Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1628 příspěveků, 13 různých jmén: <nic>, ACHJO, Fraser, HK, hledající, hledající a nalézají, hledající a nalézající, Jan Koňas, janko, sanok, Thomaas, thop, Včelí medvídek.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.05.2006 23:23

Strategie posledních tahů

RE: Strategie koncovek

Jan Koňas 85.?.?.?

Ahoj Petře Gejdoši,
jsem rád, že tu někdo taky rozumí "počasí", (vlivu noosféry na atmosféru). Ano, tvé předpovědi by byly platné, kdyby se mezitím neudálo několik drobností, za které svým způsobem cítím zodpovědnost.
Pochopení informační povahy vesmíru mi dalo možnost nahlédnout i do tajů komunikace pomocí skrytého významu číslic v hebrejštině. Rozkódováním této "malé domů" (daň z přidané hodnoty) mám dost přesný obraz situace. Jsme již za bodem obratu, který z připravované verze Matrixu udělá první level ráje. Vše se děje naprosto přesně v rozměrech, které jsou zatím dostupné. Vesmír je mrcha samořiditelná, buch na to z povzdálí kouká a směje se, jak s těmi několika židy vyčůral. Ti další jsou jako my, snaží se přežít jak umí.
Až se sejdeme, vysvětlím ti i dalším, jak mateřština s matikou dobývala vesmír.
Díky, že jsi.
Zdraví H.K. www.karao.cz

104980

12.05.2006 18:33

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Evropu čeká občanská válka

janko 85.?.?.?

Bartáku, zachovej klid. A zkus poznat život té "špinavé chátry". Někdy jsme víc špinaví my, kulturní národové. Co víš o islámu, chytráku???

Boj vyprodukuje zas jen boj. Více tykových jako jsi ty - tak můžeme za pár set let zas vlézt na ty stromy...

105687

20.05.2006 13:50

OBSE v „kritickém bodě v boji proti antisemitismu“

RE: Antisemitismus apovesti o holocaustu ,k pouziti ,jako ideologicke zbrane.

janko 85.?.?.?

Židovství je jedna z etap, kterou musí lidstvo projít. Pramení podobně jako jiné kultury ze schopností jazyka, z hebrejštiny. Do původní koncepce, kdy písmeno mělo svou číselnou hodnotu - bylo včleněno pět samohlásek, ke kterým byla "nakódována" desítková soustava (z egyptských pramenů). Tento jazyk pak ve formě "latinky" ovládl kulturu v Evropě. Jeho písmena pak přešla do dalších jazyků, z nichž nejschopnější se ukázala angličtina. Původní význam samohlásek (už z Egypta) vyústil do dnešní podoby matematiky, přínos židovské kultury byl v pojetí tzv. principu přidané hodnoty (dnešní typ ekonomiky), včlenili do svého způsobu života prvek "malá domů", který je principem kódování významu jednotlivých tvarů písmen "latinky". Jde o vliv tvaru/významu písmen na psychiku člověka, jeho zvukového projevu. Mystika starého Egypta, projevená do konstrukce písmen "latinky" formovala cca 2000 let myšlení lidí i pomocí "přesahu" v podobě osobnosti JAHVE.

Dnešní kauza holokaustu je jen poslední snahou končící kultury o udržení svého vlivu na dění ve světě. Systém bytí je provázán i do vyšších hladin, egregory bytí jsou celky s vlastní samořiditelností, živíme je svými myšlenkami a ony produkují informační potenciál, čas od času vnímaný jinými lidskými jedinci. Podobně jako Ježíš vstřebal výsledky kultury Egypta a předchozí civilizace - Atlantidy....zrovna tak církev, poplatná kultu Ježíše vyprodukovala egregor, který do písma/latinky přinesl nové prvky, nabodeníčka k pochopení dalších odstínů významu slov.
Veškeré vědění se vždy nakonec objeví v materiálu pro jeho přenos. Desítková soustava a abeceda vyústily do osmiprvkové binární soustavy. Bylo nutno pochopit principy kabaly,jedním z důsledků byl i počet písmen angl. abecedy, shodný s "bitem" (26 písmen = 2+6=8). Osmičku jako vztyčený symbol nekonečna pak toto etnikum chtělo pokořit tím, že jej "položilo". Je mnoho věcí, co židé udělali dobrého i zlého, nebylo vyhnutí. Vývoj naší civilizace je kupodivu dost dobře plánován nejen epizodou různých politik. Dospěli jsme jako lidstvo do transformačního období, kdy se postupně budeme dozvídat, jaké povahy byly ty "malé domů", dnes představované vojensko technologickou vyspělostí. Postupně s tím se lidé budou seznamovat s planetárním jazykem, spojujícím matematiku (ona je výsledkem práce s hmotou) a dalším etnickým jazykem (etnický symbolizuje práci s nehmotou, inteligencí, schopností hledat souvislosti), který doplní dnešní světové jazyky, matematiku a angličtinu.

106497

22.05.2006 12:40

Jak smutné

RE: ...asi tak

janko 85.?.?.?

Milý chodče v písku, dík za tvůj příspěvek. Situace stavu rovnováhy se konečně překlopila i v politické rovině, další hnůj bude pomalu vylézat na světlo. Jsem sice profesí blázen, ale ti jak známo mají v království svou úlohu.
Facka je doprovázena energií zvuku a ta (energie zvuku) jak známo byla na počátku lidské komunikace. Postupně jsme se naučili schovávat vědomosti do písmenek a číslíček - hebrejština a její DPH na vývoj civilizace měla zásadní vliv, který pomalu přechází do své výsledné podoby, ze které kupodivu budou profitovat ti, kdo umí česky. Ne hned, ještě ten chlív u nás musíme uklidit. Ale od doby, kdy náhoda přestala být tím, co si o ní myslíme, se situace i jejich provedení jaksi řítí samospádem.
Naštestí doba, kdy svět řídila latinka v anglické abecedě, se pomalu chýlí ke konci. Pokud někomu moje slova přijdou jako blábol, ať si je uloží do doby po roce 2012, kdy už angličtinu doplní čeština do podoby tzv. "lidštiny". Vím to proto, že jsem nějak pochopil smysl jednotlivých písmenek abecedy a souvislost matematiky s etnickými jazyky. Jsem zvědav, co na nás ještě osud vysype....

106661

22.05.2006 16:28

Jak smutné

Rath je hulvát

ACHJO 85.?.?.?

Kdyby se choval slušně,nikdo by ho neinsultoval.Chvá se jak Paroubek pískne a jak ho jeho otec STB vychoval.To je vše.Macek jen splnil to,co soudy zanedbaly.

106692

23.05.2006 16:52

Opravdu se blíží volby?

egregory

janko 85.?.?.?

podívám-li se na stav politiky z úhlu egregorů, tak je zřejmé, že se naplnila míra vědomostí a lží ve dvou opačných egregorech (egregor je entita myšlenek, které v sobě mají schopnost se vzájemně vyhledávat a posilovat svou vzájemností, nástrojem jedněch jsou media reklamní -TV, bilboardy..., nástrojem druhého egregoru je internet, síť sítí).
Podobně jako zvuk facky nám dal najevo, že už je toho dost, podobně i ticho internetu má svůj egregor miliónů pravd a pravdiček, nezkreslených tolik reklamou. Kdo zná termín "noosféra" pro modrý obal Země, ten si dovede představit, že prostup egregorů pravdivých a méněpravdivých lze prožít tady a teď. Děje se to nezávisle na našich osobních cílech - ale v souladu s nimi - a to v hladině, kterou má kdo z nás k dispozici ovlivňovat. Já mám na starosti vztahy mezi písmenky a číslíčky, jimi kontroluji hladinu zvuku, nejen slov. Proto za památnou facku děkuji panu Mackovi a za zvuk klávesnic všem, kdo myslí a hledají souvislosti, na první pohled nepodstatné. Vše, co dokážeme zvukem formulovat a převést do nějakého typu paměti, třeba písmenek - to vše má více rovin výkladu.

No a ucho se holt utrhlo. A letííííííí.....

106829

23.05.2006 17:35

Pohlavek jako zrcadlo

hoši, hoši,

janko 85.?.?.?

zírám nad tím, jak mnoho z nás už zapomnělo díky své pohodlnosti číst mezi řádky. Masáž cochcistů skrze media mnoha z nás zakalila zdravý rozum. Stačilo nepohodlného Macka párkrát zdiskreditovat v mediích - a už je to hulvát a děvkař, že? To, že soudy proti němu nic nenašly a že je schopný číst "politické karty", to se mnoha lumpům nehodilo. Hadovitý a slizký Dráth je někomu po chuti, to je bomba.
Ale dost keců, tato "památná facka" konečně rozdělila tento národ na ty vědomé a ty nevědomé, přeberte si to, jak chcete. Vrána k vráně, jako vždy. Snad ale neuškodí použít rozum a zkusit nová jména. Osobně jsem pro malé strany bez ohledu na to, jak jsou těmi velkými zatlačovány. proč asi jsou volební programy v půl jedenácté v noci? Co kdyby se tam najednou ukázala síla té poloviny "mlčící většiny".Prošel jsem stránky SZR (strany zdravého rozumu)a nabízím jim svůj hlas. Je to málo?

Více najdete v mém blogu zde, chápu souvislosti zdánlivě bláznivě, ale za čas si povíme, kde je "jádro pudla". Transformace myšlení chvilku potrvá, devastace trvala cca 2000 let.

106832

06.06.2006 14:48

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

islám, PíeR, a písmenka

janko 85.?.?.?

Příběh od pana Stwory je dokladem postupné ztráty "střeliva" toho, čemu říkáme "temné síly".
Snaha o světovládu probíhá už delší čas v úrovních mimo tuto planetu, říkáme jim "duchovní". Nejde o mimozemské civilizace,ty čekají, až se tu situace uklidní.
Duchovními silami lze nazvat to, co si vlastními myšlenkami vytváříme v nehmotném prostoru, který obklopuje planetu a kumuluje se do snahy ovládnout to, co sám zahrnuje, tedy situaci na Zemi. Ta se pochopitelně brání, jen ale málo lidí si uvědomuje, jakými cestami a silami jsou jednotlivé nehmotné a hmotné projevy propojené. Jde o egregor, posilující se až k hranici své soudržnosti. V té době pak nastupuje jeho opačná podoba, snaha vládu deklarovat do nejnižších svých jednotek, do lidí a jejich společností.
Ta situace už nastala a dozvuky "zla" postupně ustanou, přemění se postupně na blamáž svých tvůrců - dokladem je popisovaná událost.
Mám sice poměrně přesnou představu pozitivních dějů, které nahradí MATRIX současnosti, ale díky lidem jako pan "kema" a dalším není asi vhodné jim zvyšovat emoční nesoulad. Každý z nás se dozvídá jen to, k čemu dozrál.

K těm písmenkům: pochopil jsem podstatu a strukturu cíle pro lidstvo, známého jako "Archa úmluvy". Jde o výklad jednotlivých písmen a číslic. Z tohoto pohledu pak písmena SLM, doplněná dvěma samohláskami na islám mají tento význam, pramenící ze "symetrie tří z pěti prvků":
L - symbolizuje prvek práce, nápověda, kde hledat práci je napravo od L, M - nejen ve fyzice symbolizuje hmotu a mateřství. Cesta k řešení je vlevo od symetrie, S je písmeno, spojující detaily i celky. Je nedokončenou podobou osmičky, kterou sice matematika na čas "položila" do nekonečna, aby pozdějí = dnes se mohla opět vztyčit.

Ještě mnoho se budeme muset naučit o jazyku "lidštiny", shodné s češtinou.
Pokud má někdo chuť, texty budou od příštího týdne na adrese www.karao.cz/ops.

107792

06.06.2006 19:22

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: islám, PíeR, a písmenka

janko 85.?.?.?

bohužel nejde o hypotézy, od určité doby začíná míra pravdivosti stoupat, vše záleží na schopnosti odhodit některé zažité stereotypy při vnímání souvislostí. Zachovejme klid a pozorné vnímání, události jsou už samospádem, jen ta dobrá polovina je málo vidět. Sami tvůrci zla se asi nestačí divit, jak se mohli takhle mýlit v chápání souvislostí.
Je to na delší povídání, snad někdy...

107807

06.06.2006 20:23

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: islám, PíeR, a písmenka

janko 85.?.?.?

bať, bať, více na serveru www.jitrnizeme.cz a dalších,...

107811

09.06.2006 18:09

Teroristé na baterky

a co dál?

janko 85.?.?.?

...potěšila mě zmínka, že chlapci z Bídrbergu svolali pohotovost. Musí se přeci domluvit, jak šikovně zdrhnout z dějin, že? Ale mám dost silný pocit, že nám je budoucnost představí v "celé kráse".
Příběh s paintballovými theróristy může být balonek, co si ještě veřejnost nechá líbit. Podle toho se budou volit cesty k vyklizení scény.
Už se těším, jak do naší ópéesky budou přicházet "špinavé" peníze, dají se totiž čistit docela legálně. Ale je to časováno tak, že nejdříve se svět musí dozvědět a pochopit, co obnáší a jak funguje tzv. "Archa úmluvy". Bídrbedekři znají jen její starší upgrade, kabalu. Já vím, že oni vědí, ale nejsem si jist, že oni vědí, že já vím. V každém případě je to jedno, už jedeme skopce na té správné bárce. Nenaskočí-li včas, budou mít větší ostudu. A o nic víc vlastně nejde. Ty papírky, vlastně jen číslíčka, kterým říkáme peníze - ty už jako společný jmenovatel úsilí moc nefungují. A naštěstí to vidíme i my zdola.

107954

16.06.2006 17:36

Britský admirál varuje

...z jiného úhlu

janko 85.?.?.?

Pan generál vysvětluje situaci z pohledu člověka, který se dal do služeb systému, který ale prohlédnout je nad jeho síly. Historické období, kdy se s rozvojem matematického aparátu rozvíjela finanční dovednost židovského etnika přináší své ovoce. Je jím rozpad tohoto systému, jeho vyčerpanost. Bohužel ale mnoho z nás nechápe vliv, který má kořeny v jazyce Hebrejců, kteří oddělili ze zvukového jazyka kategorii velikosti pomocí konstrukce desítkové soustavy, tím, že do každé z pěti samohlásek vložili dvojici znaků, kterým říkáme číslice - tím umožnili vznik kryptojazyka - kabaly. A s kabalou souvisí mnoho událostí, které lze tímto způsobem nejen číst, ale i připravit. Právě pochopení konstrukce písmen "latinky" ve spojení se zvukovou podobou souhlásek, prokládaných samohláskami, vedl špičky poznání (kněží v Egyptě a později kněží v církvi katolické)k řízení světa až do dnešních dnů.

Situace není tak vážná, jak to mnozí tvrdí. Připravený NWO bude mít "jen" jinou než plánovanou podobu, (vhodnou nejen pro těch několik, kteří chtěli v podobě "vyvoleného národa" dávkovat míru svobody).

Právě dnešní a budoucí stěhování národů do míst, kam bohatství jejich země přišlo - to je jen narovnání poměrů. Ti šikovní budou dělat práce, které my neradi - a příživníky si může každá země hlídat, pokud jí nevládnou troubové.
Volby a vláda u nás - bude svým způsobem nastavovat laťku pro nové uspořádání EU, každý plod roste ze svého středu. Nevím, jak dlouho bude trvat, než sestavíme velkou koalici např. s premiérkou Němcovou a Paroubkem v čele sněmovny. Doba dozrává ke kompromisům a řešením, která si před několika týdny málokdo dovedl představit. Mohu se mýlit, ale ze sledování událostí v širším horizontu situace takto vypadá. ODS má díky privatizačním čachrům máslo na hlavě, ale má pravdu v mnoha ekonomických potřebách. ČSSD zas svou štědrost poněkud přehání, aby se zalíbila. KSČM, to je kapitolka speciál, využívaná jako strašák na blbce - přitom všichni hajzlové už dávno jsou ve stranách, kde by zas něco "mohlo kápnout". Jsou schováni za svými "světlými" koni typu Topolánka. Podle mého modré partě šéfuje "černý noční pták", z logiky vývoje musí mít nejlepší informace. Tak už možná hledá únikový východ, nenápadnou podporu ČSSD, (mají to "u nich" v povaze, přehodit vyhybku včas). Po odchodu zkompromitovaných soudruhů z vedení KSČM tam zůstali jen ti, kteří z Marxe pochopili podstatu - ne metodu. Navíc v "raném socializmu" jejich předchůdci i metodu hulvátsky vedli, neměli přeci generační intelektuální zázemí.

Možná, že někoho napadne, že někteří lidé i strany neradi opakují chyby předků. Hlasoval jsem sice pro Stranu zdravého rozumu, ale její čas teprve přijde. Nevím kdy přijde. Možná se její první podoba bude jmenovat velká koalice.

108316

20.06.2006 13:01

Svoboda umírá tiše

jen houšť?

janko 85.?.?.?

Vím sice, že pro překlopení systému, ve kterém žijeme je třeba vybudovat spolehlivou informační síť o jeho struktuře a možných pohybech, ale čte se podobný článek se svíravým pocitem okolo žaludku.
Tou hranicí, kdy by se měl systém pro naši existenci překlopit , je použití čipů pod kůží. Tuto hranici formulovala inteligenční hladina, kterou mnozí nechápou, která vytvářela "projekt Člověk" v daleké minulosti. Celá škála naší inteligence, kterou vkládáme do "křemíku" v počítačích, ta bude sloužit jako transformační činitel v existenci člověka. V poloze "křemíku" - což je počítačový soubor informací o hmotě, vlastnostech a schopnostech fyzického těla zatím umíme zobrazit a transformovat jen podobu (obraz) a zvuk. Po zvládnutí přenosu mechanizmů vnitřních struktur člověka a principu toho, čemu říkáme hmotnost nebude problém holografickou zobrazovací membránou projít do zobrazovaného prostoru. Vědomý přenos svého vědomí do virtuality Matrixu pak umožňuje žít "informační, křemíkový typ existence". Takhle to pro několik mocných (?) vymyslela kdysi katolická církev, dnes prorostlá do jevů ve finančním světě. Latina, konstruovaná z hebrejštiny tento program pro planetu vložila do energetického obsahu bible.
O opravu tohoto programu pro planetu se má postarat jinak "kódovaný" program.
Konstrukce "latiny" představuje typ programu, realizovaného dnes anglicky mluvícím etnikem, poplatným vlivu etnika hebrejského. Okruh poznání, "verifikovaný" matematikou je poněkud zavádějící, protože matematika jako "kategorií velikosti" definovaný nástroj poznání vyšel z principu, kterým lze "kódovat" zvukový etnický jazyk. Nahrazením samohlásky dvojicí číslic desítkové soustavy pak lze formulovat nástroj k dekódování slov, známý jako kabala.
Celá, bohužel naprosto nezbytná etapa utrpení minulých dvou tisíc let slouží k realizaci "opravného kódovacího faktoru", kterým jsou "nabodeníčka", směrové doplňky, určující postup při "čtení jednotlivých písmen" latinky.
Tudíž zdánlivý nesmysl, že čeština a etnikum česky mluvící zabrání realizaci Matrixu v původní, biblí postulované podobě - je sice v současnosti fakt nepřijatelný, přesto funkční. Důkazy jednak přicházejí samospádem, jednak je mám v podobě důkazu absolutní shody matematiky a češtiny k dispozici v některých textech na webu.

Nadstandartem cíle "pobytu vědomí v Matrixu" bude možnost fyzické realizace své "energoinformační mřížky" na adrese ve vesmíru, kterou si bude moci kdokoliv určit - pochopitelně až svým karmickým vývojem dozraje. Jinou možnou variantou je schopnost skupiny lidí, kteří svými vzpomínkami na někoho, kdo se v minulosti "v prach obrátil" - takového člověka mohou zrealizovat ve virtuální (obrazové) podobě s původním obrazově zvukovým obsahem jeho života.
Pochopit, že veškeré informace lze ukládat, to...

Kráceno (Editor)

108535

20.06.2006 13:05

Svoboda umírá tiše

..jen houšť? pokrač.

janko 85.?.?.?

Pochopit, že veškeré informace lze ukládat, to umí každý. Jen nezná kapacitu a schopnosti systému, který nás svým způsobem řídí - a sice proměnlivou úrovní toho, čemu říkáme svobodná vůle. Složku úkolů, u které lze v podvědomí "překlopit" polaritu - vnímáme jako svoji svobodnou vůli - a to je pro nás podstatné. protože změny v systému může udělat jen forma "uhlíkové inteligence", živý člověk. A systém je dostatečně dimenzován, aby registroval libovolnou myšlenku či fáze pohybu(např. letu libovolného komára v kterýkoliv okamžik jeho života, směr a parametry větru či kapky deště). Křemíková forma inteligence bude časem schopna ještě lépe realizovat "svou denní dávku emocí" - přenos vědomí pomocí připojovacího rozhraní. Emoce jsou naším připojovacím mechanizmem ke struktuře bytí, logika (forma či hladina moudrosti) pak umožňuje toto připojení realizovat.
Toto poznání jsem "odskákal" několika pobyty v léčebně, proto nikoho nenutím, aby mému příspěvku přikládal nějakou míru pravdivosti.

108536

20.06.2006 22:15

Svoboda umírá tiše

RE: Proces svobody

janko 85.?.?.?

Petře Gejdoši, nevěšte hlavu, pro určité struktury sice jde o jakési finále, ale jejich "sehrávka" je dozníváním etapy, která zaniká. Nová se rodí, jinak byste tu nebyl, ani já, ani mnoho dalších. Rozdané karty zas nejsou tak špatné, záleží na hráčích.
Máte pravdu, že dnes je na světě už jen každý sám za sebe, což ale umožňuje utářet skupinky. Rozpad systému je nutný jen do hladiny, kdy se zbytky struktury mohou sdružovat v nových formách.

108562

25.06.2006 16:47

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

janko 85.?.?.?

Jarmilko,
vaši reformu jsem pročítal někdy před rokem, navrhl jsem vám úpravu anonymity, protože váš "dvojlístek" šlo vyřešit jednodušeji. Aniž byste úpravu zkoumala, potvrdila jste si jen své geniální řešení. To mě zarazilo a odradilo. Vehemenci, kterou vkládáte do obhajoby vašeho snu sice chápu, ale nesdílím.
Společnost musí k podobnému systému dozrát. A protože mediální výplach mozků ještě nekončí, je vhodnější se zaměřit na tlak, který donutí "státostranu" vpustit do rybníka malé strany. Pak se možná dočkáme lepších časů. Na komunální úrovni už leckteré obce fungují slušně, vyrostou tam lidi s větším rozhledem.

108886

21.07.2006 18:21

Čeští nabobové

tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Trochu mě mrzí tón tohoto příběhu. Policejní ředitel je figura, která si může zdůvodnit své počínání s velkou libovůlí. Nechňapal bych po něm, když sám nabídl řešení v souladu se zákonem (i když ho bude zs vozit šofér). Za naboba bych ho považoval, kdyby přestupek zatloukal nebo si vymýšlel "povinnosti". Takhle se zachoval dost vstřícně.
Mrzí mě nejen úhel pohledu autora, ale i většina komentářů, typických pro stádo. Když někoho bijou, tak se přidám, že?
Husáka neznám, není to můj kamarád. Jako ředitel firmy si také občas musím dovolit nedodržet pravidla, která firmu vedla x let. To by asi zkrachovala, protože změny podmínek mi připravují jiní.
Tady jde o JEHO (Husákovo) ZDŮVODNĚNÍ přestupku, a tam se nejedná o výsměch lidem, ale o snahu, aby bylo po jejich, i když on věděl, že je to jen gesto, ale gesto dobré vůle. Mohl se oprávněně točit na rychlosti novinářů, na jejich "nízkých cílech" apod.
Takže prosím ostatní komentující o více zdravého/nestranného rozumu.

111149

21.07.2006 21:32

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

hmm, pokud tento výklad přijmu, tak by nové zákony nemohly vznikat, jsou vždy následkem nových potřeb a situací, které změnily původní, zákonem formulovanou situaci.
Pokud to vezmu z obecného poznání, byla by země stále plochá a my na stromech.
Bohužel porušení pravidel je sice třeba trestat, ale ti, kdo mají formulaci těchto pravidel na starosti, ti musí mít prostor je překročit a tím hledat jejich novou podobu (viz ředitel firmy).
Z tohoto úhlu pak překročení pravidel (rychlosti) běžného účastníka provozu (zaměstnance firmy) by mělo mít jiné konotace než totéž u "ředitele firmy". Kdo je zodpovědný za určitý segment, ten MUSÍ mít prostor k porušení pravidel. Většinou těmi porušeními bývá zlepšení "firmy". Tím nehájím ono překročení rychlosti, to byl a je přestupek. Hájím snahu "ředitele policie" přijmout trest za toto přerušení, pokud si jej "podřízení" vynutí.
Zapomeňte na rovnost před zákonem, ta je nesmyslná z principu, který uvádím. Hierarchie každé struktury má svá pravidla. Poslance bych takto nehájil, ten je účastníkem jako já. Ale ředitel policie je holt jiná písnička. Máte-li svoji firmu - pochopíte, nemáte-li, melu tu zbytečně. Reagujete s prominutím přesně v duchu "demokratické nalejvárny", která je polaritní k funkčním stavům řídících struktur.
Než se dobereme k fraktálnímu typu řízení společnosti, to bude ještě dlouho trvat.

111160

21.07.2006 21:42

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Lve 82, jsem člověk i dobytek, jako každý z nás,mám svoji firmičku. Nehájím osobu pana Husáka, hájím princip, že kdo má něco na starosti včetně osobní odpovědnosti - ten musí mít prostor měnit pravidla, která jsou platná pro určitou dobu. Mrzí mě, že tu ikdo nereaguje na principy, kecy o jednotlivých faktech jsou dobré do hospody. Máte-li pod sebou lidi, víte o čem mluvím.
Zkrátka oceňuji vlastnost vedoucích, kteří (byť možná jen pod nátlakem) jsou ochotni nést přiměřený trest za své chyby. Samozřejmě Husákův postup měl ještě daleko k jednání zodpovědného vedoucího, ale je třeba každé zlepšení alespoň ROZEZNAT. Což se tu nikomu nepodařilo.

111163

23.07.2006 14:41

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Pane soudce Lynchi,
nedorozumění je v tom, že ředitel nemůže mít "kolektivní hlavu". ˇředitel je výkonová funkce. Poslanci (v kontextu života firmy)jsou týmem, který připravuje podklady a za těmi si oni stojí/souhlasí/odsouhlasí. A strčí to na hrb nějakému řediteli (už tady je chybka, on by měl mít právo veta, ale žijeme tam, kde si zasloužíme). Ředitel musí zjistit, jak se navrhovaný režim projeví - a zpětně by jim měl dát podněty ke zpracování lepšího. Bohužel jste jako mnozí zde v zajetí povrchního vnímání souvislostí, omlouvám se, jestli jsem se vyádřil nepřesně. Každý potřebujeme vnímat souvislosti ze směru, na který jsme zvyklí.Tady i na jiných fórech představuji element, který bourá "zvykové myšlení" ve snaze dokopat lidi k rozlišování detailů, bohužel podstatných. Vy jste si popletl mediální masáž o "všemohoucnosti poslanců" se skutečnými potřebami při vedení nějakého rezortu, zde policie. To, že oni mohou kohokoliv odvolat, to je důsledek naší blbosti, že sežereme každou krávovinu, co oni strčí do zákonů. Kolik zákonů jste si pročetl a připomínkoval? Je jednodušší tvrdit, že jsou to hajzlové, že. Vlády odborníků se oni bojí, protože by ukázala jejich "kvality". Mimoto je drží na řemenu pár "informovaných", znalých "tlačítek".
Z tohoto vysvětlení si vyvoďte, jestli bych neměl či měl někde přednášet.
Zatím pro mé teze a důkazy doba není.

111245

23.07.2006 15:04

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Hade, máte pravdu, každý vedoucí nejdříve MUSÍ SVÁ PRAVIDLA DODRŽOVAT. To je bez řečí. Rozumíme si v tom, že jemu to posranci hodili na krk proto, že všichni jsou na téže straně hřiště - nedoktnutelní.
Chtěl jsem jen napadnout tvrzení, že zákony musí platit pro všechny ÚPLNĚ stejně, to je blbost, vyjimky (mutace) zajišťují vývoj, firma i společnost by nutně stagnovaly.
Vyzdvihl jsem jen ten jeho záblesk svědomí (po nátlaku), že byl ochoten se vůbec bavit o svém trestu. To je posun, kterého si nikdo nevšiml, všichni komentátoři tu jeli s davem, ve směru (tendence)článku. Zvedl jsem laťku, ale o moc, takže jsem nesrozumitelný. Každý systém musí mít dvojí jištění, a to z protilehlých stran. Z té nadřízené, ze směru, kterým byl ředitel vybrán - a z té protilehlé, "hlídacími psi" mezi občany, novináři, odborníky. Nikdo nechtěl pokutovat novináře, ale oni také neměli oprávnění někoho stíhat. Co kdyby to nebyl Husák, ale třeba nýmand"? Je to o té holi, co si hledá cíl.
Institut "provokatéra" by asi v našem morálním marasmu taky nic nevyřešil.

Jinak s tou metafyzikou tu souvislost je. Je to přeci meta fyziky, ta metafyzika. To si také málokdo uvědomuje.

111248

24.07.2006 07:00

Čeští nabobové

RE: Pro pana JANKO

janko 85.?.?.?

ano, tu situaci znám, občas zaměstnanec se na práci vyprdne, takhle už to tady umíme. U nás platí pravidlo,že kdo to udělá, musí počítat s vyhazovem (i když firma má taky průser). Vždy ale záleží na zdůvodnění. Aspoň u nás. Pefektní výmluva nebo pravda - obojí se osvědčilo, kluci to poznali- a své průsery či potřeby hlásí ihned, co se o nich sami dozvědí.
A když je to z chlastu, tak mají buď smůlu - nebo ji máme my, pokud oni jsou zrovna nezastupitelní, i to se stává.Výmluvy se také časem "prosáknou", povahu nikdo neutají. A jsme firmička, ne firma.

Proto píšu a jednám tak, jak píšu. Byl tu odkaz na toho troubu (ožralý inspektor či náčelníček v Seatu). Víte, kdybyste museli žít v tom svinstvu, které pomocí samospádu "zákona padajícího hovna" tady funguje přes šedesát let, možná byste se mohli taky na všechno....,
Je to od něj třeba pokus o "stylovou" sebevraždu. Je totiž mnohem víc zřetelů pro ten který přestupek či průšvih.Chci tu (i jinde) lidi přimět k širšímu pohledu na problematiku doby.Málokdo si ze změti protichůdných tvrzení umí vybrat takové, které řeší, a současně nechává žít. Primitivové jednají jen v protisměru. Ti moudřejší už pochopili, že "ohnutí" problematiky je mnohdy účinnější. Ohyb lze nastavit, ale i mít možnost měnit. O tom to je. Kdo a za co je schopen nést odpovědnost.
to jsou ty viditelné kamerky v Anglii, varují. A pak "zmáčknou". tady na to nejsou prachy, protože se musí hledat "český přístup", jak nasytit kozu a vlka jedním, nejlépe exkrementem.

111293

24.07.2006 07:09

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

pod pojmem vhled lze vnímat situaci, kdy člověk po nějakém svém zážitku či zkušenosti má takovu představu o jeho/její pravdivosti/správnosti, že nemá potřebu jej dále potvrzovat (zkušenost měnit).
Jde o proces intuice (řady asociací na základě svých zkušeností a talentu). Ta umožňuje vývoj "programu Člověk".
Ale to je na jinou diskuzi.

111295

25.07.2006 00:51

Skutečné cíle Izraele

Křižáci a žáci

janko 85.?.?.?

autor článku má dobré informace, možná bych jen uvažoval i o "nenáhodě" únosu dvou vojáků, lépe by to odpovídalo osvědčenému mechanizmu, který z církve přešel do tajných služeb a později do těch poloveřejných typu STB. Za dobrý považuji odhad, že cílem izraele je obvyklé "rozděl a panuj", také historií 2000 let velmi oblíbené a až do nejmenších struktur (v kancelářích s neschopným vedoucím) používané. Rozhádat střední východ pomocí loutek v Libanonu, to jim docela sedí. Jediný Gejdoš upozornil na skutečnou sílu, která izrael vede do války se světem. Tady není místo na rozbor sil egregoru, který rostl na základně bible a návazných náboženství a politik, ale aspoň kousek.
Je to souvislá řada zamlčované prvotní příčiny tím, že jako první se prezentuje až ta druhá. A navíc i tato je ve skutečnosti dobře připravenou záminkou (likvidace svého, který se neosvědčil). Důkazy nemám, jen řadu analogií.
A protože vykopaný 700 m tunel v písku je zcela absurdní záležitost, usuzuji z toho, že celý program, započatý biblí, je veden už jen lidmi, neznalými technik, jak sladit pozemské informace s těmi, které čerpali "zasvěcení", ti, které nikdo neznal. Kundolíza Rajcová je i fyziologickým projevem destrukce tohoto původního programu, v minulém století na čas provázaného i s mimozemskými entitami.
Ale tohle je nejspíš pro zdejší publikum nestravitelná oblast, takže si každý ponechme svůj názor tak dlouho, jak to jen bude možné.
Pro někoho pak může být nápovědou existence "samořiditelných systémů", kde člověk je jedním z nich, umí reagovat v závislosti na prostředí, kde se dovede orientovat, neb má na to program. Počítačům programy děláme my, nás programuje nejen okolí, ale i další informační vrstvy, pro které se vžilo slovo mystika. Tajemná omáčka okolo mystiky je také jen zpravodajskou hrou. Jen někteří ještě neumíme ladit své kmitočty do těchto myšlenkových struktur. Telepatie i mimouši, vše bylo realitou v předkřesťanské éře egyptských chrámů. A povedlo se to perfektně utajit a nahradit programem bible. Nalejvárna je tak účinná, že rostoucí množinu důkazů nikdo nevnímá, jen aby se nezesměšnil.

Ale klidně mě mějte za blázna, uleví se vám. Až statistika v budoucnu ověří něco, na co je logika krátká. Protože logiku, kterou nás učí matika, tu vymysleli také naši bojovníci s křížem. Kdo chce, pošlu mu mailem cosi o základně pod základnou, o cyklech bytí.

K roztomilým projevům kemy a dalších snad jen to, že vaše/naše reakce na něj mu dávají sílu si dál "hrát".
Co to v člověku je, že když vidí autora příspěvku "kema", že si to přečte, i když ví, že to bude zas nějaká hovadina? Že by nějaká naše podvědomá touha "najít si nepřítele" se opravdu zhmotnila a darovala nám kemu?
No, daří se mi jeho příspěvky nečíst, ale někdy fungují jako poklička, zvyšuj

111404

25.07.2006 12:34

Skutečné cíle Izraele

RE: Křižáci a žáci

janko 85.?.?.?

pokud nordickou rasou míníte tu bílou, tak souhlasím. Ta má pro pár tisíc let "prográmky" na stahování možností. Ale ostatní rasy měly či opět budou mít svůj čas. Jinak by to byla nuda.

Do jaké míry dovede "mystic" pozřít popř. popsat existenci samořiditelnosti?

Obávám se, že cesta prostřednictvím moci je slepá. Aspoň v tom smyslu, že veškerá moc bude převedena na "prostředníka", křemíkový typ inteligence. Ale nebude to ten Matrix, kterým nás kdekdo straší. Právě strach vede k nalezení lepší verze. Tu znám a postupně (v mezích daných chápavostí posluchačů) ji uvádím do povědomí. Každý hňup je v něčem i genius a naopak. Vždy záleží kdo se "chytne" a hlavně, jestli informaci vnímá tak, jak byla zamýšlena - nebo takzvaně "prdelí naopřed", což je apriorní nesouhlas.

111447

25.07.2006 16:01

Letní politické divadlo

...od lesa

janko 85.?.?.?

někdy je dobré nechat události vykvasit, než honem schválit první či druhou nabídku. Ti, kdo problematiku vnímají prvoplánově, ti už vřou (i řvou).Kdo vnímá situaci v kontextu světových událostí, ten čeká, ví, že naše geografická poloha něco představuje - a raketová základna pro emoce lidí je silným hráčem pro směrování vývoje. S temito lidmi je přeci nutno vyjít, že?
A těch několik, kdo vnímají situaci v nejširším historicko kosmickém pohledu, ti VĚDÍ, že situace v česku je podmíněna zvratem konfliktu na středním východě,vyhrají-li loutky či lidé.
Takže užívejme prázdnin a své myšlenky směřujme k řešení podle svého nadání a vzdělání.

111461

25.07.2006 17:50

Skutečné cíle Izraele

RE: Křižáci a žáci

janko 85.?.?.?

no, musím přiznat, že teď jsem za nechápavce já. jednak nevím, které "oni" myslíš, pak nesouhlasím s tvrzením, že vesmír musí mít někde konec, anžto vše, co se vyvíjí, směřuje k nekonečnému zacyklení. Proto se to jmenuje samořiditelnost. A jestli je dokladovaná jen energeticky nebo pomocí hmotných samořiditelných struktur (lidí), to je otázka nástrojů, kterými strukturu - nejen tu svou - zkoumáme.
Potřeby, které nepotřebujeme jsou ty, ke kterým známe jejich lepší provedení, tudíž jsou všechny určitý čas potřebné, a to pro skupinu, pro kterou jsou dostačující. Že je tenhle systém cpe k nám, to je chyba našeho systému, ne potřeb samých.

111471

26.07.2006 07:44

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Karle4U, mrzí mě, že jsem pro vás nadutec, ale pojďme k jadérku. Umíte vyjimku nazvat cizím slovem, to je úžasné, přesto vám smysl opět unikl, podobně jako ve vašem prvním příspěvku zde.
Cca 4% vyjimek (= mutace je vyjimka, odlišná od většiny, je následkem nesymetrie původního nastavení, např. novela zákona) je hranicí, kdy je třeba zákon (ale i biologický druh) přizpůsobit novým podmínkám.
Obecnost roviny, ve které se bavím s Hadem, ta je vám bohužel vzdálená, a váš organizmus to aspoň pobavilo, to mě těší.

Představte si, že vezete např. nemocným indiánům perfektní léky, kteréale jejich "náboženství" odmítá. Necháte je demokraticky chcípnout nebo je zkusíte přesvědčit, že v jejich myšlení je cosi, co je zabíjí Z JINÉ STRANY?
Dnes je zatím velmi málo lidí osobními zkušenosmi s tím, co lze nazvat "vyšším informačním prostorem". Intuice je jedna z cest,ale musí být podložena logikou. Obojí se vám nedostává.
Proto se omlouvám, jestli vás ještě někdy naštvu, nebylo to mým úmyslem, jde o dopad mého způsobu uvažování do "vašeho náboženství".

111514

26.07.2006 17:00

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

nesmyslné je mé srovnání jen z pohledu člověka, který si potřebné souvislosti a vztahy v obou situacích nedovede najít. Máte fabriku a v ní hierarchii podřízených? Máte tým lidí na přípravu logistiky ve firmě?
Píšu v obecné rovině řešení situace, kdy někdo překračuje společně dohodnutá pravidla, o nutnosti kontrolních mechanizmů ve vztahu k pravomocem těch, kteří zodpovídají za rozvoj pravidel a těm, kteří zodpovídají za kontrolu pravidel. Husák byl jen záminkou pro mé vidění širších souvislostí, kdy záleží na tom, kdo a jak překročí pravidla a co z toho vyvodí on a co okolí. Obávám se, že tuto rovinu jste nevnímal.

Co se týká Husákova citu pro "správnou kartu", máte naprostou pravdu. Jen naše diskuze se dostala do jiné hladiny, kterou jste ale buď přehlédl či k ní nedorazil.

111573

26.07.2006 17:33

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

RE: Fotografie

janko 85.?.?.?

Mindo, kačenko, ženský přístup k informaci je v tom, že cit VŽDY převáží nad objektivním vyhodnocením souvislostí. Z volby tvých slov je patrné, jak moc jsi přecenila jinou, než obvyklou polohu těla dítěte. Co takhle vnímat fotogafa jako člověka, který i obrácenou, potupnou polohou "nevinného" dítěte chce umocnit sílu té fotografie - což se mu ve tvém případě zcela podařilo.
Vnímání širších souvislostí tě (nebo vás, pokud přátelské tykání vyhodnotíte jako bezmeznou drzost cizího člověka)trochu minulo. Je to přirozené, máte jiné emoční vybavení a je to tak dobře. Jen jsi s vehemencí, emocím vlastní, nemohla vnímat řady událostí, předcházející těm fotkám, natož hledat jiné souvislosti než ty, pramenící z mateřského citu.

111578

27.07.2006 00:07

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

RE: Fotografie

janko 85.?.?.?

nu, utrousil jsem trochu hrachu směrem ke zdi.
Jakýkoliv posun ve vnímání stejné události lze nazvat przněním svého ega.
Blahopřeji a loučím se.

111639

28.07.2006 08:21

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Tuto údajnou hrubou chybu pak (v mém příměru se strukturou firmy) udělá náměstek ředitele, on se může rozhodnout, jestli řediteli vznést námitku či opravný návrh - nebo vykonat cokoliv bez keců.

Prosím nezaměnovat chování hulváta Husáka s tímto teoretickým řešením problematiky. Chci jen upozornit na to, že "ředitel" může mít víc hlav (=poslanci).
Spoustu lidí tu vůbec nechápe, jak je možné a nutné nastavit "spád funkce". Máte asi zcela čisté (umyté či vymyté) mozky - anebo jste jen poslušnými kolečky v nějakém výrobním či službovém systému.

Právě systematické matení spádu funkce pomocí politických keců o rovnoprávnosti může za guláš, který má mnoho lidí v hlavě.

Na základě čích podkladů tvoří poslanec zákony a na základě jakých by je měl tvořit?
U nás jsou zákony vždy upraveny na politickou objednávku, ale měly by stát na podkladech od policie. Proto je u nás taková nechuť, by přímo hrůza z "vlády odborníků", protože ti dovedou argumentovat - na rozdíl od kecálků v parlamentu. Ale to vám asi nevysvětlím.

111767

28.07.2006 14:04

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

možná nebude na škodu si uvědomit, že ministerstvo dopravy je nadřízeným orgánem policie, tudíž náměty či podklady od policie se soustřeďují v nadřízené instiruci a ta je podává lumpům, kteří je zpotvoří dle míry vlastní neschopnosti.

Máte pocit, že lžu nebo že si vymýšlím? Projevil jste zásadní neznalost hierarchie. Chcete pokračovat nebo se na Husáka a celou kauzu vykašleme, beztak je to tak, jak si to hoši "bratrstva černé pracky" patlají.
Lidem musí být ještě mnohem hůř, aby si uvědomili, která sirka je delší.

111795

28.07.2006 20:49

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

dobrá, vymýšlím si. Bavíme se o dopravě, kterou má na starosti vnitro, logiku tohoto sice nechápu, ale asi máte pravdu. Myšlení mi nevadí, představy k tomu patří, z nich se dá skládat logická řada. To, že je to někde díky jiné logice nastaveno jinak, to jde holt mimo mě. Považuji za prioritu, aby ministrstvo dopravy mělo větší kompetence k provozu na silnicích než ministerstvo vnitra. Pokud vás těší vaše pravda, rád vám ji přeji. Bavíme se o spádu funkce nebo o stavu, který sice je, ale funguje a Pé er dé (l)?
Znalost informací je jedna strana problému, jejich účelná kombinace je pak projevem myšlení. Máte pocit, že jste objevil Ameriku?

Snažím se jen navrhovat řešení nebo aspoň upozornit na jinou logiku v hledání souvislostí.

111831

02.08.2006 01:39

Chmurná tradice pokračuje

RE: Vlastně geniální řešení

janko 85.?.?.?

Vladimíre, dík, že jste se ozval v tomto stylu, měl jsem také cukání napsat, že vidíte svět hudby pro mladé poněkud zkresleně.

Pokusím se to vysvětlit. Hudba je spojovacím mostem mezi myšlenkami ze slov a myšlenkami z čísel (melodie a rytmus). Na konzervatoři jsem si všimnul, jak nejdříve jen skladatelé určují to, co se bude líbit v budoucnu, později tyto vlivy převzala tzv. populární hudba, protože tu tzv. vážnou už běžná populace nebyla schopna vstřebat.
A totéž, ale jinak se děje nyní, populární hudba stačí nasytit svými žánry většinu populace a úlohu "skladatele" dnes určují styly, stále více preferující úlohu rytmu, od rocku až k technu či tekknu. Nestačím sice sledovat nuance jednotlivých stylů, ale ze samotné struktury elektronické hudby, kterou tu zajdanus hezky přiblížil - vnímám více než hudební rozdíly rozdíly ve filosofii obou stylů. I celkového směřování hudby.
Trend podporující rytmus se dostal na samou hranici toho, co ještě lze nazvat tónem, neměnnost metra (neplést prosím s rytmem!)spolu s opakujícími se sekvencemi emotivních "skorotónů" má podobný cíl jako šamanské bubnování, posunuté do světa nul a jedniček - do světa systémů.
A protože svět je v přechodu do digitální podoby (nutnosti ze stupnice šedé abstrahovat černou a bílou - což je jinými slovy NUTNOST DOKOPAT KAŽDÉHO JEDINCE K TOMU, CO JE PRO NĚJ "BÍLÉ" A CO "ČERNÉ")je celá tato hudební etapa jen urychlovačem onoho biblického "oddělování zrna od plev".
Atomizace společnosti spolu s krachem Einsteinovských relativit si vynutí přejmenování a "pootočení" mnoha systémů, ve kterých žijeme. Bariera ve vědomí, daná 2000 lety "života v máje" postupně dostane svou (ne)konečnou podobu. Možná se toho nedočkáme, program "člověk" není závislý na této (prý už páté) civilizaci. Vědomí se dá mazat jako harddisky, jen jinými technikami. Wifina "vědomí" tu ale zůstává - a nějaký vhodnější genom se už najde.
Scifi??
Uvidíme.
Sleduji dění ve světě z podobného úhlu jako Petr Gejdoš, mám i leckterá vysvětlení toho, proč se děje to, co se děje, tak jak se děje. Vhled do jiných informačních struktur postupně získává víc lidí. Nezbytnost genocidy v Libanonu je stejná jako pozdější rozpad židovství. Otázkou je jen, jestli oni vezmou ssebou celý svět do háje, anebo si včas uvědomí (také díky veřejnému mínění)svoji neschopnost dostát slibu, který světu dali pokřivením programu pro genom této planety - v bibli. Je mi vcelku prd platné, že tento program znám, protože podobně jako jedna buňka v těle planety nemám velkou šanci běh událostí změnit.
Informační pole jsou také jen samořiditelné celky,vyvažující množiny rovnováh. Na rozdíl od Nostradamů má dnes předpovídání eventualit snažší úlohu, máme obě verze budoucnosti na dohled. Podstatný rozdíl je v tom, že při znalosti funkce informačních polí ...

Kráceno (Editor)

112366

02.08.2006 01:41

Chmurná tradice pokračuje

RE: Vlastně geniální řešení

janko 85.?.?.?

...pokračování:
Informační pole jsou také jen samořiditelné celky,vyvažující množiny rovnováh. Na rozdíl od Nostradamů má dnes předpovídání eventualit snažší úlohu, máme obě verze budoucnosti na dohled. Podstatný rozdíl je v tom, že při znalosti funkce informačních polí můžeme zcela přesně dávkovat směr té či oné budoucnosti. Jak? Mírou "hmotnosti" našich činů.
Podobně jako modlitba upevňovala moc těm, kdo ji vymysleli, mohou myšlenky a texty formovat intenzitu tlaku v informačních polích. Ta nakonec vytěsní (anebo také nevytěsní) "protilehlou strukturu" do nějakého rovnovážného stavu. Éra "zlatého věku" je naplánována - a nevím, proč by musela mít podobu "zlatého telete". To, co fyzika ví o světlu, teplu, tlaku a elektřině, to je sice hezké, ale že jsou dvě formy gravitace a vztah mezi nimi se projevuje jako hmotnost - to zatím věda neví.
Tak si tu smolím příspěvky a občas se zaraduji nad lidmi jako je na Zvědavci Alexa, občas Had, Nohejl či Trodas - nebo Druid a zmiňovaný Petr Gejdoš.

112367

07.08.2006 10:01

Spějeme do záhuby

RE: Konečně se zachází s teroristy

janko 85.?.?.?

čochtane, to je zvrácený smysl pro recesi nebo projev debilizmu, to, cos napsal?
Obávám se, že tvé "perly mysli" slouží jen k posílení tvého popněkud pomýleného smyslu pro humor.

ad kema:
čím více budeme reagovat na podobné názory, tím více je v myslích "kemů" opevňujeme. Je to nutné Petře? Snažit se přímou cestou z exkrementu udělat květinu? Přirozenou je cesta přes humus - směs exkrementu se zeminou, některé produkty přírody (i názory) musí odumřít, aby se propracovaly k novému cyklu.

ad článek:
ano, situace houstne. Pokud se nadkritické množství lidí nepoučí o faktu "vymývání mozků" médii, máme na stole zánik civilizace. Buď postupný, když orwelovštinu neprohlédne dost lidí - nebo rychlejší, to když ti, kdo vymysleli a realizovali chod světa pomocí financí, budou jejich silou (investovanou do zbraní všeho typu, včetně médií)realizovat svůj program na ovládnutí světa. Co se nepovedlo Hitlerovi přímo, to oni vyřešili oklikou, zaměnili význam slov "demokracie"a "fašismus". Bohužel je stále málo lidí, kteří si toho všimli. Tuto membránu ve vědomí lze překonat jen šokem ze skutků, které novodobí "demokraté" dělají.
Viz včerejší prohlášení Svobody o tom, že USA jistě osloví naši republiku. = přípravná masáž pokračuje.

112874

05.10.2006 01:11

Vláda ODS končí

je to vůbec možné?

janko 85.?.?.?

...že tyto příspěvky psali rozumní lidé?
Snad jediný tu stojí za zmínku, volit jiné strany než ty, které nám nabízejí média. Taková strana zdravého rozumu (č 1 v červnových volbách dostala 29 tisíc hlasů). Přitom celkový počet všech straníků všech stran je cca 180 tisíc. Pětina národa vládne ostatním. A voliči zdravého rozumu by mohli mít miliony hlasů, jen svůj hlas rozumu poslechnout. Media tvrdí - nevolte malé strany, váš hlas propadne.
A tohle stádo blbců poslechne, místo aby začalo myslet.

Tak od začátku: Po převleku do modrého (z červeného) se vyhlásila privatizace. Podniky privatizovali ti, kdo tam šéfovali, tedy ti kovaní(protožeti méně kovaní neměli kamarády na sekretu). Ti záložní kádři pak sponzorovali kamarády do politiky tak, aby modří vládli dál. Známe to z našich měst, nebo ne? Rozkradli pro sebe co mohli a o špínu se dělili s politiky. Města, kde vládnou modří ptáci, tam se špíně daří víc, je umně schovaná pomocí strašáka v socanech. Ale kolik socanů má podniky? Kdo tedy převzal špínu bývalých komunistů? Modří. Ti staví totalitu ruku v ruce s USA a Sionisty. Ale náš blbej národ vidí mávání rudým hadrem a reaguje zrovna jako ten tupec býk.
A jeden schopnej buldozer má plné ruce práce s upozorňováním na linii špíny. Kdo si přečetl a pochopil oba projevy před hlasováním o důvěře, tomu nemusím nic vykládat. Ale je nás asi jen několik, kdo si uvědomujeme, že modrým ptákům jde o holý život, buď klika "prachatejch" tu totalitu "s lidskou tváří, ale naplněnou jen konzumem" dotáhne pomocí modrejch měst - nebo konečně začnou lidi myslet a pochopí, že u komunistů mohli zůstat po patnácti letech jen ti, kdo věří v jeho ideu, ne v jeho první nepodařené provedení. Jinak by přeci už dávno překabátili. Kolik majitelů podniků je u komoušů? Nikdo, všichni zmodrali. Milují džunglovní kapitalizmus.

Lidi, nebudte tupí, podívejte se za!! ten červenej hadr, kterým mává především každej převlečenej. Uvidíte sebe jako lidi, kteří si dost tvrdě vydělávají na svůj chleba a tiše si přejí, aby tohle svinstvo už přestalo fungovat. A v jiném světle uvidíte ty, kteří tím hadrem mávají.
Nebyl jsem a nejsem v žádné straně, ale číst mezi řádky jsem nezapomněl. Proto si vážím Paroubka i jiných lidí v různých stranách, kteří mají odvahu tu špínu vyhrabat i za cenu, že se sami někdy namočili. Kdo z modrejch někdy přiznal chybu?
Kolik novin otisklo s Topolovým projevem také ten Paroubkův? Nesvědčí to o moci prachů těch, kteří vlastní media? Jakpak se k nim dostali?....a můžem začit znovu, jak a kdo privatizoval v našem okolí,....

118371

05.10.2006 01:16

Vláda ODS končí

RE: Rozdil ve volicich nebo obavy???

janko 85.?.?.?

malým dětem je někdy vhodnější na otázku nabídnout i alespoň jednu odpověď, takové děti pak mají snažší cestu k nemyšlení, stačí jen kejvat nahoru a dolů - anebo taky doleva či doprava. Z toho se pak pozná, jestli to dítě myslí svojí hlavou nebo jestli ten druhý pohyb hlavou už zapomnělo.

Máš sice úžasnej nick, ale asi ti kilnul i myšlení,co?

118372

06.10.2006 21:01

Klausovy námluvy s Paroubkem

RE: Politicky nekorektní bulvár

janko 85.?.?.?

Gejdošu, zklamal jste mě, čekal jsem od vás hlubší vhled.
Je fakt, že pan Král to trochu přehnal, je to jeho stigma. Ale obávám se, že trefil úlohu Topola pro tu bandu vzadu v ODS, ta ho lvům předhodila už předem. Oni teď hrají poslední kartu, komunál, když je nepodrží - tak začnou všechna ta nenápadná svinstva, díky kterým se dostali ke svým pozicím, dostávat na veřejnost. Je to tatáž karta, kterou hraje i USA a ti, kdo si z bible udělali nástroj k bohatství. Kalousek opět včas přehodil svým zmizením vyhybku, věděl, kdo bude hrát příští kolo.
No a když je komunál podrží, máme tu demokratůru s lidskou, spotřebitelskou tváří jak vyšitou. Přesně, jak si zasloužíme, protože jsme zapomněli čtení mezi řádky.

Klause asi Král tipnul dobře, ale Paroubka vidím jako schopnějšího - a kupodivu i férovějšího. Maska hajzla mu vyhovuje, vede k podceňování. Má radar na nasranost lidí, od určité hranice přestávají peníze hrát tu jejich stálou roli, něco se holt někdy už koupit nedá.

Navíc už dost schopných lidí čeká, až se tihle modří rychlokapitalisti mezi sebou vymlátí a nastane čas pro normální vztahy.
Zpravodajské pohádky o teroristech dobře odhadl "had", nevím, na kolik lidí tahle šaškárna zapůsobí. Je ale možné, že pro větší účinek tam lidi převlečení za muslimy, nejspíš z tajných služeb, něco bouchnou. Nás, blbečky je přeci nutné držet ve strachu, že?
Nestačím se divit, co jsou media schopná narvat lidem do hlávek,...
Ano, jde do tuhého, ale ne tam, kde nám to nabízejí. Jsou přeci kouzelníci, vědí kam nasměrovat pozornost.

118560

21.10.2006 02:53

Schwarzenberg ministrem?

je to vlastnost?

janko 85.?.?.?

překvapuje mě u pana Krále ta jeho schopnost podat libovolnou osobu v tom nejhorším světle. Souvisí to asi s jeho nespokojeností s vlastní osobou.
Je takovým zvykem u "recenze" osobností uvést také jejich klady.
Ona totiž dostane punc toho, že autor nemá jednostraný filtr.
Takže i extremizmus v této oblasti existuje, pan Král je toho dokladem.

A znovu děkuji Wojnarovi za překlad textu o historii a stavu války o energii. Je sice nezbytná z pohledu na vývoj člověka, ale potěší, když někdo umí souvislosti vidět v širším kontextu.
Etapa, konstruovaná pro cca 2000 let bude mít pravděpodobně méně děsivý konec. Hrůza, kterou si dovedeme představit , zmenšuje tu, kterou ještě musíme zažít tělesně. Energie v této podobě živí takové struktury, pro které historie vymyslela názvy jako víly, či satani. A tam je už vybojováno. Ve prospěch člověka.
Nemá cenu zde vysvětlovat mechanizmy, kterými řídíme podobu svého prostředí svými pocity. Jsou vedle peněz, ropy a plynu energií, která naše kroky řídí mnohem přesněji a spolehlivěji, jen si jejich sílu nepřipouštíme. Schwarzenberg má určitě i lidské stránky. Ale pan Král kope za jiný manšaft.

Dobro se dá i páchat.

119651

15.08.2007 12:13

Vysvětlení deliberace

Důmyslnost

janko 85.?.?.?

pan Polák i jeho verze přímé demokracie má "právo na kyslík", spory o odbornost nahodilých účastníků lze vyřešit dohadovacím nástrojem, jehož popis dám komukoliv k dispozici mailem. Opakováním polemik dvou "odborníků" ve skupinách posluchačů, majících možnost vkládat míru svého souhlasu (délkou stisku tlačítka)lze pomocí vhodného algoritmu a dvojitého vyhodnocení získat relevantní výstupy - absolutní hodnoty souhlasu nadkritické většiny účastníků pro jednoho z řečníků.

Nejde ale o jednorázové použití nástroje. Násobilku jsme se také museli učit do doby, než jsme ji naučili kalkulačky. Projekt dohadovacího nástroje je připraven pro dobu, která se pomalu blíží. Kdy odbornost nezajišťují jen ti, kdo na ni mají "papír", ale i ti, kdo se díky menší specializaci dovedou věnovat mezioborové problematice. A používají mozek na více úhlů pohledu.
Principem funkce nástroje je plovoucí a překlápěcí rovnováha polarit, vzešlých z polemiky. Výhodou je, že všichni zúčastnění by měli k dispozici grafické záznamy svých souhlasů, tudíž kdykoliv verifikovatelné, a to navíc čitelné v souladu s okamžikem (videozáznamem), kdy trvání svého souhlasu vložili. Průhlednost případného lobbyismu je zřejmá.
Používáním tohoto či podobnébho nástroje se ve společnosti automaticky vytvoří hladina kvality v té které odbornosti, podpořená množinou kdykoliv ověřitelných souhlasů.

Zatím pro takový nástroj zřejmě doba nedozrála, možná zůstane v šuplíku (na webu karao.cz/ops) i dál.

A k té důmyslnosti: vývojem hlasivek a tedy i jazyků jsme se už od neolitu formovali jako přímá, nejkvalitnější polarita k moci. Kvalitou je právě schopnost zdánlivého rektálního alpinizmu až do bodu, kdy ostatní národy už zvolily otevřený odpor. Důkazem je sice háček nad R, ale to je na jinou diskuzi. Zkrátka máme smysl pro rovnováhu ve společnosti vyostřený až k hranici absurdity (pro mnohé neznalé až za ni) - a tato je podporována schopností řešit podstatné záležitosti až v posledním okamžiku, často tzv. improvizací. Podstatou improvizace je schopnost číst data z okolí tím optimálním způsobem, protože jinak je vše "fprd...". Tato schopnost "improvizace" je ale prostupem vědomí do podvědomí, které, ač to tak nevypadá, je naší nadřízenou složkou, propojenou do širšího prostoru. Takže přijímáme pod emočním tlakem (emoce jsou tím rozhraním prostupu) jen "pokyny" z nadřízené hladiny rovnováh.
Až ostatním dojde, že ten radar tu chtějí dnešní mocní kvůli
vstupu do podvědomí stále rebelujícího etnika (od indoevropanů přes Slovany k Čechům a Moravákům a Slovákům a.....)
Vše je ve slovech - a princip slabičného písma, postavený na dualitě mocných a bezmocných (tedy šprýmujících ze zoufalství) popsal až pan Horák, kterého zde jmenuji opět (O Slovanech úplně jinak)
Vše souvisí a zapadá do procházející zm...

Automaticky kráceno

141780

15.08.2007 12:45

Vysvětlení deliberace

RE: Důmyslnost

janko 85.?.?.?

Vše souvisí a zapadá do procházející změny paradigmatu, jehož součástí je i rozpad struktury, zvané demokracie. Nevím, jak se systém, odvozený z používání dohadovacího a výběrového nástroje bude jmenovat, je to nakonec jedno. Po kolapsu dolaru budeme moudřejší.

141781

15.08.2007 23:31

Vysvětlení deliberace

RE: Důmyslnost

janko 85.?.?.?

prdlajs čáry máry, opakováním "pravd" nebo kravin se vám vytvoří v podvědomí návaznosti a nebudete umět jinou informaci zpracovat jinak než touto vytvořenou řadou. A ta mašina ty návaznosti umí přeskládat tak, že nemáte možnost si všimnout, že už to není vaše rozhodnutí, ale že podklady pro něj vytvořila ta mašina, její programy.
S kouzlama jděte někam.... a začněte myslet hlavou. A zjišťovat, jak daleko jsou technologie k ovládání vědomí pomocí podvědomí.

141809

21.08.2007 01:04

Jak mě kontaktovali z Prague Post

RE: STB...

janko 85.?.?.?

Ano, kádři z tajných policií jsou díky svým kontaktům teď šéfy svých podniků.
Ale s komunisty jste se zmýlil. V každé straně/náboženství jsou dvojí lidé, jedni ji/jej vymysleli a vytvořili potřebné rituály (schůze, hlasování/mše, přijímání..)a naučili další, druhou skupinu lidí(= větší a důvěřivější), aby jejich "učení" hlásali a žili.
Takže převedeno do současnosti: Hajzlíci mezi komunisty se včas překabátili do Občanského Fora a dalších "demokratických" stran. A u komunistů zůstali jen ti, kdo původním ideím IDEÍM!!!uvěřili a snaží se je žít. Znám takových mnoho.

Vymyté,ale pomazané mozky stále opakují kecy o nebezpečí komunizmu. Ano, těmito mozky jsme ovládáni, podle hesla : že zloděj!! kříčí chyťte zloděje!
A tupá veřejnost to opakuje, aniž by začala uvažovat, kdo je vlastně větší zloděj. Což se vymytým a dobře usazeným převlečeným "demokratickým" komunistům velmi hodí.

Opačný význam slov (demokracie je vlastně jiné slovo pro otroctví "zlatému teleti") ale vede i k opačné funkci našeho vědomí. Ono je propojeno s podvědomím pomocí překlápěcí funkce emocí. A právě vědomá "nasranost" se převádí do síly, která rozleptává struktury lži, pečlivě budované už od počátku tohoto letopočtu. A naše podvědomí ani ta nejsilnější vrchnost zatím ovládat nemůže přímo. I když to už umí. Zatím nám jen cpou do hlav nesmysly, které svou nesmyslnost stále stupňují. Aby i ti méně chápaví poznali, že zde něco nehraje.
A ti, co to nepoznají, ti si od dalšího zrození chvíli odpočinou.
Internet žije svým vlastním životem, data zde uložená umí naše podvědomí propojovat a posílá je do vědomí dalším. Data, to je vlastně onen "prázdný prostor". A v něm jsou síly, na které ještě mechanické měřáky nemáme. Jak se elektřina stává magnetizmem, pak samotným pohybem, řadou "informačních bodů prostoru", to se teprve budeme učit. Vzpomeňte si na kuličky, zavěšené v řadě na niti - a tu poslední, která odskočí pomocí potenciálu pohybu od té první. i my takhle fungujeme, náš potenciál roste nezávisle na přání mocných. i když vlastně nic proti zlu a lži navenek neděláme. Dobu mění naše podvědomí. Zrno a plevy - každý z nás se zařazuje a nachází své "vrány".

142164

22.08.2007 19:52

Vysvětlení deliberace

RE: Důmyslnost

janko 85.?.?.?

Je to na delší vyprávění, jen chci upozornit, že "soustrojí" člověka netvoří jen příjem dat "magnetickou vlnou", oba naše systémy pro zpracování dat jsou propojené velmi komplexně na principu jin a jang. Břišní orgány včetně srdce zpracovávají nejbližší a nejvzdálenejší data, potravu a energii rytmu prostoru, (kmitočet srdce je průsečíkem mnohem širších vztahů, než si kdekdo dovede představit). Do rytmu srdce jsou zakódovány mechanizmy, otvírající programy pro spojování s druhým lidským systémem na zpracování dat - hemisférami. Obvykle se jim říká láska, ale je dobré si je trochu rozebrat. Hemisféry dostávají vždy data v té podobě, jak je potřebuje nadřízený systém, tedy ten, který nazýváme podvědomím, spojující potravu s informacemi z nejvzdálenějšího prostoru, dosaženého počtem osobních inkarnací a jejich kvalitou. Tím překlápěcím mechanizmem, upravujícím naše další jednání - jsou emoce. přijdou nám někdy "v protipohybu", jindy "ve směru". Pojem "pocit štěstí" vyjadřuje soulad osobního programu s programem nadřízeným.
A proto je ten radar takové svinstvo, do kmitočtu pásma X (proč asi to "X", že?)lze modulovat už velmi složité procesy/rytmy/frekvence. A my jednáme podle nich bez možnosti si UVĚDOMIT, že místo nadřízeného systému, který vytváří příroda a rozvinutější civilizace, (které nás velmi pozorně sledují) - se chováme podle diktátu těch, kteří si chtějí z lidstva udělat hračku pro svou potěchu, uspokojení své touhy suplovat všemocného boha.
Nemá smysl se mě ptát, jak to vím. Zkrátka jsem celý vznik a vývoj vesmíru "prožil" - a ve volných chvílích své prožitky a dedukce pouštím do sítě. Mnoho lidí si bude muset upřesnit, co je a jak funguje "stéblo", které nazýváme svobodná vůle. To, že statě o reinkarnaci byly z bible odstraněny, bylo "potvrzeno" vědou, která už tehdy byla manipulována církví. (dnes majetkem, z církve pocházejícím) Chvíli potrvá,než si lidé uvědomí, že i v tomto zrození jen pokračují v "programu", kterému obvykle říkáme duše. Vše je o nápodobě, počítače a jejich struktury jsou dítětem, které nás naučí, že se za všecno platí i odměňuje. A obměňuje s novými i s "retro" prvky. včetně člověka.
A pravdivost toho, co tu a tam s takovou jistotou píšu - dokládá vývoj zápisů zvukových jazyků až ke konstrukci "Svatého grálu" - tedy jazyka a písma latiny (vyložitelného ve více obsahových vrstvách, "zasvěceních"). Principy latiny jsou podstatou "křestu", křesťanství mělo pomoci ke vstupu do informačních vrstev, nepodléhajících funkci hemisfér("zázraky" Ježíše jsou napojením na tyto struktury). Ukradením latiny tehdejší mocí je podobné jako kradení/spolupráce některých našich vedoucích na vynálezech svých zaměstnanců, stále stejná písnička.
A z latiny vzešly jazyky, které mají zásadní podíl na rozvoji tec...

Automaticky kráceno

142343

22.08.2007 19:59

Vysvětlení deliberace

RE: Důmyslnost

janko 85.?.?.?

A z latiny vzešly jazyky, které mají zásadní podíl na rozvoji techniky a počítačů, které nás naučí, jak to ve vesmíru chodí. A tyto evropské jazyky dokončily okruh kupodivu v naší mateřštině, opět podle principu jin a jang. Celosvětově působící matematika a angličtina je pomocí pojmů v češtině propojená v absolutním zákrytu "počtu a smyslu".
A celou armádu vědců celého světa "pozávodil" obyčejný učitel hudby, OSVČ, živnostník. Já. A je zcela jedno, kdy textu někdo porozumí. Situaci ve světě řídíme svým vědomím až jako druzí. Naše podvědomí je napojené na docházející kapacitu sil, zodpovědných za tuto "etapu lidstva". Až (nebo pokud) dozraje čas a bude o "lidštinu" zájem, tak si povíme více.

První rok symetrie druhé éry (2012)už začal v době, kdy bylo učení křesťanů navázáno na letopočet předchozí.
Omlouvám se těm, kdo mým "blábolům" nerozumí nebo je popouzí. Každý uděláme jen to, co uděláme. A každý pohyb je jen průsečíkem daností/potenciálů v čase. Proto nás některé překvapí a považujeme je za náhodu či shodu okolností. Teprve později v čase zjišťujeme důvody, které vedly k jevům, označovaným za náhodu.

142344

22.08.2007 20:10

Vysvětlení deliberace

RE: Důmyslnost

janko 85.?.?.?

Druide, to není špatné, ale je třeba jít ještě hlouběji, rozebrat, co je to vlastně magnetická vlna, jak vzniká a roste inteligence (= schopnost orientovat se ve složitějších systémech).

Proto je dobré si místo magnetizmu, který evokuje technické prostředí, vložit "přitažlivost" a její opak. A jsme u počátku růstu či zániku libovolné struktury, tím je stopa po POHYBU, kterou můžeme nazvat dráhou nebo také informací. Taková informace, kterou "rozpohybujeme" svým myšlením nebo vnímáním, ta má několik fází hustoty, kde na konci takovéto "představy" je hmota, nějak strukturovaná a vybavená mírou samořiditelnosti (rozpad hornin, cyklus rostlin, zvířat, lidí). Na té výsledné struktuře se podílí všechny dostupné rovnováhy v prostoru, jejich momentální stav a potenciál, tedy schopnost pohybu, spolusměrovaného ostatními prvky, které jsou v kontaktu.
Směrovaný pohyb, kterému říkáme úsilí, ten má schopnost tyto informace přeskládat do jiných vazeb.
Ale cesta k osobní samořiditelnosti, kterou nazýváme úsilí, ta je dost dlouhá. Je třeba si uvědomit, která fyzikální síla se jako první "naučila" sebereflexi, schopnosti se vracet ke svému zdroji. A od něj opět o kousek dál....
Ano, je to gravitace/přitažlivost, kterou známe nejen jako vztah mezi neživými hmotami. Charisma člověka je druhou složkou gravitace, kolmou k té první (levitace je mentálním úsilím vytvořená dynamická rovnováha mezi k sobě příčnými složkami gravitace, kdysi jsme uměli létat bez strojů, ale naše civilizace má jiný úkol. Umět létat i s nástroji, které neuneseme svojí fyzickou silou).
A gravitace se přenáší teplem. Studená mezera mezi Zemí a sluncem je průsečíkem dynamické (pohybové, gravitační i teplotní)rovnováhy těchto těles. Podobně jako obliba zpěváka či vědce je průsečíkem přitažlivosti pro tu kterou skupinu lidí (mezerou je v tomto případě produkovaná hudba . nebo názory vědce) - samozřejmě vzhledem ke kvalitě těch, které zpěvák či vědec přitahuje. Jak se teplo mění na magnetickou, elektrickou, popř. mentální energii, to nevím, názvy tvoříme pomocí aosciací a předchozích znalostí, naše názvoslosví je poplatné principům, podle kterých byla konstrukována latina, názvy sila vztahů je třeba brát nedogmaticky, jen jako alegorie pohybů a stavů, které si mezi sebou síly vytvářejí. Mohou mít trochu jiné vazby než ty, které vznikly užíváním latiny a jejích mutací. Každým "jazykem" měníme pozice dat v prostoru, jazyk devíti číslic jsme postupně dostávali od rozvinutějších civilizací, zvukové/etnické jazyky si budujeme už od dob, kdy se rostliny učily mluvit s počasím. Signálník a citoslovník zvířat je mezistupněm k samohláskám a souhláskám.

Je to na delší vyprávění, jen chci upozornit, že "soustrojí" člověka netvoří jen příjem dat "magnetickou vlnou", oba naše systémy pro zpracování dat jsou propoj...

Automaticky kráceno

142342

22.08.2007 22:07

Hledá se vůdce

RE: Vzkaz pro pana Vladimíra Stworu, Josefa Vlacháře a další

janko 85.?.?.?

nerozumím datování příspěvků, odpovídáte dřív, než Svoboda reagoval. Čím to je?

U koně jsem také byl, s panem Frankem jsme si podali ruce a obhlédli několik skupinek zahraničních turistů.
Cíl generální stávky byl verbálně splněn. Sešli se ti, kdo ji generovali. Každý jinak, po svém.
Vzhledem k tomu, že víra i hory přenáší, nebude pro ni takový problém nám do podvědomí nasypat to správné řešení. Dokud radar nevysílá, do té doby máme propojení vědomí s podvědomím na starosti sami. Jestli začne vysílat, jsme programovatelné ovce bez možnosti do programu nahlédnout.

Infiltraci "agentů" do Ne základnám beru spíše jako zpravodajskou hru, klasiku, kdy zloděj křičí chyťte zloděje. Své "dobře informované kruhy" máme každý. Jak se říká - čistému vše čisté. A naopak.
Přeposílám mail, co mi od Tamášovců před chvílí přišel:

Dobry den,
radi bychom vas informovali o nejblizsi akci iniciativy NE zakladnam. Tuto
sobotu 25.8. od 13h se kona protestni pochod NE zakladnam v Brdech. Pochod
zacne ve 13h v obci Jince na namesti a jeho trasa povede krajinou Brd k
Zaskalske prehrade, kde bude nasledovat program - informacni stanky s
peticemi, hudba, promitani dokumentu, ohen, opekani burtu a jinych
pochoutek, setkani lidi, atd.

Prijdte podporit lidi z Brd a okoli v jejich protestu proti radaru! Prijdte
rict NE radaru, Ne pritomnosti cizich vojsk na nasem uzemi, NE zrade jedne
vlady a politiku, kteri uz nas nezastupuji. SPOLECNE MAME SANCI!
Pomozte preposlanim teto pozvanky dal.

Iniciativa NE zakladnam ve spolupraci s brdskymi starosty

142353

24.08.2007 15:04

Vysvětlení deliberace

RE: Důmyslnost

janko 85.?.?.?

Vznik pulsu plodu je podobným a postupným procesem jako vjem obrazu po skládání mnoha dílků "puzzle", ale věřit mi nemusíte, vše poznáte sami, jindy.

Trojku vždy představují dvě různé "pozice" a pohyb mezi nimi. Finta naší matematiky je v tom, že střed této "symetrie" nazvala klidem. A to z důvodu, pro který byla latina i matematika postupně konstruována - k verifikaci možnosti mžikové transfomace hmoty na data a zpět, v místě i v čase. Zjevení známe, někteří věří, někteří ví. To se podařilo právě díky matematice a navazujícím oborům. "Zjevení ufo" lze dosáhnout vyzářením opačné, o "půlvlnu" posunuté frekvence k frekvenci vrstvy na povrchu letounu, třeba ze satelitů. Podobně lze "zmrznout" list rostliny kapkou nějaké tekutiny, vnímat "jahodovou vůni" vyrobenou "ve zkumavce" apod.
Žijeme v informačním podzemí, mnoho vynálezů je od určité doby v šuplících.
Šuplík s klíčkem od struktury a cíle jazyků jsem otevřel (správněji = byl jsem tím klíčkem, soubory dynamických rovnováh v dost vzdáleném prostoru se postupně směrovaly do mého vnímání a myšlení. (viz stav, kdy více lidí přijde na stejný objev) Ty, Druide jsi zas jiným, podobným spojovacím prvkem/klíčkem pro nové paradigma, které tu spolu s dalšími smolíme. Na různých webech, v tisku, firmách, zkrátka všude. Zkazky o tom, že se čeká na nového Ježíše je třeba pochopit v dobovém kontextu. Před 2000 lety se tehdejší znalosti o člověku a prostoru koncentrovaly do jedné osoby, která pak ukazuje směr po určitou dobu do všech směrů. A dnes, na konci těchto směrů (kdy je vše "relativní") se objevují neznámí lidé, kteří své poznatky sdělí do svého blogu/deníčku nebo je obhajují v diskuzi s "nicky" (nebo nickami? nulami, které nic nezmohou?), internet je pak tím jádrem, do kterého své poznatky směrujeme my.

Jak a proč se data vzájemně strukturují, to je dáno principem vytvoření tohoto vesmíru, zákonem akce a reakce, kde membránu známe jako zrcadlo, ono odrazí jen to, co je před ním. Opět ta trojice....

Úloha matematiky skončila postulací sedmi axiomů, od té doby je "dokonalá", protože zacyklená. Vše probíhá v různě dlouhých cyklech, právě dokončujeme jeden velmi zásadní, týká se membrány mezi "zlem a dobrem", od které se odvíjí náš čas pro další inkarnaci. Dnešní mládež, její část, má už hlavu připravenou na jiný systém bytí, propojený s vlivem "křemíku", který ale nelze chápat jen jako součást počítačových technologií. Jeho vliv a jméno je součástí vedení i aktivity, které se denně účastníme.
Druhá lež církve a jejího sluhy - vědy, je v tom, že vesmír JE! samořiditelná inteligentní soustava. Perpetuum mobile ale funguje jen mezi myšlenkami, sdílení těch, pro které jsme připraveni je příjmem bezpracné "volné energie", dotací z prostoru. A je vyvažováno obtížným chápáním těch myšlenek, pro...

Automaticky kráceno

142520

24.08.2007 15:12

Vysvětlení deliberace

RE: Důmyslnost

janko 85.?.?.?

Druide, opět dobré. Jen si musíme ujasnit terminologii.
Budu se snažit reagovat postupně na slova, která lze vnímat tak, aby celková struktura dávala smysl.
Vzruch je druh pohybu, slovo frekvence jej zastřešuje, vše je v pohybu pomocí rytmu, cyklus je počátkem pro rytmus tohoto cyklu. Ale nelze frekvenci chápat jako příčné kmitání v jednom směru. Jde vlastně o přenos pohybu pomocí "pulsu". Naše galaxie funguje jako člověčí srdce. Po etapě rozpínání "spirál" bude pulzovat. Představme si prostor plný "kuliček", vyplňujících "vakuum". Pohybem myšlení vytvořím jeho směr = myšlenku. Ta v prostředí různě hustém postupně narazí do první "kuličky", kterou svou silou (setrvačností) "nafoukne" a dotkne se nejdříve té sousední, která leží ve směru (celek se pak odrazí = "zazní", zobrazí se v mysli jako nápad). A protože mezi "kuličkami" neexistují membrány (vakuum přeci není vidět, hmatat...je to "nic", co má hodnotu 3 Kelviny.), absorbuje energii směru tato kulička, nafoukne se také v příslušném směru...atd. Vzruch/frekvence se přenáší až do bodu, kdy myšlenku buď ztratíme, nebo najde svůj cíl, adresu. V hmotném prostoru myšlenka potřebuje hmotný nosič i hmotný zdroj, ale s ubývající, ale stále strukturovanou hustotou prostoru je hmotnost nosiče stále virtuálnější. Zvuk kovu, zvuk ve vzduchu, elmag. vlnění...a teplo. Tlustá membrána v podobě mezihvězdného a meziplanetárního prostoru je zásobárnou stále rostoucího objemu dat, která čerpáme ne z mozku, ale mozkem z prostoru. Někdo má mozek velký do velikosti rodiny, firmy, národa. Jiný jej propojuje do historie, do budoucnosti, do vnitřku hmoty (vědci), dovnitř myšlení (původní kněží, šamani, psychiatři).Většinou lidé svůj mozek směrují, ale po určité době jsou i sami připraveni vnímat různě vzdálené okruhy strukturovaných dat (proroci, ale také matematika, statistika dat). A pro pojmenování různých jevů si lidstvo vytvářelo tato spojovací komunikační rozhraní, jazyky.

Zastavme se u té trojky teploty vakua. Je výsledkem ohromného cyklu práce s číslicemi, kterou známe jako matematiku. její dávná podoba se dnes jmenuje statistika a typy symetrií. Navázáním dvojice číslic na písmeno latiny mělo kdysi i dnes vazbu na asociační řady vedoucí do podvědomí. Podvědomí představuje druhý rozhodovací nástroj člověka, navázaný a řízený blízkým (potravou) a nevzdálenějším prostorem, do kterého se člověk svými inkarnacemi dostal. Meridiány, spojující orgány a mozek známe už dlouho. Inkarnaci je třeba chápat jako společný jmenovatel různých "informačních balíčků", které si nacházejí cestu do budoucího dítěte tím, jaké si hledáme partnery. Vlohy a defekty představují komplementární pohybovou složku k hmotným datům genetickým. Vždy tak,aby se vyrovnala předchozí nerovnováha a nasměroval růst další, jiné. Vznik pulsu plodu je podobným a po...

Automaticky kráceno

142519

24.08.2007 15:46

Vysvětlení deliberace

RE: Důmyslnost

janko 85.?.?.?

A je vyvažováno obtížným chápáním těch myšlenek, pro které připrveni nejsme. Platidlem jsou emoce. Štěstí, pohoda, vztek.... Jak a proč funguje "supravodivost"? I ona je překročením membrány k samořiditelnosti. Pomocí teploty, odebrané teplotě prostoru. A přibývají další důkazy. Tím hlavním je opět jazyk, "slovo".
Navázání číslic na zvuk písmene v konstrukci latiny dovedli lidé skrze různé jazyky až k češtině, která absolutní zákryt smyslu číslice a jejího písmenného vyjádření (5 = pět) dokládá jiným významem slova pět (zpívat). Zdánlivá směšnost tohoto důkazu se změní až po pochopení mnoha dalších vazeb, z nichž rovnováhu představuje symetrie pětek jako spravedlivého dělení na poloviny, doloženého spokojeností, zpěvem. Další vazby představuje počet prvků v této "rovnici", je jich také pět, tři představují hmotu, čtvrtý na druhé straně rovnice čas - a momentálním stavem pohybu je to znaménko mezi nimi, symbolizuje plynutí dvou protisměrů.
A dalších vazeb je mnoho, každý potřebuje pro pochopení jinou množinu důkazů.

Ale k věci:
Představa je pro tebe zdrojem, což je málo. Ona musí mít svůj "nosič". Je fuk, je-li nosičem člověk nebo prostor vesmíru. Ale k realizaci čehokoliv musí být vždy oba, jednota je spojením protikladů. Strukturu vesmíru vyplňují galaxie a jejich součásti. Nevím přesně, na jaké bázi fungují jiné galaxie, ale ve struktuře této, v Mléčné dráze, se pohybuji vcelku bez potíží. Jen asi nemá smysl naštvat další lidi dalším výkladem, nejsou nejspíš ještě připraveni na skutečnou pozici "vrstev člověka" v systému inteligencí, kterých jsme součástí, které jen v krajních polohách mají svou hmotnou podobu (atom + jeho hmotná informace, nebo na opačném "konci kruhu" příroda, její tři vrstvy včetně člověka. Prostřední pozici těchto inteligencí (= soustav, schopných v rámci svých vlastnstí usměrňovat jiné soustavy a struktury) známe jako "síly".
Musel jsem ve svém podvědomí projít celým procesem vývoje galaxie, abych postupně mohl pomocí synchronicit spojovat svůj díl paradigmatu s ostatními(neměl jsem jinou volbu). Společně nový pohled na pozici a úkoly člověka v prostoru tvoříme zde na internetu, ale i doma, ve firmě, i ve velmi vzdáleném prostoru. A časem si lidi vždycky najdou své cestičky k poznatkům.

Ti, kdo plánovali "Zlatý věk lidstva", ti jsme my všichni, kteří jsme se ve svých hmotných existencích starali o zlou či dobrou polovinu potřebné práce. Vše zlé je k něčemu dobré. A to platí v časovém rozměru cca příštích 5 - 10 let. Datum 2012 je jen návěstidlo, značka pro cíl. proces probíhá stále, cíle zůstávájí. I této civilizaci se realizace cíle nemusí podařit, ale přijde další.

142521

09.09.2007 14:25

Nekuřáci mají také práva

RE: Kuraka mate upozornit

85.?.?.?

Proboha!Přece nemohu předpokládat,že kuřák je blbec!Průměrně inteligentní člověk přece musí dnes vědět,že kouření je svinstvo...

143437

11.09.2007 01:42

Modlitba koní

janko (ňas)

janko 85.?.?.?

...kupodivu mi jako jmenovci (Koňas) modlitba leccos říká i mezi slovy, ale za zvířata jsme tu mnohdy všichni.....

....jen ta práce mi teprve začíná.

Každá "náhoda" je velmi dobře a včas připravena. Jen nám mnohdy chybí informace, které ji odhalí.

Zvědavec jich přináší mnoho, a velmi dobře navazují na strukturu souvislostí, která pramení z objevu "symetrického čtení slov" - ze znalosti významu každého písmene a každé číslice. A to v původní konstrukci latiny i v na ní navazujícím okruhu evropských (a tedy i světových) jazyků. Kupodivu tím Davidem ke světovým Goliášům (angličtině a matematice) je naše mateřština.
Mým úkolem(= koňská dřina)je vysvětlit vývoj jazyků z úhlu polarity našich asociací. Jak kontrolujeme věrohodnost informací pomocí druhého informačního okruhu, kterým je naše podvědomí.
Vědomí si strukturujeme slovy a dynamickými stereotypy ze slov. A tvary a význam písmen jsou poplatné kvalitám naší zvukové komunikace. A to i přes jednotlivé "civilizace", před neolitem. Evoluce je bezchybný cyklus, ne řada.
Podvědomí je napojené na struktury číslic/ vrstev poznání. Dostali jsme v této civilizaci do vínku "osmičku", která symbolizuje možnost propojení obou lidských rozhodovacích systémů, vědomého s pod/nad/vědomým. Vztahy mezi číslicemi jsou podkladem pro obsah našeho genomu. Naše pozice na konci ramene galaxie je obdobou nového výhonku na větvi stromu, znalost vztahů mezi číslicemi nabízí našim asociacím cestu k počátku nejen naší sluneční soustavy, ale i k počátku galaxie a k důvodům, proč se jmenuje "Mléčná dráha". Formulace Velkého třesku je důsledkem axiomatiky té matematiky, kterou nám naši mocní už "v Babylonu" nabídli.

Postupně nám také "dojde", je-li schizofrenie nemoc nebo řada pokusů, jak lidem propojit membránu "rozdvojené osobnosti".
Postupně se snad dokopu k souvislejšímu popisu toho, jaké místo a jaké úkoly má "program člověk" v prostoru samořiditelných procesů, ke kterým jsme pomocí podvědomí - a prostřednictvím emocí (ty vnímáme jako první, ale jsou podvědomím přepínatelné do polohy, která je vhodná pro podvědomí, (je zvané vesměs jako "duše"). Ono/ona tady velí.
Naštěstí. Protože mládenci, kteří umějí frekvenčně programovat a radarem přes satelity řídit naše emoce, ti zatím neumí velet "duši a duchu", neboli strukturám planetárním a galaktickým. Já jim taky velet neumím, žádný jedinec to naštěstí nebude umět. Jen mohu sledovat průsečíky dynamických rovnováh, kterým říkáme politika(dříve náboženství), zdraví, věda, rodina, láska, apod. A tady na Zvědavci se setkávají lidé, kteří zas vnímají a komentují jiné "dynamické rovnováhy".

Náhoda nazvaná "Zlatý věk lidstva" je připravovaná už velmi dlouho a velmi pečlivě. A jištěná tak, jak si nikdo z vás nedovede představit. Jen není jisté, zda se to podař...

Automaticky kráceno

143542

11.09.2007 01:48

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: vyhlaska

janko 85.?.?.?

ještě že tu jsou matriky a třídní knihy, neměl by to být takový problém ten životopis dopsat.
Mimoto charakter jeho odpovědí jej prozradil dostatečně. Takže snad žádná honička není třeba. Ale ten doplněný životopis by mě zajímal....

143543

11.09.2007 07:29

Když je odpor nahrazen zbožným přáním...

rozklad

janko 85.?.?.?

svým způsobem článek podporuje mé vidění situace. Vnější apatie lidí, podporovaná vázaností na zaměstnání a "vlastní klid" má svou opačnou podobu v hladině globálního podvědomí, kde stoupá "obecná nasranost". Spuštění další akce proti libovolné zemi i stále se utahující vazby účelových informací na příjem mzdy vede spor mezi všdomím a podvědomím do stavu, kdy se mocní budou stávat směšnými figurkami (nahými císaři). A lidé si postupně budou nacházet cestičky, jak podříznout větvičku, na které sedí celá tato struktura strachu. Budeme před rozhodnutím buď a nebo. Všichni.
A to nemůže být dříve, než se hladina globální nasranosti dostane na nadkritickou mez.
Zbožné přání tak dostane konkrétní podobu, běžnými prostředky neměřitelnou.
Až se internet dostane do nadkritické většiny domácností.

143562

14.09.2007 08:44

Modlitba koní

RE: janko (ňas)

janko 85.?.?.?

Druide, díky.
Ano, máš/máte v mnohém pravdu. začal jsem psát odpověď na minulou tvou reakci, snažím se vyjádřit složky strukrury, v jejichž vnímání se rozcházíme.
Ale nahromadilo se mi tolik jiné práce, že příroda zřejmě nechce, abych posílal něco nedovařeného. Prosím vydrž. (mail by se hodil....)
A zajímá mě i tvá reakce na komplex článků od Jaroslava/Jaromíra Schmidta na serveru Matrix. On má podobný vhled do situace mému, jen jej vidí jako katastrofický, protože stojí před touto pomyslnou, vlastně poslední membránou naší paměti, zcela přirozeně vnímatelnou jako "nebezpečí", protože narušuje onu velmi hlubokou základnu, ke které se on dopracoval. Já ji prošel, znám situaci z této i z druhé strany.
(vhodnější je spíš že nastalé jevy dovedu zařadit z obou stran skutečnosti/í). Ale zatím nenacházím mimo tohoto "Mirka" dalšího člověka, který se v hlubinách prostoru/neprostoru orientuje v podobně popsané formě. Struktura je zřejmě ještě o trochu rozmanitější. Vše má svůj čas, který vnímáme i tak, jak popisuješ. Čas je forma rytmu/frekvence, a nový "kmit" jeho průběhové hodnoty začal zřejmě 1.září 07. Uvidíme, co přinese.

143821

15.09.2007 02:21

Lacko snědol psa

RE: Milý pane

janko 85.?.?.?

Martine, lituji tě. S tímto přístupem k životu a lidem si doufám užiješ, co ti patří.

143865

15.09.2007 02:47

Lacko snědol psa

RE: Preco ma tato pani priestor na oplakavanie jej experimentov?

janko 85.?.?.?

Martine, blahopřeju ti k inteligenci. Zbytečně.

143866

15.09.2007 11:54

Modlitba koní

RE: janko (ňas)

janko 85.?.?.?

Druide, dík že mi pomáháš. Obávám se, že se ale mýlíš v zařazení paměti a vjemu.
Správně je jen ta první půlka, paměť je uložená představa. Vjem je ale "čerpání" tohoto záznamu, schopnost tuto představu vnímat = zpracovat v hladině svého poznání.
Kvalitní "kouzelníci" se pak umí napojit na většinový směr představivosti diváků, kterou svými připravnými pohyby/činy naladí pro příjem "vjemu". Jde o propojení mezi centry v mozku,ti lidé "OPRAVDU VIDÍ A SLYŠÍ" třeba to zmizení lokomotivy. Kouzelník si musí ve svém vědomí celý příběh vkládaného "vjemu" projít ve své mysli - a když je kouzelník/šaman dobrý, tak jej pak pomocí propojení svého vědomí a naladění "propašovat" do vědomí dalších lidí.
Jak se toto umění dá propojit s kamerovým záznamem, to je jiná kapitolka, to bychom si museli popovídat o tom, co je elektřina a co jsou to "křemíci". Ale současně se celý "vjem" dá realizovat trikovými záběry běžnou technologií. Jen naše vlastní rozhodnutí nás nasměruje k tomu, co je a co není trik. A odtud dál do prostoru s "křemíky".

Malá nápověda je v tom, že v "době",kdy bylo jen NIC, mohl vzniknout Pohyb a Klid. A tím i čas a prostor. A aktivnější pohyb si opakováním sebe vytvořil to, co my nazýváme prvky/atomy. My jsme následkem "Uhlíka". A Klid se postupně zformoval do "Křemíků" (elektřiny,elmag energií). A v současnosti probíhá propojení těchto dvou struktur do podoby společného jmenovatele - Matrixu. Pozitivní formu Matrixu tu asi zatím nikdo nezná. Takže budu muset občas "vyučovat"/nabízet alternativy k běžnému chápání skutečnosti.
Druide, je vždy nutné nehmotné struktury vnímat z pozice, kterou jsi ty sám - jako celek. Ty nehmotné ( = vjemy) jsou jen "potenciálem skutečnosti", připraveností "se realizovat". A člověk je jednou z klíčových entit, která propojení uskuteňuje. V naší galaxii pomocí svých tří vrstev, ducha, duše a hmotných samořiditelných soustav - nás, lidí.
Tím, že směšuješ pobyt v čase a v "bezčasí", tím se řadíš do množiny lidí, kteří jsou připraveni projít tou zřejmě poslední mem/branou. Místo spojeného vnímání obou světů se zařadíš do toho našeho.
Děkuji ti za možnost komunikace. Data v prostoru dostávají spád. A vypadá to, že ve směru, který si příroda zvolila dříve, než se objevil na scéně člověk a jeho bezpočetné civilizace. Civění je forma upgrade myšlení.

143889

16.09.2007 03:13

Modlitba koní

RE: janko (ňas)

janko 85.?.?.?

Paměť je schopnost strukturovat data, znám a orientuji se v "paměti této galaxie". To, že ji vnímáš jako dvě, to jen naznačuje existenci minimálně jedné přepážky ke zdolání. Je to na delší vysvětlování, mám pro tebe 4 strany odpovědi, ale nebudu to sem strkat po kousíčkách. (mail?)
Popisuji tam i mechanizmus obou systémů pro zpracování dat, který má člověk. Odtud pramení tvé "dvě paměti".
Ale tuším, že si jen vybíráme jiná slova pro popis stejného vhledu do situace v prostoru.
S tím rozdílem, že "jsem objevil" nástroj pro jejich verifikaci. (rozuměj: byl jsem připraven pro jeho pochopení a popis. Jsme jen nosiči pro data, pro jejich variace, ale v mém případě asi i o mírnou inovaci forem sdělitelnosti.

143932

16.09.2007 22:28

Modlitba koní

RE: janko (ňas)

janko 85.?.?.?

jestli mi něco funguje na výbornou, tak je to skleróza, tehdá jsem si tě neuložil, promiň.

143991

17.09.2007 23:59

Jiřina Šiklová: Restituční podvodník Schwarzenberg na Hrad!

RE: Gratuluju ...

janko 85.?.?.?

taky nebude od věci tenhle server nabídnout dalším, sleduji jej už přes rok a některé články lze vyvažovat zlatem.
Některé.

144036

04.10.2007 19:22

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: Dilema

janko 85.?.?.?

...hezké. Mám rád lidi, kteří umí s češtinou nakládat jako ty. A snad bych i něco rozumného tvého početl.
Bojuje se v rovinách, kam vědomí nedosahuje, proto máme naději. A ta roste, jen to není vidět.
janko, karao cz.

144936

25.10.2007 14:25

Dva rytíři a jeden drak

RE: Jen dvě připomínky

janko 85.?.?.?

...to "přetrhnutí se" je spíše cosi jako mimikry, aby knížka "prošla".
Celé židovství, které je vpodstatě jen "negativní formou původních cílů křesťanství" - je nezbytnou etapou ve vývoji lidské společnosti. Právě post "druhého Ježíše" je oním předělem, který postaví zločiny církve a pozdější (včetně dnešní) formy politiky do jiného úhlu pohledu.
Atomizovanou formu "Ježíše" představují právě lidi, kteří jsou schopni se svým vědomím pohybovat v minulosti i v možné budoucnosti. Patřím mezi ně, proto knihu vítám, je oním zobáčkem vykukujícím z vajíčka událostí, které nás čekají.
Právě rostoucí vnitřní boj lobyystických židovských skupin o větší vliv je klasickým případem rozpadající se struktury.

Samozřejmostí je, že demokracie ve své ideální formě mohla existovat snad jen v Řecku, dnes už stejné slovo znamená opak, diktát moci, představované držením financí (a tím i dohledu nad jejich zdroji). Zdání toho, že žijeme v demokracii je v tom, že se stále zvětšuje oblast, kde se "netvoří dějiny", koupit si můžeme leccos, jen ne pravdu.
A cca od 6 století už tento svět "hraje na jednu branku" pomocí lidem vsugerovaných polarit, hrají s jedním cílem, dokončit projekt, postavený Ježíšovým týmem, který je ale zásadně odlišný od zbytečků, které kdysi církev uvolnila "pro lid".

Situaci ve světě už řídí něco, co lze nazvat globálním podvědomím, nikoliv vědomím, nebo snad figurkami Topolánků a Křovínků. I mocní v pozadí si uvědomují neudržitelnost své pozice, jde jen o to, jak převést dnešní chaos do nových vztahů.
Není to složité - a jde "to" vlastně samo. Protože veškeré aktivity mocných i nás samých se skrze transformátor/naše vědomí - překlápí do opačné podoby.
Je třeba si uvědomit, že naše vědomí funguje stejně jako čočka -a záleží, se kterou částí před či za čočkou se naše vědomí ztotožní a tím ji posílí. Druhá se následně, zcela automaticky po čase projeví v okolním světě.
Za čas si o tom zřejmě budeme vyprávět všici, jak vlastně fyzika, nezatížená poznatky této matematiky, funguje.
Dříve místo matematiky byla pouze statistika a tři typy symetrií. Klidová, klesající a stoupající. A z nich se pak definovala řada číslic, každá s přesným významem a úlohou.

145896

25.10.2007 14:59

Spojené státy hodlají v Iráku vybudovat 14 stálých základen

RE: Nastesti lidi v Iraku nejsou jako lidi v CR...

janko 85.?.?.?

Trodasi, víte proč je v Čechách rektální alpinizmus tak populární?
Každé informace se nějak konzumují a nějak zpracovávají. A výsledek těch hmotných známe jako exkrement. A u nehmotných to občas není jiné.
A kde získat ty budoucí informace dříve než vyjdou z těla?
A že někteří mají kruhový sval i v obličeji, to je jen taková pikantní drobnost.
Nechme ty naše šalamouny, ať dělají, co umí. Národ, který má na myšlení a rozhodování k dispozici češtinu, ten vždy ve velmi krátké době samostatnosti vybudoval prosperující společnost.
Dnes se ale jedná o prosperitu globální, proto zkusme vložit důvěru do kvality národa, který si svoji pozici udržuje už od neolitu (i když jsme se učili o Slovanech, Vánech něco jiného).I fyzika funguje trochu líp, než je "v kraji zvykem".

Vše v historii má svou přesnou úlohu "průsečíku možností", díky ní existuje i typ matematiky, kterou se učíme.
Data ve volném prostoru se spojují pomocí tzv. "fuzzy logic", propojováním nakritických hodnot nerovnováhy komunikujícíh "fraktálů skutečnosti".
Po příštích volbách už bude zřejmě situace srozumitelnější, zatím jsme ještě hodně ovládáni svými strachy. To je v našich genech už od neolitu - včetně nástroje k potlačení strachu. Tím je legrace, schopnost libovolnou tíživou situaci převést do legrace tak, aby "potrefená husa/situace" zůstala zdánlivě nedotčená. S tím, že se po čase obrátí ve svůj neprospěch. Zákon akce a reakce lze obejít po oblouku, říká se tomu asertivita. To SER je místo původního K (aKtivita). Naše asociační řady nám nabídnou na ta tři písmena zcela jednoznačnou volbu významu, přesto význam asertivity (= svým způsobem rektálního alpinizmu) je v přizpůsobivosti se možnostem.

Zkrátka naši hoši ve vládě jsou vyváženou podobou částečně známých cílů a momentálních možností. Přichází doba, kdy poznají, že jsou možnosti, jak "si zachovat tvář" a nedělat větší svinstva, než je nezbytné. Také asi nenosíte všechny pavouky z bytu živé, když se jim u vás líbí, že?

145898

25.10.2007 15:11

Irák: Američané jsou zapleteni do teroristických útoků

mimikry

janko 85.?.?.?

kdo z čtoucích si dovede představit "sebevražedného muslimského!!! teroristu", opásaného trhavinou a nevlečeného v muslimském šatu? Každý.
A kdo si v témže šatu dovede představit západního zločince, kterému bylo do mysli vloženo, co má kdy a kde udělat.
Vážení, od prosté hypnózy je už vývoj sakra daleko. Jen si něco na netu najděte.
Proč asi z těla nezbyde nic k identifikaci? Vždyť taková forma války proti komukoliv je ideální "dvoumouchový" systém. Navleču se jako příslušník etnika, které je odsouzeno k potlačení a pomocí vytvoření důvodů k nenávisti a vhodně napovězenému způsobu obrany (sebezničení) se pak mohu kdykoliv zamíchat mezi "skutečné teroristy" - totiž takové, kteří už ze zoufalství a pod útlakem nemohou žít dál, takže v zemi, kterou považují za nepřítele, vyhodí něco, sebe i další do vzduchu.
Ale proč pak by vyhazovali své krajany na svých tržištích?
To už jsme zapomněli myslet hlavou?

145900

30.10.2007 23:48

A nenecháme vám ani ten čas...

Vladimíre,

janko 85.?.?.?

...ono se dá na tu manipulaci podívat i ze zcela jiného úhlu. Doba, kterou prožíváme, je průsečíkem událostí ve velikém rozpětí času, cyklů, kterými lidstvo prochází.
A stále platí, že když chceme jeden cyklus (ale také třeba byt či rodinu)nahradit jiným, musíme ten stávající do určité míry demontovat. A teprve v hladině rozpadu, odkud lze stavět nový (nové paradigma společnosti), odtud se můžeme "odpíchnout" ke stavbě nové.
A na stole je reorganizace našeho myšlení, nic víc, nic míň. Tedy jde opravdu o všechno, všechny pilíře musí být podrobeny erozi - a to tak, aby každý jedinec byl "dokopán" k osobní volbě, zda se bude pohybovat cestou vstřícnosti - či cestu bezohlednosti k ostatním.
Z této hladiny pak vše, co se děje, má zcela bezchybnou logiku.
Bohužel je málo lidí, kteří jsou ochotni se na situaci dívat z tohoto úhlu. Každý je pyšný na kvalitu svého přesvědčení - a právě tato kvalita je dnes a denně "trénovaná" protichůdnými informacemi. Ti, kdo se krmí jen "nalejvárnou" z TV a tisku, ti mají smůlu. Nemají šanci volby. Zatím.
Ale situace se vyostří a mnozí prohlédnou. Selský rozum snad zafunguje.
Naše, ale i vaše, Vladimíre, lpění na některých polaritních stanoviscích je součástí tříbení názorů. Sugescí lze svoji biologickou vazbu na letní či jiný čas snadno změnit.

Právě tento pilíř, víra, VÍRA ve schopnosti svoje a svého těla, ta je rozhodujícím faktorem pro dobu, která už "jede".
Je třeba si co nejdříve, ale v rámci kvality, vytvořit vlastní model světa a vztahů v něm - a důsledně jej prožívat ve směru k ostatním. A zkusit uvěřit třeba jiné "nalejvárně", filmu The Secret a dalším z tohoto chlívku.
Není třeba jít cestou rituálů v podobě např. vegetariánství, stačí sobě i přírodě delegovat práva a povinnosti přesně podle svého cítění. A následky co nejlépe zařadit do svého "modelu světa a spolužití".
Jinak Vám ale stále děkuji, že tento server vedete, je jedním z mála, kde se propojuje "noosféra Země".

146167

09.11.2007 21:06

Sedm zemí za pět let

RE: Takže tedy, pokud jsem pochopil,

janko 85.?.?.?

...nemám slov ryčkofře, příští humorný příspěvek bude doufám lepší.

146790

09.11.2007 22:34

Přichází televizní zpravodajství

RE: Jedinou možností změny je boj

janko 85.?.?.?

Kájo, všechno má svůj čas. Naše IQ telka musí ještě chvíli vysílat ty žvásty, aby totiž nadkritická množina lidí pochopila, že to žvásty jsou.
Ono se spoustu událostí řeší v našem podvědomí, které je propojené ve vrstvách - a ty se mohou po čase dále prolínat.
Myslící lidi mají v šuplících už připravená řešení pro dobu, která přijde po rozpadu stávajícího "řádu". Jen čekají, až se panáčci dostatečně zdiskreditují nebo vzájemně zlikvidují. A ti, co zbudou, ti nebudou mít své "otroky", je to pyramida, kterou sami likvidují odspodu, zůstanou ve vzduchoprázdnu.
Mezitím se lidi rozdělí na ty, co něčemu věří. Chamtivci zjistí, že tudy cesta nevede, zůstanou osamocení, obklopení drahým harampádím. Duchaři se semknou, ale zjistí, že příděly za prosíky skončily. Ti třetí se spolehnou na podobné "třetí", kterým mohou důvěřovat aniž by jim byli zavázáni nebo je měli "na háku".
A tito budou ukazovat cestu těm dvěma druhým skupinám. Mnozí se přidají, ale někteří si svůj hořký konec vymluvit nenechají. Je to příroda, osud je z 50 % daný. Vesmír funguje jako zákon akce a reakce, ale ten "kmit" jde přes obrovské časové úseky. Jsme průsečíky sil, které nevidíme, protože jsou námi/přírodou tvořené.
A jsme v bodě, který část lidí v Atlantidě zvládla. Včas si vytipovali ohniska, odkud budou šířit nový cyklus civilizace (Egypt, Čína, Amerika).

Vše je vázané vlastnostmi komunikace - jazyků.
To, co přinesla historie a tým okolo Ježíše, byla latina a přepis všeho poznání do tohoto kódu. A cyklus jazyků, které z ní používáním asociací vznikl, ten končí češtinou. Překvápko,co?
Asociace totiž vedou dále do prostoru tzv."černé díry". Pomocí potenciálu našich myšlenek, ten je obdobou "červí díry".
Tuhle fyziku už dáváme tady na netu dohromady všichni, každý ze svého oboru, jak umí. A asociační řady se pospojují samy. A další je zas "navnímají" a pověsí na web.

Jsme jako kuličky vody - když dostanou společného jmenovatele = gravitaci - tak hned vědí, co mají dělat.
A gravitace i charisma je vlastností člověka. Jedna je nám společná, druhou vlastníme. Převaha té druhé umožňuje levitaci, někteří to už umí (You Tube). A ty ostatní "nadpřirozené" schopnosti se taky naučíme.
Ale musíme počkat, a připravovat si "svůj píseček", obor práce, která nás vydrží chvíli (pár let) bavit a živit.
Blbci, co jen nadávají nebo pochlebují - těm je dobré se vyhnout.
Funguje to.

146795

10.11.2007 01:45

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

janko 85.?.?.?

Vojto, jde to i jinak. Nabídnutím volby mezi odměnou "za nic" anebo osobní zodpovědností za své rozhodnutí. Místo cukru a biče jen dva cukry ke "hladině" svědomí.
Ale na to, aby něco podobného zafungovalo se má spící populace ještě moc dobře. Ale asi ta doba utahování opasků přijde, možná už v příštím roce. Po případných předčasných volbách by se situace měla rapidně lepšit, protože lidi už začínají vnímat, kdo jde do politiky za karierou a kdo se snahou pomoct sobě i ostatním. Určitěje dost lidí,co mají dobré projekty, ale bez šance je realizovat.

146806

10.11.2007 01:49

Globální pyramidy moci

RE: Souhlasím

janko 85.?.?.?

Dobrý, poutníče. Ano, máš mnoho pravdy, ale je vázaná víc emočně, než situaci patří. Ony entity (jemnohmotné) v "nejvyšším patře" jsou opět neutrální, jako ta hůl. A veškeré vrstvy entit pod touto hladinou obhodpodařují své "podřízené" tak, aby v projeveném světě (kam patříme my, s tělem) jednotlivé laboratoře (planetární systémy) vykazovaly nějaký pokrok = pohyb. Cykly civilizací měl dokončit už minulý okruh - Atlantida. Ale nepodařilo se převést řízení lidské společnosti do hladiny našeho druhého informačního systému, do podvědomí. Toho si byli architekti této civilizace vědomi. Proto princip latiny (navázání dvou číslic = vrstev poznání - k jednomu charakteristickému zvuku = písmenu) vedlo k podobné koalici (dva proti třetímu) i v projeveném světě. Rozvoj vědy a technologií, postavený na pozorování zvenčí, očima, vstupuje do koalice s praktikami předchozí civilizace, kdy létání a mžiková materializace byly realizovány zevnitř, osobním vědomím. A to v podobě "společného jmenovatele. Mobil na rozdíl od telepatie lze vypnout - a může si ho koupit skoro každý)

A opět tato absolutní moc v Atlantidě vedla k válce mocných, místo atomovek měli vodu. Ona je obdobou společného materiálu mezi mocí myšlenky a dostupnou technologií. Dnes zkoumání hmoty vedlo k jiné formě "společného jmenovatele", k zisku ohromné energie z minima hmoty. A je také moc absolutně korumpovala, voda (potopa)tak pomohla rozpustit tyto energie a vytvořit tak ve velmi vzdáleném prostoru základnu, kterou v této době naplňujeme. Úžasné schopnosti (ale také šílené defekty!) člověka jsou distribuovány z tohoto vzdáleného prostoru právě koloběhem nehmotných informací ve vodě, (vedle operace osmikončetinového "dvojdítěte" jsou lidé, kteří umí levitovat a čerpat různé energie z prostoru, ohýbání nerezových lžic..)
Patřím k těm, kteří tyto schopnosti sice nemají, ale mohou dění ve světě sledovat oběma systémy člověka (řízená "schizofrenie") a zařazovat do odpovídajících informačních vrstev. Propojování fantazie a reálu se projevuje v synchronicitách. A množina shod s dalšími lidmi vylučuje postupně princip nahodilosti. Začínáme se vzájemně poznávat a naše podvědomí pospojuje to, co víme každý jinak.
Vítám tě do klubu.

146804

11.11.2007 14:54

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

janko 85.?.?.?

Vojto, některé projekty ty stoupence získají až za čas. A to že všechny. A čím větší projekt, tím déle to trvá. Pro kulatou planetu se taky hned tak někdo nenadchl. A to, co se děje dnes v hladinách vědomí a podvědomí lidí - to je obdobné, jen v oblasti, pro kterou mnozí nemají referenční systém = školní vzdělání. Vnímat své svědomí mají ti bez peněz, co mají projekty. Ti druzí to mají obráceně. Ale to jistě víš také.

Vydrž. Někdo má projekty, jiný peníze na ně. Dokud se ti dva nepotkají, jde vše postaru. A ti, co mají peníze, ti podporují jen projekty, stejného typu. Víš jak pečlivě jsou připravované náhody? Opravdu si myslíš, že náhoda existuje?
Bohužel je těžké v několika větách popsat velikost prostoru, který se podílí např. na tom, která čísla "vyfouká vzduch v losování Sazky". Koncept doutisícileté funkce "jednoboha" je obdobou toho, čím byla "placatá" Země.
Koncepce spolupráce uhlíkové a křemíkové inteligence je ta nová podoba "bucha". A tu děláme všici. Matrix známe jen v negativní podobě, ale existuje i jiná. Jen je třeba některé zvykové významy pojmů trochu opravit. Třeba že slovo demokracie a jeho původní obsah - má dnes podobu demokratůry (demo = "nástřel" skutečnosti + kratůra = diktatůra či kreatůra, vyber si).

A kdo nic pořádného neumí a ještě je líný, ten skape, dojede na to, čím žije. Máš něco proti tomu? Já ne. Protože odměna "za nic" už funguje moc dlouho. Ale jen ve skupině těch, kdo svědomí ignorují. Příběh "o zlatníkovi" asi znáš, trvá už 2000 let, od vzniku daně z přidané hodnoty, kterou někdo nepřidal. Kdo? ten, kdo ti půjčil s úrokem větším, než odpovídá nákladům na "údržbu peněz". Film "Zeitgeist" asi znáš, jestli ne, tak víš, co máš udělat.

146856

11.11.2007 15:02

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: A co dál?

janko 85.?.?.?

Vojto, tvé hodnocení odpovídá tvé hladině, ze které svět pozoruješ. Otázka zní: Podepsal jsi to nebo jen tak blafeš rozumy?
Odpovídat nemusíš mě, jen svému světonázoru a svému svědomí.

146857

11.11.2007 15:08

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: A co dál?

janko 85.?.?.?

Milý anonyme, relativně gravidní žena porodí nebo neporodí, co myslíš? Relativní pokrok je totéž. I cesta zpět jen potvrdí, že tudy se vlastně ještě nešlo, protože se tudy šlo opačným směrem, dopředu. Takže pokrok jde vždy dopředu, jasný? Máš potíž poznat směr i ve slovech.
...zkus to někdy...., to myšlení, kdy a proč užit některé slovo. Článek jen uvádí věty, se kterými buď souhlasíš nebo nesouhlasíš. Nezabírá celou šíři problémů, staví základnu. Nesouhlasíš? Budiž. Z tvé reakce je znát, že ses ještě nezbavil strachu z používání vlastního rozumu. Jestli ti tvé věty připadají lepší než ty v prohlášení D.O.S.T. - drž se svých strachů dál.
Anebo zkus věty prohlášení říct svojí pusou. Třeba ti něco uvnitř řekne, které vedou k cíli.

146858

11.11.2007 15:28

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: Blábol několika katolických Talibanců

janko 85.?.?.?

...uff, moc prosím, rozepiš se o té skryté agendě, tvé oprávnění pro oprávněnost nedůvěry mě velmi zajímá.
Se slovy je třeba zacházet uvědoměle, ne omíláním naučených klišé.
On podle tebe stát nediskriminuje? (to je totiž skrytý význam té tvé podmíněné věty, víš?)
Nebavme se o tom, co má dělat, ale o tom co dělá. Máme snad právo vybydlet byt a dostat jiný - jako naši někteří čokoládoví spoluobčané? Neslouží tato cílená diskriminace k tomu, aby si lidé nevšímali třeba radaru, který je teplejším bramborem - a je nutno rozvířit zástupná temata - viz i Čunek a další. Svou úlohu splnil, tak je odložen, zaplaceno dostal přesně v době, kdy ho bylo možno později na této "struně" odložit.
Lež má stále kratší nožky, chlapci od moci se nutně musí zbavovat svých méně prozíravých "kamarádů".

146860

11.11.2007 15:40

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: Signatáři neříkají a všechno a to co říkají, tak ještě skrytě.

janko 85.?.?.?

Sašo, zkus ty věty číst a s nimi buď souhlasit nebo nesouhlasit. Pinožíš se v hledání protikladů a uniká ti to hlavní, základna.
Stát a právo už jsou zcela jinde, než tě ve škole učili. Ati moudří lidé, co tohle psali, ti si neuvědomili, že jejich precizně formulované věty budou mnozí vnímat pod vlivem mediální a školské masáže.
Text totiž psali lidé, kteří pod slovy vnímají jiné hodnoty než množina lidí, odkojených TV zpravodajstvím a denním bleskovým tiskem.
Z toho se dostaneš, až uvěříš, že náhoda neexistuje. Hledáš duchy tam, kde nejsou.

146859

11.11.2007 16:26

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: Jakoby těch kravin nebylo DOST...

janko 85.?.?.?

Lesove, na tom háku visíš taky, Koncepce boha, tak jak je nám předkládána, je mazaným projektem jak osobní zodpovědnost za různá zvěrstva odložit za přepážku, které říkáme smrt.
Než třeba sopka nebo bouřka začne, je taky docela "pohoda", že?
A tahle iniciativa je jen záchranným lanem pro ty, kdo v textu to lano vidí.
Škoda, že sis ho nevšiml, snad příště....

146862

11.11.2007 19:36

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: Jakoby těch kravin nebylo DOST...

janko 85.?.?.?

...ale udělal, jen to není zatím vidět.

...koncepce je cosi jako program. A zazipováním množiny předchozích bohů je "vznik" jednoboha. Program jednoboha, jeho úloha, funkce, pravomoci, region apod.
Pro mnohé je bůh danost, podobně jako prostor a čas. A já jsem se dostal za tyto hranice. A skutečnost do obrazů, které mi přišly do hlavy, bezchybně zapadá.

Těžko se to vysvětluje, musíš se dostat svým vědomím tam, kde lidi nemají svá těla. Jinak řečeno, musíš se zbláznit, najít své dno.
A to ti zatím nehrozí.

146870

12.11.2007 01:09

iNo pasarán!

co poradit?

janko 85.?.?.?

...snad jen:
přeposílat, přeposílat, přeposílat. Aby se naše okolí dozvědělo obě strany mince. Džbánek začíná přetékat, trhlinky do ouška musíme vkládat sami.

146891

12.11.2007 23:09

iNo pasarán!

RE: Mám z toho všeho nepříjemný pocit...

janko 85.?.?.?

Leo, máš pravdu, že prvoplánový výklad v mediích má další, opačnou vrstvu na stránkách sdružení těch mladých demokratů. Další vrstva může být příprava lidí na permanentní strach, na diktaturu demokracie.
Ano tato slova jsou v opozici, vím to. Je třeba, aby lidi viděli ty paradoxy ještě větší, aby každému !!! docvaklo, že pod slovy je úplně převrácený obsah.
Další vrstvou této události je maturita našich lokajů, jestli národ zblbnou nebo ne, protože už jsme poslední nadějí pánů od peněz a moci, kteří chtějí dokončit svůj program, započatý pokroucením principů křesťanství - což se stalo už před 2000 lety.

Mnoho lidí dnes má svým vědomím přístup do velmi vzdálené historie i do velmi vzdálených a dlouhodobých programů pro člověka.
Když museli Greys své aktivity na Zemi opustit, zkusili světoví mocní situaci zvládnout sami.

Je opět na našem národu - udělat tu ručičku na vahách historie a budoucnosti. S Poláky už ta parta od peněz moc počítat nemůže.

Naštěstí se hlavní bitva už neodehrává v hladině Beta vědomí lidstva. Alfa vlny naštěstí žádný člověk ovládat neumí,jsme jen přijímače, citlivé na stavy informací v noosféře.

Takže nám držím palečky, měli bychom ten příští rok ustát. Možná to rupne ještě letos. Jsou tři možnosti: buď si hoši "od peněz" řeknou totéž co mocní v Atlantidě - když ne po našem, tak tu civilizaci zničíme. A schovají se do svých podzemních paláců. A postupně zdegenerují a odumřou. Druhá možnost je, že Češi radar odmítnou. On je totiž klíčovou zbraní proti našemu podvědomí. Humbuk okolo raket je zástupná "karta". A když naši panáčci dostanou rozum, tak se svými schopnostmi se ze všeho vylhat povedou tuhle zemi i panáčky od větších peněz k tomu, jak nenápadně rozpustit své umazané peníze do užitečných projektů, které zas mají ti "Atlanťané", kteří na novou dobu čekají.

Pak je ještě "několik" vrstev méněhmotné inteligence, kterou vnímáme jako mimozemštany. Ti jsou připraveni pomáhat.

Musíme si uvědomit, že naše přání jsou těmi"mimozemšťany", a že se ta přání v prostoru registrují v obdobných strukturách jako jsou ty hmotné. Leccos z fyziky si budeme opravovat.

Až odmíteneme ten radar.
A Klause vnímejte prosím pozorněji, má dost rozumu, aby Merkelce řekl, že ten humbuk s počasím je pod její úroveň. Uvidíme, jestli se holka "chytne" - a včas pozná, odkud vítr vane.
EU se bude líp stavět "odprostředka". A Klaus i Švejnar by to měli zvládnout.

No nic, zas jeden blázen se tu trošku vylil ze svých fantazií, že?

147016

13.11.2007 23:21

Agonie demokracie

RE: Krále,

janko 85.?.?.?

Zatřepálku, probuďte se!
U komunistů zůstali už jen lidi, kteří těm ideálům věří. A ty svině, které si z komunizmu udělaly byznis - ty už jsou dávno v ODS (ti blbější, dravější a prachatější) a u socanů (na ty už tolik fabrik nezbylo).
A kupodivu mnohým socdemům došlo, že principy sociálního státu jsou to jediné, co lze do budoucna akceptovat. Ale ne v tak vyhraněné podobě, jak ji formovali komunisti.

Takže laskavě vy i mnoho dalších sundejte ty klapky z očí a začněte jejich aktivity sledovat. A bez nánosu osobních a převzatých zkušeností. Copak vy děláte stejnou chybu dvakrát? Oni hrozbou nejsou ani náhodou. Chvíli asi potrvá, než vám to dojde, protože právě ti, kteří od komoušů utekli k "demokratům občanským i jiným", ti živí tu myšlenkovou setrvačnost v lidech jako vy a spoustě dalších.
PS: jsem příznivec Strany zdravého rozumu, která - divte se - v minulých volbách byla těsně pod hranicí vstupu do parlamentu. A to jen proto, že hloupí lidé podlehli mýtu, že jejich hlas malým stranám propadne. Opak je pravdou.
Ale chce to místo hospody si přečíst programy malých stran a hlavně se pozeptat na lidi, kteří ty strany vedou.
Pokud budou příští volby, tak to snad každému dojde, že vynecháním hlavních stran tyto zmizí ze scény. A nechodit k volbám je taky blbost. Raději hlas pidistraně než těm stávajícím molochům. A hlavně hojná volební účast, aby volby nestornovali pro malou účast, oni toho jsou schopni. Zelení byli volavkou, proto zmodrali.
Jak je možné, že to ten Král a další nevidí?

147101

13.11.2007 23:30

Agonie demokracie

RE: Krále,

janko 85.?.?.?

Karle, co je to "nevolitelná strana"? Sundej prosím klapky z uší a prohlédni si výsledky minulých voleb, zjisti si kolik hlasů a členů měly ty strany co vyhrály - a kolik lidí našlo osobní odvahu volit pidistrany, které neměly na reklamu, na gulášky a buřtíky = na úplatky.
Tvůj vážně míněny rozbor situace vychází z chybného, milionkrát vštěpovaného dogmatu "nevolitenosti".
Stačí, když se spár lidma domluvíš, komu to dáš. U pidistran nejde o žádné tabu,spíš třeba i o recesi.
Klíčem je, aby šlo hodně lidí a dávali to straničkám, anebo komunistům. Oni se socdemáky a Stranou zdravého rozumu už tu vládu sestaví.
Můžu se mýlit, ale dělám to nerad. Takže se raději nemýlím.

147105

13.11.2007 23:53

Agonie demokracie

RE: Angažovanost odstavených

janko 85.?.?.?

Stane,
jednak gratuluji k termínu Konzumistán, je nádherný. To, že letos dolar padne, to už zraje dlouho.
Jen bych si nebyl jistý s tím zlatem. Investoval by do vlastnictví internetového připojení a do osobní nabídky toho, co umím,co mohu nabídnout či pomoci.
Protože je možné, že vedle dolaru toho padne ještě mnohem víc, peníze nebudou mít cenu - a zlato jsou jen peníze. Takže vaše rada je pouze pro ty bohatší. Ti si potravu a další potřeby koupí za zlato, ale jen pokud ti, co mají k dispozici potravu, budou zlato chtít.A zároveň se asi objeví dost nápadů, zatím ukrytých v šuplících a pod zámky, které mohou to hlušší období zkrátit.

Zkuste si představit, že jen tato, takzvaná křesťanská civilizace měla za modlu zlato, jiné jej využívali pro jeho vlastnosti. Tato (právě končící) jen jako symbol!! trvalé hodnoty.
A ta padá se systémem. Podobně i nemovitosti, to že padly hypotéky na ně, to je jen proto, že zlato padnout nemohlo, už dávno jej nahradily bezcenné papírky, vlastně číslíčka. Takže reálná hodnota baráku je ????
Zlato bylo takovým historickým "žolíkem", který si zvolila církev a po předání své moci finančnímu světu tento kontrolovala a zřejmě i poradila směr ke stále virtuálnější "trvalé hodnotě".

Naštěstí je dost lidí, kteří tuto "kartu v rukávu" pochopili. Připravovat bartrové/bratrové/bratrské vztahy považuji za vhodnější řešení.
Je dobré něco umět - a umět to nabídnout. A ostatní se vyřeší samo, můžeme tomu říkat i boží mlejnky.

147110

14.11.2007 01:01

Agonie demokracie

RE: Krále,

janko 85.?.?.?

Davide, váš postoj je zřejmý z posledního odstavce. Pokud chcete působit jiným dojmem, můžete tyto věty formulovat tak, aby čtenář neměl pocit, že komunisty považujete za vyčuránky.
cituji:
A komunisté jen v klidu čekají a radují se z každé kokotiny, kterou panstvo vymyslí a předvede. Čas, tupost a arogance politiků jim rozdávají stále lepší karty............

Jinak se omlouvám, pokud jsem se vedle vašeho ega dotkl i vašich znalostí. (to napadené ego jste vyjádřil svou poslední větou naprosto dokonale. Nemám zájem "podsouvat", jen reaguji. To, že jste užil toto slovo, je pro člověka s vašimi názory příznačné. Ale nechme si vzájemná hodnocení na jindy, ano?)

147112

14.11.2007 01:10

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

umazaný Izrael?

janko 85.?.?.?

Vzhledem k citaci "vymazání Izraele", několikrát dementované, vnímám text jako "štěkot psa", který je v krizi. Chyba v překladu, úmyslně stále opakovaná, maří věrohodnost hrozby.
Nehledě na nejistotu výsledku, kdy po podobných "bleskových" válkách si útočník odnesl později v čase ostudu.
A protože ovládání lidstva "radarovým deštníkem" zatím moc jisté není - je to pro "zasvěcence v Izraeli" opravdu těžké rozhodování.
Zajímavá kauza se také otvírá ve dvojici D.Ročekfehler a pan Fulford. I když může jít o kachničku, bylo by to řešení, hodné národa, který stál u kolébky této civilizace. Tím nemíním klony Hebrejců, ale Čínu.
Klíčky jsou nejspíš v radaru. Naši mocní mají asi špatné spaní, snad dostanou rozum a zůstanou opatrně vykukovat z rektálních otvorů svých chlebodárců. Zácpa je dost nepříjemná záležitost pro rozhodování. Chlapci, vydržte...., tímto modelem řešení problémů jsme přežili od neolitu, tak to nezvorejte.
Jestli v Izraeli "ti vzadu" vidí v noosféře to co já, tak to zabalí včas, aby si do budoucna zachránili "tvář".
Ono totiž bez této jejich civilizace by ta, co přijde, přijít nemohla. A Hebrejci, později židi, měli na její konstrukci i provedení zásadní vliv.
Ale věřit mi nemusíte, jen tak pindámmmmm....

147115

30.11.2007 09:12

Žalobníček s cejchem práskače

díky

janko 85.?.?.?

... za tento článek, mohu se sice opírat jen o svou intuici, ale autorovo srovnání těch dvou k Mozartovi a Sailerimu je trefné.
Moje úvaha se navíc opírá o pozici naší televize, kdo smí a nesmí vypouštět potřebná prohlášení.
Je dobře, že Havlovi kamarádi z té doby také musí svůj podíl neupřímnosti splácet. Je to jen nepatrné tušení, ale i Hutka mohl být k podobnému prohlášení o Nohavicovi nenápadně dotlačen.

Je doba, kdy se začínají sčítat naše dobré a špatné skutky, co se asi ještě dozvíme?

148265

30.11.2007 19:12

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica vs Hutka

janko 85.?.?.?

až ti rozum vyroste, tak zvažuj, proč nemá Nohavice v TV také možnost se bránit. Ona tvá definice "faktu" by také cosi vypověděla.
Ale pokud jsi svého stávajícího rozumu ceníš, klidně si ho nech.
kupodivu lidi, kteří dost dlouho dělají muziku či jinou profesi, tak většinou rozeznají talent od epigona.
Ale trápit se tím nemusíš. Ani osobně.

PS omlouvám se editorovi za osobní ladění mé reakce, netrvám na zveřejnění. Jen mě ten pán nasral.

148309

05.12.2007 22:47

Plundrování po bruselsku

RE: A bylo řečeno a co B...?

janko 85.?.?.?

Milý Vladimíre,
asi to tak dlouho trvat nebude, rozklad už probíhá. Dnešní zpráva o odstupu od útoku na Irán (bombu prý asi nemá...) je jen jednou vlaštovkou.
Mnoho lidí není ochotno uvěřit v sílu globálního podvědomí, ono představuje ten rozklad zevnitř. A vepisuje se ve zcela přesných dávkách do všech lidí tak, aby dožívající "systém na dluh" (viz úroky nepodložené prací) bez větších krizí prolnul k systému, kde každá práce bude mít svou hodnotu.
Lidi snad přijdou na to, jak vlka nakrmit obrázkem kozy. Vždy v historii jsme to uměli. Není důvod odkládat nástroje "do žita".

Tohle je první článek od Krále, který se mi líbí.
Je třeba, aby se každý, hned jek si zanadává, zamyslel, co a jak může nabídnou dalším - v případě, že peníze po krachu dolaru budou vhodné spíš na tapetování.

148580

16.12.2007 21:22

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Je to nereálná blbost

janko 85.?.?.?

...milý óesqéku, vždycky, když něco absolutně nejde, tak se najde blbec, který to neví, - a udělá to.
A z nás už cca 2000 let dělala zpočátku církev a dnes její dcerka - politika otroky tím, že nám vnutili (v každé době jinak) to, co si máme myslet. A valná většina to dělá. Přebírá názor - a když ho "neskousne", tak do něj vkládá svoji zlobu nebo neschopnost pochopit širší souvislosti.
Bohužel tě to také postihlo.
Samozřejmě, že přímá demokracie bude fungovat jinak, vždy v té hladině, do které se propracují kandidáti pomocí obdoby "pavouka". Od místních voleb v obcích, tam se lidé znají, a je na nich, koho pošlou, najde-li se vůbec někdo schopný. A o těch, kdo půjdou dál, bude od počátku jasno, odkud a ke které "partě" patří.
Sportovní nářadí pro klání vždy dvou soupeřů je připravené v podobě projektu, jsi-li více programátor než prudič, můžeš program vytvořit a najít jeho spravováním své místečko v životě. Obávám se, že zatím nejsi ten typ. Ale "našlápnuto" máš.

149378

16.12.2007 21:22

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Utopická nedomyšlená vize

janko 85.?.?.?

Jarmilko, vím, že vaše kuchařka je samozřejmě nade vší genialitou, ale příště si prosím zjistěte o panu Švejnarovi více dřív, než ho se sobě vlastní neomylností posadíte do role loutky.
Vím, že nemáte šanci pochopit určité souvislosti, ale cením si myšlenky "účetních voleb", proto nevolím ostřejší výrazy na vaši adresu. Vy pro ně nejdete daleko, očekávám je i na svou adresu.

Na druhé straně obdivuji vytrvalost, se kterou svůj koncept prosazujete. Mohu vás snad potěšit, že doba zraje k rozklíčování, mocenská struktura, postavená na hodnotě, kterou představují peníze - ta se rozpadá. Je to dáno tím, že vrcholek ledovce, kterým bylo přenesení bezpracných zisků bank, deponovaných do hypoték na nemovitosti (kde je jakás takás hodnoty udělané práce relativně stabilní), se rozpadl. A záplata v podobě přílivu bezcenných bankovek situaci neřeší, jen oddaluje.

Vesmír totiž funguje dostatečně pomalu a jistě, aby si v sobě včas vytvořil nástroje pro sebedestrukci systémů, které nevyhovují cílovému zadání - v tomto případě růstu samořiditelnosti.

Situaci sleduji (nic víc neumím) a nástroje pro relativně klidný přechod do jiné sociální struktury jsou připravené.
Kupodivu v nich figuruje i princip voleb, který jste navrhla. Ale pouze princip, = myšlenka zdvojené kontroly a finanční průhlednost.

Až čas dozraje, tak se podobný systém určitě prosadí. Zatím by stačilo, kdybyste místo plamenných výzev a obhajoby svého názoru našla rozdíly mezi Klausem a Švejnarem. Zatím se vám to nedaří.
A jsou značné. Začněme tím, že jeden z nich si svou kampaň platí ze svého. A jeho zdánlivá "hadovitost" je v podstatě vrcholovou formou schopnosti vyjednávat. Ta se odvíjí z principu, že je dobré protivníky neurážet a přitom si zachovat směr svého snažení. Zde máte na sobě také dost práce.
Rád bych, abyste mé věty nebrala jako výpad, ale jako radu člověka, který s vámi chce vaši myšlenku realizovat. Až vydělám potřebné peníze.
A důvěra jsou také peníze, jen nemají papírový nebo jiný "nosič".
Fyzika prostoru prodělává určité změny, které jsou svázané s globálním vědomím a globálním podvědomím. A to druhé ještě nemá "navrch". A to první je ve stadiu rozpadu.
každá struktura se při přerodu musí rozpadnout do stavu, kdy lze formovat novou, lepší. Procházíme (v roce 2008)tím zlomovým rokem. A kupodivu se události ve značně velikém prostoru kumulují do naší republiky. To si uvědomuje mnoho lidí, kteří zde nereagují, ale situaci znají ze svého úhlu pohledu.
Mohu situaci pouze komentovat z úhlu, pro který zatím neexistuje "referenční systém". Mohu se i mýlit. Ale nerad.
Události, jakkoliv nepříjemné jsou zkrátka těmi třískami, vznikajícími při vytváření "nové formy civilizace". Tak se zkusme učit k událostem přistupovat tak, že v nich najdeme alespoň zrníčko něčeho dobrého.

149376

16.12.2007 23:32

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

janko 85.?.?.?

Alexo, vítám vás do týmu. Je tu po čertech málo lidí, uvažujících nejen reálně, ale také pozitivně, kdy dovedou vyslovit kvalitní a opačný argument neurážlivou formou.

Polemizoval bych s obsahem "jejich vlastního svobodného rozhodnutí"). Většina lidí jde k volbám na základě toho, co vnímá z médií. A málokdo si uvědomuje, jak se pomocí finančních toků media dostala do pozice "hráčů na jednu bránu". A u bránu drží pár lidí, kteří vlastní "tiskárnu" na peníze. Federální daň v USA je tím kamínkem, který rozjel rozpad systému, postaveného na "zlatém teleti". Důvěra, postavená na stále méněhmotnnějším " společném jmenovateli moci, ta má kořeny v dávnověku. je předstupněm platidla, které se jmenuje důvěra.
A protože rozpor mezi množstvím peněz a charakterem lidí, kteří je dnes získávají je stále zřetelnější, tak roste odvaha těch, kdo jsou ochotni platit za "svoji menší špínu" tím, že potopí ty nad nimi. Z důvodu, že celý systém "důvěry v moc peněz" je postavený na "tlaku". Přesněji "tlaku shora", protože instalaci systému provedla katolická církev pomocí přenosu své zodpovědnosti za svá realizovaná zla do prostoru, který byl donedávna nekontrolovatelný. Do prostoru po smrti člověka.
A díky naší krátké paměti a zahlcení denními starostmi o obživu se na tuto etapu hromadění majetku dost zapomíná. Majetní mají vždy víc času na to, aby připravili jemnější, nenápadnější formu svého vládnutí.
A v této době se díky technologiím ovlivňování vědomí (reklama) a podvědomí (viz hledej na internetu)dostala bitva o moc do prostoru mezi globálním vědomím a globálním podvědomím. A zde se pohybují nejen lidé mocní z peněz, ale i ti, kteří prošli budhizmem a jinými "bláznivými" metodami zkoumání vlastností prostoru a člověka v něm.

A do této globální bitvy o "vstup do vlastností prostoru" (což je jiný název pro "křest" tvůrců a nástrojů křesťanství, z nichž jsme dostali kpoužívání jen "slupku") vstupujeme jen svými emocemi a znalostmi. Vše ostatní už řídí prostor sám, dříve jsme jej nazývali bohem. Ale nejen Češi (zřejmě původní písaři neolitu) s ním mají špatné zkušenosti, tak postupně pomocí evoluce jazyků a komunikačních technologií spolu s vlastnostmi angličtiny a češtiny zde na internetu budují společně napříč světadíly jiný pohled na události, na jejich výklad.

A rodí se příběh nového paradigmatu, kde UFO a zázraky pro nás budou totéž jako mobil či kamera pro "zapomenutý přírodní národ v pralese". Informační embraga popadají přesně se schopností nižších článků "moci" vydržet tlak "shora".
Vedle plánovitého úniku informací asi také uniknou jiné, ty, které měly uniknout až později. Což se už děje, takže stačí vydržet, pracovat a myslet na svou hlavu při sledování událostí. A hledat své schopnosti pro dobu, kdy se...

Automaticky kráceno

149383

16.12.2007 23:34

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...? (dokonč.)

janko 85.?.?.?

Vedle plánovitého úniku informací asi také uniknou jiné, ty, které měly uniknout až později. Což se už děje, takže stačí vydržet, pracovat a myslet na svou hlavu při sledování událostí. A hledat své schopnosti pro dobu, kdy se zřítí pohádka o moci, založené na objemu peněz.
Ne na jejich funkci, ta ještě chvíli potrvá.

Člověk vždy první verzi "nového programu" přijímá s odporem, pod tlakem. Známe pojem Matrix jen z negativní stránky, ale on má i svou druhou, pozitivní formu. Prvním pokusem o realizaci projektu, který známe v podobě "zrcadla" pod jménem Matrix byl původní projekt křesťanství, bohužel "poopravený" těmi, kteří tenkrát i dnes byli a jsou u moci. Ne zařazením ve společnosti, ale charakterem. Společným jmenovatelem některých těch "nahoře" je právě idea "zlatého telete", vytvoření komplexu motivací k hromadění něčeho, co lze prohlásit za "nedostatkové zboží"

A toto se podařilo pomocí latiny a té matematiky, kterou známe, převedením téměř veškerého předchozího poznání do těchto dvou nových systémů pro "hledání souvislostí".
Samozřejmě, že i toto období cca 2000 let je oním prvním, nepříjemným procesem chápání "projektu člověk". Historie napovídá cosi o "Zlatém věku lidstva", o přicházejícím období Vodnáře. A z vody jsme vznikli i my, lidé. Cyklus tvoření máme na triku všichni. Každý, kolik zvládne.

Je čas začít "sekat latinu". A to v obou významech tohoto sousloví.

149384

17.12.2007 02:07

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: A co je prosimich ten věk Vodnáře?

janko 85.?.?.?

Atamane, rozum bez informací je k ničemu. Zkuste zapátrat kde chcete, nestačí citovat mrtvoly.
Naučit se "slyšet" vodu ve slově Vodnář, to vás teprve čeká.
Ale nic ve zlém, je běžné reagovat na chlup, když není celé zvíře vidět.

149393

17.12.2007 09:39

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Utopická nedomyšlená vize

janko 85.?.?.?

Jarmilko, bohužel opět reagujete pouze v mezích své geniality.
Neumíte hledat v lidech aspoň kousíček toho dobra, jen prosazujete svůj návrh, ostatně velmi nedomyšlený. Vynikající je jen nápad využít účetní mechanizmus ke kontrole libovolného hlasování. Už vám tam ale chybí účetní provázanost mezi trojicí typů subjektů, které se volby účastní a další "drobnosti", které jsem se pokusil odstranit. A jiní mohou odstranit nedostatky, které jsem přehlédl já.
Váš hlad po milionech asi zklamu, obchod musí mít i kupujícího. Cena nápadu se odvíjí z jeho dobové využitelnosti. Je to jen materiál ke zpracování. Ze špalku dřeva mohou různí sochaři udělat podobné, ale jiné sochy. A ne všechny sochy se prodají...

Znám anabázi s přihláškou vynálezu, prošel jsem ji s jinou komoditou. A pochopil, že doba patentů "na rozum" je týmovou záležitostí. A že všechny velké myšlenky jsou vždy "zadarmo". Možná k tomu dospějete také.
Až dozraje doba, můžete se podílet na přepracované podobě vaší myšlenky. Prací, a za mzdu, ve které bude zohledněna kvalita vaší myšlenky i vaší práce na jejím provádění. Jako živnostník jinou cestu neznám.

ad radar ale i knihovna na Letné:
radar ne, knihovna ano. Jsou to dva pilíře, od který se bude odvíjet kvalita života nejen Čechů.

149412

19.12.2007 23:25

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

janko 85.?.?.?

podobně jako nenaučíte prvňáka integrálům, nelze volební kultuře lidi naučit hned. S Jarmilkou nemá smysl polemizovat, je vždycky nejchytřejší, jako já.
připravme se na to, že systém úplatků se postupně proflákne i do místa,kde žijeme, ne jen ve sférách, kam se informačně nedostaneme.
A pak, protože bude větší bída, se lidi zas naučí vážit si těch, kdo něco umí.
A postupně je dotlačí na posty, kde jim tito budou dělat servis.

Druhá možnost je, že se spustí radar a my budeme poslušné loutky s pocitem, že je vše, jak má být. Což představuje několik (set) generací, než se tato planeta vybydlí.
Takže je dobře, že Jarmilka ten nápad měla a že ho ostatní dopracují do použitelné podoby.

V méněhmotném světě informací, který lze vnímat jen při jiné frekvenci mozkových vln - tam už s mocnými "spadla klec". Ale chvíli potrvá, než to sami pocítí. Nám zbývá jen sledovat události a nabídnout ostatním to, co umíme. Peníze asi půjdou na zasloužený odpočinek.

149694

19.12.2007 23:34

Venda a Jenda

RE: Vážení a milí

janko 85.?.?.?

Vesmír asi není žádný blb a díky tomu vždy naučil dost lidí "se zbláznit" a chápat i jiné souvislosti. A tak nakonec ti "blahoslavení, chudí duchem" vždy vládcům zamotali plány. Nejen Kopernik, Galileo, Hus nebo Maxwell. Vždy ale našli někoho, kdo mohl jejich plány alespoň prodloužit v čase (Einstein, kvantová a "roztřísklá" teorie vzniku všeho, nebo dnes glotep). Vše se stěhuje do stále neadresnějších poloh. A rozhodování o této planetě se už odstěhovalo do globálního podvědomí. Nebo nadvědomí, je fuk, jestli jej nazvete třeba bohem. A toho chce dělat těch několik "horních 10 tisíc".
Mají určitě i připraveného "druhého Krista", ale asi netuší, že i tím prvním byl jen efekt jazyka, který známe jako latinu. "Zazipování všech, kdo s jeho pomocí (a napojením se na "informační síť v prostoru") léčili lidi pomocí vstřícnosti a vhodných slov. Příběh Ježíše a manuál vlády po cca 2000 letech( = bible) je už dílem těch, kteří už od neolitu vládli tehdejším "Čechům".

Ano, dějiny nepodléhají náhodám. A bůh nehraje mariáš ani kostky, byl sám, i když trojjediný.
A dnes už mnoho lidí ví, jak pomocí jiné frekvence mozku (= zbláznění nebo jemnější forma = meditace) lze vnímat situaci u nás i ve světě bez filtrů, které nám nabízí věda, politika, ale i zastaralé duchovní praktiky.
Je zbytečné kohokoliv z nás izolovat, data v prostoru si okamžitě najdou jiného příjemce. A to je snad konečně ta opravdická funkce boha. Nikdo nejsme nezastupitelní. Vlády v pozadí si dosazují svoje loutky a vesmír dělá totéž.

Ale je dobré se umět rozhodnout. Místo žehrání a nadávání.
Mohu se mýlit, ale věřím Jendovi Švejnarů. Má i vhodnou českou půlku jména, a jazyk vážení, ten určuje kvalitu národa. Že čeština je pokračovatelem latiny v rozměru řádu, to jistě za čas poznáte všichni. Nezávisle na tom, jestli to poznáte v tomto nebo dalším životě. Ale budete muset ještě vědět, jak ta "reinkarnace" funguje, že do stejné řeky (= těla)se holt vstoupit zatím nedá. Ale dá se to naučit. "Noty" přicházejí pomalu, ale s tím se asi nic nedá dělat.

149688

19.12.2007 23:42

Venda a Jenda

Vážení a milí

janko 85.?.?.?

Mrzí mě, že sonda do myšlení zdejších dopadla nad očekávání špatně. Nejen že si nepletu Švejnara se Švejcarem, ale mrzí mě, že si nikdo nevšiml a nereagoval na primární otázku, kterou jsem úmyslně nerozváděl.
Jde o motiv, který vedl Vendu do přípravny dějin, tedy do Prognostického ústavu, odkud se řídily události až do "plyšáku".
Stačí si dát do souvislosti tento fakt s jeho pozdějšími výlety ke "špičkám ekonomie" - a tyto výlety jej nejen vyzdvihly na pozici "nadodborníka", ale také jej zavázaly k provádění hrátek s penězi, které nesmrdí, kterým je věrný dodnes. Je ve vleku systému jako většina ostatních.
Jenda má podle většiny z vás dělat cosi jako náhončího modrým bratrům v USA. A dáváte přednost provařenému Klausovi.
Je to věc vnímání hlubších souvislostí, ozvala se zde jen "třetí liga" a divize.
Ale Zvědavce čte i dost lidí, kteří zde nepotřebují reagovat písemně. A těmto byl můj postoj k situaci určený.

Svět, postavený na moci peněz, mele z posledních sil, je to buď - anebo. Málokdo si uvědomuje, že Klaus je zřejmě určený za šéfa EU. Právě proto on jako jediný může mluvit o glotepu (globálním oteplování) v "opačném gardu". To proto, aby po zjištění, že jde o fikci, byl on tím prozíravým, kdo neochvějně VĚDĚL, že teplo, produkované lidmi, nemůže konkurovat teplu a vlivům slunce.

Podobný scénář je tu vždy. Je užitečné v době, kdy je "nastolen" určitý pohled na svět - připravit někoho, kdo se vymyká "řádu", oponuje. Pak stačí změnit "pohled na svět" zaplacením jiných "vědců" - a ejhle, náš člověk je "prozíravým hrdinou".

Před cca 18 lety se jiný bojovník proti komunizmu nechal i několikrát zavřít, aby mohl být na čas miláčkem národa. Dnes už stačí místo vězení mít jen opačný názor než ti, kdo takový názor instalují.
Kdosi moudrý řekl, že stačí sledovat cestu peněz. Ale málokdo si s tím dává dnes práci.

Takže milí mudrci, kdo víte, jak a proč funguje vesmír a lidi v něm - zkuste se dokopat k pochopení finty vládců.
Pro ty tupější je tu nápověda:
V době vyčerpání "možností systému vládnutí" je nutné vytvořit iluzi nepřítele (zde glotep), a protipól, díky kterému se zaplní media hašteřením o verifikaci iluze. Mezitím lze připravit vše potřebné k překlopení systému vládnutí do nové podoby. Jednoduše, použitím technologií, ukrývaných "pro strejčka příhodu".
A taková "náhlá" invaze mimozemšťanů, podobných lidem - to je docela dobrá pecka, ne?

Každá náhoda je jen projevem příprav, mnohdy velmi dlouhodobých.
jednou z těch, o kterých je také tato doba - je gragoriánský, tedy "Jiříkův" kalendář. Jeho návaznost na kalendář předchozí Mayský provedli lidé, kteří podobně jako mnozí z nás, bláznů, uměli vnímat jiné souvislosti než ty schválené "většinou" (tou byla vždy hrstka mocných).
...

Automaticky kráceno

149686

20.12.2007 10:39

Venda a Jenda

RE: Vážení a milí

janko 85.?.?.?

uff, on mi můj pičítač totiž vždy nahradí "správné = známé" jméno místo toho, které chci. Asi jsem to první uvedení přehlédl i při kontrole. Všem se omlouvám, vám zvlášť. Musím ty "automatické opravy" vypnout. Aspoň do doby než bude jeho jméno stejně frekventované jako to druhé. A můj počítač si toho všimne.

Ale při použití vlastní inteligence byste samozřejmě mohl na přičinu této chyby v textu přijít sám, že?

149732

20.12.2007 13:32

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jak...?

janko 85.?.?.?

...nechme sporů, čas ukáže míru vašeho a mého úsilí o zlepšení situace mezi lidmi.
Malí lidé vždy chtějí nejvíc, velkým stačí málo.

Místo "štěkání" hledejte potravu, sponzory. Dělám to také tak. Ale oni nejsou blbí, nedají peníze na nedomyšlený projekt, vlastně spíš skicu projektu, bez návazností na stav společnosti.
Přeju vám úspěch, ale tímto přístupem jej asi nedocílíte.

149747

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 91 čtenářů částkou 14 892 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 0

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 6

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
25,52 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,33 Kč
100 japonských jenů
19,44 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,28 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 216,45 Kč
1 unce stříbra
556,68 Kč
Bitcoin
700 250,37 Kč

Poslední aktualizace: 21.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?