Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 8 různých jmén: Antiamerikanista, Anticigoš, honza, Jan Schwangmeier, Jirka, Jirka z Ostravy, Jiří B., Jiří L..

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.03.2002 12:05

Žebračka si najala drahého obhájce a uspořádala tiskovou konferenci

Nebetyčná drzost

Anticigoš 62.?.?.?

URÁŽÍ MĚ CIKÁNSKÁ SPROSTOTA ! Klasický příklad prasečí cikánské povahy, které je vlastní 95% tohoto "etnika". Kdysi ale žil pán, už nevím jak se jmenoval a ten měl moc účinnou metodu řešení cikánské otázky!

1098

14.03.2002 09:07

Žebračka si najala drahého obhájce a uspořádala tiskovou konferenci

RE: RE: Nebetyčná drzost

Anticigoš 62.?.?.?

Ty jsi asi peknej blbecek, vid? Kdyby ten pan, kterej se jmenoval
Hitler, dotahl vsechny svoje ucinny metody do konce, tak bys o nem
dneska nic nepsal, protoze bys tady proste nebyl.
Milý Michale! Blbeček nejsem! Kdyby se Hitler vykašlal na rusy a dotáhl etnické čístky, tak tu byla obrovská Evropa bez této zvěře! Že bych se pravděpodobně nenarodil, no to se nedá nic dělat! Kdybych se nenarodil, tak by mi to logicky nemohlo vadit! Ba souhlasil bych i se svým vyhlazením, či odsunem na Sibiř, protože češi jsou méněcenný připosraný národ, který od Bílé hory pořád někomu leze do zadku! Kde je Žižkova tradice "proti všem"? V prdeli! Lezli jsme rusku do zadku a teď se tam rveme Americe! A doma si pořádek udělat neumíme! Nikdo se neodváží poslat ty cikány do prdele, tedy ovšem jen ty parazitické, těch slušných si vážím! A když někdo řekne na plnou hubu pravdu, tak ho zavřou a okamžitě se na něm vozí deset rektospeleologických politiků! Takže souhlasím se svržením atomové bomby na Česko! Takový národ si svou existenci nezaslouží!

1115

15.03.2002 14:56

Jaro přišlo do Ontaria 14.března ve 13:45

Jaro přišlo do Ontaria 14.března ve 13:45

Jirka z Ostravy 62.?.?.?

Vladimíre, pravěpodobně to byli dva češi, kteří neví, co v americe smí nebo nesmí.

1125

19.03.2002 21:30

Kanadští vojáci zavraždili v Afghánistánu tři muže

Kanadští vojáci zavraždili v Afghánistánu tři muže

Jan Schwangmeier 62.?.?.?

Vladimire vsechno dobry, rad ctu zvedavce, ale s tou "agresi proti svrchovanemu statu" jsi ponekud ujel. Pokud vim, tak Afghanistan v soucasne dobe je vsechno mozne,jen ne svrchovaný stát.
Zdravim .

1166

22.03.2002 09:29

Wrestling: kulturní fenomén současné americko-kanadské generace

DEMENTNÍ AMERIKA

Antiamerikanista 62.?.?.?

Je smutné pororovat jak zcela dementní americká kultura neomezeného magora trhu plundruje svět! Evropa, kolébka civilizace importuje tohle svinstvo jako jedinou možnou vývojovou alternativu, misto toho, aby nekulturní Americe ukázala zrcadlo, co že vlastně ta kultura opravdu je. Z oplzlého USA pokrytectví se mi chce zvracet, ukázat prdelku batolete je bezmála hrdelní zločin, ale pouštět dětem filmy, kde mozky, střeva a krev už z televize pomalu tečou na koberec. Dementní vyfetovanci z MTV jsou idoly našich dětí, nacpaných hambouši a colou, s diskmany na uších, kde vyřvává nějaká slumová pseudohvězda opravdu "hodnotné" texty. Kde je ta Evropa, co by měla ukázat USA - podívejte, tohle je historie, koloseum, katedrály, hrady ale i malířství, hudba, kultura?

1200

08.04.2002 13:12

Dvě tváře prezidenta Bushe

Dvě tváře prezidenta Bushe

Jirka z Ostravy 62.?.?.?

Pouze první dva odstavce se týkají prezidenta Bushe. Ty další Izraele. Izraelitům se nelze divit, že nechtějí odejít od rozdělané práce, nemají to v povaze, jako američané. Ti převážně brzy ukončí výchovnou akci jako například Pouštní bouře, Jugoslávie a v poslední řadě Afganistán. Nejsou dost důslední, ale to souvisí s jejich mentalitou.

1361

03.05.2002 13:41

Promiňte, páni Židé,...

Promiňte, páni Židé,...

Jirka 62.?.?.?

"Peníze nebo dynamit?" (viz.Týden 18/2002 strana 48)
Saúdskoarabská televizní sbírka, určená i pro
rodiny palestinských kamikadze, předčila všechna
očekávání. Do Palestiny díky ní v nejbližší době
zamíří v přepočtu tři a půl miliardy korun včetně
luxusních znače, zlata a šperků.
Doporučuji si tento článek přečíst a taky se někdy dívat na televizi. Kde palestinští mučedníci (převážně ženy a výrostci, ale i batolata) jsou nastrčeni proti izraelské armádě.
Měli bychom se zamyslet nad tím, zdali lze Izrael srovnávat s Hitlerovským Německem. V Německu neměli židé žádnou možnost se otevřeně postavit proti Hitlerovi. Pokud to udělali, viz.Varšavské povstání (to sice samo o sobě nebylo přímé povstání židů, ale části polského národa), bylo krutě potlačeno. V Německu byli chladnokrevně a cílevědomě židé vyvražďováni. To nelze říci o Izraeli. Teď k událostem v Džanínu. Nikdo přesně neví, co se stalo. Pouze dohady (viz "Fotografie týdne" na straně 10). Kde Ground Zero v Džanínu se přirovnává k newyorskému Ground Zero. Teroristický útok má být ztotožněn s protiteroristickou akcí (Zlo proti Dobru nebo Dobro proti Zlu) ?
Nejsem fanouškem židů ani arabů (zde zastoupeni Palestinci). Proto mne jen zaráží taková rychlá propaganda nenávisti. Teprve čas ukáže na které straně byla pravda a právo se takhle chovat.

1593

14.05.2002 12:15

Rodinky

Nesouhlas s kritiky!

Jiří L. 62.?.?.?

ZÁSADNĚ NESOUHLASÍM S KRITIKY!!
Článek je psán velmi lehkým a klidným perem s dávkou graciem, která prostě dnes novinářům chybí. Popsat na deseti řádcích pět mrtvol dokáže téměř každý idiot. A ten zdánlivě nelogický skok - to je právě drsně pravdivý úder meritum věci!!
Sleduji zde pana Stvoru a fandím mu, myslím že jako novinář- samouk obrovsky vyrostl a bohužel pro nás"domorodé čechy" naše "standartní" novináře už obrovsky přerostl! Gratuluji pane Stvoro! Bohužel je ale třeba počítat s tím, že blbců je na světe neúměrně více, nez lidí "normálních". Ono vlastně být normalní, znamená být blbý, sedět na gauči u TV, přečíst za život jednu knihu, sežrat ale vagón chipsů a vypít jezero piva.

1790

15.05.2002 09:01

Jak poznat Žida?

Jak poznat Žida?

Jirka 62.?.?.?

Bez komentáře viz. Arafatuv trenažér.
http://www.saunalahti.fi/%7Egaron2/bombgame/

1806

31.07.2002 13:39

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Političtí korekňáci dostávají na zadek

Jiří B. 62.?.?.?

Že by konečně rozum vítězil a někdo chtěl napsat pravdu? Vždyť to by asi mělo být podstatou novinařiny. Česká média(resp. v podstatě německá) se zajisté pohybují na špici žebříčku "připosranosti", pojmenovat něco pravým jménem?, najít příčinu a souvislosti? zbláznili jste se? uveřejnit něco o cikánské kriminalitě? ješišmarjá! to by byla sebevražda! Už se ani nepíše "pachatel snědé pleti, či kudrnatý, či špatně česky mluvící", foto se už vůbec neuvádí! Jedinou vyjímkou bývá bulvární Blesk. Obebrat snad cikánovi podporu, když odmítne pracovní místo? To by státní úředník nikdy neudělal, jó kdyby to byl běloch, to je jiná! Uveřejnit něco o cikánských kapsářích, kterých v ulicích řádí tisíce, či o dealerech drog a cikánských feťácích (Ostrava 65% cikánů na heroinu!!!) , né to by žádný český novinář neudělal i kdyby měl nastoupit k lopatě. Napsat snad něco o "letních vyžíracích zájezdech" do všemožných zemí Evropy? Utopie ! Cikán, to je tabuizované téma jako pro papeže četba porno časopisů. Žádný politik nic pravdivého neřekne, leda omleté žvásty o "asimilaci", "nutnosti pomocné ruky", "státní podpoře". No prostě demokracie musí uzrát, je-li někdo fašoun, pořádají k němu novináři zájezdy autobusy, je-li někdo cikán, co má na svědomí 350 násilných trestných činů, je osobou jaksi totálně nezajímavou, raděj se píše že okurky chytly plíseň a v ZOO se narodily malé kůzlátka! Jenže normálnímu člověku, co mu cikán každé tři měsíce vykrade auto a cikánky neustále strkají ruky do kapes na "politickou korektnostů s prominutím sere!

3068

22.08.2002 08:51

Do třetice o cenzuře

ROLE INTERNETU JAKO ZBRANĚ

Jiří B. 62.?.?.?

Pan Stwora to vystihl velmi dobře, svoboda slova dnes už není, není ani v ČR. "Politicky nekorektní", byť i zcela pravdivé názory se stíhají, vyhazuje se za ně z práce, lifruje do kriminálu ( www.lidovky.cz/clanekdomaci.asp?r=domaci&c=A020821_132849_domaci_pap ). Internet a diskuse na něm se monitirují, po někom policie dokonce pak jde. Napsat jméno a mail pod názor např. "Většina cikánů je parazitů" se rovná občanské a osobní sebevraždě. Internet bez cenzury však poskytuje možnost lidem říct (napsat) vlastní názor a sdělit ho ostatním, proto ho považuji za obrovskou zbraň, která ještě dnes nezná svou sílu a podřimuje. Jenže jednou se tato zbraň probudí a začne bojovat proti státnímu šmírování, politické korektnosti, pozitivní diskriminaci. Proto jsem pro totální svobodu názorů. Ovšem na Zvědavci mě právě z tohoto důvodu mrzí vypisování IP adres. Pane Stworo, dejte svobodu slova i státním úředníkům s pevnou IP adresou, kteří na vaše stránky zavítají. Vaše zvěřejňované údaje o IP a čase jsou geniální podklad pro "potlačovatele svobod". Každý není tak "počítačově sběhlý" aby dokázal měnit IP jako ponožky.

3572

17.01.2003 13:15

Bush se chystá napadnout pozitivní diskriminaci

Bush se chystá napadnout pozitivní diskriminaci

Jirka 62.?.?.?

Konečně si někdo uvědomil, že lidé jakékoliv rasy jsou si rovni. Nutno dotáhnout do konce, jinak, jakékoliv řeči jsou na nic!

7910

10.02.2003 13:20

Internet může zachránit lidský život

Internet může zachránit lidský život

Jirka z Ostravy 62.?.?.?

Vladimíre, kdy dotyčná seděla v hospůdce 3.cenové skupiny a tam klábosila, nemusela by tak neštastně dopadnout.
Za 1. dostalo by se jí pomoci poctatně dřív a za 2. alkohol v malých dávkách (a jakémkoliv množstí) je neškodný. čau J.

8714

12.02.2003 07:48

Internet může zachránit lidský život

Internet může zachránit lidský život

Jirka z Ostravy 62.?.?.?

Včera uvedla ČT zprávu o online přenosu sebevraždy mladého američana na internetu (cat sebevrahů). Je na tom zajímavé, že mu nikdo nepomohl. Na jedné straně internet může zachránit život (pokud to není novinářská kachna), ale i ukončit.

8775

12.02.2003 07:56

Internet může zachránit lidský život

Internet může zachránit lidský život

Jirka z Ostravy 62.?.?.?

Dodatek k předchozímu příspěvku:
článek v Hospodářských novinách z 12.2.2003 str.6

http://www.ihned.cz/index.php?p=000000_detail&article[id]=12311330&article[area_id]=10001075&article[sklonuj]=off

Sebevražda v přímém přenosu
Internet umožnil Brandonu Vedasovi, jednadvacetiletému počítačovému expertovi z Arizony, spáchat sebevraždu za přihlížení několika lidí.
Sebevražda v online diskuzi
Mučednictví bylo vždycky populární
Vedase nebyl jediný

8776

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?