Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 171 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Průchozí.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.12.2006 02:11

USA jsou unášeny vlnou zbrojní bonanzy

RE: Novy buh - penize.

Průchozí 213.?.?.?

Napadáte Trodase za větu: ... ten projev je velmi, velmi
dulezity a nikdy nikde nebyl a nebude citovan...

Dobrá. Tak tedy, kdo z dnešních světových, neřku-li vládnoucích amerických, politiků tato slova z Ikeho projevu kdy citoval? Myslím ve správných souvislostech.
Uveďte zdroj!

122620

03.12.2006 13:47

Zápas o příští generaci

RE: Dzihad

Průchozí 213.?.?.?

... přičemž palestinská má k oproti izraelské populaci k dispozici pouhou pětinu denní dávky vody na osobu....

122695

03.12.2006 14:04

Zápas o příští generaci

RE: Dzihad

Průchozí 213.?.?.?

Nezačali jako první??!
Co, kurva už, dělá americký a britský voják na Středním Východě? A vůbec, kdekoli jinde na světě??! Nač ty stovky základen? NEMAJÍ TAM CO HLEDAT! Proč nedřepí doma a nevěnují se OBRANĚ vlastní země proti případnému napadení, tak jako příslušníci jiných armád normálních zemí?

Proč kreténi ve vládách, včetně našich, legalizují tuto praxi spoluúčastmi na "mírových misích"?! Proč nenecháme lidi v těchto zemích, aby si řešili své problémy sami? Co je nám po tom, jestli někde někdo nosí závoj, nebo ne? Ano, jestliže nás někdo napadne, musí vědět, že dostane přes držku. A to by mělo stačit.

Kdyby se britsko-americká kohnitika tak úpěnlivě nesnažila udržovat po světě bordel, žádní uprchlíci by tady nebyli.

Ublížšně ubreujeme nad důsledky, ale nikdo nechce vidět skutečnou příčinu! Máme hřebík v botě, rozdírá nám patu, ale namísto abychom ho vytáhli, polykáme prášky proti bolestem... a tváříme se přitom co nejinteligentněji.

122696

03.12.2006 19:50

USA jsou unášeny vlnou zbrojní bonanzy

RE: Novy buh - penize.

Průchozí 213.?.?.?

Tak co, Kubyk? Napjatě čekám na ten zdroj... není, co?

Je to ale bída. Ale hlavně že sis vrznul, skřivane.
(To je narážka na jedno staré přísloví.)

122717

06.12.2006 18:48

Ahmadínedžádův dopis Američanům

RE: AhmadiNERAD

Průchozí 213.?.?.?

Tak tohle už mi utrhlo knoflík pod límcem!

Listonoši, v prdeli jste byl a hovno jste tam viděl!
V islámu je žena ženou! A divil byste se, kdo má na sobě doma "kalhoty"! O tom si naše ženy mohou nechat jen snít. Naše ženy jsou tady k tomu, aby se prostituovaly za pár šestáků, protože jeden partner rodinu obvykle neuživí... naše ženy už nejsou oporou dětem, ty jsou přítěží odkládanou do jeslí, školek, školy, družiny atd. Chov ovcí. To v islámských zemích nepřichází v úvahu! Žena v domácnosti je posvátný tvor, a divil byste se, jak se doma oblékají a projevují. muž je ověšuje zlatem a snáší jim co jim na očích vidí. O tom ale nevíte nic, protože... viz shora uvedené...
To všechno je těžké pochopit, protože dostat se k někomu do hlubšího soukromí je v Iranu i jinde velmi obtížné. A když vás pozvou, drží se žena v pozadí. A dobře ví, co dělá.

Na druhou stranu, máte stejnou starost o naše ženy? Nebo spíš polomužky (sláva výjimkám), zhrublé tvory bez grácie oblékající se jako mužští a snažící se zahodit to, co je nejvíce zdobí - být ženou! Mají co chtěly. Ale chtěly to vůbec? A kdo to na ně navlékl a proč?

A víte, že islám je prakticky jediným náboženstvím, v jehož kléru může žena zastávat i nejvyšší funkce? Ne. Nevíte. Protože nevíte NIC. Tak mlčte a poslouchejte ty, kteří tam žili a žijí. Ne ty, kteří se sem stáhli kvůli porušení pravidel, a teď pomlouvají vlastní zem, aby se zavděčili.

V islámských zemích jsem nikdy nebyl hladový. NIKDY. Dají vám poslední košili, protože pohostinnost k návštěvníkům je jejich POVINNOSTÍ... zatímco v uzraeli ji z vás bez výčitek svědomí stáhnou... . "Mohamedánům" je scheiss egal, jestli vyznáváte islám nebo křesťanství. Pokud přicházíte v míru. Jinak jste jen zuřivý pes, který si zaslouží utracení.

Ahmadinejad hovoří o tom, že ani křesťané ani zastánci islámu nejsou pohany - hovoří o tom, že je jen jeden Bůh, a že bez ohledu na to jak se k němu kdo obrací bychom všichni měli dodržovat jistá pravidla. V křesťanství je to Desatero a další pravidla, která jsou projevem kultury. V islámu je to totéž, ale tohle nevíte, protože jste jakživ nečetl korán a posloucháte jen nenávistnou propagandu těch, jimž se to hodí.

Jděte s tím k čertu!

122979

06.12.2006 19:25

Ahmadínedžádův dopis Američanům

RE: !!!

Průchozí 213.?.?.?

Wikipedia? Další nástroj k oblbování ovcí. Zkuste si zadat něco, co není konformní. Například položku DU nebo depleted uran... V této "chytré encyklopedii" neexistuje nic, co existovat nesmí. Pak si zadejte položku islám a Iran a hned zjistíte kde má ten zákaz koule!
BL jsou ty poslední, které by se nad tím měly vzrušovat... nezvládly ani vlastní diskusní prostor. A médium tohoto typu je bez možnosti vyjádřit se k obsahu cenzurováno už ze své podstaty.

122982

06.12.2006 21:34

Pošlete pohlednici lidem vězněným za jejich názory

RE: svoboda slova

Průchozí 213.?.?.?

On teď Guantanamo obhospodařuje Castro? To je mi ale novinka...
Protože JEN TAM sedí na Kubě lidé bez soudů a možnosti obrany. Na Kubě ne. Byli odsouzeni, ať už kubánské zákony považujeme za jakékoliv.

122990

Když mi dítě přinese domů ze školy vši (ono se to z jakéhosi důvodu občas stává), pustím se do nich a vyhubím je. Postup je jasný. Lokalizace a nasazení odpovídajících prostředků. Nějak mne při takové akci ani nenapadá o tom třeba rok, dva, nebo dokonce deset let diskutovat a nazírat na tentýž problém z hlediska ubohého hmyzu, který jistě má své právo na život... bez ohledu na to, že ztrpčuje ten náš. Vši jsou lokalizovány. Takže?

123121

Nemusel jste se podepisovat tak komplikovaně.

123270

15.12.2006 20:37

Expert: Bush nemůže zaútočit na Írán

RE: Utok

Průchozí 213.?.?.?

Strčte si už ty řečičky o "vymazání z mapy atomkou"! Žijí tam i Palestinci, o které přece jde!
Z mapy jednoduše zmizí nápis Izrael a objeví se tam opět Palestina. Tak jako svého času zmizelo Rakousko-Uhersko, Deutsches Reich, Sovětský svaz a Československo/ Československá socialistická republika/ Česko-Slovensko.... Nepamatuji si, že by tady pokaždé bouchla něčí atomovka, a že jich tu bylo dost. A nebýt kolem toho tolika keců, člověk by to ani nepoznal.
Stejně jako to, že nemáme vládu.

Jsme momentálně největší nevládní organizace na světě! Bohužel, nezisková...

123550

16.12.2006 03:59

Expert: Bush nemůže zaútočit na Írán

RE: Podivejte se na ty analfabety

Průchozí 213.?.?.?

Ano. Ti inteligentní hoši to přece museli napsat tak, aby tomu rozuměli jejich ještě intelligentnější pohlaváři! To přece dá rozum. [vyplazený jazyk]

123562

16.12.2006 04:08

Expert: Bush nemůže zaútočit na Írán

RE: Utok

213.?.?.?

"Fakt je ze tyhle procesy kdy zmizelo z mapy Rakousko-Uhersko nebo Deutsches Reich byly uplne klidny a kdyby se vo tom jen furt nekecalo, tak by si tech pridruzenejch udalosti nikdo ani nevsim, tak to myslite?"

Dobrá, tak tedy pro Vaši speciální informaci: Myslím to tak, že národy na zmíněných územích nebyly vyhlazeny, že tyto státy zanikly "de jure", ne z podstaty vyhubení obyvatelstva na zmíněných územích.

[oči v sloup] Spojil jste dovedně dvě části toho, co jsem napsal. Tohle: "... a kdyby se vo tom jen furt nekecalo, tak by si tech pridruzenejch udalosti nikdo ani nevsim..." Tato část se týkala změn geografických názvů českých a slovenských zemí. Nevytrhávejte věci z kontextu tak, jak se Vám to hodí, a neupadnete do zmatku. [mrknutí jedním okem]

Doufám, že toto vysvětlení je i pro Vás dostačující... V opačném případě opravdu nevím jak Vám pomoci.

123563

18.12.2006 21:47

Expert: Bush nemůže zaútočit na Írán

RE: Amerika je v koncich a Americane budou okradeni o vsechno k Vanocum

Průchozí 213.?.?.?

http://www.halturnershow.com/ChinaToDumpUSDollars.html

že by reakce na tenhle US sračkomet? Hmm... Komupak asi taková "informace" posloužila? Soros?

123666

25.12.2006 18:11

Česká republika - největší nevládní organizace v Evropě

RE: Mno

Průchozí 213.?.?.?

Nechci posuzovat kvality pana S., ale KAŽDÁ varianta je lepší než dement a vlastizrádce Vondra!

124028

25.12.2006 18:22

Jsme pro okamžitý odchod všech amerických vojáků z Iráku

RE: Diletanský požadavek lidí, kteří vůbec neví, o co žádají.

213.?.?.?

Zavedení demokracie v tradičně islámských zemích je trapný a zbytečný pokus jak organizovat průběh hry zvané soccer (kopaná) podle pravidel hry zvané footbal (americký fotbal). Neshoduje se sice vůbec nic, nicméně v pokusech o prosazení a analýzách "pokroku" se neúnavně pokračuje... Nikdo nevyhrává ani neprohrává... protože na hřišti nedefinovatelných rozměrů a lajnování se vlastně vůbec nehraje. To, co pozorujeme jsou střety fanoušků...

124032

27.12.2006 02:55

Jsme pro okamžitý odchod všech amerických vojáků z Iráku

RE: Diletanský požadavek lidí, kteří vůbec neví, o co žádají.

Průchozí 213.?.?.?

Při své nesporné inteligenci byste měl být schopen podívat se na věci z nadhledu. Viděl byste, že toto přirovnání není od věci, bez ohledu na subjektivní názory zúčastněných. [mrknutí jedním okem]

124097

28.12.2006 03:33

Děkujeme, že kouříte

RE: Pane Stwora...

Průchozí 213.?.?.?

Juj, Vláďo, to je hysterie, co?

Kdysi jsem zveřejnil tenhle článek...
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1225
... a ozvala se "tlustá" agentura zastupující Ministerstvo. Poté, co jsme si vysvětlili, že MZ je po světě asi 150 a že nikde není uvedeno, že by se jednalo o MZČR, značně vychladli. Tudíž jsem jim udělal nabídku: pošlete mi reálné vědecké podklady dokazující všechna ta hysterická tvrzení, a velmi rád je otisknu - slovo by měly dostat obě strany. Následovala odpověď, že "to přece ví každý", ale NEBYLI SCHOPNI DODAT VŮBEC NIC! ONO TOTIŽ VE SKUTEČNOSTI NIC TAKOVÉHO NEEXISTUJE!

Pak přišel ještě jeden vzteklý dopis, tentokrát od pana primáře plicního oddělení jistého odkudsi dotovaného zařízení. Slovo dalo slovo, ale ani on nebyl schopen argumentovat jinak, než pomocí zfixlovaných statistik a obecných tvrzení. Ani jeden jediný vědecky podložený důkaz! Nakonec se vytratil ze scény stejně rychle, jako se objevil.

Existují i protikuřácké spolky a webové stránky, které využívají nemalých dotací z prapodivných fondů. To je také hlavní důvod proč to dělají. U jednoho takového člověka jsem byl... také kouří Startky... [velký smích]

Ze zdejších reakcí je zřejmá nechuť pídit se po vlastních informacích. Tak jako kecy politiků je určitě pohodlnější bez prověřováni spolknout tvrzení "expertů, kteří to přece musí vědět"...

Je to test. Dnes jdou po jisté skupině lidí a zkoušejí jak daleko lze zajít. Příště to bude jiná skupina... a bude se to stupňovat. Žába už se vaří.

124171

28.12.2006 03:36

Děkujeme, že kouříte

RE: Kouření a fanatici

Průchozí 213.?.?.?

Jen fakta...

http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1274

124172

28.12.2006 22:27

Děkujeme, že kouříte

RE: Davalo by to smysl...

Průchozí 213.?.?.?

>...nimene by to chtelo jeste nejaky fakticke zdroje k:
>
>1) tvrzeni o tom, ze se inhalaci cigaretoveho koure u nebohych
>mysi nepodarilo dosahnout rakoviny

To by byl argument non plus ultra. Ale NIKDO s ním dosud nevyrukoval. Takže tohle je z Vaší strany čistě řečnická, a jistě uznáte, že dost hloupá otázka...

>
>2) videt ty plice kuraka a nekuraka

Ano, je značný rozdíl mezi tak často prezentovanými plícemi člověka - kuřáka - který celý život dřel v prašném prostředí... a nějaké kancelářské krysy. Hmm... a na co umřel ten nekuřák s čistou, zdravou plící? [mrknutí jedním okem]
>
>ad1) http://www.mwm.cz/box3/1226.htm - "For example,
>to date, no one has ever been able to produce lung cancer in
>laboratory animals through exposure to fresh, whole cigarette
>smoke."

>To je sice pekne, ale z roku 1982 a od te doby se zadny vyzkum
>nekonal?

Možná ano, ale jistě nevyzněl ve prospěch teorie o indukci rakoviny kouřením tabáku. Proto o něm nenajdete ani zmínku.

>
>ad2) ten nastvany pan ma v nemocnici pitevnu, ne? [zmaten] (napada me
>- co kdyz se podival a zjistil, ze...)

Patolog rozpozná kuřáka od nekuřáka jen podle toho, že kuřák má... žluté prsty! Věřte mi, je to tak.

>

>PS. mozna je koureni opravdu jedinou ochranou proti te hruze co
>na nas z atomovych pokusu sypou nasi milovani politici... Ale
>zase dost snizuje vykon kvuli horsimu okyslicovani krve kvuli
>pokryti plicnich sklipku onim zminenym hlenem.

Ten hlen k plicím patří. Ale v natolik kontaminovaném prostředí, jaké máme dnes, je jeho stimulace jen prospěšná.

124207

30.12.2006 04:27

Děkujeme, že kouříte

RE: Davalo by to smysl...

Průchozí 213.?.?.?

Nekalte vodu! Spor se týká VÝHRADNĚ TABÁKU. Nepletl bych sem celulózu z papíru...

Ohledně "vytěsnění" - to je ryze individuální záležitost.
Každý patolog ví, že rakovina takřka v 99% případů nevzniká v plicích, ale nametastázuje do nich odjinud. Nicméně, při kladném vyplnění kolonky statistického dotazníku "kuřák", a pokud je současně zjištěna rakovina plic, je dotyčný automaticky zařazen do statistiky jako "osoba zemřelá na rakovinu plic indukovanou kouřením", což je sice absolutní, ale běžná lež.

K předchozímu příspěvku: myslíte si, že tohle bude v současném klimatu nějaký patolog (a znám jich shodou okolností několik, neb jsem s celou takovou skupinou trávil dovolenou...) opakovat veřejně? Nebuďte naivní; chtěl jsem o tom napsat článek a vyzpovídat a citovat při té příležitosti jisté kapacity, ale... u cigárka jsme se nakonec "shodli", že jim to nestojí za to. Mohu jen opakovat, co jsem slyšel z povolaných úst, a to, že každý těžký kuřák, který žil a pracoval na venkově, měl plíce jako novorozeně. Fotky, jimiž aktivisté tak rádi a s gustem děsí lidi, jsou výjimečné případy; zejména zaprášené plíce horníků rozežrané silikózou apod.

124274

30.12.2006 22:17

Média

RE: mno

Průchozí 213.?.?.?

Můj tchán, uvážlivý to pětaosmdesátiletý muž, nedávno konstatoval: "Ty zelené ekoloteroristy by měli urychleně pověsit, dokud tady ještě jsou nějaké stromy." Dále to nekomentoval, ale pořád přemýšlím nad tím, co ho k tomuto výroku dohnalo.

124346

06.01.2007 07:51

Rakovina přírody – člověk

RE: Pokrytectví

Průchozí 213.?.?.?

Neboj, Petře. Ono se to smetí brzy spláchne. Tak či onak.

A když už jsi ten geolog... [velký smích] - jak to vlastně je s tím tříděním odpadů? Třídí se, třídí, ale pokud jsem informován, většina vytříděného stejně skončí společně na nějaké skládce, protože o vytříděné suroviny prostě není zájem. Nebo se někdo do něčeho pustí, začne to shromažďovat, promrhá dotace, jde od toho a všechen ten odpad zase putuje na skládku.
Myslím, že ti, kteří odpad třídí, by se měli opravdu aktivně zajímat o to, co se s tím SKUTEČNĚ stane, jak je to využito a jestli toto zpracování nevyžaduje více zdrojů než kdyby se totéž vyrábělo z nových surovin.
A jinak - člověk je součást přírody, spolu s ní tedy ničí sám sebe. Je to tedy samoregulační. Tahle planeta je schopná uživit jisté množství flóry a jisté množství fauny. Jakmile převáží fauna nad flórou, musí dojít k vyrovnání, a to se právě děje. Ne, jen velikášský člověk si může naivně myslet, že za skleníkovým efektem jsme my... Není to tak, na to prostě nemáme. Je to sama planeta, která usoudila, že je čas na změny. Moře se nezahřívají od atmosféry, ale je to naopak - zahřívá se mořské dno a zemská kůra. A od ní moře, ze kterého se uvolňuje gigantické množství kysličníku uhličitého a metanu. Tento proces jsme nespustili, ani ho nejsme schopni zastavit. Je to periodický jev. Ještě před asi 6000 lety byly Alpy úplně bez ledovců a v Evropě vládlo velmi teplé klima. Copak to asi prováděli naši předkové? Přejídali se fazolemi? [velký smích]

Celý humbuk jehož jsme svědky je jen o byznysu, nic víc. Taxy, poplatky, přemrštěné ceny za "ekologické výrobky" (s nulovou trvanlivostí...) atd. Komu to prospívá?

Ví Bůh, že nemám v lásce G.W.Bushe, ale jeho odmítnutí Kjótského teátru bylo podle mého názoru správné. V šaškárně nelze zajít tak daleko, aby to vážně ohrožovalo už i tak těžce nalomený US průmysl.

124933

07.01.2007 05:57

Rakovina přírody – člověk

RE: Pokrytectví

Průchozí 213.?.?.?

Ano, příčinou je změna vzorce "výkonu" Slunce, nejde však přímo o záření, ale o indukci. Velmi zjednodušeně řečeno: Vnitřek Země se chová jako jádro indukční pece; IR a ostatní záření hrají v tomto případě jen sekundární roli. Byly to série magnetických bouří během enormní sluneční činnosti, které změnily teplotu pod povrchem. Je zde samozřejmě jisté zpoždění způsobené zpomaleným prostupem tepla vrstvou SiAl. Princip je stejný jako u transformátoru - na magneticky vodivé vrstvy zemské kůry působí rozkmitané geomagnetické pole. Podívejte se na patřičné záznamy u NOOAA. Je zřejmé, že se projevují důsledky jednoho z patrně mnoha dlouhodobějších cyklů, než je sledovaný cyklus 11 let.

Dlouhodobá měření vykazují výrazné zvýšení teploty oceánského dna a signifikantní podmořskou vulkanickou činnost, zejména na zlomech na pokraji arktické oblasti. Tam také dochází k největšímu odtávání mořského ledu a tím i ředění hustoty oceánských vod. Tato zředěná voda pak proudí podél severoamerického pobřeží směrem do Mex. zálivu a vytlačuje hustší vodní vrstvy schopné absorbovat větší množství tepla. Současně lze pozorovat výrazné změny mořské fauny i flóry. Tím se mění celý dosavadní vzorec proudění, mj. ochlazuje Golfský proud. Celkový vzorec je však "rozmělněnější". Vyzařování tepla z mořských proudů pak ovlivňuje atmosférické proudění, čili je to přesně naopak než se to jeví! Máme porouchaný termostat - v ústředním topení topí voda, ne opačně.

Důsledkem změny vzorce sluneční činnosti je rovněž "měknutím" hlubších vrstev vyvolaná tektonická činnost, která je evidentně ve spojitosti se slunečními erupcemi.

K tomu všemu dochází už miliony let, naprosto bez přispění lidí. Je to prostě tak. Místo hloupých keců bychom se měli v klidu připravit na neodvratné změny, stejně tak, jako se úplně samozřejmě připravujeme třeba na zimu.
Propaganda ekoteroristů je totiž srovnatená jen se snahami zabránit rétorikou a oblbováním veřejnosti příchodu ročních období... Je to prosté - v zimě je třeba zatopit, mráz nelze ani od- ani "rozdiskutovat".

125025

07.01.2007 07:18

Rakovina přírody – člověk

RE: Pokrytectví

Průchozí 213.?.?.?

Od doby, co Bůh po Potopě "daroval lidstvu Zemi", se toto necítí být povinováno řídit se nějakými zákony přírody... Tady, v tomto biblickém výroku, je třeba hledat výchozí bod celého současného průšvihu: "Podřiďte si Zemi." A to člověk poslušně dělal.

125031

07.01.2007 21:52

Rakovina přírody – člověk

RE: Pokrytectví

Průchozí 213.?.?.?

[velký smích]
Vem to prosím za mne, Petře. Makám na čísle... Myslím si, že by to tady zajímalo více lidí, protože tohle je skoro stejná propaganda jako ta ze Sionu... A je stále jasnější komu a čemu to slouží. Dokonce i Greenpeace se stali nástrojem těch, kteří v tom vyčuli byznys (pokud to tak nebylo plánováno odpočátku...), a také ho dokázali realizovat. Doplácíme na to úplně všichni!
Například platíme u skoro každé věci poplatek za její následnou likvidaci... a pak opět daň za odpad, bez ohledu na to, kdo tento odpad "způsobil"... navíc místo toho, aby výrobci byli nuceni vyrábět vysoce kvalitní trvanlivé výrobky, zavedli jakési "ISO 9xxx... koliksi", což není nic jiného než Velká Dohoda o kurvítkách.. Neustále se "inovuje" kvůli "ekologii", a přitom jsou produkovány šmejdy, jejichž životnost zhusta dosáhne měsíc přes garanční lhůtu, a spousta nesmyslných věcí, bez nichž bychom se velice dobře obešli. Pak ovšem už nejsou náhradní díly... vyhodit. A hromady rostou až do nebe.

Specialisté například vědí, že podle nových "směrnic EU" je zakázáno používat v letovacích pájkách olovo, což má za následek mnohem rychlejší výskyt "studených spojů" anebo jejich vydrolení a následné zničení elektronických obvodů. Výjimku tvoří letecký průmysl! To znamená, že jistí hajzlové (jemně diplomaticky vyjádřeno) naprosto přesně ví, co dělají...
-----------------

Článek, k němuž by měla být tato diskuse, je skvělou ukázkou toho, jak lze oblbnout inteligentního člověka do té míry, že je schopen, s jistě poctivými úmysly, sesmolit takovou sbírku .... ehmm... povězme nepřesností.. [mrknutí jedním okem] Je to tak politicky korektní jak jen může být.

125106

07.01.2007 22:21

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: Neni to zase tak slozite

213.?.?.?

No, Kubyku... tady jste těžce šlápl do hovna! Ta stránka je VÝHRADNĚ o INDECH! O INDECH, přistěhovalcích z Asie. NE O DOMORODÝCH INDIÁNECH.

Na znalce poměrů, na kterého jste se tak skromně pasoval, je to docela slušný úlet. Možná by neškodilo naučit se trochu anglicky. [mrknutí jedním okem]

125108

07.01.2007 22:34

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: Válka bude, ale jindy a jinak

213.?.?.?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cf/Straße_von_Hormuz.jpg/650px-Straße_von_Hormuz.jpg

125109

Je opravdu dojemné, jak ti iráčtí fašouni brání íránské zájmy. Kdo by to do nich řekl? A mají také zastoupení v té nové irácké vládě? A víte vůbec, co je to fašista?
Víte, ony to jsou dva státy, kdysi před padesáti lety jsem si je ve škole také pletl... Jeden z nich se jmenuje Irák, a druhý Irán. V tom prvním jsou naši hoši, a v tom druhém je také nechtějí... Co se týče inspektorů, tak ponižující podmínky prohlídek všech zařízení by si nenechala líbit žádná země na světě. Byli tam a KONSTATOVALI, ŽE IRÁN ŽÁDNÉ JADERNÉ ZBRANĚ NEVYVÍJÍ A NEBUDE TOHO SCHOPEN JEŠTĚ MINIMÁLNĚ OSM LET! Jenže co po tom, že? Precedens - Irák - prolezli všechno, trávili tam doslova roky, nikdy nic nenašli a jak to skončilo?

Pokuste se tedy zvládnou geografii a zkuste se poohlédnout po tom, kdo jsou Peršané, čím byli v historii, a co dokázali v moderní době. Vyvinuli PC procesory, staví auta na úrovni aut evropské střední třídy, umí jako jedna z mála zemí na světě stavět obří supertankery, mají vysoce vyvinutý farmaprůmysl, chemický průmysl, atd. Nepleťte si je prosím s Araby, nejsou to Arabové a v podstatě jsou árijštější než většina Evropanů. (A žijí tam nádherné ženy! A oni dobře ví, proč si je chrání... [mrknutí jedním okem] )
Irán - Arian... nic Vám to neříká? Není divu, asi jste si prostudoval nejnovější knihu G.W.Bushe "Geography and I".. no, naštěstí jsou ještě všechny země tam kde byly, a ani ředitel zeměkoule na tom nic nezmění.

125116

09.01.2007 07:07

Rakovina přírody – člověk

RE: Pokrytectví

Průchozí 213.?.?.?

Tak nějak...
A k tomu si přičtěte tohle:
http://tinyurl.com/y5ybr7

a je jasné, jak malicherné jsou uměle živené obavy proti skutečným ohrožením, o nichž se nikde nemluví, protože jedno je neřešitelné už ze své přirozené podstaty a další proto, že byl překročen stupeň únosnosti.

A co lidstvo? Spláchnout. Pořádně. A vykartáčovat mísu...

125205

09.01.2007 07:10

Rakovina přírody – člověk

RE: Pokrytectví

Průchozí 213.?.?.?

A pak je tady ještě tohle http://tinyurl.com/sjhyj

Je to staršího data, ale naprosto platné. Až z toho jde mráz po zádech.

125206

09.01.2007 17:52

Rakovina přírody – člověk

RE: Pokrytectví

Průchozí 213.?.?.?

Velmi zajímavá zpráva! Viz první News!

http://www.waynemadsenreport.com/

125229

09.01.2007 20:53

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: Válka bude, ale jindy a jinak

213.?.?.?

Klidně to tam může být široké, jak chce. Myslel jsem si, nebo oni to alespoň tvrdí, že ponorka je schopná kontrolovat pohyb v okolí v okruhu min. 2 km. Buď není, anebo na US atomové ponorce USS Newport News slouží 127 kreténů...

http://news.bbc.co.uk/2/hi/south_asia/6243395.stm

125242

10.01.2007 11:58

Rakovina přírody – člověk

RE: Pokrytectví

Průchozí 213.?.?.?

Samozřejmě. Nějací agenti mne zajímají jako loňský sníh...
S tím vyhledáváním je to tak, že v cache mnoha vyhledávačů zůstala stará adresa, kterou neustále nabízejí... nic není dokonalé.
To přibývající uvolňování metanhydridu je jasná známka toho, že už se to definitivně překlopilo. Předposlední fáze. Co se stane pak je nejisté, ale obávám se, že jestliže dojde ke změně schématu toku hlubinných mořských proudů, a tím i změně globální distribuce tepla, budeme po kratším období horka a sucha svědky nástupu dalšího zalednění. Nebude to zřejmě tak spontánní jako v tom katastrofickém filmu, i když, pokud by něco stáhlo dolů jetstreamy... I když se celkově oteplí, na pólech bude vždy dostatečně chladno. V rovníkovém pásmu se začnou odpařovat kvanta vody a nahoře začne sněžit. Průšvih je právě v tom, že náš mořský termostat má hodně dlouhou prodlevu, a jakmile přepne, potrvá další dlouhou periodu, než se opět vrátí k tomu, co jsme zvyklí považovat za normální. Naši prapraprapředkové možná považovali za normu něco docela jiného, jisté je, že v dobách Sumeru, a ještě i později, za starých Řeků, byl za obyvatelné pásmo považovaný pás mezi 30. rovnoběžkami. Slovo Europa pochází od slova Erebus - "země věčného šera", která se podle Řeků rozkládala za Dunajem...

125309

13.01.2007 23:07

Sešli se v Teheránu

RE: Je nutné být objektivní

Průchozí 213.?.?.?

Budu zřejmě zařazen mezi hluboce naivní, ale jaksi nám všem uchází to nejpodstatnější: jak se tento podle všeho diskriminační a protiústavní zákon vůbec objevil, a kdo ho protlačil parlamentem? Žeby nějaká občanská iniciativa? A proč proti němu dosud nikdo nepodal žalobu u Nejvyššího soudu? Je samospasitelný i na úrovni akademické legislativní debaty? (Ne holocaust, ten nechme stranou, ale ten zákon, jeho forma a dopady.)

Co se týče těch, kteří manipulují se svědomím světa, mám hrůzu z naplnění proroctví Hopi, které říká, že až lidé nakonec prohlédnou, zahájí nesmiřitelný hon na skutečné lidi v pozadí, a pak teprve začne mela - zmizí všechny výmluvy a ideologické zástěrky a bude to "buď my, nebo oni"... Mír a klid nastane až tehdy, když podříznou krk těm posledním, "a pak už nikdy nepromluví"...

125564

13.01.2007 23:13

Sešli se v Teheránu

RE: Je nutné být objektivní

Průchozí 213.?.?.?

Aplauduji a přidávám podpis!

125566

18.01.2007 13:29

Fingovaný teror – cesta k válce a diktatuře

RE: Pravopis

Průchozí 213.?.?.?

V životě jsem neměl problémy s rodným jazykem, a to se u nás doma často mluvilo dvěma jazyky, neboď dospěláci si věci, o nichž nechtěli abychom do nich viděli, vybavovali německy. Nikdy jsem neměl sebemenší potíže s "i" a "y", protože pokud se správně vyslovuje, je ten rozdíl velice dobře slyšet. Ne tak dnes, v současných sdělovacích prostředcích, kde Pražandy a rádobypražandy mumlají jakoby zapomněly dojíst knedlík... Polytycy se dohodly na konsensu... K zblyťý...
Další nebetyčnou prasárnou je počešťování cizích jmen! Nomen is omen! A neni to jen nešťastný Crassus, vs. Krasus... Když se náhodou dívám na nějaké zimní sporty, na nichž se účastní ženy, vypínám zvuk! Protože to, co tam na nás doslova GRCAJÍ komentátoři namísto skutečných jmen účastněných závodnic, je odporné... Platí to ovšem i v umění, taková Tina Tarnerová... Myslím si, že tihle lidé by se měli ozvat a žalovat zemi, v níž takto zacházejí s jejich jmény, za porušení autorských práv, jelikož jejich díla prodávají pod cizími jmény... případně za urážku na cti.
V Německu se pokusili zavést nový pravopis, ale až na několik výjimek na něj všichni zvysoka kašlou, nechtějí vypadat jako Banausen...
Nápovědo: Ukažte mi prosím, ve které zemi (píšící latinkou) je povoleno psát cizí jména (lidí ze zemí kde se píše latinkou) ve fonetických tvarech? Nehovořím teď o výslovnosti... to je úplně jiná parketa.

125914

18.01.2007 20:00

Fingovaný teror – cesta k válce a diktatuře

RE: Pravopis

Průchozí 213.?.?.?

To mají tak, Nápovědo. Svého času byla ve Francii jedna revoluce, během níž dospěli k názoru, že vlastně mezi jídlem za stolem a používáním příboru a žraním z koryta vlastně není rozdíl - smyslem je přece se najíst... Přesto se však v jistých kruzích zachoval talíř i příbor.
Jak už jsem se zmínil, ano, v Německu sice cosi zavedli, ale platí obojí pravidla a také to tak zůstane. Dělám něm. překlady, takže jsem tak trochu v obraze. Nádherně se pak dá rozlišit s kým má člověk tu čest; zdali je píšícím protějškem ignorantská ovce anebo inteligentní jedinec, víme? Z Vašeho projevu vyplývá, že to nemáte "na háku". Tak proč jste tím tak nadšený? Mně stačí, když mi píší lidé s akademickými tituly a jejich psaní jsou plná hrubek. Tyhle lidi prostě nemohu brát vážně, protože součástí osobnosti je i kultivovaný projev. Tak.
Klidně si pište, co chcete a jak chcete, já zůstanu u toho, čeho se držím už 53 let. A doufám, že to se zdarem předám i potomkům. Hovada nechť si pak pochrochtávají jak chtějí.
------------
Bil sem tadi, fšecko sem vydjel a slišel. Špyjon.
Sme byly na pivo voe, ale zapoměly sme peňýze a tak sme šly dom...

125939

22.01.2007 10:41

Nejhorší je ta bezmoc

RE: Václavské náměstí

Průchozí 213.?.?.?

Do prdele uz, Pražáci! Uvědomte si, že pro 8 mio. lidí nejezdí do Prahy každých pět minut metro!! A že svolat demonstraci na neděli odpoledne může jen nemyslící hovado, tedy pokud od počátku nejde o alibistickou boudu. Protože dostat se z Práglu v neděli večer domů na druhý konec republiky není med.
Tolik k pindům o teple za kamny...
Další zhovadilost je pochod k US vyslanectví. Koho napadla taková blbost? Kde sedí ti, co mají rozhodnout? Ne náhodou v parlamentě a na Úřadu vlády? Tak proč šaškovat před okny Amíkům, když to nota bene při jejich paranoi musí vyvolat konflikt s naší ochrankou, která tam je přibitá?
Vypadá to, jakoby celý ten "protest" byl záměrně řízený tak, aby vyhučel do ztracena.
Jedinou šanci jak z toho ven vidím v hnutí solidarity s Poláky, kteří tam tu základnu také nechtějí. Ona to není lokální, ale regionální či oblastní záležitost - jaderné záření a tlaková vlna kašle na hranice států, Schengen, neschengen... Byli bychom tedy postižení všichni stejně, a z toho je třeba vycházet, nebýt lhostejní k sousedům a společně se snažit zažehnat nebezpečí.

To Kevin.
Rozumím Ti, ale jestli skutečně máš v rukou něco, co by mohlo změnit situaci, neměl bys to držet. Chce to odvahu, ale věz, že v base bys neskončil.

126347

22.01.2007 12:35

Nejhorší je ta bezmoc

RE: Par vysvetleni

Průchozí 213.?.?.?

Slovo experta:

Funguje to trochu jinak, než klasické radary. Princip výstrahy by mohl být i na principu "spodního řádku" - pravidelné prohledávání stanovených sektorů při malém polohovém úhlu paprsku. Jinak řečeno, bude to olizovat terén, paprsek půjde dost nízko nad zemí. Pak by se dalo předpokládat, že radar bude stát v prostoru, který má nejvyšší nadmořskou výšku a současně nemá ve své blízkosti žádné vyšší hory ... Na jednom takovém místě byl umístěn raketový komplex protivzdušné obrany státu dalekého dosahu. Bylo to kousek od Prahy ... nad Dobříší v Brdech ... Tehdy se tomu prostoru říkalo Los Alamos ... kvůli utajení...

Jinak je nutno počítat s tím, že kolem radaru bude kruhové pásmo s průměrem minimálně 10 km, do kterého bude naprostý zákaz vstupu. Viděl bych to na obehnání betonovým plotem a bude to hlídáno samotnými husáky. Za plot se žádný našinec nedostane. V případě čehokoliv budou mít právo bez varování a jakéhokoliv souhlasu pásmo rozšířit ... O nějakých 200 lidech nemůže být řeč. 200 lidí ten prostor ani neohlídá. Bavme se o 2000 a více ...

126356

22.01.2007 14:04

Nejhorší je ta bezmoc

RE: Radar - rakety.

Průchozí 213.?.?.?

Přesně!!

Ta věc má ještě další souvislosti - systém obrany samotného radaru - nikdo si nenechá takové zařízení bez vlastní pozemní a protivzdušné ochrany. Vzhledem k tomu, že naše současná protivzdušná obrana je na nule, tak nás by nás její vybudování mohlo stát hromadu peněz (zcela jistě neuvěřitelně výhodný nákup na dluh po naprosto transparentním a čistém výběrovém řízení), anebo sem naleze další horda husáků, o které se mlčí

126362

23.01.2007 00:08

Nejhorší je ta bezmoc

RE: Jak čtu v článku:

Průchozí 213.?.?.?

Podle názoru voj. expertů s hodně vysokou hodností, zastávajících vysoká postavení v dřívější PVOS, dnes v civilu po rozpuštění téhož... mohou radary sloužit jako kamufláž k umístění několika útočných raket středního doletu, vybavených několika hlavicemi, určených k vyřazeni ruské PVO. Po jejich odpáleni v rámci překvapivého úderu převezmou funkci radary, které se budou snažit zachytit rakety odvetného úderu. Po odpálení antiraket ztrácejí funkci a mohou být zničeny. Antirakety budou použity pouze na střely směřující nad území káčera Donalda...

Nepůjde o "mohutnou nezničitelnou konstrukci", ale o Potěmkinovu ves, ohromná pyramida poslouží jako kamufláž a bude zevnitř vyplněna horninou vytěženou při stavbě utajených sil...
Antény tohoto typu jsou vysoce zranitelné a je takřka nemožné je chránit. Naši vojáci věděli, že stačí jedno komando a jeden dobrý výstřel, který poškodí libovolný segment antény, která jich má tisíce... a celé zařízení je v háji. Pokud si toho osádka nevšimne a radar spustí, shoří veškerá výkonová elektronika... Přitom nemohou být nijak zvlášť chráněny, protože zařízení by přišlo o účinnost. Kolem radaru tedy bude vymezené a přísně střežené území o průměru okolo 10 km, kam nepáchne česká noha.

Systémy obranného typu jsou navíc přísně chráněny systémy PVO, atd. Znamená to, že počet 200 houserů je velmi silně podceněný, minimum bude 2000 a víc. Tedy pokud jde OPRAVDU o obranný systém. V opačném případě těch 200 figurek na odstřel možná i stačí.

K základnám bude patřit i právo neomezeného přístupu po zemi i vzduchem. Pro případ potřeby budou dlouhodobě vyčleněny komunikace, na nichž převezmou dozor houseři, klidně to může být dálnice... a jezděte si kudy chcete.

126415

23.01.2007 07:08

Nebuďme sloni

RE: Jsou to prasata

213.?.?.?

Anketa na stránkách WM magazínu

Souhlasíte s umístěním radaru proti balistickým střelám na našem území?

-ANO (20%)

-NE (70%)

-NEMÁM NÁZOR (10%)

Hlasovalovalo: 89 lidí

126455

23.01.2007 14:17

Nebuďme sloni

RE: Mazani medu

Průchozí 213.?.?.?

Dělejte někdo seznam těch pisálků. Jednou se bude hodit.
Pachatelem tady toho vysrání se z huby přímo na náš stůl je nějaký Jan Gazdík.

126499

23.01.2007 22:15

Nebuďme sloni

RE: Zajímavý slovník

Průchozí 213.?.?.?

>Zaráží mě výrazový slovník p.Stwory,bez ohledu na
>vzdálenost ze které píše(viz. ZMRDU apod.). Rád bych ,aby
>kultura opozice nebyla na úrovni hospodských primitivů.

> Předem děkuji za nápravu.

Než budete zase kritizovat, naučte se co je to grafická úprava písma. Námitka může být správná, ale ztrácí váhu, když vypadá jakoby ji psal primitiv.
Takže. Mezera se píše až za čárkou. Závorky se nelepí na text. Za tečkou se vždy dělá mezera. Pak Vaše příspěvky nebudou rvát ubohému čtenáři oči z hlavy.
Co se týče pojmu "zmrd" je přiléhavější a méně razantní, než staročeské "z kurvy syn" (v USA S.O.B) Současná situace a chování některých postav v politice bohužel neumožňuje použít jiný titul. Přimlouvám se za to, aby zůstal v užívání. Nejsme tady na školení milistrantů ani v nedělní škole.

126547

23.01.2007 22:16

Nebuďme sloni

RE: Argument pana Cunka

Průchozí 213.?.?.?

Základna může uživit až 200 Čunků!

126549

23.01.2007 22:37

Nebuďme sloni

RE: Pro pár antisemitů (pardon antisioninistu) - neni co dodat, thanx

Průchozí 213.?.?.?

"O Bože, do čehos to dušu dal!!" ... konstatovala moje babička, když se objevilo hovádko nad jiná zhovadilé...

126551

23.01.2007 22:46

Nebuďme sloni

RE: Zakladna x viza

Průchozí 213.?.?.?

Co to pořád máte s těma vízama? K čemu? Kdo se nemůže obejít bez návštěvy Bušistánu? Já tam byl za Reagana, a to ještě byly USA. A stačilo. Nic moc a všechno, co je k vidění je zbytečně daleko od sebe. Mezitím spousta toho, co člověk nepotřebuje vidět.
Dnes už tam normální člověk nemá co hledat, a ta druhá sorta ať klidně stojí frontu na víza.

126553

23.01.2007 22:52

Nejhorší je ta bezmoc

RE: Tak to je pěkné

Průchozí 213.?.?.?

Ti policajti vůbec nebyli blbí. Nebylo by to vhodné.
Protože protestovat se má jít pžed Parlament a Úřad vlády! Tam jsou ti poseroutkové, kteří se chystají rozhodnout o nás bez nás. Amíci pouze vznesli požadavek. Anální turisté se shromažďují jinde.
Navíc, proč zbytečně dráždit už tak hrůzou paranoidní ochranku US vyslanectví?

126554

24.01.2007 13:38

Nebuďme sloni

NESTRANNĚ SHRNUTÁ FAKTA

Průchozí 213.?.?.?

http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/antiraketa.htm

---------------------
Rusové takový systém mají už spoustu let! Jeho realizací donutili Nixona podepsat smlouvu o ABM - protože houseři proti tomu neměli co postavit!!

http://www.youtube.com/watch?v=xkkwJmHccRg&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=1UnR948vKKQ&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=Bdz0NL-hZS8&mode=related&search=

Radar ve tvaru komolého jehlanu ve třetím dílu stojí za Moskvou už 20 let!
To, oč se houseři tak úpěnlivě pokoušejí dosáhnout, je na druhé straně sledováno se shovívavým úsměvem. Hlavice nesené systémem Topol M umí manévrovat, čímž se stávají pro jakýkoli systém tohoto typu absolutně nezranitelné.
Myslím, že by nebylo od věci, kdyby Putin pozval naše politiky a cretinos typu Fontra na malou exkurzi... Dolary jim nebezpečně zalepily oči. Ale on ty blbce ani vidět nechce. Francouzský prezident byl pozván až "do kuchyně" a pochopil. Své ví i Merkel... jenže jak se zbavit Donalda urputně visícího na šosu?

Donalde! Slez z toho obrazu! [velký smích]

126613

24.01.2007 23:17

Nebuďme sloni

RE: NESTRANNĚ SHRNUTÁ FAKTA

Průchozí 213.?.?.?

Máte někam ujeté rozlišovací schopnosti, Gussi. Ono existuje cosi jako koalice proti terorizmu i proti "rouge" státům. Kterákoli donaldy takto označená země by musela zaútočit na poseroutky v houserově přes území bedlivě sledované protivzdušnou obranou Ruska. To dnes má podstatně jiné zájmy než dělat vojenské lokty, ostatně Rusko, s výjimkou Afghanistanu, nikdy neexpandovalo přes uznané sféry jeho vlivu! Východní Evropa mu byla přidělena na Jaltě donaldy. Naopak, jsou to donaldové, kteří se snaží rozesílat své housery po základnách, které mají sevřít kolem Ruska těsný kruh. Donaldům se odjakživa líbí tamní přírodní bohatství, a protože se jim ho nepodařilo ukrást fintou, vrátili se ke starým praktikám.
Rusko NENÍ Sovětský Svaz! A komunisté tam mají menší slovo než v České republice. Rusko chce obchodovat, ale nechce se nechat stáhnout z kůže. Rusko se vyhrabává ze strašné bídy, inovuje a stará se o životní úroveň svých obyvatel. Zatímco zde z nás ČEZ stahuje kalhoty, v Rusku jsou už třetím rokem zmrazené ceny pohonných hmot! Protože jsou z vlastních zdrojů, ne z dovozu. Proud, za který krvavě platíme, je také z našich zdrojů...
Ale to jsem odbočil.
Koukněte na glóbus (myslím světa, ne USA či Evropy..) a je to jasné - stačila by malá přátelská dohoda s Rusy - kdyby nám sem nějaký idiot chtěl prásknout rachejtli, udělejte si malé cvičení a sundejte ji. Co myslíte? Jaká by byla odpověď?
Ne. Radar, který má stát u nás má zaručit beztrestnost Houserova v případě, že se tamní šílení donaldi rozhodnou vyzkoušet klackem, jsou-li sršni doma... Jenže ti sršni jsou tomuto systému nadřazení. A někdo by nám během definitivní likvidace říše donaldů mohl právem pěkně plivnout do oka.
I když si spíš myslím, že by tu krabici v Brdech klidně nechali stát.

126669

24.01.2007 23:22

Hodně štěstí, pane Gorsky

RE: Me by spis zajimalo...

Průchozí 213.?.?.?

Vanguarde, Vy se taky rád serete do všeho, co? A že jste se tady objevil až teď, dosud mi Vaše přítomnot nějak unikala.
Kladete spoustu úplně zbytečných otázek, na které si sám kategoricky odpovídáte.

Co takhle použít Google a zadat CLANDESTINE ?

Pochopitelně to vyžaduje trochu víc, než povrchní znalost češtiny. Bez angličtiny to patrně nepůjde.

A neodpovídejte na otázku otázkou. Sice vím, že je to oblíbená taktika židovských obchodníků, ale zkuste na chvíli vypnout, ano? [mrknutí jedním okem]

126670

24.01.2007 23:27

Hodně štěstí, pane Gorsky

RE: Me by spis zajimalo...

Průchozí 213.?.?.?

Ne tak docela! Našli tam Lunochod...

126671

25.01.2007 00:58

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

Probůh, René.

Průchozí 213.?.?.?

Nedávejte v tomto případě do odkazů jako seriózní zdroj OSUD.CZ !
Stačí, že Jirka Mašků už svým neprofesionálním výkřikem do tmy nechtě nehezky naboural docela regulérní petiční činnost svou odnoží, která nemá žádnou právní sílu. Když dnes někomu řeknu ať si stáhne petici a pošle ji, musím ho napřed dlouho přesvědčovat, že NEJDE o tu Maškovu, ale o oficiální, se všemi náležitostmi na www.nezakladnam.cz
( Tady je download http://www.nezakladnam.cz/download.php )
Citujmě prameny, seriózní zdroje, ne zdroje vyvozující své domněnky z často jen špatně pochopených pramenů a jiných domněnek! Zaujatost musí pryč, musíme být věcní, nepředpojatí a rozhodní. Jde o hodně.

126680

25.01.2007 01:35

Nezklamal!

RE: to P.G.

Průchozí 213.?.?.?

Klídek, Petře!
Včera v noci jsem si dal práci a vyhledal na YouTube všechno o ABM a ruských zbraních. Kopie linků jsem posílal kamarádovi, dříve dost hodně vysokém důstojníku PVOS, jehož úsudku si hodně vážím. Když se zastaví, a to dělá pravidelně každé léto, vypráví o tom, co viděl v Kazachstánu, kam naši jezdili dělat ostré střelby raketami.
Jak tak ty linky chodily, trousily se od něj různé poznámky.
Tohle je o ruských antiraketách:

http://www.youtube.com/watch?v=xkkwJmHccRg&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=1UnR948vKKQ&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=Bdz0NL-hZS8&mode=related&search=

Na to přítel: ".... tohle jsem v devadesátych viděl v Kazachstánu naostro na vlastní oči."
Mimoto, Rusové jsou v případě balistického útoku na ně připraveni doslova zasvinit prostor kolem Země miliony ocelových kuliček obíhajících v protisměru. Vymeteno! Kolizní rychlost je pak okolo 27km/s. KAŽDÁ hlavice přitom přijde o to, co jí umožňuje prostup do atmosféry - štít s chladící kryonikou... takže trapně shoří. Není pochyb, že by přitom zařvalo úplně všechno, co tam obíhá, ale účel světí prostředky
---------------

Takhle se vypouští satelit v USA (povšimni si toho husího entuziasmu!)
http://www.youtube.com/watch?v=gL1xUWgBlFw&mode=related&search

a takhle se dostane na oběžnou dráhu satelit o stejné hmotnosti - nosič Topol-M (startovní příprava trvá 2 minuty) http://www.youtube.com/watch?v=Qn5Q0bK_4go&mode=related&search

Stejně tak rychle by se tam nahoru dostaly i kontejnery se zmíněnými kuličkami...

Mno. Zkraťme to. Jeho poslední věta nutí k řádnému zamyšlení:
"... prohlídkou pár videí s technikou 30 let starou, kterou dnes kluci z východu rozprodávají jako odpad kde komu, se nějak nemůžu zbavit dojmu, že nějací idioti klackem zjišťují, jestli jsou sršni doma..."

126683

25.01.2007 02:08

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: nenene cemukoliv americkemu

Průchozí 213.?.?.?

Nerad se opakuji, ale zřejmě musím.

http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/antiraketa.htm

Tohle je klíčové čtení. Od začátku až po poslední odkaz.

126688

25.01.2007 14:15

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: Klaus dal zelenou radaru USA

Průchozí 213.?.?.?

Ona už samotná myšlenka poskytnout někomu exteritoriální výhody na území údajně suverénního státu je vlastizrádná! Na místě prezidenta bych ji ihned v základě odmítl a postaral se o to, aby aktéři takových jednání byli neprodleně zatčeni a postaveni před soud!

TOTO NENÍ záležitost, ve které by se mělo diskutovat na téma "základna ano či ne" a už vůbec o jakýchsi technických parametrech, ale jen o tom, zda ti, kteří za našimi zády vedli předběžná jednání, mají být zastřeleni hned, nebo až za úsvitu!

Každopádně:
Trestní zákon

§ 97 Sabotáž
(1) Kdo v úmyslu poškodit ústavní zřízení nebo obranyschopnost republiky zneužije svého zaměstnání, povolání, postavení nebo své funkce nebo se dopustí jiného jednání k tomu, aby a) mařil nebo ztěžoval plnění důležitého úkolu státního orgánu, ozbrojených sil nebo ozbrojeného sboru, hospodářské organizace nebo jiné instituce, nebo b) způsobil v činnosti takového orgánu anebo takové organizace nebo instituce poruchu nebo jinou závažnou škodu, bude potrestán odnětím svobody na tři léta až deset let.

(2) Odnětím svobody na osm až dvanáct let bude pachatel potrestán, a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny, nebo b) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(3) Odnětím svobody na deset až patnáct let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví více osob nebo smrt, b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu nebo jiný zvlášť závažný následek, nebo c) zorganizuje-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.
----------------------------

Záškodnictví § 95
(1) Kdo v úmyslu poškodit ústavní zřízení nebo obranyschopnost republiky a) vydá lidi v nebezpečí smrti nebo těžké újmy na zdraví nebo cizí majetek v nebezpečí škody velkého rozsahu tím, že způsobí požár nebo povodeň nebo škodlivý účinek výbušnin, plynu, elektřiny nebo jiných podobně nebezpečných látek nebo sil nebo se dopustí jiného podobného nebezpečného jednání (obecné nebezpečí), nebo b) obecné nebezpečí zvýší nebo ztíží jeho odvrácení nebo zmírnění, bude potrestán odnětím svobody na pět až dvanáct let.

(2) Odnětím svobody na dvanáct až patnáct let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny, b) spáchá-li takový čin opětovně, c) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví více osob nebo smrt, d) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu nebo jiný zvlášť závažný následek, nebo e) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(pokr.)

126741

25.01.2007 14:19

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: Klaus dal zelenou radaru USA

Průchozí 213.?.?.?

(ukončení)

Pana prezidenta jsem si přes všechny slyšené výhrady velmi vážil. Od okamžiku, kdy vůbec připustil, že by mohlo DOJÍT k libovolným jednáním, pro mne přestal existovat jako občan mé vlasti.
Podle mého názoru je úplně nejvyšší čas celou tuto garnituru vypráskat z parlamentu, vlády i Hradu, nacpat do letadla a poslat k jejich chlebodárcům do houserova. Nebo vysadit na prázdniny na Kubě... Je to ORGANIZOVANÁ SKUPINA lidí, pátá kolona, která zde už řadu let provádí záškodnictví a sabotáže ve velkém, přímo před našima očima.

126742

25.01.2007 14:26

Topolánkův první dárek voličům

RE: a zase chazaři

Průchozí 213.?.?.?

NE "filantrope"! Za vším negativním se skrývá naše PŘIPOSRANOST a touha nemuset o ničem rozhodovat. Prokletá lenost a urputné visení na domnělých "jistotách"... Pak už stačí jen trocha manipulací, vybudit ve správnou dobu strach - a KAŽDÝ, kdo zná tenhle mocenský klíč, si může dělat v podstatě co chce.

To, co píšete jsou řečičky, jimiž intelektuální stratégové a sociální inženýři vedou svěřená stáda "za světlo"... Nepomáhejte jim.

126746

25.01.2007 16:18

Hodně štěstí, pane Gorsky

RE: Me by spis zajimalo...

Průchozí 213.?.?.?

Já tak nezadal nic o nějakých sondách. Proč odbočujete?
Zajímavý je význam i širší význam pojmu clandestine...
No a proč nenajdete ty fotky, to už si laskavě domyslete sám. Proč ne?

Ke "starousedlictví"... [vyplazený jazyk] Jo, máte pravdu, už jste tu opravdu celé věky [velký smích] [velký smích] Co se mne týče, už jste někdy něco zaslechl o změně providera a IP? Případně i nicku?

126763

25.01.2007 16:25

Nebuďme sloni

RE: Další demonstrace

Průchozí 213.?.?.?

Na Moravě, jo [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Je JISTÉ, že to bude stát na kopci mezi Jincema a Příbramí. Jsou tam na to jedinečné a jediné předpoklady z hlediska vhodnosti terénu a okolí. Je to bývalá pozice protiletadlového raketového komplexu dalekého dosahu S-200, známá pod přezdívkou Los Alamos.

Libavá není vhodná, hory (Beskydy a Tatry) jsou příliš blízko a deformovaly by charakteristiku antény při nízkých úhlech.

Takže - v případě průšvihu následuje parádní vymetení České kotliny. Morava hezky "za větrem" za Vysočinou. Ani by to tu možná nedoblejsklo... Tak co. Pozvednete tam konečně už ty prdele?

126766

25.01.2007 16:25

Hodně štěstí, pane Gorsky

RE: Me by spis zajimalo...

Průchozí 213.?.?.?

Jo. Ale než začneš lisovat, vypusť ze stanice vzduch... [mrknutí jedním okem]

126767

25.01.2007 17:38

Nebuďme sloni

RE: Další demonstrace

Průchozí 213.?.?.?

Jo. A vymysleli ho tak dokonale, že kvůli tomu přeprogramovali celou geografii Střední Evroby. Člověče, vemte si do ruky plastickou mapu a bude vám to jasné. Na Severní Moravě už vůbec ne.
Měli jste ještě zeměpis, když jste chodil do školy? [mrknutí jedním okem] My ano.

126776

25.01.2007 21:04

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: radar

Průchozí 213.?.?.?

Specifikoval jsem to místo úplně přesně. Všichni místní velmi dobře vědí, oč jde a kde to tam přesně je.

126802

25.01.2007 23:10

Nebuďme sloni

RE: Další demonstrace

Průchozí 213.?.?.?

Nemyslíte si dobře. Bude to přesně tam, kde jsem napsal. Nejde totiž o raketovou základnu, ale o přehledový radar, který musí vidět ještě kus za obzor. A toto místo je naprosto jedinečné. Nic lepšího u nás pro tento účel neexistuje, vojáci ho kdysi hledali dlouho.

126819

26.01.2007 09:20

Jde o hodně

Vymývání mozků začíná!

Průchozí 213.?.?.?

Vážená paní starostko, vážený pane starosto,
obrátil se na nás velvyslanec Spojených států amerických v ČR J.E. pan Richard W. Graber s nabídkou společného setkání a diskuse o záměru vybudovat v České republice radarovou základnu.
Jsme přesvědčeni, že je nutné se podrobně seznámit se všemi argumenty, možnými výhodami i nevýhodami a racionálně je zhodnotit. Určitě by nebylo moudré předčasnými více ideologickými než věcnými soudy bez otevřené diskuse a skutečné znalosti reálných dopadů uzavřít cestu možnému rozvoji celé oblasti.
Dovolujeme si proto pozvat Vás k prvnímu společnému informativnímu setkání starostů obcí sousedících s vojenským prostorem Jince a k diskusi, které se zúčastní i J.E. pan Richard W. Graber. Jednání se uskuteční v pátek 26. ledna 2007 od 14.00 hodin v zasedacím sále Zastupitelstva Středočeského kraje
(Krajský úřad Středočeského kraje, Zborovská 11, 152 00 Praha 5, 1. patro).

MUDr. Petr Zimmermann
hejtman Plzeňského kraje
Ing. Petr Bendl
hejtman Středočeského kraje
--------------------------------

Lidi, buďte tam!!!! Ti starostové budou potřebovat podporu!!

126868

26.01.2007 11:12

Jde o hodně

Proč NEpochodovat k US ambasádě!!!

Průchozí 213.?.?.?

Dobrý způsob jak donutit naše správní orgány k zákazu demonstrace či protestního pochodu je pokus uspořádat defilé několika prostooděnců před posvátným územím ambasády USA. Zde zabarikádovaní a zajisté čistým svědomím oplývající paranoici jsou chráněni nejen vlastní ochrankou, ale v předpolí i naší policií. Shora uvedená akce by tedy NUTNĚ ZNAMENALA konflikt. A to zbytečný! Cílem demonstrací musí být Úřad vlády, sídla do této špíny namočených politických stran a nakonec i obě komory parlamentu, které mají mít poslední slovo - nebude-li v této otázce prosazen plebiscit.

Opakuji ještě jednou - US ambasáda hraje jen toli zprostředkovatele. Povězme to takto:
Je stát pěstující hnusné nepoživatelné banány. Nikdo je nechce.
Nabídne je tedy k prodeji tam, kde ví, že jsou úplatní vrátní (viz Hlava 22 - bavlna v čokoládě...). Tito, pod dojmem tučné prebendy s dovozem hnusných banánů souhlasí.
A teď otázka: koho je třeba stíhat a na které úrovni se podobný dovoz dá zastavit?
Budeme stíhat pěstitele, nebo idioty a zaprodance, kteří se nám sem snaží vnutit něco takového?
Podotýkám, že se jedná o nejedlé zboží, které se tady bude "dočasně" skladovat a svým hnilobným pachem otravovat ovzduší nejen u nás, ale i daleko v zahraničí. Jak dlouho trvalo poslední "dočasno"?
Je to naše vnitřní záležitost a donaldové z US ambasády mohou jen přihlížet a čekat jak to dopadne. Nechme je v klidu, věci to jenom prospěje!

126888

26.01.2007 11:38

Nebuďme sloni

RE: Nejvíce mi vadí to lhaní

Průchozí 213.?.?.?

Tím chcete říct, že tajtrlící, kteří si osobují právo rozhodnout v této záležitosti za nás, jsou odborníci na ZHN?
To referendum není o zbraních ani o antizbraních - je o tom, zda se vzdáme či nevzdáme STÁTNÍ SUVERENITY! Pochopte už konečně, že tato záležitost se netýká našich povinností v NATO, a už vůbec nemá nic společného s myšlenkou kolektivní evropské obrany.
Jde o podloudnou dohodu se zákeřným rváčem, dohodu se zájmy vojensko průmyslového komplexu, který hledí jen na své zisky.

Situace vypadá takto.
Přijdu k vám a řeknu, že si na prázdném vhodném místě vaší zahrady postavím domek, na který mi přispějete. Nebudu platit žádný pronájem. To vše za slib, že budu střílet po orlech, kteří se slétnou na vaši hrušeň... Skutečnost, že orli hrušky neradi, a že ve vaší zahradě není žádná hrušeň, nehraje žádnou roli.
Nadšeně to přijmete, a to i s vědomím, že nikdy nenahlédnete za můj betonový plot, zatím co já vám budu chodit po domě, nahlížet do kuchyně a kontrolovat, zda v ložnici správně provozujete sex...
Jediné, čím si můžete být úplně jist je to, že i kdybyste náhodou zasadil hrušeň, nikdy na ni nepřiletí žádný orel...

126892

26.01.2007 11:45

Jde o hodně

RE: Plot dela dobre sousedy

Průchozí 213.?.?.?

Koumeles, Vy nutně musíte být jeden z těch dvou geniálních Pepíků ze seriálu "A je to!"
Kterejpak jste, pochlubte se.

Jinak bych měl mnohem kratší zhodnocení, zhusta používané tady na Ostravsku vůči těm, kterým se člověk bojí dát facku, jelikož by to mohlo být to poslední, co dotyčný zažil... ale to by zcela jistě neprošlo cenzurou. Jste ušlápnutý sč bez jakéhokoli vlastního názoru, přehledu a představivosti.

126894

26.01.2007 11:47

Jde o hodně

RE: co k tomu mohu dodat?

Průchozí 213.?.?.?

Jo, pane. A starosty z vojenské oblasti u Jinců zvou na pohovor jen tak, ze srandy... Čtete v téhle diskusi i víc, než vlastní příspěvky?

126895

26.01.2007 18:29

Jde o hodně

RE: co k tomu mohu dodat?

213.?.?.?

http://www.gewo.info/RZ.ZIP

126971

28.01.2007 13:01

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: A vida, ona bude českému právu podléhat...

Průchozí 213.?.?.?

Ano. Na všechny české občany na území základny (a nebude tam ani jeden) se bude vztahovat české právo. Příslušníci armády USA nadále spadají pouze a výhradně pod jurisdikci US vojenských soudů. Vyslovil někdo nějakou lež? Nevyslovil. Jen byly blbě pokládány otázky, anebo bylo už předem zabráněno jejich položení.

... sdělil velvyslanec USA... [velký smích] [velký smích]
Hajzlové, prezidentem SS počínaje, s vážnou tváří "sdělují" a podstrkují světu nepravydy podle libosti. ZHN v Iráku... podpora US velvyslankyně pro Saddáma před obsazením Kuvajtu... tisíce a milióny nepřetržitě chrlených dalších velkých i drobných lží každou minutu, hodinu, den a rok. To, co vidíme je ohromná kulisa zbudovaná ze lží, s realitou už to nemá dlouho nic společného. Uměle vytvořený obraz... a je na čase vypnout projektor, který nám ho udržuje před očima.

127171

29.01.2007 08:42

„Nemohu snést neustále vpády vojáků do svého domu“

RE: Takhle se chová americká soldateska.

Průchozí 213.?.?.?

Sarkasmus stranou, Arkane.
Vážně chcete tehdejší Pattonovy kluky narukované do druhé světové porovnávat se současnou žoldáckou sběří? To snad nemyslíte vážně, i když jste té replice věnoval tolik času...

127257

29.01.2007 08:55

Problematika protiraketové základny v nadsázce

RE: Rozzarene oci

213.?.?.?

Sorry, Trodasi, ale zdá se, že jste si zapomněl zagooglovat. Hlavice nemají žádný motor, zato však ochranný štít se speciálním chlazením na kapalný dusík nebo helium. Jestliže dojde k poškození této ochrany v prostoru nad atmosférou, tedy před závěrečným vstupem do atmosféry, je hlavice odsouzena k zániku. No a k tomu vyvinuli Rusové velmi jednoduchý systém - během několika minut mohou zamořit prostor miliony ocelových kuliček letících rychlostí cca 27 km/s. Tento neprodyšný oblak spolehlivě zničí, nebo nenávratně poškodí vše, s čím se setká.... a jeho součástí jsou i hlavice odvetného úderu... Tak si to spočítejte. Je samozřejmé, že kolem Země by pak hodně dlouho nelétal žádný funkční satelit a do háje by šla i ISS. Ale jak známo, účel světí prostředky...

127259

30.01.2007 14:02

Demonstrace Ne základnám

RE: zvyk je železná košile

Průchozí 213.?.?.?

No, nejsem žádný radikál, ale na příští demonstraci by možná bylo vhodné vzít si na paškál televizní týmy, a hlavně pumprlíky, kteří si říkají hlasatelé. A pozorně naslouchat tomu, co povídají před běžící kamerou. Jestli to jsou lži, okamžitě profackovat. Být u toho, když jeden z nich vyzval kameramana aby před Úřadem vlády počkal "až se TO (stádo?) více rozptýlí" (a není tudíž vidět kolik lidí tam ve skutečnosti je), už by ji měl. A mazal by odtamtud s mikrofonem v rektu! Je jasné, že ofic. místa se shodla na čísle 400 - 600 účastníků a přes to v ofic. médiích nesměl jet vlak.

Hajzlíci umí kde co drze oddiskutovat. Jediné čeho se bojí je pádná facka. Přišel čas začít vychovávat jak "novinářskou", tak i politickou "elitu". Těžko se bude lhát politikovi na meetingu s vědomím, že může být zfackován.

Navrhuji zvážit instanci KOUPELE V DAVU. Princip spočívá v tom, že politik, po včasném předchozím ohlášení, projde davem občanů po délce pěší zóny na Václavském náměstí až ke koni. Bez ochranky a těžkooděnců. Ti, kteří tohle dokážou smí vládnout. Ochrankou jim budou příznivci v davu. Nebudou-li, mají smůlu... něco je špatně.
Nějaké "vyjádření důvěry vládě" vytuhlým parlamentem, jehož členové se bojí předčasných voleb, protože by už na místo s tak lukrativním příjmem nemuseli být zvoleni, je fraška.

127376

30.01.2007 14:12

Problematika protiraketové základny v nadsázce

Začínám být zhnusen

Průchozí 213.?.?.?

Otevřu diskusi ke kterémukoliv tématu, a nahoře, na prvním nebo druhém místě trůní - texaský čížek. Venku jsme těmhle typům říkali číšci... řiťolezečtí malí čecháčci jimž jsme se jako Moraváci raději vyhýbali. Nezřídka dostal některý z nich přes hubu. Mezi těmito hajzlíky bylo nejvíce udavačů donášejících na spec. oddělení konzulátu ČSSR. Patřili také k prvním "upravencům", kteří si "urovnali vztahy" a jezdili půjčeným medvědem dělat dojem do ČSSR. Tak tohle byli (a ještě jsou) "číšci".

Jak říkám, otevřu diskusi ke kterémukoliv tématu, a nahoře, na prvním nebo druhém místě trůní - texaský číšek.
Už mám skoro strach otevřít psům konzervu. Co když tam, úplně nahoře...

Je to k zblití.

127377

31.01.2007 10:05

Demonstrace Ne základnám

RE: zvyk je železná košile

Průchozí 213.?.?.?

To je přece blbost, René. Vy jste na té demonstraci viděl nějaké "košile"? Nebo je vidíte jinde, v běžném životě? Zbytečně a příliš jednoduše jste to celé zahrál do autu.

127462

31.01.2007 13:49

Demonstrace Ne základnám

RE: ne zakladnam na youtube

Průchozí 213.?.?.?

Dobré. Ale točit něco takového rybím okem je pro diváka k zblití..

A propos, kde jsou k vidění profesionální záběry našich televizí?

127479

02.02.2007 23:09

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Průchozí 213.?.?.?

Darwinova evoluce? Dovolte prosím oprávněnou otázku: Jste opice s otcovy, nebo z matčiny strany?

127626

02.02.2007 23:42

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: Regionálna bezmoc

Průchozí 213.?.?.?

Teda, pán Havran jr., ked ste to vsetko o com pisete v tom clanku dal dokopy sam... potom gratulujem a musim konstatovat, že vacsiu snosku nekompetentnych pivin som uz dlho necital. Zaoberajte sa prosim Ficom, mate ho blizsie, a netarajte somariny o tom, ako Schwarzenberg dokonale naplna Klausovu politiku. Su aj ludia zo slabsim srcom a mohlo by jim s toho jebnut...
Dakujem, že pripadne dalsie snahy vysvetlit nam cesu politiku obmedzite na vlastne stranky. Vy ... sefredaktor...

127628

03.02.2007 17:51

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Arabaci

Průchozí 213.?.?.?

Mnozí zjevně potřebují doplnit mezery ve vzdělání. Socialistická vlast tyhle informace skrzevá školství nedistribuovala, no a ta kapitalistická má potíž naučit děti alespoň tolik, aby z nich byli platní skladníci a doplňovači regálů v supermarketech (dopad výše uvedeného ostatně dokladuje úroveň příspěvků nejméně 2/3 zdejších "diskutujících")...

Takže samovzdělávání.
http://www.orange-street-church.org/text/khazar.htm

(O jazykově negramotných platí, že si za svou nemohoucnost mohou jen a jen sami. Nevidím důvod proč by se ostatní měli omezovat na jejich hubený okruh poznatků. Nač se zaplétat do nesmyslných threadů s lidmi, kteří sledují jen česká dezinformační a dezinformovaná mainstreamová "média"?)

127675

03.02.2007 18:00

Kybernetoví vojáci pro Izrael

bububu...

Průchozí 213.?.?.?

http://www.i-depth.com/P/o/ow00412.frm.czech1.msg/21182.html

127676

03.02.2007 18:09

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Freedom to Faschism...

Průchozí 213.?.?.?

Jak to kurva už všichni tak dobře víte??? Třeba i ten R-feller má z některých věcí nahnáno, a není sám... zčíná to být příliš velké. A tak si najde ambiciózního publicistu a sdělí mu něco, co nakonec může klidně zapřít... Možná mu jde o to, aby se lidé touto cestou dozvěděli pár informací a začli pátrat naznačenými směry. Namísto toho se objeví chytrolíni Vašeho typu a začnou všechno shazovat!
Garantuji Vám, že tenhle člověk má k R-fellerovi skutečně přístup, a že se s ním -- NA ROZDÍL OD NÁS VŠECH -- osobně zná.
Tak mlčtea a poslouchejte, co vám chce říct někdo kdo má namále a nemá žádný, ani ten nejmenší důvod lhát!

Dost zbytečných keců na způsob - v únoru musí skřivan vrznout, i kdyby měl zmrznout. Pište jen tehdy, máte-li co říct! Na "domněnky" není nikdo zvědavý.

127677

03.02.2007 18:32

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Průchozí 213.?.?.?

Uvědomte si, že na splétání této obovské sítě lží měli přes 200 let času. A ničili a pronásledovali každého kdo objevil nebo zjistil cokoli, co by ji mohlo potrhat. Na tvorbu těchto "důkazů" byly věnovány miliardy, statisícům studentů byly bypírány mozky až do úplné zpitomělosti... když jsou finance, je všechno tak snadné. Slavný Smithsonian Institute nedělá nic jiného než odstraňuje a likviduje veškeré archeologické důkazy, které se vymykají obecně nastavenému obrazu. Jakmile se někde objeví cokoli jiného, už jsou tam a nabízejí financování a nezištnou pomoc při výzkumu. Jejich agenti přitom nechají nenávratně zmizet jakékoli artefakty, které jsou "mimo soutěž".
Nemá smysl se tady rozepisovat, to už udělali jinde jiní, a lépe. Reaguji vlastně jen ze smutku, že existuje spousta Jarmil a podobných lidí, kteří "věří, protože viděli". Přijďte ke mně, ukážu Vám zub Marťana. Fakt!

127679

03.02.2007 19:03

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Freedom to Faschism...

Průchozí 213.?.?.?

Aby nebyla mýlka - Trodasi, ten příspěvek není adresován Vám, platí všeobecně.

127681

03.02.2007 19:14

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Zajimave, ale ne prilis vzrusujici.

Průchozí 213.?.?.?

Ojoj, Z.A.P. - ve kterém "echelonu" (LOL!) iluminátů se prosím nacházíte Vy, že o tom máte takový přehled. Já jsem ve čtvrtém [velký smích] ... ale házet takovými čísly bych si netroufal.
Ale sranda stranou.
V horní etáži je přesně 52 vůdců, z nichž každý má sedm podřízených zařazených o patro níže. Proč tomu tak je? Na to nepřijdete, i kdybyste přemýšlel celý rok! A zkuste mne přesvědčit o tom, že to tak není.

127682

03.02.2007 21:14

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Arabaci

Průchozí 213.?.?.?

Aha. Potrefeny ftak uz skrehoce. A dokonca si nevie vymysliet ani vlastny nick... [velký smích] Len tak dialej.... Vas prispevok patri k tym "skrivanskym"...

Vsetci zme chazarmi, do istej miery. Lebo prakticky nikdo nepozna svoj rodokmen siahajuci az tak daleko. Rovnako tak zme Francuzmi, Madarmi, Rusmi... atd. Boli zme tyglikom v srciu Europy a miesalo sa tu kadeco.

A propos, Chazarska risa JE historicky podlozena vec. To neoddiskutujete... mozno kebyste sa snazil kuknut skrz tie regaly, nie len stale pozdlz... [velký smích]

Bzw. Reisende soll man weder aufhalten noch belästigen.
Belästigen Sie mich, bitte, nicht.

127691

03.02.2007 21:19

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Dalsi sazka na zvedavce?

Průchozí 213.?.?.?

Hmm, zase jeden "skřivan".
Poněkud Vám uniklo, že vydavatel Zvědavce žije a platí své účty v Kanadě. Mrkněte na kurzovní lístek a zjistíte, že zmíněných 25k je skutečně tak na pokrytí nákladů a na cigára... možná plus dvě kafe.

127692

03.02.2007 22:17

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Průchozí 213.?.?.?

Pane Koubku, tohle drobení lejna je úplně k ničemu. Protože kdyby nebylo, mohli bychom zkoušet nová léčiva na rychle rostoucích bakteriích nebo kvasných muškách. Není tomu tak, protože člověk je vysoce komplexní organizmus sestávající z obrovského množství symbiontů. Jen bakterií ve střevním traktu máme více, než všech ostatních buněk v těle. Bez nich nejsme schopni existovat! Tyto bakterie na druhou stranu nejsou schopny existovat v nevhodném prostředí, tzn. pokud jim připravíme špatné podmínky, část zakrní a část se rozbují. Obojí je fatální.
Nemoci nejsou způsobovány viry a bakteriemi, ty se objeví ve zvýšené míře tehdy, když je POZVEME! Když všem těm breberkám nabídneme vhodnou půdu k množení a přemnožování... je to trochu jako hody ve smyslu multi-kulti... Zkuste se podívat kdo byl prof. A. Béchamp, co učil a jakým způsobem a ve prospěch čeho byl odstraněn. Moment kdy jeho odpůrce a dnes už usvědčený podvodník převzal vládu nad "bílou medicínou" patří k nejčernějším dnům v historii lidstva.

Moderní člověk byl odvozen před zhruba 110- 150.000 lety umělým zásahem z bytosti, která se vyvinula na Zemi. Veškerý život v Kosmu využívá jediný balík DNA, přičemž jsou, podle podmínek, aktivovány jen vhodné sekvence. Kdo to tak zařídil, co stojí za tím, nikdo neví a patrně se hned tak nedozví. Tato čirá NEVĚDOMOST ovšem nesmí být obrácena v DŮKAZ jakékoli jiné teorie, ať už jde o Darwina, nebo o zastánce Stvoření. Pravda bude někde mezi tím. A nemyslím si, že máme dostatek zkušeností a vědomostí (platí i pro "větce" a "experty") abychom si mohli dovolit cokoli tvrdit. Tady je na místě mnohem víc, než jen pokora.

127704

03.02.2007 22:35

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: Regionálna bezmoc

Průchozí 213.?.?.?

Přesně tak. Schwarzenbergy nebrat! Ostatně, bratři Slováci s nimi mají také své zkušenosti... Čarnogursky = Schwarzenberg!!! Jen jiná odnož stejné větve. Přihřívání polívčiček na libovolném ohýnku, konzervativně čí černoprdelácky, nebo také lidově demokraticky...

Myslím, že předchozí Potroubkově vládě lze vyčíst ledasco, ale o radaru vyjednával za našimi zády úlisný černoprdelník Svoboda... A před ním? Kdopak byl ministrem zahraničí?

127707

03.02.2007 22:42

Kybernetoví vojáci pro Izrael

Pro: , antiiSEMITA, antiSEMITA, Jaroslav Hašek:, koogle, P. Morozov jeho sestra, Pavlík Morozov, r, rivka.

Průchozí 213.?.?.?

Pan google napsal zcela jasně a čitelně jedno slovo, a to zní "Kokot". Vaše francouzské eskapády jsou sice hezké, nicméně koketujete s možností zařadit se do dlouhé řady Kokotů...

Skřivane!

127708

04.02.2007 13:00

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Pro: , antiiSEMITA, antiSEMITA, Jaroslav Hašek:, koogle, P. Morozov jeho sestra, Pavlík Morozov, r, rivka.

Průchozí 213.?.?.?

Prepáčte Škovránok, alias Jan Hus (zaujimava kombinacia nickov, hmm)... na Vás som skutočne zabudol.
Oapravedlnujem sa.

127743

04.02.2007 21:10

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Průchozí 213.?.?.?

(palec nahoru)

Pod tohle se také podepisuji. Bez výhrad.

127780

05.02.2007 01:22

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Průchozí 213.?.?.?

http://news.independent.co.uk/world/asia/article2237664.ece

127805

06.02.2007 00:26

Co se vlastně u Nadžafu stalo? Různé verze

RE: Není to jednoduché,

213.?.?.?

Uff.
Dostal jsi mne! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

gewo

127870

06.02.2007 00:34

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

Jsem tu opravdu první!?

Průchozí 213.?.?.?

K nevíře. V poslední době už jsem se bál otevřít psí konzervu, aby z ní na mne náhodou nevyjukl Texaský čížek....

127872

06.02.2007 00:45

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Nechápu

Průchozí 213.?.?.?

Ta vláda drží pohromadě jen omylem, jako vyděšený hlouček, a Vy byste chtěl, aby jeden z nich vylezl z klubka a podrazil zbytku nohy? Parkanová je podle mého názoru slepice, která nemá v politice co dělat. Od samého počátku. Je tam jen proto, aby bylo učiněno za dost feministické modle.
Kdosi tady napsal k Paroubkově "ne základnám", že je to populistické. A že jeho vláda jednala... atd. Dejme tomu. Ale teď vážně: KDO BYL MINISTREM ZAHRANIČÍ V JEHO VLÁDĚ? A kdo v té předchozí? A která strana je nominovala?

P.S. cákryš, přece jen druhý ... [pláč]

127874

06.02.2007 15:17

Pozor na falešné proroky - z obou stran

Genesis

Průchozí 213.?.?.?

Šest "dnů" Stvořeni v Genesis odpovídá šesti epochám, jejichž délka není ani naznačena. Nicméně jinde v bibli se lze dočíst, že "1000 let je v Božích očích JAKO NOČNÍ HLÍDKA"...
Budete-li naivně předpokládat, že oněch šest dnů reprezentuje 6x 24 hodin a opakovat tuto evidentní blbost jíž "argmentují" Darwinisti, nedostanete se vůbec nikam. Budete bloudit v kruhu.

Dnes už je vědecky prokázáno, že zmíněných šest etap je uvedeno v precizní posloupnosti! Jedinou výjimkou je, že podle "evoluce" v Genesis se ptáci objevili před rybami (moderní interpretace nemá na vývoj ptáků žádnou definitivní odpověď, takže biblická verze stojí za přezkoumání). Otázkou zůstává časové měřítko, které ovšem s jistotou nereprezentuje stamilióny let. Ty "musel dostat" Darwin, aby byla možná "evoluce". Geologické a fosilní datování proto tvoří ve vědě výjimečný blok, jelikož se opírají navzájem jen samy o sebe, aniž by byla možná verifikace třetím způsobem. Důkazem možnosti oživení úplné pustiny zamořené jedovatými plyny jsou nové sopečné ostrůvky, na nichž se projeví a stabilizují prakticky všechny formy života během zhruba 20 let.
Genesis nehovoří o vzniku planety jako takové. Obávám se, že jde o popis stabilizace původního tělesa, nebo jeho pozůstatku, po ohromné kosmické katastrofě. "Sémě života" zde tedy už bylo, muselo se jen znovu uchytit. A tento proces možná i někdo sledoval a do jisté míry řídil. Bůh to ale nebyl...

Nevíme kdo vel ruku autora, ale "šest dnů" v Genesis je pouze lehký, geniální náčrt pozadí, na němž se rozvíjí pozdější geneze Člověka coby inteligentní bytosti, která si pomalu začala osvojovat znalosti o prostředí, do nějž byla VLOŽENA! Člověk NENÍ součástí předchozího plánu na oživení Země! Je jen doplňkem, v podstatě cizím živlem, který později na základě chybně pochopeného příkazu: "Prozkoumejte Zemi a podřiďte si ji..." - myšleno jako "využijte své inteligence a pochopte a užívejte toho, co máte k dispozici, ale chovejte se ve vlastním zájmu tak, aby všechno zůstalo intaktní..." - pod vlivem nesmírně zhoubného náboženství, které si osobovalo právo na interpretaci "božího slova" ve propěch kléru a světské moci sloužící jeho ochraně - nerozumně přemnožený člověk znásilnil a zdevastoval všechno, co mu padlo pod ruku. Důsledky tohoto počínání už neseme všichni.

Jeden prohnilý systém se zhroutil a národy, které si podrobil vstávají z popele na nových myšlenkách. Druhý ještě odolává, ale směřuje do záhuby. Bude to bolestivá doba, ale čím dříve k tomu dojde, tím dříve budeme moci začít znovu.
Ale předtím je nezbytná úplná očista.
Jak říkají Hopi: "Vinníci budou shromážděni na jedno místo, souzeni a sťati, aby ani oni ani jejich ideologie už nikdy nepromluvili..."

127924

06.02.2007 15:48

Co zabíjí mladé lidi v úžině Cape Cod?

RE: Radar

Průchozí 213.?.?.?

Jste fakt jeden lepší než třetí! Motáte dohromady zisky antén s výkony vysílačů a do toho jste ještě zapletli poměr vysílání/příjmu ... Uff.

Nechtěl jsem se do toho plést, ale:

- pokud má vysílač impulsní výkon 1MW, tak má prostě 1 MW a anténa už s tím jedním MW nic neudělá
- anténa udělá jediné - určí, do jak širokého sektoru se tento 1MW vyzáří
- po opuštění antény je již řeč o hustotě výkonu ( počet W nebo kW na metr čvereční ). Zisk antény jen říká, kolikrát víc soustředí daná anténa energii do nějakého svazku oproti všesměrové anténě - izotropnímu zářiči...
- poměr vysílání / příjem 25% znamená, že ze 100 jednotek času po 25 jednotek vysílám, po 75 jednotek přijímám. Pokud je v tomto režimu střední výkon 582 kW, pak impulsní musí být 4x větší - tj. 2,4 MW ...

127931

06.02.2007 15:50

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Nechápu

Průchozí 213.?.?.?

O jakých "ruských výhrůžkách" je prosím řeč? Můžete to blíže specifikovat? Zdroje, odkazy?

127933

06.02.2007 16:25

Co zabíjí mladé lidi v úžině Cape Cod?

RE: Ja jsem proti

Průchozí 213.?.?.?

"Prý říkal ruský velvyslanec, že Rusko možná vztah k základně přehodnotí. Proč? Protože Rusové dobře vědí, že celý ten systém je stejně k ničemu."

Je tomu už skoro rok, kdy Rusové provedli předem ohlášený test balistické mezikontinentální střely Topol M-1. Průběh zkoušky sledovali všichni kdo měli oči, samožřejmě všechny příslušné satelity, radary na pevnině i moři.
Hlavice této střely pak v prostoru, kde jiné hlavice představují kachny určené k odstřelu, k velkému zděšení amerických specialistů předvedla několik manévrů, o nichž vědci zodpovědní za vyhodnocení konstatovali, že "odporují známým zákonům fyziky". Hlavice totiž může manévrovat do stran, měnit výšku letu, přibrzdit nebo zrychlit... Je to úplně nová zbraň, proti níž není obrany.
Vladimír Putin tehdy jen suše konstatoval, že v žádném případě "nechtěli vydšsit přátele za oceánem"... a nedlouho poté, při jiné příležitosti: "Rusko nemusí mávat nad hlavou mečem. Stačí, když jistí adresáti vědí, že ho má za pasem."

Co znamená tato nová technologie v praxi?
- Podle dráhy v prostoru mimo atmosféru nelze určit konečný cíl hlavice.
- Manévrující hlavici je absolutně nemožné zasáhnout antiraketou, jejíž dráha je vypočítána na základě znalosti balistické dráhy hlavice, která je za normálních okolností pasivní (neměnná).

"Přehodnocení" se jistě nebude týkat nebezpečnosti radaru z pohledu strategických jaderných sil. Se shora uvedených důvodů zradar v Česku Rusům nevadí. Co jim ovšem vadí určitě je skutečnost, že jim může "nahlížet" pod sukně... sledovat civilní i vojenský letecký provoz a v neposlední řadě (po malé změně software) posloužit jako střelecký radar k řízení raket postřelujících ruské pozemní cíle, například radary a základny PVO!
To znamená změnu dislokace systémů protivzdušné obrany, zejména S300M a S300 Favorit, včetně posílení stávajících systémů Tunguska a Tor-M1. Na rozdíl od komických Patriotů těmto systémům neproklouzne ani myš (účinnost při jedné raketě na cíl je 89%, přičemž proti KÁŽDÉMU cíli startují vždy dvě)...

To vše na sebe ovšem váže mnoho sil, energie a prostředků. A jestliže budeme nápomocni činnosti, která si takové dislokace vyžádá, dá se očekávat, že Rusy zmíněná "asymetrická odpověď" se nás dotkne velmi silně, a topředevšim na poli ekonomiky. Já vím... Světová banka to vykompenzuje, že? Takže k 700+ miliardám dluhu přibude veilce brzy mnoho dalších. Doba, kdy budeme na hlavu dlužit 100 000 Kč je za dveřmi...

127943

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 1

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?