Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 61 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, ¨LW, jč, jirka pavel, Petr Černý, W.L., WL.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.10.2008 10:31

Hlavní nádraží

RE: Ách

160.?.?.?

Vážený pane spolucestující slzavou dráhou života. Vy jste nepochopil, že ti střážníci byla ochranka těch dealerů drog. Tito jsou nezletili, aby nebyli pod zákonem a mají u sebe jen malé množství, které jim doplňuje spřízněná ochrana. Ta kontrola obyčejných cestujících kordóny policistů má také svůj význam. Je to sledován těch největších teroristů na světě - obyčejných poslušných a pocitvých občanů - pardon pracovních sil (pohonných hmot) té správné ekonomiky.
Přeji ještě hodně veselých jízd a zastávek na dráze...

WL

173934

25.12.2008 10:23

Vliv pazourku na zkázu lidstva

RE: Vědomí ztráty vědomí je skutečně hrozné

160.?.?.?

Vážený pane, toto téma je tabu!!! Až to cenzúra povolí, tak s tím přijdeme otevřeně, že my občané jsme vlastně hostitelé potkanů, jimiž jsme chováni v králíkárnách, kotcích, a chlévech jako hospodářská a laboratorní zvířata.

178855

16.01.2009 19:03

Totalita se vrací

RE: Vážený pane Lischko, to už je příliš!

WL 160.?.?.?

Ano, je to hrozné. Budu s tím muset něco dělat. Asi začnu chodit k volbám. Škoda, že nejsou povinné, abych měl ulehčenou léčbu. Chci se změnit, nyní bojuji za práva žen. Vyřadujte prosím po Zvědavci můj příspěvek o tom, proč je Lisabnosná smlouva špatná..

181231

16.01.2009 19:05

Totalita se vrací

RE: Vážený pane Lischko, to už je příliš!

WL 160.?.?.?

Pane Karamáři! Nadávky od Vás vždy potěší. Velice si toho vážím, neboť je to od staršího negdruha, a na subordinaci si potrpím. Tímto se veřejně omlouvám všem, které jsem urazil, a také těm, které jsem neurazil, aby jim to nebylo líto, že si na ně nikdo mimo jediné spravedlnosti na světě nevzpomene.

181232

20.01.2009 19:12

Správní muži

RE: ak ste ten spravny muz : )

WL 160.?.?.?

Asi špatně čtete. Většinou nekritizuji, ale konstatuji a obdivuji. Naučte se, prosím, papouškovat jinou medializovanou frázi.. Ty alternativy, zcela jasně vysvítají z článků (třeba všech na Zvědavci) nebo z toho co máme před a za nosem. Dokonce je často říkám naplno. Stačí umět číst písmena, a udělat si ze zadání správný výsledek sám.
Vy však požadujete, aby vám zase někdo jiný poskytl návod a radar, abyste mohl jako automat plnit cizí příkazy.
Budiž: "Prodejte dům, chatu, děti dealerovi drog, a najděte si ještě dvě zaměstnání, půjčte si peníze v bance, a posílejte mi všechny prachy co vyděláte!"
Vidíte, že umět číst není vůbec k ničemu. Jedním z mých návrhů je zrušení písma. Je to jeden z proklatých vynálezů, který podobně jako sex, drogy, televize, vařená strava, plynové topení, občanský průkaz a tisíce jiných čertovských věcí vůbec napatří občanům do ruky...
Omlouvám se za příký tón, ale je to k vašemu dobru, které ovšem chápete jako zlo..., nebo že by?

181574

20.01.2009 19:22

Správní muži

RE: Berani jsou evropská tradice.

WL 160.?.?.?

Občane, vy se chcete zase jenom prát. Zase spekulujete, jak obejít chorobu. Vy chcete zase jenom vítězit. Nejsilnějším je ten neslabší. Kdo to ale je? Vítězství je porážka. A naopak. Sice jsme, jak píšete zvítězili a přežili mezi silnými idioty, ale za jakou cenu? Co se z nás stalo? Jenom název něčeho... Ta nemoc je záludná, ten kdo jí trpí, ji nepozoruje. Zbavujte se, prosím, ještě zbylého vlivu testosteronu, adrenalinu a genů pocházejících z primátů...příští katastrofu jako dinosauři nepřežijí. Myslím, že to budou spíše kočky.

181575

24.01.2009 17:01

Návod na zničení naší civilizace

RE: Mafie & stát

Petr Černý 160.?.?.?

Myslím, že nepřátelství není moc na místě. Napadá mne, že bychom se my prostí občané mohli domluvit s oběma subjekty jak říká Limonádový Joe, "Pachouch nebo hrdina, všechno jedna rodina", a tím bychom se možná domluvili se sebou. Jednotlivý člověk je dnes tak rozpolcen, že již vůbec neví, že trpí schizofrenií. Stačí si ji jen uvědomit a spolupracovat s lékařem, kterého zastupuje stát a mafie.

(Mafie přece nemusí být tak bezohledná jako do superúředničiny zblázněný stát, od slova "stojí", jako stát na místě, a že stojí zbytečně moc peněz, a nemusí zbytečně zničit tolik mnoho prostředků na administrativní vytváření nevěrohodného obrazu spravedlnosti, kteréž to prostředky se mohly spravedlivě rozdělit mezi stát a mafii, a občanu se mohlo dát více klidu a času na regeneraci sil. Všechny subjekty by si mohly žít klidněji, bez vyčerpávání a stresu, nesměly by být však postiženy demnecí. V tom, nesouladu, že musíme ze sebe navzájem dřít energii mučením, zatímco je možné si jí více dávat uvědoměle bez vyčerpávání, spočívá kámen úrazu naší kultury, na který ona dojede. Vždyť můžeme plati výpalné státu i mafii bez duševního vyčerpávání zákony a fyzické likvidace drogami, alkoholem, hazardem, fotbalem a nových tyčinek müsli atd.)

Pokud se budeme stavět k vymývání mozku negativně, nikam nedospějeme. Naopak, měli bychom si pochvalovat, že se o nás všichni tak dobře starají, aby nám vymyli mozek, až bude uplně čistý...a čisťounký a neviňoučký, takže se všichni budem mít zase znovu rádi (sebe sama i sebe navzájem).

181997

25.01.2009 10:33

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 160.?.?.?

Vážená osobo, děkuji Vám za názor. O nic jiného než Vás naštvat, mi nešlo. Když je to blbost, tak to nečtu. Něco bych dělal s tou Vaší drogovou závislostí na písmenech, mediálně vnucených pojem a významech. Myslím, že jste kouzelným a zářným příkladem toho, že nedělám ze čtenáře blbce, ale dávám mu prostor k vlastnímu uvažování, aby se stal chytřejším, a lepším člověkem než mizerný autor.
S úsměvem Váš lump
W.L.

182033

25.01.2009 10:40

Návod na zničení naší civilizace

RE: Jako by Lhoták změnil jméno....

WL 160.?.?.?

Protože je těch myslivců za patama moc, nemám čas všem podrobně odpovídat. Myslím, osobo, že byste měla zůstat při té domácí výrobě atomové bomby z mouky, droždí, mléka a vody. Nezapomeňte přidat špetku soli a cukr! Sám myslím, že jsem schopen docela úspěšně dokázat, že tím budete podporovat výrobu atomové bomby z uranu. Co budete proboha, prosím, dělat až si přečtete "Odhalené podvody: Matematika"? Sežeňte si, prosím, prevenitvně prášky na uklidnění.
S upřímným přáním veselého dne Váš lump
WL

182034

25.01.2009 10:45

Návod na zničení naší civilizace

RE: ...

WL 160.?.?.?

Mockrát děkuji. Je to skutečně humor. Nesmějeme pravdě? Náš smysl pro humor a ještě něco upadnul - viz. některé rozhořčené příspěvky níže. Ja potom překousneme a vyřešíme mnohem horší bolestné rozpory, které nás čekají, když s tou indispozicí nic neděláme?

182035

15.02.2009 10:23

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Zanechte konečně těch svých demagogií!

WL 160.?.?.?

Vážený pane občane Kramáři! Máte jistě pravdu. Bohužel, asi jedinný z 10 milionů našich občanů, považuji myšlení za jednu z nejhorších nemocí civilizované lidstva. Mohu to zodpovědně posoudit z vlastních zkušeností. Vždyť vidíte, jak jsem dopadl. Požaduji na čtenářích, abych nemysleli, ale zasmáli se, a ono jim to skrze tu jejich složitou myšlenkovou soustavu vůbec nejde. Viz ohlasy ke mým článkům. Myšlení je choroba! Jak proti ní bojujeme? Pomocí myšlení, ovšem adekvátního (negativního), čímž veškeré myšlení (pozitivní) vymizí a člověk svlečený z občana je pak šťastný. Nejméně ovšem myslí člověk mrtvý. Ovšem nejen fyzicky, ale především duševně.

Blahoslavení chudí duchem… Nejsem sobec a tak bojuji proti myšlení i u svých spoluobčanů. Mezi námi, ono s tím namyšleným obtížným občanským hmyzem na této planetě vůbec se nedá vůbec žít. Všichni lidi (dokonce i dinosouři, a to byli nějací lidi), to už raději vzdali. Odchází jeden zdravý živočich za druhým.


Děkuji za vaše poučná slova. Nedávno jsem si šel koupit batoh. Obsluha autosalonu mi to chtěla umožnit jenom v případě koupě nového modelu mercedesu. Celkem jsem souhlasil, a chtěl jsem si na to vzít hypotéku. Souhlasil jsem protože součástí výbavy toho nového vozu byl i inzerovaná hezká blondýna bez náročných duševních funkcí. Tu mi odmítli k vozu dát, tak jsem dobře se vyvíjející obchod zrušil. Kvůli tomu batohu nyní smolím trestní oznámení.

183741

15.02.2009 10:31

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: 69

WL 160.?.?.?

Milý Janko, díky za odhalení mé pravé totožnosti, ačkoliv jsem dopadl mimo Prahu. S milou povahou toho prostoru, který se s námi chce domluvit, bych si nebyl tak jistý.

183742

17.02.2009 20:54

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

WL 160.?.?.?

Jestli to bylo míněné na mne, tak máte zcela pravdu. Miluji filosofy - k večeří. Už jsem několikrát uvedl, že jsem nepřítelem myšlení. Myslivci jsou b., kteří se v lese vytahují na nebohá zvířátka v poměru sto myslivců na jednoho zajíce. U jiných zvířat je poměr ještě horší. Být na mně, tak základní školu zakážu. Ty ostatní odborné, střední, vysoké a zvláštní pochopitelně také. Pomocí hnoje, co mi školství nacpalo do hlavy, vymítám ďábla - ten všeobecný školský Augijášům hnůj. Nevytahuji se svým vzděláním, zejména v koženém Harvardu (za 10.000,-Kč), ale jako každý slušný člověk se za vzdělání stydím! Diskriminuje vše živé na této planetě.
Přeji veselou mysl bez vzdělání a zdravím z míst, kde negramotové dávají dobrou noc...

184011

20.02.2009 19:05

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Zajímavý

Petr Černý 160.?.?.?

Chtěl bych jen připomenout některý čtenářům, z nichž mnozí to jistě pochopili, že jde jako téměř vždy podobných gulášů o parabolu a též skrytý návod praktického osobního řešení života, takže na tom guláši zase tolik příliš nezáleží. Chytrému napověz, hloupého kopni. Je pochopitelné, že pro mnohé je zcela neřijatelné...

184251

22.02.2009 10:06

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: pravo na nazor

WL 160.?.?.?

Když se Plejáďané chtějí domluvit s námi pozemskými červy, musí používat naši komunikační soustavu. Chceme jim to vyčítat? Vždy jejich řeči a vzdělání nerozumíme.

Žádný venkovan, když jede do Prahy, tak cestou nesbírá všechny dopravní značky, Naopak, po jejich shlédnutí se jich duševně zbavuje. Dopravní značky i komunikace našeho západního vzdělání do žádného hlavního města nevedou – nevedou k poznání reality. Naopak k odklonu od ní a k začlenění do procesu exploatace planety a devastace člověka. Měli bychom to pouze konstatovat a loajálně a radostně vítat, neboť čím hůře, tím lépe. Bez poučení razantní zkušeností to nelze. Nebo snad ano? Z některých reakcí na to neusuzuji.

184323

22.02.2009 11:11

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

Připomenutí

WL 160.?.?.?

U školní docházky vůbec nezáleží na tom, co se dítka učí. Důležité je, aby devět, třináct, osmnáct či více postgraduálních let upínala pozornost skrze kódovací rastr našeho komunikačního systému písmen, čísel, symbolů a znaků (napříště bude stačit jen digitální verze). Tato clona se uloží hluboko do podvědomí, a oběť vzdělání ji považuje za skutečný svět (oporu), skrze který na vše nahlíží, a přitom je to pouze virtuální intrikace (matrix). Zde, jak v pavoučí síti, žije jeho úřední představa jeho „já“, vybavená nezbytnými identifikačními znaky (RČ, OP, oddací list, školní vysvědčení, číslo bankovního konta. úmrtní list a jiné atd.), které potvrzují jeho falešnou existenci. Jestliže napadnete tyto „skutečnosti“, v síti chycená a zmrzačená oběť se pochopitelně brání ze vší síly svého pudu sebezáchovy, neboť jiný svět či existence pro ni není… Vždyť veškeré životní potřeby jsou na té pavoučí síti zcela závislé.
Vyžadujeme vězení, dává nám jistotu životní.

184324

24.02.2009 20:25

O vědění, nirváně ducha, pravdě a pozemšťanech ..

RE: Vím, že nic nevím.

WL 160.?.?.?

Co je podstatou vědění? Vědění, předmět vědění, nebo vědoucí? Opakuji z minulé diskuse: "Nevím, že všechno vím." Není to ovšem celá nabídka možných významů Sokratova výroku...
Obvykle se říká "jaro", a počítá se, že "léto", ¨"podzim" a "zimu" pochopí vhodný čtenář sám. Jistě, že to některé scholastiky rozčílí, neboť potřebují vědět z druhé ruky všechno...

184484

27.02.2009 19:19

Svět podle lišek

RE: proč takové hodnocení článku?

WL 160.?.?.?

Je to hodnocení podle učitelského sboru.

184953

27.02.2009 19:20

Svět podle lišek

K čemu škola?

WL 160.?.?.?

Například naše zřízení není schopno naučit děti ani správně chodit. Každý náš občan má nějakou vadu chůze. „Nikoho“ to vůbec nezajímá. Rodiče pokulhávají a nemohou naučit děti chodit, neboť sami mají vadu chůze také. Škola sedí. Chodí se sice do školy, ale nechodí se v ní, pouze tam sedí, sedí a sedí, stejně jako v kriminále. Civilizačním postižením napůl či více ochrnuté nohy a tělo lze těžko oživit a uzdravit za jediný život, za jednu generaci. Vše pro naše děti, vše pro naši budoucnost!

Většina obuvi, která se nám prodává, způsobuje vybočený palec. Lze úspěšně pochybovat o tom, že je to náhoda a nikoliv cílený úmysl, spočívající v podprahovém ovlivňování vědomí. Většina dětí školního věku má ploché nohy. Defekty nohou, které lze odstranit vhodným cvičením, se obecně náš systém vůbec nezabývá. Jiným slovy, školský systém (a následné zaměstnání) dokončuje deformaci, která je dána dědičností, výchovou v rodině a mediální manipulací.

Zmrzačené tělo podprahově ovlivňuje duševní funkce a kvality člověka. Průmyslově vyrábíme odborně vzdělané, samolibé, ješitné, soutěživé, zakomplexované a vypočítavé tělesné mrzáky. Například dalším zvýšením prodeje automobilů, zvýšenímtělesné nepohyblivosti, chceme řešit světovou krizi (následky), tj. stejným způsobem, jako vznikla, a přitom nevidíme dlouhodobou, tragickou (komickou) a vlekou krizi člověka (příčiny), která je přitom tak patrná, že bije do očí při každém kroku, na každém kroku….

Není to legrační, z hlediska zvířete sledovat jak nositel těch skvělých požitků, který neustále buduje ty vyspělé řády (kriminály), ve kterých by nemusel chodit a tělesně se pohybovat, že i kdyby je vybudoval, že mezitím stejně zhebne?

184954

28.02.2009 10:52

Nové jaro ve starém mocnářství

No to nám scházelo

W.L. 160.?.?.?

A už je to tady. Nyní je řada na Vás, abychom Vám vyčetli Vaše výtvory! Vypadá to, že se sejdeme U kalicha nebo U Kaštanu...

185008

13.03.2009 21:13

Vědecky do záhuby

Příklad potřeby vědeckého výzkumu

WL 160.?.?.?

Je také zajímavé, že u nejedlých druhů zvířat a ptáků často nerozlišujeme pohlaví a vystačíme si jen s jedním. Z toho usuzujeme, že lidé jsou jedlí, a že kanibalizmus je přirozené doplňování živočišných bílkovin. Máme přece muže, ženu a dítě.

No, posuďte sami, občané! Například u lidského mrchožrouta havrana nerozlišujeme jeho samici a mládě. Neslyšel, že by byla např. „havranice“ nebo „havranče“. Nebo u vrány jsem sice slyšel o vraníkovi, ale to je kůň.

U jedlého druhu - např. rozlišujeme berana, ovci a jehně; nebo kohouta, slepici a kuře; nebo býka, krávu, jalovici, tele a vola; atd. Jde nám přece o dobré masíčko!
Rovněž i pes (fena a štěně) a kočka (kocour a kotě) jsou jedlí. Přinejmenším v čínských restauracích.

Tento problém čeká na seriózní vědecký výzkum.

186526

09.06.2009 20:25

Jak jsem dělal volební kampaň

RE: Poděkování nevoličům

WL 160.?.?.?

Volby jednou za 4 roky, to je málo. Volby by měly být permanentní. Podobně jako loterie, Sazka, Sportka aj. Vítězní vylosovaní voliči by mohli (jenom jako) obdržet hlavní cenu - prachy a místo v nějakém parlamentu nebo trafice atd.

Nejsme přece úplně blbí. V kapitalizmu se přece poptávka (volby) nenechává náhodě, ale je cíleně vyvolávána. Její výsledek je určen dávno předem, a skutečným vítězem a tím, kdo shrábne největší nebo kontrolní balík je organizátor té loterie. Vítěz je předem určený, ať si sázejí důchodci jak chtějí stejně vyhrajou sociální surovci. Ještě než jejich tikety dojdou do státním notářem kontrolovaného bubnu, vítěze již můžeme vyhlásit v televizní bedně.

Je to jednoduché. Vše je ve hvězdách. a kdo se v nich vyzná tak dobře ví co bude zítra. Ještě lepší je umět hádat z karet. Zvláště, když všem určíte falešná pravidla a rozdáte falešné karty, tak to se to potom vyhrává. Nezapomeňte při předávání ceny vítězům dělat zarmoucený ksicht, nad tím poctivým losováním, které bylo tak poctivé, že jste vyhráli vofous..

Nejsem optimista, ale podporuji optimisty. Takže doporučuji obdivovat to úžasné boží dílo, ten vesmír viděný z Havlova teleskopu je nádherný....

192938

11.06.2009 20:24

Vzhůru do příštích voleb - Negativní strana podporuje demokracii

RE: vrchol demokracie

Petr Černý 160.?.?.?

Za vrchol totality považuji skutečnost, že člověk nemusí chodit povinně volit, protože volí jiní za něj a všechno je dopředu zvolené..

Takže v současné době se může člověk cítit asi nejsvobodnější, protože se může cítit nejzotroččenější (svoboda je otroctví, demokracie je totalita).

Nemusí chodit volit, může si vyjádřit co chce kde chce a jak chce, protože to není nic platné. Nikdo vám nebrání vydávat a publikovat ty největší konspirační teorie o blížící se super totalitě židovstva, protože všichni jsem už "židi" (nemyslím národnost).

Můžete se svobodně přehrabovat v odpadkových koších na sídlištích a napříč celou planetou prostřednictvím internetu kooperovat na vytváření a potvrzování teoriích blízkých vašemu (debilnímu) vidění světa. To je svoboda (otroctví).

Vrchol horní je totiž vrchol spodní. Vrchol demokracie je vrchol totality.

193112

11.06.2009 20:30

Jak jsem dělal volební kampaň

RE: vejce

jirka pavel 160.?.?.?

V podstatě to to házení vajec byla sexuální akce. Vejce je přece pohlavní buňka. Pouze to někteří nepochopili. Příště se budou házet varlata. Vždyt oni se tak milují. Co se nenávidí, to se má rádo. Ostatně Národní fronta je jeden za osumnást a druhý vez dvou za dvacet

193113

12.06.2009 18:26

Vzhůru do příštích voleb - Negativní strana podporuje demokracii

RE: A já jim tolik věřil!

WL 160.?.?.?

Vzdávám to. Nechávám vám poslední slovo. Neboť na mne přišla demokracie. Toaletní papír nikde, tak mažu někam ven pod křoví (the bush). Příště počkejte. Pustím se do všech kramářů na světě..i oni mají právo na demokracii.

193198

18.07.2009 15:59

Zásady Zásad… vydávání Zásad

RE: Kyselny Kyselin ...na vydávání Zásad

WL 160.?.?.?

Přemýšlel jsem nad tou svobodou slova. Ano, máme právo na svobodu slova, aby bylo na obalu (p)otraviny napsáno složení obsahu, kterému nerozumíme, a hlavně, aby na něm byla poutavá (nejlépe pohlavní) reklama.

Také máme svobodu slova říkat to, co od nás chce náš chlebodárce (režim) slyšet. Je to tak lepší ze zdravotních důvodů..(nemočit proti větru).

Svoboda slova je potměšilý propagnadiskický blábol a nesmysl. Ani Slovo (božské Logos) není projeve svobody, ale nátlaku. Jedinou sbobodou je mlčení. Kdo a jak dlouho to však vydrží? Ani samotný pánbůh, to nedokázal. Nejsem svoboden, a pro píši slova.

195968

19.07.2009 10:19

Zásady Zásad… vydávání Zásad

RE: Kyselny Kyselin ...na vydávání Zásad

WL 160.?.?.?

Myslím, že máte zásah do černého. (Jen bacha vědomí nudy z dokonalosti není dokonalost - smrt).

Nejsou to teroristi, traktoristi, demokrati ani sionisti, ale nuda. Uvědomění si nudy a neschopnost se s ní vhodně vypořádat (což je dané předešlými dispozicemi).

Ačkoliv čím blíže vzniku Velkém Třesku tím více se jeví vesmír uspořádaný, a v nulovém bodě je uspořádán absolutně. Vědci (pitomci) si lámou hlavu: "Jak to? Kde se bere ta neuspořádanost?" Nechápou, že pochází z předešlého vesmíru, z doby před jeho zánikem a před průchodem nulovým bodem.

Tak nashle v to příštím. Tenhleten to má již spočítané. Velký Krach přichází...blíží se legrace.

PS: Nevěnujete se nějakému umění nudy? Je to úžasně zajímavé...(mamlasové to však nechápou).

195983

02.08.2009 17:51

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

WL 160.?.?.?

Mám nápad!! Co kdybychom vytvořili nějakou občanskou společnost, samozřejmě demokratickou,a že bychom se v ní, aby nám nebylo smutno, navzájem okrádali, podváděli a bonzovali?

197041

02.08.2009 17:55

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

WL 160.?.?.?

Vy mi nerozumíte! Nestěžuji si na odposlechy, štěnice a fízlování. Jenom, že je to moc moderní a odcizené, počítačové a vytváří to samotu a opuštěnost. Je to přece v pořádku, když nás někdo monitoruje. Vždyť my neděláme nic špatného, jenom samou demokratickou činnost - lžeme, podvádíme, krademe...Nemáme se za co stydět.
Jsem starousedlík, a jsem pro osobní i jiný styk...

197043

02.08.2009 17:57

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

wl 160.?.?.?

Výborně!!! Také Vám došlo, že bychom se měli j¨ít všichni udat, že jsme šmejdi? Kdo by těch 10.000.000 občanů vyšetřoval, soudil a živil ve vězení?

197044

02.08.2009 17:59

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

jč 160.?.?.?

To je v pořádku, že žijeme v kriminální společnosti. Voni z nás vychovají slušné lidi. Nejslušnější člověk - mrtvý člověk.

197046

02.08.2009 18:00

Samota moderní doby

RE: Pane Lischko

wl 160.?.?.?

Vy tomu asi rozumíte... Tvrdím, že rozum není mozek a že je blbec.

197047

02.08.2009 18:02

Samota moderní doby

RE: Pane Lischko

WL 160.?.?.?

Zázrak. Konečně jeden z tisíců čtenářů poznal, že jde o humor. Díky!

197048

02.08.2009 18:06

Samota moderní doby

RE: Superblábol!

wl 160.?.?.?

Vy to fakt nevíte, že za počítačem (jako úplně za vším) je vědomí? Šváb je zdravý, nepotřebuje náboženství jako duševně narušení lidé. Šváb je přece přímo řízen prozřetelnosti - více než člověk, protože nemá tolik mozkové břečky jako my v lebce...
Ano, sedávám sám u piva - ve třech osobách...

197049

03.08.2009 19:32

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

WL 160.?.?.?

My dvá jsme se již udali nyní. Zbývá již jenom 9.999.998 kusů bočanů, aby následovali našeho příkladu.
Mimochodem, uvědomil jste si, že jste podal krásnou definici demokracie, poslední fáze vývoje lidstva k definitivní totalitě.. Ano, tento pozemský život je slzavé údolí - nápravné zařízení. Časem na to přijde každý...

197134

03.08.2009 19:36

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

WL 160.?.?.?

Studujte prosím zákonité procesy evoluce homo sapiens spiens. Čím větší demokracie, tím větší opuštěnost. Proč? Protože i ve smrti je každý jen sám. Takže je jasné k čemu směřuje náš demokratický vývoj. Je to tak správné a zákonité.
Neblamujme se roztomilou společností, ve které nám nikdo nepomůže, když přijde na lámání chleba.

197136

03.08.2009 19:43

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

WL 160.?.?.?

Do náboženství jdu se vším všudy!!!

Kodifikujeme si do desatera možná dvanáctera nebo dvanácterníku, že jsme hajzlové. Kdo nás napadne, že jsme hajzlové, ten bude souzen a trestán za porušování náboženské svobody, za urážku našeho náboženského cítění, rasizmus, nacionalizmus, extrémizmus, pitomost, za schvalování okupace ČSSR a potopy světa...sakra, na to se dá navlect všechny pragrafy. Všechny poctivé hlupáky zavřeme a budeme jim dělat zástupce boha, dějin, evoluce, menstruace nebo vola na zemi. Budou na nás makat, a my jim budem kázat morálku!

197137

23.08.2009 10:07

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Obézní,nebo škaredé?

WL 160.?.?.?

Když jsu umělé digitální blondýny v médiích hezké, ostatní ženy (jejich trapné kopie)jsou logicky škaredé...

198467

23.08.2009 10:07

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

WL 160.?.?.?

Díky za pochopení merita článku....

198468

23.08.2009 10:10

Svaz škaredých žen protestuje

Tisková oprava

WL 160.?.?.?

Prosím čtenáře, aby omluvili tiskovou chybu, která vznikla vlivem čerpání informací od nevěrohodných zdrojů. Jak bylo zjištěno. Předsedkyní ČSŠŽ není Růženka Baginová, ale Bagin Růžička.

Tato osoba není turistou, ani kulturistou, ale vzpěračem půllitrů. Tomuto sportu se rozhodl věnovat, když pochopil tristní situaci českých žen, kterým je zcela ukradené, že z nich někdo neustále dělá vola. Ovšem vyjma manžela.

Sociologové zjistili, že člověku vůbec nevadí, když je úplně na nejspodnějším podlaží potravní pyramidy, pokud má pod sebou alespoň ještě jednoho podřízeného jedince. V tomto případě i ve sklepě evoluce si připadá blažený jako na jejím vrcholu.

Bagin založil ČSŠŽ a ujal se jeho inkognito vedení, protože byl zhrzen naprostou neschopností českých žen udělat si doma ve státě pořádek. Chtěly by bojovat za svá práva účastnit se v třísměnném důlním, slévárenském a továrním provozu průmyslové revoluce, a přitom nejsou schopny zabránit tomu, aby jim někdo neustále nenasazoval psí hlavu.

Krátce řečeno, ženy se vytahují pouze na svého starého doma pod pantoflem.

198469

23.08.2009 10:15

Svaz škaredých žen protestuje

RE: o co tu vlastne ide??

WL 160.?.?.?

Poučuji Vás milý člověku. Pravda je mi ukradená. Pravda je lež a naopak. Se skladem odpadů slov a písmen v mých článcích si musí obvykle prodit každý čtenář sám. Jinak je tupec, ne? Ty potřebujeme!!!Náš národ chce pořád rozuzlení. Chce předložený jasný názor, kterému by ihned na první pohled rozuměl. Stačí mu jej předložit a máme jej zase v nějaké normalizační v pasti na další 40-400 let, chachacháááááááá....

198470

24.08.2009 19:54

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Problém

WL 160.?.?.?

Ano, protože muž je tvor již evolučně vyčerpaný, degenerovaný a přežilý, je to na ženách. Doufám, že nás nezklamou... Zatím však napodobují muže a skáčou podle nich. Dost hloupá taktika. Třeba jim něco dojde. Nám už nïc dojít nemůže, protože muž je tvor již evolučně vyčerpaný, degenerovaný a přežilý .....

198591

26.08.2009 19:17

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Problém - zase jedna výzkumná zpráva, kterou mi V. Stwora nezveřejnil

¨LW 160.?.?.?

Podle nábožeství předků, je Matka (předek-prapředek-prapra....předek) je zástupcem boha (jeho ženské poloviny) na zemi. My se subjektivně díváme na předky, že odchází od nás a zapomínáme, že odcházíme a odlučujeme se (a odumíráme) my od nich. Vnímeme jen svůj subjektivní proud času (jako o¨duš. omezenci). Na starém čínském náboženství předků něco bylo...

198734

26.08.2009 19:22

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Problém

WL 160.?.?.?

Ženy obecně stále ještě nemají dostatečně vyvinutý smysl pro humor. Myslím, že to nejlepší, co pro ně můžeme udělat je to, že jim jej budeme pomáhat pěstovat...

Sleduji-li staré grotesky, žena mne má za blbce. Neví, čemu se na tom směji, a co např. na Ch. Chaplinovi třeba obdivuji. (Ti dnešní chudáci jej jenom špatně napodobují.)

Ještě větší grosteska je ovšem sledovat ty naše pubescentní celebity, politiky, sportovce, umělce, podnikatele....to je vám taková sranda, co je to voly (když k tomu máte ovšem "klíč" - od srdce).

198735

26.08.2009 19:31

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Neexistuje škaredá žena.

WL 160.?.?.?

Nevím, k čemu se ta poznámka váže? Vypil jsem toho dost.

Chce to být ožralý bez alkoholu - veselý bez berliček, rovnátek, protéz, snů, doufání, pozitvního myšlení, optimizmu, světlých zítřků a všech těch srač.. které na nás táta ďábel vymyslel.

A protože končím diskusi, maje něco důležitějšího na práci, tak se těším prostřednictvím Vás na všechny zvědavce, že se příště zase při rozpravě nad nějakou hovadinou naší uboze pubertální, počurané, zamaštěné, upocené a uhrovité demokracie a doby zasmějeme....

198736

06.09.2009 09:48

Boj o místo v pekle

RE: Kzdy z pekla ven

WL 160.?.?.?

Úplně v pekle je ten, kdo o něm neví a pokládá jej víceméně (podprahově) za ráj. Stačí si jej tedy uvědomovat a je člověk venku aspoň vědomím. Každý je držen v pekle nepřekonatelným násilím své povahy (následky svých skutků).
Tak tedy litujme ty, kteří to peklo tak nadšeně budují, kdo druhému "demokracii" kopá, sám do ní padá...

199649

06.09.2009 10:04

Boj o místo v pekle

RE: Dobry článok Lischáku.

WL 160.?.?.?

Jste klasický případ, kdy člověk s vysokou inteligencí v zápětí (0,000...1 sekundy po správné diagnóze) podléhá moci své "ocelové" povahy, závislosti na (příštím) utrpení a pochopitelně opačnému extrému - idiotizmu - tj. své "ludské přirozenosti".

To neberte jako urážku, ale pohled na realitu. V další fázi přichází alibizmus /"nikdo s tím nic neudělá"/, pak demokratická (pekelná) tolerance ke stejně postiženým, vydávaná za svobodu a humanistickou a demokratickou (dokonalou!) morálku, soutěžení a všechny voloviny, kterými dnešní degenerovaní občané trpí - konzum, podnikání, fotbal, motorky...

Buďte vděčný, že vás někdo článkem preventivně staví tváří tvář realitě. Až vás k ní bude trvale stavět nezměnitelné utrpení, se kterým "nikdo nic neurobí". Pochopíte, ale pozdě, a budete litovat. Čemuž se snažím článkem zabránit. Zdarma, jako blbec, kterému to "všichni" rozmlouvají a žádají, aby je neobtěžoval (např. svými články), které nechtějí číst, ale nemohou si někdy pomoc a musejí..

Lidstvo vždy není lidstvo, za které jej někteří pokládají. Je spoustu jiných, kteří jej pokládají za něco úplně jiného..a znají také jeho jinou historii, než to kterou vtloukala do hlavy církev, komunisté a kapitalisté...

Díky za pěknou přihrávku na smeč a přeji vše dobré a veselé...

199650

08.09.2009 20:58

Boj o místo v pekle

RE: Takova mala sonda do vysich pater toho pekla.

160.?.?.?

Pokud vás zajímá otázka mrtvých a živých, tak je nejlepší mít pracovní praxi s oběma druhy těch osob. Časem zjistíte, že není vůbec žádného rozdílu mezi mrtvolou v lednici, občanem na ulici nebo politikem v televizi. Jen ta červivá v lednici méně smrdí.

Dále je ke zkoumání nutné přijmout jednu ze dvou teorií:
1) všechno je živé nebo 2) všechno je mrtvé. V občanském život lavírujeme mezi oběma, proto to tak také vypadá. Půjdeme-li po linii jedné nebo druhé dospějeme ke stejnému výsledku.
Některé dílčí výsledky potvrzují třeba mínění starých národů před poslední potopou světa....Necháme toho, abychom nestarašili malé nenarozené děti ve starých mrtvých tělech.

199884

27.09.2009 15:59

Kořeny totalitní ideologie

RE: Komuniké

WL 160.?.?.?

Diskuse jsem už skončil. Takže nechci polemizovat. Moc jsem Váš příspěvek nečetl. Pouze podotýkám, že pokud se čtenář nad mými člány nezasměje, tak je nepochopil. Čili podobné spekulace jako jsou trochu ty vaše nejsou na místě nebo ve WC míse. Chápu, že některé nejsou tak vydařené - únava matreriálu. Možná vy nebo někteří čtenáři pokládáte někdy popis situace (neříkám dokonalý, třeba pokřivený) za kritiku. To je ovšem nedostatek čtenáře. Je to však obvykle návod, na který má čtenář přijít sám. Nebo naopak se zasmějte a pokuste se přitom číst mé články. Přeji radostný den.

201183

01.11.2009 10:11

Dopis referentky

RE: buh je vsemi psychickymi nemocemi postizeny silenec

WL 160.?.?.?

Kdyby v zárodku vesmíru nebyly ty nemoce, nemohly by se projevit. Nebezpečné šílence - debily - můžeme jen chválit. Chvála Tobě Hospodine. S debily není možné se přestat bavit. Tvrodost mne zlomila. Viz. váš případ je také výmluvný.
RLOUNKLCEHO! (kódovaný milý pozdrav))

203788

01.11.2009 10:21

Dopis referentky

RE: 5 O

WL 160.?.?.?

Toto je, vážení čtenáři, typická ukázka automatického textu, kdy čtecí zařízení (občan) neví, která bije.

Na to miniserstvo jsem psal kvůli podobnému případu organizovaného zločinu. Řekli, že je to v pořádku. A miniserstvo má vždycky pravdu - je to také OZ. Tak se nad 100.000,- Kč, které platím za dluh 36,- Kč nerozčiluji. Jsem šťastný a o svou radost se dělím s druhými. Vím o metodě nové provatizace, ale nikde to nechtějí publikovat...to není demokratické! Prodám how-know nejvyšší nabídce.

PS: Písmena OZ v textu výše neznamenají Organizovaný Zločin, ale Ovoce a Zeleninu. Pokud bude OZ všude, nebude OZ OZ. Buďme za plnou demokratizacï. Proč by měl mít patent na Ovoce a Zeleninu jen někdo?

203789

01.11.2009 10:23

Dopis referentky

RE: muhahahhh

WL 160.?.?.?

Výborně. Jste zařazen do slosování, ve kterém bude určen výherce zájezdu na Malorku, kde se opálí a získá úpal potřebný k vykostění.
VELJZISNKLL!

203790

01.11.2009 10:30

Dopis referentky

RE: re

WL 160.?.?.?

Váš výklad není úplně správný! Máte jen 20% šanci, že nejste biokomputer. Lepší, ale nikoliv úplně správný by byl např.: Budeme Energicky Rabováni k Obecnímu Prospěchu Kruté Jarmily Generující Debily!

Abych vás na dalších 20 let zaměstnal, neboť nezaměstnatnost, krize a chřipka (snižující nezaměstnanost a krizi) jsou již tady, posílám vám kryptogram.

Opište jej za domácí úkol 100x:
LKERKIVNASŮFLJŮCVASDFLKJLDGFMJMVSDLFJLŮBLAFJAVGASÚNJGFLSMF§ASDNFALSKD
VGFMASLAVNMAVACNOUGFŮHNIOJMASGFIKJTMGFÚAKLDFJMASPDFOVKNASDF.

To jsem zvědav, jak to zvládnete.

203791

01.11.2009 10:56

Dopis referentky

RE: 5 O

WL 160.?.?.?

Také si pana Stwory velmi vážím. Vážím si však i tajné c.k. policie, temného středověku, demokracie, byrokracie, kapitalizmu, vařené stravy a všech ostatních volovin, hovadin a nesmyslů. Potřebujeme jich mnohem a mnohem více. Pořád je jich zoufale málo, pořád jich nemáme dost. Proto si vyhrňme rukávy a vzhůru do práce - vpřed k jejich trvale udržitelnému růstu, zpátky ani krok.

203792

01.11.2009 11:02

Dopis referentky

RE: 5 O

WL 160.?.?.?

Toto je typická ukázka automatického textu od počítače, který není schopen pochopit smysl sděleného slova, kterému přikládá významy podle své poslední verze Windows. Počítač fňuká a proto fňukání podsouvá všem. Tvůrce programu je již morálně i materiálně zastaralý. Doporučuji upgradovat.
Již to, že "5 O" zde neopsal správně šifru ze článku ukazuje, že čtenář není živý tvor...ale jen čtecí zařízení (podobného typu jako se instalovaly na našich miniserstvech).

203793

01.11.2009 11:05

Dopis referentky

RE: ...

WL 160.?.?.?

No, tohle je již lepší. Postoupil jste do dalšího kola, jehož účastníci získali na vlastní náklady zájezd do Constance (Kostnice). Dřevo a sirky, prosím, sebou. Jízdenku zpět účastníci nepotřebují.
Váš Guma Prasklý

203794

22.12.2009 18:59

Klima mění člověka

RE: Dávaj si dobrýho majzla, Lischka!

WL 160.?.?.?

Pane Kramář, vy stále přemýšlíte totalitním myšlením! Nejrozšířenější středně velkou šelmou Česka je dneska Čech, zejména za středních Čech - tzv. Pražák!!!

To je pěkně blbej název co: "Česko"? Propaganda nám vnutí jakýkoliv jiný název starého krámu, jaký se jí namane. Jako občan máte štěstí, že u ní nepracuji. Jinak bych Českýmu nádoru vnutil i jiné oslované názvy.

Například na "ko" se nabízí "koko" (ne koka/in), ale "kokodák". Žije tam totiž strašně slepic (i samčího pohlaví). Další název státu nabízející se, že by končil na "o" je jistě zřejmý...

207699

25.04.2010 10:28

Syn člověka

RE: autor

wl 160.?.?.?

Ten člen městské rady na mne chtěl na policii podat trestní oznámení, za ublížení na těle, že prý jsem mu odřel obličej. Hájím se tím, že žádný nemá.
Zajímavé, všichni na policii se mnou souhlasili a řehtali se jako koně....nejsou tam u ní všichni úplně špatní lidé...

217911

27.04.2010 20:20

Syn člověka

RE: Socrates

wl 160.?.?.?

Hm hm, to je pro Vás moc špatné, neboť jsem myslel Sakra-téze, které říkají, že 1) nevím, že něco vím; 2) vím, že něco vím; 3) nevím, že nic nevím, 4) vím, že nic nevím; a za 5)....

Vy jste fakt ne/věděl, že je ne/znám...!/?

218133

29.05.2010 13:56

Tragická předvolební úvaha: Koho volit?

RE: Teda pane autore...

WL 160.?.?.?

Řadu let se seriózně domnívám, že po dinosourech, mamutech, opicích a demokratech přijdou na řadu kočky. Předešlé evoluční prototypy stvoření se nijak neosvědčily. Pokrok pokračuje. Každému se ihned nepovede stvořit ideální bytost, zvláště když se vám neustále jako tací vnucují lidopopové, křesťané, kapitalisté, komunisté, (socíální, občanští, křesťanští a bůvíjací) demokraté, fašisté, vědci, herci, zpěváci, politikové a jiná vlezlá pakáž...co jich tato nebohá planeta již nemůže na svých bedrech unést.

220528

20.06.2010 10:18

Školné je správné

RE: Školné

160.?.?.?

Problém je v tom, že kritikové tohoto výroku v něm nevidí pohled, kterým se na ně dívají ti, od kterým podsouvají svůj pohled. Potrefená husa křičí, takže ten kdo jej kritizuje, potvrzuje jeho platnost, zbytečně se zlobí na hůl (autora článku), která jej bije, a je jistě chudý a nikdy nezbohatne, podle měřítak této demokratické společnosti je blbec. Co se týká obyčejného primitiva, ten nepřemýšlí, nepolemizuje, je přirozeně inteligentní, tak rovnou krade (bohatne), a nezdržuje se vzděláváním.
Lidé, kteří se rozčilují nad školným jsou vlastně naivní hlupáci, kteří si dosud malují v růžových barvách predátora, který je jako hostitelskou masu obrábí, a podsouvají mu svoji naivitu, milosrdnost a soucit.
Stačí?

222402

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?