešte európske banky a poisťovne sú dôveryhodnejšie ako americké a to hlavne tie štátne.

Tiež arabské finančné ústavy ako bank of Dubai a Saudi bank sú dôveryhodné lebo ropa tečie furt.

170811

22.09.2008 06:49

Bombový útok v Islamabádu

Pokiaľ viem pán veľvyslanec po výbuchu telefonoval že je živý a zdravý

193.?.?.?

Pokiaľ viem pán veľvyslanec po výbuchu telefonoval že je živý a zdravý.
Len zrazu potom médiá priniesly správu že umrel.
Tomu nerozumiem.
Asi preto lebo veľvyslanevc určite žije len je niekomu nephodlný a niekde ho skrývajú lebo vie dôležité veci.

171218

22.09.2008 13:37

Bombový útok v Islamabádu

utok na hotel pripravila americka CIA, este pred vybuchom zacal hotel horiet v mieste, kde z auta americkej embassy vylo

Santos 193.?.?.?

utok na hotel pripravila americka CIA, este pred vybuchom zacal hotel horiet v mieste, kde z auta americkej embassy vylozili v hoteli bedne s neznamym obsahom... Tiez cesky ambasador bol pravdepodobne zastreleny neskor, pretoze v case zaciatku poziaru nikolkokrat telefonoval, ze pomaha ranenym..., pravdepodobne bol neziaducim svedkom cinnosti agentov CIA...!!! Government Pakistanu dostal vopred nie celkom jednoznacne varovanie, aby sa do blizkosti hotela nikto z vladnych kruhov nepriblizoval...(povodne mala cast vlady prave v case vybuchu v hoteli vecerat)...!!! Pravdepodobne ide o odvetu USA za strelbu proti americkym jednotkam na hraniciach s Afganistanom, pokus o zavrazdenie vlady, ktora strelbu nariadila a najma ide o propagacny ciel..., aby americania "preukazali", ze Al Qaeda napadla aj Pakistan a preto musia Americania proti nej bojovat aj na uzemi Pakistanu...

171255

03.10.2008 17:52

Recenze Globalisté útočí

Ked Kosovo tak aj Osetsko a Karabach

193.?.?.?

Dobry den!
Prosim Vas aky je rozdiel medzi samostanym Kosovom a samostanym Abchazkom a samostatnym Juznym Osetinskom?
Nemaju Abchazci a Osetinci vacsi narok na svoj samostany stat ako Kosovcania ked samostane Albansko existuje teda albanci maju uz svoj narodny stat ale Abchazku a Osetsku Europska Unia a USA nedopraju ich narodne staty.
Nie je tu merianie dvojitym metrom a pokrytectvo?
Dakujem za odpoved.
S pozdravom a prianim vsetkeho dobreho.
PS:
Zaujimavy link o Osetsku:

http://www.ambon.or.cz/ambon.pl?thread=413

172244

08.10.2008 18:16

Island v centru ekonomické bouře

Inflace

193.?.?.?

Korunu všemu nasadila slovenská vláda, která jednostranně rozhodla, že garantuje veškeré bankovní vklady. Toto naprosto sobecké rozhodnutí znamená, že Slováci se rozhodli řešit své problémy na úkor ostatních.

Co udělá bohatý střádal, a zejména podnikatel či burzovní hráč? Přesune své peníze na slovenské území. Slovenské banky dostanou kapitálovou injekci, peníze na zlepšení svých bilancí. A ostatní? Pravý opak. Únik kapitálu. „Slovenské“ garance tedy nakonec budou muset zavést i všichni ostatní, včetně naší ČNB. Celá Evropa vstupuje do éry morálního hazardu – banky mohou hospodařit různě, vláda je pak z problému stejně vytáhne. A všichni si budeme ručit za své peníze (přes vládu) sami. Inflací.

172627

10.10.2008 14:31

Je kapitalismus u konce s dechem?

Túto civilizáciu možno zničiť bez jediného výstrelu a výbuchu.

193.?.?.?

Túto civilizáciu možno zničiť bez jediného výstrelu a výbuchu.

TAKTO:

Vložený obrázek

172742

14.01.2009 07:57

„Ukrajina sa na tento spor pripravovala mesiace“

Hovorím za poškodené slovenské podniky!

Santos 193.?.?.?

Hovorím za poškodené slovenské podniky!
JEDINE:!
Hromadná žaloba na SPP zo strany poškodených podnikov by bola tým najlepším riešením.
SPP by len zdvíhalo ceny ale povinnosti si nechce plniť.
Mňa ako zákazníka nezajíma odkiaľ má SPP plyn môže ho mať aj z Marsu.
Rovnako ma nezaujímajú spory Ruska Ukrajiny a Turmenistánu. [bliji]

180880

16.01.2009 19:10

Kyjev oplácí vymražováním Krymu

Úplne vážne: Plyn došiel, elektrina bude nasledovať

193.?.?.?

Úplne vážne: Plyn došiel, elektrina bude nasledovať

Viac na:

http://www.sme.sk/

http://zabava.sme.sk/c/4266182/uplne-vazne-plyn-do...

181233

28.01.2009 14:07

Nabucco přenechme Verdimu

Nabuko by malo byť napojené na Irán A Qatar.

193.?.?.?

Nabuko by malo byť napojené na Irán A Qatar.

182342

10.03.2009 17:39

Severní Korea se připravuje na válku s USA a s Jižní Koreou

Severná Kórea (Komfort)

Kim 193.?.?.?

http://www.bubo.sk/katalog/kldr/
Severná Kórea (Komfort)

• krajina, ktorú navštívi len pár stovák turistov ročne
• po roku 1989 sme boli prví zo Slovenska aj Čiech
• luxusná cesta, na ktorú budete spomínať celý život
• čo dodať....treba ísť a treba ísť TERAZ!

http://www.bubo.sk/katalog/kldr/

BUBO-komfort
Komfortné poznávacie zájazdy za najvýhodnejšie ceny pre náročnejších klientov

2 týždne dôkladného poznávacieho programu, často s oddychom pri mori
V každom zájazde najlepší slovenskí sprievodcovia
Kvalitnejšie 3a 4 hotely, prenajatá doprava, garancia gurmánskych zážitkov

Rámcový program:
1. - 2. deň: Odlet z Viedne, let do Pekingu. Ubytovanie. Posledné náročné predvstupové formality. Program v Pekingu, ktorý nás pripraví na to, čo nás čaká v ďalších dňoch. Námestie nebeského pokoja, na ktoré sa zmestí milión ľudí, Zakázané mesto čínskych cisárov a Uhoľný vrch, z ktorého je prekrásny výhľad na Peking. Pre záujemcov Veľký čínsky múr. Ak ste už v Pekingu boli, pripravíme pre Vás zaujímavý program, ktorý ste ešte určite neskúsili (informácie u nás v kancelárii).

3. - 4. deň: Transfer na železničnú stanicu a v podvečerných hodinách odchod kvalitným lôžkovým vlakom do Severnej Kórey. Čínskokórejskú hranicu prekročíme v ranných hodinách. Svet okolo nás sa zmenil. Sme na miestach, ktoré navštevuje minimum turistov. Čarovná cesta vlakom do hlavného mesta. Posedenie v jedálenskom vozni s obrazmi oboch vodcov. Stretnutie s dvoma miestnymi sprievodcami, ktorí sa nám budú venovať po celý čas. Ubytovanie v 4* hoteli v centre mesta. Cítite tú atmosféru? Uvítacia večera a posedenie v otočnom bare na 45. poschodí s výhľadom na nočný Pchjongjang.

5. deň: Raňajky. PCHJONGJANG - obrovská Veľká študovňa ľudu na pompéznom námestí Kim Ir-Sena, ktorá je najväčšou knižnicou krajiny. Zmestí sa do nej 30 miliónov kníh a denne ju údajne navštívi 10 000 Kórejčanov. Nájdeme tu aj slovenské knihy? Náš pobyt v KĽDR sa začína. 170 metrov vysoká granitová veža Juche, postavená na počesť 70. narodenín Kim Ir-Sena za 35 dní. Výťahom sa vyvezieme do výšky 150 metrov na panoramatický výhľad na toto unikátne mesto. Položíme kyticu kvetov k pamätníku Kim Ir-Sena a nenecháme si ujsť jazdu severokórejským metrom. Po obede v kvalitnej reštaurácii navštívime rodný dom Kim Ir-Sena, kde sa budete môcť s tisíckami Kórejčanov napiť zo studne, ktorú vykopal Kim Ir-Senov dedko. Múzeum kórejskej vojny a prehliadka americkej špionážnej lode Pueblo, ktorú Kórejčania zajali v roku 1968. Vedeli ste o tom, že proti Američanom bojoval už Kim Ir-Senov pradedko? Dozviete sa viac. Opustíme hlavné mesto a zamierime do krásnych kopcov Myohyangsan, ktoré sú vzdialené asi 150 kilometrov severne z Pchjongjangu. Kvalitné cesty s minimom áut. Ubytovanie v kvalitnom hoteli. Večera.

6. deň: Raňajky, návšteva Výstavy medzinár...

Automaticky kráceno

186228

10.03.2009 17:41

Severní Korea se připravuje na válku s USA a s Jižní Koreou

Severná Kórea (Komfort)

Kim 193.?.?.?

pokračovanie:
6. deň: Raňajky, návšteva Výstavy medzinárodného priateľstva, kde sa zhromažďujú dary Kim Ir-Senovi a Kim Čong-Ilovi z celého sveta. Dnes ich tu je cez 300 000 a nájdeme medzi nimi aj plaketu od KSS z októbra 1993. Vosková socha Kim Ir-Sena v životnej veľkosti urobí veľký dojem aj na Vás. Pozrieme si aj unikátny budhistický chrám. Návrat do hlavného mesta. Návšteva Galérie kórejského umenia, Cintorína mučeníkov revolúcie so zbierkou 120 búst kórejských hrdinov, ktorým dominuje busta manželky Kim Ir-Sena a Paláca školákov, akéhosi Domu pionierov. Len tu je všetko väčšie, mohutnejšie a dokonalejšie.. Návrat do nášho luxusného hotela, večerná prechádzka ulicami hlavného mesta (za predpokladu, že nám naši sprievodcovia budú dôverovať).

7. deň: Vyrážame na juh. KAESONG - bývalé hlavné mesto dynastie Koryo, kedysi súčasť Južnej Kórey, ktoré počas kórejskej vojny trikrát zmenilo majiteľa. Napriek tomu si dodnes zachovalo tradičnú architektúru. Krásna hrobka kráľa Kongmina, jedna z mála historických pamiatok krajiny, ktorá prežila kórejskú vojnu v podstate bez poškodenia. Návšteva demilitarizovanej zóny PANMUNJOM (osobitné vstupné) na hranici s Južnou Kóreou, miesta mierových rokovaní na konci kórejskej vojny. Výhľad na betónové opevnenie na juhokórejskej strane hranice, náš sprievodca nám vysvetlí, ako to vlastne s tou kórejskou vojnou bolo. Návrat do Pchjongjangu.

8. - 9. deň: Transfer na železničnú stanicu a odchod do Číny. Vo vlaku nám pomaly začne dochádzať, čo sme to vlastne všetko zažili. Sme v kapitalistickej Číne. V absolútnom omámení budeme blúdiť pekinskými uličkami. Nevrátime sa?

10. deň: Odlet z Pekingu a návrat do Európy, resp. pokračovanie v inom zájazde, ktorý začína v Pekingu (napr. Tibet, Nepál). Ušetríte letenku! Máme za sebou výnimočnú cestu. Zážitok, ktorému sa na svete nevyrovná nič. Nenechajte si ho ujsť.

186229

26.03.2009 15:08

Skutečný zločin konspirace AIG

Tretie dejstvo tejto krizy je kriza vladnych dlhopisov, ktora moze vyustit do rozpadu medzinarodneho platobneho systemu.

193.?.?.?

Tretie dejstvo tejto krizy je kriza vladnych dlhopisov, ktora moze vyustit do rozpadu medzinarodneho platobneho systemu. Hra ktora sa tu zacina rozohravat je hra s najvyssimi moznymi stavkami.

Podobne "drobnosti" by mali byt na titulkach novin, nie v ekonomickej rubrike.

Cina vlastni obrovske mnozstvo dlhopisov USA, okrem toho su USA zavisle na nakupe svojich dlhopisov zo zahranicia. Doteraz boli. Doteraz minister financii chodil zobrat o kredity od Ruska a Ciny a uistoval ich ze USA chcu silny a stabilny dolar. Za posledne tyzdne sa ale svet obratil hore nohami. Pred 2 tyzdnami vo stvrtok FED z cista jasna vydal 1000 miliard novych dolarov a "pozical" ich vlade USA. Takyto krok je jednoznacnym vahlasenim financej vojny Cine a Rusku a ostatnym drzitelom americkych rezerv. Pravidla sa porusuju v masivnom meradle, sluby sa ukazali ako klamstva. Teraz je na tahu Cina - vyhraza sa ze prestane kupovat treasuries za svoje dolare. Na to USA zacnu kupovat vlastny dlh za vlastnorucne natlacene dolare. Nato Cina moze predavat dolarove rezervy s obrovskymi stratami, hodnota dolara sa zruti a vypukne chaos ohladne krytia ostatnych aktiv dolarmi. USa sa z financnej velmoci stanu druhoradym statom suzovanym inflaciou, nizkou menou a obrovskymi deficitmi - rozpoctovym aj obchodnym. Svoje problemy nebudu moctz exportovat na inych a bezny american zisti co to znamena mat deficit cez 100% HDP, inflaciu 30% a komodity ktore sa platia za devizy. Cina pride o americke trhy, zrejme v oboch krajinach vypuknu masove nepokoje. Ked to prehrmi, krajiny ako Rusko, Cina, ASEAN a EU budu hladat nove sposoby ako medzi sebou obchodovat a v com vyrovnavat schodky. Bude to nekonecna vojna na diplomatickom poli - kto s kym ake paapiere bude uznavat za platne.

187339

29.06.2009 12:36

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Pán Jakeš je rodina bývalého tajomníka KSČ

193.?.?.?

Pán Jakeš je rodina bývalého tajomníka KSČ.
Je to bratranec z 39 kolena.
Urobil som súkromný genealogický výskum a je to tak.

194265

29.06.2009 13:35

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Skupina formující se na Facebooku ZDE.

193.?.?.?

Bude mít ČR po 20 letech dalšího vězně svědomí, který říkal, co se nesmělo? Český režim začal trestně stíhat Vladimíra Stworu, vydavatele nezávislého magazínu Zvědavec! Otiskl článek, který pochybuje o 6 milionech, což je samozřejmě v dnešní "svobodné době" uměle vytvořených prasečích chřipek a finančních krizí zdaleka nejhorší zločin ... Brrr! Stworo, ty protistátní živle, zaprodanče a vyvrheli, jak se opovažuješ pochybovat ?! NOVÉ
Co bude dále? Výslech, možná nejeden. Tentokrát už nikoliv jen podání vysvětlení, ale skutečný výslech. Další posudky. Dokud to nebude znít tak, jak chtějí. A pak patrně soud. V případě odsouzení mi hrozí šest měsíců až tři roky vězení. Konečně se otevírá cesta, jak umlčet nepohodlný server. Je úsměvné, že Zvědavec, který má v popředí svých zájmů boj za lidská práva a monitorování jejich porušování, čemuž věnuje velkou část svých článků, je nyní stíhán za podporu a propagaci hnutí směřujících k jejich potlačení. Je to jako kdyby obvinili kněze z potlačování náboženství.

Pozn. red. OSUD.cz: Holocaustová mašinérie jede dál, její vlna nepřestala rdousit! Jak dlouho ještě?! Jak dlouho ještě budou lidé zatýkáni pro své pochyby? Zkuste pochybovat třeba o Sarajevském atentátu. Co? Nic. Nedokazuje právě tímhle postupem vládnoucí režim nejlépe a nejjasněji skutečnost? Čeho se sionisté bojí? Toho, že se někdo začne rýpat v historii? Nejenom druhé světové války, ale třeba v mnohem starší? A že vlastně nakonec někdo objeví, že je všechno jinak? Ano, velmi pravděpodobně.. a tímhle to jen uspíšíte, soudruzi, jejichž jména i nadále nesmíme vyslovovat. Tedy smíme, jsme-li ochotni platit.

Přemýlíš? Zaplatíš! Pochybuješ? Zaplatíš dvojnásob. A co vy, necháte se vystrašit a přestanete minimálně na dalších 20 let mluvit, myslet a podepisovat se, nebo řeknete, dokud to ještě jde, se zbytky své potrhané a zneuctěné svobody: UŽ DOST!?

Skupina formující se na Facebooku ZDE.
Viac na:

http://www.osud.cz/cs/index.php

194274

29.06.2009 15:08

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Krásný to večer

193.?.?.?

Tu je ten kotel:
http://eretz.cz/content/view/8821/125/

194295

29.06.2009 18:42

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

To trestné stíhanie je výborná reklama.

193.?.?.?

čo by som za to dal keby na moje stránky prišlo trestné stíhanie a nikto mi ho nechce urobiť.
Dobre by som zarobil na reklame lebo by som mal vysokú sledovanosť.

194352

13.08.2009 11:46

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

Izrael

193.?.?.?

Milý Vladimír.
Mali ste odpovede na inzerát aj z Izraela alebo lepšie od čechoizraelky? [mrknutí jedním okem]

197808

17.09.2009 08:45

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

Niektorí ľudia si myslia že všetci židia sú svätí

193.?.?.?

Ale kto si toto myslí nemôže byť podľšľa mňa duševne úplne v poriadku.

200567

Ja si myslím, v zhode s diskutérom Roman.Tičkom. že tzv. dlhová pasca je podstatná vec. A že teoretici (K. Marxom počínajúc) ju zanedbávajú. Ctím aj opačné názory a ďakujem p. Stworovi za priestor.

Štáty sa chovajú ako notorický alkoholik, ktorý si neustále požičiava, aby splatil svoje minulé dlhy. Štát si požičiava tak, že vydá dlhopisy s pevnou dobou splatnosti a s pevným úrokom. Dlhopisy predá na trhu, získa sumu v hodnote istiny a každý rok spláca len úroky, istinu dlhopisu splatí jednorázovo až v deň splatnosti dlhopisu. Štát ale aj istinu splatí jednoducho tak, že vydá ďalšie dlhopisy !!!

Česko aj Slovensko sú vraj ešte relatívne málo zadĺžené krajiny, náš dlh je vo výške ~ 200% (dvojnásobok ročného príjmu). To ale znamená, že by sme mali mať po dlhých 20 rokov prebytkové rozpočty aspoň o 10 %, aby sme ten dlh posplácali aj čo sa týka istiny! Je to reálne?

Takže si myslím, že sme, bohužiaľ, úplne v parátoch tých pánov s červeným vývesným štítom.

269862

12.06.2012 09:38

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

Pravda je ako olej - nakoniec sa vzdy objavi navrchu.

Longy 193.?.?.?

Dam k lepsiemu jednu story tradovanu v okruhu mojich znamych. Ich dedo, ktory pred fasistami zachranil cca 2000 slovenskych zidov, tym ze ich schovaval po majeroch (farmach) ako nevyhnutne nutnu pracovnu silu - dokazal neuveritelnu vec. Sprostredkoval tajnu obchodnu schodzku nitrianskeho rabina Weissmandla a nacistickeho velitela pre odsun zidov na Slovensku - (kata) Wislicenyho. Slovensko je male, kazdy kazdeho pozna - dohodli kseft, ze deportacie sa zastavia, ked Wisliceny dostane za kazdeho zida 1,5 USD a amnestiu po vojne. O.K. deal plati!. Lenze Svetovy zidovsky kongres v Zeneve, ktoremu cez nacisticke uzemie Rakuska poslali tajneho kuriera, ze potrebuju este 50.000 USD, aby zachranili 70.000 zidov pred deportaciami - odpovedal jednoznacne: dolare nedame, potrebujeme, aby bola preliata zidovska krv, aby sme mohli vytvorit stat Izrael.

Toto iste potvrdzuje aj judaisticky server www.jewsnotzionists.org/minhametzardomb.htm

Treba rozlisovat medzi sionistami a judaistami - je to asi taky rozdiel ako medzi KSC a PTPakmi.

270535

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 0

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,31 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 036 347,14 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?