Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 164 příspěveků, 6 různých jmén: amiouka, Amiourka, amiourová katka, kačena, kamio, Katka Amiourová.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.12.2007 10:58

Matematika s ideologickým nábojem

RE: Mno, osvedcana taktika - a to si autor nevšiml ještě jedné kvality testů studijních předpokladů

Amiourka 85.?.?.?

Řvala jsem hrůzou, když jsem si jednou koupila DNES s testem studijních předpokladů pro děti ucházející se o osmiletá gymnázia - očekávalo se od nich, že si budou všímat celebrit, resp. filmových hvězd. Neměla jsem sílui protestovat, ale někdo by to udělat měl. Já bych za studijní předpoklady - ale až u vyšších gymnázií předpokládala spíše povědomí o osobnostech jaio byl Gándhí nebo Schweitzer.

148749

08.12.2007 11:17

Logická čtvrthodinka

RE: vědecké pracoviště s ručením omezeným

Amiourka 85.?.?.?

Ano prosím, nealezněte si prosím naši matematickou pobočku Akademie věd a práci založenou na hře s vytahováním barevných kuliček - práci o plurality problem - nahlédněte do práce pana Sgalla a meditujte nad používáním. Jsou dvě větve. Jedna vhodná po automatizované zpracování druhá zvyšuje naději, že kuličky budou mít více barev. Možná Vás napadne jako mne, že dle použití lze pluralitu omezovat samotným použitím herního algoritmu za určitým účelem a že vědec měl dohlédnout na to, jak se budou jeho poznatky používat. Kolega pan Král se neobtěžoval s odpovědí na můj protest ani na burcování, že z DNES alespoň z internetové podoby stačila vymizet rubrika věda.

148752

Na listopadové přednášce cesesu (Centrum pro ekonomické a sociální studie při UK se rozdávala kniha o bezpečnosti v Evropě. Byl tam drstický článek autora, který patrně pomohl protlačit unášení lidí CIA označených jako hrozba. Tehdy v roce 2004 kdy to psal, jich bylo již 1000. Komunikaci o těchto lidech se nepodařilo otevřít. Myslím, že tato publikace CESESu byla možná první publikací - sponzorovanou z fondů EU. Podobně se v Čechách neotevírá otázka - a co když je rada Echelonem? A podobně teď velmi strastiplně bojuje ¨v USA Judicial Watch s fda ve věci špatné vakcíny gardasil u nás též silgard, jež patrně zabila již 11 holčiček, zmrzačila či potratila 33 plopdů a přes 300 lidem způsobila nežádoucí účinky. Náš SUKL se odvolává na evropský kanál, jenž to posvětil a nehodlá dělat nic. "Na tento podnět jsme odpovídali již v květnu" - a vystačí si se stylistikou o dobách prosazování očkování před 150 lety. Bojím se, že bude třeba rozšířit škálu účinných akcí proti tomuto zákonu. [bliji] A myslím, že by bylo vhodné napnout síly, aby z tohoto serveru i třeba z Britských listů mohly vzniknout regulérní noviny. Pak ovšem budou muset äutoři ošetřovat každou větičku - a věřte, že to lze, aniž by se z člověka stal pokrytec. V tomto článku jsem nalezla např. jednu - totiž o terorismu farmaceutických firem - poopravte si to na nezodpovědné uvádění nehotových vynálezů na trh a jejich protlačování masivní reklamou.

148747

08.12.2007 11:51

Logická čtvrthodinka

RE: pávi

Amiourka 85.?.?.?

P5est jsou známy příklady ptáků, kde se výraznější zbarvení samečka nevyvinulo nebo ne příliš. A nelze také vytvořit rozvnici mezi ocáskem a mozkem.
Je ovšem s podivem, že v Evropě babičky a dědečky bolí v sedmdesáti čtyřech všechny kosti a klouby, ovšem africký běžec v osmdesáti stále chodí úspěšně na lov. Jenže se v Africe válčí.
Odkazovala bych na knihu různých druzích inteligence, jež zde vyšla v devadesátých letech - kterou jsem ztratila, darovala, a také na to, co se asi umělo - ovšem věci se velmi zkomplikovaly přechodem společenských organizací z kmenů na státy. Je jisté, že něco, co jsme uměli, se muselo ztratit. Je to přímo logické.

148750

08.12.2007 11:56

Matematika s ideologickým nábojem

RE: o původu slova bohém existuje jedna úžasná průvodcovská průpovídka:

Amiourka 85.?.?.?

Totiž Marie Terezie zakázala v Čechách pobyt nejen Židům (kteří si ale za tři roky zakoupili zvrácení zákona) ale také Cikánům. A tak se Cikáni vydali napříč Evropou hledat si novou zemi. A když se jich cestou ptali¨, kdo jsou, odkud jsou a co umějí, tak měli na jazyku prostou odpověď:"Bohemian, Bohemian, tancovat, zpívat, milovat, pít, veselit se a tak...) A měli zřejmě tolik šťávy v sobě, že se ukázali být hodni napodobování a tento životní styl se uchytil a dostalo se mu oficiálního posvěcení pojmenováním. Dodávám já. Kam až došli, nevím. Jak vůbec vypadala Rómská, Cikánská migrace, nebylo patrně dodnes popsáno.

148755

08.12.2007 12:32

Matematika s ideologickým nábojem

RE: Tak a máme polemiku

Amiourka 85.?.?.?

no a jak se tedy říká těm ubohým chlapíkům, co tu dělají na stavbách a bydlí po ubytovních po pěti na pokoji? A jak se s nimi jedná? Narozdíl od mužického příkladu jde v židovské matematické anekdotě o méně matoucí prostředí - jen se počítá, je to více srozumitelné, není to tak nepřehledné. Ale já si myslím, že autor příspěvku, na který jste reagoval, byl možná ovlivněn jinou diskuzí, která proběhla na jiném místě na zvědavci -totiž, že nějaký program vyhodnocuje a překládá slovo jew nejen jako Žida či žida, ale také jako handrkovat, lstivě vymáhat, lichvařit atd. Oni Židé nemohli bez práva vlastnit půdu a bez přáva vykonávat normální povolání dojít k jiné specializaci, ale tuto zvládli naprosto bravurně. Takže ono to, jak se slovo a jeho sémantické významy vytvořily,má nejspíš něco společného s historií a nepůjde až tak o pomluvy a jednostrannost, je-li slovník přesný. Zda jde i o historii novodobou, k tomu doporučuji nahlédnout do dalších pramenů - například o am. židovské lobby - jež vzniklä účelově pro ochranu Izraele - ovšem jak se chová - to by zasloužilo trochu více než jen pouhé otření se o nehezké lidské vlastnosti.

148758

08.12.2007 13:28

Zpochybnění genové teorie

RE: FDA a pan Miller

Amiourka 85.?.?.?

BRAVO.
Doplňuji o řádění nevalné teorie při vývoji vakcíny Gardasil/Silgard na níž u nás kampaň -branže natolik potlačily i normální základní výzkum a jeho argumenty, že přesvědčili nás, autority i sebe, že je vše bezpečné. A ono není. Díky páci Stefana Pravata, Judicial Watch a dalším, které uvedu ve zdröjích u verze 2 v Britských listech.

148760

09.12.2007 11:50

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: no já myslím že když si šáhneme do svědomí - samozřejmě,

Amiourka 85.?.?.?

když vyšla kniha pofesora Budila Za obozor západu, na které pracoval v devadestácýh letech a snažil se rozklíčovat jak se vyvíjely názory k jiným etnikům a rasově motivované postoje, byl setřen nejprve za toto: "ale on nám k tomu neudělal dostatečné dodatky, abychom si mohli jeho myšlenkový aparát prohlédnout", následně, když zřejmě došlo na obranu, kritika ještě přitvrdila a tohoto jinak velmi slušného pána nařkla z pouhého sumírování cizích myšlenek - nikdy se ovšem, ta kritika, nenamáhala otřít ani slůvkem o to, o čem kniha vlastně je. Vezměte si ten rozpor - autor se tedy snažil vytvořit celou knihu dokumentářně - to ovšem vadilo, že nejsou dodatky, když se prosáklo, že dodatky nejsou zapotřebí, protože kniha je plná citací, vadila pro změnu přílišná věrnost reáliím. Takže když vadí už i kniha o rasismu, nejsme na tom moc dobře.
Mně osobně by se takovýto univerzitní program líbil - byl by mi v mém arabském manželství ku prospěchu nám oběma. Ačkoliv jsem byla relativně dobře vyzbrojená nedostatkem předsudků (například jsem se proslavila implantováním cikánských tanců do italské barové kultury), nestačilo to na vytvoření opravdu hezkého partnerství. Kde se mohu něco o programu Unierzity Delaware dočíst?
Pak si také myslím, že univerzita se se svým programem netajila a studenti věděli, do čeho jdou, proto si možná školu také vybrali. Povšimněte si, že odpor nevychází ze studentských řad. Ale z řad "ochránců vyšší kultury" - co už je celá staletí nahovno. Důsledky a příčiny rasové nesnášenlïvosti a také trvajících problémů s migrací jsou tyto - jde o to, že aby člověk kdekoliv na světě mohl fungovat jako rovnoprávný, svéprávný, spolehlivý a přínosný člen společnosti, je nutné mu také uvěřit jeho nadání k lidskosti a umožnit mu rovnocenný přístup k bohatství. A to právě ve společnosti, kde se lidé k bohatství dostávají hlavně nekale ze všeho nejvíce vadí - protože je naspadnutí výkřik "ale tady se něco tají" - totiž příčiny a mechanismy úspěšnosti některých.Právě migrační problém tuto situaci nápadně otevířá. Znamení jako Langrovy ¨Norimbeské zákony odpírající sociální pomoc přímým příbuzným cizinců na dva oky, ač jsou čeští občané, je jen průvodním znakem toho, že dolů jde a půjde všechno - bude se ještě víc krást a korumpovat. Chování k cizincům - celé společnosti- je indikátorem stavu, jak na tom jsme. JDeme do prdele vážení. Ilustrace: 500 m tramvajové linky na Václavském náměstí má stát 500 mio. Takových tratí má být v Praze vybudováno nejméně ještě šest - zhruba tak nutných. Za to mohli bydlet ve svých bytech vlastní bezdomovci a ještě by zbylo na rehabilitaci a rozjetí podnikání s těmito subjekty.

148819

09.12.2007 12:01

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Černoch a Číňan se nedomluví

Amiourka 85.?.?.?

Číňani a Vietnamci co tu jsou makají tak moc, že se nestíhají doučit češtinu, i když jsou se zákazníky celý den - prostě nejde o normální uvolněný sociální styk.
Obdobně černoši mají jiný styl ekonomického uplatnění - vesměs zde nenacházejí žádné přátele - a ti zkušení odjíždějí odsud s poznatkem, že na správně pojatý obchod tu není moc klid - hlavně že všicvhni používají mobily, stejně není možné se o ničem pevně dohodnout tak, aby se to také dodrželo - zvláště, když je protistrana černá. Říká se tomu také "duch doby".

148817

09.12.2007 12:39

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: multikulti pseudohumanita

Amiourka 85.?.?.?

Původní záměr byl - kulturním a civilizačním poznáním ke zvýšení kompetencí v jednání s těmito kulturami. Jde o to, jestli si uvědomíte pozitiva a začnete dělat něco nepseudo ši nikoliv. Ujiš%tuji vás, že Čína nemá s pseudo a multikulti žádný poblém - čínské plenky byly v Africe dříve, než se tam stihly dostat ty české - a tak to prostě na celém světě jede - vezměte si úspěch Saúdské Arábie. I když - tyto oba případy nejsou ideální, protože jsou založeny na otrokářství. Jen doufám, že jsem Vás přesvědčila, že na kultur a humi lze jet velmi úspěšně ekonomicky nahoru. U nás bohužel nedošlo ani k poražení rasismu o nějakém zvýšení kompetencí nutných pro jednání s budoucími partnery nemluvě.

148820

09.12.2007 16:27

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Očkování ano nebo ne?

Amiourka 85.?.?.?

Ano. Z kontaktovaných odpověděl SUKL nedbale, pak přišel jeden výhružný dopis a Etická komise pro reklamu se odmlčela.
A celá kauza naznačuje, že další schvalováné léků by se mohlo odehrávat se stejnou etikou, profesionalitou a kompetencí - a navíc se bude český SUKL schovávat za evropské orgány. A JUDICIAL WATCH bude mít tolik času a možností, jak je koncipován nový zákon 1955 o němž píše zvědavec na začátku prosince.

148836

09.12.2007 16:33

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: oprava JUDICIAL WATCH

Amiourka 85.?.?.?

asi překlep. Maminko, kdybyste nebyla líná uvažovat, studovat a věřit tomu, že lidé dělají chyby dokonce i když jejích firma má miliony, logo, webové stránky, případně je státním orgánem, nevedla byste dceru k tomu, aby byla ovce. Bez urážky. Bude potřebovat lepší výbavu.

148841

09.12.2007 16:35

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Pro srovnani

Amiourka 85.?.?.?

Takže VY jsgte pro, aby se prodávalo zboží ohrožující život bez varování? Kdyby nebyl MERCK hamoun, mohl hodit na trh něco poctivějšího. Já osobně spekuluji i s hypotézou, že obyčejný herpesvrïus byl nařčen z něčeho, za co může polyp. I takové výkony vědci podávají. Počkejte si na článek Největší vtip Jaroslava Petra.

148835

09.12.2007 16:46

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Víte co je na antibioticích úžasné?

Amiourka 85.?.?.?

1) že jsou pouze proti bakteriální infekci - tj. angíně, ale čeští doktoři je zhusta předepieují proti virové a nebakteriální chřipce, na kterou pomáhá opravdu jen klid, pocení, čaj s citronem a slepičí polévka.
b) kdysi populární tetracyklin se projevil na zubech nejen u mně, ale následně i u mé dcery - první rozpadlý zub měla v jednom roce.
c) i širokospektrá antibiotika nejsou proti celému spektru, takže bez laboratoního rozboru je jejich indikování nesprávné, přesto se praktikuje.
d) širokospektrá antibiotika dále pasážují baktéie k vyšší a vyšší odolnosti. Dnes se již ani nesledují případy bacilonosičství, natolik zde epidemiologie a péče o zdraví národa upadla.

148839

09.12.2007 16:51

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE:No madam, tak snad udělejte něco pro svou dveru

Amiourka 85.?.?.?

Můžete pro ni udělat mnohem víc, jak říká reklama.
Víte, mezi námi - americká kauza, o níž psal cca před okem či více RESPEKT jasně dosáhla toho, že výrobce je zodpovědný za systém varování - tj. musí podchycovat zprávy o nezádoucích příznacích a uvádět je. Aby léky nebyly jen nějaké chemikálie ale také něco, co léčí. Pokud jste četla ten úsek o koincidenci s rakovinou - která se vypálí a je hotovo a tak se to dělá 20 let, ale propadlos e to od doby, co ženy něchodí na preventivní prohlídky - tak byste viděla, že mu nešlo ani tak o dobrý lék, ale o rychlost. A za to by se Pasteur styděl.

148837

09.12.2007 16:59

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Dnešní způsoby schvalování

Amiourka 85.?.?.?

Trochu do té modernity vidím - nechala jsem si předepsat Champix proti kouření - a předčasně vysadila. No já ale 14 dní plakala! A dodnes se na obezitologii předepisuje lék - byť s psychologickým testem sakra, jak se to jen jmenuje, o kterém mi známá řekla :"testem jjsem prošla, byla jsem šťastná, zamilovaná, chviku před svatbou -a do čtrnácti dnů jsem byla na sebevraždu."
Stálo by za to udělat si takový malý sémantický rozbor. Nejde ani tak o tom, co výrobce udělal, jde o to, co neudělal - a tam si všimnete, že je toho hodně. Nemluví se o žádných rozborech krve a změnách vitálních hodnot! A to je ten hlavní průser - tj. studie se dělají tak, aby se především nedohalily ty dlouhodobější průsery! Důvod,proč k tomu dochází a proč se takto deformuje schvalovací proces? Farmaceutické firmy si již dávno stihly všimnout, že v regulačních orgánech sedí kancelářské krysy, které jsou pedantické ve všem jiném než v lékařině a zdraví.

148842

09.12.2007 16:59

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Očkování ano nebo ne?

Amiourka 85.?.?.?

Ptala jsem se zkušené sestry z kalmetizace (TBC) jak obecně k očekování přistupovat - pravila, staré vakcíny jsou odzkoušené, takže jen to povinné. Vyhýbám se všem navíc, přídatným.
Nevěřte prosím příliš na éčka. Studovala jsem konzervárenství, jen jsem krapet (20 let mimo obor) - tehdy byly povoleny jen látky které opravdu za nic nemohou. Mezi éčky je též kyseilna askorbová a citronová, lecitin -mírně ale opravdu mírně nepříjemně chemická jen odbouratelná kyselina sorbová. Nevěřím, že se to v tomto ohledu konzervační bezpečnosti přlliš změnilo. Jiná věc jsou barviva, která se tehdy v potravinářství používala, před námi byla poněkud chráněna, z toho důvodu, že děkan vymyslel limonádu Zelené jablko a bon pari. Takže do tajů prověřování třeba limonádnických aditiv nám nebylo umožněno dokonale poniknout.
Jiná věc v úpřímé souvislosti s rakovinou, kterou tají prozměnu chemici, kterým se říká vzduchaři, je přítomnost polyaromátů ve vzduchu - to už jsou silné karcinogeny, pocházejí z automobilismu a průmyslu - a mne jediné co napadlo, by byla performance, buiboard, či předsádka pro knihu, kterou musím tedy napsat"Vítejte ptáčci doma, dýcháme polyaromáty" s ptačími mrtvolkami.

148838

10.12.2007 16:42

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Pro srovnani

Amiourka 85.?.?.?

Stále odpovídám, i přes urgenci na mail - poučit se v rychločtení, vyslechnout staré gynekology, kterým stačilo sledovat kresbu čípku, zasílat do fungujících laboratoří a vypalovat - a jste na svém. Nač potřebujte technologie poháněné "investujeme do zdraví" - vertiály, jež nemají nic společného s poznáním???
K čemu mi je protirakoviný lék - kostižer, který neumí nahlásit, "jsem provizorní, čekám, až bude něco méně nebezpečného, rád udělám místo lepšímu objevu"? Zachování lidstva spočívá v zachování plurality genů, psychiky, čehokoliv - to vracím na zradar-echelon.
Poznámka - podívejte se na lékopis a záznam o klinické studii a pak mi prosím řekněte, zda jste nalezl nějaké poznátky o souvislostech nežádoucích příznaků s vitálními daty - krev moč atd - ta se asi nědělala, nebo ano? Pak tedy - kteří lidé podléhají Guillaume Barrovi a těm dalším syndromům z hlášení? Za to je výrobce zodpovědný, nebo opravdu opravdu chcete, aby se prodávalo zboží ohrožující život bez varování?

148946

13.12.2007 08:06

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Vymýváním mozků am. mládeže proti neocons

Amiourka 85.?.?.?

Ono to bohužel došlo s bílou am. kulturou tak daleko, že čtyři roky protizákoně snovala pletichy proti Íránu - protože se jí nelíbil - on chtěl tuším poslat nějaké peníze na nezáviskou iráckou žurnalistiku.
Chápu profesory z Delaware, člověk nemůže být lhostejný.
Slyšel jste někdy o toleranci k odlišnému náboženskému názoru?
To můžýe i člověk, který si přečetl Twainovu satiru na bibli a křesťanství.

149191

13.12.2007 08:59

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Jak nám voní?

Amiourka 85.?.?.?

Mně arabský manžel voněl jak rozkvetlá louka.
Ale slyšela jsem také o případu, že školní děti svou černošskou spolužačku napadaly a šikanovaly, že jim smrdí - a ta dívka se z toho zbláznila na celý život. Bylo to bohužel v dospívání. Nestačila udělat jedinou pozitivní zkušenost.

149194

13.12.2007 09:01

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: migrace je a bude - a pokud jde o zničení Indiánů

Amiourka 85.?.?.?

tak to byla vážně chyba.
Nevšiml jste si, že titíž Britové či Francouzi zasahují či zasahovali do ekonomického a politického prostředí afrických zemí? A možná ne vedeni humanitou?
Jsou vysoce nevýhodné postoje, které z migrace dělají velký problém - zahánějí migranty do segregace, ilegality, otrokářství, negativních kriminálních jevů.A pak jsou postoje vstřícnější - ze kterých přeci jen mohou vykrystalizovat výhodnější postupy - které migrantům dovolí žít svobodný a relativně nezávislý život. A pak to šoužití může být lepší.
A jestli myslíte utiskováním Britů to, že zvou lékaře z celého světa, neb jejich medicína tam na školném stojí už tolik, že to nezaplatí ani Britové, pak s Vámi souhlasím, to je opravdu velký problém. Jejich systém celoživotního profesního vzdělávání začíná mít totiž stejné kvality jako jejich Uni, navíc systém klinik, které jsou dokonce ještě o něco méně pečlivé a zopovědné než naše lepší fakultní nemocnice.

149193

13.12.2007 09:41

Máme se stále lépe

RE: Ahoj

Amiourka 85.?.?.?

zrovna reviduji svůj článek z Britských - o italské revoluci. Ke stejné mizérii jim utrhlo srdce, když zjistili, že i za euro zaplatili víc než je jeho nominál! (tohle jsem neprověřovala). Ale mně se i v podnikatelském OSVČ poměru dělo, že mi nechtěli zadavatelé dát nažrat. A vím něco o destrukci, která proběhla v potravinářství. Jednou pivatizace a ODS, jednou nové hygienické normy EU a špidlova vláda. Vždy k horšímu. Takže teď nám porostou ceny. Přestali jsme být soběstační. produkce mléka na 1/3 30.let, velký mlékářenský gigant za krkem v Drážďanech a pro zemědělce úvěr neseženeš. Velmi obtížné, ač jsou asi 2 subejkty, které o sobě tvrdí, že zemědělství tímto způsobem podporují.
A také si vzpomínám na jednoho privatizátora na poděbradské "Ale já jsem všechny zaměstnance přes přad práce při likvidaci dokázal nechat zaměstnat" - No a dluhy převedl na fond národního majetku, přesto ještě dokázal nemovitost pronajmout a v jednom škrpálku zřídil ruční odlévárnu svíček ukrajinskými holčinami.
A pokud si pamatuji dobře- ti úspěšn si tajemství svého úspěchu nechali. Ne vždy měli stejné informace jako jejich okolí.

149196

13.12.2007 17:03

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Tak tady se doctete - uf, jak jste to našel/našla?

Amiourka 85.?.?.?

To se mi moc nelíbilo.

149220

20.01.2008 14:00

Metoda „Mandrake“

RE: Brilantní článek pro rebely

Katka Amiourová 85.?.?.?

Nějakým způsobem se ale stalo že člověk, který je stár a v důchodovém věku nemá hodnotu jako subjekt, který by vacel peníze do oběhu - čili je stále více potlačována funkce peněz jako oběživa. ZCela jinak by vypadalo české národní hospodářství, kdyby si toho důchodci mohli za své důchody více koupit. Nadhodím: asi tento vývoj nebude způsoben jen tím, že se zjistilo, že důchodci rádi utrácejí také za dovolené???
V každém případě důchodce, který bral během života průměrný neb podprůměrný plat, z něhož nemohl zainvestovat, se nestihne zajistit.To by mohl být další téma článku. Stárnutí opulace a stárnutí funkčnosti panující finanční filozofie...

152172

17.02.2008 23:22

Pruhy na nebi

RE: je to asi paranoia

amiourka 85.?.?.?

A co takhle zaurgovat nějaké měření? Cha, máme tu instituci a laboratoře, které tu jsou jen od toho. A ty jistě umí vypustiti i balönky. BAyum se přirozeně ve vzduchu nevyskytuje, dost bych se divila, kdyby bylo obtížné jej prokázat.

154537

18.02.2008 10:50

Pruhy na nebi

RE: Pozor na kvantifikace v chemii

Amiourka 85.?.?.?

Stačilo prodávat přípravky s freony a byla z toho ozonová díra. ty chemikálie v ovzduší by ůsobily jako katalyzátory, - jež se jen tak nevyčerpají, nebo se nevyčerpají vůbec, dokud je něco nepřinutí spadnout!
Chemie smogu se studuje již několik desítek let - tedy bych hledala nějaké kvantifikace tam - a ujišťuji Vás, že se člověk může akorát zděsit. (Třeba z přítomnosto kancerogenních polyaromátů).

154576

18.02.2008 11:15

Pruhy na nebi

RE: Minulé léto

amiourka 85.?.?.?

A to jste ještě nečetl demoliční teorii zřícení mrakodrapů 11.9. - prostě mrakodrapy byly pojektované, aby unesly náraz letadla, ocelová konstrukce rozvádí horko pryč z epicentra a jednou kychlí nerozbijete tři krychle ležící pod ní. Přesto mrakodrapy padaly v podstatě volným pádem, včetně té budovy, do které žádné letadlo nenarazilo. Uveřejnily Britské listy někdy v lednu či únoru. Jo, v té třetí budově, co spadla, ač do ní nic nenarazilo a byla podstatně nižší, byly mmj. i spisy z vyšetřování Enronu.

154575

18.02.2008 12:24

Pruhy na nebi

RE: ještě k low cost marketingu

Amiourka 85.?.?.?

Ono jedna věc je inzerce a druhá věc skutečnost, já se mnohokrát po takovéhle inzertní akci pokoušela levnou letenku nakoupit - a většinou to nešlo. AN serveru jsem nalůezla vždy jen a) opět inzerci b) na letenky, které se mi nepodařilo objednat. Sestra ale létá pravidelně a tvrdí, že za 2900 se při určitém předstihu do PRahy z Londýna dostane. Ale není to koruna. Porovnáním autobusu s letadlem - snad by to šlo. cestujících je mnoho a poslední měsíc až dva týdny před se prodávají letenky opět za plnou palbu.

154579

18.02.2008 12:50

Pruhy na nebi

RE: Splnili jste

Amiourka 85.?.?.?

Náhodou to bylo krásné - ale neposunulo se to ani k zvýšení odbornosti ve věci atmosférických jevů, rekací smogů, investigace zrádných teorií, ani k akci za ozvduší čistější. Mezi námi - právě kvalita vzduchu a dýchání jsou velmi principiální pro zdraví člověka.

154580

09.03.2008 19:53

Teror pravdoláskovců

A co takhle z nového soudku?

Amiourka 85.?.?.?

Poslyšte, nevzpomínáte si před mnoha a mnoha lety byl takový zvláštní případ. Jistý Kaczinksy byl odsouzen počítám k trestu smrti v USA za rozesílání dopisních bomb. Tolik mainstream. Ale když se člověk trochu pídil, tak se dočetl, že pán byl profesorem matematiky a napsal knihu napadající Světovou banku nebo Mezinárodní měnový fond - to už si nepamatuji, asi obojí. Mrkněte se někdo na web, schválně, jestli tu jeho knihu někde najdete.

156133

18.04.2008 10:04

Z projevu na Letenské pláni, listopad 1989

RE: Jsem moc spokojen

amiourka 85.?.?.?

Já ne. Od počátku 90. let šly ke dnu všechny obory, které jsem mohla díky svému studiu dělat. Zatraceně to na svém uplatnění cítím, již skoro 20 let příštipkařím v oborech, které jsem nestudovala. Dobrý den. Vy to zase nesete na zvyšování cen v těchto oborech.

159359

11.05.2008 22:34

Před očima nám možná probíhá loupež století

Však ona ta Naomi Klein dobře věděla, proč píše

amiourka 85.?.?.?

knihu Šoková ekonomie aneb Nástup kapitalismu pohrom.

mimochodem, to se zneužitím zábavy mládeže proti ní samé, je známo už mnoho desítek let. Začalo to diskotékami. Kdo si ještě dneska vzpomene na nějaké C and K Vocal - a kolik lidí si všímá těch partiček šikovných netechno mužikantů, o tisíc procent zajímavějších než všechny X FActory a Superstar, které nikde ani nehrají....

Mimochodem, mám pocit, že ve zdravotnictví se již dávno děje více než víme - právě a protože tak málo médií plní informační funkci, pro niž původně vznikla. Například:

Známý má nemocného tatínka, jehož stav se zhoršuje a protože je známý zaměstnanec, nemá tolik možností ani kvalifikace, aby se o něj dobře postaral. Nemoc již není akutní - nemůže zůstat v nemocnici, nicméně to není umírání, aby jej přestěhovali do hospice, zkrátka patří do eldéenky - léčebny dlouhodobě nemocných. A teď se držte - tomu mému kamarádovi bylo řečeno, že nově platí, že v LDN může pacient pobývat jen tři měsíce. Ale, zatím mu nabídli kulišárnu, která jim dlouhodobě vycházet nemůže - že po třech měsících přestěhují tatínka znovu do nemocnice, aby jej posléze mohli znovu přijmout. Tak to asi budou dělat tak dlouho, dokud jim nebude vnucen model výběru plateb za pobyt celý život zdravotně pojištěného pána.
A další: v internetové diskuzi na aktuálně (www.centrum.cz) se objevil příspěvek, že cukrovkou nemocnému kamarádovi v ohrožení života byl podáván omylem lék, který jej má chránit před ohroženímj života, nikoliv tři týdny, jak je maximálně povoleno, ale čtyři. Načež došlo k tomu, že VZP (u níž ani není dotyčný pojištěn) si ZINKASOVALA z jeho účtu dvanáct tisíc, aby mu tam nechala dvanáct korun!!!
Také: není pravdou, že když si neplatíte jako OSVČ pojištění, že se nic neděje. To je již dávno ošetřeno - pokud platíte pojištění se zpožděním, nemůžete mít v pořádku nemocenské pojištění, které sice z vybrané částky dělá jen stovku, ale je citlivé právě na přesnost plateb onoho vyššího základu - a apk v případě nemoci nejen že nedostanete dávky v nemoci ale musíte si i za dobu, kdy nevyděláváte, na rozdíl od těch, kteří mají všechny platby včetně nemocenské v pořádku platit zdravotní pojištění. I kdyby Vaše chronická choroba a stav práce neschopnosti trvaly několik let.

Proto se velmi přimlouvám, aby ustaly žabomyší války a aktivisté internetového média se také chopili plnění oné informační funkce, kterou hlavní média již neplní - například, aby prošťárali tu spoušť směrnic, nařízení a dalších pochybných habaĎůr a praktik, které se provozovaly v uplynulém dvacetiletí na Ministerstvu zdravotnictví. Nebo kdekoliv jinde.

160887

15.05.2008 15:01

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: jenže pak je tu praktická stránka věci....

amiourka 85.?.?.?

Pan Stwora do Čech jezdí a jezdil by asi nadále rád, ale soud po něm může, myslím si, vyžadovat dostavení se k určitému datu. A s tím je ten pravý problém a znepříjemňování života. A proto by právník měl opravdu podniknout nějaké kroky, aby to netrvalo dlouho a nebylo toho moc.
Pan Stwora má myslím právo nahlédnout do spisu - ale to bude muset právník někam dojít a ten spis si nechat okopírovat, aby se pan Stwora dozvěděl připomínky státního zastupitelství nebo důvody, které vedly k novému posudku.
Jinak ale upozorňuji, že ze všech námitek proti předjatosti policistů umí Inspekce vnitra policajty vysekat - prostě obvykle neplní svou funkci. A zkuste si stěžovat na státního zástupce.
Je v tom spousta takových ne moc dobře stravitelných legrácek, které panu Stworovi budou vrcholně ztěžovat život. Připmlouvám se proto, aby diskutující šetřili nervy provozovatele tohoto serveru, protože někteří to nečiní.

161165

27.05.2008 12:35

Osobní zkušenost z demonstrace před Úřadem vlády dne 21.5.2008

totéž se dělo v Itálii, když se Beppe Grillo snažil prosadit nový volební zákon

amiourka 85.?.?.?

který by povolil poslancům být ve funkci jen dvě volební období. V Boloni a v Miláně byly masové demonstrace, pod petici se sehnaly statisíce podpisů, ale v televizi byl 2 sekundový šot, kde Beppe Grillo, organizáotr, byl představen jako "ten šašek". Výsledek je, že Beppe Grillovi by svěžilo asi 50% lidí i premiérské křeslo, ale pro nějaký konflikt ze zákonem není on morálně zachovalý. Sopuběžně s těmito protesty vznikla okamžitě Partito Democratico, jež od října do voleb toto jaro posbírala přes 30% hlasů a Berlusconi zvítězil jen o fous, za to se ovšem přitvrdil politický populismus, který bude, jak se dá předpokládat, gradovat v podobě stále silnějšího humusu, jako je rasismus, fašismus a politická arogance. O počátku hnutí jsem zkusila podat zprávu na na Britksých listech "Koza pana Séguina, aneb revoluce po italsku." Hnutí momentálně řeší soudobou monetární politiku, jež zjevně ze všeho nejvíce odporuje trvale udržitelné prosperitě, neb odměňuej ty, kteří nejvíce spotřebovávají a nejvíce hamouní a jsou nejméně soběstační.

161959

12.06.2008 08:19

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

amiourka 85.?.?.?

Pokud vím, tak íránské rakety k nám nejsou štont doletět.

163067

23.06.2008 10:57

Lisabonská smlouva není test, oni to myslí vážně

prosba k panu Zemanovi - ještě se pusťte do zkoumání návrhu Občanského zákoníku

amiourka 85.?.?.?

Na stránkách Ministerstva spravedlnosti je ke stažení návrh nového Občanského zákoníku a občané vyzváni k připomínkování do 31.8. Jsem sice laik, ale při rolování přes nadpisy mne npadlo, že v Občanském zákoníku není podrobněji rozepisováno ani jediné ústavní právo dané Listinou - kde se píše, že tato práva jsou regulována zákony. Naopak se zde objevují věci obchodní (společnosti), exportní (spedice), a jak psal pan Křeček pro Blisty též pět kategorií zvířat a zákaz vláčení břemena po společné cestě. Já se ptám: jak to, že již není přiznáváno právo též na duševní integritu (bude možné každého občana uhoniz a uperzekuovat, nebude důvod zmírňovat nařízení z důvodu přílišné tvrdosti) a kam se podělo například právo obětí zločinů na odškodnění. Ale jak říkám, bylo by třeba probrat jedno každé právo dané Listinou lidských práv a srovnat je se zákoníkem.
Mimochodem, jedna z největších zrůdností současného pasystému: minulý týden psala DNES, že se jedná o tom, že by hluchoslepí měli mít při jednání s úřady právo na tlumočníka. Umíte si představit, jaké asi kouzlo má pro hluchoslepé nutnost vydupávání si důstojných podmínek k životu přes české úřady.

163772

21.01.2009 19:40

Malý velký farmaceutický skandál

RE: Možnosti SUKLu omezené nejsou, SUKL neumí pracovat

amiourová katka 85.?.?.?

protože vyhodil svou zodpovědnost tím způsobem, že vytovřil závadnéou koncepci - opravdu musíme vytvářet specializované útvary policie a prokuratury, aby došlo k tomu, že SUKL nahlédne důvodná podezření (resp. důkazy - které jsem mu v případě SILGARDU dodala), že je něco nesprávmého. Pokud jsou podklady falešné a založené studie věcně nesprávné - jsou to jen samé důvody proto, aby takovéto léky do prodeje puštěny nebyly. Výrobce by se rychle naučil povinnosti přistoupit na důkladný koncept vědce farmakologa např. kapacity Garratiniho - alespoň - a nutné forenzní skrutinium věrohodnosti a vpustit do příbalového letáku ty informace, které tam být mají. Pro ukázku doporučuji článek v MFDNES o tom, jak klinické studie vypadají - doktor pacientovi nic neřekne, rutině jej vyšetří a podá mu pilulku. Protože šlo o novinářku s akreditací pro mainstremový tisk, považuji existenci těchto postupů na našem území za prokázanou.
A jak to souvísí s privatizací nemocnic - inu každá nemocnice si přeci vybírá dodavatele - a když jde jen o zisk, lékařské nároky padají tak rychle, jak malý je průsak informací o rizicích do všeobecného povědomí. O celém, případu dohadování se SUKLEM v případě SILGARD viz ještě tento týden Blisty, doufám. Doloženy důkazy, doložena odpověd SUKLU. Opravdu musí tato společnost vytvářet jen deviantní struktury?

181681

21.01.2009 22:10

Malý velký farmaceutický skandál

RE: B17

amiourka 85.?.?.?

Nevím jestli jde sehnat B17 samotné, mne neuroložka nabídla B na neuropatii, ale vzhledem k minulé léčbě Hodgkina (plně, i když skrze kladku Rakovina sro - tj následky, ) upozornila, že B rakovinný rozvoj naopak podporuje.
Mám ale jiný problém, dcerku subjektivně čtrt roku pobolívá bříško, nyní subjektivně bolí střeva při kakání. Domnívám se, že vzhledem k subjektivní bolesti není klasické vyšetření kolonoskopií vhodné. Také se jí čtvrt roku motá občas hlava. Předčasné dospívání, špatné držení těla (bederní a křížová oblast), také vyvalené bříško dědičně a zřejmě špatné úpony ve spodní části břicha - jež by se daly napravovat podle fyzioterapeutky chytrým cvikem při mírně pokrčených nohách vlehu tlakem do špičky, když se to provede správně, léčí to jak držení těla, tak ploché nohy, tak dno pánevní. Nad fyziologií svého zažívání má dcerka značný přehled - umí krknout na požádání a vlastně i ví, kdy si prdne. Kde se vzala bolest nevíme, jinak bychom měly podezření ještě na Crohnovu chorobu. Kromě bolesti střev je ale dnes dcera extrémně veselá a zpívá si. Říká se, že u devadesáti procent dětí jsou bolesti bříška psychologického původu - jenže i doktor řekne - to jsem si myslel taky, a pak se ukázalo, že můj syn ty žaludeční vředy opravdu měl. Zkoušíme dešifrovat tu bolest. Dcerka má určité zkušenosti se samoléčbou - když se jí ve čtyřech objevila bradavička, byla instruována, že na jejím zmizení byl poprvé dokázán účinek hypnozy - a hle, do týdne bradavice zmizla. (BRadavice jsou virové). Tak ještě chvilku budeme asi hledat, kde se vyskytují lékaři, kteří umí vyléčit a mají hluboké znalosti. [bliji]

181689

21.01.2009 23:40

Malý velký farmaceutický skandál

RE: Možnosti SUKLu jsou omezené

amiourka 85.?.?.?

máte to trošku popletené - ale jen zcela pochopitelně - on totiž, když se člověk chce uplatnit, tak nejsnazší je vstoupit do nějaké struktury a formy - a tdy už se kývá nebo neodkyvuje hypnotický vehikl - všechny ty kolektivní psychické záležitost - jde ovšem jen o to, zda jste tváří v tvář faktům schopna tento hypnotický model uzdravovat - pošlu vám kontakt na sub signo veneni - které mi podalo zprávu o neuroloických potížích své dcery (tlak za očima atd) po první akcíně - =údajně bylo hlášení podáno. VY mi řekněte, co SUKL udělal. Ano, opravdu si myslím, že deviantní modely fungování se uzdravují jen prostřednictvím vyšší morálky.

181695

22.01.2009 09:09

Objasní nám Člověk v tísni záhadu, kam zmizelo 220 dětí?

RE: Víte, s posuzováním Izraele se to má asi takto:

amiourka 85.?.?.?

nejspíš by se pro popis křivé protekce hodil tento výrok: "Ale přece když nevraždí, tak se chovají docela spořádaně, a o to jde."
Problém Palestinců je stejný jako problém bezdomovců: nemá šanci. A proč nemá šanci? Protože nemá zázemí a domov. A proč nemá zázemí a domov? Protože nemá šanci.

181734

22.01.2009 19:51

Malý velký farmaceutický skandál

RE: Léky nejsou bonbóny

amiourka 85.?.?.?

To jste se asi spletla - lék je od slova léčit.

181815

02.02.2009 09:43

Odhalené podvody: Matematika

stejně budeme potřebovat nějakého matematika - už kvůli Echelonu

amiourka 85.?.?.?

Požádala jsem Wikipedii o zpracování hesla Echelon, a ona to udělala - a velmi dobře. Představte si, vypadá to úplně stejně jako náš radar! (v Evropě se o tom jednalo v roce 99, kdy my v Unii ještě nebyli, a tak většina občanů nezná ani to slovo.) Co však heslo Wikipedie nezpracovává a ani nemůže ..se k tomu dobrat - je ten užitý nástroj matematiky a jak bude používán. Prosím, zkuste zjistit... [mrknutí jedním okem]

182790

02.02.2009 11:25

Objasní nám Člověk v tísni záhadu, kam zmizelo 220 dětí?

RE: Milý Johne - Hamas, Avaaz, Obama a tendenčnost

amiourka 85.?.?.?

Kvůli situaci v Gaze jsem byla nucena zkoncipovat konceptuální vtip ne billboard. Ty jsi si asi nevšiml, že Palestinci bojují proto, že přišli o veškeré zázemí? Ono se totiž v českém tisku nikdy nepsalo, že "šikana" ze strany Izraelců - totiž že odpojují Palestince¨od vody, elektřiny, či si pro zábavu střílí na vše, co se pohybuje, je běžná věc. Div se světe Hamasu: Něco ti vysvětlí ten samotný vtip - a proč vnikl: organizace Avaaz rozesílala neskutečný text "Help Obama help Gaza" Takže Obama je nastrčená figurka, ze které nevypadne nic lidského ani v opravdové a šílené nouzi. Tak nějak se předpokládá, že půjde na ruku signoraggiu a opět učiní další nepopulární kroky v sociální politice. Pod nadpisem Help Obama help Gaza se psalo, že Obama bude moci něco udělat, až se změní světové mínění[zmaten]
Teď ten můj vtip:
Nahoře: Izraelci stavějí Palestincům promyšleně schody do nebe
Pod tím: vyrovnané řádky těl zabalených v prostěradlech
a úplně dole: Protekce izraelců má hlubokou logiku: když nezabíjejí, žijí poměrně spořádaně. Zato s Palestinci se to má jako s Bezdmovci. Nemají šanci. A proč nemají šanci? Protože nemají zázemí. A proč nemají zázemí? Protože nemají šanci. A proč nemají šanci? Protože nemají zázemí. Atd. Tolik Maslowova pyramida.
Prosím, podívejte se, co to je Maslowova pyramida a zamyslete se nad tou neskutečností, že přirozená hranice Gazy s Egyptem je zablokována Izraelem tak, že si Gazané musí stavět tunely.
A ještě něco: Ačkoliv jsem se opravdu snažila dostat tento vtip alespoň do obrázkového časopisu, když ne na billboard, a jela jsem týdenní kampaň, neozval se mi nikdo.

182805

07.02.2009 18:58

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

RE: Mullahovia a petrodoláre

amiourka 85.?.?.?

Nasredine, dnes jsem zjistila, že heslo Izrael na Wikipedii vytvořila právě "diaspora"! Prosím, zkuste tam ve volném čase doplnit kapitoly Sionismus dnes, Izrael a Palestina dnes, Zakládání nelegálních osad.
Jo a mimochodem, za práva Gazanů demonstrovali v lednu muslimové po celém světě - tedy v Evrupě (i v Praze) včetně až Norska, dále v Americe Severní i Jižní. Nikomu to nestálo za zmínku v novinách!!!

183300

07.02.2009 19:44

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Vsichni jste vedle

amiourka 85.?.?.?

Poslyš, kde jsi na to přišel, že co sebevražedný atentátník, zo člen Hamásu? Najdi si prosím překlad slova Hamás a zjistíš, co je původní politickou vizí tohoto hnutí. Najdi si též proměny mapy v uplynulých 50 letech, běž si stoupnout na izraelsko-palestinské hranice - a uvidíš, proč tolik zoufalství.

183301

07.02.2009 19:53

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

amiourka 85.?.?.?

No v Itálii jeden pan Barnes napsal knihu Sociální spravedlnost a chystal ekonomickou reformu. V každém případě Bank of England to poslala ke dnu.
Dnes se hovoří o monetární reformě - totiž že vlastníky bohatství by nebyly banky - ovšem lidová moudrost praví - o to se pokoušeli Lincoln a Kennedy a oba byli zavražděni.

183303

11.03.2009 20:34

Seignorage, signoraggio II - panské a služné

RE: Tady se vloudila chyba

amiourka 85.?.?.?

Monetaristiku řešil pan Gesell, hodnotu a příjmy státu Henry George. Ale ačkoliv lze jednoznačně říci, že Gsell vytovřil ekonomiku na míru člověku a George trvale udržitelný rozvoj, pak je nutno také konstžatovat, že idea George je ještě hůře realizovatelná než idea pana Gesella. Ale o tom bude na ZVědavci vystavená kniha. Již brzy - Ekonomie, etika a paradoxy - Existuje východisko?

186358

26.03.2009 00:18

Spojení Mossadu s útoky 11. září

Roztomilý poznatek Martina Kadrmana o 11/9

amiourka 85.?.?.?

Ještě předem chci upozornit na vynikající článek Britských listů o Architekti za pravdu o 11/9 a vynikající práci Wikipedie Konspirační teorie o 11/9.
Ale Martin Kadrman měl zcela nejkonciznější poznatek - jak je možné, že po požáru letadla, který způsobil roztavení konstrčukce a pád věže byl z tresek vytáhnut neporušený pas Muhamada Atty? (Martin byl jako součást ČSSD na schlzce s americkými bezpečáky a opravdu: tam se tento nalezený pas předkládal jako fakt potvrzující arabské muslimské spiknutí žádná kacha., Jak víme, byl to později důvod prohlášení o ose zla - islámské - a válečných úkladů vůči arabským zemím!!)

187302

26.03.2009 00:37

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Occamova břitva

amiourka 85.?.?.?

Počkej, měla bych dost proti tromu, aby se islám považovalk za kulturu smrti. Islám vznikl - na základě básniček, kterými se usměrňpovaly arabnskéí kmeny jeden druhý k mravnosti na Arabském poloostrově. To bych kulturou smrti nenazývala.
Ale vegetaci palestinců mezi zoufalstvím a sebevraždou - to zase není kultura. To je právě jen jasné vědomí, vážení si vlastního ýivota a vidění souvislostí - a vegetace mezi zoufalstvím a ebbevraždou. Sakra, proč jen Evropa odmítá ztracený život sebevraha nahlížet jako obětovaný, ztracený život? Snad si ti lidé svého života váží více, než kolik jim osobně může přinést, ne? Buďme trochu uctivgí a nenazývejme kulturou smrti něco, co je prapůvodně veselou, roušťačivou a výsměšnou kulturou básniček.

187303

26.03.2009 00:59

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

amiourka 85.?.?.?

1. - mýtus a umělý
2.- ? židé vystupovali jako poradci prominentů
3 - ale vyhrála - viz mé překlady článků o seignorage (Pascucci, Penpotes - a přibude Borruso)
4- nemáte ohled k pacientovi - tak jak můžete tvrdit anteprima? I "bludy" lze dešifrovat, ale pacient má v prdeli ego a libido - to zdejší čtenáři nikoliv.
5 - inu církev. Ta by měla být zkoumána opravdu dopodrobna, protože z ní vyplývají určité poznatky o instrumentalizaci společesnkkých procesů a také o zvláštním paradoxu konstatovaném Auritimu: Hédonismus znamená, že: nepatí to, že vhodné je dělat to, co je správné, nýbrž platí, že správné je to, co se hodí!!!!

187304

04.04.2009 23:14

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

komplot již na světě je

amiourka 85.?.?.?

March 31, 2009

Subject: More from PaulAndrewMitchell on 3/31 Insolvency
Greetings Ladies and Gentlemen:

As of 5:31 a.m. today, March 31, 2009 A.D., the United States
officially declared insolvency as to its obligations allegedly
payable to theFederal Reserve Banks.

See Delivery Confirmation information below, as provided by the USPS
Track & Confirm Internet system of notification via email.

The fully hyperlinked version of that DECLARATION OF INSOLVENCY is
here on the Internet:

http://www.supremelaw.org/cc/fox2/insolvency.htm

The original hard copy is formatted using Microsoft WORD 2003:

http://www.supremelaw.org/cc/fox2/insolvency.doc

Please relieve us of the burden of shipping hard copies by printing
either document, and all incorporated Exhibits, directly from the
Internet.

Certified and embossed versions of the .doc version above can be
purchased from my office for a nominal certification fee of $20.00
each. Please send either CASH or a BLANK U.S. Postal Money Order to:
Forwarding Agent

7115 N. Division St. #B-354

Spokane 99208

WASHINGTON STATE, USA

Further details and a plain English explanation can be found

in this document:

http://www.supremelaw.org/cc/fox2/insolvency.explained.htm

Thank you for your professional consideration.

p.s. If you are presently engaged in litigation in either State or
Federal Court(s),

please make a point of filing a DEMAND FOR MANDATORY JUDICIAL NOTICE

of the above DECLARATION OF INSOLVENCY. Cf. Rule 201(d) in the

Federal Rules of Evidence ("FREV") for mandatory judicial notice of

adjudicative facts.

There is much additional (and free) reading

at the links below my name here ...

http://www.supremelaw.org/reading.list.htm

Sincerely yours,

/s/ Paul Andrew Mitchell, B.A., M.S.

Private Attorney General, 18 U.S.C. 1964(a)

http://www.supremelaw.org/decs/agency/private.attorney.general.htm

Criminal Investigator and Federal Witness: 18 U.S.C. 1510, 1512-13

http://www.supremelaw.org/reading.list.htm

http://www.supremelaw.org/index.htm (Home Page)

http://www.supremelaw.org/support.policy.htm (Support Policy)

http://www.supremelaw.org/guidelines.htm (Client Guidelines)

http://www.supremelaw.org/support.guidelines.htm (Policy + Guidelines)

All Rights Reserved without Prejudice

Our condensed list of IRS outreach resources:

http://www.supremelaw.org/sls/nutshell.htm <-- START HERE

http://www.supremelaw.org/letters/irs.estopped.htm

http://www.supremelaw.org/end.times.irs.forward.htm

http://www.supremelaw.org/letters/irs.perjury.jurats.htm

http://www.supremelaw.org/psta.analysis.htm

http://www.supremelaw.org/lien.or.levy.htm

http://www.supremelaw.org/notice.of.deficiency.htm

http://www.supremelaw.org/end.times.irs.cclists.htm

http://www.supremelaw.org/support.guidelines.htm

DISCLAIMER: Forwarding email from someone else

does not mean that I endorse any of its contents.

---------- Forwarded message ---------- From: U.S._Postal_Service_

Dat...

Automaticky kráceno

187831

17.04.2009 17:48

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Přišlo mi mailem:

amiourka 85.?.?.?

1) FED, 2) ano je to konzorcium soukromých peněz 3)a) tiskne FED podle toho, jaké má záměry b) půjčováním se peníze vytvářejí - ale splácením dluhu se z ekonomiky stahují - a to s úroky. Půjčování je ředění peněz. Čím více se půjčuje, tím více banky vydělávají, čím více se spekuluje, tím jsou vyšší ceny, tím více banky vydělávají, čím vyšší jsou ceny, tím menší mají peníze hodnotu. Podstatou hry je dominium finančních seskupení nad světem. K čemuž došlo tím, že Vy nejste majitelem peněz - a penězům nepropůjčujete jejich hodnotu svou prací. Hra se hraje jinak - peníze, které devalvují hodnotu naspořeného Vám jsou propůjčeny a vy dlužíte práci. Je tím poražena kolektivní hra - a jednoznačně se přelévá modus vivendi západního světa na touhu spekulovat. Výsledek? Krize hodnot, nulové společenské bohatství - všimněte si, že z Evropy a z Ameriky se výroba společenského bohatství přesunula do Asie a jinam. My už jej můžeme jen distribuovat - pokud se nevzchopíme a neosvobodíme od falešných měřítek hodnocení člověka a narovnání žebříčku hodnot.4) český stát jakžtakž splácí úroky - ale z jistiny svých dluhů nesplatil ještě nic. Velká Británie dosud nesplatila své dluhy za to, že se mohla utkat u Waterloo. 5) peníze do jiných zemí - třeba Afrických, josu pouštěny a) aby se vysál místní systém - nevýhodným směnným kurzem b) zadlužením a placením úroků,c) náklady na 100 euro je 0,3 eura d) vůbec se mi nezdá být správná Vaše úvaha. Penízky shrábnou přátelé emitenta - a nezbyde nic.(Nedojde k uplstnění tvořivosti kolektivity 6) před 10 lety jsem předpovídala, že Čína jednou přijde na to, jak obrátit směnný kurz - a Bush jí nahrál. Zboží od ní bere celý svět - který se odnaučel vyrábět. 8) pokud by dolary dostala zpátky US vláda, použije je k zaplacení dluhů u FEDu nebo k Bretton Woodsovu plánu, pokud by je dostaly banky, zmatečně by investovaly - není ale skoro kam, pokud by je dostal FED, velmi by se naštval. Odkazy - Pascucci, penoptes zde, Borruso v mém blogu na Nezákladnam. Přibyde ještě Auriti a patrně islámské bankovnictví a patrně napíši ještě článek Nápadem proti krizi - aneb složité zušlechťování recipročních her.

188608

27.04.2009 19:32

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

RE: Věci veřejné

amiourka 85.?.?.?

Jak promptně odpovídáte na internetové zveřejnění, tak neodpovídáte na maily. Jedna věc jsou báchorky o tom, že elektronické hlasování nevzbudilo u občanů dostatečný odpor (pozor, tomu věřím) a druhá věc je logika. Jedna věc je hovořit o tom, zda vůbec máme nějakou demokracii (copak je nového na poli interpelací? A - máme vůbec v politice lidi, kteří chtějí udělat něco dobrého pro národ?) A druhá věc je zhoršovat šance na to, aby tu vůbec nějaká demokracie vznikla. Totiž pravý - levý - o čem to, prosím Vás, je? Navíc, jak jste si jistě všimli - ani vyrovnaný stav v parlamentu - a ani apel prezidenta, že mají raději řešit, než si uzurpovat moc, nikoho z našich leadrů nepřinutí k tomu, aby se zabýval hlouběji problémy této země.
Poslední zpráva neoficiální šeptandy je, že ač ještě není otevřen prodej půdy, je již polvina prodaná. Tak si, prosím, přeberte, zda jste si nabrali správné úkoly. I kdybych pominula dráždění programovým bodem podpory soukromého vězeňství (jehož hrůzný vliv na společnost již byl také popsán), zavání mi celý Váš program Bushovským extremismem. A chcete-li toto nařčení a podezření ze sebe smýt, prosím, udělejte si analýzu toho, co provedly minulé vlády a k čemu to vedlo nebo povede.
Jak jste si všimli, nekomentovala jsem Vaši komunální pracovitost - je tomu inu proto, že argumentace je nápadně budovatelská, ale nejsem si jista, že do EP kandidují právě oni lidé z komunální politiky - a navíc jsem sledovala několik komunálních kauz, kdy byůa opoziční stranička zavedena k pseudoproblémům, aby neviděla do větších kauz radnice. Vesměs je mi líto, že jste si nepovšimli, že v sociální a kulturní sféře občas existují projekty, na které by bylo vhodné peníze dát, byť se nevejdou do tabulek, čistě proto, že jsou přínosné a originální.
Důvěřovala bych Vašemu entuziazmu - kdyby to ovšem zatím nebylo Public Relation.

189641

27.04.2009 19:47

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

RE: Věci veřejné - a ještě k prezidentovi

amiouka 85.?.?.?

Myslím si, že důstojného prezidenta tneto národ bude mít, až jich bude kandidovat šest a od každého si budeme moci přečíst souhrn jeho názorů na minulost a co by bylo dobré v budoucnosti. Já ale netuším, jak by se k tomu dalo dojít skrze kult celebrit. Zase budou lži prezidenti a nájemní pisálci, co jim budou psát na zakázku proslovy, knihy, zkrátka, připravovat jim umělou osobnost?
A hm. zvýšit pravomoci - pro solidního prezidenta by možná bylo vhodné mít možnost zarazit protiústavní zákon hned a nečekat na Ústavní soud, jenž je mezitím krapet v rozkladu. jinak nevím. Ale jak vidíte, vše je relativní - a názory politologů jsou často kecy v kleci.

189644

28.04.2009 08:23

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

RE: Věci veřejné - důstojný program pro Věci veřejné

amiourka 85.?.?.?

V závěru minulého týdne zemřel Ing. Josef Hromádko, jenž má 28.4. ve 12:00 pohřeb ve Strsšnickém krematoriu. Pan Arnošt Bednář upozornil na jeho podněty k politice s přáním, zda by se jich někdo ujal. Věci veřejné, čtěte a přemýšlejte, nemyslíte, že by to pro Vás byl důstojný program?
http://podnety.cz/podnet-cislo-20050408051300
http://podnety.cz/podnet-cislo-20050414220000
http://podnety.cz/podnet-cislo-20050502120005
http://podnety.cz/podnet-cislo-20051216144412

Moudří lidé by měli žít déle . . . Arnošt B.

189677

28.04.2009 12:14

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

Vláďo, tohle příště udělám já, přeci jen jsem během SARS zpracovala 10 MGB, vím, jak se chovají a jaké dělají chyby

amiourka 85.?.?.?

ZAtím jsem si všimla, že průběh nemoci resp. odlišení od jiných chřipek vůbec není popsáno, že spoléhají na PCR testy, jež během SARSu dávaly nesmyslné výsledky, určitě se neposílají sporné vzorky do referenčních laboratoří, určitě se nedodržují epidemiologické opatření v nemocnicích (tj. lékaři tam nespí a nosí řetízky, nedělají důkldnou hygienu), určitě nebyly vytipovány léky na ten následný zápal plic, nezačaly se dělat sbírky na dýchací přístroje do Mexika, jen se blbe a blbne na kvadrát.Zcela jistě tento postup vydá falešné výsledky, které se budou vydávat za pravé. A) neznáme ani úmrtnost, protože v první várce bylo zamotáno vše. Doporučuji zakoupit koloidní stříbro či MMS, nastudovat dávkování, pořídit roušku a brát vše s rezervou a kopat a kopat a kopat (do prdele samozřejmě, ty kecaly, co jim tak vyhovuje panika, ale dělat svou práci správně to ne.)

189710

28.04.2009 15:50

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

Co všechno je na této epidemii nevěrohodného?

amiourka 85.?.?.?

Český net říká - 1700 nemocných, 76 mrtvých, z toho u 26 prokázáýno jistě, z toho 7 mrtvých. Interpretujme podle průběhu SARS:
1) a) předběžné testy PCR jsou nevěrohodné, b) těžší průkaznější testy - na to není laboratorní personál příliš vyškolen, c) málokterý vzorek je zasílán do referenční laboratoře
2) příliš málo prokázan¨ých případů znamená sice a) izolaci viru - ale o jeho nakažlivosti a údržnosti třeba na vzduchu není známo mnoho, b) není popsána nemoc etiologicky, není popsáno čím se liší průběh nemoci od jiných chřipek (nezbytné pro karanténu), takže ani nejsou přesné pokyny pro praktiky jak rozlišovat, c) není přesně známo, na co ti lidé vlastně umírají - je-li to zápal plic, není navržena léčba a nejsou k mání dýchací přístroje, protože není slušná metoda rozpoznání nemoci v ranném stádiu, není personál nemocnic opatrný a nechová se kvalifikovaně - nedělá očistu, nosí řetízky, chodí spát domů. I personál laboratoří se chová riskantně - pracuje v digestoři místo v biohazardboxu. A i o úmrtnosti nelze než spekulovat.
3) Nebyla zveřejněna diskuze doktorů a o Tamiflu je možné číst na Amedeu - je to myslím více než jasně virostatikum, tedy nikoliv antivirotikum (za něž by naopak mohlo být považováno koloidní stříbro či MMS), tj. neléčí chřipku ale brání množení virů - má cenu tedy jen v karanténní fázi. Rozhození Tamiflu mezi politiky a státní správu tyto nezachrání - sežerou to při prvním poplachu a budou potřebovat nové, a někdy peníze dojdou. Karanténa je lepší - ale v určitých fázích nemoci je vhodné, aby pacienti nechodili do čekárny a naopak za nimi zašli lékaři. Není dostatek vyškolených a ochotných aktivistů, kteří by se případně zapojili do šetření a uvalování karantén. Přesnější popis fungování Tamiflu je na stránkách Amedea v publikaci o ptačí chřipce,a je možné, že ukáže, že na vir nefunguje, chybí adresy výzkumných pracovišť, které se zkoumáním viru a nemoci zabývají. Jsou jen adresy referenčních laboratoří. Nelze předpokládat, že pracují dobře. Nelze předpokládat, že epidemie je tak velká, jak se tvrdí, ale ani říci, že se díky amatérismu zúčastněných nerozšíří.

189729

28.04.2009 20:18

Antirasismus

milý Tomáši

amiourka 85.?.?.?

Jedné věci nerozumíš - hovoříš o cikánksé kriminalitě jako o rasismu. Měl by sis dát dvě a dvě dohoromady a ohodnotit to jako rasismus vyvolaný rasismem Čechů. Nebo, návrh, jako kriminalitu. Ač rasismu ještě dobře nerozumíš, nevšiml sis, proč je Romská komunita tak vepsí, že totiž se mediálně dělají štvanice na lidi v nouzi a vůbec patří k bontonu každého, kdo není správně zařazen urážet slovek lúzr. Jde ale o to, zda se daný jedinec chce vůbec adaptovat do společnosti, jejíž projevy jsou hnusné - a já ti to řeknuá: právě tyto společenské hnusárny ochotu k adaptaci znemožňují.
Jinak jsem byla velmi ráda, že jsi nápadně dobře pochopil, jak lze dojít k národní nezodpovědnosti - bezcitností, a že snahou elit je také tlak na větší manipulovatelnost - hraním na pudy. Ale tohle jsi ty řekl lépe než já.

189767

28.04.2009 20:28

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Nenechte se nachytat...

amiourka 85.?.?.?

Podávání informací je kusé - vlastně se nikdo nenamáhá něco zpracovat zevrubně - právě z toho často vznikají fámy. I když to s šéfem muzea - zníá zvláštně - zejména, když oficiální statistika z Amriky žádného mrtvého nehlásí. Víte, statisticky je velmi nepravděpodobné, aby se při tak malém rozsahu epidemie nakazil právě někdo z blízkosti prezidenta....Nebo lépe - vy máte zprávu o podlehnutí toho šéfa muzea?

189769

28.04.2009 20:36

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Jenže tato vědecká konstatování jsou relativní

amiourka 85.?.?.?

A tím končím, protože se dělá velká aféra. Ale - vy si myslíte - navazuji na bod 3 - že vir "ví" a "chce" vyhubit majoritní genom dané cílové skupiny? Proboha, jak by to bylo možné? Ano, statisticky, vznikne-li mutace - nemusí to být bod, kdy se přenese. A je větší pravděpodobnost rozběhu epidemie a vůbec zjištění epidemie, když napadá majoritní genom. Ale v imunitě nejde jen o "genom" jak si jej představujete. Jde o jeho detaily - a ty se mohou opakovat v populacích celého světa. Ráda bych uvedla, že odolnost proti AIDS byla zjištěna jen a právě u jednoho malého afrického kmene... Zakončuji však konstatováním, že snad můžeme doufat, že chyby profesionálů nebudou přílišné a že ne všichni léčení mají právě tuto nemoc.

189771

28.04.2009 20:46

Jan Fischer

zatímto článkem je hodně skepse a také - do soukromí se lézt nemá

amiourka 85.?.?.?

Pak se Zvědavec nemůže divit, že je napadán pro antisemitismus. Hodnoťte příště prosím činy, rozhodnutí, analýzy, co dosud dokázal. Jistě, souhlasím s tím, že byl uveden kariérní vývoj. Kdo kdy jak slaví chanuku - to je vysoce intimní věc a urážením nás stavíte do role oplzlých.

189773

28.04.2009 21:32

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

V případě epidemie je nutné vědět, jak se provádí karanténa

amiourka 85.?.?.?

a) - může se zpočátku tvořit záchytná síť, která zachycuje všechny chřipky - ale jakmile je o viru známo, jakou má inkubační dobu a odkdy je nakažlivý, musí se stopovat kontakty onemocnivšího a uvalovat karanténa i na ně. Podle schopností a míry omezení společenského života (a disciplíny občanů) se daří nebo nebo nedaří epidemii brzdit.

189775

29.04.2009 13:07

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: mmj.nevšimla jsem si, že by byl někde zveřejněn národní pandemický plán

amiourka 85.?.?.?

A další veselá zpráva - epidemie nemusí být právě prasoptačí, on se také rozvinul virus H5 a máme tu H7 na nějž v uplynulých týdnech zemřelo 250 lidí po celém světě.
Zároveň se ukázalo, že stoupla rezistence virů vůči Tamiflu - v době výroby to bylo u H1 12%, nyní již 98%. Protože stále nejsou přístupny žádné vědecké poznatky o soudobé mexické epidemii, viru, nemoci, klidně spekuluji s podrazy, omyly atd.

189833

03.05.2009 18:45

Jan Fischer

RE: Steve, pláčete na špatném hrobě

amiourka 85.?.?.?

Jsem autorkou odpovědi řediteli Scia panu Simonidesovi a překladatelkou textu Marcella Pamia O historii sionismu, o kteréžto kompozici Stwora řekl, že nemá odvahu ji uveřejnit, protože jsou dost mství. Snad ho časem přesvědčím alespoň na toho Pamia. Jde ale o toto: můžete jakoukoliv tirádu o pochybných morálních vlastnostech ukončit: Aby ne, vždyť je to čech, na Vánoce si zdobí jedličku? Jistěže ne. Pan Stwora a pan Král jsou velmi pošetilí, když napadením národnosti a náboženství ohrožují vlastní projekt. Všechno ostatní je v richtiku. A vy se a) poučte o právu b) naučte číst.
Zatímco dosud mohl vyzívaně projít jakýmkoliv procesm, tímto si možná hodně zavařil a bude se muset s nimi štěkat.

190239

03.05.2009 18:53

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

Pane Stworo, už prosím nedělejte články o chřipce, nerozumíte tomu

amiourka 85.?.?.?

a) kalamita je postižena problémy: nízký počet ověřených v Mexiku současně s relativně vysokým a zvláštním rozprskem nákazy do jiných států napovídá, že v v Mexiku neumějí testy. b) dosavadní karanténní opatření nestála za nic. c) není vůbec známo, jaká je úmrtnost - protože mexická data nejsou relevantní. Tak si to laskavě přeberte a počkejte si na článek ode mne. Na rozdíl od Vás nejsem hrhr něco pustit ale pracuji na věci pomalu, piplám se, ověřuji - a jsem mikrobiolog a epidemiogiocké záležitosti nastudovala již při SARS.
Máúcta

190241

12.05.2009 19:41

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: miliardáři

amiourka 85.?.?.?

Vojto, tohle nemá cenu - slyšel jste někdy historii Rothshildova rodu? No a představte si, že jim podobní lidé majíi na všechno lidi. Proto se nikdy nedostanete k tomu, abyste je mohl přímo nařknout či zažalovat. Ale pokud já vím, tak třeba v Čechách se koncentroval kapitál přes kuponovou privatizaci - a nebyl jen Kožený, ve svém okolí vidím samé, kteří byli násilně vytěsněni....To jsou jen ty drobnosti. Jinou drobnůstku o panu Koláčkovi, privatizátorovi a fě Via Appia a jejich sousedství (nebo jejich pokračovateli Appian, Appia Group, či podobně) na Vyšehradě s nějakou Klausovou nadací zanechal jiný diskutující na netu. Myslím, že je to právě tato firma resp. jejíž odnož dnes uvedla v provoz systém Newton - to je ten systém, který do redakcí nepustí žádné informace, jen "zvážené kydy". A nebyl jste asi v Praze, když se dal do pohybu systém nemovitostí - jak se čistily domy od nájemníků - to byly nájezdy lidí od práva, kteří právo promptně předělali nä nástroj vysoké kriminality.

190973

12.05.2009 19:52

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

amiourka 85.?.?.?

Já pořád Vojto nevím, jestli jste toho Borrusa četl nebo ne.
Zejména mi ale připadá, že jste došel stejného vývoje jako izraelci - od doby, kdy jste byl utiskován Vy, už uběhlo mnoho času, tak ať si to teď užijí jiní - ti si jsou totiž svojí situací vinni, že?
Víte, že otázka cikánů je spojena zejména s vysokým rasismem většinové společnosti?
Až Vojto zaměstnáte Roma, jistě se dozvíte, že nepil z kaluže jen kvůli opilosti. Ona také opilost není přičina - stává se příčinou ale až poté, co je důsledkem něčeho, nevšiml jste si?
A druhá věc: máme tu dost miliardářů: zbývají Vám nějaké přebytečné zdroje, jež byste mohl využít pro zaměstnání Roma, a další rozvoj svých ekonomických aktivit?

190976

12.05.2009 20:02

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Nikoliv, omyl na Vaší straně - vynález se jmenuje seigniorage, zde publikováni na toto téma Pascucci a Penoptes.

amiourka 85.?.?.?

Oficiální zahájení tohoto systému je založení Bank of Amsterdam, ale systém vznikl dříve, u nás odzkoušeli na českých pánech Lichtenštejn, Baševi a ještě jeden třetí - čímž uvedli třicetiletou válku teprve pořádně do pohybu.
B) Samozřejmě, na obnově monetární suverenity se pracuje, jen mi je s podivem, že si nedovedete rozdíl uvědomit Vy. Ad B) Borrusa jste opravdu nečetl, neboť jinak byste se dozvěděl alespoň o Henrym Georgeovi a jeho koncepci, ale existují i koncepce zcela jiné. Není všechno špatné jen proto, že Vy jste na to nepřišel. [smích]

190977

12.05.2009 20:10

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Zadejte do Vyhledávače Physical Economy

amiourka 85.?.?.?

A najděte si LaRouchovu stránku na Schillerově institutu - tam si můžete prohlédnout, jak přesně to vypadá před a kde je bod krize. La Rouche ovšem nabídl kapitálu jinou zábavu - s budovatelským potenciálem. [smích]

190978

18.05.2009 16:00

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: miliardáři

amiourka 85.?.?.?

Neumíte číst, toť vše, co Vám řeknu. Je však otázkou, co považujete za bohatství - to, co si nikdo nemůže dovolit, to co Vás uspokojuje, nebo něco, co lze obtížně nalézt? Záleží jen na Vás. Protože Gesellovské peníze rychleji obíhají, jsou jisté typy bohatství dostupnější - a uvolnňuje se tak místo pro další tipy bohatství - například volný čas, vzdělání, poutavá precizně připravená publikace autorky Zvědavce, bytgelná rešerše Elen Brown, nebo umělecký postavený dům s nikami.. či další děti.
U nás na Vysočině se ovšem za jediné pravé bohatství považují děti. Rozloupněte si kokos a řekněte mi, zda jsme náhodou posledních 20 let nejeli tzv. tvrdou selekcí...To bude těžké zodpovědět, že?

191397

18.05.2009 16:41

Cesta národní obnovy

Ovšem Radime, tvůj názor na ženy je příčinou

amiourka 85.?.?.?

špatného pracovního postavení spousty samoživitelek. Jdi s tím k čertu!
Mohl sis už dávno všimnout, jaké vágní produkty jsou důsledkem nezdravých kolektivů "samí muži" a "samé ženy". Nepovšiml? Divné! Zejména tady na Zvědavci začínají diskuze trpět nedostatkem žen. Už začínají být produktivnější i jiné diskuze - a je to jen proto, že tam jsou i ženy. Leckdy jako by nešlo a nešlo se dobrat kořene a popojet. Tak mi řekni, prosím, jak budou ti tvoji samí muži rokovat?
A Víš co? Přečti si www.kubata.nazory.cz - to tě mile rozptýlí.

191401

22.05.2009 13:27

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

milý pane Tomane, vzala jsem si alžírského bezdomovce

amiourka 85.?.?.?

takto technicky a jazykově nadaného chlapa, co se mi líbil. Jsem tedy multikulti? Hm. Narozdila se mi zdravá dcera, která netrrpí těmi postižerními, kterými vrozeně trpím já. B) Rasisté v rodině a mimo rodinu mému manželovi a tím také jeho dceři, českému dítěti, úspěšně zničili život. Neměřřím dvojím metrem. Netýká se mne většina výtek, které uvádíte. Abyste věděl, proč jsem Vám článek zhodnotila pětřkou. O některých patáliích viz můj článek na Blistech Lacko snědol psa.

191723

25.05.2009 10:14

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: Spíš bych řekla,

amiourka 85.?.?.?

že ten hysterický rasismus je velice chladnokrevnou záležitostí a součástí důmyslného plánu....Víte, [smích] není mi jasné - vadí co: ukrajinské sestřičky v domovech důchodců a němocnicích, ukrajinci na stavbách nebo vietnamsko- čínští podnikatelé, kterým Němci svého času dali slušný finanční obolus, aby odtáhli (k nám)? či snad vadí "nebezpeční" arabští a černoští mladící, kteří si vyšli do světa na zkušenou a za štěstím?
Pak ale ať si Čech zajistí českého zedníka a sestřičku a nejezdí na zkušenou do zahraničí ani on!

191861

25.05.2009 10:26

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: víte, nevšimla jsem si hysterického propagování multikulti, ale posloužila by mi tolerance

amiourka 85.?.?.?

A ta tu není. Jinak - co je hysterického na tom, že někdo rád poslouchá world musik ? To je totiž multikulti maximum, kterého jsem si zde všimla, a i to strádá, po ničem vzepjatějším (či hysteričtějším) ani potuchy! Občas někdo sepisuje petice proti perzekucím Falun Gong... Mnohem šílenější je propagovat lisabonskou smlouvu!

191863

25.05.2009 10:30

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: milý brekeke, nikdo, kdo si nebere alžířana tytéž potíže nemá

amiourka 85.?.?.?

Připadá mi poněkud hysterické od Vás lkát nad něčím, co se Vás jako rasisty netýká ani náhodou. Jestli nakonec nemáte strach před přirozeným světem...

191864

25.05.2009 10:34

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: Stop rasistickým zákonům!

amiourka 85.?.?.?

Milý pane Semeráda, prosím, jak byste posuzoval podpálení řodiny Sivákových z Vítkova zápalnou lahví? Asi stejně jako podpálení bezdomovce, že. Ale rozhodně by to nemělo spadat do kategorie "s následkem zabití". Ne, jsou to promyšlené vraždy nebo pokusy o vraždu, a měly by být hodnoceny ve vyšší než nejvyšší sazbě. Odpusťme zákonodárci, že v tomto dosud tápal.

191865

Milý zlatý, z popsaných osob v článku nikdo nebyl žádným cizincem nijak znásilňován, a to ani v nejmenším, nikdo je nenutil do žádného milování.
Mám ale poťouchlý dotaz: nemyslíte si, že antirasisté by možná měli nárok i na trochu hysterie - protože a) jako intelektuálové si dobře uvědomují, že se zde z rasistických důvodů již vraždá b) jako intelektuálové si uvědomují, že rasismu je zde využíváno k řízenému dosahování vhodných konsensů c) toto řízené dosahování vhodných konsensů posiluje rasismus, protože z něj tyje d) posiluje se nebezepčí dalších rasistických vražd?
Nebýt intelektuály, možná by nás to ani nebolelo!

191867

29.05.2009 23:31

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Pozor na počty :

amiourka 85.?.?.?

Dá se to přeci překalkulovat také úplně jinak - pravice rozdává na stavební spoření a důchodové připojištění, úroky z hypoték - je to takový její krok pro budoucnost - zaručuje jí to vděčnost jistých lidí - ale je to mimořádně a) nespravedlivé vůči lidem, kteří na toto nemají - protože mají nízké finanční možnosti a b) možná, že to pomohlo vyhnat ceny domů ještě výše. Víš, kdyby se toto zrušilo jako záležitost vytvářející nerovnost mezi občany (což je protiústavní) - byl by dárkový koš levice zhruba stejně velký, ale šel by do sociálně jinak projektovaných záležitostí - třeba do důchodů, přídavků na děti, atd. Ovšem o tom, že by se někde něco sebralo, je nutno držet hubu. I mně daňový systém 2008 připadal zcela nahovno a kosmetický - ale přesto to bylo dobře spočátané na efekt - pro mne přínos prd - ale movitější kamarádka přeci 30 000 vydělala - a okamžitě zmizely z diskuze ryze teoreitické a etické aspekty...

192333

29.05.2009 23:36

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: A druhé počty - ona už i pravice ztratila smysl

amiourka 85.?.?.?

Jediné, co potřebujeme, je stranu, která a) opraví všechny sviňárny v legislativě s státní správě, které vznikly za dvacet let, uzákoní přímou demokracii, zalozí monetární suverenitu a zarazí rozprodej půdy zahraničním subjektům. Zbytečné kývání na pravo-levo-střed. P%ryč s tím. Ale rozhodně bych neviděla v pravici nějakého spasitele. To mi oči nedovolí. Až si uzákoní volby po internetu a pro potřeby internetového "provádění spravedlnosti" rekodifikuje právní a soudní řád (pozoír, to již provádí e Stat - což je group Topolánek for premident - bez jediného právníka v týmu, tuším, budeme se všichni velmi divit.

192334

29.05.2009 23:44

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Ubohý příspěvek

amiourka 85.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Jenže pak si člověk zajde do baru, a dozví se od servírky, že osoba Kočka stojí za polovinou pražskýách heren a do té druhé půlky heren posílá svoje lidi pro výpalné...
Uznávám, že i politik je člověk omylný a člověk si své přátele nevybírá.

192336

30.05.2009 00:06

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Jiný pohled...jasně

amiourka 85.?.?.?

Brána politika úplně rovně, mohli alespoň zkusit zarazit rozprodej půdy zahraničním subjektům (ještě nevypuzkl, ale podle všeho - zákulisní šeptandy, již je předem vše prodáno...) Konec přátelé, Váš budoucí majetek nebude moci býti z tohoto světa...

192337

30.05.2009 00:17

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Jiný pohled...- jarmilo bacha- nic jako přímá internetová demokracie neexistuje

amiourka 85.?.?.?

Buď může existovat přímá demokracie, nebo internetové hlasování - ale na tom, nebude nic dmokratického. Polož si otázku legitimity a identity. Tj. modelový příklad - babička, co nemůž ena nohy. A její příbuzní, kteří jí pomohou - po svém, mají svoji hlavinku - odvolí. A b) budeš někdy chtít počítat nevolící občany, aby sis ověřila, že někdo přiraziil paklík hlasů právě díky neůčastni některých? To by ses nemusela dopočítat...
A pak - přímá demokracie nejsoiu jen referenda. Odkazuji na knihu Petera Dienela Plánovací buňka. Jde o rokování nezávislých náhodně zvolených - několika - skupin občanů - s moderátorem a všemi podklady, které si vyžádají atd.

192338

30.05.2009 00:27

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: No myslím že Paroubek a Rath sklízejí co sami zaseli

amiourka 85.?.?.?

Chlapče, zničili jsme zemědělce - nedostávají se s výkupními cenami ani na režii - a za hynutí etád jsou perzekuování. Prosím, najdi si bigblog pana Šinágla a dočti si, že 90% podání k Üstavnímu soudu končí odmítnutím pro zavalenost Ústavního soudu a že ÚSTAVNÍ SOUD ŹÁDÁ PŘIJETÍ ZÁKONA? KTERÝ BY MU UMOŇOVAL ZaMÍTNUTÍ PODÁNÍ (PODANÁ PRO PORUŠENÍ ÚSTAVNÍCH PR´VA) ZAMÍTAT BEZ ODŮVODNOVÁNÍ!!!!!

192339

30.05.2009 00:44

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Islám není založen na zlobě

amiourka 85.?.?.?

ale na obavě, aby se arabská společnost na Arabském poloostrově v budoucnuý morálně nerozpadla.
Problém co chtít mi přesně vylíčila Taňa Fišeorvá, když jsem ji přemlouvala, aby jakožto dostatečně neutrální zahájila prokoalicovávání menších stran. Řekla mi zhruba toto: "Ony sice nějaká koaliční jednání probíhají neustále, ale bohužel je to tak, jak to je - vzniku pracovité čtvrté parlamentní strany, které se etabluje v opozici jako oředevším napravovač všech špatných norem z minula, ztroskotává na tom, že do politiky jdou lidé neuvěřitelných ambic a hrdopýchy, kteří navíc nedokáží překonat av erzi k jakýmkoliv jiným názorovoým proudům..."
Takže přátelé račte: nutno založit vlastní stranu.

192341

30.05.2009 00:51

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

amiourka 85.?.?.?

Poslyš - ale u tebe je vážně dost vybydleno - ty si myslíš, že vůbec o existenci takové blbiny jako je Facebook něco tuší normální běžná populace? Ne, jde o jednu určitou sociální vrstvu - a já ti řeknu o jakou - o tu, která se nejvíce klaní teleti konzumu a pragmatismu - a která si to ovšem nejméně připouští - jenže ovšem na ničem jiném ani nevyrostla! Záropveň - a to je sociologicky velmi významné -. je to vrstva, která má na tuto blbinu dost času!!!!
Co všechno se dá usoudit, že?

192342

30.05.2009 01:00

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: ad bod 3

amiourka 85.?.?.?

magore! Ono stačří ekologie v názvu, aby byl člověk terorista notorický tedy ekoterorista! Velmi ses nám tímto představil. Jako hlásná trouba, kterou stačí vzít a hučet do ní polopravdy.

192345

30.05.2009 01:06

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

amiourka 85.?.?.?

OP_ prokáže-li se jízda na černo a nebudete-li mít občanský průkaz, bude se totožnost ověřovat na oddělení policie. Apod. Můžete ovšem u sebe nosit pas - v tom není problém. Prosím, doučte se - kamarád takto bez občanky byl odeslán do Bulharska jako nelegálně pobývající cizinec, byť je Čech jako poleno.

192346

30.05.2009 01:31

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Já si naopak myslím, že v této situaci

amiourka 85.?.?.?

by mělo smysl předat Paroubkovi seznam jeho méně správných kroků s prosbou o nápravu a volit ČSSD . Protože - v situaci, kdy ODS přitáhne na svou stranu všechny ty ovčany, coi spřímo štítí jkerrnj pomyšlení, že by mohli nebýt na té správné straně společnosti, by rozdrobení sympatií mezi mnoho těžko zvolitelných stran bylo ničivé. Jo takhle jedna čtvrtá velká strana vzniklá koalicí, to už by moji dů§věru mělo. Ale ta nevzniká.

192348

30.05.2009 01:59

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: ach ty tvoje kecy v kleci

amiourka 85.?.?.?

Protože toho bylo už moc, dohodla se kultivovanější (i když možná povrchnější) většina národa, že se házet nebude a basta. Čistě proto, aby se neopakovalo podruhé to, co u Anděla. A kdo pro nechápavé je výstražné vyjádření ministra Peciny. A pro ještě více nechápavé nějaké postihy.
Joj, bude zapotřebí protestovat inteligentněji - vajíčka nejsou jediným účinným nástrojem!!!
Kdo si myslí, že pan Paroubek svým popisem - odsudkem tančících dětí se nesnažil jen neobratným způsobem vyjádřit žë pociťuje patrný zombitismus těchto dětí, má bohužel pravdu. Mxman zde v diskuzi nám tyto charakterové vlastnosti názorně ilustroval. Averze je samozřejmě, jako vždy, oboustranná. Nakonci už nelze zjistit, kdo urazil svýma očima svůjk konztrast jako první.
Důsedky to ovšem bude mít nemalé - a zde je možné spekulovat nad Událostí na Czechteku jako nad intrikou: ČSSD měla jedinou šanci zachránit mladou generaci před tím, aby nespadla do propasti. Ale protože došlo k policejnímu zásahu - a protože došlo k šikovnému systematickému pomlouvění mládí - a zároveň znemožnění Paroubka - nemůže se czech tekové mládí brát ani za Paroubka - a ani Paroubek moc za mládí. Výsledek bude ten, že mládí, které bude posléze vyděděno ze všech sociálních jistot včetně důchodu a totálně zotročeno svými ikonami úspěchu - nedostane k stáru nažrat - a protože jsme to dopustili my, starší generace, nedostaneme v důchodu nažrat také, ještě dříve, za to! Ale ještě dříve nedostala nažrat generace o něco starší - ale to bylo jistě jen proto, že nám neudělala včas cestu k co největšímu konzumu.....[smích] [pláč]

192349

31.05.2009 04:10

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Islám a řada dalších (po)věr mají své nenáviděné

kamio 85.?.?.?

No víte, každý národ jede jinou matematikou - my mastíme mariíš - to je pouhých 32 známých karet a s nimi kouzla. Židi nehrají, jedou na jistotu, za ta léta pokoření poznali všechny naše vášně a naučili se jim jako správné seneuvědomělé oběti pohrdat, a Arabové [zmaten] ale no to je přeci národ pouště, národ, který objevil etickou entitu nulu a umí kouzlit s ní. Má vsáklé v genech, že nemůže ve své prostředí bez solidarity, vzájejmmného obdarovávání se přirozeností a nulové lichvy - A ví, že tyto jeho ctnosti by mohly při opačném tlako okolí nepřežít. A jemu se osvědčily. Kde my jako charakteristiku s trouchou pýchy a trochou omluvu říkáme, má tvrdou hlavu, Arba říká, ne, tohle prosím tě ne, já máým měkou hlavu, já jsem naivní. ŽE můžýe být anaitivita vlastnost dobrá k životu, to z českých pokrytců neodhadne nikdo. Škoda jen, že pod ranami české prkenosti, ubohosti a tyranie tolik trpí na kvalitě.

192403

02.06.2009 14:37

Dejiny Domu Rothschildovcov

přesto to není celá historie,

amiourka 85.?.?.?

Bohužel si nepamatuji přesný zdroj - doba cca před 20 lety, kdy jsem se k tomu dostala, ale šlo o to, že Rotshildové s v jednom okamžiku provinili - nebo resp. zbohatli na určitém obchodu s lidmi - tedy s námezdními vojáky, jež tuším, nadělali ze svých nevolníků, které dostali za služby, a když je odvezli do Ameriky, tak jejich půdu prodali? Je to možné, ne to bude fabulace, v každém případě něco se zobchodováním poddaných tam bylo a rozhodně to bylo něco, co pan Rothshild vymyslel a bylo to jeho prvenství - dokonce si myslím, že tato historie - je zde prehistorická, protože teprve z té se odvozoval ten Rot- shild - červený štít. ale opravdu, toto jsou jen slabé nitky selhávající paměti, kdoví, jak původně ta informace zněla....Omlouvám se.

192498

02.06.2009 14:44

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

amiourka 85.?.?.?

Vanquarde nemáš načteno, seigniorage se vybírá též z peněz, které vytvoří v podobě kreditů obchodní banky viz články Pascucci, Penoptes, Borruso. A seznamy subjektů stojících za některými bankami lze zjistit tam, kde si s tím dali práci, schválně ti někdy seženu, kdo stojí za Evropskou centrální bankou. Nic moc libého, to tě ujišťuji - není to žádná státní či unijní záležitost - je to jak jsem řekla - skupina soukromých osob. Nebudeš-li trpělivý, nadeš to tuším v knize Vagabund (www.signoraggio.com)

192501

08.06.2009 12:01

Volby by měly být zopakovány

RE: A ještě...oponentura slovu editora

amiourka 85.?.?.?

Ano, ale to jsem nemohla říkat, nechci li děsit voliče - obranu lze naopak zakládat na tom, že lidé více volí, více kontroloují, více vyžadují a více zasahují do života polizických stran, budují si obranu "proti Nekolovi".

192832

08.06.2009 12:05

Volby by měly být zopakovány

RE: Ano, to je ale proto, že jste se málo poučil o tom, co se chystá a jaká je jejich produkce zákonů

amiourka 85.?.?.?

Jinak byste šlapal úplně jinak. Na druhou stranu neexistuje relevatntní opozice vůči ideji vyobcovat občany mladších ročníků úplně z důchodového pojištění - jsou to naši mladší občané, které učili historii debilové, co jim zapomněli říci, že ten druh zaopatření státem je pro kolektiv nejlevnější a nejbezpečnější a že k takové emancipaci se občan dostal po stoletém zápasu.
Navíc - tím, že jste povinen si našetřit sám zvyšujete jen možnosti spekulativního útoku na svou kapsu. Všichni chtějí od Vás hned, protože vědí, že musíte více vydělávat a Váš důchod je jim ukradený.
A co dělat s tím zákonem o prodeji půdy do zahraničí??!!

192834

08.06.2009 12:09

Volby by měly být zopakovány

RE: autorka ať promine,

amiourka 85.?.?.?

Děkuji za podporu.

192836

08.06.2009 12:14

Volby by měly být zopakovány

RE: Vás také v útlém věku pohodili

amiourka 85.?.?.?

Ti právě politiky korumpují. Od nich jdou názory, protože občan se nedokáže domoci svého práva být alespoň vyslechnut, natož aby mu bylo veřejně odpovězeno. Ona by to byla totiž přílišná zkouška integrity politiků, proto Vám z úřadů odpovídá PR a z jiných složek soukolí politického života nikdo. A na otázku, co s volbami - no přeci, poprosmě pana Poláka, ať zase znovu popíše oč jde v přímé demokracii.
Jo a Beppe Grillo, poté, co jeho petice (podepsané tuším 700 000 Italů za omezení volitelnosti politiků na 2 období -aby dostali do politiky nové lidi), se rozhodl, že se svými strukturami napadne systém zastupitelské demokracie jako virem! Co to zkusit?

192838

08.06.2009 12:26

Volby by měly být zopakovány

RE: Porušení zákona! - ano, a stálo by za to uvalit nějakou informační povinnost i soukromým subjektům,

amiourka 85.?.?.?

že?
Kdo to udělá, kdo to probojuje?

192839

08.06.2009 19:02

Volby by měly být zopakovány

RE: ...takto nějak to začínalo.....a pozor, v Íránu si rvou vlasy již teď

amiourka 85.?.?.?

protože jim novináři řekli, že vyhrála pravice. Americká pravice rozpoutala války v Iráku a v Afgánistánu. Pravicoví extrémisti stojí za roztažením války do Pákistánu - resp. strach z pravicových úvah.
Kdo jim řekne - že vlastně třeba u nás je to 9 pravá ODS, 7 pravo-středo-levá ČSSD - 4 levá KSČM a 2 neznámá KDU - ČSL. Kdyby to bylo pravo ODS + KDU-ČSL, bylo by to 11: 11 levým ČSSD a KSČM. Kdyby to bylo nalevo KDU-ČSL je to ještě levější. Kdyby to však bylo pravá ODS + ČSSD je to průšvih.
CHtěla jsem říci, že ve skutečnosti vůbec nevíme, kdo se jak bude chovat - a vlastně ani neznáme alespoň prvotní rozbor toho, kdo vlastně vyhrál v Evropě. Irán to od lemplovských novinářů nemá šanci ani zjistit.
Bude velmi záležet na tom, jak se kdo bude chovat. Raketa 2000 km není nic moc - to doletí fakt leda do Izraele, myslím. Ale budou hrozně bledí, až zoufalí. Jak se asi budeme chovat my? Pomůžeme těžce zkoušeným Palestincům? Ano, to by bylo správné gesto pokání.

192860

08.06.2009 19:10

Volby by měly být zopakovány

RE: Volby

amiourka 85.?.?.?

JEště jjste ale nepopsal zpětnou vazbu s ději u statistického úřadu, resp. fungování sítě elektronické či telefonní a fungování sítě odpovědnosti. On v tom šotu ČT24 byla také zpárva o tom, že v jednom místě volilo 55% voličů. Praha to samozřejmě nebvyla.

192861

09.06.2009 16:38

Volby by měly být zopakovány

RE: nemyslete si prosím, že pokrok přichází přes nano a kybernetiku

amiourka 85.?.?.?

Lze jen upozornit na to, že leckteré rozvoje schopné obory skončily na tom, že pro absolventy nebylo do čeho ďobnout a neudrželi si kontakty - jak se rozlezli do jiných oborů, ztratila se schopnost týmové spolupráce na projektech, které potřebují vypiplat. Ujišťuji Vás, že projekt syrové šunky, pěstování lanýžů či cordycepsů atd. jsou podstatně progresivnější než nějaké nano a kyber co dělá celý svět.

192918

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,07 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 018,97 Kč
1 unce stříbra
581,85 Kč
Bitcoin
841 646,37 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?